Kutno23
marca
Kutno 23 marca V Mistrzostwa Polski Gimnazjów Kutno'2007
Graboszyce31
marca
Graboszyce 31- 1 kwietnia II Mistrzostwa Doliny Karpia
Katowice14
kwietnia
Katowice 14-15 kwietnia IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta
Tryumf Krakowa31 - 01 kwietnia 2007 — II Mistrzostwa Doliny Karpia InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

II Mistrzostwa Doliny Karpia Graboszyce, 31 - 01 kwietnia 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Tryumf KrakowaW II Mistrzostwach Doliny KarpiaGraboszycach wzięły udział 83 osoby. Skrabbliści krakowscy nie dali szans konkurentom. Zajęli trzy pierwsze miejsca, a w dziesiątce było ich aż pięciu. Zwyciężył Kamil Górka przed Mariuszem Wrześniewskim, a za dwoma Mistrzami Polski znalazł się Dariusz Dzierża, który prowadził w klasyfikacji przez pierwsze pięć rund. Turniej obfitował w dodatkowe atrakcje, organizator Mariusz Makuch zaprezentował po pierwszym dniu bardzo interesujący film przyrodniczy o Dolinie Karpia, a rano następnego dnia zorganizował wycieczkę ornitologiczną. Bardzo oryginalne były też puchary w kształcie karpi, oczywiście. Poza trzema najlepszymi, nagrodami i pucharami zostali uhonorowani: Paweł Kowalski — najlepszy debiutant, Katarzyna Małek — najlepsza uczestniczka, Andrzej Kwiatkowski — najlepszy senior oraz Krzysztof Obremski — najlepszy junior. Uczestnicy turnieju otrzymali od organizatora upominki. Cały turniej przebiegał w bardzo miłej, serdecznej atmosferze.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Mistrzostwa Doliny Karpia




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Doliny Karpia		

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 141.79     10.0     5164     1832     1071
  2 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 135.21     10.0     5079     1933      821
  3 Dariusz         Dzierża              Kraków                 125.58      9.0     5057     1802      545
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.80      9.0     5031     1740      850
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.71      9.0     4902     1735      511
  6 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.88      9.0     4697     1752      428
  7 Artur           Irzyk                Strzyżów               125.74      9.0     4616     1738      243
  8 Krzysztof       Obremski             Legnica                122.14      8.0     4876     1581      680
  9 Jan             Kozłowski            Kraków                 114.68      8.0     4867     1538      529
 10 Przemysław      Herdzina             Kraków                 126.82      8.0     4715     1670      306
 11 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.05      8.0     4698     1543      178
 12 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 113.35      8.0     4576     1628      457
 13 Katarzyna       Małek                Mielec                 100.00      8.0     4510     1582      286
 14 Sławomir        Kucia                Kraków                 138.54      8.0     4422     1681      394
 15 Agnieszka       Krupka               Krosno                 114.31      8.0     4398     1653      135
 16 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              120.11      8.0     4301     1631       75
 17 Łukasz          Bryła                Mielec                 130.93      7.0     4775     1561      442
 18 Irena           Sołdan               Rumia                  124.27      7.0     4751     1480      219
 19 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 116.83      7.0     4661     1545      100
 20 Janusz          Krupiński            Sosnowiec              115.14      7.0     4575     1414      523
 21 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 118.95      7.0     4563     1510       26
 22 Katarzyna       Żuławska             Katowice               112.25      7.0     4542     1495      213
 23 Justyna         Fugiel               Kraków                 139.08      7.0     4515     1467      415
 24 Paweł           Kowalski             Kutno                  100.00      7.0     4467     1450       64
 25 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.98      7.0     4429     1449        3
 26 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 123.47      7.0     4394     1532      102
 27 Marek           Rogalski             Warszawa               115.74      7.0     4359     1499      172
 28 Anna            Stefańska            Łódź                   105.65      7.0     4350     1508      126
 29 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              106.63      7.0     4321     1414      322
 30 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              117.96      7.0     4243     1508      350
 31 Ewa             Ciszewska            Katowice               120.68      6.5     4818     1366      488
 32 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.56      6.5     4545     1390      -72
 33 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      6.5     4320     1406      -25
 34 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               107.56      6.5     4314     1343      296
 35 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              116.02      6.0     4654     1390      551
 36 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               120.62      6.0     4554     1291      229
 37 Marta           Dobrzańska           Kraków                 120.74      6.0     4447     1416      -96
 38 Rafał           Matczak              Milanówek              124.24      6.0     4428     1436     -221
 39 Anna            Arana                Warszawa               100.00      6.0     4385     1298      326
 40 Maciej          Stolarczyk           Zator                  107.30      6.0     4380     1311      459
 41 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             122.76      6.0     4376     1433     -173
 42 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      6.0     4328     1352       64
 43 Paweł           Jędryka              Tarnów                 118.06      6.0     4311     1371       85
 44 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              100.00      6.0     4230     1287       57
 45 Teresa          Zalewska             Racibórz               106.00      6.0     4169     1467     -214
 46 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              101.64      6.0     4105     1308     -238
 47 Marcin          Skowron              Zabrze                 117.93      5.0     4641     1165      656
 48 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.41      5.0     4567     1324      213
 49 Wojciech        Wróbel               Zator                  100.00      5.0     4448     1221      346
 50 Jerzy           Matyasik             Kraków                 113.31      5.0     4347     1225        1
 51 Jerzy           Luter                Bytom                  112.83      5.0     4237     1237       34
 52 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                100.00      5.0     4205     1144      -42
 53 Bożena          Guział               Racibórz               100.00      5.0     4099     1194     -202
 54 Mariusz         Makuch               Zator                  119.61      5.0     4095     1223     -349
 55 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      5.0     3955     1175      -88
 56 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      5.0     3909     1174      -76
 57 Anna            Chybowska            Sochaczew              100.00      5.0     3882     1199     -435
 58 Błażej          Fuczek               Przeciszów             100.00      5.0     3794     1206     -908
 59 Michał          Mamoń                Zator                  100.00      5.0     3643     1178     -462
 60 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 108.03      4.5     3993     1252     -466
 61 Szymon          Stolarczyk           Zator                  100.00      4.5     3946     1162       78
 62 Magdalena       Kublik               Warszawa               117.80      4.0     4255     1120     -157
 63 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           100.00      4.0     4096     1092     -120
 64 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      4.0     3896     1110     -312
 65 Dorota          Kaniewska            Sochaczew              100.00      4.0     3829     1074     -392
 66 Waldemar        Kaniewski            Sochaczew              100.00      4.0     3811     1159     -567
 67 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.0     3700      916      -93
 68 Andrzej         Bryła                Mielec                 111.17      4.0     2656      872      213
 69 Michał          Lipka                Mielec                 111.22      4.0     2492      845      179
 70 Tomasz          Jedynak              Majków                 100.00      3.5     3854      998      192
 71 Małgorzata      Sikora               Kraków                 100.00      3.5     2547      766      100
 72 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      3.0     3697      991     -443
 73 Piotr           Dudczyk              Przeciszów             100.00      3.0     3099      866     -510
 74 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      3.0     2848      877     -876
 75 Łukasz          Kozub                Brzesko                125.00      3.0     2619      702      272
 76 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          121.07      3.0     2234      662       82
 77 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          119.65      3.0     2204      681       15
 78 Adrian          Szczepanik           Zator                  100.00      3.0     2075      683     -187
 79 Rafał           Horoszko             Przeciszów             100.00      2.0     2965      784     -967
 80 Dominika        Awieruszko           Racibórz               100.00      2.0     2767      793    -1068
 81 Szymon          Skwarczyński         Spytkowice             100.00      2.0     2137      775    -2061
 82 Aleksandra      Szypowska            Gliwice                100.00      1.0     2094      534    -1260
 83 Przemysław      Mamoń                Spytkowice             100.00      0.0     1699      568    -2442
 84 Przemysław      Wójcik               Przeciszów             100.00      0.0        0        0        0
 85 Edward          Żaczek               Zator                  100.00      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Doliny Karpia		



	Kamil Górka 141.79 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Katarzyna      Żuławska              112.25 -  317: 409   62
    2    37 Paulina        Naplocha              100.00 +  458: 286  150
    3    22 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  493: 263  150
    4     8 Adam           Janicki               100.00 +  555: 271  150
    5     3 Andrzej        Rakoczy               113.35 +  392: 368  163
    6     2 Andrzej        Grabiński             122.76 +  528: 287  173
    7     2 Rafał          Matczak               124.24 -  375: 416   74
    8     3 Małgorzata     Sulejewska            116.83 +  392: 386  167
    9     2 Dariusz        Puton                 133.88 +  401: 318  184
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          135.21 +  384: 380  185
   11     2 Sławomir       Kucia                 138.54 +  402: 351  189
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          135.21 +  467: 358  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Stanisław Rydzik 140.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Lipka                 111.22 +  355: 340  161
    2    16 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 +  445: 349  168
    3     4 Andrzej        Rakoczy               113.35 -  338: 340   63
    4    18 Jerzy          Luter                 112.83 +  467: 310  163
    5    13 Paweł          Jędryka               118.06 +  457: 393  168
    6     6 Teresa         Zalewska              106.00 +  448: 224  156
    7     1 Mariusz        Wrześniewski          135.21 -  351: 451   85
    8     6 Marek          Rogalski              115.74 +  441: 347  166
    9     5 Marta          Dobrzańska            120.74 +  391: 294  171
   10     4 Sławomir       Kucia                 138.54 -  370: 391   89
   11     5 Rafał          Matczak               124.24 +  485: 339  174
   12     2 Dariusz        Dzierża               125.58 +  483: 403  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 12 145.00




	Justyna Fugiel 139.08 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Bryła                 111.17 +  363: 336  161
    2    14 Krzysztof      Obremski              122.14 +  503: 335  172
    3     8 Dariusz        Puton                 133.88 +  432: 348  184
    4     6 Joanna         Ostrowska             115.41 -  357: 437   65
    5    10 Krzysztof      Sporczyk              120.11 -  299: 340   70
    6    15 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 +  340: 292  168
    7    14 Teresa         Zalewska              106.00 -  296: 359   56
    8    20 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  401: 322  150
    9    15 Grzegorz       Kwiecień              108.03 +  384: 344  158
   10     5 Małgorzata     Sulejewska            116.83 +  471: 273  167
   11    10 Marek          Rogalski              115.74 -  326: 353   66
   12     9 Katarzyna      Małek                 100.00 -  343: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Tomasz Zwoliński 138.71 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Kwiecień              108.03 +  425: 277  158
    2    17 Grzegorz       Wilk                  118.95 +  490: 315  169
    3     5 Krzysztof      Sporczyk              120.11 +  366: 325  170
    4     1 Dariusz        Dzierża               125.58 -  349: 438   76
    5    11 Andrzej        Grabiński             122.76 -  293: 445   73
    6    17 Paweł          Kowalski              100.00 +  416: 401  150
    7    10 Agnieszka      Krupka                114.31 +  371: 336  164
    8     9 Joanna         Ostrowska             115.41 +  413: 385  165
    9     4 Małgorzata     Sulejewska            116.83 +  491: 341  167
   10     3 Łukasz         Bryła                 130.93 +  439: 341  181
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          135.21 -  424: 458   85
   12     3 Przemysław     Herdzina              126.82 +  425: 329  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Sławomir Kucia 138.54 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Grzeszczuk            107.56 +  360: 290  158
    2    15 Teresa         Zalewska              106.00 +  329: 290  156
    3    10 Agnieszka      Krupka                114.31 +  393: 280  164
    4     5 Arkadiusz      Biegun                123.47 -  302: 305   73
    5    14 Andrzej        Bryła                 111.17 +  375: 349  161
    6     9 Artur          Irzyk                 125.74 +  423: 285  176
    7     4 Dariusz        Dzierża               125.58 +  444: 389  176
    8     2 Łukasz         Bryła                 130.93 -  343: 352   81
    9     6 Przemysław     Herdzina              126.82 +  418: 366  177
   10     4 Stanisław      Rydzik                140.80 +  391: 370  191
   11     2 Kamil          Górka                 141.79 -  351: 402   92
   12     5 Artur          Irzyk                 125.74 -  293: 350   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Mariusz Wrześniewski 135.21 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Stolarczyk            107.30 +  403: 353  157
    2     6 Jan            Kozłowski             114.68 +  467: 286  165
    3     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.07 +  447: 350  171
    4     4 Rafał          Wesołowski            121.98 +  427: 325  172
    5     2 Arkadiusz      Biegun                123.47 +  363: 354  173
    6     1 Dariusz        Dzierża               125.58 +  404: 326  176
    7     1 Stanisław      Rydzik                140.80 +  451: 351  191
    8     1 Rafał          Matczak               124.24 +  537: 296  174
    9     1 Łukasz         Bryła                 130.93 +  384: 342  181
   10     1 Kamil          Górka                 141.79 -  380: 384   92
   11     1 Tomasz         Zwoliński             138.71 +  458: 424  189
   12     1 Kamil          Górka                 141.79 -  358: 467   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1933  / 12 161.08




	Dariusz Puton 133.88 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Szczygieł             106.63 +  412: 381  157
    2    20 Ewa            Ciszewska             120.68 +  358: 345  171
    3     8 Justyna        Fugiel                139.08 -  348: 432   89
    4     7 Przemysław     Herdzina              126.82 -  433: 447   77
    5    17 Joanna         Brychcy               100.00 +  461: 218  150
    6    12 Anna           Stefańska             105.65 +  379: 320  156
    7     8 Andrzej        Grabiński             122.76 +  379: 367  173
    8     8 Krzysztof      Sporczyk              120.11 +  380: 324  170
    9     2 Kamil          Górka                 141.79 -  318: 401   92
   10    11 Irena          Sołdan                124.27 +  436: 277  174
   11     9 Marta          Dobrzańska            120.74 +  408: 404  171
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 +  385: 353  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 12 146.00




	Łukasz Bryła 130.93 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Teresa         Zalewska              106.00 -  368: 430   56
    2    25 Dorota         Kaniewska             100.00 +  454: 258  150
    3    18 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 +  382: 359  172
    4    10 Marta          Dobrzańska            120.74 +  457: 298  171
    5     9 Rafał          Wesołowski            121.98 +  478: 310  172
    6     4 Marek          Rogalski              115.74 +  466: 339  166
    7     3 Andrzej        Rakoczy               113.35 +  471: 335  163
    8     2 Sławomir       Kucia                 138.54 +  352: 343  189
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          135.21 -  342: 384   85
   10     3 Tomasz         Zwoliński             138.71 -  341: 439   89
   11     3 Dariusz        Dzierża               125.58 -  353: 374   76
   12     6 Krzysztof      Obremski              122.14 -  311: 464   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Przemysław Herdzina 126.82 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Stefańska             105.65 +  501: 310  156
    2     5 Renata         Kowalska              119.65 -  367: 402   70
    3    16 Łukasz         Kozub                 125.00 +  414: 361  175
    4     7 Dariusz        Puton                 133.88 +  447: 433  184
    5     6 Marek          Rogalski              115.74 -  322: 355   66
    6     8 Arkadiusz      Biegun                123.47 +  357: 348  173
    7     7 Artur          Irzyk                 125.74 +  457: 397  176
    8     5 Adam           Janicki               100.00 +  347: 334  150
    9     6 Sławomir       Kucia                 138.54 -  366: 418   89
   10     7 Grzegorz       Wilk                  118.95 +  432: 315  169
   11     6 Andrzej        Grabiński             122.76 +  376: 311  173
   12     3 Tomasz         Zwoliński             138.71 -  329: 425   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Artur Irzyk 125.74 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Siwiński              101.64 +  381: 353  152
    2    11 Marek          Dudkiewicz            116.02 +  433: 418  166
    3    11 Urszula        Solarska              100.00 +  417: 358  150
    4     3 Małgorzata     Sulejewska            116.83 +  405: 381  167
    5     1 Dariusz        Dzierża               125.58 -  335: 390   76
    6     9 Sławomir       Kucia                 138.54 -  285: 423   89
    7     7 Przemysław     Herdzina              126.82 -  397: 457   77
    8    17 Małgorzata     Szczygieł             106.63 +  303: 297  157
    9     9 Paweł          Jędryka               118.06 +  373: 316  168
   10     9 Rafał          Matczak               124.24 +  486: 333  174
   11    11 Arkadiusz      Biegun                123.47 +  451: 354  173
   12     5 Sławomir       Kucia                 138.54 +  350: 293  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Dariusz Dzierża 125.58 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Brychcy               100.00 +  566: 298  150
    2     1 Katarzyna      Żuławska              112.25 +  426: 298  162
    3     1 Andrzej        Grabiński             122.76 +  408: 311  173
    4     1 Tomasz         Zwoliński             138.71 +  438: 349  189
    5     1 Artur          Irzyk                 125.74 +  390: 335  176
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          135.21 -  326: 404   85
    7     4 Sławomir       Kucia                 138.54 -  389: 444   89
    8     4 Grzegorz       Wilk                  118.95 +  490: 417  169
    9     3 Rafał          Matczak               124.24 +  439: 414  174
   10     2 Andrzej        Rakoczy               113.35 +  408: 406  163
   11     3 Łukasz         Bryła                 130.93 +  374: 353  181
   12     2 Stanisław      Rydzik                140.80 -  403: 483   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 12 150.17




	Łukasz Kozub 125.00 Brzesko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dominika       Awieruszko            100.00 +  377: 206  150
    2    12 Agnieszka      Krupka                114.31 -  330: 363   64
    3    16 Przemysław     Herdzina              126.82 -  361: 414   77
    4    34 Michał         Mamoń                 100.00 +  482: 274  150
    5    18 Katarzyna      Małek                 100.00 -  353: 375   50
    6    25 Joanna         Brychcy               100.00 +  394: 358  150
    7    21 Michał         Lipka                 111.22 -  322: 357   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     702  /  7 100.29




	Irena Sołdan 124.27 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bożena         Guział                100.00 +  478: 276  150
    2     8 Andrzej        Grabiński             122.76 -  411: 421   73
    3    13 Marta          Dobrzańska            120.74 -  328: 389   71
    4    23 Magdalena      Kublik                117.80 +  541: 310  168
    5    15 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 -  347: 362   68
    6    23 Grzegorz       Grzeszczuk            107.56 +  361: 333  158
    7    16 Paweł          Jędryka               118.06 +  449: 432  168
    8    11 Agnieszka      Krupka                114.31 -  358: 463   64
    9    16 Tomasz         Siwiński              101.64 +  358: 319  152
   10    11 Dariusz        Puton                 133.88 -  277: 436   84
   11    16 Grzegorz       Kwiecień              108.03 +  399: 370  158
   12    12 Marek          Dudkiewicz            116.02 +  444: 421  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Rafał Matczak 124.24 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paulina        Naplocha              100.00 +  409: 234  150
    2    22 Urszula        Solarska              100.00 -  348: 378   50
    3    26 Wojciech       Obremski              100.00 +  324: 318  150
    4    15 Andrzej        Rechowicz             122.56 +  434: 331  173
    5     7 Jerzy          Matyasik              113.31 +  408: 318  163
    6     3 Joanna         Ostrowska             115.41 +  444: 323  165
    7     2 Kamil          Górka                 141.79 +  416: 375  192
    8     1 Mariusz        Wrześniewski          135.21 -  296: 537   85
    9     3 Dariusz        Dzierża               125.58 -  414: 439   76
   10     9 Artur          Irzyk                 125.74 -  333: 486   76
   11     5 Stanisław      Rydzik                140.80 -  339: 485   91
   12    13 Janusz         Krupiński             115.14 -  263: 425   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Arkadiusz Biegun 123.47 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Arana                 100.00 +  472: 320  150
    2    10 Paweł          Kowalski              100.00 +  424: 373  150
    3     6 Andrzej        Rechowicz             122.56 +  420: 366  173
    4     5 Sławomir       Kucia                 138.54 +  305: 302  189
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          135.21 -  354: 363   85
    6     8 Przemysław     Herdzina              126.82 -  348: 357   77
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              120.11 -  292: 345   70
    8    18 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 +  348: 336  168
    9     8 Krzysztof      Obremski              122.14 -  327: 444   72
   10    19 Joanna         Ostrowska             115.41 +  385: 272  165
   11    11 Artur          Irzyk                 125.74 -  354: 451   76
   12    17 Maciej         Stolarczyk            107.30 +  365: 363  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Andrzej Grabiński 122.76 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Mamoń                 100.00 +  388: 280  150
    2     8 Irena          Sołdan                124.27 +  421: 411  174
    3     1 Dariusz        Dzierża               125.58 -  311: 408   76
    4    21 Urszula        Solarska              100.00 +  368: 327  150
    5    11 Tomasz         Zwoliński             138.71 +  445: 293  189
    6     2 Kamil          Górka                 141.79 -  287: 528   92
    7     8 Dariusz        Puton                 133.88 -  367: 379   84
    8    12 Marek          Dudkiewicz            116.02 -  327: 402   66
    9    22 Błażej         Fuczek                100.00 +  438: 291  150
   10    17 Teresa         Zalewska              106.00 +  394: 373  156
   11     6 Przemysław     Herdzina              126.82 -  311: 376   77
   12    15 Grzegorz       Wilk                  118.95 -  319: 481   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Andrzej Rechowicz 122.56 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Wróbel                100.00 +  399: 330  150
    2     7 Joanna         Ostrowska             115.41 +  392: 387  165
    3     6 Arkadiusz      Biegun                123.47 -  366: 420   73
    4    15 Rafał          Matczak               124.24 -  331: 434   74
    5    25 Grzegorz       Kwiecień              108.03 =  351: 351  108
    6    21 Renata         Kowalska              119.65 -  325: 388   70
    7    28 Rafał          Wesołowski            121.98 +  510: 366  172
    8    19 Katarzyna      Małek                 100.00 -  329: 429   50
    9    24 Maciej         Stolarczyk            107.30 +  351: 329  157
   10    20 Anna           Stefańska             105.65 +  392: 329  156
   11    15 Jan            Kozłowski             114.68 -  353: 533   65
   12    22 Wojciech       Wróbel                100.00 +  446: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Krzysztof Obremski 122.14 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  447: 291  150
    2    14 Justyna        Fugiel                139.08 -  335: 503   89
    3    20 Jarosław       Karp                  100.00 -  303: 347   50
    4    32 Anna           Chybowska             100.00 +  380: 322  150
    5    28 Ewa            Ciszewska             120.68 +  442: 347  171
    6    19 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  423: 352  150
    7    11 Marta          Dobrzańska            120.74 -  350: 438   71
    8    15 Mariusz        Makuch                119.61 +  489: 309  170
    9     8 Arkadiusz      Biegun                123.47 +  444: 327  173
   10     6 Agnieszka      Krupka                114.31 +  474: 274  164
   11     4 Katarzyna      Żuławska              112.25 -  325: 375   62
   12     6 Łukasz         Bryła                 130.93 +  464: 311  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Andrzej Kwiatkowski 122.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adrian         Szczepanik            100.00 +  404: 375  150
    2     4 Jerzy          Matyasik              113.31 -  298: 411   63
    3    18 Łukasz         Bryła                 130.93 -  359: 382   81
    4    35 Tomasz         Jedynak               100.00 +  400: 394  150
    5    29 Urszula        Solarska              100.00 +  504: 328  150
    6    14 Katarzyna      Małek                 100.00 -  346: 481   50
    7    20 Magdalena      Kublik                117.80 +  427: 359  168
    8    13 Maciej         Stolarczyk            107.30 +  354: 329  157
    9    11 Adam           Janicki               100.00 +  420: 335  150
   10     8 Marta          Dobrzańska            120.74 +  402: 353  171
   11     7 Grzegorz       Wilk                  118.95 +  431: 388  169
   12     4 Dariusz        Puton                 133.88 -  353: 385   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Rafał Wesołowski 121.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Obremski              100.00 +  364: 359  150
    2    13 Magdalena      Kublik                117.80 +  465: 259  168
    3     9 Paweł          Jędryka               118.06 +  344: 323  168
    4     4 Mariusz        Wrześniewski          135.21 -  325: 427   85
    5     9 Łukasz         Bryła                 130.93 -  310: 478   81
    6    16 Andrzej        Bryła                 111.17 -  402: 406   61
    7    28 Andrzej        Rechowicz             122.56 -  366: 510   73
    8    25 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  287: 340   50
    9    30 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  360: 302  150
   10    28 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  421: 316  150
   11    23 Jerzy          Luter                 112.83 +  392: 373  163
   12    16 Anna           Arana                 100.00 +  393: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Anna Kowalska-Demczyszyn 121.07 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    21 Tomasz         Jedynak               100.00 +  371: 343  150
    3     7 Mariusz        Wrześniewski          135.21 -  350: 447   85
    4    19 Błażej         Fuczek                100.00 +  486: 186  150
    5    12 Teresa         Zalewska              106.00 -  300: 388   56
    6    18 Marta          Dobrzańska            120.74 -  367: 445   71
    7    22 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  360: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  /  6 110.33




	Marta Dobrzańska 120.74 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Małek                 100.00 +  416: 316  150
    2    19 Andrzej        Rakoczy               113.35 -  299: 596   63
    3    13 Irena          Sołdan                124.27 +  389: 328  174
    4    10 Łukasz         Bryła                 130.93 -  298: 457   81
    5    20 Małgorzata     Sikora                100.00 +  367: 300  150
    6    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.07 +  445: 367  171
    7    11 Krzysztof      Obremski              122.14 +  438: 350  172
    8    10 Grzegorz       Kwiecień              108.03 +  412: 275  158
    9     5 Stanisław      Rydzik                140.80 -  294: 391   91
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 -  353: 402   72
   11     9 Dariusz        Puton                 133.88 -  404: 408   84
   12    14 Paweł          Kowalski              100.00 -  332: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Ewa Ciszewska 120.68 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Jedynak               100.00 =  354: 354  100
    2    20 Dariusz        Puton                 133.88 -  345: 358   84
    3    30 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  421: 357  150
    4    20 Grzegorz       Wilk                  118.95 -  318: 403   69
    5    28 Krzysztof      Obremski              122.14 -  347: 442   72
    6    33 Michał         Lipka                 111.22 -  371: 375   61
    7    35 Wojciech       Obremski              100.00 +  418: 392  150
    8    28 Paweł          Kowalski              100.00 +  475: 403  150
    9    23 Anna           Stefańska             105.65 -  319: 359   56
   10    26 Magdalena      Kublik                117.80 +  431: 339  168
   11    32 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  502: 234  150
   12    21 Teresa         Zalewska              106.00 +  517: 314  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Mariusz Sylwestrzuk 120.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Aleksandra     Szypowska             100.00 +  473: 278  150
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              120.11 -  372: 409   70
    3    17 Katarzyna      Żuławska              112.25 -  344: 459   62
    4    24 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  429: 284  150
    5    16 Anna           Stefańska             105.65 -  369: 388   56
    6    24 Jerzy          Luter                 112.83 +  376: 352  163
    7    18 Mariusz        Makuch                119.61 -  301: 356   70
    8    21 Joanna         Brychcy               100.00 -  337: 466   50
    9    27 Wojciech       Obremski              100.00 +  369: 274  150
   10    23 Małgorzata     Szczygieł             106.63 -  314: 371   57
   11    19 Wojciech       Wróbel                100.00 +  385: 383  150
   12    23 Jerzy          Matyasik              113.31 +  485: 305  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Krzysztof Sporczyk 120.11 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  385: 306  150
    2     9 Mariusz        Sylwestrzuk           120.62 +  409: 372  171
    3     5 Tomasz         Zwoliński             138.71 -  325: 366   89
    4    22 Marcin         Skowron               117.93 +  378: 371  168
    5    10 Justyna        Fugiel                139.08 +  340: 299  189
    6     7 Andrzej        Rakoczy               113.35 -  270: 419   63
    7    12 Arkadiusz      Biegun                123.47 +  345: 292  173
    8     8 Dariusz        Puton                 133.88 -  324: 380   84
    9    12 Katarzyna      Małek                 100.00 +  384: 311  150
   10    10 Katarzyna      Żuławska              112.25 +  438: 359  162
   11    12 Agnieszka      Krupka                114.31 -  327: 392   64
   12    11 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 +  376: 359  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Renata Kowalska 119.65 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     5 Przemysław     Herdzina              126.82 +  402: 367  177
    3     2 Małgorzata     Sulejewska            116.83 -  336: 417   67
    4    16 Teresa         Zalewska              106.00 -  325: 393   56
    5    26 Błażej         Fuczek                100.00 +  415: 313  150
    6    21 Andrzej        Rechowicz             122.56 +  388: 325  173
    7    15 Grzegorz       Kwiecień              108.03 -  338: 374   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  6 113.50




	Mariusz Makuch 119.61 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Chybowska             100.00 +  407: 265  150
    2     2 Marcin         Skowron               117.93 +  399: 390  168
    3     3 Jerzy          Matyasik              113.31 -  377: 463   63
    4    12 Agnieszka      Krupka                114.31 -  312: 405   64
    5    23 Jerzy          Luter                 112.83 +  348: 338  163
    6    11 Marek          Dudkiewicz            116.02 -  345: 421   66
    7    18 Mariusz        Sylwestrzuk           120.62 +  356: 301  171
    8    15 Krzysztof      Obremski              122.14 -  309: 489   72
    9    17 Wojciech       Wróbel                100.00 -  210: 365   50
   10    24 Anna           Arana                 100.00 -  332: 346   50
   11    26 Anna           Stefańska             105.65 -  313: 365   56
   12    29 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  387: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Grzegorz Wilk 118.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dorota         Kaniewska             100.00 +  343: 298  150
    2    17 Tomasz         Zwoliński             138.71 -  315: 490   89
    3    25 Małgorzata     Sikora                100.00 +  467: 371  150
    4    20 Ewa            Ciszewska             120.68 +  403: 318  171
    5     5 Małgorzata     Sulejewska            116.83 -  346: 390   67
    6    10 Jerzy          Matyasik              113.31 +  365: 316  163
    7     6 Marek          Dudkiewicz            116.02 +  359: 350  166
    8     4 Dariusz        Dzierża               125.58 -  417: 490   76
    9    13 Teresa         Zalewska              106.00 +  364: 332  156
   10     7 Przemysław     Herdzina              126.82 -  315: 432   77
   11     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 -  388: 431   72
   12    15 Andrzej        Grabiński             122.76 +  481: 319  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Paweł Jędryka 118.06 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  342: 309  150
    2    18 Jerzy          Luter                 112.83 +  428: 259  163
    3     9 Rafał          Wesołowski            121.98 -  323: 344   72
    4    13 Wojciech       Wróbel                100.00 +  345: 322  150
    5    13 Stanisław      Rydzik                140.80 -  393: 457   91
    6    13 Jan            Kozłowski             114.68 +  436: 292  165
    7    16 Irena          Sołdan                124.27 -  432: 449   74
    8    14 Anna           Stefańska             105.65 +  402: 357  156
    9     9 Artur          Irzyk                 125.74 -  316: 373   76
   10    16 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 -  232: 350   68
   11    22 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  341: 319  150
   12    18 Anna           Stefańska             105.65 -  321: 395   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Mariola Osajda-Matczak 117.96 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  426: 127  150
    2    16 Stanisław      Rydzik                140.80 -  349: 445   91
    3    23 Bożena         Guział                100.00 +  313: 304  150
    4    14 Katarzyna      Żuławska              112.25 -  362: 396   62
    5    15 Irena          Sołdan                124.27 +  362: 347  174
    6    15 Justyna        Fugiel                139.08 -  292: 340   89
    7    24 Janusz         Krupiński             115.14 +  336: 333  165
    8    18 Arkadiusz      Biegun                123.47 -  336: 348   73
    9    20 Joanna         Brychcy               100.00 +  402: 305  150
   10    16 Paweł          Jędryka               118.06 +  350: 232  168
   11    14 Marek          Dudkiewicz            116.02 +  356: 340  166
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              120.11 -  359: 376   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Marcin Skowron 117.93 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Szymon         Skwarczyński          100.00 +  556: 115  150
    2     2 Mariusz        Makuch                119.61 -  390: 399   70
    3    12 Janusz         Krupiński             115.14 -  289: 387   65
    4    22 Krzysztof      Sporczyk              120.11 -  371: 378   70
    5    30 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  340: 378   50
    6    35 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  330: 435   50
    7    38 Rafał          Horoszko              100.00 +  490: 158  150
    8    31 Bożena         Guział                100.00 +  413: 373  150
    9    26 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  430: 338  150
   10    21 Tomasz         Siwiński              101.64 -  332: 339   52
   11    17 Paweł          Kowalski              100.00 -  335: 364   50
   12    26 Grzegorz       Kwiecień              108.03 +  365: 321  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Magdalena Kublik 117.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Małgorzata     Sikora                100.00 +  455: 345  150
    2    13 Rafał          Wesołowski            121.98 -  259: 465   72
    3    14 Marek          Dudkiewicz            116.02 -  285: 356   66
    4    23 Irena          Sołdan                124.27 -  310: 541   74
    5    37 Dominika       Awieruszko            100.00 +  415: 233  150
    6    34 Urszula        Solarska              100.00 +  411: 258  150
    7    20 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 -  359: 427   72
    8    29 Błażej         Fuczek                100.00 -  344: 346   50
    9    31 Anna           Chybowska             100.00 +  463: 264  150
   10    26 Ewa            Ciszewska             120.68 -  339: 431   71
   11    20 Anna           Arana                 100.00 -  304: 358   50
   12    27 Joanna         Ostrowska             115.41 -  311: 388   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 12  93.33




	Małgorzata Sulejewska 116.83 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Błażej         Fuczek                100.00 +  523: 244  150
    2     3 Marek          Rogalski              115.74 +  421: 255  166
    3     2 Renata         Kowalska              119.65 +  417: 336  170
    4     3 Artur          Irzyk                 125.74 -  381: 405   76
    5     5 Grzegorz       Wilk                  118.95 +  390: 346  169
    6     5 Agnieszka      Krupka                114.31 +  401: 369  164
    7     5 Joanna         Ostrowska             115.41 +  404: 396  165
    8     3 Kamil          Górka                 141.79 -  386: 392   92
    9     4 Tomasz         Zwoliński             138.71 -  341: 491   89
   10     5 Justyna        Fugiel                139.08 -  273: 471   89
   11    13 Adam           Janicki               100.00 +  416: 353  150
   12     7 Jan            Kozłowski             114.68 -  308: 503   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Marek Dudkiewicz 116.02 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Piotr          Dudczyk               100.00 +  471: 233  150
    2    11 Artur          Irzyk                 125.74 -  418: 433   76
    3    14 Magdalena      Kublik                117.80 +  356: 285  168
    4     9 Janusz         Krupiński             115.14 +  445: 312  165
    5     8 Agnieszka      Krupka                114.31 -  325: 341   64
    6    11 Mariusz        Makuch                119.61 +  421: 345  170
    7     6 Grzegorz       Wilk                  118.95 -  350: 359   69
    8    12 Andrzej        Grabiński             122.76 +  402: 327  173
    9     7 Andrzej        Rakoczy               113.35 -  332: 333   63
   10    12 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  373: 335  150
   11    14 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 -  340: 356   68
   12    12 Irena          Sołdan                124.27 -  421: 444   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Marek Rogalski 115.74 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Rafał          Horoszko              100.00 +  406: 260  150
    2     3 Małgorzata     Sulejewska            116.83 -  255: 421   67
    3    24 Małgorzata     Szczygieł             106.63 +  481: 330  157
    4    17 Jarosław       Karp                  100.00 +  381: 288  150
    5     6 Przemysław     Herdzina              126.82 +  355: 322  177
    6     4 Łukasz         Bryła                 130.93 -  339: 466   81
    7     9 Andrzej        Bryła                 111.17 +  368: 315  161
    8     6 Stanisław      Rydzik                140.80 -  347: 441   91
    9    10 Katarzyna      Żuławska              112.25 -  326: 379   62
   10    13 Wojciech       Wróbel                100.00 +  432: 298  150
   11    10 Justyna        Fugiel                139.08 +  353: 326  189
   12    10 Agnieszka      Krupka                114.31 -  316: 341   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Joanna Ostrowska 115.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  483: 254  150
    2     7 Andrzej        Rechowicz             122.56 -  387: 392   73
    3    15 Joanna         Brychcy               100.00 +  473: 296  150
    4     6 Justyna        Fugiel                139.08 +  437: 357  189
    5     4 Katarzyna      Żuławska              112.25 +  423: 321  162
    6     3 Rafał          Matczak               124.24 -  323: 444   74
    7     5 Małgorzata     Sulejewska            116.83 -  396: 404   67
    8     9 Tomasz         Zwoliński             138.71 -  385: 413   89
    9    14 Agnieszka      Krupka                114.31 -  326: 376   64
   10    19 Arkadiusz      Biegun                123.47 -  272: 385   73
   11    18 Janusz         Krupiński             115.14 -  274: 401   65
   12    27 Magdalena      Kublik                117.80 +  388: 311  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Janusz Krupiński 115.14 Sosnowiec               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Paweł          Kowalski              100.00 -  356: 383   50
    2    27 Grzegorz       Grzeszczuk            107.56 +  362: 337  158
    3    12 Marcin         Skowron               117.93 +  387: 289  168
    4     9 Marek          Dudkiewicz            116.02 -  312: 445   66
    5    19 Jan            Kozłowski             114.68 -  399: 442   65
    6    29 Bożena         Guział                100.00 +  427: 289  150
    7    24 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 -  333: 336   68
    8    26 Jarosław       Karp                  100.00 +  347: 335  150
    9    21 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  517: 240  150
   10    15 Adam           Janicki               100.00 -  309: 419   50
   11    18 Joanna         Ostrowska             115.41 +  401: 274  165
   12    13 Rafał          Matczak               124.24 +  425: 263  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Jan Kozłowski 114.68 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  491: 330  150
    2     6 Mariusz        Wrześniewski          135.21 -  286: 467   85
    3    21 Jerzy          Luter                 112.83 -  355: 358   63
    4    26 Wojciech       Obremski              100.00 +  414: 236  150
    5    19 Janusz         Krupiński             115.14 +  442: 399  165
    6    13 Paweł          Jędryka               118.06 -  292: 436   68
    7    23 Tomasz         Siwiński              101.64 -  330: 422   52
    8    24 Dorota         Kaniewska             100.00 +  383: 380  150
    9    19 Małgorzata     Szczygieł             106.63 +  451: 292  157
   10    14 Grzegorz       Grzeszczuk            107.56 +  387: 357  158
   11    15 Andrzej        Rechowicz             122.56 +  533: 353  173
   12     7 Małgorzata     Sulejewska            116.83 +  503: 308  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Agnieszka Krupka 114.31 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jarosław       Karp                  100.00 +  458: 330  150
    2    12 Łukasz         Kozub                 125.00 +  363: 330  175
    3    10 Sławomir       Kucia                 138.54 -  280: 393   89
    4    12 Mariusz        Makuch                119.61 +  405: 312  170
    5     8 Marek          Dudkiewicz            116.02 +  341: 325  166
    6     5 Małgorzata     Sulejewska            116.83 -  369: 401   67
    7    10 Tomasz         Zwoliński             138.71 -  336: 371   89
    8    11 Irena          Sołdan                124.27 +  463: 358  174
    9    14 Joanna         Ostrowska             115.41 +  376: 326  165
   10     6 Krzysztof      Obremski              122.14 -  274: 474   72
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              120.11 +  392: 327  170
   12    10 Marek          Rogalski              115.74 +  341: 316  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Andrzej Rakoczy 113.35 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Jolanta        Kruk                  100.00 +  322: 231  150
    2    19 Marta          Dobrzańska            120.74 +  596: 299  171
    3     4 Stanisław      Rydzik                140.80 +  340: 338  191
    4     2 Jerzy          Matyasik              113.31 +  393: 331  163
    5     3 Kamil          Górka                 141.79 -  368: 392   92
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              120.11 +  419: 270  170
    7     3 Łukasz         Bryła                 130.93 -  335: 471   81
    8     7 Teresa         Zalewska              106.00 +  393: 292  156
    9     7 Marek          Dudkiewicz            116.02 +  333: 332  166
   10     2 Dariusz        Dzierża               125.58 -  406: 408   76
   11     8 Katarzyna      Małek                 100.00 -  314: 419   50
   12     8 Katarzyna      Żuławska              112.25 +  357: 336  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Jerzy Matyasik 113.31 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  514: 253  150
    2     4 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 +  411: 298  172
    3     3 Mariusz        Makuch                119.61 +  463: 377  170
    4     2 Andrzej        Rakoczy               113.35 -  331: 393   63
    5     7 Rafał          Matczak               124.24 -  318: 408   74
    6    10 Grzegorz       Wilk                  118.95 -  316: 365   69
    7    19 Anna           Stefańska             105.65 -  300: 391   56
    8    23 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  296: 375   50
    9    28 Jarosław       Karp                  100.00 +  385: 333  150
   10    25 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  355: 273  150
   11    21 Joanna         Brychcy               100.00 -  353: 395   50
   12    23 Mariusz        Sylwestrzuk           120.62 -  305: 485   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Jerzy Luter 112.83 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Adam           Janicki               100.00 +  424: 310  150
    2    18 Paweł          Jędryka               118.06 -  259: 428   68
    3    21 Jan            Kozłowski             114.68 +  358: 355  165
    4    18 Stanisław      Rydzik                140.80 -  310: 467   91
    5    23 Mariusz        Makuch                119.61 -  338: 348   70
    6    24 Mariusz        Sylwestrzuk           120.62 -  352: 376   71
    7    31 Anna           Chybowska             100.00 -  348: 396   50
    8    32 Michał         Mamoń                 100.00 +  417: 197  150
    9    32 Urszula        Solarska              100.00 +  347: 333  150
   10    22 Paweł          Kowalski              100.00 -  315: 339   50
   11    23 Rafał          Wesołowski            121.98 -  373: 392   72
   12    28 Tomasz         Jedynak               100.00 +  396: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Katarzyna Żuławska 112.25 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 141.79 +  409: 317  192
    2     1 Dariusz        Dzierża               125.58 -  298: 426   76
    3    17 Mariusz        Sylwestrzuk           120.62 +  459: 344  171
    4    14 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 +  396: 362  168
    5     4 Joanna         Ostrowska             115.41 -  321: 423   65
    6    20 Adam           Janicki               100.00 -  360: 373   50
    7    25 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  423: 317  150
    8    16 Tomasz         Siwiński              101.64 +  427: 321  152
    9    10 Marek          Rogalski              115.74 +  379: 326  166
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              120.11 -  359: 438   70
   11     4 Krzysztof      Obremski              122.14 +  375: 325  172
   12     8 Andrzej        Rakoczy               113.35 -  336: 357   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Michał Lipka 111.22 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                140.80 -  340: 355   91
    2    31 Bożena         Guział                100.00 -  396: 399   50
    3    33 Aleksandra     Szypowska             100.00 +  378: 189  150
    4    29 Grzegorz       Kwiecień              108.03 -  318: 409   58
    5    33 Adrian         Szczepanik            100.00 +  328: 268  150
    6    33 Ewa            Ciszewska             120.68 +  375: 371  171
    7    21 Łukasz         Kozub                 125.00 +  357: 322  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     845  /  7 120.71




	Andrzej Bryła 111.17 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Fugiel                139.08 -  336: 363   89
    2    32 Anna           Chybowska             100.00 +  420: 272  150
    3    27 Katarzyna      Małek                 100.00 +  434: 321  150
    4    11 Anna           Stefańska             105.65 +  396: 342  156
    5    14 Sławomir       Kucia                 138.54 -  349: 375   89
    6    16 Rafał          Wesołowski            121.98 +  406: 402  172
    7     9 Marek          Rogalski              115.74 -  315: 368   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     872  /  7 124.57




	Grzegorz Kwiecień 108.03 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             138.71 -  277: 425   89
    2    30 Małgorzata     Sikora                100.00 -  264: 418   50
    3    34 Anna           Arana                 100.00 +  376: 324  150
    4    29 Michał         Lipka                 111.22 +  409: 318  161
    5    25 Andrzej        Rechowicz             122.56 =  351: 351  123
    6    22 Maciej         Stolarczyk            107.30 +  371: 336  157
    7    15 Renata         Kowalska              119.65 +  374: 338  170
    8    10 Marta          Dobrzańska            120.74 -  275: 412   71
    9    15 Justyna        Fugiel                139.08 -  344: 384   89
   10    18 Katarzyna      Małek                 100.00 -  261: 389   50
   11    16 Irena          Sołdan                124.27 -  370: 399   74
   12    26 Marcin         Skowron               117.93 -  321: 365   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Grzegorz Grzeszczuk 107.56 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Kucia                 138.54 -  290: 360   89
    2    27 Janusz         Krupiński             115.14 -  337: 362   65
    3    37 Anna           Chybowska             100.00 -  299: 342   50
    4    39 Jolanta        Kruk                  100.00 +  426: 178  150
    5    36 Tomasz         Jedynak               100.00 +  345: 342  150
    6    23 Irena          Sołdan                124.27 -  333: 361   74
    7    33 Michał         Mamoń                 100.00 +  458: 377  150
    8    30 Urszula        Solarska              100.00 +  386: 312  150
    9    25 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  337: 321  150
   10    14 Jan            Kozłowski             114.68 -  357: 387   65
   11    27 Bożena         Guział                100.00 +  379: 309  150
   12    19 Adam           Janicki               100.00 =  367: 367  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Maciej Stolarczyk 107.30 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Wrześniewski          135.21 -  353: 403   85
    2    28 Michał         Mamoń                 100.00 -  290: 299   50
    3    35 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  397: 371  150
    4    36 Szymon         Skwarczyński          100.00 +  452: 167  150
    5    24 Jarosław       Karp                  100.00 +  389: 321  150
    6    22 Grzegorz       Kwiecień              108.03 -  336: 371   58
    7    27 Błażej         Fuczek                100.00 +  332: 273  150
    8    13 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 -  329: 354   72
    9    24 Andrzej        Rechowicz             122.56 -  329: 351   73
   10    29 Tomasz         Jedynak               100.00 +  387: 371  150
   11    25 Wojciech       Obremski              100.00 +  423: 275  150
   12    17 Arkadiusz      Biegun                123.47 -  363: 365   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Małgorzata Szczygieł 106.63 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Puton                 133.88 -  381: 412   84
    2    23 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  392: 233  150
    3    24 Marek          Rogalski              115.74 -  330: 481   66
    4    30 Dorota         Kaniewska             100.00 +  438: 268  150
    5    21 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  298: 331   50
    6    28 Anna           Chybowska             100.00 +  362: 298  150
    7    17 Anna           Arana                 100.00 +  332: 299  150
    8    17 Artur          Irzyk                 125.74 -  297: 303   76
    9    19 Jan            Kozłowski             114.68 -  292: 451   65
   10    23 Mariusz        Sylwestrzuk           120.62 +  371: 314  171
   11    29 Urszula        Solarska              100.00 +  373: 364  150
   12    20 Tomasz         Siwiński              101.64 +  455: 245  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Teresa Zalewska 106.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Bryła                 130.93 +  430: 368  181
    2    15 Sławomir       Kucia                 138.54 -  290: 329   89
    3    31 Tomasz         Jedynak               100.00 +  345: 334  150
    4    16 Renata         Kowalska              119.65 +  393: 325  170
    5    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.07 +  388: 300  171
    6     6 Stanisław      Rydzik                140.80 -  224: 448   91
    7    14 Justyna        Fugiel                139.08 +  359: 296  189
    8     7 Andrzej        Rakoczy               113.35 -  292: 393   63
    9    13 Grzegorz       Wilk                  118.95 -  332: 364   69
   10    17 Andrzej        Grabiński             122.76 -  373: 394   73
   11    30 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  429: 315  150
   12    21 Ewa            Ciszewska             120.68 -  314: 517   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Anna Stefańska 105.65 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Przemysław     Herdzina              126.82 -  310: 501   77
    2    39 Jolanta        Kruk                  100.00 +  386: 226  150
    3    19 Tomasz         Siwiński              101.64 +  408: 306  152
    4    11 Andrzej        Bryła                 111.17 -  342: 396   61
    5    16 Mariusz        Sylwestrzuk           120.62 +  388: 369  171
    6    12 Dariusz        Puton                 133.88 -  320: 379   84
    7    19 Jerzy          Matyasik              113.31 +  391: 300  163
    8    14 Paweł          Jędryka               118.06 -  357: 402   68
    9    23 Ewa            Ciszewska             120.68 +  359: 319  171
   10    20 Andrzej        Rechowicz             122.56 -  329: 392   73
   11    26 Mariusz        Makuch                119.61 +  365: 313  170
   12    18 Paweł          Jędryka               118.06 +  395: 321  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Tomasz Siwiński 101.64 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Artur          Irzyk                 125.74 -  353: 381   76
    2    29 Aleksandra     Szypowska             100.00 +  456: 274  150
    3    19 Anna           Stefańska             105.65 -  306: 408   56
    4    28 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  284: 444   50
    5    34 Dorota         Kaniewska             100.00 +  385: 377  150
    6    31 Michał         Mamoń                 100.00 +  337: 242  150
    7    23 Jan            Kozłowski             114.68 +  422: 330  165
    8    16 Katarzyna      Żuławska              112.25 -  321: 427   62
    9    16 Irena          Sołdan                124.27 -  319: 358   74
   10    21 Marcin         Skowron               117.93 +  339: 332  168
   11    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  338: 315  150
   12    20 Małgorzata     Szczygieł             106.63 -  245: 455   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Arkadiusz      Biegun                123.47 -  320: 472   73
    2    36 Błażej         Fuczek                100.00 -  332: 368   50
    3    34 Grzegorz       Kwiecień              108.03 -  324: 376   58
    4    38 Rafał          Horoszko              100.00 +  473: 223  150
    5    31 Wojciech       Obremski              100.00 +  407: 361  150
    6    26 Jarosław       Karp                  100.00 +  508: 259  150
    7    17 Małgorzata     Szczygieł             106.63 -  299: 332   57
    8    22 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  361: 228  150
    9    18 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  324: 411   50
   10    24 Mariusz        Makuch                119.61 +  346: 332  170
   11    20 Magdalena      Kublik                117.80 +  358: 304  168
   12    16 Rafał          Wesołowski            121.98 -  333: 393   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Dominika Awieruszko 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Kozub                 125.00 -  206: 377   75
    2    40 Adam           Janicki               100.00 -  270: 419   50
    3    40 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  203: 420   50
    5    37 Magdalena      Kublik                117.80 -  233: 415   68
    6    38 Wojciech       Obremski              100.00 -  242: 409   50
    7    40 Paulina        Naplocha              100.00 -  302: 309   50
    8    36 Tomasz         Jedynak               100.00 -  256: 366   50
    9    37 Piotr          Dudczyk               100.00 -  243: 360   50
   10    38 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  340: 114  150
   11    35 Anna           Chybowska             100.00 -  211: 391   50
   12    36 Rafał          Horoszko              100.00 +  261: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  / 11  72.09




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Dzierża               125.58 -  298: 566   76
    2    24 Adrian         Szczepanik            100.00 +  414: 227  150
    3    15 Joanna         Ostrowska             115.41 -  296: 473   65
    4    37 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  438: 151  150
    5    17 Dariusz        Puton                 133.88 -  218: 461   84
    6    25 Łukasz         Kozub                 125.00 -  358: 394   75
    7    34 Piotr          Dudczyk               100.00 +  460: 185  150
    8    21 Mariusz        Sylwestrzuk           120.62 +  466: 337  171
    9    20 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 -  305: 402   68
   10    27 Błażej         Fuczek                100.00 -  335: 431   50
   11    21 Jerzy          Matyasik              113.31 +  395: 353  163
   12    24 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  345: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Anna Chybowska 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariusz        Makuch                119.61 -  265: 407   70
    2    32 Andrzej        Bryła                 111.17 -  272: 420   61
    3    37 Grzegorz       Grzeszczuk            107.56 +  342: 299  158
    4    32 Krzysztof      Obremski              122.14 -  322: 380   72
    5    32 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  375: 284  150
    6    28 Małgorzata     Szczygieł             106.63 -  298: 362   57
    7    31 Jerzy          Luter                 112.83 +  396: 348  163
    8    27 Wojciech       Wróbel                100.00 -  241: 535   50
    9    31 Magdalena      Kublik                117.80 -  264: 463   68
   10    31 Jarosław       Karp                  100.00 -  317: 387   50
   11    35 Dominika       Awieruszko            100.00 +  391: 211  150
   12    33 Paulina        Naplocha              100.00 +  399: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Piotr Dudczyk 100.00 Przeciszów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marek          Dudkiewicz            116.02 -  233: 471   66
    2    38 Katarzyna      Małek                 100.00 -  294: 332   50
    3    38 Adrian         Szczepanik            100.00 +  312: 268  150
    4    33 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  323: 281  150
    5    27 Paweł          Kowalski              100.00 -  271: 339   50
    6    32 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  244: 292   50
    7    34 Joanna         Brychcy               100.00 -  185: 460   50
    8    35 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  273: 302   50
    9    37 Dominika       Awieruszko            100.00 +  360: 243  150
   10    33 Bożena         Guział                100.00 -  309: 321   50
   11    33 Dorota         Kaniewska             100.00 -  295: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  / 11  78.73




	Błażej Fuczek 100.00 Przeciszów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Małgorzata     Sulejewska            116.83 -  244: 523   67
    2    36 Anna           Arana                 100.00 +  368: 332  150
    3    28 Paweł          Kowalski              100.00 +  401: 330  150
    4    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.07 -  186: 486   71
    5    26 Renata         Kowalska              119.65 -  313: 415   70
    6    30 Wojciech       Wróbel                100.00 +  391: 297  150
    7    27 Maciej         Stolarczyk            107.30 -  273: 332   57
    8    29 Magdalena      Kublik                117.80 +  346: 344  168
    9    22 Andrzej        Grabiński             122.76 -  291: 438   73
   10    27 Joanna         Brychcy               100.00 +  431: 335  150
   11    31 Tomasz         Jedynak               100.00 -  270: 412   50
   12    25 Jarosław       Karp                  100.00 -  280: 458   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Agnieszka Goniowska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Joanna         Ostrowska             115.41 -  254: 483   65
    2    34 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  345: 395   50
    3    39 Paulina        Naplocha              100.00 +  517: 213  150
    4    27 Katarzyna      Małek                 100.00 -  325: 472   50
    5    32 Anna           Chybowska             100.00 -  284: 375   50
    6    36 Tomasz         Jedynak               100.00 +  335: 274  150
    7    30 Bożena         Guział                100.00 +  414: 339  150
    8    23 Jerzy          Matyasik              113.31 +  375: 296  163
    9    18 Anna           Arana                 100.00 +  411: 324  150
   10    12 Marek          Dudkiewicz            116.02 -  335: 373   66
   11    24 Jarosław       Karp                  100.00 -  326: 358   50
   12    24 Joanna         Brychcy               100.00 -  284: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Bożena Guział 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                124.27 -  276: 478   74
    2    31 Michał         Lipka                 111.22 +  399: 396  161
    3    23 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 -  304: 313   68
    4    25 Małgorzata     Sikora                100.00 -  248: 409   50
    5    40 Rafał          Horoszko              100.00 +  340: 267  150
    6    29 Janusz         Krupiński             115.14 -  289: 427   65
    7    30 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  339: 414   50
    8    31 Marcin         Skowron               117.93 -  373: 413   68
    9    34 Jolanta        Kruk                  100.00 +  427: 271  150
   10    33 Piotr          Dudczyk               100.00 +  321: 309  150
   11    27 Grzegorz       Grzeszczuk            107.56 -  309: 379   58
   12    30 Wojciech       Obremski              100.00 +  474: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Rafał Horoszko 100.00 Przeciszów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marek          Rogalski              115.74 -  260: 406   66
    2    33 Wojciech       Wróbel                100.00 -  370: 389   50
    3    36 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  187: 350   50
    4    38 Anna           Arana                 100.00 -  223: 473   50
    5    40 Bożena         Guział                100.00 -  267: 340   50
    7    38 Marcin         Skowron               117.93 -  158: 490   68
    8    38 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  413: 101  150
    9    35 Paulina        Naplocha              100.00 +  334: 328  150
   10    35 Wojciech       Obremski              100.00 -  254: 417   50
   11    34 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  244: 377   50
   12    36 Dominika       Awieruszko            100.00 -  255: 261   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     784  / 11  71.27




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Jerzy          Luter                 112.83 -  310: 424   63
    2    40 Dominika       Awieruszko            100.00 +  419: 270  150
    3    29 Michał         Mamoń                 100.00 +  377: 257  150
    4     8 Kamil          Górka                 141.79 -  271: 555   92
    5    22 Wojciech       Wróbel                100.00 +  337: 316  150
    6    20 Katarzyna      Żuławska              112.25 +  373: 360  162
    7    13 Katarzyna      Małek                 100.00 +  425: 304  150
    8     5 Przemysław     Herdzina              126.82 -  334: 347   77
    9    11 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 -  335: 420   72
   10    15 Janusz         Krupiński             115.14 +  419: 309  165
   11    13 Małgorzata     Sulejewska            116.83 -  353: 416   67
   12    19 Grzegorz       Grzeszczuk            107.56 =  367: 367  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Tomasz  Jedynak 100.00 Majków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ewa            Ciszewska             120.68 =  354: 354  121
    2    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.07 -  343: 371   71
    3    31 Teresa         Zalewska              106.00 -  334: 345   56
    4    35 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 -  394: 400   72
    5    36 Grzegorz       Grzeszczuk            107.56 -  342: 345   58
    6    36 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  274: 335   50
    8    36 Dominika       Awieruszko            100.00 +  366: 256  150
    9    33 Dorota         Kaniewska             100.00 +  402: 203  150
   10    29 Maciej         Stolarczyk            107.30 -  371: 387   57
   11    31 Błażej         Fuczek                100.00 +  412: 270  150
   12    28 Jerzy          Luter                 112.83 -  262: 396   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     998  / 11  90.73




	Dorota Kaniewska 100.00 Sochaczew                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grzegorz       Wilk                  118.95 -  298: 343   69
    2    25 Łukasz         Bryła                 130.93 -  258: 454   81
    3    41 Jolanta        Kruk                  100.00 +  353: 352  150
    4    30 Małgorzata     Szczygieł             106.63 -  268: 438   57
    5    34 Tomasz         Siwiński              101.64 -  377: 385   52
    6    39 Szymon         Skwarczyński          100.00 +  373: 180  150
    7    39 Aleksandra     Szypowska             100.00 +  484: 248  150
    8    24 Jan            Kozłowski             114.68 -  380: 383   65
    9    33 Tomasz         Jedynak               100.00 -  203: 402   50
   10    34 Urszula        Solarska              100.00 -  271: 411   50
   11    33 Piotr          Dudczyk               100.00 +  300: 295  150
   12    31 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  264: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 12  89.50




	Waldemar Kaniewski 100.00 Sochaczew                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Jędryka               118.06 -  309: 342   68
    2    41 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  370: 131  150
    3    22 Kamil          Górka                 141.79 -  263: 493   92
    4    28 Tomasz         Siwiński              101.64 +  444: 284  152
    5    21 Małgorzata     Szczygieł             106.63 +  331: 298  157
    6    19 Krzysztof      Obremski              122.14 -  352: 423   72
    7    25 Katarzyna      Żuławska              112.25 -  317: 423   62
    8    25 Rafał          Wesołowski            121.98 +  340: 287  172
    9    21 Janusz         Krupiński             115.14 -  240: 517   65
   10    25 Jerzy          Matyasik              113.31 -  273: 355   63
   11    30 Teresa         Zalewska              106.00 -  315: 429   56
   12    32 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  257: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Jarosław Karp 100.00 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Agnieszka      Krupka                114.31 -  330: 458   64
    2    35 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  365: 322  150
    3    20 Krzysztof      Obremski              122.14 +  347: 303  172
    4    17 Marek          Rogalski              115.74 -  288: 381   66
    5    24 Maciej         Stolarczyk            107.30 -  321: 389   57
    6    26 Anna           Arana                 100.00 -  259: 508   50
    7    37 Szymon         Skwarczyński          100.00 +  449: 157  150
    8    26 Janusz         Krupiński             115.14 -  335: 347   65
    9    28 Jerzy          Matyasik              113.31 -  333: 385   63
   10    31 Anna           Chybowska             100.00 +  387: 317  150
   11    24 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  358: 326  150
   12    25 Błażej         Fuczek                100.00 +  458: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Sporczyk              120.11 -  306: 385   70
    2    23 Małgorzata     Szczygieł             106.63 -  233: 392   57
    3    35 Maciej         Stolarczyk            107.30 -  371: 397   57
    4    40 Aleksandra     Szypowska             100.00 +  317: 218  150
    5    30 Marcin         Skowron               117.93 +  378: 340  168
    6    27 Małgorzata     Sikora                100.00 -  317: 375   50
    7    36 Urszula        Solarska              100.00 -  324: 366   50
    8    35 Piotr          Dudczyk               100.00 +  302: 273  150
    9    30 Rafał          Wesołowski            121.98 -  302: 360   72
   10    30 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  286: 378   50
   11    34 Rafał          Horoszko              100.00 +  377: 244  150
   12    32 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  396: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Paweł Kowalski 100.00 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Janusz         Krupiński             115.14 +  383: 356  165
    2    10 Arkadiusz      Biegun                123.47 -  373: 424   73
    3    28 Błażej         Fuczek                100.00 -  330: 401   50
    4    31 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  381: 352  150
    5    27 Piotr          Dudczyk               100.00 +  339: 271  150
    6    17 Tomasz         Zwoliński             138.71 -  401: 416   89
    7    29 Wojciech       Wróbel                100.00 -  327: 433   50
    8    28 Ewa            Ciszewska             120.68 -  403: 475   71
    9    29 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  474: 293  150
   10    22 Jerzy          Luter                 112.83 +  339: 315  163
   11    17 Marcin         Skowron               117.93 +  364: 335  168
   12    14 Marta          Dobrzańska            120.74 +  353: 332  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Jolanta Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Andrzej        Rakoczy               113.35 -  231: 322   63
    2    39 Anna           Stefańska             105.65 -  226: 386   56
    3    41 Dorota         Kaniewska             100.00 -  352: 353   50
    4    39 Grzegorz       Grzeszczuk            107.56 -  178: 426   58
    5    41 Paulina        Naplocha              100.00 +  334: 292  150
    6    40 Adrian         Szczepanik            100.00 -  233: 283   50
    7    41 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  307: 198  150
    8    34 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  238: 465   50
    9    34 Bożena         Guział                100.00 -  271: 427   50
   10    37 Szymon         Skwarczyński          100.00 +  285: 212  150
   12    35 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  193: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     877  / 11  79.73




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Jerzy          Matyasik              113.31 -  253: 514   63
    2    35 Jarosław       Karp                  100.00 -  322: 365   50
    3    40 Dominika       Awieruszko            100.00 +  420: 203  150
    4    24 Mariusz        Sylwestrzuk           120.62 -  284: 429   71
    5    38 Szymon         Skwarczyński          100.00 +  419: 151  150
    6    35 Marcin         Skowron               117.93 +  435: 330  168
    7    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.07 -  343: 360   71
    8    22 Anna           Arana                 100.00 -  228: 361   50
    9    29 Paweł          Kowalski              100.00 -  293: 474   50
   10    32 Michał         Mamoń                 100.00 +  313: 254  150
   11    28 Tomasz         Siwiński              101.64 -  315: 338   52
   12    31 Dorota         Kaniewska             100.00 +  330: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 12  97.92




	Maria Krzyżanowska 100.00 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Jan            Kozłowski             114.68 -  330: 491   65
    2    34 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  395: 345  150
    3    30 Ewa            Ciszewska             120.68 -  357: 421   71
    4    33 Piotr          Dudczyk               100.00 -  281: 323   50
    5    35 Michał         Mamoń                 100.00 -  358: 360   50
    6    37 Aleksandra     Szypowska             100.00 +  313: 262  150
    7    32 Adrian         Szczepanik            100.00 -  266: 332   50
    8    34 Jolanta        Kruk                  100.00 +  465: 238  150
    9    26 Marcin         Skowron               117.93 -  338: 430   68
   10    30 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  378: 286  150
   11    22 Paweł          Jędryka               118.06 -  319: 341   68
   12    29 Mariusz        Makuch                119.61 -  296: 387   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 12  91.00




	Michał Mamoń 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Grabiński             122.76 -  280: 388   73
    2    28 Maciej         Stolarczyk            107.30 +  299: 290  157
    3    29 Adam           Janicki               100.00 -  257: 377   50
    4    34 Łukasz         Kozub                 125.00 -  274: 482   75
    5    35 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  360: 358  150
    6    31 Tomasz         Siwiński              101.64 -  242: 337   52
    7    33 Grzegorz       Grzeszczuk            107.56 -  377: 458   58
    8    32 Jerzy          Luter                 112.83 -  197: 417   63
    9    36 Aleksandra     Szypowska             100.00 +  335: 250  150
   10    32 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  254: 313   50
   11    37 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  377: 173  150
   12    34 Urszula        Solarska              100.00 +  391: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Przemysław Mamoń 100.00 Spytkowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 -  127: 426   68
    2    41 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  131: 370   50
    4    37 Joanna         Brychcy               100.00 -  151: 438   50
    5    39 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  129: 532   50
    6    41 Paulina        Naplocha              100.00 -  187: 398   50
    7    41 Jolanta        Kruk                  100.00 -  198: 307   50
    8    38 Rafał          Horoszko              100.00 -  101: 413   50
    9    38 Szymon         Skwarczyński          100.00 -  162: 284   50
   10    38 Dominika       Awieruszko            100.00 -  114: 340   50
   11    37 Michał         Mamoń                 100.00 -  173: 377   50
   12    37 Szymon         Skwarczyński          100.00 -  226: 256   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     568  / 11  51.64




	Katarzyna Małek 100.00 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marta          Dobrzańska            120.74 -  316: 416   71
    2    38 Piotr          Dudczyk               100.00 +  332: 294  150
    3    27 Andrzej        Bryła                 111.17 -  321: 434   61
    4    27 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  472: 325  150
    5    18 Łukasz         Kozub                 125.00 +  375: 353  175
    6    14 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 +  481: 346  172
    7    13 Adam           Janicki               100.00 -  304: 425   50
    8    19 Andrzej        Rechowicz             122.56 +  429: 329  173
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              120.11 -  311: 384   70
   10    18 Grzegorz       Kwiecień              108.03 +  389: 261  158
   11     8 Andrzej        Rakoczy               113.35 +  419: 314  163
   12     9 Justyna        Fugiel                139.08 +  361: 343  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Matczak               124.24 -  234: 409   74
    2    37 Kamil          Górka                 141.79 -  286: 458   92
    3    39 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  213: 517   50
    4    41 Adrian         Szczepanik            100.00 -  305: 322   50
    5    41 Jolanta        Kruk                  100.00 -  292: 334   50
    6    41 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  398: 187  150
    7    40 Dominika       Awieruszko            100.00 +  309: 302  150
    8    33 Wojciech       Obremski              100.00 -  272: 333   50
    9    35 Rafał          Horoszko              100.00 -  328: 334   50
   10    36 Aleksandra     Szypowska             100.00 +  400:   0    0
   11    36 Szymon         Skwarczyński          100.00 +  442: 198  150
   12    33 Anna           Chybowska             100.00 -  221: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  / 11  83.27




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Wesołowski            121.98 -  359: 364   72
    2    26 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  297: 247  150
    3    26 Rafał          Matczak               124.24 -  318: 324   74
    4    26 Jan            Kozłowski             114.68 -  236: 414   65
    5    31 Anna           Arana                 100.00 -  361: 407   50
    6    38 Dominika       Awieruszko            100.00 +  409: 242  150
    7    35 Ewa            Ciszewska             120.68 -  392: 418   71
    8    33 Paulina        Naplocha              100.00 +  333: 272  150
    9    27 Mariusz        Sylwestrzuk           120.62 -  274: 369   71
   10    35 Rafał          Horoszko              100.00 +  417: 254  150
   11    25 Maciej         Stolarczyk            107.30 -  275: 423   57
   12    30 Bożena         Guział                100.00 -  225: 474   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 12  92.50




	Małgorzata Sikora 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Magdalena      Kublik                117.80 -  345: 455   68
    2    30 Grzegorz       Kwiecień              108.03 +  418: 264  158
    3    25 Grzegorz       Wilk                  118.95 -  371: 467   69
    4    25 Bożena         Guział                100.00 +  409: 248  150
    5    20 Marta          Dobrzańska            120.74 -  300: 367   71
    6    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  375: 317  150
    7    26 Szymon         Stolarczyk            100.00 =  329: 329  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     766  /  7 109.43




	Szymon Skwarczyński 100.00 Spytkowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcin         Skowron               117.93 -  115: 556   68
    3    32 Wojciech       Wróbel                100.00 -  219: 459   50
    4    36 Maciej         Stolarczyk            107.30 -  167: 452   57
    5    38 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  151: 419   50
    6    39 Dorota         Kaniewska             100.00 -  180: 373   50
    7    37 Jarosław       Karp                  100.00 -  157: 449   50
    8    37 Aleksandra     Szypowska             100.00 -  198: 375   50
    9    38 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  284: 162  150
   10    37 Jolanta        Kruk                  100.00 -  212: 285   50
   11    36 Paulina        Naplocha              100.00 -  198: 442   50
   12    37 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  256: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  / 11  70.45




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    22 Rafał          Matczak               124.24 +  378: 348  174
    3    11 Artur          Irzyk                 125.74 -  358: 417   76
    4    21 Andrzej        Grabiński             122.76 -  327: 368   73
    5    29 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 -  328: 504   72
    6    34 Magdalena      Kublik                117.80 -  258: 411   68
    7    36 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  366: 324  150
    8    30 Grzegorz       Grzeszczuk            107.56 -  312: 386   58
    9    32 Jerzy          Luter                 112.83 -  333: 347   63
   10    34 Dorota         Kaniewska             100.00 +  411: 271  150
   11    29 Małgorzata     Szczygieł             106.63 -  364: 373   57
   12    34 Michał         Mamoń                 100.00 -  262: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     991  / 11  90.09




	Szymon Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Obremski              122.14 -  291: 447   72
    2    26 Wojciech       Obremski              100.00 -  247: 297   50
    3    36 Rafał          Horoszko              100.00 +  350: 187  150
    4    31 Paweł          Kowalski              100.00 -  352: 381   50
    5    39 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  532: 129  150
    6    32 Piotr          Dudczyk               100.00 +  292: 244  150
    7    26 Małgorzata     Sikora                100.00 =  329: 329  100
    8    20 Justyna        Fugiel                139.08 -  322: 401   89
    9    25 Grzegorz       Grzeszczuk            107.56 -  321: 337   58
   10    28 Rafał          Wesołowski            121.98 -  316: 421   72
   11    32 Ewa            Ciszewska             120.68 -  234: 502   71
   12    35 Jolanta        Kruk                  100.00 +  360: 193  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Adrian Szczepanik 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 -  375: 404   72
    2    24 Joanna         Brychcy               100.00 -  227: 414   50
    3    38 Piotr          Dudczyk               100.00 -  268: 312   50
    4    41 Paulina        Naplocha              100.00 +  322: 305  150
    5    33 Michał         Lipka                 111.22 -  268: 328   61
    6    40 Jolanta        Kruk                  100.00 +  283: 233  150
    7    32 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  332: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     683  /  7  97.57




	Aleksandra Szypowska 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariusz        Sylwestrzuk           120.62 -  278: 473   71
    2    29 Tomasz         Siwiński              101.64 -  274: 456   52
    3    33 Michał         Lipka                 111.22 -  189: 378   61
    4    40 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  218: 317   50
    6    37 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  262: 313   50
    7    39 Dorota         Kaniewska             100.00 -  248: 484   50
    8    37 Szymon         Skwarczyński          100.00 +  375: 198  150
    9    36 Michał         Mamoń                 100.00 -  250: 335   50
   10    36 Paulina        Naplocha              100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     534  /  8  66.75




	Wojciech Wróbel 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Rechowicz             122.56 -  330: 399   73
    2    33 Rafał          Horoszko              100.00 +  389: 370  150
    3    32 Szymon         Skwarczyński          100.00 +  459: 219  150
    4    13 Paweł          Jędryka               118.06 -  322: 345   68
    5    22 Adam           Janicki               100.00 -  316: 337   50
    6    30 Błażej         Fuczek                100.00 -  297: 391   50
    7    29 Paweł          Kowalski              100.00 +  433: 327  150
    8    27 Anna           Chybowska             100.00 +  535: 241  150
    9    17 Mariusz        Makuch                119.61 +  365: 210  170
   10    13 Marek          Rogalski              115.74 -  298: 432   66
   11    19 Mariusz        Sylwestrzuk           120.62 -  383: 385   71
   12    22 Andrzej        Rechowicz             122.56 -  321: 446   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Przemysław Wójcik 100.00 Przeciszów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Edward Żaczek 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Doliny Karpia		



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Katarzyna      Żuławska              317: 409
   2 Michał         Lipka                - Stanisław      Rydzik                340: 355
   3 Justyna        Fugiel               - Andrzej        Bryła                 363: 336
   4 Grzegorz       Kwiecień             - Tomasz         Zwoliński             277: 425
   5 Sławomir       Kucia                - Grzegorz       Grzeszczuk            360: 290
   6 Maciej         Stolarczyk           - Mariusz        Wrze¶niewski          353: 403
   7 Dariusz        Puton                - Małgorzata     Szczygieł             412: 381
   8 Teresa         Zalewska             - Łukasz         Bryła                 430: 368
   9 Przemysław     Herdzina             - Anna           Stefańska             501: 310
  10 Tomasz         Siwiński             - Artur          Irzyk                 353: 381
  11 Dariusz        Dzierża              - Joanna         Brychcy               566: 298
  12 Dominika       Awieruszko           - Łukasz         Kozub                 206: 377
  13 Irena          Sołdan               - Bożena         Guział                478: 276
  14 Paulina        Naplocha             - Rafał          Matczak               234: 409
  15 Arkadiusz      Biegun               - Anna           Arana                 472: 320
  16 Michał         Mamoń                - Andrzej        Grabiński             280: 388
  17 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Wróbel                399: 330
  18 Szymon         Stolarczyk           - Krzysztof      Obremski              291: 447
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Adrian         Szczepanik            404: 375
  20 Wojciech       Obremski             - Rafał          Wesołowski            359: 364
  21 Marta          Dobrzańska           - Katarzyna      Małek                 416: 316
  22 Tomasz         Jedynak              - Ewa            Ciszewska             354: 354
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Aleksandra     Szypowska             473: 278
  24 Krzysztof      Kokot                - Krzysztof      Sporczyk              306: 385
  25 Mariusz        Makuch               - Anna           Chybowska             407: 265
  26 Dorota         Kaniewska            - Grzegorz       Wilk                  298: 343
  27 Paweł          Jędryka              - Waldemar       Kaniewski             342: 309
  28 Przemysław     Mamoń                - Mariola        Osajda-Matczak        127: 426
  29 Marcin         Skowron              - Szymon         Skwarczyński          556: 115
  30 Małgorzata     Sikora               - Magdalena      Kublik                345: 455
  31 Małgorzata     Sulejewska           - Błażej         Fuczek                523: 244
  32 Piotr          Dudczyk              - Marek          Dudkiewicz            233: 471
  33 Marek          Rogalski             - Rafał          Horoszko              406: 260
  34 Agnieszka      Goniowska            - Joanna         Ostrowska             254: 483
  35 Janusz         Krupiński            - Paweł          Kowalski              356: 383
  36 Maria          Krzyżanowska         - Jan            Kozłowski             330: 491
  37 Agnieszka      Krupka               - Jarosław       Karp                  458: 330
  38 Jolanta        Kruk                 - Andrzej        Rakoczy               231: 322
  39 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Kruk                  514: 253
  40 Adam           Janicki              - Jerzy          Luter                 310: 424


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Żuławska             - Dariusz        Dzierża               298: 426
   2 Mariusz        Makuch               - Marcin         Skowron               399: 390
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Rogalski              421: 255
   4 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kwiatkowski           411: 298
   5 Renata         Kowalska             - Przemysław     Herdzina              402: 367
   6 Jan            Kozłowski            - Mariusz        Wrze¶niewski          286: 467
   7 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             387: 392
   8 Andrzej        Grabiński            - Irena          Sołdan                421: 411
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           409: 372
  10 Paweł          Kowalski             - Arkadiusz      Biegun                373: 424
  11 Marek          Dudkiewicz           - Artur          Irzyk                 418: 433
  12 Łukasz         Kozub                - Agnieszka      Krupka                330: 363
  13 Rafał          Wesołowski           - Magdalena      Kublik                465: 259
  14 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Fugiel                335: 503
  15 Teresa         Zalewska             - Sławomir       Kucia                 290: 329
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Rydzik                349: 445
  17 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Wilk                  490: 315
  18 Jerzy          Luter                - Paweł          Jędryka               259: 428
  19 Andrzej        Rakoczy              - Marta          Dobrzańska            596: 299
  20 Ewa            Ciszewska            - Dariusz        Puton                 345: 358
  21 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Tomasz         Jedynak               371: 343
  22 Rafał          Matczak              - Urszula        Solarska              348: 378
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Kokot                 392: 233
  24 Joanna         Brychcy              - Adrian         Szczepanik            414: 227
  25 Łukasz         Bryła                - Dorota         Kaniewska             454: 258
  26 Szymon         Stolarczyk           - Wojciech       Obremski              247: 297
  27 Grzegorz       Grzeszczuk           - Janusz         Krupiński             337: 362
  28 Maciej         Stolarczyk           - Michał         Mamoń                 290: 299
  29 Aleksandra     Szypowska            - Tomasz         Siwiński              274: 456
  30 Małgorzata     Sikora               - Grzegorz       Kwiecień              418: 264
  31 Bożena         Guział               - Michał         Lipka                 399: 396
  32 Andrzej        Bryła                - Anna           Chybowska             420: 272
  33 Rafał          Horoszko             - Wojciech       Wróbel                370: 389
  34 Agnieszka      Goniowska            - Maria          Krzyżanowska          345: 395
  35 Krzysztof      Kruk                 - Jarosław       Karp                  322: 365
  36 Anna           Arana                - Błażej         Fuczek                332: 368
  37 Kamil          Górka                - Paulina        Naplocha              458: 286
  38 Katarzyna      Małek                - Piotr          Dudczyk               332: 294
  39 Anna           Stefańska            - Jolanta        Kruk                  386: 226
  40 Dominika       Awieruszko           - Adam           Janicki               270: 419
  41 Waldemar       Kaniewski            - Przemysław     Mamoń                 370: 131


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Grabiński            - Dariusz        Dzierża               311: 408
   2 Renata         Kowalska             - Małgorzata     Sulejewska            336: 417
   3 Mariusz        Makuch               - Jerzy          Matyasik              377: 463
   4 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rakoczy               338: 340
   5 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              366: 325
   6 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Biegun                366: 420
   7 Mariusz        Wrze¶niewski         - Anna           Kowalska-Demczyszyn   447: 350
   8 Dariusz        Puton                - Justyna        Fugiel                348: 432
   9 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Jędryka               344: 323
  10 Agnieszka      Krupka               - Sławomir       Kucia                 280: 393
  11 Artur          Irzyk                - Urszula        Solarska              417: 358
  12 Janusz         Krupiński            - Marcin         Skowron               387: 289
  13 Marta          Dobrzańska           - Irena          Sołdan                389: 328
  14 Magdalena      Kublik               - Marek          Dudkiewicz            285: 356
  15 Joanna         Brychcy              - Joanna         Ostrowska             296: 473
  16 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Kozub                 414: 361
  17 Katarzyna      Żuławska             - Mariusz        Sylwestrzuk           459: 344
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Bryła                 359: 382
  19 Anna           Stefańska            - Tomasz         Siwiński              408: 306
  20 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Obremski              347: 303
  21 Jerzy          Luter                - Jan            Kozłowski             358: 355
  22 Waldemar       Kaniewski            - Kamil          Górka                 263: 493
  23 Bożena         Guział               - Mariola        Osajda-Matczak        304: 313
  24 Małgorzata     Szczygieł            - Marek          Rogalski              330: 481
  25 Grzegorz       Wilk                 - Małgorzata     Sikora                467: 371
  26 Rafał          Matczak              - Wojciech       Obremski              324: 318
  27 Katarzyna      Małek                - Andrzej        Bryła                 321: 434
  28 Błażej         Fuczek               - Paweł          Kowalski              401: 330
  29 Adam           Janicki              - Michał         Mamoń                 377: 257
  30 Ewa            Ciszewska            - Maria          Krzyżanowska          421: 357
  31 Tomasz         Jedynak              - Teresa         Zalewska              334: 345
  32 Wojciech       Wróbel               - Szymon         Skwarczyński          459: 219
  33 Aleksandra     Szypowska            - Michał         Lipka                 189: 378
  34 Grzegorz       Kwiecień             - Anna           Arana                 376: 324
  35 Krzysztof      Kokot                - Maciej         Stolarczyk            371: 397
  36 Rafał          Horoszko             - Szymon         Stolarczyk            187: 350
  37 Anna           Chybowska            - Grzegorz       Grzeszczuk            342: 299
  38 Adrian         Szczepanik           - Piotr          Dudczyk               268: 312
  39 Paulina        Naplocha             - Agnieszka      Goniowska             213: 517
  40 Krzysztof      Kruk                 - Dominika       Awieruszko            420: 203
  41 Jolanta        Kruk                 - Dorota         Kaniewska             352: 353


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Dzierża              - Tomasz         Zwoliński             438: 349
   2 Andrzej        Rakoczy              - Jerzy          Matyasik              393: 331
   3 Artur          Irzyk                - Małgorzata     Sulejewska            405: 381
   4 Mariusz        Wrze¶niewski         - Rafał          Wesołowski            427: 325
   5 Sławomir       Kucia                - Arkadiusz      Biegun                302: 305
   6 Justyna        Fugiel               - Joanna         Ostrowska             357: 437
   7 Przemysław     Herdzina             - Dariusz        Puton                 447: 433
   8 Kamil          Górka                - Adam           Janicki               555: 271
   9 Marek          Dudkiewicz           - Janusz         Krupiński             445: 312
  10 Łukasz         Bryła                - Marta          Dobrzańska            457: 298
  11 Andrzej        Bryła                - Anna           Stefańska             396: 342
  12 Agnieszka      Krupka               - Mariusz        Makuch                405: 312
  13 Wojciech       Wróbel               - Paweł          Jędryka               322: 345
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Katarzyna      Żuławska              362: 396
  15 Rafał          Matczak              - Andrzej        Rechowicz             434: 331
  16 Renata         Kowalska             - Teresa         Zalewska              325: 393
  17 Marek          Rogalski             - Jarosław       Karp                  381: 288
  18 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Luter                 467: 310
  19 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Błażej         Fuczek                486: 186
  20 Grzegorz       Wilk                 - Ewa            Ciszewska             403: 318
  21 Urszula        Solarska             - Andrzej        Grabiński             327: 368
  22 Marcin         Skowron              - Krzysztof      Sporczyk              371: 378
  23 Magdalena      Kublik               - Irena          Sołdan                310: 541
  24 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Kruk                  429: 284
  25 Małgorzata     Sikora               - Bożena         Guział                409: 248
  26 Jan            Kozłowski            - Wojciech       Obremski              414: 236
  27 Agnieszka      Goniowska            - Katarzyna      Małek                 325: 472
  28 Tomasz         Siwiński             - Waldemar       Kaniewski             284: 444
  29 Michał         Lipka                - Grzegorz       Kwiecień              318: 409
  30 Dorota         Kaniewska            - Małgorzata     Szczygieł             268: 438
  31 Paweł          Kowalski             - Szymon         Stolarczyk            381: 352
  32 Anna           Chybowska            - Krzysztof      Obremski              322: 380
  33 Piotr          Dudczyk              - Maria          Krzyżanowska          323: 281
  34 Michał         Mamoń                - Łukasz         Kozub                 274: 482
  35 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Jedynak               400: 394
  36 Szymon         Skwarczyński         - Maciej         Stolarczyk            167: 452
  37 Joanna         Brychcy              - Przemysław     Mamoń                 438: 151
  38 Anna           Arana                - Rafał          Horoszko              473: 223
  39 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jolanta        Kruk                  426: 178
  40 Aleksandra     Szypowska            - Krzysztof      Kokot                 218: 317
  41 Adrian         Szczepanik           - Paulina        Naplocha              322: 305


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Dariusz        Dzierża               335: 390
   2 Arkadiusz      Biegun               - Mariusz        Wrze¶niewski          354: 363
   3 Andrzej        Rakoczy              - Kamil          Górka                 368: 392
   4 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Żuławska              423: 321
   5 Grzegorz       Wilk                 - Małgorzata     Sulejewska            346: 390
   6 Marek          Rogalski             - Przemysław     Herdzina              355: 322
   7 Jerzy          Matyasik             - Rafał          Matczak               318: 408
   8 Marek          Dudkiewicz           - Agnieszka      Krupka                325: 341
   9 Łukasz         Bryła                - Rafał          Wesołowski            478: 310
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Justyna        Fugiel                340: 299
  11 Andrzej        Grabiński            - Tomasz         Zwoliński             445: 293
  12 Teresa         Zalewska             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   388: 300
  13 Paweł          Jędryka              - Stanisław      Rydzik                393: 457
  14 Andrzej        Bryła                - Sławomir       Kucia                 349: 375
  15 Irena          Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        347: 362
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Anna           Stefańska             369: 388
  17 Dariusz        Puton                - Joanna         Brychcy               461: 218
  18 Łukasz         Kozub                - Katarzyna      Małek                 353: 375
  19 Janusz         Krupiński            - Jan            Kozłowski             399: 442
  20 Marta          Dobrzańska           - Małgorzata     Sikora                367: 300
  21 Waldemar       Kaniewski            - Małgorzata     Szczygieł             331: 298
  22 Adam           Janicki              - Wojciech       Wróbel                337: 316
  23 Jerzy          Luter                - Mariusz        Makuch                338: 348
  24 Jarosław       Karp                 - Maciej         Stolarczyk            321: 389
  25 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Kwiecień              351: 351
  26 Błażej         Fuczek               - Renata         Kowalska              313: 415
  27 Piotr          Dudczyk              - Paweł          Kowalski              271: 339
  28 Krzysztof      Obremski             - Ewa            Ciszewska             442: 347
  29 Urszula        Solarska             - Andrzej        Kwiatkowski           328: 504
  30 Krzysztof      Kokot                - Marcin         Skowron               378: 340
  31 Wojciech       Obremski             - Anna           Arana                 361: 407
  32 Anna           Chybowska            - Agnieszka      Goniowska             375: 284
  33 Adrian         Szczepanik           - Michał         Lipka                 268: 328
  34 Dorota         Kaniewska            - Tomasz         Siwiński              377: 385
  35 Maria          Krzyżanowska         - Michał         Mamoń                 358: 360
  36 Tomasz         Jedynak              - Grzegorz       Grzeszczuk            342: 345
  37 Magdalena      Kublik               - Dominika       Awieruszko            415: 233
  38 Krzysztof      Kruk                 - Szymon         Skwarczyński          419: 151
  39 Szymon         Stolarczyk           - Przemysław     Mamoń                 532: 129
  40 Rafał          Horoszko             - Bożena         Guział                267: 340
  41 Paulina        Naplocha             - Jolanta        Kruk                  292: 334


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Dariusz        Dzierża               404: 326
   2 Andrzej        Grabiński            - Kamil          Górka                 287: 528
   3 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Matczak               323: 444
   4 Marek          Rogalski             - Łukasz         Bryła                 339: 466
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Agnieszka      Krupka                401: 369
   6 Stanisław      Rydzik               - Teresa         Zalewska              448: 224
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rakoczy               270: 419
   8 Arkadiusz      Biegun               - Przemysław     Herdzina              348: 357
   9 Sławomir       Kucia                - Artur          Irzyk                 423: 285
  10 Grzegorz       Wilk                 - Jerzy          Matyasik              365: 316
  11 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Makuch                421: 345
  12 Anna           Stefańska            - Dariusz        Puton                 320: 379
  13 Paweł          Jędryka              - Jan            Kozłowski             436: 292
  14 Katarzyna      Małek                - Andrzej        Kwiatkowski           481: 346
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Justyna        Fugiel                292: 340
  16 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Bryła                 402: 406
  17 Paweł          Kowalski             - Tomasz         Zwoliński             401: 416
  18 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Marta          Dobrzańska            367: 445
  19 Krzysztof      Obremski             - Waldemar       Kaniewski             423: 352
  20 Katarzyna      Żuławska             - Adam           Janicki               360: 373
  21 Renata         Kowalska             - Andrzej        Rechowicz             388: 325
  22 Maciej         Stolarczyk           - Grzegorz       Kwiecień              336: 371
  23 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Grzeszczuk            361: 333
  24 Jerzy          Luter                - Mariusz        Sylwestrzuk           352: 376
  25 Łukasz         Kozub                - Joanna         Brychcy               394: 358
  26 Anna           Arana                - Jarosław       Karp                  508: 259
  27 Małgorzata     Sikora               - Krzysztof      Kokot                 375: 317
  28 Małgorzata     Szczygieł            - Anna           Chybowska             362: 298
  29 Bożena         Guział               - Janusz         Krupiński             289: 427
  30 Błażej         Fuczek               - Wojciech       Wróbel                391: 297
  31 Michał         Mamoń                - Tomasz         Siwiński              242: 337
  32 Szymon         Stolarczyk           - Piotr          Dudczyk               292: 244
  33 Ewa            Ciszewska            - Michał         Lipka                 371: 375
  34 Magdalena      Kublik               - Urszula        Solarska              411: 258
  35 Marcin         Skowron              - Krzysztof      Kruk                  330: 435
  36 Agnieszka      Goniowska            - Tomasz         Jedynak               335: 274
  37 Maria          Krzyżanowska         - Aleksandra     Szypowska             313: 262
  38 Wojciech       Obremski             - Dominika       Awieruszko            409: 242
  39 Szymon         Skwarczyński         - Dorota         Kaniewska             180: 373
  40 Jolanta        Kruk                 - Adrian         Szczepanik            233: 283
  41 Przemysław     Mamoń                - Paulina        Naplocha              187: 398


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrze¶niewski          351: 451
   2 Rafał          Matczak              - Kamil          Górka                 416: 375
   3 Andrzej        Rakoczy              - Łukasz         Bryła                 335: 471
   4 Dariusz        Dzierża              - Sławomir       Kucia                 389: 444
   5 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Sulejewska            396: 404
   6 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Wilk                  350: 359
   7 Przemysław     Herdzina             - Artur          Irzyk                 457: 397
   8 Dariusz        Puton                - Andrzej        Grabiński             379: 367
   9 Andrzej        Bryła                - Marek          Rogalski              315: 368
  10 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Krupka                371: 336
  11 Krzysztof      Obremski             - Marta          Dobrzańska            350: 438
  12 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Sporczyk              292: 345
  13 Adam           Janicki              - Katarzyna      Małek                 425: 304
  14 Justyna        Fugiel               - Teresa         Zalewska              296: 359
  15 Grzegorz       Kwiecień             - Renata         Kowalska              374: 338
  16 Irena          Sołdan               - Paweł          Jędryka               449: 432
  17 Anna           Arana                - Małgorzata     Szczygieł             299: 332
  18 Mariusz        Makuch               - Mariusz        Sylwestrzuk           356: 301
  19 Jerzy          Matyasik             - Anna           Stefańska             300: 391
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Magdalena      Kublik                427: 359
  21 Michał         Lipka                - Łukasz         Kozub                 357: 322
  22 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Krzysztof      Kruk                  360: 343
  23 Jan            Kozłowski            - Tomasz         Siwiński              330: 422
  24 Janusz         Krupiński            - Mariola        Osajda-Matczak        333: 336
  25 Katarzyna      Żuławska             - Waldemar       Kaniewski             423: 317
  26 Małgorzata     Sikora               - Szymon         Stolarczyk            329: 329
  27 Maciej         Stolarczyk           - Błażej         Fuczek                332: 273
  28 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rechowicz             366: 510
  29 Wojciech       Wróbel               - Paweł          Kowalski              433: 327
  30 Bożena         Guział               - Agnieszka      Goniowska             339: 414
  31 Anna           Chybowska            - Jerzy          Luter                 396: 348
  32 Adrian         Szczepanik           - Maria          Krzyżanowska          332: 266
  33 Grzegorz       Grzeszczuk           - Michał         Mamoń                 458: 377
  34 Joanna         Brychcy              - Piotr          Dudczyk               460: 185
  35 Wojciech       Obremski             - Ewa            Ciszewska             392: 418
  36 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Kokot                 366: 324
  37 Jarosław       Karp                 - Szymon         Skwarczyński          449: 157
  38 Marcin         Skowron              - Rafał          Horoszko              490: 158
  39 Dorota         Kaniewska            - Aleksandra     Szypowska             484: 248
  40 Paulina        Naplocha             - Dominika       Awieruszko            309: 302
  41 Przemysław     Mamoń                - Jolanta        Kruk                  198: 307


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Rafał          Matczak               537: 296
   2 Sławomir       Kucia                - Łukasz         Bryła                 343: 352
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Górka                 386: 392
   4 Dariusz        Dzierża              - Grzegorz       Wilk                  490: 417
   5 Przemysław     Herdzina             - Adam           Janicki               347: 334
   6 Stanisław      Rydzik               - Marek          Rogalski              441: 347
   7 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rakoczy               292: 393
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Puton                 324: 380
   9 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Ostrowska             413: 385
  10 Marta          Dobrzańska           - Grzegorz       Kwiecień              412: 275
  11 Agnieszka      Krupka               - Irena          Sołdan                463: 358
  12 Andrzej        Grabiński            - Marek          Dudkiewicz            327: 402
  13 Maciej         Stolarczyk           - Andrzej        Kwiatkowski           329: 354
  14 Paweł          Jędryka              - Anna           Stefańska             402: 357
  15 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Makuch                489: 309
  16 Tomasz         Siwiński             - Katarzyna      Żuławska              321: 427
  17 Artur          Irzyk                - Małgorzata     Szczygieł             303: 297
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Arkadiusz      Biegun                336: 348
  19 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Małek                 329: 429
  20 Justyna        Fugiel               - Szymon         Stolarczyk            401: 322
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Joanna         Brychcy               337: 466
  22 Krzysztof      Kruk                 - Anna           Arana                 228: 361
  23 Agnieszka      Goniowska            - Jerzy          Matyasik              375: 296
  24 Jan            Kozłowski            - Dorota         Kaniewska             383: 380
  25 Waldemar       Kaniewski            - Rafał          Wesołowski            340: 287
  26 Jarosław       Karp                 - Janusz         Krupiński             335: 347
  27 Wojciech       Wróbel               - Anna           Chybowska             535: 241
  28 Paweł          Kowalski             - Ewa            Ciszewska             403: 475
  29 Błażej         Fuczek               - Magdalena      Kublik                346: 344
  30 Grzegorz       Grzeszczuk           - Urszula        Solarska              386: 312
  31 Marcin         Skowron              - Bożena         Guział                413: 373
  32 Michał         Mamoń                - Jerzy          Luter                 197: 417
  33 Wojciech       Obremski             - Paulina        Naplocha              333: 272
  34 Jolanta        Kruk                 - Maria          Krzyżanowska          238: 465
  35 Piotr          Dudczyk              - Krzysztof      Kokot                 273: 302
  36 Dominika       Awieruszko           - Tomasz         Jedynak               256: 366
  37 Szymon         Skwarczyński         - Aleksandra     Szypowska             198: 375
  38 Przemysław     Mamoń                - Rafał          Horoszko              101: 413


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bryła                - Mariusz        Wrze¶niewski          342: 384
   2 Kamil          Górka                - Dariusz        Puton                 401: 318
   3 Rafał          Matczak              - Dariusz        Dzierża               414: 439
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Zwoliński             341: 491
   5 Marta          Dobrzańska           - Stanisław      Rydzik                294: 391
   6 Sławomir       Kucia                - Przemysław     Herdzina              418: 366
   7 Andrzej        Rakoczy              - Marek          Dudkiewicz            333: 332
   8 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Obremski              327: 444
   9 Paweł          Jędryka              - Artur          Irzyk                 316: 373
  10 Katarzyna      Żuławska             - Marek          Rogalski              379: 326
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Adam           Janicki               420: 335
  12 Katarzyna      Małek                - Krzysztof      Sporczyk              311: 384
  13 Teresa         Zalewska             - Grzegorz       Wilk                  332: 364
  14 Agnieszka      Krupka               - Joanna         Ostrowska             376: 326
  15 Grzegorz       Kwiecień             - Justyna        Fugiel                344: 384
  16 Tomasz         Siwiński             - Irena          Sołdan                319: 358
  17 Wojciech       Wróbel               - Mariusz        Makuch                365: 210
  18 Anna           Arana                - Agnieszka      Goniowska             324: 411
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Jan            Kozłowski             292: 451
  20 Joanna         Brychcy              - Mariola        Osajda-Matczak        305: 402
  21 Waldemar       Kaniewski            - Janusz         Krupiński             240: 517
  22 Błażej         Fuczek               - Andrzej        Grabiński             291: 438
  23 Ewa            Ciszewska            - Anna           Stefańska             319: 359
  24 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Stolarczyk            351: 329
  25 Grzegorz       Grzeszczuk           - Szymon         Stolarczyk            337: 321
  26 Maria          Krzyżanowska         - Marcin         Skowron               338: 430
  27 Mariusz        Sylwestrzuk          - Wojciech       Obremski              369: 274
  28 Jerzy          Matyasik             - Jarosław       Karp                  385: 333
  29 Paweł          Kowalski             - Krzysztof      Kruk                  474: 293
  30 Krzysztof      Kokot                - Rafał          Wesołowski            302: 360
  31 Anna           Chybowska            - Magdalena      Kublik                264: 463
  32 Urszula        Solarska             - Jerzy          Luter                 333: 347
  33 Tomasz         Jedynak              - Dorota         Kaniewska             402: 203
  34 Bożena         Guział               - Jolanta        Kruk                  427: 271
  35 Paulina        Naplocha             - Rafał          Horoszko              328: 334
  36 Aleksandra     Szypowska            - Michał         Mamoń                 250: 335
  37 Dominika       Awieruszko           - Piotr          Dudczyk               243: 360
  38 Szymon         Skwarczyński         - Przemysław     Mamoń                 284: 162


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Kamil          Górka                 380: 384
   2 Dariusz        Dzierża              - Andrzej        Rakoczy               408: 406
   3 Łukasz         Bryła                - Tomasz         Zwoliński             341: 439
   4 Sławomir       Kucia                - Stanisław      Rydzik                391: 370
   5 Justyna        Fugiel               - Małgorzata     Sulejewska            471: 273
   6 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Krupka                474: 274
   7 Grzegorz       Wilk                 - Przemysław     Herdzina              315: 432
   8 Marta          Dobrzańska           - Andrzej        Kwiatkowski           353: 402
   9 Artur          Irzyk                - Rafał          Matczak               486: 333
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Żuławska              438: 359
  11 Irena          Sołdan               - Dariusz        Puton                 277: 436
  12 Agnieszka      Goniowska            - Marek          Dudkiewicz            335: 373
  13 Marek          Rogalski             - Wojciech       Wróbel                432: 298
  14 Jan            Kozłowski            - Grzegorz       Grzeszczuk            387: 357
  15 Adam           Janicki              - Janusz         Krupiński             419: 309
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Jędryka               350: 232
  17 Andrzej        Grabiński            - Teresa         Zalewska              394: 373
  18 Grzegorz       Kwiecień             - Katarzyna      Małek                 261: 389
  19 Joanna         Ostrowska            - Arkadiusz      Biegun                272: 385
  20 Anna           Stefańska            - Andrzej        Rechowicz             329: 392
  21 Tomasz         Siwiński             - Marcin         Skowron               339: 332
  22 Jerzy          Luter                - Paweł          Kowalski              315: 339
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Sylwestrzuk           371: 314
  24 Mariusz        Makuch               - Anna           Arana                 332: 346
  25 Waldemar       Kaniewski            - Jerzy          Matyasik              273: 355
  26 Ewa            Ciszewska            - Magdalena      Kublik                431: 339
  27 Joanna         Brychcy              - Błażej         Fuczek                335: 431
  28 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Stolarczyk            421: 316
  29 Maciej         Stolarczyk           - Tomasz         Jedynak               387: 371
  30 Krzysztof      Kokot                - Maria          Krzyżanowska          286: 378
  31 Jarosław       Karp                 - Anna           Chybowska             387: 317
  32 Krzysztof      Kruk                 - Michał         Mamoń                 313: 254
  33 Piotr          Dudczyk              - Bożena         Guział                309: 321
  34 Dorota         Kaniewska            - Urszula        Solarska              271: 411
  35 Rafał          Horoszko             - Wojciech       Obremski              254: 417
  36 Paulina        Naplocha             - Aleksandra     Szypowska             400:   0
  37 Jolanta        Kruk                 - Szymon         Skwarczyński          285: 212
  38 Przemysław     Mamoń                - Dominika       Awieruszko            114: 340


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Wrze¶niewski          424: 458
   2 Kamil          Górka                - Sławomir       Kucia                 402: 351
   3 Łukasz         Bryła                - Dariusz        Dzierża               353: 374
   4 Katarzyna      Żuławska             - Krzysztof      Obremski              375: 325
   5 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Matczak               485: 339
   6 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Grabiński             376: 311
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Wilk                  431: 388
   8 Katarzyna      Małek                - Andrzej        Rakoczy               419: 314
   9 Dariusz        Puton                - Marta          Dobrzańska            408: 404
  10 Marek          Rogalski             - Justyna        Fugiel                353: 326
  11 Artur          Irzyk                - Arkadiusz      Biegun                451: 354
  12 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Sporczyk              392: 327
  13 Adam           Janicki              - Małgorzata     Sulejewska            353: 416
  14 Marek          Dudkiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        340: 356
  15 Jan            Kozłowski            - Andrzej        Rechowicz             533: 353
  16 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kwiecień              399: 370
  17 Paweł          Kowalski             - Marcin         Skowron               364: 335
  18 Janusz         Krupiński            - Joanna         Ostrowska             401: 274
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Wojciech       Wróbel                385: 383
  20 Magdalena      Kublik               - Anna           Arana                 304: 358
  21 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Brychcy               353: 395
  22 Maria          Krzyżanowska         - Paweł          Jędryka               319: 341
  23 Jerzy          Luter                - Rafał          Wesołowski            373: 392
  24 Jarosław       Karp                 - Agnieszka      Goniowska             358: 326
  25 Wojciech       Obremski             - Maciej         Stolarczyk            275: 423
  26 Anna           Stefańska            - Mariusz        Makuch                365: 313
  27 Bożena         Guział               - Grzegorz       Grzeszczuk            309: 379
  28 Krzysztof      Kruk                 - Tomasz         Siwiński              315: 338
  29 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Szczygieł             364: 373
  30 Teresa         Zalewska             - Waldemar       Kaniewski             429: 315
  31 Tomasz         Jedynak              - Błażej         Fuczek                412: 270
  32 Szymon         Stolarczyk           - Ewa            Ciszewska             234: 502
  33 Piotr          Dudczyk              - Dorota         Kaniewska             295: 300
  34 Krzysztof      Kokot                - Rafał          Horoszko              377: 244
  35 Anna           Chybowska            - Dominika       Awieruszko            391: 211
  36 Szymon         Skwarczyński         - Paulina        Naplocha              198: 442
  37 Michał         Mamoń                - Przemysław     Mamoń                 377: 173


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Kamil          Górka                 358: 467
   2 Dariusz        Dzierża              - Stanisław      Rydzik                403: 483
   3 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Herdzina              425: 329
   4 Dariusz        Puton                - Andrzej        Kwiatkowski           385: 353
   5 Sławomir       Kucia                - Artur          Irzyk                 293: 350
   6 Łukasz         Bryła                - Krzysztof      Obremski              311: 464
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Jan            Kozłowski             308: 503
   8 Andrzej        Rakoczy              - Katarzyna      Żuławska              357: 336
   9 Katarzyna      Małek                - Justyna        Fugiel                361: 343
  10 Marek          Rogalski             - Agnieszka      Krupka                316: 341
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        376: 359
  12 Marek          Dudkiewicz           - Irena          Sołdan                421: 444
  13 Rafał          Matczak              - Janusz         Krupiński             263: 425
  14 Marta          Dobrzańska           - Paweł          Kowalski              332: 353
  15 Grzegorz       Wilk                 - Andrzej        Grabiński             481: 319
  16 Rafał          Wesołowski           - Anna           Arana                 393: 333
  17 Arkadiusz      Biegun               - Maciej         Stolarczyk            365: 363
  18 Paweł          Jędryka              - Anna           Stefańska             321: 395
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Adam           Janicki               367: 367
  20 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Siwiński              455: 245
  21 Ewa            Ciszewska            - Teresa         Zalewska              517: 314
  22 Wojciech       Wróbel               - Andrzej        Rechowicz             321: 446
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jerzy          Matyasik              485: 305
  24 Joanna         Brychcy              - Agnieszka      Goniowska             345: 284
  25 Błażej         Fuczek               - Jarosław       Karp                  280: 458
  26 Grzegorz       Kwiecień             - Marcin         Skowron               321: 365
  27 Joanna         Ostrowska            - Magdalena      Kublik                388: 311
  28 Jerzy          Luter                - Tomasz         Jedynak               396: 262
  29 Maria          Krzyżanowska         - Mariusz        Makuch                296: 387
  30 Bożena         Guział               - Wojciech       Obremski              474: 225
  31 Dorota         Kaniewska            - Krzysztof      Kruk                  264: 330
  32 Krzysztof      Kokot                - Waldemar       Kaniewski             396: 257
  33 Anna           Chybowska            - Paulina        Naplocha              399: 221
  34 Michał         Mamoń                - Urszula        Solarska              391: 262
  35 Szymon         Stolarczyk           - Jolanta        Kruk                  360: 193
  36 Rafał          Horoszko             - Dominika       Awieruszko            255: 261
  37 Szymon         Skwarczyński         - Przemysław     Mamoń                 256: 226
Lista rankingowa na dzień 14-04-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.79  29211  199
   2 Krzysztof Mówka                Warszawa             145.96  29192  200
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  11633   80
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.58  28772  199
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.52  27792  195
   6 Dawid Pikul                    Poznań               142.04  27697  195
   7 Kamil Górka                    Kraków               141.83  28083  198
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.94  26638  189
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
  10 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
  11 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.99  14699  105
  12 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.73  25291  181
  13 Sławomir Kucia                 Kraków               138.82   9162   66
  14 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.61  26890  194
  15 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.12  21408  155
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             137.99  26081  189
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            137.99  10349   75
  18 Andrzej Kowalski               Gdańsk               137.90  26753  194
  19 Justyna Fugiel                 Kraków               137.89  26613  193
  20 Radosław Konca                 Warszawa             137.88  19165  139
  21 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              137.15  27155  198
  22 Mariusz Wrześniewski           Kraków               137.01  27403  200
  23 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             136.82   5199   38
  24 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.56  26903  197
  25 Szymon Fidziński               Warszawa             136.14  11436   84
  26 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26434  195
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.88  19558  145
  28 Michał Trumpus                 Wrocław              134.88  26976  200
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.82  26963  200
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.18  10198   76
  31 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.89  19815  148
  32 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  33 Bartosz Morawski               Gliwice              132.75  15797  119
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  35 Mariusz Margalski              Pieczyska            132.52  17493  132
  36 Andrzej Szepczyński            Kraków               132.00   4620   35
  37 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.83  14238  108
  38 Filip Warzecha                 Gdynia               131.36  25221  192
  39 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  40 Łukasz Bryła                   Mielec               130.90  23562  180
  41 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     130.58  11622   89
  42 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 130.21   5469   42
  43 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.93  24426  188
  44 Lucyna Korga                   Zabrze               129.72   4670   36
  45 Piotr Szałkiewicz              Dungarvan [Irlandia] 129.57   6867   53
  46 Leszek Stecuła                 Bytom                129.00   7224   56
  47 Dariusz Kosz                   Nysa                 128.94  10315   80
  48 Robert Kamiński                Warszawa             128.62  24952  194
  49 Przemysław Herdzina            Kraków               128.59  24689  192
  50 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.51  19276  150
  51 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             128.35   5904   46
  52 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.29  12188   95
  53 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.64  25527  200
  54 Marek Roszak                   Poznań               127.41  21787  171
  55 Maciej Perzyński               Piła                 126.93  18658  147
  56 Kamil Klinkosz                 Rumia                126.75   8746   69
  57 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.75  19013  150
  58 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.71  24202  191
  59 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.61  24563  194
  60 Kuba Koisar                    Warszawa             126.46  24153  191
  61 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  62 Wojciech Sołdan                Rumia                126.26  24241  192
  63 Jarosław Michalak              Łódź                 126.19  15143  120
  64 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            125.68  19229  153
  65 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.34  12534  100
  66 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  67 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  68 Michał Makowski                Warszawa             125.19   7136   57
  69 Maciej Michalak                Łódź                 125.19  20281  162
  70 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.07   7254   58
  71 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.03  13253  106
  72 Paweł Janaś                    Głogów               124.93  21738  174
  73 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.71  16337  131
  74 Artur Koszel                   Warszawa             124.26  23733  191
  75 Joanna Juszczak                Warszawa             124.10  12410  100
  76 Rafał Matczak                  Milanówek            123.84  17090  138
  77 Irena Sołdan                   Rumia                123.68  24736  200
  78 Iwona Kucia                    Kraków               123.66   7172   58
  79 Maciej Rzychoń                 Katowice             123.58   9639   78
  80 Mateusz Zalega                 Łódź                 123.48   5927   48
  81 Piotr Rosół                    Warszawa             123.35  21217  172
  82 Łukasz Miłosz                  Warszawa             123.10   5047   41
  83 Radosław Sowiński              Warszawa             122.96  13895  113
  84 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.94  10942   89
  85 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.78  15716  128
  86 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  87 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.41  11629   95
  88 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.36  12481  102
  89 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.33  11744   96
  90 Joanna Stępień                 Katowice             122.31  11742   96
  91 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  92 Jakub Zaryński                 Świnoujście          122.23  18701  153
  93 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.13  23572  193
  94 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.12   5129   42
  95 Rafał Lenartowski              Gdynia               121.75  14245  117
  96 Marek Róziecki                 Rybnik               121.71   6816   56
  97 Łukasz Bobowski                Suchedniów           121.71  16187  133
  98 Krzysztof Obremski             Legnica              121.69  20200  166
  99 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.68  24335  200
 100 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             121.20   5333   44
 101 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.16  24111  199
 102 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            121.13  23499  194
 103 Jakub Szymczak                 Łódź                 121.11  16108  133
 104 Tomasz Ciejka                  Kraków               121.09  15499  128
 105 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.04  20092  166
 106 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.00  17303  143
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.91  24062  199
 108 Damian Krężel                  Mielec               120.90   5803   48
 109 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.75  24029  199
 110 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.32  14438  120
 111 Marta Dobrzańska               Kraków               120.21   7453   62
 112 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 113 Bartosz Orłowski               Bytom                120.15  12255  102
 114 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 115 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            120.01  16082  134
 116 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 117 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             119.92  22665  189
 118 Ewa Ciszewska                  Katowice             119.66  20103  168
 119 Katarzyna Sołdan               Rumia                119.56  22955  192
 120 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 121 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 122 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.46  23773  199
 123 Marek Reda                     Wołomin              119.43  21020  176
 124 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.18  22764  191
 125 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.01  12615  106
 126 Rafał Dąbrowski                Ostróda              118.79  13542  114
 127 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             118.77  20548  173
 128 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.52  16949  143
 129 Jacek Pietruszka               Kraków               118.52   7467   63
 130 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.30  21531  182
 131 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 132 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 133 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 134 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.46  23258  198
 135 Anna Niedzielko                Szczecin             117.36  15492  132
 136 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.24  22159  189
 137 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.22  20161  172
 138 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  117.19   8086   69
 139 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 140 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.07   8429   72
 141 Marek Rogalski                 Warszawa             116.72  20777  178
 142 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 143 Daniel Janus                   Wąchock              116.64  15396  132
 144 Marcin Skowron                 Zabrze               116.61  15976  137
 145 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.58  22500  193
 146 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 147 Jakub Nalepa                   Gliwice              116.17  14405  124
 148 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.14  22880  197
 149 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.09   7546   65
 150 Krzysztof Jaworski             Warszawa             115.98   5799   50
 151 Paweł Opyc                     Warszawa             115.94  11246   97
 152 Magdalena Kublik               Warszawa             115.90  17848  154
 153 Agnieszka Krupka               Krosno               115.85  21085  182
 154 Robert Zabłocki                Łódź                 115.79   9958   86
 155 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 156 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 157 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.65  18272  158
 158 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.64   4163   36
 159 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.62   5550   48
 160 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             115.62  22778  197
 161 Jan Kozłowski                  Kraków               115.57  21033  182
 162 Kazimierz Merklejn             Szczecin             115.41   7271   63
 163 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.31   5535   48
 164 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.17   8292   72
 165 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  114.99  17824  155
 166 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 167 Beata Piotrowska               Łódź                 114.90  22865  199
 168 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.87  15393  134
 169 Halina Roszak                  Poznań               114.69  22709  198
 170 Michał Szorc                   Białystok            114.68   6422   56
 171 Łukasz Święcki                 Białystok            114.41  11670  102
 172 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 173 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.27  21825  191
 174 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.04  22466  197
 175 Stanisław Gasik                Warszawa             113.51   8059   71
 176 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 177 Robert Soszka                  Warszawa             113.44  14860  131
 178 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.27  13592  120
 179 Adam Klimont                   Wałcz                113.21  13246  117
 180 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.16  12448  110
 181 Bogusław Książek               Szczecin             113.06  15829  140
 182 Krzysztof Bukowski             Milanówek            112.88   7224   64
 183 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.76   8006   71
 184 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  112.68  10817   96
 185 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.46   6073   54
 186 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               112.45   9446   84
 187 Jerzy Luter                    Bytom                112.24  22224  198
 188 Jerzy Matyasik                 Kraków               112.14  20073  179
 189 Michał Lipka                   Mielec               112.11   8408   75
 190 Katarzyna Żuławska             Katowice             112.05  13222  118
 191 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.97   6830   61
 192 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.95   9628   86
 193 Sławomir Buk                   Gliwice              111.85   9395   84
 194 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 195 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.20  10675   96
 196 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.12   6223   56
 197 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.02   6550   59
 198 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.94  13313  120
 199 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.81  17175  155
 200 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 201 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 110.67  12948  117
 202 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.53  21884  198
 203 Sylwester Gryz                 Zabrze               110.39  15455  140
 204 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.34   9931   90
 205 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.22   8928   81
 206 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 207 Magdalena Merklejn             Szczecin             110.08   9907   90
 208 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.03   6602   60
 209 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.96  21002  191
 210 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 211 Lucyna Śniadach                Rumia                109.92  16818  153
 212 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 213 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.64  21051  192
 214 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.33  10933  100
 215 Małgorzata Sameryt             Warszawa             109.29  18798  172
 216 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.06  15269  140
 217 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.89   7187   66
 218 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.85  16436  151
 219 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.83   5224   48
 220 Jarosław Żuliński              Szczecin             108.75   5981   55
 221 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.65  14559  134
 222 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             108.43   6506   60
 223 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.41  13335  123
 224 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.40  15176  140
 225 Teresa Zalewska                Racibórz             107.96  13819  128
 226 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 227 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            107.86  11757  109
 228 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 229 Michał Ozimiński               Łódź                 107.68  21536  200
 230 Iza Kraj                       Warszawa             107.64   9903   92
 231 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 232 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               107.63  10978  102
 233 Jan Lisiewski                  Piasutno             107.60   8823   82
 234 Anna Stefańska                 Łódź                 107.47  20957  195
 235 Grzegorz Kwiecień              Kraków               107.46   8382   78
 236 Robert Głowacki                Łódź                 107.36   7730   72
 237 Rafał Skibicki                 Lębork               107.16  20897  195
 238 Mariusz Michalski              Inowrocław           107.10   5141   48
 239 Marianna Kozłowska             Białystok            106.74   8326   78
 240 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.56   3836   36
 241 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 242 Sławomir Zabawa                Jasło                106.36   7020   66
 243 Anita Bruska                   Gdynia               106.31   8292   78
 244 Katarzyna Klimała              Kraków               106.22  15933  150
 245 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 246 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.13   6368   60
 247 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.07  12940  122
 248 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 249 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 250 Monika Laskowska               Dungarvan [Irlandia] 105.43   4639   44
 251 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 252 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.86  20657  197
 253 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 254 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  104.34  16172  155
 255 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.22   9171   88
 256 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      104.13   3228   31
 257 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 258 Weronika Rudnicka              Ustka                103.53  18118  175
 259 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.42  16030  155
 260 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         103.36   3721   36
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.14  20318  197
 262 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 263 Sylwester Wójcik               Lublin               102.92  14615  142
 264 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 265 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 266 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 267 Marek Kocikowski               Ostróda              102.48   4919   48
 268 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.41  19663  192
 269 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 270 Anna Lisiewska                 Piasutno             102.40   4915   48
 271 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.21  15944  156
 272 Magdalena Ochot                Katowice             102.02   4285   42
 273 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 274 Janusz Sojka                   Łódź                 101.69   3661   36
 275 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.60   4877   48
 276 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 277 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.16  10521  104
 278 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.92  19780  196
 279 Adam Janicki                   Łódź                 100.70  19234  191
 280 Patrycja Śliwińska             Szczecin             100.68  17921  178
 281 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            100.48   5627   56
 282 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 283 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 284 Jacek Gasik                    Warszawa             100.06   3302   33
 285 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 286 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 287 Piotr Domański                 Łódź                  99.84   5791   58
 288 Elżbieta Święcka               Białystok             99.76   5088   51
 289 Anna Arana                     Warszawa              99.68  13058  131
 290 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.40   9741   98
 291 Katarzyna Majewska             Lublin                98.72  12142  123
 292 Grzegorz Bajer                 Łódź                  98.48   6992   71
 293 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.43   8071   82
 294 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 295 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 296 Tomasz  Jedynak                Majków                98.19   5793   59
 297 Krzysztof Sojka                Łódź                  98.03   7058   72
 298 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.80  13985  143
 299 Jan Ziółkowski                 Rumia                 97.60   4099   42
 300 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.36  10125  104
 301 Paweł Jachowicz                Żyrardów              97.22   3597   37
 302 Agnieszka Goniowska            Wrocław               97.19   3110   32
 303 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 304 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 305 Renata Rosół                   Warszawa              96.90   3779   39
 306 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.82   6003   62
 307 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.82   4260   44
 308 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.72   7834   81
 309 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 310 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51   8879   92
 311 Michał Kolaj                   Ostróda               96.48  11192  116
 312 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 313 Joanna Brychcy                 Katowice              95.99  19102  199
 314 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.94   3454   36
 315 Urszula Solarska               Łódź                  95.48  19001  199
 316 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   5145   54
 317 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.25   9620  101
 318 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 319 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 320 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 321 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 322 Mirosław Norwajszas            Szczecin              94.69   3314   35
 323 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.65  10412  110
 324 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.40   3965   42
 325 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  94.25  11498  122
 326 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.12   5271   56
 327 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 328 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.58  12820  137
 329 Maciej Kuczyński               Gdynia                93.24   3823   41
 330 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 331 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 332 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.64   6763   73
 333 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 334 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.18   5254   57
 335 Sławomir Długosz               Ostróda               91.95   3954   43
 336 Radosław Pastusiak             Sulęcin               91.91   9834  107
 337 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 338 Anna Czarnecka                 Zgierz                91.54   5126   56
 339 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 340 Bartosz Milczarek              Łódź                  91.37   3198   35
 341 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 342 Wojciech Obremski              Legnica               90.87   9632  106
 343 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 344 Rafał Stachowski               Police                90.52   2987   33
 345 Piotr Marusa                   Szczytno              90.47   3076   34
 346 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.39  10304  114
 347 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          90.12   3875   43
 348 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.53   5282   59
 349 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 350 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 351 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 352 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 353 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.18   3487   40
 354 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 355 Filip Dalecki                  Rumia                 87.07   4702   54
 356 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 357 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.82   9784  114
 358 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 359 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 360 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 361 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.75   4831   57
 362 Monika Wrzałek                 Rumia                 84.52   4057   48
 363 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 364 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 365 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 366 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 367 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 368 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.88   4610   57
 369 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 370 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.68  10386  132
 371 Paweł Golubiński               Gdynia                78.55   4006   51
 372 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 373 Monika Pieczora                Łódź                  75.35   4295   57
 374 Ewa Jóźwiak                    Iława                 74.81  10100  135
 375 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 376 Paulina Naplocha               Racibórz              70.07   5816   83
 377 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 14-04-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   2 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   3 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   4 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
   5 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   6 Bogusław Szyszka               Oława                115.37   3115   27
   7 Dominik Wester                 Warszawa             104.00   2808   27
   8 Michał Gawroński               Częstochowa          111.42   2897   26
   9 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  10 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
  11 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  12 Beata Lerska                   Warszawa              94.16   2354   25
  13 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  14 Mirosław Konsik                Gdańsk               123.58   2966   24
  15 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  16 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  17 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  18 Michał Jaszczak                Gliwice              120.58   2894   24
  19 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  20 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  21 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.17   2644   24
  22 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  23 Sławomir Szymański             Szczecin             106.79   2563   24
  24 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  25 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  26 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             103.67   2488   24
  27 Jacek Cichecki                 Józefów              102.92   2470   24
  28 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  29 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.46   2435   24
  30 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  31 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  33 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  34 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  35 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  36 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  37 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  38 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  39 Beata Wolf                     Gdańsk                93.17   2236   24
  40 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  41 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  42 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 83.88   2013   24
  43 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  44 Katarzyna Kochańska            Piastów               76.29   1831   24
  45 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            120.74   2777   23
  46 Jacek Dec                      Pszczew              100.13   2303   23
  47 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  48 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  49 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  50 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  51 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  52 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  53 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  54 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  55 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  56 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  57 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  58 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  59 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  60 Anna Lenartowska               Gdynia                74.78   1720   23
  61 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  62 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  63 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  64 Adam Kędzior                   Lublin                83.41   1835   22
  65 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  66 Wacław Sarek                   Jaworzno              66.55   1464   22
  67 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  68 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  69 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              106.20   2124   20
  70 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               97.00   1940   20
  71 Roman Figiel                   Zawichost             93.65   1873   20
  72 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  73 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  74 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  75 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  76 Andrzej Bryła                  Mielec               116.11   2206   19
  77 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  78 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  79 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  80 Joanna Kubińska                Warszawa             100.00   1800   18
  81 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  82 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  83 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  84 Edward Smołka                  Zabrze                74.17   1335   18
  85 Anna Biegańska                 Białystok            116.35   1978   17
  86 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  87 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.53   1420   17
  88 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  89 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  90 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  91 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       132.27   1984   15
  92 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  93 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  94 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.79   1299   14
  95 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
  96 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  97 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
  98 Dariusz Ołdakowski             Toruń                144.50   1734   12
  99 Marzena Kasner                 Janikowo             134.92   1619   12
 100 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.75   1557   12
 101 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 102 Paweł Kowalski                 Kutno                120.83   1450   12
 103 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 104 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 105 Przemysław Pok                 Szczecin             118.33   1420   12
 106 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 107 Alicja Kosińska                Szczecin             117.42   1409   12
 108 Sławomir Nosek                 Mielec               116.92   1403   12
 109 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 110 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 111 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 112 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 113 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 114 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 115 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 116 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 117 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 118 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 119 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 120 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 121 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 122 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 123 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 124 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 125 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 126 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 127 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 128 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 129 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 130 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 131 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 132 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 133 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 134 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 135 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 136 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 137 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 138 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 139 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 140 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 141 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 142 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 143 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 144 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 145 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 146 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 147 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 148 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 149 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 150 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 151 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 152 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 153 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 154 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 155 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 156 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 157 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 158 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 159 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 160 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 161 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 162 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 163 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 164 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 165 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 166 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 167 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 168 Sylwia Stuchlik                Gdańsk                89.33   1072   12
 169 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 170 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 171 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 172 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 173 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 174 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 175 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 176 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 177 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 178 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 179 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 180 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 181 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 182 Agnieszka Kozak                Gdynia                84.33   1012   12
 183 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 184 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 185 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 186 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   82.08    985   12
 187 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 188 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 189 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 190 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 191 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 192 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 193 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 194 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 195 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 196 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 197 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 198 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 199 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 200 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 201 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 202 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 203 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 204 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 205 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 206 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 207 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 208 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 209 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 210 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 211 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 212 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 213 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 214 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 215 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 216 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      102.00   1122   11
 217 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 218 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 219 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 220 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 221 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 222 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 223 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 224 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 225 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 226 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 227 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 228 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 229 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 230 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 231 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 232 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 233 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 234 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 235 Joanna Żłobicka                Wrocław               79.09    870   11
 236 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 237 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 238 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 239 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 240 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 241 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 242 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 243 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 244 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 245 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 246 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 247 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 248 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 249 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 250 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 251 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 252 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 253 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 254 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 255 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 256 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 257 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 258 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 259 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 260 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 261 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 262 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 263 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 264 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 265 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 266 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 267 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 268 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 269 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 270 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 271 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 272 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 273 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 274 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 275 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 276 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 277 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 278 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 279 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 280 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 281 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 282 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 283 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 284 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 285 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 286 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 287 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 288 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 289 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 290 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 291 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 292 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 293 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 294 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 295 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 296 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 297 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 298 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   55.86    391    7
 299 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 300 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 301 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 302 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 303 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 304 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 305 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 306 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 307 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 308 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 309 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 310 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 311 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 312 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 313 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 314 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 315 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 316 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 317 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 318 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 319 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 320 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 321 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 322 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 323 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 324 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 325 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 326 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 327 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 328 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              78.80    394    5
 329 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 330 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 331 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 332 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 333 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 334 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 335 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 336 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 337 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 338 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 339 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 340 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 341 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 342 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 343 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 344 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 345 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 346 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 347 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 348 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 349 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 350 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 351 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 352 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 353 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 354 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 355 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 356 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 357 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 358 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 359 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 360 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 361 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 362 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 363 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 364 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 365 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 366 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 367 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 368 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 369 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 370 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 371 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 372 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 373 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 374 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 375 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 376 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 377 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 378 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 379 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 380 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 381 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 382 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie