Warszawa 8
grudnia
Warszawa 8- 9 grudnia VII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Wrocław26
stycznia
Wrocław 26 stycznia IX Turniej Otwarcia Sezonu
Zakopane16
lutego
Zakopane 16 lutego VIII Mistrzostwa Podhala
Otwarcie Sezonu tym razem we Wrocławiu26 stycznia 2008 — IX Turniej Otwarcia SezonuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IX Turniej Otwarcia SezonuWrocław, 26 stycznia 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Otwarcie Sezonu tym razem we WrocławiuPo raz pierwszy turniej rozpoczynający sezon scrabble'owy został rozegrany poza stolicą. Warszawa odcisnęła jednak piętno na turnieju — najlepszym "otwieraczem" został reprezentant tego miasta. Stanisław Rydzik po zdobyciu tytułu Mistrza Polski w ostatnim turnieju ubiegłego roku, kontynuuje swą zwycięską passę.
"Pudło" wywalczyli również Miłosz Wrzałek oraz Justyna Górka. Reprezentantka Krakowa ma chyba patent na Wrocław, w ubiegłym roku była tu czwarta oraz piąta. Teraz zajęła III. miejsce, ciekawe więc co będzie w następnych wrocławskich turniejach!
Jednodniowe zawody, zorganizowane w formule 8-rundowej cieszyły się dużym zainteresowaniem. Główny organizator Tomek Suchanek wraz z gospodarzem Paśnika Ryszardem Korpalskim zapewnili bardzo dobre warunki do gry. Nie zapomnieli też o ciastkach i napojach dla spragnionych.
Cenne nagrody — odtwarzacze MP3 oraz ekskluzywne pióra — zapewnili sponsorzy Budopol oraz IMG Polska (tłumaczony w konkursie jako Instytut Myśli Genialnych czy jako Internetowy Monitoring Głowy).
Szczegóły dotyczące turnieju dostępne również na stronie:
www.tos2008.scrabble.wroclaw.pl
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Otwarcia Sezonu
Turniej Otwarcia Sezonu
Turniej Otwarcia Sezonu


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 8
- system: połówkowy (rundy 1-7), duńczyk (runda 8)
Miejsce rozgrywekRestauracja Myśliwska Paśnik
ul.Wita Stwosza 37 (przy Rynku)
Obrońca tytułuRadosław Konca
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://www.tos2008.scrabble.wroclaw.pl
Harmonogram26.01.08 (sobota — 8 rund)
— 10:30-11:00 — rejestracja zawodników
— 11:00 — rozpoczęcie turnieju
— ok. 14:00-15:00 — przerwa obiadowa
— ok. 20:00 — oficjalne zakończenie turnieju, wręczenie nagród
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
DojazdSala turniejowa jest przy Rynku.
Można dojechać każdym tramwajem i autobusem jadącym w kierunku Rynku.
Odsyłamy do mapki na stronach UM Wrocławia: http://gisserver.um.wroc.pl/wrosystemwebmap/index.aspx
Wyżywieniehttp://www.tos2008.scrabble.wroclaw.pl/index.php/wyzywienie
Noclegihttp://tos2008.scrabble.wroclaw.pl/index.php/noclegi
NagrodyI miejsce: 300zł
II miejsce: 200zł
III miejsce: 100zł
Dodatkowe atrakcjeW trakcie turnieju będą napoje: kawa, herbata, soki oraz ciasta i ciasteczka z piekarni "Karpicko" w formie szwedzkiego stołu.
OrganizatorzyTomasz Suchanek — 0507 049 917, scrabblewroclaw@op.pl
Krzysztof Obremski
Wojciech Obremski
Ryszard Korpalski
Łukasz Szałkiewicz
SponsorzyRestauracja Myśliwska Paśnik
WKS "Siódemka"
Budopol-Wrocław S.A.
IMG Consulting Services of S&T


Wyniki turnieju IX Turniej Otwarcia Sezonu - VI Urodziny Siódemki - Wrocław 2008

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.46      7.0     3361     1299      648
  2 Miłosz          Wrzałek              Reda                   136.52      7.0     3282     1316      531
  3 Justyna         Górka                Kraków                 139.88      6.0     3588     1153      766
  4 Dariusz         Kosz                 Nysa                   138.24      6.0     3509     1153      609
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 137.50      6.0     3273     1204      493
  6 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            130.02      6.0     3128     1221      268
  7 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 124.25      6.0     3059     1177      384
  8 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.89      6.0     2986     1080      661
  9 Bogusław        Szyszka              Oława                  121.20      5.5     3103     1147      359
 10 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              111.99      5.0     3253     1101      302
 11 Tomasz          Ciejka               Kraków                 128.45      5.0     3134     1039      264
 12 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               115.98      5.0     3117     1097      -11
 13 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               126.32      5.0     3078     1073      299
 14 Daniel          Janus                Wąchock                120.38      5.0     3070     1057      136
 15 Tomasz          Suchanek             Wrocław                123.06      5.0     3061     1056       33
 16 Karol           Waniek               Wrocław                121.00      5.0     3020     1004      293
 17 Jerzy           Matyasik             Kraków                 113.95      5.0     3006      967      394
 18 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             130.12      5.0     2980     1001      250
 19 Filip           Klar                 Mielec                 117.60      5.0     2978      986      147
 20 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      100.00      5.0     2966     1098      -25
 21 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               128.68      5.0     2953     1086      194
 22 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                105.28      5.0     2864     1011      -28
 23 Piotr           Szałkiewicz          Wrocław                128.47      5.0     2839      965       62
 24 Bartosz         Orłowski             Bytom                  115.38      5.0     2259      908       52
 25 Krzysztof       Obremski             Legnica                134.82      4.5     3192     1001      201
 26 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               108.19      4.0     3084      922      235
 27 Dominik         Piasecki             Słupsk                 113.29      4.0     3063      919      170
 28 Beata           Wiączkowska          Wrocław                131.32      4.0     3062      975      135
 29 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           115.55      4.0     3036      949        7
 30 Mirosław        Uglik                Warszawa               123.61      4.0     2885      979      -16
 31 Michał          Trumpus              Wrocław                135.90      4.0     2870      912      -44
 32 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                107.41      4.0     2843      918      163
 33 Marcin          Figiel               Zawichost              123.65      4.0     2832      939      -20
 34 Przemysław      Pawlic               Wrocław                102.84      4.0     2825      928       -7
 35 Monika          Laskowska            Wrocław                103.24      4.0     2812      908      -70
 36 Marek           Swoboda              Wałbrzych              122.00      4.0     2803      944     -162
 37 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                100.00      4.0     2734      869       34
 38 Joanna          Julian               Wrocław                100.00      4.0     2671      851      163
 39 Alicja          Kosińska             Szczecin               108.45      4.0     2518      887     -421
 40 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    116.90      4.0     2441      934      187
 41 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.02      4.0     2337      741      367
 42 Anna            Swoboda              Wałbrzych              109.00      3.5     2634      885     -348
 43 Maciej          Rzychoń              Katowice               128.33      3.0     3008      843      147
 44 Adam            Szukalski            Coventry [W. Bryt.]    121.00      3.0     2969      772      -51
 45 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.27      3.0     2945      839      254
 46 Michał          Puchowski            Izbicko                107.84      3.0     2851      801     -332
 47 Ewa             Fiszer-Włodarczyk    Wrocław                101.90      3.0     2795      778      -81
 48 Teresa          Fortuna              Lubin                  117.67      3.0     2773      867      -21
 49 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              102.23      3.0     2764      828      -71
 50 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         112.49      3.0     2690      833     -364
 51 Marcin          Radwański            Wrocław                100.00      3.0     2638      739     -220
 52 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      3.0     2566      732     -218
 53 Andrzej Czesław Kowalski             Wałbrzych              100.00      3.0     2496      787     -210
 54 Ryszard         Korpalski            Wrocław                101.08      2.5     2750      744     -159
 55 Anna            Żyła                 Wrocław                100.00      2.5     2462      566       15
 56 Romuald         Owczarek             Wałbrzych              110.00      2.0     2718      688     -479
 57 Rafał           Świątek              Wrocław                100.00      2.0     2693      657     -329
 58 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      2.0     2534      650     -465
 59 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      2.0     2435      682     -728
 60 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                123.51      2.0     1846      561      -72
 61 Joanna          Żłobicka             Wrocław                100.00      1.5     2722      504      221
 62 Dorota          Patera               Legnica                100.00      1.5     2351      504     -106
 63 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      1.5     2329      488     -224
 64 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               101.89      1.0     1309      404     -817
 65 Michał          Patera               Legnica                100.00      0.5     2294      371     -249
 66 Tomasz          Jedynak              Majków                 100.00      0.0        1       74     -399
 67 Tomasz          Maciąg               Wrocław                100.00      0.0        1       73     -399
 68 Walerian        Pawlicki             Wrocław                100.00      0.0        1       75     -399
 69 Radosław        Wodecki              Wrocław                100.00      0.0        1       67     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Turniej Otwarcia Sezonu - VI Urodziny Siódemki - Wrocław 2008



	Stanisław Rydzik 145.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sławomir       Piotrowski            112.49 +  381: 310  162
    2     3 Ireneusz       Moralewicz            115.98 +  414: 306  166
    3     2 Dariusz        Kosz                  138.24 +  420: 378  188
    4     2 Tomasz         Suchanek              123.06 +  446: 324  173
    5     2 Miłosz         Wrzałek               136.52 -  378: 398   87
    6     3 Bartosz        Orłowski              115.38 +  484: 298  165
    7     3 Bogusław       Szyszka               121.20 +  415: 357  171
    8     1 Miłosz         Wrzałek               136.52 +  423: 342  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  /  8 162.38




	Justyna Górka 139.88 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Szczygieł             111.99 -  378: 385   62
    2    17 Bogusław       Szyszka               121.20 +  376: 346  171
    3    17 Monika         Laskowska             103.24 +  455: 308  153
    4     7 Zofia          Gajewska              115.55 +  509: 359  166
    5     3 Zbigniew       Wietecki              116.90 +  498: 286  167
    6     2 Mirosław       Uglik                 123.61 +  426: 350  174
    7     2 Dariusz        Puton                 130.02 -  438: 445   80
    8     2 Dariusz        Puton                 130.02 +  508: 343  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  /  8 144.12




	Dariusz Kosz 138.24 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Romuald        Owczarek              110.00 +  499: 292  160
    2     2 Małgorzata     Szczygieł             111.99 +  425: 377  162
    3     2 Stanisław      Rydzik                145.46 -  378: 420   95
    4     5 Bogusław       Szyszka               121.20 -  382: 404   71
    5    11 Jacek          Wandzel               100.00 +  474: 297  150
    6     7 Ireneusz       Moralewicz            115.98 +  478: 345  166
    7     4 Dawid          Pikul                 137.50 +  391: 385  187
    8     3 Małgorzata     Szczygieł             111.99 +  482: 380  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  /  8 144.12




	Dawid Pikul 137.50 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anna           Swoboda               109.00 +  477: 289  159
    2     5 Maciej         Rzychoń               128.33 +  386: 324  178
    3     5 Andrzej        Kwiatkowski           123.27 +  434: 310  173
    4     1 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 -  326: 467   76
    5     5 Łukasz         Tuszyński             128.68 +  374: 328  179
    6     5 Krzysztof      Obremski              134.82 +  391: 306  185
    7     4 Dariusz        Kosz                  138.24 -  385: 391   88
    8     4 Ireneusz       Moralewicz            115.98 +  500: 365  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  /  8 150.50




	Miłosz Wrzałek 136.52 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Alicja         Kosińska              108.45 +  428: 309  158
    2     8 Łukasz         Tuszyński             128.68 +  387: 368  179
    3     7 Teresa         Fortuna               117.67 +  399: 336  168
    4     3 Zbigniew       Wietecki              116.90 +  381: 287  167
    5     2 Stanisław      Rydzik                145.46 +  398: 378  195
    6     1 Dariusz        Puton                 130.02 +  383: 301  180
    7     1 Małgorzata     Sulejewska            124.25 +  564: 349  174
    8     1 Stanisław      Rydzik                145.46 -  342: 423   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  /  8 164.50




	Michał Trumpus 135.90 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Patrycja       Śliwińska             108.19 +  395: 323  158
    2    14 Mirosław       Uglik                 123.61 -  331: 446   74
    3    24 Marcin         Figiel                123.65 +  365: 313  174
    4    12 Jacek          Wandzel               100.00 -  380: 399   50
    5    21 Ryszard        Korpalski             101.08 +  365: 332  151
    6    13 Tomasz         Suchanek              123.06 -  326: 399   73
    7    20 Anna           Swoboda               109.00 -  327: 331   59
    8    20 Andrzej        Kwiatkowski           123.27 +  381: 371  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  /  8 114.00




	Krzysztof Obremski 134.82 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Puchowski             107.84 +  475: 360  158
    2     6 Zofia          Gajewska              115.55 +  451: 325  166
    3     1 Małgorzata     Sulejewska            124.25 -  357: 369   74
    4     6 Agnieszka      Goniowska             107.41 +  363: 344  157
    5     4 Bogusław       Szyszka               121.20 =  428: 428  121
    6     5 Dawid          Pikul                 137.50 -  306: 391   87
    7    12 Daniel         Janus                 120.38 +  458: 378  170
    8     8 Filip          Klar                  117.60 -  354: 396   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  /  8 125.12




	Beata Wiączkowska 131.32 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Goniowska             107.41 +  395: 375  157
    2    15 Marek          Swoboda               122.00 +  371: 370  172
    3     6 Dariusz        Puton                 130.02 -  373: 405   80
    4    15 Teresa         Fortuna               117.67 +  424: 340  168
    5     9 Małgorzata     Sulejewska            124.25 -  309: 425   74
    6    15 Zbigniew       Wietecki              116.90 +  472: 245  167
    7     7 Łukasz         Tuszyński             128.68 -  378: 392   79
    8    10 Tomasz         Ciejka                128.45 -  340: 375   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  /  8 121.88




	Łukasz Bobowski 130.12 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Barbara        Łukaszewicz           105.28 +  365: 317  155
    2     9 Jacek          Wandzel               100.00 -  350: 377   50
    3    10 Joanna         Żłobicka              100.00 +  399: 317  150
    4     9 Małgorzata     Szczygieł             111.99 -  354: 392   62
    5    22 Marcin         Figiel                123.65 +  383: 358  174
    6    18 Maciej         Rzychoń               128.33 +  412: 330  178
    7    13 Patrycja       Śliwińska             108.19 +  414: 273  158
    8     5 Małgorzata     Sulejewska            124.25 -  303: 366   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  /  8 125.12




	Dariusz Puton 130.02 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Monika         Laskowska             103.24 +  381: 272  153
    2     4 Daniel         Janus                 120.38 +  446: 296  170
    3     6 Beata          Wiączkowska           131.32 +  405: 373  181
    4     4 Małgorzata     Sulejewska            124.25 +  424: 296  174
    5     1 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 +  383: 294  176
    6     1 Miłosz         Wrzałek               136.52 -  301: 383   87
    7     2 Justyna        Górka                 139.88 +  445: 438  190
    8     2 Justyna        Górka                 139.88 -  343: 508   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  /  8 152.62




	Łukasz Tuszyński 128.68 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Przemysław     Pawlic                102.84 +  366: 289  153
    2     8 Miłosz         Wrzałek               136.52 -  368: 387   87
    3    20 Alicja         Kosińska              108.45 +  407: 278  158
    4    13 Karol          Waniek                121.00 +  376: 356  171
    5     5 Dawid          Pikul                 137.50 -  328: 374   87
    6     9 Łukasz         Szałkiewicz           123.51 +  398: 337  174
    7     7 Beata          Wiączkowska           131.32 +  392: 378  181
    8     6 Andrzej        Rechowicz             124.89 -  318: 360   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  /  8 135.75




	Piotr Szałkiewicz 128.47 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Siwiński              102.23 -  325: 342   52
    2    23 Anna           Swoboda               109.00 +  461: 306  159
    3    13 Marek          Swoboda               122.00 -  339: 341   72
    4    22 Barbara        Łukaszewicz           105.28 -  268: 445   55
    5    28 Andrzej CzesławKowalski              100.00 +  368: 312  150
    6    23 Marcin         Figiel                123.65 +  392: 390  174
    7    21 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  345: 317  150
    8    15 Przemysław     Pawlic                102.84 +  341: 324  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  /  8 120.62




	Tomasz Ciejka 128.45 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  374: 297  152
    2     7 Jerzy          Matyasik              113.95 +  348: 316  164
    3     8 Zbigniew       Wietecki              116.90 -  306: 451   67
    4    17 Mirosław       Uglik                 123.61 -  347: 390   74
    5    18 Zofia          Gajewska              115.55 +  475: 284  166
    6     8 Dominik        Piasecki              113.29 -  417: 423   63
    7    17 Marek          Swoboda               122.00 +  492: 369  172
    8    10 Beata          Wiączkowska           131.32 +  375: 340  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  /  8 129.88




	Maciej Rzychoń 128.33 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  378: 340  152
    2     5 Dawid          Pikul                 137.50 -  324: 386   87
    3    11 Ireneusz       Moralewicz            115.98 -  379: 406   66
    4    24 Radosław       Pastusiak             100.00 +  483: 297  150
    5    14 Marek          Swoboda               122.00 -  358: 373   72
    6    18 Łukasz         Bobowski              130.12 -  330: 412   80
    7    24 Sławomir       Piotrowski            112.49 +  402: 288  162
    8    18 Łukasz         Szałkiewicz           123.51 -  354: 359   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  /  8 105.38




	Mariusz Sylwestrzuk 126.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ryszard        Korpalski             101.08 +  395: 292  151
    2    16 Adam           Szukalski             121.00 +  474: 310  171
    3     4 Mirosław       Uglik                 123.61 +  358: 351  174
    4     1 Dawid          Pikul                 137.50 +  467: 326  187
    5     1 Dariusz        Puton                 130.02 -  294: 383   80
    6     6 Bogusław       Szyszka               121.20 -  280: 412   71
    7    11 Bartosz        Orłowski              115.38 -  351: 415   65
    8    13 Mirosław       Uglik                 123.61 +  459: 290  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  /  8 134.12




	Andrzej Rechowicz 124.89 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Walerian       Pawlicki              100.00 +  400:   1  150
    2    10 Teresa         Fortuna               117.67 -  324: 371   68
    3    25 Ziemowit       Pazda                 100.02 +  370: 246  150
    4    11 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  410: 311  152
    5     7 Ireneusz       Moralewicz            115.98 -  357: 371   66
    6    17 Tomasz         Siwiński              102.23 +  384: 351  152
    7     5 Dominik        Piasecki              113.29 +  381: 356  163
    8     6 Łukasz         Tuszyński             128.68 +  360: 318  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1080  /  8 135.00




	Małgorzata Sulejewska 124.25 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Jedynak               100.00 +  400:   1  150
    2    11 Tomasz         Siwiński              102.23 +  399: 346  152
    3     1 Krzysztof      Obremski              134.82 +  369: 357  185
    4     4 Dariusz        Puton                 130.02 -  296: 424   80
    5     9 Beata          Wiączkowska           131.32 +  425: 309  181
    6     4 Małgorzata     Szczygieł             111.99 +  455: 371  162
    7     1 Miłosz         Wrzałek               136.52 -  349: 564   87
    8     5 Łukasz         Bobowski              130.12 +  366: 303  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  /  8 147.12




	Marcin Figiel 123.65 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Julian                100.00 +  329: 291  150
    2    13 Zbigniew       Wietecki              116.90 -  271: 400   67
    3    24 Michał         Trumpus               135.90 -  313: 365   86
    4    27 Romuald        Owczarek              110.00 +  383: 347  160
    5    22 Łukasz         Bobowski              130.12 -  358: 383   80
    6    23 Piotr          Szałkiewicz           128.47 -  390: 392   78
    7    29 Dorota         Patera                100.00 +  440: 343  150
    8    21 Teresa         Fortuna               117.67 +  348: 331  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  /  8 117.38




	Mirosław Uglik 123.61 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej CzesławKowalski              100.00 +  329: 319  150
    2    14 Michał         Trumpus               135.90 +  446: 331  186
    3     4 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 -  351: 358   76
    4    17 Tomasz         Ciejka                128.45 +  390: 347  178
    5     6 Tomasz         Suchanek              123.06 +  416: 275  173
    6     2 Justyna        Górka                 139.88 -  350: 426   90
    7    10 Jacek          Wandzel               100.00 -  313: 386   50
    8    13 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 -  290: 459   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  /  8 122.38




	Łukasz Szałkiewicz 123.51 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    16 Marek          Swoboda               122.00 +  426: 365  172
    5    10 Bartosz        Orłowski              115.38 -  399: 429   65
    6     9 Łukasz         Tuszyński             128.68 -  337: 398   79
    7    16 Zbigniew       Wietecki              116.90 -  325: 372   67
    8    18 Maciej         Rzychoń               128.33 +  359: 354  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     561  /  5 112.20




	Andrzej Kwiatkowski 123.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Maciąg                100.00 +  400:   1  150
    2    12 Karol          Waniek                121.00 +  367: 350  171
    3     5 Dawid          Pikul                 137.50 -  310: 434   87
    4    14 Michał         Puchowski             107.84 +  427: 319  158
    5     8 Małgorzata     Szczygieł             111.99 -  336: 419   62
    6    12 Daniel         Janus                 120.38 -  350: 353   70
    7    19 Barbara        Łukaszewicz           105.28 -  384: 434   55
    8    20 Michał         Trumpus               135.90 -  371: 381   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     839  /  8 104.88




	Tomasz Suchanek 123.06 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Obremski              100.00 +  508: 303  150
    2     1 Dominik        Piasecki              113.29 +  416: 389  163
    3     3 Jacek          Wandzel               100.00 +  363: 361  150
    4     2 Stanisław      Rydzik                145.46 -  324: 446   95
    5     6 Mirosław       Uglik                 123.61 -  275: 416   74
    6    13 Michał         Trumpus               135.90 +  399: 326  186
    7     9 Filip          Klar                  117.60 +  364: 363  168
    8    12 Daniel         Janus                 120.38 -  412: 424   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  /  8 132.00




	Marek Swoboda 122.00 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agata          Pastusiak             100.00 +  326: 260  150
    2    15 Beata          Wiączkowska           131.32 -  370: 371   81
    3    13 Piotr          Szałkiewicz           128.47 +  341: 339  178
    4    16 Łukasz         Szałkiewicz           123.51 -  365: 426   74
    5    14 Maciej         Rzychoń               128.33 +  373: 358  178
    6    16 Przemysław     Pawlic                102.84 -  296: 377   53
    7    17 Tomasz         Ciejka                128.45 -  369: 492   78
    8    22 Tomasz         Siwiński              102.23 +  363: 342  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     944  /  8 118.00




	Bogusław Szyszka 121.20 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Radosław       Pastusiak             100.00 +  392: 295  150
    2    17 Justyna        Górka                 139.88 -  346: 376   90
    3    19 Andrzej CzesławKowalski              100.00 +  387: 277  150
    4     5 Dariusz        Kosz                  138.24 +  404: 382  188
    5     4 Krzysztof      Obremski              134.82 =  428: 428  135
    6     6 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 +  412: 280  176
    7     3 Stanisław      Rydzik                145.46 -  357: 415   95
    8     9 Dominik        Piasecki              113.29 +  377: 291  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  /  8 143.38




	Adam Szukalski 121.00 Coventry [W. Bryt.]

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Patera                100.00 +  322: 293  150
    2    16 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 -  310: 474   76
    3    22 Michał         Puchowski             107.84 -  380: 414   58
    4    19 Patrycja       Śliwińska             108.19 -  402: 443   58
    5    25 Sławomir       Piotrowski            112.49 -  377: 378   62
    6    29 Radosław       Pastusiak             100.00 +  466: 308  150
    7    23 Teresa         Fortuna               117.67 -  327: 424   68
    8    26 Rafał          Świątek               100.00 +  385: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  8  96.50




	Karol Waniek 121.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Patera                100.00 +  334: 282  150
    2    12 Andrzej        Kwiatkowski           123.27 -  350: 367   73
    3    15 Jerzy          Matyasik              113.95 +  400: 339  164
    4    13 Łukasz         Tuszyński             128.68 -  356: 376   79
    5    12 Patrycja       Śliwińska             108.19 +  440: 295  158
    6    14 Agnieszka      Goniowska             107.41 +  349: 316  157
    7     8 Ireneusz       Moralewicz            115.98 -  366: 449   66
    8    14 Agnieszka      Goniowska             107.41 +  425: 303  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  /  8 125.50




	Daniel Janus 120.38 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Radwański             100.00 +  491: 262  150
    2     4 Dariusz        Puton                 130.02 -  296: 446   80
    3    12 Zofia          Gajewska              115.55 -  376: 418   66
    4    18 Sławomir       Piotrowski            112.49 +  414: 260  162
    5    13 Teresa         Fortuna               117.67 +  338: 328  168
    6    12 Andrzej        Kwiatkowski           123.27 +  353: 350  173
    7    12 Krzysztof      Obremski              134.82 -  378: 458   85
    8    12 Tomasz         Suchanek              123.06 +  424: 412  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  /  8 132.12




	Teresa Fortuna 117.67 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Urszula        Solarska              100.00 +  356: 257  150
    2    10 Andrzej        Rechowicz             124.89 +  371: 324  175
    3     7 Miłosz         Wrzałek               136.52 -  336: 399   87
    4    15 Beata          Wiączkowska           131.32 -  340: 424   81
    5    13 Daniel         Janus                 120.38 -  328: 338   70
    6    26 Anna           Swoboda               109.00 -  287: 377   59
    7    23 Adam           Szukalski             121.00 +  424: 327  171
    8    21 Marcin         Figiel                123.65 -  331: 348   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     867  /  8 108.38




	Filip Klar 117.60 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jacek          Wandzel               100.00 -  364: 408   50
    2    20 Romuald        Owczarek              110.00 -  336: 452   60
    3    26 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  364: 342  150
    4    26 Alicja         Kosińska              108.45 +  417: 221  158
    5    17 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  364: 345  152
    6    10 Michał         Puchowski             107.84 +  374: 345  158
    7     9 Tomasz         Suchanek              123.06 -  363: 364   73
    8     8 Krzysztof      Obremski              134.82 +  396: 354  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  /  8 123.25




	Zbigniew Wietecki 116.90 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Radosław       Wodecki               100.00 +  400:   1  150
    2    13 Marcin         Figiel                123.65 +  400: 271  174
    3     8 Tomasz         Ciejka                128.45 +  451: 306  178
    4     3 Miłosz         Wrzałek               136.52 -  287: 381   87
    5     3 Justyna        Górka                 139.88 -  286: 498   90
    6    15 Beata          Wiączkowska           131.32 -  245: 472   81
    7    16 Łukasz         Szałkiewicz           123.51 +  372: 325  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     934  /  7 133.43




	Ireneusz Moralewicz 115.98 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Rafał          Świątek               100.00 +  496: 277  150
    2     3 Stanisław      Rydzik                145.46 -  306: 414   95
    3    11 Maciej         Rzychoń               128.33 +  406: 379  178
    4     8 Przemysław     Pawlic                102.84 +  379: 357  153
    5     7 Andrzej        Rechowicz             124.89 +  371: 357  175
    6     7 Dariusz        Kosz                  138.24 -  345: 478   88
    7     8 Karol          Waniek                121.00 +  449: 366  171
    8     4 Dawid          Pikul                 137.50 -  365: 500   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  /  8 137.12




	Zofia Gajewska 115.55 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  377: 295  150
    2     6 Krzysztof      Obremski              134.82 -  325: 451   85
    3    12 Daniel         Janus                 120.38 +  418: 376  170
    4     7 Justyna        Górka                 139.88 -  359: 509   90
    5    18 Tomasz         Ciejka                128.45 -  284: 475   78
    6    22 Sławomir       Piotrowski            112.49 +  432: 315  162
    7    18 Joanna         Julian                100.00 +  512: 273  150
    8    11 Jerzy          Matyasik              113.95 -  329: 335   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     949  /  8 118.62




	Bartosz Orłowski 115.38 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    23 Wojciech       Obremski              100.00 +  381: 270  150
    4    10 Dominik        Piasecki              113.29 +  354: 346  163
    5    10 Łukasz         Szałkiewicz           123.51 +  429: 399  174
    6     3 Stanisław      Rydzik                145.46 -  298: 484   95
    7    11 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 +  415: 351  176
    8     7 Jacek          Wandzel               100.00 +  382: 357  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  /  6 151.33




	Jerzy Matyasik 113.95 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Anna           Żyła                  100.00 +  455: 207  150
    2     7 Tomasz         Ciejka                128.45 -  316: 348   78
    3    15 Karol          Waniek                121.00 -  339: 400   71
    4    23 Andrzej CzesławKowalski              100.00 +  381: 277  150
    5    16 Rafał          Świątek               100.00 +  433: 359  150
    6    11 Jacek          Wandzel               100.00 -  365: 381   50
    7    14 Tomasz         Siwiński              102.23 +  382: 311  152
    8    11 Zofia          Gajewska              115.55 +  335: 329  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     967  /  8 120.88




	Dominik Piasecki 113.29 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Joanna         Żłobicka              100.00 +  386: 374  150
    2     1 Tomasz         Suchanek              123.06 -  389: 416   73
    3    14 Tomasz         Siwiński              102.23 +  415: 308  152
    4    10 Bartosz        Orłowski              115.38 -  346: 354   65
    5    15 Barbara        Łukaszewicz           105.28 +  457: 266  155
    6     8 Tomasz         Ciejka                128.45 +  423: 417  178
    7     5 Andrzej        Rechowicz             124.89 -  356: 381   75
    8     9 Bogusław       Szyszka               121.20 -  291: 377   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  /  8 114.88




	Sławomir Piotrowski 112.49 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                145.46 -  310: 381   95
    2    27 Monika         Laskowska             103.24 -  341: 405   53
    3    28 Urszula        Solarska              100.00 +  368: 351  150
    4    18 Daniel         Janus                 120.38 -  260: 414   70
    5    25 Adam           Szukalski             121.00 +  378: 377  171
    6    22 Zofia          Gajewska              115.55 -  315: 432   66
    7    24 Maciej         Rzychoń               128.33 -  288: 402   78
    8    28 Wojciech       Obremski              100.00 +  430: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     833  /  8 104.12




	Małgorzata Szczygieł 111.99 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Justyna        Górka                 139.88 +  385: 378  190
    2     2 Dariusz        Kosz                  138.24 -  377: 425   88
    3    16 Barbara        Łukaszewicz           105.28 +  431: 264  155
    4     9 Łukasz         Bobowski              130.12 +  392: 354  180
    5     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.27 +  419: 336  173
    6     4 Małgorzata     Sulejewska            124.25 -  371: 455   74
    7     6 Przemysław     Pawlic                102.84 +  498: 257  153
    8     3 Dariusz        Kosz                  138.24 -  380: 482   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  /  8 137.62




	Romuald Owczarek 110.00 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  138.24 -  292: 499   88
    2    20 Filip          Klar                  117.60 +  452: 336  168
    3    18 Przemysław     Pawlic                102.84 -  306: 450   53
    4    27 Marcin         Figiel                123.65 -  347: 383   74
    5    27 Radosław       Pastusiak             100.00 +  408: 275  150
    6    21 Monika         Laskowska             103.24 -  289: 426   53
    7    26 Marcin         Radwański             100.00 -  299: 397   50
    8    27 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 -  325: 431   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  8  86.00




	Anna Swoboda 109.00 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 137.50 -  289: 477   87
    2    23 Piotr          Szałkiewicz           128.47 -  306: 461   78
    3    31 Dorota         Patera                100.00 +  328: 269  150
    4    25 Ryszard        Korpalski             101.08 =  369: 369  101
    5    23 Agnieszka      Goniowska             107.41 -  298: 364   57
    6    26 Teresa         Fortuna               117.67 +  377: 287  168
    7    20 Michał         Trumpus               135.90 +  331: 327  186
    8    17 Patrycja       Śliwińska             108.19 -  336: 428   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     885  /  8 110.62




	Alicja Kosińska 108.45 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               136.52 -  309: 428   87
    2    28 Marcin         Radwański             100.00 +  328: 287  150
    3    20 Łukasz         Tuszyński             128.68 -  278: 407   79
    4    26 Filip          Klar                  117.60 -  221: 417   68
    5    29 Ziemowit       Pazda                 100.02 -  297: 495   50
    6    32 Agata          Pastusiak             100.00 +  371: 260  150
    7    28 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  345: 312  152
    8    25 Ryszard        Korpalski             101.08 +  369: 333  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     887  /  8 110.88




	Patrycja Śliwińska 108.19 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Trumpus               135.90 -  323: 395   86
    2    24 Przemysław     Pawlic                102.84 -  348: 378   53
    3    27 Agata          Pastusiak             100.00 +  486: 238  150
    4    19 Adam           Szukalski             121.00 +  443: 402  171
    5    12 Karol          Waniek                121.00 -  295: 440   71
    6    19 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  488: 246  152
    7    13 Łukasz         Bobowski              130.12 -  273: 414   80
    8    17 Anna           Swoboda               109.00 +  428: 336  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  /  8 115.25




	Michał Puchowski 107.84 Izbicko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              134.82 -  360: 475   85
    2    21 Ryszard        Korpalski             101.08 +  367: 345  151
    3    22 Adam           Szukalski             121.00 +  414: 380  171
    4    14 Andrzej        Kwiatkowski           123.27 -  319: 427   73
    5    24 Joanna         Żłobicka              100.00 +  484: 365  150
    6    10 Filip          Klar                  117.60 -  345: 374   68
    7    15 Monika         Laskowska             103.24 -  319: 380   53
    8    19 Ziemowit       Pazda                 100.02 -  243: 437   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     801  /  8 100.12




	Agnieszka Goniowska 107.41 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Beata          Wiączkowska           131.32 -  375: 395   81
    2    18 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  341: 282  150
    3     9 Joanna         Julian                100.00 +  406: 297  150
    4     6 Krzysztof      Obremski              134.82 -  344: 363   85
    5    23 Anna           Swoboda               109.00 +  364: 298  159
    6    14 Karol          Waniek                121.00 -  316: 349   71
    7    22 Ryszard        Korpalski             101.08 +  394: 271  151
    8    14 Karol          Waniek                121.00 -  303: 425   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  /  8 114.75




	Barbara Łukaszewicz 105.28 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Bobowski              130.12 -  317: 365   80
    2    26 Rafał          Świątek               100.00 +  364: 349  150
    3    16 Małgorzata     Szczygieł             111.99 -  264: 431   62
    4    22 Piotr          Szałkiewicz           128.47 +  445: 268  178
    5    15 Dominik        Piasecki              113.29 -  266: 457   63
    6    24 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  398: 298  152
    7    19 Andrzej        Kwiatkowski           123.27 +  434: 384  173
    8    16 Monika         Laskowska             103.24 +  376: 340  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  /  8 126.38




	Monika Laskowska 103.24 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Puton                 130.02 -  272: 381   80
    2    27 Sławomir       Piotrowski            112.49 +  405: 341  162
    3    17 Justyna        Górka                 139.88 -  308: 455   90
    4    21 Joanna         Żłobicka              100.00 +  383: 328  150
    5    19 Przemysław     Pawlic                102.84 -  298: 393   53
    6    21 Romuald        Owczarek              110.00 +  426: 289  160
    7    15 Michał         Puchowski             107.84 +  380: 319  158
    8    16 Barbara        Łukaszewicz           105.28 -  340: 376   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  /  8 113.50




	Przemysław Pawlic 102.84 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Tuszyński             128.68 -  289: 366   79
    2    24 Patrycja       Śliwińska             108.19 +  378: 348  158
    3    18 Romuald        Owczarek              110.00 +  450: 306  160
    4     8 Ireneusz       Moralewicz            115.98 -  357: 379   66
    5    19 Monika         Laskowska             103.24 +  393: 298  153
    6    16 Marek          Swoboda               122.00 +  377: 296  172
    7     6 Małgorzata     Szczygieł             111.99 -  257: 498   62
    8    15 Piotr          Szałkiewicz           128.47 -  324: 341   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     928  /  8 116.00




	Tomasz Siwiński 102.23 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Szałkiewicz           128.47 +  342: 325  178
    2    11 Małgorzata     Sulejewska            124.25 -  346: 399   74
    3    14 Dominik        Piasecki              113.29 -  308: 415   63
    4    20 Joanna         Julian                100.00 +  328: 285  150
    5    20 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 +  436: 282  152
    6    17 Andrzej        Rechowicz             124.89 -  351: 384   75
    7    14 Jerzy          Matyasik              113.95 -  311: 382   64
    8    22 Marek          Swoboda               122.00 -  342: 363   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  /  8 103.50




	Ewa Fiszer-Włodarczyk 101.90 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Ciejka                128.45 -  297: 374   78
    2    30 Urszula        Solarska              100.00 +  432: 296  150
    3    21 Radosław       Pastusiak             100.00 +  432: 292  150
    4    11 Andrzej        Rechowicz             124.89 -  311: 410   75
    5    20 Tomasz         Siwiński              102.23 -  282: 436   52
    6    24 Barbara        Łukaszewicz           105.28 -  298: 398   55
    7    28 Alicja         Kosińska              108.45 -  312: 345   58
    8    27 Romuald        Owczarek              110.00 +  431: 325  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  8  97.25




	Krzysztof Borodziuk 101.89 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Rzychoń               128.33 -  340: 378   78
    2    22 Joanna         Julian                100.00 -   21: 540   50
    4    29 Anna           Żyła                  100.00 +  357: 356  150
    5    17 Filip          Klar                  117.60 -  345: 364   68
    6    19 Patrycja       Śliwińska             108.19 -  246: 488   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     404  /  5  80.80




	Ryszard Korpalski 101.08 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Sylwestrzuk           126.32 -  292: 395   76
    2    21 Michał         Puchowski             107.84 -  345: 367   58
    3    29 Marcin         Radwański             100.00 +  440: 306  150
    4    25 Anna           Swoboda               109.00 =  369: 369  109
    5    21 Michał         Trumpus               135.90 -  332: 365   86
    6    25 Rafał          Świątek               100.00 +  368: 344  150
    7    22 Agnieszka      Goniowska             107.41 -  271: 394   57
    8    25 Alicja         Kosińska              108.45 -  333: 369   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     744  /  8  93.00




	Ziemowit Pazda 100.02 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    25 Andrzej        Rechowicz             124.89 -  246: 370   75
    4    30 Marcin         Radwański             100.00 +  404: 375  150
    5    29 Alicja         Kosińska              108.45 +  495: 297  158
    6    20 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  310: 351   50
    7    25 Wojciech       Obremski              100.00 +  445: 334  150
    8    19 Michał         Puchowski             107.84 +  437: 243  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     741  /  6 123.50




	Tomasz  Jedynak 100.00 Majków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Sulejewska            124.25 -    1: 400   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      74  /  1  74.00




	Joanna Julian 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marcin         Figiel                123.65 -  291: 329   74
    2    22 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  540:  21  152
    3     9 Agnieszka      Goniowska             107.41 -  297: 406   57
    4    20 Tomasz         Siwiński              102.23 -  285: 328   52
    5    26 Wojciech       Obremski              100.00 +  312: 306  150
    6    27 Dorota         Patera                100.00 +  337: 303  150
    7    18 Zofia          Gajewska              115.55 -  273: 512   66
    8    24 Andrzej CzesławKowalski              100.00 +  336: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  /  8 106.38




	Andrzej Czesław Kowalski 100.00 Wałbrzych

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mirosław       Uglik                 123.61 -  319: 329   74
    2    25 Michał         Patera                100.00 +  341: 262  150
    3    19 Bogusław       Szyszka               121.20 -  277: 387   71
    4    23 Jerzy          Matyasik              113.95 -  277: 381   64
    5    28 Piotr          Szałkiewicz           128.47 -  312: 368   78
    6    28 Joanna         Żłobicka              100.00 +  322: 317  150
    7    27 Rafał          Świątek               100.00 +  345: 326  150
    8    24 Joanna         Julian                100.00 -  303: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  /  8  98.38




	Tomasz Maciąg 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski           123.27 -    1: 400   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      73  /  1  73.00




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz         Suchanek              123.06 -  303: 508   73
    2    29 Agata          Pastusiak             100.00 +  314: 296  150
    3    23 Bartosz        Orłowski              115.38 -  270: 381   65
    4    28 Rafał          Świątek               100.00 -  337: 350   50
    5    26 Joanna         Julian                100.00 -  306: 312   50
    6    31 Urszula        Solarska              100.00 +  378: 277  150
    7    25 Ziemowit       Pazda                 100.02 -  334: 445   50
    8    28 Sławomir       Piotrowski            112.49 -  292: 430   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  8  81.25




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Swoboda               122.00 -  260: 326   72
    2    29 Wojciech       Obremski              100.00 -  296: 314   50
    3    27 Patrycja       Śliwińska             108.19 -  238: 486   58
    4    32 Urszula        Solarska              100.00 -  299: 382   50
    5    33 PAUZA
    6    32 Alicja         Kosińska              108.45 -  260: 371   58
    7    32 Radosław       Pastusiak             100.00 -  308: 344   50
    8    31 Michał         Patera                100.00 +  368: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     488  /  7  69.71




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bogusław       Szyszka               121.20 -  295: 392   71
    2    31 Anna           Żyła                  100.00 +  339: 261  150
    3    21 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 -  292: 432   52
    4    24 Maciej         Rzychoń               128.33 -  297: 483   78
    5    27 Romuald        Owczarek              110.00 -  275: 408   60
    6    29 Adam           Szukalski             121.00 -  308: 466   71
    7    32 Agata          Pastusiak             100.00 +  344: 308  150
    8    29 Urszula        Solarska              100.00 -  285: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     682  /  8  85.25




	Dorota Patera 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adam           Szukalski             121.00 -  293: 322   71
    2    19 Joanna         Żłobicka              100.00 -  183: 437   50
    3    31 Anna           Swoboda               109.00 -  269: 328   59
    4    33 PAUZA
    5    31 Urszula        Solarska              100.00 +  372: 259  150
    6    27 Joanna         Julian                100.00 -  303: 337   50
    7    29 Marcin         Figiel                123.65 -  343: 440   74
    8    30 Anna           Żyła                  100.00 -  288: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     504  /  7  72.00




	Michał Patera 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Karol          Waniek                121.00 -  282: 334   71
    2    25 Andrzej CzesławKowalski              100.00 -  262: 341   50
    3    30 Rafał          Świątek               100.00 -  294: 402   50
    4    31 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  277: 375   50
    5    32 Marcin         Radwański             100.00 -  255: 392   50
    6    33 PAUZA
    7    31 Urszula        Solarska              100.00 -  294: 331   50
    8    31 Agata          Pastusiak             100.00 -  330: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     371  /  7  53.00




	Walerian Pawlicki 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Rechowicz             124.89 -    1: 400   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      75  /  1  75.00




	Marcin Radwański 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Daniel         Janus                 120.38 -  262: 491   70
    2    28 Alicja         Kosińska              108.45 -  287: 328   58
    3    29 Ryszard        Korpalski             101.08 -  306: 440   51
    4    30 Ziemowit       Pazda                 100.02 -  375: 404   50
    5    32 Michał         Patera                100.00 +  392: 255  150
    6    30 Anna           Żyła                  100.00 +  320: 273  150
    7    26 Romuald        Owczarek              110.00 +  397: 299  160
    8    23 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  299: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     739  /  8  92.38




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Teresa         Fortuna               117.67 -  257: 356   68
    2    30 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     101.90 -  296: 432   52
    3    28 Sławomir       Piotrowski            112.49 -  351: 368   62
    4    32 Agata          Pastusiak             100.00 +  382: 299  150
    5    31 Dorota         Patera                100.00 -  259: 372   50
    6    31 Wojciech       Obremski              100.00 -  277: 378   50
    7    31 Michał         Patera                100.00 +  331: 294  150
    8    29 Radosław       Pastusiak             100.00 +  413: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     732  /  8  91.50




	Jacek Wandzel 100.00 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Filip          Klar                  117.60 +  408: 364  168
    2     9 Łukasz         Bobowski              130.12 +  377: 350  180
    3     3 Tomasz         Suchanek              123.06 -  361: 363   73
    4    12 Michał         Trumpus               135.90 +  399: 380  186
    5    11 Dariusz        Kosz                  138.24 -  297: 474   88
    6    11 Jerzy          Matyasik              113.95 +  381: 365  164
    7    10 Mirosław       Uglik                 123.61 +  386: 313  174
    8     7 Bartosz        Orłowski              115.38 -  357: 382   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  /  8 137.25




	Radosław Wodecki 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zbigniew       Wietecki              116.90 -    1: 400   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      67  /  1  67.00




	Rafał Świątek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ireneusz       Moralewicz            115.98 -  277: 496   66
    2    26 Barbara        Łukaszewicz           105.28 -  349: 364   55
    3    30 Michał         Patera                100.00 +  402: 294  150
    4    28 Wojciech       Obremski              100.00 +  350: 337  150
    5    16 Jerzy          Matyasik              113.95 -  359: 433   64
    6    25 Ryszard        Korpalski             101.08 -  344: 368   51
    7    27 Andrzej CzesławKowalski              100.00 -  326: 345   50
    8    26 Adam           Szukalski             121.00 -  286: 385   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     657  /  8  82.12




	Aleksandra Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Zofia          Gajewska              115.55 -  295: 377   66
    2    18 Agnieszka      Goniowska             107.41 -  282: 341   57
    3    26 Filip          Klar                  117.60 -  342: 364   68
    4    31 Michał         Patera                100.00 +  375: 277  150
    5    30 Anna           Żyła                  100.00 +  404: 387  150
    6    20 Ziemowit       Pazda                 100.02 +  351: 310  150
    7    21 Piotr          Szałkiewicz           128.47 -  317: 345   78
    8    23 Marcin         Radwański             100.00 +  368: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  /  8 108.62




	Anna Żyła 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jerzy          Matyasik              113.95 -  207: 455   64
    2    31 Radosław       Pastusiak             100.00 -  261: 339   50
    3    32 PAUZA
    4    29 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  356: 357   52
    5    30 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  387: 404   50
    6    30 Marcin         Radwański             100.00 -  273: 320   50
    7    30 Joanna         Żłobicka              100.00 +  344: 284  150
    8    30 Dorota         Patera                100.00 +  334: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     566  /  7  80.86




	Joanna Żłobicka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dominik        Piasecki              113.29 -  374: 386   63
    2    19 Dorota         Patera                100.00 +  437: 183  150
    3    10 Łukasz         Bobowski              130.12 -  317: 399   80
    4    21 Monika         Laskowska             103.24 -  328: 383   53
    5    24 Michał         Puchowski             107.84 -  365: 484   58
    6    28 Andrzej CzesławKowalski              100.00 -  317: 322   50
    7    30 Anna           Żyła                  100.00 -  284: 344   50
    8    32 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     504  /  7  72.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Turniej Otwarcia Sezonu - VI Urodziny Siódemki - Wrocław 2008



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Piotrowski            381: 310
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Justyna        Górka                 385: 378
   3 Dariusz        Kosz                 - Romuald        Owczarek              499: 292
   4 Anna           Swoboda              - Dawid          Pikul                 289: 477
   5 Miłosz         Wrzałek              - Alicja         Kosińska              428: 309
   6 Patrycja       Śliwińska            - Michał         Trumpus               323: 395
   7 Krzysztof      Obremski             - Michał         Puchowski             475: 360
   8 Agnieszka      Goniowska            - Beata          Wiączkowska           375: 395
   9 Łukasz         Bobowski             - Barbara        Łukaszewicz           365: 317
  10 Monika         Laskowska            - Dariusz        Puton                 272: 381
  11 Łukasz         Tuszyński            - Przemysław     Pawlic                366: 289
  12 Tomasz         Siwiński             - Piotr          Szałkiewicz           342: 325
  13 Tomasz         Ciejka               - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     374: 297
  14 Krzysztof      Borodziuk            - Maciej         Rzychoń               340: 378
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Ryszard        Korpalski             395: 292
  16 Walerian       Pawlicki             - Andrzej        Rechowicz               1: 400
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Jedynak               400:   1
  18 Joanna         Julian               - Marcin         Figiel                291: 329
  19 Mirosław       Uglik                - Andrzej CzesławKowalski              329: 319
  20 Tomasz         Maciąg               - Andrzej        Kwiatkowski             1: 400
  21 Tomasz         Suchanek             - Wojciech       Obremski              508: 303
  22 Agata          Pastusiak            - Marek          Swoboda               260: 326
  23 Bogusław       Szyszka              - Radosław       Pastusiak             392: 295
  24 Dorota         Patera               - Adam           Szukalski             293: 322
  25 Karol          Waniek               - Michał         Patera                334: 282
  26 Marcin         Radwański            - Daniel         Janus                 262: 491
  27 Teresa         Fortuna              - Urszula        Solarska              356: 257
  28 Jacek          Wandzel              - Filip          Klar                  408: 364
  29 Zbigniew       Wietecki             - Radosław       Wodecki               400:   1
  30 Rafał          Świątek              - Ireneusz       Moralewicz            277: 496
  31 Zofia          Gajewska             - Aleksandra     Łukaszewicz           377: 295
  32 Anna           Żyła                 - Jerzy          Matyasik              207: 455
  33 Dominik        Piasecki             - Joanna         Żłobicka              386: 374


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Piasecki             - Tomasz         Suchanek              389: 416
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Kosz                  377: 425
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Stanisław      Rydzik                306: 414
   4 Dariusz        Puton                - Daniel         Janus                 446: 296
   5 Dawid          Pikul                - Maciej         Rzychoń               386: 324
   6 Krzysztof      Obremski             - Zofia          Gajewska              451: 325
   7 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Ciejka                316: 348
   8 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Wrzałek               368: 387
   9 Jacek          Wandzel              - Łukasz         Bobowski              377: 350
  10 Andrzej        Rechowicz            - Teresa         Fortuna               324: 371
  11 Tomasz         Siwiński             - Małgorzata     Sulejewska            346: 399
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Karol          Waniek                367: 350
  13 Marcin         Figiel               - Zbigniew       Wietecki              271: 400
  14 Michał         Trumpus              - Mirosław       Uglik                 331: 446
  15 Marek          Swoboda              - Beata          Wiączkowska           370: 371
  16 Adam           Szukalski            - Mariusz        Sylwestrzuk           310: 474
  17 Justyna        Górka                - Bogusław       Szyszka               376: 346
  18 Aleksandra     Łukaszewicz          - Agnieszka      Goniowska             282: 341
  19 Joanna         Żłobicka             - Dorota         Patera                437: 183
  20 Romuald        Owczarek             - Filip          Klar                  452: 336
  21 Ryszard        Korpalski            - Michał         Puchowski             345: 367
  22 Krzysztof      Borodziuk            - Joanna         Julian                 21: 540
  23 Piotr          Szałkiewicz          - Anna           Swoboda               461: 306
  24 Przemysław     Pawlic               - Patrycja       Śliwińska             378: 348
  25 Michał         Patera               - Andrzej CzesławKowalski              262: 341
  26 Barbara        Łukaszewicz          - Rafał          Świątek               364: 349
  27 Sławomir       Piotrowski           - Monika         Laskowska             341: 405
  28 Alicja         Kosińska             - Marcin         Radwański             328: 287
  29 Wojciech       Obremski             - Agata          Pastusiak             314: 296
  30 Urszula        Solarska             - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     296: 432
  31 Radosław       Pastusiak            - Anna           Żyła                  339: 261


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Obremski              369: 357
   2 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                378: 420
   3 Tomasz         Suchanek             - Jacek          Wandzel               363: 361
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mirosław       Uglik                 358: 351
   5 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kwiatkowski           434: 310
   6 Beata          Wiączkowska          - Dariusz        Puton                 373: 405
   7 Teresa         Fortuna              - Miłosz         Wrzałek               336: 399
   8 Tomasz         Ciejka               - Zbigniew       Wietecki              306: 451
   9 Joanna         Julian               - Agnieszka      Goniowska             297: 406
  10 Łukasz         Bobowski             - Joanna         Żłobicka              399: 317
  11 Maciej         Rzychoń              - Ireneusz       Moralewicz            379: 406
  12 Daniel         Janus                - Zofia          Gajewska              376: 418
  13 Piotr          Szałkiewicz          - Marek          Swoboda               339: 341
  14 Dominik        Piasecki             - Tomasz         Siwiński              415: 308
  15 Jerzy          Matyasik             - Karol          Waniek                339: 400
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Małgorzata     Szczygieł             264: 431
  17 Justyna        Górka                - Monika         Laskowska             455: 308
  18 Romuald        Owczarek             - Przemysław     Pawlic                306: 450
  19 Andrzej CzesławKowalski             - Bogusław       Szyszka               277: 387
  20 Alicja         Kosińska             - Łukasz         Tuszyński             278: 407
  21 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Radosław       Pastusiak             432: 292
  22 Michał         Puchowski            - Adam           Szukalski             414: 380
  23 Bartosz        Orłowski             - Wojciech       Obremski              381: 270
  24 Michał         Trumpus              - Marcin         Figiel                365: 313
  25 Ziemowit       Pazda                - Andrzej        Rechowicz             246: 370
  26 Filip          Klar                 - Aleksandra     Łukaszewicz           364: 342
  27 Patrycja       Śliwińska            - Agata          Pastusiak             486: 238
  28 Sławomir       Piotrowski           - Urszula        Solarska              368: 351
  29 Marcin         Radwański            - Ryszard        Korpalski             306: 440
  30 Rafał          Świątek              - Michał         Patera                402: 294
  31 Anna           Swoboda              - Dorota         Patera                328: 269
  32 Anna           Żyła                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dawid          Pikul                 467: 326
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Suchanek              446: 324
   3 Zbigniew       Wietecki             - Miłosz         Wrzałek               287: 381
   4 Dariusz        Puton                - Małgorzata     Sulejewska            424: 296
   5 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Kosz                  404: 382
   6 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Obremski              344: 363
   7 Zofia          Gajewska             - Justyna        Górka                 359: 509
   8 Przemysław     Pawlic               - Ireneusz       Moralewicz            357: 379
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Bobowski              392: 354
  10 Bartosz        Orłowski             - Dominik        Piasecki              354: 346
  11 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Andrzej        Rechowicz             311: 410
  12 Jacek          Wandzel              - Michał         Trumpus               399: 380
  13 Karol          Waniek               - Łukasz         Tuszyński             356: 376
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Puchowski             427: 319
  15 Beata          Wiączkowska          - Teresa         Fortuna               424: 340
  16 Łukasz         Szałkiewicz          - Marek          Swoboda               426: 365
  17 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Ciejka                390: 347
  18 Daniel         Janus                - Sławomir       Piotrowski            414: 260
  19 Adam           Szukalski            - Patrycja       Śliwińska             402: 443
  20 Joanna         Julian               - Tomasz         Siwiński              285: 328
  21 Monika         Laskowska            - Joanna         Żłobicka              383: 328
  22 Barbara        Łukaszewicz          - Piotr          Szałkiewicz           445: 268
  23 Andrzej CzesławKowalski             - Jerzy          Matyasik              277: 381
  24 Radosław       Pastusiak            - Maciej         Rzychoń               297: 483
  25 Ryszard        Korpalski            - Anna           Swoboda               369: 369
  26 Filip          Klar                 - Alicja         Kosińska              417: 221
  27 Marcin         Figiel               - Romuald        Owczarek              383: 347
  28 Wojciech       Obremski             - Rafał          Świątek               337: 350
  29 Anna           Żyła                 - Krzysztof      Borodziuk             356: 357
  30 Ziemowit       Pazda                - Marcin         Radwański             404: 375
  31 Aleksandra     Łukaszewicz          - Michał         Patera                375: 277
  32 Agata          Pastusiak            - Urszula        Solarska              299: 382
  33 Dorota         Patera               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Mariusz        Sylwestrzuk           383: 294
   2 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                398: 378
   3 Zbigniew       Wietecki             - Justyna        Górka                 286: 498
   4 Krzysztof      Obremski             - Bogusław       Szyszka               428: 428
   5 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             374: 328
   6 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Suchanek              416: 275
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Rechowicz             371: 357
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Szczygieł             336: 419
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Beata          Wiączkowska           425: 309
  10 Łukasz         Szałkiewicz          - Bartosz        Orłowski              399: 429
  11 Dariusz        Kosz                 - Jacek          Wandzel               474: 297
  12 Karol          Waniek               - Patrycja       Śliwińska             440: 295
  13 Daniel         Janus                - Teresa         Fortuna               338: 328
  14 Maciej         Rzychoń              - Marek          Swoboda               358: 373
  15 Dominik        Piasecki             - Barbara        Łukaszewicz           457: 266
  16 Jerzy          Matyasik             - Rafał          Świątek               433: 359
  17 Krzysztof      Borodziuk            - Filip          Klar                  345: 364
  18 Tomasz         Ciejka               - Zofia          Gajewska              475: 284
  19 Monika         Laskowska            - Przemysław     Pawlic                298: 393
  20 Tomasz         Siwiński             - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     436: 282
  21 Ryszard        Korpalski            - Michał         Trumpus               332: 365
  22 Marcin         Figiel               - Łukasz         Bobowski              358: 383
  23 Anna           Swoboda              - Agnieszka      Goniowska             298: 364
  24 Michał         Puchowski            - Joanna         Żłobicka              484: 365
  25 Adam           Szukalski            - Sławomir       Piotrowski            377: 378
  26 Wojciech       Obremski             - Joanna         Julian                306: 312
  27 Romuald        Owczarek             - Radosław       Pastusiak             408: 275
  28 Andrzej CzesławKowalski             - Piotr          Szałkiewicz           312: 368
  29 Ziemowit       Pazda                - Alicja         Kosińska              495: 297
  30 Aleksandra     Łukaszewicz          - Anna           Żyła                  404: 387
  31 Urszula        Solarska             - Dorota         Patera                259: 372
  32 Michał         Patera               - Marcin         Radwański             255: 392
  33 Agata          Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Puton                 383: 301
   2 Justyna        Górka                - Mirosław       Uglik                 426: 350
   3 Bartosz        Orłowski             - Stanisław      Rydzik                298: 484
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Szczygieł             455: 371
   5 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              391: 306
   6 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Sylwestrzuk           412: 280
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kosz                  345: 478
   8 Tomasz         Ciejka               - Dominik        Piasecki              417: 423
   9 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Szałkiewicz           398: 337
  10 Michał         Puchowski            - Filip          Klar                  345: 374
  11 Jerzy          Matyasik             - Jacek          Wandzel               365: 381
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Daniel         Janus                 350: 353
  13 Tomasz         Suchanek             - Michał         Trumpus               399: 326
  14 Agnieszka      Goniowska            - Karol          Waniek                316: 349
  15 Beata          Wiączkowska          - Zbigniew       Wietecki              472: 245
  16 Marek          Swoboda              - Przemysław     Pawlic                296: 377
  17 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Siwiński              384: 351
  18 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Rzychoń               412: 330
  19 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Borodziuk             488: 246
  20 Aleksandra     Łukaszewicz          - Ziemowit       Pazda                 351: 310
  21 Romuald        Owczarek             - Monika         Laskowska             289: 426
  22 Zofia          Gajewska             - Sławomir       Piotrowski            432: 315
  23 Piotr          Szałkiewicz          - Marcin         Figiel                392: 390
  24 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Barbara        Łukaszewicz           298: 398
  25 Rafał          Świątek              - Ryszard        Korpalski             344: 368
  26 Teresa         Fortuna              - Anna           Swoboda               287: 377
  27 Dorota         Patera               - Joanna         Julian                303: 337
  28 Joanna         Żłobicka             - Andrzej CzesławKowalski              317: 322
  29 Radosław       Pastusiak            - Adam           Szukalski             308: 466
  30 Marcin         Radwański            - Anna           Żyła                  320: 273
  31 Urszula        Solarska             - Wojciech       Obremski              277: 378
  32 Alicja         Kosińska             - Agata          Pastusiak             371: 260
  33 Michał         Patera               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Sulejewska            564: 349
   2 Dariusz        Puton                - Justyna        Górka                 445: 438
   3 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Szyszka               415: 357
   4 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 391: 385
   5 Andrzej        Rechowicz            - Dominik        Piasecki              381: 356
   6 Przemysław     Pawlic               - Małgorzata     Szczygieł             257: 498
   7 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Tuszyński             378: 392
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Karol          Waniek                449: 366
   9 Filip          Klar                 - Tomasz         Suchanek              363: 364
  10 Mirosław       Uglik                - Jacek          Wandzel               313: 386
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Bartosz        Orłowski              351: 415
  12 Krzysztof      Obremski             - Daniel         Janus                 458: 378
  13 Łukasz         Bobowski             - Patrycja       Śliwińska             414: 273
  14 Tomasz         Siwiński             - Jerzy          Matyasik              311: 382
  15 Michał         Puchowski            - Monika         Laskowska             319: 380
  16 Łukasz         Szałkiewicz          - Zbigniew       Wietecki              325: 372
  17 Marek          Swoboda              - Tomasz         Ciejka                369: 492
  18 Zofia          Gajewska             - Joanna         Julian                512: 273
  19 Barbara        Łukaszewicz          - Andrzej        Kwiatkowski           434: 384
  20 Michał         Trumpus              - Anna           Swoboda               327: 331
  21 Piotr          Szałkiewicz          - Aleksandra     Łukaszewicz           345: 317
  22 Ryszard        Korpalski            - Agnieszka      Goniowska             271: 394
  23 Teresa         Fortuna              - Adam           Szukalski             424: 327
  24 Maciej         Rzychoń              - Sławomir       Piotrowski            402: 288
  25 Ziemowit       Pazda                - Wojciech       Obremski              445: 334
  26 Marcin         Radwański            - Romuald        Owczarek              397: 299
  27 Rafał          Świątek              - Andrzej CzesławKowalski              326: 345
  28 Alicja         Kosińska             - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     345: 312
  29 Dorota         Patera               - Marcin         Figiel                343: 440
  30 Joanna         Żłobicka             - Anna           Żyła                  284: 344
  31 Michał         Patera               - Urszula        Solarska              294: 331
  32 Radosław       Pastusiak            - Agata          Pastusiak             344: 308


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               423: 342
   2 Justyna        Górka                - Dariusz        Puton                 508: 343
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Kosz                  380: 482
   4 Dawid          Pikul                - Ireneusz       Moralewicz            500: 365
   5 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Sulejewska            303: 366
   6 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Tuszyński             360: 318
   7 Bartosz        Orłowski             - Jacek          Wandzel               382: 357
   8 Filip          Klar                 - Krzysztof      Obremski              396: 354
   9 Bogusław       Szyszka              - Dominik        Piasecki              377: 291
  10 Tomasz         Ciejka               - Beata          Wiączkowska           375: 340
  11 Jerzy          Matyasik             - Zofia          Gajewska              335: 329
  12 Daniel         Janus                - Tomasz         Suchanek              424: 412
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mirosław       Uglik                 459: 290
  14 Karol          Waniek               - Agnieszka      Goniowska             425: 303
  15 Przemysław     Pawlic               - Piotr          Szałkiewicz           324: 341
  16 Monika         Laskowska            - Barbara        Łukaszewicz           340: 376
  17 Patrycja       Śliwińska            - Anna           Swoboda               428: 336
  18 Łukasz         Szałkiewicz          - Maciej         Rzychoń               359: 354
  19 Ziemowit       Pazda                - Michał         Puchowski             437: 243
  20 Michał         Trumpus              - Andrzej        Kwiatkowski           381: 371
  21 Marcin         Figiel               - Teresa         Fortuna               348: 331
  22 Marek          Swoboda              - Tomasz         Siwiński              363: 342
  23 Aleksandra     Łukaszewicz          - Marcin         Radwański             368: 299
  24 Andrzej CzesławKowalski             - Joanna         Julian                303: 336
  25 Ryszard        Korpalski            - Alicja         Kosińska              333: 369
  26 Adam           Szukalski            - Rafał          Świątek               385: 286
  27 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Romuald        Owczarek              431: 325
  28 Sławomir       Piotrowski           - Wojciech       Obremski              430: 292
  29 Urszula        Solarska             - Radosław       Pastusiak             413: 285
  30 Anna           Żyła                 - Dorota         Patera                334: 288
  31 Agata          Pastusiak            - Michał         Patera                368: 330
  32 Joanna         Żłobicka             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 16-02-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.74  14674  100
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.29  28965  198
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.14  29081  199
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.53  28669  197
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.10  26371  183
   6 Sławomir Kucia                 Kraków               141.75  11907   84
   7 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.39  25309  179
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.33  28266  200
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             141.15  27948  198
  10 Justyna Górka                  Kraków               139.76  26833  192
  11 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.73  26968  193
  12 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.65  27790  199
  13 Szymon Fidziński               Warszawa             139.31  11841   85
  14 Radosław Konca                 Warszawa             139.23  15037  108
  15 Michał Makowski                Warszawa             139.20   7656   55
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.05  24473  176
  17 Dariusz Kosz                   Nysa                 138.48  27557  199
  18 Dawid Pikul                    Poznań               138.02  27466  199
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  20 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.65  27118  197
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  26523  193
  22 Filip Sosin                    Warszawa             136.62  15711  115
  23 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.37   5864   43
  24 Kamil Górka                    Kraków               136.34  26858  197
  25 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.89  19160  141
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             135.87  11277   83
  28 Joanna Juszczak                Warszawa             135.24   6897   51
  29 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.91  26983  200
  31 Michał Trumpus                 Wrocław              134.51  16948  126
  32 Krzysztof Obremski             Legnica              134.42  25944  193
  33 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       134.36  25125  187
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.02  12732   95
  35 Marek Reda                     Wołomin              133.03  24877  187
  36 Wojciech Sołdan                Rumia                133.00  26600  200
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.92  17279  130
  38 Paweł Jackowski                Warszawa             132.10  25232  191
  39 Robert Kamiński                Warszawa             132.10  25099  190
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.97  15704  119
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  42 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  43 Przemysław Herdzina            Kraków               131.43  26024  198
  44 Beata Wiączkowska              Wrocław              131.03   4324   33
  45 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.95  25535  195
  46 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.58  20762  159
  47 Mariusz Margalski              Pieczyska            130.49  19574  150
  48 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  49 Łukasz Bobowski                Suchedniów           129.84  18307  141
  50 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  51 Irena Sołdan                   Rumia                129.44  24465  189
  52 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  53 Jakub Zaryński                 Świnoujście          128.99  15092  117
  54 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.85  14560  113
  55 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            128.84   4767   37
  56 Łukasz Bryła                   Mielec               128.78  21378  166
  57 Michał Alabrudziński           Włocławek            128.60  13632  106
  58 Tomasz Ciejka                  Kraków               128.56  13370  104
  59 Kuba Koisar                    Warszawa             128.43  24530  191
  60 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             128.28  24374  190
  61 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.20  24230  189
  62 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  63 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  64 Rafał Lenartowski              Gdynia               127.62  25269  198
  65 Marek Roszak                   Poznań               127.57  25003  196
  66 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.54  24105  189
  67 Maciej Michalak                Łódź                 127.28  21256  167
  68 Paweł Janaś                    Głogów               127.26  25198  198
  69 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.02   7494   59
  70 Maciej Rzychoń                 Katowice             126.77  14959  118
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.72  11025   87
  72 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  73 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.16   6182   49
  74 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.86  15984  127
  75 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.84  13213  105
  76 Maciej Perzyński               Piła                 125.81  10568   84
  77 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.51  22842  182
  78 Małgorzata Sulejewska          Kraków               125.36  20685  165
  79 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.30  24809  198
  80 Ewa Żbikowska                  Warszawa             125.19   6635   53
  81 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.05  24260  194
  82 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.93  18490  148
  83 Artur Irzyk                    Kraków               124.93  24236  194
  84 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  85 Jakub Szymczak                 Łódź                 124.53  14570  117
  86 Rafał Matczak                  Milanówek            124.44  12693  102
  87 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  88 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     124.11   5585   45
  89 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.88  23908  193
  90 Bogusław Szyszka               Oława                123.85   8298   67
  91 Marek Róziecki                 Rybnik               123.75   6311   51
  92 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.50  24206  196
  93 Mirosław Uglik                 Warszawa             123.44   7283   59
  94 Tomasz Suchanek                Wrocław              123.44  23083  187
  95 Jan Kozłowski                  Kraków               123.37  19492  158
  96 Jarosław Michalak              Łódź                 123.19  15892  129
  97 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              123.08  16370  133
  98 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.71   5031   41
  99 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.53  24261  198
 100 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
 101 Andrzej Rakoczy                Kraków               122.33   7340   60
 102 Arkadiusz Biegun               Kraków               121.99   9637   79
 103 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.83  24245  199
 104 Katarzyna Sołdan               Rumia                121.67  23118  190
 105 Karol Waniek                   Wrocław              121.64   6812   56
 106 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.54  13856  114
 107 Daniel Janus                   Wąchock              120.94  20559  170
 108 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.90  16322  135
 109 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.72  23662  196
 110 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             120.65   9049   75
 111 Sławomir Buk                   Gliwice              120.63   7238   60
 112 Mariusz Grodek                 Olsztyn              120.58  10129   84
 113 Robert Głowacki                Łódź                 120.35  13840  115
 114 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 115 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.08  17291  144
 116 Przemysław Rybicki             Otwock               119.81   8626   72
 117 Wojciech Morawski              Gliwice              119.34   4893   41
 118 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 119 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.13  21444  180
 120 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 121 Agnieszka Krupka               Krosno               118.71  17331  146
 122 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.49  15641  132
 123 Anna Niedzielko                Szczecin             118.46   8529   72
 124 Iwona Kucia                    Kraków               118.45   6278   53
 125 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.37  11482   97
 126 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.22  12768  108
 127 Grzegorz Kurowski              Warszawa             118.12  11694   99
 128 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  118.07   7911   67
 129 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.95  21702  184
 130 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 131 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.87  22277  189
 132 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.65  22235  189
 133 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 134 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  117.55   8699   74
 135 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.52  23034  196
 136 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.42  22896  195
 137 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 138 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.28  22986  196
 139 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.13  22489  192
 140 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 141 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 142 Adam Klimont                   Wałcz                116.82  18692  160
 143 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 144 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 145 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.74  10156   87
 146 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.67  21818  187
 147 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 148 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 149 Beata Piotrowska               Łódź                 116.48  22015  189
 150 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.37  15477  133
 151 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 152 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.23  16853  145
 153 Grzegorz Wilk                  Kraków               116.17   4182   36
 154 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.07  10330   89
 155 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           115.97  22267  192
 156 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.75  14237  123
 157 Marcin Skowron                 Zabrze               115.61  13526  117
 158 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 159 Stanisław Gasik                Warszawa             115.57  10748   93
 160 Andrzej Grabiński              Suchedniów           115.56   9014   78
 161 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 163 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.40   9694   84
 164 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.32  11071   96
 165 Halina Roszak                  Poznań               115.22  19703  171
 166 Paweł Kowalski                 Kutno                115.18  11403   99
 167 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.15  19461  169
 168 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.02   5521   48
 169 Marek Rogalski                 Warszawa             114.95  21150  184
 170 Jolanta Kosmowska              Warszawa             114.88  14245  124
 171 Bartosz Orłowski               Bytom                114.84  22165  193
 172 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.81  20895  182
 173 Jolanta Chłopińska             Wałcz                114.57  19133  167
 174 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 175 Jacek Pietruszka               Kraków               114.52  10994   96
 176 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 177 Michał Ozimiński               Łódź                 114.43  22085  193
 178 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 179 Tomasz Łapka                   Opole                114.31  12688  111
 180 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.30   5372   47
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.08  10267   90
 182 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 183 Bogusław Puchalski             Włocławek            113.80  15363  135
 184 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.76  21614  190
 185 Tomasz Górka                   Łęczna               113.61   9884   87
 186 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 187 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.15  20027  177
 188 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.98  18754  166
 189 Radosław Sowiński              Warszawa             112.73   9469   84
 190 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               112.56   8780   78
 191 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 192 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.40  12364  110
 193 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.36  10787   96
 194 Magdalena Kublik               Warszawa             112.31  21338  190
 195 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 196 Mariusz Makuch                 Zator                112.00   4256   38
 197 Bogusław Książek               Szczecin             111.97  17579  157
 198 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       111.76  10282   92
 199 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 200 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 111.61  11161  100
 201 Łukasz Baranowski              Reda                 111.60   6696   60
 202 Anna Stefańska                 Łódź                 111.53  21971  197
 203 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       111.52   9368   84
 204 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 205 Jerzy Luter                    Bytom                111.36  22049  198
 206 Katarzyna Rosiek               Kraków               111.33  16366  147
 207 Teresa Zalewska                Racibórz             111.22  16238  146
 208 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.13  19892  179
 209 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 210 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 211 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  12326  111
 212 Piotr Domański                 Łódź                 110.80   5097   46
 213 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.79  19056  172
 214 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  15940  144
 215 Rafał Skibicki                 Lębork               110.63  21131  191
 216 Alina Białobrzewska            Gdynia               110.45  14469  131
 217 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 218 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 219 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 220 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 221 Weronika Rudnicka              Ustka                109.16  10916  100
 222 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 223 Piotr Szutenberg               Ustka                109.10  12983  119
 224 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 225 Grzegorz Kwiecień              Kraków               108.99  16676  153
 226 Alicja Kosińska                Szczecin             108.80   5984   55
 227 Karolina Drabik                Skarżysko            108.79   6310   58
 228 Patrycja Śliwińska             Szczecin             108.61  20202  186
 229 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.56   9770   90
 230 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 231 Roman Figiel                   Zawichost            108.23   3247   30
 232 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.07  13401  124
 233 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.88  13377  124
 234 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.82  14340  133
 235 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.80   3234   30
 236 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.45   6447   60
 237 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.41  10204   95
 238 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   4505   42
 239 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.24  12761  119
 240 Maciej Stolarczyk              Zator                107.16   4608   43
 241 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.16  14788  138
 242 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.05  10170   95
 243 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 244 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.96  10268   96
 245 Anna Dłużniewska               Warszawa             106.87  16137  151
 246 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.76  21032  197
 247 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 248 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 249 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.25  19550  184
 250 Marianna Kozłowska             Białystok            105.93   8686   82
 251 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 105.50   3798   36
 252 Andrzej Kroc                   Łódź                 105.41   7379   70
 253 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 254 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.15   5047   48
 255 Sylwester Wójcik               Lublin               104.95  10180   97
 256 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 257 Monika Laskowska               Wrocław              104.18   9064   87
 258 Michał Kolaj                   Ostróda              103.92  17770  171
 259 Sławomir Zabawa                Jasło                103.88   4259   41
 260 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 261 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 262 Joanna Brychcy                 Katowice             103.65  19798  191
 263 Grzegorz Bajer                 Łódź                 103.61  19271  186
 264 Czesław Grajewski              Choroszcz            103.60   6216   60
 265 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.59  19785  191
 266 Paweł Opyc                     Warszawa             103.50   3105   30
 267 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 268 Iza Kraj                       Warszawa             103.43   9205   89
 269 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         103.42  11169  108
 270 Paweł Morga                    Warszawa             103.31   4649   45
 271 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 272 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.15   6189   60
 273 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 274 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.61  16931  165
 275 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.53   6972   68
 276 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.51  20503  200
 277 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 278 Anna Arana                     Warszawa             102.47  19470  190
 279 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.25  19836  194
 280 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.20  20133  197
 281 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 282 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.07  19393  190
 283 Sławomir Długosz               Ostróda              102.05  12960  127
 284 Monika Lewandowska             Warszawa             101.77   5801   57
 285 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 286 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.22   5162   51
 287 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 288 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 289 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 290 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 291 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.77   4736   47
 292 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 293 Adam Janicki                   Łódź                 100.19  19236  192
 294 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 295 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 296 Maciej Pilc                    Poznań               100.12   4806   48
 297 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 298 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 299 Wojciech Wróbel                Zator                 99.88   4195   42
 300 Urszula Solarska               Łódź                  99.70  19042  191
 301 Małgorzata Sikora              Kraków                99.55   3086   31
 302 Paweł Michalski                Ksawerów              99.47   5968   60
 303 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 304 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 305 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 306 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 307 Andrzej Puchalski              Łódź                  98.31   5014   51
 308 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 309 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.97   3429   35
 310 Jarosław Karp                  Jędrzejów             97.97  11560  118
 311 Tomasz  Jedynak                Majków                97.50   3510   36
 312 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.32  14987  154
 313 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 314 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 315 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 316 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 317 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 318 Katarzyna Majewska             Lublin                94.78   8151   86
 319 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 320 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.44   7366   78
 321 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.17   7722   82
 322 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.72   3749   40
 323 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 324 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 325 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 326 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 327 Joanna Żłobicka                Wrocław               92.31   7200   78
 328 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 329 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 330 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.83   4959   54
 331 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           91.26   7027   77
 332 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.19   3283   36
 333 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 334 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 335 Tomasz Silny                   Gdynia                90.78   4176   46
 336 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 337 Wojciech Obremski              Legnica               90.61   7521   83
 338 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 339 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 340 Radosław Więch                 Warszawa              89.69   8072   90
 341 Agnieszka Kozak                Gdynia                89.59   6361   71
 342 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 343 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 344 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.78   9233  104
 345 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.71   3637   41
 346 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 347 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 348 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  87.32   4104   47
 349 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 350 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.05   3569   41
 351 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 352 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 353 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.07   3959   46
 354 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 355 Paweł Golubiński               Gdynia                83.37   6253   75
 356 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 357 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 358 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.27  13247  163
 359 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 360 Agata Pastusiak                Sulęcin               80.25   8186  102
 361 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 362 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.02   3199   41
 363 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 364 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 365 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 366 Julia Solarska                 Łódź                  73.49   3013   41
 367 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.33   8066  110
 368 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 369 Paulina Naplocha               Racibórz              70.57   8962  127
 370 Monika Pieczora                Łódź                  70.55   2328   33
 371 Blanka Zwolińska               Skierdy               65.28   2611   40




Poczekalnia na dzień 16-02-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   3 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   4 Filip Klar                     Mielec               119.21   3338   28
   5 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
   6 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
   7 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   8 Robert Zabłocki                Łódź                 120.04   3121   26
   9 Leszek Stecuła                 Bytom                115.50   3003   26
  10 Adrian Szczepanik              Zator                 89.35   2323   26
  11 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
  12 Sergiusz Puchalski             Włocławek            132.88   3189   24
  13 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  14 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  15 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  16 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  17 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.12   2931   24
  18 Daniel Czernatowicz            Kraków               121.00   2904   24
  19 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.67   2872   24
  20 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  21 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  22 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  23 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  24 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  26 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  27 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  28 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  29 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  31 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  32 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  33 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  34 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  35 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  36 Jacek Dec                      Pszczew               96.12   2307   24
  37 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  38 Natalia Kosiba                 Warszawa              94.83   2276   24
  39 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.33   2264   24
  40 Monika Jędryka                 Chrzanów              89.62   2151   24
  41 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  42 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  43 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  44 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  45 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  46 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  47 Sławomir Kordjalik             Warszawa             138.57   3187   23
  48 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  49 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  50 Tomasz Smulewicz               Łódź                 107.48   2472   23
  51 Magdalena Mroziuk              Warszawa              99.22   2282   23
  52 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  95.74   2202   23
  53 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  54 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  55 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.70   2132   23
  56 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  57 Sylwia Pliszka                 Szczecin              90.22   2075   23
  58 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  59 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  60 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  61 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  62 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  63 Anna Żyła                      Wrocław               79.17   1821   23
  64 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  65 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  66 Marek Sitkowski                Warszawa             100.59   2213   22
  67 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  68 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  69 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  70 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  71 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  72 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.32   1899   22
  73 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  74 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  75 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  76 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  77 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  78 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  79 Łukasz Miłosz                  Warszawa             102.86   2160   21
  80 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.71   1989   21
  81 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  82 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  83 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  84 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  85 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  86 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  87 Joanna Julian                  Wrocław               88.60   1772   20
  88 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  89 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.21   2132   19
  90 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  91 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  92 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  93 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  94 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  95 Radosław Jachna                Łódź                 100.72   1813   18
  96 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  97 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
  98 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  99 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              86.76   1475   17
 100 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
 101 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
 102 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 103 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 104 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 105 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 106 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 107 Piotr Mańkowski                Warszawa             100.57   1408   14
 108 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 109 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 110 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 111 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 112 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              149.58   1795   12
 113 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 114 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 115 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 116 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 117 Oskar Lelek                    Barlinek             119.50   1434   12
 118 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 119 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 120 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 121 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 122 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 123 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 124 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 125 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 126 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 127 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 128 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 129 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 130 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 131 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 132 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 133 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 134 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 135 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 136 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 137 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 138 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 139 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               101.92   1223   12
 140 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 141 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 142 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 143 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 144 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 145 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 146 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 147 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 148 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 149 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.17   1178   12
 150 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 151 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 152 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 153 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 154 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 155 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 156 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 157 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 158 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 159 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 160 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 161 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 162 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 163 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 164 Iwona Rutkowska                Warszawa              89.92   1079   12
 165 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 166 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 167 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 168 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 169 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 170 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 171 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 172 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 173 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 174 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 175 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 176 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 177 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 178 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 179 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 180 Przemysław Wójcik              Przeciszów            77.33    928   12
 181 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 182 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 183 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 184 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 185 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 186 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 187 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 188 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 189 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 190 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 191 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 192 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 193 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 194 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 195 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 196 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 197 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 198 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 199 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 200 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 201 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 202 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 203 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 204 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 205 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 206 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 207 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 208 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 209 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 210 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 211 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 212 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 213 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 214 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 215 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 216 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 217 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 218 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 219 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 220 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 221 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 222 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 223 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 224 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 225 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 226 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 227 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 228 Stanisława Gawęda              Zator                 52.91    582   11
 229 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 230 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 231 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 232 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 233 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 234 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 235 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 236 Marcin Kozyra                  Warszawa             147.62   1181    8
 237 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 238 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 239 Marcin Figiel                  Zawichost            117.38    939    8
 240 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 241 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 242 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 243 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 244 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 245 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 246 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 247 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 248 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 249 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 250 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 251 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 252 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 253 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 254 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 255 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 256 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 257 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 258 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 259 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 260 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 261 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 262 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 263 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 264 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 265 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 266 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 267 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 268 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 269 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 270 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 271 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 272 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 273 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 274 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 275 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 276 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 277 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 278 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 279 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 280 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 281 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 282 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 283 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 284 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 285 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 286 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 287 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 288 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 289 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 290 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 291 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 292 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 293 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 294 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 295 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 296 Michał Szorc                   Białystok            114.00    570    5
 297 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 298 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 299 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 300 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 301 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 302 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 303 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 304 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 305 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 306 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 307 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 308 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 309 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 310 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 311 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 312 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 313 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 314 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 315 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 316 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 317 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 318 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 319 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 320 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 321 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 322 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 323 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 324 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 325 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 326 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 327 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 328 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 329 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 330 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 331 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 332 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 333 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 334 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 335 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 336 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 337 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 338 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie