Nowy Dwór Mazowiecki19
października
Nowy Dwór Mazowiecki 19 października XI Otwarty Turniej Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
Milanówek25
października
Milanówek 25-26 października III Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
Wrocław 8
listopada
Wrocław 8- 9 listopada IV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
I Akademickie Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej w Scrabble
Grand Prix 2008
Karol Wyrębkiewicz mistrzem Milanówka25 - 26 października 2008 — III Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

III Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Milanówek, 25 - 26 października 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Karol Wyrębkiewicz mistrzem MilanówkaNa III Mistrzostwa Milanówka przybyło 45 zawodników i zawodniczek. Jak przystało na "truskawkowe królestwo Polski", dla Marioli Osajdy-Matczak, Marka DudkiewiczaKrzysztofa Bukowskiego nie było problemem dowieźć w późnojesiennym okresie dorodnych truskawek dla wszystkich uczestników turnieju. Mimo porażki w pierwszej rundzie, Karol Wyrębkiewicz z Łodzi nie załamał rąk i wygrał pozostałe partie, tym samym zwyciężając w trzecim turnieju w tym roku. Drugie miejsce zajął Mariusz Skrobosz z Warszawy, wyprzedzając Tomasza Ciejkę z Krakowa. Nagrody wszystkim uczestnikom wręczył burmistrz Milanówka pan Jerzy Wysocki. Organizatorzy przygotowali dwie dodatkowe nagrody: za największą poprawę miejsca w turnieju w stosunku do numeru startowego (Skok Lwa) i za najdroższy ruch kończący (head-shot). Najlepszy "skok lwa" uzyskało dwóch zawodników — Michał Musielak z Bydgoszczy i Szymon Płachta z Warszawy. Najdroższym "head-shotem" popisał się Tomasz Ciejka (słowo ZAMERDAŃ). Wielkie podziękowania dla gospodarzy, Centrum Kultury i Promocji w Milanówku oraz dla organizatorów za sprawną organizację turnieju i mnóstwo smacznych poczęstunków..
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
Truskawki w Milanówku (I Mistrzostwa Milanówka)


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekCentrum Kultury i Promocji w Milanówku
Milanówek, ul. Kościelna 3
Obrońca tytułuMarek Syczuk
SędziaAndrzej Gostomski
Harmonogram25.10.2008 (sobota — 7 rund)
11:30 — koniec zapisów i otwarcie turnieju
11:45 — rozpoczęcie gry
14:45-15:45 — przerwa obiadowa
19:45 — zakończenie gry

26.10.2008 (niedziela — 5 rund)
9:45 — rozpoczęcie gry
14:45 — zakończenie turnieju, wręczenie nagród
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd samochodem
Z Warszawy wyjeżdża się Alejami Jerozolimskimi na Pruszków / Żyrardów. Po drodze mijamy Pruszków, Kanie, Otrębusy, Podkowę Leśną, Brwinów. Do Milanówka dojeżdża się po około 40 — 45 minutach. Po wjeździe do Milanówka mija się po prawej stację Orlen (pierwsze światła), po lewej przystanek WKD (drugie światła), po lewej szkołę (trzecie światła) i dojeżdża się do czwartych świateł przy sklepie Biedronka (jadąc od strony Grodziska Mazowieckiego są to pierwsze światła). Na tych światłach należy skręcić w prawo (w ulicę Piłsudskiego). Po przejechaniu około 500 metrów po prawej stronie mija się targowisko miejskie (uwaga: w sobotę będzie tłoczno i mogą tworzyć się małe korki), a po kolejnych 100 metrach jest rozjazd: w prawo jest skręt do stacji kolejowej, a w lewo skręt i następnie w prawo wjazd na wiadukt. Należy pojechać przez wiadukt nad torami kolejowymi. Po zjeździe z wiaduktu należy skręcić w prawo w ulicę Kościelną i prawie zaraz, po kilkunastu metrach jest wjazd na teren Centrum Kultury i Promocji. Jest tam kilkanaście miejsc parkingowych.

Dojazd pociągiem
Z Warszawy wyjeżdża się z Dworca Warszawa Śródmieście (w Alejach Jerozolimskich, obok Dworca Centralnego) pociągami w kierunku na Grodzisk Mazowiecki / Żyrardów / Skierniewice. Do Milanówka dojeżdża się po około 35 minutach jazdy. Ze stacji w Milanówku należy wyjść na prawą stronę torów (patrząc od strony Warszawy) i pójść ulicą wzdłuż torów (Krakowska) w kierunku zgodnym z kierunkiem pociągu, którym przyjechaliśmy — czyli w stronę Grodziska. Po drodze mija się po prawej restaurację Tajemniczy Ogród, skwer z kamieniem i tablicą pamiątkową, a następnie skręca się w prawo w ulicę Kościuszki. Po około 100 metrach dochodzi się do skrzyżowania, na którym jest kościół, skręca się w lewo w ulicę Kościelną i po około 100 metrach, po lewej stronie, trochę w głębi jest Centrum Kultury i Promocji.

W Milanówku działa miejski system informacji — należy kierować się zielonymi tabliczkami informacyjnymi z napisem: "Centrum Kultury i Promocji CMiK".
WyżywienieWe własnym zakresie, w okolicy: pizzeria, restauracja chińska, inne restauracje;
na miejscu: zimne i gorące napoje, przekąski
NoclegiHotel "Ania"
Grodzisk Maz. ul. Żydowska 2
tel. (22) 7555213
Wstępnie zarezerwowanych jest 19 miejsc, pokoje 2-osobowych 110 zł, 3-osobowe 130 i 140 zł (prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną).
NagrodyNagrody pieniężne i puchary dla pierwszej trójki i najlepszego zawodnika z Milanówka.
Nagrody rzeczowe dla każdego.
OrganizatorzyMariola Osajda-Matczak, 602 679 422, mariolaosajda@wp.pl
Maciej Czupryniak, 697 362 257, maczu7@interia.pl
Marek Dudkiewicz, 605 093407, madud@gazeta.pl
SponsorzyBurmistrz Miasta Milanówka,
Centrum Kultury i Promocji w Milanówku i inni


Wyniki turnieju "Truskawki w Milanówku" -  III Mistrzostwa Milanówka w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   140.15     11.0     4801     2074      413
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.97      9.0     4904     1815      300
  3 Tomasz          Ciejka               Kraków                 134.91      8.0     4872     1762      554
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.60      8.0     4769     1789      266
  5 Kamil           Górka                Kraków                 142.79      8.0     4749     1729      598
  6 Kuba            Koisar               Warszawa               125.29      8.0     4693     1680      240
  7 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               121.79      8.0     4677     1656      412
  8 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         127.70      8.0     4619     1670      278
  9 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         138.81      8.0     4598     1690      339
 10 Miłosz          Wrzałek              Reda                   138.53      7.0     4954     1650      557
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.83      7.0     4708     1636      290
 12 Marek           Reda                 Wołomin                133.79      7.0     4680     1594      629
 13 Paweł           Jackowski            Warszawa               132.34      7.0     4589     1616       -8
 14 Weronika        Rudnicka             Ustka                  117.03      7.0     4174     1569      -87
 15 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             128.28      6.5     4711     1480      473
 16 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       120.10      6.5     4687     1578      182
 17 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.91      6.5     4529     1445      214
 18 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         120.98      6.5     4482     1579      501
 19 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              122.80      6.0     4565     1393      231
 20 Michał          Musielak             Bydgoszcz              110.63      6.0     4553     1478      197
 21 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              121.62      6.0     4447     1539     -140
 22 Przemysław      Rybicki              Otwock                 129.32      6.0     4373     1462       41
 23 Tomasz          Łapka                Opole                  116.46      5.5     4717     1430      -45
 24 Szymon          Płachta              Warszawa               100.00      5.5     4648     1382       15
 25 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    114.41      5.5     4422     1456     -228
 26 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               120.31      5.5     4388     1425     -373
 27 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               147.25      5.0     4820     1384      365
 28 Justyna         Górka                Kraków                 138.95      5.0     4521     1348     -115
 29 Rafał           Wesołowski           Warszawa               123.53      5.0     4476     1287      316
 30 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      5.0     4078     1295     -659
 31 Michał          Kołodziejczyk        Warszawa               100.00      5.0     4042     1381     -439
 32 Piotr           Pietuchowski         Białystok              138.07      5.0     3280     1141      367
 33 Joanna          Ostrowska            Warszawa               110.46      4.5     4276     1341     -386
 34 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              116.22      4.0     4116     1255     -471
 35 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         116.08      4.0     4111     1363     -328
 36 Zdzisław        Szota                Warszawa               113.28      4.0     2659     1009     -417
 37 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      3.5     3415      974     -544
 38 Kamil           Kister               Puławy                 100.00      3.0     3899     1118     -541
 39 Magdalena       Kublik               Warszawa               113.83      2.0     2526      677     -225
 40 Stanisław       Gasik                Warszawa               116.91      2.0     2417      666     -418
 41 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              109.20      2.0     1757      452      414
 42 Barbara         Krawczyk             Warszawa               100.00      2.0     1268      499     -418
 43 Tomasz          Ruta                 Warszawa               121.43      1.0     1669      484      -72
 44 Elżbieta        Hardej               Piaseczno              100.00      0.5     2993      625    -1300
 45 Dawid           Pikul                Poznań                 140.46      0.5     1359      346     -378
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju "Truskawki w Milanówku" -  III Mistrzostwa Milanówka w Scrabble



	Kazimierz.J Merklejn 147.25 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariola        Osajda-Matczak        121.62 -  357: 400   72
    2    16 Tomasz         Zwoliński             136.83 -  319: 346   87
    3    20 Blanka         Zwolińska             100.00 +  524: 302  150
    4    13 Tomasz         Ruta                  121.43 +  418: 327  171
    5     9 Justyna        Górka                 138.95 -  412: 458   89
    6    13 Przemysław     Rybicki               129.32 -  300: 387   79
    7    15 Kamil          Górka                 142.79 -  336: 402   93
    8    17 Szymon         Płachta               100.00 +  521: 300  150
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              116.22 +  488: 302  166
   10     7 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  365: 414   89
   11    14 Łukasz         Bobowski              128.28 -  355: 498   78
   12    16 Joanna         Ostrowska             110.46 +  425: 319  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Stanisław Rydzik 144.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Ruta                  121.43 +  361: 350  171
    2     8 Robert         Kuszpit               138.81 +  434: 369  189
    3     2 Kuba           Koisar                125.29 +  494: 397  175
    4     2 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  372: 380   89
    5     6 Mariola        Osajda-Matczak        121.62 +  552: 301  172
    6     2 Paweł          Jackowski             132.34 +  413: 376  182
    7     2 Grzegorz       Kurowski              121.79 +  360: 354  172
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          140.15 -  341: 388   90
    9     2 Tomasz         Ciejka                134.91 -  291: 494   85
   10     3 Tomasz         Zwoliński             136.83 +  437: 380  187
   11     4 Kamil          Górka                 142.79 -  395: 413   93
   12     3 Marek          Reda                  133.79 +  319: 301  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Kamil Górka 142.79 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Charytoniuk           120.98 +  422: 336  171
    2     9 Edward         Stefaniak             116.08 -  313: 320   66
    3     7 Tomasz         Łapka                 116.46 +  420: 368  166
    4     5 Tomasz         Ciejka                134.91 -  354: 403   85
    5    11 Rafał          Wesołowski            123.53 +  442: 324  174
    6    10 Janusz         Kaczor                120.10 -  349: 375   70
    7    15 Kazimierz.J    Merklejn              147.25 +  402: 336  197
    8     8 Jarosław       Puchalski             124.91 +  555: 278  175
    9     5 Michał         Musielak              110.63 +  273: 241  161
   10     5 Ryszard        Dębski                127.70 +  396: 327  178
   11     4 Stanisław      Rydzik                144.60 +  413: 395  195
   12     2 Mariusz        Skrobosz              140.97 -  410: 448   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Mariusz Skrobosz 140.97 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Sylwestrzuk           120.31 -  378: 406   70
    2    12 Ryszard        Dębski                127.70 +  400: 357  178
    3    14 Dawid          Pikul                 140.46 +  438: 330  190
    4    10 Marek          Charytoniuk           120.98 +  366: 339  171
    5     7 Janusz         Kaczor                120.10 +  505: 341  170
    6     4 Karol          Wyrębkiewicz          140.15 -  284: 473   90
    7     5 Maciej         Sancewicz             114.41 -  289: 495   64
    8     9 Edward         Stefaniak             116.08 +  410: 368  166
    9     9 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  526: 369  150
   10     4 Robert         Kuszpit               138.81 +  485: 368  189
   11     2 Marek          Reda                  133.79 +  375: 348  184
   12     2 Kamil          Górka                 142.79 +  448: 410  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 12 151.25




	Dawid Pikul 140.46 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Janusz         Kaczor                120.10 =  348: 348  120
    2    10 Kuba           Koisar                125.29 -  346: 516   75
    3    14 Mariusz        Skrobosz              140.97 -  330: 438   91
    4    19 Joanna         Ostrowska             110.46 -  335: 435   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     346  /  4  86.50




	Karol Wyrębkiewicz 140.15 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Weronika       Rudnicka              117.03 -  352: 454   67
    2    19 Krzysztof      Sporczyk              116.22 +  370: 368  166
    3     8 Rafał          Wesołowski            123.53 +  378: 324  174
    4     7 Michał         Musielak              110.63 +  420: 418  161
    5     3 Miłosz         Wrzałek               138.53 +  354: 339  189
    6     4 Mariusz        Skrobosz              140.97 +  473: 284  191
    7     3 Tomasz         Ciejka                134.91 +  397: 394  185
    8     1 Stanisław      Rydzik                144.60 +  388: 341  195
    9     1 Robert         Kuszpit               138.81 +  419: 417  189
   10     1 Marek          Reda                  133.79 +  422: 373  184
   11     1 Piotr          Pietuchowski          138.07 +  406: 300  188
   12     1 Tomasz         Ciejka                134.91 +  422: 376  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2074  / 12 172.83




	Justyna Górka 138.95 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Gasik                 116.91 -  327: 444   67
    2    15 Magdalena      Kublik                113.83 +  541: 380  164
    3     6 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  361: 297  150
    4     8 Tomasz         Zwoliński             136.83 -  282: 533   87
    5     9 Kazimierz.J    Merklejn              147.25 +  458: 412  197
    6     9 Edward         Stefaniak             116.08 -  368: 384   66
    7    13 Przemysław     Rybicki               129.32 -  273: 409   79
    8    16 Weronika       Rudnicka              117.03 -  370: 379   67
    9    17 Barbara        Krawczyk              100.00 +  383: 231  150
   10    10 Paweł          Jackowski             132.34 -  402: 430   82
   11    15 Marek          Dudkiewicz            122.80 -  350: 408   73
   12    17 Edward         Stefaniak             116.08 +  406: 329  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Robert Kuszpit 138.81 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Łapka                 116.46 +  423: 368  166
    2     8 Stanisław      Rydzik                144.60 -  369: 434   95
    3    12 Tomasz         Zwoliński             136.83 -  342: 384   87
    4    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  414: 281  150
    5    14 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  400: 278  150
    6    11 Marek          Charytoniuk           120.98 +  382: 295  171
    7     6 Edward         Stefaniak             116.08 +  345: 333  166
    8     3 Ryszard        Dębski                127.70 +  373: 318  178
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          140.15 -  417: 419   90
   10     4 Mariusz        Skrobosz              140.97 -  368: 485   91
   11    10 Jarosław       Puchalski             124.91 +  394: 329  175
   12     7 Marek          Charytoniuk           120.98 +  371: 335  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Miłosz Wrzałek 138.53 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Sporczyk              116.22 +  572: 244  166
    2     1 Joanna         Ostrowska             110.46 +  430: 297  160
    3     1 Zdzisław       Szota                 113.28 -  381: 383   63
    4     2 Stanisław      Rydzik                144.60 +  380: 372  195
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          140.15 -  339: 354   90
    6     5 Tomasz         Ciejka                134.91 -  339: 407   85
    7     9 Marek          Dudkiewicz            122.80 +  480: 369  173
    8     5 Grzegorz       Kurowski              121.79 +  441: 366  172
    9     4 Piotr          Pietuchowski          138.07 -  287: 411   88
   10     7 Kazimierz.J    Merklejn              147.25 +  414: 365  197
   11     5 Paweł          Jackowski             132.34 -  405: 464   82
   12     8 Przemysław     Rybicki               129.32 +  486: 365  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Piotr Pietuchowski 138.07 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     2 Marek          Reda                  133.79 -  279: 403   84
    6     6 Kuba           Koisar                125.29 +  455: 407  175
    7     7 Paweł          Jackowski             132.34 +  545: 282  182
    8     4 Maciej         Sancewicz             114.41 +  456: 373  164
    9     4 Miłosz         Wrzałek               138.53 +  411: 287  189
   10     2 Tomasz         Ciejka                134.91 +  466: 382  185
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          140.15 -  300: 406   90
   12     5 Grzegorz       Kurowski              121.79 -  368: 373   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  /  8 142.62




	Tomasz Zwoliński 136.83 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Edward         Stefaniak             116.08 -  310: 335   66
    2    16 Kazimierz.J    Merklejn              147.25 +  346: 319  197
    3    12 Robert         Kuszpit               138.81 +  384: 342  189
    4     8 Justyna        Górka                 138.95 +  533: 282  189
    5     8 Michał         Musielak              110.63 +  429: 410  161
    6     1 Grzegorz       Kurowski              121.79 +  387: 308  172
    7     1 Marek          Reda                  133.79 -  298: 335   84
    8     6 Janusz         Kaczor                120.10 -  407: 551   70
    9     7 Mariola        Osajda-Matczak        121.62 +  407: 374  172
   10     3 Stanisław      Rydzik                144.60 -  380: 437   95
   11     7 Tomasz         Łapka                 116.46 +  491: 385  166
   12     4 Kuba           Koisar                125.29 -  336: 340   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Tomasz Ciejka 134.91 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Sancewicz             114.41 +  471: 274  164
    2     3 Mariola        Osajda-Matczak        121.62 -  342: 385   72
    3    10 Joanna         Ostrowska             110.46 +  473: 383  160
    4     5 Kamil          Górka                 142.79 +  403: 354  193
    5     5 Edward         Stefaniak             116.08 +  362: 349  166
    6     5 Miłosz         Wrzałek               138.53 +  407: 339  189
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          140.15 -  394: 397   90
    8     2 Marek          Reda                  133.79 +  330: 305  184
    9     2 Stanisław      Rydzik                144.60 +  494: 291  195
   10     2 Piotr          Pietuchowski          138.07 -  382: 466   88
   11     3 Marek          Charytoniuk           120.98 +  438: 353  171
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          140.15 -  376: 422   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Marek Reda 133.79 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Magdalena      Kublik                113.83 +  471: 359  164
    2     4 Michał         Musielak              110.63 -  338: 497   61
    3    11 Kamil          Kister                100.00 +  473: 301  150
    4     6 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  511: 213  150
    5     2 Piotr          Pietuchowski          138.07 +  403: 279  188
    6     3 Zdzisław       Szota                 113.28 +  453: 326  163
    7     1 Tomasz         Zwoliński             136.83 +  335: 298  187
    8     2 Tomasz         Ciejka                134.91 -  305: 330   85
    9     3 Janusz         Kaczor                120.10 +  369: 332  170
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          140.15 -  373: 422   90
   11     2 Mariusz        Skrobosz              140.97 -  348: 375   91
   12     3 Stanisław      Rydzik                144.60 -  301: 319   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Paweł Jackowski 132.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zdzisław       Szota                 113.28 -  356: 395   63
    2    18 Maciej         Sancewicz             114.41 +  360: 286  164
    3     9 Jarosław       Puchalski             124.91 +  320: 315  175
    4     9 Marek          Dudkiewicz            122.80 +  465: 349  173
    5     4 Kuba           Koisar                125.29 +  418: 293  175
    6     2 Stanisław      Rydzik                144.60 -  376: 413   95
    7     7 Piotr          Pietuchowski          138.07 -  282: 545   88
    8     7 Michał         Musielak              110.63 +  465: 306  161
    9    10 Tomasz         Łapka                 116.46 -  331: 530   66
   10    10 Justyna        Górka                 138.95 +  430: 402  189
   11     5 Miłosz         Wrzałek               138.53 +  464: 405  189
   12     6 Ryszard        Dębski                127.70 -  322: 358   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Przemysław Rybicki 129.32 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Musielak              110.63 -  335: 399   61
    2    14 Tomasz         Łapka                 116.46 -  357: 490   66
    3    19 Maciej         Sancewicz             114.41 -  367: 402   64
    4    20 Blanka         Zwolińska             100.00 +  395: 275  150
    5    17 Krzysztof      Sporczyk              116.22 +  354: 326  166
    6    13 Kazimierz.J    Merklejn              147.25 +  387: 300  197
    7    13 Justyna        Górka                 138.95 +  409: 273  189
    8    11 Mariusz        Sylwestrzuk           120.31 +  408: 278  170
    9    12 Łukasz         Bobowski              128.28 -  261: 344   78
   10    12 Mariola        Osajda-Matczak        121.62 -  327: 395   72
   11    12 Joanna         Ostrowska             110.46 +  408: 364  160
   12     8 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  365: 486   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Łukasz Bobowski 128.28 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Ostrowska             110.46 -  369: 407   60
    2    13 Marek          Charytoniuk           120.98 =  354: 354  121
    3    13 Mariusz        Sylwestrzuk           120.31 -  380: 427   70
    4    18 Ryszard        Dębski                127.70 -  358: 470   78
    5    20 Tomasz         Ruta                  121.43 +  405: 263  171
    6    17 Szymon         Płachta               100.00 -  336: 378   50
    7    19 Krzysztof      Sporczyk              116.22 +  354: 315  166
    8    14 Rafał          Wesołowski            123.53 +  377: 325  174
    9    12 Przemysław     Rybicki               129.32 +  344: 261  179
   10    16 Sylwia         Buks                  100.00 -  379: 391   50
   11    14 Kazimierz.J    Merklejn              147.25 +  498: 355  197
   12    11 Maciej         Sancewicz             114.41 +  557: 292  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Ryszard Dębski 127.70 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  338: 389   50
    2    12 Mariusz        Skrobosz              140.97 -  357: 400   91
    3    18 Krzysztof      Sporczyk              116.22 +  401: 305  166
    4    18 Łukasz         Bobowski              128.28 +  470: 358  178
    5    13 Kamil          Kister                100.00 +  410: 268  150
    6     8 Mariola        Osajda-Matczak        121.62 +  418: 390  172
    7     4 Zdzisław       Szota                 113.28 +  428: 423  163
    8     3 Robert         Kuszpit               138.81 -  318: 373   89
    9     6 Edward         Stefaniak             116.08 +  388: 321  166
   10     5 Kamil          Górka                 142.79 -  327: 396   93
   11     9 Janusz         Kaczor                120.10 +  406: 396  170
   12     6 Paweł          Jackowski             132.34 +  358: 322  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Kuba Koisar 125.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  414: 287  150
    2    10 Dawid          Pikul                 140.46 +  516: 346  190
    3     2 Stanisław      Rydzik                144.60 -  397: 494   95
    4     4 Szymon         Płachta               100.00 +  422: 286  150
    5     4 Paweł          Jackowski             132.34 -  293: 418   82
    6     6 Piotr          Pietuchowski          138.07 -  407: 455   88
    7     8 Janusz         Kaczor                120.10 -  296: 415   70
    8    12 Mariola        Osajda-Matczak        121.62 +  402: 341  172
    9    14 Mariusz        Sylwestrzuk           120.31 +  411: 387  170
   10     8 Krzysztof      Bukowski              109.20 +  370: 362  159
   11     6 Weronika       Rudnicka              117.03 +  425: 326  167
   12     4 Tomasz         Zwoliński             136.83 +  340: 336  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Jarosław Puchalski 124.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Szymon         Płachta               100.00 -  357: 396   50
    2    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  480: 328  150
    3     9 Paweł          Jackowski             132.34 -  315: 320   82
    4    15 Kamil          Kister                100.00 -  318: 333   50
    5    16 Joanna         Ostrowska             110.46 +  461: 273  160
    6    14 Stanisław      Gasik                 116.91 +  493: 341  167
    7    11 Mariusz        Sylwestrzuk           120.31 =  372: 372  120
    8     8 Kamil          Górka                 142.79 -  278: 555   93
    9    11 Maciej         Sancewicz             114.41 +  341: 330  164
   10    15 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  338: 293  150
   11    10 Robert         Kuszpit               138.81 -  329: 394   89
   12    12 Mariusz        Sylwestrzuk           120.31 +  447: 380  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Rafał Wesołowski 123.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Elżbieta       Hardej                100.00 +  464: 227  150
    2     5 Szymon         Płachta               100.00 -  389: 399   50
    3     8 Karol          Wyrębkiewicz          140.15 -  324: 378   90
    4    14 Weronika       Rudnicka              117.03 +  419: 305  167
    5    11 Kamil          Górka                 142.79 -  324: 442   93
    6    15 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  397: 336  150
    7    14 Marek          Charytoniuk           120.98 -  345: 395   71
    8    14 Łukasz         Bobowski              128.28 -  325: 377   78
    9    16 Sylwia         Buks                  100.00 -  311: 345   50
   10    19 Kamil          Kister                100.00 +  396: 228  150
   11    18 Krzysztof      Sporczyk              116.22 +  403: 324  166
   12    14 Mariola        Osajda-Matczak        121.62 -  379: 404   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Marek Dudkiewicz 122.80 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Blanka         Zwolińska             100.00 +  479: 215  150
    2     2 Mariusz        Sylwestrzuk           120.31 +  412: 374  170
    3     5 Edward         Stefaniak             116.08 -  336: 339   66
    4     9 Paweł          Jackowski             132.34 -  349: 465   82
    5    12 Maciej         Sancewicz             114.41 -  342: 394   64
    6    16 Weronika       Rudnicka              117.03 +  360: 331  167
    7     9 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  369: 480   89
    8    15 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  268: 414   50
    9    18 Kamil          Kister                100.00 +  366: 361  150
   10    14 Tomasz         Łapka                 116.46 -  344: 389   66
   11    15 Justyna        Górka                 138.95 +  408: 350  189
   12    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  532: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Grzegorz Kurowski 121.79 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kamil          Kister                100.00 +  414: 340  150
    2    11 Janusz         Kaczor                120.10 +  498: 327  170
    3     3 Szymon         Płachta               100.00 +  434: 385  150
    4     1 Mariola        Osajda-Matczak        121.62 +  341: 262  172
    5     1 Zdzisław       Szota                 113.28 +  370: 304  163
    6     1 Tomasz         Zwoliński             136.83 -  308: 387   87
    7     2 Stanisław      Rydzik                144.60 -  354: 360   95
    8     5 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  366: 441   89
    9     8 Weronika       Rudnicka              117.03 -  324: 372   67
   10     9 Michał         Musielak              110.63 +  469: 357  161
   11     8 Maciej         Sancewicz             114.41 +  426: 362  164
   12     5 Piotr          Pietuchowski          138.07 +  373: 368  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Mariola Osajda-Matczak 121.62 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.25 +  400: 357  197
    2     3 Tomasz         Ciejka                134.91 +  385: 342  185
    3     4 Michał         Musielak              110.63 +  394: 350  161
    4     1 Grzegorz       Kurowski              121.79 -  262: 341   72
    5     6 Stanisław      Rydzik                144.60 -  301: 552   95
    6     8 Ryszard        Dębski                127.70 -  390: 418   78
    7    12 Tomasz         Łapka                 116.46 +  460: 367  166
    8    12 Kuba           Koisar                125.29 -  341: 402   75
    9     7 Tomasz         Zwoliński             136.83 -  374: 407   87
   10    12 Przemysław     Rybicki               129.32 +  395: 327  179
   11    11 Mariusz        Sylwestrzuk           120.31 -  341: 345   70
   12    14 Rafał          Wesołowski            123.53 +  404: 379  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Tomasz Ruta 121.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                144.60 -  350: 361   95
    2    20 Elżbieta       Hardej                100.00 +  389: 215  150
    3    17 Magdalena      Kublik                113.83 -  340: 342   64
    4    13 Kazimierz.J    Merklejn              147.25 -  327: 418   97
    5    20 Łukasz         Bobowski              128.28 -  263: 405   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     484  /  5  96.80




	Marek Charytoniuk 120.98 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 142.79 -  336: 422   93
    2    13 Łukasz         Bobowski              128.28 =  354: 354  128
    3    15 Stanisław      Gasik                 116.91 +  451: 325  167
    4    10 Mariusz        Skrobosz              140.97 -  339: 366   91
    5    15 Mariusz        Sylwestrzuk           120.31 +  457: 308  170
    6    11 Robert         Kuszpit               138.81 -  295: 382   89
    7    14 Rafał          Wesołowski            123.53 +  395: 345  174
    8    10 Zdzisław       Szota                 113.28 +  400:   1  163
    9    13 Joanna         Ostrowska             110.46 +  413: 347  160
   10     6 Janusz         Kaczor                120.10 +  354: 322  170
   11     3 Tomasz         Ciejka                134.91 -  353: 438   85
   12     7 Robert         Kuszpit               138.81 -  335: 371   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Mariusz Sylwestrzuk 120.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              140.97 +  406: 378  191
    2     2 Marek          Dudkiewicz            122.80 -  374: 412   73
    3    13 Łukasz         Bobowski              128.28 +  427: 380  178
    4    11 Janusz         Kaczor                120.10 -  326: 555   70
    5    15 Marek          Charytoniuk           120.98 -  308: 457   71
    6    18 Kamil          Kister                100.00 +  379: 285  150
    7    11 Jarosław       Puchalski             124.91 =  372: 372  125
    8    11 Przemysław     Rybicki               129.32 -  278: 408   79
    9    14 Kuba           Koisar                125.29 -  387: 411   75
   10    17 Krzysztof      Sporczyk              116.22 +  406: 315  166
   11    11 Mariola        Osajda-Matczak        121.62 +  345: 341  172
   12    12 Jarosław       Puchalski             124.91 -  380: 447   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Janusz Kaczor 120.10 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 140.46 =  348: 348  140
    2    11 Grzegorz       Kurowski              121.79 -  327: 498   72
    3    16 Weronika       Rudnicka              117.03 +  363: 291  167
    4    11 Mariusz        Sylwestrzuk           120.31 +  555: 326  170
    5     7 Mariusz        Skrobosz              140.97 -  341: 505   91
    6    10 Kamil          Górka                 142.79 +  375: 349  193
    7     8 Kuba           Koisar                125.29 +  415: 296  175
    8     6 Tomasz         Zwoliński             136.83 +  551: 407  187
    9     3 Marek          Reda                  133.79 -  332: 369   84
   10     6 Marek          Charytoniuk           120.98 -  322: 354   71
   11     9 Ryszard        Dębski                127.70 -  396: 406   78
   12    10 Szymon         Płachta               100.00 +  362: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Weronika Rudnicka 117.03 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          140.15 +  454: 352  190
    2     6 Zdzisław       Szota                 113.28 -  301: 418   63
    3    16 Janusz         Kaczor                120.10 -  291: 363   70
    4    14 Rafał          Wesołowski            123.53 -  305: 419   74
    5    18 Magdalena      Kublik                113.83 +  356: 346  164
    6    16 Marek          Dudkiewicz            122.80 -  331: 360   73
    7    16 Stanisław      Gasik                 116.91 +  385: 286  167
    8    16 Justyna        Górka                 138.95 +  379: 370  189
    9     8 Grzegorz       Kurowski              121.79 +  372: 324  172
   10    13 Edward         Stefaniak             116.08 +  325: 318  166
   11     6 Kuba           Koisar                125.29 -  326: 425   75
   12     9 Tomasz         Łapka                 116.46 +  349: 280  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Stanisław Gasik 116.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Górka                 138.95 +  444: 327  189
    2     7 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  328: 430   50
    3    15 Marek          Charytoniuk           120.98 -  325: 451   71
    4    17 Maciej         Sancewicz             114.41 -  321: 392   64
    5    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  372: 357  150
    6    14 Jarosław       Puchalski             124.91 -  341: 493   75
    7    16 Weronika       Rudnicka              117.03 -  286: 385   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     666  /  7  95.14




	Tomasz Łapka 116.46 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Kuszpit               138.81 -  368: 423   89
    2    14 Przemysław     Rybicki               129.32 +  490: 357  179
    3     7 Kamil          Górka                 142.79 -  368: 420   93
    4    12 Magdalena      Kublik                113.83 +  382: 352  164
    5    10 Szymon         Płachta               100.00 +  428: 403  150
    6     7 Maciej         Sancewicz             114.41 -  316: 418   64
    7    12 Mariola        Osajda-Matczak        121.62 -  367: 460   72
    8    13 Joanna         Ostrowska             110.46 =  414: 414  110
    9    10 Paweł          Jackowski             132.34 +  530: 331  182
   10    14 Marek          Dudkiewicz            122.80 +  389: 344  173
   11     7 Tomasz         Zwoliński             136.83 -  385: 491   87
   12     9 Weronika       Rudnicka              117.03 -  280: 349   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Krzysztof Sporczyk 116.22 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  244: 572   89
    2    19 Karol          Wyrębkiewicz          140.15 -  368: 370   90
    3    18 Ryszard        Dębski                127.70 -  305: 401   78
    4    21 Elżbieta       Hardej                100.00 +  465: 233  150
    5    17 Przemysław     Rybicki               129.32 -  326: 354   79
    6    20 Blanka         Zwolińska             100.00 +  358: 336  150
    7    19 Łukasz         Bobowski              128.28 -  315: 354   78
    8    20 Kamil          Kister                100.00 +  415: 301  150
    9    15 Kazimierz.J    Merklejn              147.25 -  302: 488   97
   10    17 Mariusz        Sylwestrzuk           120.31 -  315: 406   70
   11    18 Rafał          Wesołowski            123.53 -  324: 403   74
   12    19 Kamil          Kister                100.00 +  379: 369  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Edward Stefaniak 116.08 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Zwoliński             136.83 +  335: 310  187
    2     9 Kamil          Górka                 142.79 +  320: 313  193
    3     5 Marek          Dudkiewicz            122.80 +  339: 336  173
    4     3 Zdzisław       Szota                 113.28 -  387: 409   63
    5     5 Tomasz         Ciejka                134.91 -  349: 362   85
    6     9 Justyna        Górka                 138.95 +  384: 368  189
    7     6 Robert         Kuszpit               138.81 -  333: 345   89
    8     9 Mariusz        Skrobosz              140.97 -  368: 410   91
    9     6 Ryszard        Dębski                127.70 -  321: 388   78
   10    13 Weronika       Rudnicka              117.03 -  318: 325   67
   11    16 Krzysztof      Bukowski              109.20 -  328: 467   59
   12    17 Justyna        Górka                 138.95 -  329: 406   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Maciej Sancewicz 114.41 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Ciejka                134.91 -  274: 471   85
    2    18 Paweł          Jackowski             132.34 -  286: 360   82
    3    19 Przemysław     Rybicki               129.32 +  402: 367  179
    4    17 Stanisław      Gasik                 116.91 +  392: 321  167
    5    12 Marek          Dudkiewicz            122.80 +  394: 342  173
    6     7 Tomasz         Łapka                 116.46 +  418: 316  166
    7     5 Mariusz        Skrobosz              140.97 +  495: 289  191
    8     4 Piotr          Pietuchowski          138.07 -  373: 456   88
    9    11 Jarosław       Puchalski             124.91 -  330: 341   75
   10    11 Szymon         Płachta               100.00 =  404: 404  100
   11     8 Grzegorz       Kurowski              121.79 -  362: 426   72
   12    11 Łukasz         Bobowski              128.28 -  292: 557   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Magdalena Kublik 113.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Reda                  133.79 -  359: 471   84
    2    15 Justyna        Górka                 138.95 -  380: 541   89
    3    17 Tomasz         Ruta                  121.43 +  342: 340  171
    4    12 Tomasz         Łapka                 116.46 -  352: 382   66
    5    18 Weronika       Rudnicka              117.03 -  346: 356   67
    6    19 Sylwia         Buks                  100.00 -  363: 448   50
    7    20 Elżbieta       Hardej                100.00 +  384: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     677  /  7  96.71




	Zdzisław Szota 113.28 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             132.34 +  395: 356  182
    2     6 Weronika       Rudnicka              117.03 +  418: 301  167
    3     1 Miłosz         Wrzałek               138.53 +  383: 381  189
    4     3 Edward         Stefaniak             116.08 +  409: 387  166
    5     1 Grzegorz       Kurowski              121.79 -  304: 370   72
    6     3 Marek          Reda                  133.79 -  326: 453   84
    7     4 Ryszard        Dębski                127.70 -  423: 428   78
    8    10 Marek          Charytoniuk           120.98 -    1: 400   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  /  8 126.12




	Michał Musielak 110.63 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Rybicki               129.32 +  399: 335  179
    2     4 Marek          Reda                  133.79 +  497: 338  184
    3     4 Mariola        Osajda-Matczak        121.62 -  350: 394   72
    4     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.15 -  418: 420   90
    5     8 Tomasz         Zwoliński             136.83 -  410: 429   87
    6    12 Joanna         Ostrowska             110.46 +  363: 273  160
    7    10 Szymon         Płachta               100.00 +  395: 310  150
    8     7 Paweł          Jackowski             132.34 -  306: 465   82
    9     5 Kamil          Górka                 142.79 -  241: 273   93
   10     9 Grzegorz       Kurowski              121.79 -  357: 469   72
   11    17 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  411: 260  150
   12    13 Krzysztof      Bukowski              109.20 +  406: 390  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Joanna Ostrowska 110.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Bobowski              128.28 +  407: 369  178
    2     1 Miłosz         Wrzałek               138.53 -  297: 430   89
    3    10 Tomasz         Ciejka                134.91 -  383: 473   85
    4    19 Dawid          Pikul                 140.46 +  435: 335  190
    5    16 Jarosław       Puchalski             124.91 -  273: 461   75
    6    12 Michał         Musielak              110.63 -  273: 363   61
    7    18 Kamil          Kister                100.00 +  381: 356  150
    8    13 Tomasz         Łapka                 116.46 =  414: 414  116
    9    13 Marek          Charytoniuk           120.98 -  347: 413   71
   10    18 Barbara        Krawczyk              100.00 +  383: 215  150
   11    12 Przemysław     Rybicki               129.32 -  364: 408   79
   12    16 Kazimierz.J    Merklejn              147.25 -  319: 425   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Krzysztof Bukowski 109.20 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    19 Blanka         Zwolińska             100.00 +  538: 239  150
   10     8 Kuba           Koisar                125.29 -  362: 370   75
   11    16 Edward         Stefaniak             116.08 +  467: 328  166
   12    13 Michał         Musielak              110.63 -  390: 406   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     452  /  4 113.00




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kuba           Koisar                125.29 -  287: 414   75
    2    17 Jarosław       Puchalski             124.91 -  328: 480   75
    3    21 Elżbieta       Hardej                100.00 +  398: 296  150
    4    16 Robert         Kuszpit               138.81 -  281: 414   89
    5    19 Stanisław      Gasik                 116.91 -  357: 372   67
    6    19 Magdalena      Kublik                113.83 +  448: 363  164
    7    17 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  358: 360   50
    8    18 Blanka         Zwolińska             100.00 +  328: 281  150
    9    16 Rafał          Wesołowski            123.53 +  345: 311  174
   10    16 Łukasz         Bobowski              128.28 +  391: 379  178
   11    13 Szymon         Płachta               100.00 -  335: 535   50
   12    15 Marek          Dudkiewicz            122.80 -  222: 532   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Elżbieta Hardej 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            123.53 -  227: 464   74
    2    20 Tomasz         Ruta                  121.43 -  215: 389   71
    3    21 Sylwia         Buks                  100.00 -  296: 398   50
    4    21 Krzysztof      Sporczyk              116.22 -  233: 465   66
    5    21 Blanka         Zwolińska             100.00 -  225: 330   50
    6    21 PAUZA
    7    20 Magdalena      Kublik                113.83 -  213: 384   64
    8    19 Barbara        Krawczyk              100.00 -  268: 301   50
    9    20 Szymon         Płachta               100.00 -  250: 496   50
   10    20 Blanka         Zwolińska             100.00 -  258: 372   50
   11    20 Kamil          Kister                100.00 -  265: 422   50
   12    20 Blanka         Zwolińska             100.00 -  243: 272   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     625  / 11  56.82




	Kamil Kister 100.00 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Kurowski              121.79 -  340: 414   72
    2    21 Blanka         Zwolińska             100.00 +  335: 244  150
    3    11 Marek          Reda                  133.79 -  301: 473   84
    4    15 Jarosław       Puchalski             124.91 +  333: 318  175
    5    13 Ryszard        Dębski                127.70 -  268: 410   78
    6    18 Mariusz        Sylwestrzuk           120.31 -  285: 379   70
    7    18 Joanna         Ostrowska             110.46 -  356: 381   60
    8    20 Krzysztof      Sporczyk              116.22 -  301: 415   66
    9    18 Marek          Dudkiewicz            122.80 -  361: 366   73
   10    19 Rafał          Wesołowski            123.53 -  228: 396   74
   11    20 Elżbieta       Hardej                100.00 +  422: 265  150
   12    19 Krzysztof      Sporczyk              116.22 -  369: 379   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Michał Kołodziejczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ryszard        Dębski                127.70 +  389: 338  178
    2     7 Stanisław      Gasik                 116.91 +  430: 328  167
    3     6 Justyna        Górka                 138.95 -  297: 361   89
    4     6 Marek          Reda                  133.79 -  213: 511   84
    5    14 Robert         Kuszpit               138.81 -  278: 400   89
    6    15 Rafał          Wesołowski            123.53 -  336: 397   74
    7    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  360: 358  150
    8    15 Marek          Dudkiewicz            122.80 +  414: 268  173
    9     9 Mariusz        Skrobosz              140.97 -  369: 526   91
   10    15 Jarosław       Puchalski             124.91 -  293: 338   75
   11    17 Michał         Musielak              110.63 -  260: 411   61
   12    18 Barbara        Krawczyk              100.00 +  403: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Barbara Krawczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    19 Elżbieta       Hardej                100.00 +  301: 268  150
    9    17 Justyna        Górka                 138.95 -  231: 383   89
   10    18 Joanna         Ostrowska             110.46 -  215: 383   60
   11    19 Blanka         Zwolińska             100.00 +  276: 249  150
   12    18 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  245: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     499  /  5  99.80




	Szymon Płachta 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Puchalski             124.91 +  396: 357  175
    2     5 Rafał          Wesołowski            123.53 +  399: 389  174
    3     3 Grzegorz       Kurowski              121.79 -  385: 434   72
    4     4 Kuba           Koisar                125.29 -  286: 422   75
    5    10 Tomasz         Łapka                 116.46 -  403: 428   66
    6    17 Łukasz         Bobowski              128.28 +  378: 336  178
    7    10 Michał         Musielak              110.63 -  310: 395   61
    8    17 Kazimierz.J    Merklejn              147.25 -  300: 521   97
    9    20 Elżbieta       Hardej                100.00 +  496: 250  150
   10    11 Maciej         Sancewicz             114.41 =  404: 404  114
   11    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  535: 335  150
   12    10 Janusz         Kaczor                120.10 -  356: 362   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Dudkiewicz            122.80 -  215: 479   73
    2    21 Kamil          Kister                100.00 -  244: 335   50
    3    20 Kazimierz.J    Merklejn              147.25 -  302: 524   97
    4    20 Przemysław     Rybicki               129.32 -  275: 395   79
    5    21 Elżbieta       Hardej                100.00 +  330: 225  150
    6    20 Krzysztof      Sporczyk              116.22 -  336: 358   66
    7    21 PAUZA
    8    18 Sylwia         Buks                  100.00 -  281: 328   50
    9    19 Krzysztof      Bukowski              109.20 -  239: 538   59
   10    20 Elżbieta       Hardej                100.00 +  372: 258  150
   11    19 Barbara        Krawczyk              100.00 -  249: 276   50
   12    20 Elżbieta       Hardej                100.00 +  272: 243  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     974  / 11  88.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju "Truskawki w Milanówku" -  III Mistrzostwa Milanówka w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariola        Osajda-Matczak        357: 400
   2 Tomasz         Ruta                 - Stanisław      Rydzik                350: 361
   3 Kamil          Górka                - Marek          Charytoniuk           422: 336
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Skrobosz              406: 378
   5 Dawid          Pikul                - Janusz         Kaczor                348: 348
   6 Weronika       Rudnicka             - Karol          Wyrębkiewicz          454: 352
   7 Justyna        Górka                - Stanisław      Gasik                 327: 444
   8 Tomasz         Łapka                - Robert         Kuszpit               368: 423
   9 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              572: 244
  10 Edward         Stefaniak            - Tomasz         Zwoliński             335: 310
  11 Tomasz         Ciejka               - Maciej         Sancewicz             471: 274
  12 Magdalena      Kublik               - Marek          Reda                  359: 471
  13 Paweł          Jackowski            - Zdzisław       Szota                 356: 395
  14 Michał         Musielak             - Przemysław     Rybicki               399: 335
  15 Łukasz         Bobowski             - Joanna         Ostrowska             369: 407
  16 Michał         Kołodziejczyk        - Ryszard        Dębski                389: 338
  17 Kuba           Koisar               - Sylwia         Buks                  414: 287
  18 Szymon         Płachta              - Jarosław       Puchalski             396: 357
  19 Rafał          Wesołowski           - Elżbieta       Hardej                464: 227
  20 Blanka         Zwolińska            - Marek          Dudkiewicz            215: 479
  21 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Kister                414: 340


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Ostrowska            - Miłosz         Wrzałek               297: 430
   2 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           412: 374
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Ciejka                385: 342
   4 Marek          Reda                 - Michał         Musielak              338: 497
   5 Szymon         Płachta              - Rafał          Wesołowski            399: 389
   6 Zdzisław       Szota                - Weronika       Rudnicka              418: 301
   7 Stanisław      Gasik                - Michał         Kołodziejczyk         328: 430
   8 Robert         Kuszpit              - Stanisław      Rydzik                369: 434
   9 Edward         Stefaniak            - Kamil          Górka                 320: 313
  10 Dawid          Pikul                - Kuba           Koisar                346: 516
  11 Janusz         Kaczor               - Grzegorz       Kurowski              327: 498
  12 Mariusz        Skrobosz             - Ryszard        Dębski                400: 357
  13 Marek          Charytoniuk          - Łukasz         Bobowski              354: 354
  14 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Łapka                 357: 490
  15 Magdalena      Kublik               - Justyna        Górka                 380: 541
  16 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              346: 319
  17 Sylwia         Buks                 - Jarosław       Puchalski             328: 480
  18 Maciej         Sancewicz            - Paweł          Jackowski             286: 360
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Karol          Wyrębkiewicz          368: 370
  20 Elżbieta       Hardej               - Tomasz         Ruta                  215: 389
  21 Kamil          Kister               - Blanka         Zwolińska             335: 244


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zdzisław       Szota                - Miłosz         Wrzałek               383: 381
   2 Stanisław      Rydzik               - Kuba           Koisar                494: 397
   3 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Płachta               434: 385
   4 Michał         Musielak             - Mariola        Osajda-Matczak        350: 394
   5 Marek          Dudkiewicz           - Edward         Stefaniak             336: 339
   6 Justyna        Górka                - Michał         Kołodziejczyk         361: 297
   7 Kamil          Górka                - Tomasz         Łapka                 420: 368
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            378: 324
   9 Jarosław       Puchalski            - Paweł          Jackowski             315: 320
  10 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Ciejka                383: 473
  11 Kamil          Kister               - Marek          Reda                  301: 473
  12 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kuszpit               384: 342
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Łukasz         Bobowski              427: 380
  14 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 438: 330
  15 Stanisław      Gasik                - Marek          Charytoniuk           325: 451
  16 Janusz         Kaczor               - Weronika       Rudnicka              363: 291
  17 Tomasz         Ruta                 - Magdalena      Kublik                340: 342
  18 Ryszard        Dębski               - Krzysztof      Sporczyk              401: 305
  19 Przemysław     Rybicki              - Maciej         Sancewicz             367: 402
  20 Blanka         Zwolińska            - Kazimierz.J    Merklejn              302: 524
  21 Elżbieta       Hardej               - Sylwia         Buks                  296: 398


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Kurowski              262: 341
   2 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                380: 372
   3 Edward         Stefaniak            - Zdzisław       Szota                 387: 409
   4 Kuba           Koisar               - Szymon         Płachta               422: 286
   5 Tomasz         Ciejka               - Kamil          Górka                 403: 354
   6 Marek          Reda                 - Michał         Kołodziejczyk         511: 213
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Musielak              420: 418
   8 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Górka                 533: 282
   9 Paweł          Jackowski            - Marek          Dudkiewicz            465: 349
  10 Marek          Charytoniuk          - Mariusz        Skrobosz              339: 366
  11 Janusz         Kaczor               - Mariusz        Sylwestrzuk           555: 326
  12 Tomasz         Łapka                - Magdalena      Kublik                382: 352
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Ruta                  418: 327
  14 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Wesołowski            305: 419
  15 Jarosław       Puchalski            - Kamil          Kister                318: 333
  16 Robert         Kuszpit              - Sylwia         Buks                  414: 281
  17 Maciej         Sancewicz            - Stanisław      Gasik                 392: 321
  18 Ryszard        Dębski               - Łukasz         Bobowski              470: 358
  19 Joanna         Ostrowska            - Dawid          Pikul                 435: 335
  20 Blanka         Zwolińska            - Przemysław     Rybicki               275: 395
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Elżbieta       Hardej                465: 233


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Zdzisław       Szota                 370: 304
   2 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Reda                  279: 403
   3 Miłosz         Wrzałek              - Karol          Wyrębkiewicz          339: 354
   4 Paweł          Jackowski            - Kuba           Koisar                418: 293
   5 Tomasz         Ciejka               - Edward         Stefaniak             362: 349
   6 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        552: 301
   7 Mariusz        Skrobosz             - Janusz         Kaczor                505: 341
   8 Michał         Musielak             - Tomasz         Zwoliński             410: 429
   9 Justyna        Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              458: 412
  10 Tomasz         Łapka                - Szymon         Płachta               428: 403
  11 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 324: 442
  12 Maciej         Sancewicz            - Marek          Dudkiewicz            394: 342
  13 Ryszard        Dębski               - Kamil          Kister                410: 268
  14 Michał         Kołodziejczyk        - Robert         Kuszpit               278: 400
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Charytoniuk           308: 457
  16 Jarosław       Puchalski            - Joanna         Ostrowska             461: 273
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Przemysław     Rybicki               326: 354
  18 Weronika       Rudnicka             - Magdalena      Kublik                356: 346
  19 Sylwia         Buks                 - Stanisław      Gasik                 357: 372
  20 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Ruta                  405: 263
  21 Elżbieta       Hardej               - Blanka         Zwolińska             225: 330


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              387: 308
   2 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             413: 376
   3 Zdzisław       Szota                - Marek          Reda                  326: 453
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              473: 284
   5 Tomasz         Ciejka               - Miłosz         Wrzałek               407: 339
   6 Piotr          Pietuchowski         - Kuba           Koisar                455: 407
   7 Tomasz         Łapka                - Maciej         Sancewicz             316: 418
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Ryszard        Dębski                390: 418
   9 Justyna        Górka                - Edward         Stefaniak             368: 384
  10 Kamil          Górka                - Janusz         Kaczor                349: 375
  11 Robert         Kuszpit              - Marek          Charytoniuk           382: 295
  12 Joanna         Ostrowska            - Michał         Musielak              273: 363
  13 Przemysław     Rybicki              - Kazimierz.J    Merklejn              387: 300
  14 Stanisław      Gasik                - Jarosław       Puchalski             341: 493
  15 Rafał          Wesołowski           - Michał         Kołodziejczyk         397: 336
  16 Marek          Dudkiewicz           - Weronika       Rudnicka              360: 331
  17 Łukasz         Bobowski             - Szymon         Płachta               336: 378
  18 Kamil          Kister               - Mariusz        Sylwestrzuk           285: 379
  19 Magdalena      Kublik               - Sylwia         Buks                  363: 448
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Blanka         Zwolińska             358: 336
  21 Elżbieta       Hardej               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             335: 298
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              360: 354
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Ciejka                397: 394
   4 Ryszard        Dębski               - Zdzisław       Szota                 428: 423
   5 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Sancewicz             289: 495
   6 Robert         Kuszpit              - Edward         Stefaniak             345: 333
   7 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             545: 282
   8 Kuba           Koisar               - Janusz         Kaczor                296: 415
   9 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            480: 369
  10 Szymon         Płachta              - Michał         Musielak              310: 395
  11 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Sylwestrzuk           372: 372
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Łapka                 460: 367
  13 Przemysław     Rybicki              - Justyna        Górka                 409: 273
  14 Marek          Charytoniuk          - Rafał          Wesołowski            395: 345
  15 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Górka                 336: 402
  16 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Gasik                 385: 286
  17 Sylwia         Buks                 - Michał         Kołodziejczyk         358: 360
  18 Kamil          Kister               - Joanna         Ostrowska             356: 381
  19 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              354: 315
  20 Magdalena      Kublik               - Elżbieta       Hardej                384: 213
  21 Blanka         Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Stanisław      Rydzik                388: 341
   2 Marek          Reda                 - Tomasz         Ciejka                305: 330
   3 Ryszard        Dębski               - Robert         Kuszpit               318: 373
   4 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Sancewicz             456: 373
   5 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               366: 441
   6 Janusz         Kaczor               - Tomasz         Zwoliński             551: 407
   7 Michał         Musielak             - Paweł          Jackowski             306: 465
   8 Kamil          Górka                - Jarosław       Puchalski             555: 278
   9 Edward         Stefaniak            - Mariusz        Skrobosz              368: 410
  10 Zdzisław       Szota                - Marek          Charytoniuk             1: 400
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Przemysław     Rybicki               278: 408
  12 Kuba           Koisar               - Mariola        Osajda-Matczak        402: 341
  13 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Łapka                 414: 414
  14 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bobowski              325: 377
  15 Michał         Kołodziejczyk        - Marek          Dudkiewicz            414: 268
  16 Justyna        Górka                - Weronika       Rudnicka              370: 379
  17 Szymon         Płachta              - Kazimierz.J    Merklejn              300: 521
  18 Sylwia         Buks                 - Blanka         Zwolińska             328: 281
  19 Barbara        Krawczyk             - Elżbieta       Hardej                301: 268
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Kister                415: 301


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Karol          Wyrębkiewicz          417: 419
   2 Tomasz         Ciejka               - Stanisław      Rydzik                494: 291
   3 Janusz         Kaczor               - Marek          Reda                  332: 369
   4 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               411: 287
   5 Michał         Musielak             - Kamil          Górka                 241: 273
   6 Edward         Stefaniak            - Ryszard        Dębski                321: 388
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             374: 407
   8 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Kurowski              372: 324
   9 Michał         Kołodziejczyk        - Mariusz        Skrobosz              369: 526
  10 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Łapka                 331: 530
  11 Maciej         Sancewicz            - Jarosław       Puchalski             330: 341
  12 Łukasz         Bobowski             - Przemysław     Rybicki               344: 261
  13 Marek          Charytoniuk          - Joanna         Ostrowska             413: 347
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kuba           Koisar                387: 411
  15 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              488: 302
  16 Rafał          Wesołowski           - Sylwia         Buks                  311: 345
  17 Barbara        Krawczyk             - Justyna        Górka                 231: 383
  18 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Kister                366: 361
  19 Krzysztof      Bukowski             - Blanka         Zwolińska             538: 239
  20 Szymon         Płachta              - Elżbieta       Hardej                496: 250


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Karol          Wyrębkiewicz          373: 422
   2 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Ciejka                466: 382
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                380: 437
   4 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kuszpit               485: 368
   5 Kamil          Górka                - Ryszard        Dębski                396: 327
   6 Marek          Charytoniuk          - Janusz         Kaczor                354: 322
   7 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz.J    Merklejn              414: 365
   8 Krzysztof      Bukowski             - Kuba           Koisar                362: 370
   9 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Musielak              469: 357
  10 Paweł          Jackowski            - Justyna        Górka                 430: 402
  11 Maciej         Sancewicz            - Szymon         Płachta               404: 404
  12 Przemysław     Rybicki              - Mariola        Osajda-Matczak        327: 395
  13 Edward         Stefaniak            - Weronika       Rudnicka              318: 325
  14 Tomasz         Łapka                - Marek          Dudkiewicz            389: 344
  15 Jarosław       Puchalski            - Michał         Kołodziejczyk         338: 293
  16 Sylwia         Buks                 - Łukasz         Bobowski              391: 379
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sporczyk              406: 315
  18 Barbara        Krawczyk             - Joanna         Ostrowska             215: 383
  19 Kamil          Kister               - Rafał          Wesołowski            228: 396
  20 Blanka         Zwolińska            - Elżbieta       Hardej                372: 258


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Piotr          Pietuchowski          406: 300
   2 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  375: 348
   3 Tomasz         Ciejka               - Marek          Charytoniuk           438: 353
   4 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 395: 413
   5 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Jackowski             405: 464
   6 Kuba           Koisar               - Weronika       Rudnicka              425: 326
   7 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Łapka                 491: 385
   8 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Kurowski              362: 426
   9 Ryszard        Dębski               - Janusz         Kaczor                406: 396
  10 Robert         Kuszpit              - Jarosław       Puchalski             394: 329
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Sylwestrzuk           341: 345
  12 Joanna         Ostrowska            - Przemysław     Rybicki               364: 408
  13 Sylwia         Buks                 - Szymon         Płachta               335: 535
  14 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Bobowski              355: 498
  15 Marek          Dudkiewicz           - Justyna        Górka                 408: 350
  16 Krzysztof      Bukowski             - Edward         Stefaniak             467: 328
  17 Michał         Kołodziejczyk        - Michał         Musielak              260: 411
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            324: 403
  19 Barbara        Krawczyk             - Blanka         Zwolińska             276: 249
  20 Elżbieta       Hardej               - Kamil          Kister                265: 422


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Ciejka                422: 376
   2 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              410: 448
   3 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  319: 301
   4 Kuba           Koisar               - Tomasz         Zwoliński             340: 336
   5 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Pietuchowski          373: 368
   6 Paweł          Jackowski            - Ryszard        Dębski                322: 358
   7 Marek          Charytoniuk          - Robert         Kuszpit               335: 371
   8 Przemysław     Rybicki              - Miłosz         Wrzałek               365: 486
   9 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Łapka                 349: 280
  10 Szymon         Płachta              - Janusz         Kaczor                356: 362
  11 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Sancewicz             557: 292
  12 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Sylwestrzuk           447: 380
  13 Krzysztof      Bukowski             - Michał         Musielak              390: 406
  14 Rafał          Wesołowski           - Mariola        Osajda-Matczak        379: 404
  15 Marek          Dudkiewicz           - Sylwia         Buks                  532: 222
  16 Kazimierz.J    Merklejn             - Joanna         Ostrowska             425: 319
  17 Justyna        Górka                - Edward         Stefaniak             406: 329
  18 Barbara        Krawczyk             - Michał         Kołodziejczyk         245: 403
  19 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              369: 379
  20 Blanka         Zwolińska            - Elżbieta       Hardej                272: 243
Lista rankingowa na dzień 08-11-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Wrześniewski           Kraków               147.04  21762  148
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.10  28198  193
   3 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.24  27741  191
   4 Michał Makowski                Warszawa             144.68   9838   68
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 143.30  25507  178
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.45  28062  197
   7 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.74  27639  195
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             141.40  27148  192
   9 Sławomir Kucia                 Krosno               140.98  14662  104
  10 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      140.63   6047   43
  11 Szymon Fidziński               Warszawa             140.17  10092   72
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.05  26469  189
  13 Marek Syczuk                   Warszawa             139.72  10479   75
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              139.51  26646  191
  15 Krzysztof Mówka                Warszawa             139.41  26767  192
  16 Dawid Pikul                    Poznań               139.34  26892  193
  17 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.94  25982  187
  18 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.93  11809   85
  19 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.25  27650  200
  20 Filip Sosin                    Warszawa             138.14   7045   51
  21 Michał Trumpus                 Wrocław              137.44  12507   91
  22 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.43  27486  200
  23 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.10  24816  181
  24 Michał Alabrudziński           Włocławek            136.94  26429  193
  25 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.62  15984  117
  26 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.58  13112   96
  27 Justyna Górka                  Kraków               136.50  27164  199
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  29 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             136.07  27077  199
  30 Tomasz Ciejka                  Kraków               135.87  20380  150
  31 Tomasz Zwoliński               Skierdy              135.32  26116  193
  32 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.31  26114  193
  33 Radosław Konca                 Warszawa             135.23  10683   79
  34 Joanna Juszczak                Warszawa             134.69  14547  108
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.17  16637  124
  36 Patryk Gadus                   Pszczew              134.08  11665   87
  37 Przemysław Herdzina            Kraków               133.88  25438  190
  38 Marek Reda                     Wołomin              133.73  26746  200
  39 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.66   5079   38
  40 Grzegorz Święcki               Białystok            133.21   9058   68
  41 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.00  12502   94
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 132.84  26436  199
  43 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.71  24817  187
  44 Mariusz Margalski              Pieczyska            132.35  25544  193
  45 Paweł Jackowski                Warszawa             132.19  26438  200
  46 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.92  26121  198
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.81  24122  183
  48 Filip Warzecha                 Gdynia               131.68  15670  119
  49 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  50 Bartosz Morawski               Gliwice              131.03  11531   88
  51 Irena Sołdan                   Rumia                131.03  25420  194
  52 Wojciech Sołdan                Rumia                130.23  25135  193
  53 Paweł Janaś                    Głogów               129.92  24684  190
  54 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.85  24931  192
  55 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  56 Artur Irzyk                    Kraków               129.77  18168  140
  57 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  58 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.16  12141   94
  59 Andrzej Rakoczy                Kraków               128.85   6185   48
  60 Przemysław Rybicki             Otwock               128.85  24739  192
  61 Robert Kamiński                Warszawa             128.62  19808  154
  62 Marek Roszak                   Poznań               128.07  24846  194
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.01  15489  121
  64 Łukasz Bobowski                Suchedniów           127.96  23288  182
  65 Jakub Szymczak                 Łódź                 127.93  16247  127
  66 Maciej Michalak                Łódź                 127.90  17906  140
  67 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.88  25321  198
  68 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  69 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  70 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.86  15471  121
  71 Michał Lipka                   Mielec               127.53   5484   43
  72 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.29  23803  187
  73 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  74 Anita Bruska                   Gdynia               126.68  10008   79
  75 Radosław Jachna                Łódź                 126.62   4052   32
  76 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.32  23875  189
  77 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.30  24754  196
  78 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              125.93  13726  109
  79 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     125.88  10196   81
  80 Bogusław Szyszka               Oława                125.51   8409   67
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.46  23838  190
  82 Łukasz Bryła                   Mielec               125.34  11782   94
  83 Kuba Koisar                    Warszawa             125.24  24673  197
  84 Jan Kozłowski                  Kraków               125.20  14523  116
  85 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.11  25021  200
  86 Artur Koszel                   Warszawa             125.01  21502  172
  87 Piotr Rosół                    Warszawa             124.75  14596  117
  88 Robert Głowacki                Łódź                 124.65  22687  182
  89 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.48  15685  126
  90 Agnieszka Krupka               Krosno               124.27  15037  121
  91 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  92 Leszek Stecuła                 Bytom                124.16   4718   38
  93 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  94 Mariusz Grodek                 Olsztyn              123.97   8926   72
  95 Mirosław Uglik                 Warszawa             123.86  17464  141
  96 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
  97 Rafał Wesołowski               Warszawa             123.78  23147  187
  98 Adam Klimont                   Wałcz                123.71  20660  167
  99 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.64  23615  191
 100 Grzegorz Kurowski              Warszawa             123.42  23944  194
 101 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.38  14436  117
 102 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.34  12457  101
 103 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.07  23753  193
 104 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  122.96  23977  195
 105 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.92  24216  197
 106 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.92  23723  193
 107 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 108 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.63   6622   54
 109 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  122.37  17376  142
 110 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.95  16097  132
 111 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             121.89   8045   66
 112 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.88  14382  118
 113 Sławomir Buk                   Gliwice              121.83   5848   48
 114 Michał Ozimiński               Łódź                 121.65  23843  196
 115 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.64  23355  192
 116 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            121.40   5220   43
 117 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.16  21324  176
 118 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.95  24190  200
 119 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.77  10386   86
 120 Maciej Perzyński               Piła                 120.62   9408   78
 121 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.30  10947   91
 122 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.26  12627  105
 123 Rafał Matczak                  Milanówek            120.04  10684   89
 124 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.02  22923  191
 125 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              120.00  13920  116
 126 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 127 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 128 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         119.83  21330  178
 129 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 130 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.56  22239  186
 131 Paweł Kowalski                 Kutno                119.50  16132  135
 132 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.17  23595  198
 133 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.10   7980   67
 134 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.10  18579  156
 135 Daniel Janus                   Wąchock              119.08  20125  169
 136 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 137 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             119.00   6783   57
 138 Beata Piotrowska               Łódź                 118.98  22131  186
 139 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 140 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               118.43  10303   87
 141 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.24  16081  136
 142 Weronika Rudnicka              Ustka                118.03  23015  195
 143 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 144 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.00  11682   99
 145 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.87  10019   85
 146 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               117.78   4240   36
 147 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.74  22842  194
 148 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 149 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 150 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47  22672  193
 151 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            117.41  22778  194
 152 Janusz Krupiński               Bytom                117.40  12444  106
 153 Jarosław Michalak              Łódź                 117.27  11141   95
 154 Tomasz Łapka                   Opole                117.16  22964  196
 155 Halina Roszak                  Poznań               117.03  17671  151
 156 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        116.74   9456   81
 157 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 158 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            116.60  22504  193
 159 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             116.57   4896   42
 160 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.97  17048  147
 161 Stanisław Gasik                Warszawa             115.80  15981  138
 162 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       115.67   8328   72
 163 Anna Niedzielko                Szczecin             115.65   8327   72
 164 Dorota Maciejuk                Warszawa             115.42  12812  111
 165 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.21  11867  103
 166 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.07  19217  167
 167 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 168 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 169 Marcin Skowron                 Zabrze               114.99   9659   84
 170 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.94  12758  111
 171 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.93   7700   67
 172 Jacek Pietruszka               Kraków               114.86  11831  103
 173 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  114.68  19839  173
 174 Michał Szymkowski              Wrocław              114.54   4238   37
 175 Joanna Brychcy                 Katowice             114.52  22674  198
 176 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 177 Marta Dobrzańska               Kraków               114.40  13042  114
 178 Katarzyna Rosiek               Kraków               114.39   9952   87
 179 Anna Stefańska                 Łódź                 114.31  22519  197
 180 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.25  12110  106
 181 Teresa Zalewska                Racibórz             114.24   8225   72
 182 Maciej Stolarczyk              Zator                114.23   3541   31
 183 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 184 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.11   9585   84
 185 Grzegorz Kwiecień              Kraków               113.73  16946  149
 186 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.64  17160  151
 187 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             113.53  21570  190
 188 Marek Rogalski                 Warszawa             113.48  16000  141
 189 Piotr Domański                 Łódź                 113.43   3403   30
 190 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 191 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.31  11784  104
 192 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.85  12075  107
 193 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.81   5415   48
 194 Michał Kolaj                   Ostróda              112.81  17485  155
 195 Renata Kowalska                Bielsko Biała        112.74   8794   78
 196 Agnieszka Goniowska            Wrocław              112.65  18249  162
 197 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.62  18808  167
 198 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 112.56   6416   57
 199 Magdalena Kublik               Warszawa             112.49  21260  189
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 201 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.48  16759  149
 202 Rafał Skibicki                 Lębork               112.19  21428  191
 203 Alina Białobrzewska            Gdynia               112.02  11090   99
 204 Bogdan Kozłowski               Białystok            112.01   8737   78
 205 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 206 Anna Dłużniewska               Warszawa             111.75  11957  107
 207 Michał Musielak                Bydgoszcz            111.74   4358   39
 208 Patrycja Śliwińska             Szczecin             111.37  21495  193
 209 Alicja Kosińska                Szczecin             111.21  10454   94
 210 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.17  21234  191
 211 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.93  21188  191
 212 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.62  20133  182
 213 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 214 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 215 Monika Sadurska                Warszawa             110.29  10588   96
 216 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.24  20174  183
 217 Bogusław Książek               Szczecin             110.20  20056  182
 218 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 219 Andrzej Grabiński              Suchedniów           110.07   5944   54
 220 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 221 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.87   9229   84
 222 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.84  12082  110
 223 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.59  16657  152
 224 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.51  11718  107
 225 Daniel Tomczyk                 Piła                 109.16   4148   38
 226 Dominik Piasecki               Słupsk               109.16   9060   83
 227 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.87  10343   95
 228 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              108.62  12057  111
 229 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            108.14   5515   51
 230 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.10   6270   58
 231 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             108.08   6485   60
 232 Urszula Solarska               Łódź                 108.06  21612  200
 233 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.00   4752   44
 234 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 235 Rafał Stachowski               Police               107.67  12059  112
 236 Łukasz Święcki                 Białystok            107.54   4194   39
 237 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.40  21157  197
 238 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 239 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.80  19971  187
 240 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.77  10357   97
 241 Grażyna Wesołowska             Łódź                 106.75  19002  178
 242 Jerzy Luter                    Bytom                106.74  20494  192
 243 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 244 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 245 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 246 Krzysztof Bukowski             Milanówek            105.48   3481   33
 247 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.32  20117  191
 248 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.19  20092  191
 249 Joanna Żłobicka                Wrocław              104.75  11104  106
 250 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.67   8792   84
 251 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 252 Marianna Kozłowska             Białystok            104.60   8159   78
 253 Łukasz Baranowski              Reda                 104.54  15263  146
 254 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.53  17770  170
 255 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 256 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 257 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      104.19   3751   36
 258 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.15   6145   59
 259 Ryszard Korpalski              Wrocław              104.06   9365   90
 260 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.02   4889   47
 261 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     104.01   9569   92
 262 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.00   5408   52
 263 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 103.95  17879  172
 264 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 265 Iza Kraj                       Warszawa             103.76   9753   94
 266 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.58   6733   65
 267 Piotr Szutenberg               Ustka                103.55   7766   75
 268 Mariusz Makuch                 Zator                103.51   4451   43
 269 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 270 Łukasz Sornek                  Mikołów              102.88   4938   48
 271 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 272 Jacek Nowak                    Szczecin             102.69   5237   51
 273 Monika Laskowska               Wrocław              102.56   6461   63
 274 Adam Janicki                   Łódź                 102.36  20472  200
 275 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 276 Anna Arana                     Warszawa             102.31  19438  190
 277 Ziemowit Pazda                 Wrocław              102.24   9815   96
 278 Sławomir Długosz               Ostróda              101.72  18106  178
 279 Rafał Świątek                  Wrocław              101.62   6097   60
 280 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               101.50   3857   38
 281 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.31   8510   84
 282 Elżbieta Święcka               Białystok            101.13   3944   39
 283 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             101.11   3640   36
 284 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 285 Paweł Michalski                Ksawerów             100.70   6042   60
 286 Kazimierz Merklejn             Szczecin             100.63   7547   75
 287 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.50  19397  193
 288 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 289 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 290 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 291 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 292 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 293 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 294 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 295 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 296 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.88   5090   52
 297 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 298 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.30  12712  132
 299 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 300 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.78   8333   87
 301 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 302 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 303 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.97   2849   30
 304 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.62   8516   90
 305 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 306 Jerzy Ciesielski               Łódź                  94.42   3588   38
 307 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 308 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.17   5462   58
 309 Marcin Radwański               Wrocław               93.00   2976   32
 310 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 311 Sylwia Buks                    Warszawa              92.31   6462   70
 312 Agnieszka Kozak                Gdynia                92.26  13378  145
 313 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.87   2756   30
 314 Agata Pastusiak                Sulęcin               91.28   7211   79
 315 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.01   7736   85
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 317 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.60   9604  106
 318 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.53   5341   59
 319 Wojciech Obremski              Legnica               89.89   5124   57
 320 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 321 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           87.85   7819   89
 322 Paweł Golubiński               Gdynia                87.78   5179   59
 323 Krzysztof Zawadzki             Sampława              87.36   5067   58
 324 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 325 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.18   6974   80
 326 Katarzyna Bogusławska          Piastów               86.68   3207   37
 327 Radosław Więch                 Warszawa              84.85   5770   68
 328 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 329 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  84.29  10368  123
 330 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 331 Beata Sekuła                   Szczecin              82.98   5062   61
 332 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 333 Ewa Jóźwiak                    Iława                 77.91   2571   33
 334 Anna Lenartowska               Gdynia                77.60   5199   67
 335 Izabela Długosz                Ostróda               76.47   2906   38
 336 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.63   6277   83
 337 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 338 Alicja Bielecka                Poznań                74.76   2542   34
 339 Paulina Naplocha               Racibórz              74.67   5824   78
 340 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 341 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 342 Mirosław Dejna                 Sampława              59.11   3251   55




Poczekalnia na dzień 08-11-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Roman Figiel                   Zawichost            110.52   3205   29
   4 Anna Czarnecka                 Zgierz                98.31   2851   29
   5 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   6 Paweł Szczekutek               Warszawa              89.03   2582   29
   7 Michał Puchowski               Izbicko              102.32   2865   28
   8 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
   9 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
  10 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.07   3377   27
  11 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  12 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  13 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  14 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  15 Maciej Grąbczewski             Piła                  95.22   2571   27
  16 Hanna Gawłowska                Piła                  88.74   2396   27
  17 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  18 Karolina Długosz               Ostróda               71.96   1943   27
  19 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  20 Jakub Kraj                     Szczecin              91.35   2375   26
  21 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.24   2506   25
  22 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.20   2405   25
  23 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  24 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.72   2218   25
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  26 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  27 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  28 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  29 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  30 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  31 Wojciech Morawski              Gliwice              113.96   2735   24
  32 Sylwester Wójcik               Lublin               112.46   2699   24
  33 Ryszard Żydaczewski            Lubin                110.62   2655   24
  34 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  35 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  36 Renata Andracka                Poznań               106.50   2556   24
  37 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  38 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.50   2484   24
  39 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  40 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  41 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  42 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  43 Dorota Stachowska              Wydartowo I           97.83   2348   24
  44 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  45 Bożena Guział                  Racibórz              96.79   2323   24
  46 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              96.33   2312   24
  47 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  48 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  49 Krzysztof Kruk                 Łódź                  93.25   2238   24
  50 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  51 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  52 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  53 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  54 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  55 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  56 Paweł Opyc                     Warszawa             105.74   2432   23
  57 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             104.96   2414   23
  58 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  59 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  60 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  62 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  63 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  64 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  65 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  66 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  67 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  68 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  69 Szymon Płachta                 Warszawa             118.45   2606   22
  70 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  71 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  72 Dariusz Dzierża                Kraków               153.16   2910   19
  73 Robert Zabłocki                Łódź                 126.21   2398   19
  74 Jarosław Żuliński              Szczecin             121.16   2302   19
  75 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  76 Kamil Kister                   Puławy               100.79   1915   19
  77 Joanna Regdos                  Kraków                98.74   1876   19
  78 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  79 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  80 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             121.61   2189   18
  81 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  82 Maciej Pilc                    Poznań                99.83   1797   18
  83 Wojciech Wróbel                Zator                 98.78   1778   18
  84 Izabela  Potęga                Łódź                  98.28   1769   18
  85 Błażej Fuczek                  Przeciszów            91.33   1644   18
  86 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            84.33   1518   18
  87 Rafał Horoszko                 Przeciszów            82.72   1489   18
  88 Dorota Patera                  Legnica               81.39   1465   18
  89 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  90 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  91 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  92 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  93 Katarzyna Majewska             Lublin                87.47   1487   17
  94 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.29   1484   17
  95 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  96 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  97 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.18   1023   17
  98 Filip Klar                     Mielec               117.69   1883   16
  99 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
 100 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
 101 Czesława Pawłowska             Wrocław              120.20   1803   15
 102 Henryk Ryś                     Warszawa             107.53   1613   15
 103 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
 104 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 105 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.87   1483   15
 106 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 107 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
 108 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
 109 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
 110 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 111 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 112 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 113 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 114 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 115 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 116 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 117 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 118 Mateusz Borsuk                 Reda                 125.92   1511   12
 119 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 120 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 121 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 122 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 123 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 124 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 125 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 126 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 127 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 128 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 129 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 130 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 131 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 132 Agnieszka Grzelak              Łódź                 112.08   1345   12
 133 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 134 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 135 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 136 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 137 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 138 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 139 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 140 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 141 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 142 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 143 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 144 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 145 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 146 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 147 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 148 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 149 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 150 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 151 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 152 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 153 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 154 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 155 Krzysztof Jaworski             Warszawa              94.25   1131   12
 156 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 157 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 158 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 159 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 160 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 161 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 162 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 163 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 164 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 165 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 166 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 167 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 168 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 169 Tomasz  Jedynak                Majków                89.33   1072   12
 170 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 171 Barbara Żydaczewska            Lubin                 87.42   1049   12
 172 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 173 Janina Grajewska               Choroszcz             82.67    992   12
 174 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 175 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 176 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 177 Małgorzata Baśko               Andrespol             67.75    813   12
 178 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 179 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 180 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 181 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 182 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 183 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 184 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 185 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 186 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 187 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 188 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 189 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 190 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 191 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 192 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 193 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 194 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 195 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 196 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 197 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 198 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 199 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 200 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 201 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 202 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 203 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 204 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 205 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 206 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 207 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 208 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 209 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 210 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 211 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 212 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 213 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 214 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 215 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 216 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 217 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 218 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 219 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 220 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 221 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 222 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 223 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 224 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 225 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 226 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 227 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 228 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 229 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 230 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 231 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 232 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 233 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 234 Teresa Fortuna                 Lubin                108.38    867    8
 235 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 236 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 237 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 238 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 239 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 240 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 241 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 242 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 243 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 244 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 245 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 246 Marta Juszczyk                 Ścinawa               82.75    662    8
 247 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 248 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 249 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 250 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 251 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 252 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 253 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 254 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 255 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 256 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 257 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 258 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 259 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 260 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      119.14    834    7
 261 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 262 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 263 Dorota Rudzińska               Warszawa             105.29    737    7
 264 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 265 Łukasz Kozub                   Brzesko              100.29    702    7
 266 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 267 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 268 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 269 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 270 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 271 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 272 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 273 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 274 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 275 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 276 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 277 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 278 Kacper Jachowicz               Żyrardów             139.33    836    6
 279 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 280 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 281 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.83    665    6
 282 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 283 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 284 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 285 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 286 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 287 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 288 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 289 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 290 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 291 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 292 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 293 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 294 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 295 Joanna Zadrożna                Szczecin             134.00    670    5
 296 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 297 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 298 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 299 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 300 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 301 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 302 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 303 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 304 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 305 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 306 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 307 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 308 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 309 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 310 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 311 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 312 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 313 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 314 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 315 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 316 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 317 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 318 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 319 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 320 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 321 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie