Warszawa13
grudnia
Warszawa 13-14 grudnia III 24-godzinny Turniej Non Stop
Warszawa31
stycznia
Warszawa 31- 1 lutego Turniej Otwarcia Sezonu
Warszawa14
lutego
Warszawa 14-15 lutego IX Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2004
Turniej Otwarcia Sezonu31 - 01 lutego 2004 — Turniej Otwarcia SezonuInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

Turniej Otwarcia SezonuWarszawa, 31 - 01 lutego 2004

Konkurs Relacja z turnieju


1 Stanisław Rydzik Warszawa 10.0 5287
2 Kazimierz.J Merklejn Szczecin 10.0 4626
3 Mariusz Skrobosz Warszawa 9.0 5192
4 Krzysztof Usakiewicz Warszawa 9.0 4965
5 Kamil Górka Łęczna 9.0 4894
6 Karol Wyrębkiewicz Łódź 9.0 4850
7 Dawid Pikul Poznań 9.0 4809
8 Marek Syczuk Warszawa 9.0 4541
9 Krzysztof Mówka Toruń 8.0 5103
10 Marcin Mroziuk Warszawa 8.0 5050
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Otwarcia Sezonu
Turniej Otwarcia Sezonu
Turniej Otwarcia Sezonu




Wyniki turnieju Turniej Otwarcia Sezonu 2004

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               134.22     10.0     5287     1927      979
  2 Kazimierz J     Merklejn             Szczecin               139.35     10.0     4626     1933      459
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.94      9.0     5192     1789      909
  4 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               132.88      9.0     4965     1716      320
  5 Kamil           Górka                Łęczna                 136.71      9.0     4894     1791      644
  6 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.34      9.0     4850     1837      551
  7 Dawid           Pikul                Poznań                 129.36      9.0     4809     1758      653
  8 Marek           Syczuk               Warszawa               132.15      9.0     4541     1794      173
  9 Krzysztof       Mówka                Toruń                  132.05      8.0     5103     1560     1061
 10 Marcin          Mroziuk              Warszawa               136.26      8.0     5050     1731      704
 11 Wojciech        Zemło                Łódź                   133.64      8.0     4908     1636      653
 12 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               130.27      8.0     4903     1587      872
 13 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               114.07      8.0     4899     1629      389
 14 Adam            Weremczuk            Łódź                   129.78      8.0     4866     1744      470
 15 Maciej          Perzyński            Piła                   119.23      8.0     4834     1745      692
 16 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               138.84      8.0     4649     1644      403
 17 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               119.51      8.0     4640     1621      404
 18 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         126.81      8.0     4475     1567      164
 19 Marcin          Kozyra               Warszawa               125.96      8.0     4466     1563      300
 20 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             115.83      8.0     4444     1553      332
 21 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               141.12      8.0     4278     1646      -60
 22 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.35      7.0     4952     1605      529
 23 Szymon          Fidziński            Warszawa               136.63      7.0     4943     1523      933
 24 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    119.34      7.0     4768     1509      540
 25 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.39      7.0     4610     1532      213
 26 Mariusz         Margalski            Warszawa               100.00      7.0     4594     1514        5
 27 Małgorzata      Kania                Milanówek              127.98      7.0     4551     1445      409
 28 Piotr           Pietuchowski         Białystok              115.22      7.0     4539     1525     -132
 29 Marcin          Bożek                Będzin                 127.19      7.0     4525     1424      283
 30 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 112.16      7.0     4518     1531      130
 31 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 101.49      7.0     4452     1461      121
 32 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               112.23      7.0     4421     1444       87
 33 Joanna          Ostrowska            Warszawa               101.89      7.0     4392     1472      118
 34 Jarosław        Sobczak              Warszawa               108.14      7.0     4388     1424      429
 35 Joanna          Stępień              Katowice               126.48      7.0     4371     1587       87
 36 Piotr           Rosół                Warszawa               111.56      7.0     4350     1561      156
 37 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               114.61      7.0     4329     1493       29
 38 Radosław        Sowiński             Warszawa               119.94      7.0     4294     1540     -206
 39 Michał          Makowski             Warszawa               119.97      7.0     4120     1467       -7
 40 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              100.00      7.0     4102     1406      -91
 41 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       117.16      6.5     4558     1387      440
 42 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 100.59      6.5     4411     1425      124
 43 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             112.58      6.5     4398     1350      181
 44 Radosław        Konca                Warszawa               131.99      6.0     4767     1415      398
 45 Robert          Soszka               Warszawa               112.25      6.0     4633     1402      -37
 46 Jarosław        Puchalski            Łódź                   126.44      6.0     4486     1326       82
 47 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               103.42      6.0     4469     1395       56
 48 Bogusław        Puchalski            Włocławek              114.14      6.0     4440     1313     -100
 49 Wiesław         Olewiński            Warszawa               108.70      6.0     4381     1302      216
 50 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              121.12      6.0     4367     1335      -49
 51 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  100.00      6.0     4355     1360       83
 52 Michał          Sosin                Warszawa               100.00      6.0     4307     1350       76
 53 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.37      6.0     4306     1288      286
 54 Dariusz         Banaszek             Warszawa               137.19      6.0     4268     1441     -416
 55 Paweł           Jackowski            Warszawa               124.30      6.0     4263     1345       82
 56 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    109.64      6.0     4199     1217      151
 57 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         112.20      6.0     4173     1343     -306
 58 Beata           Piotrowska           Łódź                   108.57      6.0     4158     1339       26
 59 Michał          Musielak             Bydgoszcz              100.00      6.0     4142     1379     -363
 60 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       100.00      6.0     4072     1371      -76
 61 Łukasz          Marks                Warszawa               100.00      6.0     4032     1328     -295
 62 Tomasz          Ciejka               Kraków                 100.00      6.0     4002     1359     -318
 63 Michał          Szymkowski           Wrocław                100.00      6.0     3944     1295     -427
 64 Krzysztof       Krzyżewski           Świętajno              100.00      6.0     3933     1295     -276
 65 Agnieszka       Krupka               Krosno                 100.00      6.0     3913     1418     -248
 66 Dominik         Wester               Warszawa               100.00      6.0     3741     1252     -146
 67 Rafał           Matczak              Pruszków               117.14      5.5     4512     1342      241
 68 Rafał           Marks                Warszawa               100.00      5.5     4325     1202      263
 69 Filip           Sosin                Warszawa               109.03      5.0     4508     1240      -95
 70 Beata           Madej                Lublin                 115.16      5.0     4332     1204      363
 71 Paweł           Opyc                 Warszawa               108.84      5.0     4267     1303      -74
 72 Andrzej         Gostomski            Łódź                   105.15      5.0     4241     1296     -288
 73 Joanna          Juszczak             Warszawa               119.08      5.0     4212     1225     -265
 74 Maciej          Kutera               Warszawa               113.89      5.0     4193     1221     -183
 75 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               107.75      5.0     4188     1226     -163
 76 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      5.0     4129     1201      -39
 77 Iwona           Rutkowska            Warszawa               106.03      5.0     4072     1213     -373
 78 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               100.00      5.0     4056     1163      -39
 79 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               100.00      5.0     4049     1167     -102
 80 Dorota          Zielińska            Piaseczno              107.89      5.0     3987     1348     -502
 81 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      5.0     3971     1184     -337
 82 Paweł           Czubla               Kock                   104.05      5.0     3960     1167     -232
 83 Bogumiła        Ilczuk               Warszawa               100.00      5.0     3866     1229     -315
 84 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      5.0     3760     1188     -426
 85 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               100.00      5.0     3542     1063       17
 86 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.5     4020      989      107
 87 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              100.77      4.5     3929     1095     -169
 88 Piotr           Ziółkowski           Piaseczno              100.00      4.5     3749     1015     -475
 89 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         122.23      4.0     4172     1090     -440
 90 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                112.12      4.0     4161     1146     -513
 91 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      4.0     4072     1130     -401
 92 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      4.0     3958     1047     -315
 93 Anna            Niedzielko           Szczecin               100.00      4.0     3933     1066     -301
 94 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00      4.0     3881     1034     -340
 95 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             105.38      4.0     3724     1056     -395
 96 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      4.0     3566     1083     -770
 97 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      4.0     2738      883     -577
 98 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      3.5     3616      888     -407
 99 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      3.5     3556      917     -711
100 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 107.09      3.0     4312      962       66
101 Sylwester       Wójcik               Lublin                 104.48      3.0     3914      984     -549
102 Krzysztof       Sojka                Łódź                   100.52      3.0     3794      965     -287
103 Katarzyna       Niedźwiedź           Lublin                 100.00      3.0     3592      953    -1064
104 Małgorzata      Marks                Warszawa               100.00      3.0     3544     1013     -705
105 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      3.0     3451      954     -726
106 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              121.12      3.0     1864      582      294
107 Janusz          Sojka                Łódź                   100.00      2.5     1659      404      460
108 Piotr           Madej                Lublin                 100.00      2.0     3903      838     -669
109 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      2.0     3568      816     -433
110 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               135.63      2.0     1991      586       -6
111 Magdalena       Podlaska             Warszawa               100.00      2.0     1876      476      252
112 Robert          Drózd                Wesoła                 100.00      1.0     1654      368     -285
113 Tomasz          Korpysz              Warszawa               100.00      1.0     1481      400     -245
114 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      1.0     1476      390     -295
115 Anna            Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      1.0      660      200       99
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Otwarcia Sezonu 2004



	Mariusz Skrobosz 144.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Filip          Sosin                 109.03 +  506: 292  159
    2     7 Waldemar       Czerwoniec            119.51 +  573: 328  170
    3     1 Radosław       Konca                 131.99 -  284: 508   82
    4     7 Dorota         Zielińska             107.89 +  393: 323  158
    5     7 Karol          Wyrębkiewicz          134.34 -  380: 402   84
    6    12 Paweł          Opyc                  108.84 +  441: 321  159
    7     9 Mariola        Osajda-Matczak        114.61 +  547: 336  165
    8     3 Kamil          Górka                 136.71 -  304: 415   87
    9     9 Marcin         Kozyra                125.96 +  435: 268  176
   10     6 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  405: 376  176
   11     4 Szymon         Fidziński             136.63 +  491: 362  187
   12     3 Marcin         Mroziuk               136.26 +  433: 352  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Wojciech Usakiewicz 141.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Opyc                  108.84 +  333: 314  159
    2    23 Piotr          Pietuchowski          115.22 -  343: 345   65
    3    24 Eugeniusz      Wróblewski            112.58 +  399: 334  163
    4    22 Mateusz        Żbikowski             138.84 +  350: 343  189
    5    14 Maciej         Perzyński             119.23 -  289: 428   69
    6    25 Sławomir       Kordjalik             130.27 +  384: 351  180
    7    17 Dariusz        Białobrzewski         112.16 +  525: 231  162
    8     9 Marcin         Mroziuk               136.26 -  337: 566   86
    9    11 Szymon         Fidziński             136.63 -  228: 405   87
   10    26 Alina          Białobrzewska         100.59 +  348: 331  151
   11    21 Radosław       Sowiński              119.94 +  384: 366  170
   12    15 Mariola        Osajda-Matczak        114.61 +  358: 324  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Tomasz Zwoliński 140.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wiesław        Olewiński             108.70 +  523: 365  159
    2     4 Marek          Charytoniuk           122.23 +  458: 327  172
    3     4 Marek          Syczuk                132.15 +  427: 293  182
    4     2 Małgorzata     Kania                 127.98 +  379: 376  178
    5     2 Adam           Weremczuk             129.78 -  356: 360   80
    6     6 Agnieszka      Krupka                100.00 +  467: 333  150
    7     4 Dariusz        Banaszek              137.19 +  411: 245  187
    8     2 Kazimierz J    Merklejn              139.35 -  332: 421   89
    9     6 Karol          Wyrębkiewicz          134.34 -  366: 497   84
   10     9 Ryszard        Dębski                126.81 +  407: 308  177
   11     6 Krzysztof      Usakiewicz            132.88 -  457: 494   83
   12     8 Michał         Waszkiewicz           114.07 -  369: 404   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Kazimierz J Merklejn 139.35 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Beata          Piotrowska            108.57 +  373: 327  159
    2    13 Dawid          Pikul                 129.36 +  363: 307  179
    3     9 Maciej         Perzyński             119.23 +  409: 338  169
    4     5 Radosław       Konca                 131.99 +  425: 371  182
    5     3 Grzegorz       Koczkodon             112.12 +  446: 260  162
    6     2 Stanisław      Rydzik                134.22 -  300: 498   84
    7     3 Robert         Kamiński              119.34 +  391: 370  169
    8     2 Tomasz         Zwoliński             140.35 +  421: 332  190
    9     1 Kamil          Górka                 136.71 -  320: 327   87
   10     3 Marcin         Mroziuk               136.26 +  357: 355  186
   11     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.34 +  438: 371  184
   12     2 Marek          Syczuk                132.15 +  383: 311  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1933  / 12 161.08




	Mateusz Żbikowski 138.84 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarosław       Sobczak               108.14 +  369: 327  158
    2    15 Ryszard        Dębski                126.81 +  461: 382  177
    3     2 Wojciech       Zemło                 133.64 -  344: 345   84
    4    22 Wojciech       Usakiewicz            141.12 -  343: 350   91
    5    25 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  365: 331  150
    6    13 Radosław       Konca                 131.99 -  317: 438   82
    7    33 Łukasz         Marks                 100.00 +  508: 347  150
    8    17 Dariusz        Białobrzewski         112.16 +  423: 305  162
    9    14 Mariola        Osajda-Matczak        114.61 +  413: 289  165
   10    14 Radosław       Sowiński              119.94 +  401: 317  170
   11     9 Joanna         Stępień               126.48 +  450: 398  176
   12     6 Dawid          Pikul                 129.36 -  255: 417   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Dariusz Banaszek 137.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Zielińska             107.89 -  324: 419   58
    2    46 Sylwester      Wójcik                104.48 +  424: 377  154
    3    29 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  399: 339  150
    4     8 Michał         Waszkiewicz           114.07 +  358: 356  164
    5     8 Radosław       Konca                 131.99 +  426: 388  182
    6     5 Szymon         Fidziński             136.63 +  376: 356  187
    7     4 Tomasz         Zwoliński             140.35 -  245: 411   90
    8    12 Maciej         Perzyński             119.23 -  311: 437   69
    9    16 Rafał          Matczak               117.14 +  384: 360  167
   10    12 Mariusz        Wrześniewski          135.63 -  371: 439   86
   11    19 Marcin         Kozyra                125.96 -  366: 406   76
   12    22 Jarosław       Sobczak               108.14 -  284: 396   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Kamil Górka 136.71 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jachowicz             107.75 +  494: 373  158
    2     8 Stanisław      Gasik                 118.37 +  355: 326  168
    3    11 Joanna         Stępień               126.48 -  357: 424   76
    4    17 Michał         Musielak              100.00 +  464: 260  150
    5    12 Andrzej        Gostomski             105.15 +  390: 339  155
    6     9 Radosław       Sowiński              119.94 +  463: 312  170
    7     1 Adam           Weremczuk             129.78 +  457: 405  180
    8     3 Mariusz        Skrobosz              144.94 +  415: 304  195
    9     1 Kazimierz J    Merklejn              139.35 +  327: 320  189
   10     1 Marek          Syczuk                132.15 -  389: 430   82
   11     2 Wojciech       Zemło                 133.64 +  426: 369  184
   12     1 Stanisław      Rydzik                134.22 -  357: 388   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 12 149.25




	Szymon Fidziński 136.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Pukniel               107.09 -  339: 395   57
    2    39 Małgorzata     Marks                 100.00 +  480: 231  150
    3    17 Marek          Dudkiewicz            121.12 +  516: 334  171
    4    10 Iza            Kraj                  100.00 +  445: 226  150
    5     6 Dorota         Zielińska             107.89 +  390: 333  158
    6     5 Dariusz        Banaszek              137.19 -  356: 376   87
    7    11 Agnieszka      Krupka                100.00 +  508: 316  150
    8     5 Waldemar       Czerwoniec            119.51 -  335: 383   70
    9    11 Wojciech       Usakiewicz            141.12 +  405: 228  191
   10     8 Piotr          Rosół                 111.56 +  484: 318  162
   11     4 Mariusz        Skrobosz              144.94 -  362: 491   95
   12     7 Krzysztof      Mówka                 132.05 -  323: 379   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Marcin Mroziuk 136.26 Warszawa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Iwona          Rutkowska             106.03 +  405: 363  156
    2    24 Joanna         Juszczak              119.08 +  474: 418  169
    3     8 Piotr          Pietuchowski          115.22 +  502: 342  165
    4     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.34 +  437: 319  184
    5     1 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  364: 330  176
    6     1 Adam           Weremczuk             129.78 -  373: 429   80
    7     6 Joanna         Stępień               126.48 -  403: 410   76
    8     9 Wojciech       Usakiewicz            141.12 +  566: 337  191
    9     4 Mariusz        Wrześniewski          135.63 +  341: 333  186
   10     3 Kazimierz J    Merklejn              139.35 -  355: 357   89
   11     5 Michał         Waszkiewicz           114.07 +  478: 275  164
   12     3 Mariusz        Skrobosz              144.94 -  352: 433   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Mariusz Wrześniewski 135.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     6 Michał         Waszkiewicz           114.07 +  445: 390  164
    9     4 Marcin         Mroziuk               136.26 -  333: 341   86
   10    12 Dariusz        Banaszek              137.19 +  439: 371  187
   11     7 Maciej         Perzyński             119.23 -  424: 456   69
   12     9 Sławomir       Kordjalik             130.27 -  350: 439   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  5 117.20




	Karol Wyrębkiewicz 134.34 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Gołęcki               105.38 +  366: 331  155
    2    17 Paweł          Jackowski             124.30 +  428: 343  174
    3     5 Krzysztof      Mówka                 132.05 +  418: 350  182
    4     3 Marcin         Mroziuk               136.26 -  319: 437   86
    5     7 Mariusz        Skrobosz              144.94 +  402: 380  195
    6     4 Wojciech       Zemło                 133.64 +  438: 386  184
    7     2 Stanisław      Rydzik                134.22 -  326: 429   84
    8    10 Mariusz        Margalski             100.00 +  482: 235  150
    9     6 Tomasz         Zwoliński             140.35 +  497: 366  190
   10     5 Dawid          Pikul                 129.36 +  414: 269  179
   11     3 Kazimierz J    Merklejn              139.35 -  371: 438   89
   12     5 Maciej         Perzyński             119.23 +  389: 335  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 12 153.08




	Stanisław Rydzik 134.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Gostomski             105.15 +  508: 340  155
    2     5 Robert         Soszka                112.25 +  487: 375  162
    3     3 Marcin         Bożek                 127.19 +  504: 406  177
    4     1 Adam           Weremczuk             129.78 -  356: 370   80
    5     4 Ryszard        Dębski                126.81 +  422: 360  177
    6     2 Kazimierz J    Merklejn              139.35 +  498: 300  189
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.34 +  429: 326  184
    8     1 Marek          Syczuk                132.15 -  384: 395   82
    9     3 Krzysztof      Usakiewicz            132.88 +  477: 411  183
   10     2 Maciej         Perzyński             119.23 +  389: 370  169
   11     1 Marek          Syczuk                132.15 +  445: 298  182
   12     1 Kamil          Górka                 136.71 +  388: 357  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1927  / 12 160.58




	Wojciech Zemło 133.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sylwester      Wójcik                104.48 +  594: 266  154
    2     1 Agnieszka      Krupka                100.00 +  414: 319  150
    3     2 Mateusz        Żbikowski             138.84 +  345: 344  189
    4     4 Grzegorz       Koczkodon             112.12 -  358: 432   62
    5     9 Piotr          Pietuchowski          115.22 +  502: 381  165
    6     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.34 -  386: 438   84
    7     7 Beata          Piotrowska            108.57 +  420: 302  159
    8     7 Krzysztof      Jaworski              103.42 +  397: 271  153
    9     5 Waldemar       Czerwoniec            119.51 +  358: 335  170
   10     4 Adam           Weremczuk             129.78 +  402: 357  180
   11     2 Kamil          Górka                 136.71 -  369: 426   87
   12     4 Krzysztof      Usakiewicz            132.88 -  363: 384   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Krzysztof Usakiewicz 132.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Czubla                104.05 +  455: 344  154
    2    12 Adam           Weremczuk             129.78 -  370: 470   80
    3    15 Stanisław      Gasik                 118.37 +  371: 338  168
    4    19 Edward         Stefaniak             112.20 +  412: 364  162
    5    17 Radosław       Sowiński              119.94 -  318: 344   70
    6    24 Michał         Musielak              100.00 +  496: 428  150
    7    14 Ewa            Strzelczyk            112.23 +  462: 327  162
    8    11 Piotr          Rosół                 111.56 +  414: 394  162
    9     3 Stanisław      Rydzik                134.22 -  411: 477   84
   10    10 Agnieszka      Krupka                100.00 +  378: 339  150
   11     6 Tomasz         Zwoliński             140.35 +  494: 457  190
   12     4 Wojciech       Zemło                 133.64 +  384: 363  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Marek Syczuk 132.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Jaworski              103.42 +  422: 313  153
    2    20 Michał         Makowski              119.97 +  378: 318  170
    3     4 Tomasz         Zwoliński             140.35 -  293: 427   90
    4    20 Krzysztof      Bukowski              121.12 +  319: 299  171
    5    15 Rafał          Matczak               117.14 +  410: 305  167
    6     8 Mariusz        Margalski             100.00 +  407: 400  150
    7     5 Maciej         Perzyński             119.23 +  458: 312  169
    8     1 Stanisław      Rydzik                134.22 +  395: 384  184
    9     2 Adam           Weremczuk             129.78 +  420: 393  180
   10     1 Kamil          Górka                 136.71 +  430: 389  187
   11     1 Stanisław      Rydzik                134.22 -  298: 445   84
   12     2 Kazimierz J    Merklejn              139.35 -  311: 383   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 12 149.50




	Krzysztof Mówka 132.05 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Ostrowska             101.89 +  528: 243  152
    2     3 Bogusław       Puchalski             114.14 +  451: 309  164
    3     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.34 -  350: 418   84
    4    11 Agnieszka      Krupka                100.00 -  356: 367   50
    5    19 Dariusz        Białobrzewski         112.16 -  337: 470   62
    6    28 Dorota         Zielińska             107.89 +  544: 244  158
    7    19 Dawid          Pikul                 129.36 -  369: 405   79
    8    29 Michał         Musielak              100.00 +  498: 275  150
    9    21 Beata          Madej                 115.16 +  405: 355  165
   10    15 Paweł          Opyc                  108.84 +  424: 346  159
   11    10 Dominik        Wester                100.00 +  462: 287  150
   12     7 Szymon         Fidziński             136.63 +  379: 323  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Radosław Konca 131.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Arkadiusz      Biegun                101.49 +  440: 274  151
    2    14 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  393: 335  150
    3     1 Mariusz        Skrobosz              144.94 +  508: 284  195
    4     5 Kazimierz J    Merklejn              139.35 -  371: 425   89
    5     8 Dariusz        Banaszek              137.19 -  388: 426   87
    6    13 Mateusz        Żbikowski             138.84 +  438: 317  189
    7    10 Krzysztof      Jaworski              103.42 -  413: 462   53
    8    14 Beata          Piotrowska            108.57 +  377: 299  159
    9    12 Piotr          Rosół                 111.56 -  375: 426   62
   10    16 Joanna         Ostrowska             101.89 -  332: 379   52
   11    22 Robert         Kamiński              119.34 -  307: 407   69
   12    29 Filip          Sosin                 109.03 +  425: 335  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Sławomir Kordjalik 130.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Nawrocki              100.77 +  369: 316  151
    2    16 Maciej         Perzyński             119.23 -  307: 422   69
    3    25 Andrzej        Gostomski             105.15 -  386: 392   55
    4    38 Tomasz         Ciejka                100.00 +  452: 311  150
    5    27 Paweł          Jackowski             124.30 +  408: 251  174
    6    25 Wojciech       Usakiewicz            141.12 -  351: 384   91
    7    27 Marek          Dudkiewicz            121.12 -  379: 404   71
    8    31 Dorota         Zielińska             107.89 +  425: 195  158
    9    23 Paweł          Jachowicz             107.75 +  397: 349  158
   10    18 Ewa            Strzelczyk            112.23 +  563: 286  162
   11    11 Robert         Soszka                112.25 +  427: 371  162
   12     9 Mariusz        Wrześniewski          135.63 +  439: 350  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Adam Weremczuk 129.78 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Alina          Białobrzewska         100.59 +  375: 317  151
    2    12 Krzysztof      Usakiewicz            132.88 +  470: 370  183
    3    12 Maciej         Kutera                113.89 +  388: 357  164
    4     1 Stanisław      Rydzik                134.22 +  370: 356  184
    5     2 Tomasz         Zwoliński             140.35 +  360: 356  190
    6     1 Marcin         Mroziuk               136.26 +  429: 373  186
    7     1 Kamil          Górka                 136.71 -  405: 457   87
    8     4 Joanna         Stępień               126.48 +  440: 334  176
    9     2 Marek          Syczuk                132.15 -  393: 420   82
   10     4 Wojciech       Zemło                 133.64 -  357: 402   84
   11     8 Dawid          Pikul                 129.36 -  422: 427   79
   12    10 Małgorzata     Kania                 127.98 +  457: 227  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 12 145.33




	Dawid Pikul 129.36 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Sojka                 100.52 +  443: 340  151
    2    13 Kazimierz J    Merklejn              139.35 -  307: 363   89
    3    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  418: 282  150
    4    24 Maciej         Kutera                113.89 +  441: 434  164
    5    16 Piotr          Rosół                 111.56 +  412: 326  162
    6    10 Joanna         Stępień               126.48 -  277: 401   76
    7    19 Krzysztof      Mówka                 132.05 +  405: 369  182
    8     8 Robert         Kamiński              119.34 +  462: 223  169
    9     7 Robert         Soszka                112.25 +  531: 327  162
   10     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.34 -  269: 414   84
   11     8 Adam           Weremczuk             129.78 +  427: 422  180
   12     6 Mateusz        Żbikowski             138.84 +  417: 255  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Małgorzata Kania 127.98 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Zabawa                100.00 +  357: 326  150
    2    19 Dariusz        Białobrzewski         112.16 +  421: 287  162
    3     6 Mariusz        Margalski             100.00 +  437: 355  150
    4     2 Tomasz         Zwoliński             140.35 -  376: 379   90
    5     5 Robert         Kamiński              119.34 -  354: 383   69
    6    21 Piotr          Rosół                 111.56 -  287: 423   62
    7    29 Michał         Makowski              119.97 -  370: 397   70
    8    32 Tomasz         Ciejka                100.00 +  484: 282  150
    9    22 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  361: 248  150
   10    20 Edward         Stefaniak             112.20 +  436: 283  162
   11    12 Mariusz        Margalski             100.00 +  441: 322  150
   12    10 Adam           Weremczuk             129.78 -  227: 457   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Marcin Bożek 127.19 Będzin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  422: 261  150
    2    21 Michał         Sosin                 100.00 +  405: 250  150
    3     3 Stanisław      Rydzik                134.22 -  406: 504   84
    4    16 Piotr          Pietuchowski          115.22 -  345: 386   65
    5    21 Alina          Białobrzewska         100.59 +  476: 400  151
    6    14 Mariola        Osajda-Matczak        114.61 -  250: 381   65
    7    23 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  402: 284  150
    8    18 Mariusz        Kubicki               115.83 -  308: 363   66
    9    25 Tomasz         Korpysz               100.00 +  368: 278  150
   10    23 Jarosław       Sobczak               108.14 +  401: 392  158
   11    14 Piotr          Pietuchowski          115.22 +  448: 343  165
   12    11 Waldemar       Czerwoniec            119.51 -  294: 400   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Ryszard Dębski 126.81 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Marks                 100.00 +  439: 338  150
    2    15 Mateusz        Żbikowski             138.84 -  382: 461   89
    3    16 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  373: 345  150
    4    21 Mariusz        Kubicki               115.83 +  399: 365  166
    5     4 Stanisław      Rydzik                134.22 -  360: 422   84
    6    20 Andrzej        Gostomski             105.15 -  311: 396   55
    7    28 Tomasz         Ciejka                100.00 +  358: 300  150
    8    24 Joanna         Ostrowska             101.89 +  318: 317  152
    9    13 Robert         Kamiński              119.34 +  340: 317  169
   10     9 Tomasz         Zwoliński             140.35 -  308: 407   90
   11    20 Agnieszka      Krupka                100.00 +  499: 305  150
   12    12 Dariusz        Białobrzewski         112.16 +  388: 338  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Joanna Stępień 126.48 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dominik        Wester                100.00 +  380: 374  150
    2     9 Rafał          Matczak               117.14 +  336: 316  167
    3    11 Kamil          Górka                 136.71 +  424: 357  187
    4     6 Andrzej        Rechowicz             126.39 -  295: 326   76
    5    13 Jarosław       Puchalski             126.44 +  347: 336  176
    6    10 Dawid          Pikul                 129.36 +  401: 277  179
    7     6 Marcin         Mroziuk               136.26 +  410: 403  186
    8     4 Adam           Weremczuk             129.78 -  334: 440   80
    9     8 Maciej         Perzyński             119.23 -  338: 357   69
   10    11 Robert         Soszka                112.25 +  421: 291  162
   11     9 Mateusz        Żbikowski             138.84 -  398: 450   89
   12    13 Mariusz        Kubicki               115.83 -  287: 357   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Jarosław Puchalski 126.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  396: 351  150
    2    27 Iza            Kraj                  100.00 -  330: 353   50
    3    34 Arkadiusz      Biegun                101.49 +  520: 357  151
    4    14 Waldemar       Czerwoniec            119.51 +  424: 355  170
    5    13 Joanna         Stępień               126.48 -  336: 347   76
    6    18 Edward         Stefaniak             112.20 +  358: 355  162
    7    16 Piotr          Rosół                 111.56 -  274: 403   62
    8    22 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  316: 437   50
    9    28 Michał         Makowski              119.97 +  446: 296  170
   10    22 Marcin         Kozyra                125.96 -  339: 399   76
   11    24 Wiesław        Olewiński             108.70 +  388: 355  159
   12    18 Mariusz        Margalski             100.00 -  359: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Andrzej Rechowicz 126.39 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Iza            Kraj                  100.00 +  397: 385  150
    2    25 Edward         Stefaniak             112.20 +  437: 388  162
    3    13 Piotr          Rosół                 111.56 +  447: 349  162
    4     6 Joanna         Stępień               126.48 +  326: 295  176
    5     1 Marcin         Mroziuk               136.26 -  330: 364   86
    6     3 Robert         Kamiński              119.34 -  377: 394   69
    7    18 Radosław       Sowiński              119.94 -  357: 363   70
    8    19 Maciej         Kutera                113.89 +  397: 362  164
    9    17 Mariusz        Kubicki               115.83 +  431: 400  166
   10     6 Mariusz        Skrobosz              144.94 -  376: 405   95
   11    13 Waldemar       Czerwoniec            119.51 -  338: 376   70
   12    17 Robert         Soszka                112.25 +  397: 316  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Marcin Kozyra 125.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Sosin                 100.00 -  299: 356   50
    2    32 Iwona          Rutkowska             106.03 +  369: 341  156
    3    28 Joanna         Juszczak              119.08 -  365: 369   69
    4    44 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  363: 211  150
    5    24 Krzysztof      Jaworski              103.42 -  373: 391   53
    6    39 Paweł          Jackowski             124.30 +  372: 312  174
    7    24 Alina          Białobrzewska         100.59 +  433: 275  151
    8    27 Krzysztof      Sojka                 100.52 +  403: 359  151
    9     9 Mariusz        Skrobosz              144.94 -  268: 435   95
   10    22 Jarosław       Puchalski             126.44 +  399: 339  176
   11    19 Dariusz        Banaszek              137.19 +  406: 366  187
   12    14 Arkadiusz      Biegun                101.49 +  416: 412  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Paweł Jackowski 124.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Małgorzata     Marks                 100.00 +  434: 287  150
    2    17 Karol          Wyrębkiewicz          134.34 -  343: 428   84
    3    22 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  319: 307  150
    4    18 Maciej         Perzyński             119.23 -  283: 472   69
    5    27 Sławomir       Kordjalik             130.27 -  251: 408   80
    6    39 Marcin         Kozyra                125.96 -  312: 372   76
    7    37 Iwona          Rutkowska             106.03 +  508: 312  156
    8    42 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  377: 273  150
    9    26 Paweł          Opyc                  108.84 -  291: 294   59
   10    40 Krzysztof      Sojka                 100.52 +  436: 339  151
   11    29 Ewa            Strzelczyk            112.23 -  324: 359   62
   12    34 Paweł          Jachowicz             107.75 +  385: 330  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Marek Charytoniuk 122.23 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łukasz         Marks                 100.00 +  393: 313  150
    2     4 Tomasz         Zwoliński             140.35 -  327: 458   90
    3    35 Joanna         Ostrowska             101.89 +  439: 395  152
    4    26 Piotr          Rosół                 111.56 -  258: 364   62
    5    22 Janusz         Kaczor                117.16 -  343: 486   67
    6    40 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  308: 317   50
    7    38 Michał         Szymkowski            100.00 -  294: 355   50
    8    47 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  296: 408   50
    9    52 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  375: 324  150
   10    48 Rafał          Marks                 100.00 -  317: 421   50
   11    48 Joanna         Juszczak              119.08 -  340: 436   69
   12    50 Renata         Rosół                 100.00 +  482: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Krzysztof Bukowski 121.12 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Renata         Rosół                 100.00 +  395: 230  150
    4    20 Marek          Syczuk                132.15 -  299: 319   82
    5    31 Michał         Musielak              100.00 -  309: 363   50
    6    36 Iza            Kraj                  100.00 +  479: 332  150
    7    26 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  382: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     582  /  5 116.40




	Marek Dudkiewicz 121.12 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  321: 356   50
    2    47 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  385: 304  150
    3    17 Szymon         Fidziński             136.63 -  334: 516   87
    4    43 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  295: 418   50
    5    46 Małgorzata     Marks                 100.00 +  372: 352  150
    6    30 Beata          Madej                 115.16 +  366: 334  165
    7    27 Sławomir       Kordjalik             130.27 +  404: 379  180
    8    23 Bogusław       Puchalski             114.14 -  363: 369   64
    9    24 Janusz         Kaczor                117.16 +  410: 290  167
   10    21 Piotr          Pietuchowski          115.22 -  347: 357   65
   11    28 Andrzej        Gostomski             105.15 +  385: 312  155
   12    23 Joanna         Ostrowska             101.89 -  385: 429   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Michał Makowski 119.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  356: 283  150
    2    20 Marek          Syczuk                132.15 -  318: 378   82
    3    26 Beata          Madej                 115.16 +  358: 319  165
    4    27 Andrzej        Gostomski             105.15 -  295: 307   55
    5    36 Joanna         Juszczak              119.08 +  379: 358  169
    6    26 Dariusz        Białobrzewski         112.16 -  352: 415   62
    7    29 Małgorzata     Kania                 127.98 +  397: 370  178
    8    25 Eugeniusz      Wróblewski            112.58 -  345: 371   63
    9    28 Jarosław       Puchalski             126.44 -  296: 446   76
   10    29 Filip          Sosin                 109.03 +  321: 317  159
   11    32 Dorota         Zielińska             107.89 +  339: 253  158
   12    26 Łukasz         Marks                 100.00 +  364: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Radosław Sowiński 119.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mariusz        Margalski             100.00 -  339: 531   50
    2    40 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  350: 315  150
    3    21 Janusz         Kaczor                117.16 +  369: 346  167
    4    25 Paweł          Opyc                  108.84 +  302: 280  159
    5    17 Krzysztof      Usakiewicz            132.88 +  344: 318  183
    6     9 Kamil          Górka                 136.71 -  312: 463   87
    7    18 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  363: 357  176
    8    13 Robert         Soszka                112.25 -  344: 480   62
    9    19 Bogusław       Puchalski             114.14 +  381: 335  164
   10    14 Mateusz        Żbikowski             138.84 -  317: 401   89
   11    21 Wojciech       Usakiewicz            141.12 -  366: 384   91
   12    25 Edward         Stefaniak             112.20 +  507: 290  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Waldemar Czerwoniec 119.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jan            Pawłowski             100.00 +  387: 300  150
    2     7 Mariusz        Skrobosz              144.94 -  328: 573   95
    3    39 Michał         Sosin                 100.00 +  396: 316  150
    4    14 Jarosław       Puchalski             126.44 -  355: 424   76
    5    33 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  468: 332  150
    6    22 Łukasz         Marks                 100.00 +  432: 269  150
    7    15 Grzegorz       Koczkodon             112.12 +  441: 302  162
    8     5 Szymon         Fidziński             136.63 +  383: 335  187
    9     5 Wojciech       Zemło                 133.64 -  335: 358   84
   10     7 Michał         Waszkiewicz           114.07 -  339: 395   64
   11    13 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  376: 338  176
   12    11 Marcin         Bożek                 127.19 +  400: 294  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Robert Kamiński 119.34 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Monika         Rubinstein            100.00 +  434: 272  150
    2    18 Ewa            Strzelczyk            112.23 +  478: 317  162
    3     7 Grzegorz       Koczkodon             112.12 -  431: 432   62
    4     9 Paweł          Czubla                104.05 +  491: 280  154
    5     5 Małgorzata     Kania                 127.98 +  383: 354  178
    6     3 Andrzej        Rechowicz             126.39 +  394: 377  176
    7     3 Kazimierz J    Merklejn              139.35 -  370: 391   89
    8     8 Dawid          Pikul                 129.36 -  223: 462   79
    9    13 Ryszard        Dębski                126.81 -  317: 340   77
   10    17 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  420: 455   50
   11    22 Radosław       Konca                 131.99 +  407: 307  182
   12    16 Dominik        Wester                100.00 +  420: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Maciej Perzyński 119.23 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Rafał          Wesołowski            100.00 +  438: 251  150
    2    16 Sławomir       Kordjalik             130.27 +  422: 307  180
    3     9 Kazimierz J    Merklejn              139.35 -  338: 409   89
    4    18 Paweł          Jackowski             124.30 +  472: 283  174
    5    14 Wojciech       Usakiewicz            141.12 +  428: 289  191
    6     7 Grzegorz       Koczkodon             112.12 +  469: 294  162
    7     5 Marek          Syczuk                132.15 -  312: 458   82
    8    12 Dariusz        Banaszek              137.19 +  437: 311  187
    9     8 Joanna         Stępień               126.48 +  357: 338  176
   10     2 Stanisław      Rydzik                134.22 -  370: 389   84
   11     7 Mariusz        Wrześniewski          135.63 +  456: 424  186
   12     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.34 -  335: 389   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Joanna Juszczak 119.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  331: 304  150
    2    24 Marcin         Mroziuk               136.26 -  418: 474   86
    3    28 Marcin         Kozyra                125.96 +  369: 365  176
    4    13 Robert         Soszka                112.25 -  333: 423   62
    5    36 Michał         Makowski              119.97 -  358: 379   70
    6    35 Tomasz         Ciejka                100.00 -  212: 400   50
    7    42 Anna           Niedzielko            100.00 +  311: 307  150
    8    36 Paweł          Opyc                  108.84 -  365: 437   59
    9    44 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  373: 382   50
   10    46 Norbert        Skrzyński             100.00 -  312: 340   50
   11    48 Marek          Charytoniuk           122.23 +  436: 340  172
   12    43 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  394: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Stanisław Gasik 118.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  384: 253  150
    2     8 Kamil          Górka                 136.71 -  326: 355   87
    3    15 Krzysztof      Usakiewicz            132.88 -  338: 371   83
    4    42 Michał         Sosin                 100.00 -  321: 423   50
    5    43 Adam           Kędzior               100.00 +  402: 244  150
    6    38 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  272: 378   50
    7    40 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  457: 267  150
    8    41 Małgorzata     Marks                 100.00 +  431: 251  150
    9    29 Arkadiusz      Biegun                101.49 -  313: 450   51
   10    33 Sławomir       Zabawa                100.00 +  424: 343  150
   11    25 Krzysztof      Jaworski              103.42 -  273: 382   53
   12    32 Maciej         Kutera                113.89 +  365: 303  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Janusz Kaczor 117.16 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Robert         Drózd                 100.00 +  471: 319  150
    2    11 Mariola        Osajda-Matczak        114.61 -  307: 343   65
    3    21 Radosław       Sowiński              119.94 -  346: 369   70
    4    31 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  434: 292  150
    5    22 Marek          Charytoniuk           122.23 +  486: 343  172
    6    15 Piotr          Pietuchowski          115.22 -  307: 432   65
    7    21 Michał         Musielak              100.00 +  438: 254  150
    8    15 Agnieszka      Krupka                100.00 -  284: 296   50
    9    24 Marek          Dudkiewicz            121.12 -  290: 410   71
   10    31 Paweł          Frynia                109.64 +  382: 375  160
   11    23 Rafał          Matczak               117.14 =  376: 376  117
   12    28 Rafał          Matczak               117.14 +  437: 309  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Rafał Matczak 117.14 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  483: 237  150
    2     9 Joanna         Stępień               126.48 -  316: 336   76
    3    19 Bogusław       Puchalski             114.14 +  447: 397  164
    4    15 Dariusz        Białobrzewski         112.16 +  408: 328  162
    5    15 Marek          Syczuk                132.15 -  305: 410   82
    6    19 Mariusz        Kubicki               115.83 -  375: 423   66
    7    22 Dorota         Zielińska             107.89 +  399: 240  158
    8    16 Ewa            Strzelczyk            112.23 +  355: 315  162
    9    16 Dariusz        Banaszek              137.19 -  360: 384   87
   10    19 Arkadiusz      Biegun                101.49 -  379: 388   51
   11    23 Janusz         Kaczor                117.16 =  376: 376  117
   12    28 Janusz         Kaczor                117.16 -  309: 437   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Mariusz Kubicki 115.83 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  397: 222  150
    2    26 Maciej         Kutera                113.89 -  297: 400   64
    3    20 Grzegorz       Pukniel               107.09 +  389: 369  157
    4    21 Ryszard        Dębski                126.81 -  365: 399   77
    5    37 Maria          Jarosz                100.00 +  356: 291  150
    6    19 Rafał          Matczak               117.14 +  423: 375  167
    7    12 Mariusz        Margalski             100.00 -  321: 408   50
    8    18 Marcin         Bożek                 127.19 +  363: 308  177
    9    17 Andrzej        Rechowicz             126.39 -  400: 431   76
   10    27 Beata          Piotrowska            108.57 +  426: 330  159
   11    15 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  350: 292  150
   12    13 Joanna         Stępień               126.48 +  357: 287  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Piotr Pietuchowski 115.22 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Tomasz         Ciejka                100.00 +  410: 294  150
    2    23 Wojciech       Usakiewicz            141.12 +  345: 343  191
    3     8 Marcin         Mroziuk               136.26 -  342: 502   86
    4    16 Marcin         Bożek                 127.19 +  386: 345  177
    5     9 Wojciech       Zemło                 133.64 -  381: 502   84
    6    15 Janusz         Kaczor                117.16 +  432: 307  167
    7     8 Michał         Waszkiewicz           114.07 -  371: 432   64
    8    20 Andrzej        Gostomski             105.15 +  399: 348  155
    9    18 Agnieszka      Krupka                100.00 -  351: 422   50
   10    21 Marek          Dudkiewicz            121.12 +  357: 347  171
   11    14 Marcin         Bożek                 127.19 -  343: 448   77
   12    19 Krzysztof      Jaworski              103.42 +  422: 381  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Beata Madej 115.16 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Agnieszka      Krupka                100.00 -  314: 396   50
    2    51 Anna           Niedzielko            100.00 +  439: 286  150
    3    26 Michał         Makowski              119.97 -  319: 358   70
    4    37 Maria          Jarosz                100.00 -  325: 344   50
    5    42 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  435: 250  150
    6    30 Marek          Dudkiewicz            121.12 -  334: 366   71
    7    36 Paweł          Jachowicz             107.75 +  347: 259  158
    8    40 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  329: 305  150
    9    21 Krzysztof      Mówka                 132.05 -  355: 405   82
   10    36 Dorota         Zielińska             107.89 -  328: 501   58
   11    38 Iwona          Rutkowska             106.03 +  505: 191  156
   12    30 Wiesław        Olewiński             108.70 -  302: 308   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Mariola Osajda-Matczak 114.61 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Michał         Szymkowski            100.00 +  376: 298  150
    2    11 Janusz         Kaczor                117.16 +  343: 307  167
    3    10 Dorota         Zielińska             107.89 -  349: 393   58
    4    23 Krzysztof      Sojka                 100.52 +  397: 347  151
    5    11 Mariusz        Margalski             100.00 -  401: 408   50
    6    14 Marcin         Bożek                 127.19 +  381: 250  177
    7     9 Mariusz        Skrobosz              144.94 -  336: 547   95
    8    26 Monika         Rubinstein            100.00 +  357: 338  150
    9    14 Mateusz        Żbikowski             138.84 -  289: 413   89
   10    24 Krzysztof      Jaworski              103.42 +  451: 342  153
   11    17 Piotr          Rosół                 111.56 +  325: 299  162
   12    15 Wojciech       Usakiewicz            141.12 -  324: 358   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Bogusław Puchalski 114.14 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Piotr          Madej                 100.00 +  394: 340  150
    2     3 Krzysztof      Mówka                 132.05 -  309: 451   82
    3    19 Rafał          Matczak               117.14 -  397: 447   67
    4    34 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  312: 425   50
    5    40 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  416: 329  150
    6    31 Arkadiusz      Biegun                101.49 +  358: 317  151
    7    34 Maria          Jarosz                100.00 +  444: 307  150
    8    23 Marek          Dudkiewicz            121.12 +  369: 363  171
    9    19 Radosław       Sowiński              119.94 -  335: 381   70
   10    25 Dariusz        Białobrzewski         112.16 -  302: 511   62
   11    26 Alina          Białobrzewska         100.59 -  370: 401   51
   12    31 Paweł          Opyc                  108.84 +  434: 268  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Michał Waszkiewicz 114.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Maria          Jarosz                100.00 +  508: 282  150
    2     6 Grzegorz       Koczkodon             112.12 -  350: 380   62
    3    14 Filip          Sosin                 109.03 +  497: 481  159
    4     8 Dariusz        Banaszek              137.19 -  356: 358   87
    5    18 Paweł          Jachowicz             107.75 +  454: 313  158
    6    11 Eugeniusz      Wróblewski            112.58 +  427: 305  163
    7     8 Piotr          Pietuchowski          115.22 +  432: 371  165
    8     6 Mariusz        Wrześniewski          135.63 -  390: 445   86
    9    10 Krzysztof      Jaworski              103.42 +  411: 389  153
   10     7 Waldemar       Czerwoniec            119.51 +  395: 339  170
   11     5 Marcin         Mroziuk               136.26 -  275: 478   86
   12     8 Tomasz         Zwoliński             140.35 +  404: 369  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Maciej Kutera 113.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Adam           Kędzior               100.00 +  303: 281  150
    2    26 Mariusz        Kubicki               115.83 +  400: 297  166
    3    12 Adam           Weremczuk             129.78 -  357: 388   80
    4    24 Dawid          Pikul                 129.36 -  434: 441   79
    5    32 Michał         Sosin                 100.00 -  328: 393   50
    6    34 Norbert        Skrzyński             100.00 +  357: 289  150
    7    35 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  356: 325  150
    8    19 Andrzej        Rechowicz             126.39 -  362: 397   76
    9    30 Joanna         Ostrowska             101.89 -  323: 503   52
   10    34 Tomasz         Ciejka                100.00 -  327: 374   50
   11    37 Magdalena      Podlaska              100.00 +  343: 323  150
   12    32 Stanisław      Gasik                 118.37 -  303: 365   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Eugeniusz Wróblewski 112.58 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  474: 281  150
    2    10 Piotr          Rosół                 111.56 -  292: 319   62
    3    24 Wojciech       Usakiewicz            141.12 -  334: 399   91
    4    35 Michał         Szymkowski            100.00 +  401: 348  150
    5    29 Iza            Kraj                  100.00 +  399: 302  150
    6    11 Michał         Waszkiewicz           114.07 -  305: 427   64
    7    30 Michał         Sosin                 100.00 +  411: 318  150
    8    25 Michał         Makowski              119.97 +  371: 345  170
    9    20 Dominik        Wester                100.00 -  322: 393   50
   10    28 Łukasz         Marks                 100.00 +  400: 287  150
   11    16 Dariusz        Białobrzewski         112.16 -  339: 448   62
   12    20 Alina          Białobrzewska         100.59 =  350: 350  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Robert Soszka 112.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  393: 295  150
    2     5 Stanisław      Rydzik                134.22 -  375: 487   84
    3    23 Ewa            Strzelczyk            112.23 +  509: 345  162
    4    13 Joanna         Juszczak              119.08 +  423: 333  169
    5    10 Agnieszka      Krupka                100.00 -  324: 401   50
    6    17 Krzysztof      Sojka                 100.52 +  441: 359  151
    7    13 Andrzej        Gostomski             105.15 +  383: 330  155
    8    13 Radosław       Sowiński              119.94 +  480: 344  170
    9     7 Dawid          Pikul                 129.36 -  327: 531   79
   10    11 Joanna         Stępień               126.48 -  291: 421   76
   11    11 Sławomir       Kordjalik             130.27 -  371: 427   80
   12    17 Andrzej        Rechowicz             126.39 -  316: 397   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Ewa Strzelczyk 112.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Michał         Musielak              100.00 +  364: 304  150
    2    18 Robert         Kamiński              119.34 -  317: 478   69
    3    23 Robert         Soszka                112.25 -  345: 509   62
    4    46 Anna           Niedzielko            100.00 +  390: 327  150
    5    23 Wiesław        Olewiński             108.70 +  486: 277  159
    6    27 Monika         Rubinstein            100.00 +  313: 294  150
    7    14 Krzysztof      Usakiewicz            132.88 -  327: 462   83
    8    16 Rafał          Matczak               117.14 -  315: 355   67
    9    34 Michał         Szymkowski            100.00 +  410: 254  150
   10    18 Sławomir       Kordjalik             130.27 -  286: 563   80
   11    29 Paweł          Jackowski             124.30 +  359: 324  174
   12    24 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  509: 187  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Edward Stefaniak 112.20 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Kacper         Jachowicz             100.00 +  316: 294  150
    2    25 Andrzej        Rechowicz             126.39 -  388: 437   76
    3    18 Alina          Białobrzewska         100.59 +  391: 292  151
    4    19 Krzysztof      Usakiewicz            132.88 -  364: 412   83
    5    34 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  350: 264  150
    6    18 Jarosław       Puchalski             126.44 -  355: 358   76
    7    20 Filip          Sosin                 109.03 +  406: 350  159
    8    28 Dominik        Wester                100.00 -  309: 413   50
    9    31 Michał         Sosin                 100.00 +  376: 375  150
   10    20 Małgorzata     Kania                 127.98 -  283: 436   78
   11    30 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  345: 341  150
   12    25 Radosław       Sowiński              119.94 -  290: 507   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Dariusz Białobrzewski 112.16 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Anna           Niedzielko            100.00 +  432: 240  150
    2    19 Małgorzata     Kania                 127.98 -  287: 421   78
    3    36 Michał         Szymkowski            100.00 +  386: 323  150
    4    15 Rafał          Matczak               117.14 -  328: 408   67
    5    19 Krzysztof      Mówka                 132.05 +  470: 337  182
    6    26 Michał         Makowski              119.97 +  415: 352  170
    7    17 Wojciech       Usakiewicz            141.12 -  231: 525   91
    8    17 Mateusz        Żbikowski             138.84 -  305: 423   89
    9    36 Renata         Rosół                 100.00 +  367: 330  150
   10    25 Bogusław       Puchalski             114.14 +  511: 302  164
   11    16 Eugeniusz      Wróblewski            112.58 +  448: 339  163
   12    12 Ryszard        Dębski                126.81 -  338: 388   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Grzegorz Koczkodon 112.12 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  390: 345  150
    2     6 Michał         Waszkiewicz           114.07 +  380: 350  164
    3     7 Robert         Kamiński              119.34 +  432: 431  169
    4     4 Wojciech       Zemło                 133.64 +  432: 358  184
    5     3 Kazimierz J    Merklejn              139.35 -  260: 446   89
    6     7 Maciej         Perzyński             119.23 -  294: 469   69
    7    15 Waldemar       Czerwoniec            119.51 -  302: 441   70
    8    21 Tomasz         Korpysz               100.00 -  324: 333   50
    9    27 Alina          Białobrzewska         100.59 -  340: 357   51
   10    38 Michał         Szymkowski            100.00 -  340: 366   50
   11    39 Michał         Sosin                 100.00 -  355: 393   50
   12    42 Magdalena      Podlaska              100.00 -  312: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Piotr Rosół 111.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  380: 297  150
    2    10 Eugeniusz      Wróblewski            112.58 +  319: 292  163
    3    13 Andrzej        Rechowicz             126.39 -  349: 447   76
    4    26 Marek          Charytoniuk           122.23 +  364: 258  172
    5    16 Dawid          Pikul                 129.36 -  326: 412   79
    6    21 Małgorzata     Kania                 127.98 +  423: 287  178
    7    16 Jarosław       Puchalski             126.44 +  403: 274  176
    8    11 Krzysztof      Usakiewicz            132.88 -  394: 414   83
    9    12 Radosław       Konca                 131.99 +  426: 375  182
   10     8 Szymon         Fidziński             136.63 -  318: 484   87
   11    17 Mariola        Osajda-Matczak        114.61 -  299: 325   65
   12    21 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  349: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Paweł Frynia 109.64 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  366: 372   50
    2    30 Michał         Musielak              100.00 -  324: 414   50
    3    44 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  372: 292  150
    4    39 Monika         Rubinstein            100.00 -  340: 391   50
    5    41 Tomasz         Ciejka                100.00 -  339: 416   50
    6    47 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  313: 408   50
    7    50 Adam           Kędzior               100.00 +  346: 317  150
    8    46 Jan            Pawłowski             100.00 +  336: 218  150
    9    42 Maria          Jarosz                100.00 +  338: 287  150
   10    31 Janusz         Kaczor                117.16 -  375: 382   67
   11    41 Tomasz         Korpysz               100.00 +  324: 274  150
   12    35 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  426: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Filip Sosin 109.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              144.94 -  292: 506   95
    2    38 Piotr          Madej                 100.00 +  422: 352  150
    3    14 Michał         Waszkiewicz           114.07 -  481: 497   64
    4    28 Krzysztof      Jaworski              103.42 +  437: 385  153
    5    20 Paweł          Czubla                104.05 +  402: 331  154
    6    16 Beata          Piotrowska            108.57 -  335: 399   59
    7    20 Edward         Stefaniak             112.20 -  350: 406   62
    8    30 Arkadiusz      Biegun                101.49 -  264: 416   51
    9    37 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  428: 258  150
   10    29 Michał         Makowski              119.97 -  317: 321   70
   11    36 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  445: 307  150
   12    29 Radosław       Konca                 131.99 -  335: 425   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Paweł Opyc 108.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Usakiewicz            141.12 -  314: 333   91
    2    52 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  421: 334  150
    3    32 Monika         Rubinstein            100.00 +  428: 297  150
    4    25 Radosław       Sowiński              119.94 -  280: 302   70
    5    38 Renata         Rosół                 100.00 +  441: 298  150
    6    12 Mariusz        Skrobosz              144.94 -  321: 441   95
    7    31 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  352: 454   50
    8    36 Joanna         Juszczak              119.08 +  437: 365  169
    9    26 Paweł          Jackowski             124.30 +  294: 291  174
   10    15 Krzysztof      Mówka                 132.05 -  346: 424   82
   11    27 Jarosław       Sobczak               108.14 -  365: 368   58
   12    31 Bogusław       Puchalski             114.14 -  268: 434   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Wiesław Olewiński 108.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             140.35 -  365: 523   90
    2    31 Jan            Pawłowski             100.00 -  330: 371   50
    3    42 Dariusz        Nawrocki              100.77 +  441: 305  151
    4    30 Arkadiusz      Biegun                101.49 +  412: 329  151
    5    23 Ewa            Strzelczyk            112.23 -  277: 486   62
    6    33 Michał         Szymkowski            100.00 +  460: 232  150
    7    25 Joanna         Ostrowska             101.89 -  304: 334   52
    8    34 Łukasz         Marks                 100.00 -  327: 339   50
    9    39 Wojciech       Gołęcki               105.38 +  374: 256  155
   10    32 Michał         Musielak              100.00 +  428: 300  150
   11    24 Jarosław       Puchalski             126.44 -  355: 388   76
   12    30 Beata          Madej                 115.16 +  308: 302  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Beata Piotrowska 108.57 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz J    Merklejn              139.35 -  327: 373   89
    2    43 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  314: 335   50
    3    50 Kacper         Jachowicz             100.00 +  464: 259  150
    4    33 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  399: 297  150
    5    28 Jarosław       Sobczak               108.14 +  351: 287  158
    6    16 Filip          Sosin                 109.03 +  399: 335  159
    7     7 Wojciech       Zemło                 133.64 -  302: 420   84
    8    14 Radosław       Konca                 131.99 -  299: 377   82
    9    35 Krzysztof      Sojka                 100.52 +  324: 317  151
   10    27 Mariusz        Kubicki               115.83 -  330: 426   66
   11    31 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  261: 422   50
   12    36 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  388: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Jarosław Sobczak 108.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mateusz        Żbikowski             138.84 -  327: 369   89
    2    44 Arkadiusz      Biegun                101.49 -  338: 361   51
    3    46 Rafał          Wesołowski            100.00 +  349: 338  150
    4    47 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  351: 237  150
    5    28 Beata          Piotrowska            108.57 -  287: 351   59
    6    37 Joanna         Ostrowska             101.89 -  333: 343   52
    7    46 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  529: 324  150
    8    39 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  350: 322  150
    9    33 Monika         Rubinstein            100.00 +  368: 264  150
   10    23 Marcin         Bożek                 127.19 -  392: 401   77
   11    27 Paweł          Opyc                  108.84 +  368: 365  159
   12    22 Dariusz        Banaszek              137.19 +  396: 284  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Dorota Zielińska 107.89 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Banaszek              137.19 +  419: 324  187
    2    22 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  434: 307  150
    3    10 Mariola        Osajda-Matczak        114.61 +  393: 349  165
    4     7 Mariusz        Skrobosz              144.94 -  323: 393   95
    5     6 Szymon         Fidziński             136.63 -  333: 390   87
    6    28 Krzysztof      Mówka                 132.05 -  244: 544   82
    7    22 Rafał          Matczak               117.14 -  240: 399   67
    8    31 Sławomir       Kordjalik             130.27 -  195: 425   80
    9    40 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  348: 265  150
   10    36 Beata          Madej                 115.16 +  501: 328  165
   11    32 Michał         Makowski              119.97 -  253: 339   70
   12    37 Michał         Musielak              100.00 -  304: 426   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Paweł Jachowicz 107.75 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 136.71 -  373: 494   87
    2    29 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  360: 332  150
    3    33 Maria          Jarosz                100.00 +  386: 308  150
    4    12 Mariusz        Margalski             100.00 -  319: 389   50
    5    18 Michał         Waszkiewicz           114.07 -  313: 454   64
    6    42 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  418: 277  150
    7    36 Beata          Madej                 115.16 -  259: 347   65
    8    45 Iwona          Rutkowska             106.03 +  409: 326  156
    9    23 Sławomir       Kordjalik             130.27 -  349: 397   80
   10    37 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  288: 349   50
   11    40 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  384: 293  150
   12    34 Paweł          Jackowski             124.30 -  330: 385   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Grzegorz Pukniel 107.09 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Szymon         Fidziński             136.63 +  395: 339  187
    2     2 Mariusz        Margalski             100.00 -  391: 399   50
    3    20 Mariusz        Kubicki               115.83 -  369: 389   66
    4    29 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  306: 338   50
    5    39 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  318: 363   50
    6    46 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  329: 390   50
    7    49 Wojciech       Gołęcki               105.38 -  341: 389   55
    8    54 Sylwester      Wójcik                104.48 +  360: 345  154
    9    49 Tomasz         Ciejka                100.00 -  342: 345   50
   10    52 Jan            Pawłowski             100.00 -  329: 334   50
   11    53 Kacper         Jachowicz             100.00 -  361: 383   50
   12    54 Piotr          Madej                 100.00 +  471: 232  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     962  / 12  80.17




	Iwona Rutkowska 106.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Mroziuk               136.26 -  363: 405   86
    2    32 Marcin         Kozyra                125.96 -  341: 369   76
    3    41 Agnieszka      Krupka                100.00 -  266: 419   50
    4    51 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  301: 349   50
    5    53 Sylwester      Wójcik                104.48 +  426: 349  154
    6    48 Adam           Kędzior               100.00 +  416: 278  150
    7    37 Paweł          Jackowski             124.30 -  312: 508   74
    8    45 Paweł          Jachowicz             107.75 -  326: 409   58
    9    50 Jan            Pawłowski             100.00 +  395: 257  150
   10    45 Maria          Jarosz                100.00 +  373: 238  150
   11    38 Beata          Madej                 115.16 -  191: 505   65
   12    44 Iza            Kraj                  100.00 +  362: 359  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Wojciech Gołęcki 105.38 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karol          Wyrębkiewicz          134.34 -  331: 366   84
    2    42 Adam           Kędzior               100.00 +  298: 252  150
    3    37 Paweł          Czubla                104.05 -  243: 429   54
    4    45 Joanna         Ostrowska             101.89 -  252: 427   52
    5    47 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  396: 411   50
    6    52 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  320: 330   50
    7    49 Grzegorz       Pukniel               107.09 +  389: 341  157
    8    53 Kacper         Jachowicz             100.00 +  372: 266  150
    9    39 Wiesław        Olewiński             108.70 -  256: 374   59
   10    44 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  277: 308   50
   11    50 Rafał          Wesołowski            100.00 -  268: 357   50
   12    52 Małgorzata     Marks                 100.00 +  322: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  / 12  88.00




	Andrzej Gostomski 105.15 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Rydzik                134.22 -  340: 508   84
    2    36 Tomasz         Ciejka                100.00 +  420: 322  150
    3    25 Sławomir       Kordjalik             130.27 +  392: 386  180
    4    27 Michał         Makowski              119.97 +  307: 295  170
    5    12 Kamil          Górka                 136.71 -  339: 390   87
    6    20 Ryszard        Dębski                126.81 +  396: 311  177
    7    13 Robert         Soszka                112.25 -  330: 383   62
    8    20 Piotr          Pietuchowski          115.22 -  348: 399   65
    9    32 Łukasz         Marks                 100.00 -  329: 393   50
   10    35 Monika         Rubinstein            100.00 +  368: 332  150
   11    28 Marek          Dudkiewicz            121.12 -  312: 385   71
   12    33 Michał         Sosin                 100.00 -  360: 425   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Sylwester Wójcik 104.48 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Wojciech       Zemło                 133.64 -  266: 594   84
    2    46 Dariusz        Banaszek              137.19 -  377: 424   87
    3    48 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  304: 359   50
    4    54 Małgorzata     Marks                 100.00 -  294: 329   50
    5    53 Iwona          Rutkowska             106.03 -  349: 426   56
    6    54 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  344: 279  150
    7    53 Kacper         Jachowicz             100.00 -  310: 330   50
    8    54 Grzegorz       Pukniel               107.09 -  345: 360   57
    9    55 Janusz         Sojka                 100.00 -  264: 378   50
   10    53 Piotr          Madej                 100.00 +  354: 318  150
   11    54 Piotr          Madej                 100.00 +  395: 271  150
   12    51 Anna           Niedzielko            100.00 -  312: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     984  / 12  82.00




	Paweł Czubla 104.05 Kock                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Usakiewicz            132.88 -  344: 455   83
    2    35 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  374: 316  150
    3    37 Wojciech       Gołęcki               105.38 +  429: 243  155
    4     9 Robert         Kamiński              119.34 -  280: 491   69
    5    20 Filip          Sosin                 109.03 -  331: 402   59
    6    41 Maria          Jarosz                100.00 -  291: 388   50
    7    39 Małgorzata     Marks                 100.00 -  290: 295   50
    8    48 Anna           Niedzielko            100.00 +  345: 324  150
    9    45 Dariusz        Nawrocki              100.77 -  272: 309   51
   10    50 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  319: 264  150
   11    44 Monika         Rubinstein            100.00 +  375: 333  150
   12    38 Tomasz         Ciejka                100.00 -  310: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Krzysztof Jaworski 103.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Syczuk                132.15 -  313: 422   82
    2    53 Renata         Rosół                 100.00 +  402: 217  150
    3    40 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  436: 287  150
    4    28 Filip          Sosin                 109.03 -  385: 437   59
    5    24 Marcin         Kozyra                125.96 +  391: 373  176
    6    23 Michał         Sosin                 100.00 +  315: 310  150
    7    10 Radosław       Konca                 131.99 +  462: 413  182
    8     7 Wojciech       Zemło                 133.64 -  271: 397   84
    9    10 Michał         Waszkiewicz           114.07 -  389: 411   64
   10    24 Mariola        Osajda-Matczak        114.61 -  342: 451   65
   11    25 Stanisław      Gasik                 118.37 +  382: 273  168
   12    19 Piotr          Pietuchowski          115.22 -  381: 422   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Joanna Ostrowska 101.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Mówka                 132.05 -  243: 528   82
    2    50 Dariusz        Nawrocki              100.77 +  390: 297  151
    3    35 Marek          Charytoniuk           122.23 -  395: 439   72
    4    45 Wojciech       Gołęcki               105.38 +  427: 252  155
    5    35 Monika         Rubinstein            100.00 -  338: 373   50
    6    37 Jarosław       Sobczak               108.14 +  343: 333  158
    7    25 Wiesław        Olewiński             108.70 +  334: 304  159
    8    24 Ryszard        Dębski                126.81 -  317: 318   77
    9    30 Maciej         Kutera                113.89 +  503: 323  164
   10    16 Radosław       Konca                 131.99 +  379: 332  182
   11    18 Arkadiusz      Biegun                101.49 -  294: 390   51
   12    23 Marek          Dudkiewicz            121.12 +  429: 385  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Arkadiusz Biegun 101.49 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Radosław       Konca                 131.99 -  274: 440   82
    2    44 Jarosław       Sobczak               108.14 +  361: 338  158
    3    34 Jarosław       Puchalski             126.44 -  357: 520   76
    4    30 Wiesław        Olewiński             108.70 -  329: 412   59
    5    48 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  374: 362  150
    6    31 Bogusław       Puchalski             114.14 -  317: 358   64
    7    43 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  384: 235  150
    8    30 Filip          Sosin                 109.03 +  416: 264  159
    9    29 Stanisław      Gasik                 118.37 +  450: 313  168
   10    19 Rafał          Matczak               117.14 +  388: 379  167
   11    18 Joanna         Ostrowska             101.89 +  390: 294  152
   12    14 Marcin         Kozyra                125.96 -  412: 416   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Dariusz Nawrocki 100.77 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Kordjalik             130.27 -  316: 369   80
    2    50 Joanna         Ostrowska             101.89 -  297: 390   52
    3    42 Wiesław        Olewiński             108.70 -  305: 441   59
    4    49 Sławomir       Zabawa                100.00 +  398: 277  150
    5    49 Rafał          Marks                 100.00 +  392: 282  150
    6    29 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  323: 337   50
    7    41 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  294: 364   50
    8    50 Rafał          Wesołowski            100.00 =  327: 327  100
    9    45 Paweł          Czubla                104.05 +  309: 272  154
   10    41 Tomasz         Korpysz               100.00 +  339: 309  150
   11    35 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  324: 334   50
   12    40 Rafał          Marks                 100.00 -  305: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 12  91.25




	Alina Białobrzewska 100.59 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Adam           Weremczuk             129.78 -  317: 375   80
    2    49 Rafał          Wesołowski            100.00 +  499: 320  150
    3    18 Edward         Stefaniak             112.20 -  292: 391   62
    4    32 Adam           Kędzior               100.00 +  319: 251  150
    5    21 Marcin         Bożek                 127.19 -  400: 476   77
    6    32 Jan            Pawłowski             100.00 +  472: 305  150
    7    24 Marcin         Kozyra                125.96 -  275: 433   76
    8    35 Iza            Kraj                  100.00 +  398: 328  150
    9    27 Grzegorz       Koczkodon             112.12 +  357: 340  162
   10    26 Wojciech       Usakiewicz            141.12 -  331: 348   91
   11    26 Bogusław       Puchalski             114.14 +  401: 370  164
   12    20 Eugeniusz      Wróblewski            112.58 =  350: 350  113
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Krzysztof Sojka 100.52 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dawid          Pikul                 129.36 -  340: 443   79
    2    37 Kacper         Jachowicz             100.00 +  400: 266  150
    3    30 Robert         Drózd                 100.00 +  429: 358  150
    4    23 Mariola        Osajda-Matczak        114.61 -  347: 397   65
    5    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  331: 309  150
    6    17 Robert         Soszka                112.25 -  359: 441   62
    8    27 Marcin         Kozyra                125.96 -  359: 403   76
    9    35 Beata          Piotrowska            108.57 -  317: 324   59
   10    40 Paweł          Jackowski             124.30 -  339: 436   74
   11    46 Rafał          Marks                 100.00 -  284: 385   50
   12    48 Maria          Jarosz                100.00 -  289: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  / 11  87.73




	Tomasz Ciejka 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Piotr          Pietuchowski          115.22 -  294: 410   65
    2    36 Andrzej        Gostomski             105.15 -  322: 420   55
    3    53 Małgorzata     Marks                 100.00 +  329: 316  150
    4    38 Sławomir       Kordjalik             130.27 -  311: 452   80
    5    41 Paweł          Frynia                109.64 +  416: 339  160
    6    35 Joanna         Juszczak              119.08 +  400: 212  169
    7    28 Ryszard        Dębski                126.81 -  300: 358   77
    8    32 Małgorzata     Kania                 127.98 -  282: 484   78
    9    49 Grzegorz       Pukniel               107.09 +  345: 342  157
   10    34 Maciej         Kutera                113.89 +  374: 327  164
   11    33 Łukasz         Marks                 100.00 -  257: 350   50
   12    38 Paweł          Czubla                104.05 +  372: 310  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Robert Drózd 100.00 Wesoła                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Janusz         Kaczor                117.16 -  319: 471   67
    2    48 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  337: 315  150
    3    30 Krzysztof      Sojka                 100.52 -  358: 429   51
    4    48 Renata         Rosół                 100.00 -  334: 378   50
    5    45 Anna           Niedzielko            100.00 -  306: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     368  /  5  73.60




	Grzegorz Gardynik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Makowski              119.97 -  283: 356   70
    2    40 Radosław       Sowiński              119.94 -  315: 350   70
    3    45 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  369: 283  150
    4    33 Beata          Piotrowska            108.57 -  297: 399   59
    5    40 Bogusław       Puchalski             114.14 -  329: 416   64
    6    51 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  344: 474   50
    7    52 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  392: 262  150
    8    49 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  371: 272  150
    9    43 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  270: 305   50
   10    49 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  313: 382   50
   11    49 Anna           Niedzielko            100.00 +  402: 309  150
   12    45 Tomasz         Korpysz               100.00 +  371: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Bogumiła Ilczuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marek          Dudkiewicz            121.12 +  356: 321  171
    2    22 Dorota         Zielińska             107.89 -  307: 434   58
    3    29 Dariusz        Banaszek              137.19 -  339: 399   87
    4    29 Grzegorz       Pukniel               107.09 +  338: 306  157
    5    34 Edward         Stefaniak             112.20 -  264: 350   62
    6    40 Marek          Charytoniuk           122.23 +  317: 308  172
    7    35 Maciej         Kutera                113.89 -  325: 356   64
    8    39 Jarosław       Sobczak               108.14 -  322: 350   58
    9    41 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  295: 385   50
   10    51 Kacper         Jachowicz             100.00 +  338: 313  150
   11    45 Norbert        Skrzyński             100.00 +  350: 300  150
   12    39 Michał         Szymkowski            100.00 -  315: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Edward         Stefaniak             112.20 -  294: 316   62
    2    37 Krzysztof      Sojka                 100.52 -  266: 400   51
    3    50 Beata          Piotrowska            108.57 -  259: 464   59
    4    55 PAUZA
    5    51 Michał         Szymkowski            100.00 -  287: 380   50
    6    53 Małgorzata     Marks                 100.00 -  226: 393   50
    7    53 Sylwester      Wójcik                104.48 +  330: 310  154
    8    53 Wojciech       Gołęcki               105.38 -  266: 372   55
    9    53 Rafał          Wesołowski            100.00 +  328: 300  150
   10    51 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  313: 338   50
   11    53 Grzegorz       Pukniel               107.09 +  383: 361  157
   12    49 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  364: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  / 11  80.73




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Michał         Waszkiewicz           114.07 -  282: 508   64
    2    41 Rafał          Marks                 100.00 +  357: 315  150
    3    33 Paweł          Jachowicz             107.75 -  308: 386   58
    4    37 Beata          Madej                 115.16 +  344: 325  165
    5    37 Mariusz        Kubicki               115.83 -  291: 356   66
    6    41 Paweł          Czubla                104.05 +  388: 291  154
    7    34 Bogusław       Puchalski             114.14 -  307: 444   64
    8    37 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  284: 295   50
    9    42 Paweł          Frynia                109.64 -  287: 338   60
   10    45 Iwona          Rutkowska             106.03 -  238: 373   56
   11    51 Małgorzata     Marks                 100.00 +  355: 266  150
   12    48 Krzysztof      Sojka                 100.52 +  319: 289  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Agnieszka Jaśkiewicz 100.00 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Bożek                 127.19 -  261: 422   77
    2    47 Marek          Dudkiewicz            121.12 -  304: 385   71
    3    49 Sławomir       Zabawa                100.00 +  393: 337  150
    4    34 Bogusław       Puchalski             114.14 +  425: 312  164
    5    25 Mateusz        Żbikowski             138.84 -  331: 365   89
    6    45 Renata         Rosół                 100.00 +  393: 162  150
    7    26 Krzysztof      Bukowski              121.12 -  326: 382   71
    8    43 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  409: 310  150
    9    22 Małgorzata     Kania                 127.98 -  248: 361   78
   10    30 Magdalena      Podlaska              100.00 +  373: 342  150
   11    31 Beata          Piotrowska            108.57 +  422: 261  159
   12    24 Ewa            Strzelczyk            112.23 -  187: 509   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Małgorzata Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Grzegorz       Koczkodon             112.12 -  345: 390   62
    2    34 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  340: 316  150
    3    22 Paweł          Jackowski             124.30 -  307: 319   74
    4    31 Janusz         Kaczor                117.16 -  292: 434   67
    5    39 Grzegorz       Pukniel               107.09 +  363: 318  157
    6    38 Stanisław      Gasik                 118.37 +  378: 272  168
    7    31 Paweł          Opyc                  108.84 +  454: 352  159
    8    22 Jarosław       Puchalski             126.44 +  437: 316  176
    9    15 Mariusz        Margalski             100.00 -  363: 436   50
   10    17 Robert         Kamiński              119.34 +  455: 420  169
   11    15 Mariusz        Kubicki               115.83 -  292: 350   66
   12    21 Piotr          Rosół                 111.56 -  329: 349   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Piotr          Rosół                 111.56 -  297: 380   62
    2    34 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  316: 340   50
    3    43 Piotr          Madej                 100.00 -  290: 369   50
    4    52 Dominik        Wester                100.00 -  266: 337   50
    5    54 Sławomir       Zabawa                100.00 -  286: 355   50
    6    54 Sylwester      Wójcik                104.48 -  279: 344   54
    7    52 Grzegorz       Gardynik              100.00 -  262: 392   50
    8    56 Janusz         Sojka                 100.00 +  318: 305  150
    9    56 Adam           Kędzior               100.00 +  353: 163  150
   10    54 Rafał          Wesołowski            100.00 -  231: 307   50
   11    55 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  327: 361   50
   12    55 Adam           Kędzior               100.00 -  343: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     816  / 12  68.00




	Tomasz Korpysz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    21 Grzegorz       Koczkodon             112.12 +  333: 324  162
    9    25 Marcin         Bożek                 127.19 -  278: 368   77
   10    41 Dariusz        Nawrocki              100.77 -  309: 339   51
   11    41 Paweł          Frynia                109.64 -  274: 324   60
   12    45 Grzegorz       Gardynik              100.00 -  287: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  5  80.00




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Rechowicz             126.39 -  385: 397   76
    2    27 Jarosław       Puchalski             126.44 +  353: 330  176
    3    31 Łukasz         Marks                 100.00 +  396: 285  150
    4    10 Szymon         Fidziński             136.63 -  226: 445   87
    5    29 Eugeniusz      Wróblewski            112.58 -  302: 399   63
    6    36 Krzysztof      Bukowski              121.12 -  332: 479   71
    7    45 Rafał          Wesołowski            100.00 +  343: 303  150
    8    35 Alina          Białobrzewska         100.59 -  328: 398   51
    9    48 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  378: 384   50
   10    47 Małgorzata     Marks                 100.00 +  342: 326  150
   11    43 Michał         Musielak              100.00 -  328: 365   50
   12    44 Iwona          Rutkowska             106.03 -  359: 362   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    33 Michał         Sosin                 100.00 -  284: 368   50
    9    40 Dorota         Zielińska             107.89 -  265: 348   58
   10    44 Wojciech       Gołęcki               105.38 +  308: 277  155
   11    40 Paweł          Jachowicz             107.75 -  293: 384   58
   12    43 Joanna         Juszczak              119.08 -  326: 394   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     390  /  5  78.00




	Agnieszka Krupka 100.00 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Beata          Madej                 115.16 +  396: 314  165
    2     1 Wojciech       Zemło                 133.64 -  319: 414   84
    3    41 Iwona          Rutkowska             106.03 +  419: 266  156
    4    11 Krzysztof      Mówka                 132.05 +  367: 356  182
    5    10 Robert         Soszka                112.25 +  401: 324  162
    6     6 Tomasz         Zwoliński             140.35 -  333: 467   90
    7    11 Szymon         Fidziński             136.63 -  316: 508   87
    8    15 Janusz         Kaczor                117.16 +  296: 284  167
    9    18 Piotr          Pietuchowski          115.22 +  422: 351  165
   10    10 Krzysztof      Usakiewicz            132.88 -  339: 378   83
   11    20 Ryszard        Dębski                126.81 -  305: 499   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 11 128.91




	Krzysztof Krzyżewski 100.00 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Robert         Soszka                112.25 -  295: 393   62
    2    35 Paweł          Czubla                104.05 -  316: 374   54
    3    44 Paweł          Frynia                109.64 -  292: 372   60
    4    51 Iwona          Rutkowska             106.03 +  349: 301  156
    5    42 Beata          Madej                 115.16 -  250: 435   65
    6    46 Grzegorz       Pukniel               107.09 +  390: 329  157
    7    40 Stanisław      Gasik                 118.37 -  267: 457   68
    8    47 Marek          Charytoniuk           122.23 +  408: 296  172
    9    43 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  305: 270  150
   10    39 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  401: 239  150
   11    35 Dariusz        Nawrocki              100.77 +  334: 324  151
   12    27 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  326: 419   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Maciej         Kutera                113.89 -  281: 303   64
    2    42 Wojciech       Gołęcki               105.38 -  252: 298   55
    3    51 Dominik        Wester                100.00 +  442: 333  150
    4    32 Alina          Białobrzewska         100.59 -  251: 319   51
    5    43 Stanisław      Gasik                 118.37 -  244: 402   68
    6    48 Iwona          Rutkowska             106.03 -  278: 416   56
    7    50 Paweł          Frynia                109.64 -  317: 346   60
    8    55 Piotr          Madej                 100.00 -  258: 388   50
    9    56 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  163: 353   50
   10    56 Janusz         Sojka                 100.00 +  356: 320  150
   11    56 Janusz         Sojka                 100.00 -  261: 356   50
   12    55 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  348: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  / 12  79.50




	Piotr Madej 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Bogusław       Puchalski             114.14 -  340: 394   64
    2    38 Filip          Sosin                 109.03 -  352: 422   59
    3    43 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  369: 290  150
    4    40 Łukasz         Marks                 100.00 -  288: 425   50
    5    44 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  340: 376   50
    6    49 Rafał          Wesołowski            100.00 -  348: 358   50
    7    51 Rafał          Marks                 100.00 -  294: 464   50
    8    55 Adam           Kędzior               100.00 +  388: 258  150
    9    51 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  363: 365   50
   10    53 Sylwester      Wójcik                104.48 -  318: 354   54
   11    54 Sylwester      Wójcik                104.48 -  271: 395   54
   12    54 Grzegorz       Pukniel               107.09 -  232: 471   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     838  / 12  69.83




	Mariusz Margalski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Radosław       Sowiński              119.94 +  531: 339  170
    2     2 Grzegorz       Pukniel               107.09 +  399: 391  157
    3     6 Małgorzata     Kania                 127.98 -  355: 437   78
    4    12 Paweł          Jachowicz             107.75 +  389: 319  158
    5    11 Mariola        Osajda-Matczak        114.61 +  408: 401  165
    6     8 Marek          Syczuk                132.15 -  400: 407   82
    7    12 Mariusz        Kubicki               115.83 +  408: 321  166
    8    10 Karol          Wyrębkiewicz          134.34 -  235: 482   84
    9    15 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  436: 363  150
   10    13 Dominik        Wester                100.00 -  315: 329   50
   11    12 Małgorzata     Kania                 127.98 -  322: 441   78
   12    18 Jarosław       Puchalski             126.44 +  396: 359  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Małgorzata Marks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Jackowski             124.30 -  287: 434   74
    2    39 Szymon         Fidziński             136.63 -  231: 480   87
    3    53 Tomasz         Ciejka                100.00 -  316: 329   50
    4    54 Sylwester      Wójcik                104.48 +  329: 294  154
    5    46 Marek          Dudkiewicz            121.12 -  352: 372   71
    6    53 Kacper         Jachowicz             100.00 +  393: 226  150
    7    39 Paweł          Czubla                104.05 +  295: 290  154
    8    41 Stanisław      Gasik                 118.37 -  251: 431   68
    9    46 Michał         Musielak              100.00 -  240: 374   50
   10    47 Iza            Kraj                  100.00 -  326: 342   50
   11    51 Maria          Jarosz                100.00 -  266: 355   50
   12    52 Wojciech       Gołęcki               105.38 -  258: 322   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  / 12  84.42




	Rafał Marks 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ryszard        Dębski                126.81 -  338: 439   77
    2    41 Maria          Jarosz                100.00 -  315: 357   50
    3    47 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  318: 330   50
    4    50 Rafał          Wesołowski            100.00 =  350: 350  100
    5    49 Dariusz        Nawrocki              100.77 -  282: 392   51
    6    50 Sławomir       Zabawa                100.00 -  308: 349   50
    7    51 Piotr          Madej                 100.00 +  464: 294  150
    8    52 Norbert        Skrzyński             100.00 -  351: 387   50
    9    54 Anna           Niedzielko            100.00 +  397: 258  150
   10    48 Marek          Charytoniuk           122.23 +  421: 317  172
   11    46 Krzysztof      Sojka                 100.52 +  385: 284  151
   12    40 Dariusz        Nawrocki              100.77 +  396: 305  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Łukasz Marks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Charytoniuk           122.23 -  313: 393   72
    2    28 Dominik        Wester                100.00 +  335: 263  150
    3    31 Iza            Kraj                  100.00 -  285: 396   50
    4    40 Piotr          Madej                 100.00 +  425: 288  150
    5    30 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  379: 370  150
    6    22 Waldemar       Czerwoniec            119.51 -  269: 432   70
    7    33 Mateusz        Żbikowski             138.84 -  347: 508   89
    8    34 Wiesław        Olewiński             108.70 +  339: 327  159
    9    32 Andrzej        Gostomski             105.15 +  393: 329  155
   10    28 Eugeniusz      Wróblewski            112.58 -  287: 400   63
   11    33 Tomasz         Ciejka                100.00 +  350: 257  150
   12    26 Michał         Makowski              119.97 -  310: 364   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Michał Musielak 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Ewa            Strzelczyk            112.23 -  304: 364   62
    2    30 Paweł          Frynia                109.64 +  414: 324  160
    3    38 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  379: 312  150
    4    17 Kamil          Górka                 136.71 -  260: 464   87
    5    31 Krzysztof      Bukowski              121.12 +  363: 309  171
    6    24 Krzysztof      Usakiewicz            132.88 -  428: 496   83
    7    21 Janusz         Kaczor                117.16 -  254: 438   67
    8    29 Krzysztof      Mówka                 132.05 -  275: 498   82
    9    46 Małgorzata     Marks                 100.00 +  374: 240  150
   10    32 Wiesław        Olewiński             108.70 -  300: 428   59
   11    43 Iza            Kraj                  100.00 +  365: 328  150
   12    37 Dorota         Zielińska             107.89 +  426: 304  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Anna Niedzielko 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Dariusz        Białobrzewski         112.16 -  240: 432   62
    2    51 Beata          Madej                 115.16 -  286: 439   65
    3    52 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  325: 261  150
    4    46 Ewa            Strzelczyk            112.23 -  327: 390   62
    5    45 Robert         Drózd                 100.00 +  346: 306  150
    6    43 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  328: 407   50
    7    42 Joanna         Juszczak              119.08 -  307: 311   69
    8    48 Paweł          Czubla                104.05 -  324: 345   54
    9    54 Rafał          Marks                 100.00 -  258: 397   50
   10    55 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  488: 232  150
   11    49 Grzegorz       Gardynik              100.00 -  309: 402   50
   12    51 Sylwester      Wójcik                104.48 +  395: 312  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 12  88.83




	Katarzyna Niedźwiedź 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Eugeniusz      Wróblewski            112.58 -  281: 474   63
    2    43 Beata          Piotrowska            108.57 +  335: 314  159
    3    38 Michał         Musielak              100.00 -  312: 379   50
    4    41 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  250: 444   50
    5    44 Piotr          Madej                 100.00 +  376: 340  150
    6    42 Paweł          Jachowicz             107.75 -  277: 418   58
    7    43 Arkadiusz      Biegun                101.49 -  235: 384   51
    8    49 Grzegorz       Gardynik              100.00 -  272: 371   50
    9    52 Marek          Charytoniuk           122.23 -  324: 375   72
   10    55 Anna           Niedzielko            100.00 -  232: 488   50
   11    55 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  361: 327  150
   12    53 Jan            Pawłowski             100.00 -  337: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  / 12  79.42




	Anna Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    44 Dominik        Wester                100.00 -  284: 361   50
    7    44 Jan            Pawłowski             100.00 +  376: 200  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Waldemar       Czerwoniec            119.51 -  300: 387   70
    2    31 Wiesław        Olewiński             108.70 +  371: 330  159
    3    27 Dawid          Pikul                 129.36 -  282: 418   79
    4    36 Norbert        Skrzyński             100.00 +  429: 217  150
    5    26 Krzysztof      Sojka                 100.52 -  309: 331   51
    6    32 Alina          Białobrzewska         100.59 -  305: 472   51
    7    44 Anna           Pawłowska             100.00 -  200: 376   50
    8    46 Paweł          Frynia                109.64 -  218: 336   60
    9    50 Iwona          Rutkowska             106.03 -  257: 395   56
   10    52 Grzegorz       Pukniel               107.09 +  334: 329  157
   11    52 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  219: 408   50
   12    53 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  342: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Magdalena Podlaska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    38 Michał         Szymkowski            100.00 -  383: 384   50
    9    38 Norbert        Skrzyński             100.00 +  443: 212  150
   10    30 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  342: 373   50
   11    37 Maciej         Kutera                113.89 -  323: 343   64
   12    42 Grzegorz       Koczkodon             112.12 +  385: 312  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     476  /  5  95.20




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Bukowski              121.12 -  230: 395   71
    2    53 Krzysztof      Jaworski              103.42 -  217: 402   53
    3    54 PAUZA
    4    48 Robert         Drózd                 100.00 +  378: 334  150
    5    38 Paweł          Opyc                  108.84 -  298: 441   59
    6    45 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  162: 393   50
    7    47 Norbert        Skrzyński             100.00 +  382: 281  150
    8    44 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  340: 339  150
    9    36 Dariusz        Białobrzewski         112.16 -  330: 367   62
   10    43 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  244: 403   50
   11    47 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  340: 430   50
   12    50 Marek          Charytoniuk           122.23 -  335: 482   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     917  / 11  83.36




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Robert         Kamiński              119.34 -  272: 434   69
    2    45 Sławomir       Zabawa                100.00 +  368: 317  150
    3    32 Paweł          Opyc                  108.84 -  297: 428   59
    4    39 Paweł          Frynia                109.64 +  391: 340  160
    5    35 Joanna         Ostrowska             101.89 +  373: 338  152
    6    27 Ewa            Strzelczyk            112.23 -  294: 313   62
    7    32 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  357: 352  150
    8    26 Mariola        Osajda-Matczak        114.61 -  338: 357   65
    9    33 Jarosław       Sobczak               108.14 -  264: 368   58
   10    35 Andrzej        Gostomski             105.15 -  332: 368   55
   11    44 Paweł          Czubla                104.05 -  333: 375   54
   12    46 Sławomir       Zabawa                100.00 +  352: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Małgorzata Sameryt 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jarosław       Puchalski             126.44 -  351: 396   76
    2    33 Michał         Szymkowski            100.00 -  318: 334   50
    3    45 Grzegorz       Gardynik              100.00 -  283: 369   50
    4    53 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  375: 252  150
    5    47 Wojciech       Gołęcki               105.38 +  411: 396  155
    6    43 Anna           Niedzielko            100.00 +  407: 328  150
    7    23 Marcin         Bożek                 127.19 -  284: 402   77
    8    44 Renata         Rosół                 100.00 -  339: 340   50
    9    41 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  385: 295  150
   10    39 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  239: 401   50
   11    42 Sławomir       Zabawa                100.00 +  373: 250  150
   12    36 Beata          Piotrowska            108.57 -  284: 388   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    36 Jan            Pawłowski             100.00 -  217: 429   50
    5    52 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  382: 373  150
    6    34 Maciej         Kutera                113.89 -  289: 357   64
    7    47 Renata         Rosół                 100.00 -  281: 382   50
    8    52 Rafał          Marks                 100.00 +  387: 351  150
    9    38 Magdalena      Podlaska              100.00 -  212: 443   50
   10    46 Joanna         Juszczak              119.08 +  340: 312  169
   11    45 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  300: 350   50
   12    47 Rafał          Wesołowski            100.00 +  330: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  /  9  98.11




	Janusz Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    56 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  305: 318   50
    9    55 Sylwester      Wójcik                104.48 +  378: 264  154
   10    56 Adam           Kędzior               100.00 -  320: 356   50
   11    56 Adam           Kędzior               100.00 +  356: 261  150
   12    56 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     404  /  4 101.00




	Michał Sosin 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Kozyra                125.96 +  356: 299  176
    2    21 Marcin         Bożek                 127.19 -  250: 405   77
    3    39 Waldemar       Czerwoniec            119.51 -  316: 396   70
    4    42 Stanisław      Gasik                 118.37 +  423: 321  168
    5    32 Maciej         Kutera                113.89 +  393: 328  164
    6    23 Krzysztof      Jaworski              103.42 -  310: 315   53
    7    30 Eugeniusz      Wróblewski            112.58 -  318: 411   63
    8    33 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  368: 284  150
    9    31 Edward         Stefaniak             112.20 -  375: 376   62
   10    42 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  380: 381   50
   11    39 Grzegorz       Koczkodon             112.12 +  393: 355  162
   12    33 Andrzej        Gostomski             105.15 +  425: 360  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Krzysztof Sporczyk 100.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Rafał          Matczak               117.14 -  237: 483   67
    2    52 Paweł          Opyc                  108.84 -  334: 421   59
    3    47 Rafał          Marks                 100.00 +  330: 318  150
    4    44 Marcin         Kozyra                125.96 -  211: 363   76
    5    48 Arkadiusz      Biegun                101.49 -  362: 374   51
    6    47 Paweł          Frynia                109.64 +  408: 313  160
    7    41 Dariusz        Nawrocki              100.77 +  364: 294  151
    8    40 Beata          Madej                 115.16 -  305: 329   65
    9    44 Joanna         Juszczak              119.08 +  382: 373  169
   10    37 Paweł          Jachowicz             107.75 +  349: 288  158
   11    34 Michał         Szymkowski            100.00 +  401: 311  150
   12    27 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  419: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Mariusz Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Joanna         Juszczak              119.08 -  304: 331   69
    2    29 Paweł          Jachowicz             107.75 -  332: 360   58
    3    52 Anna           Niedzielko            100.00 -  261: 325   50
    4    53 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  252: 375   50
    5    55 PAUZA
    6    51 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  474: 344  150
    7    46 Jarosław       Sobczak               108.14 -  324: 529   58
    8    51 Sławomir       Zabawa                100.00 -  347: 384   50
    9    51 Piotr          Madej                 100.00 +  365: 363  150
   10    50 Paweł          Czubla                104.05 -  264: 319   54
   11    52 Jan            Pawłowski             100.00 +  408: 219  150
   12    49 Kacper         Jachowicz             100.00 +  389: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     989  / 11  89.91




	Marta Szeliga-Frynia 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Stanisław      Gasik                 118.37 -  253: 384   68
    2    48 Robert         Drózd                 100.00 -  315: 337   50
    3    48 Sylwester      Wójcik                104.48 +  359: 304  154
    4    43 Marek          Dudkiewicz            121.12 +  418: 295  171
    5    33 Waldemar       Czerwoniec            119.51 -  332: 468   70
    8    43 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  310: 409   50
    9    47 Sławomir       Zabawa                100.00 -  307: 380   50
   10    49 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  382: 313  150
   11    47 Renata         Rosół                 100.00 +  430: 340  150
   12    41 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  436: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  / 10 106.30




	Michał Szymkowski 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Mariola        Osajda-Matczak        114.61 -  298: 376   65
    2    33 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  334: 318  150
    3    36 Dariusz        Białobrzewski         112.16 -  323: 386   62
    4    35 Eugeniusz      Wróblewski            112.58 -  348: 401   63
    5    51 Kacper         Jachowicz             100.00 +  380: 287  150
    6    33 Wiesław        Olewiński             108.70 -  232: 460   59
    7    38 Marek          Charytoniuk           122.23 +  355: 294  172
    8    38 Magdalena      Podlaska              100.00 +  384: 383  150
    9    34 Ewa            Strzelczyk            112.23 -  254: 410   62
   10    38 Grzegorz       Koczkodon             112.12 +  366: 340  162
   11    34 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  311: 401   50
   12    39 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  359: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Paweł          Frynia                109.64 +  372: 366  160
    2    14 Radosław       Konca                 131.99 -  335: 393   82
    3    16 Ryszard        Dębski                126.81 -  345: 373   77
    4    41 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  444: 250  150
    5    30 Łukasz         Marks                 100.00 -  370: 379   50
    6    29 Dariusz        Nawrocki              100.77 +  337: 323  151
    7    32 Monika         Rubinstein            100.00 -  352: 357   50
    8    37 Maria          Jarosz                100.00 +  295: 284  150
    9    37 Filip          Sosin                 109.03 -  258: 428   59
   10    43 Renata         Rosół                 100.00 +  403: 244  150
   11    30 Edward         Stefaniak             112.20 -  341: 345   62
   12    35 Paweł          Frynia                109.64 -  277: 426   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Maciej         Perzyński             119.23 -  251: 438   69
    2    49 Alina          Białobrzewska         100.59 -  320: 499   51
    3    46 Jarosław       Sobczak               108.14 -  338: 349   58
    4    50 Rafał          Marks                 100.00 =  350: 350  100
    5    50 Dominik        Wester                100.00 -  352: 410   50
    6    49 Piotr          Madej                 100.00 +  358: 348  150
    7    45 Iza            Kraj                  100.00 -  303: 343   50
    8    50 Dariusz        Nawrocki              100.77 =  327: 327  101
    9    53 Kacper         Jachowicz             100.00 -  300: 328   50
   10    54 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  307: 231  150
   11    50 Wojciech       Gołęcki               105.38 +  357: 268  155
   12    47 Norbert        Skrzyński             100.00 -  318: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1034  / 12  86.17




	Dominik Wester 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Stępień               126.48 -  374: 380   76
    2    28 Łukasz         Marks                 100.00 -  263: 335   50
    3    51 Adam           Kędzior               100.00 -  333: 442   50
    4    52 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  337: 266  150
    5    50 Rafał          Wesołowski            100.00 +  410: 352  150
    6    44 Anna           Pawłowska             100.00 +  361: 284  150
    8    28 Edward         Stefaniak             112.20 +  413: 309  162
    9    20 Eugeniusz      Wróblewski            112.58 +  393: 322  163
   10    13 Mariusz        Margalski             100.00 +  329: 315  150
   11    10 Krzysztof      Mówka                 132.05 -  287: 462   82
   12    16 Robert         Kamiński              119.34 -  241: 420   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 11 113.82




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Małgorzata     Kania                 127.98 -  326: 357   78
    2    45 Monika         Rubinstein            100.00 -  317: 368   50
    3    49 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  337: 393   50
    4    49 Dariusz        Nawrocki              100.77 -  277: 398   51
    5    54 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  355: 286  150
    6    50 Rafał          Marks                 100.00 +  349: 308  150
    7    48 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  322: 360   50
    8    51 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  384: 347  150
    9    47 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  380: 307  150
   10    33 Stanisław      Gasik                 118.37 -  343: 424   68
   11    42 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  250: 373   50
   12    46 Monika         Rubinstein            100.00 -  318: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  / 12  87.25




	Piotr Ziółkowski 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Mariusz        Kubicki               115.83 -  222: 397   66
    2    54 PAUZA
    3    40 Krzysztof      Jaworski              103.42 -  287: 436   53
    4    47 Jarosław       Sobczak               108.14 -  237: 351   58
    5    52 Norbert        Skrzyński             100.00 -  373: 382   50
    6    52 Wojciech       Gołęcki               105.38 +  330: 320  155
    7    48 Sławomir       Zabawa                100.00 +  360: 322  150
    8    42 Paweł          Jackowski             124.30 -  273: 377   74
    9    48 Iza            Kraj                  100.00 +  384: 378  150
   10    42 Michał         Sosin                 100.00 +  381: 380  150
   11    36 Filip          Sosin                 109.03 -  307: 445   59
   12    41 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  295: 436   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  / 11  92.27


Lista rankingowa na dzień 14-02-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.19  28747  198
   2 Paweł Dawidson                 Częstochowa          142.13  22883  161
   3 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.35  26527  189
   4 Kazimierz J Merklejn           Szczecin             139.96  27152  194
   5 Mateusz Żbikowski              Warszawa             139.15  26299  189
   6 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.06  26283  189
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               138.82  15409  111
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             137.47  26532  193
   9 Kamil Górka                    Łęczna               136.85  27371  200
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             136.71  25975  190
  11 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.96   6526   48
  12 Marcin Mroziuk                 Warszawa             135.86  25678  189
  13 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.82  26757  197
  14 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.75  26064  192
  15 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  16 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.17  27034  200
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            135.15  13515  100
  18 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.97  20245  150
  19 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.91  24553  182
  20 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             134.39  26206  195
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.75  26349  197
  22 Marek Syczuk                   Warszawa             133.47  26293  197
  23 Justyna Fugiel                 Sandomierz           132.37  25150  190
  24 Leszek Nowak                   Myślibórz            131.94   6729   51
  25 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  26 Dawid Pikul                    Poznań               131.22  24931  190
  27 Sławomir Kordjalik             Warszawa             131.03  25157  192
  28 Krzysztof Mówka                Toruń                130.94  25009  191
  29 Marcin Kamiński                Warszawa             130.49   7438   57
  30 Radosław Konca                 Warszawa             130.22  24742  190
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.44  24594  190
  32 Andrzej Słapiński              Warszawa             129.31  13190  102
  33 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.30  14611  113
  34 Małgorzata Kania               Milanówek            127.52  25121  197
  35 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.11  18813  148
  36 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.02  24006  189
  37 Joanna Stępień                 Katowice             126.93  25259  199
  38 Sławomir Nosek                 Mielec               126.88  13830  109
  39 Sergiusz Puchalski             Włocławek            126.59  16330  129
  40 Marcin Bożek                   Będzin               126.06  11345   90
  41 Wojciech Morawski              Gliwice              125.89   5665   45
  42 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.82  22773  181
  43 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.81  24533  195
  44 Stanisław Ochot                Katowice             125.63   9171   73
  45 Marcin Kozyra                  Warszawa             125.54  24606  196
  46 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.13  16892  135
  47 Krzysztof Pypno                Gliwice              124.47  10331   83
  48 Paweł Jackowski                Warszawa             123.52  23346  189
  49 Sławomir Kucia                 Kraków               123.45  23455  190
  50 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             123.38  14312  116
  51 Wiktor Stępień                 Katowice             123.34   9744   79
  52 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  53 Marek Roszak                   Poznań               122.72  24176  197
  54 Maciej Michalak                Łódź                 122.37   7220   59
  55 Maciej Perzyński               Piła                 121.67  15695  129
  56 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.59   4134   34
  57 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.59  19089  157
  58 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.96  17418  144
  59 Filip Warzecha                 Gdynia               120.83  14500  120
  60 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.76   6038   50
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            120.63  23523  195
  62 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  63 Michał Makowski                Warszawa             120.51   6146   51
  64 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.41  20108  167
  65 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.40  22514  187
  66 Radosław Sowiński              Warszawa             120.33  23223  193
  67 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  68 Maciej Grabowski               Warszawa             120.02  11162   93
  69 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.86  19058  159
  70 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  119.72  23944  200
  71 Tomasz Figiel                  Zawichost            119.64   6700   56
  72 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.37  11937  100
  73 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.28  23737  199
  74 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.91  21641  182
  75 Magdalena Merklejn             Szczecin             118.71  23623  199
  76 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.60  14944  126
  77 Aleksandra Merklejn            Szczecin             118.55  22406  189
  78 Andrzej Lożyński               Piastów              118.35   5681   48
  79 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.23   9813   83
  80 Stanisław Gasik                Warszawa             117.67  22240  189
  81 Roman Sulima                   Warszawa             117.40  14558  124
  82 Joanna Juszczak                Warszawa             117.28  23338  199
  83 Rafał Matczak                  Pruszków             117.01  20711  177
  84 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     116.94  19996  171
  85 Jarosław Michalak              Łódź                 116.93  13681  117
  86 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     116.88   8065   69
  87 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.83  18927  162
  88 Jacek Pietruszka               Kraków               116.81   6308   54
  89 Piotr Pietuchowski             Białystok            116.40  14084  121
  90 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  91 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.10  22059  190
  92 Michał Waszkiewicz             Warszawa             115.99  15659  135
  93 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
  94 Filip Klar                     Mielec               115.63   8441   73
  95 Maciej Hebda                   Tarnów               115.45   3579   31
  96 Kamil Klinkosz                 Rumia                115.39  12462  108
  97 Arkadiusz Jaworski             Tychy                115.30  15681  136
  98 Katarzyna Stępień              Katowice             114.61   9398   82
  99 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.35   8233   72
 100 Marcin Figiel                  Zawichost            114.31  16004  140
 101 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.26  20224  177
 102 Halina Roszak                  Poznań               114.14  21572  189
 103 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.03  20982  184
 104 Irena Sołdan                   Rumia                113.77   9215   81
 105 Piotr Rosół                    Warszawa             113.67  21711  191
 106 Beata Madej                    Lublin               113.50  17819  157
 107 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 108 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               113.35  17682  156
 109 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.25   6229   55
 110 Iwona Baran                    Kraków               113.23  22079  195
 111 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 112 Michał Trumpus                 Wrocław              112.90   4403   39
 113 Maciej Kutera                  Warszawa             112.84  15685  139
 114 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.80  17033  151
 115 Paweł Jędryka                  Tarnów               112.78   4624   41
 116 Robert Soszka                  Warszawa             112.55  20596  183
 117 Jarosław Żuliński              Szczecin             112.41   7981   71
 118 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.26  21442  191
 119 Grzegorz Matysiak              Kraków               112.17   9983   89
 120 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.16   9870   88
 121 Kazimierz Merklejn             Szczecin             112.02  14674  131
 122 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              111.93   4701   42
 123 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             111.86  20023  179
 124 Magdalena Ochot                Katowice             111.79   5366   48
 125 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.44   9584   86
 126 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 127 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.81  21830  197
 128 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.81  10970   99
 129 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              110.79  16618  150
 130 Władysław Zieliński            Lębork               110.68   7526   68
 131 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.48  20660  187
 132 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.45  10603   96
 133 Maurycy Machnio                Lipiany              110.40   7728   70
 134 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.31   7060   64
 135 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 136 Jarosław Sobczak               Warszawa             109.63  21377  195
 137 Beata Piotrowska               Łódź                 109.57  21257  194
 138 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.40   9408   86
 139 Elżbieta Jankowska             Wrocław              109.33   3936   36
 140 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  109.04  17882  164
 141 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            108.96  11768  108
 142 Jerzy Luter                    Bytom                108.78  20560  189
 143 Wiesław Olewiński              Warszawa             108.69  17064  157
 144 Leszek Stecuła                 Bytom                108.58   9664   89
 145 Filip Sosin                    Warszawa             108.54  21383  197
 146 Paweł Opyc                     Warszawa             108.43  21361  197
 147 Wojciech Jacyno                Warszawa             108.43   5530   51
 148 Miłosz Wrzałek                 Reda                 108.39  15392  142
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.17  20228  187
 150 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 151 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 152 Maciej Śliwa                   Zabrze               107.67  10767  100
 153 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.47   8920   83
 154 Renata Kowalska                Bielsko Biała        107.32  20391  190
 155 Paweł Majewski                 Warszawa             107.26   9546   89
 156 Paweł Jachowicz                Żyrardów             107.21  13509  126
 157 Lucyna Śniadach                Rumia                106.80  20932  196
 158 Bogdan Pokojski                Piastów              106.54   6712   63
 159 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 160 Jacek Petrus                   Wrocław              106.47   9582   90
 161 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     106.28  16473  155
 162 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 163 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          105.85   3599   34
 164 Grażyna Furman                 Sosnowiec            105.67   3804   36
 165 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.64  16057  152
 166 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 167 Grzegorz Pukniel               Lublin               105.50  21100  200
 168 Andrzej Gostomski              Łódź                 105.33  19907  189
 169 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             105.27  10211   97
 170 Monika Siemaszko               Lipiany              105.21   5576   53
 171 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.14   6834   65
 172 Adam Jurkowski                 Knurów               104.97   8398   80
 173 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.88  19823  189
 174 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.87   9753   93
 175 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.75  12151  116
 176 Małgorzata Sulejewska          Kraków               104.74  13197  126
 177 Roman Figiel                   Zawichost            104.71  14031  134
 178 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.63  12870  123
 179 Adam Słapiński                 Warszawa             104.57   7006   67
 180 Marianna Kozłowska             Białystok            104.52   6271   60
 181 Małgorzata Niciporuk           Rumia                104.50   5643   54
 182 Arkadiusz Biegun               Kraków               104.42   8667   83
 183 Dorota Ziembowicz              Gliwice              104.31  17837  171
 184 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.30  20130  193
 185 Marek Sitkowski                Warszawa             104.00   4264   41
 186 Dominik Piasecki               Słupsk               103.53   4866   47
 187 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 188 Joanna Ostrowska               Warszawa             103.14  20525  199
 189 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 190 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.25  15236  149
 191 Paweł Ochot                    Katowice             102.19   7051   69
 192 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             102.19   7153   70
 193 Bożena Matysiak                Kraków               102.02   4795   47
 194 Alina Białobrzewska            Gdynia               101.96  16212  159
 195 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            101.85   6926   68
 196 Michał Szymkowski              Wrocław              101.77   4783   47
 197 Paweł Szulc                    Szczecin             101.74   4782   47
 198 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 199 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.65  10267  101
 200 Piotr Mańkowski                Warszawa             101.58   5993   59
 201 Krzysztof Krzyżewski           Świętajno            101.56   4875   48
 202 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 203 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.28   3950   39
 204 Stanisław Harat                Kęty                 101.28   3646   36
 205 Agnieszka Krupka               Krosno               101.18   8904   88
 206 Jolanta Kosmowska              Warszawa             101.17  20233  200
 207 Grzegorz Gardynik              Warszawa             100.97   3736   37
 208 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 209 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 210 Maciej Zięba                   Wrocław              100.29   4814   48
 211 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 212 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 213 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            100.02  15303  153
 214 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 215 Ewa Fiszer                     Wrocław               99.55   4181   42
 216 Jacek Baltyn                   Suchedniów            99.51   5871   59
 217 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa              99.46  10543  106
 218 Adam Legięć                    Warszawa              99.31   6455   65
 219 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 99.25  10520  106
 220 Paulina Hennig                 Gniezno               99.22   3175   32
 221 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 222 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.06   4755   48
 223 Krzysztof Sojka                Łódź                  98.69   7599   77
 224 Anna Królak                    Warszawa              98.68   5625   57
 225 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
 226 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.59  10352  105
 227 Sylwester Wójcik               Lublin                98.49   4432   45
 228 Renata Rosół                   Warszawa              98.41  18895  192
 229 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 230 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 231 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 232 Ewa Zając                      Mrągowo               98.12   4023   41
 233 Robert Drózd                   Wesoła                98.01  10487  107
 234 Irena Ficak                    Mielec                97.92   8127   83
 235 Łukasz Święcki                 Białystok             97.52   3218   33
 236 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.47   8480   87
 237 Bartosz Orłowski               Bytom                 97.41   3799   39
 238 Anna Niedzielko                Szczecin              96.44   8390   87
 239 Elżbieta Święcka               Białystok             96.28   3081   32
 240 Maria Jarosz                   Lublin                96.13  15189  158
 241 Anna Arana                     Warszawa              96.03   3361   35
 242 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 243 Magdalena Mroziuk              Warszawa              95.69  11291  118
 244 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 245 Sylwester Gryz                 Zabrze                95.39   8871   93
 246 Anna Pendowska                 Rumia                 95.24   5143   54
 247 Norbert Skrzyński              Warszawa              95.13  11321  119
 248 Sebastian Markiewicz           Warszawa              95.08   3423   36
 249 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 250 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              94.66   3597   38
 251 Marek Kocikowski               Ostróda               94.47   9353   99
 252 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 253 Monika Rubinstein              Warszawa              94.41  13595  144
 254 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.26   6504   69
 255 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 256 Michał Sosin                   Warszawa              93.98   4793   51
 257 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 258 Wojciech Sołdan                Rumia                 93.65   3746   40
 259 Piotr Ingling                  Warszawa              93.40   9527  102
 260 Janusz Sojka                   Łódź                  93.36   4388   47
 261 Tomasz Korpysz                 Warszawa              93.29   5224   56
 262 Adam Kotwica                   Gdańsk                93.21   3915   42
 263 Marta Gostomska                Warszawa              92.90   9569  103
 264 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 265 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.85   7335   79
 266 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 267 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.59   5000   54
 268 Piotr Chmielewski              Mrągowo               92.53   3701   40
 269 Adam Cieśla                    Częstochowa           92.31   3323   36
 270 Jacek Cichecki                 Józefów               91.33   2740   30
 271 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.16  11121  122
 272 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              91.02   5916   65
 273 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.14   7842   87
 274 Rafał Wesołowski               Warszawa              89.80   6825   76
 275 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.80   8082   90
 276 Waldemar Bulkowski             Chojnów               88.80   3108   35
 277 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 278 Joanna Brychcy                 Katowice              88.65   8333   94
 279 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 280 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.45   4334   49
 281 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 282 Grażyna Wesołowska             Łódź                  88.16   5995   68
 283 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  87.94   6156   70
 284 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       87.77   5705   65
 285 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 286 Piotr Madej                    Lublin                87.03  11314  130
 287 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 288 Mariusz Rogalski               Iława                 85.03   3316   39
 289 Robert Włodarczyk              Wrocław               84.76   3475   41
 290 Krzysztof Kruk                 Łódź                  84.67   8382   99
 291 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 292 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            83.41   2669   32
 293 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.25   6410   77
 294 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 295 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.54   9162  111
 296 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.36   6342   77
 297 Iza Kraj                       Warszawa              80.40   3859   48
 298 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 299 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 300 Adam Kędzior                   Lublin                74.57   5220   70
 301 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.67   3553   51
 302 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.42   5068   73
 303 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 304 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 14-02-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Makuch                 Zator                 99.66   2890   29
   2 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   3 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   4 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   5 Jerzy Ciesielski               Łódź                  93.68   2623   28
   6 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
   7 Mariusz Margalski              Warszawa             118.56   3201   27
   8 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.67   3042   27
   9 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
  10 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  11 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  12 Kinga Niżewska                 Warszawa              95.46   2482   26
  13 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  14 Lech Rawski                    Kraków                90.19   2345   26
  15 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa              83.04   2159   26
  16 Paweł Kapela                   Kraków                96.36   2409   25
  17 Jerzy Paszek                   Tarnowskie Góry      114.96   2759   24
  18 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  19 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  20 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  21 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  22 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  23 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.17   2500   24
  24 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  25 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  26 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   98.08   2354   24
  27 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  28 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  29 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  30 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  31 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  32 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  33 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  34 Małgorzata Rawska              Kraków                86.96   2087   24
  35 Joanna Rubaj                   Lublin                85.79   2059   24
  36 Jacek Rzepa                    Tychy                 85.04   2041   24
  37 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  38 Grzegorz Wilk                  Kraków               115.39   2654   23
  39 Dawid Dawidson                 Częstochowa          108.00   2484   23
  40 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  41 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  42 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 103.04   2370   23
  43 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  44 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  45 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              89.74   2064   23
  46 Mikołaj Fidziński              Dębica                81.91   1884   23
  47 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  48 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             78.00   1794   23
  49 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  50 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  52 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.76   1822   21
  53 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  54 Ewa Lewandowska                Warszawa              79.00   1580   20
  55 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  56 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  57 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  58 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  59 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               86.53   1644   19
  60 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  61 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  62 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  63 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  64 Anita Bruska                   Gdynia               100.94   1817   18
  65 Grzegorz Kulawiak              Warszawa              97.33   1752   18
  66 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  67 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  68 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.00   1921   17
  69 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  70 Jacek Wszyndybył               Chojnów               76.24   1296   17
  71 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  72 Andrzej Bobik                  Chojnów               66.19   1059   16
  73 Bartosz Morawski               Gliwice              124.60   1869   15
  74 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  75 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  76 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
  77 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              59.43    832   14
  78 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
  79 Jacek Gasik                    Warszawa             106.62   1386   13
  80 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
  81 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  82 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  83 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
  84 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
  85 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
  86 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
  87 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
  88 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
  89 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
  90 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
  91 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.42   1349   12
  92 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
  93 Artur Irzyk                    Kraków               107.50   1290   12
  94 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
  95 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    105.25   1263   12
  96 Leszek Owsianko                Warszawa             102.33   1228   12
  97 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
  98 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
  99 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 100 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 101 Paweł Górny                    Lublin                97.83   1174   12
 102 Leokadia Litwinowicz           Gliwice               97.50   1170   12
 103 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 104 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 105 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 106 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 107 Rafał Mirowski                 Częstochowa           94.92   1139   12
 108 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 109 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 110 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 111 Radosław Wróblewski            Mielec                94.33   1132   12
 112 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                94.25   1131   12
 113 Dawid Boczoń                   Zakopane              94.00   1128   12
 114 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 115 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 116 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 117 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 118 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 119 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 120 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 121 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 122 Stanisław Stanek               Olkusz                89.83   1078   12
 123 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 124 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 125 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 126 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 127 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 128 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 129 Sławomir Zabawa                Jasło                 87.25   1047   12
 130 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 131 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 132 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 133 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 134 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 135 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 136 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 137 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               80.67    968   12
 138 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 139 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 140 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 141 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 142 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 143 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 144 Stanisław Gajos                Strzelno              73.75    885   12
 145 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 146 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 147 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 148 Dominik Wester                 Warszawa             113.82   1252   11
 149 Piotr Adamczyk                 Tarnów               101.64   1118   11
 150 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 151 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 152 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 153 Anna Mikuć                     Wrocław               89.82    988   11
 154 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 155 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 156 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 157 Katarzyna Grodzicka            Warszawa              81.36    895   11
 158 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 159 Jacek Stolarczyk               Zator                 81.18    893   11
 160 Szymon Pobudkiewicz            Warszawa              80.91    890   11
 161 Sylwia Bil                     Dąbrowa Górnicza.     80.36    884   11
 162 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 163 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 164 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 165 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 166 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 167 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 168 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 169 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 170 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 171 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 172 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 173 Adam Machnio                   Lipiany               70.64    777   11
 174 Małgorzata Czart               Olsztyn               70.18    772   11
 175 Grzegorz Roszak                Poznań                70.18    772   11
 176 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 177 Maciej Stolarczyk              Zator                 69.91    769   11
 178 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 179 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 180 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 181 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 182 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 183 Gniewomir Białek               Dębica                56.45    621   11
 184 Anna Peschak                   Kraków                53.55    589   11
 185 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 186 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 187 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 188 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 189 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 190 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 191 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 192 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 193 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 194 Jacek Panek                    Warszawa              97.22    875    9
 195 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 196 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 197 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 198 Janusz Czerwik                 Zator                 53.67    483    9
 199 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              108.50    868    8
 200 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 201 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 202 Sylwia Wilczek                 Warszawa              64.62    517    8
 203 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 204 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 205 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 206 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 207 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 208 Janusz Kasza                   Kraków               100.86    706    7
 209 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 210 Czesław Kozak                  Częstochowa           93.43    654    7
 211 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 212 Andrzej Pikul                  Poznań                84.00    588    7
 213 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 214 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 215 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 216 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 217 Kamil Kozłowski                Częstochowa           65.57    459    7
 218 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 219 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 220 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 221 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 222 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 223 Bartłomiej Boczek              Toruń                108.83    653    6
 224 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 225 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 226 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 227 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 228 Karol Tokarczyk                Warszawa              86.17    517    6
 229 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 230 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 231 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 232 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 233 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 234 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 235 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 236 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 237 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 238 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 239 Patryk Pajdzik                 Lipiany               55.50    333    6
 240 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 241 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 242 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 243 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 244 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 245 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 246 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 247 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 248 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 249 Piotr Tymoszuk                 Warszawa              75.60    378    5
 250 Joanna Kula                    Częstochowa           74.80    374    5
 251 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 252 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 253 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 254 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 255 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 256 Justyna Syrek                  Częstochowa           71.60    358    5
 257 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 258 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 259 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 260 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 261 Edyta Gomułka                  Częstochowa           50.80    254    5
 262 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 263 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 264 Krzysztof Białecki             Warszawa              79.00    316    4
 265 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 266 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 267 Władysław Babula               Inowrocław            63.25    253    4
 268 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 269 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 270 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 271 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 272 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 273 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 274 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 275 Sławomir Budek                 Warszawa              87.00    261    3
 276 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 277 Elżbieta Kukla                 Częstochowa           85.33    256    3
 278 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 279 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 280 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 281 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 282 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 283 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 284 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 285 Eryk Białecki                  Warszawa              54.67    164    3
 286 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 287 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 288 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 289 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 290 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 291 Joanna Słapińska               Olsztyn               50.00    150    3
 292 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 293 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 294 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 295 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 296 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 297 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 298 Paweł Górny                    Lublin               100.00    200    2
 299 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 300 Adam Sulejewski                Kraków               100.00    200    2
 301 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 302 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 303 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 304 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 305 Tina Policińska                Częstochowa           58.00    116    2
 306 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 307 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 308 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 309 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 310 Izabela Dudek                  Częstochowa           54.50    109    2
 311 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 312 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 313 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 314 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 315 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 316 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 317 Damian Więciorkowski           Częstochowa           52.00    104    2
 318 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 319 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 320 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 321 Joanna Rubaj                   Lublin                50.00    100    2
 322 Sylwia Skokowska               Chojnów               50.00    100    2
 323 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 324 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 325 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 326 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 327 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 328 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie