Łódź28
lutego
Łódź 28- 1 marca Wielka Łódka 2009 — Zima
Szczecin 7
marca
Szczecin 7- 8 marca XI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2009
Puławy28
marca
Puławy 28 marca I Otwarte Mistrzostwa Puław w Scrabble
Magnolie zakwitły dla Dawida Pikula...07 - 08 marca 2009 — XI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie” Szczecin, 07 - 08 marca 2009
Grand Prix 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Magnolie zakwitły dla Dawida Pikula..."Zanim zakwitły magnolie", uczestnicy turnieju obejrzeli ostatnie wodowanie statku w Stoczni Szczecińskiej. Zawody przygotowane przez klub "Blank" ze Szczecina zostały zorganizowane w restauracji "Jachtowa". W Szczecinie stawiło się 77 graczy, by walczyć o tytuł Mistrza Szczecina a.d. 2009.
Wszyscy wiedzą, że scrabble są grą dla każdego. Ogromny wkład na potwierdzenie tej tezy dał Waldemar Różanowski z Polic. Mimo swojej niepełnosprawności ruchowej, przy pomocy wielu przyjaciół wziął udział w XI Mistrzostwach Szczecina. Jako debiutant na tak dużej imprezie Waldek wygrał dwie partie, a gra z innymi zawodnikami z całej Polski zapewne poskutkuje lepszymi wynikami w kolejnych turniejach. Miłą niespodziankę sprawiła męska część klubu "Blank". W niedzielny poranek, z okazji dnia kobiet, wręczyli wszystkim uczestniczkom turnieju piękne różyczki.
Było blisko ideału, jednak 12:1 ma swoją wymowę. Gdy przed 13 rundą Dawid Pikul z Poznania gromił wszystkich wydawało się, że będzie to następny turniej w tym roku ze zwycięstwem w imponującym, a zarazem rekordowym stylu. Jednak w ostatniej rozgrywce znalazł swojego pogromcę w osobie Kazika Merklejna ze Szczecina. Mimo porażki, zwycięstwo w całym turnieju przypadło Dawidowi z 12 pkt. Kazik zajął drugie miejsce z 11 pkt, wyprzedzając Jakuba Zaryńskiego ze Świnoujścia (10 pkt). Organizatorzy przygotowali szereg nagród pieniężnych, rzeczowych i pamiątkowych dyplomów dla uczestników turnieju. Nagrody dodatkowe odebrali:
dla najlepszego seniora Kazimierz Merklejn ze Szczecina, dla najlepszego debiutanta Maciej Bukowski również ze Szczecina, dla najlepszego juniora (jedynego) Karolina Długosz z Ostródy, dla osoby wylosowanej ze wszystkich uczestników — Czesław Konopko ze Szczecina. Organizatorzy zapraszają na przyszłoroczne Mistrzostwa Szczecina.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”
IX Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie”
VIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 13 (12)
- system: połówkowy (rundy 1-12 (11), duńczyk (runda 13 (12))
Miejsce rozgrywekHotel - Restauracja JACHTOWA
ul. Lipowa 5
Szczecin
www.slub.szczecin.pl/uslugi/lokale/jachtowa
Obrońca tytułuPiotr Pietuchowski
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejukluby.pfs.org.pl/blank/magnolie
HarmonogramSobota, 07 marca (8/7 rund)
10:45 — bezwzględny koniec zapisów
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 08 marca (5 rund)
09:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Dojazdspod dworca PKP — tramwaj nr 6 (mapka oraz więcej informacji wkrótce)
Wyżywieniena miejscu:
  • w sobotę obiad dwudaniowy w cenie 21 zł (prosimy zaznaczać w formularzu zapisu)
  • w niedzielę od rana między rundami możliwość korzystania ze szwedzkiego stołu z ciastami, kawą i herbatą
  • w czasie trwania turnieju możliwość zakupu kawy, herbaty i innych napojów oraz różnych przekąsek w bufecie
Noclegina miejscu:
  • pokój 2-os — 90 zł
  • pokój 3 lub 4-os — 120 zł
łączna ilość miejsc — 60, więc prosimy o wcześniejsze rezerwacje

inne: www.noclegiszczecin.rezerwuje.com
Nagrody
  • I miejsce — 150€
  • II miejsce — 125€
  • III miejsce — 100€
  • dla seniora (powyżej 60 roku życia) — 200 zł
  • dla juniora (do 15 roku życia) — 200 zł
  • nagroda rzeczowa o wartości ok. 200 zł — dla najlepszego debiutanta
  • nagroda rzeczowa o wartości 1240 zł — do rozlosowania pośród wszystkich uczestników
  • nagrody pieniężne w innych kategoriach
Dodatkowe atrakcjeobsługa fotograficzna turnieju: Witold Markow
www.markowy.com
W czasie trwania turnieju przewidziana jest krótka wycieczka autokarowa na wodowanie do stoczni szczecińskiej (ostatnie wodowanie w historii tej stoczni), wówczas rozegrane zostałoby w sobotę 7 rund zamiast planowanych 8, czyli w sumie turniej składałby się z 12 rund.
OrganizatorzySzczeciński Klub Scrabble BLANK
Patrycja Śliwińska, mail: patka@archi.szn.pl, gg: 4571661, tel. 503 115 616
Ireneusz Moralewicz, mail: irekm@poczta.onet.eu, tel. 605 969 796
Sponsorzy
  • North Star Marine Equipment Szczecin
  • IMfilter
  • klubowicze SKS Blank


Wyniki turnieju "Zanim zakwitną magnolie" XI Mistrzostwa Szczecina

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 135.97     12.0     5453     2220     1078
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               150.43     11.0     5941     2094     1216
  3 Jakub           Zaryński             Świnoujście            138.65     10.0     5232     1996      615
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.38      9.0     5303     1813      817
  5 Paweł           Janaś                Głogów                 129.39      9.0     5300     1856      533
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                137.44      9.0     5241     1913      482
  7 Maciej          Perzyński            Piła                   126.64      9.0     5153     1870      671
  8 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  117.96      9.0     4943     1833      294
  9 Krzysztof       Obremski             Legnica                138.26      8.0     5389     1711      582
 10 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               137.57      8.0     5196     1671      451
 11 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                132.29      8.0     5139     1763      200
 12 Irena           Sołdan               Rumia                  131.55      8.0     5117     1756      268
 13 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   143.48      8.0     5104     1807      239
 14 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               138.89      8.0     5077     1686      418
 15 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 134.60      8.0     5073     1615      398
 16 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    116.01      8.0     5005     1687      329
 17 Michał          Ozimiński            Łódź                   125.10      8.0     4979     1662       43
 18 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    134.39      8.0     4960     1702      109
 19 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              115.97      8.0     4698     1668      342
 20 Maciej          Grąbczewski          Piła                   100.00      8.0     4691     1643      310
 21 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               112.24      8.0     4501     1720      106
 22 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.43      7.0     5285     1583      685
 23 Marek           Roszak               Poznań                 129.85      7.0     5156     1546      498
 24 Mateusz         Borsuk               Reda                   100.00      7.0     5092     1543      677
 25 Halina          Roszak               Poznań                 118.25      7.0     4986     1546       80
 26 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   121.81      7.0     4960     1461      254
 27 Adam            Janicki              Łódź                   103.97      7.0     4886     1651       -5
 28 Michał          Kolaj                Ostróda                113.75      7.0     4881     1646       32
 29 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               125.52      7.0     4845     1598      -55
 30 Wojciech        Zieliński            Szczecin               102.49      7.0     4838     1608      149
 31 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               105.11      7.0     4771     1550      298
 32 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.08      7.0     4756     1635      -77
 33 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                125.56      7.0     4696     1543     -322
 34 Łukasz          Baranowski           Reda                   104.54      7.0     4670     1523       39
 35 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               110.65      7.0     4611     1543       45
 36 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         137.40      7.0     4557     1636     -243
 37 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               115.11      7.0     4321     1555     -467
 38 Jarosław        Żuliński             Szczecin               115.12      6.5     4959     1532      148
 39 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         124.50      6.5     4947     1495      221
 40 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    122.09      6.0     5009     1545      307
 41 Maciej          Bukowski             Szczecin               100.00      6.0     4964     1435       -7
 42 Piotr           Wierzchowski         Widuchowa              112.52      6.0     4903     1409      441
 43 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               114.79      6.0     4896     1374      -87
 44 Mirosław        Uglik                Warszawa               123.98      6.0     4826     1487      148
 45 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.24      6.0     4818     1571     -117
 46 Rafał           Skibicki             Lębork                 112.92      6.0     4689     1413      -52
 47 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   108.64      6.0     4637     1380      -54
 48 Walenty         Siemaszko            Lipiany                119.59      6.0     4625     1425       42
 49 Rafał           Stachowski           Police                 107.79      6.0     4545     1436     -472
 50 Sławomir        Długosz              Ostróda                101.72      6.0     4357     1380     -141
 51 Barbara         Turbo                Szczecin               100.00      6.0     4330     1420     -365
 52 Jakub           Kraj                 Szczecin               100.00      6.0     4322     1380     -366
 53 Jacek           Nowak                Szczecin               102.69      5.5     4651     1440     -291
 54 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   114.40      5.5     4485     1432     -160
 55 Daniel          Tomczyk              Piła                   104.43      5.0     4782     1328       82
 56 Łukasz          Sornek               Mikołów                110.27      5.0     4721     1329     -148
 57 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           108.37      5.0     4704     1333      -33
 58 Weronika        Rudnicka             Ustka                  119.76      5.0     4698     1320      -55
 59 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               112.13      5.0     4617     1282     -321
 60 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    101.88      5.0     4376     1279     -289
 61 Marcin          Baniewski            Pełczyce               100.00      5.0     4349     1325       13
 62 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      5.0     4195     1304     -771
 63 Hanna           Gawłowska            Piła                   100.00      5.0     4174     1276     -551
 64 Przemysław      Kaliszuk             Szczecin               100.00      5.0     4031     1238     -682
 65 Joanna          Zadrożna             Szczecin               122.71      5.0     3829     1218      174
 66 Bogusław        Książek              Szczecin               111.76      5.0     2313      907      127
 67 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 109.84      4.0     4816     1154       76
 68 Danuta          Langiewicz           Ostróda                106.30      4.0     4762     1197       36
 69 Maurycy         Machnio              Lipiany                100.58      4.0     4428     1176     -485
 70 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      4.0     4231     1118     -165
 71 Mirosław        Norwajszas           Szczecin               100.00      4.0     4012     1325     -998
 72 Czesław         Konopko              Szczecin               100.00      4.0     3733     1096     -790
 73 Anna            Niedzielko           Szczecin               115.65      4.0     2806      959       11
 74 Arkadiusz       Kaliszuk             Szczecin               100.00      3.0     3604     1018     -991
 75 Waldemar        Różanowski           Police                 100.00      2.5     3168      886    -1263
 76 Izabela         Długosz              Ostróda                100.00      2.0     3794      885    -1102
 77 Karolina        Długosz              Ostróda                100.00      2.0     3573      912    -1460
 78 Waldemar        Stankiewicz          Mieszkowice            100.00      0.0        1       72     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju "Zanim zakwitną magnolie" XI Mistrzostwa Szczecina



	Kazimierz.J Merklejn 150.43 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wojciech       Zieliński             102.49 +  457: 430  152
    2     5 Marek          Herzig                122.09 +  497: 380  172
    3     2 Halina         Roszak                118.25 +  469: 412  168
    4     1 Robert         Duczemiński           134.39 +  429: 333  184
    5     1 Rafał          Wesołowski            120.24 +  464: 316  170
    6     1 Robert         Kuszpit               137.40 +  450: 291  187
    7     1 Dawid          Pikul                 135.97 -  367: 371   86
    8     2 Adam           Janicki               103.97 +  484: 373  154
    9     2 Jakub          Zaryński              138.65 -  348: 384   89
   10     2 Karol          Wyrębkiewicz          143.48 +  515: 362  193
   11     2 Maciej         Sancewicz             116.01 +  490: 337  166
   12     2 Tomasz         Zwoliński             137.44 +  541: 327  187
   13     1 Dawid          Pikul                 135.97 +  430: 409  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2094  / 13 161.08




	Stanisław Rydzik 144.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Kolaj                 113.75 -  409: 437   64
    2    22 Ireneusz       Moralewicz            115.11 +  427: 298  165
    3    13 Krzysztof      Langiewicz            125.56 -  391: 404   76
    4    21 Marcin         Baniewski             100.00 +  327: 299  150
    5    19 Rafał          Lenartowski           134.60 +  552: 310  185
    6    10 Jolanta        Chłopińska            117.96 -  353: 398   68
    7    16 Zbigniew       Wietecki              123.08 +  478: 302  173
    8    13 Mirosław       Uglik                 123.98 +  450: 324  174
    9     7 Grzegorz       Koczkodon             125.43 +  420: 305  175
   10     4 Tomasz         Zwoliński             137.44 -  286: 441   87
   11     8 Maciej         Bukowski              100.00 +  412: 373  150
   12     6 Rafał          Stachowski            107.79 +  363: 305  158
   13     3 Mariusz        Skrobosz              137.57 +  435: 290  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 13 139.46




	Karol Wyrębkiewicz 143.48 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Skibicki              112.92 -  323: 429   63
    2    21 Maria          Krzyżanowska          108.37 +  450: 292  158
    3    25 Walenty        Siemaszko             119.59 +  392: 305  170
    4    17 Barbara        Turbo                 100.00 +  364: 358  150
    5     5 Irena          Sołdan                131.55 +  457: 332  182
    6     4 Robert         Duczemiński           134.39 +  406: 355  184
    7     4 Robert         Kuszpit               137.40 +  442: 326  187
    8     1 Dawid          Pikul                 135.97 -  325: 501   86
    9     3 Marek          Herzig                122.09 +  407: 310  172
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              150.43 -  362: 515  100
   11     4 Jakub          Zaryński              138.65 +  410: 331  189
   12     4 Paweł          Janaś                 129.39 -  407: 411   79
   13     4 Tomasz         Zwoliński             137.44 -  359: 400   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 13 139.00




	Łukasz Tuszyński 138.89 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Wierzchowski          112.52 +  356: 349  163
    2    16 Irena          Sołdan                131.55 -  366: 393   82
    3    19 Maciej         Bukowski              100.00 +  500: 378  150
    4     9 Zbigniew       Wietecki              123.08 +  419: 273  173
    5     6 Maciej         Perzyński             126.64 -  360: 470   77
    6    12 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  441: 256  150
    7    10 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  434: 325  150
    8     5 Marek          Herzig                122.09 -  331: 473   72
    9    11 Rafał          Wesołowski            120.24 -  296: 341   70
   10     5 Mariusz        Skrobosz              137.57 -  369: 421   88
   11    10 Joanna         Zadrożna              122.71 +  385: 310  173
   12    20 Jarosław       Żuliński              115.12 +  418: 365  165
   13     9 Joanna         Zadrożna              122.71 +  402: 305  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 13 129.69




	Jakub Zaryński 138.65 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Małgorzata     Szmuksta              112.24 +  463: 271  162
    2     3 Jacek          Nowak                 102.69 +  503: 395  153
    3     1 Zbigniew       Wietecki              123.08 +  426: 299  173
    4     3 Rafał          Wesołowski            120.24 -  348: 440   70
    5     3 Dawid          Pikul                 135.97 -  369: 400   86
    6     9 Mirosław       Uglik                 123.98 +  466: 294  174
    7     6 Maciej         Sancewicz             116.01 +  380: 342  166
    8     4 Robert         Duczemiński           134.39 +  396: 356  184
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              150.43 +  384: 348  200
   10     3 Jolanta        Chłopińska            117.96 +  395: 352  168
   11     4 Karol          Wyrębkiewicz          143.48 -  331: 410   93
   12     3 Mariusz        Skrobosz              137.57 +  408: 354  188
   13     2 Paweł          Janaś                 129.39 +  363: 356  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1996  / 13 153.54




	Krzysztof Obremski 138.26 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Patrycja       Śliwińska             112.13 -  334: 401   62
    2    37 Arkadiusz      Kaliszuk              100.00 +  518: 228  150
    3    11 Jarosław       Żuliński              115.12 +  469: 414  165
    4     6 Joanna         Zadrożna              122.71 -  355: 444   73
    5    14 Krzysztof      Langiewicz            125.56 +  458: 369  176
    6     8 Maciej         Perzyński             126.64 +  456: 355  177
    7     5 Michał         Ozimiński             125.10 -  403: 415   75
    8    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.52 -  366: 371   76
    9    24 Jacek          Nowak                 102.69 +  450: 361  153
   10    18 Sławomir       Piotrowski            124.50 +  377: 293  174
   11     7 Irena          Sołdan                131.55 +  367: 335  182
   12     5 Halina         Roszak                118.25 -  415: 471   68
   13     7 Marek          Roszak                129.85 +  421: 350  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 13 131.62




	Mariusz Skrobosz 137.57 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Monika         Gawron-Cieślik        110.65 -  354: 403   61
    2    30 Marcin         Baniewski             100.00 +  383: 354  150
    3    16 Danuta         Langiewicz            106.30 +  470: 337  156
    4    11 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  327: 383   50
    5    21 Józef          Wietecki              101.88 +  456: 317  152
    6    14 Kazimierz      Merklejn              105.11 +  582: 269  155
    7     7 Sławomir       Piotrowski            124.50 -  373: 473   74
    8    12 Rafał          Wesołowski            120.24 +  469: 381  170
    9     4 Maciej         Perzyński             126.64 +  316: 298  177
   10     5 Łukasz         Tuszyński             138.89 +  421: 369  189
   11     5 Adam           Janicki               103.97 +  401: 318  154
   12     3 Jakub          Zaryński              138.65 -  354: 408   89
   13     3 Stanisław      Rydzik                144.38 -  290: 435   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 13 128.54




	Tomasz Zwoliński 137.44 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Sornek                110.27 +  428: 408  160
    2    15 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  516: 397  150
    3     3 Irena          Sołdan                131.55 +  469: 383  182
    4     2 Rafał          Dąbrowski             132.29 +  395: 325  182
    5     2 Robert         Kuszpit               137.40 -  360: 389   87
    6     3 Rafał          Wesołowski            120.24 +  477: 282  170
    7     2 Wojciech       Zieliński             102.49 +  358: 335  152
    8     3 Marek          Roszak                129.85 +  358: 320  180
    9     1 Dawid          Pikul                 135.97 -  340: 354   86
   10     4 Stanisław      Rydzik                144.38 +  441: 286  194
   11     3 Maciej         Perzyński             126.64 -  372: 380   77
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              150.43 -  327: 541  100
   13     4 Karol          Wyrębkiewicz          143.48 +  400: 359  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1913  / 13 147.15




	Robert Kuszpit 137.40 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Kuczyński             109.84 +  438: 306  160
    2    10 Grzegorz       Koczkodon             125.43 +  350: 334  175
    3     5 Monika         Gawron-Cieślik        110.65 +  360: 354  161
    4     4 Paweł          Janaś                 129.39 +  378: 368  179
    5     2 Tomasz         Zwoliński             137.44 +  389: 360  187
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              150.43 -  291: 450  100
    7     4 Karol          Wyrębkiewicz          143.48 -  326: 442   93
    8     9 Rafał          Dąbrowski             132.29 -  374: 378   82
    9    22 Małgorzata     Szmuksta              112.24 +  309: 254  162
   10    17 Łukasz         Baranowski            104.54 -  289: 440   55
   11    21 Barbara        Turbo                 100.00 +  413: 332  150
   12    14 Tomasz         Sienkiewicz           115.97 -  259: 378   66
   13    15 Tomasz         Sienkiewicz           115.97 -  381: 404   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 13 125.85




	Dawid Pikul 135.97 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agata          Kuć                   108.64 +  413: 280  159
    2    18 Weronika       Rudnicka              119.76 +  432: 338  170
    3     9 Anna           Niedzielko            115.65 +  436: 246  166
    4     5 Michał         Kolaj                 113.75 +  479: 384  164
    5     3 Jakub          Zaryński              138.65 +  400: 369  189
    6     2 Paweł          Janaś                 129.39 +  427: 317  179
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              150.43 +  371: 367  200
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          143.48 +  501: 325  193
    9     1 Tomasz         Zwoliński             137.44 +  354: 340  187
   10     1 Adam           Janicki               103.97 +  370: 281  154
   11     1 Rafał          Dąbrowski             132.29 +  452: 320  182
   12     1 Maciej         Perzyński             126.64 +  409: 378  177
   13     1 Kazimierz.J    Merklejn              150.43 -  409: 430  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2220  / 13 170.77




	Rafał Lenartowski 134.60 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maria          Krzyżanowska          108.37 +  421: 417  158
    2    17 Anna           Niedzielko            115.65 -  338: 349   66
    3    28 Małgorzata     Szmuksta              112.24 -  297: 323   62
    4    22 Tomasz         Sienkiewicz           115.97 +  363: 275  166
    5    19 Stanisław      Rydzik                144.38 -  310: 552   94
    6    24 Łukasz         Sornek                110.27 -  381: 455   60
    7    34 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  374: 399   50
    8    33 Przemysław     Kaliszuk              100.00 +  496: 238  150
    9    30 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  439: 226  150
   10    22 Kazimierz      Merklejn              105.11 +  346: 318  155
   11    12 Marek          Herzig                122.09 +  434: 424  172
   12    21 Dorota         Kuć                   114.40 +  409: 320  164
   13    10 Halina         Roszak                118.25 +  465: 379  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 13 124.23




	Robert Duczemiński 134.39 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Stachowski            107.79 +  431: 347  158
    2    13 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  414: 369  150
    3    10 Dariusz        Kuć                   121.81 +  414: 372  172
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              150.43 -  333: 429  100
    5    12 Dorota         Kuć                   114.40 +  434: 294  164
    6     4 Karol          Wyrębkiewicz          143.48 -  355: 406   93
    7    14 Michał         Kolaj                 113.75 +  400: 389  164
    8     4 Jakub          Zaryński              138.65 -  356: 396   89
    9    15 Tomasz         Sienkiewicz           115.97 -  256: 367   66
   10    10 Marek          Herzig                122.09 +  425: 366  172
   11    13 Rafał          Wesołowski            120.24 +  387: 377  170
   12    10 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  320: 360   50
   13    12 Adam           Janicki               103.97 +  435: 379  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 13 130.92




	Rafał Dąbrowski 132.29 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Danuta         Langiewicz            106.30 +  358: 327  156
    2    14 Rafał          Skibicki              112.92 +  506: 363  163
    3     7 Mirosław       Uglik                 123.98 +  393: 351  174
    4     2 Tomasz         Zwoliński             137.44 -  325: 395   87
    5     4 Paweł          Janaś                 129.39 -  327: 480   79
    6    19 Dorota         Kuć                   114.40 +  394: 312  164
    7    11 Irena          Sołdan                131.55 +  480: 355  182
    8     9 Robert         Kuszpit               137.40 +  378: 374  187
    9     6 Jolanta        Chłopińska            117.96 -  363: 371   68
   10    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.52 +  478: 323  176
   11     1 Dawid          Pikul                 135.97 -  320: 452   86
   12     8 Michał         Kolaj                 113.75 +  414: 405  164
   13     5 Maciej         Perzyński             126.64 -  403: 431   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 13 135.62




	Irena Sołdan 131.55 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kazimierz      Merklejn              105.11 +  426: 342  155
    2    16 Łukasz         Tuszyński             138.89 +  393: 366  189
    3     3 Tomasz         Zwoliński             137.44 -  383: 469   87
    4    12 Sławomir       Piotrowski            124.50 +  457: 305  174
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          143.48 -  332: 457   93
    6    13 Zbigniew       Wietecki              123.08 +  409: 401  173
    7    11 Rafał          Dąbrowski             132.29 -  355: 480   82
    8    16 Ireneusz       Moralewicz            115.11 +  386: 326  165
    9    14 Michał         Kolaj                 113.75 +  430: 305  164
   10     9 Mirosław       Uglik                 123.98 +  450: 321  174
   11     7 Krzysztof      Obremski              138.26 -  335: 367   88
   12     7 Bogusław       Książek               111.76 -  356: 369   62
   13     8 Mateusz        Borsuk                100.00 +  405: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 13 135.08




	Marek Roszak 129.85 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Baranowski            104.54 -  356: 383   55
    2    28 Agata          Kuć                   108.64 +  379: 307  159
    3    17 Wojciech       Zieliński             102.49 -  371: 379   52
    4    30 Weronika       Rudnicka              119.76 +  379: 330  170
    5    25 Małgorzata     Szmuksta              112.24 +  566: 250  162
    6    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.52 +  484: 415  176
    7     8 Mateusz        Borsuk                100.00 +  436: 340  150
    8     3 Tomasz         Zwoliński             137.44 -  320: 358   87
    9     8 Daniel         Tomczyk               104.43 +  323: 306  154
   10     7 Halina         Roszak                118.25 -  435: 445   68
   11     9 Grzegorz       Koczkodon             125.43 -  361: 407   75
   12    16 Jakub          Kraj                  100.00 +  396: 317  150
   13     7 Krzysztof      Obremski              138.26 -  350: 421   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 13 118.92




	Paweł Janaś 129.39 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Daniel         Tomczyk               104.43 +  470: 371  154
    2     2 Jarosław       Żuliński              115.12 +  397: 357  165
    3     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.52 +  502: 359  176
    4     4 Robert         Kuszpit               137.40 -  368: 378   87
    5     4 Rafał          Dąbrowski             132.29 +  480: 327  182
    6     2 Dawid          Pikul                 135.97 -  317: 427   86
    7     9 Maciej         Perzyński             126.64 -  296: 469   77
    8    14 Michał         Kolaj                 113.75 +  411: 351  164
    9     9 Magdalena      Kupczyńska            114.79 +  431: 258  165
   10     6 Mateusz        Borsuk                100.00 +  414: 369  150
   11     6 Jolanta        Chłopińska            117.96 +  447: 331  168
   12     4 Karol          Wyrębkiewicz          143.48 +  411: 407  193
   13     2 Jakub          Zaryński              138.65 -  356: 363   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 13 142.77




	Maciej Perzyński 126.64 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Janicki               103.97 -  338: 371   54
    2    35 Waldemar       Różanowski            100.00 +  439: 189  150
    3    22 Jolanta        Chłopińska            117.96 +  380: 346  168
    4    18 Małgorzata     Szmuksta              112.24 +  363: 345  162
    5     6 Łukasz         Tuszyński             138.89 +  470: 360  189
    6     8 Krzysztof      Obremski              138.26 -  355: 456   88
    7     9 Paweł          Janaś                 129.39 +  469: 296  179
    8     7 Monika         Gawron-Cieślik        110.65 +  371: 331  161
    9     4 Mariusz        Skrobosz              137.57 -  298: 316   88
   10    14 Krzysztof      Langiewicz            125.56 +  481: 288  176
   11     3 Tomasz         Zwoliński             137.44 +  380: 372  187
   12     1 Dawid          Pikul                 135.97 -  378: 409   86
   13     5 Rafał          Dąbrowski             132.29 +  431: 403  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1870  / 13 143.85




	Krzysztof Langiewicz 125.56 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jacek          Nowak                 102.69 -  309: 401   53
    2    23 Łukasz         Sornek                110.27 +  442: 322  160
    3    13 Stanisław      Rydzik                144.38 +  404: 391  194
    4    19 Anna           Niedzielko            115.65 -  313: 420   66
    5    14 Krzysztof      Obremski              138.26 -  369: 458   88
    6    28 Marcin         Baniewski             100.00 +  328: 325  150
    7    17 Daniel         Tomczyk               104.43 -  344: 437   54
    8    28 Dorota         Kuć                   114.40 +  374: 341  164
    9    16 Mateusz        Borsuk                100.00 +  388: 386  150
   10    14 Maciej         Perzyński             126.64 -  288: 481   77
   11    17 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  398: 347  150
   12    11 Michał         Ozimiński             125.10 +  440: 351  175
   13    13 Bogusław       Książek               111.76 -  299: 358   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 13 118.69




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 125.52 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Józef          Wietecki              101.88 +  395: 324  152
    2     6 Tomasz         Sienkiewicz           115.97 +  376: 358  166
    3     6 Paweł          Janaś                 129.39 -  359: 502   79
    4    10 Maciej         Sancewicz             116.01 -  336: 376   66
    5    15 Grzegorz       Koczkodon             125.43 +  384: 314  175
    6    11 Marek          Roszak                129.85 -  415: 484   80
    7    20 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  417: 274  150
    8    10 Krzysztof      Obremski              138.26 +  371: 366  188
    9    19 Łukasz         Baranowski            104.54 -  328: 350   55
   10    12 Rafał          Dąbrowski             132.29 -  323: 478   82
   11    15 Michał         Ozimiński             125.10 -  378: 399   75
   12    27 Danuta         Langiewicz            106.30 +  361: 291  156
   13    20 Mirosław       Uglik                 123.98 +  402: 384  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 13 122.92




	Grzegorz Koczkodon 125.43 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Długosz               101.72 +  371: 334  152
    2    10 Robert         Kuszpit               137.40 -  334: 350   87
    3    21 Marek          Herzig                122.09 -  393: 417   72
    4    31 Agata          Kuć                   108.64 +  557: 329  159
    5    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.52 -  314: 384   76
    6    21 Rafał          Stachowski            107.79 +  548: 274  158
    7    15 Walenty        Siemaszko             119.59 +  468: 450  170
    8    11 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  289: 322   50
    9     7 Stanisław      Rydzik                144.38 -  305: 420   94
   10    20 Zbigniew       Wietecki              123.08 +  437: 317  173
   11     9 Marek          Roszak                129.85 +  407: 361  180
   12    15 Małgorzata     Szmuksta              112.24 -  299: 336   62
   13    17 Maciej         Bukowski              100.00 +  563: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 13 121.77




	Michał Ozimiński 125.10 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maurycy        Machnio               100.58 +  435: 380  151
    2    12 Zbigniew       Wietecki              123.08 -  329: 467   73
    3    26 Barbara        Turbo                 100.00 -  321: 328   50
    4    33 Waldemar       Różanowski            100.00 +  445: 182  150
    5    22 Ireneusz       Moralewicz            115.11 +  420: 389  165
    6    16 Anna           Niedzielko            115.65 +  430: 377  166
    7     5 Krzysztof      Obremski              138.26 +  415: 403  188
    8     8 Jolanta        Chłopińska            117.96 -  350: 461   68
    9    13 Mirosław       Uglik                 123.98 -  279: 469   74
   10     8 Joanna         Zadrożna              122.71 +  362: 358  173
   11    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.52 +  399: 378  176
   12    11 Krzysztof      Langiewicz            125.56 -  351: 440   76
   13    11 Wojciech       Zieliński             102.49 +  443: 304  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 13 127.85




	Sławomir Piotrowski 124.50 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  298: 358   50
    2    25 Maurycy        Machnio               100.58 +  441: 351  151
    3    14 Sławomir       Długosz               101.72 +  379: 270  152
    4    12 Irena          Sołdan                131.55 -  305: 457   82
    5    18 Piotr          Wierzchowski          112.52 +  358: 350  163
    6    15 Magdalena      Kupczyńska            114.79 +  591: 320  165
    7     7 Mariusz        Skrobosz              137.57 +  473: 373  188
    8     6 Wojciech       Zieliński             102.49 -  379: 457   52
    9    10 Jarosław       Żuliński              115.12 =  366: 366  115
   10    18 Krzysztof      Obremski              138.26 -  293: 377   88
   11    24 Dorota         Kuć                   114.40 -  321: 347   64
   12    19 Joanna         Zadrożna              122.71 -  385: 409   73
   13    24 Sławomir       Długosz               101.72 +  358: 291  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 13 115.00




	Mirosław Uglik 123.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Baniewski             100.00 +  349: 272  150
    2    19 Dorota         Kuć                   114.40 +  402: 292  164
    3     7 Rafał          Dąbrowski             132.29 -  351: 393   82
    4    14 Adam           Janicki               103.97 -  382: 402   54
    5    26 Hanna          Gawłowska             100.00 +  404: 291  150
    6     9 Jakub          Zaryński              138.65 -  294: 466   89
    7    25 Jacek          Nowak                 102.69 +  420: 262  153
    8    13 Stanisław      Rydzik                144.38 -  324: 450   94
    9    13 Michał         Ozimiński             125.10 +  469: 279  175
   10     9 Irena          Sołdan                131.55 -  321: 450   82
   11    14 Wojciech       Zieliński             102.49 +  407: 348  152
   12     9 Maciej         Sancewicz             116.01 -  319: 371   66
   13    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.52 -  384: 402   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 13 114.38




	Zbigniew Wietecki 123.08 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mateusz        Borsuk                100.00 +  371: 345  150
    2    12 Michał         Ozimiński             125.10 +  467: 329  175
    3     1 Jakub          Zaryński              138.65 -  299: 426   89
    4     9 Łukasz         Tuszyński             138.89 -  273: 419   89
    5    20 Rafał          Skibicki              112.92 +  328: 290  163
    6    13 Irena          Sołdan                131.55 -  401: 409   82
    7    16 Stanisław      Rydzik                144.38 -  302: 478   94
    8    22 Jarosław       Żuliński              115.12 -  389: 424   65
    9    25 Piotr          Wierzchowski          112.52 +  360: 344  163
   10    20 Grzegorz       Koczkodon             125.43 -  317: 437   75
   11    33 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  447: 281  150
   12    30 Weronika       Rudnicka              119.76 +  409: 371  170
   13    21 Walenty        Siemaszko             119.59 +  393: 280  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 13 125.77




	Joanna Zadrożna 122.71 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     6 Krzysztof      Obremski              138.26 +  444: 355  188
    5     8 Michał         Kolaj                 113.75 -  315: 360   64
    6    18 Jacek          Nowak                 102.69 +  484: 410  153
    7    12 Jolanta        Chłopińska            117.96 -  345: 348   68
    8    17 Kazimierz      Merklejn              105.11 +  450: 318  155
    9    12 Rafał          Skibicki              112.92 +  409: 330  163
   10     8 Michał         Ozimiński             125.10 -  358: 362   75
   11    10 Łukasz         Tuszyński             138.89 -  310: 385   89
   12    19 Sławomir       Piotrowski            124.50 +  409: 385  174
   13     9 Łukasz         Tuszyński             138.89 -  305: 402   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 10 121.80




	Marek Herzig 122.09 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  400:   1  150
    2     5 Kazimierz.J    Merklejn              150.43 -  380: 497  100
    3    21 Grzegorz       Koczkodon             125.43 +  417: 393  175
    4    13 Rafał          Stachowski            107.79 +  399: 324  158
    5     9 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  413: 316  150
    6     5 Adam           Janicki               103.97 -  378: 427   54
    7    13 Rafał          Wesołowski            120.24 +  375: 344  170
    8     5 Łukasz         Tuszyński             138.89 +  473: 331  189
    9     3 Karol          Wyrębkiewicz          143.48 -  310: 407   93
   10    10 Robert         Duczemiński           134.39 -  366: 425   84
   11    12 Rafał          Lenartowski           134.60 -  424: 434   85
   12    18 Ireneusz       Moralewicz            115.11 -  321: 381   65
   13    18 Dariusz        Kuć                   121.81 -  353: 422   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 13 118.85




	Dariusz Kuć 121.81 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Hanna          Gawłowska             100.00 +  485: 273  150
    2     1 Monika         Gawron-Cieślik        110.65 -  427: 468   61
    3    10 Robert         Duczemiński           134.39 -  372: 414   84
    4    20 Łukasz         Baranowski            104.54 +  445: 328  155
    5    13 Adam           Janicki               103.97 -  324: 399   54
    6    20 Mateusz        Borsuk                100.00 -  304: 442   50
    7    28 Józef          Wietecki              101.88 +  376: 355  152
    8    21 Weronika       Rudnicka              119.76 -  353: 396   70
    9    27 Jakub          Kraj                  100.00 -  345: 352   50
   10    31 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  364: 243  150
   11    26 Jacek          Nowak                 102.69 +  366: 340  153
   12    24 Maciej         Kuczyński             109.84 +  377: 343  160
   13    18 Marek          Herzig                122.09 +  422: 353  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 13 112.38




	Rafał Wesołowski 120.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  445: 383  150
    2     9 Walenty        Siemaszko             119.59 +  408: 303  170
    3     8 Patrycja       Śliwińska             112.13 +  380: 265  162
    4     3 Jakub          Zaryński              138.65 +  440: 348  189
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              150.43 -  316: 464  100
    6     3 Tomasz         Zwoliński             137.44 -  282: 477   87
    7    13 Marek          Herzig                122.09 -  344: 375   72
    8    12 Mariusz        Skrobosz              137.57 -  381: 469   88
    9    11 Łukasz         Tuszyński             138.89 +  341: 296  189
   10    11 Maciej         Sancewicz             116.01 -  397: 451   66
   11    13 Robert         Duczemiński           134.39 -  377: 387   84
   12    25 Hanna          Gawłowska             100.00 +  338: 321  150
   13    19 Michał         Kolaj                 113.75 -  369: 396   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 13 120.85




	Weronika Rudnicka 119.76 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Waldemar       Różanowski            100.00 +  349: 223  150
    2    18 Dawid          Pikul                 135.97 -  338: 432   86
    3    24 Kazimierz      Merklejn              105.11 -  291: 379   55
    4    30 Marek          Roszak                129.85 -  330: 379   80
    5    30 Tomasz         Sienkiewicz           115.97 -  321: 417   66
    6    36 Maria          Krzyżanowska          108.37 +  411: 314  158
    7    29 Piotr          Wierzchowski          112.52 +  406: 397  163
    8    21 Dariusz        Kuć                   121.81 +  396: 353  172
    9    17 Maciej         Sancewicz             116.01 -  308: 437   66
   10    21 Maciej         Bukowski              100.00 -  331: 353   50
   11    34 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  364: 387   50
   12    30 Zbigniew       Wietecki              123.08 -  371: 409   73
   13    33 Maurycy        Machnio               100.58 +  482: 273  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 13 101.54




	Walenty Siemaszko 119.59 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Karolina       Długosz               100.00 +  377: 191  150
    2     9 Rafał          Wesołowski            120.24 -  303: 408   70
    3    25 Karol          Wyrębkiewicz          143.48 -  305: 392   93
    4    29 Daniel         Tomczyk               104.43 -  340: 470   54
    5    36 Maria          Krzyżanowska          108.37 +  402: 313  158
    6    26 Jarosław       Żuliński              115.12 +  448: 378  165
    7    15 Grzegorz       Koczkodon             125.43 -  450: 468   75
    8    24 Małgorzata     Szmuksta              112.24 -  288: 343   62
    9    32 Dorota         Kuć                   114.40 -  359: 390   64
   10    33 Czesław        Konopko               100.00 +  359: 260  150
   11    29 Maurycy        Machnio               100.58 +  351: 307  151
   12    28 Łukasz         Sornek                110.27 +  363: 270  160
   13    21 Zbigniew       Wietecki              123.08 -  280: 393   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 13 109.62




	Halina Roszak 118.25 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Izabela        Długosz               100.00 +  450: 215  150
    2     7 Jolanta        Chłopińska            117.96 +  371: 312  168
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              150.43 -  412: 469  100
    4     7 Kazimierz      Merklejn              105.11 -  290: 355   55
    5    23 Barbara        Turbo                 100.00 -  328: 355   50
    6    27 Józef          Wietecki              101.88 +  388: 326  152
    7    21 Hanna          Gawłowska             100.00 +  451: 323  150
    8    19 Danuta         Langiewicz            106.30 +  370: 356  156
    9    18 Bogusław       Książek               111.76 -  407: 408   62
   10     7 Marek          Roszak                129.85 +  445: 435  180
   11    11 Mateusz        Borsuk                100.00 -  224: 472   50
   12     5 Krzysztof      Obremski              138.26 +  471: 415  188
   13    10 Rafał          Lenartowski           134.60 -  379: 465   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 13 118.92




	Jolanta Chłopińska 117.96 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jakub          Kraj                  100.00 +  392: 356  150
    2     7 Halina         Roszak                118.25 -  312: 371   68
    3    22 Maciej         Perzyński             126.64 -  346: 380   77
    4    23 Jarosław       Żuliński              115.12 +  413: 331  165
    5    16 Daniel         Tomczyk               104.43 +  417: 350  154
    6    10 Stanisław      Rydzik                144.38 +  398: 353  194
    7    12 Joanna         Zadrożna              122.71 +  348: 345  173
    8     8 Michał         Ozimiński             125.10 +  461: 350  175
    9     6 Rafał          Dąbrowski             132.29 +  371: 363  182
   10     3 Jakub          Zaryński              138.65 -  352: 395   89
   11     6 Paweł          Janaś                 129.39 -  331: 447   79
   12    13 Monika         Gawron-Cieślik        110.65 +  439: 291  161
   13     6 Maciej         Sancewicz             116.01 +  363: 317  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 13 141.00




	Maciej Sancewicz 116.01 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Barbara        Turbo                 100.00 +  449: 281  150
    2     8 Łukasz         Baranowski            104.54 +  486: 392  155
    3     4 Michał         Kolaj                 113.75 -  283: 315   64
    4    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.52 +  376: 336  176
    5    11 Jacek          Nowak                 102.69 +  408: 324  153
    6     6 Wojciech       Zieliński             102.49 -  373: 419   52
    7     6 Jakub          Zaryński              138.65 -  342: 380   89
    8    18 Anna           Niedzielko            115.65 +  375: 352  166
    9    17 Weronika       Rudnicka              119.76 +  437: 308  170
   10    11 Rafał          Wesołowski            120.24 +  451: 397  170
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              150.43 -  337: 490  100
   12     9 Mirosław       Uglik                 123.98 +  371: 319  174
   13     6 Jolanta        Chłopińska            117.96 -  317: 363   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 13 129.77




	Tomasz Sienkiewicz 115.97 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Czesław        Konopko               100.00 +  456: 258  150
    2     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.52 -  358: 376   76
    3    15 Adam           Janicki               103.97 -  373: 445   54
    4    22 Rafał          Lenartowski           134.60 -  275: 363   85
    5    30 Weronika       Rudnicka              119.76 +  417: 321  170
    6    25 Ireneusz       Moralewicz            115.11 -  372: 381   65
    7    31 Marcin         Baniewski             100.00 +  333: 314  150
    8    26 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  334: 235  150
    9    15 Robert         Duczemiński           134.39 +  367: 256  184
   10    13 Wojciech       Zieliński             102.49 +  347: 289  152
   11    18 Rafał          Stachowski            107.79 -  284: 478   58
   12    14 Robert         Kuszpit               137.40 +  378: 259  187
   13    15 Robert         Kuszpit               137.40 +  404: 381  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 13 128.31




	Anna Niedzielko 115.65 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Arkadiusz      Kaliszuk              100.00 +  350: 193  150
    2    17 Rafał          Lenartowski           134.60 +  349: 338  185
    3     9 Dawid          Pikul                 135.97 -  246: 436   86
    4    19 Krzysztof      Langiewicz            125.56 +  420: 313  176
    5    10 Monika         Gawron-Cieślik        110.65 -  348: 396   61
    6    16 Michał         Ozimiński             125.10 -  377: 430   75
    7    18 Łukasz         Sornek                110.27 +  364: 314  160
    8    18 Maciej         Sancewicz             116.01 -  352: 375   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     959  /  8 119.88




	Jarosław Żuliński 115.12 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Przemysław     Kaliszuk              100.00 +  401: 248  150
    2     2 Paweł          Janaś                 129.39 -  357: 397   79
    3    11 Krzysztof      Obremski              138.26 -  414: 469   88
    4    23 Jolanta        Chłopińska            117.96 -  331: 413   68
    5    29 Maciej         Kuczyński             109.84 +  368: 364  160
    6    26 Walenty        Siemaszko             119.59 -  378: 448   70
    7    32 Jakub          Kraj                  100.00 +  420: 409  150
    8    22 Zbigniew       Wietecki              123.08 +  424: 389  173
    9    10 Sławomir       Piotrowski            124.50 =  366: 366  124
   10    19 Ireneusz       Moralewicz            115.11 -  319: 327   65
   11    22 Sławomir       Długosz               101.72 +  397: 257  152
   12    20 Łukasz         Tuszyński             138.89 -  365: 418   89
   13    25 Dorota         Kuć                   114.40 +  419: 306  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 13 117.85




	Ireneusz Moralewicz 115.11 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Maciej         Bukowski              100.00 -  311: 460   50
    2    22 Stanisław      Rydzik                144.38 -  298: 427   94
    3    29 Maurycy        Machnio               100.58 +  388: 295  151
    4    27 Łukasz         Sornek                110.27 +  361: 323  160
    5    22 Michał         Ozimiński             125.10 -  389: 420   75
    6    25 Tomasz         Sienkiewicz           115.97 +  381: 372  166
    7    19 Magdalena      Kupczyńska            114.79 +  370: 342  165
    8    16 Irena          Sołdan                131.55 -  326: 386   82
    9    20 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  288: 276  150
   10    19 Jarosław       Żuliński              115.12 +  327: 319  165
   11    23 Piotr          Wierzchowski          112.52 -  306: 451   63
   12    18 Marek          Herzig                122.09 +  381: 321  172
   13    16 Małgorzata     Szmuksta              112.24 -  195: 396   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 13 119.62




	Magdalena Kupczyńska 114.79 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  296: 357   50
    2    26 Bogusław       Książek               111.76 -  387: 433   62
    3    33 Izabela        Długosz               100.00 +  398: 295  150
    4    34 Maria          Krzyżanowska          108.37 +  434: 302  158
    5    24 Patrycja       Śliwińska             112.13 +  442: 440  162
    6    15 Sławomir       Piotrowski            124.50 -  320: 591   74
    7    19 Ireneusz       Moralewicz            115.11 -  342: 370   65
    8    25 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  470: 311  150
    9     9 Paweł          Janaś                 129.39 -  258: 431   79
   10    25 Małgorzata     Szmuksta              112.24 -  272: 442   62
   11    30 Marcin         Baniewski             100.00 +  485: 319  150
   12    26 Daniel         Tomczyk               104.43 -  336: 377   54
   13    27 Maria          Krzyżanowska          108.37 +  456: 315  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 13 105.69




	Dorota Kuć 114.40 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  406: 270  150
    2    19 Mirosław       Uglik                 123.98 -  292: 402   74
    3    23 Łukasz         Baranowski            104.54 +  318: 287  155
    4    15 Jacek          Nowak                 102.69 =  365: 365  103
    5    12 Robert         Duczemiński           134.39 -  294: 434   84
    6    19 Rafał          Dąbrowski             132.29 -  312: 394   82
    7    24 Sławomir       Długosz               101.72 -  335: 348   52
    8    28 Krzysztof      Langiewicz            125.56 -  341: 374   76
    9    32 Walenty        Siemaszko             119.59 +  390: 359  170
   10    26 Patrycja       Śliwińska             112.13 +  459: 263  162
   11    24 Sławomir       Piotrowski            124.50 +  347: 321  174
   12    21 Rafał          Lenartowski           134.60 -  320: 409   85
   13    25 Jarosław       Żuliński              115.12 -  306: 419   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 13 110.15




	Michał Kolaj 113.75 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                144.38 +  437: 409  194
    2    11 Adam           Janicki               103.97 +  371: 367  154
    3     4 Maciej         Sancewicz             116.01 +  315: 283  166
    4     5 Dawid          Pikul                 135.97 -  384: 479   86
    5     8 Joanna         Zadrożna              122.71 +  360: 315  173
    6     7 Monika         Gawron-Cieślik        110.65 -  316: 320   61
    7    14 Robert         Duczemiński           134.39 -  389: 400   84
    8    14 Paweł          Janaś                 129.39 -  351: 411   79
    9    14 Irena          Sołdan                131.55 -  305: 430   82
   10    28 Jacek          Nowak                 102.69 +  379: 333  153
   11    16 Bogusław       Książek               111.76 +  473: 319  162
   12     8 Rafał          Dąbrowski             132.29 -  405: 414   82
   13    19 Rafał          Wesołowski            120.24 +  396: 369  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 13 126.62




	Rafał Skibicki 112.92 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karol          Wyrębkiewicz          143.48 +  429: 323  193
    2    14 Rafał          Dąbrowski             132.29 -  363: 506   82
    3    20 Rafał          Stachowski            107.79 -  348: 397   58
    4    26 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  404: 260  150
    5    20 Zbigniew       Wietecki              123.08 -  290: 328   73
    6    29 Jakub          Kraj                  100.00 +  391: 337  150
    7    22 Kazimierz      Merklejn              105.11 -  321: 442   55
    8    27 Hanna          Gawłowska             100.00 +  381: 263  150
    9    12 Joanna         Zadrożna              122.71 -  330: 409   73
   10    27 Barbara        Turbo                 100.00 -  338: 343   50
   11    31 Maria          Krzyżanowska          108.37 -  318: 433   58
   12    32 Agata          Kuć                   108.64 +  402: 377  159
   13    28 Patrycja       Śliwińska             112.13 +  374: 323  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 13 108.69




	Piotr Wierzchowski 112.52 Widuchowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             138.89 -  349: 356   89
    2    31 Małgorzata     Szmuksta              112.24 -  323: 355   62
    3    34 Karolina       Długosz               100.00 +  359: 250  150
    4    24 Maciej         Bukowski              100.00 +  532: 397  150
    5    18 Sławomir       Piotrowski            124.50 -  350: 358   74
    6    23 Patrycja       Śliwińska             112.13 -  425: 445   62
    7    29 Weronika       Rudnicka              119.76 -  397: 406   70
    8    30 Rafał          Stachowski            107.79 +  465: 250  158
    9    25 Zbigniew       Wietecki              123.08 -  344: 360   73
   10    29 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  353: 302  150
   11    23 Ireneusz       Moralewicz            115.11 +  451: 306  165
   12    22 Wojciech       Zieliński             102.49 -  250: 391   52
   13    26 Daniel         Tomczyk               104.43 +  305: 286  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 13 108.38




	Małgorzata Szmuksta 112.24 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Zaryński              138.65 -  271: 463   89
    2    31 Piotr          Wierzchowski          112.52 +  355: 323  163
    3    28 Rafał          Lenartowski           134.60 +  323: 297  185
    4    18 Maciej         Perzyński             126.64 -  345: 363   77
    5    25 Marek          Roszak                129.85 -  250: 566   80
    6    31 Sławomir       Długosz               101.72 -  280: 411   52
    7    33 Maurycy        Machnio               100.58 +  553: 304  151
    8    24 Walenty        Siemaszko             119.59 +  343: 288  170
    9    22 Robert         Kuszpit               137.40 -  254: 309   87
   10    25 Magdalena      Kupczyńska            114.79 +  442: 272  165
   11    19 Monika         Gawron-Cieślik        110.65 +  353: 305  161
   12    15 Grzegorz       Koczkodon             125.43 +  336: 299  175
   13    16 Ireneusz       Moralewicz            115.11 +  396: 195  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 13 132.31




	Patrycja Śliwińska 112.13 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              138.26 +  401: 334  188
    2     4 Maciej         Bukowski              100.00 +  341: 334  150
    3     8 Rafał          Wesołowski            120.24 -  265: 380   70
    4    16 Wojciech       Zieliński             102.49 -  300: 434   52
    5    24 Magdalena      Kupczyńska            114.79 -  440: 442   65
    6    23 Piotr          Wierzchowski          112.52 +  445: 425  163
    7    23 Barbara        Turbo                 100.00 -  298: 369   50
    8    29 Jacek          Nowak                 102.69 -  349: 352   53
    9    26 Danuta         Langiewicz            106.30 +  429: 353  156
   10    26 Dorota         Kuć                   114.40 -  263: 459   64
   11    32 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  451: 297  150
   12    29 Maria          Krzyżanowska          108.37 -  312: 385   58
   13    28 Rafał          Skibicki              112.92 -  323: 374   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 13  98.62




	Bogusław Książek 111.76 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    26 Magdalena      Kupczyńska            114.79 +  433: 387  165
    9    18 Halina         Roszak                118.25 +  408: 407  168
   10    16 Sławomir       Długosz               101.72 +  426: 264  152
   11    16 Michał         Kolaj                 113.75 -  319: 473   64
   12     7 Irena          Sołdan                131.55 +  369: 356  182
   13    13 Krzysztof      Langiewicz            125.56 +  358: 299  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     907  /  6 151.17




	Monika Gawron-Cieślik 110.65 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Skrobosz              137.57 +  403: 354  188
    2     1 Dariusz        Kuć                   121.81 +  468: 427  172
    3     5 Robert         Kuszpit               137.40 -  354: 360   87
    4     8 Mateusz        Borsuk                100.00 +  371: 331  150
    5    10 Anna           Niedzielko            115.65 +  396: 348  166
    6     7 Michał         Kolaj                 113.75 +  320: 316  164
    7     3 Adam           Janicki               103.97 -  314: 339   54
    8     7 Maciej         Perzyński             126.64 -  331: 371   77
    9    21 Kazimierz      Merklejn              105.11 +  382: 314  155
   10    15 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  293: 376   50
   11    19 Małgorzata     Szmuksta              112.24 -  305: 353   62
   12    13 Jolanta        Chłopińska            117.96 -  291: 439   68
   13    23 Jakub          Kraj                  100.00 +  383: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 13 118.69




	Łukasz Sornek 110.27 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             137.44 -  408: 428   87
    2    23 Krzysztof      Langiewicz            125.56 -  322: 442   76
    3    30 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  409: 242  150
    4    27 Ireneusz       Moralewicz            115.11 -  323: 361   65
    5    31 Agata          Kuć                   108.64 +  428: 366  159
    6    24 Rafał          Lenartowski           134.60 +  455: 381  185
    7    18 Anna           Niedzielko            115.65 -  314: 364   66
    8    23 Łukasz         Baranowski            104.54 -  309: 454   55
    9    31 Hanna          Gawłowska             100.00 +  382: 374  150
   10    24 Jakub          Kraj                  100.00 -  350: 353   50
   11    28 Maciej         Kuczyński             109.84 -  352: 383   60
   12    28 Walenty        Siemaszko             119.59 -  270: 363   70
   13    32 Danuta         Langiewicz            106.30 +  399: 358  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 13 102.23




	Maciej Kuczyński 109.84 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kuszpit               137.40 -  306: 438   87
    2    24 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  277: 464   50
    3    32 Daniel         Tomczyk               104.43 -  346: 415   54
    4    36 Przemysław     Kaliszuk              100.00 +  382: 288  150
    5    29 Jarosław       Żuliński              115.12 -  364: 368   65
    6    34 Karolina       Długosz               100.00 +  616: 216  150
    7    30 Łukasz         Baranowski            104.54 -  338: 356   55
    8    32 Marcin         Baniewski             100.00 +  437: 348  150
    9    29 Rafał          Stachowski            107.79 -  351: 404   58
   10    32 Hanna          Gawłowska             100.00 -  350: 357   50
   11    28 Łukasz         Sornek                110.27 +  383: 352  160
   12    24 Dariusz        Kuć                   121.81 -  343: 377   72
   13    31 Jacek          Nowak                 102.69 -  323: 357   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 13  88.77




	Agata Kuć 108.64 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 135.97 -  280: 413   86
    2    28 Marek          Roszak                129.85 -  307: 379   80
    3    31 Maria          Krzyżanowska          108.37 +  367: 366  158
    4    31 Grzegorz       Koczkodon             125.43 -  329: 557   75
    5    31 Łukasz         Sornek                110.27 -  366: 428   60
    6    35 Arkadiusz      Kaliszuk              100.00 +  454: 252  150
    7    26 Danuta         Langiewicz            106.30 -  276: 378   56
    8    31 Maciej         Bukowski              100.00 -  314: 390   50
    9    34 Waldemar       Różanowski            100.00 +  366: 266  150
   10    35 Przemysław     Kaliszuk              100.00 +  368: 350  150
   11    36 Czesław        Konopko               100.00 +  428: 209  150
   12    32 Rafał          Skibicki              112.92 -  377: 402   63
   13    29 Józef          Wietecki              101.88 +  405: 301  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 13 106.15




	Maria Krzyżanowska 108.37 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Lenartowski           134.60 -  417: 421   85
    2    21 Karol          Wyrębkiewicz          143.48 -  292: 450   93
    3    31 Agata          Kuć                   108.64 -  366: 367   59
    4    34 Magdalena      Kupczyńska            114.79 -  302: 434   65
    5    36 Walenty        Siemaszko             119.59 -  313: 402   70
    6    36 Weronika       Rudnicka              119.76 -  314: 411   70
    7    38 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  295: 345   50
    8    38 Karolina       Długosz               100.00 +  413: 228  150
    9    38 Przemysław     Kaliszuk              100.00 +  424: 294  150
   10    34 Maurycy        Machnio               100.58 +  435: 299  151
   11    31 Rafał          Skibicki              112.92 +  433: 318  163
   12    29 Patrycja       Śliwińska             112.13 +  385: 312  162
   13    27 Magdalena      Kupczyńska            114.79 -  315: 456   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 13 102.54




	Rafał Stachowski 107.79 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Duczemiński           134.39 -  347: 431   84
    2    32 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  370: 329  150
    3    20 Rafał          Skibicki              112.92 +  397: 348  163
    4    13 Marek          Herzig                122.09 -  324: 399   72
    5    17 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  338: 362   50
    6    21 Grzegorz       Koczkodon             125.43 -  274: 548   75
    7    27 Maciej         Bukowski              100.00 +  404: 336  150
    8    30 Piotr          Wierzchowski          112.52 -  250: 465   63
    9    29 Maciej         Kuczyński             109.84 +  404: 351  160
   10    23 Daniel         Tomczyk               104.43 +  413: 361  154
   11    18 Tomasz         Sienkiewicz           115.97 +  478: 284  166
   12     6 Stanisław      Rydzik                144.38 -  305: 363   94
   13    22 Kazimierz      Merklejn              105.11 -  241: 440   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 13 110.46




	Danuta Langiewicz 106.30 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Dąbrowski             132.29 -  327: 358   82
    2    38 Karolina       Długosz               100.00 +  474: 361  150
    3    16 Mariusz        Skrobosz              137.57 -  337: 470   88
    4    28 Józef          Wietecki              101.88 -  400: 413   52
    5    28 Jakub          Kraj                  100.00 -  347: 357   50
    6    33 Przemysław     Kaliszuk              100.00 +  479: 253  150
    7    26 Agata          Kuć                   108.64 +  378: 276  159
    8    19 Halina         Roszak                118.25 -  356: 370   68
    9    26 Patrycja       Śliwińska             112.13 -  353: 429   62
   10    30 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  344: 315  150
   11    25 Hanna          Gawłowska             100.00 -  318: 364   50
   12    27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.52 -  291: 361   76
   13    32 Łukasz         Sornek                110.27 -  358: 399   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 13  92.08




	Kazimierz Merklejn 105.11 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                131.55 -  342: 426   82
    2    34 Przemysław     Kaliszuk              100.00 +  432: 287  150
    3    24 Weronika       Rudnicka              119.76 +  379: 291  170
    4     7 Halina         Roszak                118.25 +  355: 290  168
    5     7 Wojciech       Zieliński             102.49 -  275: 349   52
    6    14 Mariusz        Skrobosz              137.57 -  269: 582   88
    7    22 Rafał          Skibicki              112.92 +  442: 321  163
    8    17 Joanna         Zadrożna              122.71 -  318: 450   73
    9    21 Monika         Gawron-Cieślik        110.65 -  314: 382   61
   10    22 Rafał          Lenartowski           134.60 -  318: 346   85
   11    35 Waldemar       Różanowski            100.00 +  497: 254  150
   12    31 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  390: 254  150
   13    22 Rafał          Stachowski            107.79 +  440: 241  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 13 119.23




	Łukasz Baranowski 104.54 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Roszak                129.85 +  383: 356  180
    2     8 Maciej         Sancewicz             116.01 -  392: 486   66
    3    23 Dorota         Kuć                   114.40 -  287: 318   64
    4    20 Dariusz        Kuć                   121.81 -  328: 445   72
    5    33 Karolina       Długosz               100.00 +  382: 265  150
    6    22 Daniel         Tomczyk               104.43 -  254: 456   54
    7    30 Maciej         Kuczyński             109.84 +  356: 338  160
    8    23 Łukasz         Sornek                110.27 +  454: 309  160
    9    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.52 +  350: 328  176
   10    17 Robert         Kuszpit               137.40 +  440: 289  187
   11    20 Jakub          Kraj                  100.00 -  320: 354   50
   12    12 Adam           Janicki               103.97 +  385: 343  154
   13    14 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  339: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 13 117.15




	Daniel Tomczyk 104.43 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Janaś                 129.39 -  371: 470   79
    2    27 Barbara        Turbo                 100.00 -  323: 387   50
    3    32 Maciej         Kuczyński             109.84 +  415: 346  160
    4    29 Walenty        Siemaszko             119.59 +  470: 340  170
    5    16 Jolanta        Chłopińska            117.96 -  350: 417   68
    6    22 Łukasz         Baranowski            104.54 +  456: 254  155
    7    17 Krzysztof      Langiewicz            125.56 +  437: 344  176
    8    15 Sławomir       Długosz               101.72 -  271: 355   52
    9     8 Marek          Roszak                129.85 -  306: 323   80
   10    23 Rafał          Stachowski            107.79 -  361: 413   58
   11    27 Józef          Wietecki              101.88 -  359: 410   52
   12    26 Magdalena      Kupczyńska            114.79 +  377: 336  165
   13    26 Piotr          Wierzchowski          112.52 -  286: 305   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 13 102.15




	Adam Janicki 103.97 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Perzyński             126.64 +  371: 338  177
    2    11 Michał         Kolaj                 113.75 -  367: 371   64
    3    15 Tomasz         Sienkiewicz           115.97 +  445: 373  166
    4    14 Mirosław       Uglik                 123.98 +  402: 382  174
    5    13 Dariusz        Kuć                   121.81 +  399: 324  172
    6     5 Marek          Herzig                122.09 +  427: 378  172
    7     3 Monika         Gawron-Cieślik        110.65 +  339: 314  161
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              150.43 -  373: 484  100
    9     5 Wojciech       Zieliński             102.49 +  442: 336  152
   10     1 Dawid          Pikul                 135.97 -  281: 370   86
   11     5 Mariusz        Skrobosz              137.57 -  318: 401   88
   12    12 Łukasz         Baranowski            104.54 -  343: 385   55
   13    12 Robert         Duczemiński           134.39 -  379: 435   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 13 127.00




	Jacek Nowak 102.69 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Langiewicz            125.56 +  401: 309  176
    2     3 Jakub          Zaryński              138.65 -  395: 503   89
    3    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  384: 275  150
    4    15 Dorota         Kuć                   114.40 =  365: 365  114
    5    11 Maciej         Sancewicz             116.01 -  324: 408   66
    6    18 Joanna         Zadrożna              122.71 -  410: 484   73
    7    25 Mirosław       Uglik                 123.98 -  262: 420   74
    8    29 Patrycja       Śliwińska             112.13 +  352: 349  162
    9    24 Krzysztof      Obremski              138.26 -  361: 450   88
   10    28 Michał         Kolaj                 113.75 -  333: 379   64
   11    26 Dariusz        Kuć                   121.81 -  340: 366   72
   12    33 Józef          Wietecki              101.88 +  367: 311  152
   13    31 Maciej         Kuczyński             109.84 +  357: 323  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 13 110.77




	Wojciech Zieliński 102.49 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              150.43 -  430: 457  100
    2    20 Józef          Wietecki              101.88 +  367: 287  152
    3    17 Marek          Roszak                129.85 +  379: 371  180
    4    16 Patrycja       Śliwińska             112.13 +  434: 300  162
    5     7 Kazimierz      Merklejn              105.11 +  349: 275  155
    6     6 Maciej         Sancewicz             116.01 +  419: 373  166
    7     2 Tomasz         Zwoliński             137.44 -  335: 358   87
    8     6 Sławomir       Piotrowski            124.50 +  457: 379  174
    9     5 Adam           Janicki               103.97 -  336: 442   54
   10    13 Tomasz         Sienkiewicz           115.97 -  289: 347   66
   11    14 Mirosław       Uglik                 123.98 -  348: 407   74
   12    22 Piotr          Wierzchowski          112.52 +  391: 250  163
   13    11 Michał         Ozimiński             125.10 -  304: 443   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 13 123.69




	Józef Wietecki 101.88 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.52 -  324: 395   76
    2    20 Wojciech       Zieliński             102.49 -  287: 367   52
    3    37 Arkadiusz      Kaliszuk              100.00 +  377: 219  150
    4    28 Danuta         Langiewicz            106.30 +  413: 400  156
    5    21 Mariusz        Skrobosz              137.57 -  317: 456   88
    6    27 Halina         Roszak                118.25 -  326: 388   68
    7    28 Dariusz        Kuć                   121.81 -  355: 376   72
    8    36 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  310: 350   50
    9    33 Maurycy        Machnio               100.58 +  337: 304  151
   10    36 Marcin         Baniewski             100.00 +  308: 279  150
   11    27 Daniel         Tomczyk               104.43 +  410: 359  154
   12    33 Jacek          Nowak                 102.69 -  311: 367   53
   13    29 Agata          Kuć                   108.64 -  301: 405   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 13  98.38




	Sławomir Długosz 101.72 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Koczkodon             125.43 -  334: 371   75
    2    36 Izabela        Długosz               100.00 +  494: 352  150
    3    14 Sławomir       Piotrowski            124.50 -  270: 379   74
    4    32 Hanna          Gawłowska             100.00 -  273: 316   50
    5    34 Arkadiusz      Kaliszuk              100.00 +  407: 303  150
    6    31 Małgorzata     Szmuksta              112.24 +  411: 280  162
    7    24 Dorota         Kuć                   114.40 +  348: 335  164
    8    15 Daniel         Tomczyk               104.43 +  355: 271  154
    9    23 Barbara        Turbo                 100.00 +  343: 301  150
   10    16 Bogusław       Książek               111.76 -  264: 426   62
   11    22 Jarosław       Żuliński              115.12 -  257: 397   65
   12    17 Mateusz        Borsuk                100.00 -  310: 409   50
   13    24 Sławomir       Piotrowski            124.50 -  291: 358   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 13 106.15




	Maurycy Machnio 100.58 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Ozimiński             125.10 -  380: 435   75
    2    25 Sławomir       Piotrowski            124.50 -  351: 441   74
    3    29 Ireneusz       Moralewicz            115.11 -  295: 388   65
    4    35 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  368: 328  150
    5    32 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  422: 276  150
    6    30 Hanna          Gawłowska             100.00 -  301: 340   50
    7    33 Małgorzata     Szmuksta              112.24 -  304: 553   62
    8    34 Czesław        Konopko               100.00 +  422: 306  150
    9    33 Józef          Wietecki              101.88 -  304: 337   52
   10    34 Maria          Krzyżanowska          108.37 -  299: 435   58
   11    29 Walenty        Siemaszko             119.59 -  307: 351   70
   12    34 Arkadiusz      Kaliszuk              100.00 +  402: 241  150
   13    33 Weronika       Rudnicka              119.76 -  273: 482   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 13  90.46




	Marcin  Baniewski 100.00 Pełczyce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mirosław       Uglik                 123.98 -  272: 349   74
    2    30 Mariusz        Skrobosz              137.57 -  354: 383   88
    3    36 Czesław        Konopko               100.00 +  435: 316  150
    4    21 Stanisław      Rydzik                144.38 -  299: 327   94
    5    35 Waldemar       Różanowski            100.00 +  336: 223  150
    6    28 Krzysztof      Langiewicz            125.56 -  325: 328   76
    7    31 Tomasz         Sienkiewicz           115.97 -  314: 333   66
    8    32 Maciej         Kuczyński             109.84 -  348: 437   60
    9    35 Arkadiusz      Kaliszuk              100.00 +  369: 296  150
   10    36 Józef          Wietecki              101.88 -  279: 308   52
   11    30 Magdalena      Kupczyńska            114.79 -  319: 485   65
   12    35 Karolina       Długosz               100.00 +  350: 278  150
   13    34 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  349: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 13 101.92




	Mateusz Borsuk 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zbigniew       Wietecki              123.08 -  345: 371   73
    2    33 Czesław        Konopko               100.00 +  416: 272  150
    3    27 Hanna          Gawłowska             100.00 +  389: 258  150
    4     8 Monika         Gawron-Cieślik        110.65 -  331: 371   61
    5    27 Maciej         Bukowski              100.00 +  422: 375  150
    6    20 Dariusz        Kuć                   121.81 +  442: 304  172
    7     8 Marek          Roszak                129.85 -  340: 436   80
    8    20 Barbara        Turbo                 100.00 +  430: 287  150
    9    16 Krzysztof      Langiewicz            125.56 -  386: 388   76
   10     6 Paweł          Janaś                 129.39 -  369: 414   79
   11    11 Halina         Roszak                118.25 +  472: 224  168
   12    17 Sławomir       Długosz               101.72 +  409: 310  152
   13     8 Irena          Sołdan                131.55 -  341: 405   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 13 118.69




	Maciej Bukowski 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Ireneusz       Moralewicz            115.11 +  460: 311  165
    2     4 Patrycja       Śliwińska             112.13 -  334: 341   62
    3    19 Łukasz         Tuszyński             138.89 -  378: 500   89
    4    24 Piotr          Wierzchowski          112.52 -  397: 532   63
    5    27 Mateusz        Borsuk                100.00 -  375: 422   50
    6    32 Izabela        Długosz               100.00 +  415: 245  150
    7    27 Rafał          Stachowski            107.79 -  336: 404   58
    8    31 Agata          Kuć                   108.64 +  390: 314  159
    9    28 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  485: 259  150
   10    21 Weronika       Rudnicka              119.76 +  353: 331  170
   11     8 Stanisław      Rydzik                144.38 -  373: 412   94
   12    23 Barbara        Turbo                 100.00 +  362: 337  150
   13    17 Grzegorz       Koczkodon             125.43 -  306: 563   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 13 110.38




	Izabela Długosz 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Halina         Roszak                118.25 -  215: 450   68
    2    36 Sławomir       Długosz               101.72 -  352: 494   52
    3    33 Magdalena      Kupczyńska            114.79 -  295: 398   65
    4    37 Karolina       Długosz               100.00 -  339: 342   50
    5    37 Czesław        Konopko               100.00 +  285: 265  150
    6    32 Maciej         Bukowski              100.00 -  245: 415   50
    7    35 Arkadiusz      Kaliszuk              100.00 -  259: 378   50
    8    37 Waldemar       Różanowski            100.00 -  237: 259   50
    9    36 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  218: 473   50
   10    38 Karolina       Długosz               100.00 -  379: 382   50
   11    37 Przemysław     Kaliszuk              100.00 -  327: 352   50
   12    37 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  286: 337   50
   13    38 Karolina       Długosz               100.00 +  357: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     885  / 13  68.08




	Karolina Długosz 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Walenty        Siemaszko             119.59 -  191: 377   70
    2    38 Danuta         Langiewicz            106.30 -  361: 474   56
    3    34 Piotr          Wierzchowski          112.52 -  250: 359   63
    4    37 Izabela        Długosz               100.00 +  342: 339  150
    5    33 Łukasz         Baranowski            104.54 -  265: 382   55
    6    34 Maciej         Kuczyński             109.84 -  216: 616   60
    7    36 Przemysław     Kaliszuk              100.00 -  213: 360   50
    8    38 Maria          Krzyżanowska          108.37 -  228: 413   58
    9    37 Czesław        Konopko               100.00 -  250: 297   50
   10    38 Izabela        Długosz               100.00 +  382: 379  150
   11    38 Arkadiusz      Kaliszuk              100.00 -  246: 330   50
   12    35 Marcin         Baniewski             100.00 -  278: 350   50
   13    38 Izabela        Długosz               100.00 -  351: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  / 13  70.15




	Hanna Gawłowska 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dariusz        Kuć                   121.81 -  273: 485   72
    2    29 Jakub          Kraj                  100.00 +  381: 290  150
    3    27 Mateusz        Borsuk                100.00 -  258: 389   50
    4    32 Sławomir       Długosz               101.72 +  316: 273  152
    5    26 Mirosław       Uglik                 123.98 -  291: 404   74
    6    30 Maurycy        Machnio               100.58 +  340: 301  151
    7    21 Halina         Roszak                118.25 -  323: 451   68
    8    27 Rafał          Skibicki              112.92 -  263: 381   63
    9    31 Łukasz         Sornek                110.27 -  374: 382   60
   10    32 Maciej         Kuczyński             109.84 +  357: 350  160
   11    25 Danuta         Langiewicz            106.30 +  364: 318  156
   12    25 Rafał          Wesołowski            120.24 -  321: 338   70
   13    30 Barbara        Turbo                 100.00 -  313: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 13  98.15




	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Dorota         Kuć                   114.40 -  270: 406   64
    2    32 Rafał          Stachowski            107.79 -  329: 370   58
    3    30 Łukasz         Sornek                110.27 -  242: 409   60
    4    35 Maurycy        Machnio               100.58 -  328: 368   51
    5    38 Przemysław     Kaliszuk              100.00 -  322: 339   50
    6    38 Czesław        Konopko               100.00 -  316: 320   50
    7    38 Maria          Krzyżanowska          108.37 +  345: 295  158
    8    36 Józef          Wietecki              101.88 +  350: 310  152
    9    36 Izabela        Długosz               100.00 +  473: 218  150
   10    29 Piotr          Wierzchowski          112.52 -  302: 353   63
   11    32 Patrycja       Śliwińska             112.13 -  297: 451   62
   12    36 Waldemar       Różanowski            100.00 +  384: 208  150
   13    34 Marcin         Baniewski             100.00 -  273: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 13  86.00




	Maciej Grąbczewski 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Wesołowski            120.24 -  383: 445   70
    2    24 Maciej         Kuczyński             109.84 +  464: 277  160
    3    12 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  310: 368   50
    4    25 Jakub          Kraj                  100.00 +  409: 303  150
    5    17 Rafał          Stachowski            107.79 +  362: 338  158
    6    17 Barbara        Turbo                 100.00 +  413: 289  150
    7    10 Łukasz         Tuszyński             138.89 -  325: 434   89
    8    11 Grzegorz       Koczkodon             125.43 +  322: 289  175
    9    20 Ireneusz       Moralewicz            115.11 -  276: 288   65
   10    15 Monika         Gawron-Cieślik        110.65 +  376: 293  161
   11    17 Krzysztof      Langiewicz            125.56 -  347: 398   76
   12    10 Robert         Duczemiński           134.39 +  360: 320  184
   13    14 Łukasz         Baranowski            104.54 +  344: 339  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 13 126.38




	Arkadiusz Kaliszuk 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Anna           Niedzielko            115.65 -  193: 350   66
    2    37 Krzysztof      Obremski              138.26 -  228: 518   88
    3    37 Józef          Wietecki              101.88 -  219: 377   52
    4    38 Czesław        Konopko               100.00 +  336: 256  150
    5    34 Sławomir       Długosz               101.72 -  303: 407   52
    6    35 Agata          Kuć                   108.64 -  252: 454   59
    7    35 Izabela        Długosz               100.00 +  378: 259  150
    8    35 Jakub          Kraj                  100.00 -  277: 290   50
    9    35 Marcin         Baniewski             100.00 -  296: 369   50
   10    37 Waldemar       Różanowski            100.00 -  253: 311   50
   11    38 Karolina       Długosz               100.00 +  330: 246  150
   12    34 Maurycy        Machnio               100.58 -  241: 402   51
   13    36 Przemysław     Kaliszuk              100.00 -  298: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1018  / 13  78.31




	Przemysław Kaliszuk 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jarosław       Żuliński              115.12 -  248: 401   65
    2    34 Kazimierz      Merklejn              105.11 -  287: 432   55
    3    35 Jakub          Kraj                  100.00 -  277: 366   50
    4    36 Maciej         Kuczyński             109.84 -  288: 382   60
    5    38 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  339: 322  150
    6    33 Danuta         Langiewicz            106.30 -  253: 479   56
    7    36 Karolina       Długosz               100.00 +  360: 213  150
    8    33 Rafał          Lenartowski           134.60 -  238: 496   85
    9    38 Maria          Krzyżanowska          108.37 -  294: 424   58
   10    35 Agata          Kuć                   108.64 -  350: 368   59
   11    37 Izabela        Długosz               100.00 +  352: 327  150
   12    38 Czesław        Konopko               100.00 +  389: 205  150
   13    36 Arkadiusz      Kaliszuk              100.00 +  356: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 13  95.23




	Czesław Konopko 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tomasz         Sienkiewicz           115.97 -  258: 456   66
    2    33 Mateusz        Borsuk                100.00 -  272: 416   50
    3    36 Marcin         Baniewski             100.00 -  316: 435   50
    4    38 Arkadiusz      Kaliszuk              100.00 -  256: 336   50
    5    37 Izabela        Długosz               100.00 -  265: 285   50
    6    38 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  320: 316  150
    7    37 Waldemar       Różanowski            100.00 +  331: 242  150
    8    34 Maurycy        Machnio               100.58 -  306: 422   51
    9    37 Karolina       Długosz               100.00 +  297: 250  150
   10    33 Walenty        Siemaszko             119.59 -  260: 359   70
   11    36 Agata          Kuć                   108.64 -  209: 428   59
   12    38 Przemysław     Kaliszuk              100.00 -  205: 389   50
   13    37 Waldemar       Różanowski            100.00 +  438: 189  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 13  84.31




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Piotrowski            124.50 +  358: 298  174
    2    13 Robert         Duczemiński           134.39 -  369: 414   84
    3    18 Jacek          Nowak                 102.69 -  275: 384   53
    4    26 Rafał          Skibicki              112.92 -  260: 404   63
    5    32 Maurycy        Machnio               100.58 -  276: 422   51
    6    37 Waldemar       Różanowski            100.00 +  356: 322  150
    7    34 Rafał          Lenartowski           134.60 +  399: 374  185
    8    25 Magdalena      Kupczyńska            114.79 -  311: 470   65
    9    28 Maciej         Bukowski              100.00 -  259: 485   50
   10    30 Danuta         Langiewicz            106.30 -  315: 344   56
   11    33 Zbigniew       Wietecki              123.08 -  281: 447   73
   12    37 Izabela        Długosz               100.00 +  337: 286  150
   13    35 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  399: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 13 100.31




	Jakub Kraj 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jolanta        Chłopińska            117.96 -  356: 392   68
    2    29 Hanna          Gawłowska             100.00 -  290: 381   50
    3    35 Przemysław     Kaliszuk              100.00 +  366: 277  150
    4    25 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  303: 409   50
    5    28 Danuta         Langiewicz            106.30 +  357: 347  156
    6    29 Rafał          Skibicki              112.92 -  337: 391   63
    7    32 Jarosław       Żuliński              115.12 -  409: 420   65
    8    35 Arkadiusz      Kaliszuk              100.00 +  290: 277  150
    9    27 Dariusz        Kuć                   121.81 +  352: 345  172
   10    24 Łukasz         Sornek                110.27 +  353: 350  160
   11    20 Łukasz         Baranowski            104.54 +  354: 320  155
   12    16 Marek          Roszak                129.85 -  317: 396   80
   13    23 Monika         Gawron-Cieślik        110.65 -  238: 383   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 13 106.15




	Mirosław Norwajszas 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Magdalena      Kupczyńska            114.79 +  357: 296  165
    2    15 Tomasz         Zwoliński             137.44 -  397: 516   87
    3    12 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  368: 310  150
    4    11 Mariusz        Skrobosz              137.57 +  383: 327  188
    5     9 Marek          Herzig                122.09 -  316: 413   72
    6    12 Łukasz         Tuszyński             138.89 -  256: 441   89
    7    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.52 -  274: 417   76
    8    26 Tomasz         Sienkiewicz           115.97 -  235: 334   66
    9    30 Rafał          Lenartowski           134.60 -  226: 439   85
   10    31 Dariusz        Kuć                   121.81 -  243: 364   72
   11    34 Weronika       Rudnicka              119.76 +  387: 364  170
   12    31 Kazimierz      Merklejn              105.11 -  254: 390   55
   13    35 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  316: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 13 101.92




	Waldemar  Różanowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Weronika       Rudnicka              119.76 -  223: 349   70
    2    35 Maciej         Perzyński             126.64 -  189: 439   77
    3    38 PAUZA
    4    33 Michał         Ozimiński             125.10 -  182: 445   75
    5    35 Marcin         Baniewski             100.00 -  223: 336   50
    6    37 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  322: 356   50
    7    37 Czesław        Konopko               100.00 -  242: 331   50
    8    37 Izabela        Długosz               100.00 +  259: 237  150
    9    34 Agata          Kuć                   108.64 -  266: 366   59
   10    37 Arkadiusz      Kaliszuk              100.00 +  311: 253  150
   11    35 Kazimierz      Merklejn              105.11 -  254: 497   55
   12    36 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  208: 384   50
   13    37 Czesław        Konopko               100.00 -  189: 438   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  / 12  73.83




	Waldemar Stankiewicz 100.00 Mieszkowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Herzig                122.09 -    1: 400   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      72  /  1  72.00




	Barbara Turbo 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Maciej         Sancewicz             116.01 -  281: 449   66
    2    27 Daniel         Tomczyk               104.43 +  387: 323  154
    3    26 Michał         Ozimiński             125.10 +  328: 321  175
    4    17 Karol          Wyrębkiewicz          143.48 -  358: 364   93
    5    23 Halina         Roszak                118.25 +  355: 328  168
    6    17 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  289: 413   50
    7    23 Patrycja       Śliwińska             112.13 +  369: 298  162
    8    20 Mateusz        Borsuk                100.00 -  287: 430   50
    9    23 Sławomir       Długosz               101.72 -  301: 343   52
   10    27 Rafał          Skibicki              112.92 +  343: 338  163
   11    21 Robert         Kuszpit               137.40 -  332: 413   87
   12    23 Maciej         Bukowski              100.00 -  337: 362   50
   13    30 Hanna          Gawłowska             100.00 +  363: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 13 109.23


Wyniki poszczególnych rund turnieju "Zanim zakwitną magnolie" XI Mistrzostwa Szczecina



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Zieliński             457: 430
   2 Michał         Kolaj                - Stanisław      Rydzik                437: 409
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Skibicki              323: 429
   4 Piotr          Wierzchowski         - Łukasz         Tuszyński             349: 356
   5 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Szmuksta              463: 271
   6 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Obremski              401: 334
   7 Mariusz        Skrobosz             - Monika         Gawron-Cieślik        354: 403
   8 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Zwoliński             408: 428
   9 Robert         Kuszpit              - Maciej         Kuczyński             438: 306
  10 Agata          Kuć                  - Dawid          Pikul                 280: 413
  11 Rafał          Lenartowski          - Maria          Krzyżanowska          421: 417
  12 Rafał          Stachowski           - Robert         Duczemiński           347: 431
  13 Rafał          Dąbrowski            - Danuta         Langiewicz            358: 327
  14 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                342: 426
  15 Marek          Roszak               - Łukasz         Baranowski            356: 383
  16 Daniel         Tomczyk              - Paweł          Janaś                 371: 470
  17 Maciej         Perzyński            - Adam           Janicki               338: 371
  18 Jacek          Nowak                - Krzysztof      Langiewicz            401: 309
  19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Józef          Wietecki              395: 324
  20 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Koczkodon             334: 371
  21 Michał         Ozimiński            - Maurycy        Machnio               435: 380
  22 Agnieszka      Kozak                - Sławomir       Piotrowski            358: 298
  23 Mirosław       Uglik                - Marcin         Baniewski             349: 272
  24 Mateusz        Borsuk               - Zbigniew       Wietecki              345: 371
  25 Marek          Herzig               - Waldemar       Stankiewicz           400:   1
  26 Hanna          Gawłowska            - Dariusz        Kuć                   273: 485
  27 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Grąbczewski           445: 383
  28 Waldemar       Różanowski           - Weronika       Rudnicka              223: 349
  29 Walenty        Siemaszko            - Karolina       Długosz               377: 191
  30 Izabela        Długosz              - Halina         Roszak                215: 450
  31 Jolanta        Chłopińska           - Jakub          Kraj                  392: 356
  32 Barbara        Turbo                - Maciej         Sancewicz             281: 449
  33 Tomasz         Sienkiewicz          - Czesław        Konopko               456: 258
  34 Arkadiusz      Kaliszuk             - Anna           Niedzielko            193: 350
  35 Jarosław       Żuliński             - Przemysław     Kaliszuk              401: 248
  36 Maciej         Bukowski             - Ireneusz       Moralewicz            460: 311
  37 Magdalena      Kupczyńska           - Mirosław       Norwajszas            296: 357
  38 Mateusz        Gołębiewski          - Dorota         Kuć                   270: 406


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Kuć                   468: 427
   2 Paweł          Janaś                - Jarosław       Żuliński              397: 357
   3 Jakub          Zaryński             - Jacek          Nowak                 503: 395
   4 Maciej         Bukowski             - Patrycja       Śliwińska             334: 341
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Herzig                497: 380
   6 Tomasz         Sienkiewicz          - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  358: 376
   7 Halina         Roszak               - Jolanta        Chłopińska            371: 312
   8 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Sancewicz             392: 486
   9 Rafał          Wesołowski           - Walenty        Siemaszko             408: 303
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Kuszpit               334: 350
  11 Adam           Janicki              - Michał         Kolaj                 367: 371
  12 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Ozimiński             467: 329
  13 Robert         Duczemiński          - Agnieszka      Kozak                 414: 369
  14 Rafał          Skibicki             - Rafał          Dąbrowski             363: 506
  15 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Norwajszas            516: 397
  16 Irena          Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             393: 366
  17 Anna           Niedzielko           - Rafał          Lenartowski           349: 338
  18 Weronika       Rudnicka             - Dawid          Pikul                 338: 432
  19 Dorota         Kuć                  - Mirosław       Uglik                 292: 402
  20 Józef          Wietecki             - Wojciech       Zieliński             287: 367
  21 Maria          Krzyżanowska         - Karol          Wyrębkiewicz          292: 450
  22 Stanisław      Rydzik               - Ireneusz       Moralewicz            427: 298
  23 Krzysztof      Langiewicz           - Łukasz         Sornek                442: 322
  24 Maciej         Grąbczewski          - Maciej         Kuczyński             464: 277
  25 Maurycy        Machnio              - Sławomir       Piotrowski            351: 441
  26 Bogusław       Książek              - Magdalena      Kupczyńska            433: 387
  27 Barbara        Turbo                - Daniel         Tomczyk               387: 323
  28 Agata          Kuć                  - Marek          Roszak                307: 379
  29 Jakub          Kraj                 - Hanna          Gawłowska             290: 381
  30 Marcin         Baniewski            - Mariusz        Skrobosz              354: 383
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Piotr          Wierzchowski          355: 323
  32 Mateusz        Gołębiewski          - Rafał          Stachowski            329: 370
  33 Czesław        Konopko              - Mateusz        Borsuk                272: 416
  34 Przemysław     Kaliszuk             - Kazimierz      Merklejn              287: 432
  35 Maciej         Perzyński            - Waldemar       Różanowski            439: 189
  36 Sławomir       Długosz              - Izabela        Długosz               494: 352
  37 Krzysztof      Obremski             - Arkadiusz      Kaliszuk              518: 228
  38 Karolina       Długosz              - Danuta         Langiewicz            361: 474


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Zaryński              299: 426
   2 Halina         Roszak               - Kazimierz.J    Merklejn              412: 469
   3 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             383: 469
   4 Maciej         Sancewicz            - Michał         Kolaj                 283: 315
   5 Robert         Kuszpit              - Monika         Gawron-Cieślik        360: 354
   6 Paweł          Janaś                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  502: 359
   7 Mirosław       Uglik                - Rafał          Dąbrowski             351: 393
   8 Patrycja       Śliwińska            - Rafał          Wesołowski            265: 380
   9 Dawid          Pikul                - Anna           Niedzielko            436: 246
  10 Dariusz        Kuć                  - Robert         Duczemiński           372: 414
  11 Jarosław       Żuliński             - Krzysztof      Obremski              414: 469
  12 Mirosław       Norwajszas           - Maciej         Grąbczewski           368: 310
  13 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Langiewicz            391: 404
  14 Sławomir       Piotrowski           - Sławomir       Długosz               379: 270
  15 Adam           Janicki              - Tomasz         Sienkiewicz           445: 373
  16 Danuta         Langiewicz           - Mariusz        Skrobosz              337: 470
  17 Wojciech       Zieliński            - Marek          Roszak                379: 371
  18 Jacek          Nowak                - Agnieszka      Kozak                 384: 275
  19 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Bukowski              500: 378
  20 Rafał          Stachowski           - Rafał          Skibicki              397: 348
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Herzig                393: 417
  22 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Perzyński             346: 380
  23 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Baranowski            318: 287
  24 Kazimierz      Merklejn             - Weronika       Rudnicka              379: 291
  25 Walenty        Siemaszko            - Karol          Wyrębkiewicz          305: 392
  26 Michał         Ozimiński            - Barbara        Turbo                 321: 328
  27 Hanna          Gawłowska            - Mateusz        Borsuk                258: 389
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Rafał          Lenartowski           323: 297
  29 Ireneusz       Moralewicz           - Maurycy        Machnio               388: 295
  30 Łukasz         Sornek               - Mateusz        Gołębiewski           409: 242
  31 Maria          Krzyżanowska         - Agata          Kuć                   366: 367
  32 Maciej         Kuczyński            - Daniel         Tomczyk               346: 415
  33 Izabela        Długosz              - Magdalena      Kupczyńska            295: 398
  34 Karolina       Długosz              - Piotr          Wierzchowski          250: 359
  35 Jakub          Kraj                 - Przemysław     Kaliszuk              366: 277
  36 Marcin         Baniewski            - Czesław        Konopko               435: 316
  37 Arkadiusz      Kaliszuk             - Józef          Wietecki              219: 377
  38 Waldemar       Różanowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Kazimierz.J    Merklejn              333: 429
   2 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Dąbrowski             395: 325
   3 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Zaryński              440: 348
   4 Robert         Kuszpit              - Paweł          Janaś                 378: 368
   5 Michał         Kolaj                - Dawid          Pikul                 384: 479
   6 Joanna         Zadrożna             - Krzysztof      Obremski              444: 355
   7 Kazimierz      Merklejn             - Halina         Roszak                355: 290
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Mateusz        Borsuk                371: 331
   9 Łukasz         Tuszyński            - Zbigniew       Wietecki              419: 273
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Maciej         Sancewicz             336: 376
  11 Mirosław       Norwajszas           - Mariusz        Skrobosz              383: 327
  12 Sławomir       Piotrowski           - Irena          Sołdan                305: 457
  13 Marek          Herzig               - Rafał          Stachowski            399: 324
  14 Mirosław       Uglik                - Adam           Janicki               382: 402
  15 Jacek          Nowak                - Dorota         Kuć                   365: 365
  16 Wojciech       Zieliński            - Patrycja       Śliwińska             434: 300
  17 Karol          Wyrębkiewicz         - Barbara        Turbo                 364: 358
  18 Maciej         Perzyński            - Małgorzata     Szmuksta              363: 345
  19 Krzysztof      Langiewicz           - Anna           Niedzielko            313: 420
  20 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Kuć                   328: 445
  21 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Baniewski             327: 299
  22 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Sienkiewicz           363: 275
  23 Jarosław       Żuliński             - Jolanta        Chłopińska            331: 413
  24 Piotr          Wierzchowski         - Maciej         Bukowski              532: 397
  25 Maciej         Grąbczewski          - Jakub          Kraj                  409: 303
  26 Agnieszka      Kozak                - Rafał          Skibicki              260: 404
  27 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Sornek                361: 323
  28 Józef          Wietecki             - Danuta         Langiewicz            413: 400
  29 Daniel         Tomczyk              - Walenty        Siemaszko             470: 340
  30 Marek          Roszak               - Weronika       Rudnicka              379: 330
  31 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             329: 557
  32 Sławomir       Długosz              - Hanna          Gawłowska             273: 316
  33 Michał         Ozimiński            - Waldemar       Różanowski            445: 182
  34 Magdalena      Kupczyńska           - Maria          Krzyżanowska          434: 302
  35 Maurycy        Machnio              - Mateusz        Gołębiewski           368: 328
  36 Przemysław     Kaliszuk             - Maciej         Kuczyński             288: 382
  37 Karolina       Długosz              - Izabela        Długosz               342: 339
  38 Czesław        Konopko              - Arkadiusz      Kaliszuk              256: 336


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Rafał          Wesołowski            464: 316
   2 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kuszpit               360: 389
   3 Dawid          Pikul                - Jakub          Zaryński              400: 369
   4 Rafał          Dąbrowski            - Paweł          Janaś                 327: 480
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Irena          Sołdan                457: 332
   6 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Perzyński             360: 470
   7 Wojciech       Zieliński            - Kazimierz      Merklejn              349: 275
   8 Joanna         Zadrożna             - Michał         Kolaj                 315: 360
   9 Mirosław       Norwajszas           - Marek          Herzig                316: 413
  10 Anna           Niedzielko           - Monika         Gawron-Cieślik        348: 396
  11 Maciej         Sancewicz            - Jacek          Nowak                 408: 324
  12 Robert         Duczemiński          - Dorota         Kuć                   434: 294
  13 Dariusz        Kuć                  - Adam           Janicki               324: 399
  14 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Langiewicz            458: 369
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  314: 384
  16 Daniel         Tomczyk              - Jolanta        Chłopińska            350: 417
  17 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Stachowski            362: 338
  18 Sławomir       Piotrowski           - Piotr          Wierzchowski          358: 350
  19 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                310: 552
  20 Rafał          Skibicki             - Zbigniew       Wietecki              290: 328
  21 Mariusz        Skrobosz             - Józef          Wietecki              456: 317
  22 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Ozimiński             389: 420
  23 Barbara        Turbo                - Halina         Roszak                355: 328
  24 Magdalena      Kupczyńska           - Patrycja       Śliwińska             442: 440
  25 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Roszak                250: 566
  26 Hanna          Gawłowska            - Mirosław       Uglik                 291: 404
  27 Mateusz        Borsuk               - Maciej         Bukowski              422: 375
  28 Danuta         Langiewicz           - Jakub          Kraj                  347: 357
  29 Maciej         Kuczyński            - Jarosław       Żuliński              364: 368
  30 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Sienkiewicz           321: 417
  31 Łukasz         Sornek               - Agata          Kuć                   428: 366
  32 Maurycy        Machnio              - Agnieszka      Kozak                 422: 276
  33 Łukasz         Baranowski           - Karolina       Długosz               382: 265
  34 Arkadiusz      Kaliszuk             - Sławomir       Długosz               303: 407
  35 Marcin         Baniewski            - Waldemar       Różanowski            336: 223
  36 Walenty        Siemaszko            - Maria          Krzyżanowska          402: 313
  37 Izabela        Długosz              - Czesław        Konopko               285: 265
  38 Mateusz        Gołębiewski          - Przemysław     Kaliszuk              322: 339


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Kuszpit               450: 291
   2 Dawid          Pikul                - Paweł          Janaś                 427: 317
   3 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            477: 282
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Robert         Duczemiński           406: 355
   5 Marek          Herzig               - Adam           Janicki               378: 427
   6 Maciej         Sancewicz            - Wojciech       Zieliński             373: 419
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Michał         Kolaj                 320: 316
   8 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Perzyński             456: 355
   9 Jakub          Zaryński             - Mirosław       Uglik                 466: 294
  10 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                398: 353
  11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Marek          Roszak                415: 484
  12 Łukasz         Tuszyński            - Mirosław       Norwajszas            441: 256
  13 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                401: 409
  14 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              582: 269
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Sławomir       Piotrowski            320: 591
  16 Anna           Niedzielko           - Michał         Ozimiński             377: 430
  17 Maciej         Grąbczewski          - Barbara        Turbo                 413: 289
  18 Joanna         Zadrożna             - Jacek          Nowak                 484: 410
  19 Rafał          Dąbrowski            - Dorota         Kuć                   394: 312
  20 Dariusz        Kuć                  - Mateusz        Borsuk                304: 442
  21 Rafał          Stachowski           - Grzegorz       Koczkodon             274: 548
  22 Daniel         Tomczyk              - Łukasz         Baranowski            456: 254
  23 Patrycja       Śliwińska            - Piotr          Wierzchowski          445: 425
  24 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Sornek                381: 455
  25 Tomasz         Sienkiewicz          - Ireneusz       Moralewicz            372: 381
  26 Walenty        Siemaszko            - Jarosław       Żuliński              448: 378
  27 Józef          Wietecki             - Halina         Roszak                326: 388
  28 Krzysztof      Langiewicz           - Marcin         Baniewski             328: 325
  29 Rafał          Skibicki             - Jakub          Kraj                  391: 337
  30 Hanna          Gawłowska            - Maurycy        Machnio               340: 301
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Sławomir       Długosz               280: 411
  32 Maciej         Bukowski             - Izabela        Długosz               415: 245
  33 Danuta         Langiewicz           - Przemysław     Kaliszuk              479: 253
  34 Maciej         Kuczyński            - Karolina       Długosz               616: 216
  35 Agata          Kuć                  - Arkadiusz      Kaliszuk              454: 252
  36 Maria          Krzyżanowska         - Weronika       Rudnicka              314: 411
  37 Agnieszka      Kozak                - Waldemar       Różanowski            356: 322
  38 Czesław        Konopko              - Mateusz        Gołębiewski           320: 316


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              371: 367
   2 Wojciech       Zieliński            - Tomasz         Zwoliński             335: 358
   3 Adam           Janicki              - Monika         Gawron-Cieślik        339: 314
   4 Robert         Kuszpit              - Karol          Wyrębkiewicz          326: 442
   5 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Obremski              415: 403
   6 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Zaryński              342: 380
   7 Mariusz        Skrobosz             - Sławomir       Piotrowski            373: 473
   8 Marek          Roszak               - Mateusz        Borsuk                436: 340
   9 Paweł          Janaś                - Maciej         Perzyński             296: 469
  10 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Grąbczewski           434: 325
  11 Irena          Sołdan               - Rafał          Dąbrowski             355: 480
  12 Joanna         Zadrożna             - Jolanta        Chłopińska            345: 348
  13 Rafał          Wesołowski           - Marek          Herzig                344: 375
  14 Michał         Kolaj                - Robert         Duczemiński           389: 400
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Walenty        Siemaszko             468: 450
  16 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Rydzik                302: 478
  17 Krzysztof      Langiewicz           - Daniel         Tomczyk               344: 437
  18 Anna           Niedzielko           - Łukasz         Sornek                364: 314
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Magdalena      Kupczyńska            370: 342
  20 Mirosław       Norwajszas           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  274: 417
  21 Halina         Roszak               - Hanna          Gawłowska             451: 323
  22 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Skibicki              442: 321
  23 Barbara        Turbo                - Patrycja       Śliwińska             369: 298
  24 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Długosz               335: 348
  25 Jacek          Nowak                - Mirosław       Uglik                 262: 420
  26 Danuta         Langiewicz           - Agata          Kuć                   378: 276
  27 Maciej         Bukowski             - Rafał          Stachowski            336: 404
  28 Dariusz        Kuć                  - Józef          Wietecki              376: 355
  29 Piotr          Wierzchowski         - Weronika       Rudnicka              397: 406
  30 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Kuczyński             356: 338
  31 Tomasz         Sienkiewicz          - Marcin         Baniewski             333: 314
  32 Jakub          Kraj                 - Jarosław       Żuliński              409: 420
  33 Maurycy        Machnio              - Małgorzata     Szmuksta              304: 553
  34 Agnieszka      Kozak                - Rafał          Lenartowski           399: 374
  35 Arkadiusz      Kaliszuk             - Izabela        Długosz               378: 259
  36 Przemysław     Kaliszuk             - Karolina       Długosz               360: 213
  37 Waldemar       Różanowski           - Czesław        Konopko               242: 331
  38 Mateusz        Gołębiewski          - Maria          Krzyżanowska          345: 295


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Karol          Wyrębkiewicz          501: 325
   2 Adam           Janicki              - Kazimierz.J    Merklejn              373: 484
   3 Marek          Roszak               - Tomasz         Zwoliński             320: 358
   4 Robert         Duczemiński          - Jakub          Zaryński              356: 396
   5 Marek          Herzig               - Łukasz         Tuszyński             473: 331
   6 Sławomir       Piotrowski           - Wojciech       Zieliński             379: 457
   7 Maciej         Perzyński            - Monika         Gawron-Cieślik        371: 331
   8 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Ozimiński             461: 350
   9 Rafał          Dąbrowski            - Robert         Kuszpit               378: 374
  10 Krzysztof      Obremski             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  366: 371
  11 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Koczkodon             322: 289
  12 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            469: 381
  13 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 450: 324
  14 Michał         Kolaj                - Paweł          Janaś                 351: 411
  15 Sławomir       Długosz              - Daniel         Tomczyk               355: 271
  16 Irena          Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            386: 326
  17 Joanna         Zadrożna             - Kazimierz      Merklejn              450: 318
  18 Maciej         Sancewicz            - Anna           Niedzielko            375: 352
  19 Halina         Roszak               - Danuta         Langiewicz            370: 356
  20 Mateusz        Borsuk               - Barbara        Turbo                 430: 287
  21 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Kuć                   396: 353
  22 Jarosław       Żuliński             - Zbigniew       Wietecki              424: 389
  23 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Baranowski            309: 454
  24 Walenty        Siemaszko            - Małgorzata     Szmuksta              288: 343
  25 Magdalena      Kupczyńska           - Agnieszka      Kozak                 470: 311
  26 Mirosław       Norwajszas           - Tomasz         Sienkiewicz           235: 334
  27 Rafał          Skibicki             - Hanna          Gawłowska             381: 263
  28 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Langiewicz            341: 374
  29 Patrycja       Śliwińska            - Jacek          Nowak                 349: 352
  30 Rafał          Stachowski           - Piotr          Wierzchowski          250: 465
  31 Agata          Kuć                  - Maciej         Bukowski              314: 390
  32 Marcin         Baniewski            - Maciej         Kuczyński             348: 437
  33 Przemysław     Kaliszuk             - Rafał          Lenartowski           238: 496
  34 Czesław        Konopko              - Maurycy        Machnio               306: 422
  35 Jakub          Kraj                 - Arkadiusz      Kaliszuk              290: 277
  36 Józef          Wietecki             - Mateusz        Gołębiewski           310: 350
  37 Izabela        Długosz              - Waldemar       Różanowski            237: 259
  38 Karolina       Długosz              - Maria          Krzyżanowska          228: 413


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 340: 354
   2 Jakub          Zaryński             - Kazimierz.J    Merklejn              384: 348
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Herzig                407: 310
   4 Maciej         Perzyński            - Mariusz        Skrobosz              298: 316
   5 Adam           Janicki              - Wojciech       Zieliński             442: 336
   6 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Dąbrowski             371: 363
   7 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             420: 305
   8 Daniel         Tomczyk              - Marek          Roszak                306: 323
   9 Paweł          Janaś                - Magdalena      Kupczyńska            431: 258
  10 Jarosław       Żuliński             - Sławomir       Piotrowski            366: 366
  11 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Tuszyński             341: 296
  12 Rafał          Skibicki             - Joanna         Zadrożna              330: 409
  13 Mirosław       Uglik                - Michał         Ozimiński             469: 279
  14 Irena          Sołdan               - Michał         Kolaj                 430: 305
  15 Robert         Duczemiński          - Tomasz         Sienkiewicz           256: 367
  16 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Langiewicz            386: 388
  17 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Sancewicz             308: 437
  18 Bogusław       Książek              - Halina         Roszak                408: 407
  19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Łukasz         Baranowski            328: 350
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Grąbczewski           288: 276
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Kazimierz      Merklejn              382: 314
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Robert         Kuszpit               254: 309
  23 Barbara        Turbo                - Sławomir       Długosz               301: 343
  24 Jacek          Nowak                - Krzysztof      Obremski              361: 450
  25 Piotr          Wierzchowski         - Zbigniew       Wietecki              344: 360
  26 Danuta         Langiewicz           - Patrycja       Śliwińska             353: 429
  27 Jakub          Kraj                 - Dariusz        Kuć                   352: 345
  28 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Bukowski              259: 485
  29 Maciej         Kuczyński            - Rafał          Stachowski            351: 404
  30 Rafał          Lenartowski          - Mirosław       Norwajszas            439: 226
  31 Hanna          Gawłowska            - Łukasz         Sornek                374: 382
  32 Dorota         Kuć                  - Walenty        Siemaszko             390: 359
  33 Józef          Wietecki             - Maurycy        Machnio               337: 304
  34 Waldemar       Różanowski           - Agata          Kuć                   266: 366
  35 Arkadiusz      Kaliszuk             - Marcin         Baniewski             296: 369
  36 Mateusz        Gołębiewski          - Izabela        Długosz               473: 218
  37 Czesław        Konopko              - Karolina       Długosz               297: 250
  38 Maria          Krzyżanowska         - Przemysław     Kaliszuk              424: 294


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Adam           Janicki               370: 281
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          515: 362
   3 Jakub          Zaryński             - Jolanta        Chłopińska            395: 352
   4 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             286: 441
   5 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              369: 421
   6 Paweł          Janaś                - Mateusz        Borsuk                414: 369
   7 Marek          Roszak               - Halina         Roszak                435: 445
   8 Michał         Ozimiński            - Joanna         Zadrożna              362: 358
   9 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                321: 450
  10 Marek          Herzig               - Robert         Duczemiński           366: 425
  11 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Sancewicz             397: 451
  12 Rafał          Dąbrowski            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  478: 323
  13 Tomasz         Sienkiewicz          - Wojciech       Zieliński             347: 289
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Maciej         Perzyński             288: 481
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Grąbczewski           293: 376
  16 Bogusław       Książek              - Sławomir       Długosz               426: 264
  17 Łukasz         Baranowski           - Robert         Kuszpit               440: 289
  18 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Obremski              293: 377
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Jarosław       Żuliński              327: 319
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Zbigniew       Wietecki              437: 317
  21 Maciej         Bukowski             - Weronika       Rudnicka              353: 331
  22 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Lenartowski           318: 346
  23 Rafał          Stachowski           - Daniel         Tomczyk               413: 361
  24 Łukasz         Sornek               - Jakub          Kraj                  350: 353
  25 Małgorzata     Szmuksta             - Magdalena      Kupczyńska            442: 272
  26 Patrycja       Śliwińska            - Dorota         Kuć                   263: 459
  27 Barbara        Turbo                - Rafał          Skibicki              343: 338
  28 Michał         Kolaj                - Jacek          Nowak                 379: 333
  29 Piotr          Wierzchowski         - Mateusz        Gołębiewski           353: 302
  30 Agnieszka      Kozak                - Danuta         Langiewicz            315: 344
  31 Dariusz        Kuć                  - Mirosław       Norwajszas            364: 243
  32 Maciej         Kuczyński            - Hanna          Gawłowska             350: 357
  33 Czesław        Konopko              - Walenty        Siemaszko             260: 359
  34 Maria          Krzyżanowska         - Maurycy        Machnio               435: 299
  35 Przemysław     Kaliszuk             - Agata          Kuć                   350: 368
  36 Marcin         Baniewski            - Józef          Wietecki              279: 308
  37 Waldemar       Różanowski           - Arkadiusz      Kaliszuk              311: 253
  38 Karolina       Długosz              - Izabela        Długosz               382: 379


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 320: 452
   2 Maciej         Sancewicz            - Kazimierz.J    Merklejn              337: 490
   3 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Perzyński             372: 380
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Jakub          Zaryński              410: 331
   5 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Janicki               401: 318
   6 Paweł          Janaś                - Jolanta        Chłopińska            447: 331
   7 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                367: 335
   8 Maciej         Bukowski             - Stanisław      Rydzik                373: 412
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Roszak                407: 361
  10 Joanna         Zadrożna             - Łukasz         Tuszyński             310: 385
  11 Halina         Roszak               - Mateusz        Borsuk                224: 472
  12 Marek          Herzig               - Rafał          Lenartowski           424: 434
  13 Robert         Duczemiński          - Rafał          Wesołowski            387: 377
  14 Wojciech       Zieliński            - Mirosław       Uglik                 348: 407
  15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Michał         Ozimiński             378: 399
  16 Bogusław       Książek              - Michał         Kolaj                 319: 473
  17 Krzysztof      Langiewicz           - Maciej         Grąbczewski           398: 347
  18 Rafał          Stachowski           - Tomasz         Sienkiewicz           478: 284
  19 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Szmuksta              305: 353
  20 Jakub          Kraj                 - Łukasz         Baranowski            354: 320
  21 Robert         Kuszpit              - Barbara        Turbo                 413: 332
  22 Sławomir       Długosz              - Jarosław       Żuliński              257: 397
  23 Piotr          Wierzchowski         - Ireneusz       Moralewicz            451: 306
  24 Sławomir       Piotrowski           - Dorota         Kuć                   321: 347
  25 Hanna          Gawłowska            - Danuta         Langiewicz            364: 318
  26 Jacek          Nowak                - Dariusz        Kuć                   340: 366
  27 Józef          Wietecki             - Daniel         Tomczyk               410: 359
  28 Maciej         Kuczyński            - Łukasz         Sornek                383: 352
  29 Maurycy        Machnio              - Walenty        Siemaszko             307: 351
  30 Magdalena      Kupczyńska           - Marcin         Baniewski             485: 319
  31 Rafał          Skibicki             - Maria          Krzyżanowska          318: 433
  32 Patrycja       Śliwińska            - Mateusz        Gołębiewski           451: 297
  33 Zbigniew       Wietecki             - Agnieszka      Kozak                 447: 281
  34 Weronika       Rudnicka             - Mirosław       Norwajszas            364: 387
  35 Waldemar       Różanowski           - Kazimierz      Merklejn              254: 497
  36 Agata          Kuć                  - Czesław        Konopko               428: 209
  37 Izabela        Długosz              - Przemysław     Kaliszuk              327: 352
  38 Karolina       Długosz              - Arkadiusz      Kaliszuk              246: 330


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Perzyński            - Dawid          Pikul                 378: 409
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             541: 327
   3 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Skrobosz              408: 354
   4 Paweł          Janaś                - Karol          Wyrębkiewicz          411: 407
   5 Halina         Roszak               - Krzysztof      Obremski              471: 415
   6 Rafał          Stachowski           - Stanisław      Rydzik                305: 363
   7 Bogusław       Książek              - Irena          Sołdan                369: 356
   8 Michał         Kolaj                - Rafał          Dąbrowski             405: 414
   9 Mirosław       Uglik                - Maciej         Sancewicz             319: 371
  10 Maciej         Grąbczewski          - Robert         Duczemiński           360: 320
  11 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Langiewicz            351: 440
  12 Adam           Janicki              - Łukasz         Baranowski            343: 385
  13 Jolanta        Chłopińska           - Monika         Gawron-Cieślik        439: 291
  14 Tomasz         Sienkiewicz          - Robert         Kuszpit               378: 259
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szmuksta              299: 336
  16 Marek          Roszak               - Jakub          Kraj                  396: 317
  17 Mateusz        Borsuk               - Sławomir       Długosz               409: 310
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Marek          Herzig                381: 321
  19 Joanna         Zadrożna             - Sławomir       Piotrowski            409: 385
  20 Jarosław       Żuliński             - Łukasz         Tuszyński             365: 418
  21 Rafał          Lenartowski          - Dorota         Kuć                   409: 320
  22 Wojciech       Zieliński            - Piotr          Wierzchowski          391: 250
  23 Maciej         Bukowski             - Barbara        Turbo                 362: 337
  24 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Kuczyński             377: 343
  25 Hanna          Gawłowska            - Rafał          Wesołowski            321: 338
  26 Daniel         Tomczyk              - Magdalena      Kupczyńska            377: 336
  27 Danuta         Langiewicz           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  291: 361
  28 Łukasz         Sornek               - Walenty        Siemaszko             270: 363
  29 Maria          Krzyżanowska         - Patrycja       Śliwińska             385: 312
  30 Zbigniew       Wietecki             - Weronika       Rudnicka              409: 371
  31 Kazimierz      Merklejn             - Mirosław       Norwajszas            390: 254
  32 Rafał          Skibicki             - Agata          Kuć                   402: 377
  33 Jacek          Nowak                - Józef          Wietecki              367: 311
  34 Arkadiusz      Kaliszuk             - Maurycy        Machnio               241: 402
  35 Marcin         Baniewski            - Karolina       Długosz               350: 278
  36 Mateusz        Gołębiewski          - Waldemar       Różanowski            384: 208
  37 Izabela        Długosz              - Agnieszka      Kozak                 286: 337
  38 Przemysław     Kaliszuk             - Czesław        Konopko               389: 205


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 430: 409
   2 Jakub          Zaryński             - Paweł          Janaś                 363: 356
   3 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                290: 435
   4 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          400: 359
   5 Rafał          Dąbrowski            - Maciej         Perzyński             403: 431
   6 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Sancewicz             363: 317
   7 Krzysztof      Obremski             - Marek          Roszak                421: 350
   8 Mateusz        Borsuk               - Irena          Sołdan                341: 405
   9 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Zadrożna              402: 305
  10 Halina         Roszak               - Rafał          Lenartowski           379: 465
  11 Wojciech       Zieliński            - Michał         Ozimiński             304: 443
  12 Robert         Duczemiński          - Adam           Janicki               435: 379
  13 Bogusław       Książek              - Krzysztof      Langiewicz            358: 299
  14 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Grąbczewski           339: 344
  15 Robert         Kuszpit              - Tomasz         Sienkiewicz           381: 404
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Ireneusz       Moralewicz            396: 195
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Bukowski              563: 306
  18 Marek          Herzig               - Dariusz        Kuć                   353: 422
  19 Michał         Kolaj                - Rafał          Wesołowski            396: 369
  20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mirosław       Uglik                 402: 384
  21 Walenty        Siemaszko            - Zbigniew       Wietecki              280: 393
  22 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Stachowski            440: 241
  23 Jakub          Kraj                 - Monika         Gawron-Cieślik        238: 383
  24 Sławomir       Długosz              - Sławomir       Piotrowski            291: 358
  25 Dorota         Kuć                  - Jarosław       Żuliński              306: 419
  26 Piotr          Wierzchowski         - Daniel         Tomczyk               305: 286
  27 Magdalena      Kupczyńska           - Maria          Krzyżanowska          456: 315
  28 Patrycja       Śliwińska            - Rafał          Skibicki              323: 374
  29 Józef          Wietecki             - Agata          Kuć                   301: 405
  30 Barbara        Turbo                - Hanna          Gawłowska             363: 313
  31 Maciej         Kuczyński            - Jacek          Nowak                 323: 357
  32 Danuta         Langiewicz           - Łukasz         Sornek                358: 399
  33 Maurycy        Machnio              - Weronika       Rudnicka              273: 482
  34 Marcin         Baniewski            - Mateusz        Gołębiewski           349: 273
  35 Mirosław       Norwajszas           - Agnieszka      Kozak                 316: 399
  36 Arkadiusz      Kaliszuk             - Przemysław     Kaliszuk              298: 356
  37 Waldemar       Różanowski           - Czesław        Konopko               189: 438
  38 Izabela        Długosz              - Karolina       Długosz               357: 351
Lista rankingowa na dzień 28-03-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             150.09  29568  197
   2 Kamil Górka                    Kraków               146.54  28576  195
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.25  21937  150
   4 Dariusz Dzierża                Londyn               145.06   7398   51
   5 Michał Makowski                Warszawa             144.89  14344   99
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.79  27800  192
   7 Marcin Mroziuk                 Warszawa             142.97  11152   78
   8 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.93  27872  195
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 142.43  28058  197
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.99  27494  195
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.89  27474  195
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  13 Jakub Zaryński                 Świnoujście          139.53  26510  190
  14 Dawid Pikul                    Poznań               139.25  26458  190
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              139.20  27422  197
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  17 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.78  27201  196
  18 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.51  14959  108
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.48  26311  190
  20 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.96  27317  198
  22 Sławomir Kucia                 Krosno               137.94  16139  117
  23 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.87  26608  193
  24 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  25 Mariusz Skrobosz               Warszawa             137.46  26942  196
  26 Justyna Górka                  Kraków               136.84  27232  199
  27 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.65  27330  200
  28 Paweł Jackowski                Warszawa             136.64  26372  193
  29 Bartosz Morawski               Gliwice              136.29  11585   85
  30 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  31 Radosław Konca                 Warszawa             135.81   8692   64
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  33 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.60  26516  197
  34 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.43  25542  190
  35 Przemysław Herdzina            Kraków               134.37  25531  190
  36 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.26  26583  198
  37 Mariusz Margalski              Pieczyska            133.12  23695  178
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.98  16490  124
  39 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     132.83   9564   72
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               132.57   9015   68
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               132.41  24098  182
  42 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.38  26475  200
  43 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.29  18785  142
  44 Marek Reda                     Wołomin              132.20  26176  198
  45 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  46 Wojciech Sołdan                Rumia                131.92  25857  196
  47 Irena Sołdan                   Rumia                131.83  25048  190
  48 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  49 Łukasz Bobowski                Suchedniów           131.59  25529  194
  50 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.30  25472  194
  51 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  52 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.91   9164   70
  54 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.56  25590  196
  55 Michał Trumpus                 Wrocław              130.14   5726   44
  56 Artur Irzyk                    Kraków               130.13  13273  102
  57 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.03  15734  121
  58 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  59 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  60 Paweł Janaś                    Głogów               129.80  24143  186
  61 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.77  12198   94
  62 Przemysław Rybicki             Otwock               129.73  25297  195
  63 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  129.55  12566   97
  64 Maciej Michalak                Łódź                 129.50  15928  123
  65 Maciej Perzyński               Piła                 129.12  11621   90
  66 Joanna Juszczak                Warszawa             128.97  16121  125
  67 Michał Lipka                   Mielec               128.94   3997   31
  68 Jakub Nalepa                   Gliwice              128.77  14551  113
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               128.68  24963  194
  70 Adam Klimont                   Wałcz                128.57  24043  187
  71 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.54  17996  140
  72 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.50  24801  193
  73 Marek Roszak                   Poznań               128.40  24781  193
  74 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  75 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  76 Radosław Jachna                Łódź                 127.45   5608   44
  77 Michał Ozimiński               Łódź                 127.14  23520  185
  78 Anita Bruska                   Gdynia               126.68  10008   79
  79 Jan Kozłowski                  Kraków               126.66  13173  104
  80 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.60  25320  200
  81 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.42  24146  191
  82 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.32  23875  189
  83 Robert Głowacki                Łódź                 126.17  23341  185
  84 Robert Kamiński                Warszawa             125.92  18385  146
  85 Bogusław Szyszka               Oława                125.79  13460  107
  86 Artur Koszel                   Warszawa             125.64  13695  109
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.59  22230  177
  88 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.32  14287  114
  89 Kuba Koisar                    Warszawa             124.99  24123  193
  90 Grzegorz Kurowski              Warszawa             124.37  23631  190
  91 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  92 Mariusz Grodek                 Olsztyn              124.21   5962   48
  93 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  94 Leszek Stecuła                 Bytom                124.16   4718   38
  95 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  96 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.05  24314  196
  97 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  98 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.80  24512  198
  99 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               123.63  15330  124
 101 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.38  14436  117
 102 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       123.36  13323  108
 103 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.32  24048  195
 104 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.22  13061  106
 105 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.05  23626  192
 106 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.03  23867  194
 107 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 108 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.84  23462  191
 109 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.71  24052  196
 110 Piotr Rosół                    Warszawa             122.67   9568   78
 111 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.93  23532  193
 112 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.92  11704   96
 113 Łukasz Bryła                   Mielec               121.89   4388   36
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                121.85  23760  195
 115 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  121.64  19098  157
 116 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46  12996  107
 117 Arkadiusz Biegun               Kraków               121.10  12473  103
 118 Daniel Janus                   Wąchock              120.81  19450  161
 119 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            120.67  23892  198
 120 Beata Piotrowska               Łódź                 120.41  22999  191
 121 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.39  22754  189
 122 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.38  21066  175
 123 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.30  10947   91
 124 Karol Waniek                   Wrocław              120.27  12508  104
 125 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 126 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.10  23300  194
 127 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 128 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 129 Szymon Płachta                 Warszawa             119.64   4307   36
 130 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.19  22766  191
 131 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            119.11  17628  148
 132 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.10  18579  156
 133 Katarzyna Rosiek               Kraków               119.08   8574   72
 134 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 135 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 136 Jarosław Michalak              Łódź                 118.93  10347   87
 137 Paweł Kowalski                 Kutno                118.87  18901  159
 138 Rafał Wesołowski               Warszawa             118.62  22894  193
 139 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 140 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.38  13969  118
 141 Halina Roszak                  Poznań               118.09  16769  142
 142 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.08  15351  130
 143 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 144 Weronika Rudnicka              Ustka                118.05  22430  190
 145 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 146 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.86  14025  119
 147 Tomasz Łapka                   Opole                117.82  22621  192
 148 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 149 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.69  23068  196
 150 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 151 Marta Dobrzańska               Kraków               117.53  14456  123
 152 Janusz Krupiński               Bytom                117.40  12444  106
 153 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.18   7265   62
 154 Bartosz Orłowski               Bytom                117.05  18845  161
 155 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.93   8419   72
 156 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 157 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 158 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 159 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 160 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.20  10923   94
 161 Rafał Matczak                  Milanówek            116.04   8587   74
 162 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.85  14829  128
 163 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.67  12261  106
 164 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            115.45  22860  198
 165 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.24  15673  136
 166 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 167 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 168 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 169 Marcin Skowron                 Zabrze               114.99   9659   84
 170 Stanisław Gasik                Warszawa             114.98  15867  138
 171 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             114.83  16536  144
 172 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             114.82  22619  197
 173 Marek Rogalski                 Warszawa             114.77  16183  141
 174 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.76  20887  182
 175 Grzegorz Kwiecień              Kraków               114.76  18017  157
 176 Anna Stefańska                 Łódź                 114.74  21915  191
 177 Grzegorz Pukniel               Lublin               114.71  22369  195
 178 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.48  13967  122
 179 Anna Dłużniewska               Warszawa             114.46   9500   83
 180 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 181 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 182 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.11   9585   84
 183 Michał Kolaj                   Ostróda              113.92  22100  194
 184 Agnieszka Goniowska            Wrocław              113.90  21641  190
 185 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 186 Bogusław Książek               Szczecin             113.69  20010  176
 187 Rafał Skibicki                 Lębork               113.64  22159  195
 188 Jacek Pietruszka               Kraków               113.53  13396  118
 189 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 190 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.38  21315  188
 191 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.11   7465   66
 192 Anna Niedzielko                Szczecin             113.03   7686   68
 193 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 113.02   5990   53
 194 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 195 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 196 Magdalena Kublik               Warszawa             112.41  21920  195
 197 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.29  21896  195
 198 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.28  12351  110
 199 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 200 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            111.82   8498   76
 201 Teresa Zalewska                Racibórz             111.80   9391   84
 202 Alina Białobrzewska            Gdynia               111.64  11945  107
 203 Jarosław Olek                  Warszawa             111.59   6249   56
 204 Renata Kowalska                Bielsko Biała        111.43   7020   63
 205 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.24  17354  156
 206 Monika Sadurska                Warszawa             111.21  14902  134
 207 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 208 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.13  19781  178
 209 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.78  21159  191
 210 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.73  21592  195
 211 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 212 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 213 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.36   4635   42
 214 Alicja Kosińska                Szczecin             110.30   9045   82
 215 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             110.29   7941   72
 216 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 217 Roman Figiel                   Zawichost            110.12   5726   52
 218 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 219 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.92  21324  194
 220 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.79  15919  145
 221 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.78   5599   51
 222 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.54  11611  106
 223 Radosław Sowiński              Warszawa             109.52   7228   66
 224 Rafał Stachowski               Police               109.51  13689  125
 225 Renata Andracka                Poznań               109.33   7981   73
 226 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.31  11805  108
 227 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.85  12082  111
 228 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.84  21660  199
 229 Urszula Solarska               Łódź                 108.62  20746  191
 230 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 231 Czesław Grajewski              Choroszcz            108.31  11697  108
 232 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.17  21201  196
 233 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 234 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 235 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.77  21015  195
 236 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 237 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.63  12377  115
 238 Andrzej Grabiński              Suchedniów           107.13   4178   39
 239 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.98  10163   95
 240 Jerzy Luter                    Bytom                106.78  20395  191
 241 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 242 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 243 Dominik Piasecki               Słupsk               106.39   7554   71
 244 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 245 Adam Janicki                   Łódź                 106.32  18818  177
 246 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.31  11163  105
 247 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.22  15508  146
 248 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 249 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.96  21191  200
 250 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 251 Łukasz Baranowski              Reda                 105.80  15552  147
 252 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.69  20716  196
 253 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 254 Maciej Grąbczewski             Piła                 105.35   4214   40
 255 Joanna Żłobicka                Wrocław              105.34  12430  118
 256 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 257 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 258 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 259 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 260 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 261 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.97   6654   64
 262 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         103.97   9877   95
 263 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 264 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 265 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.58   6733   65
 266 Ryszard Korpalski              Wójtowice            103.57  12428  120
 267 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 268 Mariusz Makuch                 Zator                102.94   3706   36
 269 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 270 Piotr Szutenberg               Ustka                102.05   6429   63
 271 Sławomir Długosz               Ostróda              102.02  19486  191
 272 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 273 Bartosz Pięta                  Swarzędz             101.64   4777   47
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.17   6475   64
 275 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 276 Kamil Kister                   Puławy               101.05   4345   43
 277 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 278 Anna Arana                     Warszawa             100.79  19251  191
 279 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 280 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 281 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 282 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 283 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 284 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 285 Dorota Stachowska              Wydartowo I           99.65   7075   71
 286 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.15  19135  193
 287 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 288 Tomasz Żbikowski               Warszawa              98.93   2968   30
 289 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 290 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 291 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 292 Bożena Guział                  Racibórz              97.86   3523   36
 293 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 294 Hanna Gawłowska                Piła                  96.44   5208   54
 295 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 296 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.18  12407  129
 297 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 298 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 299 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               95.45   4200   44
 300 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 301 Jakub Kraj                     Szczecin              94.36   4718   50
 302 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 303 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.17   5462   58
 304 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           93.68   6183   66
 305 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 306 Agnieszka Kozak                Gdynia                93.63  13670  146
 307 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 308 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 309 Jacek Cichecki                 Józefów               92.09   9209  100
 310 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 311 Katarzyna Bogusławska          Piastów               90.59   5526   61
 312 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 313 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 314 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.38   8312   93
 315 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.09   8196   92
 316 Wojciech Obremski              Legnica               88.99   6407   72
 317 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 318 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 319 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 320 Paweł Golubiński               Gdynia                87.78   5179   59
 321 Krzysztof Zawadzki             Sampława              87.36   5067   58
 322 Sylwia Buks                    Warszawa              87.29   9689  111
 323 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 324 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  85.00  10625  125
 325 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 326 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           84.58   7866   93
 327 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 328 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 329 Beata Sekuła                   Szczecin              84.10   4121   49
 330 Anna Lenartowska               Gdynia                80.57   4512   56
 331 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 332 Paulina Naplocha               Racibórz              76.46   6881   90
 333 Blanka Zwolińska               Skierdy               76.08   6771   89
 334 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 335 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 336 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 337 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 338 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 339 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              59.11   3251   55




Poczekalnia na dzień 28-03-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   4 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   5 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   6 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   7 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
   8 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   9 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  10 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  11 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
  12 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  13 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  14 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  15 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  16 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  17 Mateusz Borsuk                 Reda                 122.16   3054   25
  18 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  19 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  20 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.24   2506   25
  21 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  22 Sławomir Szymański             Szczecin              95.60   2390   25
  23 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  24 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  25 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  26 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  27 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  28 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  29 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  30 Przemysław Pok                 Szczecin             112.17   2692   24
  31 Maciej Stolarczyk              Zator                111.67   2680   24
  32 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  33 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  34 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  35 Marcin Resler                  Września             106.75   2562   24
  36 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  37 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  38 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  39 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  40 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  41 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  42 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             100.79   2419   24
  43 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  44 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  45 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  46 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  47 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              96.33   2312   24
  48 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  49 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  50 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.92   2254   24
  51 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.88   2253   24
  52 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  53 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  54 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  55 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  56 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  57 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  58 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  59 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  60 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  61 Karol Rembiałkowski            Warszawa              95.43   2195   23
  62 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  63 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  65 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  66 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  67 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  68 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  69 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  70 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  71 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  72 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64   1752   22
  73 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  74 Jan  Olek                      Warszawa             104.15   2083   20
  75 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  76 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  77 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  78 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  79 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  80 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.78   2048   18
  81 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  82 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  83 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  84 Krzysztof Kruk                 Łódź                 109.12   1855   17
  85 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  86 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  87 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  88 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  89 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  90 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  91 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  92 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  93 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  94 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  95 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  96 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  97 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  98 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  99 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 100 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 101 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 102 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 103 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
 104 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 105 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
 106 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 107 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 108 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 109 Piotr Broda                    Sandomierz            91.46   1189   13
 110 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 111 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 112 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 113 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 114 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 115 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 116 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 117 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 118 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 119 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 120 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 121 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 122 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 123 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 124 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 125 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 126 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 127 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 128 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 129 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 130 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 131 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 132 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 133 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 134 Robert Soszka                  Warszawa             110.33   1324   12
 135 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 136 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 137 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 138 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 139 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 140 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 141 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 142 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 143 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            104.67   1256   12
 144 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 145 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 146 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 147 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 148 Wojciech Wróbel                Zator                101.75   1221   12
 149 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 150 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 151 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 152 Błażej Fuczek                  Przeciszów           100.50   1206   12
 153 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 154 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 100.00   1200   12
 155 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 156 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 157 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 158 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 159 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 160 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 161 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 162 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 163 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 164 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.92   1139   12
 165 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 166 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 167 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 168 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 169 Sylwester Wójcik               Lublin                92.75   1113   12
 170 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 171 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 172 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 173 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 174 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 175 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 176 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 177 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 178 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 179 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 180 Tomasz  Jedynak                Majków                89.33   1072   12
 181 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 182 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 183 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 184 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 185 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 186 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 187 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 188 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 189 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 190 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 191 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 192 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 193 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 194 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 195 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 196 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 197 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 198 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 199 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 200 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 201 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 202 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 203 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 204 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 205 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 206 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 207 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 208 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 209 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 210 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 211 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 212 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 213 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 214 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 215 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 216 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            78.73    866   11
 217 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 218 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 219 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 220 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 221 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 222 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 223 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 224 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 225 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 226 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 227 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 228 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 229 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 230 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.27    784   11
 231 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 232 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 233 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 234 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 235 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 236 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 237 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 238 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 239 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 240 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 241 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 242 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 243 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 244 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 245 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 246 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 247 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 248 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 249 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 250 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 251 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 252 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 253 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 254 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 255 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 256 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 257 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 258 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 259 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 260 Dorota Rudzińska               Warszawa             105.29    737    7
 261 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 262 Łukasz Kozub                   Brzesko              100.29    702    7
 263 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 264 Adrian Szczepanik              Zator                 97.57    683    7
 265 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 266 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 267 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 268 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 269 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 270 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 271 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 272 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 273 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 274 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 275 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 276 Kacper Jachowicz               Żyrardów             139.33    836    6
 277 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 278 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 279 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.83    665    6
 280 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 281 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 282 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 283 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 284 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 285 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 286 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 287 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 288 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 289 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 290 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 291 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 292 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 293 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 294 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 295 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 296 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 297 Katarzyna Majewska             Lublin                59.80    299    5
 298 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 299 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 300 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 301 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 302 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 303 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 304 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 305 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 306 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 307 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 308 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 309 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 310 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 311 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 312 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 313 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 314 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 315 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 316 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 317 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 318 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 319 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 320 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 321 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 322 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 323 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 324 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 325 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 326 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie