Katowice23
maja
Katowice 23 maja III Hanysowe Scrabblowanie
Łódź30
maja
Łódź 30-31 maja Wielka Łódka 2009 — Wiosna
Poznań30
maja
Poznań 30 maja I Turniej o Tańczące Koziołki
Wiosenna edycja Wielkiej Łódki 200930 - 31 maja 2009 — Wielka Łódka 2009 — WiosnaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2009 — WiosnaŁódź, 30 - 31 maja 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Wiosenna edycja Wielkiej Łódki 2009Mimo że to wiosenna łódka, aura — szczególnie w niedzielę — przypominała o sobie jakby to był środek lata, racząc nas ciepłą popołudniową ulewą pod koniec niedzieli. Gorąca atmosfera na zewnątrz oczywiście udzieliła się graczom i nie schłodziły jej krople deszczu.
Pierwszego dnia zawodów nikt nie zakończył bez porażki — prowadzenie dzieliło czterech graczy: Stanisław Rydzik, Tomasz Zwoliński, Tomasz Suchanek oraz Radosław Jachna. Co prawda tę samą ilość dużych punktów miał także łodzianin Wojciech Zemło, ale on niestety nie liczył się w stawce, jako że część punktów, które zdobył, uzyskał dzięki wyrównaniu.
W niedzielę liderzy poprzedniego dnia również nadawali ton rozgrywkom. O zaciętości gry może świadczyć fakt, iż już po IX. rundzie najlepsi (Staszek, Mariusz i Radek) mieli po dwie porażki.
W czołówce po X. rundzie zagościł na dłużej Mariusz Skrobosz i wygrywając z Radkiem Jachną w przedostatniej rundzie piątą z rzędu partię, zapewnił sobie co najmniej drugie miejsce.
Finałowa rozgrywka, to bardzo wyrównany mecz pomiędzy właśnie Mariuszem a Staszkiem, prowadzony pod dyktando tego drugiego. Mariuszowi nie udało się zakończyć niedzieli bez porażki. Trzecie miejsce rzutem na taśmę wywalczył Michał Alabrudziński.
Z ciekawostek turniejowych:
- było to chyba „najchudsza” łódeczka w historii, gdyż wstąpiło na nią jedynie 34 żeglarzy,
- po raz pierwszy turniej sędziował nie-łodzianin,
- Andrzej Rechowicz pobił swój prywatny rekord w ilości małych punktów w partii, w X. rundzie „złoił” Tomka Suchanka ugrywając 612 pkt,
- zaaferowani gracze przed jedną z partii zapomnieli ustawić zegary (sic!), także po drugim ruchu jednemu z nich spadł czas! Śmiech po sali roznosił się bardzo długo ;-)

Jak zawsze w Łodzi było sympatycznie. Dziękuję organizatorom za trud włożony w organizację — wrócimy tu na pewno w letniej edycji.
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2009 — Zima
XIV Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2008 — Jesień „10 Lat Minęło”
Wielka Łódka 2008 — Lato „10 Lat Minęło”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekBałucki Dom Kultury
Ośrodek Kultury „Rondo”
Łódź, ul. Limanowskiego 166
Obrońca tytułuKarol Wyrębkiewicz
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuscrabble.lodz.pl
HarmonogramSobota, 30 maja (6 rund)
10:45 — koniec zapisów
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
18:00 — zakończenie gier

Niedziela, 31 maja (6 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
16:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Noclegiwe własnym zakresie (proszę rezerwować wcześniej):

Hotel „Grosik” Łódź, ul. Brzoskwiniowa 17 (ok. 5,5 km od miejsca gry)
tel. 042 658-95-29
(pokój bez łazienki: „1” – 60 zł, „2” – 80 zł, „3” – 100 zł,
pokój z łazienką: „1” – 80,00 zł, „2” – 100,00 zł,
śniadanie: 10 – 15 zł)

Pensjonat „Helenówek”, ul. Okulickiego 10b (ok. 4,5 km od miejsca gry)
tel. 042 658-22-39
(pokój z łazienką: „1” – 75 zł, „2” – 90 zł, „3” – 125 zł)

Hotelik „Na Zdrowiu”, ul. Minerska 6 (ok. 4,5 km od miejsca gry)
tel. 042 236-57-38, tel. kom. 0 604 52 50 77
(pokój z łazienką: „2” do wykorzystania pojedynczego – 80 zł, „2” – 90 zł, „3” – 110 zł,
parking na terenie zamkniętym 10 zł)

Pensjonat „KDKruk”, ul. 6-go Sierpnia 68 – na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia (ok. 4 km od miejsca gry)
tel. 042 632-75-33, tel. kom. 0 503 035 751
(pokój z łazienką: „1” – 60 zł, „2” – 120 zł, „3” – 165 zł, „4” – 220 zł)

Hotel „Daria”, ul. Studencka 2/4 – Łagiewniki (ok. 6,5 km od miejsca gry)
tel. 042 659-82-44
(pokój z łazienką i śniadaniem: „1” – 130 zł, „2” z łóżkiem małżeńskim – 150 zł + 20 zł ew. dostawka,
„2” – z dwoma łóżkami – 170 zł)

Inne noclegi
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne za miejsca I-III
Nagrody rzeczowe
OrganizatorzyAnna Stefańska 609137313, astefka@buziaczek.pl, GG: 5206098
Urszula Solarska 669662428
Adam Janicki 502949180, janicki.adam@interia.pl
Wojciech Zemło 600368806, wzemlo@toya.net.pl, GG: 3442656


Wyniki turnieju Wielka Łódka 2009 - Wiosna

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.29      9.0     4988     1866      624
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.80      9.0     4934     1879      598
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              140.06      8.0     4941     1700      585
  4 Tomasz          Suchanek             Wrocław                129.41      8.0     4652     1765      -46
  5 Radosław        Jachna               Łódź                   134.64      8.0     4536     1789        1
  6 Andrzej         Kroc                 Łódź                   112.46      8.0     4516     1662       69
  7 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.77      7.0     4897     1641      441
  8 Robert          Głowacki             Łódź                   126.63      7.0     4742     1511      454
  9 Michał          Ozimiński            Łódź                   126.59      7.0     4608     1516      105
 10 Maciej          Michalak             Łódź                   129.27      7.0     4526     1565       20
 11 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.54      7.0     4388     1505       18
 12 Przemysław      Rybicki              Otwock                 128.57      7.0     4333     1459      142
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.12      6.0     4815     1466      297
 14 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 114.82      6.0     4587     1487      103
 15 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    118.18      6.0     4565     1378      224
 16 Beata           Wiączkowska          Wrocław                119.98      6.0     4405     1502     -241
 17 Jarosław        Michalak             Łódź                   118.93      6.0     4389     1447      298
 18 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              117.98      6.0     4377     1481     -208
 19 Anna            Stefańska            Łódź                   114.92      6.0     4333     1456       89
 20 Wojciech        Zemło                Łódź                   135.69      6.0     3198     1207      441
 21 Beata           Piotrowska           Łódź                   118.43      5.0     4396     1346     -385
 22 Joanna          Ostrowska            Warszawa               118.68      5.0     4252     1345     -405
 23 Jarosław        Olek                 Warszawa               114.68      5.0     4231     1311     -150
 24 Magdalena       Kublik               Warszawa               113.28      4.5     4260     1083      129
 25 Piotr           Broda                Sandomierz             108.97      4.5     4052     1139      156
 26 Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      4.5     4035     1189      -78
 27 Jakub           Szymczak             Łódź                   133.27      4.0     2357      817      247
 28 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   109.79      3.5     4183      990      -36
 29 Renata          Andracka             Poznań                 110.45      3.5     4081     1007      154
 30 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.0     2338      746     -247
 31 Urszula         Solarska             Łódź                   107.78      2.5     3793      935     -331
 32 Jan             Olek                 Warszawa               100.00      2.5     3629      945     -653
 33 Adam            Janicki              Łódź                   105.74      2.5     2735      651      134
 34 Andrzej         Gostomski            Łódź                   117.42      1.5     2018      461      151
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Wielka Łódka 2009 - Wiosna



	Stanisław Rydzik 143.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Ostrowska             118.68 +  415: 363  169
    2     5 Beata          Wiączkowska           119.98 -  386: 447   70
    3     6 Jarosław       Olek                  114.68 +  391: 307  165
    4     5 Maciej         Michalak              129.27 +  506: 296  179
    5     3 Krzysztof      Sporczyk              117.98 +  518: 298  168
    6     2 Mariusz        Skrobosz              141.80 +  438: 319  192
    7     1 Tomasz         Suchanek              129.41 -  380: 438   79
    8     4 Wojciech       Zemło                 135.69 +  314: 275  186
    9     2 Tomasz         Zwoliński             140.77 +  477: 439  191
   10     1 Radosław       Jachna                134.64 -  346: 436   85
   11     2 Michał         Alabrudziński         140.06 +  399: 358  190
   12     1 Mariusz        Skrobosz              141.80 +  418: 388  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 12 155.50




	Mariusz Skrobosz 141.80 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Beata          Piotrowska            118.43 +  398: 351  168
    2     7 Anna           Stefańska             114.92 +  412: 319  165
    3     4 Maciej         Michalak              129.27 +  409: 387  179
    4     2 Tomasz         Suchanek              129.41 -  384: 461   79
    5     2 Robert         Głowacki              126.63 +  473: 213  177
    6     2 Stanisław      Rydzik                143.29 -  319: 438   93
    7     5 Andrzej        Rechowicz             124.12 +  447: 419  174
    8     3 Michał         Alabrudziński         140.06 +  461: 328  190
    9     1 Radosław       Jachna                134.64 +  447: 361  185
   10     2 Tomasz         Zwoliński             140.77 +  369: 337  191
   11     1 Radosław       Jachna                134.64 +  427: 304  185
   12     1 Stanisław      Rydzik                143.29 -  388: 418   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1879  / 12 156.58




	Tomasz Zwoliński 140.77 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Sancewicz             118.18 +  422: 310  168
    2     4 Piotr          Broda                 108.97 +  491: 335  159
    3     1 Beata          Wiączkowska           119.98 +  355: 320  170
    4     1 Radosław       Jachna                134.64 -  336: 398   85
    5     6 Beata          Piotrowska            118.43 +  533: 314  168
    6     3 Robert         Głowacki              126.63 +  451: 347  177
    7     2 Michał         Alabrudziński         140.06 -  350: 539   90
    8     1 Tomasz         Suchanek              129.41 +  423: 283  179
    9     2 Stanisław      Rydzik                143.29 -  439: 477   93
   10     2 Mariusz        Skrobosz              141.80 -  337: 369   92
   11     3 Wojciech       Zemło                 135.69 -  376: 404   86
   12     5 Andrzej        Rechowicz             124.12 +  384: 360  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Michał Alabrudziński 140.06 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Sporczyk              117.98 -  300: 439   68
    2    12 Adam           Janicki               105.74 +  455: 273  156
    3    11 Jan            Olek                  100.00 +  443: 293  150
    4     4 Beata          Wiączkowska           119.98 +  434: 302  170
    5     5 Jarosław       Michalak              118.93 +  450: 340  169
    6     4 Radosław       Jachna                134.64 -  423: 468   85
    7     2 Tomasz         Zwoliński             140.77 +  539: 350  191
    8     3 Mariusz        Skrobosz              141.80 -  328: 461   92
    9     3 Tomasz         Suchanek              129.41 +  390: 374  179
   10     3 Andrzej        Kroc                  112.46 +  445: 297  162
   11     2 Stanisław      Rydzik                143.29 -  358: 399   93
   12     2 Radosław       Jachna                134.64 +  376: 360  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Wojciech Zemło 135.69 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     4 Andrzej        Rechowicz             124.12 +  440: 348  174
    6     1 Tomasz         Suchanek              129.41 +  481: 396  179
    7     3 Radosław       Jachna                134.64 -  378: 400   85
    8     4 Stanisław      Rydzik                143.29 -  275: 314   93
    9     4 Beata          Wiączkowska           119.98 +  405: 321  170
   10     4 Grzegorz       Pukniel               114.82 +  372: 317  165
   11     3 Tomasz         Zwoliński             140.77 +  404: 376  191
   12    12 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  443: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  /  8 150.88




	Radosław Jachna 134.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anna           Stefańska             114.92 +  380: 373  165
    2     8 Jarosław       Michalak              118.93 +  394: 380  169
    3     3 Michał         Ozimiński             126.59 +  398: 343  177
    4     1 Tomasz         Zwoliński             140.77 +  398: 336  191
    5     1 Tomasz         Suchanek              129.41 -  310: 407   79
    6     4 Michał         Alabrudziński         140.06 +  468: 423  190
    7     3 Wojciech       Zemło                 135.69 +  400: 378  186
    8     2 Grzegorz       Pukniel               114.82 +  327: 299  165
    9     1 Mariusz        Skrobosz              141.80 -  361: 447   92
   10     1 Stanisław      Rydzik                143.29 +  436: 346  193
   11     1 Mariusz        Skrobosz              141.80 -  304: 427   92
   12     2 Michał         Alabrudziński         140.06 -  360: 376   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Jakub Szymczak 133.27 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Pukniel               114.82 -  295: 412   65
    2    13 Przemysław     Rybicki               128.57 +  404: 325  179
    3     9 Andrzej        Rechowicz             124.12 -  392: 399   74
    4    11 Urszula        Solarska              107.78 +  375: 304  158
    5     9 Rafał          Wesołowski            121.54 +  488: 312  172
    6     5 Jarosław       Michalak              118.93 +  403: 358  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     817  /  6 136.17




	Tomasz Suchanek 129.41 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jarosław       Olek                  114.68 +  345: 337  165
    2     6 Grzegorz       Pukniel               114.82 +  435: 370  165
    3     2 Krzysztof      Sporczyk              117.98 +  350: 312  168
    4     2 Mariusz        Skrobosz              141.80 +  461: 384  192
    5     1 Radosław       Jachna                134.64 +  407: 310  185
    6     1 Wojciech       Zemło                 135.69 -  396: 481   86
    7     1 Stanisław      Rydzik                143.29 +  438: 380  193
    8     1 Tomasz         Zwoliński             140.77 -  283: 423   91
    9     3 Michał         Alabrudziński         140.06 -  374: 390   90
   10     5 Andrzej        Rechowicz             124.12 -  275: 612   74
   11     6 Michał         Ozimiński             126.59 +  379: 360  177
   12     3 Maciej         Michalak              129.27 +  509: 339  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1765  / 12 147.08




	Maciej Michalak 129.27 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magdalena      Kublik                113.28 +  380: 360  163
    2     1 Renata         Andracka              110.45 +  349: 340  160
    3     4 Mariusz        Skrobosz              141.80 -  387: 409   92
    4     5 Stanisław      Rydzik                143.29 -  296: 506   93
    5     8 Grzegorz       Pukniel               114.82 -  435: 456   65
    6    11 Urszula        Solarska              107.78 +  501: 348  158
    7     7 Michał         Ozimiński             126.59 +  366: 355  177
    8     8 Rafał          Wesołowski            121.54 +  393: 262  172
    9     6 Andrzej        Kroc                  112.46 -  316: 368   62
   10     6 Anna           Stefańska             114.92 +  363: 297  165
   11     7 Przemysław     Rybicki               128.57 +  401: 296  179
   12     3 Tomasz         Suchanek              129.41 -  339: 509   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Przemysław Rybicki 128.57 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Kroc                  112.46 -  354: 378   62
    2    13 Jakub          Szymczak              133.27 -  325: 404   83
    3    15 Urszula        Solarska              107.78 -  329: 360   58
    4    15 Anna           Stefańska             114.92 +  365: 332  165
    5    15 Jan            Olek                  100.00 +  388: 295  150
    6    12 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  358: 399   50
    7    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  380: 341  150
    8    13 Piotr          Broda                 108.97 +  365: 355  159
    9     8 Krzysztof      Sporczyk              117.98 +  376: 245  168
   10     7 Beata          Wiączkowska           119.98 +  413: 304  170
   11     7 Maciej         Michalak              129.27 -  296: 401   79
   12     8 Anna           Stefańska             114.92 +  384: 377  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Robert Głowacki 126.63 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Andracka              110.45 -  292: 457   60
    2    14 Beata          Piotrowska            118.43 +  565: 303  168
    3     5 Andrzej        Kroc                  112.46 +  484: 317  162
    4     3 Joanna         Ostrowska             118.68 +  421: 301  169
    5     2 Mariusz        Skrobosz              141.80 -  213: 473   92
    6     3 Tomasz         Zwoliński             140.77 -  347: 451   91
    7     8 Andrzej        Gostomski             117.42 -  326: 410   67
    8     9 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  308: 371   50
    9    13 Jan            Olek                  100.00 +  414: 311  150
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              117.98 +  581: 230  168
   11     8 Jarosław       Michalak              118.93 +  388: 379  169
   12     6 Grzegorz       Pukniel               114.82 +  403: 285  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Michał Ozimiński 126.59 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grażyna        Wesołowska            109.79 +  444: 366  160
    2     2 Andrzej        Kroc                  112.46 +  388: 354  162
    3     3 Radosław       Jachna                134.64 -  343: 398   85
    4     7 Jarosław       Michalak              118.93 -  263: 505   69
    5    11 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  371: 324  150
    6     8 Krzysztof      Sporczyk              117.98 -  321: 488   68
    7     7 Maciej         Michalak              129.27 -  355: 366   79
    8    14 Urszula        Solarska              107.78 +  530: 316  158
    9     9 Andrzej        Gostomski             117.42 +  374: 362  167
   10     8 Joanna         Ostrowska             118.68 +  420: 311  169
   11     6 Tomasz         Suchanek              129.41 -  360: 379   79
   12     7 Beata          Wiączkowska           119.98 +  439: 334  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Andrzej Rechowicz 124.12 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Broda                 108.97 -  327: 365   59
    2     9 Grażyna        Wesołowska            109.79 +  442: 311  160
    3     9 Jakub          Szymczak              133.27 +  399: 392  183
    4     8 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  393: 386  150
    5     4 Wojciech       Zemło                 135.69 -  348: 440   86
    6     7 Andrzej        Kroc                  112.46 +  417: 391  162
    7     5 Mariusz        Skrobosz              141.80 -  419: 447   92
    8     7 Andrzej        Gostomski             117.42 +  353: 302  167
    9     5 Grzegorz       Pukniel               114.82 -  406: 428   65
   10     5 Tomasz         Suchanek              129.41 +  612: 275  179
   11     4 Rafał          Wesołowski            121.54 -  339: 397   72
   12     5 Tomasz         Zwoliński             140.77 -  360: 384   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Rafał Wesołowski 121.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Urszula        Solarska              107.78 +  369: 326  158
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              117.98 -  273: 433   68
    3    10 Joanna         Ostrowska             118.68 -  350: 400   69
    4    12 Renata         Andracka              110.45 +  411: 335  160
    5     9 Jakub          Szymczak              133.27 -  312: 488   83
    6    13 Jarosław       Olek                  114.68 +  410: 281  165
    7     9 Jarosław       Michalak              118.93 +  388: 285  169
    8     8 Maciej         Michalak              129.27 -  262: 393   79
    9    11 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  426: 352  150
   10     9 Maciej         Sancewicz             118.18 +  459: 346  168
   11     4 Andrzej        Rechowicz             124.12 +  397: 339  174
   12     4 Andrzej        Kroc                  112.46 -  331: 392   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Beata Wiączkowska 119.98 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Janicki               105.74 +  363: 358  156
    2     5 Stanisław      Rydzik                143.29 +  447: 386  193
    3     1 Tomasz         Zwoliński             140.77 -  320: 355   91
    4     4 Michał         Alabrudziński         140.06 -  302: 434   90
    5    12 Grażyna        Wesołowska            109.79 +  437: 296  160
    6     6 Grzegorz       Pukniel               114.82 -  348: 509   65
    7    10 Joanna         Ostrowska             118.68 +  464: 346  169
    8     5 Maciej         Sancewicz             118.18 +  399: 387  168
    9     4 Wojciech       Zemło                 135.69 -  321: 405   86
   10     7 Przemysław     Rybicki               128.57 -  304: 413   79
   11     9 Beata          Piotrowska            118.43 +  366: 318  168
   12     7 Michał         Ozimiński             126.59 -  334: 439   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Jarosław Michalak 118.93 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jan            Olek                  100.00 +  326: 283  150
    2     8 Radosław       Jachna                134.64 -  380: 394   85
    3     7 Renata         Andracka              110.45 +  324: 265  160
    4     7 Michał         Ozimiński             126.59 +  505: 263  177
    5     5 Michał         Alabrudziński         140.06 -  340: 450   90
    6     5 Jakub          Szymczak              133.27 -  358: 403   83
    7     9 Rafał          Wesołowski            121.54 -  285: 388   72
    8    12 Jarosław       Olek                  114.68 +  444: 241  165
    9    10 Joanna         Ostrowska             118.68 -  350: 410   69
   10    12 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  332: 317  150
   11     8 Robert         Głowacki              126.63 -  379: 388   77
   12    10 Joanna         Ostrowska             118.68 +  366: 289  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Joanna Ostrowska 118.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                143.29 -  363: 415   93
    2    10 Urszula        Solarska              107.78 +  402: 316  158
    3    10 Rafał          Wesołowski            121.54 +  400: 350  172
    4     3 Robert         Głowacki              126.63 -  301: 421   77
    5    10 Piotr          Broda                 108.97 +  413: 298  159
    6     9 Maciej         Sancewicz             118.18 -  243: 489   68
    7    10 Beata          Wiączkowska           119.98 -  346: 464   70
    8    10 Beata          Piotrowska            118.43 +  487: 383  168
    9    10 Jarosław       Michalak              118.93 +  410: 350  169
   10     8 Michał         Ozimiński             126.59 -  311: 420   77
   11    10 Anna           Stefańska             114.92 -  287: 385   65
   12    10 Jarosław       Michalak              118.93 -  289: 366   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Beata Piotrowska 118.43 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              141.80 -  351: 398   92
    2    14 Robert         Głowacki              126.63 -  303: 565   77
    3    14 Anna           Stefańska             114.92 +  467: 333  165
    4     9 Grażyna        Wesołowska            109.79 +  435: 358  160
    5     6 Tomasz         Zwoliński             140.77 -  314: 533   91
    6    10 Piotr          Broda                 108.97 +  330: 304  159
    7     6 Maciej         Sancewicz             118.18 -  400: 442   68
    8    10 Joanna         Ostrowska             118.68 -  383: 487   69
    9    12 Renata         Andracka              110.45 +  361: 340  160
   10    11 Andrzej        Gostomski             117.42 +  429: 342  167
   11     9 Beata          Wiączkowska           119.98 -  318: 366   70
   12     9 Maciej         Sancewicz             118.18 -  305: 313   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Maciej Sancewicz 118.18 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             140.77 -  310: 422   91
    2    11 Magdalena      Kublik                113.28 +  436: 386  163
    3    12 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  312: 319   50
    4    13 Jan            Olek                  100.00 +  462: 305  150
    5     7 Andrzej        Kroc                  112.46 -  357: 402   62
    6     9 Joanna         Ostrowska             118.68 +  489: 243  169
    7     6 Beata          Piotrowska            118.43 +  442: 400  168
    8     5 Beata          Wiączkowska           119.98 -  387: 399   70
    9     7 Anna           Stefańska             114.92 -  302: 362   65
   10     9 Rafał          Wesołowski            121.54 -  346: 459   72
   11    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  409: 339  150
   12     9 Beata          Piotrowska            118.43 +  313: 305  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Krzysztof Sporczyk 117.98 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Alabrudziński         140.06 +  439: 300  190
    2     3 Rafał          Wesołowski            121.54 +  433: 273  172
    3     2 Tomasz         Suchanek              129.41 -  312: 350   79
    4     6 Piotr          Broda                 108.97 +  412: 309  159
    5     3 Stanisław      Rydzik                143.29 -  298: 518   93
    6     8 Michał         Ozimiński             126.59 +  488: 321  177
    7     4 Grzegorz       Pukniel               114.82 -  369: 422   65
    8     6 Andrzej        Kroc                  112.46 -  316: 441   62
    9     8 Przemysław     Rybicki               128.57 -  245: 376   79
   10    10 Robert         Głowacki              126.63 -  230: 581   77
   11    12 Magdalena      Kublik                113.28 +  399: 337  163
   12    11 Jarosław       Olek                  114.68 +  436: 357  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Andrzej Gostomski 117.42 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     8 Robert         Głowacki              126.63 +  410: 326  177
    8     7 Andrzej        Rechowicz             124.12 -  302: 353   74
    9     9 Michał         Ozimiński             126.59 -  362: 374   77
   10    11 Beata          Piotrowska            118.43 -  342: 429   68
   11    13 Jarosław       Olek                  114.68 -  302: 385   65
   12    17 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     461  /  5  92.20




	Anna Stefańska 114.92 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Radosław       Jachna                134.64 -  373: 380   85
    2     7 Mariusz        Skrobosz              141.80 -  319: 412   92
    3    14 Beata          Piotrowska            118.43 -  333: 467   68
    4    15 Przemysław     Rybicki               128.57 -  332: 365   79
    5    14 Jarosław       Olek                  114.68 +  352: 343  165
    6    14 Magdalena      Kublik                113.28 +  471: 329  163
    7    12 Piotr          Broda                 108.97 +  351: 307  159
    8    11 Jan            Olek                  100.00 +  381: 305  150
    9     7 Maciej         Sancewicz             118.18 +  362: 302  168
   10     6 Maciej         Michalak              129.27 -  297: 363   79
   11    10 Joanna         Ostrowska             118.68 +  385: 287  169
   12     8 Przemysław     Rybicki               128.57 -  377: 384   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Grzegorz Pukniel 114.82 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Szymczak              133.27 +  412: 295  183
    2     6 Tomasz         Suchanek              129.41 -  370: 435   79
    3     8 Piotr          Broda                 108.97 -  320: 350   59
    4    10 Jarosław       Olek                  114.68 +  396: 358  165
    5     8 Maciej         Michalak              129.27 +  456: 435  179
    6     6 Beata          Wiączkowska           119.98 +  509: 348  170
    7     4 Krzysztof      Sporczyk              117.98 +  422: 369  168
    8     2 Radosław       Jachna                134.64 -  299: 327   85
    9     5 Andrzej        Rechowicz             124.12 +  428: 406  174
   10     4 Wojciech       Zemło                 135.69 -  317: 372   86
   11     5 Andrzej        Kroc                  112.46 -  373: 386   62
   12     6 Robert         Głowacki              126.63 -  285: 403   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Jarosław Olek 114.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Suchanek              129.41 -  337: 345   79
    2    15 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  388: 266  150
    3     6 Stanisław      Rydzik                143.29 -  307: 391   93
    4    10 Grzegorz       Pukniel               114.82 -  358: 396   65
    5    14 Anna           Stefańska             114.92 -  343: 352   65
    6    13 Rafał          Wesołowski            121.54 -  281: 410   72
    7    16 Grażyna        Wesołowska            109.79 +  398: 391  160
    8    12 Jarosław       Michalak              118.93 -  241: 444   69
    9    14 Magdalena      Kublik                113.28 +  400: 338  163
   10    13 Renata         Andracka              110.45 +  436: 310  160
   11    13 Andrzej        Gostomski             117.42 +  385: 302  167
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              117.98 -  357: 436   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Magdalena Kublik 113.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Michalak              129.27 -  360: 380   79
    2    11 Maciej         Sancewicz             118.18 -  386: 436   68
    3    13 Grażyna        Wesołowska            109.79 -  282: 368   60
    4    14 Andrzej        Kroc                  112.46 -  328: 371   62
    5    16 PAUZA
    6    14 Anna           Stefańska             114.92 -  329: 471   65
    7    15 Adam           Janicki               105.74 +  399: 394  156
    8    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  359: 334  150
    9    14 Jarosław       Olek                  114.68 -  338: 400   65
   10    15 Jan            Olek                  100.00 +  461: 243  150
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              117.98 -  337: 399   68
   12    13 Renata         Andracka              110.45 +  381: 335  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 11  98.45




	Andrzej Kroc 112.46 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Przemysław     Rybicki               128.57 +  378: 354  179
    2     2 Michał         Ozimiński             126.59 -  354: 388   77
    3     5 Robert         Głowacki              126.63 -  317: 484   77
    4    14 Magdalena      Kublik                113.28 +  371: 328  163
    5     7 Maciej         Sancewicz             118.18 +  402: 357  168
    6     7 Andrzej        Rechowicz             124.12 -  391: 417   74
    7    11 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  419: 338  150
    8     6 Krzysztof      Sporczyk              117.98 +  441: 316  168
    9     6 Maciej         Michalak              129.27 +  368: 316  179
   10     3 Michał         Alabrudziński         140.06 -  297: 445   90
   11     5 Grzegorz       Pukniel               114.82 +  386: 373  165
   12     4 Rafał          Wesołowski            121.54 +  392: 331  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Renata Andracka 110.45 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Głowacki              126.63 +  457: 292  177
    2     1 Maciej         Michalak              129.27 -  340: 349   79
    3     7 Jarosław       Michalak              118.93 -  265: 324   69
    4    12 Rafał          Wesołowski            121.54 -  335: 411   72
    5    13 Urszula        Solarska              107.78 -  263: 339   58
    6    16 Jan            Olek                  100.00 -  324: 330   50
    7    17 PAUZA
    8    16 Adam           Janicki               105.74 +  406: 356  156
    9    12 Beata          Piotrowska            118.43 -  340: 361   68
   10    13 Jarosław       Olek                  114.68 -  310: 436   65
   11    15 Jan            Olek                  100.00 +  406: 348  150
   12    13 Magdalena      Kublik                113.28 -  335: 381   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  / 11  91.55




	Grażyna Wesołowska 109.79 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Ozimiński             126.59 -  366: 444   77
    2     9 Andrzej        Rechowicz             124.12 -  311: 442   74
    3    13 Magdalena      Kublik                113.28 +  368: 282  163
    4     9 Beata          Piotrowska            118.43 -  358: 435   68
    5    12 Beata          Wiączkowska           119.98 -  296: 437   70
    6    15 Sylwia         Buks                  100.00 -  352: 388   50
    7    16 Jarosław       Olek                  114.68 -  391: 398   65
    8    17 PAUZA
    9    15 Piotr          Broda                 108.97 -  300: 358   59
   10    16 Adam           Janicki               105.74 +  399: 351  156
   11    14 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  363: 378   50
   12    15 Urszula        Solarska              107.78 +  379: 306  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     990  / 11  90.00




	Piotr Broda 108.97 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rechowicz             124.12 +  365: 327  174
    2     4 Tomasz         Zwoliński             140.77 -  335: 491   91
    3     8 Grzegorz       Pukniel               114.82 +  350: 320  165
    4     6 Krzysztof      Sporczyk              117.98 -  309: 412   68
    5    10 Joanna         Ostrowska             118.68 -  298: 413   69
    6    10 Beata          Piotrowska            118.43 -  304: 330   68
    7    12 Anna           Stefańska             114.92 -  307: 351   65
    8    13 Przemysław     Rybicki               128.57 -  355: 365   79
    9    15 Grażyna        Wesołowska            109.79 +  358: 300  160
   10    14 Sylwia         Buks                  100.00 -  314: 329   50
   11    17 PAUZA
   12    14 Sylwia         Buks                  100.00 +  457: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 11 103.55




	Urszula Solarska 107.78 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Wesołowski            121.54 -  326: 369   72
    2    10 Joanna         Ostrowska             118.68 -  316: 402   69
    3    15 Przemysław     Rybicki               128.57 +  360: 329  179
    4    11 Jakub          Szymczak              133.27 -  304: 375   83
    5    13 Renata         Andracka              110.45 +  339: 263  160
    6    11 Maciej         Michalak              129.27 -  348: 501   79
    7    14 Jan            Olek                  100.00 -  298: 303   50
    8    14 Michał         Ozimiński             126.59 -  316: 530   77
    9    16 Sylwia         Buks                  100.00 -  314: 349   50
   10    17 PAUZA
   11    16 Adam           Janicki               105.74 -  266: 324   56
   12    15 Grażyna        Wesołowska            109.79 -  306: 379   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  / 11  85.00




	Adam Janicki 105.74 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Beata          Wiączkowska           119.98 -  358: 363   70
    2    12 Michał         Alabrudziński         140.06 -  273: 455   90
    7    15 Magdalena      Kublik                113.28 -  394: 399   63
    8    16 Renata         Andracka              110.45 -  356: 406   60
    9    17 PAUZA
   10    16 Grażyna        Wesołowska            109.79 -  351: 399   60
   11    16 Urszula        Solarska              107.78 +  324: 266  158
   12    16 Jan            Olek                  100.00 +  379: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     651  /  7  93.00




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    15 Grażyna        Wesołowska            109.79 +  388: 352  160
    7    13 Przemysław     Rybicki               128.57 -  341: 380   79
    8    15 Magdalena      Kublik                113.28 -  334: 359   63
    9    16 Urszula        Solarska              107.78 +  349: 314  158
   10    14 Piotr          Broda                 108.97 +  329: 314  159
   11    11 Maciej         Sancewicz             118.18 -  339: 409   68
   12    14 Piotr          Broda                 108.97 -  258: 457   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  /  7 106.57




	Jan  Olek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Michalak              118.93 -  283: 326   69
    2    16 PAUZA
    3    11 Michał         Alabrudziński         140.06 -  293: 443   90
    4    13 Maciej         Sancewicz             118.18 -  305: 462   68
    5    15 Przemysław     Rybicki               128.57 -  295: 388   79
    6    16 Renata         Andracka              110.45 +  330: 324  160
    7    14 Urszula        Solarska              107.78 +  303: 298  158
    8    11 Anna           Stefańska             114.92 -  305: 381   65
    9    13 Robert         Głowacki              126.63 -  311: 414   77
   10    15 Magdalena      Kublik                113.28 -  243: 461   63
   11    15 Renata         Andracka              110.45 -  348: 406   60
   12    16 Adam           Janicki               105.74 -  313: 379   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 11  85.91




	Zbigniew Rybak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 PAUZA
    2    15 Jarosław       Olek                  114.68 -  266: 388   65
    3    12 Maciej         Sancewicz             118.18 +  319: 312  168
    4     8 Andrzej        Rechowicz             124.12 -  386: 393   74
    5    11 Michał         Ozimiński             126.59 -  324: 371   77
    6    12 Przemysław     Rybicki               128.57 +  399: 358  179
    7    11 Andrzej        Kroc                  112.46 -  338: 419   62
    8     9 Robert         Głowacki              126.63 +  371: 308  177
    9    11 Rafał          Wesołowski            121.54 -  352: 426   72
   10    12 Jarosław       Michalak              118.93 -  317: 332   69
   11    14 Grażyna        Wesołowska            109.79 +  378: 363  160
   12    12 Wojciech       Zemło                 135.69 -  285: 443   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 11 108.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju Wielka Łódka 2009 - Wiosna



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Ostrowska             415: 363
   2 Beata          Piotrowska           - Mariusz        Skrobosz              351: 398
   3 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Sancewicz             422: 310
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         439: 300
   5 Radosław       Jachna               - Anna           Stefańska             380: 373
   6 Grzegorz       Pukniel              - Jakub          Szymczak              412: 295
   7 Tomasz         Suchanek             - Jarosław       Olek                  345: 337
   8 Magdalena      Kublik               - Maciej         Michalak              360: 380
   9 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Kroc                  354: 378
  10 Renata         Andracka             - Robert         Głowacki              457: 292
  11 Michał         Ozimiński            - Grażyna        Wesołowska            444: 366
  12 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             365: 327
  13 Rafał          Wesołowski           - Urszula        Solarska              369: 326
  14 Adam           Janicki              - Beata          Wiączkowska           358: 363
  15 Jarosław       Michalak             - Jan            Olek                  326: 283
  16 Zbigniew       Rybak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Michalak             - Renata         Andracka              349: 340
   2 Andrzej        Kroc                 - Michał         Ozimiński             354: 388
   3 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              273: 433
   4 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Broda                 491: 335
   5 Beata          Wiączkowska          - Stanisław      Rydzik                447: 386
   6 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Suchanek              370: 435
   7 Mariusz        Skrobosz             - Anna           Stefańska             412: 319
   8 Radosław       Jachna               - Jarosław       Michalak              394: 380
   9 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Wesołowska            442: 311
  10 Joanna         Ostrowska            - Urszula        Solarska              402: 316
  11 Maciej         Sancewicz            - Magdalena      Kublik                436: 386
  12 Michał         Alabrudziński        - Adam           Janicki               455: 273
  13 Jakub          Szymczak             - Przemysław     Rybicki               404: 325
  14 Robert         Głowacki             - Beata          Piotrowska            565: 303
  15 Jarosław       Olek                 - Zbigniew       Rybak                 388: 266
  16 Jan            Olek                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Tomasz         Zwoliński             320: 355
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Suchanek              312: 350
   3 Michał         Ozimiński            - Radosław       Jachna                343: 398
   4 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Michalak              409: 387
   5 Andrzej        Kroc                 - Robert         Głowacki              317: 484
   6 Jarosław       Olek                 - Stanisław      Rydzik                307: 391
   7 Renata         Andracka             - Jarosław       Michalak              265: 324
   8 Piotr          Broda                - Grzegorz       Pukniel               350: 320
   9 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Szymczak              399: 392
  10 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            400: 350
  11 Michał         Alabrudziński        - Jan            Olek                  443: 293
  12 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Sancewicz             319: 312
  13 Grażyna        Wesołowska           - Magdalena      Kublik                368: 282
  14 Anna           Stefańska            - Beata          Piotrowska            333: 467
  15 Urszula        Solarska             - Przemysław     Rybicki               360: 329


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Tomasz         Zwoliński             398: 336
   2 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Skrobosz              461: 384
   3 Robert         Głowacki             - Joanna         Ostrowska             421: 301
   4 Beata          Wiączkowska          - Michał         Alabrudziński         302: 434
   5 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Michalak              506: 296
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 412: 309
   7 Jarosław       Michalak             - Michał         Ozimiński             505: 263
   8 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Rechowicz             386: 393
   9 Grażyna        Wesołowska           - Beata          Piotrowska            358: 435
  10 Jarosław       Olek                 - Grzegorz       Pukniel               358: 396
  11 Jakub          Szymczak             - Urszula        Solarska              375: 304
  12 Rafał          Wesołowski           - Renata         Andracka              411: 335
  13 Jan            Olek                 - Maciej         Sancewicz             305: 462
  14 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Kroc                  328: 371
  15 Anna           Stefańska            - Przemysław     Rybicki               332: 365


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Radosław       Jachna                407: 310
   2 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Głowacki              473: 213
   3 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              518: 298
   4 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Rechowicz             440: 348
   5 Michał         Alabrudziński        - Jarosław       Michalak              450: 340
   6 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Zwoliński             314: 533
   7 Maciej         Sancewicz            - Andrzej        Kroc                  357: 402
   8 Maciej         Michalak             - Grzegorz       Pukniel               435: 456
   9 Jakub          Szymczak             - Rafał          Wesołowski            488: 312
  10 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Broda                 413: 298
  11 Michał         Ozimiński            - Zbigniew       Rybak                 371: 324
  12 Grażyna        Wesołowska           - Beata          Wiączkowska           296: 437
  13 Urszula        Solarska             - Renata         Andracka              339: 263
  14 Anna           Stefańska            - Jarosław       Olek                  352: 343
  15 Przemysław     Rybicki              - Jan            Olek                  388: 295
  16 Magdalena      Kublik               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Suchanek              481: 396
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              438: 319
   3 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Głowacki              451: 347
   4 Radosław       Jachna               - Michał         Alabrudziński         468: 423
   5 Jarosław       Michalak             - Jakub          Szymczak              358: 403
   6 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Wiączkowska           509: 348
   7 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kroc                  417: 391
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Ozimiński             488: 321
   9 Maciej         Sancewicz            - Joanna         Ostrowska             489: 243
  10 Beata          Piotrowska           - Piotr          Broda                 330: 304
  11 Urszula        Solarska             - Maciej         Michalak              348: 501
  12 Przemysław     Rybicki              - Zbigniew       Rybak                 358: 399
  13 Jarosław       Olek                 - Rafał          Wesołowski            281: 410
  14 Anna           Stefańska            - Magdalena      Kublik                471: 329
  15 Sylwia         Buks                 - Grażyna        Wesołowska            388: 352
  16 Renata         Andracka             - Jan            Olek                  324: 330


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Stanisław      Rydzik                438: 380
   2 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             539: 350
   3 Wojciech       Zemło                - Radosław       Jachna                378: 400
   4 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sporczyk              422: 369
   5 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             447: 419
   6 Maciej         Sancewicz            - Beata          Piotrowska            442: 400
   7 Maciej         Michalak             - Michał         Ozimiński             366: 355
   8 Andrzej        Gostomski            - Robert         Głowacki              410: 326
   9 Jarosław       Michalak             - Rafał          Wesołowski            285: 388
  10 Beata          Wiączkowska          - Joanna         Ostrowska             464: 346
  11 Andrzej        Kroc                 - Zbigniew       Rybak                 419: 338
  12 Piotr          Broda                - Anna           Stefańska             307: 351
  13 Sylwia         Buks                 - Przemysław     Rybicki               341: 380
  14 Jan            Olek                 - Urszula        Solarska              303: 298
  15 Adam           Janicki              - Magdalena      Kublik                394: 399
  16 Grażyna        Wesołowska           - Jarosław       Olek                  391: 398
  17 Renata         Andracka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Suchanek              423: 283
   2 Grzegorz       Pukniel              - Radosław       Jachna                299: 327
   3 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              328: 461
   4 Wojciech       Zemło                - Stanisław      Rydzik                275: 314
   5 Maciej         Sancewicz            - Beata          Wiączkowska           387: 399
   6 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Sporczyk              441: 316
   7 Andrzej        Gostomski            - Andrzej        Rechowicz             302: 353
   8 Maciej         Michalak             - Rafał          Wesołowski            393: 262
   9 Robert         Głowacki             - Zbigniew       Rybak                 308: 371
  10 Joanna         Ostrowska            - Beata          Piotrowska            487: 383
  11 Jan            Olek                 - Anna           Stefańska             305: 381
  12 Jarosław       Olek                 - Jarosław       Michalak              241: 444
  13 Piotr          Broda                - Przemysław     Rybicki               355: 365
  14 Michał         Ozimiński            - Urszula        Solarska              530: 316
  15 Sylwia         Buks                 - Magdalena      Kublik                334: 359
  16 Adam           Janicki              - Renata         Andracka              356: 406
  17 Grażyna        Wesołowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Mariusz        Skrobosz              361: 447
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             477: 439
   3 Tomasz         Suchanek             - Michał         Alabrudziński         374: 390
   4 Beata          Wiączkowska          - Wojciech       Zemło                 321: 405
   5 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Pukniel               406: 428
   6 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Michalak              368: 316
   7 Anna           Stefańska            - Maciej         Sancewicz             362: 302
   8 Przemysław     Rybicki              - Krzysztof      Sporczyk              376: 245
   9 Andrzej        Gostomski            - Michał         Ozimiński             362: 374
  10 Jarosław       Michalak             - Joanna         Ostrowska             350: 410
  11 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Wesołowski            352: 426
  12 Beata          Piotrowska           - Renata         Andracka              361: 340
  13 Robert         Głowacki             - Jan            Olek                  414: 311
  14 Magdalena      Kublik               - Jarosław       Olek                  338: 400
  15 Piotr          Broda                - Grażyna        Wesołowska            358: 300
  16 Sylwia         Buks                 - Urszula        Solarska              349: 314
  17 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Jachna                346: 436
   2 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             369: 337
   3 Andrzej        Kroc                 - Michał         Alabrudziński         297: 445
   4 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Pukniel               372: 317
   5 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Suchanek              612: 275
   6 Maciej         Michalak             - Anna           Stefańska             363: 297
   7 Przemysław     Rybicki              - Beata          Wiączkowska           413: 304
   8 Joanna         Ostrowska            - Michał         Ozimiński             311: 420
   9 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Sancewicz             459: 346
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Głowacki              230: 581
  11 Andrzej        Gostomski            - Beata          Piotrowska            342: 429
  12 Zbigniew       Rybak                - Jarosław       Michalak              317: 332
  13 Renata         Andracka             - Jarosław       Olek                  310: 436
  14 Sylwia         Buks                 - Piotr          Broda                 329: 314
  15 Magdalena      Kublik               - Jan            Olek                  461: 243
  16 Adam           Janicki              - Grażyna        Wesołowska            351: 399
  17 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Mariusz        Skrobosz              304: 427
   2 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                358: 399
   3 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Zemło                 376: 404
   4 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rechowicz             397: 339
   5 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kroc                  373: 386
   6 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Suchanek              360: 379
   7 Maciej         Michalak             - Przemysław     Rybicki               401: 296
   8 Robert         Głowacki             - Jarosław       Michalak              388: 379
   9 Beata          Piotrowska           - Beata          Wiączkowska           318: 366
  10 Joanna         Ostrowska            - Anna           Stefańska             287: 385
  11 Maciej         Sancewicz            - Sylwia         Buks                  409: 339
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Magdalena      Kublik                399: 337
  13 Andrzej        Gostomski            - Jarosław       Olek                  302: 385
  14 Grażyna        Wesołowska           - Zbigniew       Rybak                 363: 378
  15 Jan            Olek                 - Renata         Andracka              348: 406
  16 Urszula        Solarska             - Adam           Janicki               266: 324
  17 Piotr          Broda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                388: 418
   2 Michał         Alabrudziński        - Radosław       Jachna                376: 360
   3 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Michalak              509: 339
   4 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kroc                  331: 392
   5 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             384: 360
   6 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Pukniel               403: 285
   7 Michał         Ozimiński            - Beata          Wiączkowska           439: 334
   8 Anna           Stefańska            - Przemysław     Rybicki               377: 384
   9 Beata          Piotrowska           - Maciej         Sancewicz             305: 313
  10 Jarosław       Michalak             - Joanna         Ostrowska             366: 289
  11 Jarosław       Olek                 - Krzysztof      Sporczyk              357: 436
  12 Wojciech       Zemło                - Zbigniew       Rybak                 443: 285
  13 Renata         Andracka             - Magdalena      Kublik                335: 381
  14 Sylwia         Buks                 - Piotr          Broda                 258: 457
  15 Urszula        Solarska             - Grażyna        Wesołowska            306: 379
  16 Jan            Olek                 - Adam           Janicki               313: 379
  17 Andrzej        Gostomski            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 06-06-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.80  28867  194
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.14  11321   78
   3 Kamil Górka                    Kraków               144.50  27455  190
   4 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.68  28017  195
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.63  18098  126
   6 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   7 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.47  27259  190
   8 Michał Makowski                Warszawa             142.87  12430   87
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.19  26589  187
  10 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.04  26987  190
  11 Dariusz Kosz                   Nysa                 141.69  26213  185
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              141.23  27963  198
  13 Mariusz Skrobosz               Warszawa             141.09  26808  190
  14 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.89  27474  195
  15 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.77  25057  178
  17 Justyna Górka                  Kraków               140.07  27314  195
  18 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.65  26953  193
  19 Bartosz Morawski               Gliwice              139.30   8497   61
  20 Dawid Pikul                    Poznań               139.25  26458  190
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.10  27403  197
  22 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.53  26321  190
  24 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  25 Paweł Jackowski                Warszawa             138.21  26950  195
  26 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.96  26902  195
  27 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  28 Sławomir Kucia                 Krosno               137.70  14458  105
  29 Radosław Jachna                Łódź                 137.19   9329   68
  30 Przemysław Herdzina            Kraków               136.72  22695  166
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.56  25810  189
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  33 Radosław Konca                 Warszawa             135.79   7061   52
  34 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.05  22418  166
  35 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.84  14563  108
  36 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.80  26555  197
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  38 Filip Warzecha                 Gdynia               134.21   9126   68
  39 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.15  11269   84
  40 Marek Reda                     Wołomin              133.94  26387  197
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.94  25046  187
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.38  21341  160
  43 Wojciech Sołdan                Rumia                132.43  25030  189
  44 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.38  26475  200
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.31  16406  124
  46 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.18  25511  193
  47 Tomasz Ciejka                  Kraków               132.12  25632  194
  48 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  49 Irena Sołdan                   Rumia                131.87  24659  187
  50 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.84  25576  194
  51 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  52 Maciej Perzyński               Piła                 131.62  13425  102
  53 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  54 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.79  24327  186
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.34  25546  196
  56 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  57 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.10  23288  179
  58 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  59 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  129.55  12566   97
  60 Adam Klimont                   Wałcz                129.44  25758  199
  61 Paweł Janaś                    Głogów               129.42  25625  198
  62 Maciej Michalak                Łódź                 129.38  15914  123
  63 Andrzej Kowalski               Gdańsk               129.20  13437  104
  64 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  65 Artur Irzyk                    Kraków               128.55  13112  102
  66 Marek Roszak                   Poznań               127.88  23146  181
  67 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.61  11357   89
  68 Robert Kamiński                Warszawa             127.47  18611  146
  69 Przemysław Rybicki             Otwock               127.40  25098  197
  70 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.18  11319   89
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.14  24029  189
  72 Grzegorz Kurowski              Warszawa             126.73  23826  188
  73 Jan Kozłowski                  Kraków               126.63  11650   92
  74 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             126.53   5441   43
  75 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  76 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.22  13632  108
  77 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.10  12988  103
  78 Anita Bruska                   Gdynia               126.08  11473   91
  79 Michał Ozimiński               Łódź                 126.07  24835  197
  80 Robert Głowacki                Łódź                 125.99  24190  192
  81 Marek Salamon                  Bytom                125.83  15226  121
  82 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.75  20748  165
  83 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.66  16084  128
  84 Joanna Juszczak                Warszawa             125.64  14197  113
  85 Kuba Koisar                    Warszawa             125.55  24858  198
  86 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              125.41  23953  191
  87 Artur Koszel                   Warszawa             125.12   8633   69
  88 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.89  24728  198
  89 Bogusław Szyszka               Oława                124.73  11849   95
  90 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.60  10716   86
  91 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  92 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  93 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.07  24070  194
  94 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.07  24690  199
  95 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.02  23439  189
  96 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  97 Marek Róziecki                 Rybnik               123.64   4822   39
  98 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.28  24040  195
  99 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.24  23539  191
 100 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.15  14039  114
 101 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 102 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.44  20814  170
 103 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.19  22849  187
 104 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 105 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.06  24168  198
 106 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.93  23532  193
 107 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 108 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 109 Leszek Stecuła                 Bytom                121.62   4865   40
 110 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.47   3644   30
 111 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  120.95  18989  157
 112 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.90  23454  194
 113 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.85  19698  163
 114 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.78  23914  198
 115 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.61   9528   79
 116 Szymon Płachta                 Warszawa             120.51   5182   43
 117 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.32  17808  148
 118 Agnieszka Krupka               Krosno               120.25  13468  112
 119 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.23  11422   95
 120 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.23  10941   91
 121 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 122 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 123 Daniel Janus                   Wąchock              119.80  18808  157
 124 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.60   5023   42
 125 Lucyna Śniadach                Rumia                119.32  12409  104
 126 Jarosław Michalak              Łódź                 119.13  11794   99
 127 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.12  23348  196
 128 Piotr Rosół                    Warszawa             119.07   3572   30
 129 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 130 Paweł Kowalski                 Kutno                118.92  18313  154
 131 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       118.85  23176  195
 132 Marta Dobrzańska               Kraków               118.62  13167  111
 133 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 134 Bartosz Orłowski               Bytom                118.46  16229  137
 135 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.38  13969  118
 136 Beata Piotrowska               Łódź                 118.19  22575  191
 137 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.12   7914   67
 138 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.12  15119  128
 139 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 140 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 141 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.94  22526  191
 142 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.91  16743  142
 143 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.90  16859  143
 144 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.88  22632  192
 145 Halina Roszak                  Poznań               117.75  13894  118
 146 Weronika Rudnicka              Ustka                117.44  23371  199
 147 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.25   7035   60
 148 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.07   4800   41
 149 Agnieszka Goniowska            Wrocław              117.04  19428  166
 150 Tomasz Łapka                   Opole                116.97  23044  197
 151 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.91  15432  132
 152 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 153 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.87   3506   30
 154 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 155 Katarzyna Rosiek               Kraków               116.65   5599   48
 156 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.53  22956  197
 157 Mateusz Borsuk                 Reda                 116.49   4310   37
 158 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.48   5824   50
 159 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.38  12104  104
 160 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 161 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.24  22086  190
 162 Grzegorz Pukniel               Lublin               116.23  22083  190
 163 Anna Dłużniewska               Warszawa             116.21   8251   71
 164 Anna Stefańska                 Łódź                 115.53  22066  191
 165 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.37   4730   41
 166 Rafał Matczak                  Milanówek            115.34   7151   62
 167 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 168 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  17956  156
 169 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 170 Renata Kowalska                Bielsko Biała        114.88   3791   33
 171 Marek Rogalski                 Warszawa             114.82  14812  129
 172 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.81  15040  131
 173 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.51  13512  118
 174 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.48  13967  122
 175 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 176 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 177 Marcin Skowron                 Zabrze               114.37   6862   60
 178 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.35  12921  113
 179 Bogusław Książek               Szczecin             114.30  18746  164
 180 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.30  22860  200
 181 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.30  19431  170
 182 Stanisław Gasik                Warszawa             114.24  14509  127
 183 Janusz Krupiński               Bytom                114.22   9366   82
 184 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           114.17   5480   48
 185 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.00  12540  110
 186 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 187 Jacek Pietruszka               Kraków               113.87  13437  118
 188 Alicja Kosińska                Szczecin             113.78   6713   59
 189 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 190 Jarosław Olek                  Warszawa             113.72   7733   68
 191 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.60  10678   94
 192 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.46  10665   94
 193 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 194 Michał Kolaj                   Ostróda              113.15  19236  170
 195 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 196 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.89  22465  199
 197 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 198 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.31  22461  200
 199 Magdalena Kublik               Warszawa             112.00  21168  189
 200 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 201 Rafał Skibicki                 Lębork               111.86  21812  195
 202 Monika Sadurska                Warszawa             111.84  15769  141
 203 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            111.82   8498   76
 204 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 205 Teresa Zalewska                Racibórz             110.90   7874   71
 206 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.89  21623  195
 207 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.86  13303  120
 208 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.78  21603  195
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.71  12732  115
 210 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.48  11932  108
 211 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 212 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 213 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 214 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 215 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 216 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.85  19664  179
 217 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.79  13175  120
 218 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        109.56   3944   36
 219 Roman Figiel                   Zawichost            109.28   5136   47
 220 Rafał Stachowski               Police               109.23  12343  113
 221 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.69   9456   87
 222 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 223 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.43  19842  183
 224 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.42  21359  197
 225 Grażyna Wesołowska             Łódź                 108.39  16909  156
 226 Renata Andracka                Poznań               108.28  10395   96
 227 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              108.17  11141  103
 228 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 229 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             107.87   5070   47
 230 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 231 Piotr Broda                    Sandomierz           107.76   5280   49
 232 Anna Niedzielko                Szczecin             107.68   6030   56
 233 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 234 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.53  20968  195
 235 Monika Lewandowska             Warszawa             107.37   5476   51
 236 Urszula Solarska               Łódź                 107.35  20934  195
 237 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 107.31  21355  199
 238 Łukasz Baranowski              Reda                 107.27  19631  183
 239 Kamil Kister                   Puławy               107.26   8688   81
 240 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.06   8886   83
 241 Jerzy Luter                    Bytom                106.98  17866  167
 242 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.73  11847  111
 243 Maciej Grąbczewski             Piła                 106.62   5544   52
 244 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 245 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 246 Joanna Żłobicka                Wrocław              106.32  11270  106
 247 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.31  11163  105
 248 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 249 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 250 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 251 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.79   8040   76
 252 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 253 Adam Janicki                   Łódź                 105.45  20035  190
 254 Jolanta Kosmowska              Warszawa             105.44   3374   32
 255 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.20  12939  123
 256 Mariusz Kubicki                Inowrocław           105.02   6196   59
 257 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 258 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 259 Jarosław Karp                  Jędrzejów            104.89   5559   53
 260 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 261 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.97   3743   36
 262 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 263 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 264 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.84  11526  111
 265 Ryszard Korpalski              Wójtowice            103.57  12428  120
 266 Małgorzata Sikora              Kraków               103.39   4239   41
 267 Michał Garnowski               Pasłęk               102.72   3698   36
 268 Anna Arana                     Warszawa             102.66  19711  192
 269 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 270 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 271 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 272 Bartosz Pięta                  Swarzędz             101.64   4777   47
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.17   6475   64
 274 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 275 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 276 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 277 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 278 Dorota Stachowska              Wydartowo I          100.41   8535   85
 279 Sławomir Długosz               Ostróda              100.17  17931  179
 280 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 281 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 282 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 283 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 284 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 285 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.35  19076  192
 286 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 287 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.16  10610  107
 288 Zbigniew Rybak                 Warszawa              99.11   7433   75
 289 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 290 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.75   3160   32
 291 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 292 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 293 Jan  Olek                      Warszawa              97.58   3708   38
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.64   4542   47
 295 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 296 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 297 Agnieszka Kozak                Gdynia                96.09  16240  169
 298 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 299 Jacek Cichecki                 Józefów               95.15   6756   71
 300 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.00   4370   46
 301 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.80  11186  118
 302 Tomasz Lewiński                Wejherowo             94.65   4354   46
 303 Jakub Kraj                     Szczecin              94.36   4718   50
 304 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 305 Katarzyna Bogusławska          Piastów               94.13   8754   93
 306 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 307 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 308 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 309 Krzysztof Zawadzki             Sampława              91.48   7410   81
 310 Radosław Pastusiak             Sulęcin               91.12   7381   81
 311 Paweł Golubiński               Gdynia                89.86   4493   50
 312 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 313 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 314 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.14   7131   80
 315 Anna Lenartowska               Gdynia                88.90   5156   58
 316 Sylwia Buks                    Warszawa              88.85  11461  129
 317 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 318 Anna Szyperska                 Poznań                88.65   3280   37
 319 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 320 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.24   5559   63
 321 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 322 Zygmunt Skwarek                Katowice              88.00   3256   37
 323 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 324 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 325 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  85.18   9625  113
 326 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 327 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 328 Beata Sekuła                   Szczecin              84.10   4121   49
 329 Paulina Naplocha               Racibórz              80.05   6484   81
 330 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 331 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.63   8017  106
 332 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 333 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 334 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 335 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 336 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 337 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 338 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 339 Mirosław Dejna                 Sampława              58.53   4507   77




Poczekalnia na dzień 06-06-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   4 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   5 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   6 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   7 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
   8 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
   9 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  10 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  11 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
  12 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  13 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  14 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  15 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  16 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  17 Sławomir Szymański             Szczecin              95.60   2390   25
  18 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  19 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  20 Michał Lipka                   Mielec               131.33   3152   24
  21 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  22 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  23 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  24 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  25 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  26 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.67   2752   24
  27 Lucyna Korga                   Zabrze               112.21   2693   24
  28 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            110.71   2657   24
  29 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  30 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.04   2617   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  32 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  33 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  34 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  35 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  36 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               103.46   2483   24
  37 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  38 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  39 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  40 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  41 Michał Wodecki                 Skrzyszów             99.33   2384   24
  42 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  43 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.00   2352   24
  44 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  45 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  46 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  47 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   95.62   2295   24
  48 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  49 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  50 Marek Kocikowski               Ostróda               92.25   2214   24
  51 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  52 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  53 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  54 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  55 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  56 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  57 Paweł Morga                    Warszawa             103.70   2385   23
  58 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  59 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  60 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  61 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  62 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  63 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  64 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  65 Dorota Rudzińska               Warszawa             107.09   2356   22
  66 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  67 Kamil Puton                    Ruda Śląska           83.14   1746   21
  68 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  69 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  70 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  71 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  72 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  73 Jacek Karwowski                Płock                128.61   2315   18
  74 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  75 Filip Dalecki                  Rumia                 88.33   1590   18
  76 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  77 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  78 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  79 Iwona Kucia                    Krosno               109.76   1866   17
  80 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  81 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  82 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  83 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  84 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  85 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  86 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  87 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  88 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  89 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  90 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  91 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  92 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
  93 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  94 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  95 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  96 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
  97 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  98 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  99 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 100 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
 101 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 102 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 103 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 104 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 105 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 106 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 107 Maksymilian Kardas             Warszawa              73.77    959   13
 108 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 109 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 110 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 111 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 112 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 113 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 114 Łukasz Bryła                   Mielec               122.25   1467   12
 115 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 116 Tomasz Lempart                 Kraków               119.75   1437   12
 117 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 118 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 119 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 120 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 121 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 122 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 123 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 124 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 125 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 126 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 127 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 128 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 129 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 130 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.92   1295   12
 131 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 132 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 133 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 134 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 135 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 136 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 137 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 138 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 139 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 140 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 141 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 142 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 143 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 144 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 145 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 146 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.00   1188   12
 147 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 148 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 149 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 150 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 151 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 152 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 153 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 154 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     94.42   1133   12
 155 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 156 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 157 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 158 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 159 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 160 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 161 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 162 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 163 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 164 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 165 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 166 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 167 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 168 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 169 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 170 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 171 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 172 Edward Smołka                  Zabrze                84.25   1011   12
 173 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 174 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 175 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 176 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 177 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 178 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 179 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 180 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 181 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 182 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 183 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 184 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 185 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 186 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 187 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 188 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 189 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 190 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 191 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 192 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 193 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 194 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 195 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 196 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 197 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 198 Robert Wagner                  Wrocław               83.91    923   11
 199 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 200 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 201 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 202 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 203 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 204 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 205 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 206 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 207 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 208 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 209 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 210 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64    876   11
 211 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 212 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 213 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 214 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 215 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 216 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 217 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 218 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 219 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 220 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 221 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 222 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 223 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 224 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 225 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 226 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 227 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 228 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 229 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 230 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 231 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 232 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 233 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 234 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 235 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 236 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 237 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 238 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 239 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 240 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 241 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 242 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 243 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 244 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 245 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 246 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 247 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 248 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 249 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 250 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 251 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 252 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 253 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 254 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 255 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 256 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 257 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 258 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 259 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 260 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 261 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 262 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 263 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 264 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 265 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 266 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 267 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 268 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 269 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 270 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 271 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 272 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 273 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 274 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 275 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 276 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 277 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 278 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 279 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 280 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 281 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 282 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 283 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 284 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 285 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 286 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 287 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 288 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 289 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 290 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 291 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 292 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 293 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 294 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 295 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 296 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 297 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 298 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 299 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 300 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 301 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 302 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 303 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 304 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 305 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 306 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 307 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 308 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 309 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 310 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 311 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 312 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 313 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 314 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 315 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 316 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie