Szczecin 8
marca
Szczecin 8- 9 marca X Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2008
Graboszyce15
marca
Graboszyce 15-16 marca III Mistrzostwa Doliny Karpia Graboszyce (koło Zatora)
Katowice29
marca
Katowice 29 marca Hanysowe scrabblowanie
Wielki Mistrz Karpi15 - 16 marca 2008 — III Mistrzostwa Doliny Karpia Graboszyce (koło Zatora) InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

III Mistrzostwa Doliny Karpia Graboszyce (koło Zatora) Graboszyce, 15 - 16 marca 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Wielki Mistrz KarpiIII Mistrzostwa Doliny Karpia obfitowały w zaciętą rywalizację o zwycięstwo i miłe niespodzianki... Po zakończeniu pierwszego dnia, po którym prowadził poźniejszy zwycięzca Marek Reda, uczestnicy turnieju zostali poczęstowani wędzonym karpiem zatorskim, inaczej zwanym królewskim oraz obejrzeli film "Z życia karpi". W drugim dniu dalej trwała emocjonująca walka pomiędzy aktualnym Mistrzem Polski Stanisławem Rydzikiem i Markiem Redą. O wyniku zdecydowała ostatnia partia. W turnieju uczestniczyło 50 osób. Wszyscy otrzymali od organizatora Mariusza Makucha upominki i płyty CD z filmami. Turniej upłynął w miłej serdecznej atmosferze.

Relacja filmowa z turnieju
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Doliny Karpia
I Mistrzostwa Doliny Karpia


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekGraboszyce koło Zatora
Ośrodek Rekreacyjno Turystyczny "Karpik"
6 km od Zatora, 8 km od Wadowic
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaAndrzej Lożyński
Harmonogram15.03.08 (sobota — 7 rund)
— 11:50 — zakończenie przyjmowania zapisów
— 12:00 — rozpoczęcie turnieju
— ok. 14:30-16:00 — przerwa obiadowa
— ok. 20:00 — zakończenie rozgrywek 1 dnia
16.03.08 (niedziela — 5 rund)
— 10:00 — rozpoczęcie gier 2 dnia
— ok. 16:00 — zakończenie turnieju (włącznie z wręczeniem nagród)
Wpisowe- 11 zł (10 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 6 zł za dzień
— młodzież szkolna — bezpłatnie (do liceum włącznie)
— debiutanci — bezpłatnie
Dojazdplan dojazdu (niestety raczej tylko samochód)
mapa: http://www.kasztelania.pl/mapa.php
(w centrum mapy jest Zator, a nieco na południe Graboszyce z Motelem "Karpik")
WyżywienieNa miejscu: śniadania, obiady i kolacje; smaczne i w rozsądnych cenach
NoclegiNoclegi na miejscu w świetnych warunkach w pokojach 2,3 lub 4-osobowych w cenie 45 zł od osoby (jedynka — 75 zł): http://www.karpik.pl
Ilość miejsc noclegowych — ok. 50.
Jeżeli braknie miejsc, podamy na stronie informację o innych możliwościach noclegów w odległości ok. 3 km od miejsca rozgrywek w pokojach wieloosobowych (schronisko młodzieżowe) lub 6 km — hotel — restauracja "Myśliwska" w Rynku w Zatorze.
NagrodyPuchary: za pierwsze miejsce, dla najlepszego zawodnika do 18 lat, najlepszego debiutanta, najlepszej zawodniczki, najlepszego oldboya (ukończone 50 lat). Nagrody finansowe. Ponadto przewidziano nagrody rzeczowe i pamiątkowe gadżety.
Dodatkowe atrakcjeProjekcja nowego filmu: "Skąd się biorą karpie i degustacja produktu regionalnego oczekującego w Brukseli na rejestrację, czyli naszego wspaniałego "karpia zatorskiego" (wędzonego).
OrganizatorzyZatorski Klub Skrablowy
Ośrodek Kultury w Zatorze;
kontakt: Mariusz Makuch: mariusz.makuch@neostrada.pl; tel. 601384658
SponsorzyUrząd Miejski w Zatorze
Bank Spółdzielczy w Zatorze
Ośrodek Rekreacyjno Turystyczny "Karpik" w Graboszycach — Jan Rzepa


Wyniki turnieju III Mistrzostwa Doliny Karpia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Reda                 Wołomin                133.03     10.0     4911     1911      346
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.66      9.0     4862     1788      821
  3 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            130.99      9.0     4646     1781      496
  4 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 124.40      9.0     4630     1843      181
  5 Bartosz         Orłowski             Bytom                  114.84      8.0     4874     1662      665
  6 Marcin          Figiel               Zawichost              123.65      8.0     4804     1645      468
  7 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.35      8.0     4789     1669      283
  8 Artur           Irzyk                Kraków                 124.93      8.0     4747     1673      520
  9 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 122.33      8.0     4675     1673      332
 10 Maciej          Rzychoń              Katowice               126.77      7.0     4821     1622      438
 11 Kamil           Górka                Kraków                 136.10      7.0     4808     1494      446
 12 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             129.84      7.0     4785     1517      562
 13 Tomasz          Suchanek             Wrocław                123.00      7.0     4771     1557       88
 14 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.56      7.0     4757     1479      255
 15 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.25      7.0     4699     1585       56
 16 Przemysław      Herdzina             Kraków                 132.42      7.0     4686     1537      342
 17 Ewa             Ciszewska            Katowice               128.20      7.0     4602     1476      468
 18 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 121.03      7.0     4362     1515      -41
 19 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         112.62      7.0     4317     1563      -30
 20 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.91      7.0     4156     1616     -230
 21 Jakub           Nalepa               Gliwice                124.93      6.0     4727     1440      -61
 22 Magdalena       Kublik               Warszawa               112.57      6.0     4658     1438      388
 23 Tomasz          Ciejka               Kraków                 130.29      6.0     4567     1471      269
 24 Joanna          Brychcy              Katowice               104.23      6.0     4565     1472      263
 25 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           103.86      6.0     4555     1385      229
 26 Maciej          Stolarczyk           Zator                  107.16      6.0     4398     1369      -58
 27 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             116.35      6.0     4388     1362      174
 28 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              122.14      6.0     4347     1457     -253
 29 Agnieszka       Krupka               Krosno                 119.88      6.0     4307     1385      -88
 30 Jerzy           Matyasik             Kraków                 113.69      6.0     4251     1459     -292
 31 Jacek           Pietruszka           Kraków                 114.52      6.0     4111     1339     -506
 32 Dorota          Maciejuk             Warszawa               114.47      5.5     4148     1412     -157
 33 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 120.31      5.0     4708     1343      149
 34 Janusz          Krupiński            Sosnowiec              118.22      5.0     4627     1300      575
 35 Justyna         Górka                Kraków                 139.76      5.0     4445     1381      -32
 36 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 116.74      5.0     4417     1274       98
 37 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.93      5.0     4379     1268      331
 38 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              100.00      5.0     4256     1359     -415
 39 Tomasz          Figiel               Zawichost              121.03      5.0     4197     1280     -240
 40 Anna            Arana                Warszawa               102.47      5.0     4119     1248     -265
 41 Jerzy           Luter                Bytom                  111.36      5.0     4048     1349     -588
 42 Beata           Wiączkowska          Wrocław                124.98      4.5     4417     1220       14
 43 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             115.56      4.0     4427     1247     -348
 44 Mariusz         Makuch               Zator                  112.00      4.0     4157     1168      -12
 45 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     3973     1126     -444
 46 Szymon          Stolarczyk           Zator                  100.00      4.0     3805     1091     -413
 47 Jolanta         Skrobisz             Warszawa               100.00      3.5     3498      919     -587
 48 Małgorzata      Sikora               Kraków                 100.00      2.5     3946      946     -545
 49 Rafał           Stachura             Zator                  100.00      2.5     2689      826    -1695
 50 Michał          Mamoń                Zator                  100.00      1.5     3439      714     -454
 51 Stanisław       Stolarczyk           Zator                  100.00      1.5     1434      314       -3
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Doliny Karpia



	Tomasz Zwoliński 143.35 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Janusz         Krupiński             118.22 +  374: 369  168
    2     9 Małgorzata     Sulejewska            124.40 -  358: 359   74
    3     8 Grzegorz       Wilk                  120.31 +  393: 297  170
    4    13 Krzysztof      Leśniak               116.74 +  431: 398  167
    5     8 Arkadiusz      Biegun                121.03 +  525: 325  171
    6     4 Stanisław      Rydzik                142.66 -  410: 450   93
    7     4 Maciej         Rzychoń               126.77 +  379: 375  177
    8     4 Rafał          Wesołowski            117.91 -  302: 369   68
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              122.14 -  359: 550   72
   10    11 Jerzy          Luter                 111.36 +  409: 337  161
   11     7 Andrzej        Rechowicz             125.25 +  446: 323  175
   12     5 Tomasz         Suchanek              123.00 +  403: 354  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Stanisław Rydzik 142.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Wesołowski            117.91 +  428: 270  168
    2     6 Dorota         Maciejuk              114.47 +  409: 314  164
    3     6 Jarosław       Karp                  100.00 +  418: 309  150
    4     3 Małgorzata     Sulejewska            124.40 +  437: 280  174
    5     1 Dariusz        Puton                 130.99 -  299: 415   81
    6     4 Tomasz         Zwoliński             143.35 +  450: 410  193
    7     1 Marek          Reda                  133.03 -  356: 421   83
    8     5 Andrzej        Rechowicz             125.25 +  425: 285  175
    9     3 Andrzej        Rakoczy               122.33 +  421: 296  172
   10     2 Rafał          Wesołowski            117.91 +  459: 292  168
   11     1 Maciej         Rzychoń               126.77 +  357: 329  177
   12     1 Marek          Reda                  133.03 -  403: 420   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Justyna Górka 139.76 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Leśniak               116.74 +  395: 368  167
    2     1 Grzegorz       Wilk                  120.31 +  383: 333  170
    3     1 Marek          Reda                  133.03 +  422: 328  183
    4     2 Przemysław     Herdzina              132.42 -  314: 405   82
    5     4 Tomasz         Ciejka                130.29 -  327: 360   80
    6     6 Magdalena      Kublik                112.57 +  415: 287  163
    7     7 Artur          Irzyk                 124.93 -  333: 484   75
    8    13 Jakub          Nalepa                124.93 -  308: 347   75
    9    11 Maciej         Rzychoń               126.77 -  413: 415   77
   10    20 Sławomir       Piotrowski            112.62 -  340: 398   63
   11    19 Andrzej        Grabiński             115.56 +  419: 352  166
   12    15 Tomasz         Ciejka                130.29 -  376: 400   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Kamil Górka 136.10 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Eugeniusz      Wróblewski            116.35 -  387: 392   66
    2    16 Joanna         Ostrowska             111.93 +  366: 319  162
    3    16 Sławomir       Piotrowski            112.62 -  380: 407   63
    4    19 Dorota         Maciejuk              114.47 +  485: 335  164
    5    11 Jerzy          Luter                 111.36 -  360: 370   61
    6    16 Małgorzata     Sikora                100.00 +  509: 272  150
    7     9 Tomasz         Suchanek              123.00 +  433: 302  173
    8     6 Małgorzata     Sulejewska            124.40 -  336: 348   74
    9    14 Beata          Wiączkowska           124.98 +  415: 393  175
   10     7 Maciej         Rzychoń               126.77 -  279: 539   77
   11    10 Joanna         Brychcy               104.23 +  384: 364  154
   12     8 Jakub          Nalepa                124.93 +  474: 321  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Marek Reda 133.03 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Grabiński             115.56 +  519: 428  166
    2     2 Marcin         Figiel                123.65 +  484: 358  174
    3     1 Justyna        Górka                 139.76 -  328: 422   90
    4     4 Tomasz         Suchanek              123.00 +  400: 346  173
    5     2 Przemysław     Herdzina              132.42 +  388: 385  182
    6     2 Artur          Irzyk                 124.93 +  441: 342  175
    7     1 Stanisław      Rydzik                142.66 +  421: 356  193
    8     1 Andrzej        Rakoczy               122.33 +  415: 383  172
    9     1 Joanna         Brychcy               104.23 +  368: 366  154
   10     1 Małgorzata     Sulejewska            124.40 -  305: 372   74
   11     2 Bartosz        Orłowski              114.84 +  422: 404  165
   12     1 Stanisław      Rydzik                142.66 +  420: 403  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 12 159.25




	Przemysław Herdzina 132.42 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bartosz        Orłowski              114.84 +  434: 372  165
    2     5 Sławomir       Piotrowski            112.62 +  427: 287  163
    3     5 Agnieszka      Krupka                119.88 +  429: 337  170
    4     2 Justyna        Górka                 139.76 +  405: 314  190
    5     2 Marek          Reda                  133.03 -  385: 388   83
    6     5 Rafał          Wesołowski            117.91 -  364: 372   68
    7     5 Joanna         Brychcy               104.23 -  348: 375   54
    8    12 Magdalena      Kublik                112.57 +  409: 345  163
    9     9 Tomasz         Ciejka                130.29 +  441: 377  180
   10     5 Andrzej        Rakoczy               122.33 -  311: 450   72
   11     6 Artur          Irzyk                 124.93 -  296: 367   75
   12    10 Joanna         Brychcy               104.23 +  437: 360  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Dariusz Puton 130.99 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jacek          Pietruszka            114.52 +  464: 264  165
    2     4 Eugeniusz      Wróblewski            116.35 +  424: 363  166
    3     3 Maciej         Rzychoń               126.77 +  404: 383  177
    4     1 Artur          Irzyk                 124.93 +  447: 410  175
    5     1 Stanisław      Rydzik                142.66 +  415: 299  193
    6     1 Andrzej        Rakoczy               122.33 -  313: 329   72
    7     3 Rafał          Wesołowski            117.91 +  376: 374  168
    8     2 Bartosz        Orłowski              114.84 -  347: 383   65
    9     4 Małgorzata     Sulejewska            124.40 -  319: 507   74
   10     4 Łukasz         Bobowski              129.84 +  362: 306  180
   11     4 Marcin         Figiel                123.65 +  375: 252  174
   12     2 Andrzej        Rakoczy               122.33 +  400: 280  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Tomasz Ciejka 130.29 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Maciejuk              114.47 -  374: 385   64
    2    17 Andrzej        Kwiatkowski           122.56 +  434: 350  173
    3    11 Joanna         Brychcy               104.23 +  398: 366  154
    4     8 Agnieszka      Krupka                119.88 +  462: 269  170
    5     4 Justyna        Górka                 139.76 +  360: 327  190
    6     3 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  362: 368   75
    7     6 Małgorzata     Sulejewska            124.40 -  356: 373   74
    8     7 Marcin         Figiel                123.65 -  264: 375   74
    9     9 Przemysław     Herdzina              132.42 -  377: 441   82
   10    18 Mariusz        Makuch                112.00 +  414: 287  162
   11    11 Magdalena      Kublik                112.57 -  366: 381   63
   12    15 Justyna        Górka                 139.76 +  400: 376  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Łukasz Bobowski 129.84 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Matyasik              113.69 +  428: 267  164
    2     7 Maciej         Rzychoń               126.77 -  374: 382   77
    3    12 Krzysztof      Sporczyk              122.14 +  492: 311  172
    4     5 Tomasz         Figiel                121.03 -  384: 502   71
    5     9 Bartosz        Orłowski              114.84 -  315: 416   65
    6    14 Eugeniusz      Wróblewski            116.35 +  494: 296  166
    7    10 Mariusz        Makuch                112.00 +  342: 269  162
    8     8 Maria          Krzyżanowska          103.86 +  477: 362  154
    9     5 Magdalena      Kublik                112.57 +  380: 328  163
   10     4 Dariusz        Puton                 130.99 -  306: 362   81
   11     5 Rafał          Wesołowski            117.91 +  393: 304  168
   12     6 Marcin         Figiel                123.65 -  400: 424   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Ewa Ciszewska 128.20 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Piotrowski            112.62 -  291: 386   63
    2    18 Bartosz        Orłowski              114.84 -  332: 505   65
    3    25 Rafał          Stachura              100.00 +  448: 190  150
    4    17 Grzegorz       Wilk                  120.31 +  454: 339  170
    5    17 Agnieszka      Krupka                119.88 -  355: 371   70
    6    21 Jakub          Nalepa                124.93 -  411: 437   75
    7    20 Małgorzata     Sikora                100.00 +  353: 296  150
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              122.14 -  305: 341   72
    9    18 Anna           Arana                 102.47 +  380: 234  152
   10    19 Beata          Wiączkowska           124.98 +  465: 349  175
   11    12 Joanna         Ostrowska             111.93 +  407: 346  162
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              122.14 +  401: 340  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Maciej Rzychoń 126.77 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Magdalena      Kublik                112.57 +  383: 358  163
    2     7 Łukasz         Bobowski              129.84 +  382: 374  180
    3     3 Dariusz        Puton                 130.99 -  383: 404   81
    4    12 Jarosław       Karp                  100.00 +  385: 366  150
    5     3 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  385: 413   75
    6    11 Arkadiusz      Biegun                121.03 +  417: 348  171
    7     4 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  375: 379   93
    8     9 Andrzej        Grabiński             115.56 +  468: 307  166
    9    11 Justyna        Górka                 139.76 +  415: 413  190
   10     7 Kamil          Górka                 136.10 +  539: 279  186
   11     1 Stanisław      Rydzik                142.66 -  329: 357   93
   12     3 Małgorzata     Sulejewska            124.40 -  360: 385   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Andrzej Rechowicz 125.25 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Makuch                112.00 +  422: 401  162
    2     8 Tomasz         Suchanek              123.00 +  472: 350  173
    3     2 Małgorzata     Sulejewska            124.40 -  352: 409   74
    4     6 Sławomir       Piotrowski            112.62 +  455: 355  163
    5     3 Maciej         Rzychoń               126.77 +  413: 385  177
    6     3 Tomasz         Ciejka                130.29 +  368: 362  180
    7     2 Andrzej        Rakoczy               122.33 -  372: 399   72
    8     5 Stanisław      Rydzik                142.66 -  285: 425   93
    9    13 Jerzy          Matyasik              113.69 -  372: 388   64
   10    12 Arkadiusz      Biegun                121.03 +  430: 372  171
   11     7 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  323: 446   93
   12     9 Magdalena      Kublik                112.57 +  435: 351  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Beata Wiączkowska 124.98 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Ostrowska             111.93 +  416: 301  162
    2    10 Agnieszka      Krupka                119.88 -  345: 361   70
    3    14 Anna           Arana                 102.47 +  396: 313  152
    4     9 Jerzy          Matyasik              113.69 -  374: 381   64
    5    16 Jarosław       Karp                  100.00 -  400: 405   50
    6    18 Sławomir       Piotrowski            112.62 +  391: 323  163
    7    16 Krzysztof      Leśniak               116.74 -  351: 374   67
    8    15 Dorota         Maciejuk              114.47 =  290: 290  114
    9    14 Kamil          Górka                 136.10 -  393: 415   86
   10    19 Ewa            Ciszewska             128.20 -  349: 465   78
   11    22 Urszula        Solarska              100.00 +  394: 366  150
   12    20 Dorota         Maciejuk              114.47 -  318: 409   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Jakub Nalepa 124.93 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Luter                 111.36 +  412: 410  161
    2    12 Jarosław       Karp                  100.00 -  320: 353   50
    3     9 Andrzej        Grabiński             115.56 -  344: 382   66
    4    16 Andrzej        Kwiatkowski           122.56 -  431: 491   73
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              122.14 -  427: 440   72
    6    21 Ewa            Ciszewska             128.20 +  437: 411  178
    7    18 Sławomir       Piotrowski            112.62 +  433: 378  163
    8    13 Justyna        Górka                 139.76 +  347: 308  190
    9    15 Dorota         Maciejuk              114.47 +  402: 320  164
   10     9 Jerzy          Matyasik              113.69 +  370: 300  164
   11     9 Tomasz         Suchanek              123.00 -  483: 521   73
   12     8 Kamil          Górka                 136.10 -  321: 474   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Artur Irzyk 124.93 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Stolarczyk            107.16 +  508: 325  157
    2     3 Andrzej        Rakoczy               122.33 +  373: 343  172
    3     4 Tomasz         Figiel                121.03 +  368: 338  171
    4     1 Dariusz        Puton                 130.99 -  410: 447   81
    5     5 Małgorzata     Sulejewska            124.40 +  386: 371  174
    6     2 Marek          Reda                  133.03 -  342: 441   83
    7     7 Justyna        Górka                 139.76 +  484: 333  190
    8     3 Joanna         Brychcy               104.23 -  314: 404   54
    9    10 Arkadiusz      Biegun                121.03 -  305: 344   71
   10     8 Grzegorz       Wilk                  120.31 +  474: 343  170
   11     6 Przemysław     Herdzina              132.42 +  367: 296  182
   12     7 Rafał          Wesołowski            117.91 +  416: 242  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Małgorzata Sulejewska 124.40 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Brychcy               104.23 +  418: 332  154
    2     9 Tomasz         Zwoliński             143.35 +  359: 358  193
    3     2 Andrzej        Rechowicz             125.25 +  409: 352  175
    4     3 Stanisław      Rydzik                142.66 -  280: 437   93
    5     5 Artur          Irzyk                 124.93 -  371: 386   75
    6     7 Marcin         Figiel                123.65 +  429: 419  174
    7     6 Tomasz         Ciejka                130.29 +  373: 356  180
    8     6 Kamil          Górka                 136.10 +  348: 336  186
    9     4 Dariusz        Puton                 130.99 +  507: 319  181
   10     1 Marek          Reda                  133.03 +  372: 305  183
   11     3 Andrzej        Rakoczy               122.33 -  379: 489   72
   12     3 Maciej         Rzychoń               126.77 +  385: 360  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 12 153.58




	Marcin Figiel 123.65 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maria          Krzyżanowska          103.86 +  395: 370  154
    2     2 Marek          Reda                  133.03 -  358: 484   83
    3    17 Jerzy          Matyasik              113.69 -  334: 383   64
    4    22 Jacek          Pietruszka            114.52 +  499: 313  165
    5    13 Małgorzata     Sikora                100.00 +  399: 313  150
    6     7 Małgorzata     Sulejewska            124.40 -  419: 429   74
    7    11 Tomasz         Figiel                121.03 +  454: 314  171
    8     7 Tomasz         Ciejka                130.29 +  375: 264  180
    9     8 Agnieszka      Krupka                119.88 +  462: 342  170
   10     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.56 +  433: 349  173
   11     4 Dariusz        Puton                 130.99 -  252: 375   81
   12     6 Łukasz         Bobowski              129.84 +  424: 400  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Tomasz Suchanek 123.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Arana                 102.47 +  379: 343  152
    2     8 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  350: 472   75
    3    10 Mariusz        Makuch                112.00 +  366: 330  162
    4     4 Marek          Reda                  133.03 -  346: 400   83
    5    14 Andrzej        Grabiński             115.56 +  492: 339  166
    6    10 Jarosław       Karp                  100.00 +  435: 328  150
    7     9 Kamil          Górka                 136.10 -  302: 433   86
    8    10 Andrzej        Kwiatkowski           122.56 -  413: 455   73
    9     7 Grzegorz       Wilk                  120.31 +  456: 374  170
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              122.14 +  357: 323  172
   11     9 Jakub          Nalepa                124.93 +  521: 483  175
   12     5 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  354: 403   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Andrzej Kwiatkowski 122.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jarosław       Karp                  100.00 -  300: 337   50
    2    17 Tomasz         Ciejka                130.29 -  350: 434   80
    3    24 Michał         Mamoń                 100.00 +  514: 298  150
    4    16 Jakub          Nalepa                124.93 +  491: 431  175
    5    10 Joanna         Brychcy               104.23 -  340: 418   54
    6    13 Mariusz        Makuch                112.00 +  350: 344  162
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              122.14 +  458: 278  172
    8    10 Tomasz         Suchanek              123.00 +  455: 413  173
    9     6 Maria          Krzyżanowska          103.86 +  333: 319  154
   10     3 Marcin         Figiel                123.65 -  349: 433   74
   11     8 Grzegorz       Wilk                  120.31 +  489: 353  170
   12     4 Bartosz        Orłowski              114.84 -  328: 444   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Andrzej Rakoczy 122.33 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Mamoń                 100.00 +  393: 251  150
    2     3 Artur          Irzyk                 124.93 -  343: 373   75
    3     7 Bartosz        Orłowski              114.84 +  421: 308  165
    4    10 Małgorzata     Sikora                100.00 +  469: 414  150
    5     6 Jerzy          Matyasik              113.69 +  423: 386  164
    6     1 Dariusz        Puton                 130.99 +  329: 313  181
    7     2 Andrzej        Rechowicz             125.25 +  399: 372  175
    8     1 Marek          Reda                  133.03 -  383: 415   83
    9     3 Stanisław      Rydzik                142.66 -  296: 421   93
   10     5 Przemysław     Herdzina              132.42 +  450: 311  182
   11     3 Małgorzata     Sulejewska            124.40 +  489: 379  174
   12     2 Dariusz        Puton                 130.99 -  280: 400   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Krzysztof Sporczyk 122.14 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Małgorzata     Sikora                100.00 +  403: 334  150
    2    13 Andrzej        Grabiński             115.56 -  310: 434   66
    3    12 Łukasz         Bobowski              129.84 -  311: 492   80
    4    20 Maciej         Stolarczyk            107.16 -  337: 345   57
    5    19 Jakub          Nalepa                124.93 +  440: 427  175
    6    15 Janusz         Krupiński             118.22 +  348: 329  168
    7    12 Andrzej        Kwiatkowski           122.56 -  278: 458   73
    8    16 Ewa            Ciszewska             128.20 +  341: 305  178
    9    12 Tomasz         Zwoliński             143.35 +  550: 359  193
   10    10 Tomasz         Suchanek              123.00 -  323: 357   73
   11    13 Eugeniusz      Wróblewski            116.35 +  366: 359  166
   12    11 Ewa            Ciszewska             128.20 -  340: 401   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Arkadiusz Biegun 121.03 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  413: 236  150
    2    11 Tomasz         Figiel                121.03 -  334: 382   71
    3    19 Jacek          Pietruszka            114.52 +  318: 280  165
    4     7 Andrzej        Grabiński             115.56 +  359: 337  166
    5     8 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  325: 525   93
    6    11 Maciej         Rzychoń               126.77 -  348: 417   77
    7    14 Grzegorz       Wilk                  120.31 -  286: 458   70
    8    19 Anna           Arana                 102.47 +  415: 242  152
    9    10 Artur          Irzyk                 124.93 +  344: 305  175
   10    12 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  372: 430   75
   11    16 Jerzy          Matyasik              113.69 +  417: 379  164
   12    12 Maciej         Stolarczyk            107.16 +  431: 412  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Tomasz Figiel 121.03 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Urszula        Solarska              100.00 +  365: 321  150
    2    11 Arkadiusz      Biegun                121.03 +  382: 334  171
    3     4 Artur          Irzyk                 124.93 -  338: 368   75
    4     5 Łukasz         Bobowski              129.84 +  502: 384  180
    5     7 Rafał          Wesołowski            117.91 -  354: 454   68
    6     8 Jerzy          Luter                 111.36 -  270: 308   61
    7    11 Marcin         Figiel                123.65 -  314: 454   74
    8    18 Jerzy          Matyasik              113.69 -  307: 360   64
    9    21 Małgorzata     Sikora                100.00 +  389: 372  150
   10    16 Andrzej        Grabiński             115.56 +  339: 321  166
   11    14 Maciej         Stolarczyk            107.16 -  336: 345   57
   12    18 Jerzy          Matyasik              113.69 -  301: 416   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Grzegorz Wilk 120.31 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Stachura              100.00 +  533: 209  150
    2     1 Justyna        Górka                 139.76 -  333: 383   90
    3     8 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  297: 393   93
    4    17 Ewa            Ciszewska             128.20 -  339: 454   78
    5    20 Anna           Arana                 102.47 +  422: 388  152
    6    19 Dorota         Maciejuk              114.47 +  413: 327  164
    7    14 Arkadiusz      Biegun                121.03 +  458: 286  171
    8    11 Jerzy          Luter                 111.36 +  452: 290  161
    9     7 Tomasz         Suchanek              123.00 -  374: 456   73
   10     8 Artur          Irzyk                 124.93 -  343: 474   75
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.56 -  353: 489   73
   12    13 Sławomir       Piotrowski            112.62 -  391: 410   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Agnieszka Krupka 119.88 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  366: 283  150
    2    10 Beata          Wiączkowska           124.98 +  361: 345  175
    3     5 Przemysław     Herdzina              132.42 -  337: 429   82
    4     8 Tomasz         Ciejka                130.29 -  269: 462   80
    5    17 Ewa            Ciszewska             128.20 +  371: 355  178
    6    12 Joanna         Brychcy               104.23 -  351: 383   54
    7    17 Maria          Krzyżanowska          103.86 -  385: 421   54
    8    17 Maciej         Stolarczyk            107.16 +  461: 261  157
    9     8 Marcin         Figiel                123.65 -  342: 462   74
   10    13 Janusz         Krupiński             118.22 +  368: 301  168
   11    15 Sławomir       Piotrowski            112.62 -  329: 351   63
   12    17 Jarosław       Karp                  100.00 +  367: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Janusz Krupiński 118.22 Sosnowiec               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  369: 374   93
    2    20 Rafał          Wesołowski            117.91 -  349: 391   68
    3    20 Joanna         Ostrowska             111.93 +  360: 276  162
    4    15 Magdalena      Kublik                112.57 -  331: 432   63
    5    22 Jacek          Pietruszka            114.52 +  575: 242  165
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              122.14 -  329: 348   72
    7    19 Dorota         Maciejuk              114.47 -  360: 384   64
    8    20 Mariusz        Makuch                112.00 +  400: 265  162
    9    17 Andrzej        Grabiński             115.56 +  414: 299  166
   10    13 Agnieszka      Krupka                119.88 -  301: 368   70
   11    17 Jerzy          Luter                 111.36 +  470: 295  161
   12    14 Maria          Krzyżanowska          103.86 -  369: 378   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Rafał Wesołowski 117.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                142.66 -  270: 428   93
    2    20 Janusz         Krupiński             118.22 +  391: 349  168
    3    18 Maria          Krzyżanowska          103.86 +  352: 301  154
    4    11 Jerzy          Luter                 111.36 +  369: 305  161
    5     7 Tomasz         Figiel                121.03 +  454: 354  171
    6     5 Przemysław     Herdzina              132.42 +  372: 364  182
    7     3 Dariusz        Puton                 130.99 -  374: 376   81
    8     4 Tomasz         Zwoliński             143.35 +  369: 302  193
    9     2 Bartosz        Orłowski              114.84 +  367: 339  165
   10     2 Stanisław      Rydzik                142.66 -  292: 459   93
   11     5 Łukasz         Bobowski              129.84 -  304: 393   80
   12     7 Artur          Irzyk                 124.93 -  242: 416   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Krzysztof Leśniak 116.74 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Górka                 139.76 -  368: 395   90
    2    21 Jerzy          Matyasik              113.69 -  345: 403   64
    3    21 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  522: 317  150
    4    13 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  398: 431   93
    5    18 Dorota         Maciejuk              114.47 -  272: 356   64
    6    22 Michał         Mamoń                 100.00 +  476: 181  150
    7    16 Beata          Wiączkowska           124.98 +  374: 351  175
    8    14 Jarosław       Karp                  100.00 +  384: 380  150
    9    16 Jerzy          Luter                 111.36 -  323: 357   61
   10    14 Maciej         Stolarczyk            107.16 -  317: 413   57
   11    18 Maria          Krzyżanowska          103.86 -  241: 414   54
   12    21 Andrzej        Grabiński             115.56 +  397: 321  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Eugeniusz Wróblewski 116.35 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 136.10 +  392: 387  186
    2     4 Dariusz        Puton                 130.99 -  363: 424   81
    3    15 Małgorzata     Sikora                100.00 -  332: 341   50
    4    14 Bartosz        Orłowski              114.84 -  312: 338   65
    5    23 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  373: 281  150
    6    14 Łukasz         Bobowski              129.84 -  296: 494   80
    7    23 Joanna         Ostrowska             111.93 -  324: 389   62
    8    23 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  437: 225  150
    9    23 Urszula        Solarska              100.00 +  361: 275  150
   10    17 Maria          Krzyżanowska          103.86 +  435: 341  154
   11    13 Krzysztof      Sporczyk              122.14 -  359: 366   72
   12    16 Joanna         Ostrowska             111.93 +  404: 353  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Andrzej Grabiński 115.56 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  133.03 -  428: 519   83
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              122.14 +  434: 310  172
    3     9 Jakub          Nalepa                124.93 +  382: 344  175
    4     7 Arkadiusz      Biegun                121.03 -  337: 359   71
    5    14 Tomasz         Suchanek              123.00 -  339: 492   73
    6    20 Urszula        Solarska              100.00 +  420: 344  150
    7    13 Jarosław       Karp                  100.00 +  487: 370  150
    8     9 Maciej         Rzychoń               126.77 -  307: 468   77
    9    17 Janusz         Krupiński             118.22 -  299: 414   68
   10    16 Tomasz         Figiel                121.03 -  321: 339   71
   11    19 Justyna        Górka                 139.76 -  352: 419   90
   12    21 Krzysztof      Leśniak               116.74 -  321: 397   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Bartosz Orłowski 114.84 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Przemysław     Herdzina              132.42 -  372: 434   82
    2    18 Ewa            Ciszewska             128.20 +  505: 332  178
    3     7 Andrzej        Rakoczy               122.33 -  308: 421   72
    4    14 Eugeniusz      Wróblewski            116.35 +  338: 312  166
    5     9 Łukasz         Bobowski              129.84 +  416: 315  180
    6     9 Jerzy          Matyasik              113.69 +  435: 241  164
    7     8 Jerzy          Luter                 111.36 +  505: 286  161
    8     2 Dariusz        Puton                 130.99 +  383: 347  181
    9     2 Rafał          Wesołowski            117.91 -  339: 367   68
   10     6 Joanna         Brychcy               104.23 +  425: 404  154
   11     2 Marek          Reda                  133.03 -  404: 422   83
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           122.56 +  444: 328  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Jacek Pietruszka 114.52 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Puton                 130.99 -  264: 464   81
    2    22 Magdalena      Kublik                112.57 +  367: 326  163
    3    19 Arkadiusz      Biegun                121.03 -  280: 318   71
    4    22 Marcin         Figiel                123.65 -  313: 499   74
    5    22 Janusz         Krupiński             118.22 -  242: 575   68
    6    23 Joanna         Ostrowska             111.93 +  358: 315  162
    7    21 Maciej         Stolarczyk            107.16 -  264: 446   57
    8    24 Urszula        Solarska              100.00 +  439: 332  150
    9    20 Jarosław       Karp                  100.00 -  345: 391   50
   10    23 Małgorzata     Sikora                100.00 +  488: 250  150
   11    21 Anna           Arana                 102.47 +  380: 358  152
   12    19 Jerzy          Luter                 111.36 +  371: 343  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Dorota Maciejuk 114.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Ciejka                130.29 +  385: 374  180
    2     6 Stanisław      Rydzik                142.66 -  314: 409   93
    3    13 Jerzy          Luter                 111.36 -  329: 377   61
    4    19 Kamil          Górka                 136.10 -  335: 485   86
    5    18 Krzysztof      Leśniak               116.74 +  356: 272  167
    6    19 Grzegorz       Wilk                  120.31 -  327: 413   70
    7    19 Janusz         Krupiński             118.22 +  384: 360  168
    8    15 Beata          Wiączkowska           124.98 =  290: 290  125
    9    15 Jakub          Nalepa                124.93 -  320: 402   75
   10    21 Joanna         Ostrowska             111.93 -  275: 378   62
   11    23 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  424: 227  150
   12    20 Beata          Wiączkowska           124.98 +  409: 318  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Jerzy Matyasik 113.69 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Bobowski              129.84 -  267: 428   80
    2    21 Krzysztof      Leśniak               116.74 +  403: 345  167
    3    17 Marcin         Figiel                123.65 +  383: 334  174
    4     9 Beata          Wiączkowska           124.98 +  381: 374  175
    5     6 Andrzej        Rakoczy               122.33 -  386: 423   72
    6     9 Bartosz        Orłowski              114.84 -  241: 435   65
    7    15 Magdalena      Kublik                112.57 -  347: 437   63
    8    18 Tomasz         Figiel                121.03 +  360: 307  171
    9    13 Andrzej        Rechowicz             125.25 +  388: 372  175
   10     9 Jakub          Nalepa                124.93 -  300: 370   75
   11    16 Arkadiusz      Biegun                121.03 -  379: 417   71
   12    18 Tomasz         Figiel                121.03 +  416: 301  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Sławomir Piotrowski 112.62 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ewa            Ciszewska             128.20 +  386: 291  178
    2     5 Przemysław     Herdzina              132.42 -  287: 427   82
    3    16 Kamil          Górka                 136.10 +  407: 380  186
    4     6 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  355: 455   75
    5    15 Mariusz        Makuch                112.00 -  303: 330   62
    6    18 Beata          Wiączkowska           124.98 -  323: 391   75
    7    18 Jakub          Nalepa                124.93 -  378: 433   75
    8    22 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  342: 313  150
    9    24 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  377: 267  150
   10    20 Justyna        Górka                 139.76 +  398: 340  190
   11    15 Agnieszka      Krupka                119.88 +  351: 329  170
   12    13 Grzegorz       Wilk                  120.31 +  410: 391  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Magdalena Kublik 112.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Rzychoń               126.77 -  358: 383   77
    2    22 Jacek          Pietruszka            114.52 -  326: 367   65
    3    23 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  489: 249  150
    4    15 Janusz         Krupiński             118.22 +  432: 331  168
    5    12 Maciej         Stolarczyk            107.16 +  441: 303  157
    6     6 Justyna        Górka                 139.76 -  287: 415   90
    7    15 Jerzy          Matyasik              113.69 +  437: 347  164
    8    12 Przemysław     Herdzina              132.42 -  345: 409   82
    9     5 Łukasz         Bobowski              129.84 -  328: 380   80
   10    15 Jarosław       Karp                  100.00 +  483: 285  150
   11    11 Tomasz         Ciejka                130.29 +  381: 366  180
   12     9 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  351: 435   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Mariusz Makuch 112.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  401: 422   75
    2    15 Urszula        Solarska              100.00 +  412: 277  150
    3    10 Tomasz         Suchanek              123.00 -  330: 366   73
    4    18 Maria          Krzyżanowska          103.86 +  400: 322  154
    5    15 Sławomir       Piotrowski            112.62 +  330: 303  163
    6    13 Andrzej        Kwiatkowski           122.56 -  344: 350   73
    7    10 Łukasz         Bobowski              129.84 -  269: 342   80
    8    20 Janusz         Krupiński             118.22 -  265: 400   68
    9    25 Rafał          Stachura              100.00 +  436: 209  150
   10    18 Tomasz         Ciejka                130.29 -  287: 414   80
   11    20 Jarosław       Karp                  100.00 -  347: 390   50
   12    22 Anna           Arana                 102.47 -  336: 374   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Joanna Ostrowska 111.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Beata          Wiączkowska           124.98 -  301: 416   75
    2    16 Kamil          Górka                 136.10 -  319: 366   86
    3    20 Janusz         Krupiński             118.22 -  276: 360   68
    4    25 Rafał          Stachura              100.00 +  529: 166  150
    5    21 Urszula        Solarska              100.00 -  371: 409   50
    6    23 Jacek          Pietruszka            114.52 -  315: 358   65
    7    23 Eugeniusz      Wróblewski            116.35 +  389: 324  166
    8    21 Małgorzata     Sikora                100.00 +  386: 346  150
    9    19 Stanisław      Stolarczyk            100.00 +  416: 217  150
   10    21 Dorota         Maciejuk              114.47 +  378: 275  164
   11    12 Ewa            Ciszewska             128.20 -  346: 407   78
   12    16 Eugeniusz      Wróblewski            116.35 -  353: 404   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Jerzy Luter 111.36 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jakub          Nalepa                124.93 -  410: 412   75
    2    14 Maciej         Stolarczyk            107.16 +  370: 366  157
    3    13 Dorota         Maciejuk              114.47 +  377: 329  164
    4    11 Rafał          Wesołowski            117.91 -  305: 369   68
    5    11 Kamil          Górka                 136.10 +  370: 360  186
    6     8 Tomasz         Figiel                121.03 +  308: 270  171
    7     8 Bartosz        Orłowski              114.84 -  286: 505   65
    8    11 Grzegorz       Wilk                  120.31 -  290: 452   70
    9    16 Krzysztof      Leśniak               116.74 +  357: 323  167
   10    11 Tomasz         Zwoliński             143.35 -  337: 409   93
   11    17 Janusz         Krupiński             118.22 -  295: 470   68
   12    19 Jacek          Pietruszka            114.52 -  343: 371   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Maciej Stolarczyk 107.16 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Artur          Irzyk                 124.93 -  325: 508   75
    2    14 Jerzy          Luter                 111.36 -  366: 370   61
    3    22 Urszula        Solarska              100.00 +  415: 344  150
    4    20 Krzysztof      Sporczyk              122.14 +  345: 337  172
    5    12 Magdalena      Kublik                112.57 -  303: 441   63
    6    17 Maria          Krzyżanowska          103.86 -  371: 374   54
    7    21 Jacek          Pietruszka            114.52 +  446: 264  165
    8    17 Agnieszka      Krupka                119.88 -  261: 461   70
    9    22 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  396: 273  150
   10    14 Krzysztof      Leśniak               116.74 +  413: 317  167
   11    14 Tomasz         Figiel                121.03 +  345: 336  171
   12    12 Arkadiusz      Biegun                121.03 -  412: 431   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Joanna Brychcy 104.23 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Sulejewska            124.40 -  332: 418   74
    2    25 Rafał          Stachura              100.00 +  397: 183  150
    3    11 Tomasz         Ciejka                130.29 -  366: 398   80
    4    21 Anna           Arana                 102.47 +  396: 336  152
    5    10 Andrzej        Kwiatkowski           122.56 +  418: 340  173
    6    12 Agnieszka      Krupka                119.88 +  383: 351  170
    7     5 Przemysław     Herdzina              132.42 +  375: 348  182
    8     3 Artur          Irzyk                 124.93 +  404: 314  175
    9     1 Marek          Reda                  133.03 -  366: 368   83
   10     6 Bartosz        Orłowski              114.84 -  404: 425   65
   11    10 Kamil          Górka                 136.10 -  364: 384   86
   12    10 Przemysław     Herdzina              132.42 -  360: 437   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Maria Krzyżanowska 103.86 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Figiel                123.65 -  370: 395   74
    2    19 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  378: 326  150
    3    18 Rafał          Wesołowski            117.91 -  301: 352   68
    4    18 Mariusz        Makuch                112.00 -  322: 400   62
    5    24 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  575: 242  150
    6    17 Maciej         Stolarczyk            107.16 +  374: 371  157
    7    17 Agnieszka      Krupka                119.88 +  421: 385  170
    8     8 Łukasz         Bobowski              129.84 -  362: 477   80
    9     6 Andrzej        Kwiatkowski           122.56 -  319: 333   73
   10    17 Eugeniusz      Wróblewski            116.35 -  341: 435   66
   11    18 Krzysztof      Leśniak               116.74 +  414: 241  167
   12    14 Janusz         Krupiński             118.22 +  378: 369  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Anna Arana 102.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Suchanek              123.00 -  343: 379   73
    2    23 Michał         Mamoń                 100.00 +  352: 289  150
    3    14 Beata          Wiączkowska           124.98 -  313: 396   75
    4    21 Joanna         Brychcy               104.23 -  336: 396   54
    5    20 Grzegorz       Wilk                  120.31 -  388: 422   70
    6    24 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  359: 324  150
    7    22 Urszula        Solarska              100.00 +  398: 341  150
    8    19 Arkadiusz      Biegun                121.03 -  242: 415   71
    9    18 Ewa            Ciszewska             128.20 -  234: 380   78
   10    22 Stanisław      Stolarczyk            100.00 +  422: 326  150
   11    21 Jacek          Pietruszka            114.52 -  358: 380   65
   12    22 Mariusz        Makuch                112.00 +  374: 336  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Jarosław Karp 100.00 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kwiatkowski           122.56 +  337: 300  173
    2    12 Jakub          Nalepa                124.93 +  353: 320  175
    3     6 Stanisław      Rydzik                142.66 -  309: 418   93
    4    12 Maciej         Rzychoń               126.77 -  366: 385   77
    5    16 Beata          Wiączkowska           124.98 +  405: 400  175
    6    10 Tomasz         Suchanek              123.00 -  328: 435   73
    7    13 Andrzej        Grabiński             115.56 -  370: 487   66
    8    14 Krzysztof      Leśniak               116.74 -  380: 384   67
    9    20 Jacek          Pietruszka            114.52 +  391: 345  165
   10    15 Magdalena      Kublik                112.57 -  285: 483   63
   11    20 Mariusz        Makuch                112.00 +  390: 347  162
   12    17 Agnieszka      Krupka                119.88 -  342: 367   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Michał Mamoń 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rakoczy               122.33 -  251: 393   72
    2    23 Anna           Arana                 102.47 -  289: 352   52
    3    24 Andrzej        Kwiatkowski           122.56 -  298: 514   73
    4    23 Urszula        Solarska              100.00 -  254: 305   50
    5    25 Rafał          Stachura              100.00 +  393: 255  150
    6    22 Krzysztof      Leśniak               116.74 -  181: 476   67
    7    24 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  319: 340   50
    8    25 Stanisław      Stolarczyk            100.00 -  303: 314   50
    9    26 PAUZA
   10    24 Urszula        Solarska              100.00 -  301: 316   50
   11    25 Jolanta        Skrobisz              100.00 -  273: 307   50
   12    25 Rafał          Stachura              100.00 -  277: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     714  / 11  64.91




	Małgorzata Sikora 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Sporczyk              122.14 -  334: 403   72
    2    24 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  360: 334  150
    3    15 Eugeniusz      Wróblewski            116.35 +  341: 332  166
    4    10 Andrzej        Rakoczy               122.33 -  414: 469   72
    5    13 Marcin         Figiel                123.65 -  313: 399   74
    6    16 Kamil          Górka                 136.10 -  272: 509   86
    7    20 Ewa            Ciszewska             128.20 -  296: 353   78
    8    21 Joanna         Ostrowska             111.93 -  346: 386   62
    9    21 Tomasz         Figiel                121.03 -  372: 389   71
   10    23 Jacek          Pietruszka            114.52 -  250: 488   65
   11    26 PAUZA
   12    24 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  348: 429   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     946  / 11  86.00




	Jolanta Skrobisz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Arkadiusz      Biegun                121.03 -  236: 413   71
    2    24 Małgorzata     Sikora                100.00 -  334: 360   50
    3    23 Magdalena      Kublik                112.57 -  249: 489   63
    4    24 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  341: 308  150
    5    24 Maria          Krzyżanowska          103.86 -  242: 575   54
    6    24 Anna           Arana                 102.47 -  324: 359   52
    7    25 Rafał          Stachura              100.00 +  386: 151  150
    8    23 Eugeniusz      Wróblewski            116.35 -  225: 437   66
    9    24 Sławomir       Piotrowski            112.62 -  267: 377   63
   10    26 PAUZA
   11    25 Michał         Mamoń                 100.00 +  307: 273  150
   12    23 Urszula        Solarska              100.00 -  287: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  / 11  83.55




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Figiel                121.03 -  321: 365   71
    2    15 Mariusz        Makuch                112.00 -  277: 412   62
    3    22 Maciej         Stolarczyk            107.16 -  344: 415   57
    4    23 Michał         Mamoń                 100.00 +  305: 254  150
    5    21 Joanna         Ostrowska             111.93 +  409: 371  162
    6    20 Andrzej        Grabiński             115.56 -  344: 420   66
    7    22 Anna           Arana                 102.47 -  341: 398   52
    8    24 Jacek          Pietruszka            114.52 -  332: 439   65
    9    23 Eugeniusz      Wróblewski            116.35 -  275: 361   66
   10    24 Michał         Mamoń                 100.00 +  316: 301  150
   11    22 Beata          Wiączkowska           124.98 -  366: 394   75
   12    23 Jolanta        Skrobisz              100.00 +  343: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Rafał Stachura 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Wilk                  120.31 -  209: 533   70
    2    25 Joanna         Brychcy               104.23 -  183: 397   54
    3    25 Ewa            Ciszewska             128.20 -  190: 448   78
    4    25 Joanna         Ostrowska             111.93 -  166: 529   62
    5    25 Michał         Mamoń                 100.00 -  255: 393   50
    6    25 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  148: 431   50
    7    25 Jolanta        Skrobisz              100.00 -  151: 386   50
    8    26 PAUZA
    9    25 Mariusz        Makuch                112.00 -  209: 436   62
   10    25 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  261: 277   50
   11    24 Stanisław      Stolarczyk            100.00 +  296: 277  150
   12    25 Michał         Mamoń                 100.00 +  321: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     826  / 11  75.09




	Stanisław Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    25 Michał         Mamoń                 100.00 +  314: 303  150
    9    19 Joanna         Ostrowska             111.93 -  217: 416   62
   10    22 Anna           Arana                 102.47 -  326: 422   52
   11    24 Rafał          Stachura              100.00 -  277: 296   50
   12    26 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     314  /  4  78.50




	Szymon Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agnieszka      Krupka                119.88 -  283: 366   70
    2    19 Maria          Krzyżanowska          103.86 -  326: 378   54
    3    21 Krzysztof      Leśniak               116.74 -  317: 522   67
    4    24 Jolanta        Skrobisz              100.00 -  308: 341   50
    5    23 Eugeniusz      Wróblewski            116.35 -  281: 373   66
    6    25 Rafał          Stachura              100.00 +  431: 148  150
    7    24 Michał         Mamoń                 100.00 +  340: 319  150
    8    22 Sławomir       Piotrowski            112.62 -  313: 342   63
    9    22 Maciej         Stolarczyk            107.16 -  273: 396   57
   10    25 Rafał          Stachura              100.00 +  277: 261  150
   11    23 Dorota         Maciejuk              114.47 -  227: 424   64
   12    24 Małgorzata     Sikora                100.00 +  429: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  / 12  90.92


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Doliny Karpia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Janusz         Krupiński             374: 369
   2 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                270: 428
   3 Justyna        Górka                - Krzysztof      Leśniak               395: 368
   4 Eugeniusz      Wróblewski           - Kamil          Górka                 392: 387
   5 Marek          Reda                 - Andrzej        Grabiński             519: 428
   6 Bartosz        Orłowski             - Przemysław     Herdzina              372: 434
   7 Dariusz        Puton                - Jacek          Pietruszka            464: 264
   8 Dorota         Maciejuk             - Tomasz         Ciejka                385: 374
   9 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              428: 267
  10 Sławomir       Piotrowski           - Ewa            Ciszewska             386: 291
  11 Maciej         Rzychoń              - Magdalena      Kublik                383: 358
  12 Mariusz        Makuch               - Andrzej        Rechowicz             401: 422
  13 Beata          Wiączkowska          - Joanna         Ostrowska             416: 301
  14 Jerzy          Luter                - Jakub          Nalepa                410: 412
  15 Artur          Irzyk                - Maciej         Stolarczyk            508: 325
  16 Joanna         Brychcy              - Małgorzata     Sulejewska            332: 418
  17 Marcin         Figiel               - Maria          Krzyżanowska          395: 370
  18 Anna           Arana                - Tomasz         Suchanek              343: 379
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Karp                  300: 337
  20 Michał         Mamoń                - Andrzej        Rakoczy               251: 393
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Sikora                403: 334
  22 Jolanta        Skrobisz             - Arkadiusz      Biegun                236: 413
  23 Tomasz         Figiel               - Urszula        Solarska              365: 321
  24 Rafał          Stachura             - Grzegorz       Wilk                  209: 533
  25 Agnieszka      Krupka               - Szymon         Stolarczyk            366: 283


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Wilk                 - Justyna        Górka                 333: 383
   2 Marek          Reda                 - Marcin         Figiel                484: 358
   3 Andrzej        Rakoczy              - Artur          Irzyk                 343: 373
   4 Dariusz        Puton                - Eugeniusz      Wróblewski            424: 363
   5 Przemysław     Herdzina             - Sławomir       Piotrowski            427: 287
   6 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Maciejuk              409: 314
   7 Maciej         Rzychoń              - Łukasz         Bobowski              382: 374
   8 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Rechowicz             350: 472
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Zwoliński             359: 358
  10 Agnieszka      Krupka               - Beata          Wiączkowska           361: 345
  11 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Figiel                334: 382
  12 Jakub          Nalepa               - Jarosław       Karp                  320: 353
  13 Andrzej        Grabiński            - Krzysztof      Sporczyk              434: 310
  14 Maciej         Stolarczyk           - Jerzy          Luter                 366: 370
  15 Urszula        Solarska             - Mariusz        Makuch                277: 412
  16 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Górka                 319: 366
  17 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Kwiatkowski           434: 350
  18 Ewa            Ciszewska            - Bartosz        Orłowski              332: 505
  19 Szymon         Stolarczyk           - Maria          Krzyżanowska          326: 378
  20 Janusz         Krupiński            - Rafał          Wesołowski            349: 391
  21 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Leśniak               403: 345
  22 Jacek          Pietruszka           - Magdalena      Kublik                367: 326
  23 Michał         Mamoń                - Anna           Arana                 289: 352
  24 Małgorzata     Sikora               - Jolanta        Skrobisz              360: 334
  25 Joanna         Brychcy              - Rafał          Stachura              397: 183


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Marek          Reda                  422: 328
   2 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Sulejewska            352: 409
   3 Dariusz        Puton                - Maciej         Rzychoń               404: 383
   4 Tomasz         Figiel               - Artur          Irzyk                 338: 368
   5 Przemysław     Herdzina             - Agnieszka      Krupka                429: 337
   6 Jarosław       Karp                 - Stanisław      Rydzik                309: 418
   7 Bartosz        Orłowski             - Andrzej        Rakoczy               308: 421
   8 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Wilk                  393: 297
   9 Jakub          Nalepa               - Andrzej        Grabiński             344: 382
  10 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Makuch                366: 330
  11 Tomasz         Ciejka               - Joanna         Brychcy               398: 366
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Bobowski              311: 492
  13 Jerzy          Luter                - Dorota         Maciejuk              377: 329
  14 Anna           Arana                - Beata          Wiączkowska           313: 396
  15 Małgorzata     Sikora               - Eugeniusz      Wróblewski            341: 332
  16 Kamil          Górka                - Sławomir       Piotrowski            380: 407
  17 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Figiel                383: 334
  18 Maria          Krzyżanowska         - Rafał          Wesołowski            301: 352
  19 Arkadiusz      Biegun               - Jacek          Pietruszka            318: 280
  20 Janusz         Krupiński            - Joanna         Ostrowska             360: 276
  21 Krzysztof      Leśniak              - Szymon         Stolarczyk            522: 317
  22 Maciej         Stolarczyk           - Urszula        Solarska              415: 344
  23 Magdalena      Kublik               - Jolanta        Skrobisz              489: 249
  24 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Mamoń                 514: 298
  25 Rafał          Stachura             - Ewa            Ciszewska             190: 448


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Dariusz        Puton                 410: 447
   2 Przemysław     Herdzina             - Justyna        Górka                 405: 314
   3 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sulejewska            437: 280
   4 Tomasz         Suchanek             - Marek          Reda                  346: 400
   5 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Figiel                384: 502
   6 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Rechowicz             355: 455
   7 Andrzej        Grabiński            - Arkadiusz      Biegun                337: 359
   8 Tomasz         Ciejka               - Agnieszka      Krupka                462: 269
   9 Beata          Wiączkowska          - Jerzy          Matyasik              374: 381
  10 Andrzej        Rakoczy              - Małgorzata     Sikora                469: 414
  11 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Luter                 369: 305
  12 Jarosław       Karp                 - Maciej         Rzychoń               366: 385
  13 Krzysztof      Leśniak              - Tomasz         Zwoliński             398: 431
  14 Eugeniusz      Wróblewski           - Bartosz        Orłowski              312: 338
  15 Magdalena      Kublik               - Janusz         Krupiński             432: 331
  16 Jakub          Nalepa               - Andrzej        Kwiatkowski           431: 491
  17 Grzegorz       Wilk                 - Ewa            Ciszewska             339: 454
  18 Mariusz        Makuch               - Maria          Krzyżanowska          400: 322
  19 Dorota         Maciejuk             - Kamil          Górka                 335: 485
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Stolarczyk            337: 345
  21 Anna           Arana                - Joanna         Brychcy               336: 396
  22 Jacek          Pietruszka           - Marcin         Figiel                313: 499
  23 Urszula        Solarska             - Michał         Mamoń                 305: 254
  24 Szymon         Stolarczyk           - Jolanta        Skrobisz              308: 341
  25 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Stachura              529: 166


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Puton                 299: 415
   2 Marek          Reda                 - Przemysław     Herdzina              388: 385
   3 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Rzychoń               413: 385
   4 Justyna        Górka                - Tomasz         Ciejka                327: 360
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Artur          Irzyk                 371: 386
   6 Andrzej        Rakoczy              - Jerzy          Matyasik              423: 386
   7 Tomasz         Figiel               - Rafał          Wesołowski            354: 454
   8 Tomasz         Zwoliński            - Arkadiusz      Biegun                525: 325
   9 Bartosz        Orłowski             - Łukasz         Bobowski              416: 315
  10 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Kwiatkowski           418: 340
  11 Kamil          Górka                - Jerzy          Luter                 360: 370
  12 Magdalena      Kublik               - Maciej         Stolarczyk            441: 303
  13 Marcin         Figiel               - Małgorzata     Sikora                399: 313
  14 Andrzej        Grabiński            - Tomasz         Suchanek              339: 492
  15 Sławomir       Piotrowski           - Mariusz        Makuch                303: 330
  16 Beata          Wiączkowska          - Jarosław       Karp                  400: 405
  17 Ewa            Ciszewska            - Agnieszka      Krupka                355: 371
  18 Krzysztof      Leśniak              - Dorota         Maciejuk              272: 356
  19 Jakub          Nalepa               - Krzysztof      Sporczyk              427: 440
  20 Grzegorz       Wilk                 - Anna           Arana                 422: 388
  21 Joanna         Ostrowska            - Urszula        Solarska              371: 409
  22 Janusz         Krupiński            - Jacek          Pietruszka            575: 242
  23 Eugeniusz      Wróblewski           - Szymon         Stolarczyk            373: 281
  24 Maria          Krzyżanowska         - Jolanta        Skrobisz              575: 242
  25 Michał         Mamoń                - Rafał          Stachura              393: 255


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rakoczy              - Dariusz        Puton                 329: 313
   2 Artur          Irzyk                - Marek          Reda                  342: 441
   3 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Ciejka                368: 362
   4 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             450: 410
   5 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Herdzina              372: 364
   6 Justyna        Górka                - Magdalena      Kublik                415: 287
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Marcin         Figiel                429: 419
   8 Jerzy          Luter                - Tomasz         Figiel                308: 270
   9 Jerzy          Matyasik             - Bartosz        Orłowski              241: 435
  10 Jarosław       Karp                 - Tomasz         Suchanek              328: 435
  11 Maciej         Rzychoń              - Arkadiusz      Biegun                417: 348
  12 Agnieszka      Krupka               - Joanna         Brychcy               351: 383
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Makuch                350: 344
  14 Łukasz         Bobowski             - Eugeniusz      Wróblewski            494: 296
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Janusz         Krupiński             348: 329
  16 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sikora                509: 272
  17 Maria          Krzyżanowska         - Maciej         Stolarczyk            374: 371
  18 Sławomir       Piotrowski           - Beata          Wiączkowska           323: 391
  19 Dorota         Maciejuk             - Grzegorz       Wilk                  327: 413
  20 Urszula        Solarska             - Andrzej        Grabiński             344: 420
  21 Ewa            Ciszewska            - Jakub          Nalepa                411: 437
  22 Krzysztof      Leśniak              - Michał         Mamoń                 476: 181
  23 Jacek          Pietruszka           - Joanna         Ostrowska             358: 315
  24 Jolanta        Skrobisz             - Anna           Arana                 324: 359
  25 Rafał          Stachura             - Szymon         Stolarczyk            148: 431


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                421: 356
   2 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Rakoczy               372: 399
   3 Dariusz        Puton                - Rafał          Wesołowski            376: 374
   4 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Rzychoń               379: 375
   5 Joanna         Brychcy              - Przemysław     Herdzina              375: 348
   6 Tomasz         Ciejka               - Małgorzata     Sulejewska            356: 373
   7 Artur          Irzyk                - Justyna        Górka                 484: 333
   8 Jerzy          Luter                - Bartosz        Orłowski              286: 505
   9 Kamil          Górka                - Tomasz         Suchanek              433: 302
  10 Mariusz        Makuch               - Łukasz         Bobowski              269: 342
  11 Marcin         Figiel               - Tomasz         Figiel                454: 314
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Sporczyk              458: 278
  13 Andrzej        Grabiński            - Jarosław       Karp                  487: 370
  14 Arkadiusz      Biegun               - Grzegorz       Wilk                  286: 458
  15 Jerzy          Matyasik             - Magdalena      Kublik                347: 437
  16 Beata          Wiączkowska          - Krzysztof      Leśniak               351: 374
  17 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Krupka                421: 385
  18 Jakub          Nalepa               - Sławomir       Piotrowski            433: 378
  19 Dorota         Maciejuk             - Janusz         Krupiński             384: 360
  20 Małgorzata     Sikora               - Ewa            Ciszewska             296: 353
  21 Maciej         Stolarczyk           - Jacek          Pietruszka            446: 264
  22 Anna           Arana                - Urszula        Solarska              398: 341
  23 Eugeniusz      Wróblewski           - Joanna         Ostrowska             324: 389
  24 Szymon         Stolarczyk           - Michał         Mamoń                 340: 319
  25 Jolanta        Skrobisz             - Rafał          Stachura              386: 151


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rakoczy              - Marek          Reda                  383: 415
   2 Bartosz        Orłowski             - Dariusz        Puton                 383: 347
   3 Artur          Irzyk                - Joanna         Brychcy               314: 404
   4 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             369: 302
   5 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                285: 425
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Górka                 348: 336
   7 Marcin         Figiel               - Tomasz         Ciejka                375: 264
   8 Łukasz         Bobowski             - Maria          Krzyżanowska          477: 362
   9 Maciej         Rzychoń              - Andrzej        Grabiński             468: 307
  10 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Kwiatkowski           413: 455
  11 Grzegorz       Wilk                 - Jerzy          Luter                 452: 290
  12 Przemysław     Herdzina             - Magdalena      Kublik                409: 345
  13 Justyna        Górka                - Jakub          Nalepa                308: 347
  14 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Leśniak               380: 384
  15 Beata          Wiączkowska          - Dorota         Maciejuk              290: 290
  16 Ewa            Ciszewska            - Krzysztof      Sporczyk              305: 341
  17 Agnieszka      Krupka               - Maciej         Stolarczyk            461: 261
  18 Tomasz         Figiel               - Jerzy          Matyasik              307: 360
  19 Arkadiusz      Biegun               - Anna           Arana                 415: 242
  20 Mariusz        Makuch               - Janusz         Krupiński             265: 400
  21 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Sikora                386: 346
  22 Szymon         Stolarczyk           - Sławomir       Piotrowski            313: 342
  23 Jolanta        Skrobisz             - Eugeniusz      Wróblewski            225: 437
  24 Urszula        Solarska             - Jacek          Pietruszka            332: 439
  25 Stanisław      Stolarczyk           - Michał         Mamoń                 314: 303
  26 Rafał          Stachura             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Brychcy              - Marek          Reda                  366: 368
   2 Bartosz        Orłowski             - Rafał          Wesołowski            339: 367
   3 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rakoczy               421: 296
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Puton                 507: 319
   5 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Bobowski              328: 380
   6 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Kwiatkowski           319: 333
   7 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Wilk                  456: 374
   8 Agnieszka      Krupka               - Marcin         Figiel                342: 462
   9 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Ciejka                441: 377
  10 Arkadiusz      Biegun               - Artur          Irzyk                 344: 305
  11 Maciej         Rzychoń              - Justyna        Górka                 415: 413
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             550: 359
  13 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Rechowicz             388: 372
  14 Kamil          Górka                - Beata          Wiączkowska           415: 393
  15 Dorota         Maciejuk             - Jakub          Nalepa                320: 402
  16 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Leśniak               357: 323
  17 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Grabiński             414: 299
  18 Anna           Arana                - Ewa            Ciszewska             234: 380
  19 Stanisław      Stolarczyk           - Joanna         Ostrowska             217: 416
  20 Jacek          Pietruszka           - Jarosław       Karp                  345: 391
  21 Małgorzata     Sikora               - Tomasz         Figiel                372: 389
  22 Maciej         Stolarczyk           - Szymon         Stolarczyk            396: 273
  23 Eugeniusz      Wróblewski           - Urszula        Solarska              361: 275
  24 Sławomir       Piotrowski           - Jolanta        Skrobisz              377: 267
  25 Mariusz        Makuch               - Rafał          Stachura              436: 209
  26 Michał         Mamoń                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Małgorzata     Sulejewska            305: 372
   2 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                292: 459
   3 Marcin         Figiel               - Andrzej        Kwiatkowski           433: 349
   4 Dariusz        Puton                - Łukasz         Bobowski              362: 306
   5 Andrzej        Rakoczy              - Przemysław     Herdzina              450: 311
   6 Bartosz        Orłowski             - Joanna         Brychcy               425: 404
   7 Maciej         Rzychoń              - Kamil          Górka                 539: 279
   8 Grzegorz       Wilk                 - Artur          Irzyk                 343: 474
   9 Jerzy          Matyasik             - Jakub          Nalepa                300: 370
  10 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Sporczyk              357: 323
  11 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Luter                 409: 337
  12 Arkadiusz      Biegun               - Andrzej        Rechowicz             372: 430
  13 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Krupka                301: 368
  14 Maciej         Stolarczyk           - Krzysztof      Leśniak               413: 317
  15 Magdalena      Kublik               - Jarosław       Karp                  483: 285
  16 Andrzej        Grabiński            - Tomasz         Figiel                321: 339
  17 Maria          Krzyżanowska         - Eugeniusz      Wróblewski            341: 435
  18 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Makuch                414: 287
  19 Ewa            Ciszewska            - Beata          Wiączkowska           465: 349
  20 Justyna        Górka                - Sławomir       Piotrowski            340: 398
  21 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Maciejuk              378: 275
  22 Stanisław      Stolarczyk           - Anna           Arana                 326: 422
  23 Małgorzata     Sikora               - Jacek          Pietruszka            250: 488
  24 Michał         Mamoń                - Urszula        Solarska              301: 316
  25 Rafał          Stachura             - Szymon         Stolarczyk            261: 277
  26 Jolanta        Skrobisz             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Rzychoń               357: 329
   2 Marek          Reda                 - Bartosz        Orłowski              422: 404
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Rakoczy               379: 489
   4 Dariusz        Puton                - Marcin         Figiel                375: 252
   5 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Wesołowski            393: 304
   6 Przemysław     Herdzina             - Artur          Irzyk                 296: 367
   7 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             446: 323
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Wilk                  489: 353
   9 Jakub          Nalepa               - Tomasz         Suchanek              483: 521
  10 Kamil          Górka                - Joanna         Brychcy               384: 364
  11 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Ciejka                381: 366
  12 Ewa            Ciszewska            - Joanna         Ostrowska             407: 346
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Eugeniusz      Wróblewski            366: 359
  14 Tomasz         Figiel               - Maciej         Stolarczyk            336: 345
  15 Sławomir       Piotrowski           - Agnieszka      Krupka                351: 329
  16 Arkadiusz      Biegun               - Jerzy          Matyasik              417: 379
  17 Janusz         Krupiński            - Jerzy          Luter                 470: 295
  18 Krzysztof      Leśniak              - Maria          Krzyżanowska          241: 414
  19 Andrzej        Grabiński            - Justyna        Górka                 352: 419
  20 Jarosław       Karp                 - Mariusz        Makuch                390: 347
  21 Jacek          Pietruszka           - Anna           Arana                 380: 358
  22 Urszula        Solarska             - Beata          Wiączkowska           366: 394
  23 Szymon         Stolarczyk           - Dorota         Maciejuk              227: 424
  24 Stanisław      Stolarczyk           - Rafał          Stachura              277: 296
  25 Jolanta        Skrobisz             - Michał         Mamoń                 307: 273
  26 Małgorzata     Sikora               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  403: 420
   2 Andrzej        Rakoczy              - Dariusz        Puton                 280: 400
   3 Maciej         Rzychoń              - Małgorzata     Sulejewska            360: 385
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartosz        Orłowski              328: 444
   5 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Zwoliński             354: 403
   6 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Figiel                400: 424
   7 Rafał          Wesołowski           - Artur          Irzyk                 242: 416
   8 Jakub          Nalepa               - Kamil          Górka                 321: 474
   9 Andrzej        Rechowicz            - Magdalena      Kublik                435: 351
  10 Joanna         Brychcy              - Przemysław     Herdzina              360: 437
  11 Ewa            Ciszewska            - Krzysztof      Sporczyk              401: 340
  12 Maciej         Stolarczyk           - Arkadiusz      Biegun                412: 431
  13 Grzegorz       Wilk                 - Sławomir       Piotrowski            391: 410
  14 Maria          Krzyżanowska         - Janusz         Krupiński             378: 369
  15 Tomasz         Ciejka               - Justyna        Górka                 400: 376
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Joanna         Ostrowska             404: 353
  17 Jarosław       Karp                 - Agnieszka      Krupka                342: 367
  18 Tomasz         Figiel               - Jerzy          Matyasik              301: 416
  19 Jacek          Pietruszka           - Jerzy          Luter                 371: 343
  20 Dorota         Maciejuk             - Beata          Wiączkowska           409: 318
  21 Krzysztof      Leśniak              - Andrzej        Grabiński             397: 321
  22 Anna           Arana                - Mariusz        Makuch                374: 336
  23 Urszula        Solarska             - Jolanta        Skrobisz              343: 287
  24 Szymon         Stolarczyk           - Małgorzata     Sikora                429: 348
  25 Rafał          Stachura             - Michał         Mamoń                 321: 277
  26 Stanisław      Stolarczyk           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 29-03-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.74  14674  100
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.51  28083  193
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.65  28640  198
   4 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.10  26371  183
   5 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.00  27742  194
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.59  27519  193
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.33  28266  200
   8 Sławomir Kucia                 Kraków               141.17  10164   72
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             141.15  27948  198
  10 Mateusz Żbikowski              Warszawa             139.92  26725  191
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.60  26244  188
  12 Szymon Fidziński               Warszawa             139.31  11841   85
  13 Radosław Konca                 Warszawa             139.23  15037  108
  14 Michał Makowski                Warszawa             139.20   7656   55
  15 Dawid Pikul                    Poznań               139.12  27685  199
  16 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.01  26828  193
  17 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.49  11495   83
  18 Dariusz Kosz                   Nysa                 138.48  27557  199
  19 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.99  25528  185
  20 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.68  26573  193
  22 Justyna Górka                  Kraków               137.64  26427  192
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.70  27339  200
  24 Filip Sosin                    Warszawa             136.45  14054  103
  25 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.37   5864   43
  26 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.22  26972  198
  27 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.50  26964  199
  28 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  29 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.94  19027  141
  30 Marek Reda                     Wołomin              134.61  26788  199
  31 Kamil Górka                    Kraków               134.60  26516  197
  32 Michał Trumpus                 Wrocław              134.51  16948  126
  33 Krzysztof Obremski             Legnica              134.42  25944  193
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.02  12732   95
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             133.09  26086  196
  36 Wojciech Sołdan                Rumia                133.00  26600  200
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.92  17279  130
  38 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.59  25192  190
  39 Robert Kamiński                Warszawa             132.10  25099  190
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.97  15704  119
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  42 Przemysław Herdzina            Kraków               131.77  25432  193
  43 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.74  15413  117
  44 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  45 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.10  21239  162
  46 Michał Alabrudziński           Włocławek            131.05  15464  118
  47 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.76  20791  159
  48 Joanna Juszczak                Warszawa             130.71   8235   63
  49 Tomasz Ciejka                  Kraków               130.36  14470  111
  50 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  51 Łukasz Bobowski                Suchedniów           129.58  18271  141
  52 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  53 Irena Sołdan                   Rumia                129.44  24465  189
  54 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  55 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.33  24573  190
  56 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.19  13952  108
  57 Paweł Janaś                    Głogów               128.98  23604  183
  58 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            128.84   4767   37
  59 Rafał Lenartowski              Gdynia               128.73  25489  198
  60 Kuba Koisar                    Warszawa             128.43  24530  191
  61 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.28  24244  189
  62 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  63 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  64 Maciej Rzychoń                 Katowice             127.55  16581  130
  65 Łukasz Bryła                   Mielec               127.32  19607  154
  66 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.20  24040  189
  67 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  68 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.88   9516   75
  69 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.74  21546  170
  70 Jakub Szymczak                 Łódź                 126.70  14824  117
  71 Maciej Michalak                Łódź                 126.48  21122  167
  72 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  73 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.35  21733  172
  74 Artur Irzyk                    Kraków               126.28  24499  194
  75 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.16   6182   49
  76 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.00   7560   60
  77 Maciej Perzyński               Piła                 125.81  10568   84
  78 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.75  14713  117
  79 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.62  24872  198
  80 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.05  24260  194
  81 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  82 Tomasz Suchanek                Wrocław              124.56  24041  193
  83 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.56  19930  160
  84 Rafał Matczak                  Milanówek            124.52  14195  114
  85 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  86 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     124.11   5585   45
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.86  24400  197
  88 Bogusław Szyszka               Oława                123.85   8298   67
  89 Marek Róziecki                 Rybnik               123.75   6311   51
  90 Jan Kozłowski                  Kraków               123.73  17322  140
  91 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     123.58   8774   71
  92 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.20  16509  134
  93 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              123.08  16370  133
  94 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.88  23224  189
  95 Przemysław Rybicki             Otwock               122.80  10315   84
  96 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.61   3801   31
  97 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
  98 Jarosław Michalak              Łódź                 122.41  15791  129
  99 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.33  24099  197
 100 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            122.02  23793  195
 101 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.97  24150  198
 102 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              121.78  23503  193
 103 Karol Waniek                   Wrocław              121.64   6812   56
 104 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.54  13856  114
 105 Sławomir Buk                   Gliwice              121.50   8748   72
 106 Robert Głowacki                Łódź                 120.97  15363  127
 107 Daniel Janus                   Wąchock              120.94  20559  170
 108 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.90  16322  135
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.84  10392   86
 110 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             120.65   9049   75
 111 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.61   7719   64
 112 Mariusz Grodek                 Olsztyn              120.58  10129   84
 113 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.58   6632   55
 114 Ewa Żbikowska                  Warszawa             120.38   6380   53
 115 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 116 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.09  18734  156
 117 Mirosław Uglik                 Warszawa             119.65   8495   71
 118 Wojciech Morawski              Gliwice              119.34   4893   41
 119 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 120 Agnieszka Krupka               Krosno               119.12  17272  145
 121 Adam Klimont                   Wałcz                119.11  19057  160
 122 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.09  11552   97
 123 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.07  16431  138
 124 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.89  14267  120
 125 Iwona Kucia                    Kraków               118.78   4870   41
 126 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.75  21612  182
 127 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  118.65  21831  184
 128 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.44   6396   54
 129 Rafał Wesołowski               Warszawa             118.34  22722  192
 130 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   4248   36
 131 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 132 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.87  22277  189
 133 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.82  22974  195
 134 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.65  22235  189
 135 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 136 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  117.55   8699   74
 137 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.52  23034  196
 138 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 139 Grzegorz Kurowski              Warszawa             117.28  13018  111
 140 Janusz Krupiński               Sosnowiec            117.23  14068  120
 141 Stanisław Gasik                Warszawa             117.14  12300  105
 142 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.14  23311  199
 143 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 144 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.99  15793  135
 145 Bartosz Orłowski               Bytom                116.95  22571  193
 146 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 147 Marcin Skowron                 Zabrze               116.81  12265  105
 148 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.79  22891  196
 149 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 150 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 151 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 152 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 153 Beata Piotrowska               Łódź                 116.46  22942  197
 154 Anna Niedzielko                Szczecin             116.39   8380   72
 155 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.37  15477  133
 156 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 157 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.23  16853  145
 158 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.08  22867  197
 159 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.07  10330   89
 160 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           115.79  22232  192
 161 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 162 Jolanta Chłopińska             Wałcz                115.62  19308  167
 163 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 164 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 165 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.45  11430   99
 166 Michał Ozimiński               Łódź                 115.41  22274  193
 167 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.36  20996  182
 168 Paweł Kowalski                 Kutno                115.18  11403   99
 169 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.15  19461  169
 170 Jacek Pietruszka               Kraków               114.90  11835  103
 171 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.82  12401  108
 172 Marek Rogalski                 Warszawa             114.67  19723  172
 173 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 174 Jolanta Kosmowska              Warszawa             114.53  12827  112
 175 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 176 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       114.34  14064  123
 177 Tomasz Łapka                   Opole                114.31  12688  111
 178 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.30   5372   47
 179 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 180 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               114.12   7532   66
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.08  10267   90
 182 Halina Roszak                  Poznań               113.93  19482  171
 183 Bogusław Puchalski             Włocławek            113.80  15363  135
 184 Magdalena Kublik               Warszawa             113.68  21599  190
 185 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.65   8865   78
 186 Tomasz Górka                   Łęczna               113.61   9884   87
 187 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 188 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.33   9520   84
 189 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.24   9512   84
 190 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.15  20027  177
 191 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 192 Bogusław Książek               Szczecin             112.46  17657  157
 193 Łukasz Baranowski              Reda                 112.39   8092   72
 194 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.15  12337  110
 195 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 196 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.05  18601  166
 197 Anna Stefańska                 Łódź                 111.86  21924  196
 198 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 199 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.63   9377   84
 200 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 111.61  11161  100
 201 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       111.52   9368   84
 202 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.44  21286  191
 203 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 204 Radosław Sowiński              Warszawa             111.36   8018   72
 205 Teresa Zalewska                Racibórz             111.31  14916  134
 206 Katarzyna Rosiek               Kraków               111.16  15006  135
 207 Rafał Skibicki                 Lębork               111.13  21226  191
 208 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 209 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  12326  111
 210 Patrycja Śliwińska             Szczecin             110.87  21952  198
 211 Sylwester Gryz                 Zabrze               110.86   7317   66
 212 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.80  14626  132
 213 Jerzy Luter                    Bytom                110.76  21930  198
 214 Alicja Kosińska                Szczecin             110.48   7402   67
 215 Alina Białobrzewska            Gdynia               110.45  14469  131
 216 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 217 Grzegorz Kwiecień              Kraków               110.43  17669  160
 218 Piotr Domański                 Łódź                 110.35   3752   34
 219 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 220 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 221 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 222 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.71  20187  184
 223 Maciej Stolarczyk              Zator                109.65   4715   43
 224 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 225 Weronika Rudnicka              Ustka                109.16  10916  100
 226 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 227 Karolina Drabik                Skarżysko            108.79   6310   58
 228 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 229 Piotr Szutenberg               Ustka                108.44  14206  131
 230 Roman Figiel                   Zawichost            108.23   3247   30
 231 Sylwester Wójcik               Lublin               108.03   7886   73
 232 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.88  13377  124
 233 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.82  14340  133
 234 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.70   4954   46
 235 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            107.59  12480  116
 236 Maciej Kuczyński               Gdynia               107.57  10972  102
 237 Leszek Jóźwik                  Szczecin             107.50   4515   42
 238 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.49  17413  162
 239 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.45   6447   60
 240 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.41  10204   95
 241 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.24  12761  119
 242 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             107.12  11998  112
 243 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.05  10170   95
 244 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 245 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.96  10268   96
 246 Anna Dłużniewska               Warszawa             106.87  16137  151
 247 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.73  21026  197
 248 Mariusz Makuch                 Zator                106.47   4578   43
 249 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 250 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.22  19545  184
 251 Marianna Kozłowska             Białystok            105.93   8686   82
 252 Joanna Brychcy                 Katowice             105.82  18942  179
 253 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.52   4432   42
 254 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 105.50   3798   36
 255 Michał Kolaj                   Ostróda              105.40  18129  172
 256 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 257 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.15   5047   48
 258 Andrzej Kroc                   Łódź                 104.93   7345   70
 259 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         104.86  14575  139
 260 Sławomir Zabawa                Wałcz                104.51   5539   53
 261 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.49  19017  182
 262 Paweł Morga                    Warszawa             104.36   3444   33
 263 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 264 Monika Laskowska               Wrocław              104.18   9064   87
 265 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 266 Grażyna Wesołowska             Łódź                 103.72  20225  195
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.70  20325  196
 268 Czesław Grajewski              Choroszcz            103.60   6216   60
 269 Paweł Opyc                     Warszawa             103.50   3105   30
 270 Iza Kraj                       Warszawa             103.43   9205   89
 271 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 272 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.15   6189   60
 273 Jacek Nowak                    Szczecin             102.93   5867   57
 274 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 275 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.88  19959  194
 276 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.86  20367  198
 277 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 278 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.80   6168   60
 279 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.53   6972   68
 280 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.50  20499  200
 281 Adam Janicki                   Łódź                 102.44  20180  197
 282 Anna Arana                     Warszawa             102.19  20030  196
 283 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 284 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 101.98  16826  165
 285 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.85   6111   60
 286 Monika Lewandowska             Warszawa             101.77   5801   57
 287 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 288 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.25   6379   63
 289 Sławomir Długosz               Ostróda              101.14  14058  139
 290 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 291 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 292 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.02   5960   59
 293 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 294 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.63  11874  118
 295 Paweł Michalski                Ksawerów             100.43   6026   60
 296 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 297 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 298 Rafał Stachowski               Police               100.12   6908   69
 299 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 300 Urszula Solarska               Łódź                  99.65  19431  195
 301 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 302 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 303 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 304 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 305 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 306 Joanna Żłobicka                Wrocław               98.24   8842   90
 307 Maciej Pilc                    Poznań                98.19   3633   37
 308 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 309 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.77  15057  154
 310 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.17   8745   90
 311 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 312 Jerzy Ciesielski               Łódź                  95.76   3256   34
 313 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 314 Wojciech Wróbel                Zator                 95.00   2850   30
 315 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 316 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.48   7086   75
 317 Katarzyna Majewska             Lublin                94.31   5847   62
 318 Andrzej Puchalski              Łódź                  93.97   3665   39
 319 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.90   3944   42
 320 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   3356   36
 321 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 322 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 323 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 324 Tomasz Silny                   Gdynia                92.34   5356   58
 325 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 326 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 327 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 328 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.85   3674   40
 329 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 330 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 331 Wojciech Obremski              Legnica               90.61   7521   83
 332 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 333 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 334 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           89.75   7988   89
 335 Radosław Więch                 Warszawa              89.69   8072   90
 336 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 337 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.08   6325   71
 338 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 339 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.47   7343   83
 340 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 341 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 342 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 343 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 344 Radosław Pastusiak             Sulęcin               86.14   8959  104
 345 Krystyna Puchalska             Łódź                  85.50   3249   38
 346 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 347 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 348 Paweł Golubiński               Gdynia                83.13   7149   86
 349 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.05  12472  152
 350 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 351 Agata Pastusiak                Sulęcin               81.26   8370  103
 352 Alicja Bielecka                Poznań                81.00   2835   35
 353 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 354 Beata Sekuła                   Szczecin              79.67   3904   49
 355 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 356 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 357 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 358 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.41   7466   99
 359 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 360 Julia Solarska                 Łódź                  73.49   3013   41
 361 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 362 Paulina Naplocha               Racibórz              69.87   8035  115
 363 Blanka Zwolińska               Skierdy               65.28   2611   40




Poczekalnia na dzień 29-03-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.03   3481   29
   3 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.45   2536   29
   4 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            86.69   2514   29
   5 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   6 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.55   2278   29
   7 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   8 Filip Klar                     Mielec               119.21   3338   28
   9 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  10 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  11 Marcin Figiel                  Zawichost            127.33   3438   27
  12 Leszek Stecuła                 Bytom                115.50   3003   26
  13 Sergiusz Puchalski             Włocławek            132.88   3189   24
  14 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  15 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  16 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  17 Daniel Czernatowicz            Kraków               121.00   2904   24
  18 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.67   2872   24
  19 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  20 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  21 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  22 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  24 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  25 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  26 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  27 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  28 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  29 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  30 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  31 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  32 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  33 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  34 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             98.17   2356   24
  35 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  36 Jacek Dec                      Pszczew               96.12   2307   24
  37 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  38 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                94.96   2279   24
  39 Natalia Kosiba                 Warszawa              94.83   2276   24
  40 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.79   2251   24
  41 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  42 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  43 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.17   2140   24
  44 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  45 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  46 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  47 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  48 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  49 Sławomir Kordjalik             Warszawa             138.57   3187   23
  50 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  51 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  52 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  53 Tomasz Smulewicz               Łódź                 107.48   2472   23
  54 Magdalena Mroziuk              Warszawa              99.22   2282   23
  55 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  95.74   2202   23
  56 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  57 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.70   2132   23
  58 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  59 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  60 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  61 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  62 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  63 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  64 Anna Żyła                      Wrocław               79.17   1821   23
  65 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  66 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  67 Marek Sitkowski                Warszawa             100.59   2213   22
  68 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  69 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  70 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  71 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  72 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  73 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  74 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  75 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  76 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  77 Monika Pieczora                Łódź                  69.77   1535   22
  78 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  79 Łukasz Miłosz                  Warszawa             102.86   2160   21
  80 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.71   1989   21
  81 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  82 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  83 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  84 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  85 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  86 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  87 Joanna Julian                  Wrocław               88.60   1772   20
  88 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  89 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  90 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.21   2132   19
  91 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  92 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  93 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  94 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  95 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  96 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  97 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  98 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  99 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
 100 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
 101 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 102 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 103 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 104 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 105 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 106 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.07   1765   14
 107 Robert Zabłocki                Łódź                 110.14   1542   14
 108 Radosław Jachna                Łódź                 100.57   1408   14
 109 Piotr Mańkowski                Warszawa             100.57   1408   14
 110 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 111 Agnieszka Pellowska            Słupsk                60.07    841   14
 112 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 113 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 114 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 115 Barbara Bujacz                 Szczecin              68.77    894   13
 116 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 117 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 118 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.08   1501   12
 119 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 120 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 121 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 122 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 123 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 124 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 125 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 126 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 127 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 128 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 129 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 130 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 131 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 132 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 133 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 134 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 135 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 136 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 137 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 138 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 139 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 140 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 141 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 142 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 143 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 144 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               101.92   1223   12
 145 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 146 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 147 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 148 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 149 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 150 Maciej Śliwa                   Zabrze                98.83   1186   12
 151 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 152 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 153 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 154 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 155 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 156 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 157 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 158 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 159 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 160 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 161 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 162 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 163 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 164 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 165 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 166 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 167 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 168 Iwona Rutkowska                Warszawa              89.92   1079   12
 169 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 170 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 171 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 172 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 173 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 174 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 175 Piotr Wierzchowski             Widuchowa             84.92   1019   12
 176 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 177 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 178 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 179 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 180 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 181 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 182 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 183 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 184 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 185 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 186 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 187 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 188 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 189 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 190 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 191 Halina Łubniewicz              Łódź                  89.09    980   11
 192 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 193 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 194 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 195 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 196 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 197 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 198 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 199 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 200 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 201 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 202 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 203 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 204 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 205 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 206 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.55    886   11
 207 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 208 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 209 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 210 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 211 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 212 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 213 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          74.91    824   11
 214 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 215 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 216 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 217 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 218 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 219 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 220 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 221 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 222 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 223 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 224 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 225 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 226 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 227 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 228 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 229 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 230 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 231 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 232 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 233 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 234 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 235 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 236 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 237 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 238 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 239 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 240 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 241 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 242 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 243 Marcin Kozyra                  Warszawa             147.62   1181    8
 244 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 245 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 246 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 247 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 248 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 249 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 250 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 251 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 252 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 253 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 254 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 255 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 256 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 257 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 258 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 259 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 260 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 261 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 262 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 263 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 264 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 265 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 266 Piotr Madej                    Wrocław              119.14    834    7
 267 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 268 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 269 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 270 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 271 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 272 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 273 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 274 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 275 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 276 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 277 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 278 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 279 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 280 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 281 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 282 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 283 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 284 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 285 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 286 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 287 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 288 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 289 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 290 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 291 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 293 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 294 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 295 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 296 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 297 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 298 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 299 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 300 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 301 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 302 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 303 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 304 Michał Szorc                   Białystok            114.00    570    5
 305 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 306 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 307 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 308 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 309 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 310 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 311 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 312 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 313 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 314 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 315 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 316 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 317 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 318 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 319 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 320 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 321 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 322 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 323 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 324 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 325 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 326 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 327 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 328 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 329 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 330 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 331 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 332 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 333 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 334 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 335 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 336 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 337 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 338 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 339 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 340 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 341 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie