Warszawa11
grudnia
Warszawa 11-12 grudnia IV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Warszawa22
stycznia
Warszawa 22-23 stycznia Turniej Otwarcia Sezonu
Łódź 5
lutego
Łódź 5- 6 lutego Wielka Łódka 2005 — Zima
Radek Konca Otwieraczem Sezonu!22 - 23 stycznia 2005 — Turniej Otwarcia SezonuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Turniej Otwarcia SezonuWarszawa, 22 - 23 stycznia 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Radek Konca Otwieraczem Sezonu!Podobnie jak w ubiegłym roku Karol Wyrębkiewicz razem z Mateuszem Żbikowskim pomogli skrablistom rozpocząć udanie sezon. Ostatnio daje się zauważyć tendencję, że organizatorzy całkiem nieźle wypadają w "swoich" turniejach. Pierwszy z nich bowiem zajął drugie miejsce, a drugi po raz kolejny spróbował sędziowskiego chleba. I trzeba przyznać z niezłym skutkiem; Mateusz powiększył przewagę w rankingu do 2,5 pkt. nad drugim Kazimierzem J.Merklejnem.
Jak zdążyliśmy się ostatnio przyzwyczaić, gra stała na wysokim poziomie. Po  siedmiu rundach bez straty punktu prowadził Mariusz Skrobosz. Niestety z  pozostałych partii wygrał tylko jedną i musiał zadowolić się miejscem pod koniec pierwszej dziesiątki.
W ostatniej rundzie czterech graczy miało szansę na zwycięstwo: Karol Wyrębkiewicz, Paweł Jackowski, Kazimierz J.Merklejn i Radosław Konca, wszyscy mieli po 9 zwycięstw. Największe szanse na tryumf miał ten ostatni. I  wykorzystał je bezbłędnie. W finalnej partii nie dał żadnych szans Kazimierzowi J.Merklejnowi. Przy dużo mniejszej liczbie małych punktów na drugim stole zawodnikom pozostało grać o drugie miejsce.
W turnieju został chyba pobity rekord w ilości osób, które turniej w jego trakcie opuściły — było to aż 28 graczy.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Otwarcia Sezonu
Turniej Otwarcia Sezonu
Turniej Otwarcia Sezonu




Wyniki turnieju Turniej Otwarcia Sezonu 2005

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Radosław        Konca                Warszawa               130.26     10.0     4842     1918      319
  2 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   136.24     10.0     4688     1943      598
  3 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.06      9.0     5168     1810      802
  4 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               139.48      9.0     5016     1711      511
  5 Kamil           Górka                Łęczna                 138.70      9.0     4993     1793      582
  6 Filip           Sosin                Warszawa               119.68      9.0     4809     1786      592
  7 Paweł           Jackowski            Warszawa               132.66      9.0     4716     1776      722
  8 Krzysztof       Mówka                Toruń                  141.12      9.0     4680     1733      273
  9 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         126.91      9.0     4616     1779      706
 10 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.77      8.0     5010     1699      646
 11 Sławomir        Nosek                Mielec                 121.61      8.0     4982     1592      409
 12 Szymon          Fidziński            Warszawa               140.81      8.0     4930     1650      450
 13 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                130.21      8.0     4763     1563      756
 14 Marek           Rogalski             Chełm                  100.88      8.0     4753     1463      920
 15 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.17      8.0     4632     1593      293
 16 Marek           Syczuk               Warszawa               125.17      8.0     4559     1516      573
 17 Mariusz         Margalski            Warszawa               123.02      8.0     4551     1661      124
 18 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         119.66      8.0     4548     1642      506
 19 Paweł           Opyc                 Warszawa               113.70      8.0     4510     1608      432
 20 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               135.70      8.0     4498     1629       56
 21 Joanna          Juszczak             Warszawa               118.74      8.0     4489     1519      253
 22 Marcin          Kozyra               Warszawa               130.41      8.0     4404     1602       -4
 23 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              121.51      7.0     4871     1489      529
 24 Maciej          Perzyński            Piła                   125.56      7.0     4753     1457      375
 25 Jarosław        Puchalski            Łódź                   125.36      7.0     4719     1568      204
 26 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 112.50      7.0     4719     1420      561
 27 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.23      7.0     4648     1460      202
 28 Kuba            Koisar               Warszawa               126.51      7.0     4586     1418      234
 29 Dorota          Zielińska            Piaseczno              113.73      7.0     4579     1385      735
 30 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  101.18      7.0     4479     1475      243
 31 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               111.72      7.0     4469     1605     -125
 32 Beata           Piotrowska           Łódź                   108.35      7.0     4461     1417      347
 33 Justyna         Fugiel               Sandomierz             135.69      7.0     4452     1466      281
 34 Piotr           Pietuchowski         Białystok              126.90      7.0     4444     1459      334
 35 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 107.98      7.0     4388     1437     -172
 36 Katarzyna       Kowalewska           Poznań                 114.58      7.0     4349     1471     -147
 37 Artur           Koszel               Inowrocław             114.68      7.0     4342     1509     -101
 38 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 107.55      7.0     4198     1447      299
 39 Andrzej         Gostomski            Łódź                   109.35      7.0     4185     1473       55
 40 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              106.36      7.0     4100     1516     -142
 41 Sławomir        Kucia                Kraków                 128.05      6.0     4796     1389      549
 42 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               118.81      6.0     4748     1332      631
 43 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    124.02      6.0     4737     1375      316
 44 Zdzisław        Szota                Warszawa               115.49      6.0     4670     1349      440
 45 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       109.59      6.0     4622     1279      122
 46 Robert          Soszka               Warszawa               118.96      6.0     4529     1349      291
 47 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               107.16      6.0     4471     1342      192
 48 Dorota          Maciejuk             Warszawa               106.31      6.0     4467     1314      435
 49 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               114.13      6.0     4447     1322      183
 50 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         108.40      6.0     4371     1358       84
 51 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      6.0     4345     1347       -4
 52 Michał          Szorc                Białystok              100.00      6.0     4339     1256      -24
 53 Tomasz          Ruta                 Warszawa               100.00      6.0     4328     1389     -263
 54 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               120.36      6.0     4297     1349       60
 55 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               106.50      6.0     4284     1487     -299
 56 Rafał           Wesołowski           Warszawa               112.68      6.0     4277     1394      -19
 57 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               100.00      6.0     4249     1299       52
 58 Łukasz          Miłosz               Warszawa               100.00      6.0     4201     1383     -210
 59 Weronika        Rudnicka             Ustka                  108.77      6.0     4168     1326     -532
 60 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              113.86      6.0     4159     1288      174
 61 Iwona           Rutkowska            Warszawa               107.21      6.0     4115     1323       43
 62 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         111.37      6.0     4048     1320      104
 63 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              102.56      6.0     4025     1367     -348
 64 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      6.0     3938     1381     -580
 65 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               112.29      6.0     3751     1311       27
 66 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 111.95      5.0     4787     1195      390
 67 Irena           Sołdan               Rumia                  118.82      5.0     4550     1180       27
 68 Iwona           Kucia                Kraków                 120.63      5.0     4448     1203      -69
 69 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      5.0     4365     1226     -106
 70 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              115.26      5.0     4329     1238     -128
 71 Anna            Biegańska            Białystok              100.00      5.0     4327     1220     -209
 72 Wiesław         Olewiński            Warszawa               103.26      5.0     4327     1218      -13
 73 Daniel          Janus                Wąchock                100.00      5.0     4302     1172       53
 74 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      5.0     4268     1135      171
 75 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               112.24      5.0     4237     1264     -301
 76 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             110.49      5.0     4236     1219      -65
 77 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               100.00      5.0     4230     1251     -290
 78 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               100.00      5.0     4132     1158       77
 79 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       121.03      5.0     4113     1222      149
 80 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      5.0     4050     1215     -239
 81 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.18      5.0     4045     1240     -216
 82 Jan             Lisiewski            Piasutno               102.22      5.0     3961     1258     -380
 83 Paweł           Szczekutek           Warszawa               100.00      5.0     3862     1163     -473
 84 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                113.00      5.0     3741     1217        6
 85 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.07      5.0     3718     1260     -683
 86 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               109.78      5.0     2417      852      546
 87 Piotr           Ziółkowski           Piaseczno              100.00      4.5     3630     1001      -27
 88 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    114.64      4.0     4519     1085      300
 89 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         100.00      4.0     4286     1085       46
 90 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               108.50      4.0     4237     1164     -173
 91 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               118.32      4.0     4190     1112      -39
 92 Anna            Arana                Warszawa               100.00      4.0     4024     1104     -198
 93 Beata           Lerska               Warszawa               100.00      4.0     3998     1085     -546
 94 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      4.0     3957     1096     -735
 95 Dariusz         Powójski             Warszawa               100.00      4.0     3911      919      -67
 96 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      4.0     3895     1114     -455
 97 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      4.0     3639     1044     -797
 98 Adam            Paszek               Tarnowskie Góry        100.00      4.0     3259     1052     -436
 99 Wojciech        Jacyno               Warszawa               108.98      4.0     2620      848      147
100 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              118.36      4.0     2438      788      358
101 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      3.5     3565      932     -603
102 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      3.5     3488      919     -398
103 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      3.0     3926      960     -267
104 Jacek           Gasik                Warszawa               100.00      3.0     3104      850     -261
105 Jarosław        Sobczak              Warszawa               112.53      3.0     2336      675      294
106 Marta           Deptuła              Piaseczno              100.00      3.0     2125      676     -362
107 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               103.81      3.0     2068      688      -78
108 Dominik         Berliński            Warszawa               100.00      2.0     2353      524     -614
109 Bogdan          Wasilonek            Mińsk Mazowiecki       100.00      2.0     2231      550     -278
110 Witold          Gwóźdź               Warszawa               100.00      2.0     2058      565     -139
111 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               119.82      2.0      746      322       72
112 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      1.5     1780      543     -387
113 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      1.0     1865      452     -193
114 Jarosław        Olek                 Warszawa               100.00      1.0     1801      450     -339
115 Alicja          Kladamicza           Chorzów                100.00      1.0     1753      419     -355
116 Grzegorz        Wełna                Chorzów                100.00      1.0     1411      429     -907
117 Andrzej         Szymański            Łódź                   100.00      1.0     1353      403     -653
118 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               108.10      1.0     1035      300        9
119 Piotr           Marusa               Szczytno               100.00      1.0      718      256     -149
120 Maciej          Kutera               Warszawa               111.80      1.0      433      150      284
121 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      0.5     1873      400    -1020
122 Anna            Ryźlak               Warszawa               100.00      0.5     1839      320    -1141
123 Roman           Figiel               Zawichost              103.31      0.0        1       80     -399
124 Monika          Krusiewicz           Warszawa               100.00      0.0        1       69     -399
125 Piotr           Rosół                Warszawa               118.74      0.0        1       50     -399
126 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      0.0        1       64     -399
127 Roman           Sulima               Warszawa               117.22      0.0        1       50     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Otwarcia Sezonu 2005



	Kazimierz.J Merklejn 143.06 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Weronika       Rudnicka              108.77 +  434: 372  159
    2    19 Jerzy          Tatarczuk             112.24 +  425: 263  162
    3    11 Jolanta        Kosmowska             106.50 -  393: 407   57
    4    10 Andrzej        Oleksiak              130.21 +  500: 347  180
    5     4 Radosław       Konca                 130.26 +  498: 330  180
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.24 -  372: 384   86
    7     7 Justyna        Fugiel                135.69 +  429: 410  186
    8     3 Filip          Sosin                 119.68 +  493: 313  170
    9     3 Jarosław       Puchalski             125.36 +  393: 370  175
   10     2 Kamil          Górka                 138.70 +  459: 435  189
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.24 +  442: 341  186
   12     1 Radosław       Konca                 130.26 -  330: 394   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 12 150.83




	Krzysztof Mówka 141.12 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Jaworski              108.50 -  297: 454   59
    2    38 Weronika       Rudnicka              108.77 +  492: 329  159
    3    27 Zdzisław       Szota                 115.49 -  226: 514   65
    4    33 Krzysztof      Leśniak               111.95 +  410: 406  162
    5    24 Jarosław       Sobczak               112.53 +  383: 338  163
    6    17 Piotr          Pietuchowski          126.90 +  405: 359  177
    7    10 Kamil          Górka                 138.70 -  362: 363   89
    8    27 Jerzy          Tatarczuk             112.24 +  486: 321  162
    9    14 Paweł          Opyc                  113.70 +  430: 356  164
   10    13 Marek          Charytoniuk           119.66 +  386: 373  170
   11     8 Marek          Syczuk                125.17 +  458: 299  175
   12     6 Stanisław      Rydzik                138.17 +  345: 295  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Szymon Fidziński 140.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Edward         Stefaniak             108.40 +  476: 302  158
    2     5 Wojciech       Jacyno                108.98 +  413: 394  159
    3     5 Ireneusz       Kurzok                113.00 -  287: 309   63
    4    22 Artur          Koszel                114.68 +  357: 289  165
    5    17 Grzegorz       Pukniel               107.98 +  503: 450  158
    6     7 Jarosław       Puchalski             125.36 +  472: 359  175
    7     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.72 +  395: 319  162
    8     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.24 -  327: 442   86
    9     9 Mariusz        Margalski             123.02 +  466: 346  173
   10     5 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  400: 420   86
   11     6 Maciej         Perzyński             125.56 +  391: 358  176
   12     4 Kamil          Górka                 138.70 -  443: 492   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Mariusz Skrobosz 140.77 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Beata          Piotrowska            108.35 +  423: 304  158
    2    20 Artur          Koszel                114.68 +  498: 287  165
    3     4 Jarosław       Puchalski             125.36 +  414: 365  175
    4     3 Kamil          Nawrocki              115.26 +  505: 343  165
    5     1 Janusz         Kaczor                121.03 +  449: 303  171
    6     1 Ryszard        Dębski                126.91 +  376: 357  177
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.24 +  415: 368  186
    8     1 Paweł          Jackowski             132.66 -  363: 365   83
    9     1 Radosław       Konca                 130.26 -  359: 473   80
   10     4 Filip          Sosin                 119.68 +  454: 350  170
   11     2 Radosław       Konca                 130.26 -  374: 431   80
   12     3 Mariusz        Wrześniewski          139.48 -  380: 418   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Mariusz Wrześniewski 139.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Ostrowska             108.18 -  375: 441   58
    2    37 Marta          Deptuła               100.00 +  520: 283  150
    3    16 Filip          Sosin                 119.68 +  423: 416  170
    4     9 Jacek          Gasik                 100.00 +  430: 386  150
    5     5 Jarosław       Puchalski             125.36 -  347: 395   75
    6    13 Iwona          Kucia                 120.63 +  453: 421  171
    7     8 Jerzy          Krzyżewski            102.56 +  485: 271  153
    8     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.72 +  429: 275  162
    9     4 Andrzej        Szmidtke              112.29 +  425: 341  162
   10     3 Paweł          Jackowski             132.66 -  319: 526   83
   11     4 Sławomir       Kordjalik             135.70 +  392: 370  186
   12     3 Mariusz        Skrobosz              140.77 +  418: 380  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Tomasz Zwoliński 139.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Gardynik              108.10 +  405: 391  158
    2    30 Jan            Lisiewski             102.22 +  408: 276  152
    3     3 Kamil          Górka                 138.70 -  319: 431   89
    4    30 Krzysztof      Jaworski              108.50 -  342: 365   59
    5    38 Anna           Arana                 100.00 +  397: 372  150
    6    24 Paweł          Opyc                  113.70 -  372: 396   64
    7    30 Rafał          Wesołowski            112.68 -  397: 418   63
    8    29 Eugeniusz      Wróblewski            110.49 +  362: 353  160
    9    29 Iwona          Rutkowska             107.21 +  436: 322  157
   10    20 Katarzyna      Kowalewska            114.58 -  356: 359   65
   11    22 Irena          Sołdan                118.82 +  411: 364  169
   12    17 Robert         Kamiński              124.02 +  443: 399  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Kamil Górka 138.70 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Pukniel               107.98 +  485: 352  158
    2     3 Piotr          Marusa                100.00 +  466: 318  150
    3     3 Tomasz         Zwoliński             139.23 +  431: 319  189
    4     2 Jolanta        Kosmowska             106.50 +  373: 344  157
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.24 -  360: 430   86
    6     4 Mariusz        Margalski             123.02 -  331: 389   73
    7    10 Krzysztof      Mówka                 141.12 +  363: 362  191
    8    12 Dariusz        Nawrocki              106.36 +  470: 283  156
    9     7 Ryszard        Dębski                126.91 +  389: 345  177
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.06 -  435: 459   93
   11     5 Marek          Dudkiewicz            121.51 +  398: 367  172
   12     4 Szymon         Fidziński             140.81 +  492: 443  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Stanisław Rydzik 138.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Adamczyk              107.55 -  270: 333   58
    2    51 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  397: 379  150
    3    35 Eugeniusz      Wróblewski            110.49 +  346: 334  160
    4    27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.72 -  373: 411   62
    5    30 Paweł          Frynia                114.64 +  331: 314  165
    6    26 Marek          Dudkiewicz            121.51 -  394: 492   72
    7    24 Piotr          Pietuchowski          126.90 +  425: 337  177
    8    16 Zdzisław       Szota                 115.49 +  445: 373  165
    9    19 Dariusz        Nawrocki              106.36 +  397: 368  156
   10    11 Jarosław       Puchalski             125.36 +  471: 380  175
   11     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.72 +  488: 273  162
   12     6 Krzysztof      Mówka                 141.12 -  295: 345   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Karol Wyrębkiewicz 136.24 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Iwona          Rutkowska             107.21 +  416: 281  157
    2    23 Monika         Rubinstein            100.00 +  451: 277  150
    3     8 Waldemar       Czerwoniec            120.36 +  394: 319  170
    4     4 Ireneusz       Kurzok                113.00 +  348: 328  163
    5     2 Kamil          Górka                 138.70 +  430: 360  189
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.06 +  384: 372  193
    7     1 Mariusz        Skrobosz              140.77 -  368: 415   91
    8     2 Szymon         Fidziński             140.81 +  442: 327  191
    9     2 Paweł          Jackowski             132.66 +  344: 325  183
   10     1 Radosław       Konca                 130.26 +  441: 334  180
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.06 -  341: 442   93
   12     2 Paweł          Jackowski             132.66 +  329: 310  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1943  / 12 161.92




	Sławomir Kordjalik 135.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Żbikowski             107.16 +  466: 407  157
    2     9 Waldemar       Czerwoniec            120.36 -  374: 383   70
    3    19 Justyna        Fugiel                135.69 -  262: 400   86
    4    39 Sławomir       Zabawa                100.00 +  443: 338  150
    5    29 Łukasz         Miłosz                100.00 +  370: 314  150
    6    20 Krzysztof      Sporczyk              113.86 +  432: 398  164
    7    16 Maria          Jarosz                100.00 +  374: 318  150
    8    13 Janusz         Kaczor                121.03 +  312: 303  171
    9     6 Robert         Kamiński              124.02 +  386: 367  174
   10     5 Szymon         Fidziński             140.81 +  420: 400  191
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          139.48 -  370: 392   89
   12     7 Ryszard        Dębski                126.91 -  289: 422   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Justyna Fugiel 135.69 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jolanta        Kosmowska             106.50 -  278: 370   57
    2    46 Małgorzata     Jóźwiak               101.18 +  439: 360  151
    3    19 Sławomir       Kordjalik             135.70 +  400: 262  186
    4    11 Marek          Rogalski              100.88 -  380: 408   51
    5    34 Paweł          Stefaniak             111.37 +  416: 406  161
    6    22 Marta          Szeliga-Frynia        103.81 +  347: 280  154
    7     7 Kazimierz.J    Merklejn              143.06 -  410: 429   93
    8    21 Rafał          Wesołowski            112.68 +  359: 302  163
    9    16 Marek          Charytoniuk           119.66 -  318: 364   70
   10    27 Jerzy          Krzyżewski            102.56 +  382: 306  153
   11    16 Edward         Stefaniak             108.40 +  392: 323  158
   12    13 Joanna         Juszczak              118.74 -  331: 361   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Paweł Jackowski 132.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Nawrocki              106.36 -  311: 316   56
    2    59 Jan            Pawłowski             100.00 +  494: 199  150
    3    22 Rafał          Wesołowski            112.68 +  349: 338  163
    4    26 Paweł          Stefaniak             111.37 +  406: 343  161
    5    15 Andrzej        Gostomski             109.35 +  411: 397  159
    6    12 Sławomir       Kucia                 128.05 +  394: 341  178
    7     6 Ryszard        Dębski                126.91 +  369: 316  177
    8     1 Mariusz        Skrobosz              140.77 +  365: 363  191
    9     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.24 -  325: 344   86
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          139.48 +  526: 319  189
   11     3 Marcin         Kozyra                130.41 +  456: 389  180
   12     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.24 -  310: 329   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 12 148.00




	Marcin Kozyra 130.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Maciejuk              106.31 +  452: 284  156
    2    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.72 +  366: 337  162
    3     2 Sławomir       Nosek                 121.61 -  386: 448   72
    4    20 Ewa            Strzelczyk            118.32 +  360: 332  168
    5    14 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  423: 365  150
    6    10 Jolanta        Kosmowska             106.50 +  541: 359  157
    7     2 Mariusz        Margalski             123.02 -  351: 371   73
    8     8 Paweł          Opyc                  113.70 +  399: 279  164
    9     8 Andrzej        Kwiatkowski           118.81 +  400: 399  169
   10     6 Sławomir       Kucia                 128.05 +  336: 330  178
   11     3 Paweł          Jackowski             132.66 -  389: 456   83
   12     5 Filip          Sosin                 119.68 -    1: 448   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Radosław Konca 130.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marta          Szeliga-Frynia        103.81 +  474: 392  154
    2     6 Sławomir       Kucia                 128.05 +  391: 382  178
    3     9 Marek          Charytoniuk           119.66 +  385: 339  170
    4     5 Kuba           Koisar                126.51 +  392: 389  177
    5     4 Kazimierz.J    Merklejn              143.06 -  330: 498   93
    6    11 Tomasz         Ruta                  100.00 +  419: 378  150
    7     5 Andrzej        Szmidtke              112.29 +  401: 376  162
    8     4 Mariusz        Margalski             123.02 +  418: 265  173
    9     1 Mariusz        Skrobosz              140.77 +  473: 359  191
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.24 -  334: 441   86
   11     2 Mariusz        Skrobosz              140.77 +  431: 374  191
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.06 +  394: 330  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1918  / 12 159.83




	Andrzej Oleksiak 130.21 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Roman          Figiel                103.31 +  400:   1  153
    2    31 Dariusz        Nawrocki              106.36 -  343: 377   56
    3    37 Adam           Paszek                100.00 +  376: 360  150
    4    10 Kazimierz.J    Merklejn              143.06 -  347: 500   93
    5    39 Jerzy          Tatarczuk             112.24 +  393: 306  162
    6    28 Wojciech       Gołęcki               101.07 +  348: 289  151
    7    11 Maciej         Perzyński             125.56 -  326: 394   76
    8    17 Marek          Rogalski              100.88 +  464: 353  151
    9    17 Jerzy          Krzyżewski            102.56 +  552: 246  153
   10    12 Mariusz        Margalski             123.02 +  405: 345  173
   11     7 Filip          Sosin                 119.68 -  405: 436   70
   12    10 Jarosław       Puchalski             125.36 +  404: 400  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Sławomir Kucia 128.05 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wiesław        Olewiński             103.26 +  396: 387  153
    2     6 Radosław       Konca                 130.26 -  382: 391   80
    3    29 Wojciech       Gołęcki               101.07 -  323: 343   51
    4    40 Adam           Janicki               100.00 +  532: 248  150
    5    20 Eugeniusz      Wróblewski            110.49 +  464: 309  160
    6    12 Paweł          Jackowski             132.66 -  341: 394   83
    7    20 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  500: 297  150
    8    14 Waldemar       Czerwoniec            120.36 +  310: 257  170
    9    11 Katarzyna      Kowalewska            114.58 +  560: 276  165
   10     6 Marcin         Kozyra                130.41 -  330: 336   80
   11    10 Ryszard        Dębski                126.91 -  324: 377   77
   12    15 Marek          Charytoniuk           119.66 -  334: 632   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Ryszard Dębski 126.91 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jerzy          Krzyżewski            102.56 +  330: 316  153
    2    28 Ewa            Strzelczyk            118.32 +  360: 296  168
    3    15 Łukasz         Miłosz                100.00 +  386: 243  150
    4     7 Andrzej        Gostomski             109.35 +  422: 292  159
    5     3 Robert         Kamiński              124.02 +  351: 303  174
    6     1 Mariusz        Skrobosz              140.77 -  357: 376   91
    7     6 Paweł          Jackowski             132.66 -  316: 369   83
    8    11 Maciej         Perzyński             125.56 +  519: 343  176
    9     7 Kamil          Górka                 138.70 -  345: 389   89
   10     7 Sławomir       Nosek                 121.61 +  431: 370  172
   11    10 Sławomir       Kucia                 128.05 +  377: 324  178
   12     7 Sławomir       Kordjalik             135.70 +  422: 289  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Piotr Pietuchowski 126.90 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jan            Lisiewski             102.22 -  309: 325   52
    2    60 Andrzej        Szymański             100.00 +  459: 176  150
    3    32 Mariusz        Margalski             123.02 -  401: 422   73
    4    34 Adam           Paszek                100.00 +  416: 312  150
    5    25 Joanna         Juszczak              118.74 +  373: 362  169
    6    17 Krzysztof      Mówka                 141.12 -  359: 405   91
    7    24 Stanisław      Rydzik                138.17 -  337: 425   88
    8    28 Jolanta        Kosmowska             106.50 +  345: 280  157
    9    30 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  340: 436   50
   10    32 Krzysztof      Sporczyk              113.86 +  355: 309  164
   11    24 Tomasz         Żbikowski             107.16 +  388: 329  157
   12    20 Edward         Stefaniak             108.40 +  362: 329  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Kuba Koisar 126.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Jóźwiak               101.18 +  353: 345  151
    2    25 Małgorzata     Sulejewska            112.50 +  348: 312  163
    3    12 Iza            Kraj                  100.00 +  391: 341  150
    4     5 Radosław       Konca                 130.26 -  389: 392   80
    5     9 Sławomir       Nosek                 121.61 -  387: 457   72
    6    27 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  323: 357   50
    7    33 Iwona          Rutkowska             107.21 +  423: 293  157
    8    24 Łukasz         Miłosz                100.00 +  454: 280  150
    9    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.72 -  363: 506   62
   10    22 Rafał          Wesołowski            112.68 +  360: 315  163
   11    14 Małgorzata     Jóźwiak               101.18 -  368: 372   51
   12    19 Robert         Soszka                118.96 +  427: 382  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Maciej Perzyński 125.56 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Gołęcki               101.07 +  436: 333  151
    2    18 Jolanta        Kosmowska             106.50 -  344: 352   57
    3    28 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  434: 298  150
    4    14 Marek          Charytoniuk           119.66 -  360: 457   70
    5    27 Ewa            Strzelczyk            118.32 +  444: 329  168
    6    15 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  400: 330  150
    7    11 Andrzej        Oleksiak              130.21 +  394: 326  180
    8    11 Ryszard        Dębski                126.91 -  343: 519   77
    9    12 Tomasz         Ruta                  100.00 +  403: 284  150
   10    10 Andrzej        Szmidtke              112.29 +  504: 367  162
   11     6 Szymon         Fidziński             140.81 -  358: 391   91
   12     9 Marek          Rogalski              100.88 -  333: 392   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Jarosław Puchalski 125.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Rogalski              100.88 +  387: 331  151
    2    11 Krzysztof      Jaworski              108.50 +  414: 409  159
    3     4 Mariusz        Skrobosz              140.77 -  365: 414   91
    4    24 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  343: 341  150
    5     5 Mariusz        Wrześniewski          139.48 +  395: 347  189
    6     7 Szymon         Fidziński             140.81 -  359: 472   91
    7    19 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  600: 344  150
    8     9 Marek          Charytoniuk           119.66 +  325: 255  170
    9     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.06 -  370: 393   93
   10    11 Stanisław      Rydzik                138.17 -  380: 471   88
   11    13 Dorota         Maciejuk              106.31 +  381: 334  156
   12    10 Andrzej        Oleksiak              130.21 -  400: 404   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Marek Syczuk 125.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Arana                 100.00 +  389: 303  150
    2    10 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.59 -  401: 402   60
    3    26 Anna           Biegańska             100.00 +  416: 313  150
    4    19 Łukasz         Miłosz                100.00 +  375: 316  150
    5    12 Jolanta        Kosmowska             106.50 -  350: 372   57
    6    19 Rafał          Wesołowski            112.68 +  336: 272  163
    7    17 Paweł          Opyc                  113.70 -  348: 412   64
    8    23 Ireneusz       Kurzok                113.00 +  381: 232  163
    9    18 Joanna         Ostrowska             108.18 +  463: 325  158
   10    14 Andrzej        Gostomski             109.35 +  410: 265  159
   11     8 Krzysztof      Mówka                 141.12 -  299: 458   91
   12    11 Małgorzata     Jóźwiak               101.18 +  391: 316  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Robert Kamiński 124.02 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dominik        Berliński             100.00 +  452: 245  150
    2    14 Mariola        Osajda-Matczak        114.13 +  377: 365  164
    3     1 Krzysztof      Bukowski              118.36 +  383: 359  168
    4     6 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  488: 368  150
    5     3 Ryszard        Dębski                126.91 -  303: 351   77
    6     9 Andrzej        Szmidtke              112.29 -  367: 379   62
    7    13 Jolanta        Kosmowska             106.50 +  455: 369  157
    8    10 Andrzej        Gostomski             109.35 +  488: 306  159
    9     6 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  367: 386   86
   10     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.72 -  365: 443   62
   11    12 Marek          Rogalski              100.88 -  293: 407   51
   12    17 Tomasz         Zwoliński             139.23 -  399: 443   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Mariusz Margalski 123.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anna           Biegańska             100.00 -  320: 414   50
    2    55 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  360: 330  150
    3    32 Piotr          Pietuchowski          126.90 +  422: 401  177
    4    15 Andrzej        Kwiatkowski           118.81 +  397: 371  169
    5     6 Krzysztof      Bukowski              118.36 +  423: 350  168
    6     4 Kamil          Górka                 138.70 +  389: 331  189
    7     2 Marcin         Kozyra                130.41 +  371: 351  180
    8     4 Radosław       Konca                 130.26 -  265: 418   80
    9     9 Szymon         Fidziński             140.81 -  346: 466   91
   10    12 Andrzej        Oleksiak              130.21 -  345: 405   80
   11    18 Artur          Koszel                114.68 +  513: 255  165
   12    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.72 +  400: 335  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Sławomir Nosek 121.61 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Czarnecka             100.00 +  535: 278  150
    2     1 Dorota         Zielińska             113.73 +  423: 371  164
    3     2 Marcin         Kozyra                130.41 +  448: 386  180
    4     1 Janusz         Kaczor                121.03 -  247: 473   71
    5     9 Kuba           Koisar                126.51 +  457: 387  177
    6     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.72 -  360: 408   62
    7     9 Grzegorz       Pukniel               107.98 +  416: 343  158
    8     7 Andrzej        Szmidtke              112.29 -  380: 441   62
    9    10 Maria          Jarosz                100.00 +  444: 295  150
   10     7 Ryszard        Dębski                126.91 -  370: 431   77
   11    11 Andrzej        Kwiatkowski           118.81 +  455: 394  169
   12     8 Marek          Dudkiewicz            121.51 +  447: 366  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Marek Dudkiewicz 121.51 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marta          Deptuła               100.00 +  473: 298  150
    2     7 Michał         Waszkiewicz           119.82 -  326: 350   70
    3    23 Andrzej        Szmidtke              112.29 -  345: 378   62
    4    36 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  335: 308  150
    5    36 Artur          Koszel                114.68 +  390: 380  165
    6    26 Stanisław      Rydzik                138.17 +  492: 394  188
    7    15 Tomasz         Ruta                  100.00 +  526: 303  150
    8     6 Katarzyna      Kowalewska            114.58 +  466: 346  165
    9     5 Filip          Sosin                 119.68 -  321: 363   70
   10     9 Edward         Stefaniak             108.40 +  464: 377  158
   11     5 Kamil          Górka                 138.70 -  367: 398   89
   12     8 Sławomir       Nosek                 121.61 -  366: 447   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Janusz Kaczor 121.03 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jacek          Gasik                 100.00 +  329: 296  150
    2    29 Tomasz         Ruta                  100.00 +  454: 319  150
    3     6 Robert         Soszka                118.96 +  359: 327  169
    4     1 Sławomir       Nosek                 121.61 +  473: 247  172
    5     1 Mariusz        Skrobosz              140.77 -  303: 449   91
    6     6 Filip          Sosin                 119.68 -  408: 466   70
    8    13 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  303: 312   86
    9    20 Edward         Stefaniak             108.40 -  304: 366   58
   10    28 Tomasz         Żbikowski             107.16 +  469: 376  157
   11    21 Małgorzata     Sulejewska            112.50 -  356: 429   63
   12    27 Dariusz        Nawrocki              106.36 -  355: 377   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 11 111.09




	Iwona Kucia 120.63 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Witold         Gwóźdź                100.00 +  421: 297  150
    2    21 Adam           Paszek                100.00 +  361: 296  150
    3     7 Mariusz        Sylwestrzuk           109.78 +  362: 261  160
    4     8 Krzysztof      Bukowski              118.36 -  338: 393   68
    5     8 Marek          Rogalski              100.88 -  351: 477   51
    6    13 Mariusz        Wrześniewski          139.48 -  421: 453   89
    7    29 Łukasz         Miłosz                100.00 -  345: 358   50
    8    34 Dariusz        Powójski              100.00 +  408: 280  150
    9    28 Anna           Biegańska             100.00 +  431: 368  150
   10    21 Paweł          Opyc                  113.70 -  319: 482   64
   11    23 Dorota         Zielińska             113.73 -  322: 425   64
   12    30 Tomasz         Żbikowski             107.16 -  369: 427   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Waldemar Czerwoniec 120.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Adam           Janicki               100.00 +  392: 269  150
    2     9 Sławomir       Kordjalik             135.70 +  383: 374  186
    3     8 Karol          Wyrębkiewicz          136.24 -  319: 394   86
    4    16 Robert         Soszka                118.96 -  339: 433   69
    5    21 Małgorzata     Jóźwiak               101.18 +  392: 376  151
    6    14 Krzysztof      Bukowski              118.36 -  346: 368   68
    7    36 Jan            Lisiewski             102.22 +  396: 319  152
    8    14 Sławomir       Kucia                 128.05 -  257: 310   78
    9    25 Dorota         Maciejuk              106.31 -  352: 453   56
   10    39 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  347: 362   50
   11    39 Wiesław        Olewiński             103.26 +  338: 333  153
   12    35 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  436: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Michał Waszkiewicz 119.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Daniel         Janus                 100.00 +  396: 348  150
    2     7 Marek          Dudkiewicz            121.51 +  350: 326  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     322  /  2 161.00




	Filip Sosin 119.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maria          Jarosz                100.00 +  453: 350  150
    2    12 Andrzej        Szmidtke              112.29 +  377: 328  162
    3    16 Mariusz        Wrześniewski          139.48 -  416: 423   89
    4    12 Małgorzata     Sulejewska            112.50 +  434: 410  163
    5     7 Katarzyna      Kowalewska            114.58 +  362: 320  165
    6     6 Janusz         Kaczor                121.03 +  466: 408  171
    7     4 Marek          Charytoniuk           119.66 +  391: 304  170
    8     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.06 -  313: 493   93
    9     5 Marek          Dudkiewicz            121.51 +  363: 321  172
   10     4 Mariusz        Skrobosz              140.77 -  350: 454   91
   11     7 Andrzej        Oleksiak              130.21 +  436: 405  180
   12     5 Marcin         Kozyra                130.41 +  448:   1  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Marek Charytoniuk 119.66 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  414: 282  150
    2    24 Paweł          Stefaniak             111.37 +  360: 314  161
    3     9 Radosław       Konca                 130.26 -  339: 385   80
    4    14 Maciej         Perzyński             125.56 +  457: 360  176
    5    13 Kamil          Nawrocki              115.26 +  359: 322  165
    6     3 Marek          Rogalski              100.88 +  337: 280  151
    7     4 Filip          Sosin                 119.68 -  304: 391   70
    8     9 Jarosław       Puchalski             125.36 -  255: 325   75
    9    16 Justyna        Fugiel                135.69 +  364: 318  186
   10    13 Krzysztof      Mówka                 141.12 -  373: 386   91
   11    20 Andrzej        Gostomski             109.35 +  354: 345  159
   12    15 Sławomir       Kucia                 128.05 +  632: 334  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Robert Soszka 118.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Alicja         Kladamicza            100.00 +  479: 312  150
    2     4 Joanna         Juszczak              118.74 +  407: 330  169
    3     6 Janusz         Kaczor                121.03 -  327: 359   71
    4    16 Waldemar       Czerwoniec            120.36 +  433: 339  170
    5    10 Tomasz         Ruta                  100.00 -  317: 338   50
    6    16 Katarzyna      Kowalewska            114.58 -  341: 395   65
    7    26 Ireneusz       Kurzok                113.00 -  292: 360   63
    8    35 Kamil          Nawrocki              115.26 +  402: 364  165
    9    31 Adam           Paszek                100.00 +  431: 292  150
   10    23 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  350: 331  150
   11    15 Joanna         Juszczak              118.74 -  368: 391   69
   12    19 Kuba           Koisar                126.51 -  382: 427   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Irena Sołdan 118.82 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Iza            Kraj                  100.00 -  337: 418   50
    2    49 Adam           Kędzior               100.00 +  428: 273  150
    3    33 Jacek          Gasik                 100.00 -  331: 459   50
    4    42 Monika         Rubinstein            100.00 -  389: 417   50
    5    43 Sławomir       Zabawa                100.00 +  420: 294  150
    6    36 Witold         Gwóźdź                100.00 +  395: 329  150
    7    27 Piotr          Adamczyk              107.55 +  395: 283  158
    8    19 Tomasz         Ruta                  100.00 -  268: 424   50
    9    34 Jerzy          Tatarczuk             112.24 +  483: 339  162
   10    19 Paweł          Stefaniak             111.37 -  360: 415   61
   11    22 Tomasz         Zwoliński             139.23 -  364: 411   89
   12    29 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.59 -  380: 461   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Andrzej Kwiatkowski 118.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Monika         Krusiewicz            100.00 +  400:   1  150
    2    32 Tomasz         Żbikowski             107.16 +  447: 376  157
    3    13 Kamil          Nawrocki              115.26 -  367: 425   65
    4    15 Mariusz        Margalski             123.02 -  371: 397   73
    5    26 Maria          Jarosz                100.00 -  381: 389   50
    6    32 Michał         Szorc                 100.00 +  353: 336  150
    7    23 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  501: 264  150
    8    15 Grzegorz       Pukniel               107.98 +  453: 360  158
    9     8 Marcin         Kozyra                130.41 -  399: 400   80
   10    15 Mariola        Osajda-Matczak        114.13 +  382: 342  164
   11    11 Sławomir       Nosek                 121.61 -  394: 455   72
   12    16 Małgorzata     Sulejewska            112.50 -  300: 372   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Joanna Juszczak 118.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Joanna         Kubińska              100.00 +  399: 360  150
    2     4 Robert         Soszka                118.96 -  330: 407   69
    3    40 Monika         Rubinstein            100.00 +  322: 312  150
    4    21 Iza            Kraj                  100.00 -  368: 403   50
    5    25 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  362: 373   77
    6    44 Dariusz        Powójski              100.00 +  404: 379  150
    7    34 Wojciech       Gołęcki               101.07 +  406: 287  151
    8    26 Adam           Paszek                100.00 +  450: 352  150
    9    15 Andrzej        Gostomski             109.35 -  321: 331   59
   10    25 Joanna         Ostrowska             108.18 +  375: 333  158
   11    15 Robert         Soszka                118.96 +  391: 368  169
   12    13 Justyna        Fugiel                135.69 +  361: 331  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Piotr Rosół 118.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Robert         Kuszpit               100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Krzysztof Bukowski 118.36 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Adam           Kędzior               100.00 +  510: 274  150
    2     2 Robert         Kuszpit               100.00 +  458: 316  150
    3     1 Robert         Kamiński              124.02 -  359: 383   74
    4     8 Iwona          Kucia                 120.63 +  393: 338  171
    5     6 Mariusz        Margalski             123.02 -  350: 423   73
    6    14 Waldemar       Czerwoniec            120.36 +  368: 346  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     788  /  6 131.33




	Ewa Strzelczyk 118.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Beata          Lerska                100.00 +  412: 247  150
    2    28 Ryszard        Dębski                126.91 -  296: 360   77
    3    25 Wojciech       Jacyno                108.98 +  366: 306  159
    4    20 Marcin         Kozyra                130.41 -  332: 360   80
    5    27 Maciej         Perzyński             125.56 -  329: 444   76
    6    35 Jarosław       Sobczak               112.53 -  294: 408   63
    7    39 Tomasz         Żbikowski             107.16 -  287: 361   57
    8    49 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  429: 275  150
    9    47 Daniel         Janus                 100.00 -  355: 383   50
   10    47 Paweł          Szczekutek            100.00 -  366: 382   50
   11    45 Anna           Arana                 100.00 +  382: 264  150
   12    42 Daniel         Janus                 100.00 -  342: 439   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1112  / 12  92.67




	Roman Sulima 117.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Piotr          Marusa                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Zdzisław Szota 115.49 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Łukasz         Miłosz                100.00 -  321: 350   50
    2    54 Jarosław       Olek                  100.00 +  376: 374  150
    3    27 Krzysztof      Mówka                 141.12 +  514: 226  191
    4    17 Andrzej        Szmidtke              112.29 -  382: 436   62
    5    23 Marta          Szeliga-Frynia        103.81 -  337: 365   54
    6    34 Beata          Piotrowska            108.35 +  410: 315  158
    7    22 Jacek          Gasik                 100.00 +  471: 296  150
    8    16 Stanisław      Rydzik                138.17 -  373: 445   88
    9    21 Paweł          Stefaniak             111.37 -  327: 333   61
   10    29 Piotr          Adamczyk              107.55 -  321: 329   58
   11    35 Paweł          Frynia                114.64 +  451: 398  165
   12    28 Krzysztof      Leśniak               111.95 +  387: 363  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Kamil Nawrocki 115.26 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  376: 313  150
    2    16 Joanna         Ostrowska             108.18 +  324: 299  158
    3    13 Andrzej        Kwiatkowski           118.81 +  425: 367  169
    4     3 Mariusz        Skrobosz              140.77 -  343: 505   91
    5    13 Marek          Charytoniuk           119.66 -  322: 359   70
    6    21 Mariola        Osajda-Matczak        114.13 -  361: 453   64
    7    21 Małgorzata     Jóźwiak               101.18 -  265: 324   51
    8    35 Robert         Soszka                118.96 -  364: 402   69
    9    44 Jan            Lisiewski             102.22 -  368: 390   52
   10    45 Sławomir       Zabawa                100.00 +  447: 322  150
   11    37 Robert         Kuszpit               100.00 +  396: 285  150
   12    31 Mariola        Osajda-Matczak        114.13 -  338: 438   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Artur Koszel 114.68 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Jarosław       Olek                  100.00 +  363: 255  150
    2    20 Mariusz        Skrobosz              140.77 -  287: 498   91
    3    38 Mariola        Osajda-Matczak        114.13 +  390: 379  164
    4    22 Szymon         Fidziński             140.81 -  289: 357   91
    5    36 Marek          Dudkiewicz            121.51 -  380: 390   72
    6    38 Paweł          Frynia                114.64 +  369: 336  165
    7    28 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.59 -  383: 463   60
    8    30 Krzysztof      Jaworski              108.50 +  468: 356  159
    9    36 Krzysztof      Leśniak               111.95 +  379: 287  162
   10    16 Małgorzata     Sulejewska            112.50 +  341: 316  163
   11    18 Mariusz        Margalski             123.02 -  255: 513   73
   12    24 Weronika       Rudnicka              108.77 +  438: 293  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Paweł Frynia 114.64 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Adam           Paszek                100.00 -  355: 359   50
    2    41 Dorota         Maciejuk              106.31 +  360: 333  156
    3    21 Wiesław        Olewiński             103.26 -  348: 396   53
    4    49 Jan            Pawłowski             100.00 +  476: 274  150
    5    30 Stanisław      Rydzik                138.17 -  314: 331   88
    6    38 Artur          Koszel                114.68 -  336: 369   65
    7    43 Monika         Rubinstein            100.00 +  387: 287  150
    8    38 Piotr          Adamczyk              107.55 -  327: 418   58
    9    38 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  325: 388   50
   10    42 Dariusz        Powójski              100.00 +  598: 260  150
   11    35 Zdzisław       Szota                 115.49 -  398: 451   65
   12    39 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  295: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1085  / 12  90.42




	Katarzyna Kowalewska 114.58 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Jan            Pawłowski             100.00 +  395: 208  150
    2     8 Mariusz        Sylwestrzuk           109.78 -  317: 408   60
    3    24 Krzysztof      Leśniak               111.95 +  427: 374  162
    4    29 Dariusz        Nawrocki              106.36 +  353: 332  156
    5     7 Filip          Sosin                 119.68 -  320: 362   70
    6    16 Robert         Soszka                118.96 +  395: 341  169
    7    12 Marek          Rogalski              100.88 +  393: 358  151
    8     6 Marek          Dudkiewicz            121.51 -  346: 466   72
    9    11 Sławomir       Kucia                 128.05 -  276: 560   78
   10    20 Tomasz         Zwoliński             139.23 +  359: 356  189
   11    19 Tomasz         Ruta                  100.00 +  436: 309  150
   12    14 Paweł          Opyc                  113.70 -  332: 422   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Mariola Osajda-Matczak 114.13 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Dariusz        Powójski              100.00 +  378: 352  150
    2    14 Robert         Kamiński              124.02 -  365: 377   74
    3    38 Artur          Koszel                114.68 -  379: 390   65
    4    37 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  434: 365  150
    5    28 Beata          Piotrowska            108.35 +  358: 341  158
    6    21 Kamil          Nawrocki              115.26 +  453: 361  165
    7    14 Andrzej        Gostomski             109.35 -  291: 348   59
    8    22 Joanna         Ostrowska             108.18 -  296: 331   58
    9    35 Wojciech       Gołęcki               101.07 +  376: 297  151
   10    15 Andrzej        Kwiatkowski           118.81 -  342: 382   69
   11    25 Beata          Piotrowska            108.35 -  337: 382   58
   12    31 Kamil          Nawrocki              115.26 +  438: 338  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Krzysztof Sporczyk 113.86 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  356: 280  150
    2    22 Iza            Kraj                  100.00 -  370: 434   50
    3    43 Jan            Lisiewski             102.22 -  346: 352   52
    4    47 Beata          Lerska                100.00 +  285: 276  150
    5    35 Dorota         Zielińska             113.73 +  439: 421  164
    6    20 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  398: 432   86
    7    32 Adam           Paszek                100.00 -  290: 314   50
    8    43 Wojciech       Gołęcki               101.07 -  270: 317   51
    9    46 Adam           Janicki               100.00 +  347: 254  150
   10    32 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  309: 355   77
   11    41 Beata          Lerska                100.00 +  386: 293  150
   12    36 Joanna         Ostrowska             108.18 +  363: 257  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Dorota Zielińska 113.73 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Renata         Rosół                 100.00 +  400:   1  150
    2     1 Sławomir       Nosek                 121.61 -  371: 423   72
    3    31 Paweł          Opyc                  113.70 -  277: 347   64
    4    51 Andrzej        Szymański             100.00 +  435: 250  150
    5    35 Krzysztof      Sporczyk              113.86 -  421: 439   64
    6    37 Marta          Deptuła               100.00 -  308: 410   50
    7    40 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  366: 311  150
    8    37 Beata          Lerska                100.00 +  436: 316  150
    9    27 Piotr          Adamczyk              107.55 +  390: 345  158
   10    24 Tomasz         Ruta                  100.00 -  358: 398   50
   11    23 Iwona          Kucia                 120.63 +  425: 322  171
   12    18 Dorota         Maciejuk              106.31 +  392: 282  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Paweł Opyc 113.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Monika         Rubinstein            100.00 -  344: 355   50
    2    47 Anna           Czarnecka             100.00 +  342: 272  150
    3    31 Dorota         Zielińska             113.73 +  347: 277  164
    4    25 Daniel         Janus                 100.00 +  413: 295  150
    5    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.72 -  339: 352   62
    6    24 Tomasz         Zwoliński             139.23 +  396: 372  189
    7    17 Marek          Syczuk                125.17 +  412: 348  175
    8     8 Marcin         Kozyra                130.41 -  279: 399   80
    9    14 Krzysztof      Mówka                 141.12 -  356: 430   91
   10    21 Iwona          Kucia                 120.63 +  482: 319  171
   11    17 Paweł          Stefaniak             111.37 +  378: 327  161
   12    14 Katarzyna      Kowalewska            114.58 +  422: 332  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Ireneusz Kurzok 113.00 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    15 Jarosław       Sobczak               112.53 +  415: 383  163
    3     5 Szymon         Fidziński             140.81 +  309: 287  191
    4     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.24 -  328: 348   86
    5    18 Andrzej        Szmidtke              112.29 -  292: 318   62
    6    25 Wojciech       Jacyno                108.98 -  386: 395   59
    7    26 Robert         Soszka                118.96 +  360: 292  169
    8    23 Marek          Syczuk                125.17 -  232: 381   75
    9    33 Małgorzata     Jóźwiak               101.18 -  324: 385   51
   10    35 Wiesław        Olewiński             103.26 +  396: 310  153
   11    32 Dariusz        Nawrocki              106.36 -  293: 328   56
   12    38 Jan            Lisiewski             102.22 +  406: 308  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 11 110.64




	Rafał Wesołowski 112.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Tomasz         Ruta                  100.00 -  393: 408   50
    2    33 Beata          Piotrowska            108.35 +  322: 266  158
    3    22 Paweł          Jackowski             132.66 -  338: 349   83
    4    50 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  370: 303  150
    5    22 Krzysztof      Jaworski              108.50 +  374: 353  159
    6    19 Marek          Syczuk                125.17 -  272: 336   75
    7    30 Tomasz         Zwoliński             139.23 +  418: 397  189
    8    21 Justyna        Fugiel                135.69 -  302: 359   86
    9    26 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.59 +  426: 401  160
   10    22 Kuba           Koisar                126.51 -  315: 360   77
   11    28 Jolanta        Kosmowska             106.50 -  333: 396   57
   12    34 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  414: 368  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Jarosław Sobczak 112.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Anna           Ryźlak                100.00 +  443: 264  150
    2    15 Ireneusz       Kurzok                113.00 -  383: 415   63
    3    20 Robert         Kuszpit               100.00 +  416: 321  150
    4    13 Jerzy          Krzyżewski            102.56 -  348: 365   53
    5    24 Krzysztof      Mówka                 141.12 -  338: 383   91
    6    35 Ewa            Strzelczyk            118.32 +  408: 294  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     675  /  6 112.50




	Małgorzata Sulejewska 112.50 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  414: 342  150
    2    25 Kuba           Koisar                126.51 -  312: 348   77
    3    44 Piotr          Adamczyk              107.55 +  389: 353  158
    4    12 Filip          Sosin                 119.68 -  410: 434   70
    5    31 Anna           Biegańska             100.00 -  324: 401   50
    6    39 Łukasz         Miłosz                100.00 -  357: 363   50
    7    41 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  416: 271  150
    8    32 Wiesław        Olewiński             103.26 +  451: 311  153
    9    24 Jolanta        Kosmowska             106.50 +  529: 338  157
   10    16 Artur          Koszel                114.68 -  316: 341   65
   11    21 Janusz         Kaczor                121.03 +  429: 356  171
   12    16 Andrzej        Kwiatkowski           118.81 +  372: 300  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Andrzej Szmidtke 112.29 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  387: 251  150
    2    12 Filip          Sosin                 119.68 -  328: 377   70
    3    23 Marek          Dudkiewicz            121.51 +  378: 345  172
    4    17 Zdzisław       Szota                 115.49 +  436: 382  165
    5    18 Ireneusz       Kurzok                113.00 +  318: 292  163
    6     9 Robert         Kamiński              124.02 +  379: 367  174
    7     5 Radosław       Konca                 130.26 -  376: 401   80
    8     7 Sławomir       Nosek                 121.61 +  441: 380  172
    9     4 Mariusz        Wrześniewski          139.48 -  341: 425   89
   10    10 Maciej         Perzyński             125.56 -  367: 504   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 10 131.10




	Jerzy Tatarczuk 112.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Paweł          Szczekutek            100.00 +  367: 282  150
    2    19 Kazimierz.J    Merklejn              143.06 -  263: 425   93
    3    41 Maria          Jarosz                100.00 +  351: 315  150
    4    28 Mariusz        Sylwestrzuk           109.78 -  280: 384   60
    5    39 Andrzej        Oleksiak              130.21 -  306: 393   80
    6    48 Eugeniusz      Wróblewski            110.49 +  369: 338  160
    7    35 Wiesław        Olewiński             103.26 +  353: 273  153
    8    27 Krzysztof      Mówka                 141.12 -  321: 486   91
    9    34 Irena          Sołdan                118.82 -  339: 483   69
   10    37 Grzegorz       Pukniel               107.98 -  381: 411   58
   11    43 Paweł          Szczekutek            100.00 +  454: 289  150
   12    37 Łukasz         Miłosz                100.00 -  453: 459   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Krzysztof Leśniak 111.95 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Michał         Szorc                 100.00 -  334: 438   50
    2    50 Grzegorz       Wełna                 100.00 +  464: 155  150
    3    24 Katarzyna      Kowalewska            114.58 -  374: 427   65
    4    33 Krzysztof      Mówka                 141.12 -  406: 410   91
    5    42 Wojciech       Jacyno                108.98 -  350: 424   59
    6    49 Beata          Lerska                100.00 -  365: 464   50
    7    50 Jan            Pawłowski             100.00 +  442: 349  150
    8    44 Sławomir       Zabawa                100.00 +  538: 278  150
    9    36 Artur          Koszel                114.68 -  287: 379   65
   10    41 Anna           Biegańska             100.00 +  440: 379  150
   11    34 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  424: 307  150
   12    28 Zdzisław       Szota                 115.49 -  363: 387   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Maciej Kutera 111.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Andrzej        Szymański             100.00 +  433: 149  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 111.72 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  381: 334  150
    2    13 Marcin         Kozyra                130.41 -  337: 366   80
    3    17 Krzysztof      Jaworski              108.50 +  429: 382  159
    4    27 Stanisław      Rydzik                138.17 +  411: 373  188
    5    16 Paweł          Opyc                  113.70 +  352: 339  164
    6     5 Sławomir       Nosek                 121.61 +  408: 360  172
    7     3 Szymon         Fidziński             140.81 -  319: 395   91
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          139.48 -  275: 429   89
    9    13 Kuba           Koisar                126.51 +  506: 363  177
   10     8 Robert         Kamiński              124.02 +  443: 365  174
   11     9 Stanisław      Rydzik                138.17 -  273: 488   88
   12    12 Mariusz        Margalski             123.02 -  335: 400   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Paweł Stefaniak 111.37 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    24 Marek          Charytoniuk           119.66 -  314: 360   70
    3    34 Grzegorz       Gardynik              108.10 +  350: 272  158
    4    26 Paweł          Jackowski             132.66 -  343: 406   83
    5    34 Justyna        Fugiel                135.69 -  406: 416   86
    6    46 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  404: 347  150
    7    37 Krzysztof      Jaworski              108.50 -  321: 371   59
    8    41 Weronika       Rudnicka              108.77 +  434: 395  159
    9    21 Zdzisław       Szota                 115.49 +  333: 327  165
   10    19 Irena          Sołdan                118.82 +  415: 360  169
   11    17 Paweł          Opyc                  113.70 -  327: 378   64
   12    22 Jolanta        Kosmowska             106.50 +  401: 312  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 11 120.00




	Eugeniusz Wróblewski 110.49 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  362: 413   50
    2    39 Witold         Gwóźdź                100.00 +  394: 295  150
    3    35 Stanisław      Rydzik                138.17 -  334: 346   88
    4    44 Paweł          Szczekutek            100.00 +  356: 266  150
    5    20 Sławomir       Kucia                 128.05 -  309: 464   78
    6    48 Jerzy          Tatarczuk             112.24 -  338: 369   62
    7    46 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  373: 348  150
    8    29 Tomasz         Zwoliński             139.23 -  353: 362   89
    9    42 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  363: 335  150
   10    38 Jan            Lisiewski             102.22 -  321: 395   52
   11    40 Anna           Biegańska             100.00 -  308: 441   50
   12    43 Beata          Lerska                100.00 +  425: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Mariusz Sylwestrzuk 109.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Grzegorz       Wełna                 100.00 +  471: 272  150
    2     8 Katarzyna      Kowalewska            114.58 +  408: 317  165
    3     7 Iwona          Kucia                 120.63 -  261: 362   71
    4    28 Jerzy          Tatarczuk             112.24 +  384: 280  162
    5    19 Wojciech       Gołęcki               101.07 +  506: 280  151
    6     8 Jerzy          Krzyżewski            102.56 +  387: 360  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     852  /  6 142.00




	Agnieszka Jaśkiewicz 109.59 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Sławomir       Zabawa                100.00 +  463: 304  150
    2    10 Marek          Syczuk                125.17 +  402: 401  175
    3    10 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  309: 356   50
    4    23 Wojciech       Gołęcki               101.07 -  301: 347   51
    5    37 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  370: 393   50
    6    40 Dorota         Maciejuk              106.31 +  427: 359  156
    7    28 Artur          Koszel                114.68 +  463: 383  165
    8    18 Maria          Jarosz                100.00 -  310: 466   50
    9    26 Rafał          Wesołowski            112.68 -  401: 426   63
   10    30 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  332: 338   50
   11    36 Iza            Kraj                  100.00 +  383: 347  150
   12    29 Irena          Sołdan                118.82 +  461: 380  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Andrzej Gostomski 109.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  375: 220  150
    2    17 Michał         Szorc                 100.00 +  460: 335  150
    3    14 Dariusz        Nawrocki              106.36 +  324: 277  156
    4     7 Ryszard        Dębski                126.91 -  292: 422   77
    5    15 Paweł          Jackowski             132.66 -  397: 411   83
    6    30 Jan            Lisiewski             102.22 +  351: 305  152
    7    14 Mariola        Osajda-Matczak        114.13 +  348: 291  164
    8    10 Robert         Kamiński              124.02 -  306: 488   74
    9    15 Joanna         Juszczak              118.74 +  331: 321  169
   10    14 Marek          Syczuk                125.17 -  265: 410   75
   11    20 Marek          Charytoniuk           119.66 -  345: 354   70
   12    26 Jerzy          Krzyżewski            102.56 +  391: 296  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Wojciech Jacyno 108.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  399: 277  150
    2     5 Szymon         Fidziński             140.81 -  394: 413   91
    3    25 Ewa            Strzelczyk            118.32 -  306: 366   68
    4    41 Piotr          Adamczyk              107.55 +  348: 286  158
    5    42 Krzysztof      Leśniak               111.95 +  424: 350  162
    6    25 Ireneusz       Kurzok                113.00 +  395: 386  163
    7    18 Dariusz        Nawrocki              106.36 -  354: 395   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     848  /  7 121.14




	Weronika Rudnicka 108.77 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.06 -  372: 434   93
    2    38 Krzysztof      Mówka                 141.12 -  329: 492   91
    3    50 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  377: 342  150
    4    46 Beata          Piotrowska            108.35 -  316: 476   58
    5    47 Jarosław       Olek                  100.00 +  367: 266  150
    6    47 Piotr          Adamczyk              107.55 -  235: 476   58
    7    42 Joanna         Kubińska              100.00 +  324: 291  150
    8    41 Paweł          Stefaniak             111.37 -  395: 434   61
    9    41 Robert         Kuszpit               100.00 +  393: 383  150
   10    31 Iza            Kraj                  100.00 +  380: 297  150
   11    29 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  387: 371  150
   12    24 Artur          Koszel                114.68 -  293: 438   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Krzysztof Jaworski 108.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 141.12 +  454: 297  191
    2    11 Jarosław       Puchalski             125.36 -  409: 414   75
    3    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.72 -  382: 429   62
    4    30 Tomasz         Zwoliński             139.23 +  365: 342  189
    5    22 Rafał          Wesołowski            112.68 -  353: 374   63
    6    33 Iwona          Rutkowska             107.21 -  296: 304   57
    7    37 Paweł          Stefaniak             111.37 +  371: 321  161
    8    30 Artur          Koszel                114.68 -  356: 468   65
    9    37 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  229: 439   50
   10    44 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  355: 369   50
   11    44 Wojciech       Gołęcki               101.07 +  333: 298  151
   12    40 Iza            Kraj                  100.00 -  334: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Edward Stefaniak 108.40 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Szymon         Fidziński             140.81 -  302: 476   91
    2    36 Wiesław        Olewiński             103.26 -  338: 426   53
    3    53 Beata          Piotrowska            108.35 -  337: 357   58
    4    55 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  363: 334  150
    5    52 Paweł          Szczekutek            100.00 +  442: 303  150
    6    43 Anna           Arana                 100.00 +  418: 281  150
    7    31 Anna           Biegańska             100.00 +  395: 273  150
    8    25 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  381: 315  150
    9    20 Janusz         Kaczor                121.03 +  366: 304  171
   10     9 Marek          Dudkiewicz            121.51 -  377: 464   72
   11    16 Justyna        Fugiel                135.69 -  323: 392   86
   12    20 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  329: 362   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Beata Piotrowska 108.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              140.77 -  304: 423   91
    2    33 Rafał          Wesołowski            112.68 -  266: 322   63
    3    53 Edward         Stefaniak             108.40 +  357: 337  158
    4    46 Weronika       Rudnicka              108.77 +  476: 316  159
    5    28 Mariola        Osajda-Matczak        114.13 -  341: 358   64
    6    34 Zdzisław       Szota                 115.49 -  315: 410   65
    7    49 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  427: 282  150
    8    42 Jan            Lisiewski             102.22 +  367: 312  152
    9    23 Iza            Kraj                  100.00 +  425: 245  150
   10    17 Marek          Rogalski              100.88 -  363: 452   51
   11    25 Mariola        Osajda-Matczak        114.13 +  382: 337  164
   12    21 Maria          Jarosz                100.00 +  438: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Joanna Ostrowska 108.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          139.48 +  441: 375  189
    2    16 Kamil          Nawrocki              115.26 -  299: 324   65
    3    39 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  374: 388   50
    4    38 Witold         Gwóźdź                100.00 +  344: 309  150
    5    40 Dariusz        Nawrocki              106.36 -  315: 377   56
    6    45 Monika         Rubinstein            100.00 +  338: 332  150
    7    25 Iza            Kraj                  100.00 +  361: 297  150
    8    22 Mariola        Osajda-Matczak        114.13 +  331: 296  164
    9    18 Marek          Syczuk                125.17 -  325: 463   75
   10    25 Joanna         Juszczak              118.74 -  333: 375   69
   11    30 Piotr          Adamczyk              107.55 -  327: 362   58
   12    36 Krzysztof      Sporczyk              113.86 -  257: 363   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Grzegorz Gardynik 108.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             139.23 -  391: 405   89
    2    35 Anna           Arana                 100.00 +  372: 271  150
    3    34 Paweł          Stefaniak             111.37 -  272: 350   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  3 100.00




	Grzegorz Pukniel 107.98 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 138.70 -  352: 485   89
    2    42 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  342: 308  150
    3    30 Michał         Szorc                 100.00 +  388: 314  150
    4    18 Wiesław        Olewiński             103.26 +  351: 293  153
    5    17 Szymon         Fidziński             140.81 -  450: 503   91
    6    23 Anna           Biegańska             100.00 +  331: 278  150
    7     9 Sławomir       Nosek                 121.61 -  343: 416   72
    8    15 Andrzej        Kwiatkowski           118.81 -  360: 453   69
    9    22 Marek          Rogalski              100.88 -  273: 379   51
   10    37 Jerzy          Tatarczuk             112.24 +  411: 381  162
   11    27 Michał         Szorc                 100.00 +  369: 337  150
   12    23 Tomasz         Ruta                  100.00 +  418: 413  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Piotr Adamczyk 107.55 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                138.17 +  333: 270  188
    2    27 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  258: 316   50
    3    44 Małgorzata     Sulejewska            112.50 -  353: 389   63
    4    41 Wojciech       Jacyno                108.98 -  286: 348   59
    5    48 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  378: 273  150
    6    47 Weronika       Rudnicka              108.77 +  476: 235  159
    7    27 Irena          Sołdan                118.82 -  283: 395   69
    8    38 Paweł          Frynia                114.64 +  418: 327  165
    9    27 Dorota         Zielińska             113.73 -  345: 390   64
   10    29 Zdzisław       Szota                 115.49 +  329: 321  165
   11    30 Joanna         Ostrowska             108.18 +  362: 327  158
   12    25 Iwona          Rutkowska             107.21 +  377: 308  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Iwona Rutkowska 107.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karol          Wyrębkiewicz          136.24 -  281: 416   86
    2    44 Maria          Jarosz                100.00 -  308: 377   50
    3    48 Marta          Szeliga-Frynia        103.81 -  325: 362   54
    4    59 Grzegorz       Wełna                 100.00 +  404: 183  150
    5    54 Jan            Pawłowski             100.00 +  433: 282  150
    6    33 Krzysztof      Jaworski              108.50 +  304: 296  159
    7    33 Kuba           Koisar                126.51 -  293: 423   77
    8    39 Robert         Kuszpit               100.00 +  382: 295  150
    9    29 Tomasz         Zwoliński             139.23 -  322: 436   89
   10    33 Joanna         Kubińska              100.00 +  393: 271  150
   11    31 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  362: 354  150
   12    25 Piotr          Adamczyk              107.55 -  308: 377   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Tomasz Żbikowski 107.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  407: 466   86
    2    32 Andrzej        Kwiatkowski           118.81 -  376: 447   69
    3    46 Witold         Gwóźdź                100.00 -  324: 396   50
    4    52 Maria          Jarosz                100.00 -  306: 367   50
    5    56 Anna           Czarnecka             100.00 +  419: 287  150
    6    51 Jarosław       Olek                  100.00 +  397: 301  150
    7    39 Ewa            Strzelczyk            118.32 +  361: 287  168
    8    36 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  399: 187  150
    9    32 Łukasz         Miłosz                100.00 +  350: 315  150
   10    28 Janusz         Kaczor                121.03 -  376: 469   71
   11    24 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  329: 388   77
   12    30 Iwona          Kucia                 120.63 +  427: 369  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Jolanta Kosmowska 106.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Justyna        Fugiel                135.69 +  370: 278  186
    2    18 Maciej         Perzyński             125.56 +  352: 344  176
    3    11 Kazimierz.J    Merklejn              143.06 +  407: 393  193
    4     2 Kamil          Górka                 138.70 -  344: 373   89
    5    12 Marek          Syczuk                125.17 +  372: 350  175
    6    10 Marcin         Kozyra                130.41 -  359: 541   80
    7    13 Robert         Kamiński              124.02 -  369: 455   74
    8    28 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  280: 345   77
    9    24 Małgorzata     Sulejewska            112.50 -  338: 529   63
   10    36 Adam           Paszek                100.00 +  385: 241  150
   11    28 Rafał          Wesołowski            112.68 +  396: 333  163
   12    22 Paweł          Stefaniak             111.37 -  312: 401   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Dariusz Nawrocki 106.36 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Jackowski             132.66 +  316: 311  183
    2    31 Andrzej        Oleksiak              130.21 +  377: 343  180
    3    14 Andrzej        Gostomski             109.35 -  277: 324   59
    4    29 Katarzyna      Kowalewska            114.58 -  332: 353   65
    5    40 Joanna         Ostrowska             108.18 +  377: 315  158
    6    29 Jacek          Gasik                 100.00 +  398: 297  150
    7    18 Wojciech       Jacyno                108.98 +  395: 354  159
    8    12 Kamil          Górka                 138.70 -  283: 470   89
    9    19 Stanisław      Rydzik                138.17 -  368: 397   88
   10    26 Małgorzata     Jóźwiak               101.18 -  272: 430   51
   11    32 Ireneusz       Kurzok                113.00 +  328: 293  163
   12    27 Janusz         Kaczor                121.03 +  377: 355  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Dorota Maciejuk 106.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marcin         Kozyra                130.41 -  284: 452   80
    2    41 Paweł          Frynia                114.64 -  333: 360   65
    3    56 Anna           Ryźlak                100.00 +  476: 225  150
    4    43 Anna           Arana                 100.00 -  271: 365   50
    5    50 Adam           Janicki               100.00 +  342: 275  150
    6    40 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.59 -  359: 427   60
    7    48 Adam           Kędzior               100.00 +  565: 194  150
    8    31 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  418: 270  150
    9    25 Waldemar       Czerwoniec            120.36 +  453: 352  170
   10    18 Maria          Jarosz                100.00 +  350: 339  150
   11    13 Jarosław       Puchalski             125.36 -  334: 381   75
   12    18 Dorota         Zielińska             113.73 -  282: 392   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Marta Szeliga-Frynia 103.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Radosław       Konca                 130.26 -  392: 474   80
    2    34 Sławomir       Zabawa                100.00 -  314: 354   50
    3    48 Iwona          Rutkowska             107.21 +  362: 325  157
    4    48 Jarosław       Olek                  100.00 +  355: 309  150
    5    23 Zdzisław       Szota                 115.49 +  365: 337  165
    6    22 Justyna        Fugiel                135.69 -  280: 347   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  6 114.67




	Roman Figiel 103.31 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Oleksiak              130.21 -    1: 400   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      80  /  1  80.00




	Wiesław Olewiński 103.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Kucia                 128.05 -  387: 396   78
    2    36 Edward         Stefaniak             108.40 +  426: 338  158
    3    21 Paweł          Frynia                114.64 +  396: 348  165
    4    18 Grzegorz       Pukniel               107.98 -  293: 351   58
    5    33 Monika         Rubinstein            100.00 +  339: 300  150
    6    31 Małgorzata     Jóźwiak               101.18 -  338: 357   51
    7    35 Jerzy          Tatarczuk             112.24 -  273: 353   62
    8    32 Małgorzata     Sulejewska            112.50 -  311: 451   63
    9    45 Paweł          Szczekutek            100.00 +  459: 321  150
   10    35 Ireneusz       Kurzok                113.00 -  310: 396   63
   11    39 Waldemar       Czerwoniec            120.36 -  333: 338   70
   12    41 Robert         Kuszpit               100.00 +  462: 391  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Jerzy Krzyżewski 102.56 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ryszard        Dębski                126.91 -  316: 330   77
    2    56 Beata          Lerska                100.00 +  407: 333  150
    3    45 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  392: 211  150
    4    13 Jarosław       Sobczak               112.53 +  365: 348  163
    5    11 Iza            Kraj                  100.00 +  385: 340  150
    6     8 Mariusz        Sylwestrzuk           109.78 -  360: 387   60
    7     8 Mariusz        Wrześniewski          139.48 -  271: 485   89
    8    20 Małgorzata     Jóźwiak               101.18 +  329: 288  151
    9    17 Andrzej        Oleksiak              130.21 -  246: 552   80
   10    27 Justyna        Fugiel                135.69 -  306: 382   86
   11    33 Jan            Lisiewski             102.22 +  352: 326  152
   12    26 Andrzej        Gostomski             109.35 -  296: 391   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Jan Lisiewski 102.22 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Pietuchowski          126.90 +  325: 309  177
    2    30 Tomasz         Zwoliński             139.23 -  276: 408   89
    3    43 Krzysztof      Sporczyk              113.86 +  352: 346  164
    4    31 Tomasz         Ruta                  100.00 -  283: 349   50
    5    41 Daniel         Janus                 100.00 +  370: 368  150
    6    30 Andrzej        Gostomski             109.35 -  305: 351   59
    7    36 Waldemar       Czerwoniec            120.36 -  319: 396   70
    8    42 Beata          Piotrowska            108.35 -  312: 367   58
    9    44 Kamil          Nawrocki              115.26 +  390: 368  165
   10    38 Eugeniusz      Wróblewski            110.49 +  395: 321  160
   11    33 Jerzy          Krzyżewski            102.56 -  326: 352   53
   12    38 Ireneusz       Kurzok                113.00 -  308: 406   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Małgorzata Jóźwiak 101.18 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kuba           Koisar                126.51 -  345: 353   77
    2    46 Justyna        Fugiel                135.69 -  360: 439   86
    3    49 Marta          Deptuła               100.00 +  504: 360  150
    4    32 Robert         Kuszpit               100.00 +  422: 405  150
    5    21 Waldemar       Czerwoniec            120.36 -  376: 392   70
    6    31 Wiesław        Olewiński             103.26 +  357: 338  153
    7    21 Kamil          Nawrocki              115.26 +  324: 265  165
    8    20 Jerzy          Krzyżewski            102.56 -  288: 329   53
    9    33 Ireneusz       Kurzok                113.00 +  385: 324  163
   10    26 Dariusz        Nawrocki              106.36 +  430: 272  156
   11    14 Kuba           Koisar                126.51 +  372: 368  177
   12    11 Marek          Syczuk                125.17 -  316: 391   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Wojciech Gołęcki 101.07 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Perzyński             125.56 -  333: 436   76
    2    52 Adam           Janicki               100.00 +  363: 335  150
    3    29 Sławomir       Kucia                 128.05 +  343: 323  178
    4    23 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.59 +  347: 301  160
    5    19 Mariusz        Sylwestrzuk           109.78 -  280: 506   60
    6    28 Andrzej        Oleksiak              130.21 -  289: 348   80
    7    34 Joanna         Juszczak              118.74 -  287: 406   69
    8    43 Krzysztof      Sporczyk              113.86 +  317: 270  164
    9    35 Mariola        Osajda-Matczak        114.13 -  297: 376   64
   10    40 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  231: 469   50
   11    44 Krzysztof      Jaworski              108.50 -  298: 333   59
   12    46 Adam           Kędzior               100.00 +  333: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Marek Rogalski 100.88 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jarosław       Puchalski             125.36 -  331: 387   75
    2    53 Anna           Ryźlak                100.00 +  516: 259  150
    3    18 Piotr          Marusa                100.00 +  400:   0    0
    4    11 Justyna        Fugiel                135.69 +  408: 380  186
    5     8 Iwona          Kucia                 120.63 +  477: 351  171
    6     3 Marek          Charytoniuk           119.66 -  280: 337   70
    7    12 Katarzyna      Kowalewska            114.58 -  358: 393   65
    8    17 Andrzej        Oleksiak              130.21 -  353: 464   80
    9    22 Grzegorz       Pukniel               107.98 +  379: 273  158
   10    17 Beata          Piotrowska            108.35 +  452: 363  158
   11    12 Robert         Kamiński              124.02 +  407: 293  174
   12     9 Maciej         Perzyński             125.56 +  392: 333  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 11 133.00




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Syczuk                125.17 -  303: 389   75
    2    35 Grzegorz       Gardynik              108.10 -  271: 372   58
    3    52 Dariusz        Powójski              100.00 +  366: 313  150
    4    43 Dorota         Maciejuk              106.31 +  365: 271  156
    5    38 Tomasz         Zwoliński             139.23 -  372: 397   89
    6    43 Edward         Stefaniak             108.40 -  281: 418   58
    7    47 Michał         Szorc                 100.00 -  351: 405   50
    8    50 Adam           Janicki               100.00 -  288: 304   50
    9    50 Adam           Kędzior               100.00 +  380: 267  150
   10    43 Robert         Kuszpit               100.00 -  376: 393   50
   11    45 Ewa            Strzelczyk            118.32 -  264: 382   68
   12    48 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  407: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 12  92.00




	Dominik Berliński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Robert         Kamiński              124.02 -  245: 452   74
    2    57 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  194: 384   50
    3    57 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  288: 314   50
    4    58 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  127: 454   50
    5    59 Adam           Kędzior               100.00 -  258: 393   50
    6    59 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  402: 219  150
    7    51 Paweł          Szczekutek            100.00 -  185: 367   50
    8    52 Anna           Ryźlak                100.00 +  400:   0    0
    9    51 Sławomir       Zabawa                100.00 -  254: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     524  /  8  65.50




	Anna Biegańska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariusz        Margalski             123.02 +  414: 320  173
    2    26 Łukasz         Miłosz                100.00 -  286: 485   50
    3    26 Marek          Syczuk                125.17 -  313: 416   75
    4    35 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  372: 330  150
    5    31 Małgorzata     Sulejewska            112.50 +  401: 324  163
    6    23 Grzegorz       Pukniel               107.98 -  278: 331   58
    7    31 Edward         Stefaniak             108.40 -  273: 395   58
    8    40 Michał         Szorc                 100.00 +  426: 358  150
    9    28 Iwona          Kucia                 120.63 -  368: 431   71
   10    41 Krzysztof      Leśniak               111.95 -  379: 440   62
   11    40 Eugeniusz      Wróblewski            110.49 +  441: 308  160
   12    32 Michał         Szorc                 100.00 -  376: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sławomir       Nosek                 121.61 -  278: 535   72
    2    47 Paweł          Opyc                  113.70 -  272: 342   64
    3    54 Jarosław       Olek                  100.00 -  282: 296   50
    4    56 Dariusz        Powójski              100.00 -  250: 336   50
    5    56 Tomasz         Żbikowski             107.16 -  287: 419   57
    6    58 Anna           Ryźlak                100.00 +  410: 238  150
    7    52 Andrzej        Szymański             100.00 =    1:   1  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     543  /  7  77.57




	Marta Deptuła 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Dudkiewicz            121.51 -  298: 473   72
    2    37 Mariusz        Wrześniewski          139.48 -  283: 520   89
    3    49 Małgorzata     Jóźwiak               101.18 -  360: 504   51
    4    57 Anna           Ryźlak                100.00 +  370: 312  150
    5    44 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  404: 370  150
    6    37 Dorota         Zielińska             113.73 +  410: 308  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     676  /  6 112.67




	Jacek Gasik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Janusz         Kaczor                121.03 -  296: 329   71
    2    40 Joanna         Kubińska              100.00 +  374: 323  150
    3    33 Irena          Sołdan                118.82 +  459: 331  169
    4     9 Mariusz        Wrześniewski          139.48 -  386: 430   89
    5    32 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  336: 254  150
    6    29 Dariusz        Nawrocki              106.36 -  297: 398   56
    7    22 Zdzisław       Szota                 115.49 -  296: 471   65
    8    33 Iza            Kraj                  100.00 -  348: 512   50
    9    43 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  312: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  /  9  94.44




	Witold Gwóźdź 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Iwona          Kucia                 120.63 -  297: 421   71
    2    39 Eugeniusz      Wróblewski            110.49 -  295: 394   60
    3    46 Tomasz         Żbikowski             107.16 +  396: 324  157
    4    38 Joanna         Ostrowska             108.18 -  309: 344   58
    5    45 Joanna         Kubińska              100.00 +  432: 319  150
    6    36 Irena          Sołdan                118.82 -  329: 395   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     565  /  6  94.17




	Adam Janicki 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Waldemar       Czerwoniec            120.36 -  269: 392   70
    2    52 Wojciech       Gołęcki               101.07 -  335: 363   51
    3    58 Grzegorz       Wełna                 100.00 +  349: 252  150
    4    40 Sławomir       Kucia                 128.05 -  248: 532   78
    5    50 Dorota         Maciejuk              106.31 -  275: 342   56
    6    53 Robert         Kuszpit               100.00 -  265: 443   50
    7    53 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  273: 231  150
    8    50 Anna           Arana                 100.00 +  304: 288  150
    9    46 Krzysztof      Sporczyk              113.86 -  254: 347   64
   10    48 Beata          Lerska                100.00 -  342: 411   50
   11    50 PAUZA
   12    47 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  274: 285   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  / 11  83.55




	Daniel Janus 100.00 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Michał         Waszkiewicz           119.82 -  348: 396   70
    2    45 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  403: 341  150
    3    36 Sławomir       Zabawa                100.00 +  407: 317  150
    4    25 Paweł          Opyc                  113.70 -  295: 413   64
    5    41 Jan            Lisiewski             102.22 -  368: 370   52
    6    42 Adam           Paszek                100.00 -  341: 371   50
    7    44 Beata          Lerska                100.00 -  311: 414   50
    8    46 Paweł          Szczekutek            100.00 -  292: 310   50
    9    47 Ewa            Strzelczyk            118.32 +  383: 355  168
   10    46 Jan            Pawłowski             100.00 +  408: 253  150
   11    38 Joanna         Kubińska              100.00 -  307: 367   50
   12    42 Ewa            Strzelczyk            118.32 +  439: 342  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Filip          Sosin                 119.68 -  350: 453   70
    2    44 Iwona          Rutkowska             107.21 +  377: 308  157
    3    41 Jerzy          Tatarczuk             112.24 -  315: 351   62
    4    52 Tomasz         Żbikowski             107.16 +  367: 306  157
    5    26 Andrzej        Kwiatkowski           118.81 +  389: 381  169
    6    18 Iza            Kraj                  100.00 +  389: 376  150
    7    16 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  318: 374   86
    8    18 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.59 +  466: 310  160
    9    10 Sławomir       Nosek                 121.61 -  295: 444   72
   10    18 Dorota         Maciejuk              106.31 -  339: 350   56
   11    26 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  420: 258  150
   12    21 Beata          Piotrowska            108.35 -  320: 438   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    54 Alicja         Kladamicza            100.00 -  165: 345   50
    5    58 Grzegorz       Wełna                 100.00 -  178: 298   50
    6    59 Dominik        Berliński             100.00 -  219: 402   50
    7    53 Adam           Janicki               100.00 -  231: 273   50
    8    51 Jan            Pawłowski             100.00 -  176: 444   50
    9    52 PAUZA
   10    50 Adam           Kędzior               100.00 -  210: 339   50
   11    49 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  156: 436   50
   12    49 Dariusz        Powójski              100.00 -  238: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  8  50.00




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marek          Charytoniuk           119.66 -  282: 414   70
    2    42 Grzegorz       Pukniel               107.98 -  308: 342   58
    3    47 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  265: 432   50
    4    55 Edward         Stefaniak             108.40 -  334: 363   58
    5    57 Anna           Ryźlak                100.00 +  365: 241  150
    6    56 Grzegorz       Wełna                 100.00 +  452: 251  150
    7    40 Dorota         Zielińska             113.73 -  311: 366   64
    8    48 Adam           Kędzior               100.00 +  361: 312  150
    9    42 Eugeniusz      Wróblewski            110.49 -  335: 363   60
   10    49 Monika         Rubinstein            100.00 -  291: 365   50
   11    46 Monika         Rubinstein            100.00 -  311: 337   50
   12    48 Anna           Arana                 100.00 -  311: 407   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  / 12  80.00




	Alicja Kladamicza 100.00 Chorzów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Robert         Soszka                118.96 -  312: 479   69
    2    58 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  283: 301   50
    3    59 Jan            Pawłowski             100.00 -  275: 345   50
    4    54 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  345: 165  150
    5    49 Michał         Szorc                 100.00 -  264: 387   50
    6    52 Joanna         Kubińska              100.00 -  274: 431   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     419  /  6  69.83




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Irena          Sołdan                118.82 +  418: 337  169
    2    22 Krzysztof      Sporczyk              113.86 +  434: 370  164
    3    12 Kuba           Koisar                126.51 -  341: 391   77
    4    21 Joanna         Juszczak              118.74 +  403: 368  169
    5    11 Jerzy          Krzyżewski            102.56 -  340: 385   53
    6    18 Maria          Jarosz                100.00 -  376: 389   50
    7    25 Joanna         Ostrowska             108.18 -  297: 361   58
    8    33 Jacek          Gasik                 100.00 +  512: 348  150
    9    23 Beata          Piotrowska            108.35 -  245: 425   58
   10    31 Weronika       Rudnicka              108.77 -  297: 380   59
   11    36 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.59 -  347: 383   60
   12    40 Krzysztof      Jaworski              108.50 +  355: 334  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Monika Krusiewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Andrzej        Kwiatkowski           118.81 -    1: 400   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      69  /  1  69.00




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Joanna         Juszczak              118.74 -  360: 399   69
    2    40 Jacek          Gasik                 100.00 -  323: 374   50
    3    51 Beata          Lerska                100.00 -  324: 345   50
    4    53 Adam           Kędzior               100.00 +  449: 273  150
    5    45 Witold         Gwóźdź                100.00 -  319: 432   50
    6    52 Alicja         Kladamicza            100.00 +  431: 274  150
    7    42 Weronika       Rudnicka              108.77 -  291: 324   59
    8    45 Monika         Rubinstein            100.00 +  396: 339  150
    9    39 Dariusz        Powójski              100.00 +  406: 282  150
   10    33 Iwona          Rutkowska             107.21 -  271: 393   57
   11    38 Daniel         Janus                 100.00 +  367: 307  150
   12    33 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  331: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 12  94.58




	Robert Kuszpit 100.00 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Piotr          Rosół                 118.74 +  400:   1  169
    2     2 Krzysztof      Bukowski              118.36 -  316: 458   68
    3    20 Jarosław       Sobczak               112.53 -  321: 416   63
    4    32 Małgorzata     Jóźwiak               101.18 -  405: 422   51
    5    46 Dariusz        Powójski              100.00 -  248: 364   50
    6    53 Adam           Janicki               100.00 +  443: 265  150
    7    45 Sławomir       Zabawa                100.00 +  406: 305  150
    8    39 Iwona          Rutkowska             107.21 -  295: 382   57
    9    41 Weronika       Rudnicka              108.77 -  383: 393   59
   10    43 Anna           Arana                 100.00 +  393: 376  150
   11    37 Kamil          Nawrocki              115.26 -  285: 396   65
   12    41 Wiesław        Olewiński             103.26 -  391: 462   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1085  / 12  90.42




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krzysztof      Bukowski              118.36 -  274: 510   68
    2    49 Irena          Sołdan                118.82 -  273: 428   69
    3    55 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  339: 389   50
    4    53 Joanna         Kubińska              100.00 -  273: 449   50
    5    59 Dominik        Berliński             100.00 +  393: 258  150
    6    57 Andrzej        Szymański             100.00 +  300: 280  150
    7    48 Dorota         Maciejuk              106.31 -  194: 565   56
    8    48 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  312: 361   50
    9    50 Anna           Arana                 100.00 -  267: 380   50
   10    50 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  339: 210  150
   11    48 Jan            Pawłowski             100.00 +  377: 273  150
   12    46 Wojciech       Gołęcki               101.07 -  298: 333   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1044  / 12  87.00




	Beata Lerska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Ewa            Strzelczyk            118.32 -  247: 412   68
    2    56 Jerzy          Krzyżewski            102.56 -  333: 407   53
    3    51 Joanna         Kubińska              100.00 +  345: 324  150
    4    47 Krzysztof      Sporczyk              113.86 -  276: 285   64
    5    51 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  325: 472   50
    6    49 Krzysztof      Leśniak               111.95 +  464: 365  162
    7    44 Daniel         Janus                 100.00 +  414: 311  150
    8    37 Dorota         Zielińska             113.73 -  316: 436   64
    9    40 Michał         Szorc                 100.00 -  307: 379   50
   10    48 Adam           Janicki               100.00 +  411: 342  150
   11    41 Krzysztof      Sporczyk              113.86 -  293: 386   64
   12    43 Eugeniusz      Wróblewski            110.49 -  267: 425   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1085  / 12  90.42




	Piotr Marusa 100.00 Szczytno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Roman          Sulima                117.22 +  400:   1  167
    2     3 Kamil          Górka                 138.70 -  318: 466   89
    3    18 Marek          Rogalski              100.88 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     256  /  2 128.00




	Łukasz Miłosz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Zdzisław       Szota                 115.49 +  350: 321  165
    2    26 Anna           Biegańska             100.00 +  485: 286  150
    3    15 Ryszard        Dębski                126.91 -  243: 386   77
    4    19 Marek          Syczuk                125.17 -  316: 375   75
    5    29 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  314: 370   86
    6    39 Małgorzata     Sulejewska            112.50 +  363: 357  163
    7    29 Iwona          Kucia                 120.63 +  358: 345  171
    8    24 Kuba           Koisar                126.51 -  280: 454   77
    9    32 Tomasz         Żbikowski             107.16 -  315: 350   57
   10    34 Michał         Szorc                 100.00 -  351: 372   50
   11    42 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  367: 342  150
   12    37 Jerzy          Tatarczuk             112.24 +  459: 453  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Ireneusz Moralewicz 100.00 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Kamil          Nawrocki              115.26 -  313: 376   65
    2    57 Dominik        Berliński             100.00 +  384: 194  150
    3    28 Maciej         Perzyński             125.56 -  298: 434   76
    4    37 Mariola        Osajda-Matczak        114.13 -  365: 434   64
    5    51 Beata          Lerska                100.00 +  472: 325  150
    6    41 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  329: 305  150
    7    20 Sławomir       Kucia                 128.05 -  297: 500   78
    8    31 Dorota         Maciejuk              106.31 -  270: 418   56
    9    37 Krzysztof      Jaworski              108.50 +  439: 229  159
   10    40 Wojciech       Gołęcki               101.07 +  469: 231  151
   11    26 Maria          Jarosz                100.00 -  258: 420   50
   12    33 Joanna         Kubińska              100.00 +  355: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Jarosław Olek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Artur          Koszel                114.68 -  255: 363   65
    2    54 Zdzisław       Szota                 115.49 -  374: 376   65
    3    54 Anna           Czarnecka             100.00 +  296: 282  150
    4    48 Marta          Szeliga-Frynia        103.81 -  309: 355   54
    5    47 Weronika       Rudnicka              108.77 -  266: 367   59
    6    51 Tomasz         Żbikowski             107.16 -  301: 397   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  6  75.00




	Adam Paszek 100.00 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Paweł          Frynia                114.64 +  359: 355  165
    2    21 Iwona          Kucia                 120.63 -  296: 361   71
    3    37 Andrzej        Oleksiak              130.21 -  360: 376   80
    4    34 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  312: 416   77
    5    53 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  362: 290  150
    6    42 Daniel         Janus                 100.00 +  371: 341  150
    7    32 Krzysztof      Sporczyk              113.86 +  314: 290  164
    8    26 Joanna         Juszczak              118.74 -  352: 450   69
    9    31 Robert         Soszka                118.96 -  292: 431   69
   10    36 Jolanta        Kosmowska             106.50 -  241: 385   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  / 10 105.20




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Katarzyna      Kowalewska            114.58 -  208: 395   65
    2    59 Paweł          Jackowski             132.66 -  199: 494   83
    3    59 Alicja         Kladamicza            100.00 +  345: 275  150
    4    49 Paweł          Frynia                114.64 -  274: 476   65
    5    54 Iwona          Rutkowska             107.21 -  282: 433   57
    6    55 Sławomir       Zabawa                100.00 -  301: 382   50
    7    50 Krzysztof      Leśniak               111.95 -  349: 442   62
    8    51 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  444: 176  150
    9    48 Monika         Rubinstein            100.00 +  337: 310  150
   10    46 Daniel         Janus                 100.00 -  253: 408   50
   11    48 Adam           Kędzior               100.00 -  273: 377   50
   12    50 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     932  / 11  84.73




	Dariusz Powójski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Mariola        Osajda-Matczak        114.13 -  352: 378   64
    2    43 Paweł          Szczekutek            100.00 -  289: 337   50
    3    52 Anna           Arana                 100.00 -  313: 366   50
    4    56 Anna           Czarnecka             100.00 +  336: 250  150
    5    46 Robert         Kuszpit               100.00 +  364: 248  150
    6    44 Joanna         Juszczak              118.74 -  379: 404   69
    7    38 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  400:   0    0
    8    34 Iwona          Kucia                 120.63 -  280: 408   71
    9    39 Joanna         Kubińska              100.00 -  282: 406   50
   10    42 Paweł          Frynia                114.64 -  260: 598   65
   11    47 Sławomir       Zabawa                100.00 -  300: 345   50
   12    49 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  356: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  / 11  83.55




	Andrzej Przybyłowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Krzysztof      Sporczyk              113.86 -  280: 356   64
    2    45 Daniel         Janus                 100.00 -  341: 403   50
    3    55 Adam           Kędzior               100.00 +  389: 339  150
    4    36 Marek          Dudkiewicz            121.51 -  308: 335   72
    5    55 Andrzej        Szymański             100.00 +  378: 197  150
    6    41 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  305: 329   50
    7    41 Małgorzata     Sulejewska            112.50 -  271: 416   63
    8    47 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  330: 396   50
    9    49 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  374: 298  150
   10    44 Krzysztof      Jaworski              108.50 +  369: 355  159
   11    42 Łukasz         Miłosz                100.00 -  342: 367   50
   12    44 Monika         Rubinstein            100.00 +  445: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 12  96.50




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Dorota         Zielińska             113.73 -    1: 400   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      64  /  1  64.00




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Paweł          Opyc                  113.70 +  355: 344  164
    2    23 Karol          Wyrębkiewicz          136.24 -  277: 451   86
    3    40 Joanna         Juszczak              118.74 -  312: 322   69
    4    42 Irena          Sołdan                118.82 +  417: 389  169
    5    33 Wiesław        Olewiński             103.26 -  300: 339   53
    6    45 Joanna         Ostrowska             108.18 -  332: 338   58
    7    43 Paweł          Frynia                114.64 -  287: 387   65
    8    45 Joanna         Kubińska              100.00 -  339: 396   50
    9    48 Jan            Pawłowski             100.00 -  310: 337   50
   10    49 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  365: 291  150
   11    46 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  337: 311  150
   12    44 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  264: 445   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Tomasz Ruta 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Rafał          Wesołowski            112.68 +  408: 393  163
    2    29 Janusz         Kaczor                121.03 -  319: 454   71
    3    42 Paweł          Szczekutek            100.00 +  405: 316  150
    4    31 Jan            Lisiewski             102.22 +  349: 283  152
    5    10 Robert         Soszka                118.96 +  338: 317  169
    6    11 Radosław       Konca                 130.26 -  378: 419   80
    7    15 Marek          Dudkiewicz            121.51 -  303: 526   72
    8    19 Irena          Sołdan                118.82 +  424: 268  169
    9    12 Maciej         Perzyński             125.56 -  284: 403   76
   10    24 Dorota         Zielińska             113.73 +  398: 358  164
   11    19 Katarzyna      Kowalewska            114.58 -  309: 436   65
   12    23 Grzegorz       Pukniel               107.98 -  413: 418   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Anna Ryźlak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Jarosław       Sobczak               112.53 -  264: 443   63
    2    53 Marek          Rogalski              100.88 -  259: 516   51
    3    56 Dorota         Maciejuk              106.31 -  225: 476   56
    4    57 Marta          Deptuła               100.00 -  312: 370   50
    5    57 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  241: 365   50
    6    58 Anna           Czarnecka             100.00 -  238: 410   50
    7    54 PAUZA
    8    52 Dominik        Berliński             100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     320  /  6  53.33




	Małgorzata Sameryt 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Małgorzata     Sulejewska            112.50 -  342: 414   63
    2    48 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  275: 373   50
    3    57 Dominik        Berliński             100.00 +  314: 288  150
    4    45 Michał         Szorc                 100.00 +  384: 280  150
    5    37 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.59 +  393: 370  160
    6    27 Kuba           Koisar                126.51 +  357: 323  177
    7    19 Jarosław       Puchalski             125.36 -  344: 600   75
    8    25 Edward         Stefaniak             108.40 -  315: 381   58
    9    30 Piotr          Pietuchowski          126.90 +  436: 340  177
   10    23 Robert         Soszka                118.96 -  331: 350   69
   11    29 Weronika       Rudnicka              108.77 -  371: 387   59
   12    34 Rafał          Wesołowski            112.68 -  368: 414   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Andrzej        Szmidtke              112.29 -  251: 387   62
    2    55 Mariusz        Margalski             123.02 -  330: 360   73
    3    50 Weronika       Rudnicka              108.77 -  342: 377   59
    4    58 Dominik        Berliński             100.00 +  454: 127  150
    5    48 Piotr          Adamczyk              107.55 -  273: 378   58
    6    54 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  215: 429   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     452  /  6  75.33




	Paweł Szczekutek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Jerzy          Tatarczuk             112.24 -  282: 367   62
    2    43 Dariusz        Powójski              100.00 +  337: 289  150
    3    42 Tomasz         Ruta                  100.00 -  316: 405   50
    4    44 Eugeniusz      Wróblewski            110.49 -  266: 356   60
    5    52 Edward         Stefaniak             108.40 -  303: 442   58
    6    50 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  290: 386   50
    7    51 Dominik        Berliński             100.00 +  367: 185  150
    8    46 Daniel         Janus                 100.00 +  310: 292  150
    9    45 Wiesław        Olewiński             103.26 -  321: 459   53
   10    47 Ewa            Strzelczyk            118.32 +  382: 366  168
   11    43 Jerzy          Tatarczuk             112.24 -  289: 454   62
   12    45 Sławomir       Zabawa                100.00 +  399: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Michał Szorc 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Krzysztof      Leśniak               111.95 +  438: 334  162
    2    17 Andrzej        Gostomski             109.35 -  335: 460   59
    3    30 Grzegorz       Pukniel               107.98 -  314: 388   58
    4    45 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  280: 384   50
    5    49 Alicja         Kladamicza            100.00 +  387: 264  150
    6    32 Andrzej        Kwiatkowski           118.81 -  336: 353   69
    7    47 Anna           Arana                 100.00 +  405: 351  150
    8    40 Anna           Biegańska             100.00 -  358: 426   50
    9    40 Beata          Lerska                100.00 +  379: 307  150
   10    34 Łukasz         Miłosz                100.00 +  372: 351  150
   11    27 Grzegorz       Pukniel               107.98 -  337: 369   58
   12    32 Anna           Biegańska             100.00 +  398: 376  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Andrzej Szymański 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Maciej         Kutera                111.80 -  149: 433   62
    2    60 Piotr          Pietuchowski          126.90 -  176: 459   77
    3    60 PAUZA
    4    51 Dorota         Zielińska             113.73 -  250: 435   64
    5    55 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  197: 378   50
    6    57 Adam           Kędzior               100.00 -  280: 300   50
    7    52 Anna           Czarnecka             100.00 =    1:   1  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     403  /  6  67.17




	Bogdan Wasilonek 100.00 Mińsk Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.72 -  334: 381   62
    2    51 Stanisław      Rydzik                138.17 -  379: 397   88
    3    47 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  432: 265  150
    4    35 Anna           Biegańska             100.00 -  330: 372   50
    5    44 Marta          Deptuła               100.00 -  370: 404   50
    6    50 Paweł          Szczekutek            100.00 +  386: 290  150
    7    38 Dariusz        Powójski              100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  6  91.67




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Eugeniusz      Wróblewski            110.49 +  413: 362  160
    2    27 Piotr          Adamczyk              107.55 +  316: 258  158
    3    10 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.59 +  356: 309  160
    4     6 Robert         Kamiński              124.02 -  368: 488   74
    5    14 Marcin         Kozyra                130.41 -  365: 423   80
    6    15 Maciej         Perzyński             125.56 -  330: 400   76
    7    23 Andrzej        Kwiatkowski           118.81 -  264: 501   69
    8    36 Tomasz         Żbikowski             107.16 -  187: 399   57
    9    43 Jacek          Gasik                 100.00 +  317: 312  150
   10    39 Waldemar       Czerwoniec            120.36 +  362: 347  170
   11    34 Krzysztof      Leśniak               111.95 -  307: 424   62
   12    39 Paweł          Frynia                114.64 +  353: 295  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Grzegorz Wełna 100.00 Chorzów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Mariusz        Sylwestrzuk           109.78 -  272: 471   60
    2    50 Krzysztof      Leśniak               111.95 -  155: 464   62
    3    58 Adam           Janicki               100.00 -  252: 349   50
    4    59 Iwona          Rutkowska             107.21 -  183: 404   57
    5    58 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  298: 178  150
    6    56 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  251: 452   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     429  /  6  71.50




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.59 -  304: 463   60
    2    34 Marta          Szeliga-Frynia        103.81 +  354: 314  154
    3    36 Daniel         Janus                 100.00 -  317: 407   50
    4    39 Sławomir       Kordjalik             135.70 -  338: 443   86
    5    43 Irena          Sołdan                118.82 -  294: 420   69
    6    55 Jan            Pawłowski             100.00 +  382: 301  150
    7    45 Robert         Kuszpit               100.00 -  305: 406   50
    8    44 Krzysztof      Leśniak               111.95 -  278: 538   62
    9    51 Dominik        Berliński             100.00 +  384: 254  150
   10    45 Kamil          Nawrocki              115.26 -  322: 447   65
   11    47 Dariusz        Powójski              100.00 +  345: 300  150
   12    45 Paweł          Szczekutek            100.00 -  334: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Piotr Ziółkowski 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Andrzej        Gostomski             109.35 -  220: 375   59
    2    58 Alicja         Kladamicza            100.00 +  301: 283  150
    3    45 Jerzy          Krzyżewski            102.56 -  211: 392   53
    4    50 Rafał          Wesołowski            112.68 -  303: 370   63
    5    53 Adam           Paszek                100.00 -  290: 362   50
    6    54 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  429: 215  150
    7    49 Beata          Piotrowska            108.35 -  282: 427   58
    8    49 Ewa            Strzelczyk            118.32 -  275: 429   68
    9    49 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  298: 374   50
   10    51 PAUZA
   11    49 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  436: 156  150
   12    47 Adam           Janicki               100.00 +  285: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  / 11  91.00




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Wojciech       Jacyno                108.98 -  277: 399   59
    2    48 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  373: 275  150
    3    39 Joanna         Ostrowska             108.18 +  388: 374  158
    4    24 Jarosław       Puchalski             125.36 -  341: 343   75
    5    32 Jacek          Gasik                 100.00 -  254: 336   50
    6    46 Paweł          Stefaniak             111.37 -  347: 404   61
    7    46 Eugeniusz      Wróblewski            110.49 -  348: 373   60
    8    47 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  396: 330  150
    9    38 Paweł          Frynia                114.64 +  388: 325  165
   10    30 Agnieszka      Jaśkiewicz            109.59 +  338: 332  160
   11    31 Iwona          Rutkowska             107.21 -  354: 362   57
   12    35 Waldemar       Czerwoniec            120.36 -  246: 436   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej Otwarcia Sezonu 2005



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Weronika       Rudnicka              434: 372
   2 Krzysztof      Jaworski             - Krzysztof      Mówka                 454: 297
   3 Szymon         Fidziński            - Edward         Stefaniak             476: 302
   4 Beata          Piotrowska           - Mariusz        Skrobosz              304: 423
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Joanna         Ostrowska             375: 441
   6 Grzegorz       Gardynik             - Tomasz         Zwoliński             391: 405
   7 Kamil          Górka                - Grzegorz       Pukniel               485: 352
   8 Piotr          Adamczyk             - Stanisław      Rydzik                333: 270
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Iwona          Rutkowska             416: 281
  10 Tomasz         Żbikowski            - Sławomir       Kordjalik             407: 466
  11 Justyna        Fugiel               - Jolanta        Kosmowska             278: 370
  12 Dariusz        Nawrocki             - Paweł          Jackowski             316: 311
  13 Marcin         Kozyra               - Dorota         Maciejuk              452: 284
  14 Marta          Szeliga-Frynia       - Radosław       Konca                 392: 474
  15 Andrzej        Oleksiak             - Roman          Figiel                400:   1
  16 Wiesław        Olewiński            - Sławomir       Kucia                 387: 396
  17 Ryszard        Dębski               - Jerzy          Krzyżewski            330: 316
  18 Jan            Lisiewski            - Piotr          Pietuchowski          325: 309
  19 Kuba           Koisar               - Małgorzata     Jóźwiak               353: 345
  20 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Perzyński             333: 436
  21 Jarosław       Puchalski            - Marek          Rogalski              387: 331
  22 Anna           Arana                - Marek          Syczuk                303: 389
  23 Robert         Kamiński             - Dominik        Berliński             452: 245
  24 Anna           Biegańska            - Mariusz        Margalski             414: 320
  25 Sławomir       Nosek                - Anna           Czarnecka             535: 278
  26 Marta          Deptuła              - Marek          Dudkiewicz            298: 473
  27 Janusz         Kaczor               - Jacek          Gasik                 329: 296
  28 Witold         Gwóźdź               - Iwona          Kucia                 297: 421
  29 Waldemar       Czerwoniec           - Adam           Janicki               392: 269
  30 Daniel         Janus                - Michał         Waszkiewicz           348: 396
  31 Filip          Sosin                - Maria          Jarosz                453: 350
  32 Grażyna        Kaczyńska            - Marek          Charytoniuk           282: 414
  33 Robert         Soszka               - Alicja         Kladamicza            479: 312
  34 Iza            Kraj                 - Irena          Sołdan                418: 337
  35 Andrzej        Kwiatkowski          - Monika         Krusiewicz            400:   1
  36 Joanna         Kubińska             - Joanna         Juszczak              360: 399
  37 Piotr          Rosół                - Robert         Kuszpit                 1: 400
  38 Adam           Kędzior              - Krzysztof      Bukowski              274: 510
  39 Ewa            Strzelczyk           - Beata          Lerska                412: 247
  40 Piotr          Marusa               - Roman          Sulima                400:   1
  41 Zdzisław       Szota                - Łukasz         Miłosz                321: 350
  42 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Nawrocki              313: 376
  43 Artur          Koszel               - Jarosław       Olek                  363: 255
  44 Adam           Paszek               - Paweł          Frynia                359: 355
  45 Katarzyna      Kowalewska           - Jan            Pawłowski             395: 208
  46 Dariusz        Powójski             - Mariola        Osajda-Matczak        352: 378
  47 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Przybyłowicz          356: 280
  48 Renata         Rosół                - Dorota         Zielińska               1: 400
  49 Paweł          Opyc                 - Monika         Rubinstein            344: 355
  50 Tomasz         Ruta                 - Rafał          Wesołowski            408: 393
  51 Jarosław       Sobczak              - Anna           Ryźlak                443: 264
  52 Małgorzata     Sameryt              - Małgorzata     Sulejewska            342: 414
  53 Andrzej        Szmidtke             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           387: 251
  54 Paweł          Szczekutek           - Jerzy          Tatarczuk             282: 367
  55 Krzysztof      Leśniak              - Michał         Szorc                 334: 438
  56 Andrzej        Szymański            - Maciej         Kutera                149: 433
  57 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Bogdan         Wasilonek             381: 334
  58 Grażyna        Wesołowska           - Eugeniusz      Wróblewski            413: 362
  59 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Wełna                 471: 272
  60 Sławomir       Zabawa               - Agnieszka      Jaśkiewicz            304: 463
  61 Andrzej        Gostomski            - Piotr          Ziółkowski            375: 220
  62 Patrycja       Śliwińska            - Wojciech       Jacyno                277: 399


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Zielińska            - Sławomir       Nosek                 371: 423
   2 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Bukowski              316: 458
   3 Kamil          Górka                - Piotr          Marusa                466: 318
   4 Joanna         Juszczak             - Robert         Soszka                330: 407
   5 Wojciech       Jacyno               - Szymon         Fidziński             394: 413
   6 Radosław       Konca                - Sławomir       Kucia                 391: 382
   7 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Waszkiewicz           326: 350
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Kowalewska            408: 317
   9 Sławomir       Kordjalik            - Waldemar       Czerwoniec            374: 383
  10 Marek          Syczuk               - Agnieszka      Jaśkiewicz            401: 402
  11 Krzysztof      Jaworski             - Jarosław       Puchalski             409: 414
  12 Filip          Sosin                - Andrzej        Szmidtke              377: 328
  13 Marcin         Kozyra               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  366: 337
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Kamiński              365: 377
  15 Ireneusz       Kurzok               - Jarosław       Sobczak               415: 383
  16 Kamil          Nawrocki             - Joanna         Ostrowska             324: 299
  17 Michał         Szorc                - Andrzej        Gostomski             335: 460
  18 Jolanta        Kosmowska            - Maciej         Perzyński             352: 344
  19 Jerzy          Tatarczuk            - Kazimierz.J    Merklejn              263: 425
  20 Mariusz        Skrobosz             - Artur          Koszel                498: 287
  21 Iwona          Kucia                - Adam           Paszek                361: 296
  22 Iza            Kraj                 - Krzysztof      Sporczyk              434: 370
  23 Monika         Rubinstein           - Karol          Wyrębkiewicz          277: 451
  24 Marek          Charytoniuk          - Paweł          Stefaniak             360: 314
  25 Małgorzata     Sulejewska           - Kuba           Koisar                312: 348
  26 Łukasz         Miłosz               - Anna           Biegańska             485: 286
  27 Grażyna        Wesołowska           - Piotr          Adamczyk              316: 258
  28 Ryszard        Dębski               - Ewa            Strzelczyk            360: 296
  29 Janusz         Kaczor               - Tomasz         Ruta                  454: 319
  30 Tomasz         Zwoliński            - Jan            Lisiewski             408: 276
  31 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Oleksiak              377: 343
  32 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Żbikowski             447: 376
  33 Rafał          Wesołowski           - Beata          Piotrowska            322: 266
  34 Marta          Szeliga-Frynia       - Sławomir       Zabawa                314: 354
  35 Anna           Arana                - Grzegorz       Gardynik              271: 372
  36 Edward         Stefaniak            - Wiesław        Olewiński             338: 426
  37 Marta          Deptuła              - Mariusz        Wrześniewski          283: 520
  38 Krzysztof      Mówka                - Weronika       Rudnicka              492: 329
  39 Eugeniusz      Wróblewski           - Witold         Gwóźdź                394: 295
  40 Jacek          Gasik                - Joanna         Kubińska              374: 323
  41 Paweł          Frynia               - Dorota         Maciejuk              360: 333
  42 Grzegorz       Pukniel              - Grażyna        Kaczyńska             342: 308
  43 Paweł          Szczekutek           - Dariusz        Powójski              337: 289
  44 Iwona          Rutkowska            - Maria          Jarosz                308: 377
  45 Andrzej        Przybyłowicz         - Daniel         Janus                 341: 403
  46 Małgorzata     Jóźwiak              - Justyna        Fugiel                360: 439
  47 Anna           Czarnecka            - Paweł          Opyc                  272: 342
  48 Małgorzata     Sameryt              - Patrycja       Śliwińska             275: 373
  49 Irena          Sołdan               - Adam           Kędzior               428: 273
  50 Grzegorz       Wełna                - Krzysztof      Leśniak               155: 464
  51 Bogdan         Wasilonek            - Stanisław      Rydzik                379: 397
  52 Adam           Janicki              - Wojciech       Gołęcki               335: 363
  53 Anna           Ryźlak               - Marek          Rogalski              259: 516
  54 Jarosław       Olek                 - Zdzisław       Szota                 374: 376
  55 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Mariusz        Margalski             330: 360
  56 Beata          Lerska               - Jerzy          Krzyżewski            333: 407
  57 Dominik        Berliński            - Ireneusz       Moralewicz            194: 384
  58 Alicja         Kladamicza           - Piotr          Ziółkowski            283: 301
  59 Jan            Pawłowski            - Paweł          Jackowski             199: 494
  60 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Szymański             459: 176


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Bukowski             - Robert         Kamiński              359: 383
   2 Sławomir       Nosek                - Marcin         Kozyra                448: 386
   3 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 319: 431
   4 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              365: 414
   5 Ireneusz       Kurzok               - Szymon         Fidziński             309: 287
   6 Robert         Soszka               - Janusz         Kaczor                327: 359
   7 Iwona          Kucia                - Mariusz        Sylwestrzuk           362: 261
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Karol          Wyrębkiewicz          319: 394
   9 Marek          Charytoniuk          - Radosław       Konca                 339: 385
  10 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Grażyna        Wesołowska            309: 356
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Jolanta        Kosmowska             393: 407
  12 Kuba           Koisar               - Iza            Kraj                  391: 341
  13 Kamil          Nawrocki             - Andrzej        Kwiatkowski           425: 367
  14 Andrzej        Gostomski            - Dariusz        Nawrocki              324: 277
  15 Łukasz         Miłosz               - Ryszard        Dębski                243: 386
  16 Mariusz        Wrześniewski         - Filip          Sosin                 423: 416
  17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Krzysztof      Jaworski              429: 382
  18 Marek          Rogalski             - Piotr          Marusa                400:   0
  19 Sławomir       Kordjalik            - Justyna        Fugiel                262: 400
  20 Robert         Kuszpit              - Jarosław       Sobczak               321: 416
  21 Wiesław        Olewiński            - Paweł          Frynia                396: 348
  22 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            349: 338
  23 Andrzej        Szmidtke             - Marek          Dudkiewicz            378: 345
  24 Katarzyna      Kowalewska           - Krzysztof      Leśniak               427: 374
  25 Ewa            Strzelczyk           - Wojciech       Jacyno                366: 306
  26 Anna           Biegańska            - Marek          Syczuk                313: 416
  27 Krzysztof      Mówka                - Zdzisław       Szota                 226: 514
  28 Maciej         Perzyński            - Ireneusz       Moralewicz            434: 298
  29 Sławomir       Kucia                - Wojciech       Gołęcki               323: 343
  30 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Szorc                 388: 314
  31 Paweł          Opyc                 - Dorota         Zielińska             347: 277
  32 Mariusz        Margalski            - Piotr          Pietuchowski          422: 401
  33 Jacek          Gasik                - Irena          Sołdan                459: 331
  34 Paweł          Stefaniak            - Grzegorz       Gardynik              350: 272
  35 Stanisław      Rydzik               - Eugeniusz      Wróblewski            346: 334
  36 Daniel         Janus                - Sławomir       Zabawa                407: 317
  37 Andrzej        Oleksiak             - Adam           Paszek                376: 360
  38 Mariola        Osajda-Matczak       - Artur          Koszel                379: 390
  39 Joanna         Ostrowska            - Patrycja       Śliwińska             374: 388
  40 Monika         Rubinstein           - Joanna         Juszczak              312: 322
  41 Maria          Jarosz               - Jerzy          Tatarczuk             315: 351
  42 Tomasz         Ruta                 - Paweł          Szczekutek            405: 316
  43 Krzysztof      Sporczyk             - Jan            Lisiewski             346: 352
  44 Małgorzata     Sulejewska           - Piotr          Adamczyk              389: 353
  45 Piotr          Ziółkowski           - Jerzy          Krzyżewski            211: 392
  46 Witold         Gwóźdź               - Tomasz         Żbikowski             396: 324
  47 Bogdan         Wasilonek            - Grażyna        Kaczyńska             432: 265
  48 Iwona          Rutkowska            - Marta          Szeliga-Frynia        325: 362
  49 Małgorzata     Jóźwiak              - Marta          Deptuła               504: 360
  50 Weronika       Rudnicka             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           377: 342
  51 Beata          Lerska               - Joanna         Kubińska              345: 324
  52 Dariusz        Powójski             - Anna           Arana                 313: 366
  53 Edward         Stefaniak            - Beata          Piotrowska            337: 357
  54 Jarosław       Olek                 - Anna           Czarnecka             296: 282
  55 Adam           Kędzior              - Andrzej        Przybyłowicz          339: 389
  56 Dorota         Maciejuk             - Anna           Ryźlak                476: 225
  57 Dominik        Berliński            - Małgorzata     Sameryt               288: 314
  58 Grzegorz       Wełna                - Adam           Janicki               252: 349
  59 Jan            Pawłowski            - Alicja         Kladamicza            345: 275
  60 Andrzej        Szymański            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Kaczor               - Sławomir       Nosek                 473: 247
   2 Jolanta        Kosmowska            - Kamil          Górka                 344: 373
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Nawrocki              505: 343
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Ireneusz       Kurzok                348: 328
   5 Radosław       Konca                - Kuba           Koisar                392: 389
   6 Robert         Kamiński             - Grażyna        Wesołowska            488: 368
   7 Andrzej        Gostomski            - Ryszard        Dębski                292: 422
   8 Krzysztof      Bukowski             - Iwona          Kucia                 393: 338
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Jacek          Gasik                 430: 386
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              500: 347
  11 Marek          Rogalski             - Justyna        Fugiel                408: 380
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Filip          Sosin                 410: 434
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Jarosław       Sobczak               365: 348
  14 Maciej         Perzyński            - Marek          Charytoniuk           360: 457
  15 Mariusz        Margalski            - Andrzej        Kwiatkowski           397: 371
  16 Waldemar       Czerwoniec           - Robert         Soszka                339: 433
  17 Zdzisław       Szota                - Andrzej        Szmidtke              382: 436
  18 Wiesław        Olewiński            - Grzegorz       Pukniel               293: 351
  19 Marek          Syczuk               - Łukasz         Miłosz                375: 316
  20 Ewa            Strzelczyk           - Marcin         Kozyra                332: 360
  21 Joanna         Juszczak             - Iza            Kraj                  368: 403
  22 Szymon         Fidziński            - Artur          Koszel                357: 289
  23 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Wojciech       Gołęcki               301: 347
  24 Patrycja       Śliwińska            - Jarosław       Puchalski             341: 343
  25 Daniel         Janus                - Paweł          Opyc                  295: 413
  26 Paweł          Jackowski            - Paweł          Stefaniak             406: 343
  27 Stanisław      Rydzik               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  373: 411
  28 Jerzy          Tatarczuk            - Mariusz        Sylwestrzuk           280: 384
  29 Katarzyna      Kowalewska           - Dariusz        Nawrocki              353: 332
  30 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Jaworski              342: 365
  31 Jan            Lisiewski            - Tomasz         Ruta                  283: 349
  32 Małgorzata     Jóźwiak              - Robert         Kuszpit               422: 405
  33 Krzysztof      Leśniak              - Krzysztof      Mówka                 406: 410
  34 Piotr          Pietuchowski         - Adam           Paszek                416: 312
  35 Anna           Biegańska            - Bogdan         Wasilonek             372: 330
  36 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Przybyłowicz          335: 308
  37 Ireneusz       Moralewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        365: 434
  38 Joanna         Ostrowska            - Witold         Gwóźdź                344: 309
  39 Sławomir       Zabawa               - Sławomir       Kordjalik             338: 443
  40 Sławomir       Kucia                - Adam           Janicki               532: 248
  41 Piotr          Adamczyk             - Wojciech       Jacyno                286: 348
  42 Irena          Sołdan               - Monika         Rubinstein            389: 417
  43 Dorota         Maciejuk             - Anna           Arana                 271: 365
  44 Eugeniusz      Wróblewski           - Paweł          Szczekutek            356: 266
  45 Michał         Szorc                - Małgorzata     Sameryt               280: 384
  46 Weronika       Rudnicka             - Beata          Piotrowska            316: 476
  47 Beata          Lerska               - Krzysztof      Sporczyk              276: 285
  48 Marta          Szeliga-Frynia       - Jarosław       Olek                  355: 309
  49 Paweł          Frynia               - Jan            Pawłowski             476: 274
  50 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Ziółkowski            370: 303
  51 Dorota         Zielińska            - Andrzej        Szymański             435: 250
  52 Maria          Jarosz               - Tomasz         Żbikowski             367: 306
  53 Joanna         Kubińska             - Adam           Kędzior               449: 273
  54 Ewa            Jóźwiak              - Alicja         Kladamicza            165: 345
  55 Grażyna        Kaczyńska            - Edward         Stefaniak             334: 363
  56 Anna           Czarnecka            - Dariusz        Powójski              250: 336
  57 Anna           Ryźlak               - Marta          Deptuła               312: 370
  58 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Dominik        Berliński             454: 127
  59 Grzegorz       Wełna                - Iwona          Rutkowska             183: 404


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Janusz         Kaczor                449: 303
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 430: 360
   3 Robert         Kamiński             - Ryszard        Dębski                303: 351
   4 Radosław       Konca                - Kazimierz.J    Merklejn              330: 498
   5 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Wrześniewski          395: 347
   6 Krzysztof      Bukowski             - Mariusz        Margalski             350: 423
   7 Filip          Sosin                - Katarzyna      Kowalewska            362: 320
   8 Marek          Rogalski             - Iwona          Kucia                 477: 351
   9 Sławomir       Nosek                - Kuba           Koisar                457: 387
  10 Tomasz         Ruta                 - Robert         Soszka                338: 317
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Iza            Kraj                  385: 340
  12 Marek          Syczuk               - Jolanta        Kosmowska             350: 372
  13 Marek          Charytoniuk          - Kamil          Nawrocki              359: 322
  14 Marcin         Kozyra               - Grażyna        Wesołowska            423: 365
  15 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Gostomski             411: 397
  16 Paweł          Opyc                 - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  339: 352
  17 Grzegorz       Pukniel              - Szymon         Fidziński             450: 503
  18 Andrzej        Szmidtke             - Ireneusz       Kurzok                318: 292
  19 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Sylwestrzuk           280: 506
  20 Sławomir       Kucia                - Eugeniusz      Wróblewski            464: 309
  21 Małgorzata     Jóźwiak              - Waldemar       Czerwoniec            376: 392
  22 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Jaworski              374: 353
  23 Zdzisław       Szota                - Marta          Szeliga-Frynia        337: 365
  24 Jarosław       Sobczak              - Krzysztof      Mówka                 338: 383
  25 Joanna         Juszczak             - Piotr          Pietuchowski          362: 373
  26 Maria          Jarosz               - Andrzej        Kwiatkowski           389: 381
  27 Maciej         Perzyński            - Ewa            Strzelczyk            444: 329
  28 Beata          Piotrowska           - Mariola        Osajda-Matczak        341: 358
  29 Sławomir       Kordjalik            - Łukasz         Miłosz                370: 314
  30 Paweł          Frynia               - Stanisław      Rydzik                314: 331
  31 Anna           Biegańska            - Małgorzata     Sulejewska            401: 324
  32 Patrycja       Śliwińska            - Jacek          Gasik                 254: 336
  33 Monika         Rubinstein           - Wiesław        Olewiński             300: 339
  34 Paweł          Stefaniak            - Justyna        Fugiel                406: 416
  35 Dorota         Zielińska            - Krzysztof      Sporczyk              421: 439
  36 Artur          Koszel               - Marek          Dudkiewicz            380: 390
  37 Małgorzata     Sameryt              - Agnieszka      Jaśkiewicz            393: 370
  38 Anna           Arana                - Tomasz         Zwoliński             372: 397
  39 Jerzy          Tatarczuk            - Andrzej        Oleksiak              306: 393
  40 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Nawrocki              315: 377
  41 Jan            Lisiewski            - Daniel         Janus                 370: 368
  42 Wojciech       Jacyno               - Krzysztof      Leśniak               424: 350
  43 Irena          Sołdan               - Sławomir       Zabawa                420: 294
  44 Marta          Deptuła              - Bogdan         Wasilonek             404: 370
  45 Witold         Gwóźdź               - Joanna         Kubińska              432: 319
  46 Dariusz        Powójski             - Robert         Kuszpit               364: 248
  47 Weronika       Rudnicka             - Jarosław       Olek                  367: 266
  48 Piotr          Adamczyk             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           378: 273
  49 Alicja         Kladamicza           - Michał         Szorc                 264: 387
  50 Adam           Janicki              - Dorota         Maciejuk              275: 342
  51 Ireneusz       Moralewicz           - Beata          Lerska                472: 325
  52 Paweł          Szczekutek           - Edward         Stefaniak             303: 442
  53 Piotr          Ziółkowski           - Adam           Paszek                290: 362
  54 Jan            Pawłowski            - Iwona          Rutkowska             282: 433
  55 Andrzej        Przybyłowicz         - Andrzej        Szymański             378: 197
  56 Tomasz         Żbikowski            - Anna           Czarnecka             419: 287
  57 Anna           Ryźlak               - Grażyna        Kaczyńska             241: 365
  58 Ewa            Jóźwiak              - Grzegorz       Wełna                 178: 298
  59 Adam           Kędzior              - Dominik        Berliński             393: 258


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Dębski               - Mariusz        Skrobosz              357: 376
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz.J    Merklejn              384: 372
   3 Marek          Charytoniuk          - Marek          Rogalski              337: 280
   4 Kamil          Górka                - Mariusz        Margalski             331: 389
   5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Sławomir       Nosek                 408: 360
   6 Janusz         Kaczor               - Filip          Sosin                 408: 466
   7 Szymon         Fidziński            - Jarosław       Puchalski             472: 359
   8 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Sylwestrzuk           360: 387
   9 Andrzej        Szmidtke             - Robert         Kamiński              379: 367
  10 Jolanta        Kosmowska            - Marcin         Kozyra                359: 541
  11 Tomasz         Ruta                 - Radosław       Konca                 378: 419
  12 Paweł          Jackowski            - Sławomir       Kucia                 394: 341
  13 Iwona          Kucia                - Mariusz        Wrześniewski          421: 453
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Bukowski              346: 368
  15 Grażyna        Wesołowska           - Maciej         Perzyński             330: 400
  16 Robert         Soszka               - Katarzyna      Kowalewska            341: 395
  17 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Pietuchowski          405: 359
  18 Iza            Kraj                 - Maria          Jarosz                376: 389
  19 Rafał          Wesołowski           - Marek          Syczuk                272: 336
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Kordjalik             398: 432
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Nawrocki              453: 361
  22 Justyna        Fugiel               - Marta          Szeliga-Frynia        347: 280
  23 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Biegańska             331: 278
  24 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Opyc                  372: 396
  25 Wojciech       Jacyno               - Ireneusz       Kurzok                395: 386
  26 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            394: 492
  27 Kuba           Koisar               - Małgorzata     Sameryt               323: 357
  28 Andrzej        Oleksiak             - Wojciech       Gołęcki               348: 289
  29 Jacek          Gasik                - Dariusz        Nawrocki              297: 398
  30 Jan            Lisiewski            - Andrzej        Gostomski             305: 351
  31 Wiesław        Olewiński            - Małgorzata     Jóźwiak               338: 357
  32 Michał         Szorc                - Andrzej        Kwiatkowski           336: 353
  33 Krzysztof      Jaworski             - Iwona          Rutkowska             296: 304
  34 Beata          Piotrowska           - Zdzisław       Szota                 315: 410
  35 Jarosław       Sobczak              - Ewa            Strzelczyk            408: 294
  36 Witold         Gwóźdź               - Irena          Sołdan                329: 395
  37 Dorota         Zielińska            - Marta          Deptuła               308: 410
  38 Artur          Koszel               - Paweł          Frynia                369: 336
  39 Łukasz         Miłosz               - Małgorzata     Sulejewska            363: 357
  40 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Dorota         Maciejuk              427: 359
  41 Andrzej        Przybyłowicz         - Ireneusz       Moralewicz            305: 329
  42 Adam           Paszek               - Daniel         Janus                 371: 341
  43 Edward         Stefaniak            - Anna           Arana                 418: 281
  44 Dariusz        Powójski             - Joanna         Juszczak              379: 404
  45 Monika         Rubinstein           - Joanna         Ostrowska             332: 338
  46 Paweł          Stefaniak            - Patrycja       Śliwińska             404: 347
  47 Piotr          Adamczyk             - Weronika       Rudnicka              476: 235
  48 Eugeniusz      Wróblewski           - Jerzy          Tatarczuk             338: 369
  49 Krzysztof      Leśniak              - Beata          Lerska                365: 464
  50 Bogdan         Wasilonek            - Paweł          Szczekutek            386: 290
  51 Jarosław       Olek                 - Tomasz         Żbikowski             301: 397
  52 Joanna         Kubińska             - Alicja         Kladamicza            431: 274
  53 Robert         Kuszpit              - Adam           Janicki               443: 265
  54 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Piotr          Ziółkowski            215: 429
  55 Sławomir       Zabawa               - Jan            Pawłowski             382: 301
  56 Grażyna        Kaczyńska            - Grzegorz       Wełna                 452: 251
  57 Andrzej        Szymański            - Adam           Kędzior               280: 300
  58 Anna           Czarnecka            - Anna           Ryźlak                410: 238
  59 Ewa            Jóźwiak              - Dominik        Berliński             219: 402


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          415: 368
   2 Mariusz        Margalski            - Marcin         Kozyra                371: 351
   3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Szymon         Fidziński             319: 395
   4 Filip          Sosin                - Marek          Charytoniuk           391: 304
   5 Radosław       Konca                - Andrzej        Szmidtke              401: 376
   6 Ryszard        Dębski               - Paweł          Jackowski             316: 369
   7 Justyna        Fugiel               - Kazimierz.J    Merklejn              410: 429
   8 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Wrześniewski          271: 485
   9 Sławomir       Nosek                - Grzegorz       Pukniel               416: 343
  10 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 362: 363
  11 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Oleksiak              394: 326
  12 Katarzyna      Kowalewska           - Marek          Rogalski              393: 358
  13 Jolanta        Kosmowska            - Robert         Kamiński              369: 455
  14 Andrzej        Gostomski            - Mariola        Osajda-Matczak        348: 291
  15 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Ruta                  526: 303
  16 Maria          Jarosz               - Sławomir       Kordjalik             318: 374
  17 Paweł          Opyc                 - Marek          Syczuk                412: 348
  18 Dariusz        Nawrocki             - Wojciech       Jacyno                395: 354
  19 Jarosław       Puchalski            - Małgorzata     Sameryt               600: 344
  20 Sławomir       Kucia                - Ireneusz       Moralewicz            500: 297
  21 Kamil          Nawrocki             - Małgorzata     Jóźwiak               265: 324
  22 Jacek          Gasik                - Zdzisław       Szota                 296: 471
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Grażyna        Wesołowska            501: 264
  24 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                337: 425
  25 Iza            Kraj                 - Joanna         Ostrowska             297: 361
  26 Ireneusz       Kurzok               - Robert         Soszka                360: 292
  27 Irena          Sołdan               - Piotr          Adamczyk              395: 283
  28 Artur          Koszel               - Agnieszka      Jaśkiewicz            383: 463
  29 Łukasz         Miłosz               - Iwona          Kucia                 358: 345
  30 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             418: 397
  31 Edward         Stefaniak            - Anna           Biegańska             395: 273
  32 Adam           Paszek               - Krzysztof      Sporczyk              314: 290
  33 Iwona          Rutkowska            - Kuba           Koisar                293: 423
  34 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Juszczak              287: 406
  35 Jerzy          Tatarczuk            - Wiesław        Olewiński             353: 273
  36 Jan            Lisiewski            - Waldemar       Czerwoniec            319: 396
  37 Paweł          Stefaniak            - Krzysztof      Jaworski              321: 371
  38 Bogdan         Wasilonek            - Dariusz        Powójski                0: 400
  39 Tomasz         Żbikowski            - Ewa            Strzelczyk            361: 287
  40 Grażyna        Kaczyńska            - Dorota         Zielińska             311: 366
  41 Andrzej        Przybyłowicz         - Małgorzata     Sulejewska            271: 416
  42 Weronika       Rudnicka             - Joanna         Kubińska              324: 291
  43 Paweł          Frynia               - Monika         Rubinstein            387: 287
  44 Beata          Lerska               - Daniel         Janus                 414: 311
  45 Robert         Kuszpit              - Sławomir       Zabawa                406: 305
  46 Eugeniusz      Wróblewski           - Patrycja       Śliwińska             373: 348
  47 Michał         Szorc                - Anna           Arana                 405: 351
  48 Dorota         Maciejuk             - Adam           Kędzior               565: 194
  49 Piotr          Ziółkowski           - Beata          Piotrowska            282: 427
  50 Jan            Pawłowski            - Krzysztof      Leśniak               349: 442
  51 Dominik        Berliński            - Paweł          Szczekutek            185: 367
  52 Anna           Czarnecka            - Andrzej        Szymański               1:   1
  53 Adam           Janicki              - Ewa            Jóźwiak               273: 231
  54 Anna           Ryźlak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             363: 365
   2 Szymon         Fidziński            - Karol          Wyrębkiewicz          327: 442
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Filip          Sosin                 493: 313
   4 Mariusz        Margalski            - Radosław       Konca                 265: 418
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  429: 275
   6 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Kowalewska            466: 346
   7 Andrzej        Szmidtke             - Sławomir       Nosek                 441: 380
   8 Marcin         Kozyra               - Paweł          Opyc                  399: 279
   9 Marek          Charytoniuk          - Jarosław       Puchalski             255: 325
  10 Robert         Kamiński             - Andrzej        Gostomski             488: 306
  11 Maciej         Perzyński            - Ryszard        Dębski                343: 519
  12 Dariusz        Nawrocki             - Kamil          Górka                 283: 470
  13 Sławomir       Kordjalik            - Janusz         Kaczor                312: 303
  14 Sławomir       Kucia                - Waldemar       Czerwoniec            310: 257
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Pukniel               453: 360
  16 Zdzisław       Szota                - Stanisław      Rydzik                373: 445
  17 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Rogalski              464: 353
  18 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Maria          Jarosz                310: 466
  19 Tomasz         Ruta                 - Irena          Sołdan                424: 268
  20 Jerzy          Krzyżewski           - Małgorzata     Jóźwiak               329: 288
  21 Justyna        Fugiel               - Rafał          Wesołowski            359: 302
  22 Joanna         Ostrowska            - Mariola        Osajda-Matczak        331: 296
  23 Marek          Syczuk               - Ireneusz       Kurzok                381: 232
  24 Kuba           Koisar               - Łukasz         Miłosz                454: 280
  25 Małgorzata     Sameryt              - Edward         Stefaniak             315: 381
  26 Joanna         Juszczak             - Adam           Paszek                450: 352
  27 Krzysztof      Mówka                - Jerzy          Tatarczuk             486: 321
  28 Piotr          Pietuchowski         - Jolanta        Kosmowska             345: 280
  29 Tomasz         Zwoliński            - Eugeniusz      Wróblewski            362: 353
  30 Krzysztof      Jaworski             - Artur          Koszel                356: 468
  31 Ireneusz       Moralewicz           - Dorota         Maciejuk              270: 418
  32 Małgorzata     Sulejewska           - Wiesław        Olewiński             451: 311
  33 Jacek          Gasik                - Iza            Kraj                  348: 512
  34 Iwona          Kucia                - Dariusz        Powójski              408: 280
  35 Robert         Soszka               - Kamil          Nawrocki              402: 364
  36 Grażyna        Wesołowska           - Tomasz         Żbikowski             187: 399
  37 Dorota         Zielińska            - Beata          Lerska                436: 316
  38 Paweł          Frynia               - Piotr          Adamczyk              327: 418
  39 Iwona          Rutkowska            - Robert         Kuszpit               382: 295
  40 Michał         Szorc                - Anna           Biegańska             358: 426
  41 Paweł          Stefaniak            - Weronika       Rudnicka              434: 395
  42 Beata          Piotrowska           - Jan            Lisiewski             367: 312
  43 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Gołęcki               270: 317
  44 Krzysztof      Leśniak              - Sławomir       Zabawa                538: 278
  45 Joanna         Kubińska             - Monika         Rubinstein            396: 339
  46 Daniel         Janus                - Paweł          Szczekutek            292: 310
  47 Patrycja       Śliwińska            - Andrzej        Przybyłowicz          396: 330
  48 Adam           Kędzior              - Grażyna        Kaczyńska             312: 361
  49 Ewa            Strzelczyk           - Piotr          Ziółkowski            429: 275
  50 Adam           Janicki              - Anna           Arana                 304: 288
  51 Ewa            Jóźwiak              - Jan            Pawłowski             176: 444
  52 Dominik        Berliński            - Anna           Ryźlak                400:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Konca                - Mariusz        Skrobosz              473: 359
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Jackowski             344: 325
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Jarosław       Puchalski             393: 370
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Szmidtke              425: 341
   5 Filip          Sosin                - Marek          Dudkiewicz            363: 321
   6 Robert         Kamiński             - Sławomir       Kordjalik             367: 386
   7 Kamil          Górka                - Ryszard        Dębski                389: 345
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Marcin         Kozyra                399: 400
   9 Szymon         Fidziński            - Mariusz        Margalski             466: 346
  10 Sławomir       Nosek                - Maria          Jarosz                444: 295
  11 Katarzyna      Kowalewska           - Sławomir       Kucia                 276: 560
  12 Maciej         Perzyński            - Tomasz         Ruta                  403: 284
  13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Kuba           Koisar                506: 363
  14 Paweł          Opyc                 - Krzysztof      Mówka                 356: 430
  15 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Gostomski             321: 331
  16 Justyna        Fugiel               - Marek          Charytoniuk           318: 364
  17 Andrzej        Oleksiak             - Jerzy          Krzyżewski            552: 246
  18 Joanna         Ostrowska            - Marek          Syczuk                325: 463
  19 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Nawrocki              397: 368
  20 Janusz         Kaczor               - Edward         Stefaniak             304: 366
  21 Zdzisław       Szota                - Paweł          Stefaniak             327: 333
  22 Marek          Rogalski             - Grzegorz       Pukniel               379: 273
  23 Beata          Piotrowska           - Iza            Kraj                  425: 245
  24 Jolanta        Kosmowska            - Małgorzata     Sulejewska            338: 529
  25 Dorota         Maciejuk             - Waldemar       Czerwoniec            453: 352
  26 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Rafał          Wesołowski            401: 426
  27 Piotr          Adamczyk             - Dorota         Zielińska             345: 390
  28 Iwona          Kucia                - Anna           Biegańska             431: 368
  29 Iwona          Rutkowska            - Tomasz         Zwoliński             322: 436
  30 Małgorzata     Sameryt              - Piotr          Pietuchowski          436: 340
  31 Adam           Paszek               - Robert         Soszka                292: 431
  32 Tomasz         Żbikowski            - Łukasz         Miłosz                350: 315
  33 Ireneusz       Kurzok               - Małgorzata     Jóźwiak               324: 385
  34 Jerzy          Tatarczuk            - Irena          Sołdan                339: 483
  35 Mariola        Osajda-Matczak       - Wojciech       Gołęcki               376: 297
  36 Artur          Koszel               - Krzysztof      Leśniak               379: 287
  37 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Jaworski              439: 229
  38 Patrycja       Śliwińska            - Paweł          Frynia                388: 325
  39 Joanna         Kubińska             - Dariusz        Powójski              406: 282
  40 Beata          Lerska               - Michał         Szorc                 307: 379
  41 Weronika       Rudnicka             - Robert         Kuszpit               393: 383
  42 Grażyna        Kaczyńska            - Eugeniusz      Wróblewski            335: 363
  43 Grażyna        Wesołowska           - Jacek          Gasik                 317: 312
  44 Kamil          Nawrocki             - Jan            Lisiewski             368: 390
  45 Paweł          Szczekutek           - Wiesław        Olewiński             321: 459
  46 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Janicki               347: 254
  47 Ewa            Strzelczyk           - Daniel         Janus                 355: 383
  48 Monika         Rubinstein           - Jan            Pawłowski             310: 337
  49 Piotr          Ziółkowski           - Andrzej        Przybyłowicz          298: 374
  50 Anna           Arana                - Adam           Kędzior               380: 267
  51 Sławomir       Zabawa               - Dominik        Berliński             384: 254
  52 Ewa            Jóźwiak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Radosław       Konca                 441: 334
   2 Kamil          Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              435: 459
   3 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Wrześniewski          526: 319
   4 Mariusz        Skrobosz             - Filip          Sosin                 454: 350
   5 Sławomir       Kordjalik            - Szymon         Fidziński             420: 400
   6 Marcin         Kozyra               - Sławomir       Kucia                 336: 330
   7 Ryszard        Dębski               - Sławomir       Nosek                 431: 370
   8 Robert         Kamiński             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  365: 443
   9 Marek          Dudkiewicz           - Edward         Stefaniak             464: 377
  10 Andrzej        Szmidtke             - Maciej         Perzyński             367: 504
  11 Jarosław       Puchalski            - Stanisław      Rydzik                380: 471
  12 Mariusz        Margalski            - Andrzej        Oleksiak              345: 405
  13 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Mówka                 373: 386
  14 Marek          Syczuk               - Andrzej        Gostomski             410: 265
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kwiatkowski           342: 382
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Artur          Koszel                316: 341
  17 Marek          Rogalski             - Beata          Piotrowska            452: 363
  18 Dorota         Maciejuk             - Maria          Jarosz                350: 339
  19 Irena          Sołdan               - Paweł          Stefaniak             360: 415
  20 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Kowalewska            356: 359
  21 Paweł          Opyc                 - Iwona          Kucia                 482: 319
  22 Kuba           Koisar               - Rafał          Wesołowski            360: 315
  23 Robert         Soszka               - Małgorzata     Sameryt               350: 331
  24 Tomasz         Ruta                 - Dorota         Zielińska             398: 358
  25 Joanna         Juszczak             - Joanna         Ostrowska             375: 333
  26 Małgorzata     Jóźwiak              - Dariusz        Nawrocki              430: 272
  27 Justyna        Fugiel               - Jerzy          Krzyżewski            382: 306
  28 Tomasz         Żbikowski            - Janusz         Kaczor                376: 469
  29 Piotr          Adamczyk             - Zdzisław       Szota                 329: 321
  30 Patrycja       Śliwińska            - Agnieszka      Jaśkiewicz            338: 332
  31 Iza            Kraj                 - Weronika       Rudnicka              297: 380
  32 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Sporczyk              355: 309
  33 Iwona          Rutkowska            - Joanna         Kubińska              393: 271
  34 Łukasz         Miłosz               - Michał         Szorc                 351: 372
  35 Wiesław        Olewiński            - Ireneusz       Kurzok                310: 396
  36 Adam           Paszek               - Jolanta        Kosmowska             241: 385
  37 Grzegorz       Pukniel              - Jerzy          Tatarczuk             411: 381
  38 Eugeniusz      Wróblewski           - Jan            Lisiewski             321: 395
  39 Waldemar       Czerwoniec           - Grażyna        Wesołowska            347: 362
  40 Wojciech       Gołęcki              - Ireneusz       Moralewicz            231: 469
  41 Anna           Biegańska            - Krzysztof      Leśniak               379: 440
  42 Dariusz        Powójski             - Paweł          Frynia                260: 598
  43 Anna           Arana                - Robert         Kuszpit               376: 393
  44 Andrzej        Przybyłowicz         - Krzysztof      Jaworski              369: 355
  45 Sławomir       Zabawa               - Kamil          Nawrocki              322: 447
  46 Daniel         Janus                - Jan            Pawłowski             408: 253
  47 Paweł          Szczekutek           - Ewa            Strzelczyk            382: 366
  48 Adam           Janicki              - Beata          Lerska                342: 411
  49 Monika         Rubinstein           - Grażyna        Kaczyńska             365: 291
  50 Adam           Kędzior              - Ewa            Jóźwiak               339: 210
  51 Piotr          Ziółkowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          442: 341
   2 Radosław       Konca                - Mariusz        Skrobosz              431: 374
   3 Paweł          Jackowski            - Marcin         Kozyra                456: 389
   4 Sławomir       Kordjalik            - Mariusz        Wrześniewski          370: 392
   5 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Górka                 367: 398
   6 Szymon         Fidziński            - Maciej         Perzyński             391: 358
   7 Filip          Sosin                - Andrzej        Oleksiak              436: 405
   8 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Mówka                 299: 458
   9 Stanisław      Rydzik               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  488: 273
  10 Sławomir       Kucia                - Ryszard        Dębski                324: 377
  11 Sławomir       Nosek                - Andrzej        Kwiatkowski           455: 394
  12 Marek          Rogalski             - Robert         Kamiński              407: 293
  13 Dorota         Maciejuk             - Jarosław       Puchalski             334: 381
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Kuba           Koisar                372: 368
  15 Robert         Soszka               - Joanna         Juszczak              368: 391
  16 Edward         Stefaniak            - Justyna        Fugiel                323: 392
  17 Paweł          Stefaniak            - Paweł          Opyc                  327: 378
  18 Mariusz        Margalski            - Artur          Koszel                513: 255
  19 Katarzyna      Kowalewska           - Tomasz         Ruta                  436: 309
  20 Andrzej        Gostomski            - Marek          Charytoniuk           345: 354
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Janusz         Kaczor                429: 356
  22 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             364: 411
  23 Iwona          Kucia                - Dorota         Zielińska             322: 425
  24 Tomasz         Żbikowski            - Piotr          Pietuchowski          329: 388
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Beata          Piotrowska            337: 382
  26 Maria          Jarosz               - Ireneusz       Moralewicz            420: 258
  27 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Szorc                 369: 337
  28 Jolanta        Kosmowska            - Rafał          Wesołowski            396: 333
  29 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Sameryt               387: 371
  30 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Adamczyk              327: 362
  31 Iwona          Rutkowska            - Patrycja       Śliwińska             362: 354
  32 Dariusz        Nawrocki             - Ireneusz       Kurzok                328: 293
  33 Jan            Lisiewski            - Jerzy          Krzyżewski            326: 352
  34 Krzysztof      Leśniak              - Grażyna        Wesołowska            424: 307
  35 Zdzisław       Szota                - Paweł          Frynia                451: 398
  36 Iza            Kraj                 - Agnieszka      Jaśkiewicz            347: 383
  37 Kamil          Nawrocki             - Robert         Kuszpit               396: 285
  38 Daniel         Janus                - Joanna         Kubińska              307: 367
  39 Wiesław        Olewiński            - Waldemar       Czerwoniec            333: 338
  40 Anna           Biegańska            - Eugeniusz      Wróblewski            441: 308
  41 Beata          Lerska               - Krzysztof      Sporczyk              293: 386
  42 Andrzej        Przybyłowicz         - Łukasz         Miłosz                342: 367
  43 Jerzy          Tatarczuk            - Paweł          Szczekutek            454: 289
  44 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Jaworski              298: 333
  45 Anna           Arana                - Ewa            Strzelczyk            264: 382
  46 Grażyna        Kaczyńska            - Monika         Rubinstein            311: 337
  47 Dariusz        Powójski             - Sławomir       Zabawa                300: 345
  48 Jan            Pawłowski            - Adam           Kędzior               273: 377
  49 Piotr          Ziółkowski           - Ewa            Jóźwiak               436: 156
  50 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Konca                - Kazimierz.J    Merklejn              394: 330
   2 Paweł          Jackowski            - Karol          Wyrębkiewicz          310: 329
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Mariusz        Skrobosz              418: 380
   4 Kamil          Górka                - Szymon         Fidziński             492: 443
   5 Marcin         Kozyra               - Filip          Sosin                   1: 448
   6 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 295: 345
   7 Ryszard        Dębski               - Sławomir       Kordjalik             422: 289
   8 Marek          Dudkiewicz           - Sławomir       Nosek                 366: 447
   9 Marek          Rogalski             - Maciej         Perzyński             392: 333
  10 Jarosław       Puchalski            - Andrzej        Oleksiak              400: 404
  11 Małgorzata     Jóźwiak              - Marek          Syczuk                316: 391
  12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Margalski             335: 400
  13 Joanna         Juszczak             - Justyna        Fugiel                361: 331
  14 Paweł          Opyc                 - Katarzyna      Kowalewska            422: 332
  15 Marek          Charytoniuk          - Sławomir       Kucia                 632: 334
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Sulejewska            300: 372
  17 Robert         Kamiński             - Tomasz         Zwoliński             399: 443
  18 Dorota         Zielińska            - Dorota         Maciejuk              392: 282
  19 Kuba           Koisar               - Robert         Soszka                427: 382
  20 Edward         Stefaniak            - Piotr          Pietuchowski          329: 362
  21 Beata          Piotrowska           - Maria          Jarosz                438: 320
  22 Paweł          Stefaniak            - Jolanta        Kosmowska             401: 312
  23 Tomasz         Ruta                 - Grzegorz       Pukniel               413: 418
  24 Artur          Koszel               - Weronika       Rudnicka              438: 293
  25 Piotr          Adamczyk             - Iwona          Rutkowska             377: 308
  26 Andrzej        Gostomski            - Jerzy          Krzyżewski            391: 296
  27 Dariusz        Nawrocki             - Janusz         Kaczor                377: 355
  28 Krzysztof      Leśniak              - Zdzisław       Szota                 363: 387
  29 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Irena          Sołdan                461: 380
  30 Iwona          Kucia                - Tomasz         Żbikowski             369: 427
  31 Kamil          Nawrocki             - Mariola        Osajda-Matczak        338: 438
  32 Michał         Szorc                - Anna           Biegańska             398: 376
  33 Joanna         Kubińska             - Ireneusz       Moralewicz            331: 355
  34 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Sameryt               414: 368
  35 Waldemar       Czerwoniec           - Patrycja       Śliwińska             436: 246
  36 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             363: 257
  37 Łukasz         Miłosz               - Jerzy          Tatarczuk             459: 453
  38 Ireneusz       Kurzok               - Jan            Lisiewski             406: 308
  39 Grażyna        Wesołowska           - Paweł          Frynia                353: 295
  40 Krzysztof      Jaworski             - Iza            Kraj                  334: 355
  41 Robert         Kuszpit              - Wiesław        Olewiński             391: 462
  42 Ewa            Strzelczyk           - Daniel         Janus                 342: 439
  43 Eugeniusz      Wróblewski           - Beata          Lerska                425: 267
  44 Andrzej        Przybyłowicz         - Monika         Rubinstein            445: 264
  45 Sławomir       Zabawa               - Paweł          Szczekutek            334: 399
  46 Adam           Kędzior              - Wojciech       Gołęcki               298: 333
  47 Piotr          Ziółkowski           - Adam           Janicki               285: 274
  48 Anna           Arana                - Grażyna        Kaczyńska             407: 311
  49 Ewa            Jóźwiak              - Dariusz        Powójski              238: 356
  50 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 05-02-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             145.73  28564  196
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.25  27933  195
   3 Krzysztof Mówka                Toruń                141.89  28094  198
   4 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             141.03  26796  190
   6 Maciej Gałecki                 Łódź                 140.65  14346  102
   7 Szymon Fidziński               Warszawa             140.58  24179  172
   8 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             140.46  27670  197
   9 Szymon Zaleski                 Poznań               139.92   8535   61
  10 Kamil Górka                    Łęczna               139.26  27853  200
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.37  26982  195
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.36  27118  196
  13 Tomasz Zwoliński               Warszawa             138.29  26967  195
  14 Paweł Dawidson                 Częstochowa          136.68  10388   76
  15 Sławomir Kordjalik             Warszawa             135.70  27004  199
  16 Dawid Pikul                    Poznań               135.53  26021  192
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            135.37  15297  113
  18 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  19 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.87   8032   60
  20 Bartosz Morawski               Gliwice              133.56   8147   61
  21 Justyna Fugiel                 Sandomierz           133.51  25367  190
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             133.26  26118  196
  23 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.80  26162  197
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 132.73  22829  172
  25 Adam Weremczuk                 Łódź                 132.34  17337  131
  26 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.74  15018  114
  27 Radosław Konca                 Warszawa             131.54  25650  195
  28 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  29 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.02  11006   84
  30 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  25982  199
  31 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.48  14222  109
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              130.28  25014  192
  33 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.76  17897  139
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.41  24527  191
  35 Małgorzata Kania               Milanówek            127.95  25590  200
  36 Andrzej Słapiński              Warszawa             127.08   6735   53
  37 Sławomir Kucia                 Kraków               127.03  24644  194
  38 Michał Makowski                Warszawa             126.94  17772  140
  39 Piotr Pietuchowski             Białystok            126.90  24618  194
  40 Marcin Bożek                   Będzin               126.29   9977   79
  41 Andrzej Szepczyński            Kraków               126.07  24332  193
  42 Marek Syczuk                   Warszawa             125.99  24443  194
  43 Grzegorz Matysiak              Kraków               125.84   6166   49
  44 Marcin Kamiński                Warszawa             125.44  13798  110
  45 Joanna Stępień                 Katowice             125.34  23187  185
  46 Maciej Perzyński               Piła                 125.27  20794  166
  47 Kuba Koisar                    Warszawa             125.01   8376   67
  48 Mariusz Margalski              Warszawa             124.73  13471  108
  49 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.52  23908  192
  50 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.51  24031  193
  51 Filip Warzecha                 Gdynia               124.07  11911   96
  52 Sławomir Nosek                 Mielec               124.06  14391  116
  53 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  54 Magdalena Merklejn             Szczecin             123.33  19486  158
  55 Lucyna Korga                   Zabrze               122.78  12524  102
  56 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  57 Łukasz Kozub                   Brzesko              122.31   4403   36
  58 Filip Sosin                    Warszawa             122.05  23799  195
  59 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.90  15237  125
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.58  23343  192
  61 Stanisław Gasik                Warszawa             121.10  21071  174
  62 Marek Roszak                   Poznań               120.90  23697  196
  63 Andrzej Kowalski               Kowale               120.86   7614   63
  64 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.85  23928  198
  65 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.80  21864  181
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.78  17393  144
  67 Maciej Michalak                Łódź                 120.74   6399   53
  68 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.53   4339   36
  69 Artur Irzyk                    Strzyżów             120.26  10102   84
  70 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.24  23327  194
  71 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  72 Łukasz Bryła                   Mielec               120.15   6248   52
  73 Andrzej Rakoczy                Kraków               120.01  16201  135
  74 Marcin Figiel                  Zawichost            119.99   9719   81
  75 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     119.95  12115  101
  76 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.94  23988  200
  77 Arkadiusz Jaworski             Tychy                119.76   7066   59
  78 Robert Soszka                  Warszawa             119.61  23204  194
  79 Iwona Kucia                    Kraków               119.40  23760  199
  80 Jacek Pietruszka               Kraków               119.03   4642   39
  81 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.00  14518  122
  82 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              118.72  19826  167
  83 Stanisław Ochot                Katowice             118.72   7954   67
  84 Andrzej Rechowicz              Katowice             118.68  23736  200
  85 Jarosław Michalak              Łódź                 118.67  11036   93
  86 Katarzyna Stępień              Katowice             118.57   7233   61
  87 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.53   3556   30
  88 Piotr Rosół                    Warszawa             118.36  21779  184
  89 Joanna Juszczak                Warszawa             118.17  23162  196
  90 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  91 Michał Trumpus                 Wrocław              118.06  11334   96
  92 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.95   7667   65
  93 Rafał Matczak                  Pruszków             117.93  20991  178
  94 Andrzej Lożyński               Piastów              117.61   4234   36
  95 Irena Sołdan                   Rumia                117.54  22567  192
  96 Renata Kowalska                Bielsko Biała        117.44  22314  190
  97 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.35  21710  185
  98 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.31  22171  189
  99 Miłosz Wrzałek                 Reda                 116.94  22101  189
 100 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             116.67   4550   39
 101 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.58   5596   48
 102 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             116.52  22837  196
 103 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.43   6520   56
 104 Radosław Sowiński              Warszawa             116.23  22548  194
 105 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 106 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.19   5577   48
 107 Paweł Opyc                     Warszawa             116.11  23221  200
 108 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 109 Halina Roszak                  Poznań               115.90  22484  194
 110 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  115.87  18771  162
 111 Artur Koszel                   Inowrocław           115.76  14239  123
 112 Maciej Śliwa                   Zabrze               115.70   9719   84
 113 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 114 Roman Sulima                   Warszawa             115.41   4270   37
 115 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.16  12898  112
 116 Katarzyna Klimała              Kraków               115.06   9205   80
 117 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            115.06   3682   32
 118 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.01   9661   84
 119 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 120 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            114.81  12859  112
 121 Michał Szkudlarek              Pabianice            114.81   3674   32
 122 Michał Musielak                Bydgoszcz            114.73   6769   59
 123 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            114.40  19219  168
 124 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.06  17109  150
 125 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 126 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             113.89  22094  194
 127 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.83  21970  193
 128 Robert Drózd                   Wesoła               113.62   5454   48
 129 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  113.59  22378  197
 130 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.50   9534   84
 131 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.47  11007   97
 132 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       113.31   5552   49
 133 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             113.31  21528  190
 134 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.24  22647  200
 135 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.23  10870   96
 136 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 137 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.04   5426   48
 138 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 139 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.83  21889  194
 140 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             112.79  21542  191
 141 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.21  21208  189
 142 Maciej Kutera                  Warszawa             112.10  14125  126
 143 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.05  11093   99
 144 Rafał Wesołowski               Warszawa             111.92  21376  191
 145 Przemysław Herdzina            Kraków               111.85   5369   48
 146 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 147 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.38  10804   97
 148 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.24   6452   58
 149 Daniel Czernatowicz            Kraków               111.19   4003   36
 150 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.07  21547  194
 151 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 152 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.75   5316   48
 153 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.74   3765   34
 154 Dominik Wester                 Warszawa             110.69   7416   67
 155 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 156 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            110.18  11128  101
 157 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.04   9023   82
 158 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       109.90   5275   48
 159 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 160 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.44  21012  192
 161 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.32  12353  113
 162 Weronika Rudnicka              Ustka                109.26   4698   43
 163 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.23  10595   97
 164 Krzysztof Jaworski             Warszawa             109.22  21516  197
 165 Jacek Petrus                   Wrocław              109.17   4585   42
 166 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     109.07   7635   70
 167 Tomasz Suchanek                Wrocław              109.01   8176   75
 168 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.90  12632  116
 169 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.90  12523  115
 170 Leszek Stecuła                 Bytom                108.62  11622  107
 171 Marcela Wołowiec               Gdynia               108.37   3251   30
 172 Beata Piotrowska               Łódź                 108.28  19816  183
 173 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.26  21435  198
 174 Marianna Kozłowska             Białystok            108.21   6817   63
 175 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       108.18   4111   38
 176 Krzysztof Obremski             Legnica              107.97   3887   36
 177 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 178 Arkadiusz Biegun               Kraków               107.90  18991  176
 179 Grzegorz Gardynik              Warszawa             107.88  11759  109
 180 Grzegorz Pukniel               Lublin               107.85  19629  182
 181 Mariusz Makuch                 Zator                107.84   4853   45
 182 Jolanta Kosmowska              Warszawa             107.72  18527  172
 183 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.69  21430  199
 184 Marek Rogalski                 Chełm                107.67   5599   52
 185 Jarosław Wypart                Częstochowa          107.67   5922   55
 186 Kamil Klinkosz                 Rumia                107.43   4512   42
 187 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.41  19227  179
 188 Marcin Skowron                 Zabrze               107.41  11815  110
 189 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            107.41  20515  191
 190 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.24   9008   84
 191 Maurycy Machnio                Lipiany              107.21   5039   47
 192 Piotr Krzemiński               Warszawa             107.13   3214   30
 193 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.89   4703   44
 194 Dorota Maciejuk                Warszawa             106.85   7586   71
 195 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 196 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.68   3307   31
 197 Dorota Ziembowicz              Gliwice              106.49   6922   65
 198 Agnieszka Krupka               Krosno               106.01   9965   94
 199 Lucyna Śniadach                Rumia                105.99  20033  189
 200 Bogdan Pokojski                Piastów              105.90  10166   96
 201 Katarzyna Żuławska             Katowice             105.85  13019  123
 202 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 105.83   4339   41
 203 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 204 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 205 Michał Sosin                   Warszawa             105.47   9809   93
 206 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.32   7478   71
 207 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.06  20697  197
 208 Bartosz Orłowski               Bytom                104.81  10271   98
 209 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 210 Tomasz Ciejka                  Kraków               104.55   4600   44
 211 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             104.20  17609  169
 212 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 213 Jerzy Luter                    Bytom                104.10  20715  199
 214 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 215 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            103.64  13059  126
 216 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 217 Magdalena Ochot                Katowice             103.32  13535  131
 218 Wiesław Olewiński              Warszawa             103.13  16397  159
 219 Roman Figiel                   Zawichost            103.08  10411  101
 220 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 221 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               102.98  18022  175
 222 Małgorzata Jóźwiak             Iława                102.97  19771  192
 223 Magdalena Podlaska             Warszawa             102.77   4933   48
 224 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.70   6778   66
 225 Joanna Brychcy                 Katowice             102.66  18069  176
 226 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 227 Andrzej Puchalski              Łódź                 102.54   4922   48
 228 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.28  12785  125
 229 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 230 Grażyna Furman                 Sosnowiec            102.07   4389   43
 231 Jacek Baltyn                   Suchedniów           102.02   8264   81
 232 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 233 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.18  10017   99
 234 Daniel Janus                   Wąchock              101.17   3642   36
 235 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.13  19923  197
 236 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.00   4242   42
 237 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 238 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.78   3592   36
 239 Paweł Czubla                   Kock                  99.44   5370   54
 240 Sławomir Zabawa                Jasło                 99.39  18288  184
 241 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 242 Danuta Langiewicz              Ostróda               99.00   2970   30
 243 Sylwester Gryz                 Zabrze                98.88  18589  188
 244 Damian Krężel                  Mielec                98.72   3554   36
 245 Anna Arana                     Warszawa              98.58  12421  126
 246 Monika Rubinstein              Warszawa              98.30  18775  191
 247 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 248 Renata Rosół                   Warszawa              98.15  19237  196
 249 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 250 Anna Biegańska                 Białystok             97.83   4011   41
 251 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.75   4692   48
 252 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 253 Maria Jarosz                   Lublin                97.26  13033  134
 254 Norbert Skrzyński              Warszawa              97.09   7670   79
 255 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 256 Tomasz Korpysz                 Warszawa              96.90   4748   49
 257 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.53   7047   73
 258 Marta Kleinrok                 Lublin                96.33   3179   33
 259 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.31   3756   39
 260 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.25   5775   60
 261 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.22   5773   60
 262 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 263 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 264 Łukasz Miłosz                  Warszawa              95.75   5649   59
 265 Janusz Sojka                   Łódź                  95.56   6689   70
 266 Irena Ficak                    Mielec                95.40   4579   48
 267 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 268 Adam Kotwica                   Gdańsk                95.03   2946   31
 269 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 270 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.79   3128   33
 271 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 272 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 273 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 274 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 275 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 276 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 277 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 278 Adam Słapiński                 Warszawa              92.62   4446   48
 279 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.56   4628   50
 280 Teresa Zalewska                Racibórz              92.52   4811   52
 281 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              92.40  11642  126
 282 Grażyna Wesołowska             Łódź                  92.18  11154  121
 283 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.77   4313   47
 284 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 285 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.82  11171  123
 286 Krzysztof Kruk                 Łódź                  90.64  15228  168
 287 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 288 Iza Kraj                       Warszawa              89.36   8936  100
 289 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             88.70  11176  126
 290 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 291 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 292 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 293 Patrycja Śliwińska             Szczecin              88.56   3188   36
 294 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 295 Joanna Kubińska                Warszawa              88.41   7161   81
 296 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  88.36   9985  113
 297 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.77   5442   62
 298 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 299 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 300 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              87.27   8640   99
 301 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 302 Wojciech Obremski              Legnica               86.97   3131   36
 303 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 304 Kacper Jachowicz               Żyrardów              85.51   6670   78
 305 Anna Czarnecka                 Zgierz                85.00   3230   38
 306 Piotr Marusa                   Szczytno              84.70   3642   43
 307 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.55   3509   42
 308 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 309 Filip Sitkowski                Warszawa              83.11   5236   63
 310 Krystyna Puchalska             Łódź                  82.90   3399   41
 311 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.88   4973   60
 312 Jolanta Bednarska              Łódź                  81.15   5518   68
 313 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.09   3487   43
 314 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.98  13280  164
 315 Adam Zalewski                  Racibórz              78.67   4091   52
 316 Adam Kędzior                   Lublin                77.83   6382   82
 317 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.06   7638  106
 318 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 319 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 320 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 05-02-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   2 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   3 Teresa Ząbek                   Warszawa              95.48   2769   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Marek Reda                     Wołomin               76.93   2231   29
   6 Jacek Gasik                    Warszawa             113.46   3177   28
   7 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa              98.50   2758   28
   8 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   9 Adam Jurkowski                 Knurów                99.31   2582   26
  10 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  11 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  12 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.92   2373   25
  13 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  14 Adam Cieśla                    Częstochowa          115.42   2770   24
  15 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.79   2755   24
  16 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  17 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  18 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  19 Sławomir Buk                   Gliwice              107.21   2573   24
  20 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  21 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  22 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  23 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  24 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  25 Robert Głowacki                Łódź                 105.04   2521   24
  26 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          103.58   2486   24
  28 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  29 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  30 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               100.33   2408   24
  31 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             100.12   2403   24
  32 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  33 Andrzej Kroc                   Łódź                  97.50   2340   24
  34 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  35 Beata Łażewska                 Gdynia                95.00   2280   24
  36 Marta Gostomska                Warszawa              94.75   2274   24
  37 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  38 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  39 Renata Polończyk               Bielsko Biała         93.17   2236   24
  40 Olaf Czubla                    Łódź                  92.79   2227   24
  41 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  42 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  43 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  44 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  45 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              110.26   2536   23
  46 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  47 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  48 Ireneusz Moralewicz            Goleniów              98.74   2271   23
  49 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  50 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  51 Jarosław Żuliński              Szczecin              92.22   2121   23
  52 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  53 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  54 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  55 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  56 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            86.61   1992   23
  57 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  58 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  59 Piotr Mańkowski                Warszawa             106.45   2342   22
  60 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      100.68   2215   22
  61 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  62 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  63 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   96.29   2022   21
  64 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.86   1887   21
  65 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  66 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  67 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  68 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  69 Krzysztof Pypno                Gliwice              122.16   2321   19
  70 Marek Sitkowski                Warszawa             114.16   2169   19
  71 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  72 Adam Strzelczyk                Częstochowa           97.89   1860   19
  73 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  74 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  75 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  76 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  77 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  78 Paweł Majewski                 Warszawa             118.39   2131   18
  79 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  80 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  81 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         86.11   1550   18
  82 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  83 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  84 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  85 Mateusz Zalega                 Łódź                 111.12   1889   17
  86 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  87 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  88 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  89 Magdalena Mroziuk              Warszawa             109.94   1759   16
  90 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  91 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  92 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              99.73   1496   15
  93 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  94 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  95 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  96 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  97 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  98 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  99 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 100 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 101 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 102 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.50   1554   12
 103 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 104 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 105 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 106 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.25   1467   12
 107 Ewa Piramowska                 Łódź                 121.25   1455   12
 108 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 109 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 110 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 111 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 112 Tomasz Ruta                    Warszawa             115.75   1389   12
 113 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 114 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 115 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 116 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 117 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 118 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 119 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 120 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 121 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 122 Janusz  Krupiński              Warszawa             105.58   1267   12
 123 Robert Zabłocki                Łódź                 105.58   1267   12
 124 Michał Szorc                   Białystok            104.67   1256   12
 125 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 126 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 127 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 128 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          101.00   1212   12
 129 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 130 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 131 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 132 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 133 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 134 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 135 Aleksandra  Krencjasz          Łódź                  97.83   1174   12
 136 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   97.50   1170   12
 137 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 138 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 139 Aneta Szubiak                  Łódź                  97.33   1168   12
 140 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 141 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 142 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.00   1164   12
 143 Paweł Szczekutek               Warszawa              96.92   1163   12
 144 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 145 Sebastian Markiewicz           Warszawa              95.75   1149   12
 146 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 147 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 148 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 149 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 150 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 151 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 152 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 153 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 154 Marta Dobrzańska               Kraków                92.08   1105   12
 155 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 156 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.08   1093   12
 157 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 158 Beata Lerska                   Warszawa              90.42   1085   12
 159 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 160 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 161 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 162 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 163 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 164 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 165 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 166 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 167 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 168 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 169 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 170 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 171 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 172 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 173 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 174 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 175 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 176 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 177 Adrian Szczepanik              Zator                 85.58   1027   12
 178 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 179 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 180 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 181 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 182 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 183 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 184 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 185 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 186 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 187 Anna Piętka                    Szczecin              78.08    937   12
 188 Monika Pieczora                Łódź                  78.00    936   12
 189 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 190 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 191 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 192 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 193 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 194 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 195 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   74.25    891   12
 196 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 197 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 198 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 199 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 200 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 201 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 202 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 203 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 204 Ireneusz Kurzok                Mikołów              110.64   1217   11
 205 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 206 Paweł Kapela                   Kraków                93.18   1025   11
 207 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 208 Jan Kozłowski                  Kraków                90.45    995   11
 209 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 210 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 211 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 212 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 213 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 214 Adam Janicki                   Łódź                  83.55    919   11
 215 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 216 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 217 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 218 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 219 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 220 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 221 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 222 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 223 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 224 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 225 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 226 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 227 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 228 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 229 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 230 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 231 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 232 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 233 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 234 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 235 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 236 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 237 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 238 Jerzy  Jabłoński               Lublin                52.45    577   11
 239 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 240 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 241 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 242 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 243 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 244 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.60    946   10
 245 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 246 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 247 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 248 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 249 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 250 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 251 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 252 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 253 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 254 Magdalena Oprządek             Siedlce               93.89    845    9
 255 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 256 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 257 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 258 Piotr Ingling                  Warszawa              78.33    705    9
 259 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 260 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 261 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 262 Leszek Nowak                   Myślibórz            136.88   1095    8
 263 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 264 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 265 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 266 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 267 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 268 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 269 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 270 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 271 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 272 Ewa Jóźwiak                    Iława                 50.00    400    8
 273 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 274 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 275 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 276 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 277 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 278 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 279 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 280 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 281 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 282 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 283 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 284 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 285 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 286 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 287 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 288 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 289 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 290 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 291 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 292 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 293 Wojciech Wróbel                Zator                 56.29    394    7
 294 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 295 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 296 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 297 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 298 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 299 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 300 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 301 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 302 Grzegorz Wełna                 Chorzów               71.50    429    6
 303 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 304 Alicja Kladamicza              Chorzów               69.83    419    6
 305 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 306 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 307 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 308 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 309 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 310 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 311 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 312 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 313 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 314 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 315 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 316 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 317 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 318 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 319 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 320 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 321 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 322 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 323 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 324 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 325 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 326 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 327 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 328 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 329 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 330 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 331 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 332 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 333 Stanisław Stolarczyk           Zator                 75.00    300    4
 334 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 335 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 336 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 337 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 338 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 339 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 340 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 341 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 342 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 343 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 344 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 345 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 346 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 347 Mikołaj  Przybyłowicz          Warszawa              62.33    187    3
 348 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 349 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 350 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 351 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 352 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 353 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 354 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 355 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 356 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 357 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 358 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 359 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 360 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 361 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 362 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 363 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 364 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 365 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 366 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 367 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 368 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 369 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 370 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 371 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 372 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 373 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 374 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 375 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 376 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 377 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 378 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 379 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 380 Paweł  Stelmach                Warszawa              50.50    101    2
 381 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 382 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 383 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 384 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 385 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 386 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 387 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 388 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 389 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 390 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 391 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 392 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 393 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 394 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 395 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 396 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 397 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie