Warszawa17
listopada
Warszawa 17-25 listopada XV Mistrzostwa Polski
Warszawa 8
grudnia
Warszawa 8- 9 grudnia VII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Wrocław26
stycznia
Wrocław 26 stycznia IX Turniej Otwarcia Sezonu
Mateusz Żbikowski zwycięzcą turnieju „Le Mans” po raz trzeci!08 - 09 grudnia 2007 — VII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”Warszawa, 08 - 09 grudnia 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Mateusz Żbikowski zwycięzcą turnieju „Le Mans” po raz trzeci!Kolejny już, VII Turniej 24h Non Stop "Le Mans" przyciągnął dokładnie 108 osób, w tym stałe grono jego wiernych fanów. Co ciekawe, na turnieju zjawiła się trójka debiutantów — Natalia Kosiba, Beata KozłowskaBartosz Klimczak, którzy właśnie ten turniej wybrali jako początek swojej scrabblowej przygody. Tym większe brawa, że wytrzymali oni pełne 24 rundy bez najmniejszych problemów, co zresztą były udziałem również pozostałych uczestników. W tym roku więc, wszyscy dotrwali do końca turnieju! Być może dodatkową mobilizacją były nagrody książkowe od Wydawnictwa PWN, losowane spośród zwycięzców każdej z 24 rund.
Tak czy owak, po ciężkich bojach, walce ze zmęczeniem i atakami snu, w ostatniej rundzie o zwycięstwo walczyli Mateusz ŻbikowskiAleksander Puchalski. W decydującej rozgrywce minimalnie lepszy okazał się Mateusz, zwyciężając 333:322. Było to już jego trzecie zwycięstwo w "Le Mansie". Natomiast Olek, pomimo porażki, dzięki zapasowi dużego punktu nad resztą, wywalczył trzecie miejsce. Dał się wyprzedzić tylko jednej osobie — również zawodnikowi z Włocławka (jak i on sam), Michałowi Alabrudzińskiemu, który, dzięki wygranej w ostatniej partii z Filipem Sosinem, awansował na drugie miejsce, wyprzedzając właśnie Olka o 58 małych punktów.
Czołowa piątka otrzymała nagrody pieniężne i książkowe. Cenne nagrody książkowe przypadły również zawodnikom, którzy zajęli dalsze miejsca. Wszyscy, pomimo niewyspania, już odliczają czas do kolejnego turnieju "Le Mans".
Podczas turnieju zdarzyły się też trzy, warte wspomnienia rzeczy. Po pierwsze, Maciej Czupryniak ustanowił nowy rekord w sumie małych punktów zdobytych podczas turnieju "Le Mans" — zdobył ich 10490 (437 na partię). Po drugie, Przemysław Pawlic położył w partii z Jackiem Cicheckim piętnastoliterowy wyraz na dziewięciokrotności (nie premię) za 225 punktów — NIEPODCINAJĄC(Y)M. I po trzecie, Kamil Nawrocki do leżącej premii OMANOWI przykleił swoją od dołu PILOTEK — sztuka ta nie udałaby się jednak, gdyby nie położony wcześniej ruch FI.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
V Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
IV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”




Wyniki turnieju VII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.48     18.0     9710     3585     1369
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              123.38     17.0     9638     3515     1015
  3 Aleksander      Puchalski            Włocławek              129.93     17.0     9580     3512     1101
  4 Maciej          Czupryniak           Milanówek              131.31     16.0    10490     3409     1717
  5 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         129.71     16.0     9809     3557      842
  6 Filip           Sosin                Warszawa               135.65     16.0     9773     3266      994
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.79     16.0     9768     3507      914
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 136.98     16.0     9707     3483      818
  9 Wojciech        Zemło                Łódź                   136.96     16.0     9282     3498      262
 10 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               147.46     15.0     9967     3393      874
 11 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.05     15.0     9787     3380      672
 12 Kamil           Górka                Kraków                 136.34     15.0     9680     3386      846
 13 Dariusz         Kosz                 Nysa                   138.11     15.0     9655     3339      415
 14 Miłosz          Wrzałek              Reda                   138.36     15.0     9542     3296      375
 15 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.25     15.0     9361     3390      377
 16 Sergiusz        Puchalski            Włocławek              128.04     15.0     9347     3189      567
 17 Sławomir        Kucia                Kraków                 141.38     15.0     9143     3358      148
 18 Przemysław      Herdzina             Kraków                 129.93     15.0     9125     3166      362
 19 Robert          Kamiński             Warszawa               131.30     15.0     8958     3219       30
 20 Paweł           Janaś                Głogów                 129.68     14.0     9695     3081      774
 21 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.29     14.0     9661     3199      704
 22 Jakub           Szymczak             Łódź                   120.87     14.0     9358     3217      618
 23 Mariusz         Grodek               Olsztyn                115.55     14.0     9281     3138      800
 24 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              128.61     14.0     9183     3052      262
 25 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 123.95     14.0     9168     3022      406
 26 Jędrzej         Florek               Bydgoszcz              116.17     14.0     9057     3222     -244
 27 Adam            Klimont              Wałcz                  114.38     14.0     8985     3136      167
 28 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                119.74     14.0     8895     3165      416
 29 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              119.70     14.0     8770     3058      154
 30 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 117.76     13.5     8890     2854      807
 31 Przemysław      Rybicki              Otwock                 113.31     13.5     8887     3072      191
 32 Paweł           Kowalski             Kutno                  111.93     13.5     8564     3008     -265
 33 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               127.37     13.0     9425     3178      344
 34 Artur           Irzyk                Kraków                 126.21     13.0     9378     3081      459
 35 Tomasz          Suchanek             Wrocław                124.06     13.0     9272     3048      365
 36 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             127.61     13.0     9183     2973      381
 37 Marek           Reda                 Wołomin                133.14     13.0     9160     3023       74
 38 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    117.39     13.0     8970     2789      334
 39 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              122.99     13.0     8878     2980      -60
 40 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 113.74     13.0     8873     2916     -172
 41 Robert          Głowacki             Łódź                   118.34     13.0     8668     3071     -605
 42 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               124.96     13.0     8632     2960     -315
 43 Rafał           Skibicki             Lębork                 108.27     13.0     8552     2917     -107
 44 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 127.55     12.5     8987     2853       10
 45 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              116.94     12.5     8970     2794      437
 46 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    139.91     12.0     9423     2878      266
 47 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         111.15     12.0     9188     2780      299
 48 Mirosław        Uglik                Warszawa               100.00     12.0     9098     2893      417
 49 Monika          Laskowska            Wrocław                100.91     12.0     9044     2606      727
 50 Piotr           Szałkiewicz          Wrocław                128.87     12.0     8978     3052      142
 51 Radosław        Sowiński             Warszawa               112.40     12.0     8890     2725      270
 52 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.65     12.0     8863     2933     -263
 53 Karol           Waniek               Wrocław                100.00     12.0     8850     2864       17
 54 Jarosław        Puchalski            Łódź                   127.20     12.0     8809     2744       97
 55 Daniel          Janus                Wąchock                120.29     12.0     8792     2899     -240
 56 Karolina        Drabik               Skarżysko              104.79     12.0     8790     2747      -49
 57 Anna            Stefańska            Łódź                   110.38     12.0     8731     2829      -57
 58 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    112.19     12.0     8717     2825     -270
 59 Andrzej         Gostomski            Łódź                   116.89     12.0     8566     2878     -444
 60 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           100.00     12.0     8491     2776     -372
 61 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  117.57     12.0     8461     2627     -206
 62 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 105.85     11.5     8982     2705      664
 63 Andrzej         Słapiński            Warszawa               119.48     11.5     8920     2800       53
 64 Marek           Roszak               Poznań                 130.18     11.0     9358     2664      116
 65 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 110.71     11.0     9107     2623      332
 66 Marek           Rogalski             Warszawa               112.90     11.0     9037     2821     -325
 67 Michał          Ozimiński            Łódź                   114.64     11.0     8968     2662     -524
 68 Bogusław        Puchalski            Włocławek              112.83     11.0     8872     2784     -180
 69 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               107.23     11.0     8833     2722     -122
 70 Katarzyna       Rosiek               Kraków                 111.08     11.0     8727     2636      102
 71 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.02     11.0     8704     2722     -134
 72 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              112.67     11.0     8602     2589       29
 73 Jerzy           Matyasik             Kraków                 114.78     11.0     8578     2591     -308
 74 Zdzisław        Szota                Warszawa               117.39     11.0     8486     2604     -540
 75 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               105.49     11.0     8381     2732      -43
 76 Jacek           Pietruszka           Kraków                 115.46     11.0     8373     2681     -349
 77 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               108.71     11.0     8087     2571     -198
 78 Anna            Andrzejczuk          Milanówek              100.00     11.0     7926     2543     -780
 79 Tomasz          Górka                Łęczna                 117.41     10.5     8656     2487      -19
 80 Tomasz          Łapka                Opole                  116.47     10.5     8609     2555     -295
 81 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              108.56     10.5     8157     2511     -680
 82 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         113.67     10.0     8667     2548     -270
 83 Bogdan          Kozłowski            Białystok              114.97     10.0     8633     2665     -234
 84 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               121.33     10.0     8591     2594     -193
 85 Piotr           Szutenberg           Ustka                  110.60     10.0     8569     2476     -656
 86 Grzegorz        Bajer                Łódź                   103.81     10.0     8547     2454     -412
 87 Przemysław      Pawlic               Wrocław                102.46     10.0     8545     2532     -483
 88 Damian          Chabrowski           Lublin                 100.00     10.0     8335     2451     -215
 89 Wiesław         Olewiński            Warszawa               107.92     10.0     8031     2407     -475
 90 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.59     10.0     7946     2462     -531
 91 Adam            Janicki              Łódź                   100.50     10.0     7929     2454    -1099
 92 Iza             Kraj                 Warszawa               108.06      9.5     8253     2346     -311
 93 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               114.72      9.0     9103     2498      -80
 94 Magdalena       Kublik               Warszawa               115.37      9.0     8853     2296       51
 95 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      9.0     8478     2284     -154
 96 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      9.0     8445     2242     -305
 97 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      9.0     8032     2252     -912
 98 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              101.22      9.0     7957     2452     -671
 99 Joanna          Żłobicka             Wrocław                100.00      9.0     7901     2282     -483
100 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.44      9.0     7794     2256     -447
101 Marianna        Kozłowska            Białystok              108.44      8.0     8625     2244     -426
102 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.13      8.0     8531     2255       42
103 Piotr           Szewczyk             Skarżysko-Kamienna     100.00      8.0     7647     2137    -1140
104 Natalia         Kosiba               Warszawa               100.00      8.0     7560     2276     -911
105 Sławomir        Długosz              Ostróda                104.78      8.0     7472     2168    -1259
106 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      6.0     7210     1933    -1478
107 Bartosz         Klimczak             Mysiadło               100.00      5.5     7256     1946    -1634
108 Beata           Kozłowska            Białystok              100.00      5.0     6632     1784    -2080
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"



	Kazimierz.J Merklejn 147.46 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Grodek                115.55 +  433: 376  166
    2    21 Kamil          Górka                 136.34 +  442: 326  186
    3     8 Piotr          Szałkiewicz           128.87 +  550: 274  179
    4     1 Andrzej        Słapiński             119.48 +  465: 325  169
    5     1 Łukasz         Tuszyński             127.37 -  371: 485   77
    6     1 Mariusz        Skrobosz              145.79 +  436: 366  196
    7     2 Rafał          Wesołowski            117.02 -  331: 575   67
    8     5 Przemysław     Rybicki               113.31 +  403: 323  163
    9     4 Jakub          Szymczak              120.87 +  443: 380  171
   10     3 Jędrzej        Florek                116.17 +  428: 353  166
   11     3 Krzysztof      Mówka                 142.05 +  504: 406  192
   12     1 Wojciech       Zemło                 136.96 -  373: 409   87
   13     2 Filip          Sosin                 135.65 +  435: 262  186
   14     2 Robert         Kuszpit               129.71 -  404: 410   80
   15     2 Artur          Irzyk                 126.21 -  281: 530   76
   16     4 Robert         Duczemiński           139.91 -  323: 399   90
   17     7 Miłosz         Wrzałek               138.36 +  420: 399  188
   18     5 Dariusz        Kosz                  138.11 -  370: 418   88
   19     9 Karol          Waniek                100.00 +  455: 247  150
   20     6 Maciej         Czupryniak            131.31 +  441: 339  181
   21     4 Michał         Alabrudziński         123.38 -  324: 405   73
   22     7 Paweł          Jackowski             134.29 +  558: 314  184
   23     5 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  300: 413   89
   24     7 Tomasz         Zwoliński             139.25 +  477: 359  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3393  / 24 141.38




	Mariusz Skrobosz 145.79 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jacek          Pietruszka            115.46 +  401: 344  165
    2     2 Marek          Rogalski              112.90 +  488: 279  163
    3     5 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 +  482: 268  175
    4     2 Krzysztof      Mówka                 142.05 +  441: 336  192
    5     2 Daniel         Janus                 120.29 +  498: 296  170
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  366: 436   97
    7     3 Wojciech       Zemło                 136.96 -  287: 433   87
    8     6 Robert         Głowacki              118.34 -  347: 395   68
    9    11 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 +  428: 303  170
   10     8 Michał         Alabrudziński         123.38 +  418: 345  173
   11     2 Robert         Kuszpit               129.71 -  327: 366   80
   12     7 Robert         Duczemiński           139.91 +  394: 378  190
   13    10 Maciej         Czupryniak            131.31 -  419: 551   81
   14    10 Adam           Klimont               114.38 +  434: 371  164
   15     7 Paweł          Janaś                 129.68 +  422: 303  180
   16     7 Łukasz         Tuszyński             127.37 +  492: 333  177
   17     2 Wojciech       Zemło                 136.96 +  389: 308  187
   18     2 Dawid          Pikul                 136.98 +  470: 361  187
   19     3 Aleksander     Puchalski             129.93 -  375: 493   80
   20     3 Dariusz        Kosz                  138.11 +  457: 312  188
   21     3 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  378: 485   90
   22     3 Kamil          Górka                 136.34 -  348: 485   86
   23     6 Jakub          Szymczak              120.87 +  375: 355  171
   24     4 Kamil          Górka                 136.34 +  332: 318  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3507  / 24 146.12




	Krzysztof Mówka 142.05 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Magdalena      Kublik                115.37 +  477: 336  165
    2     9 Marek          Reda                  133.14 +  407: 392  183
    3     6 Paweł          Kowalski              111.93 +  369: 343  162
    4     2 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  336: 441   96
    5    13 Arkadiusz      Biegun                127.55 +  579: 316  178
    6     6 Bogusław       Puchalski             112.83 +  381: 348  163
    7     1 Sławomir       Kucia                 141.38 +  496: 355  191
    8     3 Jędrzej        Florek                116.17 +  498: 475  166
    9     1 Wojciech       Zemło                 136.96 -  329: 347   87
   10     4 Robert         Głowacki              118.34 +  409: 309  168
   11     3 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  406: 504   97
   12     2 Robert         Kuszpit               129.71 +  425: 327  180
   13     3 Łukasz         Tuszyński             127.37 +  395: 382  177
   14     3 Dawid          Pikul                 136.98 -  352: 357   87
   15     3 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  363: 465   89
   16     5 Kamil          Górka                 136.34 -  351: 472   86
   17     9 Marek          Rogalski              112.90 +  451: 269  163
   18     6 Paweł          Jackowski             134.29 -  372: 506   84
   19    10 Kamil          Nawrocki              128.61 -  375: 415   79
   20    12 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  311: 391   88
   21    22 Andrzej        Gostomski             116.89 +  371: 319  167
   22    14 Piotr          Szałkiewicz           128.87 +  382: 341  179
   23    11 Tomasz         Suchanek              124.06 +  525: 362  174
   24     8 Jakub          Szymczak              120.87 +  427: 343  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3380  / 24 140.83




	Sławomir Kucia 141.38 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Ostrowska             115.13 +  398: 314  165
    2     3 Aleksander     Puchalski             129.93 +  366: 314  180
    3    10 Michał         Ozimiński             114.64 +  417: 408  165
    4     4 Robert         Kuszpit               129.71 +  476: 431  180
    5     3 Dariusz        Kosz                  138.11 +  458: 370  188
    6     2 Łukasz         Tuszyński             127.37 +  434: 336  177
    7     1 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  355: 496   92
    8     2 Dawid          Pikul                 136.98 -  328: 418   87
    9     8 Robert         Głowacki              118.34 -  365: 397   68
   10     6 Paweł          Janaś                 129.68 +  396: 321  180
   11     8 Piotr          Szałkiewicz           128.87 +  411: 301  179
   12     4 Artur          Irzyk                 126.21 -  317: 388   76
   13     5 Tomasz         Zwoliński             139.25 +  365: 349  189
   14     6 Paweł          Jackowski             134.29 -  311: 524   84
   15    14 Marek          Reda                  133.14 -  276: 460   83
   16    14 Jędrzej        Florek                116.17 +  391: 333  166
   17    19 Krzysztof      Sporczyk              122.99 +  387: 364  173
   18     9 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  295: 388   90
   19    18 Adam           Klimont               114.38 +  364: 293  164
   20    11 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 +  393: 351  170
   21     8 Robert         Kamiński              131.30 -  387: 467   81
   22    11 Przemysław     Rybicki               113.31 +  412: 314  163
   23     8 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  360: 371   88
   24    11 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 +  481: 287  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3358  / 24 139.92




	Mateusz Żbikowski 140.48 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  339: 322  165
    2    25 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  292: 333   70
    3    37 Sławomir       Długosz               104.78 +  382: 260  155
    4    27 Wojciech       Zemło                 136.96 -  366: 371   87
    5    33 Krzysztof      Sporczyk              122.99 -  337: 421   73
    6    36 Paweł          Kowalski              111.93 +  403: 266  162
    7    28 Przemysław     Pawlic                102.46 +  398: 331  152
    8    24 Radosław       Sowiński              112.40 +  463: 319  162
    9    15 Tomasz         Suchanek              124.06 +  488: 282  174
   10    11 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  398: 417   89
   11    16 Mirosław       Uglik                 100.00 +  426: 339  150
   12    12 Michał         Alabrudziński         123.38 +  413: 366  173
   13     4 Robert         Kuszpit               129.71 -  276: 376   80
   14    21 Daniel         Janus                 120.29 +  455: 365  170
   15    11 Mariusz        Grodek                115.55 -  405: 406   66
   16    10 Piotr          Szałkiewicz           128.87 +  464: 314  179
   17    14 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  410: 341  174
   18     9 Sławomir       Kucia                 141.38 +  388: 295  191
   19     5 Paweł          Jackowski             134.29 +  486: 397  184
   20     4 Dawid          Pikul                 136.98 +  435: 395  187
   21     3 Mariusz        Skrobosz              145.79 +  485: 378  196
   22     1 Aleksander     Puchalski             129.93 +  467: 372  180
   23     1 Kamil          Górka                 136.34 +  401: 353  186
   24     1 Aleksander     Puchalski             129.93 +  333: 322  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3585  / 24 149.38




	Robert Duczemiński 139.91 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Matyasik              114.78 +  415: 296  165
    2    24 Bartosz        Klimczak              100.00 +  451: 217  150
    3     9 Robert         Kuszpit               129.71 -  376: 557   80
    4    14 Małgorzata     Szmuksta              105.49 +  358: 354  155
    5    10 Karolina       Drabik                104.79 +  441: 346  155
    6     7 Przemysław     Rybicki               113.31 -  359: 486   63
    7    14 Robert         Głowacki              118.34 -  393: 414   68
    8    18 Katarzyna      Rosiek                111.08 +  443: 223  161
    9    13 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  360: 461   75
   10    17 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 +  401: 354  170
   11    13 Tomasz         Suchanek              124.06 +  491: 377  174
   12     7 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  378: 394   96
   13    12 Marek          Roszak                130.18 +  477: 363  180
   14     9 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  447: 281  165
   15     6 Maciej         Czupryniak            131.31 -  418: 436   81
   16     4 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 +  399: 323  197
   17     8 Łukasz         Tuszyński             127.37 -  415: 475   77
   18    12 Mariusz        Grodek                115.55 -  325: 458   66
   19    21 Andrzej        Gostomski             116.89 -  301: 379   67
   20    18 Paweł          Kowalski              111.93 -  310: 429   62
   21    23 Piotr          Adamczyk              117.76 -  351: 390   68
   22    28 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  429: 325  150
   23    24 Krzysztof      Sporczyk              122.99 -  285: 435   73
   24    28 Marek          Roszak                130.18 +  400: 384  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2878  / 24 119.92




	Tomasz Zwoliński 139.25 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  404: 393  165
    2     1 Paweł          Janaś                 129.68 +  444: 303  180
    3    12 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  355: 444   70
    4    21 Jakub          Szymczak              120.87 -  398: 492   71
    5    22 Małgorzata     Szczygieł             112.67 +  412: 342  163
    6    18 Bogdan         Kozłowski             114.97 -  354: 405   65
    7    26 Joanna         Ostrowska             115.13 +  410: 380  165
    8    20 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 +  474: 359  170
    9    12 Daniel         Janus                 120.29 +  406: 334  170
   10    11 Mateusz        Żbikowski             140.48 +  417: 398  190
   11     5 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  410: 371  175
   12     3 Dawid          Pikul                 136.98 +  465: 384  187
   13     5 Sławomir       Kucia                 141.38 -  349: 365   91
   14     4 Piotr          Szałkiewicz           128.87 +  359: 340  179
   15     3 Krzysztof      Mówka                 142.05 +  465: 363  192
   16     2 Wojciech       Zemło                 136.96 -  353: 381   87
   17     5 Robert         Kamiński              131.30 -  311: 394   81
   18     7 Kamil          Górka                 136.34 -  370: 371   86
   19    13 Łukasz         Bobowski              127.61 -  275: 368   78
   20    13 Kamil          Nawrocki              128.61 +  405: 332  179
   21    13 Tomasz         Suchanek              124.06 +  345: 341  174
   22    10 Sergiusz       Puchalski             128.04 +  408: 347  178
   23     5 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 +  413: 300  197
   24     7 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  359: 477   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3390  / 24 141.25




	Miłosz Wrzałek 138.36 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Ozimiński             114.64 -  435: 446   65
    2    28 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  337: 422   70
    3    42 Rafał          Skibicki              108.27 +  411: 354  158
    4    29 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  375: 397   75
    5    40 Zbigniew       Wietecki              117.39 +  476: 313  167
    6    29 Marianna       Kozłowska             108.44 +  386: 384  158
    7    20 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  479: 370  164
    8    14 Kamil          Górka                 136.34 -  310: 409   86
    9    21 Piotr          Szutenberg            110.60 +  427: 330  161
   10    16 Daniel         Janus                 120.29 -  324: 351   70
   11    23 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  378: 373  171
   12    17 Marek          Roszak                130.18 +  420: 289  180
   13    13 Bogusław       Puchalski             112.83 +  469: 350  163
   14    11 Paweł          Janaś                 129.68 -  378: 451   80
   15     8 Dariusz        Kosz                  138.11 -  360: 468   88
   16    17 Maciej         Czupryniak            131.31 +  443: 416  181
   17     7 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  399: 420   97
   18    18 Paweł          Kowalski              111.93 +  439: 366  162
   19    22 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 +  383: 330  175
   20    12 Krzysztof      Mówka                 142.05 +  391: 311  192
   21    11 Kamil          Nawrocki              128.61 +  410: 354  179
   22     8 Artur          Irzyk                 126.21 +  384: 379  176
   23     8 Sławomir       Kucia                 141.38 +  371: 360  191
   24     6 Dawid          Pikul                 136.98 -  357: 524   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3296  / 24 137.33




	Dariusz Kosz 138.11 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Klimont               114.38 +  439: 317  164
    2    18 Dariusz        Nawrocki              108.56 +  421: 281  159
    3    11 Zdzisław       Szota                 117.39 +  466: 450  167
    4     5 Robert         Głowacki              118.34 +  474: 405  168
    5     3 Sławomir       Kucia                 141.38 -  370: 458   91
    6     5 Jędrzej        Florek                116.17 -  360: 361   66
    7     8 Przemysław     Herdzina              129.93 +  392: 368  180
    8     8 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 +  399: 394  170
    9     7 Piotr          Szałkiewicz           128.87 -  326: 415   79
   10    12 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  302: 476   75
   11    14 Robert         Kamiński              131.30 +  469: 320  181
   12     8 Łukasz         Tuszyński             127.37 -  330: 376   77
   13    15 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  433: 300  164
   14    15 Kamil          Nawrocki              128.61 +  505: 345  179
   15     8 Miłosz         Wrzałek               138.36 +  468: 360  188
   16     6 Mariusz        Grodek                115.55 -  342: 474   66
   17    11 Marek          Reda                  133.14 +  459: 294  183
   18     5 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 +  418: 370  197
   19     4 Jakub          Szymczak              120.87 +  375: 354  171
   20     3 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  312: 457   96
   21     6 Sergiusz       Puchalski             128.04 +  430: 374  178
   22     4 Robert         Kuszpit               129.71 +  378: 369  180
   23     3 Aleksander     Puchalski             129.93 -  379: 475   80
   24     5 Robert         Kuszpit               129.71 -  408: 447   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3339  / 24 139.12




	Dawid Pikul 136.98 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Leśniak               113.74 +  453: 339  164
    2    12 Andrzej        Tyczyno               116.94 +  461: 334  167
    3     2 Andrzej        Słapiński             119.48 -  350: 446   69
    4    10 Mirosław       Uglik                 100.00 +  459: 307  150
    5     6 Robert         Głowacki              118.34 +  453: 283  168
    6     4 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 +  436: 338  170
    7     5 Przemysław     Rybicki               113.31 +  444: 322  163
    8     2 Sławomir       Kucia                 141.38 +  418: 328  191
    9     2 Robert         Kuszpit               129.71 -  392: 464   80
   10     5 Piotr          Szałkiewicz           128.87 +  396: 319  179
   11     1 Wojciech       Zemło                 136.96 -  380: 436   87
   12     3 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  384: 465   89
   13     9 Aleksander     Puchalski             129.93 +  371: 332  180
   14     3 Krzysztof      Mówka                 142.05 +  357: 352  192
   15     4 Jędrzej        Florek                116.17 +  433: 346  166
   16     3 Paweł          Jackowski             134.29 +  377: 280  184
   17     1 Robert         Kuszpit               129.71 +  385: 384  180
   18     2 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  361: 470   96
   19     1 Wojciech       Zemło                 136.96 -  263: 461   87
   20     4 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  395: 435   90
   21     7 Artur          Irzyk                 126.21 +  441: 348  176
   22     5 Filip          Sosin                 135.65 -  398: 460   86
   23     9 Robert         Kamiński              131.30 +  376: 283  181
   24     6 Miłosz         Wrzałek               138.36 +  524: 357  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3483  / 24 145.12




	Wojciech Zemło 136.96 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  417: 336  164
    2    23 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  427: 390  175
    3    13 Daniel         Janus                 120.29 -  318: 399   70
    4    27 Mateusz        Żbikowski             140.48 +  371: 366  190
    5     7 Marek          Rogalski              112.90 +  441: 322  163
    6    10 Andrzej        Gostomski             116.89 +  425: 355  167
    7     3 Mariusz        Skrobosz              145.79 +  433: 287  196
    8     1 Robert         Kuszpit               129.71 +  429: 398  180
    9     1 Krzysztof      Mówka                 142.05 +  347: 329  192
   10     1 Łukasz         Tuszyński             127.37 +  393: 332  177
   11     1 Dawid          Pikul                 136.98 +  436: 380  187
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 +  409: 373  197
   13     1 Karol          Waniek                100.00 -  332: 421   50
   14     1 Jędrzej        Florek                116.17 +  509: 330  166
   15     1 Robert         Kuszpit               129.71 -  323: 486   80
   16     2 Tomasz         Zwoliński             139.25 +  381: 353  189
   17     2 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  308: 389   96
   18     3 Jakub          Szymczak              120.87 +  380: 376  171
   19     1 Dawid          Pikul                 136.98 +  461: 263  187
   20     1 Aleksander     Puchalski             129.93 -  369: 417   80
   21     1 Kamil          Górka                 136.34 +  378: 357  186
   22     2 Michał         Alabrudziński         123.38 -  353: 459   73
   23     4 Maciej         Czupryniak            131.31 -  283: 451   81
   24     3 Maciej         Czupryniak            131.31 -  359: 451   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3498  / 24 145.75




	Kamil Górka 136.34 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Przemysław     Rybicki               113.31 +  352: 327  163
    2    21 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  326: 442   97
    3    29 Adam           Klimont               114.38 -  413: 425   64
    4    43 Joanna         Żłobicka              100.00 +  373: 331  150
    5    20 Maciej         Czupryniak            131.31 +  415: 389  181
    6    14 Sergiusz       Puchalski             128.04 +  515: 245  178
    7    15 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  270: 430   70
    8    14 Miłosz         Wrzałek               138.36 +  409: 310  188
    9    10 Artur          Irzyk                 126.21 -  328: 390   76
   10    15 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  464: 361  165
   11    17 Daniel         Janus                 120.29 +  540: 258  170
   12     9 Mariusz        Grodek                115.55 +  446: 348  166
   13    11 Piotr          Szałkiewicz           128.87 -  354: 536   79
   14    12 Marek          Reda                  133.14 -  390: 401   83
   15     9 Filip          Sosin                 135.65 +  456: 393  186
   16     5 Krzysztof      Mówka                 142.05 +  472: 351  192
   17    10 Tomasz         Suchanek              124.06 +  409: 334  174
   18     7 Tomasz         Zwoliński             139.25 +  371: 370  189
   19     6 Jędrzej        Florek                116.17 +  490: 379  166
   20     2 Robert         Kuszpit               129.71 +  374: 355  180
   21     1 Wojciech       Zemło                 136.96 -  357: 378   87
   22     3 Mariusz        Skrobosz              145.79 +  485: 348  196
   23     1 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  353: 401   90
   24     4 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  318: 332   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3386  / 24 141.08




	Filip Sosin 135.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Rogalski              112.90 -  381: 531   63
    2    32 Alina          Białobrzewska         110.71 -  373: 400   61
    3    44 Krzysztof      Leśniak               113.74 -  328: 359   64
    4    50 Wiesław        Olewiński             107.92 +  445: 304  158
    5    42 Sławomir       Długosz               104.78 +  422: 348  155
    6    31 Anna           Stefańska             110.38 +  441: 356  160
    7    22 Adam           Klimont               114.38 +  390: 346  164
    8    19 Krzysztof      Sporczyk              122.99 -  326: 342   73
    9    23 Rafał          Skibicki              108.27 +  387: 372  158
   10    21 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  365: 357  171
   11    21 Tomasz         Siwiński              101.22 +  387: 286  151
   12    14 Przemysław     Herdzina              129.93 +  506: 339  180
   13     2 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  262: 435   97
   14    18 Mirosław       Uglik                 100.00 +  556: 349  150
   15     9 Kamil          Górka                 136.34 -  393: 456   86
   16     8 Karol          Waniek                100.00 +  445: 216  150
   17    13 Łukasz         Bobowski              127.61 +  429: 403  178
   18     8 Artur          Irzyk                 126.21 -  339: 438   76
   19    12 Marek          Reda                  133.14 +  443: 306  183
   20     7 Paweł          Jackowski             134.29 +  499: 404  184
   21     5 Jakub          Szymczak              120.87 +  351: 314  171
   22     5 Dawid          Pikul                 136.98 +  460: 398  187
   23     2 Michał         Alabrudziński         123.38 +  489: 291  173
   24     2 Michał         Alabrudziński         123.38 -  356: 429   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3266  / 24 136.08




	Paweł Jackowski 134.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bogusław       Puchalski             112.83 +  450: 266  163
    2    13 Łukasz         Bobowski              127.61 +  387: 359  178
    3    14 Tomasz         Suchanek              124.06 -  283: 441   74
    4    16 Marek          Rogalski              112.90 -  404: 455   63
    5    31 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 +  425: 315  175
    6    22 Piotr          Adamczyk              117.76 +  399: 363  168
    7    18 Patrycja       Śliwińska             107.23 +  471: 285  157
    8    10 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  401: 272  171
    9     3 Paweł          Janaś                 129.68 +  351: 321  180
   10     2 Robert         Kuszpit               129.71 -  356: 373   80
   11     4 Łukasz         Tuszyński             127.37 +  431: 293  177
   12     5 Jędrzej        Florek                116.17 -  350: 374   66
   13     8 Robert         Głowacki              118.34 +  520: 364  168
   14     6 Sławomir       Kucia                 141.38 +  524: 311  191
   15     5 Karol          Waniek                100.00 +  510: 400  150
   16     3 Dawid          Pikul                 136.98 -  280: 377   87
   17     4 Aleksander     Puchalski             129.93 -  298: 354   80
   18     6 Krzysztof      Mówka                 142.05 +  506: 372  192
   19     5 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  397: 486   90
   20     7 Filip          Sosin                 135.65 -  404: 499   86
   21    10 Sławomir       Piotrowski            111.15 +  480: 389  161
   22     7 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  314: 558   97
   23    10 Marek          Reda                  133.14 -  341: 384   83
   24    13 Paweł          Kowalski              111.93 +  379: 346  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3199  / 24 133.29




	Marek Reda 133.14 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Szczygieł             112.67 +  394: 324  163
    2     9 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  392: 407   92
    3    27 Damian         Chabrowski            100.00 +  459: 358  150
    4    13 Michał         Alabrudziński         123.38 -  318: 451   73
    5    26 Łukasz         Bobowski              127.61 +  454: 450  178
    6    17 Krzysztof      Leśniak               113.74 +  488: 266  164
    7    11 Bogdan         Kozłowski             114.97 -  259: 367   65
    8    21 Małgorzata     Szmuksta              105.49 -  332: 399   55
    9    24 Adam           Klimont               114.38 +  439: 313  164
   10    18 Przemysław     Rybicki               113.31 +  394: 368  163
   11    15 Przemysław     Herdzina              129.93 -  301: 493   80
   12    19 Tomasz         Suchanek              124.06 +  450: 284  174
   13    18 Kamil          Nawrocki              128.61 -  400: 492   79
   14    12 Kamil          Górka                 136.34 +  401: 390  186
   15    14 Sławomir       Kucia                 141.38 +  460: 276  191
   16     9 Jakub          Szymczak              120.87 -  294: 417   71
   17    11 Dariusz        Kosz                  138.11 -  294: 459   88
   18    20 Sławomir       Piotrowski            111.15 +  336: 308  161
   19    12 Filip          Sosin                 135.65 -  306: 443   86
   20    22 Karol          Waniek                100.00 +  398: 337  150
   21    16 Jędrzej        Florek                116.17 +  505: 314  166
   22    15 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  378: 450   74
   23    10 Paweł          Jackowski             134.29 +  384: 341  184
   24    16 Jędrzej        Florek                116.17 -  324: 379   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3023  / 24 125.96




	Maciej Czupryniak 131.31 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Radosław       Sowiński              112.40 -  343: 368   62
    2    46 Andrzej        Gostomski             116.89 -  365: 378   67
    3    49 Joanna         Ostrowska             115.13 +  406: 341  165
    4    37 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  539: 269  150
    5    20 Kamil          Górka                 136.34 -  389: 415   86
    6    28 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  546: 291  164
    7    19 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  397: 373  174
    8    13 Przemysław     Herdzina              129.93 +  411: 295  180
    9     9 Sergiusz       Puchalski             128.04 +  439: 372  178
   10     7 Jakub          Szymczak              120.87 -  396: 410   71
   11     9 Mariusz        Grodek                115.55 +  439: 412  166
   12     6 Robert         Głowacki              118.34 -  423: 442   68
   13    10 Mariusz        Skrobosz              145.79 +  551: 419  196
   14     8 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  298: 509   70
   15     6 Robert         Duczemiński           139.91 +  436: 418  190
   16    17 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  416: 443   88
   17    21 Maciej         Sancewicz             112.19 +  535: 232  162
   18    11 Łukasz         Tuszyński             127.37 +  405: 350  177
   19     8 Marek          Rogalski              112.90 +  508: 271  163
   20     6 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  339: 441   97
   21     9 Paweł          Janaś                 129.68 +  514: 384  180
   22     6 Robert         Kamiński              131.30 +  493: 298  181
   23     4 Wojciech       Zemło                 136.96 +  451: 283  187
   24     3 Wojciech       Zemło                 136.96 +  451: 359  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3409  / 24 142.04




	Robert Kamiński 131.30 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Sancewicz             112.19 +  486: 277  162
    2     4 Piotr          Szałkiewicz           128.87 -  297: 378   79
    3    28 Sławomir       Piotrowski            111.15 +  449: 350  161
    4    17 Bogusław       Puchalski             112.83 -  356: 395   63
    5    23 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  280: 378   75
    6    35 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 +  368: 325  168
    7    34 Adam           Janicki               100.50 +  404: 385  150
    8    17 Marek          Rogalski              112.90 -  342: 401   63
    9    30 Andrzej        Gostomski             116.89 +  448: 362  167
   10    26 Andrzej        Słapiński             119.48 +  347: 307  169
   11    14 Dariusz        Kosz                  138.11 -  320: 469   88
   12    22 Przemysław     Rybicki               113.31 +  377: 305  163
   13    25 Patrycja       Śliwińska             107.23 +  425: 362  157
   14    24 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 +  391: 322  175
   15    19 Adam           Klimont               114.38 +  356: 330  164
   16    15 Robert         Głowacki              118.34 +  402: 323  168
   17     5 Tomasz         Zwoliński             139.25 +  394: 311  189
   18     4 Aleksander     Puchalski             129.93 -  367: 395   80
   19     7 Artur          Irzyk                 126.21 +  367: 336  176
   20     5 Michał         Alabrudziński         123.38 -  360: 602   73
   21     8 Sławomir       Kucia                 141.38 +  467: 387  191
   22     6 Maciej         Czupryniak            131.31 -  298: 493   81
   23     9 Dawid          Pikul                 136.98 -  283: 376   87
   24    12 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 +  374: 359  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3219  / 24 134.12




	Marek Roszak 130.18 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Kowalski              111.93 -  387: 439   62
    2    31 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  337: 404   78
    3    45 Dariusz        Białobrzewski         105.85 -  309: 380   56
    4    52 Piotr          Szewczyk              100.00 -  370: 372   50
    5    52 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  398: 391  154
    6    47 Joanna         Kubińska              100.59 +  406: 331  151
    7    38 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 +  414: 297  175
    8    32 Jacek          Pietruszka            115.46 -  363: 400   65
    9    38 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  457: 316  150
   10    30 Piotr          Szutenberg            110.60 +  496: 283  161
   11    24 Katarzyna      Rosiek                111.08 +  419: 393  161
   12    17 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  289: 420   88
   13    12 Robert         Duczemiński           139.91 -  363: 477   90
   14    28 Tomasz         Łapka                 116.47 -  324: 453   66
   15    34 Patrycja       Śliwińska             107.23 +  381: 356  157
   16    38 Arkadiusz      Biegun                127.55 +  401: 341  178
   17    26 Jerzy          Matyasik              114.78 -  346: 388   65
   18    28 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  444: 386  165
   19    25 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  308: 420   50
   20    28 Andrzej        Słapiński             119.48 +  495: 363  169
   21    25 Krzysztof      Sporczyk              122.99 -  376: 392   73
   22    29 Mirosław       Uglik                 100.00 -  320: 504   50
   23    33 Anna           Stefańska             110.38 +  571: 336  160
   24    28 Robert         Duczemiński           139.91 -  384: 400   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2664  / 24 111.00




	Przemysław Herdzina 129.93 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Piotrowski            111.15 -  335: 397   61
    2    52 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  352: 329  150
    3    25 Karol          Waniek                100.00 +  399: 370  150
    4    19 Zdzisław       Szota                 117.39 -  324: 426   67
    5    27 Michał         Ozimiński             114.64 +  509: 292  165
    6    27 Natalia        Kosiba                100.00 +  364: 353  150
    7     8 Dariusz        Kosz                  138.11 -  368: 392   88
    8    13 Maciej         Czupryniak            131.31 -  295: 411   81
    9    35 Arkadiusz      Biegun                127.55 +  461: 352  178
   10    27 Andrzej        Tyczyno               116.94 +  341: 251  167
   11    15 Marek          Reda                  133.14 +  493: 301  183
   12    14 Filip          Sosin                 135.65 -  339: 506   86
   13    22 Radosław       Sowiński              112.40 +  420: 350  162
   14    19 Maciej         Sancewicz             112.19 +  416: 305  162
   15    13 Łukasz         Tuszyński             127.37 -  352: 427   77
   16    12 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 +  391: 335  170
   17    16 Robert         Głowacki              118.34 -  398: 445   68
   18    14 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  315: 441   78
   19    15 Piotr          Szałkiewicz           128.87 +  397: 346  179
   20    15 Krzysztof      Leśniak               113.74 +  368: 310  164
   21    15 Anna           Stefańska             110.38 +  408: 297  160
   22     9 Jakub          Szymczak              120.87 -  292: 393   71
   23    17 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  381: 338  175
   24    10 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  407: 396  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3166  / 24 131.92




	Aleksander Puchalski 129.93 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Rosiek                111.08 +  491: 364  161
    2     3 Sławomir       Kucia                 141.38 -  314: 366   91
    3    22 Tomasz         Górka                 117.41 +  395: 363  167
    4    22 Piotr          Adamczyk              117.76 +  384: 342  168
    5    14 Patrycja       Śliwińska             107.23 -  339: 356   57
    6    26 Jacek          Pietruszka            115.46 +  426: 366  165
    7    17 Andrzej        Gostomski             116.89 +  465: 320  167
    8    11 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  373: 337  165
    9     6 Łukasz         Tuszyński             127.37 -  302: 436   77
   10    10 Rafał          Wesołowski            117.02 +  364: 310  167
   11     7 Artur          Irzyk                 126.21 -  350: 393   76
   12    15 Jarosław       Puchalski             127.20 +  402: 270  177
   13     9 Dawid          Pikul                 136.98 -  332: 371   87
   14    23 Małgorzata     Szmuksta              105.49 +  337: 321  155
   15    21 Paweł          Kowalski              111.93 +  441: 286  162
   16    13 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  532: 269  174
   17     4 Paweł          Jackowski             134.29 +  354: 298  184
   18     4 Robert         Kamiński              131.30 +  395: 367  181
   19     3 Mariusz        Skrobosz              145.79 +  493: 375  196
   20     1 Wojciech       Zemło                 136.96 +  417: 369  187
   21     2 Robert         Kuszpit               129.71 +  505: 421  180
   22     1 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  372: 467   90
   23     3 Dariusz        Kosz                  138.11 +  475: 379  188
   24     1 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  322: 333   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3512  / 24 146.33




	Robert Kuszpit 129.71 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Alina          Białobrzewska         110.71 +  397: 319  161
    2     5 Tomasz         Łapka                 116.47 +  377: 343  166
    3     9 Robert         Duczemiński           139.91 +  557: 376  190
    4     4 Sławomir       Kucia                 141.38 -  431: 476   91
    5     4 Rafał          Wesołowski            117.02 +  437: 284  167
    6     3 Daniel         Janus                 120.29 +  447: 283  170
    7     4 Jakub          Szymczak              120.87 +  484: 420  171
    8     1 Wojciech       Zemło                 136.96 -  398: 429   87
    9     2 Dawid          Pikul                 136.98 +  464: 392  187
   10     2 Paweł          Jackowski             134.29 +  373: 356  184
   11     2 Mariusz        Skrobosz              145.79 +  366: 327  196
   12     2 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  327: 425   92
   13     4 Mateusz        Żbikowski             140.48 +  376: 276  190
   14     2 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 +  410: 404  197
   15     1 Wojciech       Zemło                 136.96 +  486: 323  187
   16     1 Artur          Irzyk                 126.21 +  434: 366  176
   17     1 Dawid          Pikul                 136.98 -  384: 385   87
   18     1 Michał         Alabrudziński         123.38 -  367: 469   73
   19     2 Michał         Alabrudziński         123.38 +  331: 325  173
   20     2 Kamil          Górka                 136.34 -  355: 374   86
   21     2 Aleksander     Puchalski             129.93 -  421: 505   80
   22     4 Dariusz        Kosz                  138.11 -  369: 378   88
   23     7 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 +  371: 324  170
   24     5 Dariusz        Kosz                  138.11 +  447: 408  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3557  / 24 148.21




	Paweł Janaś 129.68 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Szutenberg            110.60 +  546: 358  161
    2     1 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  303: 444   89
    3    16 Jerzy          Matyasik              114.78 +  411: 315  165
    4    11 Grzegorz       Kurowski              121.33 -  306: 358   71
    5    25 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  519: 300  154
    6    13 Przemysław     Pawlic                102.46 +  452: 378  152
    7     7 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 +  491: 292  170
    8     4 Rafał          Wesołowski            117.02 +  487: 361  167
    9     3 Paweł          Jackowski             134.29 -  321: 351   84
   10     6 Sławomir       Kucia                 141.38 -  321: 396   91
   11    11 Karol          Waniek                100.00 -  329: 470   50
   12    16 Piotr          Szałkiewicz           128.87 -  345: 452   79
   13    32 Dariusz        Białobrzewski         105.85 +  371: 335  156
   14    11 Miłosz         Wrzałek               138.36 +  451: 378  188
   15     7 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  303: 422   96
   16    18 Michał         Ozimiński             114.64 -  379: 443   65
   17    24 Anna           Stefańska             110.38 +  394: 331  160
   18    19 Marek          Rogalski              112.90 -  371: 414   63
   19    24 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  423: 374  165
   20    19 Łukasz         Tuszyński             127.37 +  384: 321  177
   21     9 Maciej         Czupryniak            131.31 -  384: 514   81
   22    17 Rafał          Skibicki              108.27 +  393: 310  158
   23    21 Maciej         Sancewicz             112.19 +  535: 320  162
   24    14 Łukasz         Tuszyński             127.37 +  476: 284  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3081  / 24 128.38




	Piotr Szałkiewicz 128.87 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Stefańska             110.38 +  398: 380  160
    2     4 Robert         Kamiński              131.30 +  378: 297  181
    3     8 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  274: 550   97
    4    24 Adam           Klimont               114.38 -  339: 375   64
    5    30 Małgorzata     Sameryt               108.71 +  337: 265  159
    6    25 Krzysztof      Sporczyk              122.99 +  417: 306  173
    7    16 Michał         Alabrudziński         123.38 +  503: 350  173
    8     9 Tomasz         Suchanek              124.06 +  357: 301  174
    9     7 Dariusz        Kosz                  138.11 +  415: 326  188
   10     5 Dawid          Pikul                 136.98 -  319: 396   87
   11     8 Sławomir       Kucia                 141.38 -  301: 411   91
   12    16 Paweł          Janaś                 129.68 +  452: 345  180
   13    11 Kamil          Górka                 136.34 +  536: 354  186
   14     4 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  340: 359   89
   15    16 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  471: 263  175
   16    10 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  314: 464   90
   17    17 Przemysław     Rybicki               113.31 -  414: 443   63
   18    13 Karol          Waniek                100.00 +  360: 332  150
   19    15 Przemysław     Herdzina              129.93 -  346: 397   80
   20    14 Łukasz         Bobowski              127.61 -  323: 403   78
   21    12 Mariusz        Grodek                115.55 +  456: 235  166
   22    14 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  341: 382   92
   23    14 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  321: 433   78
   24    20 Łukasz         Bobowski              127.61 -  266: 469   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3052  / 24 127.17




	Kamil Nawrocki 128.61 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Sameryt               108.71 -  357: 481   59
    2    42 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  393: 307  154
    3    31 Andrzej        Gostomski             116.89 -  342: 351   67
    4    42 Joanna         Kubińska              100.59 +  407: 317  151
    5    36 Natalia        Kosiba                100.00 -  351: 405   50
    6    38 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 +  520: 359  175
    7    25 Rafał          Skibicki              108.27 -  308: 381   58
    8    30 Mirosław       Uglik                 100.00 -  317: 364   50
    9    37 Sławomir       Piotrowski            111.15 +  498: 367  161
   10    29 Zbigniew       Wietecki              117.39 +  356: 330  167
   11    26 Jacek          Pietruszka            115.46 +  327: 323  165
   12    20 Łukasz         Bobowski              127.61 -  322: 382   78
   13    18 Marek          Reda                  133.14 +  492: 400  183
   14    15 Dariusz        Kosz                  138.11 -  345: 505   88
   15    23 Krzysztof      Leśniak               113.74 -  315: 426   64
   16    39 Monika         Laskowska             100.91 +  455: 368  151
   17    27 Daniel         Janus                 120.29 +  360: 330  170
   18    22 Jarosław       Puchalski             127.20 +  453: 321  177
   19    10 Krzysztof      Mówka                 142.05 +  415: 375  192
   20    13 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  332: 405   89
   21    11 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  354: 410   88
   22    20 Bogusław       Puchalski             112.83 +  395: 341  163
   23    12 Artur          Irzyk                 126.21 +  431: 348  176
   24    15 Artur          Irzyk                 126.21 +  338: 325  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3052  / 24 127.17




	Sergiusz Puchalski 128.04 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Nawrocki              108.56 -  319: 361   59
    2    31 Marek          Roszak                130.18 +  404: 337  180
    3    41 Artur          Irzyk                 126.21 +  497: 337  176
    4    18 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 +  511: 299  175
    5     5 Jakub          Szymczak              120.87 -  323: 457   71
    6    14 Kamil          Górka                 136.34 -  245: 515   86
    7    27 Krzysztof      Leśniak               113.74 +  416: 351  164
    8    26 Andrzej        Gostomski             116.89 +  352: 331  167
    9     9 Maciej         Czupryniak            131.31 -  372: 439   81
   10    24 Tomasz         Siwiński              101.22 -  359: 432   51
   11    28 Adam           Janicki               100.50 +  462: 333  150
   12    18 Rafał          Wesołowski            117.02 +  453: 340  167
   13    17 Tomasz         Suchanek              124.06 -  275: 522   74
   14    17 Michał         Alabrudziński         123.38 -  355: 360   73
   15    22 Rafał          Skibicki              108.27 +  415: 393  158
   16    21 Marianna       Kozłowska             108.44 +  417: 285  158
   17    12 Mariusz        Grodek                115.55 +  358: 299  166
   18    14 Przemysław     Herdzina              129.93 +  441: 315  180
   19    14 Robert         Głowacki              118.34 +  379: 280  168
   20    10 Przemysław     Rybicki               113.31 +  445: 337  163
   21     6 Dariusz        Kosz                  138.11 -  374: 430   88
   22    10 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  347: 408   89
   23    14 Piotr          Szałkiewicz           128.87 +  433: 321  179
   24     9 Mariusz        Grodek                115.55 +  395: 298  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3189  / 24 132.88




	Łukasz Bobowski 127.61 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marianna       Kozłowska             108.44 +  376: 372  158
    2    13 Paweł          Jackowski             134.29 -  359: 387   84
    3    35 Jakub          Szymczak              120.87 -  320: 415   71
    4    47 Bartosz        Klimczak              100.00 +  370: 298  150
    5    26 Marek          Reda                  133.14 -  450: 454   83
    6    34 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  371: 304  154
    7    32 Jacek          Pietruszka            115.46 +  430: 385  165
    8    28 Michał         Ozimiński             114.64 +  463: 315  165
    9    17 Bogdan         Kozłowski             114.97 -  360: 410   65
   10    19 Mirosław       Uglik                 100.00 -  362: 466   50
   11    25 Andrzej        Gostomski             116.89 +  353: 254  167
   12    20 Kamil          Nawrocki              128.61 +  382: 322  179
   13    21 Przemysław     Rybicki               113.31 +  381: 331  163
   14    22 Krzysztof      Sporczyk              122.99 -  352: 453   73
   15    17 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  371: 402   70
   16    22 Bogusław       Puchalski             112.83 +  416: 334  163
   17    13 Filip          Sosin                 135.65 -  403: 429   86
   18    21 Tomasz         Suchanek              124.06 +  382: 365  174
   19    13 Tomasz         Zwoliński             139.25 +  368: 275  189
   20    14 Piotr          Szałkiewicz           128.87 +  403: 323  179
   21    14 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  305: 360   74
   22    16 Jędrzej        Florek                116.17 -  407: 478   66
   23    13 Mariusz        Grodek                115.55 -  330: 404   66
   24    20 Piotr          Szałkiewicz           128.87 +  469: 266  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2973  / 24 123.88




	Arkadiusz Biegun 127.55 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Skibicki              108.27 +  369: 365  158
    2    14 Łukasz         Tuszyński             127.37 -  283: 477   77
    3    34 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  403: 306  175
    4    23 Przemysław     Pawlic                102.46 +  409: 313  152
    5    13 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  316: 579   92
    6    23 Michał         Alabrudziński         123.38 -  272: 425   73
    7    33 Krzysztof      Sporczyk              122.99 -  294: 353   73
    8    38 Andrzej        Słapiński             119.48 =  385: 385  119
    9    35 Przemysław     Herdzina              129.93 -  352: 461   80
   10    40 Karolina       Drabik                104.79 +  348: 324  155
   11    35 Adam           Klimont               114.38 -  319: 373   64
   12    40 Andrzej        Słapiński             119.48 +  460: 320  169
   13    33 Magdalena      Kupczyńska            114.72 -  320: 418   65
   14    41 Anna           Stefańska             110.38 +  449: 308  160
   15    32 Maciej         Sancewicz             112.19 -  374: 377   62
   16    38 Marek          Roszak                130.18 -  341: 401   80
   17    36 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  419: 351  164
   18    37 Iza            Kraj                  108.06 +  501: 225  158
   19    31 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  378: 390   74
   20    37 Dariusz        Białobrzewski         105.85 -  309: 477   56
   21    46 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  405: 345  150
   22    37 Alina          Białobrzewska         110.71 +  505: 395  161
   23    32 Rafał          Wesołowski            117.02 +  366: 289  167
   24    27 Andrzej        Słapiński             119.48 +  410: 320  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2853  / 24 118.88




	Łukasz Tuszyński 127.37 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Iza            Kraj                  108.06 +  449: 340  158
    2    14 Arkadiusz      Biegun                127.55 +  477: 283  178
    3     1 Jarosław       Puchalski             127.20 +  429: 415  177
    4     3 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 +  375: 313  170
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 +  485: 371  197
    6     2 Sławomir       Kucia                 141.38 -  336: 434   91
    7     6 Jędrzej        Florek                116.17 -  403: 426   66
    8     7 Daniel         Janus                 120.29 +  403: 362  170
    9     6 Aleksander     Puchalski             129.93 +  436: 302  180
   10     1 Wojciech       Zemło                 136.96 -  332: 393   87
   11     4 Paweł          Jackowski             134.29 -  293: 431   84
   12     8 Dariusz        Kosz                  138.11 +  376: 330  188
   13     3 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  382: 395   92
   14    16 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  374: 407   75
   15    13 Przemysław     Herdzina              129.93 +  427: 352  180
   16     7 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  333: 492   96
   17     8 Robert         Duczemiński           139.91 +  475: 415  190
   18    11 Maciej         Czupryniak            131.31 -  350: 405   81
   19    11 Mariusz        Grodek                115.55 -  345: 394   66
   20    19 Paweł          Janaś                 129.68 -  321: 384   80
   21    24 Tomasz         Górka                 117.41 +  377: 332  167
   22    18 Andrzej        Tyczyno               116.94 +  458: 397  167
   23    22 Rafał          Skibicki              108.27 +  505: 232  158
   24    14 Paweł          Janaś                 129.68 -  284: 476   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3178  / 24 132.42




	Jarosław Puchalski 127.20 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Wiesław        Olewiński             107.92 +  411: 282  158
    2    26 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 +  424: 313  168
    3     1 Łukasz         Tuszyński             127.37 -  415: 429   77
    4    12 Karolina       Drabik                104.79 -  267: 366   55
    5    32 Krzysztof      Leśniak               113.74 -  304: 484   64
    6    42 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  402: 374  150
    7    36 Natalia        Kosiba                100.00 +  422: 338  150
    8    16 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  460: 295  165
    9    20 Andrzej        Tyczyno               116.94 +  400: 334  167
   10     9 Artur          Irzyk                 126.21 -  308: 341   76
   11    12 Rafał          Wesołowski            117.02 +  384: 307  167
   12    15 Aleksander     Puchalski             129.93 -  270: 402   80
   13    26 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 -  334: 358   75
   14    20 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  380: 404   74
   15    29 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  480: 214  150
   16    25 Mirosław       Uglik                 100.00 -  361: 536   50
   17    32 Dariusz        Białobrzewski         105.85 +  406: 334  156
   18    22 Kamil          Nawrocki              128.61 -  321: 453   79
   19    30 Małgorzata     Szmuksta              105.49 +  350: 346  155
   20    24 Anna           Stefańska             110.38 -  284: 412   60
   21    33 Alina          Białobrzewska         110.71 +  363: 333  161
   22    22 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  336: 349   75
   23    30 Andrzej        Słapiński             119.48 -  348: 371   69
   24    31 Bogusław       Puchalski             112.83 +  379: 337  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2744  / 24 114.33




	Artur Irzyk 126.21 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Patrycja       Śliwińska             107.23 -  378: 407   57
    2    34 Adam           Klimont               114.38 -  409: 449   64
    3    41 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  337: 497   78
    4    48 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  443: 290  150
    5    39 Iza            Kraj                  108.06 +  441: 350  158
    6    30 Małgorzata     Szczygieł             112.67 +  392: 369  163
    7    21 Karolina       Drabik                104.79 +  490: 369  155
    8    15 Zdzisław       Szota                 117.39 +  427: 339  167
    9    10 Kamil          Górka                 136.34 +  390: 328  186
   10     9 Jarosław       Puchalski             127.20 +  341: 308  177
   11     7 Aleksander     Puchalski             129.93 +  393: 350  180
   12     4 Sławomir       Kucia                 141.38 +  388: 317  191
   13     6 Jakub          Szymczak              120.87 -  383: 420   71
   14     7 Robert         Głowacki              118.34 +  488: 326  168
   15     2 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 +  530: 281  197
   16     1 Robert         Kuszpit               129.71 -  366: 434   80
   17     3 Michał         Alabrudziński         123.38 -  222: 468   73
   18     8 Filip          Sosin                 135.65 +  438: 339  186
   19     7 Robert         Kamiński              131.30 -  336: 367   81
   20     8 Mariusz        Grodek                115.55 +  386: 317  166
   21     7 Dawid          Pikul                 136.98 -  348: 441   87
   22     8 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  379: 384   88
   23    12 Kamil          Nawrocki              128.61 -  348: 431   79
   24    15 Kamil          Nawrocki              128.61 -  325: 338   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3081  / 24 128.38




	Mariusz Sylwestrzuk 124.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dariusz        Białobrzewski         105.85 +  353: 301  156
    2    20 Tomasz         Suchanek              124.06 +  468: 464  174
    3     5 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  268: 482   96
    4    18 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  299: 511   78
    5    31 Paweł          Jackowski             134.29 -  315: 425   84
    6    38 Kamil          Nawrocki              128.61 -  359: 520   79
    7    38 Marek          Roszak                130.18 -  297: 414   80
    8    44 Damian         Chabrowski            100.00 +  408: 297  150
    9    39 Tomasz         Łapka                 116.47 -  269: 310   66
   10    47 Joanna         Ostrowska             115.13 +  394: 343  165
   11    41 Tomasz         Górka                 117.41 +  424: 292  167
   12    34 Anna           Stefańska             110.38 +  369: 321  160
   13    26 Jarosław       Puchalski             127.20 +  358: 334  177
   14    24 Robert         Kamiński              131.30 -  322: 391   81
   15    27 Mirosław       Uglik                 100.00 +  333: 304  150
   16    34 Jacek          Pietruszka            115.46 -  245: 404   65
   17    33 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  511: 394  175
   18    26 Małgorzata     Szmuksta              105.49 +  392: 274  155
   19    22 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  330: 383   88
   20    27 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  358: 387   50
   21    29 Zbigniew       Wietecki              117.39 +  442: 313  167
   22    27 Andrzej        Gostomski             116.89 -  365: 426   67
   23    27 Bogusław       Puchalski             112.83 +  386: 314  163
   24    25 Andrzej        Gostomski             116.89 +  367: 343  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2960  / 24 123.33




	Grzegorz Koczkodon 124.65 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Małgorzata     Szmuksta              105.49 +  346: 342  155
    2    23 Wojciech       Zemło                 136.96 -  390: 427   87
    3    34 Arkadiusz      Biegun                127.55 -  306: 403   78
    4    29 Miłosz         Wrzałek               138.36 +  397: 375  188
    5    23 Robert         Kamiński              131.30 +  378: 280  181
    6    21 Zdzisław       Szota                 117.39 +  456: 280  167
    7     9 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  339: 336  165
    8    12 Jakub          Szymczak              120.87 -  378: 399   71
    9    13 Robert         Duczemiński           139.91 +  461: 360  190
   10    12 Dariusz        Kosz                  138.11 +  476: 302  188
   11     5 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  371: 410   89
   12    11 Karol          Waniek                100.00 -  334: 484   50
   13    20 Mirosław       Uglik                 100.00 -  385: 470   50
   14    16 Łukasz         Tuszyński             127.37 +  407: 374  177
   15    16 Piotr          Szałkiewicz           128.87 -  263: 471   79
   16    24 Anna           Stefańska             110.38 -  305: 398   60
   17    33 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 -  394: 511   75
   18    30 Zbigniew       Wietecki              117.39 +  364: 336  167
   19    29 Andrzej        Słapiński             119.48 -  266: 396   69
   20    31 Katarzyna      Rosiek                111.08 +  431: 279  161
   21    30 Dariusz        Białobrzewski         105.85 +  337: 319  156
   22    22 Jarosław       Puchalski             127.20 +  349: 336  177
   23    17 Przemysław     Herdzina              129.93 -  338: 381   80
   24    23 Krzysztof      Sporczyk              122.99 -  392: 457   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2933  / 24 122.21




	Tomasz Suchanek 124.06 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Karolina       Drabik                104.79 +  433: 310  155
    2    20 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 -  464: 468   75
    3    14 Paweł          Jackowski             134.29 +  441: 283  184
    4     7 Rafał          Wesołowski            117.02 -  334: 455   67
    5    18 Damian         Chabrowski            100.00 +  426: 395  150
    6    12 Andrzej        Słapiński             119.48 +  407: 315  169
    7    10 Bogusław       Puchalski             112.83 +  374: 299  163
    8     9 Piotr          Szałkiewicz           128.87 -  301: 357   79
    9    15 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  282: 488   90
   10    23 Małgorzata     Szmuksta              105.49 +  385: 269  155
   11    13 Robert         Duczemiński           139.91 -  377: 491   90
   12    19 Marek          Reda                  133.14 -  284: 450   83
   13    17 Sergiusz       Puchalski             128.04 +  522: 275  178
   14    14 Mariusz        Grodek                115.55 +  417: 392  166
   15    15 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  418: 377  174
   16    11 Michał         Alabrudziński         123.38 -  320: 393   73
   17    10 Kamil          Górka                 136.34 -  334: 409   86
   18    21 Łukasz         Bobowski              127.61 -  365: 382   78
   19    26 Jerzy          Matyasik              114.78 +  352: 296  165
   20    21 Michał         Ozimiński             114.64 +  422: 321  165
   21    13 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  341: 345   89
   22    19 Sławomir       Piotrowski            111.15 +  538: 297  161
   23    11 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  362: 525   92
   24    19 Sławomir       Piotrowski            111.15 +  373: 315  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3048  / 24 127.00




	Małgorzata Sulejewska 123.95 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Sławomir       Długosz               104.78 -  358: 397   55
    2    40 Dariusz        Białobrzewski         105.85 +  470: 324  156
    3    17 Radosław       Więch                 100.00 +  384: 319  150
    4    20 Patrycja       Śliwińska             107.23 -  356: 360   57
    5    24 Anna           Stefańska             110.38 +  373: 325  160
    6    24 Tomasz         Siwiński              101.22 +  364: 331  151
    7    19 Maciej         Czupryniak            131.31 -  373: 397   81
    8    27 Andrzej        Tyczyno               116.94 -  331: 413   67
    9    27 Jacek          Pietruszka            115.46 +  473: 238  165
   10    22 Katarzyna      Rosiek                111.08 +  382: 357  161
   11    18 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  412: 362  165
   12    13 Maciej         Sancewicz             112.19 +  420: 301  162
   13     7 Jędrzej        Florek                116.17 -  288: 390   66
   14    20 Jarosław       Puchalski             127.20 +  404: 380  177
   15    15 Tomasz         Suchanek              124.06 -  377: 418   74
   16    13 Aleksander     Puchalski             129.93 -  269: 532   80
   17    14 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  341: 410   90
   18    23 Krzysztof      Sporczyk              122.99 -  355: 364   73
   19    31 Arkadiusz      Biegun                127.55 +  390: 378  178
   20    23 Bogusław       Puchalski             112.83 +  425: 355  163
   21    14 Łukasz         Bobowski              127.61 +  360: 305  178
   22    15 Marek          Reda                  133.14 +  450: 378  183
   23    15 Karol          Waniek                100.00 +  417: 321  150
   24    10 Przemysław     Herdzina              129.93 -  396: 407   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3022  / 24 125.92




	Michał Alabrudziński 123.38 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  388: 295  154
    2    10 Rafał          Wesołowski            117.02 -  371: 450   67
    3    30 Tomasz         Siwiński              101.22 +  373: 346  151
    4    13 Marek          Reda                  133.14 +  451: 318  183
    5    15 Andrzej        Gostomski             116.89 -  359: 364   67
    6    23 Arkadiusz      Biegun                127.55 +  425: 272  178
    7    16 Piotr          Szałkiewicz           128.87 -  350: 503   79
    8    25 Patrycja       Śliwińska             107.23 +  414: 374  157
    9    19 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  382: 366  171
   10     8 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  345: 418   96
   11    20 Krzysztof      Sporczyk              122.99 +  439: 385  173
   12    12 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  366: 413   90
   13    19 Katarzyna      Rosiek                111.08 +  396: 328  161
   14    17 Sergiusz       Puchalski             128.04 +  360: 355  178
   15    12 Marek          Rogalski              112.90 +  378: 314  163
   16    11 Tomasz         Suchanek              124.06 +  393: 320  174
   17     3 Artur          Irzyk                 126.21 +  468: 222  176
   18     1 Robert         Kuszpit               129.71 +  469: 367  180
   19     2 Robert         Kuszpit               129.71 -  325: 331   80
   20     5 Robert         Kamiński              131.30 +  602: 360  181
   21     4 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 +  405: 324  197
   22     2 Wojciech       Zemło                 136.96 +  459: 353  187
   23     2 Filip          Sosin                 135.65 -  291: 489   86
   24     2 Filip          Sosin                 135.65 +  429: 356  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3515  / 24 146.46




	Krzysztof Sporczyk 122.99 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Grzegorz       Bajer                 103.81 -  355: 458   54
    2    43 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  319: 408   50
    3    53 Piotr          Szewczyk              100.00 +  450: 329  150
    4    36 Zbigniew       Wietecki              117.39 +  389: 319  167
    5    33 Mateusz        Żbikowski             140.48 +  421: 337  190
    6    25 Piotr          Szałkiewicz           128.87 -  306: 417   79
    7    33 Arkadiusz      Biegun                127.55 +  353: 294  178
    8    19 Filip          Sosin                 135.65 +  342: 326  186
    9    18 Maciej         Sancewicz             112.19 +  410: 297  162
   10    14 Marek          Rogalski              112.90 -  321: 434   63
   11    20 Michał         Alabrudziński         123.38 -  385: 439   73
   12    24 Radosław       Sowiński              112.40 +  374: 347  162
   13    29 Małgorzata     Szmuksta              105.49 -  316: 423   55
   14    22 Łukasz         Bobowski              127.61 +  453: 352  178
   15    18 Robert         Głowacki              118.34 +  393: 347  168
   16    16 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  313: 376   70
   17    19 Sławomir       Kucia                 141.38 -  364: 387   91
   18    23 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  364: 355  174
   19    16 Przemysław     Rybicki               113.31 -  352: 391   63
   20    26 Rafał          Skibicki              108.27 -  267: 373   58
   21    25 Marek          Roszak                130.18 +  392: 376  180
   22    26 Adam           Klimont               114.38 -  347: 476   64
   23    24 Robert         Duczemiński           139.91 +  435: 285  190
   24    23 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  457: 392  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2980  / 24 124.17




	Grzegorz Kurowski 121.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Przemysław     Pawlic                102.46 -  399: 443   52
    2    29 Małgorzata     Szczygieł             112.67 +  404: 375  163
    3    24 Joanna         Kubińska              100.59 +  334: 294  151
    4    11 Paweł          Janaś                 129.68 +  358: 306  180
    5    12 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  365: 369   70
    6    16 Maciej         Sancewicz             112.19 +  385: 356  162
    7    13 Mariusz        Grodek                115.55 +  378: 335  166
    8    10 Paweł          Jackowski             134.29 -  272: 401   84
    9    19 Michał         Alabrudziński         123.38 -  366: 382   73
   10    21 Filip          Sosin                 135.65 -  357: 365   86
   11    23 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  373: 378   88
   12    32 Katarzyna      Rosiek                111.08 -  296: 434   61
   13    43 Piotr          Szutenberg            110.60 +  396: 288  161
   14    29 Rafał          Wesołowski            117.02 -  307: 349   67
   15    35 Michał         Ozimiński             114.64 -  333: 345   65
   16    46 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  384: 350  154
   17    41 Alina          Białobrzewska         110.71 +  401: 354  161
   18    33 Anna           Stefańska             110.38 -  320: 468   60
   19    44 Zdzisław       Szota                 117.39 -  372: 380   67
   20    40 Daniel         Janus                 120.29 -  368: 383   70
   21    39 Tomasz         Łapka                 116.47 +  371: 311  166
   22    41 Małgorzata     Sameryt               108.71 -  288: 373   59
   23    40 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  466: 365  165
   24    39 Małgorzata     Szczygieł             112.67 -  298: 380   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2594  / 24 108.08




	Jakub Szymczak 120.87 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Tomasz         Siwiński              101.22 -  304: 367   51
    2    39 Katarzyna      Rosiek                111.08 +  342: 316  161
    3    35 Łukasz         Bobowski              127.61 +  415: 320  178
    4    21 Tomasz         Zwoliński             139.25 +  492: 398  189
    5     5 Sergiusz       Puchalski             128.04 +  457: 323  178
    6     9 Patrycja       Śliwińska             107.23 +  363: 354  157
    7     4 Robert         Kuszpit               129.71 -  420: 484   80
    8    12 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  399: 378  175
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  380: 443   97
   10     7 Maciej         Czupryniak            131.31 +  410: 396  181
   11    10 Robert         Głowacki              118.34 -  388: 411   68
   12    10 Marek          Rogalski              112.90 +  378: 365  163
   13     6 Artur          Irzyk                 126.21 +  420: 383  176
   14     5 Karol          Waniek                100.00 -  369: 411   50
   15    10 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  358: 304  165
   16     9 Marek          Reda                  133.14 +  417: 294  183
   17     6 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 +  435: 270  170
   18     3 Wojciech       Zemło                 136.96 -  376: 380   87
   19     4 Dariusz        Kosz                  138.11 -  354: 375   88
   20     9 Jędrzej        Florek                116.17 +  476: 323  166
   21     5 Filip          Sosin                 135.65 -  314: 351   86
   22     9 Przemysław     Herdzina              129.93 +  393: 292  180
   23     6 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  355: 375   96
   24     8 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  343: 427   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3217  / 24 134.04




	Daniel Janus 120.29 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Adam           Janicki               100.50 +  363: 347  150
    2    17 Przemysław     Pawlic                102.46 +  363: 362  152
    3    13 Wojciech       Zemło                 136.96 +  399: 318  187
    4     6 Jędrzej        Florek                116.17 +  543: 284  166
    5     2 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  296: 498   96
    6     3 Robert         Kuszpit               129.71 -  283: 447   80
    7    12 Marek          Rogalski              112.90 +  432: 397  163
    8     7 Łukasz         Tuszyński             127.37 -  362: 403   77
    9    12 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  334: 406   89
   10    16 Miłosz         Wrzałek               138.36 +  351: 324  188
   11    17 Kamil          Górka                 136.34 -  258: 540   86
   12    26 Adam           Klimont               114.38 -  333: 392   64
   13    23 Maciej         Sancewicz             112.19 +  345: 288  162
   14    21 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  365: 455   90
   15    24 Rafał          Wesołowski            117.02 -  371: 390   67
   16    31 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  362: 326  165
   17    27 Kamil          Nawrocki              128.61 -  330: 360   79
   18    34 Piotr          Szutenberg            110.60 -  353: 382   61
   19    42 Radosław       Sowiński              112.40 -  316: 427   62
   20    40 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  383: 368  171
   21    41 Tomasz         Siwiński              101.22 +  449: 251  151
   22    34 Zdzisław       Szota                 117.39 +  368: 346  167
   23    26 Sławomir       Piotrowski            111.15 -  326: 467   61
   24    34 Jerzy          Matyasik              114.78 +  507: 254  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2899  / 24 120.79




	Łukasz Szałkiewicz 119.74 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Radosław       Więch                 100.00 +  413: 279  150
    2    25 Mateusz        Żbikowski             140.48 +  333: 292  190
    3    12 Tomasz         Zwoliński             139.25 +  444: 355  189
    4     3 Łukasz         Tuszyński             127.37 -  313: 375   77
    5     9 Zdzisław       Szota                 117.39 +  362: 334  167
    6     8 Rafał          Wesołowski            117.02 -  356: 451   67
    7    15 Kamil          Górka                 136.34 +  430: 270  186
    8     8 Dariusz        Kosz                  138.11 -  394: 399   88
    9    11 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  303: 428   96
   10    17 Robert         Duczemiński           139.91 -  354: 401   90
   11    31 Andrzej        Słapiński             119.48 +  433: 314  169
   12    21 Bogusław       Puchalski             112.83 +  380: 357  163
   13    24 Rafał          Skibicki              108.27 +  323: 311  158
   14     8 Maciej         Czupryniak            131.31 +  509: 298  181
   15    17 Łukasz         Bobowski              127.61 +  402: 371  178
   16    12 Przemysław     Herdzina              129.93 -  335: 391   80
   17    18 Adam           Klimont               114.38 -  301: 403   64
   18    15 Robert         Głowacki              118.34 +  388: 289  168
   19    17 Krzysztof      Leśniak               113.74 -  289: 309   64
   20    16 Maciej         Sancewicz             112.19 +  456: 315  162
   21    18 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  331: 326  150
   22    12 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  332: 354   70
   23    19 Andrzej        Gostomski             116.89 +  427: 376  167
   24    11 Sławomir       Kucia                 141.38 -  287: 481   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3165  / 24 131.88




	Mariola Osajda-Matczak 119.70 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Mirosław       Uglik                 100.00 -  325: 478   50
    2    28 Miłosz         Wrzałek               138.36 +  422: 337  188
    3    32 Zbigniew       Wietecki              117.39 +  407: 343  167
    4     8 Michał         Ozimiński             114.64 +  438: 273  165
    5    12 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  369: 365  171
    6     4 Dawid          Pikul                 136.98 -  338: 436   87
    7     7 Paweł          Janaś                 129.68 -  292: 491   80
    8    20 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  359: 474   89
    9    34 Paweł          Kowalski              111.93 -  357: 358   62
   10    35 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  320: 284  150
   11    22 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  431: 352  165
   12    23 Mirosław       Uglik                 100.00 +  371: 339  150
   13    28 Jacek          Pietruszka            115.46 +  458: 290  165
   14    25 Natalia        Kosiba                100.00 +  393: 251  150
   15    20 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  340: 273  165
   16    16 Krzysztof      Sporczyk              122.99 +  376: 313  173
   17     6 Jakub          Szymczak              120.87 -  270: 435   71
   18    10 Jędrzej        Florek                116.17 -  314: 414   66
   19    19 Rafał          Skibicki              108.27 +  396: 288  158
   20    11 Sławomir       Kucia                 141.38 -  351: 393   91
   21    19 Krzysztof      Leśniak               113.74 +  406: 352  164
   22    12 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 +  354: 332  170
   23     7 Robert         Kuszpit               129.71 -  324: 371   80
   24    12 Robert         Kamiński              131.30 -  359: 374   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3058  / 24 127.42




	Andrzej Słapiński 119.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Natalia        Kosiba                100.00 +  384: 222  150
    2    11 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  442: 285  154
    3     2 Dawid          Pikul                 136.98 +  446: 350  187
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  325: 465   97
    5    11 Przemysław     Rybicki               113.31 -  315: 372   63
    6    12 Tomasz         Suchanek              124.06 -  315: 407   74
    7    35 Andrzej        Tyczyno               116.94 -  325: 357   67
    8    38 Arkadiusz      Biegun                127.55 =  385: 385  128
    9    33 Tomasz         Górka                 117.41 +  349: 300  167
   10    26 Robert         Kamiński              131.30 -  307: 347   81
   11    31 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  314: 433   70
   12    40 Arkadiusz      Biegun                127.55 -  320: 460   78
   13    37 Przemysław     Pawlic                102.46 -  289: 368   52
   14    50 Wiesław        Olewiński             107.92 +  438: 359  158
   15    43 Małgorzata     Szczygieł             112.67 -  352: 358   63
   16    44 Radosław       Sowiński              112.40 +  399: 398  162
   17    35 Katarzyna      Rosiek                111.08 +  381: 370  161
   18    38 Dariusz        Nawrocki              108.56 +  649: 312  159
   19    29 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  396: 266  175
   20    28 Marek          Roszak                130.18 -  363: 495   80
   21    31 Bogusław       Puchalski             112.83 -  381: 447   63
   22    36 Dariusz        Białobrzewski         105.85 +  354: 353  156
   23    30 Jarosław       Puchalski             127.20 +  371: 348  177
   24    27 Arkadiusz      Biegun                127.55 -  320: 410   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2800  / 24 116.67




	Robert Głowacki 118.34 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jan            Pawłowski             100.00 +  315: 293  150
    2    27 Patrycja       Śliwińska             107.23 +  495: 260  157
    3     7 Małgorzata     Sameryt               108.71 +  323: 277  159
    4     5 Dariusz        Kosz                  138.11 -  405: 474   88
    5     6 Dawid          Pikul                 136.98 -  283: 453   87
    6    20 Tomasz         Łapka                 116.47 +  418: 368  166
    7    14 Robert         Duczemiński           139.91 +  414: 393  190
    8     6 Mariusz        Skrobosz              145.79 +  395: 347  196
    9     8 Sławomir       Kucia                 141.38 +  397: 365  191
   10     4 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  309: 409   92
   11    10 Jakub          Szymczak              120.87 +  411: 388  171
   12     6 Maciej         Czupryniak            131.31 +  442: 423  181
   13     8 Paweł          Jackowski             134.29 -  364: 520   84
   14     7 Artur          Irzyk                 126.21 -  326: 488   76
   15    18 Krzysztof      Sporczyk              122.99 -  347: 393   73
   16    15 Robert         Kamiński              131.30 -  323: 402   81
   17    16 Przemysław     Herdzina              129.93 +  445: 398  180
   18    15 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  289: 388   70
   19    14 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  280: 379   78
   20    25 Adam           Klimont               114.38 +  406: 310  164
   21    17 Przemysław     Rybicki               113.31 -  269: 392   63
   22    25 Maciej         Sancewicz             112.19 -  336: 514   62
   23    25 Mirosław       Uglik                 100.00 +  328: 308  150
   24    24 Maciej         Sancewicz             112.19 +  348: 331  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3071  / 24 127.96




	Piotr Adamczyk 117.76 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Beata          Kozłowska             100.00 +  355: 205  150
    2    19 Paweł          Kowalski              111.93 -  368: 380   62
    3    40 Natalia        Kosiba                100.00 +  337: 280  150
    4    22 Aleksander     Puchalski             129.93 -  342: 384   80
    5    28 Marianna       Kozłowska             108.44 +  406: 258  158
    6    22 Paweł          Jackowski             134.29 -  363: 399   84
    7    23 Maciej         Sancewicz             112.19 -  287: 374   62
    8    31 Alina          Białobrzewska         110.71 -  272: 457   61
    9    40 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 -  352: 365   64
   10    44 Michał         Ozimiński             114.64 -  302: 418   65
   11    51 Jan            Pawłowski             100.00 +  427: 222  150
   12    47 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  388: 349  154
   13    47 Radosław       Więch                 100.00 +  427: 299  150
   14    32 Bogusław       Puchalski             112.83 -  378: 426   63
   15    46 Małgorzata     Sameryt               108.71 -  323: 369   59
   16    45 Joanna         Ostrowska             115.13 +  347: 326  165
   17    44 Zdzisław       Szota                 117.39 -  333: 345   67
   18    43 Małgorzata     Szczygieł             112.67 +  432: 324  163
   19    43 Przemysław     Pawlic                102.46 +  482: 246  152
   20    33 Tomasz         Łapka                 116.47 +  430: 367  166
   21    23 Robert         Duczemiński           139.91 +  390: 351  190
   22    23 Anna           Stefańska             110.38 +  420: 275  160
   23    16 Jędrzej        Florek                116.17 +  401: 336  166
   24    17 Przemysław     Rybicki               113.31 =  328: 328  113
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2854  / 24 118.92




	Małgorzata Jóźwiak 117.57 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  318: 311  150
    2    26 Jarosław       Puchalski             127.20 -  313: 424   77
    3    38 Małgorzata     Szmuksta              105.49 -  289: 399   55
    4    45 Tomasz         Górka                 117.41 +  425: 304  167
    5    34 Przemysław     Pawlic                102.46 -  373: 389   52
    6    35 Robert         Kamiński              131.30 -  325: 368   81
    7    40 Alina          Białobrzewska         110.71 -  314: 442   61
    8    45 Małgorzata     Szczygieł             112.67 -  334: 381   63
    9    52 Bartosz        Klimczak              100.00 +  353: 316  150
   10    46 Damian         Chabrowski            100.00 +  399: 308  150
   11    40 Jacek          Cichecki              100.00 +  403: 380  150
   12    35 Jacek          Pietruszka            115.46 -  353: 364   65
   13    48 Wiesław        Olewiński             107.92 +  542: 294  158
   14    38 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  381: 320  150
   15    33 Andrzej        Tyczyno               116.94 -  280: 524   67
   16    30 Krzysztof      Leśniak               113.74 -  297: 479   64
   17    42 Radosław       Sowiński              112.40 -  319: 365   62
   18    44 Zdzisław       Szota                 117.39 +  350: 334  167
   19    45 Joanna         Kubińska              100.59 -  281: 342   51
   20    41 Małgorzata     Sameryt               108.71 +  396: 242  159
   21    42 Natalia        Kosiba                100.00 +  396: 324  150
   22    33 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  368: 356  165
   23    31 Karolina       Drabik                104.79 +  354: 348  155
   24    26 Rafał          Skibicki              108.27 -  298: 353   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2627  / 24 109.46




	Tomasz Górka 117.41 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Piotr          Szewczyk              100.00 +  396: 263  150
    2     8 Mirosław       Uglik                 100.00 -  309: 347   50
    3    22 Aleksander     Puchalski             129.93 -  363: 395   80
    4    45 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 -  304: 425   68
    5    50 Bartosz        Klimczak              100.00 +  484: 265  150
    6    37 Joanna         Ostrowska             115.13 -  313: 443   65
    7    44 Joanna         Żłobicka              100.00 +  422: 415  150
    8    35 Wiesław        Olewiński             107.92 +  372: 275  158
    9    33 Andrzej        Słapiński             119.48 -  300: 349   69
   10    39 Dariusz        Białobrzewski         105.85 -  360: 368   56
   11    41 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 -  292: 424   75
   12    44 Damian         Chabrowski            100.00 +  435: 269  150
   13    38 Monika         Laskowska             100.91 -  339: 429   51
   14    44 Jacek          Cichecki              100.00 +  396: 295  150
   15    41 Piotr          Szutenberg            110.60 -  378: 404   61
   16    42 Iza            Kraj                  108.06 -  355: 413   58
   17    40 Małgorzata     Szczygieł             112.67 +  367: 300  163
   18    40 Marianna       Kozłowska             108.44 +  430: 317  158
   19    39 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  368: 316  154
   20    32 Karolina       Drabik                104.79 +  354: 329  155
   21    24 Łukasz         Tuszyński             127.37 -  332: 377   77
   22    32 Radosław       Sowiński              112.40 -  351: 488   62
   23    38 Tomasz         Łapka                 116.47 =  341: 341  116
   24    37 Alina          Białobrzewska         110.71 -  295: 428   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2487  / 24 103.62




	Zdzisław Szota 117.39 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Karol          Waniek                100.00 +  418: 317  150
    2    22 Zbigniew       Wietecki              117.39 +  346: 321  167
    3    11 Dariusz        Kosz                  138.11 -  450: 466   88
    4    19 Przemysław     Herdzina              129.93 +  426: 324  180
    5     9 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  334: 362   70
    6    21 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  280: 456   75
    7    29 Mirosław       Uglik                 100.00 +  393: 360  150
    8    15 Artur          Irzyk                 126.21 -  339: 427   76
    9    29 Patrycja       Śliwińska             107.23 -  225: 482   57
   10    32 Radosław       Sowiński              112.40 -  284: 376   62
   11    39 Marianna       Kozłowska             108.44 -  359: 387   58
   12    46 Karolina       Drabik                104.79 -  350: 432   55
   13    42 Tomasz         Łapka                 116.47 -  249: 424   66
   14    48 Małgorzata     Sameryt               108.71 +  379: 364  159
   15    45 Anna           Stefańska             110.38 -  342: 433   60
   16    48 Tomasz         Siwiński              101.22 +  384: 328  151
   17    44 Piotr          Adamczyk              117.76 +  345: 333  168
   18    44 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 -  334: 350   68
   19    44 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  380: 372  171
   20    42 Joanna         Kubińska              100.59 +  419: 299  151
   21    43 Przemysław     Pawlic                102.46 +  380: 334  152
   22    34 Daniel         Janus                 120.29 -  346: 368   70
   23    42 Damian         Chabrowski            100.00 +  373: 338  150
   24    35 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  351: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2604  / 24 108.50




	Zbigniew Wietecki 117.39 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Joanna         Żłobicka              100.00 +  347: 330  150
    2    22 Zdzisław       Szota                 117.39 -  321: 346   67
    3    32 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  343: 407   70
    4    36 Krzysztof      Sporczyk              122.99 -  319: 389   73
    5    40 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  313: 476   88
    6    49 Jacek          Cichecki              100.00 +  461: 298  150
    7    49 Monika         Laskowska             100.91 +  426: 395  151
    8    43 Dariusz        Nawrocki              108.56 +  387: 315  159
    9    22 Magdalena      Kupczyńska            114.72 -  324: 502   65
   10    29 Kamil          Nawrocki              128.61 -  330: 356   79
   11    36 Przemysław     Pawlic                102.46 -  356: 360   52
   12    43 Sławomir       Piotrowski            111.15 -  340: 348   61
   13    41 Jerzy          Matyasik              114.78 +  362: 316  165
   14    45 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  484: 370  154
   15    39 Adam           Janicki               100.50 +  462: 301  150
   16    23 Rafał          Wesołowski            117.02 +  408: 331  167
   17    22 Andrzej        Tyczyno               116.94 -  400: 402   67
   18    30 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  336: 364   75
   19    35 Iza            Kraj                  108.06 +  342: 328  158
   20    29 Mirosław       Uglik                 100.00 +  402: 330  150
   21    29 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 -  313: 442   75
   22    30 Marek          Rogalski              112.90 +  357: 355  163
   23    29 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  441: 303  150
   24    21 Karol          Waniek                100.00 +  396: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2789  / 24 116.21




	Rafał Wesołowski 117.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  461: 230  150
    2    10 Michał         Alabrudziński         123.38 +  450: 371  173
    3     3 Mirosław       Uglik                 100.00 +  366: 323  150
    4     7 Tomasz         Suchanek              124.06 +  455: 334  174
    5     4 Robert         Kuszpit               129.71 -  284: 437   80
    6     8 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 +  451: 356  170
    7     2 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 +  575: 331  197
    8     4 Paweł          Janaś                 129.68 -  361: 487   80
    9     5 Jędrzej        Florek                116.17 -  303: 372   66
   10    10 Aleksander     Puchalski             129.93 -  310: 364   80
   11    12 Jarosław       Puchalski             127.20 -  307: 384   77
   12    18 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  340: 453   78
   13    34 Paweł          Kowalski              111.93 -  292: 317   62
   14    29 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  349: 307  171
   15    24 Daniel         Janus                 120.29 +  390: 371  170
   16    23 Zbigniew       Wietecki              117.39 -  331: 408   67
   17    31 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  323: 459   50
   18    31 Bogusław       Puchalski             112.83 -  324: 356   63
   19    37 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  390: 366  164
   20    30 Patrycja       Śliwińska             107.23 +  344: 305  157
   21    32 Małgorzata     Szmuksta              105.49 +  353: 328  155
   22    21 Karol          Waniek                100.00 -  319: 441   50
   23    32 Arkadiusz      Biegun                127.55 -  289: 366   78
   24    33 Anna           Stefańska             110.38 -  337: 372   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2722  / 24 113.42




	Andrzej Tyczyno 116.94 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Damian         Chabrowski            100.00 +  379: 308  150
    2    12 Dawid          Pikul                 136.98 -  334: 461   87
    3    21 Marek          Rogalski              112.90 -  392: 425   63
    4    38 Dariusz        Białobrzewski         105.85 =  362: 362  106
    5    37 Bogdan         Kozłowski             114.97 -  342: 354   65
    6    43 Małgorzata     Sameryt               108.71 +  338: 271  159
    7    35 Andrzej        Słapiński             119.48 +  357: 325  169
    8    27 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  413: 331  174
    9    20 Jarosław       Puchalski             127.20 -  334: 400   77
   10    27 Przemysław     Herdzina              129.93 -  251: 341   80
   11    32 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  382: 349  164
   12    27 Tomasz         Siwiński              101.22 +  380: 352  151
   13    31 Natalia        Kosiba                100.00 -  280: 328   50
   14    26 Patrycja       Śliwińska             107.23 -  324: 353   57
   15    33 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 +  524: 280  168
   16    36 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  439: 293  150
   17    22 Zbigniew       Wietecki              117.39 +  402: 400  167
   18    17 Adam           Klimont               114.38 +  428: 295  164
   19    20 Maciej         Sancewicz             112.19 -  287: 423   62
   20    17 Andrzej        Gostomski             116.89 +  427: 282  167
   21    20 Rafał          Skibicki              108.27 -  385: 386   58
   22    18 Łukasz         Tuszyński             127.37 -  397: 458   77
   23    23 Jerzy          Matyasik              114.78 +  374: 309  165
   24    18 Adam           Klimont               114.38 -  439: 447   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2794  / 24 116.42




	Andrzej Gostomski 116.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Bartosz        Klimczak              100.00 -  293: 342   50
    2    46 Maciej         Czupryniak            131.31 +  378: 365  181
    3    31 Kamil          Nawrocki              128.61 +  351: 342  179
    4    26 Paweł          Kowalski              111.93 +  379: 366  162
    5    15 Michał         Alabrudziński         123.38 +  364: 359  173
    6    10 Wojciech       Zemło                 136.96 -  355: 425   87
    7    17 Aleksander     Puchalski             129.93 -  320: 465   80
    8    26 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  331: 352   78
    9    30 Robert         Kamiński              131.30 -  362: 448   81
   10    33 Przemysław     Pawlic                102.46 +  447: 403  152
   11    25 Łukasz         Bobowski              127.61 -  254: 353   78
   12    36 Małgorzata     Szmuksta              105.49 -  263: 387   55
   13    50 Iza            Kraj                  108.06 +  401: 342  158
   14    36 Katarzyna      Rosiek                111.08 +  411: 385  161
   15    25 Bogusław       Puchalski             112.83 +  378: 280  163
   16    33 Karolina       Drabik                104.79 +  391: 334  155
   17    20 Jędrzej        Florek                116.17 -  333: 404   66
   18    27 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  430: 400  150
   19    21 Robert         Duczemiński           139.91 +  379: 301  190
   20    17 Andrzej        Tyczyno               116.94 -  282: 427   67
   21    22 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  319: 371   92
   22    27 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 +  426: 365  175
   23    19 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  376: 427   70
   24    25 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 -  343: 367   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2878  / 24 119.92




	Tomasz Łapka 116.47 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  483: 295  150
    2     5 Robert         Kuszpit               129.71 -  343: 377   80
    3    18 Alina          Białobrzewska         110.71 +  439: 376  161
    4     9 Marianna       Kozłowska             108.44 +  393: 381  158
    5     8 Bogusław       Puchalski             112.83 -  352: 404   63
    6    20 Robert         Głowacki              118.34 -  368: 418   68
    7    24 Małgorzata     Szmuksta              105.49 -  324: 383   55
    8    29 Krzysztof      Leśniak               113.74 -  280: 492   64
    9    39 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 +  310: 269  175
   10    37 Adam           Janicki               100.50 -  322: 445   50
   11    42 Joanna         Kubińska              100.59 -  344: 363   51
   12    42 Joanna         Ostrowska             115.13 +  330: 297  165
   13    42 Zdzisław       Szota                 117.39 +  424: 249  167
   14    28 Marek          Roszak                130.18 +  453: 324  180
   15    31 Dariusz        Białobrzewski         105.85 -  269: 439   56
   16    27 Przemysław     Rybicki               113.31 -  320: 367   63
   17    39 Monika         Laskowska             100.91 +  415: 353  151
   18    32 Magdalena      Kublik                115.37 +  386: 353  165
   19    23 Paweł          Kowalski              111.93 -  361: 462   62
   20    33 Piotr          Adamczyk              117.76 -  367: 430   68
   21    39 Grzegorz       Kurowski              121.33 -  311: 371   71
   22    39 Patrycja       Śliwińska             107.23 -  320: 408   57
   23    38 Tomasz         Górka                 117.41 =  341: 341  117
   24    43 Iza            Kraj                  108.06 +  354: 307  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2555  / 24 106.46




	Jędrzej Florek 116.17 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Joanna         Kubińska              100.59 +  481: 294  151
    2     6 Sławomir       Piotrowski            111.15 +  426: 282  161
    3     4 Radosław       Sowiński              112.40 +  377: 343  162
    4     6 Daniel         Janus                 120.29 -  284: 543   70
    5    16 Jacek          Pietruszka            115.46 +  359: 298  165
    6     5 Dariusz        Kosz                  138.11 +  361: 360  188
    7     6 Łukasz         Tuszyński             127.37 +  426: 403  177
    8     3 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  475: 498   92
    9     5 Rafał          Wesołowski            117.02 +  372: 303  167
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  353: 428   97
   11     6 Marek          Rogalski              112.90 +  343: 328  163
   12     5 Paweł          Jackowski             134.29 +  374: 350  184
   13     7 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  390: 288  174
   14     1 Wojciech       Zemło                 136.96 -  330: 509   87
   15     4 Dawid          Pikul                 136.98 -  346: 433   87
   16    14 Sławomir       Kucia                 141.38 -  333: 391   91
   17    20 Andrzej        Gostomski             116.89 +  404: 333  167
   18    10 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 +  414: 314  170
   19     6 Kamil          Górka                 136.34 -  379: 490   86
   20     9 Jakub          Szymczak              120.87 -  323: 476   71
   21    16 Marek          Reda                  133.14 -  314: 505   83
   22    16 Łukasz         Bobowski              127.61 +  478: 407  178
   23    16 Piotr          Adamczyk              117.76 -  336: 401   68
   24    16 Marek          Reda                  133.14 +  379: 324  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3222  / 24 134.25




	Mariusz Grodek 115.55 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  376: 433   97
    2    35 Joanna         Ostrowska             115.13 +  350: 288  165
    3    39 Bartosz        Klimczak              100.00 +  513: 227  150
    4    15 Przemysław     Rybicki               113.31 -  380: 381   63
    5    21 Mirosław       Uglik                 100.00 +  413: 287  150
    6    15 Adam           Klimont               114.38 +  390: 331  164
    7    13 Grzegorz       Kurowski              121.33 -  335: 378   71
    8    22 Bogusław       Puchalski             112.83 +  393: 373  163
    9    16 Małgorzata     Szmuksta              105.49 +  491: 258  155
   10    13 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  345: 309  165
   11     9 Maciej         Czupryniak            131.31 -  412: 439   81
   12     9 Kamil          Górka                 136.34 -  348: 446   86
   13    16 Marianna       Kozłowska             108.44 +  439: 288  158
   14    14 Tomasz         Suchanek              124.06 -  392: 417   74
   15    11 Mateusz        Żbikowski             140.48 +  406: 405  190
   16     6 Dariusz        Kosz                  138.11 +  474: 342  188
   17    12 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  299: 358   78
   18    12 Robert         Duczemiński           139.91 +  458: 325  190
   19    11 Łukasz         Tuszyński             127.37 +  394: 345  177
   20     8 Artur          Irzyk                 126.21 -  317: 386   76
   21    12 Piotr          Szałkiewicz           128.87 -  235: 456   79
   22    13 Paweł          Kowalski              111.93 +  419: 284  162
   23    13 Łukasz         Bobowski              127.61 +  404: 330  178
   24     9 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  298: 395   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3138  / 24 130.75




	Jacek Pietruszka 115.46 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  344: 401   96
    2    45 Jan            Pawłowski             100.00 +  371: 262  150
    3    19 Jacek          Cichecki              100.00 +  333: 319  150
    4    25 Radosław       Sowiński              112.40 +  347: 332  162
    5    16 Jędrzej        Florek                116.17 -  298: 359   66
    6    26 Aleksander     Puchalski             129.93 -  366: 426   80
    7    32 Łukasz         Bobowski              127.61 -  385: 430   78
    8    32 Marek          Roszak                130.18 +  400: 363  180
    9    27 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  238: 473   74
   10    36 Jerzy          Matyasik              114.78 +  440: 271  165
   11    26 Kamil          Nawrocki              128.61 -  323: 327   79
   12    35 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 +  364: 353  168
   13    28 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  290: 458   70
   14    35 Przemysław     Pawlic                102.46 +  387: 295  152
   15    28 Magdalena      Kublik                115.37 -  288: 398   65
   16    34 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 +  404: 245  175
   17    30 Sławomir       Piotrowski            111.15 -  296: 437   61
   18    35 Małgorzata     Sameryt               108.71 +  334: 312  159
   19    28 Michał         Ozimiński             114.64 -  380: 427   65
   20    36 Małgorzata     Szmuksta              105.49 -  354: 382   55
   21    44 Joanna         Kubińska              100.59 -  310: 343   51
   22    40 Katarzyna      Rosiek                111.08 -  327: 406   61
   23    43 Wiesław        Olewiński             107.92 +  377: 306  158
   24    40 Piotr          Szutenberg            110.60 +  417: 397  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2681  / 24 111.71




	Magdalena Kublik 115.37 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  336: 477   92
    2    51 Piotr          Szewczyk              100.00 +  478: 284  150
    3    20 Przemysław     Rybicki               113.31 -  284: 406   63
    4    39 Krzysztof      Leśniak               113.74 -  346: 386   64
    5    46 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  336: 343   50
    6    48 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  397: 426   50
    7    50 Joanna         Kubińska              100.59 -  323: 355   51
    8    53 Beata          Kozłowska             100.00 +  490: 311  150
    9    48 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  373: 285  154
   10    42 Joanna         Żłobicka              100.00 +  365: 350  150
   11    37 Anna           Stefańska             110.38 -  312: 411   60
   12    41 Jacek          Cichecki              100.00 +  383: 336  150
   13    35 Małgorzata     Sameryt               108.71 +  438: 368  159
   14    33 Tomasz         Siwiński              101.22 +  354: 316  151
   15    28 Jacek          Pietruszka            115.46 +  398: 288  165
   16    26 Rafał          Skibicki              108.27 -  346: 372   58
   17    23 Paweł          Kowalski              111.93 -  318: 403   62
   18    32 Tomasz         Łapka                 116.47 -  353: 386   66
   19    38 Alina          Białobrzewska         110.71 -  277: 427   61
   20    39 Radosław       Sowiński              112.40 -  406: 436   62
   21    38 Karolina       Drabik                104.79 -  308: 387   55
   22    45 Dariusz        Nawrocki              108.56 -  409: 422   59
   23    46 Adam           Janicki               100.50 +  489: 267  150
   24    45 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 -  334: 360   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2296  / 24  95.67




	Joanna Ostrowska 115.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Kucia                 141.38 -  314: 398   91
    2    35 Mariusz        Grodek                115.55 -  288: 350   66
    3    49 Maciej         Czupryniak            131.31 -  341: 406   81
    4    49 Monika         Laskowska             100.91 +  386: 313  151
    5    41 Karol          Waniek                100.00 +  387: 283  150
    6    37 Tomasz         Górka                 117.41 +  443: 313  167
    7    26 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  380: 410   89
    8    41 Paweł          Kowalski              111.93 -  366: 375   62
    9    42 Adam           Janicki               100.50 -  308: 316   50
   10    47 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 -  343: 394   75
   11    46 Jerzy          Matyasik              114.78 +  393: 306  165
   12    42 Tomasz         Łapka                 116.47 -  297: 330   66
   13    40 Sławomir       Piotrowski            111.15 -  402: 418   61
   14    43 Alina          Białobrzewska         110.71 -  360: 428   61
   15    51 Radosław       Więch                 100.00 +  397: 369  150
   16    45 Piotr          Adamczyk              117.76 -  326: 347   68
   17    49 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  457: 349  150
   18    46 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  332: 359   50
   19    49 Tomasz         Siwiński              101.22 -  284: 337   51
   20    52 Jan            Pawłowski             100.00 +  424: 359  150
   21    49 Damian         Chabrowski            100.00 -  354: 356   50
   22    51 Bartosz        Klimczak              100.00 +  399: 265  150
   23    47 Joanna         Żłobicka              100.00 -  312: 361   50
   24    50 Tomasz         Siwiński              101.22 -  238: 347   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2255  / 24  93.96




	Bogdan Kozłowski 114.97 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  322: 339   90
    2    30 Magdalena      Kupczyńska            114.72 -  393: 496   65
    3    47 Wiesław        Olewiński             107.92 +  449: 298  158
    4    33 Jerzy          Matyasik              114.78 +  332: 327  165
    5    37 Andrzej        Tyczyno               116.94 +  354: 342  167
    6    18 Tomasz         Zwoliński             139.25 +  405: 354  189
    7    11 Marek          Reda                  133.14 +  367: 259  183
    8    11 Aleksander     Puchalski             129.93 -  337: 373   80
    9    17 Łukasz         Bobowski              127.61 +  410: 360  178
   10    13 Mariusz        Grodek                115.55 -  309: 345   66
   11    18 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  362: 412   74
   12    25 Patrycja       Śliwińska             107.23 +  392: 332  157
   13    27 Tomasz         Siwiński              101.22 +  369: 360  151
   14     9 Robert         Duczemiński           139.91 -  281: 447   90
   15    20 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  273: 340   70
   16    31 Daniel         Janus                 120.29 -  326: 362   70
   17    28 Mirosław       Uglik                 100.00 +  400: 360  150
   18    25 Maciej         Sancewicz             112.19 -  369: 382   62
   19    24 Paweł          Janaś                 129.68 -  374: 423   80
   20    35 Piotr          Szutenberg            110.60 -  407: 437   61
   21    40 Małgorzata     Szczygieł             112.67 +  383: 283  163
   22    33 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 -  356: 368   68
   23    40 Grzegorz       Kurowski              121.33 -  365: 466   71
   24    38 Patrycja       Śliwińska             107.23 -  298: 402   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2665  / 24 111.04




	Jerzy Matyasik 114.78 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Robert         Duczemiński           139.91 -  296: 415   90
    2    41 Piotr          Szutenberg            110.60 +  424: 355  161
    3    16 Paweł          Janaś                 129.68 -  315: 411   80
    4    33 Bogdan         Kozłowski             114.97 -  327: 332   65
    5    51 Monika         Laskowska             100.91 -  317: 511   51
    6    53 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  451: 313  154
    7    46 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  419: 293  150
    8    39 Tomasz         Siwiński              101.22 -  330: 402   51
    9    45 Jan            Pawłowski             100.00 +  422: 295  150
   10    36 Jacek          Pietruszka            115.46 -  271: 440   65
   11    46 Joanna         Ostrowska             115.13 -  306: 393   65
   12    45 Piotr          Szutenberg            110.60 +  410: 312  161
   13    41 Zbigniew       Wietecki              117.39 -  316: 362   67
   14    46 Joanna         Żłobicka              100.00 +  434: 321  150
   15    44 Damian         Chabrowski            100.00 +  338: 321  150
   16    32 Małgorzata     Szmuksta              105.49 +  389: 341  155
   17    26 Marek          Roszak                130.18 +  388: 346  180
   18    24 Rafał          Skibicki              108.27 -  385: 435   58
   19    26 Tomasz         Suchanek              124.06 -  296: 352   74
   20    34 Adam           Janicki               100.50 +  408: 323  150
   21    26 Marek          Rogalski              112.90 +  424: 311  163
   22    24 Krzysztof      Leśniak               113.74 -  349: 421   64
   23    23 Andrzej        Tyczyno               116.94 -  309: 374   67
   24    34 Daniel         Janus                 120.29 -  254: 507   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2591  / 24 107.96




	Magdalena Kupczyńska 114.72 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  393: 404   89
    2    30 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  496: 393  165
    3    15 Marianna       Kozłowska             108.44 -  396: 429   58
    4    28 Małgorzata     Sameryt               108.71 +  409: 369  159
    5    17 Adam           Klimont               114.38 +  405: 305  164
    6    11 Radosław       Sowiński              112.40 +  407: 336  162
    7     9 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  336: 339   75
    8    16 Jarosław       Puchalski             127.20 -  295: 460   77
    9    22 Zbigniew       Wietecki              117.39 +  502: 324  167
   10    15 Kamil          Górka                 136.34 -  361: 464   86
   11    22 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  352: 431   70
   12    28 Paweł          Kowalski              111.93 +  415: 285  162
   13    33 Arkadiusz      Biegun                127.55 +  418: 320  178
   14    13 Marek          Rogalski              112.90 +  401: 360  163
   15    10 Jakub          Szymczak              120.87 -  304: 358   71
   16    19 Sławomir       Piotrowski            111.15 -  389: 437   61
   17    25 Rafał          Skibicki              108.27 -  340: 344   58
   18    28 Marek          Roszak                130.18 -  386: 444   80
   19    33 Anna           Stefańska             110.38 -  372: 378   60
   20    38 Alina          Białobrzewska         110.71 -  335: 526   61
   21    35 Patrycja       Śliwińska             107.23 +  471: 270  157
   22    38 Monika         Laskowska             100.91 -  311: 409   51
   23    36 Michał         Ozimiński             114.64 -  341: 401   65
   24    44 Dariusz        Nawrocki              108.56 -  268: 397   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2498  / 24 104.08




	Michał Ozimiński 114.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Miłosz         Wrzałek               138.36 +  446: 435  188
    2    16 Tomasz         Siwiński              101.22 +  417: 309  151
    3    10 Sławomir       Kucia                 141.38 -  408: 417   91
    4     8 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  273: 438   70
    5    27 Przemysław     Herdzina              129.93 -  292: 509   80
    6    40 Adam           Janicki               100.50 -  349: 386   50
    7    42 Radosław       Więch                 100.00 +  542: 364  150
    8    28 Łukasz         Bobowski              127.61 -  315: 463   78
    9    36 Bogusław       Puchalski             112.83 -  266: 566   63
   10    44 Piotr          Adamczyk              117.76 +  418: 302  168
   11    38 Piotr          Szutenberg            110.60 +  418: 353  161
   12    29 Alina          Białobrzewska         110.71 +  462: 290  161
   13    14 Marek          Rogalski              112.90 -  337: 444   63
   14    30 Rafał          Skibicki              108.27 -  325: 395   58
   15    35 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  345: 333  171
   16    18 Paweł          Janaś                 129.68 +  443: 379  180
   17    29 Małgorzata     Szmuksta              105.49 -  334: 389   55
   18    29 Mirosław       Uglik                 100.00 +  376: 361  150
   19    28 Jacek          Pietruszka            115.46 +  427: 380  165
   20    21 Tomasz         Suchanek              124.06 -  321: 422   74
   21    27 Adam           Klimont               114.38 -  306: 397   64
   22    31 Karolina       Drabik                104.79 -  406: 410   55
   23    36 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  401: 341  165
   24    30 Monika         Laskowska             100.91 -  341: 409   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2662  / 24 110.92




	Adam Klimont 114.38 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Kosz                  138.11 -  317: 439   88
    2    34 Artur          Irzyk                 126.21 +  449: 409  176
    3    29 Kamil          Górka                 136.34 +  425: 413  186
    4    24 Piotr          Szałkiewicz           128.87 +  375: 339  179
    5    17 Magdalena      Kupczyńska            114.72 -  305: 405   65
    6    15 Mariusz        Grodek                115.55 -  331: 390   66
    7    22 Filip          Sosin                 135.65 -  346: 390   86
    8    40 Natalia        Kosiba                100.00 +  354: 266  150
    9    24 Marek          Reda                  133.14 -  313: 439   83
   10    31 Alina          Białobrzewska         110.71 +  418: 317  161
   11    35 Arkadiusz      Biegun                127.55 +  373: 319  178
   12    26 Daniel         Janus                 120.29 +  392: 333  170
   13    30 Adam           Janicki               100.50 +  403: 301  150
   14    10 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  371: 434   96
   15    19 Robert         Kamiński              131.30 -  330: 356   81
   16    29 Patrycja       Śliwińska             107.23 +  423: 344  157
   17    18 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 +  403: 301  170
   18    17 Andrzej        Tyczyno               116.94 -  295: 428   67
   19    18 Sławomir       Kucia                 141.38 -  293: 364   91
   20    25 Robert         Głowacki              118.34 -  310: 406   68
   21    27 Michał         Ozimiński             114.64 +  397: 306  165
   22    26 Krzysztof      Sporczyk              122.99 +  476: 347  173
   23    18 Przemysław     Rybicki               113.31 +  439: 333  163
   24    18 Andrzej        Tyczyno               116.94 +  447: 439  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3136  / 24 130.67




	Krzysztof Leśniak 113.74 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 136.98 -  339: 453   87
    2    49 Maciej         Sancewicz             112.19 -  297: 513   62
    3    44 Filip          Sosin                 135.65 +  359: 328  186
    4    39 Magdalena      Kublik                115.37 +  386: 346  165
    5    32 Jarosław       Puchalski             127.20 +  484: 304  177
    6    17 Marek          Reda                  133.14 -  266: 488   83
    7    27 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  351: 416   78
    8    29 Tomasz         Łapka                 116.47 +  492: 280  166
    9    32 Tomasz         Siwiński              101.22 -  281: 412   51
   10    41 Dariusz        Nawrocki              108.56 +  414: 309  159
   11    34 Alina          Białobrzewska         110.71 -  355: 387   61
   12    31 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 -  228: 542   64
   13    46 Joanna         Żłobicka              100.00 +  367: 349  150
   14    34 Marianna       Kozłowska             108.44 +  450: 357  158
   15    23 Kamil          Nawrocki              128.61 +  426: 315  179
   16    30 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 +  479: 297  168
   17    15 Karol          Waniek                100.00 +  371: 333  150
   18    16 Przemysław     Rybicki               113.31 -  383: 431   63
   19    17 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 +  309: 289  170
   20    15 Przemysław     Herdzina              129.93 -  310: 368   80
   21    19 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  352: 406   70
   22    24 Jerzy          Matyasik              114.78 +  421: 349  165
   23    20 Paweł          Kowalski              111.93 -  380: 401   62
   24    22 Radosław       Sowiński              112.40 +  373: 372  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2916  / 24 121.50




	Grzegorz Kulgawczuk 113.67 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Zemło                 136.96 -  336: 417   87
    2    50 Bogusław       Puchalski             112.83 -  381: 418   63
    3    46 Adam           Janicki               100.50 +  418: 347  150
    4    34 Sławomir       Piotrowski            111.15 +  352: 349  161
    5    38 Dariusz        Białobrzewski         105.85 +  428: 295  156
    6    28 Maciej         Czupryniak            131.31 -  291: 546   81
    7    20 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  370: 479   88
    8    36 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  388: 400   50
    9    40 Piotr          Adamczyk              117.76 +  365: 352  168
   10    34 Joanna         Kubińska              100.59 +  360: 323  151
   11    32 Andrzej        Tyczyno               116.94 -  349: 382   67
   12    31 Krzysztof      Leśniak               113.74 +  542: 228  164
   13    15 Dariusz        Kosz                  138.11 -  300: 433   88
   14    31 Karolina       Drabik                104.79 +  369: 344  155
   15    26 Małgorzata     Szmuksta              105.49 -  351: 368   55
   16    20 Marek          Rogalski              112.90 -  310: 428   63
   17    36 Arkadiusz      Biegun                127.55 -  351: 419   78
   18    39 Katarzyna      Rosiek                111.08 -  354: 401   61
   19    37 Rafał          Wesołowski            117.02 -  366: 390   67
   20    45 Dariusz        Nawrocki              108.56 +  328: 286  159
   21    37 Radosław       Sowiński              112.40 -  331: 368   62
   22    44 Iza            Kraj                  108.06 -  292: 367   58
   23    48 Tomasz         Siwiński              101.22 +  375: 263  151
   24    45 Magdalena      Kublik                115.37 +  360: 334  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2548  / 24 106.17




	Przemysław Rybicki 113.31 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Górka                 136.34 -  327: 352   86
    2    54 Beata          Kozłowska             100.00 +  387: 241  150
    3    20 Magdalena      Kublik                115.37 +  406: 284  165
    4    15 Mariusz        Grodek                115.55 +  381: 380  166
    5    11 Andrzej        Słapiński             119.48 +  372: 315  169
    6     7 Robert         Duczemiński           139.91 +  486: 359  190
    7     5 Dawid          Pikul                 136.98 -  322: 444   87
    8     5 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  323: 403   97
    9    14 Marek          Rogalski              112.90 -  339: 393   63
   10    18 Marek          Reda                  133.14 -  368: 394   83
   11    30 Dariusz        Białobrzewski         105.85 +  400: 394  156
   12    22 Robert         Kamiński              131.30 -  305: 377   81
   13    21 Łukasz         Bobowski              127.61 -  331: 381   78
   14    37 Adam           Janicki               100.50 +  419: 271  150
   15    30 Natalia        Kosiba                100.00 +  385: 346  150
   16    27 Tomasz         Łapka                 116.47 +  367: 320  166
   17    17 Piotr          Szałkiewicz           128.87 +  443: 414  179
   18    16 Krzysztof      Leśniak               113.74 +  431: 383  164
   19    16 Krzysztof      Sporczyk              122.99 +  391: 352  173
   20    10 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  337: 445   78
   21    17 Robert         Głowacki              118.34 +  392: 269  168
   22    11 Sławomir       Kucia                 141.38 -  314: 412   91
   23    18 Adam           Klimont               114.38 -  333: 439   64
   24    17 Piotr          Adamczyk              117.76 =  328: 328  118
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3072  / 24 128.00




	Marek Rogalski 112.90 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Filip          Sosin                 135.65 +  531: 381  186
    2     2 Mariusz        Skrobosz              145.79 -  279: 488   96
    3    21 Andrzej        Tyczyno               116.94 +  425: 392  167
    4    16 Paweł          Jackowski             134.29 +  455: 404  184
    5     7 Wojciech       Zemło                 136.96 -  322: 441   87
    6    19 Karolina       Drabik                104.79 +  422: 354  155
    7    12 Daniel         Janus                 120.29 -  397: 432   70
    8    17 Robert         Kamiński              131.30 +  401: 342  181
    9    14 Przemysław     Rybicki               113.31 +  393: 339  163
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              122.99 +  434: 321  173
   11     6 Jędrzej        Florek                116.17 -  328: 343   66
   12    10 Jakub          Szymczak              120.87 -  365: 378   71
   13    14 Michał         Ozimiński             114.64 +  444: 337  165
   14    13 Magdalena      Kupczyńska            114.72 -  360: 401   65
   15    12 Michał         Alabrudziński         123.38 -  314: 378   73
   16    20 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  428: 310  164
   17     9 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  269: 451   92
   18    19 Paweł          Janaś                 129.68 +  414: 371  180
   19     8 Maciej         Czupryniak            131.31 -  271: 508   81
   20    20 Sławomir       Piotrowski            111.15 -  331: 464   61
   21    26 Jerzy          Matyasik              114.78 -  311: 424   65
   22    30 Zbigniew       Wietecki              117.39 -  355: 357   67
   23    35 Dariusz        Nawrocki              108.56 +  425: 371  159
   24    29 Mirosław       Uglik                 100.00 -  363: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2821  / 24 117.54




	Bogusław Puchalski 112.83 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Jackowski             134.29 -  266: 450   84
    2    50 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  418: 381  164
    3    26 Maciej         Sancewicz             112.19 +  429: 380  162
    4    17 Robert         Kamiński              131.30 +  395: 356  181
    5     8 Tomasz         Łapka                 116.47 +  404: 352  166
    6     6 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  348: 381   92
    7    10 Tomasz         Suchanek              124.06 -  299: 374   74
    8    22 Mariusz        Grodek                115.55 -  373: 393   66
    9    36 Michał         Ozimiński             114.64 +  566: 266  165
   10    20 Patrycja       Śliwińska             107.23 -  335: 429   57
   11    27 Małgorzata     Szmuksta              105.49 +  336: 329  155
   12    21 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  357: 380   70
   13    13 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  350: 469   88
   14    32 Piotr          Adamczyk              117.76 +  426: 378  168
   15    25 Andrzej        Gostomski             116.89 -  280: 378   67
   16    22 Łukasz         Bobowski              127.61 -  334: 416   78
   17    34 Natalia        Kosiba                100.00 +  442: 301  150
   18    31 Rafał          Wesołowski            117.02 +  356: 324  167
   19    32 Dariusz        Białobrzewski         105.85 +  364: 349  156
   20    23 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  355: 425   74
   21    31 Andrzej        Słapiński             119.48 +  447: 381  169
   22    20 Kamil          Nawrocki              128.61 -  341: 395   79
   23    27 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 -  314: 386   75
   24    31 Jarosław       Puchalski             127.20 -  337: 379   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2784  / 24 116.00




	Małgorzata Szczygieł 112.67 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Reda                  133.14 -  324: 394   83
    2    29 Grzegorz       Kurowski              121.33 -  375: 404   71
    3    51 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  396: 389  150
    4    40 Sławomir       Długosz               104.78 +  348: 328  155
    5    22 Tomasz         Zwoliński             139.25 -  342: 412   89
    6    30 Artur          Irzyk                 126.21 -  369: 392   76
    7    45 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  348: 418   50
    8    45 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 +  381: 334  168
    9    44 Natalia        Kosiba                100.00 -  328: 329   50
   10    48 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  370: 313  154
   11    45 Dariusz        Nawrocki              108.56 +  399: 292  159
   12    33 Rafał          Skibicki              108.27 -  353: 384   58
   13    39 Jacek          Cichecki              100.00 +  399: 285  150
   14    40 Dariusz        Białobrzewski         105.85 -  343: 367   56
   15    43 Andrzej        Słapiński             119.48 +  358: 352  169
   16    28 Maciej         Sancewicz             112.19 -  301: 315   62
   17    40 Tomasz         Górka                 117.41 -  300: 367   67
   18    43 Piotr          Adamczyk              117.76 -  324: 432   68
   19    41 Karolina       Drabik                104.79 -  361: 463   55
   20    48 Damian         Chabrowski            100.00 +  448: 297  150
   21    40 Bogdan         Kozłowski             114.97 -  283: 383   65
   22    47 Przemysław     Pawlic                102.46 +  382: 263  152
   23    41 Piotr          Szutenberg            110.60 +  390: 362  161
   24    39 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  380: 298  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2589  / 24 107.88




	Radosław Sowiński 112.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Czupryniak            131.31 +  368: 343  181
    2    15 Jacek          Cichecki              100.00 +  457: 367  150
    3     4 Jędrzej        Florek                116.17 -  343: 377   66
    4    25 Jacek          Pietruszka            115.46 -  332: 347   65
    5    35 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  412: 248  150
    6    11 Magdalena      Kupczyńska            114.72 -  336: 407   65
    7    31 Tomasz         Siwiński              101.22 +  480: 260  151
    8    24 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  319: 463   90
    9    26 Mirosław       Uglik                 100.00 -  310: 435   50
   10    32 Zdzisław       Szota                 117.39 +  376: 284  167
   11    29 Małgorzata     Sameryt               108.71 +  307: 303  159
   12    24 Krzysztof      Sporczyk              122.99 -  347: 374   73
   13    22 Przemysław     Herdzina              129.93 -  350: 420   80
   14    39 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  265: 397   50
   15    47 Joanna         Kubińska              100.59 -  337: 397   51
   16    44 Andrzej        Słapiński             119.48 -  398: 399   69
   17    42 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 +  365: 319  168
   18    42 Karolina       Drabik                104.79 -  323: 426   55
   19    42 Daniel         Janus                 120.29 +  427: 316  170
   20    39 Magdalena      Kublik                115.37 +  436: 406  165
   21    37 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  368: 331  164
   22    32 Tomasz         Górka                 117.41 +  488: 351  167
   23    28 Małgorzata     Szmuksta              105.49 +  374: 277  155
   24    22 Krzysztof      Leśniak               113.74 -  372: 373   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2725  / 24 113.54




	Maciej Sancewicz 112.19 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Robert         Kamiński              131.30 -  277: 486   81
    2    49 Krzysztof      Leśniak               113.74 +  513: 297  164
    3    26 Bogusław       Puchalski             112.83 -  380: 429   63
    4    31 Radosław       Więch                 100.00 +  485: 279  150
    5    19 Małgorzata     Szmuksta              105.49 +  368: 353  155
    6    16 Grzegorz       Kurowski              121.33 -  356: 385   71
    7    23 Piotr          Adamczyk              117.76 +  374: 287  168
    8    23 Rafał          Skibicki              108.27 +  383: 361  158
    9    18 Krzysztof      Sporczyk              122.99 -  297: 410   73
   10    25 Małgorzata     Sameryt               108.71 +  431: 234  159
   11    19 Patrycja       Śliwińska             107.23 +  404: 319  157
   12    13 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  301: 420   74
   13    23 Daniel         Janus                 120.29 -  288: 345   70
   14    19 Przemysław     Herdzina              129.93 -  305: 416   80
   15    32 Arkadiusz      Biegun                127.55 +  377: 374  178
   16    28 Małgorzata     Szczygieł             112.67 +  315: 301  163
   17    21 Maciej         Czupryniak            131.31 -  232: 535   81
   18    25 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  382: 369  165
   19    20 Andrzej        Tyczyno               116.94 +  423: 287  167
   20    16 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  315: 456   70
   21    21 Paweł          Kowalski              111.93 -  346: 425   62
   22    25 Robert         Głowacki              118.34 +  514: 336  168
   23    21 Paweł          Janaś                 129.68 -  320: 535   80
   24    24 Robert         Głowacki              118.34 -  331: 348   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2825  / 24 117.71




	Paweł Kowalski 111.93 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Roszak                130.18 +  439: 387  180
    2    19 Piotr          Adamczyk              117.76 +  380: 368  168
    3     6 Krzysztof      Mówka                 142.05 -  343: 369   92
    4    26 Andrzej        Gostomski             116.89 -  366: 379   67
    5    29 Tomasz         Siwiński              101.22 -  335: 339   51
    6    36 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  266: 403   90
    7    47 Dariusz        Nawrocki              108.56 =  356: 356  109
    8    41 Joanna         Ostrowska             115.13 +  375: 366  165
    9    34 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 +  358: 357  170
   10    28 Karol          Waniek                100.00 -  273: 454   50
   11    33 Rafał          Skibicki              108.27 +  309: 299  158
   12    28 Magdalena      Kupczyńska            114.72 -  285: 415   65
   13    34 Rafał          Wesołowski            117.02 +  317: 292  167
   14    27 Sławomir       Piotrowski            111.15 +  399: 383  161
   15    21 Aleksander     Puchalski             129.93 -  286: 441   80
   16    37 Natalia        Kosiba                100.00 +  361: 269  150
   17    23 Magdalena      Kublik                115.37 +  403: 318  165
   18    18 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  366: 439   88
   19    23 Tomasz         Łapka                 116.47 +  462: 361  166
   20    18 Robert         Duczemiński           139.91 +  429: 310  190
   21    21 Maciej         Sancewicz             112.19 +  425: 346  162
   22    13 Mariusz        Grodek                115.55 -  284: 419   66
   23    20 Krzysztof      Leśniak               113.74 +  401: 380  164
   24    13 Paweł          Jackowski             134.29 -  346: 379   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3008  / 24 125.33




	Sławomir Piotrowski 111.15 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Przemysław     Herdzina              129.93 +  397: 335  180
    2     6 Jędrzej        Florek                116.17 -  282: 426   66
    3    28 Robert         Kamiński              131.30 -  350: 449   81
    4    34 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 -  349: 352   64
    5    49 Dariusz        Nawrocki              108.56 +  354: 275  159
    6    33 Damian         Chabrowski            100.00 +  383: 318  150
    7    30 Katarzyna      Rosiek                111.08 -  308: 382   61
    8    33 Przemysław     Pawlic                102.46 -  356: 370   52
    9    37 Kamil          Nawrocki              128.61 -  367: 498   79
   10    50 Jan            Pawłowski             100.00 +  458: 315  150
   11    43 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  345: 351   50
   12    43 Zbigniew       Wietecki              117.39 +  348: 340  167
   13    40 Joanna         Ostrowska             115.13 +  418: 402  165
   14    27 Paweł          Kowalski              111.93 -  383: 399   62
   15    40 Sławomir       Długosz               104.78 +  503: 253  155
   16    19 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  437: 389  165
   17    30 Jacek          Pietruszka            115.46 +  437: 296  165
   18    20 Marek          Reda                  133.14 -  308: 336   83
   19    27 Piotr          Szutenberg            110.60 +  473: 355  161
   20    20 Marek          Rogalski              112.90 +  464: 331  163
   21    10 Paweł          Jackowski             134.29 -  389: 480   84
   22    19 Tomasz         Suchanek              124.06 -  297: 538   74
   23    26 Daniel         Janus                 120.29 +  467: 326  170
   24    19 Tomasz         Suchanek              124.06 -  315: 373   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2780  / 24 115.83




	Katarzyna Rosiek 111.08 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Aleksander     Puchalski             129.93 -  364: 491   80
    2    39 Jakub          Szymczak              120.87 -  316: 342   71
    3    52 Jan            Pawłowski             100.00 +  495: 262  150
    4    30 Anna           Stefańska             110.38 -  271: 391   60
    5    45 Joanna         Kubińska              100.59 +  381: 351  151
    6    41 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  423: 339  150
    7    30 Sławomir       Piotrowski            111.15 +  382: 308  161
    8    18 Robert         Duczemiński           139.91 -  223: 443   90
    9    25 Alina          Białobrzewska         110.71 +  402: 336  161
   10    22 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  357: 382   74
   11    24 Marek          Roszak                130.18 -  393: 419   80
   12    32 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  434: 296  171
   13    19 Michał         Alabrudziński         123.38 -  328: 396   73
   14    36 Andrzej        Gostomski             116.89 -  385: 411   67
   15    38 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  330: 365   50
   16    41 Sławomir       Długosz               104.78 +  429: 198  155
   17    35 Andrzej        Słapiński             119.48 -  370: 381   69
   18    39 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  401: 354  164
   19    36 Dariusz        Nawrocki              108.56 +  344: 276  159
   20    31 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  279: 431   75
   21    36 Monika         Laskowska             100.91 -  274: 493   51
   22    40 Jacek          Pietruszka            115.46 +  406: 327  165
   23    39 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  402: 273  154
   24    32 Karolina       Drabik                104.79 -  338: 360   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2636  / 24 109.83




	Alina Białobrzewska 110.71 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Robert         Kuszpit               129.71 -  319: 397   80
    2    32 Filip          Sosin                 135.65 +  400: 373  186
    3    18 Tomasz         Łapka                 116.47 -  376: 439   66
    4    41 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  361: 371   50
    5    44 Joanna         Żłobicka              100.00 -  297: 363   50
    6    50 Piotr          Szewczyk              100.00 +  440: 297  150
    7    40 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 +  442: 314  168
    8    31 Piotr          Adamczyk              117.76 +  457: 272  168
    9    25 Katarzyna      Rosiek                111.08 -  336: 402   61
   10    31 Adam           Klimont               114.38 -  317: 418   64
   11    34 Krzysztof      Leśniak               113.74 +  387: 355  164
   12    29 Michał         Ozimiński             114.64 -  290: 462   65
   13    36 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  335: 379   50
   14    43 Joanna         Ostrowska             115.13 +  428: 360  165
   15    36 Karolina       Drabik                104.79 -  338: 368   55
   16    40 Adam           Janicki               100.50 -  294: 302   50
   17    41 Grzegorz       Kurowski              121.33 -  354: 401   71
   18    47 Monika         Laskowska             100.91 +  404: 335  151
   19    38 Magdalena      Kublik                115.37 +  427: 277  165
   20    38 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  526: 335  165
   21    33 Jarosław       Puchalski             127.20 -  333: 363   77
   22    37 Arkadiusz      Biegun                127.55 -  395: 505   78
   23    37 Patrycja       Śliwińska             107.23 +  423: 392  157
   24    37 Tomasz         Górka                 117.41 +  428: 295  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2623  / 24 109.29




	Piotr Szutenberg 110.60 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Janaś                 129.68 -  358: 546   80
    2    41 Jerzy          Matyasik              114.78 -  355: 424   65
    3    48 Joanna         Żłobicka              100.00 -  363: 377   50
    4    51 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  413: 282  154
    5    43 Radosław       Więch                 100.00 +  436: 362  150
    6    32 Mirosław       Uglik                 100.00 -  267: 376   50
    7    41 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  340: 320  154
    8    42 Dariusz        Białobrzewski         105.85 +  378: 326  156
    9    21 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  330: 427   88
   10    30 Marek          Roszak                130.18 -  283: 496   80
   11    38 Michał         Ozimiński             114.64 -  353: 418   65
   12    45 Jerzy          Matyasik              114.78 -  312: 410   65
   13    43 Grzegorz       Kurowski              121.33 -  288: 396   71
   14    47 Joanna         Kubińska              100.59 +  367: 306  151
   15    41 Tomasz         Górka                 117.41 +  404: 378  167
   16    47 Damian         Chabrowski            100.00 +  344: 330  150
   17    45 Tomasz         Siwiński              101.22 +  421: 300  151
   18    34 Daniel         Janus                 120.29 +  382: 353  170
   19    27 Sławomir       Piotrowski            111.15 -  355: 473   61
   20    35 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  437: 407  165
   21    28 Karol          Waniek                100.00 -  286: 309   50
   22    35 Małgorzata     Szmuksta              105.49 -  338: 402   55
   23    41 Małgorzata     Szczygieł             112.67 -  362: 390   63
   24    40 Jacek          Pietruszka            115.46 -  397: 417   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2476  / 24 103.17




	Anna Stefańska 110.38 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Szałkiewicz           128.87 -  380: 398   79
    2    33 Karol          Waniek                100.00 -  324: 479   50
    3    50 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  337: 284  154
    4    30 Katarzyna      Rosiek                111.08 +  391: 271  161
    5    24 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  325: 373   74
    6    31 Filip          Sosin                 135.65 -  356: 441   86
    7    48 Dariusz        Białobrzewski         105.85 -  348: 362   56
    8    48 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  405: 246  150
    9    46 Dariusz        Nawrocki              108.56 -  297: 342   59
   10    49 Wiesław        Olewiński             107.92 +  360: 302  158
   11    37 Magdalena      Kublik                115.37 +  411: 312  165
   12    34 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 -  321: 369   75
   13    45 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  468: 407  154
   14    41 Arkadiusz      Biegun                127.55 -  308: 449   78
   15    45 Zdzisław       Szota                 117.39 +  433: 342  167
   16    24 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  398: 305  175
   17    24 Paweł          Janaś                 129.68 -  331: 394   80
   18    33 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  468: 320  171
   19    33 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  378: 372  165
   20    24 Jarosław       Puchalski             127.20 +  412: 284  177
   21    15 Przemysław     Herdzina              129.93 -  297: 408   80
   22    23 Piotr          Adamczyk              117.76 -  275: 420   68
   23    33 Marek          Roszak                130.18 -  336: 571   80
   24    33 Rafał          Wesołowski            117.02 +  372: 337  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2829  / 24 117.88




	Małgorzata Sameryt 108.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Kamil          Nawrocki              128.61 +  481: 357  179
    2     7 Sławomir       Długosz               104.78 +  397: 337  155
    3     7 Robert         Głowacki              118.34 -  277: 323   68
    4    28 Magdalena      Kupczyńska            114.72 -  369: 409   65
    5    30 Piotr          Szałkiewicz           128.87 -  265: 337   79
    6    43 Andrzej        Tyczyno               116.94 -  271: 338   67
    7    39 Damian         Chabrowski            100.00 +  334: 333  150
    8    37 Karolina       Drabik                104.79 +  357: 328  155
    9    31 Przemysław     Pawlic                102.46 +  368: 361  152
   10    25 Maciej         Sancewicz             112.19 -  234: 431   62
   11    29 Radosław       Sowiński              112.40 -  303: 307   62
   12    39 Dariusz        Białobrzewski         105.85 -  307: 441   56
   13    35 Magdalena      Kublik                115.37 -  368: 438   65
   14    48 Zdzisław       Szota                 117.39 -  364: 379   67
   15    46 Piotr          Adamczyk              117.76 +  369: 323  168
   16    50 Bartosz        Klimczak              100.00 +  423: 239  150
   17    46 Joanna         Kubińska              100.59 +  269: 259  151
   18    35 Jacek          Pietruszka            115.46 -  312: 334   65
   19    46 Wiesław        Olewiński             107.92 -  315: 344   58
   20    41 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 -  242: 396   68
   21    45 Adam           Janicki               100.50 +  399: 329  150
   22    41 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  373: 288  171
   23    44 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  328: 357   50
   24    41 Wiesław        Olewiński             107.92 +  362: 297  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2571  / 24 107.12




	Dariusz Nawrocki 108.56 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sergiusz       Puchalski             128.04 +  361: 319  178
    2    18 Dariusz        Kosz                  138.11 -  281: 421   88
    3    36 Karolina       Drabik                104.79 -  290: 401   55
    4    44 Grzegorz       Bajer                 103.81 -  297: 348   54
    5    49 Sławomir       Piotrowski            111.15 -  275: 354   61
    6    51 Iza            Kraj                  108.06 +  359: 309  158
    7    47 Paweł          Kowalski              111.93 =  356: 356  112
    8    43 Zbigniew       Wietecki              117.39 -  315: 387   67
    9    46 Anna           Stefańska             110.38 +  342: 297  160
   10    41 Krzysztof      Leśniak               113.74 -  309: 414   64
   11    45 Małgorzata     Szczygieł             112.67 -  292: 399   63
   12    49 Monika         Laskowska             100.91 -  302: 335   51
   13    51 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  370: 380   50
   14    52 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  354: 305  154
   15    49 Joanna         Żłobicka              100.00 +  433: 274  150
   16    43 Przemysław     Pawlic                102.46 +  367: 351  152
   17    38 Patrycja       Śliwińska             107.23 +  412: 411  157
   18    38 Andrzej        Słapiński             119.48 -  312: 649   69
   19    36 Katarzyna      Rosiek                111.08 -  276: 344   61
   20    45 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 -  286: 328   64
   21    48 Jacek          Cichecki              100.00 +  378: 353  150
   22    45 Magdalena      Kublik                115.37 +  422: 409  165
   23    35 Marek          Rogalski              112.90 -  371: 425   63
   24    44 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  397: 268  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2511  / 24 104.62




	Marianna Kozłowska 108.44 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Bobowski              127.61 -  372: 376   78
    2    36 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  349: 325  150
    3    15 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  429: 396  165
    4     9 Tomasz         Łapka                 116.47 -  381: 393   66
    5    28 Piotr          Adamczyk              117.76 -  258: 406   68
    6    29 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  384: 386   88
    7    43 Wiesław        Olewiński             107.92 -  312: 400   58
    8    47 Joanna         Kubińska              100.59 -  388: 391   51
    9    49 Piotr          Szewczyk              100.00 +  472: 264  150
   10    43 Radosław       Więch                 100.00 +  357: 306  150
   11    39 Zdzisław       Szota                 117.39 +  387: 359  167
   12    30 Przemysław     Pawlic                102.46 +  446: 316  152
   13    16 Mariusz        Grodek                115.55 -  288: 439   66
   14    34 Krzysztof      Leśniak               113.74 -  357: 450   64
   15    37 Tomasz         Siwiński              101.22 +  415: 247  151
   16    21 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  285: 417   78
   17    37 Iza            Kraj                  108.06 -  305: 404   58
   18    40 Tomasz         Górka                 117.41 -  317: 430   67
   19    40 Patrycja       Śliwińska             107.23 -  332: 465   57
   20    46 Monika         Laskowska             100.91 -  301: 352   51
   21    50 Grzegorz       Bajer                 103.81 -  353: 379   54
   22    52 Beata          Kozłowska             100.00 -  384: 385   50
   23    49 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  424: 444   50
   24    52 Sławomir       Długosz               104.78 +  329: 321  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2244  / 24  93.50




	Rafał Skibicki 108.27 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Arkadiusz      Biegun                127.55 -  365: 369   78
    2    38 Damian         Chabrowski            100.00 -  286: 371   50
    3    42 Miłosz         Wrzałek               138.36 -  354: 411   88
    4    53 Jan            Pawłowski             100.00 +  378: 304  150
    5    48 Piotr          Szewczyk              100.00 +  406: 360  150
    6    44 Dariusz        Białobrzewski         105.85 +  379: 349  156
    7    25 Kamil          Nawrocki              128.61 +  381: 308  179
    8    23 Maciej         Sancewicz             112.19 -  361: 383   62
    9    23 Filip          Sosin                 135.65 -  372: 387   86
   10    38 Natalia        Kosiba                100.00 +  395: 377  150
   11    33 Paweł          Kowalski              111.93 -  299: 309   62
   12    33 Małgorzata     Szczygieł             112.67 +  384: 353  163
   13    24 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  311: 323   70
   14    30 Michał         Ozimiński             114.64 +  395: 325  165
   15    22 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  393: 415   78
   16    26 Magdalena      Kublik                115.37 +  372: 346  165
   17    25 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  344: 340  165
   18    24 Jerzy          Matyasik              114.78 +  435: 385  165
   19    19 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  288: 396   70
   20    26 Krzysztof      Sporczyk              122.99 +  373: 267  173
   21    20 Andrzej        Tyczyno               116.94 +  386: 385  167
   22    17 Paweł          Janaś                 129.68 -  310: 393   80
   23    22 Łukasz         Tuszyński             127.37 -  232: 505   77
   24    26 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 +  353: 298  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2917  / 24 121.54




	Iza Kraj 108.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łukasz         Tuszyński             127.37 -  340: 449   77
    2    48 Radosław       Więch                 100.00 -  324: 440   50
    3    54 Beata          Kozłowska             100.00 +  391: 236  150
    4    46 Natalia        Kosiba                100.00 -  305: 367   50
    5    39 Artur          Irzyk                 126.21 -  350: 441   76
    6    51 Dariusz        Nawrocki              108.56 -  309: 359   59
    7    53 Bartosz        Klimczak              100.00 =  351: 351  100
    8    50 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  319: 341   50
    9    51 Joanna         Żłobicka              100.00 -  353: 388   50
   10    52 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  343: 312  154
   11    52 Grzegorz       Bajer                 103.81 -  296: 465   54
   12    53 Bartosz        Klimczak              100.00 +  408: 230  150
   13    50 Andrzej        Gostomski             116.89 -  342: 401   67
   14    51 Piotr          Szewczyk              100.00 +  397: 240  150
   15    48 Jacek          Cichecki              100.00 +  435: 340  150
   16    42 Tomasz         Górka                 117.41 +  413: 355  167
   17    37 Marianna       Kozłowska             108.44 +  404: 305  158
   18    37 Arkadiusz      Biegun                127.55 -  225: 501   78
   19    35 Zbigniew       Wietecki              117.39 -  328: 342   67
   20    43 Wiesław        Olewiński             107.92 +  316: 284  158
   21    34 Mirosław       Uglik                 100.00 -  280: 396   50
   22    44 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  367: 292  164
   23    34 Monika         Laskowska             100.91 -  350: 375   51
   24    43 Tomasz         Łapka                 116.47 -  307: 354   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2346  / 24  97.75




	Wiesław Olewiński 107.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jarosław       Puchalski             127.20 -  282: 411   77
    2    47 Małgorzata     Szmuksta              105.49 -  327: 389   55
    3    47 Bogdan         Kozłowski             114.97 -  298: 449   65
    4    50 Filip          Sosin                 135.65 -  304: 445   86
    5    54 Beata          Kozłowska             100.00 +  468: 286  150
    6    52 Bartosz        Klimczak              100.00 +  333: 314  150
    7    43 Marianna       Kozłowska             108.44 +  400: 312  158
    8    35 Tomasz         Górka                 117.41 -  275: 372   67
    9    43 Karolina       Drabik                104.79 -  343: 359   55
   10    49 Anna           Stefańska             110.38 -  302: 360   60
   11    47 Damian         Chabrowski            100.00 -  267: 357   50
   12    51 Piotr          Szewczyk              100.00 +  392: 312  150
   13    48 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 -  294: 542   68
   14    50 Andrzej        Słapiński             119.48 -  359: 438   69
   15    52 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  353: 329  150
   16    49 Joanna         Kubińska              100.59 +  374: 252  151
   17    48 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  313: 305  150
   18    45 Natalia        Kosiba                100.00 -  294: 322   50
   19    46 Małgorzata     Sameryt               108.71 +  344: 315  159
   20    43 Iza            Kraj                  108.06 -  284: 316   58
   21    47 Sławomir       Długosz               104.78 +  374: 281  155
   22    42 Adam           Janicki               100.50 +  448: 301  150
   23    43 Jacek          Pietruszka            115.46 -  306: 377   65
   24    41 Małgorzata     Sameryt               108.71 -  297: 362   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2407  / 24 100.29




	Patrycja Śliwińska 107.23 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Artur          Irzyk                 126.21 +  407: 378  176
    2    27 Robert         Głowacki              118.34 -  260: 495   68
    3    33 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  398: 336  154
    4    20 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  360: 356  174
    5    14 Aleksander     Puchalski             129.93 +  356: 339  180
    6     9 Jakub          Szymczak              120.87 -  354: 363   71
    7    18 Paweł          Jackowski             134.29 -  285: 471   84
    8    25 Michał         Alabrudziński         123.38 -  374: 414   73
    9    29 Zdzisław       Szota                 117.39 +  482: 225  167
   10    20 Bogusław       Puchalski             112.83 +  429: 335  163
   11    19 Maciej         Sancewicz             112.19 -  319: 404   62
   12    25 Bogdan         Kozłowski             114.97 -  332: 392   65
   13    25 Robert         Kamiński              131.30 -  362: 425   81
   14    26 Andrzej        Tyczyno               116.94 +  353: 324  167
   15    34 Marek          Roszak                130.18 -  356: 381   80
   16    29 Adam           Klimont               114.38 -  344: 423   64
   17    38 Dariusz        Nawrocki              108.56 -  411: 412   59
   18    41 Przemysław     Pawlic                102.46 +  409: 294  152
   19    40 Marianna       Kozłowska             108.44 +  465: 332  158
   20    30 Rafał          Wesołowski            117.02 -  305: 344   67
   21    35 Magdalena      Kupczyńska            114.72 -  270: 471   65
   22    39 Tomasz         Łapka                 116.47 +  408: 320  166
   23    37 Alina          Białobrzewska         110.71 -  392: 423   61
   24    38 Bogdan         Kozłowski             114.97 +  402: 298  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2722  / 24 113.42




	Dariusz Białobrzewski 105.85 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 -  301: 353   75
    2    40 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  324: 470   74
    3    45 Marek          Roszak                130.18 +  380: 309  180
    4    38 Andrzej        Tyczyno               116.94 =  362: 362  117
    5    38 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 -  295: 428   64
    6    44 Rafał          Skibicki              108.27 -  349: 379   58
    7    48 Anna           Stefańska             110.38 +  362: 348  160
    8    42 Piotr          Szutenberg            110.60 -  326: 378   61
    9    47 Radosław       Więch                 100.00 +  579: 243  150
   10    39 Tomasz         Górka                 117.41 +  368: 360  167
   11    30 Przemysław     Rybicki               113.31 -  394: 400   63
   12    39 Małgorzata     Sameryt               108.71 +  441: 307  159
   13    32 Paweł          Janaś                 129.68 -  335: 371   80
   14    40 Małgorzata     Szczygieł             112.67 +  367: 343  163
   15    31 Tomasz         Łapka                 116.47 +  439: 269  166
   16    35 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  285: 378   50
   17    32 Jarosław       Puchalski             127.20 -  334: 406   77
   18    36 Adam           Janicki               100.50 +  457: 245  150
   19    32 Bogusław       Puchalski             112.83 -  349: 364   63
   20    37 Arkadiusz      Biegun                127.55 +  477: 309  178
   21    30 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  319: 337   75
   22    36 Andrzej        Słapiński             119.48 -  353: 354   69
   23    45 Joanna         Kubińska              100.59 +  397: 283  151
   24    36 Małgorzata     Szmuksta              105.49 +  389: 322  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2705  / 24 112.71




	Małgorzata Szmuksta 105.49 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  342: 346   75
    2    47 Wiesław        Olewiński             107.92 +  389: 327  158
    3    38 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 +  399: 289  168
    4    14 Robert         Duczemiński           139.91 -  354: 358   90
    5    19 Maciej         Sancewicz             112.19 -  353: 368   62
    6    39 Joanna         Żłobicka              100.00 +  346: 328  150
    7    24 Tomasz         Łapka                 116.47 +  383: 324  166
    8    21 Marek          Reda                  133.14 +  399: 332  183
    9    16 Mariusz        Grodek                115.55 -  258: 491   66
   10    23 Tomasz         Suchanek              124.06 -  269: 385   74
   11    27 Bogusław       Puchalski             112.83 -  329: 336   63
   12    36 Andrzej        Gostomski             116.89 +  387: 263  167
   13    29 Krzysztof      Sporczyk              122.99 +  423: 316  173
   14    23 Aleksander     Puchalski             129.93 -  321: 337   80
   15    26 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  368: 351  164
   16    32 Jerzy          Matyasik              114.78 -  341: 389   65
   17    29 Michał         Ozimiński             114.64 +  389: 334  165
   18    26 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 -  274: 392   75
   19    30 Jarosław       Puchalski             127.20 -  346: 350   77
   20    36 Jacek          Pietruszka            115.46 +  382: 354  165
   21    32 Rafał          Wesołowski            117.02 -  328: 353   67
   22    35 Piotr          Szutenberg            110.60 +  402: 338  161
   23    28 Radosław       Sowiński              112.40 -  277: 374   62
   24    36 Dariusz        Białobrzewski         105.85 -  322: 389   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2732  / 24 113.83




	Karolina Drabik 104.79 Skarżysko                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tomasz         Suchanek              124.06 -  310: 433   74
    2    37 Monika         Laskowska             100.91 +  425: 386  151
    3    36 Dariusz        Nawrocki              108.56 +  401: 290  159
    4    12 Jarosław       Puchalski             127.20 +  366: 267  177
    5    10 Robert         Duczemiński           139.91 -  346: 441   90
    6    19 Marek          Rogalski              112.90 -  354: 422   63
    7    21 Artur          Irzyk                 126.21 -  369: 490   76
    8    37 Małgorzata     Sameryt               108.71 -  328: 357   59
    9    43 Wiesław        Olewiński             107.92 +  359: 343  158
   10    40 Arkadiusz      Biegun                127.55 -  324: 348   78
   11    44 Natalia        Kosiba                100.00 -  246: 403   50
   12    46 Zdzisław       Szota                 117.39 +  432: 350  167
   13    44 Damian         Chabrowski            100.00 +  385: 378  150
   14    31 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 -  344: 369   64
   15    36 Alina          Białobrzewska         110.71 +  368: 338  161
   16    33 Andrzej        Gostomski             116.89 -  334: 391   67
   17    43 Przemysław     Pawlic                102.46 -  376: 389   52
   18    42 Radosław       Sowiński              112.40 +  426: 323  162
   19    41 Małgorzata     Szczygieł             112.67 +  463: 361  163
   20    32 Tomasz         Górka                 117.41 -  329: 354   67
   21    38 Magdalena      Kublik                115.37 +  387: 308  165
   22    31 Michał         Ozimiński             114.64 +  410: 406  165
   23    31 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 -  348: 354   68
   24    32 Katarzyna      Rosiek                111.08 +  360: 338  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2747  / 24 114.46




	Sławomir Długosz 104.78 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  397: 358  174
    2     7 Małgorzata     Sameryt               108.71 -  337: 397   59
    3    37 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  260: 382   90
    4    40 Małgorzata     Szczygieł             112.67 -  328: 348   63
    5    42 Filip          Sosin                 135.65 -  348: 422   86
    6    46 Karol          Waniek                100.00 -  371: 419   50
    7    52 Jan            Pawłowski             100.00 -  222: 389   50
    8    54 Piotr          Szewczyk              100.00 -  244: 400   50
    9    54 Beata          Kozłowska             100.00 +  356: 194  150
   10    51 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  273: 500   50
   11    53 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  412: 322  154
   12    52 Jan            Pawłowski             100.00 +  299: 270  150
   13    49 Joanna         Kubińska              100.59 +  314: 297  151
   14    49 Radosław       Więch                 100.00 +  337: 270  150
   15    40 Sławomir       Piotrowski            111.15 -  253: 503   61
   16    41 Katarzyna      Rosiek                111.08 -  198: 429   61
   17    47 Adam           Janicki               100.50 -  288: 380   50
   18    49 Jacek          Cichecki              100.00 +  414: 363  150
   19    48 Monika         Laskowska             100.91 -  297: 422   51
   20    51 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  346: 270  150
   21    47 Wiesław        Olewiński             107.92 -  281: 374   58
   22    50 Joanna         Żłobicka              100.00 -  292: 296   50
   23    51 Przemysław     Pawlic                102.46 -  284: 397   52
   24    52 Marianna       Kozłowska             108.44 -  321: 329   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2168  / 24  90.33




	Wojciech Gołęcki 104.44 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Michał         Alabrudziński         123.38 -  295: 388   73
    2    42 Kamil          Nawrocki              128.61 -  307: 393   79
    3    50 Anna           Stefańska             110.38 -  284: 337   60
    4    51 Piotr          Szutenberg            110.60 -  282: 413   61
    5    52 Marek          Roszak                130.18 -  391: 398   80
    6    53 Jerzy          Matyasik              114.78 -  313: 451   65
    7    54 Beata          Kozłowska             100.00 +  337: 267  150
    8    52 Monika         Laskowska             100.91 +  346: 244  151
    9    48 Magdalena      Kublik                115.37 -  285: 373   65
   10    52 Iza            Kraj                  108.06 -  312: 343   58
   11    53 Sławomir       Długosz               104.78 -  322: 412   55
   12    54 Beata          Kozłowska             100.00 -  272: 331   50
   13    54 Jan            Pawłowski             100.00 +  369: 287  150
   14    52 Dariusz        Nawrocki              108.56 -  305: 354   59
   15    53 Jan            Pawłowski             100.00 +  406: 288  150
   16    51 Jacek          Cichecki              100.00 -  243: 305   50
   17    53 Jan            Pawłowski             100.00 +  360: 274  150
   18    51 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  383: 389   50
   19    52 Joanna         Żłobicka              100.00 -  328: 349   50
   20    54 Bartosz        Klimczak              100.00 +  370: 361  150
   21    53 Bartosz        Klimczak              100.00 +  338: 335  150
   22    54 Piotr          Szewczyk              100.00 +  367: 331  150
   23    52 Radosław       Więch                 100.00 -  290: 333   50
   24    51 Natalia        Kosiba                100.00 +  289: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2256  / 24  94.00




	Grzegorz Bajer 103.81 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Krzysztof      Sporczyk              122.99 +  458: 355  173
    2    11 Andrzej        Słapiński             119.48 -  285: 442   69
    3    33 Patrycja       Śliwińska             107.23 -  336: 398   57
    4    44 Dariusz        Nawrocki              108.56 +  348: 297  159
    5    25 Paweł          Janaś                 129.68 -  300: 519   80
    6    34 Łukasz         Bobowski              127.61 -  304: 371   78
    7    41 Piotr          Szutenberg            110.60 -  320: 340   61
    8    46 Jacek          Cichecki              100.00 -  333: 423   50
    9    53 Monika         Laskowska             100.91 +  348: 345  151
   10    48 Małgorzata     Szczygieł             112.67 -  313: 370   63
   11    52 Iza            Kraj                  108.06 +  465: 296  158
   12    47 Piotr          Adamczyk              117.76 -  349: 388   68
   13    45 Anna           Stefańska             110.38 -  407: 468   60
   14    45 Zbigniew       Wietecki              117.39 -  370: 484   67
   15    50 Bartosz        Klimczak              100.00 +  374: 361  150
   16    46 Grzegorz       Kurowski              121.33 -  350: 384   71
   17    50 Radosław       Więch                 100.00 +  366: 284  150
   18    48 Damian         Chabrowski            100.00 +  509: 321  150
   19    39 Tomasz         Górka                 117.41 -  316: 368   67
   20    47 Przemysław     Pawlic                102.46 -  294: 376   52
   21    50 Marianna       Kozłowska             108.44 +  379: 353  158
   22    46 Tomasz         Siwiński              101.22 +  427: 306  151
   23    39 Katarzyna      Rosiek                111.08 -  273: 402   61
   24    46 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  323: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2454  / 24 102.25




	Przemysław Pawlic 102.46 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Grzegorz       Kurowski              121.33 +  443: 399  171
    2    17 Daniel         Janus                 120.29 -  362: 363   70
    3    23 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  390: 289  150
    4    23 Arkadiusz      Biegun                127.55 -  313: 409   78
    5    34 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 +  389: 373  168
    6    13 Paweł          Janaś                 129.68 -  378: 452   80
    7    28 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  331: 398   90
    8    33 Sławomir       Piotrowski            111.15 +  370: 356  161
    9    31 Małgorzata     Sameryt               108.71 -  361: 368   59
   10    33 Andrzej        Gostomski             116.89 -  403: 447   67
   11    36 Zbigniew       Wietecki              117.39 +  360: 356  167
   12    30 Marianna       Kozłowska             108.44 -  316: 446   58
   13    37 Andrzej        Słapiński             119.48 +  368: 289  169
   14    35 Jacek          Pietruszka            115.46 -  295: 387   65
   15    42 Monika         Laskowska             100.91 -  291: 328   51
   16    43 Dariusz        Nawrocki              108.56 -  351: 367   59
   17    43 Karolina       Drabik                104.79 +  389: 376  155
   18    41 Patrycja       Śliwińska             107.23 -  294: 409   57
   19    43 Piotr          Adamczyk              117.76 -  246: 482   68
   20    47 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  376: 294  154
   21    43 Zdzisław       Szota                 117.39 -  334: 380   67
   22    47 Małgorzata     Szczygieł             112.67 -  263: 382   63
   23    51 Sławomir       Długosz               104.78 +  397: 284  155
   24    47 Jacek          Cichecki              100.00 +  525: 394  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2532  / 24 105.50




	Tomasz Siwiński 101.22 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Jakub          Szymczak              120.87 +  367: 304  171
    2    16 Michał         Ozimiński             114.64 -  309: 417   65
    3    30 Michał         Alabrudziński         123.38 -  346: 373   73
    4    35 Jacek          Cichecki              100.00 +  379: 281  150
    5    29 Paweł          Kowalski              111.93 +  339: 335  162
    6    24 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  331: 364   74
    7    31 Radosław       Sowiński              112.40 -  260: 480   62
    8    39 Jerzy          Matyasik              114.78 +  402: 330  165
    9    32 Krzysztof      Leśniak               113.74 +  412: 281  164
   10    24 Sergiusz       Puchalski             128.04 +  432: 359  178
   11    21 Filip          Sosin                 135.65 -  286: 387   86
   12    27 Andrzej        Tyczyno               116.94 -  352: 380   67
   13    27 Bogdan         Kozłowski             114.97 -  360: 369   65
   14    33 Magdalena      Kublik                115.37 -  316: 354   65
   15    37 Marianna       Kozłowska             108.44 -  247: 415   58
   16    48 Zdzisław       Szota                 117.39 -  328: 384   67
   17    45 Piotr          Szutenberg            110.60 -  300: 421   61
   18    50 Joanna         Kubińska              100.59 -  317: 351   51
   19    49 Joanna         Ostrowska             115.13 +  337: 284  165
   20    49 Radosław       Więch                 100.00 +  370: 270  150
   21    41 Daniel         Janus                 120.29 -  251: 449   70
   22    46 Grzegorz       Bajer                 103.81 -  306: 427   54
   23    48 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 -  263: 375   64
   24    50 Joanna         Ostrowska             115.13 +  347: 238  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2452  / 24 102.17




	Monika Laskowska 100.91 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Jacek          Cichecki              100.00 -  370: 448   50
    2    37 Karolina       Drabik                104.79 -  386: 425   55
    3    43 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  352: 371   50
    4    49 Joanna         Ostrowska             115.13 -  313: 386   65
    5    51 Jerzy          Matyasik              114.78 +  511: 317  165
    6    45 Radosław       Więch                 100.00 -  326: 341   50
    7    49 Zbigniew       Wietecki              117.39 -  395: 426   67
    8    52 Wojciech       Gołęcki               104.44 -  244: 346   54
    9    53 Grzegorz       Bajer                 103.81 -  345: 348   54
   10    54 Beata          Kozłowska             100.00 +  526: 149  150
   11    50 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  407: 329  150
   12    49 Dariusz        Nawrocki              108.56 +  335: 302  159
   13    38 Tomasz         Górka                 117.41 +  429: 339  167
   14    42 Damian         Chabrowski            100.00 -  261: 351   50
   15    42 Przemysław     Pawlic                102.46 +  328: 291  152
   16    39 Kamil          Nawrocki              128.61 -  368: 455   79
   17    39 Tomasz         Łapka                 116.47 -  353: 415   66
   18    47 Alina          Białobrzewska         110.71 -  335: 404   61
   19    48 Sławomir       Długosz               104.78 +  422: 297  155
   20    46 Marianna       Kozłowska             108.44 +  352: 301  158
   21    36 Katarzyna      Rosiek                111.08 +  493: 274  161
   22    38 Magdalena      Kupczyńska            114.72 +  409: 311  165
   23    34 Iza            Kraj                  108.06 +  375: 350  158
   24    30 Michał         Ozimiński             114.64 +  409: 341  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2606  / 24 108.58




	Joanna Kubińska 100.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Jędrzej        Florek                116.17 -  294: 481   66
    2    44 Adam           Janicki               100.50 +  397: 276  150
    3    24 Grzegorz       Kurowski              121.33 -  294: 334   71
    4    42 Kamil          Nawrocki              128.61 -  317: 407   79
    5    45 Katarzyna      Rosiek                111.08 -  351: 381   61
    6    47 Marek          Roszak                130.18 -  331: 406   80
    7    50 Magdalena      Kublik                115.37 +  355: 323  165
    8    47 Marianna       Kozłowska             108.44 +  391: 388  158
    9    41 Jacek          Cichecki              100.00 +  363: 345  150
   10    34 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 -  323: 360   64
   11    42 Tomasz         Łapka                 116.47 +  363: 344  166
   12    37 Adam           Janicki               100.50 -  357: 358   50
   13    49 Sławomir       Długosz               104.78 -  297: 314   55
   14    47 Piotr          Szutenberg            110.60 -  306: 367   61
   15    47 Radosław       Sowiński              112.40 +  397: 337  162
   16    49 Wiesław        Olewiński             107.92 -  252: 374   58
   17    46 Małgorzata     Sameryt               108.71 -  259: 269   59
   18    50 Tomasz         Siwiński              101.22 +  351: 317  151
   19    45 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 +  342: 281  168
   20    42 Zdzisław       Szota                 117.39 -  299: 419   67
   21    44 Jacek          Pietruszka            115.46 +  343: 310  165
   22    43 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  365: 289  150
   23    45 Dariusz        Białobrzewski         105.85 -  283: 397   56
   24    42 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  316: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2462  / 24 102.58




	Adam Janicki 100.50 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Daniel         Janus                 120.29 -  347: 363   70
    2    44 Joanna         Kubińska              100.59 -  276: 397   51
    3    46 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 -  347: 418   64
    4    54 Beata          Kozłowska             100.00 +  301: 284  150
    5    47 Jacek          Cichecki              100.00 +  377: 356  150
    6    40 Michał         Ozimiński             114.64 +  386: 349  165
    7    34 Robert         Kamiński              131.30 -  385: 404   81
    8    34 Karol          Waniek                100.00 -  278: 406   50
    9    42 Joanna         Ostrowska             115.13 +  316: 308  165
   10    37 Tomasz         Łapka                 116.47 +  445: 322  166
   11    28 Sergiusz       Puchalski             128.04 -  333: 462   78
   12    37 Joanna         Kubińska              100.59 +  358: 357  151
   13    30 Adam           Klimont               114.38 -  301: 403   64
   14    37 Przemysław     Rybicki               113.31 -  271: 419   63
   15    39 Zbigniew       Wietecki              117.39 -  301: 462   67
   16    40 Alina          Białobrzewska         110.71 +  302: 294  161
   17    47 Sławomir       Długosz               104.78 +  380: 288  155
   18    36 Dariusz        Białobrzewski         105.85 -  245: 457   56
   19    47 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  416: 300  150
   20    34 Jerzy          Matyasik              114.78 -  323: 408   65
   21    45 Małgorzata     Sameryt               108.71 -  329: 399   59
   22    42 Wiesław        Olewiński             107.92 -  301: 448   58
   23    46 Magdalena      Kublik                115.37 -  267: 489   65
   24    49 Joanna         Żłobicka              100.00 +  344: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2454  / 24 102.25




	Anna Andrzejczuk 100.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 -  311: 318   68
    2    36 Marianna       Kozłowska             108.44 -  325: 349   58
    3    43 Monika         Laskowska             100.91 +  371: 352  151
    4    37 Maciej         Czupryniak            131.31 -  269: 539   81
    5    46 Magdalena      Kublik                115.37 +  343: 336  165
    6    41 Katarzyna      Rosiek                111.08 -  339: 423   61
    7    46 Jerzy          Matyasik              114.78 -  293: 419   65
    8    48 Anna           Stefańska             110.38 -  246: 405   60
    9    50 Damian         Chabrowski            100.00 -  273: 417   50
   10    51 Sławomir       Długosz               104.78 +  500: 273  155
   11    48 Joanna         Żłobicka              100.00 +  394: 291  150
   12    48 Radosław       Więch                 100.00 +  322: 313  150
   13    36 Alina          Białobrzewska         110.71 +  379: 335  161
   14    39 Radosław       Sowiński              112.40 +  397: 265  162
   15    29 Jarosław       Puchalski             127.20 -  214: 480   77
   16    36 Andrzej        Tyczyno               116.94 -  293: 439   67
   17    48 Wiesław        Olewiński             107.92 -  305: 313   58
   18    46 Joanna         Ostrowska             115.13 +  359: 332  165
   19    47 Adam           Janicki               100.50 -  300: 416   50
   20    44 Natalia        Kosiba                100.00 +  302: 277  150
   21    46 Arkadiusz      Biegun                127.55 -  345: 405   78
   22    43 Joanna         Kubińska              100.59 -  289: 365   51
   23    44 Małgorzata     Sameryt               108.71 +  357: 328  159
   24    42 Joanna         Kubińska              100.59 +  400: 316  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2543  / 24 105.96




	Damian Chabrowski 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Andrzej        Tyczyno               116.94 -  308: 379   67
    2    38 Rafał          Skibicki              108.27 +  371: 286  158
    3    27 Marek          Reda                  133.14 -  358: 459   83
    4    32 Karol          Waniek                100.00 +  448: 376  150
    5    18 Tomasz         Suchanek              124.06 -  395: 426   74
    6    33 Sławomir       Piotrowski            111.15 -  318: 383   61
    7    39 Małgorzata     Sameryt               108.71 -  333: 334   59
    8    44 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 -  297: 408   75
    9    50 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  417: 273  150
   10    46 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 -  308: 399   68
   11    47 Wiesław        Olewiński             107.92 +  357: 267  158
   12    44 Tomasz         Górka                 117.41 -  269: 435   67
   13    44 Karolina       Drabik                104.79 -  378: 385   55
   14    42 Monika         Laskowska             100.91 +  351: 261  151
   15    44 Jerzy          Matyasik              114.78 -  321: 338   65
   16    47 Piotr          Szutenberg            110.60 -  330: 344   61
   17    52 Bartosz        Klimczak              100.00 +  348: 236  150
   18    48 Grzegorz       Bajer                 103.81 -  321: 509   54
   19    51 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  363: 355  150
   20    48 Małgorzata     Szczygieł             112.67 -  297: 448   63
   21    49 Joanna         Ostrowska             115.13 +  356: 354  165
   22    48 Radosław       Więch                 100.00 +  392: 258  150
   23    42 Zdzisław       Szota                 117.39 -  338: 373   67
   24    48 Radosław       Więch                 100.00 +  361: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2451  / 24 102.12




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Monika         Laskowska             100.91 +  448: 370  151
    2    15 Radosław       Sowiński              112.40 -  367: 457   62
    3    19 Jacek          Pietruszka            115.46 -  319: 333   65
    4    35 Tomasz         Siwiński              101.22 -  281: 379   51
    5    47 Adam           Janicki               100.50 -  356: 377   50
    6    49 Zbigniew       Wietecki              117.39 -  298: 461   67
    7    51 Piotr          Szewczyk              100.00 +  420: 249  150
    8    46 Grzegorz       Bajer                 103.81 +  423: 333  154
    9    41 Joanna         Kubińska              100.59 -  345: 363   51
   10    45 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  374: 338  150
   11    40 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 -  380: 403   68
   12    41 Magdalena      Kublik                115.37 -  336: 383   65
   13    39 Małgorzata     Szczygieł             112.67 -  285: 399   63
   14    44 Tomasz         Górka                 117.41 -  295: 396   67
   15    48 Iza            Kraj                  108.06 -  340: 435   58
   16    51 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  305: 243  154
   17    51 Joanna         Żłobicka              100.00 +  392: 248  150
   18    49 Sławomir       Długosz               104.78 -  363: 414   55
   19    50 Radosław       Więch                 100.00 -  343: 409   50
   20    53 Beata          Kozłowska             100.00 +  375: 288  150
   21    48 Dariusz        Nawrocki              108.56 -  353: 378   59
   22    53 Jan            Pawłowski             100.00 +  289: 236  150
   23    50 Natalia        Kosiba                100.00 +  364: 333  150
   24    47 Przemysław     Pawlic                102.46 -  394: 525   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2242  / 24  93.42




	Bartosz Klimczak 100.00 Mysiadło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Andrzej        Gostomski             116.89 +  342: 293  167
    2    24 Robert         Duczemiński           139.91 -  217: 451   90
    3    39 Mariusz        Grodek                115.55 -  227: 513   66
    4    47 Łukasz         Bobowski              127.61 -  298: 370   78
    5    50 Tomasz         Górka                 117.41 -  265: 484   67
    6    52 Wiesław        Olewiński             107.92 -  314: 333   58
    7    53 Iza            Kraj                  108.06 =  351: 351  108
    8    51 Radosław       Więch                 100.00 -  322: 456   50
    9    52 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 -  316: 353   68
   10    53 Piotr          Szewczyk              100.00 -  270: 442   50
   11    54 Beata          Kozłowska             100.00 +  350: 226  150
   12    53 Iza            Kraj                  108.06 -  230: 408   58
   13    52 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  323: 313  150
   14    53 Jan            Pawłowski             100.00 +  353: 328  150
   15    50 Grzegorz       Bajer                 103.81 -  361: 374   54
   16    50 Małgorzata     Sameryt               108.71 -  239: 423   59
   17    52 Damian         Chabrowski            100.00 -  236: 348   50
   18    53 Joanna         Żłobicka              100.00 -  281: 333   50
   19    53 Jan            Pawłowski             100.00 +  373: 216  150
   20    54 Wojciech       Gołęcki               104.44 -  361: 370   54
   21    53 Wojciech       Gołęcki               104.44 -  335: 338   54
   22    51 Joanna         Ostrowska             115.13 -  265: 399   65
   23    54 Jan            Pawłowski             100.00 -  345: 373   50
   24    53 Piotr          Szewczyk              100.00 -  282: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1946  / 24  81.08




	Natalia Kosiba 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Andrzej        Słapiński             119.48 -  222: 384   69
    2    53 Joanna         Żłobicka              100.00 +  322: 277  150
    3    40 Piotr          Adamczyk              117.76 -  280: 337   68
    4    46 Iza            Kraj                  108.06 +  367: 305  158
    5    36 Kamil          Nawrocki              128.61 +  405: 351  179
    6    27 Przemysław     Herdzina              129.93 -  353: 364   80
    7    36 Jarosław       Puchalski             127.20 -  338: 422   77
    8    40 Adam           Klimont               114.38 -  266: 354   64
    9    44 Małgorzata     Szczygieł             112.67 +  329: 328  163
   10    38 Rafał          Skibicki              108.27 -  377: 395   58
   11    44 Karolina       Drabik                104.79 +  403: 246  155
   12    38 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  360: 318  150
   13    31 Andrzej        Tyczyno               116.94 +  328: 280  167
   14    25 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  251: 393   70
   15    30 Przemysław     Rybicki               113.31 -  346: 385   63
   16    37 Paweł          Kowalski              111.93 -  269: 361   62
   17    34 Bogusław       Puchalski             112.83 -  301: 442   63
   18    45 Wiesław        Olewiński             107.92 +  322: 294  158
   19    34 Mirosław       Uglik                 100.00 -  259: 384   50
   20    44 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  277: 302   50
   21    42 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 -  324: 396   68
   22    49 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  243: 500   50
   23    50 Jacek          Cichecki              100.00 -  333: 364   50
   24    51 Wojciech       Gołęcki               104.44 -  285: 289   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2276  / 24  94.83




	Beata Kozłowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Piotr          Adamczyk              117.76 -  205: 355   68
    2    54 Przemysław     Rybicki               113.31 -  241: 387   63
    3    54 Iza            Kraj                  108.06 -  236: 391   58
    4    54 Adam           Janicki               100.50 -  284: 301   50
    5    54 Wiesław        Olewiński             107.92 -  286: 468   58
    6    54 Jan            Pawłowski             100.00 -  250: 299   50
    7    54 Wojciech       Gołęcki               104.44 -  267: 337   54
    8    53 Magdalena      Kublik                115.37 -  311: 490   65
    9    54 Sławomir       Długosz               104.78 -  194: 356   55
   10    54 Monika         Laskowska             100.91 -  149: 526   51
   11    54 Bartosz        Klimczak              100.00 -  226: 350   50
   12    54 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  331: 272  154
   13    53 Piotr          Szewczyk              100.00 +  310: 282  150
   14    54 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  292: 357   50
   15    54 Piotr          Szewczyk              100.00 -  302: 329   50
   16    52 Joanna         Żłobicka              100.00 -  270: 392   50
   17    54 Piotr          Szewczyk              100.00 +  338: 284  150
   18    52 Radosław       Więch                 100.00 -  311: 394   50
   19    54 Piotr          Szewczyk              100.00 -  260: 359   50
   20    53 Jacek          Cichecki              100.00 -  288: 375   50
   21    54 Jan            Pawłowski             100.00 +  386: 321  150
   22    52 Marianna       Kozłowska             108.44 +  385: 384  158
   23    53 Piotr          Szewczyk              100.00 -  249: 365   50
   24    54 Jan            Pawłowski             100.00 -  261: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 24  74.33




	Maria Krzyżanowska 100.00 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Tomasz         Łapka                 116.47 -  295: 483   66
    2    43 Krzysztof      Sporczyk              122.99 +  408: 319  173
    3    23 Przemysław     Pawlic                102.46 -  289: 390   52
    4    41 Alina          Białobrzewska         110.71 +  371: 361  161
    5    35 Radosław       Sowiński              112.40 -  248: 412   62
    6    42 Jarosław       Puchalski             127.20 -  374: 402   77
    7    45 Małgorzata     Szczygieł             112.67 +  418: 348  163
    8    36 Grzegorz       Kulgawczuk            113.67 +  400: 388  164
    9    28 Karol          Waniek                100.00 -  299: 398   50
   10    35 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  284: 320   70
   11    43 Sławomir       Piotrowski            111.15 +  351: 345  161
   12    38 Natalia        Kosiba                100.00 -  318: 360   50
   13    51 Dariusz        Nawrocki              108.56 +  380: 370  159
   14    38 Małgorzata     Jóźwiak               117.57 -  320: 381   68
   15    38 Katarzyna      Rosiek                111.08 +  365: 330  161
   16    35 Dariusz        Białobrzewski         105.85 +  378: 285  156
   17    31 Rafał          Wesołowski            117.02 +  459: 323  167
   18    27 Andrzej        Gostomski             116.89 -  400: 430   67
   19    25 Marek          Roszak                130.18 +  420: 308  180
   20    27 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 +  387: 358  175
   21    18 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  326: 331   70
   22    28 Robert         Duczemiński           139.91 -  325: 429   90
   23    29 Zbigniew       Wietecki              117.39 -  303: 441   67
   24    35 Zdzisław       Szota                 117.39 +  373: 351  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2776  / 24 115.67




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Robert         Głowacki              118.34 -  293: 315   68
    2    45 Jacek          Pietruszka            115.46 -  262: 371   65
    3    52 Katarzyna      Rosiek                111.08 -  262: 495   61
    4    53 Rafał          Skibicki              108.27 -  304: 378   58
    5    53 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  277: 413   50
    6    54 Beata          Kozłowska             100.00 +  299: 250  150
    7    52 Sławomir       Długosz               104.78 +  389: 222  155
    8    49 Joanna         Żłobicka              100.00 +  367: 336  150
    9    45 Jerzy          Matyasik              114.78 -  295: 422   65
   10    50 Sławomir       Piotrowski            111.15 -  315: 458   61
   11    51 Piotr          Adamczyk              117.76 -  222: 427   68
   12    52 Sławomir       Długosz               104.78 -  270: 299   55
   13    54 Wojciech       Gołęcki               104.44 -  287: 369   54
   14    53 Bartosz        Klimczak              100.00 -  328: 353   50
   15    53 Wojciech       Gołęcki               104.44 -  288: 406   54
   16    53 Radosław       Więch                 100.00 -  218: 426   50
   17    53 Wojciech       Gołęcki               104.44 -  274: 360   54
   18    54 Piotr          Szewczyk              100.00 +  417: 310  150
   19    53 Bartosz        Klimczak              100.00 -  216: 373   50
   20    52 Joanna         Ostrowska             115.13 -  359: 424   65
   21    54 Beata          Kozłowska             100.00 -  321: 386   50
   22    53 Jacek          Cichecki              100.00 -  236: 289   50
   23    54 Bartosz        Klimczak              100.00 +  373: 345  150
   24    54 Beata          Kozłowska             100.00 +  338: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1933  / 24  80.54




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Rafał          Wesołowski            117.02 -  230: 461   67
    2    52 Przemysław     Herdzina              129.93 -  329: 352   80
    3    51 Małgorzata     Szczygieł             112.67 -  389: 396   63
    4    48 Artur          Irzyk                 126.21 -  290: 443   76
    5    53 Jan            Pawłowski             100.00 +  413: 277  150
    6    48 Magdalena      Kublik                115.37 +  426: 397  165
    7    37 Karol          Waniek                100.00 -  315: 354   50
    8    50 Iza            Kraj                  108.06 +  341: 319  158
    9    38 Marek          Roszak                130.18 -  316: 457   80
   10    45 Jacek          Cichecki              100.00 -  338: 374   50
   11    50 Monika         Laskowska             100.91 -  329: 407   51
   12    50 Joanna         Żłobicka              100.00 -  294: 327   50
   13    52 Bartosz        Klimczak              100.00 -  313: 323   50
   14    54 Beata          Kozłowska             100.00 +  357: 292  150
   15    52 Wiesław        Olewiński             107.92 -  329: 353   58
   16    54 Piotr          Szewczyk              100.00 +  450: 314  150
   17    49 Joanna         Ostrowska             115.13 -  349: 457   65
   18    51 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  389: 383  154
   19    51 Damian         Chabrowski            100.00 -  355: 363   50
   20    51 Sławomir       Długosz               104.78 -  270: 346   55
   21    52 Piotr          Szewczyk              100.00 +  404: 247  150
   22    49 Natalia        Kosiba                100.00 +  500: 243  150
   23    49 Marianna       Kozłowska             108.44 +  444: 424  158
   24    46 Grzegorz       Bajer                 103.81 -  308: 323   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2284  / 24  95.17




	Piotr Szewczyk 100.00 Skarżysko-Kamienna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Tomasz         Górka                 117.41 -  263: 396   67
    2    51 Magdalena      Kublik                115.37 -  284: 478   65
    3    53 Krzysztof      Sporczyk              122.99 -  329: 450   73
    4    52 Marek          Roszak                130.18 +  372: 370  180
    5    48 Rafał          Skibicki              108.27 -  360: 406   58
    6    50 Alina          Białobrzewska         110.71 -  297: 440   61
    7    51 Jacek          Cichecki              100.00 -  249: 420   50
    8    54 Sławomir       Długosz               104.78 +  400: 244  155
    9    49 Marianna       Kozłowska             108.44 -  264: 472   58
   10    53 Bartosz        Klimczak              100.00 +  442: 270  150
   11    49 Radosław       Więch                 100.00 -  298: 387   50
   12    51 Wiesław        Olewiński             107.92 -  312: 392   58
   13    53 Beata          Kozłowska             100.00 -  282: 310   50
   14    51 Iza            Kraj                  108.06 -  240: 397   58
   15    54 Beata          Kozłowska             100.00 +  329: 302  150
   16    54 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  314: 450   50
   17    54 Beata          Kozłowska             100.00 -  284: 338   50
   18    54 Jan            Pawłowski             100.00 -  310: 417   50
   19    54 Beata          Kozłowska             100.00 +  359: 260  150
   20    50 Joanna         Żłobicka              100.00 +  321: 286  150
   21    52 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  247: 404   50
   22    54 Wojciech       Gołęcki               104.44 -  331: 367   54
   23    53 Beata          Kozłowska             100.00 +  365: 249  150
   24    53 Bartosz        Klimczak              100.00 +  395: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2137  / 24  89.04




	Mirosław Uglik 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 +  478: 325  170
    2     8 Tomasz         Górka                 117.41 +  347: 309  167
    3     3 Rafał          Wesołowski            117.02 -  323: 366   67
    4    10 Dawid          Pikul                 136.98 -  307: 459   87
    5    21 Mariusz        Grodek                115.55 -  287: 413   66
    6    32 Piotr          Szutenberg            110.60 +  376: 267  161
    7    29 Zdzisław       Szota                 117.39 -  360: 393   67
    8    30 Kamil          Nawrocki              128.61 +  364: 317  179
    9    26 Radosław       Sowiński              112.40 +  435: 310  162
   10    19 Łukasz         Bobowski              127.61 +  466: 362  178
   11    16 Mateusz        Żbikowski             140.48 -  339: 426   90
   12    23 Mariola        Osajda-Matczak        119.70 -  339: 371   70
   13    20 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  470: 385  175
   14    18 Filip          Sosin                 135.65 -  349: 556   86
   15    27 Mariusz        Sylwestrzuk           124.96 -  304: 333   75
   16    25 Jarosław       Puchalski             127.20 +  536: 361  177
   17    28 Bogdan         Kozłowski             114.97 -  360: 400   65
   18    29 Michał         Ozimiński             114.64 -  361: 376   65
   19    34 Natalia        Kosiba                100.00 +  384: 259  150
   20    29 Zbigniew       Wietecki              117.39 -  330: 402   67
   21    34 Iza            Kraj                  108.06 +  396: 280  158
   22    29 Marek          Roszak                130.18 +  504: 320  180
   23    25 Robert         Głowacki              118.34 -  308: 328   68
   24    29 Marek          Rogalski              112.90 +  375: 363  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2893  / 24 120.54




	Karol Waniek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Zdzisław       Szota                 117.39 -  317: 418   67
    2    33 Anna           Stefańska             110.38 +  479: 324  160
    3    25 Przemysław     Herdzina              129.93 -  370: 399   80
    4    32 Damian         Chabrowski            100.00 -  376: 448   50
    5    41 Joanna         Ostrowska             115.13 -  283: 387   65
    6    46 Sławomir       Długosz               104.78 +  419: 371  155
    7    37 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  354: 315  150
    8    34 Adam           Janicki               100.50 +  406: 278  150
    9    28 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  398: 299  150
   10    28 Paweł          Kowalski              111.93 +  454: 273  162
   11    11 Paweł          Janaś                 129.68 +  470: 329  180
   12    11 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  484: 334  175
   13     1 Wojciech       Zemło                 136.96 +  421: 332  187
   14     5 Jakub          Szymczak              120.87 +  411: 369  171
   15     5 Paweł          Jackowski             134.29 -  400: 510   84
   16     8 Filip          Sosin                 135.65 -  216: 445   86
   17    15 Krzysztof      Leśniak               113.74 -  333: 371   64
   18    13 Piotr          Szałkiewicz           128.87 -  332: 360   79
   19     9 Kazimierz.J    Merklejn              147.46 -  247: 455   97
   20    22 Marek          Reda                  133.14 -  337: 398   83
   21    28 Piotr          Szutenberg            110.60 +  309: 286  161
   22    21 Rafał          Wesołowski            117.02 +  441: 319  167
   23    15 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  321: 417   74
   24    21 Zbigniew       Wietecki              117.39 -  272: 396   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2864  / 24 119.33




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Łukasz         Szałkiewicz           119.74 -  279: 413   70
    2    48 Iza            Kraj                  108.06 +  440: 324  158
    3    17 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  319: 384   74
    4    31 Maciej         Sancewicz             112.19 -  279: 485   62
    5    43 Piotr          Szutenberg            110.60 -  362: 436   61
    6    45 Monika         Laskowska             100.91 +  341: 326  151
    7    42 Michał         Ozimiński             114.64 -  364: 542   65
    8    51 Bartosz        Klimczak              100.00 +  456: 322  150
    9    47 Dariusz        Białobrzewski         105.85 -  243: 579   56
   10    43 Marianna       Kozłowska             108.44 -  306: 357   58
   11    49 Piotr          Szewczyk              100.00 +  387: 298  150
   12    48 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  313: 322   50
   13    47 Piotr          Adamczyk              117.76 -  299: 427   68
   14    49 Sławomir       Długosz               104.78 -  270: 337   55
   15    51 Joanna         Ostrowska             115.13 -  369: 397   65
   16    53 Jan            Pawłowski             100.00 +  426: 218  150
   17    50 Grzegorz       Bajer                 103.81 -  284: 366   54
   18    52 Beata          Kozłowska             100.00 +  394: 311  150
   19    50 Jacek          Cichecki              100.00 +  409: 343  150
   20    49 Tomasz         Siwiński              101.22 -  270: 370   51
   21    51 Joanna         Żłobicka              100.00 +  367: 344  150
   22    48 Damian         Chabrowski            100.00 -  258: 392   50
   23    52 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  333: 290  154
   24    48 Damian         Chabrowski            100.00 -  264: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2252  / 24  93.83




	Joanna Żłobicka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Zbigniew       Wietecki              117.39 -  330: 347   67
    2    53 Natalia        Kosiba                100.00 -  277: 322   50
    3    48 Piotr          Szutenberg            110.60 +  377: 363  161
    4    43 Kamil          Górka                 136.34 -  331: 373   86
    5    44 Alina          Białobrzewska         110.71 +  363: 297  161
    6    39 Małgorzata     Szmuksta              105.49 -  328: 346   55
    7    44 Tomasz         Górka                 117.41 -  415: 422   67
    8    49 Jan            Pawłowski             100.00 -  336: 367   50
    9    51 Iza            Kraj                  108.06 +  388: 353  158
   10    42 Magdalena      Kublik                115.37 -  350: 365   65
   11    48 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  291: 394   50
   12    50 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  327: 294  150
   13    46 Krzysztof      Leśniak               113.74 -  349: 367   64
   14    46 Jerzy          Matyasik              114.78 -  321: 434   65
   15    49 Dariusz        Nawrocki              108.56 -  274: 433   59
   16    52 Beata          Kozłowska             100.00 +  392: 270  150
   17    51 Jacek          Cichecki              100.00 -  248: 392   50
   18    53 Bartosz        Klimczak              100.00 +  333: 281  150
   19    52 Wojciech       Gołęcki               104.44 +  349: 328  154
   20    50 Piotr          Szewczyk              100.00 -  286: 321   50
   21    51 Radosław       Więch                 100.00 -  344: 367   50
   22    50 Sławomir       Długosz               104.78 +  296: 292  155
   23    47 Joanna         Ostrowska             115.13 +  361: 312  165
   24    49 Adam           Janicki               100.50 -  235: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2282  / 24  95.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Grodek                433: 376
   2 Jacek          Pietruszka           - Mariusz        Skrobosz              344: 401
   3 Krzysztof      Mówka                - Magdalena      Kublik                477: 336
   4 Joanna         Ostrowska            - Sławomir       Kucia                 314: 398
   5 Mateusz        Żbikowski            - Bogdan         Kozłowski             339: 322
   6 Jerzy          Matyasik             - Robert         Duczemiński           296: 415
   7 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kupczyńska            404: 393
   8 Michał         Ozimiński            - Miłosz         Wrzałek               446: 435
   9 Dariusz        Kosz                 - Adam           Klimont               439: 317
  10 Krzysztof      Leśniak              - Dawid          Pikul                 339: 453
  11 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Kulgawczuk            417: 336
  12 Przemysław     Rybicki              - Kamil          Górka                 327: 352
  13 Filip          Sosin                - Marek          Rogalski              381: 531
  14 Bogusław       Puchalski            - Paweł          Jackowski             266: 450
  15 Marek          Reda                 - Małgorzata     Szczygieł             394: 324
  16 Radosław       Sowiński             - Maciej         Czupryniak            368: 343
  17 Robert         Kamiński             - Maciej         Sancewicz             486: 277
  18 Paweł          Kowalski             - Marek          Roszak                439: 387
  19 Przemysław     Herdzina             - Sławomir       Piotrowski            335: 397
  20 Katarzyna      Rosiek               - Aleksander     Puchalski             364: 491
  21 Robert         Kuszpit              - Alina          Białobrzewska         397: 319
  22 Piotr          Szutenberg           - Paweł          Janaś                 358: 546
  23 Piotr          Szałkiewicz          - Anna           Stefańska             398: 380
  24 Małgorzata     Sameryt              - Kamil          Nawrocki              481: 357
  25 Sergiusz       Puchalski            - Dariusz        Nawrocki              319: 361
  26 Marianna       Kozłowska            - Łukasz         Bobowski              372: 376
  27 Arkadiusz      Biegun               - Rafał          Skibicki              369: 365
  28 Iza            Kraj                 - Łukasz         Tuszyński             340: 449
  29 Jarosław       Puchalski            - Wiesław        Olewiński             411: 282
  30 Patrycja       Śliwińska            - Artur          Irzyk                 407: 378
  31 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dariusz        Białobrzewski         353: 301
  32 Małgorzata     Szmuksta             - Grzegorz       Koczkodon             342: 346
  33 Tomasz         Suchanek             - Karolina       Drabik                433: 310
  34 Sławomir       Długosz              - Małgorzata     Sulejewska            397: 358
  35 Michał         Alabrudziński        - Wojciech       Gołęcki               388: 295
  36 Grzegorz       Bajer                - Krzysztof      Sporczyk              458: 355
  37 Grzegorz       Kurowski             - Przemysław     Pawlic                399: 443
  38 Tomasz         Siwiński             - Jakub          Szymczak              367: 304
  39 Jędrzej        Florek               - Joanna         Kubińska              481: 294
  40 Adam           Janicki              - Daniel         Janus                 347: 363
  41 Łukasz         Szałkiewicz          - Radosław       Więch                 413: 279
  42 Mirosław       Uglik                - Mariola        Osajda-Matczak        478: 325
  43 Andrzej        Słapiński            - Natalia        Kosiba                384: 222
  44 Jan            Pawłowski            - Robert         Głowacki              293: 315
  45 Piotr          Adamczyk             - Beata          Kozłowska             355: 205
  46 Anna           Andrzejczuk          - Małgorzata     Jóźwiak               311: 318
  47 Tomasz         Górka                - Piotr          Szewczyk              396: 263
  48 Karol          Waniek               - Zdzisław       Szota                 317: 418
  49 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Żłobicka              347: 330
  50 Ziemowit       Pazda                - Rafał          Wesołowski            230: 461
  51 Andrzej        Tyczyno              - Damian         Chabrowski            379: 308
  52 Bartosz        Klimczak             - Andrzej        Gostomski             342: 293
  53 Tomasz         Łapka                - Maria          Krzyżanowska          483: 295
  54 Jacek          Cichecki             - Monika         Laskowska             448: 370


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Tomasz         Zwoliński             303: 444
   2 Marek          Rogalski             - Mariusz        Skrobosz              279: 488
   3 Aleksander     Puchalski            - Sławomir       Kucia                 314: 366
   4 Piotr          Szałkiewicz          - Robert         Kamiński              378: 297
   5 Robert         Kuszpit              - Tomasz         Łapka                 377: 343
   6 Sławomir       Piotrowski           - Jędrzej        Florek                282: 426
   7 Sławomir       Długosz              - Małgorzata     Sameryt               337: 397
   8 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Górka                 347: 309
   9 Marek          Reda                 - Krzysztof      Mówka                 392: 407
  10 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         450: 371
  11 Andrzej        Słapiński            - Grzegorz       Bajer                 442: 285
  12 Dawid          Pikul                - Andrzej        Tyczyno               461: 334
  13 Łukasz         Bobowski             - Paweł          Jackowski             359: 387
  14 Łukasz         Tuszyński            - Arkadiusz      Biegun                477: 283
  15 Radosław       Sowiński             - Jacek          Cichecki              457: 367
  16 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Siwiński              417: 309
  17 Przemysław     Pawlic               - Daniel         Janus                 362: 363
  18 Dariusz        Nawrocki             - Dariusz        Kosz                  281: 421
  19 Paweł          Kowalski             - Piotr          Adamczyk              380: 368
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Suchanek              468: 464
  21 Kamil          Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              326: 442
  22 Zdzisław       Szota                - Zbigniew       Wietecki              346: 321
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Zemło                 390: 427
  24 Robert         Duczemiński          - Bartosz        Klimczak              451: 217
  25 Mateusz        Żbikowski            - Łukasz         Szałkiewicz           292: 333
  26 Małgorzata     Jóźwiak              - Jarosław       Puchalski             313: 424
  27 Robert         Głowacki             - Patrycja       Śliwińska             495: 260
  28 Miłosz         Wrzałek              - Mariola        Osajda-Matczak        337: 422
  29 Małgorzata     Szczygieł            - Grzegorz       Kurowski              375: 404
  30 Magdalena      Kupczyńska           - Bogdan         Kozłowski             496: 393
  31 Marek          Roszak               - Sergiusz       Puchalski             337: 404
  32 Alina          Białobrzewska        - Filip          Sosin                 400: 373
  33 Anna           Stefańska            - Karol          Waniek                324: 479
  34 Artur          Irzyk                - Adam           Klimont               409: 449
  35 Mariusz        Grodek               - Joanna         Ostrowska             350: 288
  36 Marianna       Kozłowska            - Anna           Andrzejczuk           349: 325
  37 Karolina       Drabik               - Monika         Laskowska             425: 386
  38 Damian         Chabrowski           - Rafał          Skibicki              371: 286
  39 Jakub          Szymczak             - Katarzyna      Rosiek                342: 316
  40 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Białobrzewski         470: 324
  41 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Szutenberg            424: 355
  42 Kamil          Nawrocki             - Wojciech       Gołęcki               393: 307
  43 Maria          Krzyżanowska         - Krzysztof      Sporczyk              408: 319
  44 Joanna         Kubińska             - Adam           Janicki               397: 276
  45 Jacek          Pietruszka           - Jan            Pawłowski             371: 262
  46 Maciej         Czupryniak           - Andrzej        Gostomski             365: 378
  47 Wiesław        Olewiński            - Małgorzata     Szmuksta              327: 389
  48 Radosław       Więch                - Iza            Kraj                  440: 324
  49 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Leśniak               513: 297
  50 Grzegorz       Kulgawczuk           - Bogusław       Puchalski             381: 418
  51 Magdalena      Kublik               - Piotr          Szewczyk              478: 284
  52 Ziemowit       Pazda                - Przemysław     Herdzina              329: 352
  53 Joanna         Żłobicka             - Natalia        Kosiba                277: 322
  54 Beata          Kozłowska            - Przemysław     Rybicki               241: 387


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Puchalski            - Łukasz         Tuszyński             415: 429
   2 Dawid          Pikul                - Andrzej        Słapiński             350: 446
   3 Rafał          Wesołowski           - Mirosław       Uglik                 366: 323
   4 Jędrzej        Florek               - Radosław       Sowiński              377: 343
   5 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Sylwestrzuk           482: 268
   6 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Kowalski              369: 343
   7 Robert         Głowacki             - Małgorzata     Sameryt               323: 277
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Szałkiewicz           550: 274
   9 Robert         Duczemiński          - Robert         Kuszpit               376: 557
  10 Sławomir       Kucia                - Michał         Ozimiński             417: 408
  11 Dariusz        Kosz                 - Zdzisław       Szota                 466: 450
  12 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Szałkiewicz           355: 444
  13 Daniel         Janus                - Wojciech       Zemło                 399: 318
  14 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Suchanek              283: 441
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Marianna       Kozłowska             396: 429
  16 Paweł          Janaś                - Jerzy          Matyasik              411: 315
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Radosław       Więch                 384: 319
  18 Tomasz         Łapka                - Alina          Białobrzewska         439: 376
  19 Jacek          Cichecki             - Jacek          Pietruszka            319: 333
  20 Magdalena      Kublik               - Przemysław     Rybicki               284: 406
  21 Marek          Rogalski             - Andrzej        Tyczyno               425: 392
  22 Tomasz         Górka                - Aleksander     Puchalski             363: 395
  23 Maria          Krzyżanowska         - Przemysław     Pawlic                289: 390
  24 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Kubińska              334: 294
  25 Karol          Waniek               - Przemysław     Herdzina              370: 399
  26 Maciej         Sancewicz            - Bogusław       Puchalski             380: 429
  27 Damian         Chabrowski           - Marek          Reda                  358: 459
  28 Sławomir       Piotrowski           - Robert         Kamiński              350: 449
  29 Adam           Klimont              - Kamil          Górka                 425: 413
  30 Tomasz         Siwiński             - Michał         Alabrudziński         346: 373
  31 Andrzej        Gostomski            - Kamil          Nawrocki              351: 342
  32 Mariola        Osajda-Matczak       - Zbigniew       Wietecki              407: 343
  33 Grzegorz       Bajer                - Patrycja       Śliwińska             336: 398
  34 Grzegorz       Koczkodon            - Arkadiusz      Biegun                306: 403
  35 Jakub          Szymczak             - Łukasz         Bobowski              415: 320
  36 Dariusz        Nawrocki             - Karolina       Drabik                290: 401
  37 Mateusz        Żbikowski            - Sławomir       Długosz               382: 260
  38 Małgorzata     Szmuksta             - Małgorzata     Jóźwiak               399: 289
  39 Bartosz        Klimczak             - Mariusz        Grodek                227: 513
  40 Natalia        Kosiba               - Piotr          Adamczyk              280: 337
  41 Artur          Irzyk                - Sergiusz       Puchalski             337: 497
  42 Rafał          Skibicki             - Miłosz         Wrzałek               354: 411
  43 Monika         Laskowska            - Anna           Andrzejczuk           352: 371
  44 Filip          Sosin                - Krzysztof      Leśniak               328: 359
  45 Dariusz        Białobrzewski        - Marek          Roszak                380: 309
  46 Adam           Janicki              - Grzegorz       Kulgawczuk            347: 418
  47 Bogdan         Kozłowski            - Wiesław        Olewiński             449: 298
  48 Piotr          Szutenberg           - Joanna         Żłobicka              363: 377
  49 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Czupryniak            341: 406
  50 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Stefańska             284: 337
  51 Małgorzata     Szczygieł            - Ziemowit       Pazda                 396: 389
  52 Jan            Pawłowski            - Katarzyna      Rosiek                262: 495
  53 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Szewczyk              450: 329
  54 Beata          Kozłowska            - Iza            Kraj                  236: 391


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Słapiński             465: 325
   2 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 441: 336
   3 Łukasz         Szałkiewicz          - Łukasz         Tuszyński             313: 375
   4 Sławomir       Kucia                - Robert         Kuszpit               476: 431
   5 Dariusz        Kosz                 - Robert         Głowacki              474: 405
   6 Daniel         Janus                - Jędrzej        Florek                543: 284
   7 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Wesołowski            334: 455
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Ozimiński             438: 273
   9 Tomasz         Łapka                - Marianna       Kozłowska             393: 381
  10 Dawid          Pikul                - Mirosław       Uglik                 459: 307
  11 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Janaś                 358: 306
  12 Karolina       Drabik               - Jarosław       Puchalski             366: 267
  13 Michał         Alabrudziński        - Marek          Reda                  451: 318
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Robert         Duczemiński           354: 358
  15 Przemysław     Rybicki              - Mariusz        Grodek                381: 380
  16 Paweł          Jackowski            - Marek          Rogalski              404: 455
  17 Robert         Kamiński             - Bogusław       Puchalski             356: 395
  18 Sergiusz       Puchalski            - Mariusz        Sylwestrzuk           511: 299
  19 Zdzisław       Szota                - Przemysław     Herdzina              426: 324
  20 Patrycja       Śliwińska            - Małgorzata     Sulejewska            360: 356
  21 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Zwoliński             492: 398
  22 Piotr          Adamczyk             - Aleksander     Puchalski             342: 384
  23 Arkadiusz      Biegun               - Przemysław     Pawlic                409: 313
  24 Adam           Klimont              - Piotr          Szałkiewicz           375: 339
  25 Jacek          Pietruszka           - Radosław       Sowiński              347: 332
  26 Andrzej        Gostomski            - Paweł          Kowalski              379: 366
  27 Wojciech       Zemło                - Mateusz        Żbikowski             371: 366
  28 Małgorzata     Sameryt              - Magdalena      Kupczyńska            369: 409
  29 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             375: 397
  30 Katarzyna      Rosiek               - Anna           Stefańska             271: 391
  31 Radosław       Więch                - Maciej         Sancewicz             279: 485
  32 Karol          Waniek               - Damian         Chabrowski            376: 448
  33 Bogdan         Kozłowski            - Jerzy          Matyasik              332: 327
  34 Grzegorz       Kulgawczuk           - Sławomir       Piotrowski            352: 349
  35 Jacek          Cichecki             - Tomasz         Siwiński              281: 379
  36 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              319: 389
  37 Maciej         Czupryniak           - Anna           Andrzejczuk           539: 269
  38 Dariusz        Białobrzewski        - Andrzej        Tyczyno               362: 362
  39 Krzysztof      Leśniak              - Magdalena      Kublik                386: 346
  40 Sławomir       Długosz              - Małgorzata     Szczygieł             328: 348
  41 Alina          Białobrzewska        - Maria          Krzyżanowska          361: 371
  42 Kamil          Nawrocki             - Joanna         Kubińska              407: 317
  43 Kamil          Górka                - Joanna         Żłobicka              373: 331
  44 Grzegorz       Bajer                - Dariusz        Nawrocki              348: 297
  45 Małgorzata     Jóźwiak              - Tomasz         Górka                 425: 304
  46 Iza            Kraj                 - Natalia        Kosiba                305: 367
  47 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Klimczak              370: 298
  48 Ziemowit       Pazda                - Artur          Irzyk                 290: 443
  49 Monika         Laskowska            - Joanna         Ostrowska             313: 386
  50 Wiesław        Olewiński            - Filip          Sosin                 304: 445
  51 Wojciech       Gołęcki              - Piotr          Szutenberg            282: 413
  52 Piotr          Szewczyk             - Marek          Roszak                372: 370
  53 Rafał          Skibicki             - Jan            Pawłowski             378: 304
  54 Adam           Janicki              - Beata          Kozłowska             301: 284


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Kazimierz.J    Merklejn              485: 371
   2 Mariusz        Skrobosz             - Daniel         Janus                 498: 296
   3 Sławomir       Kucia                - Dariusz        Kosz                  458: 370
   4 Robert         Kuszpit              - Rafał          Wesołowski            437: 284
   5 Sergiusz       Puchalski            - Jakub          Szymczak              323: 457
   6 Robert         Głowacki             - Dawid          Pikul                 283: 453
   7 Marek          Rogalski             - Wojciech       Zemło                 322: 441
   8 Bogusław       Puchalski            - Tomasz         Łapka                 404: 352
   9 Łukasz         Szałkiewicz          - Zdzisław       Szota                 362: 334
  10 Robert         Duczemiński          - Karolina       Drabik                441: 346
  11 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Słapiński             372: 315
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Kurowski              369: 365
  13 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Mówka                 316: 579
  14 Aleksander     Puchalski            - Patrycja       Śliwińska             339: 356
  15 Andrzej        Gostomski            - Michał         Alabrudziński         364: 359
  16 Jędrzej        Florek               - Jacek          Pietruszka            359: 298
  17 Magdalena      Kupczyńska           - Adam           Klimont               405: 305
  18 Damian         Chabrowski           - Tomasz         Suchanek              395: 426
  19 Maciej         Sancewicz            - Małgorzata     Szmuksta              368: 353
  20 Maciej         Czupryniak           - Kamil          Górka                 389: 415
  21 Mariusz        Grodek               - Mirosław       Uglik                 413: 287
  22 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Szczygieł             412: 342
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Kamiński              378: 280
  24 Anna           Stefańska            - Małgorzata     Sulejewska            325: 373
  25 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Bajer                 519: 300
  26 Marek          Reda                 - Łukasz         Bobowski              454: 450
  27 Przemysław     Herdzina             - Michał         Ozimiński             509: 292
  28 Marianna       Kozłowska            - Piotr          Adamczyk              258: 406
  29 Tomasz         Siwiński             - Paweł          Kowalski              339: 335
  30 Małgorzata     Sameryt              - Piotr          Szałkiewicz           265: 337
  31 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           425: 315
  32 Krzysztof      Leśniak              - Jarosław       Puchalski             484: 304
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Mateusz        Żbikowski             421: 337
  34 Przemysław     Pawlic               - Małgorzata     Jóźwiak               389: 373
  35 Maria          Krzyżanowska         - Radosław       Sowiński              248: 412
  36 Natalia        Kosiba               - Kamil          Nawrocki              405: 351
  37 Andrzej        Tyczyno              - Bogdan         Kozłowski             342: 354
  38 Dariusz        Białobrzewski        - Grzegorz       Kulgawczuk            295: 428
  39 Artur          Irzyk                - Iza            Kraj                  441: 350
  40 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              476: 313
  41 Joanna         Ostrowska            - Karol          Waniek                387: 283
  42 Filip          Sosin                - Sławomir       Długosz               422: 348
  43 Piotr          Szutenberg           - Radosław       Więch                 436: 362
  44 Joanna         Żłobicka             - Alina          Białobrzewska         363: 297
  45 Joanna         Kubińska             - Katarzyna      Rosiek                351: 381
  46 Anna           Andrzejczuk          - Magdalena      Kublik                343: 336
  47 Adam           Janicki              - Jacek          Cichecki              377: 356
  48 Piotr          Szewczyk             - Rafał          Skibicki              360: 406
  49 Dariusz        Nawrocki             - Sławomir       Piotrowski            275: 354
  50 Bartosz        Klimczak             - Tomasz         Górka                 265: 484
  51 Monika         Laskowska            - Jerzy          Matyasik              511: 317
  52 Marek          Roszak               - Wojciech       Gołęcki               398: 391
  53 Jan            Pawłowski            - Ziemowit       Pazda                 277: 413
  54 Beata          Kozłowska            - Wiesław        Olewiński             286: 468


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              366: 436
   2 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Kucia                 336: 434
   3 Daniel         Janus                - Robert         Kuszpit               283: 447
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Dawid          Pikul                 338: 436
   5 Jędrzej        Florek               - Dariusz        Kosz                  361: 360
   6 Krzysztof      Mówka                - Bogusław       Puchalski             381: 348
   7 Przemysław     Rybicki              - Robert         Duczemiński           486: 359
   8 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Szałkiewicz           451: 356
   9 Patrycja       Śliwińska            - Jakub          Szymczak              354: 363
  10 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Gostomski             425: 355
  11 Radosław       Sowiński             - Magdalena      Kupczyńska            336: 407
  12 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Słapiński             407: 315
  13 Przemysław     Pawlic               - Paweł          Janaś                 378: 452
  14 Kamil          Górka                - Sergiusz       Puchalski             515: 245
  15 Mariusz        Grodek               - Adam           Klimont               390: 331
  16 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Sancewicz             385: 356
  17 Marek          Reda                 - Krzysztof      Leśniak               488: 266
  18 Bogdan         Kozłowski            - Tomasz         Zwoliński             405: 354
  19 Karolina       Drabik               - Marek          Rogalski              354: 422
  20 Tomasz         Łapka                - Robert         Głowacki              368: 418
  21 Zdzisław       Szota                - Grzegorz       Koczkodon             280: 456
  22 Piotr          Adamczyk             - Paweł          Jackowski             363: 399
  23 Michał         Alabrudziński        - Arkadiusz      Biegun                425: 272
  24 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Siwiński              364: 331
  25 Piotr          Szałkiewicz          - Krzysztof      Sporczyk              417: 306
  26 Aleksander     Puchalski            - Jacek          Pietruszka            426: 366
  27 Natalia        Kosiba               - Przemysław     Herdzina              353: 364
  28 Grzegorz       Kulgawczuk           - Maciej         Czupryniak            291: 546
  29 Marianna       Kozłowska            - Miłosz         Wrzałek               384: 386
  30 Małgorzata     Szczygieł            - Artur          Irzyk                 369: 392
  31 Anna           Stefańska            - Filip          Sosin                 356: 441
  32 Mirosław       Uglik                - Piotr          Szutenberg            376: 267
  33 Sławomir       Piotrowski           - Damian         Chabrowski            383: 318
  34 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Bajer                 371: 304
  35 Małgorzata     Jóźwiak              - Robert         Kamiński              325: 368
  36 Paweł          Kowalski             - Mateusz        Żbikowski             266: 403
  37 Tomasz         Górka                - Joanna         Ostrowska             313: 443
  38 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kamil          Nawrocki              359: 520
  39 Joanna         Żłobicka             - Małgorzata     Szmuksta              328: 346
  40 Michał         Ozimiński            - Adam           Janicki               349: 386
  41 Katarzyna      Rosiek               - Anna           Andrzejczuk           423: 339
  42 Jarosław       Puchalski            - Maria          Krzyżanowska          402: 374
  43 Andrzej        Tyczyno              - Małgorzata     Sameryt               338: 271
  44 Rafał          Skibicki             - Dariusz        Białobrzewski         379: 349
  45 Radosław       Więch                - Monika         Laskowska             341: 326
  46 Sławomir       Długosz              - Karol          Waniek                371: 419
  47 Joanna         Kubińska             - Marek          Roszak                331: 406
  48 Magdalena      Kublik               - Ziemowit       Pazda                 397: 426
  49 Zbigniew       Wietecki             - Jacek          Cichecki              461: 298
  50 Alina          Białobrzewska        - Piotr          Szewczyk              440: 297
  51 Iza            Kraj                 - Dariusz        Nawrocki              309: 359
  52 Wiesław        Olewiński            - Bartosz        Klimczak              333: 314
  53 Jerzy          Matyasik             - Wojciech       Gołęcki               451: 313
  54 Jan            Pawłowski            - Beata          Kozłowska             299: 250


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kucia                - Krzysztof      Mówka                 355: 496
   2 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz.J    Merklejn              575: 331
   3 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Skrobosz              433: 287
   4 Jakub          Szymczak             - Robert         Kuszpit               420: 484
   5 Dawid          Pikul                - Przemysław     Rybicki               444: 322
   6 Łukasz         Tuszyński            - Jędrzej        Florek                403: 426
   7 Paweł          Janaś                - Mariola        Osajda-Matczak        491: 292
   8 Przemysław     Herdzina             - Dariusz        Kosz                  368: 392
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Magdalena      Kupczyńska            339: 336
  10 Bogusław       Puchalski            - Tomasz         Suchanek              299: 374
  11 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Reda                  367: 259
  12 Marek          Rogalski             - Daniel         Janus                 397: 432
  13 Mariusz        Grodek               - Grzegorz       Kurowski              335: 378
  14 Robert         Głowacki             - Robert         Duczemiński           414: 393
  15 Kamil          Górka                - Łukasz         Szałkiewicz           270: 430
  16 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Szałkiewicz           350: 503
  17 Andrzej        Gostomski            - Aleksander     Puchalski             320: 465
  18 Paweł          Jackowski            - Patrycja       Śliwińska             471: 285
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Maciej         Czupryniak            373: 397
  20 Grzegorz       Kulgawczuk           - Miłosz         Wrzałek               370: 479
  21 Karolina       Drabik               - Artur          Irzyk                 369: 490
  22 Adam           Klimont              - Filip          Sosin                 346: 390
  23 Piotr          Adamczyk             - Maciej         Sancewicz             287: 374
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Tomasz         Łapka                 383: 324
  25 Kamil          Nawrocki             - Rafał          Skibicki              308: 381
  26 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Zwoliński             380: 410
  27 Sergiusz       Puchalski            - Krzysztof      Leśniak               416: 351
  28 Mateusz        Żbikowski            - Przemysław     Pawlic                398: 331
  29 Zdzisław       Szota                - Mirosław       Uglik                 393: 360
  30 Sławomir       Piotrowski           - Katarzyna      Rosiek                308: 382
  31 Radosław       Sowiński             - Tomasz         Siwiński              480: 260
  32 Łukasz         Bobowski             - Jacek          Pietruszka            430: 385
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Arkadiusz      Biegun                353: 294
  34 Robert         Kamiński             - Adam           Janicki               404: 385
  35 Andrzej        Słapiński            - Andrzej        Tyczyno               325: 357
  36 Natalia        Kosiba               - Jarosław       Puchalski             338: 422
  37 Ziemowit       Pazda                - Karol          Waniek                315: 354
  38 Marek          Roszak               - Mariusz        Sylwestrzuk           414: 297
  39 Małgorzata     Sameryt              - Damian         Chabrowski            334: 333
  40 Alina          Białobrzewska        - Małgorzata     Jóźwiak               442: 314
  41 Piotr          Szutenberg           - Grzegorz       Bajer                 340: 320
  42 Radosław       Więch                - Michał         Ozimiński             364: 542
  43 Wiesław        Olewiński            - Marianna       Kozłowska             400: 312
  44 Joanna         Żłobicka             - Tomasz         Górka                 415: 422
  45 Małgorzata     Szczygieł            - Maria          Krzyżanowska          348: 418
  46 Anna           Andrzejczuk          - Jerzy          Matyasik              293: 419
  47 Paweł          Kowalski             - Dariusz        Nawrocki              356: 356
  48 Anna           Stefańska            - Dariusz        Białobrzewski         348: 362
  49 Monika         Laskowska            - Zbigniew       Wietecki              395: 426
  50 Joanna         Kubińska             - Magdalena      Kublik                355: 323
  51 Piotr          Szewczyk             - Jacek          Cichecki              249: 420
  52 Jan            Pawłowski            - Sławomir       Długosz               389: 222
  53 Iza            Kraj                 - Bartosz        Klimczak              351: 351
  54 Wojciech       Gołęcki              - Beata          Kozłowska             337: 267


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Wojciech       Zemło                 398: 429
   2 Sławomir       Kucia                - Dawid          Pikul                 328: 418
   3 Krzysztof      Mówka                - Jędrzej        Florek                498: 475
   4 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Janaś                 361: 487
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Przemysław     Rybicki               403: 323
   6 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Głowacki              347: 395
   7 Daniel         Janus                - Łukasz         Tuszyński             362: 403
   8 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Szałkiewicz           399: 394
   9 Tomasz         Suchanek             - Piotr          Szałkiewicz           301: 357
  10 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              401: 272
  11 Aleksander     Puchalski            - Bogdan         Kozłowski             373: 337
  12 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Koczkodon             399: 378
  13 Maciej         Czupryniak           - Przemysław     Herdzina              411: 295
  14 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 310: 409
  15 Artur          Irzyk                - Zdzisław       Szota                 427: 339
  16 Jarosław       Puchalski            - Magdalena      Kupczyńska            460: 295
  17 Robert         Kamiński             - Marek          Rogalski              342: 401
  18 Katarzyna      Rosiek               - Robert         Duczemiński           223: 443
  19 Filip          Sosin                - Krzysztof      Sporczyk              326: 342
  20 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        474: 359
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Reda                  399: 332
  22 Bogusław       Puchalski            - Mariusz        Grodek                373: 393
  23 Rafał          Skibicki             - Maciej         Sancewicz             361: 383
  24 Mateusz        Żbikowski            - Radosław       Sowiński              463: 319
  25 Patrycja       Śliwińska            - Michał         Alabrudziński         374: 414
  26 Andrzej        Gostomski            - Sergiusz       Puchalski             331: 352
  27 Andrzej        Tyczyno              - Małgorzata     Sulejewska            413: 331
  28 Michał         Ozimiński            - Łukasz         Bobowski              315: 463
  29 Krzysztof      Leśniak              - Tomasz         Łapka                 492: 280
  30 Kamil          Nawrocki             - Mirosław       Uglik                 317: 364
  31 Alina          Białobrzewska        - Piotr          Adamczyk              457: 272
  32 Marek          Roszak               - Jacek          Pietruszka            363: 400
  33 Przemysław     Pawlic               - Sławomir       Piotrowski            370: 356
  34 Karol          Waniek               - Adam           Janicki               406: 278
  35 Tomasz         Górka                - Wiesław        Olewiński             372: 275
  36 Maria          Krzyżanowska         - Grzegorz       Kulgawczuk            400: 388
  37 Małgorzata     Sameryt              - Karolina       Drabik                357: 328
  38 Andrzej        Słapiński            - Arkadiusz      Biegun                385: 385
  39 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Siwiński              330: 402
  40 Adam           Klimont              - Natalia        Kosiba                354: 266
  41 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Kowalski              366: 375
  42 Dariusz        Białobrzewski        - Piotr          Szutenberg            326: 378
  43 Dariusz        Nawrocki             - Zbigniew       Wietecki              315: 387
  44 Mariusz        Sylwestrzuk          - Damian         Chabrowski            408: 297
  45 Małgorzata     Jóźwiak              - Małgorzata     Szczygieł             334: 381
  46 Grzegorz       Bajer                - Jacek          Cichecki              333: 423
  47 Marianna       Kozłowska            - Joanna         Kubińska              388: 391
  48 Anna           Andrzejczuk          - Anna           Stefańska             246: 405
  49 Joanna         Żłobicka             - Jan            Pawłowski             336: 367
  50 Ziemowit       Pazda                - Iza            Kraj                  341: 319
  51 Bartosz        Klimczak             - Radosław       Więch                 322: 456
  52 Wojciech       Gołęcki              - Monika         Laskowska             346: 244
  53 Beata          Kozłowska            - Magdalena      Kublik                311: 490
  54 Piotr          Szewczyk             - Sławomir       Długosz               400: 244


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Wojciech       Zemło                 329: 347
   2 Robert         Kuszpit              - Dawid          Pikul                 464: 392
   3 Paweł          Janaś                - Paweł          Jackowski             321: 351
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Jakub          Szymczak              443: 380
   5 Jędrzej        Florek               - Rafał          Wesołowski            372: 303
   6 Łukasz         Tuszyński            - Aleksander     Puchalski             436: 302
   7 Piotr          Szałkiewicz          - Dariusz        Kosz                  415: 326
   8 Robert         Głowacki             - Sławomir       Kucia                 397: 365
   9 Maciej         Czupryniak           - Sergiusz       Puchalski             439: 372
  10 Artur          Irzyk                - Kamil          Górka                 390: 328
  11 Łukasz         Szałkiewicz          - Mariusz        Skrobosz              303: 428
  12 Tomasz         Zwoliński            - Daniel         Janus                 406: 334
  13 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Koczkodon             360: 461
  14 Marek          Rogalski             - Przemysław     Rybicki               393: 339
  15 Tomasz         Suchanek             - Mateusz        Żbikowski             282: 488
  16 Mariusz        Grodek               - Małgorzata     Szmuksta              491: 258
  17 Łukasz         Bobowski             - Bogdan         Kozłowski             360: 410
  18 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Sporczyk              297: 410
  19 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              382: 366
  20 Andrzej        Tyczyno              - Jarosław       Puchalski             334: 400
  21 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Szutenberg            427: 330
  22 Magdalena      Kupczyńska           - Zbigniew       Wietecki              502: 324
  23 Rafał          Skibicki             - Filip          Sosin                 372: 387
  24 Adam           Klimont              - Marek          Reda                  313: 439
  25 Katarzyna      Rosiek               - Alina          Białobrzewska         402: 336
  26 Mirosław       Uglik                - Radosław       Sowiński              435: 310
  27 Jacek          Pietruszka           - Małgorzata     Sulejewska            238: 473
  28 Karol          Waniek               - Maria          Krzyżanowska          398: 299
  29 Patrycja       Śliwińska            - Zdzisław       Szota                 482: 225
  30 Robert         Kamiński             - Andrzej        Gostomski             448: 362
  31 Przemysław     Pawlic               - Małgorzata     Sameryt               361: 368
  32 Tomasz         Siwiński             - Krzysztof      Leśniak               412: 281
  33 Tomasz         Górka                - Andrzej        Słapiński             300: 349
  34 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Kowalski              357: 358
  35 Arkadiusz      Biegun               - Przemysław     Herdzina              352: 461
  36 Bogusław       Puchalski            - Michał         Ozimiński             566: 266
  37 Kamil          Nawrocki             - Sławomir       Piotrowski            498: 367
  38 Marek          Roszak               - Ziemowit       Pazda                 457: 316
  39 Tomasz         Łapka                - Mariusz        Sylwestrzuk           310: 269
  40 Grzegorz       Kulgawczuk           - Piotr          Adamczyk              365: 352
  41 Jacek          Cichecki             - Joanna         Kubińska              345: 363
  42 Adam           Janicki              - Joanna         Ostrowska             316: 308
  43 Karolina       Drabik               - Wiesław        Olewiński             359: 343
  44 Natalia        Kosiba               - Małgorzata     Szczygieł             329: 328
  45 Jerzy          Matyasik             - Jan            Pawłowski             422: 295
  46 Anna           Stefańska            - Dariusz        Nawrocki              297: 342
  47 Radosław       Więch                - Dariusz        Białobrzewski         243: 579
  48 Magdalena      Kublik               - Wojciech       Gołęcki               373: 285
  49 Piotr          Szewczyk             - Marianna       Kozłowska             264: 472
  50 Damian         Chabrowski           - Anna           Andrzejczuk           417: 273
  51 Iza            Kraj                 - Joanna         Żłobicka              353: 388
  52 Bartosz        Klimczak             - Małgorzata     Jóźwiak               316: 353
  53 Monika         Laskowska            - Grzegorz       Bajer                 345: 348
  54 Sławomir       Długosz              - Beata          Kozłowska             356: 194


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Łukasz         Tuszyński             393: 332
   2 Robert         Kuszpit              - Paweł          Jackowski             373: 356
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Jędrzej        Florek                428: 353
   4 Krzysztof      Mówka                - Robert         Głowacki              409: 309
   5 Dawid          Pikul                - Piotr          Szałkiewicz           396: 319
   6 Paweł          Janaś                - Sławomir       Kucia                 321: 396
   7 Jakub          Szymczak             - Maciej         Czupryniak            410: 396
   8 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              345: 418
   9 Jarosław       Puchalski            - Artur          Irzyk                 308: 341
  10 Aleksander     Puchalski            - Rafał          Wesołowski            364: 310
  11 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             398: 417
  12 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Koczkodon             302: 476
  13 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Grodek                309: 345
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Rogalski              321: 434
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Kamil          Górka                 361: 464
  16 Daniel         Janus                - Miłosz         Wrzałek               351: 324
  17 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Szałkiewicz           401: 354
  18 Marek          Reda                 - Przemysław     Rybicki               394: 368
  19 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Bobowski              466: 362
  20 Bogusław       Puchalski            - Patrycja       Śliwińska             335: 429
  21 Filip          Sosin                - Grzegorz       Kurowski              365: 357
  22 Małgorzata     Sulejewska           - Katarzyna      Rosiek                382: 357
  23 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Szmuksta              385: 269
  24 Tomasz         Siwiński             - Sergiusz       Puchalski             432: 359
  25 Maciej         Sancewicz            - Małgorzata     Sameryt               431: 234
  26 Andrzej        Słapiński            - Robert         Kamiński              307: 347
  27 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Tyczyno               341: 251
  28 Paweł          Kowalski             - Karol          Waniek                273: 454
  29 Zbigniew       Wietecki             - Kamil          Nawrocki              330: 356
  30 Piotr          Szutenberg           - Marek          Roszak                283: 496
  31 Adam           Klimont              - Alina          Białobrzewska         418: 317
  32 Zdzisław       Szota                - Radosław       Sowiński              284: 376
  33 Andrzej        Gostomski            - Przemysław     Pawlic                447: 403
  34 Joanna         Kubińska             - Grzegorz       Kulgawczuk            323: 360
  35 Maria          Krzyżanowska         - Mariola        Osajda-Matczak        284: 320
  36 Jacek          Pietruszka           - Jerzy          Matyasik              440: 271
  37 Adam           Janicki              - Tomasz         Łapka                 445: 322
  38 Rafał          Skibicki             - Natalia        Kosiba                395: 377
  39 Dariusz        Białobrzewski        - Tomasz         Górka                 368: 360
  40 Arkadiusz      Biegun               - Karolina       Drabik                348: 324
  41 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Leśniak               309: 414
  42 Magdalena      Kublik               - Joanna         Żłobicka              365: 350
  43 Radosław       Więch                - Marianna       Kozłowska             306: 357
  44 Michał         Ozimiński            - Piotr          Adamczyk              418: 302
  45 Jacek          Cichecki             - Ziemowit       Pazda                 374: 338
  46 Małgorzata     Jóźwiak              - Damian         Chabrowski            399: 308
  47 Mariusz        Sylwestrzuk          - Joanna         Ostrowska             394: 343
  48 Małgorzata     Szczygieł            - Grzegorz       Bajer                 370: 313
  49 Wiesław        Olewiński            - Anna           Stefańska             302: 360
  50 Sławomir       Piotrowski           - Jan            Pawłowski             458: 315
  51 Anna           Andrzejczuk          - Sławomir       Długosz               500: 273
  52 Wojciech       Gołęcki              - Iza            Kraj                  312: 343
  53 Piotr          Szewczyk             - Bartosz        Klimczak              442: 270
  54 Beata          Kozłowska            - Monika         Laskowska             149: 526


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Wojciech       Zemło                 380: 436
   2 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kuszpit               327: 366
   3 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.J    Merklejn              406: 504
   4 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Tuszyński             431: 293
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             371: 410
   6 Marek          Rogalski             - Jędrzej        Florek                328: 343
   7 Artur          Irzyk                - Aleksander     Puchalski             393: 350
   8 Piotr          Szałkiewicz          - Sławomir       Kucia                 301: 411
   9 Mariusz        Grodek               - Maciej         Czupryniak            412: 439
  10 Robert         Głowacki             - Jakub          Szymczak              411: 388
  11 Karol          Waniek               - Paweł          Janaś                 470: 329
  12 Rafał          Wesołowski           - Jarosław       Puchalski             307: 384
  13 Robert         Duczemiński          - Tomasz         Suchanek              491: 377
  14 Dariusz        Kosz                 - Robert         Kamiński              469: 320
  15 Przemysław     Herdzina             - Marek          Reda                  493: 301
  16 Mirosław       Uglik                - Mateusz        Żbikowski             339: 426
  17 Kamil          Górka                - Daniel         Janus                 540: 258
  18 Bogdan         Kozłowski            - Małgorzata     Sulejewska            362: 412
  19 Maciej         Sancewicz            - Patrycja       Śliwińska             404: 319
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         385: 439
  21 Filip          Sosin                - Tomasz         Siwiński              387: 286
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Magdalena      Kupczyńska            431: 352
  23 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               373: 378
  24 Marek          Roszak               - Katarzyna      Rosiek                419: 393
  25 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Gostomski             353: 254
  26 Jacek          Pietruszka           - Kamil          Nawrocki              323: 327
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Bogusław       Puchalski             329: 336
  28 Sergiusz       Puchalski            - Adam           Janicki               462: 333
  29 Radosław       Sowiński             - Małgorzata     Sameryt               307: 303
  30 Przemysław     Rybicki              - Dariusz        Białobrzewski         400: 394
  31 Łukasz         Szałkiewicz          - Andrzej        Słapiński             433: 314
  32 Grzegorz       Kulgawczuk           - Andrzej        Tyczyno               349: 382
  33 Paweł          Kowalski             - Rafał          Skibicki              309: 299
  34 Krzysztof      Leśniak              - Alina          Białobrzewska         355: 387
  35 Arkadiusz      Biegun               - Adam           Klimont               319: 373
  36 Zbigniew       Wietecki             - Przemysław     Pawlic                356: 360
  37 Magdalena      Kublik               - Anna           Stefańska             312: 411
  38 Michał         Ozimiński            - Piotr          Szutenberg            418: 353
  39 Marianna       Kozłowska            - Zdzisław       Szota                 387: 359
  40 Jacek          Cichecki             - Małgorzata     Jóźwiak               380: 403
  41 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Górka                 424: 292
  42 Joanna         Kubińska             - Tomasz         Łapka                 363: 344
  43 Maria          Krzyżanowska         - Sławomir       Piotrowski            351: 345
  44 Natalia        Kosiba               - Karolina       Drabik                403: 246
  45 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Nawrocki              399: 292
  46 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Matyasik              393: 306
  47 Damian         Chabrowski           - Wiesław        Olewiński             357: 267
  48 Anna           Andrzejczuk          - Joanna         Żłobicka              394: 291
  49 Piotr          Szewczyk             - Radosław       Więch                 298: 387
  50 Monika         Laskowska            - Ziemowit       Pazda                 407: 329
  51 Piotr          Adamczyk             - Jan            Pawłowski             427: 222
  52 Grzegorz       Bajer                - Iza            Kraj                  465: 296
  53 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Długosz               322: 412
  54 Beata          Kozłowska            - Bartosz        Klimczak              226: 350


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Kazimierz.J    Merklejn              409: 373
   2 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Mówka                 327: 425
   3 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 465: 384
   4 Sławomir       Kucia                - Artur          Irzyk                 317: 388
   5 Jędrzej        Florek               - Paweł          Jackowski             374: 350
   6 Maciej         Czupryniak           - Robert         Głowacki              423: 442
   7 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Duczemiński           394: 378
   8 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  376: 330
   9 Kamil          Górka                - Mariusz        Grodek                446: 348
  10 Marek          Rogalski             - Jakub          Szymczak              365: 378
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Karol          Waniek                334: 484
  12 Michał         Alabrudziński        - Mateusz        Żbikowski             366: 413
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Maciej         Sancewicz             420: 301
  14 Przemysław     Herdzina             - Filip          Sosin                 339: 506
  15 Jarosław       Puchalski            - Aleksander     Puchalski             270: 402
  16 Piotr          Szałkiewicz          - Paweł          Janaś                 452: 345
  17 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Roszak                420: 289
  18 Sergiusz       Puchalski            - Rafał          Wesołowski            453: 340
  19 Marek          Reda                 - Tomasz         Suchanek              450: 284
  20 Kamil          Nawrocki             - Łukasz         Bobowski              322: 382
  21 Łukasz         Szałkiewicz          - Bogusław       Puchalski             380: 357
  22 Przemysław     Rybicki              - Robert         Kamiński              305: 377
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Mirosław       Uglik                 371: 339
  24 Radosław       Sowiński             - Krzysztof      Sporczyk              347: 374
  25 Patrycja       Śliwińska            - Bogdan         Kozłowski             332: 392
  26 Daniel         Janus                - Adam           Klimont               333: 392
  27 Andrzej        Tyczyno              - Tomasz         Siwiński              380: 352
  28 Magdalena      Kupczyńska           - Paweł          Kowalski              415: 285
  29 Alina          Białobrzewska        - Michał         Ozimiński             290: 462
  30 Przemysław     Pawlic               - Marianna       Kozłowska             316: 446
  31 Krzysztof      Leśniak              - Grzegorz       Kulgawczuk            228: 542
  32 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Rosiek                296: 434
  33 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Szczygieł             384: 353
  34 Anna           Stefańska            - Mariusz        Sylwestrzuk           321: 369
  35 Małgorzata     Jóźwiak              - Jacek          Pietruszka            353: 364
  36 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Gostomski             387: 263
  37 Adam           Janicki              - Joanna         Kubińska              358: 357
  38 Maria          Krzyżanowska         - Natalia        Kosiba                318: 360
  39 Małgorzata     Sameryt              - Dariusz        Białobrzewski         307: 441
  40 Andrzej        Słapiński            - Arkadiusz      Biegun                320: 460
  41 Magdalena      Kublik               - Jacek          Cichecki              383: 336
  42 Tomasz         Łapka                - Joanna         Ostrowska             330: 297
  43 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Piotrowski            340: 348
  44 Tomasz         Górka                - Damian         Chabrowski            435: 269
  45 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Szutenberg            410: 312
  46 Zdzisław       Szota                - Karolina       Drabik                350: 432
  47 Grzegorz       Bajer                - Piotr          Adamczyk              349: 388
  48 Radosław       Więch                - Anna           Andrzejczuk           313: 322
  49 Dariusz        Nawrocki             - Monika         Laskowska             302: 335
  50 Ziemowit       Pazda                - Joanna         Żłobicka              294: 327
  51 Wiesław        Olewiński            - Piotr          Szewczyk              392: 312
  52 Sławomir       Długosz              - Jan            Pawłowski             299: 270
  53 Bartosz        Klimczak             - Iza            Kraj                  230: 408
  54 Beata          Kozłowska            - Wojciech       Gołęcki               331: 272


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Waniek               - Wojciech       Zemło                 421: 332
   2 Filip          Sosin                - Kazimierz.J    Merklejn              262: 435
   3 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Mówka                 382: 395
   4 Mateusz        Żbikowski            - Robert         Kuszpit               276: 376
   5 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Kucia                 349: 365
   6 Jakub          Szymczak             - Artur          Irzyk                 420: 383
   7 Jędrzej        Florek               - Małgorzata     Sulejewska            390: 288
   8 Robert         Głowacki             - Paweł          Jackowski             364: 520
   9 Aleksander     Puchalski            - Dawid          Pikul                 332: 371
  10 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Skrobosz              551: 419
  11 Kamil          Górka                - Piotr          Szałkiewicz           354: 536
  12 Robert         Duczemiński          - Marek          Roszak                477: 363
  13 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Puchalski             469: 350
  14 Michał         Ozimiński            - Marek          Rogalski              337: 444
  15 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Kulgawczuk            433: 300
  16 Mariusz        Grodek               - Marianna       Kozłowska             439: 288
  17 Sergiusz       Puchalski            - Tomasz         Suchanek              275: 522
  18 Kamil          Nawrocki             - Marek          Reda                  492: 400
  19 Katarzyna      Rosiek               - Michał         Alabrudziński         328: 396
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Mirosław       Uglik                 385: 470
  21 Łukasz         Bobowski             - Przemysław     Rybicki               381: 331
  22 Radosław       Sowiński             - Przemysław     Herdzina              350: 420
  23 Maciej         Sancewicz            - Daniel         Janus                 288: 345
  24 Łukasz         Szałkiewicz          - Rafał          Skibicki              323: 311
  25 Robert         Kamiński             - Patrycja       Śliwińska             425: 362
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jarosław       Puchalski             358: 334
  27 Tomasz         Siwiński             - Bogdan         Kozłowski             360: 369
  28 Jacek          Pietruszka           - Mariola        Osajda-Matczak        290: 458
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szmuksta              316: 423
  30 Adam           Klimont              - Adam           Janicki               403: 301
  31 Andrzej        Tyczyno              - Natalia        Kosiba                280: 328
  32 Dariusz        Białobrzewski        - Paweł          Janaś                 335: 371
  33 Magdalena      Kupczyńska           - Arkadiusz      Biegun                418: 320
  34 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Kowalski              292: 317
  35 Małgorzata     Sameryt              - Magdalena      Kublik                368: 438
  36 Anna           Andrzejczuk          - Alina          Białobrzewska         379: 335
  37 Przemysław     Pawlic               - Andrzej        Słapiński             368: 289
  38 Monika         Laskowska            - Tomasz         Górka                 429: 339
  39 Jacek          Cichecki             - Małgorzata     Szczygieł             285: 399
  40 Sławomir       Piotrowski           - Joanna         Ostrowska             418: 402
  41 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Matyasik              362: 316
  42 Zdzisław       Szota                - Tomasz         Łapka                 249: 424
  43 Piotr          Szutenberg           - Grzegorz       Kurowski              288: 396
  44 Karolina       Drabik               - Damian         Chabrowski            385: 378
  45 Grzegorz       Bajer                - Anna           Stefańska             407: 468
  46 Joanna         Żłobicka             - Krzysztof      Leśniak               349: 367
  47 Piotr          Adamczyk             - Radosław       Więch                 427: 299
  48 Wiesław        Olewiński            - Małgorzata     Jóźwiak               294: 542
  49 Joanna         Kubińska             - Sławomir       Długosz               297: 314
  50 Iza            Kraj                 - Andrzej        Gostomski             342: 401
  51 Dariusz        Nawrocki             - Maria          Krzyżanowska          370: 380
  52 Ziemowit       Pazda                - Bartosz        Klimczak              313: 323
  53 Beata          Kozłowska            - Piotr          Szewczyk              310: 282
  54 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Gołęcki               287: 369


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Jędrzej        Florek                509: 330
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Kuszpit               404: 410
   3 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 357: 352
   4 Piotr          Szałkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             340: 359
   5 Karol          Waniek               - Jakub          Szymczak              411: 369
   6 Paweł          Jackowski            - Sławomir       Kucia                 524: 311
   7 Artur          Irzyk                - Robert         Głowacki              488: 326
   8 Łukasz         Szałkiewicz          - Maciej         Czupryniak            509: 298
   9 Bogdan         Kozłowski            - Robert         Duczemiński           281: 447
  10 Adam           Klimont              - Mariusz        Skrobosz              371: 434
  11 Paweł          Janaś                - Miłosz         Wrzałek               451: 378
  12 Marek          Reda                 - Kamil          Górka                 401: 390
  13 Magdalena      Kupczyńska           - Marek          Rogalski              401: 360
  14 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Grodek                417: 392
  15 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Nawrocki              505: 345
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             407: 374
  17 Sergiusz       Puchalski            - Michał         Alabrudziński         355: 360
  18 Mirosław       Uglik                - Filip          Sosin                 349: 556
  19 Przemysław     Herdzina             - Maciej         Sancewicz             416: 305
  20 Jarosław       Puchalski            - Małgorzata     Sulejewska            380: 404
  21 Daniel         Janus                - Mateusz        Żbikowski             365: 455
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Bobowski              453: 352
  23 Aleksander     Puchalski            - Małgorzata     Szmuksta              337: 321
  24 Robert         Kamiński             - Mariusz        Sylwestrzuk           391: 322
  25 Natalia        Kosiba               - Mariola        Osajda-Matczak        251: 393
  26 Patrycja       Śliwińska            - Andrzej        Tyczyno               353: 324
  27 Sławomir       Piotrowski           - Paweł          Kowalski              383: 399
  28 Tomasz         Łapka                - Marek          Roszak                453: 324
  29 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Wesołowski            307: 349
  30 Michał         Ozimiński            - Rafał          Skibicki              325: 395
  31 Grzegorz       Kulgawczuk           - Karolina       Drabik                369: 344
  32 Piotr          Adamczyk             - Bogusław       Puchalski             378: 426
  33 Tomasz         Siwiński             - Magdalena      Kublik                316: 354
  34 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Leśniak               357: 450
  35 Jacek          Pietruszka           - Przemysław     Pawlic                387: 295
  36 Andrzej        Gostomski            - Katarzyna      Rosiek                411: 385
  37 Przemysław     Rybicki              - Adam           Janicki               419: 271
  38 Małgorzata     Jóźwiak              - Maria          Krzyżanowska          381: 320
  39 Anna           Andrzejczuk          - Radosław       Sowiński              397: 265
  40 Dariusz        Białobrzewski        - Małgorzata     Szczygieł             367: 343
  41 Anna           Stefańska            - Arkadiusz      Biegun                308: 449
  42 Damian         Chabrowski           - Monika         Laskowska             351: 261
  43 Joanna         Ostrowska            - Alina          Białobrzewska         360: 428
  44 Tomasz         Górka                - Jacek          Cichecki              396: 295
  45 Grzegorz       Bajer                - Zbigniew       Wietecki              370: 484
  46 Joanna         Żłobicka             - Jerzy          Matyasik              321: 434
  47 Piotr          Szutenberg           - Joanna         Kubińska              367: 306
  48 Małgorzata     Sameryt              - Zdzisław       Szota                 364: 379
  49 Sławomir       Długosz              - Radosław       Więch                 337: 270
  50 Andrzej        Słapiński            - Wiesław        Olewiński             438: 359
  51 Iza            Kraj                 - Piotr          Szewczyk              397: 240
  52 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Nawrocki              305: 354
  53 Bartosz        Klimczak             - Jan            Pawłowski             353: 328
  54 Ziemowit       Pazda                - Beata          Kozłowska             357: 292


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Wojciech       Zemło                 486: 323
   2 Artur          Irzyk                - Kazimierz.J    Merklejn              530: 281
   3 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             363: 465
   4 Dawid          Pikul                - Jędrzej        Florek                433: 346
   5 Paweł          Jackowski            - Karol          Waniek                510: 400
   6 Robert         Duczemiński          - Maciej         Czupryniak            418: 436
   7 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Janaś                 422: 303
   8 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  360: 468
   9 Filip          Sosin                - Kamil          Górka                 393: 456
  10 Jakub          Szymczak             - Magdalena      Kupczyńska            358: 304
  11 Mariusz        Grodek               - Mateusz        Żbikowski             406: 405
  12 Marek          Rogalski             - Michał         Alabrudziński         314: 378
  13 Łukasz         Tuszyński            - Przemysław     Herdzina              427: 352
  14 Sławomir       Kucia                - Marek          Reda                  276: 460
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Suchanek              377: 418
  16 Piotr          Szałkiewicz          - Grzegorz       Koczkodon             471: 263
  17 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Szałkiewicz           371: 402
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Głowacki              393: 347
  19 Robert         Kamiński             - Adam           Klimont               356: 330
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Bogdan         Kozłowski             340: 273
  21 Paweł          Kowalski             - Aleksander     Puchalski             286: 441
  22 Rafał          Skibicki             - Sergiusz       Puchalski             393: 415
  23 Krzysztof      Leśniak              - Kamil          Nawrocki              426: 315
  24 Rafał          Wesołowski           - Daniel         Janus                 390: 371
  25 Bogusław       Puchalski            - Andrzej        Gostomski             280: 378
  26 Grzegorz       Kulgawczuk           - Małgorzata     Szmuksta              351: 368
  27 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mirosław       Uglik                 333: 304
  28 Magdalena      Kublik               - Jacek          Pietruszka            398: 288
  29 Jarosław       Puchalski            - Anna           Andrzejczuk           480: 214
  30 Przemysław     Rybicki              - Natalia        Kosiba                385: 346
  31 Dariusz        Białobrzewski        - Tomasz         Łapka                 439: 269
  32 Arkadiusz      Biegun               - Maciej         Sancewicz             374: 377
  33 Małgorzata     Jóźwiak              - Andrzej        Tyczyno               280: 524
  34 Marek          Roszak               - Patrycja       Śliwińska             381: 356
  35 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Ozimiński             333: 345
  36 Karolina       Drabik               - Alina          Białobrzewska         368: 338
  37 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Siwiński              415: 247
  38 Katarzyna      Rosiek               - Maria          Krzyżanowska          330: 365
  39 Adam           Janicki              - Zbigniew       Wietecki              301: 462
  40 Sławomir       Piotrowski           - Sławomir       Długosz               503: 253
  41 Tomasz         Górka                - Piotr          Szutenberg            378: 404
  42 Monika         Laskowska            - Przemysław     Pawlic                328: 291
  43 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Słapiński             358: 352
  44 Jerzy          Matyasik             - Damian         Chabrowski            338: 321
  45 Anna           Stefańska            - Zdzisław       Szota                 433: 342
  46 Piotr          Adamczyk             - Małgorzata     Sameryt               323: 369
  47 Joanna         Kubińska             - Radosław       Sowiński              397: 337
  48 Jacek          Cichecki             - Iza            Kraj                  340: 435
  49 Joanna         Żłobicka             - Dariusz        Nawrocki              274: 433
  50 Bartosz        Klimczak             - Grzegorz       Bajer                 361: 374
  51 Joanna         Ostrowska            - Radosław       Więch                 397: 369
  52 Wiesław        Olewiński            - Ziemowit       Pazda                 353: 329
  53 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Gołęcki               288: 406
  54 Piotr          Szewczyk             - Beata          Kozłowska             329: 302


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Artur          Irzyk                 434: 366
   2 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             381: 353
   3 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             377: 280
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Duczemiński           323: 399
   5 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 472: 351
   6 Mariusz        Grodek               - Dariusz        Kosz                  474: 342
   7 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             492: 333
   8 Filip          Sosin                - Karol          Waniek                445: 216
   9 Marek          Reda                 - Jakub          Szymczak              294: 417
  10 Mateusz        Żbikowski            - Piotr          Szałkiewicz           464: 314
  11 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Suchanek              393: 320
  12 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Szałkiewicz           391: 335
  13 Aleksander     Puchalski            - Małgorzata     Sulejewska            532: 269
  14 Sławomir       Kucia                - Jędrzej        Florek                391: 333
  15 Robert         Głowacki             - Robert         Kamiński              323: 402
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        313: 376
  17 Maciej         Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               416: 443
  18 Paweł          Janaś                - Michał         Ozimiński             379: 443
  19 Sławomir       Piotrowski           - Magdalena      Kupczyńska            437: 389
  20 Grzegorz       Kulgawczuk           - Marek          Rogalski              310: 428
  21 Sergiusz       Puchalski            - Marianna       Kozłowska             417: 285
  22 Bogusław       Puchalski            - Łukasz         Bobowski              334: 416
  23 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            408: 331
  24 Grzegorz       Koczkodon            - Anna           Stefańska             305: 398
  25 Mirosław       Uglik                - Jarosław       Puchalski             536: 361
  26 Magdalena      Kublik               - Rafał          Skibicki              346: 372
  27 Tomasz         Łapka                - Przemysław     Rybicki               320: 367
  28 Maciej         Sancewicz            - Małgorzata     Szczygieł             315: 301
  29 Patrycja       Śliwińska            - Adam           Klimont               344: 423
  30 Krzysztof      Leśniak              - Małgorzata     Jóźwiak               479: 297
  31 Daniel         Janus                - Bogdan         Kozłowski             362: 326
  32 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Szmuksta              389: 341
  33 Andrzej        Gostomski            - Karolina       Drabik                391: 334
  34 Jacek          Pietruszka           - Mariusz        Sylwestrzuk           404: 245
  35 Maria          Krzyżanowska         - Dariusz        Białobrzewski         378: 285
  36 Andrzej        Tyczyno              - Anna           Andrzejczuk           439: 293
  37 Paweł          Kowalski             - Natalia        Kosiba                361: 269
  38 Marek          Roszak               - Arkadiusz      Biegun                401: 341
  39 Kamil          Nawrocki             - Monika         Laskowska             455: 368
  40 Alina          Białobrzewska        - Adam           Janicki               294: 302
  41 Katarzyna      Rosiek               - Sławomir       Długosz               429: 198
  42 Iza            Kraj                 - Tomasz         Górka                 413: 355
  43 Przemysław     Pawlic               - Dariusz        Nawrocki              351: 367
  44 Radosław       Sowiński             - Andrzej        Słapiński             398: 399
  45 Piotr          Adamczyk             - Joanna         Ostrowska             347: 326
  46 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Bajer                 384: 350
  47 Damian         Chabrowski           - Piotr          Szutenberg            330: 344
  48 Tomasz         Siwiński             - Zdzisław       Szota                 328: 384
  49 Wiesław        Olewiński            - Joanna         Kubińska              374: 252
  50 Małgorzata     Sameryt              - Bartosz        Klimczak              423: 239
  51 Wojciech       Gołęcki              - Jacek          Cichecki              243: 305
  52 Joanna         Żłobicka             - Beata          Kozłowska             392: 270
  53 Jan            Pawłowski            - Radosław       Więch                 218: 426
  54 Ziemowit       Pazda                - Piotr          Szewczyk              450: 314


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Robert         Kuszpit               385: 384
   2 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Skrobosz              308: 389
   3 Michał         Alabrudziński        - Artur          Irzyk                 468: 222
   4 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Jackowski             354: 298
   5 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kamiński              311: 394
   6 Jakub          Szymczak             - Mariola        Osajda-Matczak        435: 270
   7 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz.J    Merklejn              399: 420
   8 Łukasz         Tuszyński            - Robert         Duczemiński           475: 415
   9 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Mówka                 269: 451
  10 Tomasz         Suchanek             - Kamil          Górka                 334: 409
  11 Marek          Reda                 - Dariusz        Kosz                  294: 459
  12 Mariusz        Grodek               - Sergiusz       Puchalski             299: 358
  13 Łukasz         Bobowski             - Filip          Sosin                 403: 429
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Mateusz        Żbikowski             341: 410
  15 Karol          Waniek               - Krzysztof      Leśniak               333: 371
  16 Przemysław     Herdzina             - Robert         Głowacki              398: 445
  17 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Szałkiewicz           443: 414
  18 Adam           Klimont              - Łukasz         Szałkiewicz           403: 301
  19 Sławomir       Kucia                - Krzysztof      Sporczyk              387: 364
  20 Jędrzej        Florek               - Andrzej        Gostomski             404: 333
  21 Maciej         Czupryniak           - Maciej         Sancewicz             535: 232
  22 Andrzej        Tyczyno              - Zbigniew       Wietecki              402: 400
  23 Paweł          Kowalski             - Magdalena      Kublik                403: 318
  24 Paweł          Janaś                - Anna           Stefańska             394: 331
  25 Magdalena      Kupczyńska           - Rafał          Skibicki              340: 344
  26 Jerzy          Matyasik             - Marek          Roszak                388: 346
  27 Daniel         Janus                - Kamil          Nawrocki              330: 360
  28 Bogdan         Kozłowski            - Mirosław       Uglik                 400: 360
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Michał         Ozimiński             389: 334
  30 Sławomir       Piotrowski           - Jacek          Pietruszka            437: 296
  31 Maria          Krzyżanowska         - Rafał          Wesołowski            459: 323
  32 Jarosław       Puchalski            - Dariusz        Białobrzewski         406: 334
  33 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Koczkodon             511: 394
  34 Natalia        Kosiba               - Bogusław       Puchalski             301: 442
  35 Andrzej        Słapiński            - Katarzyna      Rosiek                381: 370
  36 Arkadiusz      Biegun               - Grzegorz       Kulgawczuk            419: 351
  37 Iza            Kraj                 - Marianna       Kozłowska             404: 305
  38 Dariusz        Nawrocki             - Patrycja       Śliwińska             412: 411
  39 Tomasz         Łapka                - Monika         Laskowska             415: 353
  40 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Górka                 300: 367
  41 Alina          Białobrzewska        - Grzegorz       Kurowski              354: 401
  42 Małgorzata     Jóźwiak              - Radosław       Sowiński              319: 365
  43 Karolina       Drabik               - Przemysław     Pawlic                376: 389
  44 Zdzisław       Szota                - Piotr          Adamczyk              345: 333
  45 Piotr          Szutenberg           - Tomasz         Siwiński              421: 300
  46 Joanna         Kubińska             - Małgorzata     Sameryt               259: 269
  47 Sławomir       Długosz              - Adam           Janicki               288: 380
  48 Anna           Andrzejczuk          - Wiesław        Olewiński             305: 313
  49 Joanna         Ostrowska            - Ziemowit       Pazda                 457: 349
  50 Radosław       Więch                - Grzegorz       Bajer                 284: 366
  51 Jacek          Cichecki             - Joanna         Żłobicka              392: 248
  52 Damian         Chabrowski           - Bartosz        Klimczak              348: 236
  53 Wojciech       Gołęcki              - Jan            Pawłowski             360: 274
  54 Beata          Kozłowska            - Piotr          Szewczyk              338: 284


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Michał         Alabrudziński         367: 469
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 470: 361
   3 Wojciech       Zemło                - Jakub          Szymczak              380: 376
   4 Robert         Kamiński             - Aleksander     Puchalski             367: 395
   5 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz.J    Merklejn              418: 370
   6 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 506: 372
   7 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 370: 371
   8 Artur          Irzyk                - Filip          Sosin                 438: 339
   9 Mateusz        Żbikowski            - Sławomir       Kucia                 388: 295
  10 Jędrzej        Florek               - Mariola        Osajda-Matczak        414: 314
  11 Maciej         Czupryniak           - Łukasz         Tuszyński             405: 350
  12 Robert         Duczemiński          - Mariusz        Grodek                325: 458
  13 Piotr          Szałkiewicz          - Karol          Waniek                360: 332
  14 Przemysław     Herdzina             - Sergiusz       Puchalski             315: 441
  15 Łukasz         Szałkiewicz          - Robert         Głowacki              388: 289
  16 Krzysztof      Leśniak              - Przemysław     Rybicki               383: 431
  17 Andrzej        Tyczyno              - Adam           Klimont               428: 295
  18 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Kowalski              439: 366
  19 Marek          Rogalski             - Paweł          Janaś                 414: 371
  20 Marek          Reda                 - Sławomir       Piotrowski            336: 308
  21 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Bobowski              365: 382
  22 Kamil          Nawrocki             - Jarosław       Puchalski             453: 321
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Sporczyk              355: 364
  24 Rafał          Skibicki             - Jerzy          Matyasik              435: 385
  25 Bogdan         Kozłowski            - Maciej         Sancewicz             369: 382
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Mariusz        Sylwestrzuk           274: 392
  27 Andrzej        Gostomski            - Maria          Krzyżanowska          430: 400
  28 Marek          Roszak               - Magdalena      Kupczyńska            444: 386
  29 Mirosław       Uglik                - Michał         Ozimiński             361: 376
  30 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Koczkodon             336: 364
  31 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Puchalski             324: 356
  32 Tomasz         Łapka                - Magdalena      Kublik                386: 353
  33 Anna           Stefańska            - Grzegorz       Kurowski              468: 320
  34 Piotr          Szutenberg           - Daniel         Janus                 382: 353
  35 Jacek          Pietruszka           - Małgorzata     Sameryt               334: 312
  36 Dariusz        Białobrzewski        - Adam           Janicki               457: 245
  37 Arkadiusz      Biegun               - Iza            Kraj                  501: 225
  38 Andrzej        Słapiński            - Dariusz        Nawrocki              649: 312
  39 Katarzyna      Rosiek               - Grzegorz       Kulgawczuk            401: 354
  40 Tomasz         Górka                - Marianna       Kozłowska             430: 317
  41 Przemysław     Pawlic               - Patrycja       Śliwińska             294: 409
  42 Radosław       Sowiński             - Karolina       Drabik                323: 426
  43 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Adamczyk              324: 432
  44 Zdzisław       Szota                - Małgorzata     Jóźwiak               334: 350
  45 Natalia        Kosiba               - Wiesław        Olewiński             322: 294
  46 Anna           Andrzejczuk          - Joanna         Ostrowska             359: 332
  47 Alina          Białobrzewska        - Monika         Laskowska             404: 335
  48 Damian         Chabrowski           - Grzegorz       Bajer                 321: 509
  49 Sławomir       Długosz              - Jacek          Cichecki              414: 363
  50 Tomasz         Siwiński             - Joanna         Kubińska              317: 351
  51 Wojciech       Gołęcki              - Ziemowit       Pazda                 383: 389
  52 Radosław       Więch                - Beata          Kozłowska             394: 311
  53 Bartosz        Klimczak             - Joanna         Żłobicka              281: 333
  54 Jan            Pawłowski            - Piotr          Szewczyk              417: 310


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Dawid          Pikul                 461: 263
   2 Michał         Alabrudziński        - Robert         Kuszpit               325: 331
   3 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              493: 375
   4 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Kosz                  354: 375
   5 Paweł          Jackowski            - Mateusz        Żbikowski             397: 486
   6 Kamil          Górka                - Jędrzej        Florek                490: 379
   7 Artur          Irzyk                - Robert         Kamiński              336: 367
   8 Maciej         Czupryniak           - Marek          Rogalski              508: 271
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Karol          Waniek                455: 247
  10 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Nawrocki              375: 415
  11 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Grodek                345: 394
  12 Filip          Sosin                - Marek          Reda                  443: 306
  13 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bobowski              275: 368
  14 Robert         Głowacki             - Sergiusz       Puchalski             280: 379
  15 Piotr          Szałkiewicz          - Przemysław     Herdzina              346: 397
  16 Przemysław     Rybicki              - Krzysztof      Sporczyk              391: 352
  17 Krzysztof      Leśniak              - Łukasz         Szałkiewicz           309: 289
  18 Sławomir       Kucia                - Adam           Klimont               364: 293
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Skibicki              396: 288
  20 Maciej         Sancewicz            - Andrzej        Tyczyno               423: 287
  21 Robert         Duczemiński          - Andrzej        Gostomski             301: 379
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Miłosz         Wrzałek               330: 383
  23 Paweł          Kowalski             - Tomasz         Łapka                 462: 361
  24 Bogdan         Kozłowski            - Paweł          Janaś                 374: 423
  25 Maria          Krzyżanowska         - Marek          Roszak                420: 308
  26 Tomasz         Suchanek             - Jerzy          Matyasik              352: 296
  27 Piotr          Szutenberg           - Sławomir       Piotrowski            355: 473
  28 Michał         Ozimiński            - Jacek          Pietruszka            427: 380
  29 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Słapiński             266: 396
  30 Jarosław       Puchalski            - Małgorzata     Szmuksta              350: 346
  31 Małgorzata     Sulejewska           - Arkadiusz      Biegun                390: 378
  32 Bogusław       Puchalski            - Dariusz        Białobrzewski         364: 349
  33 Anna           Stefańska            - Magdalena      Kupczyńska            378: 372
  34 Mirosław       Uglik                - Natalia        Kosiba                384: 259
  35 Iza            Kraj                 - Zbigniew       Wietecki              328: 342
  36 Dariusz        Nawrocki             - Katarzyna      Rosiek                276: 344
  37 Grzegorz       Kulgawczuk           - Rafał          Wesołowski            366: 390
  38 Alina          Białobrzewska        - Magdalena      Kublik                427: 277
  39 Grzegorz       Bajer                - Tomasz         Górka                 316: 368
  40 Patrycja       Śliwińska            - Marianna       Kozłowska             465: 332
  41 Karolina       Drabik               - Małgorzata     Szczygieł             463: 361
  42 Daniel         Janus                - Radosław       Sowiński              316: 427
  43 Piotr          Adamczyk             - Przemysław     Pawlic                482: 246
  44 Grzegorz       Kurowski             - Zdzisław       Szota                 372: 380
  45 Małgorzata     Jóźwiak              - Joanna         Kubińska              281: 342
  46 Małgorzata     Sameryt              - Wiesław        Olewiński             315: 344
  47 Adam           Janicki              - Anna           Andrzejczuk           416: 300
  48 Monika         Laskowska            - Sławomir       Długosz               422: 297
  49 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Siwiński              284: 337
  50 Radosław       Więch                - Jacek          Cichecki              409: 343
  51 Ziemowit       Pazda                - Damian         Chabrowski            355: 363
  52 Joanna         Żłobicka             - Wojciech       Gołęcki               349: 328
  53 Jan            Pawłowski            - Bartosz        Klimczak              216: 373
  54 Piotr          Szewczyk             - Beata          Kozłowska             359: 260


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksander     Puchalski            - Wojciech       Zemło                 417: 369
   2 Kamil          Górka                - Robert         Kuszpit               374: 355
   3 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              312: 457
   4 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Pikul                 435: 395
   5 Robert         Kamiński             - Michał         Alabrudziński         360: 602
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Maciej         Czupryniak            441: 339
   7 Paweł          Jackowski            - Filip          Sosin                 404: 499
   8 Artur          Irzyk                - Mariusz        Grodek                386: 317
   9 Jędrzej        Florek               - Jakub          Szymczak              323: 476
  10 Sergiusz       Puchalski            - Przemysław     Rybicki               445: 337
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Sławomir       Kucia                 351: 393
  12 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               311: 391
  13 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Zwoliński             332: 405
  14 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Szałkiewicz           403: 323
  15 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Leśniak               368: 310
  16 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Szałkiewicz           315: 456
  17 Andrzej        Gostomski            - Andrzej        Tyczyno               282: 427
  18 Robert         Duczemiński          - Paweł          Kowalski              310: 429
  19 Paweł          Janaś                - Łukasz         Tuszyński             384: 321
  20 Marek          Rogalski             - Sławomir       Piotrowski            331: 464
  21 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Suchanek              321: 422
  22 Karol          Waniek               - Marek          Reda                  337: 398
  23 Bogusław       Puchalski            - Małgorzata     Sulejewska            355: 425
  24 Anna           Stefańska            - Jarosław       Puchalski             412: 284
  25 Robert         Głowacki             - Adam           Klimont               406: 310
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Skibicki              267: 373
  27 Maria          Krzyżanowska         - Mariusz        Sylwestrzuk           387: 358
  28 Marek          Roszak               - Andrzej        Słapiński             495: 363
  29 Zbigniew       Wietecki             - Mirosław       Uglik                 402: 330
  30 Rafał          Wesołowski           - Patrycja       Śliwińska             344: 305
  31 Katarzyna      Rosiek               - Grzegorz       Koczkodon             279: 431
  32 Tomasz         Górka                - Karolina       Drabik                354: 329
  33 Tomasz         Łapka                - Piotr          Adamczyk              367: 430
  34 Jerzy          Matyasik             - Adam           Janicki               408: 323
  35 Bogdan         Kozłowski            - Piotr          Szutenberg            407: 437
  36 Małgorzata     Szmuksta             - Jacek          Pietruszka            382: 354
  37 Dariusz        Białobrzewski        - Arkadiusz      Biegun                477: 309
  38 Magdalena      Kupczyńska           - Alina          Białobrzewska         335: 526
  39 Radosław       Sowiński             - Magdalena      Kublik                436: 406
  40 Grzegorz       Kurowski             - Daniel         Janus                 368: 383
  41 Małgorzata     Jóźwiak              - Małgorzata     Sameryt               396: 242
  42 Zdzisław       Szota                - Joanna         Kubińska              419: 299
  43 Wiesław        Olewiński            - Iza            Kraj                  284: 316
  44 Natalia        Kosiba               - Anna           Andrzejczuk           277: 302
  45 Dariusz        Nawrocki             - Grzegorz       Kulgawczuk            286: 328
  46 Marianna       Kozłowska            - Monika         Laskowska             301: 352
  47 Grzegorz       Bajer                - Przemysław     Pawlic                294: 376
  48 Małgorzata     Szczygieł            - Damian         Chabrowski            448: 297
  49 Tomasz         Siwiński             - Radosław       Więch                 370: 270
  50 Piotr          Szewczyk             - Joanna         Żłobicka              321: 286
  51 Sławomir       Długosz              - Ziemowit       Pazda                 346: 270
  52 Jan            Pawłowski            - Joanna         Ostrowska             359: 424
  53 Jacek          Cichecki             - Beata          Kozłowska             375: 288
  54 Bartosz        Klimczak             - Wojciech       Gołęcki               361: 370


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Wojciech       Zemło                 357: 378
   2 Robert         Kuszpit              - Aleksander     Puchalski             421: 505
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             378: 485
   4 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz.J    Merklejn              405: 324
   5 Jakub          Szymczak             - Filip          Sosin                 314: 351
   6 Sergiusz       Puchalski            - Dariusz        Kosz                  374: 430
   7 Dawid          Pikul                - Artur          Irzyk                 441: 348
   8 Sławomir       Kucia                - Robert         Kamiński              387: 467
   9 Paweł          Janaś                - Maciej         Czupryniak            384: 514
  10 Sławomir       Piotrowski           - Paweł          Jackowski             389: 480
  11 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Nawrocki              410: 354
  12 Mariusz        Grodek               - Piotr          Szałkiewicz           235: 456
  13 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Suchanek              345: 341
  14 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Sulejewska            305: 360
  15 Przemysław     Herdzina             - Anna           Stefańska             408: 297
  16 Jędrzej        Florek               - Marek          Reda                  314: 505
  17 Przemysław     Rybicki              - Robert         Głowacki              392: 269
  18 Łukasz         Szałkiewicz          - Maria          Krzyżanowska          331: 326
  19 Krzysztof      Leśniak              - Mariola        Osajda-Matczak        352: 406
  20 Rafał          Skibicki             - Andrzej        Tyczyno               386: 385
  21 Paweł          Kowalski             - Maciej         Sancewicz             425: 346
  22 Andrzej        Gostomski            - Krzysztof      Mówka                 319: 371
  23 Piotr          Adamczyk             - Robert         Duczemiński           390: 351
  24 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Górka                 377: 332
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Roszak                392: 376
  26 Jerzy          Matyasik             - Marek          Rogalski              424: 311
  27 Adam           Klimont              - Michał         Ozimiński             397: 306
  28 Karol          Waniek               - Piotr          Szutenberg            309: 286
  29 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zbigniew       Wietecki              442: 313
  30 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Białobrzewski         337: 319
  31 Andrzej        Słapiński            - Bogusław       Puchalski             381: 447
  32 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szmuksta              353: 328
  33 Jarosław       Puchalski            - Alina          Białobrzewska         363: 333
  34 Iza            Kraj                 - Mirosław       Uglik                 280: 396
  35 Patrycja       Śliwińska            - Magdalena      Kupczyńska            270: 471
  36 Monika         Laskowska            - Katarzyna      Rosiek                493: 274
  37 Radosław       Sowiński             - Grzegorz       Kulgawczuk            368: 331
  38 Karolina       Drabik               - Magdalena      Kublik                387: 308
  39 Tomasz         Łapka                - Grzegorz       Kurowski              311: 371
  40 Małgorzata     Szczygieł            - Bogdan         Kozłowski             283: 383
  41 Tomasz         Siwiński             - Daniel         Janus                 251: 449
  42 Natalia        Kosiba               - Małgorzata     Jóźwiak               324: 396
  43 Przemysław     Pawlic               - Zdzisław       Szota                 334: 380
  44 Joanna         Kubińska             - Jacek          Pietruszka            343: 310
  45 Adam           Janicki              - Małgorzata     Sameryt               329: 399
  46 Arkadiusz      Biegun               - Anna           Andrzejczuk           405: 345
  47 Wiesław        Olewiński            - Sławomir       Długosz               374: 281
  48 Dariusz        Nawrocki             - Jacek          Cichecki              378: 353
  49 Damian         Chabrowski           - Joanna         Ostrowska             356: 354
  50 Marianna       Kozłowska            - Grzegorz       Bajer                 353: 379
  51 Radosław       Więch                - Joanna         Żłobicka              367: 344
  52 Ziemowit       Pazda                - Piotr          Szewczyk              404: 247
  53 Bartosz        Klimczak             - Wojciech       Gołęcki               335: 338
  54 Beata          Kozłowska            - Jan            Pawłowski             386: 321


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Aleksander     Puchalski             467: 372
   2 Wojciech       Zemło                - Michał         Alabrudziński         353: 459
   3 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              485: 348
   4 Dariusz        Kosz                 - Robert         Kuszpit               378: 369
   5 Filip          Sosin                - Dawid          Pikul                 460: 398
   6 Robert         Kamiński             - Maciej         Czupryniak            298: 493
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Jackowski             558: 314
   8 Artur          Irzyk                - Miłosz         Wrzałek               379: 384
   9 Jakub          Szymczak             - Przemysław     Herdzina              393: 292
  10 Tomasz         Zwoliński            - Sergiusz       Puchalski             408: 347
  11 Przemysław     Rybicki              - Sławomir       Kucia                 314: 412
  12 Łukasz         Szałkiewicz          - Mariola        Osajda-Matczak        332: 354
  13 Paweł          Kowalski             - Mariusz        Grodek                284: 419
  14 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Szałkiewicz           382: 341
  15 Marek          Reda                 - Małgorzata     Sulejewska            378: 450
  16 Łukasz         Bobowski             - Jędrzej        Florek                407: 478
  17 Rafał          Skibicki             - Paweł          Janaś                 310: 393
  18 Andrzej        Tyczyno              - Łukasz         Tuszyński             397: 458
  19 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Piotrowski            538: 297
  20 Kamil          Nawrocki             - Bogusław       Puchalski             395: 341
  21 Rafał          Wesołowski           - Karol          Waniek                319: 441
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Puchalski             349: 336
  23 Anna           Stefańska            - Piotr          Adamczyk              275: 420
  24 Krzysztof      Leśniak              - Jerzy          Matyasik              421: 349
  25 Maciej         Sancewicz            - Robert         Głowacki              514: 336
  26 Adam           Klimont              - Krzysztof      Sporczyk              476: 347
  27 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Gostomski             365: 426
  28 Maria          Krzyżanowska         - Robert         Duczemiński           325: 429
  29 Mirosław       Uglik                - Marek          Roszak                504: 320
  30 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Rogalski              357: 355
  31 Karolina       Drabik               - Michał         Ozimiński             410: 406
  32 Tomasz         Górka                - Radosław       Sowiński              351: 488
  33 Małgorzata     Jóźwiak              - Bogdan         Kozłowski             368: 356
  34 Daniel         Janus                - Zdzisław       Szota                 368: 346
  35 Piotr          Szutenberg           - Małgorzata     Szmuksta              338: 402
  36 Andrzej        Słapiński            - Dariusz        Białobrzewski         354: 353
  37 Alina          Białobrzewska        - Arkadiusz      Biegun                395: 505
  38 Magdalena      Kupczyńska           - Monika         Laskowska             311: 409
  39 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Łapka                 408: 320
  40 Jacek          Pietruszka           - Katarzyna      Rosiek                327: 406
  41 Małgorzata     Sameryt              - Grzegorz       Kurowski              373: 288
  42 Adam           Janicki              - Wiesław        Olewiński             301: 448
  43 Joanna         Kubińska             - Anna           Andrzejczuk           365: 289
  44 Grzegorz       Kulgawczuk           - Iza            Kraj                  292: 367
  45 Magdalena      Kublik               - Dariusz        Nawrocki              409: 422
  46 Grzegorz       Bajer                - Tomasz         Siwiński              427: 306
  47 Przemysław     Pawlic               - Małgorzata     Szczygieł             263: 382
  48 Damian         Chabrowski           - Radosław       Więch                 392: 258
  49 Ziemowit       Pazda                - Natalia        Kosiba                500: 243
  50 Joanna         Żłobicka             - Sławomir       Długosz               296: 292
  51 Joanna         Ostrowska            - Bartosz        Klimczak              399: 265
  52 Beata          Kozłowska            - Marianna       Kozłowska             385: 384
  53 Jacek          Cichecki             - Jan            Pawłowski             289: 236
  54 Piotr          Szewczyk             - Wojciech       Gołęcki               331: 367


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Górka                 401: 353
   2 Michał         Alabrudziński        - Filip          Sosin                 291: 489
   3 Aleksander     Puchalski            - Dariusz        Kosz                  475: 379
   4 Maciej         Czupryniak           - Wojciech       Zemło                 451: 283
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             300: 413
   6 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Szymczak              375: 355
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Kuszpit               324: 371
   8 Sławomir       Kucia                - Miłosz         Wrzałek               360: 371
   9 Dawid          Pikul                - Robert         Kamiński              376: 283
  10 Marek          Reda                 - Paweł          Jackowski             384: 341
  11 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Suchanek              525: 362
  12 Kamil          Nawrocki             - Artur          Irzyk                 431: 348
  13 Mariusz        Grodek               - Łukasz         Bobowski              404: 330
  14 Piotr          Szałkiewicz          - Sergiusz       Puchalski             321: 433
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Karol          Waniek                417: 321
  16 Jędrzej        Florek               - Piotr          Adamczyk              336: 401
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Przemysław     Herdzina              338: 381
  18 Adam           Klimont              - Przemysław     Rybicki               439: 333
  19 Łukasz         Szałkiewicz          - Andrzej        Gostomski             427: 376
  20 Paweł          Kowalski             - Krzysztof      Leśniak               401: 380
  21 Maciej         Sancewicz            - Paweł          Janaś                 320: 535
  22 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Skibicki              505: 232
  23 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Tyczyno               309: 374
  24 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Sporczyk              285: 435
  25 Robert         Głowacki             - Mirosław       Uglik                 328: 308
  26 Daniel         Janus                - Sławomir       Piotrowski            326: 467
  27 Bogusław       Puchalski            - Mariusz        Sylwestrzuk           314: 386
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Radosław       Sowiński              277: 374
  29 Zbigniew       Wietecki             - Maria          Krzyżanowska          441: 303
  30 Andrzej        Słapiński            - Jarosław       Puchalski             371: 348
  31 Karolina       Drabik               - Małgorzata     Jóźwiak               348: 354
  32 Arkadiusz      Biegun               - Rafał          Wesołowski            366: 289
  33 Marek          Roszak               - Anna           Stefańska             571: 336
  34 Monika         Laskowska            - Iza            Kraj                  375: 350
  35 Marek          Rogalski             - Dariusz        Nawrocki              425: 371
  36 Michał         Ozimiński            - Magdalena      Kupczyńska            401: 341
  37 Alina          Białobrzewska        - Patrycja       Śliwińska             423: 392
  38 Tomasz         Górka                - Tomasz         Łapka                 341: 341
  39 Katarzyna      Rosiek               - Grzegorz       Bajer                 402: 273
  40 Grzegorz       Kurowski             - Bogdan         Kozłowski             466: 365
  41 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Szutenberg            390: 362
  42 Zdzisław       Szota                - Damian         Chabrowski            373: 338
  43 Jacek          Pietruszka           - Wiesław        Olewiński             377: 306
  44 Anna           Andrzejczuk          - Małgorzata     Sameryt               357: 328
  45 Dariusz        Białobrzewski        - Joanna         Kubińska              397: 283
  46 Magdalena      Kublik               - Adam           Janicki               489: 267
  47 Joanna         Ostrowska            - Joanna         Żłobicka              312: 361
  48 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Kulgawczuk            263: 375
  49 Marianna       Kozłowska            - Ziemowit       Pazda                 424: 444
  50 Natalia        Kosiba               - Jacek          Cichecki              333: 364
  51 Sławomir       Długosz              - Przemysław     Pawlic                284: 397
  52 Wojciech       Gołęcki              - Radosław       Więch                 290: 333
  53 Piotr          Szewczyk             - Beata          Kozłowska             365: 249
  54 Bartosz        Klimczak             - Jan            Pawłowski             345: 373


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksander     Puchalski            - Mateusz        Żbikowski             322: 333
   2 Filip          Sosin                - Michał         Alabrudziński         356: 429
   3 Maciej         Czupryniak           - Wojciech       Zemło                 451: 359
   4 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              318: 332
   5 Robert         Kuszpit              - Dariusz        Kosz                  447: 408
   6 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 357: 524
   7 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              359: 477
   8 Krzysztof      Mówka                - Jakub          Szymczak              427: 343
   9 Sergiusz       Puchalski            - Mariusz        Grodek                395: 298
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Przemysław     Herdzina              396: 407
  11 Sławomir       Kucia                - Łukasz         Szałkiewicz           481: 287
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Kamiński              359: 374
  13 Paweł          Jackowski            - Paweł          Kowalski              379: 346
  14 Paweł          Janaś                - Łukasz         Tuszyński             476: 284
  15 Kamil          Nawrocki             - Artur          Irzyk                 338: 325
  16 Marek          Reda                 - Jędrzej        Florek                324: 379
  17 Piotr          Adamczyk             - Przemysław     Rybicki               328: 328
  18 Andrzej        Tyczyno              - Adam           Klimont               439: 447
  19 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Piotrowski            373: 315
  20 Piotr          Szałkiewicz          - Łukasz         Bobowski              266: 469
  21 Karol          Waniek               - Zbigniew       Wietecki              272: 396
  22 Radosław       Sowiński             - Krzysztof      Leśniak               372: 373
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Koczkodon             457: 392
  24 Robert         Głowacki             - Maciej         Sancewicz             348: 331
  25 Andrzej        Gostomski            - Mariusz        Sylwestrzuk           343: 367
  26 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Jóźwiak               353: 298
  27 Arkadiusz      Biegun               - Andrzej        Słapiński             410: 320
  28 Marek          Roszak               - Robert         Duczemiński           384: 400
  29 Mirosław       Uglik                - Marek          Rogalski              375: 363
  30 Michał         Ozimiński            - Monika         Laskowska             341: 409
  31 Jarosław       Puchalski            - Bogusław       Puchalski             379: 337
  32 Katarzyna      Rosiek               - Karolina       Drabik                338: 360
  33 Anna           Stefańska            - Rafał          Wesołowski            372: 337
  34 Jerzy          Matyasik             - Daniel         Janus                 254: 507
  35 Zdzisław       Szota                - Maria          Krzyżanowska          351: 373
  36 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Białobrzewski         322: 389
  37 Tomasz         Górka                - Alina          Białobrzewska         295: 428
  38 Bogdan         Kozłowski            - Patrycja       Śliwińska             298: 402
  39 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Szczygieł             298: 380
  40 Piotr          Szutenberg           - Jacek          Pietruszka            397: 417
  41 Małgorzata     Sameryt              - Wiesław        Olewiński             362: 297
  42 Anna           Andrzejczuk          - Joanna         Kubińska              400: 316
  43 Iza            Kraj                 - Tomasz         Łapka                 307: 354
  44 Dariusz        Nawrocki             - Magdalena      Kupczyńska            397: 268
  45 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Kulgawczuk            334: 360
  46 Grzegorz       Bajer                - Ziemowit       Pazda                 323: 308
  47 Jacek          Cichecki             - Przemysław     Pawlic                394: 525
  48 Radosław       Więch                - Damian         Chabrowski            264: 361
  49 Adam           Janicki              - Joanna         Żłobicka              344: 235
  50 Tomasz         Siwiński             - Joanna         Ostrowska             347: 238
  51 Wojciech       Gołęcki              - Natalia        Kosiba                289: 285
  52 Marianna       Kozłowska            - Sławomir       Długosz               329: 321
  53 Piotr          Szewczyk             - Bartosz        Klimczak              395: 282
  54 Jan            Pawłowski            - Beata          Kozłowska             338: 261
Lista rankingowa na dzień 01-01-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.74  14674  100
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.29  28965  198
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.53  28669  197
   4 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.46  27782  191
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.10  26371  183
   6 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.39  25309  179
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.33  28266  200
   8 Marek Syczuk                   Warszawa             141.15  27948  198
   9 Sławomir Kucia                 Kraków               140.99  12689   90
  10 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      140.96   6907   49
  11 Justyna Górka                  Kraków               139.88  27416  196
  12 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.73  26968  193
  13 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.65  27790  199
  14 Szymon Fidziński               Warszawa             139.31  11841   85
  15 Radosław Konca                 Warszawa             139.23  15037  108
  16 Michał Makowski                Warszawa             139.20   7656   55
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.05  24473  176
  18 Dariusz Kosz                   Nysa                 138.24  26404  191
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  20 Dawid Pikul                    Poznań               137.50  26262  191
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  26523  193
  22 Filip Sosin                    Warszawa             136.62  15711  115
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.52  25802  189
  24 Kamil Górka                    Kraków               136.34  26858  197
  25 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  26 Michał Trumpus                 Wrocław              135.90  16036  118
  27 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.89  19160  141
  28 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             135.87  11277   83
  29 Joanna Juszczak                Warszawa             135.24   6897   51
  30 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.91  26983  200
  32 Krzysztof Obremski             Legnica              134.82  26559  197
  33 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       134.36  25125  187
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.02  12732   95
  35 Marek Reda                     Wołomin              133.03  24877  187
  36 Wojciech Sołdan                Rumia                133.00  26600  200
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.92  17279  130
  38 Paweł Jackowski                Warszawa             132.10  25232  191
  39 Robert Kamiński                Warszawa             132.10  25099  190
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.97  15704  119
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  42 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  43 Przemysław Herdzina            Kraków               131.43  26024  198
  44 Beata Wiączkowska              Wrocław              131.32   4071   31
  45 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.58  20762  159
  46 Mariusz Margalski              Pieczyska            130.49  19574  150
  47 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  48 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.12  17306  133
  49 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.02  24314  187
  50 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  51 Irena Sołdan                   Rumia                129.44  24465  189
  52 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  53 Jakub Zaryński                 Świnoujście          128.99  15092  117
  54 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            128.84   4767   37
  55 Łukasz Bryła                   Mielec               128.78  21378  166
  56 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             128.68  25737  200
  57 Michał Alabrudziński           Włocławek            128.60  13632  106
  58 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              128.47  12975  101
  59 Tomasz Ciejka                  Kraków               128.45  12331   96
  60 Kuba Koisar                    Warszawa             128.43  24530  191
  61 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.33  14116  110
  62 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.20  24230  189
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.09  15243  119
  64 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  65 Rafał Lenartowski              Gdynia               127.62  25269  198
  66 Marek Roszak                   Poznań               127.57  25003  196
  67 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.54  24105  189
  68 Maciej Michalak                Łódź                 127.28  21256  167
  69 Paweł Janaś                    Głogów               127.26  25198  198
  70 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.02   7494   59
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.72  11025   87
  72 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  73 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.32  24507  194
  74 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.16   6182   49
  75 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.86  15984  127
  76 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.84  13213  105
  77 Maciej Perzyński               Piła                 125.81  10568   84
  78 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.51  22842  182
  79 Ewa Żbikowska                  Warszawa             125.19   6635   53
  80 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.93  18490  148
  81 Artur Irzyk                    Kraków               124.93  24236  194
  82 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.89  23729  190
  83 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  84 Jakub Szymczak                 Łódź                 124.53  14570  117
  85 Rafał Matczak                  Milanówek            124.44  12693  102
  86 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  87 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.25  19508  157
  88 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     124.11   5585   45
  89 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.98  10538   85
  90 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.88  23908  193
  91 Marek Róziecki                 Rybnik               123.75   6311   51
  92 Mirosław Uglik                 Warszawa             123.61   6304   51
  93 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              123.51  15809  128
  94 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.50  24206  196
  95 Jan Kozłowski                  Kraków               123.37  19492  158
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.27  23422  190
  97 Jarosław Michalak              Łódź                 123.19  15892  129
  98 Tomasz Suchanek                Wrocław              123.06  22027  179
  99 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.71   5031   41
 100 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
 101 Andrzej Rakoczy                Kraków               122.33   7340   60
 102 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.83  24245  199
 103 Katarzyna Sołdan               Rumia                121.67  23118  190
 104 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.54  13856  114
 105 Bogusław Szyszka               Oława                121.20   7151   59
 106 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  121.00   7139   59
 107 Karol Waniek                   Wrocław              121.00   5808   48
 108 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.90  16322  135
 109 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.72  23662  196
 110 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             120.65   9049   75
 111 Sławomir Buk                   Gliwice              120.63   7238   60
 112 Iwona Kucia                    Kraków               120.47   7108   59
 113 Daniel Janus                   Wąchock              120.38  19502  162
 114 Robert Głowacki                Łódź                 120.35  13840  115
 115 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 116 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.08  17291  144
 117 Przemysław Rybicki             Otwock               119.81   8626   72
 118 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.60  10764   90
 119 Wojciech Morawski              Gliwice              119.34   4893   41
 120 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 121 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.13  21444  180
 122 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 123 Agnieszka Krupka               Krosno               118.71  17331  146
 124 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.49  15641  132
 125 Anna Niedzielko                Szczecin             118.46   8529   72
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.37  11482   97
 127 Leszek Stecuła                 Bytom                118.31   3786   32
 128 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.22  12768  108
 129 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.14   4962   42
 130 Grzegorz Kurowski              Warszawa             118.12  11694   99
 131 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.95  21702  184
 132 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 133 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.87  22277  189
 134 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.65  22235  189
 135 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 136 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  117.55   8699   74
 137 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.52  23034  196
 138 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 139 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.28  22986  196
 140 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.13  22489  192
 141 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 142 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 143 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.90  22795  195
 144 Adam Klimont                   Wałcz                116.82  18692  160
 145 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 146 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 147 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.74  10156   87
 148 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 149 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 150 Beata Piotrowska               Łódź                 116.48  22015  189
 151 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.37  15477  133
 152 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 153 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.23  16853  145
 154 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.07  10330   89
 155 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.98  23081  199
 156 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           115.97  22267  192
 157 Marcin Skowron                 Zabrze               115.61  13526  117
 158 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 159 Stanisław Gasik                Warszawa             115.57  10748   93
 160 Andrzej Grabiński              Suchedniów           115.56   9014   78
 161 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.55  13288  115
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 163 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.40   9694   84
 164 Bartosz Orłowski               Bytom                115.38  22960  199
 165 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.32  11071   96
 166 Halina Roszak                  Poznań               115.22  19703  171
 167 Paweł Kowalski                 Kutno                115.18  11403   99
 168 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.15  19461  169
 169 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.02   5521   48
 170 Marek Rogalski                 Warszawa             114.95  21150  184
 171 Jolanta Kosmowska              Warszawa             114.88  14245  124
 172 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.81  20895  182
 173 Jolanta Chłopińska             Wałcz                114.57  19133  167
 174 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 175 Jacek Pietruszka               Kraków               114.52  10994   96
 176 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 177 Mariusz Makuch                 Zator                114.43   5035   44
 178 Michał Ozimiński               Łódź                 114.43  22085  193
 179 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 180 Tomasz Łapka                   Opole                114.31  12688  111
 181 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.30   5372   47
 182 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.08  10267   90
 183 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.95  22106  194
 184 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 185 Bogusław Puchalski             Włocławek            113.80  15363  135
 186 Tomasz Górka                   Łęczna               113.61   9884   87
 187 Dominik Piasecki               Słupsk               113.29   9856   87
 188 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.98  18754  166
 189 Radosław Sowiński              Warszawa             112.73   9469   84
 190 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               112.56   8780   78
 191 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       112.49   9449   84
 192 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 193 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.40  12364  110
 194 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.36  10787   96
 195 Magdalena Kublik               Warszawa             112.31  21338  190
 196 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            111.99  18926  169
 197 Bogusław Książek               Szczecin             111.97  17579  157
 198 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 199 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 111.61  11161  100
 200 Łukasz Baranowski              Reda                 111.60   6696   60
 201 Anna Stefańska                 Łódź                 111.53  21971  197
 202 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       111.52   9368   84
 203 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 204 Jerzy Luter                    Bytom                111.36  22049  198
 205 Katarzyna Rosiek               Kraków               111.33  16366  147
 206 Teresa Zalewska                Racibórz             111.22  16238  146
 207 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.13  19892  179
 208 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 209 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 210 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  12326  111
 211 Piotr Domański                 Łódź                 110.80   5097   46
 212 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.79  19056  172
 213 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  15940  144
 214 Rafał Skibicki                 Lębork               110.63  21131  191
 215 Alina Białobrzewska            Gdynia               110.45  14469  131
 216 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 217 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 218 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 219 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 220 Weronika Rudnicka              Ustka                109.16  10916  100
 221 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 222 Piotr Szutenberg               Ustka                109.10  12983  119
 223 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 224 Grzegorz Kwiecień              Kraków               108.99  16676  153
 225 Karolina Drabik                Skarżysko            108.79   6310   58
 226 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.56   9770   90
 227 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 228 Alicja Kosińska                Szczecin             108.45   5097   47
 229 Roman Figiel                   Zawichost            108.23   3247   30
 230 Patrycja Śliwińska             Szczecin             108.19  20881  193
 231 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.07  13401  124
 232 Michał Puchowski               Izbicko              107.84   3451   32
 233 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.82  14340  133
 234 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.80   3234   30
 235 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 236 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.45   6447   60
 237 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.41  10204   95
 238 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.41  12459  116
 239 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   4505   42
 240 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.24  12761  119
 241 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.16  14788  138
 242 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 243 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.96  10268   96
 244 Anna Dłużniewska               Warszawa             106.87  16137  151
 245 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.76  21032  197
 246 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 247 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.25  19550  184
 248 Marianna Kozłowska             Białystok            105.93   8686   82
 249 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 105.50   3798   36
 250 Andrzej Kroc                   Łódź                 105.41   7379   70
 251 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 252 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              105.28   9159   87
 253 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.15   5047   48
 254 Sylwester Wójcik               Lublin               104.95  10180   97
 255 Michał Kolaj                   Ostróda              103.92  17770  171
 256 Sławomir Zabawa                Jasło                103.88   4259   41
 257 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 258 Paweł Morga                    Warszawa             103.82   5295   51
 259 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 260 Joanna Brychcy                 Katowice             103.65  19798  191
 261 Grzegorz Bajer                 Łódź                 103.61  19271  186
 262 Czesław Grajewski              Choroszcz            103.60   6216   60
 263 Paweł Opyc                     Warszawa             103.50   3105   30
 264 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 265 Iza Kraj                       Warszawa             103.43   9205   89
 266 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         103.42  11169  108
 267 Monika Laskowska               Wrocław              103.24   8156   79
 268 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 269 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.15   6189   60
 270 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 271 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.84  20053  195
 272 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.61  16931  165
 273 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.53   6972   68
 274 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.51  20503  200
 275 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 276 Anna Arana                     Warszawa             102.47  19470  190
 277 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.23  20139  197
 278 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.20  20133  197
 279 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 280 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.07  19393  190
 281 Sławomir Długosz               Ostróda              102.05  12960  127
 282 Monika Lewandowska             Warszawa             101.77   5801   57
 283 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.22   5162   51
 284 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 285 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 286 Ryszard Korpalski              Wrocław              101.08   6368   63
 287 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 288 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 289 Wojciech Wróbel                Zator                100.81   4839   48
 290 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.77   4736   47
 291 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 292 Adam Janicki                   Łódź                 100.19  19236  192
 293 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 294 Maciej Pilc                    Poznań               100.12   4806   48
 295 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.02  10202  102
 296 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 297 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 298 Urszula Solarska               Łódź                  99.72  19345  194
 299 Paweł Michalski                Ksawerów              99.47   5968   60
 300 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 301 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 302 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 303 Andrzej Puchalski              Łódź                  98.31   5014   51
 304 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 305 Tomasz  Jedynak                Majków                98.17   3436   35
 306 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.97   3429   35
 307 Jarosław Karp                  Jędrzejów             97.97  11560  118
 308 Małgorzata Sikora              Kraków                97.78   3618   37
 309 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.41   5455   56
 310 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.28  15564  160
 311 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 312 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 313 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 314 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 315 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.54   4395   46
 316 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 317 Katarzyna Majewska             Lublin                94.78   8151   86
 318 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 319 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.44   7366   78
 320 Joanna Żłobicka                Wrocław               94.31   6696   71
 321 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.17   7722   82
 322 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.05   5583   60
 323 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 324 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 325 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 326 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 327 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 328 Wojciech Obremski              Legnica               91.61   6871   75
 329 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           91.26   7027   77
 330 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.19   3283   36
 331 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 332 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 333 Tomasz Silny                   Gdynia                90.78   4176   46
 334 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 335 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 336 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 337 Radosław Więch                 Warszawa              89.69   8072   90
 338 Agnieszka Kozak                Gdynia                89.59   6361   71
 339 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 340 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 341 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.07   8551   96
 342 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 343 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 344 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 345 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  87.32   4104   47
 346 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 347 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 348 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 349 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.07   3959   46
 350 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 351 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 352 Paweł Golubiński               Gdynia                83.37   6253   75
 353 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 354 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 355 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.27  13247  163
 356 Agata Pastusiak                Sulęcin               81.03   7698   95
 357 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 358 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 359 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 360 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 361 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 362 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 363 Julia Solarska                 Łódź                  73.49   3013   41
 364 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.33   8066  110
 365 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 366 Paulina Naplocha               Racibórz              70.57   8962  127
 367 Monika Pieczora                Łódź                  70.55   2328   33
 368 Blanka Zwolińska               Skierdy               65.28   2611   40




Poczekalnia na dzień 01-01-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   3 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   4 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   5 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
   6 Teresa Fortuna                 Lubin                117.67   3177   27
   7 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   8 Robert Zabłocki                Łódź                 120.04   3121   26
   9 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
  10 Sergiusz Puchalski             Włocławek            132.88   3189   24
  11 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  12 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  13 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  14 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  15 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.12   2931   24
  16 Daniel Czernatowicz            Kraków               121.00   2904   24
  17 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.67   2872   24
  18 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  19 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  20 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  21 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  22 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  24 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  25 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  26 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  27 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  28 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  29 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    103.71   2489   24
  30 Anna Swoboda                   Wałbrzych            102.25   2454   24
  31 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  32 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  33 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  34 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  35 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  36 Jacek Dec                      Pszczew               96.12   2307   24
  37 Rafał Świątek                  Wrocław               95.67   2296   24
  38 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  39 Natalia Kosiba                 Warszawa              94.83   2276   24
  40 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.33   2264   24
  41 Monika Jędryka                 Chrzanów              89.62   2151   24
  42 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  43 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  44 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  45 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  46 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  47 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  48 Sławomir Kordjalik             Warszawa             138.57   3187   23
  49 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  50 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  51 Tomasz Smulewicz               Łódź                 107.48   2472   23
  52 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  95.74   2202   23
  53 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  54 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  55 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.70   2132   23
  56 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  57 Dorota Patera                  Legnica               91.17   2097   23
  58 Sylwia Pliszka                 Szczecin              90.22   2075   23
  59 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  60 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  61 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  62 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  63 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  64 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  65 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  66 Marek Sitkowski                Warszawa             100.59   2213   22
  67 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  68 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  69 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  70 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  71 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  72 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.32   1899   22
  73 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  74 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  75 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  76 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  77 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  78 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  79 Łukasz Miłosz                  Warszawa             102.86   2160   21
  80 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.71   1989   21
  81 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  82 Filip Klar                     Mielec               117.60   2352   20
  83 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  84 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  85 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.45   1869   20
  86 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  87 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  88 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  89 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.21   2132   19
  90 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  91 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  92 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  93 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  94 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              143.78   2588   18
  95 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  96 Radosław Jachna                Łódź                 100.72   1813   18
  97 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  98 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  99 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
 100 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
 101 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
 102 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
 103 Anna Żyła                      Wrocław               78.44   1255   16
 104 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 105 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 106 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 107 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 108 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 109 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 110 Piotr Mańkowski                Warszawa             100.57   1408   14
 111 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 112 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 113 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 114 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 115 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 116 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 117 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 118 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 119 Oskar Lelek                    Barlinek             119.50   1434   12
 120 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 121 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 122 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 123 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 124 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 125 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 126 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 127 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 128 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 129 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 130 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 131 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 132 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 133 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 134 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 135 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 136 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 137 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 138 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 139 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 140 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 141 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               101.92   1223   12
 142 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 143 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 144 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 145 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 146 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 147 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 148 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 149 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 150 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 151 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.17   1178   12
 152 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 153 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 154 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 155 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 156 Marcin Radwański               Wrocław               96.17   1154   12
 157 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 158 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 159 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 160 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 161 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 162 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 163 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 164 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 165 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 166 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 167 Iwona Rutkowska                Warszawa              89.92   1079   12
 168 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 169 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.25   1071   12
 170 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 171 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 172 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 173 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 174 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 175 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 176 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 177 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 178 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 179 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 180 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 181 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 182 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 183 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 184 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 185 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 186 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 187 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 188 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 189 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 190 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 191 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 192 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 193 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 194 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 195 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 196 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 197 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 198 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 199 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 200 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 201 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 202 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 203 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 204 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 205 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 206 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 207 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 208 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 209 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 210 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 211 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 212 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 213 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 214 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 215 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 216 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 217 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 218 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 219 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 220 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 221 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 222 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 223 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 224 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 225 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 226 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 227 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 228 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 229 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 230 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 231 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 232 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 233 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 234 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 235 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 236 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 237 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 238 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 239 Marcin Kozyra                  Warszawa             147.62   1181    8
 240 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 241 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 242 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 243 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 244 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 245 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 246 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 247 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 248 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 249 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 250 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 251 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 252 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 253 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 254 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 255 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 256 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 257 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 258 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 259 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 260 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 261 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 262 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 263 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 264 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 265 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 266 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 267 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 268 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 269 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 270 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 271 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 272 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 273 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 274 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 275 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 276 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 277 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 278 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 279 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 280 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 281 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 282 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 283 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 284 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 285 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 286 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 287 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 288 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 289 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 290 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 291 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 292 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 293 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 294 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 295 Michał Szorc                   Białystok            114.00    570    5
 296 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 297 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 298 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 299 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 300 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 301 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 302 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 303 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 304 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 305 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 306 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 307 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 308 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 309 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 310 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 311 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 312 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 313 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 314 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 315 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 316 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 317 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 318 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 319 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 320 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 321 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 322 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 323 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 324 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 325 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 326 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 327 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 328 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 329 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 330 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 331 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 332 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 333 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 334 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 335 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 336 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 337 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie