Warszawa28
czerwca
Warszawa 28 czerwca Scrabble po angielsku
Ostróda 5
lipca
Ostróda 5- 6 lipca VIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”Grand Prix 2008
Kraków26
lipca
Kraków 26-27 lipca XII Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2008
„Pierwsze skrzypce” — Mateusz Żbikowski05 - 06 lipca 2008 — VIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki” Ostróda, 05 - 06 lipca 2008
Grand Prix 2008

Konkurs Relacja z turnieju


„Pierwsze skrzypce” — Mateusz ŻbikowskiJak co roku Ostróda przywitała wielkie grono scrablistów z całej Polski przepiękną pogodą. W tym roku na rozgrywki stawiło się 132 graczy wraz z kilkuosobową grupą debiutantów. Ostródzkie Stowarzyszenie Przyjaciół Scrabble "Anagram" po raz kolejny w cudowny sposób zorganizowało rozgrywki, jak i oprawę rekreacyjną turnieju. Był catering, grill, rozgrywki w kręgle, jazda na nartach wodnych i super atmosfera. Turniej rozgrywany był pod dyktando Mateusza Żbikowskiego z Warszawy. W trakcie 12 rund Żbik był liderem w ośmiu rundach. Mimo takiego rozwoju wydarzeń Mateusz nie mógł być pewien ostatecznego tryumfu, gdyż mimo 11 zwycięstw przed ostatnią partią, czuł "oddech" Kazika Merklejna na swoich plecach. W przypadku porażki w ostatniej rundzie z Kazikiem, Mateusz przegrałby najwyższy stopień podium gorszą ilością małych punktów. Mateuszowi powinno się przyznać honorowe obywatelstwo Ostródy. Był to jego trzeci tryumf w tym przesympatycznym mieście. W przyszłym roku organizatorzy zapowiadaja jeszcze większe atrakcje, a Burmistrz tego miasta, Pan Olgierd Dąbrowski, zapewnił wszystkich, że jest w stanie przyjąć o wiele większą liczbę scrabblistów. Wszystkich serdecznie zapraszamy za rok do Ostródy!
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”
VI Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”
V Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekOstródzki Zamek
Sala Reprezentacyjna
ul. Mickiewicza 22 (dojazd z dworca autobusem linii nr 3)
Obrońca tytułuKazimierz jr Merklejn
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuhttp://www.scrabble.info.pl/ostroda
Harmonogram05.07.08 (sobota, 7 rund)
— 10:00 — 10:45 — potwierdzenie zapisów internetowych
— 11:00 — rozpoczęcie turnieju
— 14:00 — 15:30 — przerwa obiadowa
— 19:30 — zakończenie pierwszego dnia rozgrywek
06.07.08 (niedziela, 5 rund)
— 9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
— 15:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
DojazdTrasa E7, pytać o zamek
Wyżywienie>Na miejscu catering, grill w sobotę wieczorem i niedzielę od rana, w pobliżu mnóstwo lokali gastronomicznych
NoclegiInternat Szkolnego Ośrodka Wychowawczego, ul Grunwaldzka
— pokoje 3, 4, i 5-osobowe, nocleg ze śniadaniem — 35 zł, rezerwacja poprzez formularz zgłoszeniowy
- liczba miejsc ograniczona — 100

Hotel Promenada — ul. Mickiewicza 3, tel. (089) 642 81 00

Park Hotel — ul. 3 Maja 21, tel. (089) 646 22 27

Gospoda Sajmino — ul. Olsztyńska 57, tel. (089) 646 18 10
NagrodyMiejsca I — III: puchary + nagrody pieniężne — 500, 300, 200 zł
Miejsca IV — V: nagrody pieniężne 150, 100 zł
Nagrody rzeczowe: 50+ do wyczerpania
Najlepszy Debiutant, Najlepszy Ostródzianin, Najlepszy Klubowicz OSPS ANAGRAM i inne
Dodatkowe atrakcje21:00-24:00 Bowlingowe Mistrzostwa Scrabblistów — kręgielnia Dario Bowling (zapisy w formularzu zgłoszeniowym) + dodatkowe niespodzianki
OrganizatorzyOstródzkie Stowarzyszenie Przyjaciół Scrabble "ANAGRAM"
Grzegorz Koczkodon donio007@interia.pl, tel. 502 581 516, gg: 1582399
SponsorzyUrząd Miasta Ostróda
Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji
Ostródzkie Centrum Kultury
OPB Ostróda
Caterina Collection
i inni


Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Ziemii Ostródzkiej Blanki w Szranki

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               139.46     12.0     5130     2107      919
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.27     10.0     5370     1986     1193
  3 Jakub           Zaryński             Świnoujście            129.04     10.0     4907     1917      741
  4 Kamil           Górka                Kraków                 137.63      9.0     4989     1790      860
  5 Robert          Głowacki             Łódź                   122.35      9.0     4956     1867      258
  6 Miłosz          Wrzałek              Reda                   136.47      9.0     4894     1789      416
  7 Dawid           Pikul                Poznań                 142.95      9.0     4848     1704      623
  8 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        136.37      9.0     4796     1805      655
  9 Dorota          Zielińska            Piaseczno              120.59      9.0     4556     1769      159
 10 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                115.97      9.0     4478     1721      358
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.91      8.0     5035     1709      528
 12 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 132.07      8.0     4988     1629      674
 13 Justyna         Górka                Kraków                 138.50      8.0     4982     1720      749
 14 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                129.11      8.0     4917     1597      663
 15 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                137.54      8.0     4870     1676      681
 16 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   141.17      8.0     4851     1710      392
 17 Marek           Reda                 Wołomin                130.84      8.0     4817     1780      623
 18 Joanna          Juszczak             Warszawa               135.46      8.0     4814     1616      290
 19 Andrzej         Rechowicz            Katowice               128.93      8.0     4751     1611      650
 20 Krzysztof       Obremski             Legnica                137.66      8.0     4718     1624      216
 21 Piotr           Pietuchowski         Białystok              138.86      8.0     4645     1738      391
 22 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           117.67      8.0     4595     1647      246
 23 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               123.75      8.0     4531     1656      183
 24 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                107.71      8.0     4443     1633      207
 25 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             117.40      8.0     4432     1626      169
 26 Ewa             Żbikowska            Warszawa               117.38      8.0     4383     1597      427
 27 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.05      7.5     4906     1617      241
 28 Michał          Alabrudziński        Włocławek              132.27      7.0     4840     1450      676
 29 Mariusz         Grodek               Olsztyn                122.43      7.0     4824     1580      829
 30 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                123.54      7.0     4724     1529      532
 31 Paweł           Janaś                Głogów                 128.98      7.0     4712     1527      522
 32 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.83      7.0     4618     1558       12
 33 Weronika        Rudnicka             Ustka                  112.01      7.0     4574     1540      264
 34 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              128.73      7.0     4566     1521      397
 35 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              117.89      7.0     4546     1596      217
 36 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.49      7.0     4546     1503      172
 37 Andrzej         Kroc                 Łódź                   110.30      7.0     4533     1563      436
 38 Agnieszka       Krupka               Krosno                 119.24      7.0     4509     1526      128
 39 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  122.39      7.0     4503     1553      330
 40 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              111.76      7.0     4502     1564        6
 41 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  117.12      7.0     4471     1509      210
 42 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 135.26      7.0     4458     1541      -49
 43 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         137.29      7.0     4455     1574       42
 44 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   115.53      7.0     4374     1505      -14
 45 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              109.71      7.0     4364     1499      -68
 46 Dorota          Maciejuk             Warszawa               116.99      7.0     4363     1501      291
 47 Piotr           Madej                Wrocław                100.00      7.0     4331     1458       68
 48 Jarosław        Sobczak              Warszawa               115.30      7.0     4328     1496      347
 49 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   122.26      7.0     4323     1424      118
 50 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               112.04      7.0     4299     1486     -164
 51 Urszula         Solarska             Łódź                   102.63      7.0     4233     1564     -105
 52 Danuta          Langiewicz           Ostróda                102.99      7.0     4213     1527     -158
 53 Maciej          Perzyński            Piła                   118.80      6.5     4858     1543      320
 54 Jan             Kozłowski            Kraków                 125.02      6.5     4624     1389      405
 55 Sławomir        Kucia                Kraków                 140.79      6.0     4979     1481      505
 56 Marcin          Skowron              Zabrze                 119.53      6.0     4635     1302      478
 57 Bartosz         Orłowski             Bytom                  116.95      6.0     4611     1350      264
 58 Magdalena       Kublik               Warszawa               111.76      6.0     4568     1419       75
 59 Beata           Wiączkowska          Wrocław                121.57      6.0     4487     1471      263
 60 Irena           Sołdan               Rumia                  131.46      6.0     4485     1419     -324
 61 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.77      6.0     4478     1438     -142
 62 Marek           Salamon              Bytom                  131.17      6.0     4465     1379      310
 63 Bogdan          Kozłowski            Białystok              114.42      6.0     4449     1330     -188
 64 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.46      6.0     4436     1313      -78
 65 Anna            Dłużniewska          Warszawa               108.36      6.0     4420     1411       83
 66 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               110.05      6.0     4419     1421      -33
 67 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.18      6.0     4415     1381      118
 68 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                105.34      6.0     4358     1390      169
 69 Lucyna          Śniadach             Rumia                  108.55      6.0     4358     1475     -127
 70 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               109.27      6.0     4326     1362       51
 71 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              120.08      6.0     4326     1394       11
 72 Monika          Sadurska             Warszawa               109.93      6.0     4319     1378      -73
 73 Anna            Niedzielko           Szczecin               116.39      6.0     4246     1389      -85
 74 Elżbieta        Święcka              Białystok              100.00      6.0     4229     1273      172
 75 Czesław         Grajewski            Choroszcz              102.79      6.0     4226     1404     -226
 76 Grzegorz        Święcki              Białystok              137.88      6.0     4185     1379     -104
 77 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   113.54      6.0     4177     1384     -453
 78 Henryk          Piotrowski           Lidzbark Warmiński     100.24      6.0     4166     1309      222
 79 Anita           Bruska               Gdynia                 114.56      6.0     4164     1350       -3
 80 Łukasz          Sornek               Mikołów                100.00      6.0     4147     1272      269
 81 Stanisław       Gasik                Warszawa               115.12      6.0     4091     1449     -361
 82 Michał          Ozimiński            Łódź                   120.49      5.5     4644     1376      148
 83 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.11      5.0     4757     1307      288
 84 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    100.00      5.0     4482     1237     -198
 85 Tomasz          Łapka                Opole                  116.41      5.0     4439     1244      310
 86 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               132.04      5.0     4421     1305      129
 87 Janusz          Sojka                Łódź                   100.00      5.0     4418     1297      169
 88 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               124.52      5.0     4414     1321      299
 89 Bogusław        Książek              Szczecin               110.97      5.0     4363     1322     -231
 90 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.95      5.0     4344     1260        5
 91 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      5.0     4319     1262      285
 92 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 105.84      5.0     4242     1308      -16
 93 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    115.44      5.0     4226     1158      386
 94 Joanna          Brychcy              Katowice               112.28      5.0     4159     1376     -201
 95 Marianna        Kozłowska            Białystok              105.27      5.0     4111     1279        0
 96 Tomasz          Silny                Gdynia                 100.00      5.0     4052     1232     -274
 97 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                100.00      5.0     4025     1284     -150
 98 Sławomir        Długosz              Ostróda                101.57      5.0     4004     1226     -388
 99 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      5.0     3856     1148     -412
100 Rafał           Skibicki             Lębork                 112.06      4.5     4304     1251     -145
101 Krzysztof       Sojka                Łódź                   101.54      4.5     4192     1199     -182
102 Joanna          Zacharewicz          Bydgoszcz              100.00      4.5     3510     1012       93
103 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.70      4.0     4677     1185      131
104 Kuba            Koisar               Warszawa               126.62      4.0     4485     1179      140
105 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  115.02      4.0     4300     1140       72
106 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   103.69      4.0     4192     1229     -668
107 Łukasz          Baranowski           Reda                   106.52      4.0     4107     1165     -154
108 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.57      4.0     4107     1113     -463
109 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             117.79      4.0     4085     1168     -263
110 Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      4.0     4078     1102     -160
111 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 100.00      4.0     3891     1129     -288
112 Andrzej         Ciołek               Bielsk Podlaski        100.00      4.0     3818     1079     -383
113 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.0     3650     1166     -684
114 Krzysztof       Wychudzki            Ostróda                100.00      4.0     3622     1084     -690
115 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      4.0     3571     1114    -1106
116 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               107.96      4.0     2161      794      186
117 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.78      3.5     3768      986     -540
118 Beata           Sekuła               Szczecin               100.00      3.5     3600      956     -369
119 Wojciech        Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.5     2984      879     -561
120 Ireneusz        Kaczmarczyk          Gdańsk                 100.43      3.0     4227     1030     -407
121 Łukasz          Sobierajski          Ostróda                100.00      3.0     4211     1117     -280
122 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.0     4070      995     -296
123 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.0     3851      947     -380
124 Dariusz         Zębek                Olsztyn                100.00      3.0     3795     1065     -756
125 Anna            Kurpiel              Warszawa               100.00      2.5     3526      831     -272
126 Izabela         Długosz              Ostróda                100.00      2.5     2991      768     -869
127 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.5     2112      768    -1821
128 Łukasz          Mycio                Górowo Iławeckie       120.55      2.0     2235      599     -226
129 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      2.0     2063      596      110
130 Mateusz         Zawadzki             Sampław                100.00      1.5     2161      717    -2157
131 Aldona          Głośnicka            Ostróda                100.00      1.0     1677      465     -744
132 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     1451      646    -2987
133 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               102.74      0.0        1       79     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Ziemii Ostródzkiej Blanki w Szranki



	Stanisław Rydzik 145.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Wietecki              115.44 +  450: 418  165
    2    18 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  409: 314  150
    3    16 Andrzej        Kwiatkowski           124.70 =  430: 430  125
    4     8 Tomasz         Zwoliński             144.91 +  424: 390  195
    5     4 Kazimierz.J    Merklejn              144.27 -  386: 441   94
    6    12 Zofia          Gajewska              117.67 -  291: 538   68
    7    23 Janusz         Sojka                 100.00 +  468: 337  150
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              117.89 +  421: 306  168
    9     9 Jakub          Zaryński              129.04 -  356: 370   79
   10    27 Czesław        Grajewski             102.79 +  417: 312  153
   11    24 Jan            Kozłowski             125.02 +  437: 387  175
   12    10 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  417: 422   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Tomasz Zwoliński 144.91 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jarosław       Sobczak               115.30 +  416: 401  165
    2    30 Czesław        Grajewski             102.79 +  414: 353  153
    3     3 Jarosław       Borowski              136.37 +  404: 341  186
    4     8 Stanisław      Rydzik                145.05 -  390: 424   95
    5    15 Eugeniusz      Wróblewski            117.40 +  490: 309  167
    6     5 Mariusz        Orzeł                 115.53 +  436: 303  166
    7     5 Katarzyna      Sołdan                122.39 -  379: 416   72
    8     8 Andrzej        Kroc                  110.30 +  481: 329  160
    9     3 Justyna        Górka                 138.50 +  440: 293  189
   10     3 Jakub          Zaryński              129.04 -  401: 403   79
   11     4 Rafał          Lenartowski           132.07 -  362: 518   82
   12    10 Stanisław      Rydzik                145.05 +  422: 417  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Mariusz Skrobosz 144.83 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Gasik                 115.12 -  295: 352   65
    2    47 Piotr          Madej                 100.00 +  407: 283  150
    3    27 Joanna         Brychcy               112.28 -  331: 397   62
    4    35 Sławomir       Kucia                 140.79 -  280: 539   91
    5    48 Czesław        Grajewski             102.79 +  485: 332  153
    6    54 Krzysztof      Sojka                 101.54 +  393: 381  152
    7    25 Waldemar       Czerwoniec            130.11 +  379: 331  180
    8    25 Kuba           Koisar                126.62 +  460: 369  177
    9    16 Rafał          Lenartowski           132.07 -  321: 502   82
   10    17 Andrzej        Rechowicz             128.93 +  425: 333  179
   11    12 Andrzej        Oleksiak              137.54 +  509: 322  188
   12    14 Andrzej        Rechowicz             128.93 -  333: 465   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Kazimierz.J Merklejn 144.27 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Jóźwiak               115.02 +  383: 279  165
    2    13 Sławomir       Kucia                 140.79 +  477: 357  191
    3    15 Michał         Ozimiński             120.49 +  439: 411  170
    4     5 Piotr          Pietuchowski          138.86 +  415: 376  189
    5     4 Stanisław      Rydzik                145.05 +  441: 386  195
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          141.17 +  380: 338  191
    7     1 Mateusz        Żbikowski             139.46 -  416: 463   89
    8     2 Marek          Reda                  130.84 +  421: 310  181
    9     2 Robert         Głowacki              122.35 +  583: 277  172
   10     2 Zofia          Gajewska              117.67 +  495: 314  168
   11     2 Miłosz         Wrzałek               136.47 +  544: 226  186
   12     1 Mateusz        Żbikowski             139.46 -  376: 440   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1986  / 12 165.50




	Dawid Pikul 142.95 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anita          Bruska                114.56 +  385: 337  165
    2    12 Dariusz        Maciejuk              123.75 -  367: 420   74
    3    48 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  392: 332  150
    4    11 Marek          Reda                  130.84 -  319: 391   81
    5    27 Bartosz        Orłowski              116.95 +  399: 387  167
    6    17 Joanna         Ostrowska             111.77 -  343: 405   62
    7    42 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  368: 358  150
    8    24 Weronika       Rudnicka              112.01 +  513: 340  162
    9    22 Robert         Kuszpit               137.29 +  449: 272  187
   10    16 Małgorzata     Puternicka            105.84 +  472: 275  156
   11    11 Grzegorz       Pukniel               119.18 +  458: 331  169
   12     5 Marek          Reda                  130.84 +  383: 377  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Karol Wyrębkiewicz 141.17 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bogdan         Kozłowski             114.42 +  474: 329  164
    2     7 Grzegorz       Pukniel               119.18 +  395: 346  169
    3    10 Justyna        Górka                 138.50 +  354: 347  189
    4     4 Dariusz        Maciejuk              123.75 +  527: 253  174
    5     3 Andrzej        Kowalski              135.26 +  436: 404  185
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.27 -  338: 380   94
    7     7 Dorota         Zielińska             120.59 +  451: 402  171
    8     3 Robert         Głowacki              122.35 -  358: 453   72
    9     6 Agnieszka      Krupka                119.24 +  364: 343  169
   10     1 Mateusz        Żbikowski             139.46 -  380: 466   89
   11     7 Tomasz         Sienkiewicz           111.76 +  424: 263  162
   12     4 Robert         Głowacki              122.35 -  350: 473   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Sławomir Kucia 140.79 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Kuć                   113.54 +  462: 234  164
    2    13 Kazimierz.J    Merklejn              144.27 -  357: 477   94
    3    25 Dorota         Maciejuk              116.99 -  365: 395   67
    4    35 Mariusz        Skrobosz              144.83 +  539: 280  195
    5    22 Weronika       Rudnicka              112.01 +  431: 329  162
    6    14 Beata          Wiączkowska           121.57 -  375: 395   72
    7    24 Jolanta        Chłopińska            117.12 -  372: 439   67
    8    34 Marta          Szeliga-Frynia        132.04 +  485: 351  182
    9    25 Katarzyna      Dębska                100.00 +  374: 325  150
   10    28 Robert         Kuszpit               137.29 -  392: 528   87
   11    23 Maciej         Perzyński             118.80 +  448: 340  169
   12    18 Mariusz        Grodek                122.43 -  379: 381   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Mateusz Żbikowski 139.46 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Brychcy               112.28 +  462: 421  162
    2    15 Anna           Dłużniewska           108.36 +  400: 372  158
    3    14 Bogusław       Książek               110.97 +  431: 315  161
    4     6 Stanisław      Gasik                 115.12 +  482: 261  165
    5     1 Robert         Głowacki              122.35 +  411: 389  172
    6     2 Maciej         Perzyński             118.80 +  429: 419  169
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.27 +  463: 416  194
    8     1 Dariusz        Maciejuk              123.75 +  368: 270  174
    9     1 Miłosz         Wrzałek               136.47 +  378: 299  186
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          141.17 +  466: 380  191
   11     1 Marek          Reda                  130.84 +  400: 293  181
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.27 +  440: 376  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2107  / 12 175.58




	Piotr Pietuchowski 138.86 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Skibicki              112.06 +  407: 368  162
    2     3 Krzysztof      Obremski              137.66 +  423: 358  188
    3     2 Marek          Reda                  130.84 +  355: 331  181
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.27 -  376: 415   94
    5     7 Joanna         Juszczak              135.46 +  434: 295  185
    6    13 Mariusz        Grodek                122.43 -  343: 369   72
    7    11 Krzysztof      Langiewicz            123.54 +  367: 335  174
    8     9 Jarosław       Borowski              136.37 +  428: 321  186
    9     4 Maciej         Perzyński             118.80 +  371: 330  169
   10     4 Miłosz         Wrzałek               136.47 -  350: 381   86
   11    17 Marek          Dudkiewicz            120.08 +  399: 336  170
   12     8 Dorota         Zielińska             120.59 -  392: 415   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Justyna Górka 138.50 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Patrycja       Śliwińska             112.04 +  377: 300  162
    2    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.52 +  393: 386  175
    3    10 Karol          Wyrębkiewicz          141.17 -  347: 354   91
    4    18 Kamil          Górka                 137.63 -  342: 485   88
    5    28 Andrzej        Kwiatkowski           124.70 +  437: 386  175
    6    33 Dorota         Kuć                   113.54 +  402: 375  164
    7    13 Joanna         Ostrowska             111.77 +  489: 215  162
    8     6 Joanna         Juszczak              135.46 +  421: 288  185
    9     3 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  293: 440   95
   10    18 Lucyna         Śniadach              108.55 +  519: 302  159
   11    10 Andrzej        Kowalski              135.26 +  546: 254  185
   12     2 Jakub          Zaryński              129.04 -  416: 448   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Grzegorz Święcki 137.88 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Weronika       Rudnicka              112.01 +  373: 330  162
    2    19 Lucyna         Śniadach              108.55 -  324: 422   59
    3    33 Paweł          Janaś                 128.98 -  312: 419   79
    4    38 Barbara        Łukaszewicz           105.34 -  342: 366   55
    5    57 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  323: 311  150
    6    47 Marek          Salamon               131.17 -  337: 373   81
    7    46 Tomasz         Łapka                 116.41 +  355: 324  166
    8    48 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.43 +  399: 387  150
    9    39 Joanna         Brychcy               112.28 +  341: 328  162
   10    32 Kamil          Nawrocki              128.73 +  481: 278  179
   11    19 Dorota         Zielińska             120.59 -  319: 325   71
   12    33 Jarosław       Sobczak               115.30 -  279: 426   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Krzysztof Obremski 137.66 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Ostrowska             111.77 +  559: 329  162
    2     3 Piotr          Pietuchowski          138.86 -  358: 423   89
    3    18 Monika         Sadurska              109.93 +  435: 335  160
    4    10 Robert         Kuszpit               137.29 -  275: 432   87
    5    26 Anna           Niedzielko            116.39 +  484: 401  166
    6    15 Paweł          Janaś                 128.98 -  327: 472   79
    7    27 Sławomir       Długosz               101.57 +  390: 354  152
    8    18 Agnieszka      Goniowska             107.71 +  362: 281  158
    9    15 Janusz         Sojka                 100.00 +  405: 394  150
   10    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.52 +  378: 322  175
   11    14 Andrzej        Kroc                  110.30 +  459: 393  160
   12     6 Jarosław       Borowski              136.37 -  286: 366   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Kamil Górka 137.63 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Magdalena      Kublik                111.76 +  424: 264  162
    2    25 Andrzej        Oleksiak              137.54 -  361: 404   88
    3    34 Rafał          Wesołowski            120.49 +  471: 295  170
    4    18 Justyna        Górka                 138.50 +  485: 342  189
    5     8 Agata          Kuć                   103.69 +  474: 285  154
    6     3 Katarzyna      Sołdan                122.39 -  298: 366   72
    7    12 Beata          Wiączkowska           121.57 +  424: 338  172
    8     7 Kamil          Nawrocki              128.73 +  379: 357  179
    9     7 Dariusz        Maciejuk              123.75 +  391: 365  174
   10     6 Robert         Głowacki              122.35 +  478: 326  172
   11     3 Jakub          Zaryński              129.04 -  372: 420   79
   12     3 Rafał          Dąbrowski             129.11 +  432: 367  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 12 149.17




	Andrzej Oleksiak 137.54 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Sienkiewicz           111.76 +  355: 304  162
    2    25 Kamil          Górka                 137.63 +  404: 361  188
    3    13 Lucyna         Śniadach              108.55 +  465: 324  159
    4     3 Krzysztof      Sporczyk              117.89 +  368: 328  168
    5     2 Maciej         Perzyński             118.80 -  332: 394   69
    6     7 Miłosz         Wrzałek               136.47 -  435: 436   86
    7    21 Urszula        Solarska              102.63 +  551: 250  153
    8    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.52 +  349: 348  175
    9    10 Mariusz        Grodek                122.43 +  355: 294  172
   10     5 Marek          Reda                  130.84 -  382: 384   81
   11    12 Mariusz        Skrobosz              144.83 -  322: 509   95
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              117.89 +  552: 257  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Robert Kuszpit 137.29 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bogusław       Książek               110.97 -  331: 354   61
    2    52 Beata          Sekuła                100.00 +  422: 267  150
    3    45 Mariusz        Michalski             100.57 +  393: 362  151
    4    10 Krzysztof      Obremski              137.66 +  432: 275  188
    5     5 Mariusz        Grodek                122.43 +  367: 356  172
    6     4 Krzysztof      Sporczyk              117.89 -  310: 414   68
    7    15 Jakub          Zaryński              129.04 -  282: 422   79
    8    28 Paweł          Janaś                 128.98 +  406: 301  179
    9    22 Dawid          Pikul                 142.95 -  272: 449   93
   10    28 Sławomir       Kucia                 140.79 +  528: 392  191
   11    16 Robert         Głowacki              122.35 -  297: 543   72
   12    28 Marek          Dudkiewicz            120.08 +  415: 278  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Miłosz Wrzałek 136.47 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Kroc                  110.30 +  419: 317  160
    2    29 Robert         Głowacki              122.35 -  366: 446   72
    3    35 Magdalena      Kublik                111.76 +  466: 367  162
    4    20 Anna           Niedzielko            116.39 +  385: 362  166
    5    14 Tomasz         Sienkiewicz           111.76 +  465: 335  162
    6     7 Andrzej        Oleksiak              137.54 +  436: 435  188
    7     6 Dorota         Maciejuk              116.99 +  426: 391  167
    8     4 Katarzyna      Sołdan                122.39 +  502: 293  172
    9     1 Mateusz        Żbikowski             139.46 -  299: 378   89
   10     4 Piotr          Pietuchowski          138.86 +  381: 350  189
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.27 -  226: 544   94
   12     7 Zofia          Gajewska              117.67 +  523: 260  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Jarosław Borowski 136.37 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Monika         Gawron-Cieślik        110.05 +  601: 310  160
    2     1 Katarzyna      Sołdan                122.39 +  399: 343  172
    3     3 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  341: 404   95
    4    12 Marek          Salamon               131.17 +  482: 377  181
    5     6 Andrzej        Kroc                  110.30 -  268: 503   60
    6    18 Marta          Szeliga-Frynia        132.04 +  499: 292  182
    7     8 Paweł          Janaś                 128.98 +  337: 319  179
    8     9 Piotr          Pietuchowski          138.86 -  321: 428   89
    9    13 Marek          Dudkiewicz            120.08 +  393: 309  170
   10    11 Jolanta        Chłopińska            117.12 +  435: 239  167
   11     8 Weronika       Rudnicka              112.01 +  354: 331  162
   12     6 Krzysztof      Obremski              137.66 +  366: 286  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 12 150.42




	Joanna Juszczak 135.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Monika         Sadurska              109.93 +  536: 300  160
    2     5 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  396: 343  150
    3     6 Robert         Głowacki              122.35 -  409: 439   72
    4    13 Michał         Ozimiński             120.49 +  419: 400  170
    5     7 Piotr          Pietuchowski          138.86 -  295: 434   89
    6    20 Tomasz         Sienkiewicz           111.76 +  488: 477  162
    7    10 Joanna         Brychcy               112.28 +  432: 331  162
    8     6 Justyna        Górka                 138.50 -  288: 421   89
    9    12 Małgorzata     Puternicka            105.84 +  407: 316  156
   10    10 Janusz         Sojka                 100.00 +  462: 342  150
   11     5 Michał         Alabrudziński         132.27 -  314: 426   82
   12    12 Krzysztof      Langiewicz            123.54 +  368: 295  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Andrzej Kowalski 135.26 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Nawrocki              109.71 +  432: 406  160
    2    22 Urszula        Solarska              102.63 +  349: 321  153
    3     9 Mariusz        Orzeł                 115.53 +  365: 316  166
    4     7 Beata          Wiączkowska           121.57 +  290: 270  172
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          141.17 -  404: 436   91
    6     8 Marek          Reda                  130.84 -  389: 409   81
    7    17 Andrzej        Rechowicz             128.93 -  367: 404   79
    8    21 Joanna         Ostrowska             111.77 +  513: 328  162
    9    21 Grzegorz       Wiączkowski           115.97 -  363: 381   66
   10    34 Rafał          Skibicki              112.06 +  355: 354  162
   11    10 Justyna        Górka                 138.50 -  254: 546   89
   12    27 Monika         Gawron-Cieślik        110.05 +  377: 336  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Michał Alabrudziński 132.27 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Małgorzata     Szmuksta              109.27 -  337: 412   59
    2    49 Agnieszka      Goniowska             107.71 -  320: 394   58
    3    57 Patrycja       Śliwińska             112.04 -  391: 421   62
    4    59 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  523: 223  150
    5    46 Jolanta        Chłopińska            117.12 +  363: 318  167
    6    38 Grzegorz       Wiączkowski           115.97 -  333: 370   66
    7    49 Maciej         Kuć                   100.00 +  373: 306  150
    8    40 Agata          Kuć                   103.69 +  409: 393  154
    9    30 Sławomir       Długosz               101.57 +  540: 284  152
   10    30 Jarosław       Sobczak               115.30 +  441: 327  165
   11     5 Joanna         Juszczak              135.46 +  426: 314  185
   12    11 Rafał          Lenartowski           132.07 -  384: 402   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Rafał Lenartowski 132.07 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Lucyna         Śniadach              108.55 -  363: 440   59
    2    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  462: 287  150
    3    23 Marek          Salamon               131.17 -  301: 420   81
    4    42 Wojciech       Obremski              100.00 +  439: 319  150
    5    31 Mariusz        Kubicki               117.79 +  459: 311  168
    6    22 Anna           Dłużniewska           108.36 +  435: 336  158
    7    14 Dariusz        Nawrocki              109.71 +  366: 333  160
    8     5 Maciej         Perzyński             118.80 -  362: 382   69
    9    16 Mariusz        Skrobosz              144.83 +  502: 321  195
   10     8 Weronika       Rudnicka              112.01 -  379: 419   62
   11     4 Tomasz         Zwoliński             144.91 +  518: 362  195
   12    11 Michał         Alabrudziński         132.27 +  402: 384  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Marta Szeliga-Frynia 132.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Dłużniewska           108.36 -  267: 381   58
    2    53 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  530: 234  150
    3    29 Danuta         Langiewicz            102.99 -  295: 376   53
    4    47 Marcin         Skowron               119.53 +  340: 329  170
    5    30 Jan            Kozłowski             125.02 +  414: 277  175
    6    18 Jarosław       Borowski              136.37 -  292: 499   86
    7    33 Monika         Sadurska              109.93 -  336: 346   60
    8    34 Sławomir       Kucia                 140.79 -  351: 485   91
    9    54 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  340: 365   50
   10    45 Agata          Kuć                   103.69 +  520: 279  154
   11    32 Irena          Sołdan                131.46 -  354: 370   81
   12    48 Kuba           Koisar                126.62 +  382: 351  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Irena Sołdan 131.46 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Agnieszka      Goniowska             107.71 +  402: 291  158
    2     6 Marek          Reda                  130.84 -  324: 495   81
    3    22 Paweł          Frynia                100.00 +  390: 304  150
    4    19 Andrzej        Kwiatkowski           124.70 +  399: 360  175
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              117.89 -  360: 477   68
    6    16 Waldemar       Czerwoniec            130.11 +  495: 401  180
    7    20 Agnieszka      Krupka                119.24 -  377: 482   69
    8    19 Małgorzata     Puternicka            105.84 -  276: 439   56
    9    35 Małgorzata     Szmuksta              109.27 +  403: 389  159
   10     9 Rafał          Dąbrowski             129.11 -  345: 448   79
   11    32 Marta          Szeliga-Frynia        132.04 +  370: 354  182
   12    22 Tomasz         Sienkiewicz           111.76 -  344: 369   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Marek Salamon 131.17 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Łukasz         Baranowski            106.52 +  382: 304  157
    2    14 Beata          Wiączkowska           121.57 -  341: 405   72
    3    23 Rafał          Lenartowski           132.07 +  420: 301  182
    4    12 Jarosław       Borowski              136.37 -  377: 482   86
    5    42 Dariusz        Zębek                 100.00 -  334: 344   50
    6    47 Grzegorz       Święcki               137.88 +  373: 337  188
    7    37 Danuta         Langiewicz            102.99 +  478: 277  153
    8    22 Lucyna         Śniadach              108.55 -  304: 414   59
    9    37 Jarosław       Sobczak               115.30 -  310: 369   65
   10    42 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  342: 297  150
   11    42 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  435: 237  150
   12    26 Jolanta        Chłopińska            117.12 -  369: 388   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Marek Reda 130.84 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Małgorzata     Puternicka            105.84 +  517: 235  156
    2     6 Irena          Sołdan                131.46 +  495: 324  181
    3     2 Piotr          Pietuchowski          138.86 -  331: 355   89
    4    11 Dawid          Pikul                 142.95 +  391: 319  193
    5     9 Beata          Wiączkowska           121.57 +  361: 345  172
    6     8 Andrzej        Kowalski              135.26 +  409: 389  185
    7     2 Krzysztof      Sporczyk              117.89 +  558: 277  168
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.27 -  310: 421   94
    9     5 Katarzyna      Sołdan                122.39 +  391: 364  172
   10     5 Andrzej        Oleksiak              137.54 +  384: 382  188
   11     1 Mateusz        Żbikowski             139.46 -  293: 400   89
   12     5 Dawid          Pikul                 142.95 -  377: 383   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Waldemar Czerwoniec 130.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Barbara        Łukaszewicz           105.34 +  364: 362  155
    2    21 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  486: 242  152
    3     1 Mariusz        Grodek                122.43 -  395: 425   72
    4    21 Grzegorz       Wiączkowski           115.97 +  443: 298  166
    5    12 Mariusz        Orzeł                 115.53 -  420: 438   66
    6    16 Irena          Sołdan                131.46 -  401: 495   81
    7    25 Mariusz        Skrobosz              144.83 -  331: 379   95
    8    35 Grzegorz       Koczkodon             123.95 -  334: 423   74
    9    43 Czesław        Grajewski             102.79 -  320: 376   53
   10    37 Rafał          Wesołowski            120.49 -  302: 375   70
   11    47 Bogusław       Książek               110.97 +  492: 373  161
   12    47 Rafał          Skibicki              112.06 +  469: 283  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Rafał Dąbrowski 129.11 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marianna       Kozłowska             105.27 -  304: 396   55
    2    41 Rafał          Skibicki              112.06 +  456: 380  162
    3    44 Monika         Gawron-Cieślik        110.05 +  321: 312  160
    4    26 Beata          Piotrowska            116.46 +  510: 326  166
    5    19 Dorota         Zielińska             120.59 -  368: 379   71
    6    25 Piotr          Madej                 100.00 +  484: 303  150
    7    16 Mariusz        Orzeł                 115.53 +  450: 320  166
    8    12 Agnieszka      Krupka                119.24 -  383: 401   69
    9    11 Jolanta        Chłopińska            117.12 +  404: 370  167
   10     9 Irena          Sołdan                131.46 +  448: 345  181
   11     6 Magdalena      Kublik                111.76 +  422: 290  162
   12     3 Kamil          Górka                 137.63 -  367: 432   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Jakub Zaryński 129.04 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agata          Kuć                   103.69 -  375: 469   54
    2    40 Łukasz         Baranowski            106.52 +  499: 288  157
    3    20 Kamil          Nawrocki              128.73 +  422: 321  179
    4    15 Mariusz        Kubicki               117.79 +  403: 281  168
    5    10 Ewa            Żbikowska             117.38 +  414: 262  167
    6     6 Dorota         Maciejuk              116.99 -  339: 366   67
    7    15 Robert         Kuszpit               137.29 +  422: 282  187
    8    13 Dorota         Zielińska             120.59 +  392: 352  171
    9     9 Stanisław      Rydzik                145.05 +  370: 356  195
   10     3 Tomasz         Zwoliński             144.91 +  403: 401  195
   11     3 Kamil          Górka                 137.63 +  420: 372  188
   12     2 Justyna        Górka                 138.50 +  448: 416  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 12 159.75




	Paweł Janaś 128.98 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Danuta         Langiewicz            102.99 +  465: 297  153
    2    10 Marianna       Kozłowska             105.27 -  322: 388   55
    3    33 Grzegorz       Święcki               137.88 +  419: 312  188
    4    29 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  375: 273  150
    5    21 Urszula        Solarska              102.63 -  299: 347   53
    6    15 Krzysztof      Obremski              137.66 +  472: 327  188
    7     8 Jarosław       Borowski              136.37 -  319: 337   86
    8    28 Robert         Kuszpit               137.29 -  301: 406   87
    9    38 Dorota         Kuć                   113.54 +  452: 344  164
   10    12 Krzysztof      Langiewicz            123.54 -  383: 411   74
   11    28 Rafał          Skibicki              112.06 +  506: 426  162
   12    19 Bartosz        Orłowski              116.95 +  399: 322  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Andrzej Rechowicz 128.93 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Czesław        Grajewski             102.79 -  314: 347   53
    2    65 Mirosław       Dejna                 100.00 +  504:  89  150
    3    26 Wojciech       Obremski              100.00 +  395: 290  150
    4    27 Danuta         Langiewicz            102.99 -  325: 356   53
    5    33 Grzegorz       Wiączkowski           115.97 +  410: 361  166
    6    27 Bogdan         Kozłowski             114.42 +  487: 380  164
    7    17 Andrzej        Kowalski              135.26 +  404: 367  185
    8    15 Eugeniusz      Wróblewski            117.40 -  323: 411   67
    9    18 Lucyna         Śniadach              108.55 +  351: 340  159
   10    17 Mariusz        Skrobosz              144.83 -  333: 425   95
   11     9 Krzysztof      Langiewicz            123.54 +  440: 402  174
   12    14 Mariusz        Skrobosz              144.83 +  465: 333  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Kamil Nawrocki 128.73 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jerzy          Tatarczuk             102.74 +  400:   1  153
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              117.89 -  333: 487   68
    3    20 Jakub          Zaryński              129.04 -  321: 422   79
    4    56 Krzysztof      Sojka                 101.54 +  421: 339  152
    5    25 Tomasz         Łapka                 116.41 +  433: 377  166
    6    31 Dariusz        Zębek                 100.00 +  485: 289  150
    7    18 Ewa            Żbikowska             117.38 +  361: 300  167
    8     7 Kamil          Górka                 137.63 -  357: 379   88
    9    20 Dorota         Zielińska             120.59 -  406: 412   71
   10    32 Grzegorz       Święcki               137.88 -  278: 481   88
   11    29 Kuba           Koisar                126.62 +  396: 344  177
   12    20 Magdalena      Kublik                111.76 +  375: 338  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Kuba Koisar 126.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Urszula        Solarska              102.63 -  295: 363   53
    2    48 Anita          Bruska                114.56 -  316: 354   65
    3    65 Mateusz        Zawadzki              100.00 +  508: 149  150
    4    44 Małgorzata     Jóźwiak               115.02 +  404: 401  165
    5    40 Tomasz         Silny                 100.00 +  378: 330  150
    6    32 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  478: 335  150
    7    19 Eugeniusz      Wróblewski            117.40 -  317: 331   67
    8    25 Mariusz        Skrobosz              144.83 -  369: 460   95
    9    28 Agnieszka      Goniowska             107.71 -  395: 440   58
   10    35 Stanisław      Gasik                 115.12 -  330: 404   65
   11    29 Kamil          Nawrocki              128.73 -  344: 396   79
   12    48 Marta          Szeliga-Frynia        132.04 -  351: 382   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Jan Kozłowski 125.02 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Wojciech       Gołęcki               101.78 -  313: 433   52
    2    36 Dariusz        Nawrocki              109.71 -  339: 388   60
    3    58 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  385: 379  150
    4    58 Mirosław       Dejna                 100.00 +  545: 104  150
    5    30 Marta          Szeliga-Frynia        132.04 -  277: 414   82
    6    44 Maciej         Kuć                   100.00 +  438: 266  150
    7    31 Anna           Dłużniewska           108.36 -  335: 390   58
    8    42 Piotr          Madej                 100.00 +  386: 353  150
    9    36 Danuta         Langiewicz            102.99 +  437: 339  153
   10     7 Maciej         Perzyński             118.80 =  404: 404  119
   11    24 Stanisław      Rydzik                145.05 -  387: 437   95
   12    37 Michał         Ozimiński             120.49 +  378: 312  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Andrzej Kwiatkowski 124.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Krzysztof      Sojka                 101.54 =  413: 413  102
    2    32 Zofia          Gajewska              117.67 +  412: 389  168
    3    16 Stanisław      Rydzik                145.05 =  430: 430  145
    4    19 Irena          Sołdan                131.46 -  360: 399   81
    5    28 Justyna        Górka                 138.50 -  386: 437   89
    6    36 Małgorzata     Szmuksta              109.27 +  439: 264  159
    7    26 Małgorzata     Puternicka            105.84 -  340: 426   56
    8    37 Katarzyna      Dębska                100.00 -  355: 430   50
    9    44 Bogusław       Książek               110.97 -  357: 359   61
   10    38 Bogdan         Kozłowski             114.42 -  416: 421   64
   11    46 Dariusz        Nawrocki              109.71 -  301: 336   60
   12    57 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  468: 242  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 124.52 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Mariusz        Michalski             100.57 +  461: 250  151
    2    16 Justyna        Górka                 138.50 -  386: 393   89
    3    21 Agnieszka      Krupka                119.24 -  281: 363   69
    4    41 Katarzyna      Dębska                100.00 +  393: 295  150
    5    41 Marianna       Kozłowska             105.27 +  425: 209  155
    6    28 Danuta         Langiewicz            102.99 +  389: 339  153
    7     9 Mariusz        Grodek                122.43 +  351: 311  172
    8    10 Andrzej        Oleksiak              137.54 -  348: 349   88
    9    14 Krzysztof      Langiewicz            123.54 -  357: 384   74
   10    13 Krzysztof      Obremski              137.66 -  322: 378   88
   11    35 Grzegorz       Koczkodon             123.95 -  346: 444   74
   12    40 Jerzy          Krzyżewski            107.96 -  355: 400   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Grzegorz Koczkodon 123.95 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.43 +  425: 337  150
    2    24 Dariusz        Kuć                   122.26 -  343: 409   72
    3    40 Urszula        Solarska              102.63 -  320: 351   53
    4    48 Patrycja       Śliwińska             112.04 -  321: 349   62
    5    51 Henryk         Piotrowski            100.24 +  384: 300  150
    6    35 Tomasz         Łapka                 116.41 +  398: 336  166
    7    44 Jerzy          Krzyżewski            107.96 -  281: 384   58
    8    35 Waldemar       Czerwoniec            130.11 +  423: 334  180
    9    26 Bartosz        Orłowski              116.95 -  333: 411   67
   10    46 Mariusz        Kubicki               117.79 -  320: 389   68
   11    35 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.52 +  444: 346  175
   12    43 Małgorzata     Szmuksta              109.27 -  352: 393   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Dariusz Maciejuk 123.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Henryk         Piotrowski            100.24 +  464: 323  150
    2    12 Dawid          Pikul                 142.95 +  420: 367  193
    3     7 Marianna       Kozłowska             105.27 +  452: 282  155
    4     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.17 -  253: 527   91
    5    20 Bogusław       Książek               110.97 +  444: 339  161
    6    11 Urszula        Solarska              102.63 +  363: 358  153
    7     4 Zofia          Gajewska              117.67 +  379: 351  168
    8     1 Mateusz        Żbikowski             139.46 -  270: 368   89
    9     7 Kamil          Górka                 137.63 -  365: 391   88
   10    21 Dariusz        Kuć                   122.26 +  427: 300  172
   11    18 Dorota         Maciejuk              116.99 -  306: 390   67
   12    15 Agnieszka      Krupka                119.24 +  388: 352  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Krzysztof Langiewicz 123.54 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Mateusz        Zawadzki              100.00 +  576: 152  150
    2     2 Mariusz        Orzeł                 115.53 -  423: 464   66
    3    17 Mariusz        Kubicki               117.79 +  411: 285  168
    4     9 Andrzej        Kroc                  110.30 -  277: 430   60
    5    23 Sławomir       Długosz               101.57 +  387: 353  152
    6    19 Agata          Kuć                   103.69 +  449: 312  154
    7    11 Piotr          Pietuchowski          138.86 -  335: 367   89
    8    17 Beata          Wiączkowska           121.57 +  374: 281  172
    9    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.52 +  384: 357  175
   10    12 Paweł          Janaś                 128.98 +  411: 383  179
   11     9 Andrzej        Rechowicz             128.93 -  402: 440   79
   12    12 Joanna         Juszczak              135.46 -  295: 368   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Mariusz Grodek 122.43 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Mirosław       Dejna                 100.00 +  542: 119  150
    2     4 Beata          Piotrowska            116.46 +  480: 373  166
    3     1 Waldemar       Czerwoniec            130.11 +  425: 395  180
    4     1 Robert         Głowacki              122.35 -  388: 417   72
    5     5 Robert         Kuszpit               137.29 -  356: 367   87
    6    13 Piotr          Pietuchowski          138.86 +  369: 343  189
    7     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.52 -  311: 351   75
    8    16 Barbara        Łukaszewicz           105.34 +  467: 248  155
    9    10 Andrzej        Oleksiak              137.54 -  294: 355   88
   10    29 Patrycja       Śliwińska             112.04 -  367: 374   62
   11    25 Stanisław      Gasik                 115.12 +  444: 274  165
   12    18 Sławomir       Kucia                 140.79 +  381: 379  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Katarzyna Sołdan 122.39 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  409: 301  150
    2     1 Jarosław       Borowski              136.37 -  343: 399   86
    3    47 Dorota         Kuć                   113.54 +  471: 267  164
    4    25 Agnieszka      Krupka                119.24 +  376: 286  169
    5    18 Danuta         Langiewicz            102.99 +  372: 354  153
    6     3 Kamil          Górka                 137.63 +  366: 298  188
    7     5 Tomasz         Zwoliński             144.91 +  416: 379  195
    8     4 Miłosz         Wrzałek               136.47 -  293: 502   86
    9     5 Marek          Reda                  130.84 -  364: 391   81
   10    20 Agnieszka      Goniowska             107.71 -  365: 390   58
   11    13 Zofia          Gajewska              117.67 -  327: 346   68
   12    25 Barbara        Łukaszewicz           105.34 +  401: 260  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Robert Głowacki 122.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  347: 308  150
    2    29 Miłosz         Wrzałek               136.47 +  446: 366  186
    3     6 Joanna         Juszczak              135.46 +  439: 409  185
    4     1 Mariusz        Grodek                122.43 +  417: 388  172
    5     1 Mateusz        Żbikowski             139.46 -  389: 411   89
    6    10 Stanisław      Gasik                 115.12 +  391: 322  165
    7     3 Maciej         Perzyński             118.80 +  455: 428  169
    8     3 Karol          Wyrębkiewicz          141.17 +  453: 358  191
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.27 -  277: 583   94
   10     6 Kamil          Górka                 137.63 -  326: 478   88
   11    16 Robert         Kuszpit               137.29 +  543: 297  187
   12     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.17 +  473: 350  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 12 155.58




	Dariusz Kuć 122.26 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Anna           Kurpiel               100.00 +  357: 247  150
    2    24 Grzegorz       Koczkodon             123.95 +  409: 343  174
    3    11 Beata          Wiączkowska           121.57 -  370: 399   72
    4    14 Łukasz         Sobierajski           100.00 -  352: 382   50
    5    24 Joanna         Ostrowska             111.77 -  269: 442   62
    6    39 Paweł          Frynia                100.00 +  458: 298  150
    7    38 Tomasz         Silny                 100.00 +  419: 326  150
    8    31 Ewa            Żbikowska             117.38 -  290: 400   67
    9    41 Stanisław      Gasik                 115.12 +  408: 359  165
   10    21 Dariusz        Maciejuk              123.75 -  300: 427   74
   11    45 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  360: 261  150
   12    30 Monika         Sadurska              109.93 +  331: 321  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Beata Wiączkowska 121.57 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Sylwia         Buks                  100.00 +  462: 280  150
    2    14 Marek          Salamon               131.17 +  405: 341  181
    3    11 Dariusz        Kuć                   122.26 +  399: 370  172
    4     7 Andrzej        Kowalski              135.26 -  270: 290   85
    5     9 Marek          Reda                  130.84 -  345: 361   81
    6    14 Sławomir       Kucia                 140.79 +  395: 375  191
    7    12 Kamil          Górka                 137.63 -  338: 424   88
    8    17 Krzysztof      Langiewicz            123.54 -  281: 374   74
    9    27 Magdalena      Kublik                111.76 -  366: 393   62
   10    44 Małgorzata     Jóźwiak               115.02 +  421: 334  165
   11    40 Sławomir       Długosz               101.57 +  426: 254  152
   12    24 Rafał          Wesołowski            120.49 -  379: 428   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Dorota Zielińska 120.59 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Tomasz         Silny                 100.00 +  415: 320  150
    2    31 Marek          Dudkiewicz            120.08 -  319: 426   70
    3    19 Zbigniew       Wietecki              115.44 +  319: 314  165
    4    31 Lucyna         Śniadach              108.55 +  375: 349  159
    5    19 Rafał          Dąbrowski             129.11 +  379: 368  179
    6     9 Andrzej        Kroc                  110.30 +  395: 277  160
    7     7 Karol          Wyrębkiewicz          141.17 -  402: 451   91
    8    13 Jakub          Zaryński              129.04 -  352: 392   79
    9    20 Kamil          Nawrocki              128.73 +  412: 406  179
   10    22 Monika         Gawron-Cieślik        110.05 +  448: 383  160
   11    19 Grzegorz       Święcki               137.88 +  325: 319  188
   12     8 Piotr          Pietuchowski          138.86 +  415: 392  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Łukasz Mycio 120.55 Górowo Iławeckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  319: 377   50
    2    62 Dorota         Kuć                   113.54 -  325: 363   64
    3    60 Aldona         Głośnicka             100.00 +  481: 251  150
    4    43 Rafał          Wesołowski            120.49 -  270: 416   70
    5    52 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  467: 221  150
    6    43 Agnieszka      Goniowska             107.71 -  372: 433   58
    7    50 Łukasz         Baranowski            106.52 -    1: 400   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     599  /  7  85.57




	Michał Ozimiński 120.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Andrzej        Ciołek                100.00 +  359: 313  150
    2    23 Ewa            Żbikowska             117.38 +  368: 358  167
    3    15 Kazimierz.J    Merklejn              144.27 -  411: 439   94
    4    13 Joanna         Juszczak              135.46 -  400: 419   85
    5    34 Monika         Gawron-Cieślik        110.05 -  360: 361   60
    6    40 Rafał          Wesołowski            120.49 +  440: 347  170
    7    29 Jarosław       Sobczak               115.30 +  365: 317  165
    8    23 Grzegorz       Wiączkowski           115.97 -  359: 360   66
    9    29 Rafał          Skibicki              112.06 =  358: 358  112
   10    33 Magdalena      Kublik                111.76 -  409: 459   62
   11    27 Marcin         Skowron               119.53 +  503: 387  170
   12    37 Jan            Kozłowski             125.02 -  312: 378   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Rafał Wesołowski 120.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Wojciech       Obremski              100.00 +  377: 317  150
    2    17 Maciej         Perzyński             118.80 -  319: 478   69
    3    34 Kamil          Górka                 137.63 -  295: 471   88
    4    43 Łukasz         Mycio                 120.55 +  416: 270  171
    5    32 Beata          Piotrowska            116.46 -  350: 405   66
    6    40 Michał         Ozimiński             120.49 -  347: 440   70
    7    56 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  461: 290  152
    8    47 Łukasz         Baranowski            106.52 +  474: 314  157
    9    33 Anna           Niedzielko            116.39 -  319: 430   66
   10    37 Waldemar       Czerwoniec            130.11 +  375: 302  180
   11    34 Joanna         Brychcy               112.28 +  385: 278  162
   12    24 Beata          Wiączkowska           121.57 +  428: 379  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Marek Dudkiewicz 120.08 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Elżbieta       Święcka               100.00 +  335: 329  150
    2    31 Dorota         Zielińska             120.59 +  426: 319  171
    3    12 Agata          Kuć                   103.69 -  312: 361   54
    4    28 Joanna         Brychcy               112.28 -  302: 405   62
    5    37 Dariusz        Nawrocki              109.71 -  372: 386   60
    6    41 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.43 +  460: 322  150
    7    40 Piotr          Madej                 100.00 +  477: 349  150
    8    27 Anna           Niedzielko            116.39 +  351: 304  166
    9    13 Jarosław       Borowski              136.37 -  309: 393   86
   10    19 Grzegorz       Pukniel               119.18 +  368: 333  169
   11    17 Piotr          Pietuchowski          138.86 -  336: 399   89
   12    28 Robert         Kuszpit               137.29 -  278: 415   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Marcin Skowron 119.53 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Łukasz         Sornek                100.00 +  369: 350  150
    2    20 Grzegorz       Wiączkowski           115.97 -  294: 364   66
    3    43 Małgorzata     Szmuksta              109.27 -  321: 340   59
    4    47 Marta          Szeliga-Frynia        132.04 -  329: 340   82
    5    62 Mirosław       Dejna                 100.00 +  542:  95  150
    6    45 Tomasz         Silny                 100.00 -  377: 425   50
    7    51 Anita          Bruska                114.56 +  398: 338  165
    8    44 Danuta         Langiewicz            102.99 -  362: 409   53
    9    46 Łukasz         Baranowski            106.52 +  410: 260  157
   10    36 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  417: 416  150
   11    27 Michał         Ozimiński             120.49 -  387: 503   70
   12    38 Paweł          Frynia                100.00 +  429: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Agnieszka Krupka 119.24 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Dariusz        Zębek                 100.00 -  334: 385   50
    2    51 Małgorzata     Jóźwiak               115.02 +  395: 371  165
    3    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.52 +  363: 281  175
    4    25 Katarzyna      Sołdan                122.39 -  286: 376   72
    5    36 Magdalena      Kublik                111.76 +  444: 418  162
    6    21 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  317: 315  150
    7    20 Irena          Sołdan                131.46 +  482: 377  181
    8    12 Rafał          Dąbrowski             129.11 +  401: 383  179
    9     6 Karol          Wyrębkiewicz          141.17 -  343: 364   91
   10    23 Monika         Sadurska              109.93 +  446: 263  160
   11    20 Eugeniusz      Wróblewski            117.40 -  346: 460   67
   12    15 Dariusz        Maciejuk              123.75 -  352: 388   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Grzegorz Pukniel 119.18 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  401: 320  150
    2     7 Karol          Wyrębkiewicz          141.17 -  346: 395   91
    3    49 Krzysztof      Sojka                 101.54 +  409: 276  152
    4    33 Urszula        Solarska              102.63 -  369: 370   53
    5    39 Anita          Bruska                114.56 +  463: 300  165
    6    24 Eugeniusz      Wróblewski            117.40 -  265: 393   67
    7    36 Monika         Gawron-Cieślik        110.05 +  394: 372  160
    8    29 Anna           Dłużniewska           108.36 +  418: 325  158
    9    24 Patrycja       Śliwińska             112.04 +  390: 315  162
   10    19 Marek          Dudkiewicz            120.08 -  333: 368   70
   11    11 Dawid          Pikul                 142.95 -  331: 458   93
   12    23 Andrzej        Kroc                  110.30 -  296: 405   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Maciej Perzyński 118.80 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Paweł          Frynia                100.00 +  455: 390  150
    2    17 Rafał          Wesołowski            120.49 +  478: 319  170
    3     5 Grzegorz       Wiączkowski           115.97 +  479: 303  166
    4     2 Agata          Kuć                   103.69 +  347: 322  154
    5     2 Andrzej        Oleksiak              137.54 +  394: 332  188
    6     2 Mateusz        Żbikowski             139.46 -  419: 429   89
    7     3 Robert         Głowacki              122.35 -  428: 455   72
    8     5 Rafał          Lenartowski           132.07 +  382: 362  182
    9     4 Piotr          Pietuchowski          138.86 -  330: 371   89
   10     7 Jan            Kozłowski             125.02 =  404: 404  125
   11    23 Sławomir       Kucia                 140.79 -  340: 448   91
   12    17 Eugeniusz      Wróblewski            117.40 -  402: 403   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Krzysztof Sporczyk 117.89 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Paweł          Jankowski             100.00 +  471:  98  150
    2     8 Kamil          Nawrocki              128.73 +  487: 333  179
    3     4 Eugeniusz      Wróblewski            117.40 +  407: 353  167
    4     3 Andrzej        Oleksiak              137.54 -  328: 368   88
    5    11 Irena          Sołdan                131.46 +  477: 360  181
    6     4 Robert         Kuszpit               137.29 +  414: 310  187
    7     2 Marek          Reda                  130.84 -  277: 558   81
    8    14 Stanisław      Rydzik                145.05 -  306: 421   95
    9    17 Dorota         Maciejuk              116.99 +  391: 259  167
   10    14 Barbara        Łukaszewicz           105.34 +  404: 325  155
   11    15 Agnieszka      Goniowska             107.71 -  327: 392   58
   12    13 Andrzej        Oleksiak              137.54 -  257: 552   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Mariusz Kubicki 117.79 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Piotr          Madej                 100.00 +  414: 339  150
    2    33 Krzysztof      Sojka                 101.54 +  437: 255  152
    3    17 Krzysztof      Langiewicz            123.54 -  285: 411   74
    4    15 Jakub          Zaryński              129.04 -  281: 403   79
    5    31 Rafał          Lenartowski           132.07 -  311: 459   82
    6    42 Anna           Niedzielko            116.39 -  284: 334   66
    7    45 Bartosz        Orłowski              116.95 -  397: 430   67
    8    54 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  296: 325   50
    9    58 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  424: 369  152
   10    46 Grzegorz       Koczkodon             123.95 +  389: 320  174
   11    38 Monika         Gawron-Cieślik        110.05 -  290: 391   60
   12    50 Joanna         Brychcy               112.28 -  277: 312   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Zofia Gajewska 117.67 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Izabela        Długosz               100.00 +  414: 240  150
    2    32 Andrzej        Kwiatkowski           124.70 -  389: 412   75
    3    28 Dariusz        Zębek                 100.00 +  441: 309  150
    4    22 Małgorzata     Szmuksta              109.27 +  373: 356  159
    5    16 Anna           Dłużniewska           108.36 +  398: 325  158
    6    12 Stanisław      Rydzik                145.05 +  538: 291  195
    7     4 Dariusz        Maciejuk              123.75 -  351: 379   74
    8    11 Dorota         Maciejuk              116.99 +  401: 334  167
    9     8 Eugeniusz      Wróblewski            117.40 +  370: 358  167
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.27 -  314: 495   94
   11    13 Katarzyna      Sołdan                122.39 +  346: 327  172
   12     7 Miłosz         Wrzałek               136.47 -  260: 523   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Eugeniusz Wróblewski 117.40 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  419: 296  150
    2    28 Katarzyna      Dębska                100.00 +  381: 349  150
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              117.89 -  353: 407   68
    4    34 Zbigniew       Wietecki              115.44 +  334: 326  165
    5    15 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  309: 490   95
    6    24 Grzegorz       Pukniel               119.18 +  393: 265  169
    7    19 Kuba           Koisar                126.62 +  331: 317  177
    8    15 Andrzej        Rechowicz             128.93 +  411: 323  179
    9     8 Zofia          Gajewska              117.67 -  358: 370   68
   10    26 Dorota         Maciejuk              116.99 -  280: 372   67
   11    20 Agnieszka      Krupka                119.24 +  460: 346  169
   12    17 Maciej         Perzyński             118.80 +  403: 402  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Ewa Żbikowska 117.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Aldona         Głośnicka             100.00 +  425: 265  150
    2    23 Michał         Ozimiński             120.49 -  358: 368   70
    3    36 Anita          Bruska                114.56 +  348: 297  165
    4    16 Joanna         Ostrowska             111.77 +  395: 358  162
    5    10 Jakub          Zaryński              129.04 -  262: 414   79
    6    26 Beata          Piotrowska            116.46 +  401: 320  166
    7    18 Kamil          Nawrocki              128.73 -  300: 361   79
    8    31 Dariusz        Kuć                   122.26 +  400: 290  172
    9    23 Andrzej        Kroc                  110.30 +  428: 293  160
   10    25 Anna           Niedzielko            116.39 +  415: 310  166
   11    21 Patrycja       Śliwińska             112.04 +  338: 329  162
   12     9 Grzegorz       Wiączkowski           115.97 -  313: 351   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Jolanta Chłopińska 117.12 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Łukasz         Sobierajski           100.00 -  381: 404   50
    2    39 Tomasz         Sienkiewicz           111.76 -  326: 399   62
    3    53 Łukasz         Baranowski            106.52 +  470: 254  157
    4    36 Mariusz        Michalski             100.57 +  332: 315  151
    5    46 Michał         Alabrudziński         132.27 -  318: 363   82
    6    51 Marianna       Kozłowska             105.27 +  361: 330  155
    7    24 Sławomir       Kucia                 140.79 +  439: 372  191
    8    32 Stanisław      Gasik                 115.12 +  425: 311  165
    9    11 Rafał          Dąbrowski             129.11 -  370: 404   79
   10    11 Jarosław       Borowski              136.37 -  239: 435   86
   11    43 Agata          Nawrocka              100.00 +  422: 305  150
   12    26 Marek          Salamon               131.17 +  388: 369  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Dorota Maciejuk 116.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Katarzyna      Dębska                100.00 -  327: 349   50
    2    58 Anna           Kurpiel               100.00 +  375: 238  150
    3    25 Sławomir       Kucia                 140.79 +  395: 365  191
    4    24 Dariusz        Nawrocki              109.71 +  403: 297  160
    5    13 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  426: 353  150
    6     6 Jakub          Zaryński              129.04 +  366: 339  179
    7     6 Miłosz         Wrzałek               136.47 -  391: 426   86
    8    11 Zofia          Gajewska              117.67 -  334: 401   68
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              117.89 -  259: 391   68
   10    26 Eugeniusz      Wróblewski            117.40 +  372: 280  167
   11    18 Dariusz        Maciejuk              123.75 +  390: 306  174
   12    16 Agnieszka      Goniowska             107.71 -  325: 327   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Bartosz Orłowski 116.95 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Maciej         Kuć                   100.00 +  465: 340  150
    2    11 Dariusz        Zębek                 100.00 +  406: 317  150
    3     8 Stanisław      Gasik                 115.12 -  371: 400   65
    4    23 Tomasz         Sienkiewicz           111.76 -  377: 395   62
    5    27 Dawid          Pikul                 142.95 -  387: 399   93
    6    34 Małgorzata     Puternicka            105.84 -  347: 378   56
    7    45 Mariusz        Kubicki               117.79 +  430: 397  168
    8    36 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  391: 352  150
    9    26 Grzegorz       Koczkodon             123.95 +  411: 333  174
   10    31 Urszula        Solarska              102.63 -  352: 401   53
   11    26 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  352: 236  150
   12    19 Paweł          Janaś                 128.98 -  322: 399   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Beata Piotrowska 116.46 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Wojciech       Kuć                   100.00 +  406: 190  150
    2     4 Mariusz        Grodek                122.43 -  373: 480   72
    3    37 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  443: 370  150
    4    26 Rafał          Dąbrowski             129.11 -  326: 510   79
    5    32 Rafał          Wesołowski            120.49 +  405: 350  170
    6    26 Ewa            Żbikowska             117.38 -  320: 401   67
    7    34 Patrycja       Śliwińska             112.04 -  366: 371   62
    8    41 Tomasz         Silny                 100.00 +  403: 295  150
    9    31 Barbara        Łukaszewicz           105.34 -  301: 512   55
   10    40 Jerzy          Krzyżewski            107.96 -  297: 369   58
   11    33 Janusz         Sojka                 100.00 +  406: 369  150
   12    41 Katarzyna      Dębska                100.00 +  390: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Tomasz Łapka 116.41 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  422: 242  150
    2    26 Bogusław       Książek               110.97 -  340: 381   61
    3    42 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  506: 308  152
    4    17 Anna           Dłużniewska           108.36 -  360: 364   58
    5    25 Kamil          Nawrocki              128.73 -  377: 433   79
    6    35 Grzegorz       Koczkodon             123.95 -  336: 398   74
    7    46 Grzegorz       Święcki               137.88 -  324: 355   88
    8    52 Monika         Gawron-Cieślik        110.05 -  289: 430   60
    9    57 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  424: 273  150
   10    39 Joanna         Ostrowska             111.77 -  333: 343   62
   11    48 Małgorzata     Puternicka            105.84 +  304: 299  156
   12    49 Agata          Kuć                   103.69 +  424: 303  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Anna Niedzielko 116.39 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 Agata          Nawrocka              100.00 +  419: 248  150
    2    27 Stanisław      Gasik                 115.12 -  258: 430   65
    3    41 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.43 +  426: 374  150
    4    20 Miłosz         Wrzałek               136.47 -  362: 385   86
    5    26 Krzysztof      Obremski              137.66 -  401: 484   88
    6    42 Mariusz        Kubicki               117.79 +  334: 284  168
    7    43 Dariusz        Zębek                 100.00 +  347: 321  150
    8    27 Marek          Dudkiewicz            120.08 -  304: 351   70
    9    33 Rafał          Wesołowski            120.49 +  430: 319  170
   10    25 Ewa            Żbikowska             117.38 -  310: 415   67
   11    50 Małgorzata     Jóźwiak               115.02 +  357: 324  165
   12    31 Dariusz        Nawrocki              109.71 -  298: 396   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Grzegorz Wiączkowski 115.97 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    65 Beata          Sekuła                100.00 +  435: 270  150
    2    20 Marcin         Skowron               119.53 +  364: 294  170
    3     5 Maciej         Perzyński             118.80 -  303: 479   69
    4    21 Waldemar       Czerwoniec            130.11 -  298: 443   80
    5    33 Andrzej        Rechowicz             128.93 -  361: 410   79
    6    38 Michał         Alabrudziński         132.27 +  370: 333  182
    7    35 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  461: 216  150
    8    23 Michał         Ozimiński             120.49 +  360: 359  170
    9    21 Andrzej        Kowalski              135.26 +  381: 363  185
   10    24 Mariusz        Orzeł                 115.53 +  336: 326  166
   11    22 Urszula        Solarska              102.63 +  458: 314  153
   12     9 Ewa            Żbikowska             117.38 +  351: 313  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 12 143.42




	Mariusz Orzeł 115.53 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    66 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  407: 331  150
    2     2 Krzysztof      Langiewicz            123.54 +  464: 423  174
    3     9 Andrzej        Kowalski              135.26 -  316: 365   85
    4    30 Marianna       Kozłowska             105.27 +  315: 292  155
    5    12 Waldemar       Czerwoniec            130.11 +  438: 420  180
    6     5 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  303: 436   95
    7    16 Rafał          Dąbrowski             129.11 -  320: 450   79
    8    26 Janusz         Sojka                 100.00 -  270: 339   50
    9    34 Joanna         Ostrowska             111.77 +  465: 309  162
   10    24 Grzegorz       Wiączkowski           115.97 -  326: 336   66
   11    49 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  400: 368  150
   12    29 Lucyna         Śniadach              108.55 +  350: 319  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Zbigniew Wietecki 115.44 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                145.05 -  418: 450   95
    2    35 Andrzej        Ciołek                100.00 +  487: 320  150
    3    19 Dorota         Zielińska             120.59 -  314: 319   71
    4    34 Eugeniusz      Wróblewski            117.40 -  326: 334   67
    5    47 Agnieszka      Goniowska             107.71 -  319: 411   58
    6    55 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  423: 296  150
    7    48 Henryk         Piotrowski            100.24 -  288: 348   50
    8    53 Marianna       Kozłowska             105.27 +  404: 345  155
    9    47 Tomasz         Silny                 100.00 -  324: 367   50
   10    43 Joanna         Brychcy               112.28 +  431: 270  162
   11    30 Paweł          Frynia                100.00 +  492: 380  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 11 105.27




	Jarosław Sobczak 115.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  401: 416   95
    2    37 Monika         Gawron-Cieślik        110.05 -  328: 348   60
    3    52 Sylwia         Buks                  100.00 +  433: 335  150
    4    37 Dariusz        Zębek                 100.00 -  262: 340   50
    5    49 Wojciech       Obremski              100.00 +  363: 333  150
    6    37 Magdalena      Kublik                111.76 +  362: 352  162
    7    29 Michał         Ozimiński             120.49 -  317: 365   70
    8    38 Jerzy          Krzyżewski            107.96 +  324: 276  158
    9    37 Marek          Salamon               131.17 +  369: 310  181
   10    30 Michał         Alabrudziński         132.27 -  327: 441   82
   11    56 Andrzej        Ciołek                100.00 +  416: 186  150
   12    33 Grzegorz       Święcki               137.88 +  426: 279  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Stanisław Gasik 115.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              144.83 +  352: 295  195
    2    27 Anna           Niedzielko            116.39 +  430: 258  166
    3     8 Bartosz        Orłowski              116.95 +  400: 371  167
    4     6 Mateusz        Żbikowski             139.46 -  261: 482   89
    5    17 Joanna         Brychcy               112.28 +  318: 301  162
    6    10 Robert         Głowacki              122.35 -  322: 391   72
    7    22 Andrzej        Kroc                  110.30 -  294: 388   60
    8    32 Jolanta        Chłopińska            117.12 -  311: 425   67
    9    41 Dariusz        Kuć                   122.26 -  359: 408   72
   10    35 Kuba           Koisar                126.62 +  404: 330  177
   11    25 Mariusz        Grodek                122.43 -  274: 444   72
   12    46 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  366: 359  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Małgorzata Jóźwiak 115.02 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.J    Merklejn              144.27 -  279: 383   94
    2    51 Agnieszka      Krupka                119.24 -  371: 395   69
    3    59 Beata          Sekuła                100.00 +  340: 252  150
    4    44 Kuba           Koisar                126.62 -  401: 404   77
    5    53 Łukasz         Baranowski            106.52 -  305: 400   57
    6    58 Aldona         Głośnicka             100.00 +  478: 235  150
    7    54 Marianna       Kozłowska             105.27 +  393: 280  155
    8    46 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  333: 356   50
    9    51 Łukasz         Sornek                100.00 -  313: 399   50
   10    44 Beata          Wiączkowska           121.57 -  334: 421   72
   11    50 Anna           Niedzielko            116.39 -  324: 357   66
   12    58 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.43 +  429: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Anita Bruska 114.56 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 142.95 -  337: 385   93
    2    48 Kuba           Koisar                126.62 +  354: 316  177
    3    36 Ewa            Żbikowska             117.38 -  297: 348   67
    4    45 Rafał          Skibicki              112.06 +  380: 264  162
    5    39 Grzegorz       Pukniel               119.18 -  300: 463   69
    6    49 Lucyna         Śniadach              108.55 -  287: 371   59
    7    51 Marcin         Skowron               119.53 -  338: 398   70
    8    60 Beata          Sekuła                100.00 +  374: 318  150
    9    49 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  397: 360  150
   10    61 Anna           Kurpiel               100.00 +  411: 229  150
   11    58 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  350: 311  150
   12    36 Urszula        Solarska              102.63 -  339: 404   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Bogdan Kozłowski 114.42 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          141.17 -  329: 474   91
    2    56 Mariusz        Michalski             100.57 -  245: 407   51
    3    55 Elżbieta       Święcka               100.00 +  358: 353  150
    4    51 Andrzej        Ciołek                100.00 +  441: 281  150
    5    38 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.43 +  395: 338  150
    6    27 Andrzej        Rechowicz             128.93 -  380: 487   79
    7    30 Tomasz         Sienkiewicz           111.76 -  382: 431   62
    8    50 Dorota         Kuć                   113.54 -  393: 419   64
    9    50 Henryk         Piotrowski            100.24 +  433: 358  150
   10    38 Andrzej        Kwiatkowski           124.70 +  421: 416  175
   11    31 Jerzy          Krzyżewski            107.96 -  340: 391   58
   12    39 Janusz         Sojka                 100.00 +  332: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Dorota Kuć 113.54 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Kucia                 140.79 -  234: 462   91
    2    62 Łukasz         Mycio                 120.55 +  363: 325  171
    3    47 Katarzyna      Sołdan                122.39 -  267: 471   72
    4    54 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  395: 292  150
    5    45 Monika         Sadurska              109.93 +  389: 335  160
    6    33 Justyna        Górka                 138.50 -  375: 402   89
    7    41 Barbara        Łukaszewicz           105.34 -  289: 413   55
    8    50 Bogdan         Kozłowski             114.42 +  419: 393  164
    9    38 Paweł          Janaś                 128.98 -  344: 452   79
   10    58 Beata          Sekuła                100.00 +  410: 361  150
   11    57 Dariusz        Zębek                 100.00 +  391: 346  150
   12    35 Danuta         Langiewicz            102.99 -  301: 378   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Joanna Brychcy 112.28 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mateusz        Żbikowski             139.46 -  421: 462   89
    2    34 Małgorzata     Szmuksta              109.27 +  393: 349  159
    3    27 Mariusz        Skrobosz              144.83 +  397: 331  195
    4    28 Marek          Dudkiewicz            120.08 +  405: 302  170
    5    17 Stanisław      Gasik                 115.12 -  301: 318   65
    6    30 Monika         Gawron-Cieślik        110.05 +  394: 371  160
    7    10 Joanna         Juszczak              135.46 -  331: 432   85
    8    30 Patrycja       Śliwińska             112.04 -  329: 361   62
    9    39 Grzegorz       Święcki               137.88 -  328: 341   88
   10    43 Zbigniew       Wietecki              115.44 -  270: 431   65
   11    34 Rafał          Wesołowski            120.49 -  278: 385   70
   12    50 Mariusz        Kubicki               117.79 +  312: 277  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Rafał Skibicki 112.06 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          138.86 -  368: 407   89
    2    41 Rafał          Dąbrowski             129.11 -  380: 456   79
    3    51 Henryk         Piotrowski            100.24 +  363: 299  150
    4    45 Anita          Bruska                114.56 -  264: 380   65
    5    54 Wojciech       Gołęcki               101.78 -  273: 344   52
    6    60 Anna           Kurpiel               100.00 +  392: 233  150
    7    59 Krzysztof      Sojka                 101.54 +  398: 329  152
    8    43 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  445: 313  150
    9    29 Michał         Ozimiński             120.49 =  358: 358  120
   10    34 Andrzej        Kowalski              135.26 -  354: 355   85
   11    28 Paweł          Janaś                 128.98 -  426: 506   79
   12    47 Waldemar       Czerwoniec            130.11 -  283: 469   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Patrycja Śliwińska 112.04 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Górka                 138.50 -  300: 377   89
    2    43 Barbara        Łukaszewicz           105.34 -  262: 462   55
    3    57 Michał         Alabrudziński         132.27 +  421: 391  182
    4    48 Grzegorz       Koczkodon             123.95 +  349: 321  174
    5    43 Paweł          Frynia                100.00 +  477: 409  150
    6    23 Janusz         Sojka                 100.00 -  327: 363   50
    7    34 Beata          Piotrowska            116.46 +  371: 366  166
    8    30 Joanna         Brychcy               112.28 +  361: 329  162
    9    24 Grzegorz       Pukniel               119.18 -  315: 390   69
   10    29 Mariusz        Grodek                122.43 +  374: 367  172
   11    21 Ewa            Żbikowska             117.38 -  329: 338   67
   12    34 Elżbieta       Święcka               100.00 +  413: 350  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Weronika Rudnicka 112.01 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Święcki               137.88 -  330: 373   88
    2    54 Aldona         Głośnicka             100.00 +  445: 251  150
    3    39 Agnieszka      Goniowska             107.71 +  385: 318  158
    4    32 Bogusław       Książek               110.97 -  348: 378   61
    5    22 Sławomir       Kucia                 140.79 -  329: 431   91
    6    50 Łukasz         Baranowski            106.52 +  458: 327  157
    7    32 Agata          Kuć                   103.69 +  405: 315  154
    8    24 Dawid          Pikul                 142.95 -  340: 513   93
    9    32 Anna           Dłużniewska           108.36 +  395: 336  158
   10     8 Rafał          Lenartowski           132.07 +  419: 379  182
   11     8 Jarosław       Borowski              136.37 -  331: 354   86
   12    21 Joanna         Ostrowska             111.77 +  389: 335  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Joanna Ostrowska 111.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Obremski              137.66 -  329: 559   88
    2    57 Agata          Nawrocka              100.00 +  460: 238  150
    3    32 Katarzyna      Dębska                100.00 +  502: 298  150
    4    16 Ewa            Żbikowska             117.38 -  358: 395   67
    5    24 Dariusz        Kuć                   122.26 +  442: 269  172
    6    17 Dawid          Pikul                 142.95 +  405: 343  193
    7    13 Justyna        Górka                 138.50 -  215: 489   89
    8    21 Andrzej        Kowalski              135.26 -  328: 513   85
    9    34 Mariusz        Orzeł                 115.53 -  309: 465   66
   10    39 Tomasz         Łapka                 116.41 +  343: 333  166
   11    39 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  452: 329  150
   12    21 Weronika       Rudnicka              112.01 -  335: 389   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Magdalena Kublik 111.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Górka                 137.63 -  264: 424   88
    2    55 Elżbieta       Święcka               100.00 +  430: 350  150
    3    35 Miłosz         Wrzałek               136.47 -  367: 466   86
    4    55 Anna           Kurpiel               100.00 +  473: 255  150
    5    36 Agnieszka      Krupka                119.24 -  418: 444   69
    6    37 Jarosław       Sobczak               115.30 -  352: 362   65
    7    47 Łukasz         Sornek                100.00 +  357: 309  150
    8    39 Bogusław       Książek               110.97 +  427: 311  161
    9    27 Beata          Wiączkowska           121.57 +  393: 366  172
   10    33 Michał         Ozimiński             120.49 +  459: 409  170
   11     6 Rafał          Dąbrowski             129.11 -  290: 422   79
   12    20 Kamil          Nawrocki              128.73 -  338: 375   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Tomasz Sienkiewicz 111.76 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Oleksiak              137.54 -  304: 355   88
    2    39 Jolanta        Chłopińska            117.12 +  399: 326  167
    3    24 Barbara        Łukaszewicz           105.34 +  396: 327  155
    4    23 Bartosz        Orłowski              116.95 +  395: 377  167
    5    14 Miłosz         Wrzałek               136.47 -  335: 465   86
    6    20 Joanna         Juszczak              135.46 -  477: 488   85
    7    30 Bogdan         Kozłowski             114.42 +  431: 382  164
    8    20 Dariusz        Nawrocki              109.71 +  398: 313  160
    9    19 Monika         Sadurska              109.93 +  416: 326  160
   10    15 Andrzej        Kroc                  110.30 -  319: 369   60
   11     7 Karol          Wyrębkiewicz          141.17 -  263: 424   91
   12    22 Irena          Sołdan                131.46 +  369: 344  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Bogusław Książek 110.97 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Kuszpit               137.29 +  354: 331  187
    2    26 Tomasz         Łapka                 116.41 +  381: 340  166
    3    14 Mateusz        Żbikowski             139.46 -  315: 431   89
    4    32 Weronika       Rudnicka              112.01 +  378: 348  162
    5    20 Dariusz        Maciejuk              123.75 -  339: 444   74
    6    29 Dariusz        Nawrocki              109.71 -  336: 346   60
    7    39 Lucyna         Śniadach              108.55 -  358: 385   59
    8    39 Magdalena      Kublik                111.76 -  311: 427   62
    9    44 Andrzej        Kwiatkowski           124.70 +  359: 357  175
   10    56 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  499: 282  150
   11    47 Waldemar       Czerwoniec            130.11 -  373: 492   80
   12    42 Anna           Dłużniewska           108.36 -  360: 411   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Andrzej Kroc 110.30 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Miłosz         Wrzałek               136.47 -  317: 419   86
    2    64 Mateusz        Zawadzki              100.00 +  460: 142  150
    3    38 Maciej         Kuć                   100.00 +  369: 319  150
    4     9 Krzysztof      Langiewicz            123.54 +  430: 277  174
    5     6 Jarosław       Borowski              136.37 +  503: 268  186
    6     9 Dorota         Zielińska             120.59 -  277: 395   71
    7    22 Stanisław      Gasik                 115.12 +  388: 294  165
    8     8 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  329: 481   95
    9    23 Ewa            Żbikowska             117.38 -  293: 428   67
   10    15 Tomasz         Sienkiewicz           111.76 +  369: 319  162
   11    14 Krzysztof      Obremski              137.66 -  393: 459   88
   12    23 Grzegorz       Pukniel               119.18 +  405: 296  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Monika Gawron-Cieślik 110.05 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Borowski              136.37 -  310: 601   86
    2    37 Jarosław       Sobczak               115.30 +  348: 328  165
    3    44 Rafał          Dąbrowski             129.11 -  312: 321   79
    4    50 Łukasz         Sornek                100.00 +  428: 303  150
    5    34 Michał         Ozimiński             120.49 +  361: 360  170
    6    30 Joanna         Brychcy               112.28 -  371: 394   62
    7    36 Grzegorz       Pukniel               119.18 -  372: 394   69
    8    52 Tomasz         Łapka                 116.41 +  430: 289  166
    9    40 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  377: 347  150
   10    22 Dorota         Zielińska             120.59 -  383: 448   71
   11    38 Mariusz        Kubicki               117.79 +  391: 290  168
   12    27 Andrzej        Kowalski              135.26 -  336: 377   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Monika Sadurska 109.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Juszczak              135.46 -  300: 536   85
    2    44 Janusz         Sojka                 100.00 +  444: 318  150
    3    18 Krzysztof      Obremski              137.66 -  335: 435   88
    4    49 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  437: 239  152
    5    45 Dorota         Kuć                   113.54 -  335: 389   64
    6    48 Andrzej        Ciołek                100.00 +  428: 238  150
    7    33 Marta          Szeliga-Frynia        132.04 +  346: 336  182
    8    33 Urszula        Solarska              102.63 +  357: 313  153
    9    19 Tomasz         Sienkiewicz           111.76 -  326: 416   62
   10    23 Agnieszka      Krupka                119.24 -  263: 446   69
   11    52 Mariusz        Michalski             100.57 +  427: 395  151
   12    30 Dariusz        Kuć                   122.26 -  321: 331   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Dariusz Nawrocki 109.71 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kowalski              135.26 -  406: 432   85
    2    36 Jan            Kozłowski             125.02 +  388: 339  175
    3    30 Czesław        Grajewski             102.79 +  443: 403  153
    4    24 Dorota         Maciejuk              116.99 -  297: 403   67
    5    37 Marek          Dudkiewicz            120.08 +  386: 372  170
    6    29 Bogusław       Książek               110.97 +  346: 336  161
    7    14 Rafał          Lenartowski           132.07 -  333: 366   82
    8    20 Tomasz         Sienkiewicz           111.76 -  313: 398   62
    9    42 Urszula        Solarska              102.63 -  286: 441   53
   10    51 Maciej         Kuć                   100.00 +  434: 343  150
   11    46 Andrzej        Kwiatkowski           124.70 +  336: 301  175
   12    31 Anna           Niedzielko            116.39 +  396: 298  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Małgorzata Szmuksta 109.27 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Alabrudziński         132.27 +  412: 337  182
    2    34 Joanna         Brychcy               112.28 -  349: 393   62
    3    43 Marcin         Skowron               119.53 +  340: 321  170
    4    22 Zofia          Gajewska              117.67 -  356: 373   68
    5    29 Janusz         Sojka                 100.00 -  332: 403   50
    6    36 Andrzej        Kwiatkowski           124.70 -  264: 439   75
    7    58 Beata          Sekuła                100.00 +  379: 265  150
    8    45 Paweł          Frynia                100.00 +  400: 264  150
    9    35 Irena          Sołdan                131.46 -  389: 403   81
   10    48 Henryk         Piotrowski            100.24 -  319: 412   50
   11    36 Katarzyna      Dębska                100.00 +  393: 313  150
   12    43 Grzegorz       Koczkodon             123.95 +  393: 352  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Lucyna Śniadach 108.55 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Lenartowski           132.07 +  440: 363  182
    2    19 Grzegorz       Święcki               137.88 +  422: 324  188
    3    13 Andrzej        Oleksiak              137.54 -  324: 465   88
    4    31 Dorota         Zielińska             120.59 -  349: 375   71
    5    35 Piotr          Madej                 100.00 -  305: 404   50
    6    49 Anita          Bruska                114.56 +  371: 287  165
    7    39 Bogusław       Książek               110.97 +  385: 358  161
    8    22 Marek          Salamon               131.17 +  414: 304  181
    9    18 Andrzej        Rechowicz             128.93 -  340: 351   79
   10    18 Justyna        Górka                 138.50 -  302: 519   89
   11    44 Marianna       Kozłowska             105.27 +  387: 385  155
   12    29 Mariusz        Orzeł                 115.53 -  319: 350   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Anna Dłużniewska 108.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marta          Szeliga-Frynia        132.04 +  381: 267  182
    2    15 Mateusz        Żbikowski             139.46 -  372: 400   89
    3    46 Małgorzata     Puternicka            105.84 +  369: 287  156
    4    17 Tomasz         Łapka                 116.41 +  364: 360  166
    5    16 Zofia          Gajewska              117.67 -  325: 398   68
    6    22 Rafał          Lenartowski           132.07 -  336: 435   82
    7    31 Jan            Kozłowski             125.02 +  390: 335  175
    8    29 Grzegorz       Pukniel               119.18 -  325: 418   69
    9    32 Weronika       Rudnicka              112.01 -  336: 395   62
   10    50 Mariusz        Michalski             100.57 +  473: 329  151
   11    41 Henryk         Piotrowski            100.24 -  338: 353   50
   12    42 Bogusław       Książek               110.97 +  411: 360  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Jerzy Krzyżewski 107.96 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    44 Grzegorz       Koczkodon             123.95 +  384: 281  174
    8    38 Jarosław       Sobczak               115.30 -  276: 324   65
    9    45 Elżbieta       Święcka               100.00 -  341: 378   50
   10    40 Beata          Piotrowska            116.46 +  369: 297  166
   11    31 Bogdan         Kozłowski             114.42 +  391: 340  164
   12    40 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.52 +  400: 355  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  /  6 132.33




	Agnieszka Goniowska 107.71 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Irena          Sołdan                131.46 -  291: 402   81
    2    49 Michał         Alabrudziński         132.27 +  394: 320  182
    3    39 Weronika       Rudnicka              112.01 -  318: 385   62
    4    40 Paweł          Frynia                100.00 -  310: 382   50
    5    47 Zbigniew       Wietecki              115.44 +  411: 319  165
    6    43 Łukasz         Mycio                 120.55 +  433: 372  171
    7    28 Łukasz         Sobierajski           100.00 +  456: 282  150
    8    18 Krzysztof      Obremski              137.66 -  281: 362   88
    9    28 Kuba           Koisar                126.62 +  440: 395  177
   10    20 Katarzyna      Sołdan                122.39 +  390: 365  172
   11    15 Krzysztof      Sporczyk              117.89 +  392: 327  168
   12    16 Dorota         Maciejuk              116.99 +  327: 325  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Łukasz Baranowski 106.52 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Salamon               131.17 -  304: 382   81
    2    40 Jakub          Zaryński              129.04 -  288: 499   79
    3    53 Jolanta        Chłopińska            117.12 -  254: 470   67
    4    65 Wojciech       Kuć                   100.00 +  403: 260  150
    5    53 Małgorzata     Jóźwiak               115.02 +  400: 305  165
    6    50 Weronika       Rudnicka              112.01 -  327: 458   62
    7    50 Łukasz         Mycio                 120.55 +  400:   1  171
    8    47 Rafał          Wesołowski            120.49 -  314: 474   70
    9    46 Marcin         Skowron               119.53 -  260: 410   70
   10    52 Piotr          Madej                 100.00 -  329: 361   50
   11    54 Elżbieta       Święcka               100.00 -  328: 342   50
   12    60 Sylwia         Buks                  100.00 +  500: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Małgorzata Puternicka 105.84 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Reda                  130.84 -  235: 517   81
    2    61 Tomasz         Silny                 100.00 +  398: 323  150
    3    46 Anna           Dłużniewska           108.36 -  287: 369   58
    4    52 Sławomir       Długosz               101.57 -  410: 437   52
    5    60 Mateusz        Zawadzki              100.00 +  465: 124  150
    6    34 Bartosz        Orłowski              116.95 +  378: 347  167
    7    26 Andrzej        Kwiatkowski           124.70 +  426: 340  175
    8    19 Irena          Sołdan                131.46 +  439: 276  181
    9    12 Joanna         Juszczak              135.46 -  316: 407   85
   10    16 Dawid          Pikul                 142.95 -  275: 472   93
   11    48 Tomasz         Łapka                 116.41 -  299: 304   66
   12    44 Łukasz         Sornek                100.00 -  314: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Barbara Łukaszewicz 105.34 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Waldemar       Czerwoniec            130.11 -  362: 364   80
    2    43 Patrycja       Śliwińska             112.04 +  462: 262  162
    3    24 Tomasz         Sienkiewicz           111.76 -  327: 396   62
    4    38 Grzegorz       Święcki               137.88 +  366: 342  188
    5    44 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  307: 348   50
    6    52 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  381: 248  152
    7    41 Dorota         Kuć                   113.54 +  413: 289  164
    8    16 Mariusz        Grodek                122.43 -  248: 467   72
    9    31 Beata          Piotrowska            116.46 +  512: 301  166
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              117.89 -  325: 404   68
   11    37 Agata          Kuć                   103.69 +  395: 367  154
   12    25 Katarzyna      Sołdan                122.39 -  260: 401   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Marianna Kozłowska 105.27 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Dąbrowski             129.11 +  396: 304  179
    2    10 Paweł          Janaś                 128.98 +  388: 322  179
    3     7 Dariusz        Maciejuk              123.75 -  282: 452   74
    4    30 Mariusz        Orzeł                 115.53 -  292: 315   66
    5    41 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.52 -  209: 425   75
    6    51 Jolanta        Chłopińska            117.12 -  330: 361   67
    7    54 Małgorzata     Jóźwiak               115.02 -  280: 393   65
    8    53 Zbigniew       Wietecki              115.44 -  345: 404   65
    9    62 Wojciech       Kuć                   100.00 +  475: 201  150
   10    49 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  347: 267  150
   11    44 Lucyna         Śniadach              108.55 -  385: 387   59
   12    51 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  382: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Agata Kuć 103.69 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jakub          Zaryński              129.04 +  469: 375  179
    2     9 Sławomir       Długosz               101.57 +  396: 391  152
    3    12 Marek          Dudkiewicz            120.08 +  361: 312  170
    4     2 Maciej         Perzyński             118.80 -  322: 347   69
    5     8 Kamil          Górka                 137.63 -  285: 474   88
    6    19 Krzysztof      Langiewicz            123.54 -  312: 449   74
    7    32 Weronika       Rudnicka              112.01 -  315: 405   62
    8    40 Michał         Alabrudziński         132.27 -  393: 409   82
    9    53 Dariusz        Zębek                 100.00 +  390: 359  150
   10    45 Marta          Szeliga-Frynia        132.04 -  279: 520   82
   11    37 Barbara        Łukaszewicz           105.34 -  367: 395   55
   12    49 Tomasz         Łapka                 116.41 -  303: 424   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Danuta Langiewicz 102.99 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paweł          Janaś                 128.98 -  297: 465   79
    2    45 Łukasz         Sornek                100.00 +  405: 331  150
    3    29 Marta          Szeliga-Frynia        132.04 +  376: 295  182
    4    27 Andrzej        Rechowicz             128.93 +  356: 325  179
    5    18 Katarzyna      Sołdan                122.39 -  354: 372   72
    6    28 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.52 -  339: 389   75
    7    37 Marek          Salamon               131.17 -  277: 478   81
    8    44 Marcin         Skowron               119.53 +  409: 362  170
    9    36 Jan            Kozłowski             125.02 -  339: 437   75
   10    54 Andrzej        Ciołek                100.00 +  352: 286  150
   11    55 Sylwia         Buks                  100.00 +  331: 330  150
   12    35 Dorota         Kuć                   113.54 +  378: 301  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Czesław Grajewski 102.79 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Rechowicz             128.93 +  347: 314  179
    2    30 Tomasz         Zwoliński             144.91 -  353: 414   95
    3    30 Dariusz        Nawrocki              109.71 -  403: 443   60
    4    46 Tomasz         Silny                 100.00 -  338: 378   50
    5    48 Mariusz        Skrobosz              144.83 -  332: 485   95
    6    56 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  378: 317  150
    7    55 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  395: 344  150
    8    49 Henryk         Piotrowski            100.24 +  352: 318  150
    9    43 Waldemar       Czerwoniec            130.11 +  376: 320  180
   10    27 Stanisław      Rydzik                145.05 -  312: 417   95
   11    51 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.43 +  358: 314  150
   12    32 Piotr          Madej                 100.00 -  282: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Jerzy Tatarczuk 102.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Kamil          Nawrocki              128.73 -    1: 400   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      79  /  1  79.00




	Urszula Solarska 102.63 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Kuba           Koisar                126.62 +  363: 295  177
    2    22 Andrzej        Kowalski              135.26 -  321: 349   85
    3    40 Grzegorz       Koczkodon             123.95 +  351: 320  174
    4    33 Grzegorz       Pukniel               119.18 +  370: 369  169
    5    21 Paweł          Janaś                 128.98 +  347: 299  179
    6    11 Dariusz        Maciejuk              123.75 -  358: 363   74
    7    21 Andrzej        Oleksiak              137.54 -  250: 551   88
    8    33 Monika         Sadurska              109.93 -  313: 357   60
    9    42 Dariusz        Nawrocki              109.71 +  441: 286  160
   10    31 Bartosz        Orłowski              116.95 +  401: 352  167
   11    22 Grzegorz       Wiączkowski           115.97 -  314: 458   66
   12    36 Anita          Bruska                114.56 +  404: 339  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Wojciech Gołęcki 101.78 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jan            Kozłowski             125.02 +  433: 313  175
    2    21 Waldemar       Czerwoniec            130.11 -  242: 486   80
    3    42 Tomasz         Łapka                 116.41 -  308: 506   66
    4    49 Monika         Sadurska              109.93 -  239: 437   60
    5    54 Rafał          Skibicki              112.06 +  344: 273  162
    6    52 Barbara        Łukaszewicz           105.34 -  248: 381   55
    7    56 Rafał          Wesołowski            120.49 -  290: 461   70
    8    58 Łukasz         Sornek                100.00 -  345: 349   50
    9    58 Mariusz        Kubicki               117.79 -  369: 424   68
   10    59 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  323: 360   50
   11    65 PAUZA
   12    62 Anna           Kurpiel               100.00 +  327: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  / 11  89.64




	Sławomir Długosz 101.57 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Janusz         Sojka                 100.00 +  398: 357  150
    2     9 Agata          Kuć                   103.69 -  391: 396   54
    3    31 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  276: 355   50
    4    52 Małgorzata     Puternicka            105.84 +  437: 410  156
    5    23 Krzysztof      Langiewicz            123.54 -  353: 387   74
    6    46 Łukasz         Sornek                100.00 +  312: 307  150
    7    27 Krzysztof      Obremski              137.66 -  354: 390   88
    8    51 Dariusz        Zębek                 100.00 +  351: 228  150
    9    30 Michał         Alabrudziński         132.27 -  284: 540   82
   10    53 Agata          Nawrocka              100.00 -  285: 313   50
   11    40 Beata          Wiączkowska           121.57 -  254: 426   72
   12    52 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  309: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Krzysztof Sojka 101.54 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Andrzej        Kwiatkowski           124.70 =  413: 413  125
    2    33 Mariusz        Kubicki               117.79 -  255: 437   68
    3    49 Grzegorz       Pukniel               119.18 -  276: 409   69
    4    56 Kamil          Nawrocki              128.73 -  339: 421   79
    5    59 Mariusz        Michalski             100.57 +  418: 284  151
    6    54 Mariusz        Skrobosz              144.83 -  381: 393   95
    7    59 Rafał          Skibicki              112.06 -  329: 398   62
    8    61 Andrzej        Ciołek                100.00 +  380: 307  150
    9    56 Piotr          Madej                 100.00 -  347: 384   50
   10    57 Tomasz         Silny                 100.00 -  298: 348   50
   11    59 Łukasz         Sornek                100.00 +  352: 342  150
   12    54 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  404: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Mariusz Michalski 100.57 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.52 -  250: 461   75
    2    56 Bogdan         Kozłowski             114.42 +  407: 245  164
    3    45 Robert         Kuszpit               137.29 -  362: 393   87
    4    36 Jolanta        Chłopińska            117.12 -  315: 332   67
    5    59 Krzysztof      Sojka                 101.54 -  284: 418   52
    6    62 Wojciech       Kuć                   100.00 +  316: 296  150
    7    52 Paweł          Frynia                100.00 -  397: 403   50
    8    56 Agata          Nawrocka              100.00 -  297: 398   50
    9    60 Anna           Kurpiel               100.00 +  356: 337  150
   10    50 Anna           Dłużniewska           108.36 -  329: 473   58
   11    52 Monika         Sadurska              109.93 -  395: 427   60
   12    59 Maciej         Kuć                   100.00 +  399: 387  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  / 12  92.75




	Ireneusz Kaczmarczyk 100.43 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Grzegorz       Koczkodon             123.95 -  337: 425   74
    2    50 Sylwia         Buks                  100.00 +  428: 325  150
    3    41 Anna           Niedzielko            116.39 -  374: 426   66
    4    39 Maciej         Kuć                   100.00 +  391: 307  150
    5    38 Bogdan         Kozłowski             114.42 -  338: 395   64
    6    41 Marek          Dudkiewicz            120.08 -  322: 460   70
    7    53 Andrzej        Ciołek                100.00 +  374: 273  150
    8    48 Grzegorz       Święcki               137.88 -  387: 399   88
    9    48 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  370: 389   50
   10    41 Paweł          Frynia                100.00 -  246: 448   50
   11    51 Czesław        Grajewski             102.79 -  314: 358   53
   12    58 Małgorzata     Jóźwiak               115.02 -  346: 429   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 12  85.83




	Henryk Piotrowski 100.24 Lidzbark Warmiński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Dariusz        Maciejuk              123.75 -  323: 464   74
    2    59 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  283: 339   50
    3    51 Rafał          Skibicki              112.06 -  299: 363   62
    4    64 Izabela        Długosz               100.00 +  368: 210  150
    5    51 Grzegorz       Koczkodon             123.95 -  300: 384   74
    6    63 Paweł          Jankowski             100.00 +  419: 150  150
    7    48 Zbigniew       Wietecki              115.44 +  348: 288  165
    8    49 Czesław        Grajewski             102.79 -  318: 352   53
    9    50 Bogdan         Kozłowski             114.42 -  358: 433   64
   10    48 Małgorzata     Szmuksta              109.27 +  412: 319  159
   11    41 Anna           Dłużniewska           108.36 +  353: 338  158
   12    45 Tomasz         Silny                 100.00 +  385: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Beata          Wiączkowska           121.57 -  280: 462   72
    2    50 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.43 -  325: 428   50
    3    52 Jarosław       Sobczak               115.30 -  335: 433   65
    4    61 Beata          Sekuła                100.00 -  342: 345   50
    5    64 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  277: 410   50
    6    65 Agata          Nawrocka              100.00 -  322: 361   50
    7    65 Mirosław       Dejna                 100.00 +  428:  78  150
    8    62 Mateusz        Zawadzki              100.00 +  345: 205  150
    9    59 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  373: 191  150
   10    47 Katarzyna      Dębska                100.00 -  195: 487   50
   11    55 Danuta         Langiewicz            102.99 -  330: 331   53
   12    60 Łukasz         Baranowski            106.52 -  299: 500   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  / 12  78.92




	Andrzej Ciołek 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Michał         Ozimiński             120.49 -  313: 359   70
    2    35 Zbigniew       Wietecki              115.44 -  320: 487   65
    3    63 Izabela        Długosz               100.00 +  432: 247  150
    4    51 Bogdan         Kozłowski             114.42 -  281: 441   64
    5    58 Anna           Kurpiel               100.00 +  325: 269  150
    6    48 Monika         Sadurska              109.93 -  238: 428   60
    7    53 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.43 -  273: 374   50
    8    61 Krzysztof      Sojka                 101.54 -  307: 380   52
    9    63 Mateusz        Zawadzki              100.00 +  441: 171  150
   10    54 Danuta         Langiewicz            102.99 -  286: 352   53
   11    56 Jarosław       Sobczak               115.30 -  186: 416   65
   12    61 Dariusz        Zębek                 100.00 +  416: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 12  89.92




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Mariusz        Grodek                122.43 -  119: 542   72
    2    65 Andrzej        Rechowicz             128.93 -   89: 504   79
    3    66 PAUZA
    4    58 Jan            Kozłowski             125.02 -  104: 545   75
    5    62 Marcin         Skowron               119.53 -   95: 542   70
    6    64 Katarzyna      Dębska                100.00 -   83: 485   50
    7    65 Sylwia         Buks                  100.00 -   78: 428   50
    8    64 Wojciech       Kuć                   100.00 -  158: 351   50
    9    64 Paweł          Jankowski             100.00 -  111: 185   50
   10    64 Mateusz        Zawadzki              100.00 -  145: 233   50
   11    64 Anna           Kurpiel               100.00 -   83: 443   50
   12    64 Paweł          Jankowski             100.00 -   86: 180   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     646  / 11  58.73




	Izabela Długosz 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Zofia          Gajewska              117.67 -  240: 414   68
    2    60 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  219: 378   50
    3    63 Andrzej        Ciołek                100.00 -  247: 432   50
    4    64 Henryk         Piotrowski            100.24 -  210: 368   50
    5    65 Aldona         Głośnicka             100.00 -  260: 344   50
    6    66 PAUZA
    7    61 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  218: 337   50
    8    63 Paweł          Jankowski             100.00 +  325: 236  150
    9    61 Maciej         Kuć                   100.00 -  224: 363   50
   10    62 Łukasz         Sornek                100.00 -  232: 407   50
   11    61 Beata          Sekuła                100.00 -  194: 371   50
   12    63 Mateusz        Zawadzki              100.00 +  322: 210  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  / 11  69.82




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Dorota         Maciejuk              116.99 +  349: 327  167
    2    28 Eugeniusz      Wróblewski            117.40 -  349: 381   67
    3    32 Joanna         Ostrowska             111.77 -  298: 502   62
    4    41 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.52 -  295: 393   75
    5    50 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  278: 383   50
    6    64 Mirosław       Dejna                 100.00 +  485:  83  150
    7    57 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  413: 258  150
    8    37 Andrzej        Kwiatkowski           124.70 +  430: 355  175
    9    25 Sławomir       Kucia                 140.79 -  325: 374   91
   10    47 Sylwia         Buks                  100.00 +  487: 195  150
   11    36 Małgorzata     Szmuksta              109.27 -  313: 393   59
   12    41 Beata          Piotrowska            116.46 -  297: 390   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Paweł Frynia 100.00 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Maciej         Perzyński             118.80 -  390: 455   69
    2    38 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  443: 237  150
    3    22 Irena          Sołdan                131.46 -  304: 390   81
    4    40 Agnieszka      Goniowska             107.71 +  382: 310  158
    5    43 Patrycja       Śliwińska             112.04 -  409: 477   62
    6    39 Dariusz        Kuć                   122.26 -  298: 458   72
    7    52 Mariusz        Michalski             100.57 +  403: 397  151
    8    45 Małgorzata     Szmuksta              109.27 -  264: 400   59
    9    52 Agata          Nawrocka              100.00 +  444: 389  150
   10    41 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.43 +  448: 246  150
   11    30 Zbigniew       Wietecki              115.44 -  380: 492   65
   12    38 Marcin         Skowron               119.53 -  317: 429   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    66 Mariusz        Orzeł                 115.53 -  331: 407   66
    2    53 Marta          Szeliga-Frynia        132.04 -  234: 530   82
    3    56 Janusz         Sojka                 100.00 -  250: 368   50
    4    59 Michał         Alabrudziński         132.27 -  223: 523   82
    5    64 Sylwia         Buks                  100.00 +  410: 277  150
    6    57 Elżbieta       Święcka               100.00 +  374: 305  150
    7    55 Czesław        Grajewski             102.79 -  344: 395   53
    8    54 Mariusz        Kubicki               117.79 +  325: 296  168
    9    55 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  221: 381   50
   10    56 Bogusław       Książek               110.97 -  282: 499   61
   11    60 Tomasz         Silny                 100.00 +  339: 292  150
   12    54 Krzysztof      Sojka                 101.54 -  238: 404   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Aldona Głośnicka 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Ewa            Żbikowska             117.38 -  265: 425   67
    2    54 Weronika       Rudnicka              112.01 -  251: 445   62
    3    60 Łukasz         Mycio                 120.55 -  251: 481   71
    4    62 Krzysztof      Wychudzki             100.00 -  331: 332   50
    5    65 Izabela        Długosz               100.00 +  344: 260  150
    6    58 Małgorzata     Jóźwiak               115.02 -  235: 478   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     465  /  6  77.50




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Krzysztof      Sporczyk              117.89 -   98: 471   68
    2    66 PAUZA
    3    50 Łukasz         Sobierajski           100.00 -  111: 552   50
    4    57 Janusz         Sojka                 100.00 -  155: 546   50
    5    61 Maciej         Kuć                   100.00 -  201: 408   50
    6    63 Henryk         Piotrowski            100.24 -  150: 419   50
    7    64 Agata          Nawrocka              100.00 -  148: 450   50
    8    63 Izabela        Długosz               100.00 -  236: 325   50
    9    64 Mirosław       Dejna                 100.00 +  185: 111  150
   10    63 Wojciech       Kuć                   100.00 -  191: 274   50
   11    62 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  157: 291   50
   12    64 Mirosław       Dejna                 100.00 +  180:  86  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  / 11  69.82




	Anna Kurpiel 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Dariusz        Kuć                   122.26 -  247: 357   72
    2    58 Dorota         Maciejuk              116.99 -  238: 375   67
    3    62 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  359: 303  150
    4    55 Magdalena      Kublik                111.76 -  255: 473   62
    5    58 Andrzej        Ciołek                100.00 -  269: 325   50
    6    60 Rafał          Skibicki              112.06 -  233: 392   62
    7    60 Elżbieta       Święcka               100.00 -  298: 396   50
    8    65 PAUZA
    9    60 Mariusz        Michalski             100.57 -  337: 356   51
   10    61 Anita          Bruska                114.56 -  229: 411   65
   11    64 Mirosław       Dejna                 100.00 +  443:  83  150
   12    62 Wojciech       Gołęcki               101.78 -  318: 327   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     831  / 11  75.55




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Bartosz        Orłowski              116.95 -  340: 465   67
    2    46 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  349: 338  150
    3    38 Andrzej        Kroc                  110.30 -  319: 369   60
    4    39 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.43 -  307: 391   50
    5    61 Paweł          Jankowski             100.00 +  408: 201  150
    6    44 Jan            Kozłowski             125.02 -  266: 438   75
    7    49 Michał         Alabrudziński         132.27 -  306: 373   82
    8    59 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  294: 332   50
    9    61 Izabela        Długosz               100.00 +  363: 224  150
   10    51 Dariusz        Nawrocki              109.71 -  343: 434   60
   11    53 Piotr          Madej                 100.00 -  388: 402   50
   12    59 Mariusz        Michalski             100.57 -  387: 399   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  / 12  82.92




	Wojciech Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Beata          Piotrowska            116.46 -  190: 406   66
    2    63 Wojciech       Obremski              100.00 -  221: 385   50
    3    64 Piotr          Madej                 100.00 -  148: 440   50
    4    65 Łukasz         Baranowski            106.52 -  260: 403   57
    5    66 PAUZA
    6    62 Mariusz        Michalski             100.57 -  296: 316   51
    7    62 Krzysztof      Wychudzki             100.00 -  225: 333   50
    8    64 Mirosław       Dejna                 100.00 +  351: 158  150
    9    62 Marianna       Kozłowska             105.27 -  201: 475   55
   10    63 Paweł          Jankowski             100.00 +  274: 191  150
   11    63 Mateusz        Zawadzki              100.00 +  291: 146  150
   12    56 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  227: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     879  / 11  79.91




	Piotr Madej 100.00 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Mariusz        Kubicki               117.79 -  339: 414   68
    2    47 Mariusz        Skrobosz              144.83 -  283: 407   95
    3    64 Wojciech       Kuć                   100.00 +  440: 148  150
    4    53 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  325: 296  150
    5    35 Lucyna         Śniadach              108.55 +  404: 305  159
    6    25 Rafał          Dąbrowski             129.11 -  303: 484   79
    7    40 Marek          Dudkiewicz            120.08 -  349: 477   70
    8    42 Jan            Kozłowski             125.02 -  353: 386   75
    9    56 Krzysztof      Sojka                 101.54 +  384: 347  152
   10    52 Łukasz         Baranowski            106.52 +  361: 329  157
   11    53 Maciej         Kuć                   100.00 +  402: 388  150
   12    32 Czesław        Grajewski             102.79 +  388: 282  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 Anna           Niedzielko            116.39 -  248: 419   66
    2    57 Joanna         Ostrowska             111.77 -  238: 460   62
    3    61 Tomasz         Silny                 100.00 -  252: 344   50
    4    63 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  314: 497   50
    5    63 Elżbieta       Święcka               100.00 -  282: 354   50
    6    65 Sylwia         Buks                  100.00 +  361: 322  150
    7    64 Paweł          Jankowski             100.00 +  450: 148  150
    8    56 Mariusz        Michalski             100.57 +  398: 297  151
    9    52 Paweł          Frynia                100.00 -  389: 444   50
   10    53 Sławomir       Długosz               101.57 +  313: 285  152
   11    43 Jolanta        Chłopińska            117.12 -  305: 422   67
   12    53 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  306: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Rafał          Wesołowski            120.49 -  317: 377   70
    2    63 Wojciech       Kuć                   100.00 +  385: 221  150
    3    26 Andrzej        Rechowicz             128.93 -  290: 395   79
    4    42 Rafał          Lenartowski           132.07 -  319: 439   82
    5    49 Jarosław       Sobczak               115.30 -  333: 363   65
    6    61 Mateusz        Zawadzki              100.00 +  419: 158  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  6  99.33




	Agnieszka Piotrowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Łukasz         Mycio                 120.55 +  377: 319  171
    2    18 Stanisław      Rydzik                145.05 -  314: 409   95
    3    37 Beata          Piotrowska            116.46 -  370: 443   66
    4    54 Dorota         Kuć                   113.54 -  292: 395   64
    5    56 Beata          Sekuła                100.00 -  313: 335   50
    6    59 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  308: 310   50
    7    61 Izabela        Długosz               100.00 +  337: 218  150
    8    57 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  367: 320  150
    9    48 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.43 +  389: 370  150
   10    60 Krzysztof      Wychudzki             100.00 -  304: 316   50
   11    42 Marek          Salamon               131.17 -  237: 435   81
   12    52 Sławomir       Długosz               101.57 -  283: 309   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 12  94.08




	Zbigniew Rybak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Robert         Głowacki              122.35 -  308: 347   72
    2    38 Paweł          Frynia                100.00 -  237: 443   50
    3    58 Jan            Kozłowski             125.02 -  379: 385   75
    4    63 Agata          Nawrocka              100.00 +  497: 314  150
    5    50 Katarzyna      Dębska                100.00 +  383: 278  150
    6    53 Beata          Sekuła                100.00 +  449: 217  150
    7    35 Grzegorz       Wiączkowski           115.97 -  216: 461   66
    8    36 Bartosz        Orłowski              116.95 -  352: 391   67
    9    55 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  381: 221  150
   10    49 Marianna       Kozłowska             105.27 -  267: 347   55
   11    39 Joanna         Ostrowska             111.77 -  329: 452   62
   12    51 Marianna       Kozłowska             105.27 -  280: 382   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  / 12  91.83




	Beata Sekuła 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    65 Grzegorz       Wiączkowski           115.97 -  270: 435   66
    2    52 Robert         Kuszpit               137.29 -  267: 422   87
    3    59 Małgorzata     Jóźwiak               115.02 -  252: 340   65
    4    61 Sylwia         Buks                  100.00 +  345: 342  150
    5    56 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  335: 313  150
    6    53 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  217: 449   50
    7    58 Małgorzata     Szmuksta              109.27 -  265: 379   59
    8    60 Anita          Bruska                114.56 -  318: 374   65
    9    65 PAUZA
   10    58 Dorota         Kuć                   113.54 -  361: 410   64
   11    61 Izabela        Długosz               100.00 +  371: 194  150
   12    55 Krzysztof      Wychudzki             100.00 -  299: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  / 11  86.91




	Tomasz Silny 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Dorota         Zielińska             120.59 -  320: 415   71
    2    61 Małgorzata     Puternicka            105.84 -  323: 398   56
    3    61 Agata          Nawrocka              100.00 +  344: 252  150
    4    46 Czesław        Grajewski             102.79 +  378: 338  153
    5    40 Kuba           Koisar                126.62 -  330: 378   77
    6    45 Marcin         Skowron               119.53 +  425: 377  170
    7    38 Dariusz        Kuć                   122.26 -  326: 419   72
    8    41 Beata          Piotrowska            116.46 -  295: 403   66
    9    47 Zbigniew       Wietecki              115.44 +  367: 324  165
   10    57 Krzysztof      Sojka                 101.54 +  348: 298  152
   11    60 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  292: 339   50
   12    45 Henryk         Piotrowski            100.24 -  304: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Łukasz Sobierajski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Jolanta        Chłopińska            117.12 +  404: 381  167
    2     5 Joanna         Juszczak              135.46 -  343: 396   85
    3    50 Paweł          Jankowski             100.00 +  552: 111  150
    4    14 Dariusz        Kuć                   122.26 +  382: 352  172
    5    13 Dorota         Maciejuk              116.99 -  353: 426   67
    6    21 Agnieszka      Krupka                119.24 -  315: 317   69
    7    28 Agnieszka      Goniowska             107.71 -  282: 456   58
    8    43 Rafał          Skibicki              112.06 -  313: 445   62
    9    49 Anita          Bruska                114.56 -  360: 397   65
   10    42 Marek          Salamon               131.17 -  297: 342   81
   11    49 Mariusz        Orzeł                 115.53 -  368: 400   66
   12    57 Andrzej        Kwiatkowski           124.70 -  242: 468   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1117  / 12  93.08




	Janusz Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Sławomir       Długosz               101.57 -  357: 398   52
    2    44 Monika         Sadurska              109.93 -  318: 444   60
    3    56 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  368: 250  150
    4    57 Paweł          Jankowski             100.00 +  546: 155  150
    5    29 Małgorzata     Szmuksta              109.27 +  403: 332  159
    6    23 Patrycja       Śliwińska             112.04 +  363: 327  162
    7    23 Stanisław      Rydzik                145.05 -  337: 468   95
    8    26 Mariusz        Orzeł                 115.53 +  339: 270  166
    9    15 Krzysztof      Obremski              137.66 -  394: 405   88
   10    10 Joanna         Juszczak              135.46 -  342: 462   85
   11    33 Beata          Piotrowska            116.46 -  369: 406   66
   12    39 Bogdan         Kozłowski             114.42 -  282: 332   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Łukasz Sornek 100.00 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Marcin         Skowron               119.53 -  350: 369   70
    2    45 Danuta         Langiewicz            102.99 -  331: 405   53
    3    54 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  386: 207  150
    4    50 Monika         Gawron-Cieślik        110.05 -  303: 428   60
    5    55 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  322: 244  150
    6    46 Sławomir       Długosz               101.57 -  307: 312   52
    7    47 Magdalena      Kublik                111.76 -  309: 357   62
    8    58 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  349: 345  152
    9    51 Małgorzata     Jóźwiak               115.02 +  399: 313  165
   10    62 Izabela        Długosz               100.00 +  407: 232  150
   11    59 Krzysztof      Sojka                 101.54 -  342: 352   52
   12    44 Małgorzata     Puternicka            105.84 +  342: 314  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Krzysztof Wychudzki 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Eugeniusz      Wróblewski            117.40 -  296: 419   67
    2    46 Maciej         Kuć                   100.00 -  338: 349   50
    3    62 Anna           Kurpiel               100.00 -  303: 359   50
    4    62 Aldona         Głośnicka             100.00 +  332: 331  150
    5    52 Łukasz         Mycio                 120.55 -  221: 467   71
    6    55 Zbigniew       Wietecki              115.44 -  296: 423   65
    7    62 Wojciech       Kuć                   100.00 +  333: 225  150
    8    55 Elżbieta       Święcka               100.00 -  292: 362   50
    9    57 Tomasz         Łapka                 116.41 -  273: 424   66
   10    60 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  316: 304  150
   11    58 Anita          Bruska                114.56 -  311: 350   65
   12    55 Beata          Sekuła                100.00 +  311: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1084  / 12  90.33




	Joanna Zacharewicz 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Tomasz         Łapka                 116.41 -  242: 422   66
    2    59 Henryk         Piotrowski            100.24 +  339: 283  150
    3    48 Dawid          Pikul                 142.95 -  332: 392   93
    4    53 Piotr          Madej                 100.00 -  296: 325   50
    5    55 Łukasz         Sornek                100.00 -  244: 322   50
    6    56 Czesław        Grajewski             102.79 -  317: 378   53
    7    63 Mateusz        Zawadzki              100.00 +  346: 171  150
    8    57 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  320: 367   50
    9    59 Sylwia         Buks                  100.00 -  191: 373   50
   10    65 PAUZA
   11    62 Paweł          Jankowski             100.00 +  291: 157  150
   12    56 Wojciech       Kuć                   100.00 +  292: 227  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1012  / 11  92.00




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Katarzyna      Sołdan                122.39 -  301: 409   72
    2    42 Rafał          Lenartowski           132.07 -  287: 462   82
    3    54 Łukasz         Sornek                100.00 -  207: 386   50
    4    60 Elżbieta       Święcka               100.00 +  326: 316  150
    5    57 Grzegorz       Święcki               137.88 -  311: 323   88
    6    59 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  310: 308  150
    7    57 Katarzyna      Dębska                100.00 -  258: 413   50
    8    59 Maciej         Kuć                   100.00 +  332: 294  150
    9    54 Marta          Szeliga-Frynia        132.04 +  365: 340  182
   10    36 Marcin         Skowron               119.53 -  416: 417   70
   11    45 Dariusz        Kuć                   122.26 -  261: 360   72
   12    53 Agata          Nawrocka              100.00 -  276: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Mateusz Zawadzki 100.00 Sampław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Krzysztof      Langiewicz            123.54 -  152: 576   74
    2    64 Andrzej        Kroc                  110.30 -  142: 460   60
    3    65 Kuba           Koisar                126.62 -  149: 508   77
    4    66 PAUZA
    5    60 Małgorzata     Puternicka            105.84 -  124: 465   56
    6    61 Wojciech       Obremski              100.00 -  158: 419   50
    7    63 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  171: 346   50
    8    62 Sylwia         Buks                  100.00 -  205: 345   50
    9    63 Andrzej        Ciołek                100.00 -  171: 441   50
   10    64 Mirosław       Dejna                 100.00 +  233: 145  150
   11    63 Wojciech       Kuć                   100.00 -  146: 291   50
   12    63 Izabela        Długosz               100.00 -  210: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     717  / 11  65.18




	Dariusz Zębek 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Agnieszka      Krupka                119.24 +  385: 334  169
    2    11 Bartosz        Orłowski              116.95 -  317: 406   67
    3    28 Zofia          Gajewska              117.67 -  309: 441   68
    4    37 Jarosław       Sobczak               115.30 +  340: 262  165
    5    42 Marek          Salamon               131.17 +  344: 334  181
    6    31 Kamil          Nawrocki              128.73 -  289: 485   79
    7    43 Anna           Niedzielko            116.39 -  321: 347   66
    8    51 Sławomir       Długosz               101.57 -  228: 351   52
    9    53 Agata          Kuć                   103.69 -  359: 390   54
   10    55 Elżbieta       Święcka               100.00 -  280: 394   50
   11    57 Dorota         Kuć                   113.54 -  346: 391   64
   12    61 Andrzej        Ciołek                100.00 -  277: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 12  88.75




	Elżbieta Zębek 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Grzegorz       Pukniel               119.18 -  320: 401   69
    2    60 Izabela        Długosz               100.00 +  378: 219  150
    3    31 Sławomir       Długosz               101.57 +  355: 276  152
    4    29 Paweł          Janaś                 128.98 -  273: 375   79
    5    44 Barbara        Łukaszewicz           105.34 +  348: 307  155
    6    32 Kuba           Koisar                126.62 -  335: 478   77
    7    42 Dawid          Pikul                 142.95 -  358: 368   93
    8    46 Małgorzata     Jóźwiak               115.02 +  356: 333  165
    9    40 Monika         Gawron-Cieślik        110.05 -  347: 377   60
   10    59 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  360: 323  152
   11    26 Bartosz        Orłowski              116.95 -  236: 352   67
   12    46 Stanisław      Gasik                 115.12 -  359: 366   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Elżbieta Święcka 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Marek          Dudkiewicz            120.08 -  329: 335   70
    2    55 Magdalena      Kublik                111.76 -  350: 430   62
    3    55 Bogdan         Kozłowski             114.42 -  353: 358   64
    4    60 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  316: 326   50
    5    63 Agata          Nawrocka              100.00 +  354: 282  150
    6    57 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  305: 374   50
    7    60 Anna           Kurpiel               100.00 +  396: 298  150
    8    55 Krzysztof      Wychudzki             100.00 +  362: 292  150
    9    45 Jerzy          Krzyżewski            107.96 +  378: 341  158
   10    55 Dariusz        Zębek                 100.00 +  394: 280  150
   11    54 Łukasz         Baranowski            106.52 +  342: 328  157
   12    34 Patrycja       Śliwińska             112.04 -  350: 413   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Ziemii Ostródzkiej Blanki w Szranki



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Wietecki              450: 418
   2 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Zwoliński             401: 416
   3 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Gasik                 295: 352
   4 Małgorzata     Jóźwiak              - Kazimierz.J    Merklejn              279: 383
   5 Dawid          Pikul                - Anita          Bruska                385: 337
   6 Bogdan         Kozłowski            - Karol          Wyrębkiewicz          329: 474
   7 Sławomir       Kucia                - Dorota         Kuć                   462: 234
   8 Joanna         Brychcy              - Mateusz        Żbikowski             421: 462
   9 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Skibicki              407: 368
  10 Patrycja       Śliwińska            - Justyna        Górka                 300: 377
  11 Grzegorz       Święcki              - Weronika       Rudnicka              373: 330
  12 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Obremski              329: 559
  13 Kamil          Górka                - Magdalena      Kublik                424: 264
  14 Tomasz         Sienkiewicz          - Andrzej        Oleksiak              304: 355
  15 Robert         Kuszpit              - Bogusław       Książek               331: 354
  16 Andrzej        Kroc                 - Miłosz         Wrzałek               317: 419
  17 Jarosław       Borowski             - Monika         Gawron-Cieślik        601: 310
  18 Monika         Sadurska             - Joanna         Juszczak              300: 536
  19 Andrzej        Kowalski             - Dariusz        Nawrocki              432: 406
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Michał         Alabrudziński         412: 337
  21 Rafał          Lenartowski          - Lucyna         Śniadach              363: 440
  22 Anna           Dłużniewska          - Marta          Szeliga-Frynia        381: 267
  23 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Goniowska             402: 291
  24 Łukasz         Baranowski           - Marek          Salamon               304: 382
  25 Marek          Reda                 - Małgorzata     Puternicka            517: 235
  26 Barbara        Łukaszewicz          - Waldemar       Czerwoniec            362: 364
  27 Rafał          Dąbrowski            - Marianna       Kozłowska             304: 396
  28 Agata          Kuć                  - Jakub          Zaryński              469: 375
  29 Paweł          Janaś                - Danuta         Langiewicz            465: 297
  30 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Rechowicz             347: 314
  31 Kamil          Nawrocki             - Jerzy          Tatarczuk             400:   1
  32 Urszula        Solarska             - Kuba           Koisar                363: 295
  33 Jan            Kozłowski            - Wojciech       Gołęcki               313: 433
  34 Sławomir       Długosz              - Janusz         Sojka                 398: 357
  35 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Sojka                 413: 413
  36 Mariusz        Michalski            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  250: 461
  37 Grzegorz       Koczkodon            - Ireneusz       Kaczmarczyk           425: 337
  38 Henryk         Piotrowski           - Dariusz        Maciejuk              323: 464
  39 Krzysztof      Langiewicz           - Mateusz        Zawadzki              576: 152
  40 Mirosław       Dejna                - Mariusz        Grodek                119: 542
  41 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Zawadzki              409: 301
  42 Zbigniew       Rybak                - Robert         Głowacki              308: 347
  43 Dariusz        Kuć                  - Anna           Kurpiel               357: 247
  44 Sylwia         Buks                 - Beata          Wiączkowska           280: 462
  45 Dorota         Zielińska            - Tomasz         Silny                 415: 320
  46 Agnieszka      Piotrowicz           - Łukasz         Mycio                 377: 319
  47 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Obremski              377: 317
  48 Andrzej        Ciołek               - Michał         Ozimiński             313: 359
  49 Marek          Dudkiewicz           - Elżbieta       Święcka               335: 329
  50 Łukasz         Sornek               - Marcin         Skowron               350: 369
  51 Agnieszka      Krupka               - Dariusz        Zębek                 334: 385
  52 Elżbieta       Zębek                - Grzegorz       Pukniel               320: 401
  53 Maciej         Perzyński            - Paweł          Frynia                455: 390
  54 Paweł          Jankowski            - Krzysztof      Sporczyk               98: 471
  55 Mariusz        Kubicki              - Piotr          Madej                 414: 339
  56 Izabela        Długosz              - Zofia          Gajewska              240: 414
  57 Eugeniusz      Wróblewski           - Krzysztof      Wychudzki             419: 296
  58 Aldona         Głośnicka            - Ewa            Żbikowska             265: 425
  59 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Sobierajski           381: 404
  60 Katarzyna      Dębska               - Dorota         Maciejuk              349: 327
  61 Bartosz        Orłowski             - Maciej         Kuć                   465: 340
  62 Wojciech       Kuć                  - Beata          Piotrowska            190: 406
  63 Tomasz         Łapka                - Joanna         Zacharewicz           422: 242
  64 Agata          Nawrocka             - Anna           Niedzielko            248: 419
  65 Grzegorz       Wiączkowski          - Beata          Sekuła                435: 270
  66 Mateusz        Gołębiewski          - Mariusz        Orzeł                 331: 407


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Sołdan               - Jarosław       Borowski              343: 399
   2 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Langiewicz            464: 423
   3 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Pietuchowski          358: 423
   4 Mariusz        Grodek               - Beata          Piotrowska            480: 373
   5 Joanna         Juszczak             - Łukasz         Sobierajski           396: 343
   6 Marek          Reda                 - Irena          Sołdan                495: 324
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Pukniel               395: 346
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Nawrocki              487: 333
   9 Sławomir       Długosz              - Agata          Kuć                   391: 396
  10 Marianna       Kozłowska            - Paweł          Janaś                 388: 322
  11 Dariusz        Zębek                - Bartosz        Orłowski              317: 406
  12 Dariusz        Maciejuk             - Dawid          Pikul                 420: 367
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Sławomir       Kucia                 477: 357
  14 Beata          Wiączkowska          - Marek          Salamon               405: 341
  15 Mateusz        Żbikowski            - Anna           Dłużniewska           400: 372
  16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Justyna        Górka                 386: 393
  17 Maciej         Perzyński            - Rafał          Wesołowski            478: 319
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Stanisław      Rydzik                314: 409
  19 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Święcki               422: 324
  20 Marcin         Skowron              - Grzegorz       Wiączkowski           294: 364
  21 Waldemar       Czerwoniec           - Wojciech       Gołęcki               486: 242
  22 Andrzej        Kowalski             - Urszula        Solarska              349: 321
  23 Ewa            Żbikowska            - Michał         Ozimiński             358: 368
  24 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kuć                   343: 409
  25 Andrzej        Oleksiak             - Kamil          Górka                 404: 361
  26 Bogusław       Książek              - Tomasz         Łapka                 381: 340
  27 Stanisław      Gasik                - Anna           Niedzielko            430: 258
  28 Katarzyna      Dębska               - Eugeniusz      Wróblewski            349: 381
  29 Robert         Głowacki             - Miłosz         Wrzałek               446: 366
  30 Tomasz         Zwoliński            - Czesław        Grajewski             414: 353
  31 Dorota         Zielińska            - Marek          Dudkiewicz            319: 426
  32 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Kwiatkowski           389: 412
  33 Krzysztof      Sojka                - Mariusz        Kubicki               255: 437
  34 Małgorzata     Szmuksta             - Joanna         Brychcy               349: 393
  35 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Ciołek                487: 320
  36 Dariusz        Nawrocki             - Jan            Kozłowski             388: 339
  37 Monika         Gawron-Cieślik       - Jarosław       Sobczak               348: 328
  38 Paweł          Frynia               - Zbigniew       Rybak                 443: 237
  39 Tomasz         Sienkiewicz          - Jolanta        Chłopińska            399: 326
  40 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Baranowski            499: 288
  41 Rafał          Skibicki             - Rafał          Dąbrowski             380: 456
  42 Krzysztof      Zawadzki             - Rafał          Lenartowski           287: 462
  43 Patrycja       Śliwińska            - Barbara        Łukaszewicz           262: 462
  44 Janusz         Sojka                - Monika         Sadurska              318: 444
  45 Danuta         Langiewicz           - Łukasz         Sornek                405: 331
  46 Krzysztof      Wychudzki            - Maciej         Kuć                   338: 349
  47 Piotr          Madej                - Mariusz        Skrobosz              283: 407
  48 Anita          Bruska               - Kuba           Koisar                354: 316
  49 Agnieszka      Goniowska            - Michał         Alabrudziński         394: 320
  50 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Sylwia         Buks                  428: 325
  51 Małgorzata     Jóźwiak              - Agnieszka      Krupka                371: 395
  52 Beata          Sekuła               - Robert         Kuszpit               267: 422
  53 Marta          Szeliga-Frynia       - Mateusz        Gołębiewski           530: 234
  54 Weronika       Rudnicka             - Aldona         Głośnicka             445: 251
  55 Elżbieta       Święcka              - Magdalena      Kublik                350: 430
  56 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Michalski             245: 407
  57 Agata          Nawrocka             - Joanna         Ostrowska             238: 460
  58 Anna           Kurpiel              - Dorota         Maciejuk              238: 375
  59 Joanna         Zacharewicz          - Henryk         Piotrowski            339: 283
  60 Izabela        Długosz              - Elżbieta       Zębek                 219: 378
  61 Tomasz         Silny                - Małgorzata     Puternicka            323: 398
  62 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Mycio                 363: 325
  63 Wojciech       Obremski             - Wojciech       Kuć                   385: 221
  64 Mateusz        Zawadzki             - Andrzej        Kroc                  142: 460
  65 Andrzej        Rechowicz            - Mirosław       Dejna                 504:  89
  66 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Mariusz        Grodek                395: 425
   2 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Reda                  355: 331
   3 Jarosław       Borowski             - Tomasz         Zwoliński             341: 404
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Eugeniusz      Wróblewski            407: 353
   5 Grzegorz       Wiączkowski          - Maciej         Perzyński             303: 479
   6 Joanna         Juszczak             - Robert         Głowacki              409: 439
   7 Dariusz        Maciejuk             - Marianna       Kozłowska             452: 282
   8 Stanisław      Gasik                - Bartosz        Orłowski              400: 371
   9 Mariusz        Orzeł                - Andrzej        Kowalski              316: 365
  10 Justyna        Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          347: 354
  11 Beata          Wiączkowska          - Dariusz        Kuć                   399: 370
  12 Agata          Kuć                  - Marek          Dudkiewicz            361: 312
  13 Lucyna         Śniadach             - Andrzej        Oleksiak              324: 465
  14 Bogusław       Książek              - Mateusz        Żbikowski             315: 431
  15 Michał         Ozimiński            - Kazimierz.J    Merklejn              411: 439
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Rydzik                430: 430
  17 Mariusz        Kubicki              - Krzysztof      Langiewicz            285: 411
  18 Krzysztof      Obremski             - Monika         Sadurska              435: 335
  19 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Zielińska             314: 319
  20 Jakub          Zaryński             - Kamil          Nawrocki              422: 321
  21 Agnieszka      Krupka               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  363: 281
  22 Irena          Sołdan               - Paweł          Frynia                390: 304
  23 Marek          Salamon              - Rafał          Lenartowski           420: 301
  24 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Sienkiewicz           327: 396
  25 Dorota         Maciejuk             - Sławomir       Kucia                 395: 365
  26 Wojciech       Obremski             - Andrzej        Rechowicz             290: 395
  27 Joanna         Brychcy              - Mariusz        Skrobosz              397: 331
  28 Zofia          Gajewska             - Dariusz        Zębek                 441: 309
  29 Danuta         Langiewicz           - Marta          Szeliga-Frynia        376: 295
  30 Czesław        Grajewski            - Dariusz        Nawrocki              403: 443
  31 Elżbieta       Zębek                - Sławomir       Długosz               355: 276
  32 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Dębska                502: 298
  33 Grzegorz       Święcki              - Paweł          Janaś                 312: 419
  34 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            471: 295
  35 Magdalena      Kublik               - Miłosz         Wrzałek               367: 466
  36 Anita          Bruska               - Ewa            Żbikowska             297: 348
  37 Beata          Piotrowska           - Agnieszka      Piotrowicz            443: 370
  38 Maciej         Kuć                  - Andrzej        Kroc                  319: 369
  39 Weronika       Rudnicka             - Agnieszka      Goniowska             385: 318
  40 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Koczkodon             351: 320
  41 Anna           Niedzielko           - Ireneusz       Kaczmarczyk           426: 374
  42 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Łapka                 308: 506
  43 Marcin         Skowron              - Małgorzata     Szmuksta              321: 340
  44 Rafał          Dąbrowski            - Monika         Gawron-Cieślik        321: 312
  45 Mariusz        Michalski            - Robert         Kuszpit               362: 393
  46 Małgorzata     Puternicka           - Anna           Dłużniewska           287: 369
  47 Dorota         Kuć                  - Katarzyna      Sołdan                267: 471
  48 Joanna         Zacharewicz          - Dawid          Pikul                 332: 392
  49 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sojka                 409: 276
  50 Łukasz         Sobierajski          - Paweł          Jankowski             552: 111
  51 Henryk         Piotrowski           - Rafał          Skibicki              299: 363
  52 Jarosław       Sobczak              - Sylwia         Buks                  433: 335
  53 Łukasz         Baranowski           - Jolanta        Chłopińska            254: 470
  54 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Sornek                207: 386
  55 Elżbieta       Święcka              - Bogdan         Kozłowski             353: 358
  56 Mateusz        Gołębiewski          - Janusz         Sojka                 250: 368
  57 Michał         Alabrudziński        - Patrycja       Śliwińska             391: 421
  58 Zbigniew       Rybak                - Jan            Kozłowski             379: 385
  59 Beata          Sekuła               - Małgorzata     Jóźwiak               252: 340
  60 Łukasz         Mycio                - Aldona         Głośnicka             481: 251
  61 Tomasz         Silny                - Agata          Nawrocka              344: 252
  62 Anna           Kurpiel              - Krzysztof      Wychudzki             359: 303
  63 Andrzej        Ciołek               - Izabela        Długosz               432: 247
  64 Piotr          Madej                - Wojciech       Kuć                   440: 148
  65 Kuba           Koisar               - Mateusz        Zawadzki              508: 149
  66 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Głowacki             - Mariusz        Grodek                417: 388
   2 Maciej         Perzyński            - Agata          Kuć                   347: 322
   3 Andrzej        Oleksiak             - Krzysztof      Sporczyk              368: 328
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Dariusz        Maciejuk              527: 253
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          415: 376
   6 Mateusz        Żbikowski            - Stanisław      Gasik                 482: 261
   7 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Kowalski              270: 290
   8 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                390: 424
   9 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Kroc                  277: 430
  10 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Obremski              432: 275
  11 Dawid          Pikul                - Marek          Reda                  319: 391
  12 Marek          Salamon              - Jarosław       Borowski              377: 482
  13 Michał         Ozimiński            - Joanna         Juszczak              400: 419
  14 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Sobierajski           352: 382
  15 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Kubicki               403: 281
  16 Ewa            Żbikowska            - Joanna         Ostrowska             395: 358
  17 Tomasz         Łapka                - Anna           Dłużniewska           360: 364
  18 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 342: 485
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Irena          Sołdan                360: 399
  20 Miłosz         Wrzałek              - Anna           Niedzielko            385: 362
  21 Grzegorz       Wiączkowski          - Waldemar       Czerwoniec            298: 443
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Zofia          Gajewska              356: 373
  23 Bartosz        Orłowski             - Tomasz         Sienkiewicz           377: 395
  24 Dariusz        Nawrocki             - Dorota         Maciejuk              297: 403
  25 Katarzyna      Sołdan               - Agnieszka      Krupka                376: 286
  26 Beata          Piotrowska           - Rafał          Dąbrowski             326: 510
  27 Andrzej        Rechowicz            - Danuta         Langiewicz            325: 356
  28 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Brychcy               302: 405
  29 Paweł          Janaś                - Elżbieta       Zębek                 375: 273
  30 Marianna       Kozłowska            - Mariusz        Orzeł                 292: 315
  31 Lucyna         Śniadach             - Dorota         Zielińska             349: 375
  32 Bogusław       Książek              - Weronika       Rudnicka              378: 348
  33 Grzegorz       Pukniel              - Urszula        Solarska              369: 370
  34 Eugeniusz      Wróblewski           - Zbigniew       Wietecki              334: 326
  35 Mariusz        Skrobosz             - Sławomir       Kucia                 280: 539
  36 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Michalski             332: 315
  37 Dariusz        Zębek                - Jarosław       Sobczak               340: 262
  38 Grzegorz       Święcki              - Barbara        Łukaszewicz           342: 366
  39 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Maciej         Kuć                   391: 307
  40 Paweł          Frynia               - Agnieszka      Goniowska             382: 310
  41 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Katarzyna      Dębska                393: 295
  42 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Obremski              439: 319
  43 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Mycio                 416: 270
  44 Kuba           Koisar               - Małgorzata     Jóźwiak               404: 401
  45 Rafał          Skibicki             - Anita          Bruska                264: 380
  46 Tomasz         Silny                - Czesław        Grajewski             378: 338
  47 Marta          Szeliga-Frynia       - Marcin         Skowron               340: 329
  48 Patrycja       Śliwińska            - Grzegorz       Koczkodon             349: 321
  49 Monika         Sadurska             - Wojciech       Gołęcki               437: 239
  50 Monika         Gawron-Cieślik       - Łukasz         Sornek                428: 303
  51 Bogdan         Kozłowski            - Andrzej        Ciołek                441: 281
  52 Małgorzata     Puternicka           - Sławomir       Długosz               410: 437
  53 Piotr          Madej                - Joanna         Zacharewicz           325: 296
  54 Agnieszka      Piotrowicz           - Dorota         Kuć                   292: 395
  55 Magdalena      Kublik               - Anna           Kurpiel               473: 255
  56 Krzysztof      Sojka                - Kamil          Nawrocki              339: 421
  57 Janusz         Sojka                - Paweł          Jankowski             546: 155
  58 Jan            Kozłowski            - Mirosław       Dejna                 545: 104
  59 Michał         Alabrudziński        - Mateusz        Gołębiewski           523: 223
  60 Krzysztof      Zawadzki             - Elżbieta       Święcka               326: 316
  61 Sylwia         Buks                 - Beata          Sekuła                342: 345
  62 Aldona         Głośnicka            - Krzysztof      Wychudzki             331: 332
  63 Zbigniew       Rybak                - Agata          Nawrocka              497: 314
  64 Izabela        Długosz              - Henryk         Piotrowski            210: 368
  65 Wojciech       Kuć                  - Łukasz         Baranowski            260: 403
  66 Mateusz        Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Głowacki             - Mateusz        Żbikowski             389: 411
   2 Andrzej        Oleksiak             - Maciej         Perzyński             332: 394
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Kowalski              436: 404
   4 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              386: 441
   5 Mariusz        Grodek               - Robert         Kuszpit               356: 367
   6 Andrzej        Kroc                 - Jarosław       Borowski              503: 268
   7 Joanna         Juszczak             - Piotr          Pietuchowski          295: 434
   8 Kamil          Górka                - Agata          Kuć                   474: 285
   9 Marek          Reda                 - Beata          Wiączkowska           361: 345
  10 Ewa            Żbikowska            - Jakub          Zaryński              262: 414
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                477: 360
  12 Mariusz        Orzeł                - Waldemar       Czerwoniec            438: 420
  13 Łukasz         Sobierajski          - Dorota         Maciejuk              353: 426
  14 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Sienkiewicz           465: 335
  15 Tomasz         Zwoliński            - Eugeniusz      Wróblewski            490: 309
  16 Anna           Dłużniewska          - Zofia          Gajewska              325: 398
  17 Joanna         Brychcy              - Stanisław      Gasik                 301: 318
  18 Danuta         Langiewicz           - Katarzyna      Sołdan                354: 372
  19 Dorota         Zielińska            - Rafał          Dąbrowski             379: 368
  20 Dariusz        Maciejuk             - Bogusław       Książek               444: 339
  21 Urszula        Solarska             - Paweł          Janaś                 347: 299
  22 Sławomir       Kucia                - Weronika       Rudnicka              431: 329
  23 Krzysztof      Langiewicz           - Sławomir       Długosz               387: 353
  24 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Kuć                   442: 269
  25 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Łapka                 433: 377
  26 Anna           Niedzielko           - Krzysztof      Obremski              401: 484
  27 Bartosz        Orłowski             - Dawid          Pikul                 387: 399
  28 Justyna        Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           437: 386
  29 Janusz         Sojka                - Małgorzata     Szmuksta              403: 332
  30 Marta          Szeliga-Frynia       - Jan            Kozłowski             414: 277
  31 Mariusz        Kubicki              - Rafał          Lenartowski           311: 459
  32 Rafał          Wesołowski           - Beata          Piotrowska            350: 405
  33 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Wiączkowski           410: 361
  34 Michał         Ozimiński            - Monika         Gawron-Cieślik        360: 361
  35 Lucyna         Śniadach             - Piotr          Madej                 305: 404
  36 Agnieszka      Krupka               - Magdalena      Kublik                444: 418
  37 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Nawrocki              372: 386
  38 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Bogdan         Kozłowski             338: 395
  39 Anita          Bruska               - Grzegorz       Pukniel               300: 463
  40 Kuba           Koisar               - Tomasz         Silny                 378: 330
  41 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Marianna       Kozłowska             425: 209
  42 Dariusz        Zębek                - Marek          Salamon               344: 334
  43 Paweł          Frynia               - Patrycja       Śliwińska             409: 477
  44 Elżbieta       Zębek                - Barbara        Łukaszewicz           348: 307
  45 Monika         Sadurska             - Dorota         Kuć                   335: 389
  46 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Alabrudziński         318: 363
  47 Agnieszka      Goniowska            - Zbigniew       Wietecki              411: 319
  48 Mariusz        Skrobosz             - Czesław        Grajewski             485: 332
  49 Wojciech       Obremski             - Jarosław       Sobczak               333: 363
  50 Katarzyna      Dębska               - Zbigniew       Rybak                 278: 383
  51 Henryk         Piotrowski           - Grzegorz       Koczkodon             300: 384
  52 Łukasz         Mycio                - Krzysztof      Wychudzki             467: 221
  53 Łukasz         Baranowski           - Małgorzata     Jóźwiak               400: 305
  54 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Skibicki              344: 273
  55 Łukasz         Sornek               - Joanna         Zacharewicz           322: 244
  56 Beata          Sekuła               - Agnieszka      Piotrowicz            335: 313
  57 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Święcki               311: 323
  58 Anna           Kurpiel              - Andrzej        Ciołek                269: 325
  59 Krzysztof      Sojka                - Mariusz        Michalski             418: 284
  60 Mateusz        Zawadzki             - Małgorzata     Puternicka            124: 465
  61 Maciej         Kuć                  - Paweł          Jankowski             408: 201
  62 Marcin         Skowron              - Mirosław       Dejna                 542:  95
  63 Elżbieta       Święcka              - Agata          Nawrocka              354: 282
  64 Mateusz        Gołębiewski          - Sylwia         Buks                  410: 277
  65 Aldona         Głośnicka            - Izabela        Długosz               344: 260
  66 Wojciech       Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          380: 338
   2 Mateusz        Żbikowski            - Maciej         Perzyński             429: 419
   3 Kamil          Górka                - Katarzyna      Sołdan                298: 366
   4 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Sporczyk              310: 414
   5 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Zwoliński             303: 436
   6 Dorota         Maciejuk             - Jakub          Zaryński              366: 339
   7 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Oleksiak              436: 435
   8 Andrzej        Kowalski             - Marek          Reda                  389: 409
   9 Andrzej        Kroc                 - Dorota         Zielińska             277: 395
  10 Stanisław      Gasik                - Robert         Głowacki              322: 391
  11 Dariusz        Maciejuk             - Urszula        Solarska              363: 358
  12 Zofia          Gajewska             - Stanisław      Rydzik                538: 291
  13 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Grodek                343: 369
  14 Sławomir       Kucia                - Beata          Wiączkowska           375: 395
  15 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Janaś                 327: 472
  16 Waldemar       Czerwoniec           - Irena          Sołdan                401: 495
  17 Dawid          Pikul                - Joanna         Ostrowska             343: 405
  18 Jarosław       Borowski             - Marta          Szeliga-Frynia        499: 292
  19 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Langiewicz            312: 449
  20 Tomasz         Sienkiewicz          - Joanna         Juszczak              477: 488
  21 Łukasz         Sobierajski          - Agnieszka      Krupka                315: 317
  22 Rafał          Lenartowski          - Anna           Dłużniewska           435: 336
  23 Janusz         Sojka                - Patrycja       Śliwińska             363: 327
  24 Eugeniusz      Wróblewski           - Grzegorz       Pukniel               393: 265
  25 Rafał          Dąbrowski            - Piotr          Madej                 484: 303
  26 Beata          Piotrowska           - Ewa            Żbikowska             320: 401
  27 Andrzej        Rechowicz            - Bogdan         Kozłowski             487: 380
  28 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Danuta         Langiewicz            389: 339
  29 Dariusz        Nawrocki             - Bogusław       Książek               346: 336
  30 Monika         Gawron-Cieślik       - Joanna         Brychcy               371: 394
  31 Kamil          Nawrocki             - Dariusz        Zębek                 485: 289
  32 Elżbieta       Zębek                - Kuba           Koisar                335: 478
  33 Dorota         Kuć                  - Justyna        Górka                 375: 402
  34 Małgorzata     Puternicka           - Bartosz        Orłowski              378: 347
  35 Tomasz         Łapka                - Grzegorz       Koczkodon             336: 398
  36 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Kwiatkowski           264: 439
  37 Magdalena      Kublik               - Jarosław       Sobczak               352: 362
  38 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Wiączkowski           333: 370
  39 Dariusz        Kuć                  - Paweł          Frynia                458: 298
  40 Michał         Ozimiński            - Rafał          Wesołowski            440: 347
  41 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Marek          Dudkiewicz            322: 460
  42 Anna           Niedzielko           - Mariusz        Kubicki               334: 284
  43 Agnieszka      Goniowska            - Łukasz         Mycio                 433: 372
  44 Jan            Kozłowski            - Maciej         Kuć                   438: 266
  45 Tomasz         Silny                - Marcin         Skowron               425: 377
  46 Łukasz         Sornek               - Sławomir       Długosz               307: 312
  47 Marek          Salamon              - Grzegorz       Święcki               373: 337
  48 Andrzej        Ciołek               - Monika         Sadurska              238: 428
  49 Anita          Bruska               - Lucyna         Śniadach              287: 371
  50 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Baranowski            458: 327
  51 Marianna       Kozłowska            - Jolanta        Chłopińska            330: 361
  52 Wojciech       Gołęcki              - Barbara        Łukaszewicz           248: 381
  53 Beata          Sekuła               - Zbigniew       Rybak                 217: 449
  54 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sojka                 393: 381
  55 Krzysztof      Wychudzki            - Zbigniew       Wietecki              296: 423
  56 Joanna         Zacharewicz          - Czesław        Grajewski             317: 378
  57 Mateusz        Gołębiewski          - Elżbieta       Święcka               374: 305
  58 Małgorzata     Jóźwiak              - Aldona         Głośnicka             478: 235
  59 Agnieszka      Piotrowicz           - Krzysztof      Zawadzki              308: 310
  60 Rafał          Skibicki             - Anna           Kurpiel               392: 233
  61 Wojciech       Obremski             - Mateusz        Zawadzki              419: 158
  62 Mariusz        Michalski            - Wojciech       Kuć                   316: 296
  63 Paweł          Jankowski            - Henryk         Piotrowski            150: 419
  64 Mirosław       Dejna                - Katarzyna      Dębska                 83: 485
  65 Sylwia         Buks                 - Agata          Nawrocka              322: 361
  66 Izabela        Długosz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             416: 463
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Reda                  277: 558
   3 Maciej         Perzyński            - Robert         Głowacki              428: 455
   4 Zofia          Gajewska             - Dariusz        Maciejuk              351: 379
   5 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Sołdan                379: 416
   6 Dorota         Maciejuk             - Miłosz         Wrzałek               391: 426
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Dorota         Zielińska             451: 402
   8 Paweł          Janaś                - Jarosław       Borowski              319: 337
   9 Mariusz        Grodek               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  311: 351
  10 Joanna         Brychcy              - Joanna         Juszczak              331: 432
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Piotr          Pietuchowski          335: 367
  12 Beata          Wiączkowska          - Kamil          Górka                 338: 424
  13 Joanna         Ostrowska            - Justyna        Górka                 215: 489
  14 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Nawrocki              366: 333
  15 Robert         Kuszpit              - Jakub          Zaryński              282: 422
  16 Rafał          Dąbrowski            - Mariusz        Orzeł                 450: 320
  17 Andrzej        Kowalski             - Andrzej        Rechowicz             367: 404
  18 Ewa            Żbikowska            - Kamil          Nawrocki              300: 361
  19 Kuba           Koisar               - Eugeniusz      Wróblewski            317: 331
  20 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Krupka                377: 482
  21 Andrzej        Oleksiak             - Urszula        Solarska              551: 250
  22 Andrzej        Kroc                 - Stanisław      Gasik                 388: 294
  23 Stanisław      Rydzik               - Janusz         Sojka                 468: 337
  24 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Kucia                 439: 372
  25 Waldemar       Czerwoniec           - Mariusz        Skrobosz              331: 379
  26 Małgorzata     Puternicka           - Andrzej        Kwiatkowski           426: 340
  27 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Obremski              354: 390
  28 Agnieszka      Goniowska            - Łukasz         Sobierajski           456: 282
  29 Jarosław       Sobczak              - Michał         Ozimiński             317: 365
  30 Tomasz         Sienkiewicz          - Bogdan         Kozłowski             431: 382
  31 Anna           Dłużniewska          - Jan            Kozłowski             390: 335
  32 Weronika       Rudnicka             - Agata          Kuć                   405: 315
  33 Marta          Szeliga-Frynia       - Monika         Sadurska              336: 346
  34 Patrycja       Śliwińska            - Beata          Piotrowska            371: 366
  35 Grzegorz       Wiączkowski          - Zbigniew       Rybak                 461: 216
  36 Grzegorz       Pukniel              - Monika         Gawron-Cieślik        394: 372
  37 Marek          Salamon              - Danuta         Langiewicz            478: 277
  38 Dariusz        Kuć                  - Tomasz         Silny                 419: 326
  39 Bogusław       Książek              - Lucyna         Śniadach              358: 385
  40 Piotr          Madej                - Marek          Dudkiewicz            349: 477
  41 Barbara        Łukaszewicz          - Dorota         Kuć                   413: 289
  42 Dawid          Pikul                - Elżbieta       Zębek                 368: 358
  43 Dariusz        Zębek                - Anna           Niedzielko            321: 347
  44 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Koczkodon             384: 281
  45 Bartosz        Orłowski             - Mariusz        Kubicki               430: 397
  46 Tomasz         Łapka                - Grzegorz       Święcki               324: 355
  47 Łukasz         Sornek               - Magdalena      Kublik                309: 357
  48 Zbigniew       Wietecki             - Henryk         Piotrowski            288: 348
  49 Maciej         Kuć                  - Michał         Alabrudziński         306: 373
  50 Łukasz         Mycio                - Łukasz         Baranowski              1: 400
  51 Marcin         Skowron              - Anita          Bruska                398: 338
  52 Mariusz        Michalski            - Paweł          Frynia                397: 403
  53 Andrzej        Ciołek               - Ireneusz       Kaczmarczyk           273: 374
  54 Marianna       Kozłowska            - Małgorzata     Jóźwiak               280: 393
  55 Czesław        Grajewski            - Mateusz        Gołębiewski           395: 344
  56 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Gołęcki               461: 290
  57 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Zawadzki              413: 258
  58 Małgorzata     Szmuksta             - Beata          Sekuła                379: 265
  59 Krzysztof      Sojka                - Rafał          Skibicki              329: 398
  60 Anna           Kurpiel              - Elżbieta       Święcka               298: 396
  61 Izabela        Długosz              - Agnieszka      Piotrowicz            218: 337
  62 Krzysztof      Wychudzki            - Wojciech       Kuć                   333: 225
  63 Mateusz        Zawadzki             - Joanna         Zacharewicz           171: 346
  64 Agata          Nawrocka             - Paweł          Jankowski             450: 148
  65 Sylwia         Buks                 - Mirosław       Dejna                 428:  78


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Dariusz        Maciejuk              368: 270
   2 Marek          Reda                 - Kazimierz.J    Merklejn              310: 421
   3 Robert         Głowacki             - Karol          Wyrębkiewicz          453: 358
   4 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Sołdan                502: 293
   5 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Perzyński             362: 382
   6 Joanna         Juszczak             - Justyna        Górka                 288: 421
   7 Kamil          Nawrocki             - Kamil          Górka                 357: 379
   8 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Zwoliński             329: 481
   9 Piotr          Pietuchowski         - Jarosław       Borowski              428: 321
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Andrzej        Oleksiak              348: 349
  11 Dorota         Maciejuk             - Zofia          Gajewska              334: 401
  12 Agnieszka      Krupka               - Rafał          Dąbrowski             401: 383
  13 Dorota         Zielińska            - Jakub          Zaryński              352: 392
  14 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              421: 306
  15 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Rechowicz             411: 323
  16 Mariusz        Grodek               - Barbara        Łukaszewicz           467: 248
  17 Beata          Wiączkowska          - Krzysztof      Langiewicz            281: 374
  18 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Goniowska             362: 281
  19 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Puternicka            276: 439
  20 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Sienkiewicz           313: 398
  21 Andrzej        Kowalski             - Joanna         Ostrowska             513: 328
  22 Lucyna         Śniadach             - Marek          Salamon               414: 304
  23 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Wiączkowski           359: 360
  24 Weronika       Rudnicka             - Dawid          Pikul                 340: 513
  25 Kuba           Koisar               - Mariusz        Skrobosz              369: 460
  26 Mariusz        Orzeł                - Janusz         Sojka                 270: 339
  27 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Niedzielko            351: 304
  28 Paweł          Janaś                - Robert         Kuszpit               301: 406
  29 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Dłużniewska           418: 325
  30 Patrycja       Śliwińska            - Joanna         Brychcy               361: 329
  31 Ewa            Żbikowska            - Dariusz        Kuć                   400: 290
  32 Stanisław      Gasik                - Jolanta        Chłopińska            311: 425
  33 Monika         Sadurska             - Urszula        Solarska              357: 313
  34 Sławomir       Kucia                - Marta          Szeliga-Frynia        485: 351
  35 Grzegorz       Koczkodon            - Waldemar       Czerwoniec            423: 334
  36 Zbigniew       Rybak                - Bartosz        Orłowski              352: 391
  37 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Dębska                355: 430
  38 Jerzy          Krzyżewski           - Jarosław       Sobczak               276: 324
  39 Magdalena      Kublik               - Bogusław       Książek               427: 311
  40 Agata          Kuć                  - Michał         Alabrudziński         393: 409
  41 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Silny                 403: 295
  42 Jan            Kozłowski            - Piotr          Madej                 386: 353
  43 Łukasz         Sobierajski          - Rafał          Skibicki              313: 445
  44 Danuta         Langiewicz           - Marcin         Skowron               409: 362
  45 Paweł          Frynia               - Małgorzata     Szmuksta              264: 400
  46 Małgorzata     Jóźwiak              - Elżbieta       Zębek                 333: 356
  47 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Wesołowski            314: 474
  48 Grzegorz       Święcki              - Ireneusz       Kaczmarczyk           399: 387
  49 Czesław        Grajewski            - Henryk         Piotrowski            352: 318
  50 Dorota         Kuć                  - Bogdan         Kozłowski             419: 393
  51 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Zębek                 351: 228
  52 Monika         Gawron-Cieślik       - Tomasz         Łapka                 430: 289
  53 Zbigniew       Wietecki             - Marianna       Kozłowska             404: 345
  54 Mariusz        Kubicki              - Mateusz        Gołębiewski           296: 325
  55 Krzysztof      Wychudzki            - Elżbieta       Święcka               292: 362
  56 Agata          Nawrocka             - Mariusz        Michalski             398: 297
  57 Joanna         Zacharewicz          - Agnieszka      Piotrowicz            320: 367
  58 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Sornek                345: 349
  59 Maciej         Kuć                  - Krzysztof      Zawadzki              294: 332
  60 Beata          Sekuła               - Anita          Bruska                318: 374
  61 Krzysztof      Sojka                - Andrzej        Ciołek                380: 307
  62 Sylwia         Buks                 - Mateusz        Zawadzki              345: 205
  63 Paweł          Jankowski            - Izabela        Długosz               236: 325
  64 Wojciech       Kuć                  - Mirosław       Dejna                 351: 158
  65 Anna           Kurpiel              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Miłosz         Wrzałek               378: 299
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Głowacki              583: 277
   3 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             293: 440
   4 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Perzyński             371: 330
   5 Katarzyna      Sołdan               - Marek          Reda                  364: 391
   6 Agnieszka      Krupka               - Karol          Wyrębkiewicz          343: 364
   7 Kamil          Górka                - Dariusz        Maciejuk              391: 365
   8 Eugeniusz      Wróblewski           - Zofia          Gajewska              358: 370
   9 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                370: 356
  10 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Grodek                355: 294
  11 Rafał          Dąbrowski            - Jolanta        Chłopińska            404: 370
  12 Joanna         Juszczak             - Małgorzata     Puternicka            407: 316
  13 Jarosław       Borowski             - Marek          Dudkiewicz            393: 309
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  384: 357
  15 Krzysztof      Obremski             - Janusz         Sojka                 405: 394
  16 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Lenartowski           321: 502
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Maciejuk              391: 259
  18 Andrzej        Rechowicz            - Lucyna         Śniadach              351: 340
  19 Tomasz         Sienkiewicz          - Monika         Sadurska              416: 326
  20 Kamil          Nawrocki             - Dorota         Zielińska             406: 412
  21 Grzegorz       Wiączkowski          - Andrzej        Kowalski              381: 363
  22 Dawid          Pikul                - Robert         Kuszpit               449: 272
  23 Ewa            Żbikowska            - Andrzej        Kroc                  428: 293
  24 Grzegorz       Pukniel              - Patrycja       Śliwińska             390: 315
  25 Sławomir       Kucia                - Katarzyna      Dębska                374: 325
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Bartosz        Orłowski              333: 411
  27 Magdalena      Kublik               - Beata          Wiączkowska           393: 366
  28 Agnieszka      Goniowska            - Kuba           Koisar                440: 395
  29 Rafał          Skibicki             - Michał         Ozimiński             358: 358
  30 Michał         Alabrudziński        - Sławomir       Długosz               540: 284
  31 Barbara        Łukaszewicz          - Beata          Piotrowska            512: 301
  32 Anna           Dłużniewska          - Weronika       Rudnicka              336: 395
  33 Anna           Niedzielko           - Rafał          Wesołowski            430: 319
  34 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Orzeł                 309: 465
  35 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Szmuksta              403: 389
  36 Jan            Kozłowski            - Danuta         Langiewicz            437: 339
  37 Jarosław       Sobczak              - Marek          Salamon               369: 310
  38 Dorota         Kuć                  - Paweł          Janaś                 344: 452
  39 Joanna         Brychcy              - Grzegorz       Święcki               328: 341
  40 Elżbieta       Zębek                - Monika         Gawron-Cieślik        347: 377
  41 Dariusz        Kuć                  - Stanisław      Gasik                 408: 359
  42 Urszula        Solarska             - Dariusz        Nawrocki              441: 286
  43 Czesław        Grajewski            - Waldemar       Czerwoniec            376: 320
  44 Andrzej        Kwiatkowski          - Bogusław       Książek               357: 359
  45 Jerzy          Krzyżewski           - Elżbieta       Święcka               341: 378
  46 Łukasz         Baranowski           - Marcin         Skowron               260: 410
  47 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Silny                 324: 367
  48 Agnieszka      Piotrowicz           - Ireneusz       Kaczmarczyk           389: 370
  49 Anita          Bruska               - Łukasz         Sobierajski           397: 360
  50 Henryk         Piotrowski           - Bogdan         Kozłowski             358: 433
  51 Łukasz         Sornek               - Małgorzata     Jóźwiak               399: 313
  52 Paweł          Frynia               - Agata          Nawrocka              444: 389
  53 Dariusz        Zębek                - Agata          Kuć                   359: 390
  54 Krzysztof      Zawadzki             - Marta          Szeliga-Frynia        365: 340
  55 Zbigniew       Rybak                - Mateusz        Gołębiewski           381: 221
  56 Piotr          Madej                - Krzysztof      Sojka                 384: 347
  57 Tomasz         Łapka                - Krzysztof      Wychudzki             424: 273
  58 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Kubicki               369: 424
  59 Joanna         Zacharewicz          - Sylwia         Buks                  191: 373
  60 Mariusz        Michalski            - Anna           Kurpiel               356: 337
  61 Maciej         Kuć                  - Izabela        Długosz               363: 224
  62 Marianna       Kozłowska            - Wojciech       Kuć                   475: 201
  63 Mateusz        Zawadzki             - Andrzej        Ciołek                171: 441
  64 Mirosław       Dejna                - Paweł          Jankowski             111: 185
  65 Beata          Sekuła               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mateusz        Żbikowski             380: 466
   2 Zofia          Gajewska             - Kazimierz.J    Merklejn              314: 495
   3 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Zaryński              401: 403
   4 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Pietuchowski          381: 350
   5 Marek          Reda                 - Andrzej        Oleksiak              384: 382
   6 Robert         Głowacki             - Kamil          Górka                 326: 478
   7 Maciej         Perzyński            - Jan            Kozłowski             404: 404
   8 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Lenartowski           419: 379
   9 Irena          Sołdan               - Rafał          Dąbrowski             345: 448
  10 Janusz         Sojka                - Joanna         Juszczak              342: 462
  11 Jarosław       Borowski             - Jolanta        Chłopińska            435: 239
  12 Paweł          Janaś                - Krzysztof      Langiewicz            383: 411
  13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Krzysztof      Obremski              322: 378
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Sporczyk              325: 404
  15 Tomasz         Sienkiewicz          - Andrzej        Kroc                  319: 369
  16 Małgorzata     Puternicka           - Dawid          Pikul                 275: 472
  17 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             425: 333
  18 Justyna        Górka                - Lucyna         Śniadach              519: 302
  19 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Pukniel               368: 333
  20 Katarzyna      Sołdan               - Agnieszka      Goniowska             365: 390
  21 Dariusz        Maciejuk             - Dariusz        Kuć                   427: 300
  22 Dorota         Zielińska            - Monika         Gawron-Cieślik        448: 383
  23 Monika         Sadurska             - Agnieszka      Krupka                263: 446
  24 Grzegorz       Wiączkowski          - Mariusz        Orzeł                 336: 326
  25 Anna           Niedzielko           - Ewa            Żbikowska             310: 415
  26 Dorota         Maciejuk             - Eugeniusz      Wróblewski            372: 280
  27 Stanisław      Rydzik               - Czesław        Grajewski             417: 312
  28 Robert         Kuszpit              - Sławomir       Kucia                 528: 392
  29 Mariusz        Grodek               - Patrycja       Śliwińska             367: 374
  30 Michał         Alabrudziński        - Jarosław       Sobczak               441: 327
  31 Urszula        Solarska             - Bartosz        Orłowski              401: 352
  32 Grzegorz       Święcki              - Kamil          Nawrocki              481: 278
  33 Michał         Ozimiński            - Magdalena      Kublik                409: 459
  34 Rafał          Skibicki             - Andrzej        Kowalski              354: 355
  35 Stanisław      Gasik                - Kuba           Koisar                404: 330
  36 Marcin         Skowron              - Krzysztof      Zawadzki              417: 416
  37 Waldemar       Czerwoniec           - Rafał          Wesołowski            302: 375
  38 Bogdan         Kozłowski            - Andrzej        Kwiatkowski           421: 416
  39 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Łapka                 343: 333
  40 Jerzy          Krzyżewski           - Beata          Piotrowska            369: 297
  41 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Paweł          Frynia                246: 448
  42 Marek          Salamon              - Łukasz         Sobierajski           342: 297
  43 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Brychcy               431: 270
  44 Małgorzata     Jóźwiak              - Beata          Wiączkowska           334: 421
  45 Marta          Szeliga-Frynia       - Agata          Kuć                   520: 279
  46 Mariusz        Kubicki              - Grzegorz       Koczkodon             389: 320
  47 Katarzyna      Dębska               - Sylwia         Buks                  487: 195
  48 Henryk         Piotrowski           - Małgorzata     Szmuksta              412: 319
  49 Marianna       Kozłowska            - Zbigniew       Rybak                 347: 267
  50 Anna           Dłużniewska          - Mariusz        Michalski             473: 329
  51 Dariusz        Nawrocki             - Maciej         Kuć                   434: 343
  52 Piotr          Madej                - Łukasz         Baranowski            361: 329
  53 Sławomir       Długosz              - Agata          Nawrocka              285: 313
  54 Danuta         Langiewicz           - Andrzej        Ciołek                352: 286
  55 Elżbieta       Święcka              - Dariusz        Zębek                 394: 280
  56 Mateusz        Gołębiewski          - Bogusław       Książek               282: 499
  57 Tomasz         Silny                - Krzysztof      Sojka                 348: 298
  58 Dorota         Kuć                  - Beata          Sekuła                410: 361
  59 Elżbieta       Zębek                - Wojciech       Gołęcki               360: 323
  60 Krzysztof      Wychudzki            - Agnieszka      Piotrowicz            316: 304
  61 Anna           Kurpiel              - Anita          Bruska                229: 411
  62 Izabela        Długosz              - Łukasz         Sornek                232: 407
  63 Wojciech       Kuć                  - Paweł          Jankowski             274: 191
  64 Mirosław       Dejna                - Mateusz        Zawadzki              145: 233
  65 Joanna         Zacharewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Mateusz        Żbikowski             293: 400
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               544: 226
   3 Jakub          Zaryński             - Kamil          Górka                 420: 372
   4 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           362: 518
   5 Joanna         Juszczak             - Michał         Alabrudziński         314: 426
   6 Rafał          Dąbrowski            - Magdalena      Kublik                422: 290
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Sienkiewicz           424: 263
   8 Jarosław       Borowski             - Weronika       Rudnicka              354: 331
   9 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Langiewicz            440: 402
  10 Justyna        Górka                - Andrzej        Kowalski              546: 254
  11 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Pukniel               458: 331
  12 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Skrobosz              322: 509
  13 Zofia          Gajewska             - Katarzyna      Sołdan                346: 327
  14 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Obremski              393: 459
  15 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Sporczyk              392: 327
  16 Robert         Głowacki             - Robert         Kuszpit               543: 297
  17 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Dudkiewicz            399: 336
  18 Dariusz        Maciejuk             - Dorota         Maciejuk              306: 390
  19 Grzegorz       Święcki              - Dorota         Zielińska             319: 325
  20 Eugeniusz      Wróblewski           - Agnieszka      Krupka                460: 346
  21 Patrycja       Śliwińska            - Ewa            Żbikowska             329: 338
  22 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Wiączkowski           314: 458
  23 Sławomir       Kucia                - Maciej         Perzyński             448: 340
  24 Stanisław      Rydzik               - Jan            Kozłowski             437: 387
  25 Mariusz        Grodek               - Stanisław      Gasik                 444: 274
  26 Bartosz        Orłowski             - Elżbieta       Zębek                 352: 236
  27 Marcin         Skowron              - Michał         Ozimiński             387: 503
  28 Rafał          Skibicki             - Paweł          Janaś                 426: 506
  29 Kuba           Koisar               - Kamil          Nawrocki              344: 396
  30 Paweł          Frynia               - Zbigniew       Wietecki              380: 492
  31 Jerzy          Krzyżewski           - Bogdan         Kozłowski             391: 340
  32 Marta          Szeliga-Frynia       - Irena          Sołdan                354: 370
  33 Beata          Piotrowska           - Janusz         Sojka                 406: 369
  34 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Brychcy               385: 278
  35 Grzegorz       Koczkodon            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  444: 346
  36 Katarzyna      Dębska               - Małgorzata     Szmuksta              313: 393
  37 Agata          Kuć                  - Barbara        Łukaszewicz           367: 395
  38 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariusz        Kubicki               391: 290
  39 Zbigniew       Rybak                - Joanna         Ostrowska             329: 452
  40 Sławomir       Długosz              - Beata          Wiączkowska           254: 426
  41 Henryk         Piotrowski           - Anna           Dłużniewska           353: 338
  42 Marek          Salamon              - Agnieszka      Piotrowicz            435: 237
  43 Jolanta        Chłopińska           - Agata          Nawrocka              422: 305
  44 Lucyna         Śniadach             - Marianna       Kozłowska             387: 385
  45 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Kuć                   261: 360
  46 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Nawrocki              301: 336
  47 Bogusław       Książek              - Waldemar       Czerwoniec            373: 492
  48 Tomasz         Łapka                - Małgorzata     Puternicka            304: 299
  49 Łukasz         Sobierajski          - Mariusz        Orzeł                 368: 400
  50 Anna           Niedzielko           - Małgorzata     Jóźwiak               357: 324
  51 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Czesław        Grajewski             314: 358
  52 Mariusz        Michalski            - Monika         Sadurska              395: 427
  53 Maciej         Kuć                  - Piotr          Madej                 388: 402
  54 Elżbieta       Święcka              - Łukasz         Baranowski            342: 328
  55 Sylwia         Buks                 - Danuta         Langiewicz            330: 331
  56 Andrzej        Ciołek               - Jarosław       Sobczak               186: 416
  57 Dariusz        Zębek                - Dorota         Kuć                   346: 391
  58 Krzysztof      Wychudzki            - Anita          Bruska                311: 350
  59 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Sojka                 342: 352
  60 Tomasz         Silny                - Mateusz        Gołębiewski           292: 339
  61 Izabela        Długosz              - Beata          Sekuła                194: 371
  62 Paweł          Jankowski            - Joanna         Zacharewicz           157: 291
  63 Wojciech       Kuć                  - Mateusz        Zawadzki              291: 146
  64 Mirosław       Dejna                - Anna           Kurpiel                83: 443
  65 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Kazimierz.J    Merklejn              440: 376
   2 Jakub          Zaryński             - Justyna        Górka                 448: 416
   3 Kamil          Górka                - Rafał          Dąbrowski             432: 367
   4 Robert         Głowacki             - Karol          Wyrębkiewicz          473: 350
   5 Dawid          Pikul                - Marek          Reda                  383: 377
   6 Krzysztof      Obremski             - Jarosław       Borowski              286: 366
   7 Miłosz         Wrzałek              - Zofia          Gajewska              523: 260
   8 Dorota         Zielińska            - Piotr          Pietuchowski          415: 392
   9 Grzegorz       Wiączkowski          - Ewa            Żbikowska             351: 313
  10 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             417: 422
  11 Rafał          Lenartowski          - Michał         Alabrudziński         402: 384
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Joanna         Juszczak              295: 368
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Oleksiak              257: 552
  14 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             333: 465
  15 Agnieszka      Krupka               - Dariusz        Maciejuk              352: 388
  16 Dorota         Maciejuk             - Agnieszka      Goniowska             325: 327
  17 Maciej         Perzyński            - Eugeniusz      Wróblewski            402: 403
  18 Sławomir       Kucia                - Mariusz        Grodek                379: 381
  19 Paweł          Janaś                - Bartosz        Orłowski              399: 322
  20 Magdalena      Kublik               - Kamil          Nawrocki              338: 375
  21 Joanna         Ostrowska            - Weronika       Rudnicka              335: 389
  22 Tomasz         Sienkiewicz          - Irena          Sołdan                369: 344
  23 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kroc                  296: 405
  24 Rafał          Wesołowski           - Beata          Wiączkowska           428: 379
  25 Katarzyna      Sołdan               - Barbara        Łukaszewicz           401: 260
  26 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Salamon               388: 369
  27 Monika         Gawron-Cieślik       - Andrzej        Kowalski              336: 377
  28 Robert         Kuszpit              - Marek          Dudkiewicz            415: 278
  29 Mariusz        Orzeł                - Lucyna         Śniadach              350: 319
  30 Dariusz        Kuć                  - Monika         Sadurska              331: 321
  31 Dariusz        Nawrocki             - Anna           Niedzielko            396: 298
  32 Czesław        Grajewski            - Piotr          Madej                 282: 388
  33 Jarosław       Sobczak              - Grzegorz       Święcki               426: 279
  34 Elżbieta       Święcka              - Patrycja       Śliwińska             350: 413
  35 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Kuć                   378: 301
  36 Anita          Bruska               - Urszula        Solarska              339: 404
  37 Jan            Kozłowski            - Michał         Ozimiński             378: 312
  38 Paweł          Frynia               - Marcin         Skowron               317: 429
  39 Bogdan         Kozłowski            - Janusz         Sojka                 332: 282
  40 Jerzy          Krzyżewski           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  400: 355
  41 Beata          Piotrowska           - Katarzyna      Dębska                390: 297
  42 Anna           Dłużniewska          - Bogusław       Książek               411: 360
  43 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szmuksta              352: 393
  44 Małgorzata     Puternicka           - Łukasz         Sornek                314: 342
  45 Tomasz         Silny                - Henryk         Piotrowski            304: 385
  46 Stanisław      Gasik                - Elżbieta       Zębek                 366: 359
  47 Waldemar       Czerwoniec           - Rafał          Skibicki              469: 283
  48 Marta          Szeliga-Frynia       - Kuba           Koisar                382: 351
  49 Agata          Kuć                  - Tomasz         Łapka                 303: 424
  50 Mariusz        Kubicki              - Joanna         Brychcy               277: 312
  51 Zbigniew       Rybak                - Marianna       Kozłowska             280: 382
  52 Agnieszka      Piotrowicz           - Sławomir       Długosz               283: 309
  53 Agata          Nawrocka             - Krzysztof      Zawadzki              306: 276
  54 Krzysztof      Sojka                - Mateusz        Gołębiewski           404: 238
  55 Beata          Sekuła               - Krzysztof      Wychudzki             299: 311
  56 Joanna         Zacharewicz          - Wojciech       Kuć                   292: 227
  57 Łukasz         Sobierajski          - Andrzej        Kwiatkowski           242: 468
  58 Małgorzata     Jóźwiak              - Ireneusz       Kaczmarczyk           429: 346
  59 Mariusz        Michalski            - Maciej         Kuć                   399: 387
  60 Łukasz         Baranowski           - Sylwia         Buks                  500: 299
  61 Andrzej        Ciołek               - Dariusz        Zębek                 416: 277
  62 Anna           Kurpiel              - Wojciech       Gołęcki               318: 327
  63 Mateusz        Zawadzki             - Izabela        Długosz               210: 322
  64 Paweł          Jankowski            - Mirosław       Dejna                 180:  86
Lista rankingowa na dzień 26-07-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.16  27771  190
   2 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.18  28310  195
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.94  24785  171
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.16  27822  193
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.66  28732  200
   6 Dawid Pikul                    Poznań               143.22  27069  189
   7 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.72  27494  194
   8 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.40  27431  194
   9 Michał Makowski                Warszawa             140.33   6876   49
  10 Szymon Fidziński               Warszawa             140.17  10092   72
  11 Dariusz Kosz                   Nysa                 139.50  27760  199
  12 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      139.44   7669   55
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.23  27289  196
  14 Kamil Górka                    Kraków               139.17  27416  197
  15 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.93  11809   85
  16 Sławomir Kucia                 Kraków               138.45  12322   89
  17 Filip Sosin                    Warszawa             138.14   7045   51
  18 Justyna Górka                  Kraków               138.11  27070  196
  19 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.87   4136   30
  20 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.38  27201  198
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.30  25949  189
  22 Krzysztof Mówka                Warszawa             137.14  24686  180
  23 Michał Trumpus                 Wrocław              136.98  14109  103
  24 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.91  26560  194
  25 Krzysztof Obremski             Legnica              136.81  26131  191
  26 Marek Syczuk                   Warszawa             136.61  19398  142
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.58  13112   96
  28 Aleksander Puchalski           Włocławek            135.77  16835  124
  29 Joanna Juszczak                Warszawa             135.36  12995   96
  30 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  31 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.82  23459  174
  32 Grzegorz Święcki               Białystok            134.44  10755   80
  33 Andrzej Kowalski               Gdańsk               134.27  25915  193
  34 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             133.94  26520  198
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.75  25412  190
  36 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.66   5079   38
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.00  12502   94
  38 Wojciech Sołdan                Rumia                132.91  26582  200
  39 Marcin Figiel                  Kraków               132.85   5181   39
  40 Rafał Lenartowski              Gdynia               132.82  25635  193
  41 Paweł Jackowski                Warszawa             132.65  26529  200
  42 Bartosz Morawski               Gliwice              132.36  11648   88
  43 Marek Reda                     Wołomin              132.15  25769  195
  44 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.98  16498  125
  45 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.94  16229  123
  46 Patryk Gadus                   Pszczew              131.81   4745   36
  47 Przemysław Herdzina            Kraków               131.77  25432  193
  48 Radosław Konca                 Warszawa             131.71  10273   78
  49 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.58  21842  166
  50 Michał Alabrudziński           Włocławek            131.49  23143  176
  51 Irena Sołdan                   Rumia                130.47  25963  199
  52 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  53 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.00  24700  190
  54 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.88  25327  195
  55 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  56 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.38  23288  180
  57 Robert Kamiński                Warszawa             129.36  20827  161
  58 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  59 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            129.16  24799  192
  60 Paweł Janaś                    Głogów               128.88  25131  195
  61 Jarosław Puchalski             Łódź                 128.31  20401  159
  62 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.02  24964  195
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.01  15489  121
  64 Łukasz Bobowski                Suchedniów           127.96  20218  158
  65 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  66 Filip Warzecha                 Gdynia               127.87  18669  146
  67 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  68 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  69 Łukasz Bryła                   Mielec               127.49  16574  130
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.41  12868  101
  71 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  73 Przemysław Rybicki             Otwock               126.95  17392  137
  74 Maciej Michalak                Łódź                 126.73  21925  173
  75 Łukasz Kozub                   Brzesko              126.71   3928   31
  76 Artur Irzyk                    Kraków               126.68  22296  176
  77 Jakub Szymczak                 Łódź                 126.59  13672  108
  78 Piotr Rosół                    Warszawa             126.56  16200  128
  79 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.43   5057   40
  80 Jakub Nalepa                   Gliwice              126.01  21295  169
  81 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.00   7560   60
  82 Artur Koszel                   Warszawa             125.78  24024  191
  83 Małgorzata Sulejewska          Kraków               125.58  24864  198
  84 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.57  24989  199
  85 Dariusz Maciejuk               Warszawa             125.41  12917  103
  86 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.19   8763   70
  87 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              124.94  24364  195
  88 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.90  10242   82
  89 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.88  23976  192
  90 Kuba Koisar                    Warszawa             124.85  24595  197
  91 Robert Głowacki                Łódź                 124.84  19975  160
  92 Jan Kozłowski                  Kraków               124.22  17391  140
  93 Mariusz Grodek                 Olsztyn              123.97   8926   72
  94 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
  95 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.64  23615  191
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.55  24463  198
  97 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     123.52   8523   69
  98 Sławomir Buk                   Gliwice              123.47   7408   60
  99 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.35  24669  200
 100 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
 101 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              122.80  24191  197
 102 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33   5260   43
 103 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.25  15892  130
 104 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             122.24  11980   98
 105 Jarosław Michalak              Łódź                 122.13  13556  111
 106 Ewa Żbikowska                  Warszawa             121.98   5001   41
 107 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.67  15087  124
 108 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.51  24303  200
 109 Artur Tomczyk                  Piła                 121.41   6192   51
 110 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            121.40   5220   43
 111 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  121.38  23912  197
 112 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.84  10392   86
 113 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  120.78  17755  147
 114 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.75   8090   67
 115 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  12062  100
 116 Marek Dudkiewicz               Milanówek            120.60  23156  192
 117 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.59   6512   54
 118 Michał Lipka                   Mielec               120.57   9043   75
 119 Adam Klimont                   Wałcz                120.33  20697  172
 120 Maciej Perzyński               Piła                 120.31   9384   78
 121 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              120.25   9259   77
 122 Daniel Janus                   Wąchock              120.21  21518  179
 123 Michał Ozimiński               Łódź                 120.14  23787  198
 124 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 125 Rafał Matczak                  Milanówek            119.94  11514   96
 126 Agnieszka Krupka               Krosno               119.90  17385  145
 127 Mirosław Uglik                 Warszawa             119.87  12586  105
 128 Maciej Rzychoń                 Katowice             119.32  13722  115
 129 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         119.26  19440  163
 130 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 131 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.09  11552   97
 132 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.05   5000   42
 133 Grzegorz Kurowski              Warszawa             118.93  17958  151
 134 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.87  18901  159
 135 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       118.72  22795  192
 136 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           118.61  21350  180
 137 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.45  16464  139
 138 Marcin Skowron                 Zabrze               118.31  12777  108
 139 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.24  21519  182
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.00   5664   48
 141 Dorota Maciejuk                Warszawa             117.93  12147  103
 142 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.78  23556  200
 143 Janusz Krupiński               Bytom                117.71  13890  118
 144 Jolanta Chłopińska             Wałcz                117.67  22357  190
 145 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47  22672  193
 146 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 147 Paweł Kowalski                 Kutno                117.30  14428  123
 148 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.24  19697  168
 149 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.90   7832   67
 150 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 151 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.59  12942  111
 152 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        116.57  15037  129
 153 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 154 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.50  14096  121
 155 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.46   8385   72
 156 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.36   8378   72
 157 Anna Niedzielko                Szczecin             116.30   9769   84
 158 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.17  22654  195
 159 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               115.96   6262   54
 160 Beata Piotrowska               Łódź                 115.95  19248  166
 161 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.88  22134  191
 162 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  115.78  22577  195
 163 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 164 Stanisław Gasik                Warszawa             115.66  14342  124
 165 Jacek Pietruszka               Kraków               115.65  13300  115
 166 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.61  15954  138
 167 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             115.55   7395   64
 168 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 169 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.45  11430   99
 170 Tomasz Łapka                   Opole                115.41  17542  152
 171 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.23  11062   96
 172 Anita Bruska                   Gdynia               115.03   7707   67
 173 Sylwester Gryz                 Zabrze               114.92   4137   36
 174 Anna Stefańska                 Łódź                 114.86  22628  197
 175 Halina Roszak                  Poznań               114.84  18260  159
 176 Renata Kowalska                Bielsko Biała        114.75  13082  114
 177 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.52   3779   33
 178 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.41  10411   91
 179 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 180 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 181 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 182 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.94  10255   90
 183 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.66  20231  178
 184 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.65   8865   78
 185 Marek Rogalski                 Warszawa             113.48  16000  141
 186 Joanna Brychcy                 Katowice             113.43  21439  189
 187 Piotr Domański                 Łódź                 113.43   3403   30
 188 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 189 Lucyna Śniadach                Rumia                113.39   9071   80
 190 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            113.35  15869  140
 191 Weronika Rudnicka              Ustka                113.29  17334  153
 192 Patrycja Śliwińska             Szczecin             113.20  21847  193
 193 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.07  21709  192
 194 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 195 Tomasz Górka                   Łęczna               112.98  11185   99
 196 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.75  21648  192
 197 Grzegorz Kwiecień              Kraków               112.62  19371  172
 198 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.56  11931  106
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 200 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.44  11019   98
 201 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.35   9437   84
 202 Magdalena Kublik               Warszawa             112.14  22315  199
 203 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 204 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.05   9412   84
 205 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.78  22245  199
 206 Rafał Skibicki                 Lębork               111.60  22319  200
 207 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 208 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.00  22200  200
 209 Monika Sadurska                Warszawa             110.95   6435   58
 210 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              110.94   3994   36
 211 Katarzyna Rosiek               Kraków               110.94  13646  123
 212 Bogusław Książek               Szczecin             110.92  20076  181
 213 Teresa Zalewska                Racibórz             110.70  12288  111
 214 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.56  21670  196
 215 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 216 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 217 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 218 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 219 Agnieszka Goniowska            Wrocław              110.03  16174  147
 220 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.89  15055  137
 221 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.68   8445   77
 222 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 109.65   9211   84
 223 Maciej Stolarczyk              Zator                109.65   4715   43
 224 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             109.57  18955  173
 225 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               109.56   6902   63
 226 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.41  11050  101
 227 Anna Dłużniewska               Warszawa             109.23  13981  128
 228 Krzysztof Bukowski             Milanówek            109.20   4477   41
 229 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.08   7090   65
 230 Sylwester Wójcik               Lublin               108.56   5971   55
 231 Jerzy Luter                    Bytom                108.44  21472  198
 232 Piotr Szutenberg               Ustka                108.44  14206  131
 233 Alicja Kosińska                Szczecin             107.92   8526   79
 234 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 235 Maciej Kuczyński               Gdynia               107.65  10980  102
 236 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             107.60   6241   58
 237 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   5041   47
 238 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.05   8029   75
 239 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 240 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.88  10367   97
 241 Aleksander Puzyna              Warszawa             106.76   3630   34
 242 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            106.52   5113   48
 243 Mariusz Makuch                 Zator                106.47   4578   43
 244 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              106.39  12661  119
 245 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 246 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 247 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.11  15067  142
 248 Grażyna Wesołowska             Łódź                 105.51  20996  199
 249 Marianna Kozłowska             Białystok            105.46   8648   82
 250 Łukasz Baranowski              Reda                 105.46  11284  107
 251 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 252 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.28  20951  199
 253 Urszula Solarska               Łódź                 105.09  19968  190
 254 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             105.02   8822   84
 255 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         104.96  17108  163
 256 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.82   8805   84
 257 Tomasz Siwiński                Zawiercie            104.66  20408  195
 258 Michał Kolaj                   Ostróda              104.62  17681  169
 259 Przemysław Pawlic              Wrocław              104.62  20715  198
 260 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 261 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.52  17768  170
 262 Paweł Morga                    Warszawa             104.36   3444   33
 263 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 264 Łukasz Sornek                  Mikołów              104.25   3753   36
 265 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.02   4889   47
 266 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.00   5408   52
 267 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 268 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 269 Iza Kraj                       Warszawa             103.76   9753   94
 270 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 103.59  17093  165
 271 Adam Janicki                   Łódź                 103.31  20352  197
 272 Jacek Dec                      Pszczew              103.29   4958   48
 273 Monika Laskowska               Wrocław              103.03   7727   75
 274 Jacek Nowak                    Szczecin             102.93   5867   57
 275 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.81  18301  178
 277 Rafał Stachowski               Police               102.58   9540   93
 278 Jarosław Karp                  Jędrzejów            102.51   9841   96
 279 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             102.25   4908   48
 280 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     101.80   9366   92
 281 Sławomir Długosz               Ostróda              101.62  15344  151
 282 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.52   8832   87
 283 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.50   8526   84
 284 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 285 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.31   8510   84
 286 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 287 Elżbieta Święcka               Białystok            100.78   5140   51
 288 Joanna Żłobicka                Wrocław              100.56  10257  102
 289 Anna Arana                     Warszawa             100.18  19836  198
 290 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 291 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 292 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 293 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 294 Katarzyna Dębska               Ostróda               99.05  12777  129
 295 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.95   5739   58
 296 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 297 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                98.59   9366   95
 298 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 299 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 300 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 301 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 302 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.17   8745   90
 303 Paweł Michalski                Ksawerów              96.63   5798   60
 304 Katarzyna Majewska             Lublin                96.60   4540   47
 305 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 306 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                95.93   5756   60
 307 Jerzy Ciesielski               Łódź                  95.76   3256   34
 308 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.16   2950   31
 309 Tomasz Silny                   Gdynia                95.10   8939   94
 310 Wojciech Wróbel                Zator                 95.00   2850   30
 311 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.74   3316   35
 312 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 313 Anna Czarnecka                 Zgierz                94.33   3113   33
 314 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.90   3944   42
 315 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  93.42   7100   76
 316 Tomasz Lewiński                Wejherowo             93.14   3260   35
 317 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.98   5486   59
 318 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 319 Mariusz Katzig                 Gdańsk                92.62   4168   45
 320 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 321 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 322 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.85   3674   40
 323 Magdalena Szymala              Lublin                91.34   2923   32
 324 Wojciech Obremski              Legnica               91.20   8117   89
 325 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 326 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.26   8575   95
 327 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           89.75   7988   89
 328 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 329 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 330 Radosław Więch                 Warszawa              88.55   9563  108
 331 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.35   9453  107
 332 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.01   9065  103
 333 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 334 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 335 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 336 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             86.18   6894   80
 337 Paweł Golubiński               Gdynia                85.80   7036   82
 338 Krzysztof Zawadzki             Sampława              85.12   3660   43
 339 Agata Pastusiak                Sulęcin               84.73   8558  101
 340 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 341 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.57  11560  140
 342 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 343 Beata Sekuła                   Szczecin              81.00   4860   60
 344 Anna Lenartowska               Gdynia                78.89   6232   79
 345 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.72   5755   76
 346 Julia Solarska                 Łódź                  75.72   3483   46
 347 Paulina Naplocha               Racibórz              71.93   5826   81
 348 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.80   2154   30
 349 Blanka Zwolińska               Skierdy               66.36   2986   45
 350 Mirosław Dejna                 Sampława              59.25   2370   40




Poczekalnia na dzień 26-07-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Iwona Kucia                    Kraków               122.41   3550   29
   3 Roman Figiel                   Zawichost            110.52   3205   29
   4 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   5 Paweł Szczekutek               Warszawa              89.03   2582   29
   6 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.45   2536   29
   7 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            86.69   2514   29
   8 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.55   2278   29
   9 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
  10 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  11 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             85.43   2392   28
  12 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  13 Katarzyna Kochańska            Piastów               75.82   2123   28
  14 Alicja Bielecka                Poznań                71.89   2013   28
  15 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.07   3377   27
  16 Michał Musielak                Bydgoszcz            106.67   2880   27
  17 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  18 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  19 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  20 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  21 Joanna Stępień                 Katowice             122.29   2935   24
  22 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  23 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  24 Jan Lisiewski                  Piasutno             114.54   2749   24
  25 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  26 Wojciech Morawski              Gliwice              113.96   2735   24
  27 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.79   2683   24
  28 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  29 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  30 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  31 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           104.12   2499   24
  32 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  33 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.50   2484   24
  34 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            102.67   2464   24
  35 Magdalena Ochot                Katowice             100.38   2409   24
  36 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  37 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  38 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  39 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  40 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  41 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  42 Małgorzata Sikora              Kraków                94.71   2273   24
  43 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  44 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  45 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  46 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  47 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  48 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  49 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  50 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  51 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               73.88   1773   24
  52 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  53 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  54 Paweł Opyc                     Warszawa             105.74   2432   23
  55 Urszula Behnke                 Iława                 95.39   2194   23
  56 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  57 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  58 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  60 Andrzej Puchalski              Łódź                  90.91   2091   23
  61 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.87   2090   23
  62 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  63 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  64 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  65 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  66 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  67 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  68 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  69 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  70 Jacek Jabłonowski              Iława                 80.73   1776   22
  71 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  72 Krystyna Puchalska             Łódź                  77.18   1698   22
  73 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.05   1475   22
  74 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  75 Radosław Jachna                Łódź                 109.95   2199   20
  76 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  77 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  78 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  79 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  80 Piotr Madej                    Wrocław              120.63   2292   19
  81 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  82 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  83 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  84 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  85 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  86 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  87 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  88 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  89 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  90 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.47   1946   17
  91 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  92 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  93 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  94 Piotr Marusa                   Szczytno              76.76   1305   17
  95 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  96 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  97 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  98 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
  99 Sławomir Kordjalik             Warszawa             151.33   2270   15
 100 Czesława Pawłowska             Wrocław              120.20   1803   15
 101 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
 102 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 103 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 104 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
 105 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 106 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 107 Grzegorz Gardynik              Warszawa             130.07   1821   14
 108 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 109 Agnieszka Pellowska            Słupsk                60.07    841   14
 110 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 111 Kacper Jachowicz               Żyrardów             109.23   1420   13
 112 Paweł Jachowicz                Żyrardów             107.62   1399   13
 113 Barbara Bujacz                 Szczecin              68.77    894   13
 114 Piotr Łasowski                 Gdańsk               129.25   1551   12
 115 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 116 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 117 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 118 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 119 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 120 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.67   1424   12
 121 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 122 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 123 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 124 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 125 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 126 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 127 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 128 Janusz Sojka                   Łódź                 108.08   1297   12
 129 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 130 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 131 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.00   1284   12
 132 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 133 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 134 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 135 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 136 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 137 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 138 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 139 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 140 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 141 Monika Rubinstein              Warszawa             102.17   1226   12
 142 Anna Lisiewska                 Piasutno             101.33   1216   12
 143 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 144 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 145 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 146 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.92   1199   12
 147 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 148 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 149 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 150 Maciej Śliwa                   Zabrze                98.83   1186   12
 151 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 152 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 153 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 154 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 155 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 156 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 157 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.25   1155   12
 158 Krzysztof Jaworski             Warszawa              94.25   1131   12
 159 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 160 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 161 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 162 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 163 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 164 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 165 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 166 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 167 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 168 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 169 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 170 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 171 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 172 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 173 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 174 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 175 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 176 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 177 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 178 Dariusz Zębek                  Olsztyn               88.75   1065   12
 179 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 180 Michał Kowalski                Świętajno             87.17   1046   12
 181 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 182 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  87.00   1044   12
 183 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 184 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 185 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 186 Sylwia Buks                    Warszawa              78.92    947   12
 187 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 188 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 189 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 190 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 191 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 192 Renata Rosół                   Warszawa             102.82   1131   11
 193 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 194 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 195 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 196 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 197 Jakub Kraj                     Szczecin              89.36    983   11
 198 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 199 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 200 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 201 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 202 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 203 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 204 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 205 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 206 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 207 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 208 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 209 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 210 Monika Pieczora                Łódź                  81.82    900   11
 211 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 212 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 213 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 214 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 215 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 216 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 217 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 218 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 219 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 220 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 221 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 222 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 223 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 224 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 225 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 226 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 227 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 228 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 229 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 230 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 231 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 232 Izabela Długosz                Ostróda               69.82    768   11
 233 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 234 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 235 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 236 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 237 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 238 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 239 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 240 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 241 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       55.09    606   11
 242 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 243 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 244 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 245 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 246 Szymon Płachta                 Warszawa             122.40   1224   10
 247 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 248 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 249 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 250 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 251 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 252 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 253 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 254 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 255 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 256 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 257 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 258 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 259 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 260 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 261 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 262 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 263 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 264 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 265 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 266 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 267 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 268 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 269 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 270 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 271 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 272 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 273 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 274 Robert Zabłocki                Łódź                 107.57    753    7
 275 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 276 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 277 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 278 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            98.14    687    7
 279 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 280 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 281 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 282 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 283 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 284 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 285 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 286 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 287 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 288 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 289 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 290 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 291 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 292 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 293 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 294 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 295 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 296 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 297 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 298 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 299 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 300 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 301 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 302 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 303 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 304 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 305 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 306 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 307 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 308 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 309 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 310 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 311 Marek Sitkowski                Warszawa              79.80    399    5
 312 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 313 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 314 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 315 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 316 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 317 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 318 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 319 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 320 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 321 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 322 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 323 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 324 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 325 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 326 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 327 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 328 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 329 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 330 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 331 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 332 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 333 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 334 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 335 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 336 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 337 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie