Rumia26
kwietnia
Rumia 26-27 kwietnia II Mistrzostwa Wybrzeża
Łódź 1
maja
Łódź 1- 4 maja III Maraton Scrabble'owy
Piastów10
maja
Piastów 10-11 maja VII Mistrzostwa Piastowa
III Maraton Scrabble'owy01 - 04 maja 2003 — III Maraton Scrabble'owyInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

III Maraton Scrabble'owyŁódź, 01 - 04 maja 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Maciej Gałecki Łódź 22.5 11743 
 2 Mateusz Żbikowski Warszawa 21.0 11943 
 3 Mariusz Skrobosz Warszawa 21.0 11787 
 4 Wojciech Zemło Łódź 21.0 11578 
 5 Krzysztof Usakiewicz Warszawa 20.0 11501 
 6 Wojciech Usakiewicz Warszawa 20.0 11484 
 7 Karol Wyrębkiewicz Łódź 19.0 11500 
 8 Tomasz Zwoliński Warszawa 19.0 11385 
 9 Stanisław Rydzik Warszawa 18.5 11979 
 10 Jarosław Puchalski Łódź 17.0 11497 
 
 57 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Maraton Scrabble
I Maraton Scrabble




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                                Nie, 4 Maj 2003

Maraton Scrabblowy - Łódź

                                                                   VP
MIEJSCE                                             p-ty    +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------------------
  1 Maciej Gałecki          129 Łódź               11743          22.5
  2 Mateusz Żbikowski       140 Warszawa           11943          21.0
  3 Mariusz Skrobosz        144 Warszawa           11787          21.0
  4 Wojciech Zemło          131 Łódź               11578          21.0
  5 Krzysztof Usakiewicz    125 Warszawa           11501          20.0
  6 Wojciech Usakiewicz     137 Warszawa           11484          20.0
  7 Karol Wyrębkiewicz      132 Łódź               11500          19.0
  8 Tomasz Zwoliński        137 Warszawa           11385          19.0
  9 Stanisław Rydzik        130 Warszawa           11979          18.5
 10 Jarosław Puchalski      119 Łódź               11497          17.0
 11 Adam Weremczuk          124 Łódź               11476          17.0
 12 Paweł Florek            115 Nowa Wieś Wielka   11199          16.5
 13 Andrzej Rechowicz       127 Katowice           11332          16.0
 14 Jerzy Luter             111 Bytom              10671          15.5
 15 Lucyna Korga            120 Zabrze             11172          15.0
 16 Robert Kamiński         120 Wysokie Maz.       11053          15.0
 17 Rafał Matczak           117 Pruszków           11017          15.0
 18 Andrzej Gostomski       107 Łódź               10294          15.0
 19 Grzegorz Pukniel        100 Lublin             10372          14.5
 20 Krzysztof Mówka         121 Toruń              11468          14.0
 21 Jarosław Michalak       118 Łódź               10975          14.0
 22 Paweł Dawidson          145 Częstochowa        10742          14.0
 23 Mariola Osajda-Matczak  113 Pruszków           10369          14.0
 24 Krzysztof Sojka         100 Łódź                9852          14.0
 25 Jarosław Sobczak        105 Warszawa            8998          14.0
 26 Beata Piotrowska        108 Łódź               10545          13.5
 27 Paweł Jackowski         100 Warszawa            7263          13.5
 28 Jacek Petrus            104 Wrocław            10435          13.0
 29 Zofia Gajewska          100 Jelenia Góra        9848          13.0
 30 Grzegorz Matysiak       107 Kraków              8948          12.0
 31 Jędrzej Florek          105 Nowa Wieś Wielka    8873          12.0
 32 Dorota Ziembowicz       103 Gliwice            10388          11.5
 33 Ziemowit Pazda          100 Wrocław             9731          11.5
 34 Piotr Pietuchowski      100 Białystok           8331          11.0
 35 Grzegorz Jęczek         100 Łódź                9328          10.5
 36 Joanna Ostrowska        100 Warszawa            7861          10.5
 37 Andrzej Puchalski       100 Łódź                6236          10.0
 38 Bogumiła Ilczuk         100 Warszawa            9231           9.5
 39 Anna Pawłowska          100 Opacz Kol.          9126           9.5
 40 Krzysztof Bukowski      124 Warszawa            7459           9.0
 41 Leszek Stecuła          110 Bytom               7370           9.0
 42 Maciej Michalak         115 Łódź                5347           9.0
 43 Grażyna Wesołowska      100 Łódź                8985           8.5
 44 Tomasz Żbikowski        102 Warszawa            5883           8.0
 45 Jolanta Bednarska       100 Łódź                8370           7.5
 46 Jarosław Wypart         108 Częstochowa         5345           7.0
 47 Michał Szkudlarek       100 Pabianice           3086           7.0
 48 Halina Łubniewicz       100 Łódź                6317           6.5
 49 Janusz Sojka            100 Łódź                4812           6.5
 50 Krystyna Puchalska      100 Łódź                5333           4.5
 51 Krzysztof Szkudlarek    114 Pabianice           2787           4.0
 52 Joanna Brychcy          100 Katowice            1043           3.0
 53 Stanisław Gasik         119 Warszawa            2393           2.0
 54 Andrzej Lożyński        121 Piastów              659           2.0
 55 Ciesielski Jerzy        100 Łódź                 864           1.0
 56 Maciej Leszczyński      100 Łódź                 273           0.0
 57 Radosław Leszczyński    100 Łódź                 239           0.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                                Nie, 4 Maj 2003

   1  Paweł Dawidson          145 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   23  Beata Piotrowska        108   +  387:329   158
   2    8   15  Lucyna Korga            120   +  418:378   170
   3    3   10  Andrzej Rechowicz       127   -  317:365    77
   4    9   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  465:284   163
   5    5    5  Tomasz Zwoliński        137   -  329:348    87
   6    8    7  Wojciech Zemło          131   -  333:413    81
   7   12   12  Adam Weremczuk          124   +  435:334   174
   8    7    9  Maciej Gałecki          129   -  365:400    79
   9    9   23  Beata Piotrowska        108   +  455:342   158
  10    7    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  278:394    82
  11    9   14  Krzysztof Mówka         121   -  318:421    71
  12   13   39  Piotr Pietuchowski      100   -  377:465    50
  13   15   17  Jarosław Michalak       118   +  397:356   168
  14   12   47  Maciej Michalak         115   +  414:298   165
  15    9   29  Jacek Petrus            104   +  419:240   154
  16    7   16  Jarosław Puchalski      119   -  340:405    69
  17   10   18  Rafał Matczak           117   +  395:370   167
  18    4    8  Stanisław Rydzik        130   -  321:421    80
  19   10   19  Paweł Florek            115   +  392:309   165
  20    8   10  Andrzej Rechowicz       127   -  399:442    77
  21   11   26  Grzegorz Matysiak       107   -  324:352    57
  22   12   27  Jędrzej Florek          105   +  415:350   155
  23    5   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  330:425    75
  24   12   53  Krzysztof Szkudlarek    114   +  457:270   164
  25    2    2  Mariusz Skrobosz        144   -  348:377    94
  26    5    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  385:427    87
  27   14   41  Anna Pawłowska          100   +  406:300   150
  28   14   43  Grzegorz Jęczek         100   +  523:278   150
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3327 / 28 partii


   2  Mariusz Skrobosz        144 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   24  Jarosław Wypart         108   +  344:302   158
   2   10    9  Maciej Gałecki          129   +  399:392   179
   3    5   45  Zofia Gajewska          100   +  532:279   150
   4    1    8  Stanisław Rydzik        130   +  427:407   180
   5    1    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  315:461    87
   6    2   46  Robert Kamiński         120   +  366:322   170
   7    3    5  Tomasz Zwoliński        137   +  359:343   187
   8    1   15  Lucyna Korga            120   +  397:345   170
   9    1    7  Wojciech Zemło          131   +  372:326   181
  10    1   15  Lucyna Korga            120   +  489:362   170
  11    1   11  Krzysztof Usakiewicz    125   +  422:352   175
  12    1    3  Mateusz Żbikowski       140   -  260:498    90
  13    1    6  Karol Wyrębkiewicz      132   +  461:341   182
  14    1   26  Grzegorz Matysiak       107   +  427:390   157
  15    1   14  Krzysztof Mówka         121   +  440:352   171
  16    1   19  Paweł Florek            115   +  430:359   165
  17    1   16  Jarosław Puchalski      119   -  288:396    69
  18    1   10  Andrzej Rechowicz       127   +  403:297   177
  19    1    3  Mateusz Żbikowski       140   -  297:330    90
  20    1    3  Mateusz Żbikowski       140   +  475:418   190
  21    1   17  Jarosław Michalak       118   +  411:385   168
  22    1   28  Jarosław Sobczak        105   -  401:411    55
  23    1   21  Jerzy Luter             111   -  346:386    61
  24    1   12  Adam Weremczuk          124   -  329:426    74
  25    2    1  Paweł Dawidson          145   +  377:348   195
  26    2   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  344:433    63
  27    3   29  Jacek Petrus            104   +  440:387   154
  28    3   25  Andrzej Gostomski       107   +  432:270   157
  29    2   11  Krzysztof Usakiewicz    125   +  389:304   175
  30    2    7  Wojciech Zemło          131   -  415:438    81
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4281 / 30 partii


   3  Mateusz Żbikowski       140 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   25  Andrzej Gostomski       107   +  468:249   157
   2    1   18  Rafał Matczak           117   -  306:426    67
   3    8   15  Lucyna Korga            120   -  368:404    70
   4   13    6  Karol Wyrębkiewicz      132   +  461:363   182
   5    8   22  Leszek Stecuła          110   +  446:360   160
   6    5   47  Maciej Michalak         115   -  338:443    65
   7   10   19  Paweł Florek            115   +  497:264   165
   8    5   10  Andrzej Rechowicz       127   +  372:368   177
   9    4    8  Stanisław Rydzik        130   -  370:457    80
  10    6    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  407:359   187
  11    4   29  Jacek Petrus            104   +  494:299   154
  12    1    2  Mariusz Skrobosz        144   +  498:260   194
  13    2    5  Tomasz Zwoliński        137   -  345:393    87
  14    3    9  Maciej Gałecki          129   +  545:317   179
  15    3   26  Grzegorz Matysiak       107   +  358:276   157
  16    3    7  Wojciech Zemło          131   +  360:329   181
  17    2   11  Krzysztof Usakiewicz    125   +  340:328   175
  18    2   16  Jarosław Puchalski      119   +  451:315   169
  19    1    2  Mariusz Skrobosz        144   +  330:297   194
  20    1    2  Mariusz Skrobosz        144   -  418:475    94
  21    3   46  Robert Kamiński         120   +  353:320   170
  22    2   17  Jarosław Michalak       118   +  379:366   168
  23    2   28  Jarosław Sobczak        105   -  388:426    55
  24    3   21  Jerzy Luter             111   -  364:381    61
  25    3   12  Adam Weremczuk          124   +  381:374   174
  26    3   45  Zofia Gajewska          100   +  398:279   150
  27    2   27  Jędrzej Florek          105   +  391:342   155
  28    2   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  391:276   163
  29    1    9  Maciej Gałecki          129   +  420:389   179
  30    1    9  Maciej Gałecki          129   -  306:348    79
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4248 / 30 partii


   4  Wojciech Usakiewicz     137 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   26  Grzegorz Matysiak       107   +  335:316   157
   2   11   17  Jarosław Michalak       118   +  445:330   168
   3    4   12  Adam Weremczuk          124   +  469:423   174
   4    2    5  Tomasz Zwoliński        137   +  384:351   187
   5    1    2  Mariusz Skrobosz        144   +  461:315   194
   6    1    8  Stanisław Rydzik        130   -  392:394    80
   7    2   47  Maciej Michalak         115   -  373:468    65
   8    3    7  Wojciech Zemło          131   -  405:439    81
   9    3   29  Jacek Petrus            104   -  284:408    54
  10    6    3  Mateusz Żbikowski       140   -  359:407    90
  11    8   21  Jerzy Luter             111   +  406:370   161
  12    7   14  Krzysztof Mówka         121   +  477:278   171
  13    5   15  Lucyna Korga            120   +  421:330   170
  14    4    6  Karol Wyrębkiewicz      132   +  411:352   182
  15    4    9  Maciej Gałecki          129   -  301:441    79
  16    6   10  Andrzej Rechowicz       127   +  378:337   177
  17    6   19  Paweł Florek            115   +  338:320   165
  18    5   11  Krzysztof Usakiewicz    125   +  311:310   175
  19    3    7  Wojciech Zemło          131   +  382:345   181
  20    2    9  Maciej Gałecki          129   -  358:360    79
  21    5   28  Jarosław Sobczak        105   -  315:380    55
  22    7   45  Zofia Gajewska          100   -  359:371    50
  23    7   16  Jarosław Puchalski      119   +  436:297   169
  24    6   46  Robert Kamiński         120   +  397:283   170
  25    6   27  Jędrzej Florek          105   +  397:364   155
  26    5    1  Paweł Dawidson          145   +  427:385   195
  27    5   36  Paweł Jackowski         100   +  343:282   150
  28    5   32  Grzegorz Pukniel        100   -  242:392    50
  29    4    5  Tomasz Zwoliński        137   +  410:254   187
  30    3   11  Krzysztof Usakiewicz    125   +  468:366   175
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4146 / 30 partii


   5  Tomasz Zwoliński        137 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   27  Jędrzej Florek          105   +  430:264   155
   2    4    6  Karol Wyrębkiewicz      132   +  420:365   182
   3    2   19  Paweł Florek            115   +  372:361   165
   4    2    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  351:384    87
   5    5    1  Paweł Dawidson          145   +  348:329   195
   6    4   10  Andrzej Rechowicz       127   +  358:315   177
   7    3    2  Mariusz Skrobosz        144   -  343:359    94
   8    4   29  Jacek Petrus            104   -  325:369    54
   9    7   32  Grzegorz Pukniel        100   +  407:294   150
  10    5   26  Grzegorz Matysiak       107   +  469:335   157
  11    3   15  Lucyna Korga            120   +  352:342   170
  12    2    9  Maciej Gałecki          129   +  422:391   179
  13    2    3  Mateusz Żbikowski       140   +  393:345   190
  14    2    8  Stanisław Rydzik        130   +  398:293   180
  15    2    7  Wojciech Zemło          131   -  366:380    81
  16    2   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  354:395    75
  17    4   46  Robert Kamiński         120   -  328:335    70
  18    6   28  Jarosław Sobczak        105   -  370:423    55
  19    4   46  Robert Kamiński         120   +  480:377   170
  20    3    8  Stanisław Rydzik        130   +  431:361   180
  21    4   21  Jerzy Luter             111   +  345:318   161
  22    4   16  Jarosław Puchalski      119   +  389:365   169
  23    4   55  Stanisław Gasik         119   +  396:358   169
  24    4   45  Zofia Gajewska          100   -  356:359    50
  25    5   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  302:325    63
  26    6   12  Adam Weremczuk          124   -  378:381    74
  27    8   14  Krzysztof Mówka         121   +  400:318   171
  28    8   36  Paweł Jackowski         100   +  382:375   150
  29    4    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  254:410    87
  30    5   16  Jarosław Puchalski      119   +  466:366   169
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4029 / 30 partii


   6  Karol Wyrębkiewicz      132 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   28  Jarosław Sobczak        105   +  432:399   155
   2    4    5  Tomasz Zwoliński        137   -  365:420    87
   3    7    7  Wojciech Zemło          131   -  351:471    81
   4   13    3  Mateusz Żbikowski       140   -  363:461    90
   5   17   43  Grzegorz Jęczek         100   +  439:350   150
   6   13   16  Jarosław Puchalski      119   +  483:255   169
   7    9   14  Krzysztof Mówka         121   +  325:277   171
   8    6   23  Beata Piotrowska        108   +  394:356   158
   9    5   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  327:330    75
  10    7    1  Paweł Dawidson          145   +  394:278   195
  11    6   13  Krzysztof Bukowski      124   +  448:323   174
  12    4   15  Lucyna Korga            120   +  360:338   170
  13    1    2  Mariusz Skrobosz        144   -  341:461    94
  14    4    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  352:411    87
  15    6   19  Paweł Florek            115   -  339:391    65
  16    8   22  Leszek Stecuła          110   +  392:362   160
  17    5    8  Stanisław Rydzik        130   -  316:456    80
  18    9   26  Grzegorz Matysiak       107   +  444:409   157
  19    5   16  Jarosław Puchalski      119   -  346:366    69
  20    7   55  Stanisław Gasik         119   +  370:351   169
  21    9   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  458:278   163
  22    3    9  Maciej Gałecki          129   -  310:384    79
  23    9   46  Robert Kamiński         120   +  390:291   170
  24   10   10  Andrzej Rechowicz       127   +  367:343   177
  25   10   29  Jacek Petrus            104   +  334:317   154
  26   10   25  Andrzej Gostomski       107   +  434:316   157
  27    9   18  Rafał Matczak           117   +  356:299   167
  28    9   12  Adam Weremczuk          124   -  410:434    74
  29    5   19  Paweł Florek            115   +  365:285   165
  30    4    8  Stanisław Rydzik        130   +  495:342   180
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4042 / 30 partii


   7  Wojciech Zemło          131 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   29  Jacek Petrus            104   -  332:411    54
   2   15   23  Beata Piotrowska        108   +  445:315   158
   3    7    6  Karol Wyrębkiewicz      132   +  471:351   182
   4    4   18  Rafał Matczak           117   +  366:284   167
   5    4   15  Lucyna Korga            120   -  304:331    70
   6    8    1  Paweł Dawidson          145   +  413:333   195
   7    5   11  Krzysztof Usakiewicz    125   +  373:306   175
   8    3    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  439:405   187
   9    1    2  Mariusz Skrobosz        144   -  326:372    94
  10    4   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  412:453    75
  11    5   46  Robert Kamiński         120   +  482:341   170
  12    3    8  Stanisław Rydzik        130   -  361:445    80
  13    6   13  Krzysztof Bukowski      124   +  364:359   174
  14    5   28  Jarosław Sobczak        105   +  380:311   155
  15    2    5  Tomasz Zwoliński        137   +  380:366   187
  16    3    3  Mateusz Żbikowski       140   -  329:360    90
  17    3    9  Maciej Gałecki          129   -  390:446    79
  18    7   19  Paweł Florek            115   +  408:349   165
  19    3    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  345:382    87
  20    4   16  Jarosław Puchalski      119   -  317:453    69
  21    8   12  Adam Weremczuk          124   +  368:245   174
  22    8   10  Andrzej Rechowicz       127   +  371:335   177
  23    8   14  Krzysztof Mówka         121   +  396:395   171
  24    7   31  Tomasz Żbikowski        102   +  336:313   152
  25    7   26  Grzegorz Matysiak       107   +  304:300   157
  26    7   17  Jarosław Michalak       118   +  442:394   168
  27    6   21  Jerzy Luter             111   +  369:333   161
  28    6   45  Zofia Gajewska          100   +  442:317   150
  29    3    8  Stanisław Rydzik        130   +  475:332   180
  30    2    2  Mariusz Skrobosz        144   +  438:415   194
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4297 / 30 partii


   8  Stanisław Rydzik        130 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   30  Dorota Ziembowicz       103   +  450:391   153
   2    3   11  Krzysztof Usakiewicz    125   +  553:291   175
   3    1   18  Rafał Matczak           117   +  368:340   167
   4    1    2  Mariusz Skrobosz        144   -  407:427    94
   5    2   10  Andrzej Rechowicz       127   +  445:317   177
   6    1    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  394:392   187
   7    1   15  Lucyna Korga            120   -  268:445    70
   8    2   46  Robert Kamiński         120   -  337:345    70
   9    4    3  Mateusz Żbikowski       140   +  457:370   190
  10    2   29  Jacek Petrus            104   +  472:346   154
  11    2    9  Maciej Gałecki          129   -  397:402    79
  12    3    7  Wojciech Zemło          131   +  445:361   181
  13    3   26  Grzegorz Matysiak       107   -  346:432    57
  14    2    5  Tomasz Zwoliński        137   -  293:398    87
  15    5   16  Jarosław Puchalski      119   +  497:366   169
  16    5   14  Krzysztof Mówka         121   +  456:354   171
  17    5    6  Karol Wyrębkiewicz      132   +  456:316   182
  18    4    1  Paweł Dawidson          145   +  421:321   195
  19    2    9  Maciej Gałecki          129   -  384:418    79
  20    3    5  Tomasz Zwoliński        137   -  361:431    87
  21    6   55  Stanisław Gasik         119   +  320:290   169
  22    5   19  Paweł Florek            115   =  366:366   115
  23    6   12  Adam Weremczuk          124   -  251:451    74
  24    8   17  Jarosław Michalak       118   +  473:287   168
  25    8   28  Jarosław Sobczak        105   +  455:420   155
  26    8   32  Grzegorz Pukniel        100   +  423:355   150
  27    7   45  Zofia Gajewska          100   +  388:329   150
  28    7   21  Jerzy Luter             111   +  422:391   161
  29    3    7  Wojciech Zemło          131   -  332:475    81
  30    4    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  342:495    82
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4029 / 30 partii


   9  Maciej Gałecki          129 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   31  Tomasz Żbikowski        102   +  348:284   152
   2   10    2  Mariusz Skrobosz        144   -  392:399    94
   3   11   13  Krzysztof Bukowski      124   +  438:309   174
   4    8   29  Jacek Petrus            104   -  350:397    54
   5   11   23  Beata Piotrowska        108   +  392:367   158
   6    7   12  Adam Weremczuk          124   +  415:224   174
   7    4   46  Robert Kamiński         120   -  335:395    70
   8    7    1  Paweł Dawidson          145   +  400:365   195
   9    6   10  Andrzej Rechowicz       127   +  425:396   177
  10    3   46  Robert Kamiński         120   +  376:321   170
  11    2    8  Stanisław Rydzik        130   +  402:397   180
  12    2    5  Tomasz Zwoliński        137   -  391:422    87
  13    4   11  Krzysztof Usakiewicz    125   +  410:291   175
  14    3    3  Mateusz Żbikowski       140   -  317:545    90
  15    4    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  441:301   187
  16    4   26  Grzegorz Matysiak       107   +  385:246   157
  17    3    7  Wojciech Zemło          131   +  446:390   181
  18    3   15  Lucyna Korga            120   +  366:333   170
  19    2    8  Stanisław Rydzik        130   +  418:384   180
  20    2    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  360:358   187
  21    2   16  Jarosław Puchalski      119   -  383:414    69
  22    3    6  Karol Wyrębkiewicz      132   +  384:310   182
  23    3   45  Zofia Gajewska          100   +  457:245   150
  24    2   28  Jarosław Sobczak        105   +  430:297   155
  25    1   21  Jerzy Luter             111   =  362:362   111
  26    1   19  Paweł Florek            115   +  422:419   165
  27    1   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  404:367   163
  28    1   17  Jarosław Michalak       118   +  357:326   168
  29    1    3  Mateusz Żbikowski       140   -  389:420    90
  30    1    3  Mateusz Żbikowski       140   +  348:306   190
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4455 / 30 partii


  10  Andrzej Rechowicz       127 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   32  Grzegorz Pukniel        100   +  408:335   150
   2    6   29  Jacek Petrus            104   +  415:357   154
   3    3    1  Paweł Dawidson          145   +  365:317   195
   4    3   22  Leszek Stecuła          110   +  410:313   160
   5    2    8  Stanisław Rydzik        130   -  317:445    80
   6    4    5  Tomasz Zwoliński        137   -  315:358    87
   7    7   24  Jarosław Wypart         108   +  366:358   158
   8    5    3  Mateusz Żbikowski       140   -  368:372    90
   9    6    9  Maciej Gałecki          129   -  396:425    79
  10    8   13  Krzysztof Bukowski      124   -  348:422    74
  11   10   39  Piotr Pietuchowski      100   +  404:370   150
  12    9   19  Paweł Florek            115   +  341:340   165
  13    7   28  Jarosław Sobczak        105   -  393:424    55
  14   10   25  Andrzej Gostomski       107   +  415:290   157
  15    7   15  Lucyna Korga            120   +  438:300   170
  16    6    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  337:378    87
  17    8   14  Krzysztof Mówka         121   +  439:309   171
  18    1    2  Mariusz Skrobosz        144   -  297:403    94
  19    6   15  Lucyna Korga            120   -  341:361    70
  20    8    1  Paweł Dawidson          145   +  442:399   195
  21    7   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  350:481    75
  22    8    7  Wojciech Zemło          131   -  335:371    81
  23   12   26  Grzegorz Matysiak       107   -  383:418    57
  24   10    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  343:367    82
  25   13   18  Rafał Matczak           117   +  429:363   167
  26    9   16  Jarosław Puchalski      119   +  440:335   169
  27   12   34  Ziemowit Pazda          100   +  419:348   150
  28   12   37  Krzysztof Sojka         100   +  458:265   150
  29    6   16  Jarosław Puchalski      119   -  277:350    69
  30    7   15  Lucyna Korga            120   +  343:311   170
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3711 / 30 partii


  11  Krzysztof Usakiewicz    125 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   33  Joanna Ostrowska        100   +  445:311   150
   2    3    8  Stanisław Rydzik        130   -  291:553    80
   3   12   30  Dorota Ziembowicz       103   +  459:301   153
   4    7   15  Lucyna Korga            120   -  390:419    70
   5    9   16  Jarosław Puchalski      119   +  386:362   169
   6    6   19  Paweł Florek            115   +  363:343   165
   7    5    7  Wojciech Zemło          131   -  306:373    81
   8    8   24  Jarosław Wypart         108   +  434:300   158
   9    5    6  Karol Wyrębkiewicz      132   +  330:327   182
  10    4    7  Wojciech Zemło          131   +  453:412   181
  11    1    2  Mariusz Skrobosz        144   -  352:422    94
  12    5   29  Jacek Petrus            104   +  416:344   154
  13    4    9  Maciej Gałecki          129   -  291:410    79
  14    6   14  Krzysztof Mówka         121   -  379:462    71
  15    8   28  Jarosław Sobczak        105   +  373:334   155
  16    2    5  Tomasz Zwoliński        137   +  395:354   187
  17    2    3  Mateusz Żbikowski       140   -  328:340    90
  18    5    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  310:311    87
  19    7   28  Jarosław Sobczak        105   +  476:286   155
  20    5   15  Lucyna Korga            120   +  375:364   170
  21    7   10  Andrzej Rechowicz       127   +  481:350   177
  22    6   46  Robert Kamiński         120   +  395:368   170
  23    5    1  Paweł Dawidson          145   +  425:330   195
  24    5   26  Grzegorz Matysiak       107   +  356:288   157
  25    4   45  Zofia Gajewska          100   +  403:262   150
  26    4   21  Jerzy Luter             111   +  446:348   161
  27    4   12  Adam Weremczuk          124   +  432:285   174
  28    4   27  Jędrzej Florek          105   +  341:338   155
  29    2    2  Mariusz Skrobosz        144   -  304:389    94
  30    3    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  366:468    87
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4151 / 30 partii


  12  Adam Weremczuk          124 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   34  Ziemowit Pazda          100   +  460:352   150
   2    2   16  Jarosław Puchalski      119   +  322:312   169
   3    4    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  423:469    87
   4    6   46  Robert Kamiński         120   -  343:432    70
   5   10   18  Rafał Matczak           117   +  375:347   167
   6    7    9  Maciej Gałecki          129   -  224:415    79
   7   12    1  Paweł Dawidson          145   -  334:435    95
   8   14   19  Paweł Florek            115   -  371:375    65
   9   16   18  Rafał Matczak           117   -  312:323    67
  10   18   30  Dorota Ziembowicz       103   -  344:355    53
  11   19   38  Janusz Sojka            100   +  391:246   150
  12   17   23  Beata Piotrowska        108   +  383:261   158
  13   16   32  Grzegorz Pukniel        100   +  412:279   150
  14   14   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  326:400    63
  15   15   39  Piotr Pietuchowski      100   +  407:260   150
  16   13   13  Krzysztof Bukowski      124   +  391:290   174
  17   11   28  Jarosław Sobczak        105   -  293:303    55
  18   15   31  Tomasz Żbikowski        102   +  437:370   152
  19   11   17  Jarosław Michalak       118   -  409:434    68
  20   13   39  Piotr Pietuchowski      100   +  409:263   150
  21    8    7  Wojciech Zemło          131   -  245:368    81
  22   13   29  Jacek Petrus            104   +  582:251   154
  23    6    8  Stanisław Rydzik        130   +  451:251   180
  24    1    2  Mariusz Skrobosz        144   +  426:329   194
  25    3    3  Mateusz Żbikowski       140   -  374:381    90
  26    6    5  Tomasz Zwoliński        137   +  381:378   187
  27    4   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  285:432    75
  28    9    6  Karol Wyrębkiewicz      132   +  434:410   182
  29    7   21  Jerzy Luter             111   +  541:260   161
  30    6   19  Paweł Florek            115   +  391:292   165
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3741 / 30 partii


  13  Krzysztof Bukowski      124 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  407:304   150
   2    7   19  Paweł Florek            115   -  335:474    65
   3   11    9  Maciej Gałecki          129   -  309:438    79
   4   16   30  Dorota Ziembowicz       103   -  378:442    53
   5   18   14  Krzysztof Mówka         121   -  320:462    71
   6   21   28  Jarosław Sobczak        105   +  498:332   155
   7   17   18  Rafał Matczak           117   +  367:301   167
   8   12   22  Leszek Stecuła          110   +  386:308   160
   9   10   39  Piotr Pietuchowski      100   +  371:336   150
  10    8   10  Andrzej Rechowicz       127   +  422:348   177
  11    6    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  323:448    82
  12    8   46  Robert Kamiński         120   +  392:318   170
  13    6    7  Wojciech Zemło          131   -  359:364    81
  14    9   27  Jędrzej Florek          105   -  386:455    55
  15   11   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  338:371    63
  16   13   12  Adam Weremczuk          124   -  290:391    74
  17   14   33  Joanna Ostrowska        100   +  461:269   150
  18   12   17  Jarosław Michalak       118   -  412:415    68
  19   14   53  Krzysztof Szkudlarek    114   +  363:308   164
  20   12   19  Paweł Florek            115   -  342:374    65
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2199 / 20 partii


  14  Krzysztof Mówka         121 Toruń            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   36  Paweł Jackowski         100   +  430:271   150
   2    5   45  Zofia Gajewska          100   -  343:359    50
   3    9   16  Jarosław Puchalski      119   -  310:473    69
   4   14   23  Beata Piotrowska        108   -  345:419    58
   5   18   13  Krzysztof Bukowski      124   +  462:320   174
   6   15   30  Dorota Ziembowicz       103   +  511:327   153
   7    9    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  277:325    82
   8   11   37  Krzysztof Sojka         100   +  427:332   150
   9    8   26  Grzegorz Matysiak       107   -  350:416    57
  10   11   37  Krzysztof Sojka         100   +  410:220   150
  11    9    1  Paweł Dawidson          145   +  421:318   195
  12    7    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  278:477    87
  13    9   27  Jędrzej Florek          105   +  535:329   155
  14    6   11  Krzysztof Usakiewicz    125   +  462:379   175
  15    1    2  Mariusz Skrobosz        144   -  352:440    94
  16    5    8  Stanisław Rydzik        130   -  354:456    80
  17    8   10  Andrzej Rechowicz       127   -  309:439    77
  18   11   22  Leszek Stecuła          110   +  391:366   160
  19    9   55  Stanisław Gasik         119   -  302:321    69
  20   11   28  Jarosław Sobczak        105   -  346:408    55
  21   13   31  Tomasz Żbikowski        102   +  496:365   152
  22   11   39  Piotr Pietuchowski      100   +  464:327   150
  23    8    7  Wojciech Zemło          131   -  395:396    81
  24   11   19  Paweł Florek            115   -  368:430    65
  25   12   46  Robert Kamiński         120   -  299:363    70
  26   15   40  Jolanta Bednarska       100   +  428:216   150
  27    8    5  Tomasz Zwoliński        137   -  318:400    87
  28   16   41  Anna Pawłowska          100   +  457:266   150
  29   10   17  Jarosław Michalak       118   -  276:431    68
  30   12   29  Jacek Petrus            104   +  352:314   154
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3367 / 30 partii


  15  Lucyna Korga            120 Zabrze           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   37  Krzysztof Sojka         100   +  397:261   150
   2    8    1  Paweł Dawidson          145   -  378:418    95
   3    8    3  Mateusz Żbikowski       140   +  404:368   190
   4    7   11  Krzysztof Usakiewicz    125   +  419:390   175
   5    4    7  Wojciech Zemło          131   +  331:304   181
   6    3   29  Jacek Petrus            104   +  422:322   154
   7    1    8  Stanisław Rydzik        130   +  445:268   180
   8    1    2  Mariusz Skrobosz        144   -  345:397    94
   9    2   46  Robert Kamiński         120   +  456:376   170
  10    1    2  Mariusz Skrobosz        144   -  362:489    94
  11    3    5  Tomasz Zwoliński        137   -  342:352    87
  12    4    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  338:360    82
  13    5    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  330:421    87
  14    8   22  Leszek Stecuła          110   +  390:314   160
  15    7   10  Andrzej Rechowicz       127   -  300:438    77
  16    9   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  540:351   163
  17    7   26  Grzegorz Matysiak       107   +  323:277   157
  18    3    9  Maciej Gałecki          129   -  333:366    79
  19    6   10  Andrzej Rechowicz       127   +  361:341   177
  20    5   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  364:375    75
  21   10   19  Paweł Florek            115   -  376:398    65
  22    9   21  Jerzy Luter             111   -  329:383    61
  23   11   31  Tomasz Żbikowski        102   -  331:343    52
  24   13   27  Jędrzej Florek          105   -  329:354    55
  25   14   49  Andrzej Puchalski       100   +  376:280   150
  26   12   43  Grzegorz Jęczek         100   +  477:232   150
  27   10   16  Jarosław Puchalski      119   -  271:385    69
  28   15   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  422:219   150
  29    8   46  Robert Kamiński         120   +  370:334   170
  30    7   10  Andrzej Rechowicz       127   -  311:343    77
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3626 / 30 partii


  16  Jarosław Puchalski      119 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   38  Janusz Sojka            100   +  456:295   150
   2    2   12  Adam Weremczuk          124   -  312:322    74
   3    9   14  Krzysztof Mówka         121   +  473:310   171
   4    5   19  Paweł Florek            115   -  329:374    65
   5    9   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  362:386    75
   6   13    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  255:483    82
   7   18   30  Dorota Ziembowicz       103   +  411:333   153
   8   13   39  Piotr Pietuchowski      100   -  323:407    50
   9   15   22  Leszek Stecuła          110   -  311:387    60
  10   17   38  Janusz Sojka            100   +  439:290   150
  11   15   18  Rafał Matczak           117   +  445:347   167
  12   12   37  Krzysztof Sojka         100   +  443:276   150
  13   10   46  Robert Kamiński         120   +  419:363   170
  14    7   29  Jacek Petrus            104   +  511:283   154
  15    5    8  Stanisław Rydzik        130   -  366:497    80
  16    7    1  Paweł Dawidson          145   +  405:340   195
  17    1    2  Mariusz Skrobosz        144   +  396:288   194
  18    2    3  Mateusz Żbikowski       140   -  315:451    90
  19    5    6  Karol Wyrębkiewicz      132   +  366:346   182
  20    4    7  Wojciech Zemło          131   +  453:317   181
  21    2    9  Maciej Gałecki          129   +  414:383   179
  22    4    5  Tomasz Zwoliński        137   -  365:389    87
  23    7    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  297:436    87
  24    9   55  Stanisław Gasik         119   +  362:280   169
  25    9   31  Tomasz Żbikowski        102   +  467:401   152
  26    9   10  Andrzej Rechowicz       127   -  335:440    77
  27   10   15  Lucyna Korga            120   +  385:271   170
  28   10   23  Beata Piotrowska        108   -  366:406    58
  29    6   10  Andrzej Rechowicz       127   +  350:277   177
  30    5    5  Tomasz Zwoliński        137   -  366:466    87
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3836 / 30 partii


  17  Jarosław Michalak       118 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   39  Piotr Pietuchowski      100   +  318:272   150
   2   11    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  330:445    87
   3   15   22  Leszek Stecuła          110   -  264:652    60
   4   19   27  Jędrzej Florek          105   -  326:345    55
   5   20   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  381:310   150
   6   17   26  Grzegorz Matysiak       107   -  316:327    57
   7   19   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  279:323    63
   8   19   28  Jarosław Sobczak        105   -  416:427    55
   9   21   30  Dorota Ziembowicz       103   -  337:408    53
  10   21   40  Jolanta Bednarska       100   +  455:293   150
  11   20   43  Grzegorz Jęczek         100   +  461:231   150
  12   18   18  Rafał Matczak           117   +  386:301   167
  13   15    1  Paweł Dawidson          145   -  356:397    95
  14   17   23  Beata Piotrowska        108   +  432:257   158
  15   16   24  Jarosław Wypart         108   -  329:368    58
  16   17   49  Andrzej Puchalski       100   +  355:285   150
  17   16   25  Andrzej Gostomski       107   +  361:303   157
  18   12   13  Krzysztof Bukowski      124   +  415:412   174
  19   11   12  Adam Weremczuk          124   +  434:409   174
  20    9   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  321:298   163
  21    1    2  Mariusz Skrobosz        144   -  385:411    94
  22    2    3  Mateusz Żbikowski       140   -  366:379    90
  23   10   19  Paweł Florek            115   -  353:369    65
  24    8    8  Stanisław Rydzik        130   -  287:473    80
  25   15   33  Joanna Ostrowska        100   +  421:333   150
  26    7    7  Wojciech Zemło          131   -  394:442    81
  27   15   44  Grażyna Wesołowska      100   +  377:300   150
  28    1    9  Maciej Gałecki          129   -  326:357    79
  29   10   14  Krzysztof Mówka         121   +  431:276   171
  30    9   46  Robert Kamiński         120   -  363:436    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3356 / 30 partii


  18  Rafał Matczak           117 Pruszków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   40  Jolanta Bednarska       100   +  518:244   150
   2    1    3  Mateusz Żbikowski       140   +  426:306   190
   3    1    8  Stanisław Rydzik        130   -  340:368    80
   4    4    7  Wojciech Zemło          131   -  284:366    81
   5   10   12  Adam Weremczuk          124   -  347:375    74
   6   14   23  Beata Piotrowska        108   -  317:389    58
   7   17   13  Krzysztof Bukowski      124   -  301:367    74
   8   18   30  Dorota Ziembowicz       103   +  374:286   153
   9   16   12  Adam Weremczuk          124   +  323:312   174
  10   13   39  Piotr Pietuchowski      100   -  295:385    50
  11   15   16  Jarosław Puchalski      119   -  347:445    69
  12   18   17  Jarosław Michalak       118   -  301:386    68
  13   20   38  Janusz Sojka            100   +  438:314   150
  14   18   32  Grzegorz Pukniel        100   +  437:296   150
  15   17   45  Zofia Gajewska          100   +  335:286   150
  16   14   25  Andrzej Gostomski       107   +  364:339   157
  17   10    1  Paweł Dawidson          145   -  370:395    95
  18   14   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  328:374    63
  19   16   30  Dorota Ziembowicz       103   +  377:366   153
  20   14   26  Grzegorz Matysiak       107   -  300:408    57
  21   15   37  Krzysztof Sojka         100   +  388:384   150
  22   14   31  Tomasz Żbikowski        102   -  304:389    52
  23   15   27  Jędrzej Florek          105   -  270:453    55
  24   16   34  Ziemowit Pazda          100   +  683:177   150
  25   13   10  Andrzej Rechowicz       127   -  363:429    77
  26   16   44  Grażyna Wesołowska      100   +  358:298   150
  27    9    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  299:356    82
  28   17   42  Halina Łubniewicz       100   +  360:298   150
  29   11   29  Jacek Petrus            104   +  435:303   154
  30   10   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  435:265   163
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3379 / 30 partii


  19  Paweł Florek            115 Nowa Wieś Wielka 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   41  Anna Pawłowska          100   +  407:315   150
   2    7   13  Krzysztof Bukowski      124   +  474:335   174
   3    2    5  Tomasz Zwoliński        137   -  361:372    87
   4    5   16  Jarosław Puchalski      119   +  374:329   169
   5    3   46  Robert Kamiński         120   -  370:396    70
   6    6   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  343:363    75
   7   10    3  Mateusz Żbikowski       140   -  264:497    90
   8   14   12  Adam Weremczuk          124   +  375:371   174
   9   11   24  Jarosław Wypart         108   +  373:320   158
  10    9   27  Jędrzej Florek          105   +  346:289   155
  11    7   26  Grzegorz Matysiak       107   -  392:401    57
  12    9   10  Andrzej Rechowicz       127   -  340:341    77
  13   12   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  354:330   163
  14   11   37  Krzysztof Sojka         100   +  541:271   150
  15    6    6  Karol Wyrębkiewicz      132   +  391:339   182
  16    1    2  Mariusz Skrobosz        144   -  359:430    94
  17    6    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  320:338    87
  18    7    7  Wojciech Zemło          131   -  349:408    81
  19   10    1  Paweł Dawidson          145   -  309:392    95
  20   12   13  Krzysztof Bukowski      124   +  374:342   174
  21   10   15  Lucyna Korga            120   +  398:376   170
  22    5    8  Stanisław Rydzik        130   =  366:366   130
  23   10   17  Jarosław Michalak       118   +  369:353   168
  24   11   14  Krzysztof Mówka         121   +  430:368   171
  25   11   55  Stanisław Gasik         119   +  361:341   169
  26    1    9  Maciej Gałecki          129   -  419:422    79
  27   11   23  Beata Piotrowska        108   +  415:308   158
  28   11   29  Jacek Petrus            104   +  448:383   154
  29    5    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  285:365    82
  30    6   12  Adam Weremczuk          124   -  292:391    74
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3817 / 30 partii


  20  Mariola Osajda-Matczak  113 Pruszków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   42  Halina Łubniewicz       100   +  385:293   150
   2    9   22  Leszek Stecuła          110   +  334:292   160
   3    6   46  Robert Kamiński         120   -  340:418    70
   4    9    1  Paweł Dawidson          145   -  284:465    95
   5   14   39  Piotr Pietuchowski      100   -  376:415    50
   6   16   25  Andrzej Gostomski       107   -  304:351    57
   7   19   17  Jarosław Michalak       118   +  323:279   168
   8   16   43  Grzegorz Jęczek         100   +  302:282   150
   9   13   21  Jerzy Luter             111   -  317:320    61
  10   15   25  Andrzej Gostomski       107   -  366:391    57
  11   16   24  Jarosław Wypart         108   +  539:230   158
  12   15   30  Dorota Ziembowicz       103   +  387:351   153
  13   12   19  Paweł Florek            115   -  330:354    65
  14   14   12  Adam Weremczuk          124   +  400:326   174
  15   11   13  Krzysztof Bukowski      124   +  371:338   174
  16    9   15  Lucyna Korga            120   -  351:540    70
  17   12   37  Krzysztof Sojka         100   -  321:366    50
  18   14   18  Rafał Matczak           117   +  374:328   167
  19   12   26  Grzegorz Matysiak       107   +  413:390   157
  20    9   17  Jarosław Michalak       118   -  298:321    68
  21    9    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  278:458    82
  22   15   53  Krzysztof Szkudlarek    114   +  311:301   164
  23   13   29  Jacek Petrus            104   -  305:337    54
  24   14   23  Beata Piotrowska        108   +  375:342   158
  25    5    5  Tomasz Zwoliński        137   +  325:302   187
  26    2    2  Mariusz Skrobosz        144   +  433:344   194
  27    1    9  Maciej Gałecki          129   -  367:404    79
  28    2    3  Mateusz Żbikowski       140   -  276:391    90
  29    9   32  Grzegorz Pukniel        100   -  319:394    50
  30   10   18  Rafał Matczak           117   -  265:435    67
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3379 / 30 partii


  21  Jerzy Luter             111 Bytom            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   43  Grzegorz Jęczek         100   -  288:302    50
   2   19   42  Halina Łubniewicz       100   -  267:291    50
   3   22   33  Joanna Ostrowska        100   +  338:300   150
   4   20   44  Grażyna Wesołowska      100   +  379:259   150
   5   16   38  Janusz Sojka            100   +  307:244   150
   6   12   22  Leszek Stecuła          110   +  352:276   160
   7    8   36  Paweł Jackowski         100   -  351:375    50
   8   10   26  Grzegorz Matysiak       107   -  255:399    57
   9   13   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  320:317   163
  10   10   32  Grzegorz Pukniel        100   +  433:391   150
  11    8    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  370:406    87
  12   11   27  Jędrzej Florek          105   -  366:379    55
  13   13   25  Andrzej Gostomski       107   -  353:378    57
  14   15   30  Dorota Ziembowicz       103   +  482:305   153
  15   13   37  Krzysztof Sojka         100   +  371:324   150
  16   11   29  Jacek Petrus            104   -  343:366    54
  17   13   47  Maciej Michalak         115   -  365:367    65
  18   13   39  Piotr Pietuchowski      100   +  334:324   150
  19   13   37  Krzysztof Sojka         100   +  403:366   150
  20   10   29  Jacek Petrus            104   +  414:270   154
  21    4    5  Tomasz Zwoliński        137   -  318:345    87
  22    9   15  Lucyna Korga            120   +  383:329   170
  23    1    2  Mariusz Skrobosz        144   +  386:346   194
  24    3    3  Mateusz Żbikowski       140   +  381:364   190
  25    1    9  Maciej Gałecki          129   =  362:362   129
  26    4   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  348:446    75
  27    6    7  Wojciech Zemło          131   -  333:369    81
  28    7    8  Stanisław Rydzik        130   -  391:422    80
  29    7   12  Adam Weremczuk          124   -  260:541    74
  30    8   32  Grzegorz Pukniel        100   +  418:331   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3435 / 30 partii


  22  Leszek Stecuła          110 Bytom            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   44  Grażyna Wesołowska      100   +  362:228   150
   2    9   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  292:334    63
   3   15   17  Jarosław Michalak       118   +  652:264   168
   4    3   10  Andrzej Rechowicz       127   -  313:410    77
   5    8    3  Mateusz Żbikowski       140   -  360:446    90
   6   12   21  Jerzy Luter             111   -  276:352    61
   7   16   38  Janusz Sojka            100   +  361:297   150
   8   12   13  Krzysztof Bukowski      124   -  308:386    74
   9   15   16  Jarosław Puchalski      119   +  387:311   169
  10   12   23  Beata Piotrowska        108   +  395:307   158
  11   11   28  Jarosław Sobczak        105   -  343:435    55
  12   14   32  Grzegorz Pukniel        100   +  445:278   150
  13   11   39  Piotr Pietuchowski      100   +  375:315   150
  14    8   15  Lucyna Korga            120   -  314:390    70
  15   12   25  Andrzej Gostomski       107   +  403:301   157
  16    8    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  362:392    82
  17    9   29  Jacek Petrus            104   -  310:371    54
  18   11   14  Krzysztof Mówka         121   -  366:391    71
  19   15   39  Piotr Pietuchowski      100   -  355:446    50
  20   17   30  Dorota Ziembowicz       103   +  391:331   153
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2152 / 20 partii


  23  Beata Piotrowska        108 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Paweł Dawidson          145   -  329:387    95
   2   15    7  Wojciech Zemło          131   -  315:445    81
   3   19   34  Ziemowit Pazda          100   +  464:279   150
   4   14   14  Krzysztof Mówka         121   +  419:345   171
   5   11    9  Maciej Gałecki          129   -  367:392    79
   6   14   18  Rafał Matczak           117   +  389:317   167
   7   11   39  Piotr Pietuchowski      100   +  427:403   150
   8    6    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  356:394    82
   9    9    1  Paweł Dawidson          145   -  342:455    95
  10   12   22  Leszek Stecuła          110   -  307:395    60
  11   14   27  Jędrzej Florek          105   -  329:355    55
  12   17   12  Adam Weremczuk          124   -  261:383    74
  13   19   40  Jolanta Bednarska       100   +  433:269   150
  14   17   17  Jarosław Michalak       118   -  257:432    68
  15   19   33  Joanna Ostrowska        100   -  309:353    50
  16   22   43  Grzegorz Jęczek         100   +  394:380   150
  17   17   49  Andrzej Puchalski       100   +  344:337   150
  18   17   30  Dorota Ziembowicz       103   -  313:346    53
  19   19   32  Grzegorz Pukniel        100   -  360:387    50
  20   20   41  Anna Pawłowska          100   -  207:396    50
  21   21   44  Grażyna Wesołowska      100   +  344:312   150
  22   21   48  Krystyna Puchalska      100   +  432:258   150
  23   18   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  391:301   150
  24   14   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  342:375    63
  25   22   42  Halina Łubniewicz       100   +  371:279   150
  26            PAUZA
  27   11   19  Paweł Florek            115   -  308:415    65
  28   10   16  Jarosław Puchalski      119   +  406:366   169
  29   13   27  Jędrzej Florek          105   +  390:289   155
  30   11   25  Andrzej Gostomski       107   -  339:391    57
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3089 / 29 partii


  24  Jarosław Wypart         108 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Skrobosz        144   -  302:344    94
   2   18   38  Janusz Sojka            100   +  441:214   150
   3   10   29  Jacek Petrus            104   -  332:388    54
   4   15   28  Jarosław Sobczak        105   +  404:293   155
   5   12   30  Dorota Ziembowicz       103   +  385:257   153
   6    9   31  Tomasz Żbikowski        102   +  368:303   152
   7    7   10  Andrzej Rechowicz       127   -  358:366    77
   8    8   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  300:434    75
   9   11   19  Paweł Florek            115   -  320:373    65
  10   14   28  Jarosław Sobczak        105   -  275:372    55
  11   16   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  230:539    63
  12   19   45  Zofia Gajewska          100   +  386:294   150
  13   18   33  Joanna Ostrowska        100   +  285:267   150
  14   16   49  Andrzej Puchalski       100   -  297:381    50
  15   16   17  Jarosław Michalak       118   +  368:329   168
  16   16   39  Piotr Pietuchowski      100   -  294:389    50
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1661 / 16 partii


  25  Andrzej Gostomski       107 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Mateusz Żbikowski       140   -  249:468    90
   2   22   37  Krzysztof Sojka         100   +  344:340   150
   3   16   27  Jędrzej Florek          105   +  403:353   155
   4   11   32  Grzegorz Pukniel        100   -  374:464    50
   5   13   36  Paweł Jackowski         100   -  320:394    50
   6   16   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  351:304   163
   7   14   26  Grzegorz Matysiak       107   -  322:324    57
   8   15   45  Zofia Gajewska          100   +  389:337   150
   9   12   27  Jędrzej Florek          105   -  333:340    55
  10   15   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  391:366   163
  11   13   33  Joanna Ostrowska        100   +  336:244   150
  12   10   28  Jarosław Sobczak        105   -  284:348    55
  13   13   21  Jerzy Luter             111   +  378:353   161
  14   10   10  Andrzej Rechowicz       127   -  290:415    77
  15   12   22  Leszek Stecuła          110   -  301:403    60
  16   14   18  Rafał Matczak           117   -  339:364    67
  17   16   17  Jarosław Michalak       118   -  303:361    68
  18   18   49  Andrzej Puchalski       100   +  412:317   150
  19   17   45  Zofia Gajewska          100   -  266:345    50
  20   18   32  Grzegorz Pukniel        100   -  334:344    50
  21   19   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  378:334   150
  22   17   34  Ziemowit Pazda          100   +  399:322   150
  23   14   39  Piotr Pietuchowski      100   -  305:375    50
  24   18   44  Grażyna Wesołowska      100   +  386:298   150
  25   17   41  Anna Pawłowska          100   +  302:293   150
  26   10    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  316:434    82
  27   17   40  Jolanta Bednarska       100   +  442:216   150
  28    3    2  Mariusz Skrobosz        144   -  270:432    94
  29   12   45  Zofia Gajewska          100   +  386:340   150
  30   11   23  Beata Piotrowska        108   +  391:339   158
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3255 / 30 partii


  26  Grzegorz Matysiak       107 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  316:335    87
   2   16   41  Anna Pawłowska          100   +  355:255   150
   3   14   31  Tomasz Żbikowski        102   -  319:374    52
   4   17   36  Paweł Jackowski         100   -  372:376    50
   5   19   28  Jarosław Sobczak        105   +  322:313   155
   6   17   17  Jarosław Michalak       118   +  327:316   168
   7   14   25  Andrzej Gostomski       107   +  324:322   157
   8   10   21  Jerzy Luter             111   +  399:255   161
   9    8   14  Krzysztof Mówka         121   +  416:350   171
  10    5    5  Tomasz Zwoliński        137   -  335:469    87
  11    7   19  Paweł Florek            115   +  401:392   165
  12    6   47  Maciej Michalak         115   +  504:316   165
  13    3    8  Stanisław Rydzik        130   +  432:346   180
  14    1    2  Mariusz Skrobosz        144   -  390:427    94
  15    3    3  Mateusz Żbikowski       140   -  276:358    90
  16    4    9  Maciej Gałecki          129   -  246:385    79
  17    7   15  Lucyna Korga            120   -  277:323    70
  18    9    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  409:444    82
  19   12   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  390:413    63
  20   14   18  Rafał Matczak           117   +  408:300   167
  21   11    1  Paweł Dawidson          145   +  352:324   195
  22   10   55  Stanisław Gasik         119   -  372:452    69
  23   12   10  Andrzej Rechowicz       127   +  418:383   177
  24    5   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  288:356    75
  25    7    7  Wojciech Zemło          131   -  300:304    81
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2990 / 25 partii


  27  Jędrzej Florek          105 Nowa Wieś Wielka 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Tomasz Zwoliński        137   -  264:430    87
   2   21   36  Paweł Jackowski         100   +  349:327   150
   3   16   25  Andrzej Gostomski       107   -  353:403    57
   4   19   17  Jarosław Michalak       118   +  345:326   168
   5   15   45  Zofia Gajewska          100   +  351:312   150
   6   11   39  Piotr Pietuchowski      100   +  484:414   150
   7    6   29  Jacek Petrus            104   -  310:327    54
   8    9   32  Grzegorz Pukniel        100   -  340:371    50
   9   12   25  Andrzej Gostomski       107   +  340:333   157
  10    9   19  Paweł Florek            115   -  289:346    65
  11   14   23  Beata Piotrowska        108   +  355:329   158
  12   11   21  Jerzy Luter             111   +  379:366   161
  13    9   14  Krzysztof Mówka         121   -  329:535    71
  14    9   13  Krzysztof Bukowski      124   +  455:386   174
  15   10   46  Robert Kamiński         120   -  336:364    70
  16   12   47  Maciej Michalak         115   +  402:387   165
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22   12    1  Paweł Dawidson          145   -  350:415    95
  23   15   18  Rafał Matczak           117   +  453:270   167
  24   13   15  Lucyna Korga            120   +  354:329   170
  25    6    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  364:397    87
  26   14   41  Anna Pawłowska          100   +  432:272   150
  27    2    3  Mateusz Żbikowski       140   -  342:391    90
  28    4   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  338:341    75
  29   13   23  Beata Piotrowska        108   -  289:390    58
  30   14   36  Paweł Jackowski         100   -  270:464    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2829 / 25 partii


  28  Jarosław Sobczak        105 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  399:432    82
   2   13   30  Dorota Ziembowicz       103   -  316:344    53
   3   18   44  Grażyna Wesołowska      100   +  350:306   150
   4   15   24  Jarosław Wypart         108   -  293:404    58
   5   19   26  Grzegorz Matysiak       107   -  313:322    57
   6   21   13  Krzysztof Bukowski      124   -  332:498    74
   7   22   40  Jolanta Bednarska       100   +  343:319   150
   8   19   17  Jarosław Michalak       118   +  427:416   168
   9   17   45  Zofia Gajewska          100   +  354:314   150
  10   14   24  Jarosław Wypart         108   +  372:275   158
  11   11   22  Leszek Stecuła          110   +  435:343   160
  12   10   25  Andrzej Gostomski       107   +  348:284   157
  13    7   10  Andrzej Rechowicz       127   +  424:393   177
  14    5    7  Wojciech Zemło          131   -  311:380    81
  15    8   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  334:373    75
  16   10   46  Robert Kamiński         120   -  293:410    70
  17   11   12  Adam Weremczuk          124   +  303:293   174
  18    6    5  Tomasz Zwoliński        137   +  423:370   187
  19    7   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  286:476    75
  20   11   14  Krzysztof Mówka         121   +  408:346   171
  21    5    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  380:315   187
  22    1    2  Mariusz Skrobosz        144   +  411:401   194
  23    2    3  Mateusz Żbikowski       140   +  426:388   190
  24    2    9  Maciej Gałecki          129   -  297:430    79
  25    8    8  Stanisław Rydzik        130   -  420:455    80
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3157 / 25 partii


  29  Jacek Petrus            104 Wrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Wojciech Zemło          131   +  411:332   181
   2    6   10  Andrzej Rechowicz       127   -  357:415    77
   3   10   24  Jarosław Wypart         108   +  388:332   158
   4    8    9  Maciej Gałecki          129   +  397:350   179
   5    6   31  Tomasz Żbikowski        102   +  397:306   152
   6    3   15  Lucyna Korga            120   -  322:422    70
   7    6   27  Jędrzej Florek          105   +  327:310   155
   8    4    5  Tomasz Zwoliński        137   +  369:325   187
   9    3    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  408:284   187
  10    2    8  Stanisław Rydzik        130   -  346:472    80
  11    4    3  Mateusz Żbikowski       140   -  299:494    90
  12    5   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  344:416    75
  13    8   47  Maciej Michalak         115   +  403:333   165
  14    7   16  Jarosław Puchalski      119   -  283:511    69
  15    9    1  Paweł Dawidson          145   -  240:419    95
  16   11   21  Jerzy Luter             111   +  366:343   161
  17    9   22  Leszek Stecuła          110   +  371:310   160
  18    8   46  Robert Kamiński         120   -  338:431    70
  19    8   47  Maciej Michalak         115   -  333:345    65
  20   10   21  Jerzy Luter             111   -  270:414    61
  21   12   45  Zofia Gajewska          100   -  291:381    50
  22   13   12  Adam Weremczuk          124   -  251:582    74
  23   13   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  337:305   163
  24   15   30  Dorota Ziembowicz       103   +  508:278   153
  25   10    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  317:334    82
  26   13   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  375:241   150
  27    3    2  Mariusz Skrobosz        144   -  387:440    94
  28   11   19  Paweł Florek            115   -  383:448    65
  29   11   18  Rafał Matczak           117   -  303:435    67
  30   12   14  Krzysztof Mówka         121   -  314:352    71
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3406 / 30 partii


  30  Dorota Ziembowicz       103 Gliwice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Stanisław Rydzik        130   -  391:450    80
   2   13   28  Jarosław Sobczak        105   +  344:316   155
   3   12   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  301:459    75
   4   16   13  Krzysztof Bukowski      124   +  442:378   174
   5   12   24  Jarosław Wypart         108   -  257:385    58
   6   15   14  Krzysztof Mówka         121   -  327:511    71
   7   18   16  Jarosław Puchalski      119   -  333:411    69
   8   18   18  Rafał Matczak           117   -  286:374    67
   9   21   17  Jarosław Michalak       118   +  408:337   168
  10   18   12  Adam Weremczuk          124   +  355:344   174
  11   17   45  Zofia Gajewska          100   +  373:266   150
  12   15   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  351:387    63
  13   17   44  Grażyna Wesołowska      100   +  400:270   150
  14   15   21  Jerzy Luter             111   -  305:482    61
  15   18   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  387:274   150
  16   15   37  Krzysztof Sojka         100   -  320:345    50
  17   15   39  Piotr Pietuchowski      100   -  316:342    50
  18   17   23  Beata Piotrowska        108   +  346:313   158
  19   16   18  Rafał Matczak           117   -  366:377    67
  20   17   22  Leszek Stecuła          110   -  331:391    60
  21   18   34  Ziemowit Pazda          100   -  323:357    50
  22   22   40  Jolanta Bednarska       100   +  412:217   150
  23   19   41  Anna Pawłowska          100   +  412:345   150
  24   15   29  Jacek Petrus            104   -  278:508    54
  25   23   48  Krystyna Puchalska      100   -  322:329    50
  26   17   42  Halina Łubniewicz       100   -  323:326    50
  27   16   43  Grzegorz Jęczek         100   +  398:230   150
  28            PAUZA
  29   15   56  Joanna Brychcy          100   -  328:344    50
  30   15   56  Joanna Brychcy          100   -  353:393    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2804 / 29 partii


  31  Tomasz Żbikowski        102 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Maciej Gałecki          129   -  284:348    79
   2   20   39  Piotr Pietuchowski      100   +  383:321   150
   3   14   26  Grzegorz Matysiak       107   +  374:319   157
   4   10   45  Zofia Gajewska          100   +  483:220   150
   5    6   29  Jacek Petrus            104   -  306:397    54
   6    9   24  Jarosław Wypart         108   -  303:368    58
   7   13   32  Grzegorz Pukniel        100   -  280:334    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17   18   34  Ziemowit Pazda          100   +  429:270   150
  18   15   12  Adam Weremczuk          124   -  370:437    74
  19   18   33  Joanna Ostrowska        100   +  441:241   150
  20   16   53  Krzysztof Szkudlarek    114   +  419:276   164
  21   13   14  Krzysztof Mówka         121   -  365:496    71
  22   14   18  Rafał Matczak           117   +  389:304   167
  23   11   15  Lucyna Korga            120   +  343:331   170
  24    7    7  Wojciech Zemło          131   -  313:336    81
  25    9   16  Jarosław Puchalski      119   -  401:467    69
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1794 / 16 partii


  32  Grzegorz Pukniel        100 Lublin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Andrzej Rechowicz       127   -  335:408    77
   2   14   34  Ziemowit Pazda          100   +  337:310   150
   3   13   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  355:290   150
   4   11   25  Andrzej Gostomski       107   +  464:374   157
   5    7   47  Maciej Michalak         115   -  316:407    65
   6   10   36  Paweł Jackowski         100   -  291:339    50
   7   13   31  Tomasz Żbikowski        102   +  334:280   152
   8    9   27  Jędrzej Florek          105   +  371:340   155
   9    7    5  Tomasz Zwoliński        137   -  294:407    87
  10   10   21  Jerzy Luter             111   -  391:433    61
  11   12   37  Krzysztof Sojka         100   -  339:408    50
  12   14   22  Leszek Stecuła          110   -  278:445    60
  13   16   12  Adam Weremczuk          124   -  279:412    74
  14   18   18  Rafał Matczak           117   -  296:437    67
  15   20   43  Grzegorz Jęczek         100   +  429:293   150
  16   18   33  Joanna Ostrowska        100   -  353:384    50
  17   19   41  Anna Pawłowska          100   -  253:404    50
  18   21   44  Grażyna Wesołowska      100   +  385:257   150
  19   19   23  Beata Piotrowska        108   +  387:360   158
  20   18   25  Andrzej Gostomski       107   +  344:334   157
  21   14   39  Piotr Pietuchowski      100   -  360:406    50
  22   16   49  Andrzej Puchalski       100   -  320:346    50
  23   20   42  Halina Łubniewicz       100   +  316:305   150
  24   17   48  Krystyna Puchalska      100   +  394:263   150
  25   16   40  Jolanta Bednarska       100   +  379:252   150
  26    8    8  Stanisław Rydzik        130   -  355:423    80
  27            PAUZA
  28    5    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  392:242   187
  29    9   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  394:319   163
  30    8   21  Jerzy Luter             111   -  331:418    61
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3111 / 29 partii


  33  Joanna Ostrowska        100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  311:445    75
   2   17   35  Bogumiła Ilczuk         100   -  256:375    50
   3   22   21  Jerzy Luter             111   -  300:338    61
   4   22   34  Ziemowit Pazda          100   +  303:300   150
   5   21   37  Krzysztof Sojka         100   -  288:306    50
   6   23   41  Anna Pawłowska          100   -  346:351    50
   7            PAUZA
   8   21   44  Grażyna Wesołowska      100   +  342:293   150
   9   19   34  Ziemowit Pazda          100   +  344:327   150
  10   16   41  Anna Pawłowska          100   +  335:333   150
  11   13   25  Andrzej Gostomski       107   -  244:336    57
  12   16   49  Andrzej Puchalski       100   -  295:327    50
  13   18   24  Jarosław Wypart         108   -  267:285    58
  14   21   40  Jolanta Bednarska       100   +  318:256   150
  15   19   23  Beata Piotrowska        108   +  353:309   158
  16   18   32  Grzegorz Pukniel        100   +  384:353   150
  17   14   13  Krzysztof Bukowski      124   -  269:461    74
  18   16   53  Krzysztof Szkudlarek    114   -  305:345    64
  19   18   31  Tomasz Żbikowski        102   -  241:441    52
  20   19   49  Andrzej Puchalski       100   -  283:327    50
  21   20   48  Krystyna Puchalska      100   +  373:261   150
  22   19   42  Halina Łubniewicz       100   -  304:322    50
  23   23   54  Michał Szkudlarek       100   +  358:325   150
  24   21   43  Grzegorz Jęczek         100   +  409:329   150
  25   15   17  Jarosław Michalak       118   -  333:421    68
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2317 / 24 partie


  34  Ziemowit Pazda          100 Wrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Adam Weremczuk          124   -  352:460    74
   2   14   32  Grzegorz Pukniel        100   -  310:337    50
   3   19   23  Beata Piotrowska        108   -  279:464    58
   4   22   33  Joanna Ostrowska        100   -  300:303    50
   5   23   40  Jolanta Bednarska       100   -  285:304    50
   6            PAUZA
   7   23   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  446:241   150
   8            PAUZA
   9   19   33  Joanna Ostrowska        100   -  327:344    50
  10   20   49  Andrzej Puchalski       100   -  321:327    50
  11   21   44  Grażyna Wesołowska      100   -  283:351    50
  12   23   51  Radosław Leszczyński    100   +  337:147   150
  13   21   45  Zofia Gajewska          100   -  225:430    50
  14   22   43  Grzegorz Jęczek         100   -  351:354    50
  15   23   48  Krystyna Puchalska      100   +  378:268   150
  16   21   41  Anna Pawłowska          100   +  314:296   150
  17   18   31  Tomasz Żbikowski        102   -  270:429    52
  18   22   36  Paweł Jackowski         100   +  321:279   150
  19   20   49  Andrzej Puchalski       100   -  234:424    50
  20   21   43  Grzegorz Jęczek         100   +  420:316   150
  21   18   30  Dorota Ziembowicz       103   +  357:323   153
  22   17   25  Andrzej Gostomski       107   -  322:399    57
  23   17   53  Krzysztof Szkudlarek    114   -  301:445    64
  24   16   18  Rafał Matczak           117   -  177:683    67
  25   19   54  Michał Szkudlarek       100   -  343:400    50
  26   18   37  Krzysztof Sojka         100   +  352:313   150
  27   12   10  Andrzej Rechowicz       127   -  348:419    77
  28   13   46  Robert Kamiński         120   +  390:345   170
  29   16   43  Grzegorz Jęczek         100   -  305:378    50
  30   16   43  Grzegorz Jęczek         100   +  383:366   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2522 / 28 partii


  35  Bogumiła Ilczuk         100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Krzysztof Bukowski      124   -  304:407    74
   2   17   33  Joanna Ostrowska        100   +  375:256   150
   3   13   32  Grzegorz Pukniel        100   -  290:355    50
   4   18   39  Piotr Pietuchowski      100   -  341:351    50
   5   20   17  Jarosław Michalak       118   -  310:381    68
   6   22   42  Halina Łubniewicz       100   -  345:378    50
   7   23   34  Ziemowit Pazda          100   -  241:446    50
   8   23   49  Andrzej Puchalski       100   -  304:440    50
   9   23   48  Krystyna Puchalska      100   +  344:312   150
  10   22   44  Grażyna Wesołowska      100   -  290:368    50
  11            PAUZA
  12   24   52  Maciej Leszczyński      100   +  374:147   150
  13   22   41  Anna Pawłowska          100   +  341:273   150
  14   20   38  Janusz Sojka            100   +  324:314   150
  15   18   30  Dorota Ziembowicz       103   -  274:387    53
  16   20   40  Jolanta Bednarska       100   -  302:352    50
  17   22   43  Grzegorz Jęczek         100   +  330:292   150
  18   19   45  Zofia Gajewska          100   -  287:373    50
  19   21   41  Anna Pawłowska          100   -  266:386    50
  20   22   40  Jolanta Bednarska       100   +  374:236   150
  21   19   25  Andrzej Gostomski       107   -  334:378    57
  22   23   36  Paweł Jackowski         100   -  252:392    50
  23   18   23  Beata Piotrowska        108   -  301:391    58
  24   23   54  Michał Szkudlarek       100   -  311:398    50
  25   18   37  Krzysztof Sojka         100   +  317:312   150
  26   13   29  Jacek Petrus            104   -  241:375    54
  27   13   46  Robert Kamiński         120   -  244:441    70
  28   15   15  Lucyna Korga            120   -  219:422    70
  29   17   41  Anna Pawłowska          100   +  398:273   150
  30   17   41  Anna Pawłowska          100   -  298:313    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2454 / 29 partii


  36  Paweł Jackowski         100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Krzysztof Mówka         121   -  271:430    71
   2   21   27  Jędrzej Florek          105   -  327:349    55
   3   20   37  Krzysztof Sojka         100   +  389:211   150
   4   17   26  Grzegorz Matysiak       107   +  376:372   157
   5   13   25  Andrzej Gostomski       107   +  394:320   157
   6   10   32  Grzegorz Pukniel        100   +  339:291   150
   7    8   21  Jerzy Luter             111   +  375:351   161
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18   22   34  Ziemowit Pazda          100   -  279:321    50
  19            PAUZA
  20   24   48  Krystyna Puchalska      100   +  421:329   150
  21   23   40  Jolanta Bednarska       100   +  433:258   150
  22   23   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  392:252   150
  23   22   44  Grażyna Wesołowska      100   +  399:332   150
  24   22   41  Anna Pawłowska          100   +  350:266   150
  25   21   43  Grzegorz Jęczek         100   +  400:316   150
  26   11   46  Robert Kamiński         120   +  360:337   170
  27    5    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  282:343    87
  28    8    5  Tomasz Zwoliński        137   -  375:382    87
  29   14   37  Krzysztof Sojka         100   -  337:358    50
  30   14   27  Jędrzej Florek          105   +  464:270   155
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2400 / 19 partii


  37  Krzysztof Sojka         100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Lucyna Korga            120   -  261:397    70
   2   22   25  Andrzej Gostomski       107   -  340:344    57
   3   20   36  Paweł Jackowski         100   -  211:389    50
   4   23   41  Anna Pawłowska          100   +  318:305   150
   5   21   33  Joanna Ostrowska        100   +  306:288   150
   6   19   44  Grażyna Wesołowska      100   +  337:248   150
   7   15   45  Zofia Gajewska          100   +  370:230   150
   8   11   14  Krzysztof Mówka         121   -  332:427    71
   9   14   41  Anna Pawłowska          100   +  367:229   150
  10   11   14  Krzysztof Mówka         121   -  220:410    71
  11   12   32  Grzegorz Pukniel        100   +  408:339   150
  12   12   16  Jarosław Puchalski      119   -  276:443    69
  13   14   49  Andrzej Puchalski       100   +  427:392   150
  14   11   19  Paweł Florek            115   -  271:541    65
  15   13   21  Jerzy Luter             111   -  324:371    61
  16   15   30  Dorota Ziembowicz       103   +  345:320   153
  17   12   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  366:321   163
  18   10   47  Maciej Michalak         115   -  294:435    65
  19   13   21  Jerzy Luter             111   -  366:403    61
  20   15   45  Zofia Gajewska          100   -  318:358    50
  21   15   18  Rafał Matczak           117   -  384:388    67
  22   18   43  Grzegorz Jęczek         100   -  307:389    50
  23   21   48  Krystyna Puchalska      100   +  346:305   150
  24   19   40  Jolanta Bednarska       100   +  371:208   150
  25   18   35  Bogumiła Ilczuk         100   -  312:317    50
  26   18   34  Ziemowit Pazda          100   -  313:352    50
  27   18   42  Halina Łubniewicz       100   +  354:305   150
  28   12   10  Andrzej Rechowicz       127   -  265:458    77
  29   14   36  Paweł Jackowski         100   +  358:337   150
  30   13   45  Zofia Gajewska          100   +  385:340   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3100 / 30 partii


  38  Janusz Sojka            100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Jarosław Puchalski      119   -  295:456    69
   2   18   24  Jarosław Wypart         108   -  214:441    58
   3            PAUZA
   4   21   42  Halina Łubniewicz       100   +  374:260   150
   5   16   21  Jerzy Luter             111   -  244:307    61
   6   20   40  Jolanta Bednarska       100   +  274:247   150
   7   16   22  Leszek Stecuła          110   -  297:361    60
   8   17   41  Anna Pawłowska          100   -  240:309    50
   9   20   40  Jolanta Bednarska       100   +  351:325   150
  10   17   16  Jarosław Puchalski      119   -  290:439    69
  11   19   12  Adam Weremczuk          124   -  246:391    74
  12   22   48  Krystyna Puchalska      100   +  390:303   150
  13   20   18  Rafał Matczak           117   -  314:438    67
  14   20   35  Bogumiła Ilczuk         100   -  314:324    50
  15   21   44  Grażyna Wesołowska      100   +  322:312   150
  16   19   45  Zofia Gajewska          100   +  347:289   150
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1458 / 15 partii


  39  Piotr Pietuchowski      100 Białystok        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Jarosław Michalak       118   -  272:318    68
   2   20   31  Tomasz Żbikowski        102   -  321:383    52
   3   21   41  Anna Pawłowska          100   +  389:284   150
   4   18   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  351:341   150
   5   14   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  415:376   163
   6   11   27  Jędrzej Florek          105   -  414:484    55
   7   11   23  Beata Piotrowska        108   -  403:427    58
   8   13   16  Jarosław Puchalski      119   +  407:323   169
   9   10   13  Krzysztof Bukowski      124   -  336:371    74
  10   13   18  Rafał Matczak           117   +  385:295   167
  11   10   10  Andrzej Rechowicz       127   -  370:404    77
  12   13    1  Paweł Dawidson          145   +  465:377   195
  13   11   22  Leszek Stecuła          110   -  315:375    60
  14   13   46  Robert Kamiński         120   -  356:388    70
  15   15   12  Adam Weremczuk          124   -  260:407    74
  16   16   24  Jarosław Wypart         108   +  389:294   158
  17   15   30  Dorota Ziembowicz       103   +  342:316   153
  18   13   21  Jerzy Luter             111   -  324:334    61
  19   15   22  Leszek Stecuła          110   +  446:355   160
  20   13   12  Adam Weremczuk          124   -  263:409    74
  21   14   32  Grzegorz Pukniel        100   +  406:360   150
  22   11   14  Krzysztof Mówka         121   -  327:464    71
  23   14   25  Andrzej Gostomski       107   +  375:305   157
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2566 / 23 partie


  40  Jolanta Bednarska       100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   18  Rafał Matczak           117   -  244:518    67
   2   23   44  Grażyna Wesołowska      100   -  286:301    50
   3   23   47  Maciej Michalak         115   -  204:465    65
   4            PAUZA
   5   23   34  Ziemowit Pazda          100   +  304:285   150
   6   20   38  Janusz Sojka            100   -  247:274    50
   7   22   28  Jarosław Sobczak        105   -  319:343    55
   8   22   48  Krystyna Puchalska      100   +  281:273   150
   9   20   38  Janusz Sojka            100   -  325:351    50
  10   21   17  Jarosław Michalak       118   -  293:455    68
  11   22   52  Maciej Leszczyński      100   +  368:126   150
  12   21   43  Grzegorz Jęczek         100   +  352:283   150
  13   19   23  Beata Piotrowska        108   -  269:433    58
  14   21   33  Joanna Ostrowska        100   -  256:318    50
  15   22   41  Anna Pawłowska          100   -  262:270    50
  16   20   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  352:302   150
  17   20   45  Zofia Gajewska          100   -  241:351    50
  18   23   42  Halina Łubniewicz       100   -  266:368    50
  19   23   54  Michał Szkudlarek       100   -  296:338    50
  20   22   35  Bogumiła Ilczuk         100   -  236:374    50
  21   23   36  Paweł Jackowski         100   -  258:433    50
  22   22   30  Dorota Ziembowicz       103   -  217:412    53
  23   16   49  Andrzej Puchalski       100   +  414:281   150
  24   19   37  Krzysztof Sojka         100   -  208:371    50
  25   16   32  Grzegorz Pukniel        100   -  252:379    50
  26   15   14  Krzysztof Mówka         121   -  216:428    71
  27   17   25  Andrzej Gostomski       107   -  216:442    57
  28   19   56  Joanna Brychcy          100   -  281:306    50
  29   19   57  Ciesielski Jerzy        100   +  343:304   150
  30   19   57  Ciesielski Jerzy        100   -  264:300    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2244 / 29 partii


  41  Anna Pawłowska          100 Opacz Kol.       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   19  Paweł Florek            115   -  315:407    65
   2   16   26  Grzegorz Matysiak       107   -  255:355    57
   3   21   39  Piotr Pietuchowski      100   -  284:389    50
   4   23   37  Krzysztof Sojka         100   -  305:318    50
   5            PAUZA
   6   23   33  Joanna Ostrowska        100   +  351:346   150
   7   21   42  Halina Łubniewicz       100   +  346:275   150
   8   17   38  Janusz Sojka            100   +  309:240   150
   9   14   37  Krzysztof Sojka         100   -  229:367    50
  10   16   33  Joanna Ostrowska        100   -  333:335    50
  11   18   49  Andrzej Puchalski       100   -  286:293    50
  12   20   44  Grażyna Wesołowska      100   -  269:359    50
  13   22   35  Bogumiła Ilczuk         100   -  273:341    50
  14   23   48  Krystyna Puchalska      100   +  282:244   150
  15   22   40  Jolanta Bednarska       100   +  270:262   150
  16   21   34  Ziemowit Pazda          100   -  296:314    50
  17   19   32  Grzegorz Pukniel        100   +  404:253   150
  18   20   43  Grzegorz Jęczek         100   -  259:366    50
  19   21   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  386:266   150
  20   20   23  Beata Piotrowska        108   +  396:207   158
  21   17   53  Krzysztof Szkudlarek    114   -  304:473    64
  22   20   54  Michał Szkudlarek       100   -  346:368    50
  23   19   30  Dorota Ziembowicz       103   -  345:412    53
  24   22   36  Paweł Jackowski         100   -  266:350    50
  25   17   25  Andrzej Gostomski       107   -  293:302    57
  26   14   27  Jędrzej Florek          105   -  272:432    55
  27   14    1  Paweł Dawidson          145   -  300:406    95
  28   16   14  Krzysztof Mówka         121   -  266:457    71
  29   17   35  Bogumiła Ilczuk         100   -  273:398    50
  30   17   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  313:298   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2475 / 29 partii


  42  Halina Łubniewicz       100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  293:385    63
   2   19   21  Jerzy Luter             111   +  291:267   161
   3   17   43  Grzegorz Jęczek         100   -  233:351    50
   4   21   38  Janusz Sojka            100   -  260:374    50
   5   22   44  Grażyna Wesołowska      100   -  297:319    50
   6   22   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  378:345   150
   7   21   41  Anna Pawłowska          100   -  275:346    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17   21   48  Krystyna Puchalska      100   -  284:319    50
  18   23   40  Jolanta Bednarska       100   +  368:266   150
  19   24   48  Krystyna Puchalska      100   -  312:331    50
  20            PAUZA
  21   22   54  Michał Szkudlarek       100   -  289:397    50
  22   19   33  Joanna Ostrowska        100   +  322:304   150
  23   20   32  Grzegorz Pukniel        100   -  305:316    50
  24   20   49  Andrzej Puchalski       100   -  267:368    50
  25   22   23  Beata Piotrowska        108   -  279:371    58
  26   17   30  Dorota Ziembowicz       103   +  326:323   153
  27   18   37  Krzysztof Sojka         100   -  305:354    50
  28   17   18  Rafał Matczak           117   -  298:360    67
  29   18   44  Grażyna Wesołowska      100   +  341:331   150
  30   18   44  Grażyna Wesołowska      100   -  294:304    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1652 / 20 partii


  43  Grzegorz Jęczek         100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   21  Jerzy Luter             111   +  302:288   161
   2   12   46  Robert Kamiński         120   -  255:388    70
   3   17   42  Halina Łubniewicz       100   +  351:233   150
   4   12   47  Maciej Michalak         115   -  248:312    65
   5   17    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  350:439    82
   6   18   45  Zofia Gajewska          100   -  252:382    50
   7   20   44  Grażyna Wesołowska      100   +  371:310   150
   8   16   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  282:302    63
   9   18   50  Andrzej Lożyński        121   -  321:346    71
  10   19   45  Zofia Gajewska          100   -  270:353    50
  11   20   17  Jarosław Michalak       118   -  231:461    68
  12   21   40  Jolanta Bednarska       100   -  283:352    50
  13   23   48  Krystyna Puchalska      100   +  326:318   150
  14   22   34  Ziemowit Pazda          100   +  354:351   150
  15   20   32  Grzegorz Pukniel        100   -  293:429    50
  16   22   23  Beata Piotrowska        108   -  380:394    58
  17   22   35  Bogumiła Ilczuk         100   -  292:330    50
  18   20   41  Anna Pawłowska          100   +  366:259   150
  19   22   44  Grażyna Wesołowska      100   +  302:291   150
  20   21   34  Ziemowit Pazda          100   -  316:420    50
  21   16   49  Andrzej Puchalski       100   +  365:326   150
  22   18   37  Krzysztof Sojka         100   +  389:307   150
  23            PAUZA
  24   21   33  Joanna Ostrowska        100   -  329:409    50
  25   21   36  Paweł Jackowski         100   -  316:400    50
  26   12   15  Lucyna Korga            120   -  232:477    70
  27   16   30  Dorota Ziembowicz       103   -  230:398    53
  28   14    1  Paweł Dawidson          145   -  278:523    95
  29   16   34  Ziemowit Pazda          100   +  378:305   150
  30   16   34  Ziemowit Pazda          100   -  366:383    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2656 / 29 partii


  44  Grażyna Wesołowska      100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   22  Leszek Stecuła          110   -  228:362    60
   2   23   40  Jolanta Bednarska       100   +  301:286   150
   3   18   28  Jarosław Sobczak        105   -  306:350    55
   4   20   21  Jerzy Luter             111   -  259:379    61
   5   22   42  Halina Łubniewicz       100   +  319:297   150
   6   19   37  Krzysztof Sojka         100   -  248:337    50
   7   20   43  Grzegorz Jęczek         100   -  310:371    50
   8   21   33  Joanna Ostrowska        100   -  293:342    50
   9   22   49  Andrzej Puchalski       100   -  247:435    50
  10   22   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  368:290   150
  11   21   34  Ziemowit Pazda          100   +  351:283   150
  12   20   41  Anna Pawłowska          100   +  359:269   150
  13   17   30  Dorota Ziembowicz       103   -  270:400    53
  14   19   45  Zofia Gajewska          100   -  278:430    50
  15   21   38  Janusz Sojka            100   -  312:322    50
  16   23   48  Krystyna Puchalska      100   +  312:253   150
  17   23   50  Andrzej Lożyński        121   -  286:313    71
  18   21   32  Grzegorz Pukniel        100   -  257:385    50
  19   22   43  Grzegorz Jęczek         100   -  291:302    50
  20   23   54  Michał Szkudlarek       100   -  234:476    50
  21   21   23  Beata Piotrowska        108   -  312:344    58
  22            PAUZA
  23   22   36  Paweł Jackowski         100   -  332:399    50
  24   18   25  Andrzej Gostomski       107   -  298:386    57
  25   20   53  Krzysztof Szkudlarek    114   -  277:369    64
  26   16   18  Rafał Matczak           117   -  298:358    67
  27   15   17  Jarosław Michalak       118   -  300:377    68
  28   18   57  Ciesielski Jerzy        100   +  404:260   150
  29   18   42  Halina Łubniewicz       100   -  331:341    50
  30   18   42  Halina Łubniewicz       100   +  304:294   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2364 / 29 partii


  45  Zofia Gajewska          100 Jelenia Góra     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   46  Robert Kamiński         120   +  417:411   170
   2    5   14  Krzysztof Mówka         121   +  359:343   171
   3    5    2  Mariusz Skrobosz        144   -  279:532    94
   4   10   31  Tomasz Żbikowski        102   -  220:483    52
   5   15   27  Jędrzej Florek          105   -  312:351    55
   6   18   43  Grzegorz Jęczek         100   +  382:252   150
   7   15   37  Krzysztof Sojka         100   -  230:370    50
   8   15   25  Andrzej Gostomski       107   -  337:389    57
   9   17   28  Jarosław Sobczak        105   -  314:354    55
  10   19   43  Grzegorz Jęczek         100   +  353:270   150
  11   17   30  Dorota Ziembowicz       103   -  266:373    53
  12   19   24  Jarosław Wypart         108   -  294:386    58
  13   21   34  Ziemowit Pazda          100   +  430:225   150
  14   19   44  Grażyna Wesołowska      100   +  430:278   150
  15   17   18  Rafał Matczak           117   -  286:335    67
  16   19   38  Janusz Sojka            100   -  289:347    50
  17   20   40  Jolanta Bednarska       100   +  351:241   150
  18   19   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  373:287   150
  19   17   25  Andrzej Gostomski       107   +  345:266   157
  20   15   37  Krzysztof Sojka         100   +  358:318   150
  21   12   29  Jacek Petrus            104   +  381:291   154
  22    7    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  371:359   187
  23    3    9  Maciej Gałecki          129   -  245:457    79
  24    4    5  Tomasz Zwoliński        137   +  359:356   187
  25    4   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  262:403    75
  26    3    3  Mateusz Żbikowski       140   -  279:398    90
  27    7    8  Stanisław Rydzik        130   -  329:388    80
  28    6    7  Wojciech Zemło          131   -  317:442    81
  29   12   25  Andrzej Gostomski       107   -  340:386    57
  30   13   37  Krzysztof Sojka         100   -  340:385    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3179 / 30 partii


  46  Robert Kamiński         120 Wysokie Maz.     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   45  Zofia Gajewska          100   -  411:417    50
   2   12   43  Grzegorz Jęczek         100   +  388:255   150
   3    6   20  Mariola Osajda-Matczak  113   +  418:340   163
   4    6   12  Adam Weremczuk          124   +  432:343   174
   5    3   19  Paweł Florek            115   +  396:370   165
   6    2    2  Mariusz Skrobosz        144   -  322:366    94
   7    4    9  Maciej Gałecki          129   +  395:335   179
   8    2    8  Stanisław Rydzik        130   +  345:337   180
   9    2   15  Lucyna Korga            120   -  376:456    70
  10    3    9  Maciej Gałecki          129   -  321:376    79
  11    5    7  Wojciech Zemło          131   -  341:482    81
  12    8   13  Krzysztof Bukowski      124   -  318:392    74
  13   10   16  Jarosław Puchalski      119   -  363:419    69
  14   13   39  Piotr Pietuchowski      100   +  388:356   150
  15   10   27  Jędrzej Florek          105   +  364:336   155
  16   10   28  Jarosław Sobczak        105   +  410:293   155
  17    4    5  Tomasz Zwoliński        137   +  335:328   187
  18    8   29  Jacek Petrus            104   +  431:338   154
  19    4    5  Tomasz Zwoliński        137   -  377:480    87
  20    6   47  Maciej Michalak         115   +  404:401   165
  21    3    3  Mateusz Żbikowski       140   -  320:353    90
  22    6   11  Krzysztof Usakiewicz    125   -  368:395    75
  23    9    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  291:390    82
  24    6    4  Wojciech Usakiewicz     137   -  283:397    87
  25   12   14  Krzysztof Mówka         121   +  363:299   171
  26   11   36  Paweł Jackowski         100   -  337:360    50
  27   13   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  441:244   150
  28   13   34  Ziemowit Pazda          100   -  345:390    50
  29    8   15  Lucyna Korga            120   -  334:370    70
  30    9   17  Jarosław Michalak       118   +  436:363   168
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3574 / 30 partii


  47  Maciej Michalak         115 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   23   40  Jolanta Bednarska       100   +  465:204   150
   4   12   43  Grzegorz Jęczek         100   +  312:248   150
   5    7   32  Grzegorz Pukniel        100   +  407:316   150
   6    5    3  Mateusz Żbikowski       140   +  443:338   190
   7    2    4  Wojciech Usakiewicz     137   +  468:373   187
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12    6   26  Grzegorz Matysiak       107   -  316:504    57
  13    8   29  Jacek Petrus            104   -  333:403    54
  14   12    1  Paweł Dawidson          145   -  298:414    95
  15   14   49  Andrzej Puchalski       100   +  370:350   150
  16   12   27  Jędrzej Florek          105   -  387:402    55
  17   13   21  Jerzy Luter             111   +  367:365   161
  18   10   37  Krzysztof Sojka         100   +  435:294   150
  19    8   29  Jacek Petrus            104   +  345:333   154
  20    6   46  Robert Kamiński         120   -  401:404    70
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1773 / 14 partii


  48  Krystyna Puchalska      100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   22   40  Jolanta Bednarska       100   -  273:281    50
   9   23   35  Bogumiła Ilczuk         100   -  312:344    50
  10            PAUZA
  11   23   51  Radosław Leszczyński    100   +  348: 92   150
  12   22   38  Janusz Sojka            100   -  303:390    50
  13   23   43  Grzegorz Jęczek         100   -  318:326    50
  14   23   41  Anna Pawłowska          100   -  244:282    50
  15   23   34  Ziemowit Pazda          100   -  268:378    50
  16   23   44  Grażyna Wesołowska      100   -  253:312    50
  17   21   42  Halina Łubniewicz       100   +  319:284   150
  18   24   54  Michał Szkudlarek       100   -  319:384    50
  19   24   42  Halina Łubniewicz       100   +  331:312   150
  20   24   36  Paweł Jackowski         100   -  329:421    50
  21   20   33  Joanna Ostrowska        100   -  261:373    50
  22   21   23  Beata Piotrowska        108   -  258:432    58
  23   21   37  Krzysztof Sojka         100   -  305:346    50
  24   17   32  Grzegorz Pukniel        100   -  263:394    50
  25   23   30  Dorota Ziembowicz       103   +  329:322   153
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1261 / 17 partii


  49  Andrzej Puchalski       100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   23   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  440:304   150
   9   22   44  Grażyna Wesołowska      100   +  435:247   150
  10   20   34  Ziemowit Pazda          100   +  327:321   150
  11   18   41  Anna Pawłowska          100   +  293:286   150
  12   16   33  Joanna Ostrowska        100   +  327:295   150
  13   14   37  Krzysztof Sojka         100   -  392:427    50
  14   16   24  Jarosław Wypart         108   +  381:297   158
  15   14   47  Maciej Michalak         115   -  350:370    65
  16   17   17  Jarosław Michalak       118   -  285:355    68
  17   17   23  Beata Piotrowska        108   -  337:344    58
  18   18   25  Andrzej Gostomski       107   -  317:412    57
  19   20   34  Ziemowit Pazda          100   +  424:234   150
  20   19   33  Joanna Ostrowska        100   +  327:283   150
  21   16   43  Grzegorz Jęczek         100   -  326:365    50
  22   16   32  Grzegorz Pukniel        100   +  346:320   150
  23   16   40  Jolanta Bednarska       100   -  281:414    50
  24   20   42  Halina Łubniewicz       100   +  368:267   150
  25   14   15  Lucyna Korga            120   -  280:376    70
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1976 / 18 partii


  50  Andrzej Lożyński        121 Piastów          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9   18   43  Grzegorz Jęczek         100   +  346:321   150
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17   23   44  Grażyna Wesołowska      100   +  313:286   150
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   300 /  2 partie


  51  Radosław Leszczyński    100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11   23   48  Krystyna Puchalska      100   -   92:348    50
  12   23   34  Ziemowit Pazda          100   -  147:337    50
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   100 /  2 partie


  52  Maciej Leszczyński      100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11   22   40  Jolanta Bednarska       100   -  126:368    50
  12   24   35  Bogumiła Ilczuk         100   -  147:374    50
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   100 /  2 partie


  53  Krzysztof Szkudlarek    114 Pabianice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18   16   33  Joanna Ostrowska        100   +  345:305   150
  19   14   13  Krzysztof Bukowski      124   -  308:363    74
  20   16   31  Tomasz Żbikowski        102   -  276:419    52
  21   17   41  Anna Pawłowska          100   +  473:304   150
  22   15   20  Mariola Osajda-Matczak  113   -  301:311    63
  23   17   34  Ziemowit Pazda          100   +  445:301   150
  24   12    1  Paweł Dawidson          145   -  270:457    95
  25   20   44  Grażyna Wesołowska      100   +  369:277   150
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   884 /  8 partii


  54  Michał Szkudlarek       100 Pabianice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18   24   48  Krystyna Puchalska      100   +  384:319   150
  19   23   40  Jolanta Bednarska       100   +  338:296   150
  20   23   44  Grażyna Wesołowska      100   +  476:234   150
  21   22   42  Halina Łubniewicz       100   +  397:289   150
  22   20   41  Anna Pawłowska          100   +  368:346   150
  23   23   33  Joanna Ostrowska        100   -  325:358    50
  24   23   35  Bogumiła Ilczuk         100   +  398:311   150
  25   19   34  Ziemowit Pazda          100   +  400:343   150
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1100 /  8 partii


  55  Stanisław Gasik         119 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19    9   14  Krzysztof Mówka         121   +  321:302   171
  20    7    6  Karol Wyrębkiewicz      132   -  351:370    82
  21    6    8  Stanisław Rydzik        130   -  290:320    80
  22   10   26  Grzegorz Matysiak       107   +  452:372   157
  23    4    5  Tomasz Zwoliński        137   -  358:396    87
  24    9   16  Jarosław Puchalski      119   -  280:362    69
  25   11   19  Paweł Florek            115   -  341:361    65
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   711 /  7 partii


  56  Joanna Brychcy          100 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28   19   40  Jolanta Bednarska       100   +  306:281   150
  29   15   30  Dorota Ziembowicz       103   +  344:328   153
  30   15   30  Dorota Ziembowicz       103   +  393:353   153
                                                 --------------
                                                  SUMA =   456 /  3 partie


  57  Ciesielski Jerzy        100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28   18   44  Grażyna Wesołowska      100   -  260:404    50
  29   19   40  Jolanta Bednarska       100   -  304:343    50
  30   19   40  Jolanta Bednarska       100   +  300:264   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   250 /  3 partie


MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Skrobosz Mariusz         142.05  Warszawa               27273 / 192
   2  Żbikowski Mateusz        141.65  Warszawa               27196 / 192
   3  Dawidson Paweł           141.58  Częstochowa            26758 / 189
   4  Usakiewicz Wojciech      138.89  Warszawa               24166 / 174
   5  Zaleski Szymon           138.49  Poznań                 15926 / 115
   6  Mroziuk Marcin           138.31  Warszawa               26555 / 192
   7  Fidziński Szymon         138.13  Warszawa               26935 / 195
   8  Górka Kamil              137.84  Łęczna                 26466 / 192
   9  Banaszek Dariusz         137.64  Warszawa               27390 / 199
  10  Wrześniewski Mariusz     137.41  Warszawa               27208 / 198
  11  Czupryniak Maciej        135.86  Milanówek              26085 / 192
  12  Zwoliński Tomasz         135.13  Warszawa               27026 / 200
  13  Gałecki Maciej           134.99  Łódź                   24299 / 180
  14  Puton Dariusz            133.89  Ruda Śląska            13255 / 99
  15  Nowak Leszek             133.26  Myślibórz               9062 / 68
  16  Święcki Grzegorz         132.58  Białystok              11137 / 84
  17  Wyrębkiewicz Karol       132.08  Łódź                   26151 / 198
  18  Rydzik Stanisław         131.78  Warszawa               25434 / 193
  19  Kania Małgorzata         131.46  Milanówek              25897 / 197
  20  Duczemiński Robert       130.95  Gorzów Wielkopolski    22131 / 169
  21  Zemło Wojciech           130.92  Łódź                   25005 / 191
  22  Merklejn Kazio           130.72  Szczecin               23529 / 180
  23  Czerwoniec Waldemar      127.63  Warszawa               19782 / 155
  24  Bożek Marcin             127.21  Będzin                  7760 / 61
  25  Nosek Sławomir           126.60  Mielec                  9495 / 75
  26  Fugiel Justyna           126.56  Sandomierz             17592 / 139
  27  Usakiewicz Krzysztof     126.44  Warszawa               24530 / 194
  28  Jackowski Paweł          126.33  Warszawa                5432 / 43
  29  Rechowicz Andrzej        126.13  Katowice               24344 / 193
  30  Roszak Marek             125.56  Poznań                 25112 / 200
  31  Konca Radosław           125.00  Warszawa               24250 / 194
  32  Weremczuk Adam           124.62  Łódź                   24799 / 199
  33  Kordjalik Sławomir       124.31  Warszawa               23618 / 190
  34  Stępień Wiktor           124.21  Katowice               15278 / 123
  35  Słapiński Andrzej        124.17  Warszawa               15521 / 125
  36  Borowski Jarosław        123.92  Bielsk Podlaski        11277 / 91
  37  Oleksiak Andrzej         123.23  Ostróda                24400 / 198
  38  Antosik Marek            122.24  Nowy Dwór Maz.          8312 / 68
  39  Dębski Ryszard           122.16  Biała Podlaska         16614 / 136
  40  Szepczyński Andrzej      122.13  Kraków                  9404 / 77
  41  Puchalski Jarosław       122.06  Łódź                   23435 / 192
  42  Pypno Krzysztof          121.99  Gliwice                12565 / 103
  43  Lożyński Andrzej         121.86  Piastów                 5971 / 49
  44  Syczuk Marek             121.82  Warszawa               23389 / 192
  45  Grabowski Maciej         121.82  Warszawa               20588 / 169
  46  Bukowski Krzysztof       121.77  Warszawa               17779 / 146
  47  Orzeł Mariusz            121.58  Nowe Miasto Lubawskie  14347 / 118
  48  Puchalski Sergiusz       121.54  Włocławek              15922 / 131
  49  Stępień Joanna           121.52  Katowice               24304 / 200
  50  Wietecki Zbigniew        121.31  Gorzów Wielkopolski    21835 / 180
  51  Szmidtke Andrzej         121.05  Bolszewo               18884 / 156
  52  Kamiński Robert          120.96  Wysokie Maz.           23225 / 192
  53  Kowalska Anna            120.62  Bielsko Biała          18093 / 150
  54  Ochot Stanisław          120.51  Katowice                9400 / 78
  55  Kozyra Marcin            120.43  Warszawa               17222 / 143
  56  Stefaniak Edward         120.34  Biała Podlaska          7100 / 59
  57  Pikul Dawid              120.18  Poznań                 23075 / 192
  58  Kubicki Mariusz          119.96  Inowrocław             19434 / 162
  59  Puchalski Aleksander     119.82  Włocławek              23724 / 198
  60  Korga Lucyna             119.67  Zabrze                 23694 / 198
  61  Mówka Krzysztof          119.64  Toruń                  23450 / 196
  62  Juszczak Joanna          119.53  Warszawa               23667 / 198
  63  Szota Zdzisław           119.20  Warszawa               13827 / 116
  64  Sulima Roman             118.89  Warszawa               16883 / 142
  65  Matyasik Jerzy           118.62  Kraków                 19691 / 166
  66  Warzecha Filip           118.59  Gdynia                 17195 / 145
  67  Merklejn Aleksandra      118.59  Szczecin               22532 / 190
  68  Merklejn Magdalena       118.48  Szczecin               22156 / 187
  69  Gasik Stanisław          118.09  Warszawa               18776 / 159
  70  Siemaszko Walenty        117.74  Lipiany                11303 / 96
  71  Florek Paweł             117.62  Nowa Wieś Wielka       15173 / 129
  72  Michalak Maciej          117.54  Łódź                    8110 / 69
  73  Kucia Sławomir           117.22  Kraków                 12660 / 108
  74  Sowiński Radosław        116.79  Warszawa               23124 / 198
  75  Roszak Halina            116.79  Poznań                 22074 / 189
  76  Pietruszka Jacek         116.68  Kraków                  7584 / 65
  77  Michalak Jarosław        116.50  Łódź                   14096 / 121
  78  Matczak Rafał            116.43  Pruszków               19910 / 171
  79  Hebda Maciej             115.45  Tarnów                  3579 / 31
  80  Perzyński Maciej         115.05  Piła                    8974 / 78
  81  Madej Beata              114.89  Lublin                 22634 / 197
  82  Stępień Katarzyna        114.70  Katowice               11241 / 98
  83  Merklejn Kazimierz       114.58  Szczecin               14666 / 128
  84  Kwiatkowski Andrzej      114.51  Warszawa               22787 / 199
  85  Rosół Piotr              113.96  Warszawa               21995 / 193
  86  Puton Grażyna            113.80  Ruda Śląska             4552 / 40
  87  Charytoniuk Marek        113.71  Biała Podlaska         16260 / 143
  88  Jaworski Arkadiusz       113.64  Tychy                  14659 / 129
  89  Dudkiewicz Marek         113.55  Milanówek              21575 / 190
  90  Subocz Paweł             113.47  Szczecin                7262 / 64
  91  Osajda-Matczak Mariola   113.28  Pruszków               21071 / 186
  92  Klar Filip               112.73  Mielec                 17699 / 157
  93  Szkudlarek Krzysztof     112.72  Pabianice               9581 / 85
  94  Śniadach Lucyna          112.55  Rumia                  19584 / 174
  95  Olewiński Wiesław        112.44  Warszawa               13380 / 119
  96  Próchniewicz Wojciech    112.28  Warszawa               22457 / 200
  97  Klinkosz Kamil           112.06  Rumia                  16921 / 151
  98  Chmielewska Grażyna      111.93  Mrągowo                 4701 / 42
  99  Krzemiński Piotr         111.83  Warszawa                8723 / 78
 100  Niżewski Ryszard         111.82  Warszawa               11741 / 105
 101  Nawrocki Kamil           111.67  Bydgoszcz               5360 / 48
 102  Jachowicz Paweł          111.54  Żyrardów                7027 / 63
 103  Kaczor Janusz            111.46  Międzyrzec Podl.        5350 / 48
 104  Luter Jerzy              110.91  Bytom                  22071 / 199
 105  Puchalski Bogusław       110.88  Włocławek              21732 / 196
 106  Machnio Maurycy          110.49  Lipiany                 9171 / 83
 107  Majewski Paweł           109.50  Warszawa               10293 / 94
 108  Stecuła Leszek           109.49  Bytom                   9416 / 86
 109  Tyczyno Andrzej          109.47  Bydgoszcz               9962 / 91
 110  Dawidson Stefan          109.20  Częstochowa            21075 / 193
 111  Matysiak Grzegorz        109.20  Kraków                 14305 / 131
 112  Żuliński Jarosław        109.04  Szczecin               12322 / 113
 113  Gostomski Andrzej        108.98  Łódź                   20924 / 192
 114  Sobczak Jarosław         108.92  Warszawa               14160 / 130
 115  Wróblewski Eugeniusz     108.83  Inowrocław             18827 / 173
 116  Strzelczyk Ewa           108.75  Warszawa               12832 / 118
 117  Żuławska Katarzyna       108.70  Katowice               21522 / 198
 118  Zieliński Władysław      108.60  Lębork                  4561 / 42
 119  Figiel Marcin            108.54  Zawichost              14327 / 132
 120  Dawidson Dawid           108.46  Częstochowa             3796 / 35
 121  Kutera Maciej            108.25  Warszawa               12665 / 117
 122  Paszek Jerzy             108.24  Tarnowskie Góry         4546 / 42
 123  Jankowska Elżbieta       107.93  Wrocław                 6476 / 60
 124  Furman Grażyna           107.86  Sosnowiec               4530 / 42
 125  Petrus Jacek             107.73  Wrocław                 8403 / 78
 126  Opyc Paweł               107.68  Warszawa               21320 / 198
 127  Wypart Jarosław          107.60  Częstochowa            11190 / 104
 128  Florek Jędrzej           107.03  Nowa Wieś Wielka       12094 / 113
 129  Jacyno Wojciech          107.03  Warszawa                3318 / 31
 130  Piotrowska Beata         106.97  Łódź                   20753 / 194
 131  Kowalska Renata          106.72  Bielsko Biała          14087 / 132
 132  Tatarczuk Jerzy          106.64  Warszawa               10557 / 99
 133  Augustyniak Krystyna     106.39  Łódź                   10852 / 102
 134  Strzelczyk Adam          106.31  Częstochowa             3721 / 35
 135  Frynia Paweł             106.09  Konstantynów Łódzki     8169 / 77
 136  Figiel Roman             105.99  Zawichost              15898 / 150
 137  Gajewska Zofia           105.97  Jelenia Góra            3179 / 30
 138  Czubla Paweł             105.94  Lublin                  3814 / 36
 139  Zięba Maciej             105.63  Wrocław                 8873 / 84
 140  Matysiak Bożena          105.52  Kraków                  6859 / 65
 141  Gołęcki Wojciech         105.34  Inowrocław             20647 / 196
 142  Koczkodon Grzegorz       105.07  Ostróda                12819 / 122
 143  Kozłowski Bogdan         104.79  Białystok               7440 / 71
 144  Stefaniuk Agnieszka      104.64  Warszawa                6906 / 66
 145  Ziółkowski Jan           104.44  Rumia                  10548 / 101
 146  Dąbrowski Rafał          104.31  Ostróda                 3338 / 32
 147  Sosin Filip              103.74  Warszawa                9337 / 90
 148  Jurkowski Adam           103.05  Knurów                  8656 / 84
 149  Śliwa Maciej             103.03  Zabrze                  6594 / 64
 150  Jabłczyńska-Zając Janina 103.00  Gdynia                  3708 / 36
 151  Ciszewska Ewa            102.95  Katowice                8545 / 83
 152  Skwarek Zygmunt          102.82  Katowice                3907 / 38
 153  Lewandowski Zbigniew     102.67  Słupsk                  3080 / 30
 154  Harat Stanisław          102.60  Kęty                    4925 / 48
 155  Żbikowski Tomasz         102.58  Warszawa               19696 / 192
 156  Nowak Jacek              102.45  Szczecin                5635 / 55
 157  Pietuchowski Piotr       102.45  Białystok               4508 / 44
 158  Michalski Mariusz        102.40  Inowrocław              9728 / 95
 159  Sulejewska Małgorzata    102.15  Kraków                  9806 / 96
 160  Koszarski Bogusław       102.09  Lądek Zdrój            14088 / 138
 161  Zielińska Dorota         101.85  Ustanów                11407 / 112
 162  Baran Iwona              101.80  Kraków                 10893 / 107
 163  Rakoczy Andrzej          101.70  Kraków                  7729 / 76
 164  Ziembowicz Dorota        101.69  Gliwice                19321 / 190
 165  Mańkowski Piotr          101.58  Warszawa                5993 / 59
 166  Niciporuk Małgorzata     101.44  Rumia                   9231 / 91
 167  Słapiński Adam           100.96  Warszawa                7471 / 74
 168  Kubik Joanna             100.88  Częstochowa             8272 / 82
 169  Śniadach Adelina         100.56  Rumia                   4123 / 41
 170  Pukniel Grzegorz         100.54  Lublin                 19605 / 195
 171  Puchalski Andrzej        100.30  Łódź                    3009 / 30
 172  Szulc Paweł              100.30  Szczecin                4614 / 46
 173  Siemaszko Monika         100.29  Lipiany                 3510 / 35
 174  Oprządek Magdalena       100.19  Siedlce                 3206 / 32
 175  Rutkowska Iwona          100.18  Warszawa               10118 / 101
 176  Boczek Bartłomiej        100.08  Toruń                   3603 / 36
 177  Jankowski Eligiusz        99.81  Wrocław                 4691 / 47
 178  Fiszer Ewa                99.55  Wrocław                 4181 / 42
 179  Nawrocki Dariusz          99.43  Bydgoszcz               5767 / 58
 180  Legięć Adam               99.31  Warszawa                6455 / 65
 181  Wrzałek Miłosz            99.00  Reda                    6039 / 61
 182  Sitkowski Marek           98.71  Warszawa                3356 / 34
 183  Ochot Paweł               98.49  Katowice                6796 / 69
 184  Waberski Krzysztof        98.33  Łódź                    3540 / 36
 185  Zając Ewa                 98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 186  Kozłowska Marianna        97.92  Białystok               6071 / 62
 187  Sojka Krzysztof           97.87  Łódź                    5285 / 54
 188  Białobrzewski Dariusz     97.79  Gdynia                  3227 / 33
 189  Pawlic Przemysław         97.77  Wrocław                 7333 / 75
 190  Szkudlarek Michał         97.50  Pabianice               4290 / 44
 191  Wietecki Józef            97.33  Gorzów Wielkopolski     4185 / 43
 192  Podlaska Magdalena        96.93  Warszawa                6882 / 71
 193  Burczyk Andrzej           96.33  Gdynia                  3468 / 36
 194  Jaworski Krzysztof        96.02  Warszawa                5089 / 53
 195  Dobrzańska Marta          96.00  Kraków                  3264 / 34
 196  Andracka Renata           95.89  Poznań                  3452 / 36
 197  Ostrowska Joanna          95.87  Warszawa               11409 / 119
 198  Hennig Paulina            95.70  Gniezno                 4211 / 44
 199  Białobrzewska Alina       95.55  Gdynia                  2962 / 31
 200  Mroziuk Magdalena         95.34  Warszawa               10869 / 114
 201  Wojciekiewicz Piotr       95.33  Katowice                6578 / 69
 202  Kotwica Adam              95.25  Gdańsk                  5429 / 57
 203  Markiewicz Sebastian      95.08  Warszawa                3423 / 36
 204  Pendowska Ania            95.07  Rumia                   8556 / 90
 205  Szubiak Aneta             95.02  Łódź                    5036 / 53
 206  Kucia Małgorzata          94.69  Wrocław                 3314 / 35
 207  Ficak Irena               94.58  Mielec                  8985 / 95
 208  Kosmowska Jolanta         94.56  Warszawa               13239 / 140
 209  Niżewska Kinga            94.43  Warszawa                5760 / 61
 210  Jarosz Maria              94.20  Lublin                 10927 / 116
 211  Skrzyński Norbert         93.89  Warszawa               14272 / 152
 212  Gostomska Marta           92.92  Warszawa                9571 / 103
 213  Chmielewski Piotr         92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 214  Cieśla Adam               92.31  Częstochowa             3323 / 36
 215  Szeliga Marta             92.05  Warszawa                3866 / 42
 216  Kocikowski Marek          91.80  Ostróda                 4957 / 54
 217  Rosół Renata              91.58  Warszawa               16667 / 182
 218  Cichecki Jacek            91.33  Józefów                 2740 / 30
 219  Soska Maciej              91.32  Lublin                  6484 / 71
 220  Kokoszka Paweł            91.02  Kłomnice                5916 / 65
 221  Ząbek Teresa              90.94  Warszawa                5729 / 63
 222  Ingling Piotr             90.93  Warszawa               12367 / 136
 223  Kapela Paweł              90.78  Kraków                  2905 / 32
 224  Kokot Krzysztof           89.89  Nowy Targ              10787 / 120
 225  Pazda Ziemowit            89.81  Wrocław                 5568 / 62
 226  Drózd Robert              88.47  Wesoła                  6901 / 78
 227  Urbańczyk Marek           88.14  Bielsko Biała           3085 / 35
 228  Sojka Janusz              87.74  Łódź                    3334 / 38
 229  Ilczuk Bogumiła           87.54  Warszawa                6215 / 71
 230  Augustyniak Jerzy         87.43  Łódź                    8218 / 94
 231  Ziółkowski Piotr          87.11  Piaseczno               6098 / 70
 232  Lewandowska Ewa           85.97  Warszawa                2751 / 32
 233  Śniadach Dominika         85.97  Rumia                   3009 / 35
 234  Pawłowska Anna            85.44  Opacz Kol.              3503 / 41
 235  Kruk Krzysztof            85.13  Łódź                    4427 / 52
 236  Rogalski Mariusz          85.03  Iława                   3316 / 39
 237  Włodarczyk Robert         84.76  Wrocław                 3475 / 41
 238  Madej Piotr               84.53  Lublin                  9129 / 108
 239  Pawłowski Jan             84.18  Warszawa                2862 / 34
 240  Przepiórkowski Mirosław   83.41  Inowrocław              2669 / 32
 241  Rubinstein Monika         81.49  Warszawa                7008 / 86
 242  Łubniewicz Halina         80.47  Łódź                    2575 / 32
 243  Jachowicz Kacper          79.52  Żyrardów                3181 / 40
 244  Bednarska Jolanta         79.16  Łódź                    3562 / 45
 245  Brychcy Joanna            71.70  Katowice                2653 / 37
 246  Sulejewski Tomasz         69.67  Kraków                  3553 / 51
 247  Kruk Jolanta              68.71  Łódź                    2611 / 38
 248  Kędzior Adam              68.22  Lublin                  2183 / 32

                              POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 249  Kamiński Marcin          123.72  Warszawa                3588 / 29
 250  Faron Kazimierz          114.66  Warszawa                3325 / 29
 251  Jęczek Grzegorz           91.59  Łódź                    2656 / 29
 252  Korpysz Tomasz            87.86  Warszawa                2548 / 29
 253  Dudek Sebastian           87.55  Częstochowa             2539 / 29
 254  Wesołowska Grażyna        81.52  Łódź                    2364 / 29
 255  Puchalska Krystyna        79.83  Łódź                    2315 / 29
 256  Kołodziejczyk Małgorzata  77.90  Ostróda                 2259 / 29
 257  Gigoła Jacek             116.21  Gorzów Wielkopolski     3254 / 28
 258  Krupka Agnieszka          84.11  Krosno                  2355 / 28
 259  Stefaniak Paweł          123.96  Biała Podlaska          3347 / 27
 260  Kuma Bogusław            118.42  Słupsk                  3079 / 26
 261  Giryn Ilona               94.46  Łódź                    2456 / 26
 262  Rawski Lech               90.19  Kraków                  2345 / 26
 263  Kukier Krzysztof          91.52  Warszawa                2288 / 25
 264  Chmielewski Andrzej      117.21  Warszawa                2813 / 24
 265  Wróblewski Andrzej       115.17  Warszawa                2764 / 24
 266  Nowak Krzysztof          114.83  Lublin                  2756 / 24
 267  Hoffmann Jolanta         105.21  Warszawa                2525 / 24
 268  Stencel Tomasz           104.17  Poznań                  2500 / 24
 269  Szymkowski Michał        103.21  Wrocław                 2477 / 24
 270  Grzegorzewska Maria      100.67  Nowe Miasto Lubawskie   2416 / 24
 271  Kościańska Beata          98.79  Lublin                  2371 / 24
 272  Rubaj Tomasz              97.79  Lublin                  2347 / 24
 273  Markiewicz Joanna         94.21  Żyrardów                2261 / 24
 274  Kamienik Jarosław         94.04  Słupsk                  2257 / 24
 275  Bielaszka Jan             92.08  Nowe Miasto Lubawskie   2210 / 24
 276  Kosman Bartłomiej         91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 277  Niedźwiedź Katarzyna      90.83  Lublin                  2180 / 24
 278  Norwajszas Mirosław       88.25  Szczecin                2118 / 24
 279  Rawska Małgorzata         86.96  Kraków                  2087 / 24
 280  Rzepa Jacek               85.04  Tychy                   2041 / 24
 281  Świątkowska Marta        104.00  Wrocław                 2392 / 23
 282  Skrzypczyński Mariusz    103.04  Reda                    2370 / 23
 283  Głowacki Robert          101.87  Łódź                    2343 / 23
 284  Wojciechowska Agata       96.83  Poznań                  2227 / 23
 285  Anuszkiewicz Alfred       89.74  Warszawa                2064 / 23
 286  Kołodziejczyk Michał      88.43  Ostróda                 2034 / 23
 287  Grodzicka Katarzyna       84.91  Warszawa                1953 / 23
 288  Nieścierowicz Agnieszka   84.43  Szczecin                1942 / 23
 289  Orzelski Sebastian        73.22  Bielsk Podlaski         1684 / 23
 290  Wandzlewicz Krystian     109.05  Nowe Miasto Lubawskie   2399 / 22
 291  Jóźwiak Małgorzata        96.14  Iława                   2115 / 22
 292  Zieliński Slawomir        67.09  Lębork                  1476 / 22
 293  Jachimowicz Piotr        116.30  Warszawa                2326 / 20
 294  Baltyn Jacek             103.90  Suchedniów              2078 / 20
 295  Pokojski Bogdan           95.45  Piastów                 1909 / 20
 296  Bulkowski Waldemar        83.20  Chojnów                 1664 / 20
 297  Kozłowski Jakub          121.89  Warszawa                2316 / 19
 298  Dzik Monika               89.16  Poznań                  1694 / 19
 299  Parnicki Zdzisław         84.63  Słupsk                  1608 / 19
 300  Sak Michał               107.89  Lublin                  1942 / 18
 301  Jędrzejczyk Marcin       106.83  Warszawa                1923 / 18
 302  Kulawiak Grzegorz        103.39  Warszawa                1861 / 18
 303  Makuch Mariusz           100.94  Zator                   1817 / 18
 304  Boczoń Dawid              93.22  Zakopane                1678 / 18
 305  Tarnacka Kamila           90.33  Rumia                   1626 / 18
 306  Szulc Marzena             90.28  Szczecin                1625 / 18
 307  Plata Małgorzata          82.00  Rumia                   1476 / 18
 308  Orzeł Barbara            102.76  Nowe Miasto Lubawskie   1747 / 17
 309  Bil Sylwia                71.06  Dąbrowa Górnicza        1208 / 17
 310  Drzycimska Tatiana       103.75  Wrocław                 1660 / 16
 311  Macal Bogusław            89.81  Szczecin                1437 / 16
 312  Tutka Marcin              92.43  Wrocław                 1294 / 14
 313  Piętka Anna               78.29  Szczecin                1096 / 14
 314  Stanosz Paweł            161.15  Warszawa                2095 / 13
 315  Fortuna Teresa           131.23  Lubin                   1706 / 13
 316  Kordalski Jarosław       120.46  Lublin                  1566 / 13
 317  Pikul Andrzej             85.23  Poznań                  1108 / 13
 318  Wilczek Sylwia            67.62  Warszawa                 879 / 13
 319  Szymański Tomasz         134.25  Gorzów Wielkopolski     1611 / 12
 320  Pęczkowska Mariola       124.25  Warszawa                1491 / 12
 321  Zaryński Jakub           122.42  Świnoujście             1469 / 12
 322  Mossakowski Piotr        120.42  Chorzów                 1445 / 12
 323  Owsiany Artur            116.00  Łódź                    1392 / 12
 324  Figiel Tomasz            113.17  Zawichost               1358 / 12
 325  Noskowicz Krzysztof      112.42  Toruń                   1349 / 12
 326  Tomczyk Artur            111.17  Piła                    1334 / 12
 327  Sołdan Irena             110.92  Rumia                   1331 / 12
 328  Trumpus Michał           110.17  Wrocław                 1322 / 12
 329  Borodziuk Krzysztof      109.42  Kostrzyn                1313 / 12
 330  Kasprzak Paweł           108.83  Warszawa                1306 / 12
 331  Waszkiewicz Michał       108.17  Warszawa                1298 / 12
 332  Lewiński Jacek           106.08  Wrocław                 1273 / 12
 333  Kaciński Robert          105.25  Kazimierza Wielka       1263 / 12
 334  Kurzok Ireneusz          104.92  Mikołów                 1259 / 12
 335  Gajda Paweł              104.33  Ostrów Wlkp             1252 / 12
 336  Owsianko Leszek          102.33  Warszawa                1228 / 12
 337  Konsik Mirosław           98.33  Gdańsk                  1180 / 12
 338  Obłoza Mariusz            97.08  Szczecin                1165 / 12
 339  Kroc Andrzej              96.67  Łódź                    1160 / 12
 340  Olędzki Grzegorz          96.08  Warszawa                1153 / 12
 341  Sokołowski Grzegorz       95.00  Słupsk                  1140 / 12
 342  Mirowski Rafał            94.92  Częstochowa             1139 / 12
 343  Dalecki Bartłomiej        94.83  Rumia                   1138 / 12
 344  Kwiatkowski Artur         94.42  Częstochowa             1133 / 12
 345  Juśkiewicz Tomasz         94.42  Łódź                    1133 / 12
 346  Wróblewski Radosław       94.33  Mielec                  1132 / 12
 347  Sztukiert Mirosław        94.25  Gdańsk                  1131 / 12
 348  Krzyżewski Krzysztof      93.92  Świętajno               1127 / 12
 349  Byczyński Paweł           92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 350  Dys Leszek                91.67  Olsztyn                 1100 / 12
 351  Pytlak Patryk             90.92  Kielce                  1091 / 12
 352  Tecław Grzegorz           90.83  Poznań                  1090 / 12
 353  Stanek Stanisław          89.83  Olkusz                  1078 / 12
 354  Morawski Piotr            89.83  Gdańsk                  1078 / 12
 355  Karwacki Michał           89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 356  Górska Małgorzata         88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 357  Zdanowicz Michał          88.58  Lublin                  1063 / 12
 358  Szulc Katarzyna           86.75  Szczecin                1041 / 12
 359  Grafiński Mirosław        86.67  Brodnica                1040 / 12
 360  Grzybała Piotr            86.33  Warszawa                1036 / 12
 361  Skudlarska Anna           86.17  Wrocław                 1034 / 12
 362  Niedźwiedź Zbigniew       86.08  Lublin                  1033 / 12
 363  Jopek Tomasz              85.83  Wrocław                 1030 / 12
 364  Paradowska Anna           85.08  Wejherowo               1021 / 12
 365  Rubaj Joanna              84.75  Lublin                  1017 / 12
 366  Sołtysiak Zygmunt         80.67  Piastów                  968 / 12
 367  Czyżewski Sławomir        80.33  Poznań                   964 / 12
 368  Szymański Sławomir        78.17  Dobrzelin                938 / 12
 369  Gajos Stanisław           73.75  Strzelno                 885 / 12
 370  Rogowski Marcin           69.42  Nowe Miasto Lubawskie    833 / 12
 371  Graczyk Adam              68.42  Nowe Miasto Lubawskie    821 / 12
 372  Dalecki Filip             61.33  Rumia                    736 / 12
 373  Damer Jan                140.09  Lublin                  1541 / 11
 374  Święcka Elżbieta         109.91  Białystok               1209 / 11
 375  Ciesielski Jakub          96.82  Poznań                  1065 / 11
 376  Biegun Arkadiusz          91.09  Kraków                  1002 / 11
 377  Jakubiak Piotr            90.91  Żyrardów                1000 / 11
 378  Musiał Joanna             90.45  Słupsk                   995 / 11
 379  Mikuć Anna                89.82  Wrocław                  988 / 11
 380  Krasna Eliza              88.82  Rumia                    977 / 11
 381  Załęcki Przemysław        88.45  Wałbrzych                973 / 11
 382  Niedźwiedź Jadwiga        85.36  Lublin                   939 / 11
 383  Sitkowski Filip           85.18  Warszawa                 937 / 11
 384  Pobudkiewicz Szymon       80.91  Warszawa                 890 / 11
 385  Górski Paweł              80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 386  Kaczmarek Lucjan          80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 387  Nowakowski Jacek          78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 388  Mania Jacek               77.64  Bielsko Biała            854 / 11
 389  Zacharska Marta           73.73  Słupsk                   811 / 11
 390  Glazik Marcin             72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 391  Białecki Bartosz          71.82  Solec Kujawski           790 / 11
 392  Gątarski Dariusz          71.27  Rzeszów                  784 / 11
 393  Olędzki Tomasz            71.00  Warszawa                 781 / 11
 394  Machnio Adam              70.64  Lipiany                  777 / 11
 395  Czubla Olaf               70.27  Łódź                     773 / 11
 396  Czart Małgorzata          70.18  Olsztyn                  772 / 11
 397  Roszak Grzegorz           70.18  Poznań                   772 / 11
 398  Krzyżaniak Dorota         70.00  Słupsk                   770 / 11
 399  Mionskowski Michał        69.73  Szczecin                 767 / 11
 400  Bobik Andrzej             68.82  Chojnów                  757 / 11
 401  Malkowska Margarita       65.64  Poznań                   722 / 11
 402  Krause Krzysztof          60.18  Poznań                   662 / 11
 403  Wielgoszewski Grzegorz    59.91  Wrocław                  659 / 11
 404  Szemryk Tadeusz           59.64  Słupsk                   656 / 11
 405  Peschak Anna              53.55  Kraków                   589 / 11
 406  Steglińska Katarzyna      53.00  Częstochowa              583 / 11
 407  Górny Paweł               87.40  Lublin                   874 / 10
 408  Kwaśniak Anna             83.30  Częstochowa              833 / 10
 409  Kwaśniak Wojciech         82.10  Częstochowa              821 / 10
 410  Kaczmarek Grzegorz        72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 411  Tomaszewski Paweł         69.10  Pruszków                 691 / 10
 412  Jankowski Witold          67.00  Warszawa                 670 / 10
 413  Kosewski Zbigniew         63.10  Szczecin                 631 / 10
 414  Kozłowska Monika          53.10  Warszawa                 531 / 10
 415  Kamionka Paweł           109.11  Szczecin                 982 / 9
 416  Soborak Jarosław         107.56  Warszawa                 968 / 9
 417  Karwacki Jarosław        105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 418  Panek Jacek               97.22  Warszawa                 875 / 9
 419  Bielaszka Anna            65.78  Nowe Miasto Lubawskie    592 / 9
 420  Nowak Paula               63.00  Szczecin                 567 / 9
 421  Boroś Lucjan              99.62  Gdańsk                   797 / 8
 422  Taczalski Jacek           90.38  Szczecin                 723 / 8
 423  Wszyndybył Jacek          62.50  Chojnów                  500 / 8
 424  Białobrzewska Martyna     50.00  Gdynia                   400 / 8
 425  Homa Łukasz              139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 426  Grodzki Janusz           131.14  Łódź                     918 / 7
 427  Korsak Damian            122.71  Gorzów Wielkopolski      859 / 7
 428  Ochot Magdalena          104.29  Katowice                 730 / 7
 429  Kasza Janusz             100.86  Kraków                   706 / 7
 430  Koprowska Małgorzata      98.43  Pabianice                689 / 7
 431  Bruska Anita              93.86  Gdynia                   657 / 7
 432  Kozak Czesław             93.43  Częstochowa              654 / 7
 433  Łagutko Tomasz            83.71  Ośno                     586 / 7
 434  Pieńkowski Adam           82.29  Rumia                    576 / 7
 435  Sulejewski Adam           68.86  Kraków                   482 / 7
 436  Leszczyński Tomasz        66.29  Częstochowa              464 / 7
 437  Kozłowski Kamil           65.57  Częstochowa              459 / 7
 438  Buks Sylwia               57.00  Warszawa                 399 / 7
 439  Kwiatkowski Maciej        54.29  Częstochowa              380 / 7
 440  Olejarczyk Wojciech       52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 441  Chylewski Andrzej        140.17  Poznań                   841 / 6
 442  Morawski Wojciech        125.83  Gliwice                  755 / 6
 443  Skórniewski Bartosz      118.67  Warszawa                 712 / 6
 444  Krzemień Michał          108.67  Kraków                   652 / 6
 445  Bednarek Mikołaj         104.17  Warszawa                 625 / 6
 446  Krzyszczyk Tomasz        103.50  Siemianowice Śląskie     621 / 6
 447  Duda Krzysztof           102.50  Pszczyna                 615 / 6
 448  Szepczyński Tomasz        87.00  Kraków                   522 / 6
 449  Tokarczyk Karol           86.17  Warszawa                 517 / 6
 450  Lus Tomasz                86.17  Piła                     517 / 6
 451  Orłowska Sylwia           85.67  Warszawa                 514 / 6
 452  Orłowski Leszek           85.33  Warszawa                 512 / 6
 453  Krzyszczyk Krzysztof      84.83  Siemianowice Śląskie     509 / 6
 454  Nowak Robert              73.00  Gorzów Wielkopolski      438 / 6
 455  Olszewski Grzegorz        71.50  Augustów                 429 / 6
 456  Przybylski Adrian         70.00  Częstochowa              420 / 6
 457  Zyśk Daniel               69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 458  Gołębiowski Michał        69.33  Warszawa                 416 / 6
 459  Degórski Łukasz           69.00  Warszawa                 414 / 6
 460  Błędowski Paweł           68.17  Częstochowa              409 / 6
 461  Wesołowski Rafał          68.00  Warszawa                 408 / 6
 462  Buciak Robert             67.83  Szczecin                 407 / 6
 463  Kosińska Anna             67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 464  Jankowski Karol           55.83  Warszawa                 335 / 6
 465  Pajdzik Patryk            55.50  Lipiany                  333 / 6
 466  Sobania Mariusz           53.17  Ośno Lubuskie            319 / 6
 467  Bochra Wojciech           53.00  Lublin                   318 / 6
 468  Sółkowski Arek            53.00  Ostróda                  318 / 6
 469  Dalka Krzysztof           52.00  Bytów                    312 / 6
 470  Wink Ewa                  51.83  Warszawa                 311 / 6
 471  Mońko Dawid               51.33  Wrocław                  308 / 6
 472  Gudaczewski Paweł         50.33  Ostróda                  302 / 6
 473  Marek Grzegorz           124.40  Warszawa                 622 / 5
 474  Gasik Jacek               93.60  Warszawa                 468 / 5
 475  Morga Paweł               76.00  Warszawa                 380 / 5
 476  Tymoszuk Piotr            75.60  Warszawa                 378 / 5
 477  Kula Joanna               74.80  Częstochowa              374 / 5
 478  Zyśko Danuta              74.40  Warszawa                 372 / 5
 479  Szepczyński Zbigniew      73.40  Kraków                   367 / 5
 480  Orłowski Krzysztof        72.40  Warszawa                 362 / 5
 481  Syrek Justyna             71.60  Częstochowa              358 / 5
 482  Poklikajew Marzena        64.40  Pruszków                 322 / 5
 483  Paszkowska Elżbieta       56.40  Warszawa                 282 / 5
 484  Gomułka Edyta             50.80  Częstochowa              254 / 5
 485  Elmerych Michał          105.00  Szczecin                 420 / 4
 486  Łagutko Edmund           103.25  Ośno Lubuskie            413 / 4
 487  Gardynik Grzegorz         83.75  Warszawa                 335 / 4
 488  Gnabasik Agata            82.50  Poznań                   330 / 4
 489  Kraj Iza                  79.50  Warszawa                 318 / 4
 490  Białecki Krzysztof        79.00  Warszawa                 316 / 4
 491  Majos Maria               77.75  Warszawa                 311 / 4
 492  Michałek Piotr            76.00  Warszawa                 304 / 4
 493  Majos Magdalena           75.00  Warszawa                 300 / 4
 494  Babula Władysław          63.25  Inowrocław               253 / 4
 495  Łysak Wojciech            50.25  Sosnowiec                201 / 4
 496  Jakimowicz Piotr         150.00  Poznań                   450 / 3
 497  Loch Dominik             119.67  Częstochowa              359 / 3
 498  Salamon Edward            94.67  Bytom                    284 / 3
 499  Budek Sławomir            87.00  Warszawa                 261 / 3
 500  Kukla Elżbieta            85.33  Częstochowa              256 / 3
 501  Majos Anna                83.33  Warszawa                 250 / 3
 502  Jerzy Ciesielski          83.33  Łódź                     250 / 3
 503  Borowski Miłosz           55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 504  Białecki Eryk             54.67  Warszawa                 164 / 3
 505  Sobczyk Iwo               54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 506  Franaszczyk Aleksandra    54.33  Łódź                     163 / 3
 507  Prokopczuk Teresa         54.00  Warszawa                 162 / 3
 508  Prokopczuk Piotr          54.00  Warszawa                 162 / 3
 509  Słapińska Joanna          50.00  Olsztyn                  150 / 3
 510  Rokosz Irena             117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 511  Graczykowski Paweł       109.00  Łódź                     218 / 2
 512  Michalak Maciej          104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 513  Rokosz Mirosław          100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 514  Żyła Anna                100.00  Wrocław                  200 / 2
 515  Szkudlarek Jadwiga        59.50  Pabianice                119 / 2
 516  Policińska Tina           58.00  Częstochowa              116 / 2
 517  Molenda Tomasz            57.50  Szczecin                 115 / 2
 518  Bajorek Cezary            55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 519  Dudek Izabela             54.50  Częstochowa              109 / 2
 520  Knypiński Wojciech        54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 521  Redlińska Izabela         53.00  Warszawa                 106 / 2
 522  Więciorkowski Damian      52.00  Częstochowa              104 / 2
 523  Naumowicz Janusz          52.00  Rumia                    104 / 2
 524  Orzeł Grzegorz            50.50  Nowe Miasto Lubawskie    101 / 2
 525  Gajkowska Ewa             50.00  Warszawa                 100 / 2
 526  Leszczyński Maciej        50.00  Łódź                     100 / 2
 527  Leszczyński Radosław      50.00  Łódź                     100 / 2
 528  Skokowska Sylwia          50.00  Chojnów                  100 / 2
 529  Szczotka Anna            150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 530  Żbikowska Jagoda         150.00  Warszawa                 150 / 1
 531  Wiączkowski Grzegorz      75.00  Kielce                    75 / 1
 532  Wanot Magdalena           69.00  Warszawa                  69 / 1
 533  Szkocki Andrzej           66.00  Szczecin                  66 / 1
 534  Koczorowska Małgorzata    63.00  Gorzów Wielkopolski       63 / 1
 535  Kasprzak Marek            53.00  Częstochowa               53 / 1
 536  Tyc Rafał                 50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 537  Bossy Kinga               50.00  Poznań                    50 / 1
 538  Graczykowska Barbara      50.00  Łódź                      50 / 1
 539  Majos Agata               50.00  Warszawa                  50 / 1
 
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie