Warszawa27
czerwca
Warszawa 27-12 lipca IV Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielsku
Sudomie28
czerwca
Sudomie 28 czerwca XIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna
Ostróda 4
lipca
Ostróda 4- 5 lipca IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
Nie obronił tytułu28 czerwca 2009 — XIII Turniej o Puchar Wójta Gminy KościerzynaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIII Turniej o Puchar Wójta Gminy KościerzynaSudomie, 28 czerwca 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Nie obronił tytułuWczasy scrabblowe w Sudomiu zaczęły się od turnieju rankingowego — XIII Turnieju o Puchar Wójta. Obrońca tytułu, Stanisław Rydzik, po spływie kajakowym, z którego prosto przyjechał na wczasy, stracił chyba nieco swoja formę i nie był w stanie walczyć o zwycięstwo. Kolejnym Mistrzem w Sudomiu został Rafał Lenartowski z sześcioma zwycięstwami. Gratulujemy Rafałowi pierwszego zwycięstwa! Drugie miejsce dla Kazimierza Merklejna juniora, a na trzecim uplasowała się Beata Wiączkowska. W turnieju wzięły udział 23 osoby.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Turniej o Puchar Wójta
Turniej o Puchar Wójta
Turniej o Puchar Wójta


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7
- system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekOśrodek Sudomie, Kościerzyna

Kontakt
Jerzy Komorowski, OW Sudomie
83-400 Kościerzyna, skr. poczt. 7
tel. (058) 686 26 01 lub (058) 686 44 54
kom. 0 602 499 438
Adres e-mail: sudomie@sudomie.pl
Adres www: www.sudomie.pl
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramNiedziela, 28 czerwca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdAutobusem z Kościerzyny do drugiego przystanku Rybaki. Dalej 900 m piechotą.
Wyżywieniena miejscu
Noclegikonieczna wcześniejsza rezerwacja
NagrodyPuchar i nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjewspólna kąpiel w jeziorze
OrganizatorzyAndrzej Lożyński
tel. 602 278 365
SponsorzyWójt Miasta Kościerzyna


Wyniki turnieju XIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 134.87      6.0     2827     1148      319
  2 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               150.06      5.0     2890      996      157
  3 Beata           Wiączkowska          Wrocław                121.16      5.0     2807     1094      189
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.39      5.0     2716     1023      218
  5 Weronika        Rudnicka             Ustka                  117.68      5.0     2663      988       72
  6 Wojciech        Sołdan               Rumia                  132.43      4.5     2777      986      235
  7 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 128.45      4.0     2900      917       98
  8 Marek           Reda                 Wołomin                133.07      4.0     2760      930      190
  9 Kuba            Koisar               Warszawa               125.55      4.0     2649      871      102
 10 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                117.37      4.0     2562      938       18
 11 Zdzisław        Szota                Warszawa               114.07      3.5     2645      720      452
 12 Adam            Janicki              Łódź                   105.62      3.5     2400      702      298
 13 Irena           Sołdan               Rumia                  129.92      3.0     2625      813      137
 14 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.74      3.0     2606      727      -90
 15 Piotr           Madej                Wrocław                113.41      3.0     2518      719      -26
 16 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      3.0     2459      816     -357
 17 Anita           Bruska               Gdynia                 126.08      3.0     2329      621      330
 18 Ireneusz        Kaczmarczyk          Gdańsk                 100.00      2.5     2408      600      340
 19 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               128.36      2.0     2625      677      -56
 20 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 100.00      2.0     2479      607      185
 21 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      2.0     2337      613     -125
 22 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 100.00      2.0     2216      670     -575
 23 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 114.98      1.5     2451      523      -11
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna



	Kazimierz.Jr Merklejn 150.06 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Beata          Wiączkowska           121.16 +  431: 406  171
    2     4 Irena          Sołdan                129.92 +  376: 371  180
    3     3 Wojciech       Sołdan                132.43 -  350: 446   82
    4     5 Sylwia         Buks                  100.00 +  428: 326  150
    5     3 Rafał          Lenartowski           134.87 -  331: 421   85
    6     5 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  511: 321  150
    7     2 Andrzej        Kowalski              128.45 +  463: 442  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     996  /  7 142.29




	Stanisław Rydzik 145.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Weronika       Rudnicka              117.68 -  357: 392   68
    2    10 Zdzisław       Szota                 114.07 +  469: 335  164
    3     5 Grzegorz       Wiączkowski           117.37 -  347: 349   67
    4     8 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  294: 494   50
    5     8 Sylwia         Buks                  100.00 +  469: 326  150
    6     7 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  299: 440   50
    7     9 Grzegorz       Kurowski              128.36 +  371: 360  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  /  7 103.86




	Tomasz Zwoliński 142.39 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Wiączkowski           117.37 +  391: 351  167
    2     1 Rafał          Lenartowski           134.87 +  405: 368  185
    3     1 Marek          Reda                  133.07 +  431: 342  183
    4     2 Beata          Wiączkowska           121.16 -  377: 416   71
    5     4 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  406: 313  150
    6     3 Wojciech       Sołdan                132.43 +  347: 345  182
    7     1 Rafał          Lenartowski           134.87 -  359: 363   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  /  7 146.14




	Rafał Lenartowski 134.87 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Alina          Białobrzewska         114.98 +  456: 332  165
    2     1 Tomasz         Zwoliński             142.39 -  368: 405   92
    3     6 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  427: 343  150
    4     3 Grzegorz       Kurowski              128.36 +  377: 375  178
    5     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.06 +  421: 331  200
    6     2 Beata          Wiączkowska           121.16 +  415: 363  171
    7     1 Tomasz         Zwoliński             142.39 +  363: 359  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  /  7 164.00




	Marek Reda 133.07 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zdzisław       Szota                 114.07 +  361: 314  164
    2     2 Kuba           Koisar                125.55 +  470: 338  176
    3     1 Tomasz         Zwoliński             142.39 -  342: 431   92
    4     4 Grzegorz       Wiączkowski           117.37 +  421: 320  167
    5     1 Wojciech       Sołdan                132.43 +  468: 332  182
    6     1 Andrzej        Kowalski              128.45 -  349: 428   78
    7     3 Beata          Wiączkowska           121.16 -  349: 407   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     930  /  7 132.86




	Wojciech Sołdan 132.43 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Madej                 113.41 =  359: 359  113
    2     5 Weronika       Rudnicka              117.68 +  383: 375  168
    3     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.06 +  446: 350  200
    4     1 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  454: 243  150
    5     1 Marek          Reda                  133.07 -  332: 468   83
    6     3 Tomasz         Zwoliński             142.39 -  345: 347   92
    7     5 Irena          Sołdan                129.92 +  458: 400  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  /  7 140.86




	Irena Sołdan 129.92 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Janicki               105.62 +  334: 279  156
    2     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.06 -  371: 376  100
    3     4 Beata          Wiączkowska           121.16 -  327: 416   71
    4    10 Anita          Bruska                126.08 +  354: 299  176
    5     5 Andrzej        Kowalski              128.45 -  364: 370   78
    6    10 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  475: 290  150
    7     5 Wojciech       Sołdan                132.43 -  400: 458   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  7 116.14




	Andrzej Kowalski 128.45 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  345: 435   50
    2     7 Beata          Wiączkowska           121.16 -  391: 435   71
    3    11 Alina          Białobrzewska         114.98 +  490: 441  165
    4     7 Weronika       Rudnicka              117.68 +  434: 315  168
    5     5 Irena          Sołdan                129.92 +  370: 364  180
    6     1 Marek          Reda                  133.07 +  428: 349  183
    7     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.06 -  442: 463  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     917  /  7 131.00




	Grzegorz Kurowski 128.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sylwia         Buks                  100.00 -  382: 392   50
    2     8 Alina          Białobrzewska         114.98 +  398: 346  165
    3     8 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  369: 307  150
    4     3 Rafał          Lenartowski           134.87 -  375: 377   85
    5     6 Grzegorz       Wiączkowski           117.37 -  336: 440   67
    6     8 Zdzisław       Szota                 114.07 -  405: 448   64
    7     9 Stanisław      Rydzik                145.74 -  360: 371   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     677  /  7  96.71




	Anita Bruska 126.08 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 -  326: 338   50
    2     9 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 =  368: 368  100
    3     7 Kuba           Koisar                125.55 -  255: 364   76
    4    10 Irena          Sołdan                129.92 -  299: 354   80
    5    12 PAUZA
    6    11 Alina          Białobrzewska         114.98 +  423: 336  165
    7    10 Sylwia         Buks                  100.00 +  358: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     621  /  6 103.50




	Kuba Koisar 125.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  454: 370  150
    2     2 Marek          Reda                  133.07 -  338: 470   83
    3     7 Anita          Bruska                126.08 +  364: 255  176
    4     6 Adam           Janicki               105.62 +  434: 351  156
    5     2 Beata          Wiączkowska           121.16 -  328: 364   71
    6     4 Grzegorz       Wiączkowski           117.37 +  379: 343  167
    7     4 Weronika       Rudnicka              117.68 -  352: 394   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  /  7 124.43




	Beata Wiączkowska 121.16 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.06 -  406: 431  100
    2     7 Andrzej        Kowalski              128.45 +  435: 391  178
    3     4 Irena          Sołdan                129.92 +  416: 327  180
    4     2 Tomasz         Zwoliński             142.39 +  416: 377  192
    5     2 Kuba           Koisar                125.55 +  364: 328  176
    6     2 Rafał          Lenartowski           134.87 -  363: 415   85
    7     3 Marek          Reda                  133.07 +  407: 349  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1094  /  7 156.29




	Weronika Rudnicka 117.68 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                145.74 +  392: 357  196
    2     5 Wojciech       Sołdan                132.43 -  375: 383   82
    3     9 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  386: 348  150
    4     7 Andrzej        Kowalski              128.45 -  315: 434   78
    5     7 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  403: 323  150
    6     6 Adam           Janicki               105.62 +  398: 394  156
    7     4 Kuba           Koisar                125.55 +  394: 352  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  /  7 141.14




	Grzegorz Wiączkowski 117.37 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             142.39 -  351: 391   92
    2    11 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  345: 340  150
    3     5 Stanisław      Rydzik                145.74 +  349: 347  196
    4     4 Marek          Reda                  133.07 -  320: 421   83
    5     6 Grzegorz       Kurowski              128.36 +  440: 336  178
    6     4 Kuba           Koisar                125.55 -  343: 379   76
    7     6 Piotr          Madej                 113.41 +  414: 330  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  /  7 134.00




	Alina Białobrzewska 114.98 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Lenartowski           134.87 -  332: 456   85
    2     8 Grzegorz       Kurowski              128.36 -  346: 398   78
    3    11 Andrzej        Kowalski              128.45 -  441: 490   78
    4    12 PAUZA
    5    11 Adam           Janicki               105.62 -  293: 396   56
    6    11 Anita          Bruska                126.08 -  336: 423   76
    7    11 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  403: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     523  /  6  87.17




	Zdzisław Szota 114.07 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  133.07 -  314: 361   83
    2    10 Stanisław      Rydzik                145.74 -  335: 469   96
    3    12 PAUZA
    4    11 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  498: 235  150
    5     9 Piotr          Madej                 113.41 -  343: 383   63
    6     8 Grzegorz       Kurowski              128.36 +  448: 405  178
    7     7 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  407: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  /  6 120.00




	Piotr Madej 113.41 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Sołdan                132.43 =  359: 359  132
    2     6 Sylwia         Buks                  100.00 =  393: 393  100
    3    10 Adam           Janicki               105.62 -  317: 351   56
    4     9 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  330: 367   50
    5     9 Zdzisław       Szota                 114.07 +  383: 343  164
    6     9 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  406: 317  150
    7     6 Grzegorz       Wiączkowski           117.37 -  330: 414   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     719  /  7 102.71




	Adam Janicki 105.62 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Sołdan                129.92 -  279: 334   80
    2    12 PAUZA
    3    10 Piotr          Madej                 113.41 +  351: 317  163
    4     6 Kuba           Koisar                125.55 -  351: 434   76
    5    11 Alina          Białobrzewska         114.98 +  396: 293  165
    6     6 Weronika       Rudnicka              117.68 -  394: 398   68
    7     8 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  329: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     702  /  6 117.00




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Kowalski              128.45 +  435: 345  178
    2     3 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  375: 332  150
    3     2 Sylwia         Buks                  100.00 +  432: 361  150
    4     1 Wojciech       Sołdan                132.43 -  243: 454   82
    5     4 Tomasz         Zwoliński             142.39 -  313: 406   92
    6     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.06 -  321: 511  100
    7     7 Zdzisław       Szota                 114.07 -  340: 407   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     816  /  7 116.57




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              128.36 +  392: 382  178
    2     6 Piotr          Madej                 113.41 =  393: 393  113
    3     2 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  361: 432   50
    4     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.06 -  326: 428  100
    5     8 Stanisław      Rydzik                145.74 -  326: 469   96
    6    12 PAUZA
    7    10 Anita          Bruska                126.08 -  239: 358   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     613  /  6 102.17




	Agnieszka Kaczkowska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anita          Bruska                126.08 +  338: 326  176
    2     3 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  332: 375   50
    3     6 Rafał          Lenartowski           134.87 -  343: 427   85
    4    11 Zdzisław       Szota                 114.07 -  235: 498   64
    5    10 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  379: 287  150
    6    10 Irena          Sołdan                129.92 -  290: 475   80
    7    11 Alina          Białobrzewska         114.98 -  299: 403   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     670  /  7  95.71




	Ireneusz Kaczmarczyk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 PAUZA
    2    11 Grzegorz       Wiączkowski           117.37 -  340: 345   67
    3     9 Weronika       Rudnicka              117.68 -  348: 386   68
    4     9 Piotr          Madej                 113.41 +  367: 330  163
    5    10 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 -  287: 379   50
    6     7 Stanisław      Rydzik                145.74 +  440: 299  196
    7     8 Adam           Janicki               105.62 -  326: 329   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  6 100.00




	Agnieszka Piotrowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kuba           Koisar                125.55 -  370: 454   76
    2     9 Anita          Bruska                126.08 =  368: 368  126
    3     8 Grzegorz       Kurowski              128.36 -  307: 369   78
    4     8 Stanisław      Rydzik                145.74 +  494: 294  196
    5     7 Weronika       Rudnicka              117.68 -  323: 403   68
    6     9 Piotr          Madej                 113.41 -  317: 406   63
    7    12 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     607  /  6 101.17


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Beata          Wiączkowska           431: 406
   2 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Rydzik                392: 357
   3 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Wiączkowski           391: 351
   4 Alina          Białobrzewska        - Rafał          Lenartowski           332: 456
   5 Marek          Reda                 - Zdzisław       Szota                 361: 314
   6 Piotr          Madej                - Wojciech       Sołdan                359: 359
   7 Irena          Sołdan               - Adam           Janicki               334: 279
   8 Katarzyna      Bogusławska          - Andrzej        Kowalski              435: 345
   9 Grzegorz       Kurowski             - Sylwia         Buks                  382: 392
  10 Agnieszka      Kaczkowska           - Anita          Bruska                338: 326
  11 Kuba           Koisar               - Agnieszka      Piotrowicz            454: 370
  12 Ireneusz       Kaczmarczyk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             368: 405
   2 Marek          Reda                 - Kuba           Koisar                470: 338
   3 Katarzyna      Bogusławska          - Agnieszka      Kaczkowska            375: 332
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Irena          Sołdan                376: 371
   5 Wojciech       Sołdan               - Weronika       Rudnicka              383: 375
   6 Sylwia         Buks                 - Piotr          Madej                 393: 393
   7 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Kowalski              435: 391
   8 Grzegorz       Kurowski             - Alina          Białobrzewska         398: 346
   9 Anita          Bruska               - Agnieszka      Piotrowicz            368: 368
  10 Stanisław      Rydzik               - Zdzisław       Szota                 469: 335
  11 Grzegorz       Wiączkowski          - Ireneusz       Kaczmarczyk           345: 340
  12 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  431: 342
   2 Sylwia         Buks                 - Katarzyna      Bogusławska           361: 432
   3 Wojciech       Sołdan               - Kazimierz.Jr   Merklejn              446: 350
   4 Beata          Wiączkowska          - Irena          Sołdan                416: 327
   5 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Wiączkowski           347: 349
   6 Agnieszka      Kaczkowska           - Rafał          Lenartowski           343: 427
   7 Anita          Bruska               - Kuba           Koisar                255: 364
   8 Agnieszka      Piotrowicz           - Grzegorz       Kurowski              307: 369
   9 Weronika       Rudnicka             - Ireneusz       Kaczmarczyk           386: 348
  10 Piotr          Madej                - Adam           Janicki               317: 351
  11 Andrzej        Kowalski             - Alina          Białobrzewska         490: 441
  12 Zdzisław       Szota                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Sołdan               - Katarzyna      Bogusławska           454: 243
   2 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Wiączkowska           377: 416
   3 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kurowski              377: 375
   4 Grzegorz       Wiączkowski          - Marek          Reda                  320: 421
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Sylwia         Buks                  428: 326
   6 Kuba           Koisar               - Adam           Janicki               434: 351
   7 Andrzej        Kowalski             - Weronika       Rudnicka              434: 315
   8 Agnieszka      Piotrowicz           - Stanisław      Rydzik                494: 294
   9 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Piotr          Madej                 367: 330
  10 Irena          Sołdan               - Anita          Bruska                354: 299
  11 Zdzisław       Szota                - Agnieszka      Kaczkowska            498: 235
  12 Alina          Białobrzewska        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Wojciech       Sołdan                468: 332
   2 Beata          Wiączkowska          - Kuba           Koisar                364: 328
   3 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz.Jr   Merklejn              421: 331
   4 Katarzyna      Bogusławska          - Tomasz         Zwoliński             313: 406
   5 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kowalski              364: 370
   6 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Wiączkowski           336: 440
   7 Weronika       Rudnicka             - Agnieszka      Piotrowicz            403: 323
   8 Sylwia         Buks                 - Stanisław      Rydzik                326: 469
   9 Piotr          Madej                - Zdzisław       Szota                 383: 343
  10 Agnieszka      Kaczkowska           - Ireneusz       Kaczmarczyk           379: 287
  11 Adam           Janicki              - Alina          Białobrzewska         396: 293
  12 Anita          Bruska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Marek          Reda                  428: 349
   2 Rafał          Lenartowski          - Beata          Wiączkowska           415: 363
   3 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Sołdan                347: 345
   4 Kuba           Koisar               - Grzegorz       Wiączkowski           379: 343
   5 Katarzyna      Bogusławska          - Kazimierz.Jr   Merklejn              321: 511
   6 Adam           Janicki              - Weronika       Rudnicka              394: 398
   7 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Stanisław      Rydzik                440: 299
   8 Zdzisław       Szota                - Grzegorz       Kurowski              448: 405
   9 Agnieszka      Piotrowicz           - Piotr          Madej                 317: 406
  10 Agnieszka      Kaczkowska           - Irena          Sołdan                290: 475
  11 Alina          Białobrzewska        - Anita          Bruska                336: 423
  12 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             363: 359
   2 Andrzej        Kowalski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              442: 463
   3 Beata          Wiączkowska          - Marek          Reda                  407: 349
   4 Weronika       Rudnicka             - Kuba           Koisar                394: 352
   5 Irena          Sołdan               - Wojciech       Sołdan                400: 458
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Piotr          Madej                 414: 330
   7 Zdzisław       Szota                - Katarzyna      Bogusławska           407: 340
   8 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Adam           Janicki               326: 329
   9 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              371: 360
  10 Anita          Bruska               - Sylwia         Buks                  358: 239
  11 Alina          Białobrzewska        - Agnieszka      Kaczkowska            403: 299
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 04-07-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             149.78  29357  196
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.15  28989  197
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.39   9662   66
   4 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  28311  195
   5 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.21  26065  182
   7 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.48  28353  199
   8 Michał Makowski                Warszawa             142.45  14387  101
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 142.37  28047  197
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              142.36  27761  195
  11 Kamil Górka                    Kraków               141.55  27037  191
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.47  28153  199
  13 Mariusz Wrześniewski           Kraków               141.14  15667  111
  14 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.77  25057  178
  16 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.71  25468  181
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             140.23  28045  200
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.04  27728  198
  19 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.10  27403  197
  20 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      139.05   7926   57
  21 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              138.87  16248  117
  23 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  24 Dawid Pikul                    Poznań               137.86  26470  192
  25 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.73  26857  195
  26 Sławomir Kucia                 Krosno               137.70  14458  105
  27 Justyna Górka                  Kraków               137.55  27372  199
  28 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     137.08  14256  104
  29 Radosław Jachna                Łódź                 136.99  15343  112
  30 Mariusz Margalski              Pieczyska            136.67  20090  147
  31 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.24  24931  183
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  33 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.92  26233  193
  34 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.90  26773  197
  35 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.76  26473  195
  36 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  37 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.63  26656  198
  38 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.49  25150  187
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.38   6450   48
  40 Przemysław Herdzina            Kraków               134.01  25998  194
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               133.94   6429   48
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.57  25645  192
  43 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.04  24213  182
  44 Wojciech Sołdan                Rumia                132.73  26016  196
  45 Maciej Michalak                Łódź                 132.39  16813  127
  46 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.34  17998  136
  47 Marek Reda                     Wołomin              132.32  25008  189
  48 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  49 Maciej Perzyński               Piła                 131.62  13425  102
  50 Paweł Janaś                    Głogów               131.51  25908  197
  51 Radosław Konca                 Warszawa             131.49   5128   39
  52 Jakub Nalepa                   Gliwice              131.12   9047   69
  53 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.71  25357  194
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.34  25546  196
  56 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  57 Irena Sołdan                   Rumia                130.15  24988  192
  58 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  130.13  15225  117
  59 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  60 Artur Irzyk                    Kraków               129.58  13217  102
  61 Jan Kozłowski                  Kraków               129.50  13468  104
  62 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  63 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.06  23747  184
  64 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.89  25005  194
  65 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  66 Adam Klimont                   Wałcz                128.04  25224  197
  67 Marek Roszak                   Poznań               127.88  23146  181
  68 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  69 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  70 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.36  25345  199
  71 Grzegorz Kurowski              Warszawa             127.25  25322  199
  72 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.16  11572   91
  73 Marek Salamon                  Bytom                127.16  12843  101
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.14  24029  189
  75 Robert Kamiński                Warszawa             126.91  20560  162
  76 Bogusław Szyszka               Oława                126.81  14076  111
  77 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.77  24214  191
  78 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             126.53   5441   43
  79 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  80 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.34  24257  192
  81 Kuba Koisar                    Warszawa             126.25  24366  193
  82 Mirosław Uglik                 Warszawa             126.24  22470  178
  83 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.22  13632  108
  84 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.12  19296  153
  85 Joanna Juszczak                Warszawa             126.08  16516  131
  86 Dariusz Maciejuk               Warszawa             125.70  10307   82
  87 Anita Bruska                   Gdynia               125.64  11308   90
  88 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59   9922   79
  89 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.06  15507  124
  90 Robert Głowacki                Łódź                 124.91  24607  197
  91 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.29  21378  172
  92 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.27  23362  188
  93 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  94 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  95 Artur Koszel                   Warszawa             124.21   7577   61
  96 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  97 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.12   9309   75
  98 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.07  24070  194
  99 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 100 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.64  23863  193
 101 Przemysław Rybicki             Otwock               123.62  24229  196
 102 Michał Ozimiński               Łódź                 123.36  23931  194
 103 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  123.28  17753  144
 104 Leszek Stecuła                 Bytom                123.13   8496   69
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.97  23610  192
 106 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.87  24329  198
 107 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 108 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 109 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             122.74  13133  107
 110 Marek Róziecki                 Rybnik               122.53   6249   51
 111 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.38  24109  197
 112 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.29  24214  198
 113 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 114 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.04  19039  156
 115 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 116 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.69  23608  194
 117 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 118 Arkadiusz Biegun               Kraków               121.60  13984  115
 119 Katarzyna Sołdan               Rumia                121.50  16889  139
 120 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.47   3644   30
 121 Daniel Janus                   Wąchock              121.11  17561  145
 122 Grzegorz Kwiecień              Kraków               120.96  16935  140
 123 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.61   7357   61
 124 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.49  23616  196
 125 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.38  13001  108
 126 Marta Dobrzańska               Kraków               120.27  11907   99
 127 Paweł Kowalski                 Kutno                120.05  19929  166
 128 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 129 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.93   6476   54
 130 Agnieszka Krupka               Krosno               119.51  17687  148
 131 Mateusz Borsuk                 Reda                 119.35   5848   49
 132 Lucyna Śniadach                Rumia                119.32  12409  104
 133 Jarosław Michalak              Łódź                 119.13  11794   99
 134 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.05  23453  197
 135 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 136 Weronika Rudnicka              Ustka                118.84  23055  194
 137 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.81  21504  181
 138 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       118.60  23719  200
 139 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.55  23473  198
 140 Szymon Płachta                 Warszawa             118.54   6994   59
 141 Bartosz Orłowski               Bytom                118.15  14650  124
 142 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.09  19013  161
 143 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 144 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 145 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.90  15327  130
 146 Dorota Maciejuk                Warszawa             117.76   8832   75
 147 Halina Roszak                  Poznań               117.75  13894  118
 148 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.68  15769  134
 149 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.66  19531  166
 150 Janusz Krupiński               Bytom                117.51  11046   94
 151 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.07   4800   41
 152 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.91  15432  132
 153 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.87   3506   30
 154 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 155 Agnieszka Goniowska            Wrocław              116.65  22163  190
 156 Katarzyna Rosiek               Kraków               116.65   5599   48
 157 Tomasz Górka                   Łęczna               116.61  14343  123
 158 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 159 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.33  14890  128
 160 Tomasz Łapka                   Opole                116.32  21286  183
 161 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.29   9303   80
 162 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.24  22086  190
 163 Anna Dłużniewska               Warszawa             116.21   8251   71
 164 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.10  16603  143
 165 Marek Rogalski                 Warszawa             115.87  14020  121
 166 Stanisław Gasik                Warszawa             115.79  13779  119
 167 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.78  12273  106
 168 Anna Stefańska                 Łódź                 115.53  22066  191
 169 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.37   4730   41
 170 Rafał Matczak                  Milanówek            115.34   7151   62
 171 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.06  16339  142
 172 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.99  18628  162
 173 Renata Kowalska                Bielsko Biała        114.88   3791   33
 174 Bogusław Książek               Szczecin             114.67  15481  135
 175 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.44  21859  191
 176 Beata Piotrowska               Łódź                 114.43  22657  198
 177 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.41  11670  102
 178 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  114.39  11325   99
 179 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 180 Marcin Skowron                 Zabrze               114.37   6862   60
 181 Jacek Pietruszka               Kraków               114.34  17609  154
 182 Ireneusz Kurzok                Mikołów              114.29   5486   48
 183 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           114.17   5480   48
 184 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.01  11629  102
 185 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 186 Alicja Kosińska                Szczecin             113.78   6713   59
 187 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 188 Jarosław Olek                  Warszawa             113.72   7733   68
 189 Michał Kolaj                   Ostróda              113.70  20807  183
 190 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.65  14206  125
 191 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.60  10678   94
 192 Patrycja Śliwińska             Szczecin             113.53  21685  191
 193 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.46  10665   94
 194 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.36  15190  134
 195 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 196 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             112.58   6642   59
 197 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 198 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.45   6185   55
 199 Piotr Madej                    Wrocław              112.22   7070   63
 200 Rafał Skibicki                 Lębork               111.86  21812  195
 201 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.85  12192  109
 202 Joanna Brychcy                 Katowice             111.61  21205  190
 203 Kamil Kister                   Puławy               111.40  11697  105
 204 Renata Andracka                Poznań               111.23  13348  120
 205 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 206 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.05  20323  183
 207 Magdalena Kublik               Warszawa             110.80  20941  189
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.71  12732  115
 209 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.64  14605  132
 210 Grażyna Wesołowska             Łódź                 110.48  16020  145
 211 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 212 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 213 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.34  20192  183
 214 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 215 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 216 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 217 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 218 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 219 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.82  21745  198
 220 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        109.56   3944   36
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             109.43  11271  103
 222 Roman Figiel                   Zawichost            109.28   5136   47
 223 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.09   7309   67
 224 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 225 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             108.94  19391  178
 226 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              108.66  11735  108
 227 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 228 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.43  19842  183
 229 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.42  21359  197
 230 Jerzy Luter                    Bytom                108.28  19382  179
 231 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.27  21112  195
 232 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.13  21517  199
 233 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 234 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 235 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 236 Łukasz Sornek                  Mikołów              107.64  15392  143
 237 Rafał Stachowski               Police               107.51  15911  148
 238 Maciej Grąbczewski             Piła                 107.47   8168   76
 239 Urszula Solarska               Łódź                 107.43  20949  195
 240 Łukasz Baranowski              Reda                 107.27  19631  183
 241 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 242 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.63  11090  104
 243 Monika Lewandowska             Warszawa             106.62   4158   39
 244 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.50  10970  103
 245 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 246 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 247 Joanna Żłobicka                Wrocław              106.32  11270  106
 248 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.31  11163  105
 249 Piotr Broda                    Sandomierz           106.02   9012   85
 250 Adam Janicki                   Łódź                 105.97  20770  196
 251 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 252 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 253 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 254 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.69   6870   65
 255 Maciej Kuczyński               Gdynia               105.63  10986  104
 256 Jolanta Kosmowska              Warszawa             105.44   3374   32
 257 Mariusz Kubicki                Inowrocław           105.02   6196   59
 258 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 259 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 260 Jarosław Karp                  Jędrzejów            104.89   5559   53
 261 Ryszard Korpalski              Wójtowice            104.55  13800  132
 262 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.97   3743   36
 263 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 264 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.91   7897   76
 266 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.84  11526  111
 267 Małgorzata Sikora              Kraków               103.39   4239   41
 268 Michał Garnowski               Pasłęk               102.72   3698   36
 269 Anna Arana                     Warszawa             102.66  19711  192
 270 Marianna Kozłowska             Białystok            102.64  10367  101
 271 Dorota Stachowska              Wydartowo I          102.47   9427   92
 272 Jan  Olek                      Warszawa             102.24   6339   62
 273 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 274 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 275 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 276 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 277 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 278 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 279 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.70  19234  191
 280 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 281 Sławomir Długosz               Ostróda              100.17  17931  179
 282 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 283 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 284 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 285 Bartosz Pięta                  Swarzędz              99.93   4097   41
 286 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 287 Iza Kraj                       Warszawa              99.84   6689   67
 288 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 289 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 290 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 291 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.11  12686  128
 292 Zbigniew Rybak                 Warszawa              99.00   9702   98
 293 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.75   3160   32
 294 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 295 Jacek Cichecki                 Józefów               97.72   5863   60
 296 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 297 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.97   3491   36
 298 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.64   4542   47
 299 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 300 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 301 Agnieszka Kozak                Gdynia                96.09  16240  169
 302 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 303 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.71  10050  105
 304 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 305 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.00   4370   46
 306 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.80  11186  118
 307 Tomasz Lewiński                Wejherowo             94.65   4354   46
 308 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.29   3300   35
 309 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 310 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 311 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 312 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.28   6367   69
 313 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 314 Janina Grajewska               Choroszcz             90.41   5244   58
 315 Krzysztof Zawadzki             Sampława              90.30   9391  104
 316 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.10   6127   68
 317 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 318 Paweł Golubiński               Gdynia                89.51   3849   43
 319 Sylwia Buks                    Warszawa              89.44  12074  135
 320 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 321 Anna Lenartowska               Gdynia                88.90   5156   58
 322 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 323 Anna Szyperska                 Poznań                88.65   3280   37
 324 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 325 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.24   5559   63
 326 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 327 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 328 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  86.10   8696  101
 329 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 330 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 331 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 332 Beata Sekuła                   Szczecin              84.10   4121   49
 333 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 334 Paulina Naplocha               Racibórz              79.17   7284   92
 335 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.63   8017  106
 336 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 337 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 338 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 339 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 340 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 341 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 342 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 343 Mirosław Dejna                 Sampława              57.37   5737  100




Poczekalnia na dzień 04-07-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   4 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   5 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   6 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   7 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
   8 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
   9 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  10 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
  11 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  12 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  13 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  14 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  15 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  16 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  17 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  18 Michał Lipka                   Mielec               131.33   3152   24
  19 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  20 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  21 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  22 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  23 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  24 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  25 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  26 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.67   2752   24
  27 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            110.71   2657   24
  28 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  29 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  30 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.04   2617   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  32 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  33 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  34 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  35 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  36 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  37 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  38 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  39 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  40 Karol Posielski                Warszawa              99.25   2382   24
  41 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  42 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  43 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  44 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  45 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  46 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   95.62   2295   24
  47 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  48 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  49 Marek Kocikowski               Ostróda               92.25   2214   24
  50 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  51 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  52 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  53 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  54 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  55 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  56 Paweł Morga                    Warszawa             103.70   2385   23
  57 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  58 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  59 Robert Wagner                  Wrocław               99.22   2282   23
  60 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  62 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  63 Grzegorz Cieplak               Warszawa              85.22   1960   23
  64 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  65 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  66 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  67 Dorota Rudzińska               Warszawa             107.09   2356   22
  68 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  69 Artur Tomczyk                  Piła                 113.05   2374   21
  70 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  71 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  72 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  73 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  74 Piotr Rosół                    Warszawa             115.28   2075   18
  75 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  76 Filip Dalecki                  Rumia                 88.33   1590   18
  77 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  78 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  79 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  80 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  81 Iwona Kucia                    Krosno               109.76   1866   17
  82 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  83 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  84 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  85 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  86 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  87 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  88 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  89 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.20   1758   15
  90 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  91 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  92 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  93 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  94 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  95 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  96 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  97 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.00   1092   14
  98 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  99 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 100 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
 101 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
 102 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 103 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 104 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
 105 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 106 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 107 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 108 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 109 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 110 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 111 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 112 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 113 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 114 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 115 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 116 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 117 Łukasz Bryła                   Mielec               122.25   1467   12
 118 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 119 Tomasz Lempart                 Kraków               119.75   1437   12
 120 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 121 Mirosław Konsik                Gdańsk               117.83   1414   12
 122 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 123 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 124 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 126 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 127 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 128 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 129 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 130 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 131 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 132 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 133 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 134 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 135 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 136 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 137 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 138 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 139 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 140 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 141 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 142 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 143 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 144 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 145 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 146 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 147 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 148 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 149 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.00   1188   12
 150 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 151 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 152 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 153 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 154 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 155 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 156 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 157 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 158 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     94.42   1133   12
 159 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 160 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 161 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 162 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 163 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 164 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 165 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 166 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 167 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 168 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 169 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 170 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 171 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 172 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 173 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 174 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 175 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 176 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 177 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 178 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 179 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 180 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 181 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 182 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 183 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 184 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 185 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 186 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 187 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 188 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 189 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 190 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 191 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 192 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 193 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 194 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 195 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 196 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 197 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 198 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 199 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 200 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 201 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 202 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 203 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 204 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 205 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 206 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 207 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 208 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 209 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 210 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 211 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 212 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 213 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 214 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64    876   11
 215 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 216 Maksymilian Kardas             Warszawa              78.09    859   11
 217 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 218 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 219 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 220 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 221 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 222 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 223 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 224 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 225 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 226 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 227 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 228 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 229 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 230 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 231 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 232 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 233 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 234 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 235 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 236 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 237 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 238 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 239 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 240 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 241 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 242 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 243 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 244 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 245 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 246 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 247 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 248 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 249 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 250 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 251 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 252 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 253 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 254 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 255 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 256 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 257 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 258 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 259 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 260 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 261 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 262 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 263 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 264 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 265 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 266 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 267 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 268 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 269 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 270 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 271 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 272 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 273 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 274 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 275 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 276 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 277 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 278 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 279 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 280 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 281 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 282 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 283 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 284 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 285 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 286 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 287 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 288 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 289 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 290 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 291 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 292 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 293 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 294 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 295 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 296 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 297 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 298 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 299 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 300 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 301 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 302 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 303 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 304 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 305 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 306 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 307 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 308 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 309 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 310 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 311 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 312 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 313 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 314 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 315 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 316 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 317 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 318 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 319 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 320 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie