Łódź 2
sierpnia
Łódź 2- 3 sierpnia Wielka Łódka 2008 — Lato „10 Lat Minęło”
Słupsk 9
sierpnia
Słupsk 9-10 sierpnia XII Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2008
Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15 sierpnia IV Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Mariusz Skrobosz obronił tytuł w Słupsku09 - 10 sierpnia 2008 — XII Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej Słupsk, 09 - 10 sierpnia 2008
Grand Prix 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz obronił tytuł w SłupskuW tegorocznych Mistrzostwach Ziemi Słupskiej udział wzięły 62 osoby, co jest rekordem frekwencji biorąc pod uwagę 12-letnią historię tego turnieju. Liderem rozgrywek już po 4 rundzie stał się Mariusz Skrobosz i nie oddał prowadzenia aż do końca, przegrywając w całym turnieju jedynie 1 partię. Na drugim miejscu uplasował się Kazik Merklejn z 9 zwycięstwami, wyprzedzając w ostatniej rundzie Kamila Górkę o zaledwie kilkadziesiąt małych punktów.
Dziękując organizatorom oraz wszystkim uczestnikom za przemiłą atmosferę dwudniowych rozgrywek, serdecznie zapraszamy w przyszłym roku na XIII (oby szczęśliwe dla wszystkich!) Mistrzostwa Ziemi Słupskiej. Może znów pobijemy rekord?
relacja: Weronika Rudnicka
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
X Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
IX Mistrzostwa Ziemi Słupskiej


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWydział Humanistyczny Akademii Pomorskiej (główny budynek)
ul. Arciszewskiego 22a
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turnieju
Harmonogram9.08.08 (sobota — 7 rund)
— 12:00 — rozpoczęcie turnieju
— ok. 15:00 do 16:00 — przerwa obiadowa
— ok. 20:00 — zakończenie pierwszego dnia rozgrywek
— 20:30 — kolacja
10.08.08 (niedziela — 5 rund)
— 8:00 do 9:00 — śniadanie
— 9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
— ok. 14:30 — zakończenie turnieju
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
DojazdAutobus linii nr 1
przystanek na ul. Wojska Polskiego (50 metrów w linii prostej od wyjścia z dworca kolejowego)
WyżywienieStołówka w Domu Studenta nr 1
Akademia Pomorska ul. Arciszewskiego 22a
Dzienna stawka wyżywienia ok. 25 zł (w tym śniadanie, obiad, kolacja)
NoclegiDomu Studenta nr 3 Akademii Pomorskiej ul. Arciszewskiego 22a (50 metrów od miejsca rozgrywek)
Koszt:
pokoje jednoosobowe — 35 zł od osoby
pokoje dwuosobowe — 25 zł od osoby
NagrodyI miejsce — 700 zł, puchar, dyplom
II miejsce — 500 zł, dyplom
III miejsce — 400 zł, dyplom
IV miejsce — 300 zł, dyplom
V miejsce — 200 zł, dyplom
VI miejsce — nagroda rzeczowa
VII miejsce — nagroda rzeczowa
VIII miejsce — nagroda rzeczowa
najlepszy słupszczanin — 150zł, dyplom
OrganizatorzyStowarzyszenie Międzynarodowy Festiwal Brydża Sportowego "Solidarność"
76-200 Słupsk
ul. Jedności Narodowej 2
e-mail:bridgefestival@go2.pl
tel. 601831325 — Henryk Grądzki
tel. 607705375 — Józef Grządzielski
SponsorzyUrząd Miejski w Słupsku


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.62     11.0     5337     2013     1205
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.16      9.0     5201     1815     1146
  3 Kamil           Górka                Kraków                 140.10      9.0     5137     1844      622
  4 Krzysztof       Obremski             Legnica                138.82      9.0     4979     1810      757
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   140.89      8.0     5064     1708      680
  6 Patryk          Gadus                Pszczew                135.15      8.0     5049     1664      612
  7 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               139.83      8.0     4998     1735      474
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 140.26      8.0     4946     1651      600
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.95      8.0     4890     1636      929
 10 Dariusz         Kosz                 Nysa                   141.96      8.0     4857     1640      573
 11 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                122.80      8.0     4822     1706      305
 12 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                129.70      8.0     4602     1763      -80
 13 Wojciech        Sołdan               Rumia                  133.32      7.5     4806     1573      518
 14 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 132.82      7.0     4949     1589      429
 15 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    134.82      7.0     4829     1643      483
 16 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.06      7.0     4823     1589      658
 17 Irena           Sołdan               Rumia                  130.65      7.0     4781     1632      707
 18 Przemysław      Herdzina             Kraków                 133.31      7.0     4648     1689     -271
 19 Justyna         Górka                Kraków                 136.45      7.0     4629     1645      292
 20 Jakub           Zaryński             Świnoujście            131.98      7.0     4616     1604      311
 21 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  117.67      7.0     4471     1484      326
 22 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              113.90      7.0     4443     1610     -145
 23 Adam            Klimont              Wałcz                  120.33      7.0     4399     1641     -207
 24 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                124.94      7.0     4383     1539     -193
 25 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                102.17      7.0     4311     1507     -113
 26 Michał          Kolaj                Ostróda                105.93      6.5     4232     1473     -282
 27 Miłosz          Wrzałek              Reda                   138.19      6.0     5012     1504      402
 28 Beata           Wiączkowska          Wrocław                121.67      6.0     4570     1433      532
 29 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   121.38      6.0     4523     1436     -238
 30 Weronika        Rudnicka             Ustka                  114.06      6.0     4474     1450      -62
 31 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                120.25      6.0     4437     1481     -295
 32 Ireneusz        Kaczmarczyk          Gdańsk                 100.00      6.0     4434     1434      147
 33 Piotr           Wierzchowski         Widuchowa              100.00      6.0     4331     1468     -254
 34 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.37      6.0     4323     1403      191
 35 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         121.34      6.0     4266     1486     -624
 36 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   113.66      6.0     4257     1428      -42
 37 Piotr           Madej                Wrocław                100.00      6.0     4218     1388     -359
 38 Monika          Dymek                Ustka                  100.00      6.0     4118     1427     -416
 39 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   103.59      5.0     4535     1282      263
 40 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               116.10      5.0     4484     1259       54
 41 Anna            Niedzielko           Szczecin               116.30      5.0     4409     1221       62
 42 Lucyna          Śniadach             Rumia                  113.39      5.0     4349     1268      -90
 43 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  109.08      5.0     4267     1204     -253
 44 Rafał           Stachowski           Police                 102.58      5.0     4265     1304     -192
 45 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               109.57      5.0     4240     1290      226
 46 Jarosław        Kamienik             Słupsk                 130.24      5.0     4233     1163      -21
 47 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.23      5.0     4101     1267     -434
 48 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 100.00      5.0     3953     1221     -332
 49 Danuta          Langiewicz           Ostróda                105.28      4.5     4292     1001      398
 50 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.81      4.5     3777     1117     -531
 51 Dominik         Piasecki             Słupsk                 112.57      4.0     4298     1204     -183
 52 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    117.44      4.0     4268     1265     -351
 53 Lucyna          Sapis                Słupsk                 100.00      4.0     4188     1212     -465
 54 Maciej          Grąbczewski          Piła                   100.00      4.0     4019     1172     -496
 55 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 100.00      4.0     3947     1098      -25
 56 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.5     4156      971      190
 57 Tomasz          Silny                Gdynia                 100.00      3.5     4095      953      211
 58 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      3.5     3530      957     -450
 59 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      2.5     3481      877     -690
 60 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                106.39      2.0     1470      438      -83
 61 Lidia           Beling               Łódź                   100.00      1.5     3754      728     -130
 62 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     1800      651    -3596
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Kazimierz.J Merklejn 146.16 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Wietecki              117.44 +  406: 335  167
    2     2 Jakub          Zaryński              131.98 -  416: 426   82
    3    12 Weronika       Rudnicka              114.06 +  473: 377  164
    4     8 Sławomir       Piotrowski            121.34 -  356: 378   71
    5    12 Dorota         Kuć                   113.66 +  396: 266  164
    6    10 Dariusz        Kuć                   121.38 +  502: 355  171
    7     6 Tomasz         Sienkiewicz           113.90 +  518: 266  164
    8     4 Stanisław      Rydzik                145.06 +  339: 310  195
    9     5 Przemysław     Herdzina              133.31 +  486: 400  183
   10     1 Mariusz        Skrobosz              143.62 -  352: 368   94
   11     3 Grzegorz       Wiączkowski           120.25 +  454: 301  170
   12     2 Mateusz        Żbikowski             139.83 +  503: 273  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 12 151.25




	Stanisław Rydzik 145.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Anna           Niedzielko            116.30 +  403: 266  166
    2     3 Miłosz         Wrzałek               138.19 -  357: 379   88
    3    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  571: 181  150
    4     5 Dariusz        Kosz                  141.96 +  426: 371  192
    5     7 Krzysztof      Obremski              138.82 -  405: 516   89
    6     7 Grzegorz       Wiączkowski           120.25 +  384: 327  170
    7     7 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  358: 355  150
    8     4 Kazimierz.J    Merklejn              146.16 -  310: 339   96
    9    10 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  319: 419   80
   10    11 Piotr          Madej                 100.00 +  486: 268  150
   11    13 Justyna        Górka                 136.45 -  319: 407   86
   12    11 Beata          Wiączkowska           121.67 +  485: 337  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Mariusz Skrobosz 143.62 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ireneusz       Moralewicz            116.10 +  424: 302  166
    2    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  425: 263  150
    3     8 Dariusz        Kuć                   121.38 +  462: 373  171
    4     4 Justyna        Górka                 136.45 +  585: 348  186
    5     1 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  404: 320  150
    6     1 Adam           Klimont               120.33 +  535: 268  170
    7     1 Kamil          Górka                 140.10 -  310: 473   90
    8     1 Irena          Sołdan                130.65 +  390: 387  181
    9     1 Grzegorz       Koczkodon             122.80 +  577: 296  173
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.16 +  368: 352  196
   11     1 Mateusz        Żbikowski             139.83 +  411: 407  190
   12     1 Kamil          Górka                 140.10 +  446: 343  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2013  / 12 167.75




	Tomasz Zwoliński 142.95 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Weronika       Rudnicka              114.06 -  345: 390   64
    2    25 Anna           Niedzielko            116.30 +  463: 314  166
    3    14 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  370: 391   80
    4    17 Małgorzata     Szmuksta              109.57 +  418: 321  160
    5    13 Zbigniew       Wietecki              117.44 +  484: 279  167
    6     9 Justyna        Górka                 136.45 -  333: 349   86
    7    13 Dorota         Kuć                   113.66 +  356: 318  164
    8    10 Sławomir       Piotrowski            121.34 +  455: 267  171
    9     9 Piotr          Madej                 100.00 +  373: 286  150
   10     7 Irena          Sołdan                130.65 +  425: 363  181
   11     8 Tomasz         Sienkiewicz           113.90 -  364: 405   64
   12     7 Przemysław     Herdzina              133.31 +  504: 278  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Dariusz Kosz 141.96 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Sienkiewicz           113.90 +  402: 389  164
    2     5 Patryk         Gadus                 135.15 -  366: 417   85
    3    19 Ziemowit       Pazda                 100.23 +  431: 212  150
    4     5 Stanisław      Rydzik                145.06 -  371: 426   95
    5    17 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  392: 411   80
    6    17 Dorota         Kuć                   113.66 -  372: 396   64
    7    23 Dominik        Piasecki              112.57 +  383: 352  163
    8    17 Małgorzata     Szmuksta              109.57 +  387: 336  160
    9    12 Justyna        Górka                 136.45 +  505: 374  186
   10     9 Stanisław      Olsztyn               102.17 +  408: 308  152
   11    14 Michał         Kolaj                 105.93 +  406: 301  156
   12     6 Robert         Duczemiński           134.82 +  434: 362  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Karol Wyrębkiewicz 140.89 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Kuć                   113.66 +  403: 365  164
    2     4 Lucyna         Sapis                 100.00 +  434: 370  150
    3     1 Jakub          Zaryński              131.98 -  331: 376   82
    4     7 Irena          Sołdan                130.65 -  413: 458   81
    5    15 Dominik        Piasecki              112.57 +  448: 315  163
    6    12 Krzysztof      Langiewicz            124.94 +  461: 369  175
    7     9 Sławomir       Piotrowski            121.34 +  498: 284  171
    8     7 Adam           Klimont               120.33 +  453: 287  170
    9     4 Rafał          Lenartowski           132.82 +  481: 379  183
   10     3 Mateusz        Żbikowski             139.83 -  389: 456   90
   11     2 Kamil          Górka                 140.10 +  367: 333  190
   12     3 Krzysztof      Obremski              138.82 -  386: 392   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Dawid Pikul 140.26 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Lucyna         Śniadach              113.39 +  462: 370  163
    2     9 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  342: 423   50
    3    16 Piotr          Pietuchowski          139.37 +  408: 356  189
    4    15 Wojciech       Gołęcki               102.81 +  507: 241  153
    5     8 Sławomir       Piotrowski            121.34 -  388: 395   71
    6     8 Tomasz         Sienkiewicz           113.90 -  350: 411   64
    7    12 Zbigniew       Wietecki              117.44 +  409: 349  167
    8     9 Krzysztof      Langiewicz            124.94 +  417: 348  175
    9     8 Adam           Klimont               120.33 +  485: 290  170
   10     5 Rafał          Lenartowski           132.82 +  419: 396  183
   11     4 Przemysław     Herdzina              133.31 -  376: 403   83
   12     5 Rafał          Lenartowski           132.82 +  383: 364  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Kamil Górka 140.10 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dominik        Piasecki              112.57 +  436: 383  163
    2    13 Wojciech       Sołdan                133.32 -  373: 556   83
    3    13 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  457: 344  150
    4    11 Grzegorz       Wiączkowski           120.25 +  412: 396  170
    5    10 Rafał          Stachowski            102.58 +  410: 325  153
    6     2 Mateusz        Żbikowski             139.83 +  444: 333  190
    7     1 Mariusz        Skrobosz              143.62 +  473: 310  194
    8     2 Przemysław     Herdzina              133.31 +  502: 342  183
    9     2 Robert         Duczemiński           134.82 +  487: 336  185
   10     2 Miłosz         Wrzałek               138.19 +  467: 377  188
   11     2 Karol          Wyrębkiewicz          140.89 -  333: 367   91
   12     1 Mariusz        Skrobosz              143.62 -  343: 446   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 12 153.67




	Mateusz Żbikowski 139.83 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Olsztyn               102.17 +  498: 254  152
    2     6 Rafał          Dąbrowski             129.70 +  431: 286  180
    3     2 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  386: 470   50
    4     6 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  547: 319  150
    5     3 Rafał          Lenartowski           132.82 +  478: 335  183
    6     2 Kamil          Górka                 140.10 -  333: 444   90
    7     5 Wojciech       Sołdan                133.32 +  415: 403  183
    8     3 Robert         Duczemiński           134.82 +  385: 344  185
    9     3 Irena          Sołdan                130.65 +  389: 366  181
   10     3 Karol          Wyrębkiewicz          140.89 +  456: 389  191
   11     1 Mariusz        Skrobosz              143.62 -  407: 411   94
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.16 -  273: 503   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Piotr Pietuchowski 139.37 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Szmuksta              109.57 +  365: 355  160
    2    11 Krzysztof      Obremski              138.82 -  302: 334   89
    3    16 Dawid          Pikul                 140.26 -  356: 408   90
    4    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  673: 130  150
    5    11 Grzegorz       Wiączkowski           120.25 -  330: 434   70
    6    16 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  365: 375   50
    7    21 Lucyna         Sapis                 100.00 +  416: 275  150
    8    16 Beata          Wiączkowska           121.67 -    1: 400   72
    9    19 Dariusz        Kuć                   121.38 +  429: 384  171
   10    17 Jolanta        Chłopińska            117.67 +  373: 298  168
   11    17 Lucyna         Śniadach              113.39 +  423: 359  163
   12    14 Adam           Klimont               120.33 -  290: 380   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Krzysztof Obremski 138.82 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Zabawa                109.08 +  441: 319  159
    2    11 Piotr          Pietuchowski          139.37 +  334: 302  189
    3     6 Grzegorz       Koczkodon             122.80 -  344: 448   73
    4    10 Wojciech       Sołdan                133.32 +  424: 295  183
    5     7 Stanisław      Rydzik                145.06 +  516: 405  195
    6     4 Robert         Duczemiński           134.82 -  388: 393   85
    7    10 Justyna        Górka                 136.45 -  273: 505   86
    8    12 Stanisław      Olsztyn               102.17 +  451: 253  152
    9    11 Monika         Dymek                 100.00 +  537: 280  150
   10     6 Przemysław     Herdzina              133.31 +  457: 339  183
   11     5 Weronika       Rudnicka              114.06 +  422: 297  164
   12     3 Karol          Wyrębkiewicz          140.89 +  392: 386  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 12 150.83




	Miłosz Wrzałek 138.19 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Kolaj                 105.93 +  510: 266  156
    2     3 Stanisław      Rydzik                145.06 +  379: 357  195
    3     7 Grzegorz       Wiączkowski           120.25 +  539: 323  170
    4     1 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  390: 395   50
    5     4 Jakub          Zaryński              131.98 +  521: 352  182
    6     3 Przemysław     Herdzina              133.31 -  411: 432   83
    7     4 Irena          Sołdan                130.65 -  369: 374   81
    8     8 Tomasz         Sienkiewicz           113.90 +  474: 333  164
    9     6 Beata          Wiączkowska           121.67 +  421: 394  172
   10     2 Kamil          Górka                 140.10 -  377: 467   90
   11     9 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  367: 532   80
   12    10 Irena          Sołdan                130.65 -  254: 385   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Justyna Górka 136.45 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Danuta         Langiewicz            105.28 +  438: 329  155
    2    12 Beata          Wiączkowska           121.67 +  353: 298  172
    3     3 Patryk         Gadus                 135.15 +  379: 357  185
    4     4 Mariusz        Skrobosz              143.62 -  348: 585   94
    5     9 Przemysław     Herdzina              133.31 -  332: 362   83
    6     9 Tomasz         Zwoliński             142.95 +  349: 333  193
    7    10 Krzysztof      Obremski              138.82 +  505: 273  189
    8     6 Grzegorz       Koczkodon             122.80 -  366: 368   73
    9    12 Dariusz        Kosz                  141.96 -  374: 505   92
   10    12 Monika         Dymek                 100.00 -  327: 339   50
   11    13 Stanisław      Rydzik                145.06 +  407: 319  195
   12    12 Weronika       Rudnicka              114.06 +  451: 269  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Patryk Gadus 135.15 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agata          Kuć                   103.59 +  501: 409  154
    2     5 Dariusz        Kosz                  141.96 +  417: 366  192
    3     3 Justyna        Górka                 136.45 -  357: 379   86
    4     9 Tomasz         Sienkiewicz           113.90 -  321: 459   64
    5    14 Jolanta        Chłopińska            117.67 +  424: 359  168
    6    13 Stanisław      Olsztyn               102.17 +  473: 316  152
    7     8 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  543: 347  150
    8     5 Rafał          Lenartowski           132.82 -  349: 398   83
    9     7 Jakub          Zaryński              131.98 +  389: 379  182
   10     4 Robert         Duczemiński           134.82 -  386: 446   85
   11    10 Krzysztof      Langiewicz            124.94 +  516: 231  175
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             122.80 +  373: 348  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Robert Duczemiński 134.82 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Gołęcki               102.81 +  465: 215  153
    2     8 Grzegorz       Wiączkowski           120.25 -  396: 397   70
    3    11 Zbigniew       Wietecki              117.44 +  366: 353  167
    4    13 Rafał          Dąbrowski             129.70 +  537: 315  180
    5     5 Krzysztof      Langiewicz            124.94 +  458: 236  175
    6     4 Krzysztof      Obremski              138.82 +  393: 388  189
    7     3 Adam           Klimont               120.33 +  387: 367  170
    8     3 Mateusz        Żbikowski             139.83 -  344: 385   90
    9     2 Kamil          Górka                 140.10 -  336: 487   90
   10     4 Patryk         Gadus                 135.15 +  446: 386  185
   11     6 Jakub          Zaryński              131.98 -  339: 383   82
   12     6 Dariusz        Kosz                  141.96 -  362: 434   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Wojciech Sołdan 133.32 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Stachowski            102.58 +  352: 298  153
    2    13 Kamil          Górka                 140.10 +  556: 373  190
    3     5 Adam           Klimont               120.33 -  364: 439   70
    4    10 Krzysztof      Obremski              138.82 -  295: 424   89
    5    18 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  463: 326  150
    6    11 Weronika       Rudnicka              114.06 +  328: 300  164
    7     5 Mateusz        Żbikowski             139.83 -  403: 415   90
    8    11 Piotr          Madej                 100.00 -  289: 414   50
    9    13 Ireneusz       Moralewicz            116.10 +  530: 279  166
   10    10 Michał         Kolaj                 105.93 =  370: 370  106
   11    12 Irena          Sołdan                130.65 +  419: 326  181
   12     9 Tomasz         Sienkiewicz           113.90 +  437: 324  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Przemysław Herdzina 133.31 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ziemowit       Pazda                 100.23 +  457: 291  150
    2    10 Jarosław       Kamienik              130.24 +  452: 431  180
    3     4 Rafał          Lenartowski           132.82 -  351: 461   83
    4    12 Dariusz        Kuć                   121.38 +  442: 309  171
    5     9 Justyna        Górka                 136.45 +  362: 332  186
    6     3 Miłosz         Wrzałek               138.19 +  432: 411  188
    7     2 Grzegorz       Koczkodon             122.80 +  390: 359  173
    8     2 Kamil          Górka                 140.10 -  342: 502   90
    9     5 Kazimierz.J    Merklejn              146.16 -  400: 486   96
   10     6 Krzysztof      Obremski              138.82 -  339: 457   89
   11     4 Dawid          Pikul                 140.26 +  403: 376  190
   12     7 Tomasz         Zwoliński             142.95 -  278: 504   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Rafał Lenartowski 132.82 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Lidia          Beling                100.00 +  421: 269  150
    2    16 Agata          Kuć                   103.59 +  366: 365  154
    3     4 Przemysław     Herdzina              133.31 +  461: 351  183
    4     2 Grzegorz       Koczkodon             122.80 -  392: 464   73
    5     3 Mateusz        Żbikowski             139.83 -  335: 478   90
    6    15 Rafał          Stachowski            102.58 +  416: 324  153
    7    11 Rafał          Dąbrowski             129.70 +  507: 310  180
    8     5 Patryk         Gadus                 135.15 +  398: 349  185
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          140.89 -  379: 481   91
   10     5 Dawid          Pikul                 140.26 -  396: 419   90
   11    11 Monika         Dymek                 100.00 +  514: 327  150
   12     5 Dawid          Pikul                 140.26 -  364: 383   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Jakub Zaryński 131.98 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  517: 293  150
    2     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.16 +  426: 416  196
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          140.89 +  376: 331  191
    4     3 Adam           Klimont               120.33 -  319: 367   70
    5     4 Miłosz         Wrzałek               138.19 -  352: 521   88
    6    14 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  345: 373   80
    7    15 Małgorzata     Szmuksta              109.57 +  356: 341  160
    8    13 Michał         Kolaj                 105.93 +  369: 336  156
    9     7 Patryk         Gadus                 135.15 -  379: 389   85
   10    14 Lucyna         Śniadach              113.39 +  449: 247  163
   11     6 Robert         Duczemiński           134.82 +  383: 339  185
   12     8 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  345: 352   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Irena Sołdan 130.65 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  525: 106  150
    2     1 Adam           Klimont               120.33 -  353: 374   70
    3     9 Monika         Dymek                 100.00 +  424: 273  150
    4     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.89 +  458: 413  191
    5     6 Tomasz         Sienkiewicz           113.90 +  429: 315  164
    6     6 Sławomir       Piotrowski            121.34 +  391: 347  171
    7     4 Miłosz         Wrzałek               138.19 +  374: 369  188
    8     1 Mariusz        Skrobosz              143.62 -  387: 390   94
    9     3 Mateusz        Żbikowski             139.83 -  366: 389   90
   10     7 Tomasz         Zwoliński             142.95 -  363: 425   93
   11    12 Wojciech       Sołdan                133.32 -  326: 419   83
   12    10 Miłosz         Wrzałek               138.19 +  385: 254  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Jarosław Kamienik 130.24 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  375: 329  150
    2    10 Przemysław     Herdzina              133.31 -  431: 452   83
    3    15 Rafał          Stachowski            102.58 -  313: 346   53
    4    19 Jolanta        Chłopińska            117.67 -  334: 461   68
    5    23 Michał         Kolaj                 105.93 -  323: 328   56
    6    27 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  399: 290  150
    7    27 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  255: 444   50
    8    28 Wojciech       Gołęcki               102.81 -  315: 320   53
    9    29 Lidia          Beling                100.00 +  406: 351  150
   10    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  312: 379   50
   11    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  365: 272  150
   12    25 Lucyna         Sapis                 100.00 +  405: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Rafał Dąbrowski 129.70 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Monika         Dymek                 100.00 +  402: 344  150
    2     6 Mateusz        Żbikowski             139.83 -  286: 431   90
    3    14 Tomasz         Zwoliński             142.95 +  391: 370  193
    4    13 Robert         Duczemiński           134.82 -  315: 537   85
    5    17 Dariusz        Kosz                  141.96 +  411: 392  192
    6    14 Jakub          Zaryński              131.98 +  373: 345  182
    7    11 Rafał          Lenartowski           132.82 -  310: 507   83
    8    14 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  461: 330  150
    9    10 Stanisław      Rydzik                145.06 +  419: 319  195
   10     8 Grzegorz       Koczkodon             122.80 -  350: 395   73
   11     9 Miłosz         Wrzałek               138.19 +  532: 367  188
   12     8 Jakub          Zaryński              131.98 +  352: 345  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Krzysztof Langiewicz 124.94 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  431: 371  150
    2    14 Dariusz        Kuć                   121.38 -  363: 375   71
    3    17 Beata          Wiączkowska           121.67 +  409: 305  172
    4    16 Agata          Kuć                   103.59 +  401: 338  154
    5     5 Robert         Duczemiński           134.82 -  236: 458   85
    6    12 Karol          Wyrębkiewicz          140.89 -  369: 461   91
    7    18 Rafał          Stachowski            102.58 +  361: 356  153
    8     9 Dawid          Pikul                 140.26 -  348: 417   90
    9    20 Lucyna         Sapis                 100.00 +  401: 342  150
   10    19 Zbigniew       Wietecki              117.44 +  371: 342  167
   11    10 Patryk         Gadus                 135.15 -  231: 516   85
   12    15 Sławomir       Piotrowski            121.34 +  462: 295  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Grzegorz Koczkodon 122.80 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Madej                 100.00 +  486: 233  150
    2     7 Weronika       Rudnicka              114.06 +  418: 316  164
    3     6 Krzysztof      Obremski              138.82 +  448: 344  189
    4     2 Rafał          Lenartowski           132.82 +  464: 392  183
    5     2 Adam           Klimont               120.33 -  378: 489   70
    6     5 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  467: 304  150
    7     2 Przemysław     Herdzina              133.31 -  359: 390   83
    8     6 Justyna        Górka                 136.45 +  368: 366  186
    9     1 Mariusz        Skrobosz              143.62 -  296: 577   94
   10     8 Rafał          Dąbrowski             129.70 +  395: 350  180
   11     7 Beata          Wiączkowska           121.67 +  395: 383  172
   12     4 Patryk         Gadus                 135.15 -  348: 373   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Beata Wiączkowska 121.67 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  355: 324  150
    2    12 Justyna        Górka                 136.45 -  298: 353   86
    3    17 Krzysztof      Langiewicz            124.94 -  305: 409   75
    4    22 Zbigniew       Wietecki              117.44 -  349: 414   67
    5    22 Agata          Kuć                   103.59 +  375: 344  154
    6    20 Lucyna         Sapis                 100.00 +  454: 307  150
    7    16 Barbara        Łukaszewicz           106.39 +  477: 249  156
    8    16 Piotr          Pietuchowski          139.37 +  400:   1  189
    9     6 Miłosz         Wrzałek               138.19 -  394: 421   88
   10    16 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  443: 336  150
   11     7 Grzegorz       Koczkodon             122.80 -  383: 395   73
   12    11 Stanisław      Rydzik                145.06 -  337: 485   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Dariusz Kuć 121.38 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  345: 324  150
    2    14 Krzysztof      Langiewicz            124.94 +  375: 363  175
    3     8 Mariusz        Skrobosz              143.62 -  373: 462   94
    4    12 Przemysław     Herdzina              133.31 -  309: 442   83
    5    16 Lucyna         Śniadach              113.39 +  442: 349  163
    6    10 Kazimierz.J    Merklejn              146.16 -  355: 502   96
    7    19 Michał         Kolaj                 105.93 -  371: 397   56
    8    21 Ziemowit       Pazda                 100.23 +  398: 345  150
    9    19 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  384: 429   89
   10    15 Weronika       Rudnicka              114.06 -  331: 497   64
   11    26 Tomasz         Silny                 100.00 +  407: 292  150
   12    18 Ireneusz       Moralewicz            116.10 +  433: 359  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Sławomir Piotrowski 121.34 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Lucyna         Sapis                 100.00 -  383: 504   50
    2    18 Sławomir       Zabawa                109.08 +  403: 312  159
    3    18 Jolanta        Chłopińska            117.67 +  367: 362  168
    4     8 Kazimierz.J    Merklejn              146.16 +  378: 356  196
    5     8 Dawid          Pikul                 140.26 +  395: 388  190
    6     6 Irena          Sołdan                130.65 -  347: 391   81
    7     9 Karol          Wyrębkiewicz          140.89 -  284: 498   91
    8    10 Tomasz         Zwoliński             142.95 -  267: 455   93
    9    24 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  409: 347  150
   10    22 Ireneusz       Moralewicz            116.10 -  332: 460   66
   11    20 Zbigniew       Wietecki              117.44 +  406: 355  167
   12    15 Krzysztof      Langiewicz            124.94 -  295: 462   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Adam Klimont 120.33 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Tomasz         Silny                 100.00 +  411: 262  150
    2     1 Irena          Sołdan                130.65 +  374: 353  181
    3     5 Wojciech       Sołdan                133.32 +  439: 364  183
    4     3 Jakub          Zaryński              131.98 +  367: 319  182
    5     2 Grzegorz       Koczkodon             122.80 +  489: 378  173
    6     1 Mariusz        Skrobosz              143.62 -  268: 535   94
    7     3 Robert         Duczemiński           134.82 -  367: 387   85
    8     7 Karol          Wyrębkiewicz          140.89 -  287: 453   91
    9     8 Dawid          Pikul                 140.26 -  290: 485   90
   10    20 Małgorzata     Szmuksta              109.57 -  355: 409   60
   11    16 Dominik        Piasecki              112.57 +  372: 371  163
   12    14 Piotr          Pietuchowski          139.37 +  380: 290  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Grzegorz Wiączkowski 120.25 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  378: 372  150
    2     8 Robert         Duczemiński           134.82 +  397: 396  185
    3     7 Miłosz         Wrzałek               138.19 -  323: 539   88
    4    11 Kamil          Górka                 140.10 -  396: 412   90
    5    11 Piotr          Pietuchowski          139.37 +  434: 330  189
    6     7 Stanisław      Rydzik                145.06 -  327: 384   95
    7    17 Piotr          Madej                 100.00 -  378: 406   50
    8    20 Rafał          Stachowski            102.58 +  411: 292  153
    9    15 Dominik        Piasecki              112.57 +  399: 370  163
   10    13 Agata          Kuć                   103.59 +  429: 374  154
   11     3 Kazimierz.J    Merklejn              146.16 -  301: 454   96
   12    13 Jolanta        Chłopińska            117.67 -  264: 403   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Jolanta Chłopińska 117.67 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  286: 378   50
    2    23 Dorota         Kuć                   113.66 +  356: 346  164
    3    18 Sławomir       Piotrowski            121.34 -  362: 367   71
    4    19 Jarosław       Kamienik              130.24 +  461: 334  180
    5    14 Patryk         Gadus                 135.15 -  359: 424   85
    6    22 Monika         Dymek                 100.00 -  331: 357   50
    7    28 Sylwia         Buks                  100.00 +  413: 370  150
    8    22 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  419: 265  150
    9    17 Sławomir       Zabawa                109.08 +  379: 286  159
   10    17 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  298: 373   89
   11    15 Anna           Niedzielko            116.30 +  404: 381  166
   12    13 Grzegorz       Wiączkowski           120.25 +  403: 264  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Zbigniew Wietecki 117.44 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.16 -  335: 406   96
    2    27 Tomasz         Silny                 100.00 +  378: 366  150
    3    11 Robert         Duczemiński           134.82 -  353: 366   85
    4    22 Beata          Wiączkowska           121.67 +  414: 349  172
    5    13 Tomasz         Zwoliński             142.95 -  279: 484   93
    6    25 Wojciech       Gołęcki               102.81 +  399: 375  153
    7    12 Dawid          Pikul                 140.26 -  349: 409   90
    8    24 Agata          Kuć                   103.59 -  356: 389   54
    9    14 Lucyna         Śniadach              113.39 +  356: 316  163
   10    19 Krzysztof      Langiewicz            124.94 -  342: 371   75
   11    20 Sławomir       Piotrowski            121.34 -  355: 406   71
   12    24 Lucyna         Śniadach              113.39 -  352: 382   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Anna Niedzielko 116.30 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                145.06 -  266: 403   95
    2    25 Tomasz         Zwoliński             142.95 -  314: 463   93
    3    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  470: 234  150
    4    24 Stanisław      Olsztyn               102.17 -  364: 429   52
    5    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  436: 354  150
    6    19 Piotr          Madej                 100.00 -  335: 386   50
    7    25 Ziemowit       Pazda                 100.23 -  362: 372   50
    8    25 Lucyna         Sapis                 100.00 -  300: 363   50
    9    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  396: 343  150
   10    23 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  411: 311  150
   11    15 Jolanta        Chłopińska            117.67 -  381: 404   68
   12    23 Dominik        Piasecki              112.57 +  374: 285  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Ireneusz Moralewicz 116.10 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              143.62 -  302: 424   94
    2    19 Dominik        Piasecki              112.57 -  329: 382   63
    3    24 Agata          Kuć                   103.59 -  253: 464   54
    4    29 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  393: 313  150
    5    24 Barbara        Łukaszewicz           106.39 -  350: 389   56
    6    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  553: 132  150
    7    26 Wojciech       Gołęcki               102.81 +  457: 298  153
    8    19 Dorota         Kuć                   113.66 -  376: 384   64
    9    13 Wojciech       Sołdan                133.32 -  279: 530   83
   10    22 Sławomir       Piotrowski            121.34 +  460: 332  171
   11    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  373: 349  150
   12    18 Dariusz        Kuć                   121.38 -  359: 433   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Weronika Rudnicka 114.06 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             142.95 +  390: 345  193
    2     7 Grzegorz       Koczkodon             122.80 -  316: 418   73
    3    12 Kazimierz.J    Merklejn              146.16 -  377: 473   96
    4    21 Michał         Kolaj                 105.93 +  416: 307  156
    5    21 Wojciech       Gołęcki               102.81 +  390: 346  153
    6    11 Wojciech       Sołdan                133.32 -  300: 328   83
    7    20 Monika         Dymek                 100.00 -  353: 391   50
    8    23 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  441: 360  150
    9    18 Tomasz         Silny                 100.00 +  428: 364  150
   10    15 Dariusz        Kuć                   121.38 +  497: 331  171
   11     5 Krzysztof      Obremski              138.82 -  297: 422   89
   12    12 Justyna        Górka                 136.45 -  269: 451   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Tomasz Sienkiewicz 113.90 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Kosz                  141.96 -  389: 402   92
    2    17 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  378: 327  150
    3    20 Stanisław      Olsztyn               102.17 +  362: 330  152
    4     9 Patryk         Gadus                 135.15 +  459: 321  185
    5     6 Irena          Sołdan                130.65 -  315: 429   81
    6     8 Dawid          Pikul                 140.26 +  411: 350  190
    7     6 Kazimierz.J    Merklejn              146.16 -  266: 518   96
    8     8 Miłosz         Wrzałek               138.19 -  333: 474   88
    9    21 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  422: 294  150
   10    18 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  379: 342  150
   11     8 Tomasz         Zwoliński             142.95 +  405: 364  193
   12     9 Wojciech       Sołdan                133.32 -  324: 437   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Dorota Kuć 113.66 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          140.89 -  365: 403   91
    2    23 Jolanta        Chłopińska            117.67 -  346: 356   68
    3    25 Sławomir       Zabawa                109.08 +  413: 340  159
    4    18 Monika         Dymek                 100.00 +  367: 329  150
    5    12 Kazimierz.J    Merklejn              146.16 -  266: 396   96
    6    17 Dariusz        Kosz                  141.96 +  396: 372  192
    7    13 Tomasz         Zwoliński             142.95 -  318: 356   93
    8    19 Ireneusz       Moralewicz            116.10 +  384: 376  166
    9    23 Ziemowit       Pazda                 100.23 +  394: 243  150
   10    21 Rafał          Stachowski            102.58 -  341: 430   53
   11    19 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  308: 353   50
   12    21 Małgorzata     Szmuksta              109.57 +  359: 345  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Lucyna Śniadach 113.39 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Pikul                 140.26 -  370: 462   90
    2    22 Ziemowit       Pazda                 100.23 -  298: 341   50
    3    28 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  367: 309  150
    4    26 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  546: 333  150
    5    16 Dariusz        Kuć                   121.38 -  349: 442   71
    6    18 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  429: 304  150
    7    14 Stanisław      Olsztyn               102.17 -  336: 344   52
    8    18 Tomasz         Silny                 100.00 +  350: 324  150
    9    14 Zbigniew       Wietecki              117.44 -  316: 356   67
   10    14 Jakub          Zaryński              131.98 -  247: 449   82
   11    17 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  359: 423   89
   12    24 Zbigniew       Wietecki              117.44 +  382: 352  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Dominik Piasecki 112.57 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamil          Górka                 140.10 -  383: 436   90
    2    19 Ireneusz       Moralewicz            116.10 +  382: 329  166
    3    21 Wojciech       Gołęcki               102.81 -  319: 428   53
    4    20 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  376: 257  150
    5    15 Karol          Wyrębkiewicz          140.89 -  315: 448   91
    6    24 Michał         Kolaj                 105.93 -  321: 438   56
    7    23 Dariusz        Kosz                  141.96 -  352: 383   92
    8    27 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  397: 247  150
    9    15 Grzegorz       Wiączkowski           120.25 -  370: 399   70
   10    24 Ziemowit       Pazda                 100.23 +  427: 370  150
   11    16 Adam           Klimont               120.33 -  371: 372   70
   12    23 Anna           Niedzielko            116.30 -  285: 374   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Małgorzata Szmuksta 109.57 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  355: 365   89
    2    24 Lidia          Beling                100.00 +  362: 262  150
    3    10 Lucyna         Sapis                 100.00 -  291: 345   50
    4    17 Tomasz         Zwoliński             142.95 -  321: 418   93
    5    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  461: 136  150
    6    23 Ziemowit       Pazda                 100.23 +  358: 353  150
    7    15 Jakub          Zaryński              131.98 -  341: 356   82
    8    17 Dariusz        Kosz                  141.96 -  336: 387   92
    9    16 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  365: 300  150
   10    20 Adam           Klimont               120.33 +  409: 355  170
   11    18 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  296: 378   50
   12    21 Dorota         Kuć                   113.66 -  345: 359   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Sławomir Zabawa 109.08 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Obremski              138.82 -  319: 441   89
    2    18 Sławomir       Piotrowski            121.34 -  312: 403   71
    3    25 Dorota         Kuć                   113.66 -  340: 413   64
    4    28 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  358: 299  150
    5    30 Tomasz         Silny                 100.00 -  279: 380   50
    6    26 Agata          Kuć                   103.59 -  306: 460   54
    7    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  460: 255  150
    8    26 Danuta         Langiewicz            105.28 +  445: 406  155
    9    17 Jolanta        Chłopińska            117.67 -  286: 379   68
   10    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  377: 236  150
   11    21 Rafał          Stachowski            102.58 +  478: 402  153
   12    19 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  307: 446   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Barbara Łukaszewicz 106.39 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    31 Piotr          Madej                 100.00 -  412: 474   50
    5    24 Ireneusz       Moralewicz            116.10 +  389: 350  166
    6    21 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  420: 252  150
    7    16 Beata          Wiączkowska           121.67 -  249: 477   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     438  /  4 109.50




	Michał Kolaj 105.93 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Miłosz         Wrzałek               138.19 -  266: 510   88
    2    26 Monika         Dymek                 100.00 -  367: 390   50
    3    30 Sylwia         Buks                  100.00 +  345: 340  150
    4    21 Weronika       Rudnicka              114.06 -  307: 416   64
    5    23 Jarosław       Kamienik              130.24 +  328: 323  180
    6    24 Dominik        Piasecki              112.57 +  438: 321  163
    7    19 Dariusz        Kuć                   121.38 +  397: 371  171
    8    13 Jakub          Zaryński              131.98 -  336: 369   82
    9    25 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  394: 321  150
   10    10 Wojciech       Sołdan                133.32 =  370: 370  133
   11    14 Dariusz        Kosz                  141.96 -  301: 406   92
   12    17 Monika         Dymek                 100.00 +  383: 377  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Danuta Langiewicz 105.28 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Justyna        Górka                 136.45 -  329: 438   86
    2    28 Stanisław      Olsztyn               102.17 -  351: 362   52
    3    26 Tomasz         Silny                 100.00 +  378: 276  150
    4    23 Ziemowit       Pazda                 100.23 -  313: 456   50
    5    26 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  373: 431   50
    6    28 Lidia          Beling                100.00 +  474: 304  150
    7    24 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  261: 308   50
    8    26 Sławomir       Zabawa                109.08 -  406: 445   59
    9    27 Agata          Kuć                   103.59 -  282: 432   54
   10    31 PAUZA
   11    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  498: 158  150
   12    27 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  327: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  / 11  91.00




	Agata Kuć 103.59 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Patryk         Gadus                 135.15 -  409: 501   85
    2    16 Rafał          Lenartowski           132.82 -  365: 366   83
    3    24 Ireneusz       Moralewicz            116.10 +  464: 253  166
    4    16 Krzysztof      Langiewicz            124.94 -  338: 401   75
    5    22 Beata          Wiączkowska           121.67 -  344: 375   72
    6    26 Sławomir       Zabawa                109.08 +  460: 306  159
    7    22 Tomasz         Silny                 100.00 -  275: 363   50
    8    24 Zbigniew       Wietecki              117.44 +  389: 356  167
    9    27 Danuta         Langiewicz            105.28 +  432: 282  155
   10    13 Grzegorz       Wiączkowski           120.25 -  374: 429   70
   11    24 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  344: 370   50
   12    22 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  341: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Wojciech Gołęcki 102.81 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Duczemiński           134.82 -  215: 465   85
    2    30 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  335: 252  150
    3    21 Dominik        Piasecki              112.57 +  428: 319  163
    4    15 Dawid          Pikul                 140.26 -  241: 507   90
    5    21 Weronika       Rudnicka              114.06 -  346: 390   64
    6    25 Zbigniew       Wietecki              117.44 -  375: 399   67
    7    26 Ireneusz       Moralewicz            116.10 -  298: 457   66
    8    28 Jarosław       Kamienik              130.24 +  320: 315  180
    9    26 Stanisław      Olsztyn               102.17 -  281: 452   52
   10    27 Lucyna         Sapis                 100.00 -  275: 398   50
   11    31 PAUZA
   12    28 Sylwia         Buks                  100.00 +  363: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1117  / 11 101.55




	Rafał Stachowski 102.58 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Sołdan                133.32 -  298: 352   83
    2    20 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  375: 307  150
    3    15 Jarosław       Kamienik              130.24 +  346: 313  180
    4    14 Lucyna         Sapis                 100.00 +  415: 320  150
    5    10 Kamil          Górka                 140.10 -  325: 410   90
    6    15 Rafał          Lenartowski           132.82 -  324: 416   83
    7    18 Krzysztof      Langiewicz            124.94 -  356: 361   75
    8    20 Grzegorz       Wiączkowski           120.25 -  292: 411   70
    9    22 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  381: 365  150
   10    21 Dorota         Kuć                   113.66 +  430: 341  164
   11    21 Sławomir       Zabawa                109.08 -  402: 478   59
   12    20 Piotr          Wierzchowski          100.00 -  321: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Stanisław Olsztyn 102.17 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mateusz        Żbikowski             139.83 -  254: 498   90
    2    28 Danuta         Langiewicz            105.28 +  362: 351  155
    3    20 Tomasz         Sienkiewicz           113.90 -  330: 362   64
    4    24 Anna           Niedzielko            116.30 +  429: 364  166
    5    19 Lucyna         Sapis                 100.00 +  458: 303  150
    6    13 Patryk         Gadus                 135.15 -  316: 473   85
    7    14 Lucyna         Śniadach              113.39 +  344: 336  163
    8    12 Krzysztof      Obremski              138.82 -  253: 451   89
    9    26 Wojciech       Gołęcki               102.81 +  452: 281  153
   10     9 Dariusz        Kosz                  141.96 -  308: 408   92
   11    22 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  370: 264  150
   12    16 Piotr          Madej                 100.00 +  435: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Ziemowit Pazda 100.23 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Przemysław     Herdzina              133.31 -  291: 457   83
    2    22 Lucyna         Śniadach              113.39 +  341: 298  163
    3    19 Dariusz        Kosz                  141.96 -  212: 431   92
    4    23 Danuta         Langiewicz            105.28 +  456: 313  155
    5    20 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  320: 436   50
    6    23 Małgorzata     Szmuksta              109.57 -  353: 358   60
    7    25 Anna           Niedzielko            116.30 +  372: 362  166
    8    21 Dariusz        Kuć                   121.38 -  345: 398   71
    9    23 Dorota         Kuć                   113.66 -  243: 394   64
   10    24 Dominik        Piasecki              112.57 -  370: 427   63
   11    29 Lidia          Beling                100.00 +  427: 352  150
   12    26 Maciej         Grąbczewski           100.00 +  371: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Lidia Beling 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Lenartowski           132.82 -  269: 421   83
    2    24 Małgorzata     Szmuksta              109.57 -  262: 362   60
    3    31 PAUZA
    4    25 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  290: 329   50
    5    27 Piotr          Madej                 100.00 -  289: 358   50
    6    28 Danuta         Langiewicz            105.28 -  304: 474   55
    7    31 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  321: 322   50
    8    29 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  327: 348   50
    9    29 Jarosław       Kamienik              130.24 -  351: 406   80
   10    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  396: 102  150
   11    29 Ziemowit       Pazda                 100.23 -  352: 427   50
   12    29 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  293: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     728  / 11  66.18




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jakub          Zaryński              131.98 -  293: 517   82
    2    21 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  244: 373   50
    3    30 Michał         Kolaj                 105.93 -  340: 345   56
    4    30 Tomasz         Silny                 100.00 +  388: 378  150
    5    25 Anna           Niedzielko            116.30 -  354: 436   66
    6    31 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  291: 293   50
    7    28 Jolanta        Chłopińska            117.67 -  370: 413   68
    8    31 PAUZA
    9    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  494: 163  150
   10    26 Jarosław       Kamienik              130.24 +  379: 312  180
   11    25 Ireneusz       Moralewicz            116.10 -  349: 373   66
   12    28 Wojciech       Gołęcki               102.81 -  354: 363   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     971  / 11  88.27




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Irena          Sołdan                130.65 -  106: 525   81
    2    31 PAUZA
    3    23 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  138: 440   50
    4    27 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  130: 673   89
    5    29 Małgorzata     Szmuksta              109.57 -  136: 461   60
    6    30 Ireneusz       Moralewicz            116.10 -  132: 553   66
    7    30 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  155: 630   50
    8    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  149: 384   50
    9    30 Sylwia         Buks                  100.00 -  163: 494   50
   10    30 Lidia          Beling                100.00 -  102: 396   50
   11    30 Danuta         Langiewicz            105.28 -  158: 498   55
   12    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  131: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     651  / 11  59.18




	Monika Dymek 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  344: 402   80
    2    26 Michał         Kolaj                 105.93 +  390: 367  156
    3     9 Irena          Sołdan                130.65 -  273: 424   81
    4    18 Dorota         Kuć                   113.66 -  329: 367   64
    5    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  321: 303  150
    6    22 Jolanta        Chłopińska            117.67 +  357: 331  168
    7    20 Weronika       Rudnicka              114.06 +  391: 353  164
    8    15 Piotr          Wierzchowski          100.00 +  390: 226  150
    9    11 Krzysztof      Obremski              138.82 -  280: 537   89
   10    12 Justyna        Górka                 136.45 +  339: 327  186
   11    11 Rafał          Lenartowski           132.82 -  327: 514   83
   12    17 Michał         Kolaj                 105.93 -  377: 383   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Maciej Grąbczewski 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jarosław       Kamienik              130.24 -  329: 375   80
    2    29 Piotr          Madej                 100.00 +  376: 326  150
    3    13 Kamil          Górka                 140.10 -  344: 457   90
    4    25 Lidia          Beling                100.00 +  329: 290  150
    5    18 Wojciech       Sołdan                133.32 -  326: 463   83
    6    18 Lucyna         Śniadach              113.39 -  304: 429   63
    7    24 Danuta         Langiewicz            105.28 +  308: 261  155
    8    23 Weronika       Rudnicka              114.06 -  360: 441   64
    9    24 Sławomir       Piotrowski            121.34 -  347: 409   71
   10    23 Anna           Niedzielko            116.30 -  311: 411   66
   11    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  376: 282  150
   12    26 Ziemowit       Pazda                 100.23 -  309: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Ireneusz Kaczmarczyk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Langiewicz            124.94 -  371: 431   75
    2    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  373: 244  150
    3    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  440: 138  150
    4     6 Mateusz        Żbikowski             139.83 -  319: 547   90
    5    20 Ziemowit       Pazda                 100.23 +  436: 320  150
    6    16 Piotr          Pietuchowski          139.37 +  375: 365  189
    7     7 Stanisław      Rydzik                145.06 -  355: 358   95
    8    14 Rafał          Dąbrowski             129.70 -  330: 461   80
    9    16 Małgorzata     Szmuksta              109.57 -  300: 365   60
   10    16 Beata          Wiączkowska           121.67 -  336: 443   72
   11    19 Dorota         Kuć                   113.66 +  353: 308  164
   12    19 Sławomir       Zabawa                109.08 +  446: 307  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Piotr Madej 100.00 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Koczkodon             122.80 -  233: 486   73
    2    29 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  326: 376   50
    3    29 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  313: 339   50
    4    31 Barbara        Łukaszewicz           106.39 +  474: 412  156
    5    27 Lidia          Beling                100.00 +  358: 289  150
    6    19 Anna           Niedzielko            116.30 +  386: 335  166
    7    17 Grzegorz       Wiączkowski           120.25 +  406: 378  170
    8    11 Wojciech       Sołdan                133.32 +  414: 289  183
    9     9 Tomasz         Zwoliński             142.95 -  286: 373   93
   10    11 Stanisław      Rydzik                145.06 -  268: 486   95
   11    23 Lucyna         Sapis                 100.00 +  421: 379  150
   12    16 Stanisław      Olsztyn               102.17 -  333: 435   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Zdzisław Parnicki 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Beata          Wiączkowska           121.67 -  324: 355   72
    2    30 Wojciech       Gołęcki               102.81 -  252: 335   53
    3    28 Lucyna         Śniadach              113.39 -  309: 367   63
    4    28 Sławomir       Zabawa                109.08 -  299: 358   59
    5    31 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  320: 299  150
    6    27 Jarosław       Kamienik              130.24 -  290: 399   80
    7    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  630: 155  150
    8    29 Lidia          Beling                100.00 +  348: 327  150
    9    21 Tomasz         Sienkiewicz           113.90 -  294: 422   64
   10    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  333: 258  150
   11    22 Stanisław      Olsztyn               102.17 -  264: 370   52
   12    27 Danuta         Langiewicz            105.28 -  284: 327   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Agnieszka Piotrowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dariusz        Kuć                   121.38 -  324: 345   71
    2    17 Tomasz         Sienkiewicz           113.90 -  327: 378   64
    3    29 Piotr          Madej                 100.00 +  339: 313  150
    4    20 Dominik        Piasecki              112.57 -  257: 376   63
    5    26 Danuta         Langiewicz            105.28 +  431: 373  155
    6    21 Barbara        Łukaszewicz           106.39 -  252: 420   56
    7    27 Jarosław       Kamienik              130.24 +  444: 255  180
    8    22 Jolanta        Chłopińska            117.67 -  265: 419   68
    9    25 Michał         Kolaj                 105.93 -  321: 394   56
   10    25 Tomasz         Silny                 100.00 +  353: 327  150
   11    24 Agata          Kuć                   103.59 +  370: 344  154
   12    22 Agata          Kuć                   103.59 -  270: 341   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Lucyna Sapis 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Sławomir       Piotrowski            121.34 +  504: 383  171
    2     4 Karol          Wyrębkiewicz          140.89 -  370: 434   91
    3    10 Małgorzata     Szmuksta              109.57 +  345: 291  160
    4    14 Rafał          Stachowski            102.58 -  320: 415   53
    5    19 Stanisław      Olsztyn               102.17 -  303: 458   52
    6    20 Beata          Wiączkowska           121.67 -  307: 454   72
    7    21 Piotr          Pietuchowski          139.37 -  275: 416   89
    8    25 Anna           Niedzielko            116.30 +  363: 300  166
    9    20 Krzysztof      Langiewicz            124.94 -  342: 401   75
   10    27 Wojciech       Gołęcki               102.81 +  398: 275  153
   11    23 Piotr          Madej                 100.00 -  379: 421   50
   12    25 Jarosław       Kamienik              130.24 -  282: 405   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Tomasz Silny 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Adam           Klimont               120.33 -  262: 411   70
    2    27 Zbigniew       Wietecki              117.44 -  366: 378   67
    3    26 Danuta         Langiewicz            105.28 -  276: 378   55
    4    30 Sylwia         Buks                  100.00 -  378: 388   50
    5    30 Sławomir       Zabawa                109.08 +  380: 279  159
    6    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  463: 237  150
    7    22 Agata          Kuć                   103.59 +  363: 275  154
    8    18 Lucyna         Śniadach              113.39 -  324: 350   63
    9    18 Weronika       Rudnicka              114.06 -  364: 428   64
   10    25 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  327: 353   50
   11    26 Dariusz        Kuć                   121.38 -  292: 407   71
   12    31 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  / 11  86.64




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Grzegorz       Wiączkowski           120.25 -  372: 378   70
    2    20 Rafał          Stachowski            102.58 -  307: 375   53
    3    27 Anna           Niedzielko            116.30 -  234: 470   66
    4    29 Ireneusz       Moralewicz            116.10 -  313: 393   66
    5    31 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  299: 320   50
    6    31 Sylwia         Buks                  100.00 +  293: 291  150
    7    31 Lidia          Beling                100.00 +  322: 321  150
    8    27 Dominik        Piasecki              112.57 -  247: 397   63
    9    31 PAUZA
   10    28 Sławomir       Zabawa                109.08 -  236: 377   59
   11    27 Jarosław       Kamienik              130.24 -  272: 365   80
   12    29 Lidia          Beling                100.00 +  335: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     957  / 11  87.00




	Piotr Wierzchowski 100.00 Widuchowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jolanta        Chłopińska            117.67 +  378: 286  168
    2     9 Dawid          Pikul                 140.26 +  423: 342  190
    3     2 Mateusz        Żbikowski             139.83 +  470: 386  190
    4     1 Miłosz         Wrzałek               138.19 +  395: 390  188
    5     1 Mariusz        Skrobosz              143.62 -  320: 404   94
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             122.80 -  304: 467   73
    7     8 Patryk         Gadus                 135.15 -  347: 543   85
    8    15 Monika         Dymek                 100.00 -  226: 390   50
    9    22 Rafał          Stachowski            102.58 -  365: 381   53
   10    18 Tomasz         Sienkiewicz           113.90 -  342: 379   64
   11    18 Małgorzata     Szmuksta              109.57 +  378: 296  160
   12    20 Rafał          Stachowski            102.58 +  383: 321  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 PAUZA
    2    15 Mariusz        Skrobosz              143.62 -  263: 425   94
    3    22 Stanisław      Rydzik                145.06 -  181: 571   95
    4    26 Lucyna         Śniadach              113.39 -  333: 546   63
    5    28 Monika         Dymek                 100.00 -  303: 321   50
    6    29 Tomasz         Silny                 100.00 -  237: 463   50
    7    29 Sławomir       Zabawa                109.08 -  255: 460   59
    8    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  384: 149  150
    9    28 Anna           Niedzielko            116.30 -  343: 396   66
   10    29 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  258: 333   50
   11    28 Maciej         Grąbczewski           100.00 -  282: 376   50
   12    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  342: 131  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     877  / 11  79.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              406: 335
   2 Anna           Niedzielko           - Stanisław      Rydzik                266: 403
   3 Mariusz        Skrobosz             - Ireneusz       Moralewicz            424: 302
   4 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Zwoliński             390: 345
   5 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Sienkiewicz           402: 389
   6 Dorota         Kuć                  - Karol          Wyrębkiewicz          365: 403
   7 Dawid          Pikul                - Lucyna         Śniadach              462: 370
   8 Dominik        Piasecki             - Kamil          Górka                 383: 436
   9 Mateusz        Żbikowski            - Stanisław      Olsztyn               498: 254
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Piotr          Pietuchowski          355: 365
  11 Krzysztof      Obremski             - Sławomir       Zabawa                441: 319
  12 Michał         Kolaj                - Miłosz         Wrzałek               266: 510
  13 Justyna        Górka                - Danuta         Langiewicz            438: 329
  14 Agata          Kuć                  - Patryk         Gadus                 409: 501
  15 Robert         Duczemiński          - Wojciech       Gołęcki               465: 215
  16 Rafał          Stachowski           - Wojciech       Sołdan                298: 352
  17 Przemysław     Herdzina             - Ziemowit       Pazda                 457: 291
  18 Lidia          Beling               - Rafał          Lenartowski           269: 421
  19 Jakub          Zaryński             - Sylwia         Buks                  517: 293
  20 Mirosław       Dejna                - Irena          Sołdan                106: 525
  21 Rafał          Dąbrowski            - Monika         Dymek                 402: 344
  22 Maciej         Grąbczewski          - Jarosław       Kamienik              329: 375
  23 Krzysztof      Langiewicz           - Ireneusz       Kaczmarczyk           431: 371
  24 Piotr          Madej                - Grzegorz       Koczkodon             233: 486
  25 Beata          Wiączkowska          - Zdzisław       Parnicki              355: 324
  26 Agnieszka      Piotrowicz           - Dariusz        Kuć                   324: 345
  27 Sławomir       Piotrowski           - Lucyna         Sapis                 383: 504
  28 Tomasz         Silny                - Adam           Klimont               262: 411
  29 Grzegorz       Wiączkowski          - Zygmunt        Skwarek               378: 372
  30 Piotr          Wierzchowski         - Jolanta        Chłopińska            378: 286
  31 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Adam           Klimont               353: 374
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Jakub          Zaryński              416: 426
   3 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               357: 379
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Lucyna         Sapis                 434: 370
   5 Patryk         Gadus                - Dariusz        Kosz                  417: 366
   6 Rafał          Dąbrowski            - Mateusz        Żbikowski             286: 431
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Weronika       Rudnicka              418: 316
   8 Grzegorz       Wiączkowski          - Robert         Duczemiński           397: 396
   9 Dawid          Pikul                - Piotr          Wierzchowski          342: 423
  10 Jarosław       Kamienik             - Przemysław     Herdzina              431: 452
  11 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Obremski              302: 334
  12 Justyna        Górka                - Beata          Wiączkowska           353: 298
  13 Wojciech       Sołdan               - Kamil          Górka                 556: 373
  14 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Langiewicz            375: 363
  15 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Zawadzki              425: 263
  16 Rafał          Lenartowski          - Agata          Kuć                   366: 365
  17 Tomasz         Sienkiewicz          - Agnieszka      Piotrowicz            378: 327
  18 Sławomir       Zabawa               - Sławomir       Piotrowski            312: 403
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Dominik        Piasecki              329: 382
  20 Zygmunt        Skwarek              - Rafał          Stachowski            307: 375
  21 Sylwia         Buks                 - Ireneusz       Kaczmarczyk           244: 373
  22 Ziemowit       Pazda                - Lucyna         Śniadach              341: 298
  23 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Kuć                   356: 346
  24 Lidia          Beling               - Małgorzata     Szmuksta              262: 362
  25 Tomasz         Zwoliński            - Anna           Niedzielko            463: 314
  26 Monika         Dymek                - Michał         Kolaj                 390: 367
  27 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Silny                 378: 366
  28 Stanisław      Olsztyn              - Danuta         Langiewicz            362: 351
  29 Maciej         Grąbczewski          - Piotr          Madej                 376: 326
  30 Wojciech       Gołęcki              - Zdzisław       Parnicki              335: 252
  31 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Jakub          Zaryński              331: 376
   2 Piotr          Wierzchowski         - Mateusz        Żbikowski             470: 386
   3 Patryk         Gadus                - Justyna        Górka                 357: 379
   4 Przemysław     Herdzina             - Rafał          Lenartowski           351: 461
   5 Adam           Klimont              - Wojciech       Sołdan                439: 364
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Obremski              448: 344
   7 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Wiączkowski           539: 323
   8 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Skrobosz              373: 462
   9 Irena          Sołdan               - Monika         Dymek                 424: 273
  10 Lucyna         Sapis                - Małgorzata     Szmuksta              345: 291
  11 Zbigniew       Wietecki             - Robert         Duczemiński           353: 366
  12 Weronika       Rudnicka             - Kazimierz.J    Merklejn              377: 473
  13 Kamil          Górka                - Maciej         Grąbczewski           457: 344
  14 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Dąbrowski             370: 391
  15 Jarosław       Kamienik             - Rafał          Stachowski            313: 346
  16 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 356: 408
  17 Krzysztof      Langiewicz           - Beata          Wiączkowska           409: 305
  18 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Piotrowski            362: 367
  19 Ziemowit       Pazda                - Dariusz        Kosz                  212: 431
  20 Tomasz         Sienkiewicz          - Stanisław      Olsztyn               362: 330
  21 Wojciech       Gołęcki              - Dominik        Piasecki              428: 319
  22 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Zawadzki              571: 181
  23 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Mirosław       Dejna                 440: 138
  24 Agata          Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            464: 253
  25 Sławomir       Zabawa               - Dorota         Kuć                   340: 413
  26 Danuta         Langiewicz           - Tomasz         Silny                 378: 276
  27 Anna           Niedzielko           - Zygmunt        Skwarek               470: 234
  28 Zdzisław       Parnicki             - Lucyna         Śniadach              309: 367
  29 Piotr          Madej                - Agnieszka      Piotrowicz            313: 339
  30 Michał         Kolaj                - Sylwia         Buks                  345: 340
  31 Lidia          Beling               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Wierzchowski          390: 395
   2 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             392: 464
   3 Jakub          Zaryński             - Adam           Klimont               319: 367
   4 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Górka                 585: 348
   5 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                371: 426
   6 Mateusz        Żbikowski            - Ireneusz       Kaczmarczyk           547: 319
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Irena          Sołdan                413: 458
   8 Sławomir       Piotrowski           - Kazimierz.J    Merklejn              378: 356
   9 Tomasz         Sienkiewicz          - Patryk         Gadus                 459: 321
  10 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Obremski              295: 424
  11 Kamil          Górka                - Grzegorz       Wiączkowski           412: 396
  12 Dariusz        Kuć                  - Przemysław     Herdzina              309: 442
  13 Robert         Duczemiński          - Rafał          Dąbrowski             537: 315
  14 Lucyna         Sapis                - Rafał          Stachowski            320: 415
  15 Dawid          Pikul                - Wojciech       Gołęcki               507: 241
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Agata          Kuć                   401: 338
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Tomasz         Zwoliński             321: 418
  18 Dorota         Kuć                  - Monika         Dymek                 367: 329
  19 Jarosław       Kamienik             - Jolanta        Chłopińska            334: 461
  20 Dominik        Piasecki             - Agnieszka      Piotrowicz            376: 257
  21 Weronika       Rudnicka             - Michał         Kolaj                 416: 307
  22 Beata          Wiączkowska          - Zbigniew       Wietecki              349: 414
  23 Danuta         Langiewicz           - Ziemowit       Pazda                 313: 456
  24 Stanisław      Olsztyn              - Anna           Niedzielko            429: 364
  25 Maciej         Grąbczewski          - Lidia          Beling                329: 290
  26 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Zawadzki              546: 333
  27 Piotr          Pietuchowski         - Mirosław       Dejna                 673: 130
  28 Zdzisław       Parnicki             - Sławomir       Zabawa                299: 358
  29 Ireneusz       Moralewicz           - Zygmunt        Skwarek               393: 313
  30 Tomasz         Silny                - Sylwia         Buks                  378: 388
  31 Piotr          Madej                - Barbara        Łukaszewicz           474: 412


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Wierzchowski         - Mariusz        Skrobosz              320: 404
   2 Adam           Klimont              - Grzegorz       Koczkodon             489: 378
   3 Rafał          Lenartowski          - Mateusz        Żbikowski             335: 478
   4 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Zaryński              521: 352
   5 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Langiewicz            458: 236
   6 Irena          Sołdan               - Tomasz         Sienkiewicz           429: 315
   7 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                516: 405
   8 Sławomir       Piotrowski           - Dawid          Pikul                 395: 388
   9 Przemysław     Herdzina             - Justyna        Górka                 362: 332
  10 Rafał          Stachowski           - Kamil          Górka                 325: 410
  11 Grzegorz       Wiączkowski          - Piotr          Pietuchowski          434: 330
  12 Kazimierz.J    Merklejn             - Dorota         Kuć                   396: 266
  13 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Wietecki              484: 279
  14 Jolanta        Chłopińska           - Patryk         Gadus                 359: 424
  15 Dominik        Piasecki             - Karol          Wyrębkiewicz          315: 448
  16 Lucyna         Śniadach             - Dariusz        Kuć                   349: 442
  17 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Dąbrowski             392: 411
  18 Wojciech       Sołdan               - Maciej         Grąbczewski           463: 326
  19 Lucyna         Sapis                - Stanisław      Olsztyn               303: 458
  20 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Ziemowit       Pazda                 436: 320
  21 Wojciech       Gołęcki              - Weronika       Rudnicka              346: 390
  22 Agata          Kuć                  - Beata          Wiączkowska           344: 375
  23 Michał         Kolaj                - Jarosław       Kamienik              328: 323
  24 Barbara        Łukaszewicz          - Ireneusz       Moralewicz            389: 350
  25 Sylwia         Buks                 - Anna           Niedzielko            354: 436
  26 Agnieszka      Piotrowicz           - Danuta         Langiewicz            431: 373
  27 Lidia          Beling               - Piotr          Madej                 289: 358
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Monika         Dymek                 303: 321
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Mirosław       Dejna                 461: 136
  30 Sławomir       Zabawa               - Tomasz         Silny                 279: 380
  31 Zygmunt        Skwarek              - Zdzisław       Parnicki              299: 320


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Klimont              - Mariusz        Skrobosz              268: 535
   2 Kamil          Górka                - Mateusz        Żbikowski             444: 333
   3 Miłosz         Wrzałek              - Przemysław     Herdzina              411: 432
   4 Krzysztof      Obremski             - Robert         Duczemiński           388: 393
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Piotr          Wierzchowski          467: 304
   6 Irena          Sołdan               - Sławomir       Piotrowski            391: 347
   7 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Wiączkowski           384: 327
   8 Dawid          Pikul                - Tomasz         Sienkiewicz           350: 411
   9 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             349: 333
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Kuć                   502: 355
  11 Weronika       Rudnicka             - Wojciech       Sołdan                300: 328
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Langiewicz            461: 369
  13 Patryk         Gadus                - Stanisław      Olsztyn               473: 316
  14 Jakub          Zaryński             - Rafał          Dąbrowski             345: 373
  15 Rafał          Stachowski           - Rafał          Lenartowski           324: 416
  16 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Piotr          Pietuchowski          375: 365
  17 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Kosz                  396: 372
  18 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Grąbczewski           429: 304
  19 Anna           Niedzielko           - Piotr          Madej                 335: 386
  20 Beata          Wiączkowska          - Lucyna         Sapis                 454: 307
  21 Barbara        Łukaszewicz          - Agnieszka      Piotrowicz            420: 252
  22 Monika         Dymek                - Jolanta        Chłopińska            357: 331
  23 Ziemowit       Pazda                - Małgorzata     Szmuksta              353: 358
  24 Michał         Kolaj                - Dominik        Piasecki              438: 321
  25 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               399: 375
  26 Sławomir       Zabawa               - Agata          Kuć                   306: 460
  27 Zdzisław       Parnicki             - Jarosław       Kamienik              290: 399
  28 Danuta         Langiewicz           - Lidia          Beling                474: 304
  29 Tomasz         Silny                - Krzysztof      Zawadzki              463: 237
  30 Ireneusz       Moralewicz           - Mirosław       Dejna                 553: 132
  31 Sylwia         Buks                 - Zygmunt        Skwarek               291: 293


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              473: 310
   2 Przemysław     Herdzina             - Grzegorz       Koczkodon             390: 359
   3 Adam           Klimont              - Robert         Duczemiński           367: 387
   4 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               374: 369
   5 Mateusz        Żbikowski            - Wojciech       Sołdan                415: 403
   6 Tomasz         Sienkiewicz          - Kazimierz.J    Merklejn              266: 518
   7 Stanisław      Rydzik               - Ireneusz       Kaczmarczyk           358: 355
   8 Piotr          Wierzchowski         - Patryk         Gadus                 347: 543
   9 Sławomir       Piotrowski           - Karol          Wyrębkiewicz          284: 498
  10 Justyna        Górka                - Krzysztof      Obremski              505: 273
  11 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           310: 507
  12 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Pikul                 349: 409
  13 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Zwoliński             318: 356
  14 Stanisław      Olsztyn              - Lucyna         Śniadach              344: 336
  15 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Szmuksta              356: 341
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Beata          Wiączkowska           249: 477
  17 Piotr          Madej                - Grzegorz       Wiączkowski           406: 378
  18 Rafał          Stachowski           - Krzysztof      Langiewicz            356: 361
  19 Dariusz        Kuć                  - Michał         Kolaj                 371: 397
  20 Monika         Dymek                - Weronika       Rudnicka              391: 353
  21 Piotr          Pietuchowski         - Lucyna         Sapis                 416: 275
  22 Agata          Kuć                  - Tomasz         Silny                 275: 363
  23 Dominik        Piasecki             - Dariusz        Kosz                  352: 383
  24 Maciej         Grąbczewski          - Danuta         Langiewicz            308: 261
  25 Ziemowit       Pazda                - Anna           Niedzielko            372: 362
  26 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Gołęcki               457: 298
  27 Agnieszka      Piotrowicz           - Jarosław       Kamienik              444: 255
  28 Sylwia         Buks                 - Jolanta        Chłopińska            370: 413
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Zabawa                255: 460
  30 Mirosław       Dejna                - Zdzisław       Parnicki              155: 630
  31 Zygmunt        Skwarek              - Lidia          Beling                322: 321


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                390: 387
   2 Przemysław     Herdzina             - Kamil          Górka                 342: 502
   3 Robert         Duczemiński          - Mateusz        Żbikowski             344: 385
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Rydzik                339: 310
   5 Patryk         Gadus                - Rafał          Lenartowski           349: 398
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Justyna        Górka                 368: 366
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Adam           Klimont               453: 287
   8 Tomasz         Sienkiewicz          - Miłosz         Wrzałek               333: 474
   9 Krzysztof      Langiewicz           - Dawid          Pikul                 348: 417
  10 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Piotrowski            455: 267
  11 Wojciech       Sołdan               - Piotr          Madej                 289: 414
  12 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Olsztyn               451: 253
  13 Jakub          Zaryński             - Michał         Kolaj                 369: 336
  14 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Rafał          Dąbrowski             330: 461
  15 Monika         Dymek                - Piotr          Wierzchowski          390: 226
  16 Beata          Wiączkowska          - Piotr          Pietuchowski          400:   1
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Kosz                  336: 387
  18 Tomasz         Silny                - Lucyna         Śniadach              324: 350
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Dorota         Kuć                   376: 384
  20 Grzegorz       Wiączkowski          - Rafał          Stachowski            411: 292
  21 Dariusz        Kuć                  - Ziemowit       Pazda                 398: 345
  22 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Piotrowicz            419: 265
  23 Maciej         Grąbczewski          - Weronika       Rudnicka              360: 441
  24 Agata          Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              389: 356
  25 Lucyna         Sapis                - Anna           Niedzielko            363: 300
  26 Danuta         Langiewicz           - Sławomir       Zabawa                406: 445
  27 Zygmunt        Skwarek              - Dominik        Piasecki              247: 397
  28 Jarosław       Kamienik             - Wojciech       Gołęcki               315: 320
  29 Zdzisław       Parnicki             - Lidia          Beling                348: 327
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 384: 149
  31 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              296: 577
   2 Kamil          Górka                - Robert         Duczemiński           487: 336
   3 Mateusz        Żbikowski            - Irena          Sołdan                389: 366
   4 Rafał          Lenartowski          - Karol          Wyrębkiewicz          379: 481
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Przemysław     Herdzina              486: 400
   6 Beata          Wiączkowska          - Miłosz         Wrzałek               394: 421
   7 Patryk         Gadus                - Jakub          Zaryński              389: 379
   8 Dawid          Pikul                - Adam           Klimont               485: 290
   9 Piotr          Madej                - Tomasz         Zwoliński             286: 373
  10 Rafał          Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                419: 319
  11 Monika         Dymek                - Krzysztof      Obremski              280: 537
  12 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 505: 374
  13 Wojciech       Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            530: 279
  14 Lucyna         Śniadach             - Zbigniew       Wietecki              316: 356
  15 Dominik        Piasecki             - Grzegorz       Wiączkowski           370: 399
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Ireneusz       Kaczmarczyk           365: 300
  17 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Zabawa                379: 286
  18 Tomasz         Silny                - Weronika       Rudnicka              364: 428
  19 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Kuć                   429: 384
  20 Lucyna         Sapis                - Krzysztof      Langiewicz            342: 401
  21 Zdzisław       Parnicki             - Tomasz         Sienkiewicz           294: 422
  22 Rafał          Stachowski           - Piotr          Wierzchowski          381: 365
  23 Dorota         Kuć                  - Ziemowit       Pazda                 394: 243
  24 Sławomir       Piotrowski           - Maciej         Grąbczewski           409: 347
  25 Agnieszka      Piotrowicz           - Michał         Kolaj                 321: 394
  26 Stanisław      Olsztyn              - Wojciech       Gołęcki               452: 281
  27 Danuta         Langiewicz           - Agata          Kuć                   282: 432
  28 Anna           Niedzielko           - Krzysztof      Zawadzki              396: 343
  29 Jarosław       Kamienik             - Lidia          Beling                406: 351
  30 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Buks                  163: 494
  31 Zygmunt        Skwarek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              368: 352
   2 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 377: 467
   3 Mateusz        Żbikowski            - Karol          Wyrębkiewicz          456: 389
   4 Robert         Duczemiński          - Patryk         Gadus                 446: 386
   5 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 396: 419
   6 Krzysztof      Obremski             - Przemysław     Herdzina              457: 339
   7 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                425: 363
   8 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             350: 395
   9 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Olsztyn               408: 308
  10 Michał         Kolaj                - Wojciech       Sołdan                370: 370
  11 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Madej                 486: 268
  12 Justyna        Górka                - Monika         Dymek                 327: 339
  13 Grzegorz       Wiączkowski          - Agata          Kuć                   429: 374
  14 Lucyna         Śniadach             - Jakub          Zaryński              247: 449
  15 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Kuć                   497: 331
  16 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Beata          Wiączkowska           336: 443
  17 Jolanta        Chłopińska           - Piotr          Pietuchowski          298: 373
  18 Piotr          Wierzchowski         - Tomasz         Sienkiewicz           342: 379
  19 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Langiewicz            342: 371
  20 Adam           Klimont              - Małgorzata     Szmuksta              355: 409
  21 Rafał          Stachowski           - Dorota         Kuć                   430: 341
  22 Ireneusz       Moralewicz           - Sławomir       Piotrowski            460: 332
  23 Anna           Niedzielko           - Maciej         Grąbczewski           411: 311
  24 Ziemowit       Pazda                - Dominik        Piasecki              370: 427
  25 Agnieszka      Piotrowicz           - Tomasz         Silny                 353: 327
  26 Sylwia         Buks                 - Jarosław       Kamienik              379: 312
  27 Wojciech       Gołęcki              - Lucyna         Sapis                 275: 398
  28 Sławomir       Zabawa               - Zygmunt        Skwarek               377: 236
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Zdzisław       Parnicki              258: 333
  30 Lidia          Beling               - Mirosław       Dejna                 396: 102
  31 Danuta         Langiewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              407: 411
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 367: 333
   3 Grzegorz       Wiączkowski          - Kazimierz.J    Merklejn              301: 454
   4 Przemysław     Herdzina             - Dawid          Pikul                 403: 376
   5 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Obremski              297: 422
   6 Jakub          Zaryński             - Robert         Duczemiński           383: 339
   7 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Koczkodon             383: 395
   8 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Sienkiewicz           364: 405
   9 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Dąbrowski             367: 532
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Patryk         Gadus                 231: 516
  11 Rafał          Lenartowski          - Monika         Dymek                 514: 327
  12 Wojciech       Sołdan               - Irena          Sołdan                419: 326
  13 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 319: 407
  14 Michał         Kolaj                - Dariusz        Kosz                  301: 406
  15 Anna           Niedzielko           - Jolanta        Chłopińska            381: 404
  16 Dominik        Piasecki             - Adam           Klimont               371: 372
  17 Piotr          Pietuchowski         - Lucyna         Śniadach              423: 359
  18 Piotr          Wierzchowski         - Małgorzata     Szmuksta              378: 296
  19 Dorota         Kuć                  - Ireneusz       Kaczmarczyk           308: 353
  20 Sławomir       Piotrowski           - Zbigniew       Wietecki              406: 355
  21 Sławomir       Zabawa               - Rafał          Stachowski            478: 402
  22 Stanisław      Olsztyn              - Zdzisław       Parnicki              370: 264
  23 Lucyna         Sapis                - Piotr          Madej                 379: 421
  24 Agata          Kuć                  - Agnieszka      Piotrowicz            344: 370
  25 Ireneusz       Moralewicz           - Sylwia         Buks                  373: 349
  26 Tomasz         Silny                - Dariusz        Kuć                   292: 407
  27 Jarosław       Kamienik             - Zygmunt        Skwarek               365: 272
  28 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Zawadzki              376: 282
  29 Ziemowit       Pazda                - Lidia          Beling                427: 352
  30 Mirosław       Dejna                - Danuta         Langiewicz            158: 498
  31 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 446: 343
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             503: 273
   3 Krzysztof      Obremski             - Karol          Wyrębkiewicz          392: 386
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Patryk         Gadus                 348: 373
   5 Dawid          Pikul                - Rafał          Lenartowski           383: 364
   6 Dariusz        Kosz                 - Robert         Duczemiński           434: 362
   7 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Zwoliński             278: 504
   8 Rafał          Dąbrowski            - Jakub          Zaryński              352: 345
   9 Tomasz         Sienkiewicz          - Wojciech       Sołdan                324: 437
  10 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               385: 254
  11 Stanisław      Rydzik               - Beata          Wiączkowska           485: 337
  12 Justyna        Górka                - Weronika       Rudnicka              451: 269
  13 Grzegorz       Wiączkowski          - Jolanta        Chłopińska            264: 403
  14 Adam           Klimont              - Piotr          Pietuchowski          380: 290
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Sławomir       Piotrowski            462: 295
  16 Piotr          Madej                - Stanisław      Olsztyn               333: 435
  17 Monika         Dymek                - Michał         Kolaj                 377: 383
  18 Dariusz        Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            433: 359
  19 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Sławomir       Zabawa                446: 307
  20 Piotr          Wierzchowski         - Rafał          Stachowski            383: 321
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Kuć                   345: 359
  22 Agnieszka      Piotrowicz           - Agata          Kuć                   270: 341
  23 Anna           Niedzielko           - Dominik        Piasecki              374: 285
  24 Zbigniew       Wietecki             - Lucyna         Śniadach              352: 382
  25 Jarosław       Kamienik             - Lucyna         Sapis                 405: 282
  26 Maciej         Grąbczewski          - Ziemowit       Pazda                 309: 371
  27 Zdzisław       Parnicki             - Danuta         Langiewicz            284: 327
  28 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Buks                  363: 354
  29 Lidia          Beling               - Zygmunt        Skwarek               293: 335
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 342: 131
  31 Tomasz         Silny                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 16-08-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             147.48  28022  190
   2 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.49  24878  171
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.31  28045  193
   4 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.58  28286  197
   5 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.26  26217  183
   6 Michał Makowski                Warszawa             142.70   8705   61
   7 Kamil Górka                    Kraków               141.30  27837  197
   8 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.05  26940  191
   9 Dawid Pikul                    Poznań               141.03  26655  189
  10 Dariusz Kosz                   Nysa                 140.87  28033  199
  11 Szymon Fidziński               Warszawa             140.17  10092   72
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.05  26469  189
  13 Dariusz Dzierża                Kraków               139.65   4329   31
  14 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      139.44   7669   55
  15 Sławomir Kucia                 Krosno               139.40  12407   89
  16 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.93  11809   85
  17 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.33  26144  189
  18 Marek Syczuk                   Warszawa             138.21  17967  130
  19 Filip Sosin                    Warszawa             138.14   7045   51
  20 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.95  25659  186
  21 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.87   4136   30
  22 Krzysztof Obremski             Legnica              137.44  25151  183
  23 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.38  27201  198
  24 Michał Trumpus                 Wrocław              136.98  14109  103
  25 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.91  26560  194
  26 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.58  13112   96
  27 Krzysztof Mówka                Warszawa             136.36  26182  192
  28 Justyna Górka                  Kraków               136.35  26724  196
  29 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.34  22496  165
  30 Aleksander Puchalski           Włocławek            135.77  16835  124
  31 Patryk Gadus                   Pszczew              135.74   9773   72
  32 Joanna Juszczak                Warszawa             135.36  12995   96
  33 Jakub Zaryński                 Świnoujście          134.79  15636  116
  34 Grzegorz Święcki               Białystok            134.44  10755   80
  35 Andrzej Kowalski               Gdańsk               134.27  25915  193
  36 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.26  25912  193
  37 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             133.94  26520  198
  38 Przemysław Herdzina            Kraków               133.88  25438  190
  39 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.66   5079   38
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              133.37  13337  100
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.18  25304  190
  42 Paweł Jackowski                Warszawa             133.05  26610  200
  43 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.00  12502   94
  44 Michał Alabrudziński           Włocławek            132.42  24895  188
  45 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.94  16229  123
  46 Marek Reda                     Wołomin              131.75  25691  195
  47 Radosław Konca                 Warszawa             131.71  10273   78
  48 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.58  21842  166
  49 Wojciech Sołdan                Rumia                131.52  25909  197
  50 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  51 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.85  23553  180
  52 Irena Sołdan                   Rumia                130.67  26004  199
  53 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.85  24931  192
  54 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  55 Robert Kamiński                Warszawa             129.36  20827  161
  56 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  57 Jarosław Puchalski             Łódź                 129.21  16281  126
  58 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            129.16  24799  192
  59 Paweł Janaś                    Głogów               128.88  25131  195
  60 Andrzej Rakoczy                Kraków               128.85   6185   48
  61 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.28  21808  170
  62 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.01  15489  121
  63 Maciej Michalak                Łódź                 127.91  19443  152
  64 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  65 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  66 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  67 Przemysław Rybicki             Otwock               127.77  19038  149
  68 Łukasz Bryła                   Mielec               127.49  16574  130
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.49  25243  198
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.41  12868  101
  71 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.17  19966  157
  72 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  73 Filip Warzecha                 Gdynia               127.12  15127  119
  74 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  75 Artur Irzyk                    Kraków               126.82  20799  164
  76 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.55  24677  195
  77 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.43   5057   40
  78 Jan Kozłowski                  Kraków               126.30  17682  140
  79 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     125.88  10196   81
  80 Artur Koszel                   Warszawa             125.78  24024  191
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.57  24989  199
  82 Jakub Szymczak                 Łódź                 125.56  15067  120
  83 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.48  24468  195
  84 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.98  12123   97
  85 Robert Głowacki                Łódź                 124.94  21489  172
  86 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.90  10242   82
  87 Kuba Koisar                    Warszawa             124.85  24595  197
  88 Piotr Rosół                    Warszawa             124.75  14596  117
  89 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.02  24431  197
  90 Mariusz Grodek                 Olsztyn              123.97   8926   72
  91 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              123.90  24160  195
  92 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
  93 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.64  23615  191
  94 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.55  24463  198
  95 Sławomir Buk                   Gliwice              123.47   7408   60
  96 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
  97 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.15  10098   82
  98 Adam Klimont                   Wałcz                122.91  20035  163
  99 Michał Lipka                   Mielec               122.90   8234   67
 100 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.86  23589  192
 101 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  24569  200
 102 Artur Tomczyk                  Piła                 122.83   3685   30
 103 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.62  23543  192
 104 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33   5260   43
 105 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.25  15892  130
 106 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       122.15  23452  192
 107 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.06  24411  200
 108 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  122.02  15375  126
 109 Maciej Perzyński               Piła                 121.92   7681   63
 110 Agnieszka Krupka               Krosno               121.52  17621  145
 111 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.47  16520  136
 112 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            121.40   5220   43
 113 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.12  14171  117
 114 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             121.09  10414   86
 115 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  120.85  23082  191
 116 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.77  10386   86
 117 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.75   8090   67
 118 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              120.67  10740   89
 119 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  12062  100
 120 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.59   6512   54
 121 Ewa Żbikowska                  Warszawa             120.38   6380   53
 122 Daniel Janus                   Wąchock              120.21  21518  179
 123 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 124 Rafał Matczak                  Milanówek            119.94  11514   96
 125 Grzegorz Kurowski              Warszawa             119.77  19522  163
 126 Paweł Kowalski                 Kutno                119.50  16132  135
 127 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         119.43  19467  163
 128 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.34  20049  168
 129 Maciej Rzychoń                 Katowice             119.32  13722  115
 130 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 131 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 132 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.04  20355  171
 133 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.89   8560   72
 134 Piotr Madej                    Wrocław              118.71   3680   31
 135 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.45  16464  139
 136 Jolanta Chłopińska             Wałcz                118.39  22495  190
 137 Michał Ozimiński               Łódź                 118.38  23440  198
 138 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.32  10767   91
 139 Marcin Skowron                 Zabrze               118.31  12777  108
 140 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 141 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.00   5664   48
 142 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.87  10019   85
 143 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.74  22842  194
 144 Jarosław Michalak              Łódź                 117.74  12009  102
 145 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 146 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47  22672  193
 147 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.47  23494  200
 148 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            117.46  14095  120
 149 Beata Piotrowska               Łódź                 116.99  20824  178
 150 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.90   7832   67
 151 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               116.75   5604   48
 152 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.71  23226  199
 153 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 154 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.59  12942  111
 155 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 156 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.50  14096  121
 157 Janusz Krupiński               Bytom                116.49  13746  118
 158 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.46   8385   72
 159 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.39   4190   36
 160 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.31  20355  175
 161 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.88  22134  191
 162 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 163 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.76  11808  102
 164 Stanisław Gasik                Warszawa             115.66  14342  124
 165 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             115.55   7395   64
 166 Halina Roszak                  Poznań               115.28  16601  144
 167 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.23  11062   96
 168 Tomasz Łapka                   Opole                115.12  18879  164
 169 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        115.09  13465  117
 170 Anita Bruska                   Gdynia               115.03   7707   67
 171 Jacek Pietruszka               Kraków               114.99  13224  115
 172 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 173 Weronika Rudnicka              Ustka                114.80  16531  144
 174 Marta Dobrzańska               Kraków               114.67  15710  137
 175 Michał Szymkowski              Wrocław              114.54   4238   37
 176 Anna Stefańska                 Łódź                 114.50  22556  197
 177 Krzysztof Leśniak              Kraków               114.48   9960   87
 178 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.41  10411   91
 179 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 180 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            114.36  21957  192
 181 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 182 Lucyna Śniadach                Rumia                114.03   8780   77
 183 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.97  13335  117
 184 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.94  10255   90
 185 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.94  19256  169
 186 Joanna Brychcy                 Katowice             113.83  21513  189
 187 Marek Rogalski                 Warszawa             113.48  16000  141
 188 Anna Niedzielko                Szczecin             113.46   9531   84
 189 Piotr Domański                 Łódź                 113.43   3403   30
 190 Patrycja Śliwińska             Szczecin             113.20  21847  193
 191 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 192 Katarzyna Rosiek               Kraków               112.90  12532  111
 193 Magdalena Kublik               Warszawa             112.82  22565  200
 194 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             112.82  19631  174
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.75  21648  192
 196 Grzegorz Kwiecień              Kraków               112.56  19360  172
 197 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.53   6752   60
 198 Andrzej Grabiński              Suchedniów           112.48   7424   66
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 200 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.35   9437   84
 201 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.05   9412   84
 202 Teresa Zalewska                Racibórz             111.94  12090  108
 203 Rafał Skibicki                 Lębork               111.60  22319  200
 204 Monika Sadurska                Warszawa             111.39   7797   70
 205 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             111.32  10241   92
 206 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 111.30   7012   63
 207 Dominik Piasecki               Słupsk               111.02  10547   95
 208 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.00  22200  200
 209 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.97  13094  118
 210 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.61  19356  175
 211 Joanna Ostrowska               Warszawa             110.57  21118  191
 212 Anna Dłużniewska               Warszawa             110.50  13149  119
 213 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             110.44  18112  164
 214 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 215 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 216 Sylwester Wójcik               Lublin               110.28   4742   43
 217 Maciej Kuczyński               Gdynia               110.19  10027   91
 218 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 219 Agnieszka Goniowska            Wrocław              110.03  16174  147
 220 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.76  12293  112
 221 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.68   8445   77
 222 Maciej Stolarczyk              Zator                109.65   4715   43
 223 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               109.56   6902   63
 224 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            109.22   3932   36
 225 Krzysztof Bukowski             Milanówek            109.20   4477   41
 226 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.00  16241  149
 227 Bogusław Książek               Szczecin             108.96  15473  142
 228 Michał Kolaj                   Ostróda              108.93  16122  148
 229 Jerzy Luter                    Bytom                108.44  21472  198
 230 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.00   4752   44
 231 Alicja Kosińska                Szczecin             107.92   8526   79
 232 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 233 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             107.60   6241   58
 234 Urszula Solarska               Łódź                 107.27  20489  191
 235 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.20   3752   35
 236 Mariusz Makuch                 Zator                107.15   5893   55
 237 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.05   8029   75
 238 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 239 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.88  10367   97
 240 Grażyna Wesołowska             Łódź                 106.86  20303  190
 241 Rafał Stachowski               Police               106.79   8970   84
 242 Aleksander Puzyna              Warszawa             106.76   3630   34
 243 Piotr Szutenberg               Ustka                106.66  10559   99
 244 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              106.50  13099  123
 245 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 246 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 247 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.27  10202   96
 248 Tomasz Siwiński                Zawiercie            105.89  19483  184
 249 Marianna Kozłowska             Białystok            105.46   8648   82
 250 Łukasz Baranowski              Reda                 105.46  11284  107
 251 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 252 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         104.96  17108  163
 253 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.91  19093  182
 254 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.82   8805   84
 255 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.66  11408  109
 256 Przemysław Pawlic              Wrocław              104.62  20715  198
 257 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 104.61  16319  156
 258 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 259 Danuta Langiewicz              Ostróda              104.60  20710  198
 260 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 261 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      104.19   3751   36
 262 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.02   4889   47
 263 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     104.01   9569   92
 264 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.00   5408   52
 265 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 266 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 267 Iza Kraj                       Warszawa             103.76   9753   94
 268 Adam Janicki                   Łódź                 103.55  20503  198
 269 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 270 Jacek Nowak                    Szczecin             103.03   3709   36
 271 Monika Laskowska               Wrocław              103.03   7727   75
 272 Jarosław Karp                  Jędrzejów            102.92   8645   84
 273 Łukasz Sornek                  Mikołów              102.88   4938   48
 274 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.74  19418  189
 276 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             102.25   4908   48
 277 Jacek Dec                      Pszczew              101.70   6102   60
 278 Sławomir Długosz               Ostróda              101.62  15344  151
 279 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.50   8526   84
 280 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               101.50   3857   38
 281 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.31   8510   84
 282 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 283 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.93  10800  107
 284 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.82  10889  108
 285 Elżbieta Święcka               Białystok            100.78   5140   51
 286 Kazimierz Merklejn             Szczecin             100.63   7547   75
 287 Joanna Żłobicka                Wrocław              100.56  10257  102
 288 Anna Arana                     Warszawa             100.51  19901  198
 289 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 290 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 291 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 292 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 293 Katarzyna Dębska               Ostróda               99.05  12777  129
 294 Katarzyna Majewska             Lublin                98.97   3563   36
 295 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.95   5739   58
 296 Paweł Michalski                Ksawerów              98.86   7118   72
 297 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 298 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 299 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 300 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 301 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 302 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                96.90   6977   72
 303 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 304 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.78   8429   88
 305 Anna Czarnecka                 Zgierz                95.68   3540   37
 306 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 307 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.16   2950   31
 308 Wojciech Wróbel                Zator                 95.00   2850   30
 309 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.62   8516   90
 310 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 311 Jerzy Ciesielski               Łódź                  94.42   3588   38
 312 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 313 Krzysztof Kruk                 Łódź                  94.09   4422   47
 314 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.90   3944   42
 315 Tomasz Lewiński                Wejherowo             93.14   3260   35
 316 Marcin Radwański               Wrocław               93.00   2976   32
 317 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 318 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.93   6527   71
 319 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.85   3674   40
 320 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 321 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.60   9604  106
 322 Bożena Guział                  Racibórz              90.57   4257   47
 323 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.42   4069   45
 324 Wojciech Obremski              Legnica               90.31   6141   68
 325 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              90.06   3242   36
 326 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 327 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.35   9453  107
 328 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           87.85   7819   89
 329 Radosław Więch                 Warszawa              87.61   7622   87
 330 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             87.39   5156   59
 331 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 332 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 333 Agata Pastusiak                Sulęcin               86.63   7710   89
 334 Paweł Golubiński               Gdynia                85.80   7036   82
 335 Radosław Pastusiak             Sulęcin               85.56   7786   91
 336 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 337 Krzysztof Zawadzki             Sampława              84.02   4537   54
 338 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 339 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.62   9713  119
 340 Beata Sekuła                   Szczecin              81.11   3731   46
 341 Anna Lenartowska               Gdynia                78.89   6232   79
 342 Ewa Jóźwiak                    Iława                 78.64   4404   56
 343 Julia Solarska                 Łódź                  75.72   3483   46
 344 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.80   2154   30
 345 Paulina Naplocha               Racibórz              70.19   5475   78
 346 Blanka Zwolińska               Skierdy               66.36   2986   45
 347 Mirosław Dejna                 Sampława              59.24   3021   51




Poczekalnia na dzień 16-08-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Roman Figiel                   Zawichost            110.52   3205   29
   4 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   5 Paweł Szczekutek               Warszawa              89.03   2582   29
   6 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.45   2536   29
   7 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            86.69   2514   29
   8 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.55   2278   29
   9 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
  10 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  11 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             85.43   2392   28
  12 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  13 Alicja Bielecka                Poznań                71.89   2013   28
  14 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.07   3377   27
  15 Michał Musielak                Bydgoszcz            106.67   2880   27
  16 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  17 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  18 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  19 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  20 Joanna Stępień                 Katowice             122.29   2935   24
  21 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  22 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  23 Jan Lisiewski                  Piasutno             114.54   2749   24
  24 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  25 Wojciech Morawski              Gliwice              113.96   2735   24
  26 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.92   2638   24
  27 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  28 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  29 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           104.12   2499   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  31 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.50   2484   24
  32 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  33 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  34 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  35 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  36 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  37 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  38 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  39 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  40 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  41 Mariusz Katzig                 Gdańsk                90.42   2170   24
  42 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  43 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  44 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  45 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  46 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  47 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               73.88   1773   24
  48 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  49 Daniel Tomczyk                 Piła                 109.13   2510   23
  50 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  51 Paweł Opyc                     Warszawa             105.74   2432   23
  52 Urszula Behnke                 Iława                 95.39   2194   23
  53 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  54 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  55 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  56 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         93.43   2149   23
  57 Andrzej Puchalski              Łódź                  90.91   2091   23
  58 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.87   2090   23
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  60 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  61 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  62 Sylwia Buks                    Warszawa              83.39   1918   23
  63 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  64 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  65 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  66 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  67 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  68 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  69 Jacek Jabłonowski              Iława                 80.73   1776   22
  70 Krystyna Puchalska             Łódź                  77.18   1698   22
  71 Katarzyna Kochańska            Piastów               76.77   1689   22
  72 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.05   1475   22
  73 Teresa Fortuna                 Lubin                122.80   2456   20
  74 Radosław Jachna                Łódź                 109.95   2199   20
  75 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  76 Robert Zabłocki                Łódź                 126.21   2398   19
  77 Łukasz Kozub                   Brzesko              119.42   2269   19
  78 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  79 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  80 Joanna Regdos                  Kraków                98.74   1876   19
  81 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  82 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  83 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  84 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  85 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.47   1946   17
  86 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  87 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  88 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  89 Piotr Marusa                   Szczytno              76.76   1305   17
  90 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  91 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  92 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  93 Czesława Pawłowska             Wrocław              120.20   1803   15
  94 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  95 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  96 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
  97 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  98 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
  99 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 100 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 101 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 102 Kacper Jachowicz               Żyrardów             109.23   1420   13
 103 Paweł Jachowicz                Żyrardów             107.62   1399   13
 104 Piotr Łasowski                 Gdańsk               129.25   1551   12
 105 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 106 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 107 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 108 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 109 Tomasz Lempart                 Kraków               120.58   1447   12
 110 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 111 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 112 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 113 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.67   1424   12
 114 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            118.50   1422   12
 115 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 116 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 117 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 118 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 119 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 120 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 121 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 122 Janusz Sojka                   Łódź                 108.08   1297   12
 123 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 124 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 125 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.00   1284   12
 126 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 127 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 128 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 129 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 130 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 131 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 132 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 133 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 134 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 135 Monika Rubinstein              Warszawa             102.17   1226   12
 136 Anna Lisiewska                 Piasutno             101.33   1216   12
 137 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 138 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 139 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 140 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 141 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.92   1199   12
 142 Dorota Stachowska              Wydartowo I           99.92   1199   12
 143 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 144 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 145 Maciej Śliwa                   Zabrze                98.83   1186   12
 146 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 147 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.42   1181   12
 148 Maciej Grąbczewski             Piła                  97.67   1172   12
 149 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 150 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 151 Magdalena Ochot                Katowice              96.83   1162   12
 152 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 153 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 154 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 155 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.25   1155   12
 156 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     94.67   1136   12
 157 Krzysztof Jaworski             Warszawa              94.25   1131   12
 158 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 159 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 160 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 161 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 162 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 163 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 164 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 165 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 166 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 167 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 168 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 169 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      91.17   1094   12
 170 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 171 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 172 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 173 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 174 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 175 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 176 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 177 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 178 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 179 Dariusz Zębek                  Olsztyn               88.75   1065   12
 180 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 181 Michał Kowalski                Świętajno             87.17   1046   12
 182 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 183 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  87.00   1044   12
 184 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 185 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 186 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 187 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 188 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 189 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 190 Małgorzata Baśko               Andrespol             67.75    813   12
 191 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 192 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 193 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 194 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 195 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 196 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 197 Jakub Kraj                     Szczecin              89.36    983   11
 198 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 199 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 200 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 201 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 202 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 203 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 204 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 205 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 206 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 207 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 208 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 209 Monika Pieczora                Łódź                  81.82    900   11
 210 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 211 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 212 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 213 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 214 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 215 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 216 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 217 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 218 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 219 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 220 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 221 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 222 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 223 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 224 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 225 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 226 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 227 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 228 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 229 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 230 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 231 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 232 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 233 Izabela Długosz                Ostróda               69.82    768   11
 234 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 235 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 236 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 237 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 238 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 239 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 240 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 241 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 242 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 243 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       55.09    606   11
 244 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 245 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 246 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 247 Szymon Płachta                 Warszawa             122.40   1224   10
 248 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 249 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 250 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 251 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 252 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 253 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 254 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 255 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 256 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 257 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 258 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 259 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 260 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 261 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 262 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 263 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 264 Marta Juszczyk                 Ścinawa               82.75    662    8
 265 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 266 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 267 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 268 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 269 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 270 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 271 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 272 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 273 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 274 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 275 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 276 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 277 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 278 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 279 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 280 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            98.14    687    7
 281 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 282 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 283 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 284 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 285 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 286 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 287 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 288 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 289 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 290 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 291 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 292 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 293 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 294 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 295 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 296 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 297 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 298 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 299 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 300 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 301 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 302 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 303 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 304 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 305 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 306 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 307 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 308 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 309 Marek Sitkowski                Warszawa              79.80    399    5
 310 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 311 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 312 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 313 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 314 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 315 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 316 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 317 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 318 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 319 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 320 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 321 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 322 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 323 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 324 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 325 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 326 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 327 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 328 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 329 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 330 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 331 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 332 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 333 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie