Warszawa23
czerwca
Warszawa 23-24 czerwca XIII Puchar Polski
Szarlota 1
lipca
Szarlota 1 lipca XII Turniej o Puchar Wójta
Ostróda 7
lipca
Ostróda 7- 8 lipca VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”Grand Prix 2007
Specjalista od turniejów wczasowych01 lipca 2007 — XII Turniej o Puchar WójtaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XII Turniej o Puchar WójtaSzarlota, 01 lipca 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Specjalista od turniejów wczasowychStanisław Rydzik, uznawany za specjalistę od zwycięstw podczas turniejów wczasowych, potwierdził ponownie słuszność tej tezy. Wygrał wszystkie 7 partii i po raz kolejny został zwycięzcą Turnieju o Puchar Wójta.
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej o Puchar Wójta
Turniej o Puchar Wójta
Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny




Wyniki turnieju O Puchar Wójta

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.12      7.0     2989     1213      589
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.58      5.0     2910      980      293
  3 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.52      5.0     2870      985      348
  4 Marek           Reda                 Wołomin                127.98      5.0     2754     1036      316
  5 Wojciech        Sołdan               Rumia                  127.39      5.0     2648     1023       70
  6 Michał          Kolaj                Ostróda                102.60      5.0     2645     1036       69
  7 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                134.40      4.0     2846      910      200
  8 Irena           Sołdan               Rumia                  125.29      4.0     2743      889      145
  9 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               127.02      4.0     2734      906      157
 10 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                122.88      4.0     2701      888       63
 11 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 100.00      4.0     2609      861      225
 12 Mariusz         Margalski            Pieczyska              128.59      4.0     2603      886       42
 13 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  125.15      4.0     2588      901      120
 14 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 125.41      4.0     2543      808       81
 15 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                129.50      3.0     2680      710       28
 16 Krzysztof       Obremski             Legnica                131.06      3.0     2671      813      -20
 17 Kuba            Koisar               Warszawa               128.90      3.0     2583      844      -82
 18 Czesława        Pawłowska            Wrocław                109.00      3.0     2561      838      -31
 19 Anita           Bruska               Gdynia                 110.70      3.0     2493      786     -120
 20 Magdalena       Merklejn             Szczecin               111.97      3.0     2493      778     -281
 21 Weronika        Rudnicka             Ustka                  104.38      3.0     2442      789      -90
 22 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                100.00      3.0     2406      730       45
 23 Zdzisław        Szota                Warszawa               118.11      2.0     2587      653       81
 24 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           113.76      2.0     2502      659     -350
 25 Kamil           Puton                Ruda Śląska            100.00      2.0     2354      654     -270
 26 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      2.0     2195      644     -434
 27 Katarzyna       Kochańska            Piastów                100.00      1.5     1818      456     -508
 28 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      0.0     1753      364     -686
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju O Puchar Wójta



	Kazimierz.J Merklejn 143.58 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Dąbrowski             122.88 -  355: 448   73
    2     9 Anita          Bruska                110.70 +  423: 286  161
    3     6 Katarzyna      Sołdan                125.15 +  357: 337  175
    4     5 Magdalena      Merklejn              111.97 +  456: 316  162
    5     3 Michał         Kolaj                 102.60 -  366: 467   53
    6     6 Kuba           Koisar                128.90 +  507: 358  179
    7     2 Wojciech       Sołdan                127.39 +  446: 405  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  /  7 140.00




	Stanisław Rydzik 138.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zdzisław       Szota                 118.11 +  392: 352  168
    2     7 Irena          Sołdan                125.29 +  398: 358  175
    3     4 Tomasz         Zwoliński             134.40 +  487: 363  184
    4     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.02 +  458: 428  177
    5     1 Marek          Reda                  127.98 +  416: 290  178
    6     1 Michał         Kolaj                 102.60 +  423: 308  153
    7     1 Marek          Reda                  127.98 +  415: 301  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  /  7 173.29




	Tomasz Zwoliński 134.40 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zofia          Gajewska              113.76 +  456: 303  164
    2     3 Kuba           Koisar                128.90 -  345: 400   79
    3     4 Stanisław      Rydzik                138.12 -  363: 487   88
    4     8 Katarzyna      Sołdan                125.15 -  357: 360   75
    5    10 Mariusz        Margalski             128.59 +  503: 404  179
    6     8 Kamil          Puton                 100.00 +  394: 323  150
    7     5 Katarzyna      Sołdan                125.15 +  428: 369  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  /  7 130.00




	Dariusz Puton 133.52 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Magdalena      Merklejn              111.97 +  460: 284  162
    2     1 Maciej         Kuczyński             100.00 +  362: 331  150
    3     3 Wojciech       Sołdan                127.39 -  368: 387   77
    4     3 Kuba           Koisar                128.90 -  317: 419   79
    5     7 Czesława       Pawłowska             109.00 +  397: 358  159
    6     4 Krzysztof      Obremski              131.06 +  459: 344  181
    7     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.02 +  507: 399  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  /  7 140.71




	Krzysztof Obremski 131.06 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anita          Bruska                110.70 +  388: 301  161
    2     2 Marek          Reda                  127.98 -  411: 449   78
    3     5 Mariusz        Margalski             128.59 +  386: 310  179
    4     4 Czesława       Pawłowska             109.00 +  391: 311  159
    5     4 Wojciech       Sołdan                127.39 -  390: 424   77
    6     4 Dariusz        Puton                 133.52 -  344: 459   84
    7     6 Irena          Sołdan                125.29 -  361: 437   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  7 116.14




	Grzegorz Koczkodon 129.50 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Czesława       Pawłowska             109.00 -  382: 399   59
    2     8 Zofia          Gajewska              113.76 +  378: 306  164
    3     9 Kamil          Puton                 100.00 -  387: 410   50
    4    10 Mariusz        Margalski             128.59 -  335: 483   79
    5    11 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  449: 346  150
    6     9 Weronika       Rudnicka              104.38 -  349: 355   54
    7    10 Weronika       Rudnicka              104.38 +  400: 353  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     710  /  7 101.43




	Kuba Koisar 128.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Weronika       Rudnicka              104.38 +  380: 309  154
    2     3 Tomasz         Zwoliński             134.40 +  400: 345  184
    3     1 Marek          Reda                  127.98 -  315: 357   78
    4     3 Dariusz        Puton                 133.52 +  419: 317  184
    5     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.02 -  407: 430   77
    6     6 Kazimierz.J    Merklejn              143.58 -  358: 507   94
    7     7 Rafał          Dąbrowski             122.88 -  304: 400   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     844  /  7 120.57




	Mariusz Margalski 128.59 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Kolaj                 102.60 -  299: 363   53
    2    11 Zdzisław       Szota                 118.11 +  379: 296  168
    3     5 Krzysztof      Obremski              131.06 -  310: 386   81
    4    10 Grzegorz       Koczkodon             129.50 +  483: 335  180
    5    10 Tomasz         Zwoliński             134.40 -  404: 503   84
    6    10 Anita          Bruska                110.70 +  376: 374  161
    7     8 Czesława       Pawłowska             109.00 +  352: 304  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  /  7 126.57




	Marek Reda 127.98 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Alicja         Bielecka              100.00 +  460: 246  150
    2     2 Krzysztof      Obremski              131.06 +  449: 411  181
    3     1 Kuba           Koisar                128.90 +  357: 315  179
    4     2 Wojciech       Sołdan                127.39 +  521: 308  177
    5     1 Stanisław      Rydzik                138.12 -  290: 416   88
    6     2 Rafał          Dąbrowski             122.88 +  376: 327  173
    7     1 Stanisław      Rydzik                138.12 -  301: 415   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  /  7 148.00




	Wojciech Sołdan 127.39 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Golubiński            100.00 +  341: 320  150
    2     6 Czesława       Pawłowska             109.00 +  424: 249  159
    3     3 Dariusz        Puton                 133.52 +  387: 368  184
    4     2 Marek          Reda                  127.98 -  308: 521   78
    5     4 Krzysztof      Obremski              131.06 +  424: 390  181
    6     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.02 +  359: 284  177
    7     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.58 -  405: 446   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  /  7 146.14




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 127.02 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  426: 257  150
    2     5 Katarzyna      Sołdan                125.15 +  342: 334  175
    3     2 Michał         Kolaj                 102.60 +  425: 255  153
    4     1 Stanisław      Rydzik                138.12 -  428: 458   88
    5     2 Kuba           Koisar                128.90 +  430: 407  179
    6     3 Wojciech       Sołdan                127.39 -  284: 359   77
    7     3 Dariusz        Puton                 133.52 -  399: 507   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     906  /  7 129.43




	Rafał Lenartowski 125.41 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Kuczyński             100.00 -  353: 391   50
    2    10 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  423: 275  150
    3     7 Magdalena      Merklejn              111.97 -  387: 408   62
    4     9 Zofia          Gajewska              113.76 +  393: 383  164
    5     6 Weronika       Rudnicka              104.38 +  331: 329  154
    6     5 Irena          Sołdan                125.29 +  350: 345  175
    7     4 Michał         Kolaj                 102.60 -  306: 331   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  7 115.43




	Irena Sołdan 125.29 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Puton                 100.00 +  341: 320  150
    2     7 Stanisław      Rydzik                138.12 -  358: 398   88
    3    11 Zdzisław       Szota                 118.11 +  408: 345  168
    4     6 Weronika       Rudnicka              104.38 +  446: 412  154
    5     5 Rafał          Dąbrowski             122.88 -  408: 412   73
    6     5 Rafał          Lenartowski           125.41 -  345: 350   75
    7     6 Krzysztof      Obremski              131.06 +  437: 361  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     889  /  7 127.00




	Katarzyna Sołdan 125.15 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  343: 300  150
    2     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.02 -  334: 342   77
    3     6 Kazimierz.J    Merklejn              143.58 -  337: 357   94
    4     8 Tomasz         Zwoliński             134.40 +  360: 357  184
    5     9 Maciej         Kuczyński             100.00 +  367: 329  150
    6     7 Magdalena      Merklejn              111.97 +  478: 355  162
    7     5 Tomasz         Zwoliński             134.40 -  369: 428   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  /  7 128.71




	Rafał Dąbrowski 122.88 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.58 +  448: 355  194
    2     4 Michał         Kolaj                 102.60 -  326: 483   53
    3     8 Czesława       Pawłowska             109.00 -  321: 444   59
    4    11 Paweł          Golubiński            100.00 +  467: 268  150
    5     5 Irena          Sołdan                125.29 +  412: 408  175
    6     2 Marek          Reda                  127.98 -  327: 376   78
    7     7 Kuba           Koisar                128.90 +  400: 304  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  /  7 126.86




	Zdzisław Szota 118.11 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                138.12 -  352: 392   88
    2    11 Mariusz        Margalski             128.59 -  296: 379   79
    3    11 Irena          Sołdan                125.29 -  345: 408   75
    4    13 Alicja         Bielecka              100.00 +  393: 358  150
    5    13 Paweł          Golubiński            100.00 -  307: 323   50
    6    13 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  539: 236  150
    7    11 Anita          Bruska                110.70 -  355: 410   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  /  7  93.29




	Zofia Gajewska 113.76 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             134.40 -  303: 456   84
    2     8 Grzegorz       Koczkodon             129.50 -  306: 378   80
    3    13 Alicja         Bielecka              100.00 +  397: 330  150
    4     9 Rafał          Lenartowski           125.41 -  383: 393   75
    5    12 Anita          Bruska                110.70 -  377: 459   61
    6    12 Czesława       Pawłowska             109.00 -  325: 496   59
    7    13 Paweł          Golubiński            100.00 +  411: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     659  /  7  94.14




	Magdalena Merklejn 111.97 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Puton                 133.52 -  284: 460   84
    2    12 Paweł          Golubiński            100.00 +  382: 324  150
    3     7 Rafał          Lenartowski           125.41 +  408: 387  175
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              143.58 -  316: 456   94
    5     8 Kamil          Puton                 100.00 +  379: 259  150
    6     7 Katarzyna      Sołdan                125.15 -  355: 478   75
    7     9 Maciej         Kuczyński             100.00 -  369: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  7 111.14




	Anita Bruska 110.70 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Obremski              131.06 -  301: 388   81
    2     9 Kazimierz.J    Merklejn              143.58 -  286: 423   94
    3    14 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  364: 252  150
    4    12 Maciej         Kuczyński             100.00 -  299: 442   50
    5    12 Zofia          Gajewska              113.76 +  459: 377  164
    6    10 Mariusz        Margalski             128.59 -  374: 376   79
    7    11 Zdzisław       Szota                 118.11 +  410: 355  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     786  /  7 112.29




	Czesława Pawłowska 109.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Koczkodon             129.50 +  399: 382  180
    2     6 Wojciech       Sołdan                127.39 -  249: 424   77
    3     8 Rafał          Dąbrowski             122.88 +  444: 321  173
    4     4 Krzysztof      Obremski              131.06 -  311: 391   81
    5     7 Dariusz        Puton                 133.52 -  358: 397   84
    6    12 Zofia          Gajewska              113.76 +  496: 325  164
    7     8 Mariusz        Margalski             128.59 -  304: 352   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     838  /  7 119.71




	Weronika Rudnicka 104.38 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kuba           Koisar                128.90 -  309: 380   79
    2    14 Alicja         Bielecka              100.00 +  336: 314  150
    3    10 Maciej         Kuczyński             100.00 +  348: 312  150
    4     6 Irena          Sołdan                125.29 -  412: 446   75
    5     6 Rafał          Lenartowski           125.41 -  329: 331   75
    6     9 Grzegorz       Koczkodon             129.50 +  355: 349  180
    7    10 Grzegorz       Koczkodon             129.50 -  353: 400   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  7 112.71




	Michał Kolaj 102.60 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Margalski             128.59 +  363: 299  179
    2     4 Rafał          Dąbrowski             122.88 +  483: 326  173
    3     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.02 -  255: 425   77
    4     7 Kamil          Puton                 100.00 +  438: 431  150
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.58 +  467: 366  194
    6     1 Stanisław      Rydzik                138.12 -  308: 423   88
    7     4 Rafał          Lenartowski           125.41 +  331: 306  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  /  7 148.00




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Reda                  127.98 -  246: 460   78
    2    14 Weronika       Rudnicka              104.38 -  314: 336   54
    3    13 Zofia          Gajewska              113.76 -  330: 397   64
    4    13 Zdzisław       Szota                 118.11 -  358: 393   68
    6    14 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  246: 362   50
    7    14 Katarzyna      Kochańska             100.00 -  259: 491   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     364  /  6  60.67




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Sołdan                127.39 -  320: 341   77
    2    12 Magdalena      Merklejn              111.97 -  324: 382   62
    3    12 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  334: 327  150
    4    11 Rafał          Dąbrowski             122.88 -  268: 467   73
    5    13 Zdzisław       Szota                 118.11 +  323: 307  168
    6    11 Maciej         Kuczyński             100.00 -  286: 394   50
    7    13 Zofia          Gajewska              113.76 -  340: 411   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  /  7  92.00




	Katarzyna Kochańska 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  127.02 -  257: 426   77
    2    13 Kamil          Puton                 100.00 -  301: 326   50
    3    14 Anita          Bruska                110.70 -  252: 364   61
    4    14 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  281: 412   50
    5    14 PAUZA
    6    13 Zdzisław       Szota                 118.11 -  236: 539   68
    7    14 Alicja         Bielecka              100.00 +  491: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     456  /  6  76.00




	Maciej Kuczyński 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Lenartowski           125.41 +  391: 353  175
    2     1 Dariusz        Puton                 133.52 -  331: 362   84
    3    10 Weronika       Rudnicka              104.38 -  312: 348   54
    4    12 Anita          Bruska                110.70 +  442: 299  161
    5     9 Katarzyna      Sołdan                125.15 -  329: 367   75
    6    11 Paweł          Golubiński            100.00 +  394: 286  150
    7     9 Magdalena      Merklejn              111.97 +  410: 369  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     861  /  7 123.00




	Kamil Puton 100.00 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                125.29 -  320: 341   75
    2    13 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  326: 301  150
    3     9 Grzegorz       Koczkodon             129.50 +  410: 387  180
    4     7 Michał         Kolaj                 102.60 -  431: 438   53
    5     8 Magdalena      Merklejn              111.97 -  259: 379   62
    6     8 Tomasz         Zwoliński             134.40 -  323: 394   84
    7    12 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  285: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     654  /  7  93.43




	Barbara Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Sołdan                125.15 -  300: 343   75
    2    10 Rafał          Lenartowski           125.41 -  275: 423   75
    3    12 Paweł          Golubiński            100.00 -  327: 334   50
    4    14 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  412: 281  150
    5    11 Grzegorz       Koczkodon             129.50 -  346: 449   80
    6    14 Alicja         Bielecka              100.00 +  362: 246  150
    7    12 Kamil          Puton                 100.00 +  384: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  7 104.29


Wyniki poszczególnych rund turnieju O Puchar Wójta



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Rafał          Dąbrowski             355: 448
   2 Zdzisław       Szota                - Stanisław      Rydzik                352: 392
   3 Tomasz         Zwoliński            - Zofia          Gajewska              456: 303
   4 Magdalena      Merklejn             - Dariusz        Puton                 284: 460
   5 Krzysztof      Obremski             - Anita          Bruska                388: 301
   6 Czesława       Pawłowska            - Grzegorz       Koczkodon             399: 382
   7 Kuba           Koisar               - Weronika       Rudnicka              380: 309
   8 Michał         Kolaj                - Mariusz        Margalski             363: 299
   9 Marek          Reda                 - Alicja         Bielecka              460: 246
  10 Paweł          Golubiński           - Wojciech       Sołdan                320: 341
  11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Katarzyna      Kochańska             426: 257
  12 Maciej         Kuczyński            - Rafał          Lenartowski           391: 353
  13 Irena          Sołdan               - Kamil          Puton                 341: 320
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Katarzyna      Sołdan                300: 343


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Maciej         Kuczyński             362: 331
   2 Krzysztof      Obremski             - Marek          Reda                  411: 449
   3 Kuba           Koisar               - Tomasz         Zwoliński             400: 345
   4 Rafał          Dąbrowski            - Michał         Kolaj                 326: 483
   5 Katarzyna      Sołdan               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  334: 342
   6 Wojciech       Sołdan               - Czesława       Pawłowska             424: 249
   7 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                398: 358
   8 Zofia          Gajewska             - Grzegorz       Koczkodon             306: 378
   9 Anita          Bruska               - Kazimierz.J    Merklejn              286: 423
  10 Rafał          Lenartowski          - Barbara        Łukaszewicz           423: 275
  11 Mariusz        Margalski            - Zdzisław       Szota                 379: 296
  12 Paweł          Golubiński           - Magdalena      Merklejn              324: 382
  13 Katarzyna      Kochańska            - Kamil          Puton                 301: 326
  14 Alicja         Bielecka             - Weronika       Rudnicka              314: 336


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Kuba           Koisar                357: 315
   2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Michał         Kolaj                 425: 255
   3 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Puton                 387: 368
   4 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                363: 487
   5 Mariusz        Margalski            - Krzysztof      Obremski              310: 386
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Katarzyna      Sołdan                357: 337
   7 Rafał          Lenartowski          - Magdalena      Merklejn              387: 408
   8 Czesława       Pawłowska            - Rafał          Dąbrowski             444: 321
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Puton                 387: 410
  10 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Kuczyński             348: 312
  11 Zdzisław       Szota                - Irena          Sołdan                345: 408
  12 Barbara        Łukaszewicz          - Paweł          Golubiński            327: 334
  13 Alicja         Bielecka             - Zofia          Gajewska              330: 397
  14 Katarzyna      Kochańska            - Anita          Bruska                252: 364


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  458: 428
   2 Wojciech       Sołdan               - Marek          Reda                  308: 521
   3 Dariusz        Puton                - Kuba           Koisar                317: 419
   4 Krzysztof      Obremski             - Czesława       Pawłowska             391: 311
   5 Magdalena      Merklejn             - Kazimierz.J    Merklejn              316: 456
   6 Irena          Sołdan               - Weronika       Rudnicka              446: 412
   7 Kamil          Puton                - Michał         Kolaj                 431: 438
   8 Katarzyna      Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             360: 357
   9 Zofia          Gajewska             - Rafał          Lenartowski           383: 393
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Margalski             335: 483
  11 Rafał          Dąbrowski            - Paweł          Golubiński            467: 268
  12 Maciej         Kuczyński            - Anita          Bruska                442: 299
  13 Zdzisław       Szota                - Alicja         Bielecka              393: 358
  14 Katarzyna      Kochańska            - Barbara        Łukaszewicz           281: 412


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  416: 290
   2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Kuba           Koisar                430: 407
   3 Michał         Kolaj                - Kazimierz.J    Merklejn              467: 366
   4 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Sołdan                390: 424
   5 Irena          Sołdan               - Rafał          Dąbrowski             408: 412
   6 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Lenartowski           329: 331
   7 Dariusz        Puton                - Czesława       Pawłowska             397: 358
   8 Kamil          Puton                - Magdalena      Merklejn              259: 379
   9 Katarzyna      Sołdan               - Maciej         Kuczyński             367: 329
  10 Mariusz        Margalski            - Tomasz         Zwoliński             404: 503
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Barbara        Łukaszewicz           449: 346
  12 Anita          Bruska               - Zofia          Gajewska              459: 377
  13 Paweł          Golubiński           - Zdzisław       Szota                 323: 307


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Kolaj                - Stanisław      Rydzik                308: 423
   2 Marek          Reda                 - Rafał          Dąbrowski             376: 327
   3 Wojciech       Sołdan               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  359: 284
   4 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Obremski              459: 344
   5 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                350: 345
   6 Kuba           Koisar               - Kazimierz.J    Merklejn              358: 507
   7 Magdalena      Merklejn             - Katarzyna      Sołdan                355: 478
   8 Kamil          Puton                - Tomasz         Zwoliński             323: 394
   9 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Koczkodon             355: 349
  10 Anita          Bruska               - Mariusz        Margalski             374: 376
  11 Maciej         Kuczyński            - Paweł          Golubiński            394: 286
  12 Czesława       Pawłowska            - Zofia          Gajewska              496: 325
  13 Zdzisław       Szota                - Katarzyna      Kochańska             539: 236
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Alicja         Bielecka              362: 246


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                301: 415
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Sołdan                446: 405
   3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Puton                 399: 507
   4 Rafał          Lenartowski          - Michał         Kolaj                 306: 331
   5 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Sołdan                428: 369
   6 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Obremski              437: 361
   7 Rafał          Dąbrowski            - Kuba           Koisar                400: 304
   8 Mariusz        Margalski            - Czesława       Pawłowska             352: 304
   9 Maciej         Kuczyński            - Magdalena      Merklejn              410: 369
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Weronika       Rudnicka              400: 353
  11 Anita          Bruska               - Zdzisław       Szota                 410: 355
  12 Barbara        Łukaszewicz          - Kamil          Puton                 384: 285
  13 Zofia          Gajewska             - Paweł          Golubiński            411: 340
  14 Alicja         Bielecka             - Katarzyna      Kochańska             259: 491
Lista rankingowa na dzień 07-07-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.49  28361  191
   2 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.84  28049  195
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.53  27270  190
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.46  28691  200
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   6 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.11  24471  171
   7 Kamil Górka                    Kraków               143.09  27617  193
   8 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
   9 Radosław Konca                 Warszawa             140.45  17837  127
  10 Justyna Fugiel                 Kraków               140.18  27896  199
  11 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.18  21027  150
  12 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.13  26765  191
  13 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.83  26428  189
  14 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.60  25965  186
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.38  27318  196
  16 Sławomir Kucia                 Kraków               138.82   9162   66
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.60  24255  175
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             138.57  26882  194
  19 Dawid Pikul                    Poznań               137.72  27406  199
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  21 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             136.82   5199   38
  22 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  23 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  24 Michał Trumpus                 Wrocław              136.10  27220  200
  25 Sławomir Kordjalik             Warszawa             135.99  19039  140
  26 Marek Salamon                  Bytom                135.95   5982   44
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.33  25983  192
  28 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              134.75  26007  193
  30 Filip Sosin                    Warszawa             134.04  25066  187
  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.81  23550  176
  32 Grzegorz Święcki               Białystok            133.80   8028   60
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.25   9727   73
  34 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.89  14884  112
  35 Dariusz Kosz                   Nysa                 132.17  12160   92
  36 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.16  20353  154
  37 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  38 Szymon Fidziński               Warszawa             131.19   9446   72
  39 Filip Warzecha                 Gdynia               131.16  25445  194
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  41 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  42 Robert Kamiński                Warszawa             130.80  23152  177
  43 Krzysztof Obremski             Legnica              130.47  23355  179
  44 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             130.39  24643  189
  45 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  46 Łukasz Bryła                   Mielec               128.87  23197  180
  47 Marek Reda                     Wołomin              128.77  22664  176
  48 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.70  23810  185
  49 Kuba Koisar                    Warszawa             128.61  25593  199
  50 Wojciech Sołdan                Rumia                128.59  25717  200
  51 Mariusz Margalski              Pieczyska            128.48  17088  133
  52 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  53 Przemysław Herdzina            Kraków               127.98  24573  192
  54 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  55 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.52  21041  165
  56 Marek Roszak                   Poznań               127.47  24092  189
  57 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.29  17566  138
  58 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       127.28  19220  151
  59 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.23  13359  105
  60 Leszek Stecuła                 Bytom                127.21   6106   48
  61 Artur Koszel                   Warszawa             127.11  25422  200
  62 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             127.10  25166  198
  63 Marcin Kozyra                  Warszawa             127.06   9784   77
  64 Joanna Juszczak                Warszawa             126.72  11912   94
  65 Piotr Rosół                    Warszawa             126.71  24075  190
  66 Rafał Matczak                  Milanówek            126.65  16085  127
  67 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  68 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.03  24197  192
  69 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     125.92   8940   71
  70 Maciej Michalak                Łódź                 125.60  22860  182
  71 Maciej Perzyński               Piła                 125.59  15448  123
  72 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.47  23965  191
  73 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.40  24578  196
  74 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.34  12534  100
  75 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  76 Paweł Janaś                    Głogów               125.29  24432  195
  77 Jarosław Michalak              Łódź                 125.19  13145  105
  78 Rafał Lenartowski              Gdynia               125.01  22127  177
  79 Irena Sołdan                   Rumia                124.65  24182  194
  80 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  81 Jakub Zaryński                 Świnoujście          124.25  20502  165
  82 Katarzyna Sołdan               Rumia                124.13  23709  191
  83 Łukasz Bobowski                Suchedniów           124.12  15018  121
  84 Joanna Zadrożna                Szczecin             123.83   9535   77
  85 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.74  24501  198
  86 Marek Róziecki                 Rybnik               123.73   6929   56
  87 Radosław Sowiński              Warszawa             123.71  15216  123
  88 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.70  14720  119
  89 Tomasz Ciejka                  Kraków               123.56  14333  116
  90 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  123.56   4448   36
  91 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             123.52   9511   77
  92 Kamil Klinkosz                 Rumia                123.32   9989   81
  93 Rafał Dąbrowski                Ostróda              123.06  18828  153
  94 Bogusław Szyszka               Oława                122.72   3927   32
  95 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  96 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.51  19602  160
  97 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.36  12481  102
  98 Jakub Szymczak                 Łódź                 122.03  14888  122
  99 Iwona Kucia                    Kraków               121.98   8051   66
 100 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.89  23402  192
 101 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.79  23870  196
 102 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.50  18954  156
 103 Joanna Stępień                 Katowice             121.47   7288   60
 104 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.41  19426  160
 105 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.28  23770  196
 106 Damian Krężel                  Mielec               120.90   5803   48
 107 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.66  21599  179
 108 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.21  13103  109
 109 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 110 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 120.17   3605   30
 111 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.16  23792  198
 112 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 113 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 114 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.91  21224  177
 115 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              119.79  23838  199
 116 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.76  23712  198
 117 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 118 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.37   5133   43
 119 Artur Tomczyk                  Piła                 119.27   7872   66
 120 Janusz Krupiński               Sosnowiec            119.21  10014   84
 121 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.08  23816  200
 122 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.01  12615  106
 123 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             119.00   7378   62
 124 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             118.95  10349   87
 125 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.79  13542  114
 126 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.61   6405   54
 127 Rafał Wesołowski               Warszawa             118.48  23696  200
 128 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 129 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.36  17044  144
 130 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.28  16559  140
 131 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 132 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 133 Anna Niedzielko                Szczecin             118.08  17003  144
 134 Jan Kozłowski                  Kraków               117.82  22857  194
 135 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.78  15547  132
 136 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 137 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.68   9885   84
 138 Renata Kowalska                Bielsko Biała        117.64  23411  199
 139 Bartosz Orłowski               Bytom                117.59  16463  140
 140 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  16437  140
 141 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.25  20754  177
 142 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.16  21441  183
 143 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.14   6911   59
 144 Krzysztof Jaworski             Warszawa             117.09   5152   44
 145 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 146 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             116.97  22341  191
 147 Marcin Skowron                 Zabrze               116.93  16020  137
 148 Marta Dobrzańska               Kraków               116.77  10042   86
 149 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 150 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.57  22382  192
 151 Michał Sosin                   Warszawa             116.50   4194   36
 152 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 153 Daniel Janus                   Wąchock              116.44  16768  144
 154 Jacek Pietruszka               Kraków               116.20   8715   75
 155 Agnieszka Krupka               Krosno               116.08  22519  194
 156 Marek Dudkiewicz               Milanówek            115.96  22844  197
 157 Jolanta Kosmowska              Warszawa             115.79  17947  155
 158 Mirosław Konsik                Gdańsk               115.78   3705   32
 159 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.72  23145  200
 160 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 161 Teresa Fortuna                 Lubin                115.59   4508   39
 162 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 163 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  115.46  22052  191
 164 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.42  12119  105
 165 Kazimierz Merklejn             Szczecin             115.41   7271   63
 166 Łukasz Święcki                 Białystok            115.33   9918   86
 167 Magdalena Kublik               Warszawa             115.27  22017  191
 168 Beata Piotrowska               Łódź                 115.25  22358  194
 169 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.22  22928  199
 170 Robert Zabłocki                Łódź                 115.19   8524   74
 171 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.96  13335  116
 172 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.82   6889   60
 173 Marek Rogalski                 Warszawa             114.54  22221  194
 174 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.49  21983  192
 175 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 176 Dariusz Maciejuk               Warszawa             114.32  16577  145
 177 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.12  11526  101
 178 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 179 Stanisław Gasik                Warszawa             113.63  11704  103
 180 Robert Soszka                  Warszawa             113.55  12263  108
 181 Halina Roszak                  Poznań               113.28  22429  198
 182 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.04   8365   74
 183 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         112.89  17950  159
 184 Bogusław Książek               Szczecin             112.41  18997  169
 185 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.37   5506   49
 186 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.27   5389   48
 187 Adam Klimont                   Wałcz                112.24  17959  160
 188 Jerzy Matyasik                 Kraków               112.12  20743  185
 189 Michał Lipka                   Mielec               112.11   8408   75
 190 Jerzy Luter                    Bytom                112.10  22195  198
 191 Magdalena Merklejn             Szczecin             111.91  10967   98
 192 Sławomir Buk                   Gliwice              111.72   6703   60
 193 Tomasz Łapka                   Warszawa             111.60   3348   30
 194 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 195 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.27   3672   33
 196 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.24  12014  108
 197 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.12  18668  168
 198 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.90  15859  143
 199 Sylwester Gryz                 Zabrze               110.86  12195  110
 200 Anita Bruska                   Gdynia               110.85   8092   73
 201 Lucyna Śniadach                Rumia                110.83  14962  135
 202 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 203 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.65  15602  141
 204 Teresa Zalewska                Racibórz             110.57  14817  134
 205 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.50   6630   60
 206 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              110.28  14778  134
 207 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 208 Jolanta Chłopińska             Wałcz                110.05  21350  194
 209 Daniel Czernatowicz            Kraków               110.02   5831   53
 210 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.97  15946  145
 211 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 212 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 213 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.69   9872   90
 214 Michał Ozimiński               Łódź                 109.68  20839  190
 215 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.55  21582  197
 216 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 217 Robert Głowacki                Łódź                 109.40   6564   60
 218 Bartosz Pięta                  Swarzędz             109.33   5904   54
 219 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.25   5244   48
 220 Michał Alabrudziński           Włocławek            109.19   3385   31
 221 Katarzyna Klimała              Kraków               109.12  17677  162
 222 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            108.90  11870  109
 223 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.89   7187   66
 224 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.59  15203  140
 225 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.59  10099   93
 226 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.57  17371  160
 227 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     108.26   3356   31
 228 Joanna Duda                    Zabrze               108.18   4868   45
 229 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 230 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.88  12514  116
 231 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.85  13589  126
 232 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 107.80  12613  117
 233 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 234 Rafał Skibicki                 Lębork               107.67  21533  200
 235 Anna Stefańska                 Łódź                 107.66  21102  196
 236 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 237 Jan Lisiewski                  Piasutno             107.32   6976   65
 238 Sławomir Zabawa                Jasło                107.23   6434   60
 239 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.89  10903  102
 240 Alicja Kosińska                Szczecin             106.89   3741   35
 241 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  106.77  18472  173
 242 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 243 Marianna Kozłowska             Białystok            106.53   7031   66
 244 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.52   5113   48
 245 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.27  13603  128
 246 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 247 Paweł Opyc                     Warszawa             106.20   8602   81
 248 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 249 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 250 Michał Jaworek                 Zabrze               106.04   5090   48
 251 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 252 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.71   4017   38
 253 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 254 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 255 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             105.39  20868  198
 256 Weronika Rudnicka              Ustka                104.72  17907  171
 257 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 258 Michał Kolaj                   Ostróda              104.60  16631  159
 259 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.49   8046   77
 260 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.23   3127   30
 261 Marek Kocikowski               Ostróda              104.10   6246   60
 262 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 263 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.66  20317  196
 265 Jan Ziółkowski                 Rumia                103.61   5595   54
 266 Patrycja Śliwińska             Szczecin             103.44  19860  192
 267 Tomasz Siwiński                Zawiercie            103.20  18576  180
 268 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.12   7012   68
 269 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 270 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 271 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.64  19604  191
 272 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.50  10967  107
 273 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 274 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.33   6140   60
 275 Sylwester Wójcik               Lublin               102.13  15728  154
 276 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.05   6123   60
 277 Monika Lewandowska             Warszawa             102.00   3060   30
 278 Anna Arana                     Warszawa             101.82  16189  159
 279 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.47  11770  116
 280 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.14  11530  114
 281 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 282 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.70   9164   91
 283 Andrzej Bociąga                Chorzów              100.50   3216   32
 284 Jacek Karwowski                Płock                100.39   3614   36
 285 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 286 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.16  17227  172
 287 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              100.15   3906   39
 288 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 289 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 290 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 291 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.94   6996   70
 292 Paweł Jachowicz                Żyrardów              99.70   3988   40
 293 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          99.31   4767   48
 294 Mariusz Łasiewicki             Choszczno             99.23   2977   30
 295 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 296 Adam Janicki                   Łódź                  98.95  19790  200
 297 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 298 Sławomir Długosz               Ostróda               98.43   7776   79
 299 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 300 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.34   9244   94
 301 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 302 Tomasz  Jedynak                Majków                98.19   5793   59
 303 Piotr Domański                 Łódź                  97.89   4503   46
 304 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.85   4697   48
 305 Joanna Brychcy                 Katowice              97.68  19439  199
 306 Anna Lisiewska                 Piasutno              97.64   3515   36
 307 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.29   8951   92
 308 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  97.29  14204  146
 309 Katarzyna Majewska             Lublin                97.20  12441  128
 310 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 311 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 97.14   4274   44
 312 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 313 Kacper Jachowicz               Żyrardów              97.05   3882   40
 314 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.88  14144  146
 315 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.72   7834   81
 316 Elżbieta Święcka               Białystok             96.64   3769   39
 317 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 318 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 319 Rafał Stachowski               Police                96.29   4333   45
 320 Urszula Solarska               Łódź                  96.27  18869  196
 321 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.04   9028   94
 322 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.66   3061   32
 323 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.05  15113  159
 324 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 325 Agnieszka Goniowska            Wrocław               94.98   4179   44
 326 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 327 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 328 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             94.36   6888   73
 329 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.32   7168   76
 330 Monika Rubinstein              Warszawa              93.86   8072   86
 331 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 332 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 333 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 334 Urszula Behnke                 Iława                 92.93   4275   46
 335 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 336 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              92.60   6667   72
 337 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 338 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 339 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          91.37   4934   54
 340 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 341 Jacek Cichecki                 Józefów               90.88   5816   64
 342 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 343 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.51   4797   53
 344 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.35   4427   49
 345 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.60  10662  119
 346 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 347 Wojciech Obremski              Legnica               89.02   8368   94
 348 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 349 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 350 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.85   4041   46
 351 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 352 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 353 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             86.01   5849   68
 354 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.85   6181   72
 355 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 356 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 357 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 358 Adam Kędzior                   Lublin                84.70   2795   33
 359 Błażej Fidziński               Dębica                83.94   2938   35
 360 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 361 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 362 Alicja Bielecka                Poznań                82.18   4602   56
 363 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 364 Paweł Golubiński               Gdynia                82.11   6158   75
 365 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 366 Filip Dalecki                  Rumia                 80.74   3795   47
 367 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 368 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   3591   45
 369 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.94  12315  156
 370 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 371 Agata Pastusiak                Sulęcin               77.47   6895   89
 372 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 373 Anna Lenartowska               Gdynia                77.04   3467   45
 374 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 375 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 376 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.88   9013  122
 377 Paulina Naplocha               Racibórz              70.53   7406  105
 378 Jacek Jabłonowski              Iława                 69.22   3530   51




Poczekalnia na dzień 07-07-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Łukasz Miłosz                  Warszawa             127.90   3709   29
   2 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              80.07   2322   29
   3 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   4 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   5 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   6 Dominik Wester                 Warszawa             104.00   2808   27
   7 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
   8 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
   9 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  10 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
  11 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  12 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  13 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  14 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  15 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              121.83   2924   24
  16 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  17 Katarzyna Kowalewska           Poznań               120.25   2886   24
  18 Michał Wolański                Białystok            117.88   2829   24
  19 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  20 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  21 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  22 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  23 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  24 Czesław Grajewski              Choroszcz            105.71   2537   24
  25 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  26 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            102.33   2456   24
  27 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  28 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  29 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  30 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  31 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  32 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  33 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  34 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.00   2280   24
  35 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  36 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  37 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.71   2225   24
  38 Janusz Sojka                   Łódź                  91.83   2204   24
  39 Agnieszka Kozak                Gdynia                85.83   2060   24
  40 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  41 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  42 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  43 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  44 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  45 Bartosz Milczarek              Łódź                  90.00   2070   23
  46 Joanna Żłobicka                Wrocław               88.26   2030   23
  47 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  48 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  49 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  50 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  51 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  52 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.96   1793   23
  53 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  54 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  55 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  56 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  57 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  58 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  59 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  60 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  61 Maksymilian Kardas             Warszawa             100.55   2011   20
  62 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  63 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  64 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  65 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  66 Beata Wiączkowska              Wrocław              140.00   2660   19
  67 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  68 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  69 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  70 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  71 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  72 Kamil Puton                    Ruda Śląska           89.16   1694   19
  73 Krzysztof Zawadzki             Sampława              73.95   1405   19
  74 Andrzej Słapiński              Warszawa             130.00   2340   18
  75 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  76 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  77 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  78 Mirosław Dejna                 Sampława              52.44    944   18
  79 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  80 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  81 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  82 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  83 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
  84 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  85 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
  86 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  87 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
  88 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
  89 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
  90 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  91 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
  92 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
  93 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
  94 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
  95 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
  96 Paweł Kowalski                 Kutno                120.83   1450   12
  97 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
  98 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
  99 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 100 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 101 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 102 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 103 Michał Garnowski               Pasłęk               112.83   1354   12
 104 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 105 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 106 Piotr Chabowski                Piła                 111.67   1340   12
 107 Grzegorz Kurowski              Warszawa             111.58   1339   12
 108 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 109 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 110 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 111 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 112 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   108.08   1297   12
 113 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 114 Beata Wolf                     Gdańsk               107.17   1286   12
 115 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 116 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 117 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 118 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 119 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             105.58   1267   12
 120 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 121 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 122 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 123 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.25   1263   12
 124 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 125 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 126 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 127 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 128 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 129 Jarosław Olek                  Warszawa             103.00   1236   12
 130 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 131 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 132 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 133 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 134 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 135 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 136 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 137 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 138 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 139 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 140 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 141 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 142 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 143 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 144 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 145 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 146 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     98.00   1176   12
 147 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 148 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 149 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.75   1173   12
 150 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 151 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 152 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 153 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 154 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 155 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 156 Dorota Patera                  Legnica               94.67   1136   12
 157 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 158 Jacek Dec                      Pszczew               94.42   1133   12
 159 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 160 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 161 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 162 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 163 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 164 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 165 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 166 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 167 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 168 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 169 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 170 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 171 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 172 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 173 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 174 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 175 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 176 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 177 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 178 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 179 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 180 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 181 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 182 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 183 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 184 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 185 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 186 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 187 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 188 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 189 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 190 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 191 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 192 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 193 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 194 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 195 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 196 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 197 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 198 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 199 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 200 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 201 Justyna Szymendera             Ostrów Wielkopolski  103.64   1140   11
 202 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 203 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 204 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 205 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 206 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 207 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 208 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 209 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 210 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 211 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 212 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 213 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 214 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 215 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 216 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 217 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 218 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 219 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 220 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 221 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 222 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 223 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 224 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 225 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 226 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 227 Waldemar Bulkowski             Chojnów               72.91    802   11
 228 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 229 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 230 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 231 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 232 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 233 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 234 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 235 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 236 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 237 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 238 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 239 Wacław Sarek                   Jaworzno              62.64    689   11
 240 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 241 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 242 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 243 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 244 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 245 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 246 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 247 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 248 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 249 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 250 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 251 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 252 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 253 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 254 Jerzy Augustyniak              Łódź                  78.00    702    9
 255 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 256 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 257 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 258 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 259 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 260 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 261 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 262 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 263 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 264 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 265 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 266 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 267 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 268 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 269 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 270 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 271 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 272 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 273 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 274 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 275 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 276 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 277 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 278 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 279 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 280 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 281 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 282 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 283 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 284 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 285 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 286 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 287 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 288 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 289 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 290 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 291 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 292 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 293 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 294 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 295 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 296 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 297 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 298 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 299 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 300 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 301 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 302 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 303 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 304 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 305 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 306 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 307 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 308 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 309 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 310 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 311 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 312 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 313 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 314 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 315 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 316 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 317 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 318 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 319 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 320 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 321 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 322 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 323 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 324 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 325 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 326 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 327 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 328 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 329 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 330 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 331 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 332 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 333 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 334 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 335 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 336 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 337 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 338 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 339 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 340 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 341 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 342 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 343 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 344 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 345 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 346 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 347 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 348 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 349 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 350 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 351 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 352 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 353 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 354 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 355 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 356 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 357 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 358 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 359 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 360 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 361 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 362 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 363 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 364 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 365 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 366 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie