Puławy27
lutego
Puławy 27-28 lutego II Mistrzostwa PuławGrand Prix 2010
Szczecin 6
marca
Szczecin 6- 7 marca XII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2010
Graboszyce27
marca
Graboszyce 27-28 marca V Mistrzostwa Doliny Karpia
„Magiczny” Szczecin06 - 07 marca 2010 — XII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie” Szczecin, 06 - 07 marca 2010
Grand Prix 2010

Konkurs Relacja z turnieju


„Magiczny” SzczecinW Szczecinie po raz dwunasty spotkali się sympatycy scrabblowych potyczek, aby walczyć o tytuł Mistrza Szczecina’2010. Impreza zgromadziła 75 zawodników, którzy w dwudniowych mistrzostwach zmagali się z przeciwnikami, czasem, płytkami, brakiem i nadmiarem blanków, „żarciem” i „nieżarciem”. Z całej stawki jednak szybko wyklarowała się grupa osób najmocniej zainteresowanych podium. Wśród pozostałych zawodników gościliśmy też liczną grupę osób, które debiutowały na szczecińskim turnieju.

Pierwszy dzień rozgrywek zakończył się bez niespodzianek. Liderem w tabeli był doświadczony już zawodnik – Tomasz Zwoliński (jako jedyny ze wszystkimi wygranymi).

Po zakończeniu rozgrywek pierwszego dnia organizatorzy z Irkiem Moralewiczem na czele przygotowali niezwykłą niespodziankę w postaci części artystycznej. Wystąpił Mr.Tomm. Rewelacyjne widowisko spotkało się z uznaniem ze strony scrabblowej braci. Liczne bisy, gromkie brawa. Kto nie widział niech żałuje – tego nie da się opowiedzieć ...

Drugi dzień rozgrywek zakończył się również bez niespodzianki – prowadzenie do końca turnieju utrzymał Tomasz Zwoliński — ustępując tylko chwilami i potwierdzając swoją klasę powrotem na czoło – zdobył tytuł Mistrza Szczecina w 2010 roku.

W dalszej kolejności szczecińskie podium zmieściło dwóch młodych zawodników z Ostródy. Drugie miejsce zajął Michał Kolaj, a trzecie Rafał Dąbrowski. Serdeczne gratulacje dla wszystkich. Najlepszym debiutantem został Grzegorz Mazur z Gorzowa Wlkp.

Organizatorzy przygotowali szereg nagród pieniężnych, rzeczowych i pamiątkowych dyplomów dla uczestników turnieju. Nie zabrakło też emocji związanych z losowaniem dwóch wartościowych nagród wśród wszystkich zawodników, którzy uczestniczyli w rozgrywkach. Nagrody losowane otrzymali: Daniel Tomczyk z Piły oraz Maciej Grąbczewski z Piły.

Serdeczne podziekowania dla Irka i całej załogi Szczecińskiego „BLANK”-a. Zafundowali doskonałą rozrywkę i niepowtarzalną atmosferę sportowej rywalizacji. Scrabblistów gościł w swoich progach Hotel — Restauracja Jachtowa. Gorące podziękowania dla organizatorów i sponsorów – liczymy oczywiście na kolejną trzynastą edycję szczecińskiego turnieju.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”
X Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”
IX Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHotel - Restauracja JACHTOWA
ul. Lipowa 5
Szczecin
www.slub.szczecin.pl/uslugi/lokale/jachtowa
Obrońca tytułuDawid Pikul
SędziaSławomir Zabawa
Strona www turniejublank.szczecin.pl
HarmonogramSobota, 6 marca (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 7 marca (5 rund)
09:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Dojazdspod dworca PKP — tramwaj nr 6 w kierunku na Gocław, wysiąść na przystanku LIPOWA
http://www.zditm.szczecin.pl/rozklady/
Wyżywieniew sobotę — obiad dwudaniowy w cenie 25 zł (prosimy o zaznaczenie przy dokonywaniu zapisów)
w niedzielę — poczęstunek: kawa, herbata, ciasto
Noclegina miejscu:
pokój 2- os — 90 zł
pokój 3- os — 120 zł
pokój 4-os — 140 zł
Uwaga! Powyższe ceny gwarantuje podanie hasła SCRABBLE.

inne noclegi: www.noclegiszczecin.rezerwuje.com
Nagrody1 miejsce — 150 €
2 miejsce — 100 €
3 miejsce — 50 €
do 20 miejsca — zagwarantowane nagrody rzeczowe, m.in.: stepper, kamera DVD, wiertarka Skill, bezprzewodowa klawiatura i myszka oraz wiele innych :)
Wysokość nagród pieniężnych może ulec zmianie.
Dodatkowe atrakcjeprzewidziane w sobotę od 21.00
OrganizatorzySzczeciński Klub Scrabble BLANK
Patrycja Śliwińska, mail: patka@archi.szn.pl, gg: 4571661
Ireneusz Moralewicz, tel. 793 967 596


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.83     10.0     5093     1927      746
  2 Michał          Kolaj                Ostróda                117.80     10.0     4652     1933      420
  3 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                141.07      9.0     5191     1795      881
  4 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    128.48      9.0     4851     1787      525
  5 Justyna         Górka                Kraków                 136.65      9.0     4828     1763      909
  6 Marek           Syczuk               Warszawa               144.05      8.0     5243     1680      850
  7 Kamil           Górka                Kraków                 142.87      8.0     5004     1628      997
  8 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 136.80      8.0     4885     1670      720
  9 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   125.77      8.0     4856     1648      161
 10 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.92      8.0     4764     1607      442
 11 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               146.21      8.0     4701     1664      130
 12 Jakub           Zaryński             Świnoujście            142.69      8.0     4624     1633      429
 13 Bogusław        Książek              Szczecin               114.77      8.0     4540     1709      252
 14 Mateusz         Borsuk               Reda                   128.21      7.0     4877     1615       61
 15 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             117.53      7.0     4799     1586      398
 16 Maciej          Perzyński            Piła                   128.12      7.0     4798     1539      266
 17 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              132.92      7.0     4778     1630      190
 18 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    136.25      7.0     4714     1588      558
 19 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               140.69      7.0     4643     1534      457
 20 Marek           Roszak               Poznań                 128.55      7.0     4535     1556     -120
 21 Paweł           Janaś                Głogów                 130.73      7.0     4503     1556      509
 22 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               119.37      7.0     4472     1559      305
 23 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                119.41      7.0     4420     1443      229
 24 Maciej          Grąbczewski          Piła                   113.26      7.0     4395     1538      100
 25 Wojciech        Zieliński            Szczecin               102.49      7.0     4366     1599       10
 26 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    129.70      7.0     4101     1511     -353
 27 Rafał           Skibicki             Lębork                 111.76      7.0     4015     1477     -351
 28 Anna            Niedzielko           Szczecin               110.12      7.0     3957     1379     -305
 29 Irena           Sołdan               Rumia                  131.48      6.0     4657     1432      155
 30 Jarosław        Żuliński             Szczecin               116.33      6.0     4606     1360      353
 31 Walenty         Siemaszko            Lipiany                122.58      6.0     4514     1343       57
 32 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               121.67      6.0     4498     1450     -155
 33 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   110.18      6.0     4484     1454       46
 34 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               115.18      6.0     4460     1340       82
 35 Piotr           Wierzchowski         Widuchowa              112.68      6.0     4408     1346      152
 36 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               111.76      6.0     4402     1435       43
 37 Rafał           Stachowski           Police                 108.51      6.0     4362     1317      -33
 38 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  123.79      6.0     4323     1384     -234
 39 Paweł           Subocz               Szczecin               100.00      6.0     4288     1353     -156
 40 Renata          Andracka             Zwola                  110.06      6.0     4241     1419     -134
 41 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 115.48      6.0     4215     1445     -453
 42 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              112.09      6.0     4215     1373       38
 43 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 102.25      6.0     4072     1464     -237
 44 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               119.56      6.0     3979     1382       27
 45 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               121.27      6.0     3543     1199      428
 46 Weronika        Rudnicka             Ustka                  127.30      5.0     4644     1249      366
 47 Maciej          Bukowski             Szczecin               100.00      5.0     4531     1282       85
 48 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              127.06      5.0     4486     1275      154
 49 Łukasz          Baranowski           Reda                   116.56      5.0     4390     1314       21
 50 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            102.40      5.0     4349     1306       41
 51 Monika          Sadurska             Warszawa               110.05      5.0     4315     1272      183
 52 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      5.0     4262     1365     -386
 53 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               109.44      5.0     4254     1357       15
 54 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   110.42      5.0     4210     1344       77
 55 Daniel          Tomczyk              Piła                   103.71      5.0     4153     1210      113
 56 Jacek           Nowak                Szczecin               106.00      5.0     4092     1238      163
 57 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.13      5.0     3979     1346     -391
 58 Anna            Bilska               Przecław               100.79      5.0     3965     1340     -454
 59 Grzegorz        Mazur                Gorzów                 100.00      4.5     3632     1033     -213
 60 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.98      4.0     4451     1250     -199
 61 Anita           Bruska               Gdynia                 127.75      4.0     4078     1156     -242
 62 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  110.85      4.0     4060     1180     -450
 63 Barbara         Turbo                Szczecin               100.00      4.0     3895     1144     -341
 64 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.0     3861     1110     -472
 65 Marta           Łęgowska             Inowrocław             100.00      3.5     3636      926     -198
 66 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      3.5     3606      926     -233
 67 Arkadiusz       Florczak             Szczecin               100.00      3.5     3479      964     -573
 68 Waldemar        Stankiewicz          Mieszkowice            100.00      3.0     3907     1023     -515
 69 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    102.52      3.0     3804      997     -541
 70 Jędrzej         Florek               Bydgoszcz              137.00      3.0     2545      801      184
 71 Robert          Kurdziel             Katowice               100.00      3.0     2300      845    -1033
 72 Magda           Wierzchowska         Widuchowa              100.00      2.5     3386      819     -436
 73 Katarzyna       Sawuła               Police                 100.00      2.5     3022      835     -823
 74 Alicja          Kosińska             Szczecin               114.62      1.0     1076      335     -225
 75 Jacek           Starzonek            Szczecin               100.00      0.0      575      249    -1272
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"



	Kazimierz.Jr Merklejn 146.21 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Patrycja       Śliwińska             115.18 +  510: 289  165
    2     3 Kamil          Nawrocki              132.92 -  375: 514   83
    3    12 Robert         Duczemiński           136.25 -  353: 357   86
    4    20 Irena          Sołdan                131.48 +  392: 389  181
    5    14 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  388: 346  150
    6    12 Agata          Kuć                   110.18 +  431: 333  160
    7     7 Wojciech       Zieliński             102.49 -  375: 385   52
    8    10 Paweł          Janaś                 130.73 +  384: 325  181
    9     7 Magdalena      Kupczyńska            119.37 +  394: 392  169
   10     8 Bogusław       Książek               114.77 +  398: 377  165
   11     3 Marek          Syczuk                144.05 -  298: 462   94
   12     7 Maciej         Perzyński             128.12 +  403: 402  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Marek Syczuk 144.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Alicja         Kosińska              114.62 -  379: 466   65
    2    21 Dorota         Kuć                   110.42 +  375: 369  160
    3    20 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  515: 343  150
    4     7 Wojciech       Zieliński             102.49 -  385: 443   52
    5    13 Agnieszka      Goniowska             119.41 +  577: 265  169
    6     8 Jolanta        Chłopińska            123.79 +  484: 350  174
    7     5 Aleksandra     Kaczanowska           121.67 +  468: 331  172
    8     3 Łukasz         Baranowski            116.56 +  442: 314  167
    9     2 Kamil          Górka                 142.87 +  481: 308  193
   10     3 Rafał          Dąbrowski             141.07 -  362: 388   91
   11     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.21 +  462: 298  196
   12     2 Rafał          Dąbrowski             141.07 -  313: 518   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Kamil Górka 142.87 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Grąbczewski           113.26 -  359: 371   63
    2    24 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  402: 204  150
    3    18 Monika         Sadurska              110.05 +  438: 302  160
    4    14 Renata         Andracka              110.06 +  393: 326  160
    5    10 Robert         Duczemiński           136.25 -  348: 392   86
    6    18 Bogusław       Książek               114.77 +  370: 344  165
    7     9 Maciej         Bukowski              100.00 +  512: 278  150
    8     8 Alina          Białobrzewska         115.48 +  561: 308  165
    9     2 Marek          Syczuk                144.05 -  308: 481   94
   10     5 Marek          Roszak                128.55 +  584: 360  179
   11     4 Marek          Herzig                128.48 -  298: 334   78
   12     5 Mateusz        Borsuk                128.21 +  431: 307  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Jakub Zaryński 142.69 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Wierzchowski          112.68 +  454: 294  163
    2     7 Anna           Bilska                100.79 -  339: 357   51
    3    14 Maciej         Grąbczewski           113.26 +  388: 351  163
    4    15 Maciej         Kuczyński             102.25 +  551: 215  152
    5     4 Łukasz         Tuszyński             140.69 +  415: 298  191
    6     3 Michał         Kolaj                 117.80 -  278: 337   68
    7     8 Rafał          Lenartowski           136.80 +  385: 322  187
    8     9 Kamil          Nawrocki              132.92 -  325: 366   83
    9    12 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  392: 319  151
   10     4 Krzysztof      Kodzis                117.53 +  418: 385  168
   11     5 Mateusz        Borsuk                128.21 +  435: 417  178
   12     4 Marek          Herzig                128.48 -  244: 534   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Rafał Dąbrowski 141.07 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Nawrocki              112.09 +  420: 283  162
    2    11 Maciej         Grąbczewski           113.26 +  430: 338  163
    3     6 Anna           Bilska                100.79 +  421: 321  151
    4     4 Alina          Białobrzewska         115.48 +  435: 358  165
    5     1 Justyna        Górka                 136.65 +  431: 307  187
    6     1 Tomasz         Zwoliński             139.83 -  374: 415   90
    7     4 Michał         Kolaj                 117.80 -  418: 431   68
    8     5 Wojciech       Zieliński             102.49 +  481: 338  152
    9     4 Marek          Roszak                128.55 +  451: 383  179
   10     3 Marek          Syczuk                144.05 +  388: 362  194
   11     2 Tomasz         Zwoliński             139.83 -  424: 461   90
   12     2 Marek          Syczuk                144.05 +  518: 313  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1795  / 12 149.58




	Łukasz Tuszyński 140.69 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Monika         Gawron-Cieślik        111.76 +  522: 282  162
    2     2 Maciej         Kuczyński             102.25 +  338: 328  152
    3     4 Renata         Andracka              110.06 +  381: 313  160
    4     1 Tomasz         Zwoliński             139.83 -  310: 358   90
    5     4 Jakub          Zaryński              142.69 -  298: 415   93
    6    14 Kamil          Nawrocki              132.92 -  369: 411   83
    7    23 Wojciech       Gołęcki               101.13 -  404: 409   51
    8    21 Anna           Bilska                100.79 +  300: 288  151
    9    18 Rafał          Lenartowski           136.80 -  294: 446   87
   10    16 Dorota         Stachowska            102.40 +  466: 254  152
   11    11 Irena          Sołdan                131.48 +  485: 333  181
   12    13 Aleksandra     Kaczanowska           121.67 +  476: 349  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Tomasz Zwoliński 139.83 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Skibicki              111.76 +  401: 315  162
    2    18 Rafał          Lenartowski           136.80 +  458: 371  187
    3     5 Agata          Kuć                   110.18 +  510: 358  160
    4     1 Łukasz         Tuszyński             140.69 +  358: 310  191
    5     2 Łukasz         Baranowski            116.56 +  422: 415  167
    6     1 Rafał          Dąbrowski             141.07 +  415: 374  191
    7     1 Justyna        Górka                 136.65 +  445: 393  187
    8     1 Marek          Roszak                128.55 +  410: 354  179
    9     1 Michał         Kolaj                 117.80 -  349: 370   68
   10     1 Dariusz        Kuć                   125.77 -  401: 406   76
   11     2 Rafał          Dąbrowski             141.07 +  461: 424  191
   12     1 Michał         Kolaj                 117.80 +  463: 257  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1927  / 12 160.58




	Jędrzej Florek 137.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bogusław       Książek               114.77 -  327: 348   65
    2    33 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  431: 265  150
    3    19 Rafał          Lenartowski           136.80 +  451: 319  187
    4    12 Paweł          Janaś                 130.73 -  342: 360   81
    5    16 Dorota         Kuć                   110.42 -  335: 357   60
    6    21 Zbigniew       Wietecki              129.70 -  304: 407   80
    7    27 Anita          Bruska                127.75 +  355: 305  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     801  /  7 114.43




	Rafał Lenartowski 136.80 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Jóźwiak               110.85 +  323: 269  161
    2    18 Tomasz         Zwoliński             139.83 -  371: 458   90
    3    19 Jędrzej        Florek                137.00 -  319: 451   87
    4    30 Radosław       Pastusiak             100.00 +  441: 258  150
    5    25 Małgorzata     Szmuksta              119.56 +  481: 254  170
    6    19 Maciej         Kuczyński             102.25 +  381: 380  152
    7     8 Jakub          Zaryński              142.69 -  322: 385   93
    8    11 Maciej         Perzyński             128.12 -  448: 514   78
    9    18 Łukasz         Tuszyński             140.69 +  446: 294  191
   10    11 Rafał          Wesołowski            120.98 +  516: 331  171
   11     8 Kazimierz      Merklejn              109.44 +  381: 267  159
   12     6 Krzysztof      Kodzis                117.53 +  456: 304  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Justyna Górka 136.65 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dorota         Kuć                   110.42 +  445: 310  160
    2     8 Radosław       Pastusiak             100.00 +  376: 227  150
    3     8 Bogusław       Książek               114.77 +  465: 329  165
    4     2 Marek          Herzig                128.48 +  506: 353  178
    5     1 Rafał          Dąbrowski             141.07 -  307: 431   91
    6     5 Magdalena      Kupczyńska            119.37 +  380: 292  169
    7     1 Tomasz         Zwoliński             139.83 -  393: 445   90
    8     7 Robert         Duczemiński           136.25 +  356: 339  186
    9     5 Mateusz        Borsuk                128.21 +  459: 292  178
   10     2 Michał         Kolaj                 117.80 -  331: 343   68
   11     6 Wojciech       Zieliński             102.49 +  407: 270  152
   12     3 Dariusz        Kuć                   125.77 +  403: 288  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Robert Duczemiński 136.25 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agata          Kuć                   110.18 -  343: 351   60
    2    28 Marta          Łęgowska              100.00 +  368: 268  150
    3    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.21 +  357: 353  196
    4    13 Grzegorz       Koczkodon             125.92 +  397: 274  176
    5    10 Kamil          Górka                 142.87 +  392: 348  193
    6     6 Mateusz        Borsuk                128.21 -  392: 448   78
    7    11 Tomasz         Sienkiewicz           127.06 +  404: 361  177
    8     7 Justyna        Górka                 136.65 -  339: 356   87
    9     8 Kamil          Nawrocki              132.92 +  555: 332  183
   10    10 Maciej         Perzyński             128.12 -  367: 385   78
   11    12 Paweł          Subocz                100.00 -  374: 376   50
   12    12 Agata          Kuć                   110.18 +  426: 304  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Kamil Nawrocki 132.92 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Niedzielko            110.12 +  388: 279  160
    2     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.21 +  514: 375  196
    3     1 Kazimierz      Merklejn              109.44 -  313: 458   59
    4    11 Zbigniew       Wietecki              129.70 +  416: 318  180
    5     8 Michał         Kolaj                 117.80 -  379: 414   68
    6    14 Łukasz         Tuszyński             140.69 +  411: 369  191
    7    10 Marek          Herzig                128.48 -  411: 462   78
    8     9 Jakub          Zaryński              142.69 +  366: 325  193
    9     8 Robert         Duczemiński           136.25 -  332: 555   86
   10    12 Jarosław       Żuliński              116.33 +  469: 234  166
   11    10 Aleksandra     Kaczanowska           121.67 -  425: 456   72
   12    11 Irena          Sołdan                131.48 +  354: 343  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Irena Sołdan 131.48 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              110.06 -  374: 379   60
    2    22 Weronika       Rudnicka              127.30 +  373: 331  177
    3    23 Małgorzata     Jóźwiak               110.85 +  411: 268  161
    4    20 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.21 -  389: 392   96
    5    17 Monika         Sadurska              110.05 +  474: 316  160
    6    11 Rafał          Wesołowski            120.98 -  344: 428   71
    7    15 Agnieszka      Goniowska             119.41 +  400: 346  169
    8    13 Monika         Gawron-Cieślik        111.76 +  420: 399  162
    9     9 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  439: 360  150
   10     7 Wojciech       Zieliński             102.49 -  357: 444   52
   11    11 Łukasz         Tuszyński             140.69 -  333: 485   91
   12    11 Kamil          Nawrocki              132.92 -  343: 354   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Paweł Janaś 130.73 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kazimierz      Merklejn              109.44 -  338: 351   59
    2    29 Dariusz        Nawrocki              112.09 +  352: 267  162
    3    22 Rafał          Skibicki              111.76 +  387: 252  162
    4    12 Jędrzej        Florek                137.00 +  360: 342  187
    5    11 Aleksandra     Kaczanowska           121.67 -  392: 397   72
    6    15 Maciej         Bukowski              100.00 -  349: 425   50
    7    14 Weronika       Rudnicka              127.30 +  476: 326  177
    8    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.21 -  325: 384   96
    9    17 Rafał          Wesołowski            120.98 +  402: 335  171
   10    21 Anita          Bruska                127.75 +  375: 333  178
   11    17 Zbigniew       Wietecki              129.70 -  300: 311   80
   12    14 Monika         Gawron-Cieślik        111.76 +  447: 271  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Zbigniew Wietecki 129.70 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Stachowski            108.51 +  464: 314  159
    2     5 Magdalena      Kupczyńska            119.37 -  273: 412   69
    3    27 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  358: 348  151
    4    11 Kamil          Nawrocki              132.92 -  318: 416   83
    5    15 Tomasz         Sienkiewicz           127.06 -  309: 445   77
    6    21 Jędrzej        Florek                137.00 +  407: 304  187
    7    16 Kazimierz      Merklejn              109.44 -  314: 385   59
    8    20 Jarosław       Żuliński              116.33 -  217: 495   66
    9    26 Patrycja       Śliwińska             115.18 +  409: 396  165
   10    22 Monika         Gawron-Cieślik        111.76 +  404: 372  162
   11    17 Paweł          Janaś                 130.73 +  311: 300  181
   12    17 Maciej         Kuczyński             102.25 +  317: 267  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Marek Roszak 128.55 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jacek          Nowak                 106.00 +  387: 333  156
    2     4 Alicja         Kosińska              114.62 +  475: 322  165
    3     3 Łukasz         Baranowski            116.56 -  302: 505   67
    4    19 Małgorzata     Szmuksta              119.56 +  370: 269  170
    5     7 Kazimierz      Merklejn              109.44 +  386: 385  159
    6     4 Krzysztof      Kodzis                117.53 +  393: 356  168
    7     2 Dariusz        Kuć                   125.77 +  446: 341  176
    8     1 Tomasz         Zwoliński             139.83 -  354: 410   90
    9     4 Rafał          Dąbrowski             141.07 -  383: 451   91
   10     5 Kamil          Górka                 142.87 -  360: 584   93
   11    14 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  405: 326  150
   12     8 Ireneusz       Moralewicz            121.27 -  274: 373   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Marek Herzig 128.48 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Daniel         Tomczyk               103.71 +  412: 331  154
    2    12 Monika         Sadurska              110.05 +  371: 339  160
    3     2 Mateusz        Borsuk                128.21 +  400: 337  178
    4     2 Justyna        Górka                 136.65 -  353: 506   87
    5     6 Krzysztof      Kodzis                117.53 -  347: 458   68
    6    13 Maciej         Perzyński             128.12 +  413: 327  178
    7    10 Kamil          Nawrocki              132.92 +  462: 411  183
    8     4 Dariusz        Kuć                   125.77 -  391: 442   76
    9    11 Alina          Białobrzewska         115.48 +  405: 292  165
   10     9 Maciej         Kuczyński             102.25 +  429: 341  152
   11     4 Kamil          Górka                 142.87 +  334: 298  193
   12     4 Jakub          Zaryński              142.69 +  534: 244  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 12 148.92




	Mateusz Borsuk 128.21 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Józef          Wietecki              102.52 +  422: 283  153
    2    10 Jolanta        Chłopińska            123.79 +  470: 421  174
    3     2 Marek          Herzig                128.48 -  337: 400   78
    4     9 Ireneusz       Moralewicz            121.27 +  380: 371  171
    5     9 Rafał          Wesołowski            120.98 +  490: 404  171
    6     6 Robert         Duczemiński           136.25 +  448: 392  186
    7     3 Alina          Białobrzewska         115.48 +  474: 359  165
    8     2 Michał         Kolaj                 117.80 -  366: 412   68
    9     5 Justyna        Górka                 136.65 -  292: 459   87
   10     6 Grzegorz       Koczkodon             125.92 +  474: 449  176
   11     5 Jakub          Zaryński              142.69 -  417: 435   93
   12     5 Kamil          Górka                 142.87 -  307: 431   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Maciej Perzyński 128.12 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wojciech       Zieliński             102.49 +  390: 354  152
    2     1 Krzysztof      Kodzis                117.53 +  460: 344  168
    3     7 Alina          Białobrzewska         115.48 -  366: 380   65
    4    10 Agata          Kuć                   110.18 +  447: 431  160
    5     5 Magdalena      Kupczyńska            119.37 -  351: 372   69
    6    13 Marek          Herzig                128.48 -  327: 413   78
    7    17 Paweł          Subocz                100.00 +  466: 340  150
    8    11 Rafał          Lenartowski           136.80 +  514: 448  187
    9     6 Grzegorz       Koczkodon             125.92 -  315: 360   76
   10    10 Robert         Duczemiński           136.25 +  385: 367  186
   11     9 Dorota         Stachowska            102.40 +  375: 320  152
   12     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.21 -  402: 403   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Anita Bruska 127.75 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dorota         Stachowska            102.40 -  382: 410   52
    2    20 Rafał          Stachowski            108.51 -  313: 397   59
    3    29 Patrycja       Śliwińska             115.18 +  316: 314  165
    4    31 Arkadiusz      Florczak              100.00 -  333: 472   50
    5    34 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  409: 374  150
    6    30 Małgorzata     Szmuksta              119.56 -  249: 356   70
    7    27 Jędrzej        Florek                137.00 -  305: 355   87
    8    33 Magda          Wierzchowska          100.00 +  381: 260  150
    9    25 Walenty        Siemaszko             122.58 +  428: 284  173
   10    21 Paweł          Janaś                 130.73 -  333: 375   81
   11    29 Piotr          Wierzchowski          112.68 -  330: 362   63
   12    29 Jacek          Nowak                 106.00 -  299: 361   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 12  96.33




	Weronika Rudnicka 127.30 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Kuczyński             102.25 -  307: 389   52
    2    22 Irena          Sołdan                131.48 -  331: 373   81
    3    32 Marta          Łęgowska              100.00 +  532: 295  150
    4    21 Barbara        Turbo                 100.00 -  259: 441   50
    5    29 Anna           Niedzielko            110.12 +  430: 220  160
    6    22 Jacek          Nowak                 106.00 +  540: 305  156
    7    14 Paweł          Janaś                 130.73 -  326: 476   81
    8    19 Aleksandra     Kaczanowska           121.67 +  489: 355  172
    9    14 Wojciech       Zieliński             102.49 -  313: 317   52
   10    28 Rafał          Skibicki              111.76 -  351: 354   62
   11    24 Monika         Gawron-Cieślik        111.76 -  336: 386   62
   12    28 Rafał          Wesołowski            120.98 +  430: 367  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Tomasz Sienkiewicz 127.06 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  429: 250  151
    2     9 Renata         Andracka              110.06 -  320: 371   60
    3    21 Barbara        Turbo                 100.00 +  489: 310  150
    4     8 Michał         Kolaj                 117.80 -  314: 407   68
    5    15 Zbigniew       Wietecki              129.70 +  445: 309  180
    6    16 Dorota         Kuć                   110.42 +  416: 308  160
    7    11 Robert         Duczemiński           136.25 -  361: 404   86
    8    12 Agata          Kuć                   110.18 +  376: 360  160
    9    10 Bogusław       Książek               114.77 -  372: 421   65
   10    13 Kazimierz      Merklejn              109.44 -  292: 335   59
   11    23 Małgorzata     Szmuksta              119.56 -  317: 391   70
   12    20 Jarosław       Żuliński              116.33 -  355: 466   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Grzegorz Koczkodon 125.92 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Bilska                100.79 -  357: 382   51
    2    25 Piotr          Wierzchowski          112.68 +  433: 293  163
    3    16 Maciej         Bukowski              100.00 +  414: 368  150
    4    13 Robert         Duczemiński           136.25 -  274: 397   86
    5    22 Rafał          Skibicki              111.76 +  446: 284  162
    6     9 Walenty        Siemaszko             122.58 +  444: 283  173
    7    13 Magdalena      Kupczyńska            119.37 +  333: 332  169
    8     6 Krzysztof      Kodzis                117.53 -  313: 476   68
    9     6 Maciej         Perzyński             128.12 +  360: 315  178
   10     6 Mateusz        Borsuk                128.21 -  449: 474   78
   11    15 Dorota         Kuć                   110.42 +  424: 350  160
   12     9 Magdalena      Kupczyńska            119.37 +  517: 368  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Dariusz Kuć 125.77 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Bukowski              100.00 -  363: 409   50
    2    23 Grzegorz       Mazur                 100.00 +  530: 257  150
    3    11 Walenty        Siemaszko             122.58 +  512: 353  173
    4     5 Kazimierz      Merklejn              109.44 +  412: 406  159
    5     3 Jolanta        Chłopińska            123.79 +  468: 345  174
    6     2 Aleksandra     Kaczanowska           121.67 +  356: 352  172
    7     2 Marek          Roszak                128.55 -  341: 446   79
    8     4 Marek          Herzig                128.48 +  442: 391  178
    9     3 Krzysztof      Kodzis                117.53 +  413: 356  168
   10     1 Tomasz         Zwoliński             139.83 +  406: 401  190
   11     1 Michał         Kolaj                 117.80 -  325: 576   68
   12     3 Justyna        Górka                 136.65 -  288: 403   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Jolanta Chłopińska 123.79 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  372: 270  150
    2    10 Mateusz        Borsuk                128.21 -  421: 470   78
    3    15 Robert         Kurdziel              100.00 +  382: 300  150
    4    17 Agnieszka      Goniowska             119.41 +  405: 387  169
    5     3 Dariusz        Kuć                   125.77 -  345: 468   76
    6     8 Marek          Syczuk                144.05 -  350: 484   94
    7    20 Dorota         Kuć                   110.42 +  415: 407  160
    8    18 Wojciech       Gołęcki               101.13 -  307: 330   51
    9    23 Maciej         Grąbczewski           113.26 +  385: 364  163
   10    20 Dariusz        Nawrocki              112.09 -  245: 334   62
   11    13 Ireneusz       Moralewicz            121.27 -  311: 390   71
   12    24 Monika         Sadurska              110.05 +  385: 353  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Walenty Siemaszko 122.58 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  325: 402   50
    2    35 Agata          Pastusiak             100.00 +  391: 345  150
    3    11 Dariusz        Kuć                   125.77 -  353: 512   76
    4    25 Małgorzata     Jóźwiak               110.85 +  463: 306  161
    5    19 Anna           Bilska                100.79 +  520: 289  151
    6     9 Grzegorz       Koczkodon             125.92 -  283: 444   76
    7    18 Bogusław       Książek               114.77 -  283: 415   65
    8    22 Maciej         Grąbczewski           113.26 -  341: 398   63
    9    25 Anita          Bruska                127.75 -  284: 428   78
   10    30 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  464: 365  150
   11    26 Jacek          Nowak                 106.00 +  360: 278  156
   12    21 Łukasz         Baranowski            116.56 +  447: 275  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Aleksandra Kaczanowska 121.67 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Robert         Kurdziel              100.00 +  458: 330  150
    2     6 Alina          Białobrzewska         115.48 -  337: 344   65
    3    13 Rafał          Stachowski            108.51 +  385: 384  159
    4    16 Anna           Bilska                100.79 +  409: 293  151
    5    11 Paweł          Janaś                 130.73 +  397: 392  181
    6     2 Dariusz        Kuć                   125.77 -  352: 356   76
    7     5 Marek          Syczuk                144.05 -  331: 468   94
    8    19 Weronika       Rudnicka              127.30 -  355: 489   77
    9    21 Dorota         Kuć                   110.42 +  374: 334  160
   10    18 Maciej         Grąbczewski           113.26 -  295: 362   63
   11    10 Kamil          Nawrocki              132.92 +  456: 425  183
   12    13 Łukasz         Tuszyński             140.69 -  349: 476   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Ireneusz Moralewicz 121.27 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     9 Mateusz        Borsuk                128.21 -  371: 380   78
    5    23 Bogusław       Książek               114.77 -  364: 407   65
    6    23 Renata         Andracka              110.06 +  457: 323  160
    7    19 Małgorzata     Jóźwiak               110.85 +  458: 304  161
    8    14 Magdalena      Kupczyńska            119.37 -  277: 376   69
    9    20 Paweł          Subocz                100.00 +  448: 362  150
   10    15 Piotr          Wierzchowski          112.68 +  405: 378  163
   11    13 Jolanta        Chłopińska            123.79 +  390: 311  174
   12     8 Marek          Roszak                128.55 +  373: 274  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  /  9 133.22




	Rafał Wesołowski 120.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Grzegorz       Mazur                 100.00 +  396: 306  150
    2    19 Jarosław       Żuliński              116.33 +  406: 357  166
    3     9 Małgorzata     Szmuksta              119.56 +  375: 263  170
    4     3 Łukasz         Baranowski            116.56 -  323: 349   67
    5     9 Mateusz        Borsuk                128.21 -  404: 490   78
    6    11 Irena          Sołdan                131.48 +  428: 344  181
    7     6 Krzysztof      Kodzis                117.53 -  391: 400   68
    8    16 Bogusław       Książek               114.77 -  380: 420   65
    9    17 Paweł          Janaś                 130.73 -  335: 402   81
   10    11 Rafał          Lenartowski           136.80 -  331: 516   87
   11    25 Renata         Andracka              110.06 -  315: 373   60
   12    28 Weronika       Rudnicka              127.30 -  367: 430   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Małgorzata Szmuksta 119.56 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Agata          Pastusiak             100.00 +  342: 261  150
    2    16 Barbara        Turbo                 100.00 +  318: 290  150
    3     9 Rafał          Wesołowski            120.98 -  263: 375   71
    4    19 Marek          Roszak                128.55 -  269: 370   79
    5    25 Rafał          Lenartowski           136.80 -  254: 481   87
    6    30 Anita          Bruska                127.75 +  356: 249  178
    7    24 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  317: 358   50
    8    28 Dariusz        Nawrocki              112.09 -  329: 374   62
    9    29 Anna           Bilska                100.79 +  469: 226  151
   10    26 Alina          Białobrzewska         115.48 +  311: 288  165
   11    23 Tomasz         Sienkiewicz           127.06 +  391: 317  177
   12    18 Rafał          Skibicki              111.76 -  360: 363   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Agnieszka Goniowska 119.41 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Radosław       Pastusiak             100.00 -  292: 381   50
    2    26 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  377: 272  150
    3    24 Dorota         Stachowska            102.40 +  386: 358  152
    4    17 Jolanta        Chłopińska            123.79 -  387: 405   74
    5    13 Marek          Syczuk                144.05 -  265: 577   94
    6    20 Rafał          Stachowski            108.51 +  440: 253  159
    7    15 Irena          Sołdan                131.48 -  346: 400   81
    8    26 Rafał          Skibicki              111.76 +  432: 250  162
    9    16 Kazimierz      Merklejn              109.44 +  371: 283  159
   10    24 Barbara        Turbo                 100.00 +  396: 315  150
   11    19 Dariusz        Nawrocki              112.09 -  307: 443   62
   12    15 Paweł          Subocz                100.00 +  421: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Magdalena Kupczyńska 119.37 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  383: 297  150
    2     5 Zbigniew       Wietecki              129.70 +  412: 273  180
    3    10 Krzysztof      Kodzis                117.53 -  375: 383   68
    4    18 Bogusław       Książek               114.77 +  380: 268  165
    5     5 Maciej         Perzyński             128.12 +  372: 351  178
    6     5 Justyna        Górka                 136.65 -  292: 380   87
    7    13 Grzegorz       Koczkodon             125.92 -  332: 333   76
    8    14 Ireneusz       Moralewicz            121.27 +  376: 277  171
    9     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.21 -  392: 394   96
   10    23 Małgorzata     Jóźwiak               110.85 +  369: 355  161
   11    20 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  421: 339  151
   12     9 Grzegorz       Koczkodon             125.92 -  368: 517   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Michał Kolaj 117.80 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  405: 355  150
    2    15 Bogusław       Książek               114.77 -  336: 371   65
    3    25 Józef          Wietecki              102.52 +  364: 283  153
    4     8 Tomasz         Sienkiewicz           127.06 +  407: 314  177
    5     8 Kamil          Nawrocki              132.92 +  414: 379  183
    6     3 Jakub          Zaryński              142.69 +  337: 278  193
    7     4 Rafał          Dąbrowski             141.07 +  431: 418  191
    8     2 Mateusz        Borsuk                128.21 +  412: 366  178
    9     1 Tomasz         Zwoliński             139.83 +  370: 349  190
   10     2 Justyna        Górka                 136.65 +  343: 331  187
   11     1 Dariusz        Kuć                   125.77 +  576: 325  176
   12     1 Tomasz         Zwoliński             139.83 -  257: 463   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1933  / 12 161.08




	Krzysztof Kodzis 117.53 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jacek          Starzonek             100.00 +  551: 130  150
    2     1 Maciej         Perzyński             128.12 -  344: 460   78
    3    10 Magdalena      Kupczyńska            119.37 +  383: 375  169
    4     6 Monika         Gawron-Cieślik        111.76 +  381: 318  162
    5     6 Marek          Herzig                128.48 +  458: 347  178
    6     4 Marek          Roszak                128.55 -  356: 393   79
    7     6 Rafał          Wesołowski            120.98 +  400: 391  171
    8     6 Grzegorz       Koczkodon             125.92 +  476: 313  176
    9     3 Dariusz        Kuć                   125.77 -  356: 413   76
   10     4 Jakub          Zaryński              142.69 -  385: 418   93
   11     7 Łukasz         Baranowski            116.56 +  405: 387  167
   12     6 Rafał          Lenartowski           136.80 -  304: 456   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Łukasz Baranowski 116.56 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Paweł          Subocz                100.00 +  335: 326  150
    2    17 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  446: 291  150
    3     3 Marek          Roszak                128.55 +  505: 302  179
    4     3 Rafał          Wesołowski            120.98 +  349: 323  171
    5     2 Tomasz         Zwoliński             139.83 -  415: 422   90
    6     7 Alina          Białobrzewska         115.48 -  347: 377   65
    7    12 Monika         Gawron-Cieślik        111.76 +  388: 346  162
    8     3 Marek          Syczuk                144.05 -  314: 442   94
    9    13 Maciej         Kuczyński             102.25 -  301: 337   52
   10    17 Dorota         Kuć                   110.42 -  328: 351   60
   11     7 Krzysztof      Kodzis                117.53 -  387: 405   68
   12    21 Walenty        Siemaszko             122.58 -  275: 447   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Jarosław Żuliński 116.33 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Barbara        Turbo                 100.00 -  389: 403   50
    2    19 Rafał          Wesołowski            120.98 -  357: 406   71
    3    28 Maciej         Kuczyński             102.25 -  311: 346   52
    4    33 Grzegorz       Mazur                 100.00 +  453: 248  150
    5    27 Jacek          Nowak                 106.00 -  344: 403   56
    6    31 Maciej         Grąbczewski           113.26 +  390: 292  163
    7    25 Patrycja       Śliwińska             115.18 +  405: 385  165
    8    20 Zbigniew       Wietecki              129.70 +  495: 217  180
    9    15 Dorota         Stachowska            102.40 -  291: 469   52
   10    12 Kamil          Nawrocki              132.92 -  234: 469   83
   11    27 Małgorzata     Jóźwiak               110.85 +  471: 260  161
   12    20 Tomasz         Sienkiewicz           127.06 +  466: 355  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Alina Białobrzewska 115.48 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Magda          Wierzchowska          100.00 +  383: 321  150
    2     6 Aleksandra     Kaczanowska           121.67 +  344: 337  172
    3     7 Maciej         Perzyński             128.12 +  380: 366  178
    4     4 Rafał          Dąbrowski             141.07 -  358: 435   91
    5    12 Wojciech       Zieliński             102.49 +  370: 362  152
    6     7 Łukasz         Baranowski            116.56 +  377: 347  167
    7     3 Mateusz        Borsuk                128.21 -  359: 474   78
    8     8 Kamil          Górka                 142.87 -  308: 561   93
    9    11 Marek          Herzig                128.48 -  292: 405   78
   10    26 Małgorzata     Szmuksta              119.56 -  288: 311   70
   11    18 Bogusław       Książek               114.77 -  326: 403   65
   12    27 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  430: 346  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Patrycja Śliwińska 115.18 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.21 -  289: 510   96
    2    27 Wojciech       Zieliński             102.49 -  295: 386   52
    3    29 Anita          Bruska                127.75 -  314: 316   78
    4    34 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  436: 309  150
    5    35 Magda          Wierzchowska          100.00 +  445: 285  150
    6    25 Anna           Bilska                100.79 +  404: 387  151
    7    25 Jarosław       Żuliński              116.33 -  385: 405   66
    8    24 Małgorzata     Jóźwiak               110.85 -  308: 397   61
    9    26 Zbigniew       Wietecki              129.70 -  396: 409   80
   10    25 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  357: 311  150
   11    28 Daniel         Tomczyk               103.71 +  427: 338  154
   12    22 Dorota         Stachowska            102.40 +  404: 325  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Bogusław Książek 114.77 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jędrzej        Florek                137.00 +  348: 327  187
    2    15 Michał         Kolaj                 117.80 +  371: 336  168
    3     8 Justyna        Górka                 136.65 -  329: 465   87
    4    18 Magdalena      Kupczyńska            119.37 -  268: 380   69
    5    23 Ireneusz       Moralewicz            121.27 +  407: 364  171
    6    18 Kamil          Górka                 142.87 -  344: 370   93
    7    18 Walenty        Siemaszko             122.58 +  415: 283  173
    8    16 Rafał          Wesołowski            120.98 +  420: 380  171
    9    10 Tomasz         Sienkiewicz           127.06 +  421: 372  177
   10     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.21 -  377: 398   96
   11    18 Alina          Białobrzewska         115.48 +  403: 326  165
   12    10 Wojciech       Zieliński             102.49 +  437: 287  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Alicja Kosińska 114.62 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Syczuk                144.05 +  466: 379  194
    2     4 Marek          Roszak                128.55 -  322: 475   79
    3    17 Monika         Gawron-Cieślik        111.76 -  288: 447   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     335  /  3 111.67




	Maciej Grąbczewski 113.26 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 142.87 +  371: 359  193
    2    11 Rafał          Dąbrowski             141.07 -  338: 430   91
    3    14 Jakub          Zaryński              142.69 -  351: 388   93
    4    26 Wojciech       Gołęcki               101.13 -  316: 349   51
    5    32 Agata          Pastusiak             100.00 +  372: 327  150
    6    31 Jarosław       Żuliński              116.33 -  292: 390   66
    7    31 Józef          Wietecki              102.52 +  381: 318  153
    8    22 Walenty        Siemaszko             122.58 +  398: 341  173
    9    23 Jolanta        Chłopińska            123.79 -  364: 385   74
   10    18 Aleksandra     Kaczanowska           121.67 +  362: 295  172
   11    16 Agata          Kuć                   110.18 +  405: 400  160
   12    16 Dariusz        Nawrocki              112.09 +  445: 313  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Piotr Wierzchowski 112.68 Widuchowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Zaryński              142.69 -  294: 454   93
    2    25 Grzegorz       Koczkodon             125.92 -  293: 433   76
    3    37 Jacek          Starzonek             100.00 +  463: 208  150
    4    27 Józef          Wietecki              102.52 +  452: 305  153
    5    21 Robert         Kurdziel              100.00 -  333: 408   50
    6    24 Monika         Sadurska              110.05 +  396: 278  160
    7    22 Maciej         Kuczyński             102.25 -  294: 374   52
    8    25 Daniel         Tomczyk               103.71 +  376: 370  154
    9    19 Maciej         Bukowski              100.00 -  324: 431   50
   10    15 Ireneusz       Moralewicz            121.27 -  378: 405   71
   11    29 Anita          Bruska                127.75 +  362: 330  178
   12    23 Kazimierz      Merklejn              109.44 +  443: 260  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Dariusz Nawrocki 112.09 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Dąbrowski             141.07 -  283: 420   91
    2    29 Paweł          Janaś                 130.73 -  267: 352   81
    3    33 Paweł          Subocz                100.00 +  430: 294  150
    4    24 Maciej         Bukowski              100.00 -  295: 453   50
    5    28 Daniel         Tomczyk               103.71 +  489: 265  154
    6    28 Wojciech       Gołęcki               101.13 -  303: 343   51
    7    29 Monika         Sadurska              110.05 +  398: 345  160
    8    28 Małgorzata     Szmuksta              119.56 +  374: 329  170
    9    22 Agata          Kuć                   110.18 -  286: 379   60
   10    20 Jolanta        Chłopińska            123.79 +  334: 245  174
   11    19 Agnieszka      Goniowska             119.41 +  443: 307  169
   12    16 Maciej         Grąbczewski           113.26 -  313: 445   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Monika Gawron-Cieślik 111.76 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             140.69 -  282: 522   91
    2    31 Daniel         Tomczyk               103.71 +  419: 287  154
    3    17 Alicja         Kosińska              114.62 +  447: 288  165
    4     6 Krzysztof      Kodzis                117.53 -  318: 381   68
    5    24 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  444: 270  151
    6    10 Kazimierz      Merklejn              109.44 +  331: 323  159
    7    12 Łukasz         Baranowski            116.56 -  346: 388   67
    8    13 Irena          Sołdan                131.48 -  399: 420   81
    9    24 Małgorzata     Jóźwiak               110.85 +  387: 293  161
   10    22 Zbigniew       Wietecki              129.70 -  372: 404   80
   11    24 Weronika       Rudnicka              127.30 +  386: 336  177
   12    14 Paweł          Janaś                 130.73 -  271: 447   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Rafał Skibicki 111.76 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             139.83 -  315: 401   90
    2    37 Jacek          Starzonek             100.00 +  433: 236  150
    3    22 Paweł          Janaś                 130.73 -  252: 387   81
    4    22 Dorota         Stachowska            102.40 +  334: 322  152
    5    22 Grzegorz       Koczkodon             125.92 -  284: 446   76
    6    27 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  329: 419   50
    7    30 Barbara        Turbo                 100.00 +  351: 342  150
    8    26 Agnieszka      Goniowska             119.41 -  250: 432   69
    9    27 Monika         Sadurska              110.05 +  367: 319  160
   10    28 Weronika       Rudnicka              127.30 +  354: 351  177
   11    21 Maciej         Kuczyński             102.25 +  383: 351  152
   12    18 Małgorzata     Szmuksta              119.56 +  363: 360  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Małgorzata Jóźwiak 110.85 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Lenartowski           136.80 -  269: 323   87
    2    34 Paweł          Subocz                100.00 +  409: 303  150
    3    23 Irena          Sołdan                131.48 -  268: 411   81
    4    25 Walenty        Siemaszko             122.58 -  306: 463   73
    5    30 Dorota         Stachowska            102.40 +  380: 315  152
    6    26 Barbara        Turbo                 100.00 +  475: 277  150
    7    19 Ireneusz       Moralewicz            121.27 -  304: 458   71
    8    24 Patrycja       Śliwińska             115.18 +  397: 308  165
    9    24 Monika         Gawron-Cieślik        111.76 -  293: 387   62
   10    23 Magdalena      Kupczyńska            119.37 -  355: 369   69
   11    27 Jarosław       Żuliński              116.33 -  260: 471   66
   12    30 Daniel         Tomczyk               103.71 -  344: 425   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Dorota Kuć 110.42 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Górka                 136.65 -  310: 445   87
    2    21 Marek          Syczuk                144.05 -  369: 375   94
    3    30 Grzegorz       Mazur                 100.00 +  371: 338  150
    4    28 Agata          Pastusiak             100.00 +  347: 294  150
    5    16 Jędrzej        Florek                137.00 +  357: 335  187
    6    16 Tomasz         Sienkiewicz           127.06 -  308: 416   77
    7    20 Jolanta        Chłopińska            123.79 -  407: 415   74
    8    27 Robert         Kurdziel              100.00 +  400:   1  150
    9    21 Aleksandra     Kaczanowska           121.67 -  334: 374   72
   10    17 Łukasz         Baranowski            116.56 +  351: 328  167
   11    15 Grzegorz       Koczkodon             125.92 -  350: 424   76
   12    26 Renata         Andracka              110.06 -  306: 388   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Agata Kuć 110.18 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Duczemiński           136.25 +  351: 343  186
    2    13 Dorota         Stachowska            102.40 +  395: 337  152
    3     5 Tomasz         Zwoliński             139.83 -  358: 510   90
    4    10 Maciej         Perzyński             128.12 -  431: 447   78
    5    18 Renata         Andracka              110.06 +  364: 310  160
    6    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.21 -  333: 431   96
    7    21 Robert         Kurdziel              100.00 +  427: 295  150
    8    12 Tomasz         Sienkiewicz           127.06 -  360: 376   77
    9    22 Dariusz        Nawrocki              112.09 +  379: 286  162
   10    19 Daniel         Tomczyk               103.71 +  382: 272  154
   11    16 Maciej         Grąbczewski           113.26 -  400: 405   63
   12    12 Robert         Duczemiński           136.25 -  304: 426   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Anna Niedzielko 110.12 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Nawrocki              132.92 -  279: 388   83
    2    32 Robert         Kurdziel              100.00 -  278: 378   50
    3    31 Jacek          Nowak                 106.00 +  364: 262  156
    4    29 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  337: 384   50
    5    29 Weronika       Rudnicka              127.30 -  220: 430   77
    6    32 Dorota         Stachowska            102.40 -  269: 461   52
    7    36 Grzegorz       Mazur                 100.00 +  373: 279  150
    8    31 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  331: 301  150
    9    28 Renata         Andracka              110.06 +  432: 358  160
   10    27 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  347: 329  151
   11    22 Maciej         Bukowski              100.00 +  352: 351  150
   12    19 Maciej         Bukowski              100.00 +  375: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Renata Andracka 110.06 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                131.48 +  379: 374  181
    2     9 Tomasz         Sienkiewicz           127.06 +  371: 320  177
    3     4 Łukasz         Tuszyński             140.69 -  313: 381   91
    4    14 Kamil          Górka                 142.87 -  326: 393   93
    5    18 Agata          Kuć                   110.18 -  310: 364   60
    6    23 Ireneusz       Moralewicz            121.27 -  323: 457   71
    7    33 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  371: 292  150
    8    23 Dorota         Stachowska            102.40 -  335: 411   52
    9    28 Anna           Niedzielko            110.12 -  358: 432   60
   10    32 Józef          Wietecki              102.52 +  394: 330  153
   11    25 Rafał          Wesołowski            120.98 +  373: 315  171
   12    26 Dorota         Kuć                   110.42 +  388: 306  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Monika Sadurska 110.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marta          Łęgowska              100.00 +  358: 288  150
    2    12 Marek          Herzig                128.48 -  339: 371   78
    3    18 Kamil          Górka                 142.87 -  302: 438   93
    4    23 Rafał          Stachowski            108.51 +  375: 303  159
    5    17 Irena          Sołdan                131.48 -  316: 474   81
    6    24 Piotr          Wierzchowski          112.68 -  278: 396   63
    7    29 Dariusz        Nawrocki              112.09 -  345: 398   62
    8    32 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  505: 182  150
    9    27 Rafał          Skibicki              111.76 -  319: 367   62
   10    31 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  374: 191  150
   11    31 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  451: 339  150
   12    24 Jolanta        Chłopińska            123.79 -  353: 385   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Kazimierz Merklejn 109.44 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Janaś                 130.73 +  351: 338  181
    2    14 Maciej         Bukowski              100.00 +  439: 293  150
    3     1 Kamil          Nawrocki              132.92 +  458: 313  183
    4     5 Dariusz        Kuć                   125.77 -  406: 412   76
    5     7 Marek          Roszak                128.55 -  385: 386   79
    6    10 Monika         Gawron-Cieślik        111.76 -  323: 331   62
    7    16 Zbigniew       Wietecki              129.70 +  385: 314  180
    8    15 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  362: 365   50
    9    16 Agnieszka      Goniowska             119.41 -  283: 371   69
   10    13 Tomasz         Sienkiewicz           127.06 +  335: 292  177
   11     8 Rafał          Lenartowski           136.80 -  267: 381   87
   12    23 Piotr          Wierzchowski          112.68 -  260: 443   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Rafał Stachowski 108.51 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zbigniew       Wietecki              129.70 -  314: 464   80
    2    20 Anita          Bruska                127.75 +  397: 313  178
    3    13 Aleksandra     Kaczanowska           121.67 -  384: 385   72
    4    23 Monika         Sadurska              110.05 -  303: 375   60
    5    31 Józef          Wietecki              102.52 +  510: 309  153
    6    20 Agnieszka      Goniowska             119.41 -  253: 440   69
    7    28 Daniel         Tomczyk               103.71 -  319: 356   54
    8    29 Paweł          Subocz                100.00 -  340: 445   50
    9    32 Radosław       Pastusiak             100.00 +  424: 342  150
   10    29 Anna           Bilska                100.79 +  330: 322  151
   11    30 Barbara        Turbo                 100.00 +  360: 287  150
   12    25 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  428: 357  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Jacek Nowak 106.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Roszak                128.55 -  333: 387   79
    2    30 Józef          Wietecki              102.52 -  308: 359   53
    3    31 Anna           Niedzielko            110.12 -  262: 364   60
    4    37 Jacek          Starzonek             100.00 +  400:   1  150
    5    27 Jarosław       Żuliński              116.33 +  403: 344  166
    6    22 Weronika       Rudnicka              127.30 -  305: 540   77
    7    26 Dorota         Stachowska            102.40 -  291: 367   52
    8    34 Katarzyna      Sawuła                100.00 -  301: 326   50
    9    34 Magda          Wierzchowska          100.00 +  376: 339  150
   10    33 Agata          Pastusiak             100.00 +  474: 243  150
   11    26 Walenty        Siemaszko             122.58 -  278: 360   73
   12    29 Anita          Bruska                127.75 +  361: 299  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Daniel Tomczyk 103.71 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Herzig                128.48 -  331: 412   78
    2    31 Monika         Gawron-Cieślik        111.76 -  287: 419   62
    3    35 Arkadiusz      Florczak              100.00 -  300: 340   50
    4    36 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  512: 248  150
    5    28 Dariusz        Nawrocki              112.09 -  265: 489   62
    6    33 Magda          Wierzchowska          100.00 +  297: 283  150
    7    28 Rafał          Stachowski            108.51 +  356: 319  159
    8    25 Piotr          Wierzchowski          112.68 -  370: 376   63
    9    30 Robert         Kurdziel              100.00 +  400:   1  150
   10    19 Agata          Kuć                   110.18 -  272: 382   60
   11    28 Patrycja       Śliwińska             115.18 -  338: 427   65
   12    30 Małgorzata     Jóźwiak               110.85 +  425: 344  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Józef Wietecki 102.52 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mateusz        Borsuk                128.21 -  283: 422   78
    2    30 Jacek          Nowak                 106.00 +  359: 308  156
    3    25 Michał         Kolaj                 117.80 -  283: 364   68
    4    27 Piotr          Wierzchowski          112.68 -  305: 452   63
    5    31 Rafał          Stachowski            108.51 -  309: 510   59
    6    35 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  365: 190  150
    7    31 Maciej         Grąbczewski           113.26 -  318: 381   63
    8    35 Radosław       Pastusiak             100.00 -  321: 337   50
    9    35 Marta          Łęgowska              100.00 -  260: 305   50
   10    32 Renata         Andracka              110.06 -  330: 394   60
   11    34 Agata          Pastusiak             100.00 +  354: 307  150
   12    33 Radosław       Pastusiak             100.00 -  317: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  / 12  83.08




	Wojciech Zieliński 102.49 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Perzyński             128.12 -  354: 390   78
    2    27 Patrycja       Śliwińska             115.18 +  386: 295  165
    3    26 Radosław       Pastusiak             100.00 +  402: 288  150
    4     7 Marek          Syczuk                144.05 +  443: 385  194
    5    12 Alina          Białobrzewska         115.48 -  362: 370   65
    6    17 Robert         Kurdziel              100.00 +  378: 258  150
    7     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.21 +  385: 375  196
    8     5 Rafał          Dąbrowski             141.07 -  338: 481   91
    9    14 Weronika       Rudnicka              127.30 +  317: 313  177
   10     7 Irena          Sołdan                131.48 +  444: 357  181
   11     6 Justyna        Górka                 136.65 -  270: 407   87
   12    10 Bogusław       Książek               114.77 -  287: 437   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Dorota Stachowska 102.40 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anita          Bruska                127.75 +  410: 382  178
    2    13 Agata          Kuć                   110.18 -  337: 395   60
    3    24 Agnieszka      Goniowska             119.41 -  358: 386   69
    4    22 Rafał          Skibicki              111.76 -  322: 334   62
    5    30 Małgorzata     Jóźwiak               110.85 -  315: 380   61
    6    32 Anna           Niedzielko            110.12 +  461: 269  160
    7    26 Jacek          Nowak                 106.00 +  367: 291  156
    8    23 Renata         Andracka              110.06 +  411: 335  160
    9    15 Jarosław       Żuliński              116.33 +  469: 291  166
   10    16 Łukasz         Tuszyński             140.69 -  254: 466   91
   11     9 Maciej         Perzyński             128.12 -  320: 375   78
   12    22 Patrycja       Śliwińska             115.18 -  325: 404   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Maciej Kuczyński 102.25 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Weronika       Rudnicka              127.30 +  389: 307  177
    2     2 Łukasz         Tuszyński             140.69 -  328: 338   91
    3    28 Jarosław       Żuliński              116.33 +  346: 311  166
    4    15 Jakub          Zaryński              142.69 -  215: 551   93
    5    26 Barbara        Turbo                 100.00 +  329: 325  150
    6    19 Rafał          Lenartowski           136.80 -  380: 381   87
    7    22 Piotr          Wierzchowski          112.68 +  374: 294  163
    8    17 Maciej         Bukowski              100.00 +  415: 372  150
    9    13 Łukasz         Baranowski            116.56 +  337: 301  167
   10     9 Marek          Herzig                128.48 -  341: 429   78
   11    21 Rafał          Skibicki              111.76 -  351: 383   62
   12    17 Zbigniew       Wietecki              129.70 -  267: 317   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Wojciech Gołęcki 101.13 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Sienkiewicz           127.06 -  250: 429   77
    2    36 Magda          Wierzchowska          100.00 +  347: 219  150
    3    27 Zbigniew       Wietecki              129.70 -  348: 358   80
    4    26 Maciej         Grąbczewski           113.26 +  349: 316  163
    5    24 Monika         Gawron-Cieślik        111.76 -  270: 444   62
    6    28 Dariusz        Nawrocki              112.09 +  343: 303  162
    7    23 Łukasz         Tuszyński             140.69 +  409: 404  191
    8    18 Jolanta        Chłopińska            123.79 +  330: 307  174
    9    12 Jakub          Zaryński              142.69 -  319: 392   93
   10    27 Anna           Niedzielko            110.12 -  329: 347   60
   11    20 Magdalena      Kupczyńska            119.37 -  339: 421   69
   12    27 Alina          Białobrzewska         115.48 -  346: 430   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Anna Bilska 100.79 Przecław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Koczkodon             125.92 +  382: 357  176
    2     7 Jakub          Zaryński              142.69 +  357: 339  193
    3     6 Rafał          Dąbrowski             141.07 -  321: 421   91
    4    16 Aleksandra     Kaczanowska           121.67 -  293: 409   72
    5    19 Walenty        Siemaszko             122.58 -  289: 520   73
    6    25 Patrycja       Śliwińska             115.18 -  387: 404   65
    7    32 Agata          Pastusiak             100.00 +  403: 318  150
    8    21 Łukasz         Tuszyński             140.69 -  288: 300   91
    9    29 Małgorzata     Szmuksta              119.56 -  226: 469   70
   10    29 Rafał          Stachowski            108.51 -  322: 330   59
   11    32 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  371: 272  150
   12    31 Barbara        Turbo                 100.00 +  326: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Maciej Bukowski 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dariusz        Kuć                   125.77 +  409: 363  176
    2    14 Kazimierz      Merklejn              109.44 -  293: 439   59
    3    16 Grzegorz       Koczkodon             125.92 -  368: 414   76
    4    24 Dariusz        Nawrocki              112.09 +  453: 295  162
    5    20 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  475: 209  150
    6    15 Paweł          Janaś                 130.73 +  425: 349  181
    7     9 Kamil          Górka                 142.87 -  278: 512   93
    8    17 Maciej         Kuczyński             102.25 -  372: 415   52
    9    19 Piotr          Wierzchowski          112.68 +  431: 324  163
   10    14 Paweł          Subocz                100.00 -  335: 399   50
   11    22 Anna           Niedzielko            110.12 -  351: 352   60
   12    19 Anna           Niedzielko            110.12 -  341: 375   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Arkadiusz Florczak 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jolanta        Chłopińska            123.79 -  270: 372   74
    2    33 Jędrzej        Florek                137.00 -  265: 431   87
    3    35 Daniel         Tomczyk               103.71 +  340: 300  154
    4    31 Anita          Bruska                127.75 +  472: 333  178
    5    20 Maciej         Bukowski              100.00 -  209: 475   50
    6    29 Paweł          Subocz                100.00 -  268: 356   50
    7    33 Renata         Andracka              110.06 -  292: 371   60
    8    32 Monika         Sadurska              110.05 -  182: 505   60
    9    33 Waldemar       Stankiewicz           100.00 -  286: 324   50
   10    36 PAUZA
   11    32 Anna           Bilska                100.79 -  272: 371   51
   12    35 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  323: 214  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     964  / 11  87.64




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Walenty        Siemaszko             122.58 +  402: 325  173
    2    17 Łukasz         Baranowski            116.56 -  291: 446   67
    3    20 Marek          Syczuk                144.05 -  343: 515   94
    4    29 Anna           Niedzielko            110.12 +  384: 337  160
    5    14 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.21 -  346: 388   96
    6    27 Rafał          Skibicki              111.76 +  419: 329  162
    7    24 Małgorzata     Szmuksta              119.56 +  358: 317  170
    8    15 Kazimierz      Merklejn              109.44 +  365: 362  159
    9     9 Irena          Sołdan                131.48 -  360: 439   81
   10    25 Patrycja       Śliwińska             115.18 -  311: 357   65
   11    14 Marek          Roszak                128.55 -  326: 405   79
   12    25 Rafał          Stachowski            108.51 -  357: 428   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Robert Kurdziel 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Aleksandra     Kaczanowska           121.67 -  330: 458   72
    2    32 Anna           Niedzielko            110.12 +  378: 278  160
    3    15 Jolanta        Chłopińska            123.79 -  300: 382   74
    4    32 Magda          Wierzchowska          100.00 +  329: 277  150
    5    21 Piotr          Wierzchowski          112.68 +  408: 333  163
    6    17 Wojciech       Zieliński             102.49 -  258: 378   52
    7    21 Agata          Kuć                   110.18 -  295: 427   60
    8    27 Dorota         Kuć                   110.42 -    1: 400   60
    9    30 Daniel         Tomczyk               103.71 -    1: 400   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     845  /  9  93.89




	Grzegorz Mazur 100.00 Gorzów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Wesołowski            120.98 -  306: 396   71
    2    23 Dariusz        Kuć                   125.77 -  257: 530   76
    3    30 Dorota         Kuć                   110.42 -  338: 371   60
    4    33 Jarosław       Żuliński              116.33 -  248: 453   66
    5    36 Katarzyna      Sawuła                100.00 -  262: 270   50
    6    37 PAUZA
    7    36 Anna           Niedzielko            110.12 -  279: 373   60
    8    36 Marta          Łęgowska              100.00 +  333: 299  150
    9    36 Agata          Pastusiak             100.00 -  284: 292   50
   10    35 Magda          Wierzchowska          100.00 +  300: 261  150
   11    33 Radosław       Pastusiak             100.00 +  373: 340  150
   12    32 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  352: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 11  93.91




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Małgorzata     Szmuksta              119.56 -  261: 342   70
    2    35 Walenty        Siemaszko             122.58 -  345: 391   73
    3    36 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  317: 233  150
    4    28 Dorota         Kuć                   110.42 -  294: 347   60
    5    32 Maciej         Grąbczewski           113.26 -  327: 372   63
    6    34 Marta          Łęgowska              100.00 +  350: 338  150
    7    32 Anna           Bilska                100.79 -  318: 403   51
    8    30 Barbara        Turbo                 100.00 -  252: 301   50
    9    36 Grzegorz       Mazur                 100.00 +  292: 284  150
   10    33 Jacek          Nowak                 106.00 -  243: 474   56
   11    34 Józef          Wietecki              102.52 -  307: 354   53
   12    36 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     926  / 11  84.18




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agnieszka      Goniowska             119.41 +  381: 292  169
    2     8 Justyna        Górka                 136.65 -  227: 376   87
    3    26 Wojciech       Zieliński             102.49 -  288: 402   52
    4    30 Rafał          Lenartowski           136.80 -  258: 441   87
    5    33 Paweł          Subocz                100.00 -  333: 383   50
    6    36 Waldemar       Stankiewicz           100.00 -  324: 360   50
    7    35 Magda          Wierzchowska          100.00 -  295: 307   50
    8    35 Józef          Wietecki              102.52 +  337: 321  153
    9    32 Rafał          Stachowski            108.51 -  342: 424   59
   10    34 Marta          Łęgowska              100.00 +  361: 337  150
   11    33 Grzegorz       Mazur                 100.00 -  340: 373   50
   12    33 Józef          Wietecki              102.52 +  375: 317  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 12  92.50




	Katarzyna Sawuła 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Magdalena      Kupczyńska            119.37 -  297: 383   69
    2    24 Kamil          Górka                 142.87 -  204: 402   93
    3    36 Agata          Pastusiak             100.00 -  233: 317   50
    4    36 Daniel         Tomczyk               103.71 -  248: 512   54
    5    36 Grzegorz       Mazur                 100.00 +  270: 262  150
    6    35 Józef          Wietecki              102.52 -  190: 365   53
    7    37 PAUZA
    8    34 Jacek          Nowak                 106.00 +  326: 301  156
    9    31 Barbara        Turbo                 100.00 -  292: 324   50
   10    31 Monika         Sadurska              110.05 -  191: 374   60
   11    35 Marta          Łęgowska              100.00 -  257: 282   50
   12    35 Arkadiusz      Florczak              100.00 -  214: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     835  / 11  75.91




	Waldemar Stankiewicz 100.00 Mieszkowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Michał         Kolaj                 117.80 -  355: 405   68
    2    26 Agnieszka      Goniowska             119.41 -  272: 377   69
    3    34 Magda          Wierzchowska          100.00 -  308: 309   50
    4    34 Patrycja       Śliwińska             115.18 -  309: 436   65
    5    34 Anita          Bruska                127.75 -  374: 409   78
    6    36 Radosław       Pastusiak             100.00 +  360: 324  150
    7    34 Marta          Łęgowska              100.00 +  340: 278  150
    8    31 Anna           Niedzielko            110.12 -  301: 331   60
    9    33 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  324: 286  150
   10    30 Walenty        Siemaszko             122.58 -  365: 464   73
   11    31 Monika         Sadurska              110.05 -  339: 451   60
   12    32 Grzegorz       Mazur                 100.00 -  260: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  / 12  85.25




	Jacek Starzonek 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krzysztof      Kodzis                117.53 -  130: 551   68
    2    37 Rafał          Skibicki              111.76 -  236: 433   62
    3    37 Piotr          Wierzchowski          112.68 -  208: 463   63
    4    37 Jacek          Nowak                 106.00 -    1: 400   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     249  /  4  62.25




	Paweł Subocz 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Łukasz         Baranowski            116.56 -  326: 335   67
    2    34 Małgorzata     Jóźwiak               110.85 -  303: 409   61
    3    33 Dariusz        Nawrocki              112.09 -  294: 430   62
    4    35 Marta          Łęgowska              100.00 +  450: 285  150
    5    33 Radosław       Pastusiak             100.00 +  383: 333  150
    6    29 Arkadiusz      Florczak              100.00 +  356: 268  150
    7    17 Maciej         Perzyński             128.12 -  340: 466   78
    8    29 Rafał          Stachowski            108.51 +  445: 340  159
    9    20 Ireneusz       Moralewicz            121.27 -  362: 448   71
   10    14 Maciej         Bukowski              100.00 +  399: 335  150
   11    12 Robert         Duczemiński           136.25 +  376: 374  186
   12    15 Agnieszka      Goniowska             119.41 -  254: 421   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Barbara Turbo 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jarosław       Żuliński              116.33 +  403: 389  166
    2    16 Małgorzata     Szmuksta              119.56 -  290: 318   70
    3    21 Tomasz         Sienkiewicz           127.06 -  310: 489   77
    4    21 Weronika       Rudnicka              127.30 +  441: 259  177
    5    26 Maciej         Kuczyński             102.25 -  325: 329   52
    6    26 Małgorzata     Jóźwiak               110.85 -  277: 475   61
    7    30 Rafał          Skibicki              111.76 -  342: 351   62
    8    30 Agata          Pastusiak             100.00 +  301: 252  150
    9    31 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  324: 292  150
   10    24 Agnieszka      Goniowska             119.41 -  315: 396   69
   11    30 Rafał          Stachowski            108.51 -  287: 360   59
   12    31 Anna           Bilska                100.79 -  280: 326   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Magda Wierzchowska 100.00 Widuchowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Alina          Białobrzewska         115.48 -  321: 383   65
    2    36 Wojciech       Gołęcki               101.13 -  219: 347   51
    3    34 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  309: 308  150
    4    32 Robert         Kurdziel              100.00 -  277: 329   50
    5    35 Patrycja       Śliwińska             115.18 -  285: 445   65
    6    33 Daniel         Tomczyk               103.71 -  283: 297   54
    7    35 Radosław       Pastusiak             100.00 +  307: 295  150
    8    33 Anita          Bruska                127.75 -  260: 381   78
    9    34 Jacek          Nowak                 106.00 -  339: 376   56
   10    35 Grzegorz       Mazur                 100.00 -  261: 300   50
   11    36 PAUZA
   12    34 Marta          Łęgowska              100.00 -  225: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  / 11  74.45




	Marta Łęgowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Monika         Sadurska              110.05 -  288: 358   60
    2    28 Robert         Duczemiński           136.25 -  268: 368   86
    3    32 Weronika       Rudnicka              127.30 -  295: 532   77
    4    35 Paweł          Subocz                100.00 -  285: 450   50
    5    37 PAUZA
    6    34 Agata          Pastusiak             100.00 -  338: 350   50
    7    34 Waldemar       Stankiewicz           100.00 -  278: 340   50
    8    36 Grzegorz       Mazur                 100.00 -  299: 333   50
    9    35 Józef          Wietecki              102.52 +  305: 260  153
   10    34 Radosław       Pastusiak             100.00 -  337: 361   50
   11    35 Katarzyna      Sawuła                100.00 +  282: 257  150
   12    34 Magda          Wierzchowska          100.00 +  361: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     926  / 11  84.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Patrycja       Śliwińska             510: 289
   2 Bogusław       Książek              - Jędrzej        Florek                348: 327
   3 Marek          Syczuk               - Alicja         Kosińska              379: 466
   4 Maciej         Grąbczewski          - Kamil          Górka                 371: 359
   5 Jakub          Zaryński             - Piotr          Wierzchowski          454: 294
   6 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Dąbrowski             283: 420
   7 Łukasz         Tuszyński            - Monika         Gawron-Cieślik        522: 282
   8 Rafał          Skibicki             - Tomasz         Zwoliński             315: 401
   9 Rafał          Lenartowski          - Małgorzata     Jóźwiak               323: 269
  10 Dorota         Kuć                  - Justyna        Górka                 310: 445
  11 Robert         Duczemiński          - Agata          Kuć                   343: 351
  12 Anna           Niedzielko           - Kamil          Nawrocki              279: 388
  13 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              374: 379
  14 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Janaś                 351: 338
  15 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Stachowski            464: 314
  16 Jacek          Nowak                - Marek          Roszak                333: 387
  17 Marek          Herzig               - Daniel         Tomczyk               412: 331
  18 Józef          Wietecki             - Mateusz        Borsuk                283: 422
  19 Maciej         Perzyński            - Wojciech       Zieliński             390: 354
  20 Dorota         Stachowska           - Anita          Bruska                410: 382
  21 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Kuczyński             307: 389
  22 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Sienkiewicz           250: 429
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Anna           Bilska                357: 382
  24 Maciej         Bukowski             - Dariusz        Kuć                   409: 363
  25 Jolanta        Chłopińska           - Arkadiusz      Florczak              372: 270
  26 Agnieszka      Kozak                - Walenty        Siemaszko             402: 325
  27 Aleksandra     Kaczanowska          - Robert         Kurdziel              458: 330
  28 Grzegorz       Mazur                - Rafał          Wesołowski            306: 396
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Agata          Pastusiak             342: 261
  30 Radosław       Pastusiak            - Agnieszka      Goniowska             381: 292
  31 Magdalena      Kupczyńska           - Katarzyna      Sawuła                383: 297
  32 Waldemar       Stankiewicz          - Michał         Kolaj                 355: 405
  33 Krzysztof      Kodzis               - Jacek          Starzonek             551: 130
  34 Paweł          Subocz               - Łukasz         Baranowski            326: 335
  35 Jarosław       Żuliński             - Barbara        Turbo                 389: 403
  36 Magda          Wierzchowska         - Alina          Białobrzewska         321: 383
  37 Marta          Łęgowska             - Monika         Sadurska              288: 358


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kodzis               - Maciej         Perzyński             344: 460
   2 Maciej         Kuczyński            - Łukasz         Tuszyński             328: 338
   3 Kamil          Nawrocki             - Kazimierz.Jr   Merklejn              514: 375
   4 Alicja         Kosińska             - Marek          Roszak                322: 475
   5 Magdalena      Kupczyńska           - Zbigniew       Wietecki              412: 273
   6 Alina          Białobrzewska        - Aleksandra     Kaczanowska           344: 337
   7 Anna           Bilska               - Jakub          Zaryński              357: 339
   8 Justyna        Górka                - Radosław       Pastusiak             376: 227
   9 Tomasz         Sienkiewicz          - Renata         Andracka              320: 371
  10 Mateusz        Borsuk               - Jolanta        Chłopińska            470: 421
  11 Rafał          Dąbrowski            - Maciej         Grąbczewski           430: 338
  12 Monika         Sadurska             - Marek          Herzig                339: 371
  13 Agata          Kuć                  - Dorota         Stachowska            395: 337
  14 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Bukowski              439: 293
  15 Michał         Kolaj                - Bogusław       Książek               336: 371
  16 Barbara        Turbo                - Małgorzata     Szmuksta              290: 318
  17 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 446: 291
  18 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           458: 371
  19 Rafał          Wesołowski           - Jarosław       Żuliński              406: 357
  20 Rafał          Stachowski           - Anita          Bruska                397: 313
  21 Dorota         Kuć                  - Marek          Syczuk                369: 375
  22 Weronika       Rudnicka             - Irena          Sołdan                331: 373
  23 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Mazur                 530: 257
  24 Kamil          Górka                - Katarzyna      Sawuła                402: 204
  25 Piotr          Wierzchowski         - Grzegorz       Koczkodon             293: 433
  26 Agnieszka      Goniowska            - Waldemar       Stankiewicz           377: 272
  27 Patrycja       Śliwińska            - Wojciech       Zieliński             295: 386
  28 Marta          Łęgowska             - Robert         Duczemiński           268: 368
  29 Paweł          Janaś                - Dariusz        Nawrocki              352: 267
  30 Józef          Wietecki             - Jacek          Nowak                 359: 308
  31 Daniel         Tomczyk              - Monika         Gawron-Cieślik        287: 419
  32 Robert         Kurdziel             - Anna           Niedzielko            378: 278
  33 Jędrzej        Florek               - Arkadiusz      Florczak              431: 265
  34 Małgorzata     Jóźwiak              - Paweł          Subocz                409: 303
  35 Walenty        Siemaszko            - Agata          Pastusiak             391: 345
  36 Wojciech       Gołęcki              - Magda          Wierzchowska          347: 219
  37 Jacek          Starzonek            - Rafał          Skibicki              236: 433


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Kazimierz      Merklejn              313: 458
   2 Mateusz        Borsuk               - Marek          Herzig                337: 400
   3 Marek          Roszak               - Łukasz         Baranowski            302: 505
   4 Renata         Andracka             - Łukasz         Tuszyński             313: 381
   5 Tomasz         Zwoliński            - Agata          Kuć                   510: 358
   6 Anna           Bilska               - Rafał          Dąbrowski             321: 421
   7 Alina          Białobrzewska        - Maciej         Perzyński             380: 366
   8 Justyna        Górka                - Bogusław       Książek               465: 329
   9 Małgorzata     Szmuksta             - Rafał          Wesołowski            263: 375
  10 Magdalena      Kupczyńska           - Krzysztof      Kodzis                375: 383
  11 Dariusz        Kuć                  - Walenty        Siemaszko             512: 353
  12 Robert         Duczemiński          - Kazimierz.Jr   Merklejn              357: 353
  13 Rafał          Stachowski           - Aleksandra     Kaczanowska           384: 385
  14 Maciej         Grąbczewski          - Jakub          Zaryński              351: 388
  15 Robert         Kurdziel             - Jolanta        Chłopińska            300: 382
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Bukowski              414: 368
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Alicja         Kosińska              447: 288
  18 Kamil          Górka                - Monika         Sadurska              438: 302
  19 Jędrzej        Florek               - Rafał          Lenartowski           451: 319
  20 Marek          Syczuk               - Agnieszka      Kozak                 515: 343
  21 Barbara        Turbo                - Tomasz         Sienkiewicz           310: 489
  22 Paweł          Janaś                - Rafał          Skibicki              387: 252
  23 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Jóźwiak               411: 268
  24 Agnieszka      Goniowska            - Dorota         Stachowska            386: 358
  25 Michał         Kolaj                - Józef          Wietecki              364: 283
  26 Wojciech       Zieliński            - Radosław       Pastusiak             402: 288
  27 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               358: 348
  28 Maciej         Kuczyński            - Jarosław       Żuliński              346: 311
  29 Anita          Bruska               - Patrycja       Śliwińska             316: 314
  30 Grzegorz       Mazur                - Dorota         Kuć                   338: 371
  31 Jacek          Nowak                - Anna           Niedzielko            262: 364
  32 Weronika       Rudnicka             - Marta          Łęgowska              532: 295
  33 Paweł          Subocz               - Dariusz        Nawrocki              294: 430
  34 Waldemar       Stankiewicz          - Magda          Wierzchowska          308: 309
  35 Arkadiusz      Florczak             - Daniel         Tomczyk               340: 300
  36 Agata          Pastusiak            - Katarzyna      Sawuła                317: 233
  37 Piotr          Wierzchowski         - Jacek          Starzonek             463: 208


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             310: 358
   2 Marek          Herzig               - Justyna        Górka                 353: 506
   3 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Wesołowski            349: 323
   4 Rafał          Dąbrowski            - Alina          Białobrzewska         435: 358
   5 Dariusz        Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              412: 406
   6 Monika         Gawron-Cieślik       - Krzysztof      Kodzis                318: 381
   7 Wojciech       Zieliński            - Marek          Syczuk                443: 385
   8 Tomasz         Sienkiewicz          - Michał         Kolaj                 314: 407
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Mateusz        Borsuk                371: 380
  10 Maciej         Perzyński            - Agata          Kuć                   447: 431
  11 Kamil          Nawrocki             - Zbigniew       Wietecki              416: 318
  12 Paweł          Janaś                - Jędrzej        Florek                360: 342
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Duczemiński           274: 397
  14 Renata         Andracka             - Kamil          Górka                 326: 393
  15 Jakub          Zaryński             - Maciej         Kuczyński             551: 215
  16 Aleksandra     Kaczanowska          - Anna           Bilska                409: 293
  17 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Goniowska             405: 387
  18 Bogusław       Książek              - Magdalena      Kupczyńska            268: 380
  19 Marek          Roszak               - Małgorzata     Szmuksta              370: 269
  20 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Irena          Sołdan                392: 389
  21 Barbara        Turbo                - Weronika       Rudnicka              441: 259
  22 Rafał          Skibicki             - Dorota         Stachowska            334: 322
  23 Monika         Sadurska             - Rafał          Stachowski            375: 303
  24 Maciej         Bukowski             - Dariusz        Nawrocki              453: 295
  25 Walenty        Siemaszko            - Małgorzata     Jóźwiak               463: 306
  26 Maciej         Grąbczewski          - Wojciech       Gołęcki               316: 349
  27 Józef          Wietecki             - Piotr          Wierzchowski          305: 452
  28 Agata          Pastusiak            - Dorota         Kuć                   294: 347
  29 Agnieszka      Kozak                - Anna           Niedzielko            384: 337
  30 Radosław       Pastusiak            - Rafał          Lenartowski           258: 441
  31 Arkadiusz      Florczak             - Anita          Bruska                472: 333
  32 Magda          Wierzchowska         - Robert         Kurdziel              277: 329
  33 Jarosław       Żuliński             - Grzegorz       Mazur                 453: 248
  34 Patrycja       Śliwińska            - Waldemar       Stankiewicz           436: 309
  35 Marta          Łęgowska             - Paweł          Subocz                285: 450
  36 Katarzyna      Sawuła               - Daniel         Tomczyk               248: 512
  37 Jacek          Starzonek            - Jacek          Nowak                   1: 400


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Justyna        Górka                 431: 307
   2 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Baranowski            422: 415
   3 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Kuć                   345: 468
   4 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             415: 298
   5 Maciej         Perzyński            - Magdalena      Kupczyńska            351: 372
   6 Krzysztof      Kodzis               - Marek          Herzig                458: 347
   7 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Roszak                385: 386
   8 Michał         Kolaj                - Kamil          Nawrocki              414: 379
   9 Rafał          Wesołowski           - Mateusz        Borsuk                404: 490
  10 Robert         Duczemiński          - Kamil          Górka                 392: 348
  11 Aleksandra     Kaczanowska          - Paweł          Janaś                 397: 392
  12 Wojciech       Zieliński            - Alina          Białobrzewska         362: 370
  13 Marek          Syczuk               - Agnieszka      Goniowska             577: 265
  14 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Agnieszka      Kozak                 388: 346
  15 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Sienkiewicz           309: 445
  16 Dorota         Kuć                  - Jędrzej        Florek                357: 335
  17 Irena          Sołdan               - Monika         Sadurska              474: 316
  18 Agata          Kuć                  - Renata         Andracka              364: 310
  19 Walenty        Siemaszko            - Anna           Bilska                520: 289
  20 Maciej         Bukowski             - Arkadiusz      Florczak              475: 209
  21 Robert         Kurdziel             - Piotr          Wierzchowski          408: 333
  22 Rafał          Skibicki             - Grzegorz       Koczkodon             284: 446
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Bogusław       Książek               364: 407
  24 Wojciech       Gołęcki              - Monika         Gawron-Cieślik        270: 444
  25 Rafał          Lenartowski          - Małgorzata     Szmuksta              481: 254
  26 Maciej         Kuczyński            - Barbara        Turbo                 329: 325
  27 Jacek          Nowak                - Jarosław       Żuliński              403: 344
  28 Daniel         Tomczyk              - Dariusz        Nawrocki              265: 489
  29 Anna           Niedzielko           - Weronika       Rudnicka              220: 430
  30 Dorota         Stachowska           - Małgorzata     Jóźwiak               315: 380
  31 Rafał          Stachowski           - Józef          Wietecki              510: 309
  32 Agata          Pastusiak            - Maciej         Grąbczewski           327: 372
  33 Radosław       Pastusiak            - Paweł          Subocz                333: 383
  34 Anita          Bruska               - Waldemar       Stankiewicz           409: 374
  35 Magda          Wierzchowska         - Patrycja       Śliwińska             285: 445
  36 Katarzyna      Sawuła               - Grzegorz       Mazur                 270: 262
  37 Marta          Łęgowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             374: 415
   2 Dariusz        Kuć                  - Aleksandra     Kaczanowska           356: 352
   3 Michał         Kolaj                - Jakub          Zaryński              337: 278
   4 Marek          Roszak               - Krzysztof      Kodzis                393: 356
   5 Justyna        Górka                - Magdalena      Kupczyńska            380: 292
   6 Mateusz        Borsuk               - Robert         Duczemiński           448: 392
   7 Alina          Białobrzewska        - Łukasz         Baranowski            377: 347
   8 Marek          Syczuk               - Jolanta        Chłopińska            484: 350
   9 Walenty        Siemaszko            - Grzegorz       Koczkodon             283: 444
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Kazimierz      Merklejn              331: 323
  11 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                428: 344
  12 Agata          Kuć                  - Kazimierz.Jr   Merklejn              333: 431
  13 Marek          Herzig               - Maciej         Perzyński             413: 327
  14 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Nawrocki              369: 411
  15 Paweł          Janaś                - Maciej         Bukowski              349: 425
  16 Tomasz         Sienkiewicz          - Dorota         Kuć                   416: 308
  17 Robert         Kurdziel             - Wojciech       Zieliński             258: 378
  18 Bogusław       Książek              - Kamil          Górka                 344: 370
  19 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Kuczyński             381: 380
  20 Agnieszka      Goniowska            - Rafał          Stachowski            440: 253
  21 Jędrzej        Florek               - Zbigniew       Wietecki              304: 407
  22 Weronika       Rudnicka             - Jacek          Nowak                 540: 305
  23 Renata         Andracka             - Ireneusz       Moralewicz            323: 457
  24 Monika         Sadurska             - Piotr          Wierzchowski          278: 396
  25 Anna           Bilska               - Patrycja       Śliwińska             387: 404
  26 Małgorzata     Jóźwiak              - Barbara        Turbo                 475: 277
  27 Agnieszka      Kozak                - Rafał          Skibicki              419: 329
  28 Dariusz        Nawrocki             - Wojciech       Gołęcki               303: 343
  29 Arkadiusz      Florczak             - Paweł          Subocz                268: 356
  30 Małgorzata     Szmuksta             - Anita          Bruska                356: 249
  31 Jarosław       Żuliński             - Maciej         Grąbczewski           390: 292
  32 Dorota         Stachowska           - Anna           Niedzielko            461: 269
  33 Daniel         Tomczyk              - Magda          Wierzchowska          297: 283
  34 Agata          Pastusiak            - Marta          Łęgowska              350: 338
  35 Katarzyna      Sawuła               - Józef          Wietecki              190: 365
  36 Waldemar       Stankiewicz          - Radosław       Pastusiak             360: 324
  37 Grzegorz       Mazur                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Górka                 445: 393
   2 Marek          Roszak               - Dariusz        Kuć                   446: 341
   3 Alina          Białobrzewska        - Mateusz        Borsuk                359: 474
   4 Rafał          Dąbrowski            - Michał         Kolaj                 418: 431
   5 Aleksandra     Kaczanowska          - Marek          Syczuk                331: 468
   6 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Kodzis                391: 400
   7 Wojciech       Zieliński            - Kazimierz.Jr   Merklejn              385: 375
   8 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Zaryński              322: 385
   9 Kamil          Górka                - Maciej         Bukowski              512: 278
  10 Marek          Herzig               - Kamil          Nawrocki              462: 411
  11 Tomasz         Sienkiewicz          - Robert         Duczemiński           361: 404
  12 Łukasz         Baranowski           - Monika         Gawron-Cieślik        388: 346
  13 Magdalena      Kupczyńska           - Grzegorz       Koczkodon             332: 333
  14 Paweł          Janaś                - Weronika       Rudnicka              476: 326
  15 Agnieszka      Goniowska            - Irena          Sołdan                346: 400
  16 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              385: 314
  17 Paweł          Subocz               - Maciej         Perzyński             340: 466
  18 Bogusław       Książek              - Walenty        Siemaszko             415: 283
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Jóźwiak               458: 304
  20 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Kuć                   415: 407
  21 Agata          Kuć                  - Robert         Kurdziel              427: 295
  22 Piotr          Wierzchowski         - Maciej         Kuczyński             294: 374
  23 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Tuszyński             409: 404
  24 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     Szmuksta              358: 317
  25 Patrycja       Śliwińska            - Jarosław       Żuliński              385: 405
  26 Dorota         Stachowska           - Jacek          Nowak                 367: 291
  27 Anita          Bruska               - Jędrzej        Florek                305: 355
  28 Daniel         Tomczyk              - Rafał          Stachowski            356: 319
  29 Dariusz        Nawrocki             - Monika         Sadurska              398: 345
  30 Rafał          Skibicki             - Barbara        Turbo                 351: 342
  31 Maciej         Grąbczewski          - Józef          Wietecki              381: 318
  32 Anna           Bilska               - Agata          Pastusiak             403: 318
  33 Arkadiusz      Florczak             - Renata         Andracka              292: 371
  34 Waldemar       Stankiewicz          - Marta          Łęgowska              340: 278
  35 Radosław       Pastusiak            - Magda          Wierzchowska          295: 307
  36 Anna           Niedzielko           - Grzegorz       Mazur                 373: 279
  37 Katarzyna      Sawuła               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Roszak               - Tomasz         Zwoliński             354: 410
   2 Mateusz        Borsuk               - Michał         Kolaj                 366: 412
   3 Łukasz         Baranowski           - Marek          Syczuk                314: 442
   4 Dariusz        Kuć                  - Marek          Herzig                442: 391
   5 Wojciech       Zieliński            - Rafał          Dąbrowski             338: 481
   6 Krzysztof      Kodzis               - Grzegorz       Koczkodon             476: 313
   7 Justyna        Górka                - Robert         Duczemiński           356: 339
   8 Kamil          Górka                - Alina          Białobrzewska         561: 308
   9 Jakub          Zaryński             - Kamil          Nawrocki              325: 366
  10 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Paweł          Janaś                 384: 325
  11 Maciej         Perzyński            - Rafał          Lenartowski           514: 448
  12 Agata          Kuć                  - Tomasz         Sienkiewicz           360: 376
  13 Irena          Sołdan               - Monika         Gawron-Cieślik        420: 399
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Magdalena      Kupczyńska            277: 376
  15 Kazimierz      Merklejn             - Agnieszka      Kozak                 362: 365
  16 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Książek               380: 420
  17 Maciej         Kuczyński            - Maciej         Bukowski              415: 372
  18 Wojciech       Gołęcki              - Jolanta        Chłopińska            330: 307
  19 Aleksandra     Kaczanowska          - Weronika       Rudnicka              355: 489
  20 Jarosław       Żuliński             - Zbigniew       Wietecki              495: 217
  21 Łukasz         Tuszyński            - Anna           Bilska                300: 288
  22 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Grąbczewski           341: 398
  23 Renata         Andracka             - Dorota         Stachowska            335: 411
  24 Małgorzata     Jóźwiak              - Patrycja       Śliwińska             397: 308
  25 Piotr          Wierzchowski         - Daniel         Tomczyk               376: 370
  26 Rafał          Skibicki             - Agnieszka      Goniowska             250: 432
  27 Dorota         Kuć                  - Robert         Kurdziel              400:   1
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Nawrocki              329: 374
  29 Rafał          Stachowski           - Paweł          Subocz                340: 445
  30 Barbara        Turbo                - Agata          Pastusiak             301: 252
  31 Anna           Niedzielko           - Waldemar       Stankiewicz           331: 301
  32 Monika         Sadurska             - Arkadiusz      Florczak              505: 182
  33 Anita          Bruska               - Magda          Wierzchowska          381: 260
  34 Jacek          Nowak                - Katarzyna      Sawuła                301: 326
  35 Józef          Wietecki             - Radosław       Pastusiak             321: 337
  36 Grzegorz       Mazur                - Marta          Łęgowska              333: 299


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Kolaj                - Tomasz         Zwoliński             370: 349
   2 Marek          Syczuk               - Kamil          Górka                 481: 308
   3 Krzysztof      Kodzis               - Dariusz        Kuć                   356: 413
   4 Rafał          Dąbrowski            - Marek          Roszak                451: 383
   5 Mateusz        Borsuk               - Justyna        Górka                 292: 459
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Perzyński             360: 315
   7 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Magdalena      Kupczyńska            394: 392
   8 Robert         Duczemiński          - Kamil          Nawrocki              555: 332
   9 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Kozak                 439: 360
  10 Tomasz         Sienkiewicz          - Bogusław       Książek               372: 421
  11 Marek          Herzig               - Alina          Białobrzewska         405: 292
  12 Jakub          Zaryński             - Wojciech       Gołęcki               392: 319
  13 Maciej         Kuczyński            - Łukasz         Baranowski            337: 301
  14 Weronika       Rudnicka             - Wojciech       Zieliński             313: 317
  15 Dorota         Stachowska           - Jarosław       Żuliński              469: 291
  16 Agnieszka      Goniowska            - Kazimierz      Merklejn              371: 283
  17 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Janaś                 335: 402
  18 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Tuszyński             446: 294
  19 Maciej         Bukowski             - Piotr          Wierzchowski          431: 324
  20 Paweł          Subocz               - Ireneusz       Moralewicz            362: 448
  21 Dorota         Kuć                  - Aleksandra     Kaczanowska           334: 374
  22 Dariusz        Nawrocki             - Agata          Kuć                   286: 379
  23 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Grąbczewski           385: 364
  24 Małgorzata     Jóźwiak              - Monika         Gawron-Cieślik        293: 387
  25 Anita          Bruska               - Walenty        Siemaszko             428: 284
  26 Zbigniew       Wietecki             - Patrycja       Śliwińska             409: 396
  27 Monika         Sadurska             - Rafał          Skibicki              319: 367
  28 Anna           Niedzielko           - Renata         Andracka              432: 358
  29 Anna           Bilska               - Małgorzata     Szmuksta              226: 469
  30 Daniel         Tomczyk              - Robert         Kurdziel              400:   1
  31 Katarzyna      Sawuła               - Barbara        Turbo                 292: 324
  32 Radosław       Pastusiak            - Rafał          Stachowski            342: 424
  33 Arkadiusz      Florczak             - Waldemar       Stankiewicz           286: 324
  34 Magda          Wierzchowska         - Jacek          Nowak                 339: 376
  35 Józef          Wietecki             - Marta          Łęgowska              260: 305
  36 Grzegorz       Mazur                - Agata          Pastusiak             284: 292


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kuć                   401: 406
   2 Justyna        Górka                - Michał         Kolaj                 331: 343
   3 Marek          Syczuk               - Rafał          Dąbrowski             362: 388
   4 Krzysztof      Kodzis               - Jakub          Zaryński              385: 418
   5 Kamil          Górka                - Marek          Roszak                584: 360
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Mateusz        Borsuk                449: 474
   7 Wojciech       Zieliński            - Irena          Sołdan                444: 357
   8 Bogusław       Książek              - Kazimierz.Jr   Merklejn              377: 398
   9 Marek          Herzig               - Maciej         Kuczyński             429: 341
  10 Maciej         Perzyński            - Robert         Duczemiński           385: 367
  11 Rafał          Lenartowski          - Rafał          Wesołowski            516: 331
  12 Kamil          Nawrocki             - Jarosław       Żuliński              469: 234
  13 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Sienkiewicz           335: 292
  14 Paweł          Subocz               - Maciej         Bukowski              399: 335
  15 Piotr          Wierzchowski         - Ireneusz       Moralewicz            378: 405
  16 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Stachowska            466: 254
  17 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Kuć                   328: 351
  18 Maciej         Grąbczewski          - Aleksandra     Kaczanowska           362: 295
  19 Agata          Kuć                  - Daniel         Tomczyk               382: 272
  20 Dariusz        Nawrocki             - Jolanta        Chłopińska            334: 245
  21 Anita          Bruska               - Paweł          Janaś                 333: 375
  22 Monika         Gawron-Cieślik       - Zbigniew       Wietecki              372: 404
  23 Małgorzata     Jóźwiak              - Magdalena      Kupczyńska            355: 369
  24 Barbara        Turbo                - Agnieszka      Goniowska             315: 396
  25 Patrycja       Śliwińska            - Agnieszka      Kozak                 357: 311
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Alina          Białobrzewska         311: 288
  27 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Niedzielko            329: 347
  28 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Skibicki              351: 354
  29 Rafał          Stachowski           - Anna           Bilska                330: 322
  30 Waldemar       Stankiewicz          - Walenty        Siemaszko             365: 464
  31 Monika         Sadurska             - Katarzyna      Sawuła                374: 191
  32 Renata         Andracka             - Józef          Wietecki              394: 330
  33 Agata          Pastusiak            - Jacek          Nowak                 243: 474
  34 Marta          Łęgowska             - Radosław       Pastusiak             337: 361
  35 Magda          Wierzchowska         - Grzegorz       Mazur                 261: 300
  36 Arkadiusz      Florczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Kolaj                - Dariusz        Kuć                   576: 325
   2 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Dąbrowski             461: 424
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Syczuk                298: 462
   4 Kamil          Górka                - Marek          Herzig                298: 334
   5 Mateusz        Borsuk               - Jakub          Zaryński              417: 435
   6 Justyna        Górka                - Wojciech       Zieliński             407: 270
   7 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Kodzis                387: 405
   8 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Lenartowski           267: 381
   9 Maciej         Perzyński            - Dorota         Stachowska            375: 320
  10 Kamil          Nawrocki             - Aleksandra     Kaczanowska           425: 456
  11 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                485: 333
  12 Robert         Duczemiński          - Paweł          Subocz                374: 376
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Jolanta        Chłopińska            390: 311
  14 Agnieszka      Kozak                - Marek          Roszak                326: 405
  15 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             350: 424
  16 Maciej         Grąbczewski          - Agata          Kuć                   405: 400
  17 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Janaś                 311: 300
  18 Alina          Białobrzewska        - Bogusław       Książek               326: 403
  19 Agnieszka      Goniowska            - Dariusz        Nawrocki              307: 443
  20 Magdalena      Kupczyńska           - Wojciech       Gołęcki               421: 339
  21 Rafał          Skibicki             - Maciej         Kuczyński             383: 351
  22 Maciej         Bukowski             - Anna           Niedzielko            351: 352
  23 Tomasz         Sienkiewicz          - Małgorzata     Szmuksta              317: 391
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Weronika       Rudnicka              386: 336
  25 Renata         Andracka             - Rafał          Wesołowski            373: 315
  26 Jacek          Nowak                - Walenty        Siemaszko             278: 360
  27 Jarosław       Żuliński             - Małgorzata     Jóźwiak               471: 260
  28 Patrycja       Śliwińska            - Daniel         Tomczyk               427: 338
  29 Piotr          Wierzchowski         - Anita          Bruska                362: 330
  30 Rafał          Stachowski           - Barbara        Turbo                 360: 287
  31 Waldemar       Stankiewicz          - Monika         Sadurska              339: 451
  32 Anna           Bilska               - Arkadiusz      Florczak              371: 272
  33 Grzegorz       Mazur                - Radosław       Pastusiak             373: 340
  34 Agata          Pastusiak            - Józef          Wietecki              307: 354
  35 Katarzyna      Sawuła               - Marta          Łęgowska              257: 282
  36 Magda          Wierzchowska         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Kolaj                 463: 257
   2 Marek          Syczuk               - Rafał          Dąbrowski             313: 518
   3 Dariusz        Kuć                  - Justyna        Górka                 288: 403
   4 Jakub          Zaryński             - Marek          Herzig                244: 534
   5 Kamil          Górka                - Mateusz        Borsuk                431: 307
   6 Krzysztof      Kodzis               - Rafał          Lenartowski           304: 456
   7 Maciej         Perzyński            - Kazimierz.Jr   Merklejn              402: 403
   8 Marek          Roszak               - Ireneusz       Moralewicz            274: 373
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Magdalena      Kupczyńska            517: 368
  10 Bogusław       Książek              - Wojciech       Zieliński             437: 287
  11 Irena          Sołdan               - Kamil          Nawrocki              343: 354
  12 Robert         Duczemiński          - Agata          Kuć                   426: 304
  13 Aleksandra     Kaczanowska          - Łukasz         Tuszyński             349: 476
  14 Paweł          Janaś                - Monika         Gawron-Cieślik        447: 271
  15 Paweł          Subocz               - Agnieszka      Goniowska             254: 421
  16 Dariusz        Nawrocki             - Maciej         Grąbczewski           313: 445
  17 Maciej         Kuczyński            - Zbigniew       Wietecki              267: 317
  18 Małgorzata     Szmuksta             - Rafał          Skibicki              360: 363
  19 Anna           Niedzielko           - Maciej         Bukowski              375: 341
  20 Jarosław       Żuliński             - Tomasz         Sienkiewicz           466: 355
  21 Walenty        Siemaszko            - Łukasz         Baranowski            447: 275
  22 Patrycja       Śliwińska            - Dorota         Stachowska            404: 325
  23 Piotr          Wierzchowski         - Kazimierz      Merklejn              443: 260
  24 Jolanta        Chłopińska           - Monika         Sadurska              385: 353
  25 Agnieszka      Kozak                - Rafał          Stachowski            357: 428
  26 Dorota         Kuć                  - Renata         Andracka              306: 388
  27 Alina          Białobrzewska        - Wojciech       Gołęcki               430: 346
  28 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Wesołowski            430: 367
  29 Jacek          Nowak                - Anita          Bruska                361: 299
  30 Małgorzata     Jóźwiak              - Daniel         Tomczyk               344: 425
  31 Barbara        Turbo                - Anna           Bilska                280: 326
  32 Waldemar       Stankiewicz          - Grzegorz       Mazur                 260: 352
  33 Radosław       Pastusiak            - Józef          Wietecki              375: 317
  34 Marta          Łęgowska             - Magda          Wierzchowska          361: 225
  35 Katarzyna      Sawuła               - Arkadiusz      Florczak              214: 323
  36 Agata          Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 27-03-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.97  28987  192
   2 Krzysztof Obremski             Legnica              147.45  27425  186
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.91  28647  195
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.61  29176  199
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  12360   85
   6 Michał Makowski                Warszawa             145.01  20157  139
   7 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.58  28573  199
   8 Kamil Górka                    Kraków               143.57  28284  197
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             143.36  10035   70
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.84  27283  191
  11 Bartosz Morawski               Gliwice              142.49  26930  189
  12 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.29  27746  195
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.12  28140  198
  14 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  15 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.09  27140  191
  16 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.90  28239  199
  17 Dawid Pikul                    Poznań               140.53  27122  193
  18 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.18  25563  185
  20 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.69  14733  107
  21 Rafał Lenartowski              Gdynia               137.63  26563  193
  22 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.59  27242  198
  23 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.47  26669  194
  24 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  25 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  137.04  16582  121
  26 Justyna Górka                  Kraków               136.78  25988  190
  27 Jan Kozłowski                  Kraków               136.73  12032   88
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  29 Szymon Fidziński               Kobyłka              136.00   5304   39
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.94  12099   89
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.70  25647  189
  32 Paweł Jackowski                Warszawa             135.68  24693  182
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.67  26185  193
  34 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.57  22776  168
  35 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  36 Marek Reda                     Wołomin              135.07  26069  193
  37 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.05  11344   84
  38 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.89  13084   97
  39 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.79  17253  128
  40 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.48   9548   71
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.28  26319  196
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.11  25615  191
  43 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.03  25868  193
  44 Radosław Jachna                Łódź                 133.87  25302  189
  45 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.77  21938  164
  46 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.44  25888  194
  47 Sławomir Kucia                 Krosno               133.31  12531   94
  48 Grzegorz Święcki               Białystok            132.00   4884   37
  49 Przemysław Herdzina            Kraków               131.96  25204  191
  50 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  51 Karol Waniek                   Wrocław              131.74  14623  111
  52 Maciej Michalak                Łódź                 131.73  15807  120
  53 Wojciech Sołdan                Rumia                131.14  23605  180
  54 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  55 Jakub Szymczak                 Łódź                 130.68  25352  194
  56 Bogusław Szyszka               Oława                130.64  19857  152
  57 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  130.60  20766  159
  58 Marek Salamon                  Bytom                130.59   5354   41
  59 Marcin Figiel                  Kraków               130.50   4959   38
  60 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.44  16174  124
  61 Paweł Janaś                    Głogów               130.33  22287  171
  62 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.28  25926  199
  63 Irena Sołdan                   Rumia                130.22  24611  189
  64 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.10  25110  193
  65 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.77  25824  199
  66 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.76   8694   67
  67 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.64  15946  123
  68 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  69 Mateusz Borsuk                 Reda                 128.99  12641   98
  70 Katarzyna Sołdan               Rumia                128.28   7312   57
  71 Maciej Perzyński               Piła                 128.13  19347  151
  72 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  73 Artur Irzyk                    Kraków               127.75   8559   67
  74 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  75 Weronika Rudnicka              Ustka                127.60  24371  191
  76 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.48  10708   84
  77 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  78 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  79 Kuba Koisar                    Warszawa             127.20  19589  154
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  81 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.93  24244  191
  82 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.72  13813  109
  83 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.70   8489   67
  84 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.46  25293  200
  85 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.39  24646  195
  86 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            126.38  18830  149
  87 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             126.13   8703   69
  88 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  89 Joanna Jewtuch                 Warszawa             125.89  16491  131
  90 Andrzej Kowalski               Gdańsk               125.88   8434   67
  91 Leszek Stecuła                 Bytom                125.78   8427   67
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               125.75  20623  164
  93 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.72  25145  200
  94 Szymon Płachta                 Warszawa             125.31  13784  110
  95 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.26   8267   66
  96 Robert Kamiński                Warszawa             125.18  17275  138
  97 Sergiusz Puchalski             Włocławek            124.89   5745   46
  98 Anita Bruska                   Gdynia               124.75  15719  126
  99 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.28  22370  180
 100 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.25  18141  146
 101 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 102 Przemysław Rybicki             Otwock               124.04  23443  189
 103 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.64  10880   88
 104 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 105 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.32  23431  190
 106 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.15  24261  197
 107 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.12   7387   60
 108 Paweł Kowalski                 Kutno                123.10  14033  114
 109 Michał Ozimiński               Łódź                 123.01  23986  195
 110 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.98  23490  191
 111 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 112 Grzegorz Pukniel               Lublin               122.80  22718  185
 113 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 114 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.59  23906  195
 115 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.35   9666   79
 116 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.29   4158   34
 117 Robert Głowacki                Łódź                 122.23  24201  198
 118 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           122.23   8067   66
 119 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             121.98  24031  197
 120 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 121 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.84  23758  195
 122 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.75  14854  122
 123 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.73   5478   45
 124 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.36   8738   72
 125 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.30   9825   81
 126 Maciej Rzychoń                 Katowice             121.28   5700   47
 127 Jarosław Sobczak               Warszawa             120.97  18145  150
 128 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 129 Michał Kolaj                   Ostróda              120.77  23067  191
 130 Tomasz Górka                   Łęczna               120.71   5794   48
 131 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.70   9897   82
 132 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.54  22783  189
 133 Rafał Matczak                  Milanówek            120.41   7586   63
 134 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.39  21309  177
 135 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 136 Kamil Kister                   Puławy               120.32  22139  184
 137 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.97  14396  120
 138 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.82  16415  137
 139 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.61   9449   79
 140 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.52   6454   54
 141 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.49  16011  134
 142 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.13  18823  158
 143 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           119.01  14162  119
 144 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.77  13183  111
 145 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.73  22677  191
 146 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 147 Janusz Krupiński               Bytom                118.19   8273   70
 148 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 149 Tomasz Łapka                   Opole                118.02  22895  194
 150 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.44  23019  196
 151 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.39   7865   67
 152 Łukasz Baranowski              Reda                 117.32  23112  197
 153 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 154 Bogusław Książek               Szczecin             117.12  15928  136
 155 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              117.07  22009  188
 156 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 157 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.90  13444  115
 158 Jarosław Puchalski             Łódź                 116.87  10518   90
 159 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 160 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.78   6423   55
 161 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66   9216   79
 162 Daniel Janus                   Wąchock              116.61  13993  120
 163 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 164 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.54  21443  184
 165 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 166 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            116.40  10243   88
 167 Jacek Pietruszka               Kraków               116.27  13836  119
 168 Jarosław Michalak              Łódź                 116.23   5579   48
 169 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 170 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.85  18652  161
 171 Grażyna Wesołowska             Łódź                 115.75  12732  110
 172 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.52  22873  198
 173 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.41  10502   91
 174 Anna Stefańska                 Łódź                 115.34  16955  147
 175 Stanisław Gasik                Warszawa             115.34  11995  104
 176 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.32  13608  118
 177 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 178 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.22   4148   36
 179 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.22  23044  200
 180 Patrycja Śliwińska             Szczecin             114.96  22993  200
 181 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.81   7692   67
 182 Marek Rogalski                 Warszawa             114.77   7575   66
 183 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.42  17621  154
 184 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.22  12564  110
 185 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.66  22505  198
 186 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.59   8065   71
 187 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             113.58  18968  167
 188 Joanna Żłobicka                Wrocław              113.50   7718   68
 189 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36  16324  144
 190 Magdalena Kublik               Warszawa             113.22  20833  184
 191 Rafał Skibicki                 Lębork               113.11  12555  111
 192 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 193 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.98   9377   83
 194 Alicja Kosińska                Szczecin             112.90   3387   30
 195 Anna Niedzielko                Szczecin             112.88   9030   80
 196 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.81   4061   36
 197 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.74  19165  170
 198 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 199 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 112.49  18336  163
 200 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               112.42   3485   31
 201 Beata Piotrowska               Łódź                 112.38  21352  190
 202 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.29  21897  195
 203 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 204 Roman Figiel                   Zawichost            112.18   5048   45
 205 Maciej Michalski               Łódź                 111.97   3695   33
 206 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.75  22351  200
 207 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 208 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 209 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 210 Małgorzata Sikora              Kraków               111.14   4001   36
 211 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 212 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 213 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 214 Adam Janicki                   Łódź                 110.97  19752  178
 215 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.76  11741  106
 216 Piotr Broda                    Sandomierz           110.62  19912  180
 217 Renata Andracka                Zwola                110.57  21119  191
 218 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.54  21555  195
 219 Jerzy Luter                    Bytom                110.46  14470  131
 220 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.14   8040   73
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             109.92  12641  115
 222 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 223 Monika Sadurska                Warszawa             109.77  19320  176
 224 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.50  20257  185
 225 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.43  21668  198
 226 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.17  18996  174
 227 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 228 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     108.98  10026   92
 229 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.84  10666   98
 230 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.19  17094  158
 231 Krystyna Augustyniak           Łódź                 108.06   5079   47
 232 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 233 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 234 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 235 Rafał Stachowski               Police               107.74  14653  136
 236 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.62  19695  183
 237 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 238 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.31   3863   36
 239 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14   8893   83
 240 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 241 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.88   7802   73
 242 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 243 Marta Sztajnert                Wisła                106.47   3194   30
 244 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 245 Zbigniew Rybak                 Warszawa             106.04  20996  198
 246 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.96  14199  134
 247 Anna Arana                     Warszawa             105.59  20274  192
 248 Maciej Kuczyński               Gdynia               105.48   8544   81
 249 Urszula Solarska               Łódź                 104.76  20743  198
 250 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 251 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 252 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.31   5007   48
 253 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 254 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 255 Paweł Michalski                Ksawerów             103.56   3728   36
 256 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 257 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 258 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 259 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 260 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 261 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.02   5048   49
 262 Dorota Stachowska              Wydartowo I          102.90  15949  155
 263 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.89   4630   45
 264 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 265 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 266 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 267 Dorota Rudzińska               Warszawa             102.71   9655   94
 268 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   102.64   8006   78
 269 Iza Kraj                       Warszawa             102.63   5337   52
 270 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 271 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.29  19435  190
 272 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 273 Sławomir Długosz               Ostróda              101.84  13341  131
 274 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 275 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.64  19719  194
 276 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.64   4777   47
 277 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 278 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.02   9395   93
 279 Natalia Kosiba                 Katowice             100.82   3428   34
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 281 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.43   8938   89
 282 Marianna Kozłowska             Białystok            100.17   7713   77
 283 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 284 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 285 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 286 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 287 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 288 Sławomir Rattay                Zgorzelec             99.32   3675   37
 289 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 290 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 291 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 292 Radosław Więch                 Warszawa              97.36   6231   64
 293 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  97.26   6419   66
 294 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 295 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 296 Tomasz Silny                   Gdynia                96.51   4536   47
 297 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.21   6927   72
 298 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 299 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.22   3428   36
 300 Błażej Fidziński               Dębica                95.09   3233   34
 301 Robert Wagner                  Wrocław               95.03   6652   70
 302 Jacek Cichecki                 Józefów               95.00   3230   34
 303 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.96   8926   94
 304 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.71   6914   73
 305 Katarzyna Bogusławska          Piastów               94.64  12208  129
 306 Janina Grajewska               Choroszcz             93.81   6567   70
 307 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 308 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 309 Marcin Radwański               Wrocław               93.52   8604   92
 310 Anna Lenartowska               Gdynia                93.47   5421   58
 311 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 312 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.49  18313  198
 313 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 314 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.09   3960   43
 315 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 316 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.39   6508   72
 317 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.36   5331   59
 318 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 319 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 320 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 321 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 322 Sylwia Buks                    Warszawa              88.49  15485  175
 323 Beata Sekuła                   Szczecin              88.33   2915   33
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 325 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 326 Paulina Naplocha               Racibórz              84.25   8846  105
 327 Adam Kędzior                   Lublin                83.77   3602   43
 328 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           83.54   3843   46
 329 Marta Łęgowska                 Inowrocław            83.47   6594   79
 330 Alicja Bielecka                Poznań                83.30   2499   30
 331 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 332 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 333 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 334 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 335 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.57   4414   60
 336 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 337 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 338 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 339 Mirosław Dejna                 Sampława              57.46  11089  193




Poczekalnia na dzień 27-03-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.00   3161   29
   3 Piotr Domański                 Ostrołęka            111.57   3124   28
   4 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   5 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   6 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   7 Maria Pokorska                 Warszawa              92.73   2411   26
   8 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
   9 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
  10 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.88   2647   25
  11 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  12 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  13 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  14 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  15 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  16 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  17 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  18 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  19 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  20 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  21 Marek Róziecki                 Rybnik               117.79   2827   24
  22 Mariusz Makuch                 Zator                116.17   2788   24
  23 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  24 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  25 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  26 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  27 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  28 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  29 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  30 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  31 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  32 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  33 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  34 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  35 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  36 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  37 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  38 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  39 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  40 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  41 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  42 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  43 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  44 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  45 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  46 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  47 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  48 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  49 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.74   2294   23
  50 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  51 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  52 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  53 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  54 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  55 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.27   2646   22
  56 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  57 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  58 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  59 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  60 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  61 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  62 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.05   1282   21
  63 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  64 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  65 Paweł Golubiński               Gdynia                96.85   1937   20
  66 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  67 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  68 Radosław Konca                 Warszawa             137.68   2616   19
  69 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.00   2546   19
  70 Bartosz Orłowski               Bytom                106.11   2016   19
  71 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  72 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  73 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  74 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  75 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  76 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  77 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.38   1718   16
  78 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  79 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  80 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  81 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  82 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  83 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  84 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  85 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  86 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  87 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  88 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  89 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  90 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  91 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  92 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice  96.21   1347   14
  93 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
  94 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
  95 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  96 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  97 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  98 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  99 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 100 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 101 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 102 Anna Biegańska                 Białystok             97.08   1262   13
 103 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 104 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 105 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 106 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 107 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 108 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 109 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 110 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 111 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 112 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 114 Maciej Czupryniak              Milanówek            126.25   1515   12
 115 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 116 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            124.92   1499   12
 117 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 118 Adam Jurkowski                 Knurów               122.67   1472   12
 119 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  122.42   1469   12
 120 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 121 Zofia Górka                    Łęczna               119.75   1437   12
 122 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 123 Monika Lewandowska             Warszawa             118.08   1417   12
 124 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 125 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 126 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 127 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 128 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 129 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 130 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 131 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 132 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 133 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 134 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.83   1282   12
 135 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 136 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 137 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 138 Karolina Drabik                Skarżysko            103.33   1240   12
 139 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 140 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 141 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 142 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 143 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 144 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 145 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 146 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 147 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 148 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 149 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 150 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 151 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 152 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 153 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 154 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 155 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.33   1144   12
 156 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 157 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 158 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 159 Kamila Zacharuk                Zabrze                93.92   1127   12
 160 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 161 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 162 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 163 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 164 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 165 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 166 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 167 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 168 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 169 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 170 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 171 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 172 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 173 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 174 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 175 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 176 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 177 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 178 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 179 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.67   1016   12
 180 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 181 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 182 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 183 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 184 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 185 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 186 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 187 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 188 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 189 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 190 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 191 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 192 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 193 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 194 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 195 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 196 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 197 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 198 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 199 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 200 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 201 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 202 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 203 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 204 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 205 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 206 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 207 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 208 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 209 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 210 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 211 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 212 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 213 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 214 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 215 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 216 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 217 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 218 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 219 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 220 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 221 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 222 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 223 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 224 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 225 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 226 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 227 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 228 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 229 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 230 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 231 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 232 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 233 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 234 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 235 Tomasz Żbikowski               Warszawa              88.20    882   10
 236 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 237 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 238 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 239 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 240 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 241 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 242 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 243 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 244 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 245 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 246 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 247 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 248 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 249 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 250 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 251 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 252 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 253 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 254 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 255 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 256 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 257 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 258 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 259 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 260 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 261 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 262 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 263 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 264 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 265 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 266 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 267 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 268 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 269 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 270 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 271 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 272 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 273 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 274 Jolanta Kosmowska              Warszawa              98.17    589    6
 275 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 276 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 277 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 278 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 279 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 280 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 281 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 282 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 283 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 284 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 285 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 286 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 287 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 288 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 289 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 290 Krzysztof Pypno                Gliwice              117.40    587    5
 291 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 292 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 293 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 294 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 295 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 296 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 297 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 298 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 299 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 300 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      134.00    536    4
 301 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 302 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 303 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 304 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 305 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 306 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 307 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 308 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 309 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 310 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 311 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 312 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 313 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 314 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 315 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 316 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 317 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 318 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 319 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 320 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 321 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 322 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 323 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 324 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 325 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 326 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 327 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 328 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 329 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 330 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 331 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 332 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 333 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 334 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 335 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie