Warszawa19
czerwca
Warszawa 19 czerwca XI Puchar Polski
Szarlota26
czerwca
Szarlota 26 czerwca Turniej o Puchar Wójta
Ostróda 9
lipca
Ostróda 9-10 lipca V Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”Grand Prix 2005
Miłosz Wrzałek najlepszy w Szarlocie!26 czerwca 2005 — Turniej o Puchar WójtaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Turniej o Puchar WójtaSzarlota, 26 czerwca 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Miłosz Wrzałek najlepszy w Szarlocie!Kaszubska aura dobrze wpływa na Miłosza Wrzałka (wszak z Kaszub pochodzi) — rok temu w turnieju o Puchar Wójta Kościerzyny zajął trzecie miejsce, w  tym roku był najlepszy — to jego pierwsze zwycięstwo w karierze. W decydującej partii pokonał Darka Banaszka, który z powodzeniem powrócił na scrabblowe salony (zajął ostatecznie czwarte miejsce, tydzień wcześniej był trzeci w  Pucharze Polski). Drugi w Szarlocie był Kazimierz Merklejn jr, a trzeci Stanisław Rydzik. Gry toczyły się w nowej sali, w budynku zbudowanym nad samym brzegiem jeziora. Gry toczyły się w nowej sali, w budynku zbudowanym nad samym brzegiem jeziora. W turnieju uczestniczyło czterdzieści osób.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
Wczasy scrabblowe w Szarlocie
VIII Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny




Wyniki turnieju Turniej o Puchar Wójta

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Reda                   120.86      5.0     2615      959      432
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               141.24      5.0     2555      969      487
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               135.60      5.0     2545      924      372
  4 Dariusz         Banaszek             Warszawa               135.85      5.0     2301      944      193
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.53      4.0     2582      829      497
  6 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.61      4.0     2486      782      413
  7 Michał          Trumpus              Wrocław                119.09      4.0     2429      813      278
  8 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.10      4.0     2410      813      276
  9 Filip           Warzecha             Gdynia                 122.32      4.0     2377      840       78
 10 Mariusz         Margalski            Warszawa               125.41      4.0     2374      797       61
 11 Leszek          Stecuła              Bytom                  110.27      4.0     2330      783      378
 12 Irena           Sołdan               Rumia                  121.37      4.0     2303      745      300
 13 Dawid           Pikul                Poznań                 140.48      4.0     2290      853      124
 14 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 109.26      4.0     2231      829     -211
 15 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               139.40      3.0     2432      693      253
 16 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               115.05      3.0     2395      710      393
 17 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 112.43      3.0     2317      651      111
 18 Wojciech        Sołdan               Rumia                  104.55      3.0     2293      718       62
 19 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               138.56      3.0     2253      729      -39
 20 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 102.12      3.0     2248      689      -94
 21 Krzysztof       Obremski             Legnica                115.88      3.0     2207      688      -49
 22 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           119.63      3.0     2198      732       17
 23 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      3.0     2186      677       75
 24 Lucyna          Śniadach             Rumia                  106.20      3.0     2095      665      114
 25 Magdalena       Ochot                Katowice               102.87      3.0     2068      685     -199
 26 Bartosz         Orłowski             Bytom                  104.62      3.0     2057      653       45
 27 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 106.02      3.0     1878      708     -366
 28 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               120.35      2.0     2176      529      -20
 29 Anna            Arana                Warszawa               100.72      2.0     2115      587     -253
 30 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  105.45      2.0     2070      577      151
 31 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 123.87      2.0     2026      546     -164
 32 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 104.47      2.0     2000      630     -173
 33 Czesława        Pawłowska            Wrocław                107.33      2.0     1949      557     -195
 34 Marek           Reda                 Wołomin                100.00      2.0     1817      588     -395
 35 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      2.0     1811      561     -385
 36 Filip           Dalecki              Rumia                  100.00      2.0     1496      531     -651
 37 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                111.21      1.0     2017      487     -224
 38 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  100.00      1.0     1883      455     -345
 39 Teresa          Zalewska             Racibórz               100.00      1.0     1873      467     -324
 40 Agnieszka       Wilk                 Wrocław                100.00      0.0     1238      321    -1023
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej o Puchar Wójta



	Kazimierz.J Merklejn 141.24 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Leokadia       Litwinowicz           111.21 +  378: 293  161
    2     8 Tomasz         Zwoliński             139.10 +  477: 326  189
    3     1 Miłosz         Wrzałek               120.86 +  426: 350  171
    4     2 Dariusz        Banaszek              135.85 -  375: 430   86
    5     3 Dawid          Pikul                 140.48 +  405: 335  190
    6     3 Filip          Warzecha              122.32 +  494: 334  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  /  6 161.50




	Dawid Pikul 140.48 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Leszek         Stecuła               110.27 +  407: 372  160
    2     4 Filip          Warzecha              122.32 +  410: 359  172
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.53 +  420: 340  189
    4     3 Miłosz         Wrzałek               120.86 -  325: 376   71
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  335: 405   91
    6     9 Zofia          Gajewska              119.63 +  393: 314  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  /  6 142.17




	Mariusz Skrobosz 139.40 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcela        Wołowiec              109.26 +  436: 341  159
    2     9 Mariusz        Wrześniewski          138.56 -  348: 350   89
    3    10 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  439: 366  150
    4     7 Mariusz        Margalski             125.41 -  400: 401   75
    5     8 Anna           Arana                 100.72 +  464: 346  151
    6     5 Michał         Trumpus               119.09 -  345: 375   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  /  6 115.50




	Tomasz Zwoliński 139.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Czesława       Pawłowska             107.33 +  440: 260  157
    2     8 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  326: 477   91
    3    15 Alina          Białobrzewska         106.02 +  443: 290  156
    4     8 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.47 +  376: 316  154
    5     6 Krzysztof      Obremski              115.88 +  440: 388  166
    6     4 Karol          Wyrębkiewicz          138.53 -  385: 403   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  6 135.50




	Mariusz Wrześniewski 138.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Lucyna         Śniadach              106.20 +  376: 323  156
    2     9 Mariusz        Skrobosz              139.40 +  350: 348  189
    3     5 Wojciech       Sołdan                104.55 +  427: 367  155
    4     1 Stanisław      Rydzik                135.60 -  358: 450   86
    5     5 Filip          Warzecha              122.32 -  403: 447   72
    6     8 Irena          Sołdan                121.37 -  339: 357   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     729  /  6 121.50




	Karol Wyrębkiewicz 138.53 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Alina          Białobrzewska         106.02 +  507: 237  156
    2     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.05 +  407: 353  165
    3     2 Dawid          Pikul                 140.48 -  340: 420   90
    4     5 Marcela        Wołowiec              109.26 -  372: 379   59
    5     7 Zofia          Gajewska              119.63 +  553: 311  170
    6     4 Tomasz         Zwoliński             139.10 +  403: 385  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  /  6 138.17




	Dariusz Banaszek 135.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Sołdan                105.45 +  381: 303  155
    2     7 Andrzej        Rechowicz             120.61 +  398: 344  171
    3     3 Zofia          Gajewska              119.63 +  359: 287  170
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 +  430: 375  191
    5     1 Stanisław      Rydzik                135.60 +  386: 329  186
    6     1 Miłosz         Wrzałek               120.86 -  347: 470   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     944  /  6 157.33




	Stanisław Rydzik 135.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Orłowski              104.62 +  477: 315  155
    2     5 Michał         Trumpus               119.09 +  426: 411  169
    3     4 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.47 +  384: 351  154
    4     1 Mariusz        Wrześniewski          138.56 +  450: 358  189
    5     1 Dariusz        Banaszek              135.85 -  329: 386   86
    6     2 Andrzej        Rechowicz             120.61 +  479: 352  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  /  6 154.00




	Mariusz Margalski 125.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Sołdan                104.55 -  390: 428   55
    2    11 Katarzyna      Sołdan                105.45 +  344: 280  155
    3     8 Dariusz        Białobrzewski         112.43 +  398: 321  162
    4     7 Mariusz        Skrobosz              139.40 +  401: 400  189
    5     2 Miłosz         Wrzałek               120.86 -  418: 471   71
    6     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.05 +  423: 413  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     797  /  6 132.83




	Andrzej Kowalski 123.87 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.47 -  339: 383   54
    2    15 Alicja         Bielecka              100.00 +  355: 297  150
    3    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.05 -  312: 415   65
    4    11 Leszek         Stecuła               110.27 -  321: 435   60
    5    17 Alina          Białobrzewska         106.02 -  286: 354   56
    6    17 Leokadia       Litwinowicz           111.21 +  413: 306  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     546  /  6  91.00




	Filip Warzecha 122.32 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Magdalena      Ochot                 102.87 +  487: 302  153
    2     4 Dawid          Pikul                 140.48 -  359: 410   90
    3     6 Sylwester      Gryz                  102.12 +  387: 355  152
    4     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.05 +  363: 335  165
    5     5 Mariusz        Wrześniewski          138.56 +  447: 403  189
    6     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  334: 494   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  /  6 140.00




	Irena Sołdan 121.37 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sylwester      Gryz                  102.12 +  464: 350  152
    2     6 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.47 -  303: 350   54
    3    14 Marek          Reda                  100.00 -  312: 344   50
    4    15 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  462: 261  150
    5    12 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  405: 359  150
    6     8 Mariusz        Wrześniewski          138.56 +  357: 339  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     745  /  6 124.17




	Miłosz Wrzałek 120.86 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Arana                 100.72 +  563: 311  151
    2     1 Krzysztof      Obremski              115.88 +  385: 356  166
    3     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  350: 426   91
    4     3 Dawid          Pikul                 140.48 +  376: 325  190
    5     2 Mariusz        Margalski             125.41 +  471: 418  175
    6     1 Dariusz        Banaszek              135.85 +  470: 347  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     959  /  6 159.83




	Andrzej Rechowicz 120.61 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Alicja         Bielecka              100.00 +  461: 285  150
    2     7 Dariusz        Banaszek              135.85 -  344: 398   86
    3     9 Anna           Arana                 100.72 +  400: 350  151
    4     9 Marek          Reda                  100.00 +  401: 271  150
    5     4 Marcela        Wołowiec              109.26 +  528: 290  159
    6     2 Stanisław      Rydzik                135.60 -  352: 479   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     782  /  6 130.33




	Ewa Strzelczyk 120.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  367: 294  150
    2    10 Wojciech       Sołdan                104.55 -  376: 460   55
    3     7 Michał         Trumpus               119.09 -  382: 386   69
    4    13 Teresa         Zalewska              100.00 +  405: 254  150
    5    13 Magdalena      Ochot                 102.87 -  280: 364   53
    6    12 Sylwester      Gryz                  102.12 -  366: 438   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     529  /  6  88.17




	Zofia Gajewska 119.63 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Filip          Dalecki               100.00 +  412: 250  150
    2     3 Dariusz        Białobrzewski         112.43 +  494: 313  162
    3     3 Dariusz        Banaszek              135.85 -  287: 359   86
    4     4 Wojciech       Sołdan                104.55 +  380: 313  155
    5     7 Karol          Wyrębkiewicz          138.53 -  311: 553   89
    6     9 Dawid          Pikul                 140.48 -  314: 393   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     732  /  6 122.00




	Michał Trumpus 119.09 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Reda                  100.00 +  404: 246  150
    2     5 Stanisław      Rydzik                135.60 -  411: 426   86
    3     7 Ewa            Strzelczyk            120.35 +  386: 382  170
    4    10 Krzysztof      Obremski              115.88 -  386: 388   66
    5     9 Sylwester      Gryz                  102.12 +  467: 364  152
    6     5 Mariusz        Skrobosz              139.40 +  375: 345  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  6 135.50




	Krzysztof Obremski 115.88 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  421: 332  150
    2     1 Miłosz         Wrzałek               120.86 -  356: 385   71
    3    11 Teresa         Zalewska              100.00 +  298: 296  150
    4    10 Michał         Trumpus               119.09 +  388: 386  169
    5     6 Tomasz         Zwoliński             139.10 -  388: 440   89
    6    10 Marcela        Wołowiec              109.26 -  356: 417   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  6 114.67




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 115.05 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Wilk                  100.00 +  417: 167  150
    2     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.53 -  353: 407   89
    3    12 Andrzej        Kowalski              123.87 +  415: 312  174
    4     6 Filip          Warzecha              122.32 -  335: 363   72
    5    14 Marek          Reda                  100.00 +  462: 330  150
    6     7 Mariusz        Margalski             125.41 -  413: 423   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     710  /  6 118.33




	Dariusz Białobrzewski 112.43 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Teresa         Zalewska              100.00 +  495: 339  150
    2     3 Zofia          Gajewska              119.63 -  313: 494   70
    3     8 Mariusz        Margalski             125.41 -  321: 398   75
    4    12 Magdalena      Ochot                 102.87 -  329: 337   53
    5    15 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  420: 294  150
    6    11 Magdalena      Ochot                 102.87 +  439: 344  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     651  /  6 108.50




	Leokadia Litwinowicz 111.21 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  293: 378   91
    2    14 Marcela        Wołowiec              109.26 -  392: 429   59
    3    17 Alicja         Bielecka              100.00 -  302: 337   50
    4    18 Lucyna         Śniadach              106.20 -  330: 358   56
    5    19 Czesława       Pawłowska             107.33 +  394: 326  157
    6    17 Andrzej        Kowalski              123.87 -  306: 413   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     487  /  6  81.17




	Leszek Stecuła 110.27 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 140.48 -  372: 407   90
    2    12 Magdalena      Ochot                 102.87 -  357: 363   53
    3    16 Katarzyna      Sołdan                105.45 +  408: 263  155
    4    11 Andrzej        Kowalski              123.87 +  435: 321  174
    5    10 Lucyna         Śniadach              106.20 +  418: 304  156
    6     6 Wojciech       Sołdan                104.55 +  340: 294  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     783  /  6 130.50




	Marcela Wołowiec 109.26 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              139.40 -  341: 436   89
    2    14 Leokadia       Litwinowicz           111.21 +  429: 392  161
    3    13 Magdalena      Ochot                 102.87 +  375: 358  153
    4     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.53 +  379: 372  189
    5     4 Andrzej        Rechowicz             120.61 -  290: 528   71
    6    10 Krzysztof      Obremski              115.88 +  417: 356  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  /  6 138.17




	Czesława Pawłowska 107.33 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             139.10 -  260: 440   89
    2    16 Teresa         Zalewska              100.00 -  313: 360   50
    3    18 Bartosz        Orłowski              104.62 +  374: 293  155
    4    14 Sylwester      Gryz                  102.12 -  335: 344   52
    5    19 Leokadia       Litwinowicz           111.21 -  326: 394   61
    6    18 Teresa         Zalewska              100.00 +  341: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     557  /  6  92.83




	Lucyna Śniadach 106.20 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          138.56 -  323: 376   89
    2    18 Marek          Reda                  100.00 -  311: 345   50
    3    19 Filip          Dalecki               100.00 +  437: 168  150
    4    18 Leokadia       Litwinowicz           111.21 +  358: 330  161
    5    10 Leszek         Stecuła               110.27 -  304: 418   60
    6    14 Katarzyna      Sołdan                105.45 +  362: 344  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     665  /  6 110.83




	Alina Białobrzewska 106.02 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          138.53 -  237: 507   89
    2    19 Bartosz        Orłowski              104.62 +  345: 343  155
    3    15 Tomasz         Zwoliński             139.10 -  290: 443   89
    4    17 Anna           Arana                 100.72 -  330: 384   51
    5    17 Andrzej        Kowalski              123.87 +  354: 286  174
    6    16 Marek          Reda                  100.00 +  322: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     708  /  6 118.00




	Katarzyna Sołdan 105.45 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Banaszek              135.85 -  303: 381   86
    2    11 Mariusz        Margalski             125.41 -  280: 344   75
    3    16 Leszek         Stecuła               110.27 -  263: 408   60
    4    20 Agnieszka      Wilk                  100.00 +  452: 187  150
    5    18 Alicja         Bielecka              100.00 +  428: 237  150
    6    14 Lucyna         Śniadach              106.20 -  344: 362   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  6  96.17




	Bartosz Orłowski 104.62 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                135.60 -  315: 477   86
    2    19 Alina          Białobrzewska         106.02 -  343: 345   56
    3    18 Czesława       Pawłowska             107.33 -  293: 374   57
    4    19 Filip          Dalecki               100.00 +  421: 223  150
    5    16 Teresa         Zalewska              100.00 +  345: 311  150
    6    15 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.47 +  340: 282  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  /  6 108.83




	Wojciech Sołdan 104.55 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Margalski             125.41 +  428: 390  175
    2    10 Ewa            Strzelczyk            120.35 +  460: 376  170
    3     5 Mariusz        Wrześniewski          138.56 -  367: 427   89
    4     4 Zofia          Gajewska              119.63 -  313: 380   70
    5    11 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.47 +  431: 318  154
    6     6 Leszek         Stecuła               110.27 -  294: 340   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     718  /  6 119.67




	Janina Jabłczyńska-Zając 104.47 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kowalski              123.87 +  383: 339  174
    2     6 Irena          Sołdan                121.37 +  350: 303  171
    3     4 Stanisław      Rydzik                135.60 -  351: 384   86
    4     8 Tomasz         Zwoliński             139.10 -  316: 376   89
    5    11 Wojciech       Sołdan                104.55 -  318: 431   55
    6    15 Bartosz        Orłowski              104.62 -  282: 340   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     630  /  6 105.00




	Magdalena Ochot 102.87 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Filip          Warzecha              122.32 -  302: 487   72
    2    12 Leszek         Stecuła               110.27 +  363: 357  160
    3    13 Marcela        Wołowiec              109.26 -  358: 375   59
    4    12 Dariusz        Białobrzewski         112.43 +  337: 329  162
    5    13 Ewa            Strzelczyk            120.35 +  364: 280  170
    6    11 Dariusz        Białobrzewski         112.43 -  344: 439   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     685  /  6 114.17




	Sylwester Gryz 102.12 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Irena          Sołdan                121.37 -  350: 464   71
    2    13 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  397: 323  150
    3     6 Filip          Warzecha              122.32 -  355: 387   72
    4    14 Czesława       Pawłowska             107.33 +  344: 335  157
    5     9 Michał         Trumpus               119.09 -  364: 467   69
    6    12 Ewa            Strzelczyk            120.35 +  438: 366  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  6 114.83




	Anna Arana 100.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Miłosz         Wrzałek               120.86 -  311: 563   71
    2    20 Agnieszka      Wilk                  100.00 +  411: 176  150
    3     9 Andrzej        Rechowicz             120.61 -  350: 400   71
    4    17 Alina          Białobrzewska         106.02 +  384: 330  156
    5     8 Mariusz        Skrobosz              139.40 -  346: 464   89
    6    13 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  313: 435   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  6  97.83




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rechowicz             120.61 -  285: 461   71
    2    15 Andrzej        Kowalski              123.87 -  297: 355   74
    3    17 Leokadia       Litwinowicz           111.21 +  337: 302  161
    4    16 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  281: 317   50
    5    18 Katarzyna      Sołdan                105.45 -  237: 428   55
    6    19 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  374: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     561  /  6  93.50




	Bartłomiej Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ewa            Strzelczyk            120.35 -  294: 367   70
    2    13 Sylwester      Gryz                  102.12 -  323: 397   52
    3    20 Agnieszka      Wilk                  100.00 +  378: 208  150
    4    15 Irena          Sołdan                121.37 -  261: 462   71
    5    15 Dariusz        Białobrzewski         112.43 -  294: 420   62
    6    19 Alicja         Bielecka              100.00 -  333: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     455  /  6  75.83




	Filip Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zofia          Gajewska              119.63 -  250: 412   70
    2    17 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  252: 377   50
    3    19 Lucyna         Śniadach              106.20 -  168: 437   56
    4    19 Bartosz        Orłowski              104.62 -  223: 421   55
    5    20 Agnieszka      Wilk                  100.00 +  276: 271  150
    6    20 Agnieszka      Wilk                  100.00 +  327: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     531  /  6  88.50




	Marek Reda 100.00 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Trumpus               119.09 -  246: 404   69
    2    18 Lucyna         Śniadach              106.20 +  345: 311  156
    3    14 Irena          Sołdan                121.37 +  344: 312  171
    4     9 Andrzej        Rechowicz             120.61 -  271: 401   71
    5    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.05 -  330: 462   65
    6    16 Alina          Białobrzewska         106.02 -  281: 322   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     588  /  6  98.00




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Obremski              115.88 -  332: 421   66
    2    17 Filip          Dalecki               100.00 +  377: 252  150
    3    10 Mariusz        Skrobosz              139.40 -  366: 439   89
    4    16 Alicja         Bielecka              100.00 +  317: 281  150
    5    12 Irena          Sołdan                121.37 -  359: 405   71
    6    13 Anna           Arana                 100.72 +  435: 313  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     677  /  6 112.83




	Agnieszka Wilk 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.05 -  167: 417   65
    2    20 Anna           Arana                 100.72 -  176: 411   51
    3    20 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  208: 378   50
    4    20 Katarzyna      Sołdan                105.45 -  187: 452   55
    5    20 Filip          Dalecki               100.00 -  271: 276   50
    6    20 Filip          Dalecki               100.00 -  229: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     321  /  6  53.50




	Teresa Zalewska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Białobrzewski         112.43 -  339: 495   62
    2    16 Czesława       Pawłowska             107.33 +  360: 313  157
    3    11 Krzysztof      Obremski              115.88 -  296: 298   66
    4    13 Ewa            Strzelczyk            120.35 -  254: 405   70
    5    16 Bartosz        Orłowski              104.62 -  311: 345   55
    6    18 Czesława       Pawłowska             107.33 -  313: 341   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     467  /  6  77.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej o Puchar Wójta



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Leokadia       Litwinowicz           378: 293
   2 Leszek         Stecuła              - Dawid          Pikul                 372: 407
   3 Mariusz        Skrobosz             - Marcela        Wołowiec              436: 341
   4 Czesława       Pawłowska            - Tomasz         Zwoliński             260: 440
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Lucyna         Śniadach              376: 323
   6 Alina          Białobrzewska        - Karol          Wyrębkiewicz          237: 507
   7 Dariusz        Banaszek             - Katarzyna      Sołdan                381: 303
   8 Bartosz        Orłowski             - Stanisław      Rydzik                315: 477
   9 Mariusz        Margalski            - Wojciech       Sołdan                390: 428
  10 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Andrzej        Kowalski              383: 339
  11 Filip          Warzecha             - Magdalena      Ochot                 487: 302
  12 Sylwester      Gryz                 - Irena          Sołdan                350: 464
  13 Miłosz         Wrzałek              - Anna           Arana                 563: 311
  14 Alicja         Bielecka             - Andrzej        Rechowicz             285: 461
  15 Ewa            Strzelczyk           - Bartłomiej     Dalecki               367: 294
  16 Filip          Dalecki              - Zofia          Gajewska              250: 412
  17 Michał         Trumpus              - Marek          Reda                  404: 246
  18 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Obremski              332: 421
  19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Agnieszka      Wilk                  417: 167
  20 Teresa         Zalewska             - Dariusz        Białobrzewski         339: 495


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               356: 385
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  407: 353
   3 Zofia          Gajewska             - Dariusz        Białobrzewski         494: 313
   4 Dawid          Pikul                - Filip          Warzecha              410: 359
   5 Stanisław      Rydzik               - Michał         Trumpus               426: 411
   6 Irena          Sołdan               - Janina         Jabłczyńska-Zając     303: 350
   7 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Banaszek              344: 398
   8 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              326: 477
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Mariusz        Skrobosz              350: 348
  10 Wojciech       Sołdan               - Ewa            Strzelczyk            460: 376
  11 Katarzyna      Sołdan               - Mariusz        Margalski             280: 344
  12 Magdalena      Ochot                - Leszek         Stecuła               363: 357
  13 Bartłomiej     Dalecki              - Sylwester      Gryz                  323: 397
  14 Marcela        Wołowiec             - Leokadia       Litwinowicz           429: 392
  15 Andrzej        Kowalski             - Alicja         Bielecka              355: 297
  16 Czesława       Pawłowska            - Teresa         Zalewska              313: 360
  17 Filip          Dalecki              - Grażyna        Wesołowska            252: 377
  18 Lucyna         Śniadach             - Marek          Reda                  311: 345
  19 Bartosz        Orłowski             - Alina          Białobrzewska         343: 345
  20 Agnieszka      Wilk                 - Anna           Arana                 176: 411


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               426: 350
   2 Dawid          Pikul                - Karol          Wyrębkiewicz          420: 340
   3 Zofia          Gajewska             - Dariusz        Banaszek              287: 359
   4 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Stanisław      Rydzik                351: 384
   5 Wojciech       Sołdan               - Mariusz        Wrześniewski          367: 427
   6 Sylwester      Gryz                 - Filip          Warzecha              355: 387
   7 Ewa            Strzelczyk           - Michał         Trumpus               382: 386
   8 Dariusz        Białobrzewski        - Mariusz        Margalski             321: 398
   9 Anna           Arana                - Andrzej        Rechowicz             350: 400
  10 Grażyna        Wesołowska           - Mariusz        Skrobosz              366: 439
  11 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Obremski              296: 298
  12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Andrzej        Kowalski              415: 312
  13 Marcela        Wołowiec             - Magdalena      Ochot                 375: 358
  14 Marek          Reda                 - Irena          Sołdan                344: 312
  15 Alina          Białobrzewska        - Tomasz         Zwoliński             290: 443
  16 Leszek         Stecuła              - Katarzyna      Sołdan                408: 263
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Alicja         Bielecka              302: 337
  18 Czesława       Pawłowska            - Bartosz        Orłowski              374: 293
  19 Lucyna         Śniadach             - Filip          Dalecki               437: 168
  20 Agnieszka      Wilk                 - Bartłomiej     Dalecki               208: 378


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrześniewski          450: 358
   2 Dariusz        Banaszek             - Kazimierz.J    Merklejn              430: 375
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 376: 325
   4 Zofia          Gajewska             - Wojciech       Sołdan                380: 313
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Marcela        Wołowiec              372: 379
   6 Filip          Warzecha             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  363: 335
   7 Mariusz        Margalski            - Mariusz        Skrobosz              401: 400
   8 Tomasz         Zwoliński            - Janina         Jabłczyńska-Zając     376: 316
   9 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Reda                  401: 271
  10 Krzysztof      Obremski             - Michał         Trumpus               388: 386
  11 Andrzej        Kowalski             - Leszek         Stecuła               321: 435
  12 Magdalena      Ochot                - Dariusz        Białobrzewski         337: 329
  13 Teresa         Zalewska             - Ewa            Strzelczyk            254: 405
  14 Sylwester      Gryz                 - Czesława       Pawłowska             344: 335
  15 Irena          Sołdan               - Bartłomiej     Dalecki               462: 261
  16 Alicja         Bielecka             - Grażyna        Wesołowska            281: 317
  17 Anna           Arana                - Alina          Białobrzewska         384: 330
  18 Leokadia       Litwinowicz          - Lucyna         Śniadach              330: 358
  19 Bartosz        Orłowski             - Filip          Dalecki               421: 223
  20 Katarzyna      Sołdan               - Agnieszka      Wilk                  452: 187


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Banaszek              329: 386
   2 Mariusz        Margalski            - Miłosz         Wrzałek               418: 471
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 405: 335
   4 Andrzej        Rechowicz            - Marcela        Wołowiec              528: 290
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Filip          Warzecha              403: 447
   6 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Zwoliński             388: 440
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Zofia          Gajewska              553: 311
   8 Mariusz        Skrobosz             - Anna           Arana                 464: 346
   9 Michał         Trumpus              - Sylwester      Gryz                  467: 364
  10 Leszek         Stecuła              - Lucyna         Śniadach              418: 304
  11 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Wojciech       Sołdan                318: 431
  12 Irena          Sołdan               - Grażyna        Wesołowska            405: 359
  13 Ewa            Strzelczyk           - Magdalena      Ochot                 280: 364
  14 Marek          Reda                 - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  330: 462
  15 Bartłomiej     Dalecki              - Dariusz        Białobrzewski         294: 420
  16 Teresa         Zalewska             - Bartosz        Orłowski              311: 345
  17 Alina          Białobrzewska        - Andrzej        Kowalski              354: 286
  18 Alicja         Bielecka             - Katarzyna      Sołdan                237: 428
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Czesława       Pawłowska             394: 326
  20 Filip          Dalecki              - Agnieszka      Wilk                  276: 271


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Banaszek             - Miłosz         Wrzałek               347: 470
   2 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                352: 479
   3 Filip          Warzecha             - Kazimierz.J    Merklejn              334: 494
   4 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          385: 403
   5 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Trumpus               345: 375
   6 Wojciech       Sołdan               - Leszek         Stecuła               294: 340
   7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Margalski             413: 423
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Irena          Sołdan                339: 357
   9 Dawid          Pikul                - Zofia          Gajewska              393: 314
  10 Marcela        Wołowiec             - Krzysztof      Obremski              417: 356
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Magdalena      Ochot                 439: 344
  12 Sylwester      Gryz                 - Ewa            Strzelczyk            438: 366
  13 Anna           Arana                - Grażyna        Wesołowska            313: 435
  14 Katarzyna      Sołdan               - Lucyna         Śniadach              344: 362
  15 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Bartosz        Orłowski              282: 340
  16 Marek          Reda                 - Alina          Białobrzewska         281: 322
  17 Andrzej        Kowalski             - Leokadia       Litwinowicz           413: 306
  18 Czesława       Pawłowska            - Teresa         Zalewska              341: 313
  19 Bartłomiej     Dalecki              - Alicja         Bielecka              333: 374
  20 Agnieszka      Wilk                 - Filip          Dalecki               229: 327
Lista rankingowa na dzień 09-07-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Szymon Fidziński               Warszawa             147.36  19304  131
   2 Krzysztof Mówka                Toruń                143.05  28611  200
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.43  27347  192
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             142.38  26910  189
   5 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.97  28111  198
   6 Marcin Mroziuk                 Warszawa             141.63   7223   51
   7 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   8 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
   9 Dawid Pikul                    Poznań               140.54  27826  198
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             138.67  27457  198
  11 Kamil Górka                    Łęczna               138.67  26347  190
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.52  27427  198
  13 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             138.04  26917  195
  14 Tomasz Zwoliński               Warszawa             137.96  25660  186
  15 Justyna Fugiel                 Sandomierz           137.30  25263  184
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            136.67  16674  122
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.51  26756  196
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             136.17  26553  195
  19 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  20 Szymon Zaleski                 Poznań               134.29   4566   34
  21 Radosław Konca                 Warszawa             134.27  25377  189
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             134.26  25777  192
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.75  20948  159
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.22   9448   72
  26 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.73  23139  177
  28 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  29 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.15  25119  193
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.80  17133  132
  31 Marek Syczuk                   Warszawa             129.18  24674  191
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.12  25049  194
  33 Sławomir Kucia                 Kraków               129.02  20385  158
  34 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.55  19926  155
  35 Maciej Perzyński               Piła                 128.08  24336  190
  36 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.74  25164  197
  37 Marcin Bożek                   Będzin               127.36  10826   85
  38 Łukasz Bryła                   Mielec               127.33  10441   82
  39 Michał Makowski                Warszawa             127.27  20108  158
  40 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.26  24561  193
  41 Małgorzata Kania               Milanówek            127.17  18949  149
  42 Filip Sosin                    Warszawa             126.95  23994  189
  43 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.18  14384  114
  44 Piotr Pietuchowski             Białystok            126.12  24971  198
  45 Mariusz Margalski              Warszawa             125.67  21866  174
  46 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  125.57  23733  189
  47 Joanna Juszczak                Warszawa             125.30  25060  200
  48 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.40  24134  194
  49 Joanna Stępień                 Katowice             124.18  24588  198
  50 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  51 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.51  23837  193
  52 Miłosz Wrzałek                 Reda                 123.40  23322  189
  53 Sławomir Nosek                 Mielec               123.39  15794  128
  54 Filip Warzecha                 Gdynia               123.36  12583  102
  55 Kuba Koisar                    Warszawa             123.32  10482   85
  56 Iwona Kucia                    Kraków               123.32  19114  155
  57 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             122.83  19530  159
  58 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  59 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.48   7349   60
  60 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  61 Andrzej Kowalski               Gdańsk               122.33  15658  128
  62 Paweł Florek                   Bydgoszcz            122.22   9533   78
  63 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.12  10258   84
  64 Przemysław Herdzina            Kraków               122.00  10248   84
  65 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.91   5242   43
  66 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.82  24120  198
  67 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  68 Artur Irzyk                    Strzyżów             121.41  12384  102
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             121.36  24272  200
  70 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.07  19734  163
  71 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.07  23366  193
  72 Irena Sołdan                   Rumia                121.02  23235  192
  73 Artur Koszel                   Inowrocław           121.00  22143  183
  74 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  75 Marek Roszak                   Poznań               120.82  23681  196
  76 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  77 Paweł Opyc                     Warszawa             120.78  24035  199
  78 Stanisław Gasik                Warszawa             120.62  17249  143
  79 Daniel Czernatowicz            Kraków               120.33   7220   60
  80 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.33  23465  195
  81 Michał Trumpus                 Wrocław              120.06  12246  102
  82 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.03  23166  193
  83 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.83   4314   36
  84 Robert Soszka                  Warszawa             119.80  23242  194
  85 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  86 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              119.79  23359  195
  87 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.78  23597  197
  88 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.48  22582  189
  89 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   3823   32
  90 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.23  20627  173
  91 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.96   6424   54
  92 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.92   5708   48
  93 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
  94 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.52  13156  111
  95 Renata Kowalska                Bielsko Biała        118.52  23585  199
  96 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            118.32  22718  192
  97 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.17  16425  139
  98 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  99 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
 100 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  117.61  23170  197
 101 Piotr Rosół                    Warszawa             117.60  23050  196
 102 Maciej Michalak                Łódź                 117.55   7288   62
 103 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.45   9044   77
 104 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 105 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              117.29   7741   66
 106 Michał Sosin                   Warszawa             117.18   7031   60
 107 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.11  22486  192
 108 Rafał Matczak                  Pruszków             116.59  20636  177
 109 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.50   5592   48
 110 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.31   9421   81
 111 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 112 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.28  22209  191
 113 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 114 Halina Roszak                  Poznań               116.15  22534  194
 115 Radosław Sowiński              Warszawa             116.00  21924  189
 116 Teresa Fortuna                 Lubin                115.94   5565   48
 117 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 118 Krzysztof Obremski             Legnica              115.77   7641   66
 119 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 120 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.53  20217  175
 121 Joanna Zadrożna                Szczecin             115.44   4156   36
 122 Marcin Figiel                  Zawichost            114.86   5743   50
 123 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 124 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             114.79  21696  189
 125 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 126 Katarzyna Klimała              Kraków               114.75  12623  110
 127 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 128 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             114.49  11106   97
 129 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.49   8243   72
 130 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.48   9731   85
 131 Rafał Wesołowski               Warszawa             114.10  22249  195
 132 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.07  17795  156
 133 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.06  12318  108
 134 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.91  13669  120
 135 Jolanta Kosmowska              Warszawa             113.70  18875  166
 136 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 137 Rafał Dąbrowski                Ostróda              113.65   6137   54
 138 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.53  22138  195
 139 Maciej Śliwa                   Zabrze               113.33   9520   84
 140 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.24   8833   78
 141 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.00  12091  107
 143 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 144 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.88   5418   48
 145 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.79  21318  189
 146 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 147 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 148 Walenty Siemaszko              Lipiany              112.47   8773   78
 149 Grzegorz Pukniel               Lublin               112.46  21705  193
 150 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.41  22144  197
 151 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 152 Robert Zabłocki                Łódź                 112.36   4045   36
 153 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.34   8987   80
 154 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.33  21567  192
 155 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 156 Andrzej Gostomski              Łódź                 112.23  21997  196
 157 Beata Madej                    Lublin               112.18   4936   44
 158 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 159 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             111.84  21697  194
 160 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.66  21327  191
 161 Andrzej Lożyński               Piastów              111.64   3684   33
 162 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 163 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 164 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 165 Arkadiusz Biegun               Kraków               111.20  20350  183
 166 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     111.20  11787  106
 167 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.01  15430  139
 168 Agnieszka Krupka               Krosno               110.96  15091  136
 169 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 170 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 171 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.78  18611  168
 172 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 173 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 174 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.27  13232  120
 175 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.15   5177   47
 176 Leszek Stecuła                 Bytom                110.13  10352   94
 177 Marek Rogalski                 Chełm                110.08   9467   86
 178 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 179 Marcin Skowron                 Zabrze               109.81  14715  134
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.77  11636  106
 181 Dominik Wester                 Warszawa             109.68   9871   90
 182 Beata Piotrowska               Łódź                 109.35  21214  194
 183 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.16   9606   88
 184 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.94  21680  199
 185 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 186 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.57  15526  143
 187 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 188 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.89  11976  111
 189 Weronika Rudnicka              Ustka                107.74   8404   78
 190 Marianna Kozłowska             Białystok            107.45   9348   87
 191 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 192 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 193 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.15  20572  192
 194 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 195 Lucyna Śniadach                Rumia                107.02  20226  189
 196 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 197 Wojciech Sołdan                Rumia                106.55  14811  139
 198 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.38  20851  196
 199 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             106.34   7550   71
 200 Władysław Zieliński            Lębork               106.25   8606   81
 201 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 202 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 203 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.90  16308  154
 204 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 205 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 206 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.72   5709   54
 207 Jacek Gasik                    Warszawa             105.28   4211   40
 208 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            105.16  13881  132
 209 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.14  17243  164
 210 Tomasz Ciejka                  Kraków               105.12   7253   69
 211 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 212 Katarzyna Sołdan               Rumia                105.01  13231  126
 213 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             104.97  20260  193
 214 Bartosz Orłowski               Bytom                104.84  12161  116
 215 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             104.77  11106  106
 216 Jerzy Luter                    Bytom                104.75  16446  157
 217 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.58   8785   84
 218 Janusz Sojka                   Łódź                 104.49   8359   80
 219 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.42  18274  175
 220 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 221 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 222 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 223 Anita Bruska                   Gdynia               104.00   7384   71
 224 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 225 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 226 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.62   3316   32
 227 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             103.62   4974   48
 228 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            103.61   3730   36
 229 Roman Figiel                   Zawichost            103.43  11067  107
 230 Magdalena Ochot                Katowice             103.33  15396  149
 231 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 232 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 233 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.63  15703  153
 234 Sylwester Gryz                 Zabrze               102.50  20500  200
 235 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 236 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 237 Daniel Janus                   Wąchock              102.26   5522   54
 238 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.15   6742   66
 239 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.04   9694   95
 240 Michał Jaworek                 Zabrze               102.03   3367   33
 241 Marek Róziecki                 Rybnik               101.89   3668   36
 242 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.88  12124  119
 243 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  101.78   6005   59
 244 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 245 Joanna Brychcy                 Katowice             101.48  19382  191
 246 Anna Królak                    Warszawa             101.23   7592   75
 247 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      101.00   3333   33
 248 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.94   4845   48
 249 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 250 Anna Arana                     Warszawa             100.62  16803  167
 251 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 252 Monika Rubinstein              Warszawa             100.48  19192  191
 253 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 254 Damian Krężel                  Mielec               100.38   4216   42
 255 Łukasz Święcki                 Białystok            100.13   6008   60
 256 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.07   6004   60
 257 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 258 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.02  19803  198
 259 Joanna Duda                    Zabrze                99.91   3297   33
 260 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 261 Sławomir Zabawa                Jasło                 99.79  18861  189
 262 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 263 Anna Niedzielko                Szczecin              99.24  12207  123
 264 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 265 Elżbieta Święcka               Białystok             99.14   5056   51
 266 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              98.60   7888   80
 267 Maria Jarosz                   Lublin                98.37   9640   98
 268 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 269 Henryk Ryś                     Warszawa              98.20   2946   30
 270 Renata Rosół                   Warszawa              98.17  19242  196
 271 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              98.17   4712   48
 272 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 273 Rafał Marks                    Warszawa              98.00   4410   45
 274 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.77  15937  163
 275 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.56   3512   36
 276 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 277 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.50   8580   88
 278 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 279 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.08   8155   84
 280 Jan Kozłowski                  Kraków                96.94   5138   53
 281 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 282 Marek Kocikowski               Ostróda               96.38   9542   99
 283 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.31   6934   72
 284 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 285 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 286 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 287 Mariusz Katzig                 Gdańsk                95.57   3345   35
 288 Andrzej Bociąga                Chorzów               95.32   8007   84
 289 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 290 Teresa Zalewska                Racibórz              95.11   7799   82
 291 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.01   7316   77
 292 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 293 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 294 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              94.59   4162   44
 295 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 296 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 297 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.28   4337   46
 298 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.02   4419   47
 299 Jakub Nalepa                   Gliwice               93.93   4039   43
 300 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 301 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 302 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 303 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            93.00   6882   74
 304 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 305 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 306 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.76   5473   59
 307 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 308 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   92.63   3242   35
 309 Beata Kościańska               Lublin                92.51   3238   35
 310 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.21   8299   90
 311 Mikołaj Fidziński              Dębica                91.87   4318   47
 312 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 313 Wojciech Obremski              Legnica               90.85   5451   60
 314 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 315 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.27  10562  117
 316 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.74  16949  191
 317 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 318 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.53   2626   30
 319 Barbara Szymańska              Gdańsk                87.16   5055   58
 320 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.08   4180   48
 321 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             86.87   5994   69
 322 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 323 Kacper Jachowicz               Żyrardów              86.84   8337   96
 324 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.73  14310  165
 325 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 326 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.41   3975   46
 327 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 328 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              85.41   2904   34
 329 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.94   6116   72
 330 Piotr Madej                    Lublin                84.87   4498   53
 331 Marek Reda                     Wołomin               84.61   4992   59
 332 Beata Wolf                     Gdańsk                84.53   3381   40
 333 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.45   4138   49
 334 Adam Zalewski                  Racibórz              81.02   4699   58
 335 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 336 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.00   3807   47
 337 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.42   6675   83
 338 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.92  11589  145
 339 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 340 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 341 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.70   3255   43
 342 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 343 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.20   8014  111
 344 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34




Poczekalnia na dzień 09-07-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Filip Dalecki                  Rumia                 89.97   2609   29
   5 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   6 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   7 Michał Ozimiński               Łódź                 102.71   2876   28
   8 Aleksandra Krencjasz           Łódź                  98.71   2764   28
   9 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
  10 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
  11 Urszula Solarska               Łódź                  56.96   1538   27
  12 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
  13 Tomasz Ruta                    Warszawa             109.00   2834   26
  14 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  15 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  16 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  17 Grzegorz Matysiak              Kraków               132.33   3176   24
  18 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.62   2871   24
  19 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  20 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          117.33   2816   24
  22 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  23 Michał Wolański                Białystok            113.75   2730   24
  24 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  25 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  26 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.79   2707   24
  27 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  28 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  29 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  30 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.75   2562   24
  31 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  32 Kamil Klinkosz                 Rumia                101.54   2437   24
  33 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  34 Irena Ficak                    Mielec                98.29   2359   24
  35 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.71   2321   24
  36 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  37 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              96.38   2313   24
  38 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  39 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  40 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  41 Ewa Jobs                       Ostróda               88.83   2132   24
  42 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  43 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  44 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  45 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  46 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  47 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  48 Jakub Szymczak                 Łódź                 105.39   2424   23
  49 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  50 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  51 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  52 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  53 Adam Janicki                   Łódź                  94.35   2170   23
  54 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  55 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  56 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  57 Radosław Pastusiak             Sulęcin               78.22   1799   23
  58 Wacław Sarek                   Jaworzno              70.09   1612   23
  59 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            66.17   1522   23
  60 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  61 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  62 Tomasz Korpysz                 Warszawa              96.52   2027   21
  63 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  64 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  65 Alicja Bielecka                Poznań                87.25   1745   20
  66 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  67 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  68 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  69 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  70 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  71 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  72 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  73 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  74 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  75 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  76 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  77 Monika Siemaszko               Lipiany               96.78   1742   18
  78 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  79 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  80 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  81 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  82 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  83 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  84 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  85 Anna Stefańska                 Łódź                  93.24   1585   17
  86 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  87 Waldemar Bulkowski             Chojnów               91.94   1471   16
  88 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  89 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  90 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  91 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  92 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  93 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  94 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  95 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  96 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  97 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
  98 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
  99 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 100 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 101 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
 102 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 103 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lub.     118.33   1420   12
 104 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 105 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 106 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
 107 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 108 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 109 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 110 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 111 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 112 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 113 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 114 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 115 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 116 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 117 Piotr Domański                 Łódź                 107.33   1288   12
 118 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 119 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 120 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 121 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 122 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 123 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 124 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 125 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 126 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 127 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 128 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 129 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 130 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 131 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 132 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 133 Błażej Fidziński               Dębica                99.17   1190   12
 134 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 135 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 136 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 137 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 138 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 139 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 140 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 141 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 142 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 143 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 144 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 145 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 146 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 147 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 148 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 149 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 150 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 151 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 152 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 153 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 154 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 155 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 156 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 157 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 158 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 159 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 160 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 161 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 162 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 163 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 164 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 165 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 166 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 167 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 168 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 169 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 170 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 171 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 172 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 173 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 174 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 175 Michał Kolaj                   Ostróda               87.50   1050   12
 176 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 177 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 178 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 179 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 180 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 181 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 182 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 183 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 184 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 185 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 186 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 187 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 188 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 189 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 190 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 191 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 192 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 193 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 194 Katarzyna Dębska               Ostróda               82.67    992   12
 195 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 196 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 197 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 198 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 199 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 200 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 201 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 202 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 203 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 204 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 205 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 206 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 207 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 208 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 209 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 210 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 211 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 212 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 213 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 214 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 215 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 216 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 217 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 218 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 219 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 220 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 221 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 222 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 223 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 224 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 225 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 226 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 227 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 228 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 229 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 230 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 231 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 232 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 233 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 234 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 235 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 236 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 237 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 238 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 239 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 240 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 241 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 242 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 243 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 244 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 245 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 246 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 247 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 248 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 249 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 250 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 251 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 252 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 253 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 254 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 255 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 256 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 257 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 258 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 259 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 260 Magdalena Podlaska             Warszawa             103.30   1033   10
 261 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 262 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 263 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 264 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 265 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 266 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 267 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 268 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 269 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 270 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 271 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 272 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 273 Paweł Michalski                Ksawerów             106.12    849    8
 274 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 275 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 276 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 277 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 278 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 279 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 280 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 281 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 282 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 283 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 284 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 285 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 286 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 287 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 288 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 289 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 290 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 291 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 292 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 293 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 294 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 295 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 296 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 297 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 298 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 299 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 300 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 301 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 302 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk   83.29    583    7
 303 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   82.43    577    7
 304 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 305 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 306 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 307 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 308 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 309 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 310 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 311 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 313 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 314 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 315 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 316 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 317 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 318 Jacek Karwowski                Płock                116.83    701    6
 319 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 320 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 321 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 322 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 323 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 324 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 325 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 326 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 327 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 328 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 329 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 330 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 331 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 332 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 333 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 334 Agnieszka Wilk                 Wrcław                53.50    321    6
 335 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 336 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 337 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 338 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 339 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 340 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 341 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 342 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 343 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 344 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 345 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 346 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 347 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 348 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 349 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 350 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 351 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 352 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 353 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 354 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 355 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 356 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 357 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 358 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 359 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 360 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 361 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 362 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 363 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 364 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 365 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 366 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 367 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 368 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 369 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 370 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 371 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 372 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 373 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 374 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 375 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 376 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 377 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 378 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 379 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 380 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 381 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 382 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 383 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 384 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 385 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 386 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 387 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 388 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 389 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 390 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 391 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 392 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 393 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 394 Leszek Nowak                   Myślibórz            150.00    150    1
 395 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 396 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 397 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 398 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 399 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 400 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 401 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 402 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 403 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 404 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 405 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie