Inowrocław29
marca
Inowrocław 29-30 marca XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Warszawa12
kwietnia
Warszawa 12-13 kwietnia XII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2008
Katowice27
kwietnia
Katowice 27-28 kwietnia V Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta MiastaGrand Prix 2008
Dawid Pikul mistrzem Warszawy!12 - 13 kwietnia 2008 — XII Mistrzostwa WarszawyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XII Mistrzostwa Warszawy Warszawa, 12 - 13 kwietnia 2008
Grand Prix 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Dawid Pikul mistrzem Warszawy!W XII Mistrzostwach Warszawy, zorganizowanych przez Warszawski Klub Scrabble "MACAKI", udział wzięło 86 zawodników. Hala sportowa Zespołu Szkół Integracyjnych nr 75 stworzyła wspaniałe miejsce rozgrywek scrabblowych. Turniej, ze względu na Walne Zebranie członków PFS, został rozegrany "systemem" 6 rund w sobotę jak i 6 rund w niedzielę. Miło było powitać nowych uczestników turniejów scrablowych. Dla trzech osób XII Mistrzostwa Warszawy były debiutem. Po pierwszym dniu rozgrywek trudno było wyłonić faworyta na zwycięzcę turnieju, jednak dalszy rozwój sytuacji na planszach sprawił, że na polu walki tryumf odniósł Dawid Pikul z Poznania z tylko jedną porażką. Organizatorzy przygotowali mnóstwo książek dla uczestników, a dla najlepszych — okolicznościowe puchary. Były też nagrody od indywidualnych sponsorów za nietypowe sytuacje na planszach. Oto lista nagrodzonych:
Za położenie słowa "POLANIE" — Wojciech Usakiewicz
Za położenie najdłuższego słowa "NIEOBCZEPIAJĄCY" — Kamil Górka
Za uzyskanie skalpu większego od 1405 przy 5 zwycięstwach — Robert Kamiński
Za największą różnicę pomiędzy rankingiem z turnieju a rankingiem PFS — Dawid Pikul
Najlepszym debiutantem został Aleksander Puzyna z Warszawy.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Warszawy
X Mistrzostwa Warszawy
IX Mistrzostwa Warszawy


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHala sportowa Zespołu Szkół Integracyjnych nr 75
03-982 Warszawa, ul. Bartosika 5
Uwaga! Wstęp na halę tylko w obuwiu sportowym (na płaskiej podeszwie)
Obrońca tytułuKazimierz jr Merklejn
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuhttp://scrabble.info.pl/warszawa/turnieje.php
Harmonogram12.04.08 (sobota — 6 rund)
— 10:00 — zapisy do turnieju
— 10:50 — otwarcie turnieju
— 11:00 — rozpoczęcie turnieju
— ok. 14:00 — 15:00 — przerwa obiadowa
— ok. 18:00 — zakończenie pierwszego dnia rozgrywek
— 18:15 (18:30) po zakończeniu pierwszego dnia rozgrywek planowane jest Walne Zgromadzenie Członków PFS
13.04.08 (niedziela — 6 rund)
— 9:30 — rozpoczęcie gier 2 dnia
— ok. 15:30 — zakończenie turnieju i wręczenie nagród
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
Dojazdautobusy: 111, 117, 123, 147, 151, 507, 509 do przystanek: "Abrahama"
szczegółowe rozkłady jazdy: http://www.ztm.waw.pl
z dworca Warszawa Centralna:
autobus 507 (7 przystanków, ok. 15 min.)
z dworca Warszawa Wschodnia:
autobus 123 (13 przystanków, ok. 17 min.)
autobus 147 (11 przystanków, ok. 15 min.)
WyżywienieDla uczestników turnieju zestawy obiadowe w promocyjnej cenie ok. 15 zł w barze "Deska" (ok. 5 min od miejsca gry) — ilość obiadów ograniczona do 70 (ze względu na warunki lokalowe)

w okolicy (do 500 m od miejsca gry):
Telepizza
dwa bary chińskie
kebab
NoclegiHotel "Wisełka"
Wał Miedzeszyński 391; tel. (22) 616 38 75;
pokój 1 os — 100 zł (85 zł)
pokój 2 os — 130 zł (110 zł)
pokój 3 os — 145 zł (125 zł)
(cena w nawiasie dla studentów do 26 lat z aktualną legitymacją)

Hotel Suseł
Rzymowskiego 41/43; tel. (22) 843 53 72;
pokój 1 os — 52 zł (46 zł); 72 zł (63 zł)
pokój 2 os — 72 zł (63 zł); 96 zł (84 zł)
pokój 3 os — 88 zł (77 zł); 112 zł (98 zł)
pokój 4 os — 112 zł (98 zł)
(cena w nawiasie dla studentów do 26 lat z aktualną legitymacją; drugie ceny to pokoje o podwyższonym standardzie)

Etap Hotel
Zagórna 1; tel. (22) 745 36 60;
pokój 2 lub 3 os. — 149 zł

inne hotele w Warszawie:
http://warszawa.naszemiasto.pl/kontakty_adresy/lista/64_548.html
Nagrody1 miejsce — puchar + 300,00 zł
2 miejsce — puchar + 200,00 zł
3 miejsce — puchar + 100,00 zł
Nagrody książkowe (do ok. 60 miejsca)
więcej nagród w przypadku pozyskania sponsorów
Dodatkowe atrakcjeWalne Zgromadzenie Członków PFS po pierwszym dniu zawodów
OrganizatorzyWarszawski Klub Scrabble "Macaki" — mail: zapisy@scrabble.waw.pl
kontakt:
Rafał Wesołowski (tel.: 604 684 084; gg: 756187; mail: wesul@acn.waw.pl)
Krzysztof Sporczyk (tel: 604 279 573, mail: wymagaj@gazeta.pl)
Mariusz Margalski (gg: 1918731)


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Warszawy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 139.83     11.0     4886     2051      846
  2 Krzysztof       Mówka                Warszawa               139.73      9.0     4963     1883      972
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.25      9.0     4924     1840      563
  4 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               138.49      9.0     4923     1794      906
  5 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               129.33      9.0     4730     1822      310
  6 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               129.19      9.0     4480     1873      340
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.45      8.0     5127     1717      865
  8 Michał          Alabrudziński        Włocławek              129.42      8.0     4790     1778      523
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.56      8.0     4750     1696      533
 10 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               120.65      8.0     4688     1700      424
 11 Rafał           Wesołowski           Warszawa               119.13      8.0     4656     1700      692
 12 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              126.97      8.0     4609     1777      381
 13 Przemysław      Rybicki              Otwock                 123.22      8.0     4577     1751      329
 14 Joanna          Juszczak             Warszawa               130.71      8.0     4522     1752      170
 15 Bogusław        Puchalski            Włocławek              113.80      8.0     4443     1654       81
 16 Szymon          Fidziński            Warszawa               139.31      7.5     4579     1662      148
 17 Kamil           Górka                Kraków                 134.60      7.0     5117     1588      444
 18 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.92      7.0     4959     1580      744
 19 Miłosz          Wrzałek              Reda                   137.50      7.0     4872     1672      538
 20 Paweł           Jackowski            Warszawa               132.47      7.0     4861     1566      510
 21 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.64      7.0     4696     1510      136
 22 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               139.92      7.0     4615     1546       26
 23 Andrzej         Kroc                 Łódź                   104.93      7.0     4608     1575      340
 24 Kuba            Koisar               Warszawa               128.43      7.0     4603     1581      110
 25 Wojciech        Zemło                Łódź                   137.68      7.0     4563     1621      139
 26 Beata           Wiączkowska          Wrocław                120.61      7.0     4535     1577      130
 27 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.31      7.0     4521     1527      142
 28 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      7.0     4464     1493      288
 29 Mariusz         Margalski            Pieczyska              131.10      7.0     4462     1574     -160
 30 Michał          Ozimiński            Łódź                   116.29      7.0     4397     1444      166
 31 Mirosław        Uglik                Warszawa               119.65      7.0     4386     1571      -58
 32 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              119.94      7.0     4270     1595       23
 33 Magdalena       Kublik               Warszawa               113.12      7.0     4088     1499     -317
 34 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               125.84      6.5     4611     1542      170
 35 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              122.15      6.5     4303     1537      -78
 36 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                140.30      6.0     4743     1565      296
 37 Maciej          Czupryniak           Milanówek              134.02      6.0     4692     1515      356
 38 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.86      6.0     4657     1423      238
 39 Maciej          Michalak             Łódź                   126.48      6.0     4530     1406      184
 40 Monika          Lewandowska          Warszawa               101.77      6.0     4511     1417      -49
 41 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.49      6.0     4469     1499      244
 42 Jarosław        Puchalski            Łódź                   126.96      6.0     4455     1420       73
 43 Dorota          Zielińska            Piaseczno              118.00      6.0     4434     1412      154
 44 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               117.28      6.0     4416     1463      -81
 45 Marek           Reda                 Wołomin                134.51      6.0     4397     1464      193
 46 Tomasz          Łapka                Opole                  114.31      6.0     4370     1411     -114
 47 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              106.18      6.0     4283     1469     -262
 48 Jarosław        Sobczak              Warszawa               114.64      6.0     4263     1410     -122
 49 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               116.73      6.0     4229     1452      -96
 50 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              115.20      5.5     4341     1342     -107
 51 Justyna         Górka                Kraków                 137.64      5.0     4554     1412     -121
 52 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           116.99      5.0     4492     1328      -10
 53 Marek           Rogalski             Warszawa               114.67      5.0     4402     1239      -40
 54 Robert          Kamiński             Warszawa               132.10      5.0     4382     1482     -250
 55 Tomasz          Ruta                 Warszawa               121.54      5.0     4361     1349      -95
 56 Zdzisław        Szota                Warszawa               116.23      5.0     4347     1406     -395
 57 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                122.61      5.0     4335     1265      -69
 58 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         114.59      5.0     4311     1325     -237
 59 Anna            Arana                Warszawa               102.19      5.0     4258     1215     -146
 60 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              118.18      5.0     4247     1351     -366
 61 Iwona           Rutkowska            Warszawa               100.00      5.0     4123     1284     -329
 62 Adam            Janicki              Łódź                   103.00      5.0     4014     1250     -376
 63 Daniel          Janus                Wąchock                120.94      4.5     4530     1201       20
 64 Ireneusz        Kaczmarczyk          Gdańsk                 101.02      4.5     4162     1244     -275
 65 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  116.49      4.5     4153     1371     -318
 66 Aleksander      Puzyna               Warszawa               100.00      4.5     4048     1279     -649
 67 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               107.82      4.5     3878     1069       27
 68 Bogusław        Książek              Szczecin               112.46      4.0     4131     1105     -521
 69 Monika          Sadurska             Warszawa               100.00      4.0     4076     1145     -659
 70 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      4.0     3959     1115     -298
 71 Tomasz          Silny                Gdynia                 100.00      4.0     3945     1146     -326
 72 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      4.0     3593     1221     -916
 73 Rafał           Matczak              Milanówek              124.48      4.0     3416     1021      206
 74 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               107.45      3.5     3562      882     -337
 75 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               110.67      3.0     4008     1019     -137
 76 Jędrzej         Krasnoborski         Warszawa               100.00      3.0     3978     1067     -603
 77 Weronika        Rudnicka             Ustka                  109.16      3.0     3961     1014     -131
 78 Maria           Jarosz               Lublin                 109.17      3.0     3900     1037     -752
 79 Sergiusz        Puchalski            Włocławek              128.04      3.0     2384      749     -301
 80 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      2.5     3696      824     -373
 81 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      2.0     3959      877     -378
 82 Radosław        Konca                Warszawa               138.24      2.0     2116      631     -329
 83 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  122.65      2.0     2052      632     -254
 84 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               114.53      2.0     1885      589     -456
 85 Piotr           Rosół                Warszawa               126.38      2.0     1796      648     -763
 86 Paweł           Kasprzak             Warszawa               106.22      0.0     1323      293     -426
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Warszawy



	Kazimierz.J Merklejn 144.92 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Sporczyk              119.94 +  450: 238  170
    2    11 Tomasz         Ruta                  121.54 +  426: 296  172
    3     8 Aleksander     Puzyna                100.00 +  487: 352  150
    4     2 Joanna         Juszczak              130.71 -  325: 357   81
    5     7 Przemysław     Rybicki               123.22 -  405: 468   73
    6    10 Andrzej        Kwiatkowski           124.31 +  462: 361  174
    7     7 Łukasz         Tuszyński             129.33 -  377: 398   79
    8    13 Miłosz         Wrzałek               137.50 -  399: 409   88
    9    16 Robert         Kamiński              132.10 +  433: 331  182
   10    13 Urszula        Solarska              100.00 -  350: 402   50
   11    10 Karol          Wyrębkiewicz          138.86 +  407: 319  189
   12    13 Mariola        Osajda-Matczak        122.15 +  438: 284  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Mariusz Skrobosz 144.25 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mirosław       Uglik                 119.65 +  440: 345  170
    2    14 Beata          Wiączkowska           120.61 +  425: 351  171
    3    12 Justyna        Górka                 137.64 -  379: 406   88
    4     9 Łukasz         Tuszyński             129.33 +  418: 399  179
    5     8 Robert         Kamiński              132.10 -  350: 494   82
    6    13 Dariusz        Nawrocki              106.18 +  505: 294  156
    7     8 Zdzisław       Szota                 116.23 +  435: 319  166
    8     5 Joanna         Juszczak              130.71 +  406: 291  181
    9     1 Krzysztof      Mówka                 139.73 +  366: 312  190
   10     3 Kamil          Nawrocki              126.97 -  385: 444   77
   11     5 Wojciech       Zemło                 137.68 +  421: 366  188
   12     2 Stanisław      Rydzik                142.45 +  394: 340  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 12 153.33




	Tomasz Zwoliński 142.56 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Wesołowski            119.13 +  332: 323  169
    2    18 Zdzisław       Szota                 116.23 -  317: 389   66
    3    27 Andrzej        Kwiatkowski           124.31 +  458: 320  174
    4    11 Kamil          Górka                 134.60 +  509: 368  185
    5    13 Małgorzata     Jóźwiak               116.49 +  399: 328  166
    6     4 Maciej         Czupryniak            134.02 -  307: 430   84
    7    11 Tomasz         Ruta                  121.54 +  453: 296  172
    8     4 Andrzej        Oleksiak              140.30 -  346: 396   90
    9    15 Dariusz        Nawrocki              106.18 +  429: 330  156
   10    10 Szymon         Fidziński             139.31 +  459: 289  189
   11     6 Waldemar       Czerwoniec            129.19 -  368: 385   79
   12     6 Michał         Ozimiński             116.29 +  373: 363  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Stanisław Rydzik 142.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Dudkiewicz            118.18 +  532: 305  168
    2     2 Monika         Lewandowska           101.77 +  421: 351  152
    3     3 Joanna         Juszczak              130.71 -  382: 410   81
    4     7 Radosław       Konca                 138.24 +  488: 285  188
    5     4 Zdzisław       Szota                 116.23 +  449: 295  166
    6     1 Krzysztof      Mówka                 139.73 -  344: 403   90
    7     5 Michał         Alabrudziński         129.42 -  361: 470   79
    8    11 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 +  405: 366  176
    9     9 Beata          Wiączkowska           120.61 +  497: 345  171
   10     4 Łukasz         Tuszyński             129.33 +  490: 333  179
   11     3 Przemysław     Rybicki               123.22 +  418: 305  173
   12     2 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  340: 394   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Andrzej Oleksiak 140.30 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Zielińska             118.00 +  451: 280  168
    2     9 Piotr          Rosół                 126.38 +  531: 268  176
    3     2 Kamil          Górka                 134.60 +  460: 371  185
    4     1 Michał         Alabrudziński         129.42 -  316: 476   79
    5     6 Andrzej        Rechowicz             126.64 -  446: 448   77
    6     9 Robert         Kamiński              132.10 +  358: 345  182
    7     6 Marta          Szeliga-Frynia        120.65 +  458: 274  171
    8     4 Tomasz         Zwoliński             142.56 +  396: 346  193
    9     5 Wojciech       Zemło                 137.68 -  362: 383   88
   10     5 Rafał          Wesołowski            119.13 -  337: 454   69
   11     9 Szymon         Fidziński             139.31 -  343: 397   89
   12    14 Miłosz         Wrzałek               137.50 -  285: 405   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Mateusz Żbikowski 139.92 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Kurowski              117.28 -  336: 484   67
    2    37 Andrzej        Kwiatkowski           124.31 -  339: 460   74
    3    37 Paweł          Kasprzak              106.22 +  458: 332  156
    4    25 Tomasz         Łapka                 114.31 +  396: 337  164
    5    20 Marek          Dudkiewicz            118.18 +  519: 255  168
    6    12 Andrzej        Kroc                  104.93 +  379: 374  155
    7    12 Waldemar       Czerwoniec            129.19 +  371: 358  179
    8     9 Mariola        Osajda-Matczak        122.15 -  355: 379   72
    9    13 Joanna         Juszczak              130.71 +  384: 377  181
   10    11 Kamil          Górka                 134.60 -  381: 443   85
   11    14 Rafał          Matczak               124.48 +  381: 371  174
   12     7 Marta          Szeliga-Frynia        120.65 -  316: 419   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Dawid Pikul 139.83 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zofia          Gajewska              116.99 +  401: 389  167
    2     3 Grzegorz       Kurowski              117.28 +  460: 272  167
    3     1 Miłosz         Wrzałek               137.50 +  445: 381  188
    4     4 Robert         Kamiński              132.10 +  437: 324  182
    5     3 Kamil          Nawrocki              126.97 -  350: 381   77
    6     8 Krzysztof      Sporczyk              119.94 +  445: 316  170
    7     2 Maciej         Czupryniak            134.02 +  387: 332  184
    8     1 Krzysztof      Mówka                 139.73 +  391: 326  190
    9     3 Kuba           Koisar                128.43 +  319: 310  178
   10     1 Michał         Alabrudziński         129.42 +  423: 331  179
   11     1 Michał         Alabrudziński         129.42 +  437: 359  179
   12     1 Krzysztof      Mówka                 139.73 +  391: 319  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2051  / 12 170.92




	Krzysztof Mówka 139.73 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Szmidtke              116.73 +  432: 280  167
    2    16 Magdalena      Kublik                113.12 +  514: 248  163
    3     4 Waldemar       Czerwoniec            129.19 +  348: 340  179
    4     6 Miłosz         Wrzałek               137.50 +  408: 345  188
    5     1 Kuba           Koisar                128.43 +  547: 324  178
    6     1 Stanisław      Rydzik                142.45 +  403: 344  192
    7     1 Kamil          Nawrocki              126.97 +  440: 340  177
    8     1 Dawid          Pikul                 139.83 -  326: 391   90
    9     1 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  312: 366   94
   10     2 Wojciech       Zemło                 137.68 +  447: 341  188
   11     2 Kamil          Nawrocki              126.97 +  467: 281  177
   12     1 Dawid          Pikul                 139.83 -  319: 391   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 12 156.92




	Szymon Fidziński 139.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Jóźwiak               116.49 =  382: 382  116
    2    19 Waldemar       Czerwoniec            129.19 -  320: 421   79
    3    31 Beata          Wiączkowska           120.61 +  367: 338  171
    4    21 Marek          Reda                  134.51 -  328: 454   85
    5    29 Sławomir       Piotrowski            114.59 +  452: 315  165
    6    20 Dorota         Zielińska             118.00 +  387: 307  168
    7    14 Robert         Kamiński              132.10 +  480: 350  182
    8     8 Justyna        Górka                 137.64 +  470: 350  188
    9     6 Andrzej        Kroc                  104.93 -  335: 410   55
   10    10 Tomasz         Zwoliński             142.56 -  289: 459   93
   11     9 Andrzej        Oleksiak              140.30 +  397: 343  190
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              119.94 +  372: 302  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Karol Wyrębkiewicz 138.86 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zdzisław       Szota                 116.23 -  411: 425   66
    2    24 Rafał          Wesołowski            119.13 -  319: 351   69
    3    33 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  515: 284  150
    4    23 Aleksander     Puzyna                100.00 +  428: 311  150
    5    15 Dariusz        Nawrocki              106.18 -  381: 412   56
    6    23 Rafał          Matczak               124.48 +  421: 398  174
    7    18 Mariusz        Margalski             131.10 +  497: 354  181
    8    12 Małgorzata     Jóźwiak               116.49 +  386: 320  166
    9    10 Joanna         Ostrowska             111.49 +  329: 285  161
   10     7 Przemysław     Rybicki               123.22 -  309: 409   73
   11    10 Kazimierz.J    Merklejn              144.92 -  319: 407   95
   12    15 Paweł          Jackowski             132.47 -  342: 463   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Wojciech Usakiewicz 138.49 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Bukowski              115.20 +  452: 277  165
    2     8 Daniel         Janus                 120.94 +  424: 310  171
    3     9 Robert         Kamiński              132.10 -  408: 436   82
    4     8 Katarzyna      Sołdan                122.65 +  489: 267  173
    5     5 Waldemar       Czerwoniec            129.19 +  435: 246  179
    6     3 Przemysław     Rybicki               123.22 +  381: 317  173
    7     3 Wojciech       Zemło                 137.68 -  354: 406   88
    8     6 Łukasz         Tuszyński             129.33 -  307: 386   79
    9    11 Mirosław       Uglik                 119.65 +  476: 322  170
   10     6 Marta          Szeliga-Frynia        120.65 +  419: 377  171
   11     4 Bogusław       Puchalski             113.80 +  365: 336  164
   12     3 Michał         Alabrudziński         129.42 +  413: 337  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 12 149.50




	Radosław Konca 138.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Rogalski              114.67 +  465: 353  165
    2     7 Kamil          Nawrocki              126.97 -  277: 487   77
    3    25 Jarosław       Sobczak               114.64 +  403: 317  165
    4     7 Stanisław      Rydzik                142.45 -  285: 488   92
    5    16 Paweł          Jackowski             132.47 -  345: 442   82
    6    33 Adam           Kędzior               100.00 -  341: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  /  6 105.17




	Wojciech Zemło 137.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jarosław       Sobczak               114.64 -  355: 374   65
    2    32 Bogusław       Puchalski             113.80 +  352: 350  164
    3    14 Zofia          Gajewska              116.99 +  442: 349  167
    4    22 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.02 +  473: 322  151
    5    12 Mariola        Osajda-Matczak        122.15 +  356: 323  172
    6     7 Justyna        Górka                 137.64 +  444: 355  188
    7     3 Wojciech       Usakiewicz            138.49 +  406: 354  188
    8     2 Michał         Alabrudziński         129.42 -  292: 383   79
    9     5 Andrzej        Oleksiak              140.30 +  383: 362  190
   10     2 Krzysztof      Mówka                 139.73 -  341: 447   90
   11     5 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  366: 421   94
   12     9 Przemysław     Rybicki               123.22 -  353: 384   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Justyna Górka 137.64 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Piotrowski            114.59 +  416: 333  165
    2    21 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 -  421: 439   76
    3    12 Mariusz        Skrobosz              144.25 +  406: 379  194
    4    10 Andrzej        Kroc                  104.93 +  401: 376  155
    5    10 Mariusz        Margalski             131.10 +  465: 322  181
    6     7 Wojciech       Zemło                 137.68 -  355: 444   88
    7     9 Przemysław     Rybicki               123.22 +  373: 367  173
    8     8 Szymon         Fidziński             139.31 -  350: 470   89
    9    12 Waldemar       Czerwoniec            129.19 -  351: 371   79
   10    16 Mirosław       Uglik                 119.65 -  295: 397   70
   11    12 Michał         Ozimiński             116.29 -  385: 417   66
   12    22 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 -  336: 360   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Miłosz Wrzałek 137.50 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jolanta        Kosmowska             114.53 +  533: 232  165
    2     1 Łukasz         Tuszyński             129.33 +  540: 327  179
    3     1 Dawid          Pikul                 139.83 -  381: 445   90
    4     6 Krzysztof      Mówka                 139.73 -  345: 408   90
    5    14 Marek          Reda                  134.51 -  326: 403   85
    6    22 Maciej         Michalak              126.48 +  484: 365  176
    7    17 Joanna         Ostrowska             111.49 -  250: 434   61
    8    13 Kazimierz.J    Merklejn              144.92 +  409: 399  195
    9    18 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 +  396: 352  176
   10    14 Joanna         Juszczak              130.71 -  374: 384   81
   11    11 Maciej         Czupryniak            134.02 +  429: 300  184
   12    14 Andrzej        Oleksiak              140.30 +  405: 285  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Kamil Górka 134.60 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Łapka                 114.31 +  451: 412  164
    2    10 Mariusz        Margalski             131.10 +  404: 316  181
    3     2 Andrzej        Oleksiak              140.30 -  371: 460   90
    4    11 Tomasz         Zwoliński             142.56 -  368: 509   93
    5    18 Joanna         Ostrowska             111.49 -  389: 440   61
    6    26 Aleksander     Puzyna                100.00 +  658: 269  150
    7    16 Grzegorz       Wiączkowski           122.61 +  415: 389  173
    8    10 Grzegorz       Kurowski              117.28 +  428: 334  167
    9     8 Marta          Szeliga-Frynia        120.65 -  302: 411   71
   10    11 Mateusz        Żbikowski             139.92 +  443: 381  190
   11     7 Rafał          Wesołowski            119.13 +  513: 318  169
   12     5 Waldemar       Czerwoniec            129.19 -  375: 434   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Marek Reda 134.51 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bogusław       Puchalski             113.80 +  399: 288  164
    2     4 Joanna         Juszczak              130.71 -  349: 367   81
    3    23 Joanna         Ostrowska             111.49 +  406: 324  161
    4    21 Szymon         Fidziński             139.31 +  454: 328  189
    5    14 Miłosz         Wrzałek               137.50 +  403: 326  188
    6     5 Michał         Alabrudziński         129.42 -  354: 424   79
    7    15 Mariola        Osajda-Matczak        122.15 -  297: 390   72
    8    22 Sławomir       Piotrowski            114.59 -  353: 428   65
    9    25 Andrzej        Szmidtke              116.73 -  269: 352   67
   10    30 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 -  330: 408   76
   11    31 Adam           Kędzior               100.00 +  437: 251  150
   12    25 Tomasz         Ruta                  121.54 +  346: 318  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Maciej Czupryniak 134.02 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Magdalena      Kublik                113.12 -  328: 353   63
    2    41 Adam           Kędzior               100.00 +  428: 296  150
    3    17 Sergiusz       Puchalski             128.04 +  460: 383  178
    4    13 Tomasz         Ruta                  121.54 +  443: 399  172
    5     9 Piotr          Rosół                 126.38 +  503: 264  176
    6     4 Tomasz         Zwoliński             142.56 +  430: 307  193
    7     2 Dawid          Pikul                 139.83 -  332: 387   90
    8     7 Krzysztof      Sporczyk              119.94 +  425: 421  170
    9     2 Michał         Alabrudziński         129.42 -  324: 362   79
   10     8 Waldemar       Czerwoniec            129.19 -  318: 326   79
   11    11 Miłosz         Wrzałek               137.50 -  300: 429   88
   12    16 Andrzej        Rechowicz             126.64 -  401: 409   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Paweł Jackowski 132.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bogusław       Książek               112.46 +  474: 269  162
    2     5 Robert         Kamiński              132.10 -  332: 380   82
    3    13 Andrzej        Kroc                  104.93 -  374: 407   55
    4    24 Rafał          Wesołowski            119.13 +  456: 405  169
    5    16 Radosław       Konca                 138.24 +  442: 345  188
    6    11 Zofia          Gajewska              116.99 +  379: 331  167
    7    10 Grzegorz       Kurowski              117.28 -  316: 466   67
    8    14 Michał         Ozimiński             116.29 -  377: 391   66
    9    19 Małgorzata     Jóźwiak               116.49 +  486: 320  166
   10    15 Jarosław       Puchalski             126.96 -  351: 436   77
   11    13 Kuba           Koisar                128.43 +  411: 259  178
   12    15 Karol          Wyrębkiewicz          138.86 +  463: 342  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Robert Kamiński 132.10 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Ostrowska             111.49 +  395: 317  161
    2     5 Paweł          Jackowski             132.47 +  380: 332  182
    3     9 Wojciech       Usakiewicz            138.49 +  436: 408  188
    4     4 Dawid          Pikul                 139.83 -  324: 437   90
    5     8 Mariusz        Skrobosz              144.25 +  494: 350  194
    6     9 Andrzej        Oleksiak              140.30 -  345: 358   90
    7    14 Szymon         Fidziński             139.31 -  350: 480   89
    8    17 Maciej         Michalak              126.48 +  365: 353  176
    9    16 Kazimierz.J    Merklejn              144.92 -  331: 433   95
   10    20 Krzysztof      Sporczyk              119.94 -  306: 353   70
   11    16 Beata          Wiączkowska           120.61 -  341: 378   71
   12    24 Maciej         Michalak              126.48 -  315: 433   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Mariusz Margalski 131.10 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Patrycja       Śliwińska             110.67 +  383: 364  161
    2    10 Kamil          Górka                 134.60 -  316: 404   85
    3    16 Maciej         Michalak              126.48 +  405: 356  176
    4    12 Marta          Szeliga-Frynia        120.65 +  393: 359  171
    5    10 Justyna        Górka                 137.64 -  322: 465   88
    6    15 Łukasz         Tuszyński             129.33 -  356: 396   79
    7    18 Karol          Wyrębkiewicz          138.86 -  354: 497   89
    8    24 Beata          Wiączkowska           120.61 -  301: 397   71
    9    24 Tomasz         Ruta                  121.54 +  479: 280  172
   10    25 Weronika       Rudnicka              109.16 +  366: 347  159
   11    18 Andrzej        Kroc                  104.93 +  376: 353  155
   12    20 Dorota         Zielińska             118.00 +  411: 404  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Joanna Juszczak 130.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maria          Jarosz                109.17 +  480: 337  159
    2     4 Marek          Reda                  134.51 +  367: 349  185
    3     3 Stanisław      Rydzik                142.45 +  410: 382  192
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.92 +  357: 325  195
    5     2 Michał         Alabrudziński         129.42 +  390: 378  179
    6     2 Kamil          Nawrocki              126.97 -  301: 408   77
    7     4 Kuba           Koisar                128.43 -  361: 410   78
    8     5 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  291: 406   94
    9    13 Mateusz        Żbikowski             139.92 -  377: 384   90
   10    14 Miłosz         Wrzałek               137.50 +  384: 374  188
   11    22 Sławomir       Piotrowski            114.59 +  387: 311  165
   12    10 Urszula        Solarska              100.00 +  417: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 12 146.00




	Michał Alabrudziński 129.42 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Weronika       Rudnicka              109.16 +  440: 322  159
    2    13 Jarosław       Sobczak               114.64 +  444: 292  165
    3     7 Zdzisław       Szota                 116.23 +  386: 343  166
    4     1 Andrzej        Oleksiak              140.30 +  476: 316  190
    5     2 Joanna         Juszczak              130.71 -  378: 390   81
    6     5 Marek          Reda                  134.51 +  424: 354  185
    7     5 Stanisław      Rydzik                142.45 +  470: 361  192
    8     2 Wojciech       Zemło                 137.68 +  383: 292  188
    9     2 Maciej         Czupryniak            134.02 +  362: 324  184
   10     1 Dawid          Pikul                 139.83 -  331: 423   90
   11     1 Dawid          Pikul                 139.83 -  359: 437   90
   12     3 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  337: 413   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Łukasz Tuszyński 129.33 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Sameryt               107.82 +  405: 363  158
    2     1 Miłosz         Wrzałek               137.50 -  327: 540   88
    3    28 Monika         Sadurska              100.00 +  392: 295  150
    4     9 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  399: 418   94
    5    21 Iwona          Rutkowska             100.00 +  440: 272  150
    6    15 Mariusz        Margalski             131.10 +  396: 356  181
    7     7 Kazimierz.J    Merklejn              144.92 +  398: 377  195
    8     6 Wojciech       Usakiewicz            138.49 +  386: 307  188
    9     4 Kamil          Nawrocki              126.97 +  445: 364  177
   10     4 Stanisław      Rydzik                142.45 -  333: 490   92
   11     8 Mariola        Osajda-Matczak        122.15 +  435: 291  172
   12     4 Kamil          Nawrocki              126.97 +  374: 347  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 12 151.83




	Waldemar Czerwoniec 129.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Żbikowski             107.45 +  420: 312  157
    2    19 Szymon         Fidziński             139.31 +  421: 320  189
    3     4 Krzysztof      Mówka                 139.73 -  340: 348   90
    4    18 Krzysztof      Bukowski              115.20 +  386: 312  165
    5     5 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  246: 435   88
    6    17 Jarosław       Puchalski             126.96 +  415: 310  177
    7    12 Mateusz        Żbikowski             139.92 -  358: 371   90
    8    26 Andrzej        Szmidtke              116.73 +  378: 320  167
    9    12 Justyna        Górka                 137.64 +  371: 351  188
   10     8 Maciej         Czupryniak            134.02 +  326: 318  184
   11     6 Tomasz         Zwoliński             142.56 +  385: 368  193
   12     5 Kamil          Górka                 134.60 +  434: 375  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1873  / 12 156.08




	Kuba Koisar 128.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paweł          Kasprzak              106.22 +  474: 275  156
    2     6 Katarzyna      Sołdan                122.65 +  461: 356  173
    3     5 Przemysław     Rybicki               123.22 +  360: 353  173
    4     5 Małgorzata     Jóźwiak               116.49 +  504: 317  166
    5     1 Krzysztof      Mówka                 139.73 -  324: 547   90
    6     6 Andrzej        Rechowicz             126.64 +  459: 386  177
    7     4 Joanna         Juszczak              130.71 +  410: 361  181
    8     3 Kamil          Nawrocki              126.97 -  330: 443   77
    9     3 Dawid          Pikul                 139.83 -  310: 319   90
   10     9 Bogusław       Puchalski             113.80 -  320: 416   64
   11    13 Paweł          Jackowski             132.47 -  259: 411   82
   12    17 Monika         Lewandowska           101.77 +  392: 309  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Sergiusz Puchalski 128.04 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dariusz        Nawrocki              106.18 +  449: 332  156
    2    12 Aleksander     Puzyna                100.00 -  249: 417   50
    3    17 Maciej         Czupryniak            134.02 -  383: 460   84
    4    30 Joanna         Ostrowska             111.49 -  406: 417   61
    5    32 Jarosław       Sobczak               114.64 +  502: 330  165
    6    25 Tomasz         Łapka                 114.31 +  394: 329  164
    7    19 Rafał          Wesołowski            119.13 -    1: 400   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     749  /  7 107.00




	Kamil Nawrocki 126.97 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Kroc                  104.93 +  386: 260  155
    2     7 Radosław       Konca                 138.24 +  487: 277  188
    3    10 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 +  373: 303  176
    4     3 Jarosław       Puchalski             126.96 +  355: 296  177
    5     3 Dawid          Pikul                 139.83 +  381: 350  190
    6     2 Joanna         Juszczak              130.71 +  408: 301  181
    7     1 Krzysztof      Mówka                 139.73 -  340: 440   90
    8     3 Kuba           Koisar                128.43 +  443: 330  178
    9     4 Łukasz         Tuszyński             129.33 -  364: 445   79
   10     3 Mariusz        Skrobosz              144.25 +  444: 385  194
   11     2 Krzysztof      Mówka                 139.73 -  281: 467   90
   12     4 Łukasz         Tuszyński             129.33 -  347: 374   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Jarosław Puchalski 126.96 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Adam           Janicki               103.00 +  433: 270  153
    2    15 Grzegorz       Wiączkowski           122.61 +  494: 352  173
    3     6 Marta          Szeliga-Frynia        120.65 +  416: 390  171
    4     3 Kamil          Nawrocki              126.97 -  296: 355   77
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              119.94 -  299: 397   70
    6    17 Waldemar       Czerwoniec            129.19 -  310: 415   79
    7    22 Mirosław       Uglik                 119.65 -  311: 422   70
    8    20 Zdzisław       Szota                 116.23 +  377: 335  166
    9    30 Iwona          Rutkowska             100.00 +  393: 268  150
   10    15 Paweł          Jackowski             132.47 +  436: 351  182
   11    20 Andrzej        Kwiatkowski           124.31 -  359: 414   74
   12    18 Andrzej        Kroc                  104.93 -  331: 413   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Andrzej Rechowicz 126.64 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Anna           Arana                 102.19 +  416: 356  152
    2    22 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.02 +  452: 252  151
    3    11 Małgorzata     Jóźwiak               116.49 -  336: 353   66
    4    15 Andrzej        Szmidtke              116.73 +  358: 334  167
    5     6 Andrzej        Oleksiak              140.30 +  448: 446  190
    6     6 Kuba           Koisar                128.43 -  386: 459   78
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              119.94 -  350: 367   70
    8    15 Daniel         Janus                 120.94 -  342: 429   71
    9    22 Marek          Rogalski              114.67 +  373: 371  165
   10    18 Tomasz         Łapka                 114.31 +  433: 325  164
   11    15 Monika         Lewandowska           101.77 -  393: 467   52
   12    16 Maciej         Czupryniak            134.02 +  409: 401  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Maciej Michalak 126.48 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Monika         Lewandowska           101.77 -  366: 401   52
    2    27 Paweł          Golubiński            100.00 +  392: 343  150
    3    16 Mariusz        Margalski             131.10 -  356: 405   81
    4    27 Rafał          Matczak               124.48 +  373: 348  174
    5    24 Magdalena      Kublik                113.12 +  400: 292  163
    6    22 Miłosz         Wrzałek               137.50 -  365: 484   88
    7    21 Dariusz        Nawrocki              106.18 -  339: 343   56
    8    17 Robert         Kamiński              132.10 -  353: 365   82
    9    20 Michał         Ozimiński             116.29 -  341: 387   66
   10    32 Maria          Jarosz                109.17 +  428: 324  159
   11    30 Adam           Janicki               103.00 +  384: 339  153
   12    24 Robert         Kamiński              132.10 +  433: 315  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Piotr Rosół 126.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     9 Andrzej        Oleksiak              140.30 -  268: 531   90
    3    26 Mirosław       Uglik                 119.65 +  434: 284  170
    4    14 Grzegorz       Kurowski              117.28 +  444: 406  167
    5     9 Maciej         Czupryniak            134.02 -  264: 503   84
    6    18 Marta          Szeliga-Frynia        120.65 -  385: 435   71
    7    29 Małgorzata     Jóźwiak               116.49 -    1: 400   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     648  /  6 108.00




	Mariusz Sylwestrzuk 125.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.02 =  378: 378  101
    2    21 Justyna        Górka                 137.64 +  439: 421  188
    3    10 Kamil          Nawrocki              126.97 -  303: 373   77
    4    19 Zdzisław       Szota                 116.23 -  365: 436   66
    5    27 Zofia          Gajewska              116.99 -  350: 392   67
    6    35 Katarzyna      Sołdan                122.65 +  361: 302  173
    7    28 Marek          Rogalski              114.67 +  417: 329  165
    8    11 Stanisław      Rydzik                142.45 -  366: 405   92
    9    18 Miłosz         Wrzałek               137.50 -  352: 396   88
   10    30 Marek          Reda                  134.51 +  408: 330  185
   11    26 Anna           Arana                 102.19 +  512: 343  152
   12    22 Justyna        Górka                 137.64 +  360: 336  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Rafał Matczak 124.48 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Radosław       Więch                 100.00 +  419: 328  150
    2    20 Małgorzata     Jóźwiak               116.49 -  324: 366   66
    3    24 Marek          Dudkiewicz            118.18 -  267: 394   68
    4    27 Maciej         Michalak              126.48 -  348: 373   76
    5    37 Bogusław       Książek               112.46 +  386: 321  162
    6    23 Karol          Wyrębkiewicz          138.86 -  398: 421   89
   10    27 Adam           Janicki               103.00 +  514: 279  153
   11    14 Mateusz        Żbikowski             139.92 -  371: 381   90
   12    23 Zofia          Gajewska              116.99 +  389: 347  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  /  9 113.44




	Andrzej Kwiatkowski 124.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Aleksander     Puzyna                100.00 -  272: 378   50
    2    37 Mateusz        Żbikowski             139.92 +  460: 339  190
    3    27 Tomasz         Zwoliński             142.56 -  320: 458   93
    4    33 Tomasz         Silny                 100.00 +  434: 319  150
    5    25 Monika         Sadurska              100.00 +  399: 356  150
    6    10 Kazimierz.J    Merklejn              144.92 -  361: 462   95
    7    23 Bogusław       Puchalski             113.80 -  382: 390   64
    8    16 Tomasz         Ruta                  121.54 +  308: 292  172
    9    31 Adam           Janicki               103.00 -  331: 363   53
   10    31 Małgorzata     Jóźwiak               116.49 +  401: 362  166
   11    20 Jarosław       Puchalski             126.96 +  414: 359  177
   12    19 Grzegorz       Kurowski              117.28 +  439: 301  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Przemysław Rybicki 123.22 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Monika         Sadurska              100.00 +  428: 295  150
    2    17 Mariola        Osajda-Matczak        122.15 +  410: 366  172
    3     5 Kuba           Koisar                128.43 -  353: 360   78
    4    16 Marek          Dudkiewicz            118.18 +  358: 341  168
    5     7 Kazimierz.J    Merklejn              144.92 +  468: 405  195
    6     3 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  317: 381   88
    7     9 Justyna        Górka                 137.64 -  367: 373   88
    8    18 Grzegorz       Wiączkowski           122.61 +  385: 284  173
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              119.94 +  393: 363  170
   10     7 Karol          Wyrębkiewicz          138.86 +  409: 309  189
   11     3 Stanisław      Rydzik                142.45 -  305: 418   92
   12     9 Wojciech       Zemło                 137.68 +  384: 353  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Katarzyna Sołdan 122.65 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  394: 303  150
    2     6 Kuba           Koisar                128.43 -  356: 461   78
    3    22 Rafał          Wesołowski            119.13 +  393: 343  169
    4     8 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  267: 489   88
    5    19 Marta          Szeliga-Frynia        120.65 -  340: 349   71
    6    35 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 -  302: 361   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     632  /  6 105.33




	Grzegorz Wiączkowski 122.61 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Iwona          Rutkowska             100.00 +  366: 326  150
    2    15 Jarosław       Puchalski             126.96 -  352: 494   77
    3    32 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.02 -  319: 359   51
    4    35 Jolanta        Kosmowska             114.53 +  438: 261  165
    5    28 Krzysztof      Bukowski              115.20 +  426: 384  165
    6    19 Mariola        Osajda-Matczak        122.15 -  277: 354   72
    7    16 Kamil          Górka                 134.60 -  389: 415   85
    8    18 Przemysław     Rybicki               123.22 -  284: 385   73
    9    23 Urszula        Solarska              100.00 -  300: 317   50
   10    34 Monika         Sadurska              100.00 +  409: 375  150
   11    33 Małgorzata     Jóźwiak               116.49 +  471: 270  166
   12    26 Joanna         Ostrowska             111.49 -  304: 464   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Mariola Osajda-Matczak 122.15 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Tomasz         Silny                 100.00 +  337: 328  150
    2    17 Przemysław     Rybicki               123.22 -  366: 410   73
    3    15 Krzysztof      Bukowski              115.20 =  395: 395  115
    4    20 Sławomir       Piotrowski            114.59 +  435: 319  165
    5    12 Wojciech       Zemło                 137.68 -  323: 356   88
    6    19 Grzegorz       Wiączkowski           122.61 +  354: 277  173
    7    15 Marek          Reda                  134.51 +  390: 297  185
    8     9 Mateusz        Żbikowski             139.92 +  379: 355  190
    9     7 Rafał          Wesołowski            119.13 -  353: 424   69
   10    12 Andrzej        Kroc                  104.93 +  396: 347  155
   11     8 Łukasz         Tuszyński             129.33 -  291: 435   79
   12    13 Kazimierz.J    Merklejn              144.92 -  284: 438   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Tomasz Ruta 121.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Paweł          Golubiński            100.00 +  379: 312  150
    2    11 Kazimierz.J    Merklejn              144.92 -  296: 426   95
    3    21 Monika         Lewandowska           101.77 +  423: 291  152
    4    13 Maciej         Czupryniak            134.02 -  399: 443   84
    5    22 Beata          Wiączkowska           120.61 +  443: 423  171
    6    16 Bogusław       Puchalski             113.80 +  491: 317  164
    7    11 Tomasz         Zwoliński             142.56 -  296: 453   93
    8    16 Andrzej        Kwiatkowski           124.31 -  292: 308   74
    9    24 Mariusz        Margalski             131.10 -  280: 479   81
   10    28 Adam           Kędzior               100.00 +  357: 221  150
   11    21 Urszula        Solarska              100.00 -  387: 437   50
   12    25 Marek          Reda                  134.51 -  318: 346   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Daniel Janus 120.94 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Alicja         Bielecka              100.00 +  384: 344  150
    2     8 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  310: 424   88
    3    19 Sławomir       Piotrowski            114.59 -  387: 401   65
    4    29 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 -  340: 356   50
    5    34 Tomasz         Silny                 100.00 +  375: 353  150
    6    29 Marek          Dudkiewicz            118.18 +  496: 256  168
    7    20 Beata          Wiączkowska           120.61 -  399: 457   71
    8    15 Andrzej        Rechowicz             126.64 +  429: 342  177
    9    21 Monika         Lewandowska           101.77 -  402: 460   52
   10    22 Magdalena      Kublik                113.12 -  277: 382   63
   11    28 Aleksander     Puzyna                100.00 =  369: 369  100
   12    29 Andrzej        Szmidtke              116.73 -  362: 366   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Marta Szeliga-Frynia 120.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Adam           Kędzior               100.00 +  409: 253  150
    2    23 Tomasz         Łapka                 114.31 +  417: 306  164
    3     6 Jarosław       Puchalski             126.96 -  390: 416   77
    4    12 Mariusz        Margalski             131.10 -  359: 393   81
    5    19 Katarzyna      Sołdan                122.65 +  349: 340  173
    6    18 Piotr          Rosół                 126.38 +  435: 385  176
    7     6 Andrzej        Oleksiak              140.30 -  274: 458   90
    8    23 Marek          Rogalski              114.67 +  424: 346  165
    9     8 Kamil          Górka                 134.60 +  411: 302  185
   10     6 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  377: 419   88
   11    17 Joanna         Ostrowska             111.49 +  424: 330  161
   12     7 Mateusz        Żbikowski             139.92 +  419: 316  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Beata Wiączkowska 120.61 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Urszula        Solarska              100.00 +  367: 366  150
    2    14 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  351: 425   94
    3    31 Szymon         Fidziński             139.31 -  338: 367   89
    4    32 Bogusław       Książek               112.46 +  320: 308  162
    5    22 Tomasz         Ruta                  121.54 -  423: 443   72
    6    28 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  371: 297  150
    7    20 Daniel         Janus                 120.94 +  457: 399  171
    8    24 Mariusz        Margalski             131.10 +  397: 301  181
    9     9 Stanisław      Rydzik                142.45 -  345: 497   92
   10    21 Sławomir       Piotrowski            114.59 +  494: 263  165
   11    16 Robert         Kamiński              132.10 +  378: 341  182
   12     8 Rafał          Wesołowski            119.13 -  294: 398   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Krzysztof Sporczyk 119.94 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.92 -  238: 450   95
    2    42 Radosław       Więch                 100.00 +  329: 313  150
    3    30 Maria          Jarosz                109.17 +  329: 306  159
    4    17 Dariusz        Nawrocki              106.18 +  413: 270  156
    5    11 Jarosław       Puchalski             126.96 +  397: 299  177
    6     8 Dawid          Pikul                 139.83 -  316: 445   90
    7    13 Andrzej        Rechowicz             126.64 +  367: 350  177
    8     7 Maciej         Czupryniak            134.02 -  421: 425   84
    9    17 Przemysław     Rybicki               123.22 -  363: 393   73
   10    20 Robert         Kamiński              132.10 +  353: 306  182
   11    24 Magdalena      Kublik                113.12 +  442: 318  163
   12    12 Szymon         Fidziński             139.31 -  302: 372   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Mirosław Uglik 119.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  345: 440   94
    2    34 Dorota         Zielińska             118.00 +  395: 343  168
    3    26 Piotr          Rosół                 126.38 -  284: 434   76
    4    38 Magdalena      Kublik                113.12 -  321: 449   63
    5    41 Anna           Arana                 102.19 +  365: 353  152
    6    24 Michał         Ozimiński             116.29 +  441: 333  166
    7    22 Jarosław       Puchalski             126.96 +  422: 311  177
    8    29 Marek          Dudkiewicz            118.18 +  399: 343  168
    9    11 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  322: 476   88
   10    16 Justyna        Górka                 137.64 +  397: 295  188
   11    23 Andrzej        Szmidtke              116.73 +  344: 304  167
   12    11 Bogusław       Puchalski             113.80 -  351: 363   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Rafał Wesołowski 119.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             142.56 -  323: 332   93
    2    24 Karol          Wyrębkiewicz          138.86 +  351: 319  189
    3    22 Katarzyna      Sołdan                122.65 -  343: 393   73
    4    24 Paweł          Jackowski             132.47 -  405: 456   82
    5    33 Monika         Lewandowska           101.77 +  352: 336  152
    6    34 Krzysztof      Bukowski              115.20 +  400: 339  165
    7    19 Sergiusz       Puchalski             128.04 +  400:   1  178
    8    28 Monika         Sadurska              100.00 +  488: 291  150
    9     7 Mariola        Osajda-Matczak        122.15 +  424: 353  172
   10     5 Andrzej        Oleksiak              140.30 +  454: 337  190
   11     7 Kamil          Górka                 134.60 -  318: 513   85
   12     8 Beata          Wiączkowska           120.61 +  398: 294  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Marek Dudkiewicz 118.18 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                142.45 -  305: 532   92
    2    29 Małgorzata     Sameryt               107.82 +  361: 229  158
    3    24 Rafał          Matczak               124.48 +  394: 267  174
    4    16 Przemysław     Rybicki               123.22 -  341: 358   73
    5    20 Mateusz        Żbikowski             139.92 -  255: 519   90
    6    29 Daniel         Janus                 120.94 -  256: 496   71
    7    34 Maria          Jarosz                109.17 +  465: 281  159
    8    29 Mirosław       Uglik                 119.65 -  343: 399   70
    9    28 Zofia          Gajewska              116.99 +  405: 360  167
   10    26 Dorota         Zielińska             118.00 -  360: 370   68
   11    27 Krzysztof      Bukowski              115.20 +  400: 333  165
   12    28 Tomasz         Łapka                 114.31 -  362: 469   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Dorota Zielińska 118.00 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Oleksiak              140.30 -  280: 451   90
    2    34 Mirosław       Uglik                 119.65 -  343: 395   70
    3    34 Michał         Ozimiński             116.29 +  486: 360  166
    4    28 Małgorzata     Sameryt               107.82 +  373: 232  158
    5    26 Adam           Kędzior               100.00 +  410: 242  150
    6    20 Szymon         Fidziński             139.31 -  307: 387   89
    7    25 Iwona          Rutkowska             100.00 +  381: 265  150
    8    27 Tomasz         Łapka                 114.31 -  396: 440   64
    9    27 Weronika       Rudnicka              109.16 -  328: 428   59
   10    26 Marek          Dudkiewicz            118.18 +  370: 360  168
   11    19 Grzegorz       Kurowski              117.28 +  356: 309  167
   12    20 Mariusz        Margalski             131.10 -  404: 411   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Grzegorz Kurowski 117.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mateusz        Żbikowski             139.92 +  484: 336  190
    2     3 Dawid          Pikul                 139.83 -  272: 460   90
    3    18 Iwona          Rutkowska             100.00 +  458: 256  150
    4    14 Piotr          Rosół                 126.38 -  406: 444   76
    5    17 Andrzej        Szmidtke              116.73 +  367: 366  167
    6    14 Joanna         Ostrowska             111.49 +  336: 322  161
    7    10 Paweł          Jackowski             132.47 +  466: 316  182
    8    10 Kamil          Górka                 134.60 -  334: 428   85
    9    14 Bogusław       Puchalski             113.80 -  297: 420   64
   10    19 Dariusz        Nawrocki              106.18 +  386: 354  156
   11    19 Dorota         Zielińska             118.00 -  309: 356   68
   12    19 Andrzej        Kwiatkowski           124.31 -  301: 439   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Zofia Gajewska 116.99 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Pikul                 139.83 -  389: 401   90
    2    25 Weronika       Rudnicka              109.16 +  385: 322  159
    3    14 Wojciech       Zemło                 137.68 -  349: 442   88
    4    26 Patrycja       Śliwińska             110.67 +  353: 259  161
    5    27 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 +  392: 350  176
    6    11 Paweł          Jackowski             132.47 -  331: 379   82
    7    26 Magdalena      Kublik                113.12 -  351: 386   63
    8    21 Urszula        Solarska              100.00 +  415: 357  150
    9    28 Marek          Dudkiewicz            118.18 -  360: 405   68
   10    24 Andrzej        Szmidtke              116.73 -  417: 418   67
   11    29 Iwona          Rutkowska             100.00 +  403: 394  150
   12    23 Rafał          Matczak               124.48 -  347: 389   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Andrzej Szmidtke 116.73 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Mówka                 139.73 -  280: 432   90
    2    33 Marek          Rogalski              114.67 +  399: 359  165
    3    20 Patrycja       Śliwińska             110.67 +  400: 262  161
    4    15 Andrzej        Rechowicz             126.64 -  334: 358   77
    5    17 Grzegorz       Kurowski              117.28 -  366: 367   67
    6    32 Jolanta        Kosmowska             114.53 +  343: 333  165
    7    24 Andrzej        Kroc                  104.93 -  347: 444   55
    8    26 Waldemar       Czerwoniec            129.19 -  320: 378   79
    9    25 Marek          Reda                  134.51 +  352: 269  185
   10    24 Zofia          Gajewska              116.99 +  418: 417  167
   11    23 Mirosław       Uglik                 119.65 -  304: 344   70
   12    29 Daniel         Janus                 120.94 +  366: 362  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Małgorzata Jóźwiak 116.49 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Szymon         Fidziński             139.31 =  382: 382  139
    2    20 Rafał          Matczak               124.48 +  366: 324  174
    3    11 Andrzej        Rechowicz             126.64 +  353: 336  177
    4     5 Kuba           Koisar                128.43 -  317: 504   78
    5    13 Tomasz         Zwoliński             142.56 -  328: 399   93
    6    21 Zdzisław       Szota                 116.23 -  328: 463   66
    7    29 Piotr          Rosół                 126.38 +  400:   1  176
    8    12 Karol          Wyrębkiewicz          138.86 -  320: 386   89
    9    19 Paweł          Jackowski             132.47 -  320: 486   82
   10    31 Andrzej        Kwiatkowski           124.31 -  362: 401   74
   11    33 Grzegorz       Wiączkowski           122.61 -  270: 471   73
   12    36 Adam           Kędzior               100.00 +  407: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Michał Ozimiński 116.29 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    30 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 -  362: 410   50
    3    34 Dorota         Zielińska             118.00 -  360: 486   68
    4    39 Paweł          Kasprzak              106.22 +  434: 381  156
    5    31 Aleksander     Puzyna                100.00 +  476: 264  150
    6    24 Mirosław       Uglik                 119.65 -  333: 441   70
    7    30 Radosław       Więch                 100.00 +  432: 362  150
    8    14 Paweł          Jackowski             132.47 +  391: 377  182
    9    20 Maciej         Michalak              126.48 +  387: 341  176
   10    17 Joanna         Ostrowska             111.49 +  442: 411  161
   11    12 Justyna        Górka                 137.64 +  417: 385  188
   12     6 Tomasz         Zwoliński             142.56 -  363: 373   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 11 131.27




	Zdzisław Szota 116.23 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karol          Wyrębkiewicz          138.86 +  425: 411  189
    2    18 Tomasz         Zwoliński             142.56 +  389: 317  193
    3     7 Michał         Alabrudziński         129.42 -  343: 386   79
    4    19 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 +  436: 365  176
    5     4 Stanisław      Rydzik                142.45 -  295: 449   92
    6    21 Małgorzata     Jóźwiak               116.49 +  463: 328  166
    7     8 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  319: 435   94
    8    20 Jarosław       Puchalski             126.96 -  335: 377   77
    9    26 Jarosław       Sobczak               114.64 -  292: 463   65
   10    29 Krzysztof      Bukowski              115.20 -  301: 387   65
   11    32 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.02 -  297: 468   51
   12    32 Weronika       Rudnicka              109.16 +  452: 356  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Krzysztof Bukowski 115.20 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  277: 452   88
    2    35 Alicja         Bielecka              100.00 +  485: 279  150
    3    15 Mariola        Osajda-Matczak        122.15 =  395: 395  122
    4    18 Waldemar       Czerwoniec            129.19 -  312: 386   79
    5    28 Grzegorz       Wiączkowski           122.61 -  384: 426   73
    6    34 Rafał          Wesołowski            119.13 -  339: 400   69
    7    35 Tomasz         Łapka                 114.31 -  306: 404   64
    8    36 Bogusław       Książek               112.46 +  406: 364  162
    9    34 Adam           Kędzior               100.00 +  392: 335  150
   10    29 Zdzisław       Szota                 116.23 +  387: 301  166
   11    27 Marek          Dudkiewicz            118.18 -  333: 400   68
   12    30 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.02 +  325: 306  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Marek Rogalski 114.67 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Konca                 138.24 -  353: 465   88
    2    33 Andrzej        Szmidtke              116.73 -  359: 399   67
    3    36 Tomasz         Silny                 100.00 -  277: 358   50
    4    41 Radosław       Więch                 100.00 +  421: 292  150
    5    35 Paweł          Golubiński            100.00 +  339: 334  150
    6    36 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.02 +  433: 350  151
    7    28 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 -  329: 417   76
    8    23 Marta          Szeliga-Frynia        120.65 -  346: 424   71
    9    22 Andrzej        Rechowicz             126.64 -  371: 373   77
   10    33 Iwona          Rutkowska             100.00 -  329: 390   50
   11    35 Weronika       Rudnicka              109.16 +  379: 343  159
   12    31 Aleksander     Puzyna                100.00 +  466: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Jarosław Sobczak 114.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Zemło                 137.68 +  374: 355  188
    2    13 Michał         Alabrudziński         129.42 -  292: 444   79
    3    25 Radosław       Konca                 138.24 -  317: 403   88
    4    31 Bogusław       Puchalski             113.80 -  360: 386   64
    5    32 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  330: 502   78
    6    38 Patrycja       Śliwińska             110.67 +  403: 366  161
    7    33 Tomasz         Silny                 100.00 +  405: 245  150
    8    25 Joanna         Ostrowska             111.49 -  264: 370   61
    9    26 Zdzisław       Szota                 116.23 +  463: 292  166
   10    23 Monika         Lewandowska           101.77 -  336: 368   52
   11    34 Małgorzata     Sameryt               107.82 +  364: 304  158
   12    27 Sławomir       Piotrowski            114.59 +  355: 350  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Sławomir Piotrowski 114.59 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Justyna        Górka                 137.64 -  333: 416   88
    2    38 Adam           Janicki               103.00 +  422: 288  153
    3    19 Daniel         Janus                 120.94 +  401: 387  171
    4    20 Mariola        Osajda-Matczak        122.15 -  319: 435   72
    5    29 Szymon         Fidziński             139.31 -  315: 452   89
    6    30 Iwona          Rutkowska             100.00 -  309: 423   50
    7    32 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  431: 332  150
    8    22 Marek          Reda                  134.51 +  428: 353  185
    9    29 Monika         Sadurska              100.00 +  429: 226  150
   10    21 Beata          Wiączkowska           120.61 -  263: 494   71
   11    22 Joanna         Juszczak              130.71 -  311: 387   81
   12    27 Jarosław       Sobczak               114.64 -  350: 355   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Jolanta Kosmowska 114.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Miłosz         Wrzałek               137.50 -  232: 533   88
    2    43 Iwona          Rutkowska             100.00 -  347: 369   50
    3    39 Anna           Arana                 102.19 +  359: 334  152
    4    35 Grzegorz       Wiączkowski           122.61 -  261: 438   73
    5    40 Maria          Jarosz                109.17 +  353: 324  159
    6    32 Andrzej        Szmidtke              116.73 -  333: 343   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     589  /  6  98.17




	Tomasz Łapka 114.31 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kamil          Górka                 134.60 -  412: 451   85
    2    23 Marta          Szeliga-Frynia        120.65 -  306: 417   71
    3    35 Alicja         Bielecka              100.00 +  297: 293  150
    4    25 Mateusz        Żbikowski             139.92 -  337: 396   90
    5    39 Adam           Janicki               103.00 +  344: 296  153
    6    25 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  329: 394   78
    7    35 Krzysztof      Bukowski              115.20 +  404: 306  165
    8    27 Dorota         Zielińska             118.00 +  440: 396  168
    9    32 Paweł          Golubiński            100.00 +  359: 339  150
   10    18 Andrzej        Rechowicz             126.64 -  325: 433   77
   11    25 Dariusz        Nawrocki              106.18 -  348: 401   56
   12    28 Marek          Dudkiewicz            118.18 +  469: 362  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Bogusław Puchalski 113.80 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Reda                  134.51 -  288: 399   85
    2    32 Wojciech       Zemło                 137.68 -  350: 352   88
    3    43 Tomasz         Żbikowski             107.45 +  439: 310  157
    4    31 Jarosław       Sobczak               114.64 +  386: 360  165
    5    30 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.02 +  353: 351  151
    6    16 Tomasz         Ruta                  121.54 -  317: 491   72
    7    23 Andrzej        Kwiatkowski           124.31 +  390: 382  174
    8    30 Weronika       Rudnicka              109.16 +  385: 384  159
    9    14 Grzegorz       Kurowski              117.28 +  420: 297  167
   10     9 Kuba           Koisar                128.43 +  416: 320  178
   11     4 Wojciech       Usakiewicz            138.49 -  336: 365   88
   12    11 Mirosław       Uglik                 119.65 +  363: 351  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Magdalena Kublik 113.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Czupryniak            134.02 +  353: 328  184
    2    16 Krzysztof      Mówka                 139.73 -  248: 514   90
    3    29 Dariusz        Nawrocki              106.18 -  297: 454   56
    4    38 Mirosław       Uglik                 119.65 +  449: 321  170
    5    24 Maciej         Michalak              126.48 -  292: 400   76
    6    31 Weronika       Rudnicka              109.16 +  339: 316  159
    7    26 Zofia          Gajewska              116.99 +  386: 351  167
    8    32 Adam           Kędzior               100.00 -  274: 370   50
    9    33 Tomasz         Silny                 100.00 +  395: 300  150
   10    22 Daniel         Janus                 120.94 +  382: 277  171
   11    24 Krzysztof      Sporczyk              119.94 -  318: 442   70
   12    21 Dariusz        Nawrocki              106.18 +  355: 332  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Bogusław Książek 112.46 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paweł          Jackowski             132.47 -  269: 474   82
    2    39 Dariusz        Nawrocki              106.18 -  295: 396   56
    3    40 Urszula        Solarska              100.00 +  406: 384  150
    4    32 Beata          Wiączkowska           120.61 -  308: 320   71
    5    37 Rafał          Matczak               124.48 -  321: 386   74
    6    37 Monika         Lewandowska           101.77 -  305: 535   52
    7    37 Anna           Arana                 102.19 +  397: 365  152
    8    36 Krzysztof      Bukowski              115.20 -  364: 406   65
    9    39 Alicja         Bielecka              100.00 +  418: 262  150
   10    36 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.02 -  362: 383   51
   11    36 Tomasz         Silny                 100.00 +  351: 319  150
   12    33 Anna           Arana                 102.19 -  335: 422   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1105  / 12  92.08




	Joanna Ostrowska 111.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Robert         Kamiński              132.10 -  317: 395   82
    2    26 Urszula        Solarska              100.00 +  355: 280  150
    3    23 Marek          Reda                  134.51 -  324: 406   85
    4    30 Sergiusz       Puchalski             128.04 +  417: 406  178
    5    18 Kamil          Górka                 134.60 +  440: 389  185
    6    14 Grzegorz       Kurowski              117.28 -  322: 336   67
    7    17 Miłosz         Wrzałek               137.50 +  434: 250  188
    8    25 Jarosław       Sobczak               114.64 +  370: 264  165
    9    10 Karol          Wyrębkiewicz          138.86 -  285: 329   89
   10    17 Michał         Ozimiński             116.29 -  411: 442   66
   11    17 Marta          Szeliga-Frynia        120.65 -  330: 424   71
   12    26 Grzegorz       Wiączkowski           122.61 +  464: 304  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Patrycja Śliwińska 110.67 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Margalski             131.10 -  364: 383   81
    2    28 Tomasz         Żbikowski             107.45 +  388: 201  157
    3    20 Andrzej        Szmidtke              116.73 -  262: 400   67
    4    26 Zofia          Gajewska              116.99 -  259: 353   67
    5    36 Urszula        Solarska              100.00 -  297: 407   50
    6    38 Jarosław       Sobczak               114.64 -  366: 403   65
    7    38 Paweł          Golubiński            100.00 -  313: 329   50
    8    39 Tomasz         Żbikowski             107.45 +  510: 329  157
    9    37 Maria          Jarosz                109.17 -  293: 342   59
   10    38 Małgorzata     Sameryt               107.82 -  343: 346   58
   11    37 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  317: 312  150
   12    37 Małgorzata     Sameryt               107.82 -  296: 340   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1019  / 12  84.92




	Maria Jarosz 109.17 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Juszczak              130.71 -  337: 480   81
    2    36 Paweł          Kasprzak              106.22 +  383: 335  156
    3    30 Krzysztof      Sporczyk              119.94 -  306: 329   70
    4    37 Adam           Kędzior               100.00 -  322: 337   50
    5    40 Jolanta        Kosmowska             114.53 -  324: 353   65
    6    39 Adam           Janicki               103.00 +  384: 355  153
    7    34 Marek          Dudkiewicz            118.18 -  281: 465   68
    8    33 Paweł          Golubiński            100.00 -  280: 453   50
    9    37 Patrycja       Śliwińska             110.67 +  342: 293  161
   10    32 Maciej         Michalak              126.48 -  324: 428   76
   11    38 Tomasz         Żbikowski             107.45 -  343: 355   57
   12    39 Tomasz         Silny                 100.00 -  274: 469   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1037  / 12  86.42




	Weronika Rudnicka 109.16 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Alabrudziński         129.42 -  322: 440   79
    2    25 Zofia          Gajewska              116.99 -  322: 385   67
    3    41 Adam           Janicki               103.00 +  383: 310  153
    4    36 Monika         Sadurska              100.00 -  331: 402   50
    5    38 Małgorzata     Sameryt               107.82 +  429: 306  158
    6    31 Magdalena      Kublik                113.12 -  316: 339   63
    8    30 Bogusław       Puchalski             113.80 -  384: 385   64
    9    27 Dorota         Zielińska             118.00 +  428: 328  168
   10    25 Mariusz        Margalski             131.10 -  347: 366   81
   11    35 Marek          Rogalski              114.67 -  343: 379   65
   12    32 Zdzisław       Szota                 116.23 -  356: 452   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  / 11  92.18




	Małgorzata Sameryt 107.82 Warszawa

Runda469   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1037  / 12  86.42




	Weronika Rudnicka 109.16 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Alabrudziński         129.42 -  322: 440   79
    2    25 Zofia          Gajewska              116.99 -  322: 385   67
    3    41 Adam           Janicki               103.00 +  383: 310  153
    4    36 Monika         Sadurska              100.00 -  331: 402   50
    5    38 Małgorzata     Sameryt               107.82 +  429: 306  158
    6    31 Magdalena      Kublik                113.12 -  316: 339   63
    8    30 Bogusław       Puchalski             113.80 -  384: 385   64
    9    27 Dorota         Zielińska             118.00 +  428: 328  168
   10    25 Mariusz        Margalski             131.10 -  347: 366   81
   11    35 Marek          Rogalski              114.67 -  343: 379   65
   12    32 Zdzisław       Szota                 116.23 -  356: 452   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  / 11  92.18




	Małgorzata Sameryt 107.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Łukasz         Tuszyński             129.33 -  363: 405   79
    2    29 Marek          Dudkiewicz            118.18 -  229: 361   68
    3    38 Paweł          Golubiński            100.00 +  410: 296  150
    4    28 Dorota         Zielińska             118.00 -  232: 373   68
    5    38 Weronika       Rudnicka              109.16 -  306: 429   59
    6    40 Tomasz         Silny                 100.00 -  285: 304   50
    7    39 Tomasz         Żbikowski             107.45 +  475: 343  157
    8    37 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.02 -  288: 337   51
    9    40 PAUZA
   10    38 Patrycja       Śliwińska             110.67 +  346: 343  161
   11    34 Jarosław       Sobczak               114.64 -  304: 364   65
   12    37 Patrycja       Śliwińska             110.67 +  340: 296  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 11  97.18




	Tomasz Żbikowski 107.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Waldemar       Czerwoniec            129.19 -  312: 420   79
    2    28 Patrycja       Śliwińska             110.67 -  201: 388   61
    3    43 Bogusław       Puchalski             113.80 -  310: 439   64
    4    43 Paweł          Golubiński            100.00 -  309: 332   50
    5    43 PAUZA
    7    39 Małgorzata     Sameryt               107.82 -  343: 475   58
    8    39 Patrycja       Śliwińska             110.67 -  329: 510   61
    9    38 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  398: 308  150
   10    40 Alicja         Bielecka              100.00 -  354: 359   50
   11    38 Maria          Jarosz                109.17 +  355: 343  159
   12    38 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  351: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     882  / 10  88.20




	Paweł Kasprzak 106.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Kuba           Koisar                128.43 -  275: 474   78
    2    36 Maria          Jarosz                109.17 -  335: 383   59
    3    37 Mateusz        Żbikowski             139.92 -  332: 458   90
    4    39 Michał         Ozimiński             116.29 -  381: 434   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     293  /  4  73.25




	Dariusz Nawrocki 106.18 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  332: 449   78
    2    39 Bogusław       Książek               112.46 +  396: 295  162
    3    29 Magdalena      Kublik                113.12 +  454: 297  163
    4    17 Krzysztof      Sporczyk              119.94 -  270: 413   70
    5    15 Karol          Wyrębkiewicz          138.86 +  412: 381  189
    6    13 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  294: 505   94
    7    21 Maciej         Michalak              126.48 +  343: 339  176
    8    31 Iwona          Rutkowska             100.00 +  365: 348  150
    9    15 Tomasz         Zwoliński             142.56 -  330: 429   93
   10    19 Grzegorz       Kurowski              117.28 -  354: 386   67
   11    25 Tomasz         Łapka                 114.31 +  401: 348  164
   12    21 Magdalena      Kublik                113.12 -  332: 355   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Andrzej Kroc 104.93 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Kamil          Nawrocki              126.97 -  260: 386   77
    2    40 Tomasz         Silny                 100.00 +  450: 283  150
    3    13 Paweł          Jackowski             132.47 +  407: 374  182
    4    10 Justyna        Górka                 137.64 -  376: 401   88
    5    23 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  373: 315  150
    6    12 Mateusz        Żbikowski             139.92 -  374: 379   90
    7    24 Andrzej        Szmidtke              116.73 +  444: 347  167
    8    19 Monika         Lewandowska           101.77 +  401: 345  152
    9     6 Szymon         Fidziński             139.31 +  410: 335  189
   10    12 Mariola        Osajda-Matczak        122.15 -  347: 396   72
   11    18 Mariusz        Margalski             131.10 -  353: 376   81
   12    18 Jarosław       Puchalski             126.96 +  413: 331  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Adam Janicki 103.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jarosław       Puchalski             126.96 -  270: 433   77
    2    38 Sławomir       Piotrowski            114.59 -  288: 422   65
    3    41 Weronika       Rudnicka              109.16 -  310: 383   59
    4    42 Anna           Arana                 102.19 +  386: 318  152
    5    39 Tomasz         Łapka                 114.31 -  296: 344   64
    6    39 Maria          Jarosz                109.17 -  355: 384   59
    7    40 Alicja         Bielecka              100.00 +  368: 234  150
    8    34 Aleksander     Puzyna                100.00 +  423: 333  150
    9    31 Andrzej        Kwiatkowski           124.31 +  363: 331  174
   10    27 Rafał          Matczak               124.48 -  279: 514   74
   11    30 Maciej         Michalak              126.48 -  339: 384   76
   12    35 Paweł          Golubiński            100.00 +  337: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Anna Arana 102.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Rechowicz             126.64 -  356: 416   77
    2    31 Monika         Sadurska              100.00 -  295: 333   50
    3    39 Jolanta        Kosmowska             114.53 -  334: 359   65
    4    42 Adam           Janicki               103.00 -  318: 386   53
    5    41 Mirosław       Uglik                 119.65 -  353: 365   70
    6    42 Alicja         Bielecka              100.00 +  343: 337  150
    7    37 Bogusław       Książek               112.46 -  365: 397   62
    8    38 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  423: 399  150
    9    36 Radosław       Więch                 100.00 +  339: 274  150
   10    35 Tomasz         Silny                 100.00 +  367: 291  150
   11    26 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 -  343: 512   76
   12    33 Bogusław       Książek               112.46 +  422: 335  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Monika Lewandowska 101.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maciej         Michalak              126.48 +  401: 366  176
    2     2 Stanisław      Rydzik                142.45 -  351: 421   92
    3    21 Tomasz         Ruta                  121.54 -  291: 423   72
    4    34 Iwona          Rutkowska             100.00 -  298: 431   50
    5    33 Rafał          Wesołowski            119.13 -  336: 352   69
    6    37 Bogusław       Książek               112.46 +  535: 305  162
    7    31 Aleksander     Puzyna                100.00 +  350: 338  150
    8    19 Andrzej        Kroc                  104.93 -  345: 401   55
    9    21 Daniel         Janus                 120.94 +  460: 402  171
   10    23 Jarosław       Sobczak               114.64 +  368: 336  165
   11    15 Andrzej        Rechowicz             126.64 +  467: 393  177
   12    17 Kuba           Koisar                128.43 -  309: 392   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Ireneusz Kaczmarczyk 101.02 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 =  378: 378  126
    2    22 Andrzej        Rechowicz             126.64 -  252: 452   77
    3    32 Grzegorz       Wiączkowski           122.61 +  359: 319  173
    4    22 Wojciech       Zemło                 137.68 -  322: 473   88
    5    30 Bogusław       Puchalski             113.80 -  351: 353   64
    6    36 Marek          Rogalski              114.67 -  350: 433   65
    7    36 Monika         Sadurska              100.00 -  383: 394   50
    8    37 Małgorzata     Sameryt               107.82 +  337: 288  158
    9    35 Aleksander     Puzyna                100.00 -  273: 363   50
   10    36 Bogusław       Książek               112.46 +  383: 362  162
   11    32 Zdzisław       Szota                 116.23 +  468: 297  166
   12    30 Krzysztof      Bukowski              115.20 -  306: 325   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Daniel         Janus                 120.94 -  344: 384   71
    2    35 Krzysztof      Bukowski              115.20 -  279: 485   65
    3    35 Tomasz         Łapka                 114.31 -  293: 297   64
    4    40 Urszula        Solarska              100.00 -  324: 368   50
    5    42 Radosław       Więch                 100.00 -  302: 334   50
    6    42 Anna           Arana                 102.19 -  337: 343   52
    7    40 Adam           Janicki               103.00 -  234: 368   53
    8    40 PAUZA
    9    39 Bogusław       Książek               112.46 -  262: 418   62
   10    40 Tomasz         Żbikowski             107.45 +  359: 354  157
   11    40 Paweł          Golubiński            100.00 -  341: 404   50
   12    40 Radosław       Więch                 100.00 +  321: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  / 11  74.91




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Tomasz         Ruta                  121.54 -  312: 379   72
    2    27 Maciej         Michalak              126.48 -  343: 392   76
    3    38 Małgorzata     Sameryt               107.82 -  296: 410   58
    4    43 Tomasz         Żbikowski             107.45 +  332: 309  157
    5    35 Marek          Rogalski              114.67 -  334: 339   65
    6    41 Radosław       Więch                 100.00 -  261: 441   50
    7    38 Patrycja       Śliwińska             110.67 +  329: 313  161
    8    33 Maria          Jarosz                109.17 +  453: 280  159
    9    32 Tomasz         Łapka                 114.31 -  339: 359   64
   10    37 Aleksander     Puzyna                100.00 -  246: 357   50
   11    40 Alicja         Bielecka              100.00 +  404: 341  150
   12    35 Adam           Janicki               103.00 -  310: 337   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  / 12  92.92




	Jędrzej Krasnoborski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Katarzyna      Sołdan                122.65 -  303: 394   73
    2    30 Michał         Ozimiński             116.29 +  410: 362  166
    3    33 Karol          Wyrębkiewicz          138.86 -  284: 515   89
    4    29 Daniel         Janus                 120.94 +  356: 340  171
    5    23 Andrzej        Kroc                  104.93 -  315: 373   55
    6    28 Beata          Wiączkowska           120.61 -  297: 371   71
    7    32 Sławomir       Piotrowski            114.59 -  332: 431   65
    8    38 Anna           Arana                 102.19 -  399: 423   52
    9    38 Tomasz         Żbikowski             107.45 -  308: 398   57
   10    39 Radosław       Więch                 100.00 +  337: 306  150
   11    37 Patrycja       Śliwińska             110.67 -  312: 317   61
   12    38 Tomasz         Żbikowski             107.45 -  325: 351   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  / 12  88.92




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Marta          Szeliga-Frynia        120.65 -  253: 409   71
    2    41 Maciej         Czupryniak            134.02 -  296: 428   84
    3    42 Radosław       Więch                 100.00 +  366: 254  150
    4    37 Maria          Jarosz                109.17 +  337: 322  159
    5    26 Dorota         Zielińska             118.00 -  242: 410   68
    6    33 Radosław       Konca                 138.24 +  358: 341  188
    7    27 Urszula        Solarska              100.00 -  246: 478   50
    8    32 Magdalena      Kublik                113.12 +  370: 274  163
    9    34 Krzysztof      Bukowski              115.20 -  335: 392   65
   10    28 Tomasz         Ruta                  121.54 -  221: 357   72
   11    31 Marek          Reda                  134.51 -  251: 437   85
   12    36 Małgorzata     Jóźwiak               116.49 -  318: 407   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Aleksander Puzyna 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Andrzej        Kwiatkowski           124.31 +  378: 272  174
    2    12 Sergiusz       Puchalski             128.04 +  417: 249  178
    3     8 Kazimierz.J    Merklejn              144.92 -  352: 487   95
    4    23 Karol          Wyrębkiewicz          138.86 -  311: 428   89
    5    31 Michał         Ozimiński             116.29 -  264: 476   66
    6    26 Kamil          Górka                 134.60 -  269: 658   85
    7    31 Monika         Lewandowska           101.77 -  338: 350   52
    8    34 Adam           Janicki               103.00 -  333: 423   53
    9    35 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.02 +  363: 273  151
   10    37 Paweł          Golubiński            100.00 +  357: 246  150
   11    28 Daniel         Janus                 120.94 =  369: 369  121
   12    31 Marek          Rogalski              114.67 -  297: 466   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Iwona Rutkowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Grzegorz       Wiączkowski           122.61 -  326: 366   73
    2    43 Jolanta        Kosmowska             114.53 +  369: 347  165
    3    18 Grzegorz       Kurowski              117.28 -  256: 458   67
    4    34 Monika         Lewandowska           101.77 +  431: 298  152
    5    21 Łukasz         Tuszyński             129.33 -  272: 440   79
    6    30 Sławomir       Piotrowski            114.59 +  423: 309  165
    7    25 Dorota         Zielińska             118.00 -  265: 381   68
    8    31 Dariusz        Nawrocki              106.18 -  348: 365   56
    9    30 Jarosław       Puchalski             126.96 -  268: 393   77
   10    33 Marek          Rogalski              114.67 +  390: 329  165
   11    29 Zofia          Gajewska              116.99 -  394: 403   67
   12    34 Monika         Sadurska              100.00 +  381: 363  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Monika Sadurska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Przemysław     Rybicki               123.22 -  295: 428   73
    2    31 Anna           Arana                 102.19 +  333: 295  152
    3    28 Łukasz         Tuszyński             129.33 -  295: 392   79
    4    36 Weronika       Rudnicka              109.16 +  402: 331  159
    5    25 Andrzej        Kwiatkowski           124.31 -  356: 399   74
    6    27 Urszula        Solarska              100.00 -  312: 380   50
    7    36 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.02 +  394: 383  151
    8    28 Rafał          Wesołowski            119.13 -  291: 488   69
    9    29 Sławomir       Piotrowski            114.59 -  226: 429   65
   10    34 Grzegorz       Wiączkowski           122.61 -  375: 409   73
   11    39 Radosław       Więch                 100.00 +  434: 420  150
   12    34 Iwona          Rutkowska             100.00 -  363: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Tomasz Silny 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Mariola        Osajda-Matczak        122.15 -  328: 337   72
    2    40 Andrzej        Kroc                  104.93 -  283: 450   55
    3    36 Marek          Rogalski              114.67 +  358: 277  165
    4    33 Andrzej        Kwiatkowski           124.31 -  319: 434   74
    5    34 Daniel         Janus                 120.94 -  353: 375   71
    6    40 Małgorzata     Sameryt               107.82 +  304: 285  158
    7    33 Jarosław       Sobczak               114.64 -  245: 405   65
    8    35 Radosław       Więch                 100.00 +  376: 321  150
    9    33 Magdalena      Kublik                113.12 -  300: 395   63
   10    35 Anna           Arana                 102.19 -  291: 367   52
   11    36 Bogusław       Książek               112.46 -  319: 351   62
   12    39 Maria          Jarosz                109.17 +  469: 274  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Beata          Wiączkowska           120.61 -  366: 367   71
    2    26 Joanna         Ostrowska             111.49 -  280: 355   61
    3    40 Bogusław       Książek               112.46 -  384: 406   62
    4    40 Alicja         Bielecka              100.00 +  368: 324  150
    5    36 Patrycja       Śliwińska             110.67 +  407: 297  161
    6    27 Monika         Sadurska              100.00 +  380: 312  150
    7    27 Adam           Kędzior               100.00 +  478: 246  150
    8    21 Zofia          Gajewska              116.99 -  357: 415   67
    9    23 Grzegorz       Wiączkowski           122.61 +  317: 300  173
   10    13 Kazimierz.J    Merklejn              144.92 +  402: 350  195
   11    21 Tomasz         Ruta                  121.54 +  437: 387  172
   12    10 Joanna         Juszczak              130.71 -  288: 417   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Rafał          Matczak               124.48 -  328: 419   74
    2    42 Krzysztof      Sporczyk              119.94 -  313: 329   70
    3    42 Adam           Kędzior               100.00 -  254: 366   50
    4    41 Marek          Rogalski              114.67 -  292: 421   65
    5    42 Alicja         Bielecka              100.00 +  334: 302  150
    6    41 Paweł          Golubiński            100.00 +  441: 261  150
    7    30 Michał         Ozimiński             116.29 -  362: 432   66
    8    35 Tomasz         Silny                 100.00 -  321: 376   50
    9    36 Anna           Arana                 102.19 -  274: 339   52
   10    39 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 -  306: 337   50
   11    39 Monika         Sadurska              100.00 -  420: 434   50
   12    40 Alicja         Bielecka              100.00 -  314: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     877  / 12  73.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Warszawy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              450: 238
   2 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Skrobosz              345: 440
   3 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            332: 323
   4 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                305: 532
   5 Andrzej        Oleksiak             - Dorota         Zielińska             451: 280
   6 Grzegorz       Kurowski             - Mateusz        Żbikowski             484: 336
   7 Dawid          Pikul                - Zofia          Gajewska              401: 389
   8 Andrzej        Szmidtke             - Krzysztof      Mówka                 280: 432
   9 Szymon         Fidziński            - Małgorzata     Jóźwiak               382: 382
  10 Zdzisław       Szota                - Karol          Wyrębkiewicz          425: 411
  11 Wojciech       Usakiewicz           - Krzysztof      Bukowski              452: 277
  12 Marek          Rogalski             - Radosław       Konca                 353: 465
  13 Wojciech       Zemło                - Jarosław       Sobczak               355: 374
  14 Sławomir       Piotrowski           - Justyna        Górka                 333: 416
  15 Miłosz         Wrzałek              - Jolanta        Kosmowska             533: 232
  16 Tomasz         Łapka                - Kamil          Górka                 412: 451
  17 Marek          Reda                 - Bogusław       Puchalski             399: 288
  18 Magdalena      Kublik               - Maciej         Czupryniak            353: 328
  19 Paweł          Jackowski            - Bogusław       Książek               474: 269
  20 Joanna         Ostrowska            - Robert         Kamiński              317: 395
  21 Mariusz        Margalski            - Patrycja       Śliwińska             383: 364
  22 Maria          Jarosz               - Joanna         Juszczak              337: 480
  23 Michał         Alabrudziński        - Weronika       Rudnicka              440: 322
  24 Małgorzata     Sameryt              - Łukasz         Tuszyński             363: 405
  25 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Żbikowski             420: 312
  26 Paweł          Kasprzak             - Kuba           Koisar                275: 474
  27 Sergiusz       Puchalski            - Dariusz        Nawrocki              449: 332
  28 Andrzej        Kroc                 - Kamil          Nawrocki              260: 386
  29 Jarosław       Puchalski            - Adam           Janicki               433: 270
  30 Anna           Arana                - Andrzej        Rechowicz             356: 416
  31 Maciej         Michalak             - Monika         Lewandowska           366: 401
  32 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Mariusz        Sylwestrzuk           378: 378
  33 Rafał          Matczak              - Radosław       Więch                 419: 328
  34 Aleksander     Puzyna               - Andrzej        Kwiatkowski           378: 272
  35 Przemysław     Rybicki              - Monika         Sadurska              428: 295
  36 Jędrzej        Krasnoborski         - Katarzyna      Sołdan                303: 394
  37 Grzegorz       Wiączkowski          - Iwona          Rutkowska             366: 326
  38 Tomasz         Silny                - Mariola        Osajda-Matczak        328: 337
  39 Tomasz         Ruta                 - Paweł          Golubiński            379: 312
  40 Alicja         Bielecka             - Daniel         Janus                 344: 384
  41 Marta          Szeliga-Frynia       - Adam           Kędzior               409: 253
  42 Urszula        Solarska             - Beata          Wiączkowska           366: 367


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Wrzałek               327: 540
   2 Monika         Lewandowska          - Stanisław      Rydzik                351: 421
   3 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kurowski              460: 272
   4 Joanna         Juszczak             - Marek          Reda                  367: 349
   5 Robert         Kamiński             - Paweł          Jackowski             380: 332
   6 Kuba           Koisar               - Katarzyna      Sołdan                461: 356
   7 Kamil          Nawrocki             - Radosław       Konca                 487: 277
   8 Daniel         Janus                - Wojciech       Usakiewicz            310: 424
   9 Piotr          Rosół                - Andrzej        Oleksiak              268: 531
  10 Kamil          Górka                - Mariusz        Margalski             404: 316
  11 Tomasz         Ruta                 - Kazimierz.J    Merklejn              296: 426
  12 Aleksander     Puzyna               - Sergiusz       Puchalski             417: 249
  13 Jarosław       Sobczak              - Michał         Alabrudziński         292: 444
  14 Mariusz        Skrobosz             - Beata          Wiączkowska           425: 351
  15 Jarosław       Puchalski            - Grzegorz       Wiączkowski           494: 352
  16 Krzysztof      Mówka                - Magdalena      Kublik                514: 248
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Przemysław     Rybicki               366: 410
  18 Zdzisław       Szota                - Tomasz         Zwoliński             389: 317
  19 Szymon         Fidziński            - Waldemar       Czerwoniec            320: 421
  20 Małgorzata     Jóźwiak              - Rafał          Matczak               366: 324
  21 Justyna        Górka                - Mariusz        Sylwestrzuk           421: 439
  22 Andrzej        Rechowicz            - Ireneusz       Kaczmarczyk           452: 252
  23 Marta          Szeliga-Frynia       - Tomasz         Łapka                 417: 306
  24 Rafał          Wesołowski           - Karol          Wyrębkiewicz          351: 319
  25 Weronika       Rudnicka             - Zofia          Gajewska              322: 385
  26 Urszula        Solarska             - Joanna         Ostrowska             280: 355
  27 Paweł          Golubiński           - Maciej         Michalak              343: 392
  28 Tomasz         Żbikowski            - Patrycja       Śliwińska             201: 388
  29 Małgorzata     Sameryt              - Marek          Dudkiewicz            229: 361
  30 Michał         Ozimiński            - Jędrzej        Krasnoborski          362: 410
  31 Monika         Sadurska             - Anna           Arana                 333: 295
  32 Bogusław       Puchalski            - Wojciech       Zemło                 350: 352
  33 Marek          Rogalski             - Andrzej        Szmidtke              359: 399
  34 Dorota         Zielińska            - Mirosław       Uglik                 343: 395
  35 Krzysztof      Bukowski             - Alicja         Bielecka              485: 279
  36 Paweł          Kasprzak             - Maria          Jarosz                335: 383
  37 Andrzej        Kwiatkowski          - Mateusz        Żbikowski             460: 339
  38 Adam           Janicki              - Sławomir       Piotrowski            288: 422
  39 Bogusław       Książek              - Dariusz        Nawrocki              295: 396
  40 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Silny                 450: 283
  41 Maciej         Czupryniak           - Adam           Kędzior               428: 296
  42 Radosław       Więch                - Krzysztof      Sporczyk              313: 329
  43 Iwona          Rutkowska            - Jolanta        Kosmowska             369: 347


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 381: 445
   2 Andrzej        Oleksiak             - Kamil          Górka                 460: 371
   3 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Juszczak              382: 410
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Mówka                 340: 348
   5 Przemysław     Rybicki              - Kuba           Koisar                353: 360
   6 Jarosław       Puchalski            - Marta          Szeliga-Frynia        416: 390
   7 Michał         Alabrudziński        - Zdzisław       Szota                 386: 343
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Aleksander     Puzyna                487: 352
   9 Robert         Kamiński             - Wojciech       Usakiewicz            436: 408
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kamil          Nawrocki              303: 373
  11 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Jóźwiak               336: 353
  12 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Górka                 379: 406
  13 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Kroc                  374: 407
  14 Zofia          Gajewska             - Wojciech       Zemło                 349: 442
  15 Krzysztof      Bukowski             - Mariola        Osajda-Matczak        395: 395
  16 Maciej         Michalak             - Mariusz        Margalski             356: 405
  17 Maciej         Czupryniak           - Sergiusz       Puchalski             460: 383
  18 Grzegorz       Kurowski             - Iwona          Rutkowska             458: 256
  19 Sławomir       Piotrowski           - Daniel         Janus                 401: 387
  20 Patrycja       Śliwińska            - Andrzej        Szmidtke              262: 400
  21 Monika         Lewandowska          - Tomasz         Ruta                  291: 423
  22 Katarzyna      Sołdan               - Rafał          Wesołowski            393: 343
  23 Marek          Reda                 - Joanna         Ostrowska             406: 324
  24 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Matczak               394: 267
  25 Radosław       Konca                - Jarosław       Sobczak               403: 317
  26 Mirosław       Uglik                - Piotr          Rosół                 284: 434
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             320: 458
  28 Monika         Sadurska             - Łukasz         Tuszyński             295: 392
  29 Dariusz        Nawrocki             - Magdalena      Kublik                454: 297
  30 Krzysztof      Sporczyk             - Maria          Jarosz                329: 306
  31 Beata          Wiączkowska          - Szymon         Fidziński             338: 367
  32 Grzegorz       Wiączkowski          - Ireneusz       Kaczmarczyk           319: 359
  33 Karol          Wyrębkiewicz         - Jędrzej        Krasnoborski          515: 284
  34 Dorota         Zielińska            - Michał         Ozimiński             486: 360
  35 Tomasz         Łapka                - Alicja         Bielecka              297: 293
  36 Tomasz         Silny                - Marek          Rogalski              358: 277
  37 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Kasprzak              458: 332
  38 Paweł          Golubiński           - Małgorzata     Sameryt               296: 410
  39 Jolanta        Kosmowska            - Anna           Arana                 359: 334
  40 Bogusław       Książek              - Urszula        Solarska              406: 384
  41 Weronika       Rudnicka             - Adam           Janicki               383: 310
  42 Adam           Kędzior              - Radosław       Więch                 366: 254
  43 Bogusław       Puchalski            - Tomasz         Żbikowski             439: 310


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Oleksiak              476: 316
   2 Joanna         Juszczak             - Kazimierz.J    Merklejn              357: 325
   3 Kamil          Nawrocki             - Jarosław       Puchalski             355: 296
   4 Dawid          Pikul                - Robert         Kamiński              437: 324
   5 Małgorzata     Jóźwiak              - Kuba           Koisar                317: 504
   6 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               408: 345
   7 Radosław       Konca                - Stanisław      Rydzik                285: 488
   8 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Usakiewicz            267: 489
   9 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              399: 418
  10 Justyna        Górka                - Andrzej        Kroc                  401: 376
  11 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 509: 368
  12 Mariusz        Margalski            - Marta          Szeliga-Frynia        393: 359
  13 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Ruta                  443: 399
  14 Piotr          Rosół                - Grzegorz       Kurowski              444: 406
  15 Andrzej        Szmidtke             - Andrzej        Rechowicz             334: 358
  16 Marek          Dudkiewicz           - Przemysław     Rybicki               341: 358
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Nawrocki              413: 270
  18 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Bukowski              386: 312
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zdzisław       Szota                 365: 436
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Sławomir       Piotrowski            435: 319
  21 Marek          Reda                 - Szymon         Fidziński             454: 328
  22 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Wojciech       Zemło                 322: 473
  23 Karol          Wyrębkiewicz         - Aleksander     Puzyna                428: 311
  24 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Jackowski             405: 456
  25 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Łapka                 396: 337
  26 Zofia          Gajewska             - Patrycja       Śliwińska             353: 259
  27 Rafał          Matczak              - Maciej         Michalak              348: 373
  28 Małgorzata     Sameryt              - Dorota         Zielińska             232: 373
  29 Jędrzej        Krasnoborski         - Daniel         Janus                 356: 340
  30 Sergiusz       Puchalski            - Joanna         Ostrowska             406: 417
  31 Jarosław       Sobczak              - Bogusław       Puchalski             360: 386
  32 Beata          Wiączkowska          - Bogusław       Książek               320: 308
  33 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Silny                 434: 319
  34 Iwona          Rutkowska            - Monika         Lewandowska           431: 298
  35 Jolanta        Kosmowska            - Grzegorz       Wiączkowski           261: 438
  36 Weronika       Rudnicka             - Monika         Sadurska              331: 402
  37 Maria          Jarosz               - Adam           Kędzior               322: 337
  38 Magdalena      Kublik               - Mirosław       Uglik                 449: 321
  39 Michał         Ozimiński            - Paweł          Kasprzak              434: 381
  40 Alicja         Bielecka             - Urszula        Solarska              324: 368
  41 Radosław       Więch                - Marek          Rogalski              292: 421
  42 Adam           Janicki              - Anna           Arana                 386: 318
  43 Tomasz         Żbikowski            - Paweł          Golubiński            309: 332


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kuba           Koisar               - Krzysztof      Mówka                 324: 547
   2 Joanna         Juszczak             - Michał         Alabrudziński         390: 378
   3 Kamil          Nawrocki             - Dawid          Pikul                 381: 350
   4 Stanisław      Rydzik               - Zdzisław       Szota                 449: 295
   5 Wojciech       Usakiewicz           - Waldemar       Czerwoniec            435: 246
   6 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Oleksiak              448: 446
   7 Przemysław     Rybicki              - Kazimierz.J    Merklejn              468: 405
   8 Robert         Kamiński             - Mariusz        Skrobosz              494: 350
   9 Piotr          Rosół                - Maciej         Czupryniak            264: 503
  10 Mariusz        Margalski            - Justyna        Górka                 322: 465
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Puchalski             397: 299
  12 Wojciech       Zemło                - Mariola        Osajda-Matczak        356: 323
  13 Małgorzata     Jóźwiak              - Tomasz         Zwoliński             328: 399
  14 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  326: 403
  15 Dariusz        Nawrocki             - Karol          Wyrębkiewicz          412: 381
  16 Radosław       Konca                - Paweł          Jackowski             345: 442
  17 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Szmidtke              367: 366
  18 Kamil          Górka                - Joanna         Ostrowska             389: 440
  19 Marta          Szeliga-Frynia       - Katarzyna      Sołdan                349: 340
  20 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Dudkiewicz            519: 255
  21 Iwona          Rutkowska            - Łukasz         Tuszyński             272: 440
  22 Tomasz         Ruta                 - Beata          Wiączkowska           443: 423
  23 Jędrzej        Krasnoborski         - Andrzej        Kroc                  315: 373
  24 Magdalena      Kublik               - Maciej         Michalak              292: 400
  25 Monika         Sadurska             - Andrzej        Kwiatkowski           356: 399
  26 Adam           Kędzior              - Dorota         Zielińska             242: 410
  27 Zofia          Gajewska             - Mariusz        Sylwestrzuk           392: 350
  28 Krzysztof      Bukowski             - Grzegorz       Wiączkowski           384: 426
  29 Sławomir       Piotrowski           - Szymon         Fidziński             315: 452
  30 Bogusław       Puchalski            - Ireneusz       Kaczmarczyk           353: 351
  31 Michał         Ozimiński            - Aleksander     Puzyna                476: 264
  32 Sergiusz       Puchalski            - Jarosław       Sobczak               502: 330
  33 Rafał          Wesołowski           - Monika         Lewandowska           352: 336
  34 Daniel         Janus                - Tomasz         Silny                 375: 353
  35 Paweł          Golubiński           - Marek          Rogalski              334: 339
  36 Patrycja       Śliwińska            - Urszula        Solarska              297: 407
  37 Rafał          Matczak              - Bogusław       Książek               386: 321
  38 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Sameryt               429: 306
  39 Tomasz         Łapka                - Adam           Janicki               344: 296
  40 Maria          Jarosz               - Jolanta        Kosmowska             324: 353
  41 Anna           Arana                - Mirosław       Uglik                 353: 365
  42 Radosław       Więch                - Alicja         Bielecka              334: 302
  43 Tomasz         Żbikowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Stanisław      Rydzik                403: 344
   2 Kamil          Nawrocki             - Joanna         Juszczak              408: 301
   3 Wojciech       Usakiewicz           - Przemysław     Rybicki               381: 317
   4 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Czupryniak            307: 430
   5 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         354: 424
   6 Kuba           Koisar               - Andrzej        Rechowicz             459: 386
   7 Justyna        Górka                - Wojciech       Zemło                 355: 444
   8 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              445: 316
   9 Andrzej        Oleksiak             - Robert         Kamiński              358: 345
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Kwiatkowski           462: 361
  11 Paweł          Jackowski            - Zofia          Gajewska              379: 331
  12 Andrzej        Kroc                 - Mateusz        Żbikowski             374: 379
  13 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Nawrocki              505: 294
  14 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Kurowski              322: 336
  15 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Margalski             396: 356
  16 Tomasz         Ruta                 - Bogusław       Puchalski             491: 317
  17 Jarosław       Puchalski            - Waldemar       Czerwoniec            310: 415
  18 Piotr          Rosół                - Marta          Szeliga-Frynia        385: 435
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Wiączkowski           354: 277
  20 Szymon         Fidziński            - Dorota         Zielińska             387: 307
  21 Zdzisław       Szota                - Małgorzata     Jóźwiak               463: 328
  22 Maciej         Michalak             - Miłosz         Wrzałek               365: 484
  23 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Matczak               421: 398
  24 Mirosław       Uglik                - Michał         Ozimiński             441: 333
  25 Tomasz         Łapka                - Sergiusz       Puchalski             329: 394
  26 Kamil          Górka                - Aleksander     Puzyna                658: 269
  27 Urszula        Solarska             - Monika         Sadurska              380: 312
  28 Beata          Wiączkowska          - Jędrzej        Krasnoborski          371: 297
  29 Daniel         Janus                - Marek          Dudkiewicz            496: 256
  30 Sławomir       Piotrowski           - Iwona          Rutkowska             309: 423
  31 Magdalena      Kublik               - Weronika       Rudnicka              339: 316
  32 Andrzej        Szmidtke             - Jolanta        Kosmowska             343: 333
  33 Adam           Kędzior              - Radosław       Konca                 358: 341
  34 Krzysztof      Bukowski             - Rafał          Wesołowski            339: 400
  35 Katarzyna      Sołdan               - Mariusz        Sylwestrzuk           302: 361
  36 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Marek          Rogalski              350: 433
  37 Monika         Lewandowska          - Bogusław       Książek               535: 305
  38 Patrycja       Śliwińska            - Jarosław       Sobczak               366: 403
  39 Adam           Janicki              - Maria          Jarosz                355: 384
  40 Tomasz         Silny                - Małgorzata     Sameryt               304: 285
  41 Paweł          Golubiński           - Radosław       Więch                 261: 441
  42 Alicja         Bielecka             - Anna           Arana                 337: 343


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Nawrocki              440: 340
   2 Maciej         Czupryniak           - Dawid          Pikul                 332: 387
   3 Wojciech       Zemło                - Wojciech       Usakiewicz            406: 354
   4 Joanna         Juszczak             - Kuba           Koisar                361: 410
   5 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         361: 470
   6 Andrzej        Oleksiak             - Marta          Szeliga-Frynia        458: 274
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             377: 398
   8 Mariusz        Skrobosz             - Zdzisław       Szota                 435: 319
   9 Justyna        Górka                - Przemysław     Rybicki               373: 367
  10 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Jackowski             466: 316
  11 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Ruta                  453: 296
  12 Mateusz        Żbikowski            - Waldemar       Czerwoniec            371: 358
  13 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              350: 367
  14 Robert         Kamiński             - Szymon         Fidziński             350: 480
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Reda                  390: 297
  16 Grzegorz       Wiączkowski          - Kamil          Górka                 389: 415
  17 Joanna         Ostrowska            - Miłosz         Wrzałek               434: 250
  18 Mariusz        Margalski            - Karol          Wyrębkiewicz          354: 497
  19 Rafał          Wesołowski           - Sergiusz       Puchalski             400:   1
  20 Daniel         Janus                - Beata          Wiączkowska           399: 457
  21 Dariusz        Nawrocki             - Maciej         Michalak              343: 339
  22 Mirosław       Uglik                - Jarosław       Puchalski             422: 311
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Bogusław       Puchalski             382: 390
  24 Andrzej        Kroc                 - Andrzej        Szmidtke              444: 347
  25 Dorota         Zielińska            - Iwona          Rutkowska             381: 265
  26 Zofia          Gajewska             - Magdalena      Kublik                351: 386
  27 Adam           Kędzior              - Urszula        Solarska              246: 478
  28 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Rogalski              417: 329
  29 Małgorzata     Jóźwiak              - Piotr          Rosół                 400:   1
  30 Radosław       Więch                - Michał         Ozimiński             362: 432
  31 Aleksander     Puzyna               - Monika         Lewandowska           338: 350
  32 Jędrzej        Krasnoborski         - Sławomir       Piotrowski            332: 431
  33 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Silny                 405: 245
  34 Maria          Jarosz               - Marek          Dudkiewicz            281: 465
  35 Tomasz         Łapka                - Krzysztof      Bukowski              404: 306
  36 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Monika         Sadurska              383: 394
  37 Bogusław       Książek              - Anna           Arana                 397: 365
  38 Patrycja       Śliwińska            - Paweł          Golubiński            313: 329
  39 Małgorzata     Sameryt              - Tomasz         Żbikowski             475: 343
  40 Adam           Janicki              - Alicja         Bielecka              368: 234


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 326: 391
   2 Michał         Alabrudziński        - Wojciech       Zemło                 383: 292
   3 Kuba           Koisar               - Kamil          Nawrocki              330: 443
   4 Andrzej        Oleksiak             - Tomasz         Zwoliński             396: 346
   5 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Juszczak              406: 291
   6 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Usakiewicz            386: 307
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Czupryniak            421: 425
   8 Szymon         Fidziński            - Justyna        Górka                 470: 350
   9 Mateusz        Żbikowski            - Mariola        Osajda-Matczak        355: 379
  10 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kurowski              428: 334
  11 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Sylwestrzuk           405: 366
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Małgorzata     Jóźwiak               386: 320
  13 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz.J    Merklejn              409: 399
  14 Michał         Ozimiński            - Paweł          Jackowski             391: 377
  15 Andrzej        Rechowicz            - Daniel         Janus                 342: 429
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Ruta                  308: 292
  17 Maciej         Michalak             - Robert         Kamiński              353: 365
  18 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Wiączkowski           385: 284
  19 Monika         Lewandowska          - Andrzej        Kroc                  345: 401
  20 Zdzisław       Szota                - Jarosław       Puchalski             335: 377
  21 Urszula        Solarska             - Zofia          Gajewska              357: 415
  22 Marek          Reda                 - Sławomir       Piotrowski            353: 428
  23 Marek          Rogalski             - Marta          Szeliga-Frynia        346: 424
  24 Beata          Wiączkowska          - Mariusz        Margalski             397: 301
  25 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Sobczak               370: 264
  26 Andrzej        Szmidtke             - Waldemar       Czerwoniec            320: 378
  27 Dorota         Zielińska            - Tomasz         Łapka                 396: 440
  28 Monika         Sadurska             - Rafał          Wesołowski            291: 488
  29 Marek          Dudkiewicz           - Mirosław       Uglik                 343: 399
  30 Bogusław       Puchalski            - Weronika       Rudnicka              385: 384
  31 Dariusz        Nawrocki             - Iwona          Rutkowska             365: 348
  32 Adam           Kędzior              - Magdalena      Kublik                370: 274
  33 Paweł          Golubiński           - Maria          Jarosz                453: 280
  34 Aleksander     Puzyna               - Adam           Janicki               333: 423
  35 Tomasz         Silny                - Radosław       Więch                 376: 321
  36 Bogusław       Książek              - Krzysztof      Bukowski              364: 406
  37 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Małgorzata     Sameryt               337: 288
  38 Anna           Arana                - Jędrzej        Krasnoborski          423: 399
  39 Tomasz         Żbikowski            - Patrycja       Śliwińska             329: 510
  40 Alicja         Bielecka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 366: 312
   2 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Czupryniak            362: 324
   3 Dawid          Pikul                - Kuba           Koisar                319: 310
   4 Kamil          Nawrocki             - Łukasz         Tuszyński             364: 445
   5 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Oleksiak              383: 362
   6 Szymon         Fidziński            - Andrzej        Kroc                  335: 410
   7 Rafał          Wesołowski           - Mariola        Osajda-Matczak        424: 353
   8 Marta          Szeliga-Frynia       - Kamil          Górka                 411: 302
   9 Stanisław      Rydzik               - Beata          Wiączkowska           497: 345
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Joanna         Ostrowska             329: 285
  11 Wojciech       Usakiewicz           - Mirosław       Uglik                 476: 322
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Justyna        Górka                 371: 351
  13 Joanna         Juszczak             - Mateusz        Żbikowski             377: 384
  14 Grzegorz       Kurowski             - Bogusław       Puchalski             297: 420
  15 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Zwoliński             330: 429
  16 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Kamiński              433: 331
  17 Przemysław     Rybicki              - Krzysztof      Sporczyk              393: 363
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Miłosz         Wrzałek               352: 396
  19 Paweł          Jackowski            - Małgorzata     Jóźwiak               486: 320
  20 Michał         Ozimiński            - Maciej         Michalak              387: 341
  21 Daniel         Janus                - Monika         Lewandowska           402: 460
  22 Marek          Rogalski             - Andrzej        Rechowicz             371: 373
  23 Grzegorz       Wiączkowski          - Urszula        Solarska              300: 317
  24 Mariusz        Margalski            - Tomasz         Ruta                  479: 280
  25 Andrzej        Szmidtke             - Marek          Reda                  352: 269
  26 Jarosław       Sobczak              - Zdzisław       Szota                 463: 292
  27 Weronika       Rudnicka             - Dorota         Zielińska             428: 328
  28 Marek          Dudkiewicz           - Zofia          Gajewska              405: 360
  29 Sławomir       Piotrowski           - Monika         Sadurska              429: 226
  30 Iwona          Rutkowska            - Jarosław       Puchalski             268: 393
  31 Adam           Janicki              - Andrzej        Kwiatkowski           363: 331
  32 Tomasz         Łapka                - Paweł          Golubiński            359: 339
  33 Tomasz         Silny                - Magdalena      Kublik                300: 395
  34 Krzysztof      Bukowski             - Adam           Kędzior               392: 335
  35 Aleksander     Puzyna               - Ireneusz       Kaczmarczyk           363: 273
  36 Anna           Arana                - Radosław       Więch                 339: 274
  37 Maria          Jarosz               - Patrycja       Śliwińska             342: 293
  38 Tomasz         Żbikowski            - Jędrzej        Krasnoborski          398: 308
  39 Bogusław       Książek              - Alicja         Bielecka              418: 262
  40 Małgorzata     Sameryt              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         423: 331
   2 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Mówka                 341: 447
   3 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Skrobosz              444: 385
   4 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                333: 490
   5 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Oleksiak              454: 337
   6 Marta          Szeliga-Frynia       - Wojciech       Usakiewicz            377: 419
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Przemysław     Rybicki               309: 409
   8 Maciej         Czupryniak           - Waldemar       Czerwoniec            318: 326
   9 Kuba           Koisar               - Bogusław       Puchalski             320: 416
  10 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Fidziński             459: 289
  11 Kamil          Górka                - Mateusz        Żbikowski             443: 381
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kroc                  396: 347
  13 Urszula        Solarska             - Kazimierz.J    Merklejn              402: 350
  14 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Juszczak              374: 384
  15 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Puchalski             351: 436
  16 Justyna        Górka                - Mirosław       Uglik                 295: 397
  17 Joanna         Ostrowska            - Michał         Ozimiński             411: 442
  18 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Łapka                 433: 325
  19 Dariusz        Nawrocki             - Grzegorz       Kurowski              354: 386
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kamiński              353: 306
  21 Beata          Wiączkowska          - Sławomir       Piotrowski            494: 263
  22 Magdalena      Kublik               - Daniel         Janus                 382: 277
  23 Monika         Lewandowska          - Jarosław       Sobczak               368: 336
  24 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Szmidtke              417: 418
  25 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Margalski             347: 366
  26 Dorota         Zielińska            - Marek          Dudkiewicz            370: 360
  27 Rafał          Matczak              - Adam           Janicki               514: 279
  28 Tomasz         Ruta                 - Adam           Kędzior               357: 221
  29 Zdzisław       Szota                - Krzysztof      Bukowski              301: 387
  30 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Reda                  408: 330
  31 Małgorzata     Jóźwiak              - Andrzej        Kwiatkowski           362: 401
  32 Maciej         Michalak             - Maria          Jarosz                428: 324
  33 Marek          Rogalski             - Iwona          Rutkowska             329: 390
  34 Grzegorz       Wiączkowski          - Monika         Sadurska              409: 375
  35 Anna           Arana                - Tomasz         Silny                 367: 291
  36 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Bogusław       Książek               383: 362
  37 Paweł          Golubiński           - Aleksander     Puzyna                246: 357
  38 Patrycja       Śliwińska            - Małgorzata     Sameryt               343: 346
  39 Radosław       Więch                - Jędrzej        Krasnoborski          306: 337
  40 Alicja         Bielecka             - Tomasz         Żbikowski             359: 354


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 359: 437
   2 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Nawrocki              467: 281
   3 Przemysław     Rybicki              - Stanisław      Rydzik                305: 418
   4 Wojciech       Usakiewicz           - Bogusław       Puchalski             365: 336
   5 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Skrobosz              366: 421
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Zwoliński             385: 368
   7 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            513: 318
   8 Łukasz         Tuszyński            - Mariola        Osajda-Matczak        435: 291
   9 Andrzej        Oleksiak             - Szymon         Fidziński             343: 397
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          407: 319
  11 Maciej         Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               300: 429
  12 Justyna        Górka                - Michał         Ozimiński             385: 417
  13 Kuba           Koisar               - Paweł          Jackowski             259: 411
  14 Rafał          Matczak              - Mateusz        Żbikowski             371: 381
  15 Monika         Lewandowska          - Andrzej        Rechowicz             467: 393
  16 Robert         Kamiński             - Beata          Wiączkowska           341: 378
  17 Joanna         Ostrowska            - Marta          Szeliga-Frynia        330: 424
  18 Andrzej        Kroc                 - Mariusz        Margalski             353: 376
  19 Dorota         Zielińska            - Grzegorz       Kurowski              356: 309
  20 Jarosław       Puchalski            - Andrzej        Kwiatkowski           359: 414
  21 Urszula        Solarska             - Tomasz         Ruta                  437: 387
  22 Joanna         Juszczak             - Sławomir       Piotrowski            387: 311
  23 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Szmidtke              344: 304
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Magdalena      Kublik                442: 318
  25 Tomasz         Łapka                - Dariusz        Nawrocki              348: 401
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Anna           Arana                 512: 343
  27 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Bukowski              400: 333
  28 Aleksander     Puzyna               - Daniel         Janus                 369: 369
  29 Iwona          Rutkowska            - Zofia          Gajewska              394: 403
  30 Adam           Janicki              - Maciej         Michalak              339: 384
  31 Adam           Kędzior              - Marek          Reda                  251: 437
  32 Zdzisław       Szota                - Ireneusz       Kaczmarczyk           297: 468
  33 Grzegorz       Wiączkowski          - Małgorzata     Jóźwiak               471: 270
  34 Jarosław       Sobczak              - Małgorzata     Sameryt               364: 304
  35 Marek          Rogalski             - Weronika       Rudnicka              379: 343
  36 Bogusław       Książek              - Tomasz         Silny                 351: 319
  37 Jędrzej        Krasnoborski         - Patrycja       Śliwińska             312: 317
  38 Maria          Jarosz               - Tomasz         Żbikowski             343: 355
  39 Monika         Sadurska             - Radosław       Więch                 434: 420
  40 Alicja         Bielecka             - Paweł          Golubiński            341: 404


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 319: 391
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              340: 394
   3 Wojciech       Usakiewicz           - Michał         Alabrudziński         413: 337
   4 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Nawrocki              374: 347
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Kamil          Górka                 434: 375
   6 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Ozimiński             373: 363
   7 Mateusz        Żbikowski            - Marta          Szeliga-Frynia        316: 419
   8 Beata          Wiączkowska          - Rafał          Wesołowski            294: 398
   9 Przemysław     Rybicki              - Wojciech       Zemło                 384: 353
  10 Urszula        Solarska             - Joanna         Juszczak              288: 417
  11 Bogusław       Puchalski            - Mirosław       Uglik                 363: 351
  12 Szymon         Fidziński            - Krzysztof      Sporczyk              372: 302
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Kazimierz.J    Merklejn              284: 438
  14 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Oleksiak              405: 285
  15 Paweł          Jackowski            - Karol          Wyrębkiewicz          463: 342
  16 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Czupryniak            409: 401
  17 Kuba           Koisar               - Monika         Lewandowska           392: 309
  18 Andrzej        Kroc                 - Jarosław       Puchalski             413: 331
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              439: 301
  20 Mariusz        Margalski            - Dorota         Zielińska             411: 404
  21 Magdalena      Kublik               - Dariusz        Nawrocki              355: 332
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Justyna        Górka                 360: 336
  23 Rafał          Matczak              - Zofia          Gajewska              389: 347
  24 Robert         Kamiński             - Maciej         Michalak              315: 433
  25 Tomasz         Ruta                 - Marek          Reda                  318: 346
  26 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Wiączkowski           464: 304
  27 Sławomir       Piotrowski           - Jarosław       Sobczak               350: 355
  28 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Łapka                 362: 469
  29 Daniel         Janus                - Andrzej        Szmidtke              362: 366
  30 Krzysztof      Bukowski             - Ireneusz       Kaczmarczyk           325: 306
  31 Marek          Rogalski             - Aleksander     Puzyna                466: 297
  32 Weronika       Rudnicka             - Zdzisław       Szota                 356: 452
  33 Anna           Arana                - Bogusław       Książek               422: 335
  34 Monika         Sadurska             - Iwona          Rutkowska             363: 381
  35 Adam           Janicki              - Paweł          Golubiński            337: 310
  36 Małgorzata     Jóźwiak              - Adam           Kędzior               407: 318
  37 Małgorzata     Sameryt              - Patrycja       Śliwińska             340: 296
  38 Tomasz         Żbikowski            - Jędrzej        Krasnoborski          351: 325
  39 Tomasz         Silny                - Maria          Jarosz                469: 274
  40 Radosław       Więch                - Alicja         Bielecka              314: 321
Lista rankingowa na dzień 26-04-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.74  14674  100
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.26  28035  193
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.73  27788  192
   4 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.10  26371  183
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.89  27577  193
   6 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.54  27652  194
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             142.37  26480  186
   8 Dawid Pikul                    Poznań               141.29  27128  192
   9 Sławomir Kucia                 Kraków               141.17  10164   72
  10 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.93  27006  193
  11 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.88  13289   95
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             139.57  26658  191
  13 Szymon Fidziński               Warszawa             139.21  13503   97
  14 Michał Makowski                Warszawa             139.20   7656   55
  15 Krzysztof Mówka                Warszawa             138.76  27335  197
  16 Dariusz Kosz                   Nysa                 138.48  27557  199
  17 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.09  26651  193
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  19 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.87   4136   30
  20 Justyna Górka                  Kraków               137.35  25959  189
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.70  27339  200
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.65  27329  200
  23 Filip Sosin                    Warszawa             136.45  14054  103
  24 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.37   5864   43
  25 Radosław Konca                 Warszawa             136.29  13902  102
  26 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.02  26796  197
  27 Andrzej Kowalski               Gdańsk               135.54  26160  193
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.51  20733  153
  29 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.50  26964  199
  30 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  31 Marek Reda                     Wołomin              134.55  26775  199
  32 Michał Trumpus                 Wrocław              134.51  16948  126
  33 Krzysztof Obremski             Legnica              134.42  25944  193
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.18  15968  119
  35 Kamil Górka                    Kraków               133.62  26324  197
  36 Joanna Juszczak                Warszawa             133.16   9987   75
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.15  14247  107
  38 Wojciech Sołdan                Rumia                133.00  26600  200
  39 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.59  25192  190
  40 Paweł Jackowski                Warszawa             132.35  25940  196
  41 Robert Kamiński                Warszawa             132.29  25136  190
  42 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.88  15825  120
  43 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  44 Przemysław Herdzina            Kraków               131.77  25432  193
  45 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.70  13829  105
  46 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  47 Irena Sołdan                   Rumia                131.20  24797  189
  48 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.11  22813  174
  49 Michał Alabrudziński           Włocławek            131.01  18603  142
  50 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             130.81  24853  190
  51 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.76  20791  159
  52 Tomasz Ciejka                  Kraków               130.36  14470  111
  53 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  54 Bartosz Morawski               Gliwice              129.97  13907  107
  55 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  56 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  57 Paweł Janaś                    Głogów               128.98  23604  183
  58 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.92  16631  129
  59 Kuba Koisar                    Warszawa             128.37  25288  197
  60 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.28  24244  189
  61 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.23  15131  118
  62 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.08  23822  186
  63 Rafał Lenartowski              Gdynia               128.07  25357  198
  64 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  65 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  66 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.10  25165  198
  67 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  68 Łukasz Bryła                   Mielec               126.94  18025  142
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.88   9516   75
  70 Łukasz Kozub                   Brzesko              126.71   3928   31
  71 Jakub Szymczak                 Łódź                 126.70  14824  117
  72 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.35  21733  172
  73 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.35  21479  170
  74 Artur Irzyk                    Kraków               126.28  24499  194
  75 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.16   6182   49
  76 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.00   7560   60
  77 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.93  24431  194
  78 Maciej Michalak                Łódź                 125.85  22528  179
  79 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.75  14713  117
  80 Przemysław Rybicki             Otwock               125.74  13580  108
  81 Jakub Nalepa                   Gliwice              125.39  18557  148
  82 Jan Kozłowski                  Kraków               125.02  16002  128
  83 Piotr Rosół                    Warszawa             124.79  23087  185
  84 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  85 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.65  24556  197
  86 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.57  24913  200
  87 Tomasz Suchanek                Wrocław              124.56  24041  193
  88 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  89 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     124.11   5585   45
  90 Bogusław Szyszka               Oława                123.85   8298   67
  91 Marek Róziecki                 Rybnik               123.75   6311   51
  92 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     123.58   8774   71
  93 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             123.55  10749   87
  94 Sławomir Buk                   Gliwice              123.47   7408   60
  95 Maciej Perzyński               Piła                 123.12  10342   84
  96 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.94  14876  121
  97 Rafał Matczak                  Milanówek            122.62  15082  123
  98 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
  99 Jarosław Michalak              Łódź                 122.41  15791  129
 100 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.39  23377  191
 101 Beata Wiączkowska              Wrocław              122.32   9296   76
 102 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.30  23115  189
 103 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             122.19  14907  122
 104 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              121.78  23503  193
 105 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            121.76  23743  195
 106 Karol Waniek                   Wrocław              121.64   6812   56
 107 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  121.39  16752  138
 108 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.28  10066   83
 109 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.18  23145  191
 110 Robert Głowacki                Łódź                 120.97  15363  127
 111 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.90  16322  135
 112 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.84  10392   86
 113 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.67  15205  126
 114 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.58   6632   55
 115 Ewa Żbikowska                  Warszawa             120.38   6380   53
 116 Adam Klimont                   Wałcz                120.22  20678  172
 117 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.09  18734  156
 118 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.67   8616   72
 119 Daniel Janus                   Wąchock              119.56  21760  182
 120 Wojciech Morawski              Gliwice              119.34   4893   41
 121 Agnieszka Krupka               Krosno               119.24  15859  133
 122 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 123 Michał Lipka                   Mielec               119.10  10362   87
 124 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.09  11552   97
 125 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.05   5000   42
 126 Iwona Kucia                    Kraków               118.78   4870   41
 127 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.75  21612  182
 128 Michał Ozimiński               Łódź                 118.21  22697  192
 129 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  118.13  21736  184
 130 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.92   5660   48
 131 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.90  20868  177
 132 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 133 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.83  22035  187
 134 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.81   5066   43
 135 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.77  22965  195
 136 Grzegorz Kurowski              Warszawa             117.73  14481  123
 137 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.68  21653  184
 138 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 139 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.57  23044  196
 140 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  117.55   8699   74
 141 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 142 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.38  14086  120
 143 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     117.33   7861   67
 144 Stanisław Gasik                Warszawa             117.14  12300  105
 145 Bartosz Orłowski               Bytom                116.95  22571  193
 146 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 147 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.79  22423  192
 148 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.68  15752  135
 149 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 150 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.47  17121  147
 151 Beata Piotrowska               Łódź                 116.46  22942  197
 152 Anna Niedzielko                Szczecin             116.39   8380   72
 153 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 154 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.30  18259  157
 155 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.26  15462  133
 156 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.08  22867  197
 157 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.07  10330   89
 158 Marcin Skowron                 Zabrze               115.83  11120   96
 159 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 160 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.66  12491  108
 161 Jolanta Chłopińska             Wałcz                115.65  20702  179
 162 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 163 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 164 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.45  11430   99
 165 Paweł Kowalski                 Kutno                115.18  11403   99
 166 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.15  19461  169
 167 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.11  21411  186
 168 Jacek Pietruszka               Kraków               114.90  11835  103
 169 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.83  20899  182
 170 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.82  12401  108
 171 Tomasz Łapka                   Opole                114.63  14099  123
 172 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 173 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.52   3779   33
 174 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.43   6065   53
 175 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 176 Anna Stefańska                 Łódź                 114.39  21162  185
 177 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       114.24  16794  147
 178 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 179 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               114.12   7532   66
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.08  10267   90
 181 Halina Roszak                  Poznań               113.93  19482  171
 182 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.80  18890  166
 183 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.65   8865   78
 184 Magdalena Kublik               Warszawa             113.63  22613  199
 185 Tomasz Górka                   Łęczna               113.61   9884   87
 186 Joanna Stępień                 Katowice             113.46   5446   48
 187 Marek Rogalski                 Warszawa             113.44  19511  172
 188 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 189 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.33   9520   84
 190 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.24   9512   84
 191 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.23  10870   96
 192 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.15  20027  177
 193 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.81   8122   72
 194 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.50  11925  106
 195 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 196 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 112.44   9895   88
 197 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.15  12337  110
 198 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 199 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.80  21354  191
 200 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 201 Radosław Sowiński              Warszawa             111.36   8018   72
 202 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.17  13340  120
 203 Katarzyna Rosiek               Kraków               111.16  15006  135
 204 Rafał Skibicki                 Lębork               111.13  21226  191
 205 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 206 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  12326  111
 207 Bogusław Książek               Szczecin             111.02  18762  169
 208 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              110.94   3994   36
 209 Jerzy Luter                    Bytom                110.76  21930  198
 210 Alicja Kosińska                Szczecin             110.48   7402   67
 211 Alina Białobrzewska            Gdynia               110.45  14469  131
 212 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 213 Grzegorz Kwiecień              Kraków               110.43  17669  160
 214 Łukasz Baranowski              Reda                 110.42   9275   84
 215 Piotr Domański                 Łódź                 110.35   3752   34
 216 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 217 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 218 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 219 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.71  20187  184
 220 Maciej Stolarczyk              Zator                109.65   4715   43
 221 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             109.55  13365  122
 223 Michał Musielak                Bydgoszcz            109.42   3392   31
 224 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 225 Karolina Drabik                Skarżysko            108.79   6310   58
 226 Andrzej Kroc                   Łódź                 108.78   8920   82
 227 Patrycja Śliwińska             Szczecin             108.78  21755  200
 228 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.64   9017   83
 229 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 230 Piotr Szutenberg               Ustka                108.44  14206  131
 231 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            108.34  13867  128
 232 Roman Figiel                   Zawichost            108.23   3247   30
 233 Sylwester Gryz                 Zabrze               108.17   5841   54
 234 Sylwester Wójcik               Lublin               108.03   7886   73
 235 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.94  15004  139
 236 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.88  13377  124
 237 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.70   4954   46
 238 Maciej Kuczyński               Gdynia               107.57  10972  102
 239 Leszek Jóźwik                  Szczecin             107.50   4515   42
 240 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.49  17413  162
 241 Weronika Rudnicka              Ustka                107.48  11930  111
 242 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            107.30  21138  197
 243 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.24  12761  119
 244 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             107.12  11998  112
 245 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.05  10170   95
 246 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 247 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.01  15409  144
 248 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.60  18336  172
 249 Joanna Brychcy                 Katowice             106.59  17801  167
 250 Mariusz Makuch                 Zator                106.47   4578   43
 251 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 252 Marianna Kozłowska             Białystok            105.93   8686   82
 253 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.52   4432   42
 254 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 105.50   3798   36
 255 Michał Kolaj                   Ostróda              105.40  18129  172
 256 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         105.30  15900  151
 257 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 258 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.15   5047   48
 259 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             105.02   8822   84
 260 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.70   7329   70
 261 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 262 Sławomir Zabawa                Wałcz                104.51   5539   53
 263 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.49  19017  182
 264 Paweł Morga                    Warszawa             104.36   3444   33
 265 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 266 Monika Laskowska               Wrocław              104.18   9064   87
 267 Grażyna Wesołowska             Łódź                 103.88  20256  195
 268 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 269 Czesław Grajewski              Choroszcz            103.60   6216   60
 270 Paweł Opyc                     Warszawa             103.50   3105   30
 271 Iza Kraj                       Warszawa             103.43   9205   89
 272 Adam Janicki                   Łódź                 103.37  19124  185
 273 Jacek Nowak                    Szczecin             102.93   5867   57
 274 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.90  19140  186
 275 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 276 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.88  19959  194
 277 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 278 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.80  19532  190
 279 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.80   6168   60
 280 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.59  15696  153
 281 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.53   6972   68
 282 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.50  20499  200
 283 Jarosław Karp                  Jędrzejów            101.92  10905  107
 284 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.85   6111   60
 285 Urszula Solarska               Łódź                 101.75  19842  195
 286 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.46   7204   71
 287 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 288 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 289 Rafał Stachowski               Police               101.10   8189   81
 290 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 291 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 292 Anna Arana                     Warszawa             100.82  19156  190
 293 Sławomir Długosz               Ostróda              100.52  15179  151
 294 Paweł Michalski                Ksawerów             100.43   6026   60
 295 Kazimierz Merklejn             Szczecin             100.33   7525   75
 296 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   100.24   7217   72
 297 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 298 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 299 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 300 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 301 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 302 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 303 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 304 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.53   5715   58
 305 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 306 Joanna Żłobicka                Wrocław               98.24   8842   90
 307 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 308 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.90  13902  142
 309 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.17   8745   90
 310 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 311 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                95.97   3455   36
 312 Jerzy Ciesielski               Łódź                  95.76   3256   34
 313 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 314 Wojciech Wróbel                Zator                 95.00   2850   30
 315 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 316 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.48   7086   75
 317 Katarzyna Majewska             Lublin                94.31   5847   62
 318 Andrzej Puchalski              Łódź                  93.97   3665   39
 319 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.90   3944   42
 320 Tomasz Silny                   Gdynia                92.89   6502   70
 321 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 322 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 323 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 324 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 325 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 326 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 327 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.85   3674   40
 328 Adam Kędzior                   Lublin                91.44   3109   34
 329 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 330 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 331 Wojciech Obremski              Legnica               90.61   7521   83
 332 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 333 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 334 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           89.75   7988   89
 335 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 336 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.08   6325   71
 337 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 338 Agnieszka Kozak                Gdynia                87.96   8356   95
 339 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 340 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.75   9126  104
 341 Radosław Więch                 Warszawa              87.74   8949  102
 342 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 343 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 344 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 345 Krystyna Puchalska             Łódź                  85.50   3249   38
 346 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 347 Agata Pastusiak                Sulęcin               84.44   8613  102
 348 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 349 Paweł Golubiński               Gdynia                84.33   8264   98
 350 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.71  11580  140
 351 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 352 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 353 Alicja Bielecka                Poznań                79.71   2710   34
 354 Beata Sekuła                   Szczecin              79.67   3904   49
 355 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 356 Anna Lenartowska               Gdynia                78.34   5327   68
 357 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 358 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.41   7466   99
 359 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 360 Julia Solarska                 Łódź                  73.49   3013   41
 361 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 362 Paulina Naplocha               Racibórz              71.56   7442  104
 363 Blanka Zwolińska               Skierdy               65.28   2611   40




Poczekalnia na dzień 26-04-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.03   3481   29
   3 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.45   2536   29
   4 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            86.69   2514   29
   5 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   6 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.55   2278   29
   7 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   8 Filip Klar                     Mielec               119.21   3338   28
   9 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  10 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  11 Marcin Figiel                  Zawichost            127.33   3438   27
  12 Lucyna Korga                   Zabrze               128.21   3077   24
  13 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  14 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  15 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  16 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.67   2872   24
  17 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  18 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  19 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  21 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  22 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  23 Michał Jaworek                 Zabrze               105.88   2541   24
  24 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  25 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  26 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  27 Joanna Duda                    Zabrze               102.17   2452   24
  28 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  29 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  30 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  31 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  32 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  33 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  34 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             98.17   2356   24
  35 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  36 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  37 Jacek Dec                      Pszczew               96.12   2307   24
  38 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  39 Natalia Kosiba                 Warszawa              94.83   2276   24
  40 Małgorzata Sikora              Kraków                94.71   2273   24
  41 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.79   2251   24
  42 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  43 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  44 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.17   2140   24
  45 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  46 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  47 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  48 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  49 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  50 Sławomir Kordjalik             Warszawa             138.57   3187   23
  51 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  52 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  53 Tomasz Smulewicz               Łódź                 107.48   2472   23
  54 Magdalena Mroziuk              Warszawa              99.22   2282   23
  55 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  95.74   2202   23
  56 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  57 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.70   2132   23
  58 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  59 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  60 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  61 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  62 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  63 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  64 Anna Żyła                      Wrocław               79.17   1821   23
  65 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  66 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  67 Marek Sitkowski                Warszawa             100.59   2213   22
  68 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  69 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  70 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  71 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  72 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  73 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  74 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  75 Monika Pieczora                Łódź                  69.77   1535   22
  76 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  77 Łukasz Miłosz                  Warszawa             102.86   2160   21
  78 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.71   1989   21
  79 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  80 Leszek Stecuła                 Bytom                116.80   2336   20
  81 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  82 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  83 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  84 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  85 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  86 Joanna Julian                  Wrocław               88.60   1772   20
  87 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  88 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  89 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  90 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  91 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  92 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  93 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  94 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  95 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  96 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  97 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
  98 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  99 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 100 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 101 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 102 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 103 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 104 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.07   1765   14
 105 Robert Zabłocki                Łódź                 110.14   1542   14
 106 Radosław Jachna                Łódź                 100.57   1408   14
 107 Piotr Mańkowski                Warszawa             100.57   1408   14
 108 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 109 Agnieszka Pellowska            Słupsk                60.07    841   14
 110 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 111 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 112 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 113 Barbara Bujacz                 Szczecin              68.77    894   13
 114 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 115 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 116 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 117 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 118 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 119 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 120 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 121 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.67   1424   12
 122 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 123 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.00   1392   12
 124 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 125 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 126 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           111.33   1336   12
 127 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 128 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 129 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 130 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 131 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 132 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 133 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 134 Aleksander Puzyna              Warszawa             106.58   1279   12
 135 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 136 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 137 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 138 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 139 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 140 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 141 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 142 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 143 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 144 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 145 Maciej Śliwa                   Zabrze                98.83   1186   12
 146 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 147 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 148 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 149 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 150 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 151 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 152 Monika Sadurska                Warszawa              95.42   1145   12
 153 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 154 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 155 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 156 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 157 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 158 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 159 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 160 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 161 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 162 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 163 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 164 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 165 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 166 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 167 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 168 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 169 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 170 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 171 Piotr Wierzchowski             Widuchowa             84.92   1019   12
 172 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 173 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 174 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 175 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 176 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 177 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 178 Ewa Kujawska                   Poznań                71.08    853   12
 179 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 180 Renata Rosół                   Warszawa             102.82   1131   11
 181 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 182 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 183 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 184 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 185 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 186 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 187 Halina Łubniewicz              Łódź                  89.09    980   11
 188 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 189 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 190 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 191 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 192 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 193 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 194 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 195 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 196 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 197 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 198 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 199 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 200 Joanna Zacharowicz             Bydgoszcz             81.09    892   11
 201 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 202 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.55    886   11
 203 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 204 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 205 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 206 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 207 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 208 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 209 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 210 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 211 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 212 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 213 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 214 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 215 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 216 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 217 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 218 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 219 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 220 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 221 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 222 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 223 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 224 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 225 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 226 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 227 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 228 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 229 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 230 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 231 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 232 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 233 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 234 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 235 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 236 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 237 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 238 Marcin Kozyra                  Warszawa             147.62   1181    8
 239 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 240 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 241 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 242 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 243 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 244 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 245 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 246 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 247 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 248 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 249 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 250 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 251 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 252 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 253 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 254 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 255 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 256 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 257 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 258 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 259 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 260 Piotr Madej                    Wrocław              119.14    834    7
 261 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 262 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 263 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 264 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 265 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 266 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 267 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 268 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 269 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 270 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 271 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 272 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 273 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 274 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 275 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 276 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 277 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 278 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 279 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 280 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 281 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 282 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 283 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 284 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 285 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 286 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 287 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 288 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 289 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 290 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 291 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 292 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 293 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 294 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 295 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 296 Michał Szorc                   Białystok            114.00    570    5
 297 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 298 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 299 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 300 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 301 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 302 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 303 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 304 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 305 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 306 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 307 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 308 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 309 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 310 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 311 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 312 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 313 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 314 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 315 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 316 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 317 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 318 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 319 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 320 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 321 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 322 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 323 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 324 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 325 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 326 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 327 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 328 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 329 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie