Warszawa 7
grudnia
Warszawa 7- 8 grudnia II 24-godzinny Turniej Non Stop
Warszawa18
stycznia
Warszawa 18-19 stycznia Turniej Otwarcia Sezonu
Zakopane26
stycznia
Zakopane 26 stycznia III Mistrzostwa Podhala
Turniej Otwarcia Sezonu18 - 19 stycznia 2003 — Turniej Otwarcia SezonuInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

Turniej Otwarcia SezonuWarszawa, 18 - 19 stycznia 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Mateusz Żbikowski Warszawa 10.0 4901 
 2 Marcin Mroziuk Warszawa 10.0 4547 
 3 Szymon Fidziński Warszawa 9.0 5019 
 4 Marek Syczuk Warszawa 9.0 4767 
 5 Mariusz Skrobosz Warszawa 9.0 4634 
 6 Marcin Kozyra Warszawa 9.0 4613 
 7 Stanisław Rydzik Warszawa 8.0 5071 
 8 Wojciech Usakiewicz Warszawa 8.0 4863 
 9 Andrzej Rechowicz Katowice 8.0 4771 
 10 Tomasz Zwoliński Warszawa 8.0 4759 
 
94 uczestników, 12 rund
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Otwarcia Sezonu
Turniej Otwarcia Sezonu
Turniej Otwarcia Sezonu




sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Nie, 19 Sty 2003

Turniej Otwarcia Sezonu

                                                                      VP
MIEJSCE                                                p-ty    +/-  RAZEM
--------------------------------------------------------------------------
  1 Mateusz Żbikowski       138 Warszawa               4901          10.0
  2 Marcin Mroziuk          138 Warszawa               4547          10.0
  3 Szymon Fidziński        137 Warszawa               5019           9.0
  4 Marek Syczuk            110 Warszawa               4767           9.0
  5 Mariusz Skrobosz        143 Warszawa               4634           9.0
  6 Marcin Kozyra           120 Warszawa               4613           9.0
  7 Stanisław Rydzik        126 Warszawa               5071           8.0
  8 Wojciech Usakiewicz     135 Warszawa               4863           8.0
  9 Andrzej Rechowicz       123 Katowice               4771           8.0
 10 Tomasz Zwoliński        142 Warszawa               4759           8.0
 11 Marek Charytoniuk       111 Biała Podlaska         4651           8.0
 12 Justyna Fugiel          122 Sandomierz             4578           8.0
 13 Marek Antosik           122 Nowy Dwór Maz.         4478           8.0
 14 Radosław Konca          123 Warszawa               4445           8.0
 15 Marek Dudkiewicz        112 Milanówek              4419           8.0
 16 Dorota Zielińska        100 Ustanów                4148           8.0
 17 Jarosław Michalak       116 Łódź                   4062           8.0
 18 Mariusz Kubicki         122 Inowrocław             4335           7.5
 19 Małgorzata Kania        132 Milanówek              4794           7.0
 20 Maciej Gałecki          126 Łódź                   4786           7.0
 21 Mariusz Wrześniewski    138 Warszawa               4712           7.0
 22 Kamil Górka             133 Łęczna                 4585           7.0
 23 Zbigniew Wietecki       123 Gorzów Wielkop.        4570           7.0
 24 Jakub Kozłowski         123 Warszawa               4523           7.0
 25 Robert Kamiński         119 Wysokie Maz.           4453           7.0
 26 Krzysztof Mówka         118 Toruń                  4448           7.0
 27 Waldemar Czerwoniec     128 Warszawa               4427           7.0
 28 Adam Weremczuk          121 Łódź                   4377           7.0
 29 Sławomir Kordjalik      120 Warszawa               4358           7.0
 30 Mariola Osajda-Matczak  116 Pruszków               4195           7.0
 31 Paweł Jachowicz         110 Żyrardów               4146           7.0
 32 Maria Jarosz            100 Lublin                 4017           7.0
 33 Paweł Frynia            101 Konstantynów Łódzki    4398           6.5
 34 Karol Wyrębkiewicz      129 Łódź                   4792           6.0
 35 Ryszard Dębski          121 Biała Podlaska         4687           6.0
 36 Kazio Merklejn          134 Szczecin               4576           6.0
 37 Krzysztof Usakiewicz    127 Warszawa               4558           6.0
 38 Andrzej Kwiatkowski     115 Warszawa               4544           6.0
 39 Joanna Juszczak         118 Warszawa               4430           6.0
 40 Roman Sulima            119 Warszawa               4414           6.0
 41 Kazimierz Merklejn      111 Szczecin               4347           6.0
 42 Aleksandra Merklejn     121 Szczecin               4343           6.0
 43 Dariusz Banaszek        139 Warszawa               4309           6.0
 44 Wiesław Olewiński       111 Warszawa               4276           6.0
 45 Paweł Opyc              107 Warszawa               4260           6.0
 46 Adam Słapiński          105 Warszawa               4258           6.0
 47 Andrzej Słapiński       124 Warszawa               4191           6.0
 48 Iwona Rutkowska         101 Warszawa               4041           6.0
 49 Wojciech Gołęcki        100 Inowrocław             3989           6.0
 50 Piotr Mańkowski         100 Warszawa               3865           6.0
 51 Piotr Ziółkowski        100 Piaseczno              3826           6.0
 52 Monika Rubinstein       100 Warszawa               3776           6.0
 53 Arkadiusz Jaworski      110 Tychy                  3544           6.0
 54 Bogusław Puchalski      110 Włocławek              4491           5.5
 55 Joanna Stępień          123 Katowice               4084           5.5
 56 Dawid Pikul             114 Poznań                 4640           5.0
 57 Tomasz Żbikowski        103 Warszawa               4277           5.0
 58 Zdzisław Szota          120 Warszawa               4271           5.0
 59 Andrzej Gostomski       109 Łódź                   4226           5.0
 60 Lucyna Korga            122 Zabrze                 4212           5.0
 61 Grażyna Chmielewska     115 Mrągowo                4197           5.0
 62 Stefan Dawidson         110 Częstochowa            4156           5.0
 63 Eugeniusz Wróblewski    107 Inowrocław             4123           5.0
 64 Adam Legięć             100 Warszawa               4012           5.0
 65 Grzegorz Pukniel        100 Lublin                 3973           5.0
 66 Beata Kościańska        100 Lublin                 3907           5.0
 67 Maciej Soska            100 Lublin                 3731           5.0
 68 Ewa Zając               100 Mrągowo                3720           5.0
 69 Ilona Giryn             100 Łódź                   3630           5.0
 70 Joanna Ostrowska        100 Warszawa               1996           5.0
 71 Wojciech Próchniewicz   116 Warszawa               4159           4.5
 72 Stanisław Gasik         119 Warszawa               4341           4.0
 73 Filip Sosin             100 Warszawa               4102           4.0
 74 Beata Piotrowska        109 Łódź                   4064           4.0
 75 Grzegorz Koczkodon      106 Ostróda                4015           4.0
 76 Magdalena Mroziuk       100 Warszawa               3979           4.0
 77 Piotr Chmielewski       100 Mrągowo                3710           4.0
 78 Tomasz Korpysz          100 Warszawa               3379           4.0
 79 Andrzej Chmielewski     100 Warszawa               2001           4.0
 80 Marta Gostomska         100 Warszawa               1914           4.0
 81 Paweł Majewski          112 Warszawa               4009           3.5
 82 Jan Pawłowski           100 Warszawa               3669           3.5
 83 Kacper Jachowicz        100 Żyrardów               3465           3.5
 84 Marek Sitkowski         100 Warszawa               3278           3.5
 85 Magdalena Podlaska      100 Warszawa               4008           3.0
 86 Bogumiła Ilczuk         100 Warszawa               3471           3.0
 87 Marcin Bożek            129 Będzin                 2181           3.0
 88 Alfred Anuszkiewicz     100 Warszawa               3438           2.5
 89 Dariusz Gątarski        100 Rzeszów                3157           2.5
 90 Krzysztof Kukier        100 Warszawa               1912           2.0
 91 Sylwia Orłowska         100 Warszawa               1748           2.0
 92 Leszek Orłowski         100 Warszawa               1687           2.0
 93 Adam Kędzior            100 Lublin                 2811           1.5
 94 Krzysztof Orłowski      100 Warszawa               1652           1.5

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Pon, 27 Sty 2003

   1  Mariusz Skrobosz        143 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   47  Kazimierz Merklejn      111   -  405:443    61
   2   24   52  Bogusław Puchalski      110   +  394:350   160
   3   14   25  Justyna Fugiel          122   -  380:432    72
   4   24   29  Ryszard Dębski          121   +  486:402   171
   5   16   17  Maciej Gałecki          126   +  395:394   176
   6   10    5  Mariusz Wrześniewski    138   -  293:370    88
   7   17   27  Lucyna Korga            122   +  380:320   172
   8   13   43  Andrzej Kwiatkowski     115   +  336:322   165
   9   10    9  Kazio Merklejn          134   +  424:396   184
  10    6    2  Tomasz Zwoliński        142   +  372:333   192
  11    5   10  Kamil Górka             133   +  428:393   183
  12    4   23  Radosław Konca          123   +  341:282   173
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1797 / 12 partii


   2  Tomasz Zwoliński        142 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   48  Marek Charytoniuk       111   -  327:353    61
   2   32   57  Paweł Opyc              107   +  359:293   157
   3   23   62  Paweł Frynia            101   -  331:348    51
   4   32   66  Filip Sosin             100   +  422:374   150
   5   22   69  Magdalena Podlaska      100   +  404:348   150
   6   15   14  Waldemar Czerwoniec     128   +  474:328   178
   7    8    5  Mariusz Wrześniewski    138   +  405:352   188
   8    5   13  Karol Wyrębkiewicz      129   +  500:412   179
   9    2    4  Mateusz Żbikowski       138   -  388:397    88
  10    6    1  Mariusz Skrobosz        143   -  333:372    93
  11   10   15  Krzysztof Usakiewicz    127   +  404:324   177
  12    7    5  Mariusz Wrześniewski    138   +  412:285   188
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1660 / 12 partii


   3  Dariusz Banaszek        139 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   49  Wiesław Olewiński       111   +  446:297   161
   2    3    9  Kazio Merklejn          134   +  391:333   184
   3    4   21  Andrzej Rechowicz       123   -  400:429    73
   4    8   25  Justyna Fugiel          122   -  375:421    72
   5   17   50  Arkadiusz Jaworski      110   -  273:333    60
   6   26   61  Tomasz Żbikowski        103   +  341:290   153
   7   20   48  Marek Charytoniuk       111   -  330:408    61
   8   24   15  Krzysztof Usakiewicz    127   -  249:417    77
   9   31   58  Eugeniusz Wróblewski    107   +  428:287   157
  10   24   27  Lucyna Korga            122   -  297:330    72
  11   30   58  Eugeniusz Wróblewski    107   +  384:280   157
  12   26   27  Lucyna Korga            122   +  395:313   172
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1399 / 12 partii


   4  Mateusz Żbikowski       138 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   50  Arkadiusz Jaworski      110   +  387:378   160
   2   13   42  Grażyna Chmielewska     115   +  498:271   165
   3    2   43  Andrzej Kwiatkowski     115   +  417:286   165
   4    1    8  Wojciech Usakiewicz     135   +  395:361   185
   5    1   11  Małgorzata Kania        132   +  462:327   182
   6    1   21  Andrzej Rechowicz       123   +  432:279   173
   7    1    7  Szymon Fidziński        137   -  349:469    87
   8    2   10  Kamil Górka             133   +  385:354   183
   9    2    2  Tomasz Zwoliński        142   +  397:388   192
  10    1    6  Marcin Mroziuk          138   -  332:378    88
  11    2   51  Marek Syczuk            110   +  445:330   160
  12    1    7  Szymon Fidziński        137   +  402:300   187
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1927 / 12 partii


   5  Mariusz Wrześniewski    138 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   51  Marek Syczuk            110   +  357:305   160
   2   17   30  Adam Weremczuk          121   -  392:398    71
   3   16   86  Krzysztof Kukier        100   +  437:287   150
   4   10   28  Aleksandra Merklejn     121   +  475:271   171
   5    4   13  Karol Wyrębkiewicz      129   -  407:420    79
   6   10    1  Mariusz Skrobosz        143   +  370:293   193
   7    8    2  Tomasz Zwoliński        142   -  352:405    92
   8   12    8  Wojciech Usakiewicz     135   +  383:372   185
   9    9   48  Marek Charytoniuk       111   +  346:331   161
  10    7   47  Kazimierz Merklejn      111   +  521:220   161
  11    4   21  Andrzej Rechowicz       123   -  387:414    73
  12    7    2  Tomasz Zwoliński        142   -  285:412    92
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1588 / 12 partii


   6  Marcin Mroziuk          138 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   53  Stefan Dawidson         110   +  354:315   160
   2   18   41  Wojciech Próchniewicz   116   +  386:325   166
   3   10   30  Adam Weremczuk          121   -  293:405    71
   4   19   70  Magdalena Mroziuk       100   +  353:289   150
   5   13   36  Roman Sulima            119   +  440:364   169
   6    8   31  Sławomir Kordjalik      120   +  425:338   170
   7    5   40  Mariola Osajda-Matczak  116   +  372:282   166
   8    3   21  Andrzej Rechowicz       123   +  399:398   173
   9    1    7  Szymon Fidziński        137   +  382:334   187
  10    1    4  Mateusz Żbikowski       138   +  378:332   188
  11    1    7  Szymon Fidziński        137   -  288:545    87
  12    2   16  Stanisław Rydzik        126   +  477:349   176
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1863 / 12 partii


   7  Szymon Fidziński        137 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   54  Paweł Jachowicz         110   +  335:332   160
   2   21   18  Andrzej Słapiński       124   +  489:322   174
   3    5   28  Aleksandra Merklejn     121   +  456:356   171
   4    2   11  Małgorzata Kania        132   -  279:425    82
   5    7   45  Marek Dudkiewicz        112   +  470:300   162
   6    3   13  Karol Wyrębkiewicz      129   +  505:413   179
   7    1    4  Mateusz Żbikowski       138   +  469:349   188
   8    1   25  Justyna Fugiel          122   +  457:243   172
   9    1    6  Marcin Mroziuk          138   -  334:382    88
  10    2   21  Andrzej Rechowicz       123   +  380:325   173
  11    1    6  Marcin Mroziuk          138   +  545:288   188
  12    1    4  Mateusz Żbikowski       138   -  300:402    88
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1825 / 12 partii


   8  Wojciech Usakiewicz     135 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   55  Beata Piotrowska        109   +  430:374   159
   2    5   15  Krzysztof Usakiewicz    127   +  421:310   177
   3    3   38  Joanna Juszczak         118   +  434:358   168
   4    1    4  Mateusz Żbikowski       138   -  361:395    88
   5    5   25  Justyna Fugiel          122   -  331:487    72
   6   12   20  Jakub Kozłowski         123   +  398:284   173
   7    7   13  Karol Wyrębkiewicz      129   -  345:383    79
   8   12    5  Mariusz Wrześniewski    138   -  372:383    88
   9   17   17  Maciej Gałecki          126   +  504:286   176
  10   13   44  Dawid Pikul             114   +  434:352   164
  11    9   29  Ryszard Dębski          121   +  413:276   171
  12    6   39  Jarosław Michalak       116   +  420:279   166
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1681 / 12 partii


   9  Kazio Merklejn          134 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   56  Andrzej Gostomski       109   +  445:310   159
   2    3    3  Dariusz Banaszek        139   -  333:391    89
   3   15   51  Marek Syczuk            110   -  284:444    60
   4   27   17  Maciej Gałecki          126   -  384:560    76
   5   34   22  Joanna Stępień          123   +  432:281   173
   6   27   69  Magdalena Podlaska      100   +  347:338   150
   7   19   50  Arkadiusz Jaworski      110   +  400:  1   160
   8   15   62  Paweł Frynia            101   +  406:265   151
   9   10    1  Mariusz Skrobosz        143   -  396:424    93
  10   14   15  Krzysztof Usakiewicz    127   -  350:425    77
  11   19   43  Andrzej Kwiatkowski     115   +  473:405   165
  12   14   17  Maciej Gałecki          126   -  326:498    76
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1429 / 12 partii


  10  Kamil Górka             133 Łęczna              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   57  Paweł Opyc              107   +  327:325   157
   2   22   40  Mariola Osajda-Matczak  116   -  330:373    66
   3   27   42  Grażyna Chmielewska     115   +  387:346   165
   4   18   12  Marcin Bożek            129   +  395:362   179
   5   11   49  Wiesław Olewiński       111   +  427:315   161
   6    7   23  Radosław Konca          123   +  411:370   173
   7    4   19  Zbigniew Wietecki       123   +  488:335   173
   8    2    4  Mateusz Żbikowski       138   -  354:385    88
   9    5   37  Krzysztof Mówka         118   +  391:296   168
  10    3   51  Marek Syczuk            110   -  325:440    60
  11    5    1  Mariusz Skrobosz        143   -  393:428    93
  12    8   25  Justyna Fugiel          122   -  357:420    72
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1555 / 12 partii


  11  Małgorzata Kania        132 Milanówek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   58  Eugeniusz Wróblewski    107   +  428:332   157
   2    6   13  Karol Wyrębkiewicz      129   +  459:413   179
   3    1   44  Dawid Pikul             114   +  394:346   164
   4    2    7  Szymon Fidziński        137   +  425:279   187
   5    1    4  Mateusz Żbikowski       138   -  327:462    88
   6    4   51  Marek Syczuk            110   +  425:346   160
   7    2   25  Justyna Fugiel          122   -  356:360    72
   8    6   30  Adam Weremczuk          121   +  594:205   171
   9    3   21  Andrzej Rechowicz       123   -  309:491    73
  10    5   16  Stanisław Rydzik        126   -  389:559    76
  11    8   39  Jarosław Michalak       116   -  264:330    66
  12   13   29  Ryszard Dębski          121   +  424:387   171
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1564 / 12 partii


  12  Marcin Bożek            129 Będzin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   59  Grzegorz Koczkodon      106   +  367:343   156
   2   15   37  Krzysztof Mówka         118   +  344:309   168
   3   11   31  Sławomir Kordjalik      120   -  329:370    70
   4   18   10  Kamil Górka             133   -  362:395    83
   5   25   26  Marek Antosik           122   -  328:352    72
   6   30   42  Grażyna Chmielewska     115   +  450:317   165
   7   22   49  Wiesław Olewiński       111   -    1:400    61
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   775 /  7 partii


  13  Karol Wyrębkiewicz      129 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   60  Adam Słapiński          105   +  412:399   155
   2    6   11  Małgorzata Kania        132   -  413:459    82
   3   13   47  Kazimierz Merklejn      111   +  416:233   161
   4    7   44  Dawid Pikul             114   +  435:318   164
   5    4    5  Mariusz Wrześniewski    138   +  420:407   188
   6    3    7  Szymon Fidziński        137   -  413:505    87
   7    7    8  Wojciech Usakiewicz     135   +  383:345   185
   8    5    2  Tomasz Zwoliński        142   -  412:500    92
   9    8   16  Stanisław Rydzik        126   -  405:479    76
  10   12   29  Ryszard Dębski          121   -  418:507    71
  11   17   62  Paweł Frynia            101   -  325:452    51
  12   22   52  Bogusław Puchalski      110   +  340:334   160
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1472 / 12 partii


  14  Waldemar Czerwoniec     128 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   61  Tomasz Żbikowski        103   +  399:322   153
   2    9   24  Mariusz Kubicki         122   +  364:342   172
   3    9   69  Magdalena Podlaska      100   +  449:336   150
   4    4   23  Radosław Konca          123   -  340:373    73
   5    9   37  Krzysztof Mówka         118   -  313:390    68
   6   15    2  Tomasz Zwoliński        142   -  328:474    92
   7   21   18  Andrzej Słapiński       124   +  365:362   174
   8   18   26  Marek Antosik           122   -  289:402    72
   9   23   20  Jakub Kozłowski         123   +  331:323   173
  10   19   31  Sławomir Kordjalik      120   +  467:346   170
  11   14   38  Joanna Juszczak         118   +  444:420   168
  12   10   26  Marek Antosik           122   -  338:376    72
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1537 / 12 partii


  15  Krzysztof Usakiewicz    127 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   62  Paweł Frynia            101   +  433:358   151
   2    5    8  Wojciech Usakiewicz     135   -  310:421    85
   3   18   36  Roman Sulima            119   -  279:339    69
   4   31   86  Krzysztof Kukier        100   +  530:258   150
   5   18   34  Stanisław Gasik         119   -  341:408    69
   6   25   29  Ryszard Dębski          121   -  324:359    71
   7   30   52  Bogusław Puchalski      110   +  352:349   160
   8   24    3  Dariusz Banaszek        139   +  417:249   189
   9   19   56  Andrzej Gostomski       109   +  514:314   159
  10   14    9  Kazio Merklejn          134   +  425:350   184
  11   10    2  Tomasz Zwoliński        142   -  324:404    92
  12   15   19  Zbigniew Wietecki       123   -  309:457    73
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1452 / 12 partii


  16  Stanisław Rydzik        126 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   63  Iwona Rutkowska         101   +  403:402   151
   2    8   36  Roman Sulima            119   +  403:320   169
   3    6   23  Radosław Konca          123   -  353:378    73
   4   11   43  Andrzej Kwiatkowski     115   -  389:394    65
   5   19   48  Marek Charytoniuk       111   +  482:249   161
   6   11   34  Stanisław Gasik         119   +  443:341   169
   7    6   44  Dawid Pikul             114   -  373:380    64
   8   11   17  Maciej Gałecki          126   +  373:361   176
   9    8   13  Karol Wyrębkiewicz      129   +  479:405   179
  10    5   11  Małgorzata Kania        132   +  559:389   182
  11    3   45  Marek Dudkiewicz        112   +  465:301   162
  12    2    6  Marcin Mroziuk          138   -  349:477    88
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1639 / 12 partii


  17  Maciej Gałecki          126 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   64  Grzegorz Pukniel        100   -  334:365    50
   2   29   22  Joanna Stępień          123   +  380:334   173
   3   21   63  Iwona Rutkowska         101   -  359:393    51
   4   27    9  Kazio Merklejn          134   +  560:384   184
   5   16    1  Mariusz Skrobosz        143   -  394:395    93
   6   24   52  Bogusław Puchalski      110   +  407:289   160
   7   16   34  Stanisław Gasik         119   +  409:332   169
   8   11   16  Stanisław Rydzik        126   -  361:373    76
   9   17    8  Wojciech Usakiewicz     135   -  286:504    85
  10   23   56  Andrzej Gostomski       109   +  407:313   159
  11   18   44  Dawid Pikul             114   +  391:281   164
  12   14    9  Kazio Merklejn          134   +  498:326   184
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1548 / 12 partii


  18  Andrzej Słapiński       124 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   65  Wojciech Gołęcki        100   +  333:305   150
   2   21    7  Szymon Fidziński        137   -  322:489    87
   3   28   64  Grzegorz Pukniel        100   +  390:321   150
   4   17   37  Krzysztof Mówka         118   -  397:477    68
   5   21   56  Andrzej Gostomski       109   +  385:300   159
   6   16   28  Aleksandra Merklejn     121   -  358:432    71
   7   21   14  Waldemar Czerwoniec     128   -  362:365    78
   8   26   53  Stefan Dawidson         110   +  355:287   160
   9   20   27  Lucyna Korga            122   +  337:321   172
  10   18   38  Joanna Juszczak         118   -  279:369    68
  11   23   57  Paweł Opyc              107   -  296:422    57
  12   28   67  Adam Legięć             100   +  377:284   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1370 / 12 partii


  19  Zbigniew Wietecki       123 Gorzów Wielkop.     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   66  Filip Sosin             100   +  303:293   150
   2   23   81  Piotr Ziółkowski        100   +  475:272   150
   3    8   48  Marek Charytoniuk       111   +  378:368   161
   4    5   30  Adam Weremczuk          121   +  398:325   171
   5    3   40  Mariola Osajda-Matczak  116   -  373:421    66
   6    6   37  Krzysztof Mówka         118   +  383:361   168
   7    4   10  Kamil Górka             133   -  335:488    83
   8    8   45  Marek Dudkiewicz        112   -  303:358    62
   9   12   28  Aleksandra Merklejn     121   -  353:379    71
  10   16   26  Marek Antosik           122   -  310:377    72
  11   21   49  Wiesław Olewiński       111   +  502:322   161
  12   15   15  Krzysztof Usakiewicz    127   +  457:309   177
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1492 / 12 partii


  20  Jakub Kozłowski         123 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   67  Adam Legięć             100   +  348:316   150
   2   20   46  Paweł Majewski          112   +  442:289   162
   3    7   45  Marek Dudkiewicz        112   -  352:464    62
   4   12   48  Marek Charytoniuk       111   +  440:398   161
   5    8   43  Andrzej Kwiatkowski     115   -  372:396    65
   6   12    8  Wojciech Usakiewicz     135   -  284:398    85
   7   18   29  Ryszard Dębski          121   -  231:360    71
   8   28   58  Eugeniusz Wróblewski    107   +  390:387   157
   9   23   14  Waldemar Czerwoniec     128   -  323:331    78
  10   27   55  Beata Piotrowska        109   +  434:283   159
  11   20   36  Roman Sulima            119   +  432:288   169
  12   16   38  Joanna Juszczak         118   +  475:405   168
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1487 / 12 partii


  21  Andrzej Rechowicz       123 Katowice            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   68  Dorota Zielińska        100   +  412:296   150
   2    7   25  Justyna Fugiel          122   +  415:380   172
   3    4    3  Dariusz Banaszek        139   +  429:400   189
   4    3   45  Marek Dudkiewicz        112   +  402:334   162
   5    2   23  Radosław Konca          123   +  472:319   173
   6    1    4  Mateusz Żbikowski       138   -  279:432    88
   7    3   30  Adam Weremczuk          121   +  392:366   171
   8    3    6  Marcin Mroziuk          138   -  398:399    88
   9    3   11  Małgorzata Kania        132   +  491:309   182
  10    2    7  Szymon Fidziński        137   -  325:380    87
  11    4    5  Mariusz Wrześniewski    138   +  414:387   188
  12    3   51  Marek Syczuk            110   -  342:406    60
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1710 / 12 partii


  22  Joanna Stępień          123 Katowice            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   69  Magdalena Podlaska      100   -  338:397    50
   2   29   17  Maciej Gałecki          126   -  334:380    76
   3   38   61  Tomasz Żbikowski        103   -  335:450    53
   4   43   35  Robert Kamiński         119   +  439:350   169
   5   34    9  Kazio Merklejn          134   -  281:432    84
   6   40   33  Zdzisław Szota          120   +  412:335   170
   7   32   56  Andrzej Gostomski       109   -  281:437    59
   8   36   41  Wojciech Próchniewicz   116   =  323:323   116
   9   38   76  Kacper Jachowicz        100   +  319:243   150
  10   33   50  Arkadiusz Jaworski      110   +  393:283   160
  11   28   33  Zdzisław Szota          120   -  277:366    70
  12   33   34  Stanisław Gasik         119   +  352:328   169
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1326 / 12 partii


  23  Radosław Konca          123 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   70  Magdalena Mroziuk       100   +  397:311   150
   2   10   82  Jan Pawłowski           100   +  408:326   150
   3    6   16  Stanisław Rydzik        126   +  378:353   176
   4    4   14  Waldemar Czerwoniec     128   +  373:340   178
   5    2   21  Andrzej Rechowicz       123   -  319:472    73
   6    7   10  Kamil Górka             133   -  370:411    83
   7   13   31  Sławomir Kordjalik      120   +  379:306   170
   8    9   32  Marcin Kozyra           120   +  444:343   170
   9    6   45  Marek Dudkiewicz        112   -  284:400    62
  10    9   28  Aleksandra Merklejn     121   +  400:388   171
  11    7   40  Mariola Osajda-Matczak  116   +  411:326   166
  12    4    1  Mariusz Skrobosz        143   -  282:341    93
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1642 / 12 partii


  24  Mariusz Kubicki         122 Inowrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   71  Maria Jarosz            100   +  403:250   150
   2    9   14  Waldemar Czerwoniec     128   -  342:364    78
   3   17   50  Arkadiusz Jaworski      110   +  393:386   160
   4   13   41  Wojciech Próchniewicz   116   +  459:266   166
   5    6   51  Marek Syczuk            110   -  309:372    60
   6   14   27  Lucyna Korga            122   +  411:373   172
   7   10   36  Roman Sulima            119   -  272:379    69
   8   16   28  Aleksandra Merklejn     121   -  290:382    71
   9   21   49  Wiesław Olewiński       111   +  404:313   161
  10   17   62  Paweł Frynia            101   =  354:354   101
  11   16   71  Maria Jarosz            100   +  366:329   150
  12   12   62  Paweł Frynia            101   +  332:321   151
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1489 / 12 partii


  25  Justyna Fugiel          122 Sandomierz          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   72  Maciej Soska            100   +  406:251   150
   2    7   21  Andrzej Rechowicz       123   -  380:415    73
   3   14    1  Mariusz Skrobosz        143   +  432:380   193
   4    8    3  Dariusz Banaszek        139   +  421:375   189
   5    5    8  Wojciech Usakiewicz     135   +  487:331   185
   6    2   40  Mariola Osajda-Matczak  116   +  397:307   166
   7    2   11  Małgorzata Kania        132   +  360:356   182
   8    1    7  Szymon Fidziński        137   -  243:457    87
   9    4   51  Marek Syczuk            110   -  298:398    60
  10    8   37  Krzysztof Mówka         118   +  374:354   168
  11    6   32  Marcin Kozyra           120   -  360:365    70
  12    8   10  Kamil Górka             133   +  420:357   183
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1706 / 12 partii


  26  Marek Antosik           122 Nowy Dwór Maz.      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   73  Marta Gostomska         100   +  396:198   150
   2   11   69  Magdalena Podlaska      100   -  325:372    50
   3   19   82  Jan Pawłowski           100   +  353:267   150
   4   16   36  Roman Sulima            119   -  308:332    69
   5   25   12  Marcin Bożek            129   +  352:328   179
   6   20   39  Jarosław Michalak       116   -  381:398    66
   7   24   57  Paweł Opyc              107   +  392:327   157
   8   18   14  Waldemar Czerwoniec     128   +  402:289   178
   9   13   30  Adam Weremczuk          121   -  377:424    71
  10   16   19  Zbigniew Wietecki       123   +  377:310   173
  11   13   30  Adam Weremczuk          121   +  439:331   171
  12   10   14  Waldemar Czerwoniec     128   +  376:338   178
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1592 / 12 partii


  27  Lucyna Korga            122 Zabrze              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   74  Monika Rubinstein       100   +  369:269   150
   2   14   45  Marek Dudkiewicz        112   -  300:406    62
   3   26   39  Jarosław Michalak       116   +  362:270   166
   4   20   62  Paweł Frynia            101   -  379:392    51
   5   24   38  Joanna Juszczak         118   +  467:290   168
   6   14   24  Mariusz Kubicki         122   -  373:411    72
   7   17    1  Mariusz Skrobosz        143   -  320:380    93
   8   23   34  Stanisław Gasik         119   +  341:301   169
   9   20   18  Andrzej Słapiński       124   -  321:337    74
  10   24    3  Dariusz Banaszek        139   +  330:297   189
  11   22   35  Robert Kamiński         119   -  337:394    69
  12   26    3  Dariusz Banaszek        139   -  313:395    89
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1352 / 12 partii


  28  Aleksandra Merklejn     121 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   75  Ewa Zając               100   +  445:257   150
   2    4   47  Kazimierz Merklejn      111   +  375:367   161
   3    5    7  Szymon Fidziński        137   -  356:456    87
   4   10    5  Mariusz Wrześniewski    138   -  271:475    88
   5   20   59  Grzegorz Koczkodon      106   +  384:269   156
   6   16   18  Andrzej Słapiński       124   +  432:358   174
   7   12   45  Marek Dudkiewicz        112   -  335:393    62
   8   16   24  Mariusz Kubicki         122   +  382:290   172
   9   12   19  Zbigniew Wietecki       123   +  379:353   173
  10    9   23  Radosław Konca          123   -  388:400    73
  11   11   48  Marek Charytoniuk       111   -  249:354    61
  12   17   30  Adam Weremczuk          121   -  347:364    71
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1428 / 12 partii


  29  Ryszard Dębski          121 Biała Podlaska      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   76  Kacper Jachowicz        100   +  499:205   150
   2    1   44  Dawid Pikul             114   -  339:469    64
   3   12   40  Mariola Osajda-Matczak  116   -  328:447    66
   4   24    1  Mariusz Skrobosz        143   -  402:486    93
   5   33   60  Adam Słapiński          105   +  385:363   155
   6   25   15  Krzysztof Usakiewicz    127   +  359:324   177
   7   18   20  Jakub Kozłowski         123   +  360:231   173
   8   14   48  Marek Charytoniuk       111   -  403:418    61
   9   18   43  Andrzej Kwiatkowski     115   +  442:354   165
  10   12   13  Karol Wyrębkiewicz      129   +  507:418   179
  11    9    8  Wojciech Usakiewicz     135   -  276:413    85
  12   13   11  Małgorzata Kania        132   -  387:424    82
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1450 / 12 partii


  30  Adam Weremczuk          121 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   77  Piotr Chmielewski       100   +  360:237   150
   2   17    5  Mariusz Wrześniewski    138   +  398:392   188
   3   10    6  Marcin Mroziuk          138   +  405:293   188
   4    5   19  Zbigniew Wietecki       123   -  325:398    73
   5   10   53  Stefan Dawidson         110   +  461:338   160
   6    5   43  Andrzej Kwiatkowski     115   +  395:322   165
   7    3   21  Andrzej Rechowicz       123   -  366:392    73
   8    6   11  Małgorzata Kania        132   -  205:594    82
   9   13   26  Marek Antosik           122   +  424:377   172
  10   10   32  Marcin Kozyra           120   -  343:456    70
  11   13   26  Marek Antosik           122   -  331:439    72
  12   17   28  Aleksandra Merklejn     121   +  364:347   171
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1564 / 12 partii


  31  Sławomir Kordjalik      120 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   78  Andrzej Chmielewski     100   +  393:238   150
   2   12   32  Marcin Kozyra           120   +  339:321   170
   3   11   12  Marcin Bożek            129   +  370:329   179
   4    6   40  Mariola Osajda-Matczak  116   -  305:349    66
   5   12   62  Paweł Frynia            101   +  404:391   151
   6    8    6  Marcin Mroziuk          138   -  338:425    88
   7   13   23  Radosław Konca          123   -  306:379    73
   8   19   38  Joanna Juszczak         118   -  347:417    68
   9   24   57  Paweł Opyc              107   +  351:279   157
  10   19   14  Waldemar Czerwoniec     128   -  346:467    78
  11   24   67  Adam Legięć             100   +  453:324   150
  12   19   57  Paweł Opyc              107   +  406:292   157
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1487 / 12 partii


  32  Marcin Kozyra           120 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   79  Piotr Mańkowski         100   +  389:330   150
   2   12   31  Sławomir Kordjalik      120   -  321:339    70
   3   22   49  Wiesław Olewiński       111   -  338:370    61
   4   28   58  Eugeniusz Wróblewski    107   +  383:353   157
   5   23   63  Iwona Rutkowska         101   +  343:261   151
   6   19   54  Paweł Jachowicz         110   +  349:259   160
   7   14   67  Adam Legięć             100   +  402:344   150
   8    9   23  Radosław Konca          123   -  343:444    73
   9   14   38  Joanna Juszczak         118   +  445:388   168
  10   10   30  Adam Weremczuk          121   +  456:343   171
  11    6   25  Justyna Fugiel          122   +  365:360   172
  12    5   45  Marek Dudkiewicz        112   +  479:284   162
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1645 / 12 partii


  33  Zdzisław Szota          120 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   80  Tomasz Korpysz          100   +  349:274   150
   2   19   48  Marek Charytoniuk       111   -  325:419    61
   3   25   37  Krzysztof Mówka         118   -  374:376    68
   4   29   54  Paweł Jachowicz         110   -  306:320    60
   5   37   47  Kazimierz Merklejn      111   -  317:370    61
   6   40   22  Joanna Stępień          123   -  335:412    73
   7   41   82  Jan Pawłowski           100   +  459:238   150
   8   35   55  Beata Piotrowska        109   -  297:407    59
   9   39   46  Paweł Majewski          112   +  410:298   162
  10   34   34  Stanisław Gasik         119   +  412:345   169
  11   28   22  Joanna Stępień          123   +  366:277   173
  12   24   36  Roman Sulima            119   -  321:467    69
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1255 / 12 partii


  34  Stanisław Gasik         119 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   81  Piotr Ziółkowski        100   -  310:317    50
   2   35   70  Magdalena Mroziuk       100   -  328:338    50
   3   39   35  Robert Kamiński         119   +  447:279   169
   4   26   55  Beata Piotrowska        109   +  490:308   159
   5   18   15  Krzysztof Usakiewicz    127   +  408:341   177
   6   11   16  Stanisław Rydzik        126   -  341:443    76
   7   16   17  Maciej Gałecki          126   -  332:409    76
   8   23   27  Lucyna Korga            122   -  301:341    72
   9   29   61  Tomasz Żbikowski        103   -  333:374    53
  10   34   33  Zdzisław Szota          120   -  345:412    70
  11   38   69  Magdalena Podlaska      100   +  378:290   150
  12   33   22  Joanna Stępień          123   -  328:352    73
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1175 / 12 partii


  35  Robert Kamiński         119 Wysokie Maz.        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   82  Jan Pawłowski           100   -  359:399    50
   2   27   62  Paweł Frynia            101   -  288:325    51
   3   39   34  Stanisław Gasik         119   -  279:447    69
   4   43   22  Joanna Stępień          123   -  350:439    73
   5   45   87  Adam Kędzior            100   +  413:184   150
   6   41   66  Filip Sosin             100   -  360:366    50
   7   40   90  Dariusz Gątarski        100   +  498:275   150
   8   34   76  Kacper Jachowicz        100   +  304:299   150
   9   30   69  Magdalena Podlaska      100   +  343:257   150
  10   26   60  Adam Słapiński          105   +  399:282   155
  11   22   27  Lucyna Korga            122   +  394:337   172
  12   18   47  Kazimierz Merklejn      111   +  466:352   161
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1381 / 12 partii


  36  Roman Sulima            119 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   36   83  Ilona Giryn             100   +  406:254   150
   2    8   16  Stanisław Rydzik        126   -  320:403    76
   3   18   15  Krzysztof Usakiewicz    127   +  339:279   177
   4   16   26  Marek Antosik           122   +  332:308   172
   5   13    6  Marcin Mroziuk          138   -  364:440    88
   6   18   49  Wiesław Olewiński       111   +  525:406   161
   7   10   24  Mariusz Kubicki         122   +  379:272   172
   8    7   37  Krzysztof Mówka         118   -  363:388    68
   9   11   47  Kazimierz Merklejn      111   -  302:465    61
  10   15   48  Marek Charytoniuk       111   -  329:415    61
  11   20   20  Jakub Kozłowski         123   -  288:432    73
  12   24   33  Zdzisław Szota          120   +  467:321   170
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1429 / 12 partii


  37  Krzysztof Mówka         118 Toruń               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   37   84  Beata Kościańska        100   +  367:251   150
   2   15   12  Marcin Bożek            129   -  309:344    79
   3   25   33  Zdzisław Szota          120   +  376:374   170
   4   17   18  Andrzej Słapiński       124   +  477:397   174
   5    9   14  Waldemar Czerwoniec     128   +  390:313   178
   6    6   19  Zbigniew Wietecki       123   -  361:383    73
   7   11   43  Andrzej Kwiatkowski     115   +  404:389   165
   8    7   36  Roman Sulima            119   +  388:363   169
   9    5   10  Kamil Górka             133   -  296:391    83
  10    8   25  Justyna Fugiel          122   -  354:374    72
  11   12   47  Kazimierz Merklejn      111   +  382:287   161
  12    9   48  Marek Charytoniuk       111   -  344:503    61
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1535 / 12 partii


  38  Joanna Juszczak         118 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   38   85  Marek Sitkowski         100   +  478:330   150
   2    2   86  Krzysztof Kukier        100   +  376:291   150
   3    3    8  Wojciech Usakiewicz     135   -  358:434    85
   4    9   51  Marek Syczuk            110   -  202:423    60
   5   24   27  Lucyna Korga            122   -  290:467    72
   6   32   59  Grzegorz Koczkodon      106   +  379:314   156
   7   25   63  Iwona Rutkowska         101   +  348:335   151
   8   19   31  Sławomir Kordjalik      120   +  417:347   170
   9   14   32  Marcin Kozyra           120   -  388:445    70
  10   18   18  Andrzej Słapiński       124   +  369:279   174
  11   14   14  Waldemar Czerwoniec     128   -  420:444    78
  12   16   20  Jakub Kozłowski         123   -  405:475    73
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1389 / 12 partii


  39  Jarosław Michalak       116 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   39   86  Krzysztof Kukier        100   -  321:463    50
   2   33   61  Tomasz Żbikowski        103   +  340:337   153
   3   26   27  Lucyna Korga            122   -  270:362    72
   4   37   79  Piotr Mańkowski         100   +  373:264   150
   5   28   68  Dorota Zielińska        100   +  352:284   150
   6   20   26  Marek Antosik           122   +  398:381   172
   7   15   65  Wojciech Gołęcki        100   +  355:252   150
   8   10   40  Mariola Osajda-Matczak  116   -  340:402    66
   9   15   67  Adam Legięć             100   +  346:327   150
  10   11   71  Maria Jarosz            100   +  358:282   150
  11    8   11  Małgorzata Kania        132   +  330:264   182
  12    6    8  Wojciech Usakiewicz     135   -  279:420    85
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1530 / 12 partii


  40  Mariola Osajda-Matczak  116 Pruszków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   40   87  Adam Kędzior            100   +  327:197   150
   2   22   10  Kamil Górka             133   +  373:330   183
   3   12   29  Ryszard Dębski          121   +  447:328   171
   4    6   31  Sławomir Kordjalik      120   +  349:305   170
   5    3   19  Zbigniew Wietecki       123   +  421:373   173
   6    2   25  Justyna Fugiel          122   -  307:397    72
   7    5    6  Marcin Mroziuk          138   -  282:372    88
   8   10   39  Jarosław Michalak       116   +  402:340   166
   9    7   44  Dawid Pikul             114   +  347:319   164
  10    4   45  Marek Dudkiewicz        112   -  245:425    62
  11    7   23  Radosław Konca          123   -  326:411    73
  12   11   68  Dorota Zielińska        100   -  369:389    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1522 / 12 partii


  41  Wojciech Próchniewicz   116 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   41   88  Bogumiła Ilczuk         100   +  357:219   150
   2   18    6  Marcin Mroziuk          138   -  325:386    88
   3   24   59  Grzegorz Koczkodon      106   +  433:366   156
   4   13   24  Mariusz Kubicki         122   -  266:459    72
   5   26   54  Paweł Jachowicz         110   -  341:386    60
   6   31   57  Paweł Opyc              107   -  371:379    57
   7   33   69  Magdalena Podlaska      100   -  335:346    50
   8   36   22  Joanna Stępień          123   =  323:323   123
   9   37   50  Arkadiusz Jaworski      110   -  327:345    60
  10   40   76  Kacper Jachowicz        100   +  431:259   150
  11   37   85  Marek Sitkowski         100   +  365:283   150
  12   32   50  Arkadiusz Jaworski      110   -  285:303    60
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1176 / 12 partii


  42  Grażyna Chmielewska     115 Mrągowo             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   42   89  Alfred Anuszkiewicz     100   +  389:347   150
   2   13    4  Mateusz Żbikowski       138   -  271:498    88
   3   27   10  Kamil Górka             133   -  346:387    83
   4   33   56  Andrzej Gostomski       109   -  283:438    59
   5   39   82  Jan Pawłowski           100   +  435:255   150
   6   30   12  Marcin Bożek            129   -  317:450    79
   7   34   61  Tomasz Żbikowski        103   -  355:463    53
   8   37   46  Paweł Majewski          112   +  332:293   162
   9   33   63  Iwona Rutkowska         101   -  302:327    51
  10   37   70  Magdalena Mroziuk       100   +  428:313   150
  11   32   55  Beata Piotrowska        109   +  410:314   159
  12   27   60  Adam Słapiński          105   -  329:379    55
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1239 / 12 partii


  43  Andrzej Kwiatkowski     115 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   43   90  Dariusz Gątarski        100   +  365:214   150
   2   16   64  Grzegorz Pukniel        100   +  512:286   150
   3    2    4  Mateusz Żbikowski       138   -  286:417    88
   4   11   16  Stanisław Rydzik        126   +  394:389   176
   5    8   20  Jakub Kozłowski         123   +  396:372   173
   6    5   30  Adam Weremczuk          121   -  322:395    71
   7   11   37  Krzysztof Mówka         118   -  389:404    68
   8   13    1  Mariusz Skrobosz        143   -  322:336    93
   9   18   29  Ryszard Dębski          121   -  354:442    71
  10   22   52  Bogusław Puchalski      110   +  400:335   160
  11   19    9  Kazio Merklejn          134   -  405:473    84
  12   23   44  Dawid Pikul             114   +  399:349   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1448 / 12 partii


  44  Dawid Pikul             114 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   44   91  Sylwia Orłowska         100   +  623:238   150
   2    1   29  Ryszard Dębski          121   +  469:339   171
   3    1   11  Małgorzata Kania        132   -  346:394    82
   4    7   13  Karol Wyrębkiewicz      129   -  318:435    79
   5   15   81  Piotr Ziółkowski        100   +  416:284   150
   6    9   78  Andrzej Chmielewski     100   +  469:274   150
   7    6   16  Stanisław Rydzik        126   +  380:373   176
   8    4   51  Marek Syczuk            110   -  318:394    60
   9    7   40  Mariola Osajda-Matczak  116   -  319:347    66
  10   13    8  Wojciech Usakiewicz     135   -  352:434    85
  11   18   17  Maciej Gałecki          126   -  281:391    76
  12   23   43  Andrzej Kwiatkowski     115   -  349:399    65
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1310 / 12 partii


  45  Marek Dudkiewicz        112 Milanówek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   45   92  Leszek Orłowski         100   +  386:249   150
   2   14   27  Lucyna Korga            122   +  406:300   172
   3    7   20  Jakub Kozłowski         123   +  464:352   173
   4    3   21  Andrzej Rechowicz       123   -  334:402    73
   5    7    7  Szymon Fidziński        137   -  300:470    87
   6   13   50  Arkadiusz Jaworski      110   +  368:312   160
   7   12   28  Aleksandra Merklejn     121   +  393:335   171
   8    8   19  Zbigniew Wietecki       123   +  358:303   173
   9    6   23  Radosław Konca          123   +  400:284   173
  10    4   40  Mariola Osajda-Matczak  116   +  425:245   166
  11    3   16  Stanisław Rydzik        126   -  301:465    76
  12    5   32  Marcin Kozyra           120   -  284:479    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1644 / 12 partii


  46  Paweł Majewski          112 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   46   93  Krzysztof Orłowski      100   +  338:247   150
   2   20   20  Jakub Kozłowski         123   -  289:442    73
   3   30   78  Andrzej Chmielewski     100   -  327:386    50
   4   36   68  Dorota Zielińska        100   -  362:370    50
   5   38   86  Krzysztof Kukier        100   +  340:286   150
   6   33   63  Iwona Rutkowska         101   -  328:350    51
   7   36   58  Eugeniusz Wróblewski    107   -  402:438    57
   8   37   42  Grażyna Chmielewska     115   -  293:332    65
   9   39   33  Zdzisław Szota          120   -  298:410    70
  10   41   85  Marek Sitkowski         100   -  339:360    50
  11            PAUZA
  12   41   88  Bogumiła Ilczuk         100   +  393:247   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   916 / 11 partii


  47  Kazimierz Merklejn      111 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Skrobosz        143   +  443:405   193
   2    4   28  Aleksandra Merklejn     121   -  367:375    71
   3   13   13  Karol Wyrębkiewicz      129   -  233:416    79
   4   30   59  Grzegorz Koczkodon      106   -  322:401    56
   5   37   33  Zdzisław Szota          120   +  370:317   170
   6   29   56  Andrzej Gostomski       109   +  412:369   159
   7   23   53  Stefan Dawidson         110   +  446:359   160
   8   17   49  Wiesław Olewiński       111   +  430:320   161
   9   11   36  Roman Sulima            119   +  465:302   169
  10    7    5  Mariusz Wrześniewski    138   -  220:521    88
  11   12   37  Krzysztof Mówka         118   -  287:382    68
  12   18   35  Robert Kamiński         119   -  352:466    69
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1443 / 12 partii


  48  Marek Charytoniuk       111 Biała Podlaska      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Zwoliński        142   +  353:327   192
   2   19   33  Zdzisław Szota          120   +  419:325   170
   3    8   19  Zbigniew Wietecki       123   -  368:378    73
   4   12   20  Jakub Kozłowski         123   -  398:440    73
   5   19   16  Stanisław Rydzik        126   -  249:482    76
   6   28   58  Eugeniusz Wróblewski    107   +  435:234   157
   7   20    3  Dariusz Banaszek        139   +  408:330   189
   8   14   29  Ryszard Dębski          121   +  418:403   171
   9    9    5  Mariusz Wrześniewski    138   -  331:346    88
  10   15   36  Roman Sulima            119   +  415:329   169
  11   11   28  Aleksandra Merklejn     121   +  354:249   171
  12    9   37  Krzysztof Mówka         118   +  503:344   168
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1697 / 12 partii


  49  Wiesław Olewiński       111 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Dariusz Banaszek        139   -  297:446    89
   2   37   65  Wojciech Gołęcki        100   +  408:300   150
   3   22   32  Marcin Kozyra           120   +  370:338   170
   4   15   69  Magdalena Podlaska      100   +  385:336   150
   5   11   10  Kamil Górka             133   -  315:427    83
   6   18   36  Roman Sulima            119   -  406:525    69
   7   22   12  Marcin Bożek            129   +  400:  1   179
   8   17   47  Kazimierz Merklejn      111   -  320:430    61
   9   21   24  Mariusz Kubicki         122   -  313:404    72
  10   25   61  Tomasz Żbikowski        103   +  394:345   153
  11   21   19  Zbigniew Wietecki       123   -  322:502    73
  12   25   56  Andrzej Gostomski       109   +  346:310   159
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1408 / 12 partii


  50  Arkadiusz Jaworski      110 Tychy               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mateusz Żbikowski       138   -  378:387    88
   2   26   55  Beata Piotrowska        109   +  366:356   159
   3   17   24  Mariusz Kubicki         122   -  386:393    72
   4   25   61  Tomasz Żbikowski        103   +  463:278   153
   5   17    3  Dariusz Banaszek        139   +  333:273   189
   6   13   45  Marek Dudkiewicz        112   -  312:368    62
   7   19    9  Kazio Merklejn          134   -    1:400    84
   8            PAUZA
   9   37   41  Wojciech Próchniewicz   116   +  345:327   166
  10   33   22  Joanna Stępień          123   -  283:393    73
  11   36   94  Joanna Ostrowska        100   +  374:301   150
  12   32   41  Wojciech Próchniewicz   116   +  303:285   166
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1362 / 11 partii


  51  Marek Syczuk            110 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Mariusz Wrześniewski    138   -  305:357    88
   2   36   56  Andrzej Gostomski       109   +  460:294   159
   3   15    9  Kazio Merklejn          134   +  444:284   184
   4    9   38  Joanna Juszczak         118   +  423:202   168
   5    6   24  Mariusz Kubicki         122   +  372:309   172
   6    4   11  Małgorzata Kania        132   -  346:425    82
   7    9   62  Paweł Frynia            101   +  449:294   151
   8    4   44  Dawid Pikul             114   +  394:318   164
   9    4   25  Justyna Fugiel          122   +  398:298   172
  10    3   10  Kamil Górka             133   +  440:325   183
  11    2    4  Mateusz Żbikowski       138   -  330:445    88
  12    3   21  Andrzej Rechowicz       123   +  406:342   173
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1784 / 12 partii


  52  Bogusław Puchalski      110 Włocławek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   24    1  Mariusz Skrobosz        143   -  350:394    93
   3   35   73  Marta Gostomska         100   -  372:411    50
   4   41   76  Kacper Jachowicz        100   +  431:291   150
   5   32   88  Bogumiła Ilczuk         100   +  379:274   150
   6   24   17  Maciej Gałecki          126   -  289:407    76
   7   30   15  Krzysztof Usakiewicz    127   -  349:352    77
   8   33   83  Ilona Giryn             100   +  457:310   150
   9   27   75  Ewa Zając               100   +  527:220   150
  10   22   43  Andrzej Kwiatkowski     115   -  335:400    65
  11   27   72  Maciej Soska            100   +  368:255   150
  12   22   13  Karol Wyrębkiewicz      129   -  334:340    79
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1190 / 11 partii


  53  Stefan Dawidson         110 Częstochowa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Marcin Mroziuk          138   -  315:354    88
   2   34   67  Adam Legięć             100   +  405:237   150
   3   20   58  Eugeniusz Wróblewski    107   +  395:338   157
   4   14   63  Iwona Rutkowska         101   +  369:326   151
   5   10   30  Adam Weremczuk          121   -  338:461    71
   6   17   62  Paweł Frynia            101   -  318:500    51
   7   23   47  Kazimierz Merklejn      111   -  359:446    61
   8   26   18  Andrzej Słapiński       124   -  287:355    74
   9   32   66  Filip Sosin             100   -  321:402    50
  10   36   59  Grzegorz Koczkodon      106   +  321:302   156
  11   33   65  Wojciech Gołęcki        100   -  386:393    50
  12   35   55  Beata Piotrowska        109   +  342:277   159
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1218 / 12 partii


  54  Paweł Jachowicz         110 Żyrardów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Szymon Fidziński        137   -  332:335    87
   2   30   58  Eugeniusz Wróblewski    107   -  370:386    57
   3   37   60  Adam Słapiński          105   +  345:336   155
   4   29   33  Zdzisław Szota          120   +  320:306   170
   5   26   41  Wojciech Próchniewicz   116   +  386:341   166
   6   19   32  Marcin Kozyra           120   -  259:349    70
   7   26   68  Dorota Zielińska        100   -  324:354    50
   8   30   66  Filip Sosin             100   +  393:370   150
   9   25   79  Piotr Mańkowski         100   +  408:347   150
  10   20   67  Adam Legięć             100   +  375:302   150
  11   15   68  Dorota Zielińska        100   -  303:310    50
  12   20   63  Iwona Rutkowska         101   +  331:321   151
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1406 / 12 partii


  55  Beata Piotrowska        109 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Wojciech Usakiewicz     135   -  374:430    85
   2   26   50  Arkadiusz Jaworski      110   -  356:366    60
   3   36   87  Adam Kędzior            100   +  371:223   150
   4   26   34  Stanisław Gasik         119   -  308:490    69
   5   35   58  Eugeniusz Wróblewski    107   -  326:356    57
   6   39   60  Adam Słapiński          105   -  315:337    55
   7   39   74  Monika Rubinstein       100   +  402:346   150
   8   35   33  Zdzisław Szota          120   +  407:297   170
   9   28   81  Piotr Ziółkowski        100   +  331:298   150
  10   27   20  Jakub Kozłowski         123   -  283:434    73
  11   32   42  Grażyna Chmielewska     115   -  314:410    65
  12   35   53  Stefan Dawidson         110   -  277:342    60
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1144 / 12 partii


  56  Andrzej Gostomski       109 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Kazio Merklejn          134   -  310:445    84
   2   36   51  Marek Syczuk            110   -  294:460    60
   3   42   85  Marek Sitkowski         100   +  404:284   150
   4   33   42  Grażyna Chmielewska     115   +  438:283   165
   5   21   18  Andrzej Słapiński       124   -  300:385    74
   6   29   47  Kazimierz Merklejn      111   -  369:412    61
   7   32   22  Joanna Stępień          123   +  437:281   173
   8   25   61  Tomasz Żbikowski        103   +  398:298   153
   9   19   15  Krzysztof Usakiewicz    127   -  314:514    77
  10   23   17  Maciej Gałecki          126   -  313:407    76
  11   29   61  Tomasz Żbikowski        103   +  339:295   153
  12   25   49  Wiesław Olewiński       111   -  310:346    61
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1287 / 12 partii


  57  Paweł Opyc              107 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Kamil Górka             133   -  325:327    83
   2   32    2  Tomasz Zwoliński        142   -  293:359    92
   3   40   66  Filip Sosin             100   -  290:393    50
   4   44   85  Marek Sitkowski         100   +  354:280   150
   5   40   84  Beata Kościańska        100   +  462:241   150
   6   31   41  Wojciech Próchniewicz   116   +  379:371   166
   7   24   26  Marek Antosik           122   -  327:392    72
   8   29   63  Iwona Rutkowska         101   +  354:305   151
   9   24   31  Sławomir Kordjalik      120   -  279:351    70
  10   29   79  Piotr Mańkowski         100   +  483:252   150
  11   23   18  Andrzej Słapiński       124   +  422:296   174
  12   19   31  Sławomir Kordjalik      120   -  292:406    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1378 / 12 partii


  58  Eugeniusz Wróblewski    107 Inowrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Małgorzata Kania        132   -  332:428    82
   2   30   54  Paweł Jachowicz         110   +  386:370   160
   3   20   53  Stefan Dawidson         110   -  338:395    60
   4   28   32  Marcin Kozyra           120   -  353:383    70
   5   35   55  Beata Piotrowska        109   +  356:326   159
   6   28   48  Marek Charytoniuk       111   -  234:435    61
   7   36   46  Paweł Majewski          112   +  438:402   162
   8   28   20  Jakub Kozłowski         123   -  387:390    73
   9   31    3  Dariusz Banaszek        139   -  287:428    89
  10   35   69  Magdalena Podlaska      100   +  388:356   150
  11   30    3  Dariusz Banaszek        139   -  280:384    89
  12   36   59  Grzegorz Koczkodon      106   +  344:276   156
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1311 / 12 partii


  59  Grzegorz Koczkodon      106 Ostróda             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Marcin Bożek            129   -  343:367    79
   2   28   89  Alfred Anuszkiewicz     100   +  337:262   150
   3   24   41  Wojciech Próchniewicz   116   -  366:433    66
   4   30   47  Kazimierz Merklejn      111   +  401:322   161
   5   20   28  Aleksandra Merklejn     121   -  269:384    71
   6   32   38  Joanna Juszczak         118   -  314:379    68
   7   35   66  Filip Sosin             100   -  341:373    50
   8   38   74  Monika Rubinstein       100   -  276:341    50
   9   40   80  Tomasz Korpysz          100   +  394:266   150
  10   36   53  Stefan Dawidson         110   -  302:321    60
  11   39   70  Magdalena Mroziuk       100   +  396:287   150
  12   36   58  Eugeniusz Wróblewski    107   -  276:344    57
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1112 / 12 partii


  60  Adam Słapiński          105 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Karol Wyrębkiewicz      129   -  399:412    79
   2   25   63  Iwona Rutkowska         101   -  305:312    51
   3   37   54  Paweł Jachowicz         110   -  336:345    60
   4   42   87  Adam Kędzior            100   +  413:251   150
   5   33   29  Ryszard Dębski          121   -  363:385    71
   6   39   55  Beata Piotrowska        109   +  337:315   159
   7   31   76  Kacper Jachowicz        100   +  339:255   150
   8   27   69  Magdalena Podlaska      100   +  381:353   150
   9   22   62  Paweł Frynia            101   -  327:398    51
  10   26   35  Robert Kamiński         119   -  282:399    69
  11   31   66  Filip Sosin             100   +  397:335   150
  12   27   42  Grażyna Chmielewska     115   +  379:329   165
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1305 / 12 partii


  61  Tomasz Żbikowski        103 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Waldemar Czerwoniec     128   -  322:399    78
   2   33   39  Jarosław Michalak       116   -  337:340    66
   3   38   22  Joanna Stępień          123   +  450:335   173
   4   25   50  Arkadiusz Jaworski      110   -  278:463    60
   5   36   66  Filip Sosin             100   +  412:257   150
   6   26    3  Dariusz Banaszek        139   -  290:341    89
   7   34   42  Grażyna Chmielewska     115   +  463:355   165
   8   25   56  Andrzej Gostomski       109   -  298:398    59
   9   29   34  Stanisław Gasik         119   +  374:333   169
  10   25   49  Wiesław Olewiński       111   -  345:394    61
  11   29   56  Andrzej Gostomski       109   -  295:339    59
  12   34   66  Filip Sosin             100   +  413:288   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1279 / 12 partii


  62  Paweł Frynia            101 Konstantynów Łódzki 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Krzysztof Usakiewicz    127   -  358:433    77
   2   27   35  Robert Kamiński         119   +  325:288   169
   3   23    2  Tomasz Zwoliński        142   +  348:331   192
   4   20   27  Lucyna Korga            122   +  392:379   172
   5   12   31  Sławomir Kordjalik      120   -  391:404    70
   6   17   53  Stefan Dawidson         110   +  500:318   160
   7    9   51  Marek Syczuk            110   -  294:449    60
   8   15    9  Kazio Merklejn          134   -  265:406    84
   9   22   60  Adam Słapiński          105   +  398:327   155
  10   17   24  Mariusz Kubicki         122   =  354:354   122
  11   17   13  Karol Wyrębkiewicz      129   +  452:325   179
  12   12   24  Mariusz Kubicki         122   -  321:332    72
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1512 / 12 partii


  63  Iwona Rutkowska         101 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Stanisław Rydzik        126   -  402:403    76
   2   25   60  Adam Słapiński          105   +  312:305   155
   3   21   17  Maciej Gałecki          126   +  393:359   176
   4   14   53  Stefan Dawidson         110   -  326:369    60
   5   23   32  Marcin Kozyra           120   -  261:343    70
   6   33   46  Paweł Majewski          112   +  350:328   162
   7   25   38  Joanna Juszczak         118   -  335:348    68
   8   29   57  Paweł Opyc              107   -  305:354    57
   9   33   42  Grażyna Chmielewska     115   +  327:302   165
  10   28   66  Filip Sosin             100   +  378:320   150
  11   25   64  Grzegorz Pukniel        100   +  331:303   150
  12   20   54  Paweł Jachowicz         110   -  321:331    60
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1349 / 12 partii


  64  Grzegorz Pukniel        100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Maciej Gałecki          126   +  365:334   176
   2   16   43  Andrzej Kwiatkowski     115   -  286:512    65
   3   28   18  Andrzej Słapiński       124   -  321:390    74
   4   34   82  Jan Pawłowski           100   +  327:285   150
   5   29   91  Sylwia Orłowska         100   +  341:256   150
   6   21   67  Adam Legięć             100   -  333:411    50
   7   27   77  Piotr Chmielewski       100   +  413:309   150
   8   21   65  Wojciech Gołęcki        100   +  357:338   150
   9   16   71  Maria Jarosz            100   -  256:537    50
  10   21   68  Dorota Zielińska        100   -  329:402    50
  11   25   63  Iwona Rutkowska         101   -  303:331    51
  12   29   65  Wojciech Gołęcki        100   -  342:385    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1166 / 12 partii


  65  Wojciech Gołęcki        100 Inowrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   18  Andrzej Słapiński       124   -  305:333    74
   2   37   49  Wiesław Olewiński       111   -  300:408    61
   3   41   89  Alfred Anuszkiewicz     100   +  293:277   150
   4   38   84  Beata Kościańska        100   +  314:303   150
   5   30   83  Ilona Giryn             100   +  348:268   150
   6   22   71  Maria Jarosz            100   +  408:210   150
   7   15   39  Jarosław Michalak       116   -  252:355    66
   8   21   64  Grzegorz Pukniel        100   -  338:357    50
   9   26   68  Dorota Zielińska        100   -  305:369    50
  10   31   81  Piotr Ziółkowski        100   -  348:397    50
  11   33   53  Stefan Dawidson         110   +  393:386   160
  12   29   64  Grzegorz Pukniel        100   +  385:342   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1261 / 12 partii


  66  Filip Sosin             100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   19  Zbigniew Wietecki       123   -  293:303    73
   2   38   68  Dorota Zielińska        100   -  331:342    50
   3   40   57  Paweł Opyc              107   +  393:290   157
   4   32    2  Tomasz Zwoliński        142   -  374:422    92
   5   36   61  Tomasz Żbikowski        103   -  257:412    53
   6   41   35  Robert Kamiński         119   +  366:360   169
   7   35   59  Grzegorz Koczkodon      106   +  373:341   156
   8   30   54  Paweł Jachowicz         110   -  370:393    60
   9   32   53  Stefan Dawidson         110   +  402:321   160
  10   28   63  Iwona Rutkowska         101   -  320:378    51
  11   31   60  Adam Słapiński          105   -  335:397    55
  12   34   61  Tomasz Żbikowski        103   -  288:413    53
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1129 / 12 partii


  67  Adam Legięć             100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   20  Jakub Kozłowski         123   -  316:348    73
   2   34   53  Stefan Dawidson         110   -  237:405    60
   3   43   77  Piotr Chmielewski       100   +  402:243   150
   4   35   74  Monika Rubinstein       100   +  354:245   150
   5   27   70  Magdalena Mroziuk       100   +  340:310   150
   6   21   64  Grzegorz Pukniel        100   +  411:333   150
   7   14   32  Marcin Kozyra           120   -  344:402    70
   8   20   68  Dorota Zielińska        100   +  371:346   150
   9   15   39  Jarosław Michalak       116   -  327:346    66
  10   20   54  Paweł Jachowicz         110   -  302:375    60
  11   24   31  Sławomir Kordjalik      120   -  324:453    70
  12   28   18  Andrzej Słapiński       124   -  284:377    74
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1223 / 12 partii


  68  Dorota Zielińska        100 Ustanów             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   21  Andrzej Rechowicz       123   -  296:412    73
   2   38   66  Filip Sosin             100   +  342:331   150
   3   29   70  Magdalena Mroziuk       100   -  317:389    50
   4   36   46  Paweł Majewski          112   +  370:362   162
   5   28   39  Jarosław Michalak       116   -  284:352    66
   6   35   79  Piotr Mańkowski         100   +  369:343   150
   7   26   54  Paweł Jachowicz         110   +  354:324   160
   8   20   67  Adam Legięć             100   -  346:371    50
   9   26   65  Wojciech Gołęcki        100   +  369:305   150
  10   21   64  Grzegorz Pukniel        100   +  402:329   150
  11   15   54  Paweł Jachowicz         110   +  310:303   160
  12   11   40  Mariola Osajda-Matczak  116   +  389:369   166
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1487 / 12 partii


  69  Magdalena Podlaska      100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   22  Joanna Stępień          123   +  397:338   173
   2   11   26  Marek Antosik           122   +  372:325   172
   3    9   14  Waldemar Czerwoniec     128   -  336:449    78
   4   15   49  Wiesław Olewiński       111   -  336:385    61
   5   22    2  Tomasz Zwoliński        142   -  348:404    92
   6   27    9  Kazio Merklejn          134   -  338:347    84
   7   33   41  Wojciech Próchniewicz   116   +  346:335   166
   8   27   60  Adam Słapiński          105   -  353:381    55
   9   30   35  Robert Kamiński         119   -  257:343    69
  10   35   58  Eugeniusz Wróblewski    107   -  356:388    57
  11   38   34  Stanisław Gasik         119   -  290:378    69
  12   40   70  Magdalena Mroziuk       100   -  279:392    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1126 / 12 partii


  70  Magdalena Mroziuk       100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   23  Radosław Konca          123   -  311:397    73
   2   35   34  Stanisław Gasik         119   +  338:328   169
   3   29   68  Dorota Zielińska        100   +  389:317   150
   4   19    6  Marcin Mroziuk          138   -  289:353    88
   5   27   67  Adam Legięć             100   -  310:340    50
   6   34   77  Piotr Chmielewski       100   -  314:386    50
   7   37   72  Maciej Soska            100   +  330:250   150
   8   31   79  Piotr Mańkowski         100   -  332:365    50
   9   34   84  Beata Kościańska        100   -  374:391    50
  10   37   42  Grażyna Chmielewska     115   -  313:428    65
  11   39   59  Grzegorz Koczkodon      106   -  287:396    56
  12   40   69  Magdalena Podlaska      100   +  392:279   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1101 / 12 partii


  71  Maria Jarosz            100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   24  Mariusz Kubicki         122   -  250:403    72
   2   42   92  Leszek Orłowski         100   +  355:265   150
   3   31   79  Piotr Mańkowski         100   +  323:306   150
   4   23   73  Marta Gostomska         100   +  358:257   150
   5   14   78  Andrzej Chmielewski     100   -  309:436    50
   6   22   65  Wojciech Gołęcki        100   -  210:408    50
   7   29   83  Ilona Giryn             100   +  321:279   150
   8   22   75  Ewa Zając               100   +  358:323   150
   9   16   64  Grzegorz Pukniel        100   +  537:256   150
  10   11   39  Jarosław Michalak       116   -  282:358    66
  11   16   24  Mariusz Kubicki         122   -  329:366    72
  12   21   81  Piotr Ziółkowski        100   +  385:278   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1360 / 12 partii


  72  Maciej Soska            100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   25  Justyna Fugiel          122   -  251:406    72
   2   41   84  Beata Kościańska        100   -  208:344    50
   3   46   93  Krzysztof Orłowski      100   +  399:288   150
   4   39   75  Ewa Zając               100   -  295:313    50
   5   42   77  Piotr Chmielewski       100   -  330:397    50
   6   43   89  Alfred Anuszkiewicz     100   +  407:284   150
   7   37   70  Magdalena Mroziuk       100   -  250:330    50
   8   39   88  Bogumiła Ilczuk         100   +  327:253   150
   9   36   83  Ilona Giryn             100   +  331:260   150
  10   32   74  Monika Rubinstein       100   +  356:256   150
  11   27   52  Bogusław Puchalski      110   -  255:368    60
  12   31   74  Monika Rubinstein       100   -  322:387    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1132 / 12 partii


  73  Marta Gostomska         100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   26  Marek Antosik           122   -  198:396    72
   2   46   76  Kacper Jachowicz        100   +  328:223   150
   3   35   52  Bogusław Puchalski      110   +  411:372   160
   4   23   71  Maria Jarosz            100   -  257:358    50
   5   31   75  Ewa Zając               100   +  389:339   150
   6   23   81  Piotr Ziółkowski        100   +  331:300   150
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   732 /  6 partii


  74  Monika Rubinstein       100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   27  Lucyna Korga            122   -  269:369    72
   2   39   80  Tomasz Korpysz          100   -  267:299    50
   3   44   90  Dariusz Gątarski        100   +  425:214   150
   4   35   67  Adam Legięć             100   -  245:354    50
   5   41   79  Piotr Mańkowski         100   -  251:350    50
   6   44   84  Beata Kościańska        100   +  350:328   150
   7   39   55  Beata Piotrowska        109   -  346:402    59
   8   38   59  Grzegorz Koczkodon      106   +  341:276   156
   9   35   77  Piotr Chmielewski       100   +  318:263   150
  10   32   72  Maciej Soska            100   -  256:356    50
  11   35   83  Ilona Giryn             100   +  321:294   150
  12   31   72  Maciej Soska            100   +  387:322   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1237 / 12 partii


  75  Ewa Zając               100 Mrągowo             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   28  Aleksandra Merklejn     121   -  257:445    71
   2   40   83  Ilona Giryn             100   -  254:296    50
   3   45   92  Leszek Orłowski         100   +  364:235   150
   4   39   72  Maciej Soska            100   +  313:295   150
   5   31   73  Marta Gostomska         100   -  339:389    50
   6   36   91  Sylwia Orłowska         100   +  335:238   150
   7   28   81  Piotr Ziółkowski        100   +  357:316   150
   8   22   71  Maria Jarosz            100   -  323:358    50
   9   27   52  Bogusław Puchalski      110   -  220:527    60
  10   30   84  Beata Kościańska        100   -  312:319    50
  11   34   79  Piotr Mańkowski         100   -  267:293    50
  12   37   77  Piotr Chmielewski       100   +  379:273   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1131 / 12 partii


  76  Kacper Jachowicz        100 Żyrardów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   29  Ryszard Dębski          121   -  205:499    71
   2   46   73  Marta Gostomska         100   -  223:328    50
   3            PAUZA
   4   41   52  Bogusław Puchalski      110   -  291:431    60
   5   44   90  Dariusz Gątarski        100   +  372:270   150
   6   38   88  Bogumiła Ilczuk         100   +  447:388   150
   7   31   60  Adam Słapiński          105   -  255:339    55
   8   34   35  Robert Kamiński         119   -  299:304    69
   9   38   22  Joanna Stępień          123   -  243:319    73
  10   40   41  Wojciech Próchniewicz   116   -  259:431    66
  11   42   89  Alfred Anuszkiewicz     100   +  307:282   150
  12   39   94  Joanna Ostrowska        100   -  264:323    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   944 / 11 partii


  77  Piotr Chmielewski       100 Mrągowo             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   30  Adam Weremczuk          121   -  237:360    71
   2   44   91  Sylwia Orłowska         100   -  332:338    50
   3   43   67  Adam Legięć             100   -  243:402    50
   4   45   89  Alfred Anuszkiewicz     100   +  346:227   150
   5   42   72  Maciej Soska            100   +  397:330   150
   6   34   70  Magdalena Mroziuk       100   +  386:314   150
   7   27   64  Grzegorz Pukniel        100   -  309:413    50
   8   32   81  Piotr Ziółkowski        100   -  285:364    50
   9   35   74  Monika Rubinstein       100   -  263:318    50
  10   38   83  Ilona Giryn             100   -  275:339    50
  11   40   88  Bogumiła Ilczuk         100   +  364:259   150
  12   37   75  Ewa Zając               100   -  273:379    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1021 / 12 partii


  78  Andrzej Chmielewski     100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   31  Sławomir Kordjalik      120   -  238:393    70
   2   43   93  Krzysztof Orłowski      100   +  383:220   150
   3   30   46  Paweł Majewski          112   +  386:327   162
   4   21   83  Ilona Giryn             100   +  284:256   150
   5   14   71  Maria Jarosz            100   +  436:309   150
   6    9   44  Dawid Pikul             114   -  274:469    64
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   746 /  6 partii


  79  Piotr Mańkowski         100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   32  Marcin Kozyra           120   -  330:389    70
   2   31   85  Marek Sitkowski         100   +  291:273   150
   3   31   71  Maria Jarosz            100   -  306:323    50
   4   37   39  Jarosław Michalak       116   -  264:373    66
   5   41   74  Monika Rubinstein       100   +  350:251   150
   6   35   68  Dorota Zielińska        100   -  343:369    50
   7   38   88  Bogumiła Ilczuk         100   +  341:298   150
   8   31   70  Magdalena Mroziuk       100   +  365:332   150
   9   25   54  Paweł Jachowicz         110   -  347:408    60
  10   29   57  Paweł Opyc              107   -  252:483    57
  11   34   75  Ewa Zając               100   +  293:267   150
  12   30   84  Beata Kościańska        100   +  383:327   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1253 / 12 partii


  80  Tomasz Korpysz          100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   33  Zdzisław Szota          120   -  274:349    70
   2   39   74  Monika Rubinstein       100   +  299:267   150
   3   33   91  Sylwia Orłowska         100   -  276:376    50
   4   40   88  Bogumiła Ilczuk         100   -  275:296    50
   5   43   92  Leszek Orłowski         100   -  284:310    50
   6   45   93  Krzysztof Orłowski      100   -  199:346    50
   7   43   94  Joanna Ostrowska        100   -  252:330    50
   8   43   87  Adam Kędzior            100   +  329:213   150
   9   40   59  Grzegorz Koczkodon      106   -  266:394    56
  10   43   90  Dariusz Gątarski        100   +  367:247   150
  11   41   82  Jan Pawłowski           100   +  322:265   150
  12   38   83  Ilona Giryn             100   -  236:319    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1026 / 12 partii


  81  Piotr Ziółkowski        100 Piaseczno           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   34  Stanisław Gasik         119   +  317:310   169
   2   23   19  Zbigniew Wietecki       123   -  272:475    73
   3   32   84  Beata Kościańska        100   +  353:314   150
   4   22   91  Sylwia Orłowska         100   +  324:302   150
   5   15   44  Dawid Pikul             114   -  284:416    64
   6   23   73  Marta Gostomska         100   -  300:331    50
   7   28   75  Ewa Zając               100   -  316:357    50
   8   32   77  Piotr Chmielewski       100   +  364:285   150
   9   28   55  Beata Piotrowska        109   -  298:331    59
  10   31   65  Wojciech Gołęcki        100   +  397:348   150
  11   26   84  Beata Kościańska        100   +  323:301   150
  12   21   71  Maria Jarosz            100   -  278:385    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1265 / 12 partii


  82  Jan Pawłowski           100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   35  Robert Kamiński         119   +  399:359   169
   2   10   23  Radosław Konca          123   -  326:408    73
   3   19   26  Marek Antosik           122   -  267:353    72
   4   34   64  Grzegorz Pukniel        100   -  285:327    50
   5   39   42  Grażyna Chmielewska     115   -  255:435    65
   6   42   86  Krzysztof Kukier        100   -  325:327    50
   7   41   33  Zdzisław Szota          120   -  238:459    70
   8   41   90  Dariusz Gątarski        100   +  385:217   150
   9   41   94  Joanna Ostrowska        100   -  230:249    50
  10            PAUZA
  11   41   80  Tomasz Korpysz          100   -  265:322    50
  12   42   89  Alfred Anuszkiewicz     100   +  394:199   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   949 / 11 partii


  83  Ilona Giryn             100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   36   36  Roman Sulima            119   -  254:406    69
   2   40   75  Ewa Zając               100   +  296:254   150
   3   34   88  Bogumiła Ilczuk         100   +  415:228   150
   4   21   78  Andrzej Chmielewski     100   -  256:284    50
   5   30   65  Wojciech Gołęcki        100   -  268:348    50
   6   37   92  Leszek Orłowski         100   +  340:267   150
   7   29   71  Maria Jarosz            100   -  279:321    50
   8   33   52  Bogusław Puchalski      110   -  310:457    60
   9   36   72  Maciej Soska            100   -  260:331    50
  10   38   77  Piotr Chmielewski       100   +  339:275   150
  11   35   74  Monika Rubinstein       100   -  294:321    50
  12   38   80  Tomasz Korpysz          100   +  319:236   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1129 / 12 partii


  84  Beata Kościańska        100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   37   37  Krzysztof Mówka         118   -  251:367    68
   2   41   72  Maciej Soska            100   +  344:208   150
   3   32   81  Piotr Ziółkowski        100   -  314:353    50
   4   38   65  Wojciech Gołęcki        100   -  303:314    50
   5   40   57  Paweł Opyc              107   -  241:462    57
   6   44   74  Monika Rubinstein       100   -  328:350    50
   7   42   89  Alfred Anuszkiewicz     100   +  342:325   150
   8   40   85  Marek Sitkowski         100   +  446:294   150
   9   34   70  Magdalena Mroziuk       100   +  391:374   150
  10   30   75  Ewa Zając               100   +  319:312   150
  11   26   81  Piotr Ziółkowski        100   -  301:323    50
  12   30   79  Piotr Mańkowski         100   -  327:383    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1125 / 12 partii


  85  Marek Sitkowski         100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   38   38  Joanna Juszczak         118   -  330:478    68
   2   31   79  Piotr Mańkowski         100   -  273:291    50
   3   42   56  Andrzej Gostomski       109   -  284:404    59
   4   44   57  Paweł Opyc              107   -  280:354    57
   5   46   89  Alfred Anuszkiewicz     100   -  253:345    50
   6            PAUZA
   7   44   87  Adam Kędzior            100   +  319:177   150
   8   40   84  Beata Kościańska        100   -  294:446    50
   9   43   90  Dariusz Gątarski        100   +  302:277   150
  10   41   46  Paweł Majewski          112   +  360:339   162
  11   37   41  Wojciech Próchniewicz   116   -  283:365    66
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   862 / 10 partii


  86  Krzysztof Kukier        100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   39   39  Jarosław Michalak       116   +  463:321   166
   2    2   38  Joanna Juszczak         118   -  291:376    68
   3   16    5  Mariusz Wrześniewski    138   -  287:437    88
   4   31   15  Krzysztof Usakiewicz    127   -  258:530    77
   5   38   46  Paweł Majewski          112   -  286:340    62
   6   42   82  Jan Pawłowski           100   +  327:325   150
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   611 /  6 partii


  87  Adam Kędzior            100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   40   40  Mariola Osajda-Matczak  116   -  197:327    66
   2            PAUZA
   3   36   55  Beata Piotrowska        109   -  223:371    59
   4   42   60  Adam Słapiński          105   -  251:413    55
   5   45   35  Robert Kamiński         119   -  184:413    69
   6   46   90  Dariusz Gątarski        100   -  236:279    50
   7   44   85  Marek Sitkowski         100   -  177:319    50
   8   43   80  Tomasz Korpysz          100   -  213:329    50
   9   42   88  Bogumiła Ilczuk         100   -  220:334    50
  10   42   89  Alfred Anuszkiewicz     100   -  216:306    50
  11   43   90  Dariusz Gątarski        100   +  324:286   150
  12   43   90  Dariusz Gątarski        100   -  270:276    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   699 / 11 partii


  88  Bogumiła Ilczuk         100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   41   41  Wojciech Próchniewicz   116   -  219:357    66
   2   45   90  Dariusz Gątarski        100   +  332:302   150
   3   34   83  Ilona Giryn             100   -  228:415    50
   4   40   80  Tomasz Korpysz          100   +  296:275   150
   5   32   52  Bogusław Puchalski      110   -  274:379    60
   6   38   76  Kacper Jachowicz        100   -  388:447    50
   7   38   79  Piotr Mańkowski         100   -  298:341    50
   8   39   72  Maciej Soska            100   -  253:327    50
   9   42   87  Adam Kędzior            100   +  334:220   150
  10   39   94  Joanna Ostrowska        100   -  343:475    50
  11   40   77  Piotr Chmielewski       100   -  259:364    50
  12   41   46  Paweł Majewski          112   -  247:393    62
                                                 --------------
                                                  SUMA =   938 / 12 partii


  89  Alfred Anuszkiewicz     100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   42   42  Grażyna Chmielewska     115   -  347:389    65
   2   28   59  Grzegorz Koczkodon      106   -  262:337    56
   3   41   65  Wojciech Gołęcki        100   -  277:293    50
   4   45   77  Piotr Chmielewski       100   -  227:346    50
   5   46   85  Marek Sitkowski         100   +  345:253   150
   6   43   72  Maciej Soska            100   -  284:407    50
   7   42   84  Beata Kościańska        100   -  325:342    50
   8   42   94  Joanna Ostrowska        100   -  284:318    50
   9            PAUZA
  10   42   87  Adam Kędzior            100   +  306:216   150
  11   42   76  Kacper Jachowicz        100   -  282:307    50
  12   42   82  Jan Pawłowski           100   -  199:394    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   771 / 11 partii


  90  Dariusz Gątarski        100 Rzeszów             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   43   43  Andrzej Kwiatkowski     115   -  214:365    65
   2   45   88  Bogumiła Ilczuk         100   -  302:332    50
   3   44   74  Monika Rubinstein       100   -  214:425    50
   4            PAUZA
   5   44   76  Kacper Jachowicz        100   -  270:372    50
   6   46   87  Adam Kędzior            100   +  279:236   150
   7   40   35  Robert Kamiński         119   -  275:498    69
   8   41   82  Jan Pawłowski           100   -  217:385    50
   9   43   85  Marek Sitkowski         100   -  277:302    50
  10   43   80  Tomasz Korpysz          100   -  247:367    50
  11   43   87  Adam Kędzior            100   -  286:324    50
  12   43   87  Adam Kędzior            100   +  276:270   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   784 / 11 partii


  91  Sylwia Orłowska         100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   44   44  Dawid Pikul             114   -  238:623    64
   2   44   77  Piotr Chmielewski       100   +  338:332   150
   3   33   80  Tomasz Korpysz          100   +  376:276   150
   4   22   81  Piotr Ziółkowski        100   -  302:324    50
   5   29   64  Grzegorz Pukniel        100   -  256:341    50
   6   36   75  Ewa Zając               100   -  238:335    50
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   514 /  6 partii


  92  Leszek Orłowski         100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   45   45  Marek Dudkiewicz        112   -  249:386    62
   2   42   71  Maria Jarosz            100   -  265:355    50
   3   45   75  Ewa Zając               100   -  235:364    50
   4   46   93  Krzysztof Orłowski      100   +  361:251   150
   5   43   80  Tomasz Korpysz          100   +  310:284   150
   6   37   83  Ilona Giryn             100   -  267:340    50
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   512 /  6 partii


  93  Krzysztof Orłowski      100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   46   46  Paweł Majewski          112   -  247:338    62
   2   43   78  Andrzej Chmielewski     100   -  220:383    50
   3   46   72  Maciej Soska            100   -  288:399    50
   4   46   92  Leszek Orłowski         100   -  251:361    50
   5            PAUZA
   6   45   80  Tomasz Korpysz          100   +  346:199   150
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   362 /  5 partii


  94  Joanna Ostrowska        100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7   43   80  Tomasz Korpysz          100   +  330:252   150
   8   42   89  Alfred Anuszkiewicz     100   +  318:284   150
   9   41   82  Jan Pawłowski           100   +  249:230   150
  10   39   88  Bogumiła Ilczuk         100   +  475:343   150
  11   36   50  Arkadiusz Jaworski      110   -  301:374    60
  12   39   76  Kacper Jachowicz        100   +  323:264   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   810 /  6 partii





RANKING Z DNIA 2003/01/26

MIEJSCE                                              RANKING     SKALPY / GRY
-----------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Skrobosz         Warszawa              143 (142.92)  28442 / 199
  2  Paweł Dawidson           Częstochowa           142 (142.42)  28056 / 197
  3  Tomasz Zwoliński         Warszawa              142 (141.62)  28324 / 200
  4  Mateusz Żbikowski        Warszawa              140 (140.48)  26691 / 190
  5  Marcin Mroziuk           Warszawa              139 (138.65)  27453 / 198
  6  Szymon Fidziński         Warszawa              138 (137.90)  26063 / 189
  7  Mariusz Wrześniewski     Warszawa              138 (137.85)  27295 / 198
  8  Dariusz Banaszek         Warszawa              138 (137.68)  26985 / 196
  9  Szymon Zaleski           Poznań                137 (137.10)  14944 / 109
 10  Wojciech Usakiewicz      Warszawa              136 (135.60)  25899 / 191
 11  Maciej Czupryniak        Milanówek             135 (134.87)  25760 / 191
 12  Leszek Nowak             Myślibórz             134 (134.10)  10728 / 80
 13  Kamil Górka              Łęczna                134 (133.87)  24097 / 180
 14  Grzegorz Święcki         Białystok             133 (132.58)  11137 / 84
 15  Kazio Merklejn           Szczecin              132 (132.23)  26313 / 199
 16  Małgorzata Kania         Milanówek             132 (132.02)  26007 / 197
 17  Dariusz Puton            Ruda Śląska           131 (131.31)  14575 / 111
 18  Robert Duczemiński       Gorzów Wielkop.       131 (130.95)  22131 / 169
 19  Wojciech Zemło           Łódź                  131 (130.79)  25765 / 197
 20  Sławomir Nosek           Mielec                129 (129.43)  12037 / 93
 21  Marek Antosik            Nowy Dwór Maz.        128 (127.63)   8679 / 68
     Karol Wyrębkiewicz       Łódź                  128 (127.63)  25270 / 198
 23  Stanisław Rydzik         Warszawa              128 (127.57)  25258 / 198
 24  Marcin Bożek             Będzin                127 (127.21)   7760 / 61
 25  Waldemar Czerwoniec      Warszawa              127 (126.84)  20168 / 159
 26  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa              126 (126.17)  25233 / 200
 27  Marek Roszak             Poznań                125 (125.20)  25039 / 200
 28  Maciej Gałecki           Łódź                  125 (124.91)  24858 / 199
 29  Wiktor Stępień           Katowice              125 (124.68)  21321 / 171
 30  Jarosław Borowski        Bielsk Podlaski       124 (124.44)  10577 / 85
 31  Justyna Fugiel           Sandomierz            124 (124.15)  15643 / 126
 32  Mariusz Orzeł            Nowe Miasto Lub.      124 (124.05)  14638 / 118
 33  Radosław Konca           Warszawa              124 (123.87)  24773 / 200
 34  Jakub Kozłowski          Warszawa              124 (123.56)   5313 / 43
 35  Andrzej Rechowicz        Katowice              123 (123.41)  23818 / 193
 36  Zbigniew Wietecki        Gorzów Wielkop.       123 (123.33)  24419 / 198
 37  Maciej Grabowski         Warszawa              123 (123.18)  23774 / 193
 38  Andrzej Słapiński        Warszawa              123 (123.02)  15500 / 126
 39  Joanna Stępień           Katowice              123 (122.90)  23965 / 195
 40  Krzysztof Bukowski       Warszawa              123 (122.55)  16299 / 133
 41  Mariusz Kubicki          Inowrocław            122 (122.49)  21314 / 174
 42  Jacek Pietruszka         Kraków                122 (122.29)  10028 / 82
 43  Marcin Kozyra            Warszawa              122 (121.93)  14510 / 119
 44  Sławomir Kordjalik       Warszawa              122 (121.78)  23869 / 196
 45  Krzysztof Pypno          Gliwice               122 (121.61)  14593 / 120
     Adam Weremczuk           Łódź                  122 (121.61)  16904 / 139
 47  Andrzej Oleksiak         Ostróda               121 (121.43)  24043 / 198
 48  Andrzej Szmidtke         Bolszewo              121 (121.05)  18884 / 156
 49  Sergiusz Puchalski       Włocławek             121 (120.71)  14364 / 119
 50  Edward Stefaniak         Biała Podlaska        120 (120.34)   7100 / 59
 51  Ryszard Dębski           Biała Podlaska        120 (120.30)  16361 / 136
 52  Lucyna Korga             Zabrze                120 (119.95)  23750 / 198
 53  Aleksandra Merklejn      Szczecin              120 (119.93)  22787 / 190
 54  Stanisław Ochot          Katowice              120 (119.71)  10774 / 90
 55  Magdalena Merklejn       Szczecin              119 (119.38)  23876 / 200
 56  Andrzej Szepczyński      Kraków                119 (119.31)  10022 / 84
 57  Krzysztof Mówka          Toruń                 119 (118.99)  20466 / 172
 58  Joanna Juszczak          Warszawa              119 (118.86)  23416 / 197
 59  Roman Sulima             Warszawa              119 (118.55)  15412 / 130
 60  Anna Kowalska            Bielsko Biała         119 (118.52)  17778 / 150
 61  Zdzisław Szota           Warszawa              119 (118.51)  18014 / 152
 62  Aleksander Puchalski     Włocławek             118 (118.36)  19175 / 162
     Robert Kamiński          Wysokie Maz.          118 (118.36)  19175 / 162
 64  Jerzy Matyasik           Kraków                118 (118.30)  22596 / 191
 65  Stanisław Gasik          Warszawa              118 (117.61)  19758 / 168
 66  Maciej Michalak          Łódź                  118 (117.55)   7641 / 65
 67  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków              117 (117.17)  16404 / 140
 68  Andrzej Lożyński         Piastów               117 (117.16)   5975 / 51
 69  Walenty Siemaszko        Lipiany               117 (116.68)  14001 / 120
 70  Jarosław Michalak        Łódź                  117 (116.52)  10370 / 89
 71  Halina Roszak            Poznań                117 (116.50)  22019 / 189
 72  Katarzyna Stępień        Katowice              116 (115.96)  12176 / 105
 73  Andrzej Kwiatkowski      Warszawa              116 (115.57)  22767 / 197
 74  Maciej Hebda             Tarnów                115 (115.45)   3579 / 31
 75  Paweł Florek             Nowa Wieś Wielka      115 (115.05)   8744 / 76
 76  Filip Warzecha           Gdynia                115 (115.00)  15295 / 133
 77  Piotr Rosół              Warszawa              115 (114.93)  21722 / 189
 78  Beata Madej              Lublin                115 (114.89)  22634 / 197
 79  Sławomir Kucia           Kraków                115 (114.81)   9644 / 84
 80  Rafał Matczak            Pruszków              114 (114.46)  14765 / 129
 81  Maciej Perzyński         Piła                  114 (114.26)   7541 / 66
 82  Piotr Jachimowicz        Warszawa              114 (114.18)   4453 / 39
 83  Dawid Pikul              Poznań                114 (114.07)  21217 / 186
 84  Andrzej Tyczyno          Bydgoszcz             114 (113.99)   7637 / 67
 85  Wojciech Próchniewicz    Warszawa              114 (113.83)  22766 / 200
 86  Grażyna Puton            Ruda Śląska           114 (113.80)   4552 / 40
 87  Marek Charytoniuk        Biała Podlaska        114 (113.64)  16250 / 143
 88  Paweł Subocz             Szczecin              113 (113.47)   7262 / 64
 89  Ryszard Niżewski         Warszawa              113 (113.30)  11896 / 105
 90  Marek Syczuk             Warszawa              113 (113.14)  17650 / 156
 91  Krzysztof Szkudlarek     Pabianice             113 (112.79)  11392 / 101
 92  Jerzy Luter              Bytom                 113 (112.78)  22218 / 197
 93  Radosław Sowiński        Warszawa              113 (112.74)  22322 / 198
     Marek Dudkiewicz         Milanówek             113 (112.74)  22209 / 197
 95  Filip Klar               Mielec                113 (112.73)  17699 / 157
 96  Jarosław Puchalski       Łódź                  113 (112.60)  20943 / 186
 97  Kamil Klinkosz           Rumia                 112 (112.31)  18307 / 163
 98  Kazimierz Merklejn       Szczecin              112 (112.08)  17036 / 152
 99  Piotr Krzemiński         Warszawa              112 (111.95)   7389 / 66
100  Grażyna Chmielewska      Mrągowo               112 (111.93)   4701 / 42
101  Arkadiusz Jaworski       Tychy                 112 (111.92)  11192 / 100
102  Kazimierz Faron          Warszawa              112 (111.76)   4582 / 41
103  Lucyna Śniadach          Rumia                 112 (111.67)  17420 / 156
104  Paweł Jachowicz          Żyrardów              111 (111.27)   6120 / 55
105  Wiesław Olewiński        Warszawa              111 (110.75)  14508 / 131
106  Jerzy Tatarczuk          Warszawa              110 (110.33)   8275 / 75
     Leszek Stecuła           Bytom                 110 (110.33)   6620 / 60
108  Maurycy Machnio          Lipiany               110 (110.01)  10451 / 95
109  Bogusław Puchalski       Włocławek             110 (109.75)  18877 / 172
110  Jarosław Żuliński        Szczecin              110 (109.63)  13704 / 125
111  Stefan Dawidson          Częstochowa           110 (109.59)  21809 / 199
112  Renata Kowalska          Bielsko Biała         109 (109.03)  15701 / 144
113  Maciej Kutera            Warszawa              108 (108.43)  11494 / 106
114  Jerzy Paszek             Tarnowskie Góry       108 (108.24)   4546 / 42
115  Dawid Dawidson           Częstochowa           108 (108.11)   5081 / 47
116  Andrzej Gostomski        Łódź                  108 (108.01)  20738 / 192
117  Elżbieta Jankowska       Wrocław               108 (107.93)   6476 / 60
     Paweł Majewski           Warszawa              108 (107.93)   8850 / 82
119  Paweł Opyc               Warszawa              108 (107.60)  20551 / 191
120  Grzegorz Matysiak        Kraków                107 (107.47)  13971 / 130
121  Beata Piotrowska         Łódź                  107 (107.38)  20831 / 194
122  Eugeniusz Wróblewski     Inowrocław            107 (106.95)  20000 / 187
123  Katarzyna Żuławska       Katowice              107 (106.54)  20455 / 192
124  Janusz Kaczor            Międzyrzec Podl.      106 (106.23)   5099 / 48
125  Marcin Figiel            Zawichost             106 (106.22)  15296 / 144
126  Adam Słapiński           Warszawa              106 (105.78)   8039 / 76
127  Roman Figiel             Zawichost             106 (105.67)  17119 / 162
128  Paweł Frynia             Konstantynów Łódzki   106 (105.66)   6868 / 65
129  Ewa Strzelczyk           Warszawa              105 (105.37)   8746 / 83
130  Krystyna Augustyniak     Łódź                  105 (104.93)  10703 / 102
131  Jarosław Sobczak         Warszawa              105 (104.79)  11003 / 105
     Bogdan Kozłowski         Białystok             105 (104.79)   7440 / 71
133  Agnieszka Stefaniuk      Warszawa              105 (104.64)   6906 / 66
134  Maciej Zięba             Wrocław               105 (104.60)  10042 / 96
135  Grzegorz Koczkodon       Ostróda               104 (104.20)  10212 / 98
136  Adam Jurkowski           Knurów                104 (104.14)  10518 / 101
137  Jacek Petrus             Wrocław               104 (104.10)   4997 / 48
138  Grażyna Furman           Sosnowiec             104 (103.87)   8206 / 79
139  Mariusz Michalski        Inowrocław            104 (103.75)   8715 / 84
140  Jan Ziółkowski           Rumia                 104 (103.52)   9213 / 89
141  Tomasz Żbikowski         Warszawa              104 (103.50)  20700 / 200
142  Bogusław Koszarski       Lądek Zdrój           103 (103.20)  16718 / 162
143  Zygmunt Skwarek          Katowice              103 (102.91)   4425 / 43
144  Zbigniew Lewandowski     Słupsk                103 (102.67)   3080 / 30
145  Bożena Matysiak          Kraków                102 (102.43)   9116 / 89
146  Jarosław Wypart          Częstochowa           102 (102.18)   6948 / 68
147  Małgorzata Sulejewska    Kraków                102 (102.15)   9806 / 96
148  Joanna Kubik             Częstochowa           102 (102.12)   6025 / 59
149  Iwona Rutkowska          Warszawa              102 (101.96)  11521 / 113
150  Jacek Nowak              Szczecin              102 (101.81)   6821 / 67
151  Stanisław Harat          Kęty                  102 (101.67)   7320 / 72
152  Ewa Ciszewska            Katowice              102 (101.61)   7824 / 77
153  Monika Siemaszko         Lipiany               101 (101.36)   5980 / 59
154  Małgorzata Niciporuk     Rumia                 101 (101.32)  10436 / 103
155  Jędrzej Florek           Nowa Wieś Wielka      101 (101.08)   6671 / 66
156  Dorota Ziembowicz        Gliwice               101 (100.90)  15034 / 149
157  Dorota Zielińska         Ustanów               100 (100.48)   8842 / 88
158  Paweł Szulc              Szczecin              100 (100.30)   4614 / 46
159  Wojciech Gołęcki         Inowrocław            100 (100.18)  19434 / 194
160  Bartłomiej Boczek        Toruń                 100 (100.14)   4306 / 43
161  Eligiusz Jankowski       Wrocław               100 ( 99.81)   4691 / 47
162  Grzegorz Pukniel         Lublin                100 ( 99.73)  17053 / 171
163  Władysław Zieliński      Lębork                 99 ( 99.33)   2980 / 30
164  Adam Legięć              Warszawa               99 ( 99.31)   6455 / 65
165  Iwona Baran              Kraków                 99 ( 99.19)   8233 / 83
166  Adelina Śniadach         Rumia                  99 ( 99.15)   5255 / 53
167  Piotr Mańkowski          Warszawa               99 ( 98.68)   3651 / 37
168  Andrzej Rakoczy          Kraków                 99 ( 98.53)   5715 / 58
169  Krzysztof Waberski       Łódź                   98 ( 98.33)   3540 / 36
170  Ewa Zając                Mrągowo                98 ( 98.12)   4023 / 41
171  Filip Sosin              Warszawa               98 ( 97.94)   5289 / 54
172  Marianna Kozłowska       Białystok              98 ( 97.92)   6071 / 62
173  Maciej Śliwa             Zabrze                 98 ( 97.85)   5088 / 52
174  Miłosz Wrzałek           Reda                   98 ( 97.81)   3619 / 37
175  Józef Wietecki           Gorzów Wlkp.           97 ( 97.33)   4185 / 43
176  Ewa Fiszer               Wrocław                96 ( 96.42)   3471 / 36
177  Ania Pendowska           Rumia                  96 ( 96.30)   9823 / 102
178  Renata Andracka          Poznań                 96 ( 95.89)   3452 / 36
179  Paulina Hennig           Gniezno                96 ( 95.70)   4211 / 44
180  Przemysław Pawlic        Wrocław                96 ( 95.62)   6024 / 63
181  Piotr Wojciekiewicz      Katowice               95 ( 95.33)   6578 / 69
182  Paweł Kapela             Kraków                 95 ( 95.20)   2856 / 30
183  Maria Jarosz             Lublin                 95 ( 95.13)   9894 / 104
184  Irena Ficak              Mielec                 95 ( 94.73)  10136 / 107
185  Magdalena Podlaska       Warszawa               95 ( 94.70)   5966 / 63
186  Jolanta Kosmowska        Warszawa               95 ( 94.55)  12670 / 134
187  Kinga Niżewska           Warszawa               94 ( 94.43)   5760 / 61
188  Adam Kotwica             Gdańsk                 94 ( 94.40)   4248 / 45
189  Paweł Ochot              Katowice               94 ( 94.37)   7644 / 81
190  Aneta Szubiak            Łódź                   94 ( 94.34)   3868 / 41
191  Marta Szeliga            Warszawa               94 ( 94.27)   2828 / 30
192  Magdalena Mroziuk        Warszawa               93 ( 93.45)   9532 / 102
193  Piotr Chmielewski        Mrągowo                93 ( 92.53)   3701 / 40
194  Kamila Tarnacka          Rumia                  92 ( 92.40)   2772 / 30
195  Marta Gostomska          Warszawa               92 ( 92.37)   7297 / 79
196  Piotr Ingling            Warszawa               92 ( 91.83)  11662 / 127
197  Marek Kocikowski         Ostróda                92 ( 91.80)   4957 / 54
198  Jacek Cichecki           Józefów                91 ( 91.33)   2740 / 30
199  Maciej Soska             Lublin                 91 ( 91.32)   6484 / 71
200  Renata Rosół             Warszawa               91 ( 90.84)  17896 / 197
201  Norbert Skrzyński        Warszawa               91 ( 90.59)  16215 / 179
202  Paweł Kokoszka           Kłomnice               90 ( 89.77)   4758 / 53
203  Teresa Ząbek             Warszawa               90 ( 89.73)   5743 / 64
204  Agnieszka Nieścierowicz  Szczecin               89 ( 89.40)   3129 / 35
205  Joanna Ostrowska         Warszawa               89 ( 89.36)   5272 / 59
206  Krzysztof Kokot          Nowy Targ              89 ( 89.04)  11308 / 127
207  Jerzy Augustyniak        Łódź                   88 ( 87.83)   8256 / 94
208  Michał Szkudlarek        Pabianice              88 ( 87.80)   5268 / 60
209  Katarzyna Grodzicka      Warszawa               88 ( 87.64)   2892 / 33
210  Ewa Lewandowska          Warszawa               87 ( 86.91)   3042 / 35
211  Piotr Ziółkowski         Piaseczno              85 ( 85.09)   2893 / 34
212  Mariusz Rogalski         Iława                  85 ( 85.03)   3316 / 39
213  Piotr Madej              Lublin                 85 ( 84.53)   9129 / 108
214  Mirosław Przepiórkowski  Inowrocław             84 ( 84.39)   2785 / 33
215  Dominika Śniadach        Rumia                  84 ( 83.64)   3931 / 47
216  Tomasz Korpysz           Warszawa               84 ( 83.51)   2923 / 35
217  Robert Drózd             Wesoła                 83 ( 83.33)   5500 / 66
218  Monika Rubinstein        Warszawa               81 ( 81.49)   7008 / 86
219  Robert Włodarczyk        Wrocław                81 ( 81.29)   2845 / 35
220  Kacper Jachowicz         Żyrardów               80 ( 79.53)   3181 / 40
221  Małgorzata Plata         Rumia                  77 ( 76.50)   2295 / 30
222  Krzysztof Kruk           Łódź                   75 ( 75.29)   2635 / 35
223  Tomasz Sulejewski        Kraków                 70 ( 69.67)   3553 / 51
224  Joanna Brychcy           Katowice               65 ( 64.62)   2197 / 34


RANKING Z DNIA 2003/01/26  -  POCZEKALNIA

                                                     RANKING     SKALPY / GRY
-----------------------------------------------------------------------------
  1  Sebastian Dudek          Częstochowa            88 ( 87.55)   2539 / 29
  2  Jan Pawłowski            Warszawa               83 ( 82.97)   2406 / 29
  3  Małgorzata Kołodziejczyk Ostróda                78 ( 77.90)   2259 / 29
  4  Jacek Gigoła             Gorzów Wielkop.       116 (116.21)   3254 / 28
  5  Agnieszka Krupka         Krosno                 84 ( 84.11)   2355 / 28
  6  Paweł Tomaszewski        Pruszków               67 ( 67.14)   1880 / 28
  7  Paweł Stefaniak          Biała Podlaska        123 (122.81)   3316 / 27
  8  Paweł Stanosz            Warszawa              160 (160.23)   4166 / 26
  9  Bogusław Kuma            Słupsk                118 (118.42)   3079 / 26
 10  Ilona Giryn              Łódź                   94 ( 94.46)   2456 / 26
 11  Lech Rawski              Kraków                 90 ( 90.19)   2345 / 26
 12  Bogdan Pokojski          Piastów                99 ( 99.04)   2476 / 25
 13  Andrzej Wróblewski       Warszawa              115 (115.17)   2764 / 24
 14  Krzysztof Nowak          Lublin                115 (114.83)   2756 / 24
 15  Ireneusz Kurzok          Mikołów               114 (113.54)   2725 / 24
 16  Paweł Czubla             Lublin                111 (111.00)   2664 / 24
 17  Marcin Kamiński          Warszawa              110 (109.92)   2638 / 24
 18  Kamil Nawrocki           Bydgoszcz             110 (109.71)   2633 / 24
 19  Robert Kaciński          Kazimierza Wielka     108 (107.50)   2580 / 24
 20  Tomasz Stencel           Poznań                104 (104.17)   2500 / 24
 21  Michał Szymkowski        Wrocław               103 (103.21)   2477 / 24
 22  Maria Grzegorzewska      Nowe Miasto Lub.      101 (100.67)   2416 / 24
 23  Beata Kościańska         Lublin                 99 ( 98.79)   2371 / 24
 24  Tomasz Rubaj             Lublin                 98 ( 97.79)   2347 / 24
 25  Sebastian Markiewicz     Warszawa               95 ( 94.75)   2274 / 24
 26  Jarosław Kamienik        Słupsk                 94 ( 94.04)   2257 / 24
 27  Jan Bielaszka            Nowe Miasto Lub.       92 ( 92.08)   2210 / 24
 28  Małgorzata Kucia         Wrocław                91 ( 91.29)   2191 / 24
 29  Bartłomiej Kosman        Bielsko Biała          91 ( 91.00)   2184 / 24
 30  Katarzyna Niedźwiedź     Lublin                 91 ( 90.83)   2180 / 24
 31  Mirosław Norwajszas      Szczecin               88 ( 88.25)   2118 / 24
 32  Małgorzata Rawska        Kraków                 87 ( 86.96)   2087 / 24
 33  Adam Cieśla              Częstochowa            86 ( 86.29)   2071 / 24
 34  Jacek Rzepa              Tychy                  85 ( 85.04)   2041 / 24
 35  Dariusz Nawrocki         Bydgoszcz              85 ( 84.71)   2033 / 24
 36  Adam Strzelczyk          Częstochowa           106 (106.39)   2447 / 23
 37  Marta Świątkowska        Wrocław               104 (104.00)   2392 / 23
 38  Magdalena Oprządek       Siedlce               103 (102.65)   2361 / 23
 39  Robert Głowacki          Łódź                  102 (101.87)   2343 / 23
 40  Agata Wojciechowska      Poznań                 97 ( 96.83)   2227 / 23
 41  Michał Kołodziejczyk     Ostróda                88 ( 88.43)   2034 / 23
 42  Marek Urbańczyk          Bielsko Biała          82 ( 82.09)   1888 / 23
 43  Sebastian Orzelski       Bielsk Podlaski        73 ( 73.22)   1684 / 23
 44  Adam Machnio             Lipiany                69 ( 69.48)   1598 / 23
 45  Krystian Wandzlewicz     Nowe Miasto Lub.      109 (109.05)   2399 / 22
 46  Marta Dobrzańska         Kraków                 98 ( 98.14)   2159 / 22
 47  Ziemowit Pazda           Wrocław                96 ( 96.32)   2119 / 22
 48  Marek Sitkowski          Warszawa               95 ( 95.23)   2095 / 22
 49  Jolanta Kruk             Łódź                   70 ( 69.64)   1532 / 22
 50  Witold Jankowski         Warszawa               69 ( 68.55)   1508 / 22
 51  Slawomir Zieliński       Lębork                 67 ( 67.09)   1476 / 22
 52  Adam Kędzior             Lublin                 66 ( 66.32)   1459 / 22
 53  Piotr Pietuchowski       Białystok              92 ( 92.48)   1942 / 21
 54  Michał Mionskowski       Szczecin               86 ( 85.76)   1801 / 21
 55  Waldemar Bulkowski       Chojnów                83 ( 83.20)   1664 / 20
 56  Andrzej Chmielewski      Warszawa              124 (123.53)   2347 / 19
 57  Wojciech Jacyno          Warszawa              105 (105.42)   2003 / 19
 58  Stanisław Stanek         Olkusz                 93 ( 92.58)   1759 / 19
 59  Monika Dzik              Poznań                 89 ( 89.16)   1694 / 19
 60  Zdzisław Parnicki        Słupsk                 85 ( 84.63)   1608 / 19
 61  Michał Sak               Lublin                108 (107.89)   1942 / 18
 62  Marcin Jędrzejczyk       Warszawa              107 (106.83)   1923 / 18
 63  Mariusz Makuch           Zator                 101 (100.94)   1817 / 18
 64  Krzysztof Kukier         Warszawa               94 ( 93.72)   1687 / 18
 65  Dawid Boczoń             Zakopane               93 ( 93.22)   1678 / 18
 66  Marzena Szulc            Szczecin               90 ( 90.28)   1625 / 18
 67  Tomasz Szepczyński       Kraków                 81 ( 81.11)   1460 / 18
 68  Patryk Pajdzik           Lipiany                53 ( 52.61)    947 / 18
 69  Barbara Orzeł            Nowe Miasto Lub.      103 (102.76)   1747 / 17
 70  Zbigniew Szepczyński     Kraków                 88 ( 88.24)   1500 / 17
 71  Zygmunt Sołtysiak        Piastów                84 ( 83.71)   1423 / 17
 72  Sylwia Bil               Dąbrowa Górn.          71 ( 71.06)   1208 / 17
 73  Tatiana Drzycimska       Wrocław               104 (103.75)   1660 / 16
 74  Bogusław Macal           Szczecin               90 ( 89.81)   1437 / 16
 75  Edmund Łagutko           Ośno Lubuskie          84 ( 84.38)   1350 / 16
 76  Jolanta Bednarska        Łódź                   82 ( 82.38)   1318 / 16
 77  Piotr Mossakowski        Chorzów               103 (102.79)   1439 / 14
 78  Marcin Tutka             Wrocław                92 ( 92.43)   1294 / 14
 79  Teresa Fortuna           Lubin                 131 (131.23)   1706 / 13
 80  Jarosław Kordalski       Lublin                120 (120.46)   1566 / 13
 81  Grzegorz Wiączkowski     Kielce                108 (107.54)   1398 / 13
 82  Andrzej Pikul            Poznań                 85 ( 85.23)   1108 / 13
 83  Sylwia Wilczek           Warszawa               68 ( 67.62)    879 / 13
 84  Tomasz Szymański         Gorzów Wlkp           134 (134.25)   1611 / 12
 85  Jakub Zaryński           Świnoujście           122 (122.42)   1469 / 12
 86  Artur Owsiany            Łódź                  116 (116.00)   1392 / 12
 87  Tomasz Figiel            Zawichost             113 (113.17)   1358 / 12
 88  Krzysztof Borodziuk      Kostrzyn              109 (109.42)   1313 / 12
 89  Jacek Lewiński           Wrocław               106 (106.08)   1273 / 12
 90  Paweł Gajda              Ostrów Wlkp           104 (104.33)   1252 / 12
 91  Leszek Owsianko          Warszawa              102 (102.33)   1228 / 12
 92  Mariusz Obłoza           Szczecin               97 ( 97.08)   1165 / 12
 93  Andrzej Kroc             Łódź                   97 ( 96.67)   1160 / 12
 94  Grzegorz Sokołowski      Słupsk                 95 ( 95.00)   1140 / 12
 95  Rafał Mirowski           Częstochowa            95 ( 94.92)   1139 / 12
 96  Tomasz Juśkiewicz        Łódź                   94 ( 94.42)   1133 / 12
 97  Radosław Wróblewski      Mielec                 94 ( 94.33)   1132 / 12
 98  Janusz Sojka             Łódź                   92 ( 92.42)   1109 / 12
 99  Leszek Dys               Olsztyn                92 ( 91.67)   1100 / 12
100  Grzegorz Tecław          Poznań                 91 ( 90.83)   1090 / 12
101  Michał Karwacki          Dąbrowa Górnicza       90 ( 89.67)   1076 / 12
102  Michał Zdanowicz         Lublin                 89 ( 88.58)   1063 / 12
103  Krystyna Puchalska       Łódź                   88 ( 87.83)   1054 / 12
104  Krzysztof Sojka          Łódź                   87 ( 87.08)   1045 / 12
105  Krzysztof Jaworski       Warszawa               87 ( 86.92)   1043 / 12
106  Katarzyna Szulc          Szczecin               87 ( 86.75)   1041 / 12
107  Mirosław Grafiński       Brodnica               87 ( 86.67)   1040 / 12
108  Piotr Grzybała           Warszawa               86 ( 86.33)   1036 / 12
109  Anna Skudlarska          Wrocław                86 ( 86.17)   1034 / 12
110  Andrzej Puchalski        Łódź                   86 ( 86.08)   1033 / 12
     Zbigniew Niedźwiedź      Lublin                 86 ( 86.08)   1033 / 12
112  Tomasz Jopek             Wrocław                86 ( 85.83)   1030 / 12
113  Joanna Rubaj             Lublin                 85 ( 84.75)   1017 / 12
114  Adam Grzona              Toruń                  84 ( 84.08)   1009 / 12
115  Sławomir Czyżewski       Poznań                 80 ( 80.33)    964 / 12
116  Andrzej Nagwizda         Kraków                 80 ( 79.58)    955 / 12
117  Karolina Matysiak        Kraków                 79 ( 78.58)    943 / 12
118  Bogumiła Ilczuk          Warszawa               78 ( 78.17)    938 / 12
     Sławomir Szymański       Dobrzelin              78 ( 78.17)    938 / 12
120  Halina Łubniewicz        Łódź                   77 ( 76.92)    923 / 12
121  Marcin Rogowski          Nowe Miasto Lub.       69 ( 69.42)    833 / 12
122  Adam Graczyk             Nowe Miasto Lub.       68 ( 68.42)    821 / 12
123  Jan Damer                Lublin                140 (140.09)   1541 / 11
124  Elżbieta Święcka         Białystok             110 (109.91)   1209 / 11
125  Tomasz Łagutko           Ośno                   99 ( 98.73)   1086 / 11
126  Jakub Ciesielski         Poznań                 97 ( 96.82)   1065 / 11
127  Piotr Jakubiak           Żyrardów               91 ( 90.91)   1000 / 11
128  Joanna Musiał            Słupsk                 90 ( 90.45)    995 / 11
129  Anna Mikuć               Wrocław                90 ( 89.82)    988 / 11
130  Przemysław Załęcki       Wałbrzych              88 ( 88.45)    973 / 11
131  Jadwiga Niedźwiedź       Lublin                 85 ( 85.36)    939 / 11
132  Wieńczysław Syguda       Częstochowa            81 ( 81.00)    891 / 11
133  Szymon Pobudkiewicz      Warszawa               81 ( 80.91)    890 / 11
134  Marta Zacharska          Słupsk                 74 ( 73.73)    811 / 11
135  Dariusz Gątarski         Rzeszów                71 ( 71.27)    784 / 11
136  Olaf Czubla              Łódź                   70 ( 70.27)    773 / 11
137  Małgorzata Czart         Olsztyn                70 ( 70.18)    772 / 11
     Grzegorz Roszak          Poznań                 70 ( 70.18)    772 / 11
139  Alfred Anuszkiewicz      Warszawa               70 ( 70.09)    771 / 11
140  Dorota Krzyżaniak        Słupsk                 70 ( 70.00)    770 / 11
141  Andrzej Bobik            Chojnów                69 ( 68.82)    757 / 11
142  Margarita Malkowska      Poznań                 66 ( 65.64)    722 / 11
143  Krzysztof Krause         Poznań                 60 ( 60.18)    662 / 11
144  Grzegorz Wielgoszewski   Wrocław                60 ( 59.91)    659 / 11
145  Tadeusz Szemryk          Słupsk                 60 ( 59.64)    656 / 11
146  Anna Peschak             Kraków                 54 ( 53.55)    589 / 11
147  Katarzyna Steglińska     Częstochowa            53 ( 53.00)    583 / 11
148  Sylwia Hardej            Szczecin               92 ( 91.80)    918 / 10
149  Paweł Górny              Lublin                 87 ( 87.40)    874 / 10
150  Zbigniew Kosewski        Szczecin               63 ( 63.10)    631 / 10
151  Monika Kozłowska         Warszawa               53 ( 53.10)    531 / 10
152  Paweł Kamionka           Szczecin              109 (109.11)    982 / 9
153  Jarosław Karwacki        Dąbrowa Górnicza      106 (105.56)    950 / 9
154  Jacek Panek              Warszawa               97 ( 97.22)    875 / 9
155  Anna Bielaszka           Nowe Miasto Lub.       66 ( 65.78)    592 / 9
156  Paula Nowak              Szczecin               63 ( 63.00)    567 / 9
157  Rafał Dąbrowski          Ostróda               111 (111.25)    890 / 8
158  Lucjan Boroś             Gdańsk                100 ( 99.63)    797 / 8
159  Jacek Baltyn             Suchedniów             91 ( 90.88)    727 / 8
160  Jacek Taczalski          Szczecin               90 ( 90.38)    723 / 8
161  Jacek Wszyndybył         Chojnów                63 ( 62.50)    500 / 8
162  Łukasz Homa              Bielsko Biała         139 (139.29)    975 / 7
163  Janusz Grodzki           Łódź                  131 (131.14)    918 / 7
164  Damian Korsak            Gorzów Wlkp.          123 (122.71)    859 / 7
165  Magdalena Ochot          Katowice              104 (104.29)    730 / 7
166  Janusz Kasza             Kraków                101 (100.86)    706 / 7
167  Małgorzata Koprowska     Pabianice              98 ( 98.43)    689 / 7
168  Andrzej Stańczyk         Kraków                 98 ( 98.29)    688 / 7
169  Czesław Kozak            Częstochowa            93 ( 93.43)    654 / 7
170  Adam Sulejewski          Kraków                 69 ( 68.86)    482 / 7
171  Kamil Kozłowski          Częstochowa            66 ( 65.57)    459 / 7
172  Sylwia Buks              Warszawa               57 ( 57.00)    399 / 7
173  Wojciech Olejarczyk      Nowe Miasto Lub.       52 ( 52.00)    364 / 7
174  Andrzej Chylewski        Poznań                140 (140.17)    841 / 6
175  Wojciech Morawski        Gliwice               126 (125.83)    755 / 6
176  Bartosz Skórniewski      Warszawa              119 (118.67)    712 / 6
177  Michał Krzemień          Kraków                109 (108.67)    652 / 6
178  Grzegorz Kulawiak        Warszawa              107 (107.00)    642 / 6
179  Mikołaj Bednarek         Warszawa              104 (104.17)    625 / 6
180  Tomasz Krzyszczyk        Siemianowice Śl.      104 (103.50)    621 / 6
181  Krzysztof Duda           Pszczyna              103 (102.50)    615 / 6
182  Tomasz Lus               Piła                   86 ( 86.17)    517 / 6
     Karol Tokarczyk          Warszawa               86 ( 86.17)    517 / 6
184  Sylwia Orłowska          Warszawa               86 ( 85.67)    514 / 6
185  Leszek Orłowski          Warszawa               85 ( 85.33)    512 / 6
186  Krzysztof Krzyszczyk     Siemianowice Śl.       85 ( 84.83)    509 / 6
187  Robert Nowak             Gorzów Wlkp            73 ( 73.00)    438 / 6
188  Grzegorz Olszewski       Augustów               72 ( 71.50)    429 / 6
189  Daniel Zyśk              Nowy Dwór Mazowiecki   70 ( 69.83)    419 / 6
190  Michał Gołębiowski       Warszawa               69 ( 69.33)    416 / 6
191  Rafał Wesołowski         Warszawa               68 ( 68.00)    408 / 6
192  Robert Buciak            Szczecin               68 ( 67.83)    407 / 6
193  Anna Kosińska            Lewin Brzeski          68 ( 67.50)    405 / 6
194  Karol Jankowski          Warszawa               56 ( 55.83)    335 / 6
195  Mariusz Sobania          Ośno Lub.              53 ( 53.17)    319 / 6
196  Wojciech Bochra          Lublin                 53 ( 53.00)    318 / 6
     Arek Sółkowski           Ostróda                53 ( 53.00)    318 / 6
198  Krzysztof Dalka          Bytów                  52 ( 52.00)    312 / 6
199  Ewa Wink                 Warszawa               52 ( 51.83)    311 / 6
200  Dawid Mońko              Wrocław                51 ( 51.33)    308 / 6
201  Paweł Gudaczewski        Ostróda                50 ( 50.33)    302 / 6
202  Grzegorz Marek           Warszawa              124 (124.40)    622 / 5
203  Jacek Gasik              Warszawa               94 ( 93.60)    468 / 5
204  Paweł Morga              Warszawa               76 ( 76.00)    380 / 5
205  Piotr Tymoszuk           Warszawa               76 ( 75.60)    378 / 5
206  Joanna Kula              Częstochowa            75 ( 74.80)    374 / 5
207  Danuta Zyśko             Warszawa               74 ( 74.40)    372 / 5
208  Krzysztof Orłowski       Warszawa               72 ( 72.40)    362 / 5
209  Justyna Syrek            Częstochowa            72 ( 71.60)    358 / 5
210  Marzena Poklikajew       Pruszków               64 ( 64.40)    322 / 5
211  Elżbieta Paszkowska      Warszawa               56 ( 56.40)    282 / 5
212  Bartłomiej Kozłowski     Radom                  54 ( 54.40)    272 / 5
213  Edyta Gomułka            Częstochowa            51 ( 50.80)    254 / 5
214  Michał Elmerych          Szczecin              105 (105.00)    420 / 4
215  Agata Gnabasik           Poznań                 83 ( 82.50)    330 / 4
216  Krzysztof Białecki       Warszawa               79 ( 79.00)    316 / 4
217  Piotr Michałek           Warszawa               76 ( 76.00)    304 / 4
218  Stanisław Gajos          Strzelno               54 ( 53.50)    214 / 4
219  Wojciech Łysak           Sosnowiec              50 ( 50.25)    201 / 4
220  Artur Tyl                Częstochowa            50 ( 50.00)    200 / 4
221  Piotr Jakimowicz         Poznań                150 (150.00)    450 / 3
222  Edward Salamon           Bytom                  95 ( 94.67)    284 / 3
223  Sławomir Budek           Warszawa               87 ( 87.00)    261 / 3
224  Elżbieta Kukla           Częstochowa            85 ( 85.33)    256 / 3
225  Miłosz Borowski          Bielsko Biała          55 ( 55.33)    166 / 3
226  Eryk Białecki            Warszawa               55 ( 54.67)    164 / 3
     Iwo Sobczyk              Bielsko Biała          55 ( 54.67)    164 / 3
228  Marek Wojtczak           Piastów                51 ( 51.00)    153 / 3
229  Joanna Słapińska         Olsztyn                50 ( 50.00)    150 / 3
230  Irena Rokosz             Bielsko Biała         118 (117.50)    235 / 2
231  Paweł Graczykowski       Łódź                  109 (109.00)    218 / 2
232  Mirosław Rokosz          Bielsko Biała         100 (100.00)    200 / 2
     Anna Żyła                Wrocław               100 (100.00)    200 / 2
234  Anna Piętka              Szczecin               80 ( 79.50)    159 / 2
235  Jadwiga Szkudlarek       Pabianice              60 ( 59.50)    119 / 2
236  Tina Policińska          Częstochowa            58 ( 58.00)    116 / 2
237  Tomasz Molenda           Szczecin               58 ( 57.50)    115 / 2
238  Izabela Dudek            Częstochowa            55 ( 54.50)    109 / 2
239  Damian Więciorkowski     Częstochowa            52 ( 52.00)    104 / 2
240  Grzegorz Orzeł           Nowe Miasto Lub.       51 ( 50.50)    101 / 2
241  Agnieszka Zuziak         Kraków                 50 ( 50.00)    100 / 2
     Ewa Gajkowska            Warszawa               50 ( 50.00)    100 / 2
     Sylwia Skokowska         Chojnów                50 ( 50.00)    100 / 2
244  Anna Szczotka            Bielsko Biała         150 (150.00)    150 / 1
     Izabela Estko            Częstochowa           150 (150.00)    150 / 1
     Jerzy Giersz             Szczecin              150 (150.00)    150 / 1
     Jagoda Żbikowska         Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Magdalena Majos          Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Maria Majos              Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
250  Magdalena Wanot          Warszawa               69 ( 69.00)     69 / 1
251  Krzysztof Sobolewski     Piastów                67 ( 67.00)     67 / 1
252  Andrzej Szkocki          Szczecin               66 ( 66.00)     66 / 1
253  Małgorzata Koczorowska   Gorzów Wlkp.           63 ( 63.00)     63 / 1
254  Kinga Bossy              Poznań                 50 ( 50.00)     50 / 1
     Barbara Graczykowska     Łódź                   50 ( 50.00)     50 / 1
     Joanna Ćwiertka          Kraków                 50 ( 50.00)     50 / 1
     Rafał Tyc                Bielsko Biała          50 ( 50.00)     50 / 1
258  Michał Maciątek          Warszawa                0 (      )      0 / 0
     Izabela Kraj             Warszawa                0 (      )      0 / 0
     Jolanta Hoffmann         Kraków                  0 (      )      0 / 0
     Józef Burzyński          Ełk                     0 (      )      0 / 0
     Marek Penszko            Warszawa                0 (      )      0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie