Ostróda 4
lipca
Ostróda 4- 5 lipca IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
Łódź18
lipca
Łódź 18-19 lipca Wielka Łódka 2009 — Lato
Kraków25
lipca
Kraków 25-26 lipca XIII Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2009
„Nic nie idzie, nic nie idzie”, a tu Hat-trick Rydza w Wielkiej Łódce 200918 - 19 lipca 2009 — Wielka Łódka 2009 — LatoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2009 — LatoŁódź, 18 - 19 lipca 2009

Konkurs Relacja z turnieju


„Nic nie idzie, nic nie idzie”, a tu Hat-trick Rydza w Wielkiej Łódce 2009Już po raz trzeci w tym roku wyruszył rejs Wielkiej Łódki. Tym razem załoga dopisała i stawiło się 53 zawodników, a pośród „wilków morskich” pojawiło się trzech debiutantów. Dawid Hudzik z Zabrza, Maciej Michalski z Łodzi i Marcin Bertrand z Poznania nie zrazili się obecnością wielu doświadczonych graczy i walczyli o zwycięstwo jak równy z równym. Najlepiej wypadł Maciej Michalski z Łodzi, który zdobył 7 pkt ze średnią 371 małych punktów na partię. Na półmetku turnieju najlepszym zawodnikiem był Michał Ozimiński z Łodzi, jednak od 7 partii coś się u niego zacięło i trzy następne rundy przegrał. Trochę zamieszania na pierwszych stołach wprowadził Karol Wyrębkiewicz z Łodzi, którego zatrzymały obowiązki służbowe w sobotę. Prezes wygrał pierwsze trzy partie w niedzielnych rozgrywkach i także maszyna do zwycięstw się zacięła. Najbardziej na postawie Karola skorzystał Stanisław Rydzik z Warszawy. Gdy objął prowadzenie w 11 rundzie, już nie pozwolił wydrzeć sobie zwycięstwa w całym turnieju. Był to trzeci tryumf Staszka w tegorocznej Łódce i chyba tylko kataklizm może sprawić, że "Gościu" nie wygra całego cyklu w 2009r.
A tak na marginesie, jeżeli ktoś będzie słyszał od Staszka sławetne — „nic nie idzie, nic nie idzie” — niech uważa, bo to tylko zasłona dymna.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2009 — Wiosna
Wielka Łódka 2009 — Zima
XIV Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2008 — Jesień „10 Lat Minęło”


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekBałucki Dom Kultury
Ośrodek Kultury „Rondo”
Łódź, ul. Limanowskiego 166
Obrońca tytułuPatryk Gadus
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuwww.scrabble.lodz.pl
HarmonogramSobota, 18 lipca (7 rund)
11:45 — koniec zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 19 lipca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Noclegiwe własnym zakresie (proszę rezerwować wcześniej):

Dom Studenta Akademii Muzycznej Łódź
ul. Żubardzka 2a (ok. 10 min. pieszo)
tel. 042 616-57-47 hasło: SCRABBLE (ilość miejsc 30 po 35 zł)

Hotel „Grosik” Łódź, ul. Brzoskwiniowa 17 (ok. 5,5 km od miejsca gry)
tel. 042 658-95-29
(pokój bez łazienki: „1” – 60 zł, „2” – 80 zł, „3” – 100 zł,
pokój z łazienką: „1” – 80,00 zł, „2” – 100,00 zł,
śniadanie: 10 – 15 zł)

Pensjonat „Helenówek”, ul. Okulickiego 10b (ok. 4,5 km od miejsca gry)
tel. 042 658-22-39
(pokój z łazienką: „1” – 75 zł, „2” – 90 zł, „3” – 125 zł)

Hotelik „Na Zdrowiu”, ul. Minerska 6 (ok. 4,5 km od miejsca gry)
tel. 042 236-57-38, tel. kom. 0 604 52 50 77
(pokój z łazienką: „2” do wykorzystania pojedynczego – 80 zł, „2” – 90 zł, „3” – 110 zł,
parking na terenie zamkniętym 10 zł)

Pensjonat „KDKruk”, ul. 6-go Sierpnia 68 – na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia (ok. 4 km od miejsca gry)
tel. 042 632-75-33, tel. kom. 0 503 035 751
(pokój z łazienką: „1” – 60 zł, „2” – 120 zł, „3” – 165 zł, „4” – 220 zł)

Hotel „Daria”, ul. Studencka 2/4 – Łagiewniki (ok. 6,5 km od miejsca gry)
tel. 042 659-82-44
(pokój z łazienką i śniadaniem: „1” – 130 zł, „2” z łóżkiem małżeńskim – 150 zł + 20 zł ew. dostawka,
„2” – z dwoma łóżkami – 170 zł)
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne za miejsca I-III
Nagrody rzeczowe
OrganizatorzyAnna Stefańska 609137313, astefka@buziaczek.pl, GG: 5206098
Urszula Solarska 669662428
Adam Janicki 502949180, janicki.adam@interia.pl
Wojciech Zemło 600368806, wzemlo@toya.net.pl, GG: 3442656


Wyniki turnieju Wielka Łódka 2009 - Lato

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.64     10.0     5099     1918      870
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                138.87      9.0     5071     1813      838
  3 Marek           Reda                 Wołomin                132.20      9.0     4630     1807      342
  4 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.71      8.0     5059     1719      911
  5 Michał          Ozimiński            Łódź                   123.36      8.0     4880     1778      369
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.15      8.0     4818     1795      465
  7 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               123.12      8.0     4703     1665      242
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               129.06      8.0     4439     1739      145
  9 Dorota          Maciejuk             Warszawa               118.71      8.0     4243     1612      -64
 10 Piotr           Pietuchowski         Białystok              138.56      7.0     4811     1613      441
 11 Krzysztof       Obremski             Legnica                143.42      7.0     4730     1610     -172
 12 Michał          Alabrudziński        Włocławek              139.44      7.0     4725     1540      625
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.11      7.0     4614     1506      476
 14 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.58      7.0     4607     1546      310
 15 Jakub           Szymczak             Łódź                   133.57      7.0     4564     1562      177
 16 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              126.69      7.0     4534     1606      131
 17 Maciej          Michalski            Łódź                   100.00      7.0     4452     1627       26
 18 Anna            Stefańska            Łódź                   115.34      7.0     4202     1530      -24
 19 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.90      6.0     4739     1499      487
 20 Paweł           Jackowski            Warszawa               140.23      6.0     4738     1461      230
 21 Jarosław        Michalak             Łódź                   119.13      6.0     4574     1413      432
 22 Radosław        Jachna               Łódź                   136.99      6.0     4524     1380      221
 23 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.38      6.0     4484     1421      329
 24 Andrzej         Kroc                 Łódź                   115.20      6.0     4433     1423      -78
 25 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              119.86      6.0     4426     1375      131
 26 Robert          Głowacki             Łódź                   124.91      6.0     4403     1520     -273
 27 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              115.54      6.0     4376     1506      213
 28 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                108.45      6.0     4344     1388      263
 29 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            102.47      6.0     4170     1367     -309
 30 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      6.0     3941     1366     -351
 31 Wojciech        Zemło                Łódź                   134.49      6.0     3326     1292     -133
 32 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 120.09      5.0     4489     1296     -102
 33 Beata           Wiączkowska          Wrocław                122.88      5.0     4458     1225      164
 34 Joanna          Ostrowska            Warszawa               120.06      5.0     4241     1355     -315
 35 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                119.29      5.0     4049     1239     -202
 36 Ireneusz        Kaczmarczyk          Gdańsk                 100.00      5.0     4005     1262     -490
 37 Beata           Błaszczyk            Łowicz                 100.00      5.0     3966     1289     -723
 38 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               110.47      5.0     3916     1271     -594
 39 Maciej          Michalak             Łódź                   132.39      5.0     2304      955      287
 40 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                102.36      4.5     3957     1037      -37
 41 Marcin          Bertrand             Poznań                 100.00      4.0     4315     1245     -565
 42 Renata          Andracka             Poznań                 112.45      4.0     4302     1234      -75
 43 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   110.48      4.0     4167     1174     -135
 44 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    117.68      4.0     4130     1181     -322
 45 Adam            Janicki              Łódź                   105.97      4.0     3272     1067     -253
 46 Kamil           Kister               Puławy                 113.29      3.5     3820     1016      105
 47 Anna            Arana                Warszawa               102.66      3.5     3775      985     -339
 48 Piotr           Madej                Wrocław                111.61      3.0     4130     1130     -426
 49 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      3.0     4090     1083     -511
 50 Urszula         Solarska             Łódź                   105.58      3.0     4050     1162     -570
 51 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   145.18      3.0     2097      735      244
 52 Maciej          Śliwa                Zabrze                 109.70      2.5     2343      648      -45
 53 Dawid           Hudzik               Zabrze                 100.00      0.5     1708      373     -866
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Wielka Łódka 2009 - Lato



	Mariusz Skrobosz 147.15 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Maciejuk              118.71 +  547: 302  169
    2     1 Piotr          Madej                 111.61 +  414: 319  162
    3     2 Piotr          Pietuchowski          138.56 +  436: 388  189
    4     1 Krzysztof      Obremski              143.42 +  481: 358  193
    5     1 Maciej         Michalak              132.39 -  295: 344   82
    6     2 Paweł          Jackowski             140.23 +  398: 378  190
    7     2 Grzegorz       Kurowski              129.06 -  334: 397   79
    8     5 Robert         Głowacki              124.91 +  504: 317  175
    9     3 Michał         Ozimiński             123.36 +  425: 400  173
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          145.18 -  326: 482   95
   11     2 Stanisław      Rydzik                142.64 -  288: 348   93
   12     4 Karol          Wyrębkiewicz          145.18 +  370: 320  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1795  / 12 149.58




	Karol Wyrębkiewicz 145.18 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     1 Michał         Ozimiński             123.36 +  436: 342  173
    9     1 Grzegorz       Kurowski              129.06 +  453: 403  179
   10     1 Mariusz        Skrobosz              147.15 +  482: 326  197
   11     1 Bartosz        Morawski              138.87 -  406: 412   89
   12     4 Mariusz        Skrobosz              147.15 -  320: 370   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     735  /  5 147.00




	Tomasz Zwoliński 143.90 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Sancewicz             117.68 -  334: 343   68
    2    22 Marek          Dudkiewicz            126.69 -  361: 401   77
    3    20 Michał         Alabrudziński         139.44 +  418: 417  189
    4    17 Jerzy          Krzyżewski            110.47 +  414: 340  160
    5    17 Maciej         Śliwa                 109.70 +  460: 319  160
    6    10 Krzysztof      Sporczyk              119.86 +  351: 279  170
    7     6 Bartosz        Morawski              138.87 -  325: 439   89
    8    13 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  531: 198  150
    9     6 Joanna         Ostrowska             120.06 +  478: 323  170
   10     3 Stanisław      Rydzik                142.64 -  397: 442   93
   11     8 Wojciech       Zemło                 134.49 -  317: 385   84
   12     8 Piotr          Pietuchowski          138.56 -  353: 366   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Krzysztof Obremski 143.42 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Beata          Piotrowska            115.58 +  473: 400  166
    2     4 Adam           Janicki               105.97 +  437: 361  156
    3     3 Robert         Głowacki              124.91 +  401: 372  175
    4     1 Mariusz        Skrobosz              147.15 -  358: 481   97
    5     3 Mateusz        Żbikowski             140.71 -  352: 425   91
    6     9 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  376: 353  166
    7     8 Marek          Dudkiewicz            126.69 +  522: 460  177
    8     4 Jakub          Szymczak              133.57 +  398: 367  184
    9     2 Stanisław      Rydzik                142.64 -  353: 433   93
   10     4 Marek          Reda                  132.20 -  320: 418   82
   11    10 Maciej         Michalski             100.00 +  395: 373  150
   12     5 Michał         Ozimiński             123.36 -  345: 459   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Stanisław Rydzik 142.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  376: 387   66
    2    15 Barbara        Łukaszewicz           108.45 +  486: 236  158
    3     8 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  459: 286  150
    4     4 Michał         Ozimiński             123.36 -  357: 384   73
    5     9 Dorota         Stachowska            102.47 +  438: 295  152
    6     6 Andrzej        Kroc                  115.20 +  425: 320  165
    7     5 Paweł          Jackowski             140.23 +  415: 409  190
    8     3 Mateusz        Żbikowski             140.71 +  500: 461  191
    9     2 Krzysztof      Obremski              143.42 +  433: 353  193
   10     3 Tomasz         Zwoliński             143.90 +  442: 397  194
   11     2 Mariusz        Skrobosz              147.15 +  348: 288  197
   12     1 Bartosz        Morawski              138.87 +  420: 413  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1918  / 12 159.83




	Mateusz Żbikowski 140.71 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anna           Stefańska             115.34 +  419: 291  165
    2    10 Joanna         Ostrowska             120.06 +  423: 292  170
    3     7 Beata          Piotrowska            115.58 +  421: 348  166
    4     2 Maciej         Michalak              132.39 -  335: 372   82
    5     3 Krzysztof      Obremski              143.42 +  425: 352  193
    6     3 Dariusz        Maciejuk              123.12 -  345: 374   73
    7     4 Piotr          Pietuchowski          138.56 +  474: 315  189
    8     3 Stanisław      Rydzik                142.64 -  461: 500   93
    9     5 Wojciech       Zemło                 134.49 -  349: 379   84
   10     7 Maciej         Michalski             100.00 +  449: 347  150
   11     7 Robert         Głowacki              124.91 +  482: 292  175
   12     3 Grzegorz       Kurowski              129.06 +  476: 286  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Paweł Jackowski 140.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Kroc                  115.20 +  371: 366  165
    2     5 Renata         Andracka              112.45 +  427: 348  162
    3     5 Michał         Ozimiński             123.36 -  439: 454   73
    4     6 Marek          Reda                  132.20 +  389: 346  182
    5     6 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  362: 350  166
    6     2 Mariusz        Skrobosz              147.15 -  378: 398   97
    7     5 Stanisław      Rydzik                142.64 -  409: 415   93
    8     8 Jarosław       Michalak              119.13 +  397: 389  169
    9     7 Maciej         Michalski             100.00 -  320: 375   50
   10    13 Marcin         Bertrand              100.00 +  517: 283  150
   11     9 Anna           Stefańska             115.34 -  347: 371   65
   12     9 Michał         Alabrudziński         139.44 -  382: 413   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Michał Alabrudziński 139.44 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Kister                113.29 +  345: 289  163
    2     7 Piotr          Pietuchowski          138.56 -  364: 394   89
    3    20 Tomasz         Zwoliński             143.90 -  417: 418   94
    4    15 Piotr          Madej                 111.61 +  417: 293  162
    5    15 Grzegorz       Wiączkowski           119.29 -  372: 373   69
    6    15 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  455: 338  150
    7    10 Joanna         Ostrowska             120.06 -  287: 325   70
    8    15 Urszula        Solarska              105.58 +  465: 289  156
    9    11 Adam           Janicki               105.97 +  458: 307  156
   10     9 Rafał          Wesołowski            122.38 +  360: 305  172
   11    11 Dorota         Maciejuk              118.71 -  372: 387   69
   12     9 Paweł          Jackowski             140.23 +  413: 382  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Bartosz Morawski 138.87 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Renata         Andracka              112.45 -  333: 448   62
    2    23 Beata          Błaszczyk             100.00 +  508: 309  150
    3     9 Piotr          Madej                 111.61 +  442: 334  162
    4     5 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  349: 382   66
    5    11 Radosław       Jachna                136.99 +  401: 358  187
    6     7 Andrzej        Rechowicz             120.11 +  430: 350  170
    7     6 Tomasz         Zwoliński             143.90 +  439: 325  194
    8     6 Marek          Reda                  132.20 +  505: 349  182
    9     4 Dariusz        Maciejuk              123.12 +  524: 296  173
   10     2 Grzegorz       Kurowski              129.06 +  315: 256  179
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          145.18 +  412: 406  195
   12     1 Stanisław      Rydzik                142.64 -  413: 420   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Piotr Pietuchowski 138.56 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Śliwa                 109.70 +  437: 215  160
    2     7 Michał         Alabrudziński         139.44 +  394: 364  189
    3     2 Mariusz        Skrobosz              147.15 -  388: 436   97
    4    10 Urszula        Solarska              105.58 +  405: 298  156
    5     7 Marek          Dudkiewicz            126.69 -  354: 396   77
    6    11 Joanna         Ostrowska             120.06 +  579: 358  170
    7     4 Mateusz        Żbikowski             140.71 -  315: 474   91
    8     7 Wojciech       Zemło                 134.49 -  388: 392   84
    9    10 Robert         Głowacki              124.91 +  386: 355  175
   10     8 Andrzej        Rechowicz             120.11 -  330: 359   70
   11    12 Marcin         Bertrand              100.00 +  469: 370  150
   12     8 Tomasz         Zwoliński             143.90 +  366: 353  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Radosław Jachna 136.99 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Madej                 111.61 -  311: 388   62
    2    16 Marcin         Bertrand              100.00 -  324: 417   50
    3    25 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  407: 304  150
    4    24 Anna           Arana                 102.66 +  450: 242  153
    5    11 Bartosz        Morawski              138.87 -  358: 401   89
    6    19 Barbara        Łukaszewicz           108.45 +  436: 249  158
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              119.86 -  306: 453   70
    8    19 Beata          Błaszczyk             100.00 +  449: 391  150
    9    16 Jarosław       Michalak              119.13 +  442: 432  169
   10    14 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  364: 310  166
   11     6 Grzegorz       Kurowski              129.06 -  337: 361   79
   12    11 Jakub          Szymczak              133.57 -  340: 355   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Wojciech Zemło 134.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     7 Grzegorz       Pukniel               120.09 -  322: 504   70
    5    14 Urszula        Solarska              105.58 +  411: 362  156
    6    13 Grzegorz       Wiączkowski           119.29 +  370: 356  169
    7     7 Jakub          Szymczak              133.57 -  329: 368   84
    8     7 Piotr          Pietuchowski          138.56 +  392: 388  189
    9     5 Mateusz        Żbikowski             140.71 +  379: 349  191
   10     5 Michał         Ozimiński             123.36 -  319: 472   73
   11     8 Tomasz         Zwoliński             143.90 +  385: 317  194
   12     6 Beata          Piotrowska            115.58 +  419: 343  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  /  9 143.56




	Jakub Szymczak 133.57 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grażyna        Wesołowska            110.48 +  396: 325  160
    2    11 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  454: 329  150
    3     6 Grzegorz       Kurowski              129.06 -  378: 406   79
    4     8 Marek          Dudkiewicz            126.69 -  325: 372   77
    5    13 Maciej         Michalski             100.00 +  468: 275  150
    6     8 Renata         Andracka              112.45 +  411: 347  162
    7     7 Wojciech       Zemło                 134.49 +  368: 329  184
    8     4 Krzysztof      Obremski              143.42 -  367: 398   93
    9     8 Marek          Reda                  132.20 -  348: 484   82
   10    11 Andrzej        Kroc                  115.20 +  348: 322  165
   11     4 Dariusz        Maciejuk              123.12 -  346: 460   73
   12    11 Radosław       Jachna                136.99 +  355: 340  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Maciej Michalak 132.39 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    13 Jarosław       Michalak              119.13 +  492: 332  169
    3     4 Maciej         Michalski             100.00 +  440: 286  150
    4     2 Mateusz        Żbikowski             140.71 +  372: 335  191
    5     1 Mariusz        Skrobosz              147.15 +  344: 295  197
    6     1 Michał         Ozimiński             123.36 -  311: 447   73
    7     3 Robert         Głowacki              124.91 +  345: 322  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  /  6 159.17




	Marek Reda 132.20 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Krzyżewski            110.47 -  340: 341   60
    2    21 Kamil          Kister                113.29 +  410: 361  163
    3    16 Andrzej        Rechowicz             120.11 +  402: 396  170
    4     6 Paweł          Jackowski             140.23 -  346: 389   90
    5    10 Beata          Piotrowska            115.58 +  332: 299  166
    6    12 Rafał          Wesołowski            122.38 +  382: 354  172
    7     9 Grzegorz       Pukniel               120.09 +  397: 342  170
    8     6 Bartosz        Morawski              138.87 -  349: 505   89
    9     8 Jakub          Szymczak              133.57 +  484: 348  184
   10     4 Krzysztof      Obremski              143.42 +  418: 320  193
   11     5 Marek          Dudkiewicz            126.69 +  395: 298  177
   12     2 Dariusz        Maciejuk              123.12 +  375: 335  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Grzegorz Kurowski 129.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Barbara        Łukaszewicz           108.45 +  328: 314  158
    2    12 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  383: 313  150
    3     6 Jakub          Szymczak              133.57 +  406: 378  184
    4     3 Rafał          Wesołowski            122.38 +  420: 319  172
    5     2 Michał         Ozimiński             123.36 -  299: 339   73
    6     5 Grzegorz       Pukniel               120.09 +  483: 379  170
    7     2 Mariusz        Skrobosz              147.15 +  397: 334  197
    8     2 Dariusz        Maciejuk              123.12 +  417: 337  173
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          145.18 -  403: 453   95
   10     2 Bartosz        Morawski              138.87 -  256: 315   89
   11     6 Radosław       Jachna                136.99 +  361: 337  187
   12     3 Mateusz        Żbikowski             140.71 -  286: 476   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Marek Dudkiewicz 126.69 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Janicki               105.97 -  286: 372   56
    2    22 Tomasz         Zwoliński             143.90 +  401: 361  194
    3    12 Marcin         Bertrand              100.00 +  435: 324  150
    4     8 Jakub          Szymczak              133.57 +  372: 325  184
    5     7 Piotr          Pietuchowski          138.56 +  396: 354  189
    6     4 Robert         Głowacki              124.91 -  375: 402   75
    7     8 Krzysztof      Obremski              143.42 -  460: 522   93
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              119.86 +  424: 320  170
    9     9 Anna           Stefańska             115.34 +  363: 274  165
   10     6 Dariusz        Maciejuk              123.12 -  339: 453   73
   11     5 Marek          Reda                  132.20 -  298: 395   82
   12    12 Robert         Głowacki              124.91 +  385: 301  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Robert Głowacki 124.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Urszula        Solarska              105.58 +  434: 348  156
    2     8 Maciej         Sancewicz             117.68 +  383: 322  168
    3     3 Krzysztof      Obremski              143.42 -  372: 401   93
    4    12 Maciej         Śliwa                 109.70 +  427: 372  160
    5     8 Joanna         Ostrowska             120.06 +  398: 390  170
    6     4 Marek          Dudkiewicz            126.69 +  402: 375  177
    7     3 Maciej         Michalak              132.39 -  322: 345   82
    8     5 Mariusz        Skrobosz              147.15 -  317: 504   97
    9    10 Piotr          Pietuchowski          138.56 -  355: 386   89
   10    15 Grażyna        Wesołowska            110.48 +  400: 366  160
   11     7 Mateusz        Żbikowski             140.71 -  292: 482   91
   12    12 Marek          Dudkiewicz            126.69 -  301: 385   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Michał Ozimiński 123.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Arana                 102.66 +  445: 363  153
    2     6 Beata          Wiączkowska           122.88 +  418: 374  173
    3     5 Paweł          Jackowski             140.23 +  454: 439  190
    4     4 Stanisław      Rydzik                142.64 +  384: 357  193
    5     2 Grzegorz       Kurowski              129.06 +  339: 299  179
    6     1 Maciej         Michalak              132.39 +  447: 311  182
    7     1 Dariusz        Maciejuk              123.12 -  376: 461   73
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          145.18 -  342: 436   95
    9     3 Mariusz        Skrobosz              147.15 -  400: 425   97
   10     5 Wojciech       Zemło                 134.49 +  472: 319  184
   11     3 Beata          Piotrowska            115.58 -  344: 382   66
   12     5 Krzysztof      Obremski              143.42 +  459: 345  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Dariusz Maciejuk 123.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Stachowska            102.47 +  480: 301  152
    2     3 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  294: 454   66
    3    14 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  453: 313  150
    4     9 Maciej         Michalski             100.00 +  347: 343  150
    5     5 Rafał          Wesołowski            122.38 +  413: 328  172
    6     3 Mateusz        Żbikowski             140.71 +  374: 345  191
    7     1 Michał         Ozimiński             123.36 +  461: 376  173
    8     2 Grzegorz       Kurowski              129.06 -  337: 417   79
    9     4 Bartosz        Morawski              138.87 -  296: 524   89
   10     6 Marek          Dudkiewicz            126.69 +  453: 339  177
   11     4 Jakub          Szymczak              133.57 +  460: 346  184
   12     2 Marek          Reda                  132.20 -  335: 375   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Beata Wiączkowska 122.88 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Aleksandra     Łukaszewicz           102.36 +  356: 316  152
    2     6 Michał         Ozimiński             123.36 -  374: 418   73
    3    19 Maciej         Śliwa                 109.70 -  360: 366   60
    4    20 Beata          Błaszczyk             100.00 +  468: 368  150
    5    12 Andrzej        Rechowicz             120.11 -  330: 436   70
    6    16 Maciej         Michalski             100.00 -  333: 337   50
    7    19 Jerzy          Krzyżewski            110.47 +  413: 238  160
    8    18 Dorota         Maciejuk              118.71 -  356: 400   69
    9    18 Urszula        Solarska              105.58 +  382: 347  156
   10    10 Beata          Piotrowska            115.58 -  253: 347   66
   11    13 Jarosław       Michalak              119.13 -  357: 425   69
   12    20 Marcin         Bertrand              100.00 +  476: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Rafał Wesołowski 122.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dawid          Hudzik                100.00 +  433: 246  150
    2     9 Jerzy          Krzyżewski            110.47 +  528: 318  160
    3     1 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  359: 319  166
    4     3 Grzegorz       Kurowski              129.06 -  319: 420   79
    5     5 Dariusz        Maciejuk              123.12 -  328: 413   73
    6    12 Marek          Reda                  132.20 -  354: 382   82
    7    11 Anna           Stefańska             115.34 -  316: 333   65
    8    16 Maciej         Sancewicz             117.68 +  355: 343  168
    9    13 Grzegorz       Pukniel               120.09 -  425: 430   70
   10     9 Michał         Alabrudziński         139.44 -  305: 360   89
   11    21 Kamil          Kister                113.29 +  346: 289  163
   12    15 Adam           Janicki               105.97 +  416: 302  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Andrzej Rechowicz 120.11 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  292: 336   50
    2    19 Anna           Arana                 102.66 +  362: 296  153
    3    16 Marek          Reda                  132.20 -  396: 402   82
    4    23 Dawid          Hudzik                100.00 +  422: 244  150
    5    12 Beata          Wiączkowska           122.88 +  436: 330  173
    6     7 Bartosz        Morawski              138.87 -  350: 430   89
    7    14 Urszula        Solarska              105.58 +  416: 334  156
    8    12 Anna           Stefańska             115.34 -  389: 399   65
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              119.86 -  371: 406   70
   10     8 Piotr          Pietuchowski          138.56 +  359: 330  189
   11    15 Grażyna        Wesołowska            110.48 +  452: 312  160
   12    10 Jarosław       Michalak              119.13 +  369: 319  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Grzegorz Pukniel 120.09 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Bertrand              100.00 +  499: 376  150
    2     2 Maciej         Michalski             100.00 -  263: 426   50
    3    15 Jerzy          Krzyżewski            110.47 +  374: 339  160
    4     7 Wojciech       Zemło                 134.49 +  504: 322  184
    5     4 Renata         Andracka              112.45 +  357: 318  162
    6     5 Grzegorz       Kurowski              129.06 -  379: 483   79
    7     9 Marek          Reda                  132.20 -  342: 397   82
    8    10 Joanna         Ostrowska             120.06 -  349: 447   70
    9    13 Rafał          Wesołowski            122.38 +  430: 425  172
   10    12 Adam           Janicki               105.97 -  311: 329   56
   11    14 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  329: 369   66
   12    14 Andrzej        Kroc                  115.20 -  352: 360   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Joanna Ostrowska 120.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Beata          Błaszczyk             100.00 +  336: 265  150
    2    10 Mateusz        Żbikowski             140.71 -  292: 423   91
    3    18 Adam           Janicki               105.97 +  449: 341  156
    4    11 Andrzej        Kroc                  115.20 +  391: 325  165
    5     8 Robert         Głowacki              124.91 -  390: 398   75
    6    11 Piotr          Pietuchowski          138.56 -  358: 579   89
    7    10 Michał         Alabrudziński         139.44 +  325: 287  189
    8    10 Grzegorz       Pukniel               120.09 +  447: 349  170
    9     6 Tomasz         Zwoliński             143.90 -  323: 478   94
   10    17 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  305: 383   50
   11    18 Jerzy          Krzyżewski            110.47 -  315: 340   60
   12    16 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  310: 388   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Krzysztof Sporczyk 119.86 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Michalski             100.00 -  368: 387   50
    2    17 Dorota         Maciejuk              118.71 +  409: 315  169
    3    13 Maciej         Sancewicz             117.68 -  315: 389   68
    4    19 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  450: 332  150
    5    16 Barbara        Łukaszewicz           108.45 +  323: 305  158
    6    10 Tomasz         Zwoliński             143.90 -  279: 351   94
    7    12 Radosław       Jachna                136.99 +  453: 306  187
    8     9 Marek          Dudkiewicz            126.69 -  320: 424   77
    9    14 Andrzej        Rechowicz             120.11 +  406: 371  170
   10    16 Dorota         Stachowska            102.47 -  325: 388   52
   11    17 Beata          Błaszczyk             100.00 +  431: 267  150
   12    13 Maciej         Michalski             100.00 -  347: 460   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Grzegorz Wiączkowski 119.29 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  326: 396   50
    2    24 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  373: 248  150
    3    11 Renata         Andracka              112.45 -  315: 374   62
    4    16 Marcin         Bertrand              100.00 +  367: 327  150
    5    15 Michał         Alabrudziński         139.44 +  373: 372  189
    6    13 Wojciech       Zemło                 134.49 -  356: 370   84
    7    13 Jarosław       Michalak              119.13 -  259: 367   69
    8    17 Adam           Janicki               105.97 -  323: 398   56
    9    22 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  312: 351   50
   10    24 Kamil          Kister                113.29 -  312: 415   63
   11    24 Urszula        Solarska              105.58 +  366: 312  156
   12    21 Grażyna        Wesołowska            110.48 +  367: 321  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Jarosław Michalak 119.13 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  311: 247  150
    2    13 Maciej         Michalak              132.39 -  332: 492   82
    3    17 Urszula        Solarska              105.58 -  314: 357   56
    4    21 Adam           Janicki               105.97 -  396: 476   56
    5    23 Dawid          Hudzik                100.00 +  511: 163  150
    6    18 Maciej         Sancewicz             117.68 +  414: 310  168
    7    13 Grzegorz       Wiączkowski           119.29 +  367: 259  169
    8     8 Paweł          Jackowski             140.23 -  389: 397   90
    9    16 Radosław       Jachna                136.99 -  432: 442   87
   10    20 Renata         Andracka              112.45 +  364: 273  162
   11    13 Beata          Wiączkowska           122.88 +  425: 357  173
   12    10 Andrzej        Rechowicz             120.11 -  319: 369   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Dorota Maciejuk 118.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              147.15 -  302: 547   97
    2    17 Krzysztof      Sporczyk              119.86 -  315: 409   70
    3    21 Dorota         Stachowska            102.47 -  271: 409   52
    4    25 Kamil          Kister                113.29 +  347: 311  163
    5    22 Anna           Stefańska             115.34 -  278: 402   65
    6    23 Piotr          Madej                 111.61 +  357: 339  162
    7    21 Grażyna        Wesołowska            110.48 +  380: 296  160
    8    18 Beata          Wiączkowska           122.88 +  400: 356  173
    9    15 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  394: 266  166
   10    19 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  401: 300  150
   11    11 Michał         Alabrudziński         139.44 +  387: 372  189
   12     7 Anna           Stefańska             115.34 +  411: 300  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Maciej Sancewicz 117.68 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             143.90 +  343: 334  194
    2     8 Robert         Głowacki              124.91 -  322: 383   75
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              119.86 +  389: 315  170
    4    13 Renata         Andracka              112.45 -  307: 404   62
    5    18 Andrzej        Kroc                  115.20 -  288: 397   65
    6    18 Jarosław       Michalak              119.13 -  310: 414   69
    7    20 Marcin         Bertrand              100.00 +  418: 391  150
    8    16 Rafał          Wesołowski            122.38 -  343: 355   72
    9    20 Grażyna        Wesołowska            110.48 -  337: 388   60
   10    23 Aleksandra     Łukaszewicz           102.36 -  317: 374   52
   11    25 Piotr          Madej                 111.61 -  377: 402   62
   12    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  379: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Beata Piotrowska 115.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Obremski              143.42 -  400: 473   93
    2    14 Aleksandra     Łukaszewicz           102.36 +  548: 283  152
    3     7 Mateusz        Żbikowski             140.71 -  348: 421   91
    4    14 Anna           Stefańska             115.34 +  347: 332  165
    5    10 Marek          Reda                  132.20 -  299: 332   82
    6    14 Urszula        Solarska              105.58 -  287: 356   56
    7    18 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  477: 368  150
    8    14 Renata         Andracka              112.45 +  398: 338  162
    9    12 Andrzej        Kroc                  115.20 +  431: 378  165
   10    10 Beata          Wiączkowska           122.88 +  347: 253  173
   11     3 Michał         Ozimiński             123.36 +  382: 344  173
   12     6 Wojciech       Zemło                 134.49 -  343: 419   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Mariola Osajda-Matczak 115.54 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                142.64 +  387: 376  193
    2     3 Dariusz        Maciejuk              123.12 +  454: 294  173
    3     1 Rafał          Wesołowski            122.38 -  319: 359   72
    4     5 Bartosz        Morawski              138.87 +  382: 349  189
    5     6 Paweł          Jackowski             140.23 -  350: 362   90
    6     9 Krzysztof      Obremski              143.42 -  353: 376   93
    7    15 Beata          Błaszczyk             100.00 +  444: 256  150
    8    11 Maciej         Michalski             100.00 -  354: 394   50
    9    15 Dorota         Maciejuk              118.71 -  266: 394   69
   10    14 Radosław       Jachna                136.99 -  310: 364   87
   11    14 Grzegorz       Pukniel               120.09 +  369: 329  170
   12    16 Joanna         Ostrowska             120.06 +  388: 310  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Anna Stefańska 115.34 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mateusz        Żbikowski             140.71 -  291: 419   91
    2    20 Urszula        Solarska              105.58 -  391: 393   56
    3    22 Aleksandra     Łukaszewicz           102.36 +  359: 311  152
    4    14 Beata          Piotrowska            115.58 -  332: 347   66
    5    22 Dorota         Maciejuk              118.71 +  402: 278  169
    6    21 Maciej         Śliwa                 109.70 +  387: 337  160
    7    11 Rafał          Wesołowski            122.38 +  333: 316  172
    8    12 Andrzej        Rechowicz             120.11 +  399: 389  170
    9     9 Marek          Dudkiewicz            126.69 -  274: 363   77
   10    18 Barbara        Łukaszewicz           108.45 +  363: 315  158
   11     9 Paweł          Jackowski             140.23 +  371: 347  190
   12     7 Dorota         Maciejuk              118.71 -  300: 411   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Andrzej Kroc 115.20 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             140.23 -  366: 371   90
    2    18 Dorota         Stachowska            102.47 +  446: 388  152
    3    10 Grażyna        Wesołowska            110.48 +  390: 364  160
    4    11 Joanna         Ostrowska             120.06 -  325: 391   70
    5    18 Maciej         Sancewicz             117.68 +  397: 288  168
    6     6 Stanisław      Rydzik                142.64 -  320: 425   93
    7    16 Maciej         Michalski             100.00 -  342: 449   50
    8    20 Barbara        Łukaszewicz           108.45 +  424: 360  158
    9    12 Beata          Piotrowska            115.58 -  378: 431   66
   10    11 Jakub          Szymczak              133.57 -  322: 348   84
   11    22 Renata         Andracka              112.45 +  363: 344  162
   12    14 Grzegorz       Pukniel               120.09 +  360: 352  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Kamil Kister 113.29 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Alabrudziński         139.44 -  289: 345   89
    2    21 Marek          Reda                  132.20 -  361: 410   82
    3    24 Barbara        Łukaszewicz           108.45 -  296: 358   58
    4    25 Dorota         Maciejuk              118.71 -  311: 347   69
    5    25 Anna           Arana                 102.66 +  316: 229  153
    6    22 Grażyna        Wesołowska            110.48 -  357: 363   60
    7    26 PAUZA
    8    24 Dorota         Stachowska            102.47 -  310: 336   52
    9    25 Piotr          Madej                 111.61 +  333: 321  162
   10    24 Grzegorz       Wiączkowski           119.29 +  415: 312  169
   11    21 Rafał          Wesołowski            122.38 -  289: 346   72
   12    22 Beata          Błaszczyk             100.00 -  243: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  / 11  92.36




	Renata Andracka 112.45 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Morawski              138.87 +  448: 333  189
    2     5 Paweł          Jackowski             140.23 -  348: 427   90
    3    11 Grzegorz       Wiączkowski           119.29 +  374: 315  169
    4    13 Maciej         Sancewicz             117.68 +  404: 307  168
    5     4 Grzegorz       Pukniel               120.09 -  318: 357   70
    6     8 Jakub          Szymczak              133.57 -  347: 411   84
    7    17 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  345: 432   50
    8    14 Beata          Piotrowska            115.58 -  338: 398   66
    9    19 Dorota         Stachowska            102.47 -  315: 342   52
   10    20 Jarosław       Michalak              119.13 -  273: 364   69
   11    22 Andrzej        Kroc                  115.20 -  344: 363   65
   12    23 Piotr          Madej                 111.61 +  448: 328  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Piotr Madej 111.61 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Radosław       Jachna                136.99 +  388: 311  187
    2     1 Mariusz        Skrobosz              147.15 -  319: 414   97
    3     9 Bartosz        Morawski              138.87 -  334: 442   89
    4    15 Michał         Alabrudziński         139.44 -  293: 417   89
    5    19 Marcin         Bertrand              100.00 -  374: 432   50
    6    23 Dorota         Maciejuk              118.71 -  339: 357   69
    7    24 Anna           Arana                 102.66 -  286: 316   53
    8    25 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  331: 420   50
    9    25 Kamil          Kister                113.29 -  321: 333   63
   10    25 Anna           Arana                 102.66 +  415: 289  153
   11    25 Maciej         Sancewicz             117.68 +  402: 377  168
   12    23 Renata         Andracka              112.45 -  328: 448   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Grażyna Wesołowska 110.48 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jakub          Szymczak              133.57 -  325: 396   84
    2    25 Dawid          Hudzik                100.00 +  378: 232  150
    3    10 Andrzej        Kroc                  115.20 -  364: 390   65
    4    22 Barbara        Łukaszewicz           108.45 -  321: 345   58
    5    20 Beata          Błaszczyk             100.00 -  351: 374   50
    6    22 Kamil          Kister                113.29 +  363: 357  163
    7    21 Dorota         Maciejuk              118.71 -  296: 380   69
    8    23 Anna           Arana                 102.66 +  382: 272  153
    9    20 Maciej         Sancewicz             117.68 +  388: 337  168
   10    15 Robert         Głowacki              124.91 -  366: 400   75
   11    15 Andrzej        Rechowicz             120.11 -  312: 452   70
   12    21 Grzegorz       Wiączkowski           119.29 -  321: 367   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Jerzy Krzyżewski 110.47 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Reda                  132.20 +  341: 340  182
    2     9 Rafał          Wesołowski            122.38 -  318: 528   72
    3    15 Grzegorz       Pukniel               120.09 -  339: 374   70
    4    17 Tomasz         Zwoliński             143.90 -  340: 414   94
    5    24 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  324: 348   50
    6    24 Aleksandra     Łukaszewicz           102.36 +  354: 313  152
    7    19 Beata          Wiączkowska           122.88 -  238: 413   73
    8    21 Marcin         Bertrand              100.00 -  325: 438   50
    9    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  355: 333  150
   10    22 Urszula        Solarska              105.58 +  334: 296  156
   11    18 Joanna         Ostrowska             120.06 +  340: 315  170
   12    18 Dorota         Stachowska            102.47 -  308: 398   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Maciej Śliwa 109.70 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          138.56 -  215: 437   89
    2    26 PAUZA
    3    19 Beata          Wiączkowska           122.88 +  366: 360  173
    4    12 Robert         Głowacki              124.91 -  372: 427   75
    5    17 Tomasz         Zwoliński             143.90 -  319: 460   94
    6    21 Anna           Stefańska             115.34 -  337: 387   65
    7    23 Dorota         Stachowska            102.47 +  434: 317  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     648  /  6 108.00




	Barbara Łukaszewicz 108.45 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Kurowski              129.06 -  314: 328   79
    2    15 Stanisław      Rydzik                142.64 -  236: 486   93
    3    24 Kamil          Kister                113.29 +  358: 296  163
    4    22 Grażyna        Wesołowska            110.48 +  345: 321  160
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              119.86 -  305: 323   70
    6    19 Radosław       Jachna                136.99 -  249: 436   87
    7    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  434: 278  150
    8    20 Andrzej        Kroc                  115.20 -  360: 424   65
    9    23 Beata          Błaszczyk             100.00 +  448: 247  150
   10    18 Anna           Stefańska             115.34 -  315: 363   65
   11    16 Adam           Janicki               105.97 +  449: 386  156
   12    17 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  531: 193  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Adam Janicki 105.97 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Dudkiewicz            126.69 +  372: 286  177
    2     4 Krzysztof      Obremski              143.42 -  361: 437   93
    3    18 Joanna         Ostrowska             120.06 -  341: 449   70
    4    21 Jarosław       Michalak              119.13 +  476: 396  169
    8    17 Grzegorz       Wiączkowski           119.29 +  398: 323  169
    9    11 Michał         Alabrudziński         139.44 -  307: 458   89
   10    12 Grzegorz       Pukniel               120.09 +  329: 311  170
   11    16 Barbara        Łukaszewicz           108.45 -  386: 449   58
   12    15 Rafał          Wesołowski            122.38 -  302: 416   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  /  9 118.56




	Urszula Solarska 105.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Głowacki              124.91 -  348: 434   75
    2    20 Anna           Stefańska             115.34 +  393: 391  165
    3    17 Jarosław       Michalak              119.13 +  357: 314  169
    4    10 Piotr          Pietuchowski          138.56 -  298: 405   89
    5    14 Wojciech       Zemło                 134.49 -  362: 411   84
    6    14 Beata          Piotrowska            115.58 +  356: 287  166
    7    14 Andrzej        Rechowicz             120.11 -  334: 416   70
    8    15 Michał         Alabrudziński         139.44 -  289: 465   89
    9    18 Beata          Wiączkowska           122.88 -  347: 382   73
   10    22 Jerzy          Krzyżewski            110.47 -  296: 334   60
   11    24 Grzegorz       Wiączkowski           119.29 -  312: 366   69
   12    25 Anna           Arana                 102.66 -  358: 415   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Anna Arana 102.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Ozimiński             123.36 -  363: 445   73
    2    19 Andrzej        Rechowicz             120.11 -  296: 362   70
    3    23 Beata          Błaszczyk             100.00 -  363: 390   50
    4    24 Radosław       Jachna                136.99 -  242: 450   87
    5    25 Kamil          Kister                113.29 -  229: 316   63
    6    26 PAUZA
    7    24 Piotr          Madej                 111.61 +  316: 286  162
    8    23 Grażyna        Wesołowska            110.48 -  272: 382   60
    9    24 Aleksandra     Łukaszewicz           102.36 -  324: 354   52
   10    25 Piotr          Madej                 111.61 -  289: 415   62
   11    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  366: 356  150
   12    25 Urszula        Solarska              105.58 +  415: 358  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  / 11  89.55




	Dorota Stachowska 102.47 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Maciejuk              123.12 -  301: 480   73
    2    18 Andrzej        Kroc                  115.20 -  388: 446   65
    3    21 Dorota         Maciejuk              118.71 +  409: 271  169
    4    18 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  409: 379  150
    5     9 Stanisław      Rydzik                142.64 -  295: 438   93
    6    20 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  271: 440   50
    7    23 Maciej         Śliwa                 109.70 -  317: 434   60
    8    24 Kamil          Kister                113.29 +  336: 310  163
    9    19 Renata         Andracka              112.45 +  342: 315  162
   10    16 Krzysztof      Sporczyk              119.86 +  388: 325  170
   11    20 Aleksandra     Łukaszewicz           102.36 -  316: 333   52
   12    18 Jerzy          Krzyżewski            110.47 +  398: 308  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Aleksandra Łukaszewicz 102.36 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Beata          Wiączkowska           122.88 -  316: 356   73
    2    14 Beata          Piotrowska            115.58 -  283: 548   66
    3    22 Anna           Stefańska             115.34 -  311: 359   65
    4    26 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  300: 367   50
    5    26 PAUZA
    6    24 Jerzy          Krzyżewski            110.47 -  313: 354   60
    7    25 Dawid          Hudzik                100.00 +  441: 296  150
    8    22 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  277: 337   50
    9    24 Anna           Arana                 102.66 +  354: 324  153
   10    23 Maciej         Sancewicz             117.68 +  374: 317  168
   11    20 Dorota         Stachowska            102.47 +  333: 316  152
   12    19 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  355: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1037  / 11  94.27




	Marcin Bertrand 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Pukniel               120.09 -  376: 499   70
    2    16 Radosław       Jachna                136.99 +  417: 324  187
    3    12 Marek          Dudkiewicz            126.69 -  324: 435   77
    4    16 Grzegorz       Wiączkowski           119.29 -  327: 367   69
    5    19 Piotr          Madej                 111.61 +  432: 374  162
    6    17 Beata          Błaszczyk             100.00 -  319: 389   50
    7    20 Maciej         Sancewicz             117.68 -  391: 418   68
    8    21 Jerzy          Krzyżewski            110.47 +  438: 325  160
    9    17 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  342: 287  150
   10    13 Paweł          Jackowski             140.23 -  283: 517   90
   11    12 Piotr          Pietuchowski          138.56 -  370: 469   89
   12    20 Beata          Wiączkowska           122.88 -  296: 476   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Beata Błaszczyk 100.00 Łowicz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Ostrowska             120.06 -  265: 336   70
    2    23 Bartosz        Morawski              138.87 -  309: 508   89
    3    23 Anna           Arana                 102.66 +  390: 363  153
    4    20 Beata          Wiączkowska           122.88 -  368: 468   73
    5    20 Grażyna        Wesołowska            110.48 +  374: 351  160
    6    17 Marcin         Bertrand              100.00 +  389: 319  150
    7    15 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  256: 444   66
    8    19 Radosław       Jachna                136.99 -  391: 449   87
    9    23 Barbara        Łukaszewicz           108.45 -  247: 448   58
   10    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  362: 329  150
   11    17 Krzysztof      Sporczyk              119.86 -  267: 431   70
   12    22 Kamil          Kister                113.29 +  348: 243  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Jerzy Ciesielski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jarosław       Michalak              119.13 -  247: 311   69
    2    24 Grzegorz       Wiączkowski           119.29 -  248: 373   69
    3    25 Radosław       Jachna                136.99 -  304: 407   87
    4    26 Aleksandra     Łukaszewicz           102.36 +  367: 300  152
    5    24 Jerzy          Krzyżewski            110.47 +  348: 324  160
    6    20 Dorota         Stachowska            102.47 +  440: 271  152
    7    17 Renata         Andracka              112.45 +  432: 345  162
    8    13 Tomasz         Zwoliński             143.90 -  198: 531   94
    9    17 Marcin         Bertrand              100.00 -  287: 342   50
   10    19 Dorota         Maciejuk              118.71 -  300: 401   69
   11    19 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  350: 332  150
   12    19 Aleksandra     Łukaszewicz           102.36 +  420: 355  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Dawid Hudzik 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            122.38 -  246: 433   72
    2    25 Grażyna        Wesołowska            110.48 -  232: 378   60
    3    26 PAUZA
    4    23 Andrzej        Rechowicz             120.11 -  244: 422   70
    5    23 Jarosław       Michalak              119.13 -  163: 511   69
    6    25 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  227: 389   50
    7    25 Aleksandra     Łukaszewicz           102.36 -  296: 441   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     373  /  6  62.17




	Ireneusz Kaczmarczyk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             120.11 +  336: 292  170
    2    11 Jakub          Szymczak              133.57 -  329: 454   84
    3    14 Dariusz        Maciejuk              123.12 -  313: 453   73
    4    19 Krzysztof      Sporczyk              119.86 -  332: 450   70
    5    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  342: 367   50
    6    25 Dawid          Hudzik                100.00 +  389: 227  150
    7    18 Beata          Piotrowska            115.58 -  368: 477   66
    8    22 Aleksandra     Łukaszewicz           102.36 +  337: 277  152
    9    22 Grzegorz       Wiączkowski           119.29 +  351: 312  169
   10    17 Joanna         Ostrowska             120.06 +  383: 305  170
   11    19 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  332: 350   50
   12    17 Barbara        Łukaszewicz           108.45 -  193: 531   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Wiączkowski           119.29 +  396: 326  169
    2    12 Grzegorz       Kurowski              129.06 -  313: 383   79
    3     8 Stanisław      Rydzik                142.64 -  286: 459   93
    4    18 Dorota         Stachowska            102.47 -  379: 409   52
    5    21 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  367: 342  150
    6    15 Michał         Alabrudziński         139.44 -  338: 455   89
    7    22 Barbara        Łukaszewicz           108.45 -  278: 434   58
    8    25 Piotr          Madej                 111.61 +  420: 331  162
    9    21 Jerzy          Krzyżewski            110.47 -  333: 355   60
   10    21 Beata          Błaszczyk             100.00 -  329: 362   50
   11    23 Anna           Arana                 102.66 -  356: 366   53
   12    24 Maciej         Sancewicz             117.68 -  295: 379   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Maciej Michalski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Sporczyk              119.86 +  387: 368  170
    2     2 Grzegorz       Pukniel               120.09 +  426: 263  170
    3     4 Maciej         Michalak              132.39 -  286: 440   82
    4     9 Dariusz        Maciejuk              123.12 -  343: 347   73
    5    13 Jakub          Szymczak              133.57 -  275: 468   84
    6    16 Beata          Wiączkowska           122.88 +  337: 333  173
    7    16 Andrzej        Kroc                  115.20 +  449: 342  165
    8    11 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  394: 354  166
    9     7 Paweł          Jackowski             140.23 +  375: 320  190
   10     7 Mateusz        Żbikowski             140.71 -  347: 449   91
   11    10 Krzysztof      Obremski              143.42 -  373: 395   93
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              119.86 +  460: 347  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju Wielka Łódka 2009 - Lato



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Maciejuk              547: 302
   2 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Zwoliński             343: 334
   3 Krzysztof      Obremski             - Beata          Piotrowska            473: 400
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Rydzik                387: 376
   5 Mateusz        Żbikowski            - Anna           Stefańska             419: 291
   6 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Jackowski             366: 371
   7 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Kister                345: 289
   8 Renata         Andracka             - Bartosz        Morawski              448: 333
   9 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Śliwa                 437: 215
  10 Piotr          Madej                - Radosław       Jachna                388: 311
  11 Jakub          Szymczak             - Grażyna        Wesołowska            396: 325
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Reda                  341: 340
  13 Grzegorz       Kurowski             - Barbara        Łukaszewicz           328: 314
  14 Adam           Janicki              - Marek          Dudkiewicz            372: 286
  15 Robert         Głowacki             - Urszula        Solarska              434: 348
  16 Anna           Arana                - Michał         Ozimiński             363: 445
  17 Dariusz        Maciejuk             - Dorota         Stachowska            480: 301
  18 Aleksandra     Łukaszewicz          - Beata          Wiączkowska           316: 356
  19 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Hudzik                433: 246
  20 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Andrzej        Rechowicz             336: 292
  21 Grzegorz       Pukniel              - Marcin         Bertrand              499: 376
  22 Beata          Błaszczyk            - Joanna         Ostrowska             265: 336
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Michalski             368: 387
  24 Grażyna        Kaczyńska            - Grzegorz       Wiączkowski           396: 326
  25 Jarosław       Michalak             - Jerzy          Ciesielski            311: 247


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Madej                 414: 319
   2 Maciej         Michalski            - Grzegorz       Pukniel               426: 263
   3 Dariusz        Maciejuk             - Mariola        Osajda-Matczak        294: 454
   4 Adam           Janicki              - Krzysztof      Obremski              361: 437
   5 Paweł          Jackowski            - Renata         Andracka              427: 348
   6 Beata          Wiączkowska          - Michał         Ozimiński             374: 418
   7 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Pietuchowski          364: 394
   8 Robert         Głowacki             - Maciej         Sancewicz             383: 322
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Rafał          Wesołowski            318: 528
  10 Joanna         Ostrowska            - Mateusz        Żbikowski             292: 423
  11 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Jakub          Szymczak              329: 454
  12 Grzegorz       Kurowski             - Grażyna        Kaczyńska             383: 313
  13 Maciej         Michalak             - Jarosław       Michalak              492: 332
  14 Beata          Piotrowska           - Aleksandra     Łukaszewicz           548: 283
  15 Barbara        Łukaszewicz          - Stanisław      Rydzik                236: 486
  16 Radosław       Jachna               - Marcin         Bertrand              324: 417
  17 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Sporczyk              315: 409
  18 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Kroc                  388: 446
  19 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Arana                 362: 296
  20 Urszula        Solarska             - Anna           Stefańska             393: 391
  21 Marek          Reda                 - Kamil          Kister                410: 361
  22 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Zwoliński             401: 361
  23 Bartosz        Morawski             - Beata          Błaszczyk             508: 309
  24 Grzegorz       Wiączkowski          - Jerzy          Ciesielski            373: 248
  25 Dawid          Hudzik               - Grażyna        Wesołowska            232: 378
  26 Maciej         Śliwa                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Wesołowski            319: 359
   2 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              388: 436
   3 Krzysztof      Obremski             - Robert         Głowacki              401: 372
   4 Maciej         Michalak             - Maciej         Michalski             440: 286
   5 Michał         Ozimiński            - Paweł          Jackowski             454: 439
   6 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Kurowski              378: 406
   7 Mateusz        Żbikowski            - Beata          Piotrowska            421: 348
   8 Stanisław      Rydzik               - Grażyna        Kaczyńska             459: 286
   9 Bartosz        Morawski             - Piotr          Madej                 442: 334
  10 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Kroc                  364: 390
  11 Renata         Andracka             - Grzegorz       Wiączkowski           374: 315
  12 Marcin         Bertrand             - Marek          Dudkiewicz            324: 435
  13 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Sporczyk              389: 315
  14 Dariusz        Maciejuk             - Ireneusz       Kaczmarczyk           453: 313
  15 Grzegorz       Pukniel              - Jerzy          Krzyżewski            374: 339
  16 Marek          Reda                 - Andrzej        Rechowicz             402: 396
  17 Urszula        Solarska             - Jarosław       Michalak              357: 314
  18 Joanna         Ostrowska            - Adam           Janicki               449: 341
  19 Maciej         Śliwa                - Beata          Wiączkowska           366: 360
  20 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         418: 417
  21 Dorota         Maciejuk             - Dorota         Stachowska            271: 409
  22 Anna           Stefańska            - Aleksandra     Łukaszewicz           359: 311
  23 Anna           Arana                - Beata          Błaszczyk             363: 390
  24 Kamil          Kister               - Barbara        Łukaszewicz           296: 358
  25 Jerzy          Ciesielski           - Radosław       Jachna                304: 407
  26 Dawid          Hudzik               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              481: 358
   2 Maciej         Michalak             - Mateusz        Żbikowski             372: 335
   3 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Kurowski              319: 420
   4 Stanisław      Rydzik               - Michał         Ozimiński             357: 384
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Bartosz        Morawski              382: 349
   6 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  389: 346
   7 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Pukniel               322: 504
   8 Marek          Dudkiewicz           - Jakub          Szymczak              372: 325
   9 Maciej         Michalski            - Dariusz        Maciejuk              343: 347
  10 Urszula        Solarska             - Piotr          Pietuchowski          298: 405
  11 Andrzej        Kroc                 - Joanna         Ostrowska             325: 391
  12 Robert         Głowacki             - Maciej         Śliwa                 427: 372
  13 Renata         Andracka             - Maciej         Sancewicz             404: 307
  14 Anna           Stefańska            - Beata          Piotrowska            332: 347
  15 Piotr          Madej                - Michał         Alabrudziński         293: 417
  16 Grzegorz       Wiączkowski          - Marcin         Bertrand              367: 327
  17 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Krzyżewski            414: 340
  18 Grażyna        Kaczyńska            - Dorota         Stachowska            379: 409
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Ireneusz       Kaczmarczyk           450: 332
  20 Beata          Wiączkowska          - Beata          Błaszczyk             468: 368
  21 Jarosław       Michalak             - Adam           Janicki               396: 476
  22 Barbara        Łukaszewicz          - Grażyna        Wesołowska            345: 321
  23 Andrzej        Rechowicz            - Dawid          Hudzik                422: 244
  24 Radosław       Jachna               - Anna           Arana                 450: 242
  25 Kamil          Kister               - Dorota         Maciejuk              311: 347
  26 Jerzy          Ciesielski           - Aleksandra     Łukaszewicz           367: 300


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Michalak             - Mariusz        Skrobosz              344: 295
   2 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Kurowski              339: 299
   3 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Obremski              425: 352
   4 Grzegorz       Pukniel              - Renata         Andracka              357: 318
   5 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Maciejuk              328: 413
   6 Paweł          Jackowski            - Mariola        Osajda-Matczak        362: 350
   7 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Pietuchowski          396: 354
   8 Joanna         Ostrowska            - Robert         Głowacki              390: 398
   9 Dorota         Stachowska           - Stanisław      Rydzik                295: 438
  10 Beata          Piotrowska           - Marek          Reda                  299: 332
  11 Bartosz        Morawski             - Radosław       Jachna                401: 358
  12 Andrzej        Rechowicz            - Beata          Wiączkowska           436: 330
  13 Maciej         Michalski            - Jakub          Szymczak              275: 468
  14 Wojciech       Zemło                - Urszula        Solarska              411: 362
  15 Grzegorz       Wiączkowski          - Michał         Alabrudziński         373: 372
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Barbara        Łukaszewicz           323: 305
  17 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Śliwa                 460: 319
  18 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Sancewicz             397: 288
  19 Marcin         Bertrand             - Piotr          Madej                 432: 374
  20 Beata          Błaszczyk            - Grażyna        Wesołowska            374: 351
  21 Grażyna        Kaczyńska            - Ireneusz       Kaczmarczyk           367: 342
  22 Anna           Stefańska            - Dorota         Maciejuk              402: 278
  23 Dawid          Hudzik               - Jarosław       Michalak              163: 511
  24 Jerzy          Ciesielski           - Jerzy          Krzyżewski            348: 324
  25 Anna           Arana                - Kamil          Kister                229: 316
  26 Aleksandra     Łukaszewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Ozimiński            - Maciej         Michalak              447: 311
   2 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              378: 398
   3 Mateusz        Żbikowski            - Dariusz        Maciejuk              345: 374
   4 Robert         Głowacki             - Marek          Dudkiewicz            402: 375
   5 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Pukniel               483: 379
   6 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kroc                  425: 320
   7 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Morawski              350: 430
   8 Jakub          Szymczak             - Renata         Andracka              411: 347
   9 Krzysztof      Obremski             - Mariola        Osajda-Matczak        376: 353
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             279: 351
  11 Piotr          Pietuchowski         - Joanna         Ostrowska             579: 358
  12 Marek          Reda                 - Rafał          Wesołowski            382: 354
  13 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Wiączkowski           370: 356
  14 Beata          Piotrowska           - Urszula        Solarska              287: 356
  15 Michał         Alabrudziński        - Grażyna        Kaczyńska             455: 338
  16 Beata          Wiączkowska          - Maciej         Michalski             333: 337
  17 Beata          Błaszczyk            - Marcin         Bertrand              389: 319
  18 Maciej         Sancewicz            - Jarosław       Michalak              310: 414
  19 Radosław       Jachna               - Barbara        Łukaszewicz           436: 249
  20 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Ciesielski            271: 440
  21 Maciej         Śliwa                - Anna           Stefańska             337: 387
  22 Grażyna        Wesołowska           - Kamil          Kister                363: 357
  23 Piotr          Madej                - Dorota         Maciejuk              339: 357
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Aleksandra     Łukaszewicz           354: 313
  25 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Dawid          Hudzik                389: 227
  26 Anna           Arana                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Ozimiński            - Dariusz        Maciejuk              376: 461
   2 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              397: 334
   3 Maciej         Michalak             - Robert         Głowacki              345: 322
   4 Piotr          Pietuchowski         - Mateusz        Żbikowski             315: 474
   5 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             415: 409
   6 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Zwoliński             439: 325
   7 Wojciech       Zemło                - Jakub          Szymczak              329: 368
   8 Krzysztof      Obremski             - Marek          Dudkiewicz            522: 460
   9 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Reda                  342: 397
  10 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Ostrowska             287: 325
  11 Rafał          Wesołowski           - Anna           Stefańska             316: 333
  12 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Sporczyk              306: 453
  13 Jarosław       Michalak             - Grzegorz       Wiączkowski           367: 259
  14 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             334: 416
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Beata          Błaszczyk             444: 256
  16 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Michalski             342: 449
  17 Renata         Andracka             - Jerzy          Ciesielski            345: 432
  18 Beata          Piotrowska           - Ireneusz       Kaczmarczyk           477: 368
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Beata          Wiączkowska           238: 413
  20 Marcin         Bertrand             - Maciej         Sancewicz             391: 418
  21 Grażyna        Wesołowska           - Dorota         Maciejuk              296: 380
  22 Barbara        Łukaszewicz          - Grażyna        Kaczyńska             434: 278
  23 Dorota         Stachowska           - Maciej         Śliwa                 317: 434
  24 Piotr          Madej                - Anna           Arana                 286: 316
  25 Aleksandra     Łukaszewicz          - Dawid          Hudzik                441: 296
  26 Kamil          Kister               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Ozimiński             436: 342
   2 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Kurowski              337: 417
   3 Mateusz        Żbikowski            - Stanisław      Rydzik                461: 500
   4 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Obremski              367: 398
   5 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Głowacki              504: 317
   6 Marek          Reda                 - Bartosz        Morawski              349: 505
   7 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Zemło                 388: 392
   8 Jarosław       Michalak             - Paweł          Jackowski             389: 397
   9 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              424: 320
  10 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Pukniel               447: 349
  11 Maciej         Michalski            - Mariola        Osajda-Matczak        394: 354
  12 Anna           Stefańska            - Andrzej        Rechowicz             399: 389
  13 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Ciesielski            531: 198
  14 Beata          Piotrowska           - Renata         Andracka              398: 338
  15 Michał         Alabrudziński        - Urszula        Solarska              465: 289
  16 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Wesołowski            343: 355
  17 Adam           Janicki              - Grzegorz       Wiączkowski           398: 323
  18 Dorota         Maciejuk             - Beata          Wiączkowska           400: 356
  19 Beata          Błaszczyk            - Radosław       Jachna                391: 449
  20 Barbara        Łukaszewicz          - Andrzej        Kroc                  360: 424
  21 Marcin         Bertrand             - Jerzy          Krzyżewski            438: 325
  22 Aleksandra     Łukaszewicz          - Ireneusz       Kaczmarczyk           277: 337
  23 Grażyna        Wesołowska           - Anna           Arana                 382: 272
  24 Kamil          Kister               - Dorota         Stachowska            310: 336
  25 Grażyna        Kaczyńska            - Piotr          Madej                 420: 331


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Kurowski              453: 403
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              433: 353
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Ozimiński             425: 400
   4 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Maciejuk              524: 296
   5 Wojciech       Zemło                - Mateusz        Żbikowski             379: 349
   6 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Zwoliński             323: 478
   7 Maciej         Michalski            - Paweł          Jackowski             375: 320
   8 Jakub          Szymczak             - Marek          Reda                  348: 484
   9 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Stefańska             363: 274
  10 Robert         Głowacki             - Piotr          Pietuchowski          355: 386
  11 Adam           Janicki              - Michał         Alabrudziński         307: 458
  12 Andrzej        Kroc                 - Beata          Piotrowska            378: 431
  13 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            430: 425
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             406: 371
  15 Dorota         Maciejuk             - Mariola        Osajda-Matczak        394: 266
  16 Jarosław       Michalak             - Radosław       Jachna                432: 442
  17 Jerzy          Ciesielski           - Marcin         Bertrand              287: 342
  18 Beata          Wiączkowska          - Urszula        Solarska              382: 347
  19 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              342: 315
  20 Grażyna        Wesołowska           - Maciej         Sancewicz             388: 337
  21 Grażyna        Kaczyńska            - Jerzy          Krzyżewski            333: 355
  22 Grzegorz       Wiączkowski          - Ireneusz       Kaczmarczyk           312: 351
  23 Barbara        Łukaszewicz          - Beata          Błaszczyk             448: 247
  24 Anna           Arana                - Aleksandra     Łukaszewicz           324: 354
  25 Kamil          Kister               - Piotr          Madej                 333: 321


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              482: 326
   2 Grzegorz       Kurowski             - Bartosz        Morawski              256: 315
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                397: 442
   4 Marek          Reda                 - Krzysztof      Obremski              418: 320
   5 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Zemło                 472: 319
   6 Dariusz        Maciejuk             - Marek          Dudkiewicz            453: 339
   7 Mateusz        Żbikowski            - Maciej         Michalski             449: 347
   8 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Pietuchowski          359: 330
   9 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         305: 360
  10 Beata          Wiączkowska          - Beata          Piotrowska            253: 347
  11 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kroc                  348: 322
  12 Adam           Janicki              - Grzegorz       Pukniel               329: 311
  13 Marcin         Bertrand             - Paweł          Jackowski             283: 517
  14 Radosław       Jachna               - Mariola        Osajda-Matczak        364: 310
  15 Robert         Głowacki             - Grażyna        Wesołowska            400: 366
  16 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Sporczyk              388: 325
  17 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Joanna         Ostrowska             383: 305
  18 Anna           Stefańska            - Barbara        Łukaszewicz           363: 315
  19 Jerzy          Ciesielski           - Dorota         Maciejuk              300: 401
  20 Renata         Andracka             - Jarosław       Michalak              273: 364
  21 Beata          Błaszczyk            - Grażyna        Kaczyńska             362: 329
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Urszula        Solarska              334: 296
  23 Aleksandra     Łukaszewicz          - Maciej         Sancewicz             374: 317
  24 Grzegorz       Wiączkowski          - Kamil          Kister                312: 415
  25 Piotr          Madej                - Anna           Arana                 415: 289


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Bartosz        Morawski              406: 412
   2 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                288: 348
   3 Beata          Piotrowska           - Michał         Ozimiński             382: 344
   4 Dariusz        Maciejuk             - Jakub          Szymczak              460: 346
   5 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Reda                  298: 395
   6 Grzegorz       Kurowski             - Radosław       Jachna                361: 337
   7 Robert         Głowacki             - Mateusz        Żbikowski             292: 482
   8 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             385: 317
   9 Paweł          Jackowski            - Anna           Stefańska             347: 371
  10 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Michalski             395: 373
  11 Dorota         Maciejuk             - Michał         Alabrudziński         387: 372
  12 Piotr          Pietuchowski         - Marcin         Bertrand              469: 370
  13 Jarosław       Michalak             - Beata          Wiączkowska           425: 357
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Pukniel               369: 329
  15 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Rechowicz             312: 452
  16 Adam           Janicki              - Barbara        Łukaszewicz           386: 449
  17 Beata          Błaszczyk            - Krzysztof      Sporczyk              267: 431
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Joanna         Ostrowska             340: 315
  19 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Jerzy          Ciesielski            332: 350
  20 Aleksandra     Łukaszewicz          - Dorota         Stachowska            333: 316
  21 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                346: 289
  22 Andrzej        Kroc                 - Renata         Andracka              363: 344
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Anna           Arana                 356: 366
  24 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Wiączkowski           312: 366
  25 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Madej                 377: 402


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              420: 413
   2 Marek          Reda                 - Dariusz        Maciejuk              375: 335
   3 Mateusz        Żbikowski            - Grzegorz       Kurowski              476: 286
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              320: 370
   5 Krzysztof      Obremski             - Michał         Ozimiński             345: 459
   6 Wojciech       Zemło                - Beata          Piotrowska            419: 343
   7 Dorota         Maciejuk             - Anna           Stefańska             411: 300
   8 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          353: 366
   9 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             413: 382
  10 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Michalak              369: 319
  11 Radosław       Jachna               - Jakub          Szymczak              340: 355
  12 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Głowacki              385: 301
  13 Maciej         Michalski            - Krzysztof      Sporczyk              460: 347
  14 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kroc                  352: 360
  15 Adam           Janicki              - Rafał          Wesołowski            302: 416
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Joanna         Ostrowska             388: 310
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Ireneusz       Kaczmarczyk           531: 193
  18 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Krzyżewski            398: 308
  19 Jerzy          Ciesielski           - Aleksandra     Łukaszewicz           420: 355
  20 Beata          Wiączkowska          - Marcin         Bertrand              476: 296
  21 Grzegorz       Wiączkowski          - Grażyna        Wesołowska            367: 321
  22 Kamil          Kister               - Beata          Błaszczyk             243: 348
  23 Renata         Andracka             - Piotr          Madej                 448: 328
  24 Maciej         Sancewicz            - Grażyna        Kaczyńska             379: 295
  25 Anna           Arana                - Urszula        Solarska              415: 358
Lista rankingowa na dzień 2009-07-25

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.11  28585  193
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.05  28969  197
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.39   9662   66
   4 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.23  29046  200
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 143.97  26635  185
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.64  28585  199
   7 Krzysztof Obremski             Legnica              143.55  27993  195
   8 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   9 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.75  28408  199
  10 Michał Makowski                Warszawa             142.45  14387  101
  11 Kamil Górka                    Kraków               141.55  27037  191
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.47  28153  199
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.87  27187  193
  14 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.77  25057  178
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               140.60  13919   99
  17 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.04  27728  198
  18 Bartosz Morawski               Gliwice              140.01  18061  129
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             139.99  27719  198
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.63  27172  196
  22 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.35  26979  195
  23 Dawid Pikul                    Poznań               137.86  26470  192
  24 Justyna Górka                  Kraków               137.55  27372  199
  25 Rafał Dąbrowski                Ostróda              137.41  26521  193
  26 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     137.08  14256  104
  27 Szymon Fidziński               Warszawa             136.93   8216   60
  28 Mariusz Margalski              Pieczyska            136.75  18461  135
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69
  30 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.55  26627  195
  31 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.24  24931  183
  32 Rafał Lenartowski              Gdynia               136.23  26838  197
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  34 Sławomir Kucia                 Krosno               135.51  12602   93
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.91  26442  196
  36 Radosław Jachna                Łódź                 134.86  16723  124
  37 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.63  26656  198
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.38   6450   48
  40 Przemysław Herdzina            Kraków               134.01  25998  194
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               133.94   6429   48
  42 Wojciech Sołdan                Rumia                133.77  26219  196
  43 Maciej Michalak                Łódź                 133.59  17768  133
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.28  23990  180
  45 Marek Reda                     Wołomin              133.12  25160  189
  46 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.04  24213  182
  47 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.34  17998  136
  48 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  49 Maciej Perzyński               Piła                 131.62  13425  102
  50 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  51 Radosław Konca                 Warszawa             131.49   5128   39
  52 Grzegorz Kurowski              Warszawa             131.41  26151  199
  53 Irena Sołdan                   Rumia                131.18  25187  192
  54 Jakub Nalepa                   Gliwice              131.12   9047   69
  55 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  56 Paweł Janaś                    Głogów               130.72  25751  197
  57 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.71  25357  194
  58 Marek Salamon                  Bytom                130.61  10057   77
  59 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  60 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  130.13  15225  117
  61 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.43  22910  177
  62 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  63 Artur Irzyk                    Kraków               129.04  11614   90
  64 Robert Kamiński                Warszawa             128.98  19347  150
  65 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.89  25005  194
  66 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  67 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.26  25139  196
  68 Jan Kozłowski                  Kraków               127.97  11773   92
  69 Marek Roszak                   Poznań               127.87  20076  157
  70 Artur Koszel                   Warszawa             127.76   6260   49
  71 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  72 Adam Klimont                   Wałcz                127.60  25137  197
  73 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  74 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.39  24458  192
  75 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.16  11572   91
  76 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.10  24531  193
  77 Ewa Ciszewska                  Katowice             127.06  17916  141
  78 Bogusław Szyszka               Oława                126.81  14076  111
  79 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.77  24214  191
  80 Joanna Juszczak                Warszawa             126.66  16466  130
  81 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.48  23905  189
  82 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  83 Kuba Koisar                    Warszawa             126.25  24366  193
  84 Mirosław Uglik                 Warszawa             126.24  22470  178
  85 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.20  15144  120
  86 Anita Bruska                   Gdynia               125.64  11308   90
  87 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59   9922   79
  88 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.98  19997  160
  89 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.96  24991  200
  90 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.89  13238  106
  91 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             124.85  13858  111
  92 Robert Głowacki                Łódź                 124.63  23056  185
  93 Leszek Stecuła                 Bytom                124.28   7084   57
  94 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  95 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  96 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.18  13287  107
  97 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  98 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.12   9309   75
  99 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 100 Michał Ozimiński               Łódź                 123.86  24029  194
 101 Przemysław Rybicki             Otwock               123.62  24229  196
 102 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  123.28  17753  144
 103 Rafał Wesołowski               Warszawa             123.19  24269  197
 104 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.95  23853  194
 105 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.87  24329  198
 106 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 107 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 108 Mateusz Borsuk                 Reda                 122.61   7479   61
 109 Marek Róziecki                 Rybnik               122.53   6249   51
 110 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.42  14078  115
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               122.32  12599  103
 112 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.29  24214  198
 113 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 114 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.04  19039  156
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              122.02  23550  193
 116 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 117 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 118 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.51  10571   87
 119 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.47   3644   30
 120 Marta Dobrzańska               Kraków               121.22  10546   87
 121 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.22  23516  194
 122 Daniel Janus                   Wąchock              121.11  17561  145
 123 Weronika Rudnicka              Ustka                121.10  23373  193
 124 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.09  15500  128
 125 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.99  23230  192
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.61   7357   61
 127 Dorota Maciejuk                Warszawa             120.61  11940   99
 128 Paweł Kowalski                 Kutno                120.31  18527  154
 129 Agnieszka Krupka               Krosno               120.24  16353  136
 130 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.03  24006  200
 131 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.97  23515  196
 132 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 133 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.93   6476   54
 134 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.72  11493   96
 135 Lucyna Śniadach                Rumia                119.32  12409  104
 136 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.29  23620  198
 137 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.29  22307  187
 138 Jarosław Michalak              Łódź                 118.98  13207  111
 139 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 140 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.81  21504  181
 141 Halina Roszak                  Poznań               118.34  11124   94
 142 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.33  11715   99
 143 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.25  21877  185
 144 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 145 Anna Dłużniewska               Warszawa             118.02   6963   59
 146 Szymon Płachta                 Warszawa             117.96   8375   71
 147 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.74  14129  120
 148 Stanisław Gasik                Warszawa             117.71  13419  114
 149 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.66  19531  166
 150 Janusz Krupiński               Bytom                117.51  11046   94
 151 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.48   3642   31
 152 Marcin Skowron                 Zabrze               117.06   4214   36
 153 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.00  14157  121
 154 Bartosz Orłowski               Bytom                116.85  13087  112
 155 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.71  16689  143
 156 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 157 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.48   4892   42
 158 Marek Rogalski                 Warszawa             116.35  12682  109
 159 Anna Stefańska                 Łódź                 116.34  22221  191
 160 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 161 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.33  13727  118
 162 Tomasz Łapka                   Opole                116.32  21286  183
 163 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.29   9303   80
 164 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.10  16950  146
 165 Beata Piotrowska               Łódź                 116.07  22982  198
 166 Jarosław Sobczak               Warszawa             116.06  18801  162
 167 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.78  12273  106
 168 Tomasz Górka                   Łęczna               115.72  12845  111
 169 Agnieszka Goniowska            Wrocław              115.56  20570  178
 170 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 171 Katarzyna Rosiek               Kraków               115.53   4159   36
 172 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.50  22523  195
 173 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.40  23080  200
 174 Maciej Śliwa                   Zabrze               115.24   3803   33
 175 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.06  16339  142
 176 Rafał Matczak                  Milanówek            114.84   5742   50
 177 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.74   5737   50
 178 Michał Kolaj                   Ostróda              114.68  20986  183
 179 Bogusław Książek               Szczecin             114.67  15481  135
 180 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           114.60   6876   60
 181 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 182 Jacek Pietruszka               Kraków               114.34  17609  154
 183 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.34  15665  137
 184 Ireneusz Kurzok                Mikołów              114.29   5486   48
 185 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 186 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.86  10247   90
 187 Patrycja Śliwińska             Szczecin             113.85  21403  188
 188 Alicja Kosińska                Szczecin             113.78   6713   59
 189 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 190 Jarosław Olek                  Warszawa             113.72   7733   68
 191 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.60  10678   94
 192 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.44   9302   82
 193 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.36  15190  134
 194 Czesław Grajewski              Choroszcz            113.10  14929  132
 195 Magdalena Kublik               Warszawa             112.98  21354  189
 196 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             112.79   5301   47
 197 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 198 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 199 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.45   6185   55
 200 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.44   4385   39
 201 Rafał Skibicki                 Lębork               112.14  20521  183
 202 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.66  10831   97
 203 Renata Andracka                Poznań               111.65  16077  144
 204 Joanna Brychcy                 Katowice             111.61  21205  190
 205 Kamil Kister                   Puławy               111.49  14271  128
 206 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 207 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.05  20323  183
 208 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 209 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      110.39   3974   36
 210 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.34  20192  183
 211 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 212 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.18   7933   72
 213 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 214 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.06  14748  134
 216 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 217 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 218 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.82  21745  198
 219 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.52  17194  157
 220 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.45   4816   44
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             109.43  11271  103
 222 Roman Figiel                   Zawichost            109.28   5136   47
 223 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              109.11  14402  132
 224 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.09   7309   67
 225 Piotr Madej                    Wrocław              109.06   8943   82
 226 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 227 Łukasz Baranowski              Reda                 109.01  21256  195
 228 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             108.55  19322  178
 229 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 230 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.43  19842  183
 231 Jerzy Luter                    Bytom                108.39  18101  167
 232 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 233 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.27  21112  195
 234 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.13  21517  199
 235 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 236 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 237 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     107.83   9920   92
 238 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.69  21214  197
 239 Łukasz Sornek                  Mikołów              107.64  15392  143
 240 Maciej Grąbczewski             Piła                 107.47   8168   76
 241 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 242 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 243 Adam Janicki                   Łódź                 106.91  20634  193
 244 Monika Lewandowska             Warszawa             106.62   4158   39
 245 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.50  10970  103
 246 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 247 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 248 Joanna Żłobicka                Wrocław              106.32  11270  106
 249 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.10   4350   41
 250 Piotr Broda                    Sandomierz           106.02   9012   85
 251 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 252 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 253 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 254 Urszula Solarska               Łódź                 105.71  20614  195
 255 Maciej Kuczyński               Gdynia               105.71   9725   92
 256 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.69   6870   65
 257 Mariusz Kubicki                Inowrocław           105.02   6196   59
 258 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 259 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 260 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.81  11110  106
 261 Ryszard Korpalski              Wójtowice            104.55  13800  132
 262 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.18   4063   39
 263 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 264 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.91   7897   76
 266 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.79  10794  104
 267 Małgorzata Sikora              Kraków               103.39   4239   41
 268 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 269 Anna Arana                     Warszawa             102.26  19531  191
 270 Jan  Olek                      Warszawa             102.24   6339   62
 271 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 272 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 273 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 274 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 275 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 276 Joanna Kubińska                Warszawa             101.53   9442   93
 277 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 278 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              100.75   5541   55
 279 Sławomir Długosz               Ostróda              100.58  18003  179
 280 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 281 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.36  19169  191
 282 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 283 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 284 Bartosz Pięta                  Swarzędz              99.93   4097   41
 285 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 286 Iza Kraj                       Warszawa              99.84   6689   67
 287 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 288 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.63  13948  140
 289 Zbigniew Rybak                 Warszawa              99.62  10958  110
 290 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 291 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 292 Jacek Cichecki                 Józefów               97.72   5863   60
 293 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 294 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  97.52   8582   88
 295 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.97   3491   36
 296 Krzysztof Sojka                Łódź                  96.75   3483   36
 297 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 298 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.22   5677   59
 299 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 300 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 301 Agnieszka Kozak                Gdynia                96.09  16240  169
 302 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 303 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.71  10050  105
 304 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.00   4370   46
 305 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.87  11195  118
 306 Tomasz Lewiński                Wejherowo             94.65   4354   46
 307 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.29   3300   35
 308 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 309 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 310 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 311 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 312 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.28   6367   69
 313 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 314 Anna Lenartowska               Gdynia                91.54   4211   46
 315 Krzysztof Zawadzki             Sampława              90.42  10489  116
 316 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 317 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.10   6127   68
 318 Paweł Golubiński               Gdynia                89.88   3775   42
 319 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 320 Sylwia Buks                    Warszawa              89.44  12074  135
 321 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 322 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             89.00   4539   51
 323 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 324 Anna Szyperska                 Poznań                88.65   3280   37
 325 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 326 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 327 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 328 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  86.54   7702   89
 329 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 330 Beata Sekuła                   Szczecin              84.80   4749   56
 331 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 332 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 333 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 334 Paulina Naplocha               Racibórz              79.17   7284   92
 335 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.75   8333  110
 336 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 337 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 338 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 339 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 340 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 341 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 342 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.11   3636   55
 343 Mirosław Dejna                 Sampława              57.37   6368  111




Poczekalnia na dzień 2009-07-25

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.55   3206   29
   2 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   4 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   5 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   6 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   7 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
   8 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
   9 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.35   1985   26
  10 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  11 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  12 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  13 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  14 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  15 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  16 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  17 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  18 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  19 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.50   2868   24
  20 Jarosław Krzemiński            Tuchów               118.58   2846   24
  21 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  22 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  23 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  24 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.67   2752   24
  25 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.62   2727   24
  26 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  110.21   2645   24
  27 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  28 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  29 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  30 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  31 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  32 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  33 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  34 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  35 Błażej Fidziński               Dębica                98.71   2369   24
  36 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  37 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  38 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  39 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  40 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       90.38   2169   24
  41 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  42 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  43 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  44 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  45 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  46 Paweł Morga                    Warszawa             103.70   2385   23
  47 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  48 Robert Wagner                  Wrocław               99.22   2282   23
  49 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  50 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  51 Marta Łęgowska                 Inowrocław            87.57   2014   23
  52 Grzegorz Cieplak               Warszawa              85.22   1960   23
  53 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  54 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  55 Dorota Rudzińska               Warszawa             107.09   2356   22
  56 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  57 Artur Tomczyk                  Piła                 113.05   2374   21
  58 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  59 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  60 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  61 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  62 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  63 Piotr Rosół                    Warszawa             115.28   2075   18
  64 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  65 Filip Dalecki                  Rumia                 88.33   1590   18
  66 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  67 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  68 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  69 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  70 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  71 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  72 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  73 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  74 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  75 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  76 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.20   1758   15
  77 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  78 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  79 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  80 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  81 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  82 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  83 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  84 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  85 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  86 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  87 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  88 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  89 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
  90 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
  91 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
  92 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
  93 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
  94 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
  95 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
  96 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
  97 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
  98 Maciej Michalski               Łódź                 135.58   1627   12
  99 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 100 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 101 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 102 Andrzej Stańczyk               Kraków               122.83   1474   12
 103 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 104 Tomasz Lempart                 Kraków               119.75   1437   12
 105 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 106 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 107 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 108 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 109 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 110 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 111 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 112 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 113 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 114 Bartosz Boniecki               Elbląg               111.17   1334   12
 115 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 116 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 117 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              108.92   1307   12
 118 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 119 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 120 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 121 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 122 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 123 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 124 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 125 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 126 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 127 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 128 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 129 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 130 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 131 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 132 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 133 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 134 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 135 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 136 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 137 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 138 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 139 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 140 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 141 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 142 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.00   1188   12
 143 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 144 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 145 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 146 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 147 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 148 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 149 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 150 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 151 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 152 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 153 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.17   1130   12
 154 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 155 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 156 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 157 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 158 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 159 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 160 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 161 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 162 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 163 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 164 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 165 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 166 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 167 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 168 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 169 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 170 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 171 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 172 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 173 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 174 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 175 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 176 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 177 Michał Dulat                   Kraków                82.33    988   12
 178 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 179 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 180 Marek Kocikowski               Ostróda               79.58    955   12
 181 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 182 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 183 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 184 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 185 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 186 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 187 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 188 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 189 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 190 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 191 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 192 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 193 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 194 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 195 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 196 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 197 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 198 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 199 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 200 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 201 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 202 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 203 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 204 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 205 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 206 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 207 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 208 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 209 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 210 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64    876   11
 211 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 212 Maksymilian Kardas             Warszawa              78.09    859   11
 213 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 214 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 215 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 216 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 217 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 218 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 219 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 220 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 221 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 222 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 223 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 224 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 225 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 226 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 227 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 228 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 229 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 230 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 231 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 232 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 233 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 234 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 235 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 236 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 237 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 238 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 239 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 240 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 241 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 242 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 243 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 244 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 245 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 246 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 247 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 248 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 249 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 250 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 251 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 252 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 253 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 254 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 255 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 256 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 257 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 258 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 259 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 260 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 261 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 262 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 263 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 264 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 265 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 266 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 267 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 268 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 269 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 270 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 271 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 272 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 273 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 274 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 275 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 276 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 277 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 278 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 279 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 280 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 281 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 282 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 283 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 284 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 285 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 286 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 287 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 288 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 289 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 290 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 291 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 292 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 293 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 294 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 295 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 296 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 297 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 298 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 299 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 300 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 301 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 302 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 303 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 304 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 305 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 306 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 307 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 308 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 309 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 310 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 311 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 312 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 313 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 314 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 315 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 316 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 317 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 318 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie