Warszawa11
września
Warszawa 11-12 września XIV Mistrzostwa Warszawy
Nowe Miasto Lubawskie18
września
Nowe Miasto Lubawskie 18-19 września XIII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Wrocław25
września
Wrocław 25-26 września VI Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleGrand Prix 2010
Pechowy XIII turniej18 - 19 września 2010 — XIII Mistrzostwa Warmii i Mazur w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIII Mistrzostwa Warmii i Mazur w ScrabbleNowe Miasto Lubawskie, 18 - 19 września 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Pechowy XIII turniejI jak tu nie mówić że 13 jest pechowa. Zaczęło się od tego że na skutek trudności komunikacyjnych turniej zaczął się z opóźnieniem. Następnie zastrajkował system w komputerze przeznaczonym do sprawdzania wyrazów i próby update i powtórnego wgrania programu nie dały efektu.
Poradziliśmy sobie z tym i wszystko przebiegało sprawnie do momentu kiedy na boisko, po zakończeniu pierwszego dnia rozgrywek, wybiegły scrabblowe drużyny piłkarskie. Czołowy zawodnik OSPS Anagram, Grzegorz Koczkodon „donio” doznał zerwania przyczepu ścięgna i trzeba go było odwieźć do szpitala. Po zakończeniu tych piłkarskich zmagań na zakończenie dnia przeprowadzona została "belgijka".
Wydawało się ze to już koniec pecha, ale niestety nie. Zwycięzca turnieju — Rafał Lenartowski utracił kurtkę w niewyjaśnionych okolicznościach i nie udało się jej odnaleźć. Pomimo to, spokój i humor organizatora Mariusza Orła jak zawsze rozładowywały napięcie.
Dodatkowa nagroda została ufundowana za najdroższy wyraz związany z profilaktyką. Zdobył ją Mariusz Michalski za wyraz o wartości 122 punktów.
W turnieju wzięły udział 44 osoby.


VI Mistrzostwa Scrabblistów Futsal 2010
Około godziny 19:15 udaliśmy się do sali gimnastycznej Zespołu Szkół gdzie 4 drużyny rozegrały VI Mistrzostwa Scrabblistów w piłkę halową. Dla ostródzianina, kapitana drużyny Anagram, pierwszy mecz skończył się już po kilku minutach. Grzesiu zerwał ścięgna i został karetką pogotowia odwieziony do szpitala, a później do Ostródy. Pech.
Sam turniej przebiegał niezwykle emocjonująco i po zaciętych bojach wygrał zespół Torpedo z kompletem 3 zwycięstw, przed drużyną gospodarzy Wuwuzele oraz SztukmistrzamiAnagramem.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Kasi Dębskiej z Ostródy, która nie bacząc na ostre strzały z dystansu dzielnie broniła bramki OSPS Anagram. Kasia broniła jak umiała, a że umiała to broniła.
Najlepszym snajperem turnieju został Dariusz Maciejuk z Warszawy, który z niezwykłą łatwością dochodził do sytuacji strzeleckich i skutecznie je finalizował.

Wyniki turnieju piłki nożnej

Wyniki turnieju nocnej belgijki
relacja: Andrzej Lożyński, Mariusz Orzeł
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
XI Mistrzostwa Warmii i Mazur
X Mistrzostwa Warmii i Mazur


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekZespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim
Obrońca tytułuMiłosz Wrzałek
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejuwww.scrabble.roni.pl
HarmonogramSobota, 18 września (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 19 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
WyżywienieRestauracja Tiffany
Zajazd nad Drwęcą
Kino Cafe
bar DUO
NoclegiBursa Zespołu Szkół (30 miejsc)
Hotel MOSiR
Zajazd nad Drwęcą
Hotel Finisz
Nagrodyrzeczowe
Dodatkowe atrakcjeVI Halowe Mistrzostwa scrabblistów w piłkę nożną (sobota godz. 19:00)
Nocny turniej belgijki (sobota godz. 22:00 — 24:00)
OrganizatorzyMariusz Orzeł, tel. 603 598 173
SponsorzyStarostwo Powiatowe
Urząd Miejski
Studio Fuji Foto Radosław Rzemiński
Firma Nore


Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 139.32     11.0     5019     2078      759
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               135.43     10.0     5213     1995     1112
  3 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.12      9.0     4957     1813      748
  4 Irena           Sołdan               Rumia                  129.98      8.0     5277     1730     1001
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.28      8.0     5239     1658      991
  6 Miłosz          Wrzałek              Reda                   141.81      8.0     4961     1654      593
  7 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   123.86      8.0     4626     1662      277
  8 Magdalena       Kublik               Warszawa               117.90      8.0     4453     1680      275
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 143.15      7.5     4901     1637      416
 10 Rafał           Wesołowski           Warszawa               124.82      7.0     4951     1592      407
 11 Marek           Syczuk               Warszawa               140.07      7.0     4927     1543      490
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.91      7.0     4845     1601      382
 13 Łukasz          Baranowski           Reda                   124.68      7.0     4534     1554      -17
 14 Kamil           Kister               Puławy                 129.81      7.0     4516     1591      -67
 15 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      7.0     4414     1438       56
 16 Danuta          Langiewicz           Ostróda                112.12      7.0     4143     1499      -53
 17 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              103.25      6.5     4118     1360     -324
 18 Michał          Alabrudziński        Włocławek              140.18      6.0     5098     1501      500
 19 Michał          Kolaj                Ostróda                122.26      6.0     4550     1442     -147
 20 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    108.44      6.0     4318     1477      -82
 21 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                109.27      6.0     4260     1407     -473
 22 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      6.0     4221     1340      -23
 23 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      6.0     4196     1299       96
 24 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.12      6.0     3967     1338       30
 25 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               133.68      5.5     4611     1403       78
 26 Grzegorz        Łukasik              Konojady               100.00      5.5     4323     1370       65
 27 Anita           Bruska               Gdynia                 119.99      5.0     4449     1358      111
 28 Dorota          Rudzińska            Warszawa               108.90      5.0     4326     1294      151
 29 Kamil           Piecewicz            Nowe Miasto Lubawskie   104.15      5.0     4222     1215      117
 30 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.20      5.0     4084     1193      -36
 31 Michał          Nowak                Nakło nad Noteci+/-      100.00      5.0     3737     1142        3
 32 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     3540     1133     -354
 33 Marcin          Kołodziejski         Brodnica               100.00      4.5     3256      991     -233
 34 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie   124.00      4.0     4434     1141     -105
 35 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.0     4115     1170     -339
 36 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      4.0     3715     1129     -452
 37 Paulina         Patalon              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     3461     1034     -193
 38 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                130.25      4.0     2234      799      293
 39 Artur           Jakimczyk            Olsztyn                100.00      3.0     2937      869     -388
 40 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.0     2518      742    -1343
 41 Marta           Strzelczak           Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.0     2418      722    -1426
 42 Piotr           Konopka              Ostróda                100.00      2.0     1656      564     -318
 43 Katarzyna       Konopka              Ostróda                100.00      2.0     1589      505       26
 44 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.5     2529      685    -1404
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Stanisław Rydzik 149.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Olsztyn               109.27 +  478: 336  159
    2     8 Marek          Syczuk                140.07 -  409: 421   90
    3     6 Rafał          Wesołowski            124.82 +  454: 329  175
    4     3 Rafał          Lenartowski           139.32 -  337: 419   89
    5     9 Piotr          Konopka               100.00 +  526: 276  150
    6     7 Grzegorz       Koczkodon             130.25 -  322: 419   80
    7    13 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  380: 418   50
    8     9 Dariusz        Jarosławski           108.44 +  520: 258  158
    9     8 Michał         Alabrudziński         140.18 +  511: 331  190
   10     6 Kamil          Kister                129.81 +  471: 305  180
   11     6 Danuta         Langiewicz            112.12 +  425: 353  162
   12     4 Rafał          Wesołowski            124.82 +  406: 383  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Tomasz Zwoliński 144.91 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Rudzińska             108.90 +  417: 370  159
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.12 -  371: 404   72
    3    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  491: 225  150
    4     8 Mariusz        Orzeł                 123.86 +  423: 355  174
    5     4 Dariusz        Jarosławski           108.44 +  326: 315  158
    6     4 Rafał          Wesołowski            124.82 +  468: 346  175
    7     3 Irena          Sołdan                129.98 +  405: 377  180
    8     1 Paweł          Jackowski             135.43 -  409: 446   85
    9     2 Miłosz         Wrzałek               141.81 -  349: 361   92
   10     5 Łukasz         Baranowski            124.68 +  482: 400  175
   11     2 Rafał          Lenartowski           139.32 -  320: 450   89
   12     5 Miłosz         Wrzałek               141.81 -  384: 414   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Dawid Pikul 143.15 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Jarosławski           108.44 -  349: 437   58
    2    14 Wojciech       Gołęcki               100.12 +  420: 321  150
    3    13 Danuta         Langiewicz            112.12 +  516: 344  162
    4     6 Dariusz        Maciejuk              133.68 =  365: 365  134
    5     6 Michał         Kolaj                 122.26 +  550: 312  172
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.12 +  473: 334  172
    7     2 Rafał          Lenartowski           139.32 -  385: 406   89
    8     6 Kamil          Kister                129.81 +  443: 378  180
    9     6 Rafał          Wesołowski            124.82 +  388: 368  175
   10     3 Irena          Sołdan                129.98 +  395: 356  180
   11     1 Paweł          Jackowski             135.43 -  333: 424   85
   12     3 Irena          Sołdan                129.98 -  284: 440   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Miłosz Wrzałek 141.81 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Piecewicz             104.15 +  428: 257  154
    2     2 Irena          Sołdan                129.98 -  351: 435   80
    3    12 Dorota         Rudzińska             108.90 +  460: 291  159
    4    10 Stanisław      Olsztyn               109.27 +  549: 319  159
    5     1 Paweł          Jackowski             135.43 -  418: 438   85
    6     6 Magdalena      Kublik                117.90 -  278: 446   68
    7    14 Łukasz         Moskal                103.25 +  465: 283  153
    8     8 Dariusz        Maciejuk              133.68 +  456: 393  184
    9     2 Tomasz         Zwoliński             144.91 +  361: 349  195
   10     4 Andrzej        Kwiatkowski           122.12 -  380: 389   72
   11     8 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  401: 384  150
   12     5 Tomasz         Zwoliński             144.91 +  414: 384  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Michał Alabrudziński 140.18 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Moskal                103.25 +  436: 323  153
    2     1 Paweł          Jackowski             135.43 -  373: 469   85
    3     9 Piotr          Konopka               100.00 +  530: 325  150
    4     4 Magdalena      Kublik                117.90 -  351: 367   68
    5     8 Łukasz         Baranowski            124.68 +  519: 281  175
    6     5 Anita          Bruska                119.99 +  414: 352  170
    7     4 Michał         Kolaj                 122.26 +  485: 283  172
    8     2 Rafał          Lenartowski           139.32 -  378: 422   89
    9     8 Stanisław      Rydzik                149.28 -  331: 511   99
   10     7 Marek          Syczuk                140.07 -  414: 448   90
   11     7 Irena          Sołdan                129.98 -  365: 520   80
   12    12 Anita          Bruska                119.99 +  502: 297  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Marek Syczuk 140.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Gołęcki               100.12 +  380: 277  150
    2     8 Stanisław      Rydzik                149.28 +  421: 409  199
    3     2 Irena          Sołdan                129.98 -  339: 435   80
    4     7 Michał         Kolaj                 122.26 -  323: 338   72
    5    11 Mariusz        Michalski             100.00 +  450: 309  150
    6    10 Dorota         Rudzińska             108.90 +  435: 386  159
    7     7 Katarzyna      Dębska                100.00 +  509: 315  150
    8     5 Łukasz         Baranowski            124.68 -  373: 393   75
    9     4 Mariusz        Orzeł                 123.86 -  380: 408   74
   10     7 Michał         Alabrudziński         140.18 +  448: 414  190
   11     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.12 -  364: 421   72
   12     7 Michał         Kolaj                 122.26 +  505: 332  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Rafał Lenartowski 139.32 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sylwia         Buks                  100.00 +  488: 320  150
    2     6 Krystian       Wandzlewicz           124.00 +  436: 396  174
    3     4 Mariusz        Orzeł                 123.86 +  422: 306  174
    4     3 Stanisław      Rydzik                149.28 +  419: 337  199
    5     2 Irena          Sołdan                129.98 +  463: 378  180
    6     1 Paweł          Jackowski             135.43 -  374: 484   85
    7     2 Dawid          Pikul                 143.15 +  406: 385  193
    8     2 Michał         Alabrudziński         140.18 +  422: 378  190
    9     1 Paweł          Jackowski             135.43 +  411: 365  185
   10     2 Magdalena      Kublik                117.90 +  374: 310  168
   11     2 Tomasz         Zwoliński             144.91 +  450: 320  195
   12     1 Paweł          Jackowski             135.43 +  354: 281  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2078  / 12 173.17




	Paweł Jackowski 135.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mirosław       Dejna                 100.00 +  602: 161  150
    2     1 Michał         Alabrudziński         140.18 +  469: 373  190
    3     1 Dariusz        Maciejuk              133.68 +  402: 321  184
    4     1 Anita          Bruska                119.99 +  416: 320  170
    5     1 Miłosz         Wrzałek               141.81 +  438: 418  192
    6     1 Rafał          Lenartowski           139.32 +  484: 374  189
    7     1 Kamil          Kister                129.81 +  539: 311  180
    8     1 Tomasz         Zwoliński             144.91 +  446: 409  195
    9     1 Rafał          Lenartowski           139.32 -  365: 411   89
   10     1 Mariusz        Orzeł                 123.86 +  347: 316  174
   11     1 Dawid          Pikul                 143.15 +  424: 333  193
   12     1 Rafał          Lenartowski           139.32 -  281: 354   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1995  / 12 166.25




	Dariusz Maciejuk 133.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Dębska                100.00 +  414: 364  150
    2     5 Kamil          Kister                129.81 +  429: 323  180
    3     1 Paweł          Jackowski             135.43 -  321: 402   85
    4     6 Dawid          Pikul                 143.15 =  365: 365  143
    5     7 Rafał          Wesołowski            124.82 -  410: 544   75
    6    12 Łukasz         Baranowski            124.68 -  421: 453   75
    7    12 Stanisław      Olsztyn               109.27 +  439: 320  159
    8     8 Miłosz         Wrzałek               141.81 -  393: 456   92
    9     9 Anita          Bruska                119.99 +  381: 335  170
   10    11 Danuta         Langiewicz            112.12 -  302: 327   62
   11    16 Sylwia         Łada                  100.00 +  390: 287  150
   12    10 Danuta         Langiewicz            112.12 -  346: 357   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Grzegorz Koczkodon 130.25 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Artur          Jakimczyk             100.00 +  365: 296  150
    2    10 Anita          Bruska                119.99 -  274: 312   70
    3    16 Mariusz        Michalski             100.00 +  458: 216  150
    4     9 Kamil          Kister                129.81 -  321: 452   80
    5    13 Sylwia         Łada                  100.00 +  397: 343  150
    6     7 Stanisław      Rydzik                149.28 +  419: 322  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     799  /  6 133.17




	Irena Sołdan 129.98 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jankowski             100.00 +  573: 230  150
    2     2 Miłosz         Wrzałek               141.81 +  435: 351  192
    3     2 Marek          Syczuk                140.07 +  435: 339  190
    4     2 Dariusz        Jarosławski           108.44 +  425: 388  158
    5     2 Rafał          Lenartowski           139.32 -  378: 463   89
    6     2 Kamil          Kister                129.81 -  415: 423   80
    7     3 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  377: 405   95
    8     7 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  468: 298  150
    9     7 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  455: 335  150
   10     3 Dawid          Pikul                 143.15 -  356: 395   93
   11     7 Michał         Alabrudziński         140.18 +  520: 365  190
   12     3 Dawid          Pikul                 143.15 +  440: 284  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 12 144.17




	Kamil Kister 129.81 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Konopka               100.00 +  490: 310  150
    2     5 Dariusz        Maciejuk              133.68 -  323: 429   84
    3     8 Katarzyna      Dębska                100.00 +  437: 320  150
    4     9 Grzegorz       Koczkodon             130.25 +  452: 321  180
    5     5 Anita          Bruska                119.99 +  361: 347  170
    6     2 Irena          Sołdan                129.98 +  423: 415  180
    7     1 Paweł          Jackowski             135.43 -  311: 539   85
    8     6 Dawid          Pikul                 143.15 -  378: 443   93
    9     5 Magdalena      Kublik                117.90 -  331: 353   68
   10     6 Stanisław      Rydzik                149.28 -  305: 471   99
   11    10 Krystian       Wandzlewicz           124.00 +  382: 331  174
   12     8 Dariusz        Jarosławski           108.44 +  323: 304  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Rafał Wesołowski 124.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Konopka               100.00 +  479: 311  150
    2     7 Michał         Kolaj                 122.26 +  424: 348  172
    3     6 Stanisław      Rydzik                149.28 -  329: 454   99
    4    11 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  367: 305  150
    5     7 Dariusz        Maciejuk              133.68 +  544: 410  184
    6     4 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  346: 468   95
    7     5 Krystian       Wandzlewicz           124.00 +  401: 364  174
    8     4 Magdalena      Kublik                117.90 -  321: 369   68
    9     6 Dawid          Pikul                 143.15 -  368: 388   93
   10     8 Mariusz        Michalski             100.00 +  526: 285  150
   11     9 Dariusz        Jarosławski           108.44 +  463: 436  158
   12     4 Stanisław      Rydzik                149.28 -  383: 406   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Łukasz Baranowski 124.68 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  504: 224  150
    2     4 Mariusz        Orzeł                 123.86 -  373: 376   74
    3     7 Katarzyna      Konopka               100.00 +  351: 267  150
    4    12 Kamil          Piecewicz             104.15 +  351: 338  154
    5     8 Michał         Alabrudziński         140.18 -  281: 519   90
    6    12 Dariusz        Maciejuk              133.68 +  453: 421  184
    7     8 Dorota         Rudzińska             108.90 +  370: 351  159
    8     5 Marek          Syczuk                140.07 +  393: 373  190
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.12 -  342: 465   72
   10     5 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  400: 482   95
   11     5 Magdalena      Kublik                117.90 +  362: 319  168
   12     6 Magdalena      Kublik                117.90 -  354: 416   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Krystian Wandzlewicz 124.00 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Michalski             100.00 +  410: 324  150
    2     6 Rafał          Lenartowski           139.32 -  396: 436   89
    3    10 Jerzy          Krzyżewski            112.20 +  385: 273  162
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski           122.12 -  387: 408   72
    5    10 Stanisław      Olsztyn               109.27 -  327: 410   59
    6    13 Sylwia         Łada                  100.00 +  423: 369  150
    7     5 Rafał          Wesołowski            124.82 -  364: 401   75
    8    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  401: 366  150
    9    10 Kamil          Piecewicz             104.15 -  360: 370   54
   10    13 Katarzyna      Dębska                100.00 -  353: 398   50
   11    10 Kamil          Kister                129.81 -  331: 382   80
   12    15 Wojciech       Gołęcki               100.12 -  297: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Mariusz Orzeł 123.86 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Nowak                 100.00 +  417: 295  150
    2     4 Łukasz         Baranowski            124.68 +  376: 373  175
    3     4 Rafał          Lenartowski           139.32 -  306: 422   89
    4     8 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  355: 423   95
    5    12 Sylwia         Buks                  100.00 +  505: 357  150
    6     8 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  351: 298  150
    7     9 Danuta         Langiewicz            112.12 +  378: 313  162
    8     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.12 +  368: 352  172
    9     4 Marek          Syczuk                140.07 +  408: 380  190
   10     1 Paweł          Jackowski             135.43 -  316: 347   85
   11     4 Michał         Kolaj                 122.26 +  451: 379  172
   12     2 Andrzej        Kwiatkowski           122.12 -  395: 410   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Michał Kolaj 122.26 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paulina        Patalon               100.00 +  408: 250  150
    2     7 Rafał          Wesołowski            124.82 -  348: 424   75
    3    15 Artur          Jakimczyk             100.00 +  527: 283  150
    4     7 Marek          Syczuk                140.07 +  338: 323  190
    5     6 Dawid          Pikul                 143.15 -  312: 550   93
    6     9 Stanisław      Olsztyn               109.27 -  410: 427   59
    7     4 Michał         Alabrudziński         140.18 -  283: 485   90
    8    12 Jerzy          Krzyżewski            112.20 +  383: 307  162
    9    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  432: 323  150
   10     9 Dorota         Rudzińska             108.90 +  398: 369  159
   11     4 Mariusz        Orzeł                 123.86 -  379: 451   74
   12     7 Marek          Syczuk                140.07 -  332: 505   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Andrzej Kwiatkowski 122.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marta          Strzelczak            100.00 +  559: 141  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             144.91 +  404: 371  195
    3     3 Dariusz        Jarosławski           108.44 -  348: 385   58
    4     5 Krystian       Wandzlewicz           124.00 +  408: 387  174
    5     3 Magdalena      Kublik                117.90 +  426: 256  168
    6     3 Dawid          Pikul                 143.15 -  334: 473   93
    7     6 Anita          Bruska                119.99 +  441: 347  170
    8     3 Mariusz        Orzeł                 123.86 -  352: 368   74
    9     3 Łukasz         Baranowski            124.68 +  465: 342  175
   10     4 Miłosz         Wrzałek               141.81 +  389: 380  192
   11     3 Marek          Syczuk                140.07 +  421: 364  190
   12     2 Mariusz        Orzeł                 123.86 +  410: 395  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Anita Bruska 119.99 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  446: 262  150
    2    10 Grzegorz       Koczkodon             130.25 +  312: 274  180
    3     5 Magdalena      Kublik                117.90 +  433: 303  168
    4     1 Paweł          Jackowski             135.43 -  320: 416   85
    5     5 Kamil          Kister                129.81 -  347: 361   80
    6     5 Michał         Alabrudziński         140.18 -  352: 414   90
    7     6 Andrzej        Kwiatkowski           122.12 -  347: 441   72
    8    13 Sylwia         Łada                  100.00 +  572: 268  150
    9     9 Dariusz        Maciejuk              133.68 -  335: 381   84
   10    12 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  260: 342   50
   11    11 Dorota         Rudzińska             108.90 +  428: 374  159
   12    12 Michał         Alabrudziński         140.18 -  297: 502   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Magdalena Kublik 117.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  460: 259  150
    2     9 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  447: 370  150
    3     5 Anita          Bruska                119.99 -  303: 433   70
    4     4 Michał         Alabrudziński         140.18 +  367: 351  190
    5     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.12 -  256: 426   72
    6     6 Miłosz         Wrzałek               141.81 +  446: 278  192
    7    10 Jerzy          Krzyżewski            112.20 +  407: 319  162
    8     4 Rafał          Wesołowski            124.82 +  369: 321  175
    9     5 Kamil          Kister                129.81 +  353: 331  180
   10     2 Rafał          Lenartowski           139.32 -  310: 374   89
   11     5 Łukasz         Baranowski            124.68 -  319: 362   75
   12     6 Łukasz         Baranowski            124.68 +  416: 354  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Jerzy Krzyżewski 112.20 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sylwia         Łada                  100.00 +  353: 290  150
    2    11 Dariusz        Jarosławski           108.44 -  350: 359   58
    3    10 Krystian       Wandzlewicz           124.00 -  273: 385   74
    4    19 Łukasz         Moskal                103.25 -  288: 354   53
    5    19 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  413: 168  150
    6    15 Wojciech       Gołęcki               100.12 +  338: 289  150
    7    10 Magdalena      Kublik                117.90 -  319: 407   68
    8    12 Michał         Kolaj                 122.26 -  307: 383   72
    9    12 Mariusz        Michalski             100.00 -  382: 421   50
   10    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  321: 304  150
   11    13 Stanisław      Olsztyn               109.27 +  369: 352  159
   12    14 Stanisław      Olsztyn               109.27 -  371: 408   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Danuta Langiewicz 112.12 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  319: 367   50
    2    19 Paweł          Jankowski             100.00 +  377: 202  150
    3    13 Dawid          Pikul                 143.15 -  344: 516   93
    4    14 Wojciech       Gołęcki               100.12 +  341: 331  150
    5    16 Kamil          Piecewicz             104.15 +  363: 352  154
    6    11 Dariusz        Jarosławski           108.44 -  342: 364   58
    7     9 Mariusz        Orzeł                 123.86 -  313: 378   74
    8    17 Łukasz         Moskal                103.25 +  384: 307  153
    9    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  323: 306  150
   10    11 Dariusz        Maciejuk              133.68 +  327: 302  184
   11     6 Stanisław      Rydzik                149.28 -  353: 425   99
   12    10 Dariusz        Maciejuk              133.68 +  357: 346  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Stanisław Olsztyn 109.27 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                149.28 -  336: 478   99
    2    15 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  349: 295  150
    3    14 Kamil          Piecewicz             104.15 +  355: 339  154
    4    10 Miłosz         Wrzałek               141.81 -  319: 549   92
    5    10 Krystian       Wandzlewicz           124.00 +  410: 327  174
    6     9 Michał         Kolaj                 122.26 +  427: 410  172
    7    12 Dariusz        Maciejuk              133.68 -  320: 439   84
    8    10 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  292: 430   50
    9    16 Michał         Nowak                 100.00 +  400: 333  150
   10    10 Dariusz        Jarosławski           108.44 -  292: 393   58
   11    13 Jerzy          Krzyżewski            112.20 -  352: 369   62
   12    14 Jerzy          Krzyżewski            112.20 +  408: 371  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Dorota Rudzińska 108.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  370: 417   95
    2    12 Michał         Nowak                 100.00 +  330: 230  150
    3    12 Miłosz         Wrzałek               141.81 -  291: 460   92
    4    18 Paulina        Patalon               100.00 +  417: 208  150
    5    14 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  357: 339  150
    6    10 Marek          Syczuk                140.07 -  386: 435   90
    7     8 Łukasz         Baranowski            124.68 -  351: 370   75
    8    14 Artur          Jakimczyk             100.00 +  364: 276  150
    9    13 Sylwia         Łada                  100.00 +  424: 249  150
   10     9 Michał         Kolaj                 122.26 -  369: 398   72
   11    11 Anita          Bruska                119.99 -  374: 428   70
   12    13 Katarzyna      Dębska                100.00 -  293: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Dariusz  Jarosławski 108.44 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 143.15 +  437: 349  193
    2    11 Jerzy          Krzyżewski            112.20 +  359: 350  162
    3     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.12 +  385: 348  172
    4     2 Irena          Sołdan                129.98 -  388: 425   80
    5     4 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  315: 326   95
    6    11 Danuta         Langiewicz            112.12 +  364: 342  162
    7    11 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  325: 396   50
    8     9 Stanisław      Rydzik                149.28 -  258: 520   99
    9    14 Artur          Jakimczyk             100.00 +  354: 266  150
   10    10 Stanisław      Olsztyn               109.27 +  393: 292  159
   11     9 Rafał          Wesołowski            124.82 -  436: 463   75
   12     8 Kamil          Kister                129.81 -  304: 323   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Kamil Piecewicz 104.15 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Miłosz         Wrzałek               141.81 -  257: 428   92
    2    17 Łukasz         Moskal                103.25 +  511: 345  153
    3    14 Stanisław      Olsztyn               109.27 -  339: 355   59
    4    12 Łukasz         Baranowski            124.68 -  338: 351   75
    5    16 Danuta         Langiewicz            112.12 -  352: 363   62
    6    18 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  316: 237  150
    7    15 Wojciech       Gołęcki               100.12 -  268: 288   50
    8    18 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  395: 218  150
    9    10 Krystian       Wandzlewicz           124.00 +  370: 360  174
   10    14 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  334: 373   50
   11    12 Mariusz        Michalski             100.00 -  295: 419   50
   12    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  447: 368  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Łukasz Moskal 103.25 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Alabrudziński         140.18 -  323: 436   90
    2    17 Kamil          Piecewicz             104.15 -  345: 511   54
    3    17 Grzegorz       Łukasik               100.00 =  347: 347  100
    4    19 Jerzy          Krzyżewski            112.20 +  354: 288  162
    5    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  312: 397   50
    6    17 Mariusz        Michalski             100.00 +  335: 324  150
    7    14 Miłosz         Wrzałek               141.81 -  283: 465   92
    8    17 Danuta         Langiewicz            112.12 -  307: 384   62
    9    18 Paulina        Patalon               100.00 +  353: 320  150
   10    15 Wojciech       Gołęcki               100.12 +  392: 331  150
   11    14 Katarzyna      Dębska                100.00 +  384: 368  150
   12    11 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  383: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Wojciech Gołęcki 100.12 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Syczuk                140.07 -  277: 380   90
    2    14 Dawid          Pikul                 143.15 -  321: 420   93
    3    18 Michał         Nowak                 100.00 +  342: 283  150
    4    14 Danuta         Langiewicz            112.12 -  331: 341   62
    5    18 Paulina        Patalon               100.00 +  293: 255  150
    6    15 Jerzy          Krzyżewski            112.20 -  289: 338   62
    7    15 Kamil          Piecewicz             104.15 +  288: 268  154
    8    15 Mariusz        Michalski             100.00 -  331: 394   50
    9    15 Katarzyna      Dębska                100.00 +  415: 267  150
   10    15 Łukasz         Moskal                103.25 -  331: 392   53
   11    17 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  347: 302  150
   12    15 Krystian       Wandzlewicz           124.00 +  402: 297  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Lenartowski           139.32 -  320: 488   89
    2    18 Paulina        Patalon               100.00 +  378: 305  150
    3    11 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  225: 491   95
    4    16 Katarzyna      Dębska                100.00 +  386: 286  150
    5    12 Mariusz        Orzeł                 123.86 -  357: 505   74
    6    16 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  250: 415   50
    7    18 Paweł          Jankowski             100.00 +  473: 132  150
    8    11 Krystian       Wandzlewicz           124.00 -  366: 401   74
    9    11 Michał         Kolaj                 122.26 -  323: 432   72
   10    16 Jerzy          Krzyżewski            112.20 -  304: 321   62
   11    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  365: 231  150
   12    16 Kamil          Piecewicz             104.15 -  368: 447   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             135.43 -  161: 602   85
    2    21 Katarzyna      Konopka               100.00 -  189: 418   50
    3    22 Sylwia         Łada                  100.00 -  208: 357   50
    4    21 Marcin         Kołodziejski          100.00 -  215: 351   50
    5    22 Michał         Nowak                 100.00 -  166: 397   50
    6    21 Paulina        Patalon               100.00 -  188: 352   50
    7    21 PAUZA
    8    20 Paweł          Jankowski             100.00 -  188: 212   50
    9    20 Marta          Strzelczak            100.00 +  265: 263  150
   10    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  190: 371   50
   11    18 Sylwia         Buks                  100.00 -  231: 365   50
   12    20 Marta          Strzelczak            100.00 -  228: 245   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     685  / 11  62.27




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Maciejuk              133.68 -  364: 414   84
    2    13 Sylwia         Łada                  100.00 +  350: 242  150
    3     8 Kamil          Kister                129.81 -  320: 437   80
    4    16 Sylwia         Buks                  100.00 -  286: 386   50
    5    17 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  423: 273  150
    6    14 Artur          Jakimczyk             100.00 +  412: 301  150
    7     7 Marek          Syczuk                140.07 -  315: 509   90
    8    16 Michał         Nowak                 100.00 +  353: 237  150
    9    15 Wojciech       Gołęcki               100.12 -  267: 415   50
   10    13 Krystian       Wandzlewicz           124.00 +  398: 353  174
   11    14 Łukasz         Moskal                103.25 -  368: 384   53
   12    13 Dorota         Rudzińska             108.90 +  365: 293  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Artur Jakimczyk 100.00 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Koczkodon             130.25 -  296: 365   80
    2    22 Marta          Strzelczak            100.00 +  367: 211  150
    3    15 Michał         Kolaj                 122.26 -  283: 527   72
    4    13 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  293: 325   50
    5    21 Paweł          Jankowski             100.00 +  354: 224  150
    6    14 Katarzyna      Dębska                100.00 -  301: 412   50
    7    19 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  329: 221  150
    8    14 Dorota         Rudzińska             108.90 -  276: 364   59
    9    14 Dariusz        Jarosławski           108.44 -  266: 354   58
   10    17 Sylwia         Łada                  100.00 -  172: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  / 10  86.90




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                129.98 -  230: 573   80
    2    19 Danuta         Langiewicz            112.12 -  202: 377   62
    3    20 Paulina        Patalon               100.00 -  183: 317   50
    4    22 Marta          Strzelczak            100.00 =  236: 236  100
    5    21 Artur          Jakimczyk             100.00 -  224: 354   50
    6    19 Michał         Nowak                 100.00 -  161: 357   50
    7    18 Sylwia         Buks                  100.00 -  132: 473   50
    8    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  212: 188  150
    9    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  250: 257   50
   10    21 PAUZA
   11    20 Marcin         Kołodziejski          100.00 -  234: 301   50
   12    19 Marcin         Kołodziejski          100.00 -  154: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     742  / 11  67.45




	Katarzyna  Konopka 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Kister                129.81 -  310: 490   80
    2    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  418: 189  150
    3     7 Łukasz         Baranowski            124.68 -  267: 351   75
    4    17 Sylwia         Łada                  100.00 -  257: 362   50
    5    20 Marta          Strzelczak            100.00 +  337: 171  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     505  /  5 101.00




	Piotr Konopka 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Wesołowski            124.82 -  311: 479   75
    2    20 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  399: 216  150
    3     9 Michał         Alabrudziński         140.18 -  325: 530   90
    4    15 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  345: 223  150
    5     9 Stanisław      Rydzik                149.28 -  276: 526   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     564  /  5 112.80




	Marcin Kołodziejski 100.00 Brodnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Baranowski            124.68 -  224: 504   75
    2    20 Piotr          Konopka               100.00 -  216: 399   50
    3    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  211: 376   50
    4    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  351: 215  150
    5    19 Jerzy          Krzyżewski            112.20 -  168: 413   62
    6    18 Kamil          Piecewicz             104.15 -  237: 316   54
    7    19 Artur          Jakimczyk             100.00 -  221: 329   50
    8    19 Paulina        Patalon               100.00 -  277: 321   50
    9    21 PAUZA
   10    20 Marta          Strzelczak            100.00 +  322: 228  150
   11    20 Paweł          Jankowski             100.00 +  301: 234  150
   12    19 Paweł          Jankowski             100.00 +  428: 154  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     991  / 11  90.09




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krystian       Wandzlewicz           124.00 -  324: 410   74
    2    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  421: 287  150
    3    16 Grzegorz       Koczkodon             130.25 -  216: 458   80
    4    20 Michał         Nowak                 100.00 +  387: 293  150
    5    11 Marek          Syczuk                140.07 -  309: 450   90
    6    17 Łukasz         Moskal                103.25 -  324: 335   53
    7    16 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  510: 239  150
    8    15 Wojciech       Gołęcki               100.12 +  394: 331  150
    9    12 Jerzy          Krzyżewski            112.20 +  421: 382  162
   10     8 Rafał          Wesołowski            124.82 -  285: 526   75
   11    12 Kamil          Piecewicz             104.15 +  419: 295  154
   12     9 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  404: 352  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Michał Nowak 100.00 Nakło nad Noteci+/-

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz        Orzeł                 123.86 -  295: 417   74
    2    12 Dorota         Rudzińska             108.90 -  230: 330   59
    3    18 Wojciech       Gołęcki               100.12 -  283: 342   50
    4    20 Mariusz        Michalski             100.00 -  293: 387   50
    5    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  397: 166  150
    6    19 Paweł          Jankowski             100.00 +  357: 161  150
    7    20 Marta          Strzelczak            100.00 +  315: 159  150
    8    16 Katarzyna      Dębska                100.00 -  237: 353   50
    9    16 Stanisław      Olsztyn               109.27 -  333: 400   59
   10    18 Paulina        Patalon               100.00 +  349: 283  150
   11    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  276: 387   50
   12    17 Sylwia         Łada                  100.00 +  372: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Paulina Patalon 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Kolaj                 122.26 -  250: 408   72
    2    18 Sylwia         Buks                  100.00 -  305: 378   50
    3    20 Paweł          Jankowski             100.00 +  317: 183  150
    4    18 Dorota         Rudzińska             108.90 -  208: 417   59
    5    18 Wojciech       Gołęcki               100.12 -  255: 293   50
    6    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  352: 188  150
    7    17 Sylwia         Łada                  100.00 -  249: 277   50
    8    19 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  321: 277  150
    9    18 Łukasz         Moskal                103.25 -  320: 353   53
   10    18 Michał         Nowak                 100.00 -  283: 349   50
   11    19 Marta          Strzelczak            100.00 +  319: 185  150
   12    18 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  282: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1034  / 12  86.17




	Marta Strzelczak 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Kwiatkowski           122.12 -  141: 559   72
    2    22 Artur          Jakimczyk             100.00 -  211: 367   50
    3    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  133: 518   50
    4    22 Paweł          Jankowski             100.00 =  236: 236  100
    5    20 Katarzyna      Konopka               100.00 -  171: 337   50
    6    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  146: 378   50
    7    20 Michał         Nowak                 100.00 -  159: 315   50
    8    21 PAUZA
    9    20 Mirosław       Dejna                 100.00 -  263: 265   50
   10    20 Marcin         Kołodziejski          100.00 -  228: 322   50
   11    19 Paulina        Patalon               100.00 -  185: 319   50
   12    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  245: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  / 11  65.64




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anita          Bruska                119.99 -  262: 446   70
    2    15 Stanisław      Olsztyn               109.27 -  295: 349   59
    3    19 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  376: 211  150
    4    15 Piotr          Konopka               100.00 -  223: 345   50
    5    17 Katarzyna      Dębska                100.00 -  273: 423   50
    6    20 Marta          Strzelczak            100.00 +  378: 146  150
    7    16 Mariusz        Michalski             100.00 -  239: 510   50
    8    18 Kamil          Piecewicz             104.15 -  218: 395   54
    9    19 Paweł          Jankowski             100.00 +  257: 250  150
   10    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  371: 190  150
   11    17 Wojciech       Gołęcki               100.12 -  302: 347   50
   12    18 Paulina        Patalon               100.00 +  346: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Magdalena      Kublik                117.90 -  259: 460   68
    2    16 Mariusz        Michalski             100.00 -  287: 421   50
    3    21 Marta          Strzelczak            100.00 +  518: 133  150
    4    13 Artur          Jakimczyk             100.00 +  325: 293  150
    5    15 Łukasz         Moskal                103.25 +  397: 312  153
    6     8 Mariusz        Orzeł                 123.86 -  298: 351   74
    7    11 Dariusz        Jarosławski           108.44 +  396: 325  158
    8     7 Irena          Sołdan                129.98 -  298: 468   80
    9    17 Danuta         Langiewicz            112.12 -  306: 323   62
   10    14 Kamil          Piecewicz             104.15 +  373: 334  154
   11    15 Michał         Nowak                 100.00 +  387: 276  150
   12     9 Mariusz        Michalski             100.00 -  352: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Krzyżewski            112.20 -  290: 353   62
    2    13 Katarzyna      Dębska                100.00 -  242: 350   50
    3    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  357: 208  150
    4    17 Katarzyna      Konopka               100.00 +  362: 257  150
    5    13 Grzegorz       Koczkodon             130.25 -  343: 397   80
    6    13 Krystian       Wandzlewicz           124.00 -  369: 423   74
    7    17 Paulina        Patalon               100.00 +  277: 249  150
    8    13 Anita          Bruska                119.99 -  268: 572   70
    9    13 Dorota         Rudzińska             108.90 -  249: 424   59
   10    17 Artur          Jakimczyk             100.00 +  322: 172  150
   11    16 Dariusz        Maciejuk              133.68 -  287: 390   84
   12    17 Michał         Nowak                 100.00 -  349: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 12  94.08




	Grzegorz Łukasik 100.00 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Danuta         Langiewicz            112.12 +  367: 319  162
    2     9 Magdalena      Kublik                117.90 -  370: 447   68
    3    17 Łukasz         Moskal                103.25 =  347: 347  103
    4    11 Rafał          Wesołowski            124.82 -  305: 367   75
    5    14 Dorota         Rudzińska             108.90 -  339: 357   59
    6    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  415: 250  150
    7    13 Stanisław      Rydzik                149.28 +  418: 380  199
    8    10 Stanisław      Olsztyn               109.27 +  430: 292  159
    9     7 Irena          Sołdan                129.98 -  335: 455   80
   10    12 Anita          Bruska                119.99 +  342: 260  170
   11     8 Miłosz         Wrzałek               141.81 -  384: 401   92
   12    11 Łukasz         Moskal                103.25 -  271: 383   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Stanisław      Olsztyn               478: 336
   2 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Zwoliński             370: 417
   3 Dawid          Pikul                - Dariusz        Jarosławski           349: 437
   4 Kamil          Piecewicz            - Miłosz         Wrzałek               257: 428
   5 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Moskal                436: 323
   6 Wojciech       Gołęcki              - Marek          Syczuk                277: 380
   7 Rafał          Lenartowski          - Sylwia         Buks                  488: 320
   8 Mirosław       Dejna                - Paweł          Jackowski             161: 602
   9 Dariusz        Maciejuk             - Katarzyna      Dębska                414: 364
  10 Artur          Jakimczyk            - Grzegorz       Koczkodon             296: 365
  11 Irena          Sołdan               - Paweł          Jankowski             573: 230
  12 Katarzyna      Konopka              - Kamil          Kister                310: 490
  13 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Konopka               479: 311
  14 Marcin         Kołodziejski         - Łukasz         Baranowski            224: 504
  15 Krystian       Wandzlewicz          - Mariusz        Michalski             410: 324
  16 Michał         Nowak                - Mariusz        Orzeł                 295: 417
  17 Michał         Kolaj                - Paulina        Patalon               408: 250
  18 Marta          Strzelczak           - Andrzej        Kwiatkowski           141: 559
  19 Anita          Bruska               - Eugeniusz      Tuszyński             446: 262
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Magdalena      Kublik                259: 460
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Sylwia         Łada                  353: 290
  22 Grzegorz       Łukasik              - Danuta         Langiewicz            367: 319


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         469: 373
   2 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                351: 435
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             404: 371
   4 Mariusz        Orzeł                - Łukasz         Baranowski            376: 373
   5 Kamil          Kister               - Dariusz        Maciejuk              323: 429
   6 Rafał          Lenartowski          - Krystian       Wandzlewicz           436: 396
   7 Rafał          Wesołowski           - Michał         Kolaj                 424: 348
   8 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                421: 409
   9 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Łukasik               447: 370
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Anita          Bruska                274: 312
  11 Dariusz        Jarosławski          - Jerzy          Krzyżewski            359: 350
  12 Michał         Nowak                - Dorota         Rudzińska             230: 330
  13 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Dębska                242: 350
  14 Wojciech       Gołęcki              - Dawid          Pikul                 321: 420
  15 Eugeniusz      Tuszyński            - Stanisław      Olsztyn               295: 349
  16 Mariusz        Michalski            - Krzysztof      Zawadzki              421: 287
  17 Łukasz         Moskal               - Kamil          Piecewicz             345: 511
  18 Sylwia         Buks                 - Paulina        Patalon               378: 305
  19 Danuta         Langiewicz           - Paweł          Jankowski             377: 202
  20 Piotr          Konopka              - Marcin         Kołodziejski          399: 216
  21 Katarzyna      Konopka              - Mirosław       Dejna                 418: 189
  22 Artur          Jakimczyk            - Marta          Strzelczak            367: 211


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Maciejuk             - Paweł          Jackowski             321: 402
   2 Marek          Syczuk               - Irena          Sołdan                339: 435
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Jarosławski           348: 385
   4 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Lenartowski           306: 422
   5 Anita          Bruska               - Magdalena      Kublik                433: 303
   6 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            454: 329
   7 Łukasz         Baranowski           - Katarzyna      Konopka               351: 267
   8 Katarzyna      Dębska               - Kamil          Kister                320: 437
   9 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Konopka               530: 325
  10 Krystian       Wandzlewicz          - Jerzy          Krzyżewski            385: 273
  11 Tomasz         Zwoliński            - Sylwia         Buks                  491: 225
  12 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Rudzińska             460: 291
  13 Dawid          Pikul                - Danuta         Langiewicz            516: 344
  14 Stanisław      Olsztyn              - Kamil          Piecewicz             355: 339
  15 Michał         Kolaj                - Artur          Jakimczyk             527: 283
  16 Mariusz        Michalski            - Grzegorz       Koczkodon             216: 458
  17 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Moskal                347: 347
  18 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Nowak                 342: 283
  19 Eugeniusz      Tuszyński            - Marcin         Kołodziejski          376: 211
  20 Paweł          Jankowski            - Paulina        Patalon               183: 317
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Marta          Strzelczak            518: 133
  22 Sylwia         Łada                 - Mirosław       Dejna                 357: 208


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Anita          Bruska                416: 320
   2 Dariusz        Jarosławski          - Irena          Sołdan                388: 425
   3 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                419: 337
   4 Magdalena      Kublik               - Michał         Alabrudziński         367: 351
   5 Krystian       Wandzlewicz          - Andrzej        Kwiatkowski           387: 408
   6 Dawid          Pikul                - Dariusz        Maciejuk              365: 365
   7 Michał         Kolaj                - Marek          Syczuk                338: 323
   8 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Orzeł                 423: 355
   9 Kamil          Kister               - Grzegorz       Koczkodon             452: 321
  10 Stanisław      Olsztyn              - Miłosz         Wrzałek               319: 549
  11 Grzegorz       Łukasik              - Rafał          Wesołowski            305: 367
  12 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Piecewicz             351: 338
  13 Artur          Jakimczyk            - Krzysztof      Zawadzki              293: 325
  14 Danuta         Langiewicz           - Wojciech       Gołęcki               341: 331
  15 Piotr          Konopka              - Eugeniusz      Tuszyński             345: 223
  16 Sylwia         Buks                 - Katarzyna      Dębska                386: 286
  17 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Konopka               362: 257
  18 Paulina        Patalon              - Dorota         Rudzińska             208: 417
  19 Łukasz         Moskal               - Jerzy          Krzyżewski            354: 288
  20 Mariusz        Michalski            - Michał         Nowak                 387: 293
  21 Mirosław       Dejna                - Marcin         Kołodziejski          215: 351
  22 Marta          Strzelczak           - Paweł          Jankowski             236: 236


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Jackowski             418: 438
   2 Irena          Sołdan               - Rafał          Lenartowski           378: 463
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Magdalena      Kublik                426: 256
   4 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Jarosławski           326: 315
   5 Kamil          Kister               - Anita          Bruska                361: 347
   6 Michał         Kolaj                - Dawid          Pikul                 312: 550
   7 Dariusz        Maciejuk             - Rafał          Wesołowski            410: 544
   8 Łukasz         Baranowski           - Michał         Alabrudziński         281: 519
   9 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Konopka               526: 276
  10 Stanisław      Olsztyn              - Krystian       Wandzlewicz           410: 327
  11 Marek          Syczuk               - Mariusz        Michalski             450: 309
  12 Mariusz        Orzeł                - Sylwia         Buks                  505: 357
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Sylwia         Łada                  397: 343
  14 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Łukasik               357: 339
  15 Łukasz         Moskal               - Krzysztof      Zawadzki              312: 397
  16 Kamil          Piecewicz            - Danuta         Langiewicz            352: 363
  17 Katarzyna      Dębska               - Eugeniusz      Tuszyński             423: 273
  18 Paulina        Patalon              - Wojciech       Gołęcki               255: 293
  19 Marcin         Kołodziejski         - Jerzy          Krzyżewski            168: 413
  20 Katarzyna      Konopka              - Marta          Strzelczak            337: 171
  21 Paweł          Jankowski            - Artur          Jakimczyk             224: 354
  22 Michał         Nowak                - Mirosław       Dejna                 397: 166


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Rafał          Lenartowski           484: 374
   2 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                415: 423
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 334: 473
   4 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             346: 468
   5 Anita          Bruska               - Michał         Alabrudziński         352: 414
   6 Magdalena      Kublik               - Miłosz         Wrzałek               446: 278
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                419: 322
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Orzeł                 298: 351
   9 Stanisław      Olsztyn              - Michał         Kolaj                 427: 410
  10 Dorota         Rudzińska            - Marek          Syczuk                386: 435
  11 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Jarosławski           342: 364
  12 Dariusz        Maciejuk             - Łukasz         Baranowski            421: 453
  13 Krystian       Wandzlewicz          - Sylwia         Łada                  423: 369
  14 Katarzyna      Dębska               - Artur          Jakimczyk             412: 301
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Wojciech       Gołęcki               338: 289
  16 Sylwia         Buks                 - Grzegorz       Łukasik               250: 415
  17 Mariusz        Michalski            - Łukasz         Moskal                324: 335
  18 Marcin         Kołodziejski         - Kamil          Piecewicz             237: 316
  19 Paweł          Jankowski            - Michał         Nowak                 161: 357
  20 Marta          Strzelczak           - Eugeniusz      Tuszyński             146: 378
  21 Mirosław       Dejna                - Paulina        Patalon               188: 352


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kamil          Kister                539: 311
   2 Dawid          Pikul                - Rafał          Lenartowski           385: 406
   3 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             377: 405
   4 Michał         Alabrudziński        - Michał         Kolaj                 485: 283
   5 Rafał          Wesołowski           - Krystian       Wandzlewicz           401: 364
   6 Anita          Bruska               - Andrzej        Kwiatkowski           347: 441
   7 Katarzyna      Dębska               - Marek          Syczuk                315: 509
   8 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Rudzińska             370: 351
   9 Danuta         Langiewicz           - Mariusz        Orzeł                 313: 378
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Magdalena      Kublik                319: 407
  11 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Zawadzki              325: 396
  12 Dariusz        Maciejuk             - Stanisław      Olsztyn               439: 320
  13 Grzegorz       Łukasik              - Stanisław      Rydzik                418: 380
  14 Łukasz         Moskal               - Miłosz         Wrzałek               283: 465
  15 Kamil          Piecewicz            - Wojciech       Gołęcki               268: 288
  16 Eugeniusz      Tuszyński            - Mariusz        Michalski             239: 510
  17 Paulina        Patalon              - Sylwia         Łada                  249: 277
  18 Paweł          Jankowski            - Sylwia         Buks                  132: 473
  19 Artur          Jakimczyk            - Marcin         Kołodziejski          329: 221
  20 Michał         Nowak                - Marta          Strzelczak            315: 159
  21 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             409: 446
   2 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           378: 422
   3 Mariusz        Orzeł                - Andrzej        Kwiatkowski           368: 352
   4 Magdalena      Kublik               - Rafał          Wesołowski            369: 321
   5 Marek          Syczuk               - Łukasz         Baranowski            373: 393
   6 Kamil          Kister               - Dawid          Pikul                 378: 443
   7 Krzysztof      Zawadzki             - Irena          Sołdan                298: 468
   8 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Maciejuk              456: 393
   9 Dariusz        Jarosławski          - Stanisław      Rydzik                258: 520
  10 Grzegorz       Łukasik              - Stanisław      Olsztyn               430: 292
  11 Sylwia         Buks                 - Krystian       Wandzlewicz           366: 401
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Kolaj                 307: 383
  13 Sylwia         Łada                 - Anita          Bruska                268: 572
  14 Dorota         Rudzińska            - Artur          Jakimczyk             364: 276
  15 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Michalski             331: 394
  16 Michał         Nowak                - Katarzyna      Dębska                237: 353
  17 Łukasz         Moskal               - Danuta         Langiewicz            307: 384
  18 Eugeniusz      Tuszyński            - Kamil          Piecewicz             218: 395
  19 Paulina        Patalon              - Marcin         Kołodziejski          321: 277
  20 Paweł          Jankowski            - Mirosław       Dejna                 212: 188
  21 Marta          Strzelczak           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Paweł          Jackowski             411: 365
   2 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             361: 349
   3 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Kwiatkowski           342: 465
   4 Mariusz        Orzeł                - Marek          Syczuk                408: 380
   5 Magdalena      Kublik               - Kamil          Kister                353: 331
   6 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            388: 368
   7 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Łukasik               455: 335
   8 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         511: 331
   9 Anita          Bruska               - Dariusz        Maciejuk              335: 381
  10 Kamil          Piecewicz            - Krystian       Wandzlewicz           370: 360
  11 Michał         Kolaj                - Sylwia         Buks                  432: 323
  12 Mariusz        Michalski            - Jerzy          Krzyżewski            421: 382
  13 Dorota         Rudzińska            - Sylwia         Łada                  424: 249
  14 Dariusz        Jarosławski          - Artur          Jakimczyk             354: 266
  15 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Dębska                415: 267
  16 Stanisław      Olsztyn              - Michał         Nowak                 400: 333
  17 Danuta         Langiewicz           - Krzysztof      Zawadzki              323: 306
  18 Paulina        Patalon              - Łukasz         Moskal                320: 353
  19 Eugeniusz      Tuszyński            - Paweł          Jankowski             257: 250
  20 Marta          Strzelczak           - Mirosław       Dejna                 263: 265
  21 Marcin         Kołodziejski         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Orzeł                 347: 316
   2 Rafał          Lenartowski          - Magdalena      Kublik                374: 310
   3 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 356: 395
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Miłosz         Wrzałek               389: 380
   5 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Baranowski            482: 400
   6 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                305: 471
   7 Marek          Syczuk               - Michał         Alabrudziński         448: 414
   8 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Michalski             526: 285
   9 Michał         Kolaj                - Dorota         Rudzińska             398: 369
  10 Dariusz        Jarosławski          - Stanisław      Olsztyn               393: 292
  11 Dariusz        Maciejuk             - Danuta         Langiewicz            302: 327
  12 Grzegorz       Łukasik              - Anita          Bruska                342: 260
  13 Krystian       Wandzlewicz          - Katarzyna      Dębska                353: 398
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Kamil          Piecewicz             373: 334
  15 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Moskal                331: 392
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Sylwia         Buks                  321: 304
  17 Sylwia         Łada                 - Artur          Jakimczyk             322: 172
  18 Michał         Nowak                - Paulina        Patalon               349: 283
  19 Mirosław       Dejna                - Eugeniusz      Tuszyński             190: 371
  20 Marcin         Kołodziejski         - Marta          Strzelczak            322: 228
  21 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 424: 333
   2 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             450: 320
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Syczuk                421: 364
   4 Mariusz        Orzeł                - Michał         Kolaj                 451: 379
   5 Łukasz         Baranowski           - Magdalena      Kublik                362: 319
   6 Stanisław      Rydzik               - Danuta         Langiewicz            425: 353
   7 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                365: 520
   8 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Łukasik               401: 384
   9 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Jarosławski           463: 436
  10 Krystian       Wandzlewicz          - Kamil          Kister                331: 382
  11 Anita          Bruska               - Dorota         Rudzińska             428: 374
  12 Kamil          Piecewicz            - Mariusz        Michalski             295: 419
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Stanisław      Olsztyn               369: 352
  14 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Moskal                368: 384
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Nowak                 387: 276
  16 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Maciejuk              287: 390
  17 Eugeniusz      Tuszyński            - Wojciech       Gołęcki               302: 347
  18 Sylwia         Buks                 - Mirosław       Dejna                 365: 231
  19 Marta          Strzelczak           - Paulina        Patalon               185: 319
  20 Marcin         Kołodziejski         - Paweł          Jankowski             301: 234


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Paweł          Jackowski             354: 281
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Orzeł                 410: 395
   3 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                284: 440
   4 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            406: 383
   5 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               384: 414
   6 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Baranowski            416: 354
   7 Marek          Syczuk               - Michał         Kolaj                 505: 332
   8 Kamil          Kister               - Dariusz        Jarosławski           323: 304
   9 Mariusz        Michalski            - Krzysztof      Zawadzki              404: 352
  10 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Maciejuk              357: 346
  11 Łukasz         Moskal               - Grzegorz       Łukasik               383: 271
  12 Michał         Alabrudziński        - Anita          Bruska                502: 297
  13 Dorota         Rudzińska            - Katarzyna      Dębska                293: 365
  14 Stanisław      Olsztyn              - Jerzy          Krzyżewski            408: 371
  15 Wojciech       Gołęcki              - Krystian       Wandzlewicz           402: 297
  16 Kamil          Piecewicz            - Sylwia         Buks                  447: 368
  17 Michał         Nowak                - Sylwia         Łada                  372: 349
  18 Paulina        Patalon              - Eugeniusz      Tuszyński             282: 346
  19 Marcin         Kołodziejski         - Paweł          Jankowski             428: 154
  20 Mirosław       Dejna                - Marta          Strzelczak            228: 245
Lista rankingowa na dzień 25-09-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.19  29207  187
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             149.29  13436   90
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.76  29156  196
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.08  29416  200
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              145.05  28430  196
   6 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.26  28563  198
   7 Michał Makowski                Warszawa             143.80  26460  184
   8 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.71  18826  131
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.64  27435  191
  10 Dawid Pikul                    Poznań               143.29  27225  190
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              143.29  28371  198
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.99  28456  199
  13 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.79  25380  179
  14 Kamil Górka                    Kraków               141.54  27601  195
  15 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.53  19956  141
  16 Jan Kozłowski                  Kraków               140.86   9719   69
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.80  27879  198
  18 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  140.71  16885  120
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.54  26563  189
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.51  19109  136
  21 Justyna Górka                  Kraków               140.36  27089  193
  22 Rafał Lenartowski              Gdynia               140.12  27043  193
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.05  27589  197
  24 Marek Syczuk                   Warszawa             139.28  24374  175
  25 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.19  27281  196
  26 Mirosław Uglik                 Warszawa             139.04  26835  193
  27 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     138.80  19432  140
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          138.63  27033  195
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.53  19948  144
  30 Przemysław Herdzina            Kraków               137.34  25408  185
  31 Paweł Jackowski                Warszawa             137.34  26643  194
  32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.25  26215  191
  33 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.42  15143  111
  34 Marek Reda                     Wołomin              135.90  26092  192
  35 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.55  22231  164
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  37 Michał Musielak                Bydgoszcz            135.13  18513  137
  38 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  39 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.95  26046  193
  40 Filip Sosin                    Warszawa             134.41   8602   64
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.16  26429  197
  42 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.05  24933  186
  43 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  44 Karol Waniek                   Wrocław              133.32  18131  136
  45 Bogusław Szyszka               Oława                133.02  25141  189
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  47 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.94  25923  195
  48 Rafał Matczak                  Milanówek            132.57  10208   77
  49 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.52  19878  150
  50 Maciej Perzyński               Piła                 132.09  13209  100
  51 Kuba Koisar                    Warszawa             132.07   8056   61
  52 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.86  14637  111
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.64  15928  121
  54 Irena Sołdan                   Rumia                131.56  24864  189
  55 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.52   4077   31
  56 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  57 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  58 Paweł Janaś                    Głogów               131.33  21670  165
  59 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  60 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  61 Radosław Jachna                Łódź                 130.43  24652  189
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.34  25416  195
  63 Robert Kamiński                Warszawa             130.30  22932  176
  64 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.29  19153  147
  65 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  66 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  67 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.97  12737   98
  68 Marek Roszak                   Poznań               129.77  14664  113
  69 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  70 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.73  16086  124
  71 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.67  25285  195
  72 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  73 Kamil Kister                   Puławy               128.98  24893  193
  74 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.89  24875  193
  75 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.78  24984  194
  76 Katarzyna Sołdan               Rumia                128.66   6819   53
  77 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  78 Mateusz Borsuk                 Reda                 127.60  13526  106
  79 Janusz Krupiński               Bytom                127.18   9411   74
  80 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.75  24716  195
  81 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  82 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.57  24428  193
  83 Szymon Płachta                 Warszawa             126.50  24668  195
  84 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.48   9739   77
  85 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.47  12394   98
  86 Dominik Piasecki               Słupsk               126.42   9102   72
  87 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.33  25014  198
  88 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  89 Ryszard Żydaczewski            Lubin                126.11   4540   36
  90 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.97  23934  190
  91 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.95  10580   84
  92 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  93 Łukasz Baranowski              Reda                 125.81  23778  189
  94 Adam Klimont                   Wałcz                125.79  24277  193
  95 Weronika Rudnicka              Ustka                125.77  24902  198
  96 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.70  10810   86
  97 Rafał Wesołowski               Warszawa             125.69  24886  198
  98 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.62  21607  172
  99 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.39  16175  129
 100 Sławomir Kucia                 Krosno               125.37   4764   38
 101 Michał Ozimiński               Łódź                 125.30  22679  181
 102 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 103 Agnieszka Krupka               Krosno               125.09  21391  171
 104 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              124.96  22368  179
 105 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
 106 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.63  13585  109
 107 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.61  24673  198
 108 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 109 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.52  23659  190
 110 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.28  11061   89
 111 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.15  24582  198
 112 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.94  23549  190
 113 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.94  24540  198
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.76  21658  175
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.63  10385   84
 116 Michał Kolaj                   Ostróda              123.50  23959  194
 117 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 118 Jarosław Sobczak               Warszawa             123.33  14060  114
 119 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 120 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.04  19440  158
 121 Patryk Gadus                   Pszczew              123.00   3936   32
 122 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              122.97   7378   60
 123 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.70  15828  129
 124 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.60   7601   62
 125 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 126 Adam Jurkowski                 Knurów               121.96   5854   48
 127 Marta Dobrzańska               Kraków               121.81  10110   83
 128 Leszek Stecuła                 Bytom                121.68   9734   80
 129 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 130 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.15   9086   75
 131 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 132 Jarosław Michalak              Łódź                 120.88   5198   43
 133 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 134 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.73  11469   95
 135 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.52  11570   96
 136 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 137 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.21   3967   33
 138 Bogusław Książek               Szczecin             120.03  11523   96
 139 Robert Głowacki                Łódź                 120.03  19685  164
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.81  14497  121
 141 Anita Bruska                   Gdynia               119.42  17436  146
 142 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             119.37  15757  132
 143 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.35  12174  102
 144 Magdalena Kublik               Warszawa             119.34  23629  198
 145 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 146 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.00   8568   72
 147 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            118.98  22845  192
 148 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.90   8680   73
 149 Maciej Grąbczewski             Piła                 118.82  22339  188
 150 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.82  19011  160
 151 Tomasz Łapka                   Opole                118.81  23286  196
 152 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.56   7351   62
 153 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 154 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.29   8517   72
 155 Stanisław Gasik                Warszawa             118.07  11925  101
 156 Marek Rogalski                 Warszawa             117.97   9438   80
 157 Daniel Janus                   Wąchock              117.95  13210  112
 158 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.54   5642   48
 159 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.49  14216  121
 160 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.39  23478  200
 161 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.39  22538  192
 162 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            117.29   5747   49
 163 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 164 Jarosław Olek                  Warszawa             116.71   8520   73
 165 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 166 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 167 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.46  22709  195
 168 Katarzyna Małek                Mielec               116.33   4188   36
 169 Jacek Pietruszka               Kraków               116.17  15218  131
 170 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 171 Mateusz Królikowski            Wrocław              116.01  12761  110
 172 Sławomir Zabawa                Wałcz                115.92   4289   37
 173 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.75  12848  111
 174 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 175 Mikołaj Fidziński              Dębica               115.49   9239   80
 176 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 177 Ireneusz Kurzok                Mikołów              115.40  22964  199
 178 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 179 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 180 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.10  11050   96
 181 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 182 Leszek Kacprzyk                Katowice             114.76   8263   72
 183 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 184 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.31   5601   49
 185 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.15  22488  197
 186 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.03  18701  164
 187 Piotr Broda                    Sandomierz           113.92  22442  197
 188 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.91  11163   98
 189 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 190 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 191 Grażyna Wesołowska             Łódź                 113.68   9890   87
 192 Beata Piotrowska               Łódź                 113.61  21700  191
 193 Łukasz Sornek                  Mikołów              113.46  19628  173
 194 Beata Marynowicz               Racibórz             113.44   4084   36
 195 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.31  21529  190
 196 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 197 Wojciech Urbański              Warszawa             113.20   4981   44
 198 Joanna Żłobicka                Wrocław              113.19   9961   88
 199 Anna Stefańska                 Łódź                 113.09  18546  164
 200 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 201 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 202 Danuta Langiewicz              Ostróda              112.92  21793  193
 203 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 204 Maciej Bukowski                Szczecin             112.51   8213   73
 205 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38  10676   95
 206 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     112.32  10333   92
 207 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 208 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 209 Marcin Ceglarek                Kraków               112.13   9643   86
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.43  21395  192
 211 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.37  18264  164
 212 Zbigniew Rybak                 Warszawa             111.35  21713  195
 213 Adam Janicki                   Łódź                 110.99  21865  197
 214 Jerzy Luter                    Bytom                110.56  16584  150
 215 Rafał Skibicki                 Lębork               110.53   7958   72
 216 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 217 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.41  12145  110
 218 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.33  18866  171
 219 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  110.31  10369   94
 220 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 221 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.16  14982  136
 222 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.15  12006  109
 223 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 224 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.73   9437   86
 225 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.66  21054  192
 226 Joanna Brychcy                 Katowice             109.64   9868   90
 227 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.57  21366  195
 228 Teresa Zalewska                Racibórz             109.51  16536  151
 229 Sławomir Długosz               Ostróda              109.44  19589  179
 230 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 231 Dorota Rudzińska               Warszawa             108.83  21331  196
 232 Halina Roszak                  Poznań               108.73   8372   77
 233 Renata Andracka                Zwola                108.66  21406  197
 234 Marcin Resler                  Września             108.65   5976   55
 235 Anna Arana                     Warszawa             108.37  18532  171
 236 Natalia Ogierman               Katowice             108.36   7802   72
 237 Małgorzata Supińska            Warszawa             108.30   5090   47
 238 Anna Niedzielko                Szczecin             108.21   8765   81
 239 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 240 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.08   6485   60
 241 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 242 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 243 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 244 Monika Sadurska                Warszawa             107.26   9761   91
 245 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 246 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.92  18284  171
 247 Hanna Gawłowska                Piła                 106.42   5534   52
 248 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 249 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 250 Jacek Nowak                    Szczecin             106.08   5410   51
 251 Dorota Stachowska              Wydartowo I          105.98  20349  192
 252 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            105.77   5077   48
 253 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 254 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.25   5052   48
 255 Rafał Stachowski               Police               105.08  10193   97
 256 Piotr Madej                    Wrocław              105.01   7666   73
 257 Marta Sztajnert                Wisła                104.97   7453   71
 258 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              104.94   5037   48
 259 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 260 Urszula Solarska               Łódź                 104.20  20527  197
 261 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 262 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 263 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.55   6006   58
 264 Sławomir Wolski                Wrocław              103.39   8685   84
 265 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 266 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 267 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 268 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 269 Dariusz Zębek                  Olsztyn              102.27   4500   44
 270 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.16   8479   83
 271 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.97  18762  184
 273 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 274 Bożena Guział                  Racibórz             101.75   4884   48
 275 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 276 Daniel Tomczyk                 Piła                 101.32   8916   88
 277 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 278 Rafał Świątek                  Wrocław              101.09   4650   46
 279 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 280 Marta Ćwiek                    Radomsko             100.86   7161   71
 281 Agnieszka Kozak                Gdynia               100.81  19961  198
 282 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 283 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.48   6933   69
 284 Jakub Kraj                     Szczecin             100.31   3611   36
 285 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 286 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.01   7101   71
 287 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.80  12275  123
 288 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 289 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 290 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 291 Radosław Więch                 Warszawa              99.40   8151   82
 292 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  99.09   5351   54
 293 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.83   9488   96
 294 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          98.81   8201   83
 295 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 296 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.62  19428  197
 297 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.50   6895   70
 298 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 299 Katarzyna Dębska               Ostróda               98.21  10901  111
 300 Anna Chybowska                 Sochaczew             98.13   3042   31
 301 Krzysztof Zawadzki             Sampława              97.42  19290  198
 302 Marcin Radwański               Wrocław               97.26  10212  105
 303 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.89   3452   36
 304 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.92   5885   62
 305 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 306 Janina Grajewska               Choroszcz             94.76  11371  120
 307 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 308 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.76   6563   70
 309 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.53   5425   58
 310 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 311 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 312 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             93.10   2886   31
 313 Sylwia Buks                    Warszawa              92.97  18502  199
 314 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.57   4351   47
 315 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 316 Sylwia Łada                    Inowrocław            89.29   4911   55
 317 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   88.00   3960   45
 319 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 320 Agata Pastusiak                Sulęcin               85.87   5152   60
 321 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  11920  140
 322 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 323 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 324 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.25   9183  109
 325 Adam Kędzior                   Lublin                80.57   3545   44
 326 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                80.45   3781   47
 327 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 328 Piotr Sadzyński                Jaworzno              74.09   2519   34
 329 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   68.18   3750   55
 330 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 331 Mirosław Dejna                 Sampława              57.69  11249  195




Poczekalnia na dzień 25-09-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   2 Lidia Szpakowska               Jaworzno              94.76   2748   29
   3 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   4 Radosław Sowiński              Warszawa             117.61   3293   28
   5 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   6 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   7 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   8 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.93   2210   28
   9 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
  10 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   107.96   2915   27
  11 Aleksander Puzyna              Warszawa             102.85   2777   27
  12 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
  13 Wojciech Obremski              Legnica               88.70   2395   27
  14 Artur Tomczyk                  Piła                 115.19   2995   26
  15 Maurycy Machnio                Lipiany              105.04   2731   26
  16 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  89.00   2314   26
  17 Paweł Zaręba                   Warszawa             128.72   3218   25
  18 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  19 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     125.76   3144   25
  20 Jan Mrozowski                  Kraków               123.32   3083   25
  21 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.00   2625   25
  22 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  23 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  24 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  25 Izabela Długosz                Ostróda               80.92   2023   25
  26 Karolina Długosz               Ostróda               74.28   1857   25
  27 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.08   3434   24
  28 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  29 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  30 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  31 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.21   2933   24
  32 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  33 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  34 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  35 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  36 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  37 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  38 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  39 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  40 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  41 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  42 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  43 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  44 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  45 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.67   2488   24
  46 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  47 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  48 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  49 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  50 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  51 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  85.50   2052   24
  52 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  53 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  54 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  55 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  56 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  57 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  58 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              90.52   2082   23
  59 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  60 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  61 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  62 Andrzej Stolot                 Zabrze                79.26   1823   23
  63 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  64 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  65 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  66 Małgorzata Baśko               Andrespol             83.09   1828   22
  67 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  68 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.95   1952   21
  69 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  70 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  71 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  72 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  73 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  74 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  75 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  76 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  77 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  78 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.42   1946   19
  79 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  80 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  81 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  82 Michał Szymkowski              Wrocław              126.71   2154   17
  83 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  84 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  85 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  86 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  87 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  88 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  89 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  90 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  91 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  92 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  93 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  94 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  95 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
  96 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  97 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
  98 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  99 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 100 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 101 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 102 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 103 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.00   1430   13
 104 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 105 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 106 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 107 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 108 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 109 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 110 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              99.31   1291   13
 111 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 112 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 113 Szymon Dąbrowski               Warszawa              89.92   1169   13
 114 Alicja Bielecka                Poznań                88.15   1146   13
 115 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 116 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 117 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 118 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 119 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 120 Andrzej Oleksiak               Ostróda              152.08   1825   12
 121 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 122 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 123 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 124 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 125 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            115.92   1391   12
 126 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 127 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 128 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 129 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 130 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 131 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 132 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 133 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.83   1306   12
 134 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 135 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 136 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 137 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 138 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            107.17   1286   12
 139 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 140 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 141 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 142 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 143 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 144 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 145 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 146 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 147 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 148 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 149 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 150 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 151 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 152 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 153 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 154 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 155 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 156 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 157 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 158 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 159 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 160 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 161 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 162 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 163 Krzysztof Gibas                Kraków                94.25   1131   12
 164 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 165 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 166 Janusz Sojka                   Łódź                  92.58   1111   12
 167 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 168 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 169 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 170 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 171 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 172 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 173 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 174 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 175 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 176 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 177 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 178 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 179 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 180 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 181 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 182 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 183 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 184 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 185 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 186 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 187 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 188 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 189 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 190 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 191 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 192 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 193 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 194 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 195 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 196 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.00    864   12
 197 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 198 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 199 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 200 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 201 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 202 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 203 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 204 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 205 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 206 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 207 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 208 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 209 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 210 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 211 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 212 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 213 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 214 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 215 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 216 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 217 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 218 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 219 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 220 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 221 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 222 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 223 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 224 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 225 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 226 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 227 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 228 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 229 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 230 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 231 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 232 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 233 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 234 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 235 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 236 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 237 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 238 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 239 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 240 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 241 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 242 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.36    664   11
 243 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 244 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 245 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.82    625   11
 246 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 247 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 248 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 249 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  92.90    929   10
 250 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 251 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 252 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              57.00    570   10
 253 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 254 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 255 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 256 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 257 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 258 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 259 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 260 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 261 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 262 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 263 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 264 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 265 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 266 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 267 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 268 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 269 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 270 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 271 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 272 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 273 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 274 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 275 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 276 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 277 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 278 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 279 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 280 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             88.29    618    7
 281 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 282 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 283 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 284 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 285 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 286 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 287 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 288 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 289 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 290 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 291 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 292 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 293 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 294 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 295 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 296 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 297 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 298 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 299 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 300 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 301 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 302 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 303 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 304 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 305 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 306 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 307 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 308 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 309 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 310 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 311 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 312 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 313 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 314 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 315 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 316 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 317 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 318 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 319 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 320 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 321 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 322 Michał Dąbrowski               Warszawa              50.00    250    5
 323 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 324 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 325 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 326 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 327 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 328 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 329 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 330 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 331 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 332 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 333 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 334 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 335 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 336 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 337 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 338 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 339 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 340 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 341 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 342 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 343 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 344 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 345 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 346 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 347 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 348 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 349 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 350 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 351 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 352 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 353 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 354 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 355 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 356 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 357 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 358 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 359 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 360 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 361 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 362 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 363 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 364 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 365 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie