Zakopane12
września
Zakopane 12 września Letnie Igrzyska Lekarskie
Władysławowo13
września
Władysławowo 13-14 września V Mistrzostwa Bałtyku
Gorzów Wielkopolski20
września
Gorzów Wielkopolski 20-21 września VI Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej „Szczęśliwa 13”
Wczasy i V Mistrzostwa Bałtyku13 - 14 września 2008 — V Mistrzostwa BałtykuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V Mistrzostwa BałtykuWładysławowo, 13 - 14 września 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Wczasy i V Mistrzostwa BałtykuWczasy rozpoczęły sie przy pięknej pogodzie. Wspaniała gospodyni, Maria Krzyżanowska, jak zwykle zorganizowała je w ciepłej, rodzinnej i serdecznej atmosferze. Czuliśmy się jak w domu. Gier i emocji nie zabrakło. Tym razem królem wczasów został Tomek Zwoliński, wyprzedzając dwoma punktami w ostatecznej klasyfikacji etatowego już zdobywcę tego tytułu Stasia Rydzika. Było uroczyste pożegnanie, upominki... a potem, oczekiwanie na Mistrzostwa Bałtyku. Pierwsze 6 rund to świetna gra Rafała Lenartowskiego. Tuż za nim był Kazimierz MerklejnIrena Sołdan. Po pierwszym dniu na czele był Merklejn przed Markiem Redą i Ireną Sołdan. Lenartowski spadł na czwarte miejsce. Drugi dzień to zacięta walka pomiędzy Merklejnem, Ireną Sołdan i Stasiem Rydzikiem, który po początkowych porażkach włączył się do walki o zwycięstwo. W parti finałowej Kazimierz Merklejn pokonał Irenę Sołdan i został Mistrzem Bałtyku. Upominków i nagród nie zabrakło dla nikogo. Dziękujemy Marysiu.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Bałtyku
III Mistrzostwa Bałtyku
II Mistrzostwa Bałtyku


Rodzaj turniejuotwarty (Uwaga! Ograniczenie liczby miejsc do 50)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWilla "Zawoja"
ul. Morska 12, Władysławowo
Obrońca tytułuKazimierz jr Merklejn
SędziaAndrzej Lożyński
Harmonogram13.09.08 (sobota — 7 rund)
- 12:00 — rozpoczęcie turnieju
- ok. 15:00 do 16:00 — przerwa obiadowa
- ok. 20:00 — zakończenie pierwszego dnia rozgrywek
- 20:30 — kolacja
14.09.08 (niedziela — 5 rund)
- 8:00 do 9:00 — śniadanie
- 9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
- młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd pociągiem do Władysławowa.
WyżywieniePosiłki w dostępnych cenach w pobliskich barach.
NoclegiNoclegi na miejscu w cenie 25 pln w pokojach z łazienką dla 30 osób (decyduje kolejność zgłoszeń) lub w pensjonacie obok za 30 pln od osoby
NagrodyI miejsce — 400zł, puchar, dwutygodniowy pobyt dla dwóch osób w Willi Zawoja w wybranym terminie poza sezonem
II miejsce — 200zł, puchar, dyplom, tygodniowy pobyt dla dwóch osób w Willi Zawoja w wybranym terminie
III miejsce — 100zł, puchar, weekendowy pobyt dla dwóch osób w Willi Zawoja w wybranym terminie
Najlepsza kobieta — weekendowy pobyt dla dwóch osób w Willi Zawoja w wybranym terminie
OrganizatorzyMaria Krzyżanowska
tel.+48 (58) 674 14 02
601 658 939


Wyniki turnieju V Mistrzostwa Bałtyku

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.27     10.0     4533     1821      427
  2 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 134.20      8.5     4616     1750      337
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.57      8.5     4535     1754      382
  4 Filip           Warzecha             Gdynia                 129.91      8.0     4753     1716      177
  5 Irena           Sołdan               Rumia                  130.14      8.0     4742     1683      698
  6 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 114.45      8.0     4477     1719      282
  7 Michał          Alabrudziński        Włocławek              132.02      7.5     4712     1604      351
  8 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                141.22      7.0     4872     1603      528
  9 Marek           Reda                 Wołomin                134.90      7.0     4843     1559      348
 10 Mateusz         Borsuk               Reda                   100.00      7.0     4763     1511      372
 11 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    119.76      7.0     4600     1538      375
 12 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 109.63      7.0     4305     1552     -122
 13 Anita           Bruska               Gdynia                 118.16      7.0     4284     1567      164
 14 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         121.78      6.5     4252     1512      -84
 15 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 132.88      6.0     4706     1368      594
 16 Miłosz          Wrzałek              Reda                   140.10      6.0     4574     1347      466
 17 Weronika        Rudnicka             Ustka                  117.05      6.0     4541     1351      381
 18 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.28      6.0     4337     1443      -99
 19 Lucyna          Śniadach             Rumia                  117.37      6.0     4259     1446     -355
 20 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           105.90      6.0     4212     1439      -96
 21 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 104.66      6.0     4183     1473     -207
 22 Dawid           Pikul                Poznań                 140.05      6.0     4134     1326      201
 23 Magdalena       Kublik               Warszawa               113.43      5.5     4322     1219      611
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              117.60      5.5     4021     1218      235
 25 Czesław         Grajewski            Choroszcz              104.82      5.0     4255     1308     -211
 26 Łukasz          Baranowski           Reda                   104.15      5.0     4128     1396     -187
 27 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 100.00      4.5     4097     1032      392
 28 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              100.00      4.5     4008     1007      -36
 29 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  100.00      4.5     3841     1052       47
 30 Adam            Janicki              Łódź                   102.54      4.0     3794      999      -60
 31 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      3.5     3987     1019     -318
 32 Ryszard         Schwartz             Kąpino                 100.00      3.5     3568      979     -780
 33 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.5     3525      917     -639
 34 Małgorzata      Nowakowska           Pruszcz Gdański        100.00      2.5     3134      826     -637
 35 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 110.38      2.5     2426      713      -52
 36 Agnieszka       Kotlarz              Gdynia                 100.00      0.5     1236      217     -185
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Bałtyku



	Kazimierz.J Merklejn 146.27 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Weronika       Rudnicka              117.05 +  436: 403  167
    2     4 Maciej         Kuczyński             110.38 +  355: 342  160
    3     1 Rafał          Lenartowski           134.20 -  377: 463   84
    4     5 Maria          Krzyżanowska          105.90 +  431: 351  156
    5     3 Lucyna         Śniadach              117.37 +  356: 325  167
    6     1 Anita          Bruska                118.16 +  381: 238  168
    7     2 Rafał          Wesołowski            122.28 +  445: 401  172
    8     1 Dariusz        Białobrzewski         114.45 -  259: 404   64
    9     4 Łukasz         Baranowski            104.15 +  331: 290  154
   10     3 Małgorzata     Puternicka            104.66 +  414: 271  155
   11     1 Stanisław      Rydzik                143.57 +  395: 340  194
   12     1 Irena          Sołdan                130.14 +  353: 278  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 12 151.75




	Stanisław Rydzik 143.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Białobrzewski         114.45 -  305: 392   64
    2    12 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  399: 322  150
    3     6 Zbigniew       Wietecki              119.76 +  330: 304  170
    4     6 Irena          Sołdan                130.14 -  349: 425   80
    5     6 Michał         Alabrudziński         132.02 +  503: 323  182
    6     5 Maria          Krzyżanowska          105.90 +  460: 325  156
    7     1 Rafał          Lenartowski           134.20 +  332: 314  184
    8     4 Tomasz         Zwoliński             141.22 +  365: 341  191
    9     3 Sławomir       Piotrowski            121.78 =  373: 373  122
   10     4 Anita          Bruska                118.16 +  373: 303  168
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.27 -  340: 395   96
   12     3 Tomasz         Zwoliński             141.22 +  406: 336  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Tomasz Zwoliński 141.22 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Magdalena      Kublik                113.43 +  343: 329  163
    2     6 Michał         Alabrudziński         132.02 +  412: 370  182
    3     3 Anita          Bruska                118.16 -  416: 426   68
    4     4 Sławomir       Piotrowski            121.78 -  348: 374   72
    5    11 Małgorzata     Puternicka            104.66 -  346: 379   55
    6    14 Adam           Janicki               102.54 +  438: 397  153
    7     8 Lucyna         Śniadach              117.37 +  523: 320  167
    8     4 Stanisław      Rydzik                143.57 -  341: 365   94
    9     7 Marek          Reda                  134.90 +  495: 311  185
   10     6 Dawid          Pikul                 140.05 +  383: 356  190
   11     3 Filip          Warzecha              129.91 +  491: 311  180
   12     3 Stanisław      Rydzik                143.57 -  336: 406   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Miłosz Wrzałek 140.10 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Kuczyński             110.38 -  335: 363   60
    2    15 Łukasz         Baranowski            104.15 -  341: 369   54
    3    17 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  315: 288  150
    4    12 Magdalena      Kublik                113.43 +  341: 331  163
    5    10 Andrzej        Kowalski              132.88 +  387: 283  183
    6     7 Filip          Warzecha              129.91 -  347: 361   80
    7     9 Michał         Alabrudziński         132.02 -  317: 352   82
    8    13 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  519: 279  150
    9     9 Zbigniew       Wietecki              119.76 -  345: 422   70
   10    12 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  431: 232  150
   11     9 Czesław        Grajewski             104.82 +  540: 326  155
   12     7 Mateusz        Borsuk                100.00 -  356: 502   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Dawid Pikul 140.05 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Alina          Białobrzewska         109.63 +  354: 342  160
    2     5 Filip          Warzecha              129.91 -  349: 425   80
    3     7 Czesław        Grajewski             104.82 -  314: 398   55
    4    11 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  358: 315  150
    5     9 Rafał          Wesołowski            122.28 -  342: 350   72
    6    12 Magdalena      Kublik                113.43 +  454: 290  163
    7    11 Mateusz        Borsuk                100.00 +  418: 332  150
    8     6 Zbigniew       Wietecki              119.76 +  394: 273  170
    9     1 Irena          Sołdan                130.14 -  325: 403   80
   10     6 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  356: 383   91
   12     9 Małgorzata     Puternicka            104.66 +  470: 422  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 11 120.55




	Marek Reda 134.90 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maria          Krzyżanowska          105.90 +  397: 309  156
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              117.60 +  472: 304  168
    3     2 Lucyna         Śniadach              117.37 +  441: 315  167
    4     2 Filip          Warzecha              129.91 +  495: 324  180
    5     1 Dariusz        Białobrzewski         114.45 -  338: 353   64
    6     2 Sławomir       Piotrowski            121.78 -  339: 427   72
    7     5 Alina          Białobrzewska         109.63 +  438: 332  160
    8     2 Rafał          Lenartowski           134.20 -  352: 398   84
    9     7 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  311: 495   91
   10     7 Łukasz         Baranowski            104.15 +  496: 335  154
   11     2 Irena          Sołdan                130.14 -  283: 489   80
   12     6 Andrzej        Kowalski              132.88 +  481: 414  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Rafał Lenartowski 134.20 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Czesław        Grajewski             104.82 +  447: 353  155
    2     3 Sławomir       Piotrowski            121.78 +  458: 345  172
    3     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.27 +  463: 377  196
    4     1 Dariusz        Białobrzewski         114.45 +  380: 379  164
    5     2 Anita          Bruska                118.16 -  240: 396   68
    6     3 Alina          Białobrzewska         109.63 +  365: 321  160
    7     1 Stanisław      Rydzik                143.57 -  314: 332   94
    8     2 Marek          Reda                  134.90 +  398: 352  185
    9     2 Filip          Warzecha              129.91 -  296: 501   80
   10     1 Irena          Sołdan                130.14 +  403: 330  180
   11     5 Michał         Alabrudziński         132.02 =  366: 366  132
   12     2 Dariusz        Białobrzewski         114.45 +  486: 227  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Andrzej Kowalski 132.88 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Puternicka            104.66 -  313: 338   55
    2    10 Weronika       Rudnicka              117.05 +  409: 313  167
    3    10 Łukasz         Baranowski            104.15 -  350: 361   54
    4    15 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  458: 232  150
    5    10 Miłosz         Wrzałek               140.10 -  283: 387   90
    6    10 Michał         Alabrudziński         132.02 -  340: 358   82
    7    15 Ryszard        Schwartz              100.00 +  551: 281  150
    8    10 Czesław        Grajewski             104.82 +  403: 362  155
    9     8 Maria          Krzyżanowska          105.90 +  392: 312  156
   10     8 Alina          Białobrzewska         109.63 +  481: 347  160
   11     4 Dariusz        Białobrzewski         114.45 -  312: 340   64
   12     6 Marek          Reda                  134.90 -  414: 481   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Michał Alabrudziński 132.02 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Baranowski            104.15 +  401: 268  154
    2     6 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  370: 412   91
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              117.60 -  295: 444   68
    4    16 Ryszard        Schwartz              100.00 +  516: 240  150
    5     6 Stanisław      Rydzik                143.57 -  323: 503   94
    6    10 Andrzej        Kowalski              132.88 +  358: 340  183
    7     9 Miłosz         Wrzałek               140.10 +  352: 317  190
    8     8 Małgorzata     Puternicka            104.66 -  361: 399   55
    9    11 Mateusz        Borsuk                100.00 +  429: 363  150
   10    10 Lucyna         Śniadach              117.37 +  461: 358  167
   11     5 Rafał          Lenartowski           134.20 =  366: 366  134
   12     5 Anita          Bruska                118.16 +  480: 351  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Irena Sołdan 130.14 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Adam           Janicki               102.54 +  393: 268  153
    2     8 Małgorzata     Puternicka            104.66 -  321: 376   55
    3    13 Ryszard        Schwartz              100.00 +  440: 299  150
    4     6 Stanisław      Rydzik                143.57 +  425: 349  194
    5     4 Alina          Białobrzewska         109.63 -  321: 339   60
    6     4 Dariusz        Białobrzewski         114.45 +  457: 281  164
    7     6 Filip          Warzecha              129.91 +  484: 402  180
    8     3 Sławomir       Piotrowski            121.78 +  401: 366  172
    9     1 Dawid          Pikul                 140.05 +  403: 325  190
   10     1 Rafał          Lenartowski           134.20 -  330: 403   84
   11     2 Marek          Reda                  134.90 +  489: 283  185
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.27 -  278: 353   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Filip Warzecha 129.91 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mateusz        Borsuk                100.00 +  407: 384  150
    2     5 Dawid          Pikul                 140.05 +  425: 349  190
    3     5 Rafał          Wesołowski            122.28 +  381: 328  172
    4     2 Marek          Reda                  134.90 -  324: 495   85
    5     5 Sławomir       Piotrowski            121.78 -  302: 385   72
    6     7 Miłosz         Wrzałek               140.10 +  361: 347  190
    7     6 Irena          Sołdan                130.14 -  402: 484   80
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              117.60 +  396: 294  168
    9     2 Rafał          Lenartowski           134.20 +  501: 296  184
   10     2 Dariusz        Białobrzewski         114.45 +  469: 404  164
   11     3 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  311: 491   91
   12     4 Zbigniew       Wietecki              119.76 +  474: 319  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Rafał Wesołowski 122.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  466: 320  150
    2     2 Lucyna         Śniadach              117.37 -  332: 399   67
    3     5 Filip          Warzecha              129.91 -  328: 381   80
    4    10 Weronika       Rudnicka              117.05 +  406: 395  167
    5     9 Dawid          Pikul                 140.05 +  350: 342  190
    6     6 Krzysztof      Sporczyk              117.60 +  386: 342  168
    7     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.27 -  401: 445   96
    8     7 Alina          Białobrzewska         109.63 -  327: 356   60
    9    10 Magdalena      Kublik                113.43 +  316: 307  163
   10     5 Sławomir       Piotrowski            121.78 +  425: 250  172
   11     6 Zbigniew       Wietecki              119.76 -  311: 436   70
   12     8 Alina          Białobrzewska         109.63 -  289: 463   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Sławomir Piotrowski 121.78 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  370: 364  150
    2     3 Rafał          Lenartowski           134.20 -  345: 458   84
    3    12 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  346: 292  150
    4     4 Tomasz         Zwoliński             141.22 +  374: 348  191
    5     5 Filip          Warzecha              129.91 +  385: 302  180
    6     2 Marek          Reda                  134.90 +  427: 339  185
    7     4 Łukasz         Baranowski            104.15 -  340: 379   54
    8     3 Irena          Sołdan                130.14 -  366: 401   80
    9     3 Stanisław      Rydzik                143.57 =  373: 373  144
   10     5 Rafał          Wesołowski            122.28 -  250: 425   72
   11     7 Anita          Bruska                118.16 -  319: 350   68
   12    10 Łukasz         Baranowski            104.15 +  357: 305  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Zbigniew Wietecki 119.76 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Lewiński              100.00 +  483: 271  150
    2     1 Anita          Bruska                118.16 -  315: 473   68
    3     6 Stanisław      Rydzik                143.57 -  304: 330   94
    4    13 Paulina        Naplocha              100.00 +  468: 257  150
    5     7 Łukasz         Baranowski            104.15 -  341: 407   54
    6     8 Lucyna         Śniadach              117.37 +  494: 302  167
    7     7 Maria          Krzyżanowska          105.90 +  361: 317  156
    8     6 Dawid          Pikul                 140.05 -  273: 394   90
    9     9 Miłosz         Wrzałek               140.10 +  422: 345  190
   10     9 Weronika       Rudnicka              117.05 +  384: 344  167
   11     6 Rafał          Wesołowski            122.28 +  436: 311  172
   12     4 Filip          Warzecha              129.91 -  319: 474   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Anita Bruska 118.16 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paulina        Naplocha              100.00 +  388: 232  150
    2     1 Zbigniew       Wietecki              119.76 +  473: 315  170
    3     3 Tomasz         Zwoliński             141.22 +  426: 416  191
    4     3 Czesław        Grajewski             104.82 +  402: 367  155
    5     2 Rafał          Lenartowski           134.20 +  396: 240  184
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.27 -  238: 381   96
    7     3 Dariusz        Białobrzewski         114.45 -  350: 352   64
    8     5 Łukasz         Baranowski            104.15 +  329: 328  154
    9     6 Małgorzata     Puternicka            104.66 -  278: 317   55
   10     4 Stanisław      Rydzik                143.57 -  303: 373   94
   11     7 Sławomir       Piotrowski            121.78 +  350: 319  172
   12     5 Michał         Alabrudziński         132.02 -  351: 480   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Krzysztof Sporczyk 117.60 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  343: 208  150
    2     7 Marek          Reda                  134.90 -  304: 472   85
    3     9 Michał         Alabrudziński         132.02 +  444: 295  182
    4     9 Mateusz        Borsuk                100.00 -  292: 299   50
    5     8 Czesław        Grajewski             104.82 +  342: 335  155
    6     6 Rafał          Wesołowski            122.28 -  342: 386   72
    7    12 Maciej         Kuczyński             110.38 +  403: 328  160
    8     9 Filip          Warzecha              129.91 -  294: 396   80
    9    12 Lucyna         Śniadach              117.37 -  332: 358   67
   10    15 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  352: 309  150
   11    12 Weronika       Rudnicka              117.05 -  273: 400   67
   12    18 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 11 110.73




	Lucyna Śniadach 117.37 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  378: 291  150
    2     2 Rafał          Wesołowski            122.28 +  399: 332  172
    3     2 Marek          Reda                  134.90 -  315: 441   85
    4     8 Łukasz         Baranowski            104.15 +  400: 392  154
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              146.27 -  325: 356   96
    6     8 Zbigniew       Wietecki              119.76 -  302: 494   70
    7     8 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  320: 523   91
    8    11 Magdalena      Kublik                113.43 +  321: 316  163
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              117.60 +  358: 332  168
   10    10 Michał         Alabrudziński         132.02 -  358: 461   82
   11    11 Alina          Białobrzewska         109.63 -  372: 374   60
   12    12 Czesław        Grajewski             104.82 +  411: 302  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Weronika Rudnicka 117.05 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.27 -  403: 436   96
    2    10 Andrzej        Kowalski              132.88 -  313: 409   83
    3    15 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  304: 242  150
    4    10 Rafał          Wesołowski            122.28 -  395: 406   72
    5    15 Ryszard        Schwartz              100.00 +  453: 323  150
    6    13 Mateusz        Borsuk                100.00 -  312: 425   50
    7    13 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  453: 253  150
    8    12 Maria          Krzyżanowska          105.90 -  290: 382   56
    9    13 Agnieszka      Kotlarz               100.00 +  491: 249  150
   10     9 Zbigniew       Wietecki              119.76 -  344: 384   70
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              117.60 +  400: 273  168
   12    11 Maria          Krzyżanowska          105.90 +  383: 378  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Dariusz Białobrzewski 114.45 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                143.57 +  392: 305  194
    2     9 Ryszard        Schwartz              100.00 +  448: 200  150
    3     4 Małgorzata     Puternicka            104.66 +  397: 308  155
    4     1 Rafał          Lenartowski           134.20 -  379: 380   84
    5     1 Marek          Reda                  134.90 +  353: 338  185
    6     4 Irena          Sołdan                130.14 -  281: 457   80
    7     3 Anita          Bruska                118.16 +  352: 350  168
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.27 +  404: 259  196
    9     5 Alina          Białobrzewska         109.63 +  500: 331  160
   10     2 Filip          Warzecha              129.91 -  404: 469   80
   11     4 Andrzej        Kowalski              132.88 +  340: 312  183
   12     2 Rafał          Lenartowski           134.20 -  227: 486   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Magdalena Kublik 113.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  329: 343   91
    2    16 Adam           Janicki               102.54 +  444: 299  153
    3     8 Maria          Krzyżanowska          105.90 -  332: 380   56
    4    12 Miłosz         Wrzałek               140.10 -  331: 341   90
    5    12 Mateusz        Borsuk                100.00 +  442: 332  150
    6    12 Dawid          Pikul                 140.05 -  290: 454   90
    7    14 Paulina        Naplocha              100.00 +  474: 284  150
    8    11 Lucyna         Śniadach              117.37 -  316: 321   67
    9    10 Rafał          Wesołowski            122.28 -  307: 316   72
   10    18 PAUZA
   11    13 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  367: 333  150
   12    13 Tomasz         Lewiński              100.00 +  390: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 11 110.82




	Maciej Kuczyński 110.38 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Miłosz         Wrzałek               140.10 +  363: 335  190
    2     4 Kazimierz.J    Merklejn              146.27 -  342: 355   96
    3    14 Mateusz        Borsuk                100.00 -  372: 395   50
    4    14 Adam           Janicki               102.54 =  307: 307  103
    5    13 Maria          Krzyżanowska          105.90 -  327: 386   56
    6    15 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  387: 297  150
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              117.60 -  328: 403   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  /  7 101.86




	Alina Białobrzewska 109.63 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 140.05 -  342: 354   90
    2    14 Tomasz         Lewiński              100.00 +  378: 361  150
    3    11 Paulina        Naplocha              100.00 +  398: 297  150
    4     7 Małgorzata     Puternicka            104.66 +  324: 322  155
    5     4 Irena          Sołdan                130.14 +  339: 321  180
    6     3 Rafał          Lenartowski           134.20 -  321: 365   84
    7     5 Marek          Reda                  134.90 -  332: 438   85
    8     7 Rafał          Wesołowski            122.28 +  356: 327  172
    9     5 Dariusz        Białobrzewski         114.45 -  331: 500   64
   10     8 Andrzej        Kowalski              132.88 -  347: 481   83
   11    11 Lucyna         Śniadach              117.37 +  374: 372  167
   12     8 Rafał          Wesołowski            122.28 +  463: 289  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Maria Krzyżanowska 105.90 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Reda                  134.90 -  309: 397   85
    2    11 Mateusz        Borsuk                100.00 +  356: 353  150
    3     8 Magdalena      Kublik                113.43 +  380: 332  163
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              146.27 -  351: 431   96
    5    13 Maciej         Kuczyński             110.38 +  386: 327  160
    6     5 Stanisław      Rydzik                143.57 -  325: 460   94
    7     7 Zbigniew       Wietecki              119.76 -  317: 361   70
    8    12 Weronika       Rudnicka              117.05 +  382: 290  167
    9     8 Andrzej        Kowalski              132.88 -  312: 392   83
   10    14 Tomasz         Lewiński              100.00 +  364: 257  150
   11    10 Łukasz         Baranowski            104.15 +  352: 325  154
   12    11 Weronika       Rudnicka              117.05 -  378: 383   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Czesław Grajewski 104.82 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Lenartowski           134.20 -  353: 447   84
    2    13 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  426: 371  150
    3     7 Dawid          Pikul                 140.05 +  398: 314  190
    4     3 Anita          Bruska                118.16 -  367: 402   68
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              117.60 -  335: 342   68
    6    11 Tomasz         Lewiński              100.00 +  320: 309  150
    7    10 Małgorzata     Puternicka            104.66 -  317: 389   55
    8    10 Andrzej        Kowalski              132.88 -  362: 403   83
    9    14 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  368: 282  150
   10    13 Adam           Janicki               102.54 +  381: 256  153
   11     9 Miłosz         Wrzałek               140.10 -  326: 540   90
   12    12 Lucyna         Śniadach              117.37 -  302: 411   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Małgorzata Puternicka 104.66 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Kowalski              132.88 +  338: 313  183
    2     8 Irena          Sołdan                130.14 +  376: 321  180
    3     4 Dariusz        Białobrzewski         114.45 -  308: 397   64
    4     7 Alina          Białobrzewska         109.63 -  322: 324   60
    5    11 Tomasz         Zwoliński             141.22 +  379: 346  191
    6     9 Łukasz         Baranowski            104.15 -  277: 369   54
    7    10 Czesław        Grajewski             104.82 +  389: 317  155
    8     8 Michał         Alabrudziński         132.02 +  399: 361  182
    9     6 Anita          Bruska                118.16 +  317: 278  168
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              146.27 -  271: 414   96
   11     8 Mateusz        Borsuk                100.00 -  385: 480   50
   12     9 Dawid          Pikul                 140.05 -  422: 470   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Łukasz Baranowski 104.15 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Alabrudziński         132.02 -  268: 401   82
    2    15 Miłosz         Wrzałek               140.10 +  369: 341  190
    3    10 Andrzej        Kowalski              132.88 +  361: 350  183
    4     8 Lucyna         Śniadach              117.37 -  392: 400   67
    5     7 Zbigniew       Wietecki              119.76 +  407: 341  170
    6     9 Małgorzata     Puternicka            104.66 +  369: 277  155
    7     4 Sławomir       Piotrowski            121.78 +  379: 340  172
    8     5 Anita          Bruska                118.16 -  328: 329   68
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              146.27 -  290: 331   96
   10     7 Marek          Reda                  134.90 -  335: 496   85
   11    10 Maria          Krzyżanowska          105.90 -  325: 352   56
   12    10 Sławomir       Piotrowski            121.78 -  305: 357   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Adam Janicki 102.54 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                130.14 -  268: 393   80
    2    16 Magdalena      Kublik                113.43 -  299: 444   63
    3    18 PAUZA
    4    14 Maciej         Kuczyński             110.38 =  307: 307  110
    5    17 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  355: 208  150
    6    14 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  397: 438   91
    7    17 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  292: 389   50
    8    15 Paulina        Naplocha              100.00 +  394: 288  150
    9    15 Tomasz         Lewiński              100.00 -  336: 380   50
   10    13 Czesław        Grajewski             104.82 -  256: 381   55
   11    16 Ryszard        Schwartz              100.00 -  288: 334   50
   12    16 Paulina        Naplocha              100.00 +  302: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  / 11  90.82




	Mateusz Borsuk 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Filip          Warzecha              129.91 -  384: 407   80
    2    11 Maria          Krzyżanowska          105.90 -  353: 356   56
    3    14 Maciej         Kuczyński             110.38 +  395: 372  160
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              117.60 +  299: 292  168
    5    12 Magdalena      Kublik                113.43 -  332: 442   63
    6    13 Weronika       Rudnicka              117.05 +  425: 312  167
    7    11 Dawid          Pikul                 140.05 -  332: 418   90
    8    14 Tomasz         Lewiński              100.00 +  437: 313  150
    9    11 Michał         Alabrudziński         132.02 -  363: 429   82
   10    11 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  461: 309  150
   11     8 Małgorzata     Puternicka            104.66 +  480: 385  155
   12     7 Miłosz         Wrzałek               140.10 +  502: 356  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Bartłomiej Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Wesołowski            122.28 -  320: 466   72
    2    17 Paulina        Naplocha              100.00 -  303: 351   50
    3    17 Miłosz         Wrzałek               140.10 -  288: 315   90
    4    17 Tomasz         Lewiński              100.00 -  310: 375   50
    5    18 PAUZA
    6    17 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  374: 239  150
    7    13 Weronika       Rudnicka              117.05 -  253: 453   67
    8    17 Ryszard        Schwartz              100.00 +  369: 260  150
    9    14 Czesław        Grajewski             104.82 -  282: 368   55
   10    15 Krzysztof      Sporczyk              117.60 -  309: 352   68
   11    15 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  370: 320  150
   12    15 Ryszard        Schwartz              100.00 +  363: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  / 11  95.64




	Agnieszka Kotlarz 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    18 PAUZA
    9    13 Weronika       Rudnicka              117.05 -  249: 491   67
   10    16 Małgorzata     Nowakowska            100.00 -  247: 294   50
   11    14 Tomasz         Lewiński              100.00 -  223: 352   50
   12    17 Małgorzata     Nowakowska            100.00 -  217: 284   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     217  /  4  54.25




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Piotrowski            121.78 -  364: 370   72
    2    12 Stanisław      Rydzik                143.57 -  322: 399   94
    3    16 Tomasz         Lewiński              100.00 +  425: 400  150
    4    11 Dawid          Pikul                 140.05 -  315: 358   90
    5    14 Paulina        Naplocha              100.00 +  406: 342  150
    6    15 Maciej         Kuczyński             110.38 -  297: 387   60
    7    16 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  409: 267  150
    8    13 Miłosz         Wrzałek               140.10 -  279: 519   90
    9    18 PAUZA
   10    11 Mateusz        Borsuk                100.00 -  309: 461   50
   11    13 Magdalena      Kublik                113.43 -  333: 367   63
   12    14 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  228: 435   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1019  / 11  92.64




	Tomasz Lewiński 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zbigniew       Wietecki              119.76 -  271: 483   70
    2    14 Alina          Białobrzewska         109.63 -  361: 378   60
    3    16 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  400: 425   50
    4    17 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  375: 310  150
    5    16 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  382: 378  150
    6    11 Czesław        Grajewski             104.82 -  309: 320   55
    7    18 PAUZA
    8    14 Mateusz        Borsuk                100.00 -  313: 437   50
    9    15 Adam           Janicki               102.54 +  380: 336  153
   10    14 Maria          Krzyżanowska          105.90 -  257: 364   56
   11    14 Agnieszka      Kotlarz               100.00 +  352: 223  150
   12    13 Magdalena      Kublik                113.43 -  308: 390   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  / 11  91.55




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anita          Bruska                118.16 -  232: 388   68
    2    17 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  351: 303  150
    3    11 Alina          Białobrzewska         109.63 -  297: 398   60
    4    13 Zbigniew       Wietecki              119.76 -  257: 468   70
    5    14 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  342: 406   50
    6    18 PAUZA
    7    14 Magdalena      Kublik                113.43 -  284: 474   63
    8    15 Adam           Janicki               102.54 -  288: 394   53
    9    16 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  252: 479   50
   10    17 Ryszard        Schwartz              100.00 +  315: 261  150
   11    17 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  315: 291  150
   12    16 Adam           Janicki               102.54 -  292: 302   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     917  / 11  83.36




	Małgorzata Nowakowska 100.00 Pruszcz Gdański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Sporczyk              117.60 -  208: 343   68
    2    18 PAUZA
    3    12 Sławomir       Piotrowski            121.78 -  292: 346   72
    4    15 Andrzej        Kowalski              132.88 -  232: 458   83
    5    17 Adam           Janicki               102.54 -  208: 355   53
    6    17 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  239: 374   50
    7    16 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  267: 409   50
    8    16 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  260: 314   50
    9    17 Ryszard        Schwartz              100.00 -  259: 393   50
   10    16 Agnieszka      Kotlarz               100.00 +  294: 247  150
   11    17 Paulina        Naplocha              100.00 -  291: 315   50
   12    17 Agnieszka      Kotlarz               100.00 +  284: 217  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     826  / 11  75.09




	Agnieszka Piotrowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Lucyna         Śniadach              117.37 -  291: 378   67
    2    13 Czesław        Grajewski             104.82 -  371: 426   55
    3    15 Weronika       Rudnicka              117.05 -  242: 304   67
    4    18 PAUZA
    5    16 Tomasz         Lewiński              100.00 -  378: 382   50
    6    16 Ryszard        Schwartz              100.00 -  346: 382   50
    7    17 Adam           Janicki               102.54 +  389: 292  153
    8    16 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  314: 260  150
    9    16 Paulina        Naplocha              100.00 +  479: 252  150
   10    12 Miłosz         Wrzałek               140.10 -  232: 431   90
   11    15 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  320: 370   50
   12    14 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  435: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  / 11  93.82




	Ryszard Schwartz 100.00 Kąpino

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 PAUZA
    2     9 Dariusz        Białobrzewski         114.45 -  200: 448   64
    3    13 Irena          Sołdan                130.14 -  299: 440   80
    4    16 Michał         Alabrudziński         132.02 -  240: 516   82
    5    15 Weronika       Rudnicka              117.05 -  323: 453   67
    6    16 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  382: 346  150
    7    15 Andrzej        Kowalski              132.88 -  281: 551   83
    8    17 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  260: 369   50
    9    17 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  393: 259  150
   10    17 Paulina        Naplocha              100.00 -  261: 315   50
   11    16 Adam           Janicki               102.54 +  334: 288  153
   12    15 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  295: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  / 11  89.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Bałtyku



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Weronika       Rudnicka              436: 403
   2 Dariusz        Białobrzewski        - Stanisław      Rydzik                392: 305
   3 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kublik                343: 329
   4 Maciej         Kuczyński            - Miłosz         Wrzałek               363: 335
   5 Dawid          Pikul                - Alina          Białobrzewska         354: 342
   6 Maria          Krzyżanowska         - Marek          Reda                  309: 397
   7 Rafał          Lenartowski          - Czesław        Grajewski             447: 353
   8 Małgorzata     Puternicka           - Andrzej        Kowalski              338: 313
   9 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Baranowski            401: 268
  10 Adam           Janicki              - Irena          Sołdan                268: 393
  11 Filip          Warzecha             - Mateusz        Borsuk                407: 384
  12 Bartłomiej     Dalecki              - Rafał          Wesołowski            320: 466
  13 Sławomir       Piotrowski           - Agnieszka      Kozak                 370: 364
  14 Tomasz         Lewiński             - Zbigniew       Wietecki              271: 483
  15 Anita          Bruska               - Paulina        Naplocha              388: 232
  16 Małgorzata     Nowakowska           - Krzysztof      Sporczyk              208: 343
  17 Lucyna         ¦niadach             - Agnieszka      Piotrowicz            378: 291
  18 Ryszard        Schwartz             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Anita          Bruska                315: 473
   2 Rafał          Wesołowski           - Lucyna         ¦niadach              332: 399
   3 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Piotrowski            458: 345
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Maciej         Kuczyński             355: 342
   5 Dawid          Pikul                - Filip          Warzecha              349: 425
   6 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         412: 370
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Reda                  304: 472
   8 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Puternicka            321: 376
   9 Dariusz        Białobrzewski        - Ryszard        Schwartz              448: 200
  10 Andrzej        Kowalski             - Weronika       Rudnicka              409: 313
  11 Mateusz        Borsuk               - Maria          Krzyżanowska          353: 356
  12 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Kozak                 399: 322
  13 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Piotrowicz            426: 371
  14 Alina          Białobrzewska        - Tomasz         Lewiński              378: 361
  15 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Baranowski            341: 369
  16 Magdalena      Kublik               - Adam           Janicki               444: 299
  17 Paulina        Naplocha             - Bartłomiej     Dalecki               351: 303
  18 Małgorzata     Nowakowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Rafał          Lenartowski           377: 463
   2 Marek          Reda                 - Lucyna         ¦niadach              441: 315
   3 Anita          Bruska               - Tomasz         Zwoliński             426: 416
   4 Małgorzata     Puternicka           - Dariusz        Białobrzewski         308: 397
   5 Rafał          Wesołowski           - Filip          Warzecha              328: 381
   6 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Wietecki              330: 304
   7 Czesław        Grajewski            - Dawid          Pikul                 398: 314
   8 Magdalena      Kublik               - Maria          Krzyżanowska          332: 380
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         444: 295
  10 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Kowalski              361: 350
  11 Paulina        Naplocha             - Alina          Białobrzewska         297: 398
  12 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Nowakowska            346: 292
  13 Ryszard        Schwartz             - Irena          Sołdan                299: 440
  14 Mateusz        Borsuk               - Maciej         Kuczyński             395: 372
  15 Agnieszka      Piotrowicz           - Weronika       Rudnicka              242: 304
  16 Agnieszka      Kozak                - Tomasz         Lewiński              425: 400
  17 Miłosz         Wrzałek              - Bartłomiej     Dalecki               315: 288
  18 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Białobrzewski         380: 379
   2 Filip          Warzecha             - Marek          Reda                  324: 495
   3 Anita          Bruska               - Czesław        Grajewski             402: 367
   4 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Zwoliński             374: 348
   5 Maria          Krzyżanowska         - Kazimierz.J    Merklejn              351: 431
   6 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                425: 349
   7 Alina          Białobrzewska        - Małgorzata     Puternicka            324: 322
   8 Łukasz         Baranowski           - Lucyna         ¦niadach              392: 400
   9 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Sporczyk              299: 292
  10 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Wesołowski            395: 406
  11 Agnieszka      Kozak                - Dawid          Pikul                 315: 358
  12 Miłosz         Wrzałek              - Magdalena      Kublik                341: 331
  13 Zbigniew       Wietecki             - Paulina        Naplocha              468: 257
  14 Maciej         Kuczyński            - Adam           Janicki               307: 307
  15 Andrzej        Kowalski             - Małgorzata     Nowakowska            458: 232
  16 Michał         Alabrudziński        - Ryszard        Schwartz              516: 240
  17 Tomasz         Lewiński             - Bartłomiej     Dalecki               375: 310
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Dariusz        Białobrzewski         338: 353
   2 Anita          Bruska               - Rafał          Lenartowski           396: 240
   3 Lucyna         ¦niadach             - Kazimierz.J    Merklejn              325: 356
   4 Alina          Białobrzewska        - Irena          Sołdan                339: 321
   5 Filip          Warzecha             - Sławomir       Piotrowski            302: 385
   6 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         503: 323
   7 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Baranowski            341: 407
   8 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Sporczyk              335: 342
   9 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 350: 342
  10 Andrzej        Kowalski             - Miłosz         Wrzałek               283: 387
  11 Małgorzata     Puternicka           - Tomasz         Zwoliński             379: 346
  12 Magdalena      Kublik               - Mateusz        Borsuk                442: 332
  13 Maria          Krzyżanowska         - Maciej         Kuczyński             386: 327
  14 Agnieszka      Kozak                - Paulina        Naplocha              406: 342
  15 Weronika       Rudnicka             - Ryszard        Schwartz              453: 323
  16 Agnieszka      Piotrowicz           - Tomasz         Lewiński              378: 382
  17 Małgorzata     Nowakowska           - Adam           Janicki               208: 355
  18 Bartłomiej     Dalecki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Anita          Bruska                381: 238
   2 Marek          Reda                 - Sławomir       Piotrowski            339: 427
   3 Rafał          Lenartowski          - Alina          Białobrzewska         365: 321
   4 Irena          Sołdan               - Dariusz        Białobrzewski         457: 281
   5 Stanisław      Rydzik               - Maria          Krzyżanowska          460: 325
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            342: 386
   7 Filip          Warzecha             - Miłosz         Wrzałek               361: 347
   8 Lucyna         ¦niadach             - Zbigniew       Wietecki              302: 494
   9 Łukasz         Baranowski           - Małgorzata     Puternicka            369: 277
  10 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kowalski              358: 340
  11 Tomasz         Lewiński             - Czesław        Grajewski             309: 320
  12 Dawid          Pikul                - Magdalena      Kublik                454: 290
  13 Weronika       Rudnicka             - Mateusz        Borsuk                312: 425
  14 Adam           Janicki              - Tomasz         Zwoliński             397: 438
  15 Maciej         Kuczyński            - Agnieszka      Kozak                 387: 297
  16 Ryszard        Schwartz             - Agnieszka      Piotrowicz            382: 346
  17 Bartłomiej     Dalecki              - Małgorzata     Nowakowska            374: 239
  18 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                314: 332
   2 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz.J    Merklejn              401: 445
   3 Dariusz        Białobrzewski        - Anita          Bruska                352: 350
   4 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Baranowski            340: 379
   5 Marek          Reda                 - Alina          Białobrzewska         438: 332
   6 Irena          Sołdan               - Filip          Warzecha              484: 402
   7 Zbigniew       Wietecki             - Maria          Krzyżanowska          361: 317
   8 Tomasz         Zwoliński            - Lucyna         ¦niadach              523: 320
   9 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               352: 317
  10 Czesław        Grajewski            - Małgorzata     Puternicka            317: 389
  11 Mateusz        Borsuk               - Dawid          Pikul                 332: 418
  12 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Sporczyk              328: 403
  13 Weronika       Rudnicka             - Bartłomiej     Dalecki               453: 253
  14 Magdalena      Kublik               - Paulina        Naplocha              474: 284
  15 Ryszard        Schwartz             - Andrzej        Kowalski              281: 551
  16 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     Nowakowska            409: 267
  17 Agnieszka      Piotrowicz           - Adam           Janicki               389: 292
  18 Tomasz         Lewiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Białobrzewski        - Kazimierz.J    Merklejn              404: 259
   2 Marek          Reda                 - Rafał          Lenartowski           352: 398
   3 Irena          Sołdan               - Sławomir       Piotrowski            401: 366
   4 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                341: 365
   5 Łukasz         Baranowski           - Anita          Bruska                328: 329
   6 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Wietecki              394: 273
   7 Alina          Białobrzewska        - Rafał          Wesołowski            356: 327
   8 Małgorzata     Puternicka           - Michał         Alabrudziński         399: 361
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Filip          Warzecha              294: 396
  10 Andrzej        Kowalski             - Czesław        Grajewski             403: 362
  11 Lucyna         ¦niadach             - Magdalena      Kublik                321: 316
  12 Maria          Krzyżanowska         - Weronika       Rudnicka              382: 290
  13 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Kozak                 519: 279
  14 Mateusz        Borsuk               - Tomasz         Lewiński              437: 313
  15 Adam           Janicki              - Paulina        Naplocha              394: 288
  16 Małgorzata     Nowakowska           - Agnieszka      Piotrowicz            260: 314
  17 Bartłomiej     Dalecki              - Ryszard        Schwartz              369: 260
  18 Agnieszka      Kotlarz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                325: 403
   2 Filip          Warzecha             - Rafał          Lenartowski           501: 296
   3 Sławomir       Piotrowski           - Stanisław      Rydzik                373: 373
   4 Łukasz         Baranowski           - Kazimierz.J    Merklejn              290: 331
   5 Dariusz        Białobrzewski        - Alina          Białobrzewska         500: 331
   6 Małgorzata     Puternicka           - Anita          Bruska                317: 278
   7 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  495: 311
   8 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Kowalski              312: 392
   9 Zbigniew       Wietecki             - Miłosz         Wrzałek               422: 345
  10 Rafał          Wesołowski           - Magdalena      Kublik                316: 307
  11 Michał         Alabrudziński        - Mateusz        Borsuk                429: 363
  12 Lucyna         ¦niadach             - Krzysztof      Sporczyk              358: 332
  13 Agnieszka      Kotlarz              - Weronika       Rudnicka              249: 491
  14 Bartłomiej     Dalecki              - Czesław        Grajewski             282: 368
  15 Tomasz         Lewiński             - Adam           Janicki               380: 336
  16 Paulina        Naplocha             - Agnieszka      Piotrowicz            252: 479
  17 Ryszard        Schwartz             - Małgorzata     Nowakowska            393: 259
  18 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                403: 330
   2 Filip          Warzecha             - Dariusz        Białobrzewski         469: 404
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Małgorzata     Puternicka            414: 271
   4 Anita          Bruska               - Stanisław      Rydzik                303: 373
   5 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Piotrowski            425: 250
   6 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 383: 356
   7 Łukasz         Baranowski           - Marek          Reda                  335: 496
   8 Alina          Białobrzewska        - Andrzej        Kowalski              347: 481
   9 Weronika       Rudnicka             - Zbigniew       Wietecki              344: 384
  10 Lucyna         ¦niadach             - Michał         Alabrudziński         358: 461
  11 Mateusz        Borsuk               - Agnieszka      Kozak                 461: 309
  12 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Piotrowicz            431: 232
  13 Czesław        Grajewski            - Adam           Janicki               381: 256
  14 Tomasz         Lewiński             - Maria          Krzyżanowska          257: 364
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Bartłomiej     Dalecki               352: 309
  16 Agnieszka      Kotlarz              - Małgorzata     Nowakowska            247: 294
  17 Paulina        Naplocha             - Ryszard        Schwartz              315: 261
  18 Magdalena      Kublik               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              340: 395
   2 Marek          Reda                 - Irena          Sołdan                283: 489
   3 Filip          Warzecha             - Tomasz         Zwoliński             311: 491
   4 Andrzej        Kowalski             - Dariusz        Białobrzewski         312: 340
   5 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           366: 366
   6 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            436: 311
   7 Anita          Bruska               - Sławomir       Piotrowski            350: 319
   8 Małgorzata     Puternicka           - Mateusz        Borsuk                385: 480
   9 Miłosz         Wrzałek              - Czesław        Grajewski             540: 326
  10 Maria          Krzyżanowska         - Łukasz         Baranowski            352: 325
  11 Alina          Białobrzewska        - Lucyna         ¦niadach              374: 372
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Weronika       Rudnicka              273: 400
  13 Magdalena      Kublik               - Agnieszka      Kozak                 367: 333
  14 Agnieszka      Kotlarz              - Tomasz         Lewiński              223: 352
  15 Agnieszka      Piotrowicz           - Bartłomiej     Dalecki               320: 370
  16 Adam           Janicki              - Ryszard        Schwartz              288: 334
  17 Małgorzata     Nowakowska           - Paulina        Naplocha              291: 315


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Irena          Sołdan                353: 278
   2 Dariusz        Białobrzewski        - Rafał          Lenartowski           227: 486
   3 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             406: 336
   4 Zbigniew       Wietecki             - Filip          Warzecha              319: 474
   5 Anita          Bruska               - Michał         Alabrudziński         351: 480
   6 Andrzej        Kowalski             - Marek          Reda                  414: 481
   7 Mateusz        Borsuk               - Miłosz         Wrzałek               502: 356
   8 Alina          Białobrzewska        - Rafał          Wesołowski            463: 289
   9 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Puternicka            470: 422
  10 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Baranowski            357: 305
  11 Weronika       Rudnicka             - Maria          Krzyżanowska          383: 378
  12 Czesław        Grajewski            - Lucyna         ¦niadach              302: 411
  13 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Lewiński              390: 308
  14 Agnieszka      Kozak                - Agnieszka      Piotrowicz            228: 435
  15 Ryszard        Schwartz             - Bartłomiej     Dalecki               295: 363
  16 Paulina        Naplocha             - Adam           Janicki               292: 302
  17 Agnieszka      Kotlarz              - Małgorzata     Nowakowska            217: 284
  18 Krzysztof      Sporczyk             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 20-09-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.58  28290  193
   2 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.31  23250  160
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.81  28528  197
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.71  27736  193
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 143.30  25507  178
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.79  28558  200
   7 Michał Makowski                Warszawa             142.70   8705   61
   8 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.05  26940  191
   9 Sławomir Kucia                 Krosno               140.98  14662  104
  10 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      140.63   6047   43
  11 Dawid Pikul                    Poznań               140.49  26412  188
  12 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.28  27636  197
  13 Szymon Fidziński               Warszawa             140.17  10092   72
  14 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.05  26469  189
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              139.51  26646  191
  16 Justyna Górka                  Kraków               138.95  27651  199
  17 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.93  11809   85
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.58  24529  177
  19 Marek Syczuk                   Warszawa             138.41  14671  106
  20 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.23  25158  182
  21 Filip Sosin                    Warszawa             138.14   7045   51
  22 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.95  25659  186
  23 Krzysztof Mówka                Warszawa             137.18  26338  192
  24 Michał Trumpus                 Wrocław              136.98  14109  103
  25 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.58  13112   96
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.34  22905  168
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.31  26580  195
  28 Joanna Juszczak                Warszawa             135.36  12995   96
  29 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.95  17004  126
  30 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.91  26038  193
  31 Jakub Zaryński                 Świnoujście          134.79  15636  116
  32 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.17  16637  124
  33 Patryk Gadus                   Pszczew              134.08  11665   87
  34 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             133.94  26520  198
  35 Przemysław Herdzina            Kraków               133.88  25438  190
  36 Michał Alabrudziński           Włocławek            133.77  26755  200
  37 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.66   5079   38
  38 Bartosz Morawski               Gliwice              133.37  13337  100
  39 Grzegorz Święcki               Białystok            133.21   9058   68
  40 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.18  25304  190
  41 Paweł Jackowski                Warszawa             133.05  26610  200
  42 Marek Reda                     Wołomin              133.02  25008  188
  43 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.00  12502   94
  44 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.92  26121  198
  45 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.81  24122  183
  46 Radosław Konca                 Warszawa             131.71  10273   78
  47 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.69  23836  181
  48 Filip Warzecha                 Gdynia               131.11  17175  131
  49 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  50 Irena Sołdan                   Rumia                130.88  25391  194
  51 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.85  23553  180
  52 Wojciech Sołdan                Rumia                130.09  23546  181
  53 Paweł Janaś                    Głogów               129.92  24684  190
  54 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.85  24931  192
  55 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  56 Robert Kamiński                Warszawa             129.36  20827  161
  57 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  58 Andrzej Rakoczy                Kraków               128.85   6185   48
  59 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.28  21808  170
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.01  15489  121
  61 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.88  25321  198
  62 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  63 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  64 Jarosław Puchalski             Łódź                 127.85  14575  114
  65 Przemysław Rybicki             Otwock               127.77  19038  149
  66 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.59  18500  145
  67 Marek Roszak                   Poznań               127.34  24958  196
  68 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.06  24396  192
  69 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  70 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.93  25133  198
  71 Łukasz Bryła                   Mielec               126.88  14972  118
  72 Michał Lipka                   Mielec               126.84   6976   55
  73 Artur Irzyk                    Kraków               126.82  20799  164
  74 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              126.80  15343  121
  75 Jan Kozłowski                  Kraków               126.48  16190  128
  76 Maciej Michalak                Łódź                 126.46  17705  140
  77 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.43   5057   40
  78 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.32  23875  189
  79 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     125.88  10196   81
  80 Artur Koszel                   Warszawa             125.78  24024  191
  81 Robert Głowacki                Łódź                 125.76  22008  175
  82 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.60  11178   89
  83 Jakub Szymczak                 Łódź                 125.56  15067  120
  84 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.46  23838  190
  85 Kuba Koisar                    Warszawa             125.29  24683  197
  86 Piotr Rosół                    Warszawa             124.75  14596  117
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.54  15443  124
  88 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  89 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  90 Mariusz Grodek                 Olsztyn              123.97   8926   72
  91 Adam Klimont                   Wałcz                123.92  20571  166
  92 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
  93 Rafał Wesołowski               Warszawa             123.68  23128  187
  94 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.64  23615  191
  95 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.56  23847  193
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.55  24463  198
  97 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.34  12457  101
  98 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
  99 Mirosław Uglik                 Warszawa             122.98  15864  129
 100 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  24569  200
 101 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 102 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.62  23543  192
 103 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             122.36   8932   73
 104 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33   5260   43
 105 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.25  15892  130
 106 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       122.04  23798  195
 107 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.95  12683  104
 108 Sławomir Buk                   Gliwice              121.83   5848   48
 109 Agnieszka Krupka               Krosno               121.64  16178  133
 110 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            121.40   5220   43
 111 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.38  22940  189
 112 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  121.14  15627  129
 113 Grzegorz Kurowski              Warszawa             120.78  21136  175
 114 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.77  10386   86
 115 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  12062  100
 116 Maciej Perzyński               Piła                 120.62   9408   78
 117 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.43   9514   79
 118 Anita Bruska                   Gdynia               120.39   8066   67
 119 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.31  22980  191
 120 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.28  18163  151
 121 Daniel Janus                   Wąchock              120.21  21518  179
 122 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.10  20897  174
 123 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.10   5044   42
 124 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 125 Rafał Matczak                  Milanówek            119.94  11514   96
 126 Michał Ozimiński               Łódź                 119.93  22666  189
 127 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.76  15210  127
 128 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  119.61  23205  194
 129 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.61   7894   66
 130 Paweł Kowalski                 Kutno                119.50  16132  135
 131 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.34  20049  168
 132 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         119.12  22632  190
 133 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 134 Piotr Madej                    Wrocław              118.71   3680   31
 135 Jolanta Chłopińska             Wałcz                118.55  23710  200
 136 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 137 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               118.43  10303   87
 138 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.24  16081  136
 139 Beata Piotrowska               Łódź                 118.03  21364  181
 140 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 141 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.00  11682   99
 142 Maciej Rzychoń                 Katowice             118.00  12154  103
 143 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.87  10019   85
 144 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               117.78   4240   36
 145 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.74  22842  194
 146 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 147 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 148 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47  22672  193
 149 Janusz Krupiński               Bytom                117.40  12444  106
 150 Jarosław Michalak              Łódź                 117.27  11141   95
 151 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            116.86  21151  181
 152 Weronika Rudnicka              Ustka                116.75  21366  183
 153 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 154 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            116.47  21780  187
 155 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.15  13706  118
 156 Halina Roszak                  Poznań               116.14  18466  159
 157 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.08   6965   60
 158 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.97  17048  147
 159 Marcin Skowron                 Zabrze               115.93  11129   96
 160 Aleksander Puzyna              Warszawa             115.80   5674   49
 161 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             115.66  14342  124
 163 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             115.61   5665   49
 164 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             115.55   7395   64
 165 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.23  11062   96
 166 Jacek Pietruszka               Kraków               114.99  13224  115
 167 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 168 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  114.96  19773  172
 169 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.94  12758  111
 170 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.92  21950  191
 171 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        114.88  10684   93
 172 Michał Szymkowski              Wrocław              114.54   4238   37
 173 Marta Dobrzańska               Kraków               114.54  14432  126
 174 Joanna Brychcy                 Katowice             114.52  22674  198
 175 Anna Stefańska                 Łódź                 114.50  22556  197
 176 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.41  10411   91
 177 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 178 Maciej Stolarczyk              Zator                114.23   3541   31
 179 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 180 Tomasz Łapka                   Opole                114.11  20084  176
 181 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     114.00  10716   94
 182 Teresa Zalewska                Racibórz             114.00  10944   96
 183 Renata Kowalska                Bielsko Biała        113.88  10249   90
 184 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.67  18529  163
 185 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.65  10456   92
 186 Marek Rogalski                 Warszawa             113.48  16000  141
 187 Anna Niedzielko                Szczecin             113.46   9531   84
 188 Piotr Domański                 Łódź                 113.43   3403   30
 189 Katarzyna Rosiek               Kraków               113.36  11223   99
 190 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 191 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             113.00  21357  189
 192 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.85  12075  107
 193 Grzegorz Kwiecień              Kraków               112.78  18157  161
 194 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.62  18808  167
 195 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.56  11819  105
 196 Andrzej Grabiński              Suchedniów           112.48   7424   66
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 198 Magdalena Kublik               Warszawa             112.47  22382  199
 199 Monika Sadurska                Warszawa             112.46   9559   85
 200 Rafał Skibicki                 Lębork               112.19  21428  191
 201 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.08   5380   48
 202 Alina Białobrzewska            Gdynia               112.02  11090   99
 203 Bogdan Kozłowski               Białystok            112.01   8737   78
 204 Sylwester Wójcik               Lublin               111.71   3463   31
 205 Agnieszka Goniowska            Wrocław              111.65  19427  174
 206 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.39  14481  130
 207 Alicja Kosińska                Szczecin             111.21  10454   94
 208 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.07  21103  190
 209 Dominik Piasecki               Słupsk               111.02  10547   95
 210 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.84   7648   69
 211 Patrycja Śliwińska             Szczecin             110.78  21712  196
 212 Michał Kolaj                   Ostróda              110.65  16376  148
 213 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.62  20133  182
 214 Anna Dłużniewska               Warszawa             110.50  13149  119
 215 Joanna Ostrowska               Warszawa             110.46  21098  191
 216 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 217 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 218 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.33   9709   88
 219 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  110.29   8272   75
 220 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.24  20174  183
 221 Bogusław Książek               Szczecin             110.18  18621  169
 222 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 223 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 224 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.84  12082  110
 225 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.35  17934  164
 226 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.26   8959   82
 227 Daniel Tomczyk                 Piła                 109.16   4148   38
 228 Rafał Stachowski               Police               108.96  10787   99
 229 Urszula Solarska               Łódź                 108.68  21084  194
 230 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            108.14   5515   51
 231 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.08   7025   65
 232 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.00   4752   44
 233 Jerzy Luter                    Bytom                107.88  20713  192
 234 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 235 Łukasz Święcki                 Białystok            107.54   4194   39
 236 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.40  21157  197
 237 Krystyna Augustyniak           Łódź                 107.32   7727   72
 238 Piotr Szutenberg               Ustka                107.11   9319   87
 239 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 240 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.85   8975   84
 241 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.80  19971  187
 242 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.78   5446   51
 243 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.77  10357   97
 244 Grażyna Wesołowska             Łódź                 106.75  19002  178
 245 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              106.50  13099  123
 246 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 247 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 248 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 249 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 250 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.37  20441  194
 251 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 252 Łukasz Baranowski              Reda                 105.24  14102  134
 253 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.19  20092  191
 254 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.14  17873  170
 255 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.67   8792   84
 256 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 257 Marianna Kozłowska             Białystok            104.60   8159   78
 258 Jarosław Karp                  Jędrzejów            104.38   8037   77
 259 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      104.19   3751   36
 260 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.02   4889   47
 261 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     104.01   9569   92
 262 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.00   5408   52
 263 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 264 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 265 Iza Kraj                       Warszawa             103.76   9753   94
 266 Mariusz Makuch                 Zator                103.51   4451   43
 267 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 103.45  16449  159
 268 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 269 Monika Laskowska               Wrocław              103.03   7727   75
 270 Łukasz Sornek                  Mikołów              102.88   4938   48
 271 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 272 Jacek Nowak                    Szczecin             102.69   5237   51
 273 Joanna Żłobicka                Wrocław              102.34  11974  117
 274 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 275 Ryszard Korpalski              Wrocław              102.27  10022   98
 276 Adam Janicki                   Łódź                 101.89  20379  200
 277 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.62  11280  111
 278 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               101.50   3857   38
 279 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.31   8510   84
 280 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.17  19425  192
 281 Sławomir Długosz               Ostróda              101.16  16793  166
 282 Elżbieta Święcka               Białystok            101.13   3944   39
 283 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             101.11   3640   36
 284 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 285 Anna Arana                     Warszawa             100.93  19883  197
 286 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.82  10889  108
 287 Paweł Michalski                Ksawerów             100.70   6042   60
 288 Kazimierz Merklejn             Szczecin             100.63   7547   75
 289 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 290 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 291 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 292 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 293 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.57   6970   70
 294 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 295 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 296 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 297 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 298 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 299 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 300 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 301 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.40  14025  144
 302 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 303 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 304 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 305 Rafał Świątek                  Wrocław               95.00   5605   59
 306 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.97   2849   30
 307 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.92   7214   76
 308 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.62   8516   90
 309 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 310 Jerzy Ciesielski               Łódź                  94.42   3588   38
 311 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 312 Marcin Radwański               Wrocław               93.00   2976   32
 313 Anna  Bogucka                  Wrocław               92.97   3440   37
 314 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 315 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.87   2756   30
 316 Agnieszka Kozak                Gdynia                91.31  12144  133
 317 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.01   7736   85
 318 Bożena Guział                  Racibórz              90.67   3264   36
 319 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 320 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.60   9604  106
 321 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.53   5341   59
 322 Wojciech Obremski              Legnica               90.31   6141   68
 323 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              90.06   3242   36
 324 Paweł Golubiński               Gdynia                89.34   6343   71
 325 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 326 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           87.85   7819   89
 327 Sylwia Buks                    Warszawa              87.51   3063   35
 328 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.46   6997   80
 329 Radosław Więch                 Warszawa              87.43   6557   75
 330 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 331 Agata Pastusiak                Sulęcin               87.06   6791   78
 332 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 333 Katarzyna Bogusławska          Piastów               86.68   3207   37
 334 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 335 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 336 Krzysztof Zawadzki             Sampława              84.02   4537   54
 337 Beata Sekuła                   Szczecin              82.98   5062   61
 338 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.87  10110  122
 339 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 340 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.93   3597   45
 341 Anna Lenartowska               Gdynia                78.89   6232   79
 342 Julia Solarska                 Łódź                  75.72   3483   46
 343 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 344 Alicja Bielecka                Poznań                74.76   2542   34
 345 Paulina Naplocha               Racibórz              74.67   5824   78
 346 Blanka Zwolińska               Skierdy               72.85   4808   66
 347 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   61.94   2044   33
 348 Mirosław Dejna                 Sampława              59.24   3021   51




Poczekalnia na dzień 20-09-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Roman Figiel                   Zawichost            110.52   3205   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            104.45   3029   29
   5 Anna Czarnecka                 Zgierz                98.31   2851   29
   6 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   7 Paweł Szczekutek               Warszawa              89.03   2582   29
   8 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
   9 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  10 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  11 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
  12 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.07   3377   27
  13 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  14 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  15 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  16 Michał Musielak                Bydgoszcz            106.67   2880   27
  17 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  18 Maciej Grąbczewski             Piła                  95.22   2571   27
  19 Hanna Gawłowska                Piła                  88.74   2396   27
  20 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  21 Jakub Kraj                     Szczecin              91.35   2375   26
  22 Izabela Długosz                Ostróda               68.00   1768   26
  23 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  24 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  25 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  26 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  27 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  28 Joanna Stępień                 Katowice             122.29   2935   24
  29 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  30 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  31 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  32 Wojciech Morawski              Gliwice              113.96   2735   24
  33 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  34 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  35 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  36 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.50   2484   24
  37 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  38 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  39 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  40 Katarzyna Majewska             Lublin                98.75   2370   24
  41 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  42 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  43 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  44 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  45 Krzysztof Kruk                 Łódź                  93.25   2238   24
  46 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  47 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  48 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  49 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  50 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               73.88   1773   24
  51 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  52 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  53 Paweł Opyc                     Warszawa             105.74   2432   23
  54 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  55 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  56 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  57 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.87   2090   23
  58 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  59 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  60 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  61 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  62 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  63 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  64 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  65 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  66 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  67 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  68 Jacek Jabłonowski              Iława                 80.73   1776   22
  69 Teresa Fortuna                 Lubin                122.80   2456   20
  70 Radosław Jachna                Łódź                 109.95   2199   20
  71 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  72 Dariusz Dzierża                Kraków               153.16   2910   19
  73 Robert Zabłocki                Łódź                 126.21   2398   19
  74 Łukasz Kozub                   Brzesko              119.42   2269   19
  75 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  76 Joanna Regdos                  Kraków                98.74   1876   19
  77 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  78 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  79 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             121.61   2189   18
  80 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  81 Anna Chybowska                 Sochaczew            102.56   1846   18
  82 Wojciech Wróbel                Zator                 98.78   1778   18
  83 Błażej Fuczek                  Przeciszów            91.33   1644   18
  84 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            84.33   1518   18
  85 Rafał Horoszko                 Przeciszów            82.72   1489   18
  86 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  87 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.47   1946   17
  88 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  89 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  90 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.29   1484   17
  91 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  92 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.18   1023   17
  93 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  94 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  95 Czesława Pawłowska             Wrocław              120.20   1803   15
  96 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  97 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  98 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.87   1483   15
  99 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 100 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
 101 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
 102 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
 103 Karolina Długosz               Ostróda               66.53    998   15
 104 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 105 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 106 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 107 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 108 Kacper Jachowicz               Żyrardów             109.23   1420   13
 109 Paweł Jachowicz                Żyrardów             107.62   1399   13
 110 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 111 Mateusz Borsuk                 Reda                 125.92   1511   12
 112 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 113 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 114 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 115 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 116 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 117 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 118 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 119 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 120 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 121 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 122 Sylwester Gryz                 Zabrze               114.25   1371   12
 123 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 124 Jan Lisiewski                  Piasutno             112.17   1346   12
 125 Agnieszka Grzelak              Łódź                 112.08   1345   12
 126 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 127 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 128 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 129 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.67   1304   12
 130 Janusz Sojka                   Łódź                 108.08   1297   12
 131 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 132 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.00   1284   12
 133 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 134 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 135 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 136 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 137 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 138 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 139 Monika Rubinstein              Warszawa             102.17   1226   12
 140 Anna Lisiewska                 Piasutno             101.33   1216   12
 141 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 142 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 143 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 144 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 145 Dorota Stachowska              Wydartowo I           99.92   1199   12
 146 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 147 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 148 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 149 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.58   1183   12
 150 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.42   1181   12
 151 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 152 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 153 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 154 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 155 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 156 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 157 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 158 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.25   1155   12
 159 Renata Andracka                Poznań                96.17   1154   12
 160 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     94.67   1136   12
 161 Krzysztof Jaworski             Warszawa              94.25   1131   12
 162 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 163 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 164 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.83   1126   12
 165 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 166 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 167 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 168 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 169 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 170 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 171 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 172 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 173 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 174 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      91.17   1094   12
 175 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 176 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.58   1087   12
 177 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 178 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 179 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 180 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 181 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 182 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 183 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 184 Dariusz Zębek                  Olsztyn               88.75   1065   12
 185 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 186 Michał Kowalski                Świętajno             87.17   1046   12
 187 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 188 Janina Grajewska               Choroszcz             82.67    992   12
 189 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 190 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 191 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 192 Małgorzata Baśko               Andrespol             67.75    813   12
 193 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 194 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 195 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 196 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 197 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 198 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 199 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 200 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 201 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 202 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         88.27    971   11
 203 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 204 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 205 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 206 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 207 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 208 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 209 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 210 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 211 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 212 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 213 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 214 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 215 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 216 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 217 Krystyna Puchalska             Łódź                  76.73    844   11
 218 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 219 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 220 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 221 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 222 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 223 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 224 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 225 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 226 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 227 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 228 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 229 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 230 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 231 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 232 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 233 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 234 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 235 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 236 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 237 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 238 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 239 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 240 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 241 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 242 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 243 Szymon Płachta                 Warszawa             122.40   1224   10
 244 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 245 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 246 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 247 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 248 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 249 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 250 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 251 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 252 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 253 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 254 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 255 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 256 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 257 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 258 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 259 Marta Juszczyk                 Ścinawa               82.75    662    8
 260 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 261 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 262 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 263 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 264 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 265 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 266 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 267 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 268 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 269 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 270 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 271 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 272 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 273 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 274 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      119.14    834    7
 275 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 276 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 277 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            98.14    687    7
 278 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 279 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 280 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 281 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 282 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 283 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 284 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 285 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 286 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 287 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 288 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 289 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 290 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 291 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 292 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 293 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 294 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 295 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 296 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 297 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 298 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 299 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 300 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 301 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 302 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 303 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 304 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 305 Marek Sitkowski                Warszawa              79.80    399    5
 306 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 307 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 308 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 309 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 310 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 311 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 312 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 313 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 314 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 315 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 316 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 317 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 318 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 319 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 320 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 321 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 322 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 323 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 324 Elżbieta Hardej                Piaseczno             57.33    172    3
 325 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 326 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 327 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 328 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 329 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 330 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 331 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 332 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie