Słupsk 6
sierpnia
Słupsk 6- 7 sierpnia IX Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Katowice12
sierpnia
Katowice 12-15 sierpnia IV Maraton Scrabblowy
Kraków20
sierpnia
Kraków 20-21 sierpnia IX Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2005
Triumfus maratończyk12 - 15 sierpnia 2005 — IV Maraton ScrabblowyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Maraton ScrabblowyKatowice, 12 - 15 sierpnia 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Triumfus maratończykLekkoatletyczny maraton jest rozgrywany na dystansie 42,195 km. Tegoroczny, IV Maraton Scrabblowy był rozgrywany na dystansie 32 partii. W gmachu AWF w Katowicach rywalizowały 62 osoby — jak zwykle było kilku faworytów i jak zwykle były niespodzianki. Po pierwszym dniu (8 partii) prowadził Piotr Pietuchowski (Hopeless); po drugim dniu miał już przewagę 2 zwycięstw nad kolejnymi zawodnikami. Trzeciego dnia przyszedł lekki kryzys (4:5) i Hopeless spadł na drugie miejsce — wyprzedził go Michał Trumpus (Mashroom), siejący popłoch wśród czołówki rankingu (8:1 w niedzielę). Po 30 rundach Mashroom również odskoczył na 2 punkty przewagi — odebrać zwycięstwo mógł mu tylko Hopeless. Pojedynki tych graczy były niezwykle zacięte, a w decydującej partii lepszy okazał się Michał Trumpus i na jedną rundę przed końcem zapewnił sobie pierwszy triumf w turnieju (23:9). Drugie miejsce zajął Mariusz Skrobosz (22:10), a Piotr Pietuchowski był ostatecznie trzeci (21:11).
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Maraton Scrabble'owy
II Maraton Scrabble
I Maraton Scrabble




Wyniki turnieju IV Maraton Scrabblowy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Trumpus              Wrocław                122.21     23.0    12989     4688     1796
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.21     22.0    12414     4602      635
  3 Piotr           Pietuchowski         Białystok              127.08     21.0    13334     4622     1391
  4 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               144.24     20.0    13275     4476     1487
  5 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.71     20.0    13253     4429     1137
  6 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               137.69     20.0    13210     4475      984
  7 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.00     20.0    11733     4391      574
  8 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               138.59     19.0    12439     4046     1251
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 139.68     19.0    12382     4333      340
 10 Radosław        Sowiński             Warszawa               116.00     19.0    11686     4067      476
 11 Marek           Róziecki             Rybnik                 101.89     18.5    11684     4033      180
 12 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.40     18.0    12652     4159      619
 13 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               117.10     18.0    12598     4158      565
 14 Zdzisław        Szota                Warszawa               118.17     18.0    12128     3993      659
 15 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   111.86     18.0    12055     4078     -188
 16 Artur           Koszel               Inowrocław             122.74     18.0    11930     3974      277
 17 Jakub           Nalepa               Gliwice                100.00     18.0    11726     3924       39
 18 Rafał           Wesołowski           Warszawa               115.59     18.0    11381     3851       43
 19 Marek           Roszak               Poznań                 120.37     17.0    12308     3985     -118
 20 Kuba            Koisar               Warszawa               125.15     17.0    12089     4007      338
 21 Tomasz          Ciejka               Kraków                 106.42     17.0    12072     3830      122
 22 Wojciech        Morawski             Gliwice                122.39     17.0    12049     3844      -45
 23 Marcin          Skowron              Zabrze                 109.81     17.0    11618     3761      118
 24 Katarzyna       Żuławska             Katowice               107.83     17.0    11556     3795     -353
 25 Agnieszka       Krupka               Krosno                 111.81     16.5    11371     3651     -297
 26 Bogusław        Puchalski            Włocławek              120.17     16.5    11359     3591       40
 27 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   137.90     16.0    12200     3784      271
 28 Ewa             Ciszewska            Katowice               115.15     16.0    12039     3636      562
 29 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    117.70     16.0    11723     3646     -686
 30 Jerzy           Luter                Bytom                  104.40     16.0    11680     3561       71
 31 Wojciech        Sołdan               Rumia                  109.92     16.0    11513     3640     -199
 32 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 102.50     16.0    11196     3680     -876
 33 Marek           Reda                 Wołomin                100.00     16.0    11077     3448       38
 34 Maciej          Śliwa                Zabrze                 112.54     16.0    10868     3503      -24
 35 Dorota          Zielińska            Piaseczno              116.93     15.0    12202     3560      409
 36 Irena           Sołdan               Rumia                  122.69     15.0    12070     3715     -207
 37 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           125.97     15.0    12043     3532       38
 38 Jan             Kozłowski            Kraków                 100.00     15.0    11670     3674     -306
 39 Krzysztof       Obremski             Legnica                115.77     15.0    11643     3497      -60
 40 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              114.75     15.0    11414     3440      161
 41 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    128.09     14.5    12228     3505      424
 42 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               114.06     14.5    11587     3541     -330
 43 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       110.55     14.0    12087     3577       52
 44 Halina          Roszak               Poznań                 118.26     14.0    11431     3447     -684
 45 Andrzej         Bociąga              Chorzów                100.00     14.0    11091     3216      -84
 46 Joanna          Ostrowska            Warszawa               107.62     13.0    11414     3188      -50
 47 Weronika        Rudnicka             Ustka                  104.30     13.0    11211     3268     -520
 48 Dorota          Kwaśny               Szczecin               100.00     13.0    10902     3042     -572
 49 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                109.16     13.0    10792     3221     -623
 50 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  104.43     13.0    10789     3209     -639
 51 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00     13.0    10353     3125    -1213
 52 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00     12.0    11096     2960     -495
 53 Joanna          Brychcy              Katowice               100.75     11.0    11023     2878     -508
 54 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00     11.0    10887     2909      -29
 55 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          121.82     10.0     8237     2186      142
 56 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      9.0     9805     2592    -1580
 57 Leszek          Stecuła              Bytom                  110.75      9.0     4681     1729      422
 58 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      8.5     8957     2550    -1924
 59 Renata          Polończyk            Bielsko Biała          100.00      6.0     5030     1559     -784
 60 Andrzej         Stańczyk             Kraków                 100.00      4.0     3014      880      197
 61 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 100.00      3.0     2477      774     -907
 62 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      1.0     1635      411     -358
 63 Rafał           Skibicki             Lębork                 100.00      0.0        1       63     -399
 64 Anna            Bargiel              ?                      100.00      0.0        0        0     -400
 65 Dariusz         Janowski             ?                      100.00      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Maraton Scrabblowy



	Kazimierz.J Merklejn 145.71 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  546: 284  162
    2     4 Rafał          Wesołowski            115.59 +  412: 349  166
    3     2 Robert         Kamiński              128.09 +  460: 310  178
    4     1 Dariusz        Puton                 132.00 -  344: 438   82
    5     5 Radosław       Sowiński              116.00 +  540: 330  166
    6     3 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  442: 397  188
    7     3 Dawid          Pikul                 139.68 -  308: 368   90
    8     3 Jakub          Nalepa                100.00 +  418: 387  150
    9     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 +  347: 318  177
   10     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  445: 419  167
   11     2 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  302: 475   88
   12     2 Tomasz         Zwoliński             137.69 +  490: 315  188
   13     2 Michał         Trumpus               122.21 -  356: 389   72
   14     3 Marek          Roszak                120.37 +  565: 400  170
   15     3 Irena          Sołdan                122.69 +  413: 344  173
   16     2 Artur          Koszel                122.74 +  576: 460  173
   17     2 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  241: 509   94
   18     3 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  294: 479   72
   19     3 Dariusz        Puton                 132.00 +  520: 382  182
   20     2 Dawid          Pikul                 139.68 +  411: 375  190
   21     2 Michał         Trumpus               122.21 -  313: 393   72
   22     2 Michał         Trumpus               122.21 -  374: 389   72
   23     4 Marek          Róziecki              101.89 +  467: 291  152
   24     4 Tomasz         Ciejka                106.42 +  462: 359  156
   25     2 Tomasz         Zwoliński             137.69 +  479: 363  188
   26     3 Mateusz        Żbikowski             144.24 +  419: 390  194
   27     2 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  320: 394   90
   28     2 Piotr          Pietuchowski          127.08 +  470: 338  177
   29     2 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  312: 369   77
   30     4 Marek          Róziecki              101.89 -  330: 345   52
   31     3 Mateusz        Żbikowski             144.24 +  434: 288  194
   32     2 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  443: 469   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4429  / 32 138.41




	Mateusz Żbikowski 144.24 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agnieszka      Krupka                111.81 -  432: 433   62
    2    17 Maciej         Śliwa                 112.54 +  393: 364  163
    3    11 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  315: 370   90
    4    21 Zdzisław       Szota                 118.17 +  450: 355  168
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  535: 271  165
    6     7 Halina         Roszak                118.26 +  503: 370  168
    7     4 Michał         Trumpus               122.21 +  477: 313  172
    8     2 Dawid          Pikul                 139.68 -  347: 395   90
    9     5 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  314: 477   88
   10     8 Zofia          Gajewska              125.97 +  429: 377  176
   11     6 Irena          Sołdan                122.69 +  472: 276  173
   12     4 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  355: 423   62
   13     6 Dariusz        Puton                 132.00 +  409: 316  182
   14     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  486: 423  167
   15     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  288: 464   77
   16     6 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  343: 327  172
   17     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 +  509: 241  196
   18     5 Marek          Roszak                120.37 +  377: 266  170
   19     4 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  440: 493   72
   20     3 Michał         Trumpus               122.21 -  374: 447   72
   21     5 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  339: 344   89
   22     7 Artur          Koszel                122.74 +  461: 363  173
   23     6 Kuba           Koisar                125.15 +  423: 297  175
   24     5 Marek          Róziecki              101.89 +  484: 353  152
   25     4 Dawid          Pikul                 139.68 +  414: 393  190
   26     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  390: 419   96
   27     3 Tomasz         Zwoliński             137.69 +  518: 413  188
   28     3 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  383: 385   88
   29     4 Dawid          Pikul                 139.68 +  391: 357  190
   30     5 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  472: 322  172
   31     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  288: 434   96
   32     3 Dariusz        Puton                 132.00 +  464: 307  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4476  / 32 139.88




	Mariusz Skrobosz 140.21 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Leszek         Stecuła               110.75 -  299: 416   61
    2    21 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  389: 380  161
    3    11 Mateusz        Żbikowski             144.24 +  370: 315  194
    4     8 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  395: 327  164
    5     6 Michał         Trumpus               122.21 -  255: 466   72
    6    13 Dorota         Zielińska             116.93 +  619: 372  167
    7     6 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  448: 361  188
    8     7 Dariusz        Puton                 132.00 +  437: 381  182
    9     3 Dawid          Pikul                 139.68 -  358: 397   90
   10     7 Krzysztof      Obremski              115.77 +  431: 353  166
   11     4 Michał         Trumpus               122.21 -  381: 430   72
   12     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  418: 387  167
   13     4 Jan            Kozłowski             100.00 -  240: 440   50
   14     7 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  390: 321  172
   15     5 Artur          Koszel                122.74 -  383: 452   73
   16     7 Kuba           Koisar                125.15 -  264: 460   75
   17     9 Ewa            Ciszewska             115.15 +  372: 311  165
   18     8 Wojciech       Morawski              122.39 +  396: 329  172
   19     7 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  416: 335  162
   20     5 Marek          Roszak                120.37 +  401: 345  170
   21     4 Dariusz        Puton                 132.00 +  376: 294  182
   22     3 Dawid          Pikul                 139.68 +  394: 343  190
   23     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 +  387: 345  177
   24     3 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  363: 421   88
   25     3 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  354: 337  172
   26     2 Tomasz         Zwoliński             137.69 +  456: 321  188
   27     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 +  394: 320  196
   28     1 Michał         Trumpus               122.21 -  320: 479   72
   29     3 Dariusz        Puton                 132.00 +  455: 285  182
   30     1 Michał         Trumpus               122.21 -  308: 452   72
   31     2 Tomasz         Zwoliński             137.69 +  541: 271  188
   32     1 Michał         Trumpus               122.21 +  404: 333  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4602  / 32 143.81




	Dawid Pikul 139.68 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  399: 375  161
    2     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 +  420: 384  177
    3     1 Marek          Roszak                120.37 +  455: 319  170
    4     3 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  400: 399  188
    5     2 Dariusz        Puton                 132.00 +  477: 274  182
    6     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  368: 445   67
    7     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 +  368: 308  196
    8     2 Mateusz        Żbikowski             144.24 +  395: 347  194
    9     3 Mariusz        Skrobosz              140.21 +  397: 358  190
   10     1 Michał         Trumpus               122.21 +  393: 352  172
   11     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  380: 483   77
   12     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  265: 479   77
   13     3 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  387: 378  162
   14     2 Jan            Kozłowski             100.00 +  469: 339  150
   15     2 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  319: 385   88
   16     3 Irena          Sołdan                122.69 +  395: 385  173
   17     3 Kuba           Koisar                125.15 -  338: 382   75
   18     4 Artur          Koszel                122.74 +  413: 259  173
   19     2 Michał         Trumpus               122.21 -  352: 440   72
   20     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  375: 411   96
   21     3 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  427: 392  172
   22     3 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  343: 394   90
   23     5 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  312: 517   89
   24     6 Zdzisław       Szota                 118.17 +  393: 337  168
   25     4 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  393: 414   94
   26     6 Radosław       Sowiński              116.00 -  359: 468   66
   27     7 Jan            Kozłowski             100.00 +  463: 360  150
   28     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  277: 394   67
   29     4 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  357: 391   94
   30     9 Marcin         Skowron               109.81 +  457: 242  160
   31     7 Kuba           Koisar                125.15 +  395: 313  175
   32     6 Zdzisław       Szota                 118.17 +  441: 318  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4333  / 32 135.41




	Mariusz Wrześniewski 138.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Sołdan                109.92 -  292: 363   60
    2    22 Marcin         Skowron               109.81 -  339: 383   60
    3    30 Marek          Reda                  100.00 +  408: 313  150
    4    18 Tomasz         Ciejka                106.42 -  397: 406   56
    5    24 Przemysław     Pawlic                100.00 +  300: 271  150
    6    24 Sylwester      Gryz                  102.50 +  420: 305  153
    7    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  387: 323  161
    8     9 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  407: 324  188
    9    10 Krzysztof      Obremski              115.77 -  310: 319   66
   10    12 Kuba           Koisar                125.15 -  374: 478   75
   11    15 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  452: 312  168
   12    12 Jakub          Nalepa                100.00 +  387: 259  150
   13    14 Halina         Roszak                118.26 +  386: 378  168
   14     9 Wojciech       Morawski              122.39 +  498: 343  172
   15     6 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  400: 401   62
   16     8 Zdzisław       Szota                 118.17 -  315: 392   68
   17    10 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  479: 335  158
   18     7 Dariusz        Puton                 132.00 -  344: 466   82
   19     9 Radosław       Sowiński              116.00 +  558: 334  166
   20     7 Jan            Kozłowski             100.00 +  420: 399  150
   21     5 Mateusz        Żbikowski             144.24 +  344: 339  194
   22     5 Dariusz        Puton                 132.00 -  346: 382   82
   23     5 Dawid          Pikul                 139.68 +  517: 312  190
   24     2 Michał         Trumpus               122.21 -  332: 401   72
   25     5 Marek          Róziecki              101.89 +  394: 290  152
   26     5 Dariusz        Puton                 132.00 -  297: 343   82
   27     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  310: 356   67
   28     8 Kuba           Koisar                125.15 -  386: 395   75
   29     9 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  368: 305  164
   30     8 Rafał          Wesołowski            115.59 +  482: 326  166
   31     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  391: 290  167
   32     5 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  399: 345  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4046  / 32 126.44




	Karol Wyrębkiewicz 137.90 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Skowron               109.81 +  381: 374  160
    2     9 Kuba           Koisar                125.15 +  405: 286  175
    3     4 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  347: 334  164
    4     3 Dawid          Pikul                 139.68 -  399: 400   90
    5    10 Tomasz         Zwoliński             137.69 +  557: 380  188
    6     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  397: 442   96
    7     6 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  361: 448   90
    8     9 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  324: 407   89
    9    12 Irena          Sołdan                122.69 -  306: 475   73
   10    16 Rafał          Wesołowski            115.59 -  375: 413   66
   11    19 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  399: 385  154
   12    15 Sylwester      Gryz                  102.50 +  468: 337  153
   13    18 Agnieszka      Krupka                111.81 +  488: 262  162
   14    11 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  364: 388   58
   15    14 Halina         Roszak                118.26 -  295: 362   68
   16    16 Dorota         Zielińska             116.93 -  330: 465   67
   17    18 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  312: 290  159
   18    17 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  417: 353  161
   19    14 Robert         Kamiński              128.09 -  353: 425   78
   20    17 Weronika       Rudnicka              104.30 -  314: 424   54
   21    19 Irena          Sołdan                122.69 +  502: 328  173
   22    16 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  260: 386   61
   23    19 Joanna         Ostrowska             107.62 +  377: 251  158
   24    17 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  365: 331  168
   25    14 Ewa            Ciszewska             115.15 +  385: 376  165
   26    13 Wojciech       Sołdan                109.92 +  422: 416  160
   27     9 Marek          Roszak                120.37 -  322: 466   70
   28    12 Zdzisław       Szota                 118.17 -  364: 385   68
   29    11 Tomasz         Ciejka                106.42 +  515: 275  156
   30    11 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  341: 401   62
   31    14 Ewa            Ciszewska             115.15 -  293: 335   65
   32    16 Irena          Sołdan                122.69 +  462: 329  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3784  / 32 118.25




	Tomasz Zwoliński 137.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  583: 271  159
    2     2 Robert         Kamiński              128.09 -  400: 417   78
    3     8 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  563: 223  168
    4     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  405: 410   67
    5    10 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  380: 557   88
    6    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 +  421: 401  172
    7    11 Wojciech       Morawski              122.39 +  417: 312  172
    8     8 Jan            Kozłowski             100.00 +  405: 313  150
    9     5 Mateusz        Żbikowski             144.24 +  477: 314  194
   10     4 Tomasz         Ciejka                106.42 +  414: 411  156
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 +  475: 302  196
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  315: 490   96
   13     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  337: 454   77
   14     4 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  579: 301  162
   15     2 Dawid          Pikul                 139.68 +  385: 319  190
   16     4 Michał         Trumpus               122.21 +  455: 423  172
   17     4 Marek          Roszak                120.37 +  401: 274  170
   18     2 Zdzisław       Szota                 118.17 +  416: 382  168
   19     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 +  504: 333  177
   20     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  420: 423   77
   21     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 +  414: 364  177
   22     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  395: 431   77
   23     3 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  389: 346  172
   24     3 Mariusz        Skrobosz              140.21 +  421: 363  190
   25     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  363: 479   96
   26     2 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  321: 456   90
   27     3 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  413: 518   94
   28     3 Mateusz        Żbikowski             144.24 +  385: 383  194
   29     1 Michał         Trumpus               122.21 +  399: 360  172
   30     2 Dariusz        Puton                 132.00 -  285: 322   82
   31     2 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  271: 541   90
   32     4 Marek          Róziecki              101.89 +  402: 333  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4475  / 32 139.84




	Dariusz Puton 132.00 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  371: 253  158
    2    11 Zdzisław       Szota                 118.17 +  372: 299  168
    3     5 Halina         Roszak                118.26 +  447: 272  168
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 +  438: 344  196
    5     2 Dawid          Pikul                 139.68 -  274: 477   90
    6     5 Marek          Roszak                120.37 -  314: 355   70
    7     9 Tomasz         Ciejka                106.42 +  370: 294  156
    8     7 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  381: 437   90
    9     9 Artur          Koszel                122.74 +  476: 336  173
   10     5 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  371: 382   72
   11     9 Jakub          Nalepa                100.00 +  411: 278  150
   12     7 Wojciech       Morawski              122.39 +  336: 303  172
   13     6 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  316: 409   94
   14    10 Wojciech       Sołdan                109.92 +  401: 350  160
   15     7 Jan            Kozłowski             100.00 +  483: 213  150
   16     5 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  371: 295  162
   17     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  252: 419   77
   18     7 Mariusz        Wrześniewski          138.59 +  466: 344  189
   19     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  382: 520   96
   20     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  420: 305  167
   21     4 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  294: 376   90
   22     5 Mariusz        Wrześniewski          138.59 +  382: 346  189
   23     2 Michał         Trumpus               122.21 -  300: 358   72
   24     8 Radosław       Sowiński              116.00 -  252: 321   66
   25     7 Kuba           Koisar                125.15 +  387: 361  175
   26     5 Mariusz        Wrześniewski          138.59 +  343: 297  189
   27     4 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  442: 296  162
   28     4 Radosław       Sowiński              116.00 +  411: 367  166
   29     3 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  285: 455   90
   30     2 Tomasz         Zwoliński             137.69 +  322: 285  188
   31     4 Marek          Róziecki              101.89 +  356: 348  152
   32     3 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  307: 464   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4391  / 32 137.22




	Robert Kamiński 128.09 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Ostrowska             107.62 +  399: 318  158
    2     2 Tomasz         Zwoliński             137.69 +  417: 400  188
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  310: 460   96
    4    16 Bogusław       Puchalski             120.17 +  468: 255  170
    5     9 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  257: 396   50
    6    15 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  561: 407  168
    7     8 Artur          Koszel                122.74 -  352: 369   73
    8    11 Radosław       Sowiński              116.00 -  366: 389   66
    9    13 Dorota         Zielińska             116.93 +  419: 288  167
   10    10 Jan            Kozłowski             100.00 -  312: 398   50
   11    12 Krzysztof      Obremski              115.77 -  338: 381   66
   12    16 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  393: 408   61
   13    20 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  495: 289  159
   14    14 Sylwester      Gryz                  102.50 -  337: 396   53
   15    18 Dariusz        Maciejuk              114.06 =  307: 307  114
   16    20 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  419: 231  154
   17    19 Joanna         Brychcy               100.75 +  485: 356  151
   18    14 Wojciech       Sołdan                109.92 -  321: 332   60
   19    14 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  425: 353  188
   20    14 Zofia          Gajewska              125.97 +  406: 385  176
   21    12 Agnieszka      Krupka                111.81 +  522: 327  162
   22    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  315: 432   67
   23    12 Rafał          Wesołowski            115.59 -  313: 377   66
   24    13 Jerzy          Luter                 104.40 -  348: 422   54
   25    17 Irena          Sołdan                122.69 +  414: 354  173
   26    14 Zdzisław       Szota                 118.17 -  353: 400   68
   27    16 Sylwester      Gryz                  102.50 -  356: 380   53
   28    19 Bogusław       Puchalski             120.17 -  186: 425   70
   29    23 Marek          Reda                  100.00 -  326: 370   50
   30    25 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  449: 323  150
   31    22 Leszek         Stecuła               110.75 +  447: 387  161
   32    19 Maciej         Śliwa                 112.54 -  412: 489   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3505  / 32 109.53




	Piotr Pietuchowski 127.08 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Ciejka                106.42 +  590: 389  156
    2     1 Dawid          Pikul                 139.68 -  384: 420   90
    3     9 Wojciech       Morawski              122.39 +  473: 426  172
    4     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 +  448: 357  172
    5     3 Dorota         Zielińska             116.93 +  415: 402  167
    6     2 Irena          Sołdan                122.69 +  450: 340  173
    7     2 Jakub          Nalepa                100.00 +  435: 317  150
    8     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  416: 336  167
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  318: 347   96
   10     2 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  452: 360  162
   11     1 Dawid          Pikul                 139.68 +  483: 380  190
   12     1 Dawid          Pikul                 139.68 +  479: 265  190
   13     1 Tomasz         Zwoliński             137.69 +  454: 337  188
   14     1 Michał         Trumpus               122.21 +  432: 305  172
   15     1 Mateusz        Żbikowski             144.24 +  464: 288  194
   16     1 Marek          Roszak                120.37 -  419: 445   70
   17     1 Dariusz        Puton                 132.00 +  419: 252  182
   18     1 Kuba           Koisar                125.15 +  428: 307  175
   19     1 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  333: 504   88
   20     1 Tomasz         Zwoliński             137.69 +  423: 420  188
   21     1 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  364: 414   88
   22     1 Tomasz         Zwoliński             137.69 +  431: 395  188
   23     1 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  345: 387   90
   24     1 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  327: 410   72
   25     1 Michał         Trumpus               122.21 +  402: 361  172
   26     1 Michał         Trumpus               122.21 -  435: 439   72
   27     1 Michał         Trumpus               122.21 -  326: 371   72
   28     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  338: 470   96
   29     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 +  369: 312  196
   30     3 Radosław       Sowiński              116.00 +  419: 327  166
   31     1 Michał         Trumpus               122.21 -  394: 417   72
   32     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 +  469: 443  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4622  / 32 144.44




	Zofia Gajewska 125.97 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  454: 276  154
    2     8 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  319: 529   64
    3    13 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  368: 457   62
    4    20 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  395: 331  158
    5    16 Wojciech       Sołdan                109.92 -  381: 384   60
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  377: 368  165
    7    15 Agnieszka      Krupka                111.81 +  419: 266  162
    8    13 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  384: 319  168
    9     8 Kuba           Koisar                125.15 +  396: 364  175
   10     8 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  377: 429   94
   11     8 Kuba           Koisar                125.15 -  314: 445   75
   12    10 Tomasz         Ciejka                106.42 -  352: 472   56
   13     8 Irena          Sołdan                122.69 -  364: 450   73
   14    15 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  482: 242  161
   15    13 Sylwester      Gryz                  102.50 +  400: 333  153
   16    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  398: 310  167
   17     8 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  276: 498   72
   18    11 Ewa            Ciszewska             115.15 +  387: 362  165
   19    11 Marek          Róziecki              101.89 -  343: 393   52
   20    14 Robert         Kamiński              128.09 -  385: 406   78
   21    15 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  310: 369   58
   22    17 Ewa            Ciszewska             115.15 +  524: 364  165
   23    13 Dorota         Zielińska             116.93 -  350: 438   67
   24    14 Marcin         Skowron               109.81 -  352: 416   60
   25    19 Maciej         Śliwa                 112.54 -  362: 381   63
   26    22 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  265: 337   50
   27    22 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  354: 393   61
   28    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  367: 357  150
   29    25 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  457: 256  159
   30    23 Joanna         Ostrowska             107.62 +  377: 357  158
   31    19 Krzysztof      Obremski              115.77 -  370: 374   66
   32    21 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  384: 329  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3532  / 32 110.38




	Kuba Koisar 125.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Luter                 104.40 +  450: 396  154
    2     9 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  286: 405   88
    3    22 Wojciech       Obremski              100.00 +  335: 311  150
    4     6 Marek          Roszak                120.37 -  360: 458   70
    5    11 Wojciech       Morawski              122.39 -  305: 311   72
    6    25 Renata         Polończyk             100.00 +  356: 264  150
    7    14 Dorota         Zielińska             116.93 +  487: 332  167
    8    10 Irena          Sołdan                122.69 +  456: 380  173
    9     8 Zofia          Gajewska              125.97 -  364: 396   76
   10    12 Mariusz        Wrześniewski          138.59 +  478: 374  189
   11     8 Zofia          Gajewska              125.97 +  445: 314  176
   12     6 Marek          Roszak                120.37 -  381: 396   70
   13    10 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  344: 387   58
   14    12 Radosław       Sowiński              116.00 +  409: 319  166
   15     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  399: 331  167
   16     7 Mariusz        Skrobosz              140.21 +  460: 264  190
   17     3 Dawid          Pikul                 139.68 +  382: 338  190
   18     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  307: 428   77
   19     6 Jan            Kozłowski             100.00 +  400: 361  150
   20     4 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  339: 382   72
   21     6 Marek          Roszak                120.37 -  323: 401   70
   22     8 Zdzisław       Szota                 118.17 +  381: 351  168
   23     6 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  297: 423   94
   24     7 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  389: 378  162
   25     7 Dariusz        Puton                 132.00 -  361: 387   82
   26     9 Rafał          Wesołowski            115.59 -  331: 342   66
   27    10 Zdzisław       Szota                 118.17 +  435: 375  168
   28     8 Mariusz        Wrześniewski          138.59 +  395: 386  189
   29     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  461: 342  167
   30     7 Artur          Koszel                122.74 -  361: 413   73
   31     7 Dawid          Pikul                 139.68 -  313: 395   90
   32     9 Artur          Koszel                122.74 -  299: 411   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4007  / 32 125.22




	Artur Koszel 122.74 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Weronika       Rudnicka              104.30 +  387: 282  154
    2     6 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  275: 455   72
    3    18 Krzysztof      Obremski              115.77 -  425: 426   66
    4    25 Wojciech       Obremski              100.00 +  380: 258  150
    5    20 Renata         Polończyk             100.00 +  453: 202  150
    6    14 Bogusław       Puchalski             120.17 +  346: 334  170
    7     8 Robert         Kamiński              128.09 +  369: 352  178
    8     6 Marek          Roszak                120.37 -  393: 407   70
    9     9 Dariusz        Puton                 132.00 -  336: 476   82
   10    15 Sylwester      Gryz                  102.50 +  326: 314  153
   11    11 Jan            Kozłowski             100.00 -  360: 397   50
   12    13 Halina         Roszak                118.26 +  488: 303  168
   13    11 Jakub          Nalepa                100.00 +  426: 323  150
   14     8 Zdzisław       Szota                 118.17 +  419: 302  168
   15     5 Mariusz        Skrobosz              140.21 +  452: 383  190
   16     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  460: 576   96
   17     6 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  339: 388   62
   18     4 Dawid          Pikul                 139.68 -  259: 413   90
   19    10 Wojciech       Morawski              122.39 -  299: 397   72
   20    13 Leszek         Stecuła               110.75 +  417: 293  161
   21     9 Wojciech       Morawski              122.39 +  481: 280  172
   22     7 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  363: 461   94
   23     9 Radosław       Sowiński              116.00 +  320: 305  166
   24    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  337: 366   67
   25    12 Dorota         Zielińska             116.93 -  215: 468   67
   26    15 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  370: 303  164
   27    11 Wojciech       Morawski              122.39 +  399: 347  172
   28     9 Jan            Kozłowski             100.00 +  343: 324  150
   29     7 Marek          Róziecki              101.89 -  363: 364   52
   30     7 Kuba           Koisar                125.15 +  413: 361  175
   31     8 Zdzisław       Szota                 118.17 -  306: 494   68
   32     9 Kuba           Koisar                125.15 +  411: 299  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3974  / 32 124.19




	Irena Sołdan 122.69 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sylwester      Gryz                  102.50 +  366: 279  153
    2    12 Agnieszka      Krupka                111.81 +  430: 241  162
    3     3 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  373: 490   72
    4    10 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  431: 337  154
    5     7 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  532: 256  168
    6     2 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  340: 450   77
    7     7 Krzysztof      Obremski              115.77 -  357: 380   66
    8    10 Kuba           Koisar                125.15 -  380: 456   75
    9    12 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  475: 306  188
   10     9 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  441: 327  164
   11     6 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  276: 472   94
   12     9 Krzysztof      Obremski              115.77 +  370: 325  166
   13     8 Zofia          Gajewska              125.97 +  450: 364  176
   14     6 Tomasz         Ciejka                106.42 +  399: 310  156
   15     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  344: 413   96
   16     3 Dawid          Pikul                 139.68 -  385: 395   90
   17     7 Zdzisław       Szota                 118.17 -  315: 427   68
   18    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  369: 428   67
   19    13 Rafał          Wesołowski            115.59 -  399: 433   66
   20    16 Jakub          Nalepa                100.00 -  367: 387   50
   21    19 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  328: 502   88
   22    21 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  396: 358  164
   23    18 Ewa            Ciszewska             115.15 -  306: 401   65
   24    19 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  415: 387  165
   25    17 Robert         Kamiński              128.09 -  354: 414   78
   26    20 Weronika       Rudnicka              104.30 +  417: 385  154
   27    18 Ewa            Ciszewska             115.15 -  265: 460   65
   28    20 Agnieszka      Krupka                111.81 -  324: 397   62
   29    18 Dorota         Zielińska             116.93 +  327: 311  167
   30    22 Andrzej        Bociąga               100.00 +  410: 403  150
   31    18 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  400: 321  161
   32    16 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  329: 462   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3715  / 32 116.09




	Andrzej Rechowicz 122.40 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Róziecki              101.89 +  471: 302  152
    2     6 Artur          Koszel                122.74 +  455: 275  173
    3     3 Irena          Sołdan                122.69 +  490: 373  173
    4     2 Radosław       Sowiński              116.00 +  388: 367  166
    5     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  371: 508   67
    6     4 Jakub          Nalepa                100.00 -  349: 451   50
    7     5 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  422: 405  150
    8     4 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  371: 396   62
    9     6 Wojciech       Morawski              122.39 +  402: 326  172
   10     5 Dariusz        Puton                 132.00 +  382: 371  182
   11     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  428: 420  167
   12     3 Michał         Trumpus               122.21 -  259: 535   72
   13     5 Marek          Roszak                120.37 -  384: 473   70
   14     7 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  321: 390   90
   15     9 Tomasz         Ciejka                106.42 +  432: 362  156
   16     6 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  327: 343   94
   17     8 Zofia          Gajewska              125.97 +  498: 276  176
   18     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 +  479: 294  196
   19     4 Mateusz        Żbikowski             144.24 +  493: 440  194
   20     4 Kuba           Koisar                125.15 +  382: 339  175
   21     3 Dawid          Pikul                 139.68 -  392: 427   90
   22     4 Marek          Roszak                120.37 +  434: 293  170
   23     3 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  346: 389   88
   24     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 +  410: 327  177
   25     3 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  337: 354   90
   26     4 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  362: 393   62
   27     5 Radosław       Sowiński              116.00 -  294: 417   66
   28     7 Marek          Roszak                120.37 +  427: 255  170
   29     8 Marcin         Skowron               109.81 +  466: 358  160
   30     5 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  322: 472   94
   31     5 Radosław       Sowiński              116.00 +  413: 303  166
   32     5 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  345: 399   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4159  / 32 129.97




	Wojciech Morawski 122.39 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Brychcy               100.75 +  474: 302  151
    2     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  242: 447   67
    3     9 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  426: 473   77
    4    19 Rafał          Wesołowski            115.59 +  478: 317  166
    5    11 Kuba           Koisar                125.15 +  311: 305  175
    6    12 Wojciech       Sołdan                109.92 +  423: 357  160
    7    11 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  312: 417   88
    8    15 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  472: 264  154
    9     6 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  326: 402   72
   10    11 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  334: 321  168
   11    10 Halina         Roszak                118.26 +  436: 273  168
   12     7 Dariusz        Puton                 132.00 -  303: 336   82
   13    12 Marcin         Skowron               109.81 +  372: 357  160
   14     9 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  343: 498   89
   15    10 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  399: 281  158
   16     9 Jan            Kozłowski             100.00 +  496: 436  150
   17     5 Michał         Trumpus               122.21 -  313: 435   72
   18     8 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  329: 396   90
   19    10 Artur          Koszel                122.74 +  397: 299  173
   20     8 Marek          Róziecki              101.89 -  336: 349   52
   21     9 Artur          Koszel                122.74 -  280: 481   73
   22    12 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  425: 347  158
   23     7 Marek          Roszak                120.37 +  421: 393  170
   24    11 Dorota         Zielińska             116.93 +  443: 376  167
   25     8 Radosław       Sowiński              116.00 -  388: 403   66
   26    10 Marek          Róziecki              101.89 -  279: 529   52
   27    11 Artur          Koszel                122.74 -  347: 399   73
   28    13 Jerzy          Luter                 104.40 +  447: 364  154
   29    12 Sylwester      Gryz                  102.50 +  452: 331  153
   30    10 Zdzisław       Szota                 118.17 -  332: 404   68
   31    10 Marek          Roszak                120.37 -  294: 422   70
   32    13 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  419: 380  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3844  / 32 120.12




	Michał Trumpus 122.21 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Bargiel               100.00 +  400:   0    0
    2    15 Bogusław       Puchalski             120.17 -  373: 391   70
    3    14 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  516: 357  158
    4     7 Maciej         Śliwa                 112.54 +  387: 294  163
    5     6 Mariusz        Skrobosz              140.21 +  466: 255  190
    6     6 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  458: 312  150
    7     4 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  313: 477   94
    8     5 Krzysztof      Obremski              115.77 +  412: 333  166
    9     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  392: 376  167
   10     1 Dawid          Pikul                 139.68 -  352: 393   90
   11     4 Mariusz        Skrobosz              140.21 +  430: 381  190
   12     3 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  535: 259  172
   13     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 +  389: 356  196
   14     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  305: 432   77
   15     4 Marek          Roszak                120.37 -  375: 420   70
   16     4 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  423: 455   88
   17     5 Wojciech       Morawski              122.39 +  435: 313  172
   18     6 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  388: 356  162
   19     2 Dawid          Pikul                 139.68 +  440: 352  190
   20     3 Mateusz        Żbikowski             144.24 +  447: 374  194
   21     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 +  393: 313  196
   22     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 +  389: 374  196
   23     2 Dariusz        Puton                 132.00 +  358: 300  182
   24     2 Mariusz        Wrześniewski          138.59 +  401: 332  189
   25     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  361: 402   77
   26     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 +  439: 435  177
   27     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 +  371: 326  177
   28     1 Mariusz        Skrobosz              140.21 +  479: 320  190
   29     1 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  360: 399   88
   30     1 Mariusz        Skrobosz              140.21 +  452: 308  190
   31     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 +  417: 394  177
   32     1 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  333: 404   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4688  / 31 151.23




	Anna Kowalska-Demczyszyn 121.82 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Janowski              100.00 +  400:   0    0
    2    16 Wojciech       Obremski              100.00 +  457: 268  150
    3     6 Radosław       Sowiński              116.00 -  235: 419   66
    4     5 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  357: 448   77
    5    21 Bogusław       Puchalski             120.17 -  275: 378   70
    6    16 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  401: 421   88
    7    21 Joanna         Ostrowska             107.62 +  359: 270  158
    8    22 Sylwester      Gryz                  102.50 -  334: 395   53
    9    21 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  454: 389  158
   10    20 Leokadia       Litwinowicz           109.16 -  308: 343   59
   11    21 Jerzy          Luter                 104.40 -  284: 401   54
   12    23 Joanna         Brychcy               100.75 +  451: 310  151
   13    24 Renata         Polończyk             100.00 +  358: 331  150
   14    18 Jakub          Nalepa                100.00 -  300: 397   50
   15    21 Weronika       Rudnicka              104.30 -  406: 447   54
   16    23 Dorota         Kwaśny                100.00 -  354: 365   50
   17    25 Andrzej        Bociąga               100.00 -  349: 397   50
   18    28 Alicja         Bielecka              100.00 +  342: 260  150
   19    25 Marek          Reda                  100.00 +  349: 258  150
   20    22 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  419: 362  165
   21    20 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  324: 438   68
   22    22 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  316: 416   65
   23    24 Przemysław     Pawlic                100.00 +  405: 382  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2186  / 22  99.36




	Marek Roszak 120.37 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  573: 343  150
    2     3 Krzysztof      Obremski              115.77 +  459: 355  166
    3     1 Dawid          Pikul                 139.68 -  319: 455   90
    4     6 Kuba           Koisar                125.15 +  458: 360  175
    5     4 Halina         Roszak                118.26 +  364: 342  168
    6     5 Dariusz        Puton                 132.00 +  355: 314  182
    7     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  321: 343   67
    8     6 Artur          Koszel                122.74 +  407: 393  173
    9     4 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  333: 418   62
   10     6 Radosław       Sowiński              116.00 -  329: 399   66
   11     7 Tomasz         Ciejka                106.42 +  417: 372  156
   12     6 Kuba           Koisar                125.15 +  396: 381  175
   13     5 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  473: 384  172
   14     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  400: 565   96
   15     4 Michał         Trumpus               122.21 +  420: 375  172
   16     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 +  445: 419  177
   17     4 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  274: 401   88
   18     5 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  266: 377   94
   19     5 Zdzisław       Szota                 118.17 +  463: 338  168
   20     5 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  345: 401   90
   21     6 Kuba           Koisar                125.15 +  401: 323  175
   22     4 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  293: 434   72
   23     7 Wojciech       Morawski              122.39 -  393: 421   72
   24     9 Rafał          Wesołowski            115.59 -  329: 423   66
   25    11 Wojciech       Sołdan                109.92 +  395: 359  160
   26     8 Jan            Kozłowski             100.00 -  415: 491   50
   27     9 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  466: 322  188
   28     7 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  255: 427   72
   29    10 Jakub          Nalepa                100.00 -  323: 343   50
   30    12 Jerzy          Luter                 104.40 +  408: 362  154
   31    10 Wojciech       Morawski              122.39 +  422: 294  172
   32     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  391: 492   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3985  / 32 124.53




	Bogusław Puchalski 120.17 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Obremski              100.00 =  317: 317  100
    2    15 Michał         Trumpus               122.21 +  391: 373  172
    3     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  284: 427   67
    4    16 Robert         Kamiński              128.09 -  255: 468   78
    5    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 +  378: 275  172
    6    14 Artur          Koszel                122.74 -  334: 346   73
    7    19 Marcin         Skowron               109.81 -  311: 426   60
    8    23 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  439: 367  158
    9    19 Sylwester      Gryz                  102.50 -  316: 348   53
   10    22 Agnieszka      Krupka                111.81 -  314: 398   62
   11    24 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  393: 349  150
   12    22 Ewa            Ciszewska             115.15 -  351: 458   65
   13    23 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  396: 324  164
   14    21 Marek          Róziecki              101.89 -  336: 380   52
   15    24 Renata         Polończyk             100.00 +  378: 294  150
   16    22 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  304: 414   61
   17    24 Jerzy          Luter                 104.40 -  401: 417   54
   18    27 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  271: 354   65
   19    26 Dorota         Kwaśny                100.00 +  362: 279  150
   20    24 Andrzej        Bociąga               100.00 +  431: 311  150
   21    23 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  378: 390   64
   22    25 Krzysztof      Obremski              115.77 +  354: 296  166
   23    23 Marek          Reda                  100.00 -  318: 325   50
   24    22 Joanna         Ostrowska             107.62 +  387: 328  158
   25    22 Weronika       Rudnicka              104.30 +  430: 302  154
   26    18 Jakub          Nalepa                100.00 +  341: 330  150
   27    17 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  344: 402   64
   28    19 Robert         Kamiński              128.09 +  425: 186  178
   29    16 Wojciech       Sołdan                109.92 +  426: 290  160
   30    18 Maciej         Śliwa                 112.54 +  372: 343  163
   31    13 Agnieszka      Krupka                111.81 +  353: 305  162
   32    11 Rafał          Wesołowski            115.59 -  269: 497   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3591  / 32 112.22




	Halina Roszak 118.26 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Bociąga               100.00 +  445: 327  150
    2    10 Ewa            Ciszewska             115.15 +  417: 385  165
    3     5 Dariusz        Puton                 132.00 -  272: 447   82
    4    15 Sylwester      Gryz                  102.50 +  374: 307  153
    5     4 Marek          Roszak                120.37 -  342: 364   70
    6     7 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  370: 503   94
    7    16 Wojciech       Sołdan                109.92 -  362: 398   60
    8    21 Marek          Róziecki              101.89 +  388: 318  152
    9    15 Zdzisław       Szota                 118.17 +  407: 401  168
   10    14 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  408: 289  154
   11    10 Wojciech       Morawski              122.39 -  273: 436   72
   12    13 Artur          Koszel                122.74 -  303: 488   73
   13    14 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  378: 386   89
   14    17 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  402: 298  168
   15    14 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  362: 295  188
   16    12 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  339: 466   58
   17    14 Tomasz         Ciejka                106.42 +  419: 257  156
   18    13 Marcin         Skowron               109.81 +  372: 322  160
   19     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  335: 399   67
   20    15 Agnieszka      Krupka                111.81 -  372: 385   62
   21    16 Jerzy          Luter                 104.40 -  353: 382   54
   22    18 Joanna         Ostrowska             107.62 +  413: 402  158
   23    14 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  475: 377  161
   24    12 Jan            Kozłowski             100.00 -  297: 463   50
   25    15 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  365: 419   64
   26    17 Maciej         Śliwa                 112.54 +  408: 343  163
   27    14 Tomasz         Ciejka                106.42 -  259: 410   56
   28    16 Ewa            Ciszewska             115.15 +  296: 295  165
   29    17 Rafał          Wesołowski            115.59 -  325: 343   66
   30    15 Jakub          Nalepa                100.00 -  327: 425   50
   31    20 Jerzy          Luter                 104.40 -  245: 435   54
   32    22 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  328: 350   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3447  / 32 107.72




	Zdzisław Szota 118.17 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Renata         Polończyk             100.00 +  445: 232  150
    2    11 Dariusz        Puton                 132.00 -  299: 372   82
    3    20 Leokadia       Litwinowicz           109.16 -  285: 326   59
    4    21 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  355: 450   94
    5    26 Weronika       Rudnicka              104.30 +  354: 342  154
    6    23 Marek          Róziecki              101.89 -  317: 381   52
    7    25 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  532: 220  150
    8    20 Agnieszka      Krupka                111.81 +  361: 305  162
    9    15 Halina         Roszak                118.26 -  401: 407   68
   10    19 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  362: 303  150
   11    13 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  417: 356  161
   12    11 Dorota         Zielińska             116.93 +  358: 356  167
   13    13 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  430: 426  168
   14     8 Artur          Koszel                122.74 -  302: 419   73
   15    11 Wojciech       Sołdan                109.92 +  405: 364  160
   16     8 Mariusz        Wrześniewski          138.59 +  392: 315  189
   17     7 Irena          Sołdan                122.69 +  427: 315  173
   18     2 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  382: 416   88
   19     5 Marek          Roszak                120.37 -  338: 463   70
   20     9 Tomasz         Ciejka                106.42 +  444: 299  156
   21     7 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  358: 373   62
   22     8 Kuba           Koisar                125.15 -  351: 381   75
   23    11 Marcin         Skowron               109.81 +  398: 311  160
   24     6 Dawid          Pikul                 139.68 -  337: 393   90
   25    13 Jan            Kozłowski             100.00 -  312: 377   50
   26    14 Robert         Kamiński              128.09 +  400: 353  178
   27    10 Kuba           Koisar                125.15 -  375: 435   75
   28    12 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  385: 364  188
   29    13 Jerzy          Luter                 104.40 +  390: 336  154
   30    10 Wojciech       Morawski              122.39 +  404: 332  172
   31     8 Artur          Koszel                122.74 +  494: 306  173
   32     6 Dawid          Pikul                 139.68 -  318: 441   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3993  / 32 124.78




	Zbigniew Wietecki 117.70 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jakub          Nalepa                100.00 +  470: 321  150
    2     7 Dorota         Zielińska             116.93 +  356: 350  167
    3     8 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  223: 563   88
    4     9 Krzysztof      Obremski              115.77 +  404: 346  166
    5     7 Irena          Sołdan                122.69 -  256: 532   73
    6    15 Robert         Kamiński              128.09 -  407: 561   78
    7    13 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  342: 329  164
    8    13 Zofia          Gajewska              125.97 -  319: 384   76
    9    17 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  526: 299  159
   10    11 Wojciech       Morawski              122.39 -  321: 334   72
   11    15 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  312: 452   89
   12    18 Jerzy          Luter                 104.40 +  379: 361  154
   13    13 Zdzisław       Szota                 118.17 -  426: 430   68
   14    17 Halina         Roszak                118.26 -  298: 402   68
   15    20 Joanna         Brychcy               100.75 +  346: 340  151
   16    18 Weronika       Rudnicka              104.30 +  385: 356  154
   17    16 Rafał          Wesołowski            115.59 +  433: 249  166
   18    12 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  281: 480   58
   19    17 Leszek         Stecuła               110.75 -  326: 338   61
   20    19 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  295: 484   61
   21    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 +  438: 324  172
   22    19 Jakub          Nalepa                100.00 +  407: 403  150
   23    16 Wojciech       Sołdan                109.92 -  273: 396   60
   24    17 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  331: 365   88
   25    21 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  250: 446   65
   26    23 Joanna         Ostrowska             107.62 +  424: 386  158
   27    19 Jakub          Nalepa                100.00 -  406: 434   50
   28    22 Weronika       Rudnicka              104.30 +  443: 318  154
   29    22 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  432: 353  154
   30    14 Jan            Kozłowski             100.00 +  424: 345  150
   31    15 Jan            Kozłowski             100.00 +  410: 309  150
   32    13 Wojciech       Morawski              122.39 -  380: 419   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3646  / 32 113.94




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 117.10 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  389: 358  150
    2     5 Wojciech       Morawski              122.39 +  447: 242  172
    3     7 Bogusław       Puchalski             120.17 +  427: 284  170
    4     4 Tomasz         Zwoliński             137.69 +  410: 405  188
    5     1 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  508: 371  172
    6     1 Dawid          Pikul                 139.68 +  445: 368  190
    7     1 Marek          Roszak                120.37 +  343: 321  170
    8     1 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  336: 416   77
    9     2 Michał         Trumpus               122.21 -  376: 392   72
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  419: 445   96
   11     3 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  420: 428   72
   12     5 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  387: 418   90
   13     7 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  469: 397  161
   14     5 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  423: 486   94
   15     8 Kuba           Koisar                125.15 -  331: 399   75
   16    10 Zofia          Gajewska              125.97 -  310: 398   76
   17    12 Marcin         Skowron               109.81 +  483: 344  160
   18    10 Irena          Sołdan                122.69 +  428: 369  173
   19     8 Halina         Roszak                118.26 +  399: 335  168
   20     6 Dariusz        Puton                 132.00 -  305: 420   82
   21     8 Marek          Róziecki              101.89 -  290: 480   52
   22    10 Robert         Kamiński              128.09 +  432: 315  178
   23     8 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  338: 478   62
   24    10 Artur          Koszel                122.74 +  366: 337  173
   25     9 Jerzy          Luter                 104.40 +  457: 334  154
   26     7 Marcin         Skowron               109.81 +  410: 279  160
   27     6 Mariusz        Wrześniewski          138.59 +  356: 310  189
   28     5 Dawid          Pikul                 139.68 +  394: 277  190
   29     5 Kuba           Koisar                125.15 -  342: 461   75
   30     6 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  376: 384   58
   31     6 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  290: 391   89
   32     8 Marek          Roszak                120.37 +  492: 391  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4158  / 32 129.94




	Dorota Zielińska 116.93 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Alicja         Bielecka              100.00 +  386: 268  150
    2     7 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  350: 356   68
    3    23 Renata         Polończyk             100.00 +  414: 303  150
    4    12 Wojciech       Sołdan                109.92 +  376: 348  160
    5     3 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  402: 415   77
    6    13 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  372: 619   90
    7    14 Kuba           Koisar                125.15 -  332: 487   75
    8    18 Weronika       Rudnicka              104.30 +  468: 359  154
    9    13 Robert         Kamiński              128.09 -  288: 419   78
   10    17 Maciej         Śliwa                 112.54 +  319: 284  163
   11    14 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  446: 331  164
   12    11 Zdzisław       Szota                 118.17 -  356: 358   68
   13     9 Tomasz         Ciejka                106.42 -  372: 375   56
   14    16 Ewa            Ciszewska             115.15 -  366: 443   65
   15    19 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  496: 382  161
   16    16 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  465: 330  188
   17    13 Marek          Róziecki              101.89 -  358: 391   52
   18    16 Jakub          Nalepa                100.00 -  347: 397   50
   19    18 Marcin         Skowron               109.81 +  364: 302  160
   20    18 Sylwester      Gryz                  102.50 +  400: 360  153
   21    13 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  425: 361  161
   22    11 Tomasz         Ciejka                106.42 -  336: 399   56
   23    13 Zofia          Gajewska              125.97 +  438: 350  176
   24    11 Wojciech       Morawski              122.39 -  376: 443   72
   25    12 Artur          Koszel                122.74 +  468: 215  173
   26    11 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  309: 355   58
   27    13 Marcin         Skowron               109.81 -  375: 402   60
   28    15 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  331: 344   64
   29    18 Irena          Sołdan                122.69 -  311: 327   73
   30    19 Agnieszka      Krupka                111.81 -  392: 413   62
   31    23 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  345: 333  159
   32    20 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  419: 324  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3560  / 32 111.25




	Radosław Sowiński 116.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Reda                  100.00 +  360: 328  150
    2    14 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  355: 249  165
    3     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 +  419: 235  172
    4     2 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  367: 388   72
    5     5 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  330: 540   96
    6     8 Tomasz         Ciejka                106.42 -  350: 386   56
    7    20 Marek          Róziecki              101.89 +  356: 349  152
    8    11 Robert         Kamiński              128.09 +  389: 366  178
    9    11 Wojciech       Sołdan                109.92 +  387: 267  160
   10     6 Marek          Roszak                120.37 +  399: 329  170
   11     5 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  365: 375   62
   12     8 Jan            Kozłowski             100.00 -  339: 369   50
   13    15 Rafał          Wesołowski            115.59 -  332: 349   66
   14    12 Kuba           Koisar                125.15 -  319: 409   75
   15    16 Marcin         Skowron               109.81 -  285: 401   60
   16    17 Krzysztof      Obremski              115.77 +  341: 326  166
   17    15 Jakub          Nalepa                100.00 +  400: 268  150
   18    15 Sylwester      Gryz                  102.50 +  412: 343  153
   19     9 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  334: 558   89
   20    11 Ewa            Ciszewska             115.15 +  415: 336  165
   21    10 Jan            Kozłowski             100.00 +  434: 314  150
   22     9 Rafał          Wesołowski            115.59 +  348: 311  166
   23     9 Artur          Koszel                122.74 -  305: 320   73
   24     8 Dariusz        Puton                 132.00 +  321: 252  182
   25     8 Wojciech       Morawski              122.39 +  403: 388  172
   26     6 Dawid          Pikul                 139.68 +  468: 359  190
   27     5 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  417: 294  172
   28     4 Dariusz        Puton                 132.00 -  367: 411   82
   29     6 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  352: 252  162
   30     3 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  327: 419   77
   31     5 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  303: 413   72
   32     7 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  387: 306  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4067  / 32 127.09




	Krzysztof Obremski 115.77 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  399: 397  150
    2     3 Marek          Roszak                120.37 -  355: 459   70
    3    18 Artur          Koszel                122.74 +  426: 425  173
    4     9 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  346: 404   68
    5    18 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  450: 335  150
    6    10 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  292: 268  159
    7     7 Irena          Sołdan                122.69 +  380: 357  173
    8     5 Michał         Trumpus               122.21 -  333: 412   72
    9    10 Mariusz        Wrześniewski          138.59 +  319: 310  189
   10     7 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  353: 431   90
   11    12 Robert         Kamiński              128.09 +  381: 338  178
   12     9 Irena          Sołdan                122.69 -  325: 370   73
   13    16 Sylwester      Gryz                  102.50 -  357: 371   53
   14    13 Rafał          Wesołowski            115.59 -  362: 363   66
   15    15 Jakub          Nalepa                100.00 -  331: 379   50
   16    17 Radosław       Sowiński              116.00 -  326: 341   66
   17    20 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  374: 406   61
   18    22 Agnieszka      Krupka                111.81 -  386: 395   62
   19    23 Weronika       Rudnicka              104.30 -  308: 388   54
   20    26 Marek          Reda                  100.00 +  353: 290  150
   21    24 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  297: 360   65
   22    25 Bogusław       Puchalski             120.17 -  296: 354   70
   23    25 Andrzej        Bociąga               100.00 -  363: 367   50
   24    27 Alicja         Bielecka              100.00 +  417: 336  150
   25    25 Dorota         Kwaśny                100.00 +  387: 342  150
   26    24 Andrzej        Bociąga               100.00 +  373: 336  150
   27    23 Przemysław     Pawlic                100.00 +  406: 342  150
   28    21 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  396: 366  161
   29    21 Joanna         Ostrowska             107.62 +  473: 330  158
   30    13 Tomasz         Ciejka                106.42 -  392: 414   56
   31    19 Zofia          Gajewska              125.97 +  374: 370  176
   32    17 Jerzy          Luter                 104.40 -  313: 347   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3497  / 32 109.28




	Rafał Wesołowski 115.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jan            Kozłowski             100.00 +  399: 357  150
    2     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  349: 412   96
    3    19 Sylwester      Gryz                  102.50 -  291: 300   53
    4    19 Wojciech       Morawski              122.39 -  317: 478   72
    5    29 Joanna         Brychcy               100.75 +  431: 370  151
    6    22 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  401: 289  150
    7    18 Katarzyna      Sołdan                104.43 -  249: 379   54
    8    24 Jerzy          Luter                 104.40 -  354: 413   54
    9    22 Dorota         Kwaśny                100.00 +  378: 314  150
   10    16 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  413: 375  188
   11    16 Marcin         Skowron               109.81 +  350: 321  160
   12    14 Wojciech       Sołdan                109.92 -  336: 402   60
   13    15 Radosław       Sowiński              116.00 +  349: 332  166
   14    13 Krzysztof      Obremski              115.77 +  363: 362  166
   15    12 Ewa            Ciszewska             115.15 -  307: 337   65
   16    15 Marek          Róziecki              101.89 -  302: 350   52
   17    16 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  249: 433   68
   18    19 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  336: 318  159
   19    13 Irena          Sołdan                122.69 +  433: 399  173
   20    12 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  363: 289  158
   21    11 Wojciech       Sołdan                109.92 +  400: 266  160
   22     9 Radosław       Sowiński              116.00 -  311: 348   66
   23    12 Robert         Kamiński              128.09 +  377: 313  178
   24     9 Marek          Roszak                120.37 +  423: 329  170
   25     6 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  416: 436   62
   26     9 Kuba           Koisar                125.15 +  342: 331  175
   27     8 Marek          Róziecki              101.89 -  344: 370   52
   28    11 Tomasz         Ciejka                106.42 -  294: 332   56
   29    17 Halina         Roszak                118.26 +  343: 325  168
   30     8 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  326: 482   89
   31    12 Marcin         Skowron               109.81 +  338: 307  160
   32    11 Bogusław       Puchalski             120.17 +  497: 269  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3851  / 32 120.34




	Ewa Ciszewska 115.15 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Przemysław     Pawlic                100.00 +  374: 335  150
    2    10 Halina         Roszak                118.26 -  385: 417   68
    3    16 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  288: 329   50
    4    17 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  288: 358   50
    5    22 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  356: 376   61
    6    28 Wojciech       Obremski              100.00 +  425: 281  150
    7    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  502: 202  150
    8    19 Leokadia       Litwinowicz           109.16 -  305: 360   59
    9    20 Jerzy          Luter                 104.40 -  341: 361   54
   10    23 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  469: 320  165
   11    20 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  369: 485   58
   12    22 Bogusław       Puchalski             120.17 +  458: 351  170
   13    21 Joanna         Ostrowska             107.62 +  386: 382  158
   14    16 Dorota         Zielińska             116.93 +  443: 366  167
   15    12 Rafał          Wesołowski            115.59 +  337: 307  166
   16    11 Tomasz         Ciejka                106.42 +  433: 391  156
   17     9 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  311: 372   90
   18    11 Zofia          Gajewska              125.97 -  362: 387   76
   19    16 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  456: 363  164
   20    11 Radosław       Sowiński              116.00 -  336: 415   66
   21    14 Tomasz         Ciejka                106.42 -  319: 438   56
   22    17 Zofia          Gajewska              125.97 -  364: 524   76
   23    18 Irena          Sołdan                122.69 +  401: 306  173
   24    16 Agnieszka      Krupka                111.81 +  340: 277  162
   25    14 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  376: 385   88
   26    16 Sylwester      Gryz                  102.50 -  409: 418   53
   27    18 Irena          Sołdan                122.69 +  460: 265  173
   28    16 Halina         Roszak                118.26 -  295: 296   68
   29    19 Weronika       Rudnicka              104.30 +  414: 341  154
   30    20 Leszek         Stecuła               110.75 +  400: 379  161
   31    14 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  335: 293  188
   32    12 Tomasz         Ciejka                106.42 -  302: 397   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3636  / 32 113.62




	Krzysztof Sporczyk 114.75 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dorota         Kwaśny                100.00 +  414: 302  150
    2    14 Radosław       Sowiński              116.00 -  249: 355   66
    3    17 Marcin         Skowron               109.81 +  479: 353  160
    4    13 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  286: 369   50
    5    12 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  271: 535   94
    6    17 Zofia          Gajewska              125.97 -  368: 377   76
    7    24 Maciej         Śliwa                 112.54 +  348: 333  163
    8    17 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  309: 326   64
    9    23 Weronika       Rudnicka              104.30 -  325: 388   54
   10    23 Ewa            Ciszewska             115.15 -  320: 469   65
   11    26 Joanna         Ostrowska             107.62 -  366: 370   58
   12    27 Andrzej        Bociąga               100.00 -  312: 457   50
   13    29 Marek          Reda                  100.00 -  345: 368   50
   14    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  354: 309  150
   15    29 Przemysław     Pawlic                100.00 +  359: 301  150
   16    28 Alicja         Bielecka              100.00 +  376: 297  150
   17    27 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  335: 352   50
   18    27 Bogusław       Puchalski             120.17 +  354: 271  170
   19    24 Joanna         Brychcy               100.75 +  404: 320  151
   20    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 -  362: 419   72
   21    24 Krzysztof      Obremski              115.77 +  360: 297  166
   22    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 +  416: 316  172
   23    20 Jakub          Nalepa                100.00 +  462: 317  150
   24    19 Irena          Sołdan                122.69 -  387: 415   73
   25    21 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  446: 250  168
   26    19 Agnieszka      Krupka                111.81 +  365: 258  162
   27    15 Wojciech       Sołdan                109.92 -  343: 393   60
   28    17 Jakub          Nalepa                100.00 -  391: 408   50
   29    20 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  354: 377   61
   30    24 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  337: 331  154
   31    21 Maciej         Śliwa                 112.54 -  267: 292   63
   32    22 Halina         Roszak                118.26 +  350: 328  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3440  / 32 107.50




	Dariusz Maciejuk 114.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  383: 290  150
    2     8 Zofia          Gajewska              125.97 +  529: 319  176
    3     4 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  334: 347   88
    4     8 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  327: 395   90
    5    13 Katarzyna      Sołdan                104.43 -  311: 367   54
    6    19 Joanna         Ostrowska             107.62 +  450: 346  158
    7    13 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  329: 342   68
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  326: 309  165
    9    14 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  362: 314  161
   10     9 Irena          Sołdan                122.69 -  327: 441   73
   11    14 Dorota         Zielińska             116.93 -  331: 446   67
   12    17 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  320: 382   58
   13    23 Bogusław       Puchalski             120.17 -  324: 396   70
   14    23 Jerzy          Luter                 104.40 +  408: 386  154
   15    18 Robert         Kamiński              128.09 =  307: 307  128
   16    21 Agnieszka      Krupka                111.81 -  385: 447   62
   17    23 Maciej         Śliwa                 112.54 +  383: 370  163
   18    21 Joanna         Brychcy               100.75 +  418: 317  151
   19    16 Ewa            Ciszewska             115.15 -  363: 456   65
   20    21 Marcin         Skowron               109.81 -  369: 501   60
   21    23 Bogusław       Puchalski             120.17 +  390: 378  170
   22    21 Irena          Sołdan                122.69 -  358: 396   73
   23    22 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  409: 328  150
   24    21 Andrzej        Bociąga               100.00 +  395: 352  150
   25    15 Halina         Roszak                118.26 +  419: 365  168
   26    15 Artur          Koszel                122.74 -  303: 370   73
   27    17 Bogusław       Puchalski             120.17 +  402: 344  170
   28    15 Dorota         Zielińska             116.93 +  344: 331  167
   29     9 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  305: 368   89
   30    17 Sylwester      Gryz                  102.50 -  370: 432   53
   31    17 Marek          Reda                  100.00 -  282: 356   50
   32    20 Dorota         Zielińska             116.93 -  324: 419   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3541  / 32 110.66




	Maciej Śliwa 112.54 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Skibicki              100.00 +  400:   1  150
    2    17 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  364: 393   94
    3    15 Agnieszka      Krupka                111.81 +  298: 271  162
    4     7 Michał         Trumpus               122.21 -  294: 387   72
    5    15 Tomasz         Ciejka                106.42 -  323: 460   56
    6    21 Marcin         Skowron               109.81 -  284: 379   60
    7    24 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  333: 348   65
    8    28 Renata         Polończyk             100.00 +  414: 356  150
    9    24 Marek          Róziecki              101.89 +  412: 335  152
   10    17 Dorota         Zielińska             116.93 -  284: 319   67
   11    23 Marek          Róziecki              101.89 -  278: 426   52
   12    25 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  262: 332   50
   13    28 Wojciech       Obremski              100.00 +  439: 255  150
   14    25 Dorota         Kwaśny                100.00 +  358: 329  150
   15    22 Andrzej        Bociąga               100.00 +  353: 292  150
   16    19 Leokadia       Litwinowicz           109.16 -  278: 350   59
   17    23 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  370: 383   64
   18    26 Marek          Reda                  100.00 +  329: 310  150
   19    20 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  377: 402   61
   20    25 Joanna         Brychcy               100.75 +  344: 316  151
   21    22 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  286: 257  159
   22    20 Weronika       Rudnicka              104.30 -  286: 430   54
   23    21 Sylwester      Gryz                  102.50 +  439: 356  153
   24    20 Jakub          Nalepa                100.00 -  290: 420   50
   25    19 Zofia          Gajewska              125.97 +  381: 362  176
   26    17 Halina         Roszak                118.26 -  343: 408   68
   27    20 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  359: 343  154
   28    18 Leszek         Stecuła               110.75 -  263: 389   61
   29    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  303: 232  150
   30    18 Bogusław       Puchalski             120.17 -  343: 372   70
   31    21 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  292: 267  165
   32    19 Robert         Kamiński              128.09 +  489: 412  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3503  / 32 109.47




	Krystyna Augustyniak 111.86 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  284: 546   96
    2    24 Jan            Kozłowski             100.00 +  395: 309  150
    3    13 Zofia          Gajewska              125.97 +  457: 368  176
    4    14 Leokadia       Litwinowicz           109.16 -  423: 462   59
    5    14 Joanna         Ostrowska             107.62 +  453: 321  158
    6     9 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  365: 279  154
    7    10 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  351: 324  150
    8     4 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  396: 371  172
    9     4 Marek          Roszak                120.37 +  418: 333  170
   10     2 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  360: 452   77
   11     5 Radosław       Sowiński              116.00 +  375: 365  166
   12     4 Mateusz        Żbikowski             144.24 +  423: 355  194
   13     3 Dawid          Pikul                 139.68 -  378: 387   90
   14     4 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  301: 579   88
   15     6 Mariusz        Wrześniewski          138.59 +  401: 400  189
   16     5 Dariusz        Puton                 132.00 -  295: 371   82
   17     6 Artur          Koszel                122.74 +  388: 339  173
   18     6 Michał         Trumpus               122.21 -  356: 388   72
   19     7 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  335: 416   90
   20    10 Wojciech       Sołdan                109.92 +  414: 365  160
   21     7 Zdzisław       Szota                 118.17 +  373: 358  168
   22     6 Marek          Róziecki              101.89 -  343: 435   52
   23     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  478: 338  167
   24     7 Kuba           Koisar                125.15 -  378: 389   75
   25     6 Rafał          Wesołowski            115.59 +  436: 416  166
   26     4 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  393: 362  172
   27     4 Dariusz        Puton                 132.00 -  296: 442   82
   28     6 Marek          Róziecki              101.89 -  290: 445   52
   29     6 Radosław       Sowiński              116.00 -  252: 352   66
   30    11 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  401: 341  188
   31     9 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  541: 248  158
   32     7 Radosław       Sowiński              116.00 -  306: 387   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4078  / 32 127.44




	Agnieszka Krupka 111.81 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             144.24 +  433: 432  194
    2    12 Irena          Sołdan                122.69 -  241: 430   73
    3    15 Maciej         Śliwa                 112.54 -  271: 298   63
    4    23 Andrzej        Bociąga               100.00 +  374: 317  150
    5    17 Marcin         Skowron               109.81 +  424: 270  160
    6    11 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  313: 396   50
    7    15 Zofia          Gajewska              125.97 -  266: 419   76
    8    20 Zdzisław       Szota                 118.17 -  305: 361   68
    9    25 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  370: 286  150
   10    22 Bogusław       Puchalski             120.17 +  398: 314  170
   11    17 Wojciech       Sołdan                109.92 -  417: 424   60
   12    20 Marek          Róziecki              101.89 =  363: 363  102
   13    18 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  262: 488   88
   14    22 Joanna         Brychcy               100.75 -  271: 368   51
   15    25 Jerzy          Luter                 104.40 +  495: 322  154
   16    21 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  447: 385  164
   17    17 Sylwester      Gryz                  102.50 -  365: 386   53
   18    22 Krzysztof      Obremski              115.77 +  395: 386  166
   19    19 Jakub          Nalepa                100.00 +  350: 336  150
   20    15 Halina         Roszak                118.26 +  385: 372  168
   21    12 Robert         Kamiński              128.09 -  327: 522   78
   22    15 Leszek         Stecuła               110.75 -  290: 339   61
   23    17 Weronika       Rudnicka              104.30 +  380: 350  154
   24    16 Ewa            Ciszewska             115.15 -  277: 340   65
   25    16 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  362: 388   58
   26    19 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  258: 365   65
   27    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  368: 245  150
   28    20 Irena          Sołdan                122.69 +  397: 324  173
   29    14 Jan            Kozłowski             100.00 +  407: 351  150
   30    19 Dorota         Zielińska             116.93 +  413: 392  167
   31    13 Bogusław       Puchalski             120.17 -  305: 353   70
   32    15 Marek          Reda                  100.00 +  442: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3651  / 32 114.09




	Leszek Stecuła 110.75 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              140.21 +  416: 299  190
    2    13 Wojciech       Sołdan                109.92 +  365: 266  160
   18    20 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  387: 339  154
   19    17 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  338: 326  168
   20    13 Artur          Koszel                122.74 -  293: 417   73
   21    18 Weronika       Rudnicka              104.30 +  364: 317  154
   22    15 Agnieszka      Krupka                111.81 +  339: 290  162
   27    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  328: 252  150
   28    18 Maciej         Śliwa                 112.54 +  389: 263  163
   29    15 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  366: 370   58
   30    20 Ewa            Ciszewska             115.15 -  379: 400   65
   31    22 Robert         Kamiński              128.09 -  387: 447   78
   32    23 Weronika       Rudnicka              104.30 +  330: 273  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 13 133.00




	Agnieszka Jaśkiewicz 110.55 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 139.68 -  375: 399   90
    2    21 Mariusz        Skrobosz              140.21 -  380: 389   90
    3    24 Jakub          Nalepa                100.00 -  330: 445   50
    4    27 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  448: 280  150
    5    22 Ewa            Ciszewska             115.15 +  376: 356  165
    6    18 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  460: 331  158
    7    12 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  323: 387   89
    8    16 Marcin         Skowron               109.81 +  363: 327  160
    9    14 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  314: 362   64
   10    18 Weronika       Rudnicka              104.30 +  452: 307  154
   11    13 Zdzisław       Szota                 118.17 -  356: 417   68
   12    16 Robert         Kamiński              128.09 +  408: 393  178
   13     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  397: 469   67
   14    15 Zofia          Gajewska              125.97 -  242: 482   76
   15    19 Dorota         Zielińska             116.93 -  382: 496   67
   16    22 Bogusław       Puchalski             120.17 +  414: 304  170
   17    20 Krzysztof      Obremski              115.77 +  406: 374  166
   18    17 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  353: 417   88
   19    20 Maciej         Śliwa                 112.54 +  402: 377  163
   20    19 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  484: 295  168
   21    13 Dorota         Zielińska             116.93 -  361: 425   67
   22    16 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  386: 260  188
   23    14 Halina         Roszak                118.26 -  377: 475   68
   24    15 Wojciech       Sołdan                109.92 -  342: 404   60
   25    18 Sylwester      Gryz                  102.50 -  371: 379   53
   26    21 Katarzyna      Sołdan                104.43 -  337: 355   54
   27    22 Zofia          Gajewska              125.97 +  393: 354  176
   28    21 Krzysztof      Obremski              115.77 -  366: 396   66
   29    20 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  377: 354  165
   30    21 Przemysław     Pawlic                100.00 +  462: 242  150
   31    18 Irena          Sołdan                122.69 -  321: 400   73
   32    21 Zofia          Gajewska              125.97 -  329: 384   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3577  / 32 111.78




	Wojciech Sołdan 109.92 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          138.59 +  363: 292  189
    2    13 Leszek         Stecuła               110.75 -  266: 365   61
    3    21 Jerzy          Luter                 104.40 +  374: 334  154
    4    12 Dorota         Zielińska             116.93 -  348: 376   67
    5    16 Zofia          Gajewska              125.97 +  384: 381  176
    6    12 Wojciech       Morawski              122.39 -  357: 423   72
    7    16 Halina         Roszak                118.26 +  398: 362  168
    8    12 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  424: 258  150
    9    11 Radosław       Sowiński              116.00 -  267: 387   66
   10    13 Jakub          Nalepa                100.00 -  350: 456   50
   11    17 Agnieszka      Krupka                111.81 +  424: 417  162
   12    14 Rafał          Wesołowski            115.59 +  402: 336  166
   13    17 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  354: 311  154
   14    10 Dariusz        Puton                 132.00 -  350: 401   82
   15    11 Zdzisław       Szota                 118.17 -  364: 405   68
   16    14 Sylwester      Gryz                  102.50 +  367: 328  153
   17    11 Jan            Kozłowski             100.00 -  307: 311   50
   18    14 Robert         Kamiński              128.09 +  332: 321  178
   19    12 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  445: 435  158
   20    10 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  365: 414   62
   21    11 Rafał          Wesołowski            115.59 -  266: 400   66
   22    14 Marcin         Skowron               109.81 -  311: 343   60
   23    16 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  396: 273  168
   24    15 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  404: 342  161
   25    11 Marek          Roszak                120.37 -  359: 395   70
   26    13 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  416: 422   88
   27    15 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  393: 343  165
   28    14 Sylwester      Gryz                  102.50 +  395: 309  153
   29    16 Bogusław       Puchalski             120.17 -  290: 426   70
   30    16 Marek          Reda                  100.00 -  292: 413   50
   31    16 Sylwester      Gryz                  102.50 -  376: 382   53
   32    18 Jan            Kozłowski             100.00 +  374: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3640  / 32 113.75




	Marcin Skowron 109.81 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  374: 381   88
    2    22 Mariusz        Wrześniewski          138.59 +  383: 339  189
    3    17 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  353: 479   65
    4    24 Marek          Róziecki              101.89 +  425: 357  152
    5    17 Agnieszka      Krupka                111.81 -  270: 424   62
    6    21 Maciej         Śliwa                 112.54 +  379: 284  163
    7    19 Bogusław       Puchalski             120.17 +  426: 311  170
    8    16 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  327: 363   61
    9    16 Jan            Kozłowski             100.00 -  301: 390   50
   10    21 Jerzy          Luter                 104.40 +  349: 323  154
   11    16 Rafał          Wesołowski            115.59 -  321: 350   66
   12    19 Weronika       Rudnicka              104.30 +  377: 332  154
   13    12 Wojciech       Morawski              122.39 -  357: 372   72
   14    19 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  371: 303  150
   15    16 Radosław       Sowiński              116.00 +  401: 285  166
   16    13 Jakub          Nalepa                100.00 +  383: 318  150
   17    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  344: 483   67
   18    13 Halina         Roszak                118.26 -  322: 372   68
   19    18 Dorota         Zielińska             116.93 -  302: 364   67
   20    21 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  501: 369  164
   21    17 Jakub          Nalepa                100.00 +  409: 325  150
   22    14 Wojciech       Sołdan                109.92 +  343: 311  160
   23    11 Zdzisław       Szota                 118.17 -  311: 398   68
   24    14 Zofia          Gajewska              125.97 +  416: 352  176
   25    10 Tomasz         Ciejka                106.42 +  401: 293  156
   26     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  279: 410   67
   27    13 Dorota         Zielińska             116.93 +  402: 375  167
   28    10 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  432: 352  158
   29     8 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  358: 466   72
   30     9 Dawid          Pikul                 139.68 -  242: 457   90
   31    12 Rafał          Wesołowski            115.59 -  307: 338   66
   32    14 Sylwester      Gryz                  102.50 +  452: 224  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3761  / 32 117.53




	Leokadia Litwinowicz 109.16 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  271: 583   88
    2    28 Andrzej        Bociąga               100.00 +  367: 353  150
    3    20 Zdzisław       Szota                 118.17 +  326: 285  168
    4    14 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  462: 423  162
    5     8 Jakub          Nalepa                100.00 -  332: 356   50
    6    10 Krzysztof      Obremski              115.77 -  268: 292   66
    7    17 Jan            Kozłowski             100.00 -  366: 381   50
    8    19 Ewa            Ciszewska             115.15 +  360: 305  165
    9    17 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  299: 526   68
   10    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 +  343: 308  172
   11    18 Sylwester      Gryz                  102.50 -  306: 442   53
   12    21 Katarzyna      Sołdan                104.43 -  358: 375   54
   13    20 Robert         Kamiński              128.09 -  289: 495   78
   14    26 Marek          Reda                  100.00 +  353: 253  150
   15    23 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  379: 300  150
   16    19 Maciej         Śliwa                 112.54 +  350: 278  163
   17    18 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  290: 312   88
   18    19 Rafał          Wesołowski            115.59 -  318: 336   66
   19    22 Joanna         Ostrowska             107.62 +  368: 364  158
   20    20 Jerzy          Luter                 104.40 -  324: 392   54
   21    22 Maciej         Śliwa                 112.54 -  257: 286   63
   22    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  358: 361   50
   23    27 Dorota         Kwaśny                100.00 -  285: 379   50
   24    26 Przemysław     Pawlic                100.00 -  338: 361   50
   25    26 Przemysław     Pawlic                100.00 -  370: 372   50
   26    27 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  365: 342  150
   27    27 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  340: 277  150
   28    26 Andrzej        Bociąga               100.00 +  426: 218  150
   29    25 Zofia          Gajewska              125.97 -  256: 457   76
   30    26 Weronika       Rudnicka              104.30 +  427: 292  154
   31    23 Dorota         Zielińska             116.93 -  333: 345   67
   32    25 Joanna         Ostrowska             107.62 -  308: 366   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3221  / 32 100.66




	Katarzyna Żuławska 107.83 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Puton                 132.00 -  253: 371   82
    2    30 Joanna         Ostrowska             107.62 +  422: 343  158
    3    14 Michał         Trumpus               122.21 -  357: 516   72
    4    20 Zofia          Gajewska              125.97 -  331: 395   76
    5    28 Wojciech       Obremski              100.00 +  357: 230  150
    6    18 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  331: 460   61
    7    27 Renata         Polończyk             100.00 +  390: 258  150
    8    23 Bogusław       Puchalski             120.17 -  367: 439   70
    9    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 -  389: 454   72
   10    25 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  406: 314  150
   11    20 Ewa            Ciszewska             115.15 +  485: 369  165
   12    17 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  382: 320  164
   13    10 Kuba           Koisar                125.15 +  387: 344  175
   14    11 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  388: 364  188
   15    10 Wojciech       Morawski              122.39 -  281: 399   72
   16    12 Halina         Roszak                118.26 +  466: 339  168
   17    10 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  335: 479   89
   18    12 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  480: 281  168
   19    12 Wojciech       Sołdan                109.92 -  435: 445   60
   20    12 Rafał          Wesołowski            115.59 -  289: 363   66
   21    15 Zofia          Gajewska              125.97 +  369: 310  176
   22    12 Wojciech       Morawski              122.39 -  347: 425   72
   23    15 Jerzy          Luter                 104.40 -  283: 387   54
   24    18 Weronika       Rudnicka              104.30 +  305: 289  154
   25    16 Agnieszka      Krupka                111.81 +  388: 362  162
   26    11 Dorota         Zielińska             116.93 +  355: 309  167
   27    12 Jerzy          Luter                 104.40 +  343: 338  154
   28    10 Marcin         Skowron               109.81 -  352: 432   60
   29    15 Leszek         Stecuła               110.75 +  370: 366  161
   30     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  384: 376  167
   31     9 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  248: 541   62
   32    10 Jakub          Nalepa                100.00 -  281: 291   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3795  / 32 118.59




	Joanna Ostrowska 107.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kamiński              128.09 -  318: 399   78
    2    30 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  343: 422   58
    3    28 Weronika       Rudnicka              104.30 +  325: 322  154
    4    22 Jan            Kozłowski             100.00 +  384: 271  150
    5    14 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  321: 453   62
    6    19 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  346: 450   64
    7    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 -  270: 359   72
    8    27 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  376: 413   50
    9    27 Marek          Reda                  100.00 +  445: 290  150
   10    26 Renata         Polończyk             100.00 -  313: 321   50
   11    26 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  370: 366  165
   12    24 Dorota         Kwaśny                100.00 +  315: 271  150
   13    21 Ewa            Ciszewska             115.15 -  382: 386   65
   14    24 Andrzej        Bociąga               100.00 -  331: 351   50
   15    26 Alicja         Bielecka              100.00 +  457: 249  150
   16    24 Joanna         Brychcy               100.75 -  291: 437   51
   17    26 Przemysław     Pawlic                100.00 +  392: 323  150
   18    24 Wojciech       Obremski              100.00 +  403: 341  150
   19    22 Leokadia       Litwinowicz           109.16 -  364: 368   59
   20    23 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  348: 265  154
   21    21 Sylwester      Gryz                  102.50 +  459: 304  153
   22    18 Halina         Roszak                118.26 -  402: 413   68
   23    19 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  251: 377   88
   24    22 Bogusław       Puchalski             120.17 -  328: 387   70
   25    23 Marek          Reda                  100.00 +  350: 332  150
   26    23 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  386: 424   68
   27    24 Weronika       Rudnicka              104.30 -  357: 367   54
   28    25 Przemysław     Pawlic                100.00 +  422: 272  150
   29    21 Krzysztof      Obremski              115.77 -  330: 473   66
   30    23 Zofia          Gajewska              125.97 -  357: 377   76
   31    24 Weronika       Rudnicka              104.30 -  312: 373   54
   32    25 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  366: 308  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3188  / 32  99.62




	Tomasz Ciejka 106.42 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  389: 590   77
    2    20 Dorota         Kwaśny                100.00 +  437: 356  150
    3    10 Katarzyna      Sołdan                104.43 -  325: 346   54
    4    18 Mariusz        Wrześniewski          138.59 +  406: 397  189
    5    15 Maciej         Śliwa                 112.54 +  460: 323  163
    6     8 Radosław       Sowiński              116.00 +  386: 350  166
    7     9 Dariusz        Puton                 132.00 -  294: 370   82
    8    14 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  421: 347  150
    9     7 Jakub          Nalepa                100.00 +  352: 274  150
   10     4 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  411: 414   88
   11     7 Marek          Roszak                120.37 -  372: 417   70
   12    10 Zofia          Gajewska              125.97 +  472: 352  176
   13     9 Dorota         Zielińska             116.93 +  375: 372  167
   14     6 Irena          Sołdan                122.69 -  310: 399   73
   15     9 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  362: 432   72
   16    11 Ewa            Ciszewska             115.15 -  391: 433   65
   17    14 Halina         Roszak                118.26 -  257: 419   68
   18    18 Weronika       Rudnicka              104.30 +  449: 256  154
   19    15 Sylwester      Gryz                  102.50 +  430: 351  153
   20     9 Zdzisław       Szota                 118.17 -  299: 444   68
   21    14 Ewa            Ciszewska             115.15 +  438: 319  165
   22    11 Dorota         Zielińska             116.93 +  399: 336  167
   23    10 Jan            Kozłowski             100.00 +  458: 234  150
   24     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  359: 462   96
   25    10 Marcin         Skowron               109.81 -  293: 401   60
   26    12 Jerzy          Luter                 104.40 -  328: 393   54
   27    14 Halina         Roszak                118.26 +  410: 259  168
   28    11 Rafał          Wesołowski            115.59 +  332: 294  166
   29    11 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  275: 515   88
   30    13 Krzysztof      Obremski              115.77 +  414: 392  166
   31    11 Jakub          Nalepa                100.00 -  371: 401   50
   32    12 Ewa            Ciszewska             115.15 +  397: 302  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3830  / 32 119.69




	Katarzyna Sołdan 104.43 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zofia          Gajewska              125.97 -  276: 454   76
    2    27 Marek          Reda                  100.00 +  421: 243  150
    3    10 Tomasz         Ciejka                106.42 +  346: 325  156
    4    10 Irena          Sołdan                122.69 -  337: 431   73
    5    13 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  367: 311  164
    6     9 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  279: 365   62
    7    18 Rafał          Wesołowski            115.59 +  379: 249  166
    8    15 Wojciech       Morawski              122.39 -  264: 472   72
    9    18 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  324: 315  150
   10    14 Halina         Roszak                118.26 -  289: 408   68
   11    19 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  385: 399   88
   12    21 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  375: 358  159
   13    17 Wojciech       Sołdan                109.92 -  311: 354   60
   14    20 Weronika       Rudnicka              104.30 +  393: 322  154
   15    17 Marek          Róziecki              101.89 -  331: 437   52
   16    20 Robert         Kamiński              128.09 -  231: 419   78
   17    22 Dorota         Kwaśny                100.00 +  406: 285  150
   18    20 Leszek         Stecuła               110.75 -  339: 387   61
   19    21 Jerzy          Luter                 104.40 -  369: 376   54
   20    23 Joanna         Ostrowska             107.62 -  265: 348   58
   21    25 Andrzej        Bociąga               100.00 -  236: 362   50
   22    27 Joanna         Brychcy               100.75 +  456: 248  151
   23    26 Alicja         Bielecka              100.00 +  436: 267  150
   24    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  357: 342  150
   25    20 Jakub          Nalepa                100.00 -  330: 447   50
   26    21 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  355: 337  161
   27    20 Maciej         Śliwa                 112.54 -  343: 359   63
   28    23 Marek          Reda                  100.00 -  308: 354   50
   29    22 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  353: 432   68
   30    24 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  331: 337   65
   31    26 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  335: 317  150
   32    24 Andrzej        Bociąga               100.00 -  262: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3209  / 32 100.28




	Jerzy Luter 104.40 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kuba           Koisar                125.15 -  396: 450   75
    2    19 Joanna         Brychcy               100.75 +  343: 299  151
    3    21 Wojciech       Sołdan                109.92 -  334: 374   60
    4    26 Renata         Polończyk             100.00 -  299: 499   50
    5    27 Marek          Róziecki              101.89 -  325: 336   52
    6    27 Alicja         Bielecka              100.00 +  427: 317  150
    7    22 Weronika       Rudnicka              104.30 -  355: 384   54
    8    24 Rafał          Wesołowski            115.59 +  413: 354  166
    9    20 Ewa            Ciszewska             115.15 +  361: 341  165
   10    21 Marcin         Skowron               109.81 -  323: 349   60
   11    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 +  401: 284  172
   12    18 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  361: 379   68
   13    22 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  324: 340   50
   14    23 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  386: 408   64
   15    25 Agnieszka      Krupka                111.81 -  322: 495   62
   16    27 Przemysław     Pawlic                100.00 +  434: 280  150
   17    24 Bogusław       Puchalski             120.17 +  417: 401  170
   18    23 Andrzej        Bociąga               100.00 +  351: 323  150
   19    21 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  376: 369  154
   20    20 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  392: 324  159
   21    16 Halina         Roszak                118.26 +  382: 353  168
   22    13 Jan            Kozłowski             100.00 -  240: 388   50
   23    15 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  387: 283  158
   24    13 Robert         Kamiński              128.09 +  422: 348  178
   25     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  334: 457   67
   26    12 Tomasz         Ciejka                106.42 +  393: 328  156
   27    12 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  338: 343   58
   28    13 Wojciech       Morawski              122.39 -  364: 447   72
   29    13 Zdzisław       Szota                 118.17 -  336: 390   68
   30    12 Marek          Roszak                120.37 -  362: 408   70
   31    20 Halina         Roszak                118.26 +  435: 245  168
   32    17 Krzysztof      Obremski              115.77 +  347: 313  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3561  / 32 111.28




	Weronika Rudnicka 104.30 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Artur          Koszel                122.74 -  282: 387   73
    2    25 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  318: 341   50
    3    28 Joanna         Ostrowska             107.62 -  322: 325   58
    4    29 Alicja         Bielecka              100.00 +  358: 311  150
    5    26 Zdzisław       Szota                 118.17 -  342: 354   68
    6    26 Andrzej        Bociąga               100.00 +  388: 285  150
    7    22 Jerzy          Luter                 104.40 +  384: 355  154
    8    18 Dorota         Zielińska             116.93 -  359: 468   67
    9    23 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  388: 325  165
   10    18 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  307: 452   61
   11    22 Dorota         Kwaśny                100.00 +  373: 349  150
   12    19 Marcin         Skowron               109.81 -  332: 377   60
   13    19 Marek          Róziecki              101.89 +  420: 344  152
   14    20 Katarzyna      Sołdan                104.43 -  322: 393   54
   15    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 +  447: 406  172
   16    18 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  356: 385   68
   17    21 Marek          Reda                  100.00 +  408: 338  150
   18    18 Tomasz         Ciejka                106.42 -  256: 449   56
   19    23 Krzysztof      Obremski              115.77 +  388: 308  166
   20    17 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 +  424: 314  188
   21    18 Leszek         Stecuła               110.75 -  317: 364   61
   22    20 Maciej         Śliwa                 112.54 +  430: 286  163
   23    17 Agnieszka      Krupka                111.81 -  350: 380   62
   24    18 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  289: 305   58
   25    22 Bogusław       Puchalski             120.17 -  302: 430   70
   26    20 Irena          Sołdan                122.69 -  385: 417   73
   27    24 Joanna         Ostrowska             107.62 +  367: 357  158
   28    22 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  318: 443   68
   29    19 Ewa            Ciszewska             115.15 -  341: 414   65
   30    26 Leokadia       Litwinowicz           109.16 -  292: 427   59
   31    24 Joanna         Ostrowska             107.62 +  373: 312  158
   32    23 Leszek         Stecuła               110.75 -  273: 330   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3268  / 32 102.12




	Sylwester Gryz 102.50 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                122.69 -  279: 366   73
    2    26 Przemysław     Pawlic                100.00 +  366: 295  150
    3    19 Rafał          Wesołowski            115.59 +  300: 291  166
    4    15 Halina         Roszak                118.26 -  307: 374   68
    5    19 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  323: 445   50
    6    24 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  305: 420   89
    7    26 Dorota         Kwaśny                100.00 +  384: 326  150
    8    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 +  395: 334  172
    9    19 Bogusław       Puchalski             120.17 +  348: 316  170
   10    15 Artur          Koszel                122.74 -  314: 326   73
   11    18 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  442: 306  159
   12    15 Karol          Wyrębkiewicz          137.90 -  337: 468   88
   13    16 Krzysztof      Obremski              115.77 +  371: 357  166
   14    14 Robert         Kamiński              128.09 +  396: 337  178
   15    13 Zofia          Gajewska              125.97 -  333: 400   76
   16    14 Wojciech       Sołdan                109.92 -  328: 367   60
   17    17 Agnieszka      Krupka                111.81 +  386: 365  162
   18    15 Radosław       Sowiński              116.00 -  343: 412   66
   19    15 Tomasz         Ciejka                106.42 -  351: 430   56
   20    18 Dorota         Zielińska             116.93 -  360: 400   67
   21    21 Joanna         Ostrowska             107.62 -  304: 459   58
   22    23 Andrzej        Bociąga               100.00 +  331: 314  150
   23    21 Maciej         Śliwa                 112.54 -  356: 439   63
   24    23 Marek          Reda                  100.00 +  382: 344  150
   25    18 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  379: 371  161
   26    16 Ewa            Ciszewska             115.15 +  418: 409  165
   27    16 Robert         Kamiński              128.09 +  380: 356  178
   28    14 Wojciech       Sołdan                109.92 -  309: 395   60
   29    12 Wojciech       Morawski              122.39 -  331: 452   72
   30    17 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  432: 370  164
   31    16 Wojciech       Sołdan                109.92 +  382: 376  160
   32    14 Marcin         Skowron               109.81 -  224: 452   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3680  / 32 115.00




	Marek Róziecki 101.89 Rybnik                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  302: 471   72
    2    18 Andrzej        Stańczyk              100.00 -  290: 410   50
    3    29 Dorota         Kwaśny                100.00 +  321: 269  150
    4    24 Marcin         Skowron               109.81 -  357: 425   60
    5    27 Jerzy          Luter                 104.40 +  336: 325  154
    6    23 Zdzisław       Szota                 118.17 +  381: 317  168
    7    20 Radosław       Sowiński              116.00 -  349: 356   66
    8    21 Halina         Roszak                118.26 -  318: 388   68
    9    24 Maciej         Śliwa                 112.54 -  335: 412   63
   10    24 Joanna         Brychcy               100.75 +  394: 323  151
   11    23 Maciej         Śliwa                 112.54 +  426: 278  163
   12    20 Agnieszka      Krupka                111.81 =  363: 363  112
   13    19 Weronika       Rudnicka              104.30 -  344: 420   54
   14    21 Bogusław       Puchalski             120.17 +  380: 336  170
   15    17 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  437: 331  154
   16    15 Rafał          Wesołowski            115.59 +  350: 302  166
   17    13 Dorota         Zielińska             116.93 +  391: 358  167
   18     9 Jan            Kozłowski             100.00 -  285: 399   50
   19    11 Zofia          Gajewska              125.97 +  393: 343  176
   20     8 Wojciech       Morawski              122.39 +  349: 336  172
   21     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 +  480: 290  167
   22     6 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  435: 343  162
   23     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  291: 467   96
   24     5 Mateusz        Żbikowski             144.24 -  353: 484   94
   25     5 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  290: 394   89
   26    10 Wojciech       Morawski              122.39 +  529: 279  172
   27     8 Rafał          Wesołowski            115.59 +  370: 344  166
   28     6 Krystyna       Augustyniak           111.86 +  445: 290  162
   29     7 Artur          Koszel                122.74 +  364: 363  173
   30     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 +  345: 330  196
   31     4 Dariusz        Puton                 132.00 -  348: 356   82
   32     4 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  333: 402   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4033  / 32 126.03




	Joanna Brychcy 100.75 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Morawski              122.39 -  302: 474   72
    2    19 Jerzy          Luter                 104.40 -  299: 343   54
    3    27 Jan            Kozłowski             100.00 -  410: 468   50
    4    28 Dorota         Kwaśny                100.00 -  365: 382   50
    5    29 Rafał          Wesołowski            115.59 -  370: 431   66
    6    30 Marek          Reda                  100.00 -  309: 341   50
    7    30 Alicja         Bielecka              100.00 +  342: 318  150
    8    29 Andrzej        Bociąga               100.00 +  402: 297  150
    9    26 Przemysław     Pawlic                100.00 +  451: 247  150
   10    24 Marek          Róziecki              101.89 -  323: 394   52
   11    25 Renata         Polończyk             100.00 +  351: 278  150
   12    23 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 -  310: 451   72
   13    25 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  437: 314  150
   14    22 Agnieszka      Krupka                111.81 +  368: 271  162
   15    20 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  340: 346   68
   16    24 Joanna         Ostrowska             107.62 +  437: 291  158
   17    19 Robert         Kamiński              128.09 -  356: 485   78
   18    21 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  317: 418   64
   19    24 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  320: 404   65
   20    25 Maciej         Śliwa                 112.54 -  316: 344   63
   21    26 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  277: 346   50
   22    27 Katarzyna      Sołdan                104.43 -  248: 456   54
   23    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  350: 282  150
   24    28 Wojciech       Obremski              100.00 +  311: 290  150
   25    27 Alicja         Bielecka              100.00 +  382: 271  150
   26    26 Marek          Reda                  100.00 -  312: 456   50
   27    25 Marek          Reda                  100.00 -  316: 319   50
   28    27 Dorota         Kwaśny                100.00 -  340: 391   50
   29    27 Andrzej        Bociąga               100.00 -  286: 378   50
   30    27 Dorota         Kwaśny                100.00 +  416: 357  150
   31    27 Dorota         Kwaśny                100.00 -  303: 312   50
   32    27 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  357: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2878  / 32  89.94




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   27    29 Leszek         Stecuła               110.75 -  252: 328   61
   28    29 Wojciech       Obremski              100.00 -  263: 318   50
   29    29 Wojciech       Obremski              100.00 -  260: 352   50
   30    29 Alicja         Bielecka              100.00 -  253: 392   50
   31    29 Alicja         Bielecka              100.00 -  295: 315   50
   32    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  312: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     411  /  6  68.50




	Anna Bargiel 100.00 ?                        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Trumpus               122.21 -    0: 400    0


	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dorota         Zielińska             116.93 -  268: 386   67
    2    29 Jakub          Nalepa                100.00 -  355: 397   50
    3    26 Andrzej        Bociąga               100.00 -  369: 453   50
    4    29 Weronika       Rudnicka              104.30 -  311: 358   54
    5    30 Marek          Reda                  100.00 +  333: 308  150
    6    27 Jerzy          Luter                 104.40 -  317: 427   54
    7    30 Joanna         Brychcy               100.75 -  318: 342   51
    8    30 Wojciech       Obremski              100.00 -  303: 416   50
    9    28 Renata         Polończyk             100.00 -  285: 298   50
   10    28 Przemysław     Pawlic                100.00 -  343: 364   50
   11    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  302: 266  150
   12    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  328: 298  150
   13    27 Dorota         Kwaśny                100.00 -  252: 368   50
   14    28 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  355: 253  150
   15    26 Joanna         Ostrowska             107.62 -  249: 457   58
   16    28 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  297: 376   65
   17    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  339: 275  150
   18    28 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 -  260: 342   72
   19    28 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  269: 369   50
   20    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  339: 236  150
   21    29 Wojciech       Obremski              100.00 -  272: 343   50
   22    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  397: 190  150
   23    26 Katarzyna      Sołdan                104.43 -  267: 436   54
   24    27 Krzysztof      Obremski              115.77 -  336: 417   66
   25    27 Joanna         Brychcy               100.75 -  271: 382   51
   26    28 Wojciech       Obremski              100.00 -  319: 333   50
   27    28 Wojciech       Obremski              100.00 -  299: 314   50
   28    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  259: 456   50
   29    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  261: 485   50
   30    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  392: 253  150
   31    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  315: 295  150
   32    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  225: 492   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2592  / 32  81.00




	Andrzej Bociąga 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Halina         Roszak                118.26 -  327: 445   68
    2    28 Leokadia       Litwinowicz           109.16 -  353: 367   59
    3    26 Alicja         Bielecka              100.00 +  453: 369  150
    4    23 Agnieszka      Krupka                111.81 -  317: 374   62
    5    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  292: 335   50
    6    26 Weronika       Rudnicka              104.30 -  285: 388   54
    7    28 Marek          Reda                  100.00 -  302: 379   50
    8    29 Joanna         Brychcy               100.75 -  297: 402   51
    9    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  372: 253  150
   10    27 Dorota         Kwaśny                100.00 -  308: 345   50
   11    28 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  368: 296  150
   12    27 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  457: 312  165
   13    26 Przemysław     Pawlic                100.00 +  380: 360  150
   14    24 Joanna         Ostrowska             107.62 +  351: 331  158
   15    22 Maciej         Śliwa                 112.54 -  292: 353   63
   16    25 Renata         Polończyk             100.00 -  300: 333   50
   17    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 +  397: 349  172
   18    23 Jerzy          Luter                 104.40 -  323: 351   54
   19    27 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  350: 325  150
   20    24 Bogusław       Puchalski             120.17 -  311: 431   70
   21    25 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  362: 236  154
   22    23 Sylwester      Gryz                  102.50 -  314: 331   53
   23    25 Krzysztof      Obremski              115.77 +  367: 363  166
   24    21 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  352: 395   64
   25    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  354: 380   50
   26    24 Krzysztof      Obremski              115.77 -  336: 373   66
   27    26 Dorota         Kwaśny                100.00 +  402: 333  150
   28    26 Leokadia       Litwinowicz           109.16 -  218: 426   59
   29    27 Joanna         Brychcy               100.75 +  378: 286  151
   30    22 Irena          Sołdan                122.69 -  403: 410   73
   31    25 Przemysław     Pawlic                100.00 +  402: 282  150
   32    24 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  368: 262  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3216  / 32 100.50




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.10 -  358: 389   67
    2    23 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  360: 379   50
    3    25 Przemysław     Pawlic                100.00 +  349: 311  150
    4    27 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  280: 448   61
    5    23 Andrzej        Bociąga               100.00 +  335: 292  150
    6    20 Jan            Kozłowski             100.00 -  300: 386   50
    7    23 Ewa            Ciszewska             115.15 -  202: 502   65
    8    27 Joanna         Ostrowska             107.62 +  413: 376  158
    9    25 Agnieszka      Krupka                111.81 -  286: 370   62
   10    25 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  314: 406   58
   11    28 Andrzej        Bociąga               100.00 -  296: 368   50
   12    28 Przemysław     Pawlic                100.00 +  369: 366  150
   13    25 Joanna         Brychcy               100.75 -  314: 437   51
   14    28 Alicja         Bielecka              100.00 -  253: 355   50
   15    28 Marek          Reda                  100.00 -  189: 491   50
   16    29 Wojciech       Obremski              100.00 -  307: 312   50
   17    27 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  352: 335  165
   18    25 Dorota         Kwaśny                100.00 +  397: 324  150
   19    28 Alicja         Bielecka              100.00 +  369: 269  150
   20    27 Dorota         Kwaśny                100.00 +  366: 251  150
   21    26 Joanna         Brychcy               100.75 +  346: 277  151
   22    24 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  361: 358  159
   23    22 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  328: 409   64
   24    24 Katarzyna      Sołdan                104.43 -  342: 357   54
   25    24 Andrzej        Bociąga               100.00 +  380: 354  150
   26    22 Zofia          Gajewska              125.97 +  337: 265  176
   27    21 Agnieszka      Krupka                111.81 -  245: 368   62
   28    24 Zofia          Gajewska              125.97 -  357: 367   76
   29    24 Maciej         Śliwa                 112.54 -  232: 303   63
   30    25 Robert         Kamiński              128.09 -  323: 449   78
   31    26 Katarzyna      Sołdan                104.43 -  317: 335   54
   32    27 Joanna         Brychcy               100.75 +  376: 357  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3125  / 32  97.66




	Dariusz Janowski 100.00 ?                        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 -    0: 400    0


	Jan Kozłowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Wesołowski            115.59 -  357: 399   66
    2    24 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  309: 395   62
    3    27 Joanna         Brychcy               100.75 +  468: 410  151
    4    22 Joanna         Ostrowska             107.62 -  271: 384   58
    5    25 Dorota         Kwaśny                100.00 +  426: 328  150
    6    20 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  386: 300  150
    7    17 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  381: 366  159
    8     8 Tomasz         Zwoliński             137.69 -  313: 405   88
    9    16 Marcin         Skowron               109.81 +  390: 301  160
   10    10 Robert         Kamiński              128.09 +  398: 312  178
   11    11 Artur          Koszel                122.74 +  397: 360  173
   12     8 Radosław       Sowiński              116.00 +  369: 339  166
   13     4 Mariusz        Skrobosz              140.21 +  440: 240  190
   14     2 Dawid          Pikul                 139.68 -  339: 469   90
   15     7 Dariusz        Puton                 132.00 -  213: 483   82
   16     9 Wojciech       Morawski              122.39 -  436: 496   72
   17    11 Wojciech       Sołdan                109.92 +  311: 307  160
   18     9 Marek          Róziecki              101.89 +  399: 285  152
   19     6 Kuba           Koisar                125.15 -  361: 400   75
   20     7 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  399: 420   89
   21    10 Radosław       Sowiński              116.00 -  314: 434   66
   22    13 Jerzy          Luter                 104.40 +  388: 240  154
   23    10 Tomasz         Ciejka                106.42 -  234: 458   56
   24    12 Halina         Roszak                118.26 +  463: 297  168
   25    13 Zdzisław       Szota                 118.17 +  377: 312  168
   26     8 Marek          Roszak                120.37 +  491: 415  170
   27     7 Dawid          Pikul                 139.68 -  360: 463   90
   28     9 Artur          Koszel                122.74 -  324: 343   73
   29    14 Agnieszka      Krupka                111.81 -  351: 407   62
   30    14 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  345: 424   68
   31    15 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  309: 410   68
   32    18 Wojciech       Sołdan                109.92 -  351: 374   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3674  / 32 114.81




	Dorota  Kwaśny 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  302: 414   65
    2    20 Tomasz         Ciejka                106.42 -  356: 437   56
    3    29 Marek          Róziecki              101.89 -  269: 321   52
    4    28 Joanna         Brychcy               100.75 +  382: 365  151
    5    25 Jan            Kozłowski             100.00 -  328: 426   50
    6    29 Przemysław     Pawlic                100.00 +  417: 355  150
    7    26 Sylwester      Gryz                  102.50 -  326: 384   53
    8    26 Marek          Reda                  100.00 +  419: 328  150
    9    22 Rafał          Wesołowski            115.59 -  314: 378   66
   10    27 Andrzej        Bociąga               100.00 +  345: 308  150
   11    22 Weronika       Rudnicka              104.30 -  349: 373   54
   12    24 Joanna         Ostrowska             107.62 -  271: 315   58
   13    27 Alicja         Bielecka              100.00 +  368: 252  150
   14    25 Maciej         Śliwa                 112.54 -  329: 358   63
   15    27 Wojciech       Obremski              100.00 +  449: 257  150
   16    23 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 +  365: 354  172
   17    22 Katarzyna      Sołdan                104.43 -  285: 406   54
   18    25 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  324: 397   50
   19    26 Bogusław       Puchalski             120.17 -  279: 362   70
   20    27 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  251: 366   50
   21    27 Przemysław     Pawlic                100.00 +  386: 366  150
   22    26 Marek          Reda                  100.00 -  302: 368   50
   23    27 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  379: 285  159
   24    25 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  366: 336  150
   25    25 Krzysztof      Obremski              115.77 -  342: 387   66
   26    25 Przemysław     Pawlic                100.00 -  302: 453   50
   27    26 Andrzej        Bociąga               100.00 -  333: 402   50
   28    27 Joanna         Brychcy               100.75 +  391: 340  151
   29    26 Przemysław     Pawlic                100.00 -  345: 353   50
   30    27 Joanna         Brychcy               100.75 -  357: 416   51
   31    27 Joanna         Brychcy               100.75 +  312: 303  151
   32    26 Przemysław     Pawlic                100.00 +  359: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3042  / 32  95.06




	Jakub Nalepa 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  321: 470   68
    2    29 Alicja         Bielecka              100.00 +  397: 355  150
    3    24 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  445: 330  161
    4    11 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  436: 256  150
    5     8 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  356: 332  159
    6     4 Andrzej        Rechowicz             122.40 +  451: 349  172
    7     2 Piotr          Pietuchowski          127.08 -  317: 435   77
    8     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.71 -  387: 418   96
    9     7 Tomasz         Ciejka                106.42 -  274: 352   56
   10    13 Wojciech       Sołdan                109.92 +  456: 350  160
   11     9 Dariusz        Puton                 132.00 -  278: 411   82
   12    12 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  259: 387   89
   13    11 Artur          Koszel                122.74 -  323: 426   73
   14    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 +  397: 300  172
   15    15 Krzysztof      Obremski              115.77 +  379: 331  166
   16    13 Marcin         Skowron               109.81 -  318: 383   60
   17    15 Radosław       Sowiński              116.00 -  268: 400   66
   18    16 Dorota         Zielińska             116.93 +  397: 347  167
   19    19 Agnieszka      Krupka                111.81 -  336: 350   62
   20    16 Irena          Sołdan                122.69 +  387: 367  173
   21    17 Marcin         Skowron               109.81 -  325: 409   60
   22    19 Zbigniew       Wietecki              117.70 -  403: 407   68
   23    20 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  317: 462   65
   24    20 Maciej         Śliwa                 112.54 +  420: 290  163
   25    20 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  447: 330  154
   26    18 Bogusław       Puchalski             120.17 -  330: 341   70
   27    19 Zbigniew       Wietecki              117.70 +  434: 406  168
   28    17 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  408: 391  165
   29    10 Marek          Roszak                120.37 +  343: 323  170
   30    15 Halina         Roszak                118.26 +  425: 327  168
   31    11 Tomasz         Ciejka                106.42 +  401: 371  156
   32    10 Katarzyna      Żuławska              107.83 +  291: 281  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3924  / 32 122.62




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bogusław       Puchalski             120.17 =  317: 317  120
    2    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 -  268: 457   72
    3    22 Kuba           Koisar                125.15 -  311: 335   75
    4    25 Artur          Koszel                122.74 -  258: 380   73
    5    28 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  230: 357   58
    6    28 Ewa            Ciszewska             115.15 -  281: 425   65
    7    29 Przemysław     Pawlic                100.00 -  267: 427   50
    8    30 Alicja         Bielecka              100.00 +  416: 303  150
    9    29 Andrzej        Bociąga               100.00 -  253: 372   50
   10    29 Marek          Reda                  100.00 -  270: 360   50
   11    29 Alicja         Bielecka              100.00 -  266: 302   50
   12    29 Alicja         Bielecka              100.00 -  298: 328   50
   13    28 Maciej         Śliwa                 112.54 -  255: 439   63
   14    29 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  309: 354   65
   15    27 Dorota         Kwaśny                100.00 -  257: 449   50
   16    29 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  312: 307  150
   17    29 Renata         Polończyk             100.00 -  255: 356   50
   18    24 Joanna         Ostrowska             107.62 -  341: 403   58
   19    29 Przemysław     Pawlic                100.00 -  264: 458   50
   20    29 Alicja         Bielecka              100.00 -  236: 339   50
   21    29 Alicja         Bielecka              100.00 +  343: 272  150
   22    29 Alicja         Bielecka              100.00 -  190: 397   50
   24    28 Joanna         Brychcy               100.75 -  290: 311   51
   25    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  253: 284   50
   26    28 Alicja         Bielecka              100.00 +  333: 319  150
   27    28 Alicja         Bielecka              100.00 +  314: 299  150
   28    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  318: 263  150
   29    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  352: 260  150
   30    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  342: 326  150
   31    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  270: 370   50
   32    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  288: 312   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2550  / 31  82.26




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ewa            Ciszewska             115.15 -  335: 374   65
    2    26 Sylwester      Gryz                  102.50 -  295: 366   53
    3    25 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  311: 349   50
    4    30 Marek          Reda                  100.00 +  388: 308  150
    5    24 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  271: 300   89
    6    29 Dorota         Kwaśny                100.00 -  355: 417   50
    7    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  427: 267  150
    8    25 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  329: 335   50
    9    26 Joanna         Brychcy               100.75 -  247: 451   51
   10    28 Alicja         Bielecka              100.00 +  364: 343  150
   11    27 Marek          Reda                  100.00 -  351: 409   50
   12    28 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  366: 369   50
   13    26 Andrzej        Bociąga               100.00 -  360: 380   50
   14    27 Renata         Polończyk             100.00 +  478: 336  150
   15    29 Krzysztof      Sporczyk              114.75 -  301: 359   65
   16    27 Jerzy          Luter                 104.40 -  280: 434   54
   17    26 Joanna         Ostrowska             107.62 -  323: 392   58
   18    29 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  377: 287  150
   19    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  458: 264  150
   20    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  374: 314  150
   21    27 Dorota         Kwaśny                100.00 -  366: 386   50
   22    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  372: 340  150
   23    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 -  382: 405   72
   24    26 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  361: 338  159
   25    26 Leokadia       Litwinowicz           109.16 +  372: 370  159
   26    25 Dorota         Kwaśny                100.00 +  453: 302  150
   27    23 Krzysztof      Obremski              115.77 -  342: 406   66
   28    25 Joanna         Ostrowska             107.62 -  272: 422   58
   29    26 Dorota         Kwaśny                100.00 +  353: 345  150
   30    21 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  242: 462   61
   31    25 Andrzej        Bociąga               100.00 -  282: 402   50
   32    26 Dorota         Kwaśny                100.00 -  309: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2960  / 32  92.50




	Renata Polończyk 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zdzisław       Szota                 118.17 -  232: 445   68
    3    23 Dorota         Zielińska             116.93 -  303: 414   67
    4    26 Jerzy          Luter                 104.40 +  499: 299  154
    5    20 Artur          Koszel                122.74 -  202: 453   73
    6    25 Kuba           Koisar                125.15 -  264: 356   75
    7    27 Katarzyna      Żuławska              107.83 -  258: 390   58
    8    28 Maciej         Śliwa                 112.54 -  356: 414   63
    9    28 Alicja         Bielecka              100.00 +  298: 285  150
   10    26 Joanna         Ostrowska             107.62 +  321: 313  158
   11    25 Joanna         Brychcy               100.75 -  278: 351   51
   12    26 Marek          Reda                  100.00 +  369: 325  150
   13    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 -  331: 358   72
   14    27 Przemysław     Pawlic                100.00 -  336: 478   50
   15    24 Bogusław       Puchalski             120.17 -  294: 378   70
   16    25 Andrzej        Bociąga               100.00 +  333: 300  150
   17    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  356: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 16  97.44




	Marek Reda 100.00 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Radosław       Sowiński              116.00 -  328: 360   66
    2    27 Katarzyna      Sołdan                104.43 -  243: 421   54
    3    30 Mariusz        Wrześniewski          138.59 -  313: 408   89
    4    30 Przemysław     Pawlic                100.00 -  308: 388   50
    5    30 Alicja         Bielecka              100.00 -  308: 333   50
    6    30 Joanna         Brychcy               100.75 +  341: 309  151
    7    28 Andrzej        Bociąga               100.00 +  379: 302  150
    8    26 Dorota         Kwaśny                100.00 -  328: 419   50
    9    27 Joanna         Ostrowska             107.62 -  290: 445   58
   10    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  360: 270  150
   11    27 Przemysław     Pawlic                100.00 +  409: 351  150
   12    26 Renata         Polończyk             100.00 -  325: 369   50
   13    29 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  368: 345  165
   14    26 Leokadia       Litwinowicz           109.16 -  253: 353   59
   15    28 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  491: 189  150
   16    26 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  414: 269  150
   17    21 Weronika       Rudnicka              104.30 -  338: 408   54
   18    26 Maciej         Śliwa                 112.54 -  310: 329   63
   19    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.82 -  258: 349   72
   20    26 Krzysztof      Obremski              115.77 -  290: 353   66
   21    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  440: 439  150
   22    26 Dorota         Kwaśny                100.00 +  368: 302  150
   23    23 Bogusław       Puchalski             120.17 +  325: 318  170
   24    23 Sylwester      Gryz                  102.50 -  344: 382   53
   25    23 Joanna         Ostrowska             107.62 -  332: 350   58
   26    26 Joanna         Brychcy               100.75 +  456: 312  151
   27    25 Joanna         Brychcy               100.75 +  319: 316  151
   28    23 Katarzyna      Sołdan                104.43 +  354: 308  154
   29    23 Robert         Kamiński              128.09 +  370: 326  178
   30    16 Wojciech       Sołdan                109.92 +  413: 292  160
   31    17 Dariusz        Maciejuk              114.06 +  356: 282  164
   32    15 Agnieszka      Krupka                111.81 -  346: 442   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3448  / 32 107.75




	Rafał Skibicki 100.00 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Maciej         Śliwa                 112.54 -    1: 400   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      63  /  1  63.00




	Andrzej Stańczyk 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Obremski              115.77 -  397: 399   66
    2    18 Marek          Róziecki              101.89 +  410: 290  152
    3    12 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  345: 358   50
    4    17 Ewa            Ciszewska             115.15 +  358: 288  165
    5    19 Sylwester      Gryz                  102.50 +  445: 323  153
    6    11 Agnieszka      Krupka                111.81 +  396: 313  162
    7     5 Andrzej        Rechowicz             122.40 -  405: 422   72
    8    12 Wojciech       Sołdan                109.92 -  258: 424   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     880  /  8 110.00




	Mateusz Stańczyk 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Roszak                120.37 -  343: 573   70
    2    25 Weronika       Rudnicka              104.30 +  341: 318  154
    3    12 Andrzej        Stańczyk              100.00 +  358: 345  150
    4    11 Jakub          Nalepa                100.00 -  256: 436   50
    5    18 Krzysztof      Obremski              115.77 -  335: 450   66
    6    22 Rafał          Wesołowski            115.59 -  289: 401   66
    7    25 Zdzisław       Szota                 118.17 -  220: 532   68
    8    25 Przemysław     Pawlic                100.00 +  335: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  /  8  96.75




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dariusz        Maciejuk              114.06 -  290: 383   64
    2    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  379: 360  150
    3    16 Ewa            Ciszewska             115.15 +  329: 288  165
    4    13 Krzysztof      Sporczyk              114.75 +  369: 286  165
    5     9 Robert         Kamiński              128.09 +  396: 257  178
    6     6 Michał         Trumpus               122.21 -  312: 458   72
    7    10 Krystyna       Augustyniak           111.86 -  324: 351   62
    8    14 Tomasz         Ciejka                106.42 -  347: 421   56
    9    18 Katarzyna      Sołdan                104.43 -  315: 324   54
   10    19 Zdzisław       Szota                 118.17 -  303: 362   68
   11    24 Bogusław       Puchalski             120.17 -  349: 393   70
   12    25 Maciej         Śliwa                 112.54 +  332: 262  163
   13    22 Jerzy          Luter                 104.40 +  340: 324  154
   14    19 Marcin         Skowron               109.81 -  303: 371   60
   15    23 Leokadia       Litwinowicz           109.16 -  300: 379   59
   16    26 Marek          Reda                  100.00 -  269: 414   50
   17    28 Alicja         Bielecka              100.00 -  275: 339   50
   18    29 Przemysław     Pawlic                100.00 -  287: 377   50
   19    27 Andrzej        Bociąga               100.00 -  325: 350   50
   20    28 Przemysław     Pawlic                100.00 -  314: 374   50
   21    28 Marek          Reda                  100.00 -  439: 440   50
   22    28 Przemysław     Pawlic                100.00 -  340: 372   50
   23    28 Joanna         Brychcy               100.75 -  282: 350   51
   24    25 Dorota         Kwaśny                100.00 -  336: 366   50
   25    28 Wojciech       Obremski              100.00 +  284: 253  150
   26    27 Leokadia       Litwinowicz           109.16 -  342: 365   59
   27    27 Leokadia       Litwinowicz           109.16 -  277: 340   59
   28    28 Alicja         Bielecka              100.00 +  456: 259  150
   29    28 Alicja         Bielecka              100.00 +  485: 261  150
   30    28 Wojciech       Obremski              100.00 -  326: 342   50
   31    28 Wojciech       Obremski              100.00 +  370: 270  150
   32    28 Alicja         Bielecka              100.00 +  492: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2909  / 32  90.91


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Maraton Scrabblowy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Krystyna       Augustyniak           546: 284
   2 Agnieszka      Krupka               - Mateusz        Żbikowski             433: 432
   3 Mariusz        Skrobosz             - Leszek         Stecuła               299: 416
   4 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Dawid          Pikul                 375: 399
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Wojciech       Sołdan                292: 363
   6 Marcin         Skowron              - Karol          Wyrębkiewicz          374: 381
   7 Tomasz         Zwoliński            - Leokadia       Litwinowicz           583: 271
   8 Katarzyna      Żuławska             - Dariusz        Puton                 253: 371
   9 Robert         Kamiński             - Joanna         Ostrowska             399: 318
  10 Tomasz         Ciejka               - Piotr          Pietuchowski          389: 590
  11 Zofia          Gajewska             - Katarzyna      Sołdan                454: 276
  12 Jerzy          Luter                - Kuba           Koisar                396: 450
  13 Artur          Koszel               - Weronika       Rudnicka              387: 282
  14 Sylwester      Gryz                 - Irena          Sołdan                279: 366
  15 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Róziecki              471: 302
  16 Joanna         Brychcy              - Wojciech       Morawski              302: 474
  17 Michał         Trumpus              - Anna           Bargiel               400:   0
  18 Dariusz        Janowski             - Anna           Kowalska-Demczyszyn     0: 400
  19 Marek          Roszak               - Mateusz        Stańczyk              573: 343
  20 Wojciech       Obremski             - Bogusław       Puchalski             317: 317
  21 Halina         Roszak               - Andrzej        Bociąga               445: 327
  22 Renata         Polończyk            - Zdzisław       Szota                 232: 445
  23 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Nalepa                470: 321
  24 Wojciech       Gołęcki              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  358: 389
  25 Dorota         Zielińska            - Alicja         Bielecka              386: 268
  26 Marek          Reda                 - Radosław       Sowiński              328: 360
  27 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Stańczyk              399: 397
  28 Jan            Kozłowski            - Rafał          Wesołowski            357: 399
  29 Ewa            Ciszewska            - Przemysław     Pawlic                374: 335
  30 Dorota         Kwaśny               - Krzysztof      Sporczyk              302: 414
  31 Dariusz        Maciejuk             - Małgorzata     Szmuksta              383: 290
  32 Rafał          Skibicki             - Maciej         Śliwa                   1: 400


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Piotr          Pietuchowski          420: 384
   2 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kamiński              400: 417
   3 Marek          Roszak               - Krzysztof      Obremski              459: 355
   4 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz.J    Merklejn              349: 412
   5 Wojciech       Morawski             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  242: 447
   6 Andrzej        Rechowicz            - Artur          Koszel                455: 275
   7 Dorota         Zielińska            - Zbigniew       Wietecki              350: 356
   8 Zofia          Gajewska             - Dariusz        Maciejuk              319: 529
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Kuba           Koisar                405: 286
  10 Ewa            Ciszewska            - Halina         Roszak                385: 417
  11 Zdzisław       Szota                - Dariusz        Puton                 299: 372
  12 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Krupka                430: 241
  13 Leszek         Stecuła              - Wojciech       Sołdan                365: 266
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Sowiński              249: 355
  15 Bogusław       Puchalski            - Michał         Trumpus               391: 373
  16 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Wojciech       Obremski              457: 268
  17 Maciej         Śliwa                - Mateusz        Żbikowski             364: 393
  18 Andrzej        Stańczyk             - Marek          Róziecki              410: 290
  19 Joanna         Brychcy              - Jerzy          Luter                 299: 343
  20 Dorota         Kwaśny               - Tomasz         Ciejka                356: 437
  21 Mariusz        Skrobosz             - Agnieszka      Jaśkiewicz            389: 380
  22 Mariusz        Wrześniewski         - Marcin         Skowron               339: 383
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Wojciech       Gołęcki               379: 360
  24 Krystyna       Augustyniak          - Jan            Kozłowski             395: 309
  25 Mateusz        Stańczyk             - Weronika       Rudnicka              341: 318
  26 Przemysław     Pawlic               - Sylwester      Gryz                  295: 366
  27 Katarzyna      Sołdan               - Marek          Reda                  421: 243
  28 Andrzej        Bociąga              - Leokadia       Litwinowicz           353: 367
  29 Jakub          Nalepa               - Alicja         Bielecka              397: 355
  30 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Żuławska              343: 422


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Marek          Roszak                455: 319
   2 Robert         Kamiński             - Kazimierz.J    Merklejn              310: 460
   3 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             373: 490
   4 Dariusz        Maciejuk             - Karol          Wyrębkiewicz          334: 347
   5 Dariusz        Puton                - Halina         Roszak                447: 272
   6 Radosław       Sowiński             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   419: 235
   7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Bogusław       Puchalski             427: 284
   8 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             223: 563
   9 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Morawski              473: 426
  10 Katarzyna      Sołdan               - Tomasz         Ciejka                346: 325
  11 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              315: 370
  12 Mateusz        Stańczyk             - Andrzej        Stańczyk              358: 345
  13 Krystyna       Augustyniak          - Zofia          Gajewska              457: 368
  14 Katarzyna      Żuławska             - Michał         Trumpus               357: 516
  15 Agnieszka      Krupka               - Maciej         Śliwa                 271: 298
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Ewa            Ciszewska             329: 288
  17 Marcin         Skowron              - Krzysztof      Sporczyk              353: 479
  18 Krzysztof      Obremski             - Artur          Koszel                426: 425
  19 Rafał          Wesołowski           - Sylwester      Gryz                  291: 300
  20 Leokadia       Litwinowicz          - Zdzisław       Szota                 326: 285
  21 Wojciech       Sołdan               - Jerzy          Luter                 374: 334
  22 Kuba           Koisar               - Wojciech       Obremski              335: 311
  23 Renata         Polończyk            - Dorota         Zielińska             303: 414
  24 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Jakub          Nalepa                330: 445
  25 Wojciech       Gołęcki              - Przemysław     Pawlic                349: 311
  26 Alicja         Bielecka             - Andrzej        Bociąga               369: 453
  27 Jan            Kozłowski            - Joanna         Brychcy               468: 410
  28 Weronika       Rudnicka             - Joanna         Ostrowska             322: 325
  29 Marek          Róziecki             - Dorota         Kwaśny                321: 269
  30 Marek          Reda                 - Mariusz        Wrześniewski          313: 408


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Puton                 344: 438
   2 Radosław       Sowiński             - Andrzej        Rechowicz             367: 388
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Pikul                 399: 400
   4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Tomasz         Zwoliński             410: 405
   5 Piotr          Pietuchowski         - Anna           Kowalska-Demczyszyn   448: 357
   6 Kuba           Koisar               - Marek          Roszak                360: 458
   7 Michał         Trumpus              - Maciej         Śliwa                 387: 294
   8 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Maciejuk              395: 327
   9 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Obremski              404: 346
  10 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Sołdan                431: 337
  11 Jakub          Nalepa               - Mateusz        Stańczyk              436: 256
  12 Wojciech       Sołdan               - Dorota         Zielińska             348: 376
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szmuksta              286: 369
  14 Leokadia       Litwinowicz          - Krystyna       Augustyniak           462: 423
  15 Sylwester      Gryz                 - Halina         Roszak                307: 374
  16 Bogusław       Puchalski            - Robert         Kamiński              255: 468
  17 Andrzej        Stańczyk             - Ewa            Ciszewska             358: 288
  18 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Wrześniewski          406: 397
  19 Wojciech       Morawski             - Rafał          Wesołowski            478: 317
  20 Zofia          Gajewska             - Katarzyna      Żuławska              395: 331
  21 Zdzisław       Szota                - Mateusz        Żbikowski             355: 450
  22 Joanna         Ostrowska            - Jan            Kozłowski             384: 271
  23 Andrzej        Bociąga              - Agnieszka      Krupka                317: 374
  24 Marek          Róziecki             - Marcin         Skowron               357: 425
  25 Artur          Koszel               - Wojciech       Obremski              380: 258
  26 Jerzy          Luter                - Renata         Polończyk             299: 499
  27 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Jaśkiewicz            280: 448
  28 Joanna         Brychcy              - Dorota         Kwaśny                365: 382
  29 Weronika       Rudnicka             - Alicja         Bielecka              358: 311
  30 Przemysław     Pawlic               - Marek          Reda                  388: 308


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  371: 508
   2 Dariusz        Puton                - Dawid          Pikul                 274: 477
   3 Dorota         Zielińska            - Piotr          Pietuchowski          402: 415
   4 Halina         Roszak               - Marek          Roszak                342: 364
   5 Radosław       Sowiński             - Kazimierz.J    Merklejn              330: 540
   6 Michał         Trumpus              - Mariusz        Skrobosz              466: 255
   7 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              532: 256
   8 Jakub          Nalepa               - Leokadia       Litwinowicz           356: 332
   9 Robert         Kamiński             - Małgorzata     Szmuksta              257: 396
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Zwoliński             557: 380
  11 Wojciech       Morawski             - Kuba           Koisar                311: 305
  12 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Sporczyk              535: 271
  13 Dariusz        Maciejuk             - Katarzyna      Sołdan                311: 367
  14 Joanna         Ostrowska            - Krystyna       Augustyniak           321: 453
  15 Maciej         Śliwa                - Tomasz         Ciejka                323: 460
  16 Wojciech       Sołdan               - Zofia          Gajewska              384: 381
  17 Agnieszka      Krupka               - Marcin         Skowron               424: 270
  18 Krzysztof      Obremski             - Mateusz        Stańczyk              450: 335
  19 Andrzej        Stańczyk             - Sylwester      Gryz                  445: 323
  20 Artur          Koszel               - Renata         Polończyk             453: 202
  21 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Bogusław       Puchalski             275: 378
  22 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Ewa            Ciszewska             376: 356
  23 Andrzej        Bociąga              - Wojciech       Gołęcki               292: 335
  24 Przemysław     Pawlic               - Mariusz        Wrześniewski          271: 300
  25 Dorota         Kwaśny               - Jan            Kozłowski             328: 426
  26 Zdzisław       Szota                - Weronika       Rudnicka              354: 342
  27 Jerzy          Luter                - Marek          Róziecki              325: 336
  28 Wojciech       Obremski             - Katarzyna      Żuławska              230: 357
  29 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Brychcy               431: 370
  30 Alicja         Bielecka             - Marek          Reda                  333: 308


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  368: 445
   2 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                450: 340
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          442: 397
   4 Jakub          Nalepa               - Andrzej        Rechowicz             451: 349
   5 Dariusz        Puton                - Marek          Roszak                314: 355
   6 Małgorzata     Szmuksta             - Michał         Trumpus               312: 458
   7 Mateusz        Żbikowski            - Halina         Roszak                503: 370
   8 Tomasz         Ciejka               - Radosław       Sowiński              386: 350
   9 Katarzyna      Sołdan               - Krystyna       Augustyniak           279: 365
  10 Leokadia       Litwinowicz          - Krzysztof      Obremski              268: 292
  11 Agnieszka      Krupka               - Andrzej        Stańczyk              313: 396
  12 Wojciech       Morawski             - Wojciech       Sołdan                423: 357
  13 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Zielińska             619: 372
  14 Bogusław       Puchalski            - Artur          Koszel                334: 346
  15 Robert         Kamiński             - Zbigniew       Wietecki              561: 407
  16 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Tomasz         Zwoliński             401: 421
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Zofia          Gajewska              368: 377
  18 Katarzyna      Żuławska             - Agnieszka      Jaśkiewicz            331: 460
  19 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Maciejuk              346: 450
  20 Jan            Kozłowski            - Wojciech       Gołęcki               386: 300
  21 Marcin         Skowron              - Maciej         Śliwa                 379: 284
  22 Mateusz        Stańczyk             - Rafał          Wesołowski            289: 401
  23 Marek          Róziecki             - Zdzisław       Szota                 381: 317
  24 Sylwester      Gryz                 - Mariusz        Wrześniewski          305: 420
  25 Kuba           Koisar               - Renata         Polończyk             356: 264
  26 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Bociąga               388: 285
  27 Alicja         Bielecka             - Jerzy          Luter                 317: 427
  28 Ewa            Ciszewska            - Wojciech       Obremski              425: 281
  29 Przemysław     Pawlic               - Dorota         Kwaśny                355: 417
  30 Marek          Reda                 - Joanna         Brychcy               341: 309


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Marek          Roszak                343: 321
   2 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Nalepa                435: 317
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 308: 368
   4 Michał         Trumpus              - Mateusz        Żbikowski             313: 477
   5 Andrzej        Stańczyk             - Andrzej        Rechowicz             405: 422
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              361: 448
   7 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                380: 357
   8 Artur          Koszel               - Robert         Kamiński              369: 352
   9 Dariusz        Puton                - Tomasz         Ciejka                370: 294
  10 Krystyna       Augustyniak          - Małgorzata     Szmuksta              351: 324
  11 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Morawski              417: 312
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Agnieszka      Jaśkiewicz            387: 323
  13 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Maciejuk              342: 329
  14 Dorota         Zielińska            - Kuba           Koisar                332: 487
  15 Zofia          Gajewska             - Agnieszka      Krupka                419: 266
  16 Halina         Roszak               - Wojciech       Sołdan                362: 398
  17 Jan            Kozłowski            - Leokadia       Litwinowicz           381: 366
  18 Katarzyna      Sołdan               - Rafał          Wesołowski            379: 249
  19 Bogusław       Puchalski            - Marcin         Skowron               311: 426
  20 Marek          Róziecki             - Radosław       Sowiński              349: 356
  21 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Joanna         Ostrowska             359: 270
  22 Weronika       Rudnicka             - Jerzy          Luter                 384: 355
  23 Ewa            Ciszewska            - Wojciech       Gołęcki               502: 202
  24 Maciej         Śliwa                - Krzysztof      Sporczyk              333: 348
  25 Zdzisław       Szota                - Mateusz        Stańczyk              532: 220
  26 Dorota         Kwaśny               - Sylwester      Gryz                  326: 384
  27 Renata         Polończyk            - Katarzyna      Żuławska              258: 390
  28 Andrzej        Bociąga              - Marek          Reda                  302: 379
  29 Wojciech       Obremski             - Przemysław     Pawlic                267: 427
  30 Joanna         Brychcy              - Alicja         Bielecka              342: 318


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Piotr          Pietuchowski          336: 416
   2 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Pikul                 347: 395
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Jakub          Nalepa                418: 387
   4 Andrzej        Rechowicz            - Krystyna       Augustyniak           371: 396
   5 Michał         Trumpus              - Krzysztof      Obremski              412: 333
   6 Marek          Roszak               - Artur          Koszel                407: 393
   7 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Puton                 437: 381
   8 Tomasz         Zwoliński            - Jan            Kozłowski             405: 313
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Karol          Wyrębkiewicz          407: 324
  10 Kuba           Koisar               - Irena          Sołdan                456: 380
  11 Radosław       Sowiński             - Robert         Kamiński              389: 366
  12 Wojciech       Sołdan               - Andrzej        Stańczyk              424: 258
  13 Zbigniew       Wietecki             - Zofia          Gajewska              319: 384
  14 Tomasz         Ciejka               - Małgorzata     Szmuksta              421: 347
  15 Wojciech       Morawski             - Katarzyna      Sołdan                472: 264
  16 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Marcin         Skowron               363: 327
  17 Dariusz        Maciejuk             - Krzysztof      Sporczyk              326: 309
  18 Weronika       Rudnicka             - Dorota         Zielińska             359: 468
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Ewa            Ciszewska             360: 305
  20 Zdzisław       Szota                - Agnieszka      Krupka                361: 305
  21 Halina         Roszak               - Marek          Róziecki              388: 318
  22 Sylwester      Gryz                 - Anna           Kowalska-Demczyszyn   395: 334
  23 Katarzyna      Żuławska             - Bogusław       Puchalski             367: 439
  24 Jerzy          Luter                - Rafał          Wesołowski            413: 354
  25 Mateusz        Stańczyk             - Przemysław     Pawlic                335: 329
  26 Marek          Reda                 - Dorota         Kwaśny                328: 419
  27 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Ostrowska             413: 376
  28 Maciej         Śliwa                - Renata         Polończyk             414: 356
  29 Andrzej        Bociąga              - Joanna         Brychcy               297: 402
  30 Wojciech       Obremski             - Alicja         Bielecka              416: 303


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz.J    Merklejn              318: 347
   2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Michał         Trumpus               376: 392
   3 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              397: 358
   4 Marek          Roszak               - Krystyna       Augustyniak           333: 418
   5 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             477: 314
   6 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Morawski              402: 326
   7 Jakub          Nalepa               - Tomasz         Ciejka                274: 352
   8 Kuba           Koisar               - Zofia          Gajewska              364: 396
   9 Artur          Koszel               - Dariusz        Puton                 336: 476
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Obremski              310: 319
  11 Radosław       Sowiński             - Wojciech       Sołdan                387: 267
  12 Irena          Sołdan               - Karol          Wyrębkiewicz          475: 306
  13 Dorota         Zielińska            - Robert         Kamiński              288: 419
  14 Dariusz        Maciejuk             - Agnieszka      Jaśkiewicz            362: 314
  15 Halina         Roszak               - Zdzisław       Szota                 407: 401
  16 Marcin         Skowron              - Jan            Kozłowski             301: 390
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Zbigniew       Wietecki              299: 526
  18 Małgorzata     Szmuksta             - Katarzyna      Sołdan                315: 324
  19 Bogusław       Puchalski            - Sylwester      Gryz                  316: 348
  20 Jerzy          Luter                - Ewa            Ciszewska             361: 341
  21 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Katarzyna      Żuławska              454: 389
  22 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Kwaśny                378: 314
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Weronika       Rudnicka              325: 388
  24 Maciej         Śliwa                - Marek          Róziecki              412: 335
  25 Agnieszka      Krupka               - Wojciech       Gołęcki               370: 286
  26 Joanna         Brychcy              - Przemysław     Pawlic                451: 247
  27 Marek          Reda                 - Joanna         Ostrowska             290: 445
  28 Alicja         Bielecka             - Renata         Polończyk             285: 298
  29 Wojciech       Obremski             - Andrzej        Bociąga               253: 372


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Michał         Trumpus               393: 352
   2 Krystyna       Augustyniak          - Piotr          Pietuchowski          360: 452
   3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Kazimierz.J    Merklejn              419: 445
   4 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Zwoliński             411: 414
   5 Dariusz        Puton                - Andrzej        Rechowicz             371: 382
   6 Marek          Roszak               - Radosław       Sowiński              329: 399
   7 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Skrobosz              353: 431
   8 Zofia          Gajewska             - Mateusz        Żbikowski             377: 429
   9 Dariusz        Maciejuk             - Irena          Sołdan                327: 441
  10 Robert         Kamiński             - Jan            Kozłowski             312: 398
  11 Wojciech       Morawski             - Zbigniew       Wietecki              334: 321
  12 Kuba           Koisar               - Mariusz        Wrześniewski          478: 374
  13 Wojciech       Sołdan               - Jakub          Nalepa                350: 456
  14 Katarzyna      Sołdan               - Halina         Roszak                289: 408
  15 Sylwester      Gryz                 - Artur          Koszel                314: 326
  16 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            375: 413
  17 Dorota         Zielińska            - Maciej         Śliwa                 319: 284
  18 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Weronika       Rudnicka              452: 307
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Zdzisław       Szota                 303: 362
  20 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Leokadia       Litwinowicz           308: 343
  21 Marcin         Skowron              - Jerzy          Luter                 349: 323
  22 Agnieszka      Krupka               - Bogusław       Puchalski             398: 314
  23 Ewa            Ciszewska            - Krzysztof      Sporczyk              469: 320
  24 Marek          Róziecki             - Joanna         Brychcy               394: 323
  25 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Żuławska              314: 406
  26 Joanna         Ostrowska            - Renata         Polończyk             313: 321
  27 Dorota         Kwaśny               - Andrzej        Bociąga               345: 308
  28 Przemysław     Pawlic               - Alicja         Bielecka              364: 343
  29 Wojciech       Obremski             - Marek          Reda                  270: 360


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Piotr          Pietuchowski          380: 483
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              475: 302
   3 Andrzej        Rechowicz            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  428: 420
   4 Michał         Trumpus              - Mariusz        Skrobosz              430: 381
   5 Krystyna       Augustyniak          - Radosław       Sowiński              375: 365
   6 Mateusz        Żbikowski            - Irena          Sołdan                472: 276
   7 Marek          Roszak               - Tomasz         Ciejka                417: 372
   8 Zofia          Gajewska             - Kuba           Koisar                314: 445
   9 Jakub          Nalepa               - Dariusz        Puton                 278: 411
  10 Halina         Roszak               - Wojciech       Morawski              273: 436
  11 Jan            Kozłowski            - Artur          Koszel                397: 360
  12 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Obremski              338: 381
  13 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Zdzisław       Szota                 356: 417
  14 Dariusz        Maciejuk             - Dorota         Zielińska             331: 446
  15 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Wrześniewski          312: 452
  16 Rafał          Wesołowski           - Marcin         Skowron               350: 321
  17 Wojciech       Sołdan               - Agnieszka      Krupka                424: 417
  18 Sylwester      Gryz                 - Leokadia       Litwinowicz           442: 306
  19 Karol          Wyrębkiewicz         - Katarzyna      Sołdan                399: 385
  20 Katarzyna      Żuławska             - Ewa            Ciszewska             485: 369
  21 Jerzy          Luter                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   401: 284
  22 Dorota         Kwaśny               - Weronika       Rudnicka              349: 373
  23 Marek          Róziecki             - Maciej         Śliwa                 426: 278
  24 Bogusław       Puchalski            - Małgorzata     Szmuksta              393: 349
  25 Renata         Polończyk            - Joanna         Brychcy               278: 351
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             366: 370
  27 Przemysław     Pawlic               - Marek          Reda                  351: 409
  28 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Bociąga               296: 368
  29 Alicja         Bielecka             - Wojciech       Obremski              302: 266


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 479: 265
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             490: 315
   3 Michał         Trumpus              - Andrzej        Rechowicz             535: 259
   4 Krystyna       Augustyniak          - Mateusz        Żbikowski             423: 355
   5 Mariusz        Skrobosz             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  418: 387
   6 Marek          Roszak               - Kuba           Koisar                396: 381
   7 Dariusz        Puton                - Wojciech       Morawski              336: 303
   8 Jan            Kozłowski            - Radosław       Sowiński              369: 339
   9 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                325: 370
  10 Tomasz         Ciejka               - Zofia          Gajewska              472: 352
  11 Zdzisław       Szota                - Dorota         Zielińska             358: 356
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Nalepa                387: 259
  13 Artur          Koszel               - Halina         Roszak                488: 303
  14 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Sołdan                336: 402
  15 Karol          Wyrębkiewicz         - Sylwester      Gryz                  468: 337
  16 Robert         Kamiński             - Agnieszka      Jaśkiewicz            393: 408
  17 Katarzyna      Żuławska             - Dariusz        Maciejuk              382: 320
  18 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Wietecki              361: 379
  19 Marcin         Skowron              - Weronika       Rudnicka              377: 332
  20 Marek          Róziecki             - Agnieszka      Krupka                363: 363
  21 Katarzyna      Sołdan               - Leokadia       Litwinowicz           375: 358
  22 Ewa            Ciszewska            - Bogusław       Puchalski             458: 351
  23 Joanna         Brychcy              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   310: 451
  24 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Kwaśny                315: 271
  25 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Śliwa                 332: 262
  26 Marek          Reda                 - Renata         Polończyk             325: 369
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Bociąga               312: 457
  28 Wojciech       Gołęcki              - Przemysław     Pawlic                369: 366
  29 Alicja         Bielecka             - Wojciech       Obremski              328: 298


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          337: 454
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Michał         Trumpus               356: 389
   3 Krystyna       Augustyniak          - Dawid          Pikul                 378: 387
   4 Jan            Kozłowski            - Mariusz        Skrobosz              440: 240
   5 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Roszak                384: 473
   6 Mateusz        Żbikowski            - Dariusz        Puton                 409: 316
   7 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  397: 469
   8 Irena          Sołdan               - Zofia          Gajewska              450: 364
   9 Dorota         Zielińska            - Tomasz         Ciejka                372: 375
  10 Kuba           Koisar               - Katarzyna      Żuławska              344: 387
  11 Artur          Koszel               - Jakub          Nalepa                426: 323
  12 Marcin         Skowron              - Wojciech       Morawski              357: 372
  13 Zdzisław       Szota                - Zbigniew       Wietecki              430: 426
  14 Halina         Roszak               - Mariusz        Wrześniewski          378: 386
  15 Radosław       Sowiński             - Rafał          Wesołowski            332: 349
  16 Sylwester      Gryz                 - Krzysztof      Obremski              371: 357
  17 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Sołdan                311: 354
  18 Agnieszka      Krupka               - Karol          Wyrębkiewicz          262: 488
  19 Weronika       Rudnicka             - Marek          Róziecki              420: 344
  20 Leokadia       Litwinowicz          - Robert         Kamiński              289: 495
  21 Joanna         Ostrowska            - Ewa            Ciszewska             382: 386
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Jerzy          Luter                 340: 324
  23 Bogusław       Puchalski            - Dariusz        Maciejuk              396: 324
  24 Renata         Polończyk            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   331: 358
  25 Joanna         Brychcy              - Wojciech       Gołęcki               437: 314
  26 Andrzej        Bociąga              - Przemysław     Pawlic                380: 360
  27 Dorota         Kwaśny               - Alicja         Bielecka              368: 252
  28 Maciej         Śliwa                - Wojciech       Obremski              439: 255
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Reda                  345: 368


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Trumpus               432: 305
   2 Dawid          Pikul                - Jan            Kozłowski             469: 339
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Roszak                565: 400
   4 Krystyna       Augustyniak          - Tomasz         Zwoliński             301: 579
   5 Mateusz        Żbikowski            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  486: 423
   6 Irena          Sołdan               - Tomasz         Ciejka                399: 310
   7 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             390: 321
   8 Zdzisław       Szota                - Artur          Koszel                302: 419
   9 Wojciech       Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          343: 498
  10 Dariusz        Puton                - Wojciech       Sołdan                401: 350
  11 Katarzyna      Żuławska             - Karol          Wyrębkiewicz          388: 364
  12 Radosław       Sowiński             - Kuba           Koisar                319: 409
  13 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              363: 362
  14 Sylwester      Gryz                 - Robert         Kamiński              396: 337
  15 Zofia          Gajewska             - Agnieszka      Jaśkiewicz            482: 242
  16 Ewa            Ciszewska            - Dorota         Zielińska             443: 366
  17 Zbigniew       Wietecki             - Halina         Roszak                298: 402
  18 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jakub          Nalepa                300: 397
  19 Marcin         Skowron              - Małgorzata     Szmuksta              371: 303
  20 Weronika       Rudnicka             - Katarzyna      Sołdan                322: 393
  21 Marek          Róziecki             - Bogusław       Puchalski             380: 336
  22 Agnieszka      Krupka               - Joanna         Brychcy               271: 368
  23 Dariusz        Maciejuk             - Jerzy          Luter                 408: 386
  24 Andrzej        Bociąga              - Joanna         Ostrowska             351: 331
  25 Maciej         Śliwa                - Dorota         Kwaśny                358: 329
  26 Leokadia       Litwinowicz          - Marek          Reda                  353: 253
  27 Przemysław     Pawlic               - Renata         Polończyk             478: 336
  28 Alicja         Bielecka             - Wojciech       Gołęcki               355: 253
  29 Wojciech       Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              309: 354


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Mateusz        Żbikowski             464: 288
   2 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             319: 385
   3 Irena          Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              344: 413
   4 Michał         Trumpus              - Marek          Roszak                375: 420
   5 Artur          Koszel               - Mariusz        Skrobosz              452: 383
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Krystyna       Augustyniak           400: 401
   7 Jan            Kozłowski            - Dariusz        Puton                 213: 483
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Kuba           Koisar                331: 399
   9 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Rechowicz             362: 432
  10 Katarzyna      Żuławska             - Wojciech       Morawski              281: 399
  11 Wojciech       Sołdan               - Zdzisław       Szota                 364: 405
  12 Ewa            Ciszewska            - Rafał          Wesołowski            337: 307
  13 Zofia          Gajewska             - Sylwester      Gryz                  400: 333
  14 Karol          Wyrębkiewicz         - Halina         Roszak                295: 362
  15 Jakub          Nalepa               - Krzysztof      Obremski              379: 331
  16 Radosław       Sowiński             - Marcin         Skowron               285: 401
  17 Katarzyna      Sołdan               - Marek          Róziecki              331: 437
  18 Robert         Kamiński             - Dariusz        Maciejuk              307: 307
  19 Dorota         Zielińska            - Agnieszka      Jaśkiewicz            496: 382
  20 Joanna         Brychcy              - Zbigniew       Wietecki              340: 346
  21 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Weronika       Rudnicka              406: 447
  22 Maciej         Śliwa                - Andrzej        Bociąga               353: 292
  23 Leokadia       Litwinowicz          - Małgorzata     Szmuksta              379: 300
  24 Renata         Polończyk            - Bogusław       Puchalski             294: 378
  25 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Krupka                322: 495
  26 Alicja         Bielecka             - Joanna         Ostrowska             249: 457
  27 Dorota         Kwaśny               - Wojciech       Obremski              449: 257
  28 Marek          Reda                 - Wojciech       Gołęcki               491: 189
  29 Przemysław     Pawlic               - Krzysztof      Sporczyk              301: 359


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Roszak               - Piotr          Pietuchowski          445: 419
   2 Artur          Koszel               - Kazimierz.J    Merklejn              460: 576
   3 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 385: 395
   4 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Trumpus               455: 423
   5 Dariusz        Puton                - Krystyna       Augustyniak           371: 295
   6 Andrzej        Rechowicz            - Mateusz        Żbikowski             327: 343
   7 Kuba           Koisar               - Mariusz        Skrobosz              460: 264
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Zdzisław       Szota                 315: 392
   9 Wojciech       Morawski             - Jan            Kozłowski             496: 436
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Zofia          Gajewska              310: 398
  11 Tomasz         Ciejka               - Ewa            Ciszewska             391: 433
  12 Halina         Roszak               - Katarzyna      Żuławska              339: 466
  13 Jakub          Nalepa               - Marcin         Skowron               318: 383
  14 Wojciech       Sołdan               - Sylwester      Gryz                  367: 328
  15 Rafał          Wesołowski           - Marek          Róziecki              302: 350
  16 Karol          Wyrębkiewicz         - Dorota         Zielińska             330: 465
  17 Krzysztof      Obremski             - Radosław       Sowiński              326: 341
  18 Weronika       Rudnicka             - Zbigniew       Wietecki              356: 385
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Maciej         Śliwa                 350: 278
  20 Robert         Kamiński             - Katarzyna      Sołdan                419: 231
  21 Dariusz        Maciejuk             - Agnieszka      Krupka                385: 447
  22 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Bogusław       Puchalski             414: 304
  23 Dorota         Kwaśny               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   365: 354
  24 Joanna         Ostrowska            - Joanna         Brychcy               291: 437
  25 Andrzej        Bociąga              - Renata         Polończyk             300: 333
  26 Marek          Reda                 - Małgorzata     Szmuksta              414: 269
  27 Przemysław     Pawlic               - Jerzy          Luter                 280: 434
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Alicja         Bielecka              376: 297
  29 Wojciech       Obremski             - Wojciech       Gołęcki               312: 307


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Piotr          Pietuchowski          252: 419
   2 Mateusz        Żbikowski            - Kazimierz.J    Merklejn              509: 241
   3 Kuba           Koisar               - Dawid          Pikul                 382: 338
   4 Marek          Roszak               - Tomasz         Zwoliński             274: 401
   5 Michał         Trumpus              - Wojciech       Morawski              435: 313
   6 Krystyna       Augustyniak          - Artur          Koszel                388: 339
   7 Zdzisław       Szota                - Irena          Sołdan                427: 315
   8 Andrzej        Rechowicz            - Zofia          Gajewska              498: 276
   9 Mariusz        Skrobosz             - Ewa            Ciszewska             372: 311
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Katarzyna      Żuławska              479: 335
  11 Wojciech       Sołdan               - Jan            Kozłowski             307: 311
  12 Marcin         Skowron              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  344: 483
  13 Marek          Róziecki             - Dorota         Zielińska             391: 358
  14 Halina         Roszak               - Tomasz         Ciejka                419: 257
  15 Radosław       Sowiński             - Jakub          Nalepa                400: 268
  16 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            433: 249
  17 Sylwester      Gryz                 - Agnieszka      Krupka                386: 365
  18 Karol          Wyrębkiewicz         - Leokadia       Litwinowicz           312: 290
  19 Joanna         Brychcy              - Robert         Kamiński              356: 485
  20 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Jaśkiewicz            374: 406
  21 Weronika       Rudnicka             - Marek          Reda                  408: 338
  22 Katarzyna      Sołdan               - Dorota         Kwaśny                406: 285
  23 Maciej         Śliwa                - Dariusz        Maciejuk              370: 383
  24 Bogusław       Puchalski            - Jerzy          Luter                 401: 417
  25 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Andrzej        Bociąga               349: 397
  26 Joanna         Ostrowska            - Przemysław     Pawlic                392: 323
  27 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Sporczyk              352: 335
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Alicja         Bielecka              275: 339
  29 Renata         Polończyk            - Wojciech       Obremski              356: 255


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Kuba           Koisar                428: 307
   2 Tomasz         Zwoliński            - Zdzisław       Szota                 416: 382
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             294: 479
   4 Dawid          Pikul                - Artur          Koszel                413: 259
   5 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Roszak                377: 266
   6 Krystyna       Augustyniak          - Michał         Trumpus               356: 388
   7 Dariusz        Puton                - Mariusz        Wrześniewski          466: 344
   8 Wojciech       Morawski             - Mariusz        Skrobosz              329: 396
   9 Jan            Kozłowski            - Marek          Róziecki              399: 285
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Irena          Sołdan                428: 369
  11 Ewa            Ciszewska            - Zofia          Gajewska              362: 387
  12 Katarzyna      Żuławska             - Zbigniew       Wietecki              480: 281
  13 Marcin         Skowron              - Halina         Roszak                322: 372
  14 Wojciech       Sołdan               - Robert         Kamiński              332: 321
  15 Radosław       Sowiński             - Sylwester      Gryz                  412: 343
  16 Dorota         Zielińska            - Jakub          Nalepa                347: 397
  17 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          353: 417
  18 Tomasz         Ciejka               - Weronika       Rudnicka              449: 256
  19 Rafał          Wesołowski           - Leokadia       Litwinowicz           336: 318
  20 Leszek         Stecuła              - Katarzyna      Sołdan                387: 339
  21 Joanna         Brychcy              - Dariusz        Maciejuk              317: 418
  22 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Krupka                386: 395
  23 Jerzy          Luter                - Andrzej        Bociąga               351: 323
  24 Wojciech       Obremski             - Joanna         Ostrowska             341: 403
  25 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Kwaśny                397: 324
  26 Marek          Reda                 - Maciej         Śliwa                 310: 329
  27 Bogusław       Puchalski            - Krzysztof      Sporczyk              271: 354
  28 Alicja         Bielecka             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   260: 342
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Przemysław     Pawlic                287: 377


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          504: 333
   2 Dawid          Pikul                - Michał         Trumpus               352: 440
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Puton                 520: 382
   4 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Rechowicz             440: 493
   5 Marek          Roszak               - Zdzisław       Szota                 463: 338
   6 Kuba           Koisar               - Jan            Kozłowski             400: 361
   7 Mariusz        Skrobosz             - Krystyna       Augustyniak           416: 335
   8 Halina         Roszak               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  335: 399
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Radosław       Sowiński              558: 334
  10 Artur          Koszel               - Wojciech       Morawski              299: 397
  11 Zofia          Gajewska             - Marek          Róziecki              343: 393
  12 Katarzyna      Żuławska             - Wojciech       Sołdan                435: 445
  13 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            399: 433
  14 Robert         Kamiński             - Karol          Wyrębkiewicz          425: 353
  15 Tomasz         Ciejka               - Sylwester      Gryz                  430: 351
  16 Dariusz        Maciejuk             - Ewa            Ciszewska             363: 456
  17 Leszek         Stecuła              - Zbigniew       Wietecki              338: 326
  18 Dorota         Zielińska            - Marcin         Skowron               364: 302
  19 Agnieszka      Krupka               - Jakub          Nalepa                350: 336
  20 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Maciej         Śliwa                 402: 377
  21 Jerzy          Luter                - Katarzyna      Sołdan                376: 369
  22 Joanna         Ostrowska            - Leokadia       Litwinowicz           364: 368
  23 Krzysztof      Obremski             - Weronika       Rudnicka              308: 388
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Brychcy               404: 320
  25 Marek          Reda                 - Anna           Kowalska-Demczyszyn   258: 349
  26 Bogusław       Puchalski            - Dorota         Kwaśny                362: 279
  27 Andrzej        Bociąga              - Małgorzata     Szmuksta              350: 325
  28 Wojciech       Gołęcki              - Alicja         Bielecka              369: 269
  29 Przemysław     Pawlic               - Wojciech       Obremski              458: 264


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Zwoliński             423: 420
   2 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              375: 411
   3 Michał         Trumpus              - Mateusz        Żbikowski             447: 374
   4 Andrzej        Rechowicz            - Kuba           Koisar                382: 339
   5 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Roszak                401: 345
   6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Puton                 305: 420
   7 Jan            Kozłowski            - Mariusz        Wrześniewski          399: 420
   8 Wojciech       Morawski             - Marek          Róziecki              336: 349
   9 Zdzisław       Szota                - Tomasz         Ciejka                444: 299
  10 Krystyna       Augustyniak          - Wojciech       Sołdan                414: 365
  11 Ewa            Ciszewska            - Radosław       Sowiński              336: 415
  12 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Żuławska              363: 289
  13 Leszek         Stecuła              - Artur          Koszel                293: 417
  14 Zofia          Gajewska             - Robert         Kamiński              385: 406
  15 Agnieszka      Krupka               - Halina         Roszak                385: 372
  16 Jakub          Nalepa               - Irena          Sołdan                387: 367
  17 Weronika       Rudnicka             - Karol          Wyrębkiewicz          424: 314
  18 Sylwester      Gryz                 - Dorota         Zielińska             360: 400
  19 Zbigniew       Wietecki             - Agnieszka      Jaśkiewicz            295: 484
  20 Leokadia       Litwinowicz          - Jerzy          Luter                 324: 392
  21 Marcin         Skowron              - Dariusz        Maciejuk              501: 369
  22 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Krzysztof      Sporczyk              419: 362
  23 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Ostrowska             265: 348
  24 Andrzej        Bociąga              - Bogusław       Puchalski             311: 431
  25 Maciej         Śliwa                - Joanna         Brychcy               344: 316
  26 Marek          Reda                 - Krzysztof      Obremski              290: 353
  27 Dorota         Kwaśny               - Wojciech       Gołęcki               251: 366
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Przemysław     Pawlic                314: 374
  29 Alicja         Bielecka             - Wojciech       Obremski              339: 236


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          414: 364
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Michał         Trumpus               313: 393
   3 Andrzej        Rechowicz            - Dawid          Pikul                 392: 427
   4 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Puton                 376: 294
   5 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Wrześniewski          339: 344
   6 Marek          Roszak               - Kuba           Koisar                401: 323
   7 Zdzisław       Szota                - Krystyna       Augustyniak           358: 373
   8 Marek          Róziecki             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  480: 290
   9 Wojciech       Morawski             - Artur          Koszel                280: 481
  10 Jan            Kozłowski            - Radosław       Sowiński              314: 434
  11 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Wesołowski            266: 400
  12 Robert         Kamiński             - Agnieszka      Krupka                522: 327
  13 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Dorota         Zielińska             361: 425
  14 Tomasz         Ciejka               - Ewa            Ciszewska             438: 319
  15 Zofia          Gajewska             - Katarzyna      Żuławska              310: 369
  16 Halina         Roszak               - Jerzy          Luter                 353: 382
  17 Jakub          Nalepa               - Marcin         Skowron               325: 409
  18 Leszek         Stecuła              - Weronika       Rudnicka              364: 317
  19 Irena          Sołdan               - Karol          Wyrębkiewicz          328: 502
  20 Zbigniew       Wietecki             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   438: 324
  21 Sylwester      Gryz                 - Joanna         Ostrowska             304: 459
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Maciej         Śliwa                 257: 286
  23 Bogusław       Puchalski            - Dariusz        Maciejuk              378: 390
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              360: 297
  25 Andrzej        Bociąga              - Katarzyna      Sołdan                362: 236
  26 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Brychcy               346: 277
  27 Dorota         Kwaśny               - Przemysław     Pawlic                386: 366
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Reda                  439: 440
  29 Wojciech       Obremski             - Alicja         Bielecka              343: 272


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Zwoliński             431: 395
   2 Michał         Trumpus              - Kazimierz.J    Merklejn              389: 374
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 394: 343
   4 Marek          Roszak               - Andrzej        Rechowicz             293: 434
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Puton                 346: 382
   6 Marek          Róziecki             - Krystyna       Augustyniak           435: 343
   7 Artur          Koszel               - Mateusz        Żbikowski             363: 461
   8 Kuba           Koisar               - Zdzisław       Szota                 381: 351
   9 Rafał          Wesołowski           - Radosław       Sowiński              311: 348
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Robert         Kamiński              432: 315
  11 Dorota         Zielińska            - Tomasz         Ciejka                336: 399
  12 Katarzyna      Żuławska             - Wojciech       Morawski              347: 425
  13 Jerzy          Luter                - Jan            Kozłowski             240: 388
  14 Wojciech       Sołdan               - Marcin         Skowron               311: 343
  15 Leszek         Stecuła              - Agnieszka      Krupka                339: 290
  16 Karol          Wyrębkiewicz         - Agnieszka      Jaśkiewicz            260: 386
  17 Ewa            Ciszewska            - Zofia          Gajewska              364: 524
  18 Joanna         Ostrowska            - Halina         Roszak                402: 413
  19 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Nalepa                407: 403
  20 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Śliwa                 430: 286
  21 Dariusz        Maciejuk             - Irena          Sołdan                358: 396
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   416: 316
  23 Andrzej        Bociąga              - Sylwester      Gryz                  314: 331
  24 Wojciech       Gołęcki              - Leokadia       Litwinowicz           361: 358
  25 Krzysztof      Obremski             - Bogusław       Puchalski             296: 354
  26 Dorota         Kwaśny               - Marek          Reda                  302: 368
  27 Joanna         Brychcy              - Katarzyna      Sołdan                248: 456
  28 Przemysław     Pawlic               - Małgorzata     Szmuksta              372: 340
  29 Wojciech       Obremski             - Alicja         Bielecka              190: 397


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              345: 387
   2 Dariusz        Puton                - Michał         Trumpus               300: 358
   3 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             389: 346
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Róziecki              467: 291
   5 Dawid          Pikul                - Mariusz        Wrześniewski          312: 517
   6 Kuba           Koisar               - Mateusz        Żbikowski             297: 423
   7 Wojciech       Morawski             - Marek          Roszak                421: 393
   8 Krystyna       Augustyniak          - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  478: 338
   9 Radosław       Sowiński             - Artur          Koszel                305: 320
  10 Tomasz         Ciejka               - Jan            Kozłowski             458: 234
  11 Marcin         Skowron              - Zdzisław       Szota                 311: 398
  12 Robert         Kamiński             - Rafał          Wesołowski            313: 377
  13 Dorota         Zielińska            - Zofia          Gajewska              438: 350
  14 Halina         Roszak               - Agnieszka      Jaśkiewicz            475: 377
  15 Katarzyna      Żuławska             - Jerzy          Luter                 283: 387
  16 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Sołdan                273: 396
  17 Agnieszka      Krupka               - Weronika       Rudnicka              380: 350
  18 Irena          Sołdan               - Ewa            Ciszewska             306: 401
  19 Joanna         Ostrowska            - Karol          Wyrębkiewicz          251: 377
  20 Jakub          Nalepa               - Krzysztof      Sporczyk              317: 462
  21 Maciej         Śliwa                - Sylwester      Gryz                  439: 356
  22 Dariusz        Maciejuk             - Wojciech       Gołęcki               409: 328
  23 Marek          Reda                 - Bogusław       Puchalski             325: 318
  24 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Przemysław     Pawlic                405: 382
  25 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Bociąga               363: 367
  26 Alicja         Bielecka             - Katarzyna      Sołdan                267: 436
  27 Leokadia       Litwinowicz          - Dorota         Kwaśny                285: 379
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Joanna         Brychcy               282: 350


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Pietuchowski          410: 327
   2 Michał         Trumpus              - Mariusz        Wrześniewski          401: 332
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              421: 363
   4 Tomasz         Ciejka               - Kazimierz.J    Merklejn              359: 462
   5 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Róziecki              484: 353
   6 Zdzisław       Szota                - Dawid          Pikul                 337: 393
   7 Krystyna       Augustyniak          - Kuba           Koisar                378: 389
   8 Radosław       Sowiński             - Dariusz        Puton                 321: 252
   9 Rafał          Wesołowski           - Marek          Roszak                423: 329
  10 Artur          Koszel               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  337: 366
  11 Dorota         Zielińska            - Wojciech       Morawski              376: 443
  12 Jan            Kozłowski            - Halina         Roszak                463: 297
  13 Jerzy          Luter                - Robert         Kamiński              422: 348
  14 Zofia          Gajewska             - Marcin         Skowron               352: 416
  15 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Wojciech       Sołdan                342: 404
  16 Agnieszka      Krupka               - Ewa            Ciszewska             277: 340
  17 Karol          Wyrębkiewicz         - Zbigniew       Wietecki              365: 331
  18 Weronika       Rudnicka             - Katarzyna      Żuławska              289: 305
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                387: 415
  20 Maciej         Śliwa                - Jakub          Nalepa                290: 420
  21 Dariusz        Maciejuk             - Andrzej        Bociąga               395: 352
  22 Bogusław       Puchalski            - Joanna         Ostrowska             387: 328
  23 Sylwester      Gryz                 - Marek          Reda                  382: 344
  24 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               357: 342
  25 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Kwaśny                336: 366
  26 Przemysław     Pawlic               - Leokadia       Litwinowicz           361: 338
  27 Alicja         Bielecka             - Krzysztof      Obremski              336: 417
  28 Joanna         Brychcy              - Wojciech       Obremski              311: 290


Runda nr 25
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Trumpus               402: 361
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             479: 363
   3 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             354: 337
   4 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Pikul                 414: 393
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Róziecki              394: 290
   6 Rafał          Wesołowski           - Krystyna       Augustyniak           416: 436
   7 Dariusz        Puton                - Kuba           Koisar                387: 361
   8 Wojciech       Morawski             - Radosław       Sowiński              388: 403
   9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Jerzy          Luter                 457: 334
  10 Marcin         Skowron              - Tomasz         Ciejka                401: 293
  11 Wojciech       Sołdan               - Marek          Roszak                359: 395
  12 Artur          Koszel               - Dorota         Zielińska             215: 468
  13 Zdzisław       Szota                - Jan            Kozłowski             312: 377
  14 Ewa            Ciszewska            - Karol          Wyrębkiewicz          376: 385
  15 Halina         Roszak               - Dariusz        Maciejuk              365: 419
  16 Katarzyna      Żuławska             - Agnieszka      Krupka                388: 362
  17 Robert         Kamiński             - Irena          Sołdan                414: 354
  18 Sylwester      Gryz                 - Agnieszka      Jaśkiewicz            379: 371
  19 Maciej         Śliwa                - Zofia          Gajewska              381: 362
  20 Jakub          Nalepa               - Katarzyna      Sołdan                447: 330
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              446: 250
  22 Weronika       Rudnicka             - Bogusław       Puchalski             302: 430
  23 Marek          Reda                 - Joanna         Ostrowska             332: 350
  24 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Bociąga               380: 354
  25 Krzysztof      Obremski             - Dorota         Kwaśny                387: 342
  26 Przemysław     Pawlic               - Leokadia       Litwinowicz           372: 370
  27 Joanna         Brychcy              - Alicja         Bielecka              382: 271
  28 Wojciech       Obremski             - Małgorzata     Szmuksta              253: 284


Runda nr 26
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Piotr          Pietuchowski          439: 435
   2 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             456: 321
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             419: 390
   4 Andrzej        Rechowicz            - Krystyna       Augustyniak           362: 393
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Puton                 297: 343
   6 Dawid          Pikul                - Radosław       Sowiński              359: 468
   7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Marcin         Skowron               410: 279
   8 Marek          Roszak               - Jan            Kozłowski             415: 491
   9 Kuba           Koisar               - Rafał          Wesołowski            331: 342
  10 Marek          Róziecki             - Wojciech       Morawski              529: 279
  11 Katarzyna      Żuławska             - Dorota         Zielińska             355: 309
  12 Jerzy          Luter                - Tomasz         Ciejka                393: 328
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Wojciech       Sołdan                422: 416
  14 Zdzisław       Szota                - Robert         Kamiński              400: 353
  15 Artur          Koszel               - Dariusz        Maciejuk              370: 303
  16 Ewa            Ciszewska            - Sylwester      Gryz                  409: 418
  17 Halina         Roszak               - Maciej         Śliwa                 408: 343
  18 Bogusław       Puchalski            - Jakub          Nalepa                341: 330
  19 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Sporczyk              258: 365
  20 Irena          Sołdan               - Weronika       Rudnicka              417: 385
  21 Katarzyna      Sołdan               - Agnieszka      Jaśkiewicz            355: 337
  22 Zofia          Gajewska             - Wojciech       Gołęcki               265: 337
  23 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Ostrowska             424: 386
  24 Andrzej        Bociąga              - Krzysztof      Obremski              336: 373
  25 Dorota         Kwaśny               - Przemysław     Pawlic                302: 453
  26 Joanna         Brychcy              - Marek          Reda                  312: 456
  27 Leokadia       Litwinowicz          - Małgorzata     Szmuksta              365: 342
  28 Alicja         Bielecka             - Wojciech       Obremski              319: 333


Runda nr 27
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Trumpus               326: 371
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              320: 394
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             413: 518
   4 Dariusz        Puton                - Krystyna       Augustyniak           442: 296
   5 Radosław       Sowiński             - Andrzej        Rechowicz             417: 294
   6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Wrześniewski          356: 310
   7 Jan            Kozłowski            - Dawid          Pikul                 360: 463
   8 Marek          Róziecki             - Rafał          Wesołowski            370: 344
   9 Marek          Roszak               - Karol          Wyrębkiewicz          466: 322
  10 Kuba           Koisar               - Zdzisław       Szota                 435: 375
  11 Wojciech       Morawski             - Artur          Koszel                347: 399
  12 Jerzy          Luter                - Katarzyna      Żuławska              338: 343
  13 Dorota         Zielińska            - Marcin         Skowron               375: 402
  14 Tomasz         Ciejka               - Halina         Roszak                410: 259
  15 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              393: 343
  16 Sylwester      Gryz                 - Robert         Kamiński              380: 356
  17 Dariusz        Maciejuk             - Bogusław       Puchalski             402: 344
  18 Ewa            Ciszewska            - Irena          Sołdan                460: 265
  19 Jakub          Nalepa               - Zbigniew       Wietecki              434: 406
  20 Katarzyna      Sołdan               - Maciej         Śliwa                 343: 359
  21 Agnieszka      Krupka               - Wojciech       Gołęcki               368: 245
  22 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Zofia          Gajewska              393: 354
  23 Przemysław     Pawlic               - Krzysztof      Obremski              342: 406
  24 Joanna         Ostrowska            - Weronika       Rudnicka              357: 367
  25 Marek          Reda                 - Joanna         Brychcy               319: 316
  26 Andrzej        Bociąga              - Dorota         Kwaśny                402: 333
  27 Leokadia       Litwinowicz          - Małgorzata     Szmuksta              340: 277
  28 Wojciech       Obremski             - Alicja         Bielecka              314: 299
  29 Jerzy          Augustyniak          - Leszek         Stecuła               252: 328


Runda nr 28
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Mariusz        Skrobosz              479: 320
   2 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz.J    Merklejn              338: 470
   3 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             383: 385
   4 Radosław       Sowiński             - Dariusz        Puton                 367: 411
   5 Dawid          Pikul                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  277: 394
   6 Krystyna       Augustyniak          - Marek          Róziecki              290: 445
   7 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Roszak                427: 255
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Kuba           Koisar                386: 395
   9 Jan            Kozłowski            - Artur          Koszel                324: 343
  10 Marcin         Skowron              - Katarzyna      Żuławska              432: 352
  11 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Ciejka                294: 332
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Zdzisław       Szota                 364: 385
  13 Wojciech       Morawski             - Jerzy          Luter                 447: 364
  14 Wojciech       Sołdan               - Sylwester      Gryz                  395: 309
  15 Dariusz        Maciejuk             - Dorota         Zielińska             344: 331
  16 Halina         Roszak               - Ewa            Ciszewska             296: 295
  17 Jakub          Nalepa               - Krzysztof      Sporczyk              408: 391
  18 Leszek         Stecuła              - Maciej         Śliwa                 389: 263
  19 Robert         Kamiński             - Bogusław       Puchalski             186: 425
  20 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Krupka                324: 397
  21 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Krzysztof      Obremski              366: 396
  22 Weronika       Rudnicka             - Zbigniew       Wietecki              318: 443
  23 Katarzyna      Sołdan               - Marek          Reda                  308: 354
  24 Zofia          Gajewska             - Wojciech       Gołęcki               367: 357
  25 Joanna         Ostrowska            - Przemysław     Pawlic                422: 272
  26 Andrzej        Bociąga              - Leokadia       Litwinowicz           218: 426
  27 Dorota         Kwaśny               - Joanna         Brychcy               391: 340
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Alicja         Bielecka              456: 259
  29 Jerzy          Augustyniak          - Wojciech       Obremski              263: 318


Runda nr 29
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Tomasz         Zwoliński             360: 399
   2 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz.J    Merklejn              369: 312
   3 Dariusz        Puton                - Mariusz        Skrobosz              285: 455
   4 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             357: 391
   5 Kuba           Koisar               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  461: 342
   6 Radosław       Sowiński             - Krystyna       Augustyniak           352: 252
   7 Marek          Róziecki             - Artur          Koszel                364: 363
   8 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Skowron               466: 358
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Maciejuk              368: 305
  10 Jakub          Nalepa               - Marek          Roszak                343: 323
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Ciejka                515: 275
  12 Sylwester      Gryz                 - Wojciech       Morawski              331: 452
  13 Jerzy          Luter                - Zdzisław       Szota                 336: 390
  14 Jan            Kozłowski            - Agnieszka      Krupka                351: 407
  15 Leszek         Stecuła              - Katarzyna      Żuławska              366: 370
  16 Bogusław       Puchalski            - Wojciech       Sołdan                426: 290
  17 Rafał          Wesołowski           - Halina         Roszak                343: 325
  18 Irena          Sołdan               - Dorota         Zielińska             327: 311
  19 Weronika       Rudnicka             - Ewa            Ciszewska             341: 414
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Jaśkiewicz            354: 377
  21 Krzysztof      Obremski             - Joanna         Ostrowska             473: 330
  22 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Sołdan                432: 353
  23 Marek          Reda                 - Robert         Kamiński              370: 326
  24 Maciej         Śliwa                - Wojciech       Gołęcki               303: 232
  25 Leokadia       Litwinowicz          - Zofia          Gajewska              256: 457
  26 Dorota         Kwaśny               - Przemysław     Pawlic                345: 353
  27 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Bociąga               286: 378
  28 Alicja         Bielecka             - Małgorzata     Szmuksta              261: 485
  29 Jerzy          Augustyniak          - Wojciech       Obremski              260: 352


Runda nr 30
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Trumpus               308: 452
   2 Dariusz        Puton                - Tomasz         Zwoliński             322: 285
   3 Radosław       Sowiński             - Piotr          Pietuchowski          327: 419
   4 Marek          Róziecki             - Kazimierz.J    Merklejn              345: 330
   5 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Rechowicz             472: 322
   6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Katarzyna      Żuławska              376: 384
   7 Artur          Koszel               - Kuba           Koisar                413: 361
   8 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Wrześniewski          326: 482
   9 Marcin         Skowron              - Dawid          Pikul                 242: 457
  10 Zdzisław       Szota                - Wojciech       Morawski              404: 332
  11 Krystyna       Augustyniak          - Karol          Wyrębkiewicz          401: 341
  12 Marek          Roszak               - Jerzy          Luter                 408: 362
  13 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Ciejka                392: 414
  14 Zbigniew       Wietecki             - Jan            Kozłowski             424: 345
  15 Halina         Roszak               - Jakub          Nalepa                327: 425
  16 Marek          Reda                 - Wojciech       Sołdan                413: 292
  17 Sylwester      Gryz                 - Dariusz        Maciejuk              432: 370
  18 Bogusław       Puchalski            - Maciej         Śliwa                 372: 343
  19 Agnieszka      Krupka               - Dorota         Zielińska             413: 392
  20 Leszek         Stecuła              - Ewa            Ciszewska             379: 400
  21 Przemysław     Pawlic               - Agnieszka      Jaśkiewicz            242: 462
  22 Irena          Sołdan               - Andrzej        Bociąga               410: 403
  23 Joanna         Ostrowska            - Zofia          Gajewska              357: 377
  24 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              331: 337
  25 Wojciech       Gołęcki              - Robert         Kamiński              323: 449
  26 Leokadia       Litwinowicz          - Weronika       Rudnicka              427: 292
  27 Joanna         Brychcy              - Dorota         Kwaśny                416: 357
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Wojciech       Obremski              326: 342
  29 Jerzy          Augustyniak          - Alicja         Bielecka              253: 392


Runda nr 31
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Piotr          Pietuchowski          417: 394
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              271: 541
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             434: 288
   4 Marek          Róziecki             - Dariusz        Puton                 348: 356
   5 Andrzej        Rechowicz            - Radosław       Sowiński              413: 303
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  391: 290
   7 Dawid          Pikul                - Kuba           Koisar                395: 313
   8 Zdzisław       Szota                - Artur          Koszel                494: 306
   9 Katarzyna      Żuławska             - Krystyna       Augustyniak           248: 541
  10 Marek          Roszak               - Wojciech       Morawski              422: 294
  11 Tomasz         Ciejka               - Jakub          Nalepa                371: 401
  12 Marcin         Skowron              - Rafał          Wesołowski            307: 338
  13 Agnieszka      Krupka               - Bogusław       Puchalski             305: 353
  14 Ewa            Ciszewska            - Karol          Wyrębkiewicz          335: 293
  15 Jan            Kozłowski            - Zbigniew       Wietecki              309: 410
  16 Wojciech       Sołdan               - Sylwester      Gryz                  376: 382
  17 Dariusz        Maciejuk             - Marek          Reda                  282: 356
  18 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Irena          Sołdan                321: 400
  19 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Obremski              370: 374
  20 Jerzy          Luter                - Halina         Roszak                435: 245
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Śliwa                 267: 292
  22 Leszek         Stecuła              - Robert         Kamiński              387: 447
  23 Dorota         Zielińska            - Leokadia       Litwinowicz           345: 333
  24 Weronika       Rudnicka             - Joanna         Ostrowska             373: 312
  25 Andrzej        Bociąga              - Przemysław     Pawlic                402: 282
  26 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Sołdan                317: 335
  27 Dorota         Kwaśny               - Joanna         Brychcy               312: 303
  28 Wojciech       Obremski             - Małgorzata     Szmuksta              270: 370
  29 Jerzy          Augustyniak          - Alicja         Bielecka              295: 315


Runda nr 32
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Trumpus               404: 333
   2 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz.J    Merklejn              469: 443
   3 Mateusz        Żbikowski            - Dariusz        Puton                 464: 307
   4 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Róziecki              402: 333
   5 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Wrześniewski          345: 399
   6 Dawid          Pikul                - Zdzisław       Szota                 441: 318
   7 Krystyna       Augustyniak          - Radosław       Sowiński              306: 387
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Marek          Roszak                492: 391
   9 Artur          Koszel               - Kuba           Koisar                411: 299
  10 Katarzyna      Żuławska             - Jakub          Nalepa                281: 291
  11 Bogusław       Puchalski            - Rafał          Wesołowski            269: 497
  12 Tomasz         Ciejka               - Ewa            Ciszewska             397: 302
  13 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Morawski              380: 419
  14 Marcin         Skowron              - Sylwester      Gryz                  452: 224
  15 Marek          Reda                 - Agnieszka      Krupka                346: 442
  16 Karol          Wyrębkiewicz         - Irena          Sołdan                462: 329
  17 Krzysztof      Obremski             - Jerzy          Luter                 313: 347
  18 Jan            Kozłowski            - Wojciech       Sołdan                351: 374
  19 Maciej         Śliwa                - Robert         Kamiński              489: 412
  20 Dorota         Zielińska            - Dariusz        Maciejuk              419: 324
  21 Zofia          Gajewska             - Agnieszka      Jaśkiewicz            384: 329
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Halina         Roszak                350: 328
  23 Leszek         Stecuła              - Weronika       Rudnicka              330: 273
  24 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Bociąga               262: 368
  25 Joanna         Ostrowska            - Leokadia       Litwinowicz           366: 308
  26 Przemysław     Pawlic               - Dorota         Kwaśny                309: 359
  27 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Brychcy               376: 357
  28 Alicja         Bielecka             - Małgorzata     Szmuksta              225: 492
  29 Jerzy          Augustyniak          - Wojciech       Obremski              312: 288
Lista rankingowa na dzień 20-08-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Szymon Fidziński               Warszawa             144.73  20697  143
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.40  28013  194
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.44  27919  196
   4 Krzysztof Mówka                Toruń                142.10  28421  200
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             141.63   7223   51
   6 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   7 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.80  26892  191
   9 Sławomir Kordjalik             Warszawa             140.41  27100  193
  10 Kamil Górka                    Łęczna               138.82  26376  190
  11 Tomasz Zwoliński               Warszawa             138.09  27479  199
  12 Justyna Fugiel                 Sandomierz           137.30  25263  184
  13 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.22   4391   32
  14 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             136.83  26545  194
  15 Dawid Pikul                    Poznań               136.75  24889  182
  16 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.51  26756  196
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            136.48  16650  122
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             136.17  26553  195
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             134.92  26714  198
  20 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  21 Radosław Konca                 Warszawa             133.94  25449  190
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  23 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 132.32  25670  194
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.75  20948  159
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.28  24811  189
  26 Piotr Pietuchowski             Białystok            130.84  25383  194
  27 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  130.27   7816   60
  29 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             130.20  24217  186
  30 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.15  18611  143
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.86  25842  199
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.60  25791  199
  33 Marek Syczuk                   Warszawa             129.43  25887  200
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.14  25441  197
  35 Sławomir Kucia                 Kraków               129.02  20385  158
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              128.97  17153  133
  37 Filip Sosin                    Warszawa             128.53  24293  189
  38 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  24282  190
  39 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.75  15330  120
  40 Marcin Bożek                   Będzin               127.36  10826   85
  41 Łukasz Bryła                   Mielec               127.33  10441   82
  42 Michał Makowski                Warszawa             127.27  20108  158
  43 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.26  24561  193
  44 Małgorzata Kania               Milanówek            127.17  18949  149
  45 Joanna Juszczak                Warszawa             126.84  25368  200
  46 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.18  14384  114
  47 Mariusz Margalski              Warszawa             126.01  23437  186
  48 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.41  24330  194
  49 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.18  23910  191
  50 Kuba Koisar                    Warszawa             125.16  17648  141
  51 Joanna Stępień                 Katowice             124.99  24748  198
  52 Artur Irzyk                    Strzyżów             124.98  12748  102
  53 Filip Warzecha                 Gdynia               124.60  15700  126
  54 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             124.16  21232  171
  55 Artur Koszel                   Inowrocław           124.15  23589  190
  56 Marek Roszak                   Poznań               124.12  23458  189
  57 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.06  24440  197
  58 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  59 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.66  23000  186
  60 Miłosz Wrzałek                 Reda                 123.52  23345  189
  61 Iwona Kucia                    Kraków               123.32  19114  155
  62 Sławomir Nosek                 Mielec               123.22  14294  116
  63 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.19  24023  195
  64 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  65 Irena Sołdan                   Rumia                122.46  23389  191
  66 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.12  10258   84
  67 Przemysław Herdzina            Kraków               122.00  10248   84
  68 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.91   5242   43
  69 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.77  23746  195
  70 Paweł Opyc                     Warszawa             121.75  24228  199
  71 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  121.65  22019  181
  72 Wojciech Morawski              Gliwice              121.52  10086   83
  73 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  74 Maciej Michalak                Łódź                 121.26   8973   74
  75 Robert Soszka                  Warszawa             121.14  23501  194
  76 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.98  23471  194
  77 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.97   7984   66
  78 Andrzej Kowalski               Gdańsk               120.93  16930  140
  79 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  80 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  81 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.54  11090   92
  82 Daniel Czernatowicz            Kraków               120.33   7220   60
  83 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.12  23543  196
  84 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.94   4318   36
  85 Stanisław Gasik                Warszawa             119.90  17146  143
  86 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  87 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.78  23597  197
  88 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             119.76  22874  191
  89 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.70   7900   66
  90 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            119.64  22970  192
  91 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.63  17825  149
  92 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.48  22582  189
  93 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.40  20418  171
  94 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.23  20031  168
  95 Radosław Sowiński              Warszawa             119.22  21460  180
  96 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.07  23575  198
  97 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.96   6424   54
  98 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.90   7134   60
  99 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
 100 Renata Kowalska                Bielsko Biała        118.52  23585  199
 101 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.17   8154   69
 102 Rafał Matczak                  Pruszków             118.10  19486  165
 103 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
 104 Michał Sosin                   Warszawa             117.97   8494   72
 105 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.81   3652   31
 106 Robert Zabłocki                Łódź                 117.71   5650   48
 107 Piotr Rosół                    Warszawa             117.60  23050  196
 108 Halina Roszak                  Poznań               117.53  21978  187
 109 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.52  23386  199
 110 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 111 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.24  21104  180
 112 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              117.17   5624   48
 113 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.10   5855   50
 114 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.94  14033  120
 115 Filip Klar                     Mielec               116.78   9693   83
 116 Andrzej Rakoczy                Kraków               116.66  11549   99
 117 Marcin Figiel                  Zawichost            116.51   5010   43
 118 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.50  10485   90
 119 Joanna Zadrożna                Szczecin             116.38   5586   48
 120 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 121 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 122 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 123 Teresa Fortuna                 Lubin                115.94   5565   48
 124 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.93  21216  183
 125 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 126 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.88  14369  124
 127 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.87  21784  188
 128 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 129 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.29  11183   97
 130 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 131 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.79  16530  144
 132 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 133 Katarzyna Klimała              Kraków               114.75  12623  110
 134 Michał Wolański                Białystok            114.72   4130   36
 135 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.62  10545   92
 136 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 137 Kazimierz Merklejn             Szczecin             114.36  10292   90
 138 Grzegorz Pukniel               Lublin               114.01  22688  199
 139 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.85  22428  197
 140 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.79  12403  109
 141 Krzysztof Obremski             Legnica              113.65  11138   98
 142 Leszek Stecuła                 Bytom                113.59  11586  102
 143 Łukasz Kozub                   Brzesko              113.39   4082   36
 144 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.28  15859  140
 145 Jakub Szymczak                 Łódź                 113.26   3964   35
 146 Marek Róziecki                 Rybnik               113.25   7701   68
 147 Jolanta Kosmowska              Warszawa             113.20  20149  178
 148 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 149 Kamil Klinkosz                 Rumia                113.00   5424   48
 150 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.00  12091  107
 151 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 152 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.79  21318  189
 153 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             112.78   8120   72
 154 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 155 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 156 Marek Rogalski                 Chełm                112.60  11035   98
 157 Beata Madej                    Lublin               112.57   3377   30
 158 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.51  22276  198
 159 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 160 Agnieszka Krupka               Krosno               112.28  17516  156
 161 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 162 Małgorzata Sulejewska          Kraków               112.18  12115  108
 163 Arkadiusz Biegun               Kraków               112.16  19180  171
 164 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.16  20750  185
 165 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.12  21415  191
 166 Andrzej Gostomski              Łódź                 112.11  22197  198
 167 Rafał Dąbrowski                Ostróda              112.06   8741   78
 168 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 169 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.81  14312  128
 170 Andrzej Lożyński               Piastów              111.64   3684   33
 171 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.60  11606  104
 172 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 173 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 174 Marcin Skowron                 Zabrze               111.30  18476  166
 175 Tomasz Ciejka                  Kraków               111.19   9896   89
 176 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.08  21660  195
 177 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 178 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 179 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.81  16622  150
 180 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 181 Wojciech Sołdan                Rumia                110.59  20348  184
 182 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 183 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.46  14470  131
 184 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 185 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.23  18519  168
 186 Dominik Wester                 Warszawa             110.19  11239  102
 187 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.15   5177   47
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                110.04  20797  189
 189 Michał Ozimiński               Łódź                 109.94   5717   52
 190 Walenty Siemaszko              Lipiany              109.91   7254   66
 191 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 192 Beata Piotrowska               Łódź                 109.65  21931  200
 193 Mariusz Makuch                 Zator                109.12   6329   58
 194 Tomasz Lempart                 Kraków               109.08   4254   39
 195 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 196 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.73  14353  132
 197 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.62  14229  131
 198 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             107.71   8940   83
 199 Damian Krężel                  Mielec               107.65   5813   54
 200 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.47  11392  106
 201 Marianna Kozłowska             Białystok            107.38   9342   87
 202 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            107.37  16750  156
 203 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 204 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 205 Małgorzata Jóźwiak             Iława                106.95  20534  192
 206 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              106.89  12827  120
 207 Jan Ziółkowski                 Rumia                106.62   5118   48
 208 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  106.45   3300   31
 209 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.39  17660  166
 210 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.38  20851  196
 211 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 212 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.17   7963   75
 213 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 214 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.12  21117  199
 215 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 216 Bartosz Orłowski               Bytom                105.86  11009  104
 217 Władysław Zieliński            Lębork               105.84   9314   88
 218 Joanna Ostrowska               Warszawa             105.78  19993  189
 219 Jerzy Luter                    Bytom                105.64  18699  177
 220 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.56  19107  181
 221 Dominik Piasecki               Słupsk               105.56   8656   82
 222 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   8759   83
 223 Jacek Gasik                    Warszawa             105.28   4211   40
 224 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.24  20942  199
 225 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.21  17255  164
 226 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 227 Dorota Maciejuk                Warszawa             105.00   9975   95
 228 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.98   6929   66
 229 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.86  10067   96
 230 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             104.77  11106  106
 231 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.50   4180   40
 232 Janusz Sojka                   Łódź                 104.36   9601   92
 233 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 234 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 235 Łukasz Święcki                 Białystok            104.03   6242   60
 236 Sylwester Wójcik               Lublin               103.83  10279   99
 237 Weronika Rudnicka              Ustka                103.78  13907  134
 238 Katarzyna Sołdan               Rumia                103.74  20126  194
 239 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 240 Jan Kozłowski                  Kraków               103.67   8812   85
 241 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.62   3316   32
 242 Roman Figiel                   Zawichost            103.43  11067  107
 243 Magdalena Ochot                Katowice             103.33  15396  149
 244 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 245 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.63  15703  153
 246 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 247 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 248 Daniel Janus                   Wąchock              102.26   5522   54
 249 Michał Jaworek                 Zabrze               102.03   3367   33
 250 Sławomir Zabawa                Jasło                102.00  20196  198
 251 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.94   3670   36
 252 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.78  10890  107
 253 Marcin Królak                  Warszawa             101.60   3048   30
 254 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 255 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      101.00   3333   33
 256 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.90   6054   60
 257 Anna Arana                     Warszawa             100.65  15802  157
 258 Anna Królak                    Warszawa             100.60   6338   63
 259 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 260 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 261 Henryk Ryś                     Warszawa             100.36   4215   42
 262 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.26   8923   89
 263 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            100.25   4812   48
 264 Anna Niedzielko                Szczecin             100.24  13533  135
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.08  19916  199
 266 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.07   6004   60
 267 Elżbieta Święcka               Białystok            100.06   5103   51
 268 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.99  13099  131
 269 Maria Jarosz                   Lublin                99.96  10996  110
 270 Adam Janicki                   Łódź                  99.91   3497   35
 271 Joanna Duda                    Zabrze                99.91   3297   33
 272 Joanna Brychcy                 Katowice              99.82  18966  190
 273 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 274 Monika Rubinstein              Warszawa              99.52  19009  191
 275 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 276 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   99.19   8233   83
 277 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 278 Jacek Karwowski                Płock                 99.17   2975   30
 279 Robert Drózd                   Wesoła                98.91   3462   35
 280 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              98.60   7888   80
 281 Marta Kleinrok                 Lublin                98.50   5319   54
 282 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.42   9842  100
 283 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 284 Renata Rosół                   Warszawa              98.17  19242  196
 285 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 286 Rafał Marks                    Warszawa              98.00   4410   45
 287 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              97.82   5478   56
 288 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.73   4691   48
 289 Teresa Zalewska                Racibórz              97.65   6933   71
 290 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 291 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 292 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.26  18187  187
 293 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.07   9319   96
 294 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 295 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.75  11223  116
 296 Marek Kocikowski               Ostróda               96.63  10726  111
 297 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 298 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 299 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 300 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 301 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.08   6245   65
 302 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 303 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              95.53   7642   80
 304 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 305 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.13   9894  104
 306 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.89   3416   36
 307 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 308 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 309 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.64   5489   58
 310 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 311 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 312 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              94.35   9812  104
 313 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.97   9585  102
 314 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   93.94   2912   31
 315 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 316 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 317 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 318 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 319 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.88   5480   59
 320 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 321 Marek Reda                     Wołomin               92.75   8440   91
 322 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.74   3246   35
 323 Beata Kościańska               Lublin                92.72   4358   47
 324 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 325 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   92.63   3242   35
 326 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            92.52   5736   62
 327 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  91.68  11918  130
 328 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 329 Anna Stefańska                 Łódź                  90.76   3721   41
 330 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 331 Katarzyna Majewska             Lublin                90.33   3252   36
 332 Beata Wolf                     Gdańsk                89.75   4667   52
 333 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.74  16949  191
 334 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 335 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.29   4944   56
 336 Wojciech Obremski              Legnica               87.92   8001   91
 337 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.62   9463  108
 338 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              87.61   4030   46
 339 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              87.54  15495  177
 340 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 341 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.08   4180   48
 342 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             86.87   5994   69
 343 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 344 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 345 Barbara Szymańska              Gdańsk                86.16   5945   69
 346 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 347 Piotr Madej                    Lublin                86.02   3527   41
 348 Zdzisław Parnicki              Słupsk                85.94   2750   32
 349 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 350 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.94   6116   72
 351 Radosław Pastusiak             Sulęcin               84.17   3872   46
 352 Adam Zalewski                  Racibórz              83.83   3940   47
 353 Alicja Bielecka                Poznań                83.40   4337   52
 354 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.71   4549   55
 355 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 356 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 357 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.92  11589  145
 358 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 359 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 360 Halina Łubniewicz              Łódź                  76.76   4529   59
 361 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.25   4194   55
 362 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 363 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.91   7728  106
 364 Urszula Solarska               Łódź                  68.33   3485   51




Poczekalnia na dzień 20-08-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jacek Pietruszka               Kraków               122.31   3547   29
   2 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   3 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   4 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   5 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   6 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   7 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   8 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
   9 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
  10 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  11 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  12 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  13 Andrzej Szymański              Łódź                  71.32   1783   25
  14 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          117.33   2816   24
  16 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  17 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  18 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  19 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  20 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  21 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  22 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  23 Jolanta Chłopińska             Wałcz                103.08   2474   24
  24 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  25 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  26 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  27 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  28 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  29 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.33   2240   24
  30 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  31 Błażej Fidziński               Dębica                89.29   2143   24
  32 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  33 Ewa Jobs                       Ostróda               88.83   2132   24
  34 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  35 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  36 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  37 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  38 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  39 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  40 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  41 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  42 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  43 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  44 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  45 Agata Kuć                      Stargard Szczecińsk   88.30   2031   23
  46 Wacław Sarek                   Jaworzno              70.09   1612   23
  47 Maciej Kuć                     Stargard Szczecińsk   69.78   1605   23
  48 Gniewomir Białek               Dębica                69.39   1596   23
  49 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  50 Szymon Zaleski                 Poznań               119.86   2637   22
  51 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  52 Tomasz Korpysz                 Warszawa              96.52   2027   21
  53 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  54 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.95   2099   20
  55 Paweł Michalski                Ksawerów              96.30   1926   20
  56 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  57 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  58 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  59 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  110.68   2103   19
  60 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  61 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  62 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  63 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  64 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  65 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  66 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  67 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  68 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  69 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  70 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  71 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  72 Piotr Domański                 Łódź                  94.06   1599   17
  73 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  74 Waldemar Bulkowski             Chojnów               91.94   1471   16
  75 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  76 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  77 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  78 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  79 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  80 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  81 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  82 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  83 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  84 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
  85 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
  86 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
  87 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
  88 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
  89 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
  90 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
  91 Michał Sak                     Lublin               118.83   1426   12
  92 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lub.     118.33   1420   12
  93 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
  94 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
  95 Adam Klimont                   Wałcz                114.92   1379   12
  96 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
  97 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
  98 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
  99 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 100 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 101 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 102 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 103 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.08   1309   12
 104 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 105 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 106 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 107 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 108 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 109 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 110 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 111 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 112 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 113 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 114 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 115 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 116 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 117 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 118 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 119 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 120 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 121 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 122 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.50   1206   12
 123 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 124 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 125 Tomasz Jedynak                 Skarżysko             99.50   1194   12
 126 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 127 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 128 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 129 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 130 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 131 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 132 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 133 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 134 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 135 Izabela Kargol                 Warszawa              96.67   1160   12
 136 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 137 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.42   1157   12
 138 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 139 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 140 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 141 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 142 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 143 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 144 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 145 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 146 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 147 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 148 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 149 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 150 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 151 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 152 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 153 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 154 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 155 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 156 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 157 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 158 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 159 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 160 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 161 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 162 Rafał Skibicki                 Lębork                88.75   1065   12
 163 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 164 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 165 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 166 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 167 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 168 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 169 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 170 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 171 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 172 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 173 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 174 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 175 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 176 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 177 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 178 Aldona Głośnicka               Ostróda               86.25   1035   12
 179 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 180 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 181 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 182 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 183 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 184 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 185 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 186 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 187 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 188 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 189 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 190 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 191 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 192 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 193 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.50    978   12
 194 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 195 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 196 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 197 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 198 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.25    951   12
 199 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 200 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 201 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 202 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 203 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 204 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 205 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 206 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 207 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 208 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 209 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 210 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 211 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 212 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 213 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 214 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 215 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 216 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 217 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 218 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 219 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 220 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 221 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 222 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 223 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            63.17    758   12
 224 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 225 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 226 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 227 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 228 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 229 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 230 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 231 Ewa Majewska                   Nowa Sól              93.45   1028   11
 232 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 233 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 234 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 235 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 236 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 237 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 238 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 239 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 240 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 241 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 242 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 243 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 244 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 245 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 246 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 247 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 248 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 249 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 250 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 251 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 252 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 253 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 254 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 255 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 256 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 257 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 258 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 259 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 260 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 261 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 262 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 263 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 264 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 265 Magdalena Podlaska             Warszawa             103.30   1033   10
 266 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 267 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 268 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 269 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 270 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 271 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 272 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 273 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 274 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 275 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 276 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 277 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 278 Mateusz Stańczyk               Tarnów                96.75    774    8
 279 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 280 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 281 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 282 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 283 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 284 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 285 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 286 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 287 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 288 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 289 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 290 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 291 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 292 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 293 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 294 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 295 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 296 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 297 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 298 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 299 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 300 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 301 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 302 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 303 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 304 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 305 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 306 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 307 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 308 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 309 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 310 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 311 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 313 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 314 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 315 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 316 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 317 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 318 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 319 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 320 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 321 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 322 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 323 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 324 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 325 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 326 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 327 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 328 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 329 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 330 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 331 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 332 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 333 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 334 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 335 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 336 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.60    588    5
 337 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 338 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 339 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 340 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 341 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 342 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 343 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 344 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 345 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 346 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 347 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 348 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 349 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 350 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 351 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 352 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 353 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 354 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 355 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 356 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 357 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 358 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 359 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 360 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 361 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 362 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 363 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 364 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 365 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 366 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 367 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 368 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 369 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 370 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 371 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 372 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 373 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 374 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 375 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 376 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 377 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 378 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 379 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 380 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 381 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 382 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 383 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 384 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 385 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 386 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 387 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 388 Leszek Nowak                   Myślibórz            150.00    150    1
 389 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 390 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 391 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 392 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 393 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 394 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 395 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 396 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 397 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 398 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 399 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 400 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie