Szarlota23
czerwca
Szarlota 23 czerwca III Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
Katowice15
sierpnia
Katowice 15-18 sierpnia II Maraton Scrabble
Katowice15
sierpnia
Katowice 15-16 sierpnia VII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2002
II Maraton Scrabble15 - 18 sierpnia 2002 — II Maraton ScrabbleInformacjeRelacjaWyniki
galeria

II Maraton ScrabbleKatowice, 15 - 18 sierpnia 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Paweł Dawidson (Częstochowa) 24,0 12694
 2. Mariusz Wrześniewski (Warszawa) 21,0 12071
 3. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 21,0 11898
 4. Kamil Górka (Łęczna) 20,0 12041
 5. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 19,0 12807
 6. Karol Wyrębkiewicz (Łódź) 18,0 11799
 7. Sergiusz Puchalski (Włocławek) 18,0 11647
 8. Robert Kamiński (Wysokie Maz.) 18,0 11336
 9. Kazimierz M. Merklejn (Szczecin) 17,0 11867
 10. Wojciech Zemło (Łódź) 17,0 11595

 92 uczestników, 30 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Maraton Scrabble




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Nie, 25 Sie 2002

II Maraton Scrabble'owy

                                                                   VP
MIEJSCE                                             p-ty    +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------------------
  1 Paweł Dawidson          140 Częstochowa        12694          24.0
  2 Mariusz Wrześniewski    129 Warszawa           12071          21.0
  3 Tomasz Zwoliński        142 Warszawa           11898          21.0
  4 Kamil Górka             125 Łęczna             12041          20.0
  5 Mariusz Skrobosz        138 Warszawa           12807          19.0
  6 Karol Wyrębkiewicz      133 Łódź               11799          18.0
  7 Sergiusz Puchalski      118 Włocławek          11647          18.0
  8 Robert Kamiński         113 Wysokie Maz.       11336          18.0
  9 Kazio Merklejn          130 Szczecin           11867          17.0
 10 Wojciech Zemło          130 Łódź               11595          17.0
 11 Wojciech Usakiewicz     134 Warszawa           11524          17.0
 12 Robert Duczemiński      127 Gorzów Wielkop.    11339          17.0
 13 Mateusz Żbikowski       135 Warszawa           11277          17.0
 14 Krzysztof Usakiewicz    121 Warszawa           11243          17.0
 15 Małgorzata Kania        131 Milanówek          11216          17.0
 16 Zbigniew Wietecki       120 Gorzów Wielkop.    10648          17.0
 17 Marcin Mroziuk          137 Warszawa           11395          16.5
 18 Joanna Juszczak         101 Warszawa           11215          16.5
 19 Maciej Gałecki          121 Łódź               11370          16.0
 20 Katarzyna Stępień       122 Katowice           11364          16.0
 21 Stanisław Ochot         120 Katowice           11081          16.0
 22 Radosław Sowiński       107 Warszawa           10812          16.0
 23 Marek Dudkiewicz        108 Milanówek          10727          16.0
 24 Stanisław Rydzik        128 Warszawa           11674          15.5
 25 Magdalena Merklejn      120 Szczecin           10983          15.5
 26 Ewa Strzelczyk          100 Warszawa           10065          15.5
 27 Andrzej Rechowicz       126 Katowice           11357          15.0
 28 Radosław Konca          128 Warszawa           11328          15.0
 29 Dariusz Banaszek        141 Warszawa           11215          15.0
 30 Wiktor Stępień          123 Katowice           11122          15.0
 31 Aleksander Puchalski    114 Włocławek          10959          15.0
 32 Piotr Rosół             112 Warszawa           10834          15.0
 33 Bogusław Puchalski      106 Włocławek          10675          15.0
 34 Aleksandra Merklejn     121 Szczecin           10365          15.0
 35 Dariusz Puton           131 Ruda Śląska         9961          15.0
 36 Krzysztof Mówka         121 Toruń              10933          14.5
 37 Joanna Stępień          122 Katowice           11492          14.0
 38 Lucyna Korga            110 Zabrze             11016          14.0
 39 Ewa Ciszewska           100 Katowice           10947          14.0
 40 Rafał Matczak           118 Pruszków           10876          14.0
 41 Mariola Osajda-Matczak  120 Pruszków           10749          14.0
 42 Paweł Opyc              100 Warszawa           10621          14.0
 43 Dorota Ziembowicz       100 Gliwice            10595          14.0
 44 Andrzej Gostomski       101 Łódź                9894          14.0
 45 Maciej Śliwa            100 Zabrze              9720          13.5
 46 Marcin Figiel           107 Zawichost          10782          13.0
 47 Jerzy Luter             113 Bytom              10601          13.0
 48 Katarzyna Żuławska      109 Katowice           10477          13.0
 49 Adam Jurkowski          104 Knurów             10211          13.0
 50 Renata Rosół            100 Warszawa            9696          12.5
 51 Roman Sulima            126 Warszawa           11012          12.0
 52 Krystyna Augustyniak    104 Łódź               10803          12.0
 53 Roman Figiel            108 Zawichost          10518          12.0
 54 Mariusz Orzeł           133 Nowe Miasto Lub.    9296          12.0
 55 Paweł Kokoszka          100 Kłomnice            9603          11.5
 56 Grażyna Puton           100 Ruda Śląska         6089          11.5
 57 Magdalena Kortz         100 Szczecin            9528          11.0
 58 Jarosław Wypart         100 Częstochowa         6059          11.0
 59 Krzysztof Pypno         117 Gliwice             5169          11.0
 60 Grażyna Chmielewska     100 Mrągowo             5075          11.0
 61 Sebastian Dudek         100 Częstochowa         9843          10.5
 62 Paweł Ochot             100 Katowice            9338          10.5
 63 Aneta Szubiak           100 Łódź               10061          10.0
 64 Joanna Kubik            100 Częstochowa         6223          10.0
 65 Maciej Czupryniak       135 Milanówek           5838          10.0
 66 Jerzy Augustyniak       100 Łódź                9025           9.5
 67 Wojciech Próchniewicz   113 Warszawa            7050           9.5
 68 Stefan Dawidson         105 Częstochowa         5591           9.0
 69 Szymon Fidziński        133 Warszawa            5026           8.0
 70 Grzegorz Matysiak       110 Kraków              5625           7.0
 71 Andrzej Szmidtke        115 Bolszewo            5180           7.0
 72 Piotr Chmielewski       100 Mrągowo             4530           6.5
 73 Ewa Zając               100 Mrągowo             4406           6.5
 74 Tomasz Żbikowski        104 Warszawa            4623           6.0
 75 Jerzy Matyasik          117 Kraków              4598           6.0
 76 Zygmunt Skwarek         100 Katowice            4519           6.0
 77 Małgorzata Sulejewska   100 Kraków              4291           6.0
 78 Elżbieta Jankowska      105 Wrocław             3950           6.0
 79 Arkadiusz Jaworski      100 Tychy               4242           5.0
 80 Irena Ficak             100 Mielec              4222           5.0
 81 Jarosław Karwacki       100 Dąbrowa Górnicza    2922           5.0
 82 Łukasz Homa             100 Bielsko Biała       2539           5.0
 83 Joanna Brychcy          100 Katowice            8229           4.5
 84 Eligiusz Jankowski      100 Wrocław             4169           4.5
 85 Bożena Matysiak         104 Kraków              4068           4.5
 86 Michał Karwacki         100 Dąbrowa Górnicza    3764           4.0
 87 Leszek Stecuła          115 Bytom               2453           4.0
 88 Andrzej Szepczyński     117 Kraków              2208           4.0
 89 Tomasz Szepczyński      100 Kraków              1773           2.0
 90 Tomasz Sulejewski       100 Kraków              3403           1.5
 91 Stanisław Harat         106 Kęty                2348           1.5
 92 Zbigniew Szepczyński    100 Kraków              1985           1.5

SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie