Kościelisko26
lutego
Kościelisko 26 lutego XI Mistrzostwa Podhala
Szczecin12
marca
Szczecin 12-13 marca XIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2011
Puławy19
marca
Puławy 19-20 marca III Mistrzostwa PuławGrand Prix 2011
Mariusz Skrobosz mistrzem Szczecina12 - 13 marca 2011 — XIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie” Szczecin, 12 - 13 marca 2011
Grand Prix 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz mistrzem SzczecinaTrzynaste Mistrzostwa Szczecina’2011 zgromadziły 80 pretendentów do tytułu mistrza scrabble. Dwudniowe zmagania zaliczane do GRAND PRIX 2011 zakończyły się bez niespodzianek. Zacięta walka trwała jednak do ostatniej rundy pod dyktando Mariusza Skrobosza, który przez cały turniej zajmował bardzo wysokie pozycje.

Zmian bylo kilka. Nie tylko zmiana mistrza, ale zmiana lokalizacji turnieju. Nowa lokalizacja — myślę — przez wszystkich została przyjęta pozytywnie. Scrabblistów w tym roku gościło w swoich progach Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego — SCP w Szczecinie.

Nie dla wszystkich trzynastka była szczęśliwa — ubiegłoroczny mistrz Szczecina — Tomasz Zwoliński, nie zaliczył tego turnieju na pudle — zajmując "tylko" piąte miejsce.

Na szczecińskim podium jednak było bez niespodzianek. Pierwsze miejsce i tytuł mistrza Mariusz Skrobosz (Warszawa) z wynikiem 11:2. Dalej na podium zmieścili się jeszcze Rafał Lenartowski (Gdynia), i Krzysztof Obremski (Legnica). Serdeczne gratulacje dla wszystkich.

Jak w roku ubiegłym — w tym również — gościliśmy liczną grupę debiutantów, którzy niejednokrotnie pokazali doświadczonym zawodnikom, że trzeba na nich uważać. Najlepszym debiutantem został Patryk Wolniewicz ze Szczecina, zaskakując niejednokrotnie swoich o wiele starszych i bardziej doświadczonych przeciwników.

Organizatorzy zapewnili smaczny poczęstunek dla uczestników szczecińskiej imprezy. Jak co roku w Szczecinie na zwycięzców czekało też sporo nagród i pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też emocji podczas wręczania nagrody losowanej wśród wszystkich zawodników, którzy uczestniczyli w rozgrywkach. Szczęście uśmiechnęło się tym razem do Marka Ledy z Koszalina.

Serdeczne podziekowania dla całej załogi Szczecińskiego „BLANK”-a w tym roku pod kierownictwem Bogusława Książka i czujnym okiem Doroty, Darka i Agaty Kuć. Zafundowali oni nam doskonałą rozrywkę i niepowtarzalną scrabblową rywalizację. Gorące podziękowania dla organizatorów i sponsorów, bez których takie imprezy jak ta nie mogly by się odbyć. Liczymy oczywiście na kolejną edycję szczecińskiego turnieju. Do zobaczenia za rok!

Sponsorzy: APA 2, Imfilter Goleniów, Księgarnia "Uczniowska" Kazimierz Merklejn, Drukarnia Comgraph — plakaty, Drukarnia SPARTA — dyplomy, klubowicze "BLANK" w rekordowej liczbie 12 osób uzbierała ponad połowę budżetu turnieju. Pomoc w organizacji Magda Kupczyńska, Ola Kaczanowska, Małgorzata Szmuksta, Rafał Stachowski, Jarosław Żuliński, Monika Gawron-Cieślik, Jacek Nowak, Ireneusz Moralewicz, Maciej Grąbczewski.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”
XI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”
X Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 13
- system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgrywekZachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego - SCP w Szczecinie
ul. Kolumba 86 (obok dworca głównego PKP)
mapa
Obrońca tytułuTomasz Zwoliński
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 12 marca (8 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 13 marca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
- młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdWe własnym zakresie
mapa
WyżywienieBar na miejscu.
W sobotę możliwość zamówienia obiadu w cenie 15 zł
NoclegiNovotel Szczecin — ok. 1 km od miejsca rozgrywek — al. 3 Maja 31 — tel. 91 480 14 00
Ibis Szczecin — — ok. 1 km od miejsca rozgrywek — ul. Dworcowa 16 — tel. 91 480 18 00
Campanile Szczecin — ok. 1,2 km od miejsca rozgrywek — ul. Wyszyńskiego 30 — tel. 91 481 77 00
Elka-Sen — ok. 1 km od miejsca rozgrywek — al. 3 Maja 1 A — tel. 91 433 56 04
NagrodyI miejsce — puchar + 400 zł
II miejsce — puchar + 300 zł
III miejsce — puchar + 200 zł
nagroda dla najlepszej kobiety
nagroda dla najlepszego juniora do lat 18
nagroda dla najlepszego seniora powyżej 55 lat
nagroda dla najlepszego debiutanta
nagroda specjalna losowana wśród uczestników
inne
OrganizatorzyKlub „Blank” Szczecin — Bogusław Książek — tel. 601 410 782 — bodeks@tstd.pl


Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.37     11.0     5980     2127     1821
  2 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 141.10     10.0     5367     2073      456
  3 Krzysztof       Obremski             Legnica                138.59     10.0     5279     2093       38
  4 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               146.68     10.0     5209     2052      430
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.65      9.0     5378     1846      563
  6 Robert          Kamiński             Warszawa               131.07      9.0     5283     1914      403
  7 Mirosław        Uglik                Warszawa               143.97      9.0     5234     1928      535
  8 Kamil           Kister               Puławy                 127.08      9.0     5226     1844      463
  9 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.13      9.0     5146     1861      575
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.24      9.0     5104     1933      382
 11 Maciej          Grąbczewski          Piła                   121.41      8.0     5415     1752      768
 12 Dawid           Pikul                Poznań                 144.22      8.0     5238     1803      461
 13 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               124.50      8.0     5189     1750      485
 14 Mateusz         Borsuk               Reda                   128.85      8.0     5132     1786      100
 15 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               142.51      8.0     5103     1753      172
 16 Irena           Sołdan               Rumia                  131.16      8.0     5087     1841      183
 17 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.24      8.0     5049     1784      143
 18 Rafał           Stachowski           Police                 102.62      8.0     5031     1804      -33
 19 Jakub           Zaryński             Świnoujście            133.41      8.0     4990     1815      374
 20 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               125.10      8.0     4871     1702      209
 21 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               108.86      8.0     4826     1817      197
 22 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 113.47      7.5     5112     1566      340
 23 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              137.30      7.0     5334     1766      318
 24 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                123.18      7.0     5172     1574      808
 25 Marek           Syczuk               Warszawa               138.14      7.0     5087     1674       40
 26 Weronika        Rudnicka             Szczecin               126.51      7.0     5024     1630      -15
 27 Paweł           Janaś                Głogów                 134.23      7.0     5010     1563      443
 28 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    141.40      7.0     5003     1598      412
 29 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                126.01      7.0     4973     1673      251
 30 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         131.41      7.0     4934     1578      238
 31 Michał          Kolaj                Ostróda                122.66      7.0     4895     1655      127
 32 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               118.43      7.0     4879     1690      -23
 33 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              130.66      7.0     4851     1604      -48
 34 Piotr           Broda                Sandomierz             117.51      7.0     4741     1494      222
 35 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            110.06      7.0     4723     1580       31
 36 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              113.41      7.0     4529     1675     -360
 37 Alicja          Kosińska             Szczecin               112.90      7.0     4319     1567      100
 38 Paulina         Mech                 Kraków                 100.00      6.5     4916     1661     -351
 39 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                132.24      6.0     5201     1539      397
 40 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    135.60      6.0     5160     1534      164
 41 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              124.14      6.0     5102     1538      207
 42 Łukasz          Baranowski           Reda                   124.63      6.0     4898     1480       62
 43 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.67      6.0     4869     1434      -47
 44 Marcin          Mroziuk              Warszawa               143.80      6.0     4842     1488      -22
 45 Bogusław        Książek              Szczecin               122.87      6.0     4768     1401      351
 46 Monika          Siemaszko            Lipiany                100.00      6.0     4727     1446      355
 47 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         124.37      6.0     4703     1515       67
 48 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  121.55      6.0     4693     1349      378
 49 Anna            Niedzielko           Szczecin               107.02      6.0     4672     1517     -382
 50 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               117.04      6.0     4639     1443      205
 51 Jarosław        Żuliński             Szczecin               113.02      6.0     4544     1522      -28
 52 Wojciech        Zieliński            Szczecin               123.32      6.0     4435     1576     -271
 53 Dorota          Maciejuk             Warszawa               124.04      6.0     4418     1436     -329
 54 Jacek           Nowak                Szczecin               104.47      5.5     4331     1206       95
 55 Patryk          Wolniewicz           Szczecin               100.00      5.5     4175     1238     -365
 56 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               118.34      5.0     4816     1417      -12
 57 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 101.61      5.0     4739     1254      -26
 58 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              110.67      5.0     4722     1369       27
 59 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  114.03      5.0     4719     1423     -155
 60 Marek           Leda                 Koszalin               100.00      5.0     4505     1369      -48
 61 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      5.0     4355     1364     -377
 62 Arkadiusz       Florczak             Szczecin               100.00      5.0     4265     1366     -518
 63 Marcin          Grześkiewicz         Szczecin               100.00      4.5     4495     1204      -81
 64 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.97      4.5     4261     1181      -51
 65 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      4.5     4202     1204      -60
 66 Stefan          Koczarski            Szczecin               100.00      4.5     3961     1172     -880
 67 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.01      4.0     4466     1197     -265
 68 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   129.81      4.0     3121      891      254
 69 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   113.25      4.0     2960     1046      -88
 70 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   113.06      4.0     2902      920     -128
 71 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            100.00      3.5     4227     1002       46
 72 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      3.5     3872     1026     -457
 73 Maurycy         Machnio              Lipiany                107.98      3.5     3739      985     -389
 74 Maciej          Bukowski             Szczecin               111.74      3.0     2490      902     -500
 75 Beata           Kowaluk-Jagielska    Szczecin               100.00      2.5     3963      918     -533
 76 Waldemar        Stankiewicz          Mieszkowice            100.00      2.0     2237      726     -849
 77 Magdalena       Kublik               Warszawa               121.37      2.0     2118      601       26
 78 Mirosław        Norwajszas           Szczecin               100.00      2.0     1262      423      -88
 79 Katarzyna       Sawuła               Police                 100.00      1.5     3131      802    -1333
 80 Michał          Śliwiński            Szczecin               100.00      0.5     1489      433    -2010
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"



	Stanisław Rydzik 148.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Kupczyńska            124.50 +  403: 388  175
    2     1 Tomasz         Sienkiewicz           124.14 -  386: 483   74
    3    21 Paulina        Mech                  100.00 +  367: 314  150
    4     7 Krzysztof      Langiewicz            126.01 +  519: 273  176
    5     6 Krzysztof      Obremski              138.59 -  397: 423   89
    6    13 Małgorzata     Jóźwiak               114.03 +  390: 352  164
    7     8 Irena          Sołdan                131.16 +  373: 325  181
    8     4 Dawid          Pikul                 144.22 +  440: 369  194
    9     6 Mateusz        Borsuk                128.85 +  363: 313  179
   10     2 Rafał          Lenartowski           141.10 -  306: 444   91
   11     4 Robert         Kamiński              131.07 +  384: 335  181
   12     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.68 -  366: 410   97
   13     7 Jakub          Zaryński              133.41 +  410: 293  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1934  / 13 148.77




	Kazimierz.Jr Merklejn 146.68 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Grąbczewski           121.41 -  353: 488   71
    2    34 Aleksandra     Kaczanowska           118.34 +  399: 312  168
    3    27 Dorota         Kuć                   113.25 +  421: 279  163
    4    20 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  421: 349  150
    5    10 Jakub          Zaryński              133.41 +  435: 389  183
    6     3 Dawid          Pikul                 144.22 +  414: 354  194
    7     3 Robert         Kamiński              131.07 +  437: 325  181
    8     2 Mateusz        Borsuk                128.85 +  381: 314  179
    9     2 Krzysztof      Obremski              138.59 +  406: 329  189
   10     1 Mariusz        Skrobosz              144.37 -  363: 515   94
   11     3 Kamil          Nawrocki              137.30 +  413: 376  187
   12     4 Stanisław      Rydzik                148.24 +  410: 366  198
   13     2 Rafał          Lenartowski           141.10 -  356: 383   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2048  / 13 157.54




	Mariusz Skrobosz 144.37 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Szmuksta              117.04 +  372: 329  167
    2    14 Paulina        Mech                  100.00 +  523: 253  150
    3     6 Stefan         Koczarski             100.00 +  513: 262  150
    4     1 Robert         Kamiński              131.07 +  432: 298  181
    5     2 Alicja         Kosińska              112.90 +  521: 321  163
    6     1 Kamil          Nawrocki              137.30 +  530: 264  187
    7     1 Mirosław       Uglik                 143.97 +  388: 362  194
    8     1 Krzysztof      Obremski              138.59 -  347: 354   89
    9     1 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  433: 302  176
   10     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.68 +  515: 363  197
   11     1 Rafał          Lenartowski           141.10 -  403: 414   91
   12     1 Rafał          Wesołowski            128.13 +  384: 362  178
   13     1 Krzysztof      Obremski              138.59 +  619: 275  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2112  / 13 162.46




	Dawid Pikul 144.22 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Magdalena      Kublik                121.37 +  348: 343  171
    2    16 Alicja         Kosińska              112.90 -  389: 393   63
    3    12 Zbigniew       Wietecki              124.67 +  439: 314  175
    4    18 Stefan         Koczarski             100.00 +  489: 218  150
    5     7 Irena          Sołdan                131.16 +  461: 370  181
    6     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.68 -  354: 414   97
    7     7 Jakub          Zaryński              133.41 +  412: 367  183
    8     4 Stanisław      Rydzik                148.24 -  369: 440   98
    9     8 Michał         Kolaj                 122.66 +  425: 315  173
   10     7 Mateusz        Borsuk                128.85 +  403: 387  179
   11     2 Krzysztof      Obremski              138.59 -  354: 446   89
   12     7 Rafał          Stachowski            102.62 +  385: 345  153
   13     4 Kamil          Kister                127.08 -  410: 425   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 13 137.62




	Mirosław Uglik 143.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Aleksandra     Kaczanowska           118.34 +  402: 278  168
    2     2 Kamil          Kister                127.08 +  490: 282  177
    3     7 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  448: 365  176
    4     4 Monika         Gawron-Cieślik        108.86 +  393: 379  159
    5     3 Grzegorz       Koczkodon             132.24 +  331: 325  182
    6     2 Mateusz        Borsuk                128.85 +  493: 352  179
    7     1 Mariusz        Skrobosz              144.37 -  362: 388   94
    8     3 Kamil          Nawrocki              137.30 -  295: 381   87
    9     4 Rafał          Wesołowski            128.13 +  319: 313  178
   10     3 Krzysztof      Obremski              138.59 -  356: 515   89
   11     7 Rafał          Stachowski            102.62 +  536: 306  153
   12     2 Rafał          Lenartowski           141.10 +  454: 429  191
   13     3 Tomasz         Zwoliński             142.65 -  355: 386   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1926  / 13 148.15




	Marcin Mroziuk 143.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Patrycja       Śliwińska             118.43 +  415: 357  168
    2    18 Wojciech       Zieliński             123.32 -  357: 369   73
    3    23 Marek          Leda                  100.00 +  399: 340  150
    4     6 Barbara        Łukaszewicz           123.18 +  367: 299  173
    5     4 Tomasz         Sienkiewicz           124.14 +  436: 346  174
    6     5 Robert         Kamiński              131.07 -  392: 420   81
    7    13 Anna           Niedzielko            107.02 -  385: 422   57
    8    14 Piotr          Broda                 117.51 +  366: 334  168
    9     7 Tomasz         Zwoliński             142.65 -  298: 455   93
   10    17 Jarosław       Żuliński              113.02 -  336: 435   63
   11    23 Bogusław       Książek               122.87 +  446: 297  173
   12    18 Paulina        Mech                  100.00 -  300: 435   50
   13    19 Marek          Dudkiewicz            130.66 -  345: 355   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 13 115.69




	Tomasz Zwoliński 142.65 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Broda                 117.51 +  395: 387  168
    2     7 Marek          Syczuk                138.14 -  344: 476   88
    3    11 Krzysztof      Langiewicz            126.01 -  308: 349   76
    4    35 Dorota         Stachowska            110.06 +  621: 313  160
    5    13 Monika         Gawron-Cieślik        108.86 +  403: 333  159
    6    14 Dorota         Kuć                   113.25 -  352: 479   63
    7    19 Sławomir       Piotrowski            124.37 +  457: 333  174
    8    10 Małgorzata     Szmuksta              117.04 +  398: 389  167
    9     7 Marcin         Mroziuk               143.80 +  455: 298  194
   10     6 Rafał          Stachowski            102.62 -  345: 375   53
   11     9 Michał         Kolaj                 122.66 +  421: 370  173
   12     6 Weronika       Rudnicka              126.51 +  493: 358  177
   13     3 Mirosław       Uglik                 143.97 +  386: 355  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1846  / 13 142.00




	Łukasz Tuszyński 142.51 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jarosław       Żuliński              113.02 +  398: 355  163
    2     6 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  299: 451   82
    3    20 Rafał          Stachowski            102.62 -  335: 403   53
    4    22 Marek          Dudkiewicz            130.66 +  395: 352  181
    5    20 Robert         Duczemiński           135.60 +  580: 324  186
    6    15 Ireneusz       Moralewicz            125.10 +  418: 368  175
    7    10 Monika         Gawron-Cieślik        108.86 +  368: 273  159
    8     5 Rafał          Lenartowski           141.10 -  361: 419   91
    9    14 Irena          Sołdan                131.16 -  368: 557   81
   10    16 Anna           Niedzielko            107.02 +  432: 359  157
   11    11 Alicja         Kosińska              112.90 -  343: 369   63
   12    14 Patrycja       Śliwińska             118.43 +  426: 381  168
   13    10 Weronika       Rudnicka              126.51 +  380: 320  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 13 133.54




	Marek Herzig 141.40 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Nawrocki              113.41 -  398: 423   63
    2    24 Waldemar       Kudliński             100.00 +  417: 232  150
    3    16 Rafał          Lenartowski           141.10 -  387: 413   91
    4    21 Wojciech       Gołęcki               101.97 +  444: 366  152
    5    14 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  439: 372  150
    6    12 Irena          Sołdan                131.16 -  356: 387   81
    7    17 Paweł          Janaś                 134.23 +  360: 300  184
    8    13 Dorota         Kuć                   113.25 +  449: 330  163
    9     9 Jakub          Zaryński              133.41 -  350: 352   83
   10    13 Krzysztof      Langiewicz            126.01 -  270: 381   76
   11    20 Małgorzata     Szmuksta              117.04 -  350: 370   67
   12    23 Katarzyna      Dębska                100.00 +  358: 254  150
   13    17 Robert         Duczemiński           135.60 +  425: 411  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 13 122.77




	Rafał Lenartowski 141.10 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Jóźwiak               114.03 -  325: 433   64
    2    23 Dorota         Stachowska            110.06 +  390: 341  160
    3    16 Marek          Herzig                141.40 +  413: 387  191
    4    11 Maciej         Grąbczewski           121.41 +  435: 385  171
    5    12 Dariusz        Nawrocki              113.41 +  481: 356  163
    6     7 Krzysztof      Obremski              138.59 -  390: 421   89
    7     9 Krzysztof      Langiewicz            126.01 +  454: 353  176
    8     5 Łukasz         Tuszyński             142.51 +  419: 361  193
    9     3 Kamil          Nawrocki              137.30 +  390: 355  187
   10     2 Stanisław      Rydzik                148.24 +  444: 306  198
   11     1 Mariusz        Skrobosz              144.37 +  414: 403  194
   12     2 Mirosław       Uglik                 143.97 -  429: 454   94
   13     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.68 +  383: 356  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2077  / 13 159.77




	Krzysztof Obremski 138.59 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Kuć                   113.25 +  367: 300  163
    2    15 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  362: 327  150
    3     8 Barbara        Łukaszewicz           123.18 +  423: 415  173
    4     5 Kamil          Nawrocki              137.30 -  374: 556   87
    5     6 Stanisław      Rydzik                148.24 +  423: 397  198
    6     7 Rafał          Lenartowski           141.10 +  421: 390  191
    7     4 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  524: 342  176
    8     1 Mariusz        Skrobosz              144.37 +  354: 347  194
    9     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.68 -  329: 406   97
   10     3 Mirosław       Uglik                 143.97 +  515: 356  194
   11     2 Dawid          Pikul                 144.22 +  446: 354  194
   12     3 Irena          Sołdan                131.16 +  466: 432  181
   13     1 Mariusz        Skrobosz              144.37 -  275: 619   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2092  / 13 160.92




	Marek Syczuk 138.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Bukowski              111.74 +  458: 249  162
    2     7 Tomasz         Zwoliński             142.65 +  476: 344  193
    3     3 Łukasz         Baranowski            124.63 +  413: 398  175
    4     3 Alicja         Kosińska              112.90 -  349: 439   63
    5     5 Ireneusz       Moralewicz            125.10 +  420: 301  175
    6     6 Rafał          Wesołowski            128.13 -  388: 514   78
    7     6 Patrycja       Śliwińska             118.43 +  343: 330  168
    8     9 Magdalena      Kupczyńska            124.50 -  368: 393   75
    9    10 Krzysztof      Langiewicz            126.01 +  376: 373  176
   10     4 Kamil          Nawrocki              137.30 -  353: 534   87
   11    12 Monika         Gawron-Cieślik        108.86 -  328: 427   59
   12    15 Marek          Dudkiewicz            130.66 +  478: 378  181
   13     9 Magdalena      Kupczyńska            124.50 -  337: 367   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 13 128.23




	Kamil Nawrocki 137.30 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agata          Kuć                   113.06 +  489: 305  163
    2     4 Weronika       Rudnicka              126.51 +  440: 362  177
    3     4 Rafał          Wesołowski            128.13 +  386: 373  178
    4     5 Krzysztof      Obremski              138.59 +  556: 374  189
    5     1 Mateusz        Borsuk                128.85 -  418: 473   79
    6     1 Mariusz        Skrobosz              144.37 -  264: 530   94
    7     5 Dorota         Kuć                   113.25 +  477: 299  163
    8     3 Mirosław       Uglik                 143.97 +  381: 295  194
    9     3 Rafał          Lenartowski           141.10 -  355: 390   91
   10     4 Marek          Syczuk                138.14 +  534: 353  188
   11     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.68 -  376: 413   97
   12     5 Jakub          Zaryński              133.41 -  303: 425   83
   13     8 Maciej         Grąbczewski           121.41 -  355: 424   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 13 135.92




	Robert Duczemiński 135.60 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ryszard        Korpalski             110.67 +  386: 351  161
    2    11 Łukasz         Baranowski            124.63 -  376: 398   75
    3    24 Sławomir       Piotrowski            124.37 +  438: 269  174
    4    15 Jakub          Zaryński              133.41 -  376: 417   83
    5    20 Łukasz         Tuszyński             142.51 -  324: 580   93
    6    23 Paulina        Mech                  100.00 -  355: 365   50
    7    28 Katarzyna      Dębska                100.00 +  409: 286  150
    8    25 Dorota         Maciejuk              124.04 +  435: 256  174
    9    18 Marek          Dudkiewicz            130.66 +  472: 374  181
   10    14 Ireneusz       Moralewicz            125.10 -  409: 446   75
   11    17 Monika         Siemaszko             100.00 +  378: 289  150
   12    13 Krzysztof      Langiewicz            126.01 -  391: 540   76
   13    17 Marek          Herzig                141.40 -  411: 425   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 13 117.92




	Paweł Janaś 134.23 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Kuczyński             113.47 +  390: 302  163
    2     9 Małgorzata     Jóźwiak               114.03 -  365: 433   64
    3    26 Maciej         Bukowski              111.74 -  338: 382   62
    4    27 Aleksandra     Kaczanowska           118.34 +  363: 359  168
    5    17 Barbara        Łukaszewicz           123.18 -  326: 362   73
    6    33 Zbigniew       Wietecki              124.67 +  410: 300  175
    7    17 Marek          Herzig                141.40 -  300: 360   91
    8    24 Łukasz         Baranowski            124.63 -  394: 400   75
    9    31 Maurycy        Machnio               107.98 +  387: 314  158
   10    23 Ryszard        Korpalski             110.67 +  562: 267  161
   11    21 Anna           Niedzielko            107.02 +  389: 372  157
   12    16 Małgorzata     Szmuksta              117.04 +  390: 301  167
   13    12 Rafał          Stachowski            102.62 -  396: 415   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 13 120.54




	Jakub Zaryński 133.41 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Monika         Gawron-Cieślik        108.86 -  306: 390   59
    2    28 Wojciech       Gołęcki               101.97 +  370: 278  152
    3    22 Kamil          Kister                127.08 +  407: 307  177
    4    15 Robert         Duczemiński           135.60 +  417: 376  186
    5    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.68 -  389: 435   97
    6    10 Grzegorz       Koczkodon             132.24 +  411: 323  182
    7     7 Dawid          Pikul                 144.22 -  367: 412   94
    8    18 Jarosław       Żuliński              113.02 +  431: 265  163
    9     9 Marek          Herzig                141.40 +  352: 350  191
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  374: 385   76
   11    15 Paulina        Mech                  100.00 +  448: 382  150
   12     5 Kamil          Nawrocki              137.30 +  425: 303  187
   13     7 Stanisław      Rydzik                148.24 -  293: 410   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 13 139.38




	Grzegorz Koczkodon 132.24 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Stachowska            110.06 +  475: 403  160
    2     6 Łukasz         Tuszyński             142.51 +  451: 299  193
    3     5 Alicja         Kosińska              112.90 -  366: 399   63
    4     8 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  511: 315  150
    5     3 Mirosław       Uglik                 143.97 -  325: 331   94
    6    10 Jakub          Zaryński              133.41 -  323: 411   83
    7    16 Ireneusz       Moralewicz            125.10 -  378: 451   75
    8    21 Mieczysław     Pastuszak             100.01 +  446: 279  150
    9    15 Małgorzata     Jóźwiak               114.03 +  368: 330  164
   10    12 Michał         Kolaj                 122.66 -  346: 410   73
   11    16 Robert         Kuszpit               131.41 -  403: 441   81
   12    20 Jarosław       Żuliński              113.02 +  456: 354  163
   13    16 Barbara        Łukaszewicz           123.18 -  353: 381   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 13 117.08




	Robert Kuszpit 131.41 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jacek          Nowak                 104.47 +  493: 244  154
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  329: 352   76
    3    13 Maurycy        Machnio               107.98 +  397: 308  158
    4    13 Irena          Sołdan                131.16 -  367: 394   81
    5    19 Weronika       Rudnicka              126.51 -  337: 338   77
    6    21 Rafał          Stachowski            102.62 +  400: 395  153
    7    23 Dariusz        Nawrocki              113.41 +  355: 306  163
    8    17 Monika         Gawron-Cieślik        108.86 -  369: 430   59
    9    21 Wojciech       Zieliński             123.32 +  363: 257  173
   10    18 Alicja         Kosińska              112.90 -  289: 446   63
   11    16 Grzegorz       Koczkodon             132.24 +  441: 403  182
   12    19 Michał         Kolaj                 122.66 -  367: 425   73
   13    18 Łukasz         Baranowski            124.63 +  427: 398  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 13 122.08




	Irena Sołdan 131.16 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Stachowski            102.62 +  415: 413  153
    2    19 Dorota         Maciejuk              124.04 +  436: 301  174
    3     1 Tomasz         Sienkiewicz           124.14 -  266: 357   74
    4    13 Robert         Kuszpit               131.41 +  394: 367  181
    5     7 Dawid          Pikul                 144.22 -  370: 461   94
    6    12 Marek          Herzig                141.40 +  387: 356  191
    7     8 Stanisław      Rydzik                148.24 -  325: 373   98
    8    15 Ryszard        Korpalski             110.67 +  351: 311  161
    9    14 Łukasz         Tuszyński             142.51 +  557: 368  193
   10     8 Kamil          Kister                127.08 +  385: 333  177
   11     5 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  383: 356  176
   12     3 Krzysztof      Obremski              138.59 -  432: 466   89
   13     6 Rafał          Wesołowski            128.13 -  386: 442   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 13 141.46




	Robert Kamiński 131.07 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Niedzielko            107.02 +  391: 322  157
    2     8 Zbigniew       Wietecki              124.67 +  450: 387  175
    3     2 Maciej         Grąbczewski           121.41 +  457: 268  171
    4     1 Mariusz        Skrobosz              144.37 -  298: 432   94
    5     8 Patrycja       Śliwińska             118.43 +  525: 363  168
    6     5 Marcin         Mroziuk               143.80 +  420: 392  194
    7     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.68 -  325: 437   97
    8     7 Michał         Kolaj                 122.66 +  411: 387  173
    9     5 Magdalena      Kupczyńska            124.50 -  336: 466   75
   10    10 Monika         Gawron-Cieślik        108.86 +  435: 284  159
   11     4 Stanisław      Rydzik                148.24 -  335: 384   98
   12     9 Alicja         Kosińska              112.90 +  398: 394  163
   13     5 Mateusz        Borsuk                128.85 +  502: 364  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1903  / 13 146.38




	Marek Dudkiewicz 130.66 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maurycy        Machnio               107.98 -  361: 433   58
    2    29 Agata          Kuć                   113.06 +  461: 351  163
    3    14 Patrycja       Śliwińska             118.43 -  334: 393   68
    4    22 Łukasz         Tuszyński             142.51 -  352: 395   93
    5    30 Marek          Leda                  100.00 +  342: 308  150
    6    27 Sławomir       Piotrowski            124.37 -  288: 522   74
    7    31 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  423: 238  150
    8    28 Maciej         Bukowski              111.74 +  350: 286  162
    9    18 Robert         Duczemiński           135.60 -  374: 472   86
   10    28 Waldemar       Kudliński             100.00 +  378: 317  150
   11    18 Tomasz         Sienkiewicz           124.14 +  455: 361  174
   12    15 Marek          Syczuk                138.14 -  378: 478   88
   13    19 Marcin         Mroziuk               143.80 +  355: 345  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 13 123.85




	Dariusz Kuć 129.81 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Zieliński             123.32 -  311: 325   73
    2    26 Magdalena      Kupczyńska            124.50 -  375: 433   75
    3    35 Aleksandra     Kaczanowska           118.34 -  343: 367   68
    4    36 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  437: 317  150
    5    32 Dorota         Maciejuk              124.04 -  301: 477   74
    6    35 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  509: 284  150
    7    27 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  441: 309  150
    8    22 Sławomir       Piotrowski            124.37 +  404: 355  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  /  8 114.25




	Mateusz Borsuk 128.85 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Gołęcki               101.97 +  431: 364  152
    2    12 Marek          Leda                  100.00 +  422: 285  150
    3    10 Wojciech       Zieliński             123.32 +  433: 361  173
    4     2 Tomasz         Sienkiewicz           124.14 +  434: 405  174
    5     1 Kamil          Nawrocki              137.30 +  473: 418  187
    6     2 Mirosław       Uglik                 143.97 -  352: 493   94
    7     2 Rafał          Wesołowski            128.13 +  377: 373  178
    8     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.68 -  314: 381   97
    9     6 Stanisław      Rydzik                148.24 -  313: 363   98
   10     7 Dawid          Pikul                 144.22 -  387: 403   94
   11    13 Jarosław       Żuliński              113.02 +  419: 358  163
   12    10 Monika         Gawron-Cieślik        108.86 +  413: 326  159
   13     5 Robert         Kamiński              131.07 -  364: 502   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 13 138.46




	Rafał Wesołowski 128.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Monika         Siemaszko             100.00 +  346: 301  150
    2    17 Dariusz        Nawrocki              113.41 +  471: 281  163
    3     4 Kamil          Nawrocki              137.30 -  373: 386   87
    4    16 Wojciech       Zieliński             123.32 +  397: 320  173
    5    11 Michał         Kolaj                 122.66 +  384: 362  173
    6     6 Marek          Syczuk                138.14 +  514: 388  188
    7     2 Mateusz        Borsuk                128.85 -  373: 377   79
    8     8 Anna           Niedzielko            107.02 +  422: 343  157
    9     4 Mirosław       Uglik                 143.97 -  313: 319   94
   10     5 Magdalena      Kupczyńska            124.50 +  382: 358  175
   11     6 Maciej         Grąbczewski           121.41 +  367: 366  171
   12     1 Mariusz        Skrobosz              144.37 -  362: 384   94
   13     6 Irena          Sołdan                131.16 +  442: 386  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 13 145.00




	Kamil Kister 127.08 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agnieszka      Kozak                 101.61 +  505: 360  152
    2     2 Mirosław       Uglik                 143.97 -  282: 490   94
    3    22 Jakub          Zaryński              133.41 -  307: 407   83
    4    26 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  498: 271  150
    5    18 Magdalena      Kublik                121.37 +  370: 330  171
    6    17 Dariusz        Nawrocki              113.41 +  436: 281  163
    7    12 Weronika       Rudnicka              126.51 +  387: 371  177
    8     6 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  400: 439   76
    9    12 Paulina        Mech                  100.00 +  494: 358  150
   10     8 Irena          Sołdan                131.16 -  333: 385   81
   11    10 Krzysztof      Langiewicz            126.01 +  397: 358  176
   12     8 Ireneusz       Moralewicz            125.10 +  392: 303  175
   13     4 Dawid          Pikul                 144.22 +  425: 410  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1842  / 13 141.69




	Weronika Rudnicka 126.51 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mieczysław     Pastuszak             100.01 +  400: 395  150
    2     4 Kamil          Nawrocki              137.30 -  362: 440   87
    3    25 Arkadiusz      Florczak              100.00 -  307: 323   50
    4    29 Sławomir       Piotrowski            124.37 +  372: 369  174
    5    19 Robert         Kuszpit               131.41 +  338: 337  181
    6    18 Barbara        Łukaszewicz           123.18 +  396: 375  173
    7    12 Kamil          Kister                127.08 -  371: 387   77
    8    16 Rafał          Stachowski            102.62 -  394: 462   53
    9    17 Tomasz         Sienkiewicz           124.14 +  461: 366  174
   10    19 Dariusz        Nawrocki              113.41 +  454: 353  163
   11    14 Maciej         Kuczyński             113.47 +  491: 359  163
   12     6 Tomasz         Zwoliński             142.65 -  358: 493   93
   13    10 Łukasz         Tuszyński             142.51 -  320: 380   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 13 125.46




	Krzysztof Sporczyk 126.24 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Katarzyna      Dębska                100.00 +  402: 265  150
    2     3 Robert         Kuszpit               131.41 +  352: 329  181
    3     7 Mirosław       Uglik                 143.97 -  365: 448   94
    4    14 Rafał          Stachowski            102.62 +  477: 367  153
    5     9 Anna           Niedzielko            107.02 +  527: 241  157
    6     4 Alicja         Kosińska              112.90 +  408: 403  163
    7     4 Krzysztof      Obremski              138.59 -  342: 524   89
    8     6 Kamil          Kister                127.08 +  439: 400  177
    9     1 Mariusz        Skrobosz              144.37 -  302: 433   94
   10     9 Jakub          Zaryński              133.41 +  385: 374  183
   11     5 Irena          Sołdan                131.16 -  356: 383   81
   12    11 Maciej         Grąbczewski           121.41 -  317: 414   71
   13    11 Krzysztof      Langiewicz            126.01 +  377: 325  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 13 136.08




	Krzysztof Langiewicz 126.01 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  352: 424   50
    2    35 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  597: 225  150
    3    11 Tomasz         Zwoliński             142.65 +  349: 308  193
    4     7 Stanisław      Rydzik                148.24 -  273: 519   98
    5    21 Wojciech       Zieliński             123.32 +  367: 366  173
    6    20 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  354: 286  150
    7     9 Rafał          Lenartowski           141.10 -  353: 454   91
    8    11 Tomasz         Sienkiewicz           124.14 +  351: 329  174
    9    10 Marek          Syczuk                138.14 -  373: 376   88
   10    13 Marek          Herzig                141.40 +  381: 270  191
   11    10 Kamil          Kister                127.08 -  358: 397   77
   12    13 Robert         Duczemiński           135.60 +  540: 391  186
   13    11 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  325: 377   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 13 130.54




	Ireneusz Moralewicz 125.10 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Stefan         Koczarski             100.00 -  331: 375   50
    2    39 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  417: 348  150
    3    29 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  426: 240  150
    4    19 Maciej         Bukowski              111.74 +  356: 319  162
    5     5 Marek          Syczuk                138.14 -  301: 420   88
    6    15 Łukasz         Tuszyński             142.51 -  368: 418   93
    7    16 Grzegorz       Koczkodon             132.24 +  451: 378  182
    8    20 Maciej         Grąbczewski           121.41 -  360: 388   71
    9    23 Waldemar       Kudliński             100.00 +  343: 313  150
   10    14 Robert         Duczemiński           135.60 +  446: 409  186
   11     8 Magdalena      Kupczyńska            124.50 +  427: 346  175
   12     8 Kamil          Kister                127.08 -  303: 392   77
   13    13 Michał         Kolaj                 122.66 +  342: 316  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 13 131.31




	Zbigniew Wietecki 124.67 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  448: 295  150
    2     8 Robert         Kamiński              131.07 -  387: 450   81
    3    12 Dawid          Pikul                 144.22 -  314: 439   94
    4    24 Paulina        Mech                  100.00 -  377: 481   50
    5    29 Agata          Kuć                   113.06 -  347: 378   63
    6    33 Paweł          Janaś                 134.23 -  300: 410   84
    7    35 Wojciech       Gołęcki               101.97 +  441: 304  152
    8    31 Aleksandra     Kaczanowska           118.34 +  428: 380  168
    9    25 Dorota         Stachowska            110.06 -  303: 391   60
   10    29 Arkadiusz      Florczak              100.00 -  382: 487   50
   11    33 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  425: 256  150
   12    26 Ryszard        Korpalski             110.67 +  372: 341  161
   13    25 Aleksandra     Kaczanowska           118.34 +  345: 304  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 13 110.08




	Łukasz Baranowski 124.63 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Waldemar       Kudliński             100.00 +  432: 323  150
    2    11 Robert         Duczemiński           135.60 +  398: 376  186
    3     3 Marek          Syczuk                138.14 -  398: 413   88
    4    12 Patrycja       Śliwińska             118.43 -  320: 385   68
    5    24 Maciej         Bukowski              111.74 +  459: 244  162
    6    16 Michał         Kolaj                 122.66 -  337: 415   73
    7    20 Jarosław       Żuliński              113.02 -  338: 370   63
    8    24 Paweł          Janaś                 134.23 +  400: 394  184
    9    19 Monika         Siemaszko             100.00 -  316: 484   50
   10    22 Dorota         Stachowska            110.06 +  416: 331  160
   11    22 Wojciech       Zieliński             123.32 +  387: 280  173
   12    17 Maciej         Kuczyński             113.47 -  299: 394   63
   13    18 Robert         Kuszpit               131.41 -  398: 427   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 13 115.46




	Magdalena Kupczyńska 124.50 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                148.24 -  388: 403   98
    2    26 Dariusz        Kuć                   129.81 +  433: 375  180
    3    15 Magdalena      Kublik                121.37 +  468: 334  171
    4     9 Anna           Niedzielko            107.02 -  352: 369   57
    5    15 Paulina        Mech                  100.00 +  531: 291  150
    6     8 Maciej         Kuczyński             113.47 -  336: 486   63
    7    14 Monika         Siemaszko             100.00 +  398: 299  150
    8     9 Marek          Syczuk                138.14 +  393: 368  188
    9     5 Robert         Kamiński              131.07 +  466: 336  181
   10     5 Rafał          Wesołowski            128.13 -  358: 382   78
   11     8 Ireneusz       Moralewicz            125.10 -  346: 427   75
   12    12 Sławomir       Piotrowski            124.37 +  353: 297  174
   13     9 Marek          Syczuk                138.14 +  367: 337  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 13 134.85




	Sławomir Piotrowski 124.37 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marek          Leda                  100.00 -  329: 377   50
    2    21 Bogusław       Książek               122.87 +  317: 280  173
    3    24 Robert         Duczemiński           135.60 -  269: 438   86
    4    29 Weronika       Rudnicka              126.51 -  369: 372   77
    5    33 Jolanta        Chłopińska            121.55 +  364: 320  172
    6    27 Marek          Dudkiewicz            130.66 +  522: 288  181
    7    19 Tomasz         Zwoliński             142.65 -  333: 457   93
    8    22 Dariusz        Kuć                   129.81 -  355: 404   80
    9    32 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  486: 308  150
   10    24 Katarzyna      Dębska                100.00 +  397: 265  150
   11    24 Dariusz        Nawrocki              113.41 +  388: 356  163
   12    12 Magdalena      Kupczyńska            124.50 -  297: 353   75
   13    20 Patrycja       Śliwińska             118.43 -  277: 418   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 13 116.77




	Tomasz Sienkiewicz 124.14 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  512: 217  150
    2     1 Stanisław      Rydzik                148.24 +  483: 386  198
    3     1 Irena          Sołdan                131.16 +  357: 266  181
    4     2 Mateusz        Borsuk                128.85 -  405: 434   79
    5     4 Marcin         Mroziuk               143.80 -  346: 436   94
    6    11 Patrycja       Śliwińska             118.43 -  328: 440   68
    7    18 Agata          Kuć                   113.06 +  386: 337  163
    8    11 Krzysztof      Langiewicz            126.01 -  329: 351   76
    9    17 Weronika       Rudnicka              126.51 -  366: 461   77
   10    20 Małgorzata     Jóźwiak               114.03 +  433: 352  164
   11    18 Marek          Dudkiewicz            130.66 -  361: 455   81
   12    21 Dorota         Stachowska            110.06 -  335: 409   60
   13    24 Wojciech       Zieliński             123.32 +  461: 351  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 13 120.31




	Dorota Maciejuk 124.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  321: 307  150
    2    19 Irena          Sołdan                131.16 -  301: 436   81
    3    28 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  312: 414   50
    4    28 Ryszard        Korpalski             110.67 -  380: 391   61
    5    32 Dariusz        Kuć                   129.81 +  477: 301  180
    6    30 Waldemar       Kudliński             100.00 -  266: 367   50
    7    29 Bogusław       Książek               122.87 +  365: 355  173
    8    25 Robert         Duczemiński           135.60 -  256: 435   86
    9    28 Jolanta        Chłopińska            121.55 +  323: 301  172
   10    27 Patrycja       Śliwińska             118.43 -  319: 387   68
   11    29 Małgorzata     Jóźwiak               114.03 +  372: 321  164
   12    28 Monika         Siemaszko             100.00 -  323: 425   50
   13    29 Katarzyna      Dębska                100.00 +  403: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 13 110.38




	Wojciech Zieliński 123.32 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Kuć                   129.81 +  325: 311  180
    2    18 Marcin         Mroziuk               143.80 +  369: 357  194
    3    10 Mateusz        Borsuk                128.85 -  361: 433   79
    4    16 Rafał          Wesołowski            128.13 -  320: 397   78
    5    21 Krzysztof      Langiewicz            126.01 -  366: 367   76
    6    22 Bogusław       Książek               122.87 +  378: 347  173
    7    22 Rafał          Stachowski            102.62 -  328: 367   53
    8    23 Barbara        Łukaszewicz           123.18 +  333: 317  173
    9    21 Robert         Kuszpit               131.41 -  257: 363   81
   10    25 Piotr          Broda                 117.51 +  430: 332  168
   11    22 Łukasz         Baranowski            124.63 -  280: 387   75
   12    25 Jolanta        Chłopińska            121.55 +  337: 267  172
   13    24 Tomasz         Sienkiewicz           124.14 -  351: 461   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 13 121.23




	Barbara Łukaszewicz 123.18 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  409: 210  150
    2    20 Michał         Śliwiński             100.00 +  477: 138  150
    3     8 Krzysztof      Obremski              138.59 -  415: 423   89
    4     6 Marcin         Mroziuk               143.80 -  299: 367   94
    5    17 Paweł          Janaś                 134.23 +  362: 326  184
    6    18 Weronika       Rudnicka              126.51 -  375: 396   77
    7    21 Paulina        Mech                  100.00 -  360: 361   50
    8    23 Wojciech       Zieliński             123.32 -  317: 333   73
    9    26 Mieczysław     Pastuszak             100.01 +  459: 338  150
   10    21 Aleksandra     Kaczanowska           118.34 +  464: 394  168
   11    19 Patrycja       Śliwińska             118.43 -  367: 404   68
   12    22 Anna           Niedzielko            107.02 +  487: 321  157
   13    16 Grzegorz       Koczkodon             132.24 +  381: 353  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 13 122.46




	Bogusław Książek 122.87 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Paulina        Mech                  100.00 -  424: 427   50
    2    21 Sławomir       Piotrowski            124.37 -  280: 317   74
    3    33 Jarosław       Żuliński              113.02 -  318: 440   63
    4    37 Mieczysław     Pastuszak             100.01 +  472: 288  150
    5    31 Aleksandra     Kaczanowska           118.34 +  413: 344  168
    6    22 Wojciech       Zieliński             123.32 -  347: 378   73
    7    29 Dorota         Maciejuk              124.04 -  355: 365   74
    8    32 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  400:   1  150
    9    27 Katarzyna      Dębska                100.00 -  324: 397   50
   10    30 Jacek          Nowak                 104.47 +  397: 340  154
   11    23 Marcin         Mroziuk               143.80 -  297: 446   94
   12    29 Wojciech       Gołęcki               101.97 +  402: 367  152
   13    26 Małgorzata     Jóźwiak               114.03 +  339: 307  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 13 108.92




	Michał Kolaj 122.66 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  399: 271  150
    2     5 Maciej         Grąbczewski           121.41 -  302: 491   71
    3    19 Ryszard        Korpalski             110.67 +  433: 290  161
    4    10 Agnieszka      Kozak                 101.61 +  324: 288  152
    5    11 Rafał          Wesołowski            128.13 -  362: 384   78
    6    16 Łukasz         Baranowski            124.63 +  415: 337  175
    7    11 Maciej         Kuczyński             113.47 +  437: 395  163
    8     7 Robert         Kamiński              131.07 -  387: 411   81
    9     8 Dawid          Pikul                 144.22 -  315: 425   94
   10    12 Grzegorz       Koczkodon             132.24 +  410: 346  182
   11     9 Tomasz         Zwoliński             142.65 -  370: 421   93
   12    19 Robert         Kuszpit               131.41 +  425: 367  181
   13    13 Ireneusz       Moralewicz            125.10 -  316: 342   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 13 127.38




	Jolanta Chłopińska 121.55 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Waldemar       Stankiewicz           100.00 -  349: 431   50
    2    37 Maciej         Bukowski              111.74 -  290: 377   62
    3    32 Mieczysław     Pastuszak             100.01 +  423: 189  150
    4    31 Dorota         Kuć                   113.25 -  388: 438   63
    5    33 Sławomir       Piotrowski            124.37 -  320: 364   74
    6    34 Marek          Leda                  100.00 +  356: 313  150
    7    32 Stefan         Koczarski             100.00 +  476: 296  150
    8    26 Dariusz        Nawrocki              113.41 -  348: 370   63
    9    28 Dorota         Maciejuk              124.04 -  301: 323   74
   10    32 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  417: 255  150
   11    25 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  400: 307  150
   12    25 Wojciech       Zieliński             123.32 -  267: 337   73
   13    27 Ryszard        Korpalski             110.67 +  358: 315  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 13 105.38




	Maciej Grąbczewski 121.41 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.68 +  488: 353  197
    2     5 Michał         Kolaj                 122.66 +  491: 302  173
    3     2 Robert         Kamiński              131.07 -  268: 457   81
    4    11 Rafał          Lenartowski           141.10 -  385: 435   91
    5    16 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  510: 257  150
    6     9 Monika         Gawron-Cieślik        108.86 -  335: 364   59
    7    15 Małgorzata     Jóźwiak               114.03 -  365: 448   64
    8    20 Ireneusz       Moralewicz            125.10 +  388: 360  175
    9    16 Patrycja       Śliwińska             118.43 +  505: 343  168
   10    11 Monika         Siemaszko             100.00 +  476: 289  150
   11     6 Rafał          Wesołowski            128.13 -  366: 367   78
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              126.24 +  414: 317  176
   13     8 Kamil          Nawrocki              137.30 +  424: 355  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 13 134.54




	Magdalena Kublik 121.37 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 144.22 -  343: 348   94
    2    38 Jacek          Nowak                 104.47 +  378: 351  154
    3    15 Magdalena      Kupczyńska            124.50 -  334: 468   75
    4    33 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  398: 169  150
    5    18 Kamil          Kister                127.08 -  330: 370   77
    6    32 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  335: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  6 100.00




	Patrycja Śliwińska 118.43 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Mroziuk               143.80 -  357: 415   94
    2    31 Monika         Siemaszko             100.00 +  372: 343  150
    3    14 Marek          Dudkiewicz            130.66 +  393: 334  181
    4    12 Łukasz         Baranowski            124.63 +  385: 320  175
    5     8 Robert         Kamiński              131.07 -  363: 525   81
    6    11 Tomasz         Sienkiewicz           124.14 +  440: 328  174
    7     6 Marek          Syczuk                138.14 -  330: 343   88
    8    12 Maciej         Kuczyński             113.47 -  306: 400   63
    9    16 Maciej         Grąbczewski           121.41 -  343: 505   71
   10    27 Dorota         Maciejuk              124.04 +  387: 319  174
   11    19 Barbara        Łukaszewicz           123.18 +  404: 367  173
   12    14 Łukasz         Tuszyński             142.51 -  381: 426   93
   13    20 Sławomir       Piotrowski            124.37 +  418: 277  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 13 130.08




	Aleksandra Kaczanowska 118.34 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Uglik                 143.97 -  278: 402   94
    2    34 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.68 -  312: 399   97
    3    35 Dariusz        Kuć                   129.81 +  367: 343  180
    4    27 Paweł          Janaś                 134.23 -  359: 363   84
    5    31 Bogusław       Książek               122.87 -  344: 413   73
    6    38 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  404: 296  150
    7    30 Agnieszka      Kozak                 101.61 +  445: 346  152
    8    31 Zbigniew       Wietecki              124.67 -  380: 428   75
    9    30 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  377: 335  150
   10    21 Barbara        Łukaszewicz           123.18 -  394: 464   73
   11    28 Marek          Leda                  100.00 +  489: 325  150
   12    24 Dariusz        Nawrocki              113.41 -  363: 369   63
   13    25 Zbigniew       Wietecki              124.67 -  304: 345   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 13 108.92




	Piotr Broda 117.51 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             142.65 -  387: 395   93
    2    27 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  420: 336  150
    3    17 Dariusz        Nawrocki              113.41 -  343: 349   63
    4    23 Marek          Leda                  100.00 +  387: 326  150
    5    25 Arkadiusz      Florczak              100.00 -  293: 377   50
    6    28 Maciej         Bukowski              111.74 +  468: 277  162
    7    25 Waldemar       Kudliński             100.00 +  328: 322  150
    8    14 Marcin         Mroziuk               143.80 -  334: 366   94
    9    24 Alicja         Kosińska              112.90 -  369: 419   63
   10    25 Wojciech       Zieliński             123.32 -  332: 430   73
   11    27 Wojciech       Gołęcki               101.97 +  380: 259  152
   12    27 Stefan         Koczarski             100.00 +  339: 327  150
   13    21 Monika         Siemaszko             100.00 +  361: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 13 115.38




	Małgorzata Szmuksta 117.04 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              144.37 -  329: 372   94
    2    22 Rafał          Stachowski            102.62 -  371: 385   53
    3    34 Jacek          Nowak                 104.47 +  405: 269  154
    4    25 Katarzyna      Dębska                100.00 -  339: 395   50
    5    34 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  414: 317  150
    6    25 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  429: 275  150
    7    26 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  354: 294  150
    8    10 Tomasz         Zwoliński             142.65 -  389: 398   93
    9    22 Dariusz        Nawrocki              113.41 -  290: 334   63
   10    26 Marek          Leda                  100.00 +  333: 297  150
   11    20 Marek          Herzig                141.40 +  370: 350  191
   12    16 Paweł          Janaś                 134.23 -  301: 390   84
   13    22 Dorota         Stachowska            110.06 -  315: 358   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 13 110.92




	Małgorzata Jóźwiak 114.03 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Lenartowski           141.10 +  433: 325  191
    2     9 Paweł          Janaś                 134.23 +  433: 365  184
    3     9 Monika         Gawron-Cieślik        108.86 -  313: 456   59
    4    17 Dariusz        Nawrocki              113.41 -  317: 386   63
    5    26 Waldemar       Kudliński             100.00 +  366: 256  150
    6    13 Stanisław      Rydzik                148.24 -  352: 390   98
    7    15 Maciej         Grąbczewski           121.41 +  448: 365  171
    8    19 Paulina        Mech                  100.00 -  289: 459   50
    9    15 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  330: 368   82
   10    20 Tomasz         Sienkiewicz           124.14 -  352: 433   74
   11    29 Dorota         Maciejuk              124.04 -  321: 372   74
   12    31 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  458: 360  150
   13    26 Bogusław       Książek               122.87 -  307: 339   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 13 109.15




	Maciej Kuczyński 113.47 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Janaś                 134.23 -  302: 390   84
    2    30 Agnieszka      Kozak                 101.61 -  345: 388   52
    3    37 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  410: 246  150
    4    32 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  426: 420  150
    5    28 Maurycy        Machnio               107.98 +  442: 275  158
    6     8 Magdalena      Kupczyńska            124.50 +  486: 336  175
    7    11 Michał         Kolaj                 122.66 -  395: 437   73
    8    12 Patrycja       Śliwińska             118.43 +  400: 306  168
    9    11 Monika         Gawron-Cieślik        108.86 -  354: 394   59
   10    15 Paulina        Mech                  100.00 =  404: 404  100
   11    14 Weronika       Rudnicka              126.51 -  359: 491   77
   12    17 Łukasz         Baranowski            124.63 +  394: 299  175
   13    15 Paulina        Mech                  100.00 +  395: 386  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 13 120.85




	Dariusz Nawrocki 113.41 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Herzig                141.40 +  423: 398  191
    2    17 Rafał          Wesołowski            128.13 -  281: 471   78
    3    17 Piotr          Broda                 117.51 +  349: 343  168
    4    17 Małgorzata     Jóźwiak               114.03 +  386: 317  164
    5    12 Rafał          Lenartowski           141.10 -  356: 481   91
    6    17 Kamil          Kister                127.08 -  281: 436   77
    7    23 Robert         Kuszpit               131.41 -  306: 355   81
    8    26 Jolanta        Chłopińska            121.55 +  370: 348  172
    9    22 Małgorzata     Szmuksta              117.04 +  334: 290  167
   10    19 Weronika       Rudnicka              126.51 -  353: 454   77
   11    24 Sławomir       Piotrowski            124.37 -  356: 388   74
   12    24 Aleksandra     Kaczanowska           118.34 +  369: 363  168
   13    23 Jarosław       Żuliński              113.02 +  365: 245  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 13 128.54




	Dorota Kuć 113.25 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Obremski              138.59 -  300: 367   89
    2    32 Jarosław       Żuliński              113.02 +  325: 274  163
    3    27 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.68 -  279: 421   97
    4    31 Jolanta        Chłopińska            121.55 +  438: 388  172
    5    23 Agnieszka      Kozak                 101.61 +  510: 320  152
    6    14 Tomasz         Zwoliński             142.65 +  479: 352  193
    7     5 Kamil          Nawrocki              137.30 -  299: 477   87
    8    13 Marek          Herzig                141.40 -  330: 449   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1044  /  8 130.50




	Agata Kuć 113.06 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Nawrocki              137.30 -  305: 489   87
    2    29 Marek          Dudkiewicz            130.66 -  351: 461   81
    3    36 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  323: 406   50
    4    39 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  380: 320  150
    5    29 Zbigniew       Wietecki              124.67 +  378: 347  175
    6    24 Agnieszka      Kozak                 101.61 +  440: 335  152
    7    18 Tomasz         Sienkiewicz           124.14 -  337: 386   74
    8    30 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  388: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  /  8 114.88




	Jarosław Żuliński 113.02 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Tuszyński             142.51 -  355: 398   93
    2    32 Dorota         Kuć                   113.25 -  274: 325   63
    3    33 Bogusław       Książek               122.87 +  440: 318  173
    4    30 Waldemar       Kudliński             100.00 -  299: 388   50
    5    36 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  422: 198  150
    6    31 Maurycy        Machnio               107.98 +  368: 295  158
    7    20 Łukasz         Baranowski            124.63 +  370: 338  175
    8    18 Jakub          Zaryński              133.41 -  265: 431   83
    9    20 Ryszard        Korpalski             110.67 +  359: 305  161
   10    17 Marcin         Mroziuk               143.80 +  435: 336  194
   11    13 Mateusz        Borsuk                128.85 -  358: 419   79
   12    20 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  354: 456   82
   13    23 Dariusz        Nawrocki              113.41 -  245: 365   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 13 117.23




	Alicja Kosińska 112.90 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  423: 355  150
    2    16 Dawid          Pikul                 144.22 +  393: 389  194
    3     5 Grzegorz       Koczkodon             132.24 +  399: 366  182
    4     3 Marek          Syczuk                138.14 +  439: 349  188
    5     2 Mariusz        Skrobosz              144.37 -  321: 521   94
    6     4 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  403: 408   76
    9    24 Piotr          Broda                 117.51 +  419: 369  168
   10    18 Robert         Kuszpit               131.41 +  446: 289  181
   11    11 Łukasz         Tuszyński             142.51 +  369: 343  193
   12     9 Robert         Kamiński              131.07 -  394: 398   81
   13    14 Monika         Gawron-Cieślik        108.86 -  313: 432   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 11 142.36




	Maciej Bukowski 111.74 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Syczuk                138.14 -  249: 458   88
    2    37 Jolanta        Chłopińska            121.55 +  377: 290  172
    3    26 Paweł          Janaś                 134.23 +  382: 338  184
    4    19 Ireneusz       Moralewicz            125.10 -  319: 356   75
    5    24 Łukasz         Baranowski            124.63 -  244: 459   75
    6    28 Piotr          Broda                 117.51 -  277: 468   68
    7    33 Dorota         Stachowska            110.06 +  356: 271  160
    8    28 Marek          Dudkiewicz            130.66 -  286: 350   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  /  8 112.88




	Ryszard Korpalski 110.67 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Duczemiński           135.60 -  351: 386   86
    2    36 Katarzyna      Dębska                100.00 +  452: 262  150
    3    19 Michał         Kolaj                 122.66 -  290: 433   73
    4    28 Dorota         Maciejuk              124.04 +  391: 380  174
    5    27 Stefan         Koczarski             100.00 +  474: 259  150
    6    19 Anna           Niedzielko            107.02 -  359: 374   57
    7    24 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  420: 226  150
    8    15 Irena          Sołdan                131.16 -  311: 351   81
    9    20 Jarosław       Żuliński              113.02 -  305: 359   63
   10    23 Paweł          Janaś                 134.23 -  267: 562   84
   11    30 Waldemar       Kudliński             100.00 +  446: 373  150
   12    26 Zbigniew       Wietecki              124.67 -  341: 372   75
   13    27 Jolanta        Chłopińska            121.55 -  315: 358   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 13 105.00




	Dorota Stachowska 110.06 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  403: 475   82
    2    23 Rafał          Lenartowski           141.10 -  341: 390   91
    3    31 Wojciech       Gołęcki               101.97 -  292: 398   52
    4    35 Tomasz         Zwoliński             142.65 -  313: 621   93
    5    38 Jacek          Nowak                 104.47 +  324: 264  154
    6    37 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  447: 219  150
    7    33 Maciej         Bukowski              111.74 -  271: 356   62
    8    35 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  439: 284  150
    9    25 Zbigniew       Wietecki              124.67 +  391: 303  175
   10    22 Łukasz         Baranowski            124.63 -  331: 416   75
   11    31 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  404: 316  150
   12    21 Tomasz         Sienkiewicz           124.14 +  409: 335  174
   13    22 Małgorzata     Szmuksta              117.04 +  358: 315  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 13 121.15




	Monika Gawron-Cieślik 108.86 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jakub          Zaryński              133.41 +  390: 306  183
    2    10 Maurycy        Machnio               107.98 +  338: 299  158
    3     9 Małgorzata     Jóźwiak               114.03 +  456: 313  164
    4     4 Mirosław       Uglik                 143.97 -  379: 393   94
    5    13 Tomasz         Zwoliński             142.65 -  333: 403   93
    6     9 Maciej         Grąbczewski           121.41 +  364: 335  171
    7    10 Łukasz         Tuszyński             142.51 -  273: 368   93
    8    17 Robert         Kuszpit               131.41 +  430: 369  181
    9    11 Maciej         Kuczyński             113.47 +  394: 354  163
   10    10 Robert         Kamiński              131.07 -  284: 435   81
   11    12 Marek          Syczuk                138.14 +  427: 328  188
   12    10 Mateusz        Borsuk                128.85 -  326: 413   79
   13    14 Alicja         Kosińska              112.90 +  432: 313  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 13 139.31




	Maurycy Machnio 107.98 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Dudkiewicz            130.66 +  433: 361  181
    2    10 Monika         Gawron-Cieślik        108.86 -  299: 338   59
    3    13 Robert         Kuszpit               131.41 -  308: 397   81
    5    28 Maciej         Kuczyński             113.47 -  275: 442   63
    6    31 Jarosław       Żuliński              113.02 -  295: 368   63
    7    34 Mieczysław     Pastuszak             100.01 -  296: 400   50
    8    34 Wojciech       Gołęcki               101.97 +  318: 306  152
    9    31 Paweł          Janaś                 134.23 -  314: 387   84
   10    37 PAUZA
   11    34 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  331: 362   50
   12    34 Marek          Leda                  100.00 -  208: 451   50
   13    35 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  362: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  / 11  89.36




	Anna Niedzielko 107.02 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Kamiński              131.07 -  322: 391   81
    2    25 Mieczysław     Pastuszak             100.01 +  382: 332  150
    3    18 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  431: 244  150
    4     9 Magdalena      Kupczyńska            124.50 +  369: 352  175
    5     9 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  241: 527   76
    6    19 Ryszard        Korpalski             110.67 +  374: 359  161
    7    13 Marcin         Mroziuk               143.80 +  422: 385  194
    8     8 Rafał          Wesołowski            128.13 -  343: 422   78
    9    13 Rafał          Stachowski            102.62 -  329: 431   53
   10    16 Łukasz         Tuszyński             142.51 -  359: 432   93
   11    21 Paweł          Janaś                 134.23 -  372: 389   84
   12    22 Barbara        Łukaszewicz           123.18 -  321: 487   73
   13    28 Marek          Leda                  100.00 +  407: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 13 116.77




	Jacek Nowak 104.47 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Robert         Kuszpit               131.41 -  244: 493   81
    2    38 Magdalena      Kublik                121.37 -  351: 378   71
    3    34 Małgorzata     Szmuksta              117.04 -  269: 405   67
    4    38 Monika         Siemaszko             100.00 -  377: 379   50
    5    38 Dorota         Stachowska            110.06 -  264: 324   60
    6    40 PAUZA
    7    38 Michał         Śliwiński             100.00 +  391: 165  150
    8    36 Katarzyna      Dębska                100.00 -  281: 411   50
    9    34 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  396: 295  150
   10    30 Bogusław       Książek               122.87 -  340: 397   73
   11    35 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  390: 365  150
   12    32 Mieczysław     Pastuszak             100.01 +  327: 321  150
   13    30 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  401: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Rafał Stachowski 102.62 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Irena          Sołdan                131.16 -  413: 415   81
    2    22 Małgorzata     Szmuksta              117.04 +  385: 371  167
    3    20 Łukasz         Tuszyński             142.51 +  403: 335  193
    4    14 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  367: 477   76
    5    22 Katarzyna      Dębska                100.00 +  367: 353  150
    6    21 Robert         Kuszpit               131.41 -  395: 400   81
    7    22 Wojciech       Zieliński             123.32 +  367: 328  173
    8    16 Weronika       Rudnicka              126.51 +  462: 394  177
    9    13 Anna           Niedzielko            107.02 +  431: 329  157
   10     6 Tomasz         Zwoliński             142.65 +  375: 345  193
   11     7 Mirosław       Uglik                 143.97 -  306: 536   94
   12     7 Dawid          Pikul                 144.22 -  345: 385   94
   13    12 Paweł          Janaś                 134.23 +  415: 396  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1820  / 13 140.00




	Wojciech Gołęcki 101.97 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mateusz        Borsuk                128.85 -  364: 431   79
    2    28 Jakub          Zaryński              133.41 -  278: 370   83
    3    31 Dorota         Stachowska            110.06 +  398: 292  160
    4    21 Marek          Herzig                141.40 -  366: 444   91
    5    35 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  324: 362   50
    6    36 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  361: 281  150
    7    35 Zbigniew       Wietecki              124.67 -  304: 441   75
    8    34 Maurycy        Machnio               107.98 -  306: 318   58
    9    33 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  325: 307  150
   10    36 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  309: 284  150
   11    27 Piotr          Broda                 117.51 -  259: 380   68
   12    29 Bogusław       Książek               122.87 -  367: 402   73
   13    37 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Agnieszka Kozak 101.61 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Kamil          Kister                127.08 -  360: 505   77
    2    30 Maciej         Kuczyński             113.47 +  388: 345  163
    3    30 Michał         Śliwiński             100.00 +  518: 176  150
    4    10 Michał         Kolaj                 122.66 -  288: 324   73
    5    23 Dorota         Kuć                   113.25 -  320: 510   63
    6    24 Agata          Kuć                   113.06 -  335: 440   63
    7    30 Aleksandra     Kaczanowska           118.34 -  346: 445   68
    8    33 Stefan         Koczarski             100.00 +  352: 292  150
    9    29 Marek          Leda                  100.00 -  345: 387   50
   10    31 Patryk         Wolniewicz            100.00 +  412: 325  150
   11    26 Katarzyna      Dębska                100.00 -  294: 366   50
   12    30 Arkadiusz      Florczak              100.00 -  366: 374   50
   13    32 Stefan         Koczarski             100.00 +  415: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 13  96.69




	Mieczysław Pastuszak 100.01 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Weronika       Rudnicka              126.51 -  395: 400   77
    2    25 Anna           Niedzielko            107.02 -  332: 382   57
    3    32 Jolanta        Chłopińska            121.55 -  189: 423   72
    4    37 Bogusław       Książek               122.87 -  288: 472   73
    5    39 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  434: 320  150
    6    39 Michał         Śliwiński             100.00 +  467: 261  150
    7    34 Maurycy        Machnio               107.98 +  400: 296  158
    8    21 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  279: 446   82
    9    26 Barbara        Łukaszewicz           123.18 -  338: 459   73
   10    34 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  423: 264  150
   11    32 Stefan         Koczarski             100.00 -  304: 323   50
   12    32 Jacek          Nowak                 104.47 -  321: 327   54
   13    33 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  296: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 13  92.00




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Sporczyk              126.24 -  265: 402   76
    2    36 Ryszard        Korpalski             110.67 -  262: 452   61
    3    39 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  447: 303  150
    4    25 Małgorzata     Szmuksta              117.04 +  395: 339  167
    5    22 Rafał          Stachowski            102.62 -  353: 367   53
    6    26 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  347: 403   50
    7    28 Robert         Duczemiński           135.60 -  286: 409   86
    8    36 Jacek          Nowak                 104.47 +  411: 281  154
    9    27 Bogusław       Książek               122.87 +  397: 324  173
   10    24 Sławomir       Piotrowski            124.37 -  265: 397   74
   11    26 Agnieszka      Kozak                 101.61 +  366: 294  152
   12    23 Marek          Herzig                141.40 -  254: 358   91
   13    29 Dorota         Maciejuk              124.04 -  307: 403   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 13 104.69




	Arkadiusz Florczak 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Alicja         Kosińska              112.90 -  355: 423   63
    2    33 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  276: 271  150
    3    25 Weronika       Rudnicka              126.51 +  323: 307  177
    4    20 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.68 -  349: 421   97
    5    25 Piotr          Broda                 117.51 +  377: 293  168
    6    20 Krzysztof      Langiewicz            126.01 -  286: 354   76
    7    24 Ryszard        Korpalski             110.67 -  226: 420   61
    8    29 Monika         Siemaszko             100.00 -  258: 364   50
    9    30 Aleksandra     Kaczanowska           118.34 -  335: 377   68
   10    29 Zbigniew       Wietecki              124.67 +  487: 382  175
   11    31 Dorota         Stachowska            110.06 -  316: 404   60
   12    30 Agnieszka      Kozak                 101.61 +  374: 366  152
   13    30 Jacek          Nowak                 104.47 -  303: 401   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 13 103.92




	Marcin Grześkiewicz 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Langiewicz            126.01 +  424: 352  176
    2    15 Krzysztof      Obremski              138.59 -  327: 362   89
    3    28 Dorota         Maciejuk              124.04 +  414: 312  174
    4     8 Grzegorz       Koczkodon             132.24 -  315: 511   82
    5    14 Marek          Herzig                141.40 -  372: 439   91
    6    26 Katarzyna      Dębska                100.00 +  403: 347  150
    7    27 Dariusz        Kuć                   129.81 -  309: 441   80
    8    27 Waldemar       Kudliński             100.00 -  293: 325   50
    9    33 Wojciech       Gołęcki               101.97 -  307: 325   52
   10    33 Stefan         Koczarski             100.00 -  337: 386   50
   11    37 PAUZA
   12    31 Małgorzata     Jóźwiak               114.03 -  360: 458   64
   13    34 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  334: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Stefan Koczarski 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ireneusz       Moralewicz            125.10 +  375: 331  175
    2    13 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  390: 373  150
    3     6 Mariusz        Skrobosz              144.37 -  262: 513   94
    4    18 Dawid          Pikul                 144.22 -  218: 489   94
    5    27 Ryszard        Korpalski             110.67 -  259: 474   61
    6    29 Monika         Siemaszko             100.00 -  257: 438   50
    7    32 Jolanta        Chłopińska            121.55 -  296: 476   72
    8    33 Agnieszka      Kozak                 101.61 -  292: 352   52
    9    37 PAUZA
   10    33 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  386: 337  150
   11    32 Mieczysław     Pastuszak             100.01 +  323: 304  150
   12    27 Piotr          Broda                 117.51 -  327: 339   68
   13    32 Agnieszka      Kozak                 101.61 -  276: 415   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Beata Kowaluk-Jagielska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Zbigniew       Wietecki              124.67 -  295: 448   75
    2    33 Arkadiusz      Florczak              100.00 -  271: 276   50
    3    36 Agata          Kuć                   113.06 +  406: 323  163
    4    26 Kamil          Kister                127.08 -  271: 498   77
    5    34 Małgorzata     Szmuksta              117.04 -  317: 414   67
    6    35 Dariusz        Kuć                   129.81 -  284: 509   80
    7    37 Katarzyna      Sawuła                100.00 -  267: 273   50
    8    39 PAUZA
    9    35 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  296: 313   50
   10    34 Mieczysław     Pastuszak             100.01 -  264: 423   50
   11    35 Jacek          Nowak                 104.47 -  365: 390   54
   12    35 Łukasz         Przyszlak             100.00 -  260: 391   50
   13    36 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  367: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  / 12  76.33




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Tomasz         Sienkiewicz           124.14 -  217: 512   74
    2    39 Ireneusz       Moralewicz            125.10 -  348: 417   75
    3    37 Maciej         Kuczyński             113.47 -  246: 410   63
    4    39 Agata          Kuć                   113.06 -  320: 380   63
    5    40 PAUZA
    6    36 Wojciech       Gołęcki               101.97 -  281: 361   52
    7    36 Marek          Leda                  100.00 -  295: 390   50
    8    38 Michał         Śliwiński             100.00 +  391: 130  150
    9    35 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  313: 296  150
   10    32 Jolanta        Chłopińska            121.55 -  255: 417   72
   11    33 Zbigniew       Wietecki              124.67 -  256: 425   75
   12    36 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  334: 229  150
   13    35 Maurycy        Machnio               107.98 -  316: 362   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  / 12  86.00




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Łukasz         Baranowski            124.63 -  323: 432   75
    2    24 Marek          Herzig                141.40 -  232: 417   91
    3    38 Monika         Siemaszko             100.00 +  346: 343  150
    4    30 Jarosław       Żuliński              113.02 +  388: 299  163
    5    26 Małgorzata     Jóźwiak               114.03 -  256: 366   64
    6    30 Dorota         Maciejuk              124.04 +  367: 266  174
    7    25 Piotr          Broda                 117.51 -  322: 328   68
    8    27 Marcin         Grześkiewicz          100.00 +  325: 293  150
    9    23 Ireneusz       Moralewicz            125.10 -  313: 343   75
   10    28 Marek          Dudkiewicz            130.66 -  317: 378   81
   11    30 Ryszard        Korpalski             110.67 -  373: 446   61
   12    37 PAUZA
   13    31 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  340: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Marek Leda 100.00 Koszalin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Sławomir       Piotrowski            124.37 +  377: 329  174
    2    12 Mateusz        Borsuk                128.85 -  285: 422   79
    3    23 Marcin         Mroziuk               143.80 -  340: 399   94
    4    23 Piotr          Broda                 117.51 -  326: 387   68
    5    30 Marek          Dudkiewicz            130.66 -  308: 342   81
    6    34 Jolanta        Chłopińska            121.55 -  313: 356   72
    7    36 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  390: 295  150
    8    37 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  403: 241  150
    9    29 Agnieszka      Kozak                 101.61 +  387: 345  152
   10    26 Małgorzata     Szmuksta              117.04 -  297: 333   67
   11    28 Aleksandra     Kaczanowska           118.34 -  325: 489   68
   12    34 Maurycy        Machnio               107.98 +  451: 208  158
   13    28 Anna           Niedzielko            107.02 -  303: 407   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 13 105.38




	Paulina Mech 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Bogusław       Książek               122.87 +  427: 424  173
    2    14 Mariusz        Skrobosz              144.37 -  253: 523   94
    3    21 Stanisław      Rydzik                148.24 -  314: 367   98
    4    24 Zbigniew       Wietecki              124.67 +  481: 377  175
    5    15 Magdalena      Kupczyńska            124.50 -  291: 531   75
    6    23 Robert         Duczemiński           135.60 +  365: 355  186
    7    21 Barbara        Łukaszewicz           123.18 +  361: 360  173
    8    19 Małgorzata     Jóźwiak               114.03 +  459: 289  164
    9    12 Kamil          Kister                127.08 -  358: 494   77
   10    15 Maciej         Kuczyński             113.47 =  404: 404  113
   11    15 Jakub          Zaryński              133.41 -  382: 448   83
   12    18 Marcin         Mroziuk               143.80 +  435: 300  194
   13    15 Maciej         Kuczyński             113.47 -  386: 395   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 13 128.31




	Mirosław Norwajszas 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    35 Łukasz         Przyszlak             100.00 +  353: 293  150
   11    25 Jolanta        Chłopińska            121.55 -  307: 400   72
   12    33 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  244: 361   50
   13    33 Mieczysław     Pastuszak             100.01 +  358: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     422  /  4 105.50




	Łukasz Przyszlak 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Dorota         Maciejuk              124.04 -  307: 321   74
    2    27 Piotr          Broda                 117.51 -  336: 420   68
    3    39 Katarzyna      Dębska                100.00 -  303: 447   50
    4    36 Dariusz        Kuć                   129.81 -  317: 437   80
    5    39 Mieczysław     Pastuszak             100.01 -  320: 434   50
    6    38 Aleksandra     Kaczanowska           118.34 -  296: 404   68
    7    39 PAUZA
    8    35 Dorota         Stachowska            110.06 -  284: 439   60
    9    36 Michał         Śliwiński             100.00 +  400:   1  150
   10    35 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  293: 353   50
   11    34 Maurycy        Machnio               107.98 +  362: 331  158
   12    35 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  391: 260  150
   13    34 Marcin         Grześkiewicz          100.00 -  318: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1008  / 12  84.00




	Katarzyna Sawuła 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Barbara        Łukaszewicz           123.18 -  210: 409   73
    2    40 PAUZA
    3    29 Ireneusz       Moralewicz            125.10 -  240: 426   75
    4    33 Magdalena      Kublik                121.37 -  169: 398   71
    5    36 Jarosław       Żuliński              113.02 -  198: 422   63
    6    37 Dorota         Stachowska            110.06 -  219: 447   60
    7    37 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  273: 267  150
    8    37 Marek          Leda                  100.00 -  241: 403   50
    9    34 Jacek          Nowak                 104.47 -  295: 396   54
   10    36 Wojciech       Gołęcki               101.97 -  284: 309   52
   11    36 Patryk         Wolniewicz            100.00 -  235: 286   50
   12    36 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  229: 334   50
   13    36 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  238: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  / 12  66.50




	Monika Siemaszko 100.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Wesołowski            128.13 -  301: 346   78
    2    31 Patrycja       Śliwińska             118.43 -  343: 372   68
    3    38 Waldemar       Kudliński             100.00 -  343: 346   50
    4    38 Jacek          Nowak                 104.47 +  379: 377  154
    5    37 Michał         Śliwiński             100.00 +  437: 164  150
    6    29 Stefan         Koczarski             100.00 +  438: 257  150
    7    14 Magdalena      Kupczyńska            124.50 -  299: 398   75
    8    29 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  364: 258  150
    9    19 Łukasz         Baranowski            124.63 +  484: 316  175
   10    11 Maciej         Grąbczewski           121.41 -  289: 476   71
   11    17 Robert         Duczemiński           135.60 -  289: 378   86
   12    28 Dorota         Maciejuk              124.04 +  425: 323  174
   13    21 Piotr          Broda                 117.51 -  336: 361   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 13 111.46




	Waldemar Stankiewicz 100.00 Mieszkowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Jolanta        Chłopińska            121.55 +  431: 349  172
    2    13 Stefan         Koczarski             100.00 -  373: 390   50
    3    18 Anna           Niedzielko            107.02 -  244: 431   57
    4    34 Michał         Śliwiński             100.00 +  418: 154  150
    5    16 Maciej         Grąbczewski           121.41 -  257: 510   71
    6    25 Małgorzata     Szmuksta              117.04 -  275: 429   67
    7    31 Marek          Dudkiewicz            130.66 -  238: 423   81
    8    32 Bogusław       Książek               122.87 -    1: 400   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     721  /  8  90.12




	Patryk Wolniewicz 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Michał         Kolaj                 122.66 -  271: 399   73
    2    35 Krzysztof      Langiewicz            126.01 -  225: 597   76
    3    40 PAUZA
    4    32 Maciej         Kuczyński             113.47 -  420: 426   63
    5    35 Wojciech       Gołęcki               101.97 +  362: 324  152
    6    32 Magdalena      Kublik                121.37 +  386: 335  171
    7    26 Małgorzata     Szmuksta              117.04 -  294: 354   67
    8    30 Agata          Kuć                   113.06 -  286: 388   63
    9    32 Sławomir       Piotrowski            124.37 -  308: 486   74
   10    31 Agnieszka      Kozak                 101.61 -  325: 412   52
   11    36 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  286: 235  150
   12    33 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  361: 244  150
   13    31 Waldemar       Kudliński             100.00 +  351: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Michał Śliwiński 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 PAUZA
    2    20 Barbara        Łukaszewicz           123.18 -  138: 477   73
    3    30 Agnieszka      Kozak                 101.61 -  176: 518   52
    4    34 Waldemar       Stankiewicz           100.00 -  154: 418   50
    5    37 Monika         Siemaszko             100.00 -  164: 437   50
    6    39 Mieczysław     Pastuszak             100.01 -  261: 467   50
    7    38 Jacek          Nowak                 104.47 -  165: 391   54
    8    38 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  130: 391   50
    9    36 Łukasz         Przyszlak             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     429  /  8  53.63


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Magdalena      Kupczyńska            403: 388
   2 Maciej         Grąbczewski          - Kazimierz.Jr   Merklejn              488: 353
   3 Dawid          Pikul                - Magdalena      Kublik                348: 343
   4 Małgorzata     Szmuksta             - Mariusz        Skrobosz              329: 372
   5 Mirosław       Uglik                - Aleksandra     Kaczanowska           402: 278
   6 Patrycja       Śliwińska            - Marcin         Mroziuk               357: 415
   7 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Broda                 395: 387
   8 Jarosław       Żuliński             - Łukasz         Tuszyński             355: 398
   9 Rafał          Lenartowski          - Małgorzata     Jóźwiak               325: 433
  10 Dariusz        Nawrocki             - Marek          Herzig                423: 398
  11 Krzysztof      Obremski             - Dorota         Kuć                   367: 300
  12 Agata          Kuć                  - Kamil          Nawrocki              305: 489
  13 Marek          Syczuk               - Maciej         Bukowski              458: 249
  14 Ryszard        Korpalski            - Robert         Duczemiński           351: 386
  15 Paweł          Janaś                - Maciej         Kuczyński             390: 302
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Jakub          Zaryński              390: 306
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Stachowska            475: 403
  18 Anna           Niedzielko           - Robert         Kamiński              322: 391
  19 Robert         Kuszpit              - Jacek          Nowak                 493: 244
  20 Maurycy        Machnio              - Marek          Dudkiewicz            433: 361
  21 Irena          Sołdan               - Rafał          Stachowski            415: 413
  22 Wojciech       Zieliński            - Dariusz        Kuć                   325: 311
  23 Rafał          Wesołowski           - Monika         Siemaszko             346: 301
  24 Wojciech       Gołęcki              - Mateusz        Borsuk                364: 431
  25 Kamil          Kister               - Agnieszka      Kozak                 505: 360
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Weronika       Rudnicka              395: 400
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Dębska                402: 265
  28 Arkadiusz      Florczak             - Alicja         Kosińska              355: 423
  29 Krzysztof      Langiewicz           - Marcin         Grześkiewicz          352: 424
  30 Stefan         Koczarski            - Ireneusz       Moralewicz            375: 331
  31 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Kowaluk-Jagielska     448: 295
  32 Bernadetta     Kudlińska            - Tomasz         Sienkiewicz           217: 512
  33 Łukasz         Baranowski           - Waldemar       Kudliński             432: 323
  34 Marek          Leda                 - Sławomir       Piotrowski            377: 329
  35 Bogusław       Książek              - Paulina        Mech                  424: 427
  36 Łukasz         Przyszlak            - Dorota         Maciejuk              307: 321
  37 Barbara        Łukaszewicz          - Katarzyna      Sawuła                409: 210
  38 Waldemar       Stankiewicz          - Jolanta        Chłopińska            431: 349
  39 Michał         Kolaj                - Patryk         Wolniewicz            399: 271
  40 Michał         Śliwiński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Sienkiewicz          - Stanisław      Rydzik                483: 386
   2 Kamil          Kister               - Mirosław       Uglik                 282: 490
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kuszpit               352: 329
   4 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Nawrocki              362: 440
   5 Michał         Kolaj                - Maciej         Grąbczewski           302: 491
   6 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Koczkodon             299: 451
   7 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Syczuk                344: 476
   8 Robert         Kamiński             - Zbigniew       Wietecki              450: 387
   9 Małgorzata     Jóźwiak              - Paweł          Janaś                 433: 365
  10 Maurycy        Machnio              - Monika         Gawron-Cieślik        299: 338
  11 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Baranowski            376: 398
  12 Mateusz        Borsuk               - Marek          Leda                  422: 285
  13 Stefan         Koczarski            - Waldemar       Stankiewicz           390: 373
  14 Mariusz        Skrobosz             - Paulina        Mech                  523: 253
  15 Marcin         Grześkiewicz         - Krzysztof      Obremski              327: 362
  16 Alicja         Kosińska             - Dawid          Pikul                 393: 389
  17 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Nawrocki              471: 281
  18 Marcin         Mroziuk              - Wojciech       Zieliński             357: 369
  19 Dorota         Maciejuk             - Irena          Sołdan                301: 436
  20 Barbara        Łukaszewicz          - Michał         Śliwiński             477: 138
  21 Sławomir       Piotrowski           - Bogusław       Książek               317: 280
  22 Rafał          Stachowski           - Małgorzata     Szmuksta              385: 371
  23 Dorota         Stachowska           - Rafał          Lenartowski           341: 390
  24 Marek          Herzig               - Waldemar       Kudliński             417: 232
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Anna           Niedzielko            332: 382
  26 Dariusz        Kuć                  - Magdalena      Kupczyńska            375: 433
  27 Piotr          Broda                - Łukasz         Przyszlak             420: 336
  28 Jakub          Zaryński             - Wojciech       Gołęcki               370: 278
  29 Marek          Dudkiewicz           - Agata          Kuć                   461: 351
  30 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Kuczyński             388: 345
  31 Monika         Siemaszko            - Patrycja       Śliwińska             343: 372
  32 Dorota         Kuć                  - Jarosław       Żuliński              325: 274
  33 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Arkadiusz      Florczak              271: 276
  34 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Aleksandra     Kaczanowska           399: 312
  35 Patryk         Wolniewicz           - Krzysztof      Langiewicz            225: 597
  36 Katarzyna      Dębska               - Ryszard        Korpalski             262: 452
  37 Maciej         Bukowski             - Jolanta        Chłopińska            377: 290
  38 Jacek          Nowak                - Magdalena      Kublik                351: 378
  39 Ireneusz       Moralewicz           - Bernadetta     Kudlińska             417: 348
  40 Katarzyna      Sawuła               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Sienkiewicz          - Irena          Sołdan                357: 266
   2 Robert         Kamiński             - Maciej         Grąbczewski           457: 268
   3 Marek          Syczuk               - Łukasz         Baranowski            413: 398
   4 Kamil          Nawrocki             - Rafał          Wesołowski            386: 373
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Alicja         Kosińska              366: 399
   6 Mariusz        Skrobosz             - Stefan         Koczarski             513: 262
   7 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Sporczyk              448: 365
   8 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Łukaszewicz           423: 415
   9 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Jóźwiak               456: 313
  10 Wojciech       Zieliński            - Mateusz        Borsuk                361: 433
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Tomasz         Zwoliński             349: 308
  12 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Wietecki              439: 314
  13 Robert         Kuszpit              - Maurycy        Machnio               397: 308
  14 Patrycja       Śliwińska            - Marek          Dudkiewicz            393: 334
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Magdalena      Kublik                468: 334
  16 Marek          Herzig               - Rafał          Lenartowski           387: 413
  17 Piotr          Broda                - Dariusz        Nawrocki              343: 349
  18 Waldemar       Stankiewicz          - Anna           Niedzielko            244: 431
  19 Ryszard        Korpalski            - Michał         Kolaj                 290: 433
  20 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Stachowski            335: 403
  21 Paulina        Mech                 - Stanisław      Rydzik                314: 367
  22 Jakub          Zaryński             - Kamil          Kister                407: 307
  23 Marek          Leda                 - Marcin         Mroziuk               340: 399
  24 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Piotrowski            438: 269
  25 Arkadiusz      Florczak             - Weronika       Rudnicka              323: 307
  26 Paweł          Janaś                - Maciej         Bukowski              338: 382
  27 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dorota         Kuć                   421: 279
  28 Marcin         Grześkiewicz         - Dorota         Maciejuk              414: 312
  29 Ireneusz       Moralewicz           - Katarzyna      Sawuła                426: 240
  30 Agnieszka      Kozak                - Michał         Śliwiński             518: 176
  31 Dorota         Stachowska           - Wojciech       Gołęcki               292: 398
  32 Jolanta        Chłopińska           - Mieczysław     Pastuszak             423: 189
  33 Bogusław       Książek              - Jarosław       Żuliński              318: 440
  34 Małgorzata     Szmuksta             - Jacek          Nowak                 405: 269
  35 Aleksandra     Kaczanowska          - Dariusz        Kuć                   367: 343
  36 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Agata          Kuć                   406: 323
  37 Maciej         Kuczyński            - Bernadetta     Kudlińska             410: 246
  38 Waldemar       Kudliński            - Monika         Siemaszko             346: 343
  39 Łukasz         Przyszlak            - Katarzyna      Dębska                303: 447
  40 Patryk         Wolniewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kamiński              432: 298
   2 Mateusz        Borsuk               - Tomasz         Sienkiewicz           434: 405
   3 Alicja         Kosińska             - Marek          Syczuk                439: 349
   4 Monika         Gawron-Cieślik       - Mirosław       Uglik                 379: 393
   5 Kamil          Nawrocki             - Krzysztof      Obremski              556: 374
   6 Marcin         Mroziuk              - Barbara        Łukaszewicz           367: 299
   7 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Langiewicz            519: 273
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Marcin         Grześkiewicz          511: 315
   9 Anna           Niedzielko           - Magdalena      Kupczyńska            369: 352
  10 Agnieszka      Kozak                - Michał         Kolaj                 288: 324
  11 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Lenartowski           385: 435
  12 Łukasz         Baranowski           - Patrycja       Śliwińska             320: 385
  13 Irena          Sołdan               - Robert         Kuszpit               394: 367
  14 Rafał          Stachowski           - Krzysztof      Sporczyk              367: 477
  15 Robert         Duczemiński          - Jakub          Zaryński              376: 417
  16 Wojciech       Zieliński            - Rafał          Wesołowski            320: 397
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Dariusz        Nawrocki              317: 386
  18 Stefan         Koczarski            - Dawid          Pikul                 218: 489
  19 Maciej         Bukowski             - Ireneusz       Moralewicz            319: 356
  20 Arkadiusz      Florczak             - Kazimierz.Jr   Merklejn              349: 421
  21 Wojciech       Gołęcki              - Marek          Herzig                366: 444
  22 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Tuszyński             352: 395
  23 Marek          Leda                 - Piotr          Broda                 326: 387
  24 Paulina        Mech                 - Zbigniew       Wietecki              481: 377
  25 Katarzyna      Dębska               - Małgorzata     Szmuksta              395: 339
  26 Kamil          Kister               - Beata          Kowaluk-Jagielska     498: 271
  27 Aleksandra     Kaczanowska          - Paweł          Janaś                 359: 363
  28 Dorota         Maciejuk             - Ryszard        Korpalski             380: 391
  29 Sławomir       Piotrowski           - Weronika       Rudnicka              369: 372
  30 Waldemar       Kudliński            - Jarosław       Żuliński              388: 299
  31 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Kuć                   388: 438
  32 Maciej         Kuczyński            - Patryk         Wolniewicz            426: 420
  33 Magdalena      Kublik               - Katarzyna      Sawuła                398: 169
  34 Michał         Śliwiński            - Waldemar       Stankiewicz           154: 418
  35 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Stachowska            621: 313
  36 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Przyszlak             437: 317
  37 Mieczysław     Pastuszak            - Bogusław       Książek               288: 472
  38 Monika         Siemaszko            - Jacek          Nowak                 379: 377
  39 Bernadetta     Kudlińska            - Agata          Kuć                   320: 380


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Kamil          Nawrocki              473: 418
   2 Alicja         Kosińska             - Mariusz        Skrobosz              321: 521
   3 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Koczkodon             331: 325
   4 Tomasz         Sienkiewicz          - Marcin         Mroziuk               346: 436
   5 Marek          Syczuk               - Ireneusz       Moralewicz            420: 301
   6 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              397: 423
   7 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                461: 370
   8 Patrycja       Śliwińska            - Robert         Kamiński              363: 525
   9 Anna           Niedzielko           - Krzysztof      Sporczyk              241: 527
  10 Jakub          Zaryński             - Kazimierz.Jr   Merklejn              389: 435
  11 Michał         Kolaj                - Rafał          Wesołowski            362: 384
  12 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Lenartowski           356: 481
  13 Tomasz         Zwoliński            - Monika         Gawron-Cieślik        403: 333
  14 Marcin         Grześkiewicz         - Marek          Herzig                372: 439
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Paulina        Mech                  531: 291
  16 Maciej         Grąbczewski          - Waldemar       Stankiewicz           510: 257
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Paweł          Janaś                 362: 326
  18 Magdalena      Kublik               - Kamil          Kister                330: 370
  19 Weronika       Rudnicka             - Robert         Kuszpit               338: 337
  20 Łukasz         Tuszyński            - Robert         Duczemiński           580: 324
  21 Krzysztof      Langiewicz           - Wojciech       Zieliński             367: 366
  22 Rafał          Stachowski           - Katarzyna      Dębska                367: 353
  23 Dorota         Kuć                  - Agnieszka      Kozak                 510: 320
  24 Maciej         Bukowski             - Łukasz         Baranowski            244: 459
  25 Piotr          Broda                - Arkadiusz      Florczak              293: 377
  26 Małgorzata     Jóźwiak              - Waldemar       Kudliński             366: 256
  27 Ryszard        Korpalski            - Stefan         Koczarski             474: 259
  28 Maurycy        Machnio              - Maciej         Kuczyński             275: 442
  29 Agata          Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              378: 347
  30 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Leda                  342: 308
  31 Bogusław       Książek              - Aleksandra     Kaczanowska           413: 344
  32 Dorota         Maciejuk             - Dariusz        Kuć                   477: 301
  33 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Piotrowski            320: 364
  34 Małgorzata     Szmuksta             - Beata          Kowaluk-Jagielska     414: 317
  35 Patryk         Wolniewicz           - Wojciech       Gołęcki               362: 324
  36 Jarosław       Żuliński             - Katarzyna      Sawuła                422: 198
  37 Monika         Siemaszko            - Michał         Śliwiński             437: 164
  38 Jacek          Nowak                - Dorota         Stachowska            264: 324
  39 Łukasz         Przyszlak            - Mieczysław     Pastuszak             320: 434
  40 Bernadetta     Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Skrobosz              264: 530
   2 Mirosław       Uglik                - Mateusz        Borsuk                493: 352
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dawid          Pikul                 414: 354
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Alicja         Kosińska              408: 403
   5 Robert         Kamiński             - Marcin         Mroziuk               420: 392
   6 Rafał          Wesołowski           - Marek          Syczuk                514: 388
   7 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Obremski              390: 421
   8 Magdalena      Kupczyńska           - Maciej         Kuczyński             336: 486
   9 Maciej         Grąbczewski          - Monika         Gawron-Cieślik        335: 364
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Zaryński              323: 411
  11 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Sienkiewicz           440: 328
  12 Marek          Herzig               - Irena          Sołdan                356: 387
  13 Małgorzata     Jóźwiak              - Stanisław      Rydzik                352: 390
  14 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Zwoliński             479: 352
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Tuszyński             368: 418
  16 Łukasz         Baranowski           - Michał         Kolaj                 337: 415
  17 Dariusz        Nawrocki             - Kamil          Kister                281: 436
  18 Weronika       Rudnicka             - Barbara        Łukaszewicz           396: 375
  19 Anna           Niedzielko           - Ryszard        Korpalski             374: 359
  20 Krzysztof      Langiewicz           - Arkadiusz      Florczak              354: 286
  21 Robert         Kuszpit              - Rafał          Stachowski            400: 395
  22 Bogusław       Książek              - Wojciech       Zieliński             347: 378
  23 Paulina        Mech                 - Robert         Duczemiński           365: 355
  24 Agata          Kuć                  - Agnieszka      Kozak                 440: 335
  25 Waldemar       Stankiewicz          - Małgorzata     Szmuksta              275: 429
  26 Katarzyna      Dębska               - Marcin         Grześkiewicz          347: 403
  27 Sławomir       Piotrowski           - Marek          Dudkiewicz            522: 288
  28 Piotr          Broda                - Maciej         Bukowski              468: 277
  29 Monika         Siemaszko            - Stefan         Koczarski             438: 257
  30 Waldemar       Kudliński            - Dorota         Maciejuk              367: 266
  31 Jarosław       Żuliński             - Maurycy        Machnio               368: 295
  32 Magdalena      Kublik               - Patryk         Wolniewicz            335: 386
  33 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Janaś                 300: 410
  34 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Leda                  356: 313
  35 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Dariusz        Kuć                   284: 509
  36 Wojciech       Gołęcki              - Bernadetta     Kudlińska             361: 281
  37 Katarzyna      Sawuła               - Dorota         Stachowska            219: 447
  38 Aleksandra     Kaczanowska          - Łukasz         Przyszlak             404: 296
  39 Michał         Śliwiński            - Mieczysław     Pastuszak             261: 467
  40 Jacek          Nowak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 388: 362
   2 Rafał          Wesołowski           - Mateusz        Borsuk                373: 377
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Robert         Kamiński              437: 325
   4 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              524: 342
   5 Dorota         Kuć                  - Kamil          Nawrocki              299: 477
   6 Marek          Syczuk               - Patrycja       Śliwińska             343: 330
   7 Dawid          Pikul                - Jakub          Zaryński              412: 367
   8 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                325: 373
   9 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Langiewicz            454: 353
  10 Łukasz         Tuszyński            - Monika         Gawron-Cieślik        368: 273
  11 Maciej         Kuczyński            - Michał         Kolaj                 395: 437
  12 Kamil          Kister               - Weronika       Rudnicka              387: 371
  13 Marcin         Mroziuk              - Anna           Niedzielko            385: 422
  14 Magdalena      Kupczyńska           - Monika         Siemaszko             398: 299
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Maciej         Grąbczewski           448: 365
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Koczkodon             451: 378
  17 Paweł          Janaś                - Marek          Herzig                300: 360
  18 Tomasz         Sienkiewicz          - Agata          Kuć                   386: 337
  19 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Zwoliński             333: 457
  20 Jarosław       Żuliński             - Łukasz         Baranowski            370: 338
  21 Barbara        Łukaszewicz          - Paulina        Mech                  360: 361
  22 Wojciech       Zieliński            - Rafał          Stachowski            328: 367
  23 Robert         Kuszpit              - Dariusz        Nawrocki              355: 306
  24 Arkadiusz      Florczak             - Ryszard        Korpalski             226: 420
  25 Waldemar       Kudliński            - Piotr          Broda                 322: 328
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Patryk         Wolniewicz            354: 294
  27 Dariusz        Kuć                  - Marcin         Grześkiewicz          441: 309
  28 Robert         Duczemiński          - Katarzyna      Dębska                409: 286
  29 Dorota         Maciejuk             - Bogusław       Książek               365: 355
  30 Aleksandra     Kaczanowska          - Agnieszka      Kozak                 445: 346
  31 Marek          Dudkiewicz           - Waldemar       Stankiewicz           423: 238
  32 Stefan         Koczarski            - Jolanta        Chłopińska            296: 476
  33 Dorota         Stachowska           - Maciej         Bukowski              271: 356
  34 Mieczysław     Pastuszak            - Maurycy        Machnio               400: 296
  35 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               441: 304
  36 Bernadetta     Kudlińska            - Marek          Leda                  295: 390
  37 Katarzyna      Sawuła               - Beata          Kowaluk-Jagielska     273: 267
  38 Michał         Śliwiński            - Jacek          Nowak                 165: 391
  39 Łukasz         Przyszlak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Skrobosz              354: 347
   2 Mateusz        Borsuk               - Kazimierz.Jr   Merklejn              314: 381
   3 Kamil          Nawrocki             - Mirosław       Uglik                 381: 295
   4 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 440: 369
   5 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Tuszyński             419: 361
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Kister                439: 400
   7 Michał         Kolaj                - Robert         Kamiński              387: 411
   8 Rafał          Wesołowski           - Anna           Niedzielko            422: 343
   9 Magdalena      Kupczyńska           - Marek          Syczuk                393: 368
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Tomasz         Zwoliński             389: 398
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Tomasz         Sienkiewicz           351: 329
  12 Maciej         Kuczyński            - Patrycja       Śliwińska             400: 306
  13 Marek          Herzig               - Dorota         Kuć                   449: 330
  14 Marcin         Mroziuk              - Piotr          Broda                 366: 334
  15 Irena          Sołdan               - Ryszard        Korpalski             351: 311
  16 Rafał          Stachowski           - Weronika       Rudnicka              462: 394
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Robert         Kuszpit               430: 369
  18 Jakub          Zaryński             - Jarosław       Żuliński              431: 265
  19 Paulina        Mech                 - Małgorzata     Jóźwiak               459: 289
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Grąbczewski           360: 388
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Mieczysław     Pastuszak             446: 279
  22 Dariusz        Kuć                  - Sławomir       Piotrowski            404: 355
  23 Wojciech       Zieliński            - Barbara        Łukaszewicz           333: 317
  24 Paweł          Janaś                - Łukasz         Baranowski            394: 400
  25 Robert         Duczemiński          - Dorota         Maciejuk              435: 256
  26 Dariusz        Nawrocki             - Jolanta        Chłopińska            370: 348
  27 Marcin         Grześkiewicz         - Waldemar       Kudliński             293: 325
  28 Maciej         Bukowski             - Marek          Dudkiewicz            286: 350
  29 Monika         Siemaszko            - Arkadiusz      Florczak              364: 258
  30 Agata          Kuć                  - Patryk         Wolniewicz            388: 286
  31 Zbigniew       Wietecki             - Aleksandra     Kaczanowska           428: 380
  32 Waldemar       Stankiewicz          - Bogusław       Książek                 1: 400
  33 Agnieszka      Kozak                - Stefan         Koczarski             352: 292
  34 Wojciech       Gołęcki              - Maurycy        Machnio               306: 318
  35 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Przyszlak             439: 284
  36 Jacek          Nowak                - Katarzyna      Dębska                281: 411
  37 Katarzyna      Sawuła               - Marek          Leda                  241: 403
  38 Bernadetta     Kudlińska            - Michał         Śliwiński             391: 130
  39 Beata          Kowaluk-Jagielska    - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              433: 302
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Obremski              406: 329
   3 Kamil          Nawrocki             - Rafał          Lenartowski           355: 390
   4 Mirosław       Uglik                - Rafał          Wesołowski            319: 313
   5 Robert         Kamiński             - Magdalena      Kupczyńska            336: 466
   6 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Borsuk                363: 313
   7 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Mroziuk               455: 298
   8 Dawid          Pikul                - Michał         Kolaj                 425: 315
   9 Jakub          Zaryński             - Marek          Herzig                352: 350
  10 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Langiewicz            376: 373
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Kuczyński             394: 354
  12 Kamil          Kister               - Paulina        Mech                  494: 358
  13 Anna           Niedzielko           - Rafał          Stachowski            329: 431
  14 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                368: 557
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Koczkodon             330: 368
  16 Maciej         Grąbczewski          - Patrycja       Śliwińska             505: 343
  17 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Sienkiewicz           461: 366
  18 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Duczemiński           374: 472
  19 Łukasz         Baranowski           - Monika         Siemaszko             316: 484
  20 Ryszard        Korpalski            - Jarosław       Żuliński              305: 359
  21 Robert         Kuszpit              - Wojciech       Zieliński             363: 257
  22 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Szmuksta              334: 290
  23 Waldemar       Kudliński            - Ireneusz       Moralewicz            313: 343
  24 Piotr          Broda                - Alicja         Kosińska              369: 419
  25 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Wietecki              391: 303
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Barbara        Łukaszewicz           338: 459
  27 Katarzyna      Dębska               - Bogusław       Książek               397: 324
  28 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Maciejuk              301: 323
  29 Marek          Leda                 - Agnieszka      Kozak                 387: 345
  30 Aleksandra     Kaczanowska          - Arkadiusz      Florczak              377: 335
  31 Maurycy        Machnio              - Paweł          Janaś                 314: 387
  32 Patryk         Wolniewicz           - Sławomir       Piotrowski            308: 486
  33 Wojciech       Gołęcki              - Marcin         Grześkiewicz          325: 307
  34 Jacek          Nowak                - Katarzyna      Sawuła                396: 295
  35 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Bernadetta     Kudlińska             296: 313
  36 Łukasz         Przyszlak            - Michał         Śliwiński             400:   1
  37 Stefan         Koczarski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.Jr   Merklejn              515: 363
   2 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                444: 306
   3 Krzysztof      Obremski             - Mirosław       Uglik                 515: 356
   4 Marek          Syczuk               - Kamil          Nawrocki              353: 534
   5 Rafał          Wesołowski           - Magdalena      Kupczyńska            382: 358
   6 Rafał          Stachowski           - Tomasz         Zwoliński             375: 345
   7 Mateusz        Borsuk               - Dawid          Pikul                 387: 403
   8 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                385: 333
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              385: 374
  10 Robert         Kamiński             - Monika         Gawron-Cieślik        435: 284
  11 Monika         Siemaszko            - Maciej         Grąbczewski           289: 476
  12 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Koczkodon             410: 346
  13 Marek          Herzig               - Krzysztof      Langiewicz            270: 381
  14 Robert         Duczemiński          - Ireneusz       Moralewicz            409: 446
  15 Paulina        Mech                 - Maciej         Kuczyński             404: 404
  16 Łukasz         Tuszyński            - Anna           Niedzielko            432: 359
  17 Jarosław       Żuliński             - Marcin         Mroziuk               435: 336
  18 Alicja         Kosińska             - Robert         Kuszpit               446: 289
  19 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Nawrocki              454: 353
  20 Tomasz         Sienkiewicz          - Małgorzata     Jóźwiak               433: 352
  21 Barbara        Łukaszewicz          - Aleksandra     Kaczanowska           464: 394
  22 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Stachowska            416: 331
  23 Paweł          Janaś                - Ryszard        Korpalski             562: 267
  24 Sławomir       Piotrowski           - Katarzyna      Dębska                397: 265
  25 Wojciech       Zieliński            - Piotr          Broda                 430: 332
  26 Marek          Leda                 - Małgorzata     Szmuksta              297: 333
  27 Patrycja       Śliwińska            - Dorota         Maciejuk              387: 319
  28 Waldemar       Kudliński            - Marek          Dudkiewicz            317: 378
  29 Arkadiusz      Florczak             - Zbigniew       Wietecki              487: 382
  30 Bogusław       Książek              - Jacek          Nowak                 397: 340
  31 Patryk         Wolniewicz           - Agnieszka      Kozak                 325: 412
  32 Bernadetta     Kudlińska            - Jolanta        Chłopińska            255: 417
  33 Marcin         Grześkiewicz         - Stefan         Koczarski             337: 386
  34 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Mieczysław     Pastuszak             264: 423
  35 Mirosław       Norwajszas           - Łukasz         Przyszlak             353: 293
  36 Katarzyna      Sawuła               - Wojciech       Gołęcki               284: 309
  37 Maurycy        Machnio              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Skrobosz              414: 403
   2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              354: 446
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Kamil          Nawrocki              413: 376
   4 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kamiński              384: 335
   5 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              383: 356
   6 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Wesołowski            366: 367
   7 Mirosław       Uglik                - Rafał          Stachowski            536: 306
   8 Magdalena      Kupczyńska           - Ireneusz       Moralewicz            346: 427
   9 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Kolaj                 421: 370
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Kamil          Kister                358: 397
  11 Alicja         Kosińska             - Łukasz         Tuszyński             369: 343
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Marek          Syczuk                427: 328
  13 Jarosław       Żuliński             - Mateusz        Borsuk                358: 419
  14 Maciej         Kuczyński            - Weronika       Rudnicka              359: 491
  15 Jakub          Zaryński             - Paulina        Mech                  448: 382
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Kuszpit               403: 441
  17 Robert         Duczemiński          - Monika         Siemaszko             378: 289
  18 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Sienkiewicz           455: 361
  19 Patrycja       Śliwińska            - Barbara        Łukaszewicz           404: 367
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Herzig                370: 350
  21 Anna           Niedzielko           - Paweł          Janaś                 372: 389
  22 Łukasz         Baranowski           - Wojciech       Zieliński             387: 280
  23 Marcin         Mroziuk              - Bogusław       Książek               446: 297
  24 Dariusz        Nawrocki             - Sławomir       Piotrowski            356: 388
  25 Jolanta        Chłopińska           - Mirosław       Norwajszas            400: 307
  26 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Dębska                294: 366
  27 Piotr          Broda                - Wojciech       Gołęcki               380: 259
  28 Aleksandra     Kaczanowska          - Marek          Leda                  489: 325
  29 Dorota         Maciejuk             - Małgorzata     Jóźwiak               372: 321
  30 Ryszard        Korpalski            - Waldemar       Kudliński             446: 373
  31 Dorota         Stachowska           - Arkadiusz      Florczak              404: 316
  32 Stefan         Koczarski            - Mieczysław     Pastuszak             323: 304
  33 Zbigniew       Wietecki             - Bernadetta     Kudlińska             425: 256
  34 Łukasz         Przyszlak            - Maurycy        Machnio               362: 331
  35 Jacek          Nowak                - Beata          Kowaluk-Jagielska     390: 365
  36 Katarzyna      Sawuła               - Patryk         Wolniewicz            235: 286
  37 Marcin         Grześkiewicz         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            384: 362
   2 Mirosław       Uglik                - Rafał          Lenartowski           454: 429
   3 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                466: 432
   4 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              366: 410
   5 Kamil          Nawrocki             - Jakub          Zaryński              303: 425
   6 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Zwoliński             358: 493
   7 Rafał          Stachowski           - Dawid          Pikul                 345: 385
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Kister                303: 392
   9 Robert         Kamiński             - Alicja         Kosińska              398: 394
  10 Mateusz        Borsuk               - Monika         Gawron-Cieślik        413: 326
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Grąbczewski           317: 414
  12 Sławomir       Piotrowski           - Magdalena      Kupczyńska            297: 353
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Robert         Duczemiński           540: 391
  14 Łukasz         Tuszyński            - Patrycja       Śliwińska             426: 381
  15 Marek          Syczuk               - Marek          Dudkiewicz            478: 378
  16 Paweł          Janaś                - Małgorzata     Szmuksta              390: 301
  17 Maciej         Kuczyński            - Łukasz         Baranowski            394: 299
  18 Paulina        Mech                 - Marcin         Mroziuk               435: 300
  19 Robert         Kuszpit              - Michał         Kolaj                 367: 425
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Żuliński              456: 354
  21 Tomasz         Sienkiewicz          - Dorota         Stachowska            335: 409
  22 Barbara        Łukaszewicz          - Anna           Niedzielko            487: 321
  23 Katarzyna      Dębska               - Marek          Herzig                254: 358
  24 Aleksandra     Kaczanowska          - Dariusz        Nawrocki              363: 369
  25 Wojciech       Zieliński            - Jolanta        Chłopińska            337: 267
  26 Zbigniew       Wietecki             - Ryszard        Korpalski             372: 341
  27 Stefan         Koczarski            - Piotr          Broda                 327: 339
  28 Dorota         Maciejuk             - Monika         Siemaszko             323: 425
  29 Wojciech       Gołęcki              - Bogusław       Książek               367: 402
  30 Arkadiusz      Florczak             - Agnieszka      Kozak                 374: 366
  31 Marcin         Grześkiewicz         - Małgorzata     Jóźwiak               360: 458
  32 Mieczysław     Pastuszak            - Jacek          Nowak                 321: 327
  33 Patryk         Wolniewicz           - Mirosław       Norwajszas            361: 244
  34 Marek          Leda                 - Maurycy        Machnio               451: 208
  35 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Łukasz         Przyszlak             260: 391
  36 Bernadetta     Kudlińska            - Katarzyna      Sawuła                334: 229
  37 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Skrobosz              275: 619
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Rafał          Lenartowski           356: 383
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 386: 355
   4 Kamil          Kister               - Dawid          Pikul                 425: 410
   5 Robert         Kamiński             - Mateusz        Borsuk                502: 364
   6 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            386: 442
   7 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                293: 410
   8 Maciej         Grąbczewski          - Kamil          Nawrocki              424: 355
   9 Magdalena      Kupczyńska           - Marek          Syczuk                367: 337
  10 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Tuszyński             320: 380
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Langiewicz            377: 325
  12 Paweł          Janaś                - Rafał          Stachowski            396: 415
  13 Michał         Kolaj                - Ireneusz       Moralewicz            316: 342
  14 Alicja         Kosińska             - Monika         Gawron-Cieślik        313: 432
  15 Paulina        Mech                 - Maciej         Kuczyński             386: 395
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Koczkodon             381: 353
  17 Marek          Herzig               - Robert         Duczemiński           425: 411
  18 Robert         Kuszpit              - Łukasz         Baranowski            427: 398
  19 Marcin         Mroziuk              - Marek          Dudkiewicz            345: 355
  20 Patrycja       Śliwińska            - Sławomir       Piotrowski            418: 277
  21 Monika         Siemaszko            - Piotr          Broda                 336: 361
  22 Dorota         Stachowska           - Małgorzata     Szmuksta              358: 315
  23 Dariusz        Nawrocki             - Jarosław       Żuliński              365: 245
  24 Tomasz         Sienkiewicz          - Wojciech       Zieliński             461: 351
  25 Zbigniew       Wietecki             - Aleksandra     Kaczanowska           345: 304
  26 Bogusław       Książek              - Małgorzata     Jóźwiak               339: 307
  27 Ryszard        Korpalski            - Jolanta        Chłopińska            315: 358
  28 Marek          Leda                 - Anna           Niedzielko            303: 407
  29 Katarzyna      Dębska               - Dorota         Maciejuk              307: 403
  30 Jacek          Nowak                - Arkadiusz      Florczak              401: 303
  31 Patryk         Wolniewicz           - Waldemar       Kudliński             351: 340
  32 Agnieszka      Kozak                - Stefan         Koczarski             415: 276
  33 Mirosław       Norwajszas           - Mieczysław     Pastuszak             358: 296
  34 Łukasz         Przyszlak            - Marcin         Grześkiewicz          318: 334
  35 Maurycy        Machnio              - Bernadetta     Kudlińska             362: 316
  36 Katarzyna      Sawuła               - Beata          Kowaluk-Jagielska     238: 367
  37 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 19-03-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.59  29029  189
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.65  29530  200
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.12  28394  193
   4 Kamil Górka                    Kraków               146.56  27699  189
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.18  28067  192
   6 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.75  13846   95
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              145.61  28102  193
   8 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.59  27662  190
   9 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.91  17824  123
  10 Michał Makowski                Warszawa             144.77  18965  131
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.32  17030  118
  12 Jan Kozłowski                  Kraków               144.28   7214   50
  13 Dawid Pikul                    Poznań               143.86  28340  197
  14 Michał Alabrudziński           Włocławek            143.34  28667  200
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.33  27662  193
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.32  27088  189
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.41  28339  199
  18 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.19  16636  117
  19 Grzegorz Kurowski              Warszawa             142.14  28002  197
  20 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.10  28135  198
  21 Krzysztof Obremski             Legnica              142.08  25149  177
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     141.87  22557  159
  23 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.62  26578  189
  24 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.30  15293  109
  25 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.76  27113  194
  26 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.68  19415  139
  27 Justyna Górka                  Kraków               139.33  26752  192
  28 Paweł Jackowski                Warszawa             139.15  27274  196
  29 Marek Syczuk                   Warszawa             138.91  26532  191
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.43  18965  137
  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.41  25605  185
  32 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.89  15168  110
  33 Karol Waniek                   Wrocław              137.60  18989  138
  34 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.17  19478  142
  35 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.91  26834  196
  36 Przemysław Herdzina            Kraków               136.45  26880  197
  37 Bogusław Szyszka               Oława                135.70  24155  178
  38 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  39 Rafał Matczak                  Milanówek            134.47  12909   96
  40 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.41  25942  193
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.40  25536  190
  42 Marek Reda                     Wołomin              133.99  25994  194
  43 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.84  25296  189
  44 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  45 Wojciech Sołdan                Gdynia               133.40  18543  139
  46 Paweł Janaś                    Głogów               133.21  23711  178
  47 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37
  48 Artur Irzyk                    Kraków               132.82  10360   78
  49 Adam Szukalski                 Coventry             132.66  16184  122
  50 Irena Sołdan                   Rumia                132.35  25412  192
  51 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.31  25272  191
  52 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  53 Dariusz Maciejuk               Warszawa             132.01  18350  139
  54 Dominik Piasecki               Słupsk               131.80   7908   60
  55 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     131.79  10280   78
  56 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.76  14230  108
  57 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.52   4077   31
  58 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  59 Robert Kamiński                Warszawa             131.37  26011  198
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.62  25340  194
  61 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       130.54  19450  149
  62 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  63 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  64 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  65 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  66 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.92   4937   38
  67 Mateusz Borsuk                 Reda                 129.90  13769  106
  68 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  69 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.71  24644  190
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.61   9202   71
  71 Radosław Jachna                Łódź                 129.39  23419  181
  72 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.26  15899  123
  73 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  129.04  24517  190
  74 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.00  18705  145
  75 Maciej Michalak                Łódź                 128.98  13543  105
  76 Kamil Kister                   Puławy               128.54  25579  199
  77 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.53  11182   87
  78 Beata Wiączkowska              Wrocław              128.39  24651  192
  79 Szymon Płachta                 Warszawa             128.21  25642  200
  80 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.82  24798  194
  81 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            127.77  23509  184
  82 Jan Mrozowski                  Kraków               127.05   5590   44
  83 Maciej Perzyński               Piła                 126.71   9250   73
  84 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  85 Janusz Krupiński               Bytom                126.42  10872   86
  86 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  87 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.32  23874  189
  88 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.23  20323  161
  89 Tomasz Suchanek                Wrocław              126.12  24593  195
  90 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.98  11212   89
  91 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  92 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.83  22020  175
  93 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.67  13447  107
  94 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.49  13176  105
  95 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.48  24971  199
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.44  23959  191
  97 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
  98 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
  99 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.15  25031  200
 100 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
 101 Kuba Koisar                    Warszawa             124.62   4237   34
 102 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  19933  160
 103 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 104 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 105 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.35  24373  196
 106 Adam Klimont                   Wałcz                124.33  24493  197
 107 Katarzyna Małek                Mielec               124.28   9818   79
 108 Łukasz Baranowski              Reda                 123.63  24231  196
 109 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 110 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.47  11112   90
 111 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  123.45  19628  159
 112 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            123.44  13455  109
 113 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.43  24193  196
 114 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 115 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 116 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.13  23887  194
 117 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.04  24485  199
 118 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       123.01  12178   99
 119 Michał Kolaj                   Ostróda              122.97  24348  198
 120 Małgorzata Sulejewska          Kraków               122.76  23939  195
 121 Agnieszka Krupka               Krosno               122.53  19973  163
 122 Maciej Grąbczewski             Piła                 122.37  23740  194
 123 Tomasz Łapka                   Opole                122.31  19325  158
 124 Leszek Stecuła                 Bytom                122.09  12697  104
 125 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.08  15016  123
 126 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.97  24150  198
 127 Tomasz Górka                   Łęczna               121.69   8640   71
 128 Bogusław Książek               Szczecin             121.35  15654  129
 129 Robert Głowacki                Łódź                 121.34  23298  192
 130 Michał Ozimiński               Łódź                 121.23  13942  115
 131 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.18   5332   44
 132 Stanisław Gasik                Warszawa             121.15   8723   72
 133 Paweł Kowalski                 Kutno                121.02   6535   54
 134 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 135 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 136 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 137 Magdalena Kublik               Warszawa             120.71  23539  195
 138 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 139 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.25  21284  177
 140 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            120.18  10696   89
 141 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.16  22470  187
 142 Patrycja Śliwińska             Szczecin             119.91  23263  194
 143 Marta Dobrzańska               Kraków               119.48   8483   71
 144 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 145 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 146 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.15  12987  109
 147 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.11  18105  152
 148 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.08   9169   77
 149 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.87   3685   31
 150 Daniel Janus                   Wąchock              118.74   8668   73
 151 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 152 Krzysztof Jaworski             Warszawa             118.57  10316   87
 153 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 154 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.52  23704  200
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.42   4263   36
 156 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.40  10064   85
 157 Jarosław Olek                  Warszawa             118.36   7220   61
 158 Paweł Jędryka                  Chrzanów             118.25   4257   36
 159 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.98  23479  199
 160 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.70  14124  120
 161 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.59  19050  162
 162 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.50   5405   46
 163 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 164 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       117.14   8434   72
 165 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 166 Piotr Broda                    Sandomierz           116.91  22915  196
 167 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.73  22062  189
 168 Łukasz Sornek                  Mikołów              116.63  18777  161
 169 Jarosław Michalak              Łódź                 116.62   4548   39
 170 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.18  10572   91
 171 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.16  11732  101
 172 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.14  21486  185
 173 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 174 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 175 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 176 Anita Bruska                   Gdynia               115.63  15494  134
 177 Mariusz Makuch                 Zator                115.59   5086   44
 178 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 179 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 180 Jacek Pietruszka               Kraków               115.07  10586   92
 181 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 182 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              114.84  12403  108
 183 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.69  17892  156
 184 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 185 Maciej Kuczyński               Gdynia               114.52   9849   86
 186 Beata Piotrowska               Łódź                 114.10  21109  185
 187 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.99  21545  189
 188 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 189 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.74  22521  198
 190 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.70   9096   80
 191 Marek Rogalski                 Warszawa             113.69   7390   65
 192 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.66   3978   35
 193 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.63  16817  148
 194 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.55   3520   31
 195 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36   9862   87
 196 Jerzy Luter                    Bytom                113.28  19937  176
 197 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.23  10304   91
 198 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.20   9962   88
 199 Wojciech Urbański              Warszawa             113.20   4981   44
 200 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 201 Danuta Langiewicz              Ostróda              113.05  20462  181
 202 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.94  10616   94
 203 Dorota Zielińska               Piaseczno            112.65   9463   84
 204 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 205 Zbigniew Rybak                 Warszawa             112.47  21144  188
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.32  21677  193
 207 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.21  21207  189
 208 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 209 Maciej Bukowski                Szczecin             111.81  12076  108
 210 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.34  18037  162
 211 Dorota Stachowska              Wydartowo I          110.81  21941  198
 212 Natalia Ogierman               Katowice             110.80  10637   96
 213 Anna Stefańska                 Łódź                 110.68  12839  116
 214 Adam Janicki                   Łódź                 110.61  21348  193
 215 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.55  21999  199
 216 Marcin Ceglarek                Kraków               110.55  17798  161
 217 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 218 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 219 Marcin Resler                  Września             110.13   3414   31
 220 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.09  21137  192
 221 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  109.96  13415  122
 222 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.83  10763   98
 223 Teresa Zalewska                Racibórz             109.79  20092  183
 224 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 225 Renata Andracka                Zwola                108.86  21446  197
 226 Krzysztof Gibas                Kraków               108.83   3918   36
 227 Sławomir Długosz               Ostróda              108.82  19044  175
 228 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 229 Roman Figiel                   Zawichost            108.65   4020   37
 230 Anna Arana                     Warszawa             108.38  19508  180
 231 Anna Niedzielko                Szczecin             108.28  10828  100
 232 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 233 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 234 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.61  11730  109
 235 Rafał Stachowski               Police               107.38  10631   99
 236 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 237 Rafał Skibicki                 Lębork               107.11   5034   47
 238 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 239 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 240 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 241 Monika Sadurska                Warszawa             106.52   5752   54
 242 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 243 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 244 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 245 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.60   4435   42
 246 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 247 Urszula Solarska               Łódź                 104.70  20207  193
 248 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 249 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 250 Maurycy Machnio                Lipiany              104.08   5412   52
 251 Radosław Więch                 Warszawa             103.82  13601  131
 252 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 253 Marta Sztajnert                Wisła                103.64   8602   83
 254 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 255 Jacek Nowak                    Szczecin             103.52   5176   50
 256 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.39   6410   62
 257 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.31  13017  126
 258 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 259 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 260 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 261 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.62   6260   61
 262 Sławomir Wolski                Wrocław              102.52  13840  135
 263 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 264 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 265 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 266 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.75  19943  196
 268 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 269 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.04  13943  138
 271 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 272 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.01  19697  195
 273 Marianna Kozłowska             Białystok            100.96   7572   75
 274 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 275 Katarzyna Bogusławska          Piastów              100.72  18734  186
 276 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 277 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 278 Jan  Olek                      Warszawa             100.35   4917   49
 279 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 280 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.91  13688  137
 281 Katarzyna Dębska               Ostróda               99.73  11469  115
 282 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 283 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.54   5674   57
 284 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 285 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                98.79   8298   84
 286 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 287 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 288 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 289 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.14  10501  107
 290 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 291 Monika Siemaszko               Lipiany               97.43   3897   40
 292 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.63  18457  191
 293 Sylwia Buks                    Warszawa              95.21  18375  193
 294 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.12   4090   43
 295 Janina Grajewska               Choroszcz             95.11   9226   97
 296 Szymon Dąbrowski               Warszawa              94.63   5678   60
 297 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 298 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 299 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 300 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 301 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.17   4286   46
 302 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 303 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 304 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 305 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 306 Sylwia Łada                    Inowrocław            89.29   4911   55
 307 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 308 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 309 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 311 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 312 Paulina Naplocha               Racibórz              85.54  15482  181
 313 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 314 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 315 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.14   8231   99
 316 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 317 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 318 Adam Kędzior                   Lublin                80.57   3545   44
 319 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 320 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 321 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 322 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 323 Michał Dąbrowski               Warszawa              71.08   2559   36
 324 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             68.16   2931   43
 325 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 326 Mirosław Dejna                 Sampława              58.28  11598  199




Poczekalnia na dzień 19-03-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   4 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   5 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   6 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
   7 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
   8 Filip Sosin                    Warszawa             142.40   3560   25
   9 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  10 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  11 Paweł Zaręba                   Warszawa             128.72   3218   25
  12 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  13 Paulina Mech                   Kraków               118.20   2955   25
  14 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.28   2882   25
  15 Hanna Gawłowska                Piła                 108.88   2722   25
  16 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  17 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  18 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  19 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  20 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  21 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.17   2764   24
  22 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  23 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  24 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  25 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  26 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  27 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  28 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  29 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42   2578   24
  30 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.04   2569   24
  31 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  32 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  33 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  34 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  35 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  36 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  37 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  38 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  39 Arkadiusz Florczak             Szczecin              97.08   2330   24
  40 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  41 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  42 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  43 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  44 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  45 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  46 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  47 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  48 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.83   2595   23
  49 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  50 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  51 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  52 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  53 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  54 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  55 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  56 Katarzyna Sawuła               Police                71.17   1637   23
  57 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  58 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  59 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  60 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  61 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  62 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  63 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  64 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  65 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  66 Dariusz Dzierża                Kraków               130.35   2607   20
  67 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  68 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  69 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  70 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.45   1749   20
  71 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  72 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  73 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  74 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  75 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  76 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  77 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  78 Andrzej Gostomski              Łódź                 103.63   1969   19
  79 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  80 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  81 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  82 Rafał Stachura                 Zator                 80.56   1450   18
  83 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  84 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  85 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  86 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  87 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  88 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  89 Jakub Błażejewski              Poznań                85.12   1362   16
  90 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  91 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  92 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  93 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  94 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  95 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  96 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  97 Alicja Kosińska                Szczecin             135.86   1902   14
  98 Andrzej Słapiński              Warszawa             111.86   1566   14
  99 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
 100 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             90.36   1265   14
 101 Aleksandra Brzeska             Warszawa              87.00   1218   14
 102 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 103 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 104 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 105 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 106 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 107 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 108 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 109 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 110 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 111 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 112 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 113 Marek Leda                     Koszalin             105.31   1369   13
 114 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 115 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 116 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 117 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 118 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 119 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 120 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 121 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 122 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 123 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.67   1520   12
 124 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 125 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 126 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 127 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 128 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 129 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 130 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 131 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.17   1358   12
 132 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 133 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 134 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 135 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 136 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 137 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 138 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.83   1306   12
 139 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 140 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 141 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 142 Jakub Kraj                     Szczecin             105.67   1268   12
 143 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 144 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 145 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 146 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 147 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.17   1238   12
 148 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 149 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 150 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 151 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 152 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 153 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 154 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 155 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 156 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 157 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.33   1204   12
 158 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 159 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 160 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 161 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 162 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 163 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 164 Stefan Koczarski               Szczecin              97.67   1172   12
 165 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 166 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 167 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 168 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 169 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 170 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 171 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 172 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 173 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 174 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 175 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 176 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 177 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 178 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 179 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 180 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 181 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 182 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 183 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 184 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 185 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 186 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 187 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 188 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 189 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 190 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 191 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 192 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 193 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 194 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 195 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 196 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 197 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           83.50   1002   12
 198 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 199 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 200 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 201 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 202 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 203 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 204 Beata Kowaluk-Jagielska        Szczecin              76.50    918   12
 205 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 206 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 207 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 208 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 209 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 210 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 211 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 212 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 213 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 214 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 215 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 216 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 217 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 218 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 219 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 220 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 221 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 222 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 223 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 224 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 225 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 226 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 227 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 228 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 229 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 230 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 231 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 232 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 233 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 234 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 235 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 236 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 237 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 238 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 239 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 240 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 241 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 242 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 243 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 244 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 245 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 246 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 247 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 248 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 249 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 250 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 251 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 252 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 253 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 254 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 255 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 256 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 257 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 258 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 259 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 260 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 261 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 262 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 263 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 264 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 265 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 266 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 267 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 268 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 269 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 270 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 271 Michał Śliwiński               Szczecin              54.12    433    8
 272 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 273 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 274 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 275 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 276 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 277 Karol Rembiałkowski            Warszawa             123.14    862    7
 278 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 279 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 280 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 281 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 282 Adam Słapiński                 Warszawa             100.43    703    7
 283 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 284 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 285 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 286 Aneta Grodek                   Zawiercie             90.57    634    7
 287 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 288 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 289 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 290 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 291 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 292 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 293 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 294 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 295 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 296 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 297 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 298 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 299 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 300 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 301 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 302 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 303 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 304 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 305 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 306 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 307 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 308 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 309 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 310 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 311 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 312 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 313 Maciej Dąbrowski               Warszawa              80.33    482    6
 314 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 315 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 316 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 317 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 318 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 319 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 320 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 321 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 322 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 323 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 324 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 325 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 326 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 327 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 328 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 329 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 330 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 331 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 332 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 333 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 334 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 335 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 336 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 337 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.75    423    4
 338 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 339 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 340 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 341 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 342 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 343 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 344 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 345 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 346 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 347 Tadeusz Bach                   Wejherowo             65.67    197    3
 348 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 349 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 350 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 351 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 352 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 353 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 354 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 355 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 356 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 357 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 358 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 359 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 360 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 361 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 362 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 363 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 364 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 365 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 366 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 367 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 368 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 369 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 370 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 371 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 372 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 373 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 374 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 375 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 376 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 377 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 378 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie