Katowice29
marca
Katowice 29 marca Hanysowe scrabblowanie
Inowrocław29
marca
Inowrocław 29-30 marca XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Warszawa12
kwietnia
Warszawa 12-13 kwietnia XII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2008
Telewizor Aladyna29 - 30 marca 2008 — XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”Inowrocław, 29 - 30 marca 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Telewizor AladynaTurniej o Kryształowe Jajo Świąteczne, czyli Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej to jedna z najstarszych imprez w scrabble. W tym roku to już XII edycja tego turnieju. Turniej był bardzo emocjonujący, również dlatego, że zgromadził czołowych i utytułowanych zawodnikow z listy rankingowej. Wystarczy powiedzieć, że brało w nim udział czterech mistrzów Polski, w tym aktualny, Stanisław Rydzik. Losy zwyciestwa ważyły się do ostatniej chwili. Wydawało się, że realne szanse ma Tomasz Zwoliński, który niedługo przed końcem prowadził z przewagą jednego punktu. Następnie przed szansą wygrania pierwszego swojego turnieju stanęła Irena Sołdan po wygranej właśnie z Tomkiem w przedostatniej rundzie. W finale Irena przegrała z Andrzejem Oleksiakiem. Nowy mistrz Ziemi Kujawskiej zadedykował swoje zwycięstwo Figurynce z Sewrskiej Porcelany. Główną nagrodą, poza kryształowym pucharem i dyplomem, był telewizor. Zresztą bardzo wielu zawodników zostało uhonorowanych nagrodami. Turniej upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a organizatorowi Grzegorzowi Kaczmarkowi należą się serdeczne podziękowania za organizację i atrakcyjne nagrody. W turnieju wzieło udział 72 osoby.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
IX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”


Rodzaj turniejuotwarty (Uwaga! Ograniczenie liczby miejsc do 80)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekKlub KSM Kopernik
ul. Toruńska 60
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaAndrzej Lożyński
Harmonogram29.03.08 (sobota — 7 rund)
— 11:00 — rozpoczęcie turnieju
— ok. 19:00 — zakończenie rozgrywek 1 dnia
30.03.08 (niedziela — 5 rund)
— 9:00 — rozpoczęcie gier 2 dnia
— ok. 14:00 — zakończenie turnieju i wręczenie nagród
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
WyżywienieWe własnym zakresie. Na miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami.
NoclegiHotelik "Maryla" (już można, a nawet należy rezerwować miejsca)
3 apartamenty, 1 pokój 3-osobowy, 1 pokój 4-osobowy
nocleg 45-50 PLN, zniżki dla dzieci, przy dłuższym pobycie ceny do negocjacji, w apartamentach: 2 pokoje 2-osobowe, kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka, pokoje z łazienkami, w pokoju: TV, radio, kuchnia z pełnym wyposażeniem, pokoje w starej, zabytkowej kamienicy.
do dyspozycji gości: parking zamykany, salon fryzjerski, sklep spożywczy, obiekt ogrodzony.
położenie obiektu: do centrum miasta 1 km, dworzec PKP 300 m, do tężni 1,5 km

Obiekty poniżej należy rezerwować telefonicznie we własnym zakresie na 7 dni przed turniejem.
Najdalej ale najtaniej:
Schronisko turystyczne ul. Rakowicza 93, tel. 355 53 64
Blisko ale drożej:
Hotel "Park" ul. Świętokrzyska 107, tel. 355 5373
Sanatorium "Metalowiec" ul. Świętokrzyska 76, tel. 355 11 22
Sanatorium "Energetyk" ul. Wilkońskiego 2, tel. 357 90 15
NagrodyZa I miejsce Puchar "Kryształowe Jajo Świąteczne", nagroda do wyboru i dyplom
II i III nagrody do wyboru i dyplomy
Dyplomy do V miejsca
Nagrody w zależności od ilości zawodników do X miejsca
Ponadto:
Nagroda dla debiutanta lub dla najmłodszego uczestnika
Nagroda dla najlepszej kobiety
Nagroda dla najlepszego zawodnika z Inowrocławia
Nagroda dla najlepszego z Kujaw
OrganizatorzyKlub KSM Kopernik
ul. Toruńska 60, 88-100 Inowrocław
tel. (052) 357 26 15
601 621 716
kopernikksm@interia.pl
SponsorzyPatronat medialny: Gazeta Pomorska, Radio "GRA" oraz Serwis Internetowy www.inowroclaw.info.pl


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                139.01     10.0     4998     1918      587
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.59      9.0     5339     1832      846
  3 Irena           Sołdan               Rumia                  129.44      9.0     4931     1750      789
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.00      9.0     4925     1816      547
  5 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               121.97      9.0     4800     1822      623
  6 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               125.05      8.5     4777     1768      375
  7 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.62      8.0     4967     1684      440
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 139.12      8.0     4885     1712      348
  9 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    119.07      8.0     4874     1710      670
 10 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.65      8.0     4774     1751      425
 11 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  122.33      8.0     4716     1632      440
 12 Adam            Klimont              Wałcz                  119.11      8.0     4710     1621      478
 13 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.86      8.0     4611     1694      279
 14 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    134.94      8.0     4272     1706       23
 15 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              116.79      7.5     4750     1697      567
 16 Miłosz          Wrzałek              Reda                   137.99      7.0     4944     1560      294
 17 Michał          Ozimiński            Łódź                   115.41      7.0     4911     1595      293
 18 Marek           Reda                 Wołomin                134.61      7.0     4867     1533      507
 19 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   139.60      7.0     4806     1528      249
 20 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.51      7.0     4675     1498      420
 21 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.33      7.0     4663     1477      411
 22 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               117.82      7.0     4655     1543      152
 23 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             115.79      7.0     4545     1566        7
 24 Przemysław      Rybicki              Otwock                 122.80      7.0     4513     1514      156
 25 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 128.73      7.0     4468     1537      -68
 26 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   112.05      7.0     4380     1540      131
 27 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         111.52      7.0     4368     1502      -84
 28 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    117.14      7.0     4271     1538      -69
 29 Rafał           Matczak              Milanówek              124.52      6.0     4869     1489      163
 30 Michał          Alabrudziński        Włocławek              131.05      6.0     4834     1361      289
 31 Maciej          Perzyński            Piła                   125.81      6.0     4594     1365      351
 32 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 136.22      6.0     4578     1446      148
 33 Łukasz          Mycio                Górowo Iławeckie       116.78      6.0     4568     1438       77
 34 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              127.20      6.0     4566     1467      -22
 35 Paweł           Jackowski            Warszawa               133.09      6.0     4472     1434      254
 36 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   118.65      6.0     4402     1332     -211
 37 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             118.89      6.0     4391     1391        0
 38 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           104.86      6.0     4385     1325      467
 39 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              116.37      6.0     4325     1527     -283
 40 Rafał           Wesołowski           Warszawa               118.34      6.0     4314     1413       16
 41 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              122.02      6.0     4281     1360      375
 42 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             100.00      6.0     4273     1336      -92
 43 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.44      6.0     4260     1332       22
 44 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              122.88      6.0     4118     1401     -201
 45 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  115.62      5.0     4670     1394       80
 46 Michał          Musielak             Bydgoszcz              112.21      5.0     4574     1260      264
 47 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         114.34      5.0     4407     1405     -162
 48 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      5.0     4282     1307     -197
 49 Rafał           Stachowski           Police                 100.12      5.0     4262     1281     -169
 50 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              107.59      5.0     4240     1387     -125
 51 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              106.73      5.0     4234     1237     -119
 52 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  117.87      5.0     4231     1246       -2
 53 Anna            Stefańska            Łódź                   111.86      5.0     4229     1318     -301
 54 Adam            Janicki              Łódź                   102.44      5.0     4119     1236      -63
 55 Magdalena       Kublik               Warszawa               113.68      5.0     4101     1244     -300
 56 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 100.00      4.5     4103     1176     -265
 57 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.5     3782     1069     -142
 58 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.70      4.0     4194     1098     -152
 59 Łukasz          Baranowski           Reda                   112.39      4.0     4111     1183     -558
 60 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   103.72      4.0     4098     1209     -465
 61 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      4.0     3956     1257     -778
 62 Sławomir        Długosz              Ostróda                101.14      4.0     3886     1121     -256
 63 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               101.25      4.0     3809     1146     -881
 64 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               110.87      4.0     2950      901     -126
 65 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      3.5     3956     1155     -674
 66 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      3.5     3867      915     -348
 67 Joanna          Zacharowicz          Bydgoszcz              100.00      3.5     3345      892     -907
 68 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      3.0     3971     1013     -393
 69 Henryk          Piotrowski           Lidzbark Warmiński     103.15      3.0     3761     1028     -639
 70 Ewa             Kujawska             Poznań                 100.00      2.0     3627      853     -859
 71 Mirosław        Przepiórkowski       Inowrocław             100.00      1.0     2100      487     -364
 72 Ewa             Bator                Bydgoszcz              100.00      0.5     1449      349    -1088
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



	Kazimierz.J Merklejn 145.51 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Dudkiewicz            116.79 -  289: 409   67
    2    30 Anna           Stefańska             111.86 +  426: 280  162
    3    28 Michał         Musielak              112.21 +  399: 332  162
    4    10 Irena          Sołdan                129.44 +  427: 362  179
    5     6 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  388: 412   93
    6    14 Andrzej        Kwiatkowski           121.97 -  378: 397   72
    7    20 Tomasz         Sienkiewicz           107.59 +  431: 385  158
    8    13 Urszula        Solarska              100.00 -  347: 451   50
    9    16 Zbigniew       Wietecki              117.14 +  216: 161  167
   10    11 Marek          Herzig                119.07 -  311: 410   69
   11    23 Agata          Pastusiak             100.00 +  487: 342  150
   12    15 Dariusz        Kuć                   118.65 +  576: 314  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Mariusz Skrobosz 144.65 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Mycio                 116.78 +  448: 314  167
    2     7 Kamil          Nawrocki              127.20 +  501: 409  177
    3     1 Tomasz         Zwoliński             143.00 +  420: 387  193
    4     1 Andrzej        Kwiatkowski           121.97 +  409: 312  172
    5     2 Mariusz        Sylwestrzuk           125.05 -  356: 370   75
    6     3 Dawid          Pikul                 139.12 -  336: 349   89
    7    10 Andrzej        Tyczyno               116.37 +  408: 319  166
    8     8 Grzegorz       Koczkodon             123.86 +  460: 288  174
    9     6 Robert         Duczemiński           134.94 +  427: 277  185
   10     4 Stanisław      Rydzik                142.59 -  333: 491   93
   11     5 Marek          Dudkiewicz            116.79 +  365: 355  167
   12     3 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  311: 478   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Tomasz Zwoliński 143.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Tyczyno               116.37 +  442: 333  166
    2    10 Mariusz        Michalski             100.00 +  372: 244  150
    3     1 Mariusz        Skrobosz              144.65 -  387: 420   95
    4    15 Radosław       Pastusiak             100.00 +  478: 319  150
    5     6 Kazimierz.J    Merklejn              145.51 +  412: 388  196
    6     5 Michał         Ozimiński             115.41 +  422: 352  165
    7     4 Mariusz        Sylwestrzuk           125.05 +  406: 349  175
    8     1 Dawid          Pikul                 139.12 +  424: 416  189
    9     2 Marek          Dudkiewicz            116.79 +  427: 365  167
   10     1 Andrzej        Oleksiak              139.01 -  365: 494   89
   11     2 Irena          Sołdan                129.44 -  312: 387   79
   12     3 Mariusz        Skrobosz              144.65 +  478: 311  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Stanisław Rydzik 142.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Eugeniusz      Wróblewski            115.79 +  419: 392  166
    2    14 Andrzej        Kowalski              136.22 +  476: 339  186
    3     4 Przemysław     Rybicki               122.80 -  397: 401   73
    4     6 Rafał          Wesołowski            118.34 +  471: 272  168
    5     3 Rafał          Matczak               124.52 +  426: 382  175
    6     4 Andrzej        Oleksiak              139.01 -  358: 409   89
    7     5 Marek          Herzig                119.07 +  458: 439  169
    8     3 Marek          Dudkiewicz            116.79 -  321: 495   67
    9     4 Andrzej        Rechowicz             125.62 +  489: 398  176
   10     4 Mariusz        Skrobosz              144.65 +  491: 333  195
   11     3 Rafał          Lenartowski           128.73 +  521: 267  179
   12     2 Dawid          Pikul                 139.12 +  512: 366  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Krzysztof Mówka 141.33 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jolanta        Chłopińska            115.62 -  411: 479   66
    2    20 Robert         Duczemiński           134.94 -  286: 323   85
    3    30 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  431: 332  150
    4    21 Mariusz        Kubicki               118.89 +  417: 364  169
    5    16 Eugeniusz      Wróblewski            115.79 -  350: 429   66
    6    23 Tomasz         Sienkiewicz           107.59 -  309: 385   58
    7    27 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 +  364: 275  168
    8    24 Grażyna        Wesołowska            103.72 +  382: 327  154
    9    20 Rafał          Wesołowski            118.34 -  394: 419   68
   10    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  472: 277  150
   11    16 Andrzej        Tyczyno               116.37 +  432: 337  166
   12    13 Kamil          Nawrocki              127.20 +  415: 305  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Karol Wyrębkiewicz 139.60 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Ozimiński             115.41 -  427: 470   65
    2    19 Dariusz        Nawrocki              106.73 +  386: 316  157
    3    11 Tomasz         Sienkiewicz           107.59 -  311: 401   58
    4    22 Kazimierz      Merklejn              101.25 +  459: 369  151
    5    15 Grażyna        Wesołowska            103.72 +  498: 280  154
    6     8 Miłosz         Wrzałek               137.99 +  416: 379  188
    7     7 Marek          Reda                  134.61 +  428: 301  185
    8     6 Andrzej        Kwiatkowski           121.97 -  361: 478   72
    9     8 Rafał          Lenartowski           128.73 -  312: 386   79
   10    12 Sławomir       Piotrowski            114.34 +  356: 348  164
   11    13 Andrzej        Kowalski              136.22 +  444: 382  186
   12     7 Marek          Herzig                119.07 -  408: 447   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Dawid Pikul 139.12 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Piotrowski            114.34 +  441: 348  164
    2    12 Mariola        Osajda-Matczak        122.88 -  304: 414   73
    3    24 Mariusz        Michalski             100.00 +  581: 261  150
    4     5 Rafał          Matczak               124.52 +  427: 360  175
    5     4 Ireneusz       Moralewicz            117.82 +  476: 345  168
    6     3 Mariusz        Skrobosz              144.65 +  349: 336  195
    7     2 Grzegorz       Koczkodon             123.86 +  428: 390  174
    8     1 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  416: 424   93
    9     1 Andrzej        Oleksiak              139.01 +  447: 309  189
   10     2 Andrzej        Kwiatkowski           121.97 -  297: 506   72
   11     4 Eugeniusz      Wróblewski            115.79 +  353: 332  166
   12     2 Stanisław      Rydzik                142.59 -  366: 512   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Andrzej Oleksiak 139.01 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magdalena      Kublik                113.68 +  411: 354  164
    2    17 Rafał          Matczak               124.52 -  390: 412   75
    3    14 Rafał          Stachowski            100.12 +  466: 355  150
    4     7 Krzysztof      Sporczyk              122.02 +  409: 328  172
    5     7 Miłosz         Wrzałek               137.99 +  420: 324  188
    6     4 Stanisław      Rydzik                142.59 +  409: 358  193
    7     1 Marek          Dudkiewicz            116.79 +  462: 289  167
    8     2 Andrzej        Rechowicz             125.62 +  412: 392  176
    9     1 Dawid          Pikul                 139.12 -  309: 447   89
   10     1 Tomasz         Zwoliński             143.00 +  494: 365  193
   11     1 Andrzej        Kwiatkowski           121.97 +  429: 412  172
   12     1 Irena          Sołdan                129.44 +  387: 375  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1918  / 12 159.83




	Miłosz Wrzałek 137.99 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Baranowski            112.39 +  388: 365  162
    2     9 Paweł          Jackowski             133.09 +  367: 343  183
    3     8 Ireneusz       Moralewicz            117.82 -  367: 434   68
    4     9 Jolanta        Chłopińska            115.62 +  418: 408  166
    5     7 Andrzej        Oleksiak              139.01 -  324: 420   89
    6     8 Karol          Wyrębkiewicz          139.60 -  379: 416   90
    7    21 Mariusz        Kubicki               118.89 +  434: 370  169
    8    15 Andrzej        Tyczyno               116.37 +  480: 322  166
    9    14 Rafał          Matczak               124.52 -  425: 444   75
   10    14 Urszula        Solarska              100.00 +  538: 331  150
   11     9 Łukasz         Mycio                 116.78 +  478: 385  167
   12     5 Mariusz        Sylwestrzuk           125.05 -  346: 412   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Andrzej Kowalski 136.22 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Musielak              112.21 +  372: 335  162
    2    14 Stanisław      Rydzik                142.59 -  339: 476   93
    3    10 Marek          Herzig                119.07 -  330: 399   69
    4    28 Mariusz        Michalski             100.00 +  411: 387  150
    5    13 Jolanta        Chłopińska            115.62 -  289: 400   66
    6    22 Maciej         Perzyński             125.81 +  443: 312  176
    7    15 Paweł          Jackowski             133.09 +  382: 308  183
    8    12 Ireneusz       Moralewicz            117.82 -  381: 473   68
    9    21 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  512: 221  150
   10    15 Andrzej        Tyczyno               116.37 +  396: 322  166
   11    13 Karol          Wyrębkiewicz          139.60 -  382: 444   90
   12    14 Przemysław     Rybicki               122.80 -  341: 353   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Robert Duczemiński 134.94 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Kuć                   112.05 -  320: 382   62
    2    20 Krzysztof      Mówka                 141.33 +  323: 286  191
    3    23 Zbigniew       Wietecki              117.14 +  348: 336  167
    4    18 Marek          Reda                  134.61 +  396: 321  185
    5    12 Marek          Herzig                119.07 +  406: 338  169
    6     6 Katarzyna      Sołdan                122.33 +  344: 280  172
    7     3 Andrzej        Rechowicz             125.62 -  375: 449   76
    8     7 Adam           Klimont               119.11 +  380: 361  169
    9     6 Mariusz        Skrobosz              144.65 -  277: 427   95
   10     8 Łukasz         Mycio                 116.78 +  354: 342  167
   11     6 Grzegorz       Koczkodon             123.86 -  315: 407   74
   12    10 Rafał          Lenartowski           128.73 +  434: 320  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Marek Reda 134.61 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Stefańska             111.86 +  415: 344  162
    2    16 Tomasz         Sienkiewicz           107.59 +  423: 346  158
    3     9 Adam           Klimont               119.11 -  340: 366   69
    4    18 Robert         Duczemiński           134.94 -  321: 396   85
    5    20 Mariola        Osajda-Matczak        122.88 +  382: 344  173
    6    18 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  410: 325  150
    7     7 Karol          Wyrębkiewicz          139.60 -  301: 428   90
    8    11 Kamil          Nawrocki              127.20 -  314: 376   77
    9    15 Jolanta        Chłopińska            115.62 +  489: 349  166
   10    17 Grzegorz       Kulgawczuk            111.52 +  489: 302  162
   11    10 Michał         Ozimiński             115.41 +  578: 366  165
   12     6 Andrzej        Rechowicz             125.62 -  405: 418   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Paweł Jackowski 133.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Kulgawczuk            111.52 +  445: 299  162
    2     9 Miłosz         Wrzałek               137.99 -  343: 367   88
    3    18 Sławomir       Piotrowski            114.34 -  390: 392   64
    4    19 Michał         Alabrudziński         131.05 -  351: 383   81
    5    25 Krzysztof      Sporczyk              122.02 +  385: 330  172
    6    21 Mariola        Osajda-Matczak        122.88 +  469: 292  173
    7    15 Andrzej        Kowalski              136.22 -  308: 382   86
    8    21 Joanna         Ostrowska             111.44 +  320: 307  161
    9    18 Andrzej        Tyczyno               116.37 -  318: 398   66
   10    24 Zbigniew       Wietecki              117.14 -  341: 383   67
   11    27 Mariusz        Michalski             100.00 +  401: 303  150
   12    21 Sławomir       Piotrowski            114.34 +  401: 382  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Michał Alabrudziński 131.05 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Ostrowska             111.44 +  442: 276  161
    2    11 Dorota         Kuć                   112.05 -  341: 389   62
    3    19 Łukasz         Baranowski            112.39 +  390: 347  162
    4    19 Paweł          Jackowski             133.09 +  383: 351  183
    5     5 Katarzyna      Sołdan                122.33 -  417: 439   72
    6    12 Łukasz         Mycio                 116.78 -  348: 601   67
    7    18 Urszula        Solarska              100.00 -  406: 409   50
    8    19 Sławomir       Piotrowski            114.34 -  342: 351   64
    9    24 Tomasz         Sienkiewicz           107.59 +  393: 328  158
   10    20 Anna           Stefańska             111.86 -  415: 434   62
   11    24 Grażyna        Wesołowska            103.72 +  519: 287  154
   12    19 Jolanta        Chłopińska            115.62 +  438: 333  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Irena Sołdan 129.44 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Sienkiewicz           107.59 -  360: 364   58
    2    25 Sławomir       Długosz               101.14 +  400: 353  151
    3    22 Henryk         Piotrowski            103.15 +  463: 314  153
    4    10 Kazimierz.J    Merklejn              145.51 -  362: 427   96
    5    14 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 +  407: 275  168
    6    10 Zbigniew       Wietecki              117.14 +  501: 309  167
    7     8 Eugeniusz      Wróblewski            115.79 +  433: 327  166
    8     5 Łukasz         Mycio                 116.78 +  430: 350  167
    9     5 Mariusz        Sylwestrzuk           125.05 +  453: 376  175
   10     3 Marek          Dudkiewicz            116.79 +  360: 348  167
   11     2 Tomasz         Zwoliński             143.00 +  387: 312  193
   12     1 Andrzej        Oleksiak              139.01 -  375: 387   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Rafał Lenartowski 128.73 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Nawrocki              106.73 +  417: 323  157
    2    15 Grażyna        Wesołowska            103.72 +  429: 350  154
    3     7 Rafał          Matczak               124.52 -  364: 479   75
    4    14 Sławomir       Piotrowski            114.34 -  334: 415   64
    5    17 Andrzej        Tyczyno               116.37 -  376: 430   66
    6    20 Maria          Krzyżanowska          104.86 +  389: 357  155
    7    19 Łukasz         Baranowski            112.39 +  377: 304  162
    8    14 Rafał          Wesołowski            118.34 +  352: 308  168
    9     8 Karol          Wyrębkiewicz          139.60 +  386: 312  190
   10     7 Ireneusz       Moralewicz            117.82 +  457: 303  168
   11     3 Stanisław      Rydzik                142.59 -  267: 521   93
   12    10 Robert         Duczemiński           134.94 -  320: 434   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Kamil Nawrocki 127.20 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maria          Krzyżanowska          104.86 +  391: 350  155
    2     7 Mariusz        Skrobosz              144.65 -  409: 501   95
    3    15 Magdalena      Kublik                113.68 +  421: 256  164
    4    12 Grażyna        Wesołowska            103.72 +  451: 349  154
    5     8 Dorota         Kuć                   112.05 +  472: 348  162
    6     7 Grzegorz       Koczkodon             123.86 -  324: 460   74
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           121.97 -  364: 407   72
    8    11 Marek          Reda                  134.61 +  376: 314  185
    9    11 Sławomir       Piotrowski            114.34 +  349: 344  164
   10     9 Mariusz        Sylwestrzuk           125.05 -  365: 468   75
   11     8 Andrzej        Rechowicz             125.62 -  339: 376   76
   12    13 Krzysztof      Mówka                 141.33 -  305: 415   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Maciej Perzyński 125.81 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grażyna        Wesołowska            103.72 -  355: 371   54
    2    26 Mariusz        Kubicki               118.89 -  342: 396   69
    3    31 Andrzej        Tyczyno               116.37 -  336: 341   66
    4    33 Anna           Stefańska             111.86 +  417: 403  162
    5    29 Sławomir       Długosz               101.14 +  463: 262  151
    6    22 Andrzej        Kowalski              136.22 -  312: 443   86
    7    25 Mariola        Osajda-Matczak        122.88 +  376: 304  173
    8    22 Zbigniew       Wietecki              117.14 -  309: 406   67
    9    26 Magdalena      Kublik                113.68 +  416: 301  164
   10    25 Radosław       Pastusiak             100.00 +  448: 250  150
   11    18 Grzegorz       Kulgawczuk            111.52 -  363: 430   62
   12    20 Patrycja       Śliwińska             110.87 +  457: 336  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Andrzej Rechowicz 125.62 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wojciech       Gołęcki               103.70 +  451: 316  154
    2     6 Krzysztof      Sporczyk              122.02 +  361: 321  172
    3    20 Eugeniusz      Wróblewski            115.79 -  368: 411   66
    4    17 Adam           Janicki               102.44 +  466: 325  152
    5    10 Sławomir       Piotrowski            114.34 +  455: 345  164
    6     2 Mariusz        Sylwestrzuk           125.05 +  423: 358  175
    7     3 Robert         Duczemiński           134.94 +  449: 375  185
    8     2 Andrzej        Oleksiak              139.01 -  392: 412   89
    9     4 Stanisław      Rydzik                142.59 -  398: 489   93
   10     5 Katarzyna      Sołdan                122.33 -  410: 431   72
   11     8 Kamil          Nawrocki              127.20 +  376: 339  177
   12     6 Marek          Reda                  134.61 +  418: 405  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Mariusz Sylwestrzuk 125.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Henryk         Piotrowski            103.15 +  407: 314  153
    2     1 Marek          Herzig                119.07 +  367: 278  169
    3     5 Marek          Dudkiewicz            116.79 =  328: 328  117
    4     4 Grzegorz       Koczkodon             123.86 +  433: 357  174
    5     2 Mariusz        Skrobosz              144.65 +  370: 356  195
    6     2 Andrzej        Rechowicz             125.62 -  358: 423   76
    7     4 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  349: 406   93
    8     9 Rafał          Matczak               124.52 +  440: 420  175
    9     5 Irena          Sołdan                129.44 -  376: 453   79
   10     9 Kamil          Nawrocki              127.20 +  468: 365  177
   11     7 Katarzyna      Sołdan                122.33 +  469: 356  172
   12     5 Miłosz         Wrzałek               137.99 +  412: 346  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Rafał Matczak 124.52 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Adam           Janicki               102.44 +  346: 335  152
    2    17 Andrzej        Oleksiak              139.01 +  412: 390  189
    3     7 Rafał          Lenartowski           128.73 +  479: 364  179
    4     5 Dawid          Pikul                 139.12 -  360: 427   89
    5     3 Stanisław      Rydzik                142.59 -  382: 426   93
    6    11 Andrzej        Tyczyno               116.37 -  343: 383   66
    7    17 Zbigniew       Wietecki              117.14 +  558: 322  167
    8     9 Mariusz        Sylwestrzuk           125.05 -  420: 440   75
    9    14 Miłosz         Wrzałek               137.99 +  444: 425  188
   10    10 Grzegorz       Koczkodon             123.86 -  332: 414   74
   11    15 Urszula        Solarska              100.00 +  416: 350  150
   12    11 Marek          Dudkiewicz            116.79 -  377: 430   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Grzegorz Koczkodon 123.86 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kazimierz      Merklejn              101.25 +  448: 250  151
    2     8 Rafał          Wesołowski            118.34 +  346: 333  168
    3     3 Katarzyna      Sołdan                122.33 +  475: 361  172
    4     4 Mariusz        Sylwestrzuk           125.05 -  357: 433   75
    5    11 Przemysław     Rybicki               122.80 +  405: 400  173
    6     7 Kamil          Nawrocki              127.20 +  460: 324  177
    7     2 Dawid          Pikul                 139.12 -  390: 428   89
    8     8 Mariusz        Skrobosz              144.65 -  288: 460   95
    9    12 Dorota         Kuć                   112.05 +  367: 323  162
   10    10 Rafał          Matczak               124.52 +  414: 332  175
   11     6 Robert         Duczemiński           134.94 +  407: 315  185
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           121.97 -  254: 373   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Mariola Osajda-Matczak 122.88 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sławomir       Długosz               101.14 +  381: 306  151
    2    12 Dawid          Pikul                 139.12 +  414: 304  189
    3     2 Michał         Ozimiński             115.41 -  332: 381   65
    4     8 Katarzyna      Sołdan                122.33 -  278: 454   72
    5    20 Marek          Reda                  134.61 -  344: 382   85
    6    21 Paweł          Jackowski             133.09 -  292: 469   83
    7    25 Maciej         Perzyński             125.81 -  304: 376   76
    8    32 Henryk         Piotrowski            103.15 +  410: 346  153
    9    25 Patrycja       Śliwińska             110.87 -  364: 425   61
   10    31 Adam           Janicki               102.44 +  358: 255  152
   11    30 Radosław       Pastusiak             100.00 +  318: 307  150
   12    26 Magdalena      Kublik                113.68 +  323: 314  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Przemysław Rybicki 122.80 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Stachowski            100.12 +  379: 327  150
    2    13 Zbigniew       Wietecki              117.14 +  415: 311  167
    3     4 Stanisław      Rydzik                142.59 +  401: 397  193
    4     2 Michał         Ozimiński             115.41 -  296: 493   65
    5    11 Grzegorz       Koczkodon             123.86 -  400: 405   74
    6    16 Rafał          Wesołowski            118.34 -  348: 362   68
    7    23 Grzegorz       Kulgawczuk            111.52 -  316: 368   62
    8    25 Łukasz         Baranowski            112.39 +  448: 277  162
    9    19 Mariusz        Kubicki               118.89 -  376: 389   69
   10    21 Dariusz        Nawrocki              106.73 +  417: 358  157
   11    17 Joanna         Ostrowska             111.44 +  364: 329  161
   12    14 Andrzej        Kowalski              136.22 +  353: 341  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Katarzyna Sołdan 122.33 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ewa            Bator                 100.00 +  520: 198  150
    2     2 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 +  378: 359  168
    3     3 Grzegorz       Koczkodon             123.86 -  361: 475   74
    4     8 Mariola        Osajda-Matczak        122.88 +  454: 278  173
    5     5 Michał         Alabrudziński         131.05 +  439: 417  181
    6     6 Robert         Duczemiński           134.94 -  280: 344   85
    7    13 Radosław       Pastusiak             100.00 +  422: 256  150
    8     4 Michał         Ozimiński             115.41 -  240: 437   65
    9     7 Marek          Herzig                119.07 +  395: 321  169
   10     5 Andrzej        Rechowicz             125.62 +  431: 410  176
   11     7 Mariusz        Sylwestrzuk           125.05 -  356: 469   75
   12     9 Eugeniusz      Wróblewski            115.79 +  440: 312  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Krzysztof Sporczyk 122.02 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  395: 300  150
    2     6 Andrzej        Rechowicz             125.62 -  321: 361   76
    3    27 Ewa            Bator                 100.00 +  412: 182  150
    4     7 Andrzej        Oleksiak              139.01 -  328: 409   89
    5    25 Paweł          Jackowski             133.09 -  330: 385   83
    6    30 Anna           Stefańska             111.86 -  325: 356   62
    7    31 Henryk         Piotrowski            103.15 +  399: 234  153
    8    28 Agata          Pastusiak             100.00 +  406: 270  150
    9    22 Radosław       Pastusiak             100.00 +  377: 310  150
   10    13 Adam           Klimont               119.11 -  326: 333   69
   11    22 Jolanta        Chłopińska            115.62 -  290: 446   66
   12    24 Anna           Stefańska             111.86 +  372: 320  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Andrzej Kwiatkowski 121.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  403: 258  150
    2     3 Jolanta        Chłopińska            115.62 +  465: 318  166
    3     6 Dorota         Kuć                   112.05 +  351: 303  162
    4     1 Mariusz        Skrobosz              144.65 -  312: 409   95
    5     9 Adam           Klimont               119.11 -  303: 481   69
    6    14 Kazimierz.J    Merklejn              145.51 +  397: 378  196
    7    11 Kamil          Nawrocki              127.20 +  407: 364  177
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          139.60 +  478: 361  190
    9     3 Michał         Ozimiński             115.41 +  393: 325  165
   10     2 Dawid          Pikul                 139.12 +  506: 297  189
   11     1 Andrzej        Oleksiak              139.01 -  412: 429   89
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             123.86 +  373: 254  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 12 151.83




	Adam Klimont 119.11 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ewa            Kujawska              100.00 +  451: 316  150
    2     5 Ireneusz       Moralewicz            117.82 -  406: 448   68
    3     9 Marek          Reda                  134.61 +  366: 340  185
    4    11 Tomasz         Sienkiewicz           107.59 +  435: 249  158
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           121.97 +  481: 303  172
    6     1 Marek          Dudkiewicz            116.79 -  350: 371   67
    7     9 Dorota         Kuć                   112.05 +  431: 396  162
    8     7 Robert         Duczemiński           134.94 -  361: 380   85
    9     9 Eugeniusz      Wróblewski            115.79 -  315: 450   66
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              122.02 +  333: 326  172
   11    14 Rafał          Wesołowski            118.34 +  393: 338  168
   12     8 Ireneusz       Moralewicz            117.82 +  388: 315  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Marek Herzig 119.07 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Anna           Lenartowska           100.00 +  541: 231  150
    2     1 Mariusz        Sylwestrzuk           125.05 -  278: 367   75
    3    10 Andrzej        Kowalski              136.22 +  399: 330  186
    4    13 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 +  392: 357  168
    5    12 Robert         Duczemiński           134.94 -  338: 406   85
    6    13 Sławomir       Piotrowski            114.34 +  458: 348  164
    7     5 Stanisław      Rydzik                142.59 -  439: 458   93
    8    10 Dariusz        Kuć                   118.65 +  469: 307  169
    9     7 Katarzyna      Sołdan                122.33 -  321: 395   72
   10    11 Kazimierz.J    Merklejn              145.51 +  410: 311  196
   11    11 Dorota         Kuć                   112.05 +  382: 286  162
   12     7 Karol          Wyrębkiewicz          139.60 +  447: 408  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Mariusz Kubicki 118.89 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Mariusz        Michalski             100.00 -  300: 386   50
    2    26 Maciej         Perzyński             125.81 +  396: 342  176
    3    16 Jolanta        Chłopińska            115.62 -  293: 428   66
    4    21 Krzysztof      Mówka                 141.33 -  364: 417   91
    5    32 Anna           Lenartowska           100.00 +  353: 339  150
    6    26 Patrycja       Śliwińska             110.87 +  411: 263  161
    7    21 Miłosz         Wrzałek               137.99 -  370: 434   88
    8    23 Maria          Krzyżanowska          104.86 +  290: 286  155
    9    19 Przemysław     Rybicki               122.80 +  389: 376  173
   10    18 Dariusz        Kuć                   118.65 -  372: 404   69
   11    19 Rafał          Stachowski            100.12 +  486: 325  150
   12    16 Dorota         Kuć                   112.05 -  367: 391   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Dariusz Kuć 118.65 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agata          Pastusiak             100.00 +  402: 361  150
    2     4 Michał         Ozimiński             115.41 -  408: 463   65
    3    12 Radosław       Pastusiak             100.00 -  330: 378   50
    4    20 Grzegorz       Kulgawczuk            111.52 -  349: 384   62
    5    28 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  343: 309  150
    6    27 Kazimierz      Merklejn              101.25 +  408: 293  151
    7    22 Adam           Janicki               102.44 +  364: 313  152
    8    10 Marek          Herzig                119.07 -  307: 469   69
    9    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  440: 316  150
   10    18 Mariusz        Kubicki               118.89 +  404: 372  169
   11    12 Ireneusz       Moralewicz            117.82 -  333: 379   68
   12    15 Kazimierz.J    Merklejn              145.51 -  314: 576   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Rafał Wesołowski 118.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Radosław       Pastusiak             100.00 +  391: 300  150
    2     8 Grzegorz       Koczkodon             123.86 -  333: 346   74
    3    25 Kazimierz      Merklejn              101.25 +  412: 347  151
    4     6 Stanisław      Rydzik                142.59 -  272: 471   93
    5    18 Wojciech       Gołęcki               103.70 +  406: 291  154
    6    16 Przemysław     Rybicki               122.80 +  362: 348  173
    7    12 Łukasz         Mycio                 116.78 -  281: 362   67
    8    14 Rafał          Lenartowski           128.73 -  308: 352   79
    9    20 Krzysztof      Mówka                 141.33 +  419: 394  191
   10    16 Rafał          Stachowski            100.12 +  396: 263  150
   11    14 Adam           Klimont               119.11 -  338: 393   69
   12    17 Grzegorz       Kulgawczuk            111.52 -  396: 431   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Małgorzata Jóźwiak 117.87 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  405: 366  150
    2     2 Katarzyna      Sołdan                122.33 -  359: 378   72
    3    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  327: 299  150
    4    13 Marek          Herzig                119.07 -  357: 392   69
    5    14 Irena          Sołdan                129.44 -  275: 407   79
    6    25 Rafał          Stachowski            100.12 -  318: 452   50
    7    27 Krzysztof      Mówka                 141.33 -  275: 364   91
    8    29 Michał         Musielak              112.21 +  386: 373  162
    9    29 Dariusz        Nawrocki              106.73 -  312: 339   57
   10    29 Wojciech       Gołęcki               103.70 +  325: 291  154
   11    26 Patrycja       Śliwińska             110.87 -  323: 456   61
   12    30 Kazimierz      Merklejn              101.25 +  569: 116  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Ireneusz Moralewicz 117.82 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  396: 269  150
    2     5 Adam           Klimont               119.11 +  448: 406  169
    3     8 Miłosz         Wrzałek               137.99 +  434: 367  188
    4     3 Marek          Dudkiewicz            116.79 -  295: 464   67
    5     4 Dawid          Pikul                 139.12 -  345: 476   89
    6    15 Łukasz         Baranowski            112.39 +  452: 291  162
    7     6 Michał         Ozimiński             115.41 -  374: 428   65
    8    12 Andrzej        Kowalski              136.22 +  473: 381  186
    9    10 Urszula        Solarska              100.00 +  441: 243  150
   10     7 Rafał          Lenartowski           128.73 -  303: 457   79
   11    12 Dariusz        Kuć                   118.65 +  379: 333  169
   12     8 Adam           Klimont               119.11 -  315: 388   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Zbigniew Wietecki 117.14 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Urszula        Solarska              100.00 +  437: 330  150
    2    13 Przemysław     Rybicki               122.80 -  311: 415   73
    3    23 Robert         Duczemiński           134.94 -  336: 348   85
    4    24 Sławomir       Długosz               101.14 +  373: 277  151
    5    24 Tomasz         Sienkiewicz           107.59 +  393: 374  158
    6    10 Irena          Sołdan                129.44 -  309: 501   79
    7    17 Rafał          Matczak               124.52 -  322: 558   75
    8    22 Maciej         Perzyński             125.81 +  406: 309  176
    9    16 Kazimierz.J    Merklejn              145.51 -  161: 216   96
   10    24 Paweł          Jackowski             133.09 +  383: 341  183
   11    21 Anna           Stefańska             111.86 +  433: 288  162
   12    18 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  407: 383  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Marek Dudkiewicz 116.79 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.51 +  409: 289  196
    2    18 Joanna         Zacharowicz           100.00 +  462: 240  150
    3     5 Mariusz        Sylwestrzuk           125.05 =  328: 328  125
    4     3 Ireneusz       Moralewicz            117.82 +  464: 295  168
    5     1 Michał         Ozimiński             115.41 +  434: 369  165
    6     1 Adam           Klimont               119.11 +  371: 350  169
    7     1 Andrzej        Oleksiak              139.01 -  289: 462   89
    8     3 Stanisław      Rydzik                142.59 +  495: 321  193
    9     2 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  365: 427   93
   10     3 Irena          Sołdan                129.44 -  348: 360   79
   11     5 Mariusz        Skrobosz              144.65 -  355: 365   95
   12    11 Rafał          Matczak               124.52 +  430: 377  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Łukasz Mycio 116.78 Górowo Iławeckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              144.65 -  314: 448   95
    2    23 Łukasz         Baranowski            112.39 -  316: 320   62
    3    35 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  424: 364  150
    4    26 Henryk         Piotrowski            103.15 +  352: 257  153
    5    19 Rafał          Stachowski            100.12 +  439: 360  150
    6    12 Michał         Alabrudziński         131.05 +  601: 348  181
    7    12 Rafał          Wesołowski            118.34 +  362: 281  168
    8     5 Irena          Sołdan                129.44 -  350: 430   79
    9    13 Grzegorz       Kulgawczuk            111.52 +  400: 392  162
   10     8 Robert         Duczemiński           134.94 -  342: 354   85
   11     9 Miłosz         Wrzałek               137.99 -  385: 478   88
   12    12 Michał         Ozimiński             115.41 -  283: 459   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Andrzej Tyczyno 116.37 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  333: 442   93
    2    33 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  287: 409   50
    3    31 Maciej         Perzyński             125.81 +  341: 336  176
    4    25 Joanna         Ostrowska             111.44 +  458: 324  161
    5    17 Rafał          Lenartowski           128.73 +  430: 376  179
    6    11 Rafał          Matczak               124.52 +  383: 343  175
    7    10 Mariusz        Skrobosz              144.65 -  319: 408   95
    8    15 Miłosz         Wrzałek               137.99 -  322: 480   88
    9    18 Paweł          Jackowski             133.09 +  398: 318  183
   10    15 Andrzej        Kowalski              136.22 -  322: 396   86
   11    16 Krzysztof      Mówka                 141.33 -  337: 432   91
   12    23 Urszula        Solarska              100.00 +  395: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Eugeniusz Wróblewski 115.79 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                142.59 -  392: 419   93
    2    21 Wojciech       Gołęcki               103.70 +  390: 342  154
    3    20 Andrzej        Rechowicz             125.62 +  411: 368  176
    4    16 Dorota         Kuć                   112.05 -  240: 466   62
    5    16 Krzysztof      Mówka                 141.33 +  429: 350  191
    6     9 Jolanta        Chłopińska            115.62 +  422: 366  166
    7     8 Irena          Sołdan                129.44 -  327: 433   79
    8    18 Radosław       Pastusiak             100.00 +  409: 318  150
    9     9 Adam           Klimont               119.11 +  450: 315  169
   10     6 Michał         Ozimiński             115.41 +  431: 368  165
   11     4 Dawid          Pikul                 139.12 -  332: 353   89
   12     9 Katarzyna      Sołdan                122.33 -  312: 440   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Jolanta Chłopińska 115.62 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 141.33 +  479: 411  191
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.97 -  318: 465   72
    3    16 Mariusz        Kubicki               118.89 +  428: 293  169
    4     9 Miłosz         Wrzałek               137.99 -  408: 418   88
    5    13 Andrzej        Kowalski              136.22 +  400: 289  186
    6     9 Eugeniusz      Wróblewski            115.79 -  366: 422   66
    7    14 Sławomir       Piotrowski            114.34 -  319: 414   64
    8    20 Tomasz         Sienkiewicz           107.59 +  457: 275  158
    9    15 Marek          Reda                  134.61 -  349: 489   85
   10    19 Dorota         Kuć                   112.05 -  367: 386   62
   11    22 Krzysztof      Sporczyk              122.02 +  446: 290  172
   12    19 Michał         Alabrudziński         131.05 -  333: 438   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Michał Ozimiński 115.41 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          139.60 +  470: 427  190
    2     4 Dariusz        Kuć                   118.65 +  463: 408  169
    3     2 Mariola        Osajda-Matczak        122.88 +  381: 332  173
    4     2 Przemysław     Rybicki               122.80 +  493: 296  173
    5     1 Marek          Dudkiewicz            116.79 -  369: 434   67
    6     5 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  352: 422   93
    7     6 Ireneusz       Moralewicz            117.82 +  428: 374  168
    8     4 Katarzyna      Sołdan                122.33 +  437: 240  172
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.97 -  325: 393   72
   10     6 Eugeniusz      Wróblewski            115.79 -  368: 431   66
   11    10 Marek          Reda                  134.61 -  366: 578   85
   12    12 Łukasz         Mycio                 116.78 +  459: 283  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Sławomir Piotrowski 114.34 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Pikul                 139.12 -  348: 441   89
    2    29 Grzegorz       Kulgawczuk            111.52 +  343: 321  162
    3    18 Paweł          Jackowski             133.09 +  392: 390  183
    4    14 Rafał          Lenartowski           128.73 +  415: 334  179
    5    10 Andrzej        Rechowicz             125.62 -  345: 455   76
    6    13 Marek          Herzig                119.07 -  348: 458   69
    7    14 Jolanta        Chłopińska            115.62 +  414: 319  166
    8    19 Michał         Alabrudziński         131.05 +  351: 342  181
    9    11 Kamil          Nawrocki              127.20 -  344: 349   77
   10    12 Karol          Wyrębkiewicz          139.60 -  348: 356   90
   11    20 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  377: 403   50
   12    21 Paweł          Jackowski             133.09 -  382: 401   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Magdalena Kublik 113.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Oleksiak              139.01 -  354: 411   89
    2    27 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  345: 324  150
    3    15 Kamil          Nawrocki              127.20 -  256: 421   77
    4    27 Rafał          Stachowski            100.12 -  347: 465   50
    5    26 Patrycja       Śliwińska             110.87 -  350: 355   61
    6    33 Sławomir       Długosz               101.14 +  347: 337  151
    7    28 Maria          Krzyżanowska          104.86 -  320: 438   55
    8    34 Joanna         Zacharowicz           100.00 +  419: 260  150
    9    26 Maciej         Perzyński             125.81 -  301: 416   76
   10    33 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  366: 292  150
   11    25 Michał         Musielak              112.21 +  382: 359  162
   12    26 Mariola        Osajda-Matczak        122.88 -  314: 323   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Łukasz Baranowski 112.39 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               137.99 -  365: 388   88
    2    23 Łukasz         Mycio                 116.78 +  320: 316  167
    3    19 Michał         Alabrudziński         131.05 -  347: 390   81
    4    29 Anna           Lenartowska           100.00 +  427: 384  150
    5    23 Adam           Janicki               102.44 +  374: 290  152
    6    15 Ireneusz       Moralewicz            117.82 -  291: 452   68
    7    19 Rafał          Lenartowski           128.73 -  304: 377   79
    8    25 Przemysław     Rybicki               122.80 -  277: 448   73
    9    27 Maria          Krzyżanowska          104.86 -  293: 360   55
   10    28 Michał         Musielak              112.21 -  382: 437   62
   11    31 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  464: 419  150
   12    28 Tomasz         Sienkiewicz           107.59 -  267: 408   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Michał Musielak 112.21 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kowalski              136.22 -  335: 372   86
    2    31 Joanna         Ostrowska             111.44 -  387: 418   61
    3    28 Kazimierz.J    Merklejn              145.51 -  332: 399   96
    4    32 Dariusz        Nawrocki              106.73 +  459: 332  157
    5    27 Mariusz        Michalski             100.00 +  377: 313  150
    6    24 Grażyna        Wesołowska            103.72 -  324: 439   54
    7    26 Anna           Stefańska             111.86 -  359: 434   62
    8    29 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 -  373: 386   68
    9    32 Ewa            Kujawska              100.00 +  399: 221  150
   10    28 Łukasz         Baranowski            112.39 +  437: 382  162
   11    25 Magdalena      Kublik                113.68 -  359: 382   64
   12    27 Agata          Pastusiak             100.00 +  433: 232  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Dorota Kuć 112.05 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Duczemiński           134.94 +  382: 320  185
    2    11 Michał         Alabrudziński         131.05 +  389: 341  181
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           121.97 -  303: 351   72
    4    16 Eugeniusz      Wróblewski            115.79 +  466: 240  166
    5     8 Kamil          Nawrocki              127.20 -  348: 472   77
    6    17 Grzegorz       Kulgawczuk            111.52 +  381: 307  162
    7     9 Adam           Klimont               119.11 -  396: 431   69
    8    16 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  329: 304  150
    9    12 Grzegorz       Koczkodon             123.86 -  323: 367   74
   10    19 Jolanta        Chłopińska            115.62 +  386: 367  166
   11    11 Marek          Herzig                119.07 -  286: 382   69
   12    16 Mariusz        Kubicki               118.89 +  391: 367  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Anna Stefańska 111.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Reda                  134.61 -  344: 415   85
    2    30 Kazimierz.J    Merklejn              145.51 -  280: 426   96
    3    29 Maria          Krzyżanowska          104.86 -  310: 328   55
    4    33 Maciej         Perzyński             125.81 -  403: 417   76
    5    35 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  392: 357  150
    6    30 Krzysztof      Sporczyk              122.02 +  356: 325  172
    7    26 Michał         Musielak              112.21 +  434: 359  162
    8    27 Adam           Janicki               102.44 +  374: 287  152
    9    17 Rafał          Stachowski            100.12 -  294: 396   50
   10    20 Michał         Alabrudziński         131.05 +  434: 415  181
   11    21 Zbigniew       Wietecki              117.14 -  288: 433   67
   12    24 Krzysztof      Sporczyk              122.02 -  320: 372   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Grzegorz Kulgawczuk 111.52 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             133.09 -  299: 445   83
    2    29 Sławomir       Piotrowski            114.34 -  321: 343   64
    3    32 Urszula        Solarska              100.00 +  379: 291  150
    4    20 Dariusz        Kuć                   118.65 +  384: 349  169
    5    21 Maria          Krzyżanowska          104.86 +  372: 306  155
    6    17 Dorota         Kuć                   112.05 -  307: 381   62
    7    23 Przemysław     Rybicki               122.80 +  368: 316  173
    8    17 Rafał          Stachowski            100.12 +  383: 373  150
    9    13 Łukasz         Mycio                 116.78 -  392: 400   67
   10    17 Marek          Reda                  134.61 -  302: 489   85
   11    18 Maciej         Perzyński             125.81 +  430: 363  176
   12    17 Rafał          Wesołowski            118.34 +  431: 396  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Joanna Ostrowska 111.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Alabrudziński         131.05 -  276: 442   81
    2    31 Michał         Musielak              112.21 +  418: 387  162
    3    17 Wojciech       Gołęcki               103.70 -  372: 374   54
    4    25 Andrzej        Tyczyno               116.37 -  324: 458   66
    5    30 Henryk         Piotrowski            103.15 -  310: 392   53
    6    31 Ewa            Kujawska              100.00 +  400: 279  150
    7    32 Kazimierz      Merklejn              101.25 +  393: 292  151
    8    21 Paweł          Jackowski             133.09 -  307: 320   83
    9    30 Adam           Janicki               102.44 +  429: 256  152
   10    26 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  316: 311  150
   11    17 Przemysław     Rybicki               122.80 -  329: 364   73
   12    25 Dariusz        Nawrocki              106.73 +  386: 363  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Patrycja Śliwińska 110.87 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    26 Magdalena      Kublik                113.68 +  355: 350  164
    6    26 Mariusz        Kubicki               118.89 -  263: 411   69
    7    30 Mariusz        Michalski             100.00 -  369: 378   50
    8    30 Kazimierz      Merklejn              101.25 +  425: 370  151
    9    25 Mariola        Osajda-Matczak        122.88 +  425: 364  173
   10    22 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  321: 423   50
   11    26 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 +  456: 323  168
   12    20 Maciej         Perzyński             125.81 -  336: 457   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  /  8 112.62




	Tomasz Sienkiewicz 107.59 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Irena          Sołdan                129.44 +  364: 360  179
    2    16 Marek          Reda                  134.61 -  346: 423   85
    3    11 Karol          Wyrębkiewicz          139.60 +  401: 311  190
    4    11 Adam           Klimont               119.11 -  249: 435   69
    5    24 Zbigniew       Wietecki              117.14 -  374: 393   67
    6    23 Krzysztof      Mówka                 141.33 +  385: 309  191
    7    20 Kazimierz.J    Merklejn              145.51 -  385: 431   96
    8    20 Jolanta        Chłopińska            115.62 -  275: 457   66
    9    24 Michał         Alabrudziński         131.05 -  328: 393   81
   10    32 Sławomir       Długosz               101.14 -  255: 311   51
   11    32 Anna           Lenartowska           100.00 +  470: 275  150
   12    28 Łukasz         Baranowski            112.39 +  408: 267  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Dariusz Nawrocki 106.73 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Lenartowski           128.73 -  323: 417   79
    2    19 Karol          Wyrębkiewicz          139.60 -  316: 386   90
    3    34 Ewa            Kujawska              100.00 +  388: 320  150
    4    32 Michał         Musielak              112.21 -  332: 459   62
    5    31 Agata          Pastusiak             100.00 +  425: 276  150
    6    19 Radosław       Pastusiak             100.00 -  313: 410   50
    7    24 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  351: 362   50
    8    31 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  380: 284  150
    9    29 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 +  339: 312  168
   10    21 Przemysław     Rybicki               122.80 -  358: 417   73
   11    29 Wojciech       Gołęcki               103.70 +  346: 324  154
   12    25 Joanna         Ostrowska             111.44 -  363: 386   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Maria Krzyżanowska 104.86 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kamil          Nawrocki              127.20 -  350: 391   77
    2    28 Radosław       Pastusiak             100.00 -  351: 402   50
    3    29 Anna           Stefańska             111.86 +  328: 310  162
    4    31 Ewa            Bator                 100.00 +  451: 173  150
    5    21 Grzegorz       Kulgawczuk            111.52 -  306: 372   62
    6    20 Rafał          Lenartowski           128.73 -  357: 389   79
    7    28 Magdalena      Kublik                113.68 +  438: 320  164
    8    23 Mariusz        Kubicki               118.89 -  286: 290   69
    9    27 Łukasz         Baranowski            112.39 +  360: 293  162
   10    27 Agata          Pastusiak             100.00 -  366: 403   50
   11    28 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  424: 325  150
   12    22 Rafał          Stachowski            100.12 +  368: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Grażyna Wesołowska 103.72 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Perzyński             125.81 +  371: 355  176
    2    15 Rafał          Lenartowski           128.73 -  350: 429   79
    3    26 Joanna         Zacharowicz           100.00 +  374: 214  150
    4    12 Kamil          Nawrocki              127.20 -  349: 451   77
    5    15 Karol          Wyrębkiewicz          139.60 -  280: 498   90
    6    24 Michał         Musielak              112.21 +  439: 324  162
    7    16 Rafał          Stachowski            100.12 -  301: 326   50
    8    24 Krzysztof      Mówka                 141.33 -  327: 382   91
    9    31 Agata          Pastusiak             100.00 -  333: 338   50
   10    30 Kazimierz      Merklejn              101.25 +  349: 311  151
   11    24 Michał         Alabrudziński         131.05 -  287: 519   81
   12    29 Adam           Janicki               102.44 -  338: 416   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Wojciech Gołęcki 103.70 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Rechowicz             125.62 -  316: 451   76
    2    21 Eugeniusz      Wróblewski            115.79 -  342: 390   66
    3    17 Joanna         Ostrowska             111.44 +  374: 372  161
    4    30 Joanna         Zacharowicz           100.00 +  501: 271  150
    5    18 Rafał          Wesołowski            118.34 -  291: 406   68
    6    28 Adam           Janicki               102.44 -  316: 446   52
    7    29 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  403: 260  150
    8    26 Mariusz        Michalski             100.00 -  308: 393   50
    9    28 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  315: 360   50
   10    29 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 -  291: 325   68
   11    29 Dariusz        Nawrocki              106.73 -  324: 346   57
   12    32 Radosław       Pastusiak             100.00 +  413: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Henryk Piotrowski 103.15 Lidzbark Warmiński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Sylwestrzuk           125.05 -  314: 407   75
    2    24 Agata          Pastusiak             100.00 +  330: 247  150
    3    22 Irena          Sołdan                129.44 -  314: 463   79
    4    26 Łukasz         Mycio                 116.78 -  257: 352   67
    5    30 Joanna         Ostrowska             111.44 +  392: 310  161
    6    29 Urszula        Solarska              100.00 -  287: 334   50
    7    31 Krzysztof      Sporczyk              122.02 -  234: 399   72
    8    32 Mariola        Osajda-Matczak        122.88 -  346: 410   73
    9    35 Sławomir       Długosz               101.14 -  256: 399   51
   10    34 Anna           Lenartowska           100.00 -  394: 396   50
   11    35 Ewa            Kujawska              100.00 +  308: 299  150
   12    34 Anna           Lenartowska           100.00 -  329: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1028  / 12  85.67




	Adam Janicki 102.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Matczak               124.52 -  335: 346   75
    2    32 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  365: 301  150
    3    13 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  339: 278  150
    4    17 Andrzej        Rechowicz             125.62 -  325: 466   76
    5    23 Łukasz         Baranowski            112.39 -  290: 374   62
    6    28 Wojciech       Gołęcki               103.70 +  446: 316  154
    7    22 Dariusz        Kuć                   118.65 -  313: 364   69
    8    27 Anna           Stefańska             111.86 -  287: 374   62
    9    30 Joanna         Ostrowska             111.44 -  256: 429   61
   10    31 Mariola        Osajda-Matczak        122.88 -  255: 358   73
   11    34 Joanna         Zacharowicz           100.00 +  492: 238  150
   12    29 Grażyna        Wesołowska            103.72 +  416: 338  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Kazimierz Merklejn 101.25 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Koczkodon             123.86 -  250: 448   74
    2    34 Urszula        Solarska              100.00 +  369: 361  150
    3    25 Rafał          Wesołowski            118.34 -  347: 412   68
    4    22 Karol          Wyrębkiewicz          139.60 -  369: 459   90
    5    33 Joanna         Zacharowicz           100.00 +  341: 249  150
    6    27 Dariusz        Kuć                   118.65 -  293: 408   69
    7    32 Joanna         Ostrowska             111.44 -  292: 393   61
    8    30 Patrycja       Śliwińska             110.87 -  370: 425   61
    9    33 Anna           Lenartowska           100.00 +  363: 300  150
   10    30 Grażyna        Wesołowska            103.72 -  311: 349   54
   11    33 Sławomir       Długosz               101.14 +  388: 317  151
   12    30 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 -  116: 569   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Sławomir Długosz 101.14 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariola        Osajda-Matczak        122.88 -  306: 381   73
    2    25 Irena          Sołdan                129.44 -  353: 400   79
    3    33 Agata          Pastusiak             100.00 +  306: 297  150
    4    24 Zbigniew       Wietecki              117.14 -  277: 373   67
    5    29 Maciej         Perzyński             125.81 -  262: 463   76
    6    33 Magdalena      Kublik                113.68 -  337: 347   64
    7    34 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  305: 323   50
    8    35 Ewa            Kujawska              100.00 -  300: 312   50
    9    35 Henryk         Piotrowski            103.15 +  399: 256  153
   10    32 Tomasz         Sienkiewicz           107.59 +  311: 255  158
   11    33 Kazimierz      Merklejn              101.25 -  317: 388   51
   12    33 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  413: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1121  / 12  93.42




	Rafał Stachowski 100.12 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Przemysław     Rybicki               122.80 -  327: 379   73
    2    35 Anna           Lenartowska           100.00 +  370: 254  150
    3    14 Andrzej        Oleksiak              139.01 -  355: 466   89
    4    27 Magdalena      Kublik                113.68 +  465: 347  164
    5    19 Łukasz         Mycio                 116.78 -  360: 439   67
    6    25 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 +  452: 318  168
    7    16 Grażyna        Wesołowska            103.72 +  326: 301  154
    8    17 Grzegorz       Kulgawczuk            111.52 -  373: 383   62
    9    17 Anna           Stefańska             111.86 +  396: 294  162
   10    16 Rafał          Wesołowski            118.34 -  263: 396   68
   11    19 Mariusz        Kubicki               118.89 -  325: 486   69
   12    22 Maria          Krzyżanowska          104.86 -  250: 368   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Ewa Bator 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Sołdan                122.33 -  198: 520   72
    2    36 PAUZA
    3    27 Krzysztof      Sporczyk              122.02 -  182: 412   72
    4    31 Maria          Krzyżanowska          104.86 -  173: 451   55
    5    34 Urszula        Solarska              100.00 -  189: 492   50
    6    35 Agata          Pastusiak             100.00 -  198: 355   50
    7    36 Joanna         Zacharowicz           100.00 -  209: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     349  /  6  58.17




	Krzysztof Kodzis 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sporczyk              122.02 -  300: 395   72
    2    27 Magdalena      Kublik                113.68 -  324: 345   64
    3    30 Krzysztof      Mówka                 141.33 -  332: 431   91
    4    35 Ewa            Kujawska              100.00 +  371: 344  150
    5    35 Anna           Stefańska             111.86 -  357: 392   62
    6    32 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  327: 411   50
    7    34 Sławomir       Długosz               101.14 +  323: 305  151
    8    33 Anna           Lenartowska           100.00 +  370: 322  150
    9    28 Wojciech       Gołęcki               103.70 +  360: 315  154
   10    22 Patrycja       Śliwińska             110.87 +  423: 321  161
   11    20 Sławomir       Piotrowski            114.34 +  403: 377  164
   12    18 Zbigniew       Wietecki              117.14 -  383: 407   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Kwiatkowski           121.97 -  258: 403   72
    2    33 Andrzej        Tyczyno               116.37 +  409: 287  166
    3    21 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 -  299: 327   68
    4    23 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  298: 379   50
    5    28 Dariusz        Kuć                   118.65 -  309: 343   69
    6    32 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  411: 327  150
    7    29 Wojciech       Gołęcki               103.70 -  260: 403   54
    8    31 Dariusz        Nawrocki              106.73 -  284: 380   57
    9    34 Joanna         Zacharowicz           100.00 +  385: 272  150
   10    33 Magdalena      Kublik                113.68 -  292: 366   64
   11    31 Łukasz         Baranowski            112.39 -  419: 464   62
   12    33 Sławomir       Długosz               101.14 -  347: 413   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  / 12  84.42




	Ewa Kujawska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Adam           Klimont               119.11 -  316: 451   69
    2    22 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  288: 442   50
    3    34 Dariusz        Nawrocki              106.73 -  320: 388   57
    4    35 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  344: 371   50
    5    36 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  315: 301  150
    6    31 Joanna         Ostrowska             111.44 -  279: 400   61
    7    33 Agata          Pastusiak             100.00 -  238: 361   50
    8    35 Sławomir       Długosz               101.14 +  312: 300  151
    9    32 Michał         Musielak              112.21 -  221: 399   62
   10    35 Joanna         Zacharowicz           100.00 -  325: 362   50
   11    35 Henryk         Piotrowski            103.15 -  299: 308   53
   12    35 Joanna         Zacharowicz           100.00 -  370: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  / 12  71.08




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marek          Herzig                119.07 -  231: 541   69
    2    35 Rafał          Stachowski            100.12 -  254: 370   50
    3    36 PAUZA
    4    29 Łukasz         Baranowski            112.39 -  384: 427   62
    5    32 Mariusz        Kubicki               118.89 -  339: 353   69
    6    34 Mariusz        Michalski             100.00 -  293: 382   50
    7    35 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  389: 216  150
    8    33 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  322: 370   50
    9    33 Kazimierz      Merklejn              101.25 -  300: 363   51
   10    34 Henryk         Piotrowski            103.15 +  396: 394  153
   11    32 Tomasz         Sienkiewicz           107.59 -  275: 470   58
   12    34 Henryk         Piotrowski            103.15 +  384: 329  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  / 11  83.18




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Mariusz        Kubicki               118.89 +  386: 300  169
    2    10 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  244: 372   93
    3    24 Dawid          Pikul                 139.12 -  261: 581   89
    4    28 Andrzej        Kowalski              136.22 -  387: 411   86
    5    27 Michał         Musielak              112.21 -  313: 377   62
    6    34 Anna           Lenartowska           100.00 +  382: 293  150
    7    30 Patrycja       Śliwińska             110.87 +  378: 369  161
    8    26 Wojciech       Gołęcki               103.70 +  393: 308  154
    9    23 Dariusz        Kuć                   118.65 -  316: 440   69
   10    23 Krzysztof      Mówka                 141.33 -  277: 472   91
   11    27 Paweł          Jackowski             133.09 -  303: 401   83
   12    31 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  316: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dariusz        Kuć                   118.65 -  361: 402   69
    2    24 Henryk         Piotrowski            103.15 -  247: 330   53
    3    33 Sławomir       Długosz               101.14 -  297: 306   51
    4    36 PAUZA
    5    31 Dariusz        Nawrocki              106.73 -  276: 425   57
    6    35 Ewa            Bator                 100.00 +  355: 198  150
    7    33 Ewa            Kujawska              100.00 +  361: 238  150
    8    28 Krzysztof      Sporczyk              122.02 -  270: 406   72
    9    31 Grażyna        Wesołowska            103.72 +  338: 333  154
   10    27 Maria          Krzyżanowska          104.86 +  403: 366  155
   11    23 Kazimierz.J    Merklejn              145.51 -  342: 487   96
   12    27 Michał         Musielak              112.21 -  232: 433   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 11  97.18




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Wesołowski            118.34 -  300: 391   68
    2    28 Maria          Krzyżanowska          104.86 +  402: 351  155
    3    12 Dariusz        Kuć                   118.65 +  378: 330  169
    4    15 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  319: 478   93
    5    22 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 =  380: 380  100
    6    19 Dariusz        Nawrocki              106.73 +  410: 313  157
    7    13 Katarzyna      Sołdan                122.33 -  256: 422   72
    8    18 Eugeniusz      Wróblewski            115.79 -  318: 409   66
    9    22 Krzysztof      Sporczyk              122.02 -  310: 377   72
   10    25 Maciej         Perzyński             125.81 -  250: 448   76
   11    30 Mariola        Osajda-Matczak        122.88 -  307: 318   73
   12    32 Wojciech       Gołęcki               103.70 -  326: 413   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Agnieszka Piotrowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Małgorzata     Jóźwiak               117.87 -  366: 405   68
    2    22 Ewa            Kujawska              100.00 +  442: 288  150
    3    13 Adam           Janicki               102.44 -  278: 339   52
    4    23 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  379: 298  150
    5    22 Radosław       Pastusiak             100.00 =  380: 380  100
    6    18 Marek          Reda                  134.61 -  325: 410   85
    7    24 Dariusz        Nawrocki              106.73 +  362: 351  157
    8    16 Dorota         Kuć                   112.05 -  304: 329   62
    9    21 Andrzej        Kowalski              136.22 -  221: 512   86
   10    26 Joanna         Ostrowska             111.44 -  311: 316   61
   11    28 Maria          Krzyżanowska          104.86 -  325: 424   55
   12    31 Mariusz        Michalski             100.00 +  410: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Mirosław Przepiórkowski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Ireneusz       Moralewicz            117.82 -  269: 396   68
    2    32 Adam           Janicki               102.44 -  301: 365   52
    3    35 Łukasz         Mycio                 116.78 -  364: 424   67
    4    34 Urszula        Solarska              100.00 -  275: 346   50
    5    36 Ewa            Kujawska              100.00 -  301: 315   50
    6    36 Joanna         Zacharowicz           100.00 +  374: 229  150
    7    35 Anna           Lenartowska           100.00 -  216: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     487  /  7  69.57




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Zbigniew       Wietecki              117.14 -  330: 437   67
    2    34 Kazimierz      Merklejn              101.25 -  361: 369   51
    3    32 Grzegorz       Kulgawczuk            111.52 -  291: 379   62
    4    34 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  346: 275  150
    5    34 Ewa            Bator                 100.00 +  492: 189  150
    6    29 Henryk         Piotrowski            103.15 +  334: 287  153
    7    18 Michał         Alabrudziński         131.05 +  409: 406  181
    8    13 Kazimierz.J    Merklejn              145.51 +  451: 347  196
    9    10 Ireneusz       Moralewicz            117.82 -  243: 441   68
   10    14 Miłosz         Wrzałek               137.99 -  331: 538   88
   11    15 Rafał          Matczak               124.52 -  350: 416   75
   12    23 Andrzej        Tyczyno               116.37 -  344: 395   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Joanna Zacharowicz 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 PAUZA
    2    18 Marek          Dudkiewicz            116.79 -  240: 462   67
    3    26 Grażyna        Wesołowska            103.72 -  214: 374   54
    4    30 Wojciech       Gołęcki               103.70 -  271: 501   54
    5    33 Kazimierz      Merklejn              101.25 -  249: 341   51
    6    36 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  229: 374   50
    7    36 Ewa            Bator                 100.00 +  307: 209  150
    8    34 Magdalena      Kublik                113.68 -  260: 419   64
    9    34 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  272: 385   50
   10    35 Ewa            Kujawska              100.00 +  362: 325  150
   11    34 Adam           Janicki               102.44 -  238: 492   52
   12    35 Ewa            Kujawska              100.00 +  403: 370  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  / 11  81.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Dudkiewicz            289: 409
   2 Łukasz         Mycio                - Mariusz        Skrobosz              314: 448
   3 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Tyczyno               442: 333
   4 Eugeniusz      Wróblewski           - Stanisław      Rydzik                392: 419
   5 Krzysztof      Mówka                - Jolanta        Chłopińska            411: 479
   6 Michał         Ozimiński            - Karol          Wyrębkiewicz          470: 427
   7 Dawid          Pikul                - Sławomir       Piotrowski            441: 348
   8 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Oleksiak              354: 411
   9 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Baranowski            388: 365
  10 Michał         Musielak             - Andrzej        Kowalski              335: 372
  11 Robert         Duczemiński          - Dorota         Kuć                   320: 382
  12 Anna           Stefańska            - Marek          Reda                  344: 415
  13 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kulgawczuk            445: 299
  14 Joanna         Ostrowska            - Michał         Alabrudziński         276: 442
  15 Irena          Sołdan               - Tomasz         Sienkiewicz           360: 364
  16 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Lenartowski           323: 417
  17 Kamil          Nawrocki             - Maria          Krzyżanowska          391: 350
  18 Grażyna        Wesołowska           - Maciej         Perzyński             371: 355
  19 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Gołęcki               451: 316
  20 Henryk         Piotrowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           314: 407
  21 Rafał          Matczak              - Adam           Janicki               346: 335
  22 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             250: 448
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Sławomir       Długosz               381: 306
  24 Rafał          Stachowski           - Przemysław     Rybicki               327: 379
  25 Katarzyna      Sołdan               - Ewa            Bator                 520: 198
  26 Krzysztof      Kodzis               - Krzysztof      Sporczyk              300: 395
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Agnieszka      Kozak                 403: 258
  28 Ewa            Kujawska             - Adam           Klimont               316: 451
  29 Marek          Herzig               - Anna           Lenartowska           541: 231
  30 Mariusz        Michalski            - Mariusz        Kubicki               386: 300
  31 Dariusz        Kuć                  - Agata          Pastusiak             402: 361
  32 Radosław       Pastusiak            - Rafał          Wesołowski            300: 391
  33 Małgorzata     JóĽwiak              - Agnieszka      Piotrowicz            405: 366
  34 Mirosław       Przepiórkowski       - Ireneusz       Moralewicz            269: 396
  35 Zbigniew       Wietecki             - Urszula        Solarska              437: 330
  36 Joanna         Zacharowicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Herzig                367: 278
   2 Małgorzata     JóĽwiak              - Katarzyna      Sołdan                359: 378
   3 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Kwiatkowski           318: 465
   4 Michał         Ozimiński            - Dariusz        Kuć                   463: 408
   5 Adam           Klimont              - Ireneusz       Moralewicz            406: 448
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             321: 361
   7 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Nawrocki              501: 409
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Wesołowski            346: 333
   9 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Jackowski             367: 343
  10 Mariusz        Michalski            - Tomasz         Zwoliński             244: 372
  11 Dorota         Kuć                  - Michał         Alabrudziński         389: 341
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Dawid          Pikul                 414: 304
  13 Przemysław     Rybicki              - Zbigniew       Wietecki              415: 311
  14 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kowalski              476: 339
  15 Rafał          Lenartowski          - Grażyna        Wesołowska            429: 350
  16 Tomasz         Sienkiewicz          - Marek          Reda                  346: 423
  17 Andrzej        Oleksiak             - Rafał          Matczak               390: 412
  18 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Zacharowicz           462: 240
  19 Karol          Wyrębkiewicz         - Dariusz        Nawrocki              386: 316
  20 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Mówka                 323: 286
  21 Wojciech       Gołęcki              - Eugeniusz      Wróblewski            342: 390
  22 Agnieszka      Piotrowicz           - Ewa            Kujawska              442: 288
  23 Łukasz         Baranowski           - Łukasz         Mycio                 320: 316
  24 Agata          Pastusiak            - Henryk         Piotrowski            247: 330
  25 Sławomir       Długosz              - Irena          Sołdan                353: 400
  26 Maciej         Perzyński            - Mariusz        Kubicki               342: 396
  27 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Kodzis                345: 324
  28 Maria          Krzyżanowska         - Radosław       Pastusiak             351: 402
  29 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Kulgawczuk            343: 321
  30 Kazimierz.J    Merklejn             - Anna           Stefańska             426: 280
  31 Michał         Musielak             - Joanna         Ostrowska             387: 418
  32 Adam           Janicki              - Mirosław       Przepiórkowski        365: 301
  33 Andrzej        Tyczyno              - Agnieszka      Kozak                 287: 409
  34 Urszula        Solarska             - Kazimierz      Merklejn              361: 369
  35 Anna           Lenartowska          - Rafał          Stachowski            254: 370
  36 Ewa            Bator                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              387: 420
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Ozimiński             332: 381
   3 Katarzyna      Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             361: 475
   4 Przemysław     Rybicki              - Stanisław      Rydzik                401: 397
   5 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           328: 328
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Kuć                   351: 303
   7 Rafał          Matczak              - Rafał          Lenartowski           479: 364
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Miłosz         Wrzałek               434: 367
   9 Marek          Reda                 - Adam           Klimont               340: 366
  10 Andrzej        Kowalski             - Marek          Herzig                330: 399
  11 Tomasz         Sienkiewicz          - Karol          Wyrębkiewicz          401: 311
  12 Radosław       Pastusiak            - Dariusz        Kuć                   378: 330
  13 Adam           Janicki              - Agnieszka      Piotrowicz            339: 278
  14 Andrzej        Oleksiak             - Rafał          Stachowski            466: 355
  15 Kamil          Nawrocki             - Magdalena      Kublik                421: 256
  16 Mariusz        Kubicki              - Jolanta        Chłopińska            293: 428
  17 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Ostrowska             374: 372
  18 Paweł          Jackowski            - Sławomir       Piotrowski            390: 392
  19 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Baranowski            390: 347
  20 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Rechowicz             411: 368
  21 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     JóĽwiak               299: 327
  22 Henryk         Piotrowski           - Irena          Sołdan                314: 463
  23 Zbigniew       Wietecki             - Robert         Duczemiński           336: 348
  24 Dawid          Pikul                - Mariusz        Michalski             581: 261
  25 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              412: 347
  26 Joanna         Zacharowicz          - Grażyna        Wesołowska            214: 374
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Ewa            Bator                 412: 182
  28 Michał         Musielak             - Kazimierz.J    Merklejn              332: 399
  29 Maria          Krzyżanowska         - Anna           Stefańska             328: 310
  30 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Kodzis                431: 332
  31 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Tyczyno               336: 341
  32 Grzegorz       Kulgawczuk           - Urszula        Solarska              379: 291
  33 Sławomir       Długosz              - Agata          Pastusiak             306: 297
  34 Dariusz        Nawrocki             - Ewa            Kujawska              388: 320
  35 Łukasz         Mycio                - Mirosław       Przepiórkowski        424: 364
  36 Anna           Lenartowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kwiatkowski           409: 312
   2 Przemysław     Rybicki              - Michał         Ozimiński             296: 493
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Marek          Dudkiewicz            295: 464
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Sylwestrzuk           357: 433
   5 Rafał          Matczak              - Dawid          Pikul                 360: 427
   6 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            471: 272
   7 Andrzej        Oleksiak             - Krzysztof      Sporczyk              409: 328
   8 Katarzyna      Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        454: 278
   9 Jolanta        Chłopińska           - Miłosz         Wrzałek               408: 418
  10 Irena          Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              362: 427
  11 Adam           Klimont              - Tomasz         Sienkiewicz           435: 249
  12 Grażyna        Wesołowska           - Kamil          Nawrocki              349: 451
  13 Marek          Herzig               - Małgorzata     JóĽwiak               392: 357
  14 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Lenartowski           415: 334
  15 Tomasz         Zwoliński            - Radosław       Pastusiak             478: 319
  16 Dorota         Kuć                  - Eugeniusz      Wróblewski            466: 240
  17 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Janicki               466: 325
  18 Marek          Reda                 - Robert         Duczemiński           321: 396
  19 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             383: 351
  20 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Kulgawczuk            349: 384
  21 Mariusz        Kubicki              - Krzysztof      Mówka                 364: 417
  22 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz      Merklejn              459: 369
  23 Agnieszka      Kozak                - Agnieszka      Piotrowicz            298: 379
  24 Sławomir       Długosz              - Zbigniew       Wietecki              277: 373
  25 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Tyczyno               324: 458
  26 Łukasz         Mycio                - Henryk         Piotrowski            352: 257
  27 Rafał          Stachowski           - Magdalena      Kublik                465: 347
  28 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Michalski             411: 387
  29 Łukasz         Baranowski           - Anna           Lenartowska           427: 384
  30 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Zacharowicz           501: 271
  31 Ewa            Bator                - Maria          Krzyżanowska          173: 451
  32 Dariusz        Nawrocki             - Michał         Musielak              332: 459
  33 Anna           Stefańska            - Maciej         Perzyński             403: 417
  34 Mirosław       Przepiórkowski       - Urszula        Solarska              275: 346
  35 Ewa            Kujawska             - Krzysztof      Kodzis                344: 371
  36 Agata          Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Ozimiński             434: 369
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Skrobosz              370: 356
   3 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Matczak               426: 382
   4 Dawid          Pikul                - Ireneusz       Moralewicz            476: 345
   5 Michał         Alabrudziński        - Katarzyna      Sołdan                417: 439
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             388: 412
   7 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Oleksiak              324: 420
   8 Kamil          Nawrocki             - Dorota         Kuć                   472: 348
   9 Adam           Klimont              - Andrzej        Kwiatkowski           481: 303
  10 Andrzej        Rechowicz            - Sławomir       Piotrowski            455: 345
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Przemysław     Rybicki               405: 400
  12 Robert         Duczemiński          - Marek          Herzig                406: 338
  13 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Kowalski              400: 289
  14 Irena          Sołdan               - Małgorzata     JóĽwiak               407: 275
  15 Karol          Wyrębkiewicz         - Grażyna        Wesołowska            498: 280
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Krzysztof      Mówka                 429: 350
  17 Andrzej        Tyczyno              - Rafał          Lenartowski           430: 376
  18 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Gołęcki               406: 291
  19 Rafał          Stachowski           - Łukasz         Mycio                 360: 439
  20 Marek          Reda                 - Mariola        Osajda-Matczak        382: 344
  21 Grzegorz       Kulgawczuk           - Maria          Krzyżanowska          372: 306
  22 Agnieszka      Piotrowicz           - Radosław       Pastusiak             380: 380
  23 Łukasz         Baranowski           - Adam           Janicki               374: 290
  24 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Sienkiewicz           393: 374
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             330: 385
  26 Patrycja       ¦liwińska            - Magdalena      Kublik                355: 350
  27 Mariusz        Michalski            - Michał         Musielak              313: 377
  28 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Kuć                   309: 343
  29 Maciej         Perzyński            - Sławomir       Długosz               463: 262
  30 Henryk         Piotrowski           - Joanna         Ostrowska             392: 310
  31 Agata          Pastusiak            - Dariusz        Nawrocki              276: 425
  32 Anna           Lenartowska          - Mariusz        Kubicki               339: 353
  33 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Zacharowicz           341: 249
  34 Urszula        Solarska             - Ewa            Bator                 492: 189
  35 Krzysztof      Kodzis               - Anna           Stefańska             357: 392
  36 Ewa            Kujawska             - Mirosław       Przepiórkowski        315: 301


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Adam           Klimont               371: 350
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Rechowicz             358: 423
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 336: 349
   4 Andrzej        Oleksiak             - Stanisław      Rydzik                409: 358
   5 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Zwoliński             352: 422
   6 Robert         Duczemiński          - Katarzyna      Sołdan                344: 280
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Nawrocki              460: 324
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Miłosz         Wrzałek               416: 379
   9 Eugeniusz      Wróblewski           - Jolanta        Chłopińska            422: 366
  10 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                309: 501
  11 Andrzej        Tyczyno              - Rafał          Matczak               383: 343
  12 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Mycio                 348: 601
  13 Marek          Herzig               - Sławomir       Piotrowski            458: 348
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Kazimierz.J    Merklejn              397: 378
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Baranowski            452: 291
  16 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Rybicki               362: 348
  17 Grzegorz       Kulgawczuk           - Dorota         Kuć                   307: 381
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Marek          Reda                  325: 410
  19 Radosław       Pastusiak            - Dariusz        Nawrocki              410: 313
  20 Rafał          Lenartowski          - Maria          Krzyżanowska          389: 357
  21 Paweł          Jackowski            - Mariola        Osajda-Matczak        469: 292
  22 Andrzej        Kowalski             - Maciej         Perzyński             443: 312
  23 Tomasz         Sienkiewicz          - Krzysztof      Mówka                 385: 309
  24 Grażyna        Wesołowska           - Michał         Musielak              439: 324
  25 Małgorzata     JóĽwiak              - Rafał          Stachowski            318: 452
  26 Patrycja       ¦liwińska            - Mariusz        Kubicki               263: 411
  27 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kuć                   293: 408
  28 Adam           Janicki              - Wojciech       Gołęcki               446: 316
  29 Urszula        Solarska             - Henryk         Piotrowski            334: 287
  30 Anna           Stefańska            - Krzysztof      Sporczyk              356: 325
  31 Joanna         Ostrowska            - Ewa            Kujawska              400: 279
  32 Krzysztof      Kodzis               - Agnieszka      Kozak                 327: 411
  33 Magdalena      Kublik               - Sławomir       Długosz               347: 337
  34 Mariusz        Michalski            - Anna           Lenartowska           382: 293
  35 Ewa            Bator                - Agata          Pastusiak             198: 355
  36 Mirosław       Przepiórkowski       - Joanna         Zacharowicz           374: 229


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Dudkiewicz            462: 289
   2 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Koczkodon             428: 390
   3 Andrzej        Rechowicz            - Robert         Duczemiński           449: 375
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             349: 406
   5 Marek          Herzig               - Stanisław      Rydzik                439: 458
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Ozimiński             374: 428
   7 Marek          Reda                 - Karol          Wyrębkiewicz          301: 428
   8 Irena          Sołdan               - Eugeniusz      Wróblewski            433: 327
   9 Dorota         Kuć                  - Adam           Klimont               396: 431
  10 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Tyczyno               408: 319
  11 Kamil          Nawrocki             - Andrzej        Kwiatkowski           364: 407
  12 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Mycio                 281: 362
  13 Katarzyna      Sołdan               - Radosław       Pastusiak             422: 256
  14 Sławomir       Piotrowski           - Jolanta        Chłopińska            414: 319
  15 Andrzej        Kowalski             - Paweł          Jackowski             382: 308
  16 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Stachowski            301: 326
  17 Rafał          Matczak              - Zbigniew       Wietecki              558: 322
  18 Urszula        Solarska             - Michał         Alabrudziński         409: 406
  19 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Baranowski            377: 304
  20 Tomasz         Sienkiewicz          - Kazimierz.J    Merklejn              385: 431
  21 Mariusz        Kubicki              - Miłosz         Wrzałek               370: 434
  22 Dariusz        Kuć                  - Adam           Janicki               364: 313
  23 Grzegorz       Kulgawczuk           - Przemysław     Rybicki               368: 316
  24 Agnieszka      Piotrowicz           - Dariusz        Nawrocki              362: 351
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Perzyński             304: 376
  26 Anna           Stefańska            - Michał         Musielak              434: 359
  27 Krzysztof      Mówka                - Małgorzata     JóĽwiak               364: 275
  28 Maria          Krzyżanowska         - Magdalena      Kublik                438: 320
  29 Agnieszka      Kozak                - Wojciech       Gołęcki               260: 403
  30 Patrycja       ¦liwińska            - Mariusz        Michalski             369: 378
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Henryk         Piotrowski            399: 234
  32 Joanna         Ostrowska            - Kazimierz      Merklejn              393: 292
  33 Agata          Pastusiak            - Ewa            Kujawska              361: 238
  34 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Kodzis                305: 323
  35 Mirosław       Przepiórkowski       - Anna           Lenartowska           216: 389
  36 Joanna         Zacharowicz          - Ewa            Bator                 307: 209


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 424: 416
   2 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Oleksiak              392: 412
   3 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            321: 495
   4 Michał         Ozimiński            - Katarzyna      Sołdan                437: 240
   5 Łukasz         Mycio                - Irena          Sołdan                350: 430
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Karol          Wyrębkiewicz          478: 361
   7 Adam           Klimont              - Robert         Duczemiński           361: 380
   8 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Koczkodon             460: 288
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Matczak               440: 420
  10 Dariusz        Kuć                  - Marek          Herzig                307: 469
  11 Kamil          Nawrocki             - Marek          Reda                  376: 314
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Kowalski              473: 381
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Urszula        Solarska              347: 451
  14 Rafał          Lenartowski          - Rafał          Wesołowski            352: 308
  15 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Tyczyno               480: 322
  16 Dorota         Kuć                  - Agnieszka      Piotrowicz            329: 304
  17 Rafał          Stachowski           - Grzegorz       Kulgawczuk            373: 383
  18 Radosław       Pastusiak            - Eugeniusz      Wróblewski            318: 409
  19 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Alabrudziński         351: 342
  20 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Sienkiewicz           457: 275
  21 Paweł          Jackowski            - Joanna         Ostrowska             320: 307
  22 Maciej         Perzyński            - Zbigniew       Wietecki              309: 406
  23 Mariusz        Kubicki              - Maria          Krzyżanowska          290: 286
  24 Krzysztof      Mówka                - Grażyna        Wesołowska            382: 327
  25 Przemysław     Rybicki              - Łukasz         Baranowski            448: 277
  26 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Michalski             308: 393
  27 Adam           Janicki              - Anna           Stefańska             287: 374
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Agata          Pastusiak             406: 270
  29 Michał         Musielak             - Małgorzata     JóĽwiak               373: 386
  30 Kazimierz      Merklejn             - Patrycja       ¦liwińska             370: 425
  31 Dariusz        Nawrocki             - Agnieszka      Kozak                 380: 284
  32 Henryk         Piotrowski           - Mariola        Osajda-Matczak        346: 410
  33 Anna           Lenartowska          - Krzysztof      Kodzis                322: 370
  34 Magdalena      Kublik               - Joanna         Zacharowicz           419: 260
  35 Ewa            Kujawska             - Sławomir       Długosz               312: 300


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Andrzej        Oleksiak              447: 309
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            427: 365
   3 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kwiatkowski           325: 393
   4 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             489: 398
   5 Irena          Sołdan               - Mariusz        Sylwestrzuk           453: 376
   6 Robert         Duczemiński          - Mariusz        Skrobosz              277: 427
   7 Katarzyna      Sołdan               - Marek          Herzig                395: 321
   8 Rafał          Lenartowski          - Karol          Wyrębkiewicz          386: 312
   9 Eugeniusz      Wróblewski           - Adam           Klimont               450: 315
  10 Urszula        Solarska             - Ireneusz       Moralewicz            243: 441
  11 Sławomir       Piotrowski           - Kamil          Nawrocki              344: 349
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Kuć                   367: 323
  13 Łukasz         Mycio                - Grzegorz       Kulgawczuk            400: 392
  14 Rafał          Matczak              - Miłosz         Wrzałek               444: 425
  15 Marek          Reda                 - Jolanta        Chłopińska            489: 349
  16 Zbigniew       Wietecki             - Kazimierz.J    Merklejn              161: 216
  17 Rafał          Stachowski           - Anna           Stefańska             396: 294
  18 Andrzej        Tyczyno              - Paweł          Jackowski             398: 318
  19 Mariusz        Kubicki              - Przemysław     Rybicki               389: 376
  20 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Mówka                 419: 394
  21 Andrzej        Kowalski             - Agnieszka      Piotrowicz            512: 221
  22 Radosław       Pastusiak            - Krzysztof      Sporczyk              310: 377
  23 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Michalski             440: 316
  24 Tomasz         Sienkiewicz          - Michał         Alabrudziński         328: 393
  25 Patrycja       ¦liwińska            - Mariola        Osajda-Matczak        425: 364
  26 Magdalena      Kublik               - Maciej         Perzyński             301: 416
  27 Łukasz         Baranowski           - Maria          Krzyżanowska          293: 360
  28 Krzysztof      Kodzis               - Wojciech       Gołęcki               360: 315
  29 Małgorzata     JóĽwiak              - Dariusz        Nawrocki              312: 339
  30 Joanna         Ostrowska            - Adam           Janicki               429: 256
  31 Agata          Pastusiak            - Grażyna        Wesołowska            338: 333
  32 Ewa            Kujawska             - Michał         Musielak              221: 399
  33 Anna           Lenartowska          - Kazimierz      Merklejn              300: 363
  34 Joanna         Zacharowicz          - Agnieszka      Kozak                 272: 385
  35 Sławomir       Długosz              - Henryk         Piotrowski            399: 256


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Tomasz         Zwoliński             494: 365
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 506: 297
   3 Marek          Dudkiewicz           - Irena          Sołdan                348: 360
   4 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                333: 491
   5 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Sołdan                410: 431
   6 Eugeniusz      Wróblewski           - Michał         Ozimiński             431: 368
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Lenartowski           303: 457
   8 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Mycio                 354: 342
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kamil          Nawrocki              468: 365
  10 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Koczkodon             332: 414
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Herzig                311: 410
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Sławomir       Piotrowski            356: 348
  13 Adam           Klimont              - Krzysztof      Sporczyk              333: 326
  14 Miłosz         Wrzałek              - Urszula        Solarska              538: 331
  15 Andrzej        Tyczyno              - Andrzej        Kowalski              322: 396
  16 Rafał          Stachowski           - Rafał          Wesołowski            263: 396
  17 Grzegorz       Kulgawczuk           - Marek          Reda                  302: 489
  18 Mariusz        Kubicki              - Dariusz        Kuć                   372: 404
  19 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Kuć                   367: 386
  20 Anna           Stefańska            - Michał         Alabrudziński         434: 415
  21 Przemysław     Rybicki              - Dariusz        Nawrocki              417: 358
  22 Patrycja       ¦liwińska            - Krzysztof      Kodzis                321: 423
  23 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Michalski             472: 277
  24 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Wietecki              341: 383
  25 Maciej         Perzyński            - Radosław       Pastusiak             448: 250
  26 Agnieszka      Piotrowicz           - Joanna         Ostrowska             311: 316
  27 Maria          Krzyżanowska         - Agata          Pastusiak             366: 403
  28 Łukasz         Baranowski           - Michał         Musielak              382: 437
  29 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     JóĽwiak               291: 325
  30 Grażyna        Wesołowska           - Kazimierz      Merklejn              349: 311
  31 Adam           Janicki              - Mariola        Osajda-Matczak        255: 358
  32 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Sienkiewicz           311: 255
  33 Agnieszka      Kozak                - Magdalena      Kublik                292: 366
  34 Henryk         Piotrowski           - Anna           Lenartowska           394: 396
  35 Joanna         Zacharowicz          - Ewa            Kujawska              362: 325


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Oleksiak              412: 429
   2 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             387: 312
   3 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                267: 521
   4 Dawid          Pikul                - Eugeniusz      Wróblewski            353: 332
   5 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              355: 365
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Duczemiński           407: 315
   7 Katarzyna      Sołdan               - Mariusz        Sylwestrzuk           356: 469
   8 Kamil          Nawrocki             - Andrzej        Rechowicz             339: 376
   9 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Mycio                 478: 385
  10 Michał         Ozimiński            - Marek          Reda                  366: 578
  11 Dorota         Kuć                  - Marek          Herzig                286: 382
  12 Dariusz        Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            333: 379
  13 Andrzej        Kowalski             - Karol          Wyrębkiewicz          382: 444
  14 Rafał          Wesołowski           - Adam           Klimont               338: 393
  15 Urszula        Solarska             - Rafał          Matczak               350: 416
  16 Andrzej        Tyczyno              - Krzysztof      Mówka                 337: 432
  17 Przemysław     Rybicki              - Joanna         Ostrowska             364: 329
  18 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Kulgawczuk            363: 430
  19 Rafał          Stachowski           - Mariusz        Kubicki               325: 486
  20 Krzysztof      Kodzis               - Sławomir       Piotrowski            403: 377
  21 Anna           Stefańska            - Zbigniew       Wietecki              288: 433
  22 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Sporczyk              446: 290
  23 Agata          Pastusiak            - Kazimierz.J    Merklejn              342: 487
  24 Michał         Alabrudziński        - Grażyna        Wesołowska            519: 287
  25 Michał         Musielak             - Magdalena      Kublik                359: 382
  26 Małgorzata     JóĽwiak              - Patrycja       ¦liwińska             323: 456
  27 Mariusz        Michalski            - Paweł          Jackowski             303: 401
  28 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Piotrowicz            424: 325
  29 Dariusz        Nawrocki             - Wojciech       Gołęcki               346: 324
  30 Mariola        Osajda-Matczak       - Radosław       Pastusiak             318: 307
  31 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 464: 419
  32 Anna           Lenartowska          - Tomasz         Sienkiewicz           275: 470
  33 Kazimierz      Merklejn             - Sławomir       Długosz               388: 317
  34 Adam           Janicki              - Joanna         Zacharowicz           492: 238
  35 Henryk         Piotrowski           - Ewa            Kujawska              308: 299


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Irena          Sołdan                387: 375
   2 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 512: 366
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              478: 311
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Koczkodon             373: 254
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Miłosz         Wrzałek               412: 346
   6 Marek          Reda                 - Andrzej        Rechowicz             405: 418
   7 Marek          Herzig               - Karol          Wyrębkiewicz          447: 408
   8 Adam           Klimont              - Ireneusz       Moralewicz            388: 315
   9 Katarzyna      Sołdan               - Eugeniusz      Wróblewski            440: 312
  10 Rafał          Lenartowski          - Robert         Duczemiński           320: 434
  11 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Matczak               430: 377
  12 Łukasz         Mycio                - Michał         Ozimiński             283: 459
  13 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Nawrocki              415: 305
  14 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Kowalski              353: 341
  15 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Kuć                   576: 314
  16 Dorota         Kuć                  - Mariusz        Kubicki               391: 367
  17 Grzegorz       Kulgawczuk           - Rafał          Wesołowski            431: 396
  18 Krzysztof      Kodzis               - Zbigniew       Wietecki              383: 407
  19 Michał         Alabrudziński        - Jolanta        Chłopińska            438: 333
  20 Patrycja       ¦liwińska            - Maciej         Perzyński             336: 457
  21 Paweł          Jackowski            - Sławomir       Piotrowski            401: 382
  22 Maria          Krzyżanowska         - Rafał          Stachowski            368: 250
  23 Andrzej        Tyczyno              - Urszula        Solarska              395: 344
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Stefańska             372: 320
  25 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Nawrocki              386: 363
  26 Magdalena      Kublik               - Mariola        Osajda-Matczak        314: 323
  27 Michał         Musielak             - Agata          Pastusiak             433: 232
  28 Tomasz         Sienkiewicz          - Łukasz         Baranowski            408: 267
  29 Grażyna        Wesołowska           - Adam           Janicki               338: 416
  30 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     JóĽwiak               116: 569
  31 Mariusz        Michalski            - Agnieszka      Piotrowicz            316: 410
  32 Radosław       Pastusiak            - Wojciech       Gołęcki               326: 413
  33 Agnieszka      Kozak                - Sławomir       Długosz               347: 413
  34 Anna           Lenartowska          - Henryk         Piotrowski            384: 329
  35 Joanna         Zacharowicz          - Ewa            Kujawska              403: 370
Lista rankingowa na dzień 12-04-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.74  14674  100
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.92  27970  193
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.25  27696  192
   4 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.10  26371  183
   5 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.56  27656  194
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.45  27493  193
   7 Sławomir Kucia                 Kraków               141.17  10164   72
   8 Marek Syczuk                   Warszawa             141.15  27948  198
   9 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.30  27077  193
  10 Mateusz Żbikowski              Warszawa             139.92  26725  191
  11 Dawid Pikul                    Poznań               139.83  26847  192
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             139.73  27527  197
  13 Szymon Fidziński               Warszawa             139.31  11841   85
  14 Michał Makowski                Warszawa             139.20   7656   55
  15 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.86  27772  200
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.49  11495   83
  17 Dariusz Kosz                   Nysa                 138.48  27557  199
  18 Radosław Konca                 Warszawa             138.24  13271   96
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.68  26573  193
  21 Justyna Górka                  Kraków               137.64  26427  192
  22 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.50  27088  197
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.70  27339  200
  24 Filip Sosin                    Warszawa             136.45  14054  103
  25 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.37   5864   43
  26 Andrzej Kowalski               Gdańsk               135.54  26160  193
  27 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.51  20733  153
  28 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.50  26964  199
  29 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  30 Kamil Górka                    Kraków               134.60  26516  197
  31 Michał Trumpus                 Wrocław              134.51  16948  126
  32 Marek Reda                     Wołomin              134.51  26767  199
  33 Krzysztof Obremski             Legnica              134.42  25944  193
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.02  12732   95
  35 Wojciech Sołdan                Rumia                133.00  26600  200
  36 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.92  17279  130
  37 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.59  25192  190
  38 Paweł Jackowski                Warszawa             132.47  24374  184
  39 Robert Kamiński                Warszawa             132.10  25099  190
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  41 Przemysław Herdzina            Kraków               131.77  25432  193
  42 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.74  15413  117
  43 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  44 Irena Sołdan                   Rumia                131.20  24797  189
  45 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.10  21239  162
  46 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.76  20791  159
  47 Joanna Juszczak                Warszawa             130.71   8235   63
  48 Tomasz Ciejka                  Kraków               130.36  14470  111
  49 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  50 Bartosz Morawski               Gliwice              129.97  13907  107
  51 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  52 Michał Alabrudziński           Włocławek            129.42  16825  130
  53 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  54 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.33  24573  190
  55 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.19  13952  108
  56 Paweł Janaś                    Głogów               128.98  23604  183
  57 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.92  16631  129
  58 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            128.84   4767   37
  59 Kuba Koisar                    Warszawa             128.43  24530  191
  60 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.28  24244  189
  61 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.23  15131  118
  62 Rafał Lenartowski              Gdynia               128.07  25357  198
  63 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  64 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  65 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.97  23998  189
  66 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.96  20059  158
  67 Łukasz Bryła                   Mielec               126.94  18025  142
  68 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.88   9516   75
  69 Łukasz Kozub                   Brzesko              126.71   3928   31
  70 Jakub Szymczak                 Łódź                 126.70  14824  117
  71 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.64  25074  198
  72 Maciej Michalak                Łódź                 126.48  21122  167
  73 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.35  21733  172
  75 Artur Irzyk                    Kraków               126.28  24499  194
  76 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.16   6182   49
  77 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.00   7560   60
  78 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.84  24413  194
  79 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.75  14713  117
  80 Jakub Nalepa                   Gliwice              125.39  18557  148
  81 Jan Kozłowski                  Kraków               125.02  16002  128
  82 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  83 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.65  24556  197
  84 Tomasz Suchanek                Wrocław              124.56  24041  193
  85 Rafał Matczak                  Milanówek            124.48  15684  126
  86 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.31  24240  195
  87 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  88 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     124.11   5585   45
  89 Bogusław Szyszka               Oława                123.85   8298   67
  90 Marek Róziecki                 Rybnik               123.75   6311   51
  91 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     123.58   8774   71
  92 Sławomir Buk                   Gliwice              123.47   7408   60
  93 Przemysław Rybicki             Otwock               123.22  11829   96
  94 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.20  16509  134
  95 Maciej Perzyński               Piła                 123.12  10342   84
  96 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.94  14876  121
  97 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.65  24163  197
  98 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              122.61   3801   31
  99 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
 100 Jarosław Michalak              Łódź                 122.41  15791  129
 101 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.15  23086  189
 102 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              121.78  23503  193
 103 Karol Waniek                   Wrocław              121.64   6812   56
 104 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.54  13856  114
 105 Robert Głowacki                Łódź                 120.97  15363  127
 106 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  120.94  18141  150
 107 Daniel Janus                   Wąchock              120.94  20559  170
 108 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.90  16322  135
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.84  10392   86
 110 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             120.65   9049   75
 111 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.61   7719   64
 112 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.58   6632   55
 113 Ewa Żbikowska                  Warszawa             120.38   6380   53
 114 Adam Klimont                   Wałcz                120.22  20678  172
 115 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.09  18734  156
 116 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.94  23388  195
 117 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.67   8616   72
 118 Mirosław Uglik                 Warszawa             119.65   8495   71
 119 Wojciech Morawski              Gliwice              119.34   4893   41
 120 Agnieszka Krupka               Krosno               119.24  15859  133
 121 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 122 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.13  22873  192
 123 Michał Lipka                   Mielec               119.10  10362   87
 124 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.09  11552   97
 125 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.05   5000   42
 126 Iwona Kucia                    Kraków               118.78   4870   41
 127 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.75  21612  182
 128 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.62  15658  132
 129 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.18  23164  196
 130 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  118.18  23163  196
 131 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   4248   36
 132 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.90  20868  177
 133 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 134 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.83  22035  187
 135 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.77  22965  195
 136 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.68  21653  184
 137 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 138 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  117.55   8699   74
 139 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 140 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     117.33   7861   67
 141 Grzegorz Kurowski              Warszawa             117.28  13018  111
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.27  17004  145
 143 Stanisław Gasik                Warszawa             117.14  12300  105
 144 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 145 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.99  15793  135
 146 Bartosz Orłowski               Bytom                116.95  22571  193
 147 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 148 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.79  22423  192
 149 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 150 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.49  22016  189
 151 Beata Piotrowska               Łódź                 116.46  22942  197
 152 Anna Niedzielko                Szczecin             116.39   8380   72
 153 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 154 Michał Ozimiński               Łódź                 116.29  22444  193
 155 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.23  16853  145
 156 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.08  22867  197
 157 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.07  10330   89
 158 Marcin Skowron                 Zabrze               115.83  11120   96
 159 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 160 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.66  12491  108
 161 Jolanta Chłopińska             Wałcz                115.65  20702  179
 162 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 163 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 164 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.45  11430   99
 165 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.20   4723   41
 166 Paweł Kowalski                 Kutno                115.18  11403   99
 167 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.15  19461  169
 168 Jacek Pietruszka               Kraków               114.90  11835  103
 169 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.82  12401  108
 170 Marek Rogalski                 Warszawa             114.67  19723  172
 171 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.64  19489  170
 172 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       114.59  15469  135
 173 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 174 Jolanta Kosmowska              Warszawa             114.53  12827  112
 175 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 176 Anna Stefańska                 Łódź                 114.39  21162  185
 177 Tomasz Łapka                   Opole                114.31  12688  111
 178 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 179 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               114.12   7532   66
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.08  10267   90
 181 Halina Roszak                  Poznań               113.93  19482  171
 182 Bogusław Puchalski             Włocławek            113.80  15363  135
 183 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.65   8865   78
 184 Tomasz Górka                   Łęczna               113.61   9884   87
 185 Joanna Stępień                 Katowice             113.46   5446   48
 186 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 187 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.33   9520   84
 188 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.24   9512   84
 189 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.23  10870   96
 190 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.15  20141  178
 191 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.15  20027  177
 192 Magdalena Kublik               Warszawa             113.12  21380  189
 193 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.81   8122   72
 194 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 195 Bogusław Książek               Szczecin             112.46  17657  157
 196 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 112.44   9895   88
 197 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.15  12337  110
 198 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 199 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 200 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.49  21294  191
 201 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 202 Radosław Sowiński              Warszawa             111.36   8018   72
 203 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.17  13340  120
 204 Katarzyna Rosiek               Kraków               111.16  15006  135
 205 Rafał Skibicki                 Lębork               111.13  21226  191
 206 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 207 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  12326  111
 208 Jerzy Luter                    Bytom                110.76  21930  198
 209 Patrycja Śliwińska             Szczecin             110.67  22133  200
 210 Alicja Kosińska                Szczecin             110.48   7402   67
 211 Alina Białobrzewska            Gdynia               110.45  14469  131
 212 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 213 Grzegorz Kwiecień              Kraków               110.43  17669  160
 214 Łukasz Baranowski              Reda                 110.42   9275   84
 215 Piotr Domański                 Łódź                 110.35   3752   34
 216 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 217 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 218 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 219 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.71  20187  184
 220 Maciej Stolarczyk              Zator                109.65   4715   43
 221 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             109.55  13365  122
 223 Michał Musielak                Bydgoszcz            109.42   3392   31
 224 Weronika Rudnicka              Ustka                109.16  10916  100
 225 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 226 Karolina Drabik                Skarżysko            108.79   6310   58
 227 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 228 Piotr Szutenberg               Ustka                108.44  14206  131
 229 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            108.34  13867  128
 230 Roman Figiel                   Zawichost            108.23   3247   30
 231 Sylwester Gryz                 Zabrze               108.17   5841   54
 232 Sylwester Wójcik               Lublin               108.03   7886   73
 233 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.94  15004  139
 234 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.88  13377  124
 235 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.82  14340  133
 236 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.70   4954   46
 237 Maciej Kuczyński               Gdynia               107.57  10972  102
 238 Leszek Jóźwik                  Szczecin             107.50   4515   42
 239 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.49  17413  162
 240 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.45   6447   60
 241 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.41  10204   95
 242 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.24  12761  119
 243 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             107.12  11998  112
 244 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.05  10170   95
 245 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 246 Joanna Brychcy                 Katowice             106.59  17801  167
 247 Mariusz Makuch                 Zator                106.47   4578   43
 248 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 249 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.22  19545  184
 250 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.18  20918  197
 251 Marianna Kozłowska             Białystok            105.93   8686   82
 252 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.52   4432   42
 253 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 105.50   3798   36
 254 Michał Kolaj                   Ostróda              105.40  18129  172
 255 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         105.30  15900  151
 256 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 257 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.15   5047   48
 258 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             105.02   8822   84
 259 Andrzej Kroc                   Łódź                 104.93   7345   70
 260 Sławomir Zabawa                Wałcz                104.51   5539   53
 261 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.49  19017  182
 262 Paweł Morga                    Warszawa             104.36   3444   33
 263 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 264 Monika Laskowska               Wrocław              104.18   9064   87
 265 Grażyna Wesołowska             Łódź                 103.88  20256  195
 266 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 267 Czesław Grajewski              Choroszcz            103.60   6216   60
 268 Paweł Opyc                     Warszawa             103.50   3105   30
 269 Iza Kraj                       Warszawa             103.43   9205   89
 270 Adam Janicki                   Łódź                 103.00  20291  197
 271 Jacek Nowak                    Szczecin             102.93   5867   57
 272 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 273 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.88  19959  194
 274 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.86  20367  198
 275 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.80  19532  190
 277 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.80   6168   60
 278 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.53   6972   68
 279 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.50  20499  200
 280 Anna Arana                     Warszawa             102.19  20030  196
 281 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 101.98  16826  165
 282 Jarosław Karp                  Jędrzejów            101.92  10905  107
 283 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.85   6111   60
 284 Monika Lewandowska             Warszawa             101.77   5801   57
 285 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 286 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 287 Rafał Stachowski               Police               101.10   8189   81
 288 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 289 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.02   5960   59
 290 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 291 Sławomir Długosz               Ostróda              100.52  15179  151
 292 Paweł Michalski                Ksawerów             100.43   6026   60
 293 Kazimierz Merklejn             Szczecin             100.33   7525   75
 294 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   100.24   7217   72
 295 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 296 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 297 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 298 Urszula Solarska               Łódź                  99.89  19479  195
 299 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.89   6992   70
 300 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 301 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 302 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 303 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 304 Joanna Żłobicka                Wrocław               98.24   8842   90
 305 Maciej Pilc                    Poznań                98.19   3633   37
 306 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 307 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.77  15057  154
 308 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.17   8745   90
 309 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 310 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                95.97   3455   36
 311 Jerzy Ciesielski               Łódź                  95.76   3256   34
 312 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 313 Wojciech Wróbel                Zator                 95.00   2850   30
 314 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 315 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.48   7086   75
 316 Katarzyna Majewska             Lublin                94.31   5847   62
 317 Andrzej Puchalski              Łódź                  93.97   3665   39
 318 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.90   3944   42
 319 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 320 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 321 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 322 Tomasz Silny                   Gdynia                92.34   5356   58
 323 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 324 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 325 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 326 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.85   3674   40
 327 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 328 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 329 Wojciech Obremski              Legnica               90.61   7521   83
 330 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 331 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 332 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           89.75   7988   89
 333 Radosław Więch                 Warszawa              89.69   8072   90
 334 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 335 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.08   6325   71
 336 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 337 Agnieszka Kozak                Gdynia                87.96   8356   95
 338 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 339 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 340 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.19  10114  116
 341 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 342 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 343 Krystyna Puchalska             Łódź                  85.50   3249   38
 344 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 345 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 346 Paweł Golubiński               Gdynia                83.13   7149   86
 347 Agata Pastusiak                Sulęcin               82.80   9439  114
 348 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.05  12472  152
 349 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 350 Alicja Bielecka                Poznań                81.00   2835   35
 351 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 352 Beata Sekuła                   Szczecin              79.67   3904   49
 353 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 354 Anna Lenartowska               Gdynia                78.34   5327   68
 355 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 356 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.41   7466   99
 357 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 358 Julia Solarska                 Łódź                  73.49   3013   41
 359 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 360 Paulina Naplocha               Racibórz              71.56   7442  104
 361 Blanka Zwolińska               Skierdy               65.28   2611   40




Poczekalnia na dzień 12-04-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.03   3481   29
   3 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.45   2536   29
   4 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            86.69   2514   29
   5 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   6 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.55   2278   29
   7 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   8 Filip Klar                     Mielec               119.21   3338   28
   9 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  10 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  11 Marcin Figiel                  Zawichost            127.33   3438   27
  12 Sergiusz Puchalski             Włocławek            132.88   3189   24
  13 Lucyna Korga                   Zabrze               128.21   3077   24
  14 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  15 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  16 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  17 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.67   2872   24
  18 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  19 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  20 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  21 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  23 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  24 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  25 Michał Jaworek                 Zabrze               105.88   2541   24
  26 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  27 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  28 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  29 Joanna Duda                    Zabrze               102.17   2452   24
  30 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  31 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  32 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  33 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  34 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  35 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             98.17   2356   24
  36 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  37 Jacek Dec                      Pszczew               96.12   2307   24
  38 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  39 Natalia Kosiba                 Warszawa              94.83   2276   24
  40 Małgorzata Sikora              Kraków                94.71   2273   24
  41 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.79   2251   24
  42 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  43 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  44 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.17   2140   24
  45 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  46 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  47 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  48 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  49 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  50 Sławomir Kordjalik             Warszawa             138.57   3187   23
  51 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  52 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  53 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  54 Tomasz Smulewicz               Łódź                 107.48   2472   23
  55 Magdalena Mroziuk              Warszawa              99.22   2282   23
  56 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  95.74   2202   23
  57 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  58 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.70   2132   23
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  60 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  61 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  62 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  63 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  64 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  65 Anna Żyła                      Wrocław               79.17   1821   23
  66 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  67 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  68 Marek Sitkowski                Warszawa             100.59   2213   22
  69 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  70 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  71 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  72 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  73 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  74 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  75 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  76 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  77 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  78 Monika Pieczora                Łódź                  69.77   1535   22
  79 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  80 Łukasz Miłosz                  Warszawa             102.86   2160   21
  81 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.71   1989   21
  82 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  83 Leszek Stecuła                 Bytom                116.80   2336   20
  84 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  85 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  86 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  87 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  88 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  89 Joanna Julian                  Wrocław               88.60   1772   20
  90 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  91 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  92 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  93 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  94 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  95 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  96 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  97 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  98 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  99 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
 100 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
 101 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
 102 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 103 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 104 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 105 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 106 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 107 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            61.73    926   15
 108 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.07   1765   14
 109 Robert Zabłocki                Łódź                 110.14   1542   14
 110 Radosław Jachna                Łódź                 100.57   1408   14
 111 Piotr Mańkowski                Warszawa             100.57   1408   14
 112 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 113 Agnieszka Pellowska            Słupsk                60.07    841   14
 114 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 115 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 116 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 117 Barbara Bujacz                 Szczecin              68.77    894   13
 118 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 119 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 120 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 121 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 122 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 123 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 124 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 125 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.00   1392   12
 126 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 127 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 128 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           111.33   1336   12
 129 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 130 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 131 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 132 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 133 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 134 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 135 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 136 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 137 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 138 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 139 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 140 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 141 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 142 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 143 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               101.92   1223   12
 144 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 145 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 146 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 147 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 148 Maciej Śliwa                   Zabrze                98.83   1186   12
 149 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 150 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 151 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 152 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 153 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 154 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 155 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 156 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 157 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 158 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 159 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 160 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 161 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 162 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 163 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 164 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 165 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 166 Iwona Rutkowska                Warszawa              89.92   1079   12
 167 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 168 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 169 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 170 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 171 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 172 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 173 Piotr Wierzchowski             Widuchowa             84.92   1019   12
 174 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 175 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 176 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 177 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 178 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 179 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 180 Ewa Kujawska                   Poznań                71.08    853   12
 181 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 182 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 183 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 184 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 185 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 186 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 187 Halina Łubniewicz              Łódź                  89.09    980   11
 188 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 189 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 190 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 191 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 192 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 193 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 194 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 195 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 196 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 197 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 198 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 199 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 200 Joanna Zacharowicz             Bydgoszcz             81.09    892   11
 201 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 202 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.55    886   11
 203 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 204 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 205 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 206 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 207 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 208 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 209 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 210 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 211 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 212 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 213 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 214 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 215 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 216 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 217 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 218 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 219 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 220 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 221 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 222 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 223 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 224 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 225 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 226 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 227 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 228 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 229 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 230 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 231 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 232 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 233 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 234 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 235 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 236 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 237 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 238 Marcin Kozyra                  Warszawa             147.62   1181    8
 239 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 240 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 241 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 242 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 243 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 244 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 245 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 246 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 247 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 248 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 249 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 250 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 251 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 252 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 253 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 254 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 255 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 256 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 257 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 258 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 259 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 260 Piotr Madej                    Wrocław              119.14    834    7
 261 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 262 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 263 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 264 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 265 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 266 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 267 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 268 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 269 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 270 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 271 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 272 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 273 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 274 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 275 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 276 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 277 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 278 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 279 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 280 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 281 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 282 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 283 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 284 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 285 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 286 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 287 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 288 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 289 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 290 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 291 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 292 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 293 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 294 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 295 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 296 Michał Szorc                   Białystok            114.00    570    5
 297 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 298 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 299 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 300 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 301 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 302 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 303 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 304 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 305 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 306 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 307 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 308 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 309 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 310 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 311 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 312 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 313 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 314 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 315 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 316 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 317 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 318 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 319 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 320 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 321 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 322 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 323 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 324 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 325 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 326 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 327 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 328 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie