Wisła30
sierpnia
Wisła 30 sierpnia I Mistrzostwa Wisły
Bydgoszcz30
sierpnia
Bydgoszcz 30-31 sierpnia VI Mistrzostwa Bydgoszczy
Zakopane12
września
Zakopane 12 września Letnie Igrzyska Lekarskie
Pierwsze zwycięstwo, pierwsze podium, pierwsze najniższe miejsce na podium...30 - 31 sierpnia 2008 — VI Mistrzostwa BydgoszczyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VI Mistrzostwa BydgoszczyBydgoszcz, 30 - 31 sierpnia 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Pierwsze zwycięstwo, pierwsze podium, pierwsze najniższe miejsce na podium...Papugując trochę sprawozdanie z korespondencyjnego turnieju, oświadczam, że po raz pierwszy w swojej karierze VI Mistrzostwa Bydgoszczy w Scrabble wygrał Filip Warzecha z Gdyni. Tuż za nim uplasował się Krzysztof Langiewicz z Ostródy, dla którego było to pierwsze podium. Również po raz pierwszy na trzecim miejscu uplasował się Marek Reda z Wołomina. Marek już raz wygrał turniej, ale trzeciego miejsca jeszcze nie zajął.
Turniej w Bydgoszczy zaszczyciło swoją obecnością 81 zawodników, w tym aż dziewięciu debiutantów. W pierwszym dniu rozgrywek dodatkowa atrakcją (aczkolwiek trochę uciążliwą podczas rozgrywek) był międzynarodowy turniej judo juniorów młodszych. W spokojniejszej atmosferze toczyły się zawody w drugim dniu. Walka o końcowy triumf trwała do ostatniej rundy. Przed ostatnią rundą szansę na zwycięstwo miał Filip Warzecha i Marek Reda. Teoretyczną szansę miał także Stanisław Rydzik z Warszawy. Jednak zbyt duża strata małych punktów do Filipa i Marka nie gwarantowała wygrania turnieju przy ewentualnym zwycięstwie w ostatniej rundzie z Krzysztofem Langiewiczem.
Najlepszym debiutantem została Kinga Pruszak z Bydgoszczy.
Duże podziękowania dla organizatorów Małgorzaty JóźwiakDariusza Nawrockiego, którzy zapraszają na następne mistrzostwa za rok.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Bydgoszczy
IV Mistrzostwa Bydgoszczy
III Mistrzostwa Bydgoszczy


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywek"ŁUCZNICZKA"
Hala Sportowo-Widowiskowa
ul. Toruńska 59
Obrońca tytułuMiłosz Wrzałek
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuhttp://www.open.com.pl/turniej
Harmonogram30.08.08 (sobota, 7 rund)
12:00 — początek turnieju
— ok. 20:00 zakończenie pierwszego dnia rozgrywek
31.08.08 (niedziela, 5 rundy)
— 10:00 rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
— ok. 15:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe - 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
Dojazd http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=hala+%B3uczniczka&loc=&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=64&y=15
WyżywieniePizza Mario — dowóz  Fair Play — Restauracja i Sport Pub (na miejscu)
NoclegiBursa Średnich Szkół Medycznych, ul. Swarzewska 3, konieczne wcześniejsze zgłoszenia u organizatora!

P.W. HOTEL POMORSKI, Fordońska 112, tel. (052) 375 85 45, 342 60 82 — rezerwacja we własnym zakresie
NagrodyI, II, III miejsce — puchar + nagroda pieniężna
IV...X — nagrody rzeczowe do wyboru
OrganizatorzyDariusz Nawrocki
darken@open.com.pl
tel. 501 022 116

Małgorzata Jóźwiak
pl@open.com.pl
tel. 609 089 199
SponsorzyOPEN PL
Hala Widowiskowo-Sportowa Łuczniczka
Remondis
VauPe
MJM
Gazeta Wyborcza
Studio Plus
Reset
Elteko


Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Bydgoszczy w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Filip           Warzecha             Gdynia                 127.12     10.0     5142     1890      988
  2 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                124.95      9.5     4713     1832      263
  3 Marek           Reda                 Wołomin                133.05      9.0     5114     1738      816
  4 Krzysztof       Obremski             Legnica                138.28      9.0     5055     1762      693
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.94      9.0     4874     1854      413
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 138.31      8.5     4594     1834      450
  7 Mirosław        Uglik                Warszawa               121.12      8.5     4423     1693      261
  8 Krzysztof       Mówka                Warszawa               136.36      8.0     5095     1700      902
  9 Kuba            Koisar               Warszawa               124.53      8.0     4958     1606      628
 10 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                109.98      8.0     4761     1611      549
 11 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              131.19      8.0     4741     1631      366
 12 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 134.26      8.0     4717     1703      198
 13 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 109.56      8.0     4709     1682      781
 14 Irena           Sołdan               Rumia                  129.70      8.0     4363     1652      120
 15 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               119.77      7.5     4904     1614      389
 16 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               148.34      7.5     4776     1680      283
 17 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                136.99      7.0     5011     1535      757
 18 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 134.27      7.0     4892     1572      583
 19 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               124.25      7.0     4872     1527      114
 20 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 107.05      7.0     4720     1509      505
 21 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 120.02      7.0     4709     1474      360
 22 Aleksander      Puchalski            Włocławek              135.77      7.0     4702     1459      467
 23 Beata           Piotrowska           Łódź                   117.90      7.0     4632     1507      226
 24 Miłosz          Wrzałek              Reda                   139.27      7.0     4624     1487      351
 25 Michał          Alabrudziński        Włocławek              132.42      7.0     4622     1510      118
 26 Magdalena       Kublik               Warszawa               112.82      7.0     4554     1470      313
 27 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              115.50      7.0     4465     1456      444
 28 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         113.74      7.0     4387     1498      279
 29 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    118.49      7.0     4367     1613       -1
 30 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              116.92      7.0     4367     1464     -149
 31 Kinga           Pruszak              Bydgoszcz              100.00      7.0     3849     1432     -342
 32 Adam            Szukalski            Coventry [W. Bryt.]    120.75      6.0     4770     1424      196
 33 Michał          Kolaj                Ostróda                108.93      6.0     4736     1355       65
 34 Weronika        Rudnicka             Ustka                  116.64      6.0     4610     1469       47
 35 Dorota          Maciejuk             Warszawa               116.16      6.0     4574     1393      159
 36 Remigiusz       Skwarek              Bydgoszcz              114.52      6.0     4561     1441      125
 37 Jarosław        Sobczak              Warszawa               115.88      6.0     4492     1413      214
 38 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         121.83      6.0     4487     1310      266
 39 Piotr           Szałkiewicz          Wrocław                127.89      6.0     4462     1403       62
 40 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           119.70      6.0     4428     1325      228
 41 Marcin          Żuchowski            Bydgoszcz              100.00      6.0     4414     1335      155
 42 Andrzej         Kroc                 Łódź                   110.97      6.0     4391     1387     -105
 43 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 100.00      6.0     4332     1352      141
 44 Łukasz          Mycio                Górowo Iławeckie       114.32      6.0     4296     1342     -123
 45 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           104.96      6.0     4282     1424      -47
 46 Lucyna          Śniadach             Rumia                  115.11      6.0     4266     1371     -172
 47 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               106.88      6.0     4070     1339      178
 48 Ryszard         Korpalski            Wrocław                100.92      6.0     3983     1343     -224
 49 Joanna          Ostrowska            Warszawa               110.57      5.5     4394     1398      -16
 50 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.36      5.0     4419     1319     -230
 51 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              114.36      5.0     4397     1313     -294
 52 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  112.26      5.0     4338     1220      -26
 53 Tomasz          Łapka                Opole                  115.12      5.0     4237     1205       37
 54 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              117.98      5.0     4221     1259      259
 55 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 110.19      5.0     4189     1342     -777
 56 Rafał           Świątek              Wrocław                100.00      5.0     4176     1274     -568
 57 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                116.39      5.0     4151     1190      264
 58 Henryk          Piotrowski           Lidzbark Warmiński     101.14      5.0     4057     1267       52
 59 Przemysław      Pawlic               Wrocław                105.83      5.0     4047     1155      -63
 60 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      5.0     3966     1231      241
 61 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              110.62      5.0     3896     1220     -337
 62 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      5.0     3507     1209     -405
 63 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   113.48      4.0     4403     1123     -208
 64 Bogusław        Książek              Szczecin               111.01      4.0     4381     1192     -274
 65 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             100.00      4.0     4033     1185     -351
 66 Renata          Andracka             Poznań                 109.11      4.0     3941     1154     -416
 67 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.32      4.0     3915     1145     -527
 68 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      4.0     3793     1090     -371
 69 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.0     3691     1145     -795
 70 Tadeusz         Wiśniewski           Piła                   100.00      4.0     2717      849      242
 71 Anna            Straburzyńska        Bydgoszcz              100.00      3.5     3459      934     -756
 72 Joanna          Zacharewicz          Bydgoszcz              100.00      3.5     3450      914     -277
 73 Małgorzata      Armknecht            Bydgoszcz              100.00      3.5     3384      920     -515
 74 Bartosz         Pięta                Swarzędz               107.73      3.0     2232      706     -420
 75 Mateusz         Chojnacki            Bydgoszcz              100.00      2.5     3404      840     -564
 76 Marta           Armknecht            Bydgoszcz              100.00      2.5     3262      812     -543
 77 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  119.57      2.0     2400      633     -143
 78 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  110.64      2.0     2304      661     -598
 79 Leszek          Kowalik              Bydgoszcz              100.00      2.0     2262      662     -570
 80 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      0.5     2151      569    -1946
 81 Katarzyna       Dziwnik              Bydgoszcz              100.00      0.0      221      100     -595
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Bydgoszczy w Scrabble



	Kazimierz.J Merklejn 148.34 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Mycio                 114.32 +  539: 316  164
    2     2 Krzysztof      Sporczyk              117.98 +  430: 327  168
    3     3 Dawid          Pikul                 138.31 =  350: 350  138
    4     3 Krzysztof      Obremski              138.28 +  480: 367  188
    5     1 Stanisław      Rydzik                141.94 +  452: 323  192
    6     2 Dariusz        Maciejuk              124.25 -  421: 486   74
    7     5 Jarosław       Sobczak               115.88 +  469: 355  166
    8     1 Filip          Warzecha              127.12 -  313: 401   77
    9     6 Dariusz        Białobrzewski         109.56 -  222: 446   60
   10     9 Kamil          Nawrocki              131.19 +  391: 337  181
   11     6 Andrzej        Kowalski              134.27 +  440: 363  184
   12     4 Dawid          Pikul                 138.31 -  269: 422   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Stanisław Rydzik 141.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kulgawczuk            113.74 +  423: 397  164
    2    17 Stanisław      Olsztyn               116.39 +  400: 336  166
    3     8 Filip          Warzecha              127.12 +  507: 363  177
    4     5 Krzysztof      Langiewicz            124.95 +  428: 342  175
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              148.34 -  323: 452   98
    6     5 Rafał          Lenartowski           134.26 +  399: 398  184
    7     1 Dawid          Pikul                 138.31 +  438: 314  188
    8     2 Marek          Reda                  133.05 -  241: 423   83
    9     7 Mirosław       Uglik                 121.12 +  430: 347  171
   10     2 Andrzej        Oleksiak              136.99 +  453: 356  187
   11     3 Krzysztof      Mówka                 136.36 +  458: 351  186
   12     2 Krzysztof      Langiewicz            124.95 -  374: 382   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 12 154.50




	Miłosz Wrzałek 139.27 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Orzeł                 113.48 +  378: 357  163
    2     7 Krzysztof      Mówka                 136.36 -  293: 444   86
    3    21 Aleksander     Puchalski             135.77 -  295: 410   86
    4    25 Bogusław       Książek               111.01 +  431: 336  161
    5    19 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  367: 374   65
    6    28 Wojciech       Gołęcki               101.32 -  384: 405   51
    7    30 Mariusz        Michalski             100.00 +  398: 286  150
    8    30 Maria          Krzyżanowska          104.96 -  293: 395   55
    9    29 Renata         Andracka              109.11 +  485: 242  159
   10    14 Grzegorz       Pukniel               120.02 +  454: 277  170
   11    20 Grzegorz       Koczkodon             125.36 +  421: 417  175
   12    16 Jarosław       Sobczak               115.88 +  425: 330  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Dawid Pikul 138.31 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Magdalena      Kublik                112.82 +  481: 299  163
    2     8 Irena          Sołdan                129.70 +  393: 319  180
    3     3 Kazimierz.J    Merklejn              148.34 =  350: 350  148
    4     4 Krzysztof      Mówka                 136.36 +  341: 313  186
    5     2 Rafał          Lenartowski           134.26 +  469: 268  184
    6     1 Zbigniew       Wietecki              118.49 +  395: 348  168
    7     1 Stanisław      Rydzik                141.94 -  314: 438   92
    8     4 Weronika       Rudnicka              116.64 +  431: 373  167
    9     1 Filip          Warzecha              127.12 -  325: 377   77
   10     4 Krzysztof      Obremski              138.28 +  389: 387  188
   11     2 Marek          Reda                  133.05 -  284: 403   83
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              148.34 +  422: 269  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 12 152.83




	Krzysztof Obremski 138.28 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Małgorzata     Jóźwiak               112.26 +  501: 313  162
    2     6 Małgorzata     Szczygieł             114.36 +  504: 254  164
    3     1 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  385: 352  165
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              148.34 -  367: 480   98
    5     5 Piotr          Szałkiewicz           127.89 +  381: 340  178
    6     3 Kamil          Nawrocki              131.19 +  430: 414  181
    7     3 Weronika       Rudnicka              116.64 -  362: 440   67
    8     9 Joanna         Ostrowska             110.57 +  485: 337  161
    9     5 Grzegorz       Kurowski              119.77 +  471: 284  170
   10     4 Dawid          Pikul                 138.31 -  387: 389   88
   11     5 Zbigniew       Wietecki              118.49 +  366: 357  168
   12     3 Agnieszka      Goniowska             109.98 +  416: 402  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Andrzej Oleksiak 136.99 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bogusław       Książek               111.01 +  508: 367  161
    2     5 Piotr          Szałkiewicz           127.89 +  424: 375  178
    3     6 Jarosław       Sobczak               115.88 +  479: 296  166
    4     2 Zbigniew       Wietecki              118.49 -  337: 371   68
    5     6 Kamil          Nawrocki              131.19 -  363: 368   81
    6    10 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  397: 368  165
    7    11 Andrzej        Kroc                  110.97 +  557: 249  161
    8     5 Alina          Białobrzewska         107.05 +  454: 373  157
    9     2 Krzysztof      Langiewicz            124.95 +  457: 285  175
   10     2 Stanisław      Rydzik                141.94 -  356: 453   92
   11     4 Agnieszka      Goniowska             109.98 -  365: 398   60
   12     5 Mirosław       Uglik                 121.12 -  314: 351   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Krzysztof Mówka 136.36 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Kroc                  110.97 +  490: 316  161
    2     7 Miłosz         Wrzałek               139.27 +  444: 293  189
    3     5 Grzegorz       Pukniel               120.02 +  443: 362  170
    4     4 Dawid          Pikul                 138.31 -  313: 341   88
    5     9 Irena          Sołdan                129.70 -  323: 385   80
    6    14 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  507: 250  150
    7     9 Rafał          Lenartowski           134.26 +  437: 340  184
    8     8 Grzegorz       Kurowski              119.77 -  360: 442   70
    9     9 Marcin         Żuchowski             100.00 +  514: 341  150
   10     6 Michał         Alabrudziński         132.42 +  504: 383  182
   11     3 Stanisław      Rydzik                141.94 -  351: 458   92
   12     6 Andrzej        Kowalski              134.27 +  409: 282  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Aleksander Puchalski 135.77 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Zabawa                110.64 -  328: 350   61
    2    33 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  436: 327  150
    3    21 Miłosz         Wrzałek               139.27 +  410: 295  189
    4    21 Beata          Piotrowska            117.90 -  338: 393   68
    5    26 Rafał          Świątek               100.00 -  411: 477   50
    6    25 Mariusz        Michalski             100.00 +  348: 313  150
    7    24 Henryk         Piotrowski            101.14 +  356: 323  151
    8    11 Adam           Szukalski             120.75 +  458: 355  171
    9    15 Kuba           Koisar                124.53 -  315: 345   75
   10    20 Maciej         Kuczyński             110.19 +  430: 311  160
   11    13 Kinga          Pruszak               100.00 +  458: 298  150
   12     9 Rafał          Lenartowski           134.26 -  414: 448   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Andrzej Kowalski 134.27 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Nawrocki              110.62 +  398: 317  161
    2     4 Beata          Piotrowska            117.90 +  473: 374  168
    3     4 Adam           Szukalski             120.75 -  408: 459   71
    4     9 Irena          Sołdan                129.70 -  388: 397   80
    5    15 Tomasz         Sienkiewicz           115.50 +  435: 298  165
    6    11 Grzegorz       Kulgawczuk            113.74 +  413: 307  164
    7    10 Maciej         Kuczyński             110.19 +  522: 241  160
    8     6 Zbigniew       Wietecki              118.49 -  349: 370   68
    9     8 Rafał          Lenartowski           134.26 +  390: 349  184
   10     7 Andrzej        Tyczyno               116.92 +  471: 348  167
   11     6 Kazimierz.J    Merklejn              148.34 -  363: 440   98
   12     6 Krzysztof      Mówka                 136.36 -  282: 409   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Rafał Lenartowski 134.26 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Joanna         Ostrowska             110.57 +  422: 297  161
    2    18 Waldemar       Kudliński             100.00 +  455: 264  150
    3     2 Marek          Reda                  133.05 +  439: 430  183
    4     1 Adam           Szukalski             120.75 +  349: 298  171
    5     2 Dawid          Pikul                 138.31 -  268: 469   88
    6     5 Stanisław      Rydzik                141.94 -  398: 399   92
    7     9 Krzysztof      Mówka                 136.36 -  340: 437   86
    8    12 Grzegorz       Pukniel               120.02 +  389: 364  170
    9     8 Andrzej        Kowalski              134.27 -  349: 390   84
   10    19 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  411: 355  150
   11    15 Michał         Alabrudziński         132.42 +  449: 402  182
   12     9 Aleksander     Puchalski             135.77 +  448: 414  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 12 141.92




	Marek Reda 133.05 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Kuczyński             110.19 +  598: 327  160
    2     1 Sławomir       Piotrowski            121.83 +  390: 358  172
    3     2 Rafał          Lenartowski           134.26 -  430: 439   84
    4     7 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  429: 345  150
    5     4 Dorota         Maciejuk              116.16 -  399: 419   66
    6     9 Łukasz         Mycio                 114.32 +  397: 342  164
    7     7 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  452: 351  150
    8     2 Stanisław      Rydzik                141.94 +  423: 241  192
    9     3 Weronika       Rudnicka              116.64 +  372: 357  167
   10     3 Zbigniew       Wietecki              118.49 +  412: 313  168
   11     2 Dawid          Pikul                 138.31 +  403: 284  188
   12     1 Filip          Warzecha              127.12 -  409: 522   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Michał Alabrudziński 132.42 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agnieszka      Goniowska             109.98 +  353: 330  160
    2    15 Grzegorz       Koczkodon             125.36 +  571: 338  175
    3     7 Dariusz        Białobrzewski         109.56 -  265: 473   60
    4    19 Grzegorz       Kurowski              119.77 -  392: 440   70
    5    17 Jolanta        Chłopińska            119.57 +  413: 332  170
    6    15 Maria          Krzyżanowska          104.96 +  419: 325  155
    7    13 Ryszard        Korpalski             100.92 +  372: 297  151
    8    10 Mirosław       Uglik                 121.12 -  313: 348   71
    9    14 Joanna         Ostrowska             110.57 +  336: 282  161
   10     6 Krzysztof      Mówka                 136.36 -  383: 504   86
   11    15 Rafał          Lenartowski           134.26 -  402: 449   84
   12    15 Weronika       Rudnicka              116.64 +  403: 386  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Kamil Nawrocki 131.19 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Białobrzewski         109.56 -  345: 432   60
    2    29 Małgorzata     Sameryt               106.88 +  355: 331  157
    3    15 Michał         Kolaj                 108.93 +  432: 332  159
    4    12 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  456: 323  165
    5     6 Andrzej        Oleksiak              136.99 +  368: 363  187
    6     3 Krzysztof      Obremski              138.28 -  414: 430   88
    7     6 Krzysztof      Langiewicz            124.95 -  395: 401   75
    8    15 Maciej         Kuczyński             110.19 +  415: 334  160
    9    11 Andrzej        Kroc                  110.97 +  462: 307  161
   10     9 Kazimierz.J    Merklejn              148.34 -  337: 391   98
   11     9 Grzegorz       Kulgawczuk            113.74 +  349: 332  164
   12     8 Alina          Białobrzewska         107.05 +  413: 399  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Irena Sołdan 129.70 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Renata         Andracka              109.11 +  375: 280  159
    2     8 Dawid          Pikul                 138.31 -  319: 393   88
    3    17 Bogusław       Książek               111.01 +  468: 329  161
    4     9 Andrzej        Kowalski              134.27 +  397: 388  184
    5     9 Krzysztof      Mówka                 136.36 +  385: 323  186
    6     4 Filip          Warzecha              127.12 -  322: 438   77
    7    12 Dorota         Maciejuk              116.16 +  367: 323  166
    8     7 Dariusz        Maciejuk              124.25 -  306: 395   74
    9    12 Beata          Piotrowska            117.90 -  309: 454   68
   10    26 Henryk         Piotrowski            101.14 +  320: 289  151
   11    12 Zofia          Gajewska              119.70 +  355: 278  170
   12    11 Zbigniew       Wietecki              118.49 +  440: 353  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Piotr Szałkiewicz 127.89 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Kolaj                 108.93 +  386: 318  159
    2     5 Andrzej        Oleksiak              136.99 -  375: 424   87
    3    23 Rafał          Świątek               100.00 +  446: 281  150
    4    17 Małgorzata     Szczygieł             114.36 +  395: 361  164
    5     5 Krzysztof      Obremski              138.28 -  340: 381   88
    6    21 Joanna         Ostrowska             110.57 -  269: 357   61
    7    14 Grzegorz       Kurowski              119.77 -  399: 431   70
    8    24 Małgorzata     Sameryt               106.88 +  371: 312  157
    9    23 Tomasz         Łapka                 115.12 +  383: 366  165
   10    22 Grzegorz       Koczkodon             125.36 -  279: 424   75
   11    18 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  323: 394   65
   12    23 Małgorzata     Jóźwiak               112.26 +  496: 351  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Filip Warzecha 127.12 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bartosz        Pięta                 107.73 +  460: 234  158
    2    10 Grzegorz       Kurowski              119.77 +  446: 440  170
    3     8 Stanisław      Rydzik                141.94 -  363: 507   92
    4    11 Marcin         Żuchowski             100.00 +  417: 235  150
    5    10 Krzysztof      Sporczyk              117.98 +  414: 365  168
    6     4 Irena          Sołdan                129.70 +  438: 322  180
    7     4 Zbigniew       Wietecki              118.49 +  511: 256  168
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              148.34 +  401: 313  198
    9     1 Dawid          Pikul                 138.31 +  377: 325  188
   10     1 Dariusz        Białobrzewski         109.56 +  409: 342  160
   11     1 Krzysztof      Langiewicz            124.95 -  384: 406   75
   12     1 Marek          Reda                  133.05 +  522: 409  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1890  / 12 157.50




	Grzegorz Koczkodon 125.36 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Alina          Białobrzewska         107.05 +  439: 364  157
    2    15 Michał         Alabrudziński         132.42 -  338: 571   82
    3    18 Lucyna         Śniadach              115.11 -  373: 413   65
    4    23 Stanisław      Olsztyn               116.39 +  386: 338  166
    5    21 Małgorzata     Szczygieł             114.36 +  389: 351  164
    6    12 Adam           Szukalski             120.75 -  297: 479   71
    7    27 Kinga          Pruszak               100.00 -  327: 344   50
    8    29 Renata         Andracka              109.11 +  361: 309  159
    9    18 Dorota         Maciejuk              116.16 -  254: 352   66
   10    22 Piotr          Szałkiewicz           127.89 +  424: 279  178
   11    20 Miłosz         Wrzałek               139.27 -  417: 421   89
   12    22 Sławomir       Piotrowski            121.83 -  414: 428   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Krzysztof Langiewicz 124.95 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Sameryt               106.88 +  411: 289  157
    2     3 Kuba           Koisar                124.53 +  476: 417  175
    3    10 Mirosław       Uglik                 121.12 =  327: 327  121
    4     5 Stanisław      Rydzik                141.94 -  342: 428   92
    5    13 Alina          Białobrzewska         107.05 +  364: 351  157
    6     7 Dorota         Maciejuk              116.16 +  447: 422  166
    7     6 Kamil          Nawrocki              131.19 +  401: 395  181
    8     3 Dariusz        Białobrzewski         109.56 +  414: 291  160
    9     2 Andrzej        Oleksiak              136.99 -  285: 457   87
   10     5 Weronika       Rudnicka              116.64 +  458: 315  167
   11     1 Filip          Warzecha              127.12 +  406: 384  177
   12     2 Stanisław      Rydzik                141.94 +  382: 374  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Kuba Koisar 124.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Przemysław     Pawlic                105.83 +  523: 331  156
    2     3 Krzysztof      Langiewicz            124.95 -  417: 476   75
    3    11 Andrzej        Tyczyno               116.92 +  416: 306  167
    4     8 Weronika       Rudnicka              116.64 -  387: 394   67
    5    14 Maciej         Kuczyński             110.19 -  387: 408   60
    6    22 Małgorzata     Szczygieł             114.36 -  352: 469   64
    7    28 Jolanta        Chłopińska            119.57 +  422: 367  170
    8    20 Grzegorz       Kulgawczuk            113.74 +  408: 301  164
    9    15 Aleksander     Puchalski             135.77 +  345: 315  186
   10    12 Mariusz        Orzeł                 113.48 +  499: 272  163
   11     8 Dariusz        Białobrzewski         109.56 +  361: 288  160
   12     7 Dariusz        Maciejuk              124.25 +  441: 403  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Dariusz Maciejuk 124.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maria          Krzyżanowska          104.96 -  436: 445   55
    2    21 Andrzej        Kroc                  110.97 +  410: 337  161
    3    14 Magdalena      Kublik                112.82 +  427: 313  163
    4    10 Jarosław       Sobczak               115.88 +  469: 405  166
    5     7 Agnieszka      Goniowska             109.98 +  418: 407  160
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              148.34 +  486: 421  198
    7     2 Dariusz        Białobrzewski         109.56 -  379: 442   60
    8     7 Irena          Sołdan                129.70 +  395: 306  180
    9     4 Zbigniew       Wietecki              118.49 -  329: 449   68
   10     8 Grzegorz       Kurowski              119.77 +  361: 339  170
   11     7 Mirosław       Uglik                 121.12 -  359: 453   71
   12     7 Kuba           Koisar                124.53 -  403: 441   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Sławomir Piotrowski 121.83 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Gołęcki               101.32 +  415: 321  151
    2     1 Marek          Reda                  133.05 -  358: 390   83
    3    19 Marcin         Żuchowski             100.00 -  350: 462   50
    4    28 Rafał          Świątek               100.00 -  294: 356   50
    5    31 Sławomir       Zabawa                110.64 +  377: 297  161
    6    27 Renata         Andracka              109.11 -  348: 360   59
    7    32 Leszek         Kowalik               100.00 +  435: 333  150
    8    26 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  444: 288  150
    9    22 Lucyna         Śniadach              115.11 -  325: 343   65
   10    13 Michał         Kolaj                 108.93 +  405: 348  159
   11    22 Małgorzata     Sameryt               106.88 -  308: 309   57
   12    22 Grzegorz       Koczkodon             125.36 +  428: 414  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Mirosław Uglik 121.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Henryk         Piotrowski            101.14 +  359: 282  151
    2    13 Maria          Krzyżanowska          104.96 +  377: 327  155
    3    10 Krzysztof      Langiewicz            124.95 =  327: 327  125
    4     6 Dariusz        Białobrzewski         109.56 +  375: 343  160
    5     3 Zbigniew       Wietecki              118.49 -  314: 414   68
    6     8 Weronika       Rudnicka              116.64 -  315: 359   67
    7    16 Małgorzata     Szczygieł             114.36 +  428: 394  164
    8    10 Michał         Alabrudziński         132.42 +  348: 313  182
    9     7 Stanisław      Rydzik                141.94 -  347: 430   92
   10    10 Beata          Piotrowska            117.90 +  429: 300  168
   11     7 Dariusz        Maciejuk              124.25 +  453: 359  174
   12     5 Andrzej        Oleksiak              136.99 +  351: 314  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Adam Szukalski 120.75 Coventry [W. Bryt.]

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ryszard        Korpalski             100.92 +  454: 375  151
    2    11 Andrzej        Tyczyno               116.92 +  500: 355  167
    3     4 Andrzej        Kowalski              134.27 +  459: 408  184
    4     1 Rafał          Lenartowski           134.26 -  298: 349   84
    5     8 Weronika       Rudnicka              116.64 -  333: 422   67
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             125.36 +  479: 297  175
    7     8 Alina          Białobrzewska         107.05 -  349: 408   57
    8    11 Aleksander     Puchalski             135.77 -  355: 458   86
    9    16 Małgorzata     Jóźwiak               112.26 +  513: 298  162
   10    11 Agnieszka      Goniowska             109.98 -  347: 400   60
   11    16 Joanna         Ostrowska             110.57 +  359: 344  161
   12    12 Grzegorz       Kurowski              119.77 -  324: 460   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Grzegorz Pukniel 120.02 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  478: 301  150
    2     9 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  389: 340  150
    3     5 Krzysztof      Mówka                 136.36 -  362: 443   86
    4    15 Maciej         Kuczyński             110.19 +  399: 381  160
    5    12 Grzegorz       Kurowski              119.77 -  332: 497   70
    6    18 Ryszard        Korpalski             100.92 -  314: 346   51
    7    23 Wojciech       Gołęcki               101.32 +  524: 284  151
    8    12 Rafał          Lenartowski           134.26 -  364: 389   84
    9    17 Magdalena      Kublik                112.82 +  368: 315  163
   10    14 Miłosz         Wrzałek               139.27 -  277: 454   89
   11    19 Maria          Krzyżanowska          104.96 +  457: 301  155
   12    13 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  445: 298  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Grzegorz Kurowski 119.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  367: 266  150
    2    10 Filip          Warzecha              127.12 -  440: 446   77
    3    16 Joanna         Ostrowska             110.57 =  389: 389  111
    4    19 Michał         Alabrudziński         132.42 +  440: 392  182
    5    12 Grzegorz       Pukniel               120.02 +  497: 332  170
    6     6 Dariusz        Białobrzewski         109.56 -  328: 377   60
    7    14 Piotr          Szałkiewicz           127.89 +  431: 399  178
    8     8 Krzysztof      Mówka                 136.36 +  442: 360  186
    9     5 Krzysztof      Obremski              138.28 -  284: 471   88
   10     8 Dariusz        Maciejuk              124.25 -  339: 361   74
   11    14 Weronika       Rudnicka              116.64 +  487: 398  167
   12    12 Adam           Szukalski             120.75 +  460: 324  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Zofia Gajewska 119.70 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  363: 371   50
    2    26 Sylwia         Buks                  100.00 +  390: 243  150
    3    25 Małgorzata     Szczygieł             114.36 -  371: 380   64
    4    27 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  331: 322  150
    5    28 Joanna         Ostrowska             110.57 -  356: 511   61
    6    26 Lucyna         Śniadach              115.11 -  396: 408   65
    7    29 Agata          Nawrocka              100.00 +  453: 241  150
    8    23 Krzysztof      Sporczyk              117.98 +  368: 297  168
    9    21 Maciej         Kuczyński             110.19 +  463: 346  160
   10    16 Małgorzata     Jóźwiak               112.26 +  359: 346  162
   11    12 Irena          Sołdan                129.70 -  278: 355   80
   12    18 Tomasz         Sienkiewicz           115.50 -  300: 380   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Jolanta Chłopińska 119.57 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  345: 360   50
    2    28 Joanna         Ostrowska             110.57 -  345: 401   61
    3    30 Tomasz         Sienkiewicz           115.50 +  330: 294  165
    4    35 Marta          Armknecht             100.00 +  387: 217  150
    5    17 Michał         Alabrudziński         132.42 -  332: 413   82
    6    31 Sylwia         Buks                  100.00 -  294: 436   50
    7    28 Kuba           Koisar                124.53 -  367: 422   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  /  7  90.43




	Zbigniew Wietecki 118.49 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Michalski             100.00 +  314: 273  150
    2    20 Tomasz         Sienkiewicz           115.50 +  440: 303  165
    3     9 Dorota         Maciejuk              116.16 +  382: 339  166
    4     2 Andrzej        Oleksiak              136.99 +  371: 337  187
    5     3 Mirosław       Uglik                 121.12 +  414: 314  171
    6     1 Dawid          Pikul                 138.31 -  348: 395   88
    7     4 Filip          Warzecha              127.12 -  256: 511   77
    8     6 Andrzej        Kowalski              134.27 +  370: 349  184
    9     4 Dariusz        Maciejuk              124.25 +  449: 329  174
   10     3 Marek          Reda                  133.05 -  313: 412   83
   11     5 Krzysztof      Obremski              138.28 -  357: 366   88
   12    11 Irena          Sołdan                129.70 -  353: 440   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Krzysztof Sporczyk 117.98 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paweł          Jankowski             100.00 +  411: 167  150
    2     2 Kazimierz.J    Merklejn              148.34 -  327: 430   98
    3    27 Sławomir       Zabawa                110.64 +  474: 285  161
    4    16 Wojciech       Gołęcki               101.32 +  341: 275  151
    5    10 Filip          Warzecha              127.12 -  365: 414   77
    6    13 Jarosław       Sobczak               115.88 -  253: 390   66
    7    17 Agnieszka      Goniowska             109.98 -  304: 318   60
    8    23 Zofia          Gajewska              119.70 -  297: 368   70
    9    33 Dariusz        Nawrocki              110.62 -  376: 387   61
   10    32 Sylwia         Buks                  100.00 +  403: 305  150
   11    30 Waldemar       Kudliński             100.00 +  343: 246  150
   12    26 Lucyna         Śniadach              115.11 -  327: 377   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Beata Piotrowska 117.90 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Rafał          Świątek               100.00 +  511: 253  150
    2     4 Andrzej        Kowalski              134.27 -  374: 473   84
    3    12 Maciej         Kuczyński             110.19 -  318: 328   60
    4    21 Aleksander     Puchalski             135.77 +  393: 338  186
    5    16 Magdalena      Kublik                112.82 -  352: 437   63
    6    24 Tomasz         Łapka                 115.12 +  420: 364  165
    7    18 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  358: 300  150
    8    17 Lucyna         Śniadach              115.11 +  412: 390  165
    9    12 Irena          Sołdan                129.70 +  454: 309  180
   10    10 Mirosław       Uglik                 121.12 -  300: 429   71
   11    11 Andrzej        Tyczyno               116.92 -  342: 437   67
   12    14 Dorota         Maciejuk              116.16 +  398: 348  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Andrzej Tyczyno 116.92 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Leszek         Kowalik               100.00 +  366: 325  150
    2    11 Adam           Szukalski             120.75 -  355: 500   71
    3    11 Kuba           Koisar                124.53 -  306: 416   75
    4    33 Kinga          Pruszak               100.00 +  328: 274  150
    5    23 Łukasz         Mycio                 114.32 -  383: 410   64
    6    32 Bartosz        Pięta                 107.73 +  381: 323  158
    7    20 Bogusław       Książek               111.01 +  375: 328  161
    8    16 Jarosław       Sobczak               115.88 +  363: 302  166
    9    13 Alina          Białobrzewska         107.05 +  398: 375  157
   10     7 Andrzej        Kowalski              134.27 -  348: 471   84
   11    11 Beata          Piotrowska            117.90 +  437: 342  168
   12    10 Dariusz        Białobrzewski         109.56 -  327: 450   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Weronika Rudnicka 116.64 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Kinga          Pruszak               100.00 +  357: 256  150
    2    14 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  398: 439   65
    3    24 Henryk         Piotrowski            101.14 +  411: 320  151
    4     8 Kuba           Koisar                124.53 +  394: 387  175
    5     8 Adam           Szukalski             120.75 +  422: 333  171
    6     8 Mirosław       Uglik                 121.12 +  359: 315  171
    7     3 Krzysztof      Obremski              138.28 +  440: 362  188
    8     4 Dawid          Pikul                 138.31 -  373: 431   88
    9     3 Marek          Reda                  133.05 -  357: 372   83
   10     5 Krzysztof      Langiewicz            124.95 -  315: 458   75
   11    14 Grzegorz       Kurowski              119.77 -  398: 487   70
   12    15 Michał         Alabrudziński         132.42 -  386: 403   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Stanisław Olsztyn 116.39 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marcin         Żuchowski             100.00 +  338: 329  150
    2    17 Stanisław      Rydzik                141.94 -  336: 400   92
    3    20 Maria          Krzyżanowska          104.96 -  336: 337   55
    4    23 Grzegorz       Koczkodon             125.36 -  338: 386   75
    5    32 Sylwia         Buks                  100.00 -  313: 374   50
    6    37 Anna           Straburzyńska         100.00 -  360: 366   50
    7    38 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  348: 239  150
    8    33 Dariusz        Nawrocki              110.62 -  274: 368   61
    9    32 Małgorzata     Sameryt               106.88 -  287: 361   57
   10    35 Agata          Nawrocka              100.00 +  378: 273  150
   11    33 Mateusz        Chojnacki             100.00 +  530: 155  150
   12    30 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  313: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Dorota Maciejuk 116.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Mateusz        Chojnacki             100.00 +  420: 251  150
    2    19 Lucyna         Śniadach              115.11 +  472: 357  165
    3     9 Zbigniew       Wietecki              118.49 -  339: 382   68
    4    13 Maria          Krzyżanowska          104.96 +  383: 339  155
    5     4 Marek          Reda                  133.05 +  419: 399  183
    6     7 Krzysztof      Langiewicz            124.95 -  422: 447   75
    7    12 Irena          Sołdan                129.70 -  323: 367   80
    8    14 Andrzej        Kroc                  110.97 -  341: 458   61
    9    18 Grzegorz       Koczkodon             125.36 +  352: 254  175
   10    18 Magdalena      Kublik                112.82 -  270: 410   63
   11    23 Rafał          Świątek               100.00 +  485: 353  150
   12    14 Beata          Piotrowska            117.90 -  348: 398   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Jarosław Sobczak 115.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marta          Armknecht             100.00 +  453: 210  150
    2    12 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  411: 361  150
    3     6 Andrzej        Oleksiak              136.99 -  296: 479   87
    4    10 Dariusz        Maciejuk              124.25 -  405: 469   74
    5    18 Mariusz        Michalski             100.00 +  453: 271  150
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              117.98 +  390: 253  168
    7     5 Kazimierz.J    Merklejn              148.34 -  355: 469   98
    8    16 Andrzej        Tyczyno               116.92 -  302: 363   67
    9    20 Rafał          Świątek               100.00 +  432: 290  150
   10    15 Tomasz         Sienkiewicz           115.50 -  278: 337   65
   11    21 Lucyna         Śniadach              115.11 +  387: 351  165
   12    16 Miłosz         Wrzałek               139.27 -  330: 425   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Tomasz Sienkiewicz 115.50 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  419: 215  150
    2    20 Zbigniew       Wietecki              118.49 -  303: 440   68
    3    30 Jolanta        Chłopińska            119.57 -  294: 330   70
    4    22 Mariusz        Orzeł                 113.48 +  403: 353  163
    5    15 Andrzej        Kowalski              134.27 -  298: 435   84
    6    23 Bogusław       Książek               111.01 -  320: 391   61
    7    36 Waldemar       Kudliński             100.00 +  461: 241  150
    8    22 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  281: 398   65
    9    31 Sylwia         Buks                  100.00 +  484: 239  150
   10    15 Jarosław       Sobczak               115.88 +  337: 278  166
   11    17 Michał         Kolaj                 108.93 +  485: 401  159
   12    18 Zofia          Gajewska              119.70 +  380: 300  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Tomasz Łapka 115.12 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Waldemar       Kudliński             100.00 -  309: 337   50
    2    24 Bogusław       Książek               111.01 -  289: 438   61
    3    40 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  406: 262  150
    4    24 Michał         Kolaj                 108.93 -  297: 395   59
    5    34 Mateusz        Chojnacki             100.00 +  393: 327  150
    6    24 Beata          Piotrowska            117.90 -  364: 420   68
    7    35 Anna           Straburzyńska         100.00 +  393: 252  150
    8    25 Małgorzata     Szczygieł             114.36 +  357: 330  164
    9    23 Piotr          Szałkiewicz           127.89 -  366: 383   78
   10    23 Grzegorz       Kulgawczuk            113.74 -  348: 350   64
   11    31 Dariusz        Nawrocki              110.62 +  417: 284  161
   12    24 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  298: 422   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Lucyna Śniadach 115.11 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  331: 319  150
    2    19 Dorota         Maciejuk              116.16 -  357: 472   66
    3    18 Grzegorz       Koczkodon             125.36 +  413: 373  175
    4    14 Alina          Białobrzewska         107.05 -  255: 387   57
    5    22 Grzegorz       Kulgawczuk            113.74 -  311: 395   64
    6    26 Zofia          Gajewska              119.70 +  408: 396  170
    7    22 Łukasz         Mycio                 114.32 +  406: 279  164
    8    17 Beata          Piotrowska            117.90 -  390: 412   68
    9    22 Sławomir       Piotrowski            121.83 +  343: 325  172
   10    27 Ryszard        Korpalski             100.92 -  324: 366   51
   11    21 Jarosław       Sobczak               115.88 -  351: 387   66
   12    26 Krzysztof      Sporczyk              117.98 +  377: 327  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Remigiusz Skwarek 114.52 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Anna           Straburzyńska         100.00 +  443: 305  150
    2    14 Weronika       Rudnicka              116.64 +  439: 398  167
    3     1 Krzysztof      Obremski              138.28 -  352: 385   88
    4    12 Kamil          Nawrocki              131.19 -  323: 456   81
    5    19 Miłosz         Wrzałek               139.27 +  374: 367  189
    6    10 Andrzej        Oleksiak              136.99 -  368: 397   87
    7    21 Rafał          Świątek               100.00 -  370: 435   50
    8    22 Tomasz         Sienkiewicz           115.50 +  398: 281  165
    9    19 Maria          Krzyżanowska          104.96 -  358: 407   55
   10    30 Bogusław       Książek               111.01 +  444: 237  161
   11    18 Piotr          Szałkiewicz           127.89 +  394: 323  178
   12    13 Grzegorz       Pukniel               120.02 -  298: 445   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Małgorzata Szczygieł 114.36 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Agata          Nawrocka              100.00 +  379: 266  150
    2     6 Krzysztof      Obremski              138.28 -  254: 504   88
    3    25 Zofia          Gajewska              119.70 +  380: 371  170
    4    17 Piotr          Szałkiewicz           127.89 -  361: 395   78
    5    21 Grzegorz       Koczkodon             125.36 -  351: 389   75
    6    22 Kuba           Koisar                124.53 +  469: 352  175
    7    16 Mirosław       Uglik                 121.12 -  394: 428   71
    8    25 Tomasz         Łapka                 115.12 -  330: 357   65
    9    28 Przemysław     Pawlic                105.83 -  335: 361   56
   10    31 Renata         Andracka              109.11 +  397: 362  159
   11    25 Magdalena      Kublik                112.82 -  328: 492   63
   12    29 Mariusz        Orzeł                 113.48 +  419: 414  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Łukasz Mycio 114.32 Górowo Iławeckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              148.34 -  316: 539   98
    2    22 Grzegorz       Kulgawczuk            113.74 -  340: 366   64
    3    32 Przemysław     Pawlic                105.83 +  432: 374  156
    4    29 Sylwia         Buks                  100.00 +  442: 226  150
    5    23 Andrzej        Tyczyno               116.92 +  410: 383  167
    6     9 Marek          Reda                  133.05 -  342: 397   83
    7    22 Lucyna         Śniadach              115.11 -  279: 406   65
    8    28 Henryk         Piotrowski            101.14 +  394: 390  151
    9    25 Kinga          Pruszak               100.00 -  284: 312   50
   10    17 Alina          Białobrzewska         107.05 -  321: 415   57
   11    29 Wojciech       Gołęcki               101.32 +  327: 297  151
   12    27 Rafał          Świątek               100.00 +  409: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Grzegorz Kulgawczuk 113.74 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                141.94 -  397: 423   92
    2    22 Łukasz         Mycio                 114.32 +  366: 340  164
    3    22 Wojciech       Gołęcki               101.32 -  312: 377   51
    4    30 Anna           Straburzyńska         100.00 +  460: 190  150
    5    22 Lucyna         Śniadach              115.11 +  395: 311  165
    6    11 Andrzej        Kowalski              134.27 -  307: 413   84
    7    25 Renata         Andracka              109.11 +  436: 287  159
    8    20 Kuba           Koisar                124.53 -  301: 408   75
    9    24 Ryszard        Korpalski             100.92 +  364: 298  151
   10    23 Tomasz         Łapka                 115.12 +  350: 348  165
   11     9 Kamil          Nawrocki              131.19 -  332: 349   81
   12    19 Andrzej        Kroc                  110.97 +  367: 364  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Mariusz Orzeł 113.48 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               139.27 -  357: 378   89
    2    27 Magdalena      Kublik                112.82 -  287: 412   63
    3    35 Agata          Nawrocka              100.00 +  531: 311  150
    4    22 Tomasz         Sienkiewicz           115.50 -  353: 403   65
    5    29 Maria          Krzyżanowska          104.96 -  301: 422   55
    6    34 Sławomir       Zabawa                110.64 -  447: 463   61
    7    37 Mateusz        Chojnacki             100.00 +  377: 299  150
    8    31 Sylwia         Buks                  100.00 +  355: 323  150
    9    27 Mariusz        Michalski             100.00 +  367: 287  150
   10    12 Kuba           Koisar                124.53 -  272: 499   75
   11    26 Henryk         Piotrowski            101.14 -  342: 395   51
   12    29 Małgorzata     Szczygieł             114.36 -  414: 419   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58




	Magdalena Kublik 112.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 138.31 -  299: 481   88
    2    27 Mariusz        Orzeł                 113.48 +  412: 287  163
    3    14 Dariusz        Maciejuk              124.25 -  313: 427   74
    4    34 Waldemar       Kudliński             100.00 +  388: 327  150
    5    16 Beata          Piotrowska            117.90 +  437: 352  168
    6    17 Alina          Białobrzewska         107.05 -  297: 356   57
    7    19 Michał         Kolaj                 108.93 -  353: 441   59
    8    21 Bogusław       Książek               111.01 +  432: 332  161
    9    17 Grzegorz       Pukniel               120.02 -  315: 368   70
   10    18 Dorota         Maciejuk              116.16 +  410: 270  166
   11    25 Małgorzata     Szczygieł             114.36 +  492: 328  164
   12    17 Marcin         Żuchowski             100.00 +  406: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Małgorzata Jóźwiak 112.26 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Obremski              138.28 -  313: 501   88
    2    23 Ryszard        Korpalski             100.92 -  335: 375   51
    3    34 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  358: 364   50
    4    37 Leszek         Kowalik               100.00 -  306: 332   50
    5    39 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  402: 230  150
    6    35 Mateusz        Chojnacki             100.00 +  431: 183  150
    7    31 Sławomir       Zabawa                110.64 +  429: 330  161
    8    27 Wojciech       Gołęcki               101.32 +  377: 319  151
    9    16 Adam           Szukalski             120.75 -  298: 513   71
   10    16 Zofia          Gajewska              119.70 -  346: 359   70
   11    27 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  392: 362  150
   12    23 Piotr          Szałkiewicz           127.89 -  351: 496   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Bogusław Książek 111.01 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Oleksiak              136.99 -  367: 508   87
    2    24 Tomasz         Łapka                 115.12 +  438: 289  165
    3    17 Irena          Sołdan                129.70 -  329: 468   80
    4    25 Miłosz         Wrzałek               139.27 -  336: 431   89
    5    30 Leszek         Kowalik               100.00 +  491: 302  150
    6    23 Tomasz         Sienkiewicz           115.50 +  391: 320  165
    7    20 Andrzej        Tyczyno               116.92 -  328: 375   67
    8    21 Magdalena      Kublik                112.82 -  332: 432   63
    9    26 Henryk         Piotrowski            101.14 -  379: 380   51
   10    30 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  237: 444   65
   11    32 Maciej         Kuczyński             110.19 -  357: 386   60
   12    35 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  396: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Andrzej Kroc 110.97 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Mówka                 136.36 -  316: 490   86
    2    21 Dariusz        Maciejuk              124.25 -  337: 410   74
    3    33 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  478: 236  150
    4    26 Henryk         Piotrowski            101.14 +  396: 305  151
    5    24 Dariusz        Nawrocki              110.62 +  337: 226  161
    6    16 Agnieszka      Goniowska             109.98 +  417: 385  160
    7    11 Andrzej        Oleksiak              136.99 -  249: 557   87
    8    14 Dorota         Maciejuk              116.16 +  458: 341  166
    9    11 Kamil          Nawrocki              131.19 -  307: 462   81
   10    25 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  406: 291  150
   11    10 Alina          Białobrzewska         107.05 -  326: 426   57
   12    19 Grzegorz       Kulgawczuk            113.74 -  364: 367   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Sławomir Zabawa 110.64 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Aleksander     Puchalski             135.77 +  350: 328  186
    2    16 Dariusz        Białobrzewski         109.56 -  247: 416   60
    3    27 Krzysztof      Sporczyk              117.98 -  285: 474   68
    4    31 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  332: 431   50
    5    31 Sławomir       Piotrowski            121.83 -  297: 377   72
    6    34 Mariusz        Orzeł                 113.48 +  463: 447  163
    7    31 Małgorzata     Jóźwiak               112.26 -  330: 429   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     661  /  7  94.43




	Dariusz Nawrocki 110.62 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Kowalski              134.27 -  317: 398   84
    2    40 Marta          Armknecht             100.00 +  418: 244  150
    3    28 Bartosz        Pięta                 107.73 -  312: 333   58
    4    32 Mateusz        Chojnacki             100.00 +  298: 274  150
    5    24 Andrzej        Kroc                  110.97 -  226: 337   61
    6    30 Marcin         Żuchowski             100.00 -  249: 486   50
    7    33 Małgorzata     Sameryt               106.88 -  374: 375   57
    8    33 Stanisław      Olsztyn               116.39 +  368: 274  166
    9    33 Krzysztof      Sporczyk              117.98 +  387: 376  168
   10    29 Joanna         Ostrowska             110.57 -  309: 440   61
   11    31 Tomasz         Łapka                 115.12 -  284: 417   65
   12    33 Agata          Nawrocka              100.00 +  354: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Joanna Ostrowska 110.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Lenartowski           134.26 -  297: 422   84
    2    28 Jolanta        Chłopińska            119.57 +  401: 345  170
    3    16 Grzegorz       Kurowski              119.77 =  389: 389  120
    4    20 Agnieszka      Goniowska             109.98 -  318: 396   60
    5    28 Zofia          Gajewska              119.70 +  511: 356  170
    6    21 Piotr          Szałkiewicz           127.89 +  357: 269  178
    7    15 Maria          Krzyżanowska          104.96 +  380: 337  155
    8     9 Krzysztof      Obremski              138.28 -  337: 485   88
    9    14 Michał         Alabrudziński         132.42 -  282: 336   82
   10    29 Dariusz        Nawrocki              110.62 +  440: 309  161
   11    16 Adam           Szukalski             120.75 -  344: 359   71
   12    21 Michał         Kolaj                 108.93 -  338: 407   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Maciej Kuczyński 110.19 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Reda                  133.05 -  327: 598   83
    2    34 Agata          Nawrocka              100.00 +  393: 293  150
    3    12 Beata          Piotrowska            117.90 +  328: 318  168
    4    15 Grzegorz       Pukniel               120.02 -  381: 399   70
    5    14 Kuba           Koisar                124.53 +  408: 387  175
    6    19 Michał         Kolaj                 108.93 +  448: 402  159
    7    10 Andrzej        Kowalski              134.27 -  241: 522   84
    8    15 Kamil          Nawrocki              131.19 -  334: 415   81
    9    21 Zofia          Gajewska              119.70 -  346: 463   70
   10    20 Aleksander     Puchalski             135.77 -  311: 430   86
   11    32 Bogusław       Książek               111.01 +  386: 357  161
   12    25 Maria          Krzyżanowska          104.96 -  286: 382   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Agnieszka Goniowska 109.98 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Alabrudziński         132.42 -  330: 353   82
    2    31 Renata         Andracka              109.11 +  398: 340  159
    3    29 Kinga          Pruszak               100.00 +  455: 300  150
    4    20 Joanna         Ostrowska             110.57 +  396: 318  161
    5     7 Dariusz        Maciejuk              124.25 -  407: 418   74
    6    16 Andrzej        Kroc                  110.97 -  385: 417   61
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              117.98 +  318: 304  168
    8    18 Ryszard        Korpalski             100.92 +  345: 283  151
    9    10 Michał         Kolaj                 108.93 +  527: 351  159
   10    11 Adam           Szukalski             120.75 +  400: 347  171
   11     4 Andrzej        Oleksiak              136.99 +  398: 365  187
   12     3 Krzysztof      Obremski              138.28 -  402: 416   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Dariusz Białobrzewski 109.56 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Nawrocki              131.19 +  432: 345  181
    2    16 Sławomir       Zabawa                110.64 +  416: 247  161
    3     7 Michał         Alabrudziński         132.42 +  473: 265  182
    4     6 Mirosław       Uglik                 121.12 -  343: 375   71
    5    11 Ryszard        Korpalski             100.92 +  409: 256  151
    6     6 Grzegorz       Kurowski              119.77 +  377: 328  170
    7     2 Dariusz        Maciejuk              124.25 +  442: 379  174
    8     3 Krzysztof      Langiewicz            124.95 -  291: 414   75
    9     6 Kazimierz.J    Merklejn              148.34 +  446: 222  198
   10     1 Filip          Warzecha              127.12 -  342: 409   77
   11     8 Kuba           Koisar                124.53 -  288: 361   75
   12    10 Andrzej        Tyczyno               116.92 +  450: 327  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Renata Andracka 109.11 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                129.70 -  280: 375   80
    2    31 Agnieszka      Goniowska             109.98 -  340: 398   60
    3    37 Sylwia         Buks                  100.00 -  326: 404   50
    4    40 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  338: 310  150
    5    36 Anna           Straburzyńska         100.00 +  343: 251  150
    6    27 Sławomir       Piotrowski            121.83 +  360: 348  172
    7    25 Grzegorz       Kulgawczuk            113.74 -  287: 436   64
    8    29 Grzegorz       Koczkodon             125.36 -  309: 361   75
    9    29 Miłosz         Wrzałek               139.27 -  242: 485   89
   10    31 Małgorzata     Szczygieł             114.36 -  362: 397   64
   11    35 Marta          Armknecht             100.00 +  409: 207  150
   12    32 Mariusz        Michalski             100.00 -  345: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Michał Kolaj 108.93 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Szałkiewicz           127.89 -  318: 386   78
    2    39 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  493: 277  150
    3    15 Kamil          Nawrocki              131.19 -  332: 432   81
    4    24 Tomasz         Łapka                 115.12 +  395: 297  165
    5    20 Marcin         Żuchowski             100.00 +  416: 371  150
    6    19 Maciej         Kuczyński             110.19 -  402: 448   60
    7    19 Magdalena      Kublik                112.82 +  441: 353  163
    8    13 Rafał          Świątek               100.00 +  432: 352  150
    9    10 Agnieszka      Goniowska             109.98 -  351: 527   60
   10    13 Sławomir       Piotrowski            121.83 -  348: 405   72
   11    17 Tomasz         Sienkiewicz           115.50 -  401: 485   65
   12    21 Joanna         Ostrowska             110.57 +  407: 338  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Bartosz Pięta 107.73 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Filip          Warzecha              127.12 -  234: 460   77
    2    38 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  341: 275  150
    3    28 Dariusz        Nawrocki              110.62 +  333: 312  161
    4    18 Ryszard        Korpalski             100.92 -  319: 344   51
    5    27 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  250: 456   50
    6    32 Andrzej        Tyczyno               116.92 -  323: 381   67
    7    34 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  432: 424  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     706  /  7 100.86




	Alina Białobrzewska 107.05 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Koczkodon             125.36 -  364: 439   75
    2    25 Anna           Straburzyńska         100.00 +  512: 252  150
    3    13 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  354: 347  150
    4    14 Lucyna         Śniadach              115.11 +  387: 255  165
    5    13 Krzysztof      Langiewicz            124.95 -  351: 364   75
    6    17 Magdalena      Kublik                112.82 +  356: 297  163
    7     8 Adam           Szukalski             120.75 +  408: 349  171
    8     5 Andrzej        Oleksiak              136.99 -  373: 454   87
    9    13 Andrzej        Tyczyno               116.92 -  375: 398   67
   10    17 Łukasz         Mycio                 114.32 +  415: 321  164
   11    10 Andrzej        Kroc                  110.97 +  426: 326  161
   12     8 Kamil          Nawrocki              131.19 -  399: 413   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Małgorzata Sameryt 106.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Langiewicz            124.95 -  289: 411   75
    2    29 Kamil          Nawrocki              131.19 -  331: 355   81
    3    36 Anna           Straburzyńska         100.00 -  344: 347   50
    4    39 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  383: 238  150
    5    33 Waldemar       Kudliński             100.00 +  400: 202  150
    6    29 Henryk         Piotrowski            101.14 -  341: 384   51
    7    33 Dariusz        Nawrocki              110.62 +  375: 374  161
    8    24 Piotr          Szałkiewicz           127.89 -  312: 371   78
    9    32 Stanisław      Olsztyn               116.39 +  361: 287  166
   10    24 Maria          Krzyżanowska          104.96 +  303: 265  155
   11    22 Sławomir       Piotrowski            121.83 +  309: 308  172
   12    20 Kinga          Pruszak               100.00 -  322: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Przemysław Pawlic 105.83 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kuba           Koisar                124.53 -  331: 523   75
    2    30 Henryk         Piotrowski            101.14 -  265: 361   51
    3    32 Łukasz         Mycio                 114.32 -  374: 432   64
    4    38 Agata          Nawrocka              100.00 -  277: 423   50
    5    40 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  441: 210  150
    6    36 Waldemar       Kudliński             100.00 -  269: 271   50
    7    39 Marta          Armknecht             100.00 +  306: 271  150
    8    35 Mateusz        Chojnacki             100.00 +  375: 284  150
    9    28 Małgorzata     Szczygieł             114.36 +  361: 335  164
   10    28 Kinga          Pruszak               100.00 -  352: 368   50
   11    28 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  333: 345   50
   12    31 Wojciech       Gołęcki               101.32 +  363: 287  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Maria Krzyżanowska 104.96 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Maciejuk              124.25 +  445: 436  174
    2    13 Mirosław       Uglik                 121.12 -  327: 377   71
    3    20 Stanisław      Olsztyn               116.39 +  337: 336  166
    4    13 Dorota         Maciejuk              116.16 -  339: 383   66
    5    29 Mariusz        Orzeł                 113.48 +  422: 301  163
    6    15 Michał         Alabrudziński         132.42 -  325: 419   82
    7    15 Joanna         Ostrowska             110.57 -  337: 380   61
    8    30 Miłosz         Wrzałek               139.27 +  395: 293  189
    9    19 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  407: 358  165
   10    24 Małgorzata     Sameryt               106.88 -  265: 303   57
   11    19 Grzegorz       Pukniel               120.02 -  301: 457   70
   12    25 Maciej         Kuczyński             110.19 +  382: 286  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Wojciech Gołęcki 101.32 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sławomir       Piotrowski            121.83 -  321: 415   72
    2    37 Mateusz        Chojnacki             100.00 +  348: 291  150
    3    22 Grzegorz       Kulgawczuk            113.74 +  377: 312  164
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              117.98 -  275: 341   68
    5    25 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  307: 379   50
    6    28 Miłosz         Wrzałek               139.27 +  405: 384  189
    7    23 Grzegorz       Pukniel               120.02 -  284: 524   70
    8    27 Małgorzata     Jóźwiak               112.26 -  319: 377   62
    9    30 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  338: 386   50
   10    33 Anna           Straburzyńska         100.00 +  357: 343  150
   11    29 Łukasz         Mycio                 114.32 -  297: 327   64
   12    31 Przemysław     Pawlic                105.83 -  287: 363   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Henryk Piotrowski 101.14 Lidzbark Warmiński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mirosław       Uglik                 121.12 -  282: 359   71
    2    30 Przemysław     Pawlic                105.83 +  361: 265  156
    3    24 Weronika       Rudnicka              116.64 -  320: 411   67
    4    26 Andrzej        Kroc                  110.97 -  305: 396   61
    5    38 Paweł          Jankowski             100.00 +  341: 136  150
    6    29 Małgorzata     Sameryt               106.88 +  384: 341  157
    7    24 Aleksander     Puchalski             135.77 -  323: 356   86
    8    28 Łukasz         Mycio                 114.32 -  390: 394   64
    9    26 Bogusław       Książek               111.01 +  380: 379  161
   10    26 Irena          Sołdan                129.70 -  289: 320   80
   11    26 Mariusz        Orzeł                 113.48 +  395: 342  163
   12    28 Ryszard        Korpalski             100.92 -  287: 306   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Ryszard Korpalski 100.92 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Szukalski             120.75 -  375: 454   71
    2    23 Małgorzata     Jóźwiak               112.26 +  375: 335  162
    3    26 Waldemar       Kudliński             100.00 +  452: 240  150
    4    18 Bartosz        Pięta                 107.73 +  344: 319  158
    5    11 Dariusz        Białobrzewski         109.56 -  256: 409   60
    6    18 Grzegorz       Pukniel               120.02 +  346: 314  170
    7    13 Michał         Alabrudziński         132.42 -  297: 372   82
    8    18 Agnieszka      Goniowska             109.98 -  283: 345   60
    9    24 Grzegorz       Kulgawczuk            113.74 -  298: 364   64
   10    27 Lucyna         Śniadach              115.11 +  366: 324  165
   11    24 Marcin         Żuchowski             100.00 -  285: 444   50
   12    28 Henryk         Piotrowski            101.14 +  306: 287  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Marta Armknecht 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jarosław       Sobczak               115.88 -  210: 453   66
    2    40 Dariusz        Nawrocki              110.62 -  244: 418   61
    3    41 PAUZA
    4    35 Jolanta        Chłopińska            119.57 -  217: 387   70
    5    37 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  234: 457   50
    6    38 Agata          Nawrocka              100.00 -  265: 379   50
    7    39 Przemysław     Pawlic                105.83 -  271: 306   56
    8    37 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  324: 350   50
    9    37 Paweł          Jankowski             100.00 +  355: 165  150
   10    36 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  306: 307   50
   11    35 Renata         Andracka              109.11 -  207: 409   59
   12    37 Paweł          Jankowski             100.00 +  329: 174  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     812  / 11  73.82




	Małgorzata Armknecht 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Tomasz         Sienkiewicz           115.50 -  215: 419   65
    2    39 Michał         Kolaj                 108.93 -  277: 493   59
    3    40 Tomasz         Łapka                 115.12 -  262: 406   65
    4    40 Renata         Andracka              109.11 -  310: 338   59
    5    40 Przemysław     Pawlic                105.83 -  210: 441   56
    6    40 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  285: 282  150
    7    38 Stanisław      Olsztyn               116.39 -  239: 348   66
    8    38 Paweł          Jankowski             100.00 +  392: 149  150
    9    36 Anna           Straburzyńska         100.00 -  251: 330   50
   10    38 PAUZA
   11    34 Mariusz        Michalski             100.00 -  314: 382   50
   12    36 Mateusz        Chojnacki             100.00 +  329: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     920  / 11  83.64




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Pukniel               120.02 -  301: 478   70
    2    26 Zofia          Gajewska              119.70 -  243: 390   70
    3    37 Renata         Andracka              109.11 +  404: 326  159
    4    29 Łukasz         Mycio                 114.32 -  226: 442   64
    5    32 Stanisław      Olsztyn               116.39 +  374: 313  166
    6    31 Jolanta        Chłopińska            119.57 +  436: 294  170
    7    26 Marcin         Żuchowski             100.00 -  261: 443   50
    8    31 Mariusz        Orzeł                 113.48 -  323: 355   63
    9    31 Tomasz         Sienkiewicz           115.50 -  239: 484   65
   10    32 Krzysztof      Sporczyk              117.98 -  305: 403   68
   11    37 Paweł          Jankowski             100.00 +  331: 200  150
   12    34 Waldemar       Kudliński             100.00 -  248: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Mateusz  Chojnacki 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dorota         Maciejuk              116.16 -  251: 420   66
    2    37 Wojciech       Gołęcki               101.32 -  291: 348   51
    3    39 Leszek         Kowalik               100.00 +  338: 308  150
    4    32 Dariusz        Nawrocki              110.62 -  274: 298   61
    5    34 Tomasz         Łapka                 115.12 -  327: 393   65
    6    35 Małgorzata     Jóźwiak               112.26 -  183: 431   62
    7    37 Mariusz        Orzeł                 113.48 -  299: 377   63
    8    35 Przemysław     Pawlic                105.83 -  284: 375   56
    9    38 PAUZA
   10    37 Paweł          Jankowski             100.00 +  391: 159  150
   11    33 Stanisław      Olsztyn               116.39 -  155: 530   66
   12    36 Małgorzata     Armknecht             100.00 -  311: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  / 11  76.36




	Katarzyna Dziwnik 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    36 Rafał          Świątek               100.00 -  220: 416   50
    3    38 Mariusz        Michalski             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Sporczyk              117.98 -  167: 411   68
    2    41 PAUZA
    3    31 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  187: 450   50
    4    36 Mariusz        Michalski             100.00 -  194: 386   50
    5    38 Henryk         Piotrowski            101.14 -  136: 341   51
    6    39 Leszek         Kowalik               100.00 -  192: 381   50
    7    40 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  128: 330   50
    8    38 Małgorzata     Armknecht             100.00 -  149: 392   50
    9    37 Marta          Armknecht             100.00 -  165: 355   50
   10    37 Mateusz        Chojnacki             100.00 -  159: 391   50
   11    37 Sylwia         Buks                  100.00 -  200: 331   50
   12    37 Marta          Armknecht             100.00 -  174: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     569  / 11  51.73




	Krzysztof Kodzis 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jolanta        Chłopińska            119.57 +  360: 345  170
    2    12 Jarosław       Sobczak               115.88 -  361: 411   66
    3    31 Paweł          Jankowski             100.00 +  450: 187  150
    4     7 Marek          Reda                  133.05 -  345: 429   83
    5    25 Wojciech       Gołęcki               101.32 +  379: 307  151
    6    14 Krzysztof      Mówka                 136.36 -  250: 507   86
    7    18 Beata          Piotrowska            117.90 -  300: 358   68
    8    26 Sławomir       Piotrowski            121.83 -  288: 444   72
    9    34 Waldemar       Kudliński             100.00 +  348: 285  150
   10    25 Andrzej        Kroc                  110.97 -  291: 406   61
   11    27 Małgorzata     Jóźwiak               112.26 -  362: 392   62
   12    30 Stanisław      Olsztyn               116.39 -  299: 313   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Leszek Kowalik 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Andrzej        Tyczyno               116.92 -  325: 366   67
    2    35 Kinga          Pruszak               100.00 -  280: 304   50
    3    39 Mateusz        Chojnacki             100.00 -  308: 338   50
    4    37 Małgorzata     Jóźwiak               112.26 +  332: 306  162
    5    30 Bogusław       Książek               111.01 -  302: 491   61
    6    39 Paweł          Jankowski             100.00 +  381: 192  150
    7    32 Sławomir       Piotrowski            121.83 -  333: 435   72
    8    36 Waldemar       Kudliński             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  /  8  82.75




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Tomasz         Łapka                 115.12 +  337: 309  165
    2    18 Rafał          Lenartowski           134.26 -  264: 455   84
    3    26 Ryszard        Korpalski             100.92 -  240: 452   51
    4    34 Magdalena      Kublik                112.82 -  327: 388   63
    5    33 Małgorzata     Sameryt               106.88 -  202: 400   57
    6    36 Przemysław     Pawlic                105.83 +  271: 269  156
    7    36 Tomasz         Sienkiewicz           115.50 -  241: 461   65
    8    36 Leszek         Kowalik               100.00 +  400:   1  150
    9    34 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  285: 348   50
   10    34 Mariusz        Michalski             100.00 +  336: 238  150
   11    30 Krzysztof      Sporczyk              117.98 -  246: 343   68
   12    34 Sylwia         Buks                  100.00 +  358: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zbigniew       Wietecki              118.49 -  273: 314   68
    2    32 Marcin         Żuchowski             100.00 -  345: 348   50
    3    38 Katarzyna      Dziwnik               100.00 +  400:   1  150
    4    36 Paweł          Jankowski             100.00 +  386: 194  150
    5    18 Jarosław       Sobczak               115.88 -  271: 453   66
    6    25 Aleksander     Puchalski             135.77 -  313: 348   86
    7    30 Miłosz         Wrzałek               139.27 -  286: 398   89
    8    34 Anna           Straburzyńska         100.00 +  400: 307  150
    9    27 Mariusz        Orzeł                 113.48 -  287: 367   63
   10    34 Waldemar       Kudliński             100.00 -  238: 336   50
   11    34 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  382: 314  150
   12    32 Renata         Andracka              109.11 +  385: 345  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Małgorzata     Szczygieł             114.36 -  266: 379   64
    2    34 Maciej         Kuczyński             110.19 -  293: 393   60
    3    35 Mariusz        Orzeł                 113.48 -  311: 531   63
    4    38 Przemysław     Pawlic                105.83 +  423: 277  156
    5    35 Kinga          Pruszak               100.00 -  317: 332   50
    6    38 Marta          Armknecht             100.00 +  379: 265  150
    7    29 Zofia          Gajewska              119.70 -  241: 453   70
    8    32 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  306: 323   50
    9    35 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  353: 263  150
   10    35 Stanisław      Olsztyn               116.39 -  273: 378   66
   11    36 Anna           Straburzyńska         100.00 +  352: 216  150
   12    33 Dariusz        Nawrocki              110.62 -  279: 354   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Agnieszka Piotrowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Kurowski              119.77 -  266: 367   70
    2    33 Aleksander     Puchalski             135.77 -  327: 436   86
    3    34 Małgorzata     Jóźwiak               112.26 +  364: 358  162
    4    27 Zofia          Gajewska              119.70 -  322: 331   70
    5    37 Marta          Armknecht             100.00 +  457: 234  150
    6    33 Kinga          Pruszak               100.00 -  341: 347   50
    7    34 Bartosz        Pięta                 107.73 -  424: 432   58
    8    32 Agata          Nawrocka              100.00 +  323: 306  150
    9    30 Wojciech       Gołęcki               101.32 +  386: 338  151
   10    19 Rafał          Lenartowski           134.26 -  355: 411   84
   11    28 Przemysław     Pawlic                105.83 +  345: 333  156
   12    24 Tomasz         Łapka                 115.12 +  422: 298  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Kinga Pruszak 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Weronika       Rudnicka              116.64 -  256: 357   67
    2    35 Leszek         Kowalik               100.00 +  304: 280  150
    3    29 Agnieszka      Goniowska             109.98 -  300: 455   60
    4    33 Andrzej        Tyczyno               116.92 -  274: 328   67
    5    35 Agata          Nawrocka              100.00 +  332: 317  150
    6    33 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  347: 341  150
    7    27 Grzegorz       Koczkodon             125.36 +  344: 327  175
    8    19 Marcin         Żuchowski             100.00 -  364: 370   50
    9    25 Łukasz         Mycio                 114.32 +  312: 284  164
   10    28 Przemysław     Pawlic                105.83 +  368: 352  156
   11    13 Aleksander     Puchalski             135.77 -  298: 458   86
   12    20 Małgorzata     Sameryt               106.88 +  350: 322  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Anna Straburzyńska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  305: 443   65
    2    25 Alina          Białobrzewska         107.05 -  252: 512   57
    3    36 Małgorzata     Sameryt               106.88 +  347: 344  157
    4    30 Grzegorz       Kulgawczuk            113.74 -  190: 460   64
    5    36 Renata         Andracka              109.11 -  251: 343   59
    6    37 Stanisław      Olsztyn               116.39 +  366: 360  166
    7    35 Tomasz         Łapka                 115.12 -  252: 393   65
    8    34 Mariusz        Michalski             100.00 -  307: 400   50
    9    36 Małgorzata     Armknecht             100.00 +  330: 251  150
   10    33 Wojciech       Gołęcki               101.32 -  343: 357   51
   11    36 Agata          Nawrocka              100.00 -  216: 352   50
   12    38 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     934  / 11  84.91




	Tadeusz Wiśniewski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zofia          Gajewska              119.70 +  371: 363  170
    2     9 Grzegorz       Pukniel               120.02 -  340: 389   70
    3    13 Alina          Białobrzewska         107.05 -  347: 354   57
    4    31 Sławomir       Zabawa                110.64 +  431: 332  161
    5    27 Bartosz        Pięta                 107.73 +  456: 250  158
    6    20 Rafał          Świątek               100.00 +  421: 335  150
    7     7 Marek          Reda                  133.05 -  351: 452   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     849  /  7 121.29




	Joanna Zacharewicz 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Lucyna         Śniadach              115.11 -  319: 331   65
    2    38 Bartosz        Pięta                 107.73 -  275: 341   58
    3    33 Andrzej        Kroc                  110.97 -  236: 478   61
    4    39 Małgorzata     Sameryt               106.88 -  238: 383   57
    5    39 Małgorzata     Jóźwiak               112.26 -  230: 402   62
    6    40 Małgorzata     Armknecht             100.00 -  282: 285   50
    7    40 Paweł          Jankowski             100.00 +  330: 128  150
    8    37 Marta          Armknecht             100.00 +  350: 324  150
    9    35 Agata          Nawrocka              100.00 -  263: 353   50
   10    36 Marta          Armknecht             100.00 +  307: 306  150
   11    38 PAUZA
   12    35 Bogusław       Książek               111.01 -  320: 396   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  / 11  83.09




	Rafał Świątek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Beata          Piotrowska            117.90 -  253: 511   68
    2    36 Katarzyna      Dziwnik               100.00 +  416: 220  150
    3    23 Piotr          Szałkiewicz           127.89 -  281: 446   78
    4    28 Sławomir       Piotrowski            121.83 +  356: 294  172
    5    26 Aleksander     Puchalski             135.77 +  477: 411  186
    6    20 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  335: 421   50
    7    21 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  435: 370  165
    8    13 Michał         Kolaj                 108.93 -  352: 432   59
    9    20 Jarosław       Sobczak               115.88 -  290: 432   66
   10    21 Marcin         Żuchowski             100.00 +  314: 313  150
   11    23 Dorota         Maciejuk              116.16 -  353: 485   66
   12    27 Łukasz         Mycio                 114.32 -  314: 409   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Marcin Żuchowski 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Stanisław      Olsztyn               116.39 -  329: 338   66
    2    32 Mariusz        Michalski             100.00 +  348: 345  150
    3    19 Sławomir       Piotrowski            121.83 +  462: 350  172
    4    11 Filip          Warzecha              127.12 -  235: 417   77
    5    20 Michał         Kolaj                 108.93 -  371: 416   59
    6    30 Dariusz        Nawrocki              110.62 +  486: 249  161
    7    26 Sylwia         Buks                  100.00 +  443: 261  150
    8    19 Kinga          Pruszak               100.00 +  370: 364  150
    9     9 Krzysztof      Mówka                 136.36 -  341: 514   86
   10    21 Rafał          Świątek               100.00 -  313: 314   50
   11    24 Ryszard        Korpalski             100.92 +  444: 285  151
   12    17 Magdalena      Kublik                112.82 -  272: 406   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Bydgoszczy w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Mycio                 539: 316
   2 Grzegorz       Kulgawczuk           - Stanisław      Rydzik                397: 423
   3 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Orzeł                 378: 357
   4 Magdalena      Kublik               - Dawid          Pikul                 299: 481
   5 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Jóźwiak               501: 313
   6 Bogusław       Książek              - Andrzej        Oleksiak              367: 508
   7 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kroc                  490: 316
   8 Sławomir       Zabawa               - Aleksander     Puchalski             350: 328
   9 Andrzej        Kowalski             - Dariusz        Nawrocki              398: 317
  10 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Lenartowski           297: 422
  11 Marek          Reda                 - Maciej         Kuczyński             598: 327
  12 Agnieszka      Goniowska            - Michał         Alabrudziński         330: 353
  13 Kamil          Nawrocki             - Dariusz        Białobrzewski         345: 432
  14 Renata         Andracka             - Irena          Sołdan                280: 375
  15 Piotr          Szałkiewicz          - Michał         Kolaj                 386: 318
  16 Bartosz        Pięta                - Filip          Warzecha              234: 460
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Alina          Białobrzewska         439: 364
  18 Małgorzata     Sameryt              - Krzysztof      Langiewicz            289: 411
  19 Kuba           Koisar               - Przemysław     Pawlic                523: 331
  20 Maria          Krzyżanowska         - Dariusz        Maciejuk              445: 436
  21 Sławomir       Piotrowski           - Wojciech       Gołęcki               415: 321
  22 Henryk         Piotrowski           - Mirosław       Uglik                 282: 359
  23 Adam           Szukalski            - Ryszard        Korpalski             454: 375
  24 Sylwia         Buks                 - Grzegorz       Pukniel               301: 478
  25 Grzegorz       Kurowski             - Agnieszka      Piotrowicz            367: 266
  26 Tadeusz        Wiśniewski           - Zofia          Gajewska              371: 363
  27 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Kodzis                345: 360
  28 Mariusz        Michalski            - Zbigniew       Wietecki              273: 314
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jankowski             411: 167
  30 Rafał          Świątek              - Beata          Piotrowska            253: 511
  31 Andrzej        Tyczyno              - Leszek         Kowalik               366: 325
  32 Kinga          Pruszak              - Weronika       Rudnicka              256: 357
  33 Stanisław      Olsztyn              - Marcin         Żuchowski             338: 329
  34 Mateusz        Chojnacki            - Dorota         Maciejuk              251: 420
  35 Jarosław       Sobczak              - Marta          Armknecht             453: 210
  36 Małgorzata     Armknecht            - Tomasz         Sienkiewicz           215: 419
  37 Tomasz         Łapka                - Waldemar       Kudliński             309: 337
  38 Joanna         Zacharewicz          - Lucyna         Śniadach              319: 331
  39 Remigiusz      Skwarek              - Anna           Straburzyńska         443: 305
  40 Agata          Nawrocka             - Małgorzata     Szczygieł             266: 379


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Piotrowski           - Marek          Reda                  358: 390
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              430: 327
   3 Krzysztof      Langiewicz           - Kuba           Koisar                476: 417
   4 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Kowalski              374: 473
   5 Andrzej        Oleksiak             - Piotr          Szałkiewicz           424: 375
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Obremski              254: 504
   7 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               444: 293
   8 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                393: 319
   9 Grzegorz       Pukniel              - Tadeusz        Wiśniewski            389: 340
  10 Filip          Warzecha             - Grzegorz       Kurowski              446: 440
  11 Adam           Szukalski            - Andrzej        Tyczyno               500: 355
  12 Krzysztof      Kodzis               - Jarosław       Sobczak               361: 411
  13 Mirosław       Uglik                - Maria          Krzyżanowska          377: 327
  14 Weronika       Rudnicka             - Remigiusz      Skwarek               398: 439
  15 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Koczkodon             571: 338
  16 Dariusz        Białobrzewski        - Sławomir       Zabawa                416: 247
  17 Stanisław      Rydzik               - Stanisław      Olsztyn               400: 336
  18 Waldemar       Kudliński            - Rafał          Lenartowski           264: 455
  19 Dorota         Maciejuk             - Lucyna         Śniadach              472: 357
  20 Tomasz         Sienkiewicz          - Zbigniew       Wietecki              303: 440
  21 Dariusz        Maciejuk             - Andrzej        Kroc                  410: 337
  22 Łukasz         Mycio                - Grzegorz       Kulgawczuk            340: 366
  23 Małgorzata     Jóźwiak              - Ryszard        Korpalski             335: 375
  24 Tomasz         Łapka                - Bogusław       Książek               289: 438
  25 Alina          Białobrzewska        - Anna           Straburzyńska         512: 252
  26 Zofia          Gajewska             - Sylwia         Buks                  390: 243
  27 Mariusz        Orzeł                - Magdalena      Kublik                287: 412
  28 Jolanta        Chłopińska           - Joanna         Ostrowska             345: 401
  29 Kamil          Nawrocki             - Małgorzata     Sameryt               355: 331
  30 Przemysław     Pawlic               - Henryk         Piotrowski            265: 361
  31 Renata         Andracka             - Agnieszka      Goniowska             340: 398
  32 Marcin         Żuchowski            - Mariusz        Michalski             348: 345
  33 Agnieszka      Piotrowicz           - Aleksander     Puchalski             327: 436
  34 Maciej         Kuczyński            - Agata          Nawrocka              393: 293
  35 Leszek         Kowalik              - Kinga          Pruszak               280: 304
  36 Katarzyna      Dziwnik              - Rafał          Świątek               220: 416
  37 Wojciech       Gołęcki              - Mateusz        Chojnacki             348: 291
  38 Bartosz        Pięta                - Joanna         Zacharewicz           341: 275
  39 Michał         Kolaj                - Małgorzata     Armknecht             493: 277
  40 Dariusz        Nawrocki             - Marta          Armknecht             418: 244
  41 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Remigiusz      Skwarek               385: 352
   2 Rafał          Lenartowski          - Marek          Reda                  439: 430
   3 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              350: 350
   4 Andrzej        Kowalski             - Adam           Szukalski             408: 459
   5 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Mówka                 362: 443
   6 Jarosław       Sobczak              - Andrzej        Oleksiak              296: 479
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Michał         Alabrudziński         473: 265
   8 Stanisław      Rydzik               - Filip          Warzecha              507: 363
   9 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Maciejuk              382: 339
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Mirosław       Uglik                 327: 327
  11 Andrzej        Tyczyno              - Kuba           Koisar                306: 416
  12 Maciej         Kuczyński            - Beata          Piotrowska            328: 318
  13 Alina          Białobrzewska        - Tadeusz        Wiśniewski            354: 347
  14 Dariusz        Maciejuk             - Magdalena      Kublik                427: 313
  15 Michał         Kolaj                - Kamil          Nawrocki              332: 432
  16 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Kurowski              389: 389
  17 Irena          Sołdan               - Bogusław       Książek               468: 329
  18 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Koczkodon             413: 373
  19 Marcin         Żuchowski            - Sławomir       Piotrowski            462: 350
  20 Stanisław      Olsztyn              - Maria          Krzyżanowska          336: 337
  21 Aleksander     Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               410: 295
  22 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Kulgawczuk            377: 312
  23 Piotr          Szałkiewicz          - Rafał          Świątek               446: 281
  24 Henryk         Piotrowski           - Weronika       Rudnicka              320: 411
  25 Małgorzata     Szczygieł            - Zofia          Gajewska              380: 371
  26 Ryszard        Korpalski            - Waldemar       Kudliński             452: 240
  27 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Sporczyk              285: 474
  28 Dariusz        Nawrocki             - Bartosz        Pięta                 312: 333
  29 Kinga          Pruszak              - Agnieszka      Goniowska             300: 455
  30 Tomasz         Sienkiewicz          - Jolanta        Chłopińska            294: 330
  31 Paweł          Jankowski            - Krzysztof      Kodzis                187: 450
  32 Łukasz         Mycio                - Przemysław     Pawlic                432: 374
  33 Andrzej        Kroc                 - Joanna         Zacharewicz           478: 236
  34 Małgorzata     Jóźwiak              - Agnieszka      Piotrowicz            358: 364
  35 Agata          Nawrocka             - Mariusz        Orzeł                 311: 531
  36 Anna           Straburzyńska        - Małgorzata     Sameryt               347: 344
  37 Sylwia         Buks                 - Renata         Andracka              404: 326
  38 Mariusz        Michalski            - Katarzyna      Dziwnik               400:   1
  39 Mateusz        Chojnacki            - Leszek         Kowalik               338: 308
  40 Małgorzata     Armknecht            - Tomasz         Łapka                 262: 406
  41 Marta          Armknecht            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Adam           Szukalski             349: 298
   2 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Oleksiak              371: 337
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Obremski              480: 367
   4 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 341: 313
   5 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Langiewicz            428: 342
   6 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Białobrzewski         375: 343
   7 Krzysztof      Kodzis               - Marek          Reda                  345: 429
   8 Weronika       Rudnicka             - Kuba           Koisar                394: 387
   9 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kowalski              397: 388
  10 Jarosław       Sobczak              - Dariusz        Maciejuk              405: 469
  11 Filip          Warzecha             - Marcin         Żuchowski             417: 235
  12 Remigiusz      Skwarek              - Kamil          Nawrocki              323: 456
  13 Dorota         Maciejuk             - Maria          Krzyżanowska          383: 339
  14 Lucyna         Śniadach             - Alina          Białobrzewska         255: 387
  15 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Kuczyński             399: 381
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Gołęcki               341: 275
  17 Piotr          Szałkiewicz          - Małgorzata     Szczygieł             395: 361
  18 Ryszard        Korpalski            - Bartosz        Pięta                 344: 319
  19 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         440: 392
  20 Agnieszka      Goniowska            - Joanna         Ostrowska             396: 318
  21 Aleksander     Puchalski            - Beata          Piotrowska            338: 393
  22 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Sienkiewicz           353: 403
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Olsztyn               386: 338
  24 Michał         Kolaj                - Tomasz         Łapka                 395: 297
  25 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Książek               431: 336
  26 Andrzej        Kroc                 - Henryk         Piotrowski            396: 305
  27 Agnieszka      Piotrowicz           - Zofia          Gajewska              322: 331
  28 Rafał          Świątek              - Sławomir       Piotrowski            356: 294
  29 Łukasz         Mycio                - Sylwia         Buks                  442: 226
  30 Anna           Straburzyńska        - Grzegorz       Kulgawczuk            190: 460
  31 Tadeusz        Wiśniewski           - Sławomir       Zabawa                431: 332
  32 Dariusz        Nawrocki             - Mateusz        Chojnacki             298: 274
  33 Andrzej        Tyczyno              - Kinga          Pruszak               328: 274
  34 Waldemar       Kudliński            - Magdalena      Kublik                327: 388
  35 Marta          Armknecht            - Jolanta        Chłopińska            217: 387
  36 Paweł          Jankowski            - Mariusz        Michalski             194: 386
  37 Leszek         Kowalik              - Małgorzata     Jóźwiak               332: 306
  38 Przemysław     Pawlic               - Agata          Nawrocka              277: 423
  39 Joanna         Zacharewicz          - Małgorzata     Sameryt               238: 383
  40 Małgorzata     Armknecht            - Renata         Andracka              310: 338


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              323: 452
   2 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 268: 469
   3 Zbigniew       Wietecki             - Mirosław       Uglik                 414: 314
   4 Marek          Reda                 - Dorota         Maciejuk              399: 419
   5 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Szałkiewicz           381: 340
   6 Andrzej        Oleksiak             - Kamil          Nawrocki              363: 368
   7 Dariusz        Maciejuk             - Agnieszka      Goniowska             418: 407
   8 Adam           Szukalski            - Weronika       Rudnicka              333: 422
   9 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 385: 323
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Filip          Warzecha              365: 414
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Ryszard        Korpalski             409: 256
  12 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Pukniel               497: 332
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Alina          Białobrzewska         364: 351
  14 Kuba           Koisar               - Maciej         Kuczyński             387: 408
  15 Andrzej        Kowalski             - Tomasz         Sienkiewicz           435: 298
  16 Beata          Piotrowska           - Magdalena      Kublik                352: 437
  17 Michał         Alabrudziński        - Jolanta        Chłopińska            413: 332
  18 Mariusz        Michalski            - Jarosław       Sobczak               271: 453
  19 Remigiusz      Skwarek              - Miłosz         Wrzałek               374: 367
  20 Marcin         Żuchowski            - Michał         Kolaj                 371: 416
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szczygieł             389: 351
  22 Grzegorz       Kulgawczuk           - Lucyna         Śniadach              395: 311
  23 Łukasz         Mycio                - Andrzej        Tyczyno               410: 383
  24 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Nawrocki              337: 226
  25 Krzysztof      Kodzis               - Wojciech       Gołęcki               379: 307
  26 Aleksander     Puchalski            - Rafał          Świątek               411: 477
  27 Tadeusz        Wiśniewski           - Bartosz        Pięta                 456: 250
  28 Zofia          Gajewska             - Joanna         Ostrowska             356: 511
  29 Maria          Krzyżanowska         - Mariusz        Orzeł                 422: 301
  30 Bogusław       Książek              - Leszek         Kowalik               491: 302
  31 Sławomir       Zabawa               - Sławomir       Piotrowski            297: 377
  32 Stanisław      Olsztyn              - Sylwia         Buks                  313: 374
  33 Małgorzata     Sameryt              - Waldemar       Kudliński             400: 202
  34 Tomasz         Łapka                - Mateusz        Chojnacki             393: 327
  35 Kinga          Pruszak              - Agata          Nawrocka              332: 317
  36 Renata         Andracka             - Anna           Straburzyńska         343: 251
  37 Marta          Armknecht            - Agnieszka      Piotrowicz            234: 457
  38 Henryk         Piotrowski           - Paweł          Jankowski             341: 136
  39 Małgorzata     Jóźwiak              - Joanna         Zacharewicz           402: 230
  40 Przemysław     Pawlic               - Małgorzata     Armknecht             441: 210


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Pikul                 348: 395
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Maciejuk              421: 486
   3 Kamil          Nawrocki             - Krzysztof      Obremski              414: 430
   4 Filip          Warzecha             - Irena          Sołdan                438: 322
   5 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                398: 399
   6 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Białobrzewski         328: 377
   7 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Langiewicz            422: 447
   8 Weronika       Rudnicka             - Mirosław       Uglik                 359: 315
   9 Marek          Reda                 - Łukasz         Mycio                 397: 342
  10 Andrzej        Oleksiak             - Remigiusz      Skwarek               397: 368
  11 Grzegorz       Kulgawczuk           - Andrzej        Kowalski              307: 413
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Adam           Szukalski             297: 479
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Sobczak               253: 390
  14 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Kodzis                507: 250
  15 Maria          Krzyżanowska         - Michał         Alabrudziński         325: 419
  16 Agnieszka      Goniowska            - Andrzej        Kroc                  385: 417
  17 Magdalena      Kublik               - Alina          Białobrzewska         297: 356
  18 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Pukniel               346: 314
  19 Maciej         Kuczyński            - Michał         Kolaj                 448: 402
  20 Rafał          Świątek              - Tadeusz        Wiśniewski            335: 421
  21 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Szałkiewicz           357: 269
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Kuba           Koisar                469: 352
  23 Bogusław       Książek              - Tomasz         Sienkiewicz           391: 320
  24 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Łapka                 420: 364
  25 Mariusz        Michalski            - Aleksander     Puchalski             313: 348
  26 Lucyna         Śniadach             - Zofia          Gajewska              408: 396
  27 Sławomir       Piotrowski           - Renata         Andracka              348: 360
  28 Miłosz         Wrzałek              - Wojciech       Gołęcki               384: 405
  29 Małgorzata     Sameryt              - Henryk         Piotrowski            341: 384
  30 Marcin         Żuchowski            - Dariusz        Nawrocki              486: 249
  31 Sylwia         Buks                 - Jolanta        Chłopińska            436: 294
  32 Bartosz        Pięta                - Andrzej        Tyczyno               323: 381
  33 Agnieszka      Piotrowicz           - Kinga          Pruszak               341: 347
  34 Mariusz        Orzeł                - Sławomir       Zabawa                447: 463
  35 Mateusz        Chojnacki            - Małgorzata     Jóźwiak               183: 431
  36 Waldemar       Kudliński            - Przemysław     Pawlic                271: 269
  37 Anna           Straburzyńska        - Stanisław      Olsztyn               366: 360
  38 Agata          Nawrocka             - Marta          Armknecht             379: 265
  39 Leszek         Kowalik              - Paweł          Jankowski             381: 192
  40 Joanna         Zacharewicz          - Małgorzata     Armknecht             282: 285


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                314: 438
   2 Dariusz        Maciejuk             - Dariusz        Białobrzewski         379: 442
   3 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Obremski              440: 362
   4 Filip          Warzecha             - Zbigniew       Wietecki              511: 256
   5 Jarosław       Sobczak              - Kazimierz.J    Merklejn              355: 469
   6 Kamil          Nawrocki             - Krzysztof      Langiewicz            395: 401
   7 Marek          Reda                 - Tadeusz        Wiśniewski            452: 351
   8 Alina          Białobrzewska        - Adam           Szukalski             408: 349
   9 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Lenartowski           437: 340
  10 Andrzej        Kowalski             - Maciej         Kuczyński             522: 241
  11 Andrzej        Oleksiak             - Andrzej        Kroc                  557: 249
  12 Dorota         Maciejuk             - Irena          Sołdan                323: 367
  13 Michał         Alabrudziński        - Ryszard        Korpalski             372: 297
  14 Piotr          Szałkiewicz          - Grzegorz       Kurowski              399: 431
  15 Maria          Krzyżanowska         - Joanna         Ostrowska             337: 380
  16 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Szczygieł             428: 394
  17 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Sporczyk              318: 304
  18 Krzysztof      Kodzis               - Beata          Piotrowska            300: 358
  19 Magdalena      Kublik               - Michał         Kolaj                 353: 441
  20 Andrzej        Tyczyno              - Bogusław       Książek               375: 328
  21 Rafał          Świątek              - Remigiusz      Skwarek               435: 370
  22 Lucyna         Śniadach             - Łukasz         Mycio                 406: 279
  23 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Pukniel               284: 524
  24 Henryk         Piotrowski           - Aleksander     Puchalski             323: 356
  25 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kulgawczuk            287: 436
  26 Sylwia         Buks                 - Marcin         Żuchowski             261: 443
  27 Kinga          Pruszak              - Grzegorz       Koczkodon             344: 327
  28 Jolanta        Chłopińska           - Kuba           Koisar                367: 422
  29 Zofia          Gajewska             - Agata          Nawrocka              453: 241
  30 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Michalski             398: 286
  31 Małgorzata     Jóźwiak              - Sławomir       Zabawa                429: 330
  32 Sławomir       Piotrowski           - Leszek         Kowalik               435: 333
  33 Małgorzata     Sameryt              - Dariusz        Nawrocki              375: 374
  34 Bartosz        Pięta                - Agnieszka      Piotrowicz            432: 424
  35 Tomasz         Łapka                - Anna           Straburzyńska         393: 252
  36 Tomasz         Sienkiewicz          - Waldemar       Kudliński             461: 241
  37 Mateusz        Chojnacki            - Mariusz        Orzeł                 299: 377
  38 Małgorzata     Armknecht            - Stanisław      Olsztyn               239: 348
  39 Przemysław     Pawlic               - Marta          Armknecht             306: 271
  40 Joanna         Zacharewicz          - Paweł          Jankowski             330: 128


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Filip          Warzecha              313: 401
   2 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  241: 423
   3 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Langiewicz            291: 414
   4 Weronika       Rudnicka             - Dawid          Pikul                 373: 431
   5 Alina          Białobrzewska        - Andrzej        Oleksiak              373: 454
   6 Andrzej        Kowalski             - Zbigniew       Wietecki              349: 370
   7 Irena          Sołdan               - Dariusz        Maciejuk              306: 395
   8 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Mówka                 442: 360
   9 Krzysztof      Obremski             - Joanna         Ostrowska             485: 337
  10 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 313: 348
  11 Adam           Szukalski            - Aleksander     Puchalski             355: 458
  12 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Lenartowski           364: 389
  13 Michał         Kolaj                - Rafał          Świątek               432: 352
  14 Andrzej        Kroc                 - Dorota         Maciejuk              458: 341
  15 Maciej         Kuczyński            - Kamil          Nawrocki              334: 415
  16 Andrzej        Tyczyno              - Jarosław       Sobczak               363: 302
  17 Beata          Piotrowska           - Lucyna         Śniadach              412: 390
  18 Ryszard        Korpalski            - Agnieszka      Goniowska             283: 345
  19 Kinga          Pruszak              - Marcin         Żuchowski             364: 370
  20 Kuba           Koisar               - Grzegorz       Kulgawczuk            408: 301
  21 Bogusław       Książek              - Magdalena      Kublik                332: 432
  22 Remigiusz      Skwarek              - Tomasz         Sienkiewicz           398: 281
  23 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Sporczyk              368: 297
  24 Piotr          Szałkiewicz          - Małgorzata     Sameryt               371: 312
  25 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Łapka                 330: 357
  26 Krzysztof      Kodzis               - Sławomir       Piotrowski            288: 444
  27 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Jóźwiak               319: 377
  28 Henryk         Piotrowski           - Łukasz         Mycio                 390: 394
  29 Renata         Andracka             - Grzegorz       Koczkodon             309: 361
  30 Miłosz         Wrzałek              - Maria          Krzyżanowska          293: 395
  31 Mariusz        Orzeł                - Sylwia         Buks                  355: 323
  32 Agnieszka      Piotrowicz           - Agata          Nawrocka              323: 306
  33 Dariusz        Nawrocki             - Stanisław      Olsztyn               368: 274
  34 Anna           Straburzyńska        - Mariusz        Michalski             307: 400
  35 Mateusz        Chojnacki            - Przemysław     Pawlic                284: 375
  36 Waldemar       Kudliński            - Leszek         Kowalik               400:   1
  37 Marta          Armknecht            - Joanna         Zacharewicz           324: 350
  38 Paweł          Jankowski            - Małgorzata     Armknecht             149: 392


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Warzecha             - Dawid          Pikul                 377: 325
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Oleksiak              285: 457
   3 Marek          Reda                 - Weronika       Rudnicka              372: 357
   4 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Maciejuk              449: 329
   5 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Kurowski              471: 284
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Kazimierz.J    Merklejn              446: 222
   7 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                347: 430
   8 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Kowalski              349: 390
   9 Marcin         Żuchowski            - Krzysztof      Mówka                 341: 514
  10 Michał         Kolaj                - Agnieszka      Goniowska             351: 527
  11 Kamil          Nawrocki             - Andrzej        Kroc                  462: 307
  12 Irena          Sołdan               - Beata          Piotrowska            309: 454
  13 Alina          Białobrzewska        - Andrzej        Tyczyno               375: 398
  14 Joanna         Ostrowska            - Michał         Alabrudziński         282: 336
  15 Kuba           Koisar               - Aleksander     Puchalski             345: 315
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Adam           Szukalski             298: 513
  17 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Pukniel               315: 368
  18 Dorota         Maciejuk             - Grzegorz       Koczkodon             352: 254
  19 Maria          Krzyżanowska         - Remigiusz      Skwarek               407: 358
  20 Rafał          Świątek              - Jarosław       Sobczak               290: 432
  21 Maciej         Kuczyński            - Zofia          Gajewska              346: 463
  22 Lucyna         Śniadach             - Sławomir       Piotrowski            343: 325
  23 Tomasz         Łapka                - Piotr          Szałkiewicz           366: 383
  24 Grzegorz       Kulgawczuk           - Ryszard        Korpalski             364: 298
  25 Łukasz         Mycio                - Kinga          Pruszak               284: 312
  26 Bogusław       Książek              - Henryk         Piotrowski            379: 380
  27 Mariusz        Michalski            - Mariusz        Orzeł                 287: 367
  28 Małgorzata     Szczygieł            - Przemysław     Pawlic                335: 361
  29 Miłosz         Wrzałek              - Renata         Andracka              485: 242
  30 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Piotrowicz            338: 386
  31 Tomasz         Sienkiewicz          - Sylwia         Buks                  484: 239
  32 Stanisław      Olsztyn              - Małgorzata     Sameryt               287: 361
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Nawrocki              376: 387
  34 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Kodzis                285: 348
  35 Agata          Nawrocka             - Joanna         Zacharewicz           353: 263
  36 Małgorzata     Armknecht            - Anna           Straburzyńska         251: 330
  37 Paweł          Jankowski            - Marta          Armknecht             165: 355
  38 Mateusz        Chojnacki            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Białobrzewski        - Filip          Warzecha              342: 409
   2 Andrzej        Oleksiak             - Stanisław      Rydzik                356: 453
   3 Marek          Reda                 - Zbigniew       Wietecki              412: 313
   4 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              389: 387
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Weronika       Rudnicka              458: 315
   6 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         504: 383
   7 Andrzej        Kowalski             - Andrzej        Tyczyno               471: 348
   8 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Kurowski              361: 339
   9 Kamil          Nawrocki             - Kazimierz.J    Merklejn              337: 391
  10 Mirosław       Uglik                - Beata          Piotrowska            429: 300
  11 Agnieszka      Goniowska            - Adam           Szukalski             400: 347
  12 Kuba           Koisar               - Mariusz        Orzeł                 499: 272
  13 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Kolaj                 405: 348
  14 Grzegorz       Pukniel              - Miłosz         Wrzałek               277: 454
  15 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Sienkiewicz           278: 337
  16 Zofia          Gajewska             - Małgorzata     Jóźwiak               359: 346
  17 Łukasz         Mycio                - Alina          Białobrzewska         321: 415
  18 Magdalena      Kublik               - Dorota         Maciejuk              410: 270
  19 Agnieszka      Piotrowicz           - Rafał          Lenartowski           355: 411
  20 Aleksander     Puchalski            - Maciej         Kuczyński             430: 311
  21 Rafał          Świątek              - Marcin         Żuchowski             314: 313
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Piotr          Szałkiewicz           424: 279
  23 Grzegorz       Kulgawczuk           - Tomasz         Łapka                 350: 348
  24 Małgorzata     Sameryt              - Maria          Krzyżanowska          303: 265
  25 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Kodzis                406: 291
  26 Irena          Sołdan               - Henryk         Piotrowski            320: 289
  27 Ryszard        Korpalski            - Lucyna         Śniadach              366: 324
  28 Przemysław     Pawlic               - Kinga          Pruszak               352: 368
  29 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Nawrocki              440: 309
  30 Remigiusz      Skwarek              - Bogusław       Książek               444: 237
  31 Małgorzata     Szczygieł            - Renata         Andracka              397: 362
  32 Sylwia         Buks                 - Krzysztof      Sporczyk              305: 403
  33 Anna           Straburzyńska        - Wojciech       Gołęcki               343: 357
  34 Waldemar       Kudliński            - Mariusz        Michalski             336: 238
  35 Stanisław      Olsztyn              - Agata          Nawrocka              378: 273
  36 Marta          Armknecht            - Joanna         Zacharewicz           306: 307
  37 Paweł          Jankowski            - Mateusz        Chojnacki             159: 391
  38 Małgorzata     Armknecht            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Langiewicz           - Filip          Warzecha              406: 384
   2 Dawid          Pikul                - Marek          Reda                  284: 403
   3 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 458: 351
   4 Andrzej        Oleksiak             - Agnieszka      Goniowska             365: 398
   5 Krzysztof      Obremski             - Zbigniew       Wietecki              366: 357
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Kowalski              440: 363
   7 Dariusz        Maciejuk             - Mirosław       Uglik                 359: 453
   8 Kuba           Koisar               - Dariusz        Białobrzewski         361: 288
   9 Grzegorz       Kulgawczuk           - Kamil          Nawrocki              332: 349
  10 Andrzej        Kroc                 - Alina          Białobrzewska         326: 426
  11 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Tyczyno               342: 437
  12 Zofia          Gajewska             - Irena          Sołdan                278: 355
  13 Aleksander     Puchalski            - Kinga          Pruszak               458: 298
  14 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Kurowski              398: 487
  15 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           402: 449
  16 Adam           Szukalski            - Joanna         Ostrowska             359: 344
  17 Tomasz         Sienkiewicz          - Michał         Kolaj                 485: 401
  18 Remigiusz      Skwarek              - Piotr          Szałkiewicz           394: 323
  19 Grzegorz       Pukniel              - Maria          Krzyżanowska          457: 301
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Miłosz         Wrzałek               417: 421
  21 Lucyna         Śniadach             - Jarosław       Sobczak               351: 387
  22 Małgorzata     Sameryt              - Sławomir       Piotrowski            309: 308
  23 Dorota         Maciejuk             - Rafał          Świątek               485: 353
  24 Marcin         Żuchowski            - Ryszard        Korpalski             444: 285
  25 Magdalena      Kublik               - Małgorzata     Szczygieł             492: 328
  26 Mariusz        Orzeł                - Henryk         Piotrowski            342: 395
  27 Małgorzata     Jóźwiak              - Krzysztof      Kodzis                392: 362
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Przemysław     Pawlic                345: 333
  29 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Mycio                 297: 327
  30 Krzysztof      Sporczyk             - Waldemar       Kudliński             343: 246
  31 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Łapka                 284: 417
  32 Bogusław       Książek              - Maciej         Kuczyński             357: 386
  33 Stanisław      Olsztyn              - Mateusz        Chojnacki             530: 155
  34 Mariusz        Michalski            - Małgorzata     Armknecht             382: 314
  35 Marta          Armknecht            - Renata         Andracka              207: 409
  36 Agata          Nawrocka             - Anna           Straburzyńska         352: 216
  37 Sylwia         Buks                 - Paweł          Jankowski             331: 200
  38 Joanna         Zacharewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Warzecha             - Marek          Reda                  522: 409
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Stanisław      Rydzik                382: 374
   3 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Obremski              402: 416
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 269: 422
   5 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Oleksiak              351: 314
   6 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kowalski              409: 282
   7 Kuba           Koisar               - Dariusz        Maciejuk              441: 403
   8 Alina          Białobrzewska        - Kamil          Nawrocki              399: 413
   9 Rafał          Lenartowski          - Aleksander     Puchalski             448: 414
  10 Andrzej        Tyczyno              - Dariusz        Białobrzewski         327: 450
  11 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                353: 440
  12 Adam           Szukalski            - Grzegorz       Kurowski              324: 460
  13 Remigiusz      Skwarek              - Grzegorz       Pukniel               298: 445
  14 Beata          Piotrowska           - Dorota         Maciejuk              398: 348
  15 Michał         Alabrudziński        - Weronika       Rudnicka              403: 386
  16 Jarosław       Sobczak              - Miłosz         Wrzałek               330: 425
  17 Magdalena      Kublik               - Marcin         Żuchowski             406: 272
  18 Tomasz         Sienkiewicz          - Zofia          Gajewska              380: 300
  19 Grzegorz       Kulgawczuk           - Andrzej        Kroc                  367: 364
  20 Kinga          Pruszak              - Małgorzata     Sameryt               350: 322
  21 Michał         Kolaj                - Joanna         Ostrowska             407: 338
  22 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Koczkodon             428: 414
  23 Piotr          Szałkiewicz          - Małgorzata     Jóźwiak               496: 351
  24 Tomasz         Łapka                - Agnieszka      Piotrowicz            298: 422
  25 Maciej         Kuczyński            - Maria          Krzyżanowska          286: 382
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Lucyna         Śniadach              327: 377
  27 Rafał          Świątek              - Łukasz         Mycio                 314: 409
  28 Ryszard        Korpalski            - Henryk         Piotrowski            306: 287
  29 Mariusz        Orzeł                - Małgorzata     Szczygieł             414: 419
  30 Krzysztof      Kodzis               - Stanisław      Olsztyn               299: 313
  31 Przemysław     Pawlic               - Wojciech       Gołęcki               363: 287
  32 Renata         Andracka             - Mariusz        Michalski             345: 385
  33 Agata          Nawrocka             - Dariusz        Nawrocki              279: 354
  34 Sylwia         Buks                 - Waldemar       Kudliński             248: 358
  35 Joanna         Zacharewicz          - Bogusław       Książek               320: 396
  36 Małgorzata     Armknecht            - Mateusz        Chojnacki             329: 311
  37 Paweł          Jankowski            - Marta          Armknecht             174: 329
  38 Anna           Straburzyńska        - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 13-09-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.27  28231  193
   2 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.31  23250  160
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.71  27736  193
   4 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.57  28284  197
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 143.30  25507  178
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.79  28558  200
   7 Michał Makowski                Warszawa             142.70   8705   61
   8 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.22  27821  197
   9 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.05  26940  191
  10 Sławomir Kucia                 Krosno               140.98  14662  104
  11 Szymon Fidziński               Warszawa             140.17  10092   72
  12 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.10  26478  189
  13 Dawid Pikul                    Poznań               140.05  26890  192
  14 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.05  26469  189
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              139.51  26646  191
  16 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      139.44   7669   55
  17 Justyna Górka                  Kraków               138.95  27651  199
  18 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.93  11809   85
  19 Filip Sosin                    Warszawa             138.14   7045   51
  20 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.95  25659  186
  21 Marek Syczuk                   Warszawa             137.42  16216  118
  22 Krzysztof Mówka                Warszawa             137.18  26338  192
  23 Michał Trumpus                 Wrocław              136.98  14109  103
  24 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.91  26560  194
  25 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.58  13112   96
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.34  22905  168
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.31  26580  195
  28 Joanna Juszczak                Warszawa             135.36  12995   96
  29 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.95  17004  126
  30 Marek Reda                     Wołomin              134.90  25766  191
  31 Jakub Zaryński                 Świnoujście          134.79  15636  116
  32 Grzegorz Święcki               Białystok            134.44  10755   80
  33 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.20  25901  193
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.17  16637  124
  35 Patryk Gadus                   Pszczew              134.08  11665   87
  36 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             133.94  26520  198
  37 Przemysław Herdzina            Kraków               133.88  25438  190
  38 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.66   5079   38
  39 Bartosz Morawski               Gliwice              133.37  13337  100
  40 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.18  25304  190
  41 Paweł Jackowski                Warszawa             133.05  26610  200
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.00  12502   94
  43 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.88  25646  193
  44 Michał Alabrudziński           Włocławek            132.02  26405  200
  45 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.81  24122  183
  46 Radosław Konca                 Warszawa             131.71  10273   78
  47 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.69  23836  181
  48 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  49 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.85  23553  180
  50 Irena Sołdan                   Rumia                130.14  24597  189
  51 Wojciech Sołdan                Rumia                130.09  23546  181
  52 Paweł Janaś                    Głogów               129.92  24684  190
  53 Filip Warzecha                 Gdynia               129.91  15459  119
  54 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.85  24931  192
  55 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  56 Robert Kamiński                Warszawa             129.36  20827  161
  57 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  58 Andrzej Rakoczy                Kraków               128.85   6185   48
  59 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.28  21808  170
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.01  15489  121
  61 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.88  25321  198
  62 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  63 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  64 Jarosław Puchalski             Łódź                 127.85  14575  114
  65 Przemysław Rybicki             Otwock               127.77  19038  149
  66 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.59  18500  145
  67 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.41  12868  101
  68 Marek Roszak                   Poznań               127.34  24958  196
  69 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.06  24396  192
  70 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  71 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.93  25133  198
  72 Łukasz Bryła                   Mielec               126.88  14972  118
  73 Michał Lipka                   Mielec               126.84   6976   55
  74 Artur Irzyk                    Kraków               126.82  20799  164
  75 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              126.80  15343  121
  76 Jan Kozłowski                  Kraków               126.48  16190  128
  77 Maciej Michalak                Łódź                 126.46  17705  140
  78 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.43   5057   40
  79 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.32  23875  189
  80 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     125.88  10196   81
  81 Artur Koszel                   Warszawa             125.78  24024  191
  82 Robert Głowacki                Łódź                 125.76  22008  175
  83 Jakub Szymczak                 Łódź                 125.56  15067  120
  84 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.46  23838  190
  85 Kuba Koisar                    Warszawa             125.29  24683  197
  86 Piotr Rosół                    Warszawa             124.75  14596  117
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.54  15443  124
  88 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  89 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  90 Mariusz Grodek                 Olsztyn              123.97   8926   72
  91 Adam Klimont                   Wałcz                123.92  20571  166
  92 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
  93 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.64  23615  191
  94 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.56  23847  193
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.55  24463  198
  96 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.34  12457  101
  97 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
  98 Mirosław Uglik                 Warszawa             122.98  15864  129
  99 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  24569  200
 100 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 101 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.62  23543  192
 102 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             122.36   8932   73
 103 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33   5260   43
 104 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.28  23233  190
 105 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.25  15892  130
 106 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.95  12683  104
 107 Sławomir Buk                   Gliwice              121.83   5848   48
 108 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       121.78  22286  183
 109 Agnieszka Krupka               Krosno               121.64  16178  133
 110 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            121.40   5220   43
 111 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  121.14  15627  129
 112 Grzegorz Kurowski              Warszawa             120.78  21136  175
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.77  10386   86
 114 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  12062  100
 115 Maciej Perzyński               Piła                 120.62   9408   78
 116 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.59   6512   54
 117 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.43   9514   79
 118 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.31  22980  191
 119 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.28  18163  151
 120 Daniel Janus                   Wąchock              120.21  21518  179
 121 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.20  22357  186
 122 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 123 Rafał Matczak                  Milanówek            119.94  11514   96
 124 Michał Ozimiński               Łódź                 119.93  22666  189
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.76  22635  189
 126 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  119.61  23205  194
 127 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.61   7894   66
 128 Paweł Kowalski                 Kutno                119.50  16132  135
 129 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.34  20049  168
 130 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         119.12  22632  190
 131 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 132 Piotr Madej                    Wrocław              118.71   3680   31
 133 Jolanta Chłopińska             Wałcz                118.55  23710  200
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 135 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.45  16464  139
 136 Beata Piotrowska               Łódź                 118.38  22847  193
 137 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.24  16081  136
 138 Anita Bruska                   Gdynia               118.16   6499   55
 139 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 140 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.00  11682   99
 141 Maciej Rzychoń                 Katowice             118.00  12154  103
 142 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.87  10019   85
 143 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               117.78   4240   36
 144 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.74  22842  194
 145 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 146 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.60  22462  191
 147 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47  22672  193
 148 Janusz Krupiński               Bytom                117.40  12444  106
 149 Lucyna Śniadach                Rumia                117.37  10798   92
 150 Jarosław Michalak              Łódź                 117.27  11141   95
 151 Weronika Rudnicka              Ustka                117.05  20015  171
 152 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            116.86  21151  181
 153 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 154 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 155 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.46   8385   72
 156 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.15  13706  118
 157 Halina Roszak                  Poznań               116.14  18466  159
 158 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.97  17048  147
 159 Marcin Skowron                 Zabrze               115.93  11129   96
 160 Aleksander Puzyna              Warszawa             115.80   5674   49
 161 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             115.66  14342  124
 163 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             115.61   5665   49
 164 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             115.55   7395   64
 165 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.23  11062   96
 166 Jacek Pietruszka               Kraków               114.99  13224  115
 167 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 168 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  114.96  19773  172
 169 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.94  12758  111
 170 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.92  21950  191
 171 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        114.88  10684   93
 172 Michał Szymkowski              Wrocław              114.54   4238   37
 173 Marta Dobrzańska               Kraków               114.54  14432  126
 174 Joanna Brychcy                 Katowice             114.52  22674  198
 175 Anna Stefańska                 Łódź                 114.50  22556  197
 176 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               114.45   8584   75
 177 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.41  10411   91
 178 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 179 Maciej Stolarczyk              Zator                114.23   3541   31
 180 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 181 Tomasz Łapka                   Opole                114.11  20084  176
 182 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     114.00  10716   94
 183 Teresa Zalewska                Racibórz             114.00  10944   96
 184 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.97  13335  117
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.94  10255   90
 186 Renata Kowalska                Bielsko Biała        113.88  10249   90
 187 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.67  18529  163
 188 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.65  10456   92
 189 Marek Rogalski                 Warszawa             113.48  16000  141
 190 Anna Niedzielko                Szczecin             113.46   9531   84
 191 Magdalena Kublik               Warszawa             113.43  22687  200
 192 Piotr Domański                 Łódź                 113.43   3403   30
 193 Katarzyna Rosiek               Kraków               113.36  11223   99
 194 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 195 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             113.00  21357  189
 196 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.85  12075  107
 197 Grzegorz Kwiecień              Kraków               112.78  18157  161
 198 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.62  18808  167
 199 Andrzej Grabiński              Suchedniów           112.48   7424   66
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 201 Monika Sadurska                Warszawa             112.46   9559   85
 202 Rafał Skibicki                 Lębork               112.19  21428  191
 203 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.08   5380   48
 204 Agnieszka Goniowska            Wrocław              111.65  19427  174
 205 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.39  14481  130
 206 Alicja Kosińska                Szczecin             111.21  10454   94
 207 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.07  21103  190
 208 Dominik Piasecki               Słupsk               111.02  10547   95
 209 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.84   7648   69
 210 Patrycja Śliwińska             Szczecin             110.78  21712  196
 211 Michał Kolaj                   Ostróda              110.65  16376  148
 212 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.62  20133  182
 213 Anna Dłużniewska               Warszawa             110.50  13149  119
 214 Joanna Ostrowska               Warszawa             110.46  21098  191
 215 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 216 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 217 Maciej Kuczyński               Gdynia               110.38  11369  103
 218 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  110.29   8272   75
 219 Sylwester Wójcik               Lublin               110.28   4742   43
 220 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.26  11026  100
 221 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.24  20174  183
 222 Bogusław Książek               Szczecin             110.18  18621  169
 223 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 224 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 225 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.68   8445   77
 226 Alina Białobrzewska            Gdynia               109.63   9538   87
 227 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.35  17934  164
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.26   8959   82
 229 Krzysztof Bukowski             Milanówek            109.20   4477   41
 230 Daniel Tomczyk                 Piła                 109.16   4148   38
 231 Rafał Stachowski               Police               108.96  10787   99
 232 Urszula Solarska               Łódź                 108.68  21084  194
 233 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            108.14   5515   51
 234 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.00   4752   44
 235 Jerzy Luter                    Bytom                107.88  20713  192
 236 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 237 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.40  21157  197
 238 Krystyna Augustyniak           Łódź                 107.32   7727   72
 239 Piotr Szutenberg               Ustka                107.11   9319   87
 240 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 241 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.85   8975   84
 242 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.78   5446   51
 243 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.77  10357   97
 244 Grażyna Wesołowska             Łódź                 106.75  19002  178
 245 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              106.50  13099  123
 246 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 247 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 248 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 249 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         105.90  18532  175
 250 Marianna Kozłowska             Białystok            105.46   8648   82
 251 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.37  20441  194
 252 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 253 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.19  20092  191
 254 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.14  17873  170
 255 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.82   8805   84
 256 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.66  11408  109
 257 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 258 Jarosław Karp                  Jędrzejów            104.38   8037   77
 259 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      104.19   3751   36
 260 Łukasz Baranowski              Reda                 104.15  12706  122
 261 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.02   4889   47
 262 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     104.01   9569   92
 263 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.00   5408   52
 264 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 265 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 266 Iza Kraj                       Warszawa             103.76   9753   94
 267 Mariusz Makuch                 Zator                103.51   4451   43
 268 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 103.45  16449  159
 269 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 270 Monika Laskowska               Wrocław              103.03   7727   75
 271 Łukasz Sornek                  Mikołów              102.88   4938   48
 272 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 273 Jacek Nowak                    Szczecin             102.69   5237   51
 274 Adam Janicki                   Łódź                 102.54  19380  189
 275 Joanna Żłobicka                Wrocław              102.34  11974  117
 276 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 277 Ryszard Korpalski              Wrocław              102.27  10022   98
 278 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.62  11280  111
 279 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               101.50   3857   38
 280 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.31   8510   84
 281 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.17  19425  192
 282 Sławomir Długosz               Ostróda              101.16  16793  166
 283 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             101.11   3640   36
 284 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 285 Anna Arana                     Warszawa             100.93  19883  197
 286 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.82  10889  108
 287 Elżbieta Święcka               Białystok            100.78   5140   51
 288 Paweł Michalski                Ksawerów             100.70   6042   60
 289 Kazimierz Merklejn             Szczecin             100.63   7547   75
 290 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 291 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 292 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 293 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.57   6970   70
 295 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.15   8329   84
 296 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 297 Katarzyna Majewska             Lublin                98.97   3563   36
 298 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 299 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 300 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 301 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 302 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 303 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.40  14025  144
 304 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 305 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 306 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.16   2950   31
 307 Rafał Świątek                  Wrocław               95.00   5605   59
 308 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.97   2849   30
 309 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.92   7214   76
 310 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.62   8516   90
 311 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 312 Jerzy Ciesielski               Łódź                  94.42   3588   38
 313 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 314 Tomasz Lewiński                Wejherowo             93.14   3260   35
 315 Marcin Radwański               Wrocław               93.00   2976   32
 316 Anna  Bogucka                  Wrocław               92.97   3440   37
 317 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.87   2756   30
 318 Agnieszka Kozak                Gdynia                91.19  11125  122
 319 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.01   7736   85
 320 Bożena Guział                  Racibórz              90.67   3264   36
 321 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 322 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.60   9604  106
 323 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.53   5341   59
 324 Wojciech Obremski              Legnica               90.31   6141   68
 325 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              90.06   3242   36
 326 Paweł Golubiński               Gdynia                89.34   6343   71
 327 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 328 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           87.85   7819   89
 329 Radosław Więch                 Warszawa              87.61   7622   87
 330 Sylwia Buks                    Warszawa              87.51   3063   35
 331 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.46   6997   80
 332 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 333 Agata Pastusiak                Sulęcin               87.06   6791   78
 334 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 335 Katarzyna Bogusławska          Piastów               86.68   3207   37
 336 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 337 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 338 Krzysztof Zawadzki             Sampława              84.02   4537   54
 339 Beata Sekuła                   Szczecin              82.98   5062   61
 340 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.87  10110  122
 341 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 342 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.93   3597   45
 343 Anna Lenartowska               Gdynia                78.89   6232   79
 344 Julia Solarska                 Łódź                  75.72   3483   46
 345 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 346 Alicja Bielecka                Poznań                74.76   2542   34
 347 Paulina Naplocha               Racibórz              73.24   4907   67
 348 Blanka Zwolińska               Skierdy               72.85   4808   66
 349 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   61.94   2044   33
 350 Mirosław Dejna                 Sampława              59.24   3021   51




Poczekalnia na dzień 13-09-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Roman Figiel                   Zawichost            110.52   3205   29
   4 Anna Czarnecka                 Zgierz                98.31   2851   29
   5 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   6 Paweł Szczekutek               Warszawa              89.03   2582   29
   7 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
   8 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
   9 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  10 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.07   3377   27
  11 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  12 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  13 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  14 Michał Musielak                Bydgoszcz            106.67   2880   27
  15 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  16 Maciej Grąbczewski             Piła                  95.22   2571   27
  17 Hanna Gawłowska                Piła                  88.74   2396   27
  18 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  19 Jakub Kraj                     Szczecin              91.35   2375   26
  20 Izabela Długosz                Ostróda               68.00   1768   26
  21 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  22 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  23 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  24 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  25 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  26 Joanna Stępień                 Katowice             122.29   2935   24
  27 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  28 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  29 Jan Lisiewski                  Piasutno             114.54   2749   24
  30 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  31 Wojciech Morawski              Gliwice              113.96   2735   24
  32 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  33 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  34 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  35 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.50   2484   24
  36 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  37 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  38 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  39 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  40 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  41 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  42 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  43 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  44 Krzysztof Kruk                 Łódź                  93.25   2238   24
  45 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  46 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  47 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  48 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  49 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  50 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  51 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               73.88   1773   24
  52 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  53 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  54 Paweł Opyc                     Warszawa             105.74   2432   23
  55 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  56 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  57 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  58 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.87   2090   23
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  60 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  61 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  62 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  63 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  64 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  65 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  66 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  67 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  68 Jacek Jabłonowski              Iława                 80.73   1776   22
  69 Teresa Fortuna                 Lubin                122.80   2456   20
  70 Radosław Jachna                Łódź                 109.95   2199   20
  71 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  72 Dariusz Dzierża                Kraków               153.16   2910   19
  73 Robert Zabłocki                Łódź                 126.21   2398   19
  74 Łukasz Kozub                   Brzesko              119.42   2269   19
  75 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  76 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  77 Joanna Regdos                  Kraków                98.74   1876   19
  78 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  79 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  80 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             121.61   2189   18
  81 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  82 Anna Chybowska                 Sochaczew            102.56   1846   18
  83 Wojciech Wróbel                Zator                 98.78   1778   18
  84 Błażej Fuczek                  Przeciszów            91.33   1644   18
  85 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            84.33   1518   18
  86 Rafał Horoszko                 Przeciszów            82.72   1489   18
  87 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  88 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.47   1946   17
  89 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  90 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  91 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  92 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.29   1484   17
  93 Piotr Marusa                   Szczytno              76.76   1305   17
  94 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  95 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       65.53   1114   17
  96 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.18   1023   17
  97 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  98 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  99 Czesława Pawłowska             Wrocław              120.20   1803   15
 100 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
 101 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 102 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.87   1483   15
 103 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 104 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
 105 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
 106 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
 107 Karolina Długosz               Ostróda               66.53    998   15
 108 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 109 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 110 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 111 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 112 Kacper Jachowicz               Żyrardów             109.23   1420   13
 113 Paweł Jachowicz                Żyrardów             107.62   1399   13
 114 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 115 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 116 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 117 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 118 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 119 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 120 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 121 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 122 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 123 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 124 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 125 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 126 Sylwester Gryz                 Zabrze               114.25   1371   12
 127 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 128 Agnieszka Grzelak              Łódź                 112.08   1345   12
 129 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 130 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 131 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 132 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.67   1304   12
 133 Janusz Sojka                   Łódź                 108.08   1297   12
 134 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 135 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.00   1284   12
 136 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 137 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 138 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 139 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 140 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 141 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 142 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 143 Monika Rubinstein              Warszawa             102.17   1226   12
 144 Anna Lisiewska                 Piasutno             101.33   1216   12
 145 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 146 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 147 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 148 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 149 Dorota Stachowska              Wydartowo I           99.92   1199   12
 150 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 151 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 152 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 153 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.58   1183   12
 154 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.42   1181   12
 155 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 156 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 157 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 158 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 159 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 160 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 161 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.25   1155   12
 162 Renata Andracka                Poznań                96.17   1154   12
 163 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     94.67   1136   12
 164 Krzysztof Jaworski             Warszawa              94.25   1131   12
 165 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 166 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 167 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 168 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 169 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 170 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 171 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 172 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 173 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 174 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 175 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 176 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      91.17   1094   12
 177 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 178 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 179 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 180 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 181 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 182 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 183 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 184 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 185 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 186 Dariusz Zębek                  Olsztyn               88.75   1065   12
 187 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 188 Michał Kowalski                Świętajno             87.17   1046   12
 189 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 190 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 191 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 192 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 193 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 194 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 195 Małgorzata Baśko               Andrespol             67.75    813   12
 196 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 197 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 198 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 199 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 200 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 201 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 202 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 203 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 204 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 205 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         88.27    971   11
 206 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 207 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 208 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 209 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 210 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 211 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 212 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 213 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 214 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 215 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 216 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 217 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 218 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 219 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 220 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 221 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 222 Krystyna Puchalska             Łódź                  76.73    844   11
 223 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 224 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 225 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 226 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 227 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 228 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 229 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 230 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 231 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 232 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 233 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 234 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 235 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 236 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 237 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 238 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 239 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 240 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 241 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 242 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 243 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 244 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 245 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 246 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 247 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 248 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 249 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 250 Szymon Płachta                 Warszawa             122.40   1224   10
 251 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 252 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 253 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 254 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 255 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 256 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 257 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 258 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 259 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 260 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 261 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 262 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 263 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 264 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 265 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 266 Marta Juszczyk                 Ścinawa               82.75    662    8
 267 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 268 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 269 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 270 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 271 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 272 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 273 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 274 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 275 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 276 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 277 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 278 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 279 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 280 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 281 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 282 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 283 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            98.14    687    7
 284 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 285 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 286 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 287 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 288 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 289 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 290 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 291 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 292 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 293 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 294 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 295 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 296 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 297 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 298 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 299 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 300 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 301 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 302 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 303 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 304 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 305 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 306 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 307 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 308 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 309 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 310 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 311 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 312 Marek Sitkowski                Warszawa              79.80    399    5
 313 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 314 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 315 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 316 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 317 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 318 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 319 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 320 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 321 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 322 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 323 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 324 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 325 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 326 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 327 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 328 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 329 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 330 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 331 Elżbieta Hardej                Piaseczno             57.33    172    3
 332 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 333 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 334 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 335 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 336 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 337 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 338 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 339 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie