Łódź23
lutego
Łódź 23-24 lutego Wielka Łódka 2008 — Zima „10 Lat Minęło”
Szczecin 8
marca
Szczecin 8- 9 marca X Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2008
Graboszyce15
marca
Graboszyce 15-16 marca III Mistrzostwa Doliny Karpia Graboszyce (koło Zatora)
Pierwszy turniej Grand Prix 2008 i pierwsze zwycięstwo Piotra Pietuchowskiego08 - 09 marca 2008 — X Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

X Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie” Szczecin, 08 - 09 marca 2008
Grand Prix 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Pierwszy turniej Grand Prix 2008 i pierwsze zwycięstwo Piotra PietuchowskiegoJubileuszowe, X już, Mistrzostwa Szczecina rozpoczęły tegoroczny cykl Grand Prix. W turnieju wzięło udział ponad 100 graczy, w czym największa zasługa organizatorów — Szczecińskiego Stowarzyszenia Miłośników Scrabble BLANKMałgorzatą Szmukstą na czele, którzy sprawili, że turniej ten przyciąga co roku coraz większą liczbę uczestników — w tym roku to kolejny rekord frekwencji — 102 osoby! Oczywiście współtwórcami sukcesu jest liczne grono sponsorów, bez których nie byłoby to możliwe — tutaj serdecznie podziękowania dla nich.
Już od początku turnieju ton rywalizacji nadawała dwójka zawodników — Piotr PietuchowskiMateusz Żbikowski, i to oni jako jedyni gracze zakończyli turniej z 10 zwycięstami na koncie. Ostatecznie wygrał Piotr, który zgromadził więcej małych punktów, ale też w ich bezpośrednim pojedynku był lepszy, wygrywając 444:317. Było to dla niego pierwsze turniejowe zwycięstwo — gratulacje! Mateusz zajął tym samym drugie miejsce. Od połowy turnieju do ścisłej czołówki wskoczył także Tomasz Zwoliński, który zadomowił się tam już do końca turnieju i ostatecznie zajął trzecie miejsce. Dzielnie w turnieju walczyła także Joanna Żłobicka z Wrocławia, która siała zamęt w czołówce i po pierwszym dniu turnieju miała na koncie 6 zwycięstw. Drugiego dnia pokonała także Mariusza Skrobosza 1 punktem! i o jeden przegrała z Mateuszem Żbikowskim. Końcowe trzy rundy nie były jednak dla niej szczęśliwe i ostatecznie zakończyła turniej na 33 miejscu.
Przez cały czas turnieju na uczestników czekały kawa, herbata oraz całe mnóstwo przysmaków (ciasta, słodycze i smakowite kanapki). Zwycięzcy otrzymali puchary i wysokie nagrody pieniężne. Nagrody pieniężne oraz cenne nagrody przyznawane były również za dalsze miejsca, a także w wielu innych kategoriach: najlepszym debiutantem została Barbara Turbo ze Szczecina (6,5 punktu), najlepszą kobietą — Patrycja Śliwińska (9 punktów), a najlepszym "Blankiem" Jakub Zaryński (9 zwycięstw). Ponadto nagrodzono najlepszego seniora, najmłodszego gracza, a także najlepszych graczy w przedziałach rankingowych oraz najlepsze osiągnięcia (ruch, suma małych punktów, najwyższa przegrana). Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok do Szczecina do bicia kolejnego rekordu frekwencji tego turnieju.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie”
VIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie”
Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHotel - Restauracja "Jachtowa"
ul. Lipowa 5
Obrońca tytułuKazimierz jr Merklejn
SędziaKarol Wyrębkiewicz
Strona www turniejuhttp://kluby.pfs.org.pl/blank/index.php?s=13
Harmonogram8.03.08 (sobota — 7 rund)
— 12:30 — rozpoczęcie turnieju
— ok. 15:30 — przerwa obiadowa
— 20:30 — zakończenie pierwszego dnia rozgrywek
9.03.08 (niedziela — 5 rund)
— 9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
— ok. 14:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
Dojazd- tramwaj nr 6 spod dworca (ok. 20 min jazdy), przystanek "Lipowa"
MAPKA DOJAZDU
WyżywienieW sobotę na miejscu obiad z dwóch dań i kompot w promocyjnej cenie 19 zł (rezerwacja przy zapisywaniu).

W niedzielę poczęstunek od godziny 10:00 (kawa, herbata, ciasto, przekąski).

Na miejscu Bufet/Restauracja dostępne do godziny 22:00 (zamówienia dań z kuchni do godz. 21:00).
NoclegiRezerwacja telefonicznie we własnym zakresie!

W miejscu rozgrywek — JACHTOWArezerwacja najpóźniej 7 dni przed (później nie gwarantujemy miejsc!)
tel. 091 421 55 24 (na hasło Scrabble ceny za miejsce w pokoju 2-os. 40 zł, w pokojach 3 i 4-os. 35 zł).

W pobliżu miejsca rozrywek — Marina Gocław, tel. 091 06 56, 501 55 34 11.
Nagrody
  • 1 miejsce — puchar + 700 zł
  • 2 miejsce - puchar + 550 zł
  • 3 miejsce — puchar + 400 zł
  • 4-5 miejsce — 200 zł + nagrody rzeczowe
  • 6-20 miejsce - nagrody rzeczowe
  • najwyższy score — 150 zł
  • najdroższy ruch - 150 zł
  • najlepsza kobieta — 200 zł + nagrody rzeczowe
  • najwyższa przegrana — 150 zł
  • najlepszy debiut — puchar + 150 zł
  • najlepszy Blank — 300 zł + nagrody rzeczowe
  • najmłodszy gracz — nagrody rzeczowe
  • najlepszy senior (55+) — 300 zł + nagrody rzeczowe
  • dla najlepszego o rankingu z przedziałów:

  • <100, 110>1 - 150 zł
  • (110, 120>2 — 150 zł
  • (120, 130>3 — 150 zł
  • powyżej 130 — 150 zł

Wśród wszystkich uczestników turnieju zostanie rozlosowana dodatkowo wartościowa nagroda rzeczowa!

1 ranking od 100 do 110 włącznie
2 ranking powyżej 110 do 120 włącznie
3 ranking powyżej 120 do 130 włącznie
* ostateczną interpretacją poszczególnych kategorii nagród jest interpretacja organizatorów

OrganizatorzySzczecińskie Stowarzyszenie Miłośników Scrabble BLANK
Małgorzata Szmuksta — 0601 780 827, go-szka@wp.pl, GG: 1325614
SponsorzyNorth Star Alpinur
Fiori APA-2
IMFilter COMgraph

Księgarnie ABK Merklejn


Wyniki turnieju X Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Piotr           Pietuchowski         Białystok              134.91     10.0     5230     1887      911
  2 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               139.95     10.0     5156     1919      767
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.47      9.0     5094     1786     1035
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 138.02      9.0     5074     1707      694
  5 Jakub           Zaryński             Świnoujście            128.99      9.0     4842     1701      727
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.58      9.0     4831     1790      443
  7 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               128.28      9.0     4612     1664      372
  8 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               108.61      9.0     4312     1750      169
  9 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 135.43      8.0     5133     1735     1087
 10 Miłosz          Wrzałek              Reda                   137.53      8.0     4835     1701      418
 11 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 127.62      8.0     4802     1686      361
 12 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              127.54      8.0     4742     1529      556
 13 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   117.95      8.0     4704     1558      367
 14 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    135.89      8.0     4689     1726      530
 15 Walenty         Siemaszko            Lipiany                118.37      8.0     4649     1616      344
 16 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.88      8.0     4581     1560      374
 17 Paweł           Janaś                Głogów                 127.26      8.0     4446     1623      515
 18 Jarosław        Żuliński             Szczecin               113.84      8.0     4437     1519      108
 19 Adam            Klimont              Wałcz                  116.82      8.0     4398     1682      138
 20 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    116.67      7.0     4803     1493      488
 21 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.62      7.0     4803     1510      239
 22 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                131.82      7.0     4802     1413      563
 23 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               125.28      7.0     4708     1440      487
 24 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               117.42      7.0     4603     1422      415
 25 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               135.87      7.0     4575     1558      -53
 26 Jarosław        Sobczak              Warszawa               114.81      7.0     4572     1440      385
 27 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              122.62      7.0     4569     1479      361
 28 Sławomir        Buk                  Gliwice                120.63      7.0     4521     1510        3
 29 Marek           Roszak               Poznań                 127.57      7.0     4507     1410      165
 30 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    118.90      7.0     4471     1449      374
 31 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 118.53      7.0     4429     1418      201
 32 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  114.57      7.0     4406     1527      106
 33 Joanna          Żłobicka             Wrocław                100.00      7.0     4370     1642        1
 34 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           115.75      7.0     4306     1556     -374
 35 Rafał           Wesołowski           Warszawa               116.93      7.0     4291     1438      -87
 36 Paweł           Szulc                Szczecin               101.77      7.0     4283     1496     -115
 37 Rafał           Stachowski           Police                 100.00      7.0     4164     1421     -175
 38 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.52      7.0     4077     1538     -240
 39 Tomasz          Suchanek             Wrocław                123.44      6.5     4451     1395       22
 40 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                120.72      6.5     4257     1453     -208
 41 Barbara         Turbo                Szczecin               100.00      6.5     3850     1361     -340
 42 Bogusław        Książek              Szczecin               111.97      6.0     4734     1390      219
 43 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              106.76      6.0     4653     1377      311
 44 Michał          Kolaj                Ostróda                104.62      6.0     4646     1390      325
 45 Rafał           Skibicki             Lębork                 110.63      6.0     4540     1327      237
 46 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               118.12      6.0     4451     1324      251
 47 Alicja          Kosińska             Szczecin               108.80      6.0     4402     1418     -233
 48 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              102.25      6.0     4392     1370       66
 49 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           102.88      6.0     4382     1359       -6
 50 Beata           Wiączkowska          Wrocław                126.70      6.0     4292     1431     -289
 51 Jacek           Nowak                Szczecin               100.72      6.0     4289     1317       26
 52 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               112.40      6.0     4287     1323      155
 53 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               106.25      6.0     4249     1333       28
 54 Łukasz          Baranowski           Reda                   111.60      6.0     4201     1396     -176
 55 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      6.0     4186     1379     -330
 56 Adam            Janicki              Łódź                   101.65      6.0     4156     1416     -340
 57 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                109.30      6.0     4141     1358      104
 58 Bartosz         Pięta                Swarzędz               104.04      6.0     3968     1336     -414
 59 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  117.87      5.5     4466     1241      133
 60 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   112.98      5.5     4441     1278       19
 61 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              106.76      5.5     4260     1334     -195
 62 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              123.50      5.0     4616     1182      514
 63 Beata           Piotrowska           Łódź                   117.27      5.0     4605     1256      213
 64 Mirosław        Uglik                Warszawa               123.44      5.0     4499     1212      -59
 65 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         113.06      5.0     4331     1308       -4
 66 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 108.56      5.0     4292     1202      -47
 67 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  103.88      5.0     4284     1280       21
 68 Danuta          Langiewicz           Ostróda                102.51      5.0     4253     1268     -249
 69 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             115.97      5.0     4233     1186      -60
 70 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 107.91      5.0     4219     1227      106
 71 Halina          Roszak               Poznań                 115.22      5.0     4199     1258     -272
 72 Tomasz          Silny                Gdynia                 100.00      5.0     4112     1180     -128
 73 Anna            Gorszka-Bilska       Przecław               101.12      5.0     4084     1229      -31
 74 Bartek          Kaczanowski          Szczecin               100.00      5.0     4063     1233     -296
 75 Ireneusz        Kaczmarczyk          Gdańsk                 100.77      5.0     4003     1224     -345
 76 Piotr           Szutenberg           Ustka                  109.10      5.0     3905     1223      -62
 77 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      5.0     3804     1227     -734
 78 Przemysław      Pok                  Szczecin               100.00      5.0     3802     1296     -720
 79 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  121.67      5.0     2702      981      237
 80 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.29      5.0     2638      984      129
 81 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   102.61      4.0     4333     1077       17
 82 Sławomir        Szymański            Szczecin               103.76      4.0     4240     1114     -275
 83 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               101.22      4.0     4217     1217     -122
 84 Anna            Niedzielko           Szczecin               118.46      4.0     4008     1159     -472
 85 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      4.0     3997     1082     -561
 86 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               110.79      4.0     3996     1131     -100
 87 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.0     3984     1048     -399
 88 Sławomir        Długosz              Ostróda                102.05      4.0     3883     1098     -443
 89 Waldemar        Stankiewicz          Mieszkowice            100.00      4.0     3791     1089     -799
 90 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 100.00      4.0     3771     1125     -540
 91 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.0     3678     1056     -366
 92 Kuba            Żuliński             Przecław               100.00      3.5     3936      913       72
 93 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      3.0     4096      982     -366
 94 Piotr           Wierzchowski         Widuchowa              100.00      3.0     4039     1019     -478
 95 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      3.0     3905      961     -358
 96 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      3.0     3634      896     -297
 97 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      2.5     3850      825     -221
 98 Beata           Sekuła               Szczecin               100.00      2.5     3576      806     -183
 99 Mateusz         Wasylko              Szczecin               100.00      2.5     3543      771     -579
100 Sylwia          Pliszka              Szczecin               100.00      2.0     1852      575     -494
101 Tomasz          Litman               Szczecin               100.00      1.0     1315      432     -881
102 Przemysław      Szczepaniak          Szczecin               100.00      0.0     1449      387    -1193
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"



	Kazimierz.J Merklejn 146.29 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Monika         Gawron-Cieślik        110.79 +  419: 290  161
    2    13 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  409: 408  150
    3     7 Sławomir       Buk                   120.63 +  381: 326  171
    4     3 Andrzej        Kowalski              135.43 -  285: 501   85
    5     9 Katarzyna      Sołdan                121.67 +  476: 292  172
    6     3 Rafał          Lenartowski           127.62 +  383: 325  178
    7     5 Adam           Klimont               116.82 -  285: 367   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     984  /  7 140.57




	Stanisław Rydzik 144.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Skibicki              110.63 +  346: 319  161
    2    18 Sławomir       Buk                   120.63 -  349: 358   71
    3    20 Sławomir       Zabawa                103.88 +  432: 415  154
    4    24 Wojciech       Gołęcki               102.52 +  394: 305  153
    5     6 Wojciech       Usakiewicz            135.87 +  464: 383  186
    6    10 Miłosz         Wrzałek               137.53 -  327: 452   88
    7     7 Zbigniew       Wietecki              116.67 +  436: 308  167
    8     4 Andrzej        Kowalski              135.43 -  376: 446   85
    9    15 Danuta         Połomska              100.00 -  368: 396   50
   10    17 Tomasz         Siwiński              102.25 +  445: 345  152
   11    12 Jolanta        Chłopińska            114.57 +  442: 390  165
   12     7 Rafał          Lenartowski           127.62 -  424: 447   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Mariusz Skrobosz 144.58 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  388: 323  159
    2    25 Adam           Klimont               116.82 +  356: 345  167
    3    10 Miłosz         Wrzałek               137.53 +  512: 418  188
    4     6 Łukasz         Baranowski            111.60 +  408: 372  162
    5     2 Mateusz        Żbikowski             139.95 -  367: 372   90
    6     4 Sławomir       Piotrowski            113.06 +  505: 334  163
    7     4 Jolanta        Chłopińska            114.57 +  385: 313  165
    8     1 Piotr          Pietuchowski          134.91 +  510: 374  185
    9     4 Joanna         Żłobicka              100.00 -  333: 334   50
   10     4 Robert         Duczemiński           135.89 +  357: 320  186
   11     2 Andrzej        Kowalski              135.43 +  376: 352  185
   12     2 Mateusz        Żbikowski             139.95 -  334: 531   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 12 149.17




	Tomasz Zwoliński 143.47 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Szutenberg            109.10 +  326: 268  159
    2    23 Grzegorz       Pukniel               118.53 +  490: 273  169
    3     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.28 +  430: 370  175
    4     7 Wojciech       Usakiewicz            135.87 -  327: 387   86
    5    13 Beata          Wiączkowska           126.70 +  419: 292  177
    6     8 Krzysztof      Langiewicz            120.72 +  592: 289  171
    7     3 Zofia          Gajewska              115.75 +  520: 291  166
    8     2 Joanna         Żłobicka              100.00 +  439: 298  150
    9     1 Mariola        Osajda-Matczak        122.62 +  422: 390  173
   10     1 Piotr          Pietuchowski          134.91 -  340: 439   85
   11     3 Mateusz        Żbikowski             139.95 -  397: 419   90
   12     3 Andrzej        Kowalski              135.43 +  392: 343  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Mateusz Żbikowski 139.95 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Alicja         Kosińska              108.80 +  431: 335  159
    2     9 Halina         Roszak                115.22 +  573: 231  165
    3     1 Grzegorz       Kurowski              118.12 +  403: 360  168
    4     2 Krzysztof      Langiewicz            120.72 +  407: 330  171
    5     2 Mariusz        Skrobosz              144.58 +  372: 367  195
    6     1 Andrzej        Kowalski              135.43 +  459: 351  185
    7     1 Piotr          Pietuchowski          134.91 -  317: 444   85
    8     3 Adam           Klimont               116.82 +  487: 387  167
    9     3 Robert         Duczemiński           135.89 -  378: 475   86
   10     3 Joanna         Żłobicka              100.00 +  379: 378  150
   11     3 Tomasz         Zwoliński             143.47 +  419: 397  193
   12     2 Mariusz        Skrobosz              144.58 +  531: 334  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1919  / 12 159.92




	Dawid Pikul 138.02 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Patrycja       Śliwińska             108.61 +  407: 301  159
    2    16 Magdalena      Kupczyńska            112.40 +  394: 348  162
    3    12 Joanna         Żłobicka              100.00 -  462: 483   50
    4     9 Paweł          Janaś                 127.26 -  272: 446   77
    5    28 Eugeniusz      Wróblewski            115.97 +  406: 372  166
    6    18 Maria          Krzyżanowska          102.88 +  431: 395  153
    7    17 Adam           Janicki               101.65 +  437: 291  152
    8     9 Jolanta        Chłopińska            114.57 +  432: 336  165
    9     7 Adam           Klimont               116.82 +  484: 320  167
   10     5 Wojciech       Usakiewicz            135.87 +  535: 272  186
   11     1 Piotr          Pietuchowski          134.91 +  438: 417  185
   12     1 Piotr          Pietuchowski          134.91 -  376: 399   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Miłosz Wrzałek 137.53 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Kuczyński             108.56 +  466: 399  159
    2     7 Grzegorz       Koczkodon             123.88 +  341: 292  174
    3    10 Mariusz        Skrobosz              144.58 -  418: 512   95
    4    14 Marek          Herzig                118.90 -  358: 382   69
    5    22 Sławomir       Buk                   120.63 +  548: 337  171
    6    10 Stanisław      Rydzik                144.62 +  452: 327  195
    7     6 Kazimierz      Merklejn              101.22 +  389: 237  151
    8     5 Łukasz         Tuszyński             128.28 +  407: 403  178
    9     6 Patrycja       Śliwińska             108.61 +  328: 300  159
   10     2 Andrzej        Kowalski              135.43 -  363: 446   85
   11     4 Robert         Duczemiński           135.89 +  393: 371  186
   12     4 Jakub          Zaryński              128.99 -  372: 411   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Robert Duczemiński 135.89 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Puternicka            107.91 +  383: 307  158
    2     4 Jarosław       Sobczak               114.81 +  414: 286  165
    3    13 Beata          Piotrowska            117.27 +  408: 294  167
    4     5 Rafał          Lenartowski           127.62 -  347: 422   78
    5    15 Jolanta        Chłopińska            114.57 -  364: 368   65
    6    23 Marek          Herzig                118.90 +  362: 347  169
    7    10 Jakub          Zaryński              128.99 +  372: 290  179
    8     6 Wojciech       Usakiewicz            135.87 +  386: 378  186
    9     3 Mateusz        Żbikowski             139.95 +  475: 378  190
   10     4 Mariusz        Skrobosz              144.58 -  320: 357   95
   11     4 Miłosz         Wrzałek               137.53 -  371: 393   88
   12    10 Wojciech       Usakiewicz            135.87 +  487: 339  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Wojciech Usakiewicz 135.87 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Nawrocki              106.76 +  474: 348  157
    2     5 Przemysław     Pok                   100.00 -  399: 402   50
    3    16 Patrycja       Śliwińska             108.61 +  401: 349  159
    4     7 Tomasz         Zwoliński             143.47 +  387: 327  193
    5     6 Stanisław      Rydzik                144.62 -  383: 464   95
    6    12 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  380: 320  159
    7    11 Sławomir       Piotrowski            113.06 +  440: 318  163
    8     6 Robert         Duczemiński           135.89 -  378: 386   86
    9     8 Michał         Kolaj                 104.62 +  354: 348  155
   10     5 Dawid          Pikul                 138.02 -  272: 535   88
   11    14 Rafał          Wesołowski            116.93 +  368: 344  167
   12    10 Robert         Duczemiński           135.89 -  339: 487   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Andrzej Kowalski 135.43 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Sienkiewicz           106.76 +  343: 263  157
    2    19 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  490: 251  150
    3     6 Beata          Wiączkowska           126.70 +  543: 253  177
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              146.29 +  501: 285  196
    5     1 Rafał          Lenartowski           127.62 +  405: 398  178
    6     1 Mateusz        Żbikowski             139.95 -  351: 459   90
    7     2 Joanna         Żłobicka              100.00 -  361: 395   50
    8     4 Stanisław      Rydzik                144.62 +  446: 376  195
    9     5 Zofia          Gajewska              115.75 +  552: 235  166
   10     2 Miłosz         Wrzałek               137.53 +  446: 363  188
   11     2 Mariusz        Skrobosz              144.58 -  352: 376   95
   12     3 Tomasz         Zwoliński             143.47 -  343: 392   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Piotr Pietuchowski 134.91 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Szmuksta              106.25 +  451: 268  156
    2     8 Dorota         Kuć                   112.98 +  537: 352  163
    3     2 Przemysław     Pok                   100.00 +  459: 266  150
    4     1 Jakub          Zaryński              128.99 +  356: 308  179
    5     3 Joanna         Żłobicka              100.00 +  436: 363  150
    6     2 Zbigniew       Wietecki              116.67 +  476: 376  167
    7     1 Mateusz        Żbikowski             139.95 +  444: 317  190
    8     1 Mariusz        Skrobosz              144.58 -  374: 510   95
    9     2 Walenty        Siemaszko             118.37 +  442: 405  168
   10     1 Tomasz         Zwoliński             143.47 +  439: 340  193
   11     1 Dawid          Pikul                 138.02 -  417: 438   88
   12     1 Dawid          Pikul                 138.02 +  399: 376  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1887  / 12 157.25




	Rafał Dąbrowski 131.82 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Kolaj                 104.62 +  510: 353  155
    2     3 Beata          Wiączkowska           126.70 -  361: 375   77
    3    17 Kazimierz      Merklejn              101.22 -  363: 378   51
    4    27 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.77 +  415: 334  151
    5    18 Dorota         Kuć                   112.98 +  394: 303  163
    6    13 Paweł          Janaś                 127.26 +  392: 246  177
    7     9 Tomasz         Sienkiewicz           106.76 -  321: 466   57
    8    14 Tomasz         Siwiński              102.25 +  450: 377  152
    9     9 Alicja         Kosińska              108.80 -  361: 445   59
   10    14 Jacek          Nowak                 100.72 +  424: 275  151
   11     9 Adam           Klimont               116.82 -  356: 391   67
   12    15 Wojciech       Gołęcki               102.52 +  455: 296  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Jakub Zaryński 128.99 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bartosz        Pięta                 104.04 +  389: 365  154
    2    24 Paweł          Szulc                 101.77 +  432: 378  152
    3     8 Anna           Niedzielko            118.46 +  396: 297  168
    4     1 Piotr          Pietuchowski          134.91 -  308: 356   85
    5     5 Zbigniew       Wietecki              116.67 -  377: 458   67
    6    25 Wojciech       Gołęcki               102.52 +  527: 267  153
    7    10 Robert         Duczemiński           135.89 -  290: 372   86
    8    17 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  385: 275  159
    9    17 Tomasz         Suchanek              123.44 +  350: 327  173
   10    11 Danuta         Połomska              100.00 +  507: 327  150
   11     8 Zofia          Gajewska              115.75 +  470: 321  166
   12     4 Miłosz         Wrzałek               137.53 +  411: 372  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Łukasz Tuszyński 128.28 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Zabawa                103.88 -  392: 425   54
    2    28 Beata          Sekuła                100.00 +  377: 321  150
    3    24 Tomasz         Sienkiewicz           106.76 +  443: 394  157
    4    16 Przemysław     Pok                   100.00 +  400: 347  150
    5    10 Kazimierz      Merklejn              101.22 +  391: 366  151
    6     7 Zofia          Gajewska              115.75 -  297: 399   66
    7     8 Kamil          Nawrocki              127.54 +  408: 359  178
    8     5 Miłosz         Wrzałek               137.53 -  403: 407   88
    9    16 Wojciech       Gołęcki               102.52 +  307: 277  153
   10    12 Krzysztof      Langiewicz            120.72 +  427: 303  171
   11     5 Rafał          Lenartowski           127.62 +  361: 316  178
   12     5 Dariusz        Kuć                   117.95 +  406: 326  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Rafał Lenartowski 127.62 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Szymański             103.76 +  400: 346  154
    2    20 Jarosław       Żuliński              113.84 +  447: 392  164
    3     5 Sławomir       Piotrowski            113.06 +  415: 338  163
    4     5 Robert         Duczemiński           135.89 +  422: 347  186
    5     1 Andrzej        Kowalski              135.43 -  398: 405   85
    6     3 Kazimierz.J    Merklejn              146.29 -  325: 383   96
    7    13 Katarzyna      Sołdan                121.67 -  366: 434   72
    8    13 Kazimierz      Merklejn              101.22 +  386: 375  151
    9    13 Jolanta        Chłopińska            114.57 +  425: 320  165
   10     7 Beata          Wiączkowska           126.70 +  455: 316  177
   11     5 Łukasz         Tuszyński             128.28 -  316: 361   78
   12     7 Stanisław      Rydzik                144.62 +  447: 424  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Marek Roszak 127.57 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maria          Krzyżanowska          102.88 -  319: 408   53
    2    48 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.77 +  375: 334  151
    3    21 Mirosław       Uglik                 123.44 -  386: 428   73
    4    35 Bartosz        Pięta                 104.04 +  458: 234  154
    5    26 Małgorzata     Szmuksta              106.25 +  401: 322  156
    6    19 Łukasz         Baranowski            111.60 -  317: 441   62
    7    24 Halina         Roszak                115.22 +  350: 313  165
    8    22 Danuta         Połomska              100.00 -  312: 343   50
    9    29 Małgorzata     Puternicka            107.91 +  346: 342  158
   10    16 Zbigniew       Wietecki              116.67 -  309: 449   67
   11    22 Bogusław       Książek               111.97 +  473: 347  162
   12    18 Alicja         Kosińska              108.80 +  461: 381  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Kamil Nawrocki 127.54 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agata          Kuć                   102.61 +  421: 315  153
    2    12 Łukasz         Baranowski            111.60 -  303: 377   62
    3    37 Halina         Roszak                115.22 -  372: 391   65
    4    31 Sławomir       Szymański             103.76 +  447: 395  154
    5    24 Jarosław       Żuliński              113.84 +  515: 351  164
    6    11 Danuta         Langiewicz            102.51 +  415: 365  153
    7     8 Łukasz         Tuszyński             128.28 -  359: 408   78
    8    11 Walenty        Siemaszko             118.37 -  297: 367   68
    9    19 Bartosz        Pięta                 104.04 +  496: 311  154
   10    13 Alicja         Kosińska              108.80 +  359: 316  159
   11    10 Paweł          Szulc                 101.77 +  355: 305  152
   12     8 Ireneusz       Moralewicz            117.42 +  403: 285  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Paweł Janaś 127.26 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Gołęcki               102.52 +  386: 330  153
    2     2 Katarzyna      Sołdan                121.67 -  304: 357   72
    3    22 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  423: 299  150
    4     9 Dawid          Pikul                 138.02 +  446: 272  188
    5    14 Adam           Klimont               116.82 -  310: 428   67
    6    13 Rafał          Dąbrowski             131.82 -  246: 392   82
    7    23 Sławomir       Buk                   120.63 +  416: 262  171
    8    15 Grzegorz       Koczkodon             123.88 +  397: 260  174
    9    10 Dariusz        Kuć                   117.95 -  341: 373   68
   10    15 Bogusław       Książek               111.97 +  446: 352  162
   11    21 Beata          Piotrowska            117.27 +  410: 339  167
   12    12 Grzegorz       Pukniel               118.53 +  321: 267  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Beata Wiączkowska 126.70 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Danuta         Langiewicz            102.51 +  386: 370  153
    2     3 Rafał          Dąbrowski             131.82 +  375: 361  182
    3     6 Andrzej        Kowalski              135.43 -  253: 543   85
    4    20 Ireneusz       Moralewicz            117.42 +  407: 355  167
    5    13 Tomasz         Zwoliński             143.47 -  292: 419   93
    6    24 Katarzyna      Sołdan                121.67 -  358: 364   72
    7    26 Jarosław       Sobczak               114.81 +  397: 276  165
    8    19 Sławomir       Zabawa                103.88 +  359: 289  154
    9    12 Bogusław       Książek               111.97 +  423: 391  162
   10     7 Rafał          Lenartowski           127.62 -  316: 455   78
   11    13 Walenty        Siemaszko             118.37 -  357: 388   68
   12    21 Paweł          Szulc                 101.77 -  369: 370   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 125.28 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Siwiński              102.25 +  367: 285  152
    2    10 Mariola        Osajda-Matczak        122.62 +  381: 307  173
    3     9 Tomasz         Zwoliński             143.47 -  370: 430   93
    4    25 Krzysztof      Sporczyk              123.50 +  379: 366  174
    5     7 Walenty        Siemaszko             118.37 -  326: 386   68
    6    17 Bogusław       Książek               111.97 -  308: 435   62
    7    34 Barbara        Turbo                 100.00 +  486: 242  150
    8    21 Paweł          Szulc                 101.77 -  391: 410   52
    9    21 Dariusz        Nawrocki              106.76 -  330: 356   57
   10    31 Katarzyna      Dębska                100.00 +  462: 281  150
   11    25 Adam           Janicki               101.65 +  397: 334  152
   12    16 Tomasz         Sienkiewicz           106.76 +  511: 389  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Grzegorz Koczkodon 123.88 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sławomir       Długosz               102.05 +  379: 362  152
    2     7 Miłosz         Wrzałek               137.53 -  292: 341   88
    3    25 Maria          Krzyżanowska          102.88 -  420: 429   53
    4    32 Tomasz         Silny                 100.00 +  448: 297  150
    5    25 Anna           Niedzielko            118.46 +  388: 354  168
    6    21 Halina         Roszak                115.22 +  468: 311  165
    7    14 Mariola        Osajda-Matczak        122.62 -  347: 389   73
    8    15 Paweł          Janaś                 127.26 -  260: 397   77
    9    22 Barbara        Turbo                 100.00 +  431: 275  150
   10    21 Łukasz         Baranowski            111.60 +  350: 349  162
   11    19 Dariusz        Nawrocki              106.76 +  398: 319  157
   12    11 Jarosław       Sobczak               114.81 +  400: 384  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Krzysztof Sporczyk 123.50 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Szulc                 101.77 -  310: 319   52
    2    51 Przemysław     Szczepaniak           100.00 +  583: 220  150
    3    14 Danuta         Langiewicz            102.51 -  381: 404   53
    4    25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.28 -  366: 379   75
    5    36 Patrycja       Śliwińska             108.61 -  353: 366   59
    6    42 Rafał          Skibicki              110.63 -  336: 381   61
    7    46 Kuba           Żuliński              100.00 +  368: 342  150
    8    37 Jacek          Nowak                 100.72 -  311: 424   51
    9    43 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.77 +  496: 291  151
   10    35 Anna           Niedzielko            118.46 +  383: 202  168
   11    32 Tomasz         Silny                 100.00 +  391: 300  150
   12    27 Bogusław       Książek               111.97 -  338: 474   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 12  98.50




	Mirosław Uglik 123.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Janicki               101.65 -  385: 396   52
    2    29 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  421: 338  150
    3    21 Marek          Roszak                127.57 +  428: 386  178
    4    11 Jarosław       Żuliński              113.84 +  481: 318  164
    5     4 Zofia          Gajewska              115.75 -  274: 388   66
    6    15 Patrycja       Śliwińska             108.61 -  325: 376   59
    7    20 Tomasz         Siwiński              102.25 -  299: 416   52
    8    27 Anna           Niedzielko            118.46 +  385: 364  168
    9    23 Beata          Piotrowska            117.27 -  420: 472   67
   10    30 Anna           Gorszka-Bilska        101.12 -  325: 383   51
   11    33 Bartek         Kaczanowski           100.00 +  427: 316  150
   12    28 Michał         Kolaj                 104.62 -  329: 405   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Tomasz Suchanek 123.44 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Kazimierz      Merklejn              101.22 -  298: 417   51
    2    32 Danuta         Langiewicz            102.51 -  289: 342   53
    3    45 Rafał          Wesołowski            116.93 +  428: 310  167
    4    33 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  460: 419  150
    5    34 Dariusz        Nawrocki              106.76 +  420: 356  157
    6    27 Beata          Piotrowska            117.27 -  331: 477   67
    7    28 Bartek         Kaczanowski           100.00 +  405: 345  150
    8    20 Krzysztof      Langiewicz            120.72 =  331: 331  121
    9    17 Jakub          Zaryński              128.99 -  327: 350   79
   10    26 Sławomir       Piotrowski            113.06 +  436: 374  163
   11    18 Grzegorz       Pukniel               118.53 -  319: 376   69
   12    24 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 +  407: 332  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Mariola Osajda-Matczak 122.62 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Gorszka-Bilska        101.12 +  429: 329  151
    2    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.28 -  307: 381   75
    3    32 Monika         Gawron-Cieślik        110.79 +  379: 339  161
    4     8 Michał         Kolaj                 104.62 +  380: 356  155
    5     8 Sławomir       Piotrowski            113.06 -  284: 321   63
    6    22 Grzegorz       Kurowski              118.12 +  480: 282  168
    7    14 Grzegorz       Koczkodon             123.88 +  389: 347  174
    8     7 Bogusław       Książek               111.97 +  497: 308  162
    9     1 Tomasz         Zwoliński             143.47 -  390: 422   93
   10     9 Patrycja       Śliwińska             108.61 -  313: 366   59
   11    15 Danuta         Połomska              100.00 +  416: 381  150
   12     9 Walenty        Siemaszko             118.37 -  305: 376   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Katarzyna Sołdan 121.67 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.77 +  531: 259  151
    2     2 Paweł          Janaś                 127.26 +  357: 304  177
    3     3 Adam           Janicki               101.65 +  395: 350  152
    4     4 Joanna         Żłobicka              100.00 -  329: 352   50
    5     9 Kazimierz.J    Merklejn              146.29 -  292: 476   96
    6    24 Beata          Wiączkowska           126.70 +  364: 358  177
    7    13 Rafał          Lenartowski           127.62 +  434: 366  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     981  /  7 140.14




	Krzysztof Langiewicz 120.72 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jacek          Nowak                 100.72 +  364: 294  151
    2    11 Sławomir       Zabawa                103.88 +  415: 389  154
    3     4 Dariusz        Kuć                   117.95 +  434: 326  168
    4     2 Mateusz        Żbikowski             139.95 -  330: 407   90
    5    16 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  344: 228  150
    6     8 Tomasz         Zwoliński             143.47 -  289: 592   93
    7    18 Walenty        Siemaszko             118.37 -  336: 413   68
    8    20 Tomasz         Suchanek              123.44 =  331: 331  123
    9    18 Tomasz         Sienkiewicz           106.76 +  372: 364  157
   10    12 Łukasz         Tuszyński             128.28 -  303: 427   78
   11    20 Jarosław       Żuliński              113.84 -  294: 350   64
   12    25 Dariusz        Nawrocki              106.76 +  445: 344  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Sławomir Buk 120.63 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Alicja         Bielecka              100.00 +  401: 375  150
    2    18 Stanisław      Rydzik                144.62 +  358: 349  195
    3     7 Kazimierz.J    Merklejn              146.29 -  326: 381   96
    4    12 Walenty        Siemaszko             118.37 -  351: 400   68
    5    22 Miłosz         Wrzałek               137.53 -  337: 548   88
    6    32 Sylwia         Pliszka               100.00 +  493: 195  150
    7    23 Paweł          Janaś                 127.26 -  262: 416   77
    8    32 Piotr          Szutenberg            109.10 +  381: 323  159
    9    32 Maciej         Kuczyński             108.56 +  400: 395  159
   10    28 Dariusz        Nawrocki              106.76 -  328: 401   57
   11    29 Przemysław     Pok                   100.00 +  471: 340  150
   12    17 Rafał          Skibicki              110.63 +  413: 395  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Marek Herzig 118.90 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Joanna         Żłobicka              100.00 -  275: 397   50
    2    44 Kuba           Żuliński              100.00 +  437: 260  150
    3    39 Alicja         Bielecka              100.00 +  349: 348  150
    4    14 Miłosz         Wrzałek               137.53 +  382: 358  188
    5    12 Alicja         Kosińska              108.80 -  330: 416   59
    6    23 Robert         Duczemiński           135.89 -  347: 362   86
    7    19 Beata          Piotrowska            117.27 +  425: 353  167
    8    12 Zbigniew       Wietecki              116.67 -  326: 330   67
    9    34 Eugeniusz      Wróblewski            115.97 +  461: 340  166
   10    24 Wojciech       Gołęcki               102.52 -  329: 331   53
   11    27 Anna           Gorszka-Bilska        101.12 +  333: 322  151
   12    19 Magdalena      Kupczyńska            112.40 +  477: 280  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Grzegorz Pukniel 118.53 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Katarzyna      Dębska                100.00 +  393: 309  150
    2    23 Tomasz         Zwoliński             143.47 -  273: 490   93
    3    27 Maciej         Kuczyński             108.56 -  375: 466   59
    4    44 Agata          Pastusiak             100.00 -  323: 364   50
    5    43 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  425: 255  150
    6    31 Magdalena      Kupczyńska            112.40 +  403: 302  162
    7    31 Bartosz        Pięta                 104.04 -  277: 383   54
    8    34 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  366: 339  150
    9    36 Bartek         Kaczanowski           100.00 +  481: 357  150
   10    25 Rafał          Stachowski            100.00 +  470: 323  150
   11    18 Tomasz         Suchanek              123.44 +  376: 319  173
   12    12 Paweł          Janaś                 127.26 -  267: 321   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Anna Niedzielko 118.46 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Paweł          Golubiński            100.00 +  387: 295  150
    2     1 Beata          Piotrowska            117.27 +  367: 353  167
    3     8 Jakub          Zaryński              128.99 -  297: 396   79
    4    15 Alicja         Kosińska              108.80 -  352: 362   59
    5    25 Grzegorz       Koczkodon             123.88 -  354: 388   74
    6    35 Katarzyna      Dębska                100.00 +  359: 278  150
    7    21 Michał         Kolaj                 104.62 -  285: 449   55
    8    27 Mirosław       Uglik                 123.44 -  364: 385   73
    9    30 Kazimierz      Merklejn              101.22 +  421: 326  151
   10    35 Krzysztof      Sporczyk              123.50 -  202: 383   74
   11    34 Grzegorz       Kurowski              118.12 -  379: 393   68
   12    38 Maciej         Kuczyński             108.56 -  241: 472   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Walenty Siemaszko 118.37 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  382: 401   50
    2    30 Małgorzata     Puternicka            107.91 +  450: 329  158
    3    18 Magdalena      Kupczyńska            112.40 +  399: 347  162
    4    12 Sławomir       Buk                   120.63 +  400: 351  171
    5     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.28 +  386: 326  175
    6     5 Joanna         Żłobicka              100.00 -  319: 417   50
    7    18 Krzysztof      Langiewicz            120.72 +  413: 336  171
    8    11 Kamil          Nawrocki              127.54 +  367: 297  178
    9     2 Piotr          Pietuchowski          134.91 -  405: 442   85
   10    10 Zofia          Gajewska              115.75 -  364: 397   66
   11    13 Beata          Wiączkowska           126.70 +  388: 357  177
   12     9 Mariola        Osajda-Matczak        122.62 +  376: 305  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Grzegorz Kurowski 118.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Bartek         Kaczanowski           100.00 +  380: 277  150
    2     6 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 +  405: 304  168
    3     1 Mateusz        Żbikowski             139.95 -  360: 403   90
    4    21 Jolanta        Chłopińska            114.57 -  330: 406   65
    5    33 Agata          Pastusiak             100.00 +  450: 275  150
    6    22 Mariola        Osajda-Matczak        122.62 -  282: 480   73
    7    30 Wojciech       Gołęcki               102.52 -  324: 372   53
    8    31 Rafał          Stachowski            100.00 -  340: 368   50
    9    26 Sławomir       Zabawa                103.88 +  460: 337  154
   10    32 Przemysław     Pok                   100.00 -  303: 341   50
   11    34 Anna           Niedzielko            118.46 +  393: 379  168
   12    29 Danuta         Langiewicz            102.51 +  424: 258  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Dariusz Kuć 117.95 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  403: 396  150
    2    17 Zofia          Gajewska              115.75 +  482: 320  166
    3     4 Krzysztof      Langiewicz            120.72 -  326: 434   71
    4    17 Małgorzata     Szmuksta              106.25 +  399: 363  156
    5    11 Halina         Roszak                115.22 +  404: 336  165
    6     6 Adam           Klimont               116.82 -  365: 398   67
    7    16 Patrycja       Śliwińska             108.61 -  336: 358   59
    8    18 Adam           Janicki               101.65 +  482: 339  152
    9    10 Paweł          Janaś                 127.26 +  373: 341  177
   10     8 Rafał          Wesołowski            116.93 +  441: 297  167
   11     6 Joanna         Żłobicka              100.00 +  367: 349  150
   12     5 Łukasz         Tuszyński             128.28 -  326: 406   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Małgorzata Jóźwiak 117.87 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Tomasz         Litman                100.00 +  467: 217  150
    2     6 Grzegorz       Kurowski              118.12 -  304: 405   68
    3    23 Rafał          Stachowski            100.00 +  468: 389  150
    4    10 Sławomir       Piotrowski            113.06 -  280: 523   63
    5    30 Katarzyna      Dębska                100.00 +  432: 302  150
    6    16 Adam           Janicki               101.65 -  304: 362   52
    7    25 Paweł          Szulc                 101.77 -  313: 380   52
    8    30 Sławomir       Długosz               102.05 +  384: 280  152
    9    27 Dorota         Kuć                   112.98 =  376: 376  113
   10    27 Danuta         Langiewicz            102.51 +  474: 326  153
   11    17 Jarosław       Sobczak               114.81 -  332: 366   65
   12    24 Tomasz         Suchanek              123.44 -  332: 407   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Ireneusz Moralewicz 117.42 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Agata          Pastusiak             100.00 +  363: 339  150
    2    14 Kazimierz      Merklejn              101.22 +  440: 285  151
    3    11 Łukasz         Baranowski            111.60 -  362: 416   62
    4    20 Beata          Wiączkowska           126.70 -  355: 407   77
    5    29 Anna           Gorszka-Bilska        101.12 +  378: 358  151
    6    26 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  513: 296  150
    7    12 Alicja         Kosińska              108.80 +  447: 319  159
    8     8 Zofia          Gajewska              115.75 -  324: 393   66
    9    11 Paweł          Szulc                 101.77 +  413: 317  152
   10     6 Adam           Klimont               116.82 +  402: 311  167
   11     7 Patrycja       Śliwińska             108.61 -  321: 344   59
   12     8 Kamil          Nawrocki              127.54 -  285: 403   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Beata Piotrowska 117.27 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Radosław       Pastusiak             100.00 +  554: 293  150
    2     1 Anna           Niedzielko            118.46 -  353: 367   68
    3    13 Robert         Duczemiński           135.89 -  294: 408   86
    4    29 Agata          Kuć                   102.61 +  401: 361  153
    5    20 Adam           Janicki               101.65 -  348: 384   52
    6    27 Tomasz         Suchanek              123.44 +  477: 331  173
    7    19 Marek          Herzig                118.90 -  353: 425   69
    8    26 Anna           Gorszka-Bilska        101.12 -  324: 327   51
    9    23 Mirosław       Uglik                 123.44 +  472: 420  173
   10    29 Bartosz        Pięta                 104.04 +  423: 309  154
   11    21 Paweł          Janaś                 127.26 -  339: 410   77
   12    26 Barbara        Turbo                 100.00 -  267: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Rafał Wesołowski 116.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  349: 388   50
    2    37 Monika         Gawron-Cieślik        110.79 -  280: 348   61
    3    45 Tomasz         Suchanek              123.44 -  310: 428   73
    4    47 Natalia        Połomska              100.00 +  355: 331  150
    5    38 Sławomir       Szymański             103.76 +  361: 332  154
    6    33 Dorota         Kuć                   112.98 +  367: 317  163
    7    29 Maria          Krzyżanowska          102.88 +  404: 395  153
    8    23 Sławomir       Piotrowski            113.06 +  375: 337  163
    9    14 Zbigniew       Wietecki              116.67 +  421: 387  167
   10     8 Dariusz        Kuć                   117.95 -  297: 441   68
   11    14 Wojciech       Usakiewicz            135.87 -  344: 368   86
   12    22 Danuta         Połomska              100.00 +  428: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Adam Klimont 116.82 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Sylwia         Pliszka               100.00 +  308: 283  150
    2    25 Mariusz        Skrobosz              144.58 -  345: 356   95
    3    29 Tomasz         Silny                 100.00 +  327: 267  150
    4    26 Danuta         Langiewicz            102.51 +  438: 311  153
    5    14 Paweł          Janaś                 127.26 +  428: 310  177
    6     6 Dariusz        Kuć                   117.95 +  398: 365  168
    7     5 Kazimierz.J    Merklejn              146.29 +  367: 285  196
    8     3 Mateusz        Żbikowski             139.95 -  387: 487   90
    9     7 Dawid          Pikul                 138.02 -  320: 484   88
   10     6 Ireneusz       Moralewicz            117.42 -  311: 402   67
   11     9 Rafał          Dąbrowski             131.82 +  391: 356  182
   12    14 Zofia          Gajewska              115.75 +  378: 354  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Zbigniew Wietecki 116.67 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Przemysław     Pok                   100.00 -  315: 383   50
    2    49 Danuta         Połomska              100.00 +  515: 321  150
    3    19 Paweł          Szulc                 101.77 +  348: 335  152
    4    19 Sylwia         Pliszka               100.00 +  493: 265  150
    5     5 Jakub          Zaryński              128.99 +  458: 377  179
    6     2 Piotr          Pietuchowski          134.91 -  376: 476   85
    7     7 Stanisław      Rydzik                144.62 -  308: 436   95
    8    12 Marek          Herzig                118.90 +  330: 326  169
    9    14 Rafał          Wesołowski            116.93 -  387: 421   67
   10    16 Marek          Roszak                127.57 +  449: 309  178
   11    11 Alicja         Kosińska              108.80 +  480: 309  159
   12     6 Patrycja       Śliwińska             108.61 -  344: 357   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Eugeniusz Wróblewski 115.97 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Danuta         Połomska              100.00 +  329: 239  150
    2    22 Adam           Janicki               101.65 -  295: 384   52
    3    34 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  382: 357  150
    4    22 Zofia          Gajewska              115.75 -  375: 396   66
    5    28 Dawid          Pikul                 138.02 -  372: 406   88
    6    36 Bartek         Kaczanowski           100.00 -  293: 415   50
    7    36 Agata          Kuć                   102.61 +  370: 272  153
    8    38 Dariusz        Nawrocki              106.76 -  309: 426   57
    9    34 Marek          Herzig                118.90 -  340: 461   69
   10    44 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  309: 335   50
   11    46 Natalia        Połomska              100.00 +  457: 265  150
   12    37 Kazimierz      Merklejn              101.22 +  402: 337  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Zofia Gajewska 115.75 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Natalia        Połomska              100.00 +  347: 276  150
    2    17 Dariusz        Kuć                   117.95 -  320: 482   68
    3    26 Bogusław       Książek               111.97 +  465: 368  162
    4    22 Eugeniusz      Wróblewski            115.97 +  396: 375  166
    5     4 Mirosław       Uglik                 123.44 +  388: 274  173
    6     7 Łukasz         Tuszyński             128.28 +  399: 297  178
    7     3 Tomasz         Zwoliński             143.47 -  291: 520   93
    8     8 Ireneusz       Moralewicz            117.42 +  393: 324  167
    9     5 Andrzej        Kowalski              135.43 -  235: 552   85
   10    10 Walenty        Siemaszko             118.37 +  397: 364  168
   11     8 Jakub          Zaryński              128.99 -  321: 470   79
   12    14 Adam           Klimont               116.82 -  354: 378   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Halina Roszak 115.22 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Beata          Sekuła                100.00 +  368: 308  150
    2     9 Mateusz        Żbikowski             139.95 -  231: 573   90
    3    37 Kamil          Nawrocki              127.54 +  391: 372  178
    4    23 Adam           Janicki               101.65 +  463: 317  152
    5    11 Dariusz        Kuć                   117.95 -  336: 404   68
    6    21 Grzegorz       Koczkodon             123.88 -  311: 468   74
    7    24 Marek          Roszak                127.57 -  313: 350   78
    8    39 Barbara        Turbo                 100.00 -  348: 376   50
    9    31 Tomasz         Siwiński              102.25 -  289: 349   52
   10    36 Sławomir       Szymański             103.76 +  427: 338  154
   11    38 Katarzyna      Dębska                100.00 +  352: 225  150
   12    33 Łukasz         Baranowski            111.60 -  370: 391   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Jarosław Sobczak 114.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Tomasz         Silny                 100.00 +  474: 334  150
    2     4 Robert         Duczemiński           135.89 -  286: 414   86
    3    28 Wojciech       Gołęcki               102.52 -  323: 324   53
    4    34 Rafał          Skibicki              110.63 +  453: 346  161
    5    27 Przemysław     Pok                   100.00 -  347: 411   50
    6    29 Anna           Gorszka-Bilska        101.12 +  367: 303  151
    7    26 Beata          Wiączkowska           126.70 -  276: 397   77
    8    33 Monika         Gawron-Cieślik        110.79 +  380: 317  161
    9    33 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  488: 290  150
   10    22 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  428: 319  159
   11    17 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 +  366: 332  168
   12    11 Grzegorz       Koczkodon             123.88 -  384: 400   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Jolanta Chłopińska 114.57 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Rafał          Stachowski            100.00 +  332: 287  150
    2    21 Joanna         Żłobicka              100.00 -  305: 326   50
    3    33 Sławomir       Długosz               102.05 +  374: 264  152
    4    21 Grzegorz       Kurowski              118.12 +  406: 330  168
    5    15 Robert         Duczemiński           135.89 +  368: 364  186
    6     9 Alicja         Kosińska              108.80 +  390: 278  159
    7     4 Mariusz        Skrobosz              144.58 -  313: 385   95
    8     9 Dawid          Pikul                 138.02 -  336: 432   88
    9    13 Rafał          Lenartowski           127.62 -  320: 425   78
   10    20 Michał         Kolaj                 104.62 +  442: 433  155
   11    12 Stanisław      Rydzik                144.62 -  390: 442   95
   12    20 Jacek          Nowak                 100.72 +  430: 334  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Jarosław Żuliński 113.84 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  338: 307  150
    2    20 Rafał          Lenartowski           127.62 -  392: 447   78
    3    35 Piotr          Szutenberg            109.10 +  362: 329  159
    4    11 Mirosław       Uglik                 123.44 -  318: 481   73
    5    24 Kamil          Nawrocki              127.54 -  351: 515   78
    6    34 Sławomir       Długosz               102.05 +  431: 315  152
    7    32 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  378: 246  150
    8    25 Wojciech       Gołęcki               102.52 -  390: 439   53
    9    25 Maria          Krzyżanowska          102.88 +  383: 328  153
   10    23 Adam           Janicki               101.65 +  380: 350  152
   11    20 Krzysztof      Langiewicz            120.72 +  350: 294  171
   12    13 Joanna         Żłobicka              100.00 +  364: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Sławomir Piotrowski 113.06 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Przemysław     Szczepaniak           100.00 +  358: 205  150
    2    15 Maria          Krzyżanowska          102.88 +  404: 360  153
    3     5 Rafał          Lenartowski           127.62 -  338: 415   78
    4    10 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 +  523: 280  168
    5     8 Mariola        Osajda-Matczak        122.62 +  321: 284  173
    6     4 Mariusz        Skrobosz              144.58 -  334: 505   95
    7    11 Wojciech       Usakiewicz            135.87 -  318: 440   86
    8    23 Rafał          Wesołowski            116.93 -  337: 375   67
    9    28 Agata          Kuć                   102.61 +  378: 281  153
   10    26 Tomasz         Suchanek              123.44 -  374: 436   73
   11    26 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  308: 361   59
   12    30 Maria          Krzyżanowska          102.88 -  338: 393   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Dorota Kuć 112.98 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Barbara        Turbo                 100.00 +  375: 275  150
    2     8 Piotr          Pietuchowski          134.91 -  352: 537   85
    3    36 Sylwia         Pliszka               100.00 -  329: 401   50
    4    40 Tomasz         Siwiński              102.25 +  403: 361  152
    5    18 Rafał          Dąbrowski             131.82 -  303: 394   82
    6    33 Rafał          Wesołowski            116.93 -  317: 367   67
    7    41 Piotr          Szutenberg            109.10 -  378: 413   59
    8    42 Małgorzata     Szmuksta              106.25 +  406: 348  156
    9    27 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 =  376: 376  118
   10    33 Sławomir       Zabawa                103.88 +  390: 298  154
   11    31 Jacek          Nowak                 100.72 -  373: 377   51
   12    36 Sławomir       Szymański             103.76 +  439: 275  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Magdalena Kupczyńska 112.40 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Mateusz        Wasylko               100.00 +  352: 292  150
    2    16 Dawid          Pikul                 138.02 -  348: 394   88
    3    18 Walenty        Siemaszko             118.37 -  347: 399   68
    4    42 Katarzyna      Dębska                100.00 -  340: 378   50
    5    40 Piotr          Szutenberg            109.10 +  272: 249  159
    6    31 Grzegorz       Pukniel               118.53 -  302: 403   69
    7    39 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.77 +  430: 244  151
    8    28 Maria          Krzyżanowska          102.88 +  352: 283  153
    9    40 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  488: 310  150
   10    18 Rafał          Skibicki              110.63 -  322: 337   61
   11    23 Michał         Kolaj                 104.62 +  454: 366  155
   12    19 Marek          Herzig                118.90 -  280: 477   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Bogusław Książek 111.97 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  358: 364   50
    2    35 Radosław       Pastusiak             100.00 +  407: 296  150
    3    26 Zofia          Gajewska              115.75 -  368: 465   66
    4    30 Małgorzata     Puternicka            107.91 +  451: 357  158
    5    21 Rafał          Stachowski            100.00 +  365: 291  150
    6    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.28 +  435: 308  175
    7    15 Łukasz         Baranowski            111.60 +  478: 257  162
    8     7 Mariola        Osajda-Matczak        122.62 -  308: 497   73
    9    12 Beata          Wiączkowska           126.70 -  391: 423   77
   10    15 Paweł          Janaś                 127.26 -  352: 446   77
   11    22 Marek          Roszak                127.57 -  347: 473   78
   12    27 Krzysztof      Sporczyk              123.50 +  474: 338  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Łukasz Baranowski 111.60 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Kuba           Żuliński              100.00 +  364: 329  150
    2    12 Kamil          Nawrocki              127.54 +  377: 303  178
    3    11 Ireneusz       Moralewicz            117.42 +  416: 362  167
    4     6 Mariusz        Skrobosz              144.58 -  372: 408   95
    5    17 Sławomir       Zabawa                103.88 -  285: 325   54
    6    19 Marek          Roszak                127.57 +  441: 317  178
    7    15 Bogusław       Książek               111.97 -  257: 478   62
    8    16 Michał         Kolaj                 104.62 -  269: 364   55
    9    39 Monika         Gawron-Cieślik        110.79 +  380: 341  161
   10    21 Grzegorz       Koczkodon             123.88 -  349: 350   74
   11    24 Tomasz         Sienkiewicz           106.76 -  300: 430   57
   12    33 Halina         Roszak                115.22 +  391: 370  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Monika Gawron-Cieślik 110.79 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.29 -  290: 419   96
    2    37 Rafał          Wesołowski            116.93 +  348: 280  167
    3    32 Mariola        Osajda-Matczak        122.62 -  339: 379   73
    4    37 Rafał          Stachowski            100.00 -  292: 374   50
    5    41 Małgorzata     Puternicka            107.91 -  276: 341   58
    6    46 Alicja         Bielecka              100.00 +  352: 311  150
    7    43 Małgorzata     Szmuksta              106.25 +  404: 301  156
    8    33 Jarosław       Sobczak               114.81 -  317: 380   65
    9    39 Łukasz         Baranowski            111.60 -  341: 380   62
   10    41 Paweł          Golubiński            100.00 +  383: 173  150
   11    35 Sławomir       Zabawa                103.88 -  350: 359   54
   12    40 Bartek         Kaczanowski           100.00 -  304: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Rafał Skibicki 110.63 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                144.62 -  319: 346   95
    2    47 Tomasz         Sienkiewicz           106.76 -  288: 417   57
    3    50 Tomasz         Litman                100.00 +  399: 163  150
    4    34 Jarosław       Sobczak               114.81 -  346: 453   65
    5    44 Bartek         Kaczanowski           100.00 -  317: 359   50
    6    42 Krzysztof      Sporczyk              123.50 +  381: 336  174
    7    35 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  388: 339  150
    8    35 Katarzyna      Dębska                100.00 +  603: 348  150
    9    20 Przemysław     Pok                   100.00 +  445: 420  150
   10    18 Magdalena      Kupczyńska            112.40 +  337: 322  162
   11    16 Wojciech       Gołęcki               102.52 -  322: 387   53
   12    17 Sławomir       Buk                   120.63 -  395: 413   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Grzegorz Wiączkowski 109.30 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              144.58 -  323: 388   95
    2    46 Małgorzata     Szmuksta              106.25 -  299: 317   56
    3    47 Natalia        Połomska              100.00 +  416: 298  150
    4    45 Alicja         Bielecka              100.00 +  417: 277  150
    5    19 Michał         Kolaj                 104.62 +  415: 269  155
    6    12 Wojciech       Usakiewicz            135.87 -  320: 380   86
    7    33 Dariusz        Nawrocki              106.76 +  323: 319  157
    8    17 Jakub          Zaryński              128.99 -  275: 385   79
    9    38 Sławomir       Długosz               102.05 +  346: 272  152
   10    22 Jarosław       Sobczak               114.81 -  319: 428   65
   11    26 Sławomir       Piotrowski            113.06 +  361: 308  163
   12    23 Rafał          Stachowski            100.00 -  327: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Piotr Szutenberg 109.10 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             143.47 -  268: 326   93
    2    45 Anna           Gorszka-Bilska        101.12 +  353: 302  151
    3    35 Jarosław       Żuliński              113.84 -  329: 362   64
    4    41 Patrycja       Śliwińska             108.61 -  323: 412   59
    5    40 Magdalena      Kupczyńska            112.40 -  249: 272   62
    6    47 Paweł          Golubiński            100.00 +  392: 316  150
    7    41 Dorota         Kuć                   112.98 +  413: 378  163
    8    32 Sławomir       Buk                   120.63 -  323: 381   71
    9    37 Adam           Janicki               101.65 -  293: 295   52
   10    40 Małgorzata     Puternicka            107.91 -  237: 318   58
   11    45 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  391: 299  150
   12    42 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  334: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Alicja Kosińska 108.80 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mateusz        Żbikowski             139.95 -  335: 431   90
    2    41 Bartek         Kaczanowski           100.00 +  408: 315  150
    3    30 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  470: 405  150
    4    15 Anna           Niedzielko            118.46 +  362: 352  168
    5    12 Marek          Herzig                118.90 +  416: 330  169
    6     9 Jolanta        Chłopińska            114.57 -  278: 390   65
    7    12 Ireneusz       Moralewicz            117.42 -  319: 447   67
    8    24 Bartosz        Pięta                 104.04 +  363: 304  154
    9     9 Rafał          Dąbrowski             131.82 +  445: 361  182
   10    13 Kamil          Nawrocki              127.54 -  316: 359   78
   11    11 Zbigniew       Wietecki              116.67 -  309: 480   67
   12    18 Marek          Roszak                127.57 -  381: 461   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Patrycja Śliwińska 108.61 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 138.02 -  301: 407   88
    2    31 Alicja         Bielecka              100.00 +  405: 350  150
    3    16 Wojciech       Usakiewicz            135.87 -  349: 401   86
    4    41 Piotr          Szutenberg            109.10 +  412: 323  159
    5    36 Krzysztof      Sporczyk              123.50 +  366: 353  174
    6    15 Mirosław       Uglik                 123.44 +  376: 325  173
    7    16 Dariusz        Kuć                   117.95 +  358: 336  168
    8    10 Tomasz         Sienkiewicz           106.76 +  378: 342  157
    9     6 Miłosz         Wrzałek               137.53 -  300: 328   88
   10     9 Mariola        Osajda-Matczak        122.62 +  366: 313  173
   11     7 Ireneusz       Moralewicz            117.42 +  344: 321  167
   12     6 Zbigniew       Wietecki              116.67 +  357: 344  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Maciej Kuczyński 108.56 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               137.53 -  399: 466   88
    2    26 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  362: 262  150
    3    27 Grzegorz       Pukniel               118.53 +  466: 375  169
    4    13 Kazimierz      Merklejn              101.22 -  321: 412   51
    5    23 Danuta         Langiewicz            102.51 -  298: 455   53
    6    30 Tomasz         Siwiński              102.25 -  289: 442   52
    7    38 Rafał          Stachowski            100.00 -  295: 342   50
    8    44 Beata          Sekuła                100.00 +  344: 291  150
    9    32 Sławomir       Buk                   120.63 -  395: 400   71
   10    39 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  317: 330   50
   11    43 Radosław       Pastusiak             100.00 +  334: 323  150
   12    38 Anna           Niedzielko            118.46 +  472: 241  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Małgorzata Puternicka 107.91 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Duczemiński           135.89 -  307: 383   86
    2    30 Walenty        Siemaszko             118.37 -  329: 450   68
    3    43 Kuba           Żuliński              100.00 +  390: 318  150
    4    30 Bogusław       Książek               111.97 -  357: 451   62
    5    41 Monika         Gawron-Cieślik        110.79 +  341: 276  161
    6    41 Dariusz        Nawrocki              106.76 -  352: 380   57
    7    42 Katarzyna      Dębska                100.00 -  318: 323   50
    8    40 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  416: 267  150
    9    29 Marek          Roszak                127.57 -  342: 346   78
   10    40 Piotr          Szutenberg            109.10 +  318: 237  159
   11    39 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  385: 298  150
   12    32 Małgorzata     Szmuksta              106.25 -  364: 384   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Dariusz Nawrocki 106.76 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Usakiewicz            135.87 -  348: 474   86
    2    38 Rafał          Stachowski            100.00 -  305: 396   50
    3    40 Jacek          Nowak                 100.72 +  388: 362  151
    4    43 Barbara        Turbo                 100.00 =  318: 318  100
    5    34 Tomasz         Suchanek              123.44 -  356: 420   73
    6    41 Małgorzata     Puternicka            107.91 +  380: 352  158
    7    33 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  319: 323   59
    8    38 Eugeniusz      Wróblewski            115.97 +  426: 309  166
    9    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.28 +  356: 330  175
   10    28 Sławomir       Buk                   120.63 +  401: 328  171
   11    19 Grzegorz       Koczkodon             123.88 -  319: 398   74
   12    25 Krzysztof      Langiewicz            120.72 -  344: 445   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Tomasz Sienkiewicz 106.76 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kowalski              135.43 -  263: 343   85
    2    47 Rafał          Skibicki              110.63 +  417: 288  161
    3    24 Łukasz         Tuszyński             128.28 -  394: 443   78
    4    36 Sławomir       Długosz               102.05 +  403: 296  152
    5    32 Sylwia         Pliszka               100.00 +  462: 371  150
    6    20 Przemysław     Pok                   100.00 +  351: 307  150
    7     9 Rafał          Dąbrowski             131.82 +  466: 321  182
    8    10 Patrycja       Śliwińska             108.61 -  342: 378   59
    9    18 Krzysztof      Langiewicz            120.72 -  364: 372   71
   10    19 Paweł          Szulc                 101.77 -  372: 412   52
   11    24 Łukasz         Baranowski            111.60 +  430: 300  162
   12    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.28 -  389: 511   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Małgorzata Szmuksta 106.25 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Pietuchowski          134.91 -  268: 451   85
    2    46 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  317: 299  159
    3    38 Sławomir       Szymański             103.76 +  452: 304  154
    4    17 Dariusz        Kuć                   117.95 -  363: 399   68
    5    26 Marek          Roszak                127.57 -  322: 401   78
    6    28 Michał         Kolaj                 104.62 -  353: 384   55
    7    43 Monika         Gawron-Cieślik        110.79 -  301: 404   61
    8    42 Dorota         Kuć                   112.98 -  348: 406   63
    9    46 Alicja         Bielecka              100.00 +  387: 224  150
   10    42 Sławomir       Długosz               102.05 +  336: 312  152
   11    40 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  418: 273  150
   12    32 Małgorzata     Puternicka            107.91 +  384: 364  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Michał Kolaj 104.62 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Dąbrowski             131.82 -  353: 510   82
    2    36 Mateusz        Wasylko               100.00 +  538: 234  150
    3    15 Bartosz        Pięta                 104.04 +  381: 296  154
    4     8 Mariola        Osajda-Matczak        122.62 -  356: 380   73
    5    19 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  269: 415   59
    6    28 Małgorzata     Szmuksta              106.25 +  384: 353  156
    7    21 Anna           Niedzielko            118.46 +  449: 285  168
    8    16 Łukasz         Baranowski            111.60 +  364: 269  162
    9     8 Wojciech       Usakiewicz            135.87 -  348: 354   86
   10    20 Jolanta        Chłopińska            114.57 -  433: 442   65
   11    23 Magdalena      Kupczyńska            112.40 -  366: 454   62
   12    28 Mirosław       Uglik                 123.44 +  405: 329  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Bartosz Pięta 104.04 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Zaryński              128.99 -  365: 389   79
    2    33 Paweł          Golubiński            100.00 +  342: 325  150
    3    15 Michał         Kolaj                 104.62 -  296: 381   55
    4    35 Marek          Roszak                127.57 -  234: 458   78
    5    46 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  358: 338  150
    6    37 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  378: 318  150
    7    31 Grzegorz       Pukniel               118.53 +  383: 277  169
    8    24 Alicja         Kosińska              108.80 -  304: 363   59
    9    19 Kamil          Nawrocki              127.54 -  311: 496   78
   10    29 Beata          Piotrowska            117.27 -  309: 423   67
   11    37 Kazimierz      Merklejn              101.22 +  341: 320  151
   12    35 Przemysław     Pok                   100.00 +  347: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Sławomir Zabawa 103.88 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Tuszyński             128.28 +  425: 392  178
    2    11 Krzysztof      Langiewicz            120.72 -  389: 415   71
    3    20 Stanisław      Rydzik                144.62 -  415: 432   95
    4    28 Paweł          Szulc                 101.77 +  470: 317  152
    5    17 Łukasz         Baranowski            111.60 +  325: 285  162
    6    14 Kazimierz      Merklejn              101.22 -  246: 446   51
    7    22 Przemysław     Pok                   100.00 +  400:   1  150
    8    19 Beata          Wiączkowska           126.70 -  289: 359   77
    9    26 Grzegorz       Kurowski              118.12 -  337: 460   68
   10    33 Dorota         Kuć                   112.98 -  298: 390   63
   11    35 Monika         Gawron-Cieślik        110.79 +  359: 350  161
   12    31 Tomasz         Siwiński              102.25 -  331: 416   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Sławomir Szymański 103.76 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Lenartowski           127.62 -  346: 400   78
    2    39 Tomasz         Siwiński              102.25 +  373: 324  152
    3    38 Małgorzata     Szmuksta              106.25 -  304: 452   56
    4    31 Kamil          Nawrocki              127.54 -  395: 447   78
    5    38 Rafał          Wesołowski            116.93 -  332: 361   67
    6    45 Radosław       Pastusiak             100.00 +  414: 273  150
    7    37 Anna           Gorszka-Bilska        101.12 -  319: 396   51
    8    41 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.77 +  424: 327  151
    9    24 Danuta         Langiewicz            102.51 -  334: 345   53
   10    36 Halina         Roszak                115.22 -  338: 427   65
   11    41 Paweł          Golubiński            100.00 +  386: 324  150
   12    36 Dorota         Kuć                   112.98 -  275: 439   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Maria Krzyżanowska 102.88 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Roszak                127.57 +  408: 319  178
    2    15 Sławomir       Piotrowski            113.06 -  360: 404   63
    3    25 Grzegorz       Koczkodon             123.88 +  429: 420  174
    4    18 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  276: 343   50
    5    35 Barbara        Turbo                 100.00 +  344: 281  150
    6    18 Dawid          Pikul                 138.02 -  395: 431   88
    7    29 Rafał          Wesołowski            116.93 -  395: 404   67
    8    28 Magdalena      Kupczyńska            112.40 -  283: 352   62
    9    25 Jarosław       Żuliński              113.84 -  328: 383   64
   10    37 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  373: 327  150
   11    36 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  398: 386  150
   12    30 Sławomir       Piotrowski            113.06 +  393: 338  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Agata Kuć 102.61 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kamil          Nawrocki              127.54 -  315: 421   78
    2    50 Tomasz         Litman                100.00 +  426: 211  150
    3    31 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  290: 379   50
    4    29 Beata          Piotrowska            117.27 -  361: 401   67
    5    39 Jacek          Nowak                 100.72 -  393: 440   51
    6    44 Natalia        Połomska              100.00 +  386: 358  150
    7    36 Eugeniusz      Wróblewski            115.97 -  272: 370   66
    8    43 Radosław       Pastusiak             100.00 +  383: 292  150
    9    28 Sławomir       Piotrowski            113.06 -  281: 378   63
   10    43 Waldemar       Stankiewicz           100.00 -  367: 392   50
   11    44 Sławomir       Długosz               102.05 -  393: 409   52
   12    44 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  466: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 12  89.75




	Wojciech Gołęcki 102.52 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Janaś                 127.26 -  330: 386   77
    2    43 Barbara        Turbo                 100.00 +  330: 300  150
    3    28 Jarosław       Sobczak               114.81 +  324: 323  165
    4    24 Stanisław      Rydzik                144.62 -  305: 394   95
    5    31 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  419: 260  150
    6    25 Jakub          Zaryński              128.99 -  267: 527   79
    7    30 Grzegorz       Kurowski              118.12 +  372: 324  168
    8    25 Jarosław       Żuliński              113.84 +  439: 390  164
    9    16 Łukasz         Tuszyński             128.28 -  277: 307   78
   10    24 Marek          Herzig                118.90 +  331: 329  169
   11    16 Rafał          Skibicki              110.63 +  387: 322  161
   12    15 Rafał          Dąbrowski             131.82 -  296: 455   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Danuta Langiewicz 102.51 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Beata          Wiączkowska           126.70 -  370: 386   77
    2    32 Tomasz         Suchanek              123.44 +  342: 289  173
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              123.50 +  404: 381  174
    4    26 Adam           Klimont               116.82 -  311: 438   67
    5    23 Maciej         Kuczyński             108.56 +  455: 298  159
    6    11 Kamil          Nawrocki              127.54 -  365: 415   78
    7    27 Danuta         Połomska              100.00 -  335: 384   50
    8    29 Bartek         Kaczanowski           100.00 +  384: 290  150
    9    24 Sławomir       Szymański             103.76 +  345: 334  154
   10    27 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 -  326: 474   68
   11    28 Rafał          Stachowski            100.00 -  358: 389   50
   12    29 Grzegorz       Kurowski              118.12 -  258: 424   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Tomasz Siwiński 102.25 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.28 -  285: 367   75
    2    39 Sławomir       Szymański             103.76 -  324: 373   54
    3    49 Mateusz        Wasylko               100.00 +  352: 349  150
    4    40 Dorota         Kuć                   112.98 -  361: 403   63
    5    47 Beata          Sekuła                100.00 +  355: 343  150
    6    30 Maciej         Kuczyński             108.56 +  442: 289  159
    7    20 Mirosław       Uglik                 123.44 +  416: 299  173
    8    14 Rafał          Dąbrowski             131.82 -  377: 450   82
    9    31 Halina         Roszak                115.22 +  349: 289  165
   10    17 Stanisław      Rydzik                144.62 -  345: 445   95
   11    30 Barbara        Turbo                 100.00 -  370: 388   50
   12    31 Sławomir       Zabawa                103.88 +  416: 331  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Sławomir Długosz 102.05 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Koczkodon             123.88 -  362: 379   74
    2    34 Jacek          Nowak                 100.72 +  373: 301  151
    3    33 Jolanta        Chłopińska            114.57 -  264: 374   65
    4    36 Tomasz         Sienkiewicz           106.76 -  296: 403   57
    5    37 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  326: 294  150
    6    34 Jarosław       Żuliński              113.84 -  315: 431   64
    7    40 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  403: 313  150
    8    30 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 -  280: 384   68
    9    38 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  272: 346   59
   10    42 Małgorzata     Szmuksta              106.25 -  312: 336   56
   11    44 Agata          Kuć                   102.61 +  409: 393  153
   12    41 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.77 -  271: 372   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Paweł Szulc 101.77 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Sporczyk              123.50 +  319: 310  174
    2    24 Jakub          Zaryński              128.99 -  378: 432   79
    3    19 Zbigniew       Wietecki              116.67 -  335: 348   67
    4    28 Sławomir       Zabawa                103.88 -  317: 470   54
    5    45 Radosław       Pastusiak             100.00 +  382: 318  150
    6    39 Agata          Pastusiak             100.00 +  358: 307  150
    7    25 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 +  380: 313  168
    8    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.28 +  410: 391  175
    9    11 Ireneusz       Moralewicz            117.42 -  317: 413   67
   10    19 Tomasz         Sienkiewicz           106.76 +  412: 372  157
   11    10 Kamil          Nawrocki              127.54 -  305: 355   78
   12    21 Beata          Wiączkowska           126.70 +  370: 369  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Adam Janicki 101.65 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mirosław       Uglik                 123.44 +  396: 385  173
    2    22 Eugeniusz      Wróblewski            115.97 +  384: 295  166
    3     3 Katarzyna      Sołdan                121.67 -  350: 395   72
    4    23 Halina         Roszak                115.22 -  317: 463   65
    5    20 Beata          Piotrowska            117.27 +  384: 348  167
    6    16 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 +  362: 304  168
    7    17 Dawid          Pikul                 138.02 -  291: 437   88
    8    18 Dariusz        Kuć                   117.95 -  339: 482   68
    9    37 Piotr          Szutenberg            109.10 +  295: 293  159
   10    23 Jarosław       Żuliński              113.84 -  350: 380   64
   11    25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.28 -  334: 397   75
   12    34 Anna           Gorszka-Bilska        101.12 +  354: 317  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Kazimierz Merklejn 101.22 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz         Suchanek              123.44 +  417: 298  173
    2    14 Ireneusz       Moralewicz            117.42 -  285: 440   67
    3    17 Rafał          Dąbrowski             131.82 +  378: 363  182
    4    13 Maciej         Kuczyński             108.56 +  412: 321  159
    5    10 Łukasz         Tuszyński             128.28 -  366: 391   78
    6    14 Sławomir       Zabawa                103.88 +  446: 246  154
    7     6 Miłosz         Wrzałek               137.53 -  237: 389   88
    8    13 Rafał          Lenartowski           127.62 -  375: 386   78
    9    30 Anna           Niedzielko            118.46 -  326: 421   68
   10    34 Barbara        Turbo                 100.00 -  318: 341   50
   11    37 Bartosz        Pięta                 104.04 -  320: 341   54
   12    37 Eugeniusz      Wróblewski            115.97 -  337: 402   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Anna Gorszka-Bilska 101.12 Przecław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariola        Osajda-Matczak        122.62 -  329: 429   73
    2    45 Piotr          Szutenberg            109.10 -  302: 353   59
    3    44 Radosław       Pastusiak             100.00 +  342: 300  150
    4    38 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  381: 276  150
    5    29 Ireneusz       Moralewicz            117.42 -  358: 378   67
    6    29 Jarosław       Sobczak               114.81 -  303: 367   65
    7    37 Sławomir       Szymański             103.76 +  396: 319  154
    8    26 Beata          Piotrowska            117.27 +  327: 324  167
    9    41 Katarzyna      Dębska                100.00 -  324: 357   50
   10    30 Mirosław       Uglik                 123.44 +  383: 325  173
   11    27 Marek          Herzig                118.90 -  322: 333   69
   12    34 Adam           Janicki               101.65 -  317: 354   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Ireneusz Kaczmarczyk 100.77 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Katarzyna      Sołdan                121.67 -  259: 531   72
    2    48 Marek          Roszak                127.57 -  334: 375   78
    3    41 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  440: 207  150
    4    27 Rafał          Dąbrowski             131.82 -  334: 415   82
    5    42 Danuta         Połomska              100.00 -  303: 330   50
    6    50 Mateusz        Wasylko               100.00 +  424: 283  150
    7    39 Magdalena      Kupczyńska            112.40 -  244: 430   62
    8    41 Sławomir       Szymański             103.76 -  327: 424   54
    9    43 Krzysztof      Sporczyk              123.50 -  291: 496   74
   10    46 Beata          Sekuła                100.00 +  341: 284  150
   11    42 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  334: 302  150
   12    41 Sławomir       Długosz               102.05 +  372: 271  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Jacek Nowak 100.72 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Langiewicz            120.72 -  294: 364   71
    2    34 Sławomir       Długosz               102.05 -  301: 373   52
    3    40 Dariusz        Nawrocki              106.76 -  362: 388   57
    4    46 Mateusz        Wasylko               100.00 +  327: 258  150
    5    39 Agata          Kuć                   102.61 +  440: 393  153
    6    40 Barbara        Turbo                 100.00 -  349: 352   50
    7    44 Beata          Sekuła                100.00 +  344: 311  150
    8    37 Krzysztof      Sporczyk              123.50 +  424: 311  174
    9    35 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  462: 286  150
   10    14 Rafał          Dąbrowski             131.82 -  275: 424   82
   11    31 Dorota         Kuć                   112.98 +  377: 373  163
   12    20 Jolanta        Chłopińska            114.57 -  334: 430   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Sławomir       Buk                   120.63 -  375: 401   71
    2    31 Patrycja       Śliwińska             108.61 -  350: 405   59
    3    39 Marek          Herzig                118.90 -  348: 349   69
    4    45 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  277: 417   59
    5    48 Tomasz         Silny                 100.00 +  392: 337  150
    6    46 Monika         Gawron-Cieślik        110.79 -  311: 352   61
    7    47 Radosław       Pastusiak             100.00 -  263: 409   50
    8    47 Natalia        Połomska              100.00 -  330: 362   50
    9    46 Małgorzata     Szmuksta              106.25 -  224: 387   56
   10    49 PAUZA
   11    48 Mateusz        Wasylko               100.00 +  324: 251  150
   12    47 Kuba           Żuliński              100.00 -  356: 401   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  / 11  75.00




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz       Pukniel               118.53 -  309: 393   69
    2    27 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  335: 336   50
    3    42 Bartek         Kaczanowski           100.00 +  296: 266  150
    4    42 Magdalena      Kupczyńska            112.40 +  378: 340  162
    5    30 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 -  302: 432   68
    6    35 Anna           Niedzielko            118.46 -  278: 359   68
    7    42 Małgorzata     Puternicka            107.91 +  323: 318  158
    8    35 Rafał          Skibicki              110.63 -  348: 603   61
    9    41 Anna           Gorszka-Bilska        101.12 +  357: 324  151
   10    31 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.28 -  281: 462   75
   11    38 Halina         Roszak                115.22 -  225: 352   65
   12    43 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  372: 353  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Anna           Niedzielko            118.46 -  295: 387   68
    2    33 Bartosz        Pięta                 104.04 -  325: 342   54
    3    48 Danuta         Połomska              100.00 -  303: 404   50
    4    48 Bartek         Kaczanowski           100.00 -  340: 395   50
    5    49 Mateusz        Wasylko               100.00 +  471: 278  150
    6    47 Piotr          Szutenberg            109.10 -  316: 392   59
    7    48 Tomasz         Silny                 100.00 +  371: 325  150
    8    45 Waldemar       Stankiewicz           100.00 -  315: 384   50
    9    45 Beata          Sekuła                100.00 +  401: 255  150
   10    41 Monika         Gawron-Cieślik        110.79 -  173: 383   61
   11    41 Sławomir       Szymański             103.76 -  324: 386   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  / 11  81.45




	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Walenty        Siemaszko             118.37 +  401: 382  168
    2    19 Andrzej        Kowalski              135.43 -  251: 490   85
    3    30 Alicja         Kosińska              108.80 -  405: 470   59
    4    39 Danuta         Połomska              100.00 +  425: 297  150
    5    31 Wojciech       Gołęcki               102.52 -  260: 419   53
    6    37 Bartosz        Pięta                 104.04 -  318: 378   54
    7    45 Agata          Pastusiak             100.00 +  371: 277  150
    8    36 Przemysław     Pok                   100.00 -  285: 290   50
    9    35 Jacek          Nowak                 100.72 -  286: 462   51
   10    39 Maciej         Kuczyński             108.56 +  330: 317  159
   11    36 Maria          Krzyżanowska          102.88 -  386: 398   53
   12    39 Tomasz         Silny                 100.00 -  279: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 12  90.17




	Bartek Kaczanowski 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Grzegorz       Kurowski              118.12 -  277: 380   68
    2    41 Alicja         Kosińska              108.80 -  315: 408   59
    3    42 Katarzyna      Dębska                100.00 -  266: 296   50
    4    48 Paweł          Golubiński            100.00 +  395: 340  150
    5    44 Rafał          Skibicki              110.63 +  359: 317  161
    6    36 Eugeniusz      Wróblewski            115.97 +  415: 293  166
    7    28 Tomasz         Suchanek              123.44 -  345: 405   73
    8    29 Danuta         Langiewicz            102.51 -  290: 384   53
    9    36 Grzegorz       Pukniel               118.53 -  357: 481   69
   10    38 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  329: 324  150
   11    33 Mirosław       Uglik                 123.44 -  316: 427   73
   12    40 Monika         Gawron-Cieślik        110.79 +  399: 304  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dariusz        Kuć                   117.95 -  396: 403   68
    2    27 Katarzyna      Dębska                100.00 +  336: 335  150
    3    34 Eugeniusz      Wróblewski            115.97 -  357: 382   66
    4    33 Tomasz         Suchanek              123.44 -  419: 460   73
    5    37 Sławomir       Długosz               102.05 -  294: 326   52
    6    43 Tomasz         Silny                 100.00 +  420: 317  150
    7    35 Rafał          Skibicki              110.63 -  339: 388   61
    8    40 Małgorzata     Puternicka            107.91 -  267: 416   58
    9    44 Radosław       Pastusiak             100.00 +  377: 306  150
   10    38 Bartek         Kaczanowski           100.00 -  324: 329   50
   11    42 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.77 -  302: 334   51
   12    44 Agata          Kuć                   102.61 -  265: 466   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     982  / 12  81.83




	Tomasz Litman 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 -  217: 467   68
    2    50 Agata          Kuć                   102.61 -  211: 426   53
    3    50 Rafał          Skibicki              110.63 -  163: 399   61
    4    51 Beata          Sekuła                100.00 -  251: 275   50
    5    51 Natalia        Połomska              100.00 -  202: 434   50
    6    51 Przemysław     Szczepaniak           100.00 +  271: 195  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     432  /  6  72.00




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Ireneusz       Moralewicz            117.42 -  339: 363   67
    2    40 Sylwia         Pliszka               100.00 -  261: 337   50
    3    51 Przemysław     Szczepaniak           100.00 +  294: 186  150
    4    44 Grzegorz       Pukniel               118.53 +  364: 323  169
    5    33 Grzegorz       Kurowski              118.12 -  275: 450   68
    6    39 Paweł          Szulc                 101.77 -  307: 358   52
    7    45 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  277: 371   50
    8    46 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  329: 353   50
    9    47 Natalia        Połomska              100.00 +  348: 263  150
   10    45 Tomasz         Silny                 100.00 -  259: 377   50
   11    47 Kuba           Żuliński              100.00 -  279: 354   50
   12    46 Natalia        Połomska              100.00 +  346: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  / 12  88.00




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Beata          Piotrowska            117.27 -  293: 554   67
    2    35 Bogusław       Książek               111.97 -  296: 407   62
    3    44 Anna           Gorszka-Bilska        101.12 -  300: 342   51
    4    50 Przemysław     Szczepaniak           100.00 +  354: 266  150
    5    45 Paweł          Szulc                 101.77 -  318: 382   52
    6    45 Sławomir       Szymański             103.76 -  273: 414   54
    7    47 Alicja         Bielecka              100.00 +  409: 263  150
    8    43 Agata          Kuć                   102.61 -  292: 383   53
    9    44 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  306: 377   50
   10    48 Mateusz        Wasylko               100.00 +  443: 296  150
   11    43 Maciej         Kuczyński             108.56 -  323: 334   59
   12    45 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  377: 365  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 12  87.33




	Agnieszka Piotrowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Rafał          Wesołowski            116.93 +  388: 349  167
    2    26 Maciej         Kuczyński             108.56 -  262: 362   59
    3    31 Agata          Kuć                   102.61 +  379: 290  153
    4    18 Maria          Krzyżanowska          102.88 +  343: 276  153
    5    16 Krzysztof      Langiewicz            120.72 -  228: 344   71
    6    26 Ireneusz       Moralewicz            117.42 -  296: 513   67
    7    32 Jarosław       Żuliński              113.84 -  246: 378   64
    8    34 Grzegorz       Pukniel               118.53 -  339: 366   69
    9    42 Rafał          Stachowski            100.00 -  329: 334   50
   10    44 Eugeniusz      Wróblewski            115.97 +  335: 309  166
   11    40 Małgorzata     Szmuksta              106.25 -  273: 418   56
   12    43 Katarzyna      Dębska                100.00 -  353: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75




	Sylwia Pliszka 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Adam           Klimont               116.82 -  283: 308   67
    2    40 Agata          Pastusiak             100.00 +  337: 261  150
    3    36 Dorota         Kuć                   112.98 +  401: 329  163
    4    19 Zbigniew       Wietecki              116.67 -  265: 493   67
    5    32 Tomasz         Sienkiewicz           106.76 -  371: 462   57
    6    32 Sławomir       Buk                   120.63 -  195: 493   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     575  /  6  95.83




	Przemysław Pok 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Zbigniew       Wietecki              116.67 +  383: 315  167
    2     5 Wojciech       Usakiewicz            135.87 +  402: 399  186
    3     2 Piotr          Pietuchowski          134.91 -  266: 459   85
    4    16 Łukasz         Tuszyński             128.28 -  347: 400   78
    5    27 Jarosław       Sobczak               114.81 +  411: 347  165
    6    20 Tomasz         Sienkiewicz           106.76 -  307: 351   57
    7    22 Sławomir       Zabawa                103.88 -    1: 400   54
    8    36 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  290: 285  150
    9    20 Rafał          Skibicki              110.63 -  420: 445   61
   10    32 Grzegorz       Kurowski              118.12 +  341: 303  168
   11    29 Sławomir       Buk                   120.63 -  340: 471   71
   12    35 Bartosz        Pięta                 104.04 -  294: 347   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Eugeniusz      Wróblewski            115.97 -  239: 329   66
    2    49 Zbigniew       Wietecki              116.67 -  321: 515   67
    3    48 Paweł          Golubiński            100.00 +  404: 303  150
    4    39 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  297: 425   50
    5    42 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.77 +  330: 303  151
    6    38 Rafał          Stachowski            100.00 +  458: 275  150
    7    27 Danuta         Langiewicz            102.51 +  384: 335  153
    8    22 Marek          Roszak                127.57 +  343: 312  178
    9    15 Stanisław      Rydzik                144.62 +  396: 368  195
   10    11 Jakub          Zaryński              128.99 -  327: 507   79
   11    15 Mariola        Osajda-Matczak        122.62 -  381: 416   73
   12    22 Rafał          Wesołowski            116.93 -  306: 428   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Zofia          Gajewska              115.75 -  276: 347   66
    2    42 Tomasz         Silny                 100.00 -  289: 415   50
    3    47 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  298: 416   59
    4    47 Rafał          Wesołowski            116.93 -  331: 355   67
    5    51 Tomasz         Litman                100.00 +  434: 202  150
    6    44 Agata          Kuć                   102.61 -  358: 386   53
    7    49 Waldemar       Stankiewicz           100.00 -  343: 359   50
    8    47 Alicja         Bielecka              100.00 +  362: 330  150
    9    47 Agata          Pastusiak             100.00 -  263: 348   50
   10    47 Kuba           Żuliński              100.00 +  377: 302  150
   11    46 Eugeniusz      Wróblewski            115.97 -  265: 457   66
   12    46 Agata          Pastusiak             100.00 -  309: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     961  / 12  80.08




	Beata Sekuła 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Halina         Roszak                115.22 -  308: 368   65
    2    28 Łukasz         Tuszyński             128.28 -  321: 377   78
    3    46 Barbara        Turbo                 100.00 -  254: 345   50
    4    51 Tomasz         Litman                100.00 +  275: 251  150
    5    47 Tomasz         Siwiński              102.25 -  343: 355   52
    6    48 Kuba           Żuliński              100.00 +  354: 268  150
    7    44 Jacek          Nowak                 100.72 -  311: 344   51
    8    44 Maciej         Kuczyński             108.56 -  291: 344   59
    9    45 Paweł          Golubiński            100.00 -  255: 401   50
   10    46 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.77 -  284: 341   51
   11    49 PAUZA
   12    48 Mateusz        Wasylko               100.00 -  280: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     806  / 11  73.27




	Tomasz Silny 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jarosław       Sobczak               114.81 -  334: 474   65
    2    42 Natalia        Połomska              100.00 +  415: 289  150
    3    29 Adam           Klimont               116.82 -  267: 327   67
    4    32 Grzegorz       Koczkodon             123.88 -  297: 448   74
    5    48 Alicja         Bielecka              100.00 -  337: 392   50
    6    43 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  317: 420   50
    7    48 Paweł          Golubiński            100.00 -  325: 371   50
    8    48 Kuba           Żuliński              100.00 +  378: 265  150
    9    48 Mateusz        Wasylko               100.00 +  387: 325  150
   10    45 Agata          Pastusiak             100.00 +  377: 259  150
   11    32 Krzysztof      Sporczyk              123.50 -  300: 391   74
   12    39 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  378: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Rafał Stachowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Jolanta        Chłopińska            114.57 -  287: 332   65
    2    38 Dariusz        Nawrocki              106.76 +  396: 305  157
    3    23 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 -  389: 468   68
    4    37 Monika         Gawron-Cieślik        110.79 +  374: 292  161
    5    21 Bogusław       Książek               111.97 -  291: 365   62
    6    38 Danuta         Połomska              100.00 -  275: 458   50
    7    38 Maciej         Kuczyński             108.56 +  342: 295  159
    8    31 Grzegorz       Kurowski              118.12 +  368: 340  168
    9    42 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  334: 329  150
   10    25 Grzegorz       Pukniel               118.53 -  323: 470   69
   11    28 Danuta         Langiewicz            102.51 +  389: 358  153
   12    23 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  396: 327  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Waldemar Stankiewicz 100.00 Mieszkowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Jarosław       Żuliński              113.84 -  307: 338   64
    2    29 Mirosław       Uglik                 123.44 -  338: 421   73
    3    41 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.77 -  207: 440   51
    4    49 Kuba           Żuliński              100.00 +  408: 327  150
    5    43 Grzegorz       Pukniel               118.53 -  255: 425   69
    6    49 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  227: 407   50
    7    49 Natalia        Połomska              100.00 +  359: 343  150
    8    45 Paweł          Golubiński            100.00 +  384: 315  150
    9    40 Magdalena      Kupczyńska            112.40 -  310: 488   62
   10    43 Agata          Kuć                   102.61 +  392: 367  153
   11    39 Małgorzata     Puternicka            107.91 -  298: 385   58
   12    42 Piotr          Szutenberg            109.10 -  306: 334   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  / 12  90.75




	Przemysław Szczepaniak 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Sławomir       Piotrowski            113.06 -  205: 358   63
    2    51 Krzysztof      Sporczyk              123.50 -  220: 583   74
    3    51 Agata          Pastusiak             100.00 -  186: 294   50
    4    50 Radosław       Pastusiak             100.00 -  266: 354   50
    5    50 Kuba           Żuliński              100.00 -  153: 470   50
    6    51 Tomasz         Litman                100.00 -  195: 271   50
    7    50 Mateusz        Wasylko               100.00 -  224: 312   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     387  /  7  55.29




	Barbara Turbo 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Dorota         Kuć                   112.98 -  275: 375   63
    2    43 Wojciech       Gołęcki               102.52 -  300: 330   53
    3    46 Beata          Sekuła                100.00 +  345: 254  150
    4    43 Dariusz        Nawrocki              106.76 =  318: 318  107
    5    35 Maria          Krzyżanowska          102.88 -  281: 344   53
    6    40 Jacek          Nowak                 100.72 +  352: 349  151
    7    34 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.28 -  242: 486   75
    8    39 Halina         Roszak                115.22 +  376: 348  165
    9    22 Grzegorz       Koczkodon             123.88 -  275: 431   74
   10    34 Kazimierz      Merklejn              101.22 +  341: 318  151
   11    30 Tomasz         Siwiński              102.25 +  388: 370  152
   12    26 Beata          Piotrowska            117.27 +  357: 267  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Mateusz Wasylko 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Magdalena      Kupczyńska            112.40 -  292: 352   62
    2    36 Michał         Kolaj                 104.62 -  234: 538   55
    3    49 Tomasz         Siwiński              102.25 -  349: 352   52
    4    46 Jacek          Nowak                 100.72 -  258: 327   51
    5    49 Paweł          Golubiński            100.00 -  278: 471   50
    6    50 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.77 -  283: 424   51
    7    50 Przemysław     Szczepaniak           100.00 +  312: 224  150
    8    49 PAUZA
    9    48 Tomasz         Silny                 100.00 -  325: 387   50
   10    48 Radosław       Pastusiak             100.00 -  296: 443   50
   11    48 Alicja         Bielecka              100.00 -  251: 324   50
   12    48 Beata          Sekuła                100.00 +  365: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     771  / 11  70.09




	Piotr Wierzchowski 100.00 Widuchowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Bogusław       Książek               111.97 +  364: 358  162
    2    13 Kazimierz.J    Merklejn              146.29 -  408: 409   96
    3    22 Paweł          Janaś                 127.26 -  299: 423   77
    4    38 Anna           Gorszka-Bilska        101.12 -  276: 381   51
    5    46 Bartosz        Pięta                 104.04 -  338: 358   54
    6    49 Waldemar       Stankiewicz           100.00 +  407: 227  150
    7    40 Sławomir       Długosz               102.05 -  313: 403   52
    8    46 Agata          Pastusiak             100.00 +  353: 329  150
    9    33 Jarosław       Sobczak               114.81 -  290: 488   65
   10    37 Maria          Krzyżanowska          102.88 -  327: 373   53
   11    45 Piotr          Szutenberg            109.10 -  299: 391   59
   12    45 Radosław       Pastusiak             100.00 -  365: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1019  / 12  84.92




	Kuba Żuliński 100.00 Przecław                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Łukasz         Baranowski            111.60 -  329: 364   62
    2    44 Marek          Herzig                118.90 -  260: 437   69
    3    43 Małgorzata     Puternicka            107.91 -  318: 390   58
    4    49 Waldemar       Stankiewicz           100.00 -  327: 408   50
    5    50 Przemysław     Szczepaniak           100.00 +  470: 153  150
    6    48 Beata          Sekuła                100.00 -  268: 354   50
    7    46 Krzysztof      Sporczyk              123.50 -  342: 368   74
    8    48 Tomasz         Silny                 100.00 -  265: 378   50
    9    49 PAUZA
   10    47 Natalia        Połomska              100.00 -  302: 377   50
   11    47 Agata          Pastusiak             100.00 +  354: 279  150
   12    47 Alicja         Bielecka              100.00 +  401: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     913  / 11  83.00




	Joanna Żłobicka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marek          Herzig                118.90 +  397: 275  169
    2    21 Jolanta        Chłopińska            114.57 +  326: 305  165
    3    12 Dawid          Pikul                 138.02 +  483: 462  188
    4     4 Katarzyna      Sołdan                121.67 +  352: 329  172
    5     3 Piotr          Pietuchowski          134.91 -  363: 436   85
    6     5 Walenty        Siemaszko             118.37 +  417: 319  168
    7     2 Andrzej        Kowalski              135.43 +  395: 361  185
    8     2 Tomasz         Zwoliński             143.47 -  298: 439   93
    9     4 Mariusz        Skrobosz              144.58 +  334: 333  195
   10     3 Mateusz        Żbikowski             139.95 -  378: 379   90
   11     6 Dariusz        Kuć                   117.95 -  349: 367   68
   12    13 Jarosław       Żuliński              113.84 -  278: 364   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Monika         Gawron-Cieślik        419: 290
   2 Rafał          Skibicki             - Stanisław      Rydzik                319: 346
   3 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Wiączkowski           388: 323
   4 Piotr          Szutenberg           - Tomasz         Zwoliński             268: 326
   5 Mateusz        Żbikowski            - Alicja         Kosińska              431: 335
   6 Patrycja       Śliwińska            - Dawid          Pikul                 301: 407
   7 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Kuczyński             466: 399
   8 Małgorzata     Puternicka           - Robert         Duczemiński           307: 383
   9 Wojciech       Usakiewicz           - Dariusz        Nawrocki              474: 348
  10 Tomasz         Sienkiewicz          - Andrzej        Kowalski              263: 343
  11 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Szmuksta              451: 268
  12 Michał         Kolaj                - Rafał          Dąbrowski             353: 510
  13 Jakub          Zaryński             - Bartosz        Pięta                 389: 365
  14 Sławomir       Zabawa               - Łukasz         Tuszyński             425: 392
  15 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Szymański             400: 346
  16 Maria          Krzyżanowska         - Marek          Roszak                408: 319
  17 Kamil          Nawrocki             - Agata          Kuć                   421: 315
  18 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Janaś                 330: 386
  19 Beata          Wiączkowska          - Danuta         Langiewicz            386: 370
  20 Tomasz         Siwiński             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  285: 367
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Długosz               379: 362
  22 Paweł          Szulc                - Krzysztof      Sporczyk              319: 310
  23 Mirosław       Uglik                - Adam           Janicki               385: 396
  24 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Suchanek              417: 298
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Gorszka-Bilska        429: 329
  26 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Katarzyna      Sołdan                259: 531
  27 Krzysztof      Langiewicz           - Jacek          Nowak                 364: 294
  28 Alicja         Bielecka             - Sławomir       Buk                   375: 401
  29 Marek          Herzig               - Joanna         Żłobicka              275: 397
  30 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Pukniel               309: 393
  31 Anna           Niedzielko           - Paweł          Golubiński            387: 295
  32 Mateusz        Gołębiewski          - Walenty        Siemaszko             401: 382
  33 Grzegorz       Kurowski             - Bartek         Kaczanowski           380: 277
  34 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Kuć                   396: 403
  35 Małgorzata     Jóźwiak              - Tomasz         Litman                467: 217
  36 Agata          Pastusiak            - Ireneusz       Moralewicz            339: 363
  37 Beata          Piotrowska           - Radosław       Pastusiak             554: 293
  38 Agnieszka      Piotrowicz           - Rafał          Wesołowski            388: 349
  39 Adam           Klimont              - Sylwia         Pliszka               308: 283
  40 Przemysław     Pok                  - Zbigniew       Wietecki              383: 315
  41 Eugeniusz      Wróblewski           - Danuta         Połomska              329: 239
  42 Natalia        Połomska             - Zofia          Gajewska              276: 347
  43 Halina         Roszak               - Beata          Sekuła                368: 308
  44 Tomasz         Silny                - Jarosław       Sobczak               334: 474
  45 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Stachowski            332: 287
  46 Waldemar       Stankiewicz          - Jarosław       Żuliński              307: 338
  47 Sławomir       Piotrowski           - Przemysław     Szczepaniak           358: 205
  48 Barbara        Turbo                - Dorota         Kuć                   275: 375
  49 Magdalena      Kupczyńska           - Mateusz        Wasylko               352: 292
  50 Piotr          Wierzchowski         - Bogusław       Książek               364: 358
  51 Łukasz         Baranowski           - Kuba           Żuliński              364: 329


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Niedzielko           - Beata          Piotrowska            367: 353
   2 Katarzyna      Sołdan               - Paweł          Janaś                 357: 304
   3 Rafał          Dąbrowski            - Beata          Wiączkowska           361: 375
   4 Jarosław       Sobczak              - Robert         Duczemiński           286: 414
   5 Wojciech       Usakiewicz           - Przemysław     Pok                   399: 402
   6 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Jóźwiak               405: 304
   7 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             341: 292
   8 Dorota         Kuć                  - Piotr          Pietuchowski          352: 537
   9 Halina         Roszak               - Mateusz        Żbikowski             231: 573
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariola        Osajda-Matczak        381: 307
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Sławomir       Zabawa                415: 389
  12 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Nawrocki              377: 303
  13 Piotr          Wierzchowski         - Kazimierz.J    Merklejn              408: 409
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Kazimierz      Merklejn              440: 285
  15 Maria          Krzyżanowska         - Sławomir       Piotrowski            360: 404
  16 Dawid          Pikul                - Magdalena      Kupczyńska            394: 348
  17 Zofia          Gajewska             - Dariusz        Kuć                   320: 482
  18 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Buk                   349: 358
  19 Andrzej        Kowalski             - Mateusz        Gołębiewski           490: 251
  20 Jarosław       Żuliński             - Rafał          Lenartowski           392: 447
  21 Joanna         Żłobicka             - Jolanta        Chłopińska            326: 305
  22 Adam           Janicki              - Eugeniusz      Wróblewski            384: 295
  23 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Zwoliński             273: 490
  24 Jakub          Zaryński             - Paweł          Szulc                 432: 378
  25 Adam           Klimont              - Mariusz        Skrobosz              345: 356
  26 Maciej         Kuczyński            - Agnieszka      Piotrowicz            362: 262
  27 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Dębska                336: 335
  28 Beata          Sekuła               - Łukasz         Tuszyński             321: 377
  29 Waldemar       Stankiewicz          - Mirosław       Uglik                 338: 421
  30 Walenty        Siemaszko            - Małgorzata     Puternicka            450: 329
  31 Alicja         Bielecka             - Patrycja       Śliwińska             350: 405
  32 Danuta         Langiewicz           - Tomasz         Suchanek              342: 289
  33 Bartosz        Pięta                - Paweł          Golubiński            342: 325
  34 Sławomir       Długosz              - Jacek          Nowak                 373: 301
  35 Radosław       Pastusiak            - Bogusław       Książek               296: 407
  36 Mateusz        Wasylko              - Michał         Kolaj                 234: 538
  37 Monika         Gawron-Cieślik       - Rafał          Wesołowski            348: 280
  38 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Nawrocki              396: 305
  39 Sławomir       Szymański            - Tomasz         Siwiński              373: 324
  40 Sylwia         Pliszka              - Agata          Pastusiak             337: 261
  41 Bartek         Kaczanowski          - Alicja         Kosińska              315: 408
  42 Natalia        Połomska             - Tomasz         Silny                 289: 415
  43 Barbara        Turbo                - Wojciech       Gołęcki               300: 330
  44 Kuba           Żuliński             - Marek          Herzig                260: 437
  45 Anna           Gorszka-Bilska       - Piotr          Szutenberg            302: 353
  46 Małgorzata     Szmuksta             - Grzegorz       Wiączkowski           317: 299
  47 Rafał          Skibicki             - Tomasz         Sienkiewicz           288: 417
  48 Marek          Roszak               - Ireneusz       Kaczmarczyk           375: 334
  49 Zbigniew       Wietecki             - Danuta         Połomska              515: 321
  50 Agata          Kuć                  - Tomasz         Litman                426: 211
  51 Przemysław     Szczepaniak          - Krzysztof      Sporczyk              220: 583


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Grzegorz       Kurowski              403: 360
   2 Przemysław     Pok                  - Piotr          Pietuchowski          266: 459
   3 Katarzyna      Sołdan               - Adam           Janicki               395: 350
   4 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Langiewicz            326: 434
   5 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Piotrowski            415: 338
   6 Andrzej        Kowalski             - Beata          Wiączkowska           543: 253
   7 Sławomir       Buk                  - Kazimierz.J    Merklejn              326: 381
   8 Jakub          Zaryński             - Anna           Niedzielko            396: 297
   9 Tomasz         Zwoliński            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  430: 370
  10 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               512: 418
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Baranowski            362: 416
  12 Joanna         Żłobicka             - Dawid          Pikul                 483: 462
  13 Robert         Duczemiński          - Beata          Piotrowska            408: 294
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Danuta         Langiewicz            381: 404
  15 Michał         Kolaj                - Bartosz        Pięta                 381: 296
  16 Patrycja       Śliwińska            - Wojciech       Usakiewicz            349: 401
  17 Rafał          Dąbrowski            - Kazimierz      Merklejn              363: 378
  18 Walenty        Siemaszko            - Magdalena      Kupczyńska            399: 347
  19 Paweł          Szulc                - Zbigniew       Wietecki              335: 348
  20 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Zabawa                432: 415
  21 Mirosław       Uglik                - Marek          Roszak                428: 386
  22 Paweł          Janaś                - Piotr          Wierzchowski          423: 299
  23 Małgorzata     Jóźwiak              - Rafał          Stachowski            468: 389
  24 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Sienkiewicz           443: 394
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Maria          Krzyżanowska          420: 429
  26 Bogusław       Książek              - Zofia          Gajewska              368: 465
  27 Maciej         Kuczyński            - Grzegorz       Pukniel               466: 375
  28 Wojciech       Gołęcki              - Jarosław       Sobczak               324: 323
  29 Tomasz         Silny                - Adam           Klimont               267: 327
  30 Alicja         Kosińska             - Mateusz        Gołębiewski           470: 405
  31 Agnieszka      Piotrowicz           - Agata          Kuć                   379: 290
  32 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariola        Osajda-Matczak        339: 379
  33 Sławomir       Długosz              - Jolanta        Chłopińska            264: 374
  34 Eugeniusz      Wróblewski           - Agnieszka      Kozak                 382: 357
  35 Jarosław       Żuliński             - Piotr          Szutenberg            362: 329
  36 Sylwia         Pliszka              - Dorota         Kuć                   401: 329
  37 Kamil          Nawrocki             - Halina         Roszak                372: 391
  38 Małgorzata     Szmuksta             - Sławomir       Szymański             452: 304
  39 Marek          Herzig               - Alicja         Bielecka              349: 348
  40 Jacek          Nowak                - Dariusz        Nawrocki              362: 388
  41 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Waldemar       Stankiewicz           440: 207
  42 Katarzyna      Dębska               - Bartek         Kaczanowski           296: 266
  43 Kuba           Żuliński             - Małgorzata     Puternicka            318: 390
  44 Radosław       Pastusiak            - Anna           Gorszka-Bilska        300: 342
  45 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Suchanek              310: 428
  46 Beata          Sekuła               - Barbara        Turbo                 254: 345
  47 Grzegorz       Wiączkowski          - Natalia        Połomska              416: 298
  48 Paweł          Golubiński           - Danuta         Połomska              303: 404
  49 Mateusz        Wasylko              - Tomasz         Siwiński              349: 352
  50 Tomasz         Litman               - Rafał          Skibicki              163: 399
  51 Przemysław     Szczepaniak          - Agata          Pastusiak             186: 294


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Zaryński              356: 308
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Mateusz        Żbikowski             330: 407
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Kowalski              285: 501
   4 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Żłobicka              329: 352
   5 Robert         Duczemiński          - Rafał          Lenartowski           347: 422
   6 Łukasz         Baranowski           - Mariusz        Skrobosz              372: 408
   7 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Usakiewicz            327: 387
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Kolaj                 380: 356
   9 Paweł          Janaś                - Dawid          Pikul                 446: 272
  10 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Jóźwiak               523: 280
  11 Jarosław       Żuliński             - Mirosław       Uglik                 318: 481
  12 Sławomir       Buk                  - Walenty        Siemaszko             351: 400
  13 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Kuczyński             412: 321
  14 Marek          Herzig               - Miłosz         Wrzałek               382: 358
  15 Alicja         Kosińska             - Anna           Niedzielko            362: 352
  16 Łukasz         Tuszyński            - Przemysław     Pok                   400: 347
  17 Dariusz        Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              399: 363
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Maria          Krzyżanowska          343: 276
  19 Zbigniew       Wietecki             - Sylwia         Pliszka               493: 265
  20 Beata          Wiączkowska          - Ireneusz       Moralewicz            407: 355
  21 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Kurowski              406: 330
  22 Zofia          Gajewska             - Eugeniusz      Wróblewski            396: 375
  23 Adam           Janicki              - Halina         Roszak                317: 463
  24 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Gołęcki               394: 305
  25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Krzysztof      Sporczyk              379: 366
  26 Danuta         Langiewicz           - Adam           Klimont               311: 438
  27 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Rafał          Dąbrowski             334: 415
  28 Sławomir       Zabawa               - Paweł          Szulc                 470: 317
  29 Beata          Piotrowska           - Agata          Kuć                   401: 361
  30 Małgorzata     Puternicka           - Bogusław       Książek               357: 451
  31 Sławomir       Szymański            - Kamil          Nawrocki              395: 447
  32 Tomasz         Silny                - Grzegorz       Koczkodon             297: 448
  33 Tomasz         Suchanek             - Agnieszka      Kozak                 460: 419
  34 Jarosław       Sobczak              - Rafał          Skibicki              453: 346
  35 Bartosz        Pięta                - Marek          Roszak                234: 458
  36 Tomasz         Sienkiewicz          - Sławomir       Długosz               403: 296
  37 Rafał          Stachowski           - Monika         Gawron-Cieślik        374: 292
  38 Anna           Gorszka-Bilska       - Piotr          Wierzchowski          381: 276
  39 Danuta         Połomska             - Mateusz        Gołębiewski           297: 425
  40 Tomasz         Siwiński             - Dorota         Kuć                   361: 403
  41 Piotr          Szutenberg           - Patrycja       Śliwińska             323: 412
  42 Magdalena      Kupczyńska           - Katarzyna      Dębska                340: 378
  43 Dariusz        Nawrocki             - Barbara        Turbo                 318: 318
  44 Grzegorz       Pukniel              - Agata          Pastusiak             323: 364
  45 Grzegorz       Wiączkowski          - Alicja         Bielecka              417: 277
  46 Jacek          Nowak                - Mateusz        Wasylko               327: 258
  47 Rafał          Wesołowski           - Natalia        Połomska              355: 331
  48 Bartek         Kaczanowski          - Paweł          Golubiński            395: 340
  49 Waldemar       Stankiewicz          - Kuba           Żuliński              408: 327
  50 Przemysław     Szczepaniak          - Radosław       Pastusiak             266: 354
  51 Tomasz         Litman               - Beata          Sekuła                251: 275


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Rafał          Lenartowski           405: 398
   2 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              372: 367
   3 Piotr          Pietuchowski         - Joanna         Żłobicka              436: 363
   4 Zofia          Gajewska             - Mirosław       Uglik                 388: 274
   5 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Zaryński              458: 377
   6 Wojciech       Usakiewicz           - Stanisław      Rydzik                383: 464
   7 Walenty        Siemaszko            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  386: 326
   8 Sławomir       Piotrowski           - Mariola        Osajda-Matczak        321: 284
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Katarzyna      Sołdan                476: 292
  10 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             366: 391
  11 Halina         Roszak               - Dariusz        Kuć                   336: 404
  12 Alicja         Kosińska             - Marek          Herzig                416: 330
  13 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Wiączkowska           419: 292
  14 Adam           Klimont              - Paweł          Janaś                 428: 310
  15 Robert         Duczemiński          - Jolanta        Chłopińska            364: 368
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Agnieszka      Piotrowicz            344: 228
  17 Sławomir       Zabawa               - Łukasz         Baranowski            325: 285
  18 Dorota         Kuć                  - Rafał          Dąbrowski             303: 394
  19 Grzegorz       Wiączkowski          - Michał         Kolaj                 415: 269
  20 Adam           Janicki              - Beata          Piotrowska            384: 348
  21 Bogusław       Książek              - Rafał          Stachowski            365: 291
  22 Sławomir       Buk                  - Miłosz         Wrzałek               337: 548
  23 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Kuczyński             455: 298
  24 Kamil          Nawrocki             - Jarosław       Żuliński              515: 351
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Anna           Niedzielko            388: 354
  26 Marek          Roszak               - Małgorzata     Szmuksta              401: 322
  27 Jarosław       Sobczak              - Przemysław     Pok                   347: 411
  28 Dawid          Pikul                - Eugeniusz      Wróblewski            406: 372
  29 Ireneusz       Moralewicz           - Anna           Gorszka-Bilska        378: 358
  30 Małgorzata     Jóźwiak              - Katarzyna      Dębska                432: 302
  31 Mateusz        Gołębiewski          - Wojciech       Gołęcki               260: 419
  32 Sylwia         Pliszka              - Tomasz         Sienkiewicz           371: 462
  33 Agata          Pastusiak            - Grzegorz       Kurowski              275: 450
  34 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Suchanek              356: 420
  35 Maria          Krzyżanowska         - Barbara        Turbo                 344: 281
  36 Krzysztof      Sporczyk             - Patrycja       Śliwińska             353: 366
  37 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Kozak                 326: 294
  38 Sławomir       Szymański            - Rafał          Wesołowski            332: 361
  39 Agata          Kuć                  - Jacek          Nowak                 393: 440
  40 Magdalena      Kupczyńska           - Piotr          Szutenberg            272: 249
  41 Małgorzata     Puternicka           - Monika         Gawron-Cieślik        341: 276
  42 Danuta         Połomska             - Ireneusz       Kaczmarczyk           330: 303
  43 Grzegorz       Pukniel              - Waldemar       Stankiewicz           425: 255
  44 Rafał          Skibicki             - Bartek         Kaczanowski           317: 359
  45 Paweł          Szulc                - Radosław       Pastusiak             382: 318
  46 Piotr          Wierzchowski         - Bartosz        Pięta                 338: 358
  47 Tomasz         Siwiński             - Beata          Sekuła                355: 343
  48 Alicja         Bielecka             - Tomasz         Silny                 392: 337
  49 Paweł          Golubiński           - Mateusz        Wasylko               471: 278
  50 Kuba           Żuliński             - Przemysław     Szczepaniak           470: 153
  51 Natalia        Połomska             - Tomasz         Litman                434: 202


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Kowalski              459: 351
   2 Piotr          Pietuchowski         - Zbigniew       Wietecki              476: 376
   3 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz.J    Merklejn              325: 383
   4 Mariusz        Skrobosz             - Sławomir       Piotrowski            505: 334
   5 Joanna         Żłobicka             - Walenty        Siemaszko             417: 319
   6 Dariusz        Kuć                  - Adam           Klimont               365: 398
   7 Łukasz         Tuszyński            - Zofia          Gajewska              297: 399
   8 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Langiewicz            592: 289
   9 Jolanta        Chłopińska           - Alicja         Kosińska              390: 278
  10 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                452: 327
  11 Kamil          Nawrocki             - Danuta         Langiewicz            415: 365
  12 Grzegorz       Wiączkowski          - Wojciech       Usakiewicz            320: 380
  13 Rafał          Dąbrowski            - Paweł          Janaś                 392: 246
  14 Kazimierz      Merklejn             - Sławomir       Zabawa                446: 246
  15 Mirosław       Uglik                - Patrycja       Śliwińska             325: 376
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Adam           Janicki               304: 362
  17 Bogusław       Książek              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  435: 308
  18 Dawid          Pikul                - Maria          Krzyżanowska          431: 395
  19 Marek          Roszak               - Łukasz         Baranowski            317: 441
  20 Przemysław     Pok                  - Tomasz         Sienkiewicz           307: 351
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Halina         Roszak                468: 311
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Kurowski              480: 282
  23 Marek          Herzig               - Robert         Duczemiński           347: 362
  24 Beata          Wiączkowska          - Katarzyna      Sołdan                358: 364
  25 Wojciech       Gołęcki              - Jakub          Zaryński              267: 527
  26 Agnieszka      Piotrowicz           - Ireneusz       Moralewicz            296: 513
  27 Tomasz         Suchanek             - Beata          Piotrowska            331: 477
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Michał         Kolaj                 353: 384
  29 Anna           Gorszka-Bilska       - Jarosław       Sobczak               303: 367
  30 Maciej         Kuczyński            - Tomasz         Siwiński              289: 442
  31 Grzegorz       Pukniel              - Magdalena      Kupczyńska            403: 302
  32 Sylwia         Pliszka              - Sławomir       Buk                   195: 493
  33 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Kuć                   367: 317
  34 Jarosław       Żuliński             - Sławomir       Długosz               431: 315
  35 Anna           Niedzielko           - Katarzyna      Dębska                359: 278
  36 Bartek         Kaczanowski          - Eugeniusz      Wróblewski            415: 293
  37 Mateusz        Gołębiewski          - Bartosz        Pięta                 318: 378
  38 Danuta         Połomska             - Rafał          Stachowski            458: 275
  39 Agata          Pastusiak            - Paweł          Szulc                 307: 358
  40 Barbara        Turbo                - Jacek          Nowak                 352: 349
  41 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Puternicka            380: 352
  42 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Skibicki              336: 381
  43 Agnieszka      Kozak                - Tomasz         Silny                 420: 317
  44 Agata          Kuć                  - Natalia        Połomska              386: 358
  45 Radosław       Pastusiak            - Sławomir       Szymański             273: 414
  46 Monika         Gawron-Cieślik       - Alicja         Bielecka              352: 311
  47 Paweł          Golubiński           - Piotr          Szutenberg            316: 392
  48 Beata          Sekuła               - Kuba           Żuliński              354: 268
  49 Piotr          Wierzchowski         - Waldemar       Stankiewicz           407: 227
  50 Mateusz        Wasylko              - Ireneusz       Kaczmarczyk           283: 424
  51 Tomasz         Litman               - Przemysław     Szczepaniak           271: 195


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Mateusz        Żbikowski             444: 317
   2 Andrzej        Kowalski             - Joanna         Żłobicka              361: 395
   3 Zofia          Gajewska             - Tomasz         Zwoliński             291: 520
   4 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Skrobosz              313: 385
   5 Adam           Klimont              - Kazimierz.J    Merklejn              367: 285
   6 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              389: 237
   7 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Wietecki              436: 308
   8 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Nawrocki              408: 359
   9 Tomasz         Sienkiewicz          - Rafał          Dąbrowski             466: 321
  10 Robert         Duczemiński          - Jakub          Zaryński              372: 290
  11 Sławomir       Piotrowski           - Wojciech       Usakiewicz            318: 440
  12 Alicja         Kosińska             - Ireneusz       Moralewicz            319: 447
  13 Katarzyna      Sołdan               - Rafał          Lenartowski           434: 366
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Koczkodon             389: 347
  15 Bogusław       Książek              - Łukasz         Baranowski            478: 257
  16 Patrycja       Śliwińska            - Dariusz        Kuć                   358: 336
  17 Dawid          Pikul                - Adam           Janicki               437: 291
  18 Walenty        Siemaszko            - Krzysztof      Langiewicz            413: 336
  19 Beata          Piotrowska           - Marek          Herzig                353: 425
  20 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Siwiński              299: 416
  21 Michał         Kolaj                - Anna           Niedzielko            449: 285
  22 Przemysław     Pok                  - Sławomir       Zabawa                  1: 400
  23 Paweł          Janaś                - Sławomir       Buk                   416: 262
  24 Marek          Roszak               - Halina         Roszak                350: 313
  25 Paweł          Szulc                - Małgorzata     Jóźwiak               380: 313
  26 Beata          Wiączkowska          - Jarosław       Sobczak               397: 276
  27 Danuta         Połomska             - Danuta         Langiewicz            384: 335
  28 Tomasz         Suchanek             - Bartek         Kaczanowski           405: 345
  29 Maria          Krzyżanowska         - Rafał          Wesołowski            395: 404
  30 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Gołęcki               324: 372
  31 Bartosz        Pięta                - Grzegorz       Pukniel               383: 277
  32 Agnieszka      Piotrowicz           - Jarosław       Żuliński              246: 378
  33 Dariusz        Nawrocki             - Grzegorz       Wiączkowski           319: 323
  34 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Barbara        Turbo                 486: 242
  35 Agnieszka      Kozak                - Rafał          Skibicki              339: 388
  36 Eugeniusz      Wróblewski           - Agata          Kuć                   370: 272
  37 Sławomir       Szymański            - Anna           Gorszka-Bilska        319: 396
  38 Rafał          Stachowski           - Maciej         Kuczyński             342: 295
  39 Magdalena      Kupczyńska           - Ireneusz       Kaczmarczyk           430: 244
  40 Sławomir       Długosz              - Piotr          Wierzchowski          403: 313
  41 Dorota         Kuć                  - Piotr          Szutenberg            378: 413
  42 Katarzyna      Dębska               - Małgorzata     Puternicka            323: 318
  43 Małgorzata     Szmuksta             - Monika         Gawron-Cieślik        301: 404
  44 Jacek          Nowak                - Beata          Sekuła                344: 311
  45 Agata          Pastusiak            - Mateusz        Gołębiewski           277: 371
  46 Krzysztof      Sporczyk             - Kuba           Żuliński              368: 342
  47 Alicja         Bielecka             - Radosław       Pastusiak             263: 409
  48 Paweł          Golubiński           - Tomasz         Silny                 371: 325
  49 Natalia        Połomska             - Waldemar       Stankiewicz           343: 359
  50 Przemysław     Szczepaniak          - Mateusz        Wasylko               224: 312


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          510: 374
   2 Joanna         Żłobicka             - Tomasz         Zwoliński             298: 439
   3 Adam           Klimont              - Mateusz        Żbikowski             387: 487
   4 Andrzej        Kowalski             - Stanisław      Rydzik                446: 376
   5 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             407: 403
   6 Wojciech       Usakiewicz           - Robert         Duczemiński           378: 386
   7 Bogusław       Książek              - Mariola        Osajda-Matczak        308: 497
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Zofia          Gajewska              324: 393
   9 Dawid          Pikul                - Jolanta        Chłopińska            432: 336
  10 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Sienkiewicz           378: 342
  11 Walenty        Siemaszko            - Kamil          Nawrocki              367: 297
  12 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Herzig                330: 326
  13 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz      Merklejn              386: 375
  14 Rafał          Dąbrowski            - Tomasz         Siwiński              450: 377
  15 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Koczkodon             397: 260
  16 Michał         Kolaj                - Łukasz         Baranowski            364: 269
  17 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Wiączkowski           385: 275
  18 Adam           Janicki              - Dariusz        Kuć                   339: 482
  19 Sławomir       Zabawa               - Beata          Wiączkowska           289: 359
  20 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Langiewicz            331: 331
  21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Paweł          Szulc                 391: 410
  22 Danuta         Połomska             - Marek          Roszak                343: 312
  23 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Piotrowski            375: 337
  24 Bartosz        Pięta                - Alicja         Kosińska              304: 363
  25 Wojciech       Gołęcki              - Jarosław       Żuliński              439: 390
  26 Beata          Piotrowska           - Anna           Gorszka-Bilska        324: 327
  27 Anna           Niedzielko           - Mirosław       Uglik                 364: 385
  28 Maria          Krzyżanowska         - Magdalena      Kupczyńska            283: 352
  29 Danuta         Langiewicz           - Bartek         Kaczanowski           384: 290
  30 Sławomir       Długosz              - Małgorzata     Jóźwiak               280: 384
  31 Rafał          Stachowski           - Grzegorz       Kurowski              368: 340
  32 Piotr          Szutenberg           - Sławomir       Buk                   323: 381
  33 Monika         Gawron-Cieślik       - Jarosław       Sobczak               317: 380
  34 Grzegorz       Pukniel              - Agnieszka      Piotrowicz            366: 339
  35 Rafał          Skibicki             - Katarzyna      Dębska                603: 348
  36 Mateusz        Gołębiewski          - Przemysław     Pok                   285: 290
  37 Jacek          Nowak                - Krzysztof      Sporczyk              424: 311
  38 Eugeniusz      Wróblewski           - Dariusz        Nawrocki              309: 426
  39 Halina         Roszak               - Barbara        Turbo                 348: 376
  40 Małgorzata     Puternicka           - Agnieszka      Kozak                 416: 267
  41 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Sławomir       Szymański             327: 424
  42 Dorota         Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              406: 348
  43 Radosław       Pastusiak            - Agata          Kuć                   292: 383
  44 Beata          Sekuła               - Maciej         Kuczyński             291: 344
  45 Waldemar       Stankiewicz          - Paweł          Golubiński            384: 315
  46 Agata          Pastusiak            - Piotr          Wierzchowski          329: 353
  47 Natalia        Połomska             - Alicja         Bielecka              362: 330
  48 Tomasz         Silny                - Kuba           Żuliński              378: 265
  49 Mateusz        Wasylko              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             390: 422
   2 Piotr          Pietuchowski         - Walenty        Siemaszko             442: 405
   3 Mateusz        Żbikowski            - Robert         Duczemiński           378: 475
   4 Joanna         Żłobicka             - Mariusz        Skrobosz              334: 333
   5 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Kowalski              235: 552
   6 Patrycja       Śliwińska            - Miłosz         Wrzałek               300: 328
   7 Adam           Klimont              - Dawid          Pikul                 320: 484
   8 Wojciech       Usakiewicz           - Michał         Kolaj                 354: 348
   9 Alicja         Kosińska             - Rafał          Dąbrowski             445: 361
  10 Dariusz        Kuć                  - Paweł          Janaś                 373: 341
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Szulc                 413: 317
  12 Beata          Wiączkowska          - Bogusław       Książek               423: 391
  13 Rafał          Lenartowski          - Jolanta        Chłopińska            425: 320
  14 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Wietecki              421: 387
  15 Stanisław      Rydzik               - Danuta         Połomska              368: 396
  16 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Tuszyński             277: 307
  17 Tomasz         Suchanek             - Jakub          Zaryński              327: 350
  18 Tomasz         Sienkiewicz          - Krzysztof      Langiewicz            364: 372
  19 Bartosz        Pięta                - Kamil          Nawrocki              311: 496
  20 Rafał          Skibicki             - Przemysław     Pok                   445: 420
  21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Nawrocki              330: 356
  22 Barbara        Turbo                - Grzegorz       Koczkodon             275: 431
  23 Mirosław       Uglik                - Beata          Piotrowska            420: 472
  24 Danuta         Langiewicz           - Sławomir       Szymański             345: 334
  25 Jarosław       Żuliński             - Maria          Krzyżanowska          383: 328
  26 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Zabawa                460: 337
  27 Dorota         Kuć                  - Małgorzata     Jóźwiak               376: 376
  28 Agata          Kuć                  - Sławomir       Piotrowski            281: 378
  29 Małgorzata     Puternicka           - Marek          Roszak                342: 346
  30 Kazimierz      Merklejn             - Anna           Niedzielko            326: 421
  31 Tomasz         Siwiński             - Halina         Roszak                349: 289
  32 Maciej         Kuczyński            - Sławomir       Buk                   395: 400
  33 Jarosław       Sobczak              - Piotr          Wierzchowski          488: 290
  34 Marek          Herzig               - Eugeniusz      Wróblewski            461: 340
  35 Jacek          Nowak                - Mateusz        Gołębiewski           462: 286
  36 Bartek         Kaczanowski          - Grzegorz       Pukniel               357: 481
  37 Piotr          Szutenberg           - Adam           Janicki               293: 295
  38 Grzegorz       Wiączkowski          - Sławomir       Długosz               346: 272
  39 Łukasz         Baranowski           - Monika         Gawron-Cieślik        380: 341
  40 Magdalena      Kupczyńska           - Waldemar       Stankiewicz           488: 310
  41 Anna           Gorszka-Bilska       - Katarzyna      Dębska                324: 357
  42 Rafał          Stachowski           - Agnieszka      Piotrowicz            334: 329
  43 Krzysztof      Sporczyk             - Ireneusz       Kaczmarczyk           496: 291
  44 Agnieszka      Kozak                - Radosław       Pastusiak             377: 306
  45 Paweł          Golubiński           - Beata          Sekuła                401: 255
  46 Małgorzata     Szmuksta             - Alicja         Bielecka              387: 224
  47 Agata          Pastusiak            - Natalia        Połomska              348: 263
  48 Tomasz         Silny                - Mateusz        Wasylko               387: 325
  49 Kuba           Żuliński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          340: 439
   2 Andrzej        Kowalski             - Miłosz         Wrzałek               446: 363
   3 Joanna         Żłobicka             - Mateusz        Żbikowski             378: 379
   4 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Duczemiński           357: 320
   5 Wojciech       Usakiewicz           - Dawid          Pikul                 272: 535
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Adam           Klimont               402: 311
   7 Rafał          Lenartowski          - Beata          Wiączkowska           455: 316
   8 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Wesołowski            441: 297
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Patrycja       Śliwińska             313: 366
  10 Walenty        Siemaszko            - Zofia          Gajewska              364: 397
  11 Jakub          Zaryński             - Danuta         Połomska              507: 327
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Łukasz         Tuszyński             303: 427
  13 Kamil          Nawrocki             - Alicja         Kosińska              359: 316
  14 Rafał          Dąbrowski            - Jacek          Nowak                 424: 275
  15 Paweł          Janaś                - Bogusław       Książek               446: 352
  16 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Roszak                449: 309
  17 Tomasz         Siwiński             - Stanisław      Rydzik                345: 445
  18 Magdalena      Kupczyńska           - Rafał          Skibicki              322: 337
  19 Paweł          Szulc                - Tomasz         Sienkiewicz           412: 372
  20 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Kolaj                 442: 433
  21 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Koczkodon             349: 350
  22 Jarosław       Sobczak              - Grzegorz       Wiączkowski           428: 319
  23 Adam           Janicki              - Jarosław       Żuliński              350: 380
  24 Marek          Herzig               - Wojciech       Gołęcki               329: 331
  25 Rafał          Stachowski           - Grzegorz       Pukniel               323: 470
  26 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Suchanek              374: 436
  27 Małgorzata     Jóźwiak              - Danuta         Langiewicz            474: 326
  28 Sławomir       Buk                  - Dariusz        Nawrocki              328: 401
  29 Beata          Piotrowska           - Bartosz        Pięta                 423: 309
  30 Anna           Gorszka-Bilska       - Mirosław       Uglik                 383: 325
  31 Katarzyna      Dębska               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  281: 462
  32 Przemysław     Pok                  - Grzegorz       Kurowski              341: 303
  33 Sławomir       Zabawa               - Dorota         Kuć                   298: 390
  34 Barbara        Turbo                - Kazimierz      Merklejn              341: 318
  35 Anna           Niedzielko           - Krzysztof      Sporczyk              202: 383
  36 Sławomir       Szymański            - Halina         Roszak                338: 427
  37 Piotr          Wierzchowski         - Maria          Krzyżanowska          327: 373
  38 Bartek         Kaczanowski          - Agnieszka      Kozak                 329: 324
  39 Maciej         Kuczyński            - Mateusz        Gołębiewski           317: 330
  40 Piotr          Szutenberg           - Małgorzata     Puternicka            237: 318
  41 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Golubiński            383: 173
  42 Sławomir       Długosz              - Małgorzata     Szmuksta              312: 336
  43 Agata          Kuć                  - Waldemar       Stankiewicz           367: 392
  44 Eugeniusz      Wróblewski           - Agnieszka      Piotrowicz            309: 335
  45 Tomasz         Silny                - Agata          Pastusiak             377: 259
  46 Beata          Sekuła               - Ireneusz       Kaczmarczyk           284: 341
  47 Kuba           Żuliński             - Natalia        Połomska              302: 377
  48 Mateusz        Wasylko              - Radosław       Pastusiak             296: 443
  49 Alicja         Bielecka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Piotr          Pietuchowski          438: 417
   2 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kowalski              376: 352
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             397: 419
   4 Robert         Duczemiński          - Miłosz         Wrzałek               371: 393
   5 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Lenartowski           361: 316
   6 Dariusz        Kuć                  - Joanna         Żłobicka              367: 349
   7 Patrycja       Śliwińska            - Ireneusz       Moralewicz            344: 321
   8 Jakub          Zaryński             - Zofia          Gajewska              470: 321
   9 Rafał          Dąbrowski            - Adam           Klimont               356: 391
  10 Kamil          Nawrocki             - Paweł          Szulc                 355: 305
  11 Zbigniew       Wietecki             - Alicja         Kosińska              480: 309
  12 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                390: 442
  13 Beata          Wiączkowska          - Walenty        Siemaszko             357: 388
  14 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Usakiewicz            344: 368
  15 Danuta         Połomska             - Mariola        Osajda-Matczak        381: 416
  16 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Skibicki              387: 322
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Jarosław       Sobczak               332: 366
  18 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Pukniel               319: 376
  19 Dariusz        Nawrocki             - Grzegorz       Koczkodon             319: 398
  20 Krzysztof      Langiewicz           - Jarosław       Żuliński              294: 350
  21 Beata          Piotrowska           - Paweł          Janaś                 339: 410
  22 Marek          Roszak               - Bogusław       Książek               473: 347
  23 Michał         Kolaj                - Magdalena      Kupczyńska            366: 454
  24 Tomasz         Sienkiewicz          - Łukasz         Baranowski            430: 300
  25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Adam           Janicki               397: 334
  26 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Wiączkowski           308: 361
  27 Anna           Gorszka-Bilska       - Marek          Herzig                322: 333
  28 Danuta         Langiewicz           - Rafał          Stachowski            358: 389
  29 Sławomir       Buk                  - Przemysław     Pok                   471: 340
  30 Tomasz         Siwiński             - Barbara        Turbo                 370: 388
  31 Dorota         Kuć                  - Jacek          Nowak                 373: 377
  32 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Silny                 391: 300
  33 Mirosław       Uglik                - Bartek         Kaczanowski           427: 316
  34 Grzegorz       Kurowski             - Anna           Niedzielko            393: 379
  35 Monika         Gawron-Cieślik       - Sławomir       Zabawa                350: 359
  36 Mateusz        Gołębiewski          - Maria          Krzyżanowska          386: 398
  37 Bartosz        Pięta                - Kazimierz      Merklejn              341: 320
  38 Halina         Roszak               - Katarzyna      Dębska                352: 225
  39 Waldemar       Stankiewicz          - Małgorzata     Puternicka            298: 385
  40 Agnieszka      Piotrowicz           - Małgorzata     Szmuksta              273: 418
  41 Sławomir       Szymański            - Paweł          Golubiński            386: 324
  42 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Agnieszka      Kozak                 334: 302
  43 Radosław       Pastusiak            - Maciej         Kuczyński             323: 334
  44 Agata          Kuć                  - Sławomir       Długosz               393: 409
  45 Piotr          Wierzchowski         - Piotr          Szutenberg            299: 391
  46 Natalia        Połomska             - Eugeniusz      Wróblewski            265: 457
  47 Kuba           Żuliński             - Agata          Pastusiak             354: 279
  48 Alicja         Bielecka             - Mateusz        Wasylko               324: 251
  49 Beata          Sekuła               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 399: 376
   2 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              531: 334
   3 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kowalski              392: 343
   4 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Zaryński              372: 411
   5 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kuć                   406: 326
   6 Patrycja       Śliwińska            - Zbigniew       Wietecki              357: 344
   7 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           424: 447
   8 Kamil          Nawrocki             - Ireneusz       Moralewicz            403: 285
   9 Walenty        Siemaszko            - Mariola        Osajda-Matczak        376: 305
  10 Robert         Duczemiński          - Wojciech       Usakiewicz            487: 339
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Sobczak               400: 384
  12 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Janaś                 267: 321
  13 Jarosław       Żuliński             - Joanna         Żłobicka              364: 278
  14 Zofia          Gajewska             - Adam           Klimont               354: 378
  15 Rafał          Dąbrowski            - Wojciech       Gołęcki               455: 296
  16 Tomasz         Sienkiewicz          - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  389: 511
  17 Rafał          Skibicki             - Sławomir       Buk                   395: 413
  18 Alicja         Kosińska             - Marek          Roszak                381: 461
  19 Marek          Herzig               - Magdalena      Kupczyńska            477: 280
  20 Jacek          Nowak                - Jolanta        Chłopińska            334: 430
  21 Paweł          Szulc                - Beata          Wiączkowska           370: 369
  22 Danuta         Połomska             - Rafał          Wesołowski            306: 428
  23 Grzegorz       Wiączkowski          - Rafał          Stachowski            327: 396
  24 Małgorzata     Jóźwiak              - Tomasz         Suchanek              332: 407
  25 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Langiewicz            344: 445
  26 Barbara        Turbo                - Beata          Piotrowska            357: 267
  27 Bogusław       Książek              - Krzysztof      Sporczyk              474: 338
  28 Michał         Kolaj                - Mirosław       Uglik                 405: 329
  29 Grzegorz       Kurowski             - Danuta         Langiewicz            424: 258
  30 Maria          Krzyżanowska         - Sławomir       Piotrowski            393: 338
  31 Sławomir       Zabawa               - Tomasz         Siwiński              331: 416
  32 Małgorzata     Szmuksta             - Małgorzata     Puternicka            384: 364
  33 Halina         Roszak               - Łukasz         Baranowski            370: 391
  34 Adam           Janicki              - Anna           Gorszka-Bilska        354: 317
  35 Przemysław     Pok                  - Bartosz        Pięta                 294: 347
  36 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Szymański             439: 275
  37 Eugeniusz      Wróblewski           - Kazimierz      Merklejn              402: 337
  38 Anna           Niedzielko           - Maciej         Kuczyński             241: 472
  39 Mateusz        Gołębiewski          - Tomasz         Silny                 279: 378
  40 Bartek         Kaczanowski          - Monika         Gawron-Cieślik        399: 304
  41 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Sławomir       Długosz               372: 271
  42 Waldemar       Stankiewicz          - Piotr          Szutenberg            306: 334
  43 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Piotrowicz            372: 353
  44 Agnieszka      Kozak                - Agata          Kuć                   265: 466
  45 Radosław       Pastusiak            - Piotr          Wierzchowski          377: 365
  46 Agata          Pastusiak            - Natalia        Połomska              346: 309
  47 Kuba           Żuliński             - Alicja         Bielecka              401: 356
  48 Mateusz        Wasylko              - Beata          Sekuła                365: 280
Lista rankingowa na dzień 15-03-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.74  14674  100
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.51  28083  193
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.65  28640  198
   4 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.10  26371  183
   5 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.35  27809  194
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.66  27533  193
   7 Sławomir Kucia                 Kraków               141.75  11907   84
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.33  28266  200
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             141.15  27948  198
  10 Mateusz Żbikowski              Warszawa             139.92  26725  191
  11 Justyna Górka                  Kraków               139.76  26833  192
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.60  26244  188
  13 Szymon Fidziński               Warszawa             139.31  11841   85
  14 Radosław Konca                 Warszawa             139.23  15037  108
  15 Michał Makowski                Warszawa             139.20   7656   55
  16 Dawid Pikul                    Poznań               139.12  27685  199
  17 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.01  26828  193
  18 Dariusz Kosz                   Nysa                 138.48  27557  199
  19 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.99  25528  185
  20 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.68  26573  193
  22 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.70  27339  200
  23 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.51  20886  153
  24 Filip Sosin                    Warszawa             136.45  14054  103
  25 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.37   5864   43
  26 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.22  26972  198
  27 Kamil Górka                    Kraków               136.10  26811  197
  28 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.50  26964  199
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             135.11  12835   95
  30 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  31 Michał Trumpus                 Wrocław              134.51  16948  126
  32 Krzysztof Obremski             Legnica              134.42  25944  193
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.02  12732   95
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             133.09  26086  196
  35 Marek Reda                     Wołomin              133.03  24877  187
  36 Wojciech Sołdan                Rumia                133.00  26600  200
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.92  17279  130
  38 Przemysław Herdzina            Kraków               132.42  25557  193
  39 Robert Kamiński                Warszawa             132.10  25099  190
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.97  15704  119
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  42 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  43 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.10  21239  162
  44 Michał Alabrudziński           Włocławek            131.05  15464  118
  45 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.99  24889  190
  46 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.76  20791  159
  47 Joanna Juszczak                Warszawa             130.71   8235   63
  48 Tomasz Ciejka                  Kraków               130.29  14462  111
  49 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  50 Jakub Zaryński                 Świnoujście          130.18  16793  129
  51 Łukasz Bobowski                Suchedniów           129.84  18307  141
  52 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  53 Irena Sołdan                   Rumia                129.44  24465  189
  54 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  55 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.33  24573  190
  56 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.19  13952  108
  57 Paweł Janaś                    Głogów               128.98  23604  183
  58 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            128.84   4767   37
  59 Łukasz Bryła                   Mielec               128.78  21378  166
  60 Rafał Lenartowski              Gdynia               128.73  25489  198
  61 Kuba Koisar                    Warszawa             128.43  24530  191
  62 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.20  24230  189
  63 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  64 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  65 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.20  24040  189
  66 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  67 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.88   9516   75
  68 Maciej Rzychoń                 Katowice             126.77  14959  118
  69 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.74  21546  170
  70 Jakub Szymczak                 Łódź                 126.70  14824  117
  71 Maciej Michalak                Łódź                 126.48  21122  167
  72 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  73 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.16   6182   49
  74 Maciej Perzyński               Piła                 125.81  10568   84
  75 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.75  14713  117
  76 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.25  24799  198
  77 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.05  24260  194
  78 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.98   6499   52
  79 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.93  18490  148
  80 Artur Irzyk                    Kraków               124.93  24236  194
  81 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.85  18228  146
  82 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  83 Rafał Matczak                  Milanówek            124.52  14195  114
  84 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.40  21397  172
  85 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  86 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     124.11   5585   45
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.86  24400  197
  88 Bogusław Szyszka               Oława                123.85   8298   67
  89 Marek Róziecki                 Rybnik               123.75   6311   51
  90 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     123.58   8774   71
  91 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              123.08  16370  133
  92 Tomasz Suchanek                Wrocław              123.00  24478  199
  93 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.88  23224  189
  94 Jan Kozłowski                  Kraków               122.85  18059  147
  95 Przemysław Rybicki             Otwock               122.80  10315   84
  96 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.71   5031   41
  97 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.61   3801   31
  98 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.56  24267  198
  99 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
 100 Jarosław Michalak              Łódź                 122.41  15791  129
 101 Andrzej Rakoczy                Kraków               122.33   7340   60
 102 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.33  24099  197
 103 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            122.14  23940  196
 104 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              121.78  23503  193
 105 Karol Waniek                   Wrocław              121.64   6812   56
 106 Ewa Żbikowska                  Warszawa             121.62   7905   65
 107 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.54  13856  114
 108 Sławomir Buk                   Gliwice              121.50   8748   72
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               121.03  10409   86
 110 Robert Głowacki                Łódź                 120.97  15363  127
 111 Daniel Janus                   Wąchock              120.94  20559  170
 112 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.90  16322  135
 113 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             120.65   9049   75
 114 Mariusz Grodek                 Olsztyn              120.58  10129   84
 115 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.31   5053   42
 116 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 117 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.17  13098  109
 118 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.09  18734  156
 119 Agnieszka Krupka               Krosno               119.88  16783  140
 120 Mirosław Uglik                 Warszawa             119.65   8495   71
 121 Wojciech Morawski              Gliwice              119.34   4893   41
 122 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 123 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.07  16431  138
 124 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  118.67  23260  196
 125 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.51  22754  192
 126 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.49  15641  132
 127 Adam Klimont                   Wałcz                118.45  20374  172
 128 Iwona Kucia                    Kraków               118.45   6278   53
 129 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.22  12768  108
 130 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  118.07   7911   67
 131 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   4248   36
 132 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.91  22639  192
 133 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 134 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.87  22277  189
 135 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.82  22974  195
 136 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.65  22235  189
 137 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 138 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  117.55   8699   74
 139 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.52  23034  196
 140 Jarosław Żuliński              Szczecin             117.40   5048   43
 141 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 142 Grzegorz Kurowski              Warszawa             117.28  13018  111
 143 Stanisław Gasik                Warszawa             117.14  12300  105
 144 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.14  23311  199
 145 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 146 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.99  15793  135
 147 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 148 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.79  22891  196
 149 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 150 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 151 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.74  10156   87
 152 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 153 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 154 Beata Piotrowska               Łódź                 116.46  22942  197
 155 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.37  15477  133
 156 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.35  22339  192
 157 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 158 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.23  16853  145
 159 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.07  10330   89
 160 Marcin Skowron                 Zabrze               115.61  13526  117
 161 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 162 Andrzej Grabiński              Suchedniów           115.56   9014   78
 163 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 164 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 165 Jolanta Chłopińska             Wałcz                115.42  20660  179
 166 Michał Ozimiński               Łódź                 115.41  22274  193
 167 Anna Niedzielko                Szczecin             115.33   9688   84
 168 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.32  11071   96
 169 Paweł Kowalski                 Kutno                115.18  11403   99
 170 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.15  19461  169
 171 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.13  22335  194
 172 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.02   5521   48
 173 Bartosz Orłowski               Bytom                114.84  22165  193
 174 Marek Rogalski                 Warszawa             114.67  19723  172
 175 Halina Roszak                  Poznań               114.54  20961  183
 176 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 177 Jolanta Kosmowska              Warszawa             114.53  12827  112
 178 Jacek Pietruszka               Kraków               114.52  10994   96
 179 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 180 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 181 Tomasz Łapka                   Opole                114.31  12688  111
 182 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.30   5372   47
 183 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 184 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               114.12   7532   66
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.08  10267   90
 186 Bogusław Puchalski             Włocławek            113.80  15363  135
 187 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.69  22397  197
 188 Tomasz Górka                   Łęczna               113.61   9884   87
 189 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 190 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.24   9512   84
 191 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.15  20027  177
 192 Radosław Sowiński              Warszawa             112.73   9469   84
 193 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       112.62  12501  111
 194 Magdalena Kublik               Warszawa             112.57  21389  190
 195 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.54  20032  178
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 197 Łukasz Baranowski              Reda                 112.39   8092   72
 198 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.36  10787   96
 199 Bogusław Książek               Szczecin             112.24  18969  169
 200 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.19  13687  122
 201 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 202 Mariusz Makuch                 Zator                112.00   4256   38
 203 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.93  21378  191
 204 Anna Stefańska                 Łódź                 111.86  21924  196
 205 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 206 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 111.61  11161  100
 207 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       111.52   9368   84
 208 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 209 Jerzy Luter                    Bytom                111.36  22049  198
 210 Katarzyna Rosiek               Kraków               111.33  16366  147
 211 Teresa Zalewska                Racibórz             111.22  16238  146
 212 Rafał Skibicki                 Lębork               111.13  21226  191
 213 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 214 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 215 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  12326  111
 216 Patrycja Śliwińska             Szczecin             110.87  21952  198
 217 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  15940  144
 218 Alicja Kosińska                Szczecin             110.48   7402   67
 219 Alina Białobrzewska            Gdynia               110.45  14469  131
 220 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 221 Grzegorz Kwiecień              Kraków               110.43  17669  160
 222 Piotr Domański                 Łódź                 110.35   3752   34
 223 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 224 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 225 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.71  20187  184
 226 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 227 Weronika Rudnicka              Ustka                109.16  10916  100
 228 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 229 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 230 Karolina Drabik                Skarżysko            108.79   6310   58
 231 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 232 Piotr Szutenberg               Ustka                108.44  14206  131
 233 Roman Figiel                   Zawichost            108.23   3247   30
 234 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.88  13377  124
 235 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.82  14340  133
 236 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            107.59  12480  116
 237 Maciej Kuczyński               Gdynia               107.57  10972  102
 238 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.49  17413  162
 239 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.45   6447   60
 240 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.41  10204   95
 241 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.24  12761  119
 242 Maciej Stolarczyk              Zator                107.16   4608   43
 243 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             107.12  11998  112
 244 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.05  10170   95
 245 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 246 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.96  10268   96
 247 Anna Dłużniewska               Warszawa             106.87  16137  151
 248 Sylwester Wójcik               Lublin               106.74   9073   85
 249 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.73  21026  197
 250 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.55  20883  196
 251 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 252 Marianna Kozłowska             Białystok            105.93   8686   82
 253 Bartosz Pięta                  Swarzędz             105.55   6122   58
 254 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 105.50   3798   36
 255 Michał Kolaj                   Ostróda              105.40  18129  172
 256 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 257 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.15   5047   48
 258 Andrzej Kroc                   Łódź                 104.93   7345   70
 259 Sławomir Zabawa                Wałcz                104.51   5539   53
 260 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.49  19017  182
 261 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 262 Joanna Brychcy                 Katowice             104.23  18658  179
 263 Monika Laskowska               Wrocław              104.18   9064   87
 264 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 265 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         103.86  13190  127
 266 Grażyna Wesołowska             Łódź                 103.72  20225  195
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.70  20325  196
 268 Czesław Grajewski              Choroszcz            103.60   6216   60
 269 Paweł Opyc                     Warszawa             103.50   3105   30
 270 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 271 Iza Kraj                       Warszawa             103.43   9205   89
 272 Paweł Morga                    Warszawa             103.31   4649   45
 273 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 274 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.15   6189   60
 275 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 276 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.88  19959  194
 277 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.86  20367  198
 278 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.80   6168   60
 279 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.53   6972   68
 280 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.50  20499  200
 281 Anna Arana                     Warszawa             102.47  19470  190
 282 Adam Janicki                   Łódź                 102.44  20180  197
 283 Jacek Nowak                    Szczecin             102.29   7058   69
 284 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 285 Monika Lewandowska             Warszawa             101.77   5801   57
 286 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 101.74  18008  177
 287 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.33   7296   72
 288 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 289 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.25   6379   63
 290 Sławomir Długosz               Ostróda              101.14  14058  139
 291 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 292 Sławomir Szymański             Szczecin             101.08   4953   49
 293 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 294 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.02   5960   59
 295 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 296 Paweł Michalski                Ksawerów             100.43   6026   60
 297 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 298 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 299 Maciej Pilc                    Poznań               100.12   4806   48
 300 Rafał Stachowski               Police               100.12   6908   69
 301 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 302 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 303 Urszula Solarska               Łódź                  99.97  19494  195
 304 Wojciech Wróbel                Zator                 99.88   4195   42
 305 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 306 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 307 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 308 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 309 Małgorzata Sikora              Kraków                98.57   3647   37
 310 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 311 Joanna Żłobicka                Wrocław               98.24   8842   90
 312 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.97   3429   35
 313 Jarosław Karp                  Jędrzejów             97.97  11560  118
 314 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.77  15057  154
 315 Tomasz  Jedynak                Majków                97.50   3510   36
 316 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.17   8745   90
 317 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 318 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 319 Jerzy Ciesielski               Łódź                  95.76   3256   34
 320 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 321 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 322 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 323 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.48   7086   75
 324 Katarzyna Majewska             Lublin                94.00   6956   74
 325 Andrzej Puchalski              Łódź                  93.97   3665   39
 326 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.72   3749   40
 327 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 328 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 329 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 330 Tomasz Silny                   Gdynia                92.34   5356   58
 331 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 332 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 333 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 334 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.83   4959   54
 335 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.19   3283   36
 336 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 337 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 338 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 339 Wojciech Obremski              Legnica               90.61   7521   83
 340 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 341 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 342 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           89.75   7988   89
 343 Radosław Więch                 Warszawa              89.69   8072   90
 344 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 345 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.08   6325   71
 346 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.71   3637   41
 347 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.63  10281  116
 348 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 349 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.47   7343   83
 350 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 351 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 352 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.05   3569   41
 353 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 354 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 355 Krystyna Puchalska             Łódź                  85.50   3249   38
 356 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 357 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 358 Paweł Golubiński               Gdynia                83.13   7149   86
 359 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 360 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.27  13247  163
 361 Agata Pastusiak                Sulęcin               81.07   9242  114
 362 Alicja Bielecka                Poznań                81.00   2835   35
 363 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 364 Beata Sekuła                   Szczecin              79.67   3904   49
 365 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 366 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.02   3199   41
 367 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 368 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 369 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.41   7466   99
 370 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 371 Julia Solarska                 Łódź                  73.49   3013   41
 372 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 373 Paulina Naplocha               Racibórz              70.57   8962  127
 374 Blanka Zwolińska               Skierdy               65.28   2611   40




Poczekalnia na dzień 15-03-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Sylwia Pliszka                 Szczecin              91.38   2650   29
   3 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   4 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   5 Filip Klar                     Mielec               119.21   3338   28
   6 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
   7 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
   8 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   9 Leszek Stecuła                 Bytom                115.50   3003   26
  10 Adrian Szczepanik              Zator                 89.35   2323   26
  11 Sergiusz Puchalski             Włocławek            132.88   3189   24
  12 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  13 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  14 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  15 Daniel Czernatowicz            Kraków               121.00   2904   24
  16 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.67   2872   24
  17 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  18 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  19 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  20 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  21 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  22 Paweł Szulc                    Szczecin             111.54   2677   24
  23 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  24 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  25 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  26 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  27 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  28 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  29 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  30 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  31 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  32 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  33 Jacek Dec                      Pszczew               96.12   2307   24
  34 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  35 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                94.96   2279   24
  36 Natalia Kosiba                 Warszawa              94.83   2276   24
  37 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.33   2264   24
  38 Monika Jędryka                 Chrzanów              89.62   2151   24
  39 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  40 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  41 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  42 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  43 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  44 Sławomir Kordjalik             Warszawa             138.57   3187   23
  45 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  46 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  47 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  48 Tomasz Smulewicz               Łódź                 107.48   2472   23
  49 Magdalena Mroziuk              Warszawa              99.22   2282   23
  50 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  95.74   2202   23
  51 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  52 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  53 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.70   2132   23
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  55 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  56 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  57 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  58 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  59 Anna Żyła                      Wrocław               79.17   1821   23
  60 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  61 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  62 Marek Sitkowski                Warszawa             100.59   2213   22
  63 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  64 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  65 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  66 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  67 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  68 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  69 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  70 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  71 Kuba Żuliński                  Przecław              81.14   1785   22
  72 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  73 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  74 Monika Pieczora                Łódź                  69.77   1535   22
  75 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  76 Łukasz Miłosz                  Warszawa             102.86   2160   21
  77 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.71   1989   21
  78 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  79 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  80 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  81 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  82 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  83 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  84 Joanna Julian                  Wrocław               88.60   1772   20
  85 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  86 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.21   2132   19
  87 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  88 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  89 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  90 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  91 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  92 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  93 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
  94 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  95 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              86.76   1475   17
  96 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
  97 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  98 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
  99 Marcin Figiel                  Zawichost            119.53   1793   15
 100 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 101 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 102 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 103 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 104 Robert Zabłocki                Łódź                 110.14   1542   14
 105 Radosław Jachna                Łódź                 100.57   1408   14
 106 Piotr Mańkowski                Warszawa             100.57   1408   14
 107 Agnieszka Pellowska            Słupsk                60.07    841   14
 108 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 109 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 110 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 111 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 112 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 113 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 114 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.08   1501   12
 115 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 116 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 117 Oskar Lelek                    Barlinek             119.50   1434   12
 118 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 119 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 120 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 121 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 122 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 123 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 124 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 125 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 126 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 127 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 128 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 129 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 130 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 131 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 132 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 133 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 134 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 135 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 136 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 137 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 138 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 139 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 140 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 141 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               101.92   1223   12
 142 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 143 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 144 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 145 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 146 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 147 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 148 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 149 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 150 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 151 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 152 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 153 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 154 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 155 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 156 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 157 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 158 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 159 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 160 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 161 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 162 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 163 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 164 Iwona Rutkowska                Warszawa              89.92   1079   12
 165 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 166 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 167 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 168 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 169 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 170 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 171 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 172 Piotr Wierzchowski             Widuchowa             84.92   1019   12
 173 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 174 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 175 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 176 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 177 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 178 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 179 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 180 Przemysław Wójcik              Przeciszów            77.33    928   12
 181 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 182 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 183 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 184 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 185 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 186 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 187 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 188 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 189 Halina Łubniewicz              Łódź                  89.09    980   11
 190 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 191 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 192 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 193 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 194 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 195 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 196 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 197 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 198 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 199 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 200 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 201 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 202 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.55    886   11
 203 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 204 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 205 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 206 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 207 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 208 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          74.91    824   11
 209 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 210 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 211 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 212 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 213 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 214 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 215 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 216 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 217 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 218 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 219 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 220 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 221 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 222 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 223 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 224 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 225 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 226 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 227 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 228 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 229 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 230 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 231 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 232 Stanisława Gawęda              Zator                 52.91    582   11
 233 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 234 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 235 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 236 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 237 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 238 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 239 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 240 Marcin Kozyra                  Warszawa             147.62   1181    8
 241 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 242 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 243 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 244 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 245 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 246 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 247 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 248 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 249 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 250 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 251 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 252 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 253 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 254 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 255 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 256 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 257 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 258 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 259 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 260 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 261 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 262 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 263 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 264 Piotr Madej                    Wrocław              119.14    834    7
 265 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 266 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 267 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 268 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 269 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 270 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 271 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 272 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 273 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 274 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 275 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 276 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 277 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 278 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 279 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 280 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 281 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 282 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 283 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 284 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 285 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 286 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 287 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 288 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 289 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 290 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 291 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 292 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 293 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 294 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 295 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 296 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 297 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 298 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 299 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 300 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 301 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 302 Michał Szorc                   Białystok            114.00    570    5
 303 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 304 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 305 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 306 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 307 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 308 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 309 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 310 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 311 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 312 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 313 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 314 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 315 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 316 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 317 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 318 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 319 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 320 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 321 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 322 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 323 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 324 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 325 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 326 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 327 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 328 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 329 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 330 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 331 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 332 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 333 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 334 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 335 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 336 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 337 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 338 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 339 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 340 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 341 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 342 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 343 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 344 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie