Gorzów Wielkopolski20
września
Gorzów Wielkopolski 20-21 września VI Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej „Szczęśliwa 13”
Nowe Miasto Lubawskie 4
października
Nowe Miasto Lubawskie 4- 5 października XI Mistrzostwa Warmii i Mazur
Łódź11
października
Łódź 11-12 października XIV Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2008 — Jesień „10 Lat Minęło”
Anita górą04 - 05 października 2008 — XI Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XI Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 04 - 05 października 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Anita górąNieoczekiwanym wynikiem zakończyły się XI Mistrzostwa Warmii i Mazur. Prowadząc po pierwszym dniu, Anita Bruska z Gdyni (grająca na co dzień w rumskim MDK), do końca nie dała sobie odebrać prymatu i wygrała pokonując w kolejnych partiach najlepszych polskich scrabblistów. To pierwsze zwycięstwo Anity w turnieju i mamy nadzieję, że nie ostatnie. Drugie miejsce zajął aktualny mistrz Polski Stanisław Rydzik, który swoim zwyczajem wspinał się po każdej rundzie coraz wyżej.
Po pierwszym dniu odbyły się kolejne, IV już mistrzostwa scrabblistów w pilkę nożną. W najbardziej emocjonującym meczu drużyna OSPS Anagram pokonała drużynę Niebezpiecznie Spoceni z Nowego Miasta Lub 4-3. Spotkanie to miało dramatyczny przebieg. Dość nieoczekiwanie zespół Spoconych wygrywał 3-1. W drugiej połowie meczu OSPS Anagram ruszył do huraganowych ataków i doprowadził do stanu 3-3. Gdy wszyscy byli już pogodzeni z wynikiem, Grzegorz Donio Koczkodon zdecydował się na strzał rozpaczy z ponad 20 metrów i trafił w samo okienko bramki Spoconych w ostatniej sekundzie meczu. W ostatnim szóstym spotkaniu rozegrano mecz finałowy o pierwsze miejsce pomiędzy OSPS-em a Ptactwem Warszawa. Warszawa uległa Ostródzie 0-2 i została ostatecznie wicemistrzem IV HMS w piłkę nożną. Drużyny Łapanki i Niebezpieczni spoconych w finale pocieszenia zagrali o 3 miejsce. Spotkanie to zakończyło się remisem 1-1 dzięku któremu drużyna Spoconych zajęła 3 miejsce przy korzystniejszej różnicy bramek.

Wyniki IV Halowych Mistrzostw Scrabblistów w piłkę nożną:
Ptactwo — Niebezpiecznie spoceni 2-1 OSPS Anagram — Łapanka 3-0
Niebezpiecznie spoceni — OSPS Anagram 3-4 Łapanka — Ptactwo 1-5
Łapanka — Niebezpiecznie spoceni 1-1 OSPS Anagram — Ptactwo 2-0
Tabela:
1. OSPS Anagram 9 pkt. 9-3
2. Ptactwo 6 pkt. 7-4
3. Niebezpiecznie spoceni 1 pkt. 5-7
4. Łapanka 1 pkt. 2-9
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Warmii i Mazur
IX Mistrzostwa Warmii i Mazur
VIII Mistrzostwa Warmii i Mazur


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHala Sportowa Zespołu Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim
ul. 3 Maja 24
Obrońca tytułuWojciech Sołdan
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejuhttp://www.scrabble.roni.pl
Harmonogram04.10.08 (sobota — 7 rund)
11:00 — rozpoczęcie zawodów
11:15 — 19:00 — rundy I-VII
20:00 — IV Halowe Mistrzostwa Piłki Nożnej Scrabblistów

05.10.08 (niedziela — 5 rund)
10:00 — 15:00 — rundy VIII — XII
15:15 — uroczyste wręczenie nagród oraz zamknięcie mistrzostw
Wpisowe13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieNa miejscu zawodów będzie czynny sklepik szkolny (kawa, herbata, itp.)
NoclegiInternat Zespołu Szkół C.K. Norwida (30 miejsc noclegowych), rezerwacja u organizatora

Hotel MOSiR (30 miejsc noclegowych)
ul. Jagiellońska 20, tel. 056 474 20 13 (rezerwacja na hasło: scrabble)

Zajazd "Nad Drwęcą"
ul. Kopernika 1, tel. (056) 474 48 34
NagrodyPuchary dla pierwszych trzech miejsc.
Nagrody rzeczowe.
Nagroda dla najlepszej kobiety.
Dodatkowe atrakcjeIV Halowe Mistrzostwa Piłki Nożnej Scrabblistów
OrganizatorzyMariusz Orzeł
tel. 603-598-173, roadie73@gmail.com


Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Anita           Bruska               Gdynia                 120.39     10.0     4480     1942      648
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.49      9.0     5074     1757     1119
  3 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                136.31      9.0     4848     1825      705
  4 Tomasz          Łapka                Opole                  114.11      9.0     4606     1803      545
  5 Krzysztof       Mówka                Warszawa               137.18      8.0     5126     1766      481
  6 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                130.85      8.0     4945     1696      698
  7 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               147.38      8.0     4837     1701      127
  8 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.25      8.0     4825     1697      315
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 140.88      8.0     4771     1610      357
 10 Michał          Kolaj                Ostróda                110.65      8.0     4683     1571      786
 11 Michał          Alabrudziński        Włocławek              133.77      8.0     4663     1616      390
 12 Irena           Sołdan               Rumia                  130.88      7.0     4902     1565      364
 13 Marek           Reda                 Wołomin                133.02      7.0     4870     1633      212
 14 Miłosz          Wrzałek              Reda                   138.58      7.0     4803     1633      515
 15 Przemysław      Rybicki              Otwock                 127.77      7.0     4743     1581      545
 16 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               120.78      7.0     4672     1493      685
 17 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.56      7.0     4604     1545      318
 18 Wojciech        Sołdan               Rumia                  130.09      7.0     4580     1589      340
 19 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 134.91      7.0     4486     1509       90
 20 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                126.93      7.0     4463     1589      341
 21 Rafał           Wesołowski           Warszawa               123.68      7.0     4462     1454      438
 22 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   110.29      7.0     4349     1560       85
 23 Henryk          Piotrowski           Lidzbark Warmiński     101.62      7.0     4096     1543      -54
 24 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         122.64      6.0     4521     1443      212
 25 Weronika        Rudnicka             Ustka                  115.61      6.0     4496     1360      158
 26 Łukasz          Mycio                Górowo Iławeckie       114.00      6.0     4411     1480     -221
 27 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.55      6.0     4408     1409       46
 28 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              116.47      6.0     4406     1356      186
 29 Magdalena       Kublik               Warszawa               112.47      6.0     4397     1431       74
 30 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              100.00      6.0     4207     1369     -148
 31 Kamil           Piecewicz            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      6.0     4152     1306      514
 32 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                112.08      6.0     4009     1356     -158
 33 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               110.33      5.0     4285     1219      292
 34 Maria           Grzegorzewska        Nowe Miasto Lubawskie   103.86      5.0     4279     1267      208
 35 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      5.0     4266     1234      336
 36 Danuta          Langiewicz           Ostróda                105.37      5.0     4124     1182     -123
 37 Sławomir        Długosz              Ostróda                101.16      5.0     4076     1278      -62
 38 Jan             Lisiewski            Piasutno               110.97      5.0     4000     1259      115
 39 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      5.0     3837     1203     -390
 40 Izabela         Długosz              Ostróda                100.00      5.0     3290     1138     -372
 41 Pawel           Kulka                Brodnica               100.00      5.0     2843     1020     -593
 42 Łukasz          Baranowski           Reda                   105.24      4.0     4472     1161      206
 43 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.17      4.0     3823     1113     -182
 44 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.0     3816     1135     -482
 45 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     3246     1070     -930
 46 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     3158      992     -544
 47 Kamil           Tylmanowski          Brodnica               100.00      4.0     2817     1021    -1231
 48 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.5     2354      875    -1040
 49 Karolina        Długosz              Ostróda                100.00      3.0     3146      945     -993
 50 Szymon          Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.0     2776      938    -1513
 51 Piotr           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.5     2821      786     -417
 52 Marek           Gutjar               Starogard Gdański      100.00      2.5     2071      528      335
 53 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     1944      580    -1533
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Kazimierz.J Merklejn 147.38 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Kublik                112.47 +  384: 352  162
    2     9 Anita          Bruska                120.39 -  318: 415   70
    3    13 Irena          Sołdan                130.88 +  459: 367  181
    4     5 Krzysztof      Mówka                 137.18 -  371: 504   87
    5    16 Kamil          Piecewicz             100.00 +  416: 392  150
    6    14 Maria          Grzegorzewska         103.86 +  376: 330  154
    7    10 Grzegorz       Kurowski              120.78 +  389: 376  171
    8     6 Rafał          Dąbrowski             130.85 +  441: 373  181
    9     4 Miłosz         Wrzałek               138.58 +  501: 335  189
   10     3 Marek          Reda                  133.02 +  493: 325  183
   11     2 Krzysztof      Mówka                 137.18 -  396: 477   87
   12     3 Andrzej        Oleksiak              136.31 -  293: 464   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Stanisław Rydzik 143.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Olsztyn               112.08 +  397: 261  162
    2     7 Andrzej        Kwiatkowski           123.55 +  521: 268  174
    3     3 Anita          Bruska                120.39 -  316: 322   70
    4     8 Grzegorz       Koczkodon             123.56 -  400: 402   74
    5    13 Henryk         Piotrowski            101.62 +  438: 285  152
    6     6 Krzysztof      Langiewicz            126.93 -  299: 365   77
    7    12 Sławomir       Długosz               101.16 +  455: 286  151
    8     8 Rafał          Lenartowski           134.91 +  527: 336  185
    9     6 Magdalena      Kublik                112.47 +  362: 326  162
   10     4 Wojciech       Sołdan                130.09 +  397: 353  180
   11     4 Marek          Reda                  133.02 +  450: 402  183
   12     2 Krzysztof      Mówka                 137.18 +  512: 349  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 12 146.42




	Dawid Pikul 140.88 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Kolaj                 110.65 +  417: 373  161
    2     2 Krzysztof      Mówka                 137.18 -  355: 472   87
    3    15 Mariusz        Orzeł                 110.29 +  366: 234  160
    4     7 Miłosz         Wrzałek               138.58 -  367: 418   89
    5    18 Stanisław      Olsztyn               112.08 +  412: 317  162
    6     7 Irena          Sołdan                130.88 -  356: 459   81
    7    15 Łukasz         Moskal                100.00 -  354: 379   50
    8    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  394: 260  150
    9    16 Maria          Grzegorzewska         103.86 +  461: 317  154
   10    11 Grzegorz       Koczkodon             123.56 +  428: 422  174
   11     8 Łukasz         Mycio                 114.00 +  436: 382  164
   12     6 Przemysław     Rybicki               127.77 +  425: 381  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Tomasz Zwoliński 139.25 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Krzyżewski            110.33 +  386: 357  160
    2     8 Krzysztof      Langiewicz            126.93 +  469: 286  177
    3     4 Tomasz         Łapka                 114.11 -  339: 388   64
    4    11 Henryk         Piotrowski            101.62 +  438: 364  152
    5     6 Michał         Alabrudziński         133.77 +  409: 316  184
    6     3 Rafał          Dąbrowski             130.85 +  385: 360  181
    7     1 Anita          Bruska                120.39 +  406: 343  170
    8     3 Wojciech       Sołdan                130.09 -  340: 401   80
    9     3 Krzysztof      Mówka                 137.18 -  409: 447   87
   10     6 Andrzej        Oleksiak              136.31 -  396: 449   86
   11     7 Sławomir       Piotrowski            122.64 +  419: 409  173
   12     5 Marek          Reda                  133.02 +  429: 390  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Miłosz Wrzałek 138.58 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Orzeł                 110.29 -  343: 357   60
    2    20 Adam           Graczyk               100.00 +  517: 236  150
    3     9 Krzysztof      Langiewicz            126.93 +  396: 302  177
    4     7 Dawid          Pikul                 140.88 +  418: 367  191
    5     5 Przemysław     Rybicki               127.77 +  426: 346  178
    6     5 Rafał          Lenartowski           134.91 +  467: 257  185
    7     2 Marek          Reda                  133.02 -  373: 478   83
    8     7 Irena          Sołdan                130.88 +  476: 389  181
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              147.38 -  335: 501   97
   10     1 Tomasz         Łapka                 114.11 +  428: 276  164
   11     3 Andrzej        Oleksiak              136.31 -  330: 353   86
   12     4 Rafał          Dąbrowski             130.85 -  294: 426   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Krzysztof Mówka 137.18 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Danuta         Langiewicz            105.37 +  530: 329  155
    2     2 Dawid          Pikul                 140.88 +  472: 355  191
    3     1 Andrzej        Oleksiak              136.31 -  352: 482   86
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              147.38 +  504: 371  197
    5     3 Weronika       Rudnicka              115.61 +  449: 371  166
    6     2 Marek          Reda                  133.02 -  370: 416   83
    7     4 Krzysztof      Langiewicz            126.93 +  374: 320  177
    8     5 Magdalena      Kublik                112.47 +  469: 342  162
    9     3 Tomasz         Zwoliński             139.25 +  447: 409  189
   10     2 Anita          Bruska                120.39 -  333: 342   70
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              147.38 +  477: 396  197
   12     2 Stanisław      Rydzik                143.49 -  349: 512   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 12 147.17




	Andrzej Oleksiak 136.31 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Baranowski            105.24 +  526: 339  155
    2     4 Przemysław     Rybicki               127.77 +  344: 318  178
    3     1 Krzysztof      Mówka                 137.18 +  482: 352  187
    4     1 Rafał          Lenartowski           134.91 -  367: 426   85
    5     4 Łukasz         Mycio                 114.00 +  382: 305  164
    6     4 Sławomir       Piotrowski            122.64 +  442: 250  173
    7     3 Tomasz         Łapka                 114.11 -  303: 419   64
    8     4 Anita          Bruska                120.39 -  314: 373   70
    9     8 Grzegorz       Koczkodon             123.56 +  422: 342  174
   10     6 Tomasz         Zwoliński             139.25 +  449: 396  189
   11     3 Miłosz         Wrzałek               138.58 +  353: 330  189
   12     3 Kazimierz.J    Merklejn              147.38 +  464: 293  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 12 152.08




	Rafał Lenartowski 134.91 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maria          Grzegorzewska         103.86 +  427: 292  154
    2    14 Sławomir       Długosz               101.16 +  417: 275  151
    3     5 Sławomir       Piotrowski            122.64 +  383: 299  173
    4     1 Andrzej        Oleksiak              136.31 +  426: 367  186
    5     2 Anita          Bruska                120.39 -  319: 352   70
    6     5 Miłosz         Wrzałek               138.58 -  257: 467   89
    7     7 Wojciech       Sołdan                130.09 -  325: 429   80
    8     8 Stanisław      Rydzik                143.49 -  336: 527   93
    9    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  495: 216  150
   10    14 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  384: 329  150
   11    12 Henryk         Piotrowski            101.62 +  444: 323  152
   12     8 Michał         Kolaj                 110.65 -  273: 520   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Michał Alabrudziński 133.77 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Henryk         Piotrowski            101.62 +  434: 310  152
    2    12 Jan            Lisiewski             110.97 +  378: 315  161
    3     6 Rafał          Wesołowski            123.68 +  360: 302  174
    4     3 Rafał          Dąbrowski             130.85 -  373: 497   81
    5     6 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  316: 409   89
    6    11 Wojciech       Sołdan                130.09 -  316: 403   80
    7    11 Łukasz         Baranowski            105.24 +  429: 272  155
    8    11 Łukasz         Moskal                100.00 +  586: 305  150
    9     7 Krzysztof      Langiewicz            126.93 -  251: 449   77
   10    12 Mariusz        Orzeł                 110.29 +  353: 351  160
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              116.47 +  427: 313  166
   12     7 Grzegorz       Kurowski              120.78 +  440: 347  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Marek Reda 133.02 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Gołęcki               101.17 +  443: 353  151
    2    10 Mariusz        Orzeł                 110.29 +  430: 308  160
    3     7 Łukasz         Mycio                 114.00 +  440: 399  164
    4     2 Anita          Bruska                120.39 -  313: 390   70
    5     7 Grzegorz       Koczkodon             123.56 +  438: 282  174
    6     2 Krzysztof      Mówka                 137.18 +  416: 370  187
    7     2 Miłosz         Wrzałek               138.58 +  478: 373  189
    8     1 Przemysław     Rybicki               127.77 -  350: 375   78
    9     5 Rafał          Dąbrowski             130.85 +  445: 436  181
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              147.38 -  325: 493   97
   11     4 Stanisław      Rydzik                143.49 -  402: 450   93
   12     5 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  390: 429   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Irena Sołdan 130.88 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Długosz               101.16 +  442: 388  151
    2    11 Łukasz         Mycio                 114.00 -  377: 396   64
    3    13 Kazimierz.J    Merklejn              147.38 -  367: 459   97
    4    15 Jan            Lisiewski             110.97 +  457: 293  161
    5    10 Rafał          Wesołowski            123.68 +  421: 409  174
    6     7 Dawid          Pikul                 140.88 +  459: 356  191
    7     6 Magdalena      Kublik                112.47 -  344: 394   62
    8     7 Miłosz         Wrzałek               138.58 -  389: 476   89
    9    10 Sławomir       Piotrowski            122.64 +  394: 360  173
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.55 -  376: 421   74
   11    13 Danuta         Langiewicz            105.37 +  520: 231  155
   12     9 Rafał          Wesołowski            123.68 +  356: 355  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Rafał Dąbrowski 130.85 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Moskal                100.00 +  415: 267  150
    2     3 Weronika       Rudnicka              115.61 +  445: 308  166
    3     2 Wojciech       Sołdan                130.09 +  436: 383  180
    4     3 Michał         Alabrudziński         133.77 +  497: 373  184
    5     1 Tomasz         Łapka                 114.11 -  387: 411   64
    6     3 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  360: 385   89
    7     5 Łukasz         Mycio                 114.00 +  458: 344  164
    8     6 Kazimierz.J    Merklejn              147.38 -  373: 441   97
    9     5 Marek          Reda                  133.02 -  436: 445   83
   10     7 Henryk         Piotrowski            101.62 +  303: 293  152
   11     5 Przemysław     Rybicki               127.77 +  409: 303  178
   12     4 Miłosz         Wrzałek               138.58 +  426: 294  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Wojciech Sołdan 130.09 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mirosław       Dejna                 100.00 +  601: 183  150
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              116.47 +  389: 349  166
    3     2 Rafał          Dąbrowski             130.85 -  383: 436   81
    4     4 Tomasz         Łapka                 114.11 -  266: 377   64
    5    11 Jerzy          Krzyżewski            110.33 +  378: 348  160
    6    11 Michał         Alabrudziński         133.77 +  403: 316  184
    7     7 Rafał          Lenartowski           134.91 +  429: 325  185
    8     3 Tomasz         Zwoliński             139.25 +  401: 340  189
    9     2 Anita          Bruska                120.39 -  290: 445   70
   10     4 Stanisław      Rydzik                143.49 -  353: 397   93
   11     9 Rafał          Wesołowski            123.68 -  340: 380   74
   12    10 Sławomir       Piotrowski            122.64 +  347: 344  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Przemysław Rybicki 127.77 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  412: 322  150
    2     4 Andrzej        Oleksiak              136.31 -  318: 344   86
    3    12 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  398: 231  150
    4    10 Grzegorz       Kurowski              120.78 +  426: 356  171
    5     5 Miłosz         Wrzałek               138.58 -  346: 426   89
    6     9 Krzysztof      Sporczyk              116.47 +  487: 270  166
    7     8 Sławomir       Piotrowski            122.64 +  468: 367  173
    8     1 Marek          Reda                  133.02 +  375: 350  183
    9     1 Tomasz         Łapka                 114.11 -  379: 409   64
   10     5 Krzysztof      Langiewicz            126.93 +  450: 289  177
   11     5 Rafał          Dąbrowski             130.85 -  303: 409   81
   12     6 Dawid          Pikul                 140.88 -  381: 425   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Krzysztof Langiewicz 126.93 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  460: 279  150
    2     8 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  286: 469   89
    3     9 Miłosz         Wrzałek               138.58 -  302: 396   89
    4    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  472: 129  150
    5    17 Mariusz        Orzeł                 110.29 +  406: 371  160
    6     6 Stanisław      Rydzik                143.49 +  365: 299  193
    7     4 Krzysztof      Mówka                 137.18 -  320: 374   87
    8    10 Andrzej        Kwiatkowski           123.55 +  360: 357  174
    9     7 Michał         Alabrudziński         133.77 +  449: 251  184
   10     5 Przemysław     Rybicki               127.77 -  289: 450   78
   11    11 Michał         Kolaj                 110.65 -  373: 390   61
   12    12 Andrzej        Kwiatkowski           123.55 +  381: 357  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Rafał Wesołowski 123.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  433: 349  150
    2    13 Marek          Gutjar                100.00 +  441: 338  150
    3     6 Michał         Alabrudziński         133.77 -  302: 360   84
    4    13 Łukasz         Baranowski            105.24 -  284: 363   55
    5    10 Irena          Sołdan                130.88 -  409: 421   81
    6    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  381: 281  150
    7    16 Henryk         Piotrowski            101.62 -  291: 341   52
    8    21 Karolina       Długosz               100.00 +  468: 216  150
    9    17 Jan            Lisiewski             110.97 +  363: 343  161
   10    15 Jerzy          Krzyżewski            110.33 +  355: 316  160
   11     9 Wojciech       Sołdan                130.09 +  380: 340  180
   12     9 Irena          Sołdan                130.88 -  355: 356   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Grzegorz Koczkodon 123.56 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kamil          Piecewicz             100.00 +  399: 251  150
    2     6 Tomasz         Łapka                 114.11 -  371: 395   64
    3    17 Jan            Lisiewski             110.97 +  362: 295  161
    4     8 Stanisław      Rydzik                143.49 +  402: 400  193
    5     7 Marek          Reda                  133.02 -  282: 438   83
    6    12 Michał         Kolaj                 110.65 +  334: 321  161
    7     9 Weronika       Rudnicka              115.61 -  417: 468   66
    8     9 Łukasz         Mycio                 114.00 +  398: 325  164
    9     8 Andrzej        Oleksiak              136.31 -  342: 422   86
   10    11 Dawid          Pikul                 140.88 -  422: 428   91
   11    15 Magdalena      Kublik                112.47 +  446: 280  162
   12    11 Łukasz         Mycio                 114.00 +  429: 263  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Andrzej Kwiatkowski 123.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Jankowski             100.00 +  480: 154  150
    2     7 Stanisław      Rydzik                143.49 -  268: 521   93
    3     8 Łukasz         Baranowski            105.24 +  386: 367  155
    4     9 Weronika       Rudnicka              115.61 -  309: 390   66
    5    14 Krzysztof      Sporczyk              116.47 -  327: 446   66
    6    17 Jan            Lisiewski             110.97 +  374: 337  161
    7    13 Michał         Kolaj                 110.65 +  393: 385  161
    8    10 Krzysztof      Langiewicz            126.93 -  357: 360   77
    9    19 Wojciech       Gołęcki               101.17 +  420: 298  151
   10     8 Irena          Sołdan                130.88 +  421: 376  181
   11     6 Grzegorz       Kurowski              120.78 -  316: 347   71
   12    12 Krzysztof      Langiewicz            126.93 -  357: 381   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Sławomir Piotrowski 122.64 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Jankowski             100.00 +  506: 169  150
    2     5 Grzegorz       Kurowski              120.78 +  374: 354  171
    3     5 Rafał          Lenartowski           134.91 -  299: 383   85
    4    12 Stanisław      Olsztyn               112.08 +  446: 319  162
    5     8 Marek          Gutjar                100.00 +  342: 325  150
    6     4 Andrzej        Oleksiak              136.31 -  250: 442   86
    7     8 Przemysław     Rybicki               127.77 -  367: 468   78
    8    12 Mariusz        Orzeł                 110.29 +  428: 369  160
    9    10 Irena          Sołdan                130.88 -  360: 394   81
   10    16 Sławomir       Długosz               101.16 +  396: 320  151
   11     7 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  409: 419   89
   12    10 Wojciech       Sołdan                130.09 -  344: 347   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Grzegorz Kurowski 120.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Jankowski             100.00 +  404: 195  150
    2     5 Sławomir       Piotrowski            122.64 -  354: 374   73
    3    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  441: 222  150
    4    10 Przemysław     Rybicki               127.77 -  356: 426   78
    5    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  468: 270  150
    6    10 Łukasz         Mycio                 114.00 -  382: 403   64
    7    10 Kazimierz.J    Merklejn              147.38 -  376: 389   97
    8    14 Jan            Lisiewski             110.97 +  401: 347  161
    9    12 Łukasz         Moskal                100.00 +  425: 235  150
   10     9 Magdalena      Kublik                112.47 +  371: 370  162
   11     6 Andrzej        Kwiatkowski           123.55 +  347: 316  174
   12     7 Michał         Alabrudziński         133.77 -  347: 440   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Anita Bruska 120.39 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  444: 149  150
    2     9 Kazimierz.J    Merklejn              147.38 +  415: 318  197
    3     3 Stanisław      Rydzik                143.49 +  322: 316  193
    4     2 Marek          Reda                  133.02 +  390: 313  183
    5     2 Rafał          Lenartowski           134.91 +  352: 319  185
    6     1 Tomasz         Łapka                 114.11 +  385: 373  164
    7     1 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  343: 406   89
    8     4 Andrzej        Oleksiak              136.31 +  373: 314  186
    9     2 Wojciech       Sołdan                130.09 +  445: 290  180
   10     2 Krzysztof      Mówka                 137.18 +  342: 333  187
   11     1 Tomasz         Łapka                 114.11 -  323: 368   64
   12     1 Tomasz         Łapka                 114.11 +  346: 333  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1942  / 12 161.83




	Krzysztof Sporczyk 116.47 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Adam           Graczyk               100.00 +  422: 224  150
    2     1 Wojciech       Sołdan                130.09 -  349: 389   80
    3    16 Henryk         Piotrowski            101.62 -  388: 395   52
    4    16 Łukasz         Moskal                100.00 +  429: 265  150
    5    14 Andrzej        Kwiatkowski           123.55 +  446: 327  174
    6     9 Przemysław     Rybicki               127.77 -  270: 487   78
    7    14 Mariusz        Orzeł                 110.29 -  331: 382   60
    8    17 Stanisław      Olsztyn               112.08 +  425: 314  162
    9    14 Sławomir       Długosz               101.16 +  343: 303  151
   10    13 Łukasz         Baranowski            105.24 +  328: 267  155
   11    10 Michał         Alabrudziński         133.77 -  313: 427   84
   12    13 Mariusz        Orzeł                 110.29 -  362: 440   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Weronika Rudnicka 115.61 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Pawel          Kulka                 100.00 +  528: 156  150
    2     3 Rafał          Dąbrowski             130.85 -  308: 445   81
    3    11 Maria          Grzegorzewska         103.86 +  380: 361  154
    4     9 Andrzej        Kwiatkowski           123.55 +  390: 309  174
    5     3 Krzysztof      Mówka                 137.18 -  371: 449   87
    6    13 Marek          Gutjar                100.00 +  368: 340  150
    7     9 Grzegorz       Koczkodon             123.56 +  468: 417  174
    8     2 Tomasz         Łapka                 114.11 -  340: 371   64
    9     9 Henryk         Piotrowski            101.62 -  356: 378   52
   10    10 Łukasz         Mycio                 114.00 -  376: 482   64
   11    14 Mariusz        Orzeł                 110.29 -  255: 377   60
   12    15 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  356: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Tomasz Łapka 114.11 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Karolina       Długosz               100.00 +  486: 194  150
    2     6 Grzegorz       Koczkodon             123.56 +  395: 371  174
    3     4 Tomasz         Zwoliński             139.25 +  388: 339  189
    4     4 Wojciech       Sołdan                130.09 +  377: 266  180
    5     1 Rafał          Dąbrowski             130.85 +  411: 387  181
    6     1 Anita          Bruska                120.39 -  373: 385   70
    7     3 Andrzej        Oleksiak              136.31 +  419: 303  186
    8     2 Weronika       Rudnicka              115.61 +  371: 340  166
    9     1 Przemysław     Rybicki               127.77 +  409: 379  178
   10     1 Miłosz         Wrzałek               138.58 -  276: 428   89
   11     1 Anita          Bruska                120.39 +  368: 323  170
   12     1 Anita          Bruska                120.39 -  333: 346   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Łukasz Mycio 114.00 Górowo Iławeckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Izabela        Długosz               100.00 +  348: 273  150
    2    11 Irena          Sołdan                130.88 +  396: 377  181
    3     7 Marek          Reda                  133.02 -  399: 440   83
    4     6 Michał         Kolaj                 110.65 +  421: 382  161
    5     4 Andrzej        Oleksiak              136.31 -  305: 382   86
    6    10 Grzegorz       Kurowski              120.78 +  403: 382  171
    7     5 Rafał          Dąbrowski             130.85 -  344: 458   81
    8     9 Grzegorz       Koczkodon             123.56 -  325: 398   74
    9    18 Stanisław      Olsztyn               112.08 +  343: 299  162
   10    10 Weronika       Rudnicka              115.61 +  482: 376  166
   11     8 Dawid          Pikul                 140.88 -  382: 436   91
   12    11 Grzegorz       Koczkodon             123.56 -  263: 429   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Magdalena Kublik 112.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.38 -  352: 384   97
    2    18 Kamil          Piecewicz             100.00 +  409: 274  150
    3    18 Stanisław      Olsztyn               112.08 -  336: 371   62
    4    17 Wojciech       Gołęcki               101.17 +  396: 305  151
    5    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  419: 341  150
    6     8 Łukasz         Baranowski            105.24 +  359: 332  155
    7     6 Irena          Sołdan                130.88 +  394: 344  181
    8     5 Krzysztof      Mówka                 137.18 -  342: 469   87
    9     6 Stanisław      Rydzik                143.49 -  326: 362   93
   10     9 Grzegorz       Kurowski              120.78 -  370: 371   71
   11    15 Grzegorz       Koczkodon             123.56 -  280: 446   74
   12    16 Jerzy          Krzyżewski            110.33 +  414: 324  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Stanisław Olsztyn 112.08 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                143.49 -  261: 397   93
    2    17 Wojciech       Gołęcki               101.17 +  330: 305  151
    3    18 Magdalena      Kublik                112.47 +  371: 336  162
    4    12 Sławomir       Piotrowski            122.64 -  319: 446   73
    5    18 Dawid          Pikul                 140.88 -  317: 412   91
    6    19 Sławomir       Długosz               101.16 -  327: 405   51
    7    24 Izabela        Długosz               100.00 +  360: 252  150
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              116.47 -  314: 425   66
    9    18 Łukasz         Mycio                 114.00 -  299: 343   64
   10    21 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  328: 288  150
   11    19 Maria          Grzegorzewska         103.86 +  377: 270  154
   12    18 Sławomir       Długosz               101.16 +  406: 288  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Jan Lisiewski 110.97 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Kamil          Tylmanowski           100.00 +  344: 244  150
    2    12 Michał         Alabrudziński         133.77 -  315: 378   84
    3    17 Grzegorz       Koczkodon             123.56 -  295: 362   74
    4    15 Irena          Sołdan                130.88 -  293: 457   81
    5    22 Szymon         Jankowski             100.00 +  377: 218  150
    6    17 Andrzej        Kwiatkowski           123.55 -  337: 374   74
    7    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  373: 292  150
    8    14 Grzegorz       Kurowski              120.78 -  347: 401   71
    9    17 Rafał          Wesołowski            123.68 -  343: 363   74
   10    20 Piotr          Jankowski             100.00 +  360: 156  150
   11    17 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  301: 334   50
   12    20 Wojciech       Gołęcki               101.17 +  315: 306  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Michał Kolaj 110.65 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 140.88 -  373: 417   91
    2    15 Izabela        Długosz               100.00 +  487: 178  150
    3    10 Sylwia         Buks                  100.00 +  407: 323  150
    4     6 Łukasz         Mycio                 114.00 -  382: 421   64
    5     9 Danuta         Langiewicz            105.37 +  351: 285  155
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             123.56 -  321: 334   74
    7    13 Andrzej        Kwiatkowski           123.55 -  385: 393   74
    8    15 Wojciech       Gołęcki               101.17 +  361: 280  151
    9    13 Kamil          Piecewicz             100.00 +  292: 275  150
   10    17 Łukasz         Moskal                100.00 +  414: 345  150
   11    11 Krzysztof      Langiewicz            126.93 +  390: 373  177
   12     8 Rafał          Lenartowski           134.91 +  520: 273  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Jerzy Krzyżewski 110.33 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  357: 386   89
    2    16 Łukasz         Moskal                100.00 +  418: 287  150
    3    14 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  390: 223  150
    4    14 Marek          Gutjar                100.00 -  294: 390   50
    5    11 Wojciech       Sołdan                130.09 -  348: 378   80
    6    16 Mariusz        Orzeł                 110.29 -  299: 414   60
    7    20 Adam           Graczyk               100.00 +  523: 231  150
    8    18 Maria          Grzegorzewska         103.86 -  298: 368   54
    9    15 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  351: 299  150
   10    15 Rafał          Wesołowski            123.68 -  316: 355   74
   11    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  367: 248  150
   12    16 Magdalena      Kublik                112.47 -  324: 414   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Mariusz Orzeł 110.29 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               138.58 +  357: 343  189
    2    10 Marek          Reda                  133.02 -  308: 430   83
    3    15 Dawid          Pikul                 140.88 -  234: 366   91
    4    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  395: 377  150
    5    17 Krzysztof      Langiewicz            126.93 -  371: 406   77
    6    16 Jerzy          Krzyżewski            110.33 +  414: 299  160
    7    14 Krzysztof      Sporczyk              116.47 +  382: 331  166
    8    12 Sławomir       Piotrowski            122.64 -  369: 428   73
    9    11 Łukasz         Baranowski            105.24 +  351: 314  155
   10    12 Michał         Alabrudziński         133.77 -  351: 353   84
   11    14 Weronika       Rudnicka              115.61 +  377: 255  166
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              116.47 +  440: 362  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Danuta Langiewicz 105.37 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 137.18 -  329: 530   87
    2    22 Karolina       Długosz               100.00 +  431: 285  150
    3    19 Marek          Gutjar                100.00 -  291: 378   50
    4    21 Kamil          Tylmanowski           100.00 +  428: 202  150
    5     9 Michał         Kolaj                 110.65 -  285: 351   61
    6    20 Wojciech       Gołęcki               101.17 +  423: 361  151
    7    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  394: 298  150
    8    13 Henryk         Piotrowski            101.62 -  303: 364   52
    9    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  450: 292  150
   10    18 Kamil          Piecewicz             100.00 -  276: 316   50
   11    13 Irena          Sołdan                130.88 -  231: 520   81
   12    17 Łukasz         Moskal                100.00 -  283: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 12  98.50




	Łukasz Baranowski 105.24 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Oleksiak              136.31 -  339: 526   86
    2    21 Szymon         Jankowski             100.00 +  569: 157  150
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.55 -  367: 386   74
    4    13 Rafał          Wesołowski            123.68 +  363: 284  174
    5    12 Sławomir       Długosz               101.16 +  411: 332  151
    6     8 Magdalena      Kublik                112.47 -  332: 359   62
    7    11 Michał         Alabrudziński         133.77 -  272: 429   84
    8    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  535: 227  150
    9    11 Mariusz        Orzeł                 110.29 -  314: 351   60
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              116.47 -  267: 328   66
   11    16 Kamil          Piecewicz             100.00 -  312: 440   50
   12    19 Maria          Grzegorzewska         103.86 -  391: 447   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Maria Grzegorzewska 103.86 Nowe Miasto Lubawskie          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Lenartowski           134.91 -  292: 427   85
    2    25 Pawel          Kulka                 100.00 +  440: 182  150
    3    11 Weronika       Rudnicka              115.61 -  361: 380   66
    4    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  336: 363   50
    5    21 Kamil          Tylmanowski           100.00 +  472: 196  150
    6    14 Kazimierz.J    Merklejn              147.38 -  330: 376   97
    7    18 Wojciech       Gołęcki               101.17 -  297: 393   51
    8    18 Jerzy          Krzyżewski            110.33 +  368: 298  160
    9    16 Dawid          Pikul                 140.88 -  317: 461   91
   10    19 Adam           Graczyk               100.00 +  349: 227  150
   11    19 Stanisław      Olsztyn               112.08 -  270: 377   62
   12    19 Łukasz         Baranowski            105.24 +  447: 391  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Henryk Piotrowski 101.62 Lidzbark Warmiński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Alabrudziński         133.77 -  310: 434   84
    2    24 Piotr          Jankowski             100.00 +  354: 208  150
    3    16 Krzysztof      Sporczyk              116.47 +  395: 388  166
    4    11 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  364: 438   89
    5    13 Stanisław      Rydzik                143.49 -  285: 438   93
    6    21 Karolina       Długosz               100.00 +  362: 225  150
    7    16 Rafał          Wesołowski            123.68 +  341: 291  174
    8    13 Danuta         Langiewicz            105.37 +  364: 303  155
    9     9 Weronika       Rudnicka              115.61 +  378: 356  166
   10     7 Rafał          Dąbrowski             130.85 -  293: 303   81
   11    12 Rafał          Lenartowski           134.91 -  323: 444   85
   12    14 Kamil          Piecewicz             100.00 +  327: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Wojciech Gołęcki 101.17 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Reda                  133.02 -  353: 443   83
    2    17 Stanisław      Olsztyn               112.08 -  305: 330   62
    3    22 Izabela        Długosz               100.00 +  284: 233  150
    4    17 Magdalena      Kublik                112.47 -  305: 396   62
    5    23 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  304: 215  150
    6    20 Danuta         Langiewicz            105.37 -  361: 423   55
    7    18 Maria          Grzegorzewska         103.86 +  393: 297  154
    8    15 Michał         Kolaj                 110.65 -  280: 361   61
    9    19 Andrzej        Kwiatkowski           123.55 -  298: 420   74
   10    22 Szymon         Jankowski             100.00 +  340: 201  150
   11    20 Sławomir       Długosz               101.16 -  294: 371   51
   12    20 Jan            Lisiewski             110.97 -  306: 315   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  / 12  92.75




	Sławomir Długosz 101.16 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                130.88 -  388: 442   81
    2    14 Rafał          Lenartowski           134.91 -  275: 417   85
    3    21 Adam           Graczyk               100.00 +  382: 215  150
    4    23 Paweł          Jankowski             100.00 +  391: 181  150
    5    12 Łukasz         Baranowski            105.24 -  332: 411   55
    6    19 Stanisław      Olsztyn               112.08 +  405: 327  162
    7    12 Stanisław      Rydzik                143.49 -  286: 455   93
    8    23 Kamil          Tylmanowski           100.00 +  335: 251  150
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              116.47 -  303: 343   66
   10    16 Sławomir       Piotrowski            122.64 -  320: 396   73
   11    20 Wojciech       Gołęcki               101.17 +  371: 294  151
   12    18 Stanisław      Olsztyn               112.08 -  288: 406   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Langiewicz            126.93 -  279: 460   77
    2    26 Paweł          Jankowski             100.00 +  457: 128  150
    3    10 Michał         Kolaj                 110.65 -  323: 407   61
    4    20 Karolina       Długosz               100.00 +  339: 254  150
    5    15 Grzegorz       Kurowski              120.78 -  270: 468   71
    6    15 Rafał          Wesołowski            123.68 -  281: 381   74
    7    23 Szymon         Jankowski             100.00 +  351: 230  150
    8    16 Łukasz         Baranowski            105.24 -  227: 535   55
    9    21 Danuta         Langiewicz            105.37 -  292: 450   55
   10    23 Kamil          Tylmanowski           100.00 +  419: 230  150
   11    18 Jerzy          Krzyżewski            110.33 -  248: 367   60
   12    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  351: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Sołdan                130.09 -  183: 601   80
    2    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  111: 357   50
    3    26 Kamil          Tylmanowski           100.00 -  150: 225   50
    4    27 PAUZA
    5    25 Karolina       Długosz               100.00 -  105: 454   50
    6    26 Szymon         Jankowski             100.00 -  164: 306   50
    7    26 Pawel          Kulka                 100.00 -  204: 312   50
    8    24 Piotr          Jankowski             100.00 -  140: 250   50
    9    26 Paweł          Jankowski             100.00 -  142: 179   50
   10    25 Izabela        Długosz               100.00 -  194: 363   50
   11    26 Paweł          Jankowski             100.00 -  125: 292   50
   12    26 Paweł          Jankowski             100.00 -  126: 138   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     580  / 11  52.73




	Izabela Długosz 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Mycio                 114.00 -  273: 348   64
    2    15 Michał         Kolaj                 110.65 -  178: 487   61
    3    22 Wojciech       Gołęcki               101.17 -  233: 284   51
    4    24 Kamil          Piecewicz             100.00 -  220: 394   50
    5    26 Piotr          Jankowski             100.00 +  302: 199  150
    6    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  304: 308   50
    7    24 Stanisław      Olsztyn               112.08 -  252: 360   62
    8    26 Pawel          Kulka                 100.00 +  302: 203  150
    9    24 Adam           Graczyk               100.00 -  252: 337   50
   10    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  363: 194  150
   11    23 Szymon         Jankowski             100.00 +  340: 295  150
   12    22 Adam           Graczyk               100.00 +  271: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Karolina Długosz 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Łapka                 114.11 -  194: 486   64
    2    22 Danuta         Langiewicz            105.37 -  285: 431   55
    3    25 Pawel          Kulka                 100.00 +  277: 221  150
    4    20 Sylwia         Buks                  100.00 -  254: 339   50
    5    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  454: 105  150
    6    21 Henryk         Piotrowski            101.62 -  225: 362   52
    7    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  211: 438   50
    8    21 Rafał          Wesołowski            123.68 -  216: 468   74
    9    25 Szymon         Jankowski             100.00 -  249: 271   50
   10    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  228: 418   50
   11    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  320: 300  150
   12    23 Pawel          Kulka                 100.00 -  233: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 12  78.75




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Sporczyk              116.47 -  224: 422   66
    2    20 Miłosz         Wrzałek               138.58 -  236: 517   89
    3    21 Sławomir       Długosz               101.16 -  215: 382   51
    4    25 Pawel          Kulka                 100.00 +  324: 180  150
    5    20 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  370: 316  150
    6    22 Łukasz         Moskal                100.00 -  274: 439   50
    7    20 Jerzy          Krzyżewski            110.33 -  231: 523   60
    8    22 Kamil          Piecewicz             100.00 -  266: 308   50
    9    24 Izabela        Długosz               100.00 +  337: 252  150
   10    19 Maria          Grzegorzewska         103.86 -  227: 349   54
   11    22 Kamil          Tylmanowski           100.00 +  289: 217  150
   12    22 Izabela        Długosz               100.00 -  253: 271   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1070  / 12  89.17




	Marek Gutjar 100.00 Starogard Gdański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 PAUZA
    2    13 Rafał          Wesołowski            123.68 -  338: 441   74
    3    19 Danuta         Langiewicz            105.37 +  378: 291  155
    4    14 Jerzy          Krzyżewski            110.33 +  390: 294  160
    5     8 Sławomir       Piotrowski            122.64 -  325: 342   73
    6    13 Weronika       Rudnicka              115.61 -  340: 368   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  5 105.60




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Kwiatkowski           123.55 -  154: 480   74
    2    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  128: 457   50
    3    27 PAUZA
    4    23 Sławomir       Długosz               101.16 -  181: 391   51
    5    24 Łukasz         Moskal                100.00 -  121: 473   50
    6    25 Kamil          Tylmanowski           100.00 -  234: 251   50
    7    25 Piotr          Jankowski             100.00 -  165: 383   50
    8    25 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  234: 308   50
    9    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  179: 142  150
   10    26 Pawel          Kulka                 100.00 -  228: 258   50
   11    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  292: 125  150
   12    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  138: 126  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  / 11  79.55




	Piotr Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Piotrowski            122.64 -  169: 506   73
    2    24 Henryk         Piotrowski            101.62 -  208: 354   52
    3    23 Łukasz         Moskal                100.00 -  249: 396   50
    4    26 Szymon         Jankowski             100.00 -  211: 237   50
    5    26 Izabela        Długosz               100.00 -  199: 302   50
    6    27 PAUZA
    7    25 Paweł          Jankowski             100.00 +  383: 165  150
    8    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  250: 140  150
    9    22 Kamil          Tylmanowski           100.00 -  240: 262   50
   10    20 Jan            Lisiewski             110.97 -  156: 360   61
   11    25 Pawel          Kulka                 100.00 -  220: 229   50
   12    25 Kamil          Tylmanowski           100.00 -  236: 287   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     786  / 11  71.45




	Szymon Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Kurowski              120.78 -  195: 404   71
    2    21 Łukasz         Baranowski            105.24 -  157: 569   55
    3    24 Kamil          Piecewicz             100.00 -  172: 459   50
    4    26 Piotr          Jankowski             100.00 +  237: 211  150
    5    22 Jan            Lisiewski             110.97 -  218: 377   61
    6    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  306: 164  150
    7    23 Sylwia         Buks                  100.00 -  230: 351   50
    8    20 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  274: 440   50
    9    25 Karolina       Długosz               100.00 +  271: 249  150
   10    22 Wojciech       Gołęcki               101.17 -  201: 340   51
   11    23 Izabela        Długosz               100.00 -  295: 340   50
   12    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  220: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  / 12  78.17




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            123.68 -  349: 433   74
    2    19 Kamil          Tylmanowski           100.00 +  482: 217  150
    3    12 Przemysław     Rybicki               127.77 -  231: 398   78
    4    19 Mariusz        Orzeł                 110.29 -  377: 395   60
    5    20 Adam           Graczyk               100.00 -  316: 370   50
    6    23 Pawel          Kulka                 100.00 +  418: 240  150
    7    19 Karolina       Długosz               100.00 +  438: 211  150
    8    20 Szymon         Jankowski             100.00 +  440: 274  150
    9    15 Jerzy          Krzyżewski            110.33 -  299: 351   60
   10    14 Rafał          Lenartowski           134.91 -  329: 384   85
   11    17 Jan            Lisiewski             110.97 +  334: 301  161
   12    15 Weronika       Rudnicka              115.61 -  253: 356   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Pawel Kulka 100.00 Brodnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Weronika       Rudnicka              115.61 -  156: 528   66
    2    25 Maria          Grzegorzewska         103.86 -  182: 440   54
    3    25 Karolina       Długosz               100.00 -  221: 277   50
    4    25 Adam           Graczyk               100.00 -  180: 324   50
    5    27 PAUZA
    6    23 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  240: 418   50
    7    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  312: 204  150
    8    26 Izabela        Długosz               100.00 -  203: 302   50
    9    23 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 =  262: 262  100
   10    26 Paweł          Jankowski             100.00 +  258: 228  150
   11    25 Piotr          Jankowski             100.00 +  229: 220  150
   12    23 Karolina       Długosz               100.00 +  300: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1020  / 11  92.73




	Łukasz Moskal 100.00 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Dąbrowski             130.85 -  267: 415   81
    2    16 Jerzy          Krzyżewski            110.33 -  287: 418   60
    3    23 Piotr          Jankowski             100.00 +  396: 249  150
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              116.47 -  265: 429   66
    5    24 Paweł          Jankowski             100.00 +  473: 121  150
    6    22 Adam           Graczyk               100.00 +  439: 274  150
    7    15 Dawid          Pikul                 140.88 +  379: 354  191
    8    11 Michał         Alabrudziński         133.77 -  305: 586   84
    9    12 Grzegorz       Kurowski              120.78 -  235: 425   71
   10    17 Michał         Kolaj                 110.65 -  345: 414   61
   11    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  466: 387  150
   12    17 Danuta         Langiewicz            105.37 +  350: 283  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Kamil Piecewicz 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Koczkodon             123.56 -  251: 399   74
    2    18 Magdalena      Kublik                112.47 -  274: 409   62
    3    24 Szymon         Jankowski             100.00 +  459: 172  150
    4    24 Izabela        Długosz               100.00 +  394: 220  150
    5    16 Kazimierz.J    Merklejn              147.38 -  392: 416   97
    6    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  302: 314   50
    7    21 Kamil          Tylmanowski           100.00 +  419: 235  150
    8    22 Adam           Graczyk               100.00 +  308: 266  150
    9    13 Michał         Kolaj                 110.65 -  275: 292   61
   10    18 Danuta         Langiewicz            105.37 +  316: 276  155
   11    16 Łukasz         Baranowski            105.24 +  440: 312  155
   12    14 Henryk         Piotrowski            101.62 -  322: 327   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anita          Bruska                120.39 -  149: 444   70
    2    27 PAUZA
    3    20 Grzegorz       Kurowski              120.78 -  222: 441   71
    4    22 Krzysztof      Langiewicz            126.93 -  129: 472   77
    5    23 Wojciech       Gołęcki               101.17 -  215: 304   51
    6    24 Izabela        Długosz               100.00 +  308: 304  150
    7    22 Jan            Lisiewski             110.97 -  292: 373   61
    8    25 Paweł          Jankowski             100.00 +  308: 234  150
    9    23 Pawel          Kulka                 100.00 =  262: 262  100
   10    21 Stanisław      Olsztyn               112.08 -  288: 328   62
   11    24 Karolina       Długosz               100.00 -  300: 320   50
   12    24 Szymon         Jankowski             100.00 +  385: 220  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     992  / 11  90.18




	Kamil Tylmanowski 100.00 Brodnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jan            Lisiewski             110.97 -  244: 344   61
    2    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  217: 482   50
    3    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  225: 150  150
    4    21 Danuta         Langiewicz            105.37 -  202: 428   55
    5    21 Maria          Grzegorzewska         103.86 -  196: 472   54
    6    25 Paweł          Jankowski             100.00 +  251: 234  150
    7    21 Kamil          Piecewicz             100.00 -  235: 419   50
    8    23 Sławomir       Długosz               101.16 -  251: 335   51
    9    22 Piotr          Jankowski             100.00 +  262: 240  150
   10    23 Sylwia         Buks                  100.00 -  230: 419   50
   11    22 Adam           Graczyk               100.00 -  217: 289   50
   12    25 Piotr          Jankowski             100.00 +  287: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  / 12  85.08




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Rybicki               127.77 -  322: 412   78
    2    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  357: 111  150
    3    14 Jerzy          Krzyżewski            110.33 -  223: 390   60
    4    18 Maria          Grzegorzewska         103.86 +  363: 336  154
    5    19 Magdalena      Kublik                112.47 -  341: 419   62
    6    18 Kamil          Piecewicz             100.00 +  314: 302  150
    7    17 Danuta         Langiewicz            105.37 -  298: 394   55
    8    19 Dawid          Pikul                 140.88 -  260: 394   91
    9    20 Rafał          Lenartowski           134.91 -  216: 495   85
   10    24 Karolina       Długosz               100.00 +  418: 228  150
   11    21 Łukasz         Moskal                100.00 -  387: 466   50
   12    21 Sylwia         Buks                  100.00 -  317: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 12  94.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Magdalena      Kublik                384: 352
   2 Stanisław      Olsztyn              - Stanisław      Rydzik                261: 397
   3 Dawid          Pikul                - Michał         Kolaj                 417: 373
   4 Jerzy          Krzyżewski           - Tomasz         Zwoliński             357: 386
   5 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Orzeł                 343: 357
   6 Danuta         Langiewicz           - Krzysztof      Mówka                 329: 530
   7 Andrzej        Oleksiak             - Łukasz         Baranowski            526: 339
   8 Maria          Grzegorzewska        - Rafał          Lenartowski           292: 427
   9 Michał         Alabrudziński        - Henryk         Piotrowski            434: 310
  10 Wojciech       Gołęcki              - Marek          Reda                  353: 443
  11 Irena          Sołdan               - Sławomir       Długosz               442: 388
  12 Łukasz         Moskal               - Rafał          Dąbrowski             267: 415
  13 Wojciech       Sołdan               - Mirosław       Dejna                 601: 183
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Przemysław     Rybicki               322: 412
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Sylwia         Buks                  460: 279
  16 Agnieszka      Kozak                - Rafał          Wesołowski            349: 433
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Piecewicz             399: 251
  18 Paweł          Jankowski            - Andrzej        Kwiatkowski           154: 480
  19 Sławomir       Piotrowski           - Piotr          Jankowski             506: 169
  20 Szymon         Jankowski            - Grzegorz       Kurowski              195: 404
  21 Anita          Bruska               - Eugeniusz      Tuszyński             444: 149
  22 Adam           Graczyk              - Krzysztof      Sporczyk              224: 422
  23 Weronika       Rudnicka             - Pawel          Kulka                 528: 156
  24 Kamil          Tylmanowski          - Jan            Lisiewski             244: 344
  25 Tomasz         Łapka                - Karolina       Długosz               486: 194
  26 Izabela        Długosz              - Łukasz         Mycio                 273: 348
  27 Marek          Gutjar               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Sołdan                349: 389
   2 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 472: 355
   3 Rafał          Dąbrowski            - Weronika       Rudnicka              445: 308
   4 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Oleksiak              318: 344
   5 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Piotrowski            354: 374
   6 Tomasz         Łapka                - Grzegorz       Koczkodon             395: 371
   7 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           521: 268
   8 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Langiewicz            469: 286
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Anita          Bruska                318: 415
  10 Mariusz        Orzeł                - Marek          Reda                  308: 430
  11 Łukasz         Mycio                - Irena          Sołdan                396: 377
  12 Jan            Lisiewski            - Michał         Alabrudziński         315: 378
  13 Rafał          Wesołowski           - Marek          Gutjar                441: 338
  14 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Długosz               417: 275
  15 Michał         Kolaj                - Izabela        Długosz               487: 178
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Łukasz         Moskal                418: 287
  17 Stanisław      Olsztyn              - Wojciech       Gołęcki               330: 305
  18 Kamil          Piecewicz            - Magdalena      Kublik                274: 409
  19 Kamil          Tylmanowski          - Agnieszka      Kozak                 217: 482
  20 Miłosz         Wrzałek              - Adam           Graczyk               517: 236
  21 Łukasz         Baranowski           - Szymon         Jankowski             569: 157
  22 Karolina       Długosz              - Danuta         Langiewicz            285: 431
  23 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              111: 357
  24 Piotr          Jankowski            - Henryk         Piotrowski            208: 354
  25 Pawel          Kulka                - Maria          Grzegorzewska         182: 440
  26 Sylwia         Buks                 - Paweł          Jankowski             457: 128
  27 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Krzysztof      Mówka                 482: 352
   2 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Dąbrowski             383: 436
   3 Stanisław      Rydzik               - Anita          Bruska                316: 322
   4 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Łapka                 339: 388
   5 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Piotrowski            383: 299
   6 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            360: 302
   7 Marek          Reda                 - Łukasz         Mycio                 440: 399
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Baranowski            386: 367
   9 Krzysztof      Langiewicz           - Miłosz         Wrzałek               302: 396
  10 Sylwia         Buks                 - Michał         Kolaj                 323: 407
  11 Weronika       Rudnicka             - Maria          Grzegorzewska         380: 361
  12 Przemysław     Rybicki              - Agnieszka      Kozak                 398: 231
  13 Irena          Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              367: 459
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Jerzy          Krzyżewski            223: 390
  15 Mariusz        Orzeł                - Dawid          Pikul                 234: 366
  16 Henryk         Piotrowski           - Krzysztof      Sporczyk              395: 388
  17 Jan            Lisiewski            - Grzegorz       Koczkodon             295: 362
  18 Magdalena      Kublik               - Stanisław      Olsztyn               336: 371
  19 Marek          Gutjar               - Danuta         Langiewicz            378: 291
  20 Eugeniusz      Tuszyński            - Grzegorz       Kurowski              222: 441
  21 Sławomir       Długosz              - Adam           Graczyk               382: 215
  22 Wojciech       Gołęcki              - Izabela        Długosz               284: 233
  23 Łukasz         Moskal               - Piotr          Jankowski             396: 249
  24 Szymon         Jankowski            - Kamil          Piecewicz             172: 459
  25 Karolina       Długosz              - Pawel          Kulka                 277: 221
  26 Mirosław       Dejna                - Kamil          Tylmanowski           150: 225
  27 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Oleksiak              426: 367
   2 Anita          Bruska               - Marek          Reda                  390: 313
   3 Rafał          Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         497: 373
   4 Wojciech       Sołdan               - Tomasz         Łapka                 266: 377
   5 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.J    Merklejn              504: 371
   6 Łukasz         Mycio                - Michał         Kolaj                 421: 382
   7 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               367: 418
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                402: 400
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Weronika       Rudnicka              309: 390
  10 Grzegorz       Kurowski             - Przemysław     Rybicki               356: 426
  11 Henryk         Piotrowski           - Tomasz         Zwoliński             364: 438
  12 Sławomir       Piotrowski           - Stanisław      Olsztyn               446: 319
  13 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Baranowski            284: 363
  14 Marek          Gutjar               - Jerzy          Krzyżewski            390: 294
  15 Jan            Lisiewski            - Irena          Sołdan                293: 457
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Moskal                429: 265
  17 Magdalena      Kublik               - Wojciech       Gołęcki               396: 305
  18 Maria          Grzegorzewska        - Krzysztof      Zawadzki              336: 363
  19 Agnieszka      Kozak                - Mariusz        Orzeł                 377: 395
  20 Karolina       Długosz              - Sylwia         Buks                  254: 339
  21 Danuta         Langiewicz           - Kamil          Tylmanowski           428: 202
  22 Krzysztof      Langiewicz           - Eugeniusz      Tuszyński             472: 129
  23 Sławomir       Długosz              - Paweł          Jankowski             391: 181
  24 Kamil          Piecewicz            - Izabela        Długosz               394: 220
  25 Adam           Graczyk              - Pawel          Kulka                 324: 180
  26 Piotr          Jankowski            - Szymon         Jankowski             211: 237
  27 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Łapka                - Rafał          Dąbrowski             411: 387
   2 Anita          Bruska               - Rafał          Lenartowski           352: 319
   3 Krzysztof      Mówka                - Weronika       Rudnicka              449: 371
   4 Andrzej        Oleksiak             - Łukasz         Mycio                 382: 305
   5 Przemysław     Rybicki              - Miłosz         Wrzałek               346: 426
   6 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             316: 409
   7 Marek          Reda                 - Grzegorz       Koczkodon             438: 282
   8 Sławomir       Piotrowski           - Marek          Gutjar                342: 325
   9 Michał         Kolaj                - Danuta         Langiewicz            351: 285
  10 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            421: 409
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Wojciech       Sołdan                348: 378
  12 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Długosz               411: 332
  13 Henryk         Piotrowski           - Stanisław      Rydzik                285: 438
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           446: 327
  15 Grzegorz       Kurowski             - Sylwia         Buks                  468: 270
  16 Kamil          Piecewicz            - Kazimierz.J    Merklejn              392: 416
  17 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Langiewicz            371: 406
  18 Stanisław      Olsztyn              - Dawid          Pikul                 317: 412
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Magdalena      Kublik                341: 419
  20 Adam           Graczyk              - Agnieszka      Kozak                 370: 316
  21 Maria          Grzegorzewska        - Kamil          Tylmanowski           472: 196
  22 Szymon         Jankowski            - Jan            Lisiewski             218: 377
  23 Wojciech       Gołęcki              - Eugeniusz      Tuszyński             304: 215
  24 Łukasz         Moskal               - Paweł          Jankowski             473: 121
  25 Karolina       Długosz              - Mirosław       Dejna                 454: 105
  26 Izabela        Długosz              - Piotr          Jankowski             302: 199
  27 Pawel          Kulka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anita          Bruska               - Tomasz         Łapka                 385: 373
   2 Marek          Reda                 - Krzysztof      Mówka                 416: 370
   3 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Dąbrowski             385: 360
   4 Andrzej        Oleksiak             - Sławomir       Piotrowski            442: 250
   5 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Lenartowski           467: 257
   6 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Langiewicz            299: 365
   7 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                356: 459
   8 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Baranowski            359: 332
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Przemysław     Rybicki               270: 487
  10 Łukasz         Mycio                - Grzegorz       Kurowski              403: 382
  11 Wojciech       Sołdan               - Michał         Alabrudziński         403: 316
  12 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Koczkodon             321: 334
  13 Weronika       Rudnicka             - Marek          Gutjar                368: 340
  14 Kazimierz.J    Merklejn             - Maria          Grzegorzewska         376: 330
  15 Rafał          Wesołowski           - Sylwia         Buks                  381: 281
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Orzeł                 299: 414
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Jan            Lisiewski             374: 337
  18 Kamil          Piecewicz            - Krzysztof      Zawadzki              302: 314
  19 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Olsztyn               405: 327
  20 Danuta         Langiewicz           - Wojciech       Gołęcki               423: 361
  21 Henryk         Piotrowski           - Karolina       Długosz               362: 225
  22 Łukasz         Moskal               - Adam           Graczyk               439: 274
  23 Agnieszka      Kozak                - Pawel          Kulka                 418: 240
  24 Eugeniusz      Tuszyński            - Izabela        Długosz               308: 304
  25 Kamil          Tylmanowski          - Paweł          Jankowski             251: 234
  26 Szymon         Jankowski            - Mirosław       Dejna                 306: 164
  27 Piotr          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Anita          Bruska                406: 343
   2 Marek          Reda                 - Miłosz         Wrzałek               478: 373
   3 Tomasz         Łapka                - Andrzej        Oleksiak              419: 303
   4 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Langiewicz            374: 320
   5 Rafał          Dąbrowski            - Łukasz         Mycio                 458: 344
   6 Irena          Sołdan               - Magdalena      Kublik                344: 394
   7 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Sołdan                325: 429
   8 Przemysław     Rybicki              - Sławomir       Piotrowski            468: 367
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Weronika       Rudnicka              417: 468
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              389: 376
  11 Łukasz         Baranowski           - Michał         Alabrudziński         272: 429
  12 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Rydzik                286: 455
  13 Michał         Kolaj                - Andrzej        Kwiatkowski           385: 393
  14 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Sporczyk              382: 331
  15 Dawid          Pikul                - Łukasz         Moskal                354: 379
  16 Rafał          Wesołowski           - Henryk         Piotrowski            291: 341
  17 Danuta         Langiewicz           - Krzysztof      Zawadzki              394: 298
  18 Maria          Grzegorzewska        - Wojciech       Gołęcki               297: 393
  19 Agnieszka      Kozak                - Karolina       Długosz               438: 211
  20 Adam           Graczyk              - Jerzy          Krzyżewski            231: 523
  21 Kamil          Tylmanowski          - Kamil          Piecewicz             235: 419
  22 Eugeniusz      Tuszyński            - Jan            Lisiewski             292: 373
  23 Sylwia         Buks                 - Szymon         Jankowski             351: 230
  24 Izabela        Długosz              - Stanisław      Olsztyn               252: 360
  25 Paweł          Jankowski            - Piotr          Jankowski             165: 383
  26 Pawel          Kulka                - Mirosław       Dejna                 312: 204


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Marek          Reda                  375: 350
   2 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Łapka                 340: 371
   3 Wojciech       Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             401: 340
   4 Anita          Bruska               - Andrzej        Oleksiak              373: 314
   5 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Mówka                 342: 469
   6 Rafał          Dąbrowski            - Kazimierz.J    Merklejn              373: 441
   7 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                476: 389
   8 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           527: 336
   9 Łukasz         Mycio                - Grzegorz       Koczkodon             325: 398
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Langiewicz            357: 360
  11 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Moskal                586: 305
  12 Sławomir       Piotrowski           - Mariusz        Orzeł                 428: 369
  13 Henryk         Piotrowski           - Danuta         Langiewicz            364: 303
  14 Jan            Lisiewski            - Grzegorz       Kurowski              347: 401
  15 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Kolaj                 280: 361
  16 Łukasz         Baranowski           - Sylwia         Buks                  535: 227
  17 Stanisław      Olsztyn              - Krzysztof      Sporczyk              314: 425
  18 Maria          Grzegorzewska        - Jerzy          Krzyżewski            368: 298
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Dawid          Pikul                 260: 394
  20 Szymon         Jankowski            - Agnieszka      Kozak                 274: 440
  21 Karolina       Długosz              - Rafał          Wesołowski            216: 468
  22 Adam           Graczyk              - Kamil          Piecewicz             266: 308
  23 Kamil          Tylmanowski          - Sławomir       Długosz               251: 335
  24 Piotr          Jankowski            - Mirosław       Dejna                 250: 140
  25 Paweł          Jankowski            - Eugeniusz      Tuszyński             234: 308
  26 Pawel          Kulka                - Izabela        Długosz               203: 302


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Łapka                - Przemysław     Rybicki               409: 379
   2 Anita          Bruska               - Wojciech       Sołdan                445: 290
   3 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Mówka                 409: 447
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               501: 335
   5 Marek          Reda                 - Rafał          Dąbrowski             445: 436
   6 Magdalena      Kublik               - Stanisław      Rydzik                326: 362
   7 Krzysztof      Langiewicz           - Michał         Alabrudziński         449: 251
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Oleksiak              342: 422
   9 Weronika       Rudnicka             - Henryk         Piotrowski            356: 378
  10 Sławomir       Piotrowski           - Irena          Sołdan                360: 394
  11 Łukasz         Baranowski           - Mariusz        Orzeł                 314: 351
  12 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Moskal                425: 235
  13 Kamil          Piecewicz            - Michał         Kolaj                 275: 292
  14 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Sporczyk              303: 343
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Kozak                 351: 299
  16 Dawid          Pikul                - Maria          Grzegorzewska         461: 317
  17 Jan            Lisiewski            - Rafał          Wesołowski            343: 363
  18 Łukasz         Mycio                - Stanisław      Olsztyn               343: 299
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Gołęcki               420: 298
  20 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Zawadzki              495: 216
  21 Sylwia         Buks                 - Danuta         Langiewicz            292: 450
  22 Piotr          Jankowski            - Kamil          Tylmanowski           240: 262
  23 Eugeniusz      Tuszyński            - Pawel          Kulka                 262: 262
  24 Izabela        Długosz              - Adam           Graczyk               252: 337
  25 Szymon         Jankowski            - Karolina       Długosz               271: 249
  26 Mirosław       Dejna                - Paweł          Jankowski             142: 179


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Łapka                 428: 276
   2 Krzysztof      Mówka                - Anita          Bruska                333: 342
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Reda                  493: 325
   4 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Sołdan                397: 353
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Przemysław     Rybicki               289: 450
   6 Andrzej        Oleksiak             - Tomasz         Zwoliński             449: 396
   7 Rafał          Dąbrowski            - Henryk         Piotrowski            303: 293
   8 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           376: 421
   9 Grzegorz       Kurowski             - Magdalena      Kublik                371: 370
  10 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Mycio                 376: 482
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Pikul                 422: 428
  12 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Orzeł                 353: 351
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Baranowski            328: 267
  14 Agnieszka      Kozak                - Rafał          Lenartowski           329: 384
  15 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Krzyżewski            355: 316
  16 Sławomir       Piotrowski           - Sławomir       Długosz               396: 320
  17 Łukasz         Moskal               - Michał         Kolaj                 345: 414
  18 Danuta         Langiewicz           - Kamil          Piecewicz             276: 316
  19 Maria          Grzegorzewska        - Adam           Graczyk               349: 227
  20 Piotr          Jankowski            - Jan            Lisiewski             156: 360
  21 Stanisław      Olsztyn              - Eugeniusz      Tuszyński             328: 288
  22 Wojciech       Gołęcki              - Szymon         Jankowski             340: 201
  23 Sylwia         Buks                 - Kamil          Tylmanowski           419: 230
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Karolina       Długosz               418: 228
  25 Mirosław       Dejna                - Izabela        Długosz               194: 363
  26 Paweł          Jankowski            - Pawel          Kulka                 228: 258


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Łapka                - Anita          Bruska                368: 323
   2 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.J    Merklejn              477: 396
   3 Andrzej        Oleksiak             - Miłosz         Wrzałek               353: 330
   4 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                402: 450
   5 Przemysław     Rybicki              - Rafał          Dąbrowski             303: 409
   6 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kwiatkowski           347: 316
   7 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Piotrowski            419: 409
   8 Dawid          Pikul                - Łukasz         Mycio                 436: 382
   9 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Sołdan                380: 340
  10 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              427: 313
  11 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Langiewicz            390: 373
  12 Henryk         Piotrowski           - Rafał          Lenartowski           323: 444
  13 Irena          Sołdan               - Danuta         Langiewicz            520: 231
  14 Mariusz        Orzeł                - Weronika       Rudnicka              377: 255
  15 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Koczkodon             280: 446
  16 Kamil          Piecewicz            - Łukasz         Baranowski            440: 312
  17 Jan            Lisiewski            - Agnieszka      Kozak                 301: 334
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Sylwia         Buks                  367: 248
  19 Stanisław      Olsztyn              - Maria          Grzegorzewska         377: 270
  20 Sławomir       Długosz              - Wojciech       Gołęcki               371: 294
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Moskal                387: 466
  22 Adam           Graczyk              - Kamil          Tylmanowski           289: 217
  23 Izabela        Długosz              - Szymon         Jankowski             340: 295
  24 Eugeniusz      Tuszyński            - Karolina       Długosz               300: 320
  25 Pawel          Kulka                - Piotr          Jankowski             229: 220
  26 Mirosław       Dejna                - Paweł          Jankowski             125: 292


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anita          Bruska               - Tomasz         Łapka                 346: 333
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 512: 349
   3 Andrzej        Oleksiak             - Kazimierz.J    Merklejn              464: 293
   4 Rafał          Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               426: 294
   5 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  429: 390
   6 Dawid          Pikul                - Przemysław     Rybicki               425: 381
   7 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              440: 347
   8 Michał         Kolaj                - Rafał          Lenartowski           520: 273
   9 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                355: 356
  10 Wojciech       Sołdan               - Sławomir       Piotrowski            347: 344
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Mycio                 429: 263
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           381: 357
  13 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Sporczyk              440: 362
  14 Henryk         Piotrowski           - Kamil          Piecewicz             327: 322
  15 Agnieszka      Kozak                - Weronika       Rudnicka              253: 356
  16 Magdalena      Kublik               - Jerzy          Krzyżewski            414: 324
  17 Łukasz         Moskal               - Danuta         Langiewicz            350: 283
  18 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Olsztyn               288: 406
  19 Łukasz         Baranowski           - Maria          Grzegorzewska         391: 447
  20 Wojciech       Gołęcki              - Jan            Lisiewski             306: 315
  21 Sylwia         Buks                 - Krzysztof      Zawadzki              351: 317
  22 Izabela        Długosz              - Adam           Graczyk               271: 253
  23 Pawel          Kulka                - Karolina       Długosz               300: 233
  24 Szymon         Jankowski            - Eugeniusz      Tuszyński             220: 385
  25 Kamil          Tylmanowski          - Piotr          Jankowski             287: 236
  26 Paweł          Jankowski            - Mirosław       Dejna                 138: 126
Lista rankingowa na dzień 11-10-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Wrześniewski           Kraków               147.04  21762  148
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.57  28531  196
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 143.30  25507  178
   4 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.11  28336  198
   5 Kamil Górka                    Kraków               142.79  28558  200
   6 Michał Makowski                Warszawa             142.70   8705   61
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.59  28375  199
   8 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.05  26940  191
   9 Sławomir Kucia                 Krosno               140.98  14662  104
  10 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      140.63   6047   43
  11 Dawid Pikul                    Poznań               140.46  26546  189
  12 Szymon Fidziński               Warszawa             140.17  10092   72
  13 Marek Syczuk                   Warszawa             140.10  11488   82
  14 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.05  26469  189
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              139.51  26646  191
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             139.41  26767  192
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.39  27600  198
  18 Justyna Górka                  Kraków               138.95  27651  199
  19 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.93  11809   85
  20 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.42  26162  189
  21 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.23  25158  182
  22 Filip Sosin                    Warszawa             138.14   7045   51
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.95  25659  186
  24 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.10  24816  181
  25 Michał Trumpus                 Wrocław              136.98  14109  103
  26 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.58  13112   96
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  28 Michał Alabrudziński           Włocławek            135.96  26240  193
  29 Joanna Juszczak                Warszawa             135.36  12995   96
  30 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.31  26114  193
  31 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.95  17004  126
  32 Radosław Konca                 Warszawa             134.70  12258   91
  33 Jakub Zaryński                 Świnoujście          134.29  17323  129
  34 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             134.20  26705  199
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.17  16637  124
  36 Patryk Gadus                   Pszczew              134.08  11665   87
  37 Przemysław Herdzina            Kraków               133.88  25438  190
  38 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.66   5079   38
  39 Grzegorz Święcki               Białystok            133.21   9058   68
  40 Marek Reda                     Wołomin              133.21  26641  200
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.18  25304  190
  42 Paweł Jackowski                Warszawa             133.05  26610  200
  43 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.00  12502   94
  44 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.54  23858  180
  45 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.92  26121  198
  46 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.81  24122  183
  47 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.69  23836  181
  48 Filip Warzecha                 Gdynia               131.68  15670  119
  49 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  50 Bartosz Morawski               Gliwice              131.03  11531   88
  51 Irena Sołdan                   Rumia                131.03  25420  194
  52 Wojciech Sołdan                Rumia                130.23  25135  193
  53 Paweł Janaś                    Głogów               129.92  24684  190
  54 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.85  24931  192
  55 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  56 Robert Kamiński                Warszawa             129.36  20827  161
  57 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  58 Andrzej Rakoczy                Kraków               128.85   6185   48
  59 Artur Irzyk                    Kraków               128.31  19503  152
  60 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.28  21808  170
  61 Marek Roszak                   Poznań               128.07  24846  194
  62 Przemysław Rybicki             Otwock               128.07  20619  161
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.01  15489  121
  64 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.88  25321  198
  65 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  66 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  67 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.70  16984  133
  68 Michał Lipka                   Mielec               127.53   5484   43
  69 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.06  24396  192
  70 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  71 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.01  25148  198
  72 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              126.80  15343  121
  73 Anita Bruska                   Gdynia               126.68  10008   79
  74 Maciej Michalak                Łódź                 126.46  17705  140
  75 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.43   5057   40
  76 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.32  23875  189
  77 Jan Kozłowski                  Kraków               126.32  14653  116
  78 Łukasz Bryła                   Mielec               126.16  13373  106
  79 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     125.88  10196   81
  80 Artur Koszel                   Warszawa             125.78  24024  191
  81 Robert Głowacki                Łódź                 125.76  22008  175
  82 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.65  12816  102
  83 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.60  11178   89
  84 Jakub Szymczak                 Łódź                 125.56  15067  120
  85 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.46  23838  190
  86 Kuba Koisar                    Warszawa             125.29  24683  197
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.05  24135  193
  88 Piotr Rosół                    Warszawa             124.75  14596  117
  89 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.54  15443  124
  90 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  91 Leszek Stecuła                 Bytom                124.16   4718   38
  92 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  93 Mariusz Grodek                 Olsztyn              123.97   8926   72
  94 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
  95 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.64  23615  191
  96 Rafał Wesołowski               Warszawa             123.53  24582  199
  97 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.34  12457  101
  98 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
  99 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.27  24408  198
 100 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.07  23753  193
 101 Mirosław Uglik                 Warszawa             122.98  15864  129
 102 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  122.96  23977  195
 103 Adam Klimont                   Wałcz                122.95  22008  179
 104 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  24569  200
 105 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 106 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.62  23543  192
 107 Agnieszka Krupka               Krosno               122.38  14808  121
 108 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  122.37  17376  142
 109 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             122.36   8932   73
 110 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.25  15892  130
 111 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.95  12683  104
 112 Sławomir Buk                   Gliwice              121.83   5848   48
 113 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.54  23943  197
 114 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            121.40   5220   43
 115 Grzegorz Kurowski              Warszawa             121.01  22629  187
 116 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.77  10386   86
 117 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  12062  100
 118 Maciej Perzyński               Piła                 120.62   9408   78
 119 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.43   9514   79
 120 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.31  22980  191
 121 Daniel Janus                   Wąchock              120.21  21518  179
 122 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.10  20897  174
 123 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.10   5044   42
 124 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 125 Rafał Matczak                  Milanówek            119.94  11514   96
 126 Michał Ozimiński               Łódź                 119.93  22666  189
 127 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 128 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.76  15210  127
 129 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.72  19634  164
 130 Paweł Kowalski                 Kutno                119.50  16132  135
 131 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.17  23595  198
 132 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         119.12  22632  190
 133 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.10  18579  156
 134 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 135 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 136 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               118.43  10303   87
 137 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.24  16081  136
 138 Beata Piotrowska               Łódź                 118.03  21364  181
 139 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 140 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.00  11682   99
 141 Maciej Rzychoń                 Katowice             118.00  12154  103
 142 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.87  10019   85
 143 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               117.78   4240   36
 144 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.74  22842  194
 145 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 146 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 147 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47  22672  193
 148 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            117.41  22778  194
 149 Janusz Krupiński               Bytom                117.40  12444  106
 150 Jarosław Michalak              Łódź                 117.27  11141   95
 151 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        116.74   9456   81
 152 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 153 Teresa Zalewska                Racibórz             116.49   9785   84
 154 Tomasz Łapka                   Opole                116.42  21887  188
 155 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            116.26  23136  199
 156 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.15  13706  118
 157 Halina Roszak                  Poznań               116.14  18466  159
 158 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.08   6965   60
 159 Weronika Rudnicka              Ustka                116.07  22750  196
 160 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.97  17048  147
 161 Aleksander Puzyna              Warszawa             115.80   5674   49
 162 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 163 Stanisław Gasik                Warszawa             115.66  14342  124
 164 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             115.61   5665   49
 165 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             115.55   7395   64
 166 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.45  20666  179
 167 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 168 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 169 Marcin Skowron                 Zabrze               114.99   9659   84
 170 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.94  12758  111
 171 Jacek Pietruszka               Kraków               114.86  11831  103
 172 Michał Szymkowski              Wrocław              114.54   4238   37
 173 Joanna Brychcy                 Katowice             114.52  22674  198
 174 Anna Stefańska                 Łódź                 114.50  22556  197
 175 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  114.44  21171  185
 176 Piotr Madej                    Wrocław              114.43   5035   44
 177 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.41  10411   91
 178 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 179 Marta Dobrzańska               Kraków               114.40  13042  114
 180 Katarzyna Rosiek               Kraków               114.39   9952   87
 181 Maciej Stolarczyk              Zator                114.23   3541   31
 182 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 183 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.11   9585   84
 184 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.67  18529  163
 185 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.65  10456   92
 186 Magdalena Kublik               Warszawa             113.61  22609  199
 187 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             113.53  21570  190
 188 Marek Rogalski                 Warszawa             113.48  16000  141
 189 Anna Niedzielko                Szczecin             113.46   9531   84
 190 Piotr Domański                 Łódź                 113.43   3403   30
 191 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 192 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.85  12075  107
 193 Michał Kolaj                   Ostróda              112.82  16698  148
 194 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.81   5415   48
 195 Grzegorz Kwiecień              Kraków               112.78  18157  161
 196 Renata Kowalska                Bielsko Biała        112.74   8794   78
 197 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.62  18808  167
 198 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.56  11819  105
 199 Andrzej Grabiński              Suchedniów           112.48   7424   66
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 201 Monika Sadurska                Warszawa             112.46   9559   85
 202 Rafał Skibicki                 Lębork               112.19  21428  191
 203 Alina Białobrzewska            Gdynia               112.02  11090   99
 204 Bogdan Kozłowski               Białystok            112.01   8737   78
 205 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 206 Anna Dłużniewska               Warszawa             111.75  11957  107
 207 Sylwester Wójcik               Lublin               111.71   3463   31
 208 Agnieszka Goniowska            Wrocław              111.65  19427  174
 209 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.39  14481  130
 210 Patrycja Śliwińska             Szczecin             111.37  21495  193
 211 Alicja Kosińska                Szczecin             111.21  10454   94
 212 Dominik Piasecki               Słupsk               111.02  10547   95
 213 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.93  21188  191
 214 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.84   7648   69
 215 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.62  20133  182
 216 Joanna Ostrowska               Warszawa             110.46  21098  191
 217 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 218 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 219 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.24  20174  183
 220 Bogusław Książek               Szczecin             110.20  20056  182
 221 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 222 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 223 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.00   9680   88
 224 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.84  12082  110
 225 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.35  17934  164
 226 Daniel Tomczyk                 Piła                 109.16   4148   38
 227 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.87  10343   95
 228 Urszula Solarska               Łódź                 108.68  21084  194
 229 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            108.14   5515   51
 230 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.08   7025   65
 231 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.00   4752   44
 232 Jerzy Luter                    Bytom                107.88  20713  192
 233 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 234 Rafał Stachowski               Police               107.67  12059  112
 235 Łukasz Święcki                 Białystok            107.54   4194   39
 236 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.40  21157  197
 237 Krystyna Augustyniak           Łódź                 107.32   7727   72
 238 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 239 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.80  19971  187
 240 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.77  10357   97
 241 Grażyna Wesołowska             Łódź                 106.75  19002  178
 242 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              106.50  13099  123
 243 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 244 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 245 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 246 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 247 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             105.33   7584   72
 248 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.32  20117  191
 249 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.19  20092  191
 250 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.14  17873  170
 251 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.67   8792   84
 252 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 253 Marianna Kozłowska             Białystok            104.60   8159   78
 254 Łukasz Baranowski              Reda                 104.54  15263  146
 255 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 256 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 257 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      104.19   3751   36
 258 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.15   6145   59
 259 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.02   4889   47
 260 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     104.01   9569   92
 261 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.00   5408   52
 262 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 103.95  17879  172
 263 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 264 Iza Kraj                       Warszawa             103.76   9753   94
 265 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.58   6733   65
 266 Piotr Szutenberg               Ustka                103.55   7766   75
 267 Mariusz Makuch                 Zator                103.51   4451   43
 268 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 269 Monika Laskowska               Wrocław              103.03   7727   75
 270 Łukasz Sornek                  Mikołów              102.88   4938   48
 271 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 272 Jacek Nowak                    Szczecin             102.69   5237   51
 273 Joanna Żłobicka                Wrocław              102.34  11974  117
 274 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 275 Ryszard Korpalski              Wrocław              102.27  10022   98
 276 Adam Janicki                   Łódź                 101.89  20379  200
 277 Sławomir Długosz               Ostróda              101.52  18071  178
 278 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               101.50   3857   38
 279 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.31   8510   84
 280 Elżbieta Święcka               Białystok            101.13   3944   39
 281 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             101.11   3640   36
 282 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 283 Anna Arana                     Warszawa             100.93  19883  197
 284 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.82  10889  108
 285 Paweł Michalski                Ksawerów             100.70   6042   60
 286 Kazimierz Merklejn             Szczecin             100.63   7547   75
 287 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.50  19397  193
 288 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 289 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 290 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 291 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 292 Rafał Świątek                  Wrocław               99.12   7137   72
 293 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 294 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 295 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 296 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 297 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 298 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 299 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 300 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.30  12712  132
 301 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 302 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 303 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 304 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.97   2849   30
 305 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.92   7214   76
 306 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.62   8516   90
 307 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 308 Jerzy Ciesielski               Łódź                  94.42   3588   38
 309 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 310 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.17   5462   58
 311 Marcin Radwański               Wrocław               93.00   2976   32
 312 Anna  Bogucka                  Wrocław               92.97   3440   37
 313 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 314 Agnieszka Kozak                Gdynia                92.26  13378  145
 315 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.87   2756   30
 316 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.01   7736   85
 317 Sylwia Buks                    Warszawa              90.77   4266   47
 318 Bożena Guział                  Racibórz              90.67   3264   36
 319 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 320 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.60   9604  106
 321 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.53   5341   59
 322 Wojciech Obremski              Legnica               90.31   6141   68
 323 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              90.06   3242   36
 324 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.96   8186   91
 325 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 326 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           87.85   7819   89
 327 Paweł Golubiński               Gdynia                87.78   5179   59
 328 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.52   8052   92
 329 Radosław Więch                 Warszawa              87.43   6557   75
 330 Krzysztof Zawadzki             Sampława              87.36   5067   58
 331 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 332 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 333 Katarzyna Bogusławska          Piastów               86.68   3207   37
 334 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 335 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 336 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  83.61  11288  135
 337 Beata Sekuła                   Szczecin              82.98   5062   61
 338 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 339 Ewa Jóźwiak                    Iława                 77.91   2571   33
 340 Anna Lenartowska               Gdynia                77.60   5199   67
 341 Izabela Długosz                Ostróda               76.47   2906   38
 342 Julia Solarska                 Łódź                  75.72   3483   46
 343 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 344 Alicja Bielecka                Poznań                74.76   2542   34
 345 Paulina Naplocha               Racibórz              74.67   5824   78
 346 Blanka Zwolińska               Skierdy               72.85   4808   66
 347 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 348 Mirosław Dejna                 Sampława              59.11   3251   55




Poczekalnia na dzień 11-10-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Roman Figiel                   Zawichost            110.52   3205   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            104.45   3029   29
   5 Anna Czarnecka                 Zgierz                98.31   2851   29
   6 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   7 Paweł Szczekutek               Warszawa              89.03   2582   29
   8 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
   9 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  10 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
  11 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.07   3377   27
  12 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  13 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  14 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  15 Michał Musielak                Bydgoszcz            106.67   2880   27
  16 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  17 Maciej Grąbczewski             Piła                  95.22   2571   27
  18 Hanna Gawłowska                Piła                  88.74   2396   27
  19 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  20 Karolina Długosz               Ostróda               71.96   1943   27
  21 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  22 Jakub Kraj                     Szczecin              91.35   2375   26
  23 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.20   2405   25
  24 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  26 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  27 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  28 Joanna Stępień                 Katowice             122.29   2935   24
  29 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  30 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  31 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  32 Wojciech Morawski              Gliwice              113.96   2735   24
  33 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  34 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  35 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  36 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  37 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.50   2484   24
  38 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  39 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  40 Katarzyna Majewska             Lublin                98.75   2370   24
  41 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  42 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  43 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  44 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  45 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  46 Krzysztof Kruk                 Łódź                  93.25   2238   24
  47 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  48 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  49 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  50 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  51 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  52 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  53 Paweł Opyc                     Warszawa             105.74   2432   23
  54 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  55 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  56 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  57 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  58 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  59 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  60 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  61 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  62 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  63 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  64 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  65 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  66 Henryk Ryś                     Warszawa             102.14   2247   22
  67 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  68 Teresa Fortuna                 Lubin                122.80   2456   20
  69 Radosław Jachna                Łódź                 109.95   2199   20
  70 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  71 Dariusz Dzierża                Kraków               153.16   2910   19
  72 Robert Zabłocki                Łódź                 126.21   2398   19
  73 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  74 Joanna Regdos                  Kraków                98.74   1876   19
  75 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  76 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  77 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             121.61   2189   18
  78 Anna Chybowska                 Sochaczew            102.56   1846   18
  79 Wojciech Wróbel                Zator                 98.78   1778   18
  80 Błażej Fuczek                  Przeciszów            91.33   1644   18
  81 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            84.33   1518   18
  82 Rafał Horoszko                 Przeciszów            82.72   1489   18
  83 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  84 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.47   1946   17
  85 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  86 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  87 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.29   1484   17
  88 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  89 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.18   1023   17
  90 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  91 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  92 Czesława Pawłowska             Wrocław              120.20   1803   15
  93 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  94 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  95 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.87   1483   15
  96 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
  97 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  98 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  99 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
 100 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 101 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 102 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 103 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 104 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 105 Kacper Jachowicz               Żyrardów             109.23   1420   13
 106 Paweł Jachowicz                Żyrardów             107.62   1399   13
 107 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 108 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 109 Mateusz Borsuk                 Reda                 125.92   1511   12
 110 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 111 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 113 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 114 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 115 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 116 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 117 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 118 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 119 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 120 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 121 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 122 Agnieszka Grzelak              Łódź                 112.08   1345   12
 123 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 124 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 125 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 126 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 127 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.67   1304   12
 128 Janusz Sojka                   Łódź                 108.08   1297   12
 129 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 130 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.00   1284   12
 131 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 132 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 133 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 134 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 135 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 136 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 137 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 138 Monika Rubinstein              Warszawa             102.17   1226   12
 139 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 140 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 141 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 142 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 143 Dorota Stachowska              Wydartowo I           99.92   1199   12
 144 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 145 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 146 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 147 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 148 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 149 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 150 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 151 Renata Andracka                Poznań                96.17   1154   12
 152 Krzysztof Jaworski             Warszawa              94.25   1131   12
 153 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 154 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 155 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.83   1126   12
 156 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 157 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 158 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 159 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 160 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 161 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 162 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 163 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 164 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 165 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 166 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.58   1087   12
 167 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 168 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 169 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 170 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 171 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 172 Dariusz Zębek                  Olsztyn               88.75   1065   12
 173 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 174 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 175 Janina Grajewska               Choroszcz             82.67    992   12
 176 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 177 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 178 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 179 Małgorzata Baśko               Andrespol             67.75    813   12
 180 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 181 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 182 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 183 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 184 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 185 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 186 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 187 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 188 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 189 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 190 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 191 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 192 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 193 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 194 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 195 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 196 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 197 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 198 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 199 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 200 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 201 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 202 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 203 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 204 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 205 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 206 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 207 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 208 Krystyna Puchalska             Łódź                  76.73    844   11
 209 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 210 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 211 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 212 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 213 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 214 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 215 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 216 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 217 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 218 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 219 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 220 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 221 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 222 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 223 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 224 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 225 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 226 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 227 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 228 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 229 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 230 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 231 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 232 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 233 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 234 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 235 Szymon Płachta                 Warszawa             122.40   1224   10
 236 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 237 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 238 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 239 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 240 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 241 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 242 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 243 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 244 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 245 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 246 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 247 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 248 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 249 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 250 Marta Juszczyk                 Ścinawa               82.75    662    8
 251 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 252 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 253 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 254 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 255 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 256 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 257 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 258 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 259 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 260 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 261 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 262 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 263 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 264 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 265 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      119.14    834    7
 266 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 267 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 268 Łukasz Kozub                   Brzesko              100.29    702    7
 269 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            98.14    687    7
 270 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 271 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 272 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 273 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 274 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 275 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 276 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 277 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 278 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 279 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 280 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 281 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 282 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 283 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 284 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 285 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 286 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 287 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 288 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 289 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 290 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 291 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 292 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 293 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 294 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 295 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 296 Marek Sitkowski                Warszawa              79.80    399    5
 297 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 298 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 299 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 300 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 301 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 302 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 303 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 304 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 305 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 306 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 307 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 308 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 309 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 310 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 311 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 312 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 313 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 314 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 315 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 316 Elżbieta Hardej                Piaseczno             57.33    172    3
 317 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 318 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 319 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 320 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 321 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 322 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 323 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 324 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie