Kutno16
maja
Kutno 16 maja VI Mistrzostwa Polski Gimnazjów Kutno
Piastów18
maja
Piastów 18 maja XII Otwarte Mistrzostwa Piastowa
Załęcze23
maja
Załęcze 23-25 maja III Klubowe Mistrzostwa Polski
Kamil Górka Mistrzem Piastowa18 maja 2008 — XII Otwarte Mistrzostwa PiastowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XII Otwarte Mistrzostwa PiastowaPiastów, 18 maja 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Kamil Górka Mistrzem PiastowaW tym roku XII już Mistrzostwa Piastowa odbyły sie poźniej niż zwykle, za to spokojnie i sprawnie. W turnieju uczestniczyło 30 osób, w tym trójka mieszkanców Piastowa i dwóch debiutantów. W końcówce wytworzyła się interesująca sytuacja, bo aż trzech graczy mogło sięgnąć po zwycięstwo. Róznice punktowe pomiędzy nimi były niewielkie. Ostatecznie nowym Mistrzem Piastowa został Kamil Górka, a drugie i trzecie miejsca zajęli Przemysław RybickiAndrzej Kwiatkowski. Nagrodą za zwycięstwo był oprócz pucharu odtwarzacz DVD. Nagrody i upominki ufundowała Rada Miasta.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Piastowa
X Mistrzostwa Piastowa
IX Mistrzostwa Piastowa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7
- system: połówkowy (ostatnia runda - duńczyk)
Miejsce rozgrywekSzkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica
Piastów, ul. Brandta 22 (mapka)
Uwaga! Wejście do szkoły i na parking od ul. Dworcowej (800 m. od dworca kolejowego).
Obrońca tytułuJustyna Górka
SędziaAndrzej Lożyński
Harmonogram18.05.08 (niedziela — 7 rund)
— 11.00 — początek turnieju
— ok. 15.00 do 16.00 przerwa obiadowa
— ok. 19.00 — zakończenie turnieju
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
DojazdPKP z Warszawy, autobus 716
WyżywieniePizzeria Mario — zamawianie obiadów w pizzerii, bufet na miejscu
Nagrody- puchar i nagrody rzeczowe
— puchar i nagroda rzeczowa dla najlepszego zawodnika z Piastowa
— upominki dla pierwszych 10 osób
OrganizatorzyAndrzej Lożyński
tel. 602 278 365
SponsorzyUrząd Miasta Piastów


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Piastowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 133.60      6.0     3170     1177      836
  2 Przemysław      Rybicki              Otwock                 126.83      6.0     2665     1119      214
  3 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.19      5.0     2887      976      513
  4 Paweł           Jackowski            Warszawa               132.96      5.0     2851     1041      348
  5 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.91      5.0     2832     1009      343
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.46      5.0     2830     1056       95
  7 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               116.68      5.0     2360      930      300
  8 Marek           Reda                 Wołomin                133.39      4.0     2853      942      106
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.72      4.0     2770      908      194
 10 Zdzisław        Szota                Warszawa               116.30      4.0     2730      877      187
 11 Krzysztof       Mówka                Warszawa               138.76      4.0     2714      933      -84
 12 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    113.33      4.0     2700      891      143
 13 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               121.23      4.0     2620      895      143
 14 Tomasz          Łapka                Opole                  114.63      4.0     2588      866       29
 15 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              123.58      4.0     2543      935      -31
 16 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.56      3.0     2691      775      109
 17 Marcin          Mroziuk              Warszawa               146.05      3.0     2593      786       36
 18 Roman           Figiel               Zawichost              108.23      3.0     2564      713     -127
 19 Bogdan          Pokojski             Brwinów                100.00      3.0     2361      741     -195
 20 Urszula         Solarska             Łódź                   101.86      3.0     2335      791     -249
 21 Stanisław       Gasik                Warszawa               116.80      3.0     2311      739      -71
 22 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      2.5     2159      614       72
 23 Anna            Arana                Warszawa               100.00      2.0     2457      724     -245
 24 Zygmunt         Sołtysiak            Piastów                100.00      2.0     2439      558      148
 25 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              120.89      2.0     2333      702     -441
 26 Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      2.0     2198      654     -352
 27 Piotr           Broda                Sandomierz             100.00      2.0     2192      601     -428
 28 Katarzyna       Kochańska            Piastów                100.00      1.5     1847      384      -79
 29 Filip           Pieczyński           Piastów                100.00      0.5     2008      350     -242
 30 Rafał           Matczak              Milanówek              122.10      0.5     1012      226      -72
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Piastowa



	Mariusz Skrobosz 146.56 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Sporczyk              120.89 +  515: 262  171
    2     1 Stanisław      Rydzik                142.46 -  339: 403   92
    3     5 Grzegorz       Kurowski              116.68 -  395: 423   67
    4     7 Mariola        Osajda-Matczak        123.58 -  308: 438   74
    5    11 Radosław       Więch                 100.00 +  389: 278  150
    6     8 Dariusz        Maciejuk              121.23 -  298: 420   71
    7    10 Anna           Arana                 100.00 +  447: 358  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  /  7 110.71




	Marcin Mroziuk 146.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Gasik                 116.80 -  302: 342   67
    2    15 Krzysztof      Sporczyk              120.89 +  347: 311  171
    3     7 Maciej         Sancewicz             113.33 -  368: 413   63
    4    13 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  423: 275  150
    5     6 Krzysztof      Mówka                 138.76 -  373: 389   89
    6    11 Anna           Arana                 100.00 +  428: 344  150
    7     7 Tomasz         Zwoliński             145.72 -  352: 483   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     786  /  7 112.29




	Tomasz Zwoliński 145.72 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Arana                 100.00 +  374: 330  150
    2     2 Kamil          Górka                 133.60 -  281: 428   84
    3     6 Marek          Reda                  133.39 -  381: 484   83
    4    11 Radosław       Więch                 100.00 +  444: 308  150
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              120.89 +  487: 271  171
    6     5 Mariola        Osajda-Matczak        123.58 -  320: 403   74
    7     7 Marcin         Mroziuk               146.05 +  483: 352  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  /  7 129.71




	Stanisław Rydzik 142.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zdzisław       Szota                 116.30 +  404: 398  166
    2     1 Mariusz        Skrobosz              146.56 +  403: 339  197
    3     2 Mariola        Osajda-Matczak        123.58 +  498: 282  174
    4     1 Kamil          Górka                 133.60 +  457: 376  184
    5     1 Przemysław     Rybicki               126.83 -  344: 439   77
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           124.19 +  411: 375  174
    7     1 Kamil          Górka                 133.60 -  313: 526   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  /  7 150.86




	Krzysztof Mówka 138.76 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Łapka                 114.63 +  438: 326  165
    2     5 Dariusz        Maciejuk              121.23 +  375: 359  171
    3     4 Paweł          Jackowski             132.96 -  309: 555   83
    4     3 Marek          Reda                  133.39 -  418: 420   83
    5     6 Marcin         Mroziuk               146.05 +  389: 373  196
    6     7 Urszula        Solarska              101.86 +  427: 327  152
    7     4 Paweł          Jackowski             132.96 -  358: 438   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     933  /  7 133.29




	Kamil Górka 133.60 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Sancewicz             113.33 +  470: 314  163
    2     2 Tomasz         Zwoliński             145.72 +  428: 281  196
    3     1 Andrzej        Rechowicz             126.91 +  432: 325  177
    4     1 Stanisław      Rydzik                142.46 -  376: 457   92
    5     2 Mariola        Osajda-Matczak        123.58 +  415: 269  174
    6     2 Paweł          Jackowski             132.96 +  523: 375  183
    7     1 Stanisław      Rydzik                142.46 +  526: 313  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  /  7 168.14




	Marek Reda 133.39 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Roman          Figiel                108.23 +  470: 344  158
    2     3 Paweł          Jackowski             132.96 -  316: 398   83
    3     6 Tomasz         Zwoliński             145.72 +  484: 381  196
    4     3 Krzysztof      Mówka                 138.76 +  420: 418  189
    5     3 Andrzej        Rechowicz             126.91 -  319: 436   77
    6     4 Tomasz         Łapka                 114.63 +  467: 366  165
    7     3 Andrzej        Kwiatkowski           124.19 -  377: 404   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     942  /  7 134.57




	Paweł Jackowski 132.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Urszula        Solarska              101.86 +  355: 288  152
    2     3 Marek          Reda                  133.39 +  398: 316  183
    3     4 Krzysztof      Mówka                 138.76 +  555: 309  189
    4     2 Przemysław     Rybicki               126.83 -  335: 344   77
    5     4 Grzegorz       Kurowski              116.68 +  395: 365  167
    6     2 Kamil          Górka                 133.60 -  375: 523   84
    7     4 Krzysztof      Mówka                 138.76 +  438: 358  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  /  7 148.71




	Andrzej Rechowicz 126.91 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Broda                 100.00 +  461: 325  150
    2     4 Stanisław      Gasik                 116.80 +  350: 291  167
    3     1 Kamil          Górka                 133.60 -  325: 432   84
    4     5 Dariusz        Maciejuk              121.23 +  423: 396  171
    5     3 Marek          Reda                  133.39 +  436: 319  183
    6     1 Przemysław     Rybicki               126.83 +  453: 328  177
    7     2 Przemysław     Rybicki               126.83 -  384: 398   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  /  7 144.14




	Przemysław Rybicki 126.83 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Filip          Pieczyński            100.00 +  407: 274  150
    2     8 Zdzisław       Szota                 116.30 +  416: 329  166
    3     3 Andrzej        Kwiatkowski           124.19 +  333: 332  174
    4     2 Paweł          Jackowski             132.96 +  344: 335  183
    5     1 Stanisław      Rydzik                142.46 +  439: 344  192
    6     1 Andrzej        Rechowicz             126.91 -  328: 453   77
    7     2 Andrzej        Rechowicz             126.91 +  398: 384  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  /  7 159.86




	Andrzej Kwiatkowski 124.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bogdan         Pokojski              100.00 +  430: 304  150
    2     6 Rafał          Matczak               122.10 +  361: 348  172
    3     3 Przemysław     Rybicki               126.83 -  332: 333   77
    4     8 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  500: 360  150
    5     5 Urszula        Solarska              101.86 +  485: 241  152
    6     3 Stanisław      Rydzik                142.46 -  375: 411   92
    7     3 Marek          Reda                  133.39 +  404: 377  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     976  /  7 139.43




	Mariola Osajda-Matczak 123.58 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  418: 280  150
    2     7 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  426: 342  150
    3     2 Stanisław      Rydzik                142.46 -  282: 498   92
    4     7 Mariusz        Skrobosz              146.56 +  438: 308  197
    5     2 Kamil          Górka                 133.60 -  269: 415   84
    6     5 Tomasz         Zwoliński             145.72 +  403: 320  196
    7     6 Zdzisław       Szota                 116.30 -  307: 411   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  /  7 133.57




	Rafał Matczak 122.10 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 =  364: 364  100
    2     6 Andrzej        Kwiatkowski           124.19 -  348: 361   74
    3    10 Urszula        Solarska              101.86 -  300: 359   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     226  /  3  75.33




	Dariusz Maciejuk 121.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Radosław       Więch                 100.00 +  334: 267  150
    2     5 Krzysztof      Mówka                 138.76 -  359: 375   89
    3     9 Tomasz         Łapka                 114.63 +  368: 345  165
    4     5 Andrzej        Rechowicz             126.91 -  396: 423   77
    5    10 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  401: 353  150
    6     8 Mariusz        Skrobosz              146.56 +  420: 298  197
    7     5 Grzegorz       Kurowski              116.68 -  342: 416   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     895  /  7 127.86




	Krzysztof Sporczyk 120.89 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              146.56 -  262: 515   97
    2    15 Marcin         Mroziuk               146.05 -  311: 347   96
    3    15 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  448: 284  150
    4    12 Bogdan         Pokojski              100.00 +  380: 378  150
    5     8 Tomasz         Zwoliński             145.72 -  271: 487   96
    6     9 Maciej         Sancewicz             113.33 -  329: 406   63
    7    11 Bogdan         Pokojski              100.00 -  332: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     702  /  7 100.29




	Stanisław Gasik 116.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Mroziuk               146.05 +  342: 302  196
    2     4 Andrzej        Rechowicz             126.91 -  291: 350   77
    3     8 Anna           Arana                 100.00 -  292: 386   50
    4    10 Zdzisław       Szota                 116.30 -  358: 390   66
    5    13 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  305: 376   50
    6    12 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  365: 352  150
    7    12 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  358: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     739  /  7 105.57




	Grzegorz Kurowski 116.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    14 Bogdan         Pokojski              100.00 +  404: 251  150
    3     5 Mariusz        Skrobosz              146.56 +  423: 395  197
    4     4 Maciej         Sancewicz             113.33 +  330: 310  163
    5     4 Paweł          Jackowski             132.96 -  365: 395   83
    6     6 Zdzisław       Szota                 116.30 +  422: 367  166
    7     5 Dariusz        Maciejuk              121.23 +  416: 342  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     930  /  6 155.00




	Zdzisław Szota 116.30 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                142.46 -  398: 404   92
    2     8 Przemysław     Rybicki               126.83 -  329: 416   77
    3    12 Piotr          Broda                 100.00 +  412: 316  150
    4    10 Stanisław      Gasik                 116.80 +  390: 358  167
    5     7 Anna           Arana                 100.00 +  423: 320  150
    6     6 Grzegorz       Kurowski              116.68 -  367: 422   67
    7     6 Mariola        Osajda-Matczak        123.58 +  411: 307  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     877  /  7 125.29




	Tomasz Łapka 114.63 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 138.76 -  326: 438   89
    2    11 Filip          Pieczyński            100.00 +  299: 281  150
    3     9 Dariusz        Maciejuk              121.23 -  345: 368   71
    4     9 Roman          Figiel                108.23 +  420: 300  158
    5     9 Maciej         Sancewicz             113.33 +  463: 348  163
    6     4 Marek          Reda                  133.39 -  366: 467   83
    7     9 Urszula        Solarska              101.86 +  369: 357  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  /  7 123.71




	Maciej Sancewicz 113.33 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 133.60 -  314: 470   84
    2    13 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  439: 262  150
    3     7 Marcin         Mroziuk               146.05 +  413: 368  196
    4     4 Grzegorz       Kurowski              116.68 -  310: 330   67
    5     9 Tomasz         Łapka                 114.63 -  348: 463   65
    6     9 Krzysztof      Sporczyk              120.89 +  406: 329  171
    7     8 Roman          Figiel                108.23 +  470: 335  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     891  /  7 127.29




	Roman Figiel 108.23 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Reda                  133.39 -  344: 470   83
    2     9 Urszula        Solarska              101.86 -  349: 395   52
    3    13 Filip          Pieczyński            100.00 +  471: 282  150
    4     9 Tomasz         Łapka                 114.63 -  300: 420   65
    5    12 Piotr          Broda                 100.00 +  354: 317  150
    6    10 Bogdan         Pokojski              100.00 +  411: 337  150
    7     8 Maciej         Sancewicz             113.33 -  335: 470   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  /  7 101.86




	Urszula Solarska 101.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             132.96 -  288: 355   83
    2     9 Roman          Figiel                108.23 +  395: 349  158
    3    10 Rafał          Matczak               122.10 +  359: 300  172
    4     6 Anna           Arana                 100.00 +  368: 299  150
    5     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.19 -  241: 485   74
    6     7 Krzysztof      Mówka                 138.76 -  327: 427   89
    7     9 Tomasz         Łapka                 114.63 -  357: 369   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  7 113.00




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             145.72 -  330: 374   96
    2    10 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  420: 370  150
    3     8 Stanisław      Gasik                 116.80 +  386: 292  167
    4     6 Urszula        Solarska              101.86 -  299: 368   52
    5     7 Zdzisław       Szota                 116.30 -  320: 423   66
    6    11 Marcin         Mroziuk               146.05 -  344: 428   96
    7    10 Mariusz        Skrobosz              146.56 -  358: 447   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     724  /  7 103.43




	Piotr Broda 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Rechowicz             126.91 -  325: 461   77
    2    12 Radosław       Więch                 100.00 -  245: 414   50
    3    12 Zdzisław       Szota                 116.30 -  316: 412   66
    4    14 Filip          Pieczyński            100.00 +  316: 306  150
    5    12 Roman          Figiel                108.23 -  317: 354   58
    6    14 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  366: 316  150
    7    13 Radosław       Więch                 100.00 -  307: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     601  /  7  85.86




	Katarzyna Kochańska 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    13 Maciej         Sancewicz             113.33 -  262: 439   63
    3    15 Krzysztof      Sporczyk              120.89 -  284: 448   71
    4    15 PAUZA
    5    14 Bogdan         Pokojski              100.00 -  333: 388   50
    6    14 Piotr          Broda                 100.00 -  316: 366   50
    7    14 Filip          Pieczyński            100.00 +  352: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     384  /  5  76.80




	Filip Pieczyński 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Przemysław     Rybicki               126.83 -  274: 407   77
    2    11 Tomasz         Łapka                 114.63 -  281: 299   65
    3    13 Roman          Figiel                108.23 -  282: 471   58
    4    14 Piotr          Broda                 100.00 -  306: 316   50
    5    15 PAUZA
    6    13 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  280: 405   50
    7    14 Katarzyna      Kochańska             100.00 -  285: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  6  58.33




	Bogdan Pokojski 100.00 Brwinów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kwiatkowski           124.19 -  304: 430   74
    2    14 Grzegorz       Kurowski              116.68 -  251: 404   67
    3    14 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  346: 266  150
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              120.89 -  378: 380   71
    5    14 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  388: 333  150
    6    10 Roman          Figiel                108.23 -  337: 411   58
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              120.89 +  357: 332  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     741  /  7 105.86




	Zbigniew Rybak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariola        Osajda-Matczak        123.58 -  280: 418   74
    2    10 Anna           Arana                 100.00 -  370: 420   50
    3    14 Bogdan         Pokojski              100.00 -  266: 346   50
    4    13 Marcin         Mroziuk               146.05 -  275: 423   96
    5    13 Stanisław      Gasik                 116.80 +  376: 305  167
    6    13 Filip          Pieczyński            100.00 +  405: 280  150
    7    12 Stanisław      Gasik                 116.80 -  226: 358   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     654  /  7  93.43




	Zygmunt Sołtysiak 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Matczak               122.10 =  364: 364  122
    2     7 Mariola        Osajda-Matczak        123.58 -  342: 426   74
    3    11 Radosław       Więch                 100.00 +  368: 235  150
    4     8 Andrzej        Kwiatkowski           124.19 -  360: 500   74
    5    10 Dariusz        Maciejuk              121.23 -  353: 401   71
    6    12 Stanisław      Gasik                 116.80 -  352: 365   67
    7    15 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     558  /  6  93.00




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Maciejuk              121.23 -  267: 334   71
    2    12 Piotr          Broda                 100.00 +  414: 245  150
    3    11 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  235: 368   50
    4    11 Tomasz         Zwoliński             145.72 -  308: 444   96
    5    11 Mariusz        Skrobosz              146.56 -  278: 389   97
    6    15 PAUZA
    7    13 Piotr          Broda                 100.00 +  357: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     614  /  6 102.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Piastowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              515: 262
   2 Stanisław      Gasik                - Marcin         Mroziuk               342: 302
   3 Tomasz         Zwoliński            - Anna           Arana                 374: 330
   4 Zdzisław       Szota                - Stanisław      Rydzik                398: 404
   5 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Łapka                 438: 326
   6 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Górka                 314: 470
   7 Marek          Reda                 - Roman          Figiel                470: 344
   8 Urszula        Solarska             - Paweł          Jackowski             288: 355
  10 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             325: 461
  11 Przemysław     Rybicki              - Filip          Pieczyński            407: 274
  12 Bogdan         Pokojski             - Andrzej        Kwiatkowski           304: 430
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Zbigniew       Rybak                 418: 280
  14 Zygmunt        Sołtysiak            - Rafał          Matczak               364: 364
  15 Dariusz        Maciejuk             - Radosław       Więch                 334: 267


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              403: 339
   2 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             428: 281
   3 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  398: 316
   4 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Gasik                 350: 291
   5 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Maciejuk              375: 359
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Matczak               361: 348
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Zygmunt        Sołtysiak             426: 342
   8 Zdzisław       Szota                - Przemysław     Rybicki               329: 416
   9 Roman          Figiel               - Urszula        Solarska              349: 395
  10 Zbigniew       Rybak                - Anna           Arana                 370: 420
  11 Tomasz         Łapka                - Filip          Pieczyński            299: 281
  12 Radosław       Więch                - Piotr          Broda                 414: 245
  13 Katarzyna      Kochańska            - Maciej         Sancewicz             262: 439
  14 Grzegorz       Kurowski             - Bogdan         Pokojski              404: 251
  15 Marcin         Mroziuk              - Krzysztof      Sporczyk              347: 311


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Andrzej        Rechowicz             432: 325
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        498: 282
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Przemysław     Rybicki               332: 333
   4 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 555: 309
   5 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              423: 395
   6 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  381: 484
   7 Maciej         Sancewicz            - Marcin         Mroziuk               413: 368
   8 Anna           Arana                - Stanisław      Gasik                 386: 292
   9 Dariusz        Maciejuk             - Tomasz         Łapka                 368: 345
  10 Rafał          Matczak              - Urszula        Solarska              300: 359
  11 Zygmunt        Sołtysiak            - Radosław       Więch                 368: 235
  12 Piotr          Broda                - Zdzisław       Szota                 316: 412
  13 Filip          Pieczyński           - Roman          Figiel                282: 471
  14 Bogdan         Pokojski             - Zbigniew       Rybak                 346: 266
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Kochańska             448: 284


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 457: 376
   2 Przemysław     Rybicki              - Paweł          Jackowski             344: 335
   3 Marek          Reda                 - Krzysztof      Mówka                 420: 418
   4 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Kurowski              310: 330
   5 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Maciejuk              423: 396
   6 Anna           Arana                - Urszula        Solarska              299: 368
   7 Mariusz        Skrobosz             - Mariola        Osajda-Matczak        308: 438
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Zygmunt        Sołtysiak             500: 360
   9 Roman          Figiel               - Tomasz         Łapka                 300: 420
  10 Stanisław      Gasik                - Zdzisław       Szota                 358: 390
  11 Radosław       Więch                - Tomasz         Zwoliński             308: 444
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Bogdan         Pokojski              380: 378
  13 Zbigniew       Rybak                - Marcin         Mroziuk               275: 423
  14 Filip          Pieczyński           - Piotr          Broda                 306: 316
  15 Katarzyna      Kochańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Stanisław      Rydzik                439: 344
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 269: 415
   3 Marek          Reda                 - Andrzej        Rechowicz             319: 436
   4 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              395: 365
   5 Urszula        Solarska             - Andrzej        Kwiatkowski           241: 485
   6 Marcin         Mroziuk              - Krzysztof      Mówka                 373: 389
   7 Zdzisław       Szota                - Anna           Arana                 423: 320
   8 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              487: 271
   9 Tomasz         Łapka                - Maciej         Sancewicz             463: 348
  10 Zygmunt        Sołtysiak            - Dariusz        Maciejuk              353: 401
  11 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Więch                 389: 278
  12 Roman          Figiel               - Piotr          Broda                 354: 317
  13 Stanisław      Gasik                - Zbigniew       Rybak                 305: 376
  14 Katarzyna      Kochańska            - Bogdan         Pokojski              333: 388
  15 Filip          Pieczyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Rybicki               453: 328
   2 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             523: 375
   3 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           411: 375
   4 Tomasz         Łapka                - Marek          Reda                  366: 467
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             403: 320
   6 Grzegorz       Kurowski             - Zdzisław       Szota                 422: 367
   7 Krzysztof      Mówka                - Urszula        Solarska              427: 327
   8 Dariusz        Maciejuk             - Mariusz        Skrobosz              420: 298
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Sancewicz             329: 406
  10 Bogdan         Pokojski             - Roman          Figiel                337: 411
  11 Marcin         Mroziuk              - Anna           Arana                 428: 344
  12 Stanisław      Gasik                - Zygmunt        Sołtysiak             365: 352
  13 Zbigniew       Rybak                - Filip          Pieczyński            405: 280
  14 Piotr          Broda                - Katarzyna      Kochańska             366: 316
  15 Radosław       Więch                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                526: 313
   2 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Rechowicz             398: 384
   3 Marek          Reda                 - Andrzej        Kwiatkowski           377: 404
   4 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 438: 358
   5 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Kurowski              342: 416
   6 Zdzisław       Szota                - Mariola        Osajda-Matczak        411: 307
   7 Marcin         Mroziuk              - Tomasz         Zwoliński             352: 483
   8 Maciej         Sancewicz            - Roman          Figiel                470: 335
   9 Urszula        Solarska             - Tomasz         Łapka                 357: 369
  10 Anna           Arana                - Mariusz        Skrobosz              358: 447
  11 Bogdan         Pokojski             - Krzysztof      Sporczyk              357: 332
  12 Zbigniew       Rybak                - Stanisław      Gasik                 226: 358
  13 Radosław       Więch                - Piotr          Broda                 357: 307
  14 Filip          Pieczyński           - Katarzyna      Kochańska             285: 352
  15 Zygmunt        Sołtysiak            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 23-05-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.60  28881  197
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.30  28915  199
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.94  24785  171
   4 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.40  27291  189
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.71  14515  101
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.75  28550  200
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             142.52  25653  180
   8 Sławomir Kucia                 Kraków               142.47   8548   60
   9 Dawid Pikul                    Poznań               140.91  27054  192
  10 Michał Makowski                Warszawa             140.33   6876   49
  11 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.88  13289   95
  12 Dariusz Kosz                   Nysa                 139.50  27760  199
  13 Szymon Fidziński               Warszawa             139.21  13503   97
  14 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.73  27746  200
  15 Mateusz Żbikowski              Warszawa             138.53  27152  196
  16 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.39  27678  200
  17 Justyna Górka                  Kraków               138.02  27327  198
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  19 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.87   4136   30
  20 Krzysztof Mówka                Warszawa             137.14  24686  180
  21 Filip Sosin                    Warszawa             137.01  12468   91
  22 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.91  26012  190
  23 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.37   5864   43
  24 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.51  20733  153
  25 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.50  26964  199
  26 Joanna Juszczak                Warszawa             135.46  11379   84
  27 Andrzej Kowalski               Gdańsk               135.26  26105  193
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.15  24463  181
  29 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  30 Miłosz Wrzałek                 Reda                 134.97  26049  193
  31 Michał Trumpus                 Wrocław              134.82  15370  114
  32 Kamil Górka                    Kraków               134.65  25853  192
  33 Krzysztof Obremski             Legnica              134.42  25944  193
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.18  15968  119
  35 Radosław Konca                 Warszawa             134.08  12067   90
  36 Marek Reda                     Wołomin              133.43  26552  199
  37 Paweł Jackowski                Warszawa             133.37  26141  196
  38 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.15  14247  107
  39 Wojciech Sołdan                Rumia                132.91  26582  200
  40 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.40  26216  198
  41 Michał Alabrudziński           Włocławek            132.36  20383  154
  42 Robert Kamiński                Warszawa             132.29  25136  190
  43 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.94  16229  123
  44 Przemysław Herdzina            Kraków               131.77  25432  193
  45 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.70  13829  105
  46 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  47 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             131.59  24608  187
  48 Irena Sołdan                   Rumia                131.20  24797  189
  49 Bartosz Morawski               Gliwice              131.18  10101   77
  50 Rafał Lenartowski              Gdynia               130.93  25925  198
  51 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.75  14906  114
  52 Mariusz Margalski              Pieczyska            130.52  24276  186
  53 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  54 Filip Warzecha                 Gdynia               130.00  22880  176
  55 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.78  22193  171
  56 Łukasz Bobowski                Suchedniów           129.74  16736  129
  57 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  58 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  59 Paweł Janaś                    Głogów               128.98  23604  183
  60 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.86  25127  195
  61 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.73  24716  192
  62 Przemysław Rybicki             Otwock               128.65  16339  127
  63 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.33  24768  193
  64 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  65 Kuba Koisar                    Warszawa             127.46  25109  197
  66 Andrzej Słapiński              Warszawa             127.37   5477   43
  67 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  68 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     127.05   7242   57
  69 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  70 Łukasz Bryła                   Mielec               126.94  18025  142
  71 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.76  21549  170
  72 Maciej Michalak                Łódź                 126.73  21925  173
  73 Łukasz Kozub                   Brzesko              126.71   3928   31
  74 Jakub Nalepa                   Gliwice              126.61  18738  148
  75 Jakub Szymczak                 Łódź                 126.59  13672  108
  76 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.35  21733  172
  77 Artur Irzyk                    Kraków               126.28  24499  194
  78 Maciej Rzychoń                 Katowice             126.09  14248  113
  79 Piotr Rosół                    Warszawa             126.05  21806  173
  80 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.00   7560   60
  81 Marek Róziecki                 Rybnik               125.97   4913   39
  82 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.93  24431  194
  83 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.75  14713  117
  84 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.17   7886   63
  85 Jan Kozłowski                  Kraków               125.02  16002  128
  86 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.82  24339  195
  87 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  88 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  89 Tomasz Suchanek                Wrocław              124.15  23961  193
  90 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.93  24415  197
  91 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.68  24365  197
  92 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     123.58   8774   71
  93 Sławomir Buk                   Gliwice              123.47   7408   60
  94 Maciej Perzyński               Piła                 123.39  11845   96
  95 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
  96 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.88  11551   94
  97 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.86  24573  200
  98 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
  99 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.39  23377  191
 100 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             122.19  14907  122
 101 Jarosław Michalak              Łódź                 122.13  13556  111
 102 Robert Głowacki                Łódź                 122.02  15496  127
 103 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.87  11578   95
 104 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  121.85  15353  126
 105 Rafał Matczak                  Milanówek            121.85  15353  126
 106 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.83  13158  108
 107 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              121.78  23503  193
 108 Dariusz Maciejuk               Warszawa             121.64  13867  114
 109 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.08  13198  109
 110 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.84  10392   86
 111 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.58   6632   55
 112 Adam Klimont                   Wałcz                120.35  22145  184
 113 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.18  15503  129
 114 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.09  18734  156
 115 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 116 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.85  22771  190
 117 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.67   8616   72
 118 Daniel Janus                   Wąchock              119.56  21760  182
 119 Michał Ozimiński               Łódź                 119.44  23530  197
 120 Agnieszka Krupka               Krosno               119.24  15859  133
 121 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 122 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.14  21683  182
 123 Michał Lipka                   Mielec               119.10  10362   87
 124 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.09  11552   97
 125 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.09  11909  100
 126 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.05   5000   42
 127 Ewa Żbikowska                  Warszawa             118.68   4866   41
 128 Janusz Krupiński               Bytom                118.49  12797  108
 129 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.46  22982  194
 130 Grzegorz Kurowski              Warszawa             118.31  16682  141
 131 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.15  22330  189
 132 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  118.13  21736  184
 133 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  118.09  23499  199
 134 Piotr Adamczyk                 Tarnów               118.07  21253  180
 135 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.92   5660   48
 136 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 137 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             117.63   7999   68
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.60  17287  147
 139 Paweł Kowalski                 Kutno                117.42  13034  111
 140 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 141 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.38  14086  120
 142 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     117.33   7861   67
 143 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.22  19107  163
 144 Bartosz Orłowski               Bytom                116.95  22571  193
 145 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.79  22423  192
 146 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.68  19136  164
 147 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.68  15752  135
 148 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 149 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.46  16305  140
 150 Anna Niedzielko                Szczecin             116.39   8380   72
 151 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 152 Jolanta Chłopińska             Wałcz                116.29  22212  191
 153 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.17  22654  195
 154 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.07  10330   89
 155 Stanisław Gasik                Warszawa             116.06  12302  106
 156 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.05  17176  148
 157 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       116.05  21237  183
 158 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               115.96   6262   54
 159 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  115.87   7879   68
 160 Wojciech Morawski              Gliwice              115.80   4053   35
 161 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 162 Beata Piotrowska               Łódź                 115.72  21987  190
 163 Jacek Pietruszka               Kraków               115.65  13300  115
 164 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 165 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 166 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.45  11430   99
 167 Marcin Skowron                 Zabrze               115.30   9685   84
 168 Tomasz Łapka                   Opole                115.12  14965  130
 169 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.02  22084  192
 170 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.98  22307  194
 171 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              114.90   6894   60
 172 Anna Stefańska                 Łódź                 114.86  22628  197
 173 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.82  12401  108
 174 Leszek Stecuła                 Bytom                114.59   3667   32
 175 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 176 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.52   3779   33
 177 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.43   6065   53
 178 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.41  10411   91
 179 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 180 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 181 Marek Rogalski                 Warszawa             114.16  17580  154
 182 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.08  10267   90
 183 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.03   6842   60
 184 Halina Roszak                  Poznań               113.93  19482  171
 185 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.80  18890  166
 186 Jolanta Kosmowska              Warszawa             113.73  11487  101
 187 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.65   8865   78
 188 Tomasz Górka                   Łęczna               113.61   9884   87
 189 Joanna Stępień                 Katowice             113.46   5446   48
 190 Piotr Domański                 Łódź                 113.43   3403   30
 191 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 192 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.40  21432  189
 193 Anita Bruska                   Gdynia               113.31   9631   85
 194 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.23  10870   96
 195 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 196 Sylwester Gryz                 Zabrze               112.50   4725   42
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 198 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.15  12337  110
 199 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 200 Rafał Skibicki                 Lębork               112.06  21068  188
 201 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.05   9412   84
 202 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 111.84   8500   76
 203 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.70  11729  105
 204 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 205 Magdalena Kublik               Warszawa             111.50  21073  189
 206 Grzegorz Kwiecień              Kraków               111.24  17798  160
 207 Bogusław Książek               Szczecin             111.21  20129  181
 208 Sylwester Wójcik               Lublin               111.15   6780   61
 209 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 210 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              110.94   3994   36
 211 Katarzyna Rosiek               Kraków               110.94  13646  123
 212 Joanna Ostrowska               Warszawa             110.90  21181  191
 213 Teresa Zalewska                Racibórz             110.70  12288  111
 214 Alicja Kosińska                Szczecin             110.48   7402   67
 215 Alina Białobrzewska            Gdynia               110.45  14469  131
 216 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 217 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            110.43  15460  140
 218 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 219 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.30  10368   94
 220 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 221 Lucyna Śniadach                Rumia                110.10  12111  110
 222 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 223 Weronika Rudnicka              Ustka                109.85  16148  147
 224 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 225 Joanna Brychcy                 Katowice             109.74  18326  167
 226 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.71  21943  200
 227 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.71  20187  184
 228 Maciej Stolarczyk              Zator                109.65   4715   43
 229 Michał Musielak                Bydgoszcz            109.42   3392   31
 230 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.31  14319  131
 231 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.08   7090   65
 232 Karolina Drabik                Skarżysko            108.79   6310   58
 233 Patrycja Śliwińska             Szczecin             108.76  21753  200
 234 Jerzy Luter                    Bytom                108.68  21519  198
 235 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.64   9017   83
 236 Piotr Szutenberg               Ustka                108.44  14206  131
 237 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.36  13437  124
 238 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.76  14978  139
 239 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.71  14541  135
 240 Leszek Jóźwik                  Szczecin             107.50   4515   42
 241 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             107.45  19770  184
 242 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   5041   47
 243 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.24  12761  119
 244 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.20  18117  169
 245 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.05  10170   95
 246 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 247 Roman Figiel                   Zawichost            107.03   3960   37
 248 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.01  15409  144
 249 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.54  12145  114
 250 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            106.52   5113   48
 251 Łukasz Baranowski              Reda                 106.52  10119   95
 252 Mariusz Makuch                 Zator                106.47   4578   43
 253 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 254 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 255 Marianna Kozłowska             Białystok            105.93   8686   82
 256 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.52   4432   42
 257 Grażyna Wesołowska             Łódź                 105.51  20996  199
 258 Michał Kolaj                   Ostróda              105.40  18129  172
 259 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 260 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.15   5047   48
 261 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             105.02   8822   84
 262 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         104.96  17108  163
 263 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 264 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.52  17768  170
 265 Paweł Morga                    Warszawa             104.36   3444   33
 266 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 267 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 268 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 269 Tomasz Siwiński                Zawiercie            103.57  20092  194
 270 Iza Kraj                       Warszawa             103.43   9205   89
 271 Adam Janicki                   Łódź                 103.31  20352  197
 272 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.03  20400  198
 273 Monika Laskowska               Wrocław              103.03   7727   75
 274 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.00   6592   64
 275 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.97   8238   80
 276 Jacek Nowak                    Szczecin             102.93   5867   57
 277 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 278 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 279 Czesław Grajewski              Choroszcz            102.79   7401   72
 280 Urszula Solarska               Łódź                 102.63  19500  190
 281 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.59  15696  153
 282 Jarosław Karp                  Jędrzejów            102.51   9841   96
 283 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.50  20499  200
 284 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.85   6111   60
 285 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.78  19339  190
 286 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.54   7311   72
 287 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.52   8832   87
 288 Jacek Dec                      Pszczew              101.33   3648   36
 289 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 290 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 291 Rafał Stachowski               Police               101.10   8189   81
 292 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 293 Joanna Żłobicka                Wrocław              100.56  10257  102
 294 Sławomir Długosz               Ostróda              100.50  16381  163
 295 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.43   8336   83
 296 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   100.24   7217   72
 297 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 298 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 299 Anna Arana                     Warszawa             100.03  19405  194
 300 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 301 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 99.25   5459   55
 302 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 303 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 304 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 305 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.64   5721   58
 306 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 307 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 308 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.17   8745   90
 309 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.98  14838  153
 310 Paweł Michalski                Ksawerów              96.63   5798   60
 311 Katarzyna Majewska             Lublin                96.60   5120   53
 312 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                96.40   4627   48
 313 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 314 Jerzy Ciesielski               Łódź                  95.76   3256   34
 315 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 316 Wojciech Wróbel                Zator                 95.00   2850   30
 317 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 318 Tomasz Silny                   Gdynia                93.99   7707   82
 319 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.90   3944   42
 320 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  93.77   8158   87
 321 Andrzej Puchalski              Łódź                  93.26   3171   34
 322 Tomasz Lewiński                Wejherowo             93.09   4375   47
 323 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 324 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 325 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 326 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 327 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 328 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 329 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.85   3674   40
 330 Adam Kędzior                   Lublin                91.44   3109   34
 331 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 332 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 333 Wojciech Obremski              Legnica               90.61   7521   83
 334 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 335 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 336 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.89   7461   83
 337 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           89.75   7988   89
 338 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 339 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 340 Radosław Więch                 Warszawa              88.55   9563  108
 341 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.35   9453  107
 342 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.75   9126  104
 343 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 344 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 345 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 346 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 347 Agata Pastusiak                Sulęcin               84.50   8619  102
 348 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 349 Paweł Golubiński               Gdynia                84.33   8264   98
 350 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.71  11580  140
 351 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 352 Krystyna Puchalska             Łódź                  80.48   2656   33
 353 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 354 Alicja Bielecka                Poznań                79.71   2710   34
 355 Beata Sekuła                   Szczecin              79.67   3904   49
 356 Anna Lenartowska               Gdynia                78.89   6232   79
 357 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 358 Julia Solarska                 Łódź                  75.72   3483   46
 359 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.41   7466   99
 360 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 361 Katarzyna Kochańska            Piastów               73.79   2509   34
 362 Paulina Naplocha               Racibórz              72.53   6745   93
 363 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 364 Blanka Zwolińska               Skierdy               66.36   2986   45




Poczekalnia na dzień 23-05-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Iwona Kucia                    Kraków               122.41   3550   29
   3 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.03   3481   29
   4 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.45   2536   29
   5 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            86.69   2514   29
   6 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   7 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.55   2278   29
   8 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   9 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
  10 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  11 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.36   2530   28
  12 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  13 Marcin Figiel                  Zawichost            127.33   3438   27
  14 Paweł Opyc                     Warszawa             104.37   2818   27
  15 Patryk Gadus                   Pszczew              139.25   3342   24
  16 Lucyna Korga                   Zabrze               125.71   3017   24
  17 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  18 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  19 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.67   2872   24
  20 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  21 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  22 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  24 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  25 Monika Sadurska                Warszawa             107.38   2577   24
  26 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  27 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  28 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  29 Aleksander Puzyna              Warszawa             104.50   2508   24
  30 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           104.12   2499   24
  31 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  32 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.50   2484   24
  33 Magdalena Ochot                Katowice             100.38   2409   24
  34 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  35 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  36 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  37 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  38 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  39 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  40 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             98.17   2356   24
  41 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  42 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  43 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  44 Natalia Kosiba                 Warszawa              94.83   2276   24
  45 Małgorzata Sikora              Kraków                94.71   2273   24
  46 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.79   2251   24
  47 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  48 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  49 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.17   2140   24
  50 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  51 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  52 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  53 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  54 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  55 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  56 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  57 Magdalena Mroziuk              Warszawa              99.22   2282   23
  58 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  59 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  60 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.70   2132   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  62 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  63 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  64 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  65 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  66 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  67 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  68 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  69 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  70 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  71 Marek Sitkowski                Warszawa             100.59   2213   22
  72 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  73 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  74 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  75 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  76 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  77 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  78 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  79 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  80 Łukasz Miłosz                  Warszawa             102.86   2160   21
  81 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  82 Radosław Jachna                Łódź                 109.95   2199   20
  83 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  84 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  85 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  86 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  87 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  88 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  89 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  90 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  91 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  92 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  93 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  94 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  95 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  96 Sławomir Kordjalik             Warszawa             147.47   2507   17
  97 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  98 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  99 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
 100 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             81.18   1380   17
 101 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
 102 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
 103 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 104 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 105 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 106 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 107 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 108 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 109 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.07   1765   14
 110 Piotr Mańkowski                Warszawa             100.57   1408   14
 111 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 112 Agnieszka Pellowska            Słupsk                60.07    841   14
 113 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 114 Barbara Bujacz                 Szczecin              68.77    894   13
 115 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 116 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 117 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 118 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 119 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 120 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.67   1424   12
 121 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 122 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 123 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 124 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 125 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 126 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 127 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 128 Michał Jaworek                 Zabrze               107.33   1288   12
 129 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 130 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 131 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 132 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 133 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 134 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 135 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 136 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 137 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 138 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 139 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 140 Edward Smołka                  Zabrze                99.92   1199   12
 141 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 142 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 143 Maciej Śliwa                   Zabrze                98.83   1186   12
 144 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 145 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 146 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 147 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 148 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 149 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 150 Joanna Duda                    Zabrze                95.17   1142   12
 151 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 152 Łukasz Sornek                  Mikołów               93.83   1126   12
 153 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 154 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 155 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 156 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 157 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 158 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 159 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 160 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 161 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 162 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 163 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 164 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 165 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 166 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 167 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 168 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 169 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 170 Piotr Wierzchowski             Widuchowa             84.92   1019   12
 171 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 172 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 173 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 174 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 175 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 176 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 177 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 178 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 179 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 180 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 181 Renata Rosół                   Warszawa             102.82   1131   11
 182 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 183 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 184 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 185 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 186 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 187 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 188 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 189 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 190 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 191 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 192 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 193 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 194 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 195 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 196 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 197 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 198 Monika Pieczora                Łódź                  81.82    900   11
 199 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 200 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 201 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 202 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 203 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 204 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 205 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 206 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 207 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 208 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 209 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 210 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 211 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 212 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 213 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 214 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 215 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 216 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 217 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 218 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 219 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 220 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 221 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 222 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 223 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 224 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 225 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 226 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 227 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 228 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 229 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 230 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       55.09    606   11
 231 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 232 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 233 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 234 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 235 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 236 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 237 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 238 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 239 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 240 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 241 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 242 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 243 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 244 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 245 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 246 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 247 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 248 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 249 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 250 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 251 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 252 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 253 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 254 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 255 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 256 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 257 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 258 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 259 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 260 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 261 Piotr Madej                    Wrocław              119.14    834    7
 262 Robert Zabłocki                Łódź                 107.57    753    7
 263 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 264 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 265 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 266 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 267 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 268 Zbigniew Rybak                 Warszawa              93.43    654    7
 269 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 270 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 271 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 272 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 273 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 274 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 275 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 276 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 277 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 278 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 279 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 280 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 281 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 282 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 283 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 284 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 285 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 286 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 287 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 288 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 289 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 290 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 291 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 292 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 293 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 294 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 295 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 296 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 297 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 298 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 299 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 300 Marcin Kozyra                  Warszawa             140.40    702    5
 301 Adam Słapiński                 Warszawa             129.80    649    5
 302 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 303 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 304 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 305 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 306 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 307 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 308 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 309 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 310 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 311 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 312 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 313 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 314 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 315 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 316 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 317 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 318 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 319 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 320 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 321 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 322 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 323 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 324 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 325 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 326 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 327 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 328 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 329 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 330 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 331 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 332 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 333 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 334 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie