Warszawa 6
grudnia
Warszawa 6 grudnia I Turniej Mikołajkowy
Warszawa13
grudnia
Warszawa 13-14 grudnia VIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Wójtowice10
stycznia
Wójtowice 10-11 stycznia VII Urodziny „Siódemki” — I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich
Rydz nie zna snu13 - 14 grudnia 2008 — VIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”Warszawa, 13 - 14 grudnia 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Rydz nie zna snuTradycyjnie zakończyliśmy sezon turniejem gromadzącym przypadki beznadziejne, uzależnione od Scrabble w stopniu nie rokującym widoków na poprawę. No bo jak można inaczej nazwać osobników, którzy decydują się przesiadywać w zamkniętym pomieszczeniu, by przez 24 godziny bez przerwy układać na kawałku tektury plastikowe kwadraciki? A wielu z nich żeby to czynić przemierza dodatkowo pół Polski w tę i z powrotem. Okazuje się, że można, a chętnych na ten proceder znalazło się w tym roku 97 osób.

Pierwsza połowa turnieju należała bezsprzecznie do Kuby Zaryńskiego. Wygrał pierwszych 10 partii i znacząco odskoczył grupie pościgowej. Dopiero 2 przegrane z Kamilem Górką zastopowały jego niesamowitą passę. Od tej pory już do końca turnieju stawka była bardziej wyrównana, choć Kuba nadal okupował najwyższe stoły, a na pierwszym zagrał w sumie 13 razy. Podczas gdy oczy wszystkich zwrócone były na wydarzenia w czołówce, w górę piął się krok po kroku stary wyjadacz Staszek Rydzik kwitując każdą partię tradycyjnym „Nic nie idzie, nic nie idzie!”. Tak mu nie szło, że pokonał przeciwników w 12 z 13 ostatnich partii, w 3 finałowych ścierając się z Łukaszem Bobowskim z Suchedniowa. Wygrał 2 z tych pojedynków, co sprawiło, że zwyciężył w całym Le Mans. Łukasz musiał zadowolić się „brązem”. Na drugim stole w decydującej 24 partii zmierzyli się Kazik MerklejnWojtkiem Zemło. Był to ich czwarty pojedynek w turnieju (no cóż, taka jest specyfika maratonów). Bilans bezpośrednich spotkań to 2:2, ale ostatnie, decydujące, wygrał Kazik, co pozwoliło mu zająć 2 miejsce, a „Zenio” skończył turniej na czwartej pozycji.

Paradoksalnie można przypuszczać, że Le Mans, choć gromadzi co roku największych zapaleńców, jest jednocześnie dobrym odwykiem od gry. Ile to już razy po zakończeniu 24-godzinnego maratonu wzdychaliśmy „Eh, na co mi to było”, „Nigdy więcej!” itp. A jednak po pewnym czasie zapominamy o trudach i wspominamy zawody z sentymentem. I przyjeżdżamy znowu. I przyjedziemy znowu. Za rok. Do zobaczenia!
relacja: Jarek Puchalski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
VI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
V Turniej 24h Non Stop „Le Mans”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 24
- system: połówkowy (rundy 1-11, 13-23), duńczyk (rundy 12, 24)
Hierarchia systemów rozstawień jak podczas I fazy Mistrzostw Polski 2008.
Każda partia będzie zaczynała się o pełnej godzinie i będzie mogła trwać najdłużej 55 minut. W 55 minucie zostaną zatrzymane zegary i wynikiem partii będzie stan w momencie zatrzymania zegarów.
Miejsce rozgrywekCentrum Konferencyjno Apartamentowe "Mrówka"
ul. Przekorna 33
Warszawa
Obrońca tytułuMateusz Żbikowski
SędziaJarosław Puchalski, Karol Wyrębkiewicz
Harmonogram13-14 grudnia (sobota-niedziela) — 24 rundy non stop
Początek godz. 12.00
Zgłoszenia najpóźniej do godz. 11.30
Wpisowe- członkowie PFS — 20 zł
— młodzież szkolna i debiutanci — 15 zł
— pozostali — 30 zł
UWAGA! Warunkiem uczestnictwa jest rozpoczęcie turnieju od pierwszej rundy. Nie można dołączyć do turnieju już w trakcie jego trwania. Zawodnicy wpłacają także kaucję w wysokości 100 zł, która jest zwracana w przypadku ukończenia pełnych 24 rund. W innych przypadkach następuje:
— opuszczenie turnieju, niezależnie od przyczyny, po rundach 1-12 będzie skutkowało przepadnięciem całej kaucji
— począwszy od 15 rundy wypisanie się z turnieju będzie skutkowało przepadnięciem części kaucji w wysokości będącej taką wielokrotnością 10 zł jak ilość pozostałych do zakończenia turnieju rund (np. wycofanie na 2 rundy przed końcem to przepadnięcie 20 zł z całej kaucji).
Kwota zebrana w wyniku ewentualnych rezygnacji graczy powiększy pulę nagród pieniężnych w turnieju.
DojazdCKA Mrówka znajduje się w Powsinie, przy ul. Ł.Drewny (przedłużenie ul. Powsińskiej i Przyczółkowej) — droga krajowa 724 w kierunku Góry Kalwarii.
Na miejscu gry darmowy parking.

Autobusy:
139, 519, 724, 725

Z Dworca Centralnego:
519 — z przystanku "Emilii Plater 09" do przystanku "Andrutowa" (NA ŻĄDANIE). Kursuje co 20 minut, czas przejazdu — ok. 40 minut.

Ze stacji Metra Wilanowska:
139, 724, 725 — do przystanku "Przekorna" — 20 minut
WyżywienieNa miejscu będą dostępne czajniki elektryczne — będzie można zrobić sobie herbatę lub kawę.

  1. Restauracja Hotelu Mrówka
  2. Restauracje przy Pałacu w Wilanowie: Kuźnia Królewska, Pałacowa, Wilanowska, Wilanów, Japońska, Bar Bistro
  3. Telepizza, ul. Nugat 4 — 22 644 75 25, 22 644 75 73
  4. Presto Pizza, ul. Dembego 10/u1 — 22 436 56 03
  5. Sushi Bar Kobe, ul. Kabacki Dukt 11 — 22 321 64 72
  6. Pizzeria Da Grasso — 22 842 44 89
NoclegiNa miejscu (prosimy o wcześniejszą rezerwację!):

Hotel Mrówka
pokój 1-os. ze śniadaniem — 130 zł
pokój 2-os. ze śniadaniem — 150 zł (promocja weekendowa)

W pobliżu (do 20 minut jazdy autobusem):

Hotele Atos, Portos, Aramis (20 minut autobusem od CKA Mrówka)
ul. Mangalia 1, 3a, 3b
tel. (22) 841 10 43 (Atos), (22) 842 09 74 (Aramis), (22) 320 20 00 (Portos)
pokoje 1,2,3-os. od 130 zł

Hotel Dipservice (10 minut autobusem od CKA Mrówka)
ul. Kubickiego 3
Tel. (0-22) 550-61-00, (0-22) 550-62-00
Fax: (0-22) 642-23-89
hotel@dipservice.com.pl
Ceny weekendowe (ze śniadaniem):
pokój 1-os. — 170 zł
pokoje 2-os. — 200 zł

Wilanowskie Pokoje Gościnne
ul. Rumiana 87
tel./fax. (22) 642-90-68
pokój 1 osobowy bez łazienki 70 zł
pokój 1 osobowy z łazienką 90 zł
pokój 2 osobowy z łazienką 100 zł
pokój 3 osobowy z łazienką 120 zł.
Jest możliwość zamówienia posiłku (śniadanie lub kolacja) za dodatkową opłatą 10zł.
NagrodyPuchar dla zwycięzcy i nagrody pieniężne dla czołówki oraz nagroda pieniężna losowana spośród wszystkich uczestników, którzy rozegrają cały turniej.
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
pfs@pfs.org.pl


Wyniki turnieju VIII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.66     18.0     9653     3665      594
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               148.78     17.0     9591     3690      729
  3 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             127.11     17.0     9395     3679      904
  4 Wojciech        Zemło                Łódź                   132.84     17.0     9378     3654     1005
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               139.00     16.0    10157     3369     1702
  6 Adam            Szukalski            Coventry [W. Bryt.]    119.10     16.0     9839     3458      856
  7 Kamil           Górka                Kraków                 141.64     16.0     9665     3539      650
  8 Michał          Alabrudziński        Włocławek              137.54     16.0     9318     3588      425
  9 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               137.49     16.0     9202     3374      703
 10 Adam            Klimont              Wałcz                  123.07     16.0     9019     3532       13
 11 Jakub           Zaryński             Świnoujście            137.60     15.0     9695     3472      764
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                137.87     15.0     9517     3335      667
 13 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.64     15.0     9457     3467      269
 14 Joanna          Ostrowska            Warszawa               112.82     15.0     9020     3288      284
 15 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.79     14.0    10062     3347      693
 16 Jakub           Szymczak             Łódź                   128.47     14.0     9927     3381      837
 17 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              131.35     14.0     9759     3028      792
 18 Miłosz          Wrzałek              Reda                   138.13     14.0     9596     3289      561
 19 Marek           Reda                 Wołomin                131.53     14.0     9528     3259      222
 20 Michał          Makowski             Warszawa               148.95     14.0     9418     3173      867
 21 Marek           Roszak               Poznań                 130.27     14.0     9246     3175      262
 22 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                132.71     14.0     9115     3138      306
 23 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         137.99     14.0     8984     3202     -108
 24 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 112.57     14.0     8939     3178      167
 25 Ewa             Kondracka            Warszawa               100.00     14.0     8529     3222      343
 26 Filip           Sosin                Warszawa               130.51     13.5     9331     3248      440
 27 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.03     13.0     9720     3223      702
 28 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    136.73     13.0     9488     3148      297
 29 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 149.04     13.0     9426     3175      231
 30 Patryk          Gadus                Pszczew                134.08     13.0     9405     3178      459
 31 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                111.32     13.0     9238     3060      186
 32 Przemysław      Herdzina             Kraków                 134.77     13.0     9233     3255      558
 33 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               137.68     13.0     9188     3081      -68
 34 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               124.54     13.0     9065     2888      233
 35 Michał          Kolaj                Ostróda                112.01     13.0     8978     3023      -75
 36 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         123.50     13.0     8962     2940       23
 37 Mirosław        Uglik                Warszawa               124.33     13.0     8926     2917      392
 38 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 120.90     13.0     8781     2999      251
 39 Monika          Sadurska             Warszawa               108.96     13.0     8690     2916      208
 40 Anna            Stefańska            Łódź                   114.31     13.0     8505     2870       29
 41 Czesław         Grajewski            Choroszcz              104.67     13.0     8440     2905      -98
 42 Piotr           Pietuchowski         Białystok              141.23     12.5     8898     2834      945
 43 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.21     12.5     8792     2995     -363
 44 Aleksander      Puchalski            Włocławek              134.60     12.0     9426     3030      650
 45 Karol           Waniek               Wrocław                121.32     12.0     9284     2802      166
 46 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              118.20     12.0     9195     2910      -84
 47 Przemysław      Rybicki              Otwock                 130.77     12.0     9167     2916      654
 48 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.58     12.0     9157     2970     -148
 49 Robert          Kamiński             Warszawa               126.60     12.0     9007     2940      337
 50 Joanna          Juszczak             Warszawa               131.40     12.0     8938     2850      314
 51 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.73     12.0     8865     3059       20
 52 Bogusław        Puchalski            Włocławek              121.13     12.0     8688     2823     -340
 53 Jacek           Pietruszka           Kraków                 112.07     12.0     8624     2861     -190
 54 Weronika        Rudnicka             Ustka                  121.26     12.0     8439     2722     -250
 55 Roman           Figiel               Zawichost              111.42     11.5     8902     2521      369
 56 Paweł           Kowalski             Kutno                  119.50     11.5     8887     2769     -240
 57 Michał          Kołodziejczyk        Warszawa               104.16     11.5     8400     2623      397
 58 Monika          Laskowska            Wrocław                102.81     11.0     9072     2729      117
 59 Daniel          Janus                Wąchock                121.61     11.0     8948     2725     -237
 60 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 120.77     11.0     8895     2850       50
 61 Tomasz          Ruta                 Warszawa               117.09     11.0     8807     2727      139
 62 Tomasz          Łapka                Opole                  115.75     11.0     8727     2669      407
 63 Łukasz          Sornek               Mikołów                109.92     11.0     8577     2658      123
 64 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              119.31     11.0     8515     2681      -64
 65 Magdalena       Kublik               Warszawa               111.72     11.0     8462     2816     -116
 66 Renata          Andracka             Poznań                 114.71     11.0     8164     2531     -461
 67 Jarosław        Żuliński             Szczecin               115.77     10.5     8335     2533      -55
 68 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              107.40     10.5     8245     2379     -115
 69 Małgorzata      Supińska             Warszawa               100.00     10.5     8212     2375      102
 70 Izabela         Potęga               Łódź                   100.00     10.5     7803     2368     -343
 71 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              110.77     10.0     8616     2521     -492
 72 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              116.78     10.0     8590     2539      306
 73 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  110.89     10.0     8496     2639     -256
 74 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                112.81     10.0     8360     2537     -308
 75 Marcin          Resler               Września               100.00     10.0     8318     2562     -720
 76 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           106.51     10.0     8292     2569     -738
 77 Rafał           Skibicki             Lębork                 110.72     10.0     8123     2670     -669
 78 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00     10.0     7847     2604     -870
 79 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 114.98      9.5     8463     2287      -62
 80 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 117.97      9.5     8132     2383     -785
 81 Adam            Janicki              Łódź                   102.36      9.5     8062     2269      -40
 82 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               107.87      9.5     7774     2504     -555
 83 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               113.60      9.0     8453     2464     -393
 84 Kamil           Kister               Puławy                 100.00      9.0     8358     2430     -364
 85 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              117.95      9.0     8285     2463     -806
 86 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.50      9.0     8057     2410    -1008
 87 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            103.19      8.5     8407     2165      285
 88 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      8.5     7261     2145     -795
 89 Marcin          Radwański            Wrocław                100.00      8.0     7612     2051     -494
 90 Karol           Rembiałkowski        Warszawa               100.00      7.5     8447     2195     -190
 91 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         116.20      7.5     8149     2242     -680
 92 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      7.5     7212     2048    -1242
 93 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      6.5     7173     1894    -1327
 94 Rafał           Świątek              Wrocław                100.00      6.5     5874     1787     -997
 95 Dawid           Pikul                Poznań                 139.31      6.0     5071     1599      -38
 96 Halina          Roszak               Poznań                 119.35      5.0     4130     1277       22
 97 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.5     7429     1599    -1043
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"



	Mariusz Wrześniewski 149.04 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Matyasik              118.58 +  416: 396  169
    2    21 Jakub          Szymczak              128.47 +  456: 430  178
    3    10 Arkadiusz      Biegun                120.77 +  403: 275  171
    4     2 Krzysztof      Mówka                 141.79 +  469: 326  192
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  303: 352   99
    6     7 Robert         Kuszpit               137.99 +  427: 295  188
    7     5 Michał         Alabrudziński         137.54 -  412: 423   88
    8     8 Przemysław     Herdzina              134.77 -  335: 401   85
    9    15 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  440: 300  161
   10     7 Marek          Roszak                130.27 -  387: 523   80
   11    16 Jarosław       Żuliński              115.77 +  376: 364  166
   12     9 Mateusz        Żbikowski             140.03 -  332: 365   90
   13    16 Ewa            Kondracka             100.00 +  400: 381  150
   14    15 Michał         Kolaj                 112.01 +  347: 307  162
   15    13 Agnieszka      Goniowska             111.32 +  457: 353  161
   16     9 Filip          Sosin                 130.51 +  440: 351  181
   17     5 Stanisław      Rydzik                142.66 -  398: 448   93
   18     7 Wojciech       Usakiewicz            137.49 +  386: 372  187
   19     4 Adam           Szukalski             119.10 +  408: 374  169
   20     3 Łukasz         Bobowski              127.11 -  348: 519   77
   21     6 Adam           Klimont               123.07 -  347: 354   73
   22     6 Paweł          Jackowski             134.64 -  442: 466   85
   23     6 Jakub          Zaryński              137.60 -  338: 427   88
   24    12 Marek          Reda                  131.53 -  359: 393   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3175  / 24 132.29




	Michał Makowski 148.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Szczygieł             118.20 +  420: 322  168
    2    19 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  387: 412   99
    3    23 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  388: 400   83
    4    28 Małgorzata     Sameryt               107.87 -  291: 407   58
    5    37 Adam           Janicki               102.36 +  440: 327  152
    6    27 Bogusław       Puchalski             121.13 -  351: 385   71
    7    35 Kamil          Kister                100.00 +  402: 336  150
    8    29 Halina         Roszak                119.35 +  361: 347  169
    9    14 Miłosz         Wrzałek               138.13 +  359: 315  188
   10    18 Przemysław     Herdzina              134.77 -  390: 396   85
   11    28 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  431: 304  166
   12    17 Łukasz         Tuszyński             137.68 -  352: 427   88
   13    26 Danuta         Połomska              100.00 +  427: 268  150
   14    13 Aleksander     Puchalski             134.60 -  441: 453   85
   15    22 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  449: 255  161
   16    22 Rafał          Skibicki              110.72 +  447: 325  161
   17     8 Jakub          Szymczak              128.47 +  362: 357  178
   18    14 Jerzy          Matyasik              118.58 +  491: 308  169
   19    11 Patryk         Gadus                 134.08 -  340: 349   84
   20    11 Mateusz        Żbikowski             140.03 +  368: 321  190
   21    10 Marek          Reda                  131.53 -  345: 411   82
   22    13 Marek          Roszak                130.27 -  350: 382   80
   23    17 Rafał          Wesołowski            121.73 +  461: 399  172
   24    13 Patryk         Gadus                 134.08 +  365: 345  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3173  / 24 132.21




	Kazimierz.J Merklejn 148.78 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  346: 297  168
    2    19 Michał         Makowski              148.95 +  412: 387  199
    3    11 Łukasz         Bobowski              127.11 +  411: 306  177
    4     5 Kamil          Nawrocki              131.35 +  432: 346  181
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  352: 303  199
    6     2 Adam           Klimont               123.07 -  323: 395   73
    7     4 Paweł          Jackowski             134.64 -  387: 393   85
    8     7 Jerzy          Matyasik              118.58 +  456: 347  169
    9     3 Mateusz        Żbikowski             140.03 +  329: 315  190
   10     2 Robert         Duczemiński           136.73 +  404: 402  187
   11     3 Filip          Sosin                 130.51 +  415: 390  181
   12     2 Rafał          Wesołowski            121.73 +  404: 389  172
   13     1 Jakub          Zaryński              137.60 -  380: 396   88
   14     3 Jakub          Szymczak              128.47 +  390: 375  178
   15     4 Michał         Alabrudziński         137.54 +  425: 282  188
   16     2 Kamil          Górka                 141.64 +  416: 409  192
   17     1 Łukasz         Bobowski              127.11 -  376: 385   77
   18     3 Krzysztof      Mówka                 141.79 +  407: 340  192
   19     2 Stanisław      Rydzik                142.66 -  402: 473   93
   20     2 Wojciech       Zemło                 132.84 -  420: 439   83
   21     3 Wojciech       Zemło                 132.84 +  448: 433  183
   22     2 Adam           Szukalski             119.10 +  527: 316  169
   23     2 Wojciech       Zemło                 132.84 -  309: 369   83
   24     2 Wojciech       Zemło                 132.84 +  420: 375  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3690  / 24 153.75




	Stanisław Rydzik 142.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  543: 359  168
    2     1 Michał         Alabrudziński         137.54 -  294: 479   88
    3    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  530: 281  150
    4     7 Dariusz        Białobrzewski         120.90 -  335: 429   71
    5    17 Joanna         Juszczak              131.40 +  415: 390  181
    6    12 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  384: 359  161
    7     9 Wojciech       Zemło                 132.84 +  370: 343  183
    8     9 Arkadiusz      Biegun                120.77 -  319: 432   71
    9    18 Przemysław     Rybicki               130.77 -  303: 461   81
   10    17 Ewa            Kondracka             100.00 +  396: 332  150
   11    12 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  326: 432   92
   12    18 Agnieszka      Goniowska             111.32 +  415: 374  161
   13    19 Paweł          Kowalski              119.50 +  500: 383  169
   14    16 Rafał          Dąbrowski             132.71 +  401: 379  183
   15    11 Robert         Kamiński              126.60 +  342: 320  177
   16     5 Aleksander     Puchalski             134.60 +  386: 341  185
   17     5 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  448: 398  199
   18     5 Paweł          Jackowski             134.64 +  468: 278  185
   19     2 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 +  473: 402  199
   20     1 Jakub          Zaryński              137.60 +  424: 410  188
   21     1 Kamil          Górka                 141.64 +  424: 392  192
   22     1 Łukasz         Bobowski              127.11 -  334: 423   77
   23     1 Łukasz         Bobowski              127.11 +  424: 310  177
   24     1 Łukasz         Bobowski              127.11 +  399: 352  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3665  / 24 152.71




	Krzysztof Mówka 141.79 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Ruta                  117.09 +  480: 322  167
    2     4 Robert         Kamiński              126.60 +  473: 357  177
    3     1 Robert         Kuszpit               137.99 +  441: 372  188
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  326: 469   99
    5     4 Paweł          Jackowski             134.64 -  346: 470   85
    6    13 Roman          Figiel                111.42 +  547: 396  161
    7     7 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  514: 294  151
    8     4 Aleksander     Puchalski             134.60 -  352: 525   85
    9     8 Marek          Reda                  131.53 -  396: 407   82
   10    21 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  436: 279  157
   11    12 Stanisław      Rydzik                142.66 +  432: 326  193
   12     7 Filip          Sosin                 130.51 +  392: 328  181
   13     5 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  417: 442   88
   14     8 Kamil          Nawrocki              131.35 +  504: 337  181
   15     2 Kamil          Górka                 141.64 +  495: 419  192
   16     3 Jakub          Zaryński              137.60 -  378: 435   88
   17     7 Miłosz         Wrzałek               138.13 +  459: 450  188
   18     3 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  340: 407   99
   19     7 Robert         Duczemiński           136.73 +  443: 340  187
   20     6 Adam           Szukalski             119.10 -  317: 426   69
   21     8 Mateusz        Żbikowski             140.03 +  378: 350  190
   22     7 Michał         Alabrudziński         137.54 -  357: 416   88
   23    12 Jakub          Szymczak              128.47 +  450: 381  178
   24     7 Adam           Klimont               123.07 -  389: 421   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3347  / 24 139.46




	Kamil Górka 141.64 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Sporczyk              116.78 -  347: 357   67
    2    39 Małgorzata     Supińska              100.00 +  496: 323  150
    3    15 Łukasz         Tuszyński             137.68 +  384: 339  188
    4    18 Rafał          Dąbrowski             132.71 +  439: 321  183
    5     7 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  350: 336  161
    6     9 Filip          Sosin                 130.51 +  530: 308  181
    7     3 Rafał          Wesołowski            121.73 -  291: 555   72
    8    10 Magdalena      Kublik                111.72 +  451: 329  162
    9     5 Arkadiusz      Biegun                120.77 +  403: 348  171
   10     3 Adam           Klimont               123.07 +  440: 364  173
   11     1 Jakub          Zaryński              137.60 +  423: 376  188
   12     1 Jakub          Zaryński              137.60 +  432: 371  188
   13     2 Paweł          Jackowski             134.64 +  410: 280  185
   14     2 Łukasz         Bobowski              127.11 -  328: 425   77
   15     2 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  419: 495   92
   16     2 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  409: 416   99
   17     4 Przemysław     Herdzina              134.77 +  371: 309  185
   18     4 Wojciech       Zemło                 132.84 -  336: 439   83
   19     5 Tomasz         Zwoliński             137.87 +  487: 329  188
   20     4 Michał         Alabrudziński         137.54 +  387: 378  188
   21     1 Stanisław      Rydzik                142.66 -  392: 424   93
   22     4 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  345: 448   89
   23     5 Miłosz         Wrzałek               138.13 +  402: 370  188
   24     5 Tomasz         Zwoliński             137.87 +  393: 375  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3539  / 24 147.46




	Piotr Pietuchowski 141.23 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  400: 340  166
    2     2 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  413: 448   88
    3    20 Michał         Kolaj                 112.01 +  521: 282  162
    4     8 Filip          Sosin                 130.51 =  375: 375  131
    5    14 Marek          Roszak                130.27 +  387: 343  180
    6     8 Adam           Szukalski             119.10 -  363: 387   69
    7    16 Aleksander     Puchalski             134.60 -  355: 368   85
    8    23 Małgorzata     Szczygieł             118.20 -  345: 537   68
    9    30 Jakub          Szymczak              128.47 -  347: 393   78
   10    35 Andrzej        Tyczyno               117.95 -  361: 389   68
   11    40 Weronika       Rudnicka              121.26 +  492: 290  171
   12    36 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  471: 338  168
   13    28 Tomasz         Łapka                 115.75 +  445: 347  166
   14    24 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  433: 298  164
   15    18 Zbigniew       Wietecki              124.21 +  421: 376  174
   16    17 Robert         Kuszpit               137.99 -  413: 433   88
   17    20 Mateusz        Żbikowski             140.03 -  354: 423   90
   18    25 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 +  317: 256  169
   19    21 Monika         Sadurska              108.96 +  508: 280  159
   20    16 Ewa            Kondracka             100.00 +  425: 317  150
   21    18 Robert         Kamiński              126.60 +  373: 352  177
   22     9 Joanna         Ostrowska             112.82 -  379: 381   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2834  / 22 128.82




	Mateusz Żbikowski 140.03 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jarosław       Żuliński              115.77 +  397: 305  166
    2     5 Mariusz        Skrobosz              139.00 +  413: 411  189
    3     4 Jakub          Zaryński              137.60 -  376: 451   88
    4    23 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  455: 347  166
    5    11 Czesław        Grajewski             104.67 +  498: 237  155
    6     3 Dawid          Pikul                 139.31 +  465: 310  189
    7     2 Adam           Szukalski             119.10 +  427: 378  169
    8     2 Adam           Klimont               123.07 -  402: 443   73
    9     3 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  315: 329   99
   10     5 Rafał          Wesołowski            121.73 -  317: 431   72
   11    15 Paweł          Kowalski              119.50 +  496: 282  169
   12     9 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  365: 332  199
   13     7 Wojciech       Zemło                 132.84 -  336: 396   83
   14    11 Joanna         Ostrowska             112.82 -  376: 400   63
   15     9 Aleksander     Puchalski             134.60 -  315: 528   85
   16    20 Joanna         Juszczak              131.40 +  463: 354  181
   17    20 Piotr          Pietuchowski          141.23 +  423: 354  191
   18    12 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  384: 401   88
   19     8 Jakub          Szymczak              128.47 +  522: 410  178
   20    11 Michał         Makowski              148.95 -  321: 368   99
   21     8 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  350: 378   92
   22    19 Zbigniew       Wietecki              124.21 +  507: 468  174
   23    14 Sławomir       Piotrowski            123.50 +  429: 260  174
   24    10 Kamil          Nawrocki              131.35 -  368: 445   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3223  / 24 134.29




	Dawid Pikul 139.31 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Łapka                 115.75 +  409: 351  166
    2    24 Przemysław     Herdzina              134.77 +  385: 276  185
    3     5 Monika         Sadurska              108.96 +  403: 340  159
    4     4 Michał         Alabrudziński         137.54 +  465: 326  188
    5     2 Jakub          Zaryński              137.60 -  354: 385   88
    6     3 Mateusz        Żbikowski             140.03 -  310: 465   90
    7    17 Filip          Sosin                 130.51 -  415: 567   81
    8    19 Piotr          Adamczyk              112.57 +  535: 327  163
    9    11 Łukasz         Tuszyński             137.68 -  356: 415   88
   10     6 Robert         Kamiński              126.60 -  273: 374   77
   11    19 Michał         Kolaj                 112.01 -  397: 450   62
   12    25 Kamil          Nawrocki              131.35 -  338: 432   81
   13    32 Weronika       Rudnicka              121.26 +  431: 401  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 13 123.00




	Mariusz Skrobosz 139.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Alina          Białobrzewska         114.98 +  476: 330  165
    2     5 Mateusz        Żbikowski             140.03 -  411: 413   90
    3    14 Ewa            Kondracka             100.00 +  398: 327  150
    4    11 Piotr          Adamczyk              112.57 -  324: 366   63
    5    20 Renata         Andracka              114.71 +  425: 362  165
    6    16 Wojciech       Zemło                 132.84 -  291: 450   83
    7    22 Bogusław       Puchalski             121.13 +  425: 305  171
    8    17 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  529: 241  151
    9    10 Joanna         Ostrowska             112.82 -  374: 457   63
   10    24 Anna           Stefańska             114.31 +  349: 301  164
   11    17 Patryk         Gadus                 134.08 -  336: 402   84
   12    16 Daniel         Janus                 121.61 +  476: 335  172
   13    14 Rafał          Skibicki              110.72 +  471: 315  161
   14    10 Jerzy          Matyasik              118.58 +  451: 309  169
   15     8 Małgorzata     Szczygieł             118.20 +  451: 363  168
   16     6 Przemysław     Herdzina              134.77 -  338: 452   85
   17    10 Agnieszka      Goniowska             111.32 -  334: 438   61
   18    11 Kamil          Nawrocki              131.35 +  464: 324  181
   19    10 Łukasz         Tuszyński             137.68 +  588: 189  188
   20     5 Paweł          Jackowski             134.64 +  487: 304  185
   21     4 Michał         Alabrudziński         137.54 -  383: 502   88
   22     4 Kamil          Górka                 141.64 +  448: 345  192
   23     4 Marek          Reda                  131.53 +  491: 283  182
   24     3 Michał         Alabrudziński         137.54 +  437: 342  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3369  / 24 140.38




	Miłosz Wrzałek 138.13 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Renata         Andracka              114.71 +  492: 322  165
    2     2 Piotr          Pietuchowski          141.23 +  448: 413  191
    3     2 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 -  362: 389   61
    4     9 Łukasz         Bobowski              127.11 +  347: 317  177
    5     9 Piotr          Adamczyk              112.57 -  311: 404   63
    6    24 Zbigniew       Wietecki              124.21 +  499: 366  174
    7    10 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  373: 468   87
    8    14 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  396: 375  157
    9    14 Michał         Makowski              148.95 -  315: 359   99
   10    12 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  365: 440   88
   11    18 Dariusz        Białobrzewski         120.90 -  327: 397   71
   12    26 Karol          Waniek                121.32 +  403: 387  171
   13    25 Bogusław       Puchalski             121.13 +  467: 312  171
   14     9 Robert         Duczemiński           136.73 +  583: 365  187
   15     6 Jakub          Szymczak              128.47 +  382: 371  178
   16    12 Agnieszka      Goniowska             111.32 -  337: 446   61
   17     7 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  450: 459   92
   18    12 Mateusz        Żbikowski             140.03 +  401: 384  190
   19     9 Marek          Reda                  131.53 +  368: 319  182
   20    12 Patryk         Gadus                 134.08 -  339: 381   84
   21    12 Marek          Roszak                130.27 +  446: 320  180
   22    12 Przemysław     Rybicki               130.77 +  400: 345  181
   23     5 Kamil          Górka                 141.64 -  370: 402   92
   24    11 Robert         Duczemiński           136.73 +  415: 294  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3289  / 24 137.04




	Robert Kuszpit 137.99 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Stefańska             114.31 +  355: 321  164
    2    18 Marek          Reda                  131.53 +  467: 384  182
    3     1 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  372: 441   92
    4    21 Arkadiusz      Biegun                120.77 +  387: 317  171
    5     6 Joanna         Ostrowska             112.82 +  334: 332  163
    6     7 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  295: 427   99
    7    11 Jerzy          Matyasik              118.58 -  404: 456   69
    8    13 Jakub          Szymczak              128.47 +  413: 408  178
    9    24 Rafał          Skibicki              110.72 -  315: 406   61
   10    20 Zbigniew       Wietecki              124.21 -  289: 395   74
   11    23 Daniel         Janus                 121.61 -  354: 469   72
   12    31 Mirosław       Uglik                 124.33 +  376: 352  174
   13    23 Monika         Laskowska             102.81 +  402: 352  153
   14    18 Łukasz         Tuszyński             137.68 +  426: 356  188
   15    15 Przemysław     Herdzina              134.77 -  334: 493   85
   16    17 Piotr          Pietuchowski          141.23 +  433: 413  191
   17    19 Robert         Duczemiński           136.73 +  431: 311  187
   18    21 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  374: 319  161
   19    15 Michał         Kolaj                 112.01 +  423: 351  162
   20     9 Adam           Klimont               123.07 -  344: 422   73
   21    15 Grzegorz       Kurowski              124.54 +  386: 264  175
   22     8 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  338: 364   87
   23    13 Piotr          Adamczyk              112.57 +  368: 347  163
   24     9 Jakub          Szymczak              128.47 -  364: 392   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3202  / 24 133.42




	Tomasz Zwoliński 137.87 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  345: 330  164
    2    20 Robert         Duczemiński           136.73 -  328: 436   87
    3    29 Jakub          Szymczak              128.47 -  393: 405   78
    4    39 Daniel         Janus                 121.61 -  334: 559   72
    5    44 Janina         Grajewska             100.00 +  499: 236  150
    6    28 Alina          Białobrzewska         114.98 +  411: 353  165
    7    26 Czesław        Grajewski             104.67 +  447: 294  155
    8    15 Dariusz        Białobrzewski         120.90 +  425: 313  171
    9    20 Jacek          Pietruszka            112.07 +  384: 358  162
   10    12 Miłosz         Wrzałek               138.13 +  440: 365  188
   11    10 Magdalena      Kublik                111.72 -  370: 381   62
   12    11 Jerzy          Matyasik              118.58 +  367: 357  169
   13     5 Krzysztof      Mówka                 141.79 +  442: 417  192
   14     6 Adam           Klimont               123.07 -  340: 410   73
   15    12 Łukasz         Tuszyński             137.68 +  446: 357  188
   16     8 Wojciech       Usakiewicz            137.49 +  426: 296  187
   17     6 Michał         Alabrudziński         137.54 -  351: 364   88
   18     8 Zbigniew       Wietecki              124.21 +  495: 217  174
   19     5 Kamil          Górka                 141.64 -  329: 487   92
   20     7 Przemysław     Herdzina              134.77 +  435: 345  185
   21     5 Adam           Szukalski             119.10 -  336: 418   69
   22     5 Jakub          Zaryński              137.60 +  403: 391  188
   23     8 Patryk         Gadus                 134.08 +  396: 368  184
   24     5 Kamil          Górka                 141.64 -  375: 393   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3335  / 24 138.96




	Łukasz Tuszyński 137.68 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Ostrowska             112.82 +  361: 343  163
    2    15 Jacek          Pietruszka            112.07 -  379: 448   62
    3    15 Kamil          Górka                 141.64 -  339: 384   92
    4    35 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 -  388: 456   69
    5    39 Łukasz         Sornek                109.92 +  414: 294  160
    6    30 Rafał          Dąbrowski             132.71 +  437: 306  183
    7    24 Ewa            Kondracka             100.00 -  376: 418   50
    8    27 Danuta         Połomska              100.00 +  390: 261  150
    9    11 Dawid          Pikul                 139.31 +  415: 356  189
   10    14 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  357: 412   87
   11    26 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  443: 328  164
   12    17 Michał         Makowski              148.95 +  427: 352  199
   13    17 Czesław        Grajewski             104.67 +  344: 326  155
   14    18 Robert         Kuszpit               137.99 -  356: 426   88
   15    12 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  357: 446   88
   16    23 Magdalena      Kublik                111.72 -  332: 361   62
   17    25 Rafał          Skibicki              110.72 +  474: 344  161
   18    15 Agnieszka      Goniowska             111.32 +  446: 388  161
   19    10 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  189: 588   89
   20    20 Aleksander     Puchalski             134.60 +  425: 331  185
   21    13 Przemysław     Herdzina              134.77 +  374: 372  185
   22    14 Patryk         Gadus                 134.08 -  366: 458   84
   23    21 Zbigniew       Wietecki              124.21 -  331: 473   74
   24    19 Przemysław     Rybicki               130.77 +  468: 385  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3081  / 24 128.38




	Jakub Zaryński 137.60 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  466: 289  163
    2     7 Mirosław       Uglik                 124.33 +  424: 264  174
    3     4 Mateusz        Żbikowski             140.03 +  451: 376  190
    4     3 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  452: 363  161
    5     2 Dawid          Pikul                 139.31 +  385: 354  189
    6     1 Robert         Duczemiński           136.73 +  438: 373  187
    7     1 Adam           Klimont               123.07 +  532: 345  173
    8     1 Paweł          Jackowski             134.64 +  545: 378  185
    9     1 Rafał          Wesołowski            121.73 +  362: 317  172
   10     1 Łukasz         Bobowski              127.11 +  433: 374  177
   11     1 Kamil          Górka                 141.64 -  376: 423   92
   12     1 Kamil          Górka                 141.64 -  371: 432   92
   13     1 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 +  396: 380  199
   14     1 Michał         Alabrudziński         137.54 -  315: 430   88
   15     1 Wojciech       Zemło                 132.84 -  275: 377   83
   16     3 Krzysztof      Mówka                 141.79 +  435: 378  192
   17     2 Wojciech       Zemło                 132.84 +  378: 351  183
   18     1 Adam           Szukalski             119.10 +  375: 292  169
   19     1 Łukasz         Bobowski              127.11 -  284: 298   77
   20     1 Stanisław      Rydzik                142.66 -  410: 424   93
   21     2 Łukasz         Bobowski              127.11 -  366: 450   77
   22     5 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  391: 403   88
   23     6 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  427: 338  199
   24     4 Adam           Szukalski             119.10 -  408: 522   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3472  / 24 144.67




	Michał Alabrudziński 137.54 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Adamczyk              112.57 +  406: 359  163
    2     1 Stanisław      Rydzik                142.66 +  479: 294  193
    3     8 Sławomir       Piotrowski            123.50 +  423: 357  174
    4     4 Dawid          Pikul                 139.31 -  326: 465   89
    5    13 Przemysław     Herdzina              134.77 +  341: 321  185
    6     4 Kamil          Nawrocki              131.35 +  396: 291  181
    7     5 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  423: 412  199
    8     3 Rafał          Wesołowski            121.73 -  348: 389   72
    9     7 Filip          Sosin                 130.51 -  332: 471   81
   10    13 Daniel         Janus                 121.61 +  459: 353  172
   11     4 Małgorzata     Szczygieł             118.20 +  406: 314  168
   12     5 Adam           Klimont               123.07 +  367: 251  173
   13     4 Arkadiusz      Biegun                120.77 +  376: 375  171
   14     1 Jakub          Zaryński              137.60 +  430: 315  188
   15     4 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  282: 425   99
   16     4 Paweł          Jackowski             134.64 -  311: 406   85
   17     6 Tomasz         Zwoliński             137.87 +  364: 351  188
   18     2 Łukasz         Bobowski              127.11 +  436: 365  177
   19     3 Wojciech       Zemło                 132.84 -  343: 443   83
   20     4 Kamil          Górka                 141.64 -  378: 387   92
   21     4 Mariusz        Skrobosz              139.00 +  502: 383  189
   22     7 Krzysztof      Mówka                 141.79 +  416: 357  192
   23     3 Paweł          Jackowski             134.64 +  432: 372  185
   24     3 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  342: 437   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3588  / 24 149.50




	Wojciech Usakiewicz 137.49 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jacek          Pietruszka            112.07 -  412: 438   62
    2    25 Ewa            Kondracka             100.00 +  358: 335  150
    3    31 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 +  321: 304  169
    4    19 Danuta         Połomska              100.00 -  286: 294   50
    5    28 Przemysław     Rybicki               130.77 +  354: 300  181
    6    20 Monika         Laskowska             102.81 +  492: 349  153
    7    10 Miłosz         Wrzałek               138.13 +  468: 373  188
    8     5 Robert         Duczemiński           136.73 -  352: 355   87
    9    23 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  401: 349  150
   10    14 Łukasz         Tuszyński             137.68 +  412: 357  188
   11     7 Aleksander     Puchalski             134.60 -  321: 413   85
   12    12 Przemysław     Herdzina              134.77 +  437: 367  185
   13     6 Jakub          Szymczak              128.47 -  272: 439   78
   14    19 Rafał          Skibicki              110.72 +  426: 297  161
   15    16 Magdalena      Kublik                111.72 +  351: 324  162
   16     8 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  296: 426   88
   17    15 Robert         Kamiński              126.60 +  425: 329  177
   18     7 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  372: 386   99
   19    16 Arkadiusz      Biegun                120.77 +  408: 325  171
   20     8 Joanna         Ostrowska             112.82 -  356: 358   63
   21    16 Sławomir       Piotrowski            123.50 +  524: 298  174
   22     8 Robert         Kuszpit               137.99 +  364: 338  188
   23     9 Marek          Roszak                130.27 +  366: 331  180
   24     6 Paweł          Jackowski             134.64 +  428: 414  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3374  / 24 140.58




	Robert Duczemiński 136.73 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Kolaj                 112.01 +  418: 361  162
    2    20 Tomasz         Zwoliński             137.87 +  436: 328  188
    3    12 Marcin         Resler                100.00 +  541: 257  150
    4     1 Aleksander     Puchalski             134.60 +  454: 375  185
    5     1 Adam           Klimont               123.07 -  381: 455   73
    6     1 Jakub          Zaryński              137.60 -  373: 438   88
    7     8 Piotr          Adamczyk              112.57 +  482: 277  163
    8     5 Wojciech       Usakiewicz            137.49 +  355: 352  187
    9     2 Adam           Klimont               123.07 +  472: 268  173
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  402: 404   99
   11     2 Rafał          Wesołowski            121.73 -  317: 397   72
   12     8 Jakub          Szymczak              128.47 -  342: 416   78
   13    11 Jacek          Pietruszka            112.07 +  436: 383  162
   14     9 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  365: 583   88
   15    19 Paweł          Kowalski              119.50 +  434: 403  169
   16    11 Robert         Kamiński              126.60 -  324: 335   77
   17    19 Robert         Kuszpit               137.99 -  311: 431   88
   18    13 Patryk         Gadus                 134.08 +  424: 383  184
   19     7 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  340: 443   92
   20    19 Jerzy          Matyasik              118.58 +  473: 368  169
   21    21 Ewa            Kondracka             100.00 +  351: 281  150
   22    11 Marek          Reda                  131.53 -  300: 406   82
   23    16 Joanna         Juszczak              131.40 +  463: 432  181
   24    11 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  294: 415   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3148  / 24 131.17




	Przemysław Herdzina 134.77 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Magdalena      Kublik                111.72 +  338: 328  162
    2    24 Dawid          Pikul                 139.31 -  276: 385   89
    3    36 Karol          Waniek                121.32 +  402: 354  171
    4    22 Przemysław     Rybicki               130.77 +  370: 339  181
    5    13 Michał         Alabrudziński         137.54 -  321: 341   88
    6    21 Marek          Roszak                130.27 +  402: 316  180
    7    14 Małgorzata     Szczygieł             118.20 +  424: 278  168
    8     8 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  401: 335  199
    9     6 Aleksander     Puchalski             134.60 -  361: 390   85
   10    18 Michał         Makowski              148.95 +  396: 390  199
   11     9 Robert         Kamiński              126.60 -  391: 402   77
   12    12 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  367: 437   87
   13    12 Patryk         Gadus                 134.08 +  411: 282  184
   14    20 Jacek          Pietruszka            112.07 +  480: 276  162
   15    15 Robert         Kuszpit               137.99 +  493: 334  188
   16     6 Mariusz        Skrobosz              139.00 +  452: 338  189
   17     4 Kamil          Górka                 141.64 -  309: 371   92
   18     6 Marek          Reda                  131.53 +  476: 356  182
   19     6 Paweł          Jackowski             134.64 -  271: 437   85
   20     7 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  345: 435   88
   21    13 Łukasz         Tuszyński             137.68 -  372: 374   88
   22    15 Agnieszka      Goniowska             111.32 -  353: 471   61
   23    20 Filip          Sosin                 130.51 -  377: 400   81
   24    18 Jerzy          Matyasik              118.58 +  445: 306  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3255  / 24 135.62




	Paweł Jackowski 134.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Roman          Figiel                111.42 +  379: 322  161
    2    12 Przemysław     Rybicki               130.77 +  397: 381  181
    3     9 Adam           Klimont               123.07 -  375: 413   73
    4    12 Robert         Kamiński              126.60 +  441: 310  177
    5     4 Krzysztof      Mówka                 141.79 +  470: 346  192
    6     6 Piotr          Adamczyk              112.57 +  463: 329  163
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 +  393: 387  199
    8     1 Jakub          Zaryński              137.60 -  378: 545   88
    9     4 Łukasz         Bobowski              127.11 -  351: 402   77
   10     9 Marek          Reda                  131.53 +  399: 348  182
   11     8 Wojciech       Zemło                 132.84 +  435: 284  183
   12     3 Aleksander     Puchalski             134.60 +  472: 425  185
   13     2 Kamil          Górka                 141.64 -  280: 410   92
   14     5 Filip          Sosin                 130.51 +  429: 385  181
   15     5 Rafał          Wesołowski            121.73 +  376: 307  172
   16     4 Michał         Alabrudziński         137.54 +  406: 311  188
   17     3 Adam           Szukalski             119.10 -  354: 427   69
   18     5 Stanisław      Rydzik                142.66 -  278: 468   93
   19     6 Przemysław     Herdzina              134.77 +  437: 271  185
   20     5 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  304: 487   89
   21     7 Joanna         Ostrowska             112.82 +  388: 328  163
   22     6 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  466: 442  199
   23     3 Michał         Alabrudziński         137.54 -  372: 432   88
   24     6 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  414: 428   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3467  / 24 144.46




	Aleksander Puchalski 134.60 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Goniowska             111.32 +  392: 272  161
    2     8 Wojciech       Zemło                 132.84 +  399: 329  183
    3     6 Dariusz        Białobrzewski         120.90 +  499: 291  171
    4     1 Robert         Duczemiński           136.73 -  375: 454   87
    5     8 Rafał          Wesołowski            121.73 -  298: 419   72
    6    23 Marcin         Resler                100.00 +  406: 335  150
    7    16 Piotr          Pietuchowski          141.23 +  368: 355  191
    8     4 Krzysztof      Mówka                 141.79 +  525: 352  192
    9     6 Przemysław     Herdzina              134.77 +  390: 361  185
   10     4 Filip          Sosin                 130.51 -  396: 405   81
   11     7 Wojciech       Usakiewicz            137.49 +  413: 321  187
   12     3 Paweł          Jackowski             134.64 -  425: 472   85
   13     8 Adam           Klimont               123.07 -  353: 400   73
   14    13 Michał         Makowski              148.95 +  453: 441  199
   15     9 Mateusz        Żbikowski             140.03 +  528: 315  190
   16     5 Stanisław      Rydzik                142.66 -  341: 386   93
   17     9 Patryk         Gadus                 134.08 -  375: 401   84
   18    10 Paweł          Kowalski              119.50 -  367: 372   69
   19    20 Ewa            Kondracka             100.00 -  288: 407   50
   20    20 Łukasz         Tuszyński             137.68 -  331: 425   88
   21    23 Jacek          Pietruszka            112.07 +  434: 277  162
   22    20 Jerzy          Matyasik              118.58 -  316: 348   69
   23    22 Michał         Kołodziejczyk         104.16 -  306: 380   54
   24    26 Michał         Kołodziejczyk         104.16 +  448: 258  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3030  / 24 126.25




	Patryk Gadus 134.08 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 -  405: 434   61
    2    26 Magdalena      Kublik                111.72 +  515: 282  162
    3    13 Adam           Szukalski             119.10 -  414: 418   69
    4    25 Jakub          Szymczak              128.47 +  438: 420  178
    5    16 Dariusz        Białobrzewski         120.90 +  366: 359  171
    6    11 Grzegorz       Kurowski              124.54 +  486: 383  175
    7     6 Łukasz         Bobowski              127.11 -  396: 402   77
    8    12 Przemysław     Rybicki               130.77 +  396: 355  181
    9     9 Marek          Roszak                130.27 -  325: 468   80
   10    22 Rafał          Skibicki              110.72 -  331: 398   61
   11    17 Mariusz        Skrobosz              139.00 +  402: 336  189
   12    14 Zbigniew       Wietecki              124.21 +  484: 285  174
   13    12 Przemysław     Herdzina              134.77 -  282: 411   85
   14    23 Czesław        Grajewski             104.67 +  373: 335  155
   15    10 Marek          Reda                  131.53 +  429: 329  182
   16    13 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  323: 353   83
   17     9 Aleksander     Puchalski             134.60 +  401: 375  185
   18    13 Robert         Duczemiński           136.73 -  383: 424   87
   19    11 Michał         Makowski              148.95 +  349: 340  199
   20    12 Miłosz         Wrzałek               138.13 +  381: 339  188
   21    11 Agnieszka      Goniowska             111.32 -  355: 373   61
   22    14 Łukasz         Tuszyński             137.68 +  458: 366  188
   23     8 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  368: 396   88
   24    13 Michał         Makowski              148.95 -  345: 365   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3178  / 24 132.42




	Wojciech Zemło 132.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  463: 392  161
    2     8 Aleksander     Puchalski             134.60 -  329: 399   85
    3    25 Rafał          Wesołowski            121.73 -  335: 405   72
    4    31 Tomasz         Ruta                  117.09 +  314: 306  167
    5    19 Marek          Reda                  131.53 +  356: 319  182
    6    16 Mariusz        Skrobosz              139.00 +  450: 291  189
    7     9 Stanisław      Rydzik                142.66 -  343: 370   93
    8    16 Joanna         Ostrowska             112.82 +  370: 352  163
    9    25 Piotr          Adamczyk              112.57 +  415: 316  163
   10    16 Przemysław     Rybicki               130.77 +  399: 290  181
   11     8 Paweł          Jackowski             134.64 -  284: 435   85
   12    13 Ewa            Kondracka             100.00 +  337: 309  150
   13     7 Mateusz        Żbikowski             140.03 +  396: 336  190
   14     7 Arkadiusz      Biegun                120.77 +  474: 334  171
   15     1 Jakub          Zaryński              137.60 +  377: 275  188
   16     1 Łukasz         Bobowski              127.11 +  367: 279  177
   17     2 Jakub          Zaryński              137.60 -  351: 378   88
   18     4 Kamil          Górka                 141.64 +  439: 336  192
   19     3 Michał         Alabrudziński         137.54 +  443: 343  188
   20     2 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 +  439: 420  199
   21     3 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  433: 448   99
   22     3 Adam           Klimont               123.07 +  520: 311  173
   23     2 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 +  369: 309  199
   24     2 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  375: 420   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3654  / 24 152.25




	Rafał Dąbrowski 132.71 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Skibicki              110.72 +  341: 313  161
    2    23 Karol          Rembiałkowski         100.00 -  356: 376   50
    3    23 Michał         Makowski              148.95 +  400: 388  199
    4    18 Kamil          Górka                 141.64 -  321: 439   92
    5    24 Jacek          Pietruszka            112.07 -  326: 403   62
    6    30 Łukasz         Tuszyński             137.68 -  306: 437   88
    7    36 Karol          Waniek                121.32 -  349: 382   71
    8    46 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  451: 319  168
    9    43 Krzysztof      Sporczyk              116.78 -  320: 414   67
   10    42 Alina          Białobrzewska         114.98 +  421: 379  165
   11    38 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  398: 309  163
   12    30 Piotr          Adamczyk              112.57 +  437: 313  163
   13    20 Marek          Roszak                130.27 +  481: 310  180
   14    16 Stanisław      Rydzik                142.66 -  379: 401   93
   15    27 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  417: 365  164
   16    13 Patryk         Gadus                 134.08 +  353: 323  184
   17    16 Filip          Sosin                 130.51 +  377: 312  181
   18    20 Joanna         Juszczak              131.40 -  382: 386   81
   19    17 Adam           Klimont               123.07 -  374: 476   73
   20    21 Michał         Kolaj                 112.01 +  408: 320  162
   21    14 Mirosław       Uglik                 124.33 +  373: 327  174
   22    16 Dariusz        Białobrzewski         120.90 +  413: 365  171
   23    10 Joanna         Ostrowska             112.82 +  408: 392  163
   24     8 Joanna         Ostrowska             112.82 -  324: 360   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3138  / 24 130.75




	Marek Reda 131.53 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Sornek                109.92 +  424: 352  160
    2    18 Robert         Kuszpit               137.99 -  384: 467   88
    3    21 Monika         Laskowska             102.81 +  485: 365  153
    4    10 Adam           Szukalski             119.10 -  355: 415   69
    5    19 Wojciech       Zemło                 132.84 -  319: 356   83
    6    26 Sławomir       Piotrowski            123.50 -  393: 395   74
    7    33 Tomasz         Łapka                 115.75 +  372: 368  166
    8    26 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  410: 349  164
    9     8 Krzysztof      Mówka                 141.79 +  407: 396  192
   10     9 Paweł          Jackowski             134.64 -  348: 399   85
   11    22 Piotr          Adamczyk              112.57 +  526: 437  163
   12    15 Marek          Roszak                130.27 +  436: 359  180
   13    13 Dariusz        Białobrzewski         120.90 +  397: 394  171
   14    12 Daniel         Janus                 121.61 +  408: 335  172
   15    10 Patryk         Gadus                 134.08 -  329: 429   84
   16    14 Michał         Kolaj                 112.01 +  414: 390  162
   17    11 Małgorzata     Szczygieł             118.20 +  605: 308  168
   18     6 Przemysław     Herdzina              134.77 -  356: 476   85
   19     9 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  319: 368   88
   20    10 Jakub          Szymczak              128.47 -  348: 453   78
   21    10 Michał         Makowski              148.95 +  411: 345  199
   22    11 Robert         Duczemiński           136.73 +  406: 300  187
   23     4 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  283: 491   89
   24    12 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  393: 359  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3259  / 24 135.79




	Joanna Juszczak 131.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Monika         Sadurska              108.96 -  294: 475   59
    2    38 Michał         Kołodziejczyk         104.16 -  341: 343   54
    3    38 Halina         Roszak                119.35 +  361: 256  169
    4    32 Karol          Waniek                121.32 +  456: 414  171
    5    17 Stanisław      Rydzik                142.66 -  390: 415   93
    6    32 Kamil          Kister                100.00 +  474: 345  150
    7    25 Karol          Rembiałkowski         100.00 -  337: 385   50
    8    32 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  315: 251  163
    9    21 Grzegorz       Kurowski              124.54 +  410: 394  175
   10    19 Magdalena      Kublik                111.72 -  310: 432   62
   11    21 Joanna         Ostrowska             112.82 +  394: 251  163
   12    21 Rafał          Skibicki              110.72 -  304: 343   61
   13    21 Kamil          Nawrocki              131.35 -  313: 397   81
   14    35 Rafał          Świątek               100.00 +  379: 319  150
   15    34 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  377: 319  166
   16    20 Mateusz        Żbikowski             140.03 -  354: 463   90
   17    22 Jarosław       Żuliński              115.77 +  508: 291  166
   18    20 Rafał          Dąbrowski             132.71 +  386: 382  183
   19    18 Paweł          Kowalski              119.50 +  398: 280  169
   20    15 Dariusz        Białobrzewski         120.90 -  301: 302   71
   21    19 Filip          Sosin                 130.51 +  423: 378  181
   22    17 Mirosław       Uglik                 124.33 -  354: 375   74
   23    16 Robert         Duczemiński           136.73 -  432: 463   87
   24    21 Michał         Kolaj                 112.01 -  327: 351   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2850  / 24 118.75




	Kamil Nawrocki 131.35 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Sławomir       Zabawa                108.87 +  400:   0    0
    2     3 Weronika       Rudnicka              121.26 +  416: 332  171
    3     3 Danuta         Połomska              100.00 +  478: 286  150
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  346: 432   99
    5    12 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  493: 371  150
    6     4 Michał         Alabrudziński         137.54 -  291: 396   88
    7    13 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  528: 265  166
    8     6 Łukasz         Bobowski              127.11 -  255: 419   77
    9    17 Daniel         Janus                 121.61 -  339: 499   72
   10    10 Jerzy          Matyasik              118.58 -  358: 436   69
   11    20 Andrzej        Tyczyno               117.95 -  406: 418   68
   12    25 Dawid          Pikul                 139.31 +  432: 338  189
   13    21 Joanna         Juszczak              131.40 +  397: 313  181
   14     8 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  337: 504   92
   15    20 Karol          Waniek                121.32 +  542: 414  171
   16    19 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 +  561: 379  169
   17    18 Mirosław       Uglik                 124.33 -  320: 364   74
   18    11 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  324: 464   89
   19    23 Tomasz         Ruta                  117.09 +  416: 405  167
   20    18 Zbigniew       Wietecki              124.21 +  476: 335  174
   21    20 Paweł          Kowalski              119.50 +  410: 386  169
   22    10 Jakub          Szymczak              128.47 -  380: 450   78
   23    15 Grzegorz       Kurowski              124.54 +  409: 393  175
   24    10 Mateusz        Żbikowski             140.03 +  445: 368  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3028  / 23 131.65




	Przemysław Rybicki 130.77 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  441: 280  158
    2    12 Paweł          Jackowski             134.64 -  381: 397   85
    3    18 Paweł          Kowalski              119.50 +  368: 341  169
    4    22 Przemysław     Herdzina              134.77 -  339: 370   85
    5    28 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  300: 354   87
    6    33 Jan            Pawłowski             100.00 +  461: 303  150
    7    28 Anna           Stefańska             114.31 +  364: 299  164
    8    12 Patryk         Gadus                 134.08 -  355: 396   84
    9    18 Stanisław      Rydzik                142.66 +  461: 303  193
   10    16 Wojciech       Zemło                 132.84 -  290: 399   83
   11    29 Rafał          Świątek               100.00 -  331: 344   50
   12    29 Tomasz         Łapka                 115.75 -  291: 386   66
   13    37 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  544: 327  168
   14    29 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  395: 308  166
   15    25 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  445: 346  168
   16    25 Czesław        Grajewski             104.67 +  380: 367  155
   17    12 Rafał          Wesołowski            121.73 +  450: 310  172
   18    16 Małgorzata     Szczygieł             118.20 +  462: 286  168
   19    12 Agnieszka      Goniowska             111.32 -  334: 342   61
   20    13 Marek          Roszak                130.27 -  317: 416   80
   21     9 Jakub          Szymczak              128.47 +  400: 381  178
   22    12 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  345: 400   88
   23    19 Ewa            Kondracka             100.00 -  328: 390   50
   24    19 Łukasz         Tuszyński             137.68 -  385: 468   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2916  / 24 121.50




	Filip Sosin 130.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Siwiński              107.40 -  355: 367   57
    2    35 Jarosław       Żuliński              115.77 +  426: 243  166
    3    26 Tomasz         Ruta                  117.09 +  389: 307  167
    4     8 Piotr          Pietuchowski          141.23 =  375: 375  141
    5    15 Sławomir       Piotrowski            123.50 +  397: 303  174
    6     9 Kamil          Górka                 141.64 -  308: 530   92
    7    17 Dawid          Pikul                 139.31 +  567: 415  189
    8    11 Adam           Szukalski             119.10 +  426: 335  169
    9     7 Michał         Alabrudziński         137.54 +  471: 332  188
   10     4 Aleksander     Puchalski             134.60 +  405: 396  185
   11     3 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  390: 415   99
   12     7 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  328: 392   92
   13    10 Robert         Kamiński              126.60 +  358: 321  177
   14     5 Paweł          Jackowski             134.64 -  385: 429   85
   15    17 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 +  455: 275  169
   16     9 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  351: 440   99
   17    16 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  312: 377   83
   18     9 Jakub          Szymczak              128.47 -  424: 458   78
   19    22 Tomasz         Łapka                 115.75 +  374: 346  166
   20    17 Paweł          Kowalski              119.50 +  422: 337  169
   21    19 Joanna         Juszczak              131.40 -  378: 423   81
   22    18 Piotr          Adamczyk              112.57 -  274: 378   63
   23    20 Przemysław     Herdzina              134.77 +  400: 377  185
   24    17 Zbigniew       Wietecki              124.21 +  361: 320  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3248  / 24 135.33




	Marek Roszak 130.27 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  390: 335  157
    2     9 Łukasz         Bobowski              127.11 -  336: 407   77
    3    19 Weronika       Rudnicka              121.26 +  456: 325  171
    4    24 Marcin         Resler                100.00 +  446: 297  150
    5    14 Piotr          Pietuchowski          141.23 -  343: 387   91
    6    21 Przemysław     Herdzina              134.77 -  316: 402   85
    7    29 Zbigniew       Wietecki              124.21 -  377: 423   74
    8    30 Bogusław       Puchalski             121.13 +  450: 330  171
    9     9 Patryk         Gadus                 134.08 +  468: 325  184
   10     7 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  523: 387  199
   11    14 Ewa            Kondracka             100.00 -  318: 357   50
   12    15 Marek          Reda                  131.53 -  359: 436   82
   13    20 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  310: 481   83
   14    27 Tomasz         Ruta                  117.09 -  278: 475   67
   15    21 Monika         Laskowska             102.81 +  390: 373  153
   16    29 Monika         Sadurska              108.96 +  376: 352  159
   17    24 Łukasz         Sornek                109.92 +  428: 418  160
   18    17 Rafał          Wesołowski            121.73 +  383: 329  172
   19    13 Mirosław       Uglik                 124.33 +  394: 385  174
   20    13 Przemysław     Rybicki               130.77 +  416: 317  181
   21    12 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  320: 446   88
   22    13 Michał         Makowski              148.95 +  382: 350  199
   23     9 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  331: 366   87
   24    14 Agnieszka      Goniowska             111.32 +  456: 281  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3175  / 24 132.29




	Jakub Szymczak 128.47 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Czesław        Grajewski             104.67 +  344: 330  155
    2    21 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  430: 456   99
    3    29 Tomasz         Zwoliński             137.87 +  405: 393  188
    4    25 Patryk         Gadus                 134.08 -  420: 438   84
    5    22 Bogusław       Puchalski             121.13 +  576: 354  171
    6    10 Łukasz         Bobowski              127.11 -  341: 372   77
    7    18 Sławomir       Piotrowski            123.50 +  368: 360  174
    8    13 Robert         Kuszpit               137.99 -  408: 413   88
    9    30 Piotr          Pietuchowski          141.23 +  393: 347  191
   10    23 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  422: 274  166
   11    13 Rafał          Skibicki              110.72 +  538: 374  161
   12     8 Robert         Duczemiński           136.73 +  416: 342  187
   13     6 Wojciech       Usakiewicz            137.49 +  439: 272  187
   14     3 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  375: 390   99
   15     6 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  371: 382   88
   16    10 Rafał          Wesołowski            121.73 +  399: 343  172
   17     8 Michał         Makowski              148.95 -  357: 362   99
   18     9 Filip          Sosin                 130.51 +  458: 424  181
   19     8 Mateusz        Żbikowski             140.03 -  410: 522   90
   20    10 Marek          Reda                  131.53 +  453: 348  182
   21     9 Przemysław     Rybicki               130.77 -  381: 400   81
   22    10 Kamil          Nawrocki              131.35 +  450: 380  181
   23    12 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  381: 450   92
   24     9 Robert         Kuszpit               137.99 +  392: 364  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3381  / 24 140.88




	Łukasz Bobowski 127.11 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Michał         Kołodziejczyk         104.16 +  455: 349  154
    2     9 Marek          Roszak                130.27 +  407: 336  180
    3    11 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  306: 411   99
    4     9 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  317: 347   88
    5    32 Rafał          Świątek               100.00 +  426: 327  150
    6    10 Jakub          Szymczak              128.47 +  372: 341  178
    7     6 Patryk         Gadus                 134.08 +  402: 396  184
    8     6 Kamil          Nawrocki              131.35 +  419: 255  181
    9     4 Paweł          Jackowski             134.64 +  402: 351  185
   10     1 Jakub          Zaryński              137.60 -  374: 433   88
   11     5 Adam           Szukalski             119.10 +  387: 369  169
   12     6 Magdalena      Kublik                111.72 +  424: 357  162
   13     3 Rafał          Wesołowski            121.73 +  509: 233  172
   14     2 Kamil          Górka                 141.64 +  425: 328  192
   15     3 Adam           Klimont               123.07 +  389: 324  173
   16     1 Wojciech       Zemło                 132.84 -  279: 367   83
   17     1 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 +  385: 376  199
   18     2 Michał         Alabrudziński         137.54 -  365: 436   88
   19     1 Jakub          Zaryński              137.60 +  298: 284  188
   20     3 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  519: 348  199
   21     2 Jakub          Zaryński              137.60 +  450: 366  188
   22     1 Stanisław      Rydzik                142.66 +  423: 334  193
   23     1 Stanisław      Rydzik                142.66 -  310: 424   93
   24     1 Stanisław      Rydzik                142.66 -  352: 399   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3679  / 24 153.29




	Robert Kamiński 126.60 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dorota         Stachowska            103.19 +  400: 376  153
    2     4 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  357: 473   92
    3    34 Rafał          Świątek               100.00 +  507: 288  150
    4    12 Paweł          Jackowski             134.64 -  310: 441   85
    5    26 Michał         Kołodziejczyk         104.16 +  445: 276  154
    6    17 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 -  339: 417   66
    7    20 Rafał          Skibicki              110.72 +  363: 276  161
    8    20 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  498: 388  150
    9    16 Karol          Waniek                121.32 +  446: 347  171
   10     6 Dawid          Pikul                 139.31 +  374: 273  189
   11     9 Przemysław     Herdzina              134.77 +  402: 391  185
   12     4 Arkadiusz      Biegun                120.77 -  342: 392   71
   13    10 Filip          Sosin                 130.51 -  321: 358   81
   14    17 Dariusz        Białobrzewski         120.90 -  328: 381   71
   15    11 Stanisław      Rydzik                142.66 -  320: 342   93
   16    11 Robert         Duczemiński           136.73 +  335: 324  187
   17    15 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  329: 425   87
   18    19 Joanna         Ostrowska             112.82 -  323: 336   63
   19    28 Magdalena      Kublik                111.72 +  388: 340  162
   20    24 Jacek          Pietruszka            112.07 +  368: 301  162
   21    18 Piotr          Pietuchowski          141.23 -  352: 373   91
   22    22 Grzegorz       Kurowski              124.54 -  404: 455   75
   23    26 Tomasz         Łapka                 115.75 +  389: 315  166
   24    20 Grzegorz       Kurowski              124.54 -  367: 382   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2940  / 24 122.50




	Grzegorz Kurowski 124.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Monika         Laskowska             102.81 -  317: 394   53
    2    33 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  491: 257  168
    3    22 Bogusław       Puchalski             121.13 +  451: 337  171
    4    14 Sławomir       Piotrowski            123.50 -  320: 489   74
    5    25 Kamil          Kister                100.00 +  330: 317  150
    6    11 Patryk         Gadus                 134.08 -  383: 486   84
    7    27 Michał         Kołodziejczyk         104.16 +  368: 274  154
    8    25 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  490: 293  158
    9    21 Joanna         Juszczak              131.40 -  394: 410   81
   10    11 Adam           Szukalski             119.10 -  312: 450   69
   11    27 Czesław        Grajewski             104.67 -  302: 350   55
   12    27 Monika         Laskowska             102.81 -  281: 497   53
   13    34 Krzysztof      Sporczyk              116.78 -  341: 349   67
   14    37 Grzegorz       Pukniel               117.97 -  349: 372   68
   15    40 Natalia        Połomska              100.00 +  422: 340  150
   16    34 Anna           Stefańska             114.31 +  369: 325  164
   17    33 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  450: 347  151
   18    28 Łukasz         Sornek                109.92 +  370: 293  160
   19    27 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  426: 407  163
   20    22 Rafał          Wesołowski            121.73 +  405: 279  172
   21    15 Robert         Kuszpit               137.99 -  264: 386   88
   22    22 Robert         Kamiński              126.60 +  455: 404  177
   23    15 Kamil          Nawrocki              131.35 -  393: 409   81
   24    20 Robert         Kamiński              126.60 +  382: 367  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2888  / 24 120.33




	Mirosław Uglik 124.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Adam           Janicki               102.36 +  393: 342  152
    2     7 Jakub          Zaryński              137.60 -  264: 424   88
    3    33 Zbigniew       Wietecki              124.21 +  444: 368  174
    4    16 Joanna         Ostrowska             112.82 -  345: 436   63
    5    18 Małgorzata     Szczygieł             118.20 -  378: 397   68
    6    34 Tomasz         Siwiński              107.40 +  366: 268  157
    7    21 Monika         Laskowska             102.81 -  383: 389   53
    8    38 Jarosław       Żuliński              115.77 -  329: 406   66
    9    41 Michał         Kołodziejczyk         104.16 +  399: 308  154
   10    36 Rafał          Świątek               100.00 -  328: 368   50
   11    36 Halina         Roszak                119.35 +  354: 330  169
   12    31 Robert         Kuszpit               137.99 -  352: 376   88
   13    39 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  430: 250  158
   14    33 Izabela        Potęga                100.00 +  460: 300  150
   15    30 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  367: 318  167
   16    15 Arkadiusz      Biegun                120.77 +  426: 332  171
   17    18 Kamil          Nawrocki              131.35 +  364: 320  181
   18    22 Tomasz         Ruta                  117.09 +  409: 392  167
   19    13 Marek          Roszak                130.27 -  385: 394   80
   20    14 Agnieszka      Goniowska             111.32 +  395: 344  161
   21    14 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  327: 373   83
   22    17 Joanna         Juszczak              131.40 +  375: 354  181
   23    11 Adam           Klimont               123.07 -  305: 350   73
   24    15 Piotr          Adamczyk              112.57 -  348: 395   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2917  / 24 121.54




	Zbigniew Wietecki 124.21 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  430: 325  151
    2    17 Arkadiusz      Biegun                120.77 -  331: 406   71
    3    33 Mirosław       Uglik                 124.33 -  368: 444   74
    4    30 Michał         Kolaj                 112.01 +  473: 375  162
    5    21 Małgorzata     Sameryt               107.87 =  312: 312  108
    6    24 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  366: 499   88
    7    29 Marek          Roszak                130.27 +  423: 377  180
    8    24 Sławomir       Piotrowski            123.50 +  451: 398  174
    9    29 Marcin         Resler                100.00 +  353: 341  150
   10    20 Robert         Kuszpit               137.99 +  395: 289  188
   11    11 Adam           Klimont               123.07 -  322: 347   73
   12    14 Patryk         Gadus                 134.08 -  285: 484   84
   13    18 Jerzy          Matyasik              118.58 +  380: 346  169
   14    22 Ewa            Kondracka             100.00 +  379: 278  150
   15    18 Piotr          Pietuchowski          141.23 -  376: 421   91
   16    18 Jacek          Pietruszka            112.07 +  383: 314  162
   17    17 Magdalena      Kublik                111.72 +  290: 282  162
   18     8 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  217: 495   88
   19    19 Dariusz        Białobrzewski         120.90 -  325: 440   71
   20    18 Kamil          Nawrocki              131.35 -  335: 476   81
   21    22 Monika         Sadurska              108.96 +  337: 307  159
   22    19 Mateusz        Żbikowski             140.03 -  468: 507   90
   23    21 Łukasz         Tuszyński             137.68 +  473: 331  188
   24    17 Filip          Sosin                 130.51 -  320: 361   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2995  / 24 124.79




	Sławomir Piotrowski 123.50 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Sylwia         Buks                  100.00 +  415: 292  150
    2    22 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 +  363: 328  169
    3     8 Michał         Alabrudziński         137.54 -  357: 423   88
    4    14 Grzegorz       Kurowski              124.54 +  489: 320  175
    5    15 Filip          Sosin                 130.51 -  303: 397   81
    6    26 Marek          Reda                  131.53 +  395: 393  182
    7    18 Jakub          Szymczak              128.47 -  360: 368   78
    8    24 Zbigniew       Wietecki              124.21 -  398: 451   74
    9    12 Małgorzata     Szczygieł             118.20 -  318: 411   68
   10    28 Piotr          Adamczyk              112.57 -  345: 466   63
   11    32 Kamil          Kister                100.00 +  409: 323  150
   12    28 Joanna         Ostrowska             112.82 -  375: 503   63
   13    33 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  375: 293  151
   14    30 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  399: 397  167
   15    26 Maria          Krzyżanowska          106.51 -  328: 364   57
   16    32 Bogusław       Puchalski             121.13 +  407: 399  171
   17    26 Ewa            Kondracka             100.00 -  275: 409   50
   18    29 Czesław        Grajewski             104.67 +  363: 326  155
   19    29 Jarosław       Żuliński              115.77 +  478: 224  166
   20    23 Arkadiusz      Biegun                120.77 +  419: 282  171
   21    16 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  298: 524   87
   22    21 Michał         Kolaj                 112.01 +  450: 308  162
   23    14 Mateusz        Żbikowski             140.03 -  260: 429   90
   24    22 Rafał          Wesołowski            121.73 +  383: 309  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2940  / 24 122.50




	Adam Klimont 123.07 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Janina         Grajewska             100.00 +  363: 261  150
    2    14 Karol          Waniek                121.32 +  516: 316  171
    3     9 Paweł          Jackowski             134.64 +  413: 375  185
    4     6 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  428: 308  150
    5     1 Robert         Duczemiński           136.73 +  455: 381  187
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 +  395: 323  199
    7     1 Jakub          Zaryński              137.60 -  345: 532   88
    8     2 Mateusz        Żbikowski             140.03 +  443: 402  190
    9     2 Robert         Duczemiński           136.73 -  268: 472   87
   10     3 Kamil          Górka                 141.64 -  364: 440   92
   11    11 Zbigniew       Wietecki              124.21 +  347: 322  174
   12     5 Michał         Alabrudziński         137.54 -  251: 367   88
   13     8 Aleksander     Puchalski             134.60 +  400: 353  185
   14     6 Tomasz         Zwoliński             137.87 +  410: 340  188
   15     3 Łukasz         Bobowski              127.11 -  324: 389   77
   16     7 Adam           Szukalski             119.10 -  297: 418   69
   17    13 Arkadiusz      Biegun                120.77 -  268: 375   71
   18    24 Magdalena      Kublik                111.72 +  398: 353  162
   19    17 Rafał          Dąbrowski             132.71 +  476: 374  183
   20     9 Robert         Kuszpit               137.99 +  422: 344  188
   21     6 Mariusz        Wrześniewski          149.04 +  354: 347  199
   22     3 Wojciech       Zemło                 132.84 -  311: 520   83
   23    11 Mirosław       Uglik                 124.33 +  350: 305  174
   24     7 Krzysztof      Mówka                 141.79 +  421: 389  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3532  / 24 147.17




	Rafał Wesołowski 121.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Kamil          Kister                100.00 +  382: 303  150
    2    11 Dariusz        Białobrzewski         120.90 -  313: 442   71
    3    25 Wojciech       Zemło                 132.84 +  405: 335  183
    4    17 Monika         Sadurska              108.96 +  447: 279  159
    5     8 Aleksander     Puchalski             134.60 +  419: 298  185
    6     5 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  425: 349  161
    7     3 Kamil          Górka                 141.64 +  555: 291  192
    8     3 Michał         Alabrudziński         137.54 +  389: 348  188
    9     1 Jakub          Zaryński              137.60 -  317: 362   88
   10     5 Mateusz        Żbikowski             140.03 +  431: 317  190
   11     2 Robert         Duczemiński           136.73 +  397: 317  187
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  389: 404   99
   13     3 Łukasz         Bobowski              127.11 -  233: 509   77
   14     4 Adam           Szukalski             119.10 +  478: 389  169
   15     5 Paweł          Jackowski             134.64 -  307: 376   85
   16    10 Jakub          Szymczak              128.47 -  343: 399   78
   17    12 Przemysław     Rybicki               130.77 -  310: 450   81
   18    17 Marek          Roszak                130.27 -  329: 383   80
   19    14 Joanna         Ostrowska             112.82 -  299: 428   63
   20    22 Grzegorz       Kurowski              124.54 -  279: 405   75
   21    27 Michał         Kołodziejczyk         104.16 +  334: 307  154
   22    23 Weronika       Rudnicka              121.26 +  376: 310  171
   23    17 Michał         Makowski              148.95 -  399: 461   99
   24    22 Sławomir       Piotrowski            123.50 -  309: 383   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3059  / 24 127.46




	Daniel Janus 121.61 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Ewa            Kondracka             100.00 -  277: 409   50
    2    43 Bogusław       Puchalski             121.13 -  298: 381   71
    3    48 Łukasz         Sornek                109.92 +  364: 321  160
    4    39 Tomasz         Zwoliński             137.87 +  559: 334  188
    5    30 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 -  394: 418   66
    6    29 Monika         Sadurska              108.96 +  429: 241  159
    7    23 Maria          Krzyżanowska          106.51 -  291: 481   57
    8    33 Czesław        Grajewski             104.67 +  412: 369  155
    9    17 Kamil          Nawrocki              131.35 +  499: 339  181
   10    13 Michał         Alabrudziński         137.54 -  353: 459   88
   11    23 Robert         Kuszpit               137.99 +  469: 354  188
   12    16 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  335: 476   89
   13    22 Tomasz         Ruta                  117.09 +  329: 328  167
   14    12 Marek          Reda                  131.53 -  335: 408   82
   15    24 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 -  353: 450   61
   16    31 Stanisław      Olsztyn               112.81 -  351: 382   63
   17    31 Marcin         Resler                100.00 +  442: 344  150
   18    27 Rafał          Skibicki              110.72 +  396: 345  161
   19    25 Jacek          Pietruszka            112.07 -  366: 432   62
   20    25 Piotr          Adamczyk              112.57 -  288: 473   63
   21    30 Tomasz         Siwiński              107.40 +  478: 276  157
   22    25 Karol          Waniek                121.32 -  305: 356   71
   23    24 Małgorzata     Szczygieł             118.20 +  402: 380  168
   24    28 Małgorzata     Szczygieł             118.20 -  223: 429   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2725  / 24 113.54




	Karol Waniek 121.32 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Jan            Pawłowski             100.00 +  438: 367  150
    2    14 Adam           Klimont               123.07 -  316: 516   73
    3    36 Przemysław     Herdzina              134.77 -  354: 402   85
    4    32 Joanna         Juszczak              131.40 -  414: 456   81
    5    35 Michał         Kolaj                 112.01 -  338: 417   62
    6    42 Małgorzata     Supińska              100.00 +  416: 272  150
    7    36 Rafał          Dąbrowski             132.71 +  382: 349  183
    8    31 Tomasz         Siwiński              107.40 +  376: 373  157
    9    16 Robert         Kamiński              126.60 -  347: 446   77
   10    30 Bogusław       Puchalski             121.13 +  477: 317  171
   11    25 Maria          Krzyżanowska          106.51 -  413: 431   57
   12    26 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  387: 403   88
   13    31 Patrycja       Śliwińska             113.60 -  338: 459   64
   14    34 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  450: 332  168
   15    20 Kamil          Nawrocki              131.35 -  414: 542   81
   16    33 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  429: 330  151
   17    29 Tomasz         Ruta                  117.09 -  325: 365   67
   18    34 Michał         Kołodziejczyk         104.16 -  281: 284   54
   19    31 Łukasz         Sornek                109.92 +  427: 354  160
   20    32 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  414: 359  158
   21    28 Arkadiusz      Biegun                120.77 +  433: 322  171
   22    25 Daniel         Janus                 121.61 +  356: 305  172
   23    23 Paweł          Kowalski              119.50 -  298: 440   69
   24    27 Monika         Laskowska             102.81 +  461: 277  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2802  / 24 116.75




	Weronika Rudnicka 121.26 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Izabela        Potęga                100.00 +  489: 202  150
    2     3 Kamil          Nawrocki              131.35 -  332: 416   81
    3    19 Marek          Roszak                130.27 -  325: 456   80
    4    29 Jan            Pawłowski             100.00 -  328: 371   50
    5    38 Andrzej        Tyczyno               117.95 -  298: 491   68
    6    44 Łukasz         Sornek                109.92 +  381: 340  160
    7    39 Monika         Sadurska              108.96 -  292: 569   59
    8    41 Krzysztof      Sporczyk              116.78 -  267: 310   67
    9    45 Małgorzata     Supińska              100.00 +  453: 256  150
   10    44 Adam           Janicki               102.36 +  360: 305  152
   11    40 Piotr          Pietuchowski          141.23 -  290: 492   91
   12    40 Kamil          Kister                100.00 +  345: 341  150
   13    32 Dawid          Pikul                 139.31 -  401: 431   89
   14    40 Małgorzata     Sameryt               107.87 -  292: 394   58
   15    41 Dorota         Stachowska            103.19 +  379: 264  153
   16    38 Michał         Kołodziejczyk         104.16 +  378: 294  154
   17    40 Rafał          Świątek               100.00 +  334: 323  150
   18    30 Tomasz         Łapka                 115.75 -  322: 342   66
   19    37 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  420: 313  166
   20    29 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  396: 381  163
   21    25 Małgorzata     Szczygieł             118.20 +  390: 322  168
   22    23 Rafał          Wesołowski            121.73 -  310: 376   72
   23    31 Rafał          Skibicki              110.72 +  329: 322  161
   24    24 Anna           Stefańska             114.31 -  328: 378   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2722  / 24 113.42




	Bogusław Puchalski 121.13 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Danuta         Połomska              100.00 -  339: 440   50
    2    43 Daniel         Janus                 121.61 +  381: 298  172
    3    22 Grzegorz       Kurowski              124.54 -  337: 451   75
    4    41 Janina         Grajewska             100.00 +  374: 222  150
    5    22 Jakub          Szymczak              128.47 -  354: 576   78
    6    27 Michał         Makowski              148.95 +  385: 351  199
    7    22 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  305: 425   89
    8    30 Marek          Roszak                130.27 -  330: 450   80
    9    35 Roman          Figiel                111.42 +  334: 287  161
   10    30 Karol          Waniek                121.32 -  317: 477   71
   11    34 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  441: 340  161
   12    32 Łukasz         Sornek                109.92 +  398: 338  160
   13    25 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  312: 467   88
   14    28 Monika         Laskowska             102.81 -  261: 428   53
   15    28 Tomasz         Łapka                 115.75 +  389: 333  166
   16    32 Sławomir       Piotrowski            123.50 -  399: 407   74
   17    39 Anna           Stefańska             114.31 +  393: 335  164
   18    31 Monika         Sadurska              108.96 -  349: 398   59
   19    35 Krzysztof      Sporczyk              116.78 -  354: 405   67
   20    35 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  438: 361  157
   21    33 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  360: 309  158
   22    29 Rafał          Skibicki              110.72 +  460: 273  161
   23    28 Arkadiusz      Biegun                120.77 +  412: 367  171
   24    23 Monika         Sadurska              108.96 -  266: 290   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2823  / 24 117.62




	Dariusz Białobrzewski 120.90 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Natalia        Połomska              100.00 +  446: 255  150
    2    11 Rafał          Wesołowski            121.73 +  442: 313  172
    3     6 Aleksander     Puchalski             134.60 -  291: 499   85
    4     7 Stanisław      Rydzik                142.66 +  429: 335  193
    5    16 Patryk         Gadus                 134.08 -  359: 366   84
    6    22 Magdalena      Kublik                111.72 -  274: 369   62
    7    32 Jarosław       Żuliński              115.77 +  350: 328  166
    8    15 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  313: 425   88
    9    22 Adam           Szukalski             119.10 -  399: 481   69
   10    34 Marcin         Resler                100.00 +  413: 311  150
   11    18 Miłosz         Wrzałek               138.13 +  397: 327  188
   12    19 Michał         Kolaj                 112.01 +  386: 357  162
   13    13 Marek          Reda                  131.53 -  394: 397   82
   14    17 Robert         Kamiński              126.60 +  381: 328  177
   15    14 Arkadiusz      Biegun                120.77 +  387: 308  171
   16    16 Tomasz         Ruta                  117.09 +  321: 309  167
   17    14 Joanna         Ostrowska             112.82 -  311: 319   63
   18    23 Ewa            Kondracka             100.00 -  326: 354   50
   19    19 Zbigniew       Wietecki              124.21 +  440: 325  174
   20    15 Joanna         Juszczak              131.40 +  302: 301  181
   21    17 Piotr          Adamczyk              112.57 -  276: 450   63
   22    16 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  365: 413   83
   23    18 Jerzy          Matyasik              118.58 +  455: 323  169
   24    16 Ewa            Kondracka             100.00 -  324: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2999  / 24 124.96




	Arkadiusz Biegun 120.77 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Marcin         Radwański             100.00 +  356: 260  150
    2    17 Zbigniew       Wietecki              124.21 +  406: 331  174
    3    10 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  275: 403   99
    4    21 Robert         Kuszpit               137.99 -  317: 387   88
    5    29 Monika         Sadurska              108.96 +  355: 249  159
    6    19 Jacek          Pietruszka            112.07 +  494: 394  162
    7    12 Joanna         Ostrowska             112.82 +  453: 323  163
    8     9 Stanisław      Rydzik                142.66 +  432: 319  193
    9     5 Kamil          Górka                 141.64 -  348: 403   92
   10    15 Monika         Laskowska             102.81 +  440: 389  153
   11     6 Jerzy          Matyasik              118.58 +  522: 305  169
   12     4 Robert         Kamiński              126.60 +  392: 342  177
   13     4 Michał         Alabrudziński         137.54 -  375: 376   88
   14     7 Wojciech       Zemło                 132.84 -  334: 474   83
   15    14 Dariusz        Białobrzewski         120.90 -  308: 387   71
   16    15 Mirosław       Uglik                 124.33 -  332: 426   74
   17    13 Adam           Klimont               123.07 +  375: 268  173
   18    18 Michał         Kolaj                 112.01 -  320: 382   62
   19    16 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  325: 408   87
   20    23 Sławomir       Piotrowski            123.50 -  282: 419   74
   21    28 Karol          Waniek                121.32 -  322: 433   71
   22    27 Tomasz         Ruta                  117.09 -  285: 433   67
   23    28 Bogusław       Puchalski             121.13 -  367: 412   71
   24    31 Małgorzata     Supińska              100.00 +  480: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2850  / 24 118.75




	Paweł Kowalski 119.50 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Karol          Rembiałkowski         100.00 -  333: 410   50
    2    45 Agnieszka      Goniowska             111.32 +  400: 372  161
    3    18 Przemysław     Rybicki               130.77 -  341: 368   81
    4    37 Małgorzata     Supińska              100.00 +  419: 292  150
    5    31 Magdalena      Kublik                111.72 -  307: 359   62
    6    36 Michał         Kołodziejczyk         104.16 -  299: 392   54
    7    44 Marcin         Radwański             100.00 =  369: 369  100
    8    36 Michał         Kolaj                 112.01 +  486: 378  162
    9    31 Tomasz         Siwiński              107.40 +  440: 322  157
   10    25 Łukasz         Sornek                109.92 +  375: 355  160
   11    15 Mateusz        Żbikowski             140.03 -  282: 496   90
   12    24 Jarosław       Żuliński              115.77 +  398: 389  166
   13    19 Stanisław      Rydzik                142.66 -  383: 500   93
   14    25 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  390: 355  157
   15    19 Robert         Duczemiński           136.73 -  403: 434   87
   16    26 Tomasz         Łapka                 115.75 +  368: 332  166
   17    21 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 +  468: 331  169
   18    10 Aleksander     Puchalski             134.60 +  372: 367  185
   19    18 Joanna         Juszczak              131.40 -  280: 398   81
   20    17 Filip          Sosin                 130.51 -  337: 422   81
   21    20 Kamil          Nawrocki              131.35 -  386: 410   81
   22    24 Ewa            Kondracka             100.00 -  316: 369   50
   23    23 Karol          Waniek                121.32 +  440: 298  171
   24    25 Czesław        Grajewski             104.67 -  295: 409   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2769  / 24 115.38




	Halina Roszak 119.35 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Marcin         Resler                100.00 -  377: 390   50
    2    29 Tomasz         Ruta                  117.09 -  362: 372   67
    3    38 Joanna         Juszczak              131.40 -  256: 361   81
    4    48 Anna           Stefańska             114.31 -  281: 363   64
    5    47 Sylwia         Buks                  100.00 +  361: 303  150
    6    48 Izabela        Potęga                100.00 +  392: 261  150
    7    38 Agnieszka      Goniowska             111.32 +  449: 399  161
    8    29 Michał         Makowski              148.95 -  347: 361   99
    9    33 Jarosław       Żuliński              115.77 -  298: 348   66
   10    45 Marcin         Radwański             100.00 +  331: 273  150
   11    36 Mirosław       Uglik                 124.33 -  330: 354   74
   12    41 Renata         Andracka              114.71 +  346: 323  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Mariola Osajda-Matczak 119.31 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Małgorzata     Supińska              100.00 +  342: 293  150
    2    22 Sławomir       Piotrowski            123.50 -  328: 363   74
    3    31 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  304: 321   87
    4    35 Łukasz         Tuszyński             137.68 +  456: 388  188
    5    23 Wojciech       Gołęcki               100.50 -  269: 346   51
    6    35 Rafał          Skibicki              110.72 -  341: 385   61
    7    37 Patrycja       Śliwińska             113.60 -  351: 371   64
    8    47 Sylwia         Buks                  100.00 +  421: 239  150
    9    34 Dorota         Stachowska            103.19 +  365: 325  153
   10    27 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  426: 291  161
   11    24 Monika         Laskowska             102.81 +  365: 299  153
   12    22 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  409: 268  157
   13    15 Małgorzata     Szczygieł             118.20 -  415: 442   68
   14    21 Magdalena      Kublik                111.72 +  385: 342  162
   15    17 Filip          Sosin                 130.51 -  275: 455   81
   16    19 Kamil          Nawrocki              131.35 -  379: 561   81
   17    21 Paweł          Kowalski              119.50 -  331: 468   69
   18    25 Piotr          Pietuchowski          141.23 -  256: 317   91
   19    32 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  371: 325  168
   20    28 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  355: 287  161
   21    24 Jerzy          Matyasik              118.58 -  367: 400   69
   22    30 Łukasz         Sornek                109.92 -  294: 356   60
   23    29 Monika         Sadurska              108.96 -  282: 430   59
   24    33 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  428: 307  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2681  / 24 111.71




	Adam Szukalski 119.10 Coventry [W. Bryt.]

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Rafał          Świątek               100.00 +  450: 276  150
    2    10 Marcin         Resler                100.00 -  299: 354   50
    3    13 Patryk         Gadus                 134.08 +  418: 414  184
    4    10 Marek          Reda                  131.53 +  415: 355  182
    5     5 Jerzy          Matyasik              118.58 +  437: 379  169
    6     8 Piotr          Pietuchowski          141.23 +  387: 363  191
    7     2 Mateusz        Żbikowski             140.03 -  378: 427   90
    8    11 Filip          Sosin                 130.51 -  335: 426   81
    9    22 Dariusz        Białobrzewski         120.90 +  481: 399  171
   10    11 Grzegorz       Kurowski              124.54 +  450: 312  175
   11     5 Łukasz         Bobowski              127.11 -  369: 387   77
   12    10 Małgorzata     Szczygieł             118.20 +  460: 372  168
   13     9 Magdalena      Kublik                111.72 +  473: 282  162
   14     4 Rafał          Wesołowski            121.73 -  389: 478   72
   15     7 Joanna         Ostrowska             112.82 +  397: 319  163
   16     7 Adam           Klimont               123.07 +  418: 297  173
   17     3 Paweł          Jackowski             134.64 +  427: 354  185
   18     1 Jakub          Zaryński              137.60 -  292: 375   88
   19     4 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  374: 408   99
   20     6 Krzysztof      Mówka                 141.79 +  426: 317  192
   21     5 Tomasz         Zwoliński             137.87 +  418: 336  188
   22     2 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  316: 527   99
   23     7 Agnieszka      Goniowska             111.32 +  508: 418  161
   24     4 Jakub          Zaryński              137.60 +  522: 408  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3458  / 24 144.08




	Jerzy Matyasik 118.58 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  396: 416   99
    2    27 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  398: 317  151
    3    24 Renata         Andracka              114.71 +  405: 348  165
    4    20 Kamil          Kister                100.00 +  478: 355  150
    5     5 Adam           Szukalski             119.10 -  379: 437   69
    6    14 Danuta         Połomska              100.00 +  376: 356  150
    7    11 Robert         Kuszpit               137.99 +  456: 404  188
    8     7 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  347: 456   99
    9    13 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  379: 353  161
   10    10 Kamil          Nawrocki              131.35 +  436: 358  181
   11     6 Arkadiusz      Biegun                120.77 -  305: 522   71
   12    11 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  357: 367   88
   13    18 Zbigniew       Wietecki              124.21 -  346: 380   74
   14    10 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  309: 451   89
   15    23 Monika         Sadurska              108.96 -  344: 346   59
   16    30 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  587: 279  157
   17    23 Jacek          Pietruszka            112.07 +  384: 345  162
   18    14 Michał         Makowski              148.95 -  308: 491   99
   19    24 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  422: 268  161
   20    19 Robert         Duczemiński           136.73 -  368: 473   87
   21    24 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 +  400: 367  169
   22    20 Aleksander     Puchalski             134.60 +  348: 316  185
   23    18 Dariusz        Białobrzewski         120.90 -  323: 455   71
   24    18 Przemysław     Herdzina              134.77 -  306: 445   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2970  / 24 123.75




	Małgorzata Szczygieł 118.20 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Makowski              148.95 -  322: 420   99
    2    28 Dariusz        Nawrocki              110.77 -  377: 436   61
    3    41 Anna           Stefańska             114.31 +  519: 315  164
    4    27 Adam           Janicki               102.36 +  432: 333  152
    5    18 Mirosław       Uglik                 124.33 +  397: 378  174
    6    15 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  376: 290  150
    7    14 Przemysław     Herdzina              134.77 -  278: 424   85
    8    23 Piotr          Pietuchowski          141.23 +  537: 345  191
    9    12 Sławomir       Piotrowski            123.50 +  411: 318  174
   10     8 Joanna         Ostrowska             112.82 +  446: 343  163
   11     4 Michał         Alabrudziński         137.54 -  314: 406   88
   12    10 Adam           Szukalski             119.10 -  372: 460   69
   13    15 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 +  442: 415  169
   14    14 Agnieszka      Goniowska             111.32 -  348: 406   61
   15     8 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  363: 451   89
   16    21 Łukasz         Sornek                109.92 +  350: 332  160
   17    11 Marek          Reda                  131.53 -  308: 605   82
   18    16 Przemysław     Rybicki               130.77 -  286: 462   81
   19    26 Piotr          Adamczyk              112.57 -  258: 362   63
   20    26 Tomasz         Ruta                  117.09 +  477: 416  167
   21    25 Weronika       Rudnicka              121.26 -  322: 390   71
   22    26 Monika         Laskowska             102.81 +  451: 347  153
   23    24 Daniel         Janus                 121.61 -  380: 402   72
   24    28 Daniel         Janus                 121.61 +  429: 223  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2910  / 24 121.25




	Grzegorz Pukniel 117.97 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              148.78 -  297: 346   99
    2    37 Tomasz         Łapka                 115.75 -  284: 421   66
    3    46 Wojciech       Gołęcki               100.50 -  313: 580   51
    4    49 PAUZA
    5    45 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  381: 311  163
    6    40 Maria          Krzyżanowska          106.51 -  317: 339   57
    7    43 Michał         Kolaj                 112.01 -  340: 478   62
    8    46 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  319: 451   83
    9    44 Alina          Białobrzewska         114.98 +  335: 329  165
   10    43 Tomasz         Siwiński              107.40 +  399: 371  157
   11    41 Renata         Andracka              114.71 +  313: 276  165
   12    36 Piotr          Pietuchowski          141.23 -  338: 471   91
   13    37 Przemysław     Rybicki               130.77 -  327: 544   81
   14    37 Grzegorz       Kurowski              124.54 +  372: 349  175
   15    37 Ewa            Kondracka             100.00 -  352: 370   50
   16    40 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  422: 379  167
   17    34 Piotr          Adamczyk              112.57 -  285: 345   63
   18    35 Monika         Laskowska             102.81 +  366: 352  153
   19    41 Danuta         Połomska              100.00 -  339: 364   50
   20    40 Małgorzata     Supińska              100.00 +  373: 317  150
   21    31 Tomasz         Ruta                  117.09 -  384: 389   67
   22    37 Roman          Figiel                111.42 -  317: 466   61
   23    38 Izabela        Potęga                100.00 +  304: 286  150
   24    37 Tomasz         Siwiński              107.40 -  355: 383   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2383  / 23 103.61




	Andrzej Tyczyno 117.95 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                142.66 -  359: 543   93
    2    33 Grzegorz       Kurowski              124.54 -  257: 491   75
    3    39 Rafał          Skibicki              110.72 +  450: 298  161
    4    40 Magdalena      Kublik                111.72 -  289: 401   62
    5    38 Weronika       Rudnicka              121.26 +  491: 298  171
    6    31 Ewa            Kondracka             100.00 -  303: 403   50
    7    40 Jan            Pawłowski             100.00 +  453: 241  150
    8    35 Rafał          Świątek               100.00 -  323: 349   50
    9    39 Tomasz         Ruta                  117.09 +  378: 330  167
   10    35 Piotr          Pietuchowski          141.23 +  389: 361  191
   11    20 Kamil          Nawrocki              131.35 +  418: 406  181
   12    20 Jacek          Pietruszka            112.07 -  337: 400   62
   13    30 Jarosław       Żuliński              115.77 -  266: 338   66
   14    34 Karol          Waniek                121.32 -  332: 450   71
   15    25 Przemysław     Rybicki               130.77 -  346: 445   81
   16    36 Marcin         Resler                100.00 -  282: 438   50
   17    35 Monika         Sadurska              108.96 -  314: 399   59
   18    37 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  362: 336  167
   19    32 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 -  325: 371   69
   20    41 Adam           Janicki               102.36 +  366: 309  152
   21    37 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  314: 281  163
   22    35 Dariusz        Nawrocki              110.77 -  303: 410   61
   23    34 Roman          Figiel                111.42 -  305: 380   61
   24    41 Marcin         Resler                100.00 -  323: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2463  / 24 102.62




	Tomasz Ruta 117.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  322: 480   92
    2    29 Halina         Roszak                119.35 +  372: 362  169
    3    26 Filip          Sosin                 130.51 -  307: 389   81
    4    31 Wojciech       Zemło                 132.84 -  306: 314   83
    5    40 Rafał          Skibicki              110.72 -  314: 360   61
    6    41 Dorota         Stachowska            103.19 -  336: 429   53
    7    47 Natalia        Połomska              100.00 +  379: 262  150
    8    42 Alina          Białobrzewska         114.98 +  393: 349  165
    9    39 Andrzej        Tyczyno               117.95 -  330: 378   68
   10    39 Roman          Figiel                111.42 +  435: 309  161
   11    42 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  380: 338  158
   12    33 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  415: 341  164
   13    22 Daniel         Janus                 121.61 -  328: 329   72
   14    27 Marek          Roszak                130.27 +  475: 278  180
   15    33 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  463: 276  151
   16    16 Dariusz        Białobrzewski         120.90 -  309: 321   71
   17    29 Karol          Waniek                121.32 +  365: 325  171
   18    22 Mirosław       Uglik                 124.33 -  392: 409   74
   19    23 Kamil          Nawrocki              131.35 -  405: 416   81
   20    26 Małgorzata     Szczygieł             118.20 -  416: 477   68
   21    31 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  389: 384  168
   22    27 Arkadiusz      Biegun                120.77 +  433: 285  171
   23    25 Monika         Laskowska             102.81 -  265: 459   53
   24    29 Jacek          Pietruszka            112.07 -  278: 398   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2727  / 24 113.62




	Krzysztof Sporczyk 116.78 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 141.64 +  357: 347  192
    2    16 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 -  315: 384   61
    3    30 Tomasz         Łapka                 115.75 -  291: 333   66
    4    36 Roman          Figiel                111.42 -  324: 389   61
    5    42 Ewa            Kondracka             100.00 -  313: 319   50
    6    43 Agnieszka      Goniowska             111.32 -  347: 354   61
    7    48 Izabela        Potęga                100.00 +  400: 302  150
    8    41 Weronika       Rudnicka              121.26 +  310: 267  171
    9    43 Rafał          Dąbrowski             132.71 +  414: 320  183
   10    33 Michał         Kolaj                 112.01 -  353: 367   62
   11    37 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  394: 288  150
   12    34 Danuta         Połomska              100.00 -  281: 310   50
   13    34 Grzegorz       Kurowski              124.54 +  349: 341  175
   14    30 Sławomir       Piotrowski            123.50 -  397: 399   74
   15    30 Mirosław       Uglik                 124.33 -  318: 367   74
   16    40 Grzegorz       Pukniel               117.97 -  379: 422   68
   17    37 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  456: 273  164
   18    37 Andrzej        Tyczyno               117.95 -  336: 362   68
   19    35 Bogusław       Puchalski             121.13 +  405: 354  171
   20    36 Rafał          Skibicki              110.72 -  377: 411   61
   21    35 Łukasz         Sornek                109.92 -  298: 389   60
   22    41 Kamil          Kister                100.00 -  353: 372   50
   23    42 Dorota         Stachowska            103.19 +  415: 270  153
   24    39 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  408: 344  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2539  / 24 105.79




	Grzegorz Kulgawczuk 116.20 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Pietuchowski          141.23 -  340: 400   91
    2    42 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  327: 324  158
    3    32 Tomasz         Siwiński              107.40 +  336: 273  157
    4    23 Mateusz        Żbikowski             140.03 -  347: 455   90
    5    30 Daniel         Janus                 121.61 +  418: 394  172
    6    17 Robert         Kamiński              126.60 +  417: 339  177
    7    13 Kamil          Nawrocki              131.35 -  265: 528   81
    8    21 Jacek          Pietruszka            112.07 +  338: 260  162
    9    28 Anna           Stefańska             114.31 -  338: 375   64
   10    23 Jakub          Szymczak              128.47 -  274: 422   78
   11    28 Michał         Makowski              148.95 -  304: 431   99
   12    35 Anna           Stefańska             114.31 +  389: 302  164
   13    27 Agnieszka      Goniowska             111.32 -  379: 449   61
   14    29 Przemysław     Rybicki               130.77 -  308: 395   81
   15    34 Joanna         Juszczak              131.40 -  319: 377   81
   16    41 Izabela        Potęga                100.00 +  383: 382  150
   17    41 Danuta         Połomska              100.00 -  341: 422   50
   18    39 Kamil          Kister                100.00 -  353: 361   50
   19    37 Weronika       Rudnicka              121.26 -  313: 420   71
   20    43 Janina         Grajewska             100.00 -  327: 349   50
   21    44 Adam           Janicki               102.36 -  332: 436   52
   22    45 Marcin         Radwański             100.00 -  343: 350   50
   23    47 PAUZA
   24    44 Dorota         Stachowska            103.19 -  358: 385   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2242  / 23  97.48




	Jarosław Żuliński 115.77 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mateusz        Żbikowski             140.03 -  305: 397   90
    2    35 Filip          Sosin                 130.51 -  243: 426   81
    3    49 PAUZA
    4    42 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  387: 371  164
    5    34 Roman          Figiel                111.42 -  349: 405   61
    6    38 Michał         Kolaj                 112.01 +  374: 325  162
    7    32 Dariusz        Białobrzewski         120.90 -  328: 350   71
    8    38 Mirosław       Uglik                 124.33 +  406: 329  174
    9    33 Halina         Roszak                119.35 +  348: 298  169
   10    26 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  424: 340  150
   11    16 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  364: 376   99
   12    24 Paweł          Kowalski              119.50 -  389: 398   69
   13    30 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  338: 266  168
   14    26 Łukasz         Sornek                109.92 -  358: 372   60
   15    39 Izabela        Potęga                100.00 +  408: 282  150
   16    27 Piotr          Adamczyk              112.57 +  445: 345  163
   17    22 Joanna         Juszczak              131.40 -  291: 508   81
   18    26 Jacek          Pietruszka            112.07 -  319: 430   62
   19    29 Sławomir       Piotrowski            123.50 -  224: 478   74
   20    31 Michał         Kołodziejczyk         104.16 -  310: 376   54
   21    29 Monika         Laskowska             102.81 -  290: 366   53
   22    36 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  400: 255  163
   23    35 Danuta         Połomska              100.00 -  305: 346   50
   24    36 Alina          Białobrzewska         114.98 +  430: 351  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2533  / 23 110.13




	Tomasz Łapka 115.75 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 139.31 -  351: 409   89
    2    37 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  421: 284  168
    3    30 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  333: 291  167
    4    15 Dariusz        Nawrocki              110.77 -  373: 406   61
    5    33 Marcin         Resler                100.00 -  320: 345   50
    6    37 Rafał          Świątek               100.00 +  410: 312  150
    7    33 Marek          Reda                  131.53 -  368: 372   82
    8    37 Anna           Stefańska             114.31 -  341: 352   64
    9    40 Kamil          Kister                100.00 -  371: 440   50
   10    41 Izabela        Potęga                100.00 +  424: 260  150
   11    33 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  418: 338  151
   12    29 Przemysław     Rybicki               130.77 +  386: 291  181
   13    28 Piotr          Pietuchowski          141.23 -  347: 445   91
   14    31 Danuta         Połomska              100.00 +  400: 290  150
   15    28 Bogusław       Puchalski             121.13 -  333: 389   71
   16    26 Paweł          Kowalski              119.50 -  332: 368   69
   17    32 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  363: 248  158
   18    30 Weronika       Rudnicka              121.26 +  342: 322  171
   19    22 Filip          Sosin                 130.51 -  346: 374   81
   20    27 Monika         Sadurska              108.96 -  347: 399   59
   21    32 Maria          Krzyżanowska          106.51 -  289: 357   57
   22    34 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  395: 292  161
   23    26 Robert         Kamiński              126.60 -  315: 389   77
   24    32 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  402: 347  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2669  / 24 111.21




	Alina Białobrzewska 114.98 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  330: 476   89
    2    46 Janina         Grajewska             100.00 -  256: 360   50
    3    45 Agnieszka      Goniowska             111.32 +  392: 375  161
    4    34 Monika         Laskowska             102.81 -  389: 445   53
    5    36 Dorota         Stachowska            103.19 +  405: 383  153
    6    28 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  353: 411   88
    7    42 Rafał          Świątek               100.00 -  319: 363   50
    8    42 Tomasz         Ruta                  117.09 -  349: 393   67
    9    44 Grzegorz       Pukniel               117.97 -  329: 335   68
   10    42 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  379: 421   83
   11    45 Tomasz         Siwiński              107.40 +  423: 351  157
   12    44 Izabela        Potęga                100.00 -  370: 393   50
   13    46 Adam           Janicki               102.36 +  418: 263  152
   14    42 Stanisław      Olsztyn               112.81 -  296: 379   63
   15    43 Anna           Stefańska             114.31 -  322: 370   64
   16    48 PAUZA
   17    46 Natalia        Połomska              100.00 +  332: 296  150
   18    41 Renata         Andracka              114.71 -  325: 364   65
   19    43 Małgorzata     Supińska              100.00 -  277: 514   50
   20    46 Marcin         Radwański             100.00 +  419: 299  150
   21    42 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  332: 330  150
   22    44 Jan            Pawłowski             100.00 +  455: 290  150
   23    41 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  342: 284  158
   24    36 Jarosław       Żuliński              115.77 -  351: 430   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2287  / 23  99.43




	Renata Andracka 114.71 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  322: 492   88
    2    30 Dorota         Stachowska            103.19 +  375: 329  153
    3    24 Jerzy          Matyasik              118.58 -  348: 405   69
    4    43 Izabela        Potęga                100.00 +  390: 324  150
    5    20 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  362: 425   89
    6    39 Anna           Stefańska             114.31 -  331: 378   64
    7    41 Tomasz         Siwiński              107.40 -  288: 483   57
    8    44 Marcin         Radwański             100.00 +  375: 225  150
    9    36 Agnieszka      Goniowska             111.32 -  330: 392   61
   10    46 Sylwia         Buks                  100.00 +  383: 297  150
   11    41 Grzegorz       Pukniel               117.97 -  276: 313   68
   12    41 Halina         Roszak                119.35 -  323: 346   69
   13    45 Janina         Grajewska             100.00 +  331: 274  150
   14    43 Wojciech       Gołęcki               100.50 -  321: 376   51
   15    42 Roman          Figiel                111.42 +  333: 324  161
   16    42 Małgorzata     Sameryt               107.87 -  297: 373   58
   17    38 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  379: 378  157
   18    41 Alina          Białobrzewska         114.98 +  364: 325  165
   19    38 Marcin         Resler                100.00 +  395: 384  150
   20    30 Magdalena      Kublik                111.72 -  346: 383   62
   21    40 Danuta         Połomska              100.00 +  429: 322  150
   22    32 Michał         Kołodziejczyk         104.16 -  259: 428   54
   23    33 Czesław        Grajewski             104.67 -  279: 329   55
   24    35 Danuta         Połomska              100.00 +  328: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2531  / 24 105.46




	Anna Stefańska 114.31 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Kuszpit               137.99 -  321: 355   88
    2    32 Michał         Kolaj                 112.01 -  293: 363   62
    3    41 Małgorzata     Szczygieł             118.20 -  315: 519   68
    4    48 Halina         Roszak                119.35 +  363: 281  169
    5    41 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  347: 260  164
    6    39 Renata         Andracka              114.71 +  378: 331  165
    7    28 Przemysław     Rybicki               130.77 -  299: 364   81
    8    37 Tomasz         Łapka                 115.75 +  352: 341  166
    9    28 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  375: 338  166
   10    24 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  301: 349   89
   11    30 Agnieszka      Goniowska             111.32 -  338: 414   61
   12    35 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 -  302: 389   66
   13    36 Piotr          Adamczyk              112.57 -  331: 438   63
   14    36 Dariusz        Nawrocki              110.77 -  314: 333   61
   15    43 Alina          Białobrzewska         114.98 +  370: 322  165
   16    34 Grzegorz       Kurowski              124.54 -  325: 369   75
   17    39 Bogusław       Puchalski             121.13 -  335: 393   71
   18    42 Danuta         Połomska              100.00 +  433: 306  150
   19    39 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  396: 334  150
   20    37 Kamil          Kister                100.00 +  404: 379  150
   21    39 Marcin         Resler                100.00 +  379: 365  150
   22    33 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  434: 278  157
   23    32 Magdalena      Kublik                111.72 +  422: 327  162
   24    24 Weronika       Rudnicka              121.26 +  378: 328  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2870  / 24 119.58




	Patrycja Śliwińska 113.60 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  330: 345   88
    2    47 Marcin         Radwański             100.00 +  404: 395  150
    3    17 Dariusz        Nawrocki              110.77 -  320: 415   61
    4    42 Jarosław       Żuliński              115.77 -  371: 387   66
    5    41 Anna           Stefańska             114.31 -  260: 347   64
    6    47 Sylwia         Buks                  100.00 +  492: 288  150
    7    37 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 +  371: 351  169
    8    26 Marek          Reda                  131.53 -  349: 410   82
    9    42 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  358: 314  163
   10    37 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  292: 285  158
   11    26 Łukasz         Tuszyński             137.68 -  328: 443   88
   12    33 Tomasz         Ruta                  117.09 -  341: 415   67
   13    31 Karol          Waniek                121.32 +  459: 338  171
   14    24 Piotr          Pietuchowski          141.23 -  298: 433   91
   15    27 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  365: 417   83
   16    37 Danuta         Połomska              100.00 +  366: 192  150
   17    37 Krzysztof      Sporczyk              116.78 -  273: 456   67
   18    38 Roman          Figiel                111.42 +  441: 407  161
   19    33 Monika         Laskowska             102.81 -  365: 400   53
   20    34 Łukasz         Sornek                109.92 -  290: 348   60
   21    38 Czesław        Grajewski             104.67 -  322: 352   55
   22    40 Izabela        Potęga                100.00 -  289: 299   50
   23    43 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  425: 401  150
   24    39 Krzysztof      Sporczyk              116.78 -  344: 408   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2464  / 24 102.67




	Joanna Ostrowska 112.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Tuszyński             137.68 -  343: 361   88
    2    40 Sylwia         Buks                  100.00 +  433: 361  150
    3    28 Adam           Janicki               102.36 +  455: 342  152
    4    16 Mirosław       Uglik                 124.33 +  436: 345  174
    5     6 Robert         Kuszpit               137.99 -  332: 334   88
    6    18 Czesław        Grajewski             104.67 +  429: 355  155
    7    12 Arkadiusz      Biegun                120.77 -  323: 453   71
    8    16 Wojciech       Zemło                 132.84 -  352: 370   83
    9    10 Mariusz        Skrobosz              139.00 +  457: 374  189
   10     8 Małgorzata     Szczygieł             118.20 -  343: 446   68
   11    21 Joanna         Juszczak              131.40 -  251: 394   81
   12    28 Sławomir       Piotrowski            123.50 +  503: 375  174
   13    24 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  393: 356  157
   14    11 Mateusz        Żbikowski             140.03 +  400: 376  190
   15     7 Adam           Szukalski             119.10 -  319: 397   69
   16    24 Ewa            Kondracka             100.00 +  349: 309  150
   17    14 Dariusz        Białobrzewski         120.90 +  319: 311  171
   18    19 Robert         Kamiński              126.60 +  336: 323  177
   19    14 Rafał          Wesołowski            121.73 +  428: 299  172
   20     8 Wojciech       Usakiewicz            137.49 +  358: 356  187
   21     7 Paweł          Jackowski             134.64 -  328: 388   85
   22     9 Piotr          Pietuchowski          141.23 +  381: 379  191
   23    10 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  392: 408   83
   24     8 Rafał          Dąbrowski             132.71 +  360: 324  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3288  / 24 137.00




	Stanisław Olsztyn 112.81 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jakub          Zaryński              137.60 -  289: 466   88
    2    41 Adam           Janicki               102.36 -  325: 345   52
    3    42 Roman          Figiel                111.42 -  336: 409   61
    4    46 Sylwia         Buks                  100.00 +  438: 359  150
    5    45 Grzegorz       Pukniel               117.97 -  311: 381   68
    6    45 Janina         Grajewska             100.00 +  396: 324  150
    7    34 Dorota         Stachowska            103.19 +  331: 305  153
    8    32 Joanna         Juszczak              131.40 -  251: 315   81
    9    42 Patrycja       Śliwińska             113.60 -  314: 358   64
   10    40 Monika         Sadurska              108.96 +  377: 366  159
   11    38 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  309: 398   83
   12    42 Marcin         Resler                100.00 -  325: 344   50
   13    43 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  463: 295  150
   14    42 Alina          Białobrzewska         114.98 +  379: 296  165
   15    31 Piotr          Adamczyk              112.57 +  357: 335  163
   16    31 Daniel         Janus                 121.61 +  382: 351  172
   17    28 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 -  335: 369   61
   18    33 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  401: 365  161
   19    27 Grzegorz       Kurowski              124.54 -  407: 426   75
   20    29 Weronika       Rudnicka              121.26 -  381: 396   71
   21    37 Andrzej        Tyczyno               117.95 -  281: 314   68
   22    36 Jarosław       Żuliński              115.77 -  255: 400   66
   23    36 Tomasz         Siwiński              107.40 +  410: 323  157
   24    33 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 -  307: 428   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2537  / 24 105.71




	Piotr Adamczyk 112.57 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Alabrudziński         137.54 -  359: 406   88
    2    34 Rafał          Skibicki              110.72 +  420: 403  161
    3    27 Michał         Kołodziejczyk         104.16 +  376: 303  154
    4    11 Mariusz        Skrobosz              139.00 +  366: 324  189
    5     9 Miłosz         Wrzałek               138.13 +  404: 311  188
    6     6 Paweł          Jackowski             134.64 -  329: 463   85
    7     8 Robert         Duczemiński           136.73 -  277: 482   87
    8    19 Dawid          Pikul                 139.31 -  327: 535   89
    9    25 Wojciech       Zemło                 132.84 -  316: 415   83
   10    28 Sławomir       Piotrowski            123.50 +  466: 345  174
   11    22 Marek          Reda                  131.53 -  437: 526   82
   12    30 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  313: 437   83
   13    36 Anna           Stefańska             114.31 +  438: 331  164
   14    32 Marcin         Resler                100.00 +  361: 296  150
   15    31 Stanisław      Olsztyn               112.81 -  335: 357   63
   16    27 Jarosław       Żuliński              115.77 -  345: 445   66
   17    34 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  345: 285  168
   18    32 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  320: 296  150
   19    26 Małgorzata     Szczygieł             118.20 +  362: 258  168
   20    25 Daniel         Janus                 121.61 +  473: 288  172
   21    17 Dariusz        Białobrzewski         120.90 +  450: 276  171
   22    18 Filip          Sosin                 130.51 +  378: 274  181
   23    13 Robert         Kuszpit               137.99 -  347: 368   88
   24    15 Mirosław       Uglik                 124.33 +  395: 348  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3178  / 24 132.42




	Jacek Pietruszka 112.07 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Usakiewicz            137.49 +  438: 412  187
    2    15 Łukasz         Tuszyński             137.68 +  448: 379  188
    3     7 Karol          Rembiałkowski         100.00 -  374: 375   50
    4    13 Czesław        Grajewski             104.67 -  326: 361   55
    5    24 Rafał          Dąbrowski             132.71 +  403: 326  183
    6    19 Arkadiusz      Biegun                120.77 -  394: 494   71
    7    19 Danuta         Połomska              100.00 +  334: 297  150
    8    21 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 -  260: 338   66
    9    20 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  358: 384   88
   10    32 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  394: 377  151
   11    31 Dorota         Stachowska            103.19 +  379: 352  153
   12    20 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  400: 337  168
   13    11 Robert         Duczemiński           136.73 -  383: 436   87
   14    20 Przemysław     Herdzina              134.77 -  276: 480   85
   15    32 Marcin         Resler                100.00 +  314: 271  150
   16    18 Zbigniew       Wietecki              124.21 -  314: 383   74
   17    23 Jerzy          Matyasik              118.58 -  345: 384   69
   18    26 Jarosław       Żuliński              115.77 +  430: 319  166
   19    25 Daniel         Janus                 121.61 +  432: 366  172
   20    24 Robert         Kamiński              126.60 -  301: 368   77
   21    23 Aleksander     Puchalski             134.60 -  277: 434   85
   22    28 Monika         Sadurska              108.96 -  332: 358   59
   23    30 Łukasz         Sornek                109.92 +  314: 305  160
   24    29 Tomasz         Ruta                  117.09 +  398: 278  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2861  / 24 119.21




	Michał Kolaj 112.01 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Duczemiński           136.73 -  361: 418   87
    2    32 Anna           Stefańska             114.31 +  363: 293  164
    3    20 Piotr          Pietuchowski          141.23 -  282: 521   91
    4    30 Zbigniew       Wietecki              124.21 -  375: 473   74
    5    35 Karol          Waniek                121.32 +  417: 338  171
    6    38 Jarosław       Żuliński              115.77 -  325: 374   66
    7    43 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  478: 340  168
    8    36 Paweł          Kowalski              119.50 -  378: 486   69
    9    37 Danuta         Połomska              100.00 +  354: 352  150
   10    33 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  367: 353  167
   11    19 Dawid          Pikul                 139.31 +  450: 397  189
   12    19 Dariusz        Białobrzewski         120.90 -  357: 386   71
   13    29 Rafał          Świątek               100.00 +  447: 315  150
   14    15 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  307: 347   99
   15    29 Kamil          Kister                100.00 +  377: 336  150
   16    14 Marek          Reda                  131.53 -  390: 414   82
   17    27 Czesław        Grajewski             104.67 +  459: 350  155
   18    18 Arkadiusz      Biegun                120.77 +  382: 320  171
   19    15 Robert         Kuszpit               137.99 -  351: 423   88
   20    21 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  320: 408   83
   21    26 Magdalena      Kublik                111.72 +  342: 329  162
   22    21 Sławomir       Piotrowski            123.50 -  308: 450   74
   23    27 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  437: 303  161
   24    21 Joanna         Juszczak              131.40 +  351: 327  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3023  / 24 125.96




	Magdalena Kublik 111.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Przemysław     Herdzina              134.77 -  328: 338   85
    2    26 Patryk         Gadus                 134.08 -  282: 515   84
    3    43 Marcin         Radwański             100.00 +  326: 321  150
    4    40 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  401: 289  168
    5    31 Paweł          Kowalski              119.50 +  359: 307  169
    6    22 Dariusz        Białobrzewski         120.90 +  369: 274  171
    7    15 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  418: 319  161
    8    10 Kamil          Górka                 141.64 -  329: 451   92
    9    27 Rafał          Świątek               100.00 +  390: 275  150
   10    19 Joanna         Juszczak              131.40 +  432: 310  181
   11    10 Tomasz         Zwoliński             137.87 +  381: 370  188
   12     6 Łukasz         Bobowski              127.11 -  357: 424   77
   13     9 Adam           Szukalski             119.10 -  282: 473   69
   14    21 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 -  342: 385   69
   15    16 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  324: 351   87
   16    23 Łukasz         Tuszyński             137.68 +  361: 332  188
   17    17 Zbigniew       Wietecki              124.21 -  282: 290   74
   18    24 Adam           Klimont               123.07 -  353: 398   73
   19    28 Robert         Kamiński              126.60 -  340: 388   77
   20    30 Renata         Andracka              114.71 +  383: 346  165
   21    26 Michał         Kolaj                 112.01 -  329: 342   62
   22    31 Czesław        Grajewski             104.67 -  339: 394   55
   23    32 Anna           Stefańska             114.31 -  327: 422   64
   24    34 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  428: 264  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2816  / 24 117.33




	Roman Figiel 111.42 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Jackowski             134.64 -  322: 379   85
    2    31 Jan            Pawłowski             100.00 -  347: 369   50
    3    42 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  409: 336  163
    4    36 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  389: 324  167
    5    34 Jarosław       Żuliński              115.77 +  405: 349  166
    6    13 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  396: 547   92
    7    30 Marcin         Resler                100.00 -  417: 419   50
    8    28 Rafał          Skibicki              110.72 -  370: 411   61
    9    35 Bogusław       Puchalski             121.13 -  287: 334   71
   10    39 Tomasz         Ruta                  117.09 -  309: 435   67
   11    44 Natalia        Połomska              100.00 -  264: 355   50
   12    45 Tomasz         Siwiński              107.40 +  497: 325  157
   13    41 Michał         Kołodziejczyk         104.16 -  377: 417   54
   14    39 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 -  293: 441   61
   15    42 Renata         Andracka              114.71 -  324: 333   65
   16    47 Marcin         Radwański             100.00 +  334: 327  150
   17    44 Adam           Janicki               102.36 +  350: 347  152
   18    38 Patrycja       Śliwińska             113.60 -  407: 441   64
   19    48 PAUZA
   20    45 Sylwia         Buks                  100.00 +  317: 295  150
   21    41 Janina         Grajewska             100.00 +  462: 347  150
   22    37 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  466: 317  168
   23    34 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  380: 305  168
   24    30 Łukasz         Sornek                109.92 +  480: 380  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2521  / 23 109.61




	Agnieszka Goniowska 111.32 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Aleksander     Puchalski             134.60 -  272: 392   85
    2    45 Paweł          Kowalski              119.50 -  372: 400   69
    3    45 Alina          Białobrzewska         114.98 -  375: 392   65
    4    45 Łukasz         Sornek                109.92 -  334: 369   60
    5    48 Natalia        Połomska              100.00 +  461: 323  150
    6    43 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  354: 347  167
    7    38 Halina         Roszak                119.35 -  399: 449   69
    8    40 Adam           Janicki               102.36 +  427: 283  152
    9    36 Renata         Andracka              114.71 +  392: 330  165
   10    29 Kamil          Kister                100.00 +  355: 312  150
   11    30 Anna           Stefańska             114.31 +  414: 338  164
   12    18 Stanisław      Rydzik                142.66 -  374: 415   93
   13    27 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  449: 379  166
   14    14 Małgorzata     Szczygieł             118.20 +  406: 348  168
   15    13 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  353: 457   99
   16    12 Miłosz         Wrzałek               138.13 +  446: 337  188
   17    10 Mariusz        Skrobosz              139.00 +  438: 334  189
   18    15 Łukasz         Tuszyński             137.68 -  388: 446   88
   19    12 Przemysław     Rybicki               130.77 +  342: 334  181
   20    14 Mirosław       Uglik                 124.33 -  344: 395   74
   21    11 Patryk         Gadus                 134.08 +  373: 355  184
   22    15 Przemysław     Herdzina              134.77 +  471: 353  185
   23     7 Adam           Szukalski             119.10 -  418: 508   69
   24    14 Marek          Roszak                130.27 -  281: 456   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3060  / 24 127.50




	Małgorzata Jóźwiak 110.89 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Patryk         Gadus                 134.08 +  434: 405  184
    2    16 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  384: 315  167
    3     2 Miłosz         Wrzałek               138.13 +  389: 362  188
    4     3 Jakub          Zaryński              137.60 -  363: 452   88
    5     7 Kamil          Górka                 141.64 -  336: 350   92
    6    12 Stanisław      Rydzik                142.66 -  359: 384   93
    7    31 Małgorzata     Sameryt               107.87 -  341: 354   58
    8    34 Michał         Kołodziejczyk         104.16 +  430: 373  154
    9    15 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  300: 440   99
   10    31 Czesław        Grajewski             104.67 -  337: 353   55
   11    35 Danuta         Połomska              100.00 -  278: 298   50
   12    38 Monika         Sadurska              108.96 +  397: 323  159
   13    38 Izabela        Potęga                100.00 -  284: 439   50
   14    39 Roman          Figiel                111.42 +  441: 293  161
   15    24 Daniel         Janus                 121.61 +  450: 353  172
   16    28 Monika         Laskowska             102.81 +  393: 322  153
   17    28 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  369: 335  163
   18    21 Robert         Kuszpit               137.99 -  319: 374   88
   19    24 Jerzy          Matyasik              118.58 -  268: 422   69
   20    28 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 -  287: 355   69
   21    34 Dariusz        Nawrocki              110.77 -  316: 373   61
   22    34 Tomasz         Łapka                 115.75 -  292: 395   66
   23    37 Małgorzata     Supińska              100.00 -  297: 351   50
   24    40 Kamil          Kister                100.00 +  432: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2639  / 24 109.96




	Dariusz Nawrocki 110.77 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Zemło                 132.84 -  392: 463   83
    2    28 Małgorzata     Szczygieł             118.20 +  436: 377  168
    3    17 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  415: 320  164
    4    15 Tomasz         Łapka                 115.75 +  406: 373  166
    5    10 Danuta         Połomska              100.00 +  425: 340  150
    6     5 Rafał          Wesołowski            121.73 -  349: 425   72
    7    15 Magdalena      Kublik                111.72 -  319: 418   62
    8    18 Ewa            Kondracka             100.00 -  313: 357   50
    9    13 Jerzy          Matyasik              118.58 -  353: 379   69
   10    27 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 -  291: 426   69
   11    34 Bogusław       Puchalski             121.13 -  340: 441   71
   12    37 Dorota         Stachowska            103.19 +  388: 289  153
   13    35 Marcin         Resler                100.00 -  384: 434   50
   14    36 Anna           Stefańska             114.31 +  333: 314  164
   15    22 Michał         Makowski              148.95 -  255: 449   99
   16    35 Rafał          Świątek               100.00 +  415: 322  150
   17    36 Kamil          Kister                100.00 +  384: 343  150
   18    33 Stanisław      Olsztyn               112.81 -  365: 401   63
   19    30 Małgorzata     Sameryt               107.87 -  283: 356   58
   20    33 Monika         Laskowska             102.81 -  337: 423   53
   21    34 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  373: 316  161
   22    35 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  410: 303  168
   23    27 Michał         Kolaj                 112.01 -  303: 437   62
   24    32 Tomasz         Łapka                 115.75 -  347: 402   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2521  / 24 105.04




	Rafał Skibicki 110.72 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Dąbrowski             132.71 -  313: 341   83
    2    34 Piotr          Adamczyk              112.57 -  403: 420   63
    3    39 Andrzej        Tyczyno               117.95 -  298: 450   68
    4    47 Natalia        Połomska              100.00 +  446: 284  150
    5    40 Tomasz         Ruta                  117.09 +  360: 314  167
    6    35 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 +  385: 341  169
    7    20 Robert         Kamiński              126.60 -  276: 363   77
    8    28 Roman          Figiel                111.42 +  411: 370  161
    9    24 Robert         Kuszpit               137.99 +  406: 315  188
   10    22 Patryk         Gadus                 134.08 +  398: 331  184
   11    13 Jakub          Szymczak              128.47 -  374: 538   78
   12    21 Joanna         Juszczak              131.40 +  343: 304  181
   13    14 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  315: 471   89
   14    19 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  297: 426   87
   15    36 Rafał          Świątek               100.00 +  362: 344  150
   16    22 Michał         Makowski              148.95 -  325: 447   99
   17    25 Łukasz         Tuszyński             137.68 -  344: 474   88
   18    27 Daniel         Janus                 121.61 -  345: 396   72
   19    34 Maria          Krzyżanowska          106.51 -  325: 391   57
   20    36 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  411: 377  167
   21    36 Kamil          Kister                100.00 +  391: 306  150
   22    29 Bogusław       Puchalski             121.13 -  273: 460   71
   23    31 Weronika       Rudnicka              121.26 -  322: 329   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2670  / 23 116.09




	Łukasz Sornek 109.92 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Reda                  131.53 -  352: 424   82
    2    36 Kamil          Kister                100.00 -  285: 448   50
    3    48 Daniel         Janus                 121.61 -  321: 364   72
    4    45 Agnieszka      Goniowska             111.32 +  369: 334  161
    5    39 Łukasz         Tuszyński             137.68 -  294: 414   88
    6    44 Weronika       Rudnicka              121.26 -  340: 381   71
    7    46 Janina         Grajewska             100.00 +  473: 332  150
    8    43 Jan            Pawłowski             100.00 +  400: 212  150
    9    32 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  402: 264  158
   10    25 Paweł          Kowalski              119.50 -  355: 375   69
   11    39 Marcin         Resler                100.00 +  387: 323  150
   12    32 Bogusław       Puchalski             121.13 -  338: 398   71
   13    40 Dorota         Stachowska            103.19 +  343: 302  153
   14    26 Jarosław       Żuliński              115.77 +  372: 358  166
   15    35 Danuta         Połomska              100.00 +  371: 274  150
   16    21 Małgorzata     Szczygieł             118.20 -  332: 350   68
   17    24 Marek          Roszak                130.27 -  418: 428   80
   18    28 Grzegorz       Kurowski              124.54 -  293: 370   75
   19    31 Karol          Waniek                121.32 -  354: 427   71
   20    34 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  348: 290  164
   21    35 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  389: 298  167
   22    30 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 +  356: 294  169
   23    30 Jacek          Pietruszka            112.07 -  305: 314   62
   24    30 Roman          Figiel                111.42 -  380: 480   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2658  / 24 110.75




	Monika Sadurska 108.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Joanna         Juszczak              131.40 +  475: 294  181
    2     6 Monika         Laskowska             102.81 +  414: 328  153
    3     5 Dawid          Pikul                 139.31 -  340: 403   89
    4    17 Rafał          Wesołowski            121.73 -  279: 447   72
    5    29 Arkadiusz      Biegun                120.77 -  249: 355   71
    6    29 Daniel         Janus                 121.61 -  241: 429   72
    7    39 Weronika       Rudnicka              121.26 +  569: 292  171
    8    39 Dorota         Stachowska            103.19 -  373: 452   53
    9    38 Czesław        Grajewski             104.67 -  370: 379   55
   10    40 Stanisław      Olsztyn               112.81 -  366: 377   63
   11    43 Jan            Pawłowski             100.00 +  340: 243  150
   12    38 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 -  323: 397   61
   13    42 Małgorzata     Supińska              100.00 +  418: 313  150
   14    38 Michał         Kołodziejczyk         104.16 +  374: 318  154
   15    23 Jerzy          Matyasik              118.58 +  346: 344  169
   16    29 Marek          Roszak                130.27 -  352: 376   80
   17    35 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  399: 314  168
   18    31 Bogusław       Puchalski             121.13 +  398: 349  171
   19    21 Piotr          Pietuchowski          141.23 -  280: 508   91
   20    27 Tomasz         Łapka                 115.75 +  399: 347  166
   21    22 Zbigniew       Wietecki              124.21 -  307: 337   74
   22    28 Jacek          Pietruszka            112.07 +  358: 332  162
   23    29 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 +  430: 282  169
   24    23 Bogusław       Puchalski             121.13 +  290: 266  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2916  / 24 121.50




	Małgorzata Sameryt 107.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Przemysław     Rybicki               130.77 -  280: 441   81
    2    42 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 -  324: 327   66
    3    44 Sylwia         Buks                  100.00 +  422: 365  150
    4    28 Michał         Makowski              148.95 +  407: 291  199
    5    21 Zbigniew       Wietecki              124.21 =  312: 312  124
    6    25 Wojciech       Gołęcki               100.50 -  321: 334   51
    7    31 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  354: 341  161
    8    25 Grzegorz       Kurowski              124.54 -  293: 490   75
    9    32 Łukasz         Sornek                109.92 -  264: 402   60
   10    37 Patrycja       Śliwińska             113.60 -  285: 292   64
   11    42 Tomasz         Ruta                  117.09 -  338: 380   67
   12    43 Natalia        Połomska              100.00 +  327: 222  150
   13    39 Mirosław       Uglik                 124.33 -  250: 430   74
   14    40 Weronika       Rudnicka              121.26 +  394: 292  171
   15    38 Czesław        Grajewski             104.67 -  316: 343   55
   16    42 Renata         Andracka              114.71 +  373: 297  165
   17    32 Tomasz         Łapka                 115.75 -  248: 363   66
   18    36 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  349: 330  157
   19    30 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  356: 283  161
   20    32 Karol          Waniek                121.32 -  359: 414   71
   21    33 Bogusław       Puchalski             121.13 -  309: 360   71
   22    38 Małgorzata     Supińska              100.00 -  275: 397   50
   23    41 Alina          Białobrzewska         114.98 -  284: 342   65
   24    42 Janina         Grajewska             100.00 +  334: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2504  / 24 104.33




	Tomasz Siwiński 107.40 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Filip          Sosin                 130.51 +  367: 355  181
    2    13 Danuta         Połomska              100.00 -  403: 491   50
    3    32 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 -  273: 336   66
    4    26 Wojciech       Gołęcki               100.50 -  340: 366   51
    5    46 Izabela        Potęga                100.00 +  340: 256  150
    6    34 Mirosław       Uglik                 124.33 -  268: 366   74
    7    41 Renata         Andracka              114.71 +  483: 288  165
    8    31 Karol          Waniek                121.32 -  373: 376   71
    9    31 Paweł          Kowalski              119.50 -  322: 440   69
   10    43 Grzegorz       Pukniel               117.97 -  371: 399   68
   11    45 Alina          Białobrzewska         114.98 -  351: 423   65
   12    45 Roman          Figiel                111.42 -  325: 497   61
   13    47 Sylwia         Buks                  100.00 +  347: 332  150
   14    44 Małgorzata     Supińska              100.00 -  289: 430   50
   15    48 PAUZA
   16    43 Dorota         Stachowska            103.19 +  332: 324  153
   17    43 Jan            Pawłowski             100.00 -  305: 328   50
   18    43 Janina         Grajewska             100.00 +  426: 204  150
   19    42 Natalia        Połomska              100.00 +  315: 291  150
   20    39 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  319: 312  150
   21    30 Daniel         Janus                 121.61 -  276: 478   72
   22    39 Adam           Janicki               102.36 +  414: 303  152
   23    36 Stanisław      Olsztyn               112.81 -  323: 410   63
   24    37 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  383: 355  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2379  / 23 103.43




	Maria Krzyżanowska 106.51 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marek          Roszak                130.27 -  335: 390   80
    2    44 Rafał          Świątek               100.00 -  305: 377   50
    3    47 Natalia        Połomska              100.00 +  458: 360  150
    4    33 Michał         Kołodziejczyk         104.16 -  304: 404   54
    5    43 Małgorzata     Supińska              100.00 +  392: 384  150
    6    40 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  339: 317  168
    7    23 Daniel         Janus                 121.61 +  481: 291  172
    8    14 Miłosz         Wrzałek               138.13 -  375: 396   88
    9    19 Monika         Laskowska             102.81 +  349: 301  153
   10    21 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  279: 436   92
   11    25 Karol          Waniek                121.32 +  431: 413  171
   12    22 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 -  268: 409   69
   13    24 Joanna         Ostrowska             112.82 -  356: 393   63
   14    25 Paweł          Kowalski              119.50 -  355: 390   69
   15    26 Sławomir       Piotrowski            123.50 +  364: 328  174
   16    30 Jerzy          Matyasik              118.58 -  279: 587   69
   17    38 Renata         Andracka              114.71 -  378: 379   65
   18    36 Małgorzata     Sameryt               107.87 -  330: 349   58
   19    34 Rafał          Skibicki              110.72 +  391: 325  161
   20    35 Bogusław       Puchalski             121.13 -  361: 438   71
   21    32 Tomasz         Łapka                 115.75 +  357: 289  166
   22    33 Anna           Stefańska             114.31 -  278: 434   64
   23    40 Janina         Grajewska             100.00 +  263: 212  150
   24    34 Magdalena      Kublik                111.72 -  264: 428   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2569  / 24 107.04




	Czesław Grajewski 104.67 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jakub          Szymczak              128.47 -  330: 344   78
    2    48 Natalia        Połomska              100.00 +  426: 325  150
    3    35 Janina         Grajewska             100.00 +  384: 265  150
    4    13 Jacek          Pietruszka            112.07 +  361: 326  162
    5    11 Mateusz        Żbikowski             140.03 -  237: 498   90
    6    18 Joanna         Ostrowska             112.82 -  355: 429   63
    7    26 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  294: 447   88
    8    33 Daniel         Janus                 121.61 -  369: 412   72
    9    38 Monika         Sadurska              108.96 +  379: 370  159
   10    31 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  353: 337  161
   11    27 Grzegorz       Kurowski              124.54 +  350: 302  175
   12    23 Rafał          Świątek               100.00 +  401: 287  150
   13    17 Łukasz         Tuszyński             137.68 -  326: 344   88
   14    23 Patryk         Gadus                 134.08 -  335: 373   84
   15    38 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  343: 316  158
   16    25 Przemysław     Rybicki               130.77 -  367: 380   81
   17    27 Michał         Kolaj                 112.01 -  350: 459   62
   18    29 Sławomir       Piotrowski            123.50 -  326: 363   74
   19    36 Kamil          Kister                100.00 -  258: 466   50
   20    38 Danuta         Połomska              100.00 +  412: 260  150
   21    38 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  352: 322  164
   22    31 Magdalena      Kublik                111.72 +  394: 339  162
   23    33 Renata         Andracka              114.71 +  329: 279  165
   24    25 Paweł          Kowalski              119.50 +  409: 295  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2905  / 24 121.04




	Michał Kołodziejczyk 104.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Łukasz         Bobowski              127.11 -  349: 455   77
    2    38 Joanna         Juszczak              131.40 +  343: 341  181
    3    27 Piotr          Adamczyk              112.57 -  303: 376   63
    4    33 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  404: 304  157
    5    26 Robert         Kamiński              126.60 -  276: 445   77
    6    36 Paweł          Kowalski              119.50 +  392: 299  169
    7    27 Grzegorz       Kurowski              124.54 -  274: 368   75
    8    34 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 -  373: 430   61
    9    41 Mirosław       Uglik                 124.33 -  308: 399   74
   10    38 Dorota         Stachowska            103.19 -  390: 440   53
   11    46 Izabela        Potęga                100.00 -  369: 376   50
   12    49 PAUZA
   13    41 Roman          Figiel                111.42 +  417: 377  161
   14    38 Monika         Sadurska              108.96 -  318: 374   59
   15    44 Jan            Pawłowski             100.00 +  435: 223  150
   16    38 Weronika       Rudnicka              121.26 -  294: 378   71
   17    42 Janina         Grajewska             100.00 +  459: 249  150
   18    34 Karol          Waniek                121.32 +  284: 281  171
   19    40 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  363: 231  151
   20    31 Jarosław       Żuliński              115.77 +  376: 310  166
   21    27 Rafał          Wesołowski            121.73 -  307: 334   72
   22    32 Renata         Andracka              114.71 +  428: 259  165
   23    22 Aleksander     Puchalski             134.60 +  380: 306  185
   24    26 Aleksander     Puchalski             134.60 -  258: 448   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2623  / 23 114.04




	Dorota Stachowska 103.19 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Robert         Kamiński              126.60 -  376: 400   77
    2    30 Renata         Andracka              114.71 -  329: 375   65
    3    40 Małgorzata     Supińska              100.00 -  318: 332   50
    4    44 Marcin         Radwański             100.00 +  478: 242  150
    5    36 Alina          Białobrzewska         114.98 -  383: 405   65
    6    41 Tomasz         Ruta                  117.09 +  429: 336  167
    7    34 Stanisław      Olsztyn               112.81 -  305: 331   63
    8    39 Monika         Sadurska              108.96 +  452: 373  159
    9    34 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 -  325: 365   69
   10    38 Michał         Kołodziejczyk         104.16 +  440: 390  154
   11    31 Jacek          Pietruszka            112.07 -  352: 379   62
   12    37 Dariusz        Nawrocki              110.77 -  289: 388   61
   13    40 Łukasz         Sornek                109.92 -  302: 343   60
   14    41 Kamil          Kister                100.00 -  316: 333   50
   15    41 Weronika       Rudnicka              121.26 -  264: 379   71
   16    43 Tomasz         Siwiński              107.40 -  324: 332   57
   17    48 PAUZA
   18    47 Sylwia         Buks                  100.00 -  385: 399   50
   19    44 Adam           Janicki               102.36 -  291: 345   52
   20    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  316: 291  150
   21    46 Marcin         Radwański             100.00 +  347: 333  150
   22    47 Natalia        Połomska              100.00 +  431: 278  150
   23    42 Krzysztof      Sporczyk              116.78 -  270: 415   67
   24    44 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  385: 358  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2165  / 23  94.13




	Monika Laskowska 102.81 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Grzegorz       Kurowski              124.54 +  394: 317  175
    2     6 Monika         Sadurska              108.96 -  328: 414   59
    3    21 Marek          Reda                  131.53 -  365: 485   82
    4    34 Alina          Białobrzewska         114.98 +  445: 389  165
    5    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  445: 338  150
    6    20 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  349: 492   87
    7    21 Mirosław       Uglik                 124.33 +  389: 383  174
    8    22 Marcin         Resler                100.00 +  471: 271  150
    9    19 Maria          Krzyżanowska          106.51 -  301: 349   57
   10    15 Arkadiusz      Biegun                120.77 -  389: 440   71
   11    24 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 -  299: 365   69
   12    27 Grzegorz       Kurowski              124.54 +  497: 281  175
   13    23 Robert         Kuszpit               137.99 -  352: 402   88
   14    28 Bogusław       Puchalski             121.13 +  428: 261  171
   15    21 Marek          Roszak                130.27 -  373: 390   80
   16    28 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 -  322: 393   61
   17    30 Karol          Rembiałkowski         100.00 -  301: 450   50
   18    35 Grzegorz       Pukniel               117.97 -  352: 366   68
   19    33 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  400: 365  164
   20    33 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  423: 337  161
   21    29 Jarosław       Żuliński              115.77 +  366: 290  166
   22    26 Małgorzata     Szczygieł             118.20 -  347: 451   68
   23    25 Tomasz         Ruta                  117.09 +  459: 265  167
   24    27 Karol          Waniek                121.32 -  277: 461   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2729  / 24 113.71




	Adam Janicki 102.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Mirosław       Uglik                 124.33 -  342: 393   74
    2    41 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  345: 325  163
    3    28 Joanna         Ostrowska             112.82 -  342: 455   63
    4    27 Małgorzata     Szczygieł             118.20 -  333: 432   68
    5    37 Michał         Makowski              148.95 -  327: 440   99
    6    46 Marcin         Radwański             100.00 -  306: 337   50
    7    45 Małgorzata     Supińska              100.00 +  357: 328  150
    8    40 Agnieszka      Goniowska             111.32 -  283: 427   61
    9    46 Izabela        Potęga                100.00 -  287: 299   50
   10    44 Weronika       Rudnicka              121.26 -  305: 360   71
   11    49 PAUZA
   12    46 Małgorzata     Supińska              100.00 -  255: 434   50
   13    46 Alina          Białobrzewska         114.98 -  263: 418   65
   14    45 Jan            Pawłowski             100.00 +  349: 274  150
   15    47 Janina         Grajewska             100.00 +  393: 291  150
   16    45 Sylwia         Buks                  100.00 +  406: 320  150
   17    44 Roman          Figiel                111.42 -  347: 350   61
   18    45 Natalia        Połomska              100.00 +  416: 229  150
   19    44 Dorota         Stachowska            103.19 +  345: 291  153
   20    41 Andrzej        Tyczyno               117.95 -  309: 366   68
   21    44 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  436: 332  166
   22    39 Tomasz         Siwiński              107.40 -  303: 414   57
   23    39 Kamil          Kister                100.00 +  397: 253  150
   24    38 Izabela        Potęga                100.00 -  316: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2269  / 23  98.65




	Wojciech Gołęcki 100.50 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Zbigniew       Wietecki              124.21 -  325: 430   74
    2    27 Jerzy          Matyasik              118.58 -  317: 398   69
    3    46 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  580: 313  168
    4    26 Tomasz         Siwiński              107.40 +  366: 340  157
    5    23 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 +  346: 269  169
    6    25 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  334: 321  158
    7     7 Krzysztof      Mówka                 141.79 -  294: 514   92
    8    17 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  241: 529   89
    9    26 Ewa            Kondracka             100.00 -  300: 417   50
   10    32 Jacek          Pietruszka            112.07 -  377: 394   62
   11    33 Tomasz         Łapka                 115.75 -  338: 418   66
   12    39 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  321: 298  150
   13    33 Sławomir       Piotrowski            123.50 -  293: 375   74
   14    43 Renata         Andracka              114.71 +  376: 321  165
   15    33 Tomasz         Ruta                  117.09 -  276: 463   67
   16    33 Karol          Waniek                121.32 -  330: 429   71
   17    33 Grzegorz       Kurowski              124.54 -  347: 450   75
   18    40 Marcin         Resler                100.00 +  324: 288  150
   19    40 Michał         Kołodziejczyk         104.16 -  231: 363   54
   20    44 Natalia        Połomska              100.00 -  286: 332   50
   21    45 Izabela        Potęga                100.00 -  400: 442   50
   22    46 Sylwia         Buks                  100.00 +  355: 296  150
   23    45 Marcin         Radwański             100.00 -  337: 343   50
   24    43 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  363: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2410  / 24 100.42




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Sławomir       Piotrowski            123.50 -  292: 415   74
    2    40 Joanna         Ostrowska             112.82 -  361: 433   63
    3    44 Małgorzata     Sameryt               107.87 -  365: 422   58
    4    46 Stanisław      Olsztyn               112.81 -  359: 438   63
    5    47 Halina         Roszak                119.35 -  303: 361   69
    6    47 Patrycja       Śliwińska             113.60 -  288: 492   64
    7    49 PAUZA
    8    47 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 -  239: 421   69
    9    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  343: 286  150
   10    46 Renata         Andracka              114.71 -  297: 383   65
   11    48 Janina         Grajewska             100.00 -  300: 304   50
   12    48 Marcin         Radwański             100.00 -  253: 314   50
   13    47 Tomasz         Siwiński              107.40 -  332: 347   57
   14    46 Natalia        Połomska              100.00 -  308: 320   50
   15    46 Małgorzata     Supińska              100.00 +  371: 337  150
   16    45 Adam           Janicki               102.36 -  320: 406   52
   17    47 Marcin         Radwański             100.00 -  290: 419   50
   18    47 Dorota         Stachowska            103.19 +  399: 385  153
   19    47 Marcin         Radwański             100.00 -  292: 315   50
   20    45 Roman          Figiel                111.42 -  295: 317   61
   21    47 Jan            Pawłowski             100.00 -  234: 372   50
   22    46 Wojciech       Gołęcki               100.50 -  296: 355   51
   23    46 Jan            Pawłowski             100.00 -  244: 279   50
   24    46 Jan            Pawłowski             100.00 -  348: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 23  69.52




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Adam           Klimont               123.07 -  261: 363   73
    2    46 Alina          Białobrzewska         114.98 +  360: 256  165
    3    35 Czesław        Grajewski             104.67 -  265: 384   55
    4    41 Bogusław       Puchalski             121.13 -  222: 374   71
    5    44 Tomasz         Zwoliński             137.87 -  236: 499   88
    6    45 Stanisław      Olsztyn               112.81 -  324: 396   63
    7    46 Łukasz         Sornek                109.92 -  332: 473   60
    8    45 Kamil          Kister                100.00 -  302: 321   50
    9    49 PAUZA
   10    48 Natalia        Połomska              100.00 -  310: 358   50
   11    48 Sylwia         Buks                  100.00 +  304: 300  150
   12    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  334: 269  150
   13    45 Renata         Andracka              114.71 -  274: 331   65
   14    47 Marcin         Radwański             100.00 +  381: 369  150
   15    47 Adam           Janicki               102.36 -  291: 393   52
   16    44 Małgorzata     Supińska              100.00 +  336: 313  150
   17    42 Michał         Kołodziejczyk         104.16 -  249: 459   54
   18    43 Tomasz         Siwiński              107.40 -  204: 426   57
   19    45 Rafał          Świątek               100.00 +  400:   1  150
   20    43 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  349: 327  166
   21    41 Roman          Figiel                111.42 -  347: 462   61
   22    43 Karol          Rembiałkowski         100.00 +  387: 385  150
   23    40 Maria          Krzyżanowska          106.51 -  212: 263   57
   24    42 Małgorzata     Sameryt               107.87 -  281: 334   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2145  / 23  93.26




	Kamil Kister 100.00 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Rafał          Wesołowski            121.73 -  303: 382   72
    2    36 Łukasz         Sornek                109.92 +  448: 285  160
    3    37 Izabela        Potęga                100.00 +  304: 293  150
    4    20 Jerzy          Matyasik              118.58 -  355: 478   69
    5    25 Grzegorz       Kurowski              124.54 -  317: 330   75
    6    32 Joanna         Juszczak              131.40 -  345: 474   81
    7    35 Michał         Makowski              148.95 -  336: 402   99
    8    45 Janina         Grajewska             100.00 +  321: 302  150
    9    40 Tomasz         Łapka                 115.75 +  440: 371  166
   10    29 Agnieszka      Goniowska             111.32 -  312: 355   61
   11    32 Sławomir       Piotrowski            123.50 -  323: 409   74
   12    40 Weronika       Rudnicka              121.26 -  341: 345   71
   13    44 Natalia        Połomska              100.00 +  397: 250  150
   14    41 Dorota         Stachowska            103.19 +  333: 316  153
   15    29 Michał         Kolaj                 112.01 -  336: 377   62
   16    39 Karol          Rembiałkowski         100.00 -  336: 381   50
   17    36 Dariusz        Nawrocki              110.77 -  343: 384   61
   18    39 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  361: 353  166
   19    36 Czesław        Grajewski             104.67 +  466: 258  155
   20    37 Anna           Stefańska             114.31 -  379: 404   64
   21    36 Rafał          Skibicki              110.72 -  306: 391   61
   22    41 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  372: 353  167
   23    39 Adam           Janicki               102.36 -  253: 397   52
   24    40 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 -  331: 432   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2430  / 24 101.25




	Ewa Kondracka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Daniel         Janus                 121.61 +  409: 277  172
    2    25 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  335: 358   87
    3    14 Mariusz        Skrobosz              139.00 -  327: 398   89
    4    38 Rafał          Świątek               100.00 -  344: 384   50
    5    42 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  319: 313  167
    6    31 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  403: 303  168
    7    24 Łukasz         Tuszyński             137.68 +  418: 376  188
    8    18 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  357: 313  161
    9    26 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  417: 300  151
   10    17 Stanisław      Rydzik                142.66 -  332: 396   93
   11    14 Marek          Roszak                130.27 +  357: 318  180
   12    13 Wojciech       Zemło                 132.84 -  309: 337   83
   13    16 Mariusz        Wrześniewski          149.04 -  381: 400   99
   14    22 Zbigniew       Wietecki              124.21 -  278: 379   74
   15    37 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  370: 352  168
   16    24 Joanna         Ostrowska             112.82 -  309: 349   63
   17    26 Sławomir       Piotrowski            123.50 +  409: 275  174
   18    23 Dariusz        Białobrzewski         120.90 +  354: 326  171
   19    20 Aleksander     Puchalski             134.60 +  407: 288  185
   20    16 Piotr          Pietuchowski          141.23 -  317: 425   91
   21    21 Robert         Duczemiński           136.73 -  281: 351   87
   22    24 Paweł          Kowalski              119.50 +  369: 316  169
   23    19 Przemysław     Rybicki               130.77 +  390: 328  181
   24    16 Dariusz        Białobrzewski         120.90 +  337: 324  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3222  / 24 134.25




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Karol          Waniek                121.32 -  367: 438   71
    2    31 Roman          Figiel                111.42 +  369: 347  161
    3    16 Stanisław      Rydzik                142.66 -  281: 530   93
    4    29 Weronika       Rudnicka              121.26 +  371: 328  171
    5    27 Monika         Laskowska             102.81 -  338: 445   53
    6    33 Przemysław     Rybicki               130.77 -  303: 461   81
    7    40 Andrzej        Tyczyno               117.95 -  241: 453   68
    8    43 Łukasz         Sornek                109.92 -  212: 400   60
    9    47 Sylwia         Buks                  100.00 -  286: 343   50
   10    49 PAUZA
   11    43 Monika         Sadurska              108.96 -  243: 340   59
   12    47 Janina         Grajewska             100.00 -  269: 334   50
   13    48 Marcin         Radwański             100.00 +  362: 322  150
   14    45 Adam           Janicki               102.36 -  274: 349   52
   15    44 Michał         Kołodziejczyk         104.16 -  223: 435   54
   16    46 Natalia        Połomska              100.00 -  332: 334   50
   17    43 Tomasz         Siwiński              107.40 +  328: 305  157
   18    44 Małgorzata     Supińska              100.00 -  292: 321   50
   19    46 Izabela        Potęga                100.00 -  238: 372   50
   20    47 Dorota         Stachowska            103.19 -  291: 316   53
   21    47 Sylwia         Buks                  100.00 +  372: 234  150
   22    44 Alina          Białobrzewska         114.98 -  290: 455   65
   23    46 Sylwia         Buks                  100.00 +  279: 244  150
   24    46 Sylwia         Buks                  100.00 +  351: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2048  / 23  89.04




	Izabela  Potęga 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Weronika       Rudnicka              121.26 -  202: 489   71
    2    49 PAUZA
    3    37 Kamil          Kister                100.00 -  293: 304   50
    4    43 Renata         Andracka              114.71 -  324: 390   65
    5    46 Tomasz         Siwiński              107.40 -  256: 340   57
    6    48 Halina         Roszak                119.35 -  261: 392   69
    7    48 Krzysztof      Sporczyk              116.78 -  302: 400   67
    8    48 Natalia        Połomska              100.00 +  326: 270  150
    9    46 Adam           Janicki               102.36 +  299: 287  152
   10    41 Tomasz         Łapka                 115.75 -  260: 424   66
   11    46 Michał         Kołodziejczyk         104.16 +  376: 369  154
   12    44 Alina          Białobrzewska         114.98 +  393: 370  165
   13    38 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  439: 284  161
   14    33 Mirosław       Uglik                 124.33 -  300: 460   74
   15    39 Jarosław       Żuliński              115.77 -  282: 408   66
   16    41 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 -  382: 383   66
   17    45 Małgorzata     Supińska              100.00 -  349: 352   50
   18    46 Marcin         Radwański             100.00 +  374: 300  150
   19    46 Jan            Pawłowski             100.00 +  372: 238  150
   20    42 Marcin         Resler                100.00 -  352: 377   50
   21    45 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  442: 400  151
   22    40 Patrycja       Śliwińska             113.60 +  299: 289  164
   23    38 Grzegorz       Pukniel               117.97 -  286: 304   68
   24    38 Adam           Janicki               102.36 +  334: 316  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2368  / 23 102.96




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Bogusław       Puchalski             121.13 +  440: 339  171
    2    13 Tomasz         Siwiński              107.40 +  491: 403  157
    3     3 Kamil          Nawrocki              131.35 -  286: 478   81
    4    19 Wojciech       Usakiewicz            137.49 +  294: 286  187
    5    10 Dariusz        Nawrocki              110.77 -  340: 425   61
    6    14 Jerzy          Matyasik              118.58 -  356: 376   69
    7    19 Jacek          Pietruszka            112.07 -  297: 334   62
    8    27 Łukasz         Tuszyński             137.68 -  261: 390   88
    9    37 Michał         Kolaj                 112.01 -  352: 354   62
   10    47 Małgorzata     Supińska              100.00 +  357: 313  150
   11    35 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  298: 278  161
   12    34 Krzysztof      Sporczyk              116.78 +  310: 281  167
   13    26 Michał         Makowski              148.95 -  268: 427   99
   14    31 Tomasz         Łapka                 115.75 -  290: 400   66
   15    35 Łukasz         Sornek                109.92 -  274: 371   60
   16    37 Patrycja       Śliwińska             113.60 -  192: 366   64
   17    41 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  422: 341  166
   18    42 Anna           Stefańska             114.31 -  306: 433   64
   19    41 Grzegorz       Pukniel               117.97 +  364: 339  168
   20    38 Czesław        Grajewski             104.67 -  260: 412   55
   21    40 Renata         Andracka              114.71 -  322: 429   65
   22    42 Marcin         Resler                100.00 +  401: 309  150
   23    35 Jarosław       Żuliński              115.77 +  346: 305  166
   24    35 Renata         Andracka              114.71 -  320: 328   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2604  / 24 108.50




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Dariusz        Białobrzewski         120.90 -  255: 446   71
    2    48 Czesław        Grajewski             104.67 -  325: 426   55
    3    47 Maria          Krzyżanowska          106.51 -  360: 458   57
    4    47 Rafał          Skibicki              110.72 -  284: 446   61
    5    48 Agnieszka      Goniowska             111.32 -  323: 461   61
    6    49 PAUZA
    7    47 Tomasz         Ruta                  117.09 -  262: 379   67
    8    48 Izabela        Potęga                100.00 -  270: 326   50
    9    48 Marcin         Radwański             100.00 +  313: 278  150
   10    48 Janina         Grajewska             100.00 +  358: 310  150
   11    44 Roman          Figiel                111.42 +  355: 264  161
   12    43 Małgorzata     Sameryt               107.87 -  222: 327   58
   13    44 Kamil          Kister                100.00 -  250: 397   50
   14    46 Sylwia         Buks                  100.00 +  320: 308  150
   15    40 Grzegorz       Kurowski              124.54 -  340: 422   75
   16    46 Jan            Pawłowski             100.00 +  334: 332  150
   17    46 Alina          Białobrzewska         114.98 -  296: 332   65
   18    45 Adam           Janicki               102.36 -  229: 416   52
   19    42 Tomasz         Siwiński              107.40 -  291: 315   57
   20    44 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  332: 286  151
   21    43 Małgorzata     Supińska              100.00 -  261: 354   50
   22    47 Dorota         Stachowska            103.19 -  278: 431   53
   23    44 Marcin         Resler                100.00 -  326: 412   50
   24    45 Marcin         Radwański             100.00 -  289: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1894  / 23  82.35




	Marcin Radwański 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Arkadiusz      Biegun                120.77 -  260: 356   71
    2    47 Patrycja       Śliwińska             113.60 -  395: 404   64
    3    43 Magdalena      Kublik                111.72 -  321: 326   62
    4    44 Dorota         Stachowska            103.19 -  242: 478   53
    5    49 PAUZA
    6    46 Adam           Janicki               102.36 +  337: 306  152
    7    44 Paweł          Kowalski              119.50 =  369: 369  119
    8    44 Renata         Andracka              114.71 -  225: 375   65
    9    48 Natalia        Połomska              100.00 -  278: 313   50
   10    45 Halina         Roszak                119.35 -  273: 331   69
   11    47 Małgorzata     Supińska              100.00 -  287: 364   50
   12    48 Sylwia         Buks                  100.00 +  314: 253  150
   13    48 Jan            Pawłowski             100.00 -  322: 362   50
   14    47 Janina         Grajewska             100.00 -  369: 381   50
   15    45 Karol          Rembiałkowski         100.00 -  260: 463   50
   16    47 Roman          Figiel                111.42 -  327: 334   61
   17    47 Sylwia         Buks                  100.00 +  419: 290  150
   18    46 Izabela        Potęga                100.00 -  300: 374   50
   19    47 Sylwia         Buks                  100.00 +  315: 292  150
   20    46 Alina          Białobrzewska         114.98 -  299: 419   65
   21    46 Dorota         Stachowska            103.19 -  333: 347   53
   22    45 Grzegorz       Kulgawczuk            116.20 +  350: 343  166
   23    45 Wojciech       Gołęcki               100.50 +  343: 337  151
   24    45 Natalia        Połomska              100.00 +  374: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2051  / 23  89.17




	Karol Rembiałkowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Paweł          Kowalski              119.50 +  410: 333  169
    2    23 Rafał          Dąbrowski             132.71 +  376: 356  183
    3     7 Jacek          Pietruszka            112.07 +  375: 374  162
    4     6 Adam           Klimont               123.07 -  308: 428   73
    5    12 Kamil          Nawrocki              131.35 -  371: 493   81
    6    15 Małgorzata     Szczygieł             118.20 -  290: 376   68
    7    25 Joanna         Juszczak              131.40 +  385: 337  181
    8    20 Robert         Kamiński              126.60 -  388: 498   77
    9    23 Wojciech       Usakiewicz            137.49 -  349: 401   87
   10    26 Jarosław       Żuliński              115.77 -  340: 424   66
   11    37 Krzysztof      Sporczyk              116.78 -  288: 394   67
   12    39 Wojciech       Gołęcki               100.50 -  298: 321   51
   13    43 Stanisław      Olsztyn               112.81 -  295: 463   63
   14    48 PAUZA
   15    45 Marcin         Radwański             100.00 +  463: 260  150
   16    39 Kamil          Kister                100.00 +  381: 336  150
   17    30 Monika         Laskowska             102.81 +  450: 301  153
   18    32 Piotr          Adamczyk              112.57 -  296: 320   63
   19    39 Anna           Stefańska             114.31 -  334: 396   64
   20    39 Tomasz         Siwiński              107.40 -  312: 319   57
   21    42 Alina          Białobrzewska         114.98 -  330: 332   65
   22    43 Janina         Grajewska             100.00 -  385: 387   50
   23    43 Patrycja       Śliwińska             113.60 -  401: 425   64
   24    43 Wojciech       Gołęcki               100.50 -  322: 363   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2195  / 23  95.43




	Marcin Resler 100.00 Września                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Halina         Roszak                119.35 +  390: 377  169
    2    10 Adam           Szukalski             119.10 +  354: 299  169
    3    12 Robert         Duczemiński           136.73 -  257: 541   87
    4    24 Marek          Roszak                130.27 -  297: 446   80
    5    33 Tomasz         Łapka                 115.75 +  345: 320  166
    6    23 Aleksander     Puchalski             134.60 -  335: 406   85
    7    30 Roman          Figiel                111.42 +  419: 417  161
    8    22 Monika         Laskowska             102.81 -  271: 471   53
    9    29 Zbigniew       Wietecki              124.21 -  341: 353   74
   10    34 Dariusz        Białobrzewski         120.90 -  311: 413   71
   11    39 Łukasz         Sornek                109.92 -  323: 387   60
   12    42 Stanisław      Olsztyn               112.81 +  344: 325  163
   13    35 Dariusz        Nawrocki              110.77 +  434: 384  161
   14    32 Piotr          Adamczyk              112.57 -  296: 361   63
   15    32 Jacek          Pietruszka            112.07 -  271: 314   62
   16    36 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  438: 282  168
   17    31 Daniel         Janus                 121.61 -  344: 442   72
   18    40 Wojciech       Gołęcki               100.50 -  288: 324   51
   19    38 Renata         Andracka              114.71 -  384: 395   65
   20    42 Izabela        Potęga                100.00 +  377: 352  150
   21    39 Anna           Stefańska             114.31 -  365: 379   64
   22    42 Danuta         Połomska              100.00 -  309: 401   50
   23    44 Natalia        Połomska              100.00 +  412: 326  150
   24    41 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  413: 323  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2562  / 24 106.75




	Małgorzata Supińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Mariola        Osajda-Matczak        119.31 -  293: 342   69
    2    39 Kamil          Górka                 141.64 -  323: 496   92
    3    40 Dorota         Stachowska            103.19 +  332: 318  153
    4    37 Paweł          Kowalski              119.50 -  292: 419   69
    5    43 Maria          Krzyżanowska          106.51 -  384: 392   57
    6    42 Karol          Waniek                121.32 -  272: 416   71
    7    45 Adam           Janicki               102.36 -  328: 357   52
    8    49 PAUZA
    9    45 Weronika       Rudnicka              121.26 -  256: 453   71
   10    47 Danuta         Połomska              100.00 -  313: 357   50
   11    47 Marcin         Radwański             100.00 +  364: 287  150
   12    46 Adam           Janicki               102.36 +  434: 255  152
   13    42 Monika         Sadurska              108.96 -  313: 418   59
   14    44 Tomasz         Siwiński              107.40 +  430: 289  157
   15    46 Sylwia         Buks                  100.00 -  337: 371   50
   16    44 Janina         Grajewska             100.00 -  313: 336   50
   17    45 Izabela        Potęga                100.00 +  352: 349  150
   18    44 Jan            Pawłowski             100.00 +  321: 292  150
   19    43 Alina          Białobrzewska         114.98 +  514: 277  165
   20    40 Grzegorz       Pukniel               117.97 -  317: 373   68
   21    43 Natalia        Połomska              100.00 +  354: 261  150
   22    38 Małgorzata     Sameryt               107.87 +  397: 275  158
   23    37 Małgorzata     Jóźwiak               110.89 +  351: 297  161
   24    31 Arkadiusz      Biegun                120.77 -  322: 480   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2375  / 23 103.26




	Rafał Świątek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Adam           Szukalski             119.10 -  276: 450   69
    2    44 Maria          Krzyżanowska          106.51 +  377: 305  157
    3    34 Robert         Kamiński              126.60 -  288: 507   77
    4    38 Ewa            Kondracka             100.00 +  384: 344  150
    5    32 Łukasz         Bobowski              127.11 -  327: 426   77
    6    37 Tomasz         Łapka                 115.75 -  312: 410   66
    7    42 Alina          Białobrzewska         114.98 +  363: 319  165
    8    35 Andrzej        Tyczyno               117.95 +  349: 323  168
    9    27 Magdalena      Kublik                111.72 -  275: 390   62
   10    36 Mirosław       Uglik                 124.33 +  368: 328  174
   11    29 Przemysław     Rybicki               130.77 +  344: 331  181
   12    23 Czesław        Grajewski             104.67 -  287: 401   55
   13    29 Michał         Kolaj                 112.01 -  315: 447   62
   14    35 Joanna         Juszczak              131.40 -  319: 379   81
   15    36 Rafał          Skibicki              110.72 -  344: 362   61
   16    35 Dariusz        Nawrocki              110.77 -  322: 415   61
   17    40 Weronika       Rudnicka              121.26 -  323: 334   71
   18    48 PAUZA
   19    45 Janina         Grajewska             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 18  99.28


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Jerzy          Matyasik              416: 396
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Makowski              322: 420
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Pukniel               346: 297
   4 Andrzej        Tyczyno              - Stanisław      Rydzik                359: 543
   5 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Ruta                  480: 322
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Górka                 357: 347
   7 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Kulgawczuk            400: 340
   8 Jarosław       Żuliński             - Mateusz        Żbikowski             305: 397
   9 Dawid          Pikul                - Tomasz         Łapka                 409: 351
  10 Alina          Białobrzewska        - Mariusz        Skrobosz              330: 476
  11 Miłosz         Wrzałek              - Renata         Andracka              492: 322
  12 Anna           Stefańska            - Robert         Kuszpit               321: 355
  13 Tomasz         Zwoliński            - Patrycja       Śliwińska             345: 330
  14 Joanna         Ostrowska            - Łukasz         Tuszyński             343: 361
  15 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Olsztyn               466: 289
  16 Piotr          Adamczyk             - Michał         Alabrudziński         359: 406
  17 Wojciech       Usakiewicz           - Jacek          Pietruszka            412: 438
  18 Michał         Kolaj                - Robert         Duczemiński           361: 418
  19 Przemysław     Herdzina             - Magdalena      Kublik                338: 328
  20 Roman          Figiel               - Paweł          Jackowski             322: 379
  21 Aleksander     Puchalski            - Agnieszka      Goniowska             392: 272
  22 Małgorzata     Jóźwiak              - Patryk         Gadus                 434: 405
  23 Wojciech       Zemło                - Dariusz        Nawrocki              463: 392
  24 Rafał          Skibicki             - Rafał          Dąbrowski             313: 341
  25 Marek          Reda                 - Łukasz         Sornek                424: 352
  26 Monika         Sadurska             - Joanna         Juszczak              475: 294
  27 Kamil          Nawrocki             - Sławomir       Zabawa                400:   0
  28 Małgorzata     Sameryt              - Przemysław     Rybicki               280: 441
  29 Filip          Sosin                - Tomasz         Siwiński              355: 367
  30 Maria          Krzyżanowska         - Marek          Roszak                335: 390
  31 Jakub          Szymczak             - Czesław        Grajewski             344: 330
  32 Michał         Kołodziejczyk        - Łukasz         Bobowski              349: 455
  33 Robert         Kamiński             - Dorota         Stachowska            400: 376
  34 Monika         Laskowska            - Grzegorz       Kurowski              394: 317
  35 Mirosław       Uglik                - Adam           Janicki               393: 342
  36 Wojciech       Gołęcki              - Zbigniew       Wietecki              325: 430
  37 Sławomir       Piotrowski           - Sylwia         Buks                  415: 292
  38 Janina         Grajewska            - Adam           Klimont               261: 363
  39 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                382: 303
  40 Ewa            Kondracka            - Daniel         Janus                 409: 277
  41 Karol          Waniek               - Jan            Pawłowski             438: 367
  42 Izabela        Potęga               - Weronika       Rudnicka              202: 489
  43 Bogusław       Puchalski            - Danuta         Połomska              339: 440
  44 Natalia        Połomska             - Dariusz        Białobrzewski         255: 446
  45 Arkadiusz      Biegun               - Marcin         Radwański             356: 260
  46 Karol          Rembiałkowski        - Paweł          Kowalski              410: 333
  47 Halina         Roszak               - Marcin         Resler                377: 390
  48 Małgorzata     Supińska             - Mariola        Osajda-Matczak        293: 342
  49 Adam           Szukalski            - Rafał          Świątek               450: 276


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                479: 294
   2 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Pietuchowski          448: 413
   3 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Nawrocki              332: 416
   4 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kamiński              473: 357
   5 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             411: 413
   6 Monika         Sadurska             - Monika         Laskowska             414: 328
   7 Mirosław       Uglik                - Jakub          Zaryński              264: 424
   8 Wojciech       Zemło                - Aleksander     Puchalski             329: 399
   9 Łukasz         Bobowski             - Marek          Roszak                407: 336
  10 Marcin         Resler               - Adam           Szukalski             354: 299
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Rafał          Wesołowski            442: 313
  12 Przemysław     Rybicki              - Paweł          Jackowski             381: 397
  13 Tomasz         Siwiński             - Danuta         Połomska              403: 491
  14 Adam           Klimont              - Karol          Waniek                516: 316
  15 Łukasz         Tuszyński            - Jacek          Pietruszka            379: 448
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Krzysztof      Sporczyk              384: 315
  17 Zbigniew       Wietecki             - Arkadiusz      Biegun                331: 406
  18 Robert         Kuszpit              - Marek          Reda                  467: 384
  19 Michał         Makowski             - Kazimierz.J    Merklejn              387: 412
  20 Robert         Duczemiński          - Tomasz         Zwoliński             436: 328
  21 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Szymczak              456: 430
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Sławomir       Piotrowski            328: 363
  23 Rafał          Dąbrowski            - Karol          Rembiałkowski         356: 376
  24 Dawid          Pikul                - Przemysław     Herdzina              385: 276
  25 Wojciech       Usakiewicz           - Ewa            Kondracka             358: 335
  26 Magdalena      Kublik               - Patryk         Gadus                 282: 515
  27 Jerzy          Matyasik             - Wojciech       Gołęcki               398: 317
  28 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Szczygieł             436: 377
  29 Tomasz         Ruta                 - Halina         Roszak                372: 362
  30 Renata         Andracka             - Dorota         Stachowska            375: 329
  31 Jan            Pawłowski            - Roman          Figiel                369: 347
  32 Michał         Kolaj                - Anna           Stefańska             363: 293
  33 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Tyczyno               491: 257
  34 Piotr          Adamczyk             - Rafał          Skibicki              420: 403
  35 Jarosław       Żuliński             - Filip          Sosin                 243: 426
  36 Kamil          Kister               - Łukasz         Sornek                448: 285
  37 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Łapka                 284: 421
  38 Joanna         Juszczak             - Michał         Kołodziejczyk         341: 343
  39 Kamil          Górka                - Małgorzata     Supińska              496: 323
  40 Sylwia         Buks                 - Joanna         Ostrowska             361: 433
  41 Adam           Janicki              - Stanisław      Olsztyn               345: 325
  42 Grzegorz       Kulgawczuk           - Małgorzata     Sameryt               327: 324
  43 Daniel         Janus                - Bogusław       Puchalski             298: 381
  44 Rafał          Świątek              - Maria          Krzyżanowska          377: 305
  45 Agnieszka      Goniowska            - Paweł          Kowalski              372: 400
  46 Janina         Grajewska            - Alina          Białobrzewska         360: 256
  47 Patrycja       Śliwińska            - Marcin         Radwański             404: 395
  48 Czesław        Grajewski            - Natalia        Połomska              426: 325
  49 Izabela        Potęga               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Mówka                 372: 441
   2 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Jóźwiak               362: 389
   3 Danuta         Połomska             - Kamil          Nawrocki              286: 478
   4 Mateusz        Żbikowski            - Jakub          Zaryński              376: 451
   5 Dawid          Pikul                - Monika         Sadurska              403: 340
   6 Aleksander     Puchalski            - Dariusz        Białobrzewski         499: 291
   7 Jacek          Pietruszka           - Karol          Rembiałkowski         374: 375
   8 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Alabrudziński         357: 423
   9 Paweł          Jackowski            - Adam           Klimont               375: 413
  10 Arkadiusz      Biegun               - Mariusz        Wrześniewski          275: 403
  11 Łukasz         Bobowski             - Kazimierz.J    Merklejn              306: 411
  12 Marcin         Resler               - Robert         Duczemiński           257: 541
  13 Patryk         Gadus                - Adam           Szukalski             414: 418
  14 Ewa            Kondracka            - Mariusz        Skrobosz              327: 398
  15 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Górka                 339: 384
  16 Stanisław      Rydzik               - Jan            Pawłowski             530: 281
  17 Patrycja       Śliwińska            - Dariusz        Nawrocki              320: 415
  18 Paweł          Kowalski             - Przemysław     Rybicki               341: 368
  19 Marek          Roszak               - Weronika       Rudnicka              456: 325
  20 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Kolaj                 521: 282
  21 Monika         Laskowska            - Marek          Reda                  365: 485
  22 Grzegorz       Kurowski             - Bogusław       Puchalski             451: 337
  23 Michał         Makowski             - Rafał          Dąbrowski             388: 400
  24 Renata         Andracka             - Jerzy          Matyasik              348: 405
  25 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Zemło                 405: 335
  26 Filip          Sosin                - Tomasz         Ruta                  389: 307
  27 Michał         Kołodziejczyk        - Piotr          Adamczyk              303: 376
  28 Adam           Janicki              - Joanna         Ostrowska             342: 455
  29 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Szymczak              393: 405
  30 Tomasz         Łapka                - Krzysztof      Sporczyk              333: 291
  31 Mariola        Osajda-Matczak       - Wojciech       Usakiewicz            304: 321
  32 Grzegorz       Kulgawczuk           - Tomasz         Siwiński              336: 273
  33 Zbigniew       Wietecki             - Mirosław       Uglik                 368: 444
  34 Rafał          Świątek              - Robert         Kamiński              288: 507
  35 Czesław        Grajewski            - Janina         Grajewska             384: 265
  36 Karol          Waniek               - Przemysław     Herdzina              354: 402
  37 Kamil          Kister               - Izabela        Potęga                304: 293
  38 Joanna         Juszczak             - Halina         Roszak                361: 256
  39 Andrzej        Tyczyno              - Rafał          Skibicki              450: 298
  40 Dorota         Stachowska           - Małgorzata     Supińska              318: 332
  41 Anna           Stefańska            - Małgorzata     Szczygieł             315: 519
  42 Stanisław      Olsztyn              - Roman          Figiel                336: 409
  43 Marcin         Radwański            - Magdalena      Kublik                321: 326
  44 Sylwia         Buks                 - Małgorzata     Sameryt               365: 422
  45 Agnieszka      Goniowska            - Alina          Białobrzewska         375: 392
  46 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Pukniel               580: 313
  47 Natalia        Połomska             - Maria          Krzyżanowska          360: 458
  48 Łukasz         Sornek               - Daniel         Janus                 321: 364
  49 Jarosław       Żuliński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Aleksander     Puchalski             454: 375
   2 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Wrześniewski          326: 469
   3 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Jóźwiak               452: 363
   4 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 326: 465
   5 Kamil          Nawrocki             - Kazimierz.J    Merklejn              346: 432
   6 Karol          Rembiałkowski        - Adam           Klimont               308: 428
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Stanisław      Rydzik                429: 335
   8 Piotr          Pietuchowski         - Filip          Sosin                 375: 375
   9 Łukasz         Bobowski             - Miłosz         Wrzałek               317: 347
  10 Adam           Szukalski            - Marek          Reda                  415: 355
  11 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Adamczyk              324: 366
  12 Robert         Kamiński             - Paweł          Jackowski             310: 441
  13 Jacek          Pietruszka           - Czesław        Grajewski             326: 361
  14 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Piotrowski            320: 489
  15 Tomasz         Łapka                - Dariusz        Nawrocki              373: 406
  16 Joanna         Ostrowska            - Mirosław       Uglik                 436: 345
  17 Rafał          Wesołowski           - Monika         Sadurska              447: 279
  18 Rafał          Dąbrowski            - Kamil          Górka                 321: 439
  19 Danuta         Połomska             - Wojciech       Usakiewicz            294: 286
  20 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Kister                478: 355
  21 Arkadiusz      Biegun               - Robert         Kuszpit               317: 387
  22 Przemysław     Rybicki              - Przemysław     Herdzina              339: 370
  23 Mateusz        Żbikowski            - Grzegorz       Kulgawczuk            455: 347
  24 Marek          Roszak               - Marcin         Resler                446: 297
  25 Jakub          Szymczak             - Patryk         Gadus                 420: 438
  26 Tomasz         Siwiński             - Wojciech       Gołęcki               340: 366
  27 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Janicki               432: 333
  28 Małgorzata     Sameryt              - Michał         Makowski              407: 291
  29 Weronika       Rudnicka             - Jan            Pawłowski             328: 371
  30 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Kolaj                 473: 375
  31 Tomasz         Ruta                 - Wojciech       Zemło                 306: 314
  32 Joanna         Juszczak             - Karol          Waniek                456: 414
  33 Maria          Krzyżanowska         - Michał         Kołodziejczyk         304: 404
  34 Alina          Białobrzewska        - Monika         Laskowska             389: 445
  35 Mariola        Osajda-Matczak       - Łukasz         Tuszyński             456: 388
  36 Roman          Figiel               - Krzysztof      Sporczyk              389: 324
  37 Małgorzata     Supińska             - Paweł          Kowalski              292: 419
  38 Ewa            Kondracka            - Rafał          Świątek               344: 384
  39 Daniel         Janus                - Tomasz         Zwoliński             559: 334
  40 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Tyczyno               401: 289
  41 Bogusław       Puchalski            - Janina         Grajewska             374: 222
  42 Patrycja       Śliwińska            - Jarosław       Żuliński              371: 387
  43 Renata         Andracka             - Izabela        Potęga                390: 324
  44 Dorota         Stachowska           - Marcin         Radwański             478: 242
  45 Łukasz         Sornek               - Agnieszka      Goniowska             369: 334
  46 Stanisław      Olsztyn              - Sylwia         Buks                  438: 359
  47 Rafał          Skibicki             - Natalia        Połomska              446: 284
  48 Halina         Roszak               - Anna           Stefańska             281: 363
  49 Grzegorz       Pukniel              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Klimont              - Robert         Duczemiński           455: 381
   2 Jakub          Zaryński             - Dawid          Pikul                 385: 354
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Wrześniewski          352: 303
   4 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 470: 346
   5 Adam           Szukalski            - Jerzy          Matyasik              437: 379
   6 Joanna         Ostrowska            - Robert         Kuszpit               332: 334
   7 Kamil          Górka                - Małgorzata     Jóźwiak               350: 336
   8 Aleksander     Puchalski            - Rafał          Wesołowski            298: 419
   9 Piotr          Adamczyk             - Miłosz         Wrzałek               404: 311
  10 Dariusz        Nawrocki             - Danuta         Połomska              425: 340
  11 Mateusz        Żbikowski            - Czesław        Grajewski             498: 237
  12 Kamil          Nawrocki             - Karol          Rembiałkowski         493: 371
  13 Przemysław     Herdzina             - Michał         Alabrudziński         321: 341
  14 Marek          Roszak               - Piotr          Pietuchowski          343: 387
  15 Sławomir       Piotrowski           - Filip          Sosin                 303: 397
  16 Patryk         Gadus                - Dariusz        Białobrzewski         366: 359
  17 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Juszczak              415: 390
  18 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Szczygieł             378: 397
  19 Marek          Reda                 - Wojciech       Zemło                 319: 356
  20 Mariusz        Skrobosz             - Renata         Andracka              425: 362
  21 Małgorzata     Sameryt              - Zbigniew       Wietecki              312: 312
  22 Jakub          Szymczak             - Bogusław       Puchalski             576: 354
  23 Wojciech       Gołęcki              - Mariola        Osajda-Matczak        346: 269
  24 Jacek          Pietruszka           - Rafał          Dąbrowski             403: 326
  25 Kamil          Kister               - Grzegorz       Kurowski              317: 330
  26 Robert         Kamiński             - Michał         Kołodziejczyk         445: 276
  27 Jan            Pawłowski            - Monika         Laskowska             338: 445
  28 Wojciech       Usakiewicz           - Przemysław     Rybicki               354: 300
  29 Monika         Sadurska             - Arkadiusz      Biegun                249: 355
  30 Grzegorz       Kulgawczuk           - Daniel         Janus                 418: 394
  31 Paweł          Kowalski             - Magdalena      Kublik                307: 359
  32 Rafał          Świątek              - Łukasz         Bobowski              327: 426
  33 Tomasz         Łapka                - Marcin         Resler                320: 345
  34 Roman          Figiel               - Jarosław       Żuliński              405: 349
  35 Karol          Waniek               - Michał         Kolaj                 338: 417
  36 Dorota         Stachowska           - Alina          Białobrzewska         383: 405
  37 Adam           Janicki              - Michał         Makowski              327: 440
  38 Andrzej        Tyczyno              - Weronika       Rudnicka              491: 298
  39 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Tuszyński             294: 414
  40 Rafał          Skibicki             - Tomasz         Ruta                  360: 314
  41 Anna           Stefańska            - Patrycja       Śliwińska             347: 260
  42 Krzysztof      Sporczyk             - Ewa            Kondracka             313: 319
  43 Maria          Krzyżanowska         - Małgorzata     Supińska              392: 384
  44 Janina         Grajewska            - Tomasz         Zwoliński             236: 499
  45 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Olsztyn               381: 311
  46 Izabela        Potęga               - Tomasz         Siwiński              256: 340
  47 Sylwia         Buks                 - Halina         Roszak                303: 361
  48 Natalia        Połomska             - Agnieszka      Goniowska             323: 461
  49 Marcin         Radwański            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Jakub          Zaryński              373: 438
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Adam           Klimont               323: 395
   3 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Pikul                 465: 310
   4 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Nawrocki              396: 291
   5 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Wesołowski            349: 425
   6 Paweł          Jackowski            - Piotr          Adamczyk              463: 329
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Robert         Kuszpit               427: 295
   8 Adam           Szukalski            - Piotr          Pietuchowski          387: 363
   9 Kamil          Górka                - Filip          Sosin                 530: 308
  10 Łukasz         Bobowski             - Jakub          Szymczak              372: 341
  11 Patryk         Gadus                - Grzegorz       Kurowski              486: 383
  12 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Jóźwiak               384: 359
  13 Krzysztof      Mówka                - Roman          Figiel                547: 396
  14 Jerzy          Matyasik             - Danuta         Połomska              376: 356
  15 Karol          Rembiałkowski        - Małgorzata     Szczygieł             290: 376
  16 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Skrobosz              450: 291
  17 Grzegorz       Kulgawczuk           - Robert         Kamiński              417: 339
  18 Czesław        Grajewski            - Joanna         Ostrowska             355: 429
  19 Jacek          Pietruszka           - Arkadiusz      Biegun                394: 494
  20 Monika         Laskowska            - Wojciech       Usakiewicz            349: 492
  21 Przemysław     Herdzina             - Marek          Roszak                402: 316
  22 Dariusz        Białobrzewski        - Magdalena      Kublik                274: 369
  23 Marcin         Resler               - Aleksander     Puchalski             335: 406
  24 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              499: 366
  25 Małgorzata     Sameryt              - Wojciech       Gołęcki               321: 334
  26 Marek          Reda                 - Sławomir       Piotrowski            393: 395
  27 Bogusław       Puchalski            - Michał         Makowski              385: 351
  28 Alina          Białobrzewska        - Tomasz         Zwoliński             353: 411
  29 Daniel         Janus                - Monika         Sadurska              429: 241
  30 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Dąbrowski             437: 306
  31 Andrzej        Tyczyno              - Ewa            Kondracka             303: 403
  32 Kamil          Kister               - Joanna         Juszczak              345: 474
  33 Jan            Pawłowski            - Przemysław     Rybicki               303: 461
  34 Tomasz         Siwiński             - Mirosław       Uglik                 268: 366
  35 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Skibicki              341: 385
  36 Paweł          Kowalski             - Michał         Kołodziejczyk         299: 392
  37 Rafał          Świątek              - Tomasz         Łapka                 312: 410
  38 Michał         Kolaj                - Jarosław       Żuliński              325: 374
  39 Anna           Stefańska            - Renata         Andracka              378: 331
  40 Maria          Krzyżanowska         - Grzegorz       Pukniel               339: 317
  41 Tomasz         Ruta                 - Dorota         Stachowska            336: 429
  42 Małgorzata     Supińska             - Karol          Waniek                272: 416
  43 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Sporczyk              354: 347
  44 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Sornek                381: 340
  45 Stanisław      Olsztyn              - Janina         Grajewska             396: 324
  46 Marcin         Radwański            - Adam           Janicki               337: 306
  47 Sylwia         Buks                 - Patrycja       Śliwińska             288: 492
  48 Halina         Roszak               - Izabela        Potęga                392: 261
  49 Natalia        Połomska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Klimont              - Jakub          Zaryński              345: 532
   2 Adam           Szukalski            - Mateusz        Żbikowski             378: 427
   3 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 555: 291
   4 Paweł          Jackowski            - Kazimierz.J    Merklejn              393: 387
   5 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Wrześniewski          423: 412
   6 Patryk         Gadus                - Łukasz         Bobowski              396: 402
   7 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Mówka                 294: 514
   8 Piotr          Adamczyk             - Robert         Duczemiński           277: 482
   9 Wojciech       Zemło                - Stanisław      Rydzik                343: 370
  10 Wojciech       Usakiewicz           - Miłosz         Wrzałek               468: 373
  11 Robert         Kuszpit              - Jerzy          Matyasik              404: 456
  12 Arkadiusz      Biegun               - Joanna         Ostrowska             453: 323
  13 Kamil          Nawrocki             - Grzegorz       Kulgawczuk            528: 265
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Przemysław     Herdzina              278: 424
  15 Magdalena      Kublik               - Dariusz        Nawrocki              418: 319
  16 Piotr          Pietuchowski         - Aleksander     Puchalski             355: 368
  17 Filip          Sosin                - Dawid          Pikul                 567: 415
  18 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Szymczak              360: 368
  19 Danuta         Połomska             - Jacek          Pietruszka            297: 334
  20 Robert         Kamiński             - Rafał          Skibicki              363: 276
  21 Mirosław       Uglik                - Monika         Laskowska             383: 389
  22 Mariusz        Skrobosz             - Bogusław       Puchalski             425: 305
  23 Daniel         Janus                - Maria          Krzyżanowska          291: 481
  24 Ewa            Kondracka            - Łukasz         Tuszyński             418: 376
  25 Karol          Rembiałkowski        - Joanna         Juszczak              385: 337
  26 Tomasz         Zwoliński            - Czesław        Grajewski             447: 294
  27 Michał         Kołodziejczyk        - Grzegorz       Kurowski              274: 368
  28 Przemysław     Rybicki              - Anna           Stefańska             364: 299
  29 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Roszak                423: 377
  30 Marcin         Resler               - Roman          Figiel                419: 417
  31 Małgorzata     Jóźwiak              - Małgorzata     Sameryt               341: 354
  32 Dariusz        Białobrzewski        - Jarosław       Żuliński              350: 328
  33 Marek          Reda                 - Tomasz         Łapka                 372: 368
  34 Stanisław      Olsztyn              - Dorota         Stachowska            331: 305
  35 Michał         Makowski             - Kamil          Kister                402: 336
  36 Rafał          Dąbrowski            - Karol          Waniek                349: 382
  37 Patrycja       Śliwińska            - Mariola        Osajda-Matczak        371: 351
  38 Halina         Roszak               - Agnieszka      Goniowska             449: 399
  39 Weronika       Rudnicka             - Monika         Sadurska              292: 569
  40 Jan            Pawłowski            - Andrzej        Tyczyno               241: 453
  41 Renata         Andracka             - Tomasz         Siwiński              288: 483
  42 Alina          Białobrzewska        - Rafał          Świątek               319: 363
  43 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Pukniel               478: 340
  44 Marcin         Radwański            - Paweł          Kowalski              369: 369
  45 Adam           Janicki              - Małgorzata     Supińska              357: 328
  46 Łukasz         Sornek               - Janina         Grajewska             473: 332
  47 Tomasz         Ruta                 - Natalia        Połomska              379: 262
  48 Krzysztof      Sporczyk             - Izabela        Potęga                400: 302
  49 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Paweł          Jackowski             545: 378
   2 Adam           Klimont              - Mateusz        Żbikowski             443: 402
   3 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            348: 389
   4 Aleksander     Puchalski            - Krzysztof      Mówka                 525: 352
   5 Robert         Duczemiński          - Wojciech       Usakiewicz            355: 352
   6 Kamil          Nawrocki             - Łukasz         Bobowski              255: 419
   7 Jerzy          Matyasik             - Kazimierz.J    Merklejn              347: 456
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Przemysław     Herdzina              335: 401
   9 Stanisław      Rydzik               - Arkadiusz      Biegun                319: 432
  10 Kamil          Górka                - Magdalena      Kublik                451: 329
  11 Filip          Sosin                - Adam           Szukalski             426: 335
  12 Przemysław     Rybicki              - Patryk         Gadus                 355: 396
  13 Robert         Kuszpit              - Jakub          Szymczak              413: 408
  14 Miłosz         Wrzałek              - Maria          Krzyżanowska          396: 375
  15 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Białobrzewski         425: 313
  16 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Zemło                 352: 370
  17 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Gołęcki               529: 241
  18 Dariusz        Nawrocki             - Ewa            Kondracka             313: 357
  19 Dawid          Pikul                - Piotr          Adamczyk              535: 327
  20 Robert         Kamiński             - Karol          Rembiałkowski         498: 388
  21 Grzegorz       Kulgawczuk           - Jacek          Pietruszka            338: 260
  22 Monika         Laskowska            - Marcin         Resler                471: 271
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Pietuchowski          537: 345
  24 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Piotrowski            451: 398
  25 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Sameryt               490: 293
  26 Marek          Reda                 - Patrycja       Śliwińska             410: 349
  27 Łukasz         Tuszyński            - Danuta         Połomska              390: 261
  28 Roman          Figiel               - Rafał          Skibicki              370: 411
  29 Michał         Makowski             - Halina         Roszak                361: 347
  30 Bogusław       Puchalski            - Marek          Roszak                330: 450
  31 Tomasz         Siwiński             - Karol          Waniek                373: 376
  32 Joanna         Juszczak             - Stanisław      Olsztyn               315: 251
  33 Czesław        Grajewski            - Daniel         Janus                 369: 412
  34 Michał         Kołodziejczyk        - Małgorzata     Jóźwiak               373: 430
  35 Andrzej        Tyczyno              - Rafał          Świątek               323: 349
  36 Paweł          Kowalski             - Michał         Kolaj                 486: 378
  37 Tomasz         Łapka                - Anna           Stefańska             341: 352
  38 Jarosław       Żuliński             - Mirosław       Uglik                 406: 329
  39 Monika         Sadurska             - Dorota         Stachowska            373: 452
  40 Agnieszka      Goniowska            - Adam           Janicki               427: 283
  41 Krzysztof      Sporczyk             - Weronika       Rudnicka              310: 267
  42 Tomasz         Ruta                 - Alina          Białobrzewska         393: 349
  43 Jan            Pawłowski            - Łukasz         Sornek                212: 400
  44 Marcin         Radwański            - Renata         Andracka              225: 375
  45 Janina         Grajewska            - Kamil          Kister                302: 321
  46 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Pukniel               451: 319
  47 Mariola        Osajda-Matczak       - Sylwia         Buks                  421: 239
  48 Izabela        Potęga               - Natalia        Połomska              326: 270
  49 Małgorzata     Supińska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Rafał          Wesołowski            362: 317
   2 Robert         Duczemiński          - Adam           Klimont               472: 268
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             329: 315
   4 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Bobowski              351: 402
   5 Arkadiusz      Biegun               - Kamil          Górka                 348: 403
   6 Przemysław     Herdzina             - Aleksander     Puchalski             361: 390
   7 Filip          Sosin                - Michał         Alabrudziński         471: 332
   8 Krzysztof      Mówka                - Marek          Reda                  396: 407
   9 Marek          Roszak               - Patryk         Gadus                 468: 325
  10 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              457: 374
  11 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             356: 415
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Piotrowski            411: 318
  13 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Nawrocki              379: 353
  14 Michał         Makowski             - Miłosz         Wrzałek               359: 315
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariusz        Wrześniewski          300: 440
  16 Karol          Waniek               - Robert         Kamiński              347: 446
  17 Daniel         Janus                - Kamil          Nawrocki              499: 339
  18 Przemysław     Rybicki              - Stanisław      Rydzik                461: 303
  19 Monika         Laskowska            - Maria          Krzyżanowska          301: 349
  20 Jacek          Pietruszka           - Tomasz         Zwoliński             358: 384
  21 Joanna         Juszczak             - Grzegorz       Kurowski              410: 394
  22 Dariusz        Białobrzewski        - Adam           Szukalski             399: 481
  23 Karol          Rembiałkowski        - Wojciech       Usakiewicz            349: 401
  24 Rafał          Skibicki             - Robert         Kuszpit               406: 315
  25 Piotr          Adamczyk             - Wojciech       Zemło                 316: 415
  26 Ewa            Kondracka            - Wojciech       Gołęcki               417: 300
  27 Magdalena      Kublik               - Rafał          Świątek               390: 275
  28 Anna           Stefańska            - Grzegorz       Kulgawczuk            375: 338
  29 Marcin         Resler               - Zbigniew       Wietecki              341: 353
  30 Jakub          Szymczak             - Piotr          Pietuchowski          393: 347
  31 Tomasz         Siwiński             - Paweł          Kowalski              322: 440
  32 Łukasz         Sornek               - Małgorzata     Sameryt               402: 264
  33 Jarosław       Żuliński             - Halina         Roszak                348: 298
  34 Dorota         Stachowska           - Mariola        Osajda-Matczak        325: 365
  35 Roman          Figiel               - Bogusław       Puchalski             287: 334
  36 Renata         Andracka             - Agnieszka      Goniowska             330: 392
  37 Danuta         Połomska             - Michał         Kolaj                 352: 354
  38 Monika         Sadurska             - Czesław        Grajewski             370: 379
  39 Tomasz         Ruta                 - Andrzej        Tyczyno               330: 378
  40 Kamil          Kister               - Tomasz         Łapka                 440: 371
  41 Mirosław       Uglik                - Michał         Kołodziejczyk         399: 308
  42 Patrycja       Śliwińska            - Stanisław      Olsztyn               358: 314
  43 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              320: 414
  44 Grzegorz       Pukniel              - Alina          Białobrzewska         335: 329
  45 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Supińska              453: 256
  46 Izabela        Potęga               - Adam           Janicki               299: 287
  47 Sylwia         Buks                 - Jan            Pawłowski             343: 286
  48 Natalia        Połomska             - Marcin         Radwański             313: 278
  49 Janina         Grajewska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Jakub          Zaryński              374: 433
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Duczemiński           404: 402
   3 Adam           Klimont              - Kamil          Górka                 364: 440
   4 Aleksander     Puchalski            - Filip          Sosin                 396: 405
   5 Rafał          Wesołowski           - Mateusz        Żbikowski             431: 317
   6 Robert         Kamiński             - Dawid          Pikul                 374: 273
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Roszak                387: 523
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Joanna         Ostrowska             446: 343
   9 Marek          Reda                 - Paweł          Jackowski             348: 399
  10 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Nawrocki              436: 358
  11 Grzegorz       Kurowski             - Adam           Szukalski             312: 450
  12 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               440: 365
  13 Michał         Alabrudziński        - Daniel         Janus                 459: 353
  14 Wojciech       Usakiewicz           - Łukasz         Tuszyński             412: 357
  15 Monika         Laskowska            - Arkadiusz      Biegun                389: 440
  16 Wojciech       Zemło                - Przemysław     Rybicki               399: 290
  17 Stanisław      Rydzik               - Ewa            Kondracka             396: 332
  18 Przemysław     Herdzina             - Michał         Makowski              396: 390
  19 Magdalena      Kublik               - Joanna         Juszczak              432: 310
  20 Robert         Kuszpit              - Zbigniew       Wietecki              289: 395
  21 Maria          Krzyżanowska         - Krzysztof      Mówka                 279: 436
  22 Rafał          Skibicki             - Patryk         Gadus                 398: 331
  23 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Kulgawczuk            422: 274
  24 Mariusz        Skrobosz             - Anna           Stefańska             349: 301
  25 Paweł          Kowalski             - Łukasz         Sornek                375: 355
  26 Jarosław       Żuliński             - Karol          Rembiałkowski         424: 340
  27 Dariusz        Nawrocki             - Mariola        Osajda-Matczak        291: 426
  28 Sławomir       Piotrowski           - Piotr          Adamczyk              345: 466
  29 Agnieszka      Goniowska            - Kamil          Kister                355: 312
  30 Karol          Waniek               - Bogusław       Puchalski             477: 317
  31 Czesław        Grajewski            - Małgorzata     Jóźwiak               353: 337
  32 Wojciech       Gołęcki              - Jacek          Pietruszka            377: 394
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Kolaj                 353: 367
  34 Marcin         Resler               - Dariusz        Białobrzewski         311: 413
  35 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Tyczyno               361: 389
  36 Rafał          Świątek              - Mirosław       Uglik                 368: 328
  37 Małgorzata     Sameryt              - Patrycja       Śliwińska             285: 292
  38 Dorota         Stachowska           - Michał         Kołodziejczyk         440: 390
  39 Roman          Figiel               - Tomasz         Ruta                  309: 435
  40 Stanisław      Olsztyn              - Monika         Sadurska              377: 366
  41 Tomasz         Łapka                - Izabela        Potęga                424: 260
  42 Alina          Białobrzewska        - Rafał          Dąbrowski             379: 421
  43 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Siwiński              399: 371
  44 Adam           Janicki              - Weronika       Rudnicka              305: 360
  45 Halina         Roszak               - Marcin         Radwański             331: 273
  46 Renata         Andracka             - Sylwia         Buks                  383: 297
  47 Danuta         Połomska             - Małgorzata     Supińska              357: 313
  48 Janina         Grajewska            - Natalia        Połomska              310: 358
  49 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Jakub          Zaryński              423: 376
   2 Robert         Duczemiński          - Rafał          Wesołowski            317: 397
   3 Filip          Sosin                - Kazimierz.J    Merklejn              390: 415
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Alabrudziński         314: 406
   5 Łukasz         Bobowski             - Adam           Szukalski             387: 369
   6 Arkadiusz      Biegun               - Jerzy          Matyasik              522: 305
   7 Wojciech       Usakiewicz           - Aleksander     Puchalski             321: 413
   8 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Zemło                 435: 284
   9 Przemysław     Herdzina             - Robert         Kamiński              391: 402
  10 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kublik                370: 381
  11 Zbigniew       Wietecki             - Adam           Klimont               322: 347
  12 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 326: 432
  13 Rafał          Skibicki             - Jakub          Szymczak              374: 538
  14 Marek          Roszak               - Ewa            Kondracka             318: 357
  15 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Kowalski              496: 282
  16 Mariusz        Wrześniewski         - Jarosław       Żuliński              376: 364
  17 Patryk         Gadus                - Mariusz        Skrobosz              402: 336
  18 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Białobrzewski         327: 397
  19 Michał         Kolaj                - Dawid          Pikul                 450: 397
  20 Andrzej        Tyczyno              - Kamil          Nawrocki              418: 406
  21 Joanna         Juszczak             - Joanna         Ostrowska             394: 251
  22 Piotr          Adamczyk             - Marek          Reda                  437: 526
  23 Robert         Kuszpit              - Daniel         Janus                 354: 469
  24 Mariola        Osajda-Matczak       - Monika         Laskowska             365: 299
  25 Maria          Krzyżanowska         - Karol          Waniek                431: 413
  26 Łukasz         Tuszyński            - Patrycja       Śliwińska             443: 328
  27 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Kurowski              350: 302
  28 Michał         Makowski             - Grzegorz       Kulgawczuk            431: 304
  29 Przemysław     Rybicki              - Rafał          Świątek               331: 344
  30 Anna           Stefańska            - Agnieszka      Goniowska             338: 414
  31 Jacek          Pietruszka           - Dorota         Stachowska            379: 352
  32 Kamil          Kister               - Sławomir       Piotrowski            323: 409
  33 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Łapka                 338: 418
  34 Bogusław       Puchalski            - Dariusz        Nawrocki              441: 340
  35 Małgorzata     Jóźwiak              - Danuta         Połomska              278: 298
  36 Halina         Roszak               - Mirosław       Uglik                 330: 354
  37 Krzysztof      Sporczyk             - Karol          Rembiałkowski         394: 288
  38 Rafał          Dąbrowski            - Stanisław      Olsztyn               398: 309
  39 Łukasz         Sornek               - Marcin         Resler                387: 323
  40 Piotr          Pietuchowski         - Weronika       Rudnicka              492: 290
  41 Grzegorz       Pukniel              - Renata         Andracka              313: 276
  42 Małgorzata     Sameryt              - Tomasz         Ruta                  338: 380
  43 Monika         Sadurska             - Jan            Pawłowski             340: 243
  44 Natalia        Połomska             - Roman          Figiel                355: 264
  45 Alina          Białobrzewska        - Tomasz         Siwiński              423: 351
  46 Michał         Kołodziejczyk        - Izabela        Potęga                369: 376
  47 Małgorzata     Supińska             - Marcin         Radwański             364: 287
  48 Janina         Grajewska            - Sylwia         Buks                  304: 300
  49 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Kamil          Górka                 371: 432
   2 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz.J    Merklejn              389: 404
   3 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Jackowski             425: 472
   4 Robert         Kamiński             - Arkadiusz      Biegun                342: 392
   5 Adam           Klimont              - Michał         Alabrudziński         251: 367
   6 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Bobowski              357: 424
   7 Krzysztof      Mówka                - Filip          Sosin                 392: 328
   8 Jakub          Szymczak             - Robert         Duczemiński           416: 342
   9 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Wrześniewski          365: 332
  10 Adam           Szukalski            - Małgorzata     Szczygieł             460: 372
  11 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Zwoliński             357: 367
  12 Wojciech       Usakiewicz           - Przemysław     Herdzina              437: 367
  13 Wojciech       Zemło                - Ewa            Kondracka             337: 309
  14 Patryk         Gadus                - Zbigniew       Wietecki              484: 285
  15 Marek          Roszak               - Marek          Reda                  359: 436
  16 Daniel         Janus                - Mariusz        Skrobosz              335: 476
  17 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Makowski              427: 352
  18 Agnieszka      Goniowska            - Stanisław      Rydzik                374: 415
  19 Dariusz        Białobrzewski        - Michał         Kolaj                 386: 357
  20 Jacek          Pietruszka           - Andrzej        Tyczyno               400: 337
  21 Joanna         Juszczak             - Rafał          Skibicki              304: 343
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Maria          Krzyżanowska          409: 268
  23 Rafał          Świątek              - Czesław        Grajewski             287: 401
  24 Paweł          Kowalski             - Jarosław       Żuliński              398: 389
  25 Kamil          Nawrocki             - Dawid          Pikul                 432: 338
  26 Karol          Waniek               - Miłosz         Wrzałek               387: 403
  27 Grzegorz       Kurowski             - Monika         Laskowska             281: 497
  28 Joanna         Ostrowska            - Sławomir       Piotrowski            503: 375
  29 Tomasz         Łapka                - Przemysław     Rybicki               386: 291
  30 Rafał          Dąbrowski            - Piotr          Adamczyk              437: 313
  31 Mirosław       Uglik                - Robert         Kuszpit               352: 376
  32 Bogusław       Puchalski            - Łukasz         Sornek                398: 338
  33 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Ruta                  341: 415
  34 Danuta         Połomska             - Krzysztof      Sporczyk              310: 281
  35 Grzegorz       Kulgawczuk           - Anna           Stefańska             389: 302
  36 Grzegorz       Pukniel              - Piotr          Pietuchowski          338: 471
  37 Dariusz        Nawrocki             - Dorota         Stachowska            388: 289
  38 Małgorzata     Jóźwiak              - Monika         Sadurska              397: 323
  39 Karol          Rembiałkowski        - Wojciech       Gołęcki               298: 321
  40 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Kister                345: 341
  41 Renata         Andracka             - Halina         Roszak                323: 346
  42 Stanisław      Olsztyn              - Marcin         Resler                325: 344
  43 Małgorzata     Sameryt              - Natalia        Połomska              327: 222
  44 Izabela        Potęga               - Alina          Białobrzewska         393: 370
  45 Tomasz         Siwiński             - Roman          Figiel                325: 497
  46 Małgorzata     Supińska             - Adam           Janicki               434: 255
  47 Jan            Pawłowski            - Janina         Grajewska             269: 334
  48 Marcin         Radwański            - Sylwia         Buks                  314: 253
  49 Michał         Kołodziejczyk        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Jakub          Zaryński              380: 396
   2 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             410: 280
   3 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Wesołowski            509: 233
   4 Arkadiusz      Biegun               - Michał         Alabrudziński         375: 376
   5 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             417: 442
   6 Jakub          Szymczak             - Wojciech       Usakiewicz            439: 272
   7 Mateusz        Żbikowski            - Wojciech       Zemło                 336: 396
   8 Aleksander     Puchalski            - Adam           Klimont               353: 400
   9 Magdalena      Kublik               - Adam           Szukalski             282: 473
  10 Filip          Sosin                - Robert         Kamiński              358: 321
  11 Robert         Duczemiński          - Jacek          Pietruszka            436: 383
  12 Patryk         Gadus                - Przemysław     Herdzina              282: 411
  13 Marek          Reda                 - Dariusz        Białobrzewski         397: 394
  14 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Skibicki              471: 315
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Szczygieł             415: 442
  16 Ewa            Kondracka            - Mariusz        Wrześniewski          381: 400
  17 Czesław        Grajewski            - Łukasz         Tuszyński             326: 344
  18 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Matyasik              380: 346
  19 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Kowalski              500: 383
  20 Marek          Roszak               - Rafał          Dąbrowski             310: 481
  21 Kamil          Nawrocki             - Joanna         Juszczak              397: 313
  22 Daniel         Janus                - Tomasz         Ruta                  329: 328
  23 Monika         Laskowska            - Robert         Kuszpit               352: 402
  24 Maria          Krzyżanowska         - Joanna         Ostrowska             356: 393
  25 Bogusław       Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               312: 467
  26 Danuta         Połomska             - Michał         Makowski              268: 427
  27 Agnieszka      Goniowska            - Grzegorz       Kulgawczuk            449: 379
  28 Tomasz         Łapka                - Piotr          Pietuchowski          347: 445
  29 Michał         Kolaj                - Rafał          Świątek               447: 315
  30 Jarosław       Żuliński             - Andrzej        Tyczyno               338: 266
  31 Patrycja       Śliwińska            - Karol          Waniek                459: 338
  32 Dawid          Pikul                - Weronika       Rudnicka              431: 401
  33 Sławomir       Piotrowski           - Wojciech       Gołęcki               375: 293
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              349: 341
  35 Dariusz        Nawrocki             - Marcin         Resler                384: 434
  36 Anna           Stefańska            - Piotr          Adamczyk              331: 438
  37 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Pukniel               544: 327
  38 Izabela        Potęga               - Małgorzata     Jóźwiak               439: 284
  39 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Sameryt               430: 250
  40 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Sornek                302: 343
  41 Roman          Figiel               - Michał         Kołodziejczyk         377: 417
  42 Monika         Sadurska             - Małgorzata     Supińska              418: 313
  43 Stanisław      Olsztyn              - Karol          Rembiałkowski         463: 295
  44 Natalia        Połomska             - Kamil          Kister                250: 397
  45 Janina         Grajewska            - Renata         Andracka              274: 331
  46 Alina          Białobrzewska        - Adam           Janicki               418: 263
  47 Sylwia         Buks                 - Tomasz         Siwiński              332: 347
  48 Marcin         Radwański            - Jan            Pawłowski             322: 362


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Zaryński              430: 315
   2 Kamil          Górka                - Łukasz         Bobowski              328: 425
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Jakub          Szymczak              390: 375
   4 Adam           Szukalski            - Rafał          Wesołowski            389: 478
   5 Paweł          Jackowski            - Filip          Sosin                 429: 385
   6 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Klimont               340: 410
   7 Wojciech       Zemło                - Arkadiusz      Biegun                474: 334
   8 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Nawrocki              504: 337
   9 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Duczemiński           583: 365
  10 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Matyasik              451: 309
  11 Joanna         Ostrowska            - Mateusz        Żbikowski             400: 376
  12 Daniel         Janus                - Marek          Reda                  335: 408
  13 Michał         Makowski             - Aleksander     Puchalski             441: 453
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Agnieszka      Goniowska             348: 406
  15 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Kolaj                 347: 307
  16 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Dąbrowski             401: 379
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Robert         Kamiński              381: 328
  18 Robert         Kuszpit              - Łukasz         Tuszyński             426: 356
  19 Rafał          Skibicki             - Wojciech       Usakiewicz            297: 426
  20 Przemysław     Herdzina             - Jacek          Pietruszka            480: 276
  21 Magdalena      Kublik               - Mariola        Osajda-Matczak        342: 385
  22 Ewa            Kondracka            - Zbigniew       Wietecki              278: 379
  23 Czesław        Grajewski            - Patryk         Gadus                 335: 373
  24 Piotr          Pietuchowski         - Patrycja       Śliwińska             433: 298
  25 Paweł          Kowalski             - Maria          Krzyżanowska          390: 355
  26 Łukasz         Sornek               - Jarosław       Żuliński              372: 358
  27 Tomasz         Ruta                 - Marek          Roszak                475: 278
  28 Monika         Laskowska            - Bogusław       Puchalski             428: 261
  29 Grzegorz       Kulgawczuk           - Przemysław     Rybicki               308: 395
  30 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Sporczyk              399: 397
  31 Tomasz         Łapka                - Danuta         Połomska              400: 290
  32 Piotr          Adamczyk             - Marcin         Resler                361: 296
  33 Izabela        Potęga               - Mirosław       Uglik                 300: 460
  34 Karol          Waniek               - Andrzej        Tyczyno               450: 332
  35 Rafał          Świątek              - Joanna         Juszczak              319: 379
  36 Anna           Stefańska            - Dariusz        Nawrocki              314: 333
  37 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Pukniel               349: 372
  38 Michał         Kołodziejczyk        - Monika         Sadurska              318: 374
  39 Małgorzata     Jóźwiak              - Roman          Figiel                441: 293
  40 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Sameryt               292: 394
  41 Kamil          Kister               - Dorota         Stachowska            333: 316
  42 Stanisław      Olsztyn              - Alina          Białobrzewska         379: 296
  43 Wojciech       Gołęcki              - Renata         Andracka              376: 321
  44 Małgorzata     Supińska             - Tomasz         Siwiński              430: 289
  45 Adam           Janicki              - Jan            Pawłowski             349: 274
  46 Sylwia         Buks                 - Natalia        Połomska              308: 320
  47 Marcin         Radwański            - Janina         Grajewska             369: 381
  48 Karol          Rembiałkowski        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Wojciech       Zemło                 275: 377
   2 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 419: 495
   3 Adam           Klimont              - Łukasz         Bobowski              324: 389
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Michał         Alabrudziński         425: 282
   5 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Jackowski             307: 376
   6 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               371: 382
   7 Adam           Szukalski            - Joanna         Ostrowska             397: 319
   8 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Szczygieł             451: 363
   9 Aleksander     Puchalski            - Mateusz        Żbikowski             528: 315
  10 Patryk         Gadus                - Marek          Reda                  429: 329
  11 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                320: 342
  12 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             357: 446
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Agnieszka      Goniowska             457: 353
  14 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Białobrzewski         308: 387
  15 Przemysław     Herdzina             - Robert         Kuszpit               493: 334
  16 Wojciech       Usakiewicz           - Magdalena      Kublik                351: 324
  17 Filip          Sosin                - Mariola        Osajda-Matczak        455: 275
  18 Piotr          Pietuchowski         - Zbigniew       Wietecki              421: 376
  19 Paweł          Kowalski             - Robert         Duczemiński           403: 434
  20 Kamil          Nawrocki             - Karol          Waniek                542: 414
  21 Marek          Roszak               - Monika         Laskowska             390: 373
  22 Michał         Makowski             - Dariusz        Nawrocki              449: 255
  23 Jerzy          Matyasik             - Monika         Sadurska              344: 346
  24 Małgorzata     Jóźwiak              - Daniel         Janus                 450: 353
  25 Andrzej        Tyczyno              - Przemysław     Rybicki               346: 445
  26 Maria          Krzyżanowska         - Sławomir       Piotrowski            364: 328
  27 Patrycja       Śliwińska            - Rafał          Dąbrowski             365: 417
  28 Bogusław       Puchalski            - Tomasz         Łapka                 389: 333
  29 Michał         Kolaj                - Kamil          Kister                377: 336
  30 Krzysztof      Sporczyk             - Mirosław       Uglik                 318: 367
  31 Piotr          Adamczyk             - Stanisław      Olsztyn               335: 357
  32 Marcin         Resler               - Jacek          Pietruszka            271: 314
  33 Tomasz         Ruta                 - Wojciech       Gołęcki               463: 276
  34 Joanna         Juszczak             - Grzegorz       Kulgawczuk            377: 319
  35 Danuta         Połomska             - Łukasz         Sornek                274: 371
  36 Rafał          Świątek              - Rafał          Skibicki              344: 362
  37 Grzegorz       Pukniel              - Ewa            Kondracka             352: 370
  38 Małgorzata     Sameryt              - Czesław        Grajewski             316: 343
  39 Jarosław       Żuliński             - Izabela        Potęga                408: 282
  40 Grzegorz       Kurowski             - Natalia        Połomska              422: 340
  41 Dorota         Stachowska           - Weronika       Rudnicka              264: 379
  42 Roman          Figiel               - Renata         Andracka              324: 333
  43 Alina          Białobrzewska        - Anna           Stefańska             322: 370
  44 Jan            Pawłowski            - Michał         Kołodziejczyk         223: 435
  45 Karol          Rembiałkowski        - Marcin         Radwański             463: 260
  46 Małgorzata     Supińska             - Sylwia         Buks                  337: 371
  47 Adam           Janicki              - Janina         Grajewska             393: 291
  48 Tomasz         Siwiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Łukasz         Bobowski              367: 279
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Górka                 416: 409
   3 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Mówka                 435: 378
   4 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         406: 311
   5 Aleksander     Puchalski            - Stanisław      Rydzik                341: 386
   6 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Skrobosz              452: 338
   7 Adam           Klimont              - Adam           Szukalski             297: 418
   8 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Usakiewicz            426: 296
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Filip          Sosin                 440: 351
  10 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Szymczak              343: 399
  11 Robert         Duczemiński          - Robert         Kamiński              324: 335
  12 Agnieszka      Goniowska            - Miłosz         Wrzałek               446: 337
  13 Rafał          Dąbrowski            - Patryk         Gadus                 353: 323
  14 Marek          Reda                 - Michał         Kolaj                 414: 390
  15 Mirosław       Uglik                - Arkadiusz      Biegun                426: 332
  16 Dariusz        Białobrzewski        - Tomasz         Ruta                  321: 309
  17 Robert         Kuszpit              - Piotr          Pietuchowski          433: 413
  18 Zbigniew       Wietecki             - Jacek          Pietruszka            383: 314
  19 Kamil          Nawrocki             - Mariola        Osajda-Matczak        561: 379
  20 Mateusz        Żbikowski            - Joanna         Juszczak              463: 354
  21 Łukasz         Sornek               - Małgorzata     Szczygieł             332: 350
  22 Rafał          Skibicki             - Michał         Makowski              325: 447
  23 Łukasz         Tuszyński            - Magdalena      Kublik                332: 361
  24 Ewa            Kondracka            - Joanna         Ostrowska             309: 349
  25 Przemysław     Rybicki              - Czesław        Grajewski             380: 367
  26 Tomasz         Łapka                - Paweł          Kowalski              332: 368
  27 Jarosław       Żuliński             - Piotr          Adamczyk              445: 345
  28 Monika         Laskowska            - Małgorzata     Jóźwiak               322: 393
  29 Monika         Sadurska             - Marek          Roszak                352: 376
  30 Jerzy          Matyasik             - Maria          Krzyżanowska          587: 279
  31 Stanisław      Olsztyn              - Daniel         Janus                 382: 351
  32 Sławomir       Piotrowski           - Bogusław       Puchalski             407: 399
  33 Wojciech       Gołęcki              - Karol          Waniek                330: 429
  34 Anna           Stefańska            - Grzegorz       Kurowski              325: 369
  35 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Świątek               415: 322
  36 Andrzej        Tyczyno              - Marcin         Resler                282: 438
  37 Patrycja       Śliwińska            - Danuta         Połomska              366: 192
  38 Michał         Kołodziejczyk        - Weronika       Rudnicka              294: 378
  39 Kamil          Kister               - Karol          Rembiałkowski         336: 381
  40 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sporczyk              422: 379
  41 Grzegorz       Kulgawczuk           - Izabela        Potęga                383: 382
  42 Renata         Andracka             - Małgorzata     Sameryt               297: 373
  43 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Siwiński              324: 332
  44 Małgorzata     Supińska             - Janina         Grajewska             313: 336
  45 Sylwia         Buks                 - Adam           Janicki               320: 406
  46 Natalia        Połomska             - Jan            Pawłowski             334: 332
  47 Marcin         Radwański            - Roman          Figiel                327: 334
  48 Alina          Białobrzewska        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Kazimierz.J    Merklejn              385: 376
   2 Wojciech       Zemło                - Jakub          Zaryński              351: 378
   3 Paweł          Jackowski            - Adam           Szukalski             354: 427
   4 Kamil          Górka                - Przemysław     Herdzina              371: 309
   5 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrześniewski          448: 398
   6 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             364: 351
   7 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Mówka                 450: 459
   8 Jakub          Szymczak             - Michał         Makowski              357: 362
   9 Patryk         Gadus                - Aleksander     Puchalski             401: 375
  10 Agnieszka      Goniowska            - Mariusz        Skrobosz              438: 334
  11 Marek          Reda                 - Małgorzata     Szczygieł             605: 308
  12 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Rybicki               310: 450
  13 Arkadiusz      Biegun               - Adam           Klimont               375: 268
  14 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Białobrzewski         319: 311
  15 Wojciech       Usakiewicz           - Robert         Kamiński              425: 329
  16 Filip          Sosin                - Rafał          Dąbrowski             312: 377
  17 Zbigniew       Wietecki             - Magdalena      Kublik                290: 282
  18 Mirosław       Uglik                - Kamil          Nawrocki              364: 320
  19 Robert         Kuszpit              - Robert         Duczemiński           431: 311
  20 Piotr          Pietuchowski         - Mateusz        Żbikowski             354: 423
  21 Paweł          Kowalski             - Mariola        Osajda-Matczak        468: 331
  22 Joanna         Juszczak             - Jarosław       Żuliński              508: 291
  23 Jacek          Pietruszka           - Jerzy          Matyasik              345: 384
  24 Marek          Roszak               - Łukasz         Sornek                428: 418
  25 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Skibicki              474: 344
  26 Ewa            Kondracka            - Sławomir       Piotrowski            409: 275
  27 Michał         Kolaj                - Czesław        Grajewski             459: 350
  28 Małgorzata     Jóźwiak              - Stanisław      Olsztyn               369: 335
  29 Karol          Waniek               - Tomasz         Ruta                  325: 365
  30 Karol          Rembiałkowski        - Monika         Laskowska             450: 301
  31 Marcin         Resler               - Daniel         Janus                 344: 442
  32 Małgorzata     Sameryt              - Tomasz         Łapka                 248: 363
  33 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Kurowski              347: 450
  34 Piotr          Adamczyk             - Grzegorz       Pukniel               345: 285
  35 Andrzej        Tyczyno              - Monika         Sadurska              314: 399
  36 Dariusz        Nawrocki             - Kamil          Kister                384: 343
  37 Krzysztof      Sporczyk             - Patrycja       Śliwińska             456: 273
  38 Maria          Krzyżanowska         - Renata         Andracka              378: 379
  39 Bogusław       Puchalski            - Anna           Stefańska             393: 335
  40 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Świątek               334: 323
  41 Danuta         Połomska             - Grzegorz       Kulgawczuk            422: 341
  42 Janina         Grajewska            - Michał         Kołodziejczyk         249: 459
  43 Tomasz         Siwiński             - Jan            Pawłowski             305: 328
  44 Roman          Figiel               - Adam           Janicki               350: 347
  45 Izabela        Potęga               - Małgorzata     Supińska              349: 352
  46 Natalia        Połomska             - Alina          Białobrzewska         296: 332
  47 Marcin         Radwański            - Sylwia         Buks                  419: 290
  48 Dorota         Stachowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Szukalski            - Jakub          Zaryński              292: 375
   2 Łukasz         Bobowski             - Michał         Alabrudziński         365: 436
   3 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.J    Merklejn              340: 407
   4 Kamil          Górka                - Wojciech       Zemło                 336: 439
   5 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                278: 468
   6 Marek          Reda                 - Przemysław     Herdzina              356: 476
   7 Wojciech       Usakiewicz           - Mariusz        Wrześniewski          372: 386
   8 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Wietecki              495: 217
   9 Jakub          Szymczak             - Filip          Sosin                 458: 424
  10 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Kowalski              367: 372
  11 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Nawrocki              464: 324
  12 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Żbikowski             401: 384
  13 Robert         Duczemiński          - Patryk         Gadus                 424: 383
  14 Michał         Makowski             - Jerzy          Matyasik              491: 308
  15 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Goniowska             446: 388
  16 Przemysław     Rybicki              - Małgorzata     Szczygieł             462: 286
  17 Rafał          Wesołowski           - Marek          Roszak                329: 383
  18 Michał         Kolaj                - Arkadiusz      Biegun                382: 320
  19 Joanna         Ostrowska            - Robert         Kamiński              336: 323
  20 Rafał          Dąbrowski            - Joanna         Juszczak              382: 386
  21 Małgorzata     Jóźwiak              - Robert         Kuszpit               319: 374
  22 Tomasz         Ruta                 - Mirosław       Uglik                 392: 409
  23 Dariusz        Białobrzewski        - Ewa            Kondracka             326: 354
  24 Magdalena      Kublik               - Adam           Klimont               353: 398
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Pietuchowski          256: 317
  26 Jacek          Pietruszka           - Jarosław       Żuliński              430: 319
  27 Rafał          Skibicki             - Daniel         Janus                 345: 396
  28 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Sornek                370: 293
  29 Sławomir       Piotrowski           - Czesław        Grajewski             363: 326
  30 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Łapka                 322: 342
  31 Monika         Sadurska             - Bogusław       Puchalski             398: 349
  32 Karol          Rembiałkowski        - Piotr          Adamczyk              296: 320
  33 Stanisław      Olsztyn              - Dariusz        Nawrocki              401: 365
  34 Michał         Kołodziejczyk        - Karol          Waniek                284: 281
  35 Monika         Laskowska            - Grzegorz       Pukniel               352: 366
  36 Małgorzata     Sameryt              - Maria          Krzyżanowska          349: 330
  37 Andrzej        Tyczyno              - Krzysztof      Sporczyk              362: 336
  38 Patrycja       Śliwińska            - Roman          Figiel                441: 407
  39 Grzegorz       Kulgawczuk           - Kamil          Kister                353: 361
  40 Marcin         Resler               - Wojciech       Gołęcki               288: 324
  41 Renata         Andracka             - Alina          Białobrzewska         364: 325
  42 Anna           Stefańska            - Danuta         Połomska              433: 306
  43 Tomasz         Siwiński             - Janina         Grajewska             426: 204
  44 Jan            Pawłowski            - Małgorzata     Supińska              292: 321
  45 Adam           Janicki              - Natalia        Połomska              416: 229
  46 Izabela        Potęga               - Marcin         Radwański             374: 300
  47 Sylwia         Buks                 - Dorota         Stachowska            399: 385
  48 Rafał          Świątek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Bobowski              284: 298
   2 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              473: 402
   3 Michał         Alabrudziński        - Wojciech       Zemło                 343: 443
   4 Adam           Szukalski            - Mariusz        Wrześniewski          374: 408
   5 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 329: 487
   6 Przemysław     Herdzina             - Paweł          Jackowski             271: 437
   7 Krzysztof      Mówka                - Robert         Duczemiński           443: 340
   8 Mateusz        Żbikowski            - Jakub          Szymczak              522: 410
   9 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  368: 319
  10 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             588: 189
  11 Michał         Makowski             - Patryk         Gadus                 340: 349
  12 Agnieszka      Goniowska            - Przemysław     Rybicki               342: 334
  13 Mirosław       Uglik                - Marek          Roszak                385: 394
  14 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            428: 299
  15 Robert         Kuszpit              - Michał         Kolaj                 423: 351
  16 Arkadiusz      Biegun               - Wojciech       Usakiewicz            325: 408
  17 Adam           Klimont              - Rafał          Dąbrowski             476: 374
  18 Paweł          Kowalski             - Joanna         Juszczak              280: 398
  19 Dariusz        Białobrzewski        - Zbigniew       Wietecki              440: 325
  20 Ewa            Kondracka            - Aleksander     Puchalski             407: 288
  21 Monika         Sadurska             - Piotr          Pietuchowski          280: 508
  22 Filip          Sosin                - Tomasz         Łapka                 374: 346
  23 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Ruta                  416: 405
  24 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Jóźwiak               422: 268
  25 Daniel         Janus                - Jacek          Pietruszka            366: 432
  26 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Adamczyk              258: 362
  27 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Olsztyn               426: 407
  28 Robert         Kamiński             - Magdalena      Kublik                388: 340
  29 Sławomir       Piotrowski           - Jarosław       Żuliński              478: 224
  30 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Sameryt               283: 356
  31 Karol          Waniek               - Łukasz         Sornek                427: 354
  32 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Tyczyno               371: 325
  33 Monika         Laskowska            - Patrycja       Śliwińska             400: 365
  34 Maria          Krzyżanowska         - Rafał          Skibicki              391: 325
  35 Bogusław       Puchalski            - Krzysztof      Sporczyk              354: 405
  36 Czesław        Grajewski            - Kamil          Kister                258: 466
  37 Grzegorz       Kulgawczuk           - Weronika       Rudnicka              313: 420
  38 Marcin         Resler               - Renata         Andracka              384: 395
  39 Anna           Stefańska            - Karol          Rembiałkowski         396: 334
  40 Michał         Kołodziejczyk        - Wojciech       Gołęcki               363: 231
  41 Danuta         Połomska             - Grzegorz       Pukniel               364: 339
  42 Natalia        Połomska             - Tomasz         Siwiński              291: 315
  43 Małgorzata     Supińska             - Alina          Białobrzewska         514: 277
  44 Adam           Janicki              - Dorota         Stachowska            345: 291
  45 Janina         Grajewska            - Rafał          Świątek               400:   1
  46 Jan            Pawłowski            - Izabela        Potęga                238: 372
  47 Sylwia         Buks                 - Marcin         Radwański             292: 315
  48 Roman          Figiel               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                410: 424
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Zemło                 420: 439
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Bobowski              348: 519
   4 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 378: 387
   5 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              304: 487
   6 Krzysztof      Mówka                - Adam           Szukalski             317: 426
   7 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Zwoliński             345: 435
   8 Wojciech       Usakiewicz           - Joanna         Ostrowska             356: 358
   9 Adam           Klimont              - Robert         Kuszpit               422: 344
  10 Marek          Reda                 - Jakub          Szymczak              348: 453
  11 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Makowski              321: 368
  12 Patryk         Gadus                - Miłosz         Wrzałek               381: 339
  13 Marek          Roszak               - Przemysław     Rybicki               416: 317
  14 Agnieszka      Goniowska            - Mirosław       Uglik                 344: 395
  15 Joanna         Juszczak             - Dariusz        Białobrzewski         301: 302
  16 Piotr          Pietuchowski         - Ewa            Kondracka             425: 317
  17 Paweł          Kowalski             - Filip          Sosin                 337: 422
  18 Zbigniew       Wietecki             - Kamil          Nawrocki              335: 476
  19 Robert         Duczemiński          - Jerzy          Matyasik              473: 368
  20 Łukasz         Tuszyński            - Aleksander     Puchalski             425: 331
  21 Michał         Kolaj                - Rafał          Dąbrowski             320: 408
  22 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Kurowski              279: 405
  23 Sławomir       Piotrowski           - Arkadiusz      Biegun                419: 282
  24 Robert         Kamiński             - Jacek          Pietruszka            368: 301
  25 Daniel         Janus                - Piotr          Adamczyk              288: 473
  26 Tomasz         Ruta                 - Małgorzata     Szczygieł             416: 477
  27 Tomasz         Łapka                - Monika         Sadurska              347: 399
  28 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariola        Osajda-Matczak        287: 355
  29 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Olsztyn               396: 381
  30 Magdalena      Kublik               - Renata         Andracka              383: 346
  31 Jarosław       Żuliński             - Michał         Kołodziejczyk         310: 376
  32 Karol          Waniek               - Małgorzata     Sameryt               414: 359
  33 Dariusz        Nawrocki             - Monika         Laskowska             337: 423
  34 Łukasz         Sornek               - Patrycja       Śliwińska             348: 290
  35 Maria          Krzyżanowska         - Bogusław       Puchalski             361: 438
  36 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Skibicki              377: 411
  37 Kamil          Kister               - Anna           Stefańska             379: 404
  38 Czesław        Grajewski            - Danuta         Połomska              412: 260
  39 Tomasz         Siwiński             - Karol          Rembiałkowski         319: 312
  40 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Supińska              373: 317
  41 Andrzej        Tyczyno              - Adam           Janicki               366: 309
  42 Marcin         Resler               - Izabela        Potęga                377: 352
  43 Janina         Grajewska            - Grzegorz       Kulgawczuk            349: 327
  44 Wojciech       Gołęcki              - Natalia        Połomska              286: 332
  45 Roman          Figiel               - Sylwia         Buks                  317: 295
  46 Alina          Białobrzewska        - Marcin         Radwański             419: 299
  47 Dorota         Stachowska           - Jan            Pawłowski             316: 291


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 424: 392
   2 Łukasz         Bobowski             - Jakub          Zaryński              450: 366
   3 Wojciech       Zemło                - Kazimierz.J    Merklejn              433: 448
   4 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              502: 383
   5 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Szukalski             336: 418
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Adam           Klimont               347: 354
   7 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             328: 388
   8 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Mówka                 350: 378
   9 Przemysław     Rybicki              - Jakub          Szymczak              400: 381
  10 Michał         Makowski             - Marek          Reda                  345: 411
  11 Patryk         Gadus                - Agnieszka      Goniowska             355: 373
  12 Marek          Roszak               - Miłosz         Wrzałek               320: 446
  13 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Tuszyński             372: 374
  14 Rafał          Dąbrowski            - Mirosław       Uglik                 373: 327
  15 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Kuszpit               264: 386
  16 Wojciech       Usakiewicz           - Sławomir       Piotrowski            524: 298
  17 Piotr          Adamczyk             - Dariusz        Białobrzewski         450: 276
  18 Robert         Kamiński             - Piotr          Pietuchowski          352: 373
  19 Joanna         Juszczak             - Filip          Sosin                 423: 378
  20 Kamil          Nawrocki             - Paweł          Kowalski              410: 386
  21 Robert         Duczemiński          - Ewa            Kondracka             351: 281
  22 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Sadurska              337: 307
  23 Jacek          Pietruszka           - Aleksander     Puchalski             277: 434
  24 Jerzy          Matyasik             - Mariola        Osajda-Matczak        400: 367
  25 Małgorzata     Szczygieł            - Weronika       Rudnicka              322: 390
  26 Michał         Kolaj                - Magdalena      Kublik                342: 329
  27 Michał         Kołodziejczyk        - Rafał          Wesołowski            307: 334
  28 Arkadiusz      Biegun               - Karol          Waniek                322: 433
  29 Jarosław       Żuliński             - Monika         Laskowska             290: 366
  30 Daniel         Janus                - Tomasz         Siwiński              478: 276
  31 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Ruta                  384: 389
  32 Tomasz         Łapka                - Maria          Krzyżanowska          289: 357
  33 Małgorzata     Sameryt              - Bogusław       Puchalski             309: 360
  34 Małgorzata     Jóźwiak              - Dariusz        Nawrocki              316: 373
  35 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Sporczyk              389: 298
  36 Rafał          Skibicki             - Kamil          Kister                391: 306
  37 Stanisław      Olsztyn              - Andrzej        Tyczyno               281: 314
  38 Czesław        Grajewski            - Patrycja       Śliwińska             352: 322
  39 Marcin         Resler               - Anna           Stefańska             365: 379
  40 Renata         Andracka             - Danuta         Połomska              429: 322
  41 Janina         Grajewska            - Roman          Figiel                347: 462
  42 Karol          Rembiałkowski        - Alina          Białobrzewska         330: 332
  43 Małgorzata     Supińska             - Natalia        Połomska              354: 261
  44 Grzegorz       Kulgawczuk           - Adam           Janicki               332: 436
  45 Wojciech       Gołęcki              - Izabela        Potęga                400: 442
  46 Marcin         Radwański            - Dorota         Stachowska            333: 347
  47 Jan            Pawłowski            - Sylwia         Buks                  372: 234


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                423: 334
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Adam           Szukalski             527: 316
   3 Wojciech       Zemło                - Adam           Klimont               520: 311
   4 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              345: 448
   5 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Zwoliński             391: 403
   6 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Wrześniewski          466: 442
   7 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         357: 416
   8 Robert         Kuszpit              - Wojciech       Usakiewicz            338: 364
   9 Piotr          Pietuchowski         - Joanna         Ostrowska             379: 381
  10 Jakub          Szymczak             - Kamil          Nawrocki              450: 380
  11 Robert         Duczemiński          - Marek          Reda                  300: 406
  12 Przemysław     Rybicki              - Miłosz         Wrzałek               345: 400
  13 Michał         Makowski             - Marek          Roszak                350: 382
  14 Łukasz         Tuszyński            - Patryk         Gadus                 366: 458
  15 Agnieszka      Goniowska            - Przemysław     Herdzina              471: 353
  16 Rafał          Dąbrowski            - Dariusz        Białobrzewski         413: 365
  17 Mirosław       Uglik                - Joanna         Juszczak              375: 354
  18 Piotr          Adamczyk             - Filip          Sosin                 378: 274
  19 Mateusz        Żbikowski            - Zbigniew       Wietecki              507: 468
  20 Aleksander     Puchalski            - Jerzy          Matyasik              316: 348
  21 Michał         Kolaj                - Sławomir       Piotrowski            308: 450
  22 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Kurowski              404: 455
  23 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Wesołowski            310: 376
  24 Ewa            Kondracka            - Paweł          Kowalski              369: 316
  25 Karol          Waniek               - Daniel         Janus                 356: 305
  26 Małgorzata     Szczygieł            - Monika         Laskowska             451: 347
  27 Tomasz         Ruta                 - Arkadiusz      Biegun                433: 285
  28 Jacek          Pietruszka           - Monika         Sadurska              332: 358
  29 Rafał          Skibicki             - Bogusław       Puchalski             273: 460
  30 Mariola        Osajda-Matczak       - Łukasz         Sornek                294: 356
  31 Magdalena      Kublik               - Czesław        Grajewski             339: 394
  32 Renata         Andracka             - Michał         Kołodziejczyk         259: 428
  33 Maria          Krzyżanowska         - Anna           Stefańska             278: 434
  34 Tomasz         Łapka                - Małgorzata     Jóźwiak               395: 292
  35 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Tyczyno               410: 303
  36 Jarosław       Żuliński             - Stanisław      Olsztyn               400: 255
  37 Roman          Figiel               - Grzegorz       Pukniel               466: 317
  38 Małgorzata     Sameryt              - Małgorzata     Supińska              275: 397
  39 Tomasz         Siwiński             - Adam           Janicki               414: 303
  40 Izabela        Potęga               - Patrycja       Śliwińska             299: 289
  41 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              372: 353
  42 Danuta         Połomska             - Marcin         Resler                401: 309
  43 Karol          Rembiałkowski        - Janina         Grajewska             385: 387
  44 Alina          Białobrzewska        - Jan            Pawłowski             455: 290
  45 Marcin         Radwański            - Grzegorz       Kulgawczuk            350: 343
  46 Sylwia         Buks                 - Wojciech       Gołęcki               296: 355
  47 Natalia        Połomska             - Dorota         Stachowska            278: 431


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Bobowski              424: 310
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Zemło                 309: 369
   3 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             432: 372
   4 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  491: 283
   5 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 370: 402
   6 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Wrześniewski          427: 338
   7 Adam           Szukalski            - Agnieszka      Goniowska             508: 418
   8 Tomasz         Zwoliński            - Patryk         Gadus                 396: 368
   9 Marek          Roszak               - Wojciech       Usakiewicz            331: 366
  10 Rafał          Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             408: 392
  11 Adam           Klimont              - Mirosław       Uglik                 350: 305
  12 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Mówka                 381: 450
  13 Robert         Kuszpit              - Piotr          Adamczyk              368: 347
  14 Sławomir       Piotrowski           - Mateusz        Żbikowski             260: 429
  15 Kamil          Nawrocki             - Grzegorz       Kurowski              409: 393
  16 Joanna         Juszczak             - Robert         Duczemiński           432: 463
  17 Rafał          Wesołowski           - Michał         Makowski              399: 461
  18 Dariusz        Białobrzewski        - Jerzy          Matyasik              455: 323
  19 Przemysław     Rybicki              - Ewa            Kondracka             328: 390
  20 Filip          Sosin                - Przemysław     Herdzina              400: 377
  21 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             473: 331
  22 Michał         Kołodziejczyk        - Aleksander     Puchalski             380: 306
  23 Paweł          Kowalski             - Karol          Waniek                440: 298
  24 Małgorzata     Szczygieł            - Daniel         Janus                 380: 402
  25 Tomasz         Ruta                 - Monika         Laskowska             265: 459
  26 Robert         Kamiński             - Tomasz         Łapka                 389: 315
  27 Dariusz        Nawrocki             - Michał         Kolaj                 303: 437
  28 Bogusław       Puchalski            - Arkadiusz      Biegun                412: 367
  29 Monika         Sadurska             - Mariola        Osajda-Matczak        430: 282
  30 Łukasz         Sornek               - Jacek          Pietruszka            305: 314
  31 Rafał          Skibicki             - Weronika       Rudnicka              322: 329
  32 Magdalena      Kublik               - Anna           Stefańska             327: 422
  33 Czesław        Grajewski            - Renata         Andracka              329: 279
  34 Andrzej        Tyczyno              - Roman          Figiel                305: 380
  35 Danuta         Połomska             - Jarosław       Żuliński              346: 305
  36 Tomasz         Siwiński             - Stanisław      Olsztyn               323: 410
  37 Małgorzata     Supińska             - Małgorzata     Jóźwiak               351: 297
  38 Grzegorz       Pukniel              - Izabela        Potęga                304: 286
  39 Adam           Janicki              - Kamil          Kister                397: 253
  40 Janina         Grajewska            - Maria          Krzyżanowska          212: 263
  41 Alina          Białobrzewska        - Małgorzata     Sameryt               342: 284
  42 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Stachowska            415: 270
  43 Patrycja       Śliwińska            - Karol          Rembiałkowski         425: 401
  44 Natalia        Połomska             - Marcin         Resler                326: 412
  45 Wojciech       Gołęcki              - Marcin         Radwański             337: 343
  46 Jan            Pawłowski            - Sylwia         Buks                  279: 244
  47 Grzegorz       Kulgawczuk           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                352: 399
   2 Wojciech       Zemło                - Kazimierz.J    Merklejn              375: 420
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         437: 342
   4 Adam           Szukalski            - Jakub          Zaryński              522: 408
   5 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             393: 375
   6 Wojciech       Usakiewicz           - Paweł          Jackowski             428: 414
   7 Adam           Klimont              - Krzysztof      Mówka                 421: 389
   8 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Dąbrowski             360: 324
   9 Robert         Kuszpit              - Jakub          Szymczak              364: 392
  10 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Nawrocki              368: 445
  11 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Duczemiński           415: 294
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Reda                  359: 393
  13 Patryk         Gadus                - Michał         Makowski              345: 365
  14 Marek          Roszak               - Agnieszka      Goniowska             456: 281
  15 Piotr          Adamczyk             - Mirosław       Uglik                 395: 348
  16 Dariusz        Białobrzewski        - Ewa            Kondracka             324: 337
  17 Filip          Sosin                - Zbigniew       Wietecki              361: 320
  18 Jerzy          Matyasik             - Przemysław     Herdzina              306: 445
  19 Łukasz         Tuszyński            - Przemysław     Rybicki               468: 385
  20 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Kamiński              382: 367
  21 Joanna         Juszczak             - Michał         Kolaj                 327: 351
  22 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Piotrowski            309: 383
  23 Monika         Sadurska             - Bogusław       Puchalski             290: 266
  24 Weronika       Rudnicka             - Anna           Stefańska             328: 378
  25 Czesław        Grajewski            - Paweł          Kowalski              409: 295
  26 Aleksander     Puchalski            - Michał         Kołodziejczyk         448: 258
  27 Karol          Waniek               - Monika         Laskowska             461: 277
  28 Daniel         Janus                - Małgorzata     Szczygieł             223: 429
  29 Jacek          Pietruszka           - Tomasz         Ruta                  398: 278
  30 Łukasz         Sornek               - Roman          Figiel                380: 480
  31 Arkadiusz      Biegun               - Małgorzata     Supińska              480: 322
  32 Tomasz         Łapka                - Dariusz        Nawrocki              402: 347
  33 Stanisław      Olsztyn              - Mariola        Osajda-Matczak        307: 428
  34 Magdalena      Kublik               - Maria          Krzyżanowska          428: 264
  35 Renata         Andracka             - Danuta         Połomska              328: 320
  36 Jarosław       Żuliński             - Alina          Białobrzewska         430: 351
  37 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Siwiński              355: 383
  38 Izabela        Potęga               - Adam           Janicki               334: 316
  39 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Sporczyk              344: 408
  40 Kamil          Kister               - Małgorzata     Jóźwiak               331: 432
  41 Andrzej        Tyczyno              - Marcin         Resler                323: 413
  42 Małgorzata     Sameryt              - Janina         Grajewska             334: 281
  43 Karol          Rembiałkowski        - Wojciech       Gołęcki               322: 363
  44 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Kulgawczuk            385: 358
  45 Natalia        Połomska             - Marcin         Radwański             289: 374
  46 Sylwia         Buks                 - Jan            Pawłowski             348: 351
Lista rankingowa na dzień 10-01-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             149.38  28979  194
   2 Dariusz Dzierża                Londyn               146.66   8506   58
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.13  20166  138
   4 Michał Makowski                Warszawa             144.89  14344   99
   5 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 144.37  28152  195
   6 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.64  12209   85
   7 Kamil Górka                    Kraków               143.43  28400  198
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.38  27815  194
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 142.43  28058  197
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.28  27549  195
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.01  27497  195
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  13 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.52  26928  193
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.20  27423  197
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              138.93  26952  194
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.89  27500  198
  17 Jakub Zaryński                 Świnoujście          138.57  24249  175
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.41  27406  198
  19 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  20 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.11  16573  120
  21 Sławomir Kucia                 Krosno               137.94  16139  117
  22 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.40  25694  187
  23 Mariusz Skrobosz               Warszawa             136.94  26703  195
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.71  26659  195
  25 Bartosz Morawski               Gliwice              136.29  11585   85
  26 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  27 Dawid Pikul                    Poznań               135.97  25698  189
  28 Radosław Konca                 Warszawa             135.81   8692   64
  29 Paweł Jackowski                Warszawa             135.58  26167  193
  30 Justyna Górka                  Kraków               135.42  25730  190
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  32 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.60  25709  191
  33 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.47  26356  196
  34 Przemysław Herdzina            Kraków               134.37  25531  190
  35 Tomasz Ciejka                  Kraków               133.91  22497  168
  36 Patryk Gadus                   Pszczew              133.72  14843  111
  37 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.33   4400   33
  38 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.18  26104  196
  39 Mariusz Margalski              Pieczyska            133.12  23695  178
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.98  16490  124
  41 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     132.83   9564   72
  42 Filip Warzecha                 Gdynia               132.57   9015   68
  43 Marek Reda                     Wołomin              132.41  25290  191
  44 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.29  26325  199
  45 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  46 Wojciech Sołdan                Rumia                131.92  25857  196
  47 Michał Trumpus                 Wrocław              131.67   6847   52
  48 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  49 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.30  25472  194
  50 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  51 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.91   9164   70
  52 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.57  23763  182
  53 Jakub Szymczak                 Łódź                 130.56  18540  142
  54 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.56  25590  196
  55 Irena Sołdan                   Rumia                130.29  25667  197
  56 Przemysław Rybicki             Otwock               130.01  25742  198
  57 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  58 Marek Roszak                   Poznań               129.85  24932  192
  59 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  60 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.77  12198   94
  61 Maciej Michalak                Łódź                 129.73  16605  128
  62 Paweł Janaś                    Głogów               129.39  24972  193
  63 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.11  24402  189
  64 Andrzej Kowalski               Gdańsk               129.02  21159  164
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             128.97  16121  125
  66 Artur Irzyk                    Kraków               128.61  14018  109
  67 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.94  13946  109
  68 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  69 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  70 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.86  15471  121
  71 Michał Lipka                   Mielec               127.53   5484   43
  72 Bogusław Szyszka               Oława                127.31  11331   89
  73 Adam Klimont                   Wałcz                126.87  24612  194
  74 Anita Bruska                   Gdynia               126.68  10008   79
  75 Radosław Jachna                Łódź                 126.62   4052   32
  76 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.32  23875  189
  77 Robert Głowacki                Łódź                 126.11  23330  185
  78 Robert Kamiński                Warszawa             125.92  18385  146
  79 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.92  25183  200
  80 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.71  25017  199
  81 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  125.69  11438   91
  82 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              125.56  23856  190
  83 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.52  14184  113
  84 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.43  23580  188
  85 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.22  12397   99
  86 Jan Kozłowski                  Kraków               125.20  14523  116
  87 Kuba Koisar                    Warszawa             124.99  24123  193
  88 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.98  10998   88
  89 Agnieszka Krupka               Krosno               124.78  16970  136
  90 Michał Ozimiński               Łódź                 124.57  24789  199
  91 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.55  24910  200
  92 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  93 Mariusz Grodek                 Olsztyn              124.21   5962   48
  94 Grzegorz Kurowski              Warszawa             124.17  23592  190
  95 Leszek Stecuła                 Bytom                124.16   4718   38
  96 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  97 Mirosław Uglik                 Warszawa             123.98  23805  192
  98 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.95  24419  197
  99 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 100 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
 101 Łukasz Bryła                   Mielec               123.69   6803   55
 102 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.51  23220  188
 103 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.47  24201  196
 104 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.38  14436  117
 105 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       123.36  13323  108
 106 Artur Koszel                   Warszawa             123.12  14898  121
 107 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.03  23867  194
 108 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  122.96  23977  195
 109 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.92  24216  197
 110 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 111 Piotr Rosół                    Warszawa             122.67   9568   78
 112 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  122.37  17376  142
 113 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.29  11618   95
 114 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.92  11704   96
 115 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.89  23159  190
 116 Maciej Perzyński               Piła                 121.62   7662   63
 117 Weronika Rudnicka              Ustka                121.55  24189  199
 118 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.79  23917  198
 119 Daniel Janus                   Wąchock              120.47  20359  169
 120 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.42  22759  189
 121 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.33  13236  110
 122 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.30  10947   91
 123 Karol Waniek                   Wrocław              120.27  12508  104
 124 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 125 Beata Piotrowska               Łódź                 120.12  22222  185
 126 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.11  22821  190
 127 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.10  23300  194
 128 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            120.07  23774  198
 129 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              120.00  13920  116
 130 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 131 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 132 Szymon Płachta                 Warszawa             119.64   4307   36
 133 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.59   7295   61
 134 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.10  18579  156
 135 Katarzyna Rosiek               Kraków               119.08   8574   72
 136 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 137 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.04  21308  179
 138 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 139 Paweł Kowalski                 Kutno                118.87  18901  159
 140 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 141 Jarosław Michalak              Łódź                 118.39  10300   87
 142 Halina Roszak                  Poznań               118.25  16673  141
 143 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 144 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 145 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.96  23475  199
 146 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 147 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 148 Janusz Krupiński               Bytom                117.40  12444  106
 149 Tomasz Łapka                   Opole                117.31  22523  192
 150 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.93   8419   72
 151 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 152 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 153 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 154 Bartosz Orłowski               Bytom                116.56  19698  169
 155 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.55  12471  107
 156 Grzegorz Pukniel               Lublin               116.28  23255  200
 157 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.20  10923   94
 158 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.07  15786  136
 159 Rafał Matczak                  Milanówek            116.04   8587   74
 160 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.97  17048  147
 161 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.67  12261  106
 162 Anna Niedzielko                Szczecin             115.65   8327   72
 163 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.24  15673  136
 164 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 165 Anna Stefańska                 Łódź                 115.14  22797  198
 166 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.12   4835   42
 167 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 168 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 169 Marcin Skowron                 Zabrze               114.99   9659   84
 170 Stanisław Gasik                Warszawa             114.98  15867  138
 171 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.93  11953  104
 172 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.88  20909  182
 173 Marek Rogalski                 Warszawa             114.77  16183  141
 174 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  114.68  19839  173
 175 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            114.65  22472  196
 176 Marta Dobrzańska               Kraków               114.57  12717  111
 177 Grzegorz Kwiecień              Kraków               114.49  18777  164
 178 Anna Dłużniewska               Warszawa             114.46   9500   83
 179 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 180 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 181 Maciej Stolarczyk              Zator                114.23   3541   31
 182 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 183 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.11   9585   84
 184 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 185 Michał Kolaj                   Ostróda              113.75  21953  193
 186 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             113.57  22032  194
 187 Jacek Pietruszka               Kraków               113.53  13396  118
 188 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 189 Agnieszka Goniowska            Wrocław              113.28  22429  198
 190 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.11   7465   66
 191 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 113.02   5990   53
 192 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 193 Rafał Skibicki                 Lębork               112.92  21906  194
 194 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.85  12075  107
 195 Magdalena Kublik               Warszawa             112.69  20623  183
 196 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.52   7089   63
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 198 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.28  12351  110
 199 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.24  16051  143
 200 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.13  22089  197
 201 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 202 Teresa Zalewska                Racibórz             111.80   9391   84
 203 Bogusław Książek               Szczecin             111.76  20340  182
 204 Alina Białobrzewska            Gdynia               111.64  11945  107
 205 Renata Kowalska                Bielsko Biała        111.43   7020   63
 206 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.33   8016   72
 207 Alicja Kosińska                Szczecin             111.21  10454   94
 208 Monika Sadurska                Warszawa             111.21  14902  134
 209 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 210 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.96  18198  164
 211 Renata Andracka                Poznań               110.95   6546   59
 212 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.73  21592  195
 213 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.70  18155  164
 214 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.65  21023  190
 215 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 216 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.36   4635   42
 217 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             110.29   7941   72
 218 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 219 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.15   9253   84
 220 Roman Figiel                   Zawichost            110.12   5726   52
 221 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 222 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.92  21324  194
 223 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.84  12082  110
 224 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.78   5599   51
 225 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.62  16662  152
 226 Radosław Sowiński              Warszawa             109.52   7228   66
 227 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.51  11718  107
 228 Daniel Tomczyk                 Piła                 109.16   4148   38
 229 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.87  10343   95
 230 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 231 Czesław Grajewski              Choroszcz            108.31  11697  108
 232 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 233 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.93  13275  123
 234 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 235 Rafał Stachowski               Police               107.79  13366  124
 236 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.67  21103  196
 237 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 238 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.20  20583  192
 239 Andrzej Grabiński              Suchedniów           107.13   4178   39
 240 Urszula Solarska               Łódź                 107.03  20656  193
 241 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.98  10163   95
 242 Jerzy Luter                    Bytom                106.78  20395  191
 243 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 244 Dominik Piasecki               Słupsk               106.39   7554   71
 245 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 246 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.30  20622  194
 247 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.21  21136  199
 248 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 249 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.70  16700  158
 250 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 251 Monika Laskowska               Wrocław              105.45  10440   99
 252 Joanna Żłobicka                Wrocław              105.34  12430  118
 253 Izabela  Potęga                Łódź                 105.20   3156   30
 254 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 104.85  19293  184
 255 Michał Puchowski               Izbicko              104.78   4191   40
 256 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 257 Łukasz Baranowski              Reda                 104.54  15263  146
 258 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 259 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 260 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.15   6145   59
 261 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 262 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 263 Adam Janicki                   Łódź                 103.59  19890  192
 264 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.58   6733   65
 265 Piotr Szutenberg               Ustka                103.55   7766   75
 266 Mariusz Makuch                 Zator                103.51   4451   43
 267 Paweł Michalski                Ksawerów             103.46   4966   48
 268 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 269 Anna Arana                     Warszawa             103.09  20102  195
 270 Ryszard Korpalski              Wrocław              103.05  10511  102
 271 Kazimierz Merklejn             Szczecin             103.02   9272   90
 272 Jacek Nowak                    Szczecin             102.69   5237   51
 273 Ziemowit Pazda                 Wrocław              102.58   8617   84
 274 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 275 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 276 Sławomir Długosz               Ostróda              101.72  18106  178
 277 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 278 Kamil Kister                   Puławy               101.05   4345   43
 279 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 280 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 281 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 282 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 283 Dorota Stachowska              Wydartowo I           99.66   5880   59
 284 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.42  19189  193
 285 Rafał Świątek                  Wrocław               99.18   8133   82
 286 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.17   7140   72
 287 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 288 Tomasz Żbikowski               Warszawa              98.93   2968   30
 289 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.88   3263   33
 290 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          98.81  12450  126
 291 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 292 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 293 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 294 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.88   5090   52
 295 Bożena Guział                  Racibórz              97.86   3523   36
 296 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 297 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.82   7358   76
 298 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 299 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.80  13508  141
 300 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 301 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 302 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.97   2849   30
 303 Jerzy Ciesielski               Łódź                  94.42   3588   38
 304 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 305 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.17   5462   58
 306 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   93.65   3465   37
 307 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.04   4187   45
 308 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 309 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 310 Agnieszka Kozak                Gdynia                92.26  13378  145
 311 Jacek Cichecki                 Józefów               92.23   8116   88
 312 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.87   2756   30
 313 Anna  Bogucka                  Wrocław               91.62   3390   37
 314 Agata Pastusiak                Sulęcin               91.28   7211   79
 315 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.01   7736   85
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 317 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.60   9604  106
 318 Wojciech Obremski              Legnica               90.46   6151   68
 319 Jakub Kraj                     Szczecin              90.22   3338   37
 320 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 321 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 322 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 323 Paweł Golubiński               Gdynia                87.78   5179   59
 324 Krzysztof Zawadzki             Sampława              87.36   5067   58
 325 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 326 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           87.18  10810  124
 327 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.18   6974   80
 328 Sylwia Buks                    Warszawa              86.68   8061   93
 329 Katarzyna Bogusławska          Piastów               86.68   3207   37
 330 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 331 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 332 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  84.29  10368  123
 333 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 334 Beata Sekuła                   Szczecin              82.98   5062   61
 335 Anna Lenartowska               Gdynia                80.57   4512   56
 336 Izabela Długosz                Ostróda               76.47   2906   38
 337 Paulina Naplocha               Racibórz              76.46   6881   90
 338 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.63   6277   83
 339 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 340 Alicja Bielecka                Poznań                74.76   2542   34
 341 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 342 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 343 Mirosław Dejna                 Sampława              59.11   3251   55




Poczekalnia na dzień 10-01-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   4 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   5 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   6 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
   7 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   8 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             121.48   3280   27
   9 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             121.00   3267   27
  10 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  11 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  12 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
  13 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  14 Czesława Pawłowska             Wrocław              108.74   2936   27
  15 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  16 Maciej Grąbczewski             Piła                  95.22   2571   27
  17 Hanna Gawłowska                Piła                  88.74   2396   27
  18 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  19 Karolina Długosz               Ostróda               71.96   1943   27
  20 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  21 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  22 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.24   2506   25
  23 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  24 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  25 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  26 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  27 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  28 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  29 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  30 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  31 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  32 Marcin Resler                  Września             106.75   2562   24
  33 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  34 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  35 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  36 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  37 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               102.75   2466   24
  38 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  39 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  40 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  41 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  42 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  43 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  44 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              96.33   2312   24
  45 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  46 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  47 Krzysztof Kruk                 Łódź                  93.25   2238   24
  48 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  49 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  50 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  51 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  52 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  53 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  54 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  55 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  56 Anna Czarnecka                 Zgierz                99.17   2281   23
  57 Karol Rembiałkowski            Warszawa              95.43   2195   23
  58 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  59 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  60 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  61 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  62 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  63 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  64 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  65 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  66 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  67 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   99.45   2188   22
  68 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  69 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64   1752   22
  70 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  71 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  72 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  73 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  74 Joanna Regdos                  Kraków                98.74   1876   19
  75 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  76 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  77 Piotr Domański                 Łódź                 117.39   2113   18
  78 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.78   2048   18
  79 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  80 Maciej Pilc                    Poznań                99.83   1797   18
  81 Wojciech Wróbel                Zator                 98.78   1778   18
  82 Błażej Fuczek                  Przeciszów            91.33   1644   18
  83 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            84.33   1518   18
  84 Rafał Horoszko                 Przeciszów            82.72   1489   18
  85 Dorota Patera                  Legnica               81.39   1465   18
  86 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  87 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  88 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  89 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  90 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  91 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  92 Filip Klar                     Mielec               117.69   1883   16
  93 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  94 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  95 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  96 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  97 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  98 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  99 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
 100 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
 101 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 102 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 103 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 104 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 105 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 106 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 107 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 108 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 109 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 110 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 111 Mateusz Borsuk                 Reda                 125.92   1511   12
 112 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 113 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 114 Michał  Borejko                Wrocław              121.58   1459   12
 115 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 116 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 117 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 118 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 119 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 120 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 121 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 122 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 123 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 124 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 125 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 126 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 127 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 128 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 129 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 130 Robert Soszka                  Warszawa             110.33   1324   12
 131 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 132 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 133 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 134 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 135 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 136 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 137 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 138 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            104.67   1256   12
 139 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 140 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 141 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 142 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 143 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 144 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 145 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 146 Maurycy Machnio                Lipiany              100.58   1207   12
 147 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 148 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 100.00   1200   12
 149 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 150 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 151 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 152 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 153 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 154 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 155 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 156 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 157 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.92   1139   12
 158 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 159 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 160 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 161 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 162 Sylwester Wójcik               Lublin                92.75   1113   12
 163 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 164 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 165 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 166 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 167 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 168 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 169 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 170 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 171 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 172 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 173 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 174 Tomasz  Jedynak                Majków                89.33   1072   12
 175 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 176 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 177 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 178 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 179 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 180 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 181 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 182 Małgorzata Baśko               Andrespol             67.75    813   12
 183 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 184 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 185 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 186 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 187 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 188 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 189 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 190 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 191 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 192 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 193 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 194 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 195 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 196 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 197 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 198 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 199 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 200 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 201 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 202 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 203 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 204 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 205 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 206 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 207 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 208 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 209 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 210 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 211 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 212 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 213 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 214 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 215 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 216 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 217 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 218 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 219 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 220 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 221 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 222 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 223 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 224 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 225 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 226 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 227 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 228 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 229 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 230 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 231 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 232 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 233 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 234 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 235 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 236 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 237 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 238 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 239 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 240 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 241 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 242 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 243 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 244 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 245 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 246 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 247 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 248 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 249 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 250 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 251 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 252 Marta Juszczyk                 Ścinawa               82.75    662    8
 253 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 254 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 255 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 256 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 257 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 258 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 259 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 260 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 261 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 262 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 263 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 264 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 265 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 266 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      119.14    834    7
 267 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 268 Dorota Rudzińska               Warszawa             105.29    737    7
 269 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 270 Łukasz Kozub                   Brzesko              100.29    702    7
 271 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 272 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 273 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 274 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 275 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 276 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 277 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 278 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 279 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 280 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 281 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 282 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 283 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 284 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 285 Kacper Jachowicz               Żyrardów             139.33    836    6
 286 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 287 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 288 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.83    665    6
 289 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 290 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 291 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 292 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 293 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 294 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 295 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 296 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 297 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 298 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 299 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 300 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 301 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 302 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 303 Joanna Zadrożna                Szczecin             134.00    670    5
 304 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 305 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 306 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 307 Katarzyna Majewska             Lublin                59.80    299    5
 308 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 309 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 310 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 311 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 312 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 313 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 314 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 315 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 316 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 317 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 318 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 319 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 320 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 321 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 322 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 323 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 324 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 325 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 326 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 327 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 328 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 329 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 330 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 331 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 332 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 333 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 334 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 335 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 336 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 337 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie