Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15 sierpnia IV Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Wałcz16
sierpnia
Wałcz 16-17 sierpnia IV Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”Grand Prix 2008
Wisła30
sierpnia
Wisła 30 sierpnia I Mistrzostwa Wisły
Autostopem po... Mistrzostwo Wałcza16 - 17 sierpnia 2008 — IV Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie” Wałcz, 16 - 17 sierpnia 2008
Grand Prix 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Autostopem po... Mistrzostwo WałczaJuż po raz czwarty długi sierpniowy weekend skupił uwagę wszystkich scrabblistów na Wałcz, i po raz czwarty były to niesamowite zawody, zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym. Dzięki licznemu gronu sponsorów oraz organizatorom — Gimnazjum nr 2 w Wałczu z Jolą Chłopińską na czele i Urzędowi Miasta w Wałczu tak właśnie wygląda "Wałeckie Scrabblowanie". Wysokie nagrody pieniężne dla zwycięzców, nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników, a ponadto wyborne strawy i napoje, które pozwalały regenerować siły do kolejnych partii wszystkim graczom przez cały weekend w Wałczu. To wszystko sprawia, że niezależnie od odległości do Wałcza, uczestnicy przyjeżdżają chętnie, nie licząc kilometrów, jakie mają do pokonania.
W sobotę rozpoczęły się Mistrzostwa Wałcza, jednocześnie będące przedostatnim turniejem z cyklu Grand Prix 2008. W turnieju tym od samego początku ton rywalizacji nadawał Kazimierz Merklejn junior, który kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa, prowadząc również po pierwszym dniu zawodów. Na dwie rundy przed końcem Kazikowi do końcowego triumfu brakowało praktycznie jednego zwycięstwa. W rundzie 14 przegrał jednak z Justyną Górką i o końcowym zwycięstwie decydowała ponownie partia między nimi w ostatniej rundzie. I ponownie wygrała Justyna, zapewniając sobie tym samym Mistrzostwo Wałcza. Jak ciekawostkę warto dodać, że jest to trzeci turniej w całej historii startów Justyny, na który z uwagi na wolne miejsce w samochodzie zabrała ona po drodze autostopowiczów, i w każdym z tych przypadków odnosiła ona później zwycięstwo w takim turnieju. Jeśli zatem, ktoś jeszcze turnieju nie wygrał lub chce wygrać kolejny, może warto spróbować. Kazik dzięki wypracowanej wcześniej przewadze zajął drugie miejsce. W pojedynku o trzecie miejsce zażarty bój stoczyli Zbigniew Wietecki oraz Krzysztof Obremski. W końcówce tej partii lepsze losowanie pozwoliło Krzyśkowi bezpiecznie odskoczyć i utrzymać przewagę do końca gry, zapewniając sobie tym samym trzecie miejsce w turnieju. Najlepszą debiutantką została Joanna Pawlińska.
Wielkie dzięki dla organizatorów za niezwykle udaną imprezę, brawo! Już teraz zapraszamy, choć zapewne każdy zarezerwował sobie już na to czas, na przyszłoroczne "Wałecki Scrabblowanie".
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”
II Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”
I Mistrzostwa Wałcza


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 15
- system: połówkowy (rundy 1-14), duńczyk (runda 15)
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo - sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu,
ul. M.Konopnickiej 2
Obrońca tytułuDawid Pikul
SędziaKarol Wyrębkiewicz
Strona www turniejuhttp://www.g2walcz.com
Harmonogram16.08.08 (sobota, 9 rundy)
— od 9:30 Potwierdzenia przybycia zawodników na miejsce rozgrywek, zapisy
— 9:45 Zamknięcie listy startowej
— 9:50 Ostateczny termin potwierdzenia przybycia u sędziego zawodów
— 10:00 Początek turnieju (Rundy I — IV)
— ok. 14:00 Przerwa obiadowa
— ok. 15:00 Rundy V — VII
— ok. 18:00 Kolacja
— ok. 19:00 Rundy VIII — IX
— ok. 21:00 Zakończenie pierwszego dnia rozgrywek
— po 21:00 Dla chętnych — Karaoke
17.08.08 (niedziela, 6 rund)
— 9:00 Rundy X — XV
— ok. 15:00 Obiad
— ok. 15:45 Zakończenie turnieju i wręczenie nagród
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
DojazdHala widowiskowo — sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M.Konopnickiej 2 (blisko centrum Wałcza)
MAPKA
Dla zainteresowanych pomoc z dojazdem uzyskać można pod nr telefonu 502 563 852
Wyżywieniena miejscu w stołówce szkolnej — śniadanie, obiad i kolacja (śniadania i kolacje 6,50; obiad 12 — całość za 25 zł)
Napoje i przekąski non-stop podczas turnieju gratis!
Uwaga! Osoby przyjeżdżające wcześniej niż na Mistrzostwa Wałcza proszone są o zgłaszanie organizatorom chęci skorzystania z wyżywienia przed turniejem!
Noclegi1.dla nauczycieli noclegi w szkole
2. dla pozostałych chętnych 35 noclegów blisko szkoły w bardzo dobrych warunkach — niezbędny kontakt z Jolą Chłopińską w tej sprawie
3. pozostałe noclegi na stronie: http://um.walcz.pl/content.php?cms_id=73〈=pl
Nagrody- za I miejsce puchar, medal i tytuł Mistrza Ziemi Wałeckiej w Scrabble
- Nagrody pieniężne za I, II i III miejsce — wysokość nagród gwarantowana regulaminem GP
- Puchary i medale za miejsca II-III
- Nagrody rzeczowe i upominki dla uczestników
- Nagrody niespodzianki
Dodatkowe atrakcje- na okrągło gratisowe napoje i przekąski dla uczestników turnieju
— karaoke po sobotnich rozgrywkach
OrganizatorzyWszelkich informacji udziela: Jolanta Chłopińska, tel. 502 563 852 lub (067) 258 47 28 szkoła
Gimnazjum nr 2 w Wałczu
Urząd Miasta w Wałczu
SponsorzyLiczna grupa, lista będzie opublikowana wkrótce


Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Wałcza "Wałeckie Scrabblobranie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Górka                Kraków                 136.35     13.0     6105     2527     1112
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               147.48     12.0     6136     2376      909
  3 Krzysztof       Obremski             Legnica                137.44     11.5     6139     2229      852
  4 Kamil           Górka                Kraków                 141.30     11.0     6302     2168      966
  5 Dariusz         Kosz                 Nysa                   140.87     11.0     5985     2130      623
  6 Tomasz          Ciejka               Kraków                 131.94     11.0     5981     2226      265
  7 Sławomir        Kucia                Krosno                 139.40     11.0     5942     2255      747
  8 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    116.71     11.0     5843     2190      544
  9 Miłosz          Wrzałek              Reda                   138.33     10.0     6431     2070     1559
 10 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                137.38     10.0     6054     2012      457
 11 Paweł           Janaś                Głogów                 128.88     10.0     6008     1956      701
 12 Marek           Reda                 Wołomin                131.75     10.0     5993     2110      489
 13 Ewa             Ciszewska            Katowice               125.48     10.0     5904     2143      476
 14 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    136.34     10.0     5899     2163      369
 15 Wojciech        Sołdan               Rumia                  131.52     10.0     5835     1903      567
 16 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               121.09     10.0     5713     2043      206
 17 Aleksander      Puzyna               Warszawa               106.76     10.0     5623     2044      562
 18 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.99     10.0     5606     1981      304
 19 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.58      9.5     6015     2085      670
 20 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              129.16      9.0     6456     1966      895
 21 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.31      9.0     6295     1984      608
 22 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.26      9.0     5935     1990      408
 23 Mariusz         Margalski            Pieczyska              131.58      9.0     5928     1994      736
 24 Tomasz          Suchanek             Wrocław                125.57      9.0     5913     1919      655
 25 Marek           Roszak               Poznań                 127.17      9.0     5850     1895      661
 26 Weronika        Rudnicka             Ustka                  114.80      9.0     5842     2015      335
 27 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.02      9.0     5693     1947      180
 28 Maciej          Śliwa                Zabrze                 112.37      9.0     5647     1969      355
 29 Michał          Ozimiński            Łódź                   118.38      9.0     5631     1993     -110
 30 Alicja          Kosińska             Szczecin               107.92      9.0     5605     1928      407
 31 Bogusław        Książek              Szczecin               108.96      9.0     5591     1956       97
 32 Rafał           Skibicki             Lębork                 111.60      9.0     5571     1830     -114
 33 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               107.60      9.0     5529     2079     -261
 34 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               110.44      9.0     5479     1911      571
 35 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           119.43      9.0     5350     1840      210
 36 Lucyna          Śniadach             Rumia                  114.03      9.0     5265     1810      -85
 37 Dawid           Pikul                Poznań                 141.03      8.5     6050     1930      600
 38 Patryk          Gadus                Pszczew                135.74      8.5     5695     1892       98
 39 Kuba            Koisar               Warszawa               124.85      8.5     5693     1907       12
 40 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    122.02      8.0     6042     1677      329
 41 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.55      8.0     6020     1852      709
 42 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              116.50      8.0     5856     1805      605
 43 Robert          Głowacki             Łódź                   124.94      8.0     5742     1720      528
 44 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               124.98      8.0     5688     1793      166
 45 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.04      8.0     5674     1803      212
 46 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  118.39      8.0     5585     1748      416
 47 Halina          Roszak               Poznań                 115.28      8.0     5575     1865     -137
 48 Remigiusz       Skwarek              Bydgoszcz              114.52      8.0     5552     1723      166
 49 Irena           Sołdan               Rumia                  130.67      8.0     5492     1904     -307
 50 Tadeusz         Wiśniewski           Piła                   100.00      8.0     5458     1853     -207
 51 Danuta          Langiewicz           Ostróda                104.60      8.0     5447     1779     -112
 52 Maciej          Perzyński            Piła                   121.92      8.0     5409     1727     -134
 53 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                120.67      8.0     5403     1943     -154
 54 Joanna          Brychcy              Katowice               113.83      8.0     5402     1783      -55
 55 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              105.89      8.0     5373     1738       33
 56 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 127.49      8.0     5354     2002     -386
 57 Adam            Klimont              Wałcz                  122.91      8.0     5346     1907     -335
 58 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               111.32      8.0     5337     1834     -487
 59 Urszula         Solarska             Łódź                   107.27      8.0     5309     1813       53
 60 Rafał           Stachowski           Police                 106.79      8.0     5268     1817     -198
 61 Monika          Sadurska             Warszawa               111.39      8.0     5179     1762      -74
 62 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         112.35      7.5     5562     1823      -90
 63 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              117.47      7.5     5348     1843      -95
 64 Jacek           Gigoła               Gorzów Wielkopolski    114.00      7.5     5208     1758     -163
 65 Beata           Wiączkowska          Wrocław                121.47      7.0     5848     1643      477
 66 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               124.90      7.0     5675     1667     -231
 67 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               112.82      7.0     5639     1726      -78
 68 Joanna          Żłobicka             Wrocław                100.56      7.0     5590     1717      115
 69 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.06      7.0     5503     1748      -87
 70 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         122.15      7.0     5465     1683      318
 71 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              111.00      7.0     5447     1558     -238
 72 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                110.03      7.0     5419     1642       56
 73 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   113.94      7.0     5346     1607        0
 74 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   120.85      7.0     5320     1609      -78
 75 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  112.75      7.0     5250     1686     -138
 76 Przemysław      Pawlic               Wrocław                104.62      7.0     5247     1670       -2
 77 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               110.61      7.0     5206     1747     -309
 78 Anna            Swoboda              Wałbrzych              104.34      7.0     5183     1641     -132
 79 Katarzyna       Żuławska             Katowice               109.00      7.0     5159     1693     -540
 80 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      7.0     5139     1672     -309
 81 Daniel          Tomczyk              Piła                   111.05      7.0     5115     1638     -207
 82 Piotr           Wierzchowski         Widuchowa              109.22      7.0     4999     1583     -379
 83 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                123.90      6.5     5695     1757     -150
 84 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   118.00      6.0     5604     1485      292
 85 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   104.61      6.0     5558     1461       91
 86 Sławomir        Długosz              Ostróda                101.62      6.0     5363     1449      253
 87 Łukasz          Mycio                Górowo Iławeckie       116.90      6.0     5306     1542     -186
 88 Marek           Swoboda              Wałbrzych              122.00      6.0     5289     1508      127
 89 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  112.53      6.0     5277     1546     -185
 90 Piotr           Chabowski            Piła                   105.42      6.0     5245     1610     -239
 91 Dorota          Maciejuk             Warszawa               118.32      6.0     5244     1546       55
 92 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               113.20      6.0     5107     1518     -286
 93 Anna            Szyperska            Poznań                 100.00      6.0     5105     1542     -571
 94 Henryk          Piotrowski           Lidzbark Warmiński     101.50      6.0     5011     1487     -194
 95 Ryszard         Korpalski            Wrocław                100.17      6.0     4940     1567     -674
 96 Adam            Janicki              Łódź                   103.55      6.0     4928     1487     -195
 97 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      6.0     4894     1518     -309
 98 Jacek           Nowak                Szczecin               103.03      6.0     4884     1528     -488
 99 Jakub           Kraj                 Szczecin               100.00      6.0     4744     1392     -262
100 Joanna          Pawlińska            Bielany Wrocławskie    100.00      6.0     4565     1483     -250
101 Łukasz          Baranowski           Reda                   105.46      5.0     5399     1422     -192
102 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              117.46      5.0     5249     1497     -252
103 Hanna           Gawłowska            Piła                   100.00      5.0     5058     1353     -178
104 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.74      5.0     5009     1429     -767
105 Władysław       Zieliński            Białogard              102.00      5.0     4977     1403     -287
106 Rafał           Świątek              Wrocław                100.00      5.0     4908     1378     -607
107 Maciej          Grąbczewski          Piła                   100.00      5.0     4751     1399     -345
108 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      5.0     4751     1376     -766
109 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      5.0     4674     1348     -351
110 Beata           Sekuła               Szczecin               100.00      5.0     4619     1331     -646
111 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      5.0     4047     1286    -1101
112 Sandra          Sekuła               Szczecin               100.00      4.5     4822     1272     -198
113 Jacek           Dec                  Pszczew                101.70      4.5     4689     1376     -667
114 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.0     4867     1248     -382
115 Ireneusz        Kaczmarczyk          Gdańsk                 100.93      4.0     4827     1286     -362
116 Justyna         Szymendera           Ostrów Wlkp            100.00      4.0     4537     1209     -825
117 Artur           Tomczyk              Piła                   122.83      4.0     3236      937       67
118 Bartosz         Pięta                Swarzędz               107.20      4.0     3031      988     -186
119 Magdalena       Sulejewska           Kraków                 100.00      3.0     3900     1095    -1487
120 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               122.86      3.0     2303      687       45
121 Izabela         Długosz              Ostróda                100.00      2.0     3813     1000    -1551
122 Karolina        Długosz              Ostróda                100.00      2.0     3745      998    -1618
123 Joanna          Zacharewicz          Bydgoszcz              100.00      2.0     2625      731    -1030
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Wałcza "Wałeckie Scrabblobranie"



	Kazimierz.J Merklejn 147.48 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Kuć                   113.94 +  461: 296  164
    2    13 Marek          Swoboda               122.00 +  378: 272  172
    3    10 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 +  438: 314  161
    4     3 Ewa            Ciszewska             125.48 +  428: 325  175
    5     1 Michał         Ozimiński             118.38 +  441: 370  168
    6     1 Justyna        Górka                 136.35 +  337: 327  186
    7     1 Tomasz         Ciejka                131.94 +  444: 392  182
    8     1 Małgorzata     Sulejewska            127.49 -  382: 425   77
    9     1 Andrzej        Oleksiak              137.38 +  521: 317  187
   10     1 Sławomir       Kucia                 139.40 +  394: 329  189
   11     1 Mariusz        Margalski             131.58 +  404: 352  182
   12     1 Krzysztof      Obremski              137.44 +  358: 343  187
   13     1 Grzegorz       Koczkodon             124.02 +  443: 331  174
   14     1 Justyna        Górka                 136.35 -  359: 424   86
   15     1 Justyna        Górka                 136.35 -  348: 410   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2376  / 15 158.40




	Mariusz Skrobosz 145.31 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Brychcy               113.83 +  472: 280  164
    2    10 Kuba           Koisar                124.85 +  476: 357  175
    3     1 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 -  414: 448   67
    4     8 Marek          Reda                  131.75 +  437: 403  182
    5     6 Halina         Roszak                115.28 +  527: 278  165
    6     3 Patryk         Gadus                 135.74 +  402: 360  186
    7     2 Małgorzata     Sulejewska            127.49 -  427: 449   77
    8     5 Robert         Duczemiński           136.34 -  330: 495   86
    9    21 Aleksander     Puzyna                106.76 -  396: 455   57
   10    18 Anna           Swoboda               104.34 +  452: 312  154
   11    13 Andrzej        Tyczyno               116.50 +  454: 391  166
   12     8 Ewa            Ciszewska             125.48 -  361: 395   75
   13    22 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 +  392: 329  162
   14     4 Kamil          Górka                 141.30 -  362: 365   91
   15    15 Andrzej        Rechowicz             126.55 +  393: 370  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 15 132.27




	Stanisław Rydzik 143.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Patrycja       Śliwińska             113.20 +  458: 317  163
    2    14 Ireneusz       Moralewicz            112.82 +  356: 306  163
    3    15 Adam           Klimont               122.91 +  462: 301  173
    4     4 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 =  373: 373  100
    5     3 Justyna        Górka                 136.35 -  321: 417   86
    6    10 Bogusław       Książek               108.96 +  386: 383  159
    7     5 Tomasz         Zwoliński             143.26 +  462: 309  193
    8     3 Ewa            Ciszewska             125.48 +  417: 379  175
    9     5 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  473: 270  165
   10     2 Tomasz         Ciejka                131.94 -  366: 389   82
   11     5 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  362: 401   74
   12     7 Sławomir       Kucia                 139.40 -  362: 412   89
   13    21 Patryk         Gadus                 135.74 -  353: 382   86
   14    16 Dawid          Pikul                 141.03 +  406: 361  191
   15    14 Patryk         Gadus                 135.74 +  458: 345  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2085  / 15 139.00




	Tomasz Zwoliński 143.26 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ireneusz       Moralewicz            112.82 -  288: 378   63
    2    38 Daniel         Tomczyk               111.05 +  450: 331  161
    3    39 Marek          Swoboda               122.00 +  348: 310  172
    4    20 Małgorzata     Szmuksta              110.44 +  496: 306  160
    5    18 Irena          Sołdan                130.67 +  404: 297  181
    6     9 Adam           Klimont               122.91 +  453: 266  173
    7     5 Stanisław      Rydzik                143.58 -  309: 462   94
    8    10 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 +  508: 353  171
    9     9 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  460: 438  150
   10     3 Justyna        Górka                 136.35 -  291: 517   86
   11     7 Małgorzata     Sulejewska            127.49 +  476: 282  177
   12     5 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  316: 444   74
   13    11 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 +  514: 259  158
   14     6 Mariusz        Margalski             131.58 -  350: 410   82
   15     7 Miłosz         Wrzałek               138.33 -  272: 474   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1990  / 15 132.67




	Kamil Górka 141.30 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 +  492: 341  163
    2     6 Robert         Duczemiński           136.34 -  328: 360   86
    3    23 Justyna        Szymendera            100.00 +  467: 349  150
    4    11 Alicja         Kosińska              107.92 +  361: 329  158
    5    12 Ewa            Ciszewska             125.48 -  382: 459   75
    6    17 Zbigniew       Wietecki              116.71 +  499: 357  167
    7    11 Irena          Sołdan                130.67 -  350: 400   81
    8    16 Sławomir       Piotrowski            122.15 +  450: 353  172
    9    22 Krzysztof      Langiewicz            123.90 -  336: 463   74
   10    20 Joanna         Brychcy               113.83 +  487: 334  164
   11    15 Joanna         Żłobicka              100.56 +  451: 273  151
   12     9 Małgorzata     Sulejewska            127.49 +  378: 293  177
   13     7 Michał         Ozimiński             118.38 +  592: 352  168
   14     4 Mariusz        Skrobosz              145.31 +  365: 362  195
   15     3 Andrzej        Oleksiak              137.38 +  364: 311  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2168  / 15 144.53




	Dawid Pikul 141.03 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Zabawa                112.53 +  461: 228  163
    2    12 Małgorzata     Sulejewska            127.49 -  349: 450   77
    3    25 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  382: 290  150
    4    22 Krzysztof      Langiewicz            123.90 +  475: 357  174
    5    10 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 +  380: 347  167
    6     6 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 -  365: 427   71
    7    14 Piotr          Chabowski             105.42 +  384: 371  155
    8     9 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 =  432: 432  112
    9    17 Rafał          Wesołowski            122.06 +  509: 257  172
   10     5 Robert         Duczemiński           136.34 +  519: 315  186
   11     3 Dariusz        Kosz                  140.87 +  515: 333  191
   12     2 Justyna        Górka                 136.35 -  228: 466   86
   13     5 Halina         Roszak                115.28 -  333: 338   65
   14    16 Stanisław      Rydzik                143.58 -  361: 406   94
   15    13 Beata          Piotrowska            116.99 -  357: 433   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1930  / 15 128.67




	Dariusz Kosz 140.87 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Śliwa                 112.37 +  368: 307  162
    2    19 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 -  352: 370   67
    3    17 Mariusz        Orzeł                 118.00 +  392: 293  168
    4    16 Rafał          Wesołowski            122.06 -  340: 357   72
    5    36 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 +  371: 310  161
    6    20 Weronika       Rudnicka              114.80 +  478: 395  165
    7    21 Krzysztof      Langiewicz            123.90 +  441: 403  174
    8    11 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 +  354: 350  158
    9    13 Małgorzata     Szmuksta              110.44 -  269: 325   60
   10     8 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 +  505: 370  162
   11     3 Dawid          Pikul                 141.03 -  333: 515   91
   12    16 Krzysztof      Sporczyk              117.47 +  392: 303  167
   13    18 Adam           Klimont               122.91 +  495: 312  173
   14    11 Dariusz        Maciejuk              124.98 +  440: 371  175
   15     5 Ewa            Ciszewska             125.48 +  455: 381  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2130  / 15 142.00




	Sławomir Kucia 139.40 Krosno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 +  389: 363  162
    2     8 Andrzej        Tyczyno               116.50 +  364: 343  166
    3     9 Krzysztof      Langiewicz            123.90 +  561: 231  174
    4     2 Tomasz         Suchanek              125.57 +  381: 354  176
    5     2 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 +  395: 248  158
    6     2 Tomasz         Ciejka                131.94 -  385: 412   82
    7     3 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 +  463: 273  171
    8     2 Justyna        Górka                 136.35 -  319: 369   86
    9     8 Marek          Roszak                127.17 +  360: 349  177
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 -  329: 394   97
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              117.47 +  403: 278  167
   12     7 Stanisław      Rydzik                143.58 +  412: 362  194
   13     3 Kamil          Nawrocki              129.16 +  404: 398  179
   14     2 Krzysztof      Obremski              137.44 -  343: 425   87
   15     6 Kamil          Nawrocki              129.16 +  434: 396  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2255  / 15 150.33




	Miłosz Wrzałek 138.33 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Skibicki              111.60 +  573: 281  162
    2     2 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 -  381: 388   58
    3    16 Jacek          Gigoła                114.00 +  403: 246  164
    4     9 Maciej         Śliwa                 112.37 +  449: 253  162
    5     5 Kuba           Koisar                124.85 +  425: 325  175
    6     4 Robert         Duczemiński           136.34 -  399: 409   86
    7     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 +  430: 366  171
    8     6 Irena          Sołdan                130.67 +  437: 291  181
    9     6 Zbigniew       Wietecki              116.71 -  396: 413   67
   10     9 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 -  321: 376   71
   11    14 Marek          Roszak                127.17 -  309: 449   77
   12    18 Bogusław       Książek               108.96 +  531: 233  159
   13    23 Krzysztof      Sporczyk              117.47 +  511: 241  167
   14    17 Małgorzata     Sulejewska            127.49 +  392: 329  177
   15     7 Tomasz         Zwoliński             143.26 +  474: 272  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2070  / 15 138.00




	Krzysztof Obremski 137.44 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Monika         Sadurska              111.39 +  444: 279  161
    2    17 Rafał          Stachowski            106.79 +  490: 321  157
    3     2 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 +  388: 295  171
    4     1 Justyna        Górka                 136.35 -  385: 442   86
    5     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 +  453: 341  171
    6     5 Krzysztof      Sporczyk              117.47 =  357: 357  117
    7     4 Ewa            Ciszewska             125.48 -  333: 443   75
    8    13 Michał         Ozimiński             118.38 +  379: 309  168
    9    16 Magdalena      Kupczyńska            111.32 +  481: 312  161
   10     6 Halina         Roszak                115.28 +  409: 407  165
   11     4 Marek          Reda                  131.75 +  434: 348  182
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 -  343: 358   97
   13     6 Maciej         Śliwa                 112.37 +  400: 352  162
   14     2 Sławomir       Kucia                 139.40 +  425: 343  189
   15     2 Zbigniew       Wietecki              116.71 +  418: 380  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2229  / 15 148.60




	Andrzej Oleksiak 137.38 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Magdalena      Kupczyńska            111.32 -  396: 398   61
    2    31 Joanna         Żłobicka              100.56 +  428: 322  151
    3    21 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 +  386: 354  163
    4    19 Robert         Duczemiński           136.34 -  309: 449   86
    5    26 Przemysław     Pawlic                104.62 +  426: 364  155
    6    22 Irena          Sołdan                130.67 -  404: 443   81
    7    26 Alicja         Kosińska              107.92 +  485: 348  158
    8    17 Piotr          Chabowski             105.42 +  466: 305  155
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 -  317: 521   97
   10    21 Urszula        Solarska              107.27 +  415: 330  157
   11    17 Ireneusz       Moralewicz            112.82 +  512: 310  163
   12    10 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 +  384: 350  158
   13     9 Bogusław       Książek               108.96 +  426: 382  159
   14     5 Andrzej        Rechowicz             126.55 +  389: 357  177
   15     3 Kamil          Górka                 141.30 -  311: 364   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2012  / 15 134.13




	Justyna Górka 136.35 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Daniel         Tomczyk               111.05 +  395: 367  161
    2     5 Łukasz         Mycio                 116.90 +  384: 275  167
    3     5 Mariusz        Margalski             131.58 +  442: 350  182
    4     1 Krzysztof      Obremski              137.44 +  442: 385  187
    5     3 Stanisław      Rydzik                143.58 +  417: 321  194
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 -  327: 337   97
    7     6 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  403: 342  150
    8     2 Sławomir       Kucia                 139.40 +  369: 319  189
    9     4 Weronika       Rudnicka              114.80 -  338: 363   65
   10     3 Tomasz         Zwoliński             143.26 +  517: 291  193
   11     2 Tomasz         Ciejka                131.94 +  379: 333  182
   12     2 Dawid          Pikul                 141.03 +  466: 228  191
   13     2 Ewa            Ciszewska             125.48 +  392: 375  175
   14     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 +  424: 359  197
   15     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 +  410: 348  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2527  / 15 168.47




	Robert Duczemiński 136.34 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Nawrocki              111.00 +  390: 374  161
    2     6 Kamil          Górka                 141.30 +  360: 328  191
    3    11 Marek          Reda                  131.75 -  339: 392   82
    4    19 Andrzej        Oleksiak              137.38 +  449: 309  187
    5    13 Grzegorz       Pukniel               119.04 +  383: 342  169
    6     4 Miłosz         Wrzałek               138.33 +  409: 399  188
    7     7 Krzysztof      Sporczyk              117.47 -  343: 467   67
    8     5 Mariusz        Skrobosz              145.31 +  495: 330  195
    9    11 Maciej         Śliwa                 112.37 +  455: 328  162
   10     5 Dawid          Pikul                 141.03 -  315: 519   91
   11    11 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 +  408: 320  158
   12     3 Kamil          Nawrocki              129.16 -  308: 401   79
   13    15 Małgorzata     Sulejewska            127.49 -  362: 374   77
   14     9 Wojciech       Sołdan                131.52 +  397: 324  182
   15    10 Grzegorz       Koczkodon             124.02 +  486: 323  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2163  / 15 144.20




	Patryk Gadus 135.74 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 -  320: 433   61
    2    54 Anna           Szyperska             100.00 +  422: 316  150
    3    36 Beata          Piotrowska            116.99 +  421: 358  167
    4    25 Monika         Sadurska              111.39 +  347: 300  161
    5    15 Danuta         Langiewicz            104.60 +  412: 304  155
    6     3 Mariusz        Skrobosz              145.31 -  360: 402   95
    7     9 Andrzej        Rechowicz             126.55 +  418: 375  177
    8    14 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 =  409: 409  100
    9    18 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 -  388: 424   58
   10    15 Zbigniew       Wietecki              116.71 -  319: 417   67
   11    36 Adam           Klimont               122.91 -  333: 367   73
   12    30 Jolanta        Chłopińska            118.39 +  354: 321  168
   13    21 Stanisław      Rydzik                143.58 +  382: 353  194
   14    18 Maciej         Perzyński             121.92 +  465: 360  172
   15    14 Stanisław      Rydzik                143.58 -  345: 458   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 15 126.13




	Tomasz Ciejka 131.94 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Szmuksta              110.44 +  336: 311  160
    2    26 Maciej         Perzyński             121.92 +  540: 254  172
    3     6 Dorota         Maciejuk              118.32 +  359: 349  168
    4     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 +  415: 384  171
    5     4 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  397: 330  150
    6     2 Sławomir       Kucia                 139.40 +  412: 385  189
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 -  392: 444   97
    8     4 Krzysztof      Sporczyk              117.47 +  385: 362  167
    9     2 Kamil          Nawrocki              129.16 -  337: 595   79
   10     2 Stanisław      Rydzik                143.58 +  389: 366  194
   11     2 Justyna        Górka                 136.35 -  333: 379   86
   12     4 Mariusz        Margalski             131.58 +  410: 384  182
   13     4 Zbigniew       Wietecki              116.71 -  385: 392   67
   14    12 Halina         Roszak                115.28 +  503: 424  165
   15     4 Paweł          Janaś                 128.88 +  388: 357  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2226  / 15 148.40




	Marek Reda 131.75 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Goniowska             110.03 +  446: 340  160
    2    16 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 +  387: 345  175
    3    11 Robert         Duczemiński           136.34 +  392: 339  186
    4     8 Mariusz        Skrobosz              145.31 -  403: 437   95
    5    14 Piotr          Chabowski             105.42 +  365: 346  155
    6     7 Małgorzata     Sulejewska            127.49 -  303: 449   77
    7    22 Joanna         Żłobicka              100.56 +  387: 282  151
    8    15 Andrzej        Rechowicz             126.55 +  382: 343  177
    9    14 Irena          Sołdan                130.67 -  359: 396   81
   10    17 Mariusz        Sylwestrzuk           122.86 +  437: 409  173
   11     4 Krzysztof      Obremski              137.44 -  348: 434   87
   12    15 Kuba           Koisar                124.85 +  522: 303  175
   13    14 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 +  426: 383  171
   14     8 Weronika       Rudnicka              114.80 -  370: 389   65
   15     8 Mariusz        Margalski             131.58 +  466: 309  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2110  / 15 140.67




	Mariusz Margalski 131.58 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Wierzchowski          109.22 +  510: 248  159
    2     3 Magdalena      Kupczyńska            111.32 +  382: 314  161
    3     5 Justyna        Górka                 136.35 -  350: 442   86
    4    15 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 +  457: 291  162
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              117.47 -  345: 356   67
    6    15 Dorota         Maciejuk              118.32 +  438: 267  168
    7    12 Maciej         Śliwa                 112.37 +  333: 303  162
    8     8 Rafał          Wesołowski            122.06 +  402: 253  172
    9    10 Michał         Ozimiński             118.38 +  439: 378  168
   10     4 Małgorzata     Sulejewska            127.49 +  549: 277  177
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 -  352: 404   97
   12     4 Tomasz         Ciejka                131.94 -  384: 410   82
   13     8 Alicja         Kosińska              107.92 -  268: 433   58
   14     6 Tomasz         Zwoliński             143.26 +  410: 350  193
   15     8 Marek          Reda                  131.75 -  309: 466   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1994  / 15 132.93




	Wojciech Sołdan 131.52 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Żuławska              109.00 -  338: 471   59
    2    47 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  333: 441   50
    3    51 Anna           Szyperska             100.00 +  348: 308  150
    4    34 Beata          Wiączkowska           121.47 -  339: 353   71
    5    54 Adam           Janicki               103.55 +  403: 306  154
    6    44 Ryszard        Korpalski             100.17 +  471: 290  150
    7    33 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 +  352: 317  163
    8    18 Weronika       Rudnicka              114.80 -  288: 404   65
    9    41 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  482: 342  150
   10    34 Danuta         Langiewicz            104.60 +  426: 328  155
   11    27 Joanna         Brychcy               113.83 +  461: 319  164
   12    13 Aleksander     Puzyna                106.76 +  398: 383  157
   13    17 Lucyna         Śniadach              114.03 +  516: 270  164
   14     9 Robert         Duczemiński           136.34 -  324: 397   86
   15     9 Weronika       Rudnicka              114.80 +  356: 339  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1903  / 15 126.87




	Irena Sołdan 130.67 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bogusław       Książek               108.96 +  329: 308  159
    2    27 Jolanta        Chłopińska            118.39 +  427: 405  168
    3     8 Tomasz         Suchanek              125.57 -  323: 371   76
    4    21 Joanna         Żłobicka              100.56 +  421: 333  151
    5    18 Tomasz         Zwoliński             143.26 -  297: 404   93
    6    22 Andrzej        Oleksiak              137.38 +  443: 404  187
    7    11 Kamil          Górka                 141.30 +  400: 350  191
    8     6 Miłosz         Wrzałek               138.33 -  291: 437   88
    9    14 Marek          Reda                  131.75 +  396: 359  182
   10    10 Kamil          Nawrocki              129.16 -  307: 527   79
   11    30 Urszula        Solarska              107.27 +  486: 363  157
   12    11 Weronika       Rudnicka              114.80 -  331: 405   65
   13    13 Paweł          Janaś                 128.88 -  376: 436   79
   14    25 Rafał          Stachowski            106.79 -  329: 387   57
   15    30 Sławomir       Piotrowski            122.15 +  336: 310  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1904  / 15 126.93




	Kamil Nawrocki 129.16 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Alicja         Kosińska              107.92 -  373: 397   58
    2    35 Dorota         Kuć                   113.94 +  519: 333  164
    3    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  432: 330  150
    4    10 Bogusław       Książek               108.96 -  321: 411   59
    5    20 Weronika       Rudnicka              114.80 +  438: 401  165
    6    12 Michał         Ozimiński             118.38 +  460: 380  168
    7    10 Sławomir       Piotrowski            122.15 +  383: 317  172
    8     7 Halina         Roszak                115.28 -  368: 405   65
    9     2 Tomasz         Ciejka                131.94 +  595: 337  182
   10    10 Irena          Sołdan                130.67 +  527: 307  181
   11     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 +  489: 352  171
   12     3 Robert         Duczemiński           136.34 +  401: 308  186
   13     3 Sławomir       Kucia                 139.40 -  398: 404   89
   14     3 Zbigniew       Wietecki              116.71 -  356: 445   67
   15     6 Sławomir       Kucia                 139.40 -  396: 434   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1966  / 15 131.07




	Paweł Janaś 128.88 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 -  372: 398   58
    2    36 Ryszard        Korpalski             100.17 -  363: 375   50
    3    47 Joanna         Pawlińska             100.00 +  435: 313  150
    4    36 Przemysław     Pawlic                104.62 -  264: 381   55
    5    49 Władysław      Zieliński             102.00 +  395: 281  152
    6    39 Sandra         Sekuła                100.00 +  448: 295  150
    7    30 Urszula        Solarska              107.27 +  360: 342  157
    8    30 Kuba           Koisar                124.85 -  352: 443   75
    9    31 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 +  412: 370  167
   10    29 Beata          Wiączkowska           121.47 +  395: 374  171
   11    26 Magdalena      Kupczyńska            111.32 +  585: 243  161
   12    12 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 +  382: 372  171
   13    13 Irena          Sołdan                130.67 +  436: 376  181
   14     7 Tomasz         Suchanek              125.57 +  452: 356  176
   15     4 Tomasz         Ciejka                131.94 -  357: 388   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1956  / 15 130.40




	Małgorzata Sulejewska 127.49 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Urszula        Solarska              107.27 +  380: 258  157
    2    12 Dawid          Pikul                 141.03 +  450: 349  191
    3    12 Weronika       Rudnicka              114.80 +  402: 375  165
    4     7 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 -  269: 357   58
    5    17 Rafał          Wesołowski            122.06 +  376: 313  172
    6     7 Marek          Reda                  131.75 +  449: 303  182
    7     2 Mariusz        Skrobosz              145.31 +  449: 427  195
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 +  425: 382  197
    9     3 Tomasz         Suchanek              125.57 -  271: 440   76
   10     4 Mariusz        Margalski             131.58 -  277: 549   82
   11     7 Tomasz         Zwoliński             143.26 -  282: 476   93
   12     9 Kamil          Górka                 141.30 -  293: 378   91
   13    15 Robert         Duczemiński           136.34 +  374: 362  186
   14    17 Miłosz         Wrzałek               138.33 -  329: 392   88
   15    23 Zofia          Gajewska              119.43 -  328: 379   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2002  / 15 133.47




	Marek Roszak 127.17 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bartosz        Pięta                 107.20 -  325: 363   57
    2    51 Izabela        Długosz               100.00 +  463: 207  150
    3    26 Grzegorz       Koczkodon             124.02 +  359: 325  174
    4    28 Sławomir       Zabawa                112.53 +  397: 307  163
    5     9 Andrzej        Rechowicz             126.55 +  408: 367  177
    6    11 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  373: 393   50
    7    18 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 -  369: 417   58
    8    22 Zofia          Gajewska              119.43 +  359: 345  169
    9     8 Sławomir       Kucia                 139.40 -  349: 360   89
   10    28 Jacek          Gigoła                114.00 -  398: 417   64
   11    14 Miłosz         Wrzałek               138.33 +  449: 309  188
   12    22 Anna           Swoboda               104.34 +  421: 314  154
   13    25 Andrzej        Tyczyno               116.50 -  341: 367   66
   14    21 Magdalena      Kupczyńska            111.32 +  412: 348  161
   15    17 Dariusz        Maciejuk              124.98 +  427: 350  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1895  / 15 126.33




	Andrzej Rechowicz 126.55 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Stachowski            106.79 -  331: 370   57
    2    49 Adam           Janicki               103.55 +  427: 294  154
    3    29 Agata          Kuć                   104.61 +  409: 388  155
    4    24 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 +  531: 267  161
    5     9 Marek          Roszak                127.17 -  367: 408   77
    6    13 Dariusz        Kuć                   120.85 +  494: 310  171
    7     9 Patryk         Gadus                 135.74 -  375: 418   86
    8    15 Marek          Reda                  131.75 -  343: 382   82
    9    25 Bartosz        Pięta                 107.20 +  407: 356  157
   10    19 Dorota         Maciejuk              118.32 +  399: 342  168
   11    16 Sławomir       Piotrowski            122.15 -  347: 353   72
   12    20 Piotr          Chabowski             105.42 +  471: 283  155
   13    24 Kuba           Koisar                124.85 +  392: 358  175
   14     5 Andrzej        Oleksiak              137.38 -  357: 389   87
   15    15 Mariusz        Skrobosz              145.31 -  370: 393   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 15 123.47




	Tomasz Suchanek 125.57 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Aleksander     Puzyna                106.76 +  411: 346  157
    2    28 Jacek          Nowak                 103.03 +  435: 269  153
    3     8 Irena          Sołdan                130.67 +  371: 323  181
    4     2 Sławomir       Kucia                 139.40 -  354: 381   89
    5    19 Adam           Klimont               122.91 -  348: 415   73
    6    26 Piotr          Wierzchowski          109.22 +  441: 291  159
    7    16 Halina         Roszak                115.28 -  251: 431   65
    8    32 Łukasz         Baranowski            105.46 +  588: 285  155
    9     3 Małgorzata     Sulejewska            127.49 +  440: 271  177
   10    11 Małgorzata     Szmuksta              110.44 +  353: 330  160
   11     8 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 +  405: 266  171
   12     6 Zbigniew       Wietecki              116.71 -  376: 389   67
   13    12 Beata          Piotrowska            116.99 -  407: 437   67
   14     7 Paweł          Janaś                 128.88 -  356: 452   79
   15    16 Andrzej        Tyczyno               116.50 +  377: 372  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1919  / 15 127.93




	Ewa Ciszewska 125.48 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Siwiński              105.89 +  422: 291  156
    2    23 Beata          Piotrowska            116.99 +  392: 305  167
    3    14 Bartosz        Pięta                 107.20 +  394: 323  157
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 -  325: 428   97
    5    12 Kamil          Górka                 141.30 +  459: 382  191
    6     8 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 +  457: 320  158
    7     4 Krzysztof      Obremski              137.44 +  443: 333  187
    8     3 Stanisław      Rydzik                143.58 -  379: 417   94
    9     7 Dariusz        Maciejuk              124.98 -  305: 434   75
   10    12 Aleksander     Puzyna                106.76 +  377: 314  157
   11     9 Krzysztof      Langiewicz            123.90 +  395: 394  174
   12     8 Mariusz        Skrobosz              145.31 +  395: 361  195
   13     2 Justyna        Górka                 136.35 -  375: 392   86
   14    10 Alicja         Kosińska              107.92 +  405: 279  158
   15     5 Dariusz        Kosz                  140.87 -  381: 455   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2143  / 15 142.87




	Dariusz Maciejuk 124.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Łukasz         Baranowski            105.46 +  388: 352  155
    2     9 Danuta         Langiewicz            104.60 -  393: 449   55
    3    27 Rafał          Stachowski            106.79 +  438: 256  157
    4    18 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 -  322: 408   71
    5    24 Maciej         Śliwa                 112.37 -  299: 397   62
    6    37 Sławomir       Zabawa                112.53 +  346: 344  163
    7    37 Patrycja       Śliwińska             113.20 +  456: 249  163
    8    28 Adam           Klimont               122.91 +  429: 372  173
    9     7 Ewa            Ciszewska             125.48 +  434: 305  175
   10    14 Krzysztof      Langiewicz            123.90 -  316: 430   74
   11    23 Tomasz         Siwiński              105.89 +  349: 336  156
   12    17 Jacek          Gigoła                114.00 +  469: 281  164
   13    16 Aleksander     Puzyna                106.76 -  328: 476   57
   14    11 Dariusz        Kosz                  140.87 -  371: 440   91
   15    17 Marek          Roszak                127.17 -  350: 427   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 15 119.53




	Robert Głowacki 124.94 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Chabowski             105.42 -  332: 362   55
    2    48 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  419: 348  165
    3    31 Artur          Tomczyk               122.83 +  390: 387  173
    4    31 Adam           Klimont               122.91 -  321: 341   73
    5    33 Sławomir       Zabawa                112.53 +  366: 350  163
    6    19 Grzegorz       Pukniel               119.04 -  326: 432   69
    7    41 Dariusz        Nawrocki              111.00 +  469: 276  161
    8    31 Jacek          Gigoła                114.00 -  314: 371   64
    9    36 Władysław      Zieliński             102.00 +  380: 316  152
   10    35 Agnieszka      Goniowska             110.03 -  363: 376   60
   11    18 Weronika       Rudnicka              114.80 -  442: 447   65
   12    35 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  421: 257  150
   13    29 Dorota         Kuć                   113.94 -  337: 359   64
   14    38 Agata          Kuć                   104.61 +  462: 316  155
   15    28 Joanna         Żłobicka              100.56 +  400: 276  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 15 114.67




	Mikołaj Przybyłowicz 124.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Przemysław     Pawlic                104.62 +  373: 368  155
    2    16 Marek          Reda                  131.75 -  345: 387   82
    3    18 Beata          Wiączkowska           121.47 +  468: 300  171
    4    23 Sławomir       Piotrowski            122.15 +  469: 429  172
    5    11 Bogusław       Książek               108.96 -  399: 426   59
    6    14 Piotr          Chabowski             105.42 -  318: 358   55
    7    23 Hanna          Gawłowska             100.00 +  383: 365  150
    8    19 Zbigniew       Wietecki              116.71 -  293: 529   67
    9    29 Mariusz        Orzeł                 118.00 +  390: 370  168
   10    25 Rafał          Wesołowski            122.06 +  443: 318  172
   11    19 Jolanta        Chłopińska            118.39 -  372: 397   68
   12    21 Małgorzata     Szmuksta              110.44 -  343: 433   60
   13    27 Grzegorz       Pukniel               119.04 -  324: 401   69
   14    37 Ryszard        Korpalski             100.17 +  374: 358  150
   15    29 Grzegorz       Pukniel               119.04 -  381: 467   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 15 111.13




	Kuba Koisar 124.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agata          Kuć                   104.61 +  384: 338  155
    2    10 Mariusz        Skrobosz              145.31 -  357: 476   95
    3    37 Patrycja       Śliwińska             113.20 +  407: 318  163
    4    27 Tomasz         Siwiński              105.89 +  404: 327  156
    5     5 Miłosz         Wrzałek               138.33 -  325: 425   88
    6    32 Łukasz         Baranowski            105.46 -  303: 375   55
    7    38 Jacek          Gigoła                114.00 =  325: 325  114
    8    30 Paweł          Janaś                 128.88 +  443: 352  179
    9    23 Adam           Klimont               122.91 +  426: 322  173
   10    16 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  328: 424   74
   11    37 Rafał          Stachowski            106.79 +  468: 338  157
   12    15 Marek          Reda                  131.75 -  303: 522   82
   13    24 Andrzej        Rechowicz             126.55 -  358: 392   77
   14    30 Rafał          Wesołowski            122.06 +  486: 396  172
   15    25 Krzysztof      Sporczyk              117.47 +  376: 351  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 15 127.13




	Grzegorz Koczkodon 124.02 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Danuta         Langiewicz            104.60 -  340: 473   55
    2    45 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  352: 304  150
    3    26 Marek          Roszak                127.17 -  325: 359   77
    4    35 Agnieszka      Goniowska             110.03 +  489: 286  160
    5    29 Tomasz         Siwiński              105.89 +  430: 374  156
    6    24 Urszula        Solarska              107.27 +  382: 298  157
    7    19 Katarzyna      Żuławska              109.00 +  422: 373  159
    8    12 Aleksander     Puzyna                106.76 +  410: 334  157
    9    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  283: 360   71
   10    16 Kuba           Koisar                124.85 +  424: 328  175
   11     5 Stanisław      Rydzik                143.58 +  401: 362  194
   12     5 Tomasz         Zwoliński             143.26 +  444: 316  193
   13     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 -  331: 443   97
   14    13 Małgorzata     Szmuksta              110.44 -  337: 417   60
   15    10 Robert         Duczemiński           136.34 -  323: 486   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1947  / 15 129.80




	Krzysztof Langiewicz 123.90 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Anna           Swoboda               104.34 +  420: 383  154
    2    24 Rafał          Wesołowski            122.06 +  423: 317  172
    3     9 Sławomir       Kucia                 139.40 -  231: 561   89
    4    22 Dawid          Pikul                 141.03 -  357: 475   91
    5    39 Jacek          Dec                   101.70 =  362: 362  102
    6    30 Łukasz         Mycio                 116.90 +  453: 336  167
    7    21 Dariusz        Kosz                  140.87 -  403: 441   91
    8    29 Artur          Tomczyk               122.83 +  418: 243  173
    9    22 Kamil          Górka                 141.30 +  463: 336  191
   10    14 Dariusz        Maciejuk              124.98 +  430: 316  175
   11     9 Ewa            Ciszewska             125.48 -  394: 395   75
   12    14 Rafał          Skibicki              111.60 -  315: 353   62
   13    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  391: 435   71
   14    31 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 -  315: 372   71
   15    38 Adam           Klimont               122.91 -  320: 520   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 15 117.13




	Adam Klimont 122.91 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Adam           Janicki               103.55 +  281: 264  154
    2    30 Zofia          Gajewska              119.43 +  345: 325  169
    3    15 Stanisław      Rydzik                143.58 -  301: 462   94
    4    31 Robert         Głowacki              124.94 +  341: 321  175
    5    19 Tomasz         Suchanek              125.57 +  415: 348  176
    6     9 Tomasz         Zwoliński             143.26 -  266: 453   93
    7    20 Michał         Ozimiński             118.38 -  393: 395   68
    8    28 Dariusz        Maciejuk              124.98 -  372: 429   75
    9    23 Kuba           Koisar                124.85 -  322: 426   75
   10    38 Alicja         Kosińska              107.92 +  393: 328  158
   11    36 Patryk         Gadus                 135.74 +  367: 333  186
   12    29 Agnieszka      Goniowska             110.03 +  371: 340  160
   13    18 Dariusz        Kosz                  140.87 -  312: 495   91
   14    28 Bogusław       Książek               108.96 -  347: 442   59
   15    38 Krzysztof      Langiewicz            123.90 +  520: 320  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 15 127.13




	Mariusz Sylwestrzuk 122.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    17 Marek          Reda                  131.75 -  409: 437   82
   11    39 Marek          Herzig                122.02 -  357: 427   72
   12    32 Alicja         Kosińska              107.92 -  322: 473   58
   13    49 Sandra         Sekuła                100.00 +  409: 283  150
   14    34 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 +  413: 333  161
   15    26 Jacek          Gigoła                114.00 +  393: 305  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  6 114.50




	Artur Tomczyk 122.83 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Wojciech       Gołęcki               102.74 -  324: 373   53
    2    52 Agata          Nawrocka              100.00 +  347: 331  150
    3    31 Robert         Głowacki              124.94 -  387: 390   75
    4    44 Katarzyna      Żuławska              109.00 -  307: 339   59
    5    52 Rafał          Świątek               100.00 +  391: 248  150
    6    46 Monika         Sadurska              111.39 +  412: 346  161
    7    40 Jacek          Dec                   101.70 +  469: 352  152
    8    29 Krzysztof      Langiewicz            123.90 -  243: 418   74
    9    39 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 -  356: 372   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     937  /  9 104.11




	Sławomir Piotrowski 122.15 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Władysław      Zieliński             102.00 +  369: 317  152
    2    18 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 -  260: 317   61
    3    43 Rafał          Świątek               100.00 +  440: 256  150
    4    23 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 -  429: 469   75
    5    30 Monika         Sadurska              111.39 +  394: 234  161
    6    28 Jacek          Nowak                 103.03 +  386: 336  153
    7    10 Kamil          Nawrocki              129.16 -  317: 383   79
    8    16 Kamil          Górka                 141.30 -  353: 450   91
    9    35 Anna           Szyperska             100.00 +  428: 247  150
   10    32 Ireneusz       Moralewicz            112.82 -  337: 411   63
   11    16 Andrzej        Rechowicz             126.55 +  353: 347  177
   12    27 Lucyna         Śniadach              114.03 -  336: 368   64
   13    31 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 -  347: 396   63
   14    40 Sławomir       Zabawa                112.53 +  406: 280  163
   15    30 Irena          Sołdan                130.67 -  310: 336   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 15 112.20




	Rafał Wesołowski 122.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Jacek          Dec                   101.70 +  356: 323  152
    2    24 Krzysztof      Langiewicz            123.90 -  317: 423   74
    3    30 Katarzyna      Żuławska              109.00 +  565: 217  159
    4    16 Dariusz        Kosz                  140.87 +  357: 340  191
    5    17 Małgorzata     Sulejewska            127.49 -  313: 376   77
    6    27 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 +  311: 307  163
    7    13 Andrzej        Tyczyno               116.50 +  393: 263  166
    8     8 Mariusz        Margalski             131.58 -  253: 402   82
    9    17 Dawid          Pikul                 141.03 -  257: 509   91
   10    25 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 -  318: 443   75
   11    35 Monika         Sadurska              111.39 +  398: 306  161
   12    28 Maciej         Śliwa                 112.37 -  348: 445   62
   13    47 Henryk         Piotrowski            101.50 +  547: 265  152
   14    30 Kuba           Koisar                124.85 -  396: 486   75
   15    31 Jolanta        Chłopińska            118.39 -  374: 485   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 15 116.53




	Marek Herzig 122.02 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Sławomir       Długosz               101.62 +  447: 282  152
    2    15 Wojciech       Gołęcki               102.74 +  425: 365  153
    3     7 Michał         Ozimiński             118.38 -  373: 409   68
    4    14 Weronika       Rudnicka              114.80 -  320: 456   65
    5    22 Aleksander     Puzyna                106.76 -  292: 418   57
    6    35 Magdalena      Kupczyńska            111.32 -  364: 421   61
    7    42 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 -  418: 435   61
    8    48 Henryk         Piotrowski            101.50 +  479: 375  152
    9    27 Bogusław       Książek               108.96 -  371: 391   59
   10    41 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  411: 336  150
   11    39 Mariusz        Sylwestrzuk           122.86 +  427: 357  173
   12    33 Danuta         Langiewicz            104.60 -  392: 426   55
   13    50 Rafał          Świątek               100.00 +  498: 314  150
   14    35 Anna           Szyperska             100.00 +  389: 355  150
   15    27 Beata          Wiączkowska           121.47 +  436: 373  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 15 111.80




	Marek Swoboda 122.00 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Henryk         Piotrowski            101.50 +  380: 272  152
    2    13 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 -  272: 378   97
    3    39 Tomasz         Zwoliński             143.26 -  310: 348   93
    4    48 Zofia          Gajewska              119.43 -  331: 358   69
    5    46 Jolanta        Chłopińska            118.39 -  345: 371   68
    6    57 Rafał          Świątek               100.00 -  344: 382   50
    7    57 Beata          Sekuła                100.00 +  374: 286  150
    8    54 Rafał          Stachowski            106.79 -  345: 372   57
    9    56 Jakub          Kraj                  100.00 +  388: 311  150
   10    49 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 +  387: 244  151
   11    49 Łukasz         Baranowski            105.46 -  343: 361   55
   12    50 Ryszard        Korpalski             100.17 -  366: 380   50
   13    45 Magdalena      Kupczyńska            111.32 -  372: 374   61
   14    54 Sandra         Sekuła                100.00 +  347: 344  150
   15    48 Łukasz         Baranowski            105.46 +  385: 381  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 15 100.53




	Maciej Perzyński 121.92 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 +  416: 311  151
    2    26 Tomasz         Ciejka                131.94 -  254: 540   82
    3    33 Grzegorz       Pukniel               119.04 -  301: 497   69
    4    45 Katarzyna      Dębska                100.00 +  432: 247  150
    5    42 Jacek          Nowak                 103.03 -  375: 403   53
    6    42 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 +  359: 339  161
    7    24 Weronika       Rudnicka              114.80 -  345: 424   65
    8    43 Beata          Piotrowska            116.99 -  360: 368   67
    9    33 Rafał          Skibicki              111.60 -  289: 463   62
   10    48 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  360: 291  150
   11    48 Ryszard        Korpalski             100.17 +  353: 328  150
   12    37 Łukasz         Mycio                 116.90 +  408: 264  167
   13    38 Adam           Janicki               103.55 +  415: 277  154
   14    18 Patryk         Gadus                 135.74 -  360: 465   86
   15    32 Agnieszka      Goniowska             110.03 +  382: 326  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 15 115.13




	Beata Wiączkowska 121.47 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Joanna         Żłobicka              100.56 -  367: 404   51
    2    39 Maciej         Kuć                   100.00 +  527: 264  150
    3    18 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 -  300: 468   75
    4    34 Wojciech       Sołdan                131.52 +  353: 339  182
    5    23 Joanna         Brychcy               113.83 +  439: 308  164
    6    18 Halina         Roszak                115.28 -  363: 370   65
    7    25 Magdalena      Kupczyńska            111.32 -  344: 347   61
    8    33 Urszula        Solarska              107.27 -  384: 427   57
    9    30 Grzegorz       Pukniel               119.04 +  424: 311  169
   10    29 Paweł          Janaś                 128.88 -  374: 395   79
   11    40 Anna           Szyperska             100.00 -  326: 370   50
   12    43 Dorota         Maciejuk              118.32 +  399: 317  168
   13    51 Katarzyna      Dębska                100.00 +  375: 350  150
   14    36 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  500: 265  150
   15    27 Marek          Herzig                122.02 -  373: 436   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 15 109.53




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 121.09 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Ryszard        Korpalski             100.17 +  488: 295  150
    2     7 Jacek          Gigoła                114.00 +  338: 334  164
    3    13 Dariusz        Kuć                   120.85 +  337: 295  171
    4     6 Tomasz         Ciejka                131.94 -  384: 415   82
    5     7 Krzysztof      Obremski              137.44 -  341: 453   87
    6    31 Jacek          Dec                   101.70 +  402: 320  152
    7     8 Miłosz         Wrzałek               138.33 -  366: 430   88
    8    27 Joanna         Brychcy               113.83 +  360: 351  164
    9    12 Grzegorz       Koczkodon             124.02 +  360: 283  174
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              117.47 +  401: 334  167
   11     6 Kamil          Nawrocki              129.16 -  352: 489   79
   12    19 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 +  386: 385  162
   13    20 Krzysztof      Langiewicz            123.90 +  435: 391  174
   14    15 Beata          Piotrowska            116.99 -  306: 430   67
   15    11 Rafał          Skibicki              111.60 +  457: 302  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2043  / 15 136.20




	Dariusz Kuć 120.85 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  349: 302  150
    2    25 Zbigniew       Wietecki              116.71 +  371: 331  167
    3    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  295: 337   71
    4    30 Halina         Roszak                115.28 -  377: 407   65
    5    25 Joanna         Żłobicka              100.56 +  471: 340  151
    6    13 Andrzej        Rechowicz             126.55 -  310: 494   77
    7    39 Jacek          Nowak                 103.03 +  296: 262  153
    8    25 Grzegorz       Pukniel               119.04 +  360: 318  169
    9    20 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 -  392: 402   62
   10    42 Rafał          Stachowski            106.79 -  288: 488   57
   11    31 Małgorzata     Szmuksta              110.44 +  352: 339  160
   12    26 Michał         Ozimiński             118.38 -  342: 373   68
   13    46 Wojciech       Gołęcki               102.74 -  325: 415   53
   14    49 Beata          Sekuła                100.00 +  462: 226  150
   15    33 Tomasz         Siwiński              105.89 -  330: 364   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 15 107.27




	Grzegorz Wiączkowski 120.67 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Izabela        Długosz               100.00 +  381: 260  150
    2    11 Katarzyna      Żuławska              109.00 +  418: 286  159
    3     2 Krzysztof      Obremski              137.44 -  295: 388   87
    4    18 Dariusz        Maciejuk              124.98 +  408: 322  175
    5    16 Łukasz         Mycio                 116.90 +  355: 279  167
    6     6 Dawid          Pikul                 141.03 +  427: 365  191
    7     3 Sławomir       Kucia                 139.40 -  273: 463   89
    8    10 Tomasz         Zwoliński             143.26 -  353: 508   93
    9    15 Halina         Roszak                115.28 +  403: 334  165
   10     9 Miłosz         Wrzałek               138.33 +  376: 321  188
   11     8 Tomasz         Suchanek              125.57 -  266: 405   76
   12    12 Paweł          Janaś                 128.88 -  372: 382   79
   13    14 Marek          Reda                  131.75 -  383: 426   82
   14    31 Krzysztof      Langiewicz            123.90 +  372: 315  174
   15    21 Michał         Ozimiński             118.38 -  321: 503   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1943  / 15 129.53




	Zofia Gajewska 119.43 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Karolina       Długosz               100.00 +  404: 220  150
    2    30 Adam           Klimont               122.91 -  325: 345   73
    3    42 Urszula        Solarska              107.27 -  314: 423   57
    4    48 Marek          Swoboda               122.00 +  358: 331  172
    5    21 Andrzej        Tyczyno               116.50 -  341: 435   66
    6    49 Joanna         Pawlińska             100.00 +  291: 275  150
    7    35 Łukasz         Mycio                 116.90 +  459: 323  167
    8    22 Marek          Roszak                127.17 -  345: 359   77
    9    47 Rafał          Stachowski            106.79 -  313: 360   57
   10    36 Jolanta        Chłopińska            118.39 +  351: 343  168
   11    32 Piotr          Chabowski             105.42 +  345: 344  155
   12    25 Halina         Roszak                115.28 -  361: 419   65
   13    43 Łukasz         Baranowski            105.46 +  388: 346  155
   14    20 Joanna         Żłobicka              100.56 +  376: 289  151
   15    23 Małgorzata     Sulejewska            127.49 +  379: 328  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 15 122.67




	Grzegorz Pukniel 119.04 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Katarzyna      Dębska                100.00 +  425: 312  150
    2    22 Michał         Ozimiński             118.38 -  324: 410   68
    3    33 Maciej         Perzyński             121.92 +  497: 301  172
    4    13 Zbigniew       Wietecki              116.71 +  385: 336  167
    5    13 Robert         Duczemiński           136.34 -  342: 383   86
    6    19 Robert         Głowacki              124.94 +  432: 326  175
    7    15 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 -  274: 402   62
    8    25 Dariusz        Kuć                   120.85 -  318: 360   71
    9    30 Beata          Wiączkowska           121.47 -  311: 424   71
   10    31 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  307: 474   65
   11    43 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 -  341: 387   63
   12    49 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  360: 345  150
   13    27 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 +  401: 324  175
   14    43 Wojciech       Gołęcki               102.74 +  490: 297  153
   15    29 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 +  467: 381  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 15 120.20




	Jolanta Chłopińska 118.39 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Hanna          Gawłowska             100.00 +  415: 384  150
    2    27 Irena          Sołdan                130.67 -  405: 427   81
    3    24 Monika         Sadurska              111.39 -  328: 369   61
    4    38 Jacek          Dec                   101.70 -  316: 318   52
    5    46 Marek          Swoboda               122.00 +  371: 345  172
    6    38 Patrycja       Śliwińska             113.20 -  324: 343   63
    7    43 Sandra         Sekuła                100.00 +  336: 281  150
    8    42 Maciej         Kuć                   100.00 +  379: 307  150
    9    40 Wojciech       Gołęcki               102.74 +  422: 287  153
   10    36 Zofia          Gajewska              119.43 -  343: 351   69
   11    19 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 +  397: 372  175
   12    30 Patryk         Gadus                 135.74 -  321: 354   86
   13    33 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  419: 250  150
   14    29 Lucyna         Śniadach              114.03 -  324: 407   64
   15    31 Rafał          Wesołowski            122.06 +  485: 374  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 15 116.53




	Michał Ozimiński 118.38 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  361: 272  150
    2    22 Grzegorz       Pukniel               119.04 +  410: 324  169
    3     7 Marek          Herzig                122.02 +  409: 373  172
    4     5 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 +  385: 294  167
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 -  370: 441   97
    6    12 Kamil          Nawrocki              129.16 -  380: 460   79
    7    20 Adam           Klimont               122.91 +  395: 393  173
    8    13 Krzysztof      Obremski              137.44 -  309: 379   87
    9    10 Mariusz        Margalski             131.58 -  378: 439   82
   10    30 Łukasz         Mycio                 116.90 +  402: 321  167
   11    24 Agnieszka      Goniowska             110.03 -  285: 480   60
   12    26 Dariusz        Kuć                   120.85 +  373: 342  171
   13     7 Kamil          Górka                 141.30 -  352: 592   91
   14    26 Urszula        Solarska              107.27 +  319: 310  157
   15    21 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 +  503: 321  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1993  / 15 132.87




	Dorota Maciejuk 118.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  410: 271  150
    2    29 Lucyna         Śniadach              114.03 +  363: 277  164
    3     6 Tomasz         Ciejka                131.94 -  349: 359   82
    4    12 Danuta         Langiewicz            104.60 -  333: 364   55
    5    34 Patrycja       Śliwińska             113.20 +  398: 349  163
    6    15 Mariusz        Margalski             131.58 -  267: 438   82
    7    27 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  345: 383   65
    8    47 Jacek          Dec                   101.70 +  352: 194  152
    9    49 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 +  390: 329  151
   10    19 Andrzej        Rechowicz             126.55 -  342: 399   77
   11    25 Bogusław       Książek               108.96 -  340: 366   59
   12    43 Beata          Wiączkowska           121.47 -  317: 399   71
   13    30 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  310: 358   50
   14    41 Dariusz        Nawrocki              111.00 +  419: 315  161
   15    42 Dorota         Kuć                   113.94 -  309: 388   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 15 103.07




	Mariusz Orzeł 118.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Jakub          Kraj                  100.00 +  591: 264  150
    2     1 Weronika       Rudnicka              114.80 -  319: 341   65
    3    17 Dariusz        Kosz                  140.87 -  293: 392   91
    4    33 Beata          Piotrowska            116.99 -  325: 328   67
    5    43 Anna           Swoboda               104.34 -  330: 400   54
    6    51 Władysław      Zieliński             102.00 -  355: 372   52
    7    55 Joanna         Pawlińska             100.00 +  394: 351  150
    8    49 Sandra         Sekuła                100.00 +  342: 300  150
    9    29 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 -  370: 390   75
   10    44 Henryk         Piotrowski            101.50 -  281: 322   52
   11    50 Agata          Nawrocka              100.00 +  432: 232  150
   12    45 Wojciech       Gołęcki               102.74 +  448: 396  153
   13    52 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 +  356: 343  151
   14    39 Ireneusz       Moralewicz            112.82 -  380: 482   63
   15    39 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 -  388: 399   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 15  99.00




	Krzysztof Sporczyk 117.47 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Maciej         Kuć                   100.00 +  496: 285  150
    2     4 Alicja         Kosińska              107.92 +  400: 352  158
    3     4 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 -  335: 369   58
    4    17 Aleksander     Puzyna                106.76 +  314: 297  157
    5     8 Mariusz        Margalski             131.58 +  356: 345  182
    6     5 Krzysztof      Obremski              137.44 =  357: 357  137
    7     7 Robert         Duczemiński           136.34 +  467: 343  186
    8     4 Tomasz         Ciejka                131.94 -  362: 385   82
    9    19 Przemysław     Pawlic                104.62 +  400: 317  155
   10     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  334: 401   71
   11    10 Sławomir       Kucia                 139.40 -  278: 403   89
   12    16 Dariusz        Kosz                  140.87 -  303: 392   91
   13    23 Miłosz         Wrzałek               138.33 -  241: 511   88
   14    33 Joanna         Brychcy               113.83 +  354: 310  164
   15    25 Kuba           Koisar                124.85 -  351: 376   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 15 122.87




	Tomasz Sienkiewicz 117.46 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Agata          Nawrocka              100.00 +  432: 259  150
    2    19 Dariusz        Kosz                  140.87 +  370: 352  191
    3     1 Mariusz        Skrobosz              145.31 +  448: 414  195
    4     5 Michał         Ozimiński             118.38 -  294: 385   68
    5    10 Dawid          Pikul                 141.03 -  347: 380   91
    6    29 Katarzyna      Żuławska              109.00 -  351: 439   59
    7    32 Joanna         Brychcy               113.83 -  300: 371   64
    8    38 Lucyna         Śniadach              114.03 -  381: 388   64
    9    31 Paweł          Janaś                 128.88 -  370: 412   79
   10    46 Patrycja       Śliwińska             113.20 +  365: 297  163
   11    42 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 -  310: 453   61
   12    48 Jacek          Nowak                 103.03 -  332: 339   53
   13    44 Przemysław     Pawlic                104.62 -  325: 371   55
   14    53 Henryk         Piotrowski            101.50 -  295: 387   52
   15    55 Jacek          Dec                   101.70 +  329: 254  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 15  99.80




	Beata Piotrowska 116.99 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Joanna         Pawlińska             100.00 +  360: 317  150
    2    23 Ewa            Ciszewska             125.48 -  305: 392   75
    3    36 Patryk         Gadus                 135.74 -  358: 421   86
    4    33 Mariusz        Orzeł                 118.00 +  328: 325  168
    5    32 Alicja         Kosińska              107.92 -  332: 387   58
    6    40 Hanna          Gawłowska             100.00 -  299: 348   50
    7    54 Justyna        Szymendera            100.00 +  324: 298  150
    8    43 Maciej         Perzyński             121.92 +  368: 360  172
    9    26 Andrzej        Tyczyno               116.50 -  386: 398   66
   10    39 Tomasz         Siwiński              105.89 +  454: 324  156
   11    29 Maciej         Śliwa                 112.37 +  349: 315  162
   12    24 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  443: 347  150
   13    12 Tomasz         Suchanek              125.57 +  437: 407  176
   14    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 +  430: 306  171
   15    13 Dawid          Pikul                 141.03 +  433: 357  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1981  / 15 132.07




	Łukasz Mycio 116.90 Górowo Iławeckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Beata          Sekuła                100.00 +  494: 246  150
    2     5 Justyna        Górka                 136.35 -  275: 384   86
    3    28 Ireneusz       Moralewicz            112.82 +  393: 348  163
    4    26 Urszula        Solarska              107.27 +  448: 382  157
    5    16 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 -  279: 355   71
    6    30 Krzysztof      Langiewicz            123.90 -  336: 453   74
    7    35 Zofia          Gajewska              119.43 -  323: 459   69
    8    37 Daniel         Tomczyk               111.05 +  429: 294  161
    9    32 Danuta         Langiewicz            104.60 -  300: 328   55
   10    30 Michał         Ozimiński             118.38 -  321: 402   68
   11    44 Wojciech       Gołęcki               102.74 +  454: 255  153
   12    37 Maciej         Perzyński             121.92 -  264: 408   72
   13    56 Maciej         Kuć                   100.00 +  404: 289  150
   14    42 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  361: 447   50
   15    40 Ireneusz       Moralewicz            112.82 -  225: 442   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 15 102.80




	Zbigniew Wietecki 116.71 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Sandra         Sekuła                100.00 +  417: 279  150
    2    25 Dariusz        Kuć                   120.85 -  331: 371   71
    3    35 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 +  371: 308  151
    4    13 Grzegorz       Pukniel               119.04 -  336: 385   69
    5    35 Jacek          Gigoła                114.00 +  385: 299  164
    6    17 Kamil          Górka                 141.30 -  357: 499   91
    7    36 Piotr          Wierzchowski          109.22 +  364: 319  159
    8    19 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 +  529: 293  175
    9     6 Miłosz         Wrzałek               138.33 +  413: 396  188
   10    15 Patryk         Gadus                 135.74 +  417: 319  186
   11    12 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 +  317: 296  162
   12     6 Tomasz         Suchanek              125.57 +  389: 376  176
   13     4 Tomasz         Ciejka                131.94 +  392: 385  182
   14     3 Kamil          Nawrocki              129.16 +  445: 356  179
   15     2 Krzysztof      Obremski              137.44 -  380: 418   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2190  / 15 146.00




	Andrzej Tyczyno 116.50 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  480: 198  150
    2     8 Sławomir       Kucia                 139.40 -  343: 364   89
    3    22 Maciej         Śliwa                 112.37 -  412: 438   62
    4    32 Anna           Swoboda               104.34 +  360: 313  154
    5    21 Zofia          Gajewska              119.43 +  435: 341  169
    6    16 Alicja         Kosińska              107.92 +  397: 273  158
    7    13 Rafał          Wesołowski            122.06 -  263: 393   72
    8    23 Magdalena      Kupczyńska            111.32 -  372: 409   61
    9    26 Beata          Piotrowska            116.99 +  398: 386  167
   10    23 Przemysław     Pawlic                104.62 -  345: 380   55
   11    13 Mariusz        Skrobosz              145.31 -  391: 454   95
   12    34 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 +  421: 312  161
   13    25 Marek          Roszak                127.17 +  367: 341  177
   14    22 Katarzyna      Żuławska              109.00 +  500: 272  159
   15    16 Tomasz         Suchanek              125.57 -  372: 377   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 15 120.33




	Halina Roszak 115.28 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Justyna        Szymendera            100.00 +  432: 330  150
    2    20 Bartosz        Pięta                 107.20 -  318: 347   57
    3    32 Katarzyna      Dębska                100.00 +  394: 383  150
    4    30 Dariusz        Kuć                   120.85 +  407: 377  171
    5     6 Mariusz        Skrobosz              145.31 -  278: 527   95
    6    18 Beata          Wiączkowska           121.47 +  370: 363  171
    7    16 Tomasz         Suchanek              125.57 +  431: 251  176
    8     7 Kamil          Nawrocki              129.16 +  405: 368  179
    9    15 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 -  334: 403   71
   10     6 Krzysztof      Obremski              137.44 -  407: 409   87
   11    28 Anna           Swoboda               104.34 -  308: 378   54
   12    25 Zofia          Gajewska              119.43 +  419: 361  169
   13     5 Dawid          Pikul                 141.03 +  338: 333  191
   14    12 Tomasz         Ciejka                131.94 -  424: 503   82
   15    18 Maciej         Śliwa                 112.37 -  310: 379   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1865  / 15 124.33




	Weronika Rudnicka 114.80 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Anna           Szyperska             100.00 +  398: 250  150
    2     1 Mariusz        Orzeł                 118.00 +  341: 319  168
    3    12 Małgorzata     Sulejewska            127.49 -  375: 402   77
    4    14 Marek          Herzig                122.02 +  456: 320  172
    5    20 Kamil          Nawrocki              129.16 -  401: 438   79
    6    20 Dariusz        Kosz                  140.87 -  395: 478   91
    7    24 Maciej         Perzyński             121.92 +  424: 345  172
    8    18 Wojciech       Sołdan                131.52 +  404: 288  182
    9     4 Justyna        Górka                 136.35 +  363: 338  186
   10    13 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 -  411: 412   58
   11    18 Robert         Głowacki              124.94 +  447: 442  175
   12    11 Irena          Sołdan                130.67 +  405: 331  181
   13    10 Małgorzata     Szmuksta              110.44 -  294: 418   60
   14     8 Marek          Reda                  131.75 +  389: 370  182
   15     9 Wojciech       Sołdan                131.52 -  339: 356   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2015  / 15 134.33




	Remigiusz Skwarek 114.52 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  270: 429   50
    2    48 Robert         Głowacki              124.94 -  348: 419   75
    3    59 Karolina       Długosz               100.00 +  414: 224  150
    4    52 Jacek          Nowak                 103.03 -  310: 315   53
    5    57 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  578: 364  150
    6    33 Daniel         Tomczyk               111.05 +  404: 299  161
    7    27 Dorota         Maciejuk              118.32 +  383: 345  168
    8    21 Tomasz         Siwiński              105.89 +  400: 366  156
    9     5 Stanisław      Rydzik                143.58 -  270: 473   94
   10    31 Grzegorz       Pukniel               119.04 +  474: 307  169
   11    21 Alicja         Kosińska              107.92 -  335: 380   58
   12    23 Przemysław     Pawlic                104.62 +  345: 337  155
   13    26 Jacek          Gigoła                114.00 -  272: 413   64
   14    27 Monika         Sadurska              111.39 +  396: 344  161
   15    19 Bogusław       Książek               108.96 -  353: 371   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 15 114.87




	Lucyna Śniadach 114.03 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  307: 232  150
    2    29 Dorota         Maciejuk              118.32 -  277: 363   68
    3    46 Aleksander     Puzyna                106.76 -  340: 372   57
    4    51 Ireneusz       Moralewicz            112.82 -  434: 477   63
    5    53 Rafał          Stachowski            106.79 -  316: 360   57
    6    56 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  361: 339  150
    7    52 Rafał          Świątek               100.00 +  324: 297  150
    8    38 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 +  388: 381  167
    9    52 Jacek          Dec                   101.70 +  361: 295  152
   10    26 Rafał          Skibicki              111.60 -  374: 395   62
   11    34 Przemysław     Pawlic                104.62 +  357: 327  155
   12    27 Sławomir       Piotrowski            122.15 +  368: 336  172
   13    17 Wojciech       Sołdan                131.52 -  270: 516   82
   14    29 Jolanta        Chłopińska            118.39 +  407: 324  168
   15    24 Rafał          Stachowski            106.79 +  381: 336  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 15 120.67




	Jacek Gigoła 114.00 Gorzów Wielkopolski        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Blanka         Zwolińska             100.00 +  389: 221  150
    2     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  334: 338   71
    3    16 Miłosz         Wrzałek               138.33 -  246: 403   88
    4    46 Rafał          Skibicki              111.60 +  364: 288  162
    5    35 Zbigniew       Wietecki              116.71 -  299: 385   67
    6    43 Sławomir       Długosz               101.62 +  378: 355  152
    7    38 Kuba           Koisar                124.85 =  325: 325  125
    8    31 Robert         Głowacki              124.94 +  371: 314  175
    9    24 Katarzyna      Żuławska              109.00 -  393: 440   59
   10    28 Marek          Roszak                127.17 +  417: 398  177
   11    38 Daniel         Tomczyk               111.05 +  340: 320  161
   12    17 Dariusz        Maciejuk              124.98 -  281: 469   75
   13    26 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  413: 272  165
   14    19 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 -  353: 450   58
   15    26 Mariusz        Sylwestrzuk           122.86 -  305: 393   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 15 117.20




	Dorota Kuć 113.94 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 -  296: 461   97
    2    35 Kamil          Nawrocki              129.16 -  333: 519   79
    3    57 Sławomir       Zabawa                112.53 -  341: 399   63
    4    55 Henryk         Piotrowski            101.50 -  281: 344   52
    5    58 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  433: 246  150
    6    53 Adam           Janicki               103.55 +  373: 336  154
    7    49 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 -  348: 374   51
    8    52 Ryszard        Korpalski             100.17 -  324: 338   50
    9    55 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  456: 249  150
   10    47 Agata          Nawrocka              100.00 +  352: 284  150
   11    47 Joanna         Pawlińska             100.00 +  364: 285  150
   12    42 Rafał          Stachowski            106.79 -  335: 453   57
   13    29 Robert         Głowacki              124.94 +  359: 337  175
   14    46 Daniel         Tomczyk               111.05 -  363: 412   61
   15    42 Dorota         Maciejuk              118.32 +  388: 309  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 15 107.13




	Joanna Brychcy 113.83 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              145.31 -  280: 472   95
    2    42 Aleksander     Puzyna                106.76 -  317: 379   57
    3    48 Hanna          Gawłowska             100.00 +  370: 324  150
    4    47 Justyna        Szymendera            100.00 +  427: 296  150
    5    23 Beata          Wiączkowska           121.47 -  308: 439   71
    6    36 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  347: 292  150
    7    32 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 +  371: 300  167
    8    27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  351: 360   71
    9    51 Jacek          Nowak                 103.03 +  427: 332  153
   10    20 Kamil          Górka                 141.30 -  334: 487   91
   11    27 Wojciech       Sołdan                131.52 -  319: 461   82
   12    36 Agata          Kuć                   104.61 +  468: 358  155
   13    35 Daniel         Tomczyk               111.05 +  354: 305  161
   14    33 Krzysztof      Sporczyk              117.47 -  310: 354   67
   15    34 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 +  419: 298  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 15 118.87




	Patrycja Śliwińska 113.20 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                143.58 -  317: 458   94
    2    57 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  343: 314  150
    3    37 Kuba           Koisar                124.85 -  318: 407   75
    4    41 Wojciech       Gołęcki               102.74 +  358: 346  153
    5    34 Dorota         Maciejuk              118.32 -  349: 398   68
    6    38 Jolanta        Chłopińska            118.39 +  343: 324  168
    7    37 Dariusz        Maciejuk              124.98 -  249: 456   75
    8    44 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  326: 403   50
    9    46 Urszula        Solarska              107.27 -  307: 326   57
   10    46 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 -  297: 365   67
   11    58 Blanka         Zwolińska             100.00 -  359: 364   50
   12    56 Agata          Nawrocka              100.00 +  359: 246  150
   13    48 Katarzyna      Żuławska              109.00 -  361: 384   59
   14    56 Maciej         Kuć                   100.00 +  377: 292  150
   15    50 Władysław      Zieliński             102.00 +  444: 310  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 15 101.20




	Ireneusz Moralewicz 112.82 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             143.26 +  378: 288  193
    2    14 Stanisław      Rydzik                143.58 -  306: 356   94
    3    28 Łukasz         Mycio                 116.90 -  348: 393   67
    4    51 Lucyna         Śniadach              114.03 +  477: 434  164
    5    28 Magdalena      Kupczyńska            111.32 +  433: 336  161
    6    23 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 -  324: 409   62
    7    31 Bartosz        Pięta                 107.20 +  464: 328  157
    8    20 Maciej         Śliwa                 112.37 -  224: 500   62
    9    34 Sławomir       Zabawa                112.53 -  321: 453   63
   10    32 Sławomir       Piotrowski            122.15 +  411: 337  172
   11    17 Andrzej        Oleksiak              137.38 -  310: 512   87
   12    39 Katarzyna      Żuławska              109.00 -  394: 395   59
   13    55 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  325: 371   50
   14    39 Mariusz        Orzeł                 118.00 +  482: 380  168
   15    40 Łukasz         Mycio                 116.90 +  442: 225  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 15 115.07




	Małgorzata Jóźwiak 112.75 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 141.30 -  341: 492   91
    2    43 Sandra         Sekuła                100.00 +  367: 350  150
    3    21 Andrzej        Oleksiak              137.38 -  354: 386   87
    4    43 Władysław      Zieliński             102.00 +  301: 294  152
    5    31 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  369: 363  150
    6    27 Rafał          Wesołowski            122.06 -  307: 311   72
    7    33 Wojciech       Sołdan                131.52 -  317: 352   82
    8    39 Agnieszka      Goniowska             110.03 -  346: 349   60
    9    39 Artur          Tomczyk               122.83 +  372: 356  173
   10    37 Piotr          Chabowski             105.42 -  317: 322   55
   11    43 Grzegorz       Pukniel               119.04 +  387: 341  169
   12    41 Tomasz         Siwiński              105.89 -  342: 354   56
   13    31 Sławomir       Piotrowski            122.15 +  396: 347  172
   14    50 Jacek          Nowak                 103.03 +  436: 352  153
   15    34 Joanna         Brychcy               113.83 -  298: 419   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 15 112.40




	Sławomir Zabawa 112.53 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 141.03 -  228: 461   91
    2    58 Rafał          Świątek               100.00 +  415: 293  150
    3    57 Dorota         Kuć                   113.94 +  399: 341  164
    4    28 Marek          Roszak                127.17 -  307: 397   77
    5    33 Robert         Głowacki              124.94 -  350: 366   75
    6    37 Dariusz        Maciejuk              124.98 -  344: 346   75
    7    50 Maciej         Kuć                   100.00 -  292: 426   50
    8    56 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  449: 217  150
    9    34 Ireneusz       Moralewicz            112.82 +  453: 321  163
   10    33 Maciej         Śliwa                 112.37 -  344: 365   62
   11    45 Henryk         Piotrowski            101.50 +  351: 330  152
   12    40 Magdalena      Kupczyńska            111.32 -  330: 420   61
   13    28 Joanna         Żłobicka              100.56 -  271: 441   51
   14    40 Sławomir       Piotrowski            122.15 -  280: 406   72
   15    49 Wojciech       Gołęcki               102.74 +  464: 332  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 15 103.07




	Maciej Śliwa 112.37 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Kosz                  140.87 -  307: 368   91
    2    33 Anna           Swoboda               104.34 +  395: 272  154
    3    22 Andrzej        Tyczyno               116.50 +  438: 412  166
    4     9 Miłosz         Wrzałek               138.33 -  253: 449   88
    5    24 Dariusz        Maciejuk              124.98 +  397: 299  175
    6    25 Danuta         Langiewicz            104.60 +  447: 380  155
    7    12 Mariusz        Margalski             131.58 -  303: 333   82
    8    20 Ireneusz       Moralewicz            112.82 +  500: 224  163
    9    11 Robert         Duczemiński           136.34 -  328: 455   86
   10    33 Sławomir       Zabawa                112.53 +  365: 344  163
   11    29 Beata          Piotrowska            116.99 -  315: 349   67
   12    28 Rafał          Wesołowski            122.06 +  445: 348  172
   13     6 Krzysztof      Obremski              137.44 -  352: 400   87
   14    23 Przemysław     Pawlic                104.62 +  423: 349  155
   15    18 Halina         Roszak                115.28 +  379: 310  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1969  / 15 131.27




	Grzegorz Kulgawczuk 112.35 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Kucia                 139.40 -  363: 389   89
    2    40 Sławomir       Długosz               101.62 +  370: 336  152
    3    41 Piotr          Wierzchowski          109.22 +  381: 349  159
    4    15 Mariusz        Margalski             131.58 -  291: 457   82
    5    41 Ryszard        Korpalski             100.17 +  389: 352  150
    6    23 Ireneusz       Moralewicz            112.82 +  409: 324  163
    7    15 Grzegorz       Pukniel               119.04 +  402: 274  169
    8     9 Dawid          Pikul                 141.03 =  432: 432  141
    9    20 Dariusz        Kuć                   120.85 +  402: 392  171
   10     8 Dariusz        Kosz                  140.87 -  370: 505   91
   11    12 Zbigniew       Wietecki              116.71 -  296: 317   67
   12    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  385: 386   71
   13    22 Mariusz        Skrobosz              145.31 -  329: 392   95
   14    32 Danuta         Langiewicz            104.60 -  344: 359   55
   15    39 Mariusz        Orzeł                 118.00 +  399: 388  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 15 121.53




	Rafał Skibicki 111.60 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               138.33 -  281: 573   88
    2    41 Łukasz         Baranowski            105.46 +  459: 264  155
    3    38 Tomasz         Siwiński              105.89 -  309: 386   56
    4    46 Jacek          Gigoła                114.00 -  288: 364   64
    5    44 Dariusz        Nawrocki              111.00 +  424: 370  161
    6    45 Bartosz        Pięta                 107.20 -  357: 449   57
    7    48 Katarzyna      Dębska                100.00 +  444: 375  150
    8    36 Anna           Szyperska             100.00 +  407: 381  150
    9    33 Maciej         Perzyński             121.92 +  463: 289  172
   10    26 Lucyna         Śniadach              114.03 +  395: 374  164
   11    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  391: 280  150
   12    14 Krzysztof      Langiewicz            123.90 +  353: 315  174
   13    19 Monika         Sadurska              111.39 +  452: 358  161
   14    14 Aleksander     Puzyna                106.76 -  246: 450   57
   15    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  302: 457   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 15 122.00




	Monika Sadurska 111.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Obremski              137.44 -  279: 444   87
    2    44 Agnieszka      Goniowska             110.03 +  416: 275  160
    3    24 Jolanta        Chłopińska            118.39 +  369: 328  168
    4    25 Patryk         Gadus                 135.74 -  300: 347   86
    5    30 Sławomir       Piotrowski            122.15 -  234: 394   72
    6    46 Artur          Tomczyk               122.83 -  346: 412   73
    7    44 Agata          Kuć                   104.61 +  415: 356  155
    8    40 Hanna          Gawłowska             100.00 +  438: 219  150
    9    50 Joanna         Pawlińska             100.00 +  295: 257  150
   10    27 Joanna         Żłobicka              100.56 +  385: 341  151
   11    35 Rafał          Wesołowski            122.06 -  306: 398   72
   12    31 Sławomir       Długosz               101.62 +  346: 311  152
   13    19 Rafał          Skibicki              111.60 -  358: 452   62
   14    27 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  344: 396   65
   15    37 Katarzyna      Żuławska              109.00 +  348: 323  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 15 117.47




	Magdalena Kupczyńska 111.32 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Oleksiak              137.38 +  398: 396  187
    2     3 Mariusz        Margalski             131.58 -  314: 382   82
    3    20 Małgorzata     Szmuksta              110.44 -  317: 376   60
    4    53 Beata          Sekuła                100.00 +  341: 276  150
    5    28 Ireneusz       Moralewicz            112.82 -  336: 433   63
    6    35 Marek          Herzig                122.02 +  421: 364  172
    7    25 Beata          Wiączkowska           121.47 +  347: 344  171
    8    23 Andrzej        Tyczyno               116.50 +  409: 372  166
    9    16 Krzysztof      Obremski              137.44 -  312: 481   87
   10    22 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  346: 379   50
   11    26 Paweł          Janaś                 128.88 -  243: 585   79
   12    40 Sławomir       Zabawa                112.53 +  420: 330  163
   13    45 Marek          Swoboda               122.00 +  374: 372  172
   14    21 Marek          Roszak                127.17 -  348: 412   77
   15    35 Przemysław     Pawlic                104.62 +  411: 322  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 15 122.27




	Daniel Tomczyk 111.05 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Justyna        Górka                 136.35 -  367: 395   86
    2    38 Tomasz         Zwoliński             143.26 -  331: 450   93
    3    50 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  376: 327  150
    4    40 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  343: 292  150
    5    40 Katarzyna      Żuławska              109.00 -  316: 321   59
    6    33 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  299: 404   65
    7    53 Rafał          Stachowski            106.79 +  332: 325  157
    8    37 Łukasz         Mycio                 116.90 -  294: 429   67
    9    43 Agnieszka      Goniowska             110.03 +  365: 323  160
   10    40 Sławomir       Długosz               101.62 +  367: 366  152
   11    38 Jacek          Gigoła                114.00 -  320: 340   64
   12    44 Urszula        Solarska              107.27 -  314: 365   57
   13    35 Joanna         Brychcy               113.83 -  305: 354   64
   14    46 Dorota         Kuć                   113.94 +  412: 363  164
   15    45 Ryszard        Korpalski             100.17 +  374: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 15 109.20




	Dariusz Nawrocki 111.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Duczemiński           136.34 -  374: 390   86
    2    34 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  331: 391   50
    3    49 Agata          Nawrocka              100.00 +  392: 319  150
    4    39 Piotr          Wierzchowski          109.22 -  422: 445   59
    5    44 Rafał          Skibicki              111.60 -  370: 424   62
    6    50 Anna           Swoboda               104.34 +  378: 299  154
    7    41 Robert         Głowacki              124.94 -  276: 469   75
    8    50 Władysław      Zieliński             102.00 -  265: 511   52
    9    54 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  276: 442   50
   10    56 Justyna        Szymendera            100.00 +  490: 324  150
   11    51 Maciej         Kuć                   100.00 +  401: 299  150
   12    47 Sandra         Sekuła                100.00 +  418: 319  150
   13    54 Joanna         Pawlińska             100.00 +  338: 256  150
   14    41 Dorota         Maciejuk              118.32 -  315: 419   68
   15    41 Sławomir       Długosz               101.62 +  401: 378  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 15 103.87




	Monika Gawron-Cieślik 110.61 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Patryk         Gadus                 135.74 +  433: 320  186
    2    18 Sławomir       Piotrowski            122.15 +  317: 260  172
    3    10 Kazimierz.J    Merklejn              147.48 -  314: 438   97
    4    24 Andrzej        Rechowicz             126.55 -  267: 531   77
    5    36 Dariusz        Kosz                  140.87 -  310: 371   91
    6    42 Maciej         Perzyński             121.92 -  339: 359   72
    7    42 Marek          Herzig                122.02 +  435: 418  172
    8    34 Joanna         Żłobicka              100.56 -  327: 384   51
    9    37 Piotr          Chabowski             105.42 -  317: 389   55
   10    52 Jacek          Nowak                 103.03 +  340: 263  153
   11    42 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 +  453: 310  167
   12    34 Andrzej        Tyczyno               116.50 -  312: 421   66
   13    32 Agnieszka      Goniowska             110.03 +  351: 318  160
   14    34 Mariusz        Sylwestrzuk           122.86 -  333: 413   73
   15    43 Piotr          Chabowski             105.42 +  358: 320  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 15 116.47




	Małgorzata Szmuksta 110.44 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Ciejka                131.94 -  311: 336   82
    2    60 Karolina       Długosz               100.00 +  516: 235  150
    3    20 Magdalena      Kupczyńska            111.32 +  376: 317  161
    4    20 Tomasz         Zwoliński             143.26 -  306: 496   93
    5    27 Sandra         Sekuła                100.00 +  439: 296  150
    6    21 Aleksander     Puzyna                106.76 -  279: 329   57
    7    34 Anna           Szyperska             100.00 +  433: 333  150
    8    26 Katarzyna      Żuławska              109.00 +  289: 241  159
    9    13 Dariusz        Kosz                  140.87 +  325: 269  191
   10    11 Tomasz         Suchanek              125.57 -  330: 353   76
   11    31 Dariusz        Kuć                   120.85 -  339: 352   71
   12    21 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 +  433: 343  175
   13    10 Weronika       Rudnicka              114.80 +  418: 294  165
   14    13 Grzegorz       Koczkodon             124.02 +  417: 337  174
   15    12 Aleksander     Puzyna                106.76 -  268: 377   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 15 127.40




	Agnieszka Goniowska 110.03 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Reda                  131.75 -  340: 446   82
    2    44 Monika         Sadurska              111.39 -  275: 416   61
    3    61 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  557: 207  150
    4    35 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  286: 489   74
    5    47 Anna           Szyperska             100.00 -  339: 375   50
    6    52 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  340: 329  150
    7    46 Ryszard        Korpalski             100.17 +  380: 303  150
    8    39 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 +  349: 346  163
    9    43 Daniel         Tomczyk               111.05 -  323: 365   61
   10    35 Robert         Głowacki              124.94 +  376: 363  175
   11    24 Michał         Ozimiński             118.38 +  480: 285  168
   12    29 Adam           Klimont               122.91 -  340: 371   73
   13    32 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 -  318: 351   61
   14    44 Władysław      Zieliński             102.00 +  390: 335  152
   15    32 Maciej         Perzyński             121.92 -  326: 382   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 15 109.47




	Piotr Wierzchowski 109.22 Widuchowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Margalski             131.58 -  248: 510   82
    2    55 Joanna         Pawlińska             100.00 +  399: 296  150
    3    41 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 -  349: 381   62
    4    39 Dariusz        Nawrocki              111.00 +  445: 422  161
    5    37 Bartosz        Pięta                 107.20 +  299: 276  157
    6    26 Tomasz         Suchanek              125.57 -  291: 441   76
    7    36 Zbigniew       Wietecki              116.71 -  319: 364   67
    8    41 Anna           Swoboda               104.34 -  268: 324   54
    9    45 Sławomir       Długosz               101.62 -  302: 385   52
   10    45 Łukasz         Baranowski            105.46 +  357: 341  155
   11    46 Danuta         Langiewicz            104.60 -  300: 328   55
   12    54 Hanna          Gawłowska             100.00 +  384: 361  150
   13    39 Urszula        Solarska              107.27 -  298: 311   57
   14    47 Piotr          Chabowski             105.42 +  390: 358  155
   15    46 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  350: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 15 105.53




	Katarzyna Żuławska 109.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Sołdan                131.52 +  471: 338  182
    2    11 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 -  286: 418   71
    3    30 Rafał          Wesołowski            122.06 -  217: 565   72
    4    44 Artur          Tomczyk               122.83 +  339: 307  173
    5    40 Daniel         Tomczyk               111.05 +  321: 316  161
    6    29 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 +  439: 351  167
    7    19 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  373: 422   74
    8    26 Małgorzata     Szmuksta              110.44 -  241: 289   60
    9    24 Jacek          Gigoła                114.00 +  440: 393  164
   10    24 Bogusław       Książek               108.96 -  314: 351   59
   11    33 Aleksander     Puzyna                106.76 -  344: 346   57
   12    39 Ireneusz       Moralewicz            112.82 +  395: 394  163
   13    48 Patrycja       Śliwińska             113.20 +  384: 361  163
   14    22 Andrzej        Tyczyno               116.50 -  272: 500   66
   15    37 Monika         Sadurska              111.39 -  323: 348   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 15 112.87




	Bogusław Książek 108.96 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Sołdan                130.67 -  308: 329   81
    2    32 Hanna          Gawłowska             100.00 +  342: 327  150
    3    40 Wojciech       Gołęcki               102.74 +  479: 329  153
    4    10 Kamil          Nawrocki              129.16 +  411: 321  179
    5    11 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 +  426: 399  175
    6    10 Stanisław      Rydzik                143.58 -  383: 386   94
    7    17 Aleksander     Puzyna                106.76 -  341: 347   57
    8    24 Przemysław     Pawlic                104.62 -  365: 374   55
    9    27 Marek          Herzig                122.02 +  391: 371  172
   10    24 Katarzyna      Żuławska              109.00 +  351: 314  159
   11    25 Dorota         Maciejuk              118.32 +  366: 340  168
   12    18 Miłosz         Wrzałek               138.33 -  233: 531   88
   13     9 Andrzej        Oleksiak              137.38 -  382: 426   87
   14    28 Adam           Klimont               122.91 +  442: 347  173
   15    19 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  371: 353  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1956  / 15 130.40




	Alicja Kosińska 107.92 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kamil          Nawrocki              129.16 +  397: 373  179
    2     4 Krzysztof      Sporczyk              117.47 -  352: 400   67
    3    34 Ryszard        Korpalski             100.17 +  386: 264  150
    4    11 Kamil          Górka                 141.30 -  329: 361   91
    5    32 Beata          Piotrowska            116.99 +  387: 332  167
    6    16 Andrzej        Tyczyno               116.50 -  273: 397   66
    7    26 Andrzej        Oleksiak              137.38 -  348: 485   87
    8    46 Jacek          Nowak                 103.03 +  393: 279  153
    9    44 Maciej         Kuć                   100.00 +  412: 317  150
   10    38 Adam           Klimont               122.91 -  328: 393   73
   11    21 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  380: 335  165
   12    32 Mariusz        Sylwestrzuk           122.86 +  473: 322  173
   13     8 Mariusz        Margalski             131.58 +  433: 268  182
   14    10 Ewa            Ciszewska             125.48 -  279: 405   75
   15    20 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  435: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1928  / 15 128.53




	Andrzej Przybyłowicz 107.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Janaś                 128.88 +  398: 372  179
    2     2 Miłosz         Wrzałek               138.33 +  388: 381  188
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              117.47 +  369: 335  167
    4     7 Małgorzata     Sulejewska            127.49 +  357: 269  177
    5     2 Sławomir       Kucia                 139.40 -  248: 395   89
    6     8 Ewa            Ciszewska             125.48 -  320: 457   75
    7    18 Marek          Roszak                127.17 +  417: 369  177
    8    11 Dariusz        Kosz                  140.87 -  350: 354   91
    9    18 Patryk         Gadus                 135.74 +  424: 388  186
   10    13 Weronika       Rudnicka              114.80 +  412: 411  165
   11    11 Robert         Duczemiński           136.34 -  320: 408   86
   12    10 Andrzej        Oleksiak              137.38 -  350: 384   87
   13    11 Tomasz         Zwoliński             143.26 -  259: 514   93
   14    19 Jacek          Gigoła                114.00 +  450: 353  164
   15    22 Danuta         Langiewicz            104.60 +  467: 400  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2079  / 15 138.60




	Urszula Solarska 107.27 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Sulejewska            127.49 -  258: 380   77
    2    53 Jacek          Dec                   101.70 +  377: 331  152
    3    42 Zofia          Gajewska              119.43 +  423: 314  169
    4    26 Łukasz         Mycio                 116.90 -  382: 448   67
    5    38 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 +  350: 239  151
    6    24 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  298: 382   74
    7    30 Paweł          Janaś                 128.88 -  342: 360   79
    8    33 Beata          Wiączkowska           121.47 +  427: 384  171
    9    46 Patrycja       Śliwińska             113.20 +  326: 307  163
   10    21 Andrzej        Oleksiak              137.38 -  330: 415   87
   11    30 Irena          Sołdan                130.67 -  363: 486   81
   12    44 Daniel         Tomczyk               111.05 +  365: 314  161
   13    39 Piotr          Wierzchowski          109.22 +  311: 298  159
   14    26 Michał         Ozimiński             118.38 -  310: 319   68
   15    36 Anna           Swoboda               104.34 +  447: 279  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 15 120.87




	Bartosz Pięta 107.20 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Roszak                127.17 +  363: 325  177
    2    20 Halina         Roszak                115.28 +  347: 318  165
    3    14 Ewa            Ciszewska             125.48 -  323: 394   75
    4    29 Piotr          Chabowski             105.42 -  297: 367   55
    5    37 Piotr          Wierzchowski          109.22 -  276: 299   59
    6    45 Rafał          Skibicki              111.60 +  449: 357  162
    7    31 Ireneusz       Moralewicz            112.82 -  328: 464   63
    8    35 Danuta         Langiewicz            104.60 +  292: 286  155
    9    25 Andrzej        Rechowicz             126.55 -  356: 407   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  /  9 109.78




	Rafał Stachowski 106.79 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Rechowicz             126.55 +  370: 331  177
    2    17 Krzysztof      Obremski              137.44 -  321: 490   87
    3    27 Dariusz        Maciejuk              124.98 -  256: 438   75
    4    49 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  261: 446   50
    5    53 Lucyna         Śniadach              114.03 +  360: 316  164
    6    47 Przemysław     Pawlic                104.62 -  304: 344   55
    7    53 Daniel         Tomczyk               111.05 -  325: 332   61
    8    54 Marek          Swoboda               122.00 +  372: 345  172
    9    47 Zofia          Gajewska              119.43 +  360: 313  169
   10    42 Dariusz        Kuć                   120.85 +  488: 288  171
   11    37 Kuba           Koisar                124.85 -  338: 468   75
   12    42 Dorota         Kuć                   113.94 +  453: 335  164
   13    42 Jacek          Dec                   101.70 +  337: 310  152
   14    25 Irena          Sołdan                130.67 +  387: 329  181
   15    24 Lucyna         Śniadach              114.03 -  336: 381   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 15 121.13




	Aleksander Puzyna 106.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Suchanek              125.57 -  346: 411   76
    2    42 Joanna         Brychcy               113.83 +  379: 317  164
    3    46 Lucyna         Śniadach              114.03 +  372: 340  164
    4    17 Krzysztof      Sporczyk              117.47 -  297: 314   67
    5    22 Marek          Herzig                122.02 +  418: 292  172
    6    21 Małgorzata     Szmuksta              110.44 +  329: 279  160
    7    17 Bogusław       Książek               108.96 +  347: 341  159
    8    12 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  334: 410   74
    9    21 Mariusz        Skrobosz              145.31 +  455: 396  195
   10    12 Ewa            Ciszewska             125.48 -  314: 377   75
   11    33 Katarzyna      Żuławska              109.00 +  346: 344  159
   12    13 Wojciech       Sołdan                131.52 -  383: 398   82
   13    16 Dariusz        Maciejuk              124.98 +  476: 328  175
   14    14 Rafał          Skibicki              111.60 +  450: 246  162
   15    12 Małgorzata     Szmuksta              110.44 +  377: 268  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2044  / 15 136.27




	Tomasz Siwiński 105.89 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ewa            Ciszewska             125.48 -  291: 422   75
    2    37 Przemysław     Pawlic                104.62 +  365: 272  155
    3    38 Rafał          Skibicki              111.60 +  386: 309  162
    4    27 Kuba           Koisar                124.85 -  327: 404   75
    5    29 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  374: 430   74
    6    48 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 +  358: 336  151
    7    28 Łukasz         Baranowski            105.46 +  402: 389  155
    8    21 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  366: 400   65
    9    42 Justyna        Szymendera            100.00 +  387: 300  150
   10    39 Beata          Piotrowska            116.99 -  324: 454   67
   11    23 Dariusz        Maciejuk              124.98 -  336: 349   75
   12    41 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 +  354: 342  163
   13    37 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  286: 374   50
   14    48 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  453: 229  150
   15    33 Dariusz        Kuć                   120.85 +  364: 330  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 15 115.87




	Łukasz Baranowski 105.46 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dariusz        Maciejuk              124.98 -  352: 388   75
    2    41 Rafał          Skibicki              111.60 -  264: 459   62
    3    60 Blanka         Zwolińska             100.00 +  535: 223  150
    4    37 Sandra         Sekuła                100.00 -  342: 388   50
    5    45 Katarzyna      Dębska                100.00 +  439: 276  150
    6    32 Kuba           Koisar                124.85 +  375: 303  175
    7    28 Tomasz         Siwiński              105.89 -  389: 402   56
    8    32 Tomasz         Suchanek              125.57 -  285: 588   76
    9    28 Joanna         Żłobicka              100.56 -  334: 365   51
   10    45 Piotr          Wierzchowski          109.22 -  341: 357   59
   11    49 Marek          Swoboda               122.00 +  361: 343  172
   12    46 Adam           Janicki               103.55 -  322: 412   54
   13    43 Zofia          Gajewska              119.43 -  346: 388   69
   14    52 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 +  333: 314  151
   15    48 Marek          Swoboda               122.00 -  381: 385   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 15  94.80




	Piotr Chabowski 105.42 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Robert         Głowacki              124.94 +  362: 332  175
    2    21 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  364: 370   50
    3    44 Jacek          Nowak                 103.03 +  419: 323  153
    4    29 Bartosz        Pięta                 107.20 +  367: 297  157
    5    14 Marek          Reda                  131.75 -  346: 365   82
    6    14 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 +  358: 318  175
    7    14 Dawid          Pikul                 141.03 -  371: 384   91
    8    17 Andrzej        Oleksiak              137.38 -  305: 466   87
    9    37 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 +  389: 317  161
   10    37 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 +  322: 317  163
   11    32 Zofia          Gajewska              119.43 -  344: 345   69
   12    20 Andrzej        Rechowicz             126.55 -  283: 471   77
   13    40 Ryszard        Korpalski             100.17 -  337: 431   50
   14    47 Piotr          Wierzchowski          109.22 -  358: 390   59
   15    43 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 -  320: 358   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 15 107.33




	Przemysław Pawlic 104.62 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 -  368: 373   75
    2    37 Tomasz         Siwiński              105.89 -  272: 365   56
    3    54 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  367: 251  150
    4    36 Paweł          Janaś                 128.88 +  381: 264  179
    5    26 Andrzej        Oleksiak              137.38 -  364: 426   87
    6    47 Rafał          Stachowski            106.79 +  344: 304  157
    7    29 Danuta         Langiewicz            104.60 +  374: 295  155
    8    24 Bogusław       Książek               108.96 +  374: 365  159
    9    19 Krzysztof      Sporczyk              117.47 -  317: 400   67
   10    23 Andrzej        Tyczyno               116.50 +  380: 345  166
   11    34 Lucyna         Śniadach              114.03 -  327: 357   64
   12    23 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  337: 345   65
   13    44 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 +  371: 325  167
   14    23 Maciej         Śliwa                 112.37 -  349: 423   62
   15    35 Magdalena      Kupczyńska            111.32 -  322: 411   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 15 111.33




	Agata Kuć 104.61 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Kuba           Koisar                124.85 -  338: 384   75
    2    46 Henryk         Piotrowski            101.50 +  337: 265  152
    3    29 Andrzej        Rechowicz             126.55 -  388: 409   77
    4    42 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 -  336: 350   51
    5    51 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  396: 223  150
    6    41 Anna           Szyperska             100.00 -  362: 389   50
    7    44 Monika         Sadurska              111.39 -  356: 415   61
    8    51 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  332: 448   50
    9    53 Rafał          Świątek               100.00 +  475: 363  150
   10    43 Maciej         Kuć                   100.00 +  359: 242  150
   11    41 Władysław      Zieliński             102.00 +  431: 280  152
   12    36 Joanna         Brychcy               113.83 -  358: 468   64
   13    53 Beata          Sekuła                100.00 -  318: 420   50
   14    38 Robert         Głowacki              124.94 -  316: 462   75
   15    47 Adam           Janicki               103.55 +  456: 349  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 15  97.40




	Danuta Langiewicz 104.60 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Grzegorz       Koczkodon             124.02 +  473: 340  174
    2     9 Dariusz        Maciejuk              124.98 +  449: 393  175
    3     3 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  334: 402   50
    4    12 Dorota         Maciejuk              118.32 +  364: 333  168
    5    15 Patryk         Gadus                 135.74 -  304: 412   86
    6    25 Maciej         Śliwa                 112.37 -  380: 447   62
    7    29 Przemysław     Pawlic                104.62 -  295: 374   55
    8    35 Bartosz        Pięta                 107.20 -  286: 292   57
    9    32 Łukasz         Mycio                 116.90 +  328: 300  167
   10    34 Wojciech       Sołdan                131.52 -  328: 426   82
   11    46 Piotr          Wierzchowski          109.22 +  328: 300  159
   12    33 Marek          Herzig                122.02 +  426: 392  172
   13    36 Władysław      Zieliński             102.00 +  393: 337  152
   14    32 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 +  359: 344  162
   15    22 Andrzej        Przybyłowicz          107.60 -  400: 467   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 15 118.60




	Anna Swoboda 104.34 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Langiewicz            123.90 -  383: 420   74
    2    33 Maciej         Śliwa                 112.37 -  272: 395   62
    3    52 Adam           Janicki               103.55 +  371: 308  154
    4    32 Andrzej        Tyczyno               116.50 -  313: 360   66
    5    43 Mariusz        Orzeł                 118.00 +  400: 330  168
    6    50 Dariusz        Nawrocki              111.00 -  299: 378   61
    7    51 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  466: 274  150
    8    41 Piotr          Wierzchowski          109.22 +  324: 268  159
    9    48 Ryszard        Korpalski             100.17 +  388: 287  150
   10    18 Mariusz        Skrobosz              145.31 -  312: 452   95
   11    28 Halina         Roszak                115.28 +  378: 308  165
   12    22 Marek          Roszak                127.17 -  314: 421   77
   13    41 Jacek          Nowak                 103.03 +  339: 308  153
   14    24 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  345: 359   50
   15    36 Urszula        Solarska              107.27 -  279: 447   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 15 109.40




	Adam Janicki 103.55 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Adam           Klimont               122.91 -  264: 281   73
    2    49 Andrzej        Rechowicz             126.55 -  294: 427   77
    3    52 Anna           Swoboda               104.34 -  308: 371   54
    4    60 Blanka         Zwolińska             100.00 +  332: 217  150
    5    54 Wojciech       Sołdan                131.52 -  306: 403   82
    6    53 Dorota         Kuć                   113.94 -  336: 373   64
    7    60 Karolina       Długosz               100.00 +  357: 231  150
    8    53 Wojciech       Gołęcki               102.74 -  275: 312   53
    9    60 Sandra         Sekuła                100.00 +  325: 318  150
   10    54 Anna           Szyperska             100.00 -  398: 430   50
   11    59 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  360: 240  150
   12    46 Łukasz         Baranowski            105.46 +  412: 322  155
   13    38 Maciej         Perzyński             121.92 -  277: 415   72
   14    45 Sławomir       Długosz               101.62 +  335: 327  152
   15    47 Agata          Kuć                   104.61 -  349: 456   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 15  99.13




	Jacek Nowak 103.03 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Rafał          Świątek               100.00 +  328: 314  150
    2    28 Tomasz         Suchanek              125.57 -  269: 435   76
    3    44 Piotr          Chabowski             105.42 -  323: 419   55
    4    52 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  315: 310  165
    5    42 Maciej         Perzyński             121.92 +  403: 375  172
    6    28 Sławomir       Piotrowski            122.15 -  336: 386   72
    7    39 Dariusz        Kuć                   120.85 -  262: 296   71
    8    46 Alicja         Kosińska              107.92 -  279: 393   58
    9    51 Joanna         Brychcy               113.83 -  332: 427   64
   10    52 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 -  263: 340   61
   11    54 Justyna        Szymendera            100.00 +  431: 281  150
   12    48 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 +  339: 332  167
   13    41 Anna           Swoboda               104.34 -  308: 339   54
   14    50 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 -  352: 436   63
   15    52 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  344: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 15 101.87




	Wojciech Gołęcki 102.74 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Artur          Tomczyk               122.83 +  373: 324  173
    2    15 Marek          Herzig                122.02 -  365: 425   72
    3    40 Bogusław       Książek               108.96 -  329: 479   59
    4    41 Patrycja       Śliwińska             113.20 -  346: 358   63
    5    50 Joanna         Pawlińska             100.00 -  263: 305   50
    6    55 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  362: 388   50
    7    56 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  365: 313  150
    8    53 Adam           Janicki               103.55 +  312: 275  154
    9    40 Jolanta        Chłopińska            118.39 -  287: 422   68
   10    55 Jacek          Dec                   101.70 +  312: 306  152
   11    44 Łukasz         Mycio                 116.90 -  255: 454   67
   12    45 Mariusz        Orzeł                 118.00 -  396: 448   68
   13    46 Dariusz        Kuć                   120.85 +  415: 325  171
   14    43 Grzegorz       Pukniel               119.04 -  297: 490   69
   15    49 Sławomir       Zabawa                112.53 -  332: 464   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 15  95.27




	Władysław Zieliński 102.00 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Sławomir       Piotrowski            122.15 -  317: 369   72
    2    56 Beata          Sekuła                100.00 -  315: 349   50
    3    55 Jakub          Kraj                  100.00 +  343: 255  150
    4    43 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 -  294: 301   63
    5    49 Paweł          Janaś                 128.88 -  281: 395   79
    6    51 Mariusz        Orzeł                 118.00 +  372: 355  168
    7    47 Sławomir       Długosz               101.62 -  325: 342   52
    8    50 Dariusz        Nawrocki              111.00 +  511: 265  161
    9    36 Robert         Głowacki              124.94 -  316: 380   75
   10    50 Katarzyna      Dębska                100.00 +  341: 330  150
   11    41 Agata          Kuć                   104.61 -  280: 431   55
   12    51 Joanna         Pawlińska             100.00 +  300: 265  150
   13    36 Danuta         Langiewicz            104.60 -  337: 393   55
   14    44 Agnieszka      Goniowska             110.03 -  335: 390   60
   15    50 Patrycja       Śliwińska             113.20 -  310: 444   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 15  93.53




	Jacek Dec 101.70 Pszczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Rafał          Wesołowski            122.06 -  323: 356   72
    2    53 Urszula        Solarska              107.27 -  331: 377   57
    3    53 Maciej         Kuć                   100.00 +  345: 310  150
    4    38 Jolanta        Chłopińska            118.39 +  318: 316  168
    5    39 Krzysztof      Langiewicz            123.90 =  362: 362  124
    6    31 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  320: 402   71
    7    40 Artur          Tomczyk               122.83 -  352: 469   73
    8    47 Dorota         Maciejuk              118.32 -  194: 352   68
    9    52 Lucyna         Śniadach              114.03 -  295: 361   64
   10    55 Wojciech       Gołęcki               102.74 -  306: 312   53
   11    56 Katarzyna      Dębska                100.00 +  371: 342  150
   12    53 Henryk         Piotrowski            101.50 +  364: 323  152
   13    42 Rafał          Stachowski            106.79 -  310: 337   57
   14    51 Rafał          Świątek               100.00 -  244: 408   50
   15    55 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 -  254: 329   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 15  91.73




	Sławomir Długosz 101.62 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marek          Herzig                122.02 -  282: 447   72
    2    40 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 -  336: 370   62
    3    58 Izabela        Długosz               100.00 +  422: 267  150
    4    50 Ryszard        Korpalski             100.17 -  312: 350   50
    5    55 Henryk         Piotrowski            101.50 +  423: 330  152
    6    43 Jacek          Gigoła                114.00 -  355: 378   64
    7    47 Władysław      Zieliński             102.00 +  342: 325  152
    8    45 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 +  390: 285  151
    9    45 Piotr          Wierzchowski          109.22 +  385: 302  159
   10    40 Daniel         Tomczyk               111.05 -  366: 367   61
   11    20 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  403: 262  150
   12    31 Monika         Sadurska              111.39 -  311: 346   61
   13    34 Anna           Szyperska             100.00 -  331: 345   50
   14    45 Adam           Janicki               103.55 -  327: 335   54
   15    41 Dariusz        Nawrocki              111.00 -  378: 401   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 15  96.60




	Henryk Piotrowski 101.50 Lidzbark Warmiński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Marek          Swoboda               122.00 -  272: 380   72
    2    46 Agata          Kuć                   104.61 -  265: 337   55
    3    56 Sandra         Sekuła                100.00 -  289: 371   50
    4    55 Dorota         Kuć                   113.94 +  344: 281  164
    5    55 Sławomir       Długosz               101.62 -  330: 423   52
    6    54 Agata          Nawrocka              100.00 +  441: 213  150
    7    45 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  333: 335   50
    8    48 Marek          Herzig                122.02 -  375: 479   72
    9    57 Beata          Sekuła                100.00 +  317: 257  150
   10    44 Mariusz        Orzeł                 118.00 +  322: 281  168
   11    45 Sławomir       Zabawa                112.53 -  330: 351   63
   12    53 Jacek          Dec                   101.70 -  323: 364   52
   13    47 Rafał          Wesołowski            122.06 -  265: 547   72
   14    53 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 +  387: 295  167
   15    51 Rafał          Świątek               100.00 +  418: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 15  99.13




	Ireneusz Kaczmarczyk 100.93 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Maciej         Perzyński             121.92 -  311: 416   72
    2    61 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  358: 225  150
    3    35 Zbigniew       Wietecki              116.71 -  308: 371   67
    4    42 Agata          Kuć                   104.61 +  350: 336  155
    5    38 Urszula        Solarska              107.27 -  239: 350   57
    6    48 Tomasz         Siwiński              105.89 -  336: 358   56
    7    49 Dorota         Kuć                   113.94 +  374: 348  164
    8    45 Sławomir       Długosz               101.62 -  285: 390   52
    9    49 Dorota         Maciejuk              118.32 -  329: 390   68
   10    49 Marek          Swoboda               122.00 -  244: 387   72
   11    53 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  311: 313   50
   12    55 Justyna        Szymendera            100.00 +  419: 298  150
   13    52 Mariusz        Orzeł                 118.00 -  343: 356   68
   14    52 Łukasz         Baranowski            105.46 -  314: 333   55
   15    58 Maciej         Kuć                   100.00 -  306: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 15  85.73




	Joanna Żłobicka 100.56 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Beata          Wiączkowska           121.47 +  404: 367  171
    2    31 Andrzej        Oleksiak              137.38 -  322: 428   87
    3    45 Beata          Sekuła                100.00 +  471: 265  150
    4    21 Irena          Sołdan                130.67 -  333: 421   81
    5    25 Dariusz        Kuć                   120.85 -  340: 471   71
    6    34 Justyna        Szymendera            100.00 +  519: 296  150
    7    22 Marek          Reda                  131.75 -  282: 387   82
    8    34 Monika         Gawron-Cieślik        110.61 +  384: 327  161
    9    28 Łukasz         Baranowski            105.46 +  365: 334  155
   10    27 Monika         Sadurska              111.39 -  341: 385   61
   11    15 Kamil          Górka                 141.30 -  273: 451   91
   12    38 Anna           Szyperska             100.00 +  550: 296  150
   13    28 Sławomir       Zabawa                112.53 +  441: 271  163
   14    20 Zofia          Gajewska              119.43 -  289: 376   69
   15    28 Robert         Głowacki              124.94 -  276: 400   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 15 114.47




	Ryszard Korpalski 100.17 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  295: 488   71
    2    36 Paweł          Janaś                 128.88 +  375: 363  179
    3    34 Alicja         Kosińska              107.92 -  264: 386   58
    4    50 Sławomir       Długosz               101.62 +  350: 312  152
    5    41 Grzegorz       Kulgawczuk            112.35 -  352: 389   62
    6    44 Wojciech       Sołdan                131.52 -  290: 471   82
    7    46 Agnieszka      Goniowska             110.03 -  303: 380   60
    8    52 Dorota         Kuć                   113.94 +  338: 324  164
    9    48 Anna           Swoboda               104.34 -  287: 388   54
   10    51 Hanna          Gawłowska             100.00 +  321: 309  150
   11    48 Maciej         Perzyński             121.92 -  328: 353   72
   12    50 Marek          Swoboda               122.00 +  380: 366  172
   13    40 Piotr          Chabowski             105.42 +  431: 337  155
   14    37 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 -  358: 374   75
   15    45 Daniel         Tomczyk               111.05 -  268: 374   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 15 104.47




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Dariusz        Kuć                   120.85 -  302: 349   71
    2    34 Dariusz        Nawrocki              111.00 +  391: 331  161
    3    25 Dawid          Pikul                 141.03 -  290: 382   91
    4    40 Daniel         Tomczyk               111.05 -  292: 343   61
    5    48 Hanna          Gawłowska             100.00 -  259: 360   50
    6    52 Agnieszka      Goniowska             110.03 -  329: 340   60
    7    59 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  388: 230  150
    8    51 Agata          Kuć                   104.61 +  448: 332  155
    9    41 Wojciech       Sołdan                131.52 -  342: 482   82
   10    53 Joanna         Pawlińska             100.00 -  281: 294   50
   11    53 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 +  313: 311  151
   12    52 Beata          Sekuła                100.00 +  340: 313  150
   13    37 Tomasz         Siwiński              105.89 +  374: 286  156
   14    36 Beata          Wiączkowska           121.47 -  265: 500   71
   15    46 Piotr          Wierzchowski          109.22 -  280: 350   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 15 101.20




	Izabela Długosz 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Grzegorz       Wiączkowski           120.67 -  260: 381   71
    2    51 Marek          Roszak                127.17 -  207: 463   77
    3    58 Sławomir       Długosz               101.62 -  267: 422   52
    4    58 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  193: 336   50
    5    59 Agata          Nawrocka              100.00 -  210: 445   50
    6    61 Karolina       Długosz               100.00 -  264: 281   50
    7    61 Blanka         Zwolińska             100.00 -  292: 299   50
    8    61 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  288: 271  150
    9    59 Katarzyna      Dębska                100.00 -  245: 294   50
   10    58 Rafał          Świątek               100.00 -  223: 431   50
   11    60 Karolina       Długosz               100.00 +  326: 309  150
   12    59 Maciej         Kuć                   100.00 -  271: 367   50
   13    60 Jakub          Kraj                  100.00 -  193: 456   50
   14    59 Blanka         Zwolińska             100.00 -  277: 307   50
   15    60 Karolina       Długosz               100.00 -  297: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 15  66.67




	Karolina Długosz 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Zofia          Gajewska              119.43 -  220: 404   69
    2    60 Małgorzata     Szmuksta              110.44 -  235: 516   60
    3    59 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  224: 414   65
    4    59 Anna           Szyperska             100.00 -  211: 409   50
    5    60 Maciej         Kuć                   100.00 -  214: 401   50
    6    61 Izabela        Długosz               100.00 +  281: 264  150
    7    60 Adam           Janicki               103.55 -  231: 357   54
    8    60 Jakub          Kraj                  100.00 -  225: 382   50
    9    61 Blanka         Zwolińska             100.00 -  272: 312   50
   10    59 Beata          Sekuła                100.00 -  232: 374   50
   11    60 Izabela        Długosz               100.00 -  309: 326   50
   12    60 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  302: 314   50
   13    59 Agata          Nawrocka              100.00 -  262: 316   50
   14    60 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  225: 277   50
   15    60 Izabela        Długosz               100.00 +  302: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     998  / 15  66.53




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Grzegorz       Pukniel               119.04 -  312: 425   69
    2    59 Blanka         Zwolińska             100.00 +  358: 215  150
    3    32 Halina         Roszak                115.28 -  383: 394   65
    4    45 Maciej         Perzyński             121.92 -  247: 432   72
    5    45 Łukasz         Baranowski            105.46 -  276: 439   55
    6    58 Beata          Sekuła                100.00 +  339: 306  150
    7    48 Rafał          Skibicki              111.60 -  375: 444   62
    8    58 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  296: 305   50
    9    59 Izabela        Długosz               100.00 +  294: 245  150
   10    50 Władysław      Zieliński             102.00 -  330: 341   52
   11    56 Jacek          Dec                   101.70 -  342: 371   52
   12    57 Jakub          Kraj                  100.00 +  319: 265  150
   13    51 Beata          Wiączkowska           121.47 -  350: 375   71
   14    58 Joanna         Pawlińska             100.00 -  318: 325   50
   15    56 Hanna          Gawłowska             100.00 -  328: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 15  83.20




	Hanna Gawłowska 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Jolanta        Chłopińska            118.39 -  384: 415   68
    2    32 Bogusław       Książek               108.96 -  327: 342   59
    3    48 Joanna         Brychcy               113.83 -  324: 370   64
    4    54 Maciej         Kuć                   100.00 +  403: 298  150
    5    48 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  360: 259  150
    6    40 Beata          Piotrowska            116.99 +  348: 299  167
    7    23 Mikołaj        Przybyłowicz          124.90 -  365: 383   75
    8    40 Monika         Sadurska              111.39 -  219: 438   61
    9    38 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  333: 354   50
   10    51 Ryszard        Korpalski             100.17 -  309: 321   50
   11    52 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  278: 365   50
   12    54 Piotr          Wierzchowski          109.22 -  361: 384   59
   13    57 Blanka         Zwolińska             100.00 +  355: 297  150
   14    55 Jakub          Kraj                  100.00 -  325: 383   50
   15    56 Katarzyna      Dębska                100.00 +  367: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 15  90.20




	Maciej Grąbczewski 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Michał         Ozimiński             118.38 -  272: 361   68
    2    45 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  304: 352   74
    3    50 Daniel         Tomczyk               111.05 -  327: 376   61
    4    58 Izabela        Długosz               100.00 +  336: 193  150
    5    51 Agata          Kuć                   104.61 -  223: 396   55
    6    56 Lucyna         Śniadach              114.03 -  339: 361   64
    7    56 Wojciech       Gołęcki               102.74 -  313: 365   53
    8    58 Katarzyna      Dębska                100.00 +  305: 296  150
    9    54 Dariusz        Nawrocki              111.00 +  442: 276  161
   10    48 Maciej         Perzyński             121.92 -  291: 360   72
   11    52 Hanna          Gawłowska             100.00 +  365: 278  150
   12    49 Grzegorz       Pukniel               119.04 -  345: 360   69
   13    55 Ireneusz       Moralewicz            112.82 +  371: 325  163
   14    48 Tomasz         Siwiński              105.89 -  229: 453   56
   15    52 Jacek          Nowak                 103.03 -  289: 344   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 15  93.27




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Dorota         Maciejuk              118.32 -  271: 410   68
    2    47 Wojciech       Sołdan                131.52 +  441: 333  182
    3    19 Kamil          Nawrocki              129.16 -  330: 432   79
    4    49 Rafał          Stachowski            106.79 +  446: 261  157
    5    31 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 -  363: 369   63
    6    36 Joanna         Brychcy               113.83 -  292: 347   64
    7    45 Henryk         Piotrowski            101.50 +  335: 333  152
    8    44 Patrycja       Śliwińska             113.20 +  403: 326  163
    9    38 Hanna          Gawłowska             100.00 +  354: 333  150
   10    41 Marek          Herzig                122.02 -  336: 411   72
   11    22 Rafał          Skibicki              111.60 -  280: 391   62
   12    35 Robert         Głowacki              124.94 -  257: 421   75
   13    33 Jolanta        Chłopińska            118.39 -  250: 419   68
   14    42 Łukasz         Mycio                 116.90 +  447: 361  167
   15    44 Anna           Szyperska             100.00 +  334: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 15 111.47




	Jakub Kraj 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Mariusz        Orzeł                 118.00 -  264: 591   68
    2    50 Justyna        Szymendera            100.00 -  280: 368   50
    3    55 Władysław      Zieliński             102.00 -  255: 343   52
    4    56 Joanna         Pawlińska             100.00 -  239: 330   50
    5    61 Blanka         Zwolińska             100.00 +  315: 237  150
    6    59 Maciej         Kuć                   100.00 -  331: 336   50
    7    58 Agata          Nawrocka              100.00 -  218: 442   50
    8    60 Karolina       Długosz               100.00 +  382: 225  150
    9    56 Marek          Swoboda               122.00 -  311: 388   72
   10    60 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  434: 265  150
   11    55 Sandra         Sekuła                100.00 -  295: 335   50
   12    57 Katarzyna      Dębska                100.00 -  265: 319   50
   13    60 Izabela        Długosz               100.00 +  456: 193  150
   14    55 Hanna          Gawłowska             100.00 +  383: 325  150
   15    53 Agata          Nawrocka              100.00 +  316: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 15  92.80




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Krzysztof      Sporczyk              117.47 -  285: 496   67
    2    39 Beata          Wiączkowska           121.47 -  264: 527   71
    3    53 Jacek          Dec                   101.70 -  310: 345   52
    4    54 Hanna          Gawłowska             100.00 -  298: 403   50
    5    60 Karolina       Długosz               100.00 +  401: 214  150
    6    59 Jakub          Kraj                  100.00 +  336: 331  150
    7    50 Sławomir       Zabawa                112.53 +  426: 292  163
    8    42 Jolanta        Chłopińska            118.39 -  307: 379   68
    9    44 Alicja         Kosińska              107.92 -  317: 412   58
   10    43 Agata          Kuć                   104.61 -  242: 359   55
   11    51 Dariusz        Nawrocki              111.00 -  299: 401   61
   12    59 Izabela        Długosz               100.00 +  367: 271  150
   13    56 Łukasz         Mycio                 116.90 -  289: 404   67
   14    56 Patrycja       Śliwińska             113.20 -  292: 377   63
   15    58 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 +  318: 306  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 15  91.73




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Tomasz         Sienkiewicz           117.46 -  259: 432   67
    2    52 Artur          Tomczyk               122.83 -  331: 347   73
    3    49 Dariusz        Nawrocki              111.00 -  319: 392   61
    4    57 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  327: 336   50
    5    59 Izabela        Długosz               100.00 +  445: 210  150
    6    54 Henryk         Piotrowski            101.50 -  213: 441   52
    7    58 Jakub          Kraj                  100.00 +  442: 218  150
    8    55 Joanna         Pawlińska             100.00 -  271: 361   50
    9    58 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  303: 290  150
   10    47 Dorota         Kuć                   113.94 -  284: 352   64
   11    50 Mariusz        Orzeł                 118.00 -  232: 432   68
   12    56 Patrycja       Śliwińska             113.20 -  246: 359   63
   13    59 Karolina       Długosz               100.00 +  316: 262  150
   14    57 Justyna        Szymendera            100.00 +  377: 277  150
   15    53 Jakub          Kraj                  100.00 -  309: 316   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 15  89.87




	Joanna Pawlińska 100.00 Bielany Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Beata          Piotrowska            116.99 -  317: 360   67
    2    55 Piotr          Wierzchowski          109.22 -  296: 399   59
    3    47 Paweł          Janaś                 128.88 -  313: 435   79
    4    56 Jakub          Kraj                  100.00 +  330: 239  150
    5    50 Wojciech       Gołęcki               102.74 +  305: 263  153
    6    49 Zofia          Gajewska              119.43 -  275: 291   69
    7    55 Mariusz        Orzeł                 118.00 -  351: 394   68
    8    55 Agata          Nawrocka              100.00 +  361: 271  150
    9    50 Monika         Sadurska              111.39 -  257: 295   61
   10    53 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  294: 281  150
   11    47 Dorota         Kuć                   113.94 -  285: 364   64
   12    51 Władysław      Zieliński             102.00 -  265: 300   52
   13    54 Dariusz        Nawrocki              111.00 -  256: 338   61
   14    58 Katarzyna      Dębska                100.00 +  325: 318  150
   15    54 Beata          Sekuła                100.00 +  335: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 15  98.87




	Beata Sekuła 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Łukasz         Mycio                 116.90 -  246: 494   67
    2    56 Władysław      Zieliński             102.00 +  349: 315  152
    3    45 Joanna         Żłobicka              100.56 -  265: 471   51
    4    53 Magdalena      Kupczyńska            111.32 -  276: 341   61
    5    56 Justyna        Szymendera            100.00 -  298: 368   50
    6    58 Katarzyna      Dębska                100.00 -  306: 339   50
    7    57 Marek          Swoboda               122.00 -  286: 374   72
    8    59 Blanka         Zwolińska             100.00 +  334: 268  150
    9    57 Henryk         Piotrowski            101.50 -  257: 317   52
   10    59 Karolina       Długosz               100.00 +  374: 232  150
   11    57 Rafał          Świątek               100.00 +  402: 291  150
   12    52 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  313: 340   50
   13    53 Agata          Kuć                   104.61 +  420: 318  155
   14    49 Dariusz        Kuć                   120.85 -  226: 462   71
   15    54 Joanna         Pawlińska             100.00 -  267: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 15  88.73




	Sandra Sekuła 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Zbigniew       Wietecki              116.71 -  279: 417   67
    2    43 Małgorzata     Jóźwiak               112.75 -  350: 367   63
    3    56 Henryk         Piotrowski            101.50 +  371: 289  152
    4    37 Łukasz         Baranowski            105.46 +  388: 342  155
    5    27 Małgorzata     Szmuksta              110.44 -  296: 439   60
    6    39 Paweł          Janaś                 128.88 -  295: 448   79
    7    43 Jolanta        Chłopińska            118.39 -  281: 336   68
    8    49 Mariusz        Orzeł                 118.00 -  300: 342   68
    9    60 Adam           Janicki               103.55 -  318: 325   54
   10    57 Blanka         Zwolińska             100.00 +  363: 246  150
   11    55 Jakub          Kraj                  100.00 +  335: 295  150
   12    47 Dariusz        Nawrocki              111.00 -  319: 418   61
   13    49 Mariusz        Sylwestrzuk           122.86 -  283: 409   73
   14    54 Marek          Swoboda               122.00 -  344: 347   72
   15    60 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 14  90.86




	Magdalena Sulejewska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Andrzej        Tyczyno               116.50 -  198: 480   66
    2    61 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 -  225: 358   51
    3    61 Agnieszka      Goniowska             110.03 -  207: 557   60
    4    61 Rafał          Świątek               100.00 -  330: 349   50
    5    58 Dorota         Kuć                   113.94 -  246: 433   64
    6    60 Blanka         Zwolińska             100.00 +  306: 241  150
    7    59 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  230: 388   50
    8    61 Izabela        Długosz               100.00 -  271: 288   50
    9    58 Agata          Nawrocka              100.00 -  290: 303   50
   10    60 Jakub          Kraj                  100.00 -  265: 434   50
   11    59 Adam           Janicki               103.55 -  240: 360   54
   12    60 Karolina       Długosz               100.00 +  314: 302  150
   13    58 Justyna        Szymendera            100.00 -  237: 381   50
   14    60 Karolina       Długosz               100.00 +  277: 225  150
   15    59 Blanka         Zwolińska             100.00 -  264: 288   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 15  73.00




	Justyna Szymendera 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Halina         Roszak                115.28 -  330: 432   65
    2    50 Jakub          Kraj                  100.00 +  368: 280  150
    3    23 Kamil          Górka                 141.30 -  349: 467   91
    4    47 Joanna         Brychcy               113.83 -  296: 427   64
    5    56 Beata          Sekuła                100.00 +  368: 298  150
    6    34 Joanna         Żłobicka              100.56 -  296: 519   51
    7    54 Beata          Piotrowska            116.99 -  298: 324   67
    8    57 Rafał          Świątek               100.00 +  371: 274  150
    9    42 Tomasz         Siwiński              105.89 -  300: 387   56
   10    56 Dariusz        Nawrocki              111.00 -  324: 490   61
   11    54 Jacek          Nowak                 103.03 -  281: 431   53
   12    55 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.93 -  298: 419   51
   13    58 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  381: 237  150
   14    57 Agata          Nawrocka              100.00 -  277: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 14  86.36




	Anna Szyperska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Weronika       Rudnicka              114.80 -  250: 398   65
    2    54 Patryk         Gadus                 135.74 -  316: 422   86
    3    51 Wojciech       Sołdan                131.52 -  308: 348   82
    4    59 Karolina       Długosz               100.00 +  409: 211  150
    5    47 Agnieszka      Goniowska             110.03 +  375: 339  160
    6    41 Agata          Kuć                   104.61 +  389: 362  155
    7    34 Małgorzata     Szmuksta              110.44 -  333: 433   60
    8    36 Rafał          Skibicki              111.60 -  381: 407   62
    9    35 Sławomir       Piotrowski            122.15 -  247: 428   72
   10    54 Adam           Janicki               103.55 +  430: 398  154
   11    40 Beata          Wiączkowska           121.47 +  370: 326  171
   12    38 Joanna         Żłobicka              100.56 -  296: 550   51
   13    34 Sławomir       Długosz               101.62 +  345: 331  152
   14    35 Marek          Herzig                122.02 -  355: 389   72
   15    44 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  301: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 15 102.80




	Tadeusz Wiśniewski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Remigiusz      Skwarek               114.52 +  429: 270  165
    2    21 Piotr          Chabowski             105.42 +  370: 364  155
    3     3 Danuta         Langiewicz            104.60 +  402: 334  155
    4     4 Stanisław      Rydzik                143.58 =  373: 373  144
    5     4 Tomasz         Ciejka                131.94 -  330: 397   82
    6    11 Marek          Roszak                127.17 +  393: 373  177
    7     6 Justyna        Górka                 136.35 -  342: 403   86
    8    14 Patryk         Gadus                 135.74 =  409: 409  136
    9     9 Tomasz         Zwoliński             143.26 -  438: 460   93
   10    22 Magdalena      Kupczyńska            111.32 +  379: 346  161
   11    20 Sławomir       Długosz               101.62 -  262: 403   52
   12    24 Beata          Piotrowska            116.99 -  347: 443   67
   13    30 Dorota         Maciejuk              118.32 +  358: 310  168
   14    24 Anna           Swoboda               104.34 +  359: 345  154
   15    20 Alicja         Kosińska              107.92 -  267: 435   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 15 123.53




	Joanna Zacharewicz 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Lucyna         Śniadach              114.03 -  232: 307   64
    2    57 Patrycja       Śliwińska             113.20 -  314: 343   63
    3    54 Przemysław     Pawlic                104.62 -  251: 367   55
    4    57 Agata          Nawrocka              100.00 +  336: 327  150
    5    57 Remigiusz      Skwarek               114.52 -  364: 578   65
    6    55 Wojciech       Gołęcki               102.74 +  388: 362  153
    7    51 Anna           Swoboda               104.34 -  274: 466   54
    8    56 Sławomir       Zabawa                112.53 -  217: 449   63
    9    55 Dorota         Kuć                   113.94 -  249: 456   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     731  /  9  81.22




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Jacek          Gigoła                114.00 -  221: 389   64
    2    59 Katarzyna      Dębska                100.00 -  215: 358   50
    3    60 Łukasz         Baranowski            105.46 -  223: 535   55
    4    60 Adam           Janicki               103.55 -  217: 332   54
    5    61 Jakub          Kraj                  100.00 -  237: 315   50
    6    60 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  241: 306   50
    7    61 Izabela        Długosz               100.00 +  299: 292  150
    8    59 Beata          Sekuła                100.00 -  268: 334   50
    9    61 Karolina       Długosz               100.00 +  312: 272  150
   10    57 Sandra         Sekuła                100.00 -  246: 363   50
   11    58 Patrycja       Śliwińska             113.20 +  364: 359  163
   12    58 Rafał          Świątek               100.00 -  312: 397   50
   13    57 Hanna          Gawłowska             100.00 -  297: 355   50
   14    59 Izabela        Długosz               100.00 +  307: 277  150
   15    59 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  288: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 15  85.73




	Rafał Świątek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Jacek          Nowak                 103.03 -  314: 328   53
    2    58 Sławomir       Zabawa                112.53 -  293: 415   63
    3    43 Sławomir       Piotrowski            122.15 -  256: 440   72
    4    61 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  349: 330  150
    5    52 Artur          Tomczyk               122.83 -  248: 391   73
    6    57 Marek          Swoboda               122.00 +  382: 344  172
    7    52 Lucyna         Śniadach              114.03 -  297: 324   64
    8    57 Justyna        Szymendera            100.00 -  274: 371   50
    9    53 Agata          Kuć                   104.61 -  363: 475   55
   10    58 Izabela        Długosz               100.00 +  431: 223  150
   11    57 Beata          Sekuła                100.00 -  291: 402   50
   12    58 Blanka         Zwolińska             100.00 +  397: 312  150
   13    50 Marek          Herzig                122.02 -  314: 498   72
   14    51 Jacek          Dec                   101.70 +  408: 244  152
   15    51 Henryk         Piotrowski            101.50 -  291: 418   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 15  91.87


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Wałcza "Wałeckie Scrabblobranie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Dorota         Kuć                   461: 296
   2 Joanna         Brychcy              - Mariusz        Skrobosz              280: 472
   3 Stanisław      Rydzik               - Patrycja       Śliwińska             458: 317
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Zwoliński             378: 288
   5 Kamil          Górka                - Małgorzata     Jóźwiak               492: 341
   6 Sławomir       Zabawa               - Dawid          Pikul                 228: 461
   7 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Śliwa                 368: 307
   8 Grzegorz       Kulgawczuk           - Sławomir       Kucia                 363: 389
   9 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Skibicki              573: 281
  10 Monika         Sadurska             - Krzysztof      Obremski              279: 444
  11 Andrzej        Oleksiak             - Magdalena      Kupczyńska            396: 398
  12 Daniel         Tomczyk              - Justyna        Górka                 367: 395
  13 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Nawrocki              390: 374
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Patryk         Gadus                 433: 320
  15 Tomasz         Ciejka               - Małgorzata     Szmuksta              336: 311
  16 Agnieszka      Goniowska            - Marek          Reda                  340: 446
  17 Mariusz        Margalski            - Piotr          Wierzchowski          510: 248
  18 Katarzyna      Żuławska             - Wojciech       Sołdan                471: 338
  19 Irena          Sołdan               - Bogusław       Książek               329: 308
  20 Alicja         Kosińska             - Kamil          Nawrocki              397: 373
  21 Paweł          Janaś                - Andrzej        Przybyłowicz          372: 398
  22 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Sulejewska            258: 380
  23 Marek          Roszak               - Bartosz        Pięta                 325: 363
  24 Rafał          Stachowski           - Andrzej        Rechowicz             370: 331
  25 Tomasz         Suchanek             - Aleksander     Puzyna                411: 346
  26 Tomasz         Siwiński             - Ewa            Ciszewska             291: 422
  27 Dariusz        Maciejuk             - Łukasz         Baranowski            388: 352
  28 Piotr          Chabowski            - Robert         Głowacki              362: 332
  29 Mikołaj        Przybyłowicz         - Przemysław     Pawlic                373: 368
  30 Agata          Kuć                  - Kuba           Koisar                338: 384
  31 Grzegorz       Koczkodon            - Danuta         Langiewicz            340: 473
  32 Anna           Swoboda              - Krzysztof      Langiewicz            383: 420
  33 Adam           Klimont              - Adam           Janicki               281: 264
  34 Wojciech       Gołęcki              - Artur          Tomczyk               373: 324
  35 Sławomir       Piotrowski           - Władysław      Zieliński             369: 317
  36 Jacek          Dec                  - Rafał          Wesołowski            323: 356
  37 Marek          Herzig               - Sławomir       Długosz               447: 282
  38 Henryk         Piotrowski           - Marek          Swoboda               272: 380
  39 Maciej         Perzyński            - Ireneusz       Kaczmarczyk           416: 311
  40 Joanna         Żłobicka             - Beata          Wiączkowska           404: 367
  41 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Ryszard        Korpalski             488: 295
  42 Katarzyna      Bogusławska          - Dariusz        Kuć                   302: 349
  43 Grzegorz       Wiączkowski          - Izabela        Długosz               381: 260
  44 Karolina       Długosz              - Zofia          Gajewska              220: 404
  45 Grzegorz       Pukniel              - Katarzyna      Dębska                425: 312
  46 Hanna          Gawłowska            - Jolanta        Chłopińska            384: 415
  47 Michał         Ozimiński            - Maciej         Grąbczewski           361: 272
  48 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Maciejuk              271: 410
  49 Mariusz        Orzeł                - Jakub          Kraj                  591: 264
  50 Maciej         Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              285: 496
  51 Tomasz         Sienkiewicz          - Agata          Nawrocka              432: 259
  52 Joanna         Pawlińska            - Beata          Piotrowska            317: 360
  53 Łukasz         Mycio                - Beata          Sekuła                494: 246
  54 Sandra         Sekuła               - Zbigniew       Wietecki              279: 417
  55 Andrzej        Tyczyno              - Magdalena      Sulejewska            480: 198
  56 Justyna        Szymendera           - Halina         Roszak                330: 432
  57 Weronika       Rudnicka             - Anna           Szyperska             398: 250
  58 Tadeusz        Wiśniewski           - Remigiusz      Skwarek               429: 270
  59 Lucyna         Śniadach             - Joanna         Zacharewicz           307: 232
  60 Blanka         Zwolińska            - Jacek          Gigoła                221: 389
  61 Rafał          Świątek              - Jacek          Nowak                 314: 328


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Orzeł                 341: 319
   2 Andrzej        Przybyłowicz         - Miłosz         Wrzałek               388: 381
   3 Magdalena      Kupczyńska           - Mariusz        Margalski             314: 382
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Alicja         Kosińska              400: 352
   5 Justyna        Górka                - Łukasz         Mycio                 384: 275
   6 Kamil          Górka                - Robert         Duczemiński           328: 360
   7 Jacek          Gigoła               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  334: 338
   8 Sławomir       Kucia                - Andrzej        Tyczyno               364: 343
   9 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Maciejuk              449: 393
  10 Mariusz        Skrobosz             - Kuba           Koisar                476: 357
  11 Katarzyna      Żuławska             - Grzegorz       Wiączkowski           286: 418
  12 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Sulejewska            349: 450
  13 Marek          Swoboda              - Kazimierz.J    Merklejn              272: 378
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Stanisław      Rydzik                306: 356
  15 Marek          Herzig               - Wojciech       Gołęcki               425: 365
  16 Marek          Reda                 - Mikołaj        Przybyłowicz          387: 345
  17 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Stachowski            490: 321
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Sławomir       Piotrowski            317: 260
  19 Tomasz         Sienkiewicz          - Dariusz        Kosz                  370: 352
  20 Bartosz        Pięta                - Halina         Roszak                347: 318
  21 Piotr          Chabowski            - Tadeusz        Wiśniewski            364: 370
  22 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Ozimiński             324: 410
  23 Ewa            Ciszewska            - Beata          Piotrowska            392: 305
  24 Krzysztof      Langiewicz           - Rafał          Wesołowski            423: 317
  25 Dariusz        Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              371: 331
  26 Tomasz         Ciejka               - Maciej         Perzyński             540: 254
  27 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                405: 427
  28 Jacek          Nowak                - Tomasz         Suchanek              269: 435
  29 Dorota         Maciejuk             - Lucyna         Śniadach              363: 277
  30 Zofia          Gajewska             - Adam           Klimont               325: 345
  31 Andrzej        Oleksiak             - Joanna         Żłobicka              428: 322
  32 Bogusław       Książek              - Hanna          Gawłowska             342: 327
  33 Maciej         Śliwa                - Anna           Swoboda               395: 272
  34 Dariusz        Nawrocki             - Katarzyna      Bogusławska           331: 391
  35 Kamil          Nawrocki             - Dorota         Kuć                   519: 333
  36 Ryszard        Korpalski            - Paweł          Janaś                 375: 363
  37 Przemysław     Pawlic               - Tomasz         Siwiński              272: 365
  38 Tomasz         Zwoliński            - Daniel         Tomczyk               450: 331
  39 Beata          Wiączkowska          - Maciej         Kuć                   527: 264
  40 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Kulgawczuk            336: 370
  41 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Skibicki              264: 459
  42 Aleksander     Puzyna               - Joanna         Brychcy               379: 317
  43 Małgorzata     Jóźwiak              - Sandra         Sekuła                367: 350
  44 Monika         Sadurska             - Agnieszka      Goniowska             416: 275
  45 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Koczkodon             304: 352
  46 Henryk         Piotrowski           - Agata          Kuć                   265: 337
  47 Wojciech       Sołdan               - Agnieszka      Kozak                 333: 441
  48 Remigiusz      Skwarek              - Robert         Głowacki              348: 419
  49 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Janicki               427: 294
  50 Jakub          Kraj                 - Justyna        Szymendera            280: 368
  51 Izabela        Długosz              - Marek          Roszak                207: 463
  52 Agata          Nawrocka             - Artur          Tomczyk               331: 347
  53 Urszula        Solarska             - Jacek          Dec                   377: 331
  54 Patryk         Gadus                - Anna           Szyperska             422: 316
  55 Piotr          Wierzchowski         - Joanna         Pawlińska             399: 296
  56 Władysław      Zieliński            - Beata          Sekuła                315: 349
  57 Joanna         Zacharewicz          - Patrycja       Śliwińska             314: 343
  58 Sławomir       Zabawa               - Rafał          Świątek               415: 293
  59 Katarzyna      Dębska               - Blanka         Zwolińska             358: 215
  60 Małgorzata     Szmuksta             - Karolina       Długosz               516: 235
  61 Magdalena      Sulejewska           - Ireneusz       Kaczmarczyk           225: 358


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Sienkiewicz           414: 448
   2 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Wiączkowski           388: 295
   3 Tadeusz        Wiśniewski           - Danuta         Langiewicz            402: 334
   4 Andrzej        Przybyłowicz         - Krzysztof      Sporczyk              369: 335
   5 Justyna        Górka                - Mariusz        Margalski             442: 350
   6 Dorota         Maciejuk             - Tomasz         Ciejka                349: 359
   7 Michał         Ozimiński            - Marek          Herzig                409: 373
   8 Irena          Sołdan               - Tomasz         Suchanek              323: 371
   9 Sławomir       Kucia                - Krzysztof      Langiewicz            561: 231
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Monika         Gawron-Cieślik        438: 314
  11 Marek          Reda                 - Robert         Duczemiński           392: 339
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Weronika       Rudnicka              402: 375
  13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Kuć                   337: 295
  14 Bartosz        Pięta                - Ewa            Ciszewska             323: 394
  15 Stanisław      Rydzik               - Adam           Klimont               462: 301
  16 Jacek          Gigoła               - Miłosz         Wrzałek               246: 403
  17 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Orzeł                 392: 293
  18 Mikołaj        Przybyłowicz         - Beata          Wiączkowska           468: 300
  19 Agnieszka      Kozak                - Kamil          Nawrocki              330: 432
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Magdalena      Kupczyńska            376: 317
  21 Małgorzata     Jóźwiak              - Andrzej        Oleksiak              354: 386
  22 Maciej         Śliwa                - Andrzej        Tyczyno               438: 412
  23 Justyna        Szymendera           - Kamil          Górka                 349: 467
  24 Jolanta        Chłopińska           - Monika         Sadurska              328: 369
  25 Katarzyna      Bogusławska          - Dawid          Pikul                 290: 382
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Roszak                325: 359
  27 Dariusz        Maciejuk             - Rafał          Stachowski            438: 256
  28 Łukasz         Mycio                - Ireneusz       Moralewicz            393: 348
  29 Andrzej        Rechowicz            - Agata          Kuć                   409: 388
  30 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Żuławska              565: 217
  31 Robert         Głowacki             - Artur          Tomczyk               390: 387
  32 Halina         Roszak               - Katarzyna      Dębska                394: 383
  33 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Pukniel               301: 497
  34 Ryszard        Korpalski            - Alicja         Kosińska              264: 386
  35 Zbigniew       Wietecki             - Ireneusz       Kaczmarczyk           371: 308
  36 Beata          Piotrowska           - Patryk         Gadus                 358: 421
  37 Kuba           Koisar               - Patrycja       Śliwińska             407: 318
  38 Rafał          Skibicki             - Tomasz         Siwiński              309: 386
  39 Marek          Swoboda              - Tomasz         Zwoliński             310: 348
  40 Bogusław       Książek              - Wojciech       Gołęcki               479: 329
  41 Grzegorz       Kulgawczuk           - Piotr          Wierzchowski          381: 349
  42 Zofia          Gajewska             - Urszula        Solarska              314: 423
  43 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Świątek               440: 256
  44 Jacek          Nowak                - Piotr          Chabowski             323: 419
  45 Beata          Sekuła               - Joanna         Żłobicka              265: 471
  46 Aleksander     Puzyna               - Lucyna         Śniadach              372: 340
  47 Paweł          Janaś                - Joanna         Pawlińska             435: 313
  48 Joanna         Brychcy              - Hanna          Gawłowska             370: 324
  49 Agata          Nawrocka             - Dariusz        Nawrocki              319: 392
  50 Maciej         Grąbczewski          - Daniel         Tomczyk               327: 376
  51 Anna           Szyperska            - Wojciech       Sołdan                308: 348
  52 Adam           Janicki              - Anna           Swoboda               308: 371
  53 Maciej         Kuć                  - Jacek          Dec                   310: 345
  54 Przemysław     Pawlic               - Joanna         Zacharewicz           367: 251
  55 Władysław      Zieliński            - Jakub          Kraj                  343: 255
  56 Sandra         Sekuła               - Henryk         Piotrowski            371: 289
  57 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Zabawa                341: 399
  58 Sławomir       Długosz              - Izabela        Długosz               422: 267
  59 Remigiusz      Skwarek              - Karolina       Długosz               414: 224
  60 Blanka         Zwolińska            - Łukasz         Baranowski            223: 535
  61 Magdalena      Sulejewska           - Agnieszka      Goniowska             207: 557


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 385: 442
   2 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Kucia                 354: 381
   3 Ewa            Ciszewska            - Kazimierz.J    Merklejn              325: 428
   4 Tadeusz        Wiśniewski           - Stanisław      Rydzik                373: 373
   5 Tomasz         Sienkiewicz          - Michał         Ozimiński             294: 385
   6 Tomasz         Ciejka               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  415: 384
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Przybyłowicz          269: 357
   8 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              403: 437
   9 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Śliwa                 449: 253
  10 Kamil          Nawrocki             - Bogusław       Książek               321: 411
  11 Alicja         Kosińska             - Kamil          Górka                 329: 361
  12 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Maciejuk              364: 333
  13 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Pukniel               336: 385
  14 Marek          Herzig               - Weronika       Rudnicka              320: 456
  15 Mariusz        Margalski            - Grzegorz       Kulgawczuk            457: 291
  16 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kosz                  357: 340
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Aleksander     Puzyna                314: 297
  18 Grzegorz       Wiączkowski          - Dariusz        Maciejuk              408: 322
  19 Robert         Duczemiński          - Andrzej        Oleksiak              449: 309
  20 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Szmuksta              496: 306
  21 Joanna         Żłobicka             - Irena          Sołdan                333: 421
  22 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Langiewicz            475: 357
  23 Mikołaj        Przybyłowicz         - Sławomir       Piotrowski            469: 429
  24 Andrzej        Rechowicz            - Monika         Gawron-Cieślik        531: 267
  25 Patryk         Gadus                - Monika         Sadurska              347: 300
  26 Łukasz         Mycio                - Urszula        Solarska              448: 382
  27 Tomasz         Siwiński             - Kuba           Koisar                327: 404
  28 Marek          Roszak               - Sławomir       Zabawa                397: 307
  29 Piotr          Chabowski            - Bartosz        Pięta                 367: 297
  30 Halina         Roszak               - Dariusz        Kuć                   407: 377
  31 Adam           Klimont              - Robert         Głowacki              341: 321
  32 Andrzej        Tyczyno              - Anna           Swoboda               360: 313
  33 Beata          Piotrowska           - Mariusz        Orzeł                 328: 325
  34 Beata          Wiączkowska          - Wojciech       Sołdan                353: 339
  35 Agnieszka      Goniowska            - Grzegorz       Koczkodon             286: 489
  36 Paweł          Janaś                - Przemysław     Pawlic                264: 381
  37 Łukasz         Baranowski           - Sandra         Sekuła                342: 388
  38 Jacek          Dec                  - Jolanta        Chłopińska            318: 316
  39 Dariusz        Nawrocki             - Piotr          Wierzchowski          422: 445
  40 Daniel         Tomczyk              - Katarzyna      Bogusławska           343: 292
  41 Patrycja       Śliwińska            - Wojciech       Gołęcki               358: 346
  42 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Agata          Kuć                   350: 336
  43 Władysław      Zieliński            - Małgorzata     Jóźwiak               294: 301
  44 Artur          Tomczyk              - Katarzyna      Żuławska              307: 339
  45 Katarzyna      Dębska               - Maciej         Perzyński             247: 432
  46 Rafał          Skibicki             - Jacek          Gigoła                288: 364
  47 Justyna        Szymendera           - Joanna         Brychcy               296: 427
  48 Marek          Swoboda              - Zofia          Gajewska              331: 358
  49 Rafał          Stachowski           - Agnieszka      Kozak                 261: 446
  50 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Długosz               350: 312
  51 Lucyna         Śniadach             - Ireneusz       Moralewicz            434: 477
  52 Jacek          Nowak                - Remigiusz      Skwarek               315: 310
  53 Beata          Sekuła               - Magdalena      Kupczyńska            276: 341
  54 Hanna          Gawłowska            - Maciej         Kuć                   403: 298
  55 Dorota         Kuć                  - Henryk         Piotrowski            281: 344
  56 Joanna         Pawlińska            - Jakub          Kraj                  330: 239
  57 Joanna         Zacharewicz          - Agata          Nawrocka              336: 327
  58 Izabela        Długosz              - Maciej         Grąbczewski           193: 336
  59 Karolina       Długosz              - Anna           Szyperska             211: 409
  60 Adam           Janicki              - Blanka         Zwolińska             332: 217
  61 Rafał          Świątek              - Magdalena      Sulejewska            349: 330


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Ozimiński            - Kazimierz.J    Merklejn              370: 441
   2 Sławomir       Kucia                - Andrzej        Przybyłowicz          395: 248
   3 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                417: 321
   4 Tadeusz        Wiśniewski           - Tomasz         Ciejka                330: 397
   5 Kuba           Koisar               - Miłosz         Wrzałek               325: 425
   6 Mariusz        Skrobosz             - Halina         Roszak                527: 278
   7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Krzysztof      Obremski              341: 453
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Margalski             356: 345
   9 Marek          Roszak               - Andrzej        Rechowicz             408: 367
  10 Dawid          Pikul                - Tomasz         Sienkiewicz           380: 347
  11 Bogusław       Książek              - Mikołaj        Przybyłowicz          426: 399
  12 Ewa            Ciszewska            - Kamil          Górka                 459: 382
  13 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Duczemiński           342: 383
  14 Marek          Reda                 - Piotr          Chabowski             365: 346
  15 Danuta         Langiewicz           - Patryk         Gadus                 304: 412
  16 Grzegorz       Wiączkowski          - Łukasz         Mycio                 355: 279
  17 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Sulejewska            313: 376
  18 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             297: 404
  19 Adam           Klimont              - Tomasz         Suchanek              415: 348
  20 Kamil          Nawrocki             - Weronika       Rudnicka              438: 401
  21 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Tyczyno               341: 435
  22 Aleksander     Puzyna               - Marek          Herzig                418: 292
  23 Joanna         Brychcy              - Beata          Wiączkowska           308: 439
  24 Maciej         Śliwa                - Dariusz        Maciejuk              397: 299
  25 Dariusz        Kuć                  - Joanna         Żłobicka              471: 340
  26 Przemysław     Pawlic               - Andrzej        Oleksiak              364: 426
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Sandra         Sekuła                439: 296
  28 Magdalena      Kupczyńska           - Ireneusz       Moralewicz            336: 433
  29 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Siwiński              430: 374
  30 Sławomir       Piotrowski           - Monika         Sadurska              394: 234
  31 Małgorzata     Jóźwiak              - Agnieszka      Kozak                 369: 363
  32 Alicja         Kosińska             - Beata          Piotrowska            387: 332
  33 Robert         Głowacki             - Sławomir       Zabawa                366: 350
  34 Patrycja       Śliwińska            - Dorota         Maciejuk              349: 398
  35 Jacek          Gigoła               - Zbigniew       Wietecki              299: 385
  36 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Kosz                  310: 371
  37 Piotr          Wierzchowski         - Bartosz        Pięta                 299: 276
  38 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Urszula        Solarska              239: 350
  39 Krzysztof      Langiewicz           - Jacek          Dec                   362: 362
  40 Daniel         Tomczyk              - Katarzyna      Żuławska              316: 321
  41 Grzegorz       Kulgawczuk           - Ryszard        Korpalski             389: 352
  42 Maciej         Perzyński            - Jacek          Nowak                 375: 403
  43 Anna           Swoboda              - Mariusz        Orzeł                 400: 330
  44 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Skibicki              370: 424
  45 Łukasz         Baranowski           - Katarzyna      Dębska                439: 276
  46 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Swoboda               371: 345
  47 Anna           Szyperska            - Agnieszka      Goniowska             375: 339
  48 Katarzyna      Bogusławska          - Hanna          Gawłowska             259: 360
  49 Paweł          Janaś                - Władysław      Zieliński             395: 281
  50 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Pawlińska             263: 305
  51 Agata          Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           396: 223
  52 Artur          Tomczyk              - Rafał          Świątek               391: 248
  53 Lucyna         Śniadach             - Rafał          Stachowski            316: 360
  54 Wojciech       Sołdan               - Adam           Janicki               403: 306
  55 Henryk         Piotrowski           - Sławomir       Długosz               330: 423
  56 Beata          Sekuła               - Justyna        Szymendera            298: 368
  57 Remigiusz      Skwarek              - Joanna         Zacharewicz           578: 364
  58 Dorota         Kuć                  - Magdalena      Sulejewska            433: 246
  59 Agata          Nawrocka             - Izabela        Długosz               445: 210
  60 Maciej         Kuć                  - Karolina       Długosz               401: 214
  61 Jakub          Kraj                 - Blanka         Zwolińska             315: 237


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Justyna        Górka                 337: 327
   2 Tomasz         Ciejka               - Sławomir       Kucia                 412: 385
   3 Patryk         Gadus                - Mariusz        Skrobosz              360: 402
   4 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Duczemiński           399: 409
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              357: 357
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Dawid          Pikul                 427: 365
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Reda                  449: 303
   8 Andrzej        Przybyłowicz         - Ewa            Ciszewska             320: 457
   9 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Klimont               453: 266
  10 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Książek               386: 383
  11 Marek          Roszak               - Tadeusz        Wiśniewski            373: 393
  12 Michał         Ozimiński            - Kamil          Nawrocki              380: 460
  13 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Rechowicz             310: 494
  14 Mikołaj        Przybyłowicz         - Piotr          Chabowski             318: 358
  15 Mariusz        Margalski            - Dorota         Maciejuk              438: 267
  16 Andrzej        Tyczyno              - Alicja         Kosińska              397: 273
  17 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              499: 357
  18 Beata          Wiączkowska          - Halina         Roszak                363: 370
  19 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Pukniel               326: 432
  20 Dariusz        Kosz                 - Weronika       Rudnicka              478: 395
  21 Aleksander     Puzyna               - Małgorzata     Szmuksta              329: 279
  22 Andrzej        Oleksiak             - Irena          Sołdan                404: 443
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Kulgawczuk            324: 409
  24 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Koczkodon             298: 382
  25 Maciej         Śliwa                - Danuta         Langiewicz            447: 380
  26 Piotr          Wierzchowski         - Tomasz         Suchanek              291: 441
  27 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Jóźwiak               311: 307
  28 Sławomir       Piotrowski           - Jacek          Nowak                 386: 336
  29 Katarzyna      Żuławska             - Tomasz         Sienkiewicz           439: 351
  30 Krzysztof      Langiewicz           - Łukasz         Mycio                 453: 336
  31 Jacek          Dec                  - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  320: 402
  32 Kuba           Koisar               - Łukasz         Baranowski            303: 375
  33 Remigiusz      Skwarek              - Daniel         Tomczyk               404: 299
  34 Joanna         Żłobicka             - Justyna        Szymendera            519: 296
  35 Magdalena      Kupczyńska           - Marek          Herzig                421: 364
  36 Agnieszka      Kozak                - Joanna         Brychcy               292: 347
  37 Sławomir       Zabawa               - Dariusz        Maciejuk              344: 346
  38 Patrycja       Śliwińska            - Jolanta        Chłopińska            343: 324
  39 Sandra         Sekuła               - Paweł          Janaś                 295: 448
  40 Hanna          Gawłowska            - Beata          Piotrowska            348: 299
  41 Anna           Szyperska            - Agata          Kuć                   389: 362
  42 Maciej         Perzyński            - Monika         Gawron-Cieślik        359: 339
  43 Sławomir       Długosz              - Jacek          Gigoła                355: 378
  44 Wojciech       Sołdan               - Ryszard        Korpalski             471: 290
  45 Bartosz        Pięta                - Rafał          Skibicki              449: 357
  46 Artur          Tomczyk              - Monika         Sadurska              412: 346
  47 Rafał          Stachowski           - Przemysław     Pawlic                304: 344
  48 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Tomasz         Siwiński              336: 358
  49 Joanna         Pawlińska            - Zofia          Gajewska              275: 291
  50 Anna           Swoboda              - Dariusz        Nawrocki              299: 378
  51 Mariusz        Orzeł                - Władysław      Zieliński             355: 372
  52 Agnieszka      Goniowska            - Katarzyna      Bogusławska           340: 329
  53 Adam           Janicki              - Dorota         Kuć                   336: 373
  54 Agata          Nawrocka             - Henryk         Piotrowski            213: 441
  55 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Zacharewicz           362: 388
  56 Maciej         Grąbczewski          - Lucyna         Śniadach              339: 361
  57 Rafał          Świątek              - Marek          Swoboda               382: 344
  58 Katarzyna      Dębska               - Beata          Sekuła                339: 306
  59 Jakub          Kraj                 - Maciej         Kuć                   331: 336
  60 Blanka         Zwolińska            - Magdalena      Sulejewska            241: 306
  61 Izabela        Długosz              - Karolina       Długosz               264: 281


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Ciejka                444: 392
   2 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Sulejewska            427: 449
   3 Sławomir       Kucia                - Grzegorz       Wiączkowski           463: 273
   4 Krzysztof      Obremski             - Ewa            Ciszewska             333: 443
   5 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             462: 309
   6 Justyna        Górka                - Tadeusz        Wiśniewski            403: 342
   7 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Sporczyk              343: 467
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Miłosz         Wrzałek               366: 430
   9 Andrzej        Rechowicz            - Patryk         Gadus                 375: 418
  10 Kamil          Nawrocki             - Sławomir       Piotrowski            383: 317
  11 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 400: 350
  12 Mariusz        Margalski            - Maciej         Śliwa                 333: 303
  13 Andrzej        Tyczyno              - Rafał          Wesołowski            263: 393
  14 Piotr          Chabowski            - Dawid          Pikul                 371: 384
  15 Grzegorz       Kulgawczuk           - Grzegorz       Pukniel               402: 274
  16 Halina         Roszak               - Tomasz         Suchanek              431: 251
  17 Bogusław       Książek              - Aleksander     Puzyna                341: 347
  18 Andrzej        Przybyłowicz         - Marek          Roszak                417: 369
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Żuławska              422: 373
  20 Adam           Klimont              - Michał         Ozimiński             393: 395
  21 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Langiewicz            441: 403
  22 Joanna         Żłobicka             - Marek          Reda                  282: 387
  23 Hanna          Gawłowska            - Mikołaj        Przybyłowicz          365: 383
  24 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Perzyński             424: 345
  25 Beata          Wiączkowska          - Magdalena      Kupczyńska            344: 347
  26 Alicja         Kosińska             - Andrzej        Oleksiak              348: 485
  27 Dorota         Maciejuk             - Remigiusz      Skwarek               345: 383
  28 Tomasz         Siwiński             - Łukasz         Baranowski            402: 389
  29 Przemysław     Pawlic               - Danuta         Langiewicz            374: 295
  30 Urszula        Solarska             - Paweł          Janaś                 342: 360
  31 Ireneusz       Moralewicz           - Bartosz        Pięta                 464: 328
  32 Tomasz         Sienkiewicz          - Joanna         Brychcy               300: 371
  33 Wojciech       Sołdan               - Małgorzata     Jóźwiak               352: 317
  34 Małgorzata     Szmuksta             - Anna           Szyperska             433: 333
  35 Zofia          Gajewska             - Łukasz         Mycio                 459: 323
  36 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Wierzchowski          364: 319
  37 Dariusz        Maciejuk             - Patrycja       Śliwińska             456: 249
  38 Jacek          Gigoła               - Kuba           Koisar                325: 325
  39 Dariusz        Kuć                  - Jacek          Nowak                 296: 262
  40 Jacek          Dec                  - Artur          Tomczyk               352: 469
  41 Robert         Głowacki             - Dariusz        Nawrocki              469: 276
  42 Monika         Gawron-Cieślik       - Marek          Herzig                435: 418
  43 Jolanta        Chłopińska           - Sandra         Sekuła                336: 281
  44 Agata          Kuć                  - Monika         Sadurska              356: 415
  45 Agnieszka      Kozak                - Henryk         Piotrowski            335: 333
  46 Ryszard        Korpalski            - Agnieszka      Goniowska             303: 380
  47 Sławomir       Długosz              - Władysław      Zieliński             342: 325
  48 Rafał          Skibicki             - Katarzyna      Dębska                444: 375
  49 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Dorota         Kuć                   374: 348
  50 Maciej         Kuć                  - Sławomir       Zabawa                426: 292
  51 Joanna         Zacharewicz          - Anna           Swoboda               274: 466
  52 Lucyna         Śniadach             - Rafał          Świątek               324: 297
  53 Daniel         Tomczyk              - Rafał          Stachowski            332: 325
  54 Beata          Piotrowska           - Justyna        Szymendera            324: 298
  55 Mariusz        Orzeł                - Joanna         Pawlińska             394: 351
  56 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Grąbczewski           365: 313
  57 Marek          Swoboda              - Beata          Sekuła                374: 286
  58 Jakub          Kraj                 - Agata          Nawrocka              218: 442
  59 Magdalena      Sulejewska           - Katarzyna      Bogusławska           230: 388
  60 Karolina       Długosz              - Adam           Janicki               231: 357
  61 Izabela        Długosz              - Blanka         Zwolińska             292: 299


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Kazimierz.J    Merklejn              425: 382
   2 Sławomir       Kucia                - Justyna        Górka                 319: 369
   3 Ewa            Ciszewska            - Stanisław      Rydzik                379: 417
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Ciejka                362: 385
   5 Robert         Duczemiński          - Mariusz        Skrobosz              495: 330
   6 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                437: 291
   7 Halina         Roszak               - Kamil          Nawrocki              405: 368
   8 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Margalski             253: 402
   9 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kulgawczuk            432: 432
  10 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Wiączkowski           508: 353
  11 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Przybyłowicz          354: 350
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Aleksander     Puzyna                410: 334
  13 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Obremski              309: 379
  14 Patryk         Gadus                - Tadeusz        Wiśniewski            409: 409
  15 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Reda                  343: 382
  16 Kamil          Górka                - Sławomir       Piotrowski            450: 353
  17 Andrzej        Oleksiak             - Piotr          Chabowski             466: 305
  18 Weronika       Rudnicka             - Wojciech       Sołdan                404: 288
  19 Zbigniew       Wietecki             - Mikołaj        Przybyłowicz          529: 293
  20 Maciej         Śliwa                - Ireneusz       Moralewicz            500: 224
  21 Tomasz         Siwiński             - Remigiusz      Skwarek               366: 400
  22 Marek          Roszak               - Zofia          Gajewska              359: 345
  23 Magdalena      Kupczyńska           - Andrzej        Tyczyno               409: 372
  24 Bogusław       Książek              - Przemysław     Pawlic                365: 374
  25 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Kuć                   318: 360
  26 Katarzyna      Żuławska             - Małgorzata     Szmuksta              241: 289
  27 Joanna         Brychcy              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  351: 360
  28 Dariusz        Maciejuk             - Adam           Klimont               429: 372
  29 Krzysztof      Langiewicz           - Artur          Tomczyk               418: 243
  30 Kuba           Koisar               - Paweł          Janaś                 443: 352
  31 Jacek          Gigoła               - Robert         Głowacki              371: 314
  32 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Baranowski            588: 285
  33 Urszula        Solarska             - Beata          Wiączkowska           427: 384
  34 Joanna         Żłobicka             - Monika         Gawron-Cieślik        384: 327
  35 Bartosz        Pięta                - Danuta         Langiewicz            292: 286
  36 Anna           Szyperska            - Rafał          Skibicki              381: 407
  37 Łukasz         Mycio                - Daniel         Tomczyk               429: 294
  38 Tomasz         Sienkiewicz          - Lucyna         Śniadach              381: 388
  39 Małgorzata     Jóźwiak              - Agnieszka      Goniowska             346: 349
  40 Monika         Sadurska             - Hanna          Gawłowska             438: 219
  41 Anna           Swoboda              - Piotr          Wierzchowski          324: 268
  42 Maciej         Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            307: 379
  43 Beata          Piotrowska           - Maciej         Perzyński             368: 360
  44 Patrycja       Śliwińska            - Agnieszka      Kozak                 326: 403
  45 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Sławomir       Długosz               285: 390
  46 Jacek          Nowak                - Alicja         Kosińska              279: 393
  47 Dorota         Maciejuk             - Jacek          Dec                   352: 194
  48 Marek          Herzig               - Henryk         Piotrowski            479: 375
  49 Sandra         Sekuła               - Mariusz        Orzeł                 300: 342
  50 Dariusz        Nawrocki             - Władysław      Zieliński             265: 511
  51 Katarzyna      Bogusławska          - Agata          Kuć                   448: 332
  52 Dorota         Kuć                  - Ryszard        Korpalski             324: 338
  53 Adam           Janicki              - Wojciech       Gołęcki               275: 312
  54 Rafał          Stachowski           - Marek          Swoboda               372: 345
  55 Joanna         Pawlińska            - Agata          Nawrocka              361: 271
  56 Sławomir       Zabawa               - Joanna         Zacharewicz           449: 217
  57 Justyna        Szymendera           - Rafał          Świątek               371: 274
  58 Katarzyna      Dębska               - Maciej         Grąbczewski           296: 305
  59 Blanka         Zwolińska            - Beata          Sekuła                268: 334
  60 Karolina       Długosz              - Jakub          Kraj                  225: 382
  61 Magdalena      Sulejewska           - Izabela        Długosz               271: 288


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              521: 317
   2 Tomasz         Ciejka               - Kamil          Nawrocki              337: 595
   3 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Sulejewska            440: 271
   4 Weronika       Rudnicka             - Justyna        Górka                 363: 338
   5 Remigiusz      Skwarek              - Stanisław      Rydzik                270: 473
   6 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              396: 413
   7 Dariusz        Maciejuk             - Ewa            Ciszewska             434: 305
   8 Marek          Roszak               - Sławomir       Kucia                 349: 360
   9 Tadeusz        Wiśniewski           - Tomasz         Zwoliński             438: 460
  10 Mariusz        Margalski            - Michał         Ozimiński             439: 378
  11 Robert         Duczemiński          - Maciej         Śliwa                 455: 328
  12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Grzegorz       Koczkodon             360: 283
  13 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Kosz                  325: 269
  14 Irena          Sołdan               - Marek          Reda                  396: 359
  15 Halina         Roszak               - Grzegorz       Wiączkowski           334: 403
  16 Krzysztof      Obremski             - Magdalena      Kupczyńska            481: 312
  17 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            509: 257
  18 Patryk         Gadus                - Andrzej        Przybyłowicz          388: 424
  19 Przemysław     Pawlic               - Krzysztof      Sporczyk              317: 400
  20 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Kulgawczuk            392: 402
  21 Mariusz        Skrobosz             - Aleksander     Puzyna                396: 455
  22 Kamil          Górka                - Krzysztof      Langiewicz            336: 463
  23 Kuba           Koisar               - Adam           Klimont               426: 322
  24 Katarzyna      Żuławska             - Jacek          Gigoła                440: 393
  25 Bartosz        Pięta                - Andrzej        Rechowicz             356: 407
  26 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Tyczyno               386: 398
  27 Marek          Herzig               - Bogusław       Książek               371: 391
  28 Łukasz         Baranowski           - Joanna         Żłobicka              334: 365
  29 Mariusz        Orzeł                - Mikołaj        Przybyłowicz          370: 390
  30 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Pukniel               424: 311
  31 Paweł          Janaś                - Tomasz         Sienkiewicz           412: 370
  32 Danuta         Langiewicz           - Łukasz         Mycio                 328: 300
  33 Rafał          Skibicki             - Maciej         Perzyński             463: 289
  34 Sławomir       Zabawa               - Ireneusz       Moralewicz            453: 321
  35 Sławomir       Piotrowski           - Anna           Szyperska             428: 247
  36 Władysław      Zieliński            - Robert         Głowacki              316: 380
  37 Piotr          Chabowski            - Monika         Gawron-Cieślik        389: 317
  38 Hanna          Gawłowska            - Agnieszka      Kozak                 333: 354
  39 Artur          Tomczyk              - Małgorzata     Jóźwiak               356: 372
  40 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Gołęcki               422: 287
  41 Katarzyna      Bogusławska          - Wojciech       Sołdan                342: 482
  42 Tomasz         Siwiński             - Justyna        Szymendera            387: 300
  43 Agnieszka      Goniowska            - Daniel         Tomczyk               323: 365
  44 Alicja         Kosińska             - Maciej         Kuć                   412: 317
  45 Piotr          Wierzchowski         - Sławomir       Długosz               302: 385
  46 Patrycja       Śliwińska            - Urszula        Solarska              307: 326
  47 Zofia          Gajewska             - Rafał          Stachowski            313: 360
  48 Anna           Swoboda              - Ryszard        Korpalski             388: 287
  49 Dorota         Maciejuk             - Ireneusz       Kaczmarczyk           390: 329
  50 Monika         Sadurska             - Joanna         Pawlińska             295: 257
  51 Joanna         Brychcy              - Jacek          Nowak                 427: 332
  52 Lucyna         Śniadach             - Jacek          Dec                   361: 295
  53 Agata          Kuć                  - Rafał          Świątek               475: 363
  54 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Nawrocki              442: 276
  55 Joanna         Zacharewicz          - Dorota         Kuć                   249: 456
  56 Marek          Swoboda              - Jakub          Kraj                  388: 311
  57 Henryk         Piotrowski           - Beata          Sekuła                317: 257
  58 Magdalena      Sulejewska           - Agata          Nawrocka              290: 303
  59 Katarzyna      Dębska               - Izabela        Długosz               294: 245
  60 Sandra         Sekuła               - Adam           Janicki               318: 325
  61 Karolina       Długosz              - Blanka         Zwolińska             272: 312


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Sławomir       Kucia                 394: 329
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                366: 389
   3 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Górka                 291: 517
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Mariusz        Margalski             277: 549
   5 Dawid          Pikul                - Robert         Duczemiński           519: 315
   6 Krzysztof      Obremski             - Halina         Roszak                409: 407
   7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Krzysztof      Sporczyk              401: 334
   8 Grzegorz       Kulgawczuk           - Dariusz        Kosz                  370: 505
   9 Grzegorz       Wiączkowski          - Miłosz         Wrzałek               376: 321
  10 Kamil          Nawrocki             - Irena          Sołdan                527: 307
  11 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Szmuksta              353: 330
  12 Aleksander     Puzyna               - Ewa            Ciszewska             314: 377
  13 Andrzej        Przybyłowicz         - Weronika       Rudnicka              412: 411
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Dariusz        Maciejuk              430: 316
  15 Zbigniew       Wietecki             - Patryk         Gadus                 417: 319
  16 Kuba           Koisar               - Grzegorz       Koczkodon             328: 424
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Reda                  409: 437
  18 Anna           Swoboda              - Mariusz        Skrobosz              312: 452
  19 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Maciejuk              399: 342
  20 Joanna         Brychcy              - Kamil          Górka                 334: 487
  21 Andrzej        Oleksiak             - Urszula        Solarska              415: 330
  22 Magdalena      Kupczyńska           - Tadeusz        Wiśniewski            346: 379
  23 Andrzej        Tyczyno              - Przemysław     Pawlic                345: 380
  24 Katarzyna      Żuławska             - Bogusław       Książek               314: 351
  25 Mikołaj        Przybyłowicz         - Rafał          Wesołowski            443: 318
  26 Rafał          Skibicki             - Lucyna         Śniadach              395: 374
  27 Monika         Sadurska             - Joanna         Żłobicka              385: 341
  28 Jacek          Gigoła               - Marek          Roszak                417: 398
  29 Beata          Wiączkowska          - Paweł          Janaś                 374: 395
  30 Łukasz         Mycio                - Michał         Ozimiński             321: 402
  31 Grzegorz       Pukniel              - Remigiusz      Skwarek               307: 474
  32 Ireneusz       Moralewicz           - Sławomir       Piotrowski            411: 337
  33 Maciej         Śliwa                - Sławomir       Zabawa                365: 344
  34 Wojciech       Sołdan               - Danuta         Langiewicz            426: 328
  35 Robert         Głowacki             - Agnieszka      Goniowska             363: 376
  36 Zofia          Gajewska             - Jolanta        Chłopińska            351: 343
  37 Małgorzata     Jóźwiak              - Piotr          Chabowski             317: 322
  38 Adam           Klimont              - Alicja         Kosińska              393: 328
  39 Tomasz         Siwiński             - Beata          Piotrowska            324: 454
  40 Sławomir       Długosz              - Daniel         Tomczyk               366: 367
  41 Agnieszka      Kozak                - Marek          Herzig                336: 411
  42 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Kuć                   488: 288
  43 Agata          Kuć                  - Maciej         Kuć                   359: 242
  44 Henryk         Piotrowski           - Mariusz        Orzeł                 322: 281
  45 Piotr          Wierzchowski         - Łukasz         Baranowski            357: 341
  46 Tomasz         Sienkiewicz          - Patrycja       Śliwińska             365: 297
  47 Agata          Nawrocka             - Dorota         Kuć                   284: 352
  48 Maciej         Perzyński            - Maciej         Grąbczewski           360: 291
  49 Marek          Swoboda              - Ireneusz       Kaczmarczyk           387: 244
  50 Władysław      Zieliński            - Katarzyna      Dębska                341: 330
  51 Ryszard        Korpalski            - Hanna          Gawłowska             321: 309
  52 Jacek          Nowak                - Monika         Gawron-Cieślik        263: 340
  53 Joanna         Pawlińska            - Katarzyna      Bogusławska           294: 281
  54 Adam           Janicki              - Anna           Szyperska             398: 430
  55 Jacek          Dec                  - Wojciech       Gołęcki               306: 312
  56 Dariusz        Nawrocki             - Justyna        Szymendera            490: 324
  57 Blanka         Zwolińska            - Sandra         Sekuła                246: 363
  58 Rafał          Świątek              - Izabela        Długosz               431: 223
  59 Beata          Sekuła               - Karolina       Długosz               374: 232
  60 Jakub          Kraj                 - Magdalena      Sulejewska            434: 265


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Margalski            - Kazimierz.J    Merklejn              352: 404
   2 Justyna        Górka                - Tomasz         Ciejka                379: 333
   3 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 333: 515
   4 Marek          Reda                 - Krzysztof      Obremski              348: 434
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                401: 362
   6 Kamil          Nawrocki             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  489: 352
   7 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Sulejewska            476: 282
   8 Grzegorz       Wiączkowski          - Tomasz         Suchanek              266: 405
   9 Ewa            Ciszewska            - Krzysztof      Langiewicz            395: 394
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Kucia                 278: 403
  11 Robert         Duczemiński          - Andrzej        Przybyłowicz          408: 320
  12 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Kulgawczuk            317: 296
  13 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Tyczyno               454: 391
  14 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Roszak                309: 449
  15 Kamil          Górka                - Joanna         Żłobicka              451: 273
  16 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Rechowicz             353: 347
  17 Andrzej        Oleksiak             - Ireneusz       Moralewicz            512: 310
  18 Robert         Głowacki             - Weronika       Rudnicka              442: 447
  19 Jolanta        Chłopińska           - Mikołaj        Przybyłowicz          397: 372
  20 Sławomir       Długosz              - Tadeusz        Wiśniewski            403: 262
  21 Alicja         Kosińska             - Remigiusz      Skwarek               380: 335
  22 Rafał          Skibicki             - Agnieszka      Kozak                 391: 280
  23 Dariusz        Maciejuk             - Tomasz         Siwiński              349: 336
  24 Agnieszka      Goniowska            - Michał         Ozimiński             480: 285
  25 Bogusław       Książek              - Dorota         Maciejuk              366: 340
  26 Paweł          Janaś                - Magdalena      Kupczyńska            585: 243
  27 Wojciech       Sołdan               - Joanna         Brychcy               461: 319
  28 Halina         Roszak               - Anna           Swoboda               308: 378
  29 Beata          Piotrowska           - Maciej         Śliwa                 349: 315
  30 Urszula        Solarska             - Irena          Sołdan                363: 486
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Kuć                   339: 352
  32 Piotr          Chabowski            - Zofia          Gajewska              344: 345
  33 Aleksander     Puzyna               - Katarzyna      Żuławska              346: 344
  34 Lucyna         Śniadach             - Przemysław     Pawlic                357: 327
  35 Monika         Sadurska             - Rafał          Wesołowski            306: 398
  36 Adam           Klimont              - Patryk         Gadus                 367: 333
  37 Rafał          Stachowski           - Kuba           Koisar                338: 468
  38 Daniel         Tomczyk              - Jacek          Gigoła                320: 340
  39 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Herzig                357: 427
  40 Anna           Szyperska            - Beata          Wiączkowska           370: 326
  41 Agata          Kuć                  - Władysław      Zieliński             431: 280
  42 Monika         Gawron-Cieślik       - Tomasz         Sienkiewicz           453: 310
  43 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Pukniel               387: 341
  44 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Mycio                 255: 454
  45 Sławomir       Zabawa               - Henryk         Piotrowski            351: 330
  46 Danuta         Langiewicz           - Piotr          Wierzchowski          328: 300
  47 Dorota         Kuć                  - Joanna         Pawlińska             364: 285
  48 Maciej         Perzyński            - Ryszard        Korpalski             353: 328
  49 Łukasz         Baranowski           - Marek          Swoboda               361: 343
  50 Mariusz        Orzeł                - Agata          Nawrocka              432: 232
  51 Maciej         Kuć                  - Dariusz        Nawrocki              299: 401
  52 Maciej         Grąbczewski          - Hanna          Gawłowska             365: 278
  53 Katarzyna      Bogusławska          - Ireneusz       Kaczmarczyk           313: 311
  54 Justyna        Szymendera           - Jacek          Nowak                 281: 431
  55 Sandra         Sekuła               - Jakub          Kraj                  335: 295
  56 Jacek          Dec                  - Katarzyna      Dębska                371: 342
  57 Beata          Sekuła               - Rafał          Świątek               402: 291
  58 Blanka         Zwolińska            - Patrycja       Śliwińska             364: 359
  59 Adam           Janicki              - Magdalena      Sulejewska            360: 240
  60 Izabela        Długosz              - Karolina       Długosz               326: 309


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.J    Merklejn              343: 358
   2 Justyna        Górka                - Dawid          Pikul                 466: 228
   3 Robert         Duczemiński          - Kamil          Nawrocki              308: 401
   4 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Margalski             410: 384
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             444: 316
   6 Tomasz         Suchanek             - Zbigniew       Wietecki              376: 389
   7 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Kucia                 362: 412
   8 Ewa            Ciszewska            - Mariusz        Skrobosz              395: 361
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Górka                 293: 378
  10 Andrzej        Przybyłowicz         - Andrzej        Oleksiak              350: 384
  11 Weronika       Rudnicka             - Irena          Sołdan                405: 331
  12 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Wiączkowski           382: 372
  13 Wojciech       Sołdan               - Aleksander     Puzyna                398: 383
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Rafał          Skibicki              315: 353
  15 Marek          Reda                 - Kuba           Koisar                522: 303
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Kosz                  303: 392
  17 Jacek          Gigoła               - Dariusz        Maciejuk              281: 469
  18 Bogusław       Książek              - Miłosz         Wrzałek               233: 531
  19 Grzegorz       Kulgawczuk           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  385: 386
  20 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Chabowski             471: 283
  21 Mikołaj        Przybyłowicz         - Małgorzata     Szmuksta              343: 433
  22 Marek          Roszak               - Anna           Swoboda               421: 314
  23 Remigiusz      Skwarek              - Przemysław     Pawlic                345: 337
  24 Tadeusz        Wiśniewski           - Beata          Piotrowska            347: 443
  25 Zofia          Gajewska             - Halina         Roszak                361: 419
  26 Dariusz        Kuć                  - Michał         Ozimiński             342: 373
  27 Sławomir       Piotrowski           - Lucyna         Śniadach              336: 368
  28 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Śliwa                 348: 445
  29 Agnieszka      Goniowska            - Adam           Klimont               340: 371
  30 Patryk         Gadus                - Jolanta        Chłopińska            354: 321
  31 Monika         Sadurska             - Sławomir       Długosz               346: 311
  32 Mariusz        Sylwestrzuk          - Alicja         Kosińska              322: 473
  33 Marek          Herzig               - Danuta         Langiewicz            392: 426
  34 Monika         Gawron-Cieślik       - Andrzej        Tyczyno               312: 421
  35 Agnieszka      Kozak                - Robert         Głowacki              257: 421
  36 Agata          Kuć                  - Joanna         Brychcy               358: 468
  37 Łukasz         Mycio                - Maciej         Perzyński             264: 408
  38 Joanna         Żłobicka             - Anna           Szyperska             550: 296
  39 Ireneusz       Moralewicz           - Katarzyna      Żuławska              394: 395
  40 Magdalena      Kupczyńska           - Sławomir       Zabawa                420: 330
  41 Tomasz         Siwiński             - Małgorzata     Jóźwiak               354: 342
  42 Dorota         Kuć                  - Rafał          Stachowski            335: 453
  43 Dorota         Maciejuk             - Beata          Wiączkowska           317: 399
  44 Daniel         Tomczyk              - Urszula        Solarska              314: 365
  45 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Orzeł                 396: 448
  46 Łukasz         Baranowski           - Adam           Janicki               322: 412
  47 Dariusz        Nawrocki             - Sandra         Sekuła                418: 319
  48 Jacek          Nowak                - Tomasz         Sienkiewicz           339: 332
  49 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Grąbczewski           360: 345
  50 Ryszard        Korpalski            - Marek          Swoboda               380: 366
  51 Joanna         Pawlińska            - Władysław      Zieliński             265: 300
  52 Beata          Sekuła               - Katarzyna      Bogusławska           313: 340
  53 Henryk         Piotrowski           - Jacek          Dec                   323: 364
  54 Hanna          Gawłowska            - Piotr          Wierzchowski          361: 384
  55 Justyna        Szymendera           - Ireneusz       Kaczmarczyk           298: 419
  56 Patrycja       Śliwińska            - Agata          Nawrocka              359: 246
  57 Katarzyna      Dębska               - Jakub          Kraj                  319: 265
  58 Rafał          Świątek              - Blanka         Zwolińska             397: 312
  59 Izabela        Długosz              - Maciej         Kuć                   271: 367
  60 Magdalena      Sulejewska           - Karolina       Długosz               314: 302


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             443: 331
   2 Ewa            Ciszewska            - Justyna        Górka                 375: 392
   3 Sławomir       Kucia                - Kamil          Nawrocki              404: 398
   4 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Ciejka                392: 385
   5 Halina         Roszak               - Dawid          Pikul                 338: 333
   6 Maciej         Śliwa                - Krzysztof      Obremski              352: 400
   7 Michał         Ozimiński            - Kamil          Górka                 352: 592
   8 Mariusz        Margalski            - Alicja         Kosińska              268: 433
   9 Andrzej        Oleksiak             - Bogusław       Książek               426: 382
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Weronika       Rudnicka              418: 294
  11 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Przybyłowicz          514: 259
  12 Tomasz         Suchanek             - Beata          Piotrowska            407: 437
  13 Irena          Sołdan               - Paweł          Janaś                 376: 436
  14 Grzegorz       Wiączkowski          - Marek          Reda                  383: 426
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Robert         Duczemiński           374: 362
  16 Dariusz        Maciejuk             - Aleksander     Puzyna                328: 476
  17 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Sołdan                270: 516
  18 Dariusz        Kosz                 - Adam           Klimont               495: 312
  19 Rafał          Skibicki             - Monika         Sadurska              452: 358
  20 Krzysztof      Langiewicz           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  391: 435
  21 Patryk         Gadus                - Stanisław      Rydzik                382: 353
  22 Grzegorz       Kulgawczuk           - Mariusz        Skrobosz              329: 392
  23 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              511: 241
  24 Kuba           Koisar               - Andrzej        Rechowicz             358: 392
  25 Andrzej        Tyczyno              - Marek          Roszak                367: 341
  26 Remigiusz      Skwarek              - Jacek          Gigoła                272: 413
  27 Grzegorz       Pukniel              - Mikołaj        Przybyłowicz          401: 324
  28 Joanna         Żłobicka             - Sławomir       Zabawa                441: 271
  29 Dorota         Kuć                  - Robert         Głowacki              359: 337
  30 Tadeusz        Wiśniewski           - Dorota         Maciejuk              358: 310
  31 Małgorzata     Jóźwiak              - Sławomir       Piotrowski            396: 347
  32 Monika         Gawron-Cieślik       - Agnieszka      Goniowska             351: 318
  33 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Kozak                 419: 250
  34 Anna           Szyperska            - Sławomir       Długosz               345: 331
  35 Joanna         Brychcy              - Daniel         Tomczyk               354: 305
  36 Władysław      Zieliński            - Danuta         Langiewicz            337: 393
  37 Katarzyna      Bogusławska          - Tomasz         Siwiński              374: 286
  38 Adam           Janicki              - Maciej         Perzyński             277: 415
  39 Piotr          Wierzchowski         - Urszula        Solarska              298: 311
  40 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Chabowski             431: 337
  41 Anna           Swoboda              - Jacek          Nowak                 339: 308
  42 Rafał          Stachowski           - Jacek          Dec                   337: 310
  43 Łukasz         Baranowski           - Zofia          Gajewska              346: 388
  44 Przemysław     Pawlic               - Tomasz         Sienkiewicz           371: 325
  45 Marek          Swoboda              - Magdalena      Kupczyńska            372: 374
  46 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Kuć                   415: 325
  47 Rafał          Wesołowski           - Henryk         Piotrowski            547: 265
  48 Katarzyna      Żuławska             - Patrycja       Śliwińska             384: 361
  49 Mariusz        Sylwestrzuk          - Sandra         Sekuła                409: 283
  50 Rafał          Świątek              - Marek          Herzig                314: 498
  51 Beata          Wiączkowska          - Katarzyna      Dębska                375: 350
  52 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Mariusz        Orzeł                 343: 356
  53 Beata          Sekuła               - Agata          Kuć                   420: 318
  54 Joanna         Pawlińska            - Dariusz        Nawrocki              256: 338
  55 Maciej         Grąbczewski          - Ireneusz       Moralewicz            371: 325
  56 Maciej         Kuć                  - Łukasz         Mycio                 289: 404
  57 Hanna          Gawłowska            - Blanka         Zwolińska             355: 297
  58 Magdalena      Sulejewska           - Justyna        Szymendera            237: 381
  59 Agata          Nawrocka             - Karolina       Długosz               316: 262
  60 Jakub          Kraj                 - Izabela        Długosz               456: 193


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              424: 359
   2 Sławomir       Kucia                - Krzysztof      Obremski              343: 425
   3 Kamil          Nawrocki             - Zbigniew       Wietecki              356: 445
   4 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 362: 365
   5 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Oleksiak              357: 389
   6 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Margalski             350: 410
   7 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Janaś                 356: 452
   8 Weronika       Rudnicka             - Marek          Reda                  389: 370
   9 Robert         Duczemiński          - Wojciech       Sołdan                397: 324
  10 Alicja         Kosińska             - Ewa            Ciszewska             279: 405
  11 Dariusz        Maciejuk             - Dariusz        Kosz                  371: 440
  12 Tomasz         Ciejka               - Halina         Roszak                503: 424
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szmuksta              337: 417
  14 Aleksander     Puzyna               - Rafał          Skibicki              450: 246
  15 Beata          Piotrowska           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  430: 306
  16 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 406: 361
  17 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Sulejewska            392: 329
  18 Maciej         Perzyński            - Patryk         Gadus                 360: 465
  19 Andrzej        Przybyłowicz         - Jacek          Gigoła                450: 353
  20 Joanna         Żłobicka             - Zofia          Gajewska              289: 376
  21 Magdalena      Kupczyńska           - Marek          Roszak                348: 412
  22 Andrzej        Tyczyno              - Katarzyna      Żuławska              500: 272
  23 Przemysław     Pawlic               - Maciej         Śliwa                 349: 423
  24 Anna           Swoboda              - Tadeusz        Wiśniewski            345: 359
  25 Irena          Sołdan               - Rafał          Stachowski            329: 387
  26 Michał         Ozimiński            - Urszula        Solarska              319: 310
  27 Monika         Sadurska             - Remigiusz      Skwarek               344: 396
  28 Adam           Klimont              - Bogusław       Książek               347: 442
  29 Lucyna         Śniadach             - Jolanta        Chłopińska            407: 324
  30 Kuba           Koisar               - Rafał          Wesołowski            486: 396
  31 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Wiączkowski           315: 372
  32 Danuta         Langiewicz           - Grzegorz       Kulgawczuk            359: 344
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Brychcy               354: 310
  34 Mariusz        Sylwestrzuk          - Monika         Gawron-Cieślik        413: 333
  35 Anna           Szyperska            - Marek          Herzig                355: 389
  36 Beata          Wiączkowska          - Katarzyna      Bogusławska           500: 265
  37 Mikołaj        Przybyłowicz         - Ryszard        Korpalski             374: 358
  38 Robert         Głowacki             - Agata          Kuć                   462: 316
  39 Mariusz        Orzeł                - Ireneusz       Moralewicz            380: 482
  40 Sławomir       Zabawa               - Sławomir       Piotrowski            280: 406
  41 Dariusz        Nawrocki             - Dorota         Maciejuk              315: 419
  42 Łukasz         Mycio                - Agnieszka      Kozak                 361: 447
  43 Grzegorz       Pukniel              - Wojciech       Gołęcki               490: 297
  44 Władysław      Zieliński            - Agnieszka      Goniowska             335: 390
  45 Sławomir       Długosz              - Adam           Janicki               327: 335
  46 Daniel         Tomczyk              - Dorota         Kuć                   412: 363
  47 Piotr          Chabowski            - Piotr          Wierzchowski          358: 390
  48 Maciej         Grąbczewski          - Tomasz         Siwiński              229: 453
  49 Dariusz        Kuć                  - Beata          Sekuła                462: 226
  50 Jacek          Nowak                - Małgorzata     Jóźwiak               352: 436
  51 Jacek          Dec                  - Rafał          Świątek               244: 408
  52 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Łukasz         Baranowski            314: 333
  53 Tomasz         Sienkiewicz          - Henryk         Piotrowski            295: 387
  54 Sandra         Sekuła               - Marek          Swoboda               344: 347
  55 Jakub          Kraj                 - Hanna          Gawłowska             383: 325
  56 Patrycja       Śliwińska            - Maciej         Kuć                   377: 292
  57 Agata          Nawrocka             - Justyna        Szymendera            377: 277
  58 Katarzyna      Dębska               - Joanna         Pawlińska             318: 325
  59 Blanka         Zwolińska            - Izabela        Długosz               307: 277
  60 Karolina       Długosz              - Magdalena      Sulejewska            225: 277


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              410: 348
   2 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Obremski              380: 418
   3 Kamil          Górka                - Andrzej        Oleksiak              364: 311
   4 Tomasz         Ciejka               - Paweł          Janaś                 388: 357
   5 Ewa            Ciszewska            - Dariusz        Kosz                  381: 455
   6 Sławomir       Kucia                - Kamil          Nawrocki              434: 396
   7 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             474: 272
   8 Marek          Reda                 - Mariusz        Margalski             466: 309
   9 Wojciech       Sołdan               - Weronika       Rudnicka              356: 339
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Duczemiński           323: 486
  11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Rafał          Skibicki              457: 302
  12 Aleksander     Puzyna               - Małgorzata     Szmuksta              377: 268
  13 Dawid          Pikul                - Beata          Piotrowska            357: 433
  14 Patryk         Gadus                - Stanisław      Rydzik                345: 458
  15 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             393: 370
  16 Andrzej        Tyczyno              - Tomasz         Suchanek              372: 377
  17 Marek          Roszak               - Dariusz        Maciejuk              427: 350
  18 Maciej         Śliwa                - Halina         Roszak                379: 310
  19 Bogusław       Książek              - Remigiusz      Skwarek               371: 353
  20 Alicja         Kosińska             - Tadeusz        Wiśniewski            435: 267
  21 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Wiączkowski           503: 321
  22 Danuta         Langiewicz           - Andrzej        Przybyłowicz          400: 467
  23 Zofia          Gajewska             - Małgorzata     Sulejewska            379: 328
  24 Rafał          Stachowski           - Lucyna         Śniadach              336: 381
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Kuba           Koisar                351: 376
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jacek          Gigoła                393: 305
  27 Marek          Herzig               - Beata          Wiączkowska           436: 373
  28 Robert         Głowacki             - Joanna         Żłobicka              400: 276
  29 Mikołaj        Przybyłowicz         - Grzegorz       Pukniel               381: 467
  30 Sławomir       Piotrowski           - Irena          Sołdan                310: 336
  31 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Wesołowski            485: 374
  32 Agnieszka      Goniowska            - Maciej         Perzyński             326: 382
  33 Tomasz         Siwiński             - Dariusz        Kuć                   364: 330
  34 Joanna         Brychcy              - Małgorzata     Jóźwiak               419: 298
  35 Magdalena      Kupczyńska           - Przemysław     Pawlic                411: 322
  36 Urszula        Solarska             - Anna           Swoboda               447: 279
  37 Katarzyna      Żuławska             - Monika         Sadurska              323: 348
  38 Adam           Klimont              - Krzysztof      Langiewicz            520: 320
  39 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Kulgawczuk            388: 399
  40 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Mycio                 442: 225
  41 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Nawrocki              378: 401
  42 Dorota         Maciejuk             - Dorota         Kuć                   309: 388
  43 Piotr          Chabowski            - Monika         Gawron-Cieślik        320: 358
  44 Agnieszka      Kozak                - Anna           Szyperska             334: 301
  45 Daniel         Tomczyk              - Ryszard        Korpalski             374: 268
  46 Piotr          Wierzchowski         - Katarzyna      Bogusławska           350: 280
  47 Agata          Kuć                  - Adam           Janicki               456: 349
  48 Łukasz         Baranowski           - Marek          Swoboda               381: 385
  49 Sławomir       Zabawa               - Wojciech       Gołęcki               464: 332
  50 Władysław      Zieliński            - Patrycja       Śliwińska             310: 444
  51 Henryk         Piotrowski           - Rafał          Świątek               418: 291
  52 Jacek          Nowak                - Maciej         Grąbczewski           344: 289
  53 Jakub          Kraj                 - Agata          Nawrocka              316: 309
  54 Beata          Sekuła               - Joanna         Pawlińska             267: 335
  55 Jacek          Dec                  - Tomasz         Sienkiewicz           254: 329
  56 Hanna          Gawłowska            - Katarzyna      Dębska                367: 328
  58 Maciej         Kuć                  - Ireneusz       Kaczmarczyk           318: 306
  59 Blanka         Zwolińska            - Magdalena      Sulejewska            288: 264
  60 Sandra         Sekuła               - BYE            BYE                   300:   0
  60 Karolina       Długosz              - Izabela        Długosz               302: 297
Lista rankingowa na dzień 30-08-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             148.34  28629  193
   2 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.31  23250  160
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.71  27736  193
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 143.30  25507  178
   5 Kamil Górka                    Kraków               142.79  28558  200
   6 Michał Makowski                Warszawa             142.70   8705   61
   7 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.46  28207  198
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.94  27963  197
   9 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.05  26940  191
  10 Sławomir Kucia                 Krosno               140.98  14662  104
  11 Szymon Fidziński               Warszawa             140.17  10092   72
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.05  26469  189
  13 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      139.44   7669   55
  14 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.27  26739  192
  15 Justyna Górka                  Kraków               138.95  27651  199
  16 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.93  11809   85
  17 Dawid Pikul                    Poznań               138.31  26556  192
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              138.28  27380  198
  19 Marek Syczuk                   Warszawa             138.21  17967  130
  20 Filip Sosin                    Warszawa             138.14   7045   51
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.95  25659  186
  22 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.87   4136   30
  23 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.99  24659  180
  24 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.99  25891  189
  25 Michał Trumpus                 Wrocław              136.98  14109  103
  26 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.91  26560  194
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.58  13112   96
  28 Krzysztof Mówka                Warszawa             136.36  26182  192
  29 Aleksander Puchalski           Włocławek            135.77  16835  124
  30 Joanna Juszczak                Warszawa             135.36  12995   96
  31 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.95  17004  126
  32 Jakub Zaryński                 Świnoujście          134.79  15636  116
  33 Grzegorz Święcki               Białystok            134.44  10755   80
  34 Andrzej Kowalski               Gdańsk               134.27  25915  193
  35 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.26  25912  193
  36 Patryk Gadus                   Pszczew              134.08  11665   87
  37 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             133.94  26520  198
  38 Przemysław Herdzina            Kraków               133.88  25438  190
  39 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.66   5079   38
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              133.37  13337  100
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.18  25304  190
  42 Marek Reda                     Wołomin              133.05  26344  198
  43 Paweł Jackowski                Warszawa             133.05  26610  200
  44 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.00  12502   94
  45 Michał Alabrudziński           Włocławek            132.42  24895  188
  46 Radosław Konca                 Warszawa             131.71  10273   78
  47 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.69  23836  181
  48 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.19  25583  195
  49 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  50 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.85  23553  180
  51 Wojciech Sołdan                Rumia                130.09  23546  181
  52 Paweł Janaś                    Głogów               129.92  24684  190
  53 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.85  24931  192
  54 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  55 Irena Sołdan                   Rumia                129.70  24643  190
  56 Robert Kamiński                Warszawa             129.36  20827  161
  57 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  58 Jarosław Puchalski             Łódź                 129.21  16281  126
  59 Andrzej Rakoczy                Kraków               128.85   6185   48
  60 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.28  21808  170
  61 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.01  15489  121
  62 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  63 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.88  25321  198
  64 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  65 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  66 Przemysław Rybicki             Otwock               127.77  19038  149
  67 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.59  18500  145
  68 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.41  12868  101
  69 Marek Roszak                   Poznań               127.34  24958  196
  70 Filip Warzecha                 Gdynia               127.12  15127  119
  71 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  72 Łukasz Bryła                   Mielec               126.88  14972  118
  73 Michał Lipka                   Mielec               126.84   6976   55
  74 Artur Irzyk                    Kraków               126.82  20799  164
  75 Jan Kozłowski                  Kraków               126.48  16190  128
  76 Maciej Michalak                Łódź                 126.46  17705  140
  77 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.43   5057   40
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.36  25019  198
  79 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     125.88  10196   81
  80 Artur Koszel                   Warszawa             125.78  24024  191
  81 Robert Głowacki                Łódź                 125.76  22008  175
  82 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.72  24516  195
  83 Jakub Szymczak                 Łódź                 125.56  15067  120
  84 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.46  23838  190
  85 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.36  24195  193
  86 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              124.95  24740  198
  87 Piotr Rosół                    Warszawa             124.75  14596  117
  88 Kuba Koisar                    Warszawa             124.53  24906  200
  89 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.25  13916  112
  90 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  91 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  92 Mariusz Grodek                 Olsztyn              123.97   8926   72
  93 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
  94 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.64  23615  191
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.55  24463  198
  96 Sławomir Buk                   Gliwice              123.47   7408   60
  97 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.34  12457  101
  98 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
  99 Adam Klimont                   Wałcz                123.27  21942  178
 100 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.15  10098   82
 101 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  24569  200
 102 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             122.78  10436   85
 103 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.62  23543  192
 104 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.61  24276  198
 105 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33   5260   43
 106 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.25  15892  130
 107 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.95  12683  104
 108 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.93  23898  196
 109 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       121.83  23756  195
 110 Agnieszka Krupka               Krosno               121.64  16178  133
 111 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            121.40   5220   43
 112 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.12  14171  117
 113 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  120.94  17052  141
 114 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.77  10386   86
 115 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.75   8090   67
 116 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  12062  100
 117 Maciej Perzyński               Piła                 120.62   9408   78
 118 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.59   6512   54
 119 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.28  18163  151
 120 Daniel Janus                   Wąchock              120.21  21518  179
 121 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.02  20883  174
 122 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 123 Rafał Matczak                  Milanówek            119.94  11514   96
 124 Michał Ozimiński               Łódź                 119.93  22666  189
 125 Grzegorz Kurowski              Warszawa             119.77  19522  163
 126 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         119.70  21307  178
 127 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.63   7178   60
 128 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  119.61  23205  194
 129 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.57  23077  193
 130 Paweł Kowalski                 Kutno                119.50  16132  135
 131 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.34  20049  168
 132 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 133 Piotr Madej                    Wrocław              118.71   3680   31
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 135 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  118.49  22395  189
 136 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.45  16464  139
 137 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 138 Maciej Rzychoń                 Katowice             118.00  12154  103
 139 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.98  22535  191
 140 Beata Piotrowska               Łódź                 117.90  21340  181
 141 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.87  10019   85
 142 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               117.78   4240   36
 143 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.74  22842  194
 144 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 145 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47  22672  193
 146 Janusz Krupiński               Bytom                117.40  12444  106
 147 Jarosław Michalak              Łódź                 117.27  11141   95
 148 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.92  15901  136
 149 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 150 Weronika Rudnicka              Ustka                116.64  18546  159
 151 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.59  12942  111
 152 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 153 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.46   8385   72
 154 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.39   4190   36
 155 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.31  20355  175
 156 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.16  12313  106
 157 Halina Roszak                  Poznań               116.14  18466  159
 158 Marcin Skowron                 Zabrze               115.93  11129   96
 159 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.88  22134  191
 160 Aleksander Puzyna              Warszawa             115.80   5674   49
 161 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             115.66  14342  124
 163 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             115.55   7395   64
 164 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.50  15592  135
 165 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.23  11062   96
 166 Tomasz Łapka                   Opole                115.12  18879  164
 167 Lucyna Śniadach                Rumia                115.11  10590   92
 168 Anita Bruska                   Gdynia               115.03   7707   67
 169 Jacek Pietruszka               Kraków               114.99  13224  115
 170 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 171 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        114.88  10684   93
 172 Michał Szymkowski              Wrocław              114.54   4238   37
 173 Marta Dobrzańska               Kraków               114.54  14432  126
 174 Anna Stefańska                 Łódź                 114.50  22556  197
 175 Krzysztof Leśniak              Kraków               114.48   9960   87
 176 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.41  10411   91
 177 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 178 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            114.36  21957  192
 179 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     114.32   9374   82
 180 Joanna Brychcy                 Katowice             114.29  21944  192
 181 Maciej Stolarczyk              Zator                114.23   3541   31
 182 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 183 Teresa Zalewska                Racibórz             114.00  10944   96
 184 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.97  13335  117
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.94  10255   90
 186 Renata Kowalska                Bielsko Biała        113.88  10249   90
 187 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.74  11260   99
 188 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             113.51   6924   61
 189 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  113.48   7149   63
 190 Marek Rogalski                 Warszawa             113.48  16000  141
 191 Anna Niedzielko                Szczecin             113.46   9531   84
 192 Piotr Domański                 Łódź                 113.43   3403   30
 193 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.39  20863  184
 194 Katarzyna Rosiek               Kraków               113.36  11223   99
 195 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 196 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             113.00  21357  189
 197 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.85  12075  107
 198 Magdalena Kublik               Warszawa             112.82  22565  200
 199 Grzegorz Kwiecień              Kraków               112.78  18157  161
 200 Andrzej Grabiński              Suchedniów           112.48   7424   66
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 202 Monika Sadurska                Warszawa             112.46   9559   85
 203 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.26  21891  195
 204 Rafał Skibicki                 Lębork               112.19  21428  191
 205 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             111.86  20023  179
 206 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 111.30   7012   63
 207 Alicja Kosińska                Szczecin             111.21  10454   94
 208 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.07  21103  190
 209 Dominik Piasecki               Słupsk               111.02  10547   95
 210 Bogusław Książek               Szczecin             111.01  17429  157
 211 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.97  13094  118
 212 Patrycja Śliwińska             Szczecin             110.78  21712  196
 213 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.64   8298   75
 214 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.62  21349  193
 215 Joanna Ostrowska               Warszawa             110.57  21118  191
 216 Anna Dłużniewska               Warszawa             110.50  13149  119
 217 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 218 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 219 Sylwester Wójcik               Lublin               110.28   4742   43
 220 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.26  11026  100
 221 Maciej Kuczyński               Gdynia               110.19  10027   91
 222 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 223 Agnieszka Goniowska            Wrocław              109.98  17816  162
 224 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.68   8445   77
 225 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               109.56   6902   63
 226 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.35  17934  164
 227 Krzysztof Bukowski             Milanówek            109.20   4477   41
 228 Daniel Tomczyk                 Piła                 109.16   4148   38
 229 Rafał Stachowski               Police               108.96  10787   99
 230 Michał Kolaj                   Ostróda              108.93  16122  148
 231 Urszula Solarska               Łódź                 108.68  21084  194
 232 Jerzy Luter                    Bytom                108.44  21472  198
 233 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            108.14   5515   51
 234 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.00   4752   44
 235 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 236 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.73   4740   44
 237 Krystyna Augustyniak           Łódź                 107.32   7727   72
 238 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.05   8029   75
 239 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 240 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.88  10367   97
 241 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.85   8975   84
 242 Grażyna Wesołowska             Łódź                 106.75  19002  178
 243 Piotr Szutenberg               Ustka                106.66  10559   99
 244 Tomasz Siwiński                Zawiercie            106.64  21221  199
 245 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              106.50  13099  123
 246 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 247 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 248 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 249 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.83  21061  199
 250 Marianna Kozłowska             Białystok            105.46   8648   82
 251 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.37  20441  194
 252 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 253 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.14  17873  170
 254 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         104.96  17108  163
 255 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.82   8805   84
 256 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.66  11408  109
 257 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 258 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      104.19   3751   36
 259 Łukasz Baranowski              Reda                 104.15  12706  122
 260 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.02   4889   47
 261 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     104.01   9569   92
 262 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.00   5408   52
 263 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 103.98  17780  171
 264 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 265 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 266 Iza Kraj                       Warszawa             103.76   9753   94
 267 Mariusz Makuch                 Zator                103.51   4451   43
 268 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.32   7439   72
 269 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 270 Monika Laskowska               Wrocław              103.03   7727   75
 271 Łukasz Sornek                  Mikołów              102.88   4938   48
 272 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 273 Jacek Nowak                    Szczecin             102.69   5237   51
 274 Adam Janicki                   Łódź                 102.54  19380  189
 275 Joanna Żłobicka                Wrocław              102.34  11974  117
 276 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               101.50   3857   38
 277 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.32  19454  192
 278 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.31   8510   84
 279 Sławomir Długosz               Ostróda              101.16  16793  166
 280 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.14  10013   99
 281 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             101.11   3640   36
 282 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 283 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.92   8679   86
 284 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.82  10889  108
 285 Elżbieta Święcka               Białystok            100.78   5140   51
 286 Paweł Michalski                Ksawerów             100.70   6042   60
 287 Kazimierz Merklejn             Szczecin             100.63   7547   75
 288 Anna Arana                     Warszawa             100.51  19901  198
 289 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 290 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 291 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 292 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 293 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 294 Katarzyna Majewska             Lublin                98.97   3563   36
 295 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.95   5739   58
 296 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 297 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 298 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 299 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 300 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 301 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.40  14025  144
 302 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                96.90   6977   72
 303 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 304 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 305 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.16   2950   31
 306 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.97   2849   30
 307 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.92   7214   76
 308 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.62   8516   90
 309 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 310 Jerzy Ciesielski               Łódź                  94.42   3588   38
 311 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 312 Krzysztof Kruk                 Łódź                  93.33   3360   36
 313 Tomasz Lewiński                Wejherowo             93.14   3260   35
 314 Marcin Radwański               Wrocław               93.00   2976   32
 315 Rafał Świątek                  Wrocław               92.15   4331   47
 316 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.87   2756   30
 317 Agnieszka Kozak                Gdynia                91.19  11125  122
 318 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.01   7736   85
 319 Bożena Guział                  Racibórz              90.67   3264   36
 320 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 321 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.60   9604  106
 322 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.53   5341   59
 323 Wojciech Obremski              Legnica               90.31   6141   68
 324 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              90.06   3242   36
 325 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 326 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             87.89   6504   74
 327 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           87.85   7819   89
 328 Radosław Więch                 Warszawa              87.61   7622   87
 329 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.46   6997   80
 330 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 331 Agata Pastusiak                Sulęcin               87.06   6791   78
 332 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 333 Katarzyna Bogusławska          Piastów               86.68   3207   37
 334 Paweł Golubiński               Gdynia                85.80   7036   82
 335 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 336 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.41   3123   37
 337 Krzysztof Zawadzki             Sampława              84.02   4537   54
 338 Beata Sekuła                   Szczecin              82.98   5062   61
 339 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.75  11089  134
 340 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 341 Anna Lenartowska               Gdynia                78.89   6232   79
 342 Ewa Jóźwiak                    Iława                 78.64   4404   56
 343 Julia Solarska                 Łódź                  75.72   3483   46
 344 Paulina Naplocha               Racibórz              73.24   4907   67
 345 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.80   2154   30
 346 Blanka Zwolińska               Skierdy               71.20   4272   60
 347 Mirosław Dejna                 Sampława              59.24   3021   51




Poczekalnia na dzień 30-08-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Roman Figiel                   Zawichost            110.52   3205   29
   4 Anna Czarnecka                 Zgierz                98.31   2851   29
   5 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   6 Paweł Szczekutek               Warszawa              89.03   2582   29
   7 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
   8 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
   9 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  10 Alicja Bielecka                Poznań                71.89   2013   28
  11 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.07   3377   27
  12 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  13 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            116.48   3145   27
  14 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  15 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 107.30   2897   27
  16 Michał Musielak                Bydgoszcz            106.67   2880   27
  17 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  18 Maciej Grąbczewski             Piła                  95.22   2571   27
  19 Hanna Gawłowska                Piła                  88.74   2396   27
  20 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  21 Jakub Kraj                     Szczecin              91.35   2375   26
  22 Izabela Długosz                Ostróda               68.00   1768   26
  23 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  24 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  25 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  26 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  27 Joanna Stępień                 Katowice             122.29   2935   24
  28 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  29 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  30 Jan Lisiewski                  Piasutno             114.54   2749   24
  31 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  32 Wojciech Morawski              Gliwice              113.96   2735   24
  33 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  34 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  35 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           104.12   2499   24
  36 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  37 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.50   2484   24
  38 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  39 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  40 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  41 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  42 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  43 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  44 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  45 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  46 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  47 Mariusz Katzig                 Gdańsk                90.42   2170   24
  48 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  49 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  50 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  51 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  52 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  53 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               73.88   1773   24
  54 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  55 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  56 Paweł Opyc                     Warszawa             105.74   2432   23
  57 Urszula Behnke                 Iława                 95.39   2194   23
  58 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  59 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  60 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  61 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.87   2090   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  63 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  64 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  65 Sylwia Buks                    Warszawa              83.39   1918   23
  66 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  67 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  68 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  69 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  70 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  71 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  72 Jacek Jabłonowski              Iława                 80.73   1776   22
  73 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.05   1475   22
  74 Teresa Fortuna                 Lubin                122.80   2456   20
  75 Radosław Jachna                Łódź                 109.95   2199   20
  76 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  77 Dariusz Dzierża                Kraków               153.16   2910   19
  78 Robert Zabłocki                Łódź                 126.21   2398   19
  79 Łukasz Kozub                   Brzesko              119.42   2269   19
  80 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  81 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  82 Joanna Regdos                  Kraków                98.74   1876   19
  83 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  84 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  85 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  86 Wojciech Wróbel                Zator                 98.78   1778   18
  87 Błażej Fuczek                  Przeciszów            91.33   1644   18
  88 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            84.33   1518   18
  89 Rafał Horoszko                 Przeciszów            82.72   1489   18
  90 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  91 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.47   1946   17
  92 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  93 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  94 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  95 Piotr Marusa                   Szczytno              76.76   1305   17
  96 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  97 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  98 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  99 Czesława Pawłowska             Wrocław              120.20   1803   15
 100 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
 101 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 102 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.87   1483   15
 103 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 104 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
 105 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
 106 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
 107 Karolina Długosz               Ostróda               66.53    998   15
 108 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 109 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 110 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 111 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 112 Kacper Jachowicz               Żyrardów             109.23   1420   13
 113 Paweł Jachowicz                Żyrardów             107.62   1399   13
 114 Piotr Łasowski                 Gdańsk               129.25   1551   12
 115 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 116 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 117 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 118 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 119 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 120 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 121 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 122 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.67   1424   12
 123 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 124 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 125 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 126 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 127 Sylwester Gryz                 Zabrze               114.25   1371   12
 128 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 129 Agnieszka Grzelak              Łódź                 112.08   1345   12
 130 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 131 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 132 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.67   1304   12
 133 Janusz Sojka                   Łódź                 108.08   1297   12
 134 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 135 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 136 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.00   1284   12
 137 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 138 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 139 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 140 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 141 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 142 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 143 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 144 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 145 Monika Rubinstein              Warszawa             102.17   1226   12
 146 Anna Lisiewska                 Piasutno             101.33   1216   12
 147 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 148 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 149 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 150 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.92   1199   12
 151 Dorota Stachowska              Wydartowo I           99.92   1199   12
 152 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 153 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 154 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 155 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.42   1181   12
 156 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 157 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 158 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 159 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 160 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 161 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.25   1155   12
 162 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     94.67   1136   12
 163 Krzysztof Jaworski             Warszawa              94.25   1131   12
 164 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 165 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 166 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 167 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 168 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 169 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 170 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 171 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 172 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 173 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 174 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 175 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      91.17   1094   12
 176 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 177 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 178 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 179 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 180 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 181 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 182 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 183 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 184 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 185 Dariusz Zębek                  Olsztyn               88.75   1065   12
 186 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 187 Michał Kowalski                Świętajno             87.17   1046   12
 188 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 189 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 190 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 191 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 192 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 193 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 194 Małgorzata Baśko               Andrespol             67.75    813   12
 195 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 196 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 197 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 198 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 199 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 200 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 201 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 202 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 203 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 204 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         88.27    971   11
 205 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 206 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 207 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 208 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 209 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 210 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 211 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 212 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 213 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 214 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 215 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 216 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 217 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 218 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 219 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 220 Krystyna Puchalska             Łódź                  76.73    844   11
 221 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 222 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 223 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 224 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 225 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 226 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 227 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 228 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 229 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 230 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 231 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 232 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 233 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 234 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 235 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 236 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 237 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 238 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 239 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 240 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 241 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 242 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 243 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 244 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       55.09    606   11
 245 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 246 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 247 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 248 Szymon Płachta                 Warszawa             122.40   1224   10
 249 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 250 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 251 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 252 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 253 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 254 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 255 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 256 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 257 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 258 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 259 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 260 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 261 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 262 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 263 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 264 Marta Juszczyk                 Ścinawa               82.75    662    8
 265 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 266 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 267 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 268 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 269 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 270 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 271 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 272 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 273 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 274 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 275 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 276 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 277 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 278 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 279 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 280 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            98.14    687    7
 281 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 282 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 283 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 284 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 285 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 286 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 287 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 288 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 289 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 290 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 291 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 292 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 293 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 294 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 295 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 296 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 297 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 298 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 299 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 300 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 301 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 302 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 303 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 304 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 305 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 306 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 307 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 308 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 309 Marek Sitkowski                Warszawa              79.80    399    5
 310 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 311 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 312 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 313 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 314 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 315 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 316 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 317 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 318 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 319 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 320 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 321 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 322 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 323 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 324 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 325 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 326 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 327 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 328 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 329 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 330 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 331 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 332 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 333 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie