Warszawa 8
września
Warszawa 8- 9 września Festiwal Gier Towarzyskich Warsaw Open 2007
Władysławowo15
września
Władysławowo 15-16 września IV Mistrzostwa Bałtyku
Wrocław22
września
Wrocław 22-23 września III Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2007Grand Prix 2007
Wczasowe Mistrzostwa Bałtyku15 - 16 września 2007 — IV Mistrzostwa Bałtyku InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Mistrzostwa Bałtyku Władysławowo, 15 - 16 września 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Wczasowe Mistrzostwa BałtykuIV Mistrzostwa Bałtyku we Władysławowie odbyły się na zakończenie wczasów scrabblowych. Same wczasy, dość kameralne, obfitowały w zacięte gry i kiepską pogodę. Ten mankament nie przeszkadzał bardzo uczestnikom, dzięki rodzinnej atmosferze i uroczej gospodyni willi Zawoja, Marii Krzyżanowskiej. Ona też była organizatorką i sponsorem samego turnieju. Uczestniczyło w nim 51 osób. Po pierwszym dniu prowadził bez straty punktu Kazimierz Merklejn Junior, a tuż za nim z sześcioma zwycięstwami byli Wojciech SołdanRobert Kuszpit. W niedzielę Kazik dalej szedł jak burza i po dziesiątej rundzie był absolutnym liderem z przewaga trzech punktów nad następnymi. Takiej sytuacji nie było chyba dotąd w żadnym turnieju i można to uznać za swoisty rekord. Pomimo zapewnienia sobie zwycięstwa Kazikowi nie przyszło nawet do głowy, żeby zrezygnować z dalszych gier. Ostatecznie wygrał ich 11. Drugie miejsce zajał Robert Kuszpit(9) a trzecie Mariusz Skrobosz(8). Królem wczasów tradycyjnie już został Stanisław Rydzik. Ogromne podziękowanie dla Marysi Krzyżanowskiej za włożony trud, opiekę, entuzjazm i ogromną serdeczność.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Bałtyku
II Mistrzostwa Bałtyku
I Otwarty Turniej Bałtyku




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Bałtyku

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.94     11.0     4800     2078      894
  2 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         128.75      9.0     4462     1783      172
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.09      8.0     5036     1645     1014
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.70      8.0     4876     1700      806
  5 Marek           Reda                 Wołomin                129.74      8.0     4814     1524      536
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.91      8.0     4788     1620      599
  7 Miłosz          Wrzałek              Reda                   139.17      8.0     4668     1632      593
  8 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              122.31      8.0     4583     1558      385
  9 Paweł           Janaś                Głogów                 126.86      8.0     4523     1625      502
 10 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               112.19      8.0     4517     1596      384
 11 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  121.77      7.5     4599     1526      172
 12 Anna            Stefańska            Łódź                   109.21      7.5     4418     1591      243
 13 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   116.56      7.0     4837     1596      400
 14 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                141.48      7.0     4608     1572      307
 15 Wojciech        Sołdan               Rumia                  129.88      7.0     4481     1576        1
 16 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         118.36      7.0     4467     1591       76
 17 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             114.00      7.0     4391     1435      218
 18 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 105.31      7.0     4369     1475       93
 19 Łukasz          Mycio                Górowo Iławeckie       115.58      7.0     4290     1453       96
 20 Irena           Sołdan               Rumia                  127.04      7.0     3856     1406      504
 21 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.70      6.5     4289     1400      148
 22 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 126.80      6.0     4661     1409      442
 23 Magdalena       Kublik               Warszawa               117.25      6.0     4523     1348      521
 24 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 120.06      6.0     4382     1334      -41
 25 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.54      6.0     4376     1434       45
 26 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   109.43      6.0     4343     1465     -319
 27 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.03      6.0     4216     1384     -101
 28 Łukasz          Baranowski           Reda                   114.56      6.0     4176     1437     -258
 29 Henryk          Piotrowski           Lidzbark Warmiński     101.00      6.0     4077     1384     -215
 30 Czesław         Grajewski            Choroszcz              102.72      6.0     3991     1328     -427
 31 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 106.27      5.0     4530     1285      262
 32 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               124.77      5.0     4497     1301       84
 33 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 108.59      5.0     4364     1268      -67
 34 Anita           Bruska               Gdynia                 110.13      5.0     4299     1239      -22
 35 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.79      5.0     4249     1391     -428
 36 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           100.00      5.0     4072     1264     -241
 37 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  100.88      5.0     4028     1216     -157
 38 Ireneusz        Kaczmarczyk          Gdańsk                 100.00      5.0     3872     1289     -535
 39 Anna            Arana                Warszawa               101.82      4.5     4236     1165     -132
 40 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.92      4.0     4333     1136     -303
 41 Zbyszek         Donarski             Wejherowo              100.00      4.0     4040     1104     -335
 42 Tomasz          Silny                Gdynia                 100.00      4.0     3379     1125     -950
 43 Rafał           Skibicki             Lębork                 106.86      4.0     3210      898      194
 44 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      3.5     3831      994     -425
 45 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      3.5     3605      942     -499
 46 Ryszard         Schwartz             Kąpino                 100.00      3.5     3585      873     -298
 47 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.0     3825      973     -409
 48 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      3.0     3629     1010     -726
 49 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              100.00      2.5     3458      853     -497
 50 Lucyna          Śniadach             Rumia                  110.95      2.0     1755      524      -35
 51 Filip           Dalecki              Rumia                  100.00      0.5     1907      345     -771
 52 Jan             Ziółkowski           Rumia                  112.05      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Bałtyku



	Mariusz Skrobosz 147.09 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Baranowski            114.56 +  486: 261  165
    2     2 Irena          Sołdan                127.04 +  394: 324  177
    3     3 Marek          Charytoniuk           118.36 +  492: 219  168
    4     1 Beata          Piotrowska            116.79 +  454: 330  167
    5     1 Dorota         Kuć                   109.43 +  405: 333  159
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.94 -  384: 392   95
    7     2 Wojciech       Sołdan                129.88 -  353: 383   80
    8     3 Krzysztof      Sporczyk              122.31 +  472: 377  172
    9     2 Dariusz        Kuć                   116.56 -  348: 404   67
   10     6 Anna           Stefańska             109.21 -  353: 403   59
   11     5 Rafał          Lenartowski           126.80 +  437: 314  177
   12     3 Anna           Stefańska             109.21 +  458: 282  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Kazimierz.J Merklejn 144.94 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Eugeniusz      Wróblewski            114.00 +  433: 297  164
    2     7 Paweł          Janaś                 126.86 +  404: 317  177
    3     5 Rafał          Wesołowski            120.03 +  435: 300  170
    4     3 Tomasz         Zwoliński             136.70 +  455: 393  187
    5     2 Stanisław      Rydzik                139.91 +  418: 268  190
    6     1 Mariusz        Skrobosz              147.09 +  392: 384  197
    7     1 Dariusz        Kuć                   116.56 +  420: 405  167
    8     1 Robert         Kuszpit               128.75 +  347: 324  179
    9     1 Wojciech       Sołdan                129.88 +  412: 309  180
   10     1 Andrzej        Oleksiak              141.48 +  396: 267  191
   11     1 Miłosz         Wrzałek               139.17 -  325: 367   89
   12     1 Tomasz         Zwoliński             136.70 +  363: 275  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2078  / 12 173.17




	Andrzej Oleksiak 141.48 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Kurowski              112.19 -  366: 395   62
    2    14 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  389: 277  150
    3    15 Robert         Kuszpit               128.75 -  398: 410   79
    4    13 Miłosz         Wrzałek               139.17 +  385: 355  189
    5    14 Marek          Charytoniuk           118.36 -  388: 414   68
    6    14 Rafał          Wesołowski            120.03 +  418: 336  170
    7    10 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  483: 263  150
    8     6 Beata          Piotrowska            116.79 +  366: 309  167
    9     6 Paweł          Janaś                 126.86 +  408: 331  177
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.94 -  267: 396   95
   11     7 Mariusz        Sylwestrzuk           124.77 +  370: 363  175
   12     5 Stanisław      Rydzik                139.91 -  370: 452   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Stanisław Rydzik 139.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anita          Bruska                110.13 -  347: 437   60
    2    17 Tomasz         Silny                 100.00 +  423: 248  150
    3    12 Zbyszek        Donarski              100.00 +  403: 309  150
    4    12 Urszula        Solarska              100.00 +  514: 236  150
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.94 -  268: 418   95
    6     7 Paweł          Janaś                 126.86 +  465: 273  177
    7     4 Andrzej        Rechowicz             120.54 -  358: 426   71
    8     7 Dariusz        Białobrzewski         106.27 +  436: 349  156
    9     5 Łukasz         Mycio                 115.58 +  409: 347  166
   10     2 Dariusz        Kuć                   116.56 +  397: 380  167
   11     2 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  316: 396   87
   12     5 Andrzej        Oleksiak              141.48 +  452: 370  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Miłosz Wrzałek 139.17 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Kuć                   109.43 -  295: 388   59
    2    15 Tomasz         Lewiński              100.00 +  459: 250  150
    3    16 Łukasz         Baranowski            114.56 +  417: 354  165
    4    13 Andrzej        Oleksiak              141.48 -  355: 385   91
    5    16 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  365: 331  150
    6    11 Katarzyna      Sołdan                121.77 +  420: 376  172
    7     7 Henryk         Piotrowski            101.00 +  524: 357  151
    8     5 Marek          Charytoniuk           118.36 -  351: 379   68
    9     7 Grzegorz       Pukniel               121.70 +  345: 330  172
   10     3 Wojciech       Sołdan                129.88 +  465: 271  180
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.94 +  367: 325  195
   12     2 Robert         Kuszpit               128.75 -  305: 329   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Tomasz Zwoliński 136.70 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Stefańska             109.21 +  366: 332  159
    2    10 Magdalena      Kublik                117.25 +  324: 312  167
    3     6 Rafał          Lenartowski           126.80 +  428: 379  177
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.94 -  393: 455   95
    5     7 Katarzyna      Sołdan                121.77 +  628: 297  172
    6     2 Henryk         Piotrowski            101.00 +  436: 222  151
    7     3 Robert         Kuszpit               128.75 -  440: 441   79
    8     2 Wojciech       Sołdan                129.88 -  357: 398   80
    9     4 Beata          Piotrowska            116.79 +  447: 286  167
   10     5 Marek          Charytoniuk           118.36 +  386: 269  168
   11     2 Stanisław      Rydzik                139.91 +  396: 316  190
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.94 -  275: 363   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Wojciech Sołdan 129.88 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Alina          Białobrzewska         108.59 +  411: 368  159
    2    13 Urszula        Solarska              100.00 +  555: 348  150
    3     1 Krzysztof      Sporczyk              122.31 -  330: 357   72
    4     5 Grzegorz       Kurowski              112.19 +  360: 288  162
    5     4 Beata          Piotrowska            116.79 +  384: 359  167
    6     5 Rafał          Lenartowski           126.80 +  375: 374  177
    7     2 Mariusz        Skrobosz              147.09 +  383: 353  197
    8     2 Tomasz         Zwoliński             136.70 +  398: 357  187
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.94 -  309: 412   95
   10     3 Miłosz         Wrzałek               139.17 -  271: 465   89
   11     4 Anna           Stefańska             109.21 -  396: 450   59
   12     7 Grzegorz       Kurowski              112.19 -  309: 349   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Marek Reda 129.74 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Białobrzewski         106.27 -  345: 420   56
    2    20 Maciej         Kuć                   100.00 +  396: 342  150
    3    18 Paweł          Golubiński            100.00 +  476: 295  150
    4     7 Henryk         Piotrowski            101.00 -  361: 374   51
    5    11 Grzegorz       Kurowski              112.19 +  396: 335  162
    6     6 Beata          Piotrowska            116.79 -  353: 409   67
    7    12 Łukasz         Baranowski            114.56 +  383: 264  165
    8    10 Mariusz        Sylwestrzuk           124.77 -  394: 432   75
    9    10 Andrzej        Rechowicz             120.54 +  411: 350  171
   10     8 Agata          Kuć                   100.92 +  429: 356  151
   11     6 Dorota         Kuć                   109.43 +  456: 290  159
   12     4 Dariusz        Kuć                   116.56 +  414: 411  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Robert Kuszpit 128.75 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Kuczyński             105.31 -  231: 404   55
    2    24 Eugeniusz      Wróblewski            114.00 +  409: 346  164
    3    15 Andrzej        Oleksiak              141.48 +  410: 398  191
    4     9 Anita          Bruska                110.13 +  348: 329  160
    5     6 Andrzej        Rechowicz             120.54 +  372: 281  171
    6     3 Dorota         Kuć                   109.43 +  420: 329  159
    7     3 Tomasz         Zwoliński             136.70 +  441: 440  187
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.94 -  324: 347   95
    9     3 Marek          Charytoniuk           118.36 +  422: 414  168
   10     4 Irena          Sołdan                127.04 -  334: 338   77
   11     3 Dariusz        Kuć                   116.56 +  422: 359  167
   12     2 Miłosz         Wrzałek               139.17 +  329: 305  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Irena Sołdan 127.04 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Czesław        Grajewski             102.72 +  395: 282  153
    2     2 Mariusz        Skrobosz              147.09 -  324: 394   97
    3     9 Piotr          Adamczyk              120.06 +  420: 321  170
    4     6 Mariusz        Sylwestrzuk           124.77 +  442: 335  175
    5     5 Krzysztof      Sporczyk              122.31 -  353: 424   72
    6     8 Andrzej        Rechowicz             120.54 -  375: 387   71
    7    13 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  359: 334  150
    8    11 Magdalena      Kublik                117.25 +  417: 277  167
    9     8 Katarzyna      Sołdan                121.77 +  433: 264  172
   10     4 Robert         Kuszpit               128.75 +  338: 334  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 10 140.60




	Paweł Janaś 126.86 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Arana                 101.82 +  381: 332  152
    2     7 Kazimierz.J    Merklejn              144.94 -  317: 404   95
    3    11 Dariusz        Kuć                   116.56 -  362: 402   67
    4    20 Czesław        Grajewski             102.72 +  405: 314  153
    5    10 Piotr          Adamczyk              120.06 +  352: 240  170
    6     7 Stanisław      Rydzik                139.91 -  273: 465   90
    7    11 Alina          Białobrzewska         108.59 +  398: 263  159
    8    14 Anita          Bruska                110.13 +  395: 364  160
    9     6 Andrzej        Oleksiak              141.48 -  331: 408   91
   10    18 Tomasz         Silny                 100.00 +  446: 262  150
   11    12 Rafał          Wesołowski            120.03 +  514: 275  170
   12     6 Marek          Charytoniuk           118.36 +  349: 292  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Rafał Lenartowski 126.80 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Henryk         Piotrowski            101.00 +  390: 309  151
    2     5 Andrzej        Rechowicz             120.54 +  441: 314  171
    3     6 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  379: 428   87
    4     8 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  365: 370   50
    5    13 Bartłomiej     Dalecki               100.88 +  448: 277  151
    6     5 Wojciech       Sołdan                129.88 -  374: 375   80
    7     9 Maciej         Kuczyński             105.31 +  342: 312  155
    8     8 Lucyna         Śniadach              110.95 -  365: 381   61
    9    11 Alina          Białobrzewska         108.59 +  475: 336  159
   10     7 Grzegorz       Pukniel               121.70 -  362: 376   72
   11     5 Mariusz        Skrobosz              147.09 -  314: 437   97
   12    12 Mariusz        Sylwestrzuk           124.77 +  406: 304  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Mariusz Sylwestrzuk 124.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agata          Kuć                   100.92 +  468: 346  151
    2     3 Grzegorz       Kurowski              112.19 -  341: 367   62
    3     8 Magdalena      Kublik                117.25 +  432: 341  167
    4     6 Irena          Sołdan                127.04 -  335: 442   77
    5    12 Łukasz         Baranowski            114.56 -  341: 382   65
    6    15 Łukasz         Mycio                 115.58 -  341: 415   66
    7    19 Bartłomiej     Dalecki               100.88 +  347: 286  151
    8    10 Marek          Reda                  129.74 +  432: 394  180
    9    12 Maciej         Kuczyński             105.31 -  341: 350   55
   10    10 Dorota         Kuć                   109.43 +  452: 314  159
   11     7 Andrzej        Oleksiak              141.48 -  363: 370   91
   12    12 Rafał          Lenartowski           126.80 -  304: 406   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Krzysztof Sporczyk 122.31 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bartłomiej     Dalecki               100.88 +  380: 267  151
    2     8 Zbyszek        Donarski              100.00 +  406: 242  150
    3     1 Wojciech       Sołdan                129.88 +  357: 330  180
    4     2 Dorota         Kuć                   109.43 -  294: 447   59
    5     5 Irena          Sołdan                127.04 +  424: 353  177
    6     4 Dariusz        Kuć                   116.56 -  334: 396   67
    7     6 Agata          Kuć                   100.92 +  443: 394  151
    8     3 Mariusz        Skrobosz              147.09 -  377: 472   97
    9     9 Anna           Stefańska             109.21 -  333: 369   59
   10    12 Henryk         Piotrowski            101.00 +  377: 277  151
   11     9 Lucyna         Śniadach              110.95 +  359: 348  161
   12     8 Maciej         Kuczyński             105.31 +  499: 303  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Katarzyna Sołdan 121.77 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Filip          Dalecki               100.00 +  505: 242  150
    2     1 Maciej         Kuczyński             105.31 +  433: 338  155
    3     2 Beata          Piotrowska            116.79 -  360: 370   67
    4     4 Anna           Arana                 101.82 =  356: 356  102
    5     7 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  297: 628   87
    6    11 Miłosz         Wrzałek               139.17 -  376: 420   89
    7    14 Piotr          Adamczyk              120.06 +  405: 377  170
    8    17 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  434: 281  150
    9     8 Irena          Sołdan                127.04 -  264: 433   77
   10    20 Dariusz        Białobrzewski         106.27 +  421: 370  156
   11    15 Agata          Kuć                   100.92 +  355: 354  151
   12     9 Grzegorz       Pukniel               121.70 +  393: 258  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Grzegorz Pukniel 121.70 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbyszek        Donarski              100.00 -  348: 430   50
    2    16 Czesław        Grajewski             102.72 -  337: 365   53
    3    19 Dariusz        Białobrzewski         106.27 +  344: 295  156
    4    23 Anna           Stefańska             109.21 =  360: 360  109
    5    17 Anita          Bruska                110.13 +  339: 250  160
    6    13 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  479: 275  150
    7     8 Beata          Piotrowska            116.79 -  319: 420   67
    8    19 Łukasz         Baranowski            114.56 +  420: 302  165
    9     7 Miłosz         Wrzałek               139.17 -  330: 345   89
   10     7 Rafał          Lenartowski           126.80 +  376: 362  177
   11    16 Anna           Arana                 101.82 +  379: 344  152
   12     9 Katarzyna      Sołdan                121.77 -  258: 393   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Andrzej Rechowicz 120.54 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Golubiński            100.00 +  455: 209  150
    2     5 Rafał          Lenartowski           126.80 -  314: 441   77
    3    13 Łukasz         Mycio                 115.58 +  409: 287  166
    4    10 Rafał          Wesołowski            120.03 +  354: 340  170
    5     6 Robert         Kuszpit               128.75 -  281: 372   79
    6     8 Irena          Sołdan                127.04 +  387: 375  177
    7     4 Stanisław      Rydzik                139.91 +  426: 358  190
    8     4 Dariusz        Kuć                   116.56 -  353: 429   67
    9    10 Marek          Reda                  129.74 -  350: 411   80
   10    14 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  371: 279  150
   11    11 Eugeniusz      Wróblewski            114.00 -  392: 448   64
   12    10 Eugeniusz      Wróblewski            114.00 -  284: 382   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Piotr Adamczyk 120.06 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  346: 414   50
    2    18 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  458: 325  150
    3     9 Irena          Sołdan                127.04 -  321: 420   77
    4    14 Tomasz         Lewiński              100.00 +  458: 257  150
    5    10 Paweł          Janaś                 126.86 -  240: 352   77
    6    17 Bartłomiej     Dalecki               100.88 +  387: 293  151
    7    14 Katarzyna      Sołdan                121.77 -  377: 405   72
    8    12 Dorota         Kuć                   109.43 +  394: 356  159
    9    17 Dariusz        Białobrzewski         106.27 +  388: 367  156
   10    11 Magdalena      Kublik                117.25 -  295: 445   67
   11    10 Marek          Charytoniuk           118.36 -  306: 454   68
   12    15 Rafał          Skibicki              106.86 +  412: 335  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Rafał Wesołowski 120.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  365: 296  150
    2    11 Dariusz        Białobrzewski         106.27 +  366: 320  156
    3     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.94 -  300: 435   95
    4    10 Andrzej        Rechowicz             120.54 -  340: 354   71
    5    15 Alina          Białobrzewska         108.59 -  360: 391   59
    6    14 Andrzej        Oleksiak              141.48 -  336: 418   91
    7    23 Paweł          Golubiński            100.00 -  307: 378   50
    8    22 Bartłomiej     Dalecki               100.88 +  366: 250  151
    9    21 Urszula        Solarska              100.00 +  336: 311  150
   10    15 Beata          Piotrowska            116.79 +  480: 282  167
   11    12 Paweł          Janaś                 126.86 -  275: 514   77
   12    16 Beata          Piotrowska            116.79 +  385: 368  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Marek Charytoniuk 118.36 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  466: 272  150
    2     4 Łukasz         Mycio                 115.58 +  310: 278  166
    3     3 Mariusz        Skrobosz              147.09 -  219: 492   97
    4    11 Dariusz        Kuć                   116.56 -  377: 492   67
    5    14 Andrzej        Oleksiak              141.48 +  414: 388  191
    6     9 Alina          Białobrzewska         108.59 +  413: 412  159
    7     5 Dorota         Kuć                   109.43 +  460: 243  159
    8     5 Miłosz         Wrzałek               139.17 +  379: 351  189
    9     3 Robert         Kuszpit               128.75 -  414: 422   79
   10     5 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  269: 386   87
   11    10 Piotr          Adamczyk              120.06 +  454: 306  170
   12     6 Paweł          Janaś                 126.86 -  292: 349   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Magdalena Kublik 117.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Kuć                   100.00 +  425: 267  150
    2    10 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  312: 324   87
    3     8 Mariusz        Sylwestrzuk           124.77 -  341: 432   75
    4    17 Łukasz         Baranowski            114.56 -  381: 403   65
    5    19 Tomasz         Lewiński              100.00 +  327: 274  150
    6    19 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  315: 374   50
    7    21 Czesław        Grajewski             102.72 +  469: 243  153
    8    11 Irena          Sołdan                127.04 -  277: 417   77
    9    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  393: 310  150
   10    11 Piotr          Adamczyk              120.06 +  445: 295  170
   11     8 Grzegorz       Kurowski              112.19 -  347: 355   62
   12    13 Alina          Białobrzewska         108.59 +  491: 308  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Beata Piotrowska 116.79 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Lewiński              100.00 +  376: 353  150
    2     9 Dariusz        Kuć                   116.56 +  401: 346  167
    3     2 Katarzyna      Sołdan                121.77 +  370: 360  172
    4     1 Mariusz        Skrobosz              147.09 -  330: 454   97
    5     4 Wojciech       Sołdan                129.88 -  359: 384   80
    6     6 Marek          Reda                  129.74 +  409: 353  180
    7     8 Grzegorz       Pukniel               121.70 +  420: 319  172
    8     6 Andrzej        Oleksiak              141.48 -  309: 366   91
    9     4 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  286: 447   87
   10    15 Rafał          Wesołowski            120.03 -  282: 480   70
   11    13 Maciej         Kuczyński             105.31 -  339: 430   55
   12    16 Rafał          Wesołowski            120.03 -  368: 385   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Dariusz Kuć 116.56 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ryszard        Schwartz              100.00 +  429: 245  150
    2     9 Beata          Piotrowska            116.79 -  346: 401   67
    3    11 Paweł          Janaś                 126.86 +  402: 362  177
    4    11 Marek          Charytoniuk           118.36 +  492: 377  168
    5     3 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  384: 364  150
    6     4 Krzysztof      Sporczyk              122.31 +  396: 334  172
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.94 -  405: 420   95
    8     4 Andrzej        Rechowicz             120.54 +  429: 353  171
    9     2 Mariusz        Skrobosz              147.09 +  404: 348  197
   10     2 Stanisław      Rydzik                139.91 -  380: 397   90
   11     3 Robert         Kuszpit               128.75 -  359: 422   79
   12     4 Marek          Reda                  129.74 -  411: 414   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Łukasz Mycio 115.58 Górowo Iławeckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz         Silny                 100.00 +  392: 282  150
    2     4 Marek          Charytoniuk           118.36 -  278: 310   68
    3    13 Andrzej        Rechowicz             120.54 -  287: 409   71
    4    18 Alina          Białobrzewska         108.59 -  298: 473   59
    5    24 Filip          Dalecki               100.00 +  475: 355  150
    6    15 Mariusz        Sylwestrzuk           124.77 +  415: 341  175
    7    17 Urszula        Solarska              100.00 +  337: 335  150
    8    15 Rafał          Skibicki              106.86 +  395: 286  157
    9     5 Stanisław      Rydzik                139.91 -  347: 409   90
   10    17 Czesław        Grajewski             102.72 +  388: 285  153
   11    14 Łukasz         Baranowski            114.56 -  336: 403   65
   12    11 Łukasz         Baranowski            114.56 +  342: 306  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Łukasz Baranowski 114.56 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              147.09 -  261: 486   97
    2    21 Anna           Stefańska             109.21 +  357: 322  159
    3    16 Miłosz         Wrzałek               139.17 -  354: 417   89
    4    17 Magdalena      Kublik                117.25 +  403: 381  167
    5    12 Mariusz        Sylwestrzuk           124.77 +  382: 341  175
    6    10 Maciej         Kuczyński             105.31 -  284: 335   55
    7    12 Marek          Reda                  129.74 -  264: 383   80
    8    19 Grzegorz       Pukniel               121.70 -  302: 420   72
    9    23 Zbyszek        Donarski              100.00 +  489: 342  150
   10    13 Lucyna         Śniadach              110.95 +  371: 329  161
   11    14 Łukasz         Mycio                 115.58 +  403: 336  166
   12    11 Łukasz         Mycio                 115.58 -  306: 342   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Eugeniusz Wróblewski 114.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.94 -  297: 433   95
    2    24 Robert         Kuszpit               128.75 -  346: 409   79
    3    21 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  305: 353   50
    4    24 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  404: 252  150
    5    21 Tomasz         Silny                 100.00 +  374: 213  150
    6    16 Dariusz        Białobrzewski         106.27 +  429: 390  156
    7    16 Anna           Stefańska             109.21 -  262: 419   59
    8    16 Henryk         Piotrowski            101.00 +  391: 345  151
    9    13 Agata          Kuć                   100.92 +  386: 313  151
   10    19 Anna           Arana                 101.82 -  367: 370   52
   11    11 Andrzej        Rechowicz             120.54 +  448: 392  171
   12    10 Andrzej        Rechowicz             120.54 +  382: 284  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Grzegorz Kurowski 112.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Oleksiak              141.48 +  395: 366  191
    2     3 Mariusz        Sylwestrzuk           124.77 +  367: 341  175
    3     4 Dorota         Kuć                   109.43 -  387: 432   59
    4     5 Wojciech       Sołdan                129.88 -  288: 360   80
    5    11 Marek          Reda                  129.74 -  335: 396   80
    6    20 Urszula        Solarska              100.00 -  315: 336   50
    7    22 Tomasz         Silny                 100.00 +  432: 231  150
    8    13 Maciej         Kuczyński             105.31 +  465: 362  155
    9    15 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  472: 310  150
   10     9 Alina          Białobrzewska         108.59 +  357: 343  159
   11     8 Magdalena      Kublik                117.25 +  355: 347  167
   12     7 Wojciech       Sołdan                129.88 +  349: 309  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Jan Ziółkowski 112.05 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Lucyna Śniadach 110.95 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     8 Rafał          Lenartowski           126.80 +  381: 365  177
    9    14 Henryk         Piotrowski            101.00 +  353: 350  151
   10    13 Łukasz         Baranowski            114.56 -  329: 371   65
   11     9 Krzysztof      Sporczyk              122.31 -  348: 359   72
   12    14 Dorota         Kuć                   109.43 -  344: 345   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     524  /  5 104.80




	Anita Bruska 110.13 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                139.91 +  437: 347  190
    2     6 Dorota         Kuć                   109.43 -  415: 455   59
    3     7 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  327: 293  150
    4     9 Robert         Kuszpit               128.75 -  329: 348   79
    5    17 Grzegorz       Pukniel               121.70 -  250: 339   72
    6    21 Paweł          Golubiński            100.00 +  403: 293  150
    7    15 Anna           Arana                 101.82 -  342: 424   52
    8    14 Paweł          Janaś                 126.86 -  364: 395   77
    9    18 Czesław        Grajewski             102.72 -  374: 471   53
   10    21 Urszula        Solarska              100.00 +  334: 319  150
   11    18 Dariusz        Białobrzewski         106.27 -  293: 363   56
   12    20 Agata          Kuć                   100.92 +  431: 274  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Dorota Kuć 109.43 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               139.17 +  388: 295  189
    2     6 Anita          Bruska                110.13 +  455: 415  160
    3     4 Grzegorz       Kurowski              112.19 +  432: 387  162
    4     2 Krzysztof      Sporczyk              122.31 +  447: 294  172
    5     1 Mariusz        Skrobosz              147.09 -  333: 405   97
    6     3 Robert         Kuszpit               128.75 -  329: 420   79
    7     5 Marek          Charytoniuk           118.36 -  243: 460   68
    8    12 Piotr          Adamczyk              120.06 -  356: 394   70
    9    16 Anna           Arana                 101.82 +  411: 340  152
   10    10 Mariusz        Sylwestrzuk           124.77 -  314: 452   75
   11     6 Marek          Reda                  129.74 -  290: 456   80
   12    14 Lucyna         Śniadach              110.95 +  345: 344  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Anna Stefańska 109.21 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  332: 366   87
    2    21 Łukasz         Baranowski            114.56 -  322: 357   65
    3    20 Tomasz         Lewiński              100.00 -  362: 382   50
    4    23 Grzegorz       Pukniel               121.70 =  360: 360  122
    5    22 Maciej         Kuć                   100.00 +  329: 254  150
    6    18 Rafał          Skibicki              106.86 +  376: 359  157
    7    16 Eugeniusz      Wróblewski            114.00 +  419: 262  164
    8    20 Urszula        Solarska              100.00 +  414: 295  150
    9     9 Krzysztof      Sporczyk              122.31 +  369: 333  172
   10     6 Mariusz        Skrobosz              147.09 +  403: 353  197
   11     4 Wojciech       Sołdan                129.88 +  450: 396  180
   12     3 Mariusz        Skrobosz              147.09 -  282: 458   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Alina Białobrzewska 108.59 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wojciech       Sołdan                129.88 -  368: 411   80
    2    12 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  268: 404   50
    3    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  429: 257  150
    4    18 Łukasz         Mycio                 115.58 +  473: 298  166
    5    15 Rafał          Wesołowski            120.03 +  391: 360  170
    6     9 Marek          Charytoniuk           118.36 -  412: 413   68
    7    11 Paweł          Janaś                 126.86 -  263: 398   77
    8     9 Agata          Kuć                   100.92 +  366: 318  151
    9    11 Rafał          Lenartowski           126.80 -  336: 475   77
   10     9 Grzegorz       Kurowski              112.19 -  343: 357   62
   11    17 Tomasz         Silny                 100.00 +  407: 249  150
   12    13 Magdalena      Kublik                117.25 -  308: 491   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Rafał Skibicki 106.86 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    19 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  317: 321   50
    5    20 Czesław        Grajewski             102.72 +  424: 280  153
    6    18 Anna           Stefańska             109.21 -  359: 376   59
    7    20 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  335: 280  150
    8    15 Łukasz         Mycio                 115.58 -  286: 395   66
    9    20 Tomasz         Silny                 100.00 -  288: 336   50
   10    22 Paweł          Golubiński            100.00 +  482: 277  150
   11    19 Maciej         Kuć                   100.00 +  384: 339  150
   12    15 Piotr          Adamczyk              120.06 -  335: 412   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  9  99.78




	Dariusz Białobrzewski 106.27 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Reda                  129.74 +  420: 345  180
    2    11 Rafał          Wesołowski            120.03 -  320: 366   70
    3    19 Grzegorz       Pukniel               121.70 -  295: 344   72
    4    22 Filip          Dalecki               100.00 +  561: 221  150
    5     9 Maciej         Kuczyński             105.31 -  300: 409   55
    6    16 Eugeniusz      Wróblewski            114.00 -  390: 429   64
    7    18 Maciej         Kuć                   100.00 +  367: 312  150
    8     7 Stanisław      Rydzik                139.91 -  349: 436   90
    9    17 Piotr          Adamczyk              120.06 -  367: 388   70
   10    20 Katarzyna      Sołdan                121.77 -  370: 421   72
   11    18 Anita          Bruska                110.13 +  363: 293  160
   12    19 Anna           Arana                 101.82 +  428: 304  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Maciej Kuczyński 105.31 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kuszpit               128.75 +  404: 231  179
    2     1 Katarzyna      Sołdan                121.77 -  338: 433   72
    3    17 Urszula        Solarska              100.00 -  345: 371   50
    4    15 Zbyszek        Donarski              100.00 +  402: 314  150
    5     9 Dariusz        Białobrzewski         106.27 +  409: 300  156
    6    10 Łukasz         Baranowski            114.56 +  335: 284  165
    7     9 Rafał          Lenartowski           126.80 -  312: 342   77
    8    13 Grzegorz       Kurowski              112.19 -  362: 465   62
    9    12 Mariusz        Sylwestrzuk           124.77 +  350: 341  175
   10    16 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  379: 357  150
   11    13 Beata          Piotrowska            116.79 +  430: 339  167
   12     8 Krzysztof      Sporczyk              122.31 -  303: 499   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Czesław Grajewski 102.72 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                127.04 -  282: 395   77
    2    16 Grzegorz       Pukniel               121.70 +  365: 337  172
    3    14 Anna           Arana                 101.82 -  238: 408   52
    4    20 Paweł          Janaś                 126.86 -  314: 405   77
    5    20 Rafał          Skibicki              106.86 -  280: 424   57
    6    25 Ryszard        Schwartz              100.00 +  334: 311  150
    7    21 Magdalena      Kublik                117.25 -  243: 469   67
    8    24 Maciej         Kuć                   100.00 +  423: 276  150
    9    18 Anita          Bruska                110.13 +  471: 374  160
   10    17 Łukasz         Mycio                 115.58 -  285: 388   66
   11    24 Paweł          Golubiński            100.00 +  402: 283  150
   12    18 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  354: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Anna Arana 101.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Janaś                 126.86 -  332: 381   77
    2    22 Ryszard        Schwartz              100.00 +  427: 302  150
    3    14 Czesław        Grajewski             102.72 +  408: 238  153
    4     4 Katarzyna      Sołdan                121.77 =  356: 356  122
    5     8 Henryk         Piotrowski            101.00 -  363: 366   51
    6    12 Agata          Kuć                   100.92 -  309: 452   51
    7    15 Anita          Bruska                110.13 +  424: 342  160
    8    18 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  259: 346   50
    9    16 Dorota         Kuć                   109.43 -  340: 411   59
   10    19 Eugeniusz      Wróblewski            114.00 +  370: 367  164
   11    16 Grzegorz       Pukniel               121.70 -  344: 379   72
   12    19 Dariusz        Białobrzewski         106.27 -  304: 428   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Henryk Piotrowski 101.00 Lidzbark Warmiński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Lenartowski           126.80 -  309: 390   77
    2    23 Filip          Dalecki               100.00 +  407: 256  150
    3    10 Agata          Kuć                   100.92 +  416: 302  151
    4     7 Marek          Reda                  129.74 +  374: 361  180
    5     8 Anna           Arana                 101.82 +  366: 363  152
    6     2 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  222: 436   87
    7     7 Miłosz         Wrzałek               139.17 -  357: 524   89
    8    16 Eugeniusz      Wróblewski            114.00 -  345: 391   64
    9    14 Lucyna         Śniadach              110.95 -  350: 353   61
   10    12 Krzysztof      Sporczyk              122.31 -  277: 377   72
   11    20 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  311: 253  150
   12    17 Bartłomiej     Dalecki               100.88 +  343: 286  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Agata Kuć 100.92 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Sylwestrzuk           124.77 -  346: 468   75
    2    19 Bartłomiej     Dalecki               100.88 +  433: 355  151
    3    10 Henryk         Piotrowski            101.00 -  302: 416   51
    4    16 Maciej         Kuć                   100.00 +  412: 377  150
    5    18 Urszula        Solarska              100.00 +  379: 301  150
    6    12 Anna           Arana                 101.82 +  452: 309  152
    7     6 Krzysztof      Sporczyk              122.31 -  394: 443   72
    8     9 Alina          Białobrzewska         108.59 -  318: 366   59
    9    13 Eugeniusz      Wróblewski            114.00 -  313: 386   64
   10     8 Marek          Reda                  129.74 -  356: 429   80
   11    15 Katarzyna      Sołdan                121.77 -  354: 355   72
   12    20 Anita          Bruska                110.13 -  274: 431   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  / 12  94.67




	Bartłomiej Dalecki 100.88 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Sporczyk              122.31 -  267: 380   72
    2    19 Agata          Kuć                   100.92 -  355: 433   51
    3    23 Ryszard        Schwartz              100.00 +  431: 276  150
    4    21 Paweł          Golubiński            100.00 +  321: 286  150
    5    13 Rafał          Lenartowski           126.80 -  277: 448   77
    6    17 Piotr          Adamczyk              120.06 -  293: 387   70
    7    19 Mariusz        Sylwestrzuk           124.77 -  286: 347   75
    8    22 Rafał          Wesołowski            120.03 -  250: 366   70
    9    25 Tomasz         Lewiński              100.00 +  396: 256  150
   10    24 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  413: 362  150
   11    22 Urszula        Solarska              100.00 +  453: 301  150
   12    17 Henryk         Piotrowski            101.00 -  286: 343   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Filip Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Sołdan                121.77 -  242: 505   72
    2    23 Henryk         Piotrowski            101.00 -  256: 407   51
    3    25 PAUZA
    4    22 Dariusz        Białobrzewski         106.27 -  221: 561   56
    5    24 Łukasz         Mycio                 115.58 -  355: 475   66
    6    23 Maciej         Kuć                   100.00 -  251: 357   50
    7    24 Zbyszek        Donarski              100.00 -  282: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     345  /  6  57.50




	Zbyszek Donarski 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Pukniel               121.70 +  430: 348  172
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              122.31 -  242: 406   72
    3    12 Stanisław      Rydzik                139.91 -  309: 403   90
    4    15 Maciej         Kuczyński             105.31 -  314: 402   55
    5    23 Paweł          Golubiński            100.00 -  344: 358   50
    6    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  338: 394   50
    7    24 Filip          Dalecki               100.00 +  373: 282  150
    8    23 Tomasz         Silny                 100.00 -  332: 393   50
    9    23 Łukasz         Baranowski            114.56 -  342: 489   65
   10    25 Ryszard        Schwartz              100.00 -  301: 341   50
   11    23 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  414: 298  150
   12    22 Maciej         Kuć                   100.00 +  301: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 12  92.00




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Rechowicz             120.54 -  209: 455   71
    2    25 PAUZA
    3    18 Marek          Reda                  129.74 -  295: 476   80
    4    21 Bartłomiej     Dalecki               100.88 -  286: 321   51
    5    23 Zbyszek        Donarski              100.00 +  358: 344  150
    6    21 Anita          Bruska                110.13 -  293: 403   60
    7    23 Rafał          Wesołowski            120.03 +  378: 307  170
    8    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  331: 336   50
    9    22 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  260: 315   50
   10    22 Rafał          Skibicki              106.86 -  277: 482   57
   11    24 Czesław        Grajewski             102.72 -  283: 402   53
   12    24 Tomasz         Lewiński              100.00 +  335: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     942  / 11  85.64




	Ireneusz Kaczmarczyk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Adamczyk              120.06 +  414: 346  170
    2    12 Alina          Białobrzewska         108.59 +  404: 268  159
    3     7 Anita          Bruska                110.13 -  293: 327   60
    4     8 Rafał          Lenartowski           126.80 +  370: 365  177
    5     3 Dariusz        Kuć                   116.56 -  364: 384   67
    6    13 Grzegorz       Pukniel               121.70 -  275: 479   72
    7    10 Andrzej        Oleksiak              141.48 -  263: 483   91
    8    17 Katarzyna      Sołdan                121.77 -  281: 434   72
    9    22 Paweł          Golubiński            100.00 +  315: 260  150
   10    14 Andrzej        Rechowicz             120.54 -  279: 371   71
   11    23 Zbyszek        Donarski              100.00 -  298: 414   50
   12    21 Tomasz         Silny                 100.00 +  316: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            120.03 -  296: 365   70
    2    14 Andrzej        Oleksiak              141.48 -  277: 389   91
    3    22 Alina          Białobrzewska         108.59 -  257: 429   59
    4    24 Eugeniusz      Wróblewski            114.00 -  252: 404   64
    5    25 Ryszard        Schwartz              100.00 +  338: 269  150
    6    22 Zbyszek        Donarski              100.00 +  394: 338  150
    7    20 Rafał          Skibicki              106.86 -  280: 335   57
    8    21 Paweł          Golubiński            100.00 +  336: 331  150
    9    19 Magdalena      Kublik                117.25 -  310: 393   67
   10    24 Bartłomiej     Dalecki               100.88 -  362: 413   51
   11    20 Henryk         Piotrowski            101.00 -  253: 311   51
   12    23 Urszula        Solarska              100.00 -  274: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1010  / 12  84.17




	Maria Krzyżanowska 100.00 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Charytoniuk           118.36 -  272: 466   68
    2    18 Piotr          Adamczyk              120.06 -  325: 458   70
    3    21 Eugeniusz      Wróblewski            114.00 +  353: 305  164
    4    19 Rafał          Skibicki              106.86 +  321: 317  157
    5    16 Miłosz         Wrzałek               139.17 -  331: 365   89
    6    19 Magdalena      Kublik                117.25 +  374: 315  167
    7    13 Irena          Sołdan                127.04 -  334: 359   77
    8    18 Anna           Arana                 101.82 +  346: 259  152
    9    15 Grzegorz       Kurowski              112.19 -  310: 472   62
   10    16 Maciej         Kuczyński             105.31 -  357: 379   55
   11    21 Ryszard        Schwartz              100.00 +  401: 264  150
   12    18 Czesław        Grajewski             102.72 -  348: 354   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Magdalena      Kublik                117.25 -  267: 425   67
    2    20 Marek          Reda                  129.74 -  342: 396   80
    3    24 Tomasz         Silny                 100.00 +  366: 309  150
    4    16 Agata          Kuć                   100.92 -  377: 412   51
    5    22 Anna           Stefańska             109.21 -  254: 329   59
    6    23 Filip          Dalecki               100.00 +  357: 251  150
    7    18 Dariusz        Białobrzewski         106.27 -  312: 367   56
    8    24 Czesław        Grajewski             102.72 -  276: 423   53
    9    24 Ryszard        Schwartz              100.00 +  374: 333  150
   10    23 Tomasz         Lewiński              100.00 -  300: 304   50
   11    19 Rafał          Skibicki              106.86 -  339: 384   57
   12    22 Zbyszek        Donarski              100.00 -  261: 301   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     973  / 12  81.08




	Tomasz Lewiński 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Beata          Piotrowska            116.79 -  353: 376   67
    2    15 Miłosz         Wrzałek               139.17 -  250: 459   89
    3    20 Anna           Stefańska             109.21 +  382: 362  159
    4    14 Piotr          Adamczyk              120.06 -  257: 458   70
    5    19 Magdalena      Kublik                117.25 -  274: 327   67
    6    24 Tomasz         Silny                 100.00 -  265: 286   50
    7    25 Ryszard        Schwartz              100.00 -  284: 318   50
    8    25 Ryszard        Schwartz              100.00 -  270: 338   50
    9    25 Bartłomiej     Dalecki               100.88 -  256: 396   51
   10    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  304: 300  150
   11    25 PAUZA
   12    24 Paweł          Golubiński            100.00 -  263: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  / 11  77.55




	Ryszard Schwartz 100.00 Kąpino

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Kuć                   116.56 -  245: 429   67
    2    22 Anna           Arana                 101.82 -  302: 427   52
    3    23 Bartłomiej     Dalecki               100.88 -  276: 431   51
    4    25 Tomasz         Silny                 100.00 -  288: 294   50
    5    25 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  269: 338   50
    6    25 Czesław        Grajewski             102.72 -  311: 334   53
    7    25 Tomasz         Lewiński              100.00 +  318: 284  150
    8    25 Tomasz         Lewiński              100.00 +  338: 270  150
    9    24 Maciej         Kuć                   100.00 -  333: 374   50
   10    25 Zbyszek        Donarski              100.00 +  341: 301  150
   11    21 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  264: 401   50
   12    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     873  / 11  79.36




	Tomasz Silny 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Łukasz         Mycio                 115.58 -  282: 392   66
    2    17 Stanisław      Rydzik                139.91 -  248: 423   90
    3    24 Maciej         Kuć                   100.00 -  309: 366   50
    4    25 Ryszard        Schwartz              100.00 +  294: 288  150
    5    21 Eugeniusz      Wróblewski            114.00 -  213: 374   64
    6    24 Tomasz         Lewiński              100.00 +  286: 265  150
    7    22 Grzegorz       Kurowski              112.19 -  231: 432   62
    8    23 Zbyszek        Donarski              100.00 +  393: 332  150
    9    20 Rafał          Skibicki              106.86 +  336: 288  157
   10    18 Paweł          Janaś                 126.86 -  262: 446   77
   11    17 Alina          Białobrzewska         108.59 -  249: 407   59
   12    21 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  276: 316   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 PAUZA
    2    13 Wojciech       Sołdan                129.88 -  348: 555   80
    3    17 Maciej         Kuczyński             105.31 +  371: 345  155
    4    12 Stanisław      Rydzik                139.91 -  236: 514   90
    5    18 Agata          Kuć                   100.92 -  301: 379   51
    6    20 Grzegorz       Kurowski              112.19 +  336: 315  162
    7    17 Łukasz         Mycio                 115.58 -  335: 337   66
    8    20 Anna           Stefańska             109.21 -  295: 414   59
    9    21 Rafał          Wesołowski            120.03 -  311: 336   70
   10    21 Anita          Bruska                110.13 -  319: 334   60
   11    22 Bartłomiej     Dalecki               100.88 -  301: 453   51
   12    23 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  378: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     994  / 11  90.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Bałtyku



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Baranowski            486: 261
   2 Eugeniusz      Wróblewski           - Kazimierz.J    Merklejn              297: 433
   3 Andrzej        Oleksiak             - Grzegorz       Kurowski              366: 395
   4 Anita          Bruska               - Stanisław      Rydzik                437: 347
   5 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Kuć                   295: 388
   6 Anna           Stefańska            - Tomasz         Zwoliński             332: 366
   7 Wojciech       Sołdan               - Alina          Białobrzewska         411: 368
   8 Dariusz        Białobrzewski        - Marek          Reda                  420: 345
   9 Robert         Kuszpit              - Maciej         Kuczyński             231: 404
  10 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                282: 395
  11 Paweł          Janaś                - Anna           Arana                 381: 332
  12 Henryk         Piotrowski           - Rafał          Lenartowski           309: 390
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Agata          Kuć                   468: 346
  14 Bartłomiej     Dalecki              - Krzysztof      Sporczyk              267: 380
  15 Katarzyna      Sołdan               - Filip          Dalecki               505: 242
  16 Zbyszek        Donarski             - Grzegorz       Pukniel               430: 348
  17 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Golubiński            455: 209
  18 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Piotr          Adamczyk              414: 346
  19 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Kozak                 365: 296
  20 Maria          Krzyżanowska         - Marek          Charytoniuk           272: 466
  21 Magdalena      Kublik               - Maciej         Kuć                   425: 267
  22 Tomasz         Lewiński             - Beata          Piotrowska            353: 376
  23 Dariusz        Kuć                  - Ryszard        Schwartz              429: 245
  24 Tomasz         Silny                - Łukasz         Mycio                 282: 392
  25 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Kuczyński            - Katarzyna      Sołdan                338: 433
   2 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              324: 394
   3 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Sylwestrzuk           367: 341
   4 Marek          Charytoniuk          - Łukasz         Mycio                 310: 278
   5 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Rechowicz             441: 314
   6 Dorota         Kuć                  - Anita          Bruska                455: 415
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Janaś                 404: 317
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Zbyszek        Donarski              406: 242
   9 Beata          Piotrowska           - Dariusz        Kuć                   401: 346
  10 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kublik                324: 312
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Rafał          Wesołowski            320: 366
  12 Alina          Białobrzewska        - Ireneusz       Kaczmarczyk           268: 404
  13 Wojciech       Sołdan               - Urszula        Solarska              555: 348
  14 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Oleksiak              277: 389
  15 Tomasz         Lewiński             - Miłosz         Wrzałek               250: 459
  16 Grzegorz       Pukniel              - Czesław        Grajewski             337: 365
  17 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Silny                 423: 248
  18 Piotr          Adamczyk             - Maria          Krzyżanowska          458: 325
  19 Agata          Kuć                  - Bartłomiej     Dalecki               433: 355
  20 Marek          Reda                 - Maciej         Kuć                   396: 342
  21 Łukasz         Baranowski           - Anna           Stefańska             357: 322
  22 Anna           Arana                - Ryszard        Schwartz              427: 302
  23 Filip          Dalecki              - Henryk         Piotrowski            256: 407
  24 Robert         Kuszpit              - Eugeniusz      Wróblewski            409: 346
  25 Paweł          Golubiński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Sołdan                357: 330
   2 Katarzyna      Sołdan               - Beata          Piotrowska            360: 370
   3 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Charytoniuk           492: 219
   4 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Kuć                   387: 432
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Rafał          Wesołowski            435: 300
   6 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           428: 379
   7 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Anita          Bruska                293: 327
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Kublik                432: 341
   9 Piotr          Adamczyk             - Irena          Sołdan                321: 420
  10 Henryk         Piotrowski           - Agata          Kuć                   416: 302
  11 Dariusz        Kuć                  - Paweł          Janaś                 402: 362
  12 Zbyszek        Donarski             - Stanisław      Rydzik                309: 403
  13 Łukasz         Mycio                - Andrzej        Rechowicz             287: 409
  14 Czesław        Grajewski            - Anna           Arana                 238: 408
  15 Andrzej        Oleksiak             - Robert         Kuszpit               398: 410
  16 Łukasz         Baranowski           - Miłosz         Wrzałek               354: 417
  17 Urszula        Solarska             - Maciej         Kuczyński             371: 345
  18 Marek          Reda                 - Paweł          Golubiński            476: 295
  19 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Białobrzewski         344: 295
  20 Anna           Stefańska            - Tomasz         Lewiński              362: 382
  21 Maria          Krzyżanowska         - Eugeniusz      Wróblewski            353: 305
  22 Agnieszka      Kozak                - Alina          Białobrzewska         257: 429
  23 Ryszard        Schwartz             - Bartłomiej     Dalecki               276: 431
  24 Maciej         Kuć                  - Tomasz         Silny                 366: 309
  25 Filip          Dalecki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Piotrowska           - Mariusz        Skrobosz              330: 454
   2 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              447: 294
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             455: 393
   4 Anna           Arana                - Katarzyna      Sołdan                356: 356
   5 Wojciech       Sołdan               - Grzegorz       Kurowski              360: 288
   6 Irena          Sołdan               - Mariusz        Sylwestrzuk           442: 335
   7 Henryk         Piotrowski           - Marek          Reda                  374: 361
   8 Rafał          Lenartowski          - Ireneusz       Kaczmarczyk           365: 370
   9 Anita          Bruska               - Robert         Kuszpit               329: 348
  10 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            354: 340
  11 Marek          Charytoniuk          - Dariusz        Kuć                   377: 492
  12 Stanisław      Rydzik               - Urszula        Solarska              514: 236
  13 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Oleksiak              355: 385
  14 Tomasz         Lewiński             - Piotr          Adamczyk              257: 458
  15 Maciej         Kuczyński            - Zbyszek        Donarski              402: 314
  16 Maciej         Kuć                  - Agata          Kuć                   377: 412
  17 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Baranowski            381: 403
  18 Alina          Białobrzewska        - Łukasz         Mycio                 473: 298
  19 Rafał          Skibicki             - Maria          Krzyżanowska          317: 321
  20 Paweł          Janaś                - Czesław        Grajewski             405: 314
  21 Bartłomiej     Dalecki              - Paweł          Golubiński            321: 286
  22 Dariusz        Białobrzewski        - Filip          Dalecki               561: 221
  23 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Stefańska             360: 360
  24 Eugeniusz      Wróblewski           - Agnieszka      Kozak                 404: 252
  25 Ryszard        Schwartz             - Tomasz         Silny                 288: 294


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Kuć                  - Mariusz        Skrobosz              333: 405
   2 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              268: 418
   3 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Dariusz        Kuć                   364: 384
   4 Beata          Piotrowska           - Wojciech       Sołdan                359: 384
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                424: 353
   6 Robert         Kuszpit              - Andrzej        Rechowicz             372: 281
   7 Katarzyna      Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             297: 628
   8 Anna           Arana                - Henryk         Piotrowski            363: 366
   9 Maciej         Kuczyński            - Dariusz        Białobrzewski         409: 300
  10 Paweł          Janaś                - Piotr          Adamczyk              352: 240
  11 Marek          Reda                 - Grzegorz       Kurowski              396: 335
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Łukasz         Baranowski            341: 382
  13 Rafał          Lenartowski          - Bartłomiej     Dalecki               448: 277
  14 Marek          Charytoniuk          - Andrzej        Oleksiak              414: 388
  15 Rafał          Wesołowski           - Alina          Białobrzewska         360: 391
  16 Miłosz         Wrzałek              - Maria          Krzyżanowska          365: 331
  17 Anita          Bruska               - Grzegorz       Pukniel               250: 339
  18 Agata          Kuć                  - Urszula        Solarska              379: 301
  19 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Lewiński              327: 274
  20 Rafał          Skibicki             - Czesław        Grajewski             424: 280
  21 Tomasz         Silny                - Eugeniusz      Wróblewski            213: 374
  22 Anna           Stefańska            - Maciej         Kuć                   329: 254
  23 Paweł          Golubiński           - Zbyszek        Donarski              358: 344
  24 Łukasz         Mycio                - Filip          Dalecki               475: 355
  25 Agnieszka      Kozak                - Ryszard        Schwartz              338: 269


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              384: 392
   2 Tomasz         Zwoliński            - Henryk         Piotrowski            436: 222
   3 Dorota         Kuć                  - Robert         Kuszpit               329: 420
   4 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              396: 334
   5 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Sołdan                374: 375
   6 Marek          Reda                 - Beata          Piotrowska            353: 409
   7 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Janaś                 465: 273
   8 Andrzej        Rechowicz            - Irena          Sołdan                387: 375
   9 Alina          Białobrzewska        - Marek          Charytoniuk           412: 413
  10 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Kuczyński             284: 335
  11 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Sołdan                420: 376
  12 Agata          Kuć                  - Anna           Arana                 452: 309
  13 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Grzegorz       Pukniel               275: 479
  14 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Oleksiak              336: 418
  15 Łukasz         Mycio                - Mariusz        Sylwestrzuk           415: 341
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Dariusz        Białobrzewski         429: 390
  17 Piotr          Adamczyk             - Bartłomiej     Dalecki               387: 293
  18 Rafał          Skibicki             - Anna           Stefańska             359: 376
  19 Maria          Krzyżanowska         - Magdalena      Kublik                374: 315
  20 Grzegorz       Kurowski             - Urszula        Solarska              315: 336
  21 Paweł          Golubiński           - Anita          Bruska                293: 403
  22 Zbyszek        Donarski             - Agnieszka      Kozak                 338: 394
  23 Maciej         Kuć                  - Filip          Dalecki               357: 251
  24 Tomasz         Silny                - Tomasz         Lewiński              286: 265
  25 Czesław        Grajewski            - Ryszard        Schwartz              334: 311


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Kazimierz.J    Merklejn              405: 420
   2 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Sołdan                353: 383
   3 Robert         Kuszpit              - Tomasz         Zwoliński             441: 440
   4 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                426: 358
   5 Marek          Charytoniuk          - Dorota         Kuć                   460: 243
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Agata          Kuć                   443: 394
   7 Henryk         Piotrowski           - Miłosz         Wrzałek               357: 524
   8 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Pukniel               420: 319
   9 Maciej         Kuczyński            - Rafał          Lenartowski           312: 342
  10 Andrzej        Oleksiak             - Ireneusz       Kaczmarczyk           483: 263
  11 Alina          Białobrzewska        - Paweł          Janaś                 263: 398
  12 Łukasz         Baranowski           - Marek          Reda                  264: 383
  13 Irena          Sołdan               - Maria          Krzyżanowska          359: 334
  14 Piotr          Adamczyk             - Katarzyna      Sołdan                377: 405
  15 Anita          Bruska               - Anna           Arana                 342: 424
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Anna           Stefańska             262: 419
  17 Urszula        Solarska             - Łukasz         Mycio                 335: 337
  18 Maciej         Kuć                  - Dariusz        Białobrzewski         312: 367
  19 Bartłomiej     Dalecki              - Mariusz        Sylwestrzuk           286: 347
  20 Agnieszka      Kozak                - Rafał          Skibicki              280: 335
  21 Czesław        Grajewski            - Magdalena      Kublik                243: 469
  22 Tomasz         Silny                - Grzegorz       Kurowski              231: 432
  23 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Golubiński            307: 378
  24 Filip          Dalecki              - Zbyszek        Donarski              282: 373
  25 Ryszard        Schwartz             - Tomasz         Lewiński              318: 284


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Kuszpit               347: 324
   2 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Sołdan                357: 398
   3 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              472: 377
   4 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Kuć                   353: 429
   5 Marek          Charytoniuk          - Miłosz         Wrzałek               379: 351
   6 Andrzej        Oleksiak             - Beata          Piotrowska            366: 309
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Stanisław      Rydzik                349: 436
   8 Lucyna         Śniadach             - Rafał          Lenartowski           381: 365
   9 Agata          Kuć                  - Alina          Białobrzewska         318: 366
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Reda                  432: 394
  11 Magdalena      Kublik               - Irena          Sołdan                277: 417
  12 Piotr          Adamczyk             - Dorota         Kuć                   394: 356
  13 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Kuczyński             465: 362
  14 Paweł          Janaś                - Anita          Bruska                395: 364
  15 Łukasz         Mycio                - Rafał          Skibicki              395: 286
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Henryk         Piotrowski            391: 345
  17 Katarzyna      Sołdan               - Ireneusz       Kaczmarczyk           434: 281
  18 Maria          Krzyżanowska         - Anna           Arana                 346: 259
  19 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Baranowski            420: 302
  20 Urszula        Solarska             - Anna           Stefańska             295: 414
  21 Paweł          Golubiński           - Agnieszka      Kozak                 331: 336
  22 Bartłomiej     Dalecki              - Rafał          Wesołowski            250: 366
  23 Zbyszek        Donarski             - Tomasz         Silny                 332: 393
  24 Maciej         Kuć                  - Czesław        Grajewski             276: 423
  25 Tomasz         Lewiński             - Ryszard        Schwartz              270: 338


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              309: 412
   2 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Skrobosz              404: 348
   3 Robert         Kuszpit              - Marek          Charytoniuk           422: 414
   4 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Zwoliński             286: 447
   5 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Mycio                 409: 347
   6 Andrzej        Oleksiak             - Paweł          Janaś                 408: 331
   7 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Pukniel               345: 330
   8 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Sołdan                433: 264
   9 Anna           Stefańska            - Krzysztof      Sporczyk              369: 333
  10 Marek          Reda                 - Andrzej        Rechowicz             411: 350
  11 Rafał          Lenartowski          - Alina          Białobrzewska         475: 336
  12 Maciej         Kuczyński            - Mariusz        Sylwestrzuk           350: 341
  13 Agata          Kuć                  - Eugeniusz      Wróblewski            313: 386
  14 Lucyna         Śniadach             - Henryk         Piotrowski            353: 350
  15 Grzegorz       Kurowski             - Maria          Krzyżanowska          472: 310
  16 Anna           Arana                - Dorota         Kuć                   340: 411
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Piotr          Adamczyk              367: 388
  18 Anita          Bruska               - Czesław        Grajewski             374: 471
  19 Magdalena      Kublik               - Agnieszka      Kozak                 393: 310
  20 Rafał          Skibicki             - Tomasz         Silny                 288: 336
  21 Urszula        Solarska             - Rafał          Wesołowski            311: 336
  22 Paweł          Golubiński           - Ireneusz       Kaczmarczyk           260: 315
  23 Łukasz         Baranowski           - Zbyszek        Donarski              489: 342
  24 Ryszard        Schwartz             - Maciej         Kuć                   333: 374
  25 Bartłomiej     Dalecki              - Tomasz         Lewiński              396: 256


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              396: 267
   2 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kuć                   397: 380
   3 Wojciech       Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               271: 465
   4 Irena          Sołdan               - Robert         Kuszpit               338: 334
   5 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Charytoniuk           386: 269
   6 Anna           Stefańska            - Mariusz        Skrobosz              403: 353
   7 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Lenartowski           376: 362
   8 Marek          Reda                 - Agata          Kuć                   429: 356
   9 Alina          Białobrzewska        - Grzegorz       Kurowski              343: 357
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dorota         Kuć                   452: 314
  11 Magdalena      Kublik               - Piotr          Adamczyk              445: 295
  12 Henryk         Piotrowski           - Krzysztof      Sporczyk              277: 377
  13 Lucyna         Śniadach             - Łukasz         Baranowski            329: 371
  14 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Andrzej        Rechowicz             279: 371
  15 Rafał          Wesołowski           - Beata          Piotrowska            480: 282
  16 Maria          Krzyżanowska         - Maciej         Kuczyński             357: 379
  17 Czesław        Grajewski            - Łukasz         Mycio                 285: 388
  18 Paweł          Janaś                - Tomasz         Silny                 446: 262
  19 Anna           Arana                - Eugeniusz      Wróblewski            370: 367
  20 Katarzyna      Sołdan               - Dariusz        Białobrzewski         421: 370
  21 Urszula        Solarska             - Anita          Bruska                319: 334
  22 Rafał          Skibicki             - Paweł          Golubiński            482: 277
  23 Tomasz         Lewiński             - Maciej         Kuć                   304: 300
  24 Agnieszka      Kozak                - Bartłomiej     Dalecki               362: 413
  25 Ryszard        Schwartz             - Zbyszek        Donarski              341: 301


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               325: 367
   2 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                396: 316
   3 Dariusz        Kuć                  - Robert         Kuszpit               359: 422
   4 Wojciech       Sołdan               - Anna           Stefańska             396: 450
   5 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Lenartowski           437: 314
   6 Dorota         Kuć                  - Marek          Reda                  290: 456
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Oleksiak              363: 370
   8 Grzegorz       Kurowski             - Magdalena      Kublik                355: 347
   9 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Sporczyk              348: 359
  10 Marek          Charytoniuk          - Piotr          Adamczyk              454: 306
  11 Andrzej        Rechowicz            - Eugeniusz      Wróblewski            392: 448
  12 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Janaś                 275: 514
  13 Maciej         Kuczyński            - Beata          Piotrowska            430: 339
  14 Łukasz         Mycio                - Łukasz         Baranowski            336: 403
  15 Agata          Kuć                  - Katarzyna      Sołdan                354: 355
  16 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Arana                 379: 344
  17 Tomasz         Silny                - Alina          Białobrzewska         249: 407
  18 Anita          Bruska               - Dariusz        Białobrzewski         293: 363
  19 Rafał          Skibicki             - Maciej         Kuć                   384: 339
  20 Agnieszka      Kozak                - Henryk         Piotrowski            253: 311
  21 Maria          Krzyżanowska         - Ryszard        Schwartz              401: 264
  22 Bartłomiej     Dalecki              - Urszula        Solarska              453: 301
  23 Zbyszek        Donarski             - Ireneusz       Kaczmarczyk           414: 298
  24 Paweł          Golubiński           - Czesław        Grajewski             283: 402
  25 Tomasz         Lewiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              275: 363
   2 Robert         Kuszpit              - Miłosz         Wrzałek               329: 305
   3 Anna           Stefańska            - Mariusz        Skrobosz              282: 458
   4 Marek          Reda                 - Dariusz        Kuć                   414: 411
   5 Andrzej        Oleksiak             - Stanisław      Rydzik                370: 452
   6 Paweł          Janaś                - Marek          Charytoniuk           349: 292
   7 Wojciech       Sołdan               - Grzegorz       Kurowski              309: 349
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Kuczyński             499: 303
   9 Katarzyna      Sołdan               - Grzegorz       Pukniel               393: 258
  10 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Rechowicz             382: 284
  11 Łukasz         Baranowski           - Łukasz         Mycio                 306: 342
  12 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Sylwestrzuk           406: 304
  13 Alina          Białobrzewska        - Magdalena      Kublik                308: 491
  14 Lucyna         Śniadach             - Dorota         Kuć                   344: 345
  15 Piotr          Adamczyk             - Rafał          Skibicki              412: 335
  16 Beata          Piotrowska           - Rafał          Wesołowski            368: 385
  17 Henryk         Piotrowski           - Bartłomiej     Dalecki               343: 286
  18 Czesław        Grajewski            - Maria          Krzyżanowska          354: 348
  19 Dariusz        Białobrzewski        - Anna           Arana                 428: 304
  20 Agata          Kuć                  - Anita          Bruska                274: 431
  21 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Tomasz         Silny                 316: 276
  22 Maciej         Kuć                  - Zbyszek        Donarski              261: 301
  23 Agnieszka      Kozak                - Urszula        Solarska              274: 378
  24 Tomasz         Lewiński             - Paweł          Golubiński            263: 335
  25 Ryszard        Schwartz             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 22-09-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.68  28602  195
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.49  27934  192
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.87  26329  183
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.56  28282  197
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.24  27452  193
   7 Radosław Konca                 Warszawa             142.03  16334  115
   8 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.59  28035  198
   9 Sławomir Kucia                 Kraków               141.38   9331   66
  10 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.35  28128  199
  11 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
  12 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.18  21027  150
  13 Justyna Fugiel                 Kraków               139.89  26999  193
  14 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.67  26397  189
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.32  27865  200
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.61  25366  183
  17 Dawid Pikul                    Poznań               137.67  26983  196
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             137.48  25984  189
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              137.24  25390  185
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  21 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  22 Filip Sosin                    Warszawa             136.25  18939  139
  23 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.12  25727  189
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.05  26529  195
  26 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.88  26224  193
  27 Szymon Fidziński               Warszawa             135.67   8140   60
  28 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  30 Michał Trumpus                 Wrocław              134.35  21093  157
  31 Dariusz Kosz                   Nysa                 133.86  17134  128
  32 Grzegorz Święcki               Białystok            133.77   8026   60
  33 Sławomir Kordjalik             Warszawa             133.36  12269   92
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.25   9727   73
  35 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00  21516  163
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               131.62  23166  176
  37 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  38 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.47   6968   53
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.09  18615  142
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  41 Marek Reda                     Wołomin              130.36  23726  182
  42 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  43 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       130.11  22770  175
  44 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.90  24941  192
  45 Wojciech Sołdan                Rumia                129.77  25564  197
  46 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.70  21401  165
  47 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  48 Łukasz Bryła                   Mielec               129.38  23288  180
  49 Przemysław Herdzina            Kraków               129.11  25563  198
  50 Marek Salamon                  Bytom                128.94   8768   68
  51 Robert Kamiński                Warszawa             128.92  24365  189
  52 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.90  16113  125
  53 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.61  22764  177
  54 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.61  25336  197
  55 Mariusz Margalski              Pieczyska            128.61  18648  145
  56 Marek Roszak                   Poznań               128.50  25443  198
  57 Kuba Koisar                    Warszawa             128.47  24538  191
  58 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  59 Paweł Janaś                    Głogów               128.08  24591  192
  60 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.96  13052  102
  61 Irena Sołdan                   Rumia                127.88  24170  189
  62 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.69  11875   93
  63 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  64 Joanna Juszczak                Warszawa             127.55   9056   71
  65 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.92  25004  197
  66 Piotr Rosół                    Warszawa             126.71  24075  190
  67 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  68 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.17  23847  189
  69 Jakub Zaryński                 Świnoujście          126.11  20808  165
  70 Maciej Perzyński               Piła                 126.07  15507  123
  71 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.86  12586  100
  72 Łukasz Bobowski                Suchedniów           125.71  16720  133
  73 Rafał Matczak                  Milanówek            125.66  14451  115
  74 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.60  23864  190
  75 Tomasz Ciejka                  Kraków               125.41  12039   96
  76 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     124.86   7367   59
  77 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.69   8105   65
  78 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  79 Jarosław Michalak              Łódź                 124.43  16052  129
  80 Artur Koszel                   Warszawa             124.20  24592  198
  81 Maciej Michalak                Łódź                 124.08  21094  170
  82 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.95  20327  164
  83 Łukasz Kozub                   Brzesko              123.91   6815   55
  84 Ewa Ciszewska                  Katowice             123.77  23393  189
  85 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.49  24575  199
  86 Leszek Stecuła                 Bytom                123.17   5789   47
  87 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.87  23345  190
  88 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            122.76  24552  200
  89 Bogusław Szyszka               Oława                122.72   3927   32
  90 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.66   6501   53
  91 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.63  10669   87
  92 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.38  21050  172
  93 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.84  23027  189
  94 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.68  23241  191
  95 Małgorzata Sulejewska          Kraków               121.39  12867  106
  96 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.19  15028  124
  97 Jan Kozłowski                  Kraków               121.18  22054  182
  98 Andrzej Grabiński              Suchedniów           120.96   9435   78
  99 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.67  23530  195
 100 Jakub Szymczak                 Łódź                 120.66  14720  122
 101 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  16405  136
 102 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.54  23866  198
 103 Iwona Kucia                    Kraków               120.47   7108   59
 104 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.37  23231  193
 105 Wojciech Morawski              Gliwice              120.16   6729   56
 106 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.11  22701  189
 107 Radosław Sowiński              Warszawa             120.10   9488   79
 108 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.97  14516  121
 109 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.91   3837   32
 110 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  119.83  12822  107
 111 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.74  22750  190
 112 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 113 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.53  23666  198
 114 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.46  18635  156
 115 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             119.40   7403   62
 116 Artur Tomczyk                  Piła                 119.35   9309   78
 117 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.24   6081   51
 118 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.13  15249  128
 119 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.92  11416   96
 120 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 121 Anna Niedzielko                Szczecin             118.72  14246  120
 122 Bartosz Orłowski               Bytom                118.54  20863  176
 123 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.53   8534   72
 124 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 125 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 126 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.24  21757  184
 127 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 128 Michał Alabrudziński           Włocławek            118.18   6500   55
 129 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.14   4962   42
 130 Daniel Janus                   Wąchock              117.99  18406  156
 131 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.98  23124  196
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.79  15430  131
 133 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 134 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 135 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.57  22221  189
 136 Grzegorz Kurowski              Warszawa             117.40   5635   48
 137 Magdalena Kublik               Warszawa             117.30  22991  196
 138 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             117.27  20992  179
 139 Agnieszka Krupka               Krosno               117.25  21340  182
 140 Mariusz Makuch                 Zator                117.18   6562   56
 141 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.08  17796  152
 142 Dominik Piasecki               Słupsk               117.06   5619   48
 143 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 144 Andrzej Gostomski              Łódź                 116.89   4208   36
 145 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 146 Marcin Skowron                 Zabrze               116.77  13662  117
 147 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 148 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.75  22883  196
 149 Joanna Stępień                 Katowice             116.50   5592   48
 150 Robert Głowacki                Łódź                 116.44   9781   84
 151 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.42  16764  144
 152 Łukasz Święcki                 Białystok            116.41   8614   74
 153 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 154 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.26  22904  197
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.15   5459   47
 156 Beata Piotrowska               Łódź                 116.13  23226  200
 157 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.08  20198  174
 158 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.00   4176   36
 159 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.98  23081  199
 160 Łukasz Baranowski              Reda                 115.85   5561   48
 161 Jacek Pietruszka               Kraków               115.81   8338   72
 162 Teresa Fortuna                 Lubin                115.59   4508   39
 163 Marta Dobrzańska               Kraków               115.58  12714  110
 164 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 165 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.53  22067  191
 166 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.42  12119  105
 167 Halina Roszak                  Poznań               115.23  21894  190
 168 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.10   6906   60
 169 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.95  18737  163
 170 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.94  20689  180
 171 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 172 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 173 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.41  22768  199
 174 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 175 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         114.17  13129  115
 176 Adam Klimont                   Wałcz                114.15  19633  172
 177 Jarosław Olek                  Warszawa             114.08   4107   36
 178 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.96   8205   72
 179 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       113.87  10134   89
 180 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 181 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.67   6820   60
 182 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.63  11136   98
 183 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              113.44   9529   84
 184 Marek Rogalski                 Warszawa             113.31  20623  182
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.23   8379   74
 186 Jolanta Chłopińska             Wałcz                112.97  21917  194
 187 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.94   5421   48
 188 Stanisław Gasik                Warszawa             112.92  10840   96
 189 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.35   9437   84
 190 Robert Soszka                  Warszawa             112.18  10769   96
 191 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.00   4032   36
 192 Bogusław Książek               Szczecin             111.88  20250  181
 193 Jerzy Luter                    Bytom                111.85  22146  198
 194 Sławomir Buk                   Gliwice              111.72   6703   60
 195 Michał Ozimiński               Łódź                 111.60  21092  189
 196 Robert Zabłocki                Łódź                 111.60   6919   62
 197 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 198 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 199 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.27  20585  185
 200 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 201 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  17323  156
 202 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 203 Teresa Zalewska                Racibórz             110.57  14817  134
 204 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.20  21709  197
 205 Lucyna Śniadach                Rumia                110.11  12112  110
 206 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 207 Sławomir Zabawa                Jasło                109.89   5824   53
 208 Dorota Zielińska               Piaseczno            109.85   3735   34
 209 Anna Stefańska                 Łódź                 109.77  21515  196
 210 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            109.69  13272  121
 211 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 212 Katarzyna Klimała              Kraków               109.54  17746  162
 213 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.54   6901   63
 214 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 215 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 109.44   9302   85
 216 Daniel Czernatowicz            Kraków               109.43   5034   46
 217 Bartosz Pięta                  Swarzędz             109.33   5904   54
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               109.31   5575   51
 219 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.17  11135  102
 220 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.15  18447  169
 221 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 222 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.08   5781   53
 223 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 224 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.81  13166  121
 225 Weronika Rudnicka              Ustka                108.71  13806  127
 226 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.70  16088  148
 227 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.56  21386  197
 228 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.56   9770   90
 229 Alicja Kosińska                Szczecin             108.45   5097   47
 230 Grzegorz Kwiecień              Kraków               108.23  12338  114
 231 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.18  15794  146
 232 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.15  14708  136
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.91  12518  116
 234 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 235 Tomasz Łapka                   Warszawa             107.87   5825   54
 236 Patrycja Śliwińska             Szczecin             107.81  20484  190
 237 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 238 Piotr Domański                 Łódź                 107.70   5708   53
 239 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 240 Rafał Skibicki                 Lębork               107.50  21178  197
 241 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.27   6651   62
 242 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.16  14788  138
 243 Daniel Tomczyk                 Piła                 107.14   5357   50
 244 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.04  14343  134
 245 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              106.87   6733   63
 246 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 247 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.30   6378   60
 248 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.23  21033  198
 249 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 250 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 251 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 252 Paweł Morga                    Warszawa             105.83   6985   66
 253 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 254 Marianna Kozłowska             Białystok            105.42   6958   66
 255 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.07  20698  197
 257 Anna Dłużniewska               Warszawa             104.74  14559  139
 258 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.71   5026   48
 259 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 260 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.58   5020   48
 261 Michał Kolaj                   Ostróda              103.92  17770  171
 262 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 263 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 264 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.40   6721   65
 265 Sylwester Wójcik               Lublin               103.38  13439  130
 266 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 267 Sławomir Długosz               Ostróda              103.22   9393   91
 268 Agnieszka Goniowska            Wrocław              103.19   8255   80
 269 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 102.69   3697   36
 270 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.53  19789  193
 271 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 272 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 273 Monika Lewandowska             Warszawa             102.00   3060   30
 274 Paweł Michalski                Ksawerów             101.69   7322   72
 275 Joanna Brychcy                 Katowice             101.65  19416  191
 276 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  101.63   5996   59
 277 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.52  17462  172
 278 Anna Arana                     Warszawa             101.49  17354  171
 279 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.43   3550   35
 280 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.13  13956  138
 281 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 282 Marek Kocikowski               Ostróda              101.06   7276   72
 283 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 284 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 285 Adam Janicki                   Łódź                 100.69  18728  186
 286 Dorota  Kwaśny                 Szczecin             100.61   3622   36
 287 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.59  19213  191
 288 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         100.52   6031   60
 289 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 100.48  17182  171
 290 Paweł Opyc                     Warszawa             100.23   5713   57
 291 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 292 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 293 Maciej Pilc                    Poznań                99.75   5087   51
 294 Przemysław Pawlic              Wrocław               99.67  14352  144
 295 Wojciech Wróbel                Zator                 99.28   5957   60
 296 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 297 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 298 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 299 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.61  10453  106
 300 Tomasz  Jedynak                Majków                98.17   3436   35
 301 Małgorzata Sikora              Kraków                97.78   3618   37
 302 Katarzyna Majewska             Lublin                97.64  10155  104
 303 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      97.55   4292   44
 304 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 305 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 306 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.09   4272   44
 307 Urszula Solarska               Łódź                  96.76  18191  188
 308 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 309 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.38   8578   89
 310 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 311 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 312 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              96.19   5098   53
 313 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.94   7867   82
 314 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 315 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 316 Monika Rubinstein              Warszawa              94.79   5877   62
 317 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.57   5485   58
 318 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.31  16127  171
 319 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             94.12   6306   67
 320 Jacek Cichecki                 Józefów               93.67   7119   76
 321 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  93.30   4105   44
 322 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 323 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 324 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 325 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 326 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          92.77   6123   66
 327 Joanna Żłobicka                Wrocław               92.57   3240   35
 328 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 329 Wojciech Obremski              Legnica               92.35   5818   63
 330 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 331 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.37   5482   60
 332 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 333 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 334 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.93   4183   46
 335 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 336 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.12   5858   65
 337 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.61   9678  108
 338 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 339 Tomasz Silny                   Gdynia                89.35   3038   34
 340 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 341 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 342 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.43   5394   61
 343 Radosław Więch                 Warszawa              88.18   5820   66
 344 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.15   5201   59
 345 Monika Jędryka                 Chrzanów              88.06   3170   36
 346 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 347 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 348 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 349 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.94   2869   33
 350 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 351 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.56   5107   59
 352 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 353 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 354 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 355 Paweł Golubiński               Gdynia                83.37   6253   75
 356 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 357 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.06  14591  180
 358 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 359 Agata Pastusiak                Sulęcin               79.44   8023  101
 360 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 361 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 362 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 363 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.06   2697   35
 364 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 365 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 366 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 367 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 368 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.97   8950  121
 369 Paulina Naplocha               Racibórz              70.53   7406  105
 370 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 22-09-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Łukasz Miłosz                  Warszawa             127.90   3709   29
   2 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.36   3566   28
   3 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.39   2867   28
   4 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.89   2825   28
   5 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.43   2756   28
   6 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   7 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   8 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
   9 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  10 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
  11 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  137.42   3298   24
  12 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  13 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  14 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  15 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  16 Marek Róziecki                 Rybnik               120.38   2889   24
  17 Paweł Kowalski                 Kutno                118.83   2852   24
  18 Tomasz Górka                   Łęczna               118.04   2833   24
  19 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  20 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  21 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       115.50   2772   24
  22 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  23 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  24 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  25 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  26 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  27 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  28 Piotr Chabowski                Piła                 107.67   2584   24
  29 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  30 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  31 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  32 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  33 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  34 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  35 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   98.38   2361   24
  36 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  37 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  38 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  39 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  40 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  41 Joanna Kubińska                Warszawa              92.54   2221   24
  42 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  43 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  83.58   2006   24
  44 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  45 Danuta Głowacka                Nowa Sól              79.17   1900   24
  46 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  47 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  48 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  49 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  50 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  52 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  53 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  54 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  55 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  56 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  57 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  58 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.96   1793   23
  59 Julia Solarska                 Łódź                  71.00   1633   23
  60 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  61 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  62 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  63 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  64 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  65 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  66 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  67 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  68 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  69 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  70 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  71 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  72 Filip Klar                     Mielec               117.60   2352   20
  73 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  74 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  75 Maksymilian Kardas             Warszawa             100.55   2011   20
  76 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.80   1956   20
  77 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  78 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  79 Beata Wiączkowska              Wrocław              140.00   2660   19
  80 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  81 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  82 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  83 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  84 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  85 Krzysztof Zawadzki             Sampława              73.95   1405   19
  86 Andrzej Słapiński              Warszawa             130.00   2340   18
  87 Marta Kleinrok                 Lublin               105.28   1895   18
  88 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            105.28   1895   18
  89 Iwona Rutkowska                Warszawa              97.00   1746   18
  90 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  91 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  92 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  93 Mirosław Dejna                 Sampława              52.44    944   18
  94 Jarosław Krzemiński            Tuchów               125.41   2132   17
  95 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
  96 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  97 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              70.35   1196   17
  98 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
  99 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 100 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
 101 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
 102 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
 103 Dominik Wester                 Warszawa              96.00   1440   15
 104 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 105 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
 106 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
 107 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 108 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 109 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 110 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 111 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 112 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 113 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 114 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 115 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 116 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 117 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 118 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 119 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 120 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 121 Jacek Karwowski                Płock                111.67   1340   12
 122 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 123 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 124 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 125 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 126 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 127 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 128 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 129 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 130 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 131 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 132 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             105.58   1267   12
 133 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 134 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 135 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 136 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 137 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 138 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 139 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 140 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 141 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 142 Anna Swoboda                   Wałbrzych            102.92   1235   12
 143 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      102.58   1231   12
 144 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 145 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 146 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 147 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    101.00   1212   12
 148 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 149 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 150 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 151 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 152 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 153 Władysław Zieliński            Lębork                99.08   1189   12
 154 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 155 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 156 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 157 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 158 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 159 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 160 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.75   1173   12
 161 Katarzyna Kowalewska           Poznań                97.58   1171   12
 162 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 163 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 164 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 165 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 166 Dorota Patera                  Legnica               94.67   1136   12
 167 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 168 Jacek Dec                      Pszczew               94.42   1133   12
 169 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 170 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 171 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 172 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 173 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 174 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 175 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 176 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 177 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 178 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 179 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 180 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 181 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 182 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 183 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 184 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 185 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 186 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 187 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 188 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 189 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 190 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 191 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 192 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 193 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 194 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 195 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 196 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 197 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 198 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 199 Tomasz Smulewicz               Łódź                 110.45   1215   11
 200 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 201 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 202 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 203 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 204 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 205 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 206 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 207 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 208 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 209 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 210 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 211 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 212 Bartosz Milczarek              Łódź                  81.00    891   11
 213 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 214 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 215 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 216 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 217 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 218 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 219 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 220 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 221 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 222 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 223 Waldemar Bulkowski             Chojnów               72.91    802   11
 224 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 225 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 226 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 227 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 228 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 229 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 230 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 231 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 232 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 233 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 234 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 235 Wacław Sarek                   Jaworzno              62.64    689   11
 236 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 237 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 238 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 239 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 240 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 241 Blanka Zwolińska               Skierdy               54.73    602   11
 242 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 243 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 244 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 245 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 246 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 247 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 248 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 249 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 250 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 251 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 252 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 253 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 254 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 255 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 256 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 257 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 258 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 259 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 260 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 261 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 262 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 263 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 264 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 265 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 266 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 267 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 268 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 269 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 270 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 271 Paweł Czubla                   Kock                 128.14    897    7
 272 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 273 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 274 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 275 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 276 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 277 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 278 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 279 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 280 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 281 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 282 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 283 Andrzej Szymański              Łódź                  66.14    463    7
 284 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 285 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 286 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 287 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 288 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 289 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 290 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 291 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 292 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 293 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 294 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 295 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 296 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 297 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 298 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 299 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 300 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 301 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 302 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 303 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 304 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 305 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 306 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 307 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 308 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 309 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 310 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 311 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 312 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 313 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 314 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 315 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 316 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 317 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 318 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 319 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 320 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 321 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 322 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 323 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 324 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 325 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 326 Jerzy Augustyniak              Łódź                  97.00    291    3
 327 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 328 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 329 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 330 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 331 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 332 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 333 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 334 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 335 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 336 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 337 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 338 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 339 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 340 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 341 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 342 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 343 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 344 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 345 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 346 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 347 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 348 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 349 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 350 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 351 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 352 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 353 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 354 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 355 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 356 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 357 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie