Ostróda 5
lipca
Ostróda 5- 6 lipca VIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”Grand Prix 2008
Kraków26
lipca
Kraków 26-27 lipca XII Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2008
Łódź 2
sierpnia
Łódź 2- 3 sierpnia Wielka Łódka 2008 — Lato „10 Lat Minęło”
Marek Dudkiewicz Mistrzem Krakowa26 - 27 lipca 2008 — XII Mistrzostwa KrakowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XII Mistrzostwa Krakowa Kraków, 26 - 27 lipca 2008
Grand Prix 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Marek Dudkiewicz Mistrzem KrakowaW XII już Mistrzostwach Krakowa uczestniczyło 87 graczy z całej Polski i zapewne nikt z tego grona nie żałuje, że do grodu Kraka zawitał. Krakowskie mistrzostwa charakteryzują się przede wszystkim tym, że organizatorzy z roku na rok zawieszają sobie poprzeczkę wyżej niż w latach ubiegłych, i trzeba przyznać, że po raz kolejny realizacja tego planu została wykonana z nawiązką. Nie byłoby to możliwe oczywiście bez sponsorów, którzy po raz kolejny dopisali, i zadbali o to, aby każdy z uczestników wyjechał z Krakowa z jakimś drobiazgiem i oczywiście zadowolony, niezależnie od wyników sportowych. Dzięki gościnności hotelu "Holiday Inn" uczestnicy mieli zapewnione idealne warunki do gry, a klimatyzacja pozwalała skupić się na grze, podczas gdy za oknami (po krakowsku "na polu") panował niemiłosierny upał. Wracając do aspektów czysto sportowych — po sobotnich bojach na czele znajdował się Karol Wyrębkiewicz. Początek niedzielnych pojedynków wyłonił dwójkę graczy, którzy, wydawało się, stoczą walkę o końcowe laury — właśnie Karol i Marek Dudkiewicz. Gracze ci spotkali się w 9 rundzie i w bezpośrednim pojedynku lepszy okazał się Marek, który później kroczył już do końcowego tryumfu, ulegając jedynie w ostatniej rundzie Staszkowi Rydzikowi. Wielkie brawa dla Marka za pierwsze turniejowe zwycięstwo! Karol natomiast przegrał na dodatek dwie ostatnie dwie gry i zakończył ostatecznie boje na 7 miejscu. Sytuację tę wykorzystali: Staszek Rydzik oraz Dariusz Kosz, którzy ostatecznie zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Czwarta lokata przypadła reprezentantowi gospodarzy — Przemkowi Herdzinie. Najlepszym debiutantem został Bartłomiej Bęben, a najlepszą kobietą — Agnieszka Krupka. Dla najlepszych kobiet firma "Farmona" ufundowała wielkie kosze pełne kosmetyków. W dodatkowym konkursie, na najlepszą parę pierwszego dnia rozgrywek — warunkiem odbioru nagrody był pocałunek zwycięzców — zwyciężyła para: Marta DobrzańskaMariusz Wrześniewski — w nagrodę spędzili oni romantyczny wieczór w restauracji "Cosa Nostra". Wielkie brawa dla organizatorów za wzorowo przygotowany turniej! Już teraz zapraszamy wszystkich scrabblistów na przyszłoroczne Mistrzostwa Krakowa, a kto w Krakowie już był, ten na pewno za rok również się tu zjawi.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Krakowa
X Mistrzostwa Krakowa
IX Mistrzostwa Krakowa


Rodzaj turniejuotwarty (liczba uczestników ograniczona do 100, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHotel "Holiday Inn"
ul. Wielopole 4
Obrońca tytułuKrzysztof Obremski
SędziaMaciej Śliwa
Strona www turniejuhttp://kluby.pfs.org.pl/krakow
Harmonogram26.07.08 (sobota, 7 rund)
— 11:45 — zamknięcie listy startowej
— 11:50 — oficjalne rozpoczęcie turnieju
— 12:00 — początek I rundy
— ok. 15:00 do 16:00 przerwa obiadowa
— ok. 20:00 zakończenie pierwszego dnia rozgrywek
27.07.08 (niedziela, 5 rund)
— 9:30 rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
— ok. 14:30 — zakończenie turnieju, uroczyste wręczenie nagród
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
Dojazdmapa
Dojście piechotą (ok. 10 min. z dworca Kraków Główny)
WyżywienieMiejsce gry znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, w okolicy jest wiele lokali gastronomicznych. Możliwy również obiad na miejscu.
NoclegiSzczegóły oferty na stronach:
Hotel Alfa — http://www.taniehostele.pl
Hotel Żaczek — http://www.zaczek.bratniak.krakow.pl

Inne oferty noclegów w Krakowie można znaleźć na stronie: http://www.krakow.pl/rezerwacja
Nagrodypuchary, nagrody pieniężne, nagrody rzeczowe
OrganizatorzyJustyna Górka — 0606 288 378, satynuj@wp.pl
Kamil Górka — 0602 443 800, kgorka@epf.pl
Mariusz Wrześniewski — 0502 493 904, maaw@o2.pl
Jerzy Matyasik — 0606 707 148, grogik1@gazeta.pl
Sponsorzy"Holiday Inn" Kraków
Urząd Miasta Krakowa
Sfera Sport
Drukarnia Wydawnicza im. W.L.Anczyca
Społeczny instytut wydawniczy "Znak"
Restauracja "Cosa Nostra"
Agencja Interaktywna Krakweb.pl
Księgarnia Hetmańska
Park Wodny w Krakowie
Farmona
Firma budowlano-remontowa WAN-DEKOR
Rapper
Anna
Wydawnictwo JAK
Źródełko
Cracon
European Legacy Tours


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              120.60     10.0     4914     1902      696
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.66     10.0     4852     1898      740
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   139.50      9.0     5048     1833      712
  4 Przemysław      Herdzina             Kraków                 131.77      9.0     4851     1844      376
  5 Sławomir        Kucia                Krosno                 138.45      9.0     4818     1738      495
  6 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.23      9.0     4526     1849      298
  7 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   141.40      8.0     5039     1711      664
  8 Agnieszka       Krupka               Krosno                 119.90      8.0     4936     1646      825
  9 Kamil           Górka                Kraków                 139.17      8.0     4885     1664      386
 10 Jan             Kozłowski            Kraków                 124.22      8.0     4869     1577      504
 11 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       123.52      8.0     4792     1673      222
 12 Bartosz         Morawski             Gliwice                132.36      8.0     4666     1689      273
 13 Tomasz          Górka                Łęczna                 112.98      8.0     4627     1534      426
 14 Paweł           Kowalski             Kutno                  117.30      8.0     4575     1704      -48
 15 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         118.72      8.0     4528     1689      193
 16 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           119.26      8.0     4431     1661        0
 17 Mirosław        Uglik                Warszawa               119.87      8.0     4402     1585      156
 18 Krzysztof       Obremski             Legnica                136.81      7.0     4981     1583      605
 19 Marta           Dobrzańska           Kraków                 114.39      7.0     4851     1564      657
 20 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.94      7.0     4830     1588      574
 21 Weronika        Rudnicka             Ustka                  113.29      7.0     4785     1524      581
 22 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            129.88      7.0     4684     1589      301
 23 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 125.58      7.0     4667     1614      205
 24 Justyna         Górka                Kraków                 138.11      7.0     4589     1561      214
 25 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.51      7.0     4568     1550      195
 26 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    115.78      7.0     4494     1557      -16
 27 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.18      7.0     4491     1565     -130
 28 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             127.96      7.0     4472     1590      126
 29 Krzysztof       Mówka                Warszawa               137.14      7.0     4447     1496      204
 30 Michał          Szymkowski           Wrocław                117.39      7.0     4440     1455      345
 31 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 110.27      7.0     4438     1581      114
 32 Irena           Sołdan               Rumia                  130.47      6.5     4619     1516      -15
 33 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 120.84      6.5     4529     1566     -168
 34 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               141.72      6.0     4783     1547      478
 35 Patryk          Gadus                Pszczew                131.81      6.0     4664     1369      336
 36 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 119.05      6.0     4609     1430      252
 37 Jarosław        Krzemiński           Tuchów                 117.78      6.0     4602     1371      117
 38 Andrzej         Stańczyk             Kraków                 106.00      6.0     4544     1474       49
 39 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       101.80      6.0     4523     1397      159
 40 Ewa             Ciszewska            Katowice               128.02      6.0     4446     1364      -36
 41 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               105.02      6.0     4442     1380     -139
 42 Ewa             Żbikowska            Warszawa               121.98      6.0     4439     1379      298
 43 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.24      6.0     4412     1323      171
 44 Bartłomiej      Bęben                Jarosław               100.00      6.0     4387     1545     -330
 45 Joanna          Brychcy              Katowice               113.43      6.0     4345     1359     -238
 46 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              123.35      6.0     4240     1362      -47
 47 Maciej          Chmielowski          Kraków                 100.00      6.0     4218     1329     -119
 48 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              104.66      6.0     4133     1372       -8
 49 Wojciech        Sołdan               Rumia                  132.91      6.0     4109     1435     -589
 50 Małgorzata      Sikora               Kraków                 100.00      6.0     4075     1325       72
 51 Urszula         Solarska             Łódź                   105.09      6.0     4046     1434     -408
 52 Elżbieta        Szuba                Bytom Odrzański        100.00      5.0     4617     1225      367
 53 Dawid           Pikul                Poznań                 143.22      5.0     4595     1205      244
 54 Andrzej         Rechowicz            Katowice               130.00      5.0     4502     1292       33
 55 Mariusz         Makuch               Zator                  106.47      5.0     4373     1315      158
 56 Łukasz          Sornek               Mikołów                104.25      5.0     4316     1185     -343
 57 Rafał           Wagnerowski          Tarnów                 100.00      5.0     4199     1295     -342
 58 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.78      5.0     4182     1372        3
 59 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 112.62      5.0     4169     1344       51
 60 Iwona           Kucia                Krosno                 122.39      5.0     4168     1227      160
 61 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               124.88      5.0     4141     1299     -317
 62 Joanna          Regdos               Kraków                 100.00      5.0     4069     1154     -313
 63 Teresa          Zalewska             Racibórz               110.70      5.0     4069     1359     -550
 64 Grażyna         Cieślikowska         Racibórz               100.00      5.0     3989     1270     -308
 65 Janusz          Krupiński            Bytom                  117.71      4.0     4580     1161        9
 66 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 100.00      4.0     4295     1130     -140
 67 Mariusz         Niemczyk             Kraków                 100.00      4.0     4208     1099     -137
 68 Katarzyna       Żuławska             Katowice               109.89      4.0     4140     1186     -335
 69 Bożena          Guział               Racibórz               100.00      4.0     4081     1129     -393
 70 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      112.09      4.0     4035     1165     -542
 71 Jacek           Dec                  Pszczew                103.29      4.0     4031     1144     -481
 72 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      4.0     3891     1073     -528
 73 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      4.0     3853     1111     -476
 74 Justyna         Szymendera           Ostrów Wlkp            100.00      4.0     3833     1097     -605
 75 Dominik         Małocha              Demblin                100.00      4.0     3742     1078     -443
 76 Marcin          Figiel               Kraków                 132.85      4.0     2718      849      261
 77 Stanisław       Książek              Skawina                100.00      4.0     2642      950     -605
 78 Magdalena       Jacak                Kraków                 100.00      3.5     3476      946     -528
 79 Marcin          Radwański            Wrocław                100.00      3.0     3851     1083     -735
 80 Michał          Dulat                Kraków                 100.00      3.0     3413      988     -814
 81 Jacek           Pietruszka           Kraków                 115.65      3.0     2687      784      213
 82 Marek           Starostka            Olkusz                 100.00      3.0     2356      822     -608
 83 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      2.5     3697      852     -439
 84 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      2.0     3707      845     -790
 85 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 117.24      2.0     2362      658     -243
 86 Justyna         Woszczyna            Kraków                 100.00      2.0     2123      609     -421
 87 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      1.0     1638      350     -191
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Krakowa



	Tomasz Zwoliński 145.18 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Adamczyk              117.24 -  286: 358   67
    2    31 Mariusz        Wrześniewski          144.94 +  390: 319  195
    3    20 Iwona          Kucia                 122.39 +  361: 303  172
    4    21 Jerzy          Matyasik              118.24 +  394: 382  168
    5    12 Andrzej        Rechowicz             130.00 +  395: 334  180
    6     6 Małgorzata     Sulejewska            125.58 -  400: 548   76
    7     8 Dawid          Adamczyk              123.52 -  345: 375   74
    8    15 Agata          Kopta                 101.80 +  410: 372  152
    9    10 Dariusz        Kosz                  139.50 -  293: 457   89
   10    15 Rafał          Wesołowski            121.51 +  381: 344  172
   11    12 Agnieszka      Krupka                119.90 -  385: 494   70
   12    19 Bartłomiej     Bęben                 100.00 +  451: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Mariusz Wrześniewski 144.94 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Wietecki              115.78 -  350: 435   66
    2    31 Tomasz         Zwoliński             145.18 -  319: 390   95
    3    41 Michał         Dulat                 100.00 +  448: 235  150
    4    26 Marcin         Radwański             100.00 +  488: 236  150
    5    16 Wojciech       Sołdan                132.91 +  425: 301  183
    6    13 Bartłomiej     Bęben                 100.00 +  473: 313  150
    7     6 Grzegorz       Wilk                  119.05 +  411: 307  169
    8     5 Sławomir       Kucia                 138.45 +  430: 401  188
    9     4 Stanisław      Rydzik                143.66 -  344: 422   94
   10     8 Przemysław     Herdzina              131.77 -  358: 512   82
   11    11 Zofia          Gajewska              119.26 -  330: 349   69
   12    13 Mateusz        Żbikowski             141.72 +  454: 355  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Stanisław Rydzik 143.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jacek          Pietruszka            115.65 +  439: 305  166
    2    11 Piotr          Pietuchowski          139.23 -  342: 422   89
    3    19 Andrzej        Stańczyk              106.00 +  334: 316  156
    4     7 Mateusz        Żbikowski             141.72 -  334: 412   92
    5    29 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  362: 349  150
    6    15 Łukasz         Bobowski              127.96 +  435: 271  178
    7     7 Jan            Kozłowski             124.22 +  464: 356  174
    8     6 Dariusz        Kosz                  139.50 +  371: 359  189
    9     4 Mariusz        Wrześniewski          144.94 +  422: 344  195
   10     3 Arkadiusz      Biegun                120.84 +  439: 268  171
   11     3 Paweł          Kowalski              117.30 +  433: 409  167
   12     1 Marek          Dudkiewicz            120.60 +  477: 301  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1898  / 12 158.17




	Dawid Pikul 143.22 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Dobrzańska            114.39 -  294: 470   64
    2    27 Jacek          Dec                   103.29 -  330: 408   53
    3    35 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  437: 456   50
    4    39 Małgorzata     Sikora                100.00 +  352: 311  150
    5    36 Natalia        Połomska              100.00 +  420: 323  150
    6    30 Mariusz        Sylwestrzuk           124.88 -  287: 407   75
    7    36 Urszula        Solarska              105.09 -  314: 335   55
    8    36 Marcin         Radwański             100.00 +  462: 285  150
    9    23 Mariusz        Makuch                106.47 +  475: 273  156
   10    26 Wojciech       Sołdan                132.91 +  510: 305  183
   11    19 Bartłomiej     Bęben                 100.00 -  347: 406   50
   12    22 Grzegorz       Wilk                  119.05 -  367: 372   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Mateusz Żbikowski 141.72 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Brychcy               113.43 +  488: 271  163
    2     4 Dawid          Adamczyk              123.52 +  525: 302  174
    3     1 Rafał          Wesołowski            121.51 -  317: 390   72
    4     7 Stanisław      Rydzik                143.66 +  412: 334  194
    5     6 Paweł          Kowalski              117.30 -  366: 418   67
    6    10 Bartosz        Morawski              132.36 -  359: 387   82
    7    17 Mariola        Osajda-Matczak        123.35 +  431: 288  173
    8    12 Krzysztof      Mówka                 137.14 +  414: 297  187
    9     9 Przemysław     Herdzina              131.77 -  401: 431   82
   10    12 Łukasz         Bobowski              127.96 -  266: 403   78
   11    17 Irena          Sołdan                130.47 +  449: 330  180
   12    13 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  355: 454   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Karol Wyrębkiewicz 141.40 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Weronika       Rudnicka              113.29 +  447: 363  163
    2    10 Wojciech       Sołdan                132.91 +  447: 288  183
    3     6 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  422: 329  150
    4     2 Rafał          Wesołowski            121.51 +  372: 352  172
    5     2 Piotr          Pietuchowski          139.23 -  287: 362   89
    6     7 Mikołaj        Fidziński             110.27 +  447: 325  160
    7     2 Kamil          Górka                 139.17 +  513: 326  189
    8     1 Dariusz        Puton                 129.88 +  445: 398  180
    9     1 Małgorzata     Sulejewska            125.58 +  420: 318  176
   10     1 Marek          Dudkiewicz            120.60 -  400: 433   71
   11     2 Dariusz        Kosz                  139.50 -  430: 445   89
   12     2 Dariusz        Kosz                  139.50 -  409: 436   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Dariusz Kosz 139.50 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Górka                 112.98 +  462: 387  163
    2     7 Arkadiusz      Biegun                120.84 -  384: 413   71
    3    12 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  436: 342  168
    4     9 Wojciech       Sołdan                132.91 +  421: 327  183
    5     7 Sławomir       Piotrowski            118.72 -  343: 412   69
    6    12 Grzegorz       Kwiecień              112.62 +  353: 292  163
    7     9 Zofia          Gajewska              119.26 +  508: 333  169
    8     6 Stanisław      Rydzik                143.66 -  359: 371   94
    9    10 Tomasz         Zwoliński             145.18 +  457: 293  195
   10     7 Małgorzata     Sulejewska            125.58 +  444: 327  176
   11     2 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 +  445: 430  191
   12     2 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 +  436: 409  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Piotr Pietuchowski 139.23 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kwiecień              112.62 +  369: 361  163
    2    11 Stanisław      Rydzik                143.66 +  422: 342  194
    3     2 Krzysztof      Obremski              136.81 +  404: 350  187
    4     1 Kamil          Górka                 139.17 +  408: 391  189
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 +  362: 287  191
    6     1 Marek          Dudkiewicz            120.60 +  389: 344  171
    7     1 Dariusz        Puton                 129.88 -  318: 407   80
    8     2 Małgorzata     Sulejewska            125.58 +  406: 318  176
    9     3 Justyna        Górka                 138.11 -  305: 396   88
   10     4 Paweł          Kowalski              117.30 -  366: 405   67
   11     6 Dawid          Adamczyk              123.52 +  397: 341  174
   12     5 Sławomir       Piotrowski            118.72 +  380: 286  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1849  / 12 154.08




	Kamil Górka 139.17 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jacek          Wandzel               112.09 +  415: 274  162
    2    15 Piotr          Adamczyk              117.24 +  442: 351  167
    3    10 Zofia          Gajewska              119.26 +  498: 326  169
    4     1 Piotr          Pietuchowski          139.23 -  391: 408   89
    5     5 Grzegorz       Kwiecień              112.62 +  385: 298  163
    6     2 Dariusz        Puton                 129.88 +  478: 387  180
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  326: 513   91
    8     4 Przemysław     Herdzina              131.77 +  393: 291  182
    9     5 Paweł          Kowalski              117.30 -  419: 434   67
   10     6 Marta          Dobrzańska            114.39 -  301: 500   64
   11    10 Zbigniew       Wietecki              115.78 +  403: 320  166
   12     7 Marta          Dobrzańska            114.39 +  434: 397  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Sławomir Kucia 138.45 Krosno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Joanna         Ostrowska             111.78 -  346: 388   62
    2    32 Justyna        Woszczyna             100.00 +  402: 279  150
    3    26 Maciej         Chmielowski           100.00 +  365: 353  150
    4     8 Krzysztof      Obremski              136.81 -  381: 521   87
    5    25 Mariusz        Sylwestrzuk           124.88 +  390: 285  175
    6    21 Irena          Sołdan                130.47 +  467: 333  180
    7    12 Mirosław       Uglik                 119.87 +  361: 340  170
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  401: 430   95
    9    15 Janusz         Krupiński             117.71 +  411: 407  168
   10     9 Agnieszka      Krupka                119.90 +  384: 357  170
   11     4 Marta          Dobrzańska            114.39 +  417: 349  164
   12     4 Paweł          Kowalski              117.30 +  493: 281  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Justyna Górka 138.11 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Teresa         Zalewska              110.70 +  531: 304  161
    2     1 Andrzej        Rechowicz             130.00 +  379: 321  180
    3     5 Bartłomiej     Bęben                 100.00 +  334: 310  150
    4     6 Arkadiusz      Biegun                120.84 -  314: 360   71
    5    10 Bartosz        Morawski              132.36 +  431: 425  182
    6     5 Rafał          Wesołowski            121.51 +  419: 418  172
    7     3 Marek          Dudkiewicz            120.60 -  334: 366   71
    8    10 Mikołaj        Fidziński             110.27 +  389: 338  160
    9     3 Piotr          Pietuchowski          139.23 +  396: 305  189
   10     2 Sławomir       Piotrowski            118.72 -  361: 430   69
   11     5 Jan            Kozłowski             124.22 -  356: 421   74
   12     9 Bartosz        Morawski              132.36 -  345: 377   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Krzysztof Mówka 137.14 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mikołaj        Fidziński             110.27 +  323: 321  160
    2    21 Joanna         Ostrowska             111.78 +  378: 321  162
    3    11 Małgorzata     Sulejewska            125.58 -  357: 420   76
    4    16 Ewa            Żbikowska             121.98 +  415: 325  172
    5     9 Grzegorz       Wilk                  119.05 -  342: 391   69
    6    14 Ewa            Ciszewska             128.02 -  397: 401   78
    7    26 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  415: 261  150
    8    12 Mateusz        Żbikowski             141.72 -  297: 414   92
    9    28 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  437: 342  150
   10    20 Teresa         Zalewska              110.70 +  373: 336  161
   11     9 Weronika       Rudnicka              113.29 +  321: 240  163
   12    10 Tomasz         Górka                 112.98 -  392: 471   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Krzysztof Obremski 136.81 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Żuławska              109.89 +  438: 297  160
    2    12 Mariusz        Sylwestrzuk           124.88 +  496: 321  175
    3     2 Piotr          Pietuchowski          139.23 -  350: 404   89
    4     8 Sławomir       Kucia                 138.45 +  521: 381  188
    5     4 Rafał          Wesołowski            121.51 -  325: 347   72
    6     9 Przemysław     Herdzina              131.77 -  417: 456   82
    7    15 Bartosz        Morawski              132.36 +  416: 369  182
    8    11 Grzegorz       Grzeszczuk            105.02 +  400: 294  155
    9     8 Andrzej        Stańczyk              106.00 +  471: 340  156
   10     5 Dawid          Adamczyk              123.52 -  408: 440   74
   11     7 Dariusz        Puton                 129.88 +  394: 327  180
   12     6 Agnieszka      Krupka                119.90 -  345: 400   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Wojciech Sołdan 132.91 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Makuch                106.47 +  370: 346  156
    2    10 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  288: 447   91
    3    24 Agata          Kopta                 101.80 +  444: 347  152
    4     9 Dariusz        Kosz                  139.50 -  327: 421   89
    5    16 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  301: 425   95
    6    24 Weronika       Rudnicka              113.29 +  363: 355  163
    7    20 Jacek          Pietruszka            115.65 +  360: 348  166
    8    19 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  339: 401   68
    9    32 Joanna         Ostrowska             111.78 -  279: 517   62
   10    26 Dawid          Pikul                 143.22 -  305: 510   93
   11    33 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  350: 281  150
   12    29 Stanisław      Książek               100.00 +  383: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Marcin Figiel 132.85 Kraków             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Stańczyk              106.00 +  436: 278  156
    2    13 Zofia          Gajewska              119.26 -  347: 349   69
    3    18 Łukasz         Bobowski              127.96 -  341: 376   78
    4    25 Mirosław       Uglik                 119.87 -  442: 456   70
    5    30 Błażej         Fidziński             100.00 +  354: 271  150
    6    25 Katarzyna      Żuławska              109.89 +  378: 368  160
    7    21 Zbigniew       Wietecki              115.78 +  420: 359  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     849  /  7 121.29




	Bartosz Morawski 132.36 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Urszula        Solarska              105.09 +  379: 241  155
    2     5 Iwona          Kucia                 122.39 +  356: 295  172
    3     7 Marek          Dudkiewicz            120.60 -  305: 412   71
    4    18 Patryk         Gadus                 131.81 +  418: 408  182
    5    10 Justyna        Górka                 138.11 -  425: 431   88
    6    10 Mateusz        Żbikowski             141.72 +  387: 359  192
    7    15 Krzysztof      Obremski              136.81 -  369: 416   87
    8    21 Teresa         Zalewska              110.70 -  409: 410   61
    9    21 Andrzej        Rechowicz             130.00 +  383: 324  180
   10    16 Bartłomiej     Bęben                 100.00 +  422: 366  150
   11    14 Joanna         Brychcy               113.43 +  436: 386  163
   12     9 Justyna        Górka                 138.11 +  377: 345  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Patryk Gadus 131.81 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Grzeszczuk            105.02 +  392: 383  155
    2    20 Marcin         Radwański             100.00 +  491: 302  150
    3     8 Przemysław     Herdzina              131.77 -  260: 447   82
    4    18 Bartosz        Morawski              132.36 -  408: 418   82
    5    18 Łukasz         Bobowski              127.96 -  435: 500   78
    6    23 Jacek          Wandzel               112.09 +  452: 290  162
    7    18 Grzegorz       Kwiecień              112.62 -  266: 436   63
    8    25 Marek          Starostka             100.00 +  400:   1  150
    9    18 Urszula        Solarska              105.09 -  378: 399   55
   10    23 Mariola        Osajda-Matczak        123.35 +  346: 316  173
   11    20 Mariusz        Makuch                106.47 +  431: 384  156
   12    14 Weronika       Rudnicka              113.29 -  405: 452   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Przemysław Herdzina 131.77 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Siwiński              104.66 +  396: 382  155
    2    18 Ewa            Żbikowska             121.98 +  339: 323  172
    3     8 Patryk         Gadus                 131.81 +  447: 260  182
    4     3 Marek          Dudkiewicz            120.60 -  354: 430   71
    5    14 Irena          Sołdan                130.47 +  402: 338  180
    6     9 Krzysztof      Obremski              136.81 +  456: 417  187
    7     4 Małgorzata     Sulejewska            125.58 -  324: 388   76
    8     4 Kamil          Górka                 139.17 -  291: 393   89
    9     9 Mateusz        Żbikowski             141.72 +  431: 401  192
   10     8 Mariusz        Wrześniewski          144.94 +  512: 358  195
   11     8 Arkadiusz      Biegun                120.84 +  461: 399  171
   12     3 Jan            Kozłowski             124.22 +  438: 386  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 12 153.67




	Irena Sołdan 130.47 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Sornek                104.25 +  516: 393  154
    2     3 Marek          Starostka             100.00 +  412: 346  150
    3     3 Arkadiusz      Biegun                120.84 =  415: 415  121
    4     5 Małgorzata     Sulejewska            125.58 -  340: 361   76
    5    14 Przemysław     Herdzina              131.77 -  338: 402   82
    6    21 Sławomir       Kucia                 138.45 -  333: 467   88
    7    28 Łukasz         Bobowski              127.96 +  444: 383  178
    8    20 Ewa            Żbikowska             121.98 +  390: 377  172
    9    16 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  330: 327  168
   10    11 Dariusz        Puton                 129.88 -  331: 351   80
   11    17 Mateusz        Żbikowski             141.72 -  330: 449   92
   12    21 Urszula        Solarska              105.09 +  440: 363  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Andrzej Rechowicz 130.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jacek          Dec                   103.29 +  385: 365  153
    2     1 Justyna        Górka                 138.11 -  321: 379   88
    3    31 Marcin         Radwański             100.00 +  454: 388  150
    4    17 Łukasz         Bobowski              127.96 +  390: 358  178
    5    12 Tomasz         Zwoliński             145.18 -  334: 395   95
    6    22 Janusz         Krupiński             117.71 -  385: 393   68
    7    22 Teresa         Zalewska              110.70 -  328: 378   61
    8    27 Tomasz         Siwiński              104.66 -  368: 418   55
    9    21 Bartosz        Morawski              132.36 -  324: 383   82
   10    31 Jacek          Wandzel               112.09 +  382: 360  162
   11    29 Maciej         Chmielowski           100.00 -  313: 351   50
   12    31 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  518: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Dariusz Puton 129.88 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agata          Kopta                 101.80 +  402: 326  152
    2    17 Magdalena      Jacak                 100.00 +  326: 309  150
    3     9 Agnieszka      Krupka                119.90 +  394: 334  170
    4     4 Paweł          Kowalski              117.30 +  521: 243  167
    5     3 Arkadiusz      Biegun                120.84 +  451: 348  171
    6     2 Kamil          Górka                 139.17 -  387: 478   89
    7     1 Piotr          Pietuchowski          139.23 +  407: 318  189
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  398: 445   91
    9     6 Sławomir       Piotrowski            118.72 -  350: 454   69
   10    11 Irena          Sołdan                130.47 +  351: 331  180
   11     7 Krzysztof      Obremski              136.81 -  327: 394   87
   12     8 Dawid          Adamczyk              123.52 -  370: 403   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Ewa Ciszewska 128.02 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bartłomiej     Bęben                 100.00 -  363: 379   50
    2    28 Dominik        Małocha               100.00 +  433: 303  150
    3    14 Katarzyna      Żuławska              109.89 +  394: 325  160
    4    14 Sławomir       Piotrowski            118.72 -  348: 435   69
    5    19 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  449: 366  150
    6    14 Krzysztof      Mówka                 137.14 +  401: 397  187
    7    10 Andrzej        Stańczyk              106.00 -  295: 417   56
    8    16 Grzegorz       Kwiecień              112.62 +  381: 361  163
    9     7 Arkadiusz      Biegun                120.84 -  364: 423   71
   10    17 Zofia          Gajewska              119.26 -  317: 391   69
   11    24 Teresa         Zalewska              110.70 +  336: 316  161
   12    17 Łukasz         Bobowski              127.96 -  365: 369   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Łukasz Bobowski 127.96 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Chmielowski           100.00 +  361: 237  150
    2    14 Zbigniew       Wietecki              115.78 -  316: 349   66
    3    18 Marcin         Figiel                132.85 +  376: 341  183
    4    17 Andrzej        Rechowicz             130.00 -  358: 390   80
    5    18 Patryk         Gadus                 131.81 +  500: 435  182
    6    15 Stanisław      Rydzik                143.66 -  271: 435   94
    7    28 Irena          Sołdan                130.47 -  383: 444   80
    8    29 Joanna         Ostrowska             111.78 +  386: 366  162
    9    26 Katarzyna      Żuławska              109.89 +  383: 320  160
   10    12 Mateusz        Żbikowski             141.72 +  403: 266  192
   11    16 Tomasz         Górka                 112.98 -  366: 398   63
   12    17 Ewa            Ciszewska             128.02 +  369: 365  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Małgorzata Sulejewska 125.58 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  405: 222  150
    2    16 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  448: 348  168
    3    11 Krzysztof      Mówka                 137.14 +  420: 357  187
    4     5 Irena          Sołdan                130.47 +  361: 340  180
    5     1 Marek          Dudkiewicz            120.60 -  354: 467   71
    6     6 Tomasz         Zwoliński             145.18 +  548: 400  195
    7     4 Przemysław     Herdzina              131.77 +  388: 324  182
    8     2 Piotr          Pietuchowski          139.23 -  318: 406   89
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  318: 420   91
   10     7 Dariusz        Kosz                  139.50 -  327: 444   89
   11    13 Mikołaj        Fidziński             110.27 -  367: 422   60
   12    15 Agata          Kopta                 101.80 +  413: 312  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Mariusz Sylwestrzuk 124.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Dulat                 100.00 +  366: 261  150
    2    12 Krzysztof      Obremski              136.81 -  321: 496   87
    3    15 Marta          Dobrzańska            114.39 -  345: 437   64
    4    37 Stanisław      Książek               100.00 +  347: 296  150
    5    25 Sławomir       Kucia                 138.45 -  285: 390   88
    6    30 Dawid          Pikul                 143.22 +  407: 287  193
    7    19 Mariusz        Makuch                106.47 -  306: 410   56
    8    24 Weronika       Rudnicka              113.29 -  384: 404   63
    9    29 Grzegorz       Kwiecień              112.62 +  396: 296  163
   10    28 Michał         Szymkowski            117.39 -  295: 418   67
   11    26 Janusz         Krupiński             117.71 +  358: 325  168
   12    27 Maciej         Chmielowski           100.00 -  331: 438   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Jan Kozłowski 124.22 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Błażej         Fidziński             100.00 -  318: 371   50
    2    41 Urszula        Solarska              105.09 -  367: 391   55
    3    39 Dominik        Małocha               100.00 +  464: 357  150
    4    23 Łukasz         Sornek                104.25 +  489: 260  154
    5    15 Jacek          Dec                   103.29 +  413: 400  153
    6    11 Grzegorz       Grzeszczuk            105.02 +  422: 358  155
    7     7 Stanisław      Rydzik                143.66 -  356: 464   94
    8    13 Michał         Szymkowski            117.39 +  392: 363  167
    9    11 Zofia          Gajewska              119.26 +  443: 284  169
   10    10 Mikołaj        Fidziński             110.27 +  398: 323  160
   11     5 Justyna        Górka                 138.11 +  421: 356  188
   12     3 Przemysław     Herdzina              131.77 -  386: 438   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Dawid Adamczyk 123.52 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Bożena         Guział                100.00 +  381: 326  150
    2     4 Mateusz        Żbikowski             141.72 -  302: 525   92
    3    16 Jacek          Pietruszka            115.65 +  456: 317  166
    4    19 Zofia          Gajewska              119.26 +  404: 386  169
    5    13 Mikołaj        Fidziński             110.27 -  349: 399   60
    6    19 Zbigniew       Wietecki              115.78 +  536: 335  166
    7     8 Tomasz         Zwoliński             145.18 +  375: 345  195
    8     8 Sławomir       Piotrowski            118.72 -  385: 411   69
    9    12 Bartłomiej     Bęben                 100.00 +  420: 351  150
   10     5 Krzysztof      Obremski              136.81 +  440: 408  187
   11     6 Piotr          Pietuchowski          139.23 -  341: 397   89
   12     8 Dariusz        Puton                 129.88 +  403: 370  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Mariola Osajda-Matczak 123.35 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Magdalena      Jacak                 100.00 -  339: 351   50
    2    35 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  378: 375  150
    3    28 Sławomir       Piotrowski            118.72 -  328: 431   69
    4    33 Natalia        Połomska              100.00 +  354: 318  150
    5    20 Weronika       Rudnicka              113.29 +  394: 388  163
    6    16 Ewa            Żbikowska             121.98 -  330: 479   72
    7    17 Mateusz        Żbikowski             141.72 -  288: 431   92
    8    22 Janusz         Krupiński             117.71 -  312: 323   68
    9    30 Jacek          Dec                   103.29 +  441: 265  153
   10    23 Patryk         Gadus                 131.81 -  316: 346   82
   11    34 Bożena         Guział                100.00 +  404: 338  150
   12    26 Grzegorz       Kwiecień              112.62 +  356: 242  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Iwona Kucia 122.39 Krosno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Stanisław      Książek               100.00 +  478: 253  150
    2     5 Bartosz        Morawski              132.36 -  295: 356   82
    3    20 Tomasz         Zwoliński             145.18 -  303: 361   95
    4    30 Andrzej        Stańczyk              106.00 -  313: 388   56
    5    38 Danuta         Połomska              100.00 +  407: 305  150
    6    33 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  340: 353   50
    7    35 Joanna         Ostrowska             111.78 -  324: 379   62
    8    34 Joanna         Regdos                100.00 +  352: 287  150
    9    25 Michał         Szymkowski            117.39 +  357: 299  167
   10    30 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  332: 351   50
   11    32 Tomasz         Siwiński              104.66 -  313: 332   55
   12    33 Katarzyna      Żuławska              109.89 +  354: 344  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Ewa Żbikowska 121.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dominik        Małocha               100.00 +  349: 293  150
    2    18 Przemysław     Herdzina              131.77 -  323: 339   82
    3    21 Jacek          Dec                   103.29 +  504: 302  153
    4    16 Krzysztof      Mówka                 137.14 -  325: 415   87
    5    24 Teresa         Zalewska              110.70 +  400: 300  161
    6    16 Mariola        Osajda-Matczak        123.35 +  479: 330  173
    7    11 Sławomir       Piotrowski            118.72 -  271: 393   69
    8    20 Irena          Sołdan                130.47 -  377: 390   80
    9    22 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  382: 315  150
   10    18 Joanna         Brychcy               113.43 -  335: 387   63
   11    25 Urszula        Solarska              105.09 -  356: 363   55
   12    24 Mariusz        Makuch                106.47 +  338: 314  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Rafał Wesołowski 121.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Paulina        Naplocha              100.00 +  340: 313  150
    2    19 Grzegorz       Wilk                  119.05 +  454: 371  169
    3     1 Mateusz        Żbikowski             141.72 +  390: 317  192
    4     2 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  352: 372   91
    5     4 Krzysztof      Obremski              136.81 +  347: 325  187
    6     5 Justyna        Górka                 138.11 -  418: 419   88
    7    13 Mikołaj        Fidziński             110.27 -  379: 411   60
    8    17 Bartłomiej     Bęben                 100.00 -  402: 406   50
    9    19 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  350: 340  150
   10    15 Tomasz         Zwoliński             145.18 -  344: 381   95
   11    21 Joanna         Ostrowska             111.78 +  380: 336  162
   12    16 Andrzej        Stańczyk              106.00 +  412: 382  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Arkadiusz Biegun 120.84 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  373: 277  150
    2     7 Dariusz        Kosz                  139.50 +  413: 384  189
    3     3 Irena          Sołdan                130.47 =  415: 415  130
    4     6 Justyna        Górka                 138.11 +  360: 314  188
    5     3 Dariusz        Puton                 129.88 -  348: 451   80
    6     8 Paweł          Kowalski              117.30 -  322: 419   67
    7    14 Agnieszka      Krupka                119.90 +  452: 405  170
    8     9 Grzegorz       Wilk                  119.05 +  385: 336  169
    9     7 Ewa            Ciszewska             128.02 +  423: 364  178
   10     3 Stanisław      Rydzik                143.66 -  268: 439   94
   11     8 Przemysław     Herdzina              131.77 -  399: 461   82
   12    12 Zofia          Gajewska              119.26 -  371: 432   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Marek Dudkiewicz 120.60 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Danuta         Połomska              100.00 +  522: 291  150
    2     2 Justyna        Szymendera            100.00 +  368: 257  150
    3     7 Bartosz        Morawski              132.36 +  412: 305  182
    4     3 Przemysław     Herdzina              131.77 +  430: 354  182
    5     1 Małgorzata     Sulejewska            125.58 +  467: 354  176
    6     1 Piotr          Pietuchowski          139.23 -  344: 389   89
    7     3 Justyna        Górka                 138.11 +  366: 334  188
    8     3 Paweł          Kowalski              117.30 +  457: 340  167
    9     2 Marta          Dobrzańska            114.39 +  403: 366  164
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 +  433: 400  191
   11     1 Sławomir       Piotrowski            118.72 +  411: 351  169
   12     1 Stanisław      Rydzik                143.66 -  301: 477   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1902  / 12 158.50




	Agnieszka Krupka 119.90 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Natalia        Połomska              100.00 +  458: 259  150
    2     8 Jerzy          Matyasik              118.24 +  408: 401  168
    3     9 Dariusz        Puton                 129.88 -  334: 394   80
    4    13 Joanna         Ostrowska             111.78 +  356: 275  162
    5    11 Marek          Starostka             100.00 +  373: 263  150
    6     3 Marta          Dobrzańska            114.39 -  345: 379   64
    7    14 Arkadiusz      Biegun                120.84 -  405: 452   71
    8    18 Mirosław       Uglik                 119.87 +  442: 300  170
    9    14 Teresa         Zalewska              110.70 +  564: 274  161
   10     9 Sławomir       Kucia                 138.45 -  357: 384   88
   11    12 Tomasz         Zwoliński             145.18 +  494: 385  195
   12     6 Krzysztof      Obremski              136.81 +  400: 345  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Mirosław Uglik 119.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marcin         Radwański             100.00 -  326: 330   50
    2    37 Joanna         Brychcy               113.43 -  316: 345   63
    3    33 Janusz         Krupiński             117.71 +  378: 299  168
    4    25 Marcin         Figiel                132.85 +  456: 442  183
    5    26 Joanna         Ostrowska             111.78 +  284: 278  162
    6    18 Michał         Szymkowski            117.39 +  373: 337  167
    7    12 Sławomir       Kucia                 138.45 -  340: 361   88
    8    18 Agnieszka      Krupka                119.90 -  300: 442   70
    9    33 Justyna        Szymendera            100.00 +  400: 304  150
   10    19 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  375: 367  168
   11    15 Andrzej        Stańczyk              106.00 +  451: 348  156
   12    11 Mikołaj        Fidziński             110.27 +  403: 393  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Zofia Gajewska 119.26 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Joanna         Regdos                100.00 +  365: 313  150
    2    13 Marcin         Figiel                132.85 +  349: 347  183
    3    10 Kamil          Górka                 139.17 -  326: 498   89
    4    19 Dawid          Adamczyk              123.52 -  386: 404   74
    5    17 Agata          Kopta                 101.80 +  465: 299  152
    6    20 Marek          Starostka             100.00 +  348: 328  150
    7     9 Dariusz        Kosz                  139.50 -  333: 508   89
    8    14 Mariusz        Makuch                106.47 +  403: 273  156
    9    11 Jan            Kozłowski             124.22 -  284: 443   74
   10    17 Ewa            Ciszewska             128.02 +  391: 317  178
   11    11 Mariusz        Wrześniewski          144.94 +  349: 330  195
   12    12 Arkadiusz      Biegun                120.84 +  432: 371  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Grzegorz Wilk 119.05 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Małgorzata     Sikora                100.00 +  394: 291  150
    2    19 Rafał          Wesołowski            121.51 -  371: 454   72
    3    23 Magdalena      Jacak                 100.00 +  445: 248  150
    4    12 Bartłomiej     Bęben                 100.00 +  464: 361  150
    5     9 Krzysztof      Mówka                 137.14 +  391: 342  187
    6     4 Sławomir       Piotrowski            118.72 +  425: 285  169
    7     6 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  307: 411   95
    8     9 Arkadiusz      Biegun                120.84 -  336: 385   71
    9    13 Mikołaj        Fidziński             110.27 -  391: 451   60
   10    14 Zbigniew       Wietecki              115.78 -  379: 391   66
   11    18 Michał         Szymkowski            117.39 -  334: 371   67
   12    22 Dawid          Pikul                 143.22 +  372: 367  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Sławomir Piotrowski 118.72 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Marek          Starostka             100.00 -  280: 382   50
    2    33 Mariusz        Makuch                106.47 +  360: 351  156
    3    28 Mariola        Osajda-Matczak        123.35 +  431: 328  173
    4    14 Ewa            Ciszewska             128.02 +  435: 348  178
    5     7 Dariusz        Kosz                  139.50 +  412: 343  189
    6     4 Grzegorz       Wilk                  119.05 -  285: 425   69
    7    11 Ewa            Żbikowska             121.98 +  393: 271  172
    8     8 Dawid          Adamczyk              123.52 +  411: 385  174
    9     6 Dariusz        Puton                 129.88 +  454: 350  180
   10     2 Justyna        Górka                 138.11 +  430: 361  188
   11     1 Marek          Dudkiewicz            120.60 -  351: 411   71
   12     5 Piotr          Pietuchowski          139.23 -  286: 380   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Jerzy Matyasik 118.24 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  371: 317  150
    2     8 Agnieszka      Krupka                119.90 -  401: 408   70
    3    22 Teresa         Zalewska              110.70 +  363: 354  161
    4    21 Tomasz         Zwoliński             145.18 -  382: 394   95
    5    23 Andrzej        Stańczyk              106.00 -  366: 404   56
    6    28 Tomasz         Siwiński              104.66 -  325: 356   55
    7    33 Bożena         Guział                100.00 -  342: 364   50
    8    33 Małgorzata     Sikora                100.00 +  470: 277  150
    9    20 Agata          Kopta                 101.80 +  385: 341  152
   10    25 Joanna         Ostrowska             111.78 -  286: 444   62
   11    28 Katarzyna      Żuławska              109.89 +  350: 341  160
   12    25 Joanna         Ostrowska             111.78 +  371: 241  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Jarosław Krzemiński 117.78 Tuchów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  355: 343  150
    2    16 Małgorzata     Sulejewska            125.58 -  348: 448   76
    3    12 Dariusz        Kosz                  139.50 -  342: 436   89
    4    34 Magdalena      Jacak                 100.00 +  474: 243  150
    5    22 Jacek          Wandzel               112.09 +  376: 349  162
    6    17 Andrzej        Stańczyk              106.00 -  325: 429   56
    7    25 Justyna        Szymendera            100.00 +  456: 290  150
    8    19 Wojciech       Sołdan                132.91 +  401: 339  183
    9    16 Irena          Sołdan                130.47 -  327: 330   80
   10    19 Mirosław       Uglik                 119.87 -  367: 375   70
   11    22 Grzegorz       Grzeszczuk            105.02 -  396: 484   55
   12    23 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  435: 419  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Janusz Krupiński 117.71 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Justyna        Szymendera            100.00 -  368: 384   50
    2    26 Katarzyna      Żuławska              109.89 -  373: 395   60
    3    33 Mirosław       Uglik                 119.87 -  299: 378   70
    4    40 Paulina        Naplocha              100.00 +  510: 298  150
    5    31 Łukasz         Sornek                104.25 +  603: 376  154
    6    22 Andrzej        Rechowicz             130.00 +  393: 385  180
    7    16 Bartłomiej     Bęben                 100.00 -  365: 386   50
    8    22 Mariola        Osajda-Matczak        123.35 +  323: 312  173
    9    15 Sławomir       Kucia                 138.45 -  407: 411   88
   10    22 Andrzej        Stańczyk              106.00 -  305: 475   56
   11    26 Mariusz        Sylwestrzuk           124.88 -  325: 358   75
   12    30 Tomasz         Siwiński              104.66 -  309: 413   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Michał Szymkowski 117.39 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  329: 387   50
    2    36 Jacek          Wandzel               112.09 +  377: 360  162
    3    32 Joanna         Brychcy               113.43 +  433: 277  163
    4    20 Mikołaj        Fidziński             110.27 -  330: 338   60
    5    27 Bożena         Guział                100.00 +  425: 314  150
    6    18 Mirosław       Uglik                 119.87 -  337: 373   70
    7    24 Tomasz         Siwiński              104.66 +  381: 299  155
    8    13 Jan            Kozłowski             124.22 -  363: 392   74
    9    25 Iwona          Kucia                 122.39 -  299: 357   72
   10    28 Mariusz        Sylwestrzuk           124.88 +  418: 295  175
   11    18 Grzegorz       Wilk                  119.05 +  371: 334  169
   12    18 Grzegorz       Grzeszczuk            105.02 +  377: 369  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Paweł Kowalski 117.30 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Justyna        Woszczyna             100.00 +  456: 283  150
    2     9 Błażej         Fidziński             100.00 +  462: 310  150
    3     4 Zbigniew       Wietecki              115.78 +  364: 315  166
    4     4 Dariusz        Puton                 129.88 -  243: 521   80
    5     6 Mateusz        Żbikowski             141.72 +  418: 366  192
    6     8 Arkadiusz      Biegun                120.84 +  419: 322  171
    7     5 Marta          Dobrzańska            114.39 +  344: 338  164
    8     3 Marek          Dudkiewicz            120.60 -  340: 457   71
    9     5 Kamil          Górka                 139.17 +  434: 419  189
   10     4 Piotr          Pietuchowski          139.23 +  405: 366  189
   11     3 Stanisław      Rydzik                143.66 -  409: 433   94
   12     4 Sławomir       Kucia                 138.45 -  281: 493   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Piotr Adamczyk 117.24 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             145.18 +  358: 286  195
    2    15 Kamil          Górka                 139.17 -  351: 442   89
    3    29 Urszula        Solarska              105.09 +  360: 328  155
    4    15 Grzegorz       Kwiecień              112.62 -  263: 348   63
    5    28 Bartłomiej     Bęben                 100.00 -  351: 369   50
    6    26 Mariusz        Makuch                106.47 -  301: 433   56
    7    32 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  378: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     658  /  7  94.00




	Zbigniew Wietecki 115.78 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          144.94 +  435: 350  195
    2    14 Łukasz         Bobowski              127.96 +  349: 316  178
    3     4 Paweł          Kowalski              117.30 -  315: 364   67
    4    11 Weronika       Rudnicka              113.29 +  387: 310  163
    5     8 Marta          Dobrzańska            114.39 -  234: 426   64
    6    19 Dawid          Adamczyk              123.52 -  335: 536   74
    7    21 Marcin         Figiel                132.85 -  359: 420   83
    8    32 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  426: 292  150
    9    31 Jacek          Wandzel               112.09 +  458: 347  162
   10    14 Grzegorz       Wilk                  119.05 +  391: 379  169
   11    10 Kamil          Górka                 139.17 -  320: 403   89
   12    20 Joanna         Brychcy               113.43 +  485: 367  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Jacek Pietruszka 115.65 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                143.66 -  305: 439   94
    2    24 Grzegorz       Grzeszczuk            105.02 +  488: 306  155
    3    16 Dawid          Adamczyk              123.52 -  317: 456   74
    4    27 Teresa         Zalewska              110.70 -  339: 362   61
    5    35 Urszula        Solarska              105.09 +  369: 298  155
    6    32 Joanna         Ostrowska             111.78 +  521: 253  162
    7    20 Wojciech       Sołdan                132.91 -  348: 360   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     784  /  7 112.00




	Marta Dobrzańska 114.39 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 143.22 +  470: 294  193
    2     6 Bartłomiej     Bęben                 100.00 -  325: 405   50
    3    15 Mariusz        Sylwestrzuk           124.88 +  437: 345  175
    4    10 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  470: 306  150
    5     8 Zbigniew       Wietecki              115.78 +  426: 234  166
    6     3 Agnieszka      Krupka                119.90 +  379: 345  170
    7     5 Paweł          Kowalski              117.30 -  338: 344   67
    8     7 Andrzej        Stańczyk              106.00 +  394: 366  156
    9     2 Marek          Dudkiewicz            120.60 -  366: 403   71
   10     6 Kamil          Górka                 139.17 +  500: 301  189
   11     4 Sławomir       Kucia                 138.45 -  349: 417   88
   12     7 Kamil          Górka                 139.17 -  397: 434   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Joanna Brychcy 113.43 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mateusz        Żbikowski             141.72 -  271: 488   92
    2    37 Mirosław       Uglik                 119.87 +  345: 316  170
    3    32 Michał         Szymkowski            117.39 -  277: 433   67
    4    36 Tomasz         Siwiński              104.66 -  303: 349   55
    5    37 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  360: 352  150
    6    34 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  429: 315  150
    7    27 Grzegorz       Grzeszczuk            105.02 -  408: 426   55
    8    23 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  346: 342  150
    9    35 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  466: 306  150
   10    18 Ewa            Żbikowska             121.98 +  387: 335  172
   11    14 Bartosz        Morawski              132.36 -  386: 436   82
   12    20 Zbigniew       Wietecki              115.78 -  367: 485   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Weronika Rudnicka 113.29 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  363: 447   91
    2    29 Danuta         Połomska              100.00 +  428: 235  150
    3    17 Błażej         Fidziński             100.00 +  435: 364  150
    4    11 Zbigniew       Wietecki              115.78 -  310: 387   66
    5    20 Mariola        Osajda-Matczak        123.35 -  388: 394   73
    6    24 Wojciech       Sołdan                132.91 -  355: 363   83
    7    30 Jacek          Wandzel               112.09 +  435: 312  162
    8    24 Mariusz        Sylwestrzuk           124.88 +  404: 384  175
    9    17 Bożena         Guział                100.00 +  503: 325  150
   10    13 Grzegorz       Grzeszczuk            105.02 +  472: 267  155
   11     9 Krzysztof      Mówka                 137.14 -  240: 321   87
   12    14 Patryk         Gadus                 131.81 +  452: 405  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Tomasz Górka 112.98 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Kosz                  139.50 -  387: 462   89
    2    23 Joanna         Regdos                100.00 +  459: 334  150
    3    13 Mikołaj        Fidziński             110.27 -  298: 338   60
    4    24 Bożena         Guział                100.00 -  329: 335   50
    5    34 Marcin         Radwański             100.00 +  428: 338  150
    6    27 Teresa         Zalewska              110.70 -  347: 375   61
    7    31 Małgorzata     Sikora                100.00 +  330: 317  150
    8    28 Justyna        Szymendera            100.00 +  420: 292  150
    9    24 Łukasz         Sornek                104.25 +  360: 310  154
   10    21 Urszula        Solarska              105.09 +  400: 342  155
   11    16 Łukasz         Bobowski              127.96 +  398: 366  178
   12    10 Krzysztof      Mówka                 137.14 +  471: 392  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Grzegorz Kwiecień 112.62 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Pietuchowski          139.23 -  361: 369   89
    2    30 Małgorzata     Sikora                100.00 +  392: 321  150
    3    25 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  432: 246  150
    4    15 Piotr          Adamczyk              117.24 +  348: 263  167
    5     5 Kamil          Górka                 139.17 -  298: 385   89
    6    12 Dariusz        Kosz                  139.50 -  292: 353   89
    7    18 Patryk         Gadus                 131.81 +  436: 266  182
    8    16 Ewa            Ciszewska             128.02 -  361: 381   78
    9    29 Mariusz        Sylwestrzuk           124.88 -  296: 396   75
   10    29 Bożena         Guział                100.00 +  369: 341  150
   11    23 Agata          Kopta                 101.80 -  342: 441   52
   12    26 Mariola        Osajda-Matczak        123.35 -  242: 356   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Jacek Wandzel 112.09 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Górka                 139.17 -  274: 415   89
    2    36 Michał         Szymkowski            117.39 -  360: 377   67
    3    34 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  362: 353  150
    4    29 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  391: 324  150
    5    22 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  349: 376   68
    6    23 Patryk         Gadus                 131.81 -  290: 452   82
    7    30 Weronika       Rudnicka              113.29 -  312: 435   63
    8    39 Błażej         Fidziński             100.00 +  362: 331  150
    9    31 Zbigniew       Wietecki              115.78 -  347: 458   66
   10    31 Andrzej        Rechowicz             130.00 -  360: 382   80
   11    36 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  263: 384   50
   12    37 Błażej         Fidziński             100.00 +  365: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Joanna Ostrowska 111.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Kucia                 138.45 +  388: 346  188
    2    21 Krzysztof      Mówka                 137.14 -  321: 378   87
    3    30 Natalia        Połomska              100.00 +  384: 268  150
    4    13 Agnieszka      Krupka                119.90 -  275: 356   70
    5    26 Mirosław       Uglik                 119.87 -  278: 284   70
    6    32 Jacek          Pietruszka            115.65 -  253: 521   66
    7    35 Iwona          Kucia                 122.39 +  379: 324  172
    8    29 Łukasz         Bobowski              127.96 -  366: 386   78
    9    32 Wojciech       Sołdan                132.91 +  517: 279  183
   10    25 Jerzy          Matyasik              118.24 +  444: 286  168
   11    21 Rafał          Wesołowski            121.51 -  336: 380   72
   12    25 Jerzy          Matyasik              118.24 -  241: 371   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Teresa Zalewska 110.70 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Justyna        Górka                 138.11 -  304: 531   88
    2    25 Tomasz         Siwiński              104.66 +  360: 309  155
    3    22 Jerzy          Matyasik              118.24 -  354: 363   68
    4    27 Jacek          Pietruszka            115.65 +  362: 339  166
    5    24 Ewa            Żbikowska             121.98 -  300: 400   72
    6    27 Tomasz         Górka                 112.98 +  375: 347  163
    7    22 Andrzej        Rechowicz             130.00 +  378: 328  180
    8    21 Bartosz        Morawski              132.36 +  410: 409  182
    9    14 Agnieszka      Krupka                119.90 -  274: 564   70
   10    20 Krzysztof      Mówka                 137.14 -  336: 373   87
   11    24 Ewa            Ciszewska             128.02 -  316: 336   78
   12    28 Małgorzata     Sikora                100.00 -  300: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Mikołaj Fidziński 110.27 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Mówka                 137.14 -  321: 323   87
    2    40 Stanisław      Książek               100.00 +  379: 250  150
    3    13 Tomasz         Górka                 112.98 +  338: 298  163
    4    20 Michał         Szymkowski            117.39 +  338: 330  167
    5    13 Dawid          Adamczyk              123.52 +  399: 349  174
    6     7 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  325: 447   91
    7    13 Rafał          Wesołowski            121.51 +  411: 379  172
    8    10 Justyna        Górka                 138.11 -  338: 389   88
    9    13 Grzegorz       Wilk                  119.05 +  451: 391  169
   10    10 Jan            Kozłowski             124.22 -  323: 398   74
   11    13 Małgorzata     Sulejewska            125.58 +  422: 367  176
   12    11 Mirosław       Uglik                 119.87 -  393: 403   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Katarzyna Żuławska 109.89 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Obremski              136.81 -  297: 438   87
    2    26 Janusz         Krupiński             117.71 +  395: 373  168
    3    14 Ewa            Ciszewska             128.02 -  325: 394   78
    4    28 Agata          Kopta                 101.80 -  240: 457   52
    5    32 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  443: 345  150
    6    25 Marcin         Figiel                132.85 -  368: 378   83
    7    38 Stanisław      Książek               100.00 -  326: 336   50
    8    37 Danuta         Połomska              100.00 +  379: 372  150
    9    26 Łukasz         Bobowski              127.96 -  320: 383   78
   10    37 Michał         Dulat                 100.00 +  362: 295  150
   11    28 Jerzy          Matyasik              118.24 -  341: 350   68
   12    33 Iwona          Kucia                 122.39 -  344: 354   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Mariusz Makuch 106.47 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Sołdan                132.91 -  346: 370   83
    2    33 Sławomir       Piotrowski            118.72 -  351: 360   69
    3    36 Bożena         Guział                100.00 -  274: 402   50
    4    42 Michał         Dulat                 100.00 +  400: 297  150
    5    39 Magdalena      Jacak                 100.00 +  538: 215  150
    6    26 Piotr          Adamczyk              117.24 +  433: 301  167
    7    19 Mariusz        Sylwestrzuk           124.88 +  410: 306  175
    8    14 Zofia          Gajewska              119.26 -  273: 403   69
    9    23 Dawid          Pikul                 143.22 -  273: 475   93
   10    27 Tomasz         Siwiński              104.66 +  377: 317  155
   11    20 Patryk         Gadus                 131.81 -  384: 431   82
   12    24 Ewa            Żbikowska             121.98 -  314: 338   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Andrzej Stańczyk 106.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Figiel                132.85 -  278: 436   83
    2    34 Elżbieta       Szuba                 100.00 +  401: 393  150
    3    19 Stanisław      Rydzik                143.66 -  316: 334   94
    4    30 Iwona          Kucia                 122.39 +  388: 313  172
    5    23 Jerzy          Matyasik              118.24 +  404: 366  168
    6    17 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  429: 325  168
    7    10 Ewa            Ciszewska             128.02 +  417: 295  178
    8     7 Marta          Dobrzańska            114.39 -  366: 394   64
    9     8 Krzysztof      Obremski              136.81 -  340: 471   87
   10    22 Janusz         Krupiński             117.71 +  475: 305  168
   11    15 Mirosław       Uglik                 119.87 -  348: 451   70
   12    16 Rafał          Wesołowski            121.51 -  382: 412   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Urszula Solarska 105.09 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bartosz        Morawski              132.36 -  241: 379   82
    2    41 Jan            Kozłowski             124.22 +  391: 367  174
    3    29 Piotr          Adamczyk              117.24 -  328: 360   67
    4    32 Grzegorz       Grzeszczuk            105.02 -  264: 462   55
    5    35 Jacek          Pietruszka            115.65 -  298: 369   66
    6    37 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  354: 306  150
    7    36 Dawid          Pikul                 143.22 +  335: 314  193
    8    31 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  368: 323  150
    9    18 Patryk         Gadus                 131.81 +  399: 378  182
   10    21 Tomasz         Górka                 112.98 -  342: 400   63
   11    25 Ewa            Żbikowska             121.98 +  363: 356  172
   12    21 Irena          Sołdan                130.47 -  363: 440   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Grzegorz Grzeszczuk 105.02 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Patryk         Gadus                 131.81 -  383: 392   82
    2    24 Jacek          Pietruszka            115.65 -  306: 488   66
    3    38 Paulina        Naplocha              100.00 +  381: 331  150
    4    32 Urszula        Solarska              105.09 +  462: 264  155
    5    21 Tomasz         Siwiński              104.66 +  321: 281  155
    6    11 Jan            Kozłowski             124.22 -  358: 422   74
    7    27 Joanna         Brychcy               113.43 +  426: 408  163
    8    11 Krzysztof      Obremski              136.81 -  294: 400   87
    9    27 Maciej         Chmielowski           100.00 +  391: 350  150
   10    13 Weronika       Rudnicka              113.29 -  267: 472   63
   11    22 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  484: 396  168
   12    18 Michał         Szymkowski            117.39 -  369: 377   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Tomasz Siwiński 104.66 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Przemysław     Herdzina              131.77 -  382: 396   82
    2    25 Teresa         Zalewska              110.70 -  309: 360   61
    3    37 Małgorzata     Sikora                100.00 +  353: 330  150
    4    36 Joanna         Brychcy               113.43 +  349: 303  163
    5    21 Grzegorz       Grzeszczuk            105.02 -  281: 321   55
    6    28 Jerzy          Matyasik              118.24 +  356: 325  168
    7    24 Michał         Szymkowski            117.39 -  299: 381   67
    8    27 Andrzej        Rechowicz             130.00 +  418: 368  180
    9    34 Mariusz        Niemczyk              100.00 -  324: 358   50
   10    27 Mariusz        Makuch                106.47 -  317: 377   56
   11    32 Iwona          Kucia                 122.39 +  332: 313  172
   12    30 Janusz         Krupiński             117.71 +  413: 309  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Łukasz Sornek 104.25 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Sołdan                130.47 -  393: 516   80
    2    22 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  278: 384   50
    3    40 Justyna        Woszczyna             100.00 +  352: 243  150
    4    23 Jan            Kozłowski             124.22 -  260: 489   74
    5    31 Janusz         Krupiński             117.71 -  376: 603   68
    6    38 Danuta         Połomska              100.00 -  371: 422   50
    7    40 Natalia        Połomska              100.00 +  420: 254  150
    8    35 Dominik        Małocha               100.00 +  405: 291  150
    9    24 Tomasz         Górka                 112.98 -  310: 360   63
   10    34 Justyna        Szymendera            100.00 +  313: 305  150
   11    27 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  384: 435   50
   12    32 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  454: 357  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Jacek Dec 103.29 Pszczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             130.00 -  365: 385   80
    2    27 Dawid          Pikul                 143.22 +  408: 330  193
    3    21 Ewa            Żbikowska             121.98 -  302: 504   72
    4    31 Maciej         Chmielowski           100.00 +  355: 338  150
    5    15 Jan            Kozłowski             124.22 -  400: 413   74
    6    31 Justyna        Szymendera            100.00 -  325: 373   50
    7    34 Danuta         Połomska              100.00 +  369: 304  150
    8    30 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  374: 295  150
    9    30 Mariola        Osajda-Matczak        123.35 -  265: 441   73
   10    24 Agata          Kopta                 101.80 -  347: 353   52
   11    31 Małgorzata     Sikora                100.00 -  193: 347   50
   12    34 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  328: 429   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Agata Kopta 101.80 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Puton                 129.88 -  326: 402   80
    2    38 Michał         Dulat                 100.00 +  431: 299  150
    3    24 Wojciech       Sołdan                132.91 -  347: 444   83
    4    28 Katarzyna      Żuławska              109.89 +  457: 240  160
    5    17 Zofia          Gajewska              119.26 -  299: 465   69
    6    29 Bożena         Guział                100.00 +  396: 295  150
    7    23 Marek          Starostka             100.00 +  448: 322  150
    8    15 Tomasz         Zwoliński             145.18 -  372: 410   95
    9    20 Jerzy          Matyasik              118.24 -  341: 385   68
   10    24 Jacek          Dec                   103.29 +  353: 347  153
   11    23 Grzegorz       Kwiecień              112.62 +  441: 342  163
   12    15 Małgorzata     Sulejewska            125.58 -  312: 413   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Bartłomiej Bęben 100.00 Jarosław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ewa            Ciszewska             128.02 +  379: 363  178
    2     6 Marta          Dobrzańska            114.39 +  405: 325  164
    3     5 Justyna        Górka                 138.11 -  310: 334   88
    4    12 Grzegorz       Wilk                  119.05 -  361: 464   69
    5    28 Piotr          Adamczyk              117.24 +  369: 351  167
    6    13 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  313: 473   95
    7    16 Janusz         Krupiński             117.71 +  386: 365  168
    8    17 Rafał          Wesołowski            121.51 +  406: 402  172
    9    12 Dawid          Adamczyk              123.52 -  351: 420   74
   10    16 Bartosz        Morawski              132.36 -  366: 422   82
   11    19 Dawid          Pikul                 143.22 +  406: 347  193
   12    19 Tomasz         Zwoliński             145.18 -  335: 451   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Maciej Chmielowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Bobowski              127.96 -  237: 361   78
    2    42 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  405: 404  150
    3    26 Sławomir       Kucia                 138.45 -  353: 365   88
    4    31 Jacek          Dec                   103.29 -  338: 355   53
    5    40 Stanisław      Książek               100.00 +  410: 259  150
    6    35 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  306: 426   50
    7    39 Mariusz        Niemczyk              100.00 -  296: 494   50
    8    38 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  431: 338  150
    9    27 Grzegorz       Grzeszczuk            105.02 -  350: 391   55
   10    35 Danuta         Połomska              100.00 +  303: 300  150
   11    29 Andrzej        Rechowicz             130.00 +  351: 313  180
   12    27 Mariusz        Sylwestrzuk           124.88 +  438: 331  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Grażyna Cieślikowska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Sulejewska            125.58 -  222: 405   76
    2    43 Paulina        Naplocha              100.00 +  427: 290  150
    3    25 Grzegorz       Kwiecień              112.62 -  246: 432   63
    4    35 Błażej         Fidziński             100.00 +  395: 273  150
    5    29 Stanisław      Rydzik                143.66 -  349: 362   94
    6    33 Iwona          Kucia                 122.39 +  353: 340  172
    7    26 Krzysztof      Mówka                 137.14 -  261: 415   87
    8    30 Jacek          Dec                   103.29 -  295: 374   53
    9    35 Joanna         Brychcy               113.43 -  306: 466   63
   10    36 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  351: 382   50
   11    36 Jacek          Wandzel               112.09 +  384: 263  162
   12    36 Danuta         Połomska              100.00 +  400: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Michał Dulat 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariusz        Sylwestrzuk           124.88 -  261: 366   75
    2    38 Agata          Kopta                 101.80 -  299: 431   52
    3    41 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  235: 448   95
    4    42 Mariusz        Makuch                106.47 -  297: 400   56
    5    43 Paulina        Naplocha              100.00 +  339: 328  150
    6    39 Małgorzata     Sikora                100.00 -  283: 346   50
    7    41 Marcin         Radwański             100.00 -  278: 299   50
    8    41 Magdalena      Jacak                 100.00 +  267: 253  150
    9    39 Dominik        Małocha               100.00 +  347: 327  150
   10    37 Katarzyna      Żuławska              109.89 -  295: 362   60
   11    38 Danuta         Połomska              100.00 -  235: 333   50
   12    39 Dominik        Małocha               100.00 -  277: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  / 12  82.33




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jan            Kozłowski             124.22 +  371: 318  174
    2     9 Paweł          Kowalski              117.30 -  310: 462   67
    3    17 Weronika       Rudnicka              113.29 -  364: 435   63
    4    35 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  273: 395   50
    5    30 Marcin         Figiel                132.85 -  271: 354   83
    6    42 Stanisław      Książek               100.00 -  273: 287   50
    7    43 Paulina        Naplocha              100.00 +  341: 290  150
    8    39 Jacek          Wandzel               112.09 -  331: 362   62
    9    38 Joanna         Regdos                100.00 -  353: 474   50
   10    39 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  352: 288  150
   11    39 Magdalena      Jacak                 100.00 +  324: 299  150
   12    37 Jacek          Wandzel               112.09 -  290: 365   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 12  92.58




	Bożena Guział 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dawid          Adamczyk              123.52 -  326: 381   74
    2    39 Natalia        Połomska              100.00 -  295: 373   50
    3    36 Mariusz        Makuch                106.47 +  402: 274  156
    4    24 Tomasz         Górka                 112.98 +  335: 329  163
    5    27 Michał         Szymkowski            117.39 -  314: 425   67
    6    29 Agata          Kopta                 101.80 -  295: 396   52
    7    33 Jerzy          Matyasik              118.24 +  364: 342  168
    8    26 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  361: 262  150
    9    17 Weronika       Rudnicka              113.29 -  325: 503   63
   10    29 Grzegorz       Kwiecień              112.62 -  341: 369   63
   11    34 Mariola        Osajda-Matczak        123.35 -  338: 404   73
   12    35 Joanna         Regdos                100.00 -  385: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 12  94.08




	Magdalena Jacak 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariola        Osajda-Matczak        123.35 +  351: 339  173
    2    17 Dariusz        Puton                 129.88 -  309: 326   80
    3    23 Grzegorz       Wilk                  119.05 -  248: 445   69
    4    34 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  243: 474   68
    5    39 Mariusz        Makuch                106.47 -  215: 538   56
    6    41 Joanna         Regdos                100.00 -  306: 412   50
    7    42 Dominik        Małocha               100.00 -  294: 391   50
    8    41 Michał         Dulat                 100.00 -  253: 267   50
    9    41 PAUZA
   10    40 Paulina        Naplocha              100.00 +  362: 231  150
   11    39 Błażej         Fidziński             100.00 -  299: 324   50
   12    40 Natalia        Połomska              100.00 +  296: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     946  / 11  86.00




	Stanisław Książek 100.00 Skawina

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Iwona          Kucia                 122.39 -  253: 478   72
    2    40 Mikołaj        Fidziński             110.27 -  250: 379   60
    3    43 Joanna         Regdos                100.00 +  332: 326  150
    4    37 Mariusz        Sylwestrzuk           124.88 -  296: 347   75
    5    40 Maciej         Chmielowski           100.00 -  259: 410   50
    6    42 Błażej         Fidziński             100.00 +  287: 273  150
    7    38 Katarzyna      Żuławska              109.89 +  336: 326  160
   11    30 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  329: 325  150
   12    29 Wojciech       Sołdan                132.91 -  300: 383   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  /  9 105.56




	Dominik Małocha 100.00 Demblin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ewa            Żbikowska             121.98 -  293: 349   72
    2    28 Ewa            Ciszewska             128.02 -  303: 433   78
    3    39 Jan            Kozłowski             124.22 -  357: 464   74
    4    43 Danuta         Połomska              100.00 -  291: 415   50
    5    42 Justyna        Woszczyna             100.00 -  269: 292   50
    6    43 Paulina        Naplocha              100.00 +  353: 283  150
    7    42 Magdalena      Jacak                 100.00 +  391: 294  150
    8    35 Łukasz         Sornek                104.25 -  291: 405   54
    9    39 Michał         Dulat                 100.00 -  327: 347   50
   10    38 Marcin         Radwański             100.00 +  302: 268  150
   11    37 Joanna         Regdos                100.00 -  231: 358   50
   12    39 Michał         Dulat                 100.00 +  334: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 12  89.83




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Rafał          Wesołowski            121.51 -  313: 340   72
    2    43 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  290: 427   50
    3    38 Grzegorz       Grzeszczuk            105.02 -  331: 381   55
    4    40 Janusz         Krupiński             117.71 -  298: 510   68
    5    43 Michał         Dulat                 100.00 -  328: 339   50
    6    43 Dominik        Małocha               100.00 -  283: 353   50
    7    43 Błażej         Fidziński             100.00 -  290: 341   50
    8    40 Natalia        Połomska              100.00 +  384: 333  150
    9    40 Natalia        Połomska              100.00 +  362: 338  150
   10    40 Magdalena      Jacak                 100.00 -  231: 362   50
   11    41 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  351: 429   50
   12    41 Marcin         Radwański             100.00 -  246: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     845  / 12  70.42




	Mariusz Niemczyk 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Arkadiusz      Biegun                120.84 -  277: 373   71
    2    35 Mariola        Osajda-Matczak        123.35 -  375: 378   73
    3    42 Danuta         Połomska              100.00 +  434: 264  150
    4    29 Jacek          Wandzel               112.09 -  324: 391   62
    5    37 Joanna         Brychcy               113.43 -  352: 360   63
    6    37 Urszula        Solarska              105.09 -  306: 354   55
    7    39 Maciej         Chmielowski           100.00 +  494: 296  150
    8    32 Zbigniew       Wietecki              115.78 -  292: 426   66
    9    34 Tomasz         Siwiński              104.66 +  358: 324  155
   10    33 Małgorzata     Sikora                100.00 -  308: 446   50
   11    35 Justyna        Szymendera            100.00 +  331: 279  150
   12    32 Łukasz         Sornek                104.25 -  357: 454   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 12  91.58




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marek          Dudkiewicz            120.60 -  291: 522   71
    2    29 Weronika       Rudnicka              113.29 -  235: 428   63
    3    42 Mariusz        Niemczyk              100.00 -  264: 434   50
    4    43 Dominik        Małocha               100.00 +  415: 291  150
    5    38 Iwona          Kucia                 122.39 -  305: 407   72
    6    38 Łukasz         Sornek                104.25 +  422: 371  154
    7    34 Jacek          Dec                   103.29 -  304: 369   53
    8    37 Katarzyna      Żuławska              109.89 -  372: 379   60
    9    36 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  355: 280  150
   10    35 Maciej         Chmielowski           100.00 -  300: 303   50
   11    38 Michał         Dulat                 100.00 +  333: 235  150
   12    36 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  295: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 12  89.42




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Agnieszka      Krupka                119.90 -  259: 458   70
    2    39 Bożena         Guział                100.00 +  373: 295  150
    3    30 Joanna         Ostrowska             111.78 -  268: 384   62
    4    33 Mariola        Osajda-Matczak        123.35 -  318: 354   73
    5    36 Dawid          Pikul                 143.22 -  323: 420   93
    6    36 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  315: 419   50
    7    40 Łukasz         Sornek                104.25 -  254: 420   54
    8    40 Paulina        Naplocha              100.00 -  333: 384   50
    9    40 Paulina        Naplocha              100.00 -  338: 362   50
   10    41 PAUZA
   11    40 Marcin         Radwański             100.00 +  359: 344  150
   12    40 Magdalena      Jacak                 100.00 -  257: 296   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     852  / 11  77.45




	Marcin Radwański 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Mirosław       Uglik                 119.87 +  330: 326  170
    2    20 Patryk         Gadus                 131.81 -  302: 491   82
    3    31 Andrzej        Rechowicz             130.00 -  388: 454   80
    4    26 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  236: 488   95
    5    34 Tomasz         Górka                 112.98 -  338: 428   63
    6    40 Justyna        Woszczyna             100.00 -  363: 386   50
    7    41 Michał         Dulat                 100.00 +  299: 278  150
    8    36 Dawid          Pikul                 143.22 -  285: 462   93
    9    37 Małgorzata     Sikora                100.00 -  354: 366   50
   10    38 Dominik        Małocha               100.00 -  268: 302   50
   11    40 Natalia        Połomska              100.00 -  344: 359   50
   12    41 Paulina        Naplocha              100.00 +  344: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Joanna Regdos 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Zofia          Gajewska              119.26 -  313: 365   69
    2    23 Tomasz         Górka                 112.98 -  334: 459   63
    3    43 Stanisław      Książek               100.00 -  326: 332   50
    4    41 Justyna        Woszczyna             100.00 +  347: 310  150
    5    41 Małgorzata     Sikora                100.00 -  274: 403   50
    6    41 Magdalena      Jacak                 100.00 +  412: 306  150
    7    29 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  275: 436   50
    8    34 Iwona          Kucia                 122.39 -  287: 352   72
    9    38 Błażej         Fidziński             100.00 +  474: 353  150
   10    32 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  253: 450   50
   11    37 Dominik        Małocha               100.00 +  358: 231  150
   12    35 Bożena         Guział                100.00 +  416: 385  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Małgorzata Sikora 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Grzegorz       Wilk                  119.05 -  291: 394   69
    2    30 Grzegorz       Kwiecień              112.62 -  321: 392   63
    3    37 Tomasz         Siwiński              104.66 -  330: 353   55
    4    39 Dawid          Pikul                 143.22 -  311: 352   93
    5    41 Joanna         Regdos                100.00 +  403: 274  150
    6    39 Michał         Dulat                 100.00 +  346: 283  150
    7    31 Tomasz         Górka                 112.98 -  317: 330   63
    8    33 Jerzy          Matyasik              118.24 -  277: 470   68
    9    37 Marcin         Radwański             100.00 +  366: 354  150
   10    33 Mariusz        Niemczyk              100.00 +  446: 308  150
   11    31 Jacek          Dec                   103.29 +  347: 193  153
   12    28 Teresa         Zalewska              110.70 +  320: 300  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    38 Maciej         Chmielowski           100.00 -  338: 431   50
    9    36 Danuta         Połomska              100.00 -  280: 355   50
   10    39 Błażej         Fidziński             100.00 -  288: 352   50
   11    41 Paulina        Naplocha              100.00 +  429: 351  150
   12    38 Justyna        Szymendera            100.00 -  303: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Marek Starostka 100.00 Olkusz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Sławomir       Piotrowski            118.72 +  382: 280  169
    2     3 Irena          Sołdan                130.47 -  346: 412   80
    3    27 Justyna        Szymendera            100.00 +  393: 383  150
    4    22 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  321: 320  150
    5    11 Agnieszka      Krupka                119.90 -  263: 373   70
    6    20 Zofia          Gajewska              119.26 -  328: 348   69
    7    23 Agata          Kopta                 101.80 -  322: 448   52
    8    25 Patryk         Gadus                 131.81 -    1: 400   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  /  8 102.75




	Mateusz Stańczyk 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Jerzy          Matyasik              118.24 -  317: 371   68
    2    42 Maciej         Chmielowski           100.00 -  404: 405   50
    3    35 Dawid          Pikul                 143.22 +  456: 437  193
    4    22 Marek          Starostka             100.00 -  320: 321   50
    5    33 Justyna        Szymendera            100.00 -  327: 365   50
    6    36 Natalia        Połomska              100.00 +  419: 315  150
    7    32 Piotr          Adamczyk              117.24 +  399: 378  167
    8    26 Bożena         Guział                100.00 -  262: 361   50
    9    22 Ewa            Żbikowska             121.98 -  315: 382   72
   10    32 Joanna         Regdos                100.00 +  450: 253  150
   11    30 Stanisław      Książek               100.00 -  325: 329   50
   12    31 Andrzej        Rechowicz             130.00 -  301: 518   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Elżbieta Szuba 100.00 Bytom Odrzański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  343: 355   68
    2    34 Andrzej        Stańczyk              106.00 -  393: 401   56
    3    34 Jacek          Wandzel               112.09 -  353: 362   62
    4    38 Justyna        Szymendera            100.00 +  434: 261  150
    5    32 Katarzyna      Żuławska              109.89 -  345: 443   60
    6    35 Maciej         Chmielowski           100.00 +  426: 306  150
    7    29 Joanna         Regdos                100.00 +  436: 275  150
    8    23 Joanna         Brychcy               113.43 -  342: 346   63
    9    19 Rafał          Wesołowski            121.51 -  340: 350   72
   10    30 Iwona          Kucia                 122.39 +  351: 332  172
   11    27 Łukasz         Sornek                104.25 +  435: 384  154
   12    23 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  419: 435   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Justyna Szymendera 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Janusz         Krupiński             117.71 +  384: 368  168
    2     2 Marek          Dudkiewicz            120.60 -  257: 368   71
    3    27 Marek          Starostka             100.00 -  383: 393   50
    4    38 Elżbieta       Szuba                 100.00 -  261: 434   50
    5    33 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  365: 327  150
    6    31 Jacek          Dec                   103.29 +  373: 325  153
    7    25 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  290: 456   68
    8    28 Tomasz         Górka                 112.98 -  292: 420   63
    9    33 Mirosław       Uglik                 119.87 -  304: 400   70
   10    34 Łukasz         Sornek                104.25 -  305: 313   54
   11    35 Mariusz        Niemczyk              100.00 -  279: 331   50
   12    38 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  340: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Rafał  Wagnerowski 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Michał         Szymkowski            117.39 +  387: 329  167
    2    22 Łukasz         Sornek                104.25 +  384: 278  154
    3     6 Karol          Wyrębkiewicz          141.40 -  329: 422   91
    4    10 Marta          Dobrzańska            114.39 -  306: 470   64
    5    19 Ewa            Ciszewska             128.02 -  366: 449   78
    6    34 Joanna         Brychcy               113.43 -  315: 429   63
    7    37 Justyna        Woszczyna             100.00 +  355: 330  150
    8    31 Urszula        Solarska              105.09 -  323: 368   55
    9    28 Krzysztof      Mówka                 137.14 -  342: 437   87
   10    36 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  382: 351  150
   11    33 Wojciech       Sołdan                132.91 -  281: 350   83
   12    34 Jacek          Dec                   103.29 +  429: 328  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Justyna Woszczyna 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Paweł          Kowalski              117.30 -  283: 456   67
    2    32 Sławomir       Kucia                 138.45 -  279: 402   88
    3    40 Łukasz         Sornek                104.25 -  243: 352   54
    4    41 Joanna         Regdos                100.00 -  310: 347   50
    5    42 Dominik        Małocha               100.00 +  292: 269  150
    6    40 Marcin         Radwański             100.00 +  386: 363  150
    7    37 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  330: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     609  /  7  87.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Krakowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Adamczyk              286: 358
   2 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Wrześniewski          435: 350
   3 Stanisław      Rydzik               - Jacek          Pietruszka            439: 305
   4 Marta          Dobrzańska           - Dawid          Pikul                 470: 294
   5 Mateusz        Żbikowski            - Joanna         Brychcy               488: 271
   6 Weronika       Rudnicka             - Karol          Wyrębkiewicz          363: 447
   7 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Górka                 462: 387
   8 Grzegorz       Kwiecień             - Piotr          Pietuchowski          361: 369
   9 Kamil          Górka                - Jacek          Wandzel               415: 274
  10 Joanna         Ostrowska            - Sławomir       Kucia                 388: 346
  11 Justyna        Górka                - Teresa         Zalewska              531: 304
  12 Mikołaj        Fidziński            - Krzysztof      Mówka                 321: 323
  13 Krzysztof      Obremski             - Katarzyna      Żuławska              438: 297
  14 Mariusz        Makuch               - Wojciech       Sołdan                346: 370
  15 Marcin         Figiel               - Andrzej        Stańczyk              436: 278
  16 Urszula        Solarska             - Bartosz        Morawski              241: 379
  17 Patryk         Gadus                - Grzegorz       Grzeszczuk            392: 383
  18 Tomasz         Siwiński             - Przemysław     Herdzina              382: 396
  19 Irena          Sołdan               - Łukasz         Sornek                516: 393
  20 Jacek          Dec                  - Andrzej        Rechowicz             365: 385
  21 Dariusz        Puton                - Agata          Kopta                 402: 326
  22 Bartłomiej     Bęben                - Ewa            Ciszewska             379: 363
  23 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Chmielowski           361: 237
  24 Grażyna        Cieślikowska         - Małgorzata     Sulejewska            222: 405
  25 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Dulat                 366: 261
  26 Błażej         Fidziński            - Jan            Kozłowski             371: 318
  27 Dawid          Adamczyk             - Bożena         Guział                381: 326
  28 Magdalena      Jacak                - Mariola        Osajda-Matczak        351: 339
  29 Iwona          Kucia                - Stanisław      Książek               478: 253
  30 Dominik        Małocha              - Ewa            Żbikowska             293: 349
  31 Rafał          Wesołowski           - Paulina        Naplocha              340: 313
  32 Mariusz        Niemczyk             - Arkadiusz      Biegun                277: 373
  33 Marek          Dudkiewicz           - Danuta         Połomska              522: 291
  34 Natalia        Połomska             - Agnieszka      Krupka                259: 458
  35 Mirosław       Uglik                - Marcin         Radwański             326: 330
  36 Joanna         Regdos               - Zofia          Gajewska              313: 365
  37 Grzegorz       Wilk                 - Małgorzata     Sikora                394: 291
  38 Marek          Starostka            - Sławomir       Piotrowski            382: 280
  39 Jerzy          Matyasik             - Mateusz        Stańczyk              371: 317
  40 Elżbieta       Szuba                - Jarosław       Krzemiński            343: 355
  41 Janusz         Krupiński            - Justyna        Szymendera            368: 384
  42 Rafał          Wagnerowski          - Michał         Szymkowski            387: 329
  43 Paweł          Kowalski             - Justyna        Woszczyna             456: 283


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Górka                 321: 379
   2 Justyna        Szymendera           - Marek          Dudkiewicz            257: 368
   3 Marek          Starostka            - Irena          Sołdan                346: 412
   4 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Adamczyk              525: 302
   5 Bartosz        Morawski             - Iwona          Kucia                 356: 295
   6 Bartłomiej     Bęben                - Marta          Dobrzańska            405: 325
   7 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Kosz                  413: 384
   8 Agnieszka      Krupka               - Jerzy          Matyasik              408: 401
   9 Błażej         Fidziński            - Paweł          Kowalski              310: 462
  10 Wojciech       Sołdan               - Karol          Wyrębkiewicz          288: 447
  11 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                422: 342
  12 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Sylwestrzuk           496: 321
  13 Zofia          Gajewska             - Marcin         Figiel                349: 347
  14 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Bobowski              349: 316
  15 Piotr          Adamczyk             - Kamil          Górka                 351: 442
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Jarosław       Krzemiński            448: 348
  17 Magdalena      Jacak                - Dariusz        Puton                 309: 326
  18 Przemysław     Herdzina             - Ewa            Żbikowska             339: 323
  19 Grzegorz       Wilk                 - Rafał          Wesołowski            371: 454
  20 Marcin         Radwański            - Patryk         Gadus                 302: 491
  21 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Ostrowska             378: 321
  22 Łukasz         Sornek               - Rafał          Wagnerowski           278: 384
  23 Tomasz         Górka                - Joanna         Regdos                459: 334
  24 Jacek          Pietruszka           - Grzegorz       Grzeszczuk            488: 306
  25 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Siwiński              360: 309
  26 Katarzyna      Żuławska             - Janusz         Krupiński             395: 373
  27 Dawid          Pikul                - Jacek          Dec                   330: 408
  28 Ewa            Ciszewska            - Dominik        Małocha               433: 303
  29 Danuta         Połomska             - Weronika       Rudnicka              235: 428
  30 Małgorzata     Sikora               - Grzegorz       Kwiecień              321: 392
  31 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Zwoliński             319: 390
  32 Justyna        Woszczyna            - Sławomir       Kucia                 279: 402
  33 Sławomir       Piotrowski           - Mariusz        Makuch                360: 351
  34 Andrzej        Stańczyk             - Elżbieta       Szuba                 401: 393
  35 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Niemczyk              378: 375
  36 Michał         Szymkowski           - Jacek          Wandzel               377: 360
  37 Joanna         Brychcy              - Mirosław       Uglik                 345: 316
  38 Michał         Dulat                - Agata          Kopta                 299: 431
  39 Bożena         Guział               - Natalia        Połomska              295: 373
  40 Stanisław      Książek              - Mikołaj        Fidziński             250: 379
  41 Jan            Kozłowski            - Urszula        Solarska              367: 391
  42 Mateusz        Stańczyk             - Maciej         Chmielowski           404: 405
  43 Paulina        Naplocha             - Grażyna        Cieślikowska          290: 427


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Mateusz        Żbikowski             390: 317
   2 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Obremski              404: 350
   3 Irena          Sołdan               - Arkadiusz      Biegun                415: 415
   4 Paweł          Kowalski             - Zbigniew       Wietecki              364: 315
   5 Justyna        Górka                - Bartłomiej     Bęben                 334: 310
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wagnerowski           422: 329
   7 Bartosz        Morawski             - Marek          Dudkiewicz            305: 412
   8 Przemysław     Herdzina             - Patryk         Gadus                 447: 260
   9 Dariusz        Puton                - Agnieszka      Krupka                394: 334
  10 Zofia          Gajewska             - Kamil          Górka                 326: 498
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Mówka                 420: 357
  12 Jarosław       Krzemiński           - Dariusz        Kosz                  342: 436
  13 Tomasz         Górka                - Mikołaj        Fidziński             298: 338
  14 Ewa            Ciszewska            - Katarzyna      Żuławska              394: 325
  15 Marta          Dobrzańska           - Mariusz        Sylwestrzuk           437: 345
  16 Dawid          Adamczyk             - Jacek          Pietruszka            456: 317
  17 Weronika       Rudnicka             - Błażej         Fidziński             435: 364
  18 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Figiel                376: 341
  19 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Stańczyk              334: 316
  20 Tomasz         Zwoliński            - Iwona          Kucia                 361: 303
  21 Ewa            Żbikowska            - Jacek          Dec                   504: 302
  22 Jerzy          Matyasik             - Teresa         Zalewska              363: 354
  23 Grzegorz       Wilk                 - Magdalena      Jacak                 445: 248
  24 Agata          Kopta                - Wojciech       Sołdan                347: 444
  25 Grzegorz       Kwiecień             - Grażyna        Cieślikowska          432: 246
  26 Sławomir       Kucia                - Maciej         Chmielowski           365: 353
  27 Justyna        Szymendera           - Marek          Starostka             383: 393
  28 Mariola        Osajda-Matczak       - Sławomir       Piotrowski            328: 431
  29 Piotr          Adamczyk             - Urszula        Solarska              360: 328
  30 Joanna         Ostrowska            - Natalia        Połomska              384: 268
  31 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Radwański             454: 388
  32 Joanna         Brychcy              - Michał         Szymkowski            277: 433
  33 Janusz         Krupiński            - Mirosław       Uglik                 299: 378
  34 Jacek          Wandzel              - Elżbieta       Szuba                 362: 353
  35 Mateusz        Stańczyk             - Dawid          Pikul                 456: 437
  36 Bożena         Guział               - Mariusz        Makuch                402: 274
  37 Tomasz         Siwiński             - Małgorzata     Sikora                353: 330
  38 Grzegorz       Grzeszczuk           - Paulina        Naplocha              381: 331
  39 Dominik        Małocha              - Jan            Kozłowski             357: 464
  40 Łukasz         Sornek               - Justyna        Woszczyna             352: 243
  41 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Dulat                 448: 235
  42 Mariusz        Niemczyk             - Danuta         Połomska              434: 264
  43 Stanisław      Książek              - Joanna         Regdos                332: 326


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          391: 408
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            372: 352
   3 Marek          Dudkiewicz           - Przemysław     Herdzina              430: 354
   4 Dariusz        Puton                - Paweł          Kowalski              521: 243
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Irena          Sołdan                361: 340
   6 Arkadiusz      Biegun               - Justyna        Górka                 360: 314
   7 Mateusz        Żbikowski            - Stanisław      Rydzik                412: 334
   8 Sławomir       Kucia                - Krzysztof      Obremski              381: 521
   9 Dariusz        Kosz                 - Wojciech       Sołdan                421: 327
  10 Rafał          Wagnerowski          - Marta          Dobrzańska            306: 470
  11 Weronika       Rudnicka             - Zbigniew       Wietecki              310: 387
  12 Bartłomiej     Bęben                - Grzegorz       Wilk                  361: 464
  13 Agnieszka      Krupka               - Joanna         Ostrowska             356: 275
  14 Sławomir       Piotrowski           - Ewa            Ciszewska             435: 348
  15 Piotr          Adamczyk             - Grzegorz       Kwiecień              263: 348
  16 Ewa            Żbikowska            - Krzysztof      Mówka                 325: 415
  17 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Bobowski              390: 358
  18 Patryk         Gadus                - Bartosz        Morawski              408: 418
  19 Dawid          Adamczyk             - Zofia          Gajewska              404: 386
  20 Mikołaj        Fidziński            - Michał         Szymkowski            338: 330
  21 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Matyasik              394: 382
  22 Marek          Starostka            - Mateusz        Stańczyk              321: 320
  23 Jan            Kozłowski            - Łukasz         Sornek                489: 260
  24 Tomasz         Górka                - Bożena         Guział                329: 335
  25 Marcin         Figiel               - Mirosław       Uglik                 442: 456
  26 Marcin         Radwański            - Mariusz        Wrześniewski          236: 488
  27 Teresa         Zalewska             - Jacek          Pietruszka            362: 339
  28 Katarzyna      Żuławska             - Agata          Kopta                 240: 457
  29 Jacek          Wandzel              - Mariusz        Niemczyk              391: 324
  30 Andrzej        Stańczyk             - Iwona          Kucia                 388: 313
  31 Maciej         Chmielowski          - Jacek          Dec                   338: 355
  32 Grzegorz       Grzeszczuk           - Urszula        Solarska              462: 264
  33 Natalia        Połomska             - Mariola        Osajda-Matczak        318: 354
  34 Jarosław       Krzemiński           - Magdalena      Jacak                 474: 243
  35 Grażyna        Cieślikowska         - Błażej         Fidziński             395: 273
  36 Tomasz         Siwiński             - Joanna         Brychcy               349: 303
  37 Mariusz        Sylwestrzuk          - Stanisław      Książek               347: 296
  38 Elżbieta       Szuba                - Justyna        Szymendera            434: 261
  39 Małgorzata     Sikora               - Dawid          Pikul                 311: 352
  40 Paulina        Naplocha             - Janusz         Krupiński             298: 510
  41 Justyna        Woszczyna            - Joanna         Regdos                310: 347
  42 Michał         Dulat                - Mariusz        Makuch                297: 400
  43 Danuta         Połomska             - Dominik        Małocha               415: 291


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Sulejewska            467: 354
   2 Piotr          Pietuchowski         - Karol          Wyrębkiewicz          362: 287
   3 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Puton                 348: 451
   4 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Wesołowski            325: 347
   5 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kwiecień              385: 298
   6 Paweł          Kowalski             - Mateusz        Żbikowski             418: 366
   7 Dariusz        Kosz                 - Sławomir       Piotrowski            343: 412
   8 Marta          Dobrzańska           - Zbigniew       Wietecki              426: 234
   9 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Wilk                  342: 391
  10 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 425: 431
  11 Agnieszka      Krupka               - Marek          Starostka             373: 263
  12 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             334: 395
  13 Mikołaj        Fidziński            - Dawid          Adamczyk              399: 349
  14 Przemysław     Herdzina             - Irena          Sołdan                402: 338
  15 Jacek          Dec                  - Jan            Kozłowski             400: 413
  16 Wojciech       Sołdan               - Mariusz        Wrześniewski          301: 425
  17 Agata          Kopta                - Zofia          Gajewska              299: 465
  18 Patryk         Gadus                - Łukasz         Bobowski              435: 500
  19 Rafał          Wagnerowski          - Ewa            Ciszewska             366: 449
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Weronika       Rudnicka              394: 388
  21 Grzegorz       Grzeszczuk           - Tomasz         Siwiński              321: 281
  22 Jacek          Wandzel              - Jarosław       Krzemiński            349: 376
  23 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Stańczyk              366: 404
  24 Ewa            Żbikowska            - Teresa         Zalewska              400: 300
  25 Sławomir       Kucia                - Mariusz        Sylwestrzuk           390: 285
  26 Mirosław       Uglik                - Joanna         Ostrowska             284: 278
  27 Michał         Szymkowski           - Bożena         Guział                425: 314
  28 Piotr          Adamczyk             - Bartłomiej     Bęben                 351: 369
  29 Grażyna        Cieślikowska         - Stanisław      Rydzik                349: 362
  30 Błażej         Fidziński            - Marcin         Figiel                271: 354
  31 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Sornek                603: 376
  32 Elżbieta       Szuba                - Katarzyna      Żuławska              345: 443
  33 Justyna        Szymendera           - Mateusz        Stańczyk              365: 327
  34 Marcin         Radwański            - Tomasz         Górka                 338: 428
  35 Urszula        Solarska             - Jacek          Pietruszka            298: 369
  36 Dawid          Pikul                - Natalia        Połomska              420: 323
  37 Joanna         Brychcy              - Mariusz        Niemczyk              360: 352
  38 Iwona          Kucia                - Danuta         Połomska              407: 305
  39 Mariusz        Makuch               - Magdalena      Jacak                 538: 215
  40 Maciej         Chmielowski          - Stanisław      Książek               410: 259
  41 Joanna         Regdos               - Małgorzata     Sikora                274: 403
  42 Dominik        Małocha              - Justyna        Woszczyna             269: 292
  43 Michał         Dulat                - Paulina        Naplocha              339: 328


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Dudkiewicz            389: 344
   2 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 387: 478
   3 Marta          Dobrzańska           - Agnieszka      Krupka                379: 345
   4 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Wilk                  285: 425
   5 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Górka                 418: 419
   6 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Sulejewska            400: 548
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Mikołaj        Fidziński             447: 325
   8 Arkadiusz      Biegun               - Paweł          Kowalski              322: 419
   9 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Obremski              456: 417
  10 Bartosz        Morawski             - Mateusz        Żbikowski             387: 359
  11 Jan            Kozłowski            - Grzegorz       Grzeszczuk            422: 358
  12 Grzegorz       Kwiecień             - Dariusz        Kosz                  292: 353
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Bartłomiej     Bęben                 473: 313
  14 Krzysztof      Mówka                - Ewa            Ciszewska             397: 401
  15 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Bobowski              435: 271
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Ewa            Żbikowska             330: 479
  17 Andrzej        Stańczyk             - Jarosław       Krzemiński            429: 325
  18 Michał         Szymkowski           - Mirosław       Uglik                 337: 373
  19 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Adamczyk              335: 536
  20 Zofia          Gajewska             - Marek          Starostka             348: 328
  21 Irena          Sołdan               - Sławomir       Kucia                 333: 467
  22 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rechowicz             393: 385
  23 Patryk         Gadus                - Jacek          Wandzel               452: 290
  24 Wojciech       Sołdan               - Weronika       Rudnicka              363: 355
  25 Katarzyna      Żuławska             - Marcin         Figiel                368: 378
  26 Mariusz        Makuch               - Piotr          Adamczyk              433: 301
  27 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Górka                 375: 347
  28 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Siwiński              325: 356
  29 Bożena         Guział               - Agata          Kopta                 295: 396
  30 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dawid          Pikul                 407: 287
  31 Jacek          Dec                  - Justyna        Szymendera            325: 373
  32 Jacek          Pietruszka           - Joanna         Ostrowska             521: 253
  33 Iwona          Kucia                - Grażyna        Cieślikowska          340: 353
  34 Joanna         Brychcy              - Rafał          Wagnerowski           429: 315
  35 Maciej         Chmielowski          - Elżbieta       Szuba                 306: 426
  36 Natalia        Połomska             - Mateusz        Stańczyk              315: 419
  37 Mariusz        Niemczyk             - Urszula        Solarska              306: 354
  38 Danuta         Połomska             - Łukasz         Sornek                422: 371
  39 Małgorzata     Sikora               - Michał         Dulat                 346: 283
  40 Justyna        Woszczyna            - Marcin         Radwański             386: 363
  41 Magdalena      Jacak                - Joanna         Regdos                306: 412
  42 Stanisław      Książek              - Błażej         Fidziński             287: 273
  43 Paulina        Naplocha             - Dominik        Małocha               283: 353


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Piotr          Pietuchowski          407: 318
   2 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          326: 513
   3 Justyna        Górka                - Marek          Dudkiewicz            334: 366
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Przemysław     Herdzina              388: 324
   5 Paweł          Kowalski             - Marta          Dobrzańska            344: 338
   6 Grzegorz       Wilk                 - Mariusz        Wrześniewski          307: 411
   7 Jan            Kozłowski            - Stanisław      Rydzik                356: 464
   8 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Zwoliński             375: 345
   9 Dariusz        Kosz                 - Zofia          Gajewska              508: 333
  10 Ewa            Ciszewska            - Andrzej        Stańczyk              295: 417
  11 Sławomir       Piotrowski           - Ewa            Żbikowska             393: 271
  12 Mirosław       Uglik                - Sławomir       Kucia                 340: 361
  13 Rafał          Wesołowski           - Mikołaj        Fidziński             379: 411
  14 Agnieszka      Krupka               - Arkadiusz      Biegun                405: 452
  15 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              416: 369
  16 Bartłomiej     Bęben                - Janusz         Krupiński             386: 365
  17 Mateusz        Żbikowski            - Mariola        Osajda-Matczak        431: 288
  18 Grzegorz       Kwiecień             - Patryk         Gadus                 436: 266
  19 Mariusz        Makuch               - Mariusz        Sylwestrzuk           410: 306
  20 Jacek          Pietruszka           - Wojciech       Sołdan                348: 360
  21 Marcin         Figiel               - Zbigniew       Wietecki              420: 359
  22 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rechowicz             378: 328
  23 Agata          Kopta                - Marek          Starostka             448: 322
  24 Michał         Szymkowski           - Tomasz         Siwiński              381: 299
  25 Jarosław       Krzemiński           - Justyna        Szymendera            456: 290
  26 Grażyna        Cieślikowska         - Krzysztof      Mówka                 261: 415
  27 Grzegorz       Grzeszczuk           - Joanna         Brychcy               426: 408
  28 Łukasz         Bobowski             - Irena          Sołdan                383: 444
  29 Joanna         Regdos               - Elżbieta       Szuba                 275: 436
  30 Jacek          Wandzel              - Weronika       Rudnicka              312: 435
  31 Tomasz         Górka                - Małgorzata     Sikora                330: 317
  32 Mateusz        Stańczyk             - Piotr          Adamczyk              399: 378
  33 Bożena         Guział               - Jerzy          Matyasik              364: 342
  34 Jacek          Dec                  - Danuta         Połomska              369: 304
  35 Joanna         Ostrowska            - Iwona          Kucia                 379: 324
  36 Dawid          Pikul                - Urszula        Solarska              314: 335
  37 Justyna        Woszczyna            - Rafał          Wagnerowski           330: 355
  38 Stanisław      Książek              - Katarzyna      Żuławska              336: 326
  39 Mariusz        Niemczyk             - Maciej         Chmielowski           494: 296
  40 Łukasz         Sornek               - Natalia        Połomska              420: 254
  41 Marcin         Radwański            - Michał         Dulat                 299: 278
  42 Dominik        Małocha              - Magdalena      Jacak                 391: 294
  43 Paulina        Naplocha             - Błażej         Fidziński             290: 341


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Dariusz        Puton                 445: 398
   2 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Sulejewska            406: 318
   3 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Kowalski              457: 340
   4 Kamil          Górka                - Przemysław     Herdzina              393: 291
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Sławomir       Kucia                 430: 401
   6 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  371: 359
   7 Andrzej        Stańczyk             - Marta          Dobrzańska            366: 394
   8 Dawid          Adamczyk             - Sławomir       Piotrowski            385: 411
   9 Grzegorz       Wilk                 - Arkadiusz      Biegun                336: 385
  10 Mikołaj        Fidziński            - Justyna        Górka                 338: 389
  11 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Grzeszczuk            400: 294
  12 Krzysztof      Mówka                - Mateusz        Żbikowski             297: 414
  13 Jan            Kozłowski            - Michał         Szymkowski            392: 363
  14 Zofia          Gajewska             - Mariusz        Makuch                403: 273
  15 Agata          Kopta                - Tomasz         Zwoliński             372: 410
  16 Ewa            Ciszewska            - Grzegorz       Kwiecień              381: 361
  17 Rafał          Wesołowski           - Bartłomiej     Bęben                 402: 406
  18 Mirosław       Uglik                - Agnieszka      Krupka                300: 442
  19 Wojciech       Sołdan               - Jarosław       Krzemiński            339: 401
  20 Irena          Sołdan               - Ewa            Żbikowska             390: 377
  21 Bartosz        Morawski             - Teresa         Zalewska              409: 410
  22 Janusz         Krupiński            - Mariola        Osajda-Matczak        323: 312
  23 Elżbieta       Szuba                - Joanna         Brychcy               342: 346
  24 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Sylwestrzuk           404: 384
  25 Marek          Starostka            - Patryk         Gadus                   1: 400
  26 Mateusz        Stańczyk             - Bożena         Guział                262: 361
  27 Tomasz         Siwiński             - Andrzej        Rechowicz             418: 368
  28 Justyna        Szymendera           - Tomasz         Górka                 292: 420
  29 Joanna         Ostrowska            - Łukasz         Bobowski              366: 386
  30 Grażyna        Cieślikowska         - Jacek          Dec                   295: 374
  31 Urszula        Solarska             - Rafał          Wagnerowski           368: 323
  32 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Niemczyk              426: 292
  33 Małgorzata     Sikora               - Jerzy          Matyasik              277: 470
  34 Joanna         Regdos               - Iwona          Kucia                 287: 352
  35 Łukasz         Sornek               - Dominik        Małocha               405: 291
  36 Dawid          Pikul                - Marcin         Radwański             462: 285
  37 Katarzyna      Żuławska             - Danuta         Połomska              379: 372
  38 Zygmunt        Skwarek              - Maciej         Chmielowski           338: 431
  39 Błażej         Fidziński            - Jacek          Wandzel               331: 362
  40 Natalia        Połomska             - Paulina        Naplocha              333: 384
  41 Michał         Dulat                - Magdalena      Jacak                 267: 253


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Małgorzata     Sulejewska            420: 318
   2 Marek          Dudkiewicz           - Marta          Dobrzańska            403: 366
   3 Justyna        Górka                - Piotr          Pietuchowski          396: 305
   4 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrześniewski          422: 344
   5 Paweł          Kowalski             - Kamil          Górka                 434: 419
   6 Sławomir       Piotrowski           - Dariusz        Puton                 454: 350
   7 Arkadiusz      Biegun               - Ewa            Ciszewska             423: 364
   8 Andrzej        Stańczyk             - Krzysztof      Obremski              340: 471
   9 Przemysław     Herdzina             - Mateusz        Żbikowski             431: 401
  10 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  293: 457
  11 Zofia          Gajewska             - Jan            Kozłowski             284: 443
  12 Bartłomiej     Bęben                - Dawid          Adamczyk              351: 420
  13 Mikołaj        Fidziński            - Grzegorz       Wilk                  451: 391
  14 Teresa         Zalewska             - Agnieszka      Krupka                274: 564
  15 Sławomir       Kucia                - Janusz         Krupiński             411: 407
  16 Jarosław       Krzemiński           - Irena          Sołdan                327: 330
  17 Bożena         Guział               - Weronika       Rudnicka              325: 503
  18 Urszula        Solarska             - Patryk         Gadus                 399: 378
  19 Elżbieta       Szuba                - Rafał          Wesołowski            340: 350
  20 Agata          Kopta                - Jerzy          Matyasik              341: 385
  21 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Morawski              324: 383
  22 Ewa            Żbikowska            - Mateusz        Stańczyk              382: 315
  23 Dawid          Pikul                - Mariusz        Makuch                475: 273
  24 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Górka                 310: 360
  25 Iwona          Kucia                - Michał         Szymkowski            357: 299
  26 Łukasz         Bobowski             - Katarzyna      Żuławska              383: 320
  27 Maciej         Chmielowski          - Grzegorz       Grzeszczuk            350: 391
  28 Rafał          Wagnerowski          - Krzysztof      Mówka                 342: 437
  29 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Kwiecień              396: 296
  30 Jacek          Dec                  - Mariola        Osajda-Matczak        265: 441
  31 Zbigniew       Wietecki             - Jacek          Wandzel               458: 347
  32 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Sołdan                517: 279
  33 Mirosław       Uglik                - Justyna        Szymendera            400: 304
  34 Mariusz        Niemczyk             - Tomasz         Siwiński              358: 324
  35 Joanna         Brychcy              - Grażyna        Cieślikowska          466: 306
  36 Zygmunt        Skwarek              - Danuta         Połomska              280: 355
  37 Marcin         Radwański            - Małgorzata     Sikora                354: 366
  38 Joanna         Regdos               - Błażej         Fidziński             474: 353
  39 Dominik        Małocha              - Michał         Dulat                 327: 347
  40 Paulina        Naplocha             - Natalia        Połomska              362: 338
  41 Magdalena      Jacak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Dudkiewicz            400: 433
   2 Justyna        Górka                - Sławomir       Piotrowski            361: 430
   3 Arkadiusz      Biegun               - Stanisław      Rydzik                268: 439
   4 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Kowalski              366: 405
   5 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Obremski              440: 408
   6 Marta          Dobrzańska           - Kamil          Górka                 500: 301
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Kosz                  327: 444
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Przemysław     Herdzina              358: 512
   9 Sławomir       Kucia                - Agnieszka      Krupka                384: 357
  10 Mikołaj        Fidziński            - Jan            Kozłowski             323: 398
  11 Irena          Sołdan               - Dariusz        Puton                 331: 351
  12 Łukasz         Bobowski             - Mateusz        Żbikowski             403: 266
  13 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Grzeszczuk            472: 267
  14 Grzegorz       Wilk                 - Zbigniew       Wietecki              379: 391
  15 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             344: 381
  16 Bartłomiej     Bęben                - Bartosz        Morawski              366: 422
  17 Ewa            Ciszewska            - Zofia          Gajewska              317: 391
  18 Ewa            Żbikowska            - Joanna         Brychcy               335: 387
  19 Jarosław       Krzemiński           - Mirosław       Uglik                 367: 375
  20 Krzysztof      Mówka                - Teresa         Zalewska              373: 336
  21 Tomasz         Górka                - Urszula        Solarska              400: 342
  22 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Stańczyk              305: 475
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Patryk         Gadus                 316: 346
  24 Agata          Kopta                - Jacek          Dec                   353: 347
  25 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Ostrowska             286: 444
  26 Wojciech       Sołdan               - Dawid          Pikul                 305: 510
  27 Tomasz         Siwiński             - Mariusz        Makuch                317: 377
  28 Michał         Szymkowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           418: 295
  29 Grzegorz       Kwiecień             - Bożena         Guział                369: 341
  30 Iwona          Kucia                - Elżbieta       Szuba                 332: 351
  31 Jacek          Wandzel              - Andrzej        Rechowicz             360: 382
  32 Mateusz        Stańczyk             - Joanna         Regdos                450: 253
  33 Małgorzata     Sikora               - Mariusz        Niemczyk              446: 308
  34 Justyna        Szymendera           - Łukasz         Sornek                305: 313
  35 Danuta         Połomska             - Maciej         Chmielowski           300: 303
  36 Rafał          Wagnerowski          - Grażyna        Cieślikowska          382: 351
  37 Katarzyna      Żuławska             - Michał         Dulat                 362: 295
  38 Dominik        Małocha              - Marcin         Radwański             302: 268
  39 Zygmunt        Skwarek              - Błażej         Fidziński             288: 352
  40 Magdalena      Jacak                - Paulina        Naplocha              362: 231
  41 Natalia        Połomska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Sławomir       Piotrowski            411: 351
   2 Dariusz        Kosz                 - Karol          Wyrębkiewicz          445: 430
   3 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Kowalski              433: 409
   4 Sławomir       Kucia                - Marta          Dobrzańska            417: 349
   5 Jan            Kozłowski            - Justyna        Górka                 421: 356
   6 Dawid          Adamczyk             - Piotr          Pietuchowski          341: 397
   7 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Obremski              327: 394
   8 Przemysław     Herdzina             - Arkadiusz      Biegun                461: 399
   9 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Mówka                 240: 321
  10 Zbigniew       Wietecki             - Kamil          Górka                 320: 403
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Zofia          Gajewska              330: 349
  12 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Zwoliński             494: 385
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Mikołaj        Fidziński             367: 422
  14 Joanna         Brychcy              - Bartosz        Morawski              386: 436
  15 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Stańczyk              451: 348
  16 Tomasz         Górka                - Łukasz         Bobowski              398: 366
  17 Mateusz        Żbikowski            - Irena          Sołdan                449: 330
  18 Michał         Szymkowski           - Grzegorz       Wilk                  371: 334
  19 Dawid          Pikul                - Bartłomiej     Bęben                 347: 406
  20 Patryk         Gadus                - Mariusz        Makuch                431: 384
  21 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            336: 380
  22 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jarosław       Krzemiński            484: 396
  23 Grzegorz       Kwiecień             - Agata          Kopta                 342: 441
  24 Ewa            Ciszewska            - Teresa         Zalewska              336: 316
  25 Urszula        Solarska             - Ewa            Żbikowska             363: 356
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Janusz         Krupiński             358: 325
  27 Elżbieta       Szuba                - Łukasz         Sornek                435: 384
  28 Jerzy          Matyasik             - Katarzyna      Żuławska              350: 341
  29 Maciej         Chmielowski          - Andrzej        Rechowicz             351: 313
  30 Stanisław      Książek              - Mateusz        Stańczyk              329: 325
  31 Małgorzata     Sikora               - Jacek          Dec                   347: 193
  32 Tomasz         Siwiński             - Iwona          Kucia                 332: 313
  33 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Wagnerowski           350: 281
  34 Bożena         Guział               - Mariola        Osajda-Matczak        338: 404
  35 Mariusz        Niemczyk             - Justyna        Szymendera            331: 279
  36 Jacek          Wandzel              - Grażyna        Cieślikowska          263: 384
  37 Joanna         Regdos               - Dominik        Małocha               358: 231
  38 Danuta         Połomska             - Michał         Dulat                 333: 235
  39 Błażej         Fidziński            - Magdalena      Jacak                 324: 299
  40 Natalia        Połomska             - Marcin         Radwański             359: 344
  41 Zygmunt        Skwarek              - Paulina        Naplocha              429: 351


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                301: 477
   2 Dariusz        Kosz                 - Karol          Wyrębkiewicz          436: 409
   3 Przemysław     Herdzina             - Jan            Kozłowski             438: 386
   4 Paweł          Kowalski             - Sławomir       Kucia                 281: 493
   5 Sławomir       Piotrowski           - Piotr          Pietuchowski          286: 380
   6 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Krupka                345: 400
   7 Kamil          Górka                - Marta          Dobrzańska            434: 397
   8 Dariusz        Puton                - Dawid          Adamczyk              370: 403
   9 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 377: 345
  10 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Górka                 392: 471
  11 Mirosław       Uglik                - Mikołaj        Fidziński             403: 393
  12 Zofia          Gajewska             - Arkadiusz      Biegun                432: 371
  13 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Wrześniewski          355: 454
  14 Patryk         Gadus                - Weronika       Rudnicka              405: 452
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Agata          Kopta                 413: 312
  16 Andrzej        Stańczyk             - Rafał          Wesołowski            382: 412
  17 Łukasz         Bobowski             - Ewa            Ciszewska             369: 365
  18 Grzegorz       Grzeszczuk           - Michał         Szymkowski            369: 377
  19 Tomasz         Zwoliński            - Bartłomiej     Bęben                 451: 335
  20 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Brychcy               485: 367
  21 Irena          Sołdan               - Urszula        Solarska              440: 363
  22 Grzegorz       Wilk                 - Dawid          Pikul                 372: 367
  23 Jarosław       Krzemiński           - Elżbieta       Szuba                 435: 419
  24 Mariusz        Makuch               - Ewa            Żbikowska             314: 338
  25 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Ostrowska             371: 241
  26 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Kwiecień              356: 242
  27 Maciej         Chmielowski          - Mariusz        Sylwestrzuk           438: 331
  28 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Sikora                300: 320
  29 Stanisław      Książek              - Wojciech       Sołdan                300: 383
  30 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Siwiński              309: 413
  31 Andrzej        Rechowicz            - Mateusz        Stańczyk              518: 301
  32 Łukasz         Sornek               - Mariusz        Niemczyk              454: 357
  33 Iwona          Kucia                - Katarzyna      Żuławska              354: 344
  34 Jacek          Dec                  - Rafał          Wagnerowski           328: 429
  35 Joanna         Regdos               - Bożena         Guział                416: 385
  36 Grażyna        Cieślikowska         - Danuta         Połomska              400: 295
  37 Błażej         Fidziński            - Jacek          Wandzel               290: 365
  38 Zygmunt        Skwarek              - Justyna        Szymendera            303: 340
  39 Michał         Dulat                - Dominik        Małocha               277: 334
  40 Magdalena      Jacak                - Natalia        Połomska              296: 257
  41 Paulina        Naplocha             - Marcin         Radwański             246: 344
Lista rankingowa na dzień 02-08-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.16  27771  190
   2 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.49  24878  171
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.40  28879  200
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.16  27822  193
   5 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.22  27499  192
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 141.96  28251  199
   7 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.28  27408  194
   8 Michał Makowski                Warszawa             140.33   6876   49
   9 Dawid Pikul                    Poznań               140.26  26509  189
  10 Szymon Fidziński               Warszawa             140.17  10092   72
  11 Kamil Górka                    Kraków               140.10  27600  197
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             139.83  26567  190
  13 Dariusz Dzierża                Kraków               139.65   4329   31
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.48  26362  189
  15 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      139.44   7669   55
  16 Sławomir Kucia                 Krosno               139.40  12407   89
  17 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.93  11809   85
  18 Filip Sosin                    Warszawa             138.14   7045   51
  19 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.87   4136   30
  20 Krzysztof Obremski             Legnica              137.61  26284  191
  21 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.38  27201  198
  22 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.30  25949  189
  23 Michał Trumpus                 Wrocław              136.98  14109  103
  24 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.91  26560  194
  25 Marek Syczuk                   Warszawa             136.61  19398  142
  26 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.58  13112   96
  27 Justyna Górka                  Kraków               136.45  26744  196
  28 Krzysztof Mówka                Warszawa             136.36  26182  192
  29 Aleksander Puchalski           Włocławek            135.77  16835  124
  30 Joanna Juszczak                Warszawa             135.36  12995   96
  31 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.82  23459  174
  32 Grzegorz Święcki               Białystok            134.44  10755   80
  33 Andrzej Kowalski               Gdańsk               134.27  25915  193
  34 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             133.94  26520  198
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.75  25412  190
  36 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.66   5079   38
  37 Bartosz Morawski               Gliwice              133.37  13337  100
  38 Wojciech Sołdan                Rumia                133.32  26664  200
  39 Przemysław Herdzina            Kraków               133.31  25729  193
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.00  12502   94
  41 Rafał Lenartowski              Gdynia               132.82  25635  193
  42 Paweł Jackowski                Warszawa             132.65  26529  200
  43 Marek Reda                     Wołomin              132.15  25769  195
  44 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.98  16498  125
  45 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.94  16229  123
  46 Radosław Konca                 Warszawa             131.71  10273   78
  47 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.58  21842  166
  48 Michał Alabrudziński           Włocławek            131.49  23143  176
  49 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  50 Irena Sołdan                   Rumia                130.65  25999  199
  51 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  52 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.85  24931  192
  53 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  54 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.70  21790  168
  55 Robert Kamiński                Warszawa             129.36  20827  161
  56 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  57 Jarosław Puchalski             Łódź                 129.17  18988  147
  58 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            129.16  24799  192
  59 Paweł Janaś                    Głogów               128.88  25131  195
  60 Andrzej Rakoczy                Kraków               128.85   6185   48
  61 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.29  24375  190
  62 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.28  21808  170
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.01  15489  121
  64 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  65 Filip Warzecha                 Gdynia               127.87  18669  146
  66 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  67 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  68 Łukasz Bryła                   Mielec               127.49  16574  130
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.49  25243  198
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.41  12868  101
  71 Patryk Gadus                   Pszczew              127.38   6114   48
  72 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.17  19966  157
  73 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  74 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  75 Przemysław Rybicki             Otwock               126.95  17392  137
  76 Artur Irzyk                    Kraków               126.82  20799  164
  77 Maciej Michalak                Łódź                 126.73  21925  173
  78 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.70  24706  195
  79 Jakub Szymczak                 Łódź                 126.59  13672  108
  80 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.43   5057   40
  81 Jan Kozłowski                  Kraków               126.30  17682  140
  82 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     125.88  10196   81
  83 Artur Koszel                   Warszawa             125.78  24024  191
  84 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.57  24989  199
  85 Dariusz Maciejuk               Warszawa             125.30  11402   91
  86 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.19   8763   70
  87 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              124.94  24364  195
  88 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.90  10242   82
  89 Kuba Koisar                    Warszawa             124.85  24595  197
  90 Robert Głowacki                Łódź                 124.84  19975  160
  91 Piotr Rosół                    Warszawa             124.75  14596  117
  92 Mariusz Grodek                 Olsztyn              123.97   8926   72
  93 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
  94 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.64  23615  191
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.55  24463  198
  96 Sławomir Buk                   Gliwice              123.47   7408   60
  97 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
  98 Marek Dudkiewicz               Milanówek            123.27  23668  192
  99 Michał Lipka                   Mielec               122.90   8234   67
 100 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.86  23589  192
 101 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              122.80  24191  197
 102 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.33  24466  200
 103 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33   5260   43
 104 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.25  15892  130
 105 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             122.24  11980   98
 106 Jarosław Michalak              Łódź                 122.13  13556  111
 107 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.06  24411  200
 108 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.67  15087  124
 109 Agnieszka Krupka               Krosno               121.52  17621  145
 110 Artur Tomczyk                  Piła                 121.41   6192   51
 111 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            121.40   5220   43
 112 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  121.38  23912  197
 113 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       121.34  23298  192
 114 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.12  14171  117
 115 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  120.78  17755  147
 116 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.77  10386   86
 117 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.75   8090   67
 118 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  12062  100
 119 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.59   6512   54
 120 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.58  21101  175
 121 Ewa Żbikowska                  Warszawa             120.38   6380   53
 122 Adam Klimont                   Wałcz                120.33  20697  172
 123 Maciej Perzyński               Piła                 120.31   9384   78
 124 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              120.25   9259   77
 125 Daniel Janus                   Wąchock              120.21  21518  179
 126 Michał Ozimiński               Łódź                 120.14  23787  198
 127 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 128 Rafał Matczak                  Milanówek            119.94  11514   96
 129 Paweł Kowalski                 Kutno                119.50  16132  135
 130 Maciej Rzychoń                 Katowice             119.32  13722  115
 131 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 132 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.09  11552   97
 133 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 134 Grzegorz Kurowski              Warszawa             118.93  17958  151
 135 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.87  18901  159
 136 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           118.61  21350  180
 137 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.45  16464  139
 138 Marcin Skowron                 Zabrze               118.31  12777  108
 139 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.00   5664   48
 141 Dorota Maciejuk                Warszawa             117.87  10726   91
 142 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.78  23556  200
 143 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.74  22842  194
 144 Jolanta Chłopińska             Wałcz                117.67  22357  190
 145 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47  22672  193
 146 Michał Szymkowski              Wrocław              117.47   5756   49
 147 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.44  21961  187
 148 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.90   7832   67
 149 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 150 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.59  12942  111
 151 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.58   6995   60
 152 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 153 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.50  14096  121
 154 Janusz Krupiński               Bytom                116.49  13746  118
 155 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.46   8385   72
 156 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.31  20355  175
 157 Anna Niedzielko                Szczecin             116.30   9769   84
 158 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.17  22654  195
 159 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               115.96   6262   54
 160 Beata Piotrowska               Łódź                 115.95  19248  166
 161 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.88  22134  191
 162 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 163 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.76  11808  102
 164 Stanisław Gasik                Warszawa             115.66  14342  124
 165 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.61  15954  138
 166 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             115.55   7395   64
 167 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 168 Tomasz Łapka                   Opole                115.41  17542  152
 169 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.23  11062   96
 170 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        115.09  13465  117
 171 Anita Bruska                   Gdynia               115.03   7707   67
 172 Jacek Pietruszka               Kraków               114.99  13224  115
 173 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 174 Anna Stefańska                 Łódź                 114.86  22628  197
 175 Halina Roszak                  Poznań               114.84  18260  159
 176 Marta Dobrzańska               Kraków               114.67  15710  137
 177 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.52   3779   33
 178 Krzysztof Leśniak              Kraków               114.48   9960   87
 179 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.41  10411   91
 180 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 181 Weronika Rudnicka              Ustka                114.29  18858  165
 182 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 183 Joanna Brychcy                 Katowice             113.96  21538  189
 184 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.94  10255   90
 185 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.66  20231  178
 186 Marek Rogalski                 Warszawa             113.48  16000  141
 187 Piotr Domański                 Łódź                 113.43   3403   30
 188 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 189 Lucyna Śniadach                Rumia                113.39   9071   80
 190 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            113.35  15869  140
 191 Patrycja Śliwińska             Szczecin             113.20  21847  193
 192 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.07  21709  192
 193 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 194 Katarzyna Rosiek               Kraków               112.90  12532  111
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.75  21648  192
 196 Grzegorz Kwiecień              Kraków               112.56  19360  172
 197 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.56  11931  106
 198 Andrzej Grabiński              Suchedniów           112.48   7424   66
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 200 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.44  11019   98
 201 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.35   9437   84
 202 Magdalena Kublik               Warszawa             112.14  22315  199
 203 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.05   9412   84
 204 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.89  22266  199
 205 Bogusław Książek               Szczecin             111.72  18881  169
 206 Rafał Skibicki                 Lębork               111.60  22319  200
 207 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 208 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.00  22200  200
 209 Teresa Zalewska                Racibórz             110.95  13647  123
 210 Monika Sadurska                Warszawa             110.95   6435   58
 211 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.56  21670  196
 212 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 213 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 214 Sylwester Wójcik               Lublin               110.28   4742   43
 215 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 216 Agnieszka Goniowska            Wrocław              110.03  16174  147
 217 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.68   8445   77
 218 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 109.65   9211   84
 219 Maciej Stolarczyk              Zator                109.65   4715   43
 220 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             109.57  18955  173
 221 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               109.56   6902   63
 222 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.41  11050  101
 223 Anna Dłużniewska               Warszawa             109.23  13981  128
 224 Krzysztof Bukowski             Milanówek            109.20   4477   41
 225 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.08   7090   65
 226 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.00  16241  149
 227 Jerzy Luter                    Bytom                108.44  21472  198
 228 Piotr Szutenberg               Ustka                108.44  14206  131
 229 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.00   4752   44
 230 Alicja Kosińska                Szczecin             107.92   8526   79
 231 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 232 Maciej Kuczyński               Gdynia               107.65  10980  102
 233 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             107.60   6241   58
 234 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   5041   47
 235 Mariusz Makuch                 Zator                107.15   5893   55
 236 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.05   8029   75
 237 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 238 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.88  10367   97
 239 Urszula Solarska               Łódź                 106.85  20408  191
 240 Aleksander Puzyna              Warszawa             106.76   3630   34
 241 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              106.39  12661  119
 242 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 243 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 244 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.27  10202   96
 245 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.11  15067  142
 246 Michał Kolaj                   Ostróda              105.93  16631  157
 247 Tomasz Siwiński                Zawiercie            105.89  19483  184
 248 Grażyna Wesołowska             Łódź                 105.51  20996  199
 249 Marianna Kozłowska             Białystok            105.46   8648   82
 250 Łukasz Baranowski              Reda                 105.46  11284  107
 251 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 252 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.28  20951  199
 253 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         104.96  17108  163
 254 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.82   8805   84
 255 Przemysław Pawlic              Wrocław              104.62  20715  198
 256 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 257 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.52  17768  170
 258 Paweł Morga                    Warszawa             104.36   3444   33
 259 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 260 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      104.19   3751   36
 261 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.02   4889   47
 262 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     104.01   9569   92
 263 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.00   5408   52
 264 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 265 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 266 Iza Kraj                       Warszawa             103.76   9753   94
 267 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 103.59  17093  165
 268 Adam Janicki                   Łódź                 103.31  20352  197
 269 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 270 Monika Laskowska               Wrocław              103.03   7727   75
 271 Jacek Nowak                    Szczecin             102.93   5867   57
 272 Jarosław Karp                  Jędrzejów            102.92   8645   84
 273 Łukasz Sornek                  Mikołów              102.88   4938   48
 274 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.81  18301  178
 276 Rafał Stachowski               Police               102.58   9540   93
 277 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             102.25   4908   48
 278 Jacek Dec                      Pszczew              101.70   6102   60
 279 Sławomir Długosz               Ostróda              101.62  15344  151
 280 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.52   8832   87
 281 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.50   8526   84
 282 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               101.50   3857   38
 283 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 284 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.31   8510   84
 285 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 286 Elżbieta Święcka               Białystok            100.78   5140   51
 287 Joanna Żłobicka                Wrocław              100.56  10257  102
 288 Anna Arana                     Warszawa             100.18  19836  198
 289 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 290 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 291 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 292 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 293 Katarzyna Dębska               Ostróda               99.05  12777  129
 294 Katarzyna Majewska             Lublin                98.97   3563   36
 295 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.95   5739   58
 296 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 297 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                98.59   9366   95
 298 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 299 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 300 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 301 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 302 Paweł Michalski                Ksawerów              96.63   5798   60
 303 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          96.25   9818  102
 304 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 305 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                95.93   5756   60
 306 Jerzy Ciesielski               Łódź                  95.76   3256   34
 307 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 308 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.16   2950   31
 309 Tomasz Silny                   Gdynia                95.10   8939   94
 310 Wojciech Wróbel                Zator                 95.00   2850   30
 311 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 312 Anna Czarnecka                 Zgierz                94.33   3113   33
 313 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.90   3944   42
 314 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  93.42   7100   76
 315 Tomasz Lewiński                Wejherowo             93.14   3260   35
 316 Marcin Radwański               Wrocław               93.00   2976   32
 317 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.98   5486   59
 318 Mariusz Katzig                 Gdańsk                92.62   4168   45
 319 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 320 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.85   3674   40
 321 Zygmunt Skwarek                Katowice              91.65   3666   40
 322 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.28   6572   72
 323 Wojciech Obremski              Legnica               91.20   8117   89
 324 Bożena Guział                  Racibórz              90.57   4257   47
 325 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.26   8575   95
 326 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              90.06   3242   36
 327 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 328 Radosław Więch                 Warszawa              88.55   9563  108
 329 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           88.40   8840  100
 330 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.35   9453  107
 331 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.01   9065  103
 332 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 333 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 334 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 335 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             86.18   6894   80
 336 Paweł Golubiński               Gdynia                85.80   7036   82
 337 Krzysztof Zawadzki             Sampława              85.12   3660   43
 338 Agata Pastusiak                Sulęcin               84.73   8558  101
 339 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 340 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.57  11560  140
 341 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 342 Beata Sekuła                   Szczecin              81.00   4860   60
 343 Anna Lenartowska               Gdynia                78.89   6232   79
 344 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.72   5755   76
 345 Julia Solarska                 Łódź                  75.72   3483   46
 346 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.80   2154   30
 347 Paulina Naplocha               Racibórz              71.73   6671   93
 348 Blanka Zwolińska               Skierdy               66.36   2986   45
 349 Mirosław Dejna                 Sampława              59.25   2370   40




Poczekalnia na dzień 02-08-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Roman Figiel                   Zawichost            110.52   3205   29
   4 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   5 Paweł Szczekutek               Warszawa              89.03   2582   29
   6 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.45   2536   29
   7 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            86.69   2514   29
   8 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.55   2278   29
   9 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
  10 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  11 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             85.43   2392   28
  12 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  13 Katarzyna Kochańska            Piastów               75.82   2123   28
  14 Alicja Bielecka                Poznań                71.89   2013   28
  15 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.07   3377   27
  16 Michał Musielak                Bydgoszcz            106.67   2880   27
  17 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  18 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  19 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  20 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  21 Joanna Stępień                 Katowice             122.29   2935   24
  22 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  23 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  24 Jan Lisiewski                  Piasutno             114.54   2749   24
  25 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  26 Wojciech Morawski              Gliwice              113.96   2735   24
  27 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.79   2683   24
  28 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.92   2638   24
  29 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  30 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  31 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           104.12   2499   24
  32 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  33 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.50   2484   24
  34 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            102.67   2464   24
  35 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  36 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  37 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  38 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  39 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  40 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  41 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  42 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  43 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  44 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  45 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  46 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  47 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  48 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  49 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               73.88   1773   24
  50 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  51 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  52 Paweł Opyc                     Warszawa             105.74   2432   23
  53 Urszula Behnke                 Iława                 95.39   2194   23
  54 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  55 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  56 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  57 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         93.43   2149   23
  58 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  59 Andrzej Puchalski              Łódź                  90.91   2091   23
  60 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.87   2090   23
  61 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  62 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  63 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  64 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  65 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  66 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  67 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  68 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  69 Jacek Jabłonowski              Iława                 80.73   1776   22
  70 Krystyna Puchalska             Łódź                  77.18   1698   22
  71 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.05   1475   22
  72 Radosław Jachna                Łódź                 109.95   2199   20
  73 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  74 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  75 Piotr Madej                    Wrocław              120.63   2292   19
  76 Łukasz Kozub                   Brzesko              119.42   2269   19
  77 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  78 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  79 Joanna Regdos                  Kraków                98.74   1876   19
  80 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  81 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  82 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  83 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  84 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  85 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.47   1946   17
  86 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  87 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  88 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  89 Piotr Marusa                   Szczytno              76.76   1305   17
  90 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  91 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  92 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  93 Sławomir Kordjalik             Warszawa             151.33   2270   15
  94 Czesława Pawłowska             Wrocław              120.20   1803   15
  95 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  96 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  97 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
  98 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  99 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 100 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 101 Grzegorz Gardynik              Warszawa             130.07   1821   14
 102 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 103 Agnieszka Pellowska            Słupsk                60.07    841   14
 104 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 105 Kacper Jachowicz               Żyrardów             109.23   1420   13
 106 Paweł Jachowicz                Żyrardów             107.62   1399   13
 107 Barbara Bujacz                 Szczecin              68.77    894   13
 108 Piotr Łasowski                 Gdańsk               129.25   1551   12
 109 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 110 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 111 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 113 Tomasz Lempart                 Kraków               120.58   1447   12
 114 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 115 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 116 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.67   1424   12
 117 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 118 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 119 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 120 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 121 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 122 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 123 Janusz Sojka                   Łódź                 108.08   1297   12
 124 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 125 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 126 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.00   1284   12
 127 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 128 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 129 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 130 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 131 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 132 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 133 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 134 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 135 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 136 Monika Rubinstein              Warszawa             102.17   1226   12
 137 Anna Lisiewska                 Piasutno             101.33   1216   12
 138 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 139 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 140 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 141 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.92   1199   12
 142 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 143 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 144 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 145 Maciej Śliwa                   Zabrze                98.83   1186   12
 146 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 147 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.42   1181   12
 148 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 149 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 150 Magdalena Ochot                Katowice              96.83   1162   12
 151 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 152 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 153 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 154 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.25   1155   12
 155 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     94.67   1136   12
 156 Krzysztof Jaworski             Warszawa              94.25   1131   12
 157 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 158 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 159 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 160 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 161 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 162 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 163 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 164 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 165 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 166 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 167 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 168 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      91.17   1094   12
 169 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 170 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 171 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 172 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 173 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 174 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 175 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 176 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 177 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 178 Dariusz Zębek                  Olsztyn               88.75   1065   12
 179 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 180 Michał Kowalski                Świętajno             87.17   1046   12
 181 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 182 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  87.00   1044   12
 183 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 184 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 185 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 186 Sylwia Buks                    Warszawa              78.92    947   12
 187 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 188 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 189 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 190 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 191 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 192 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 193 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 194 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 195 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 196 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 197 Jakub Kraj                     Szczecin              89.36    983   11
 198 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 199 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 200 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 201 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 202 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 203 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 204 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 205 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 206 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 207 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 208 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 209 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 210 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 211 Monika Pieczora                Łódź                  81.82    900   11
 212 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 213 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 214 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 215 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 216 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 217 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 218 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 219 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 220 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 221 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 222 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 223 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 224 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 225 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 226 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 227 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 228 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 229 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 230 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 231 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 232 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 233 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 234 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 235 Izabela Długosz                Ostróda               69.82    768   11
 236 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 237 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 238 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 239 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 240 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 241 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 242 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 243 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 244 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       55.09    606   11
 245 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 246 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 247 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 248 Szymon Płachta                 Warszawa             122.40   1224   10
 249 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 250 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 251 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 252 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 253 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 254 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 255 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 256 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 257 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 258 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 259 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 260 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 261 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 262 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 263 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 264 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 265 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 266 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 267 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 268 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 269 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 270 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 271 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 272 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 273 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 274 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 275 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 276 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 277 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 278 Robert Zabłocki                Łódź                 107.57    753    7
 279 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 280 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 281 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            98.14    687    7
 282 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 283 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 284 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 285 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 286 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 287 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 288 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 289 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 290 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 291 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 292 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 293 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 294 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 295 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 296 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 297 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 298 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 299 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 300 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 301 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 302 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 303 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 304 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 305 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 306 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 307 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 308 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 309 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 310 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 311 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 312 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 313 Marek Sitkowski                Warszawa              79.80    399    5
 314 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 315 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 316 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 317 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 318 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 319 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 320 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 321 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 322 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 323 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 324 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 325 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 326 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 327 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 328 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 329 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 330 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 331 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 332 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 333 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 334 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 335 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie