Warszawa 3
października
Warszawa 3- 4 października XIII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2009
Nowe Miasto Lubawskie10
października
Nowe Miasto Lubawskie 10-11 października XII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Wrocław17
października
Wrocław 17-18 października V Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleGrand Prix 2009
XII Mistrzostwa Warmii i Mazur10 - 11 października 2009 — XII Mistrzostwa Warmii i Mazur w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XII Mistrzostwa Warmii i Mazur w ScrabbleNowe Miasto Lubawskie, 10 - 11 października 2009

Konkurs Relacja z turnieju


XII Mistrzostwa Warmii i MazurPo pierwszym dniu na czele stawki znajdowali się Miłosz Wrzałek i Rafał Dąbrowski, a tuż za nimi czterech mistrzów Polski. W szóstej rundzie gospodarz turnieju — Mariusz Orzeł w partii z Rafałem Lenartowskim ułożył "na dzień dobry" pięć scrabbli pod rząd. Były to słowa: OBIJASZ, TONĄCYM, ODDALANY, NALEPIAŃ i UPYCHALI. Rafał odpowiedział trzema: POTRAWEK, ZMARCIOM i ZAKOSIE. Partia zakończyła się wynikiem 573:447 dla Mariusza.

Po zakończeniu pierwszego dnia tradycyjnie już odbył się turniej piłkarski. W tych już V Mistrzostwach Piłki Halowej Scrabblistów FUTSAL 2009 wzięły udział 3 drużyny: OSPS Anagram, Reszta Świata oraz przedstawiciele gospodarzy — FC Turbodymoman. Po zaciętych bojach pierwsze miejsce zdobył OSPS Anagram z Ostródy, drugie FC Turbodymoman, a trzecie drużyna Reszta Świata. MVP turnieju halowego jak i królem strzelców został Rafał Dąbrowski z Ostródy z dorobkiem 6 goli. A oto szczegółowe wyniki:
FC Turbodymoman — Reszta Świata 5:3
OSPS Anagram — Reszta Świata 8:1
FC Turbodymoman — OSPS Anagram 1:3

Tabela:
1. OSPS Anagram 6 pkt. 11-2
2. FC Turbodymoman 3 pkt. 6-6
3. Reszta Świata 0 pkt. 4-13

Drugiego dnia rozgrywek po 11 rundzie na trzecie miejsce w klasyfikacji wyszła Irena Sołdan, która zapowiedziała, że nagroda dla najlepszej uczestniczki to dla niej za mało. Na pierwszym miejscu umocnił się Miłosz Wrzalek z 10 zwycięstwami. Ostatecznie Miłosz został nowym Mistrzem Warmii i Mazur, tracąc w całym turnieju tylko 1 punkt, wicemistrzem został Rafał Dąbrowski, a Irena Sołdan zajęła trzecie miejsce. Serdeczne podziękowania dla Mariusza Orła za znakomite jak zwykle przygotowanie mistrzostw.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Warmii i Mazur
X Mistrzostwa Warmii i Mazur
IX Mistrzostwa Warmii i Mazur


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekZespół Szkół im. C.K. Norwida
ul. 3 Maja 24
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Obrońca tytułuAnita Bruska
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejuwww.scrabble.roni.pl
HarmonogramSobota, 10 października (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 11 października (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
NoclegiHotel OSiR
Zajazd nad Drwęcą
Bursa Zespołu Szkół
Nagrodyrzeczowe
Dodatkowe atrakcjeV Mistrzostwa Scrabblistów w halową piłkę nożną, Futsal 2009
Organizatorzy603-598-173 Mariusz Orzeł
SponsorzyUrząd Miasta, Starostwo Powiatowe


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.27     11.0     5019     2088      493
  2 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                135.63      9.0     5316     1874      998
  3 Irena           Sołdan               Rumia                  129.22      9.0     4945     1812      737
  4 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 135.08      8.0     5208     1672      449
  5 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               121.67      8.0     4929     1620      654
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               150.16      8.0     4898     1769      415
  7 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.57      8.0     4889     1753      348
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.27      8.0     4762     1747      358
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.16      7.0     4996     1670      367
 10 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.72      7.0     4935     1668      364
 11 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               132.59      7.0     4843     1623      648
 12 Michał          Alabrudziński        Włocławek              140.81      7.0     4825     1508      282
 13 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie   124.00      7.0     4692     1539      473
 14 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 113.93      7.0     4503     1487      223
 15 Sławomir        Długosz              Ostróda                100.00      7.0     4324     1446      300
 16 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.86      7.0     4316     1479      101
 17 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      7.0     4200     1430      227
 18 Rafał           Wesołowski           Warszawa               123.34      6.0     4888     1480      443
 19 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               120.52      6.0     4534     1448     -172
 20 Magdalena       Kublik               Warszawa               108.83      6.0     4494     1403      117
 21 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.54      6.0     4477     1481     -165
 22 Michał          Kolaj                Ostróda                116.11      6.0     4473     1339      313
 23 Anita           Bruska               Gdynia                 129.00      6.0     4335     1405       64
 24 Łukasz          Baranowski           Reda                   112.17      6.0     4310     1350      110
 25 Kamil           Kister               Puławy                 111.78      6.0     4305     1471     -379
 26 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                110.18      6.0     4135     1397     -389
 27 Kamil           Piecewicz            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.5     4024     1095      590
 28 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.5     3732     1137       98
 29 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              115.42      5.0     4743     1261      753
 30 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   118.26      5.0     4620     1285      137
 31 Danuta          Langiewicz           Ostróda                107.05      5.0     4236     1294     -228
 32 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              107.58      5.0     4215     1250     -376
 33 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      5.0     4208     1210     -123
 34 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.5     4078     1077      149
 35 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.59      4.5     4045     1050      348
 36 Dorota          Rudzińska            Warszawa               103.82      4.5     3731      985      319
 37 Leszek          Katyński             Słupsk                 100.00      4.5     3515     1002     -249
 38 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.5     3161     1007     -210
 39 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      4.0     4304     1091     -285
 40 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.5     3398      898     -353
 41 Marcin          Kołodziejski         Brodnica               100.00      2.5     2676      785    -1083
 42 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.5     2560      795    -1354
 43 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2233      598    -2212
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Mariusz Skrobosz 150.16 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Krzyżewski            112.86 +  490: 316  163
    2     3 Marek          Dudkiewicz            127.54 +  501: 359  178
    3     1 Stanisław      Rydzik                139.27 +  475: 338  189
    4     1 Grzegorz       Koczkodon             125.57 -  343: 414   76
    5     1 Paweł          Jackowski             139.72 +  407: 395  190
    6     3 Krystian       Wandzlewicz           124.00 +  354: 308  174
    7     2 Rafał          Dąbrowski             135.63 -  317: 411   86
    8     5 Alina          Białobrzewska         113.93 +  423: 400  164
    9     3 Tomasz         Zwoliński             140.16 +  462: 400  190
   10     1 Rafał          Dąbrowski             135.63 +  415: 312  186
   11     1 Miłosz         Wrzałek               144.27 -  351: 446   94
   12     2 Irena          Sołdan                129.22 -  360: 384   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Miłosz Wrzałek 144.27 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Baranowski            112.17 +  397: 384  162
    2     4 Rafał          Wesołowski            123.34 +  466: 393  173
    3     4 Anita          Bruska                129.00 +  468: 340  179
    4     3 Grzegorz       Kurowski              132.59 +  397: 367  183
    5     2 Grzegorz       Koczkodon             125.57 +  371: 367  176
    6     1 Irena          Sołdan                129.22 +  410: 384  179
    7     1 Tomasz         Zwoliński             140.16 +  437: 375  190
    8     1 Rafał          Dąbrowski             135.63 -  336: 503   86
    9     2 Stanisław      Rydzik                139.27 +  396: 334  189
   10     2 Rafał          Lenartowski           135.08 +  471: 347  185
   11     1 Mariusz        Skrobosz              150.16 +  446: 351  200
   12     1 Rafał          Dąbrowski             135.63 +  424: 381  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2088  / 12 174.00




	Michał Alabrudziński 140.81 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Kister                111.78 -  348: 421   62
    2    16 Łukasz         Moskal                107.58 +  526: 265  158
    3     8 Dorota         Rudzińska             103.82 +  405: 351  154
    4     4 Rafał          Wesołowski            123.34 -  360: 570   73
    5     8 Michał         Kolaj                 116.11 +  413: 375  166
    6     6 Marek          Dudkiewicz            127.54 -  391: 406   78
    7    10 Łukasz         Baranowski            112.17 +  464: 246  162
    8     9 Magdalena      Kublik                108.83 +  454: 301  159
    9     5 Grzegorz       Kurowski              132.59 -  322: 544   83
   10     7 Mariusz        Orzeł                 118.26 +  449: 286  168
   11     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.67 -  320: 483   72
   12     7 Rafał          Wesołowski            123.34 +  373: 295  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Tomasz Zwoliński 140.16 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Olsztyn               110.18 +  428: 268  160
    2     6 Andrzej        Kwiatkowski           121.67 +  424: 404  172
    3     5 Kamil          Kister                111.78 +  464: 311  162
    4     2 Paweł          Jackowski             139.72 -  403: 408   90
    5     4 Grzegorz       Kurowski              132.59 +  387: 368  183
    6     5 Rafał          Wesołowski            123.34 +  481: 361  173
    7     1 Miłosz         Wrzałek               144.27 -  375: 437   94
    8     2 Grzegorz       Koczkodon             125.57 +  498: 403  176
    9     3 Mariusz        Skrobosz              150.16 -  400: 462  100
   10     3 Stanisław      Rydzik                139.27 +  415: 330  189
   11     2 Rafał          Dąbrowski             135.63 -  364: 440   86
   12     3 Rafał          Lenartowski           135.08 -  357: 437   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Paweł Jackowski 139.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Magdalena      Kublik                108.83 +  444: 404  159
    2     5 Krzysztof      Jaworski              120.52 +  538: 227  171
    3     2 Rafał          Lenartowski           135.08 +  459: 345  185
    4     2 Tomasz         Zwoliński             140.16 +  408: 403  190
    5     1 Mariusz        Skrobosz              150.16 -  395: 407  100
    6     2 Grzegorz       Koczkodon             125.57 +  358: 346  176
    7     3 Stanisław      Rydzik                139.27 -  317: 433   89
    8     4 Marek          Dudkiewicz            127.54 +  482: 265  178
    9     1 Rafał          Dąbrowski             135.63 -  361: 586   86
   10     4 Grzegorz       Kurowski              132.59 +  425: 390  183
   11     3 Irena          Sołdan                129.22 -  377: 379   79
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           121.67 -  371: 386   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Stanisław Rydzik 139.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Moskal                107.58 +  384: 264  158
    2     7 Rafał          Dąbrowski             135.63 +  439: 371  186
    3     1 Mariusz        Skrobosz              150.16 -  338: 475  100
    4     6 Irena          Sołdan                129.22 -  359: 378   79
    5    10 Anita          Bruska                129.00 +  433: 385  179
    6     9 Stanisław      Olsztyn               110.18 +  542: 314  160
    7     3 Paweł          Jackowski             139.72 +  433: 317  190
    8     3 Grzegorz       Kurowski              132.59 +  396: 365  183
    9     2 Miłosz         Wrzałek               144.27 -  334: 396   94
   10     3 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  330: 415   90
   11     7 Marek          Dudkiewicz            127.54 +  429: 389  178
   12     6 Sławomir       Długosz               100.00 +  345: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 12 145.58




	Rafał Dąbrowski 135.63 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Danuta         Langiewicz            107.05 +  425: 316  157
    2     7 Stanisław      Rydzik                139.27 -  371: 439   89
    3    12 Sylwia         Buks                  100.00 +  436: 380  150
    4     5 Rafał          Lenartowski           135.08 +  462: 347  185
    5     5 Kamil          Kister                111.78 +  453: 323  162
    6     4 Jerzy          Krzyżewski            112.86 +  536: 296  163
    7     2 Mariusz        Skrobosz              150.16 +  411: 317  200
    8     1 Miłosz         Wrzałek               144.27 +  503: 336  194
    9     1 Paweł          Jackowski             139.72 +  586: 361  190
   10     1 Mariusz        Skrobosz              150.16 -  312: 415  100
   11     2 Tomasz         Zwoliński             140.16 +  440: 364  190
   12     1 Miłosz         Wrzałek               144.27 -  381: 424   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 12 156.17




	Rafał Lenartowski 135.08 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Gołęcki               100.59 +  417: 325  151
    2     1 Mariola        Osajda-Matczak        115.42 +  399: 359  165
    3     2 Paweł          Jackowski             139.72 -  345: 459   90
    4     5 Rafał          Dąbrowski             135.63 -  347: 462   86
    5    12 Danuta         Langiewicz            107.05 +  437: 378  157
    6    10 Mariusz        Orzeł                 118.26 -  447: 573   68
    7    11 Anna           Lenartowska           100.00 +  594: 286  150
    8     7 Krzysztof      Jaworski              120.52 +  451: 389  171
    9     4 Krystian       Wandzlewicz           124.00 +  472: 347  174
   10     2 Miłosz         Wrzałek               144.27 -  347: 471   94
   11     4 Grzegorz       Koczkodon             125.57 +  515: 353  176
   12     3 Tomasz         Zwoliński             140.16 +  437: 357  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Grzegorz Kurowski 132.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sylwia         Buks                  100.00 +  348: 271  150
    2     9 Michał         Kolaj                 116.11 +  476: 342  166
    3     6 Mariola        Osajda-Matczak        115.42 +  395: 348  165
    4     3 Miłosz         Wrzałek               144.27 -  367: 397   94
    5     4 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  368: 387   90
    6     8 Kamil          Kister                111.78 +  339: 333  162
    7     4 Irena          Sołdan                129.22 +  421: 270  179
    8     3 Stanisław      Rydzik                139.27 -  365: 396   89
    9     5 Michał         Alabrudziński         140.81 +  544: 322  191
   10     4 Paweł          Jackowski             139.72 -  390: 425   90
   11     6 Krzysztof      Jaworski              120.52 +  459: 303  171
   12     5 Grzegorz       Koczkodon             125.57 -  371: 401   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Irena Sołdan 129.22 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mirosław       Dejna                 100.00 +  521: 182  150
    2     2 Grzegorz       Koczkodon             125.57 -  299: 508   76
    3    10 Sławomir       Długosz               100.00 +  408: 348  150
    4     6 Stanisław      Rydzik                139.27 +  378: 359  189
    5     3 Rafał          Wesołowski            123.34 +  458: 363  173
    6     1 Miłosz         Wrzałek               144.27 -  384: 410   94
    7     4 Grzegorz       Kurowski              132.59 -  270: 421   83
    8    11 Katarzyna      Dębska                100.00 +  553: 231  150
    9     6 Anita          Bruska                129.00 +  395: 279  179
   10     6 Marek          Dudkiewicz            127.54 +  516: 370  178
   11     3 Paweł          Jackowski             139.72 +  379: 377  190
   12     2 Mariusz        Skrobosz              150.16 +  384: 360  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 12 151.00




	Anita Bruska 129.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Długosz               100.00 +  382: 349  150
    2     8 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  420: 226  150
    3     4 Miłosz         Wrzałek               144.27 -  340: 468   94
    4     7 Alina          Białobrzewska         113.93 -  283: 444   64
    5    10 Stanisław      Rydzik                139.27 -  385: 433   89
    6    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  452: 239  150
    7    14 Mariola        Osajda-Matczak        115.42 +  372: 352  165
    8     8 Rafał          Wesołowski            123.34 +  407: 344  173
    9     6 Irena          Sołdan                129.22 -  279: 395   79
   10    13 Stanisław      Olsztyn               110.18 -  298: 321   60
   11    10 Krystian       Wandzlewicz           124.00 -  398: 420   74
   12    13 Danuta         Langiewicz            107.05 +  319: 280  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Marek Dudkiewicz 127.54 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Dębska                100.00 +  400: 265  150
    2     3 Mariusz        Skrobosz              150.16 -  359: 501  100
    3    15 Krzysztof      Jaworski              120.52 +  421: 396  171
    4     9 Kamil          Kister                111.78 -  327: 415   62
    5    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  397: 338  150
    6     6 Michał         Alabrudziński         140.81 +  406: 391  191
    7     7 Jerzy          Krzyżewski            112.86 +  373: 262  163
    8     4 Paweł          Jackowski             139.72 -  265: 482   90
    9     8 Andrzej        Kwiatkowski           121.67 +  398: 272  172
   10     6 Irena          Sołdan                129.22 -  370: 516   79
   11     7 Stanisław      Rydzik                139.27 -  389: 429   89
   12     9 Alina          Białobrzewska         113.93 -  372: 375   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Grzegorz Koczkodon 125.57 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Graczyk               100.00 +  412: 232  150
    2     2 Irena          Sołdan                129.22 +  508: 299  179
    3     3 Krystian       Wandzlewicz           124.00 +  400: 367  174
    4     1 Mariusz        Skrobosz              150.16 +  414: 343  200
    5     2 Miłosz         Wrzałek               144.27 -  367: 371   94
    6     2 Paweł          Jackowski             139.72 -  346: 358   90
    7     5 Krzysztof      Jaworski              120.52 +  420: 378  171
    8     2 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  403: 498   90
    9     7 Alina          Białobrzewska         113.93 +  444: 394  164
   10     5 Rafał          Wesołowski            123.34 +  421: 415  173
   11     4 Rafał          Lenartowski           135.08 -  353: 515   85
   12     5 Grzegorz       Kurowski              132.59 +  401: 371  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Krystian Wandzlewicz 124.00 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Jankowski             100.00 +  419: 179  150
    2    11 Magdalena      Kublik                108.83 +  393: 320  159
    3     3 Grzegorz       Koczkodon             125.57 -  367: 400   76
    4    11 Mariola        Osajda-Matczak        115.42 +  454: 286  165
    5     7 Stanisław      Olsztyn               110.18 +  408: 336  160
    6     3 Mariusz        Skrobosz              150.16 -  308: 354  100
    7     6 Alina          Białobrzewska         113.93 -  350: 359   64
    8     6 Mariusz        Orzeł                 118.26 +  412: 326  168
    9     4 Rafał          Lenartowski           135.08 -  347: 472   85
   10     9 Kamil          Kister                111.78 -  357: 386   62
   11    10 Anita          Bruska                129.00 +  420: 398  179
   12     8 Krzysztof      Jaworski              120.52 +  457: 403  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Rafał Wesołowski 123.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Katyński              100.00 +  447: 188  150
    2     4 Miłosz         Wrzałek               144.27 -  393: 466   94
    3     9 Mariusz        Orzeł                 118.26 +  338: 312  168
    4     4 Michał         Alabrudziński         140.81 +  570: 360  191
    5     3 Irena          Sołdan                129.22 -  363: 458   79
    6     5 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  361: 481   90
    7     9 Kamil          Kister                111.78 +  476: 344  162
    8     8 Anita          Bruska                129.00 -  344: 407   79
    9    10 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  435: 276  150
   10     5 Grzegorz       Koczkodon             125.57 -  415: 421   76
   11     9 Katarzyna      Dębska                100.00 +  451: 359  150
   12     7 Michał         Alabrudziński         140.81 -  295: 373   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Andrzej Kwiatkowski 121.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  394: 358  150
    2     6 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  404: 424   90
    3    11 Stanisław      Olsztyn               110.18 -  331: 391   60
    4    12 Mariusz        Orzeł                 118.26 +  477: 346  168
    5     9 Katarzyna      Dębska                100.00 +  377: 271  150
    6     7 Krzysztof      Jaworski              120.52 -  380: 395   71
    7    12 Wojciech       Gołęcki               100.59 +  389: 325  151
    8    10 Jerzy          Krzyżewski            112.86 +  518: 342  163
    9     8 Marek          Dudkiewicz            127.54 -  272: 398   78
   10     8 Łukasz         Moskal                107.58 +  518: 334  158
   11     5 Michał         Alabrudziński         140.81 +  483: 320  191
   12     4 Paweł          Jackowski             139.72 +  386: 371  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Krzysztof Jaworski 120.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  395: 377  150
    2     5 Paweł          Jackowski             139.72 -  227: 538   90
    3    15 Marek          Dudkiewicz            127.54 -  396: 421   78
    4    14 Magdalena      Kublik                108.83 +  382: 318  159
    5    14 Sławomir       Długosz               100.00 +  495: 268  150
    6     7 Andrzej        Kwiatkowski           121.67 +  395: 380  172
    7     5 Grzegorz       Koczkodon             125.57 -  378: 420   76
    8     7 Rafał          Lenartowski           135.08 -  389: 451   85
    9    11 Mariola        Osajda-Matczak        115.42 +  365: 346  165
   10    10 Michał         Kolaj                 116.11 +  406: 271  166
   11     6 Grzegorz       Kurowski              132.59 -  303: 459   83
   12     8 Krystian       Wandzlewicz           124.00 -  403: 457   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Mariusz Orzeł 118.26 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kamil          Piecewicz             100.00 +  348: 345  150
    2    10 Kamil          Kister                111.78 -  366: 381   62
    3     9 Rafał          Wesołowski            123.34 -  312: 338   73
    4    12 Andrzej        Kwiatkowski           121.67 -  346: 477   72
    5    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  674: 157  150
    6    10 Rafał          Lenartowski           135.08 +  573: 447  185
    7     8 Danuta         Langiewicz            107.05 +  381: 243  157
    8     6 Krystian       Wandzlewicz           124.00 -  326: 412   74
    9     9 Katarzyna      Dębska                100.00 -  279: 385   50
   10     7 Michał         Alabrudziński         140.81 -  286: 449   91
   11    13 Łukasz         Baranowski            112.17 +  437: 416  162
   12    12 Magdalena      Kublik                108.83 -  292: 433   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Michał Kolaj 116.11 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  421: 219  150
    2     9 Grzegorz       Kurowski              132.59 -  342: 476   83
    3    14 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  358: 337  150
    4     8 Jerzy          Krzyżewski            112.86 -  309: 314   63
    5     8 Michał         Alabrudziński         140.81 -  375: 413   91
    6    16 Anna           Lenartowska           100.00 -  268: 368   50
    7    18 Adam           Graczyk               100.00 +  369: 212  150
    8    16 Danuta         Langiewicz            107.05 -  311: 406   57
    9    17 Łukasz         Baranowski            112.17 +  447: 361  162
   10    10 Krzysztof      Jaworski              120.52 -  271: 406   71
   11    17 Dorota         Rudzińska             103.82 +  445: 387  154
   12    14 Łukasz         Moskal                107.58 +  557: 261  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Mariola Osajda-Matczak 115.42 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  546:  78  150
    2     1 Rafał          Lenartowski           135.08 -  359: 399   85
    3     6 Grzegorz       Kurowski              132.59 -  348: 395   83
    4    11 Krystian       Wandzlewicz           124.00 -  286: 454   74
    5    15 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  426: 365  150
    6    12 Magdalena      Kublik                108.83 -  361: 456   59
    7    14 Anita          Bruska                129.00 -  352: 372   79
    8    18 Adam           Graczyk               100.00 +  435: 200  150
    9    11 Krzysztof      Jaworski              120.52 -  346: 365   71
   10    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  426: 254  150
   11    14 Stanisław      Olsztyn               110.18 -  344: 373   60
   12    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  514: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Alina Białobrzewska 113.93 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  338: 423   50
    2    19 Leszek         Katyński              100.00 +  452: 213  150
    3    13 Kamil          Piecewicz             100.00 +  413: 304  150
    4     7 Anita          Bruska                129.00 +  444: 283  179
    5     6 Jerzy          Krzyżewski            112.86 -  260: 404   63
    6    11 Wojciech       Gołęcki               100.59 +  338: 304  151
    7     6 Krystian       Wandzlewicz           124.00 +  359: 350  174
    8     5 Mariusz        Skrobosz              150.16 -  400: 423  100
    9     7 Grzegorz       Koczkodon             125.57 -  394: 444   76
   10    11 Danuta         Langiewicz            107.05 -  349: 407   57
   11    11 Magdalena      Kublik                108.83 +  381: 353  159
   12     9 Marek          Dudkiewicz            127.54 +  375: 372  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Jerzy Krzyżewski 112.86 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              150.16 -  316: 490  100
    2    21 Paweł          Jankowski             100.00 +  575: 142  150
    3     7 Wojciech       Gołęcki               100.59 +  311: 304  151
    4     8 Michał         Kolaj                 116.11 +  314: 309  166
    5     6 Alina          Białobrzewska         113.93 +  404: 260  164
    6     4 Rafał          Dąbrowski             135.63 -  296: 536   86
    7     7 Marek          Dudkiewicz            127.54 -  262: 373   78
    8    10 Andrzej        Kwiatkowski           121.67 -  342: 518   72
    9    15 Anna           Lenartowska           100.00 +  411: 355  150
   10    15 Kamil          Piecewicz             100.00 +  325: 316  150
   11     8 Sławomir       Długosz               100.00 -  316: 334   50
   12    10 Kamil          Kister                111.78 +  444: 278  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Łukasz Baranowski 112.17 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               144.27 -  384: 397   94
    2    12 Danuta         Langiewicz            107.05 +  375: 316  157
    3    16 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  421: 185  150
    4    10 Stanisław      Olsztyn               110.18 -  339: 363   60
    5    11 Wojciech       Gołęcki               100.59 -  295: 302   51
    6    14 Dorota         Rudzińska             103.82 +  314: 277  154
    7    10 Michał         Alabrudziński         140.81 -  246: 464   91
    8    12 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  357: 347  150
    9    17 Michał         Kolaj                 116.11 -  361: 447   66
   10    12 Magdalena      Kublik                108.83 +  386: 343  159
   11    13 Mariusz        Orzeł                 118.26 -  416: 437   68
   12    15 Anna           Lenartowska           100.00 +  416: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Kamil Kister 111.78 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         140.81 +  421: 348  191
    2    10 Mariusz        Orzeł                 118.26 +  381: 366  168
    3     5 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  311: 464   90
    4     9 Marek          Dudkiewicz            127.54 +  415: 327  178
    5     5 Rafał          Dąbrowski             135.63 -  323: 453   86
    6     8 Grzegorz       Kurowski              132.59 -  333: 339   83
    7     9 Rafał          Wesołowski            123.34 -  344: 476   73
    8    13 Anna           Lenartowska           100.00 +  371: 367  150
    9    13 Łukasz         Moskal                107.58 -  317: 386   58
   10     9 Krystian       Wandzlewicz           124.00 +  386: 357  174
   11    12 Danuta         Langiewicz            107.05 +  425: 357  157
   12    10 Jerzy          Krzyżewski            112.86 -  278: 444   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Stanisław Olsztyn 110.18 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             140.16 -  268: 428   90
    2    14 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  421: 305  150
    3    11 Andrzej        Kwiatkowski           121.67 +  391: 331  172
    4    10 Łukasz         Baranowski            112.17 +  363: 339  162
    5     7 Krystian       Wandzlewicz           124.00 -  336: 408   74
    6     9 Stanisław      Rydzik                139.27 -  314: 542   89
    7    15 Magdalena      Kublik                108.83 -  286: 389   59
    8    14 Sławomir       Długosz               100.00 -  275: 389   50
    9    16 Danuta         Langiewicz            107.05 +  463: 372  157
   10    13 Anita          Bruska                129.00 +  321: 298  179
   11    14 Mariola        Osajda-Matczak        115.42 +  373: 344  165
   12    11 Katarzyna      Dębska                100.00 -  324: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Magdalena Kublik 108.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Jackowski             139.72 -  404: 444   90
    2    11 Krystian       Wandzlewicz           124.00 -  320: 393   74
    3    17 Łukasz         Moskal                107.58 +  356: 354  158
    4    14 Krzysztof      Jaworski              120.52 -  318: 382   71
    5    17 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  378: 312  150
    6    12 Mariola        Osajda-Matczak        115.42 +  456: 361  165
    7    15 Stanisław      Olsztyn               110.18 +  389: 286  160
    8     9 Michał         Alabrudziński         140.81 -  301: 454   91
    9    12 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  443: 332  150
   10    12 Łukasz         Baranowski            112.17 -  343: 386   62
   11    11 Alina          Białobrzewska         113.93 -  353: 381   64
   12    12 Mariusz        Orzeł                 118.26 +  433: 292  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Łukasz Moskal 107.58 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                139.27 -  264: 384   89
    2    16 Michał         Alabrudziński         140.81 -  265: 526   91
    3    17 Magdalena      Kublik                108.83 -  354: 356   59
    4    20 Leszek         Katyński              100.00 +  376: 302  150
    5    21 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  454: 257  150
    6    17 Danuta         Langiewicz            107.05 -  332: 383   57
    7    19 Dorota         Rudzińska             103.82 -  321: 422   54
    8    19 Paweł          Jankowski             100.00 +  503: 206  150
    9    13 Kamil          Kister                111.78 +  386: 317  162
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           121.67 -  334: 518   72
   11    15 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  365: 363  150
   12    14 Michał         Kolaj                 116.11 -  261: 557   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Danuta Langiewicz 107.05 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Dąbrowski             135.63 -  316: 425   86
    2    12 Łukasz         Baranowski            112.17 -  316: 375   62
    3    20 Leszek         Katyński              100.00 +  393: 330  150
    4    13 Dorota         Rudzińska             103.82 +  385: 317  154
    5    12 Rafał          Lenartowski           135.08 -  378: 437   85
    6    17 Łukasz         Moskal                107.58 +  383: 332  158
    7     8 Mariusz        Orzeł                 118.26 -  243: 381   68
    8    16 Michał         Kolaj                 116.11 +  406: 311  166
    9    16 Stanisław      Olsztyn               110.18 -  372: 463   60
   10    11 Alina          Białobrzewska         113.93 +  407: 349  164
   11    12 Kamil          Kister                111.78 -  357: 425   62
   12    13 Anita          Bruska                129.00 -  280: 319   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Dorota Rudzińska 103.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    18 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  392: 302  150
    3     8 Michał         Alabrudziński         140.81 -  351: 405   91
    4    13 Danuta         Langiewicz            107.05 -  317: 385   57
    5    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  369: 217  150
    6    14 Łukasz         Baranowski            112.17 -  277: 314   62
    7    19 Łukasz         Moskal                107.58 +  422: 321  158
    8    15 Wojciech       Gołęcki               100.59 -  302: 346   51
    9    14 Sławomir       Długosz               100.00 -  262: 388   50
   10    22 PAUZA
   11    17 Michał         Kolaj                 116.11 -  387: 445   66
   12    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  352: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  / 10  98.50




	Wojciech Gołęcki 100.59 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Lenartowski           135.08 -  325: 417   85
    2    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  424: 195  150
    3     7 Jerzy          Krzyżewski            112.86 -  304: 311   63
    4    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  367: 253  150
    5    11 Łukasz         Baranowski            112.17 +  302: 295  162
    6    11 Alina          Białobrzewska         113.93 -  304: 338   64
    7    12 Andrzej        Kwiatkowski           121.67 -  325: 389   72
    8    15 Dorota         Rudzińska             103.82 +  346: 302  154
    9    18 Sylwia         Buks                  100.00 -  361: 405   50
   10    14 Sławomir       Długosz               100.00 -  389: 394   50
   11    16 Anna           Lenartowska           100.00 -  298: 398   50
   12    22 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 11  95.45




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              132.59 -  271: 348   83
    2    13 Anna           Lenartowska           100.00 +  401: 268  150
    3    12 Rafał          Dąbrowski             135.63 -  380: 436   86
    4    17 Kamil          Piecewicz             100.00 +  357: 337  150
    5    13 Marek          Dudkiewicz            127.54 -  338: 397   78
    6    15 Anita          Bruska                129.00 -  239: 452   79
    7    17 Sławomir       Długosz               100.00 -  225: 405   50
    8    22 PAUZA
    9    18 Wojciech       Gołęcki               100.59 +  405: 361  151
   10    17 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  347: 373   50
   11    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  497: 175  150
   12    16 Kamil          Piecewicz             100.00 -  318: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 11  97.91




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                129.22 -  182: 521   79
    2    20 Wojciech       Gołęcki               100.59 -  195: 424   51
    3    21 Katarzyna      Dębska                100.00 -  121: 438   50
    4    22 PAUZA
    5    18 Mariusz        Orzeł                 118.26 -  157: 674   68
    6    21 Adam           Graczyk               100.00 -  220: 303   50
    7    21 Paweł          Jankowski             100.00 -  217: 293   50
    8    21 Leszek         Katyński              100.00 -  172: 424   50
    9    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  115: 324   50
   10    21 Marcin         Kołodziejski          100.00 -  206: 255   50
   11    19 Sylwia         Buks                  100.00 -  175: 497   50
   12    21 Paweł          Jankowski             100.00 -  173: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     598  / 11  54.36




	Sławomir Długosz 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anita          Bruska                129.00 -  349: 382   79
    2    15 Katarzyna      Dębska                100.00 +  349: 339  150
    3    10 Irena          Sołdan                129.22 -  348: 408   79
    4    18 Paweł          Jankowski             100.00 +  460: 162  150
    5    14 Krzysztof      Jaworski              120.52 -  268: 495   71
    6    13 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  305: 426   50
    7    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  405: 225  150
    8    14 Stanisław      Olsztyn               110.18 +  389: 275  160
    9    14 Dorota         Rudzińska             103.82 +  388: 262  154
   10    14 Wojciech       Gołęcki               100.59 +  394: 389  151
   11     8 Jerzy          Krzyżewski            112.86 +  334: 316  163
   12     6 Stanisław      Rydzik                139.27 -  335: 345   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Dudkiewicz            127.54 -  265: 400   78
    2    15 Sławomir       Długosz               100.00 -  339: 349   50
    3    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  438: 121  150
    4    19 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  386: 219  150
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           121.67 -  271: 377   72
    6    18 Kamil          Piecewicz             100.00 +  402: 292  150
    7    13 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  355: 334  150
    8    11 Irena          Sołdan                129.22 -  231: 553   79
    9     9 Mariusz        Orzeł                 118.26 +  385: 279  168
   10    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  390: 274  150
   11     9 Rafał          Wesołowski            123.34 -  359: 451   73
   12    11 Stanisław      Olsztyn               110.18 +  379: 324  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Koczkodon             125.57 -  232: 412   76
    2    17 Kamil          Piecewicz             100.00 -  222: 303   50
    3    19 Anna           Lenartowska           100.00 -  272: 363   50
    4    21 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  298: 312   50
    5    22 PAUZA
    6    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  303: 220  150
    7    18 Michał         Kolaj                 116.11 -  212: 369   66
    8    18 Mariola        Osajda-Matczak        115.42 -  200: 435   65
    9    21 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  294: 220  150
   10    20 Paweł          Jankowski             100.00 +  302: 187  150
   11    20 Leszek         Katyński              100.00 -  236: 331   50
   12    20 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  290: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  / 11  91.55




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krystian       Wandzlewicz           124.00 -  179: 419   74
    2    21 Jerzy          Krzyżewski            112.86 -  142: 575   63
    3    22 PAUZA
    4    18 Sławomir       Długosz               100.00 -  162: 460   50
    5    19 Anna           Lenartowska           100.00 -  210: 369   50
    6    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  206: 254   50
    7    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  293: 217  150
    8    19 Łukasz         Moskal                107.58 -  206: 503   58
    9    19 Leszek         Katyński              100.00 -  243: 385   50
   10    20 Adam           Graczyk               100.00 -  187: 302   50
   11    21 Marcin         Kołodziejski          100.00 -  140: 257   50
   12    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  292: 173  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  / 11  72.27




	Leszek Katyński 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Wesołowski            123.34 -  188: 447   73
    2    19 Alina          Białobrzewska         113.93 -  213: 452   64
    3    20 Danuta         Langiewicz            107.05 -  330: 393   57
    4    20 Łukasz         Moskal                107.58 -  302: 376   58
    5    20 Kamil          Piecewicz             100.00 -  186: 499   50
    6    22 PAUZA
    7    20 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  337: 199  150
    8    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  424: 172  150
    9    19 Paweł          Jankowski             100.00 +  385: 243  150
   10    18 Anna           Lenartowska           100.00 -  281: 374   50
   11    20 Adam           Graczyk               100.00 +  331: 236  150
   12    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  238: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1002  / 11  91.09




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Kwiatkowski           121.67 -  358: 394   72
    2    14 Stanisław      Olsztyn               110.18 -  305: 421   60
    3    18 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  408: 301  150
    4    15 Anna           Lenartowska           100.00 +  414: 361  150
    5    15 Mariola        Osajda-Matczak        115.42 -  365: 426   65
    6    13 Sławomir       Długosz               100.00 +  426: 305  150
    7    13 Katarzyna      Dębska                100.00 -  334: 355   50
    8    12 Łukasz         Baranowski            112.17 -  347: 357   62
    9    12 Magdalena      Kublik                108.83 -  332: 443   59
   10    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  373: 347  150
   11    15 Łukasz         Moskal                107.58 -  363: 365   58
   12    18 Mariola        Osajda-Matczak        115.42 -  279: 514   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  / 12  90.92




	Marcin Kołodziejski 100.00 Brodnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariola        Osajda-Matczak        115.42 -   78: 546   65
    2    22 PAUZA
    3    16 Łukasz         Baranowski            112.17 -  185: 421   62
    4    19 Katarzyna      Dębska                100.00 -  219: 386   50
    5    21 Łukasz         Moskal                107.58 -  257: 454   58
    6    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  213: 348   50
    7    20 Leszek         Katyński              100.00 -  199: 337   50
    8    20 Kamil          Piecewicz             100.00 -  274: 337   50
    9    21 Adam           Graczyk               100.00 -  220: 294   50
   10    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  255: 206  150
   11    21 Paweł          Jankowski             100.00 +  257: 140  150
   12    20 Adam           Graczyk               100.00 -  219: 290   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  / 11  71.36




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Jaworski              120.52 -  377: 395   71
    2    13 Sylwia         Buks                  100.00 -  268: 401   50
    3    19 Adam           Graczyk               100.00 +  363: 272  150
    4    15 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  361: 414   50
    5    19 Paweł          Jankowski             100.00 +  369: 210  150
    6    16 Michał         Kolaj                 116.11 +  368: 268  166
    7    11 Rafał          Lenartowski           135.08 -  286: 594   85
    8    13 Kamil          Kister                111.78 -  367: 371   62
    9    15 Jerzy          Krzyżewski            112.86 -  355: 411   63
   10    18 Leszek         Katyński              100.00 +  374: 281  150
   11    16 Wojciech       Gołęcki               100.59 +  398: 298  151
   12    15 Łukasz         Baranowski            112.17 -  322: 416   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Kamil Piecewicz 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Orzeł                 118.26 -  345: 348   68
    2    17 Adam           Graczyk               100.00 +  303: 222  150
    3    13 Alina          Białobrzewska         113.93 -  304: 413   64
    4    17 Sylwia         Buks                  100.00 -  337: 357   50
    5    20 Leszek         Katyński              100.00 +  499: 186  150
    6    18 Katarzyna      Dębska                100.00 -  292: 402   50
    7    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  235: 329   50
    8    20 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  337: 274  150
    9    22 PAUZA
   10    15 Jerzy          Krzyżewski            112.86 -  316: 325   63
   11    18 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  379: 260  150
   12    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  377: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 11  99.55




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Kolaj                 116.11 -  219: 421   66
    2    18 Dorota         Rudzińska             103.82 -  302: 392   54
    3    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  301: 408   50
    4    21 Adam           Graczyk               100.00 +  312: 298  150
    5    17 Magdalena      Kublik                108.83 -  312: 378   59
    6    20 Paweł          Jankowski             100.00 +  254: 206  150
    7    22 PAUZA
    8    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  271: 376   50
    9    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  324: 115  150
   10    19 Mariola        Osajda-Matczak        115.42 -  254: 426   65
   11    18 Kamil          Piecewicz             100.00 -  260: 379   50
   12    19 Dorota         Rudzińska             103.82 -  289: 352   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  / 11  81.64




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Alina          Białobrzewska         113.93 +  423: 338  164
    2     8 Anita          Bruska                129.00 -  226: 420   79
    3    14 Michał         Kolaj                 116.11 -  337: 358   66
    4    16 Wojciech       Gołęcki               100.59 -  253: 367   51
    5    16 Dorota         Rudzińska             103.82 -  217: 369   54
    6    19 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  348: 213  150
    7    16 Kamil          Piecewicz             100.00 +  329: 235  150
    8    17 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  376: 271  150
    9    10 Rafał          Wesołowski            123.34 -  276: 435   73
   10    16 Katarzyna      Dębska                100.00 -  274: 390   50
   11    22 PAUZA
   12    17 Leszek         Katyński              100.00 +  373: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 11 103.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Krzyżewski            490: 316
   2 Łukasz         Baranowski           - Miłosz         Wrzałek               384: 397
   3 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Kister                348: 421
   4 Stanisław      Olsztyn              - Tomasz         Zwoliński             268: 428
   5 Paweł          Jackowski            - Magdalena      Kublik                444: 404
   6 Łukasz         Moskal               - Stanisław      Rydzik                264: 384
   7 Rafał          Dąbrowski            - Danuta         Langiewicz            425: 316
   8 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Lenartowski           325: 417
   9 Grzegorz       Kurowski             - Sylwia         Buks                  348: 271
  10 Mirosław       Dejna                - Irena          Sołdan                182: 521
  11 Anita          Bruska               - Sławomir       Długosz               382: 349
  12 Katarzyna      Dębska               - Marek          Dudkiewicz            265: 400
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Adam           Graczyk               412: 232
  14 Paweł          Jankowski            - Krystian       Wandzlewicz           179: 419
  15 Rafał          Wesołowski           - Leszek         Katyński              447: 188
  16 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Kwiatkowski           358: 394
  17 Krzysztof      Jaworski             - Anna           Lenartowska           395: 377
  18 Kamil          Piecewicz            - Mariusz        Orzeł                 345: 348
  19 Michał         Kolaj                - Eugeniusz      Tuszyński             421: 219
  20 Marcin         Kołodziejski         - Mariola        Osajda-Matczak         78: 546
  21 Alina          Białobrzewska        - Krzysztof      Zawadzki              338: 423


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mariola        Osajda-Matczak        399: 359
   2 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             299: 508
   3 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              359: 501
   4 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            466: 393
   5 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Jaworski              538: 227
   6 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           424: 404
   7 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Dąbrowski             439: 371
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Anita          Bruska                226: 420
   9 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Kurowski              342: 476
  10 Kamil          Kister               - Mariusz        Orzeł                 381: 366
  11 Magdalena      Kublik               - Krystian       Wandzlewicz           320: 393
  12 Danuta         Langiewicz           - Łukasz         Baranowski            316: 375
  13 Anna           Lenartowska          - Sylwia         Buks                  268: 401
  14 Agnieszka      Kozak                - Stanisław      Olsztyn               305: 421
  15 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Dębska                349: 339
  16 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Moskal                526: 265
  17 Adam           Graczyk              - Kamil          Piecewicz             222: 303
  18 Eugeniusz      Tuszyński            - Dorota         Rudzińska             302: 392
  19 Leszek         Katyński             - Alina          Białobrzewska         213: 452
  20 Mirosław       Dejna                - Wojciech       Gołęcki               195: 424
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Paweł          Jankowski             575: 142
  22 Marcin         Kołodziejski         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                475: 338
   2 Rafał          Lenartowski          - Paweł          Jackowski             345: 459
   3 Krystian       Wandzlewicz          - Grzegorz       Koczkodon             367: 400
   4 Miłosz         Wrzałek              - Anita          Bruska                468: 340
   5 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                464: 311
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Kurowski              348: 395
   7 Wojciech       Gołęcki              - Jerzy          Krzyżewski            304: 311
   8 Dorota         Rudzińska            - Michał         Alabrudziński         351: 405
   9 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Wesołowski            312: 338
  10 Sławomir       Długosz              - Irena          Sołdan                348: 408
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Olsztyn               331: 391
  12 Sylwia         Buks                 - Rafał          Dąbrowski             380: 436
  13 Kamil          Piecewicz            - Alina          Białobrzewska         304: 413
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Kolaj                 337: 358
  15 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Jaworski              421: 396
  16 Łukasz         Baranowski           - Marcin         Kołodziejski          421: 185
  17 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Moskal                356: 354
  18 Eugeniusz      Tuszyński            - Agnieszka      Kozak                 301: 408
  19 Adam           Graczyk              - Anna           Lenartowska           272: 363
  20 Leszek         Katyński             - Danuta         Langiewicz            330: 393
  21 Katarzyna      Dębska               - Mirosław       Dejna                 438: 121
  22 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              414: 343
   2 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             403: 408
   3 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               367: 397
   4 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         570: 360
   5 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           462: 347
   6 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                378: 359
   7 Alina          Białobrzewska        - Anita          Bruska                444: 283
   8 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Kolaj                 314: 309
   9 Kamil          Kister               - Marek          Dudkiewicz            415: 327
  10 Stanisław      Olsztyn              - Łukasz         Baranowski            363: 339
  11 Krystian       Wandzlewicz          - Mariola        Osajda-Matczak        454: 286
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Orzeł                 477: 346
  13 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Rudzińska             385: 317
  14 Krzysztof      Jaworski             - Magdalena      Kublik                382: 318
  15 Anna           Lenartowska          - Agnieszka      Kozak                 361: 414
  16 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Zawadzki              367: 253
  17 Sylwia         Buks                 - Kamil          Piecewicz             357: 337
  18 Sławomir       Długosz              - Paweł          Jankowski             460: 162
  19 Katarzyna      Dębska               - Marcin         Kołodziejski          386: 219
  20 Łukasz         Moskal               - Leszek         Katyński              376: 302
  21 Adam           Graczyk              - Eugeniusz      Tuszyński             298: 312
  22 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             407: 395
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Miłosz         Wrzałek               367: 371
   3 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                363: 458
   4 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             368: 387
   5 Rafał          Dąbrowski            - Kamil          Kister                453: 323
   6 Jerzy          Krzyżewski           - Alina          Białobrzewska         404: 260
   7 Stanisław      Olsztyn              - Krystian       Wandzlewicz           336: 408
   8 Michał         Kolaj                - Michał         Alabrudziński         375: 413
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Dębska                377: 271
  10 Stanisław      Rydzik               - Anita          Bruska                433: 385
  11 Łukasz         Baranowski           - Wojciech       Gołęcki               295: 302
  12 Rafał          Lenartowski          - Danuta         Langiewicz            437: 378
  13 Sylwia         Buks                 - Marek          Dudkiewicz            338: 397
  14 Krzysztof      Jaworski             - Sławomir       Długosz               495: 268
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Agnieszka      Kozak                 426: 365
  16 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Zawadzki              369: 217
  17 Eugeniusz      Tuszyński            - Magdalena      Kublik                312: 378
  18 Mariusz        Orzeł                - Mirosław       Dejna                 674: 157
  19 Paweł          Jankowski            - Anna           Lenartowska           210: 369
  20 Kamil          Piecewicz            - Leszek         Katyński              499: 186
  21 Marcin         Kołodziejski         - Łukasz         Moskal                257: 454
  22 Adam           Graczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               384: 410
   2 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Koczkodon             358: 346
   3 Krystian       Wandzlewicz          - Mariusz        Skrobosz              308: 354
   4 Rafał          Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            536: 296
   5 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            481: 361
   6 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Alabrudziński         406: 391
   7 Krzysztof      Jaworski             - Andrzej        Kwiatkowski           395: 380
   8 Kamil          Kister               - Grzegorz       Kurowski              333: 339
   9 Stanisław      Rydzik               - Stanisław      Olsztyn               542: 314
  10 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Lenartowski           573: 447
  11 Alina          Białobrzewska        - Wojciech       Gołęcki               338: 304
  12 Magdalena      Kublik               - Mariola        Osajda-Matczak        456: 361
  13 Agnieszka      Kozak                - Sławomir       Długosz               426: 305
  14 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Baranowski            277: 314
  15 Anita          Bruska               - Sylwia         Buks                  452: 239
  16 Anna           Lenartowska          - Michał         Kolaj                 368: 268
  17 Danuta         Langiewicz           - Łukasz         Moskal                383: 332
  18 Katarzyna      Dębska               - Kamil          Piecewicz             402: 292
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Kołodziejski          348: 213
  20 Paweł          Jankowski            - Eugeniusz      Tuszyński             206: 254
  21 Mirosław       Dejna                - Adam           Graczyk               220: 303
  22 Leszek         Katyński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             437: 375
   2 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Dąbrowski             317: 411
   3 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             433: 317
   4 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                421: 270
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Jaworski              420: 378
   6 Alina          Białobrzewska        - Krystian       Wandzlewicz           359: 350
   7 Marek          Dudkiewicz           - Jerzy          Krzyżewski            373: 262
   8 Mariusz        Orzeł                - Danuta         Langiewicz            381: 243
   9 Kamil          Kister               - Rafał          Wesołowski            344: 476
  10 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Baranowski            464: 246
  11 Rafał          Lenartowski          - Anna           Lenartowska           594: 286
  12 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Kwiatkowski           325: 389
  13 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Dębska                334: 355
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Anita          Bruska                352: 372
  15 Stanisław      Olsztyn              - Magdalena      Kublik                286: 389
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Kamil          Piecewicz             329: 235
  17 Sławomir       Długosz              - Sylwia         Buks                  405: 225
  18 Michał         Kolaj                - Adam           Graczyk               369: 212
  19 Łukasz         Moskal               - Dorota         Rudzińska             321: 422
  20 Marcin         Kołodziejski         - Leszek         Katyński              199: 337
  21 Mirosław       Dejna                - Paweł          Jankowski             217: 293
  22 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Dąbrowski             336: 503
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             403: 498
   3 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              396: 365
   4 Paweł          Jackowski            - Marek          Dudkiewicz            482: 265
   5 Mariusz        Skrobosz             - Alina          Białobrzewska         423: 400
   6 Krystian       Wandzlewicz          - Mariusz        Orzeł                 412: 326
   7 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Jaworski              451: 389
   8 Anita          Bruska               - Rafał          Wesołowski            407: 344
   9 Michał         Alabrudziński        - Magdalena      Kublik                454: 301
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Kwiatkowski           342: 518
  11 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Dębska                553: 231
  12 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 357: 347
  13 Anna           Lenartowska          - Kamil          Kister                367: 371
  14 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Olsztyn               389: 275
  15 Dorota         Rudzińska            - Wojciech       Gołęcki               302: 346
  16 Danuta         Langiewicz           - Michał         Kolaj                 406: 311
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Eugeniusz      Tuszyński             376: 271
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Adam           Graczyk               435: 200
  19 Łukasz         Moskal               - Paweł          Jankowski             503: 206
  20 Kamil          Piecewicz            - Marcin         Kołodziejski          337: 274
  21 Leszek         Katyński             - Mirosław       Dejna                 424: 172
  22 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Rafał          Dąbrowski             361: 586
   2 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                396: 334
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              400: 462
   4 Krystian       Wandzlewicz          - Rafał          Lenartowski           347: 472
   5 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         544: 322
   6 Anita          Bruska               - Irena          Sołdan                279: 395
   7 Alina          Białobrzewska        - Grzegorz       Koczkodon             394: 444
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Dudkiewicz            272: 398
   9 Mariusz        Orzeł                - Katarzyna      Dębska                279: 385
  10 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Zawadzki              435: 276
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Jaworski              346: 365
  12 Magdalena      Kublik               - Agnieszka      Kozak                 443: 332
  13 Łukasz         Moskal               - Kamil          Kister                386: 317
  14 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Długosz               262: 388
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Lenartowska           411: 355
  16 Danuta         Langiewicz           - Stanisław      Olsztyn               372: 463
  17 Michał         Kolaj                - Łukasz         Baranowski            447: 361
  18 Sylwia         Buks                 - Wojciech       Gołęcki               405: 361
  19 Paweł          Jankowski            - Leszek         Katyński              243: 385
  20 Eugeniusz      Tuszyński            - Mirosław       Dejna                 324: 115
  21 Adam           Graczyk              - Marcin         Kołodziejski          294: 220
  22 Kamil          Piecewicz            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              312: 415
   2 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Lenartowski           471: 347
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                415: 330
   4 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              425: 390
   5 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             415: 421
   6 Irena          Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            516: 370
   7 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Orzeł                 449: 286
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Moskal                518: 334
   9 Kamil          Kister               - Krystian       Wandzlewicz           386: 357
  10 Krzysztof      Jaworski             - Michał         Kolaj                 406: 271
  11 Danuta         Langiewicz           - Alina          Białobrzewska         407: 349
  12 Łukasz         Baranowski           - Magdalena      Kublik                386: 343
  13 Anita          Bruska               - Stanisław      Olsztyn               298: 321
  14 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Długosz               389: 394
  15 Kamil          Piecewicz            - Jerzy          Krzyżewski            316: 325
  16 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Zawadzki              390: 274
  17 Agnieszka      Kozak                - Sylwia         Buks                  373: 347
  18 Leszek         Katyński             - Anna           Lenartowska           281: 374
  19 Eugeniusz      Tuszyński            - Mariola        Osajda-Matczak        254: 426
  20 Adam           Graczyk              - Paweł          Jankowski             302: 187
  21 Marcin         Kołodziejski         - Mirosław       Dejna                 255: 206
  22 Dorota         Rudzińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               351: 446
   2 Rafał          Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             440: 364
   3 Irena          Sołdan               - Paweł          Jackowski             379: 377
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Lenartowski           353: 515
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Alabrudziński         483: 320
   6 Krzysztof      Jaworski             - Grzegorz       Kurowski              303: 459
   7 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                389: 429
   8 Jerzy          Krzyżewski           - Sławomir       Długosz               316: 334
   9 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Dębska                451: 359
  10 Anita          Bruska               - Krystian       Wandzlewicz           398: 420
  11 Magdalena      Kublik               - Alina          Białobrzewska         353: 381
  12 Kamil          Kister               - Danuta         Langiewicz            425: 357
  13 Mariusz        Orzeł                - Łukasz         Baranowski            437: 416
  14 Stanisław      Olsztyn              - Mariola        Osajda-Matczak        373: 344
  15 Łukasz         Moskal               - Agnieszka      Kozak                 365: 363
  16 Anna           Lenartowska          - Wojciech       Gołęcki               398: 298
  17 Michał         Kolaj                - Dorota         Rudzińska             445: 387
  18 Kamil          Piecewicz            - Eugeniusz      Tuszyński             379: 260
  19 Sylwia         Buks                 - Mirosław       Dejna                 497: 175
  20 Leszek         Katyński             - Adam           Graczyk               331: 236
  21 Marcin         Kołodziejski         - Paweł          Jankowski             257: 140
  22 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               381: 424
   2 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              384: 360
   3 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             437: 357
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Jackowski             386: 371
   5 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Koczkodon             371: 401
   6 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Rydzik                335: 345
   7 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            373: 295
   8 Krystian       Wandzlewicz          - Krzysztof      Jaworski              457: 403
   9 Alina          Białobrzewska        - Marek          Dudkiewicz            375: 372
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Kamil          Kister                444: 278
  11 Katarzyna      Dębska               - Stanisław      Olsztyn               379: 324
  12 Magdalena      Kublik               - Mariusz        Orzeł                 433: 292
  13 Anita          Bruska               - Danuta         Langiewicz            319: 280
  14 Michał         Kolaj                - Łukasz         Moskal                557: 261
  15 Łukasz         Baranowski           - Anna           Lenartowska           416: 322
  16 Sylwia         Buks                 - Kamil          Piecewicz             318: 377
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Leszek         Katyński              373: 238
  18 Agnieszka      Kozak                - Mariola        Osajda-Matczak        279: 514
  19 Dorota         Rudzińska            - Eugeniusz      Tuszyński             352: 289
  20 Adam           Graczyk              - Marcin         Kołodziejski          290: 219
  21 Paweł          Jankowski            - Mirosław       Dejna                 292: 173
  22 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 17-10-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.14  28784  193
   2 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.93  28847  195
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 147.43  29191  198
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             147.32  11491   78
   5 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.05  28430  196
   6 Krzysztof Obremski             Legnica              144.73  27499  190
   7 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   8 Kamil Górka                    Kraków               143.16  26770  187
   9 Michał Makowski                Warszawa             143.14  16175  113
  10 Bartosz Morawski               Gliwice              142.01  21444  151
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.41  27293  193
  13 Dawid Pikul                    Poznań               141.03  26795  190
  14 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.83  28166  200
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.76  27167  193
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.71  24765  176
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.46  27811  198
  18 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             139.64  25834  185
  19 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.55  27073  194
  20 Marek Syczuk                   Warszawa             138.95   5697   41
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             138.84  27213  196
  22 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.71  27188  196
  23 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.57  26605  192
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.02  13388   97
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.97   4967   36
  26 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  27 Justyna Górka                  Kraków               137.21  26481  193
  28 Mariusz Margalski              Pieczyska            137.19  15228  111
  29 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.90  26559  194
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.87  27101  198
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            136.78   4924   36
  32 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.21  19205  141
  34 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.63  26990  199
  35 Radosław Jachna                Łódź                 135.34  18541  137
  36 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     135.01  14041  104
  37 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.91  26442  196
  38 Marek Reda                     Wołomin              134.85  24003  178
  39 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.80   8088   60
  40 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  41 Sławomir Kucia                 Krosno               134.65  15889  118
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.56  26373  196
  43 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.44  24064  179
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.26  25643  191
  45 Wojciech Sołdan                Rumia                133.96  24112  180
  46 Przemysław Herdzina            Kraków               133.86  24497  183
  47 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.50  19758  148
  48 Andrzej Rakoczy                Kraków               133.28   6131   46
  49 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  50 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.64  21885  165
  51 Jan Kozłowski                  Kraków               132.63  12202   92
  52 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  132.10  13870  105
  53 Filip Sosin                    Warszawa             131.87   8308   63
  54 Maciej Michalak                Łódź                 131.61  17636  134
  55 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  56 Irena Sołdan                   Rumia                131.45  24976  190
  57 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  58 Paweł Janaś                    Głogów               130.84  22766  174
  59 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.35  23985  184
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.79  25568  197
  61 Artur Irzyk                    Kraków               129.71  13360  103
  62 Marek Salamon                  Bytom                129.49   6863   53
  63 Bogusław Szyszka               Oława                129.21  17573  136
  64 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  65 Mirosław Uglik                 Warszawa             128.67  24962  194
  66 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  67 Maciej Perzyński               Piła                 128.56  16070  125
  68 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.08  25231  197
  69 Jakub Nalepa                   Gliwice              128.00   7296   57
  70 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.97  24315  190
  71 Anita Bruska                   Gdynia               127.75  14563  114
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  73 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.49  25116  197
  74 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  75 Robert Kamiński                Warszawa             127.44  19116  150
  76 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  77 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.15  24032  189
  78 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  79 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.81  18388  145
  80 Mariusz Grodek                 Olsztyn              126.75   6084   48
  81 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.66  24573  194
  82 Marek Roszak                   Poznań               126.34  19961  158
  83 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.25  14014  111
  84 Kuba Koisar                    Warszawa             125.83  21266  169
  85 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.81  24030  191
  86 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  87 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.33  11656   93
  88 Joanna Jewtuch                 Warszawa             125.24  16907  135
  89 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              125.14   7884   63
  90 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.08   9881   79
  91 Adam Klimont                   Wałcz                124.90  24480  196
  92 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.62  24300  195
  93 Marta Dobrzańska               Kraków               124.61  10592   85
  94 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  95 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  96 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.20  16518  133
  97 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.03  24682  199
  98 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.95   9792   79
  99 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 100 Michał Ozimiński               Łódź                 123.86  24029  194
 101 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.75  14355  116
 102 Mateusz Borsuk                 Reda                 123.62   9024   73
 103 Weronika Rudnicka              Ustka                123.55  23351  189
 104 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.51   6299   51
 105 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.33  19363  157
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 107 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.27  23544  191
 108 Przemysław Rybicki             Otwock               123.10  24497  199
 109 Robert Głowacki                Łódź                 122.89  24333  198
 110 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 111 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 112 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.73  24055  196
 113 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 114 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       122.37   9667   79
 115 Agnieszka Krupka               Krosno               122.28  16630  136
 116 Joanna Ostrowska               Warszawa             122.14  23940  196
 117 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.85  24126  198
 118 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             121.82  22171  182
 119 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.81  17054  140
 120 Karol Waniek                   Wrocław              121.70  11196   92
 121 Bartosz Orłowski               Bytom                121.67   7787   64
 122 Marcin Kozyra                  Warszawa             121.67   4380   36
 123 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 124 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 125 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.08  10171   84
 126 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.05   6658   55
 127 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.00  24078  199
 128 Paweł Kowalski                 Kutno                120.99  17180  142
 129 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.73  23301  193
 130 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.56   4702   39
 131 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.38  17094  142
 132 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.30  21534  179
 133 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.21   9617   80
 134 Dominik Piasecki               Słupsk               120.03   8522   71
 135 Szymon Płachta                 Warszawa             119.96   9957   83
 136 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 137 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              119.86  11027   92
 138 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.76  22634  189
 139 Daniel Janus                   Wąchock              119.62  15910  133
 140 Marek Róziecki                 Rybnik               119.46   4659   39
 141 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.35  10503   88
 142 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.21  23007  193
 143 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.11  14412  121
 144 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           118.83  12121  102
 145 Jarosław Sobczak               Warszawa             118.80  20671  174
 146 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.67  11274   95
 147 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 148 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.60  17079  144
 149 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 150 Jarosław Michalak              Łódź                 118.39  10300   87
 151 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.29  22594  191
 152 Janusz Krupiński               Bytom                117.61   9644   82
 153 Rafał Matczak                  Milanówek            117.50   5640   48
 154 Stanisław Gasik                Warszawa             117.46  14448  123
 155 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     117.44   7281   62
 156 Marcin Skowron                 Zabrze               117.06   4214   36
 157 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.03  18374  157
 158 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 159 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 160 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.84  12385  106
 161 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 162 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.33  13727  118
 163 Andrzej Kroc                   Łódź                 116.26  23019  198
 164 Marek Rogalski                 Warszawa             116.24  11275   97
 165 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.20  22892  197
 166 Tomasz Górka                   Łęczna               116.17  11501   99
 167 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.04   5454   47
 168 Jacek Pietruszka               Kraków               115.99  17167  148
 169 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              115.98  16585  143
 170 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 171 Tomasz Łapka                   Opole                115.91  22718  196
 172 Michał Kolaj                   Ostróda              115.84  22704  196
 173 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.80  17833  154
 174 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 175 Katarzyna Rosiek               Kraków               115.53   4159   36
 176 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.51  16402  142
 177 Beata Piotrowska               Łódź                 115.45  22628  196
 178 Halina Roszak                  Poznań               115.34  10381   90
 179 Bogusław Książek               Szczecin             115.29  15680  136
 180 Anna Stefańska                 Łódź                 115.25  20630  179
 181 Ireneusz Kurzok                Mikołów              114.72   6883   60
 182 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.62  19830  173
 183 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            114.46  22549  197
 184 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.16   7649   67
 185 Alicja Kosińska                Szczecin             113.98   5357   47
 186 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 187 Patrycja Śliwińska             Szczecin             113.76  21501  189
 188 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.69  10118   89
 189 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.65  17843  157
 190 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.50  10669   94
 191 Mikołaj Fidziński              Dębica               113.24   5662   50
 192 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.78  15112  134
 193 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 194 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 195 Kamil Kister                   Puławy               112.48  21033  187
 196 Rafał Skibicki                 Lębork               112.41  16861  150
 197 Joanna Brychcy                 Katowice             112.24  18744  167
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 199 Łukasz Baranowski              Reda                 111.93  21602  193
 200 Renata Andracka                Poznań               111.75  20785  186
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 202 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 203 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.09   6110   55
 204 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 205 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 206 Grażyna Wesołowska             Łódź                 111.01  15875  143
 207 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.86  20398  184
 208 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 209 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     110.36   6401   58
 210 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.28   6617   60
 211 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.24   4520   41
 212 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 213 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.17  18398  167
 214 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 215 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 216 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 217 Roman Figiel                   Zawichost            109.85   5932   54
 218 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 219 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      109.75   3951   36
 220 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 221 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     109.42  10067   92
 222 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  21555  197
 223 Karolina Drabik                Skarżysko            109.31   6340   58
 224 Magdalena Kublik               Warszawa             109.22  20861  191
 225 Monika Laskowska               Wrocław              109.11   9929   91
 226 Piotr Madej                    Wrocław              109.06   8943   82
 227 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 228 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.68   6195   57
 229 Adam Janicki                   Łódź                 108.57  20519  189
 230 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.51  21159  195
 231 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 232 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.46  18112  167
 233 Joanna Żłobicka                Wrocław              108.37   8886   82
 234 Andrzej Grabiński              Suchedniów           108.36   4226   39
 235 Jerzy Ciesielski               Łódź                 108.32   4333   40
 236 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 237 Teresa Zalewska                Racibórz             108.26  11151  103
 238 Jerzy Luter                    Bytom                108.20  15472  143
 239 Grzegorz Bajer                 Łódź                 108.09   8647   80
 240 Maciej Grąbczewski             Piła                 108.03  10911  101
 241 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.99  10475   97
 242 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 243 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 244 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 245 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 246 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.10  19814  185
 247 Piotr Broda                    Sandomierz           107.00  13054  122
 248 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 249 Przemysław Pawlic              Wrocław              106.48  17569  165
 250 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 251 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 252 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.33   3828   36
 253 Ryszard Korpalski              Wójtowice            106.31  15309  144
 254 Urszula Solarska               Łódź                 106.20  21028  198
 255 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 256 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 257 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 258 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 259 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.91   7897   76
 260 Ziemowit Pazda                 Wrocław              103.89   5610   54
 261 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.79  10794  104
 262 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 263 Anna Arana                     Warszawa             103.49  19457  188
 264 Joanna Kubińska                Warszawa             103.23   5884   57
 265 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 266 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 267 Dorota Rudzińska               Warszawa             102.85   5657   55
 268 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 269 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 270 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   102.64   8006   78
 271 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.41   6247   61
 272 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 273 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              102.30   3376   33
 274 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 275 Piotr Szutenberg               Ustka                102.16   6436   63
 276 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 277 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 278 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 279 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 280 Zbigniew Rybak                 Warszawa             101.45  14710  145
 281 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.15   5462   54
 282 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.93  19378  192
 283 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.90  11805  117
 284 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 285 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 286 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 287 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 288 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 289 Rafał Świątek                  Wrocław               99.48   8157   82
 290 Sławomir Długosz               Ostróda               99.44  16607  167
 291 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.31  18969  191
 292 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 293 Iza Kraj                       Warszawa              99.14   7733   78
 294 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.34   7474   76
 295 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 296 Robert Wagner                  Wrocław               97.23   4570   47
 297 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 298 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 299 Tomasz Silny                   Gdynia                96.54   6854   71
 300 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 301 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 302 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.78  10153  106
 303 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 304 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             95.12   4566   48
 305 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 306 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.23   2827   30
 307 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 308 Anna Lenartowska               Gdynia                93.47   5421   58
 309 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.86  14951  161
 310 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 311 Marcin Radwański               Wrocław               92.65   7134   77
 312 Jacek Cichecki                 Józefów               92.64   3335   36
 313 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.60   5278   57
 314 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 315 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 316 Radosław Więch                 Warszawa              90.85   4906   54
 317 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.56   8513   94
 318 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 319 Sylwia Buks                    Warszawa              90.08  13151  146
 320 Wojciech Obremski              Legnica               89.89   3326   37
 321 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.83   3234   36
 322 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 323 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 324 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.27   4999   56
 325 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 326 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 327 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 328 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 329 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 330 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 331 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 332 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 333 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.55   4511   56
 334 Paulina Naplocha               Racibórz              80.32   7470   93
 335 Blanka Zwolińska               Skierdy               80.14   8014  100
 336 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.43   2791   37
 337 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 338 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 339 Julia Solarska                 Łódź                  72.82   2767   38
 340 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 341 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 342 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 343 Mirosław Dejna                 Sampława              56.51   8816  156




Poczekalnia na dzień 17-10-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   2 Radosław Konca                 Warszawa             128.70   3475   27
   3 Monika Lewandowska             Warszawa             104.56   2823   27
   4 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   5 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   6 Artur Koszel                   Warszawa             131.88   3297   25
   7 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
   8 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
   9 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              106.96   2674   25
  10 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  11 Sławomir Rattay                Zgorzelec             97.92   2448   25
  12 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  13 Maciej Michalski               Łódź                 121.46   2915   24
  14 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  15 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  16 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  17 Jarosław Krzemiński            Tuchów               118.58   2846   24
  18 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  19 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  20 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  21 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  22 Ryszard Żydaczewski            Lubin                111.29   2671   24
  23 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  24 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  25 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  26 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  27 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  28 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.46   2507   24
  29 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  30 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  31 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  32 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  33 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  34 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  35 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  36 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  37 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  38 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.58   2270   24
  39 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  40 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  41 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  42 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    89.04   2137   24
  43 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  44 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  45 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  46 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.88   1845   24
  47 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  48 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  49 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  50 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  51 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          90.43   2080   23
  52 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  53 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  54 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  55 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  56 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  57 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  58 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  59 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.38   1898   21
  60 Michał Trumpus                 Wrocław              118.65   2373   20
  61 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  62 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  63 Michał Puchowski               Izbicko              106.35   2127   20
  64 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  65 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  66 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            108.95   2070   19
  67 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  68 Michał Szymkowski              Wrocław              122.28   2201   18
  69 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.06   2125   18
  70 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  71 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  72 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.33   1860   18
  73 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  74 Dorota Patera                  Legnica               81.33   1464   18
  75 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  76 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 109.24   1857   17
  77 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  78 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  79 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  80 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  81 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  82 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  83 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  84 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  85 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  86 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  87 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  88 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  89 Błażej Fidziński               Dębica                87.67   1315   15
  90 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  91 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  92 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  93 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  94 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  95 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  96 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  97 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  98 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
  99 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 100 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 101 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 102 Dominika Brzezińska            Piła                  87.15   1133   13
 103 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 104 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 105 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 106 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 107 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 108 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 109 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 110 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 111 Katarzyna Małek                Mielec               120.33   1444   12
 112 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 113 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.17   1430   12
 114 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 115 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 116 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 117 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 118 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 119 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 120 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 121 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 122 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 123 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 124 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 125 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 126 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 127 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 128 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        103.33   1240   12
 129 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 130 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 131 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 132 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 133 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 134 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 135 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 136 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 137 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 138 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 139 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 140 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 141 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 142 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 143 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 144 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 145 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 146 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 147 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 148 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 149 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 150 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 151 Mateusz Królikowski            Wrocław               94.17   1130   12
 152 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 153 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 154 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 155 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 156 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 157 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 158 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 159 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 160 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 161 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 162 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 163 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 164 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 165 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 166 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 167 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 168 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 169 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 170 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 171 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 172 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 173 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 174 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 175 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 176 Sławomir Wolski                Wrocław               79.08    949   12
 177 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 178 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 179 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 180 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 181 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 182 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 183 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 184 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 185 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 186 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 187 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 188 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 189 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 190 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 191 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 192 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 193 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 194 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 195 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 196 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 197 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 198 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 199 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 200 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 201 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 202 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 203 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 204 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 205 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 206 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 207 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 208 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 209 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 210 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 211 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 212 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 213 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 214 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 215 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 216 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 217 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 218 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 219 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 220 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 221 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 222 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 223 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 224 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 225 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 226 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 227 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56    932    9
 228 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 229 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 230 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 231 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 232 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 233 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 234 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 235 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 236 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 237 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 238 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 239 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 240 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 241 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 242 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 243 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 244 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 245 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 246 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 247 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 248 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 249 Anna Żyła                      Wrocław               80.57    564    7
 250 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 251 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 252 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       70.57    494    7
 253 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 254 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 255 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 256 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 257 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 258 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 259 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 260 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 261 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 262 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 263 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 264 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 265 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 266 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 267 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 268 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 269 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 270 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 271 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 272 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 273 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 274 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 275 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 276 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 277 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 278 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 279 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 280 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 281 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 282 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 283 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 284 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 285 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 286 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 287 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 288 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 289 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 290 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 291 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 292 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 293 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 294 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 295 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 296 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 297 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 298 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 299 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 300 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 301 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 302 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 303 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 304 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 305 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 306 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 307 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 308 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 309 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 310 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 311 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 312 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 313 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 314 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 315 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 316 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 317 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 318 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie