Wrocław22
września
Wrocław 22-23 września III Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2007Grand Prix 2007
Milanówek29
września
Milanówek 29-30 września II Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
Nowe Miasto Lubawskie 6
października
Nowe Miasto Lubawskie 6- 7 października X Mistrzostwa Warmii i Mazur
Nie ma to jak „Truskawki w Milanówku”29 - 30 września 2007 — II Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

II Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Milanówek, 29 - 30 września 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Nie ma to jak „Truskawki w Milanówku”Zgodnie z obietnicami organizatorów, Marioli Osajdy-Matczak, Krzysztofa Bukowskiego, Macieja CzupryniakaMarka Dudkiewicza, słodkie, czerwoniutkie i ogromne truskawki czekały na uczestników II Mistrzostw Milanówka. Po ilości zawodników można przypuszczać, że mało jest amatorów tych cudownych owoców wśród scrabblistów. Na turniej rozgrywany w Miejskim Ośrodku Kultury stawiło się 58 graczy. Oficjalnego otwarcia i zakończenia turnieju dokonał Burmistrz Milanówka, p. Jerzy Wysocki. Władze miasta reprezentował również Jerzy Olczak, przewodniczący rady miejskiej. Turniej był nieco inny niż dwa poprzednie. Nie było w nim faworyta, który zapewniłby sobie zwycięstwo na rundę lub dwie przed końcem turnieju. Po pierwszym dniu jedynym zawodnikiem z kompletem punktów był Paweł Jackowski. W niedzielę nie wiodło mu się tak dobrze i dołożył do swoich zwycięstw tylko jedno. Na pierwszym miejscu zmieniali sie kolejno Stanisław Rydzik, Szymon Fidziński i Marek Syczuk. I to właśnie Marek Syczuk z Warszawy został zwycięzcą II Mistrzostw Milanówka. Nie powiodła się próba obrony tytułu Filipowi Sosinowi, który zajął dopiero 22 miejsce. Na drugim miejscu uplasował się Stanisław Rydzik z Warszawy, a na najniższym podium stanął Maciej Michalak z Łodzi. W czasie sobotnich zmagań przeprowadzony został konkurs językowy. Profesor Jerzy Bralczyk wręczył nagrodę zwyciezcy tego konkursu, którym został Paweł Jackowski z Warszawy. Za rok również są już zamówione truskaweczki, więc ci co nie próbowali truskawek rodem z Milanówka, niech rezerwują sobie wolny weekend na III Mistrzostwa Milanówka.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Truskawki w Milanówku (I Mistrzostwa Milanówka)




Wyniki turnieju II Mistrzostwa w Milanówku "Truskawki w Milanówku"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Syczuk               Warszawa               140.47     10.0     5081     1881      553
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.68      9.0     5068     1803      937
  3 Maciej          Michalak             Łódź                   124.08      9.0     4843     1848      522
  4 Szymon          Fidziński            Warszawa               135.67      9.0     4570     1855       81
  5 Robert          Kamiński             Warszawa               128.92      8.0     5004     1711      846
  6 Paweł           Jackowski            Warszawa               137.48      8.0     4953     1759      669
  7 Michał          Alabrudziński        Włocławek              118.18      8.0     4877     1626      676
  8 Mariusz         Margalski            Pieczyska              128.61      8.0     4853     1731      605
  9 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.80      8.0     4666     1689      233
 10 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               127.96      8.0     4595     1647      320
 11 Michał          Ozimiński            Łódź                   112.21      8.0     4514     1698      122
 12 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               117.40      8.0     4431     1609      294
 13 Piotr           Pietuchowski         Białystok              135.88      7.0     4984     1532      511
 14 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.13      7.0     4772     1459      375
 15 Anna            Dłużniewska          Warszawa               104.74      7.0     4629     1578      756
 16 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.97      7.0     4613     1586     -128
 17 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               121.35      7.0     4590     1520       91
 18 Kuba            Koisar               Warszawa               128.40      7.0     4539     1559       32
 19 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             114.94      7.0     4530     1509      -88
 20 Piotr           Rosół                Warszawa               126.71      7.0     4457     1427       79
 21 Tomasz          Łapka                Warszawa               107.87      7.0     4430     1555      139
 22 Filip           Sosin                Warszawa               136.25      7.0     4404     1596      -89
 23 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                135.50      6.0     4902     1428      404
 24 Marek           Reda                 Wołomin                131.32      6.0     4848     1457      534
 25 Maciej          Czupryniak           Milanówek              133.25      6.0     4682     1526       -6
 26 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.03      6.0     4633     1408      -51
 27 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 112.00      6.0     4543     1476     -106
 28 Małgorzata      Deszczyńska          Milanówek              126.37      6.0     4492     1472     -106
 29 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                141.59      6.0     4394     1510      109
 30 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   101.52      6.0     4375     1446      -91
 31 Marek           Rogalski             Warszawa               113.31      6.0     4371     1407     -114
 32 Tomasz          Ruta                 Warszawa               120.62      6.0     4302     1403     -196
 33 Karolina        Drabik               Skarżysko              100.00      5.0     4628     1210      334
 34 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               119.40      5.0     4597     1249      284
 35 Grzegorz        Bajer                Łódź                   101.13      5.0     4550     1285      -59
 36 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.11      5.0     4547     1233      120
 37 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             116.42      5.0     4496     1347     -100
 38 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 120.54      5.0     4372     1332     -277
 39 Monika          Lewandowska          Warszawa               102.00      5.0     4341     1335     -273
 40 Anna            Arana                Warszawa               101.49      5.0     4327     1281     -183
 41 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              120.67      5.0     4270     1294     -184
 42 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      5.0     4138     1256     -114
 43 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      5.0     3893     1218     -616
 44 Magdalena       Kublik               Warszawa               117.03      4.0     4506     1204       23
 45 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              116.26      4.0     4474     1181      -12
 46 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               119.91      4.0     4184     1131     -110
 47 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             105.07      4.0     3904     1161     -606
 48 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      4.0     3853     1137     -405
 49 Rafał           Wesołowski           Warszawa               119.74      4.0     2622      877       29
 50 Piotr           Szewczyk             Skarżysko-Kamienna     100.00      3.5     3606      916     -205
 51 Ewa             Szewczyk             Skarżysko-Kamienna     100.00      3.5     3605      931     -139
 52 Jarosław        Olek                 Warszawa               114.08      3.0     2479      842     -609
 53 Maksymilian     Kardas               Warszawa               100.00      2.5     3881      859        3
 54 Jan             Olek                 Warszawa               100.00      2.0     2333      759     -669
 55 Stanisław       Gasik                Warszawa               112.92      1.0      922      302     -307
 56 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              116.15      1.0      713      254      -89
 57 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      0.5     2457      620    -2232
 58 Rafał           Matczak              Milanówek              125.66      0.0      601      102     -317
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa w Milanówku "Truskawki w Milanówku"



	Mariusz Skrobosz 145.80 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         118.18 +  373: 356  168
    2    11 Andrzej        Kwiatkowski           121.35 +  490: 336  171
    3     5 Anna           Dłużniewska           104.74 +  382: 377  155
    4     3 Marek          Reda                  131.32 +  362: 352  181
    5     2 Szymon         Fidziński             135.67 +  369: 328  186
    6     1 Paweł          Jackowski             137.48 -  389: 401   87
    7     2 Stanisław      Rydzik                140.68 -  380: 397   91
    8     4 Maciej         Michalak              124.08 -  369: 471   74
    9     8 Filip          Sosin                 136.25 -  366: 397   86
   10    14 Monika         Lewandowska           102.00 +  392: 330  152
   11     8 Maciej         Czupryniak            133.25 +  392: 390  183
   12     6 Anna           Dłużniewska           104.74 +  402: 298  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Andrzej Oleksiak 141.59 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kurowski              117.40 +  460: 297  167
    2     8 Andrzej        Rechowicz             122.03 +  429: 395  172
    3     3 Maciej         Czupryniak            133.25 -  317: 346   83
    4    13 Mariola        Osajda-Matczak        120.67 +  424: 373  171
    5     9 Michał         Alabrudziński         118.18 +  388: 289  168
    6     2 Stanisław      Rydzik                140.68 -  304: 477   91
    7     4 Robert         Kamiński              128.92 +  350: 294  179
    8     6 Kuba           Koisar                128.40 +  408: 305  178
    9     3 Maciej         Michalak              124.08 -  293: 376   74
   10     5 Mariusz        Margalski             128.61 -  354: 414   79
   11    10 Michał         Ozimiński             112.21 -  353: 380   62
   12    13 Filip          Sosin                 136.25 -  314: 339   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Stanisław Rydzik 140.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Magdalena      Kublik                117.03 +  438: 329  167
    2    12 Joanna         Kubińska              100.00 +  449: 223  150
    3     4 Michał         Ozimiński             112.21 -  345: 397   62
    4    10 Grażyna        Wesołowska            101.52 +  461: 285  152
    5     4 Maciej         Michalak              124.08 +  469: 310  174
    6     2 Andrzej        Oleksiak              141.59 +  477: 304  192
    7     2 Mariusz        Skrobosz              145.80 +  397: 380  196
    8     2 Mariusz        Margalski             128.61 +  384: 312  179
    9     1 Szymon         Fidziński             135.67 -  426: 450   86
   10     2 Paweł          Jackowski             137.48 +  487: 324  187
   11     2 Robert         Kamiński              128.92 -  343: 467   79
   12     2 Robert         Kamiński              128.92 +  392: 350  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Marek Syczuk 140.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Kubicki               116.42 -  433: 475   66
    2    15 Grzegorz       Pukniel               120.54 +  482: 362  171
    3     8 Robert         Kamiński              128.92 -  333: 519   79
    4    15 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  365: 333  150
    5    14 Anna           Dłużniewska           104.74 +  409: 360  155
    6     9 Piotr          Jakubiak              119.40 +  447: 345  169
    7     6 Filip          Sosin                 136.25 +  432: 303  186
    8     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.35 +  487: 401  171
    9     2 Paweł          Jackowski             137.48 +  391: 357  187
   10     3 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  538: 415  175
   11     1 Szymon         Fidziński             135.67 +  359: 333  186
   12     1 Szymon         Fidziński             135.67 +  405: 325  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 12 156.75




	Paweł Jackowski 137.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Dudkiewicz            116.26 +  359: 346  166
    2    13 Krzysztof      Jaworski              119.91 +  424: 322  170
    3     7 Tomasz         Zwoliński             135.50 +  408: 383  186
    4     1 Mariusz        Kubicki               116.42 +  397: 311  166
    5     1 Małgorzata     Deszczyńska           126.37 +  438: 252  176
    6     1 Mariusz        Skrobosz              145.80 +  401: 389  196
    7     1 Michał         Waszkiewicz           127.96 +  549: 312  178
    8     1 Szymon         Fidziński             135.67 -  327: 367   86
    9     2 Marek          Syczuk                140.47 -  357: 391   90
   10     2 Stanisław      Rydzik                140.68 -  324: 487   91
   11     3 Mariusz        Margalski             128.61 -  380: 468   79
   12     5 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  589: 256  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Filip Sosin 136.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Bukowski              116.15 +  463: 281  166
    2     6 Tomasz         Łapka                 107.87 +  397: 353  158
    3     1 Mariusz        Kubicki               116.42 -  353: 430   66
    4    12 Jan            Olek                  100.00 +  428: 294  150
    5     8 Mikołaj        Fidziński             112.00 +  368: 361  162
    6     3 Mariusz        Margalski             128.61 -  280: 435   79
    7     6 Marek          Syczuk                140.47 -  303: 432   90
    8     8 Marek          Reda                  131.32 +  385: 364  181
    9     8 Mariusz        Skrobosz              145.80 +  397: 366  196
   10     4 Robert         Kamiński              128.92 -  329: 473   79
   11    11 Piotr          Rosół                 126.71 -  362: 390   77
   12    13 Andrzej        Oleksiak              141.59 +  339: 314  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Piotr Pietuchowski 135.88 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Beata          Piotrowska            116.13 +  492: 309  166
    2     3 Małgorzata     Deszczyńska           126.37 -  351: 507   76
    3    10 Maciej         Michalak              124.08 -  389: 446   74
    4    16 Rafał          Wesołowski            119.74 -  438: 459   70
    5    20 Anna           Arana                 101.49 +  458: 326  151
    6    14 Mikołaj        Fidziński             112.00 +  467: 350  162
    7    10 Grzegorz       Pukniel               120.54 +  403: 328  171
    8     7 Maciej         Czupryniak            133.25 +  389: 318  183
    9     4 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  335: 340   75
   10     8 Wojciech       Gołęcki               105.07 +  419: 281  155
   11     6 Michał         Alabrudziński         118.18 -  378: 496   68
   12     9 Marek          Reda                  131.32 +  465: 313  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Szymon Fidziński 135.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Eugeniusz      Wróblewski            114.94 +  401: 364  165
    2     7 Zbigniew       Wietecki              120.11 +  391: 356  170
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  376: 359  175
    4     4 Michał         Ozimiński             112.21 +  390: 365  162
    5     2 Mariusz        Skrobosz              145.80 -  328: 369   96
    6     5 Małgorzata     Deszczyńska           126.37 +  427: 399  176
    7     3 Mariusz        Margalski             128.61 +  389: 373  179
    8     1 Paweł          Jackowski             137.48 +  367: 327  187
    9     1 Stanisław      Rydzik                140.68 +  450: 426  191
   10     1 Maciej         Michalak              124.08 +  393: 387  174
   11     1 Marek          Syczuk                140.47 -  333: 359   90
   12     1 Marek          Syczuk                140.47 -  325: 405   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1855  / 12 154.58




	Tomasz Zwoliński 135.50 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jarosław       Olek                  114.08 +  431: 373  164
    2     2 Grażyna        Wesołowska            101.52 +  430: 251  152
    3     7 Paweł          Jackowski             137.48 -  383: 408   87
    4     8 Kuba           Koisar                128.40 -  363: 469   78
    5    16 Mariola        Osajda-Matczak        120.67 -  328: 388   71
    6    17 Marek          Rogalski              113.31 -  373: 378   63
    7    19 Mikołaj        Fidziński             112.00 +  422: 298  162
    8    16 Piotr          Jakubiak              119.40 +  421: 420  169
    9    13 Maciej         Czupryniak            133.25 -  378: 505   83
   10     9 Andrzej        Rechowicz             122.03 +  492: 337  172
   11    13 Małgorzata     Deszczyńska           126.37 -  334: 350   76
   12    15 Grzegorz       Bajer                 101.13 +  547: 321  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Maciej Czupryniak 133.25 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Rogalski              113.31 +  454: 403  163
    2     9 Rafał          Wesołowski            119.74 +  385: 367  170
    3     3 Andrzej        Oleksiak              141.59 +  346: 317  192
    4     2 Małgorzata     Deszczyńska           126.37 -  320: 459   76
    5     7 Mariusz        Margalski             128.61 -  327: 457   79
    6    10 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  368: 411   75
    7    13 Marek          Dudkiewicz            116.26 +  441: 411  166
    8     7 Piotr          Pietuchowski          135.88 -  318: 389   86
    9    13 Tomasz         Zwoliński             135.50 +  505: 378  186
   10    15 Tomasz         Ruta                  120.62 +  418: 285  171
   11     8 Mariusz        Skrobosz              145.80 -  390: 392   96
   12    10 Beata          Piotrowska            116.13 -  410: 419   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Marek Reda 131.32 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Gasik                 112.92 +  446: 263  163
    2    10 Michał         Ozimiński             112.21 -  384: 435   62
    3    11 Eugeniusz      Wróblewski            114.94 +  455: 335  165
    4     3 Mariusz        Skrobosz              145.80 -  352: 362   96
    5    10 Tomasz         Łapka                 107.87 -  313: 372   58
    6    16 Jarosław       Olek                  114.08 +  517: 302  164
    7    11 Piotr          Jakubiak              119.40 +  427: 283  169
    8     8 Filip          Sosin                 136.25 -  364: 385   86
    9    11 Monika         Lewandowska           102.00 +  556: 311  152
   10     7 Kuba           Koisar                128.40 +  482: 347  178
   11     5 Michał         Waszkiewicz           127.96 -  239: 454   78
   12     9 Piotr          Pietuchowski          135.88 -  313: 465   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Robert Kamiński 128.92 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Ozimiński             112.21 -  358: 375   62
    2    21 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  391: 334  150
    3     8 Marek          Syczuk                140.47 +  519: 333  190
    4     6 Anna           Dłużniewska           104.74 +  422: 287  155
    5     6 Michał         Waszkiewicz           127.96 -  391: 427   78
    6     6 Kuba           Koisar                128.40 +  390: 349  178
    7     4 Andrzej        Oleksiak              141.59 -  294: 350   92
    8    10 Tomasz         Ruta                  120.62 +  467: 352  171
    9     5 Grzegorz       Kurowski              117.40 +  482: 287  167
   10     4 Filip          Sosin                 136.25 +  473: 329  186
   11     2 Stanisław      Rydzik                140.68 +  467: 343  191
   12     2 Stanisław      Rydzik                140.68 -  350: 392   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Mariusz Margalski 128.61 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mikołaj        Fidziński             112.00 +  488: 281  162
    2     4 Maciej         Michalak              124.08 +  367: 330  174
    3     2 Małgorzata     Deszczyńska           126.37 -  404: 423   76
    4     7 Tomasz         Łapka                 107.87 +  391: 387  158
    5     7 Maciej         Czupryniak            133.25 +  457: 327  183
    6     3 Filip          Sosin                 136.25 +  435: 280  186
    7     3 Szymon         Fidziński             135.67 -  373: 389   86
    8     2 Stanisław      Rydzik                140.68 -  312: 384   91
    9     6 Michał         Ozimiński             112.21 +  424: 327  162
   10     5 Andrzej        Oleksiak              141.59 +  414: 354  192
   11     3 Paweł          Jackowski             137.48 +  468: 380  187
   12     3 Maciej         Michalak              124.08 -  320: 386   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Kuba Koisar 128.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Łapka                 107.87 -  368: 403   58
    2    19 Grzegorz       Kurowski              117.40 +  417: 344  167
    3    16 Jarosław       Olek                  114.08 +  366: 342  164
    4     8 Tomasz         Zwoliński             135.50 +  469: 363  186
    5     3 Mariusz        Kubicki               116.42 +  427: 331  166
    6     6 Robert         Kamiński              128.92 -  349: 390   79
    7     9 Tomasz         Ruta                  120.62 +  399: 387  171
    8     6 Andrzej        Oleksiak              141.59 -  305: 408   92
    9    10 Grażyna        Wesołowska            101.52 +  356: 318  152
   10     7 Marek          Reda                  131.32 -  347: 482   81
   11     9 Andrzej        Kwiatkowski           121.35 -  362: 367   71
   12    11 Andrzej        Rechowicz             122.03 +  374: 372  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Michał Waszkiewicz 127.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Gołęcki               105.07 +  407: 279  155
    2     5 Mariusz        Kubicki               116.42 -  303: 481   66
    3    13 Marek          Rogalski              113.31 +  439: 206  163
    4     9 Magdalena      Kublik                117.03 +  405: 383  167
    5     6 Robert         Kamiński              128.92 +  427: 391  179
    6     4 Andrzej        Kwiatkowski           121.35 +  440: 352  171
    7     1 Paweł          Jackowski             137.48 -  312: 549   87
    8     5 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  369: 397   75
    9     9 Piotr          Rosół                 126.71 +  375: 286  177
   10     6 Tomasz         Łapka                 107.87 +  338: 288  158
   11     5 Marek          Reda                  131.32 +  454: 239  181
   12     4 Michał         Alabrudziński         118.18 -  326: 424   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Piotr Rosół 126.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Dłużniewska           104.74 -  215: 433   55
    2    28 Grzegorz       Bajer                 101.13 -  366: 414   51
    3    25 Monika         Lewandowska           102.00 -  323: 353   52
    4    26 Ewa            Szewczyk              100.00 +  341: 281  150
    5    22 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  433: 327  150
    6    21 Karolina       Drabik                100.00 +  428: 367  150
    7    17 Magdalena      Kublik                117.03 +  407: 400  167
    8    12 Grzegorz       Pukniel               120.54 +  444: 299  171
    9     9 Michał         Waszkiewicz           127.96 -  286: 375   78
   10    20 Joanna         Kubińska              100.00 +  454: 395  150
   11    11 Filip          Sosin                 136.25 +  390: 362  186
   12     8 Grzegorz       Kurowski              117.40 -  370: 372   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Małgorzata Deszczyńska 126.37 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Monika         Lewandowska           102.00 +  430: 290  152
    2     3 Piotr          Pietuchowski          135.88 +  507: 351  186
    3     2 Mariusz        Margalski             128.61 +  423: 404  179
    4     2 Maciej         Czupryniak            133.25 +  459: 320  183
    5     1 Paweł          Jackowski             137.48 -  252: 438   87
    6     5 Szymon         Fidziński             135.67 -  399: 427   86
    7     5 Maciej         Michalak              124.08 -  305: 532   74
    8     9 Tomasz         Łapka                 107.87 -  305: 366   58
    9    15 Anna           Arana                 101.49 +  371: 351  151
   10    16 Eugeniusz      Wróblewski            114.94 -  357: 375   65
   11    13 Tomasz         Zwoliński             135.50 +  350: 334  186
   12    12 Eugeniusz      Wróblewski            114.94 -  334: 410   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Rafał Matczak 125.66 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grażyna        Wesołowska            101.52 -  320: 498   52
    2    26 Jan            Olek                  100.00 -  281: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     102  /  2  51.00




	Krzysztof Sporczyk 124.97 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Arana                 101.49 +  433: 402  151
    2    14 Mariola        Osajda-Matczak        120.67 +  430: 281  171
    3     6 Szymon         Fidziński             135.67 -  359: 376   86
    4    11 Mikołaj        Fidziński             112.00 -  408: 437   62
    5    11 Beata          Piotrowska            116.13 +  371: 289  166
    6    10 Maciej         Czupryniak            133.25 +  411: 368  183
    7     8 Grażyna        Wesołowska            101.52 +  403: 358  152
    8     5 Michał         Waszkiewicz           127.96 +  397: 369  178
    9     4 Piotr          Pietuchowski          135.88 +  340: 335  186
   10     3 Marek          Syczuk                140.47 -  415: 538   90
   11     4 Maciej         Michalak              124.08 -  390: 399   74
   12     5 Paweł          Jackowski             137.48 -  256: 589   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Maciej Michalak 124.08 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Bajer                 101.13 +  417: 313  151
    2     4 Mariusz        Margalski             128.61 -  330: 367   79
    3    10 Piotr          Pietuchowski          135.88 +  446: 389  186
    4    14 Tomasz         Ruta                  120.62 +  390: 371  171
    5     4 Stanisław      Rydzik                140.68 -  310: 469   91
    6     8 Marek          Dudkiewicz            116.26 +  399: 342  166
    7     5 Małgorzata     Deszczyńska           126.37 +  532: 305  176
    8     4 Mariusz        Skrobosz              145.80 +  471: 369  196
    9     3 Andrzej        Oleksiak              141.59 +  376: 293  192
   10     1 Szymon         Fidziński             135.67 -  387: 393   86
   11     4 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  399: 390  175
   12     3 Mariusz        Margalski             128.61 +  386: 320  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1848  / 12 154.00




	Andrzej Rechowicz 122.03 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Karolina       Drabik                100.00 +  393: 299  150
    2     8 Andrzej        Oleksiak              141.59 -  395: 429   92
    3    15 Jan            Olek                  100.00 -  332: 404   50
    4    21 Jarosław       Olek                  114.08 +  423: 362  164
    5    18 Tomasz         Ruta                  120.62 -  365: 383   71
    6    20 Monika         Lewandowska           102.00 +  441: 431  152
    7    14 Grzegorz       Kurowski              117.40 -  376: 453   67
    8    17 Eugeniusz      Wróblewski            114.94 +  482: 392  165
    9    12 Mikołaj        Fidziński             112.00 +  396: 367  162
   10     9 Tomasz         Zwoliński             135.50 -  337: 492   86
   11    14 Grzegorz       Pukniel               120.54 +  321: 298  171
   12    11 Kuba           Koisar                128.40 -  372: 374   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Andrzej Kwiatkowski 121.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  441: 288  150
    2    11 Mariusz        Skrobosz              145.80 -  336: 490   96
    3    17 Stanisław      Gasik                 112.92 +  501: 271  163
    4     5 Grzegorz       Bajer                 101.13 +  414: 341  151
    5     5 Michał         Ozimiński             112.21 +  391: 379  162
    6     4 Michał         Waszkiewicz           127.96 -  352: 440   78
    7     7 Rafał          Wesołowski            119.74 +  348: 337  170
    8     3 Marek          Syczuk                140.47 -  401: 487   90
    9     7 Tomasz         Łapka                 107.87 -  310: 363   58
   10    12 Mikołaj        Fidziński             112.00 +  360: 349  162
   11     9 Kuba           Koisar                128.40 +  367: 362  178
   12     7 Michał         Ozimiński             112.21 -  369: 392   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Mariola Osajda-Matczak 120.67 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maksymilian    Kardas                100.00 +  323: 301  150
    2    14 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  281: 430   75
    3    20 Krzysztof      Jaworski              119.91 +  432: 341  170
    4    13 Andrzej        Oleksiak              141.59 -  373: 424   92
    5    16 Tomasz         Zwoliński             135.50 +  388: 328  186
    6    11 Grzegorz       Pukniel               120.54 -  313: 434   71
    7    16 Michał         Ozimiński             112.21 -  338: 354   62
    8    21 Mikołaj        Fidziński             112.00 -  366: 442   62
    9    21 Zbigniew       Wietecki              120.11 -  314: 478   70
   10    21 Karolina       Drabik                100.00 +  412: 277  150
   11    21 Anna           Arana                 101.49 -  320: 412   51
   12    23 Wojciech       Gołęcki               105.07 +  410: 233  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Tomasz Ruta 120.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Kubińska              100.00 -  256: 372   50
    2    27 Urszula        Solarska              100.00 +  367: 311  150
    3    19 Rafał          Wesołowski            119.74 +  385: 324  170
    4    14 Maciej         Michalak              124.08 -  371: 390   74
    5    18 Andrzej        Rechowicz             122.03 +  383: 365  172
    6    13 Tomasz         Łapka                 107.87 +  385: 313  158
    7     9 Kuba           Koisar                128.40 -  387: 399   78
    8    10 Robert         Kamiński              128.92 -  352: 467   79
    9    14 Michał         Alabrudziński         118.18 -  394: 423   68
   10    15 Maciej         Czupryniak            133.25 -  285: 418   83
   11    20 Krzysztof      Jaworski              119.91 +  319: 307  170
   12    18 Anna           Arana                 101.49 +  418: 409  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Grzegorz Pukniel 120.54 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jan            Olek                  100.00 +  433: 261  150
    2    15 Marek          Syczuk                140.47 -  362: 482   90
    3    14 Magdalena      Kublik                117.03 -  328: 535   67
    4    19 Marek          Rogalski              113.31 +  397: 369  163
    5    15 Zbigniew       Wietecki              120.11 +  441: 323  170
    6    11 Mariola        Osajda-Matczak        120.67 +  434: 313  171
    7    10 Piotr          Pietuchowski          135.88 -  328: 403   86
    8    12 Piotr          Rosół                 126.71 -  299: 444   77
    9    17 Wojciech       Gołęcki               105.07 +  384: 375  155
   10    11 Michał         Alabrudziński         118.18 -  340: 437   68
   11    14 Andrzej        Rechowicz             122.03 -  298: 321   72
   12    17 Marek          Rogalski              113.31 -  328: 386   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Zbigniew Wietecki 120.11 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Urszula        Solarska              100.00 +  462: 320  150
    2     7 Szymon         Fidziński             135.67 -  356: 391   86
    3    12 Grzegorz       Bajer                 101.13 -  293: 457   51
    4    23 Joanna         Kubińska              100.00 +  501: 303  150
    5    15 Grzegorz       Pukniel               120.54 -  323: 441   71
    6    18 Grzegorz       Kurowski              117.40 -  292: 447   67
    7    21 Jarosław       Olek                  114.08 -  322: 380   64
    8    24 Maksymilian    Kardas                100.00 +  444: 287  150
    9    21 Mariola        Osajda-Matczak        120.67 +  478: 314  171
   10    10 Anna           Dłużniewska           104.74 -  342: 374   55
   11    16 Grażyna        Wesołowska            101.52 -  353: 365   52
   12    21 Marek          Dudkiewicz            116.26 +  381: 348  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Krzysztof Jaworski 119.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Ewa            Szewczyk              100.00 +  434: 307  150
    2    13 Paweł          Jackowski             137.48 -  322: 424   87
    3    20 Mariola        Osajda-Matczak        120.67 -  341: 432   71
    4    25 Wojciech       Gołęcki               105.07 -  327: 336   55
    5    21 Monika         Lewandowska           102.00 -  391: 413   52
    6    24 Maksymilian    Kardas                100.00 +  385: 300  150
    7    22 Eugeniusz      Wróblewski            114.94 -  364: 406   65
    8    23 Urszula        Solarska              100.00 +  369: 306  150
    9    19 Mariusz        Kubicki               116.42 +  335: 332  166
   10    17 Michał         Ozimiński             112.21 -  342: 347   62
   11    20 Tomasz         Ruta                  120.62 -  307: 319   71
   12    22 Monika         Lewandowska           102.00 -  267: 372   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Rafał Wesołowski 119.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Szewczyk              100.00 +  391: 328  150
    2     9 Maciej         Czupryniak            133.25 -  367: 385   83
    3    19 Tomasz         Ruta                  120.62 -  324: 385   71
    4    16 Piotr          Pietuchowski          135.88 +  459: 438  186
    5    19 Jan            Olek                  100.00 +  354: 348  150
    6     7 Mariusz        Kubicki               116.42 +  390: 361  166
    7     7 Andrzej        Kwiatkowski           121.35 -  337: 348   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     877  /  7 125.29




	Piotr Jakubiak 119.40 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Blanka         Zwolińska             100.00 +  519: 155  150
    2     1 Anna           Dłużniewska           104.74 -  330: 368   55
    3     9 Grażyna        Wesołowska            101.52 -  258: 370   52
    4    24 Urszula        Solarska              100.00 +  371: 248  150
    5    13 Magdalena      Kublik                117.03 +  415: 341  167
    6     9 Marek          Syczuk                140.47 -  345: 447   90
    7    11 Marek          Reda                  131.32 -  283: 427   81
    8    16 Tomasz         Zwoliński             135.50 -  420: 421   86
    9    23 Joanna         Kubińska              100.00 -  455: 491   50
   10    22 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  448: 268  150
   11    17 Grzegorz       Bajer                 101.13 -  342: 459   51
   12    20 Magdalena      Kublik                117.03 +  411: 318  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Michał Alabrudziński 118.18 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              145.80 -  356: 373   96
    2    22 Krzysztof      Bukowski              116.15 -  339: 432   66
    3    23 Piotr          Szewczyk              100.00 +  499: 211  150
    4    18 Anna           Arana                 101.49 +  445: 248  151
    5     9 Andrzej        Oleksiak              141.59 -  289: 388   92
    6    19 Jan            Olek                  100.00 +  402: 346  150
    7    15 Marek          Rogalski              113.31 +  397: 341  163
    8    11 Grażyna        Wesołowska            101.52 -  370: 424   52
    9    14 Tomasz         Ruta                  120.62 +  423: 394  171
   10    11 Grzegorz       Pukniel               120.54 +  437: 340  171
   11     6 Piotr          Pietuchowski          135.88 +  496: 378  186
   12     4 Michał         Waszkiewicz           127.96 +  424: 326  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Grzegorz Kurowski 117.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Oleksiak              141.59 -  297: 460   92
    2    19 Kuba           Koisar                128.40 -  344: 417   78
    3    26 Maksymilian    Kardas                100.00 +  348: 237  150
    4    22 Beata          Piotrowska            116.13 -  354: 416   66
    5    26 Blanka         Zwolińska             100.00 +  399: 173  150
    6    18 Zbigniew       Wietecki              120.11 +  447: 292  170
    7    14 Andrzej        Rechowicz             122.03 +  453: 376  172
    8    14 Marek          Dudkiewicz            116.26 +  363: 271  166
    9     5 Robert         Kamiński              128.92 -  287: 482   79
   10    18 Anna           Arana                 101.49 +  344: 248  151
   11    12 Tomasz         Łapka                 107.87 +  423: 395  158
   12     8 Piotr          Rosół                 126.71 +  372: 370  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Magdalena Kublik 117.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                140.68 -  329: 438   91
    2    24 Wojciech       Gołęcki               105.07 +  375: 373  155
    3    14 Grzegorz       Pukniel               120.54 +  535: 328  171
    4     9 Michał         Waszkiewicz           127.96 -  383: 405   78
    5    13 Piotr          Jakubiak              119.40 -  341: 415   69
    6    15 Beata          Piotrowska            116.13 +  356: 351  166
    7    17 Piotr          Rosół                 126.71 -  400: 407   77
    8    18 Marek          Rogalski              113.31 -  296: 393   63
    9    20 Eugeniusz      Wróblewski            114.94 -  368: 392   65
   10    23 Urszula        Solarska              100.00 -  370: 401   50
   11    24 Blanka         Zwolińska             100.00 +  435: 169  150
   12    20 Piotr          Jakubiak              119.40 -  318: 411   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Mariusz Kubicki 116.42 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Syczuk                140.47 +  475: 433  190
    2     5 Michał         Waszkiewicz           127.96 +  481: 303  178
    3     1 Filip          Sosin                 136.25 +  430: 353  186
    4     1 Paweł          Jackowski             137.48 -  311: 397   87
    5     3 Kuba           Koisar                128.40 -  331: 427   78
    6     7 Rafał          Wesołowski            119.74 -  361: 390   70
    7    12 Tomasz         Łapka                 107.87 -  365: 395   58
    8    15 Monika         Lewandowska           102.00 -  270: 462   52
    9    19 Krzysztof      Jaworski              119.91 -  332: 335   70
   10    25 Ewa            Szewczyk              100.00 +  387: 277  150
   11    18 Marek          Dudkiewicz            116.26 +  399: 366  166
   12    16 Mikołaj        Fidziński             112.00 -  354: 458   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Marek Dudkiewicz 116.26 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Jackowski             137.48 -  346: 359   87
    2    23 Mikołaj        Fidziński             112.00 -  355: 365   62
    3    22 Anna           Arana                 101.49 +  519: 314  151
    4    17 Eugeniusz      Wróblewski            114.94 +  404: 305  165
    5    12 Grzegorz       Bajer                 101.13 +  404: 321  151
    6     8 Maciej         Michalak              124.08 -  342: 399   74
    7    13 Maciej         Czupryniak            133.25 -  411: 441   83
    8    14 Grzegorz       Kurowski              117.40 -  271: 363   67
    9    18 Anna           Dłużniewska           104.74 -  330: 502   55
   10    24 Maksymilian    Kardas                100.00 +  378: 337  150
   11    18 Mariusz        Kubicki               116.42 -  366: 399   66
   12    21 Zbigniew       Wietecki              120.11 -  348: 381   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Krzysztof Bukowski 116.15 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Filip          Sosin                 136.25 -  281: 463   86
    2    22 Michał         Alabrudziński         118.18 +  432: 339  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     254  /  2 127.00




	Beata Piotrowska 116.13 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Pietuchowski          135.88 -  309: 492   86
    2    29 Blanka         Zwolińska             100.00 +  466: 172  150
    3    18 Mikołaj        Fidziński             112.00 -  339: 452   62
    4    22 Grzegorz       Kurowski              117.40 +  416: 354  167
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  289: 371   75
    6    15 Magdalena      Kublik                117.03 -  351: 356   67
    7    23 Jan            Olek                  100.00 +  372: 259  150
    8    22 Karolina       Drabik                100.00 +  525: 362  150
    9    16 Marek          Rogalski              113.31 +  421: 356  163
   10    13 Grzegorz       Bajer                 101.13 +  503: 379  151
   11     7 Anna           Dłużniewska           104.74 -  362: 434   55
   12    10 Maciej         Czupryniak            133.25 +  419: 410  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Eugeniusz Wróblewski 114.94 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Szymon         Fidziński             135.67 -  364: 401   86
    2    20 Monika         Lewandowska           102.00 +  373: 361  152
    3    11 Marek          Reda                  131.32 -  335: 455   81
    4    17 Marek          Dudkiewicz            116.26 -  305: 404   66
    5    25 Urszula        Solarska              100.00 -  345: 466   50
    6    26 Piotr          Szewczyk              100.00 +  359: 288  150
    7    22 Krzysztof      Jaworski              119.91 +  406: 364  170
    8    17 Andrzej        Rechowicz             122.03 -  392: 482   72
    9    20 Magdalena      Kublik                117.03 +  392: 368  167
   10    16 Małgorzata     Deszczyńska           126.37 +  375: 357  176
   11    15 Marek          Rogalski              113.31 +  474: 338  163
   12    12 Małgorzata     Deszczyńska           126.37 +  410: 334  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Jarosław Olek 114.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             135.50 -  373: 431   86
    2    18 Karolina       Drabik                100.00 +  304: 300  150
    3    16 Kuba           Koisar                128.40 -  342: 366   78
    4    21 Andrzej        Rechowicz             122.03 -  362: 423   72
    5    24 Maksymilian    Kardas                100.00 +  415: 329  150
    6    16 Marek          Reda                  131.32 -  302: 517   81
    7    21 Zbigniew       Wietecki              120.11 +  380: 322  170
    8    19 Anna           Dłużniewska           104.74 -    1: 400   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     842  /  8 105.25




	Marek Rogalski 113.31 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Czupryniak            133.25 -  403: 454   83
    2    16 Ewa            Szewczyk              100.00 +  411: 262  150
    3    13 Michał         Waszkiewicz           127.96 -  206: 439   78
    4    19 Grzegorz       Pukniel               120.54 -  369: 397   71
    5    23 Joanna         Kubińska              100.00 +  378: 278  150
    6    17 Tomasz         Zwoliński             135.50 +  378: 373  186
    7    15 Michał         Alabrudziński         118.18 -  341: 397   68
    8    18 Magdalena      Kublik                117.03 +  393: 296  167
    9    16 Beata          Piotrowska            116.13 -  356: 421   66
   10    19 Grażyna        Wesołowska            101.52 +  412: 366  152
   11    15 Eugeniusz      Wróblewski            114.94 -  338: 474   65
   12    17 Grzegorz       Pukniel               120.54 +  386: 328  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Stanisław Gasik 112.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Reda                  131.32 -  263: 446   81
    2    25 Piotr          Szewczyk              100.00 +  388: 282  150
    3    17 Andrzej        Kwiatkowski           121.35 -  271: 501   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     302  /  3 100.67




	Michał Ozimiński 112.21 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Kamiński              128.92 +  375: 358  179
    2    10 Marek          Reda                  131.32 +  435: 384  181
    3     4 Stanisław      Rydzik                140.68 +  397: 345  191
    4     4 Szymon         Fidziński             135.67 -  365: 390   86
    5     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.35 -  379: 391   71
    6    12 Grażyna        Wesołowska            101.52 -  376: 404   52
    7    16 Mariola        Osajda-Matczak        120.67 +  354: 338  171
    8    13 Wojciech       Gołęcki               105.07 +  387: 294  155
    9     6 Mariusz        Margalski             128.61 -  327: 424   79
   10    17 Krzysztof      Jaworski              119.91 +  347: 342  170
   11    10 Andrzej        Oleksiak              141.59 +  380: 353  192
   12     7 Andrzej        Kwiatkowski           121.35 +  392: 369  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Mikołaj Fidziński 112.00 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Margalski             128.61 -  281: 488   79
    2    23 Marek          Dudkiewicz            116.26 +  365: 355  166
    3    18 Beata          Piotrowska            116.13 +  452: 339  166
    4    11 Krzysztof      Sporczyk              124.97 +  437: 408  175
    5     8 Filip          Sosin                 136.25 -  361: 368   86
    6    14 Piotr          Pietuchowski          135.88 -  350: 467   86
    7    19 Tomasz         Zwoliński             135.50 -  298: 422   86
    8    21 Mariola        Osajda-Matczak        120.67 +  442: 366  171
    9    12 Andrzej        Rechowicz             122.03 -  367: 396   72
   10    12 Andrzej        Kwiatkowski           121.35 -  349: 360   71
   11    19 Monika         Lewandowska           102.00 +  383: 326  152
   12    16 Mariusz        Kubicki               116.42 +  458: 354  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Tomasz Łapka 107.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kuba           Koisar                128.40 +  403: 368  178
    2     6 Filip          Sosin                 136.25 -  353: 397   86
    3    21 Joanna         Kubińska              100.00 +  396: 327  150
    4     7 Mariusz        Margalski             128.61 -  387: 391   79
    5    10 Marek          Reda                  131.32 +  372: 313  181
    6    13 Tomasz         Ruta                  120.62 -  313: 385   71
    7    12 Mariusz        Kubicki               116.42 +  395: 365  166
    8     9 Małgorzata     Deszczyńska           126.37 +  366: 305  176
    9     7 Andrzej        Kwiatkowski           121.35 +  363: 310  171
   10     6 Michał         Waszkiewicz           127.96 -  288: 338   78
   11    12 Grzegorz       Kurowski              117.40 -  395: 423   67
   12    14 Grażyna        Wesołowska            101.52 +  399: 369  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Wojciech Gołęcki 105.07 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Waszkiewicz           127.96 -  279: 407   78
    2    24 Magdalena      Kublik                117.03 -  373: 375   67
    3    24 Karolina       Drabik                100.00 -  332: 523   50
    4    25 Krzysztof      Jaworski              119.91 +  336: 327  170
    5    27 Ewa            Szewczyk              100.00 +  348: 266  150
    6    22 Grzegorz       Bajer                 101.13 +  327: 317  151
    7    18 Anna           Dłużniewska           104.74 +  440: 341  155
    8    13 Michał         Ozimiński             112.21 -  294: 387   62
    9    17 Grzegorz       Pukniel               120.54 -  375: 384   71
   10     8 Piotr          Pietuchowski          135.88 -  281: 419   86
   11    22 Joanna         Kubińska              100.00 -  286: 354   50
   12    23 Mariola        Osajda-Matczak        120.67 -  233: 410   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Anna Dłużniewska 104.74 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Rosół                 126.71 +  433: 215  177
    2     1 Piotr          Jakubiak              119.40 +  368: 330  169
    3     5 Mariusz        Skrobosz              145.80 -  377: 382   96
    4     6 Robert         Kamiński              128.92 -  287: 422   79
    5    14 Marek          Syczuk                140.47 -  360: 409   90
    6    23 Urszula        Solarska              100.00 +  455: 238  150
    7    18 Wojciech       Gołęcki               105.07 -  341: 440   55
    8    19 Jarosław       Olek                  114.08 +  400:   1  164
    9    18 Marek          Dudkiewicz            116.26 +  502: 330  166
   10    10 Zbigniew       Wietecki              120.11 +  374: 342  170
   11     7 Beata          Piotrowska            116.13 +  434: 362  166
   12     6 Mariusz        Skrobosz              145.80 -  298: 402   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Monika Lewandowska 102.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Deszczyńska           126.37 -  290: 430   76
    2    20 Eugeniusz      Wróblewski            114.94 -  361: 373   65
    3    25 Piotr          Rosół                 126.71 +  353: 323  177
    4    20 Karolina       Drabik                100.00 -  299: 430   50
    5    21 Krzysztof      Jaworski              119.91 +  413: 391  170
    6    20 Andrzej        Rechowicz             122.03 -  431: 441   72
    7    25 Joanna         Kubińska              100.00 +  393: 358  150
    8    15 Mariusz        Kubicki               116.42 +  462: 270  166
    9    11 Marek          Reda                  131.32 -  311: 556   81
   10    14 Mariusz        Skrobosz              145.80 -  330: 392   96
   11    19 Mikołaj        Fidziński             112.00 -  326: 383   62
   12    22 Krzysztof      Jaworski              119.91 +  372: 267  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Grażyna Wesołowska 101.52 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Matczak               125.66 +  498: 320  176
    2     2 Tomasz         Zwoliński             135.50 -  251: 430   86
    3     9 Piotr          Jakubiak              119.40 +  370: 258  169
    4    10 Stanisław      Rydzik                140.68 -  285: 461   91
    5    17 Karolina       Drabik                100.00 +  367: 328  150
    6    12 Michał         Ozimiński             112.21 +  404: 376  162
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  358: 403   75
    8    11 Michał         Alabrudziński         118.18 +  424: 370  168
    9    10 Kuba           Koisar                128.40 -  318: 356   78
   10    19 Marek          Rogalski              113.31 -  366: 412   63
   11    16 Zbigniew       Wietecki              120.11 +  365: 353  170
   12    14 Tomasz         Łapka                 107.87 -  369: 399   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Anna Arana 101.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Sporczyk              124.97 -  402: 433   75
    2    17 Maksymilian    Kardas                100.00 +  351: 274  150
    3    22 Marek          Dudkiewicz            116.26 -  314: 519   66
    4    18 Michał         Alabrudziński         118.18 -  248: 445   68
    5    20 Piotr          Pietuchowski          135.88 -  326: 458   86
    6    27 Blanka         Zwolińska             100.00 +  459: 178  150
    7    20 Karolina       Drabik                100.00 +  376: 360  150
    8    20 Grzegorz       Bajer                 101.13 +  431: 390  151
    9    15 Małgorzata     Deszczyńska           126.37 -  351: 371   76
   10    18 Grzegorz       Kurowski              117.40 -  248: 344   67
   11    21 Mariola        Osajda-Matczak        120.67 +  412: 320  171
   12    18 Tomasz         Ruta                  120.62 -  409: 418   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Grzegorz Bajer 101.13 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Michalak              124.08 -  313: 417   74
    2    28 Piotr          Rosół                 126.71 +  414: 366  177
    3    12 Zbigniew       Wietecki              120.11 +  457: 293  170
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.35 -  341: 414   71
    5    12 Marek          Dudkiewicz            116.26 -  321: 404   66
    6    22 Wojciech       Gołęcki               105.07 -  317: 327   55
    7    24 Urszula        Solarska              100.00 +  424: 356  150
    8    20 Anna           Arana                 101.49 -  390: 431   51
    9    22 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  414: 209  150
   10    13 Beata          Piotrowska            116.13 -  379: 503   66
   11    17 Piotr          Jakubiak              119.40 +  459: 342  169
   12    15 Tomasz         Zwoliński             135.50 -  321: 547   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Karolina Drabik 100.00 Skarżysko                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Rechowicz             122.03 -  299: 393   72
    2    18 Jarosław       Olek                  114.08 -  300: 304   64
    3    24 Wojciech       Gołęcki               105.07 +  523: 332  155
    4    20 Monika         Lewandowska           102.00 +  430: 299  152
    5    17 Grażyna        Wesołowska            101.52 -  328: 367   52
    6    21 Piotr          Rosół                 126.71 -  367: 428   77
    7    20 Anna           Arana                 101.49 -  360: 376   51
    8    22 Beata          Piotrowska            116.13 -  362: 525   66
    9    24 Ewa            Szewczyk              100.00 +  464: 300  150
   10    21 Mariola        Osajda-Matczak        120.67 -  277: 412   71
   11    23 Urszula        Solarska              100.00 +  497: 258  150
   12    19 Joanna         Kubińska              100.00 +  421: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Kwiatkowski           121.35 -  288: 441   71
    2    21 Robert         Kamiński              128.92 -  334: 391   79
    3    28 Blanka         Zwolińska             100.00 +  461: 186  150
    4    15 Marek          Syczuk                140.47 -  333: 365   90
    5    22 Piotr          Rosół                 126.71 -  327: 433   77
    6    25 Joanna         Kubińska              100.00 -  262: 337   50
    7    26 Ewa            Szewczyk              100.00 +  289: 280  150
    8    26 Piotr          Szewczyk              100.00 +  346: 285  150
    9    22 Grzegorz       Bajer                 101.13 -  209: 414   51
   10    22 Piotr          Jakubiak              119.40 -  268: 448   69
   11    25 Maksymilian    Kardas                100.00 +  397: 314  150
   12    24 Urszula        Solarska              100.00 -  339: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75




	Maksymilian Kardas 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariola        Osajda-Matczak        120.67 -  301: 323   71
    2    17 Anna           Arana                 101.49 -  274: 351   51
    3    26 Grzegorz       Kurowski              117.40 -  237: 348   67
    4    27 Piotr          Szewczyk              100.00 +  378: 276  150
    5    24 Jarosław       Olek                  114.08 -  329: 415   64
    6    24 Krzysztof      Jaworski              119.91 -  300: 385   70
    7    28 PAUZA
    8    24 Zbigniew       Wietecki              120.11 -  287: 444   70
    9    26 Blanka         Zwolińska             100.00 +  507: 204  150
   10    24 Marek          Dudkiewicz            116.26 -  337: 378   66
   11    25 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  314: 397   50
   12    25 Piotr          Szewczyk              100.00 -  317: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     859  / 11  78.09




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz         Ruta                  120.62 +  372: 256  171
    2    12 Stanisław      Rydzik                140.68 -  223: 449   91
    3    21 Tomasz         Łapka                 107.87 -  327: 396   58
    4    23 Zbigniew       Wietecki              120.11 -  303: 501   70
    5    23 Marek          Rogalski              113.31 -  278: 378   63
    6    25 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  337: 262  150
    7    25 Monika         Lewandowska           102.00 -  358: 393   52
    8    25 Jan            Olek                  100.00 +  400:   1  150
    9    23 Piotr          Jakubiak              119.40 +  491: 455  169
   10    20 Piotr          Rosół                 126.71 -  395: 454   77
   11    22 Wojciech       Gołęcki               105.07 +  354: 286  155
   12    19 Karolina       Drabik                100.00 -  300: 421   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Jan  Olek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Pukniel               120.54 -  261: 433   71
    2    26 Rafał          Matczak               125.66 +  420: 281  176
    3    15 Andrzej        Rechowicz             122.03 +  404: 332  172
    4    12 Filip          Sosin                 136.25 -  294: 428   86
    5    19 Rafał          Wesołowski            119.74 -  348: 354   70
    6    19 Michał         Alabrudziński         118.18 -  346: 402   68
    7    23 Beata          Piotrowska            116.13 -  259: 372   66
    8    25 Joanna         Kubińska              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  /  8  94.88




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zbigniew       Wietecki              120.11 -  320: 462   70
    2    27 Tomasz         Ruta                  120.62 -  311: 367   71
    3    27 Ewa            Szewczyk              100.00 +  272: 251  150
    4    24 Piotr          Jakubiak              119.40 -  248: 371   69
    5    25 Eugeniusz      Wróblewski            114.94 +  466: 345  165
    6    23 Anna           Dłużniewska           104.74 -  238: 455   55
    7    24 Grzegorz       Bajer                 101.13 -  356: 424   51
    8    23 Krzysztof      Jaworski              119.91 -  306: 369   70
    9    25 Piotr          Szewczyk              100.00 +  353: 259  150
   10    23 Magdalena      Kublik                117.03 +  401: 370  167
   11    23 Karolina       Drabik                100.00 -  258: 497   50
   12    24 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  364: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Ewa Szewczyk 100.00 Skarżysko-Kamienna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Jaworski              119.91 -  307: 434   70
    2    16 Marek          Rogalski              113.31 -  262: 411   63
    3    27 Urszula        Solarska              100.00 -  251: 272   50
    4    26 Piotr          Rosół                 126.71 -  281: 341   77
    5    27 Wojciech       Gołęcki               105.07 -  266: 348   55
    6    28 PAUZA
    7    26 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  280: 289   50
    8    27 Blanka         Zwolińska             100.00 +  375: 202  150
    9    24 Karolina       Drabik                100.00 -  300: 464   50
   10    25 Mariusz        Kubicki               116.42 -  277: 387   66
   11    26 Piotr          Szewczyk              100.00 +  346: 312  150
   12    26 Blanka         Zwolińska             100.00 +  360: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  / 11  84.64




	Piotr Szewczyk 100.00 Skarżysko-Kamienna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Wesołowski            119.74 -  328: 391   70
    2    25 Stanisław      Gasik                 112.92 -  282: 388   63
    3    23 Michał         Alabrudziński         118.18 -  211: 499   68
    4    27 Maksymilian    Kardas                100.00 -  276: 378   50
    5    28 PAUZA
    6    26 Eugeniusz      Wróblewski            114.94 -  288: 359   65
    7    27 Blanka         Zwolińska             100.00 +  304: 229  150
    8    26 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  285: 346   50
    9    25 Urszula        Solarska              100.00 -  259: 353   50
   10    26 Blanka         Zwolińska             100.00 +  404: 205  150
   11    26 Ewa            Szewczyk              100.00 -  312: 346   50
   12    25 Maksymilian    Kardas                100.00 +  357: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  / 11  83.27




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Piotr          Jakubiak              119.40 -  155: 519   69
    2    29 Beata          Piotrowska            116.13 -  172: 466   66
    3    28 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  186: 461   50
    4    28 PAUZA
    5    26 Grzegorz       Kurowski              117.40 -  173: 399   67
    6    27 Anna           Arana                 101.49 -  178: 459   51
    7    27 Piotr          Szewczyk              100.00 -  229: 304   50
    8    27 Ewa            Szewczyk              100.00 -  202: 375   50
    9    26 Maksymilian    Kardas                100.00 -  204: 507   50
   10    26 Piotr          Szewczyk              100.00 -  205: 404   50
   11    24 Magdalena      Kublik                117.03 -  169: 435   67
   12    26 Ewa            Szewczyk              100.00 -  284: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  / 11  56.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa w Milanówku "Truskawki w Milanówku"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         373: 356
   2 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Oleksiak              297: 460
   3 Stanisław      Rydzik               - Magdalena      Kublik                438: 329
   4 Mariusz        Kubicki              - Marek          Syczuk                475: 433
   5 Paweł          Jackowski            - Marek          Dudkiewicz            359: 346
   6 Krzysztof      Bukowski             - Filip          Sosin                 281: 463
   7 Piotr          Pietuchowski         - Beata          Piotrowska            492: 309
   8 Eugeniusz      Wróblewski           - Szymon         Fidziński             364: 401
   9 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Olek                  431: 373
  10 Marek          Rogalski             - Maciej         Czupryniak            403: 454
  11 Marek          Reda                 - Stanisław      Gasik                 446: 263
  12 Michał         Ozimiński            - Robert         Kamiński              375: 358
  13 Mariusz        Margalski            - Mikołaj        Fidziński             488: 281
  14 Tomasz         Łapka                - Kuba           Koisar                403: 368
  15 Michał         Waszkiewicz          - Wojciech       Gołęcki               407: 279
  16 Anna           Dłużniewska          - Piotr          Rosół                 433: 215
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Monika         Lewandowska           430: 290
  18 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Matczak               498: 320
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Arana                 433: 402
  20 Grzegorz       Bajer                - Maciej         Michalak              313: 417
  21 Andrzej        Rechowicz            - Karolina       Drabik                393: 299
  22 Mateusz        Gołębiewski          - Andrzej        Kwiatkowski           288: 441
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Maksymilian    Kardas                323: 301
  24 Joanna         Kubińska             - Tomasz         Ruta                  372: 256
  25 Grzegorz       Pukniel              - Jan            Olek                  433: 261
  26 Urszula        Solarska             - Zbigniew       Wietecki              320: 462
  27 Krzysztof      Jaworski             - Ewa            Szewczyk              434: 307
  28 Piotr          Szewczyk             - Rafał          Wesołowski            328: 391
  29 Piotr          Jakubiak             - Blanka         Zwolińska             519: 155


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Dłużniewska          - Piotr          Jakubiak              368: 330
   2 Grażyna        Wesołowska           - Tomasz         Zwoliński             251: 430
   3 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Deszczyńska           351: 507
   4 Maciej         Michalak             - Mariusz        Margalski             330: 367
   5 Mariusz        Kubicki              - Michał         Waszkiewicz           481: 303
   6 Filip          Sosin                - Tomasz         Łapka                 397: 353
   7 Szymon         Fidziński            - Zbigniew       Wietecki              391: 356
   8 Andrzej        Oleksiak             - Andrzej        Rechowicz             429: 395
   9 Maciej         Czupryniak           - Rafał          Wesołowski            385: 367
  10 Marek          Reda                 - Michał         Ozimiński             384: 435
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Skrobosz              336: 490
  12 Joanna         Kubińska             - Stanisław      Rydzik                223: 449
  13 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Jaworski              424: 322
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        430: 281
  15 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Pukniel               482: 362
  16 Ewa            Szewczyk             - Marek          Rogalski              262: 411
  17 Maksymilian    Kardas               - Anna           Arana                 274: 351
  18 Jarosław       Olek                 - Karolina       Drabik                304: 300
  19 Kuba           Koisar               - Grzegorz       Kurowski              417: 344
  20 Monika         Lewandowska          - Eugeniusz      Wróblewski            361: 373
  21 Robert         Kamiński             - Mateusz        Gołębiewski           391: 334
  22 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Bukowski              339: 432
  23 Marek          Dudkiewicz           - Mikołaj        Fidziński             355: 365
  24 Wojciech       Gołęcki              - Magdalena      Kublik                373: 375
  25 Stanisław      Gasik                - Piotr          Szewczyk              388: 282
  26 Jan            Olek                 - Rafał          Matczak               420: 281
  27 Tomasz         Ruta                 - Urszula        Solarska              367: 311
  28 Piotr          Rosół                - Grzegorz       Bajer                 366: 414
  29 Blanka         Zwolińska            - Beata          Piotrowska            172: 466


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Sosin                - Mariusz        Kubicki               353: 430
   2 Mariusz        Margalski            - Małgorzata     Deszczyńska           404: 423
   3 Andrzej        Oleksiak             - Maciej         Czupryniak            317: 346
   4 Stanisław      Rydzik               - Michał         Ozimiński             345: 397
   5 Mariusz        Skrobosz             - Anna           Dłużniewska           382: 377
   6 Szymon         Fidziński            - Krzysztof      Sporczyk              376: 359
   7 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             383: 408
   8 Marek          Syczuk               - Robert         Kamiński              333: 519
   9 Piotr          Jakubiak             - Grażyna        Wesołowska            258: 370
  10 Maciej         Michalak             - Piotr          Pietuchowski          446: 389
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Marek          Reda                  335: 455
  12 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Bajer                 293: 457
  13 Marek          Rogalski             - Michał         Waszkiewicz           206: 439
  14 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Pukniel               535: 328
  15 Jan            Olek                 - Andrzej        Rechowicz             404: 332
  16 Jarosław       Olek                 - Kuba           Koisar                342: 366
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Gasik                 501: 271
  18 Mikołaj        Fidziński            - Beata          Piotrowska            452: 339
  19 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Ruta                  324: 385
  20 Krzysztof      Jaworski             - Mariola        Osajda-Matczak        341: 432
  21 Tomasz         Łapka                - Joanna         Kubińska              396: 327
  22 Anna           Arana                - Marek          Dudkiewicz            314: 519
  23 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Szewczyk              499: 211
  24 Karolina       Drabik               - Wojciech       Gołęcki               523: 332
  25 Monika         Lewandowska          - Piotr          Rosół                 353: 323
  26 Grzegorz       Kurowski             - Maksymilian    Kardas                348: 237
  27 Urszula        Solarska             - Ewa            Szewczyk              272: 251
  28 Mateusz        Gołębiewski          - Blanka         Zwolińska             461: 186


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Kubicki              - Paweł          Jackowski             311: 397
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Czupryniak            459: 320
   3 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              352: 362
   4 Michał         Ozimiński            - Szymon         Fidziński             365: 390
   5 Grzegorz       Bajer                - Andrzej        Kwiatkowski           341: 414
   6 Robert         Kamiński             - Anna           Dłużniewska           422: 287
   7 Mariusz        Margalski            - Tomasz         Łapka                 391: 387
   8 Kuba           Koisar               - Tomasz         Zwoliński             469: 363
   9 Magdalena      Kublik               - Michał         Waszkiewicz           383: 405
  10 Grażyna        Wesołowska           - Stanisław      Rydzik                285: 461
  11 Mikołaj        Fidziński            - Krzysztof      Sporczyk              437: 408
  12 Filip          Sosin                - Jan            Olek                  428: 294
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Oleksiak              373: 424
  14 Tomasz         Ruta                 - Maciej         Michalak              371: 390
  15 Mateusz        Gołębiewski          - Marek          Syczuk                333: 365
  16 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Pietuchowski          459: 438
  17 Marek          Dudkiewicz           - Eugeniusz      Wróblewski            404: 305
  18 Anna           Arana                - Michał         Alabrudziński         248: 445
  19 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Rogalski              397: 369
  20 Karolina       Drabik               - Monika         Lewandowska           430: 299
  21 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Olek                  423: 362
  22 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Kurowski              416: 354
  23 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Kubińska              501: 303
  24 Piotr          Jakubiak             - Urszula        Solarska              371: 248
  25 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Jaworski              336: 327
  26 Piotr          Rosół                - Ewa            Szewczyk              341: 281
  27 Piotr          Szewczyk             - Maksymilian    Kardas                276: 378
  28 Blanka         Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Małgorzata     Deszczyńska           438: 252
   2 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Fidziński             369: 328
   3 Kuba           Koisar               - Mariusz        Kubicki               427: 331
   4 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Michalak              469: 310
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Ozimiński             391: 379
   6 Michał         Waszkiewicz          - Robert         Kamiński              427: 391
   7 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Margalski             327: 457
   8 Mikołaj        Fidziński            - Filip          Sosin                 361: 368
   9 Andrzej        Oleksiak             - Michał         Alabrudziński         388: 289
  10 Tomasz         Łapka                - Marek          Reda                  372: 313
  11 Beata          Piotrowska           - Krzysztof      Sporczyk              289: 371
  12 Grzegorz       Bajer                - Marek          Dudkiewicz            321: 404
  13 Magdalena      Kublik               - Piotr          Jakubiak              341: 415
  14 Marek          Syczuk               - Anna           Dłużniewska           409: 360
  15 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Pukniel               323: 441
  16 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        328: 388
  17 Karolina       Drabik               - Grażyna        Wesołowska            328: 367
  18 Tomasz         Ruta                 - Andrzej        Rechowicz             383: 365
  19 Jan            Olek                 - Rafał          Wesołowski            348: 354
  20 Piotr          Pietuchowski         - Anna           Arana                 458: 326
  21 Krzysztof      Jaworski             - Monika         Lewandowska           391: 413
  22 Piotr          Rosół                - Mateusz        Gołębiewski           433: 327
  23 Marek          Rogalski             - Joanna         Kubińska              378: 278
  24 Maksymilian    Kardas               - Jarosław       Olek                  329: 415
  25 Urszula        Solarska             - Eugeniusz      Wróblewski            466: 345
  26 Blanka         Zwolińska            - Grzegorz       Kurowski              173: 399
  27 Ewa            Szewczyk             - Wojciech       Gołęcki               266: 348
  28 Piotr          Szewczyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             389: 401
   2 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Oleksiak              477: 304
   3 Mariusz        Margalski            - Filip          Sosin                 435: 280
   4 Michał         Waszkiewicz          - Andrzej        Kwiatkowski           440: 352
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Szymon         Fidziński             399: 427
   6 Robert         Kamiński             - Kuba           Koisar                390: 349
   7 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Kubicki               390: 361
   8 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Michalak              342: 399
   9 Piotr          Jakubiak             - Marek          Syczuk                345: 447
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Czupryniak            411: 368
  11 Grzegorz       Pukniel              - Mariola        Osajda-Matczak        434: 313
  12 Michał         Ozimiński            - Grażyna        Wesołowska            376: 404
  13 Tomasz         Łapka                - Tomasz         Ruta                  313: 385
  14 Piotr          Pietuchowski         - Mikołaj        Fidziński             467: 350
  15 Beata          Piotrowska           - Magdalena      Kublik                351: 356
  16 Jarosław       Olek                 - Marek          Reda                  302: 517
  17 Marek          Rogalski             - Tomasz         Zwoliński             378: 373
  18 Grzegorz       Kurowski             - Zbigniew       Wietecki              447: 292
  19 Michał         Alabrudziński        - Jan            Olek                  402: 346
  20 Andrzej        Rechowicz            - Monika         Lewandowska           441: 431
  21 Karolina       Drabik               - Piotr          Rosół                 367: 428
  22 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Bajer                 327: 317
  23 Anna           Dłużniewska          - Urszula        Solarska              455: 238
  24 Maksymilian    Kardas               - Krzysztof      Jaworski              300: 385
  25 Joanna         Kubińska             - Mateusz        Gołębiewski           337: 262
  26 Eugeniusz      Wróblewski           - Piotr          Szewczyk              359: 288
  27 Anna           Arana                - Blanka         Zwolińska             459: 178
  28 Ewa            Szewczyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Michał         Waszkiewicz           549: 312
   2 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                380: 397
   3 Szymon         Fidziński            - Mariusz        Margalski             389: 373
   4 Andrzej        Oleksiak             - Robert         Kamiński              350: 294
   5 Maciej         Michalak             - Małgorzata     Deszczyńska           532: 305
   6 Filip          Sosin                - Marek          Syczuk                303: 432
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            348: 337
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Grażyna        Wesołowska            403: 358
   9 Tomasz         Ruta                 - Kuba           Koisar                387: 399
  10 Grzegorz       Pukniel              - Piotr          Pietuchowski          328: 403
  11 Marek          Reda                 - Piotr          Jakubiak              427: 283
  12 Mariusz        Kubicki              - Tomasz         Łapka                 365: 395
  13 Maciej         Czupryniak           - Marek          Dudkiewicz            441: 411
  14 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             453: 376
  15 Michał         Alabrudziński        - Marek          Rogalski              397: 341
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Ozimiński             338: 354
  17 Piotr          Rosół                - Magdalena      Kublik                407: 400
  18 Anna           Dłużniewska          - Wojciech       Gołęcki               341: 440
  19 Tomasz         Zwoliński            - Mikołaj        Fidziński             422: 298
  20 Anna           Arana                - Karolina       Drabik                376: 360
  21 Jarosław       Olek                 - Zbigniew       Wietecki              380: 322
  22 Krzysztof      Jaworski             - Eugeniusz      Wróblewski            364: 406
  23 Beata          Piotrowska           - Jan            Olek                  372: 259
  24 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Bajer                 356: 424
  25 Monika         Lewandowska          - Joanna         Kubińska              393: 358
  26 Ewa            Szewczyk             - Mateusz        Gołębiewski           280: 289
  27 Blanka         Zwolińska            - Piotr          Szewczyk              229: 304
  28 Maksymilian    Kardas               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Paweł          Jackowski             367: 327
   2 Mariusz        Margalski            - Stanisław      Rydzik                312: 384
   3 Marek          Syczuk               - Andrzej        Kwiatkowski           487: 401
   4 Maciej         Michalak             - Mariusz        Skrobosz              471: 369
   5 Michał         Waszkiewicz          - Krzysztof      Sporczyk              369: 397
   6 Kuba           Koisar               - Andrzej        Oleksiak              305: 408
   7 Maciej         Czupryniak           - Piotr          Pietuchowski          318: 389
   8 Marek          Reda                 - Filip          Sosin                 364: 385
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Łapka                 305: 366
  10 Robert         Kamiński             - Tomasz         Ruta                  467: 352
  11 Grażyna        Wesołowska           - Michał         Alabrudziński         424: 370
  12 Grzegorz       Pukniel              - Piotr          Rosół                 299: 444
  13 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Gołęcki               387: 294
  14 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Kurowski              271: 363
  15 Monika         Lewandowska          - Mariusz        Kubicki               462: 270
  16 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Jakubiak              421: 420
  17 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Rechowicz             392: 482
  18 Magdalena      Kublik               - Marek          Rogalski              296: 393
  19 Anna           Dłużniewska          - Jarosław       Olek                  400:   1
  20 Grzegorz       Bajer                - Anna           Arana                 390: 431
  21 Mikołaj        Fidziński            - Mariola        Osajda-Matczak        442: 366
  22 Beata          Piotrowska           - Karolina       Drabik                525: 362
  23 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Jaworski              306: 369
  24 Zbigniew       Wietecki             - Maksymilian    Kardas                444: 287
  25 Joanna         Kubińska             - Jan            Olek                  400:   1
  26 Mateusz        Gołębiewski          - Piotr          Szewczyk              346: 285
  27 Ewa            Szewczyk             - Blanka         Zwolińska             375: 202


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Fidziński             426: 450
   2 Marek          Syczuk               - Paweł          Jackowski             391: 357
   3 Andrzej        Oleksiak             - Maciej         Michalak              293: 376
   4 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Sporczyk              335: 340
   5 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Kurowski              482: 287
   6 Michał         Ozimiński            - Mariusz        Margalski             327: 424
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Łapka                 310: 363
   8 Filip          Sosin                - Mariusz        Skrobosz              397: 366
   9 Piotr          Rosół                - Michał         Waszkiewicz           286: 375
  10 Grażyna        Wesołowska           - Kuba           Koisar                318: 356
  11 Monika         Lewandowska          - Marek          Reda                  311: 556
  12 Andrzej        Rechowicz            - Mikołaj        Fidziński             396: 367
  13 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             505: 378
  14 Tomasz         Ruta                 - Michał         Alabrudziński         394: 423
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Anna           Arana                 371: 351
  16 Marek          Rogalski             - Beata          Piotrowska            356: 421
  17 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Pukniel               375: 384
  18 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Dłużniewska           330: 502
  19 Krzysztof      Jaworski             - Mariusz        Kubicki               335: 332
  20 Eugeniusz      Wróblewski           - Magdalena      Kublik                392: 368
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Zbigniew       Wietecki              314: 478
  22 Grzegorz       Bajer                - Mateusz        Gołębiewski           414: 209
  23 Piotr          Jakubiak             - Joanna         Kubińska              455: 491
  24 Karolina       Drabik               - Ewa            Szewczyk              464: 300
  25 Piotr          Szewczyk             - Urszula        Solarska              259: 353
  26 Blanka         Zwolińska            - Maksymilian    Kardas                204: 507


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Michalak             - Szymon         Fidziński             387: 393
   2 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                324: 487
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Syczuk                415: 538
   4 Filip          Sosin                - Robert         Kamiński              329: 473
   5 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Margalski             354: 414
   6 Michał         Waszkiewicz          - Tomasz         Łapka                 338: 288
   7 Kuba           Koisar               - Marek          Reda                  347: 482
   8 Wojciech       Gołęcki              - Piotr          Pietuchowski          281: 419
   9 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             337: 492
  10 Zbigniew       Wietecki             - Anna           Dłużniewska           342: 374
  11 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Pukniel               437: 340
  12 Mikołaj        Fidziński            - Andrzej        Kwiatkowski           349: 360
  13 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Bajer                 503: 379
  14 Mariusz        Skrobosz             - Monika         Lewandowska           392: 330
  15 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Ruta                  418: 285
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Małgorzata     Deszczyńska           375: 357
  17 Krzysztof      Jaworski             - Michał         Ozimiński             342: 347
  18 Grzegorz       Kurowski             - Anna           Arana                 344: 248
  19 Marek          Rogalski             - Grażyna        Wesołowska            412: 366
  20 Joanna         Kubińska             - Piotr          Rosół                 395: 454
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Karolina       Drabik                412: 277
  22 Mateusz        Gołębiewski          - Piotr          Jakubiak              268: 448
  23 Magdalena      Kublik               - Urszula        Solarska              370: 401
  24 Maksymilian    Kardas               - Marek          Dudkiewicz            337: 378
  25 Mariusz        Kubicki              - Ewa            Szewczyk              387: 277
  26 Piotr          Szewczyk             - Blanka         Zwolińska             404: 205


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Marek          Syczuk                333: 359
   2 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kamiński              343: 467
   3 Mariusz        Margalski            - Paweł          Jackowski             468: 380
   4 Maciej         Michalak             - Krzysztof      Sporczyk              399: 390
   5 Michał         Waszkiewicz          - Marek          Reda                  454: 239
   6 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         378: 496
   7 Anna           Dłużniewska          - Beata          Piotrowska            434: 362
   8 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Skrobosz              390: 392
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Kuba           Koisar                367: 362
  10 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Oleksiak              380: 353
  11 Piotr          Rosół                - Filip          Sosin                 390: 362
  12 Tomasz         Łapka                - Grzegorz       Kurowski              395: 423
  13 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Deszczyńska           334: 350
  14 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Rechowicz             298: 321
  15 Marek          Rogalski             - Eugeniusz      Wróblewski            338: 474
  16 Grażyna        Wesołowska           - Zbigniew       Wietecki              365: 353
  17 Grzegorz       Bajer                - Piotr          Jakubiak              459: 342
  18 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Kubicki               366: 399
  19 Monika         Lewandowska          - Mikołaj        Fidziński             326: 383
  20 Tomasz         Ruta                 - Krzysztof      Jaworski              319: 307
  21 Anna           Arana                - Mariola        Osajda-Matczak        412: 320
  22 Joanna         Kubińska             - Wojciech       Gołęcki               354: 286
  23 Urszula        Solarska             - Karolina       Drabik                258: 497
  24 Magdalena      Kublik               - Blanka         Zwolińska             435: 169
  25 Maksymilian    Kardas               - Mateusz        Gołębiewski           314: 397
  26 Piotr          Szewczyk             - Ewa            Szewczyk              312: 346


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Marek          Syczuk                325: 405
   2 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                350: 392
   3 Maciej         Michalak             - Mariusz        Margalski             386: 320
   4 Michał         Alabrudziński        - Michał         Waszkiewicz           424: 326
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             256: 589
   6 Mariusz        Skrobosz             - Anna           Dłużniewska           402: 298
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Ozimiński             369: 392
   8 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Rosół                 372: 370
   9 Marek          Reda                 - Piotr          Pietuchowski          313: 465
  10 Beata          Piotrowska           - Maciej         Czupryniak            419: 410
  11 Kuba           Koisar               - Andrzej        Rechowicz             374: 372
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Eugeniusz      Wróblewski            334: 410
  13 Filip          Sosin                - Andrzej        Oleksiak              339: 314
  14 Tomasz         Łapka                - Grażyna        Wesołowska            399: 369
  15 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Bajer                 547: 321
  16 Mariusz        Kubicki              - Mikołaj        Fidziński             354: 458
  17 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Rogalski              328: 386
  18 Anna           Arana                - Tomasz         Ruta                  409: 418
  19 Karolina       Drabik               - Joanna         Kubińska              421: 300
  20 Piotr          Jakubiak             - Magdalena      Kublik                411: 318
  21 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Dudkiewicz            381: 348
  22 Krzysztof      Jaworski             - Monika         Lewandowska           267: 372
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Wojciech       Gołęcki               410: 233
  24 Mateusz        Gołębiewski          - Urszula        Solarska              339: 364
  25 Piotr          Szewczyk             - Maksymilian    Kardas                357: 317
  26 Blanka         Zwolińska            - Ewa            Szewczyk              284: 360
Lista rankingowa na dzień 06-10-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.88  28641  195
   2 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.18  28311  195
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.60  27763  192
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.81  28134  197
   6 Radosław Konca                 Warszawa             141.63  17987  127
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             141.61  27756  196
   8 Sławomir Kucia                 Kraków               141.38   9331   66
   9 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.35  28128  199
  10 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.15  27242  193
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.00  28200  200
  12 Justyna Fugiel                 Kraków               140.44  27104  193
  13 Kamil Górka                    Kraków               140.38  27094  193
  14 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.18  21027  150
  15 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.67  26397  189
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.96  27098  195
  17 Szymon Fidziński               Warszawa             138.82   9995   72
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              136.97  26984  197
  19 Dariusz Kosz                   Nysa                 136.89  19165  140
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  21 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  22 Dawid Pikul                    Poznań               136.73  27346  200
  23 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.12  25727  189
  25 Filip Sosin                    Warszawa             135.99  20535  151
  26 Paweł Jackowski                Warszawa             135.76  25658  189
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              135.12  26349  195
  28 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.91  26983  200
  31 Michał Trumpus                 Wrocław              134.72  22767  169
  32 Grzegorz Święcki               Białystok            133.77   8026   60
  33 Sławomir Kordjalik             Warszawa             133.36  12269   92
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.39  11253   85
  35 Filip Warzecha                 Gdynia               131.62  23166  176
  36 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  37 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.47   6968   53
  38 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              131.26   8532   65
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.09  18615  142
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  41 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.77  22885  175
  42 Marek Reda                     Wołomin              130.63  25342  194
  43 Marek Salamon                  Bytom                130.32  10426   80
  44 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       130.11  22770  175
  46 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.90  24941  192
  47 Mariusz Margalski              Pieczyska            129.80  20379  157
  48 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.70  21401  165
  49 Robert Kamiński                Warszawa             129.68  25287  195
  50 Łukasz Bryła                   Mielec               129.38  23288  180
  51 Przemysław Herdzina            Kraków               129.11  25563  198
  52 Paweł Janaś                    Głogów               129.08  25558  198
  53 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.94  14699  114
  54 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.90  16113  125
  55 Wojciech Sołdan                Rumia                128.71  25355  197
  56 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.61  22764  177
  57 Marek Roszak                   Poznań               128.50  25443  198
  58 Kuba Koisar                    Warszawa             128.36  24131  188
  59 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  60 Irena Sołdan                   Rumia                128.02  23811  186
  61 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.69  11875   93
  62 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  63 Joanna Juszczak                Warszawa             127.38   9936   78
  64 Jakub Zaryński                 Świnoujście          127.20  19461  153
  65 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  66 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.17  23847  189
  67 Maciej Michalak                Łódź                 126.05  22942  182
  68 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.86  12586  100
  69 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.75  24395  194
  70 Łukasz Bobowski                Suchedniów           125.71  16720  133
  71 Artur Irzyk                    Strzyżów             125.71  23257  185
  72 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.60  23864  190
  73 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            125.43   5895   47
  74 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.40  25080  200
  75 Tomasz Ciejka                  Kraków               125.32  12031   96
  76 Ewa Ciszewska                  Katowice             124.96  23617  189
  77 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     124.86   7367   59
  78 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.69   8105   65
  79 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.68  18952  152
  80 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  81 Maciej Perzyński               Piła                 124.54  13824  111
  82 Jarosław Michalak              Łódź                 124.43  16052  129
  83 Rafał Matczak                  Milanówek            124.38  14553  117
  84 Artur Koszel                   Warszawa             124.20  24592  198
  85 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.92  13135  106
  86 Bogusław Szyszka               Oława                123.61   5439   44
  87 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.49  24575  199
  88 Jakub Nalepa                   Gliwice              123.38  16779  136
  89 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.87  23345  190
  90 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.66   6501   53
  91 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.63  10669   87
  92 Jan Kozłowski                  Kraków               122.31  20792  170
  93 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.22  24078  197
  94 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.74  24105  198
  95 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.30  23289  192
  96 Michał Alabrudziński           Włocławek            121.28   8126   67
  97 Tomasz Suchanek                Wrocław              121.09  22280  184
  98 Andrzej Grabiński              Suchedniów           120.96   9435   78
  99 Leszek Stecuła                 Bytom                120.86   5318   44
 100 Grzegorz Kurowski              Warszawa             120.73   7244   60
 101 Jakub Szymczak                 Łódź                 120.66  14720  122
 102 Iwona Kucia                    Kraków               120.47   7108   59
 103 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.37  23231  193
 104 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.32  17808  148
 105 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 106 Wojciech Morawski              Gliwice              120.16   6729   56
 107 Radosław Sowiński              Warszawa             120.10   9488   79
 108 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.97  14516  121
 109 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.93  23627  197
 110 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  119.83  12822  107
 111 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.46  18635  156
 112 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.24   6081   51
 113 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            119.14  23233  195
 114 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.10  16674  140
 115 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.02  22137  186
 116 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.92  11416   96
 117 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 118 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  118.81  22456  189
 119 Anna Niedzielko                Szczecin             118.72  14246  120
 120 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.53   8534   72
 121 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 122 Paweł Kowalski                 Kutno                118.31   4259   36
 123 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.24  21757  184
 124 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 125 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.14   4962   42
 126 Marcin Skowron                 Zabrze               118.13  12404  105
 127 Bartosz Orłowski               Bytom                118.01  22185  188
 128 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.98  23124  196
 129 Agnieszka Krupka               Krosno               117.91  20045  170
 130 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 131 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.79  15430  131
 132 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 133 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  117.73   5180   44
 134 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 135 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.57  22221  189
 136 Michał Szymkowski              Wrocław              117.50   7990   68
 137 Daniel Janus                   Wąchock              117.40  19723  168
 138 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.28  16419  140
 139 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             117.27  20992  179
 140 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.14  16868  144
 141 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 142 Magdalena Kublik               Warszawa             116.93  22802  195
 143 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 144 Andrzej Gostomski              Łódź                 116.89   4208   36
 145 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 146 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 147 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.59   5713   49
 148 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 149 Robert Głowacki                Łódź                 116.44   9781   84
 150 Łukasz Święcki                 Białystok            116.41   8614   74
 151 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 152 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.25  21390  184
 153 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.08  20198  174
 154 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.00   4176   36
 155 Beata Piotrowska               Łódź                 115.99  21922  189
 156 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.98  23081  199
 157 Łukasz Baranowski              Reda                 115.85   5561   48
 158 Jacek Pietruszka               Kraków               115.81   8338   72
 159 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           115.61  22198  192
 160 Teresa Fortuna                 Lubin                115.59   4508   39
 161 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 162 Sławomir Buk                   Gliwice              115.57   8321   72
 163 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.53  22067  191
 164 Dominik Piasecki               Słupsk               115.35   6921   60
 165 Marek Dudkiewicz               Milanówek            115.28  22710  197
 166 Halina Roszak                  Poznań               115.23  21894  190
 167 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.02   5521   48
 168 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.95  18737  163
 169 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         114.89  14591  127
 170 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.75   5508   48
 171 Adam Klimont                   Wałcz                114.62  18340  160
 172 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.55  10653   93
 173 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 174 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 175 Jolanta Chłopińska             Wałcz                114.44  22202  194
 176 Mariusz Makuch                 Zator                114.43   5035   44
 177 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.41  22768  199
 178 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 179 Michał Ozimiński               Łódź                 114.28  22170  194
 180 Marta Dobrzańska               Kraków               113.98  13905  122
 181 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.96   8205   72
 182 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       113.87  10134   89
 183 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 184 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.67   6820   60
 185 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.63  11136   98
 186 Marek Rogalski                 Warszawa             113.56  22030  194
 187 Jerzy Luter                    Bytom                113.37  22447  198
 188 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.23   8379   74
 189 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.94   5421   48
 190 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.91   4968   44
 191 Stanisław Gasik                Warszawa             112.55  11142   99
 192 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 193 Bogusław Książek               Szczecin             112.37  18991  169
 194 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.36  10787   96
 195 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.35   9437   84
 196 Robert Soszka                  Warszawa             112.18  10769   96
 197 Tomasz Łapka                   Warszawa             111.82   7380   66
 198 Robert Zabłocki                Łódź                 111.60   6919   62
 199 Teresa Zalewska                Racibórz             111.56  14949  134
 200 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 201 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.44  20617  185
 202 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 203 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            111.25  14796  133
 204 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  111.24  20580  185
 205 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 206 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 207 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  17323  156
 208 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.03  14767  133
 209 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 210 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.56  18685  169
 211 Lucyna Śniadach                Rumia                110.11  12112  110
 212 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       109.94   3958   36
 213 Daniel Czernatowicz            Kraków               109.94   3738   34
 214 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 215 Sławomir Zabawa                Jasło                109.89   5824   53
 216 Dorota Zielińska               Piaseczno            109.85   3735   34
 217 Anna Stefańska                 Łódź                 109.77  21515  196
 218 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 219 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.54   6901   63
 220 Katarzyna Klimała              Kraków               109.49  16424  150
 221 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 222 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 109.44   9302   85
 223 Bartosz Pięta                  Swarzędz             109.33   5904   54
 224 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               109.31   5575   51
 225 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.17  11135  102
 226 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 227 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.08   5781   53
 228 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 229 Weronika Rudnicka              Ustka                108.71  13806  127
 230 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.70  16088  148
 231 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.56  21386  197
 232 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.56   9770   90
 233 Alicja Kosińska                Szczecin             108.45   5097   47
 234 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.18  15794  146
 235 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.15  14708  136
 236 Grzegorz Kwiecień              Kraków               107.96  13603  126
 237 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.91  12518  116
 238 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 239 Michał Puchowski               Izbicko              107.84   3451   32
 240 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 241 Piotr Domański                 Łódź                 107.70   5708   53
 242 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 243 Patrycja Śliwińska             Szczecin             107.51  20427  190
 244 Rafał Skibicki                 Lębork               107.50  21178  197
 245 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.27   6651   62
 246 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             107.19   9004   84
 247 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.16  14788  138
 248 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.04  14343  134
 249 Anna Dłużniewska               Warszawa             106.87  16137  151
 250 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 251 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.30   6378   60
 252 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.23  21033  198
 253 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 254 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 255 Paweł Morga                    Warszawa             105.83   6985   66
 256 Marianna Kozłowska             Białystok            105.42   6958   66
 257 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 258 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              105.27   7895   75
 259 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.71   5026   48
 260 Monika Lewandowska             Warszawa             104.64   4395   42
 261 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 262 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.58   5020   48
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.39  20565  197
 264 Michał Kolaj                   Ostróda              103.92  17770  171
 265 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 266 Monika Laskowska               Wrocław              103.62   5803   56
 267 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 268 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.40   6721   65
 269 Sylwester Wójcik               Lublin               103.38  13439  130
 270 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 271 Sławomir Długosz               Ostróda              103.22   9393   91
 272 Agnieszka Goniowska            Wrocław              102.83   9460   92
 273 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.76  18908  184
 274 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 102.69   3697   36
 275 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 276 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.42  19767  193
 277 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 278 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.08  17557  172
 279 Joanna Brychcy                 Katowice             102.07  19496  191
 280 Ryszard Korpalski              Wrocław              102.00   4080   40
 281 Anna Arana                     Warszawa             101.83  18635  183
 282 Paweł Michalski                Ksawerów             101.69   7322   72
 283 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  101.63   5996   59
 284 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.61  15241  150
 285 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.43   3550   35
 286 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 287 Marek Kocikowski               Ostróda              101.06   7276   72
 288 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 289 Wojciech Wróbel                Zator                100.81   4839   48
 290 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 291 Adam Janicki                   Łódź                 100.69  18728  186
 292 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.59  19213  191
 293 Przemysław Pawlic              Wrocław              100.59  15692  156
 294 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         100.52   6031   60
 295 Paweł Opyc                     Warszawa             100.23   5713   57
 296 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 297 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 298 Maciej Pilc                    Poznań                99.75   5087   51
 299 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 300 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 301 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 302 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.61  10453  106
 303 Ziemowit Pazda                 Wrocław               98.31   9929  101
 304 Tomasz  Jedynak                Majków                98.17   3436   35
 305 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.83   4598   47
 306 Małgorzata Sikora              Kraków                97.78   3618   37
 307 Katarzyna Majewska             Lublin                97.64  10155  104
 308 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      97.55   4292   44
 309 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.41   5455   56
 310 Urszula Solarska               Łódź                  97.40  18409  189
 311 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 312 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 313 Joanna Kubińska                Warszawa              96.58   3477   36
 314 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 315 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 316 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 317 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.94   7867   82
 318 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 319 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.54   4395   46
 320 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.40  15264  160
 321 Jacek Cichecki                 Józefów               94.82   8344   88
 322 Monika Rubinstein              Warszawa              94.79   5877   62
 323 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.44   7366   78
 324 Joanna Żłobicka                Wrocław               93.91   4414   47
 325 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 326 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.05   5583   60
 327 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 328 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 329 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 330 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 331 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 332 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 333 Wojciech Obremski              Legnica               92.07   6813   74
 334 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.83   4408   48
 335 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 336 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  91.31   2922   32
 337 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           91.26   7027   77
 338 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 339 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 340 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.93   4183   46
 341 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 342 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.61   9678  108
 343 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 344 Tomasz Silny                   Gdynia                89.35   3038   34
 345 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 346 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 347 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 348 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.43   5394   61
 349 Radosław Więch                 Warszawa              88.18   5820   66
 350 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.15   5201   59
 351 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 352 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 353 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  87.31   3143   36
 354 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 355 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.94   2869   33
 356 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 357 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.56   5107   59
 358 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 359 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 360 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 361 Paweł Golubiński               Gdynia                83.37   6253   75
 362 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 363 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  80.56  13615  169
 364 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 365 Agata Pastusiak                Sulęcin               79.44   8023  101
 366 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 367 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 368 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 369 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.06   2697   35
 370 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 371 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 372 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 373 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 374 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.97   8950  121
 375 Paulina Naplocha               Racibórz              71.73   8321  116
 376 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 06-10-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Łukasz Miłosz                  Warszawa             127.90   3709   29
   2 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.39   2867   28
   3 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.43   2756   28
   4 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   5 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   6 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
   7 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
   8 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  137.42   3298   24
   9 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  10 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  11 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  12 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  13 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  14 Marek Róziecki                 Rybnik               120.38   2889   24
  15 Tomasz Górka                   Łęczna               118.04   2833   24
  16 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  17 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  18 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  19 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  20 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  21 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  23 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  24 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  25 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  26 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  27 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  28 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    103.71   2489   24
  29 Anna Swoboda                   Wałbrzych            102.25   2454   24
  30 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  31 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  32 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  33 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              98.79   2371   24
  34 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  35 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   98.38   2361   24
  36 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  37 Rafał Świątek                  Wrocław               95.67   2296   24
  38 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  39 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  40 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  41 Monika Jędryka                 Chrzanów              89.62   2151   24
  42 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  43 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  44 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  45 Danuta Głowacka                Nowa Sól              79.17   1900   24
  46 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  47 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  48 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  49 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  50 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  52 Dorota Patera                  Legnica               91.17   2097   23
  53 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  54 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  55 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  56 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  57 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  58 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.96   1793   23
  59 Julia Solarska                 Łódź                  71.00   1633   23
  60 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  61 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  62 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  63 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  64 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  65 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  66 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  67 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  68 Blanka Zwolińska               Skierdy               55.55   1222   22
  69 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  70 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  71 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  72 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  73 Filip Klar                     Mielec               117.60   2352   20
  74 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  75 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  76 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.45   1869   20
  77 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  78 Beata Wiączkowska              Wrocław              140.00   2660   19
  79 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  80 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  81 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  82 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  83 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  84 Krzysztof Zawadzki             Sampława              73.95   1405   19
  85 Andrzej Słapiński              Warszawa             130.00   2340   18
  86 Marta Kleinrok                 Lublin               105.28   1895   18
  87 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            105.28   1895   18
  88 Iwona Rutkowska                Warszawa              97.00   1746   18
  89 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  90 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  91 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  92 Mirosław Dejna                 Sampława              52.44    944   18
  93 Jarosław Krzemiński            Tuchów               125.41   2132   17
  94 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
  95 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  96 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              70.35   1196   17
  97 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
  98 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  99 Anna Żyła                      Wrocław               78.44   1255   16
 100 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 101 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 102 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
 103 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
 104 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
 105 Dominik Wester                 Warszawa              96.00   1440   15
 106 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 107 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 108 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
 109 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
 110 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 111 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 112 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 113 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 114 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.67   1760   12
 115 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 116 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 117 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 118 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 119 Oskar Lelek                    Barlinek             119.50   1434   12
 120 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 121 Karol Waniek                   Wrocław              115.67   1388   12
 122 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 123 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 124 Jacek Karwowski                Płock                111.67   1340   12
 125 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 126 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 127 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 128 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 129 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 130 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 131 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 132 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 133 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 134 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 135 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 136 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 137 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 138 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 139 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 140 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 141 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        104.92   1259   12
 142 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 143 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 144 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 145 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 146 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 147 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 148 Karolina Drabik                Skarżysko            100.83   1210   12
 149 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 150 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 151 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 152 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 153 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 154 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 155 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 156 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 157 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 158 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 159 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 160 Katarzyna Kowalewska           Poznań                97.58   1171   12
 161 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 162 Marcin Radwański               Wrocław               96.17   1154   12
 163 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 164 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 165 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 166 Jacek Dec                      Pszczew               94.42   1133   12
 167 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 168 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 169 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 170 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 171 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 172 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 173 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 174 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 175 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 176 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 177 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 178 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 179 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 180 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 181 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 182 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 183 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 184 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 185 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 186 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 187 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 188 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 189 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 190 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 191 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 192 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 193 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 194 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 195 Tomasz Smulewicz               Łódź                 110.45   1215   11
 196 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 197 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 198 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 199 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 200 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 201 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 202 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 203 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 204 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    83.27    916   11
 205 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 206 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 207 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 208 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 209 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 210 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 211 Bartosz Milczarek              Łódź                  81.00    891   11
 212 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 213 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 214 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 215 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 216 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 217 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 218 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 219 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 220 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 221 Waldemar Bulkowski             Chojnów               72.91    802   11
 222 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 223 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 224 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 225 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 226 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 227 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 228 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 229 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 230 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 231 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 232 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 233 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 234 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 235 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 236 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 237 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 238 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 239 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 240 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 241 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 242 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 243 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 244 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 245 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 246 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 247 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 248 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 249 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 250 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 251 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 252 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 253 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 254 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 255 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 256 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 257 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 258 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 259 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 260 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 261 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 262 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 263 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 264 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 265 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 266 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 267 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 268 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 269 Paweł Czubla                   Kock                 128.14    897    7
 270 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 271 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 272 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 273 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 274 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 275 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 276 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 277 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 278 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 279 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 280 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 281 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 282 Andrzej Szymański              Łódź                  66.14    463    7
 283 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 284 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 285 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 286 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 287 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 288 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 289 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 290 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 291 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 292 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 293 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 294 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 295 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 296 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 297 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 298 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 299 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 300 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 301 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 302 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 303 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 304 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 305 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 306 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 307 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 308 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 309 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 310 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 311 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 312 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 313 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 314 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 315 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 316 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 317 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 318 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 319 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 320 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 321 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 322 Jerzy Augustyniak              Łódź                  97.00    291    3
 323 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 324 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 325 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 326 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 327 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 328 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 329 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 330 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 331 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 332 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 333 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 334 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 335 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 336 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 337 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 338 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 339 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 340 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 341 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 342 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 343 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 344 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 345 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 346 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 347 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 348 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 349 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 350 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 351 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 352 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 353 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie