Ełk18
czerwca
Ełk 18-19 czerwca II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta EłkuGrand Prix 2011
Krzyże23
czerwca
Krzyże 23-26 czerwca Mistrzostwa Puszczy Piskiej — V Maraton Scrabblowy
Skorzęcin24
czerwca
Skorzęcin 24 czerwca IX Mensański Turniej Scrabble
W Puszczy Piskiej23 - 26 czerwca 2011 — Mistrzostwa Puszczy Piskiej — V Maraton ScrabblowyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Mistrzostwa Puszczy Piskiej — V Maraton ScrabblowyKrzyże, 23 - 26 czerwca 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Pogoda scrabblowa.

Dzień pierwszy:

Do rozegrania 6 rund. Po 5 prowadzi Zwolński, ale po 6 rundzie wszystko się zmienia. Na prowadzenie wychodzi Andrzej Rechowicz, na drugim miejscu Darek Jarosławski, Tomek Zwoliński spada na czwarte miejsce.

Dzień drugi:

Na prowadzenie wraca Zwoliński, Rechowicz drugi. Tuż za nimi zmiany na trzecim miejscu, Mariola Osajda,Stanisław Rydzik, Grzegorz Kurowski.

Dzień trzeci i kolejne 9 rund:

Prowadzi Zwoliński. Po 22 rundzie na prowadzenie wychodzi Osajda-Matczak. Po 24 na pierwsze miejsce wraca Zwoliński.

Dzień czwarty i faza finałowa turnieju:

W 26 rundzie Zwoliński przegrywa z Krzysztofem Jaworskim. Na prowadzenie wychodzi Grzegorz Kurowski. Trzeci jest Stanisław Rydzik. Runda 29. Zwoliński przegrywa, Rydzik wychodzi na drugie miejsce i już tylko pół punktu dzieli go od prowadzącego Kurowskiego.

I wreszcie runda ostatnia. Stanisław Rydzik wygrywa z Grzegorzem Kurowskim i zdobywa tytuł mistrza Puszczy Piskiej i zwycięzcy V Maratonu. Na trzecim miejscu Tomasz Zwoliński. Dwa następne zajmują Andrzej Rechowicz i Irena Sołdan.

Uroczyste zakończenie maratonu i wręczenie nagród przez Burmistrza Miasta Ruciane-Nida.

I zaczynają się wczasy.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Maraton Scrabblowy
III Maraton Scrabble'owy
II Maraton Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 30
system: połówkowy (rundy 1-29), duńczyk (runda 30)
Miejsce rozgrywekKrzyże
(szczegóły - letnie wczasy scrabblowe)
SędziaAndrzej Lożyński, Sylwia Buks
HarmonogramCzwartek, 23 czerwca (6 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
19:00 — zakończenie gier

Piątek, 24 czerwca (9 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
19:00 — zakończenie gier

Sobota, 25 czerwca (9 rund)
9:00 — rozpoczęcie trzeciego dnia rozgrywek
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 26 czerwca (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie czwartego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
NagrodyNagrody rzeczowe i upominki
Puchary dla najlepszych
OrganizatorzyAndrzej Lożyński — 602 278 365
SponsorzyHonorowy patronat: Burmistrz Miasta i Gminy Ruciane-Nida — Pan Zbigniew Janusz Opalach


Wyniki turnieju V Maraton Scrabblowy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.79     22.0    12594     4339     2026
  2 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               142.69     21.5    12065     4272     1800
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.69     21.0    12671     4199     2282
  4 Andrzej         Rechowicz            Katowice               129.50     19.5    12040     4039     1711
  5 Irena           Sołdan               Rumia                  134.66     19.5    11773     4069      700
  6 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              124.75     19.0    12236     4017     1626
  7 Renata          Andracka             Zwola                  109.15     16.0    10753     3651     -128
  8 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    110.69     15.5    10543     3584     -392
  9 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               100.69     15.0    10133     3499     -764
 10 Urszula         Solarska             Łódź                   104.70     11.5    10684     3133     -638
 11 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               120.98      9.0     4841     1662     1002
 12 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      8.0     9591     2758    -2049
 13 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               111.39      6.0     4224     1324      163
 14 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.0     9202     2264    -2357
 15 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      3.0     4563     1272    -1393
 16 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      3.0     4355     1264    -1612
 17 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.0     3488     1059    -1064
 18 Aleksandra      Brzeska              Warszawa               100.00      2.5     3573      979     -913
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Maraton Scrabblowy



	Stanisław Rydzik 142.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  357: 354  161
    2     4 Krzysztof      Jaworski              120.98 +  434: 318  171
    3     2 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  282: 519   89
    4     4 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  349: 463   93
    5     6 Blanka         Zwolińska             100.00 +  448: 245  150
    6     6 Michał         Dąbrowski             100.00 +  378: 266  150
    7     1 Andrzej        Rechowicz             129.50 +  428: 384  179
    8     3 Irena          Sołdan                134.66 +  543: 258  185
    9     2 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  323: 426   75
   10     5 Renata         Andracka              109.15 +  414: 313  159
   11     5 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  447: 208  151
   12     5 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  422: 285  150
   13     3 Urszula        Solarska              104.70 +  430: 328  155
   14     2 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  339: 372   93
   15     3 Irena          Sołdan                134.66 =  416: 416  135
   16     1 Renata         Andracka              109.15 +  441: 353  159
   17     4 Irena          Sołdan                134.66 -  318: 500   85
   18     5 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  481: 346  161
   19     4 Urszula        Solarska              104.70 -  345: 357   55
   20     4 Paulina        Naplocha              100.00 +  455: 286  150
   21     2 Grzegorz       Kurowski              142.69 =  431: 431  143
   22     3 Tomasz         Zwoliński             138.69 +  520: 323  189
   23     3 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  428: 357  151
   24     3 Michał         Dąbrowski             100.00 +  610: 238  150
   25     2 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 +  482: 348  175
   26     1 Andrzej        Rechowicz             129.50 +  384: 367  179
   27     1 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  324: 364   93
   28     2 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 +  427: 425  175
   29     2 Irena          Sołdan                134.66 +  491: 374  185
   30     1 Grzegorz       Kurowski              142.69 +  447: 344  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4339  / 30 144.63




	Grzegorz Kurowski 142.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Renata         Andracka              109.15 +  385: 279  159
    2     3 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 +  420: 394  175
    3     1 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  329: 330   79
    4     4 Stanisław      Rydzik                142.79 +  463: 349  193
    5     3 Irena          Sołdan                134.66 -  375: 461   85
    6     4 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  392: 418   51
    7     5 Michał         Dąbrowski             100.00 +  527: 234  150
    8     2 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  246: 476   89
    9     5 Blanka         Zwolińska             100.00 +  374: 281  150
   10     6 Urszula        Solarska              104.70 +  578: 297  155
   11     6 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  438: 351  150
   12     6 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  443: 239  150
   13     4 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  446: 359  161
   14     2 Stanisław      Rydzik                142.79 +  372: 339  193
   15     2 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 +  447: 328  175
   16     2 Urszula        Solarska              104.70 +  514: 322  155
   17     2 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  419: 310  161
   18     1 Irena          Sołdan                134.66 -  351: 419   85
   19     3 Renata         Andracka              109.15 +  366: 244  159
   20     3 Tomasz         Zwoliński             138.69 +  449: 379  189
   21     2 Stanisław      Rydzik                142.79 =  431: 431  143
   22     1 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  235: 317   75
   23     4 Michał         Dąbrowski             100.00 +  391: 240  150
   24     4 Paulina        Naplocha              100.00 +  401: 267  150
   25     3 Andrzej        Rechowicz             129.50 +  411: 326  179
   26     2 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  385: 346  151
   27     1 Stanisław      Rydzik                142.79 +  364: 324  193
   28     1 Irena          Sołdan                134.66 -  358: 384   85
   29     1 Tomasz         Zwoliński             138.69 +  411: 374  189
   30     1 Stanisław      Rydzik                142.79 -  344: 447   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4272  / 30 142.40




	Tomasz Zwoliński 138.69 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Urszula        Solarska              104.70 +  461: 339  155
    2     2 Jerzy          Krzyżewski            111.39 +  454: 272  161
    3     2 Stanisław      Rydzik                142.79 +  519: 282  193
    4     1 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  374: 378   79
    5     2 Renata         Andracka              109.15 +  445: 223  159
    6     2 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  348: 366   61
    7     3 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 +  452: 377  175
    8     2 Grzegorz       Kurowski              142.69 +  476: 246  193
    9     1 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  509: 216  150
   10     1 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  360: 291  151
   11     1 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  430: 300  150
   12     1 Paulina        Naplocha              100.00 +  487: 391  150
   13     1 Irena          Sołdan                134.66 +  380: 321  185
   14     1 Andrzej        Rechowicz             129.50 +  447: 310  179
   15     1 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  340: 376   79
   16     3 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  416: 350  151
   17     1 Andrzej        Rechowicz             129.50 +  426: 299  179
   18     2 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 +  463: 380  175
   19     1 Irena          Sołdan                134.66 -  288: 417   85
   20     3 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  379: 449   93
   21     3 Urszula        Solarska              104.70 +  508: 415  155
   22     3 Stanisław      Rydzik                142.79 -  323: 520   93
   23     6 Paulina        Naplocha              100.00 +  483: 316  150
   24     6 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  506: 274  161
   25     4 Michał         Dąbrowski             100.00 +  426: 317  150
   26     3 Krzysztof      Jaworski              120.98 -  384: 448   71
   27     4 Renata         Andracka              109.15 -  334: 416   59
   28     3 Andrzej        Rechowicz             129.50 +  439: 400  179
   29     1 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  374: 411   93
   30     2 Irena          Sołdan                134.66 +  440: 289  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4199  / 30 139.97




	Irena Sołdan 134.66 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  429: 332  151
    2     1 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  363: 413   79
    3     5 Renata         Andracka              109.15 -  355: 449   59
    4     5 Blanka         Zwolińska             100.00 +  524: 224  150
    5     3 Grzegorz       Kurowski              142.69 +  461: 375  193
    6     3 Urszula        Solarska              104.70 +  414: 361  155
    7     2 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  293: 391   61
    8     3 Stanisław      Rydzik                142.79 -  258: 543   93
    9     6 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  366: 329  150
   10     7 Michał         Dąbrowski             100.00 +  406: 287  150
   11     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  354: 347  150
   12     4 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 +  369: 329  175
   13     1 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  321: 380   89
   14     4 Renata         Andracka              109.15 +  403: 322  159
   15     3 Stanisław      Rydzik                142.79 =  416: 416  143
   16     4 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  366: 300  150
   17     4 Stanisław      Rydzik                142.79 +  500: 318  193
   18     1 Grzegorz       Kurowski              142.69 +  419: 351  193
   19     1 Tomasz         Zwoliński             138.69 +  417: 288  189
   20     1 Urszula        Solarska              104.70 +  422: 354  155
   21     1 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  426: 477   75
   22     2 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  314: 448   79
   23     2 Renata         Andracka              109.15 +  464: 392  159
   24     2 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  520: 227  151
   25     1 Krzysztof      Jaworski              120.98 -  335: 485   71
   26     4 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  419: 338  161
   27     2 Jerzy          Krzyżewski            111.39 +  392: 308  161
   28     1 Grzegorz       Kurowski              142.69 +  384: 358  193
   29     2 Stanisław      Rydzik                142.79 -  374: 491   93
   30     2 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  289: 440   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4069  / 30 135.63




	Andrzej Rechowicz 129.50 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  514: 244  150
    2     1 Irena          Sołdan                134.66 +  413: 363  185
    3     1 Grzegorz       Kurowski              142.69 +  330: 329  193
    4     1 Tomasz         Zwoliński             138.69 +  378: 374  189
    5     1 Dariusz        Jarosławski           110.69 =  339: 339  111
    6     1 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  321: 398   75
    7     1 Stanisław      Rydzik                142.79 -  384: 428   93
    8     4 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  437: 298  151
    9     3 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  363: 261  150
   10     2 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  438: 248  150
   11     2 Urszula        Solarska              104.70 +  368: 313  155
   12     2 Renata         Andracka              109.15 +  422: 288  159
   13     2 Michał         Dąbrowski             100.00 +  398: 355  150
   14     1 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  310: 447   89
   15     1 Tomasz         Zwoliński             138.69 +  376: 340  189
   16     5 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  554: 222  150
   17     1 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  299: 426   89
   18     3 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  295: 368   51
   19     5 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  486: 340  161
   20     2 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  378: 397   75
   21     4 Michał         Dąbrowski             100.00 +  461: 315  150
   22     2 Irena          Sołdan                134.66 +  448: 314  185
   23     5 Urszula        Solarska              104.70 +  431: 394  155
   24     5 Renata         Andracka              109.15 +  589: 359  159
   25     3 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  326: 411   93
   26     1 Stanisław      Rydzik                142.79 -  367: 384   93
   27     5 Paulina        Naplocha              100.00 +  441: 253  150
   28     3 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  400: 439   89
   29     3 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  345: 392   75
   30     3 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 +  429: 290  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4039  / 30 134.63




	Mariola Osajda-Matczak 124.75 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Dąbrowski             100.00 +  453: 292  150
    2     3 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  394: 420   93
    3     3 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  409: 256  151
    4     2 Renata         Andracka              109.15 -  400: 410   59
    5     4 Urszula        Solarska              104.70 +  529: 336  155
    6     1 Andrzej        Rechowicz             129.50 +  398: 321  179
    7     3 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  377: 452   89
    8     1 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  458: 345  161
    9     2 Stanisław      Rydzik                142.79 +  426: 323  193
   10     4 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  444: 269  150
   11     4 Blanka         Zwolińska             100.00 +  468: 286  150
   12     4 Irena          Sołdan                134.66 -  329: 369   85
   13     5 Paulina        Naplocha              100.00 +  435: 180  150
   14     3 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  586: 265  161
   15     2 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  328: 447   93
   16     6 Michał         Dąbrowski             100.00 +  489: 320  150
   17     3 Renata         Andracka              109.15 +  431: 344  159
   18     2 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  380: 463   89
   19     2 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  472: 254  151
   20     2 Andrzej        Rechowicz             129.50 +  397: 378  179
   21     1 Irena          Sołdan                134.66 +  477: 426  185
   22     1 Grzegorz       Kurowski              142.69 +  317: 235  193
   23     1 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  403: 347  161
   24     1 Urszula        Solarska              104.70 -  293: 498   55
   25     2 Stanisław      Rydzik                142.79 -  348: 482   93
   26     5 Jerzy          Krzyżewski            111.39 +  377: 323  161
   27     3 Krzysztof      Jaworski              120.98 -  311: 368   71
   28     2 Stanisław      Rydzik                142.79 -  425: 427   93
   29     3 Andrzej        Rechowicz             129.50 +  392: 345  179
   30     3 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  290: 429   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4017  / 30 133.90




	Krzysztof Jaworski 120.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  438: 264  150
    2     4 Stanisław      Rydzik                142.79 -  318: 434   93
    3     6 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  498: 180  150
    4     3 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  301: 390   61
    5     5 Michał         Dąbrowski             100.00 +  337: 289  150
    6     5 Blanka         Zwolińska             100.00 +  488: 198  150
   25     1 Irena          Sołdan                134.66 +  485: 335  185
   26     3 Tomasz         Zwoliński             138.69 +  448: 384  189
   27     3 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 +  368: 311  175
   28     4 Renata         Andracka              109.15 -  336: 402   59
   29     6 Michał         Dąbrowski             100.00 +  430: 333  150
   30     6 Michał         Dąbrowski             100.00 +  394: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Jerzy Krzyżewski 111.39 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Blanka         Zwolińska             100.00 +  401: 284  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  272: 454   89
    3     4 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  305: 335   61
    4     7 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  425: 253  150
    5     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  378: 321  150
    6     7 Renata         Andracka              109.15 -  314: 321   59
   25     5 Paulina        Naplocha              100.00 +  434: 261  150
   26     5 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  323: 377   75
   27     2 Irena          Sołdan                134.66 -  308: 392   85
   28     5 Urszula        Solarska              104.70 -  323: 445   55
   29     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  350: 312  150
   30     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  391: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Dariusz  Jarosławski 110.69 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                142.79 -  354: 357   93
    2     5 Blanka         Zwolińska             100.00 +  447: 229  150
    3     4 Jerzy          Krzyżewski            111.39 +  335: 305  161
    4     3 Krzysztof      Jaworski              120.98 +  390: 301  171
    5     1 Andrzej        Rechowicz             129.50 =  339: 339  129
    6     2 Tomasz         Zwoliński             138.69 +  366: 348  189
    7     2 Irena          Sołdan                134.66 +  391: 293  185
    8     1 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  345: 458   75
    9     4 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  398: 366  151
   10     3 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  400: 274  150
   11     3 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  347: 280  150
   12     3 Urszula        Solarska              104.70 -  292: 360   55
   13     4 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  359: 446   93
   14     3 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  265: 586   75
   15     4 Renata         Andracka              109.15 +  339: 243  159
   16     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  373: 337  150
   17     2 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  310: 419   93
   18     5 Stanisław      Rydzik                142.79 -  346: 481   93
   19     5 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  340: 486   79
   20     6 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  418: 344  151
   21     5 Renata         Andracka              109.15 -  288: 380   59
   22     6 Michał         Dąbrowski             100.00 +  385: 330  150
   23     1 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  347: 403   75
   24     6 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  274: 506   89
   25     7 Urszula        Solarska              104.70 +  337: 310  155
   26     4 Irena          Sołdan                134.66 -  338: 419   85
   27     7 Blanka         Zwolińska             100.00 +  419: 254  150
   28     6 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  290: 348   51
   29     4 Renata         Andracka              109.15 +  392: 322  159
   30     4 Renata         Andracka              109.15 -  319: 411   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3584  / 30 119.47




	Renata Andracka 109.15 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  279: 385   93
    2     6 Urszula        Solarska              104.70 +  373: 347  155
    3     5 Irena          Sołdan                134.66 +  449: 355  185
    4     2 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 +  410: 400  175
    5     2 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  223: 445   89
    6     7 Jerzy          Krzyżewski            111.39 +  321: 314  161
    7     4 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  337: 344   51
    8     7 Blanka         Zwolińska             100.00 -  357: 367   50
    9     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  361: 291  150
   10     5 Stanisław      Rydzik                142.79 -  313: 414   93
   11     8 Michał         Dąbrowski             100.00 +  377: 322  150
   12     2 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  288: 422   79
   13     6 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  389: 308  150
   14     4 Irena          Sołdan                134.66 -  322: 403   85
   15     4 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  243: 339   61
   16     1 Stanisław      Rydzik                142.79 -  353: 441   93
   17     3 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  344: 431   75
   18     6 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  476: 228  150
   19     3 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  244: 366   93
   20     5 Michał         Dąbrowski             100.00 +  394: 308  150
   21     5 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  380: 288  161
   22     4 Paulina        Naplocha              100.00 +  439: 278  150
   23     2 Irena          Sołdan                134.66 -  392: 464   85
   24     5 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  359: 589   79
   25     6 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  427: 308  151
   26     6 Urszula        Solarska              104.70 +  352: 343  155
   27     4 Tomasz         Zwoliński             138.69 +  416: 334  189
   28     4 Krzysztof      Jaworski              120.98 +  402: 336  171
   29     4 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  322: 392   61
   30     4 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  411: 319  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3651  / 30 121.70




	Urszula Solarska 104.70 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  339: 461   89
    2     6 Renata         Andracka              109.15 -  347: 373   59
    3     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  392: 316  150
    4     6 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  343: 371   51
    5     4 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  336: 529   75
    6     3 Irena          Sołdan                134.66 -  361: 414   85
    7     8 Blanka         Zwolińska             100.00 +  373: 323  150
    8     8 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  376: 437   50
    9     8 Michał         Dąbrowski             100.00 -  346: 380   50
   10     6 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  297: 578   93
   11     2 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  313: 368   79
   12     3 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  360: 292  161
   13     3 Stanisław      Rydzik                142.79 -  328: 430   93
   14     6 Paulina        Naplocha              100.00 +  369: 247  150
   15     6 Aleksandra     Brzeska               100.00 =  292: 292  100
   16     2 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  322: 514   93
   17     7 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  313: 272  150
   18     4 Paulina        Naplocha              100.00 +  342: 327  150
   19     4 Stanisław      Rydzik                142.79 +  357: 345  193
   20     1 Irena          Sołdan                134.66 -  354: 422   85
   21     3 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  415: 508   89
   22     5 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  348: 376   51
   23     5 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  394: 431   79
   24     1 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 +  498: 293  175
   25     7 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  310: 337   61
   26     6 Renata         Andracka              109.15 -  343: 352   59
   27     6 Michał         Dąbrowski             100.00 +  423: 286  150
   28     5 Jerzy          Krzyżewski            111.39 +  445: 323  161
   29     5 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  214: 396   51
   30     5 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  434: 329  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3133  / 30 104.43




	Szymon Dąbrowski 100.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Irena          Sołdan                134.66 -  332: 429   85
    2     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  374: 292  150
    3     3 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  256: 409   75
    4     6 Urszula        Solarska              104.70 +  371: 343  155
    5     8 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  320: 309  150
    6     4 Grzegorz       Kurowski              142.69 +  418: 392  193
    7     4 Renata         Andracka              109.15 +  344: 337  159
    8     4 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  298: 437   79
    9     4 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  366: 398   61
   10     1 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  291: 360   89
   11     5 Stanisław      Rydzik                142.79 -  208: 447   93
   12     7 Michał         Dąbrowski             100.00 +  383: 209  150
   13     7 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  325: 316  150
   14     5 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  368: 384   50
   15     5 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  393: 195  150
   16     3 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  350: 416   89
   17     5 Michał         Dąbrowski             100.00 +  372: 330  150
   18     3 Andrzej        Rechowicz             129.50 +  368: 295  179
   19     2 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  254: 472   75
   20     6 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  344: 418   61
   21     6 Paulina        Naplocha              100.00 +  310: 286  150
   22     5 Urszula        Solarska              104.70 +  376: 348  155
   23     3 Stanisław      Rydzik                142.79 -  357: 428   93
   24     2 Irena          Sołdan                134.66 -  227: 520   85
   25     6 Renata         Andracka              109.15 -  308: 427   59
   26     2 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  346: 385   93
   27     8 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  401: 377  150
   28     6 Dariusz        Jarosławski           110.69 +  348: 290  161
   29     5 Urszula        Solarska              104.70 +  396: 214  155
   30     5 Urszula        Solarska              104.70 -  329: 434   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3499  / 30 116.63




	Aleksandra Brzeska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     6 Paulina        Naplocha              100.00 +  402: 277  150
    8     5 Michał         Dąbrowski             100.00 +  317: 315  150
    9     1 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  216: 509   89
   10     2 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  248: 438   79
   11     3 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  280: 347   61
   15     6 Urszula        Solarska              104.70 =  292: 292  105
   16     4 Irena          Sołdan                134.66 -  300: 366   85
   17     6 Paulina        Naplocha              100.00 -  337: 427   50
   18     6 Renata         Andracka              109.15 -  228: 476   59
   26     7 Michał         Dąbrowski             100.00 -  316: 320   50
   27     8 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  377: 401   51
   28     8 Blanka         Zwolińska             100.00 -  260: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  / 12  81.58




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  244: 514   79
    2     8 Michał         Dąbrowski             100.00 +  362: 313  150
    3     6 Krzysztof      Jaworski              120.98 -  180: 498   71
    4     7 Jerzy          Krzyżewski            111.39 -  253: 425   61
    5     8 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  309: 320   51
    6     8 Paulina        Naplocha              100.00 -  324: 344   50
    7     7 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  293: 333   50
    8     8 Urszula        Solarska              104.70 +  437: 376  155
    9     6 Irena          Sołdan                134.66 -  329: 366   85
   10     4 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  269: 444   75
   11     6 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  351: 438   93
   12     5 Stanisław      Rydzik                142.79 -  285: 422   93
   13     6 Renata         Andracka              109.15 -  308: 389   59
   14     7 Michał         Dąbrowski             100.00 -  278: 442   50
   15     8 Blanka         Zwolińska             100.00 +  341: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 15  84.80




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     7 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  333: 293  150
    8     6 Paulina        Naplocha              100.00 +  338: 310  150
    9     3 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  261: 363   79
   10     3 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  274: 400   61
   11     1 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  300: 430   89
   12     6 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  239: 443   93
   13     7 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  316: 325   51
   14     5 Szymon         Dąbrowski             100.69 +  384: 368  151
   15     5 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  195: 393   51
   16     5 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  222: 554   79
   17     7 Urszula        Solarska              104.70 -  272: 313   55
   18     7 Michał         Dąbrowski             100.00 -  354: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 12  88.25




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  292: 453   75
    2     8 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  313: 362   50
    3     8 Blanka         Zwolińska             100.00 -  349: 385   50
    4     8 Paulina        Naplocha              100.00 +  388: 322  150
    5     5 Krzysztof      Jaworski              120.98 -  289: 337   71
    6     6 Stanisław      Rydzik                142.79 -  266: 378   93
    7     5 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  234: 527   93
    8     5 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  315: 317   50
    9     8 Urszula        Solarska              104.70 +  380: 346  155
   10     7 Irena          Sołdan                134.66 -  287: 406   85
   11     8 Renata         Andracka              109.15 -  322: 377   59
   12     7 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  209: 383   51
   13     2 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  355: 398   79
   14     7 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  442: 278  150
   15     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  294: 292  150
   16     6 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  320: 489   75
   17     5 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  330: 372   51
   18     7 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  360: 354  150
   19     6 Paulina        Naplocha              100.00 +  427: 315  150
   20     5 Renata         Andracka              109.15 -  308: 394   59
   21     4 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  315: 461   79
   22     6 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  330: 385   61
   23     4 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  240: 391   93
   24     3 Stanisław      Rydzik                142.79 -  238: 610   93
   25     4 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  317: 426   89
   26     7 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  320: 316  150
   27     6 Urszula        Solarska              104.70 -  286: 423   55
   28     7 Paulina        Naplocha              100.00 +  413: 319  150
   29     6 Krzysztof      Jaworski              120.98 -  333: 430   71
   30     6 Krzysztof      Jaworski              120.98 -  319: 394   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2758  / 30  91.93




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Jaworski              120.98 -  264: 438   71
    2     7 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  292: 374   51
    3     7 Urszula        Solarska              104.70 -  316: 392   55
    4     8 Michał         Dąbrowski             100.00 -  322: 388   50
    5     7 Jerzy          Krzyżewski            111.39 -  321: 378   61
    6     8 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  344: 324  150
    7     6 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  277: 402   50
    8     6 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  310: 338   50
    9     7 Renata         Andracka              109.15 -  291: 361   59
   10     8 Blanka         Zwolińska             100.00 +  364: 299  150
   11     7 Irena          Sołdan                134.66 -  347: 354   85
   12     1 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  391: 487   89
   13     5 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  180: 435   75
   14     6 Urszula        Solarska              104.70 -  247: 369   55
   15     7 Michał         Dąbrowski             100.00 -  292: 294   50
   16     7 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  337: 373   61
   17     6 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  427: 337  150
   18     4 Urszula        Solarska              104.70 -  327: 342   55
   19     6 Michał         Dąbrowski             100.00 -  315: 427   50
   20     4 Stanisław      Rydzik                142.79 -  286: 455   93
   21     6 Szymon         Dąbrowski             100.69 -  286: 310   51
   22     4 Renata         Andracka              109.15 -  278: 439   59
   23     6 Tomasz         Zwoliński             138.69 -  316: 483   89
   24     4 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  267: 401   93
   25     5 Jerzy          Krzyżewski            111.39 -  261: 434   61
   26     8 Blanka         Zwolińska             100.00 +  354: 330  150
   27     5 Andrzej        Rechowicz             129.50 -  253: 441   79
   28     7 Michał         Dąbrowski             100.00 -  319: 413   50
   29     7 Jerzy          Krzyżewski            111.39 -  312: 350   61
   30     7 Jerzy          Krzyżewski            111.39 -  306: 391   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2264  / 30  75.47




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Krzyżewski            111.39 -  284: 401   61
    2     5 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  229: 447   61
    3     8 Michał         Dąbrowski             100.00 +  385: 349  150
    4     5 Irena          Sołdan                134.66 -  224: 524   85
    5     6 Stanisław      Rydzik                142.79 -  245: 448   93
    6     5 Krzysztof      Jaworski              120.98 -  198: 488   71
    7     8 Urszula        Solarska              104.70 -  323: 373   55
    8     7 Renata         Andracka              109.15 +  367: 357  159
    9     5 Grzegorz       Kurowski              142.69 -  281: 374   93
   10     8 Paulina        Naplocha              100.00 -  299: 364   50
   11     4 Mariola        Osajda-Matczak        124.75 -  286: 468   75
   15     8 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  332: 341   50
   26     8 Paulina        Naplocha              100.00 -  330: 354   50
   27     7 Dariusz        Jarosławski           110.69 -  254: 419   61
   28     8 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  318: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 15  84.27


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Maraton Scrabblowy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Jarosławski           357: 354
   2 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kurowski              279: 385
   3 Tomasz         Zwoliński            - Urszula        Solarska              461: 339
   4 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                332: 429
   5 Andrzej        Rechowicz            - Liliana        Dąbrowska             514: 244
   6 Michał         Dąbrowski            - Mariola        Osajda-Matczak        292: 453
   7 Krzysztof      Jaworski             - Paulina        Naplocha              438: 264
   8 Blanka         Zwolińska            - Jerzy          Krzyżewski            284: 401


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             363: 413
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Tomasz         Zwoliński             272: 454
   3 Grzegorz       Kurowski             - Mariola        Osajda-Matczak        420: 394
   4 Krzysztof      Jaworski             - Stanisław      Rydzik                318: 434
   5 Dariusz        Jarosławski          - Blanka         Zwolińska             447: 229
   6 Urszula        Solarska             - Renata         Andracka              347: 373
   7 Paulina        Naplocha             - Szymon         Dąbrowski             292: 374
   8 Liliana        Dąbrowska            - Michał         Dąbrowski             362: 313


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             329: 330
   2 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                519: 282
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Dąbrowski             409: 256
   4 Dariusz        Jarosławski          - Jerzy          Krzyżewski            335: 305
   5 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              355: 449
   6 Liliana        Dąbrowska            - Krzysztof      Jaworski              180: 498
   7 Urszula        Solarska             - Paulina        Naplocha              392: 316
   8 Blanka         Zwolińska            - Michał         Dąbrowski             385: 349


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             378: 374
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Renata         Andracka              400: 410
   3 Krzysztof      Jaworski             - Dariusz        Jarosławski           301: 390
   4 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              349: 463
   5 Irena          Sołdan               - Blanka         Zwolińska             524: 224
   6 Szymon         Dąbrowski            - Urszula        Solarska              371: 343
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Liliana        Dąbrowska             425: 253
   8 Paulina        Naplocha             - Michał         Dąbrowski             322: 388


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Jarosławski          - Andrzej        Rechowicz             339: 339
   2 Renata         Andracka             - Tomasz         Zwoliński             223: 445
   3 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                375: 461
   4 Urszula        Solarska             - Mariola        Osajda-Matczak        336: 529
   5 Michał         Dąbrowski            - Krzysztof      Jaworski              289: 337
   6 Blanka         Zwolińska            - Stanisław      Rydzik                245: 448
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Paulina        Naplocha              378: 321
   8 Liliana        Dąbrowska            - Szymon         Dąbrowski             309: 320


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Mariola        Osajda-Matczak        321: 398
   2 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Jarosławski           348: 366
   3 Irena          Sołdan               - Urszula        Solarska              414: 361
   4 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              418: 392
   5 Krzysztof      Jaworski             - Blanka         Zwolińska             488: 198
   6 Stanisław      Rydzik               - Michał         Dąbrowski             378: 266
   7 Renata         Andracka             - Jerzy          Krzyżewski            321: 314
   8 Paulina        Naplocha             - Liliana        Dąbrowska             344: 324


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                384: 428
   2 Dariusz        Jarosławski          - Irena          Sołdan                391: 293
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             377: 452
   4 Szymon         Dąbrowski            - Renata         Andracka              344: 337
   5 Michał         Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              234: 527
   6 Aleksandra     Brzeska              - Paulina        Naplocha              402: 277
   7 Liliana        Dąbrowska            - Maciej         Dąbrowski             293: 333
   8 Blanka         Zwolińska            - Urszula        Solarska              323: 373


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Jarosławski           458: 345
   2 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             246: 476
   3 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                543: 258
   4 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Rechowicz             298: 437
   5 Michał         Dąbrowski            - Aleksandra     Brzeska               315: 317
   6 Paulina        Naplocha             - Maciej         Dąbrowski             310: 338
   7 Renata         Andracka             - Blanka         Zwolińska             357: 367
   8 Urszula        Solarska             - Liliana        Dąbrowska             376: 437


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Aleksandra     Brzeska               509: 216
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        323: 426
   3 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Rechowicz             261: 363
   4 Dariusz        Jarosławski          - Szymon         Dąbrowski             398: 366
   5 Blanka         Zwolińska            - Grzegorz       Kurowski              281: 374
   6 Irena          Sołdan               - Liliana        Dąbrowska             366: 329
   7 Renata         Andracka             - Paulina        Naplocha              361: 291
   8 Urszula        Solarska             - Michał         Dąbrowski             346: 380


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Dąbrowski             360: 291
   2 Andrzej        Rechowicz            - Aleksandra     Brzeska               438: 248
   3 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Jarosławski           274: 400
   4 Liliana        Dąbrowska            - Mariola        Osajda-Matczak        269: 444
   5 Renata         Andracka             - Stanisław      Rydzik                313: 414
   6 Grzegorz       Kurowski             - Urszula        Solarska              578: 297
   7 Michał         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                287: 406
   8 Paulina        Naplocha             - Blanka         Zwolińska             364: 299


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Dąbrowski             430: 300
   2 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             313: 368
   3 Aleksandra     Brzeska              - Dariusz        Jarosławski           280: 347
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Blanka         Zwolińska             468: 286
   5 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                208: 447
   6 Liliana        Dąbrowska            - Grzegorz       Kurowski              351: 438
   7 Irena          Sołdan               - Paulina        Naplocha              354: 347
   8 Michał         Dąbrowski            - Renata         Andracka              322: 377


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paulina        Naplocha             - Tomasz         Zwoliński             391: 487
   2 Andrzej        Rechowicz            - Renata         Andracka              422: 288
   3 Dariusz        Jarosławski          - Urszula        Solarska              292: 360
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Irena          Sołdan                329: 369
   5 Stanisław      Rydzik               - Liliana        Dąbrowska             422: 285
   6 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Dąbrowski             443: 239
   7 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Dąbrowski             383: 209


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                380: 321
   2 Michał         Dąbrowski            - Andrzej        Rechowicz             355: 398
   3 Urszula        Solarska             - Stanisław      Rydzik                328: 430
   4 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Jarosławski           446: 359
   5 Paulina        Naplocha             - Mariola        Osajda-Matczak        180: 435
   6 Renata         Andracka             - Liliana        Dąbrowska             389: 308
   7 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             316: 325


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             310: 447
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              339: 372
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Jarosławski           586: 265
   4 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              403: 322
   5 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             384: 368
   6 Paulina        Naplocha             - Urszula        Solarska              247: 369
   7 Liliana        Dąbrowska            - Michał         Dąbrowski             278: 442


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             376: 340
   2 Grzegorz       Kurowski             - Mariola        Osajda-Matczak        447: 328
   3 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                416: 416
   4 Dariusz        Jarosławski          - Renata         Andracka              339: 243
   5 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             195: 393
   6 Aleksandra     Brzeska              - Urszula        Solarska              292: 292
   7 Michał         Dąbrowski            - Paulina        Naplocha              294: 292
   8 Blanka         Zwolińska            - Liliana        Dąbrowska             332: 341


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Renata         Andracka              441: 353
   2 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Kurowski              322: 514
   3 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Dąbrowski             416: 350
   4 Aleksandra     Brzeska              - Irena          Sołdan                300: 366
   5 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Dąbrowski             554: 222
   6 Michał         Dąbrowski            - Mariola        Osajda-Matczak        320: 489
   7 Dariusz        Jarosławski          - Paulina        Naplocha              373: 337


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             299: 426
   2 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Jarosławski           419: 310
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Renata         Andracka              431: 344
   4 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                500: 318
   5 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Dąbrowski             372: 330
   6 Paulina        Naplocha             - Aleksandra     Brzeska               427: 337
   7 Maciej         Dąbrowski            - Urszula        Solarska              272: 313


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kurowski              419: 351
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        463: 380
   3 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Rechowicz             368: 295
   4 Paulina        Naplocha             - Urszula        Solarska              327: 342
   5 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Jarosławski           481: 346
   6 Renata         Andracka             - Aleksandra     Brzeska               476: 228
   7 Michał         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             360: 354


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             417: 288
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Dąbrowski             472: 254
   3 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kurowski              244: 366
   4 Urszula        Solarska             - Stanisław      Rydzik                357: 345
   5 Dariusz        Jarosławski          - Andrzej        Rechowicz             340: 486
   6 Michał         Dąbrowski            - Paulina        Naplocha              427: 315


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Urszula        Solarska             - Irena          Sołdan                354: 422
   2 Andrzej        Rechowicz            - Mariola        Osajda-Matczak        378: 397
   3 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             449: 379
   4 Stanisław      Rydzik               - Paulina        Naplocha              455: 286
   5 Renata         Andracka             - Michał         Dąbrowski             394: 308
   6 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Jarosławski           344: 418


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Irena          Sołdan                477: 426
   2 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                431: 431
   3 Tomasz         Zwoliński            - Urszula        Solarska              508: 415
   4 Michał         Dąbrowski            - Andrzej        Rechowicz             315: 461
   5 Dariusz        Jarosławski          - Renata         Andracka              288: 380
   6 Paulina        Naplocha             - Szymon         Dąbrowski             286: 310


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Kurowski              317: 235
   2 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             314: 448
   3 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             520: 323
   4 Renata         Andracka             - Paulina        Naplocha              439: 278
   5 Urszula        Solarska             - Szymon         Dąbrowski             348: 376
   6 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Dąbrowski             385: 330


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Jarosławski           403: 347
   2 Renata         Andracka             - Irena          Sołdan                392: 464
   3 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                357: 428
   4 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Dąbrowski             391: 240
   5 Andrzej        Rechowicz            - Urszula        Solarska              431: 394
   6 Tomasz         Zwoliński            - Paulina        Naplocha              483: 316


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Urszula        Solarska             - Mariola        Osajda-Matczak        498: 293
   2 Irena          Sołdan               - Szymon         Dąbrowski             520: 227
   3 Michał         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                238: 610
   4 Paulina        Naplocha             - Grzegorz       Kurowski              267: 401
   5 Andrzej        Rechowicz            - Renata         Andracka              589: 359
   6 Dariusz        Jarosławski          - Tomasz         Zwoliński             274: 506


Runda nr 25
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Jaworski             - Irena          Sołdan                485: 335
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        482: 348
   3 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             411: 326
   4 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Dąbrowski             426: 317
   5 Jerzy          Krzyżewski           - Paulina        Naplocha              434: 261
   6 Szymon         Dąbrowski            - Renata         Andracka              308: 427
   7 Dariusz        Jarosławski          - Urszula        Solarska              337: 310


Runda nr 26
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                367: 384
   2 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Dąbrowski             385: 346
   3 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Jaworski              384: 448
   4 Irena          Sołdan               - Dariusz        Jarosławski           419: 338
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Krzyżewski            377: 323
   6 Renata         Andracka             - Urszula        Solarska              352: 343
   7 Aleksandra     Brzeska              - Michał         Dąbrowski             316: 320
   8 Paulina        Naplocha             - Blanka         Zwolińska             354: 330


Runda nr 27
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              324: 364
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Irena          Sołdan                308: 392
   3 Krzysztof      Jaworski             - Mariola        Osajda-Matczak        368: 311
   4 Renata         Andracka             - Tomasz         Zwoliński             416: 334
   5 Paulina        Naplocha             - Andrzej        Rechowicz             253: 441
   6 Urszula        Solarska             - Michał         Dąbrowski             423: 286
   7 Blanka         Zwolińska            - Dariusz        Jarosławski           254: 419
   8 Aleksandra     Brzeska              - Szymon         Dąbrowski             377: 401


Runda nr 28
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                358: 384
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        427: 425
   3 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             439: 400
   4 Krzysztof      Jaworski             - Renata         Andracka              336: 402
   5 Jerzy          Krzyżewski           - Urszula        Solarska              323: 445
   6 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Jarosławski           348: 290
   7 Michał         Dąbrowski            - Paulina        Naplocha              413: 319
   8 Blanka         Zwolińska            - Aleksandra     Brzeska               318: 260


Runda nr 29
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              374: 411
   2 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                374: 491
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Rechowicz             392: 345
   4 Dariusz        Jarosławski          - Renata         Andracka              392: 322
   5 Urszula        Solarska             - Szymon         Dąbrowski             214: 396
   6 Krzysztof      Jaworski             - Michał         Dąbrowski             430: 333
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Paulina        Naplocha              350: 312


Runda nr 30
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              447: 344
   2 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             289: 440
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Rechowicz             290: 429
   4 Dariusz        Jarosławski          - Renata         Andracka              319: 411
   5 Szymon         Dąbrowski            - Urszula        Solarska              329: 434
   6 Krzysztof      Jaworski             - Michał         Dąbrowski             394: 319
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Paulina        Naplocha              391: 306
Lista rankingowa na dzień 2011-06-26

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.05  28585  188
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.67  28438  190
   3 Kamil Górka                    Kraków               149.49  29898  200
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.02  29605  200
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.66  27908  189
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   7 Michał Alabrudziński           Włocławek            146.09  28049  192
   8 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.59   8444   58
   9 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
  10 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.27  28182  194

  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.50  13583   94
  12 Dawid Pikul                    Poznań               144.49  28610  198
  13 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.23  13125   91
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.91  16837  117
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              143.76  28751  200
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.31  27373  191
  17 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.30  19202  134
  18 Grzegorz Kurowski              Warszawa             143.29  27081  189
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  20 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.91  28297  198

  21 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  141.53  16842  119
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             141.22  26832  190
  23 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.20  26969  191
  24 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     140.60  21230  151
  25 Marek Syczuk                   Warszawa             140.59  26853  191
  26 Justyna Górka                  Kraków               140.28  27915  199
  27 Marek Reda                     Wołomin              139.80  27121  194
  28 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  29 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.39  27262  197

  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.14  26246  190
  32 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.02   8143   59
  33 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.90  16824  122
  34 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 137.83  15575  113
  35 Bogusław Szyszka               Oława                137.73  25342  184
  36 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.67  16383  119
  37 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.38  26377  192
  38 Karol Waniek                   Wrocław              136.25  21663  159
  39 Przemysław Herdzina            Kraków               136.20  26832  197
  40 Robert Kamiński                Warszawa             136.03  26934  198

  41 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  42 Irena Sołdan                   Rumia                134.77  25876  192
  43 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.77  21293  158
  44 Mateusz Borsuk                 Reda                 134.70  12662   94
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.52  26770  199
  46 Dominik Urbacki                Pruszków             134.21   7516   56
  47 Paweł Janaś                    Głogów               133.65  18978  142
  48 Przemysław Rybicki             Otwock               133.21  22246  167
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.03  25941  195
  50 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37

  51 Jan Mrozowski                  Kraków               132.78  10490   79
  52 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.63  23475  177
  53 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.50  26235  198
  54 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.40  25951  196
  55 Grzegorz Święcki               Białystok            132.16   6608   50
  56 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  57 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.79   5667   43
  58 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.72  20680  157
  59 Dominik Piasecki               Słupsk               131.50   6312   48
  60 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.49  12755   97

  61 Artur Irzyk                    Kraków               131.33   8668   66
  62 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.15  16656  127
  63 Jarosław Sobczak               Warszawa             130.69   9802   75
  64 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.61  25731  197
  65 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  66 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.12  25113  193
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            130.07  17299  133
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  69 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.89   5715   44
  70 Kamil Kister                   Puławy               129.75  24523  189

  71 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.45  15275  118
  72 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.20  20542  159
  73 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  74 Radosław Jachna                Łódź                 128.65  23286  181
  75 Mariusz Grodek                 Olsztyn              128.32   3978   31
  76 Szymon Płachta                 Warszawa             128.18  25635  200
  77 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.12  24983  195
  78 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  79 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  80 Janusz Krupiński               Bytom                127.85   9461   74

  81 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.04  24265  191
  82 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.80  22190  175
  83 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.77  24339  192
  84 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.72  21542  170
  85 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  86 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  126.54  17969  142
  87 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  88 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.46  17198  136
  89 Maciej Michalak                Łódź                 126.42   8723   69
  90 Tomasz Łapka                   Opole                126.41  19340  153

  91 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.37  24390  193
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               126.34  14529  115
  93 Michał Kolaj                   Ostróda              126.14  23966  190
  94 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  95 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
  96 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.69  20487  163
  97 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.67  16337  130
  98 Adam Klimont                   Wałcz                125.31  23433  187
  99 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 100 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.22   7513   60

 101 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.17  23907  191
 102 Katarzyna Małek                Mielec               125.08  13759  110
 103 Michał Ozimiński               Łódź                 124.97   8873   71
 104 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.90  24480  196
 105 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.89  23729  190
 106 Łukasz Baranowski              Reda                 124.51  24403  196
 107 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.38   8209   66
 108 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 109 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.24  24102  194
 110 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.91  24286  196
 111 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.81  23401  189
 112 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            123.79   8913   72
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.76  11757   95
 114 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 115 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              123.63  22377  181
 116 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.57  23479  190
 117 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 118 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 119 Robert Głowacki                Łódź                 123.19  23283  189
 120 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.13  24503  199
 121 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.94  23974  195
 122 Krzysztof Jaworski             Warszawa             122.87  13639  111
 123 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.54  24263  198
 124 Leszek Stecuła                 Bytom                122.30   9662   79
 125 Maciej Perzyński               Piła                 122.07   7446   61
 126 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.78  11326   93
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.56   8509   70
 128 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 129 Magdalena Kublik               Warszawa             121.27  24133  199
 130 Paweł Kowalski                 Kutno                121.17   5695   47
 131 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 132 Jarosław Olek                  Warszawa             121.00   5929   49
 133 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 134 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 135 Tomasz Górka                   Łęczna               120.87   5681   47
 136 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 137 Wojciech Urbański              Warszawa             120.75   9056   75
 138 Bogusław Książek               Szczecin             120.48  17108  142
 139 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 140 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.27  16597  138
 141 Stanisław Gasik                Warszawa             119.48   7766   65
 142 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       119.35   5848   49
 143 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 144 Piotr Broda                    Sandomierz           119.28  22783  191
 145 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 146 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.11  22869  192
 147 Marta Dobrzańska               Kraków               119.10   7027   59
 148 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.85  15213  128
 149 Jolanta Chłopińska             Wałcz                118.79  21144  178
 150 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.75  20188  170

 151 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.74   9143   77
 152 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 153 Leszek Kacprzyk                Katowice             118.37  12784  108
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.23  18681  158
 155 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.05  17707  150
 156 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.90  12733  108
 157 Maciej Kuczyński               Gdynia               117.86  10136   86
 158 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 159 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.24   8910   76
 160 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 161 Paulina Mech                   Kraków               117.06  11472   98
 162 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 163 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            116.93  16370  140
 164 Anita Bruska                   Gdynia               116.87  14258  122
 165 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.78  21954  188
 166 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.75  13893  119
 167 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.75  20197  173
 168 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66  22048  189
 169 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 170 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.42  11293   97
 171 Beata Piotrowska               Łódź                 116.30  19888  171
 172 Grzegorz Kwiecień              Kraków               116.14  16840  145
 173 Joanna Brychcy                 Katowice             116.14   8594   74
 174 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.84   9151   79
 175 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 176 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.75   5556   48
 177 Joanna Jewtuch                 Warszawa             115.52   3812   33
 178 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.46  14548  126
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.39  12462  108
 180 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 181 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.19   6566   57
 182 Krzysztof Bonda                Białystok            115.09   5179   45
 183 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.96   8852   77
 184 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.73   6884   60
 185 Krzysztof Gibas                Kraków               114.73   5507   48
 186 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 187 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.66  21670  189
 188 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 189 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            114.33   8346   73
 190 Dorota Rudzińska               Warszawa             114.25  22507  197
 191 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.19   5367   47
 192 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.18  20210  177
 193 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.13   6277   55
 194 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.83  22311  196
 195 Anna Biegańska                 Białystok            113.72   5686   50
 196 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.35  14169  125
 197 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 198 Jacek Pietruszka               Kraków               112.75   6201   55
 199 Adam Janicki                   Łódź                 112.61  21508  191
 200 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.45   6747   60

 201 Dorota Stachowska              Wydartowo I          112.22  21321  190
 202 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 203 Natalia Ogierman               Katowice             112.11   9978   89
 204 Monika Dymek                   Ustka                111.88   5482   49
 205 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.87  21814  195
 206 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 207 Sławomir Długosz               Ostróda              111.81  21803  195
 208 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.64  17416  156
 209 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.60  10714   96
 210 Renata Andracka                Zwola                111.59  21871  196
 211 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  111.32  21818  196
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.18  22237  200
 213 Teresa Zalewska                Racibórz             111.02  18208  164
 214 Jerzy Luter                    Bytom                110.94  18194  164
 215 Lucyna Śniadach                Rumia                110.87   7650   69
 216 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.67  21802  197
 217 Rafał Stachowski               Police               110.61   7079   64
 218 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 219 Marcin Ceglarek                Kraków               110.01  20462  186
 220 Anna Stefańska                 Łódź                 109.90  10111   92
 221 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.89  10769   98
 222 Tomasz Lempart                 Kraków               109.62   4604   42
 223 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 224 Marianna Kozłowska             Białystok            109.14   6985   64
 225 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 226 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.89   3920   36
 227 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.84  14802  136
 228 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 229 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 230 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 231 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 232 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 233 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 234 Anna Arana                     Warszawa             106.34  17972  169
 235 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 236 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.87   6352   60
 237 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 238 Bartosz Muszyński              Ustka                105.56   3800   36
 239 Anna Niedzielko                Szczecin             105.42   6747   64
 240 Monika Sadurska                Warszawa             105.22   3893   37
 241 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 242 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.06   5148   49
 243 Marta Sztajnert                Wisła                104.56   9933   95
 244 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.21  17611  169
 245 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.12   4269   41
 246 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 247 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 248 Szymon Dąbrowski               Warszawa             103.99  15078  145
 249 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.95  13514  130
 250 Elżbieta Święcka               Białystok            103.84   3842   37

 251 Tomasz Lewiński                Wejherowo            103.71   3630   35
 252 Urszula Solarska               Łódź                 103.67  19904  192
 253 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 254 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.59  20304  196
 255 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 257 Sławomir Wolski                Wrocław              103.28  15182  147
 258 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               103.28   5577   54
 259 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 260 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 261 Roman Figiel                   Zawichost            102.83   3085   30
 262 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.53  20095  196
 263 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 264 Grzegorz Miecugow              Warszawa             102.16   4495   44
 265 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.16  10522  103
 266 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 267 Zofia Górka                    Łęczna               102.00   4794   47
 268 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 269 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 270 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 271 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 272 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 273 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.48   5024   50
 274 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.34  16155  161
 275 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 276 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.12   9612   96
 277 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 278 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 279 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.67  11362  114
 281 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.59   8266   83
 282 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 283 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 284 Krzysztof Zawadzki             Sampława              98.48  19401  197
 285 Robert Wagner                  Wrocław               98.06   8237   84
 286 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 287 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 288 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.58   5312   55
 289 Sylwia Buks                    Warszawa              96.26  18866  196
 290 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 291 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 292 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 293 Janina Grajewska               Choroszcz             93.16   9223   99
 294 Sylwia Łada                    Inowrocław            92.25   6181   67
 295 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 296 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 297 Anna Lenartowska               Gdynia                91.20   5472   60
 298 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 299 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 300 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62

 301 Maciej Dąbrowski               Warszawa              87.80   5268   60
 302 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 303 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.17   4707   54
 304 Aleksandra Brzeska             Warszawa              86.56   2770   32
 305 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 306 Leszek Katyński                Słupsk                86.27   7764   90
 307 Artur Jakimczyk                Olsztyn               85.94   3008   35
 308 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.04   8249   97
 309 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                84.74   3559   42
 310 Paulina Naplocha               Racibórz              84.38  16875  200
 311 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 312 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                83.73   6531   78
 313 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 314 Michał Dąbrowski               Warszawa              83.14   7150   86
 315 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 316 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             81.77   2535   31
 317 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 318 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 319 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 320 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.05   4238   55
 321 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 322 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 323 Mirosław Dejna                 Sampława              60.16  11551  192




Poczekalnia na dzień 2011-06-26

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.07   2438   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   6 Jakub Błażejewski              Poznań                96.07   2690   28
   7 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.89   3102   27
   8 Jarosław Michalak              Łódź                 114.85   3101   27
   9 Jan Kozłowski                  Kraków               136.81   3557   26
  10 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
  11 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  12 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  13 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  14 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  15 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  16 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  17 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  18 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  19 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  21 Filip Warzecha                 Gdynia               137.67   3304   24
  22 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  23 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  24 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  25 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  26 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  27 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  28 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  29 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  30 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  31 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  32 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  33 Lidia Żywna                    Gdynia               107.75   2586   24
  34 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.04   2569   24
  35 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.92   2518   24
  36 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  37 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  38 Paweł Maciejczuk               Białystok            103.71   2489   24
  39 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  40 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  41 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  42 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  43 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  44 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  45 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  46 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  47 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  48 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  49 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  50 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  52 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  53 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  54 Michał Wodecki                 Skrzyszów             92.39   2125   23
  55 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  56 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  57 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  58 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  59 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  60 Kuba Koisar                    Warszawa             120.82   2658   22
  61 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.27   2536   22
  62 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  63 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  64 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  65 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  66 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.38   1772   21
  67 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  68 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  69 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  70 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  71 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  72 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  73 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  74 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  75 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  76 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  77 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  78 Małgorzata Sikora              Kraków               100.42   1908   19
  79 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  80 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  81 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  82 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  83 Iza Kraj                       Warszawa             102.89   1852   18
  84 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  85 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  86 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  87 Bartłomiej Dalecki             Rumia                100.62   1610   16
  88 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  89 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.19   1315   16
  90 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  91 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  92 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  93 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  94 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  95 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  96 Alicja Kosińska                Szczecin             135.79   1901   14
  97 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  98 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  99 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
 100 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 101 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 102 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 103 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 104 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 105 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 106 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 107 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 108 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 109 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 110 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 111 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 112 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 113 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 114 Marta Bajorek                  Warszawa              97.15   1263   13
 115 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 116 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 117 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 118 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 119 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 120 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 121 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 122 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 123 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 124 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 125 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 126 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 127 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 128 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 129 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 130 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 131 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 132 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 133 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 134 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 135 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 136 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 137 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 138 Karol Posielski                Warszawa             111.17   1334   12
 139 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 140 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 141 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 142 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 143 Marek Szczepanik               Reda                 109.67   1316   12
 144 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 145 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 146 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 147 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             104.17   1250   12
 148 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 149 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 150 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 151 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 152 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 153 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 154 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 155 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 156 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 157 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 158 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 159 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 160 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 161 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 162 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 163 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 164 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 165 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 166 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 167 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 168 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 169 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 170 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 171 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 172 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.42   1109   12
 173 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 174 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 175 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 176 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 177 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             91.00   1092   12
 178 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 179 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 180 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 181 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 182 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 183 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 184 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 185 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 186 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 187 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 188 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 189 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 190 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 191 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 192 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 193 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 194 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 195 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 196 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 197 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 198 Marta Bożemska                 Ustka                 79.75    957   12
 199 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 200 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 201 Beata Kowaluk-Jagielska        Szczecin              76.33    916   12
 202 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 203 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 204 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 205 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 206 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 207 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 208 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 209 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 210 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 211 Grzegorz Cieplak               Warszawa              97.09   1068   11
 212 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 213 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 214 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 215 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 216 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 217 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 218 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 219 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 220 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 221 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 222 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 223 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 224 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 225 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 226 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 227 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 228 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 229 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 230 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 231 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 232 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 233 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 234 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 235 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 236 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 237 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 238 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 239 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 240 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 241 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 242 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 243 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 244 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 245 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 246 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 247 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 248 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 249 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 250 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 251 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 252 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 253 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 254 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 255 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 256 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 257 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 258 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 259 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 260 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 261 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 262 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 263 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 264 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 265 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 266 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 267 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 268 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 269 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 270 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 271 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 272 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 273 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 274 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 275 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 276 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 277 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 278 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk                95.71    670    7
 279 Jan  Olek                      Warszawa              94.43    661    7
 280 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 281 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 282 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 283 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 284 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 285 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 286 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 287 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 288 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 289 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 290 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 291 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 292 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 293 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 294 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 295 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 296 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 297 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 298 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 299 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 300 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 301 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 302 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 303 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 304 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 305 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 306 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 307 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 308 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 309 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 310 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 311 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 312 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 313 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 314 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 315 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 316 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 317 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 318 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 319 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 320 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 321 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 322 Filip Dalecki                  Rumia                 99.00    495    5
 323 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 324 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 325 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 326 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 327 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 328 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 329 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 330 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 331 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 332 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 333 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 334 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 335 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 336 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 337 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 338 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 339 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 340 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 341 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 342 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 343 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 344 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 345 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 346 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 347 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 348 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 349 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 350 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 351 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 352 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 353 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 354 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 355 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 356 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 357 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 358 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 359 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 360 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 361 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 362 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 363 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 364 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie