Warszawa 9
września
Warszawa 9-10 września Festiwal Gier Towarzyskich Monopoly Warsaw Open 2006
Bydgoszcz 9
września
Bydgoszcz 9-10 września V Mistrzostwa Bydgoszczy Grand Prix 2006
Bielsk Podlaski16
września
Bielsk Podlaski 16-17 września VIII Mistrzostwa PodlasiaGrand Prix 2006
„Gol” Miłosza Wrzałka09 - 10 września 2006 — V Mistrzostwa Bydgoszczy InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V Mistrzostwa Bydgoszczy Bydgoszcz, 09 - 10 września 2006
Grand Prix 2006

Konkurs Relacja z turnieju


„Gol” Miłosza WrzałkaIście letnia pogoda przywitała 60 graczy podczas V Mistrzostw Bydgoszczy, będących zarazem przedostatnim w tym roku turniejem z cyklu Grand Prix. W sobotę, zaraz po obiedzie, rozpoczęli oni turniejowe boje w klubie "Gol", w sąsiedztwie stadionu bydgoskiego Zawiszy. Po zaciętych pojedynkach sobotniego dnia, na prowadzeniu znajdował się Piotr Adamczyk z Tarnowa — jako jedyny z kompletem 6 wygranych.
Drugi dzień gier nie okazał się dla niego już tak szczęśliwy, ale i tak, z 9 zwycięstwami zajął wysokie 5 miejsce. Natomiast sobotnią passę Piotra przejął w niedzielę Miłosz Wrzałek. Wygrał wszystkie 6 niedzielnych pojedynków i z 10 dużymi punktami został zwycięzcą turnieju oraz nowym mistrzem Bydgoszczy. Było to jego pierwsze zwycięstwo w 12-rundowym turnieju, a drugie w scrabblowej karierze. W bezpośrednim pojedynku pokonał on Roberta Duczemińskiego 449:380. Porażka ta — dzięki dużej ilości zdobytych małych punktów — kosztowała Roberta "tylko" jedno miejsce — został ostatecznie wicemistrzem. Najniższe miejsce na podium wywalczył Andrzej Kowalski. Zarówno Robert, jak i Andrzej wygrali po 9 partii.
Nagrodę za największą ilość małych punktów zdobył również Miłosz, natomiast najlepszym debiutantem został Jacek Jerzyński z Torunia — 5 zwycięstw. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe gadżety (koszulki, kubki, itp.), a czołówka także nagrody pieniężne i puchary. Turniej ten mógł wyjaśnić też sytuację w tegorocznym Grand Prix — poza zwycięzcą, którego znamy już od Wałcza. Czołówka jednak grała różnie i na ostateczne rozstrzygnięcia w tej klasyfikacji przyjdzie nam poczekać jeszcze tydzień.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Bydgoszczy
III Mistrzostwa Bydgoszczy
II Mistrzostwa Bydgoszczy




Wyniki turnieju V Mistrzostwa Bydgoszczy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Reda                   126.99     10.0     4935     1860      660
  2 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    135.52      9.0     4923     1754      410
  3 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 128.76      9.0     4888     1841      643
  4 Marek           Syczuk               Warszawa               139.78      9.0     4836     1751      520
  5 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 116.02      9.0     4531     1826       84
  6 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.59      8.0     4801     1715      644
  7 Andrzej         Oleksiak             Olsztyn                135.81      8.0     4759     1636      452
  8 Paweł           Jackowski            Warszawa               137.35      8.0     4710     1712      414
  9 Wojciech        Sołdan               Rumia                  119.23      8.0     4681     1635      653
 10 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.42      8.0     4645     1694      288
 11 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.88      8.0     4589     1675      362
 12 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.09      8.0     4456     1706      208
 13 Aleksander      Puchalski            Włocławek              130.67      7.0     4823     1657      381
 14 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               129.67      7.0     4741     1465      251
 15 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               107.44      7.0     4740     1504      353
 16 Sławomir        Buk                  Gliwice                105.25      7.0     4659     1560      193
 17 Filip           Warzecha             Gdynia                 130.74      7.0     4629     1558     -109
 18 Piotr           Łasowski             Gdańsk                 100.00      7.0     4602     1551      276
 19 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   115.48      7.0     4599     1476      474
 20 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 126.07      7.0     4527     1466      549
 21 Jarosław        Sobczak              Warszawa               112.79      7.0     4481     1597       96
 22 Remigiusz       Skwarek              Bydgoszcz              114.23      7.0     4408     1422       66
 23 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  113.66      7.0     4404     1466      322
 24 Dawid           Pikul                Poznań                 144.34      7.0     4283     1554     -296
 25 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.42      6.0     4687     1446      319
 26 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.50      6.0     4654     1491     -129
 27 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  118.85      6.0     4569     1399      121
 28 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              128.53      6.0     4470     1420      171
 29 Artur           Koszel               Legionowo              122.68      6.0     4455     1301       64
 30 Adam            Klimont              Wałcz                  113.19      6.0     4442     1371       31
 31 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    114.84      6.0     4418     1425      125
 32 Irena           Sołdan               Rumia                  125.82      6.0     4374     1358       56
 33 Paweł           Florek               Bydgoszcz              118.58      6.0     4318     1424       21
 34 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              114.72      6.0     4145     1400     -305
 35 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               107.42      6.0     4068     1349     -144
 36 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              118.27      5.0     4548     1284      266
 37 Rafał           Skibicki             Lębork                 105.00      5.0     4350     1206      -82
 38 Bogusław        Puchalski            Włocławek              116.32      5.0     4318     1260       74
 39 Danuta          Langiewicz           Ostróda                101.44      5.0     4249     1242      -58
 40 Jacek           Jerzyński            Toruń                  100.00      5.0     4243     1279     -328
 41 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              101.67      5.0     4139     1247     -105
 42 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               110.82      5.0     4117     1259      -95
 43 Piotr           Szutenberg           Ustka                  113.97      5.0     4109     1240      -70
 44 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      5.0     4025     1331     -520
 45 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              112.08      5.0     4020     1242        8
 46 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.22      5.0     3738     1236     -709
 47 Jędrzej         Florek               Bydgoszcz              116.85      5.0     2489      914      380
 48 Anita           Bruska               Gdynia                 106.62      4.5     4212     1208      -29
 49 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               101.06      4.5     4206     1215     -216
 50 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  109.29      4.0     4596     1166      157
 51 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   102.86      4.0     4170     1090     -208
 52 Joanna          Ostrowska            Warszawa               113.83      4.0     4168     1162     -394
 53 Michał          Kolaj                Ostróda                100.00      4.0     3987     1101     -437
 54 Lucyna          Śniadach             Rumia                  111.79      4.0     3974     1163     -310
 55 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      4.0     3711     1122     -836
 56 Urszula         Behnke               Iława                  100.00      4.0     3521     1021     -142
 57 Mariusz         Katzig               Gdańsk                 101.03      3.0     3987      987     -434
 58 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.0     3626      979     -470
 59 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      2.5     3055      807     -958
 60 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      1.5     3058      693    -1069
 61 Bartosz         Białecki             Solec Kujawski         100.00      1.0     1581      503    -1039
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Bydgoszczy



	Dawid Pikul 144.34 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Szutenberg            113.97 +  334: 323  164
    2    15 Kazimierz.J    Merklejn              143.42 +  426: 334  193
    3     5 Andrzej        Kowalski              128.76 -  297: 409   79
    4    15 Jarosław       Sobczak               112.79 -  305: 393   63
    5    17 Agata          Kuć                   100.00 +  386: 283  150
    6    14 Filip          Warzecha              130.74 -  391: 462   81
    7    19 Bogusław       Puchalski             116.32 +  369: 355  166
    8    15 Mikołaj        Przybyłowicz          107.44 +  401: 345  157
    9    11 Jarosław       Puchalski             124.09 -  328: 478   74
   10     9 Mariusz        Skrobosz              143.42 +  384: 370  193
   11    14 Marek          Herzig                114.84 +  396: 327  165
   12     9 Wojciech       Sołdan                119.23 -  266: 500   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Mariusz Skrobosz 143.42 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Ostrowska             113.83 +  522: 272  164
    2     1 Piotr          Łasowski              100.00 -  370: 380   50
    3     9 Kazimierz.J    Merklejn              143.42 -  373: 434   93
    4    16 Grzegorz       Koczkodon             124.50 +  409: 358  174
    5    11 Małgorzata     Szmuksta              101.06 +  315: 313  151
    6    10 Paweł          Florek                118.58 -  351: 412   69
    7    13 Rafał          Lenartowski           126.07 +  395: 303  176
    8    13 Irena          Sołdan                125.82 +  530: 328  176
    9     6 Sławomir       Buk                   105.25 -  318: 389   55
   10     9 Dawid          Pikul                 144.34 -  370: 384   94
   11    15 Adam           Klimont               113.19 +  388: 364  163
   12    10 Aleksander     Puchalski             130.67 -  346: 431   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Kazimierz.J Merklejn 143.42 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Jóźwiak               113.66 +  417: 287  164
    2    15 Dawid          Pikul                 144.34 -  334: 426   94
    3     9 Mariusz        Skrobosz              143.42 +  434: 373  193
    4    14 Krzysztof      Sporczyk              114.72 +  432: 251  165
    5     8 Jarosław       Puchalski             124.09 -  382: 412   74
    6     9 Wojciech       Sołdan                119.23 +  446: 334  169
    7     7 Jarosław       Sobczak               112.79 +  378: 354  163
    8     3 Krzysztof      Mówka                 141.59 -  341: 459   92
    9     8 Marek          Herzig                114.84 +  387: 371  165
   10     7 Aleksander     Puchalski             130.67 -  326: 379   81
   11     7 Katarzyna      Sołdan                118.85 +  367: 351  169
   12     7 Dariusz        Kuć                   115.48 +  401: 360  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Krzysztof Mówka 141.59 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Adam           Klimont               113.19 +  481: 264  163
    2     5 Agata          Kuć                   100.00 +  457: 418  150
    3     1 Paweł          Florek                118.58 +  504: 298  169
    4     1 Andrzej        Oleksiak              135.81 +  350: 349  186
    5     1 Andrzej        Kowalski              128.76 +  512: 317  179
    6     1 Piotr          Adamczyk              116.02 -  283: 347   66
    7     2 Robert         Duczemiński           135.52 -  331: 403   86
    8     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.42 +  459: 341  193
    9     3 Paweł          Jackowski             137.35 +  414: 376  187
   10     2 Marek          Syczuk                139.78 -  340: 350   90
   11     3 Jędrzej        Florek                116.85 +  348: 336  167
   12     2 Andrzej        Kowalski              128.76 -  322: 358   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Marek Syczuk 139.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarosław       Sobczak               112.79 -  350: 453   63
    2    25 Dariusz        Nawrocki              112.08 +  479: 319  162
    3    14 Marek          Herzig                114.84 +  477: 310  165
    4     5 Piotr          Łasowski              100.00 +  443: 367  150
    5     3 Jacek          Jerzyński             100.00 +  402: 292  150
    6     2 Andrzej        Kowalski              128.76 +  430: 377  179
    7     3 Kamil          Nawrocki              128.53 +  388: 358  179
    8     1 Piotr          Adamczyk              116.02 -  358: 384   66
    9     4 Aleksander     Puchalski             130.67 +  401: 347  181
   10     2 Krzysztof      Mówka                 141.59 +  350: 340  192
   11     2 Miłosz         Wrzałek               126.99 -  372: 444   77
   12     3 Paweł          Jackowski             137.35 +  386: 325  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Paweł Jackowski 137.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Nawrocki              112.08 +  385: 269  162
    2     4 Bogusław       Puchalski             116.32 +  412: 267  166
    3     3 Piotr          Adamczyk              116.02 -  398: 416   66
    4    11 Paweł          Florek                118.58 +  413: 322  169
    5     9 Miłosz         Wrzałek               126.99 +  404: 349  177
    6     3 Robert         Duczemiński           135.52 -  368: 442   86
    7     4 Aleksander     Puchalski             130.67 +  446: 417  181
    8     7 Jarosław       Puchalski             124.09 +  394: 370  174
    9     3 Krzysztof      Mówka                 141.59 -  376: 414   92
   10     4 Rafał          Wesołowski            117.88 +  410: 313  168
   11     4 Filip          Warzecha              130.74 +  379: 331  181
   12     3 Marek          Syczuk                139.78 -  325: 386   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Andrzej Oleksiak 135.81 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Lucyna         Śniadach              111.79 +  403: 367  162
    2     2 Andrzej        Tyczyno               118.27 +  350: 326  168
    3     6 Filip          Warzecha              130.74 +  529: 342  181
    4     1 Krzysztof      Mówka                 141.59 -  349: 350   92
    5     7 Wojciech       Sołdan                119.23 +  474: 340  169
    6     4 Kamil          Nawrocki              128.53 -  304: 339   79
    7     9 Jarosław       Puchalski             124.09 -  284: 348   74
    8     8 Aleksander     Puchalski             130.67 -  366: 406   81
    9    15 Bogusław       Puchalski             116.32 +  347: 330  166
   10    16 Tomasz         Siwiński              101.67 +  415: 329  152
   11    11 Sławomir       Buk                   105.25 +  506: 412  155
   12     5 Mikołaj        Przybyłowicz          107.44 +  432: 418  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Robert Duczemiński 135.52 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Przybyłowicz          110.82 +  373: 353  161
    2    10 Sławomir       Buk                   105.25 +  498: 414  155
    3     4 Piotr          Łasowski              100.00 +  428: 384  150
    4     4 Andrzej        Tyczyno               118.27 +  455: 308  168
    5     2 Piotr          Adamczyk              116.02 -  353: 383   66
    6     3 Paweł          Jackowski             137.35 +  442: 368  187
    7     2 Krzysztof      Mówka                 141.59 +  403: 331  192
    8     2 Rafał          Wesołowski            117.88 +  387: 348  168
    9     1 Grzegorz       Koczkodon             124.50 +  481: 330  174
   10     1 Miłosz         Wrzałek               126.99 -  332: 456   77
   11     1 Andrzej        Kowalski              128.76 +  391: 389  179
   12     1 Miłosz         Wrzałek               126.99 -  380: 449   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Filip Warzecha 130.74 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jolanta        Chłopińska            109.29 +  391: 371  159
    2     3 Dariusz        Kuć                   115.48 +  465: 384  165
    3     6 Andrzej        Oleksiak              135.81 -  342: 529   86
    4    10 Jarosław       Puchalski             124.09 -  297: 357   74
    5    19 Rafał          Skibicki              105.00 +  431: 360  155
    6    14 Dawid          Pikul                 144.34 +  462: 391  194
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              114.72 +  380: 367  165
    8     4 Grzegorz       Koczkodon             124.50 -  342: 365   74
    9    10 Jarosław       Sobczak               112.79 +  420: 363  163
   10     5 Katarzyna      Sołdan                118.85 +  390: 369  169
   11     4 Paweł          Jackowski             137.35 -  331: 379   87
   12     6 Jędrzej        Florek                116.85 -  378: 503   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Aleksander Puchalski 130.67 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mikołaj        Przybyłowicz          107.44 +  380: 356  157
    2     7 Katarzyna      Sołdan                118.85 +  425: 365  169
    3     2 Grzegorz       Koczkodon             124.50 +  556: 277  174
    4     2 Andrzej        Kowalski              128.76 -  318: 428   79
    5     6 Kamil          Nawrocki              128.53 -  376: 414   79
    6     7 Irena          Sołdan                125.82 +  436: 338  176
    7     4 Paweł          Jackowski             137.35 -  417: 446   87
    8     8 Andrzej        Oleksiak              135.81 +  406: 366  186
    9     4 Marek          Syczuk                139.78 -  347: 401   90
   10     7 Kazimierz.J    Merklejn              143.42 +  379: 326  193
   11     5 Jarosław       Puchalski             124.09 -  352: 379   74
   12    10 Mariusz        Skrobosz              143.42 +  431: 346  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Łukasz Tuszyński 129.67 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  356: 331  157
    2    14 Grzegorz       Koczkodon             124.50 -  398: 471   74
    3    22 Wojciech       Gołęcki               104.22 +  467: 330  154
    4     7 Małgorzata     Szmuksta              101.06 +  494: 305  151
    5     5 Rafał          Wesołowski            117.88 -  392: 499   68
    6     6 Jarosław       Sobczak               112.79 +  378: 348  163
    7     5 Miłosz         Wrzałek               126.99 -  366: 380   77
    8     9 Marek          Herzig                114.84 -  283: 348   65
    9    13 Krzysztof      Sporczyk              114.72 +  437: 293  165
   10    10 Danuta         Langiewicz            101.44 +  381: 378  151
   11     6 Piotr          Adamczyk              116.02 -  381: 439   66
   12    11 Grzegorz       Koczkodon             124.50 +  408: 368  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Andrzej Kowalski 128.76 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anita          Bruska                106.62 +  359: 333  157
    2    13 Miłosz         Wrzałek               126.99 +  501: 274  177
    3     5 Dawid          Pikul                 144.34 +  409: 297  194
    4     2 Aleksander     Puchalski             130.67 +  428: 318  181
    5     1 Krzysztof      Mówka                 141.59 -  317: 512   92
    6     2 Marek          Syczuk                139.78 -  377: 430   90
    7    10 Jolanta        Chłopińska            109.29 +  449: 359  159
    8     5 Kamil          Nawrocki              128.53 +  480: 396  179
    9     5 Rafał          Wesołowski            117.88 +  384: 317  168
   10     3 Piotr          Adamczyk              116.02 +  437: 296  166
   11     1 Robert         Duczemiński           135.52 -  389: 391   86
   12     2 Krzysztof      Mówka                 141.59 +  358: 322  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 12 153.42




	Kamil Nawrocki 128.53 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Buk                   105.25 -  405: 448   55
    2    16 Urszula        Behnke                100.00 +  387: 225  150
    3    18 Piotr          Szutenberg            113.97 +  402: 326  164
    4    13 Anita          Bruska                106.62 +  345: 257  157
    5     6 Aleksander     Puchalski             130.67 +  414: 376  181
    6     4 Andrzej        Oleksiak              135.81 +  339: 304  186
    7     3 Marek          Syczuk                139.78 -  358: 388   90
    8     5 Andrzej        Kowalski              128.76 -  396: 480   79
    9     7 Jędrzej        Florek                116.85 -  374: 383   67
   10    14 Artur          Koszel                122.68 +  428: 246  173
   11     9 Rafał          Wesołowski            117.88 -  330: 394   68
   12    13 Piotr          Łasowski              100.00 -  292: 472   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Miłosz Wrzałek 126.99 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Skibicki              105.00 +  428: 313  155
    2    13 Andrzej        Kowalski              128.76 -  274: 501   79
    3    17 Agata          Kuć                   100.00 +  411: 396  150
    4    12 Mikołaj        Przybyłowicz          107.44 +  368: 355  157
    5     9 Paweł          Jackowski             137.35 -  349: 404   87
    6    11 Katarzyna      Sołdan                118.85 +  515: 292  169
    7     5 Łukasz         Tuszyński             129.67 +  380: 366  180
    8     6 Sławomir       Buk                   105.25 +  382: 233  155
    9     2 Piotr          Adamczyk              116.02 +  479: 331  166
   10     1 Robert         Duczemiński           135.52 +  456: 332  186
   11     2 Marek          Syczuk                139.78 +  444: 372  190
   12     1 Robert         Duczemiński           135.52 +  449: 380  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 12 155.00




	Rafał Lenartowski 126.07 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Gołęcki               104.22 +  458: 200  154
    2     8 Wojciech       Sołdan                119.23 -  346: 377   69
    3    16 Krzysztof      Sporczyk              114.72 -  313: 371   65
    4    19 Małgorzata     Jóźwiak               113.66 +  353: 281  164
    5    10 Andrzej        Tyczyno               118.27 +  332: 323  168
    6    13 Grzegorz       Koczkodon             124.50 -  421: 475   74
    7    13 Mariusz        Skrobosz              143.42 -  303: 395   93
    8    21 Agata          Kuć                   100.00 +  436: 265  150
    9    18 Jacek          Jerzyński             100.00 +  383: 280  150
   10    18 Andrzej        Przybyłowicz          110.82 +  457: 320  161
   11    12 Piotr          Łasowski              100.00 +  389: 341  150
   12     8 Rafał          Wesołowski            117.88 -  336: 350   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Irena Sołdan 125.82 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Kuć                   102.86 +  374: 329  153
    2     9 Jarosław       Sobczak               112.79 -  375: 401   63
    3    10 Sławomir       Buk                   105.25 -  310: 340   55
    4    23 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  430: 254  150
    5    20 Joanna         Ostrowska             113.83 +  407: 374  164
    6     7 Aleksander     Puchalski             130.67 -  338: 436   81
    7    20 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  299: 291  157
    8    13 Mariusz        Skrobosz              143.42 -  328: 530   93
    9    24 Lucyna         Śniadach              111.79 +  440: 278  162
   10    20 Krzysztof      Sporczyk              114.72 -  309: 355   65
   11    16 Danuta         Langiewicz            101.44 +  475: 369  151
   12    15 Remigiusz      Skwarek               114.23 -  289: 361   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Grzegorz Koczkodon 124.50 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Siwiński              101.67 +  426: 362  152
    2    14 Łukasz         Tuszyński             129.67 +  471: 398  180
    3     2 Aleksander     Puchalski             130.67 -  277: 556   81
    4    16 Mariusz        Skrobosz              143.42 -  358: 409   93
    5    16 Lucyna         Śniadach              111.79 +  419: 315  162
    6    13 Rafał          Lenartowski           126.07 +  475: 421  176
    7     8 Paweł          Florek                118.58 +  415: 287  169
    8     4 Filip          Warzecha              130.74 +  365: 342  181
    9     1 Robert         Duczemiński           135.52 -  330: 481   86
   10     8 Jarosław       Puchalski             124.09 -  339: 356   74
   11     8 Mikołaj        Przybyłowicz          107.44 -  411: 448   57
   12    11 Łukasz         Tuszyński             129.67 -  368: 408   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Jarosław Puchalski 124.09 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Danuta         Langiewicz            101.44 +  381: 281  151
    2     6 Piotr          Adamczyk              116.02 -  372: 416   66
    3    23 Jolanta        Chłopińska            109.29 +  392: 362  159
    4    10 Filip          Warzecha              130.74 +  357: 297  181
    5     8 Kazimierz.J    Merklejn              143.42 +  412: 382  193
    6     5 Rafał          Wesołowski            117.88 -  267: 409   68
    7     9 Andrzej        Oleksiak              135.81 +  348: 284  186
    8     7 Paweł          Jackowski             137.35 -  370: 394   87
    9    11 Dawid          Pikul                 144.34 +  478: 328  194
   10     8 Grzegorz       Koczkodon             124.50 +  356: 339  174
   11     5 Aleksander     Puchalski             130.67 +  379: 352  181
   12     4 Piotr          Adamczyk              116.02 -  344: 404   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Artur Koszel 122.68 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Szmuksta              101.06 -  369: 433   51
    2    18 Maciej         Kuć                   100.00 +  379: 228  150
    3    11 Andrzej        Tyczyno               118.27 -  294: 553   68
    4    25 Joanna         Ostrowska             113.83 -  316: 418   64
    5    26 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  332: 361   50
    6    25 Tomasz         Siwiński              101.67 +  448: 323  152
    7    21 Lucyna         Śniadach              111.79 +  382: 280  162
    8    22 Andrzej        Przybyłowicz          110.82 +  412: 317  161
    9    20 Michał         Kolaj                 100.00 -  324: 411   50
   10    14 Kamil          Nawrocki              128.53 -  246: 428   79
   11    21 Jacek          Jerzyński             100.00 +  436: 398  150
   12    19 Piotr          Szutenberg            113.97 +  517: 241  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Wojciech Sołdan 119.23 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Katzig                101.03 +  374: 272  151
    2     8 Rafał          Lenartowski           126.07 +  377: 346  176
    3     7 Jarosław       Sobczak               112.79 +  425: 327  163
    4     3 Piotr          Adamczyk              116.02 -  344: 346   66
    5     7 Andrzej        Oleksiak              135.81 -  340: 474   86
    6     9 Kazimierz.J    Merklejn              143.42 -  334: 446   93
    7    15 Małgorzata     Szmuksta              101.06 +  401: 261  151
    8    11 Dariusz        Kuć                   115.48 +  320: 304  165
    9     9 Katarzyna      Sołdan                118.85 -  344: 416   69
   10    21 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  487: 309  157
   11    13 Remigiusz      Skwarek               114.23 +  435: 261  164
   12     9 Dawid          Pikul                 144.34 +  500: 266  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Katarzyna Sołdan 118.85 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Urszula        Behnke                100.00 +  468: 297  150
    2     7 Aleksander     Puchalski             130.67 -  365: 425   81
    3    12 Anita          Bruska                106.62 -  347: 365   57
    4    18 Marek          Herzig                114.84 +  386: 338  165
    5    13 Tomasz         Siwiński              101.67 +  412: 307  152
    6    11 Miłosz         Wrzałek               126.99 -  292: 515   77
    7    17 Agata          Kuć                   100.00 +  481: 277  150
    8    12 Paweł          Florek                118.58 +  397: 396  169
    9     9 Wojciech       Sołdan                119.23 +  416: 344  169
   10     5 Filip          Warzecha              130.74 -  369: 390   81
   11     7 Kazimierz.J    Merklejn              143.42 -  351: 367   93
   12    12 Sławomir       Buk                   105.25 -  285: 427   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Paweł Florek 118.58 Bydgoszcz     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bartosz        Białecki              100.00 +  430: 216  150
    2    12 Rafał          Wesołowski            117.88 +  413: 300  168
    3     1 Krzysztof      Mówka                 141.59 -  298: 504   92
    4    11 Paweł          Jackowski             137.35 -  322: 413   87
    5    12 Dariusz        Kuć                   115.48 +  396: 308  165
    6    10 Mariusz        Skrobosz              143.42 +  412: 351  193
    7     8 Grzegorz       Koczkodon             124.50 -  287: 415   74
    8    12 Katarzyna      Sołdan                118.85 -  396: 397   69
    9    19 Andrzej        Przybyłowicz          110.82 -  310: 345   61
   10    13 Mikołaj        Przybyłowicz          107.44 -  254: 428   57
   11    20 Anita          Bruska                106.62 +  435: 338  157
   12    18 Danuta         Langiewicz            101.44 +  365: 282  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Andrzej Tyczyno 118.27 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Golubiński            100.00 +  509: 209  150
    2     2 Andrzej        Oleksiak              135.81 -  326: 350   86
    3    11 Artur          Koszel                122.68 +  553: 294  173
    4     4 Robert         Duczemiński           135.52 -  308: 455   86
    5    10 Rafał          Lenartowski           126.07 -  323: 332   76
    6    16 Andrzej        Przybyłowicz          110.82 +  328: 304  161
    7    12 Piotr          Łasowski              100.00 -  304: 403   50
    8    17 Danuta         Langiewicz            101.44 -  341: 410   51
    9    14 Dariusz        Kuć                   115.48 -  340: 398   65
   10    22 Adam           Klimont               113.19 +  421: 405  163
   11    18 Jolanta        Chłopińska            109.29 +  409: 332  159
   12    16 Małgorzata     Jóźwiak               113.66 -  386: 390   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Rafał Wesołowski 117.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jacek          Jerzyński             100.00 +  371: 367  150
    2    12 Paweł          Florek                118.58 -  300: 413   69
    3    19 Remigiusz      Skwarek               114.23 +  485: 290  164
    4     6 Dariusz        Kuć                   115.48 +  392: 353  165
    5     5 Łukasz         Tuszyński             129.67 +  499: 392  180
    6     5 Jarosław       Puchalski             124.09 +  409: 267  174
    7     1 Piotr          Adamczyk              116.02 +  411: 298  166
    8     2 Robert         Duczemiński           135.52 -  348: 387   86
    9     5 Andrzej        Kowalski              128.76 -  317: 384   79
   10     4 Paweł          Jackowski             137.35 -  313: 410   87
   11     9 Kamil          Nawrocki              128.53 +  394: 330  179
   12     8 Rafał          Lenartowski           126.07 +  350: 336  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Jędrzej Florek 116.85 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    14 Anita          Bruska                106.62 +  487: 287  157
    8    10 Piotr          Łasowski              100.00 +  380: 351  150
    9     7 Kamil          Nawrocki              128.53 +  383: 374  179
   10     6 Sławomir       Buk                   105.25 +  400: 371  155
   11     3 Krzysztof      Mówka                 141.59 -  336: 348   92
   12     6 Filip          Warzecha              130.74 +  503: 378  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  /  6 152.33




	Bogusław Puchalski 116.32 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  503: 215  150
    2     4 Paweł          Jackowski             137.35 -  267: 412   87
    3    20 Dorota         Kuć                   102.86 +  383: 311  153
    4     8 Jacek          Jerzyński             100.00 -  351: 372   50
    5    18 Anita          Bruska                106.62 -  359: 482   57
    6    19 Mariusz        Katzig                101.03 +  383: 336  151
    7    19 Dawid          Pikul                 144.34 -  355: 369   94
    8    18 Małgorzata     Jóźwiak               113.66 -  294: 335   64
    9    15 Andrzej        Oleksiak              135.81 -  330: 347   86
   10    23 Agata          Kuć                   100.00 +  403: 284  150
   11    19 Rafał          Skibicki              105.00 +  359: 355  155
   12    17 Adam           Klimont               113.19 -  331: 426   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Piotr Adamczyk 116.02 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Kolaj                 100.00 +  471: 287  150
    2     6 Jarosław       Puchalski             124.09 +  416: 372  174
    3     3 Paweł          Jackowski             137.35 +  416: 398  187
    4     3 Wojciech       Sołdan                119.23 +  346: 344  169
    5     2 Robert         Duczemiński           135.52 +  383: 353  186
    6     1 Krzysztof      Mówka                 141.59 +  347: 283  192
    7     1 Rafał          Wesołowski            117.88 -  298: 411   68
    8     1 Marek          Syczuk                139.78 +  384: 358  190
    9     2 Miłosz         Wrzałek               126.99 -  331: 479   77
   10     3 Andrzej        Kowalski              128.76 -  296: 437   79
   11     6 Łukasz         Tuszyński             129.67 +  439: 381  180
   12     4 Jarosław       Puchalski             124.09 +  404: 344  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 12 152.17




	Dariusz Kuć 115.48 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  509: 291  150
    2     3 Filip          Warzecha              130.74 -  384: 465   81
    3     8 Małgorzata     Szmuksta              101.06 +  380: 311  151
    4     6 Rafał          Wesołowski            117.88 -  353: 392   68
    5    12 Paweł          Florek                118.58 -  308: 396   69
    6    18 Rafał          Skibicki              105.00 +  374: 355  155
    7    16 Jacek          Jerzyński             100.00 +  468: 272  150
    8    11 Wojciech       Sołdan                119.23 -  304: 320   69
    9    14 Andrzej        Tyczyno               118.27 +  398: 340  168
   10    12 Jolanta        Chłopińska            109.29 +  347: 331  159
   11    10 Jarosław       Sobczak               112.79 +  414: 251  163
   12     7 Kazimierz.J    Merklejn              143.42 -  360: 401   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Marek Herzig 114.84 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agata          Kuć                   100.00 -  296: 385   50
    2    17 Jolanta        Chłopińska            109.29 +  417: 341  159
    3    14 Marek          Syczuk                139.78 -  310: 477   90
    4    18 Katarzyna      Sołdan                118.85 -  338: 386   69
    5    25 Adam           Klimont               113.19 +  413: 374  163
    6    23 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  371: 257  150
    7    18 Remigiusz      Skwarek               114.23 +  541: 293  164
    8     9 Łukasz         Tuszyński             129.67 +  348: 283  180
    9     8 Kazimierz.J    Merklejn              143.42 -  371: 387   93
   10    17 Michał         Kolaj                 100.00 +  354: 326  150
   11    14 Dawid          Pikul                 144.34 -  327: 396   94
   12    14 Jarosław       Sobczak               112.79 -  332: 388   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Krzysztof Sporczyk 114.72 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Kuć                   100.00 +  371: 295  150
    2    11 Małgorzata     Szmuksta              101.06 -  334: 418   51
    3    16 Rafał          Lenartowski           126.07 +  371: 313  176
    4    14 Kazimierz.J    Merklejn              143.42 -  251: 432   93
    5    21 Remigiusz      Skwarek               114.23 +  349: 305  164
    6    15 Piotr          Łasowski              100.00 +  367: 336  150
    7    11 Filip          Warzecha              130.74 -  367: 380   81
    8    14 Jarosław       Sobczak               112.79 -  360: 402   63
    9    13 Łukasz         Tuszyński             129.67 -  293: 437   80
   10    20 Irena          Sołdan                125.82 +  355: 309  176
   11    17 Małgorzata     Jóźwiak               113.66 -  367: 488   64
   12    20 Tomasz         Siwiński              101.67 +  360: 335  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Remigiusz Skwarek 114.23 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Piotr          Łasowski              100.00 -  362: 408   50
    2    21 Michał         Kolaj                 100.00 +  411: 287  150
    3    19 Rafał          Wesołowski            117.88 -  290: 485   68
    4    20 Danuta         Langiewicz            101.44 +  414: 306  151
    5    21 Krzysztof      Sporczyk              114.72 -  305: 349   65
    6    21 Małgorzata     Jóźwiak               113.66 +  470: 377  164
    7    18 Marek          Herzig                114.84 -  293: 541   65
    8    20 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  376: 272  157
    9    21 Dorota         Kuć                   102.86 +  397: 337  153
   10    19 Wojciech       Gołęcki               104.22 +  468: 256  154
   11    13 Wojciech       Sołdan                119.23 -  261: 435   69
   12    15 Irena          Sołdan                125.82 +  361: 289  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Piotr Szutenberg 113.97 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Pikul                 144.34 -  323: 334   94
    2    29 Paweł          Golubiński            100.00 +  377: 271  150
    3    18 Kamil          Nawrocki              128.53 -  326: 402   79
    4    17 Agata          Kuć                   100.00 -  318: 332   50
    5    27 Wojciech       Gołęcki               104.22 -  313: 355   54
    6    26 Dariusz        Nawrocki              112.08 +  343: 262  162
    7    24 Tomasz         Siwiński              101.67 -  328: 378   52
    8    28 Lucyna         Śniadach              111.79 -  291: 368   62
    9    28 Maciej         Kuć                   100.00 +  409: 283  150
   10    28 Urszula        Behnke                100.00 +  418: 351  150
   11    22 Joanna         Ostrowska             113.83 +  422: 326  164
   12    19 Artur          Koszel                122.68 -  241: 517   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Joanna Ostrowska 113.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              143.42 -  272: 522   93
    2    24 Andrzej        Przybyłowicz          110.82 +  329: 323  161
    3    21 Małgorzata     Sameryt               107.42 -  316: 392   57
    4    25 Artur          Koszel                122.68 +  418: 316  173
    5    20 Irena          Sołdan                125.82 -  374: 407   76
    6    17 Jolanta        Chłopińska            109.29 -  304: 482   59
    7    22 Adam           Klimont               113.19 -  319: 391   63
    8    27 Wojciech       Gołęcki               104.22 -  302: 367   54
    9    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  430: 294  150
   10    26 Lucyna         Śniadach              111.79 +  406: 266  162
   11    22 Piotr          Szutenberg            113.97 -  326: 422   64
   12    24 Jacek          Jerzyński             100.00 -  372: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Małgorzata Jóźwiak 113.66 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.42 -  287: 417   93
    2    20 Lucyna         Śniadach              111.79 -  331: 344   62
    3    27 Bartosz        Białecki              100.00 +  385: 206  150
    4    19 Rafał          Lenartowski           126.07 -  281: 353   76
    5    23 Michał         Kolaj                 100.00 +  383: 248  150
    6    21 Remigiusz      Skwarek               114.23 -  377: 470   64
    7    26 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  401: 314  150
    8    18 Bogusław       Puchalski             116.32 +  335: 294  166
    9    12 Jolanta        Chłopińska            109.29 +  419: 335  159
   10    11 Jarosław       Sobczak               112.79 -  327: 348   63
   11    17 Krzysztof      Sporczyk              114.72 +  488: 367  165
   12    16 Andrzej        Tyczyno               118.27 +  390: 386  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Adam Klimont 113.19 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 141.59 -  264: 481   92
    2    26 Anita          Bruska                106.62 -  249: 403   57
    3    28 Dariusz        Nawrocki              112.08 -  322: 384   62
    4    29 Bartosz        Białecki              100.00 +  412: 281  150
    5    25 Marek          Herzig                114.84 -  374: 413   65
    6    29 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  472: 275  150
    7    22 Joanna         Ostrowska             113.83 +  391: 319  164
    8    24 Dorota         Kuć                   102.86 +  356: 352  153
    9    25 Mariusz        Katzig                101.03 +  407: 363  151
   10    22 Andrzej        Tyczyno               118.27 -  405: 421   68
   11    15 Mariusz        Skrobosz              143.42 -  364: 388   93
   12    17 Bogusław       Puchalski             116.32 +  426: 331  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Jarosław Sobczak 112.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Syczuk                139.78 +  453: 350  190
    2     9 Irena          Sołdan                125.82 +  401: 375  176
    3     7 Wojciech       Sołdan                119.23 -  327: 425   69
    4    15 Dawid          Pikul                 144.34 +  393: 305  194
    5     4 Sławomir       Buk                   105.25 +  453: 321  155
    6     6 Łukasz         Tuszyński             129.67 -  348: 378   80
    7     7 Kazimierz.J    Merklejn              143.42 -  354: 378   93
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              114.72 +  402: 360  165
    9    10 Filip          Warzecha              130.74 -  363: 420   81
   10    11 Małgorzata     Jóźwiak               113.66 +  348: 327  164
   11    10 Dariusz        Kuć                   115.48 -  251: 414   65
   12    14 Marek          Herzig                114.84 +  388: 332  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Dariusz Nawrocki 112.08 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             137.35 -  269: 385   87
    2    25 Marek          Syczuk                139.78 -  319: 479   90
    3    28 Adam           Klimont               113.19 +  384: 322  163
    4    22 Lucyna         Śniadach              111.79 -  277: 329   62
    5    24 Andrzej        Przybyłowicz          110.82 -  347: 351   61
    6    26 Piotr          Szutenberg            113.97 -  262: 343   64
    7    27 Mariusz        Katzig                101.03 -  289: 330   51
    8    29 Maciej         Kuć                   100.00 +  388: 363  150
    9    29 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  414: 159  150
   10    27 Dorota         Kuć                   102.86 +  346: 327  153
   11    25 Wojciech       Gołęcki               104.22 +  435: 253  154
   12    21 Małgorzata     Sameryt               107.42 -  290: 371   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Lucyna Śniadach 111.79 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Oleksiak              135.81 -  367: 403   86
    2    20 Małgorzata     Jóźwiak               113.66 +  344: 331  164
    3    15 Jacek          Jerzyński             100.00 -  349: 407   50
    4    22 Dariusz        Nawrocki              112.08 +  329: 277  162
    5    16 Grzegorz       Koczkodon             124.50 -  315: 419   74
    6    20 Agata          Kuć                   100.00 -  329: 331   50
    7    21 Artur          Koszel                122.68 -  280: 382   73
    8    28 Piotr          Szutenberg            113.97 +  368: 291  164
    9    24 Irena          Sołdan                125.82 -  278: 440   76
   10    26 Joanna         Ostrowska             113.83 -  266: 406   64
   11    28 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  414: 256  150
   12    26 Agata          Kuć                   100.00 -  335: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Andrzej Przybyłowicz 110.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Duczemiński           135.52 -  353: 373   86
    2    24 Joanna         Ostrowska             113.83 -  323: 329   64
    3    24 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  320: 410   50
    4    28 Paweł          Golubiński            100.00 +  385: 246  150
    5    24 Dariusz        Nawrocki              112.08 +  351: 347  162
    6    16 Andrzej        Tyczyno               118.27 -  304: 328   68
    7    28 Wojciech       Gołęcki               104.22 +  370: 352  154
    8    22 Artur          Koszel                122.68 -  317: 412   73
    9    19 Paweł          Florek                118.58 +  345: 310  169
   10    18 Rafał          Lenartowski           126.07 -  320: 457   76
   11    24 Małgorzata     Sameryt               107.42 -  314: 372   57
   12    25 Michał         Kolaj                 100.00 +  415: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Jolanta Chłopińska 109.29 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Filip          Warzecha              130.74 -  371: 391   81
    2    17 Marek          Herzig                114.84 -  341: 417   65
    3    23 Jarosław       Puchalski             124.09 -  362: 392   74
    4    27 Maciej         Kuć                   100.00 +  425: 262  150
    5    22 Danuta         Langiewicz            101.44 +  451: 334  151
    6    17 Joanna         Ostrowska             113.83 +  482: 304  164
    7    10 Andrzej        Kowalski              128.76 -  359: 449   79
    8    16 Jacek          Jerzyński             100.00 +  469: 292  150
    9    12 Małgorzata     Jóźwiak               113.66 -  335: 419   64
   10    12 Dariusz        Kuć                   115.48 -  331: 347   65
   11    18 Andrzej        Tyczyno               118.27 -  332: 409   68
   12    22 Rafał          Skibicki              105.00 -  338: 423   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Mikołaj Przybyłowicz 107.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Aleksander     Puchalski             130.67 -  356: 380   81
    2    23 Mariusz        Katzig                101.03 +  474: 355  151
    3    13 Tomasz         Siwiński              101.67 +  365: 326  152
    4    12 Miłosz         Wrzałek               126.99 -  355: 368   77
    5    14 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  408: 365  157
    6    12 Anita          Bruska                106.62 +  386: 382  157
    7     6 Sławomir       Buk                   105.25 -  358: 365   55
    8    15 Dawid          Pikul                 144.34 -  345: 401   94
    9    16 Małgorzata     Szmuksta              101.06 +  399: 348  151
   10    13 Paweł          Florek                118.58 +  428: 254  169
   11     8 Grzegorz       Koczkodon             124.50 +  448: 411  174
   12     5 Andrzej        Oleksiak              135.81 -  418: 432   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Małgorzata Sameryt 107.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Tuszyński             129.67 -  331: 356   80
    2    27 Bartosz        Białecki              100.00 +  424: 301  150
    3    21 Joanna         Ostrowska             113.83 +  392: 316  164
    4     9 Sławomir       Buk                   105.25 -  253: 523   55
    5    14 Mikołaj        Przybyłowicz          107.44 -  365: 408   57
    6    24 Wojciech       Gołęcki               104.22 +  369: 225  154
    7    20 Irena          Sołdan                125.82 -  291: 299   76
    8    20 Remigiusz      Skwarek               114.23 -  272: 376   64
    9    22 Anita          Bruska                106.62 +  319: 317  157
   10    21 Wojciech       Sołdan                119.23 -  309: 487   69
   11    24 Andrzej        Przybyłowicz          110.82 +  372: 314  161
   12    21 Dariusz        Nawrocki              112.08 +  371: 290  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Anita Bruska 106.62 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kowalski              128.76 -  333: 359   79
    2    26 Adam           Klimont               113.19 +  403: 249  163
    3    12 Katarzyna      Sołdan                118.85 +  365: 347  169
    4    13 Kamil          Nawrocki              128.53 -  257: 345   79
    5    18 Bogusław       Puchalski             116.32 +  482: 359  166
    6    12 Mikołaj        Przybyłowicz          107.44 -  382: 386   57
    7    14 Jędrzej        Florek                116.85 -  287: 487   67
    8    23 Mariusz        Katzig                101.03 +  402: 257  151
    9    22 Małgorzata     Sameryt               107.42 -  317: 319   57
   10    15 Piotr          Łasowski              100.00 -  330: 382   50
   11    20 Paweł          Florek                118.58 -  338: 435   69
   12    23 Małgorzata     Szmuksta              101.06 =  316: 316  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Sławomir Buk 105.25 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Nawrocki              128.53 +  448: 405  179
    2    10 Robert         Duczemiński           135.52 -  414: 498   86
    3    10 Irena          Sołdan                125.82 +  340: 310  176
    4     9 Małgorzata     Sameryt               107.42 +  523: 253  157
    5     4 Jarosław       Sobczak               112.79 -  321: 453   63
    6     8 Jacek          Jerzyński             100.00 +  416: 298  150
    7     6 Mikołaj        Przybyłowicz          107.44 +  365: 358  157
    8     6 Miłosz         Wrzałek               126.99 -  233: 382   77
    9     6 Mariusz        Skrobosz              143.42 +  389: 318  193
   10     6 Jędrzej        Florek                116.85 -  371: 400   67
   11    11 Andrzej        Oleksiak              135.81 -  412: 506   86
   12    12 Katarzyna      Sołdan                118.85 +  427: 285  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Rafał Skibicki 105.00 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Miłosz         Wrzałek               126.99 -  313: 428   77
    2    30 Wojciech       Gołęcki               104.22 -  314: 366   54
    3    25 Maciej         Kuć                   100.00 +  309: 292  150
    4    24 Michał         Kolaj                 100.00 +  411: 353  150
    5    19 Filip          Warzecha              130.74 -  360: 431   81
    6    18 Dariusz        Kuć                   115.48 -  355: 374   65
    7    25 Dorota         Kuć                   102.86 -  365: 411   53
    8    25 Urszula        Behnke                100.00 +  440: 322  150
    9    17 Piotr          Łasowski              100.00 -  351: 419   50
   10    25 Mariusz        Katzig                101.03 +  354: 339  151
   11    19 Bogusław       Puchalski             116.32 -  355: 359   66
   12    22 Jolanta        Chłopińska            109.29 +  423: 338  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Wojciech Gołęcki 104.22 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Lenartowski           126.07 -  200: 458   76
    2    30 Rafał          Skibicki              105.00 +  366: 314  155
    3    22 Łukasz         Tuszyński             129.67 -  330: 467   80
    4    26 Mariusz        Katzig                101.03 -  288: 366   51
    5    27 Piotr          Szutenberg            113.97 +  355: 313  164
    6    24 Małgorzata     Sameryt               107.42 -  225: 369   57
    7    28 Andrzej        Przybyłowicz          110.82 -  352: 370   61
    8    27 Joanna         Ostrowska             113.83 +  367: 302  164
    9    26 Tomasz         Siwiński              101.67 +  322: 306  152
   10    19 Remigiusz      Skwarek               114.23 -  256: 468   64
   11    25 Dariusz        Nawrocki              112.08 -  253: 435   62
   12    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  424: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Dorota Kuć 102.86 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                125.82 -  329: 374   76
    2    28 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  341: 219  150
    3    20 Bogusław       Puchalski             116.32 -  311: 383   66
    4    21 Tomasz         Siwiński              101.67 -  322: 376   52
    5    28 Urszula        Behnke                100.00 +  352: 311  150
    6    22 Małgorzata     Szmuksta              101.06 -  280: 529   51
    7    25 Rafał          Skibicki              105.00 +  411: 365  155
    8    24 Adam           Klimont               113.19 -  352: 356   63
    9    21 Remigiusz      Skwarek               114.23 -  337: 397   64
   10    27 Dariusz        Nawrocki              112.08 -  327: 346   62
   11    27 Agata          Kuć                   100.00 -  365: 388   50
   12    28 Mariusz        Katzig                101.03 +  443: 334  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Tomasz Siwiński 101.67 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Koczkodon             124.50 -  362: 426   74
    2    22 Danuta         Langiewicz            101.44 +  372: 266  151
    3    13 Mikołaj        Przybyłowicz          107.44 -  326: 365   57
    4    21 Dorota         Kuć                   102.86 +  376: 322  153
    5    13 Katarzyna      Sołdan                118.85 -  307: 412   69
    6    25 Artur          Koszel                122.68 -  323: 448   73
    7    24 Piotr          Szutenberg            113.97 +  378: 328  164
    8    19 Małgorzata     Szmuksta              101.06 +  364: 307  151
    9    26 Wojciech       Gołęcki               104.22 -  306: 322   54
   10    16 Andrzej        Oleksiak              135.81 -  329: 415   86
   11    23 Michał         Kolaj                 100.00 +  361: 273  150
   12    20 Krzysztof      Sporczyk              114.72 -  335: 360   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Danuta Langiewicz 101.44 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Puchalski             124.09 -  281: 381   74
    2    22 Tomasz         Siwiński              101.67 -  266: 372   52
    3    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  436: 184  150
    4    20 Remigiusz      Skwarek               114.23 -  306: 414   64
    5    22 Jolanta        Chłopińska            109.29 -  334: 451   59
    6    28 Maciej         Kuć                   100.00 +  444: 265  150
    7    23 Michał         Kolaj                 100.00 +  415: 353  150
    8    17 Andrzej        Tyczyno               118.27 +  410: 341  168
    9    23 Agata          Kuć                   100.00 +  328: 325  150
   10    10 Łukasz         Tuszyński             129.67 -  378: 381   80
   11    16 Irena          Sołdan                125.82 -  369: 475   76
   12    18 Paweł          Florek                118.58 -  282: 365   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Małgorzata Szmuksta 101.06 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Artur          Koszel                122.68 +  433: 369  173
    2    11 Krzysztof      Sporczyk              114.72 +  418: 334  165
    3     8 Dariusz        Kuć                   115.48 -  311: 380   65
    4     7 Łukasz         Tuszyński             129.67 -  305: 494   80
    5    11 Mariusz        Skrobosz              143.42 -  313: 315   93
    6    22 Dorota         Kuć                   102.86 +  529: 280  153
    7    15 Wojciech       Sołdan                119.23 -  261: 401   69
    8    19 Tomasz         Siwiński              101.67 -  307: 364   52
    9    16 Mikołaj        Przybyłowicz          107.44 -  348: 399   57
   10    24 Jacek          Jerzyński             100.00 -  312: 447   50
   11    26 Mariusz        Katzig                101.03 +  353: 323  151
   12    23 Anita          Bruska                106.62 =  316: 316  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Mariusz Katzig 101.03 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Sołdan                119.23 -  272: 374   69
    2    23 Mikołaj        Przybyłowicz          107.44 -  355: 474   57
    3    26 Urszula        Behnke                100.00 +  402: 295  150
    4    26 Wojciech       Gołęcki               104.22 +  366: 288  154
    5    15 Piotr          Łasowski              100.00 -  310: 359   50
    6    19 Bogusław       Puchalski             116.32 -  336: 383   66
    7    27 Dariusz        Nawrocki              112.08 +  330: 289  162
    8    23 Anita          Bruska                106.62 -  257: 402   57
    9    25 Adam           Klimont               113.19 -  363: 407   63
   10    25 Rafał          Skibicki              105.00 -  339: 354   55
   11    26 Małgorzata     Szmuksta              101.06 -  323: 353   51
   12    28 Dorota         Kuć                   102.86 -  334: 443   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  / 12  82.25




	Urszula Behnke 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Sołdan                118.85 -  297: 468   69
    2    16 Kamil          Nawrocki              128.53 -  225: 387   79
    3    26 Mariusz        Katzig                101.03 -  295: 402   51
    4    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  319: 250  150
    5    28 Dorota         Kuć                   102.86 -  311: 352   53
    6    27 Michał         Kolaj                 100.00 -  308: 357   50
    7    29 Bartosz        Białecki              100.00 +  400:   1  150
    8    25 Rafał          Skibicki              105.00 -  322: 440   55
    9    30 Paweł          Golubiński            100.00 +  363: 285  150
   10    28 Piotr          Szutenberg            113.97 -  351: 418   64
   11    29 Maciej         Kuć                   100.00 +  330: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  / 11  92.82




	Bartosz Białecki 100.00 Solec Kujawski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Florek                118.58 -  216: 430   69
    2    27 Małgorzata     Sameryt               107.42 -  301: 424   57
    3    27 Małgorzata     Jóźwiak               113.66 -  206: 385   64
    4    29 Adam           Klimont               113.19 -  281: 412   63
    5    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  288: 299   50
    6    30 Paweł          Golubiński            100.00 +  288: 270  150
    7    29 Urszula        Behnke                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     503  /  7  71.86




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Tyczyno               118.27 -  209: 509   68
    2    29 Piotr          Szutenberg            113.97 -  271: 377   64
    3    29 Michał         Kolaj                 100.00 -  277: 480   50
    4    28 Andrzej        Przybyłowicz          110.82 -  246: 385   61
    5    29 Maciej         Kuć                   100.00 -  295: 311   50
    6    30 Bartosz        Białecki              100.00 -  270: 288   50
    7    31 PAUZA
    8    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  172: 329   50
    9    30 Urszula        Behnke                100.00 -  285: 363   50
   10    30 Maciej         Kuć                   100.00 +  271: 267  150
   11    30 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  242: 398   50
   12    29 Maciej         Kuć                   100.00 -  220: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  / 11  63.00




	Jacek Jerzyński 100.00 Toruń

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Wesołowski            117.88 -  367: 371   68
    2    19 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  438: 242  150
    3    15 Lucyna         Śniadach              111.79 +  407: 349  162
    4     8 Bogusław       Puchalski             116.32 +  372: 351  166
    5     3 Marek          Syczuk                139.78 -  292: 402   90
    6     8 Sławomir       Buk                   105.25 -  298: 416   55
    7    16 Dariusz        Kuć                   115.48 -  272: 468   65
    8    16 Jolanta        Chłopińska            109.29 -  292: 469   59
    9    18 Rafał          Lenartowski           126.07 -  280: 383   76
   10    24 Małgorzata     Szmuksta              101.06 +  447: 312  151
   11    21 Artur          Koszel                122.68 -  398: 436   73
   12    24 Joanna         Ostrowska             113.83 +  380: 372  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bogusław       Puchalski             116.32 -  215: 503   66
    2    28 Dorota         Kuć                   102.86 -  219: 341   53
    3    30 Danuta         Langiewicz            101.44 -  184: 436   51
    4    30 Urszula        Behnke                100.00 -  250: 319   50
    5    30 Bartosz        Białecki              100.00 +  299: 288  150
    6    29 Adam           Klimont               113.19 -  275: 472   63
    7    30 Maciej         Kuć                   100.00 -  255: 337   50
    8    30 Paweł          Golubiński            100.00 +  329: 172  150
    9    29 Dariusz        Nawrocki              112.08 -  159: 414   62
   10    29 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  314: 317   50
   11    28 Lucyna         Śniadach              111.79 -  256: 414   62
   12    30 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     807  / 11  73.36




	Michał Kolaj 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Adamczyk              116.02 -  287: 471   66
    2    21 Remigiusz      Skwarek               114.23 -  287: 411   64
    3    29 Paweł          Golubiński            100.00 +  480: 277  150
    4    24 Rafał          Skibicki              105.00 -  353: 411   55
    5    23 Małgorzata     Jóźwiak               113.66 -  248: 383   64
    6    27 Urszula        Behnke                100.00 +  357: 308  150
    7    23 Danuta         Langiewicz            101.44 -  353: 415   51
    8    26 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  336: 294  150
    9    20 Artur          Koszel                122.68 +  411: 324  173
   10    17 Marek          Herzig                114.84 -  326: 354   65
   11    23 Tomasz         Siwiński              101.67 -  273: 361   52
   12    25 Andrzej        Przybyłowicz          110.82 -  276: 415   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 12  91.75




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dariusz        Kuć                   115.48 -  291: 509   65
    2    19 Jacek          Jerzyński             100.00 -  242: 438   50
    3    24 Andrzej        Przybyłowicz          110.82 +  410: 320  161
    4    23 Irena          Sołdan                125.82 -  254: 430   76
    5    26 Artur          Koszel                122.68 +  361: 332  173
    6    23 Marek          Herzig                114.84 -  257: 371   65
    7    26 Małgorzata     Jóźwiak               113.66 -  314: 401   64
    8    26 Michał         Kolaj                 100.00 -  294: 336   50
    9    27 Joanna         Ostrowska             113.83 -  294: 430   64
   10    29 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  317: 314  150
   11    30 Paweł          Golubiński            100.00 +  398: 242  150
   12    27 Wojciech       Gołęcki               104.22 -  279: 424   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1122  / 12  93.50




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Herzig                114.84 +  385: 296  165
    2     5 Krzysztof      Mówka                 141.59 -  418: 457   92
    3    17 Miłosz         Wrzałek               126.99 -  396: 411   77
    4    17 Piotr          Szutenberg            113.97 +  332: 318  164
    5    17 Dawid          Pikul                 144.34 -  283: 386   94
    6    20 Lucyna         Śniadach              111.79 +  331: 329  162
    7    17 Katarzyna      Sołdan                118.85 -  277: 481   69
    8    21 Rafał          Lenartowski           126.07 -  265: 436   76
    9    23 Danuta         Langiewicz            101.44 -  325: 328   51
   10    23 Bogusław       Puchalski             116.32 -  284: 403   66
   11    27 Dorota         Kuć                   102.86 +  388: 365  153
   12    26 Lucyna         Śniadach              111.79 +  341: 335  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Sporczyk              114.72 -  295: 371   65
    2    18 Artur          Koszel                122.68 -  228: 379   73
    3    25 Rafał          Skibicki              105.00 -  292: 309   55
    4    27 Jolanta        Chłopińska            109.29 -  262: 425   59
    5    29 Paweł          Golubiński            100.00 +  311: 295  150
    6    28 Danuta         Langiewicz            101.44 -  265: 444   51
    7    30 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  337: 255  150
    8    29 Dariusz        Nawrocki              112.08 -  363: 388   62
    9    28 Piotr          Szutenberg            113.97 -  283: 409   64
   10    30 Paweł          Golubiński            100.00 -  267: 271   50
   11    29 Urszula        Behnke                100.00 -  303: 330   50
   12    29 Paweł          Golubiński            100.00 +  420: 220  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  / 12  81.58




	Piotr Łasowski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Remigiusz      Skwarek               114.23 +  408: 362  164
    2     1 Mariusz        Skrobosz              143.42 +  380: 370  193
    3     4 Robert         Duczemiński           135.52 -  384: 428   86
    4     5 Marek          Syczuk                139.78 -  367: 443   90
    5    15 Mariusz        Katzig                101.03 +  359: 310  151
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              114.72 -  336: 367   65
    7    12 Andrzej        Tyczyno               118.27 +  403: 304  168
    8    10 Jędrzej        Florek                116.85 -  351: 380   67
    9    17 Rafał          Skibicki              105.00 +  419: 351  155
   10    15 Anita          Bruska                106.62 +  382: 330  157
   11    12 Rafał          Lenartowski           126.07 -  341: 389   76
   12    13 Kamil          Nawrocki              128.53 +  472: 292  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Bydgoszczy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Piotr          Szutenberg            334: 323
   2 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              272: 522
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Małgorzata     JóĽwiak               417: 287
   4 Adam           Klimont              - Krzysztof      Mówka                 264: 481
   5 Marek          Syczuk               - Jarosław       Sobczak               350: 453
   6 Dariusz        Nawrocki             - Paweł          Jackowski             269: 385
   7 Andrzej        Oleksiak             - Lucyna         ¦niadach              403: 367
   8 Andrzej        Przybyłowicz         - Robert         Duczemiński           353: 373
   9 Filip          Warzecha             - Jolanta        Chłopińska            391: 371
  10 Mikołaj        Przybyłowicz         - Aleksander     Puchalski             356: 380
  11 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Sameryt               356: 331
  12 Anita          Bruska               - Andrzej        Kowalski              333: 359
  13 Kamil          Nawrocki             - Sławomir       Buk                   405: 448
  14 Rafał          Skibicki             - Miłosz         Wrzałek               313: 428
  15 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Gołęcki               458: 200
  16 Dorota         Kuć                  - Irena          Sołdan                329: 374
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Siwiński              426: 362
  18 Danuta         Langiewicz           - Jarosław       Puchalski             281: 381
  19 Artur          Koszel               - Małgorzata     Szmuksta              369: 433
  20 Mariusz        Katzig               - Wojciech       Sołdan                272: 374
  21 Katarzyna      Sołdan               - Urszula        Behnke                468: 297
  22 Bartosz        Białecki             - Paweł          Florek                216: 430
  23 Andrzej        Tyczyno              - Paweł          Golubiński            509: 209
  24 Jacek          Jerzyński            - Rafał          Wesołowski            367: 371
  25 Bogusław       Puchalski            - Ewa            JóĽwiak               503: 215
  26 Michał         Kolaj                - Piotr          Adamczyk              287: 471
  27 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Kruk                  509: 291
  28 Agata          Kuć                  - Marek          Herzig                385: 296
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Kuć                   371: 295
  30 Piotr          Łasowski             - Remigiusz      Skwarek               408: 362


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Łasowski              370: 380
   2 Andrzej        Tyczyno              - Andrzej        Oleksiak              326: 350
   3 Filip          Warzecha             - Dariusz        Kuć                   465: 384
   4 Paweł          Jackowski            - Bogusław       Puchalski             412: 267
   5 Krzysztof      Mówka                - Agata          Kuć                   457: 418
   6 Jarosław       Puchalski            - Piotr          Adamczyk              372: 416
   7 Aleksander     Puchalski            - Katarzyna      Sołdan                425: 365
   8 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Lenartowski           377: 346
   9 Irena          Sołdan               - Jarosław       Sobczak               375: 401
  10 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Buk                   498: 414
  11 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Sporczyk              418: 334
  12 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Florek                300: 413
  13 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kowalski              274: 501
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             471: 398
  15 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              426: 334
  16 Urszula        Behnke               - Kamil          Nawrocki              225: 387
  17 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Herzig                341: 417
  18 Maciej         Kuć                  - Artur          Koszel                228: 379
  19 Krzysztof      Kruk                 - Jacek          Jerzyński             242: 438
  20 Małgorzata     JóĽwiak              - Lucyna         ¦niadach              331: 344
  21 Remigiusz      Skwarek              - Michał         Kolaj                 411: 287
  22 Tomasz         Siwiński             - Danuta         Langiewicz            372: 266
  23 Mariusz        Katzig               - Mikołaj        Przybyłowicz          355: 474
  24 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Przybyłowicz          329: 323
  25 Dariusz        Nawrocki             - Marek          Syczuk                319: 479
  26 Anita          Bruska               - Adam           Klimont               403: 249
  27 Małgorzata     Sameryt              - Bartosz        Białecki              424: 301
  28 Ewa            JóĽwiak              - Dorota         Kuć                   219: 341
  29 Paweł          Golubiński           - Piotr          Szutenberg            271: 377
  30 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Skibicki              366: 314


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Florek               - Krzysztof      Mówka                 298: 504
   2 Aleksander     Puchalski            - Grzegorz       Koczkodon             556: 277
   3 Piotr          Adamczyk             - Paweł          Jackowski             416: 398
   4 Piotr          Łasowski             - Robert         Duczemiński           384: 428
   5 Andrzej        Kowalski             - Dawid          Pikul                 409: 297
   6 Andrzej        Oleksiak             - Filip          Warzecha              529: 342
   7 Jarosław       Sobczak              - Wojciech       Sołdan                327: 425
   8 Dariusz        Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              380: 311
   9 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              373: 434
  10 Sławomir       Buk                  - Irena          Sołdan                340: 310
  11 Artur          Koszel               - Andrzej        Tyczyno               294: 553
  12 Katarzyna      Sołdan               - Anita          Bruska                347: 365
  13 Mikołaj        Przybyłowicz         - Tomasz         Siwiński              365: 326
  14 Marek          Herzig               - Marek          Syczuk                310: 477
  15 Lucyna         ¦niadach             - Jacek          Jerzyński             349: 407
  16 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Sporczyk              313: 371
  17 Miłosz         Wrzałek              - Agata          Kuć                   411: 396
  18 Piotr          Szutenberg           - Kamil          Nawrocki              326: 402
  19 Remigiusz      Skwarek              - Rafał          Wesołowski            290: 485
  20 Bogusław       Puchalski            - Dorota         Kuć                   383: 311
  21 Małgorzata     Sameryt              - Joanna         Ostrowska             392: 316
  22 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Tuszyński             330: 467
  23 Jolanta        Chłopińska           - Jarosław       Puchalski             362: 392
  24 Andrzej        Przybyłowicz         - Krzysztof      Kruk                  320: 410
  25 Maciej         Kuć                  - Rafał          Skibicki              292: 309
  26 Urszula        Behnke               - Mariusz        Katzig                295: 402
  27 Małgorzata     JóĽwiak              - Bartosz        Białecki              385: 206
  28 Adam           Klimont              - Dariusz        Nawrocki              322: 384
  29 Michał         Kolaj                - Paweł          Golubiński            480: 277
  30 Ewa            JóĽwiak              - Danuta         Langiewicz            184: 436


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Oleksiak              350: 349
   2 Andrzej        Kowalski             - Aleksander     Puchalski             428: 318
   3 Wojciech       Sołdan               - Piotr          Adamczyk              344: 346
   4 Robert         Duczemiński          - Andrzej        Tyczyno               455: 308
   5 Marek          Syczuk               - Piotr          Łasowski              443: 367
   6 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kuć                   392: 353
   7 Małgorzata     Szmuksta             - Łukasz         Tuszyński             305: 494
   8 Jacek          Jerzyński            - Bogusław       Puchalski             372: 351
   9 Sławomir       Buk                  - Małgorzata     Sameryt               523: 253
  10 Jarosław       Puchalski            - Filip          Warzecha              357: 297
  11 Paweł          Florek               - Paweł          Jackowski             322: 413
  12 Mikołaj        Przybyłowicz         - Miłosz         Wrzałek               355: 368
  13 Kamil          Nawrocki             - Anita          Bruska                345: 257
  14 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              432: 251
  15 Jarosław       Sobczak              - Dawid          Pikul                 393: 305
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              358: 409
  17 Agata          Kuć                  - Piotr          Szutenberg            332: 318
  18 Marek          Herzig               - Katarzyna      Sołdan                338: 386
  19 Małgorzata     JóĽwiak              - Rafał          Lenartowski           281: 353
  20 Danuta         Langiewicz           - Remigiusz      Skwarek               306: 414
  21 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Siwiński              322: 376
  22 Lucyna         ¦niadach             - Dariusz        Nawrocki              329: 277
  23 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Kruk                  430: 254
  24 Rafał          Skibicki             - Michał         Kolaj                 411: 353
  25 Joanna         Ostrowska            - Artur          Koszel                418: 316
  26 Mariusz        Katzig               - Wojciech       Gołęcki               366: 288
  27 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Kuć                   425: 262
  28 Paweł          Golubiński           - Andrzej        Przybyłowicz          246: 385
  29 Bartosz        Białecki             - Adam           Klimont               281: 412
  30 Urszula        Behnke               - Ewa            JóĽwiak               319: 250


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kowalski              512: 317
   2 Piotr          Adamczyk             - Robert         Duczemiński           383: 353
   3 Marek          Syczuk               - Jacek          Jerzyński             402: 292
   4 Sławomir       Buk                  - Jarosław       Sobczak               321: 453
   5 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Wesołowski            392: 499
   6 Aleksander     Puchalski            - Kamil          Nawrocki              376: 414
   7 Andrzej        Oleksiak             - Wojciech       Sołdan                474: 340
   8 Jarosław       Puchalski            - Kazimierz.J    Merklejn              412: 382
   9 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               404: 349
  10 Andrzej        Tyczyno              - Rafał          Lenartowski           323: 332
  11 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Szmuksta              315: 313
  12 Paweł          Florek               - Dariusz        Kuć                   396: 308
  13 Tomasz         Siwiński             - Katarzyna      Sołdan                307: 412
  14 Małgorzata     Sameryt              - Mikołaj        Przybyłowicz          365: 408
  15 Piotr          Łasowski             - Mariusz        Katzig                359: 310
  16 Lucyna         ¦niadach             - Grzegorz       Koczkodon             315: 419
  17 Agata          Kuć                  - Dawid          Pikul                 283: 386
  18 Anita          Bruska               - Bogusław       Puchalski             482: 359
  19 Filip          Warzecha             - Rafał          Skibicki              431: 360
  20 Irena          Sołdan               - Joanna         Ostrowska             407: 374
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Remigiusz      Skwarek               349: 305
  22 Danuta         Langiewicz           - Jolanta        Chłopińska            334: 451
  23 Michał         Kolaj                - Małgorzata     JóĽwiak               248: 383
  24 Andrzej        Przybyłowicz         - Dariusz        Nawrocki              351: 347
  25 Marek          Herzig               - Adam           Klimont               413: 374
  26 Krzysztof      Kruk                 - Artur          Koszel                361: 332
  27 Piotr          Szutenberg           - Wojciech       Gołęcki               313: 355
  28 Dorota         Kuć                  - Urszula        Behnke                352: 311
  29 Paweł          Golubiński           - Maciej         Kuć                   295: 311
  30 Bartosz        Białecki             - Ewa            JóĽwiak               288: 299


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Adamczyk             - Krzysztof      Mówka                 347: 283
   2 Andrzej        Kowalski             - Marek          Syczuk                377: 430
   3 Paweł          Jackowski            - Robert         Duczemiński           368: 442
   4 Kamil          Nawrocki             - Andrzej        Oleksiak              339: 304
   5 Rafał          Wesołowski           - Jarosław       Puchalski             409: 267
   6 Łukasz         Tuszyński            - Jarosław       Sobczak               378: 348
   7 Irena          Sołdan               - Aleksander     Puchalski             338: 436
   8 Jacek          Jerzyński            - Sławomir       Buk                   298: 416
   9 Wojciech       Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              334: 446
  10 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Florek                351: 412
  11 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Sołdan                515: 292
  12 Anita          Bruska               - Mikołaj        Przybyłowicz          382: 386
  13 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             421: 475
  14 Dawid          Pikul                - Filip          Warzecha              391: 462
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Łasowski              367: 336
  16 Andrzej        Tyczyno              - Andrzej        Przybyłowicz          328: 304
  17 Jolanta        Chłopińska           - Joanna         Ostrowska             482: 304
  18 Rafał          Skibicki             - Dariusz        Kuć                   355: 374
  19 Bogusław       Puchalski            - Mariusz        Katzig                383: 336
  20 Agata          Kuć                  - Lucyna         ¦niadach              331: 329
  21 Remigiusz      Skwarek              - Małgorzata     JóĽwiak               470: 377
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Kuć                   529: 280
  23 Krzysztof      Kruk                 - Marek          Herzig                257: 371
  24 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Sameryt               225: 369
  25 Artur          Koszel               - Tomasz         Siwiński              448: 323
  26 Dariusz        Nawrocki             - Piotr          Szutenberg            262: 343
  27 Michał         Kolaj                - Urszula        Behnke                357: 308
  28 Maciej         Kuć                  - Danuta         Langiewicz            265: 444
  29 Adam           Klimont              - Ewa            JóĽwiak               472: 275
  30 Paweł          Golubiński           - Bartosz        Białecki              270: 288


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Adamczyk              411: 298
   2 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Mówka                 403: 331
   3 Marek          Syczuk               - Kamil          Nawrocki              388: 358
   4 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Jackowski             417: 446
   5 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Wrzałek               366: 380
   6 Sławomir       Buk                  - Mikołaj        Przybyłowicz          365: 358
   7 Jarosław       Sobczak              - Kazimierz.J    Merklejn              354: 378
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Florek                415: 287
   9 Andrzej        Oleksiak             - Jarosław       Puchalski             284: 348
  10 Andrzej        Kowalski             - Jolanta        Chłopińska            449: 359
  11 Filip          Warzecha             - Krzysztof      Sporczyk              380: 367
  12 Piotr          Łasowski             - Andrzej        Tyczyno               403: 304
  13 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Skrobosz              303: 395
  14 Jędrzej        Florek               - Anita          Bruska                487: 287
  15 Wojciech       Sołdan               - Małgorzata     Szmuksta              401: 261
  16 Dariusz        Kuć                  - Jacek          Jerzyński             468: 272
  17 Katarzyna      Sołdan               - Agata          Kuć                   481: 277
  18 Marek          Herzig               - Remigiusz      Skwarek               541: 293
  19 Bogusław       Puchalski            - Dawid          Pikul                 355: 369
  20 Małgorzata     Sameryt              - Irena          Sołdan                291: 299
  21 Artur          Koszel               - Lucyna         ¦niadach              382: 280
  22 Adam           Klimont              - Joanna         Ostrowska             391: 319
  23 Danuta         Langiewicz           - Michał         Kolaj                 415: 353
  24 Piotr          Szutenberg           - Tomasz         Siwiński              328: 378
  25 Dorota         Kuć                  - Rafał          Skibicki              411: 365
  26 Krzysztof      Kruk                 - Małgorzata     JóĽwiak               314: 401
  27 Mariusz        Katzig               - Dariusz        Nawrocki              330: 289
  28 Andrzej        Przybyłowicz         - Wojciech       Gołęcki               370: 352
  29 Bartosz        Białecki             - Urszula        Behnke                  1: 400
  30 Ewa            JóĽwiak              - Maciej         Kuć                   255: 337
  31 Paweł          Golubiński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Adamczyk             - Marek          Syczuk                384: 358
   2 Robert         Duczemiński          - Rafał          Wesołowski            387: 348
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 341: 459
   4 Filip          Warzecha             - Grzegorz       Koczkodon             342: 365
   5 Kamil          Nawrocki             - Andrzej        Kowalski              396: 480
   6 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Buk                   382: 233
   7 Jarosław       Puchalski            - Paweł          Jackowski             370: 394
   8 Aleksander     Puchalski            - Andrzej        Oleksiak              406: 366
   9 Marek          Herzig               - Łukasz         Tuszyński             348: 283
  10 Jędrzej        Florek               - Piotr          Łasowski              380: 351
  11 Dariusz        Kuć                  - Wojciech       Sołdan                304: 320
  12 Paweł          Florek               - Katarzyna      Sołdan                396: 397
  13 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                530: 328
  14 Jarosław       Sobczak              - Krzysztof      Sporczyk              402: 360
  15 Dawid          Pikul                - Mikołaj        Przybyłowicz          401: 345
  16 Jacek          Jerzyński            - Jolanta        Chłopińska            292: 469
  17 Danuta         Langiewicz           - Andrzej        Tyczyno               410: 341
  18 Małgorzata     JóĽwiak              - Bogusław       Puchalski             335: 294
  19 Tomasz         Siwiński             - Małgorzata     Szmuksta              364: 307
  20 Remigiusz      Skwarek              - Małgorzata     Sameryt               376: 272
  21 Agata          Kuć                  - Rafał          Lenartowski           265: 436
  22 Artur          Koszel               - Andrzej        Przybyłowicz          412: 317
  23 Mariusz        Katzig               - Anita          Bruska                257: 402
  24 Dorota         Kuć                  - Adam           Klimont               352: 356
  25 Urszula        Behnke               - Rafał          Skibicki              322: 440
  26 Krzysztof      Kruk                 - Michał         Kolaj                 294: 336
  27 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Ostrowska             367: 302
  28 Piotr          Szutenberg           - Lucyna         ¦niadach              291: 368
  29 Maciej         Kuć                  - Dariusz        Nawrocki              363: 388
  30 Ewa            JóĽwiak              - Paweł          Golubiński            329: 172


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Koczkodon             481: 330
   2 Piotr          Adamczyk             - Miłosz         Wrzałek               331: 479
   3 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 376: 414
   4 Marek          Syczuk               - Aleksander     Puchalski             401: 347
   5 Andrzej        Kowalski             - Rafał          Wesołowski            384: 317
   6 Sławomir       Buk                  - Mariusz        Skrobosz              389: 318
   7 Jędrzej        Florek               - Kamil          Nawrocki              383: 374
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Herzig                387: 371
   9 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Sołdan                416: 344
  10 Jarosław       Sobczak              - Filip          Warzecha              363: 420
  11 Dawid          Pikul                - Jarosław       Puchalski             328: 478
  12 Małgorzata     JóĽwiak              - Jolanta        Chłopińska            419: 335
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Tuszyński             293: 437
  14 Andrzej        Tyczyno              - Dariusz        Kuć                   340: 398
  15 Andrzej        Oleksiak             - Bogusław       Puchalski             347: 330
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Mikołaj        Przybyłowicz          348: 399
  17 Rafał          Skibicki             - Piotr          Łasowski              351: 419
  18 Rafał          Lenartowski          - Jacek          Jerzyński             383: 280
  19 Paweł          Florek               - Andrzej        Przybyłowicz          310: 345
  20 Michał         Kolaj                - Artur          Koszel                411: 324
  21 Remigiusz      Skwarek              - Dorota         Kuć                   397: 337
  22 Małgorzata     Sameryt              - Anita          Bruska                319: 317
  23 Agata          Kuć                  - Danuta         Langiewicz            325: 328
  24 Lucyna         ¦niadach             - Irena          Sołdan                278: 440
  25 Adam           Klimont              - Mariusz        Katzig                407: 363
  26 Tomasz         Siwiński             - Wojciech       Gołęcki               306: 322
  27 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Kruk                  430: 294
  28 Maciej         Kuć                  - Piotr          Szutenberg            283: 409
  29 Dariusz        Nawrocki             - Ewa            JóĽwiak               414: 159
  30 Urszula        Behnke               - Paweł          Golubiński            363: 285


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Duczemiński           456: 332
   2 Krzysztof      Mówka                - Marek          Syczuk                340: 350
   3 Andrzej        Kowalski             - Piotr          Adamczyk              437: 296
   4 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            410: 313
   5 Katarzyna      Sołdan               - Filip          Warzecha              369: 390
   6 Jędrzej        Florek               - Sławomir       Buk                   400: 371
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Aleksander     Puchalski             326: 379
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Puchalski             339: 356
   9 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 370: 384
  10 Łukasz         Tuszyński            - Danuta         Langiewicz            381: 378
  11 Małgorzata     JóĽwiak              - Jarosław       Sobczak               327: 348
  12 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Kuć                   331: 347
  13 Mikołaj        Przybyłowicz         - Paweł          Florek                428: 254
  14 Kamil          Nawrocki             - Artur          Koszel                428: 246
  15 Anita          Bruska               - Piotr          Łasowski              330: 382
  16 Tomasz         Siwiński             - Andrzej        Oleksiak              329: 415
  17 Michał         Kolaj                - Marek          Herzig                326: 354
  18 Andrzej        Przybyłowicz         - Rafał          Lenartowski           320: 457
  19 Wojciech       Gołęcki              - Remigiusz      Skwarek               256: 468
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                355: 309
  21 Wojciech       Sołdan               - Małgorzata     Sameryt               487: 309
  22 Andrzej        Tyczyno              - Adam           Klimont               421: 405
  23 Bogusław       Puchalski            - Agata          Kuć                   403: 284
  24 Jacek          Jerzyński            - Małgorzata     Szmuksta              447: 312
  25 Rafał          Skibicki             - Mariusz        Katzig                354: 339
  26 Joanna         Ostrowska            - Lucyna         ¦niadach              406: 266
  27 Dariusz        Nawrocki             - Dorota         Kuć                   346: 327
  28 Piotr          Szutenberg           - Urszula        Behnke                418: 351
  29 Ewa            JóĽwiak              - Krzysztof      Kruk                  314: 317
  30 Maciej         Kuć                  - Paweł          Golubiński            267: 271


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Andrzej        Kowalski              391: 389
   2 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Syczuk                444: 372
   3 Jędrzej        Florek               - Krzysztof      Mówka                 336: 348
   4 Paweł          Jackowski            - Filip          Warzecha              379: 331
   5 Jarosław       Puchalski            - Aleksander     Puchalski             379: 352
   6 Piotr          Adamczyk             - Łukasz         Tuszyński             439: 381
   7 Katarzyna      Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              351: 367
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Grzegorz       Koczkodon             448: 411
   9 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Nawrocki              394: 330
  10 Dariusz        Kuć                  - Jarosław       Sobczak               414: 251
  11 Sławomir       Buk                  - Andrzej        Oleksiak              412: 506
  12 Piotr          Łasowski             - Rafał          Lenartowski           341: 389
  13 Wojciech       Sołdan               - Remigiusz      Skwarek               435: 261
  14 Marek          Herzig               - Dawid          Pikul                 327: 396
  15 Adam           Klimont              - Mariusz        Skrobosz              364: 388
  16 Irena          Sołdan               - Danuta         Langiewicz            475: 369
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     JóĽwiak               367: 488
  18 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Tyczyno               332: 409
  19 Bogusław       Puchalski            - Rafał          Skibicki              359: 355
  20 Anita          Bruska               - Paweł          Florek                338: 435
  21 Artur          Koszel               - Jacek          Jerzyński             436: 398
  22 Piotr          Szutenberg           - Joanna         Ostrowska             422: 326
  23 Tomasz         Siwiński             - Michał         Kolaj                 361: 273
  24 Małgorzata     Sameryt              - Andrzej        Przybyłowicz          372: 314
  25 Dariusz        Nawrocki             - Wojciech       Gołęcki               435: 253
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Mariusz        Katzig                353: 323
  27 Dorota         Kuć                  - Agata          Kuć                   365: 388
  28 Lucyna         ¦niadach             - Ewa            JóĽwiak               414: 256
  29 Urszula        Behnke               - Maciej         Kuć                   330: 303
  30 Paweł          Golubiński           - Krzysztof      Kruk                  242: 398


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Miłosz         Wrzałek               380: 449
   2 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kowalski              322: 358
   3 Marek          Syczuk               - Paweł          Jackowski             386: 325
   4 Jarosław       Puchalski            - Piotr          Adamczyk              344: 404
   5 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Oleksiak              418: 432
   6 Jędrzej        Florek               - Filip          Warzecha              503: 378
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Kuć                   401: 360
   8 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Lenartowski           350: 336
   9 Dawid          Pikul                - Wojciech       Sołdan                266: 500
  10 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              431: 346
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             368: 408
  12 Katarzyna      Sołdan               - Sławomir       Buk                   285: 427
  13 Piotr          Łasowski             - Kamil          Nawrocki              472: 292
  14 Jarosław       Sobczak              - Marek          Herzig                388: 332
  15 Remigiusz      Skwarek              - Irena          Sołdan                361: 289
  16 Małgorzata     JóĽwiak              - Andrzej        Tyczyno               390: 386
  17 Adam           Klimont              - Bogusław       Puchalski             426: 331
  18 Danuta         Langiewicz           - Paweł          Florek                282: 365
  19 Artur          Koszel               - Piotr          Szutenberg            517: 241
  20 Tomasz         Siwiński             - Krzysztof      Sporczyk              335: 360
  21 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Sameryt               290: 371
  22 Rafał          Skibicki             - Jolanta        Chłopińska            423: 338
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Anita          Bruska                316: 316
  24 Joanna         Ostrowska            - Jacek          Jerzyński             372: 380
  25 Andrzej        Przybyłowicz         - Michał         Kolaj                 415: 276
  26 Lucyna         ¦niadach             - Agata          Kuć                   335: 341
  27 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Kruk                  424: 279
  28 Mariusz        Katzig               - Dorota         Kuć                   334: 443
  29 Maciej         Kuć                  - Paweł          Golubiński            420: 220
  30 Ewa            JóĽwiak              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 16-09-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             150.63  30127  200
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   3 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             142.96  27734  194
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.47  27639  194
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.15  26439  186
   6 Dawid Pikul                    Poznań               141.89  27526  194
   7 Kamil Górka                    Kraków               141.76  27784  196
   8 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   9 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.89  27191  193
  10 Marek Syczuk                   Warszawa             140.43  27384  195
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.26  27350  195
  12 Szymon Fidziński               Warszawa             140.04  16945  121
  13 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.90  10834   78
  15 Justyna Fugiel                 Kraków               138.57  26467  191
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             137.01  27401  200
  18 Radosław Konca                 Warszawa             136.78  27220  199
  19 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.51  17610  129
  20 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              136.18  26282  193
  21 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  22 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.70  26401  196
  24 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.65  26660  198
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.57  23281  173
  26 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.36  14780  110
  27 Bartosz Morawski               Gliwice              133.40  16808  126
  28 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  29 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             132.54  25978  196
  30 Michał Makowski                Warszawa             131.75  13043   99
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.49  12623   96
  32 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  33 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.19  22564  172
  34 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.96  25537  195
  35 Michał Trumpus                 Wrocław              130.70  22741  174
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               130.67  18424  141
  37 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  19192  147
  38 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.43  14347  110
  39 Łukasz Bryła                   Mielec               130.34  17987  138
  40 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  130.22  25523  196
  41 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  42 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.86  24933  192
  43 Maciej Perzyński               Piła                 129.76  23747  183
  44 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             129.47   6862   53
  45 Maciej Rzychoń                 Katowice             129.12  10071   78
  46 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  47 Miłosz Wrzałek                 Reda                 128.75  25750  200
  48 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  49 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.47  23638  184
  50 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     128.30  13728  107
  51 Joanna Juszczak                Warszawa             128.07  22669  177
  52 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  53 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  54 Jarosław Michalak              Łódź                 126.88  15226  120
  55 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.76  20915  165
  56 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  57 Kuba Koisar                    Warszawa             125.68  23628  188
  58 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59  15448  123
  59 Maciej Michalak                Łódź                 125.42  17935  143
  60 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  61 Rafał Lenartowski              Gdynia               125.20   6761   54
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.12  24648  197
  63 Irena Sołdan                   Rumia                125.03  23880  191
  64 Marek Roszak                   Poznań               125.01  25002  200
  65 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.00  24750  198
  66 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  67 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.71  24567  197
  68 Przemysław Herdzina            Kraków               123.70  23380  189
  69 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  70 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  71 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.85  10319   84
  72 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  73 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.56   8824   72
  74 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.38  23129  189
  76 Piotr Rosół                    Warszawa             122.28  23722  194
  77 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.18  16738  137
  78 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.06   8056   66
  79 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.01  19522  160
  80 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 121.64   5109   42
  81 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.49  15672  129
  82 Artur Koszel                   Legionowo            121.39  20879  172
  83 Wojciech Sołdan                Rumia                121.35  21357  176
  84 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.35  23905  197
  85 Michał Szymkowski              Wrocław              121.09   5207   43
  86 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.86   8702   72
  87 Paweł Janaś                    Głogów               120.43  11200   93
  88 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.18  24035  200
  89 Tomasz Lempart                 Kraków               120.12   5766   48
  90 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.07  22814  190
  91 Iwona Kucia                    Kraków               120.06   9845   82
  92 Joanna Stępień                 Katowice             119.89  23499  196
  93 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  94 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.84  23489  196
  95 Katarzyna Sołdan               Rumia                119.74  22511  188
  96 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  97 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.62  13039  109
  98 Rafał Matczak                  Milanówek            119.56  14826  124
  99 Krzysztof Obremski             Legnica              119.30  18492  155
 100 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.29  23857  200
 101 Arkadiusz Biegun               Kraków               119.23  19316  162
 102 Dariusz Dzierża                Kraków               119.22   4292   36
 103 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.01  23325  196
 104 Bartosz Orłowski               Bytom                118.98  11184   94
 105 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.88  11769   99
 106 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 107 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 108 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.75  17693  149
 109 Leszek Stecuła                 Bytom                118.74  10687   90
 110 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.67  22785  192
 111 Radosław Sowiński              Warszawa             118.66  16731  141
 112 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.62  21944  185
 113 Paweł Opyc                     Warszawa             118.61  21468  181
 114 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 115 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 116 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.26  17621  149
 117 Piotr Adamczyk                 Tarnów               118.26  22942  194
 118 Michał Sosin                   Warszawa             117.94   7784   66
 119 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 120 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.78   4240   36
 121 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.70  14242  121
 122 Anna Niedzielko                Szczecin             117.48  12688  108
 123 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.44   9160   78
 124 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  18433  157
 125 Maciej Lelowicz                Kraków               117.31   4223   36
 126 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 127 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.13   7145   61
 128 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.87  12622  108
 129 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.83  23367  200
 130 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.71  15055  129
 131 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.65  20881  179
 132 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.59  11776  101
 133 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 134 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.45  21893  188
 136 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.45  10131   87
 137 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.36  16291  140
 138 Bogusław Książek               Szczecin             116.25  13253  114
 139 Mariusz Makuch                 Zator                116.24   8253   71
 140 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.17   4066   35
 141 Sławomir Nosek                 Mielec               116.17   5460   47
 142 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.17  15218  131
 143 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 144 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.10  15674  135
 145 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.10  21942  189
 146 Beata Piotrowska               Łódź                 115.98  22849  197
 147 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 148 Halina Roszak                  Poznań               115.96  20525  177
 149 Filip Klar                     Mielec               115.88   9618   83
 150 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.84  15639  135
 151 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.82   4517   39
 152 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.67   6593   57
 153 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.54  23108  200
 154 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.47  21709  188
 155 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 156 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            115.25  22820  198
 157 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 158 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 159 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 160 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.69  10896   95
 161 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.69  21676  189
 162 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.68  16514  144
 163 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 164 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.14  13697  120
 165 Magdalena Merklejn             Szczecin             114.05  14940  131
 166 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.05  22467  197
 167 Agnieszka Krupka               Krosno               114.04  22238  195
 168 Marcin Skowron                 Zabrze               114.00  19722  173
 169 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 170 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 171 Janusz Krupiński               Sosnowiec            113.76   9442   83
 172 Jacek Pietruszka               Kraków               113.72   5345   47
 173 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.56  13400  118
 174 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 175 Adam Klimont                   Wałcz                113.31  11898  105
 176 Jakub Nalepa                   Gliwice              113.05  11757  104
 177 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 178 Jerzy Luter                    Bytom                112.71  21528  191
 179 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.46  19681  175
 180 Katarzyna Klimała              Kraków               112.37  21463  191
 181 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.29   7411   66
 182 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.18   9535   85
 183 Teresa Fortuna                 Lubin                112.00   7056   63
 184 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.96  21721  194
 185 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.51  22302  200
 186 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.40  18716  168
 187 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.30  13913  125
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                111.15  18340  165
 189 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            111.13  17225  155
 190 Piotr Szutenberg               Ustka                111.07   4887   44
 191 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 192 Andrzej Gostomski              Łódź                 110.99  16205  146
 193 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 194 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 195 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.60  22120  200
 196 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.57   9288   84
 197 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.52  11605  105
 198 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 199 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.45  10603   96
 200 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.40  13689  124
 201 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.28  15109  137
 202 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 203 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.22  21052  191
 204 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.18   3636   33
 205 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 206 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.01  17711  161
 207 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 208 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             109.88  21867  199
 209 Stanisław Gasik                Warszawa             109.86   7580   69
 210 Jan Kozłowski                  Kraków               109.57  21366  195
 211 Marek Reda                     Wołomin              109.31  19348  177
 212 Magdalena Kublik               Warszawa             109.19   5241   48
 213 Daniel Janus                   Wąchock              109.05  11995  110
 214 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.83  15998  147
 215 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.74  16529  152
 216 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               108.52   5209   48
 217 Dominik Piasecki               Słupsk               108.40   3794   35
 218 Sławomir Buk                   Gliwice              108.34  10401   96
 219 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 220 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 221 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.11  13406  124
 222 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.88  10249   95
 223 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 224 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.75  19611  182
 225 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 226 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 227 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             107.25   9867   92
 228 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 229 Dorota Maciejuk                Warszawa             106.97  13371  125
 230 Marianna Kozłowska             Białystok            106.80  10146   95
 231 Maciej Stolarczyk              Zator                106.62   4265   40
 232 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.30  17964  169
 233 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.23   3187   30
 234 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.14   3715   35
 235 Anita Bruska                   Gdynia               105.82   9524   90
 236 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 237 Teresa Zalewska                Racibórz             105.60  12250  116
 238 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.54  21109  200
 239 Piotr Chabowski                Piła                 105.42   3795   36
 240 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 241 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 242 Robert Głowacki                Łódź                 105.21   7575   72
 243 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.18   8204   78
 244 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 245 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 246 Anna Arana                     Warszawa             104.83  14152  135
 247 Weronika Rudnicka              Ustka                104.77  18964  181
 248 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 249 Rafał Skibicki                 Lębork               104.60  14121  135
 250 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.56  20912  200
 251 Dominik Wester                 Warszawa             104.52   7421   71
 252 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 253 Michał Lipka                   Mielec               104.18   4584   44
 254 Marta Kleinrok                 Lublin               104.15   7082   68
 255 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 256 Michał Ozimiński               Łódź                 103.46  20692  200
 257 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 258 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 259 Maria Jarosz                   Lublin               103.32   5476   53
 260 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.23  12697  123
 261 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 262 Paweł Jachowicz                Żyrardów             103.15   5570   54
 263 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               103.08   9277   90
 264 Piotr Łasowski                 Gdańsk               103.05   8862   86
 265 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 266 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 267 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 268 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 269 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 270 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.55  19894  194
 271 Paweł Michalski                Ksawerów             102.54   6973   68
 272 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 273 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.41   8398   82
 274 Sławomir Zabawa                Jasło                102.34  17091  167
 275 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.23  16971  166
 276 Renata Rosół                   Warszawa             102.21  12674  124
 277 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.01   7957   78
 278 Sylwester Wójcik               Lublin               101.96  12541  123
 279 Janusz Sojka                   Łódź                 101.93   7339   72
 280 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  101.76  13330  131
 281 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 282 Anna Stefańska                 Łódź                 101.57  19807  195
 283 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.53  20306  200
 284 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 285 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             101.42  19574  193
 286 Joanna Kubińska                Warszawa             101.34   9729   96
 287 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.06   6872   68
 288 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 289 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 290 Magdalena Ochot                Katowice             100.66  10167  101
 291 Andrzej Puchalski              Łódź                 100.62   7446   74
 292 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 293 Roman Figiel                   Zawichost            100.40   7530   75
 294 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.40   4819   48
 295 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 296 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 297 Stanisław Olsztyn              Olsztyn               99.42   5965   60
 298 Marek Sitkowski                Warszawa              99.35   3974   40
 299 Renata Polończyk               Bielsko Biała         99.10   3964   40
 300 Tomasz Górka                   Łęczna                98.89   3560   36
 301 Patrycja Śliwińska             Szczecin              98.86  18883  191
 302 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 303 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.25   7958   81
 304 Adam Janicki                   Łódź                  98.23  11493  117
 305 Andrzej Bociąga                Chorzów               98.11   9026   92
 306 Wojciech Wróbel                Zator                 97.62   5857   60
 307 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 308 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.29   7005   72
 309 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 310 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.86   3390   35
 311 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         96.83   3486   36
 312 Monika Rubinstein              Warszawa              96.45  13117  136
 313 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.25   4620   48
 314 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.25   4620   48
 315 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.11   3652   38
 316 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 317 Katarzyna Majewska             Lublin                95.71   9954  104
 318 Michał Kolaj                   Ostróda               95.61   9943  104
 319 Marek Kocikowski               Ostróda               95.54   7452   78
 320 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.53   5923   62
 321 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 322 Joanna Brychcy                 Katowice              95.23  18950  199
 323 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 324 Beata Kościańska               Lublin                94.86   3320   35
 325 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.79  10427  110
 326 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.73   6347   67
 327 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 328 Jarosław Karp                  Jędrzejów             94.48   5480   58
 329 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 330 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 331 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.99   7331   78
 332 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 333 Piotr Marusa                   Szczytno              93.53   3367   36
 334 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  93.48  10283  110
 335 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.40   8032   86
 336 Urszula Solarska               Łódź                  93.16  18539  199
 337 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 338 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 339 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 340 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 341 Katarzyna Dębska               Ostróda               92.09  10406  113
 342 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.09   4328   47
 343 Kacper Jachowicz               Żyrardów              91.93   5240   57
 344 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 345 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.18   4012   44
 346 Sławomir Długosz               Ostróda               91.11   3280   36
 347 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.00   7371   81
 348 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 349 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 350 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.63   3172   35
 351 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 352 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            90.20   3608   40
 353 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 354 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.72   3230   36
 355 Michał Korzeniowski            Kraków                89.17   3210   36
 356 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.06  12825  144
 357 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.04   9438  106
 358 Wojciech Obremski              Legnica               88.59   9834  111
 359 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.42  14854  168
 360 Krystyna Puchalska             Łódź                  88.30   6269   71
 361 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 362 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.46   5510   63
 363 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 364 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 365 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 366 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 367 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 368 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 369 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 370 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.89   6551   80
 371 Adam Kędzior                   Lublin                81.44   4642   57
 372 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 373 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 374 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 375 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.31   8457  108
 376 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 377 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 378 Monika Pieczora                Łódź                  75.81   5231   69
 379 Ewa Jóźwiak                    Iława                 72.88   9547  131
 380 Paweł Golubiński               Gdynia                72.87   2842   39
 381 Agata Pastusiak                Sulęcin               72.66   3851   53
 382 Jolanta Kruk                   Łódź                  68.57   3017   44
 383 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 384 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 385 Jacek Jabłonowski              Iława                 59.12   2424   41




Poczekalnia na dzień 16-09-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            110.14   3194   29
   2 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            91.86   2664   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Błażej Fuczek                  Przeciszów            84.55   2452   29
   5 Grzegorz Gardynik              Warszawa             123.50   3458   28
   6 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   7 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   8 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   9 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.36   1998   28
  10 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  11 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  12 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  13 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  14 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  15 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.42   2890   24
  16 Michał Wolański                Białystok            119.83   2876   24
  17 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  18 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  19 Dariusz Kosz                   Nysa                 115.42   2770   24
  20 Stanisław Ochot                Katowice             114.67   2752   24
  21 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  22 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  23 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  24 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  25 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             111.38   2673   24
  26 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  27 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  28 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  29 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  30 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  31 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  32 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  33 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  34 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  35 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  36 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     100.08   2402   24
  37 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  38 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  39 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  40 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  41 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  42 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      93.08   2234   24
  43 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  44 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  45 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     86.33   2072   24
  46 Adam Zalewski                  Racibórz              77.54   1861   24
  47 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  48 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.62   1551   24
  49 Marta Dobrzańska               Kraków               121.91   2804   23
  50 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  51 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  52 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  53 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  54 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  55 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  56 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  57 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                91.57   2106   23
  58 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  59 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  60 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  61 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  62 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  63 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  64 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.13   1866   23
  65 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  66 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  67 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  68 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  69 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  70 Katarzyna Stępień              Katowice             113.62   2386   21
  71 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  72 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  73 Radosław Więch                 Warszawa              92.43   1941   21
  74 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  75 Sandra Sekuła                  Szczecin              79.24   1664   21
  76 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  77 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  78 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  79 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  80 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  81 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  82 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  83 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  84 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  85 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  86 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  87 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  88 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.33   1392   18
  89 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  90 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  91 Przemysław Drochomirecki       Kraków               113.00   1921   17
  92 Agnieszka Biegańska            Białystok            107.94   1835   17
  93 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  94 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  95 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  96 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  97 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  98 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
  99 Andrzej Lożyński               Piastów              109.00   1526   14
 100 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
 101 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             122.85   1597   13
 102 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 103 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 104 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 105 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
 106 Zbigniew Szepczyński           Kraków               122.67   1472   12
 107 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 108 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 109 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 110 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 111 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 112 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 113 Justyna Woszczyna              Kraków               113.33   1360   12
 114 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 115 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 116 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 117 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 118 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 119 Bożena Matysiak                Kraków               107.92   1295   12
 120 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 121 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 122 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 123 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 124 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 125 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 126 Henryk Ryś                     Warszawa             105.75   1269   12
 127 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 128 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 129 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 130 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 131 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 132 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 133 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 134 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 135 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 136 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 137 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   99.83   1198   12
 138 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 139 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 140 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 141 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 142 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 143 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 144 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 145 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 146 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 147 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 148 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 149 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 150 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 151 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 152 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 153 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 154 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 155 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 156 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 157 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 158 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 159 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 160 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 161 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 162 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 163 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 164 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 165 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 166 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 167 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 168 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             89.75   1077   12
 169 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 170 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 171 Maciej Chmielowski             Kraków                89.08   1069   12
 172 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 173 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 174 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 175 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 176 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 177 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 178 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 179 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 180 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 181 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 182 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 183 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 184 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 185 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 186 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 187 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 188 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 189 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 190 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 191 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 192 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 193 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 194 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 195 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 196 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 197 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 198 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 199 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 200 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 201 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 202 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 203 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 204 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 205 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 206 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 207 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 208 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 209 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 210 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 211 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 212 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 213 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 214 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 215 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 216 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 217 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 218 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 219 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 220 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 221 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 222 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 223 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 224 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 225 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 226 Tomasz Figiel                  Zawichost            107.00   1177   11
 227 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 228 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 229 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 230 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 231 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 232 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 233 Bożena Guział                  Racibórz              90.27    993   11
 234 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 235 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 236 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 237 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 238 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 239 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 240 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 241 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 242 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 243 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 244 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 245 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 246 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 247 Michał Kowalski                Świętajno             79.64    876   11
 248 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 249 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 250 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 251 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 252 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 253 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 254 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 255 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 256 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 257 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 258 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 259 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             130.80   1308   10
 260 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 261 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 262 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 263 Sławomir Grudziński            Ostróda               76.60    766   10
 264 Marta Juszczyk                 Ścinawa               75.00    750   10
 265 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 266 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 267 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 268 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 269 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 270 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 271 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 272 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 273 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 274 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 275 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               76.38    611    8
 276 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 277 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 278 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 279 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 280 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 281 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 282 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 283 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 284 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 285 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 286 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 287 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 288 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 289 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 290 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 291 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 292 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 293 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 294 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 295 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 296 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 297 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 298 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 299 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 300 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 301 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 302 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 303 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 304 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 305 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 306 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 307 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 308 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 309 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 310 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 311 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 312 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 313 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 314 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 315 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 316 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 317 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 318 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 319 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 320 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 321 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 322 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 323 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 324 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 325 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 326 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 327 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 328 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 329 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 330 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 331 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 332 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 333 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 334 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 335 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 336 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 337 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 338 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 339 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 340 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 341 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 342 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 343 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 344 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 345 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 346 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 347 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 348 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 349 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 350 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 351 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 352 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 353 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 354 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 355 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 356 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 357 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 358 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 359 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 360 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 361 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 362 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 363 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 364 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 365 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 366 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 367 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 368 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 369 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 370 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 371 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 372 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 373 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 374 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 375 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 376 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 377 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 378 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 379 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 380 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 381 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 382 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 383 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 384 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 385 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 386 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 387 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 388 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 389 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 390 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 391 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 392 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 393 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 394 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 395 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 396 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 397 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 398 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie