Katowice27
kwietnia
Katowice 27-28 kwietnia V Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta MiastaGrand Prix 2008
Rumia 3
maja
Rumia 3- 4 maja VII Mistrzostwa WybrzeżaGrand Prix 2008
Łódź10
maja
Łódź 10-11 maja Wielka Łódka 2008 — Wiosna „10 Lat Minęło”
Rumia Miastem „Syren”!03 - 04 maja 2008 — VII Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VII Mistrzostwa Wybrzeża Rumia, 03 - 04 maja 2008
Grand Prix 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Rumia Miastem „Syren”!W długi majowy weekend po raz VII odbyły się Mistrzostwa Wybrzeża. Ponownie gospodarzem mistrzostw była Rumia i Miejski Dom Kultury w Rumi. Dzięki dyrektorowi, Panu Ludwikowi Bachowi i pracownikom MDK stworzono wszystkim graczom wspaniałą atmosferę do gry. Po pierwszym dniu rozgrywek nic nie zapowiadało takigo zakończenia turnieju. Gracze z Wybrzeża zajmowali czołowe miejsca. Miłosz Wrzałek z Redy jako jedyny z kompletem zwycięstw przewodził stawce. Tuż za nim plasował się gospodarz i współorganizator Wojciech Sołdan z Rumi. Jeszcze dwóch graczy miało po 6 punktów — Mariusz Skrobosz z Warszawy i Rafał Lenartowski z Gdyni. Drugiego dnia tylko Justyna Górka z Krakowa i Andrzej Oleksiak z Ostródy mieli komplet zwycięstw, ale to Justyna wygrała VII Mistrzostwa Wybrzeża, dzięki lepszym wynikom sobotnich rozgrywek. Na drugim miejscu uplasował się Dawid Pikul z Poznania przed Rafałem Lenartowskim. Dzięki panu Ludwikowi Bachowi, jako współorganizatorowi, przygotowano szereg nagród zarówno pieniężnych i rzeczowych. Najlepszą debiutantką została Marta Łęgowska z Inowrocławia. Wielkie podziękowania za gościnność dla MDK i jego pracowników, którzy przygotowali smaczne kanapki i zimne napoje. W nadmorskiej Rumi od dwóch lat wygrywają "syreny" i do następnych mistrzostw One tu królują.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Wybrzeża
V Mistrzostwa Wybrzeża
IV Mistrzostwa Wybrzeża


Rodzaj turniejuotwarty (Uwaga! Ograniczenie liczby miejsc do 90)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami), Rumia, ul. Mickiewicza 19
Obrońca tytułuJoanna Juszczak
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuhttp://kluby.pfs.org.pl/rumia/?page_id=15
Harmonogram03.05.08 (sobota, 7 rund)
- 12:00 — początek turnieju
- ok. 14:00 do 15:00 — przerwa obiadowa
- ok. 20:00 — zakończenie pierwszego dnia rozgrywek
04.05.08 (niedziela, 5 rund)
- 09.30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
- ok. 14.30 — zakończenie turnieju
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
DojazdMapka
Wyżywieniekanapki, kawa, herbata, zimne napoje
Noclegi

1. MOSiR w Rumi

2. Willa Virgo

3. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie

ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda, tel. (058) 678 58 02, fax (058) 678 31 64
e-mail: moksir@moksir.reda.pl
Pokoje w cenie 50 PLN od osoby

4. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni

15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry.

5. Hotel Marengo

Inne hotele

Z uwagi na zbliżający się sezon, wskazana jest wcześniejsza rezerwacja

Nagrody

I miejsce — puchar + 500 PLN
II miejsce — puchar + 400 PLN
III miejsce — puchar + 300 PLN
IV miejsce — 200 PLN
V miejsce — 100 PLN

Najlepszy debiutant — nagroda rzeczowa
Najlepsza kobieta — puchar + 100 PLN
Najlepszy rumianin — 100 PLN
Najlepszy klubowicz* — 100 PLN

Wielkość i ilość nagród może wzrosnąć.

Dodatkowo nagrody sponsorowane w różnych kategoriach.

Nagrody pieniężne od I do III miejsca nie dublują się z nagrodami w innych kategoriach.

*Nagroda ta przyznana zostanie tylko wśród aktywnych klubowiczów.

OrganizatorzyIrena Sołdan, tel. 515 292 143, mail: sirenca@gmail.com
Miejski Dom Kultury (Pod Lipami) w Rumi
Sponsorzy
  • Miejski Dom Kultury w Rumi
  • Salon optyczny Euro Optic SC — Gdynia ul.10 lutego 4, 81-366


Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Górka                Kraków                 136.86     10.0     4984     1917     1200
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 139.84      9.0     4960     1881      471
  3 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 128.07      9.0     4919     1859      451
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.47      9.0     4758     1842      382
  5 Miłosz          Wrzałek              Reda                   137.08      9.0     4724     1851      624
  6 Paweł           Jackowski            Warszawa               131.43      8.0     4949     1654      332
  7 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               130.81      8.0     4893     1704      397
  8 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                139.93      8.0     4833     1575      690
  9 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              127.49      8.0     4833     1698      183
 10 Wojciech        Sołdan               Rumia                  133.00      8.0     4737     1664      554
 11 Kamil           Górka                Kraków                 134.16      8.0     4692     1676      349
 12 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              108.34      8.0     4570     1593      116
 13 Anita           Bruska               Gdynia                 109.00      8.0     4446     1674      217
 14 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.98      7.5     4595     1689      293
 15 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 135.58      7.0     4768     1584       89
 16 Mirosław        Uglik                Warszawa               121.28      7.0     4722     1512      424
 17 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    117.83      7.0     4688     1464      457
 18 Adam            Klimont              Wałcz                  120.22      7.0     4688     1467      345
 19 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               119.39      7.0     4654     1630      -83
 20 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.08      7.0     4627     1623       86
 21 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  104.51      7.0     4612     1551      288
 22 Maciej          Perzyński            Piła                   123.12      7.0     4471     1503     -171
 23 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   103.91      7.0     4465     1463      512
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              119.62      7.0     4375     1479       11
 25 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  115.65      7.0     4366     1510       75
 26 Rafał           Skibicki             Lębork                 111.13      7.0     4317     1516      202
 27 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              107.87      7.0     4245     1475     -233
 28 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           116.47      7.0     4188     1524     -409
 29 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.42      6.0     4804     1498      154
 30 Marek           Reda                 Wołomin                134.99      6.0     4746     1495      202
 31 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                130.76      6.0     4739     1402      421
 32 Joanna          Ostrowska            Warszawa               110.46      6.0     4654     1359      435
 33 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         115.72      6.0     4640     1329      496
 34 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.65      6.0     4489     1420       -4
 35 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 117.57      6.0     4394     1391      -44
 36 Katarzyna       Żuławska             Katowice               110.10      6.0     4385     1317      213
 37 Lucyna          Śniadach             Rumia                  108.48      6.0     4357     1480       -1
 38 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  115.93      6.0     4230     1358     -268
 39 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               106.60      6.0     4217     1434     -147
 40 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              100.00      6.0     3905     1297     -500
 41 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               139.71      5.5     4686     1414      319
 42 Filip           Warzecha             Gdynia                 131.87      5.0     4672     1253      121
 43 Weronika        Rudnicka             Ustka                  108.20      5.0     4424     1285      -83
 44 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               117.77      5.0     4321     1188       69
 45 Grażyna         Kula                 Sosnowiec              100.00      5.0     4230     1297     -174
 46 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               100.33      5.0     4210     1307     -173
 47 Czesław         Grajewski            Choroszcz              103.60      5.0     4172     1185     -520
 48 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           105.30      5.0     4022     1208       47
 49 Sławomir        Długosz              Ostróda                100.52      5.0     3937     1202      -97
 50 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 100.00      5.0     3704     1172     -605
 51 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  101.00      4.5     3945     1015      323
 52 Ireneusz        Kaczmarczyk          Gdańsk                 101.46      4.0     4299     1132      119
 53 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 107.57      4.0     4171     1173     -346
 54 Tomasz          Silny                Gdynia                 100.00      4.0     4007     1205     -663
 55 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      4.0     3986     1097     -343
 56 Michał          Garnowski            Pasłęk                 100.00      4.0     3972     1158     -320
 57 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             100.00      4.0     3960     1163     -646
 58 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.80      4.0     3852     1107     -511
 59 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              116.26      4.0     2578      843      237
 60 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      3.5     3791      936     -116
 61 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      3.5     3693      905     -398
 62 Marta           Łęgowska             Inowrocław             100.00      3.5     3299      884     -301
 63 Piotr           Narewski             Gdańsk                 100.00      3.0     4035     1007     -310
 64 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 107.49      3.0     2607      704       91
 65 Łukasz          Baranowski           Reda                   110.49      2.5     4074      838       40
 66 Joanna          Zacharewicz          Bydgoszcz              100.00      1.5     2097      488       49
 67 Małgorzata      Nowakowska           Pruszcz Gdański        100.00      0.5     2587      606    -1720
 68 Bartosz         Pięta                Swarzędz               107.70      0.0        1       87     -399
 69 Jan             Staniewicz           Lublin                 100.00      0.0        1       61     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Wybrzeża



	Mariusz Skrobosz 147.47 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Baranowski            110.49 +  401: 378  160
    2    17 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  465: 337  150
    3     2 Andrzej        Kowalski              135.58 -  295: 470   86
    4     8 Mirosław       Uglik                 121.28 +  398: 362  171
    5     9 Rafał          Skibicki              111.13 +  383: 269  161
    6     5 Paweł          Jackowski             131.43 +  522: 289  181
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              146.98 +  363: 238  197
    8     1 Miłosz         Wrzałek               137.08 +  344: 335  187
    9     1 Rafał          Lenartowski           128.07 +  450: 420  178
   10     2 Dawid          Pikul                 139.84 -  289: 471   90
   11     4 Tomasz         Zwoliński             144.08 +  484: 419  194
   12     1 Justyna        Górka                 136.86 -  364: 388   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1842  / 12 153.50




	Kazimierz.J Merklejn 146.98 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Ostrowska             110.46 +  387: 385  160
    2     6 Dawid          Pikul                 139.84 -  363: 364   90
    3    10 Sławomir       Piotrowski            115.72 +  392: 372  166
    4    11 Mateusz        Żbikowski             139.71 =  366: 366  140
    5    10 Sławomir       Zabawa                104.51 +  355: 332  155
    6     7 Marek          Reda                  134.99 +  466: 388  185
    7     4 Mariusz        Skrobosz              147.47 -  238: 363   97
    8     8 Łukasz         Tuszyński             130.81 +  499: 315  181
    9     5 Dariusz        Maciejuk              119.39 +  346: 277  169
   10     1 Miłosz         Wrzałek               137.08 +  419: 316  187
   11     5 Rafał          Lenartowski           128.07 -  387: 439   78
   12     5 Paweł          Jackowski             131.43 -  377: 385   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Tomasz Zwoliński 144.08 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Żuławska              110.10 +  412: 327  160
    2    14 Miłosz         Wrzałek               137.08 -  380: 393   87
    3    20 Piotr          Narewski              100.00 +  385: 349  150
    4     6 Marek          Reda                  134.99 -  331: 389   85
    5    21 Zofia          Gajewska              116.47 +  454: 266  166
    6    11 Kazimierz      Merklejn              100.33 +  408: 361  150
    7     5 Stanisław      Rydzik                143.42 +  433: 387  193
    8     3 Kamil          Nawrocki              127.49 +  372: 339  177
    9     4 Justyna        Górka                 136.86 -  286: 412   87
   10     7 Rafał          Dąbrowski             130.76 +  435: 352  181
   11     4 Mariusz        Skrobosz              147.47 -  419: 484   97
   12     7 Andrzej        Oleksiak              139.93 -  312: 482   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Stanisław Rydzik 143.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anita          Bruska                109.00 +  391: 334  159
    2     5 Kamil          Nawrocki              127.49 +  536: 413  177
    3     1 Dawid          Pikul                 139.84 -  319: 338   90
    4     9 Maciej         Perzyński             123.12 +  506: 342  173
    5     3 Wojciech       Sołdan                133.00 +  427: 358  183
    6     2 Justyna        Górka                 136.86 -  368: 478   87
    7     5 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  387: 433   94
    8     9 Lucyna         Śniadach              108.48 -  334: 420   58
    9    13 Łukasz         Tuszyński             130.81 -  383: 415   81
   10    25 Katarzyna      Dębska                100.00 +  422: 388  150
   11    13 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  430: 353  175
   12    10 Mirosław       Uglik                 121.28 -  301: 378   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Andrzej Oleksiak 139.93 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Lucyna         Śniadach              108.48 -  358: 375   58
    2    25 Maciej         Kuczyński             107.57 +  425: 269  158
    3    21 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  512: 317  150
    4     5 Rafał          Lenartowski           128.07 -  302: 387   78
    5    17 Małgorzata     Jóźwiak               115.93 -  324: 366   66
    6    20 Grażyna        Kula                  100.00 -  292: 345   50
    7    25 Michał         Garnowski             100.00 +  444: 323  150
    8    19 Małgorzata     Szmuksta              106.60 +  387: 354  157
    9    15 Maciej         Perzyński             123.12 +  442: 427  173
   10    13 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.46 +  430: 276  151
   11    12 Mateusz        Żbikowski             139.71 +  435: 392  190
   12     7 Tomasz         Zwoliński             144.08 +  482: 312  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Dawid Pikul 139.84 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Sienkiewicz           108.34 +  437: 369  158
    2     6 Kazimierz.J    Merklejn              146.98 +  364: 363  197
    3     1 Stanisław      Rydzik                143.42 +  338: 319  193
    4     2 Andrzej        Kowalski              135.58 -  418: 442   86
    5    11 Mateusz        Żbikowski             139.71 +  416: 377  190
    6     4 Dariusz        Maciejuk              119.39 +  636: 316  169
    7     2 Rafał          Lenartowski           128.07 -  328: 456   78
    8     5 Piotr          Adamczyk              117.57 +  409: 313  168
    9     3 Wojciech       Sołdan                133.00 +  391: 376  183
   10     2 Mariusz        Skrobosz              147.47 +  471: 289  197
   11     1 Łukasz         Tuszyński             130.81 -  331: 465   81
   12     2 Łukasz         Tuszyński             130.81 +  421: 404  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 12 156.75




	Mateusz Żbikowski 139.71 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Weronika       Rudnicka              108.20 -  382: 429   58
    2    21 Katarzyna      Żuławska              110.10 +  358: 314  160
    3    13 Kamil          Nawrocki              127.49 +  482: 266  177
    4    11 Kazimierz.J    Merklejn              146.98 =  366: 366  147
    5    11 Dawid          Pikul                 139.84 -  377: 416   90
    6    17 Kamil          Górka                 134.16 -  326: 391   84
    7    22 Małgorzata     Szmuksta              106.60 +  386: 304  157
    8    16 Zbigniew       Wietecki              117.83 +  361: 349  168
    9    11 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  332: 400   75
   10    24 Tomasz         Lewiński              100.00 +  524: 190  150
   11    12 Andrzej        Oleksiak              139.93 -  392: 435   90
   12    19 Dariusz        Nawrocki              107.87 -  400: 507   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Miłosz Wrzałek 137.08 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Nawrocki              107.87 +  349: 254  158
    2    14 Tomasz         Zwoliński             144.08 +  393: 380  194
    3     7 Kazimierz      Merklejn              100.33 +  452: 289  150
    4     1 Sławomir       Zabawa                104.51 +  428: 269  155
    5     1 Andrzej        Kowalski              135.58 +  438: 417  186
    6     1 Rafał          Lenartowski           128.07 +  449: 332  178
    7     1 Justyna        Górka                 136.86 +  373: 345  187
    8     1 Mariusz        Skrobosz              147.47 -  335: 344   97
    9     2 Paweł          Jackowski             131.43 +  417: 302  181
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.98 -  316: 419   97
   11     3 Kamil          Górka                 134.16 -  366: 445   84
   12     4 Kamil          Górka                 134.16 +  408: 304  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 12 154.25




	Justyna Górka 136.86 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bartosz        Pięta                 107.70 +  400:   1  158
    2    18 Adam           Klimont               120.22 +  444: 347  170
    3     5 Rafał          Skibicki              111.13 -  335: 336   61
    4    17 Zofia          Gajewska              116.47 +  443: 315  166
    5     8 Anita          Bruska                109.00 +  336: 335  159
    6     2 Stanisław      Rydzik                143.42 +  478: 368  193
    7     1 Miłosz         Wrzałek               137.08 -  345: 373   87
    8     4 Marek          Reda                  134.99 +  497: 375  185
    9     4 Tomasz         Zwoliński             144.08 +  412: 286  194
   10     3 Rafał          Lenartowski           128.07 +  426: 308  178
   11     2 Dariusz        Maciejuk              119.39 +  480: 376  169
   12     1 Mariusz        Skrobosz              147.47 +  388: 364  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 12 159.75




	Andrzej Kowalski 135.58 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Kuczyński             107.57 +  374: 309  158
    2     8 Weronika       Rudnicka              108.20 +  420: 341  158
    3     2 Mariusz        Skrobosz              147.47 +  470: 295  197
    4     2 Dawid          Pikul                 139.84 +  442: 418  190
    5     1 Miłosz         Wrzałek               137.08 -  417: 438   87
    6     3 Wojciech       Sołdan                133.00 -  328: 456   83
    7     7 Łukasz         Tuszyński             130.81 -  369: 488   81
    8    10 Małgorzata     Jóźwiak               115.93 +  453: 298  166
    9     8 Anita          Bruska                109.00 +  397: 344  159
   10     6 Dariusz        Maciejuk              119.39 -  328: 455   69
   11     8 Sławomir       Zabawa                104.51 -  320: 408   55
   12    11 Rafał          Dąbrowski             130.76 +  450: 429  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Marek Reda 134.99 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Puternicka            107.49 +  496: 355  157
    2     3 Dariusz        Maciejuk              119.39 -  393: 433   69
    3    11 Andrzej        Tyczyno               116.26 +  406: 375  166
    4     6 Tomasz         Zwoliński             144.08 +  389: 331  194
    5     5 Kazimierz      Merklejn              100.33 +  354: 313  150
    6     7 Kazimierz.J    Merklejn              146.98 -  388: 466   97
    7    10 Maciej         Perzyński             123.12 +  530: 252  173
    8     4 Justyna        Górka                 136.86 -  375: 497   87
    9     6 Kamil          Górka                 134.16 -  297: 441   84
   10    10 Adam           Klimont               120.22 -  339: 355   70
   11    15 Jolanta        Chłopińska            115.65 -  323: 382   66
   12    20 Filip          Warzecha              131.87 +  456: 344  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Kamil Górka 134.16 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Szmuksta              106.60 +  365: 327  157
    2    10 Mirosław       Uglik                 121.28 +  437: 435  171
    3     9 Lucyna         Śniadach              108.48 -  325: 378   58
    4    12 Weronika       Rudnicka              108.20 +  404: 335  158
    5     4 Rafał          Dąbrowski             130.76 -  347: 403   81
    6    17 Mateusz        Żbikowski             139.71 +  391: 326  190
    7     9 Dariusz        Maciejuk              119.39 -  339: 405   69
    8    15 Dariusz        Nawrocki              107.87 +  464: 324  158
    9     6 Marek          Reda                  134.99 +  441: 297  185
   10     9 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  430: 339  175
   11     3 Miłosz         Wrzałek               137.08 +  445: 366  187
   12     4 Miłosz         Wrzałek               137.08 -  304: 408   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Wojciech Sołdan 133.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maria          Krzyżanowska          105.30 +  325: 261  155
    2    16 Zbigniew       Wietecki              117.83 +  481: 363  168
    3     8 Zofia          Gajewska              116.47 +  455: 293  166
    4     3 Lucyna         Śniadach              108.48 +  407: 374  158
    5     3 Stanisław      Rydzik                143.42 -  358: 427   93
    6     3 Andrzej        Kowalski              135.58 +  456: 328  186
    7     3 Jolanta        Chłopińska            115.65 +  402: 264  166
    8     2 Rafał          Lenartowski           128.07 -  298: 464   78
    9     3 Dawid          Pikul                 139.84 -  376: 391   90
   10     4 Kamil          Nawrocki              127.49 -  387: 404   77
   11    11 Dariusz        Nawrocki              107.87 +  460: 331  158
   12     6 Dariusz        Maciejuk              119.39 +  332: 283  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Filip Warzecha 131.87 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Zabawa                104.51 -  354: 400   55
    2    28 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  452: 364  153
    3    17 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  376: 285  150
    4    16 Anita          Bruska                109.00 -  363: 381   59
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              119.62 +  397: 367  170
    6    13 Tomasz         Silny                 100.00 +  417: 267  150
    7     6 Kamil          Nawrocki              127.49 -  403: 448   77
    8    11 Maciej         Perzyński             123.12 +  439: 388  173
    9    10 Tomasz         Sienkiewicz           108.34 -  414: 441   58
   10    11 Sławomir       Piotrowski            115.72 -  363: 371   66
   11    14 Małgorzata     Szmuksta              106.60 -  350: 383   57
   12    20 Marek          Reda                  134.99 -  344: 456   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Paweł Jackowski 131.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grażyna        Wesołowska            103.91 +  395: 358  154
    2     4 Piotr          Adamczyk              117.57 +  367: 357  168
    3     4 Sławomir       Zabawa                104.51 -  387: 431   55
    4    10 Joanna         Ostrowska             110.46 +  505: 361  160
    5     6 Lucyna         Śniadach              108.48 +  447: 321  158
    6     5 Mariusz        Skrobosz              147.47 -  289: 522   97
    7    12 Rafał          Skibicki              111.13 +  436: 353  161
    8     7 Jolanta        Chłopińska            115.65 +  543: 347  166
    9     2 Miłosz         Wrzałek               137.08 -  302: 417   87
   10     5 Łukasz         Tuszyński             130.81 -  427: 481   81
   11     7 Krzysztof      Sporczyk              119.62 +  466: 292  170
   12     5 Kazimierz.J    Merklejn              146.98 +  385: 377  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Łukasz Tuszyński 130.81 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Czesław        Grajewski             103.60 +  422: 322  154
    2    11 Krzysztof      Sporczyk              119.62 -  388: 396   70
    3    16 Anita          Bruska                109.00 -  316: 357   59
    4    20 Ireneusz       Moralewicz            117.77 +  371: 317  168
    5    22 Michał         Garnowski             100.00 +  440: 322  150
    6    14 Małgorzata     Jóźwiak               115.93 +  388: 352  166
    7     7 Andrzej        Kowalski              135.58 +  488: 369  186
    8     8 Kazimierz.J    Merklejn              146.98 -  315: 499   97
    9    13 Stanisław      Rydzik                143.42 +  415: 383  193
   10     5 Paweł          Jackowski             131.43 +  481: 427  181
   11     1 Dawid          Pikul                 139.84 +  465: 331  190
   12     2 Dawid          Pikul                 139.84 -  404: 421   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Rafał Dąbrowski 130.76 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  426: 296  153
    2     9 Grażyna        Kula                  100.00 +  439: 319  150
    3     3 Rafał          Lenartowski           128.07 -  414: 430   78
    4     7 Tomasz         Sienkiewicz           108.34 +  407: 321  158
    5     4 Kamil          Górka                 134.16 +  403: 347  184
    6     6 Jolanta        Chłopińska            115.65 -  316: 354   66
    7    11 Anita          Bruska                109.00 -  356: 409   59
    8    12 Tomasz         Silny                 100.00 +  481: 262  150
    9     9 Lucyna         Śniadach              108.48 +  378: 325  158
   10     7 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  352: 435   94
   11    10 Zofia          Gajewska              116.47 -  338: 370   66
   12    11 Andrzej        Kowalski              135.58 -  429: 450   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Rafał Lenartowski 128.07 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.46 +  355: 341  151
    2    13 Tomasz         Silny                 100.00 +  416: 310  150
    3     3 Rafał          Dąbrowski             130.76 +  430: 414  181
    4     5 Andrzej        Oleksiak              139.93 +  387: 302  190
    5     2 Dariusz        Maciejuk              119.39 +  451: 416  169
    6     1 Miłosz         Wrzałek               137.08 -  332: 449   87
    7     2 Dawid          Pikul                 139.84 +  456: 328  190
    8     2 Wojciech       Sołdan                133.00 +  464: 298  183
    9     1 Mariusz        Skrobosz              147.47 -  420: 450   97
   10     3 Justyna        Górka                 136.86 -  308: 426   87
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              146.98 +  439: 387  197
   12     3 Kamil          Nawrocki              127.49 +  461: 347  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 12 154.92




	Kamil Nawrocki 127.49 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartłomiej     Dalecki               101.00 +  442: 326  151
    2     5 Stanisław      Rydzik                143.42 -  413: 536   93
    3    13 Mateusz        Żbikowski             139.71 -  266: 482   90
    4    21 Maciej         Kuczyński             107.57 +  496: 279  158
    5    15 Zbigniew       Wietecki              117.83 +  497: 356  168
    6     8 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  399: 348  175
    7     6 Filip          Warzecha              131.87 +  448: 403  182
    8     3 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  339: 372   94
    9     7 Piotr          Adamczyk              117.57 +  402: 335  168
   10     4 Wojciech       Sołdan                133.00 +  404: 387  183
   11     6 Tomasz         Sienkiewicz           108.34 +  380: 365  158
   12     3 Rafał          Lenartowski           128.07 -  347: 461   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Grzegorz Koczkodon 124.65 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Długosz               100.52 +  508: 299  151
    2     2 Sławomir       Zabawa                104.51 -  314: 458   55
    3    15 Tomasz         Silny                 100.00 +  361: 330  150
    4    15 Jolanta        Chłopińska            115.65 -  299: 338   66
    5    12 Adam           Klimont               120.22 +  388: 373  170
    6     8 Kamil          Nawrocki              127.49 -  348: 399   77
    7    17 Grażyna        Kula                  100.00 +  454: 340  150
    8    14 Zofia          Gajewska              116.47 +  491: 360  166
    9    11 Mateusz        Żbikowski             139.71 +  400: 332  190
   10     9 Kamil          Górka                 134.16 -  339: 430   84
   11    13 Stanisław      Rydzik                143.42 -  353: 430   93
   12    13 Zbigniew       Wietecki              117.83 -  234: 404   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Maciej Perzyński 123.12 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kazimierz      Merklejn              100.33 -  383: 404   50
    2    20 Małgorzata     Szmuksta              106.60 +  396: 334  157
    3    23 Maria          Krzyżanowska          105.30 +  372: 334  155
    4     9 Stanisław      Rydzik                143.42 -  342: 506   93
    5    23 Sławomir       Długosz               100.52 +  337: 287  151
    6    10 Grażyna        Wesołowska            103.91 +  378: 342  154
    7    10 Marek          Reda                  134.99 -  252: 530   85
    8    11 Filip          Warzecha              131.87 -  388: 439   82
    9    15 Andrzej        Oleksiak              139.93 -  427: 442   90
   10    16 Piotr          Adamczyk              117.57 +  427: 313  168
   11    20 Grażyna        Kula                  100.00 +  378: 355  150
   12    14 Piotr          Adamczyk              117.57 +  391: 356  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Mirosław Uglik 121.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Garnowski             100.00 +  423: 288  150
    2    10 Kamil          Górka                 134.16 -  435: 437   84
    3    12 Łukasz         Baranowski            110.49 +  415: 349  160
    4     8 Mariusz        Skrobosz              147.47 -  362: 398   97
    5    13 Andrzej        Tyczyno               116.26 +  358: 352  166
    6     9 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  448: 287  150
    7     8 Piotr          Adamczyk              117.57 -  307: 369   68
    8    13 Rafał          Skibicki              111.13 +  398: 358  161
    9    12 Jolanta        Chłopińska            115.65 +  452: 380  166
   10     8 Tomasz         Sienkiewicz           108.34 -  395: 410   58
   11     9 Anita          Bruska                109.00 -  351: 369   59
   12    10 Stanisław      Rydzik                143.42 +  378: 301  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Adam Klimont 120.22 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Silny                 100.00 -  389: 414   50
    2    18 Justyna        Górka                 136.86 -  347: 444   87
    3    26 Zbigniew       Wietecki              117.83 +  524: 244  168
    4    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  415: 200  150
    5    12 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  373: 388   75
    6    18 Krzysztof      Sporczyk              119.62 -  288: 448   70
    7    23 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  409: 332  150
    8    17 Tomasz         Sienkiewicz           108.34 -  347: 419   58
    9    22 Grażyna        Kula                  100.00 +  454: 374  150
   10    10 Marek          Reda                  134.99 +  355: 339  185
   11    16 Weronika       Rudnicka              108.20 +  390: 389  158
   12    12 Sławomir       Piotrowski            115.72 +  397: 352  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Krzysztof Sporczyk 119.62 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Narewski              100.00 +  361: 348  150
    2    11 Łukasz         Tuszyński             130.81 +  396: 388  181
    3     6 Dariusz        Maciejuk              119.39 -  369: 400   69
    4    13 Grażyna        Wesołowska            103.91 -  253: 428   54
    5    19 Filip          Warzecha              131.87 -  367: 397   82
    6    18 Adam           Klimont               120.22 +  448: 288  170
    7    19 Zofia          Gajewska              116.47 -  331: 355   66
    8    25 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  394: 266  150
    9    14 Joanna         Ostrowska             110.46 +  350: 332  160
   10    18 Maciej         Kuczyński             107.57 +  432: 329  158
   11     7 Paweł          Jackowski             131.43 -  292: 466   81
   12    16 Lucyna         Śniadach              108.48 +  382: 367  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Dariusz Maciejuk 119.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  397: 360  150
    2     3 Marek          Reda                  134.99 +  433: 393  185
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              119.62 +  400: 369  170
    4     4 Rafał          Skibicki              111.13 +  475: 339  161
    5     2 Rafał          Lenartowski           128.07 -  416: 451   78
    6     4 Dawid          Pikul                 139.84 -  316: 636   90
    7     9 Kamil          Górka                 134.16 +  405: 339  184
    8     6 Anita          Bruska                109.00 +  421: 364  159
    9     5 Kazimierz.J    Merklejn              146.98 -  277: 346   97
   10     6 Andrzej        Kowalski              135.58 +  455: 328  186
   11     2 Justyna        Górka                 136.86 -  376: 480   87
   12     6 Wojciech       Sołdan                133.00 -  283: 332   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Zbigniew Wietecki 117.83 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  401: 336  150
    2    16 Wojciech       Sołdan                133.00 -  363: 481   83
    3    26 Adam           Klimont               120.22 -  244: 524   70
    4    30 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  437: 157  150
    5    15 Kamil          Nawrocki              127.49 -  356: 497   77
    6    24 Michał         Garnowski             100.00 +  329: 302  150
    7    13 Weronika       Rudnicka              108.20 +  475: 313  158
    8    16 Mateusz        Żbikowski             139.71 -  349: 361   90
    9    19 Tomasz         Silny                 100.00 +  562: 272  150
   10    12 Joanna         Ostrowska             110.46 -  344: 397   60
   11    18 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.46 +  424: 357  151
   12    13 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  404: 234  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Ireneusz Moralewicz 117.77 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Anna           Lenartowska           100.00 +  328: 252  150
    2    15 Kazimierz      Merklejn              100.33 -  373: 425   50
    3    18 Piotr          Adamczyk              117.57 -  281: 387   68
    4    20 Łukasz         Tuszyński             130.81 -  317: 371   81
    5    29 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  378: 276  150
    6    22 Andrzej        Tyczyno               116.26 -  338: 395   66
    7    30 Maria          Krzyżanowska          105.30 -  332: 365   55
    8    27 Tomasz         Lewiński              100.00 -  332: 451   50
    9    29 Maciej         Kuczyński             107.57 -  361: 464   58
   10    30 Michał         Garnowski             100.00 +  326: 317  150
   11    29 Łukasz         Baranowski            110.49 +  417: 324  160
   12    25 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  538: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Piotr Adamczyk 117.57 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Tomasz         Lewiński              100.00 +  443: 337  150
    2     4 Paweł          Jackowski             131.43 -  357: 367   81
    3    18 Ireneusz       Moralewicz            117.77 +  387: 281  168
    4    14 Kazimierz      Merklejn              100.33 -  326: 389   50
    5    20 Piotr          Narewski              100.00 +  434: 420  150
    6    12 Lucyna         Śniadach              108.48 +  340: 308  158
    7     8 Mirosław       Uglik                 121.28 +  369: 307  171
    8     5 Dawid          Pikul                 139.84 -  313: 409   90
    9     7 Kamil          Nawrocki              127.49 -  335: 402   77
   10    16 Maciej         Perzyński             123.12 -  313: 427   73
   11    23 Tomasz         Silny                 100.00 +  421: 400  150
   12    14 Maciej         Perzyński             123.12 -  356: 391   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Zofia Gajewska 116.47 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  356: 316  150
    2    12 Jolanta        Chłopińska            115.65 +  383: 356  166
    3     8 Wojciech       Sołdan                133.00 -  293: 455   83
    4    17 Justyna        Górka                 136.86 -  315: 443   87
    5    21 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  266: 454   94
    6    25 Piotr          Narewski              100.00 +  409: 300  150
    7    19 Krzysztof      Sporczyk              119.62 +  355: 331  170
    8    14 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  360: 491   75
    9    18 Grażyna        Wesołowska            103.91 +  358: 327  154
   10    22 Maria          Krzyżanowska          105.30 +  354: 348  155
   11    10 Rafał          Dąbrowski             130.76 +  370: 338  181
   12     9 Anita          Bruska                109.00 -  369: 438   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Andrzej Tyczyno 116.26 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marta          Łęgowska              100.00 +  434: 217  150
    2     7 Lucyna         Śniadach              108.48 -  311: 360   58
    3    11 Marek          Reda                  134.99 -  375: 406   85
    4    22 Małgorzata     Szmuksta              106.60 +  354: 339  157
    5    13 Mirosław       Uglik                 121.28 -  352: 358   71
    6    22 Ireneusz       Moralewicz            117.77 +  395: 338  168
    7    16 Czesław        Grajewski             103.60 +  357: 323  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  /  7 120.43




	Małgorzata Jóźwiak 115.93 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Grażyna        Kula                  100.00 -  332: 366   50
    2    19 Joanna         Ostrowska             110.46 -  333: 438   60
    3    28 Bartłomiej     Dalecki               101.00 +  375: 367  151
    4    27 Dariusz        Nawrocki              107.87 +  366: 350  158
    5    17 Andrzej        Oleksiak              139.93 +  366: 324  190
    6    14 Łukasz         Tuszyński             130.81 -  352: 388   81
    7    15 Grażyna        Wesołowska            103.91 +  354: 333  154
    8    10 Andrzej        Kowalski              135.58 -  298: 453   86
    9    17 Sławomir       Zabawa                104.51 -  314: 404   55
   10    21 Rafał          Skibicki              111.13 +  471: 383  161
   11    26 Sławomir       Długosz               100.52 +  364: 315  151
   12    17 Rafał          Skibicki              111.13 -  305: 377   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Sławomir Piotrowski 115.72 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  560: 168  150
    2     1 Rafał          Skibicki              111.13 -  330: 361   61
    3    10 Kazimierz.J    Merklejn              146.98 -  372: 392   97
    4    18 Grażyna        Kula                  100.00 +  364: 333  150
    5    14 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  382: 401   50
    6    19 Małgorzata     Szmuksta              106.60 -  312: 453   57
    7    24 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  406: 277  153
    8    18 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.46 -  275: 427   51
    9    23 Michał         Garnowski             100.00 +  506: 287  150
   10    11 Filip          Warzecha              131.87 +  371: 363  182
   11    17 Maciej         Kuczyński             107.57 +  410: 285  158
   12    12 Adam           Klimont               120.22 -  352: 397   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Jolanta Chłopińska 115.65 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Katarzyna      Dębska                100.00 +  417: 304  150
    2    12 Zofia          Gajewska              116.47 -  356: 383   66
    3    24 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  338: 255  150
    4    15 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  338: 299  175
    5     7 Grażyna        Wesołowska            103.91 +  359: 331  154
    6     6 Rafał          Dąbrowski             130.76 +  354: 316  181
    7     3 Wojciech       Sołdan                133.00 -  264: 402   83
    8     7 Paweł          Jackowski             131.43 -  347: 543   81
    9    12 Mirosław       Uglik                 121.28 -  380: 452   71
   10    20 Małgorzata     Szmuksta              106.60 -  333: 347   57
   11    15 Marek          Reda                  134.99 +  382: 323  185
   12    18 Małgorzata     Szmuksta              106.60 +  498: 336  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Rafał Skibicki 111.13 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jan            Staniewicz            100.00 +  400:   1  150
    2     1 Sławomir       Piotrowski            115.72 +  361: 330  166
    3     5 Justyna        Górka                 136.86 +  336: 335  187
    4     4 Dariusz        Maciejuk              119.39 -  339: 475   69
    5     9 Mariusz        Skrobosz              147.47 -  269: 383   97
    6    16 Sławomir       Zabawa                104.51 +  361: 327  155
    7    12 Paweł          Jackowski             131.43 -  353: 436   81
    8    13 Mirosław       Uglik                 121.28 -  358: 398   71
    9    16 Weronika       Rudnicka              108.20 +  355: 304  158
   10    21 Małgorzata     Jóźwiak               115.93 -  383: 471   66
   11    27 Katarzyna      Dębska                100.00 +  425: 350  150
   12    17 Małgorzata     Jóźwiak               115.93 +  377: 305  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Łukasz Baranowski 110.49 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              147.47 -  378: 401   97
    2    22 Bartłomiej     Dalecki               101.00 +  367: 294  151
    3    12 Mirosław       Uglik                 121.28 -  349: 415   71
    4    23 Michał         Garnowski             100.00 -  301: 347   50
    5    25 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  308: 337   50
    6    29 Anna           Lenartowska           100.00 -  415: 445   50
    7    34 PAUZA
    8    29 Sławomir       Długosz               100.52 -  252: 370   51
    9    30 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  463: 302  150
   10    28 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  337: 406   50
   11    29 Ireneusz       Moralewicz            117.77 -  324: 417   68
   12    31 Anna           Lenartowska           100.00 -  280: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     838  / 11  76.18




	Joanna Ostrowska 110.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.98 -  385: 387   97
    2    19 Małgorzata     Jóźwiak               115.93 +  438: 333  166
    3    14 Małgorzata     Puternicka            107.49 +  417: 303  157
    4    10 Paweł          Jackowski             131.43 -  361: 505   81
    5    16 Tomasz         Silny                 100.00 -  303: 356   50
    6    21 Maciej         Kuczyński             107.57 +  409: 323  158
    7    14 Lucyna         Śniadach              108.48 -  334: 387   58
    8    20 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  473: 300  150
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              119.62 -  332: 350   70
   10    12 Zbigniew       Wietecki              117.83 +  397: 344  168
   11    19 Kazimierz      Merklejn              100.33 -  333: 342   50
   12    21 Czesław        Grajewski             103.60 +  472: 289  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Katarzyna Żuławska 110.10 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  327: 412   94
    2    21 Mateusz        Żbikowski             139.71 -  314: 358   90
    3    33 Anna           Lenartowska           100.00 +  443: 304  150
    4    24 Sławomir       Długosz               100.52 -  344: 366   51
    5    24 Tomasz         Sienkiewicz           108.34 +  342: 319  158
    6    26 Dariusz        Nawrocki              107.87 -  357: 404   58
    7    26 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  432: 291  150
    8    24 Grażyna        Kula                  100.00 +  371: 300  150
    9    20 Maria          Krzyżanowska          105.30 +  378: 370  155
   10    15 Grażyna        Wesołowska            103.91 -  299: 350   54
   11    24 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  389: 252  153
   12    15 Grażyna        Wesołowska            103.91 -  389: 446   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Anita Bruska 109.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                143.42 -  334: 391   93
    2    33 Marta          Łęgowska              100.00 +  372: 246  150
    3    16 Łukasz         Tuszyński             130.81 +  357: 316  181
    4    16 Filip          Warzecha              131.87 +  381: 363  182
    5     8 Justyna        Górka                 136.86 -  335: 336   87
    6    15 Weronika       Rudnicka              108.20 +  407: 397  158
    7    11 Rafał          Dąbrowski             130.76 +  409: 356  181
    8     6 Dariusz        Maciejuk              119.39 -  364: 421   69
    9     8 Andrzej        Kowalski              135.58 -  344: 397   86
   10    17 Kazimierz      Merklejn              100.33 +  336: 286  150
   11     9 Mirosław       Uglik                 121.28 +  369: 351  171
   12     9 Zofia          Gajewska              116.47 +  438: 369  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Lucyna Śniadach 108.48 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Oleksiak              139.93 +  375: 358  190
    2     7 Andrzej        Tyczyno               116.26 +  360: 311  166
    3     9 Kamil          Górka                 134.16 +  378: 325  184
    4     3 Wojciech       Sołdan                133.00 -  374: 407   83
    5     6 Paweł          Jackowski             131.43 -  321: 447   81
    6    12 Piotr          Adamczyk              117.57 -  308: 340   68
    7    14 Joanna         Ostrowska             110.46 +  387: 334  160
    8     9 Stanisław      Rydzik                143.42 +  420: 334  193
    9     9 Rafał          Dąbrowski             130.76 -  325: 378   81
   10    19 Czesław        Grajewski             103.60 -  388: 416   54
   11    22 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  354: 326  150
   12    16 Krzysztof      Sporczyk              119.62 -  367: 382   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Tomasz Sienkiewicz 108.34 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 139.84 -  369: 437   90
    2    23 Czesław        Grajewski             103.60 +  431: 401  154
    3    19 Grażyna        Kula                  100.00 +  366: 318  150
    4     7 Rafał          Dąbrowski             130.76 -  321: 407   81
    5    24 Katarzyna      Żuławska              110.10 -  319: 342   60
    6    23 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  353: 317  153
    7    21 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  356: 300  150
    8    17 Adam           Klimont               120.22 +  419: 347  170
    9    10 Filip          Warzecha              131.87 +  441: 414  182
   10     8 Mirosław       Uglik                 121.28 +  410: 395  171
   11     6 Kamil          Nawrocki              127.49 -  365: 380   77
   12     8 Sławomir       Zabawa                104.51 +  420: 396  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Weronika Rudnicka 108.20 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mateusz        Żbikowski             139.71 +  429: 382  190
    2     8 Andrzej        Kowalski              135.58 -  341: 420   86
    3    25 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  446: 186  150
    4    12 Kamil          Górka                 134.16 -  335: 404   84
    5    18 Małgorzata     Puternicka            107.49 +  372: 370  157
    6    15 Anita          Bruska                109.00 -  397: 407   59
    7    13 Zbigniew       Wietecki              117.83 -  313: 475   68
    8    22 Czesław        Grajewski             103.60 +  363: 355  154
    9    16 Rafał          Skibicki              111.13 -  304: 355   61
   10    14 Sławomir       Zabawa                104.51 -  328: 423   55
   11    16 Adam           Klimont               120.22 -  389: 390   70
   12    23 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.46 +  407: 340  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Dariusz Nawrocki 107.87 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Miłosz         Wrzałek               137.08 -  254: 349   87
    2    31 Tomasz         Lewiński              100.00 +  333: 307  150
    3    22 Grażyna        Wesołowska            103.91 -  317: 423   54
    4    27 Małgorzata     Jóźwiak               115.93 -  350: 366   66
    5    31 Marta          Łęgowska              100.00 +  332: 300  150
    6    26 Katarzyna      Żuławska              110.10 +  404: 357  160
    7    20 Kazimierz      Merklejn              100.33 +  351: 329  150
    8    15 Kamil          Górka                 134.16 -  324: 464   84
    9    21 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.46 +  419: 402  151
   10    23 Tomasz         Silny                 100.00 +  323: 321  150
   11    11 Wojciech       Sołdan                133.00 -  331: 460   83
   12    19 Mateusz        Żbikowski             139.71 +  507: 400  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Bartosz Pięta 107.70 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Górka                 136.86 -    1: 400   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      87  /  1  87.00




	Maciej Kuczyński 107.57 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kowalski              135.58 -  309: 374   86
    2    25 Andrzej        Oleksiak              139.93 -  269: 425   90
    3    32 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.46 +  397: 316  151
    4    21 Kamil          Nawrocki              127.49 -  279: 496   77
    5    32 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  431: 212  150
    6    21 Joanna         Ostrowska             110.46 -  323: 409   60
    7    31 Bartłomiej     Dalecki               101.00 +  427: 350  151
    8    21 Grażyna        Wesołowska            103.91 -  292: 325   54
    9    29 Ireneusz       Moralewicz            117.77 +  464: 361  168
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              119.62 -  329: 432   70
   11    17 Sławomir       Piotrowski            115.72 -  285: 410   66
   12    24 Grażyna        Kula                  100.00 -  366: 407   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




	Małgorzata Puternicka 107.49 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Reda                  134.99 -  355: 496   85
    2    27 Sławomir       Długosz               100.52 +  373: 281  151
    3    14 Joanna         Ostrowska             110.46 -  303: 417   60
    4    28 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  359: 322  150
    5    18 Weronika       Rudnicka              108.20 -  370: 372   58
    6    28 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  345: 368   50
    7    27 Tomasz         Lewiński              100.00 +  502: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     704  /  7 100.57




	Małgorzata Szmuksta 106.60 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Górka                 134.16 -  327: 365   84
    2    20 Maciej         Perzyński             123.12 -  334: 396   73
    3    29 Katarzyna      Dębska                100.00 +  313: 309  150
    4    22 Andrzej        Tyczyno               116.26 -  339: 354   66
    5    28 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  375: 346  150
    6    19 Sławomir       Piotrowski            115.72 +  453: 312  166
    7    22 Mateusz        Żbikowski             139.71 -  304: 386   90
    8    19 Andrzej        Oleksiak              139.93 -  354: 387   90
    9    24 Sławomir       Długosz               100.52 +  352: 328  151
   10    20 Jolanta        Chłopińska            115.65 +  347: 333  166
   11    14 Filip          Warzecha              131.87 +  383: 350  182
   12    18 Jolanta        Chłopińska            115.65 -  336: 498   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Maria Krzyżanowska 105.30 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Sołdan                133.00 -  261: 325   83
    2    30 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.46 +  323: 301  151
    3    23 Maciej         Perzyński             123.12 -  334: 372   73
    4    26 Tomasz         Silny                 100.00 -  299: 389   50
    5    27 Wojciech       Gołęcki               102.80 -  287: 325   53
    6    33 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  363: 250  150
    7    30 Ireneusz       Moralewicz            117.77 +  365: 332  168
    8    26 Kazimierz      Merklejn              100.33 +  463: 259  150
    9    20 Katarzyna      Żuławska              110.10 -  370: 378   60
   10    22 Zofia          Gajewska              116.47 -  348: 354   66
   11    21 Grażyna        Wesołowska            103.91 -  259: 377   54
   12    26 Tomasz         Silny                 100.00 +  350: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Sławomir Zabawa 104.51 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Filip          Warzecha              131.87 +  400: 354  182
    2     2 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  458: 314  175
    3     4 Paweł          Jackowski             131.43 +  431: 387  181
    4     1 Miłosz         Wrzałek               137.08 -  269: 428   87
    5    10 Kazimierz.J    Merklejn              146.98 -  332: 355   97
    6    16 Rafał          Skibicki              111.13 -  327: 361   61
    7    18 Tomasz         Silny                 100.00 -  348: 373   50
    8    23 Piotr          Narewski              100.00 +  416: 370  150
    9    17 Małgorzata     Jóźwiak               115.93 +  404: 314  166
   10    14 Weronika       Rudnicka              108.20 +  423: 328  158
   11     8 Andrzej        Kowalski              135.58 +  408: 320  186
   12     8 Tomasz         Sienkiewicz           108.34 -  396: 420   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Grażyna Wesołowska 103.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Jackowski             131.43 -  358: 395   81
    2    26 Katarzyna      Dębska                100.00 +  425: 300  150
    3    22 Dariusz        Nawrocki              107.87 +  423: 317  158
    4    13 Krzysztof      Sporczyk              119.62 +  428: 253  170
    5     7 Jolanta        Chłopińska            115.65 -  331: 359   66
    6    10 Maciej         Perzyński             123.12 -  342: 378   73
    7    15 Małgorzata     Jóźwiak               115.93 -  333: 354   66
    8    21 Maciej         Kuczyński             107.57 +  325: 292  158
    9    18 Zofia          Gajewska              116.47 -  327: 358   66
   10    15 Katarzyna      Żuławska              110.10 +  350: 299  160
   11    21 Maria          Krzyżanowska          105.30 +  377: 259  155
   12    15 Katarzyna      Żuławska              110.10 +  446: 389  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Czesław Grajewski 103.60 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Tuszyński             130.81 -  322: 422   81
    2    23 Tomasz         Sienkiewicz           108.34 -  401: 431   58
    3    27 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  356: 280  150
    4    25 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  210: 494   50
    5    30 Anna           Lenartowska           100.00 +  481: 367  150
    6    27 Sławomir       Długosz               100.52 +  329: 319  151
    7    16 Andrzej        Tyczyno               116.26 -  323: 357   66
    8    22 Weronika       Rudnicka              108.20 -  355: 363   58
    9    26 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  387: 356  153
   10    19 Lucyna         Śniadach              108.48 +  416: 388  158
   11    25 Tomasz         Lewiński              100.00 -  303: 443   50
   12    21 Joanna         Ostrowska             110.46 -  289: 472   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Wojciech Gołęcki 102.80 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Dąbrowski             130.76 -  296: 426   81
    2    28 Filip          Warzecha              131.87 -  364: 452   82
    3    30 Michał         Garnowski             100.00 -  315: 371   50
    4    32 Katarzyna      Dębska                100.00 +  353: 324  150
    5    27 Maria          Krzyżanowska          105.30 +  325: 287  155
    6    23 Tomasz         Sienkiewicz           108.34 -  317: 353   58
    7    24 Sławomir       Piotrowski            115.72 -  277: 406   66
    8    30 Bartłomiej     Dalecki               101.00 +  303: 290  151
    9    26 Czesław        Grajewski             103.60 -  356: 387   54
   10    26 Piotr          Narewski              100.00 +  327: 309  150
   11    24 Katarzyna      Żuławska              110.10 -  252: 389   60
   12    28 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  367: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 12  92.25




	Ireneusz Kaczmarczyk 101.46 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Lenartowski           128.07 -  341: 355   78
    2    30 Maria          Krzyżanowska          105.30 -  301: 323   55
    3    32 Maciej         Kuczyński             107.57 -  316: 397   58
    4    33 Tomasz         Lewiński              100.00 -  291: 331   50
    5    33 Bartłomiej     Dalecki               101.00 +  361: 296  151
    6    30 Katarzyna      Dębska                100.00 +  450: 250  150
    7    29 Anna           Lenartowska           100.00 +  437: 273  150
    8    18 Sławomir       Piotrowski            115.72 +  427: 275  166
    9    21 Dariusz        Nawrocki              107.87 -  402: 419   58
   10    13 Andrzej        Oleksiak              139.93 -  276: 430   90
   11    18 Zbigniew       Wietecki              117.83 -  357: 424   68
   12    23 Weronika       Rudnicka              108.20 -  340: 407   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Bartłomiej Dalecki 101.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kamil          Nawrocki              127.49 -  326: 442   77
    2    22 Łukasz         Baranowski            110.49 -  294: 367   60
    3    28 Małgorzata     Jóźwiak               115.93 -  367: 375   66
    4    31 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  308: 334   50
    5    33 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.46 -  296: 361   51
    6    34 PAUZA
    7    31 Maciej         Kuczyński             107.57 -  350: 427   58
    8    30 Wojciech       Gołęcki               102.80 -  290: 303   53
    9    32 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  381: 206  150
   10    32 Marta          Łęgowska              100.00 +  391: 309  150
   11    31 Anna           Lenartowska           100.00 +  329: 247  150
   12    29 Katarzyna      Dębska                100.00 +  313: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  / 11  92.27




	Sławomir Długosz 100.52 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  299: 508   75
    2    27 Małgorzata     Puternicka            107.49 -  281: 373   57
    3    31 Tomasz         Lewiński              100.00 +  371: 260  150
    4    24 Katarzyna      Żuławska              110.10 +  366: 344  160
    5    23 Maciej         Perzyński             123.12 -  287: 337   73
    6    27 Czesław        Grajewski             103.60 -  319: 329   54
    7    28 Piotr          Narewski              100.00 -  333: 337   50
    8    29 Łukasz         Baranowski            110.49 +  370: 252  160
    9    24 Małgorzata     Szmuksta              106.60 -  328: 352   57
   10    29 Anna           Lenartowska           100.00 +  332: 271  150
   11    26 Małgorzata     Jóźwiak               115.93 -  315: 364   66
   12    27 Michał         Garnowski             100.00 +  336: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Kazimierz Merklejn 100.33 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Perzyński             123.12 +  404: 383  173
    2    15 Ireneusz       Moralewicz            117.77 +  425: 373  168
    3     7 Miłosz         Wrzałek               137.08 -  289: 452   87
    4    14 Piotr          Adamczyk              117.57 +  389: 326  168
    5     5 Marek          Reda                  134.99 -  313: 354   85
    6    11 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  361: 408   94
    7    20 Dariusz        Nawrocki              107.87 -  329: 351   58
    8    26 Maria          Krzyżanowska          105.30 -  259: 463   55
    9    27 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  452: 241  150
   10    17 Anita          Bruska                109.00 -  286: 336   59
   11    19 Joanna         Ostrowska             110.46 +  342: 333  160
   12    22 Tomasz         Lewiński              100.00 -  361: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jolanta        Chłopińska            115.65 -  304: 417   66
    2    26 Grażyna        Wesołowska            103.91 -  300: 425   54
    3    29 Małgorzata     Szmuksta              106.60 -  309: 313   57
    4    32 Wojciech       Gołęcki               102.80 -  324: 353   53
    5    34 PAUZA
    6    30 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.46 -  250: 450   51
    7    32 Marta          Łęgowska              100.00 +  324: 241  150
    8    31 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  378: 310  150
    9    28 Krzysztof      Kodzis                100.00 +  313: 238  150
   10    25 Stanisław      Rydzik                143.42 -  388: 422   93
   11    27 Rafał          Skibicki              111.13 -  350: 425   61
   12    29 Bartłomiej     Dalecki               101.00 -  251: 313   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     936  / 11  85.09




	Michał Garnowski 100.00 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mirosław       Uglik                 121.28 -  288: 423   71
    2    29 Piotr          Narewski              100.00 -  314: 325   50
    3    30 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  371: 315  153
    4    23 Łukasz         Baranowski            110.49 +  347: 301  160
    5    22 Łukasz         Tuszyński             130.81 -  322: 440   81
    6    24 Zbigniew       Wietecki              117.83 -  302: 329   68
    7    25 Andrzej        Oleksiak              139.93 -  323: 444   90
    8    28 Anna           Lenartowska           100.00 +  397: 296  150
    9    23 Sławomir       Piotrowski            115.72 -  287: 506   66
   10    30 Ireneusz       Moralewicz            117.77 -  317: 326   68
   11    30 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  397: 251  150
   12    27 Sławomir       Długosz               100.52 -  307: 336   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 12  96.50




	Krzysztof Kodzis 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zofia          Gajewska              116.47 -  316: 356   66
    2    24 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  318: 274  150
    3    21 Andrzej        Oleksiak              139.93 -  317: 512   90
    4    25 Czesław        Grajewski             103.60 +  494: 210  154
    5    14 Sławomir       Piotrowski            115.72 +  401: 382  166
    6     9 Mirosław       Uglik                 121.28 -  287: 448   71
    7    23 Adam           Klimont               120.22 -  332: 409   70
    8    20 Joanna         Ostrowska             110.46 -  300: 473   60
    9    28 Katarzyna      Dębska                100.00 -  238: 313   50
   10    28 Łukasz         Baranowski            110.49 +  406: 337  160
   11    22 Lucyna         Śniadach              108.48 -  326: 354   58
   12    25 Ireneusz       Moralewicz            117.77 -  225: 538   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zbigniew       Wietecki              117.83 -  336: 401   68
    2    32 Anna           Lenartowska           100.00 +  370: 323  150
    3    17 Filip          Warzecha              131.87 -  285: 376   82
    4    19 Adam           Klimont               120.22 -  200: 415   70
    5    28 Małgorzata     Szmuksta              106.60 -  346: 375   57
    6    32 Marta          Łęgowska              100.00 +  387: 222  150
    7    26 Katarzyna      Żuławska              110.10 -  291: 432   60
    8    31 Katarzyna      Dębska                100.00 -  310: 378   50
    9    30 Łukasz         Baranowski            110.49 -  302: 463   60
   10    31 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  424: 206  150
   11    30 Michał         Garnowski             100.00 -  251: 397   50
   12    30 Piotr          Narewski              100.00 +  484: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Grażyna Kula 100.00 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Małgorzata     Jóźwiak               115.93 +  366: 332  166
    2     9 Rafał          Dąbrowski             130.76 -  319: 439   81
    3    19 Tomasz         Sienkiewicz           108.34 -  318: 366   58
    4    18 Sławomir       Piotrowski            115.72 -  333: 364   66
    5    26 Tomasz         Lewiński              100.00 +  369: 328  150
    6    20 Andrzej        Oleksiak              139.93 +  345: 292  190
    7    17 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  340: 454   75
    8    24 Katarzyna      Żuławska              110.10 -  300: 371   60
    9    22 Adam           Klimont               120.22 -  374: 454   70
   10    27 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  404: 260  150
   11    20 Maciej         Perzyński             123.12 -  355: 378   73
   12    24 Maciej         Kuczyński             107.57 +  407: 366  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Ireneusz       Moralewicz            117.77 -  252: 328   68
    2    32 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  323: 370   50
    3    33 Katarzyna      Żuławska              110.10 -  304: 443   60
    4    34 PAUZA
    5    30 Czesław        Grajewski             103.60 -  367: 481   54
    6    29 Łukasz         Baranowski            110.49 +  445: 415  160
    7    29 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.46 -  273: 437   51
    8    28 Michał         Garnowski             100.00 -  296: 397   50
    9    31 Marta          Łęgowska              100.00 +  315: 279  150
   10    29 Sławomir       Długosz               100.52 -  271: 332   51
   11    31 Bartłomiej     Dalecki               101.00 -  247: 329   51
   12    31 Łukasz         Baranowski            110.49 +  300: 280  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  / 11  82.27




	Tomasz Lewiński 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Adamczyk              117.57 -  337: 443   68
    2    31 Dariusz        Nawrocki              107.87 -  307: 333   58
    3    31 Sławomir       Długosz               100.52 -  260: 371   51
    4    33 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.46 +  331: 291  151
    5    26 Grażyna        Kula                  100.00 -  328: 369   50
    6    31 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  317: 278  150
    7    27 Małgorzata     Puternicka            107.49 -  260: 502   57
    8    27 Ireneusz       Moralewicz            117.77 +  451: 332  168
    9    25 Piotr          Narewski              100.00 +  318: 298  150
   10    24 Mateusz        Żbikowski             139.71 -  190: 524   90
   11    25 Czesław        Grajewski             103.60 +  443: 303  154
   12    22 Kazimierz      Merklejn              100.33 +  363: 361  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Piotr Narewski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Sporczyk              119.62 -  348: 361   70
    2    29 Michał         Garnowski             100.00 +  325: 314  150
    3    20 Tomasz         Zwoliński             144.08 -  349: 385   94
    4    29 Marta          Łęgowska              100.00 +  334: 249  150
    5    20 Piotr          Adamczyk              117.57 -  420: 434   68
    6    25 Zofia          Gajewska              116.47 -  300: 409   66
    7    28 Sławomir       Długosz               100.52 +  337: 333  151
    8    23 Sławomir       Zabawa                104.51 -  370: 416   55
    9    25 Tomasz         Lewiński              100.00 -  298: 318   50
   10    26 Wojciech       Gołęcki               102.80 -  309: 327   53
   11    28 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  304: 315   50
   12    30 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  341: 484   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  / 12  83.92




	Małgorzata Nowakowska 100.00 Pruszcz Gdański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Sławomir       Piotrowski            115.72 -  168: 560   66
    2    34 PAUZA
    3    25 Weronika       Rudnicka              108.20 -  186: 446   58
    4    30 Zbigniew       Wietecki              117.83 -  157: 437   68
    5    32 Maciej         Kuczyński             107.57 -  212: 431   58
    6    33 Maria          Krzyżanowska          105.30 -  250: 363   55
    7    33 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  191: 329   50
    8    32 Marta          Łęgowska              100.00 -  233: 317   50
    9    32 Bartłomiej     Dalecki               101.00 -  206: 381   51
   10    31 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  206: 424   50
   11    32 Marta          Łęgowska              100.00 -  231: 330   50
   12    32 Marta          Łęgowska              100.00 -  247: 289   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  / 11  55.09




	Agnieszka Piotrowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Maciejuk              119.39 -  360: 397   69
    2    24 Krzysztof      Kodzis                100.00 -  274: 318   50
    3    27 Czesław        Grajewski             103.60 -  280: 356   54
    4    31 Bartłomiej     Dalecki               101.00 +  334: 308  151
    5    25 Łukasz         Baranowski            110.49 +  337: 308  160
    6    28 Małgorzata     Puternicka            107.49 +  368: 345  157
    7    21 Tomasz         Sienkiewicz           108.34 -  300: 356   58
    8    25 Krzysztof      Sporczyk              119.62 -  266: 394   70
    9    27 Kazimierz      Merklejn              100.33 -  241: 452   50
   10    27 Grażyna        Kula                  100.00 -  260: 404   50
   11    28 Piotr          Narewski              100.00 +  315: 304  150
   12    28 Wojciech       Gołęcki               102.80 +  369: 367  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Tomasz Silny 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Klimont               120.22 +  414: 389  170
    2    13 Rafał          Lenartowski           128.07 -  310: 416   78
    3    15 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  330: 361   75
    4    26 Maria          Krzyżanowska          105.30 +  389: 299  155
    5    16 Joanna         Ostrowska             110.46 +  356: 303  160
    6    13 Filip          Warzecha              131.87 -  267: 417   82
    7    18 Sławomir       Zabawa                104.51 +  373: 348  155
    8    12 Rafał          Dąbrowski             130.76 -  262: 481   81
    9    19 Zbigniew       Wietecki              117.83 -  272: 562   68
   10    23 Dariusz        Nawrocki              107.87 -  321: 323   58
   11    23 Piotr          Adamczyk              117.57 -  400: 421   68
   12    26 Maria          Krzyżanowska          105.30 -  313: 350   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Jan Staniewicz 100.00 Lublin                        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Rafał          Skibicki              111.13 -    1: 400   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      61  /  1  61.00




	Joanna Zacharewicz 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 PAUZA
    2    17 Mariusz        Skrobosz              147.47 -  337: 465   97
    3    24 Jolanta        Chłopińska            115.65 -  255: 338   66
    4    28 Małgorzata     Puternicka            107.49 -  322: 359   57
    5    29 Ireneusz       Moralewicz            117.77 -  276: 378   68
    6    31 Tomasz         Lewiński              100.00 -  278: 317   50
    7    33 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  329: 191  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     488  /  6  81.33




	Marta Łęgowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Tyczyno               116.26 -  217: 434   66
    2    33 Anita          Bruska                109.00 -  246: 372   59
    3    34 PAUZA
    4    29 Piotr          Narewski              100.00 -  249: 334   50
    5    31 Dariusz        Nawrocki              107.87 -  300: 332   58
    6    32 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  222: 387   50
    7    32 Katarzyna      Dębska                100.00 -  241: 324   50
    8    32 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  317: 233  150
    9    31 Anna           Lenartowska           100.00 -  279: 315   50
   10    32 Bartłomiej     Dalecki               101.00 -  309: 391   51
   11    32 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  330: 231  150
   12    32 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  289: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     884  / 11  80.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Wybrzeża



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Baranowski            401: 378
   2 Joanna         Ostrowska            - Kazimierz.J    Merklejn              385: 387
   3 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Żuławska              412: 327
   4 Anita          Bruska               - Stanisław      Rydzik                334: 391
   5 Andrzej        Oleksiak             - Lucyna         Śniadach              358: 375
   6 Tomasz         Sienkiewicz          - Dawid          Pikul                 369: 437
   7 Mateusz        Żbikowski            - Weronika       Rudnicka              382: 429
   8 Dariusz        Nawrocki             - Miłosz         Wrzałek               254: 349
   9 Justyna        Górka                - Bartosz        Pięta                 400:   1
  10 Maciej         Kuczyński            - Andrzej        Kowalski              309: 374
  11 Marek          Reda                 - Małgorzata     Puternicka            496: 355
  12 Małgorzata     Szmuksta             - Kamil          Górka                 327: 365
  13 Wojciech       Sołdan               - Maria          Krzyżanowska          325: 261
  14 Sławomir       Zabawa               - Filip          Warzecha              400: 354
  15 Paweł          Jackowski            - Grażyna        Wesołowska            395: 358
  16 Czesław        Grajewski            - Łukasz         Tuszyński             322: 422
  17 Rafał          Dąbrowski            - Wojciech       Gołęcki               426: 296
  18 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Rafał          Lenartowski           341: 355
  19 Kamil          Nawrocki             - Bartłomiej     Dalecki               442: 326
  20 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Koczkodon             299: 508
  21 Maciej         Perzyński            - Kazimierz      Merklejn              383: 404
  22 Michał         Garnowski            - Mirosław       Uglik                 288: 423
  23 Adam           Klimont              - Tomasz         Silny                 389: 414
  24 Piotr          Narewski             - Krzysztof      Sporczyk              348: 361
  25 Dariusz        Maciejuk             - Agnieszka      Piotrowicz            397: 360
  26 Agnieszka      Kozak                - Zbigniew       Wietecki              336: 401
  27 Ireneusz       Moralewicz           - Anna           Lenartowska           328: 252
  28 Tomasz         Lewiński             - Piotr          Adamczyk              337: 443
  29 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Kodzis                356: 316
  30 Marta          Łęgowska             - Andrzej        Tyczyno               217: 434
  31 Małgorzata     Jóźwiak              - Grażyna        Kula                  332: 366
  32 Małgorzata     Nowakowska           - Sławomir       Piotrowski            168: 560
  33 Jolanta        Chłopińska           - Katarzyna      Dębska                417: 304
  34 Jan            Staniewicz           - Rafał          Skibicki                1: 400
  35 Joanna         Zacharewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Skibicki             - Sławomir       Piotrowski            361: 330
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Zabawa                314: 458
   3 Dariusz        Maciejuk             - Marek          Reda                  433: 393
   4 Piotr          Adamczyk             - Paweł          Jackowski             357: 367
   5 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Nawrocki              536: 413
   6 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              364: 363
   7 Andrzej        Tyczyno              - Lucyna         Śniadach              311: 360
   8 Andrzej        Kowalski             - Weronika       Rudnicka              420: 341
   9 Grażyna        Kula                 - Rafał          Dąbrowski             319: 439
  10 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 435: 437
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Tuszyński             396: 388
  12 Zofia          Gajewska             - Jolanta        Chłopińska            383: 356
  13 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Silny                 416: 310
  14 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             393: 380
  15 Kazimierz      Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            425: 373
  16 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Sołdan                363: 481
  17 Joanna         Zacharewicz          - Mariusz        Skrobosz              337: 465
  18 Justyna        Górka                - Adam           Klimont               444: 347
  19 Małgorzata     Jóźwiak              - Joanna         Ostrowska             333: 438
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Perzyński             334: 396
  21 Katarzyna      Żuławska             - Mateusz        Żbikowski             314: 358
  22 Bartłomiej     Dalecki              - Łukasz         Baranowski            294: 367
  23 Tomasz         Sienkiewicz          - Czesław        Grajewski             431: 401
  24 Agnieszka      Piotrowicz           - Krzysztof      Kodzis                274: 318
  25 Andrzej        Oleksiak             - Maciej         Kuczyński             425: 269
  26 Katarzyna      Dębska               - Grażyna        Wesołowska            300: 425
  27 Małgorzata     Puternicka           - Sławomir       Długosz               373: 281
  28 Filip          Warzecha             - Wojciech       Gołęcki               452: 364
  29 Piotr          Narewski             - Michał         Garnowski             325: 314
  30 Maria          Krzyżanowska         - Ireneusz       Kaczmarczyk           323: 301
  31 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Lewiński              333: 307
  32 Anna           Lenartowska          - Agnieszka      Kozak                 323: 370
  33 Marta          Łęgowska             - Anita          Bruska                246: 372
  34 Małgorzata     Nowakowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 319: 338
   2 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Skrobosz              470: 295
   3 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           414: 430
   4 Sławomir       Zabawa               - Paweł          Jackowski             431: 387
   5 Rafał          Skibicki             - Justyna        Górka                 336: 335
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Maciejuk              369: 400
   7 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              452: 289
   8 Wojciech       Sołdan               - Zofia          Gajewska              455: 293
   9 Lucyna         Śniadach             - Kamil          Górka                 378: 325
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Sławomir       Piotrowski            392: 372
  11 Andrzej        Tyczyno              - Marek          Reda                  375: 406
  12 Łukasz         Baranowski           - Mirosław       Uglik                 349: 415
  13 Kamil          Nawrocki             - Mateusz        Żbikowski             266: 482
  14 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Puternicka            417: 303
  15 Tomasz         Silny                - Grzegorz       Koczkodon             330: 361
  16 Łukasz         Tuszyński            - Anita          Bruska                316: 357
  17 Filip          Warzecha             - Agnieszka      Kozak                 376: 285
  18 Piotr          Adamczyk             - Ireneusz       Moralewicz            387: 281
  19 Grażyna        Kula                 - Tomasz         Sienkiewicz           318: 366
  20 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Narewski              385: 349
  21 Krzysztof      Kodzis               - Andrzej        Oleksiak              317: 512
  22 Grażyna        Wesołowska           - Dariusz        Nawrocki              423: 317
  23 Maria          Krzyżanowska         - Maciej         Perzyński             334: 372
  24 Jolanta        Chłopińska           - Joanna         Zacharewicz           338: 255
  25 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Nowakowska            446: 186
  26 Adam           Klimont              - Zbigniew       Wietecki              524: 244
  27 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Piotrowicz            356: 280
  28 Bartłomiej     Dalecki              - Małgorzata     Jóźwiak               367: 375
  29 Katarzyna      Dębska               - Małgorzata     Szmuksta              309: 313
  30 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Garnowski             315: 371
  31 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Lewiński              371: 260
  32 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Maciej         Kuczyński             316: 397
  33 Katarzyna      Żuławska             - Anna           Lenartowska           443: 304
  34 Marta          Łęgowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Zabawa               - Miłosz         Wrzałek               269: 428
   2 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kowalski              418: 442
   3 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Sołdan                374: 407
   4 Dariusz        Maciejuk             - Rafał          Skibicki              475: 339
   5 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Oleksiak              387: 302
   6 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             389: 331
   7 Rafał          Dąbrowski            - Tomasz         Sienkiewicz           407: 321
   8 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Skrobosz              362: 398
   9 Maciej         Perzyński            - Stanisław      Rydzik                342: 506
  10 Paweł          Jackowski            - Joanna         Ostrowska             505: 361
  11 Mateusz        Żbikowski            - Kazimierz.J    Merklejn              366: 366
  12 Kamil          Górka                - Weronika       Rudnicka              404: 335
  13 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Sporczyk              428: 253
  14 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Adamczyk              389: 326
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Jolanta        Chłopińska            299: 338
  16 Anita          Bruska               - Filip          Warzecha              381: 363
  17 Justyna        Górka                - Zofia          Gajewska              443: 315
  18 Sławomir       Piotrowski           - Grażyna        Kula                  364: 333
  19 Agnieszka      Kozak                - Adam           Klimont               200: 415
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Tuszyński             317: 371
  21 Maciej         Kuczyński            - Kamil          Nawrocki              279: 496
  22 Andrzej        Tyczyno              - Małgorzata     Szmuksta              354: 339
  23 Łukasz         Baranowski           - Michał         Garnowski             301: 347
  24 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Żuławska              366: 344
  25 Krzysztof      Kodzis               - Czesław        Grajewski             494: 210
  26 Tomasz         Silny                - Maria          Krzyżanowska          389: 299
  27 Małgorzata     Jóźwiak              - Dariusz        Nawrocki              366: 350
  28 Małgorzata     Puternicka           - Joanna         Zacharewicz           359: 322
  29 Piotr          Narewski             - Marta          Łęgowska              334: 249
  30 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Nowakowska            437: 157
  31 Agnieszka      Piotrowicz           - Bartłomiej     Dalecki               334: 308
  32 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Dębska                353: 324
  33 Tomasz         Lewiński             - Ireneusz       Kaczmarczyk           331: 291
  34 Anna           Lenartowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kowalski              438: 417
   2 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Maciejuk              451: 416
   3 Wojciech       Sołdan               - Stanisław      Rydzik                358: 427
   4 Kamil          Górka                - Rafał          Dąbrowski             347: 403
   5 Marek          Reda                 - Kazimierz      Merklejn              354: 313
   6 Paweł          Jackowski            - Lucyna         Śniadach              447: 321
   7 Jolanta        Chłopińska           - Grażyna        Wesołowska            359: 331
   8 Anita          Bruska               - Justyna        Górka                 335: 336
   9 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Skibicki              383: 269
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Sławomir       Zabawa                355: 332
  11 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             416: 377
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Adam           Klimont               388: 373
  13 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Tyczyno               358: 352
  14 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Kodzis                382: 401
  15 Zbigniew       Wietecki             - Kamil          Nawrocki              356: 497
  16 Tomasz         Silny                - Joanna         Ostrowska             356: 303
  17 Andrzej        Oleksiak             - Małgorzata     Jóźwiak               324: 366
  18 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Puternicka            372: 370
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Filip          Warzecha              367: 397
  20 Piotr          Adamczyk             - Piotr          Narewski              434: 420
  21 Tomasz         Zwoliński            - Zofia          Gajewska              454: 266
  22 Michał         Garnowski            - Łukasz         Tuszyński             322: 440
  23 Maciej         Perzyński            - Sławomir       Długosz               337: 287
  24 Katarzyna      Żuławska             - Tomasz         Sienkiewicz           342: 319
  25 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Piotrowicz            308: 337
  26 Grażyna        Kula                 - Tomasz         Lewiński              369: 328
  27 Maria          Krzyżanowska         - Wojciech       Gołęcki               287: 325
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Agnieszka      Kozak                 375: 346
  29 Joanna         Zacharewicz          - Ireneusz       Moralewicz            276: 378
  30 Anna           Lenartowska          - Czesław        Grajewski             367: 481
  31 Dariusz        Nawrocki             - Marta          Łęgowska              332: 300
  32 Maciej         Kuczyński            - Małgorzata     Nowakowska            431: 212
  33 Bartłomiej     Dalecki              - Ireneusz       Kaczmarczyk           296: 361
  34 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Lenartowski           449: 332
   2 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 368: 478
   3 Andrzej        Kowalski             - Wojciech       Sołdan                328: 456
   4 Dariusz        Maciejuk             - Dawid          Pikul                 316: 636
   5 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             522: 289
   6 Rafał          Dąbrowski            - Jolanta        Chłopińska            316: 354
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Reda                  466: 388
   8 Kamil          Nawrocki             - Grzegorz       Koczkodon             399: 348
   9 Krzysztof      Kodzis               - Mirosław       Uglik                 287: 448
  10 Grażyna        Wesołowska           - Maciej         Perzyński             342: 378
  11 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             361: 408
  12 Lucyna         Śniadach             - Piotr          Adamczyk              308: 340
  13 Filip          Warzecha             - Tomasz         Silny                 417: 267
  14 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Jóźwiak               388: 352
  15 Weronika       Rudnicka             - Anita          Bruska                397: 407
  16 Rafał          Skibicki             - Sławomir       Zabawa                361: 327
  17 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Górka                 326: 391
  18 Adam           Klimont              - Krzysztof      Sporczyk              288: 448
  19 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Szmuksta              312: 453
  20 Andrzej        Oleksiak             - Grażyna        Kula                  292: 345
  21 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Kuczyński             409: 323
  22 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Tyczyno               338: 395
  23 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Sienkiewicz           317: 353
  24 Michał         Garnowski            - Zbigniew       Wietecki              302: 329
  25 Zofia          Gajewska             - Piotr          Narewski              409: 300
  26 Dariusz        Nawrocki             - Katarzyna      Żuławska              404: 357
  27 Czesław        Grajewski            - Sławomir       Długosz               329: 319
  28 Małgorzata     Puternicka           - Agnieszka      Piotrowicz            345: 368
  29 Anna           Lenartowska          - Łukasz         Baranowski            445: 415
  30 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Katarzyna      Dębska                450: 250
  31 Tomasz         Lewiński             - Joanna         Zacharewicz           317: 278
  32 Agnieszka      Kozak                - Marta          Łęgowska              387: 222
  33 Małgorzata     Nowakowska           - Maria          Krzyżanowska          250: 363
  34 Bartłomiej     Dalecki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Miłosz         Wrzałek               345: 373
   2 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 456: 328
   3 Wojciech       Sołdan               - Jolanta        Chłopińska            402: 264
   4 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              363: 238
   5 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             387: 433
   6 Kamil          Nawrocki             - Filip          Warzecha              448: 403
   7 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kowalski              488: 369
   8 Piotr          Adamczyk             - Mirosław       Uglik                 369: 307
   9 Kamil          Górka                - Dariusz        Maciejuk              339: 405
  10 Marek          Reda                 - Maciej         Perzyński             530: 252
  11 Anita          Bruska               - Rafał          Dąbrowski             409: 356
  12 Paweł          Jackowski            - Rafał          Skibicki              436: 353
  13 Weronika       Rudnicka             - Zbigniew       Wietecki              313: 475
  14 Lucyna         Śniadach             - Joanna         Ostrowska             387: 334
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Grażyna        Wesołowska            354: 333
  16 Andrzej        Tyczyno              - Czesław        Grajewski             357: 323
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Grażyna        Kula                  454: 340
  18 Sławomir       Zabawa               - Tomasz         Silny                 348: 373
  19 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Sporczyk              355: 331
  20 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Nawrocki              329: 351
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - Tomasz         Sienkiewicz           300: 356
  22 Mateusz        Żbikowski            - Małgorzata     Szmuksta              386: 304
  23 Krzysztof      Kodzis               - Adam           Klimont               332: 409
  24 Sławomir       Piotrowski           - Wojciech       Gołęcki               406: 277
  25 Michał         Garnowski            - Andrzej        Oleksiak              323: 444
  26 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Żuławska              291: 432
  27 Tomasz         Lewiński             - Małgorzata     Puternicka            260: 502
  28 Sławomir       Długosz              - Piotr          Narewski              333: 337
  29 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Anna           Lenartowska           437: 273
  30 Ireneusz       Moralewicz           - Maria          Krzyżanowska          332: 365
  31 Maciej         Kuczyński            - Bartłomiej     Dalecki               427: 350
  32 Marta          Łęgowska             - Katarzyna      Dębska                241: 324
  33 Małgorzata     Nowakowska           - Joanna         Zacharewicz           191: 329
  34 Łukasz         Baranowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               344: 335
   2 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Lenartowski           298: 464
   3 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Nawrocki              372: 339
   4 Marek          Reda                 - Justyna        Górka                 375: 497
   5 Dawid          Pikul                - Piotr          Adamczyk              409: 313
   6 Dariusz        Maciejuk             - Anita          Bruska                421: 364
   7 Jolanta        Chłopińska           - Paweł          Jackowski             347: 543
   8 Łukasz         Tuszyński            - Kazimierz.J    Merklejn              315: 499
   9 Lucyna         Śniadach             - Stanisław      Rydzik                420: 334
  10 Andrzej        Kowalski             - Małgorzata     Jóźwiak               453: 298
  11 Filip          Warzecha             - Maciej         Perzyński             439: 388
  12 Tomasz         Silny                - Rafał          Dąbrowski             262: 481
  13 Mirosław       Uglik                - Rafał          Skibicki              398: 358
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Zofia          Gajewska              491: 360
  15 Kamil          Górka                - Dariusz        Nawrocki              464: 324
  16 Zbigniew       Wietecki             - Mateusz        Żbikowski             349: 361
  17 Tomasz         Sienkiewicz          - Adam           Klimont               419: 347
  18 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Sławomir       Piotrowski            427: 275
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Oleksiak              354: 387
  20 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Kodzis                473: 300
  21 Grażyna        Wesołowska           - Maciej         Kuczyński             325: 292
  22 Czesław        Grajewski            - Weronika       Rudnicka              355: 363
  23 Piotr          Narewski             - Sławomir       Zabawa                370: 416
  24 Grażyna        Kula                 - Katarzyna      Żuławska              300: 371
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Piotrowicz            394: 266
  26 Maria          Krzyżanowska         - Kazimierz      Merklejn              463: 259
  27 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Lewiński              332: 451
  28 Michał         Garnowski            - Anna           Lenartowska           397: 296
  29 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Długosz               252: 370
  30 Wojciech       Gołęcki              - Bartłomiej     Dalecki               303: 290
  31 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Kozak                 378: 310
  32 Małgorzata     Nowakowska           - Marta          Łęgowska              233: 317


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Skrobosz              420: 450
   2 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               302: 417
   3 Dawid          Pikul                - Wojciech       Sołdan                391: 376
   4 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             412: 286
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Maciejuk              346: 277
   6 Kamil          Górka                - Marek          Reda                  441: 297
   7 Kamil          Nawrocki             - Piotr          Adamczyk              402: 335
   8 Anita          Bruska               - Andrzej        Kowalski              344: 397
   9 Rafał          Dąbrowski            - Lucyna         Śniadach              378: 325
  10 Tomasz         Sienkiewicz          - Filip          Warzecha              441: 414
  11 Mateusz        Żbikowski            - Grzegorz       Koczkodon             332: 400
  12 Jolanta        Chłopińska           - Mirosław       Uglik                 380: 452
  13 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             383: 415
  14 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              332: 350
  15 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Oleksiak              427: 442
  16 Rafał          Skibicki             - Weronika       Rudnicka              355: 304
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Sławomir       Zabawa                314: 404
  18 Zofia          Gajewska             - Grażyna        Wesołowska            358: 327
  19 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Silny                 562: 272
  20 Katarzyna      Żuławska             - Maria          Krzyżanowska          378: 370
  21 Dariusz        Nawrocki             - Ireneusz       Kaczmarczyk           419: 402
  22 Adam           Klimont              - Grażyna        Kula                  454: 374
  23 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Garnowski             506: 287
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Sławomir       Długosz               352: 328
  25 Tomasz         Lewiński             - Piotr          Narewski              318: 298
  26 Wojciech       Gołęcki              - Czesław        Grajewski             356: 387
  27 Agnieszka      Piotrowicz           - Kazimierz      Merklejn              241: 452
  28 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Kodzis                313: 238
  29 Maciej         Kuczyński            - Ireneusz       Moralewicz            464: 361
  30 Agnieszka      Kozak                - Łukasz         Baranowski            302: 463
  31 Anna           Lenartowska          - Marta          Łęgowska              315: 279
  32 Bartłomiej     Dalecki              - Małgorzata     Nowakowska            381: 206


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               419: 316
   2 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              471: 289
   3 Justyna        Górka                - Rafał          Lenartowski           426: 308
   4 Kamil          Nawrocki             - Wojciech       Sołdan                404: 387
   5 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             481: 427
   6 Andrzej        Kowalski             - Dariusz        Maciejuk              328: 455
   7 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Dąbrowski             435: 352
   8 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Sienkiewicz           395: 410
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Górka                 339: 430
  10 Adam           Klimont              - Marek          Reda                  355: 339
  11 Filip          Warzecha             - Sławomir       Piotrowski            363: 371
  12 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Wietecki              397: 344
  13 Andrzej        Oleksiak             - Ireneusz       Kaczmarczyk           430: 276
  14 Sławomir       Zabawa               - Weronika       Rudnicka              423: 328
  15 Katarzyna      Żuławska             - Grażyna        Wesołowska            299: 350
  16 Maciej         Perzyński            - Piotr          Adamczyk              427: 313
  17 Kazimierz      Merklejn             - Anita          Bruska                286: 336
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Kuczyński             432: 329
  19 Czesław        Grajewski            - Lucyna         Śniadach              416: 388
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Jolanta        Chłopińska            347: 333
  21 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Jóźwiak               383: 471
  22 Maria          Krzyżanowska         - Zofia          Gajewska              348: 354
  23 Tomasz         Silny                - Dariusz        Nawrocki              321: 323
  24 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Lewiński              524: 190
  25 Katarzyna      Dębska               - Stanisław      Rydzik                388: 422
  26 Piotr          Narewski             - Wojciech       Gołęcki               309: 327
  27 Grażyna        Kula                 - Agnieszka      Piotrowicz            404: 260
  28 Krzysztof      Kodzis               - Łukasz         Baranowski            406: 337
  29 Sławomir       Długosz              - Anna           Lenartowska           332: 271
  30 Michał         Garnowski            - Ireneusz       Moralewicz            317: 326
  31 Małgorzata     Nowakowska           - Agnieszka      Kozak                 206: 424
  32 Marta          Łęgowska             - Bartłomiej     Dalecki               309: 391


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 465: 331
   2 Dariusz        Maciejuk             - Justyna        Górka                 376: 480
   3 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 366: 445
   4 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              419: 484
   5 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz.J    Merklejn              439: 387
   6 Tomasz         Sienkiewicz          - Kamil          Nawrocki              365: 380
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             292: 466
   8 Sławomir       Zabawa               - Andrzej        Kowalski              408: 320
   9 Mirosław       Uglik                - Anita          Bruska                351: 369
  10 Rafał          Dąbrowski            - Zofia          Gajewska              338: 370
  11 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Nawrocki              460: 331
  12 Andrzej        Oleksiak             - Mateusz        Żbikowski             435: 392
  13 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             430: 353
  14 Filip          Warzecha             - Małgorzata     Szmuksta              350: 383
  15 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Reda                  382: 323
  16 Weronika       Rudnicka             - Adam           Klimont               389: 390
  17 Sławomir       Piotrowski           - Maciej         Kuczyński             410: 285
  18 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Zbigniew       Wietecki              357: 424
  19 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Ostrowska             342: 333
  20 Grażyna        Kula                 - Maciej         Perzyński             355: 378
  21 Grażyna        Wesołowska           - Maria          Krzyżanowska          377: 259
  22 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Kodzis                354: 326
  23 Piotr          Adamczyk             - Tomasz         Silny                 421: 400
  24 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Żuławska              252: 389
  25 Czesław        Grajewski            - Tomasz         Lewiński              303: 443
  26 Małgorzata     Jóźwiak              - Sławomir       Długosz               364: 315
  27 Rafał          Skibicki             - Katarzyna      Dębska                425: 350
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Piotr          Narewski              315: 304
  29 Łukasz         Baranowski           - Ireneusz       Moralewicz            324: 417
  30 Agnieszka      Kozak                - Michał         Garnowski             251: 397
  31 Bartłomiej     Dalecki              - Anna           Lenartowska           329: 247
  32 Marta          Łęgowska             - Małgorzata     Nowakowska            330: 231


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Górka                 364: 388
   2 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             421: 404
   3 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Nawrocki              461: 347
   4 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               304: 408
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Jackowski             377: 385
   6 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Maciejuk              332: 283
   7 Andrzej        Oleksiak             - Tomasz         Zwoliński             482: 312
   8 Tomasz         Sienkiewicz          - Sławomir       Zabawa                420: 396
   9 Zofia          Gajewska             - Anita          Bruska                369: 438
  10 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 301: 378
  11 Andrzej        Kowalski             - Rafał          Dąbrowski             450: 429
  12 Adam           Klimont              - Sławomir       Piotrowski            397: 352
  13 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Koczkodon             404: 234
  14 Piotr          Adamczyk             - Maciej         Perzyński             356: 391
  15 Katarzyna      Żuławska             - Grażyna        Wesołowska            389: 446
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Lucyna         Śniadach              382: 367
  17 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Jóźwiak               377: 305
  18 Małgorzata     Szmuksta             - Jolanta        Chłopińska            336: 498
  19 Dariusz        Nawrocki             - Mateusz        Żbikowski             507: 400
  20 Marek          Reda                 - Filip          Warzecha              456: 344
  21 Joanna         Ostrowska            - Czesław        Grajewski             472: 289
  22 Tomasz         Lewiński             - Kazimierz      Merklejn              363: 361
  23 Weronika       Rudnicka             - Ireneusz       Kaczmarczyk           407: 340
  24 Maciej         Kuczyński            - Grażyna        Kula                  366: 407
  25 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Kodzis                538: 225
  26 Maria          Krzyżanowska         - Tomasz         Silny                 350: 313
  27 Sławomir       Długosz              - Michał         Garnowski             336: 307
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Wojciech       Gołęcki               369: 367
  29 Katarzyna      Dębska               - Bartłomiej     Dalecki               251: 313
  30 Piotr          Narewski             - Agnieszka      Kozak                 341: 484
  31 Anna           Lenartowska          - Łukasz         Baranowski            300: 280
  32 Małgorzata     Nowakowska           - Marta          Łęgowska              247: 289
Lista rankingowa na dzień 10-05-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.98  28221  192
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.60  28881  197
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.05  13729   94
   4 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.08  28146  194
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.10  26371  183
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.79  27558  193
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             142.52  25653  180
   8 Sławomir Kucia                 Kraków               141.17  10164   72
   9 Dawid Pikul                    Poznań               140.91  27054  192
  10 Michał Makowski                Warszawa             140.33   6876   49
  11 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.88  13289   95
  12 Dariusz Kosz                   Nysa                 139.50  27760  199
  13 Szymon Fidziński               Warszawa             139.21  13503   97
  14 Krzysztof Mówka                Warszawa             138.76  27335  197
  15 Mateusz Żbikowski              Warszawa             138.53  27152  196
  16 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.39  27678  200
  17 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.09  26651  193
  18 Justyna Górka                  Kraków               138.02  27327  198
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              138.01  26636  193
  20 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  21 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.87   4136   30
  22 Filip Sosin                    Warszawa             136.45  14054  103
  23 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.37   5864   43
  24 Radosław Konca                 Warszawa             136.29  13902  102
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.23  27246  200
  26 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.09  25994  191
  27 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.51  20733  153
  28 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.50  26964  199
  29 Andrzej Kowalski               Gdańsk               135.26  26105  193
  30 Joanna Juszczak                Warszawa             135.07   9725   72
  31 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  32 Michał Trumpus                 Wrocław              134.51  16948  126
  33 Krzysztof Obremski             Legnica              134.42  25944  193
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.18  15968  119
  35 Kamil Górka                    Kraków               133.60  26320  197
  36 Marek Reda                     Wołomin              133.39  25610  192
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.15  14247  107
  38 Wojciech Sołdan                Rumia                132.91  26582  200
  39 Paweł Jackowski                Warszawa             132.78  26025  196
  40 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.40  26216  198
  41 Robert Kamiński                Warszawa             132.29  25136  190
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.94  16229  123
  43 Przemysław Herdzina            Kraków               131.77  25432  193
  44 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.70  13829  105
  45 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  46 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             131.59  24608  187
  47 Irena Sołdan                   Rumia                131.20  24797  189
  48 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.11  22813  174
  49 Bartosz Morawski               Gliwice              131.11  13242  101
  50 Michał Alabrudziński           Włocławek            131.01  18603  142
  51 Rafał Lenartowski              Gdynia               130.93  25925  198
  52 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.75  14906  114
  53 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  54 Filip Warzecha                 Gdynia               130.00  22880  176
  55 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.78  22193  171
  56 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  57 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  58 Paweł Janaś                    Głogów               128.98  23604  183
  59 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.86  25127  195
  60 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.74  18152  141
  61 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.73  24716  192
  62 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  63 Kuba Koisar                    Warszawa             127.46  25109  197
  64 Lucyna Korga                   Zabrze               127.39   4586   36
  65 Andrzej Słapiński              Warszawa             127.37   5477   43
  66 Maciej Rzychoń                 Katowice             127.37  15921  125
  67 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  68 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     127.05   7242   57
  69 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  70 Łukasz Bryła                   Mielec               126.94  18025  142
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.88   9516   75
  72 Łukasz Kozub                   Brzesko              126.71   3928   31
  73 Jakub Szymczak                 Łódź                 126.70  14824  117
  74 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.52  25051  198
  75 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.35  21733  172
  76 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.35  21479  170
  77 Artur Irzyk                    Kraków               126.28  24499  194
  78 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.00   7560   60
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.93  24431  194
  80 Jakub Nalepa                   Gliwice              125.91  20145  160
  81 Maciej Michalak                Łódź                 125.79  21761  173
  82 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.75  14713  117
  83 Przemysław Rybicki             Otwock               125.74  13580  108
  84 Jan Kozłowski                  Kraków               125.02  16002  128
  85 Piotr Rosół                    Warszawa             124.79  23087  185
  86 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  87 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.57  24913  200
  88 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  89 Tomasz Suchanek                Wrocław              124.15  23961  193
  90 Marek Róziecki                 Rybnik               123.75   6311   51
  91 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.68  24365  197
  92 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     123.58   8774   71
  93 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             123.55  10749   87
  94 Sławomir Buk                   Gliwice              123.47   7408   60
  95 Maciej Perzyński               Piła                 123.39  11845   96
  96 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
  97 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.94  14876  121
  98 Rafał Matczak                  Milanówek            122.62  15082  123
  99 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
 100 Jarosław Michalak              Łódź                 122.42  15058  123
 101 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.39  23377  191
 102 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.30  23115  189
 103 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             122.19  14907  122
 104 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.87  11578   95
 105 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              121.78  23503  193
 106 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.43  10686   88
 107 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  121.39  16752  138
 108 Dariusz Maciejuk               Warszawa             121.23  12972  107
 109 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.13  14536  120
 110 Robert Głowacki                Łódź                 120.97  15363  127
 111 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            120.89  23573  195
 112 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.86  22964  190
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.84  10392   86
 114 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.58   6632   55
 115 Ewa Żbikowska                  Warszawa             120.38   6380   53
 116 Adam Klimont                   Wałcz                120.35  22145  184
 117 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.18  15503  129
 118 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.09  18734  156
 119 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 120 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.67   8616   72
 121 Daniel Janus                   Wąchock              119.56  21760  182
 122 Agnieszka Krupka               Krosno               119.24  15859  133
 123 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 124 Michał Lipka                   Mielec               119.10  10362   87
 125 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.09  11552   97
 126 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.05   5000   42
 127 Iwona Kucia                    Kraków               118.78   4870   41
 128 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.75  21612  182
 129 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.46  22982  194
 130 Michał Ozimiński               Łódź                 118.21  22697  192
 131 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  118.13  21736  184
 132 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  118.09  23499  199
 133 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.92   5660   48
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 135 Grzegorz Kurowski              Warszawa             117.73  14481  123
 136 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.68  21653  184
 137 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             117.63   7999   68
 138 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.57  23044  196
 139 Janusz Krupiński               Bytom                117.52  14102  120
 140 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.47  22554  192
 141 Paweł Kowalski                 Kutno                117.42  13034  111
 142 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 143 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.38  14086  120
 144 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     117.33   7861   67
 145 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.26  18645  159
 146 Bartosz Orłowski               Bytom                116.95  22571  193
 147 Stanisław Gasik                Warszawa             116.80  11563   99
 148 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.79  22423  192
 149 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.68  15752  135
 150 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 151 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.46  16305  140
 152 Beata Piotrowska               Łódź                 116.46  22942  197
 153 Anna Niedzielko                Szczecin             116.39   8380   72
 154 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 155 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.30  18259  157
 156 Jolanta Chłopińska             Wałcz                116.29  22212  191
 157 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.17  22654  195
 158 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.07  10330   89
 159 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  115.87   7879   68
 160 Marcin Skowron                 Zabrze               115.83  11120   96
 161 Wojciech Morawski              Gliwice              115.80   4053   35
 162 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 163 Jacek Pietruszka               Kraków               115.65  13300  115
 164 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 165 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 166 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.45  11430   99
 167 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       115.37  19728  171
 168 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.15  19461  169
 169 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.06  22321  194
 170 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.02  22084  192
 171 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.82  12401  108
 172 Tomasz Łapka                   Opole                114.63  14099  123
 173 Leszek Stecuła                 Bytom                114.59   3667   32
 174 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 175 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.52   3779   33
 176 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.43   6065   53
 177 Anna Stefańska                 Łódź                 114.42  21168  185
 178 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 179 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 180 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               114.12   7532   66
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.08  10267   90
 182 Halina Roszak                  Poznań               113.93  19482  171
 183 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.80  18890  166
 184 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.78   6258   55
 185 Jolanta Kosmowska              Warszawa             113.73  11487  101
 186 Magdalena Kublik               Warszawa             113.66  22619  199
 187 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.65   8865   78
 188 Tomasz Górka                   Łęczna               113.61   9884   87
 189 Joanna Stępień                 Katowice             113.46   5446   48
 190 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 191 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.40  21432  189
 192 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.33   9520   84
 193 Anita Bruska                   Gdynia               113.31   9631   85
 194 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.24   9512   84
 195 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.23  10870   96
 196 Marek Rogalski                 Warszawa             113.07  18770  166
 197 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 198 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.81   8122   72
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 200 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 112.44   9895   88
 201 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.15  12337  110
 202 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 203 Rafał Skibicki                 Lębork               112.06  21068  188
 204 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.70  11729  105
 205 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 206 Bogusław Książek               Szczecin             111.21  20129  181
 207 Katarzyna Rosiek               Kraków               111.16  15006  135
 208 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 209 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              110.94   3994   36
 210 Joanna Ostrowska               Warszawa             110.90  21181  191
 211 Alicja Kosińska                Szczecin             110.48   7402   67
 212 Alina Białobrzewska            Gdynia               110.45  14469  131
 213 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 214 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            110.43  15460  140
 215 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 216 Piotr Domański                 Łódź                 110.35   3752   34
 217 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 218 Grzegorz Kwiecień              Kraków               110.20  18955  172
 219 Lucyna Śniadach                Rumia                110.10  12111  110
 220 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.07  15740  143
 221 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 222 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 223 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.71  21943  200
 224 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.71  20187  184
 225 Maciej Stolarczyk              Zator                109.65   4715   43
 226 Teresa Zalewska                Racibórz             109.55  13365  122
 227 Michał Musielak                Bydgoszcz            109.42   3392   31
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.08   7090   65
 229 Karolina Drabik                Skarżysko            108.79   6310   58
 230 Andrzej Kroc                   Łódź                 108.78   8920   82
 231 Patrycja Śliwińska             Szczecin             108.76  21753  200
 232 Jerzy Luter                    Bytom                108.68  21519  198
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.64   9017   83
 234 Piotr Szutenberg               Ustka                108.44  14206  131
 235 Roman Figiel                   Zawichost            108.23   3247   30
 236 Sylwester Gryz                 Zabrze               108.17   5841   54
 237 Weronika Rudnicka              Ustka                108.10  14593  135
 238 Joanna Brychcy                 Katowice             108.04  19339  179
 239 Sylwester Wójcik               Lublin               108.03   7886   73
 240 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.71  14541  135
 241 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.67  16258  151
 242 Leszek Jóźwik                  Szczecin             107.50   4515   42
 243 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             107.45  19770  184
 244 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   5041   47
 245 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.24  12761  119
 246 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.20  18117  169
 247 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             107.12  11998  112
 248 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.05  10170   95
 249 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 250 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.01  15409  144
 251 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.54  12145  114
 252 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            106.52   5113   48
 253 Łukasz Baranowski              Reda                 106.52  10119   95
 254 Mariusz Makuch                 Zator                106.47   4578   43
 255 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 256 Marianna Kozłowska             Białystok            105.93   8686   82
 257 Grażyna Wesołowska             Łódź                 105.61  20594  195
 258 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.52   4432   42
 259 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 105.50   3798   36
 260 Michał Kolaj                   Ostróda              105.40  18129  172
 261 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 262 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.15   5047   48
 263 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             105.02   8822   84
 264 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         104.96  17108  163
 265 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 266 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.49  19017  182
 267 Paweł Morga                    Warszawa             104.36   3444   33
 268 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 269 Monika Laskowska               Wrocław              104.18   9064   87
 270 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 271 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 272 Tomasz Siwiński                Zawiercie            103.57  20092  194
 273 Iza Kraj                       Warszawa             103.43   9205   89
 274 Adam Janicki                   Łódź                 103.37  19124  185
 275 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.00   6592   64
 276 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.97   8238   80
 277 Jacek Nowak                    Szczecin             102.93   5867   57
 278 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.90  19140  186
 279 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 280 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 281 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.80   6168   60
 282 Czesław Grajewski              Choroszcz            102.79   7401   72
 283 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.59  15696  153
 284 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.50  20499  200
 285 Jarosław Karp                  Jędrzejów            101.92  10905  107
 286 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.85   6111   60
 287 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.78  19339  190
 288 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.52   8832   87
 289 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 290 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 291 Rafał Stachowski               Police               101.10   8189   81
 292 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 293 Urszula Solarska               Łódź                 101.01  19696  195
 294 Joanna Żłobicka                Wrocław              100.56  10257  102
 295 Sławomir Długosz               Ostróda              100.50  16381  163
 296 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.43   8336   83
 297 Paweł Michalski                Ksawerów             100.43   6026   60
 298 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   100.24   7217   72
 299 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 300 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 301 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 302 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 303 Anna Arana                     Warszawa              99.90  18681  187
 304 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 99.25   5459   55
 305 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 306 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 307 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 308 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.64   5721   58
 309 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 310 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 311 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.17   8745   90
 312 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.98  14838  153
 313 Jacek Dec                      Pszczew               96.53   3475   36
 314 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                96.40   4627   48
 315 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 316 Jerzy Ciesielski               Łódź                  95.76   3256   34
 317 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 318 Wojciech Wróbel                Zator                 95.00   2850   30
 319 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 320 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.48   7086   75
 321 Katarzyna Majewska             Lublin                94.31   5847   62
 322 Tomasz Silny                   Gdynia                93.99   7707   82
 323 Andrzej Puchalski              Łódź                  93.97   3665   39
 324 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.90   3944   42
 325 Tomasz Lewiński                Wejherowo             93.09   4375   47
 326 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 327 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 328 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 329 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 330 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 331 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 332 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.85   3674   40
 333 Adam Kędzior                   Lublin                91.44   3109   34
 334 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 335 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 336 Wojciech Obremski              Legnica               90.61   7521   83
 337 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 338 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 339 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           89.75   7988   89
 340 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 341 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.08   6325   71
 342 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 343 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.35   9453  107
 344 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.75   9126  104
 345 Radosław Więch                 Warszawa              87.74   8949  102
 346 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 347 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 348 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 349 Krystyna Puchalska             Łódź                  85.50   3249   38
 350 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 351 Agata Pastusiak                Sulęcin               84.50   8619  102
 352 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 353 Paweł Golubiński               Gdynia                84.33   8264   98
 354 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.71  11580  140
 355 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 356 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 357 Alicja Bielecka                Poznań                79.71   2710   34
 358 Beata Sekuła                   Szczecin              79.67   3904   49
 359 Anna Lenartowska               Gdynia                78.89   6232   79
 360 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 361 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.41   7466   99
 362 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 363 Julia Solarska                 Łódź                  73.49   3013   41
 364 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 365 Paulina Naplocha               Racibórz              71.56   7442  104
 366 Blanka Zwolińska               Skierdy               65.28   2611   40




Poczekalnia na dzień 10-05-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.03   3481   29
   3 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.45   2536   29
   4 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            86.69   2514   29
   5 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   6 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.55   2278   29
   7 Katarzyna Kochańska            Piastów               73.28   2125   29
   8 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   9 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
  10 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  11 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.36   2530   28
  12 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  13 Marcin Figiel                  Zawichost            127.33   3438   27
  14 Paweł Opyc                     Warszawa             104.37   2818   27
  15 Patryk Gadus                   Pszczew              137.12   3291   24
  16 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  17 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  18 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.67   2872   24
  19 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  20 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  21 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  23 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  24 Monika Sadurska                Warszawa             107.38   2577   24
  25 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  26 Michał Jaworek                 Zabrze               105.88   2541   24
  27 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  28 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  29 Aleksander Puzyna              Warszawa             104.50   2508   24
  30 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           104.12   2499   24
  31 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  32 Joanna Duda                    Zabrze               102.17   2452   24
  33 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  34 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  35 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  36 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  37 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  38 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  39 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             98.17   2356   24
  40 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  41 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  42 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  43 Natalia Kosiba                 Warszawa              94.83   2276   24
  44 Małgorzata Sikora              Kraków                94.71   2273   24
  45 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.79   2251   24
  46 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  47 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  48 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.17   2140   24
  49 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  50 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  51 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  52 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  53 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  54 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  55 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  56 Tomasz Smulewicz               Łódź                 107.48   2472   23
  57 Magdalena Mroziuk              Warszawa              99.22   2282   23
  58 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  95.74   2202   23
  59 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  60 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  61 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.70   2132   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  63 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  64 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  65 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  66 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  67 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  68 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  69 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  70 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  71 Marek Sitkowski                Warszawa             100.59   2213   22
  72 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  73 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  74 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  75 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  76 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  77 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  78 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  79 Monika Pieczora                Łódź                  69.77   1535   22
  80 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  81 Łukasz Miłosz                  Warszawa             102.86   2160   21
  82 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  83 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  84 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  85 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  86 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  87 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  88 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  89 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  90 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  91 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  92 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  93 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  94 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  95 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  96 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  97 Sławomir Kordjalik             Warszawa             147.47   2507   17
  98 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  99 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
 100 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
 101 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             81.18   1380   17
 102 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
 103 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
 104 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 105 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 106 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 107 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 108 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 109 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.07   1765   14
 110 Robert Zabłocki                Łódź                 110.14   1542   14
 111 Radosław Jachna                Łódź                 100.57   1408   14
 112 Piotr Mańkowski                Warszawa             100.57   1408   14
 113 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 114 Agnieszka Pellowska            Słupsk                60.07    841   14
 115 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 116 Barbara Bujacz                 Szczecin              68.77    894   13
 117 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 118 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 119 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 120 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 121 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 122 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 123 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.67   1424   12
 124 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 125 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.00   1392   12
 126 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 127 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 128 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 129 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 130 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 131 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 132 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 133 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 134 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 135 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 136 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 137 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 138 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 139 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 140 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 141 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 142 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 143 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 144 Maciej Śliwa                   Zabrze                98.83   1186   12
 145 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 146 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 147 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 148 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 149 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 150 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 151 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 152 Łukasz Sornek                  Mikołów               93.83   1126   12
 153 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 154 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 155 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 156 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 157 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 158 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 159 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 160 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 161 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 162 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 163 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 164 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 165 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 166 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 167 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 168 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 169 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 170 Piotr Wierzchowski             Widuchowa             84.92   1019   12
 171 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 172 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 173 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 174 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 175 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 176 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 177 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 178 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 179 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 180 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 181 Renata Rosół                   Warszawa             102.82   1131   11
 182 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 183 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 184 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 185 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 186 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 187 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 188 Halina Łubniewicz              Łódź                  89.09    980   11
 189 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 190 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 191 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 192 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 193 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 194 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 195 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 196 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 197 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 198 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 199 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 200 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 201 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 202 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.55    886   11
 203 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 204 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 205 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 206 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 207 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 208 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 209 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 210 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 211 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 212 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 213 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 214 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 215 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 216 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 217 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 218 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 219 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 220 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 221 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 222 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 223 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 224 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 225 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 226 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 227 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 228 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 229 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 230 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 231 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       55.09    606   11
 232 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 233 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 234 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 235 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 236 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 237 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 238 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 239 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 240 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 241 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 242 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 243 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 244 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 245 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 246 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 247 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 248 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 249 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 250 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 251 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 252 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 253 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 254 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 255 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 256 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 257 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 258 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 259 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 260 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 261 Bogdan Pokojski                Brwinów              159.29   1115    7
 262 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 263 Piotr Madej                    Wrocław              119.14    834    7
 264 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 265 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 266 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 267 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 268 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 269 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 270 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 271 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 272 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 273 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 274 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 275 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 276 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 277 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 278 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 279 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 280 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 281 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 282 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 283 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 284 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 285 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 286 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 287 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 288 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 289 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 290 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 291 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 292 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 293 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 294 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 295 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 296 Marcin Kozyra                  Warszawa             140.40    702    5
 297 Adam Słapiński                 Warszawa             129.80    649    5
 298 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 299 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 300 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 301 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 302 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 303 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 304 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 305 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 306 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 307 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 308 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 309 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 310 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 311 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 312 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 313 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 314 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 315 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 316 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 317 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 318 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 319 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 320 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 321 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 322 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 323 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 324 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 325 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 326 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 327 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 328 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 329 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 330 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 331 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 332 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie