Wałcz24
sierpnia
Wałcz 24 sierpnia III Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Wałcz25
sierpnia
Wałcz 25-26 sierpnia III Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie” Grand Prix 2007
Warszawa 8
września
Warszawa 8- 9 września Festiwal Gier Towarzyskich Warsaw Open 2007
Dawid Pikul tryumfuje w Wałczu po raz drugi25 - 26 sierpnia 2007 — III Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie” InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

III Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie” Wałcz, 25 - 26 sierpnia 2007
Grand Prix 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Dawid Pikul tryumfuje w Wałczu po raz drugiWiele można by pisać o turniejach w Wałczu, oczywiście tylko pod jednym względem. Super turnieje, super nagrody i super atmosfera. A wszystko dzięki Gimnazjum nr 2 w Wałczu z Jolą Chłopińską na czele wraz z liczną grupą sponsorów. Liczby mówią same za siebie — uczestników blisko 150!, a każdy wyjechał z Wałcza z nagrodą! Czy za rok będzie to pierwszy turniej gdzie pęknie magiczna bariera 200 uczestników? Jeśli gdziekolwiek pęknie, to na pewno tu. Jeszcze raz wielkie brawa za perfekcyjną organizację!
Sobotnio-niedzielny turniej, z najliczniejszą frekwencją w tym roku, toczył się pod dyktando trójki graczy — Dawida Pikula, Tomasza Zwolińskiego i Rafała Dąbrowskiego. I w takiej też kolejności zakończyły się rozgrywki blisko 150 graczy w trakcie dwudniowych zmagań o tytuł Mistrza Wałcza"Wałeckim Scrabblowaniu". Takie rozstrzygnięcia w turnieju ostro namieszały w tegorocznej klasyfikacji cyklu Grand Prix i przed ostatnim turniejem można powiedzieć jedno — nic nie wiadomo.
Świetnym i trafionym pomysłem po sobotnich zmaganiach był pokaz grupy warownej "Cegielnia" na umocnieniach Wału Pomorskiego, połączony ze zwiedzaniem bunkrów — niektóre wymagały nie lada ekwilybrystyki, by się do nich dostać. Uwieńczeniem sobotniej imprezy było wspólne ognisko. Natomiast tuż przed zakończeniem turnieju w niedzielę, wystąpił, specjalnie dla scrabblistów, wywodzący się z Wałcza zespół o nazwie "Nasty Ladies" — pełen wdzięku, nie tylko z racji głosów dziewczyn, przed którymi duża szansa na muzyczne szczyty. Po występie nastąpiło uroczyste wręczenie wielu cennych nagród, a potem, to co nieuniknione, koniec wspaniałej imprezy i powrót do domów. Wszyscy już minuty po wyjeździe myśleli o powrocie, a to dopiero za rok...
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”
I Mistrzostwa Wałcza




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Wałcza "Wałeckie Scrabblobranie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 135.62     11.0     5229     2029      950
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                135.63     10.0     5105     1902      552
  3 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                127.28     10.0     5033     1927      921
  4 Dariusz         Kosz                 Nysa                   131.98      9.0     5241     1824      788
  5 Krzysztof       Mówka                Warszawa               143.37      9.0     5231     1783      955
  6 Krzysztof       Obremski             Legnica                134.44      9.0     4991     1706      740
  7 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                141.25      9.0     4906     1740      754
  8 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.16      9.0     4831     1769      449
  9 Marek           Roszak               Poznań                 127.82      9.0     4727     1669      257
 10 Jakub           Zaryński             Świnoujście            124.33      9.0     4636     1785      376
 11 Kamil           Górka                Kraków                 142.83      8.0     5048     1672      527
 12 Marek           Reda                 Wołomin                129.47      8.0     4870     1609      679
 13 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.95      8.0     4864     1713      242
 14 Piotr           Pietuchowski         Białystok              135.05      8.0     4861     1597      834
 15 Kuba            Koisar               Warszawa               128.20      8.0     4753     1591      421
 16 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                119.66      8.0     4727     1617      615
 17 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               119.51      8.0     4727     1657      252
 18 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              127.41      8.0     4715     1742       87
 19 Ewa             Ciszewska            Katowice               123.32      8.0     4705     1565      327
 20 Maciej          Perzyński            Piła                   125.97      8.0     4682     1524      266
 21 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.78      8.0     4636     1636      374
 22 Justyna         Fugiel               Kraków                 140.88      8.0     4588     1573      500
 23 Tomasz          Ciejka               Kraków                 123.71      8.0     4566     1647      196
 24 Miłosz          Wrzałek              Reda                   139.37      8.0     4465     1633      357
 25 Rafał           Skibicki             Lębork                 106.39      8.0     4326     1556       58
 26 Sławomir        Zabawa               Jasło                  101.54      8.0     4311     1540      -52
 27 Halina          Roszak               Poznań                 114.47      8.0     4112     1627     -121
 28 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.13      7.0     5124     1461      903
 29 Mariusz         Margalski            Pieczyska              128.92      7.0     4920     1502      356
 30 Robert          Głowacki             Łódź                   113.15      7.0     4899     1634      472
 31 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               115.15      7.0     4740     1434      507
 32 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               124.81      7.0     4704     1443      700
 33 Adam            Klimont              Wałcz                  113.57      7.0     4702     1462      722
 34 Wojciech        Zemło                Łódź                   138.53      7.0     4695     1514      355
 35 Łukasz          Mycio                Górowo Iławeckie       113.61      7.0     4658     1448      424
 36 Walenty         Siemaszko            Lipiany                120.21      7.0     4640     1413      400
 37 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               125.51      7.0     4587     1523      229
 38 Paweł           Janaś                Głogów                 126.75      7.0     4565     1557       39
 39 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              122.39      7.0     4524     1504        2
 40 Artur           Koszel               Warszawa               124.56      7.0     4519     1423      354
 41 Jarosław        Michalak             Łódź                   124.77      7.0     4498     1454      249
 42 Artur           Tomczyk              Piła                   119.27      7.0     4468     1437      285
 43 Irena           Sołdan               Rumia                  128.46      7.0     4456     1400      167
 44 Bartosz         Orłowski             Bytom                  117.86      7.0     4455     1534       38
 45 Rafał           Wesołowski           Warszawa               118.67      7.0     4453     1442      340
 46 Weronika        Rudnicka             Ustka                  107.86      7.0     4449     1402      157
 47 Michał          Alabrudziński        Włocławek              115.09      7.0     4389     1551      -28
 48 Dorota          Maciejuk             Warszawa               111.44      7.0     4345     1541       -5
 49 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               104.43      7.0     4323     1610     -248
 50 Joanna          Brychcy              Katowice               100.32      7.0     4300     1458       34
 51 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 102.79      7.0     4299     1445      -84
 52 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         112.27      7.0     4267     1431     -112
 53 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                102.53      7.0     4190     1504     -210
 54 Anna            Dłużniewska          Warszawa               102.02      7.0     4185     1501      361
 55 Sławomir        Długosz              Ostróda                100.63      7.0     4142     1443     -192
 56 Tomasz          Suchanek             Wrocław                122.51      6.5     4579     1448      105
 57 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               130.39      6.0     5098     1459      535
 58 Alicja          Kosińska             Szczecin               106.89      6.0     4831     1356      569
 59 Zdzisław        Szota                Warszawa               115.54      6.0     4697     1291      137
 60 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.07      6.0     4667     1373      606
 61 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              106.01      6.0     4651     1350      251
 62 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               113.16      6.0     4625     1404      597
 63 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.72      6.0     4580     1492       40
 64 Tomasz          Wiśniewski           Chełmża                112.19      6.0     4563     1307      268
 65 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    118.79      6.0     4518     1440      -14
 66 Bogusław        Książek              Szczecin               112.41      6.0     4469     1253      307
 67 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   116.99      6.0     4467     1321      150
 68 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      6.0     4458     1303      319
 69 Marta           Dobrzańska           Kraków                 116.36      6.0     4442     1311      258
 70 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             114.29      6.0     4435     1367      208
 71 Bogusław        Puchalski            Włocławek              116.52      6.0     4426     1322       88
 72 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  112.76      6.0     4410     1394      -74
 73 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               100.00      6.0     4395     1362      238
 74 Tomasz          Łapka                Warszawa               106.64      6.0     4293     1346      -85
 75 Daniel          Tomczyk              Piła                   105.71      6.0     4279     1340      -23
 76 Anna            Stefańska            Łódź                   108.98      6.0     4245     1339       32
 77 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              109.39      6.0     4241     1335       56
 78 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              117.41      6.0     4233     1359     -146
 79 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   108.96      6.0     4197     1394      -69
 80 Ryszard         Korpalski            Wrocław                100.00      6.0     4190     1264        5
 81 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  117.55      6.0     4143     1254      102
 82 Jarosław        Olek                 Warszawa               100.00      6.0     4133     1435     -318
 83 Paweł           Morga                Warszawa               103.85      6.0     4132     1377     -156
 84 Leszek          Jóźwik               Szczecin               109.95      6.0     4061     1382     -357
 85 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      6.0     3978     1367     -350
 86 Ireneusz        Kaczmarczyk          Gdańsk                 100.00      6.0     3879     1319     -435
 87 Małgorzata      Skubel               Nowa Sól               100.00      6.0     3599     1294     -653
 88 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           114.76      5.5     4428     1309      114
 89 Grzegorz        Bajer                Łódź                   100.14      5.5     4393     1338       57
 90 Joanna          Żłobicka             Wrocław                100.00      5.5     4115     1210     -228
 91 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                101.62      5.5     4098     1345     -315
 92 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  123.50      5.0     4676     1200      369
 93 Michał          Ozimiński            Łódź                   112.52      5.0     4492     1241      172
 94 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             117.78      5.0     4410     1217      178
 95 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 109.69      5.0     4389     1263      193
 96 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               116.30      5.0     4338     1247     -154
 97 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      5.0     4297     1155      333
 98 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   101.13      5.0     4260     1180      255
 99 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               109.50      5.0     4244     1256     -263
100 Maciej          Śliwa                Zabrze                 112.37      5.0     4236     1186     -151
101 Sandra          Sekuła               Szczecin               100.00      5.0     4186     1193     -121
102 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         100.00      5.0     4174     1224       54
103 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              102.41      5.0     4171     1227     -300
104 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 107.85      5.0     4158     1199      -27
105 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   101.49      5.0     4152     1224     -183
106 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                129.73      5.0     4079     1257     -678
107 Jacek           Nowak                Szczecin               100.38      5.0     4045     1224     -201
108 Angelika        Zmitrowicz           Szczecin               103.02      5.0     4042     1260     -410
109 Henryk          Piotrowski           Lidzbark Warmiński     100.00      5.0     4041     1208     -192
110 Piotr           Chabowski            Piła                   105.42      5.0     4027     1244     -294
111 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               106.32      5.0     4016     1230     -197
112 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.95      5.0     3985     1298     -577
113 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      5.0     3979     1189     -295
114 Justyna         Szymendera           Ostrów Wlkp            100.00      5.0     3947     1174     -859
115 Magdalena       Kublik               Warszawa               116.56      5.0     3930     1267     -174
116 Anna            Swoboda              Wałbrzych              100.00      5.0     3929     1235     -373
117 Łukasz          Baranowski           Reda                   100.00      5.0     3833     1239     -593
118 Michał          Kolaj                Ostróda                105.16      4.0     4419     1049      106
119 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      4.0     4259     1054       98
120 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      4.0     4184     1053       56
121 Jarosław        Sobczak              Warszawa               115.60      4.0     4138     1140      -21
122 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     4123     1096     -208
123 Tadeusz         Wiśniewski           Piła                   100.00      4.0     4025     1044     -389
124 Maciej          Pilc                 Poznań                 102.40      4.0     4000      991      -40
125 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.0     3973     1089     -518
126 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.0     3947     1128     -486
127 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                100.00      4.0     3911     1108     -389
128 Danuta          Langiewicz           Ostróda                101.23      4.0     3888     1086     -404
129 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.0     3870     1080     -740
130 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      4.0     3835     1143     -931
131 Danuta          Głowacka             Nowa Sól               100.00      4.0     3654     1079     -501
132 Beata           Sekuła               Szczecin               100.00      4.0     3640     1028     -348
133 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      4.0     3512     1061     -553
134 Hanna           Gawłowska            Piła                   100.00      4.0     3467     1043     -354
135 Tomasz          Silny                Gdynia                 100.00      4.0     3466      979      -86
136 Barbara         Belof                Szwecja                100.00      3.5     3896      908      138
137 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      3.5     3372      876     -260
138 Marek           Kocikowski           Ostróda                105.35      3.0     3739      955     -542
139 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.0     3649      938     -809
140 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      3.0     3614      941     -626
141 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      3.0     3555      953     -678
142 Anna            Szyperska            Poznań                 100.00      2.5     3311      837     -562
143 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               112.26      2.0     1152      408      -27
144 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      1.5     3036      684    -1032
145 Julia           Solarska             Łódź                   100.00      1.5     2415      682    -1658
146 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      0.5     2224      602    -1986
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Wałcza "Wałeckie Scrabblobranie"



	Mariusz Skrobosz 147.78 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 +  441: 277  160
    2    15 Dariusz        Kuć                   116.99 +  339: 265  167
    3     8 Mariusz        Wrześniewski          143.95 -  408: 506   94
    4    22 Miłosz         Wrzałek               139.37 -  344: 369   89
    5    36 Barbara        Łukaszewicz           102.53 +  418: 370  153
    6    22 Magdalena      Kupczyńska            113.16 +  396: 362  163
    7    23 Anna           Swoboda               100.00 +  406: 259  150
    8    13 Dorota         Maciejuk              111.44 +  379: 340  161
    9     4 Robert         Głowacki              113.15 +  360: 343  163
   10     7 Piotr          Pietuchowski          135.05 -  388: 431   85
   11     9 Marek          Reda                  129.47 -  336: 440   79
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              122.39 +  421: 300  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Mariusz Wrześniewski 143.95 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Monika         Gawron-Cieślik        109.50 +  405: 399  159
    2    29 Leszek         Jóźwik                109.95 +  461: 251  160
    3     8 Mariusz        Skrobosz              147.78 +  506: 408  198
    4     2 Krzysztof      Mówka                 143.37 -  435: 493   93
    5     6 Ewa            Ciszewska             123.32 +  376: 324  173
    6     3 Dawid          Pikul                 135.62 -  347: 477   86
    7    10 Jarosław       Michalak              124.77 +  402: 299  175
    8     7 Anna           Dłużniewska           102.02 +  446: 272  152
    9     5 Paweł          Janaś                 126.75 +  439: 390  177
   10     2 Rafał          Dąbrowski             127.28 -  335: 377   77
   11     6 Krzysztof      Langiewicz            119.66 +  394: 392  170
   12     4 Krzysztof      Mówka                 143.37 -  318: 540   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Krzysztof Mówka 143.37 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Nawrocki              109.39 +  430: 292  159
    2    22 Agnieszka      Goniowska             101.62 +  413: 266  152
    3    15 Dorota         Maciejuk              111.44 +  414: 306  161
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          143.95 +  493: 435  194
    5     3 Bartosz        Orłowski              117.86 +  426: 368  168
    6     1 Robert         Głowacki              113.15 +  453: 319  163
    7     2 Dariusz        Kosz                  131.98 -  322: 503   82
    8     5 Patrycja       Śliwińska             104.43 +  467: 287  154
    9     3 Kamil          Nawrocki              127.41 +  457: 305  177
   10     1 Dawid          Pikul                 135.62 -  389: 422   86
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  427: 455   93
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          143.95 +  540: 318  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Kazimierz.J Merklejn 143.16 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anna           Stefańska             108.98 +  425: 231  159
    2    25 Grażyna        Wesołowska            101.49 +  426: 316  151
    3    13 Jolanta        Chłopińska            112.76 +  439: 400  163
    4     8 Jarosław       Olek                  100.00 +  382: 288  150
    5     1 Robert         Głowacki              113.15 -  298: 452   63
    6    12 Andrzej        Rechowicz             122.72 -  295: 520   73
    7    12 Mariusz        Margalski             128.92 +  372: 356  179
    8    10 Krzysztof      Langiewicz            119.66 +  448: 267  170
    9     7 Wojciech       Zemło                 138.53 +  389: 311  189
   10     3 Kamil          Górka                 142.83 +  470: 342  193
   11     2 Krzysztof      Mówka                 143.37 +  455: 427  193
   12     2 Tomasz         Zwoliński             135.63 -  432: 472   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Kamil Górka 142.83 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Kuć                   108.96 +  431: 332  159
    2    21 Eugeniusz      Wróblewski            114.29 +  432: 285  164
    3     9 Michał         Alabrudziński         115.09 +  486: 385  165
    4     4 Bartosz        Orłowski              117.86 -  342: 369   68
    5     9 Magdalena      Kupczyńska            113.16 +  405: 275  163
    6     5 Tomasz         Zwoliński             135.63 -  388: 437   86
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           119.51 +  417: 410  170
    8     9 Andrzej        Rechowicz             122.72 +  429: 363  173
    9     6 Krzysztof      Sporczyk              122.39 +  460: 355  172
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  342: 470   93
   11     8 Paweł          Janaś                 126.75 +  595: 345  177
   12     3 Dariusz        Kosz                  131.98 -  321: 495   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Andrzej Oleksiak 141.25 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Weronika       Rudnicka              107.86 +  399: 394  158
    2    36 Artur          Tomczyk               119.27 +  353: 333  169
    3    16 Andrzej        Kwiatkowski           119.51 +  449: 283  170
    4     5 Kamil          Nawrocki              127.41 -  332: 360   77
    5     7 Dariusz        Kosz                  131.98 -  378: 386   82
    6    28 Jarosław       Olek                  100.00 -  409: 422   50
    7    32 Eugeniusz      Wróblewski            114.29 +  401: 311  164
    8    25 Angelika       Zmitrowicz            103.02 +  470: 341  153
    9    17 Miłosz         Wrzałek               139.37 +  406: 356  189
   10    12 Maciej         Perzyński             125.97 +  465: 313  176
   11    10 Tomasz         Ciejka                123.71 +  365: 329  174
   12     6 Kuba           Koisar                128.20 +  479: 324  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 12 145.00




	Stanisław Rydzik 141.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Puternicka            107.85 +  393: 328  158
    2     7 Dariusz        Kosz                  131.98 -  367: 427   82
    3    38 Bogusław       Puchalski             116.52 -  319: 456   67
    4    54 Wojciech       Gołęcki               104.95 -  409: 411   55
    5    54 Danuta         Głowacka              100.00 +  506: 212  150
    6    38 Adam           Janicki               100.00 +  535: 266  150
    7    26 Marek          Roszak                127.82 -  351: 420   78
    8    37 Rafał          Wesołowski            118.67 +  474: 311  169
    9    27 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  419: 349  150
   10    19 Krzysztof      Sporczyk              122.39 +  437: 398  172
   11    13 Kamil          Nawrocki              127.41 -  337: 360   77
   12    19 Barbara        Łukaszewicz           102.53 +  577: 283  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Justyna Fugiel 140.88 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Alicja         Kosińska              106.89 +  346: 335  157
    2    26 Andrzej        Kwiatkowski           119.51 -  355: 425   70
    3    22 Michał         Ozimiński             112.52 +  410: 393  163
    4    10 Łukasz         Tuszyński             130.39 +  436: 379  180
    5    22 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  402: 236  150
    6    14 Dorota         Maciejuk              111.44 +  439: 303  161
    7     7 Patrycja       Śliwińska             104.43 -  345: 373   54
    8    17 Tomasz         Suchanek              122.51 +  450: 257  173
    9     9 Jakub          Zaryński              124.33 -  277: 409   74
   10     9 Robert         Głowacki              113.15 -  342: 384   63
   11    24 Sławomir       Długosz               100.63 +  459: 272  151
   12    12 Paweł          Janaś                 126.75 +  327: 322  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Miłosz Wrzałek 139.37 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Łapka                 106.64 +  397: 301  157
    2     2 Michał         Ozimiński             112.52 +  361: 338  163
    3    14 Jarosław       Sobczak               115.60 -  307: 311   66
    4    22 Mariusz        Skrobosz              147.78 +  369: 344  198
    5    21 Jolanta        Chłopińska            112.76 +  420: 345  163
    6    11 Jakub          Zaryński              124.33 -  331: 350   74
    7    18 Adam           Klimont               113.57 +  379: 328  164
    8    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 -  327: 353   76
    9    17 Andrzej        Oleksiak              141.25 -  356: 406   91
   10    24 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 +  396: 310  160
   11    18 Tomasz         Sienkiewicz           106.01 +  391: 385  156
   12    16 Michał         Alabrudziński         115.09 +  431: 337  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Wojciech Zemło 138.53 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Skibicki              106.39 +  454: 291  156
    2    12 Anna           Dłużniewska           102.02 -  355: 409   52
    3    26 Ireneusz       Moralewicz            116.30 +  457: 278  166
    4    12 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  365: 318  167
    5    14 Magdalena      Kublik                116.56 +  394: 386  167
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           119.51 +  447: 365  170
    7     5 Andrzej        Rechowicz             122.72 +  425: 321  173
    8     1 Dawid          Pikul                 135.62 -  355: 484   86
    9     7 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  311: 389   93
   10    14 Joanna         Brychcy               100.32 +  445: 336  150
   11    12 Halina         Roszak                114.47 -  328: 362   64
   12    10 Krzysztof      Langiewicz            119.66 -  359: 401   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Tomasz Zwoliński 135.63 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Szmuksta              106.32 +  403: 328  156
    2    31 Krzysztof      Langiewicz            119.66 +  413: 393  170
    3    17 Adam           Klimont               113.57 +  365: 297  164
    4     6 Dariusz        Kosz                  131.98 +  440: 432  182
    5     2 Rafał          Dąbrowski             127.28 -  322: 423   77
    6     5 Kamil          Górka                 142.83 +  437: 388  193
    7     8 Łukasz         Tuszyński             130.39 +  457: 423  180
    8     3 Robert         Głowacki              113.15 +  437: 306  163
    9     1 Dawid          Pikul                 135.62 -  385: 425   86
   10     5 Patrycja       Śliwińska             104.43 +  440: 310  154
   11     3 Krzysztof      Obremski              134.44 +  534: 396  184
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 +  472: 432  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1902  / 12 158.50




	Dawid Pikul 135.62 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Sienkiewicz           106.01 +  390: 310  156
    2    11 Walenty        Siemaszko             120.21 +  518: 402  170
    3     5 Anna           Dłużniewska           102.02 +  360: 345  152
    4     1 Piotr          Pietuchowski          135.05 +  469: 416  185
    5     4 Andrzej        Rechowicz             122.72 +  441: 247  173
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          143.95 +  477: 347  194
    7     1 Kamil          Nawrocki              127.41 +  532: 286  177
    8     1 Wojciech       Zemło                 138.53 +  484: 355  189
    9     1 Tomasz         Zwoliński             135.63 +  425: 385  186
   10     1 Krzysztof      Mówka                 143.37 +  422: 389  193
   11     1 Rafał          Dąbrowski             127.28 -  340: 486   77
   12     1 Rafał          Dąbrowski             127.28 +  371: 311  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2029  / 12 169.08




	Piotr Pietuchowski 135.05 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Daniel         Tomczyk               105.71 +  500: 340  156
    2     4 Krzysztof      Obremski              134.44 +  442: 409  184
    3     2 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  472: 273  150
    4     1 Dawid          Pikul                 135.62 -  416: 469   86
    5     5 Kamil          Nawrocki              127.41 -  328: 345   77
    6    15 Monika         Gawron-Cieślik        109.50 +  431: 261  159
    7     9 Jolanta        Chłopińska            112.76 +  464: 328  163
    8     6 Paweł          Janaś                 126.75 -  410: 418   77
    9    12 Andrzej        Rechowicz             122.72 +  485: 463  173
   10     7 Mariusz        Skrobosz              147.78 +  431: 388  198
   11     4 Jakub          Zaryński              124.33 +  482: 333  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 11 145.18




	Krzysztof Obremski 134.44 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Chabowski             105.42 +  394: 303  155
    2     4 Piotr          Pietuchowski          135.05 -  409: 442   85
    3    27 Mariusz        Kubicki               117.78 +  362: 325  168
    4    27 Barbara        Łukaszewicz           102.53 +  482: 350  153
    5    10 Joanna         Brychcy               100.32 +  377: 352  150
    6     9 Marek          Herzig                118.79 +  425: 334  169
    7     6 Jakub          Zaryński              124.33 -  349: 364   74
    8    11 Magdalena      Kublik                116.56 +  395: 276  167
    9     8 Rafał          Skibicki              106.39 +  452: 296  156
   10     6 Halina         Roszak                114.47 +  424: 309  164
   11     3 Tomasz         Zwoliński             135.63 -  396: 534   86
   12     5 Marek          Reda                  129.47 +  526: 366  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Dariusz Kosz 131.98 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Kocikowski            105.35 +  485: 284  155
    2     7 Stanisław      Rydzik                141.13 +  427: 367  191
    3     3 Patrycja       Śliwińska             104.43 +  431: 299  154
    4     6 Tomasz         Zwoliński             135.63 -  432: 440   86
    5     7 Andrzej        Oleksiak              141.25 +  386: 378  191
    6     4 Bartosz        Orłowski              117.86 +  465: 413  168
    7     2 Krzysztof      Mówka                 143.37 +  503: 322  193
    8     2 Kamil          Nawrocki              127.41 -  436: 564   77
    9     2 Rafał          Dąbrowski             127.28 -  343: 420   77
   10     8 Marta          Dobrzańska            116.36 +  429: 306  166
   11     5 Ewa            Ciszewska             123.32 +  409: 339  173
   12     3 Kamil          Górka                 142.83 +  495: 321  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 12 152.00




	Łukasz Tuszyński 130.39 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Kolaj                 105.16 +  393: 305  155
    2     6 Zbigniew       Wietecki              120.07 +  469: 303  170
    3    11 Mariusz        Margalski             128.92 -  479: 515   79
    4    10 Justyna        Fugiel                140.88 -  379: 436   91
    5    24 Artur          Koszel                124.56 +  473: 294  175
    6    13 Grzegorz       Koczkodon             129.73 +  475: 288  180
    7     8 Tomasz         Zwoliński             135.63 -  423: 457   86
    8    16 Marek          Roszak                127.82 -  398: 435   78
    9    26 Maciej         Perzyński             125.97 -  375: 411   76
   10    36 Marek          Herzig                118.79 -  347: 467   69
   11    46 Agata          Pastusiak             100.00 +  476: 271  150
   12    36 Grzegorz       Bajer                 100.14 +  411: 381  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Grzegorz Koczkodon 129.73 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Gołęcki               104.95 -  379: 402   55
    2    39 Piotr          Chabowski             105.42 +  365: 330  155
    3    42 Artur          Tomczyk               119.27 +  424: 411  169
    4    25 Tomasz         Siwiński              102.41 +  378: 283  152
    5    23 Grzegorz       Bajer                 100.14 +  409: 369  150
    6    13 Łukasz         Tuszyński             130.39 -  288: 475   80
    7    14 Krzysztof      Langiewicz            119.66 -  285: 462   70
    8    22 Marek          Reda                  129.47 -  329: 423   79
    9    31 Mariusz        Sylwestrzuk           124.81 -  304: 435   75
   10    53 Adam           Janicki               100.00 +  354: 306  150
   11    36 Magdalena      Kupczyńska            113.16 -  276: 482   63
   12    45 Dorota         Kuć                   108.96 -  288: 379   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Marek Reda 129.47 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Patrycja       Śliwińska             104.43 -  360: 393   54
    2    43 Natalia        Połomska              100.00 +  387: 242  150
    3    40 Eugeniusz      Wróblewski            114.29 +  456: 288  164
    4    20 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  523: 270  150
    5     8 Michał         Alabrudziński         115.09 +  363: 267  165
    6     6 Paweł          Janaś                 126.75 -  337: 443   77
    7    13 Magdalena      Kublik                116.56 -  367: 383   67
    8    22 Grzegorz       Koczkodon             129.73 +  423: 329  180
    9    14 Anna           Dłużniewska           102.02 +  412: 371  152
   10    10 Bartosz        Orłowski              117.86 +  436: 343  168
   11     9 Mariusz        Skrobosz              147.78 +  440: 336  198
   12     5 Krzysztof      Obremski              134.44 -  366: 526   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Mariusz Margalski 128.92 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paweł          Morga                 103.85 +  433: 357  154
    2    20 Magdalena      Kupczyńska            113.16 +  338: 331  163
    3    11 Łukasz         Tuszyński             130.39 +  515: 479  180
    4     9 Andrzej        Rechowicz             122.72 -  353: 455   73
    5    13 Andrzej        Kwiatkowski           119.51 -  385: 427   70
    6    17 Angelika       Zmitrowicz            103.02 +  442: 309  153
    7    12 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  356: 372   93
    8    21 Marek          Herzig                118.79 +  429: 355  169
    9    13 Tomasz         Ciejka                123.71 -  356: 409   74
   10    20 Jacek          Cichecki              100.00 -  416: 474   50
   11    28 Marta          Dobrzańska            116.36 +  467: 297  166
   12    20 Alicja         Kosińska              106.89 +  430: 299  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Irena Sołdan 128.46 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Angelika       Zmitrowicz            103.02 +  397: 367  153
    2     3 Jarosław       Sobczak               115.60 -  312: 344   66
    3    53 Grzegorz       Bajer                 100.14 -  275: 379   50
    4    50 Tomasz         Sienkiewicz           106.01 -  378: 392   56
    5    66 Anna           Szyperska             100.00 +  469: 275  150
    6    49 Agnieszka      Goniowska             101.62 -  363: 377   52
    7    55 Agata          Pastusiak             100.00 +  376: 346  150
    8    46 Dorota         Kuć                   108.96 +  357: 350  159
    9    43 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  391: 366  150
   10    22 Mariusz        Sylwestrzuk           124.81 +  402: 379  175
   11    19 Krzysztof      Sporczyk              122.39 -  335: 343   72
   12    30 Bogusław       Puchalski             116.52 +  401: 371  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Kuba Koisar 128.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Kuczyński             102.79 +  532: 298  153
    2     1 Adam           Klimont               113.57 -  320: 352   64
    3    21 Grzegorz       Kulgawczuk            112.27 +  390: 300  162
    4    13 Daniel         Tomczyk               105.71 +  398: 371  156
    5    12 Marek          Herzig                118.79 -  348: 408   69
    6    19 Michał         Alabrudziński         115.09 -  397: 399   65
    7    29 Monika         Gawron-Cieślik        109.50 +  453: 345  159
    8    18 Jarosław       Michalak              124.77 +  376: 335  175
    9    15 Magdalena      Kublik                116.56 +  388: 338  167
   10    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 +  407: 355  176
   11    11 Patrycja       Śliwińska             104.43 +  420: 352  154
   12     6 Andrzej        Oleksiak              141.25 -  324: 479   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Marek Roszak 127.82 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Barbara        Łukaszewicz           102.53 +  371: 284  153
    2    18 Łukasz         Mycio                 113.61 -  347: 507   64
    3    49 Leszek         Jóźwik                109.95 -  342: 358   60
    4    58 Jacek          Nowak                 100.38 +  412: 370  150
    5    41 Adam           Janicki               100.00 +  389: 382  150
    6    33 Grzegorz       Gardynik              112.26 +  453: 320  162
    7    26 Stanisław      Rydzik                141.13 +  420: 351  191
    8    16 Łukasz         Tuszyński             130.39 +  435: 398  180
    9    10 Patrycja       Śliwińska             104.43 -  372: 395   54
   10    15 Michał         Alabrudziński         115.09 +  370: 364  165
   11     7 Robert         Głowacki              113.15 +  402: 393  163
   12     7 Kamil          Nawrocki              127.41 +  414: 348  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Kamil Nawrocki 127.41 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Siwiński              102.41 +  401: 284  152
    2    34 Halina         Roszak                114.47 +  474: 349  164
    3     6 Marek          Herzig                118.79 +  473: 321  169
    4     5 Andrzej        Oleksiak              141.25 +  360: 332  191
    5     5 Piotr          Pietuchowski          135.05 +  345: 328  185
    6     2 Rafał          Dąbrowski             127.28 +  464: 425  177
    7     1 Dawid          Pikul                 135.62 -  286: 532   86
    8     2 Dariusz        Kosz                  131.98 +  564: 436  182
    9     3 Krzysztof      Mówka                 143.37 -  305: 457   93
   10     4 Jakub          Zaryński              124.33 -  335: 413   74
   11    13 Stanisław      Rydzik                141.13 +  360: 337  191
   12     7 Marek          Roszak                127.82 -  348: 414   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Rafał Dąbrowski 127.28 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Pilc                  102.40 +  475: 287  152
    2     9 Ewa            Ciszewska             123.32 +  435: 320  173
    3     4 Tomasz         Ciejka                123.71 +  420: 311  174
    4     7 Jarosław       Sobczak               115.60 +  447: 317  166
    5     2 Tomasz         Zwoliński             135.63 +  423: 322  186
    6     2 Kamil          Nawrocki              127.41 -  425: 464   77
    7     3 Paweł          Janaś                 126.75 +  389: 332  177
    8     4 Jakub          Zaryński              124.33 +  425: 370  174
    9     2 Dariusz        Kosz                  131.98 +  420: 343  182
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          143.95 +  377: 335  194
   11     1 Dawid          Pikul                 135.62 +  486: 340  186
   12     1 Dawid          Pikul                 135.62 -  311: 371   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1927  / 12 160.58




	Paweł Janaś 126.75 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Dłużniewska           102.02 -  333: 390   52
    2    58 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 +  429: 392  160
    3    37 Jacek          Nowak                 100.38 +  436: 279  150
    4    21 Rafał          Wesołowski            118.67 +  387: 347  169
    5    18 Małgorzata     Szmuksta              106.32 +  351: 266  156
    6     6 Marek          Reda                  129.47 +  443: 337  179
    7     3 Rafał          Dąbrowski             127.28 -  332: 389   77
    8     6 Piotr          Pietuchowski          135.05 +  418: 410  185
    9     5 Mariusz        Wrześniewski          143.95 -  390: 439   94
   10    17 Sławomir       Długosz               100.63 +  379: 355  151
   11     8 Kamil          Górka                 142.83 -  345: 595   93
   12    12 Justyna        Fugiel                140.88 -  322: 327   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Maciej Perzyński 125.97 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agnieszka      Goniowska             101.62 -  320: 355   52
    2    65 Agata          Kuć                   101.13 +  429: 322  151
    3    39 Łukasz         Baranowski            100.00 -  372: 379   50
    4    45 Henryk         Piotrowski            100.00 -  313: 390   50
    5    57 Barbara        Belof                 100.00 +  400: 354  150
    6    48 Urszula        Solarska              100.00 +  429: 420  150
    7    34 Dorota         Kuć                   108.96 +  359: 300  159
    8    36 Anna           Swoboda               100.00 +  391: 314  150
    9    26 Łukasz         Tuszyński             130.39 +  411: 375  180
   10    12 Andrzej        Oleksiak              141.25 -  313: 465   91
   11    16 Dariusz        Maciejuk              115.15 +  442: 364  165
   12    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 +  503: 378  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 125.51 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Sławomir       Zabawa                101.54 +  439: 265  152
    2    17 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  374: 334  167
    3    18 Andrzej        Rechowicz             122.72 -  408: 471   73
    4    15 Dariusz        Kuć                   116.99 -  357: 395   67
    5    29 Danuta         Langiewicz            101.23 +  368: 353  151
    6    23 Dariusz        Nawrocki              109.39 +  432: 321  159
    7    17 Tomasz         Ciejka                123.71 +  409: 325  174
    8    12 Miłosz         Wrzałek               139.37 +  353: 327  189
    9    11 Halina         Roszak                114.47 -  285: 325   64
   10    11 Kuba           Koisar                128.20 -  355: 407   78
   11    27 Tomasz         Suchanek              122.51 +  429: 332  173
   12    14 Maciej         Perzyński             125.97 -  378: 503   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Mariusz Sylwestrzuk 124.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Grażyna        Wesołowska            101.49 -  310: 347   51
    2    71 Blanka         Zwolińska             100.00 +  398: 135  150
    3    54 Maciej         Pilc                  102.40 +  515: 342  152
    4    14 Patrycja       Śliwińska             104.43 -  368: 373   54
    5    27 Agnieszka      Goniowska             101.62 +  398: 297  152
    6    18 Tomasz         Ciejka                123.71 -  397: 408   74
    7    28 Henryk         Piotrowski            100.00 +  375: 334  150
    8    23 Michał         Alabrudziński         115.09 -  367: 394   65
    9    31 Grzegorz       Koczkodon             129.73 +  435: 304  180
   10    22 Irena          Sołdan                128.46 -  379: 402   78
   11    30 Magdalena      Kublik                116.56 +  414: 339  167
   12    21 Zbigniew       Wietecki              120.07 +  348: 329  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Jarosław Michalak 124.77 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Danuta         Langiewicz            101.23 +  450: 327  151
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              122.39 +  419: 388  172
    3     7 Bartosz        Orłowski              117.86 -  352: 418   68
    4    16 Paweł          Morga                 103.85 +  364: 311  154
    5    19 Dorota         Maciejuk              111.44 -  341: 346   61
    6    24 Grzegorz       Kurowski              100.00 +  368: 316  150
    7    10 Mariusz        Wrześniewski          143.95 -  299: 402   94
    8    18 Kuba           Koisar                128.20 -  335: 376   78
    9    42 Wojciech       Gołęcki               104.95 -  368: 374   55
   10    44 Angelika       Zmitrowicz            103.02 +  424: 320  153
   11    39 Małgorzata     Jóźwiak               117.55 +  384: 317  168
   12    27 Jacek          Cichecki              100.00 +  394: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Artur Koszel 124.56 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agata          Kuć                   101.13 +  376: 260  151
    2    16 Bartosz        Orłowski              117.86 -  340: 346   68
    3    50 Sławomir       Długosz               100.63 -  334: 417   51
    4    63 Anna           Szyperska             100.00 +  364: 234  150
    5    24 Łukasz         Tuszyński             130.39 -  294: 473   80
    6    46 Katarzyna      Sołdan                123.50 +  397: 320  173
    7    49 Zbigniew       Wietecki              120.07 -  360: 477   70
    8    56 Zofia          Gajewska              114.76 -  297: 377   65
    9    54 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  475: 323  150
   10    48 Agnieszka      Goniowska             101.62 +  439: 314  152
   11    42 Łukasz         Baranowski            100.00 +  430: 329  150
   12    26 Jolanta        Chłopińska            112.76 +  413: 295  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Jakub Zaryński 124.33 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Sławomir       Długosz               100.63 +  327: 311  151
    2    33 Ireneusz       Moralewicz            116.30 +  448: 295  166
    3    10 Robert         Głowacki              113.15 -  370: 493   63
    4    29 Halina         Roszak                114.47 +  443: 238  164
    5    17 Tomasz         Ciejka                123.71 +  385: 341  174
    6    11 Miłosz         Wrzałek               139.37 +  350: 331  189
    7     6 Krzysztof      Obremski              134.44 +  364: 349  184
    8     4 Rafał          Dąbrowski             127.28 -  370: 425   77
    9     9 Justyna        Fugiel                140.88 +  409: 277  191
   10     4 Kamil          Nawrocki              127.41 +  413: 335  177
   11     4 Piotr          Pietuchowski          135.05 -  333: 482   85
   12     8 Halina         Roszak                114.47 +  424: 383  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Tomasz Ciejka 123.71 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jacek          Nowak                 100.38 +  404: 354  150
    2    30 Tomasz         Wiśniewski            112.19 +  398: 394  162
    3     4 Rafał          Dąbrowski             127.28 -  311: 420   77
    4    37 Zofia          Gajewska              114.76 +  348: 310  165
    5    17 Jakub          Zaryński              124.33 -  341: 385   74
    6    18 Mariusz        Sylwestrzuk           124.81 +  408: 397  175
    7    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 -  325: 409   76
    8    20 Dariusz        Maciejuk              115.15 +  454: 274  165
    9    13 Mariusz        Margalski             128.92 +  409: 356  179
   10    13 Łukasz         Mycio                 113.61 +  428: 383  164
   11    10 Andrzej        Oleksiak              141.25 -  329: 365   91
   12    15 Artur          Tomczyk               119.27 +  411: 323  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Katarzyna Sołdan 123.50 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Joanna         Brychcy               100.32 +  460: 339  150
    2    10 Mariusz        Kubicki               117.78 +  398: 305  168
    3    12 Jarosław       Olek                  100.00 -  354: 377   50
    4    17 Małgorzata     Szmuksta              106.32 -  324: 372   56
    5    33 Grzegorz       Kurowski              100.00 -  328: 375   50
    6    46 Artur          Koszel                124.56 -  320: 397   75
    7    57 Radosław       Pastusiak             100.00 +  458: 264  150
    8    41 Justyna        Szymendera            100.00 +  638: 298  150
    9    28 Marek          Herzig                118.79 -  308: 456   69
   10    37 Ireneusz       Moralewicz            116.30 +  404: 388  166
   11    29 Ryszard        Korpalski             100.00 -  297: 307   50
   12    37 Zdzisław       Szota                 115.54 -  387: 429   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Ewa Ciszewska 123.32 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Grzegorz       Bajer                 100.14 +  392: 342  150
    2     9 Rafał          Dąbrowski             127.28 -  320: 435   77
    3    51 Anna           Stefańska             108.98 +  398: 334  159
    4    11 Łukasz         Mycio                 113.61 +  435: 340  164
    5     6 Mariusz        Wrześniewski          143.95 -  324: 376   94
    6    30 Małgorzata     Szmuksta              106.32 +  493: 279  156
    7    20 Jarosław       Olek                  100.00 +  378: 302  150
    8    15 Halina         Roszak                114.47 -  370: 417   64
    9    21 Sławomir       Zabawa                101.54 +  389: 346  152
   10    18 Maciej         Kuczyński             102.79 +  448: 392  153
   11     5 Dariusz        Kosz                  131.98 -  339: 409   82
   12    11 Adam           Klimont               113.57 +  419: 406  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Andrzej Rechowicz 122.72 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Łukasz         Baranowski            100.00 +  327: 273  150
    2    32 Wojciech       Gołęcki               104.95 +  308: 274  155
    3    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 +  471: 408  176
    4     9 Mariusz        Margalski             128.92 +  455: 353  179
    5     4 Dawid          Pikul                 135.62 -  247: 441   86
    6    12 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 +  520: 295  193
    7     5 Wojciech       Zemło                 138.53 -  321: 425   89
    8     9 Kamil          Górka                 142.83 -  363: 429   93
    9    12 Piotr          Pietuchowski          135.05 -  463: 485   85
   10    27 Tomasz         Łapka                 106.64 +  404: 358  157
   11    20 Michał         Alabrudziński         115.09 -  350: 412   65
   12    24 Łukasz         Mycio                 113.61 -  351: 387   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Tomasz Suchanek 122.51 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Barbara        Belof                 100.00 +  477: 337  150
    2     8 Patrycja       Śliwińska             104.43 -  348: 411   54
    3    25 Zofia          Gajewska              114.76 =  328: 328  115
    4    35 Marek          Herzig                118.79 -  363: 374   69
    5    49 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  389: 330  167
    6    36 Jarosław       Sobczak               115.60 +  344: 326  166
    7    25 Tomasz         Wiśniewski            112.19 +  444: 359  162
    8    17 Justyna        Fugiel                140.88 -  257: 450   91
    9    25 Marta          Dobrzańska            116.36 -  363: 404   66
   10    35 Dariusz        Kuć                   116.99 +  485: 391  167
   11    27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 -  332: 429   76
   12    35 Zofia          Gajewska              114.76 +  449: 335  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Krzysztof Sporczyk 122.39 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jacek          Cichecki              100.00 +  381: 377  150
    2    13 Jarosław       Michalak              124.77 -  388: 419   75
    3    34 Adam           Janicki               100.00 +  397: 319  150
    4    26 Łukasz         Baranowski            100.00 +  406: 344  150
    5    20 Jarosław       Olek                  100.00 +  357: 298  150
    6     7 Anna           Dłużniewska           102.02 +  418: 305  152
    7     4 Robert         Głowacki              113.15 -  396: 495   63
    8    14 Paweł          Morga                 103.85 +  385: 312  154
    9     6 Kamil          Górka                 142.83 -  355: 460   93
   10    19 Stanisław      Rydzik                141.13 -  398: 437   91
   11    19 Irena          Sołdan                128.46 +  343: 335  178
   12    13 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  300: 421   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Walenty Siemaszko 120.21 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Katarzyna      Dębska                100.00 +  457: 293  150
    2    11 Dawid          Pikul                 135.62 -  402: 518   86
    3    20 Magdalena      Kupczyńska            113.16 -  376: 379   63
    4    39 Mariusz        Kubicki               117.78 +  426: 418  168
    5    25 Dariusz        Nawrocki              109.39 -  308: 352   59
    6    39 Piotr          Chabowski             105.42 +  385: 312  155
    7    31 Tomasz         Łapka                 106.64 -  329: 373   57
    8    40 Henryk         Piotrowski            100.00 +  464: 274  150
    9    30 Grzegorz       Kulgawczuk            112.27 -  347: 395   62
   10    38 Grzegorz       Kurowski              100.00 +  344: 316  150
   11    33 Joanna         Żłobicka              100.00 +  442: 262  150
   12    23 Magdalena      Kupczyńska            113.16 +  360: 348  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Zbigniew Wietecki 120.07 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Waldemar       Dębski                100.00 +  494: 221  150
    2     6 Łukasz         Tuszyński             130.39 -  303: 469   80
    3    29 Rafał          Wesołowski            118.67 -  348: 376   69
    4    42 Grzegorz       Kurowski              100.00 -  350: 373   50
    5    52 Danuta         Połomska              100.00 +  468: 266  150
    6    40 Bogusław       Puchalski             116.52 -  390: 415   67
    7    49 Artur          Koszel                124.56 +  477: 360  175
    8    38 Dariusz        Nawrocki              109.39 +  324: 277  159
    9    29 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  363: 322  167
   10    23 Grzegorz       Kulgawczuk            112.27 +  471: 265  162
   11    14 Artur          Tomczyk               119.27 -  350: 369   69
   12    21 Mariusz        Sylwestrzuk           124.81 -  329: 348   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Krzysztof Langiewicz 119.66 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Hanna          Gawłowska             100.00 +  338: 228  150
    2    31 Tomasz         Zwoliński             135.63 -  393: 413   86
    3    48 Sławomir       Zabawa                101.54 +  391: 336  152
    4    34 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  317: 362   50
    5    46 Leszek         Jóźwik                109.95 +  404: 353  160
    6    37 Grzegorz       Bajer                 100.14 +  573: 256  150
    7    14 Grzegorz       Koczkodon             129.73 +  462: 285  180
    8    10 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  267: 448   93
    9    19 Tomasz         Łapka                 106.64 +  383: 336  157
   10    16 Rafał          Skibicki              106.39 +  406: 342  156
   11     6 Mariusz        Wrześniewski          143.95 -  392: 394   94
   12    10 Wojciech       Zemło                 138.53 +  401: 359  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Andrzej Kwiatkowski 119.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  415: 282  150
    2    26 Justyna        Fugiel                140.88 +  425: 355  191
    3    16 Andrzej        Oleksiak              141.25 -  283: 449   91
    4    33 Leszek         Jóźwik                109.95 +  368: 334  160
    5    13 Mariusz        Margalski             128.92 +  427: 385  179
    6     8 Wojciech       Zemło                 138.53 -  365: 447   89
    7    11 Kamil          Górka                 142.83 -  410: 417   93
    8    28 Tomasz         Łapka                 106.64 -  401: 409   57
    9    33 Anna           Stefańska             108.98 +  395: 333  159
   10    25 Magdalena      Kublik                116.56 +  436: 349  167
   11    17 Weronika       Rudnicka              107.86 +  423: 345  158
   12     9 Robert         Głowacki              113.15 +  379: 370  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Artur Tomczyk 119.27 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Danuta         Głowacka              100.00 +  307: 289  150
    2    36 Andrzej        Oleksiak              141.25 -  333: 353   91
    3    42 Grzegorz       Koczkodon             129.73 -  411: 424   80
    4    62 Maciej         Pilc                  102.40 +  482: 341  152
    5    34 Urszula        Solarska              100.00 +  429: 298  150
    6    20 Dorota         Kuć                   108.96 +  395: 284  159
    7    21 Paweł          Morga                 103.85 -  302: 318   54
    8    32 Sławomir       Zabawa                101.54 -  317: 427   52
    9    40 Grzegorz       Kurowski              100.00 +  394: 346  150
   10    33 Wojciech       Gołęcki               104.95 +  406: 342  155
   11    14 Zbigniew       Wietecki              120.07 +  369: 350  170
   12    15 Tomasz         Ciejka                123.71 -  323: 411   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Marek Herzig 118.79 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Adam           Janicki               100.00 +  434: 280  150
    2    19 Rafał          Wesołowski            118.67 +  363: 322  169
    3     6 Kamil          Nawrocki              127.41 -  321: 473   77
    4    35 Tomasz         Suchanek              122.51 +  374: 363  173
    5    12 Kuba           Koisar                128.20 +  408: 348  178
    6     9 Krzysztof      Obremski              134.44 -  334: 425   84
    7    15 Alicja         Kosińska              106.89 -  298: 514   57
    8    21 Mariusz        Margalski             128.92 -  355: 429   79
    9    28 Katarzyna      Sołdan                123.50 +  456: 308  173
   10    36 Łukasz         Tuszyński             130.39 +  467: 347  180
   11    23 Sławomir       Zabawa                101.54 -  394: 398   52
   12    25 Bartosz        Orłowski              117.86 -  314: 325   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Rafał Wesołowski 118.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  371: 324  150
    2    19 Marek          Herzig                118.79 -  322: 363   69
    3    29 Zbigniew       Wietecki              120.07 +  376: 348  170
    4    21 Paweł          Janaś                 126.75 -  347: 387   77
    5    51 Michał         Ozimiński             112.52 -  387: 391   63
    6    53 Tomasz         Siwiński              102.41 +  468: 258  152
    7    33 Agnieszka      Goniowska             101.62 +  326: 284  152
    8    37 Stanisław      Rydzik                141.13 -  311: 474   91
    9    45 Małgorzata     Skubel                100.00 -  334: 338   50
   10    46 Katarzyna      Dębska                100.00 +  441: 229  150
   11    41 Paweł          Morga                 103.85 +  410: 382  154
   12    28 Eugeniusz      Wróblewski            114.29 +  360: 335  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Bartosz Orłowski 117.86 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  439: 192  150
    2    16 Artur          Koszel                124.56 +  346: 340  175
    3     7 Jarosław       Michalak              124.77 +  418: 352  175
    4     4 Kamil          Górka                 142.83 +  369: 342  193
    5     3 Krzysztof      Mówka                 143.37 -  368: 426   93
    6     4 Dariusz        Kosz                  131.98 -  413: 465   82
    7    22 Dorota         Maciejuk              111.44 -  333: 444   61
    8    29 Sandra         Sekuła                100.00 +  393: 331  150
    9    24 Paweł          Morga                 103.85 +  359: 340  154
   10    10 Marek          Reda                  129.47 -  343: 436   79
   11    26 Maciej         Kuczyński             102.79 -  349: 435   53
   12    25 Marek          Herzig                118.79 +  325: 314  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Mariusz Kubicki 117.78 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Ryszard        Korpalski             100.00 +  391: 344  150
    2    10 Katarzyna      Sołdan                123.50 -  305: 398   73
    3    27 Krzysztof      Obremski              134.44 -  325: 362   84
    4    39 Walenty        Siemaszko             120.21 -  418: 426   70
    5    56 Agata          Pastusiak             100.00 +  488: 305  150
    6    43 Eugeniusz      Wróblewski            114.29 -  349: 355   64
    7    50 Joanna         Kubińska              100.00 +  422: 336  150
    8    39 Monika         Gawron-Cieślik        109.50 +  304: 275  159
    9    36 Barbara        Łukaszewicz           102.53 -  301: 322   53
   10    41 Dorota         Kuć                   108.96 -  368: 382   59
   11    50 Piotr          Chabowski             105.42 -  320: 373   55
   12    53 Radosław       Więch                 100.00 +  419: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Małgorzata Jóźwiak 117.55 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  311: 400   50
    2    70 Julia          Solarska              100.00 +  452: 180  150
    3    35 Maciej         Kuczyński             102.79 -  321: 329   53
    4    53 Ireneusz       Moralewicz            116.30 -  300: 419   66
    5    62 Anna           Stefańska             108.98 -  261: 431   59
    6    66 Agata          Nawrocka              100.00 -  272: 349   50
    7    67 Tomasz         Silny                 100.00 +  312: 297  150
    8    61 Urszula        Solarska              100.00 +  379: 339  150
    9    57 Grażyna        Wesołowska            101.49 +  415: 323  151
   10    47 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  359: 317  150
   11    39 Jarosław       Michalak              124.77 -  317: 384   75
   12    48 Danuta         Połomska              100.00 +  444: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Andrzej Tyczyno 117.41 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Joanna         Kubińska              100.00 +  374: 362  150
    2    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 -  334: 374   76
    3    55 Anna           Szyperska             100.00 +  399: 244  150
    4    12 Wojciech       Zemło                 138.53 -  318: 365   89
    5    49 Tomasz         Suchanek              122.51 -  330: 389   73
    6    59 Zofia          Gajewska              114.76 -  304: 546   65
    7    66 Maciej         Pilc                  102.40 +  406: 281  152
    8    57 Grzegorz       Bajer                 100.14 +  413: 409  150
    9    29 Zbigniew       Wietecki              120.07 -  322: 363   70
   10    50 Leszek         Jóźwik                109.95 +  326: 308  160
   11    34 Tomasz         Wiśniewski            112.19 +  375: 366  162
   12    33 Grzegorz       Kulgawczuk            112.27 -  332: 372   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Dariusz Kuć 116.99 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Grzegorz       Kurowski              100.00 +  377: 342  150
    2    15 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  265: 339   98
    3    41 Henryk         Piotrowski            100.00 +  458: 254  150
    4    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 +  395: 357  176
    5    11 Anna           Dłużniewska           102.02 -  283: 420   52
    6    21 Alicja         Kosińska              106.89 -  400: 429   57
    7    38 Wojciech       Gołęcki               104.95 -  339: 370   55
    8    50 Adam           Janicki               100.00 +  406: 258  150
    9    44 Anna           Swoboda               100.00 +  427: 409  150
   10    35 Tomasz         Suchanek              122.51 -  391: 485   73
   11    38 Jarosław       Olek                  100.00 -  359: 377   50
   12    39 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 +  367: 277  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Magdalena Kublik 116.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Maciej         Kuć                   100.00 +  447: 278  150
    2    14 Grzegorz       Kulgawczuk            112.27 +  361: 323  162
    3     1 Łukasz         Mycio                 113.61 +  396: 338  164
    4     3 Robert         Głowacki              113.15 -  277: 481   63
    5    14 Wojciech       Zemło                 138.53 -  386: 394   89
    6    31 Maciej         Kuczyński             102.79 +  378: 290  153
    7    13 Marek          Reda                  129.47 +  383: 367  179
    8    11 Krzysztof      Obremski              134.44 -  276: 395   84
    9    15 Kuba           Koisar                128.20 -  338: 388   78
   10    25 Andrzej        Kwiatkowski           119.51 -  349: 436   70
   11    30 Mariusz        Sylwestrzuk           124.81 -  339: 414   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 11 115.18




	Bogusław Puchalski 116.52 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Agata          Nawrocka              100.00 +  320: 317  150
    2    35 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  340: 404   50
    3    38 Stanisław      Rydzik                141.13 +  456: 319  191
    4    36 Grzegorz       Bajer                 100.14 -  324: 415   50
    5    45 Anna           Swoboda               100.00 -  286: 392   50
    6    40 Zbigniew       Wietecki              120.07 +  415: 390  170
    7    44 Grzegorz       Gardynik              112.26 -  358: 402   62
    8    52 Jacek          Nowak                 100.38 +  395: 290  150
    9    47 Zdzisław       Szota                 115.54 -  408: 412   66
   10    43 Przemysław     Pawlic                100.00 +  386: 350  150
   11    40 Wojciech       Gołęcki               104.95 +  367: 246  155
   12    30 Irena          Sołdan                128.46 -  371: 401   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Marta Dobrzańska 116.36 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Jarosław       Olek                  100.00 -  343: 344   50
    2    48 Rafał          Skibicki              106.39 +  394: 361  156
    3    44 Agnieszka      Goniowska             101.62 -  382: 396   52
    4    46 Sandra         Sekuła                100.00 -  376: 390   50
    5    53 Jacek          Nowak                 100.38 +  349: 241  150
    6    47 Grażyna        Wesołowska            101.49 +  401: 286  151
    7    36 Leszek         Jóźwik                109.95 +  401: 293  160
    8    33 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  422: 239  150
    9    25 Tomasz         Suchanek              122.51 +  404: 363  173
   10     8 Dariusz        Kosz                  131.98 -  306: 429   82
   11    28 Mariusz        Margalski             128.92 -  297: 467   79
   12    29 Weronika       Rudnicka              107.86 -  367: 375   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Ireneusz Moralewicz 116.30 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Agata          Pastusiak             100.00 +  401: 270  150
    2    33 Jakub          Zaryński              124.33 -  295: 448   74
    3    26 Wojciech       Zemło                 138.53 -  278: 457   89
    4    53 Małgorzata     Jóźwiak               117.55 +  419: 300  168
    5    28 Dariusz        Maciejuk              115.15 -  320: 507   65
    6    44 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 -  351: 466   60
    7    65 Hanna          Gawłowska             100.00 +  411: 318  150
    8    55 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  338: 296  150
    9    35 Daniel         Tomczyk               105.71 -  312: 333   56
   10    37 Katarzyna      Sołdan                123.50 -  388: 404   73
   11    55 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  472: 310  150
   12    40 Bogusław       Książek               112.41 -  353: 383   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Jarosław Sobczak 115.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Radosław       Pastusiak             100.00 +  501: 295  150
    2     3 Irena          Sołdan                128.46 +  344: 312  178
    3    14 Miłosz         Wrzałek               139.37 +  311: 307  189
    4     7 Rafał          Dąbrowski             127.28 -  317: 447   77
    5    16 Tomasz         Wiśniewski            112.19 -  373: 386   62
    6    36 Tomasz         Suchanek              122.51 -  326: 344   73
    7    39 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  303: 348   50
    8    54 Małgorzata     Skubel                100.00 -  292: 328   50
    9    53 Leszek         Jóźwik                109.95 -  345: 347   60
   10    61 Danuta         Połomska              100.00 -  333: 436   50
   11    62 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  409: 234  150
   12    54 Agata          Kuć                   101.13 -  284: 375   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Zdzisław Szota 115.54 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Przemysław     Pawlic                100.00 +  407: 341  150
    2    27 Jarosław       Olek                  100.00 -  384: 426   50
    3    31 Halina         Roszak                114.47 -  336: 347   64
    4    44 Grzegorz       Kulgawczuk            112.27 +  406: 394  162
    5    35 Adam           Klimont               113.57 -  296: 504   64
    6    50 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  318: 337   50
    7    59 Justyna        Szymendera            100.00 -  363: 411   50
    8    58 Joanna         Żłobicka              100.00 +  544: 302  150
    9    47 Bogusław       Puchalski             116.52 +  412: 408  167
   10    39 Agata          Pastusiak             100.00 +  454: 285  150
   11    32 Dorota         Maciejuk              111.44 -  348: 418   61
   12    37 Katarzyna      Sołdan                123.50 +  429: 387  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Dariusz Maciejuk 115.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Henryk         Piotrowski            100.00 +  351: 316  150
    2    24 Michał         Alabrudziński         115.09 -  344: 350   65
    3    28 Alicja         Kosińska              106.89 -  349: 407   57
    4    64 Blanka         Zwolińska             100.00 +  544: 126  150
    5    28 Ireneusz       Moralewicz            116.30 +  507: 320  166
    6    16 Rafał          Skibicki              106.39 -  310: 409   56
    7    27 Dariusz        Nawrocki              109.39 +  420: 347  159
    8    20 Tomasz         Ciejka                123.71 -  274: 454   74
    9    32 Eugeniusz      Wróblewski            114.29 +  389: 383  164
   10    26 Dorota         Maciejuk              111.44 +  455: 312  161
   11    16 Maciej         Perzyński             125.97 -  364: 442   76
   12    22 Tomasz         Sienkiewicz           106.01 +  433: 367  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Michał Alabrudziński 115.09 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  426: 269  150
    2    24 Dariusz        Maciejuk              115.15 +  350: 344  165
    3     9 Kamil          Górka                 142.83 -  385: 486   93
    4    28 Maciej         Śliwa                 112.37 +  356: 338  162
    5     8 Marek          Reda                  129.47 -  267: 363   79
    6    19 Kuba           Koisar                128.20 +  399: 397  178
    7    19 Anna           Dłużniewska           102.02 -  324: 328   52
    8    23 Mariusz        Sylwestrzuk           124.81 +  394: 367  175
    9    16 Alicja         Kosińska              106.89 +  375: 374  157
   10    15 Marek          Roszak                127.82 -  364: 370   78
   11    20 Andrzej        Rechowicz             122.72 +  412: 350  173
   12    16 Miłosz         Wrzałek               139.37 -  337: 431   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Zofia Gajewska 114.76 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Danuta         Połomska              100.00 +  428: 319  150
    2    23 Dorota         Maciejuk              111.44 -  270: 397   61
    3    25 Tomasz         Suchanek              122.51 =  328: 328  123
    4    37 Tomasz         Ciejka                123.71 -  310: 348   74
    5    50 Dorota         Kuć                   108.96 -  356: 359   59
    6    59 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  546: 304  167
    7    47 Joanna         Brychcy               100.32 -  325: 376   50
    8    56 Artur          Koszel                124.56 +  377: 297  175
    9    46 Maciej         Śliwa                 112.37 +  491: 406  162
   10    34 Daniel         Tomczyk               105.71 -  298: 417   56
   11    45 Anna           Stefańska             108.98 +  364: 314  159
   12    35 Tomasz         Suchanek              122.51 -  335: 449   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Halina Roszak 114.47 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Natalia        Połomska              100.00 +  326: 296  150
    2    34 Kamil          Nawrocki              127.41 -  349: 474   77
    3    31 Zdzisław       Szota                 115.54 +  347: 336  166
    4    29 Jakub          Zaryński              124.33 -  238: 443   74
    5    48 Małgorzata     Puternicka            107.85 +  353: 295  158
    6    34 Joanna         Brychcy               100.32 +  357: 270  150
    7    24 Daniel         Tomczyk               105.71 +  346: 288  156
    8    15 Ewa            Ciszewska             123.32 +  417: 370  173
    9    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 +  325: 285  176
   10     6 Krzysztof      Obremski              134.44 -  309: 424   84
   11    12 Wojciech       Zemło                 138.53 +  362: 328  189
   12     8 Jakub          Zaryński              124.33 -  383: 424   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Eugeniusz Wróblewski 114.29 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Beata          Sekuła                100.00 +  362: 305  150
    2    21 Kamil          Górka                 142.83 -  285: 432   93
    3    40 Marek          Reda                  129.47 -  288: 456   79
    4    60 Justyna        Szymendera            100.00 +  450: 327  150
    5    32 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  331: 368   50
    6    43 Mariusz        Kubicki               117.78 +  355: 349  168
    7    32 Andrzej        Oleksiak              141.25 -  311: 401   91
    8    44 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  466: 230  150
    9    32 Dariusz        Maciejuk              115.15 -  383: 389   65
   10    49 Tomasz         Siwiński              102.41 +  411: 373  152
   11    43 Małgorzata     Skubel                100.00 +  458: 237  150
   12    28 Rafał          Wesołowski            118.67 -  335: 360   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Łukasz Mycio 113.61 Górowo Iławeckie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Sandra         Sekuła                100.00 +  437: 293  150
    2    18 Marek          Roszak                127.82 +  507: 347  178
    3     1 Magdalena      Kublik                116.56 -  338: 396   67
    4    11 Ewa            Ciszewska             123.32 -  340: 435   73
    5    26 Paweł          Morga                 103.85 -  323: 352   54
    6    42 Małgorzata     Puternicka            107.85 +  449: 298  158
    7    51 Piotr          Chabowski             105.42 +  436: 295  155
    8    19 Barbara        Łukaszewicz           102.53 +  336: 257  153
    9    18 Dorota         Maciejuk              111.44 +  428: 348  161
   10    13 Tomasz         Ciejka                123.71 -  383: 428   74
   11    15 Anna           Dłużniewska           102.02 -  294: 434   52
   12    24 Andrzej        Rechowicz             122.72 +  387: 351  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Adam Klimont 113.57 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Małgorzata     Skubel                100.00 +  398: 256  150
    2     1 Kuba           Koisar                128.20 +  352: 320  178
    3    17 Tomasz         Zwoliński             135.63 -  297: 365   86
    4    24 Jolanta        Chłopińska            112.76 -  336: 399   63
    5    35 Zdzisław       Szota                 115.54 +  504: 296  166
    6    29 Łukasz         Baranowski            100.00 +  485: 242  150
    7    18 Miłosz         Wrzałek               139.37 -  328: 379   89
    8    27 Jarosław       Olek                  100.00 +  381: 319  150
    9    22 Maciej         Kuczyński             102.79 -  327: 357   53
   10    31 Paweł          Morga                 103.85 +  441: 305  154
   11    21 Joanna         Brychcy               100.32 +  447: 323  150
   12    11 Ewa            Ciszewska             123.32 -  406: 419   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Magdalena Kupczyńska 113.16 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Julia          Solarska              100.00 +  370: 215  150
    2    20 Mariusz        Margalski             128.92 -  331: 338   79
    3    20 Walenty        Siemaszko             120.21 +  379: 376  170
    4    19 Weronika       Rudnicka              107.86 +  419: 310  158
    5     9 Kamil          Górka                 142.83 -  275: 405   93
    6    22 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  362: 396   98
    7    45 Małgorzata     Skubel                100.00 +  524: 218  150
    8    31 Maciej         Kuczyński             102.79 -  337: 363   53
    9    39 Sandra         Sekuła                100.00 +  415: 384  150
   10    30 Barbara        Łukaszewicz           102.53 -  383: 387   53
   11    36 Grzegorz       Koczkodon             129.73 +  482: 276  180
   12    23 Walenty        Siemaszko             120.21 -  348: 360   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Robert Głowacki 113.15 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 Urszula        Solarska              100.00 +  394: 343  150
    2     5 Bogusław       Książek               112.41 +  469: 370  162
    3    10 Jakub          Zaryński              124.33 +  493: 370  174
    4     3 Magdalena      Kublik                116.56 +  481: 277  167
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 +  452: 298  193
    6     1 Krzysztof      Mówka                 143.37 -  319: 453   93
    7     4 Krzysztof      Sporczyk              122.39 +  495: 396  172
    8     3 Tomasz         Zwoliński             135.63 -  306: 437   86
    9     4 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  343: 360   98
   10     9 Justyna        Fugiel                140.88 +  384: 342  191
   11     7 Marek          Roszak                127.82 -  393: 402   78
   12     9 Andrzej        Kwiatkowski           119.51 -  370: 379   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Jolanta Chłopińska 112.76 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    65 Anna           Swoboda               100.00 +  406: 288  150
    2    28 Maciej         Śliwa                 112.37 +  362: 331  162
    3    13 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  400: 439   93
    4    24 Adam           Klimont               113.57 +  399: 336  164
    5    21 Miłosz         Wrzałek               139.37 -  345: 420   89
    6    27 Sandra         Sekuła                100.00 +  392: 363  150
    7     9 Piotr          Pietuchowski          135.05 -  328: 464   85
    8    34 Grzegorz       Gardynik              112.26 -  368: 430   62
    9    38 Jarosław       Olek                  100.00 -  279: 354   50
   10    45 Piotr          Chabowski             105.42 +  475: 307  155
   11    37 Dorota         Kuć                   108.96 +  361: 339  159
   12    26 Artur          Koszel                124.56 -  295: 413   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Michał Ozimiński 112.52 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    66 Justyna        Szymendera            100.00 +  507: 272  150
    2     2 Miłosz         Wrzałek               139.37 -  338: 361   89
    3    22 Justyna        Fugiel                140.88 -  393: 410   91
    4    38 Rafał          Skibicki              106.39 -  326: 412   56
    5    51 Rafał          Wesołowski            118.67 +  391: 387  169
    6    41 Maciej         Śliwa                 112.37 -  271: 446   62
    7    53 Katarzyna      Dębska                100.00 +  398: 219  150
    8    42 Grzegorz       Kurowski              100.00 -  334: 355   50
    9    48 Monika         Gawron-Cieślik        109.50 -  416: 448   59
   10    56 Radosław       Pastusiak             100.00 +  394: 315  150
   11    47 Angelika       Zmitrowicz            103.02 +  403: 319  153
   12    38 Tomasz         Wiśniewski            112.19 -  321: 376   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Bogusław Książek 112.41 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    67 Anna           Szyperska             100.00 +  498: 153  150
    2     5 Robert         Głowacki              113.15 -  370: 469   63
    3    19 Paweł          Morga                 103.85 -  318: 395   54
    4    41 Urszula        Solarska              100.00 -  294: 370   50
    5    55 Radosław       Pastusiak             100.00 -  344: 389   50
    6    61 Danuta         Langiewicz            101.23 +  391: 290  151
    7    54 Przemysław     Pawlic                100.00 -  292: 360   50
    8    59 Katarzyna      Dębska                100.00 -  368: 418   50
    9    64 Marek          Kocikowski            105.35 +  454: 274  155
   10    57 Małgorzata     Szmuksta              106.32 +  345: 319  156
   11    49 Małgorzata     Puternicka            107.85 +  412: 372  158
   12    40 Ireneusz       Moralewicz            116.30 +  383: 353  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Maciej Śliwa 112.37 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    68 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  343: 300  150
    2    28 Jolanta        Chłopińska            112.76 -  331: 362   63
    3    32 Angelika       Zmitrowicz            103.02 +  352: 325  153
    4    28 Michał         Alabrudziński         115.09 -  338: 356   65
    5    39 Tomasz         Sienkiewicz           106.01 -  360: 432   56
    6    41 Michał         Ozimiński             112.52 +  446: 271  163
    7    41 Maciej         Kuczyński             102.79 -  370: 391   53
    8    48 Leszek         Jóźwik                109.95 +  356: 308  160
    9    46 Zofia          Gajewska              114.76 -  406: 491   65
   10    42 Małgorzata     Puternicka            107.85 +  318: 303  158
   11    44 Grzegorz       Bajer                 100.14 -  300: 371   50
   12    41 Grzegorz       Kurowski              100.00 -  316: 477   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Grzegorz Kulgawczuk 112.27 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    69 Radosław       Więch                 100.00 +  378: 350  150
    2    14 Magdalena      Kublik                116.56 -  323: 361   67
    3    21 Kuba           Koisar                128.20 -  300: 390   78
    4    44 Zdzisław       Szota                 115.54 -  394: 406   66
    5    60 Grażyna        Wesołowska            101.49 -  272: 461   51
    6    65 Maciej         Kuć                   100.00 +  440: 254  150
    7    61 Danuta         Połomska              100.00 +  405: 363  150
    8    51 Tomasz         Siwiński              102.41 +  348: 335  152
    9    30 Walenty        Siemaszko             120.21 +  395: 347  170
   10    23 Zbigniew       Wietecki              120.07 -  265: 471   70
   11    35 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 +  375: 309  160
   12    33 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  372: 332  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Grzegorz Gardynik 112.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    33 Marek          Roszak                127.82 -  320: 453   78
    7    44 Bogusław       Puchalski             116.52 +  402: 358  167
    8    34 Jolanta        Chłopińska            112.76 +  430: 368  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     408  /  3 136.00




	Tomasz Wiśniewski 112.19 Chełmża                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    70 Blanka         Zwolińska             100.00 +  342: 214  150
    2    30 Tomasz         Ciejka                123.71 -  394: 398   74
    3    45 Danuta         Głowacka              100.00 +  408: 344  150
    4    30 Agnieszka      Goniowska             101.62 +  450: 379  152
    5    16 Jarosław       Sobczak               115.60 +  386: 373  166
    6    10 Patrycja       Śliwińska             104.43 -  342: 380   54
    7    25 Tomasz         Suchanek              122.51 -  359: 444   73
    8    30 Wojciech       Gołęcki               104.95 +  399: 268  155
    9    23 Sławomir       Długosz               100.63 -  379: 411   51
   10    28 Sławomir       Zabawa                101.54 -  362: 388   52
   11    34 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  366: 375   67
   12    38 Michał         Ozimiński             112.52 +  376: 321  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Dorota Maciejuk 111.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    71 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  355: 321  150
    2    23 Zofia          Gajewska              114.76 +  397: 270  165
    3    15 Krzysztof      Mówka                 143.37 -  306: 414   93
    4    23 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  385: 364  150
    5    19 Jarosław       Michalak              124.77 +  346: 341  175
    6    14 Justyna        Fugiel                140.88 -  303: 439   91
    7    22 Bartosz        Orłowski              117.86 +  444: 333  168
    8    13 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  340: 379   98
    9    18 Łukasz         Mycio                 113.61 -  348: 428   64
   10    26 Dariusz        Maciejuk              115.15 -  312: 455   65
   11    32 Zdzisław       Szota                 115.54 +  418: 348  166
   12    31 Daniel         Tomczyk               105.71 +  391: 258  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Leszek Jóźwik 109.95 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    72 Joanna         Żłobicka              100.00 +  343: 341  150
    2    29 Mariusz        Wrześniewski          143.95 -  251: 461   94
    3    49 Marek          Roszak                127.82 +  358: 342  178
    4    33 Andrzej        Kwiatkowski           119.51 -  334: 368   70
    5    46 Krzysztof      Langiewicz            119.66 -  353: 404   70
    6    55 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  413: 373  150
    7    36 Marta          Dobrzańska            116.36 -  293: 401   66
    8    48 Maciej         Śliwa                 112.37 -  308: 356   62
    9    53 Jarosław       Sobczak               115.60 +  347: 345  166
   10    50 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  308: 326   67
   11    54 Monika         Gawron-Cieślik        109.50 +  368: 330  159
   12    49 Jacek          Nowak                 100.38 +  385: 371  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Magdalena.Maja Rusak 109.69 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  277: 441   98
    2    58 Paweł          Janaś                 126.75 -  392: 429   77
    3    61 Agata          Pastusiak             100.00 +  418: 278  150
    4    52 Grażyna        Wesołowska            101.49 +  468: 268  151
    5    31 Sandra         Sekuła                100.00 -  349: 368   50
    6    44 Ireneusz       Moralewicz            116.30 +  466: 351  166
    7    30 Grzegorz       Kurowski              100.00 +  371: 338  150
    8    24 Joanna         Brychcy               100.32 -  292: 322   50
    9    34 Angelika       Zmitrowicz            103.02 +  460: 263  153
   10    24 Miłosz         Wrzałek               139.37 -  310: 396   89
   11    35 Grzegorz       Kulgawczuk            112.27 -  309: 375   62
   12    39 Dariusz        Kuć                   116.99 -  277: 367   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Monika Gawron-Cieślik 109.50 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          143.95 -  399: 405   94
    2    37 Beata          Sekuła                100.00 +  441: 307  150
    3    23 Danuta         Langiewicz            101.23 -  293: 382   51
    4    43 Tomasz         Łapka                 106.64 +  338: 336  157
    5    42 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  351: 332  150
    6    15 Piotr          Pietuchowski          135.05 -  261: 431   85
    7    29 Kuba           Koisar                128.20 -  345: 453   78
    8    39 Mariusz        Kubicki               117.78 -  275: 304   68
    9    48 Michał         Ozimiński             112.52 +  448: 416  163
   10    55 Grzegorz       Bajer                 100.14 -  368: 401   50
   11    54 Leszek         Jóźwik                109.95 -  330: 368   60
   12    55 Joanna         Kubińska              100.00 +  395: 372  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Dariusz Nawrocki 109.39 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 143.37 -  292: 430   93
    2    47 Ryszard        Korpalski             100.00 +  442: 298  150
    3    47 Tomasz         Siwiński              102.41 -  319: 439   52
    4    61 Anna           Stefańska             108.98 +  360: 318  159
    5    25 Walenty        Siemaszko             120.21 +  352: 308  170
    6    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 -  321: 432   76
    7    27 Dariusz        Maciejuk              115.15 -  347: 420   65
    8    38 Zbigniew       Wietecki              120.07 -  277: 324   70
    9    62 Łukasz         Baranowski            100.00 -  283: 354   50
   10    64 Natalia        Połomska              100.00 +  450: 242  150
   11    57 Katarzyna      Dębska                100.00 +  438: 303  150
   12    43 Sandra         Sekuła                100.00 +  360: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Anna Stefańska 108.98 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  231: 425   93
    2    67 Agata          Nawrocka              100.00 +  334: 285  150
    3    51 Ewa            Ciszewska             123.32 -  334: 398   73
    4    61 Dariusz        Nawrocki              109.39 -  318: 360   59
    5    62 Małgorzata     Jóźwiak               117.55 +  431: 261  168
    6    54 Michał         Kolaj                 105.16 +  415: 392  155
    7    35 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  405: 292  150
    8    26 Tomasz         Sienkiewicz           106.01 -  364: 424   56
    9    33 Andrzej        Kwiatkowski           119.51 -  333: 395   70
   10    52 Anna           Swoboda               100.00 +  437: 350  150
   11    45 Zofia          Gajewska              114.76 -  314: 364   65
   12    42 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  329: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Dorota Kuć 108.96 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 142.83 -  332: 431   93
    2    59 Łukasz         Baranowski            100.00 -  374: 385   50
    3    58 Barbara        Belof                 100.00 +  350: 315  150
    4    59 Sławomir       Zabawa                101.54 +  366: 318  152
    5    50 Zofia          Gajewska              114.76 +  359: 356  165
    6    20 Artur          Tomczyk               119.27 -  284: 395   69
    7    34 Maciej         Perzyński             125.97 -  300: 359   76
    8    46 Irena          Sołdan                128.46 -  350: 357   78
    9    61 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  382: 333  150
   10    41 Mariusz        Kubicki               117.78 +  382: 368  168
   11    37 Jolanta        Chłopińska            112.76 -  339: 361   63
   12    45 Grzegorz       Koczkodon             129.73 +  379: 288  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Weronika Rudnicka 107.86 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Oleksiak              141.25 -  394: 399   91
    2    38 Michał         Kolaj                 105.16 +  401: 372  155
    3    30 Wojciech       Gołęcki               104.95 +  409: 295  155
    4    19 Magdalena      Kupczyńska            113.16 -  310: 419   63
    5    37 Łukasz         Baranowski            100.00 -  312: 348   50
    6    51 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  402: 323  150
    7    37 Sławomir       Zabawa                101.54 -  347: 362   52
    8    45 Przemysław     Pawlic                100.00 +  425: 349  150
    9    37 Ryszard        Korpalski             100.00 +  384: 372  150
   10    32 Małgorzata     Skubel                100.00 +  345: 263  150
   11    17 Andrzej        Kwiatkowski           119.51 -  345: 423   70
   12    29 Marta          Dobrzańska            116.36 +  375: 367  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Małgorzata Puternicka 107.85 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                141.13 -  328: 393   91
    2    60 Justyna        Szymendera            100.00 -  393: 440   50
    3    57 Agata          Nawrocka              100.00 +  369: 275  150
    4    49 Radosław       Pastusiak             100.00 +  337: 298  150
    5    48 Halina         Roszak                114.47 -  295: 353   64
    6    42 Łukasz         Mycio                 113.61 -  298: 449   64
    7    40 Małgorzata     Szmuksta              106.32 +  378: 327  156
    8    43 Radosław       Więch                 100.00 +  320: 277  150
    9    41 Jacek          Cichecki              100.00 -  369: 403   50
   10    42 Maciej         Śliwa                 112.37 -  303: 318   62
   11    49 Bogusław       Książek               112.41 -  372: 412   62
   12    58 Radosław       Pastusiak             100.00 +  396: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Alicja Kosińska 106.89 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Fugiel                140.88 -  335: 346   91
    2    57 Maciej         Kuć                   100.00 +  463: 319  150
    3    28 Dariusz        Maciejuk              115.15 +  407: 349  165
    4    18 Danuta         Langiewicz            101.23 +  419: 311  151
    5    15 Patrycja       Śliwińska             104.43 -  335: 409   54
    6    21 Dariusz        Kuć                   116.99 +  429: 400  167
    7    15 Marek          Herzig                118.79 +  514: 298  169
    8     8 Rafał          Skibicki              106.39 -  305: 316   56
    9    16 Michał         Alabrudziński         115.09 -  374: 375   65
   10    21 Anna           Dłużniewska           102.02 -  347: 413   52
   11    31 Tomasz         Łapka                 106.64 +  604: 296  157
   12    20 Mariusz        Margalski             128.92 -  299: 430   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Tomasz Łapka 106.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               139.37 -  301: 397   89
    2    40 Jacek          Cichecki              100.00 +  373: 323  150
    3    33 Daniel         Tomczyk               105.71 -  332: 333   56
    4    43 Monika         Gawron-Cieślik        109.50 -  336: 338   59
    5    69 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  369: 220  150
    6    45 Radosław       Więch                 100.00 +  361: 329  150
    7    31 Walenty        Siemaszko             120.21 +  373: 329  170
    8    28 Andrzej        Kwiatkowski           119.51 +  409: 401  170
    9    19 Krzysztof      Langiewicz            119.66 -  336: 383   70
   10    27 Andrzej        Rechowicz             122.72 -  358: 404   73
   11    31 Alicja         Kosińska              106.89 -  296: 604   57
   12    44 Tomasz         Siwiński              102.41 +  449: 317  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Rafał Skibicki 106.39 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Zemło                 138.53 -  291: 454   89
    2    48 Marta          Dobrzańska            116.36 -  361: 394   66
    3    63 Agata          Kuć                   101.13 +  375: 352  151
    4    38 Michał         Ozimiński             112.52 +  412: 326  163
    5    47 Sławomir       Długosz               100.63 +  383: 304  151
    6    16 Dariusz        Maciejuk              115.15 +  409: 310  165
    7    16 Tomasz         Sienkiewicz           106.01 +  420: 332  156
    8     8 Alicja         Kosińska              106.89 +  316: 305  157
    9     8 Krzysztof      Obremski              134.44 -  296: 452   84
   10    16 Krzysztof      Langiewicz            119.66 -  342: 406   70
   11    22 Jacek          Cichecki              100.00 +  378: 292  150
   12    17 Patrycja       Śliwińska             104.43 +  343: 341  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Małgorzata Szmuksta 106.32 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Zwoliński             135.63 -  328: 403   86
    2    61 Tomasz         Silny                 100.00 +  371: 292  150
    3    24 Radosław       Więch                 100.00 +  388: 351  150
    4    17 Katarzyna      Sołdan                123.50 +  372: 324  173
    5    18 Paweł          Janaś                 126.75 -  266: 351   77
    6    30 Ewa            Ciszewska             123.32 -  279: 493   73
    7    40 Małgorzata     Puternicka            107.85 -  327: 378   58
    8    49 Jacek          Cichecki              100.00 -  336: 400   50
    9    52 Agata          Pastusiak             100.00 -  282: 312   50
   10    57 Bogusław       Książek               112.41 -  319: 345   62
   11    66 Danuta         Głowacka              100.00 +  360: 306  150
   12    60 Danuta         Langiewicz            101.23 +  388: 258  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Tomasz Sienkiewicz 106.01 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dawid          Pikul                 135.62 -  310: 390   86
    2    72 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  313: 353   50
    3    71 Waldemar       Dębski                100.00 +  465: 251  150
    4    50 Irena          Sołdan                128.46 +  392: 378  178
    5    39 Maciej         Śliwa                 112.37 +  432: 360  162
    6    26 Wojciech       Gołęcki               104.95 +  466: 278  155
    7    16 Rafał          Skibicki              106.39 -  332: 420   56
    8    26 Anna           Stefańska             108.98 +  424: 364  159
    9    20 Joanna         Brychcy               100.32 -  298: 462   50
   10    29 Jarosław       Olek                  100.00 +  467: 320  150
   11    18 Miłosz         Wrzałek               139.37 -  385: 391   89
   12    22 Dariusz        Maciejuk              115.15 -  367: 433   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Daniel Tomczyk 105.71 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Pietuchowski          135.05 -  340: 500   85
    2    54 Marek          Kocikowski            105.35 +  430: 290  155
    3    33 Tomasz         Łapka                 106.64 +  333: 332  157
    4    13 Kuba           Koisar                128.20 -  371: 398   78
    5    40 Piotr          Chabowski             105.42 +  375: 374  155
    6    35 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  486: 234  150
    7    24 Halina         Roszak                114.47 -  288: 346   64
    8    35 Sławomir       Długosz               100.63 -  409: 430   51
    9    35 Ireneusz       Moralewicz            116.30 +  333: 312  166
   10    34 Zofia          Gajewska              114.76 +  417: 298  165
   11    25 Barbara        Łukaszewicz           102.53 -  239: 397   53
   12    31 Dorota         Maciejuk              111.44 -  258: 391   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Piotr Chabowski 105.42 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Obremski              134.44 -  303: 394   84
    2    39 Grzegorz       Koczkodon             129.73 -  330: 365   80
    3    69 Natalia        Połomska              100.00 +  319: 276  150
    4    57 Joanna         Kubińska              100.00 +  408: 312  150
    5    40 Daniel         Tomczyk               105.71 -  374: 375   56
    6    39 Walenty        Siemaszko             120.21 -  312: 385   70
    7    51 Łukasz         Mycio                 113.61 -  295: 436   64
    8    65 Marek          Kocikowski            105.35 +  384: 331  155
    9    58 Danuta         Połomska              100.00 +  342: 281  150
   10    45 Jolanta        Chłopińska            112.76 -  307: 475   63
   11    50 Mariusz        Kubicki               117.78 +  373: 320  168
   12    47 Paweł          Morga                 103.85 -  280: 371   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Marek Kocikowski 105.35 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Kosz                  131.98 -  284: 485   82
    2    54 Daniel         Tomczyk               105.71 -  290: 430   56
    3    64 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  317: 335   50
    4    70 Małgorzata     Skubel                100.00 -  266: 381   50
    5    70 Hanna          Gawłowska             100.00 -  279: 289   50
    6    72 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  357: 298  150
    7    70 Anna           Szyperska             100.00 +  291: 280  150
    8    65 Piotr          Chabowski             105.42 -  331: 384   55
    9    64 Bogusław       Książek               112.41 -  274: 454   62
   10    70 Waldemar       Dębski                100.00 +  401: 267  150
   11    63 Urszula        Solarska              100.00 -  353: 372   50
   12    65 Tomasz         Silny                 100.00 -  296: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  / 12  79.58




	Michał Kolaj 105.16 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Tuszyński             130.39 -  305: 393   80
    2    38 Weronika       Rudnicka              107.86 -  372: 401   58
    3    60 Katarzyna      Dębska                100.00 +  389: 384  150
    4    56 Anna           Swoboda               100.00 -  326: 343   50
    5    61 Beata          Sekuła                100.00 +  402: 254  150
    6    54 Anna           Stefańska             108.98 -  392: 415   59
    7    56 Adam           Janicki               100.00 -  271: 299   50
    8    60 Radosław       Pastusiak             100.00 +  465: 282  150
    9    49 Henryk         Piotrowski            100.00 +  437: 290  150
   10    40 Joanna         Żłobicka              100.00 -  366: 430   50
   11    48 Tomasz         Siwiński              102.41 -  355: 463   52
   12    52 Małgorzata     Skubel                100.00 -  339: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  / 12  87.42




	Wojciech Gołęcki 104.95 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Koczkodon             129.73 +  402: 379  180
    2    32 Andrzej        Rechowicz             122.72 -  274: 308   73
    3    30 Weronika       Rudnicka              107.86 -  295: 409   58
    4    54 Stanisław      Rydzik                141.13 +  411: 409  191
    5    38 Ryszard        Korpalski             100.00 +  376: 340  150
    6    26 Tomasz         Sienkiewicz           106.01 -  278: 466   56
    7    38 Dariusz        Kuć                   116.99 +  370: 339  167
    8    30 Tomasz         Wiśniewski            112.19 -  268: 399   62
    9    42 Jarosław       Michalak              124.77 +  374: 368  175
   10    33 Artur          Tomczyk               119.27 -  342: 406   69
   11    40 Bogusław       Puchalski             116.52 -  246: 367   67
   12    50 Adam           Janicki               100.00 -  349: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Patrycja Śliwińska 104.43 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Reda                  129.47 +  393: 360  179
    2     8 Tomasz         Suchanek              122.51 +  411: 348  173
    3     3 Dariusz        Kosz                  131.98 -  299: 431   82
    4    14 Mariusz        Sylwestrzuk           124.81 +  373: 368  175
    5    15 Alicja         Kosińska              106.89 +  409: 335  157
    6    10 Tomasz         Wiśniewski            112.19 +  380: 342  162
    7     7 Justyna        Fugiel                140.88 +  373: 345  191
    8     5 Krzysztof      Mówka                 143.37 -  287: 467   93
    9    10 Marek          Roszak                127.82 +  395: 372  178
   10     5 Tomasz         Zwoliński             135.63 -  310: 440   86
   11    11 Kuba           Koisar                128.20 -  352: 420   78
   12    17 Rafał          Skibicki              106.39 -  341: 343   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Paweł Morga 103.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Margalski             128.92 -  357: 433   79
    2    44 Radosław       Pastusiak             100.00 +  348: 335  150
    3    19 Bogusław       Książek               112.41 +  395: 318  162
    4    16 Jarosław       Michalak              124.77 -  311: 364   75
    5    26 Łukasz         Mycio                 113.61 +  352: 323  164
    6    25 Sławomir       Piotrowski            100.00 +  341: 338  150
    7    21 Artur          Tomczyk               119.27 +  318: 302  169
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              122.39 -  312: 385   72
    9    24 Bartosz        Orłowski              117.86 -  340: 359   68
   10    31 Adam           Klimont               113.57 -  305: 441   64
   11    41 Rafał          Wesołowski            118.67 -  382: 410   69
   12    47 Piotr          Chabowski             105.42 +  371: 280  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Angelika Zmitrowicz 103.02 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Irena          Sołdan                128.46 -  367: 397   78
    2    41 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  423: 347  150
    3    32 Maciej         Śliwa                 112.37 -  325: 352   62
    4    47 Danuta         Połomska              100.00 +  327: 321  150
    5    44 Tomasz         Siwiński              102.41 +  373: 319  152
    6    17 Mariusz        Margalski             128.92 -  309: 442   79
    7    46 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  345: 234  150
    8    25 Andrzej        Oleksiak              141.25 -  341: 470   91
    9    34 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 -  263: 460   60
   10    44 Jarosław       Michalak              124.77 -  320: 424   75
   11    47 Michał         Ozimiński             112.52 -  319: 403   63
   12    59 Agata          Pastusiak             100.00 +  330: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Maciej Kuczyński 102.79 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kuba           Koisar                128.20 -  298: 532   78
    2    42 Joanna         Kubińska              100.00 +  372: 360  150
    3    35 Małgorzata     Jóźwiak               117.55 +  329: 321  168
    4    32 Joanna         Brychcy               100.32 -  345: 357   50
    5    43 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  367: 238  150
    6    31 Magdalena      Kublik                116.56 -  290: 378   67
    7    41 Maciej         Śliwa                 112.37 +  391: 370  162
    8    31 Magdalena      Kupczyńska            113.16 +  363: 337  163
    9    22 Adam           Klimont               113.57 +  357: 327  164
   10    18 Ewa            Ciszewska             123.32 -  392: 448   73
   11    26 Bartosz        Orłowski              117.86 +  435: 349  168
   12    18 Sławomir       Zabawa                101.54 -  360: 366   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Barbara Łukaszewicz 102.53 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Roszak                127.82 -  284: 371   78
    2    52 Joanna         Żłobicka              100.00 +  329: 321  150
    3    46 Grzegorz       Kurowski              100.00 +  420: 276  150
    4    27 Krzysztof      Obremski              134.44 -  350: 482   84
    5    36 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  370: 418   98
    6    60 Maciej         Pilc                  102.40 +  410: 396  152
    7    42 Łukasz         Baranowski            100.00 +  381: 300  150
    8    19 Łukasz         Mycio                 113.61 -  257: 336   64
    9    36 Mariusz        Kubicki               117.78 +  322: 301  168
   10    30 Magdalena      Kupczyńska            113.16 +  387: 383  163
   11    25 Daniel         Tomczyk               105.71 +  397: 239  156
   12    19 Stanisław      Rydzik                141.13 -  283: 577   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Tomasz Siwiński 102.41 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Kamil          Nawrocki              127.41 -  284: 401   77
    2    53 Przemysław     Pawlic                100.00 +  324: 268  150
    3    47 Dariusz        Nawrocki              109.39 +  439: 319  159
    4    25 Grzegorz       Koczkodon             129.73 -  283: 378   80
    5    44 Angelika       Zmitrowicz            103.02 -  319: 373   53
    6    53 Rafał          Wesołowski            118.67 -  258: 468   69
    7    62 Urszula        Solarska              100.00 +  384: 330  150
    8    51 Grzegorz       Kulgawczuk            112.27 -  335: 348   62
    9    56 Agata          Kuć                   101.13 +  392: 371  151
   10    49 Eugeniusz      Wróblewski            114.29 -  373: 411   64
   11    48 Michał         Kolaj                 105.16 +  463: 355  155
   12    44 Tomasz         Łapka                 106.64 -  317: 449   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Maciej Pilc 102.40 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Dąbrowski             127.28 -  287: 475   77
    2    51 Grzegorz       Bajer                 100.14 =  313: 313  100
    3    54 Mariusz        Sylwestrzuk           124.81 -  342: 515   75
    4    62 Artur          Tomczyk               119.27 -  341: 482   69
    5    65 Katarzyna      Dębska                100.00 +  340: 334  150
    6    60 Barbara        Łukaszewicz           102.53 -  396: 410   53
    7    66 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  281: 406   67
    8    69 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  328: 360   50
    9    70 Natalia        Połomska              100.00 -  269: 291   50
   10    73 PAUZA
   11    70 Waldemar       Dębski                100.00 +  449: 208  150
   12    64 Hanna          Gawłowska             100.00 +  354: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     991  / 11  90.09




	Anna Dłużniewska 102.02 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Janaś                 126.75 +  390: 333  177
    2    12 Wojciech       Zemło                 138.53 +  409: 355  189
    3     5 Dawid          Pikul                 135.62 -  345: 360   86
    4    31 Sławomir       Długosz               100.63 +  498: 252  151
    5    11 Dariusz        Kuć                   116.99 +  420: 283  167
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              122.39 -  305: 418   72
    7    19 Michał         Alabrudziński         115.09 +  328: 324  165
    8     7 Mariusz        Wrześniewski          143.95 -  272: 446   94
    9    14 Marek          Reda                  129.47 -  371: 412   79
   10    21 Alicja         Kosińska              106.89 +  413: 347  157
   11    15 Łukasz         Mycio                 113.61 +  434: 294  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 11 136.45




	Agnieszka Goniowska 101.62 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Perzyński             125.97 +  355: 320  176
    2    22 Krzysztof      Mówka                 143.37 -  266: 413   93
    3    44 Marta          Dobrzańska            116.36 +  396: 382  166
    4    30 Tomasz         Wiśniewski            112.19 -  379: 450   62
    5    27 Mariusz        Sylwestrzuk           124.81 -  297: 398   75
    6    49 Irena          Sołdan                128.46 +  377: 363  178
    7    33 Rafał          Wesołowski            118.67 -  284: 326   69
    8    47 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  316: 345   50
    9    50 Radosław       Więch                 100.00 +  363: 299  150
   10    48 Artur          Koszel                124.56 -  314: 439   75
   11    53 Agata          Kuć                   101.13 +  425: 352  151
   12    46 Joanna         Żłobicka              100.00 =  326: 326  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Sławomir Zabawa 101.54 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 -  265: 439   76
    2    64 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  338: 324  150
    3    48 Krzysztof      Langiewicz            119.66 -  336: 391   70
    4    59 Dorota         Kuć                   108.96 -  318: 366   59
    5    58 Joanna         Żłobicka              100.00 +  380: 370  150
    6    56 Agata          Kuć                   101.13 +  387: 304  151
    7    37 Weronika       Rudnicka              107.86 +  362: 347  158
    8    32 Artur          Tomczyk               119.27 +  427: 317  169
    9    21 Ewa            Ciszewska             123.32 -  346: 389   73
   10    28 Tomasz         Wiśniewski            112.19 +  388: 362  162
   11    23 Marek          Herzig                118.79 +  398: 394  169
   12    18 Maciej         Kuczyński             102.79 +  366: 360  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Grażyna Wesołowska 101.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Sylwestrzuk           124.81 +  347: 310  175
    2    25 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  316: 426   93
    3    36 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  316: 423   50
    4    52 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 -  268: 468   60
    5    60 Grzegorz       Kulgawczuk            112.27 +  461: 272  162
    6    47 Marta          Dobrzańska            116.36 -  286: 401   66
    7    60 Joanna         Żłobicka              100.00 -  325: 332   50
    8    67 Agata          Nawrocka              100.00 +  413: 240  150
    9    57 Małgorzata     Jóźwiak               117.55 -  323: 415   68
   10    63 Danuta         Głowacka              100.00 +  368: 305  150
   11    60 Jacek          Nowak                 100.38 -  358: 418   50
   12    56 Urszula        Solarska              100.00 +  371: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Danuta Langiewicz 101.23 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jarosław       Michalak              124.77 -  327: 450   75
    2    62 Agata          Pastusiak             100.00 +  373: 317  150
    3    23 Monika         Gawron-Cieślik        109.50 +  382: 293  159
    4    18 Alicja         Kosińska              106.89 -  311: 419   57
    5    29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 -  353: 368   76
    6    61 Bogusław       Książek               112.41 -  290: 391   62
    7    52 Radosław       Więch                 100.00 -  286: 391   50
    8    66 Maciej         Kuć                   100.00 +  309: 301  150
    9    55 Joanna         Żłobicka              100.00 -  326: 351   50
   10    59 Agata          Kuć                   101.13 -  242: 418   51
   11    67 Natalia        Połomska              100.00 +  431: 205  150
   12    60 Małgorzata     Szmuksta              106.32 -  258: 388   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  / 12  90.50




	Agata Kuć 101.13 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Artur          Koszel                124.56 -  260: 376   75
    2    65 Maciej         Perzyński             125.97 -  322: 429   76
    3    63 Rafał          Skibicki              106.39 -  352: 375   56
    4    67 Maciej         Kuć                   100.00 +  413: 246  150
    5    67 Julia          Solarska              100.00 +  435: 167  150
    6    56 Sławomir       Zabawa                101.54 -  304: 387   52
    7    63 Jacek          Nowak                 100.38 -  310: 381   50
    8    62 Natalia        Połomska              100.00 +  348: 301  150
    9    56 Tomasz         Siwiński              102.41 -  371: 392   52
   10    59 Danuta         Langiewicz            101.23 +  418: 242  151
   11    53 Agnieszka      Goniowska             101.62 -  352: 425   52
   12    54 Jarosław       Sobczak               115.60 +  375: 284  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Sławomir Długosz 100.63 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jakub          Zaryński              124.33 -  311: 327   74
    2    69 Waldemar       Dębski                100.00 +  282: 254  150
    3    50 Artur          Koszel                124.56 +  417: 334  175
    4    31 Anna           Dłużniewska           102.02 -  252: 498   52
    5    47 Rafał          Skibicki              106.39 -  304: 383   56
    6    57 Joanna         Kubińska              100.00 +  383: 268  150
    7    43 Ryszard        Korpalski             100.00 +  367: 338  150
    8    35 Daniel         Tomczyk               105.71 +  430: 409  156
    9    23 Tomasz         Wiśniewski            112.19 +  411: 379  162
   10    17 Paweł          Janaś                 126.75 -  355: 379   77
   11    24 Justyna        Fugiel                140.88 -  272: 459   91
   12    34 Jarosław       Olek                  100.00 +  358: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Jacek Nowak 100.38 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Tomasz         Ciejka                123.71 -  354: 404   74
    2    45 Sandra         Sekuła                100.00 +  307: 290  150
    3    37 Paweł          Janaś                 126.75 -  279: 436   77
    4    58 Marek          Roszak                127.82 -  370: 412   78
    5    53 Marta          Dobrzańska            116.36 -  241: 349   66
    6    71 Blanka         Zwolińska             100.00 +  347: 238  150
    7    63 Agata          Kuć                   101.13 +  381: 310  151
    8    52 Bogusław       Puchalski             116.52 -  290: 395   67
    9    59 Przemysław     Pawlic                100.00 -  318: 357   50
   10    60 Urszula        Solarska              100.00 +  369: 312  150
   11    60 Grażyna        Wesołowska            101.49 +  418: 358  151
   12    49 Leszek         Jóźwik                109.95 -  371: 385   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Joanna Brychcy 100.32 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Katarzyna      Sołdan                123.50 -  339: 460   73
    2    55 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  401: 269  150
    3    43 Danuta         Połomska              100.00 +  400: 364  150
    4    32 Maciej         Kuczyński             102.79 +  357: 345  153
    5    10 Krzysztof      Obremski              134.44 -  352: 377   84
    6    34 Halina         Roszak                114.47 -  270: 357   64
    7    47 Zofia          Gajewska              114.76 +  376: 325  165
    8    24 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 +  322: 292  160
    9    20 Tomasz         Sienkiewicz           106.01 +  462: 298  156
   10    14 Wojciech       Zemło                 138.53 -  336: 445   89
   11    21 Adam           Klimont               113.57 -  323: 447   64
   12    32 Ryszard        Korpalski             100.00 +  362: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Grzegorz Bajer 100.14 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Ewa            Ciszewska             123.32 -  342: 392   73
    2    51 Maciej         Pilc                  102.40 =  313: 313  102
    3    53 Irena          Sołdan                128.46 +  379: 275  178
    4    36 Bogusław       Puchalski             116.52 +  415: 324  167
    5    23 Grzegorz       Koczkodon             129.73 -  369: 409   80
    6    37 Krzysztof      Langiewicz            119.66 -  256: 573   70
    7    48 Sandra         Sekuła                100.00 -  298: 324   50
    8    57 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  409: 413   67
    9    63 Justyna        Szymendera            100.00 +  459: 234  150
   10    55 Monika         Gawron-Cieślik        109.50 +  401: 368  159
   11    44 Maciej         Śliwa                 112.37 +  371: 300  162
   12    36 Łukasz         Tuszyński             130.39 -  381: 411   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Łukasz Baranowski 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Andrzej        Rechowicz             122.72 -  273: 327   73
    2    59 Dorota         Kuć                   108.96 +  385: 374  159
    3    39 Maciej         Perzyński             125.97 +  379: 372  176
    4    26 Krzysztof      Sporczyk              122.39 -  344: 406   72
    5    37 Weronika       Rudnicka              107.86 +  348: 312  158
    6    29 Adam           Klimont               113.57 -  242: 485   64
    7    42 Barbara        Łukaszewicz           102.53 -  300: 381   53
    8    53 Ryszard        Korpalski             100.00 -  249: 313   50
    9    62 Dariusz        Nawrocki              109.39 +  354: 283  159
   10    54 Sandra         Sekuła                100.00 +  399: 298  150
   11    42 Artur          Koszel                124.56 -  329: 430   75
   12    51 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  231: 445   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Barbara Belof 100.00 Szwecja         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Tomasz         Suchanek              122.51 -  337: 477   73
    2    56 Adam           Janicki               100.00 -  261: 390   50
    3    58 Dorota         Kuć                   108.96 -  315: 350   59
    4    68 Tomasz         Silny                 100.00 +  362: 301  150
    5    57 Maciej         Perzyński             125.97 -  354: 400   76
    6    67 Hanna          Gawłowska             100.00 -  275: 287   50
    7    68 Maciej         Kuć                   100.00 -  355: 373   50
    8    70 Waldemar       Dębski                100.00 +  331: 278  150
    9    66 Danuta         Głowacka              100.00 -  340: 360   50
   10    67 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  297: 316   50
   11    73 PAUZA
   12    69 Anna           Szyperska             100.00 +  369: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  / 11  82.55




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krzysztof      Sporczyk              122.39 -  377: 381   72
    2    40 Tomasz         Łapka                 106.64 -  323: 373   57
    3    59 Maciej         Kuć                   100.00 +  396: 230  150
    4    48 Adam           Janicki               100.00 -  320: 367   50
    5    59 Przemysław     Pawlic                100.00 +  355: 338  150
    6    58 Małgorzata     Skubel                100.00 -  311: 317   50
    7    64 Agata          Nawrocka              100.00 +  453: 240  150
    8    49 Małgorzata     Szmuksta              106.32 +  400: 336  156
    9    41 Małgorzata     Puternicka            107.85 +  403: 369  158
   10    20 Mariusz        Margalski             128.92 +  474: 416  179
   11    22 Rafał          Skibicki              106.39 -  292: 378   56
   12    27 Jarosław       Michalak              124.77 -  354: 394   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Walenty        Siemaszko             120.21 -  293: 457   70
    2    46 Radosław       Więch                 100.00 -  304: 488   50
    3    60 Michał         Kolaj                 105.16 -  384: 389   55
    4    65 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  386: 296  150
    5    65 Maciej         Pilc                  102.40 -  334: 340   52
    6    63 Beata          Sekuła                100.00 +  345: 310  150
    7    53 Michał         Ozimiński             112.52 -  219: 398   63
    8    59 Bogusław       Książek               112.41 +  418: 368  162
    9    51 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  381: 260  150
   10    46 Rafał          Wesołowski            118.67 -  229: 441   69
   11    57 Dariusz        Nawrocki              109.39 -  303: 438   59
   12    62 Henryk         Piotrowski            100.00 -  274: 425   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1080  / 12  90.00




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Zbigniew       Wietecki              120.07 -  221: 494   70
    2    69 Sławomir       Długosz               100.63 -  254: 282   51
    3    71 Tomasz         Sienkiewicz           106.01 -  251: 465   56
    4    72 Agata          Pastusiak             100.00 -  275: 418   50
    5    73 PAUZA
    6    68 Przemysław     Pawlic                100.00 -  210: 422   50
    7    69 Beata          Sekuła                100.00 -  214: 334   50
    8    70 Barbara        Belof                 100.00 -  278: 331   50
    9    72 Blanka         Zwolińska             100.00 +  341: 156  150
   10    70 Marek          Kocikowski            105.35 -  267: 401   55
   11    70 Maciej         Pilc                  102.40 -  208: 449   52
   12    70 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  217: 316   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     684  / 11  62.18




	Hanna Gawłowska 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Krzysztof      Langiewicz            119.66 -  228: 338   70
    2    68 Henryk         Piotrowski            100.00 -  249: 428   50
    3    70 Radosław       Pastusiak             100.00 -  314: 359   50
    4    71 Agata          Nawrocka              100.00 -  282: 291   50
    5    70 Marek          Kocikowski            105.35 +  289: 279  155
    6    67 Barbara        Belof                 100.00 +  287: 275  150
    7    65 Ireneusz       Moralewicz            116.30 -  318: 411   66
    8    68 Danuta         Połomska              100.00 -  279: 302   50
    9    68 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  275: 345   50
   10    72 Blanka         Zwolińska             100.00 +  388: 135  150
   11    69 Tomasz         Silny                 100.00 +  312: 304  150
   12    64 Maciej         Pilc                  102.40 -  246: 354   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  / 12  86.92




	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Andrzej        Kwiatkowski           119.51 -  282: 415   70
    2    55 Joanna         Brychcy               100.32 -  269: 401   50
    3    66 Ryszard        Korpalski             100.00 -  290: 446   50
    4    66 Joanna         Żłobicka              100.00 -  267: 489   50
    5    72 Natalia        Połomska              100.00 -  369: 419   50
    6    72 Marek          Kocikowski            105.35 -  298: 357   55
    7    73 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  344: 224  150
    8    71 Blanka         Zwolińska             100.00 +  397: 184  150
    9    68 Hanna          Gawłowska             100.00 +  345: 275  150
   10    62 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  253: 332   50
   11    62 Jarosław       Sobczak               115.60 -  234: 409   66
   12    66 Danuta         Głowacka              100.00 -  266: 289   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     941  / 12  78.42




	Danuta Głowacka 100.00 Nowa Sól                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Artur          Tomczyk               119.27 -  289: 307   69
    2    49 Urszula        Solarska              100.00 +  330: 296  150
    3    45 Tomasz         Wiśniewski            112.19 -  344: 408   62
    4    55 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  330: 369   50
    5    54 Stanisław      Rydzik                141.13 -  212: 506   91
    6    62 Joanna         Żłobicka              100.00 -  281: 319   50
    7    71 Blanka         Zwolińska             100.00 +  321: 174  150
    8    64 Agata          Pastusiak             100.00 -  287: 442   50
    9    66 Barbara        Belof                 100.00 +  360: 340  150
   10    63 Grażyna        Wesołowska            101.49 -  305: 368   51
   11    66 Małgorzata     Szmuksta              106.32 -  306: 360   56
   12    66 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  289: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 12  89.92




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Marek          Herzig                118.79 -  280: 434   69
    2    56 Barbara        Belof                 100.00 +  390: 261  150
    3    34 Krzysztof      Sporczyk              122.39 -  319: 397   72
    4    48 Jacek          Cichecki              100.00 +  367: 320  150
    5    41 Marek          Roszak                127.82 -  382: 389   78
    6    38 Stanisław      Rydzik                141.13 -  266: 535   91
    7    56 Michał         Kolaj                 105.16 +  299: 271  155
    8    50 Dariusz        Kuć                   116.99 -  258: 406   67
    9    60 Joanna         Kubińska              100.00 +  344: 271  150
   10    53 Grzegorz       Koczkodon             129.73 -  306: 354   80
   11    59 Przemysław     Pawlic                100.00 +  395: 341  150
   12    50 Wojciech       Gołęcki               104.95 +  372: 349  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Rafał          Wesołowski            118.67 -  324: 371   69
    2    63 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  224: 493   50
    3    68 Anna           Swoboda               100.00 -  313: 322   50
    4    65 Katarzyna      Dębska                100.00 -  296: 386   50
    5    69 Tomasz         Łapka                 106.64 -  220: 369   57
    6    73 Tomasz         Silny                 100.00 -  222: 309   50
    7    73 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  224: 344   50
    8    73 Anna           Szyperska             100.00 +  334: 297  150
    9    73 PAUZA
   10    69 Beata          Sekuła                100.00 -  265: 319   50
   11    71 Julia          Solarska              100.00 +  334: 205  150
   12    70 Waldemar       Dębski                100.00 +  316: 217  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  / 11  79.64




	Ireneusz Kaczmarczyk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Bartosz        Orłowski              117.86 -  192: 439   68
    2    72 Tomasz         Sienkiewicz           106.01 +  353: 313  156
    3    52 Justyna        Szymendera            100.00 +  397: 343  150
    4    34 Krzysztof      Langiewicz            119.66 +  362: 317  170
    5    22 Justyna        Fugiel                140.88 -  236: 402   91
    6    35 Daniel         Tomczyk               105.71 -  234: 486   56
    7    46 Angelika       Zmitrowicz            103.02 -  234: 345   53
    8    55 Ireneusz       Moralewicz            116.30 -  296: 338   66
    9    61 Dorota         Kuć                   108.96 -  333: 382   59
   10    65 Joanna         Kubińska              100.00 +  373: 372  150
   11    61 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  424: 346  150
   12    51 Łukasz         Baranowski            100.00 +  445: 231  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Ryszard Korpalski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Mariusz        Kubicki               117.78 -  344: 391   68
    2    47 Dariusz        Nawrocki              109.39 -  298: 442   59
    3    66 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  446: 290  150
    4    51 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  397: 363  150
    5    38 Wojciech       Gołęcki               104.95 -  340: 376   55
    6    52 Radosław       Pastusiak             100.00 +  329: 327  150
    7    43 Sławomir       Długosz               100.63 -  338: 367   51
    8    53 Łukasz         Baranowski            100.00 +  313: 249  150
    9    37 Weronika       Rudnicka              107.86 -  372: 384   58
   10    51 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  419: 337  150
   11    29 Katarzyna      Sołdan                123.50 +  307: 297  173
   12    32 Joanna         Brychcy               100.32 -  287: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Małgorzata     Jóźwiak               117.55 +  400: 311  168
    2    35 Bogusław       Puchalski             116.52 +  404: 340  167
    3     2 Piotr          Pietuchowski          135.05 -  273: 472   85
    4    20 Marek          Reda                  129.47 -  270: 523   79
    5    42 Monika         Gawron-Cieślik        109.50 -  332: 351   59
    6    51 Weronika       Rudnicka              107.86 -  323: 402   58
    7    58 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  283: 435   50
    8    69 Maciej         Pilc                  102.40 +  360: 328  152
    9    54 Artur          Koszel                124.56 -  323: 475   75
   10    67 Barbara        Belof                 100.00 +  316: 297  150
   11    58 Grzegorz       Kurowski              100.00 -  208: 488   50
   12    63 Anna           Swoboda               100.00 -  343: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 12  95.25




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  362: 374   67
    2    42 Maciej         Kuczyński             102.79 -  360: 372   53
    3    56 Przemysław     Pawlic                100.00 +  343: 289  150
    4    57 Piotr          Chabowski             105.42 -  312: 408   55
    5    64 Agata          Nawrocka              100.00 +  401: 231  150
    6    57 Sławomir       Długosz               100.63 -  268: 383   51
    7    50 Mariusz        Kubicki               117.78 -  336: 422   68
    8    63 Beata          Sekuła                100.00 +  338: 276  150
    9    60 Adam           Janicki               100.00 -  271: 344   50
   10    65 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  372: 373   50
   11    64 Maciej         Kuć                   100.00 +  449: 261  150
   12    55 Monika         Gawron-Cieślik        109.50 -  372: 395   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  / 12  87.75




	Grzegorz Kurowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Dariusz        Kuć                   116.99 -  342: 377   67
    2    50 Anna           Swoboda               100.00 +  393: 347  150
    3    46 Barbara        Łukaszewicz           102.53 -  276: 420   53
    4    42 Zbigniew       Wietecki              120.07 +  373: 350  170
    5    33 Katarzyna      Sołdan                123.50 +  375: 328  173
    6    24 Jarosław       Michalak              124.77 -  316: 368   75
    7    30 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 -  338: 371   60
    8    42 Michał         Ozimiński             112.52 +  355: 334  163
    9    40 Artur          Tomczyk               119.27 -  346: 394   69
   10    38 Walenty        Siemaszko             120.21 -  316: 344   70
   11    58 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  488: 208  150
   12    41 Maciej         Śliwa                 112.37 +  477: 316  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Magdalena      Kublik                116.56 -  278: 447   67
    2    57 Alicja         Kosińska              106.89 -  319: 463   57
    3    59 Jacek          Cichecki              100.00 -  230: 396   50
    4    67 Agata          Kuć                   101.13 -  246: 413   51
    5    71 Tomasz         Silny                 100.00 +  349: 318  150
    6    65 Grzegorz       Kulgawczuk            112.27 -  254: 440   62
    7    68 Barbara        Belof                 100.00 +  373: 355  150
    8    66 Danuta         Langiewicz            101.23 -  301: 309   51
    9    67 Radosław       Pastusiak             100.00 -  335: 413   50
   10    71 Julia          Solarska              100.00 +  397: 148  150
   11    64 Joanna         Kubińska              100.00 -  261: 449   50
   12    67 Beata          Sekuła                100.00 -  306: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  / 12  78.17




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Bogusław       Puchalski             116.52 -  317: 320   67
    2    67 Anna           Stefańska             108.98 -  285: 334   59
    3    57 Małgorzata     Puternicka            107.85 -  275: 369   58
    4    71 Hanna          Gawłowska             100.00 +  291: 282  150
    5    64 Joanna         Kubińska              100.00 -  231: 401   50
    6    66 Małgorzata     Jóźwiak               117.55 +  349: 272  168
    7    64 Jacek          Cichecki              100.00 -  240: 453   50
    8    67 Grażyna        Wesołowska            101.49 -  240: 413   51
    9    69 Tomasz         Silny                 100.00 +  415: 310  150
   10    66 Henryk         Piotrowski            100.00 -  274: 318   50
   11    68 Justyna        Szymendera            100.00 -  308: 425   50
   12    68 Natalia        Połomska              100.00 -  330: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  / 12  79.42




	Jarosław Olek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Marta          Dobrzańska            116.36 +  344: 343  166
    2    27 Zdzisław       Szota                 115.54 +  426: 384  166
    3    12 Katarzyna      Sołdan                123.50 +  377: 354  173
    4     8 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  288: 382   93
    5    20 Krzysztof      Sporczyk              122.39 -  298: 357   72
    6    28 Andrzej        Oleksiak              141.25 +  422: 409  191
    7    20 Ewa            Ciszewska             123.32 -  302: 378   73
    8    27 Adam           Klimont               113.57 -  319: 381   64
    9    38 Jolanta        Chłopińska            112.76 +  354: 279  163
   10    29 Tomasz         Sienkiewicz           106.01 -  320: 467   56
   11    38 Dariusz        Kuć                   116.99 +  377: 359  167
   12    34 Sławomir       Długosz               100.63 -  306: 358   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Ireneusz       Moralewicz            116.30 -  270: 401   66
    2    62 Danuta         Langiewicz            101.23 -  317: 373   51
    3    61 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 -  278: 418   60
    4    72 Waldemar       Dębski                100.00 +  418: 275  150
    5    56 Mariusz        Kubicki               117.78 -  305: 488   68
    6    69 Anna           Szyperska             100.00 +  420: 273  150
    7    55 Irena          Sołdan                128.46 -  346: 376   78
    8    64 Danuta         Głowacka              100.00 +  442: 287  150
    9    52 Małgorzata     Szmuksta              106.32 +  312: 282  156
   10    39 Zdzisław       Szota                 115.54 -  285: 454   66
   11    46 Łukasz         Tuszyński             130.39 -  271: 476   80
   12    59 Angelika       Zmitrowicz            103.02 -  283: 330   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 12  94.00




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Jarosław       Sobczak               115.60 -  295: 501   66
    2    44 Paweł          Morga                 103.85 -  335: 348   54
    3    70 Hanna          Gawłowska             100.00 +  359: 314  150
    4    49 Małgorzata     Puternicka            107.85 -  298: 337   58
    5    55 Bogusław       Książek               112.41 +  389: 344  162
    6    52 Ryszard        Korpalski             100.00 -  327: 329   50
    7    57 Katarzyna      Sołdan                123.50 -  264: 458   73
    8    60 Michał         Kolaj                 105.16 -  282: 465   55
    9    67 Maciej         Kuć                   100.00 +  413: 335  150
   10    56 Michał         Ozimiński             112.52 -  315: 394   63
   11    65 Beata          Sekuła                100.00 +  456: 270  150
   12    58 Małgorzata     Puternicka            107.85 -  240: 396   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  / 12  90.75




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Zdzisław       Szota                 115.54 -  341: 407   66
    2    53 Tomasz         Siwiński              102.41 -  268: 324   52
    3    56 Joanna         Kubińska              100.00 -  289: 343   50
    4    69 Natalia        Połomska              100.00 +  353: 250  150
    5    59 Jacek          Cichecki              100.00 -  338: 355   50
    6    68 Waldemar       Dębski                100.00 +  422: 210  150
    7    54 Bogusław       Książek               112.41 +  360: 292  162
    8    45 Weronika       Rudnicka              107.86 -  349: 425   58
    9    59 Jacek          Nowak                 100.38 +  357: 318  150
   10    43 Bogusław       Puchalski             116.52 -  350: 386   67
   11    59 Adam           Janicki               100.00 -  341: 395   50
   12    57 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  529: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Henryk Piotrowski 100.00 Lidzbark Warmiński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Dariusz        Maciejuk              115.15 -  316: 351   65
    2    68 Hanna          Gawłowska             100.00 +  428: 249  150
    3    41 Dariusz        Kuć                   116.99 -  254: 458   67
    4    45 Maciej         Perzyński             125.97 +  390: 313  176
    5    30 Radosław       Więch                 100.00 +  478: 332  150
    6    32 Anna           Swoboda               100.00 -  225: 292   50
    7    28 Mariusz        Sylwestrzuk           124.81 -  334: 375   75
    8    40 Walenty        Siemaszko             120.21 -  274: 464   70
    9    49 Michał         Kolaj                 105.16 -  290: 437   55
   10    66 Agata          Nawrocka              100.00 +  318: 274  150
   11    56 Sandra         Sekuła                100.00 -  309: 414   50
   12    62 Katarzyna      Dębska                100.00 +  425: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Sławomir Piotrowski 100.00 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Michał         Alabrudziński         115.09 -  269: 426   65
    2    63 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  493: 224  150
    3    36 Grażyna        Wesołowska            101.49 +  423: 316  151
    4    23 Dorota         Maciejuk              111.44 -  364: 385   61
    5    32 Eugeniusz      Wróblewski            114.29 +  368: 331  164
    6    25 Paweł          Morga                 103.85 -  338: 341   54
    7    35 Anna           Stefańska             108.98 -  292: 405   59
    8    47 Agnieszka      Goniowska             101.62 +  345: 316  152
    9    27 Stanisław      Rydzik                141.13 -  349: 419   91
   10    47 Małgorzata     Jóźwiak               117.55 -  317: 359   68
   11    51 Anna           Swoboda               100.00 +  349: 269  150
   12    42 Anna           Stefańska             108.98 -  267: 329   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Zofia          Gajewska              114.76 -  319: 428   65
    2    66 Małgorzata     Skubel                100.00 +  310: 292  150
    3    43 Joanna         Brychcy               100.32 -  364: 400   50
    4    47 Angelika       Zmitrowicz            103.02 -  321: 327   53
    5    52 Zbigniew       Wietecki              120.07 -  266: 468   70
    6    70 Julia          Solarska              100.00 +  346: 201  150
    7    61 Grzegorz       Kulgawczuk            112.27 -  363: 405   62
    8    68 Hanna          Gawłowska             100.00 +  302: 279  150
    9    58 Piotr          Chabowski             105.42 -  281: 342   55
   10    61 Jarosław       Sobczak               115.60 +  436: 333  166
   11    52 Radosław       Więch                 100.00 +  398: 355  150
   12    48 Małgorzata     Jóźwiak               117.55 -  273: 444   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Halina         Roszak                114.47 -  296: 326   64
    2    43 Marek          Reda                  129.47 -  242: 387   79
    3    69 Piotr          Chabowski             105.42 -  276: 319   55
    4    69 Przemysław     Pawlic                100.00 -  250: 353   50
    5    72 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  419: 369  150
    6    64 Justyna        Szymendera            100.00 -  296: 314   50
    7    72 Julia          Solarska              100.00 +  358: 169  150
    8    62 Agata          Kuć                   101.13 -  301: 348   51
    9    70 Maciej         Pilc                  102.40 +  291: 269  152
   10    64 Dariusz        Nawrocki              109.39 -  242: 450   59
   11    67 Danuta         Langiewicz            101.23 -  205: 431   51
   12    68 Agata          Nawrocka              100.00 +  336: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1061  / 12  88.42




	Beata Sekuła 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Eugeniusz      Wróblewski            114.29 -  305: 362   64
    2    37 Monika         Gawron-Cieślik        109.50 -  307: 441   59
    3    72 Julia          Solarska              100.00 +  406: 134  150
    4    40 Radosław       Więch                 100.00 -  214: 381   50
    5    61 Michał         Kolaj                 105.16 -  254: 402   55
    6    63 Katarzyna      Dębska                100.00 -  310: 345   50
    7    69 Waldemar       Dębski                100.00 +  334: 214  150
    8    63 Joanna         Kubińska              100.00 -  276: 338   50
    9    65 Urszula        Solarska              100.00 -  338: 344   50
   10    69 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  319: 265  150
   11    65 Radosław       Pastusiak             100.00 -  270: 456   50
   12    67 Maciej         Kuć                   100.00 +  307: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1028  / 12  85.67




	Sandra Sekuła 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Łukasz         Mycio                 113.61 -  293: 437   64
    2    45 Jacek          Nowak                 100.38 -  290: 307   50
    3    62 Joanna         Żłobicka              100.00 +  414: 272  150
    4    46 Marta          Dobrzańska            116.36 +  390: 376  166
    5    31 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 +  368: 349  160
    6    27 Jolanta        Chłopińska            112.76 -  363: 392   63
    7    48 Grzegorz       Bajer                 100.14 +  324: 298  150
    8    29 Bartosz        Orłowski              117.86 -  331: 393   68
    9    39 Magdalena      Kupczyńska            113.16 -  384: 415   63
   10    54 Łukasz         Baranowski            100.00 -  298: 399   50
   11    56 Henryk         Piotrowski            100.00 +  414: 309  150
   12    43 Dariusz        Nawrocki              109.39 -  317: 360   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Tomasz Silny 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    61 Małgorzata     Szmuksta              106.32 -  292: 371   56
    3    65 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  255: 428   50
    4    68 Barbara        Belof                 100.00 -  301: 362   50
    5    71 Maciej         Kuć                   100.00 -  318: 349   50
    6    73 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  309: 222  150
    7    67 Małgorzata     Jóźwiak               117.55 -  297: 312   68
    8    72 Julia          Solarska              100.00 +  435: 197  150
    9    69 Agata          Nawrocka              100.00 -  310: 415   50
   10    68 Anna           Szyperska             100.00 +  339: 288  150
   11    69 Hanna          Gawłowska             100.00 -  304: 312   50
   12    65 Marek          Kocikowski            105.35 +  306: 296  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  / 11  89.00




	Małgorzata Skubel 100.00 Nowa Sól

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Adam           Klimont               113.57 -  256: 398   64
    2    66 Danuta         Połomska              100.00 -  292: 310   50
    3    67 Urszula        Solarska              100.00 -  261: 374   50
    4    70 Marek          Kocikowski            105.35 +  381: 266  155
    5    63 Justyna        Szymendera            100.00 +  349: 301  150
    6    58 Jacek          Cichecki              100.00 +  317: 311  150
    7    45 Magdalena      Kupczyńska            113.16 -  218: 524   63
    8    54 Jarosław       Sobczak               115.60 +  328: 292  166
    9    45 Rafał          Wesołowski            118.67 +  338: 334  169
   10    32 Weronika       Rudnicka              107.86 -  263: 345   58
   11    43 Eugeniusz      Wróblewski            114.29 -  237: 458   64
   12    52 Michał         Kolaj                 105.16 +  359: 339  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Julia Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Magdalena      Kupczyńska            113.16 -  215: 370   63
    2    70 Małgorzata     Jóźwiak               117.55 -  180: 452   68
    3    72 Beata          Sekuła                100.00 -  134: 406   50
    4    73 PAUZA
    5    67 Agata          Kuć                   101.13 -  167: 435   51
    6    70 Danuta         Połomska              100.00 -  201: 346   50
    7    72 Natalia        Połomska              100.00 -  169: 358   50
    8    72 Tomasz         Silny                 100.00 -  197: 435   50
    9    71 Anna           Szyperska             100.00 -  225: 328   50
   10    71 Maciej         Kuć                   100.00 -  148: 397   50
   11    71 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  205: 334   50
   12    71 Blanka         Zwolińska             100.00 +  274: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     682  / 11  62.00




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 Robert         Głowacki              113.15 -  343: 394   63
    2    49 Danuta         Głowacka              100.00 -  296: 330   50
    3    67 Małgorzata     Skubel                100.00 +  374: 261  150
    4    41 Bogusław       Książek               112.41 +  370: 294  162
    5    34 Artur          Tomczyk               119.27 -  298: 429   69
    6    48 Maciej         Perzyński             125.97 -  420: 429   76
    7    62 Tomasz         Siwiński              102.41 -  330: 384   52
    8    61 Małgorzata     Jóźwiak               117.55 -  339: 379   68
    9    65 Beata          Sekuła                100.00 +  344: 338  150
   10    60 Jacek          Nowak                 100.38 -  312: 369   50
   11    63 Marek          Kocikowski            105.35 +  372: 353  155
   12    56 Grażyna        Wesołowska            101.49 -  325: 371   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Anna Swoboda 100.00 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    65 Jolanta        Chłopińska            112.76 -  288: 406   63
    2    50 Grzegorz       Kurowski              100.00 -  347: 393   50
    3    68 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  322: 313  150
    4    56 Michał         Kolaj                 105.16 +  343: 326  155
    5    45 Bogusław       Puchalski             116.52 +  392: 286  167
    6    32 Henryk         Piotrowski            100.00 +  292: 225  150
    7    23 Mariusz        Skrobosz              147.78 -  259: 406   98
    8    36 Maciej         Perzyński             125.97 -  314: 391   76
    9    44 Dariusz        Kuć                   116.99 -  409: 427   67
   10    52 Anna           Stefańska             108.98 -  350: 437   59
   11    51 Sławomir       Piotrowski            100.00 -  269: 349   50
   12    63 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  344: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Justyna Szymendera 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    66 Michał         Ozimiński             112.52 -  272: 507   63
    2    60 Małgorzata     Puternicka            107.85 +  440: 393  158
    3    52 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  343: 397   50
    4    60 Eugeniusz      Wróblewski            114.29 -  327: 450   64
    5    63 Małgorzata     Skubel                100.00 -  301: 349   50
    6    64 Natalia        Połomska              100.00 +  314: 296  150
    7    59 Zdzisław       Szota                 115.54 +  411: 363  166
    8    41 Katarzyna      Sołdan                123.50 -  298: 638   73
    9    63 Grzegorz       Bajer                 100.14 -  234: 459   50
   10    58 Radosław       Więch                 100.00 -  252: 352   50
   11    68 Agata          Nawrocka              100.00 +  425: 308  150
   12    61 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  330: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Anna Szyperska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    67 Bogusław       Książek               112.41 -  153: 498   62
    2    73 PAUZA
    3    55 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  244: 399   67
    4    63 Artur          Koszel                124.56 -  234: 364   75
    5    66 Irena          Sołdan                128.46 -  275: 469   78
    6    69 Agata          Pastusiak             100.00 -  273: 420   50
    7    70 Marek          Kocikowski            105.35 -  280: 291   55
    8    73 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  297: 334   50
    9    71 Julia          Solarska              100.00 +  328: 225  150
   10    68 Tomasz         Silny                 100.00 -  288: 339   50
   11    72 Blanka         Zwolińska             100.00 +  413: 165  150
   12    69 Barbara        Belof                 100.00 -  226: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  / 11  76.09




	Tadeusz Wiśniewski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    68 Maciej         Śliwa                 112.37 -  300: 343   62
    2    41 Angelika       Zmitrowicz            103.02 -  347: 423   53
    3    64 Marek          Kocikowski            105.35 +  335: 317  155
    4    51 Ryszard        Korpalski             100.00 -  363: 397   50
    5    68 Blanka         Zwolińska             100.00 +  445: 185  150
    6    55 Leszek         Jóźwik                109.95 -  373: 413   60
    7    58 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  435: 283  150
    8    44 Eugeniusz      Wróblewski            114.29 -  230: 466   64
    9    51 Katarzyna      Dębska                100.00 -  260: 381   50
   10    62 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  332: 253  150
   11    61 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  346: 424   50
   12    57 Przemysław     Pawlic                100.00 -  259: 529   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1044  / 12  87.00




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    69 Grzegorz       Kulgawczuk            112.27 -  350: 378   62
    2    46 Katarzyna      Dębska                100.00 +  488: 304  150
    3    24 Małgorzata     Szmuksta              106.32 -  351: 388   56
    4    40 Beata          Sekuła                100.00 +  381: 214  150
    5    30 Henryk         Piotrowski            100.00 -  332: 478   50
    6    45 Tomasz         Łapka                 106.64 -  329: 361   57
    7    52 Danuta         Langiewicz            101.23 +  391: 286  151
    8    43 Małgorzata     Puternicka            107.85 -  277: 320   58
    9    50 Agnieszka      Goniowska             101.62 -  299: 363   52
   10    58 Justyna        Szymendera            100.00 +  352: 252  150
   11    52 Danuta         Połomska              100.00 -  355: 398   50
   12    53 Mariusz        Kubicki               117.78 -  354: 419   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1054  / 12  87.83




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    70 Tomasz         Wiśniewski            112.19 -  214: 342   62
    2    71 Mariusz        Sylwestrzuk           124.81 -  135: 398   75
    3    73 PAUZA
    4    64 Dariusz        Maciejuk              115.15 -  126: 544   65
    5    68 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  185: 445   50
    6    71 Jacek          Nowak                 100.38 -  238: 347   50
    7    71 Danuta         Głowacka              100.00 -  174: 321   50
    8    71 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  184: 397   50
    9    72 Waldemar       Dębski                100.00 -  156: 341   50
   10    72 Hanna          Gawłowska             100.00 -  135: 388   50
   11    72 Anna           Szyperska             100.00 -  165: 413   50
   12    71 Julia          Solarska              100.00 -  212: 274   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  / 11  54.73




	Aleksandra Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    71 Dorota         Maciejuk              111.44 -  321: 355   61
    2    64 Sławomir       Zabawa                101.54 -  324: 338   52
    3    65 Tomasz         Silny                 100.00 +  428: 255  150
    4    55 Danuta         Głowacka              100.00 +  369: 330  150
    5    43 Maciej         Kuczyński             102.79 -  238: 367   53
    6    50 Zdzisław       Szota                 115.54 +  337: 318  166
    7    39 Jarosław       Sobczak               115.60 +  348: 303  166
    8    33 Marta          Dobrzańska            116.36 -  239: 422   66
    9    43 Irena          Sołdan                128.46 -  366: 391   78
   10    51 Ryszard        Korpalski             100.00 -  337: 419   50
   11    55 Ireneusz       Moralewicz            116.30 -  310: 472   66
   12    61 Justyna        Szymendera            100.00 -  294: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1108  / 12  92.33




	Joanna Żłobicka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    72 Leszek         Jóźwik                109.95 -  341: 343   60
    2    52 Barbara        Łukaszewicz           102.53 -  321: 329   53
    3    62 Sandra         Sekuła                100.00 -  272: 414   50
    4    66 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  489: 267  150
    5    58 Sławomir       Zabawa                101.54 -  370: 380   52
    6    62 Danuta         Głowacka              100.00 +  319: 281  150
    7    60 Grażyna        Wesołowska            101.49 +  332: 325  151
    8    58 Zdzisław       Szota                 115.54 -  302: 544   66
    9    55 Danuta         Langiewicz            101.23 +  351: 326  151
   10    40 Michał         Kolaj                 105.16 +  430: 366  155
   11    33 Walenty        Siemaszko             120.21 -  262: 442   70
   12    46 Agnieszka      Goniowska             101.62 =  326: 326  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Wałcza "Wałeckie Scrabblobranie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Magdalena.Maja Rusak                 441: 277
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariusz        Wrześniewski          399: 405
   3 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Nawrocki              430: 292
   4 Anna           Stefańska            - Kazimierz.J    Merklejn              231: 425
   5 Kamil          Górka                - Dorota         Kuć                   431: 332
   6 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Oleksiak              394: 399
   7 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Puternicka            393: 328
   8 Alicja         Kosińska             - Justyna        Fugiel                335: 346
   9 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Łapka                 397: 301
  10 Rafał          Skibicki             - Wojciech       Zemło                 291: 454
  11 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Szmuksta              403: 328
  12 Tomasz         Sienkiewicz          - Dawid          Pikul                 310: 390
  13 Piotr          Pietuchowski         - Daniel         Tomczyk               500: 340
  14 Piotr          Chabowski            - Krzysztof      Obremski              303: 394
  15 Dariusz        Kosz                 - Marek          Kocikowski            485: 284
  16 Michał         Kolaj                - Łukasz         Tuszyński             305: 393
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Gołęcki               379: 402
  18 Patrycja       Śliwińska            - Marek          Reda                  393: 360
  19 Mariusz        Margalski            - Paweł          Morga                 433: 357
  20 Angelika       Zmitrowicz           - Irena          Sołdan                367: 397
  21 Kuba           Koisar               - Maciej         Kuczyński             532: 298
  22 Barbara        Łukaszewicz          - Marek          Roszak                284: 371
  23 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Siwiński              401: 284
  24 Maciej         Pilc                 - Rafał          Dąbrowski             287: 475
  25 Paweł          Janaś                - Anna           Dłużniewska           333: 390
  26 Agnieszka      Goniowska            - Maciej         Perzyński             355: 320
  27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Sławomir       Zabawa                439: 265
  28 Grażyna        Wesołowska           - Mariusz        Sylwestrzuk           347: 310
  29 Jarosław       Michalak             - Danuta         Langiewicz            450: 327
  30 Agata          Kuć                  - Artur          Koszel                260: 376
  31 Jakub          Zaryński             - Sławomir       Długosz               327: 311
  32 Jacek          Nowak                - Tomasz         Ciejka                354: 404
  33 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Brychcy               460: 339
  34 Grzegorz       Bajer                - Ewa            Ciszewska             342: 392
  35 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Baranowski            327: 273
  36 Barbara        Belof                - Tomasz         Suchanek              337: 477
  37 Krzysztof      Sporczyk             - Jacek          Cichecki              381: 377
  38 Katarzyna      Dębska               - Walenty        Siemaszko             293: 457
  39 Zbigniew       Wietecki             - Waldemar       Dębski                494: 221
  40 Hanna          Gawłowska            - Krzysztof      Langiewicz            228: 338
  41 Andrzej        Kwiatkowski          - Mateusz        Gołębiewski           415: 282
  42 Danuta         Głowacka             - Artur          Tomczyk               289: 307
  43 Marek          Herzig               - Adam           Janicki               434: 280
  44 Ewa            Jóźwiak              - Rafał          Wesołowski            324: 371
  45 Bartosz        Orłowski             - Ireneusz       Kaczmarczyk           439: 192
  46 Ryszard        Korpalski            - Mariusz        Kubicki               344: 391
  47 Małgorzata     Jóźwiak              - Agnieszka      Kozak                 311: 400
  48 Joanna         Kubińska             - Andrzej        Tyczyno               362: 374
  49 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Kurowski              377: 342
  50 Maciej         Kuć                  - Magdalena      Kublik                278: 447
  51 Bogusław       Puchalski            - Agata          Nawrocka              320: 317
  52 Jarosław       Olek                 - Marta          Dobrzańska            344: 343
  53 Ireneusz       Moralewicz           - Agata          Pastusiak             401: 270
  54 Radosław       Pastusiak            - Jarosław       Sobczak               295: 501
  55 Zdzisław       Szota                - Przemysław     Pawlic                407: 341
  56 Henryk         Piotrowski           - Dariusz        Maciejuk              316: 351
  57 Michał         Alabrudziński        - Sławomir       Piotrowski            426: 269
  58 Danuta         Połomska             - Zofia          Gajewska              319: 428
  59 Halina         Roszak               - Natalia        Połomska              326: 296
  60 Beata          Sekuła               - Eugeniusz      Wróblewski            305: 362
  61 Łukasz         Mycio                - Sandra         Sekuła                437: 293
  62 Małgorzata     Skubel               - Adam           Klimont               256: 398
  63 Magdalena      Kupczyńska           - Julia          Solarska              370: 215
  64 Urszula        Solarska             - Robert         Głowacki              343: 394
  65 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Swoboda               406: 288
  66 Justyna        Szymendera           - Michał         Ozimiński             272: 507
  67 Bogusław       Książek              - Anna           Szyperska             498: 153
  68 Tadeusz        Wiśniewski           - Maciej         Śliwa                 300: 343
  69 Grzegorz       Kulgawczuk           - Radosław       Więch                 378: 350
  70 Blanka         Zwolińska            - Tomasz         Wiśniewski            214: 342
  71 Dorota         Maciejuk             - Aleksandra     Łukaszewicz           355: 321
  72 Joanna         Żłobicka             - Leszek         Jóźwik                341: 343


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Klimont              - Kuba           Koisar                352: 320
   2 Michał         Ozimiński            - Miłosz         Wrzałek               338: 361
   3 Irena          Sołdan               - Jarosław       Sobczak               312: 344
   4 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Pietuchowski          409: 442
   5 Robert         Głowacki             - Bogusław       Książek               469: 370
   6 Łukasz         Tuszyński            - Zbigniew       Wietecki              469: 303
   7 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  367: 427
   8 Tomasz         Suchanek             - Patrycja       Śliwińska             348: 411
   9 Ewa            Ciszewska            - Rafał          Dąbrowski             320: 435
  10 Mariusz        Kubicki              - Katarzyna      Sołdan                305: 398
  11 Dawid          Pikul                - Walenty        Siemaszko             518: 402
  12 Wojciech       Zemło                - Anna           Dłużniewska           355: 409
  13 Jarosław       Michalak             - Krzysztof      Sporczyk              419: 388
  14 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Kulgawczuk            361: 323
  15 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kuć                   339: 265
  16 Artur          Koszel               - Bartosz        Orłowski              340: 346
  17 Andrzej        Tyczyno              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  334: 374
  18 Marek          Roszak               - Łukasz         Mycio                 347: 507
  19 Rafał          Wesołowski           - Marek          Herzig                322: 363
  20 Magdalena      Kupczyńska           - Mariusz        Margalski             331: 338
  21 Eugeniusz      Wróblewski           - Kamil          Górka                 285: 432
  22 Krzysztof      Mówka                - Agnieszka      Goniowska             413: 266
  23 Zofia          Gajewska             - Dorota         Maciejuk              270: 397
  24 Dariusz        Maciejuk             - Michał         Alabrudziński         344: 350
  25 Kazimierz.J    Merklejn             - Grażyna        Wesołowska            426: 316
  26 Justyna        Fugiel               - Andrzej        Kwiatkowski           355: 425
  27 Jarosław       Olek                 - Zdzisław       Szota                 426: 384
  28 Maciej         Śliwa                - Jolanta        Chłopińska            331: 362
  29 Mariusz        Wrześniewski         - Leszek         Jóźwik                461: 251
  30 Tomasz         Wiśniewski           - Tomasz         Ciejka                394: 398
  31 Krzysztof      Langiewicz           - Tomasz         Zwoliński             393: 413
  32 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Rechowicz             274: 308
  33 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Zaryński              295: 448
  34 Halina         Roszak               - Kamil          Nawrocki              349: 474
  35 Agnieszka      Kozak                - Bogusław       Puchalski             404: 340
  36 Andrzej        Oleksiak             - Artur          Tomczyk               353: 333
  37 Monika         Gawron-Cieślik       - Beata          Sekuła                441: 307
  38 Michał         Kolaj                - Weronika       Rudnicka              372: 401
  39 Grzegorz       Koczkodon            - Piotr          Chabowski             365: 330
  40 Jacek          Cichecki             - Tomasz         Łapka                 323: 373
  41 Tadeusz        Wiśniewski           - Angelika       Zmitrowicz            347: 423
  42 Maciej         Kuczyński            - Joanna         Kubińska              372: 360
  43 Natalia        Połomska             - Marek          Reda                  242: 387
  44 Paweł          Morga                - Radosław       Pastusiak             348: 335
  45 Sandra         Sekuła               - Jacek          Nowak                 290: 307
  46 Radosław       Więch                - Katarzyna      Dębska                488: 304
  47 Dariusz        Nawrocki             - Ryszard        Korpalski             442: 298
  48 Marta          Dobrzańska           - Rafał          Skibicki              394: 361
  49 Danuta         Głowacka             - Urszula        Solarska              330: 296
  50 Grzegorz       Kurowski             - Anna           Swoboda               393: 347
  51 Maciej         Pilc                 - Grzegorz       Bajer                 313: 313
  52 Barbara        Łukaszewicz          - Joanna         Żłobicka              329: 321
  53 Tomasz         Siwiński             - Przemysław     Pawlic                324: 268
  54 Marek          Kocikowski           - Daniel         Tomczyk               290: 430
  55 Joanna         Brychcy              - Mateusz        Gołębiewski           401: 269
  56 Adam           Janicki              - Barbara        Belof                 390: 261
  57 Alicja         Kosińska             - Maciej         Kuć                   463: 319
  58 Magdalena.Maja Rusak                - Paweł          Janaś                 392: 429
  59 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Baranowski            374: 385
  60 Małgorzata     Puternicka           - Justyna        Szymendera            393: 440
  61 Tomasz         Silny                - Małgorzata     Szmuksta              292: 371
  62 Agata          Pastusiak            - Danuta         Langiewicz            317: 373
  63 Sławomir       Piotrowski           - Ewa            Jóźwiak               493: 224
  64 Aleksandra     Łukaszewicz          - Sławomir       Zabawa                324: 338
  65 Maciej         Perzyński            - Agata          Kuć                   429: 322
  66 Danuta         Połomska             - Małgorzata     Skubel                310: 292
  67 Agata          Nawrocka             - Anna           Stefańska             285: 334
  68 Henryk         Piotrowski           - Hanna          Gawłowska             428: 249
  69 Sławomir       Długosz              - Waldemar       Dębski                282: 254
  70 Julia          Solarska             - Małgorzata     Jóźwiak               180: 452
  71 Mariusz        Sylwestrzuk          - Blanka         Zwolińska             398: 135
  72 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Tomasz         Sienkiewicz           353: 313
  73 Anna           Szyperska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Mycio                 396: 338
   2 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Pietuchowski          273: 472
   3 Dariusz        Kosz                 - Patrycja       Śliwińska             431: 299
   4 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Dąbrowski             311: 420
   5 Anna           Dłużniewska          - Dawid          Pikul                 345: 360
   6 Kamil          Nawrocki             - Marek          Herzig                473: 321
   7 Bartosz        Orłowski             - Jarosław       Michalak              418: 352
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Mariusz        Skrobosz              506: 408
   9 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 385: 486
  10 Robert         Głowacki             - Jakub          Zaryński              493: 370
  11 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Margalski             479: 515
  12 Katarzyna      Sołdan               - Jarosław       Olek                  354: 377
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            439: 400
  14 Jarosław       Sobczak              - Miłosz         Wrzałek               311: 307
  15 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Mówka                 306: 414
  16 Andrzej        Oleksiak             - Andrzej        Kwiatkowski           449: 283
  17 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Klimont               365: 297
  18 Andrzej        Rechowicz            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  471: 408
  19 Paweł          Morga                - Bogusław       Książek               395: 318
  20 Walenty        Siemaszko            - Magdalena      Kupczyńska            376: 379
  21 Kuba           Koisar               - Grzegorz       Kulgawczuk            390: 300
  22 Michał         Ozimiński            - Justyna        Fugiel                393: 410
  23 Danuta         Langiewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        382: 293
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Radosław       Więch                 388: 351
  25 Tomasz         Suchanek             - Zofia          Gajewska              328: 328
  26 Wojciech       Zemło                - Ireneusz       Moralewicz            457: 278
  27 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Kubicki               362: 325
  28 Dariusz        Maciejuk             - Alicja         Kosińska              349: 407
  29 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            348: 376
  30 Weronika       Rudnicka             - Wojciech       Gołęcki               409: 295
  31 Zdzisław       Szota                - Halina         Roszak                336: 347
  32 Maciej         Śliwa                - Angelika       Zmitrowicz            352: 325
  33 Tomasz         Łapka                - Daniel         Tomczyk               332: 333
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Janicki               397: 319
  35 Małgorzata     Jóźwiak              - Maciej         Kuczyński             321: 329
  36 Sławomir       Piotrowski           - Grażyna        Wesołowska            423: 316
  37 Jacek          Nowak                - Paweł          Janaś                 279: 436
  38 Bogusław       Puchalski            - Stanisław      Rydzik                456: 319
  39 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Perzyński             379: 372
  40 Marek          Reda                 - Eugeniusz      Wróblewski            456: 288
  41 Dariusz        Kuć                  - Henryk         Piotrowski            458: 254
  42 Artur          Tomczyk              - Grzegorz       Koczkodon             411: 424
  43 Joanna         Brychcy              - Danuta         Połomska              400: 364
  44 Agnieszka      Goniowska            - Marta          Dobrzańska            396: 382
  45 Tomasz         Wiśniewski           - Danuta         Głowacka              408: 344
  46 Grzegorz       Kurowski             - Barbara        Łukaszewicz           276: 420
  47 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Siwiński              319: 439
  48 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Langiewicz            336: 391
  49 Leszek         Jóźwik               - Marek          Roszak                358: 342
  50 Artur          Koszel               - Sławomir       Długosz               334: 417
  51 Anna           Stefańska            - Ewa            Ciszewska             334: 398
  52 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Justyna        Szymendera            397: 343
  53 Grzegorz       Bajer                - Irena          Sołdan                379: 275
  54 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Pilc                  515: 342
  55 Andrzej        Tyczyno              - Anna           Szyperska             399: 244
  56 Przemysław     Pawlic               - Joanna         Kubińska              289: 343
  57 Agata          Nawrocka             - Małgorzata     Puternicka            275: 369
  58 Barbara        Belof                - Dorota         Kuć                   315: 350
  59 Jacek          Cichecki             - Maciej         Kuć                   396: 230
  60 Katarzyna      Dębska               - Michał         Kolaj                 384: 389
  61 Agata          Pastusiak            - Magdalena.Maja Rusak                 278: 418
  62 Joanna         Żłobicka             - Sandra         Sekuła                272: 414
  63 Agata          Kuć                  - Rafał          Skibicki              352: 375
  64 Marek          Kocikowski           - Tadeusz        Wiśniewski            317: 335
  65 Tomasz         Silny                - Aleksandra     Łukaszewicz           255: 428
  66 Mateusz        Gołębiewski          - Ryszard        Korpalski             290: 446
  67 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Skubel                374: 261
  68 Anna           Swoboda              - Ewa            Jóźwiak               322: 313
  69 Natalia        Połomska             - Piotr          Chabowski             276: 319
  70 Radosław       Pastusiak            - Hanna          Gawłowska             359: 314
  71 Waldemar       Dębski               - Tomasz         Sienkiewicz           251: 465
  72 Julia          Solarska             - Beata          Sekuła                134: 406
  73 Blanka         Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 416: 469
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Mówka                 435: 493
   3 Robert         Głowacki             - Magdalena      Kublik                481: 277
   4 Kamil          Górka                - Bartosz        Orłowski              342: 369
   5 Andrzej        Oleksiak             - Kamil          Nawrocki              332: 360
   6 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  440: 432
   7 Rafał          Dąbrowski            - Jarosław       Sobczak               447: 317
   8 Jarosław       Olek                 - Kazimierz.J    Merklejn              288: 382
   9 Mariusz        Margalski            - Andrzej        Rechowicz             353: 455
  10 Justyna        Fugiel               - Łukasz         Tuszyński             436: 379
  11 Łukasz         Mycio                - Ewa            Ciszewska             340: 435
  12 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Tyczyno               365: 318
  13 Daniel         Tomczyk              - Kuba           Koisar                371: 398
  14 Patrycja       Śliwińska            - Mariusz        Sylwestrzuk           373: 368
  15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Kuć                   357: 395
  16 Paweł          Morga                - Jarosław       Michalak              311: 364
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Katarzyna      Sołdan                372: 324
  18 Danuta         Langiewicz           - Alicja         Kosińska              311: 419
  19 Magdalena      Kupczyńska           - Weronika       Rudnicka              419: 310
  20 Marek          Reda                 - Agnieszka      Kozak                 523: 270
  21 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Janaś                 347: 387
  22 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              369: 344
  23 Dorota         Maciejuk             - Sławomir       Piotrowski            385: 364
  24 Jolanta        Chłopińska           - Adam           Klimont               399: 336
  25 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Koczkodon             283: 378
  26 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Sporczyk              344: 406
  27 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Łukaszewicz           482: 350
  28 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Śliwa                 356: 338
  29 Jakub          Zaryński             - Halina         Roszak                443: 238
  30 Agnieszka      Goniowska            - Tomasz         Wiśniewski            379: 450
  31 Anna           Dłużniewska          - Sławomir       Długosz               498: 252
  32 Maciej         Kuczyński            - Joanna         Brychcy               345: 357
  33 Leszek         Jóźwik               - Andrzej        Kwiatkowski           334: 368
  34 Krzysztof      Langiewicz           - Ireneusz       Kaczmarczyk           317: 362
  35 Marek          Herzig               - Tomasz         Suchanek              374: 363
  36 Grzegorz       Bajer                - Bogusław       Puchalski             415: 324
  37 Tomasz         Ciejka               - Zofia          Gajewska              348: 310
  38 Rafał          Skibicki             - Michał         Ozimiński             412: 326
  39 Walenty        Siemaszko            - Mariusz        Kubicki               426: 418
  40 Radosław       Więch                - Beata          Sekuła                381: 214
  41 Bogusław       Książek              - Urszula        Solarska              294: 370
  42 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Kurowski              350: 373
  43 Tomasz         Łapka                - Monika         Gawron-Cieślik        336: 338
  44 Grzegorz       Kulgawczuk           - Zdzisław       Szota                 394: 406
  45 Maciej         Perzyński            - Henryk         Piotrowski            313: 390
  46 Sandra         Sekuła               - Marta          Dobrzańska            390: 376
  47 Angelika       Zmitrowicz           - Danuta         Połomska              327: 321
  48 Adam           Janicki              - Jacek          Cichecki              367: 320
  49 Małgorzata     Puternicka           - Radosław       Pastusiak             337: 298
  50 Tomasz         Sienkiewicz          - Irena          Sołdan                392: 378
  51 Ryszard        Korpalski            - Tadeusz        Wiśniewski            397: 363
  52 Magdalena.Maja Rusak                - Grażyna        Wesołowska            468: 268
  53 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Jóźwiak               419: 300
  54 Wojciech       Gołęcki              - Stanisław      Rydzik                411: 409
  55 Aleksandra     Łukaszewicz          - Danuta         Głowacka              369: 330
  56 Anna           Swoboda              - Michał         Kolaj                 343: 326
  57 Joanna         Kubińska             - Piotr          Chabowski             312: 408
  58 Marek          Roszak               - Jacek          Nowak                 412: 370
  59 Sławomir       Zabawa               - Dorota         Kuć                   318: 366
  60 Justyna        Szymendera           - Eugeniusz      Wróblewski            327: 450
  61 Anna           Stefańska            - Dariusz        Nawrocki              318: 360
  62 Artur          Tomczyk              - Maciej         Pilc                  482: 341
  63 Anna           Szyperska            - Artur          Koszel                234: 364
  64 Blanka         Zwolińska            - Dariusz        Maciejuk              126: 544
  65 Ewa            Jóźwiak              - Katarzyna      Dębska                296: 386
  66 Mateusz        Gołębiewski          - Joanna         Żłobicka              267: 489
  67 Maciej         Kuć                  - Agata          Kuć                   246: 413
  68 Tomasz         Silny                - Barbara        Belof                 301: 362
  69 Przemysław     Pawlic               - Natalia        Połomska              353: 250
  70 Małgorzata     Skubel               - Marek          Kocikowski            381: 266
  71 Hanna          Gawłowska            - Agata          Nawrocka              282: 291
  72 Waldemar       Dębski               - Agata          Pastusiak             275: 418
  73 Julia          Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Głowacki              298: 452
   2 Rafał          Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             423: 322
   3 Bartosz        Orłowski             - Krzysztof      Mówka                 368: 426
   4 Dawid          Pikul                - Andrzej        Rechowicz             441: 247
   5 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Nawrocki              328: 345
   6 Ewa            Ciszewska            - Mariusz        Wrześniewski          324: 376
   7 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Oleksiak              386: 378
   8 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         363: 267
   9 Kamil          Górka                - Magdalena      Kupczyńska            405: 275
  10 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Obremski              352: 377
  11 Anna           Dłużniewska          - Dariusz        Kuć                   420: 283
  12 Kuba           Koisar               - Marek          Herzig                348: 408
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Margalski             427: 385
  14 Magdalena      Kublik               - Wojciech       Zemło                 386: 394
  15 Patrycja       Śliwińska            - Alicja         Kosińska              409: 335
  16 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Wiśniewski            373: 386
  17 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Ciejka                385: 341
  18 Paweł          Janaś                - Małgorzata     Szmuksta              351: 266
  19 Jarosław       Michalak             - Dorota         Maciejuk              341: 346
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Olek                  357: 298
  21 Jolanta        Chłopińska           - Miłosz         Wrzałek               345: 420
  22 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Justyna        Fugiel                236: 402
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Bajer                 409: 369
  24 Łukasz         Tuszyński            - Artur          Koszel                473: 294
  25 Walenty        Siemaszko            - Dariusz        Nawrocki              308: 352
  26 Łukasz         Mycio                - Paweł          Morga                 323: 352
  27 Mariusz        Sylwestrzuk          - Agnieszka      Goniowska             398: 297
  28 Dariusz        Maciejuk             - Ireneusz       Moralewicz            507: 320
  29 Danuta         Langiewicz           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  353: 368
  30 Henryk         Piotrowski           - Radosław       Więch                 478: 332
  31 Sandra         Sekuła               - Magdalena.Maja Rusak                 368: 349
  32 Eugeniusz      Wróblewski           - Sławomir       Piotrowski            331: 368
  33 Katarzyna      Sołdan               - Grzegorz       Kurowski              328: 375
  34 Artur          Tomczyk              - Urszula        Solarska              429: 298
  35 Adam           Klimont              - Zdzisław       Szota                 504: 296
  36 Mariusz        Skrobosz             - Barbara        Łukaszewicz           418: 370
  37 Łukasz         Baranowski           - Weronika       Rudnicka              348: 312
  38 Wojciech       Gołęcki              - Ryszard        Korpalski             376: 340
  39 Maciej         Śliwa                - Tomasz         Sienkiewicz           360: 432
  40 Piotr          Chabowski            - Daniel         Tomczyk               374: 375
  41 Adam           Janicki              - Marek          Roszak                382: 389
  42 Monika         Gawron-Cieślik       - Agnieszka      Kozak                 351: 332
  43 Maciej         Kuczyński            - Aleksandra     Łukaszewicz           367: 238
  44 Tomasz         Siwiński             - Angelika       Zmitrowicz            319: 373
  45 Bogusław       Puchalski            - Anna           Swoboda               286: 392
  46 Leszek         Jóźwik               - Krzysztof      Langiewicz            353: 404
  47 Sławomir       Długosz              - Rafał          Skibicki              304: 383
  48 Małgorzata     Puternicka           - Halina         Roszak                295: 353
  49 Andrzej        Tyczyno              - Tomasz         Suchanek              330: 389
  50 Zofia          Gajewska             - Dorota         Kuć                   356: 359
  51 Rafał          Wesołowski           - Michał         Ozimiński             387: 391
  52 Danuta         Połomska             - Zbigniew       Wietecki              266: 468
  53 Marta          Dobrzańska           - Jacek          Nowak                 349: 241
  54 Stanisław      Rydzik               - Danuta         Głowacka              506: 212
  55 Radosław       Pastusiak            - Bogusław       Książek               389: 344
  56 Mariusz        Kubicki              - Agata          Pastusiak             488: 305
  57 Barbara        Belof                - Maciej         Perzyński             354: 400
  58 Sławomir       Zabawa               - Joanna         Żłobicka              380: 370
  59 Przemysław     Pawlic               - Jacek          Cichecki              338: 355
  60 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Kulgawczuk            461: 272
  61 Beata          Sekuła               - Michał         Kolaj                 254: 402
  62 Małgorzata     Jóźwiak              - Anna           Stefańska             261: 431
  63 Małgorzata     Skubel               - Justyna        Szymendera            349: 301
  64 Joanna         Kubińska             - Agata          Nawrocka              401: 231
  65 Maciej         Pilc                 - Katarzyna      Dębska                340: 334
  66 Irena          Sołdan               - Anna           Szyperska             469: 275
  67 Agata          Kuć                  - Julia          Solarska              435: 167
  68 Tadeusz        Wiśniewski           - Blanka         Zwolińska             445: 185
  69 Ewa            Jóźwiak              - Tomasz         Łapka                 220: 369
  70 Marek          Kocikowski           - Hanna          Gawłowska             279: 289
  71 Maciej         Kuć                  - Tomasz         Silny                 349: 318
  72 Mateusz        Gołębiewski          - Natalia        Połomska              369: 419
  73 Waldemar       Dębski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Robert         Głowacki              453: 319
   2 Rafał          Dąbrowski            - Kamil          Nawrocki              425: 464
   3 Dawid          Pikul                - Mariusz        Wrześniewski          477: 347
   4 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Orłowski              465: 413
   5 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 437: 388
   6 Paweł          Janaś                - Marek          Reda                  443: 337
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Dłużniewska           418: 305
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Zemło                 365: 447
   9 Marek          Herzig               - Krzysztof      Obremski              334: 425
  10 Tomasz         Wiśniewski           - Patrycja       Śliwińska             342: 380
  11 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Zaryński              331: 350
  12 Andrzej        Rechowicz            - Kazimierz.J    Merklejn              520: 295
  13 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Koczkodon             475: 288
  14 Justyna        Fugiel               - Dorota         Maciejuk              439: 303
  15 Piotr          Pietuchowski         - Monika         Gawron-Cieślik        431: 261
  16 Rafał          Skibicki             - Dariusz        Maciejuk              409: 310
  17 Angelika       Zmitrowicz           - Mariusz        Margalski             309: 442
  18 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Sylwestrzuk           408: 397
  19 Kuba           Koisar               - Michał         Alabrudziński         397: 399
  20 Dorota         Kuć                  - Artur          Tomczyk               284: 395
  21 Alicja         Kosińska             - Dariusz        Kuć                   429: 400
  22 Magdalena      Kupczyńska           - Mariusz        Skrobosz              362: 396
  23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Nawrocki              432: 321
  24 Grzegorz       Kurowski             - Jarosław       Michalak              316: 368
  25 Sławomir       Piotrowski           - Paweł          Morga                 338: 341
  26 Tomasz         Sienkiewicz          - Wojciech       Gołęcki               466: 278
  27 Jolanta        Chłopińska           - Sandra         Sekuła                392: 363
  28 Jarosław       Olek                 - Andrzej        Oleksiak              422: 409
  29 Adam           Klimont              - Łukasz         Baranowski            485: 242
  30 Małgorzata     Szmuksta             - Ewa            Ciszewska             279: 493
  31 Maciej         Kuczyński            - Magdalena      Kublik                290: 378
  32 Anna           Swoboda              - Henryk         Piotrowski            292: 225
  33 Grzegorz       Gardynik             - Marek          Roszak                320: 453
  34 Halina         Roszak               - Joanna         Brychcy               357: 270
  35 Daniel         Tomczyk              - Ireneusz       Kaczmarczyk           486: 234
  36 Tomasz         Suchanek             - Jarosław       Sobczak               344: 326
  37 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Bajer                 573: 256
  38 Stanisław      Rydzik               - Adam           Janicki               535: 266
  39 Piotr          Chabowski            - Walenty        Siemaszko             312: 385
  40 Bogusław       Puchalski            - Zbigniew       Wietecki              415: 390
  41 Michał         Ozimiński            - Maciej         Śliwa                 271: 446
  42 Łukasz         Mycio                - Małgorzata     Puternicka            449: 298
  43 Eugeniusz      Wróblewski           - Mariusz        Kubicki               355: 349
  44 Magdalena.Maja Rusak                - Ireneusz       Moralewicz            466: 351
  45 Radosław       Więch                - Tomasz         Łapka                 329: 361
  46 Artur          Koszel               - Katarzyna      Sołdan                397: 320
  47 Marta          Dobrzańska           - Grażyna        Wesołowska            401: 286
  48 Urszula        Solarska             - Maciej         Perzyński             420: 429
  49 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Goniowska             363: 377
  50 Aleksandra     Łukaszewicz          - Zdzisław       Szota                 337: 318
  51 Agnieszka      Kozak                - Weronika       Rudnicka              323: 402
  52 Ryszard        Korpalski            - Radosław       Pastusiak             329: 327
  53 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Siwiński              468: 258
  54 Michał         Kolaj                - Anna           Stefańska             392: 415
  55 Tadeusz        Wiśniewski           - Leszek         Jóźwik                373: 413
  56 Sławomir       Zabawa               - Agata          Kuć                   387: 304
  57 Sławomir       Długosz              - Joanna         Kubińska              383: 268
  58 Jacek          Cichecki             - Małgorzata     Skubel                311: 317
  59 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Tyczyno               546: 304
  60 Barbara        Łukaszewicz          - Maciej         Pilc                  410: 396
  61 Bogusław       Książek              - Danuta         Langiewicz            391: 290
  62 Danuta         Głowacka             - Joanna         Żłobicka              281: 319
  63 Katarzyna      Dębska               - Beata          Sekuła                345: 310
  64 Justyna        Szymendera           - Natalia        Połomska              314: 296
  65 Grzegorz       Kulgawczuk           - Maciej         Kuć                   440: 254
  66 Agata          Nawrocka             - Małgorzata     Jóźwiak               349: 272
  67 Hanna          Gawłowska            - Barbara        Belof                 287: 275
  68 Przemysław     Pawlic               - Waldemar       Dębski                422: 210
  69 Anna           Szyperska            - Agata          Pastusiak             273: 420
  70 Julia          Solarska             - Danuta         Połomska              201: 346
  71 Jacek          Nowak                - Blanka         Zwolińska             347: 238
  72 Marek          Kocikowski           - Mateusz        Gołębiewski           357: 298
  73 Tomasz         Silny                - Ewa            Jóźwiak               309: 222


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Dawid          Pikul                 286: 532
   2 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Kosz                  322: 503
   3 Paweł          Janaś                - Rafał          Dąbrowski             332: 389
   4 Robert         Głowacki             - Krzysztof      Sporczyk              495: 396
   5 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Rechowicz             425: 321
   6 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Zaryński              349: 364
   7 Justyna        Fugiel               - Patrycja       Śliwińska             345: 373
   8 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             457: 423
   9 Piotr          Pietuchowski         - Jolanta        Chłopińska            464: 328
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Jarosław       Michalak              402: 299
  11 Kamil          Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           417: 410
  12 Mariusz        Margalski            - Kazimierz.J    Merklejn              356: 372
  13 Magdalena      Kublik               - Marek          Reda                  383: 367
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Langiewicz            285: 462
  15 Alicja         Kosińska             - Marek          Herzig                514: 298
  16 Rafał          Skibicki             - Tomasz         Sienkiewicz           420: 332
  17 Tomasz         Ciejka               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  325: 409
  18 Miłosz         Wrzałek              - Adam           Klimont               379: 328
  19 Michał         Alabrudziński        - Anna           Dłużniewska           324: 328
  20 Ewa            Ciszewska            - Jarosław       Olek                  378: 302
  21 Artur          Tomczyk              - Paweł          Morga                 302: 318
  22 Bartosz        Orłowski             - Dorota         Maciejuk              333: 444
  23 Mariusz        Skrobosz             - Anna           Swoboda               406: 259
  24 Daniel         Tomczyk              - Halina         Roszak                288: 346
  25 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Wiśniewski            444: 359
  26 Marek          Roszak               - Stanisław      Rydzik                420: 351
  27 Dariusz        Nawrocki             - Dariusz        Maciejuk              347: 420
  28 Mariusz        Sylwestrzuk          - Henryk         Piotrowski            375: 334
  29 Monika         Gawron-Cieślik       - Kuba           Koisar                345: 453
  30 Magdalena.Maja Rusak                - Grzegorz       Kurowski              371: 338
  31 Tomasz         Łapka                - Walenty        Siemaszko             373: 329
  32 Andrzej        Oleksiak             - Eugeniusz      Wróblewski            401: 311
  33 Agnieszka      Goniowska            - Rafał          Wesołowski            284: 326
  34 Dorota         Kuć                  - Maciej         Perzyński             300: 359
  35 Anna           Stefańska            - Sławomir       Piotrowski            405: 292
  36 Leszek         Jóźwik               - Marta          Dobrzańska            293: 401
  37 Weronika       Rudnicka             - Sławomir       Zabawa                347: 362
  38 Dariusz        Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               339: 370
  39 Jarosław       Sobczak              - Aleksandra     Łukaszewicz           303: 348
  40 Małgorzata     Puternicka           - Małgorzata     Szmuksta              378: 327
  41 Maciej         Śliwa                - Maciej         Kuczyński             370: 391
  42 Barbara        Łukaszewicz          - Łukasz         Baranowski            381: 300
  43 Sławomir       Długosz              - Ryszard        Korpalski             367: 338
  44 Grzegorz       Gardynik             - Bogusław       Puchalski             402: 358
  45 Małgorzata     Skubel               - Magdalena      Kupczyńska            218: 524
  46 Angelika       Zmitrowicz           - Ireneusz       Kaczmarczyk           345: 234
  47 Zofia          Gajewska             - Joanna         Brychcy               325: 376
  48 Sandra         Sekuła               - Grzegorz       Bajer                 324: 298
  49 Artur          Koszel               - Zbigniew       Wietecki              360: 477
  50 Mariusz        Kubicki              - Joanna         Kubińska              422: 336
  51 Piotr          Chabowski            - Łukasz         Mycio                 295: 436
  52 Radosław       Więch                - Danuta         Langiewicz            391: 286
  53 Michał         Ozimiński            - Katarzyna      Dębska                398: 219
  54 Bogusław       Książek              - Przemysław     Pawlic                292: 360
  55 Agata          Pastusiak            - Irena          Sołdan                346: 376
  56 Michał         Kolaj                - Adam           Janicki               271: 299
  57 Katarzyna      Sołdan               - Radosław       Pastusiak             458: 264
  58 Agnieszka      Kozak                - Tadeusz        Wiśniewski            283: 435
  59 Zdzisław       Szota                - Justyna        Szymendera            363: 411
  60 Joanna         Żłobicka             - Grażyna        Wesołowska            332: 325
  61 Grzegorz       Kulgawczuk           - Danuta         Połomska              405: 363
  62 Tomasz         Siwiński             - Urszula        Solarska              384: 330
  63 Agata          Kuć                  - Jacek          Nowak                 310: 381
  64 Jacek          Cichecki             - Agata          Nawrocka              453: 240
  65 Hanna          Gawłowska            - Ireneusz       Moralewicz            318: 411
  66 Maciej         Pilc                 - Andrzej        Tyczyno               281: 406
  67 Małgorzata     Jóźwiak              - Tomasz         Silny                 312: 297
  68 Barbara        Belof                - Maciej         Kuć                   355: 373
  69 Beata          Sekuła               - Waldemar       Dębski                334: 214
  70 Anna           Szyperska            - Marek          Kocikowski            280: 291
  71 Blanka         Zwolińska            - Danuta         Głowacka              174: 321
  72 Natalia        Połomska             - Julia          Solarska              358: 169
  73 Mateusz        Gołębiewski          - Ewa            Jóźwiak               344: 224


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Wojciech       Zemło                 484: 355
   2 Kamil          Nawrocki             - Dariusz        Kosz                  564: 436
   3 Robert         Głowacki             - Tomasz         Zwoliński             306: 437
   4 Jakub          Zaryński             - Rafał          Dąbrowski             370: 425
   5 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Mówka                 287: 467
   6 Paweł          Janaś                - Piotr          Pietuchowski          418: 410
   7 Anna           Dłużniewska          - Mariusz        Wrześniewski          272: 446
   8 Alicja         Kosińska             - Rafał          Skibicki              305: 316
   9 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 363: 429
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Kazimierz.J    Merklejn              267: 448
  11 Krzysztof      Obremski             - Magdalena      Kublik                395: 276
  12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Miłosz         Wrzałek               353: 327
  13 Dorota         Maciejuk             - Mariusz        Skrobosz              340: 379
  14 Paweł          Morga                - Krzysztof      Sporczyk              312: 385
  15 Ewa            Ciszewska            - Halina         Roszak                370: 417
  16 Marek          Roszak               - Łukasz         Tuszyński             435: 398
  17 Tomasz         Suchanek             - Justyna        Fugiel                257: 450
  18 Jarosław       Michalak             - Kuba           Koisar                335: 376
  19 Łukasz         Mycio                - Barbara        Łukaszewicz           336: 257
  20 Dariusz        Maciejuk             - Tomasz         Ciejka                274: 454
  21 Mariusz        Margalski            - Marek          Herzig                429: 355
  22 Marek          Reda                 - Grzegorz       Koczkodon             423: 329
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Alabrudziński         367: 394
  24 Joanna         Brychcy              - Magdalena.Maja Rusak                 322: 292
  25 Angelika       Zmitrowicz           - Andrzej        Oleksiak              341: 470
  26 Tomasz         Sienkiewicz          - Anna           Stefańska             424: 364
  27 Adam           Klimont              - Jarosław       Olek                  381: 319
  28 Tomasz         Łapka                - Andrzej        Kwiatkowski           409: 401
  29 Bartosz        Orłowski             - Sandra         Sekuła                393: 331
  30 Tomasz         Wiśniewski           - Wojciech       Gołęcki               399: 268
  31 Magdalena      Kupczyńska           - Maciej         Kuczyński             337: 363
  32 Sławomir       Zabawa               - Artur          Tomczyk               427: 317
  33 Aleksandra     Łukaszewicz          - Marta          Dobrzańska            239: 422
  34 Grzegorz       Gardynik             - Jolanta        Chłopińska            430: 368
  35 Daniel         Tomczyk              - Sławomir       Długosz               409: 430
  36 Maciej         Perzyński            - Anna           Swoboda               391: 314
  37 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            474: 311
  38 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Nawrocki              324: 277
  39 Mariusz        Kubicki              - Monika         Gawron-Cieślik        304: 275
  40 Walenty        Siemaszko            - Henryk         Piotrowski            464: 274
  41 Justyna        Szymendera           - Katarzyna      Sołdan                298: 638
  42 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Ozimiński             355: 334
  43 Małgorzata     Puternicka           - Radosław       Więch                 320: 277
  44 Eugeniusz      Wróblewski           - Tadeusz        Wiśniewski            466: 230
  45 Weronika       Rudnicka             - Przemysław     Pawlic                425: 349
  46 Dorota         Kuć                  - Irena          Sołdan                350: 357
  47 Sławomir       Piotrowski           - Agnieszka      Goniowska             345: 316
  48 Leszek         Jóźwik               - Maciej         Śliwa                 308: 356
  49 Małgorzata     Szmuksta             - Jacek          Cichecki              336: 400
  50 Dariusz        Kuć                  - Adam           Janicki               406: 258
  51 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Kulgawczuk            335: 348
  52 Jacek          Nowak                - Bogusław       Puchalski             290: 395
  53 Łukasz         Baranowski           - Ryszard        Korpalski             249: 313
  54 Jarosław       Sobczak              - Małgorzata     Skubel                292: 328
  55 Ireneusz       Moralewicz           - Ireneusz       Kaczmarczyk           338: 296
  56 Artur          Koszel               - Zofia          Gajewska              297: 377
  57 Grzegorz       Bajer                - Andrzej        Tyczyno               409: 413
  58 Zdzisław       Szota                - Joanna         Żłobicka              544: 302
  59 Katarzyna      Dębska               - Bogusław       Książek               418: 368
  60 Radosław       Pastusiak            - Michał         Kolaj                 282: 465
  61 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Jóźwiak               339: 379
  62 Natalia        Połomska             - Agata          Kuć                   301: 348
  63 Beata          Sekuła               - Joanna         Kubińska              276: 338
  64 Agata          Pastusiak            - Danuta         Głowacka              442: 287
  65 Marek          Kocikowski           - Piotr          Chabowski             331: 384
  66 Maciej         Kuć                  - Danuta         Langiewicz            301: 309
  67 Grażyna        Wesołowska           - Agata          Nawrocka              413: 240
  68 Danuta         Połomska             - Hanna          Gawłowska             302: 279
  69 Maciej         Pilc                 - Agnieszka      Kozak                 328: 360
  70 Waldemar       Dębski               - Barbara        Belof                 278: 331
  71 Blanka         Zwolińska            - Mateusz        Gołębiewski           184: 397
  72 Julia          Solarska             - Tomasz         Silny                 197: 435
  73 Ewa            Jóźwiak              - Anna           Szyperska             334: 297


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             425: 385
   2 Rafał          Dąbrowski            - Dariusz        Kosz                  420: 343
   3 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Nawrocki              457: 305
   4 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Głowacki              360: 343
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Paweł          Janaś                 439: 390
   6 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              460: 355
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Zemło                 389: 311
   8 Rafał          Skibicki             - Krzysztof      Obremski              296: 452
   9 Jakub          Zaryński             - Justyna        Fugiel                409: 277
  10 Marek          Roszak               - Patrycja       Śliwińska             372: 395
  11 Halina         Roszak               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  325: 285
  12 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Pietuchowski          463: 485
  13 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Margalski             409: 356
  14 Anna           Dłużniewska          - Marek          Reda                  371: 412
  15 Magdalena      Kublik               - Kuba           Koisar                338: 388
  16 Michał         Alabrudziński        - Alicja         Kosińska              375: 374
  17 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Oleksiak              356: 406
  18 Dorota         Maciejuk             - Łukasz         Mycio                 348: 428
  19 Krzysztof      Langiewicz           - Tomasz         Łapka                 383: 336
  20 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Sienkiewicz           462: 298
  21 Ewa            Ciszewska            - Sławomir       Zabawa                389: 346
  22 Maciej         Kuczyński            - Adam           Klimont               357: 327
  23 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Wiśniewski            411: 379
  24 Paweł          Morga                - Bartosz        Orłowski              340: 359
  25 Marta          Dobrzańska           - Tomasz         Suchanek              404: 363
  26 Maciej         Perzyński            - Łukasz         Tuszyński             411: 375
  27 Sławomir       Piotrowski           - Stanisław      Rydzik                349: 419
  28 Marek          Herzig               - Katarzyna      Sołdan                456: 308
  29 Andrzej        Tyczyno              - Zbigniew       Wietecki              322: 363
  30 Walenty        Siemaszko            - Grzegorz       Kulgawczuk            347: 395
  31 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Sylwestrzuk           304: 435
  32 Dariusz        Maciejuk             - Eugeniusz      Wróblewski            389: 383
  33 Andrzej        Kwiatkowski          - Anna           Stefańska             395: 333
  34 Magdalena.Maja Rusak                - Angelika       Zmitrowicz            460: 263
  35 Daniel         Tomczyk              - Ireneusz       Moralewicz            333: 312
  36 Barbara        Łukaszewicz          - Mariusz        Kubicki               322: 301
  37 Ryszard        Korpalski            - Weronika       Rudnicka              372: 384
  38 Jolanta        Chłopińska           - Jarosław       Olek                  279: 354
  39 Sandra         Sekuła               - Magdalena      Kupczyńska            384: 415
  40 Artur          Tomczyk              - Grzegorz       Kurowski              394: 346
  41 Jacek          Cichecki             - Małgorzata     Puternicka            403: 369
  42 Wojciech       Gołęcki              - Jarosław       Michalak              374: 368
  43 Irena          Sołdan               - Aleksandra     Łukaszewicz           391: 366
  44 Anna           Swoboda              - Dariusz        Kuć                   409: 427
  45 Małgorzata     Skubel               - Rafał          Wesołowski            338: 334
  46 Zofia          Gajewska             - Maciej         Śliwa                 491: 406
  47 Bogusław       Puchalski            - Zdzisław       Szota                 408: 412
  48 Monika         Gawron-Cieślik       - Michał         Ozimiński             448: 416
  49 Henryk         Piotrowski           - Michał         Kolaj                 290: 437
  50 Radosław       Więch                - Agnieszka      Goniowska             299: 363
  51 Tadeusz        Wiśniewski           - Katarzyna      Dębska                260: 381
  52 Małgorzata     Szmuksta             - Agata          Pastusiak             282: 312
  53 Jarosław       Sobczak              - Leszek         Jóźwik                345: 347
  54 Agnieszka      Kozak                - Artur          Koszel                323: 475
  55 Danuta         Langiewicz           - Joanna         Żłobicka              326: 351
  56 Agata          Kuć                  - Tomasz         Siwiński              371: 392
  57 Grażyna        Wesołowska           - Małgorzata     Jóźwiak               323: 415
  58 Danuta         Połomska             - Piotr          Chabowski             281: 342
  59 Jacek          Nowak                - Przemysław     Pawlic                318: 357
  60 Joanna         Kubińska             - Adam           Janicki               271: 344
  61 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Dorota         Kuć                   333: 382
  62 Dariusz        Nawrocki             - Łukasz         Baranowski            283: 354
  63 Justyna        Szymendera           - Grzegorz       Bajer                 234: 459
  64 Bogusław       Książek              - Marek          Kocikowski            454: 274
  65 Urszula        Solarska             - Beata          Sekuła                344: 338
  66 Danuta         Głowacka             - Barbara        Belof                 360: 340
  67 Radosław       Pastusiak            - Maciej         Kuć                   413: 335
  68 Hanna          Gawłowska            - Mateusz        Gołębiewski           275: 345
  69 Agata          Nawrocka             - Tomasz         Silny                 415: 310
  70 Natalia        Połomska             - Maciej         Pilc                  291: 269
  71 Anna           Szyperska            - Julia          Solarska              328: 225
  72 Waldemar       Dębski               - Blanka         Zwolińska             341: 156
  73 Ewa            Jóźwiak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 389: 422
   2 Rafał          Dąbrowski            - Mariusz        Wrześniewski          377: 335
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Górka                 470: 342
   4 Kamil          Nawrocki             - Jakub          Zaryński              335: 413
   5 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Zwoliński             310: 440
   6 Halina         Roszak               - Krzysztof      Obremski              309: 424
   7 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          388: 431
   8 Dariusz        Kosz                 - Marta          Dobrzańska            429: 306
   9 Justyna        Fugiel               - Robert         Głowacki              342: 384
  10 Marek          Reda                 - Bartosz        Orłowski              436: 343
  11 Kuba           Koisar               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  407: 355
  12 Andrzej        Oleksiak             - Maciej         Perzyński             465: 313
  13 Tomasz         Ciejka               - Łukasz         Mycio                 428: 383
  14 Wojciech       Zemło                - Joanna         Brychcy               445: 336
  15 Marek          Roszak               - Michał         Alabrudziński         370: 364
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Rafał          Skibicki              406: 342
  17 Paweł          Janaś                - Sławomir       Długosz               379: 355
  18 Maciej         Kuczyński            - Ewa            Ciszewska             392: 448
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                398: 437
  20 Mariusz        Margalski            - Jacek          Cichecki              416: 474
  21 Anna           Dłużniewska          - Alicja         Kosińska              413: 347
  22 Irena          Sołdan               - Mariusz        Sylwestrzuk           402: 379
  23 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Kulgawczuk            471: 265
  24 Magdalena.Maja Rusak                - Miłosz         Wrzałek               310: 396
  25 Andrzej        Kwiatkowski          - Magdalena      Kublik                436: 349
  26 Dariusz        Maciejuk             - Dorota         Maciejuk              455: 312
  27 Tomasz         Łapka                - Andrzej        Rechowicz             358: 404
  28 Tomasz         Wiśniewski           - Sławomir       Zabawa                362: 388
  29 Jarosław       Olek                 - Tomasz         Sienkiewicz           320: 467
  30 Barbara        Łukaszewicz          - Magdalena      Kupczyńska            387: 383
  31 Adam           Klimont              - Paweł          Morga                 441: 305
  32 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Skubel                345: 263
  33 Wojciech       Gołęcki              - Artur          Tomczyk               342: 406
  34 Zofia          Gajewska             - Daniel         Tomczyk               298: 417
  35 Dariusz        Kuć                  - Tomasz         Suchanek              391: 485
  36 Marek          Herzig               - Łukasz         Tuszyński             467: 347
  37 Katarzyna      Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            404: 388
  38 Grzegorz       Kurowski             - Walenty        Siemaszko             316: 344
  39 Agata          Pastusiak            - Zdzisław       Szota                 285: 454
  40 Joanna         Żłobicka             - Michał         Kolaj                 430: 366
  41 Dorota         Kuć                  - Mariusz        Kubicki               382: 368
  42 Maciej         Śliwa                - Małgorzata     Puternicka            318: 303
  43 Przemysław     Pawlic               - Bogusław       Puchalski             350: 386
  44 Jarosław       Michalak             - Angelika       Zmitrowicz            424: 320
  45 Piotr          Chabowski            - Jolanta        Chłopińska            307: 475
  46 Katarzyna      Dębska               - Rafał          Wesołowski            229: 441
  47 Małgorzata     Jóźwiak              - Sławomir       Piotrowski            359: 317
  48 Agnieszka      Goniowska            - Artur          Koszel                314: 439
  49 Eugeniusz      Wróblewski           - Tomasz         Siwiński              411: 373
  50 Andrzej        Tyczyno              - Leszek         Jóźwik                326: 308
  51 Ryszard        Korpalski            - Aleksandra     Łukaszewicz           419: 337
  52 Anna           Swoboda              - Anna           Stefańska             350: 437
  53 Adam           Janicki              - Grzegorz       Koczkodon             306: 354
  54 Łukasz         Baranowski           - Sandra         Sekuła                399: 298
  55 Grzegorz       Bajer                - Monika         Gawron-Cieślik        401: 368
  56 Michał         Ozimiński            - Radosław       Pastusiak             394: 315
  57 Małgorzata     Szmuksta             - Bogusław       Książek               319: 345
  58 Radosław       Więch                - Justyna        Szymendera            352: 252
  59 Danuta         Langiewicz           - Agata          Kuć                   242: 418
  60 Urszula        Solarska             - Jacek          Nowak                 312: 369
  61 Danuta         Połomska             - Jarosław       Sobczak               436: 333
  62 Mateusz        Gołębiewski          - Tadeusz        Wiśniewski            253: 332
  63 Danuta         Głowacka             - Grażyna        Wesołowska            305: 368
  64 Dariusz        Nawrocki             - Natalia        Połomska              450: 242
  65 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Joanna         Kubińska              373: 372
  66 Henryk         Piotrowski           - Agata          Nawrocka              318: 274
  67 Barbara        Belof                - Agnieszka      Kozak                 297: 316
  68 Tomasz         Silny                - Anna           Szyperska             339: 288
  69 Beata          Sekuła               - Ewa            Jóźwiak               319: 265
  70 Waldemar       Dębski               - Marek          Kocikowski            267: 401
  71 Maciej         Kuć                  - Julia          Solarska              397: 148
  72 Blanka         Zwolińska            - Hanna          Gawłowska             135: 388
  73 Maciej         Pilc                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 486: 340
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 455: 427
   3 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Zwoliński             396: 534
   4 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Zaryński              482: 333
   5 Dariusz        Kosz                 - Ewa            Ciszewska             409: 339
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Langiewicz            394: 392
   7 Robert         Głowacki             - Marek          Roszak                393: 402
   8 Kamil          Górka                - Paweł          Janaś                 595: 345
   9 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              440: 336
  10 Andrzej        Oleksiak             - Tomasz         Ciejka                365: 329
  11 Kuba           Koisar               - Patrycja       Śliwińska             420: 352
  12 Halina         Roszak               - Wojciech       Zemło                 362: 328
  13 Kamil          Nawrocki             - Stanisław      Rydzik                360: 337
  14 Artur          Tomczyk              - Zbigniew       Wietecki              369: 350
  15 Łukasz         Mycio                - Anna           Dłużniewska           294: 434
  16 Maciej         Perzyński            - Dariusz        Maciejuk              442: 364
  17 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Kwiatkowski           345: 423
  18 Tomasz         Sienkiewicz          - Miłosz         Wrzałek               385: 391
  19 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              335: 343
  20 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Rechowicz             412: 350
  21 Adam           Klimont              - Joanna         Brychcy               447: 323
  22 Rafał          Skibicki             - Jacek          Cichecki              378: 292
  23 Sławomir       Zabawa               - Marek          Herzig                398: 394
  24 Sławomir       Długosz              - Justyna        Fugiel                272: 459
  25 Daniel         Tomczyk              - Barbara        Łukaszewicz           239: 397
  26 Bartosz        Orłowski             - Maciej         Kuczyński             349: 435
  27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Tomasz         Suchanek              429: 332
  28 Marta          Dobrzańska           - Mariusz        Margalski             297: 467
  29 Katarzyna      Sołdan               - Ryszard        Korpalski             297: 307
  30 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Kublik                414: 339
  31 Alicja         Kosińska             - Tomasz         Łapka                 604: 296
  32 Zdzisław       Szota                - Dorota         Maciejuk              348: 418
  33 Joanna         Żłobicka             - Walenty        Siemaszko             262: 442
  34 Andrzej        Tyczyno              - Tomasz         Wiśniewski            375: 366
  35 Grzegorz       Kulgawczuk           - Magdalena.Maja Rusak                 375: 309
  36 Magdalena      Kupczyńska           - Grzegorz       Koczkodon             482: 276
  37 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Kuć                   361: 339
  38 Jarosław       Olek                 - Dariusz        Kuć                   377: 359
  39 Małgorzata     Jóźwiak              - Jarosław       Michalak              317: 384
  40 Bogusław       Puchalski            - Wojciech       Gołęcki               367: 246
  41 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Morga                 410: 382
  42 Łukasz         Baranowski           - Artur          Koszel                329: 430
  43 Eugeniusz      Wróblewski           - Małgorzata     Skubel                458: 237
  44 Maciej         Śliwa                - Grzegorz       Bajer                 300: 371
  45 Anna           Stefańska            - Zofia          Gajewska              314: 364
  46 Łukasz         Tuszyński            - Agata          Pastusiak             476: 271
  47 Angelika       Zmitrowicz           - Michał         Ozimiński             319: 403
  48 Michał         Kolaj                - Tomasz         Siwiński              355: 463
  49 Małgorzata     Puternicka           - Bogusław       Książek               372: 412
  50 Mariusz        Kubicki              - Piotr          Chabowski             320: 373
  51 Anna           Swoboda              - Sławomir       Piotrowski            269: 349
  52 Danuta         Połomska             - Radosław       Więch                 398: 355
  53 Agata          Kuć                  - Agnieszka      Goniowska             352: 425
  54 Monika         Gawron-Cieślik       - Leszek         Jóźwik                330: 368
  55 Ireneusz       Moralewicz           - Aleksandra     Łukaszewicz           472: 310
  56 Sandra         Sekuła               - Henryk         Piotrowski            414: 309
  57 Katarzyna      Dębska               - Dariusz        Nawrocki              303: 438
  58 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Kurowski              208: 488
  59 Adam           Janicki              - Przemysław     Pawlic                395: 341
  60 Grażyna        Wesołowska           - Jacek          Nowak                 358: 418
  61 Tadeusz        Wiśniewski           - Ireneusz       Kaczmarczyk           346: 424
  62 Mateusz        Gołębiewski          - Jarosław       Sobczak               234: 409
  63 Marek          Kocikowski           - Urszula        Solarska              353: 372
  64 Joanna         Kubińska             - Maciej         Kuć                   449: 261
  65 Radosław       Pastusiak            - Beata          Sekuła                456: 270
  66 Danuta         Głowacka             - Małgorzata     Szmuksta              306: 360
  67 Danuta         Langiewicz           - Natalia        Połomska              431: 205
  68 Agata          Nawrocka             - Justyna        Szymendera            308: 425
  69 Tomasz         Silny                - Hanna          Gawłowska             304: 312
  70 Maciej         Pilc                 - Waldemar       Dębski                449: 208
  71 Ewa            Jóźwiak              - Julia          Solarska              334: 205
  72 Anna           Szyperska            - Blanka         Zwolińska             413: 165
  73 Barbara        Belof                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Rafał          Dąbrowski             371: 311
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              472: 432
   3 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 495: 321
   4 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Wrześniewski          540: 318
   5 Marek          Reda                 - Krzysztof      Obremski              366: 526
   6 Andrzej        Oleksiak             - Kuba           Koisar                479: 324
   7 Kamil          Nawrocki             - Marek          Roszak                348: 414
   8 Jakub          Zaryński             - Halina         Roszak                424: 383
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Głowacki              379: 370
  10 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Langiewicz            359: 401
  11 Ewa            Ciszewska            - Adam           Klimont               419: 406
  12 Justyna        Fugiel               - Paweł          Janaś                 327: 322
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              300: 421
  14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Maciej         Perzyński             378: 503
  15 Artur          Tomczyk              - Tomasz         Ciejka                323: 411
  16 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         431: 337
  17 Patrycja       Śliwińska            - Rafał          Skibicki              341: 343
  18 Sławomir       Zabawa               - Maciej         Kuczyński             366: 360
  19 Stanisław      Rydzik               - Barbara        Łukaszewicz           577: 283
  20 Mariusz        Margalski            - Alicja         Kosińska              430: 299
  21 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Sylwestrzuk           329: 348
  22 Tomasz         Sienkiewicz          - Dariusz        Maciejuk              367: 433
  23 Walenty        Siemaszko            - Magdalena      Kupczyńska            360: 348
  24 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Mycio                 351: 387
  25 Marek          Herzig               - Bartosz        Orłowski              314: 325
  26 Artur          Koszel               - Jolanta        Chłopińska            413: 295
  27 Jarosław       Michalak             - Jacek          Cichecki              394: 354
  28 Rafał          Wesołowski           - Eugeniusz      Wróblewski            360: 335
  29 Marta          Dobrzańska           - Weronika       Rudnicka              367: 375
  30 Irena          Sołdan               - Bogusław       Puchalski             401: 371
  31 Dorota         Maciejuk             - Daniel         Tomczyk               391: 258
  32 Joanna         Brychcy              - Ryszard        Korpalski             362: 287
  33 Grzegorz       Kulgawczuk           - Andrzej        Tyczyno               372: 332
  34 Jarosław       Olek                 - Sławomir       Długosz               306: 358
  35 Tomasz         Suchanek             - Zofia          Gajewska              449: 335
  36 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Bajer                 411: 381
  37 Zdzisław       Szota                - Katarzyna      Sołdan                429: 387
  38 Tomasz         Wiśniewski           - Michał         Ozimiński             376: 321
  39 Dariusz        Kuć                  - Magdalena.Maja Rusak                 367: 277
  40 Ireneusz       Moralewicz           - Bogusław       Książek               353: 383
  41 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Śliwa                 477: 316
  42 Sławomir       Piotrowski           - Anna           Stefańska             267: 329
  43 Dariusz        Nawrocki             - Sandra         Sekuła                360: 317
  44 Tomasz         Łapka                - Tomasz         Siwiński              449: 317
  45 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Kuć                   288: 379
  46 Joanna         Żłobicka             - Agnieszka      Goniowska             326: 326
  47 Piotr          Chabowski            - Paweł          Morga                 280: 371
  48 Małgorzata     Jóźwiak              - Danuta         Połomska              444: 273
  49 Jacek          Nowak                - Leszek         Jóźwik                371: 385
  50 Wojciech       Gołęcki              - Adam           Janicki               349: 372
  51 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Łukasz         Baranowski            445: 231
  52 Małgorzata     Skubel               - Michał         Kolaj                 359: 339
  53 Mariusz        Kubicki              - Radosław       Więch                 419: 354
  54 Jarosław       Sobczak              - Agata          Kuć                   284: 375
  55 Joanna         Kubińska             - Monika         Gawron-Cieślik        372: 395
  56 Grażyna        Wesołowska           - Urszula        Solarska              371: 325
  57 Przemysław     Pawlic               - Tadeusz        Wiśniewski            529: 259
  58 Radosław       Pastusiak            - Małgorzata     Puternicka            240: 396
  59 Agata          Pastusiak            - Angelika       Zmitrowicz            283: 330
  60 Danuta         Langiewicz           - Małgorzata     Szmuksta              258: 388
  61 Aleksandra     Łukaszewicz          - Justyna        Szymendera            294: 330
  62 Henryk         Piotrowski           - Katarzyna      Dębska                425: 274
  63 Agnieszka      Kozak                - Anna           Swoboda               343: 344
  64 Hanna          Gawłowska            - Maciej         Pilc                  246: 354
  65 Tomasz         Silny                - Marek          Kocikowski            306: 296
  66 Danuta         Głowacka             - Mateusz        Gołębiewski           289: 266
  67 Maciej         Kuć                  - Beata          Sekuła                306: 307
  68 Agata          Nawrocka             - Natalia        Połomska              330: 336
  69 Barbara        Belof                - Anna           Szyperska             369: 226
  70 Waldemar       Dębski               - Ewa            Jóźwiak               217: 316
  71 Julia          Solarska             - Blanka         Zwolińska             274: 212
Lista rankingowa na dzień 15-09-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.09  29418  200
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.94  26524  183
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.87  26329  183
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.56  28282  197
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.24  27452  193
   7 Radosław Konca                 Warszawa             142.03  16334  115
   8 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.48  28013  198
   9 Sławomir Kucia                 Kraków               141.38   9331   66
  10 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.35  28128  199
  11 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
  12 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.18  21027  150
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.91  27983  200
  14 Justyna Fugiel                 Kraków               139.89  26999  193
  15 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.17  27834  200
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.61  25366  183
  17 Dawid Pikul                    Poznań               137.67  26983  196
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             137.48  25984  189
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              137.24  25390  185
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  21 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.70  26657  195
  23 Filip Sosin                    Warszawa             136.25  18939  139
  24 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.12  25727  189
  26 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.88  26224  193
  27 Szymon Fidziński               Warszawa             135.67   8140   60
  28 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  30 Michał Trumpus                 Wrocław              134.35  21093  157
  31 Dariusz Kosz                   Nysa                 133.86  17134  128
  32 Grzegorz Święcki               Białystok            133.77   8026   60
  33 Sławomir Kordjalik             Warszawa             133.36  12269   92
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.25   9727   73
  35 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00  21516  163
  36 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  37 Filip Warzecha                 Gdynia               131.48  23929  182
  38 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.47   6968   53
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.09  18615  142
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  41 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  42 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.90  24941  192
  43 Wojciech Sołdan                Rumia                129.88  24807  191
  44 Marek Reda                     Wołomin              129.74  25949  200
  45 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.70  21401  165
  46 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  47 Łukasz Bryła                   Mielec               129.38  23288  180
  48 Przemysław Herdzina            Kraków               129.11  25563  198
  49 Marek Salamon                  Bytom                128.94   8768   68
  50 Robert Kamiński                Warszawa             128.92  24365  189
  51 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.90  16113  125
  52 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.75  20987  163
  53 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.61  22764  177
  54 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.61  25336  197
  55 Mariusz Margalski              Pieczyska            128.61  18648  145
  56 Marek Roszak                   Poznań               128.50  25443  198
  57 Kuba Koisar                    Warszawa             128.47  24538  191
  58 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  59 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.96  13052  102
  60 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.69  11875   93
  61 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  62 Joanna Juszczak                Warszawa             127.55   9056   71
  63 Irena Sołdan                   Rumia                127.04  24265  191
  64 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.92  25004  197
  65 Paweł Janaś                    Głogów               126.86  24737  195
  66 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.80  23966  189
  67 Piotr Rosół                    Warszawa             126.71  24075  190
  68 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  69 Jakub Zaryński                 Świnoujście          126.11  20808  165
  70 Maciej Perzyński               Piła                 126.07  15507  123
  71 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.86  12586  100
  72 Łukasz Bobowski                Suchedniów           125.71  16720  133
  73 Rafał Matczak                  Milanówek            125.66  14451  115
  74 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.60  23864  190
  75 Tomasz Ciejka                  Kraków               125.41  12039   96
  76 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     124.86   7367   59
  77 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.77  24704  198
  78 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.69   8105   65
  79 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  80 Jarosław Michalak              Łódź                 124.43  16052  129
  81 Artur Koszel                   Warszawa             124.20  24592  198
  82 Maciej Michalak                Łódź                 124.08  21094  170
  83 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.95  20327  164
  84 Łukasz Kozub                   Brzesko              123.91   6815   55
  85 Ewa Ciszewska                  Katowice             123.77  23393  189
  86 Leszek Stecuła                 Bytom                123.17   5789   47
  87 Kamil Klinkosz                 Rumia                122.79   6999   57
  88 Bogusław Szyszka               Oława                122.72   3927   32
  89 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.66   6501   53
  90 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.63  10669   87
  91 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.38  21050  172
  92 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            122.31  22994  188
  93 Katarzyna Sołdan               Rumia                121.77  23989  197
  94 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.70  24097  198
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.68  23241  191
  96 Małgorzata Sulejewska          Kraków               121.39  12867  106
  97 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.19  15028  124
  98 Jan Kozłowski                  Kraków               121.18  22054  182
  99 Andrzej Grabiński              Suchedniów           120.96   9435   78
 100 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.67  23530  195
 101 Jakub Szymczak                 Łódź                 120.66  14720  122
 102 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  16405  136
 103 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.54  22782  189
 104 Iwona Kucia                    Kraków               120.47   7108   59
 105 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.37  23231  193
 106 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 120.17   3605   30
 107 Wojciech Morawski              Gliwice              120.16   6729   56
 108 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.11  22701  189
 109 Radosław Sowiński              Warszawa             120.10   9488   79
 110 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.06  22332  186
 111 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.03  21366  178
 112 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.97  14516  121
 113 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.91   3837   32
 114 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  119.83  12822  107
 115 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 116 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             119.40   7403   62
 117 Artur Tomczyk                  Piła                 119.35   9309   78
 118 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.13  15249  128
 119 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.92  11416   96
 120 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 121 Anna Niedzielko                Szczecin             118.72  14246  120
 122 Bartosz Orłowski               Bytom                118.54  20863  176
 123 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.53   8534   72
 124 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 125 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.36  17044  144
 126 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 127 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.24  21757  184
 128 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 129 Michał Alabrudziński           Włocławek            118.18   6500   55
 130 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.14   4962   42
 131 Daniel Janus                   Wąchock              117.99  18406  156
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.79  15430  131
 133 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 134 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 135 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.57  22221  189
 136 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             117.27  20992  179
 137 Agnieszka Krupka               Krosno               117.25  21340  182
 138 Magdalena Kublik               Warszawa             117.25  23333  199
 139 Mariusz Makuch                 Zator                117.18   6562   56
 140 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.08  17796  152
 141 Dominik Piasecki               Słupsk               117.06   5619   48
 142 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 143 Andrzej Gostomski              Łódź                 116.89   4208   36
 144 Beata Piotrowska               Łódź                 116.79  23358  200
 145 Marcin Skowron                 Zabrze               116.77  13662  117
 146 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 147 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.75  22883  196
 148 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.56  22263  191
 149 Joanna Stępień                 Katowice             116.50   5592   48
 150 Robert Głowacki                Łódź                 116.44   9781   84
 151 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.42  16764  144
 152 Łukasz Święcki                 Białystok            116.41   8614   74
 153 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 154 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.26  22904  197
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.15   5459   47
 156 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.08  20198  174
 157 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.00   4176   36
 158 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.98  23081  199
 159 Jacek Pietruszka               Kraków               115.81   8338   72
 160 Teresa Fortuna                 Lubin                115.59   4508   39
 161 Marta Dobrzańska               Kraków               115.58  12714  110
 162 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.58   4970   43
 163 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 164 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.53  22067  191
 165 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.42  12119  105
 166 Halina Roszak                  Poznań               115.23  21894  190
 167 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.10   6906   60
 168 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.95  18737  163
 169 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              114.90  10341   90
 170 Łukasz Baranowski              Reda                 114.56   4124   36
 171 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 172 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.41  22768  199
 173 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 174 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         114.17  13129  115
 175 Adam Klimont                   Wałcz                114.15  19633  172
 176 Jarosław Olek                  Warszawa             114.08   4107   36
 177 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.00  21888  192
 178 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.96   8205   72
 179 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       113.87  10134   89
 180 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 181 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.67   6820   60
 182 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.63  11136   98
 183 Marek Rogalski                 Warszawa             113.31  20623  182
 184 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.23   8379   74
 185 Jolanta Chłopińska             Wałcz                112.97  21917  194
 186 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.94   5421   48
 187 Stanisław Gasik                Warszawa             112.92  10840   96
 188 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.35   9437   84
 189 Grzegorz Kurowski              Warszawa             112.19   4039   36
 190 Robert Soszka                  Warszawa             112.18  10769   96
 191 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.05   4706   42
 192 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.00   4032   36
 193 Bogusław Książek               Szczecin             111.88  20250  181
 194 Jerzy Luter                    Bytom                111.85  22146  198
 195 Sławomir Buk                   Gliwice              111.72   6703   60
 196 Michał Ozimiński               Łódź                 111.60  21092  189
 197 Robert Zabłocki                Łódź                 111.60   6919   62
 198 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 199 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 200 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.27  20585  185
 201 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 202 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  17323  156
 203 Lucyna Śniadach                Rumia                110.95  12315  111
 204 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 205 Teresa Zalewska                Racibórz             110.57  14817  134
 206 Anita Bruska                   Gdynia               110.13   6718   61
 207 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 208 Sławomir Zabawa                Jasło                109.89   5824   53
 209 Dorota Zielińska               Piaseczno            109.85   3735   34
 210 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            109.69  13272  121
 211 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 212 Katarzyna Klimała              Kraków               109.54  17746  162
 213 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.54   6901   63
 214 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 215 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 109.44   9302   85
 216 Daniel Czernatowicz            Kraków               109.43   5034   46
 217 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.43  20244  185
 218 Bartosz Pięta                  Swarzędz             109.33   5904   54
 219 Anna Stefańska                 Łódź                 109.21  20749  190
 220 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.17  11135  102
 221 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.15  18447  169
 222 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 223 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.08   5781   53
 224 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.81  13166  121
 225 Weronika Rudnicka              Ustka                108.71  13806  127
 226 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.70  16088  148
 227 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.59  15203  140
 228 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.56  21386  197
 229 Alicja Kosińska                Szczecin             108.45   5097   47
 230 Grzegorz Kwiecień              Kraków               108.23  12338  114
 231 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.15  14708  136
 232 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.91  12518  116
 233 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 234 Tomasz Łapka                   Warszawa             107.87   5825   54
 235 Patrycja Śliwińska             Szczecin             107.81  20484  190
 236 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 237 Piotr Domański                 Łódź                 107.70   5708   53
 238 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 239 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.27   6651   62
 240 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.16  14788  138
 241 Daniel Tomczyk                 Piła                 107.14   5357   50
 242 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              106.87   6733   63
 243 Rafał Skibicki                 Lębork               106.86  21372  200
 244 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 245 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.30   6378   60
 246 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.27  13603  128
 247 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.23  21033  198
 248 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 249 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 250 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 251 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               105.95   6039   57
 252 Paweł Morga                    Warszawa             105.83   6985   66
 253 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 254 Marianna Kozłowska             Białystok            105.42   6958   66
 255 Maciej Kuczyński               Gdynia               105.31   8846   84
 256 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 257 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.07  20698  197
 258 Anna Dłużniewska               Warszawa             104.74  14559  139
 259 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 260 Michał Kolaj                   Ostróda              103.92  17770  171
 261 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 262 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 263 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.40   6721   65
 264 Sylwester Wójcik               Lublin               103.38  13439  130
 265 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 266 Sławomir Długosz               Ostróda              103.22   9393   91
 267 Agnieszka Goniowska            Wrocław              103.19   8255   80
 268 Czesław Grajewski              Choroszcz            102.72   3698   36
 269 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 102.69   3697   36
 270 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.53  19789  193
 271 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 272 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 273 Monika Lewandowska             Warszawa             102.00   3060   30
 274 Anna Arana                     Warszawa             101.82  16189  159
 275 Paweł Michalski                Ksawerów             101.69   7322   72
 276 Joanna Brychcy                 Katowice             101.65  19416  191
 277 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  101.63   5996   59
 278 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.52  17462  172
 279 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.13  13956  138
 280 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 281 Marek Kocikowski               Ostróda              101.06   7276   72
 282 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.00   3636   36
 283 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 100.92  16046  159
 284 Bartłomiej Dalecki             Rumia                100.88   3228   32
 285 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 286 Adam Janicki                   Łódź                 100.69  18728  186
 287 Dorota  Kwaśny                 Szczecin             100.61   3622   36
 288 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.59  19213  191
 289 Paweł Opyc                     Warszawa             100.23   5713   57
 290 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 291 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 292 Maciej Pilc                    Poznań                99.75   5087   51
 293 Przemysław Pawlic              Wrocław               99.46  14919  150
 294 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          99.31   4767   48
 295 Wojciech Wróbel                Zator                 99.28   5957   60
 296 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 297 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 298 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 299 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.61  10453  106
 300 Tomasz  Jedynak                Majków                98.17   3436   35
 301 Małgorzata Sikora              Kraków                97.78   3618   37
 302 Katarzyna Majewska             Lublin                97.64  10155  104
 303 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      97.55   4292   44
 304 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 305 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 306 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.09   4272   44
 307 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 308 Urszula Solarska               Łódź                  96.49  18429  191
 309 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.38   8578   89
 310 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 311 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 312 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              96.19   5098   53
 313 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.94   7867   82
 314 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 315 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 316 Monika Rubinstein              Warszawa              94.79   5877   62
 317 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.57   5485   58
 318 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             94.36   6888   73
 319 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.31  16127  171
 320 Jacek Cichecki                 Józefów               93.67   7119   76
 321 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  93.30   4105   44
 322 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 323 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 324 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 325 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 326 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          92.77   6123   66
 327 Joanna Żłobicka                Wrocław               92.57   3240   35
 328 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 329 Wojciech Obremski              Legnica               92.35   5818   63
 330 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 331 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.37   5482   60
 332 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 333 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.93   4183   46
 334 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 335 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.12   5858   65
 336 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.61   9678  108
 337 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 338 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 339 Agnieszka Kozak                Gdynia                89.17   4191   47
 340 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 341 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.43   5394   61
 342 Radosław Więch                 Warszawa              88.18   5820   66
 343 Monika Jędryka                 Chrzanów              88.06   3170   36
 344 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           87.88   3691   42
 345 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 346 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 347 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.94   2869   33
 348 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 349 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.56   5107   59
 350 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 351 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 352 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 353 Paweł Golubiński               Gdynia                82.98   5311   64
 354 Filip Dalecki                  Rumia                 82.37   2883   35
 355 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 356 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.06  13618  168
 357 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 358 Agata Pastusiak                Sulęcin               79.44   8023  101
 359 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 360 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 361 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.06   2697   35
 362 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 363 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 364 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 365 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 366 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.97   8950  121
 367 Paulina Naplocha               Racibórz              70.53   7406  105
 368 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 15-09-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Łukasz Miłosz                  Warszawa             127.90   3709   29
   2 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.36   3566   28
   3 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.39   2867   28
   4 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.89   2825   28
   5 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.43   2756   28
   6 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   7 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   8 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
   9 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  10 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
  11 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  137.42   3298   24
  12 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  13 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  14 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  15 Marek Róziecki                 Rybnik               120.38   2889   24
  16 Paweł Kowalski                 Kutno                118.83   2852   24
  17 Tomasz Górka                   Łęczna               118.04   2833   24
  18 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  19 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  20 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       115.50   2772   24
  21 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  22 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  23 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  24 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  25 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  26 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  27 Piotr Chabowski                Piła                 107.67   2584   24
  28 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  29 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  30 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  31 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  32 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  33 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   98.38   2361   24
  34 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  35 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  36 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  37 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  38 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  39 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.71   2225   24
  40 Joanna Kubińska                Warszawa              92.54   2221   24
  41 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  42 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  83.58   2006   24
  43 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  44 Danuta Głowacka                Nowa Sól              79.17   1900   24
  45 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  46 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                98.30   2261   23
  47 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  48 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  49 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  50 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  52 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  53 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  54 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  55 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  56 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  57 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  58 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.96   1793   23
  59 Julia Solarska                 Łódź                  71.00   1633   23
  60 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  61 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  62 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  63 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  64 Tomasz Silny                   Gdynia                86.95   1913   22
  65 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  66 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  67 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  68 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  69 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  70 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  71 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  72 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  73 Filip Klar                     Mielec               117.60   2352   20
  74 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  75 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  76 Maksymilian Kardas             Warszawa             100.55   2011   20
  77 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.80   1956   20
  78 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  79 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  80 Beata Wiączkowska              Wrocław              140.00   2660   19
  81 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  82 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  83 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  84 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  85 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  86 Krzysztof Zawadzki             Sampława              73.95   1405   19
  87 Andrzej Słapiński              Warszawa             130.00   2340   18
  88 Marta Kleinrok                 Lublin               105.28   1895   18
  89 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            105.28   1895   18
  90 Iwona Rutkowska                Warszawa              97.00   1746   18
  91 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  92 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  93 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  94 Mirosław Dejna                 Sampława              52.44    944   18
  95 Jarosław Krzemiński            Tuchów               125.41   2132   17
  96 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
  97 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  98 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              70.35   1196   17
  99 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 100 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 101 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
 102 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
 103 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
 104 Dominik Wester                 Warszawa              96.00   1440   15
 105 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 106 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
 107 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
 108 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 109 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 110 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 111 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 112 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 113 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 114 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 115 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 116 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 117 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 118 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 119 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 120 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 121 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 122 Jacek Karwowski                Płock                111.67   1340   12
 123 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 124 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 125 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 126 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 127 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 128 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 129 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 130 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 131 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 132 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 133 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 134 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             105.58   1267   12
 135 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 136 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 137 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 138 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 139 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 140 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 141 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 142 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 143 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 144 Anna Swoboda                   Wałbrzych            102.92   1235   12
 145 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      102.58   1231   12
 146 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 147 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 148 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 149 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    101.00   1212   12
 150 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 151 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 152 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 153 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 154 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 155 Władysław Zieliński            Lębork                99.08   1189   12
 156 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 157 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 158 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 159 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 160 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 161 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 162 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.75   1173   12
 163 Katarzyna Kowalewska           Poznań                97.58   1171   12
 164 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 165 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 166 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 167 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 168 Dorota Patera                  Legnica               94.67   1136   12
 169 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 170 Jacek Dec                      Pszczew               94.42   1133   12
 171 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 172 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 173 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 174 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 175 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 176 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 177 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 178 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 179 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 180 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 181 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 182 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 183 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 184 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 185 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 186 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 187 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 188 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 189 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 190 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 191 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 192 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 193 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 194 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 195 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 196 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 197 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 198 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 199 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 200 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 201 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 202 Tomasz Smulewicz               Łódź                 110.45   1215   11
 203 Justyna Szymendera             Ostrów Wielkopolski  103.64   1140   11
 204 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 205 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 206 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 207 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 208 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 209 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 210 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 211 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 212 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 213 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 214 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 215 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 216 Bartosz Milczarek              Łódź                  81.00    891   11
 217 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 218 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 219 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 220 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 221 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 222 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 223 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 224 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 225 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 226 Waldemar Bulkowski             Chojnów               72.91    802   11
 227 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 228 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 229 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 230 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 231 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 232 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 233 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 234 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 235 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 236 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 237 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 238 Wacław Sarek                   Jaworzno              62.64    689   11
 239 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 240 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 241 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 242 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 243 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 244 Blanka Zwolińska               Skierdy               54.73    602   11
 245 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 246 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 247 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 248 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 249 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 250 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 251 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 252 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 253 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 254 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 255 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 256 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 257 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 258 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 259 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 260 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 261 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 262 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 263 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 264 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 265 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 266 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 267 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 268 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 269 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 270 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 271 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 272 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 273 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 274 Paweł Czubla                   Kock                 128.14    897    7
 275 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 276 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 277 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 278 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 279 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 280 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 281 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 282 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 283 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 284 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 285 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 286 Andrzej Szymański              Łódź                  66.14    463    7
 287 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 288 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 289 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 290 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 291 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 292 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 293 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 294 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 295 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 296 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 297 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 298 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 299 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 300 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 301 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 302 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 303 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 304 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 305 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 306 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 307 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 308 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 309 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 310 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 311 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 312 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 313 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 314 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 315 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 316 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 317 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 318 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 319 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 320 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 321 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 322 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 323 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 324 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 325 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 326 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 327 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 328 Jerzy Augustyniak              Łódź                  97.00    291    3
 329 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 330 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 331 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 332 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 333 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 334 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 335 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 336 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 337 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 338 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 339 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 340 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 341 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 342 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 343 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 344 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 345 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 346 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 347 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 348 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 349 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 350 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 351 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 352 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 353 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 354 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 355 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 356 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 357 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 358 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 359 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie