Ostróda 1
lipca
Ostróda 1- 2 lipca VI Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”Grand Prix 2006
Szarlota 8
lipca
Szarlota 8 lipca Turniej o Puchar Wójta
Kraków29
lipca
Kraków 29-30 lipca X Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2006
Upalny turniej08 lipca 2006 — Turniej o Puchar Wójta InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Turniej o Puchar Wójta Szarlota, 08 lipca 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Upalny turniejW 30-stopniowym upale został rozegrany w Szarlocie Turniej o Puchar Wójta. Zawodnicy grali w większości na świeżym powietrzu pod parasolami, a w przerwach moczyli sie w jeziorze. Chociaż temperatura nie sprzyjała wysiłkowi umysłowemu walka o zwycięstwo była zacięta, bo od wyniku tego turnieju zależała pozycja w punktacji długofalowej klasyfikacji wczasowej. Przed turniejem zarówno Tomasz Zwoliński jak i Kazimierz Merklejn Junior mieli jednakowy wynik punktowy. Ostatecznie Merklejn wygrał turniej i zapewnił sobie tym samym tytuł króla wczasów. Poza pucharem otrzymał również butelkę szampana. W turnieju wzięło udział 28 osób.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej o Puchar Wójta
Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
Wczasy scrabblowe w Szarlocie




Wyniki turnieju Turniej o Puchar Wójta

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.05      5.0     2627      959      358
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.23      5.0     2468      970      155
  3 Filip           Warzecha             Gdynia                 126.77      5.0     2386      934      243
  4 Krzysztof       Obremski             Legnica                113.96      5.0     2330      912      216
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.33      4.0     2492      803      165
  6 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.53      4.0     2427      848      291
  7 Mariusz         Margalski            Warszawa               128.76      4.0     2364      768      331
  8 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               124.81      4.0     2249      797       37
  9 Piotr           Łasowski             Gdańsk                 100.00      4.0     2227      794      174
 10 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.59      3.5     2239      759      196
 11 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           116.99      3.0     2450      681      201
 12 Zdzisław        Szota                Warszawa               119.07      3.0     2328      655       -4
 13 Marek           Reda                 Wołomin                107.01      3.0     2238      750      131
 14 Wojciech        Sołdan               Rumia                  118.56      3.0     2217      642      270
 15 Miłosz          Wrzałek              Reda                   125.94      3.0     2198      671      -91
 16 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 100.00      3.0     2180      742     -224
 17 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 107.91      3.0     2116      693      -81
 18 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      3.0     1902      697     -220
 19 Czesława        Pawłowska            Wrocław                104.95      2.5     2072      651      -70
 20 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  117.58      2.0     2159      550     -165
 21 Ewa             Ciszewska            Katowice               115.34      2.0     2147      592      -42
 22 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 105.84      2.0     2147      588     -179
 23 Anita           Bruska               Gdynia                 106.85      2.0     2098      631     -232
 24 Rafał           Skibicki             Lębork                 106.87      2.0     2066      605     -246
 25 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 108.09      2.0     1971      580     -179
 26 Katarzyna       Żuławska             Katowice               111.51      1.0     2084      501     -213
 27 Lucyna          Śniadach             Rumia                  115.41      1.0     2064      437     -154
 28 Katarzyna       Kochańska            Piastów                100.00      0.0     1778      386     -668
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej o Puchar Wójta



	Kazimierz.J Merklejn 143.05 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ewa            Ciszewska             115.34 +  465: 373  165
    2     2 Dariusz        Puton                 133.59 +  367: 291  184
    3     4 Anita          Bruska                106.85 +  486: 391  157
    4     1 Andrzej        Rechowicz             126.53 +  434: 433  177
    5     1 Tomasz         Zwoliński             138.23 -  372: 413   88
    6     1 Tomasz         Zwoliński             138.23 +  503: 368  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     959  /  6 159.83




	Stanisław Rydzik 140.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Obremski              113.96 +  382: 363  164
    2     6 Tomasz         Zwoliński             138.23 -  389: 437   88
    3     7 Filip          Warzecha              126.77 -  398: 404   77
    4     9 Rafał          Skibicki              106.87 +  379: 372  157
    5     6 Rafał          Lenartowski           100.00 +  470: 333  150
    6     4 Zofia          Gajewska              116.99 +  474: 418  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  6 133.83




	Tomasz Zwoliński 138.23 Skierdy             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Żuławska              111.51 +  426: 358  162
    2     6 Stanisław      Rydzik                140.33 +  437: 389  190
    3     2 Marek          Reda                  107.01 +  437: 341  157
    4     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.81 +  387: 350  175
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.05 +  413: 372  193
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.05 -  368: 503   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     970  /  6 161.67




	Dariusz Puton 133.59 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Białobrzewski         108.09 +  404: 308  158
    2     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.05 -  291: 367   93
    3     8 Czesława       Pawłowska             104.95 =  303: 303  105
    4     7 Miłosz         Wrzałek               125.94 +  404: 367  176
    5     5 Filip          Warzecha              126.77 -  372: 460   77
    6     7 Alicja         Bielecka              100.00 +  465: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  /  6 126.50




	Mariusz Margalski 128.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Alina          Białobrzewska         107.91 +  405: 296  158
    2     1 Andrzej        Rechowicz             126.53 -  342: 348   77
    3    11 Katarzyna      Żuławska              111.51 +  429: 260  162
    4     4 Rafał          Lenartowski           100.00 +  398: 340  150
    5     4 Marek          Reda                  107.01 +  362: 354  157
    6     3 Krzysztof      Obremski              113.96 -  428: 435   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  /  6 128.00




	Filip Warzecha 126.77 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Reda                  107.01 -  319: 403   57
    2    14 Wojciech       Sołdan                118.56 +  388: 364  169
    3     7 Stanisław      Rydzik                140.33 +  404: 398  190
    4     8 Anita          Bruska                106.85 +  460: 270  157
    5     5 Dariusz        Puton                 133.59 +  460: 372  184
    6     2 Andrzej        Rechowicz             126.53 +  355: 336  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     934  /  6 155.67




	Andrzej Rechowicz 126.53 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Skibicki              106.87 +  473: 316  157
    2     1 Mariusz        Margalski             128.76 +  348: 342  179
    3     1 Zofia          Gajewska              116.99 +  459: 355  167
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.05 -  433: 434   93
    5     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.81 +  378: 334  175
    6     2 Filip          Warzecha              126.77 -  336: 355   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     848  /  6 141.33




	Miłosz Wrzałek 125.94 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anita          Bruska                106.85 +  454: 437  157
    2     3 Marek          Reda                  107.01 -  301: 405   57
    3    10 Alina          Białobrzewska         107.91 +  368: 338  158
    4     7 Dariusz        Puton                 133.59 -  367: 404   84
    5     7 Piotr          Łasowski              100.00 -  330: 411   50
    6     9 Ewa            Ciszewska             115.34 +  378: 294  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     671  /  6 111.83




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 124.81 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sylwester      Gryz                  105.84 +  437: 367  156
    2     4 Zdzisław       Szota                 119.07 +  408: 378  169
    3     3 Piotr          Łasowski              100.00 +  348: 334  150
    4     2 Tomasz         Zwoliński             138.23 -  350: 387   88
    5     2 Andrzej        Rechowicz             126.53 -  334: 378   77
    6     5 Marek          Reda                  107.01 +  372: 368  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     797  /  6 132.83




	Zdzisław Szota 119.07 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Czesława       Pawłowska             104.95 +  395: 377  155
    2     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.81 -  378: 408   75
    3     6 Rafał          Lenartowski           100.00 -  314: 352   50
    4    11 Alina          Białobrzewska         107.91 -  390: 430   58
    5    11 Katarzyna      Żuławska              111.51 +  482: 458  162
    6     8 Czesława       Pawłowska             104.95 +  369: 307  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  /  6 109.17




	Wojciech Sołdan 118.56 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Lenartowski           100.00 -  281: 366   50
    2    14 Filip          Warzecha              126.77 -  364: 388   77
    3    12 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  421: 272  150
    4    12 Dariusz        Białobrzewski         108.09 +  392: 322  158
    5     9 Alicja         Bielecka              100.00 -  310: 318   50
    6    10 Rafał          Skibicki              106.87 +  449: 281  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  6 107.00




	Katarzyna Sołdan 117.58 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Łasowski              100.00 -  305: 390   50
    2    12 Krzysztof      Obremski              113.96 -  347: 397   64
    3    14 Lucyna         Śniadach              115.41 +  355: 311  165
    4    10 Ewa            Ciszewska             115.34 -  299: 382   65
    5    13 Sylwester      Gryz                  105.84 +  431: 412  156
    6    11 Rafał          Lenartowski           100.00 -  422: 432   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  6  91.67




	Zofia Gajewska 116.99 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  413: 313  150
    2     7 Rafał          Lenartowski           100.00 +  519: 357  150
    3     1 Andrzej        Rechowicz             126.53 -  355: 459   77
    4     3 Piotr          Łasowski              100.00 +  406: 279  150
    5     3 Krzysztof      Obremski              113.96 -  339: 367   64
    6     4 Stanisław      Rydzik                140.33 -  418: 474   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  6 113.50




	Lucyna Śniadach 115.41 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Alicja         Bielecka              100.00 -  316: 436   50
    2     8 Anita          Bruska                106.85 -  310: 393   57
    3    14 Katarzyna      Sołdan                117.58 -  311: 355   68
    4    13 Sylwester      Gryz                  105.84 -  336: 372   56
    5    14 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  411: 274  150
    6    13 Sylwester      Gryz                  105.84 -  380: 388   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     437  /  6  72.83




	Ewa Ciszewska 115.34 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.05 -  373: 465   93
    2    10 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  439: 349  150
    3     5 Alicja         Bielecka              100.00 -  291: 323   50
    4    10 Katarzyna      Sołdan                117.58 +  382: 299  168
    5     8 Czesława       Pawłowska             104.95 -  368: 375   55
    6     9 Miłosz         Wrzałek               125.94 -  294: 378   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     592  /  6  98.67




	Krzysztof Obremski 113.96 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                140.33 -  363: 382   90
    2    12 Katarzyna      Sołdan                117.58 +  397: 347  168
    3     9 Dariusz        Białobrzewski         108.09 +  399: 326  158
    4     5 Alicja         Bielecka              100.00 +  369: 292  150
    5     3 Zofia          Gajewska              116.99 +  367: 339  167
    6     3 Mariusz        Margalski             128.76 +  435: 428  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  /  6 152.00




	Katarzyna Żuławska 111.51 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             138.23 -  358: 426   88
    2    13 Alina          Białobrzewska         107.91 -  322: 363   58
    3    11 Mariusz        Margalski             128.76 -  260: 429   79
    4    14 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  386: 260  150
    5    11 Zdzisław       Szota                 119.07 -  458: 482   69
    6    12 Anita          Bruska                106.85 -  300: 337   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     501  /  6  83.50




	Dariusz Białobrzewski 108.09 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Puton                 133.59 -  308: 404   84
    2    11 Sylwester      Gryz                  105.84 +  356: 274  156
    3     9 Krzysztof      Obremski              113.96 -  326: 399   64
    4    12 Wojciech       Sołdan                118.56 -  322: 392   69
    5    12 Rafał          Skibicki              106.87 -  283: 371   57
    6    14 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  376: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     580  /  6  96.67




	Alina Białobrzewska 107.91 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Margalski             128.76 -  296: 405   79
    2    13 Katarzyna      Żuławska              111.51 +  363: 322  162
    3    10 Miłosz         Wrzałek               125.94 -  338: 368   76
    4    11 Zdzisław       Szota                 119.07 +  430: 390  169
    5    10 Anita          Bruska                106.85 +  320: 270  157
    6     6 Piotr          Łasowski              100.00 -  369: 442   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  /  6 115.50




	Marek Reda 107.01 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Filip          Warzecha              126.77 +  403: 319  177
    2     3 Miłosz         Wrzałek               125.94 +  405: 301  176
    3     2 Tomasz         Zwoliński             138.23 -  341: 437   88
    4     6 Czesława       Pawłowska             104.95 +  367: 316  155
    5     4 Mariusz        Margalski             128.76 -  354: 362   79
    6     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.81 -  368: 372   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  6 125.00




	Rafał Skibicki 106.87 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Rechowicz             126.53 -  316: 473   77
    2     9 Czesława       Pawłowska             104.95 -  340: 394   55
    3    13 Sylwester      Gryz                  105.84 +  386: 334  156
    4     9 Stanisław      Rydzik                140.33 -  372: 379   90
    5    12 Dariusz        Białobrzewski         108.09 +  371: 283  158
    6    10 Wojciech       Sołdan                118.56 -  281: 449   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     605  /  6 100.83




	Anita Bruska 106.85 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Miłosz         Wrzałek               125.94 -  437: 454   76
    2     8 Lucyna         Śniadach              115.41 +  393: 310  165
    3     4 Kazimierz.J    Merklejn              143.05 -  391: 486   93
    4     8 Filip          Warzecha              126.77 -  270: 460   77
    5    10 Alina          Białobrzewska         107.91 -  270: 320   58
    6    12 Katarzyna      Żuławska              111.51 +  337: 300  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  /  6 105.17




	Sylwester Gryz 105.84 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.81 -  367: 437   75
    2    11 Dariusz        Białobrzewski         108.09 -  274: 356   58
    3    13 Rafał          Skibicki              106.87 -  334: 386   57
    4    13 Lucyna         Śniadach              115.41 +  372: 336  165
    5    13 Katarzyna      Sołdan                117.58 -  412: 431   68
    6    13 Lucyna         Śniadach              115.41 +  388: 380  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     588  /  6  98.00




	Czesława Pawłowska 104.95 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zdzisław       Szota                 119.07 -  377: 395   69
    2     9 Rafał          Skibicki              106.87 +  394: 340  157
    3     8 Dariusz        Puton                 133.59 =  303: 303  134
    4     6 Marek          Reda                  107.01 -  316: 367   57
    5     8 Ewa            Ciszewska             115.34 +  375: 368  165
    6     8 Zdzisław       Szota                 119.07 -  307: 369   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     651  /  6 108.50




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Lucyna         Śniadach              115.41 +  436: 316  165
    2     5 Piotr          Łasowski              100.00 -  295: 371   50
    3     5 Ewa            Ciszewska             115.34 +  323: 291  165
    4     5 Krzysztof      Obremski              113.96 -  292: 369   64
    5     9 Wojciech       Sołdan                118.56 +  318: 310  169
    6     7 Dariusz        Puton                 133.59 -  238: 465   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     697  /  6 116.17




	Katarzyna Kochańska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zofia          Gajewska              116.99 -  313: 413   67
    2    10 Ewa            Ciszewska             115.34 -  349: 439   65
    3    12 Wojciech       Sołdan                118.56 -  272: 421   69
    4    14 Katarzyna      Żuławska              111.51 -  260: 386   62
    5    14 Lucyna         Śniadach              115.41 -  274: 411   65
    6    14 Dariusz        Białobrzewski         108.09 -  310: 376   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     386  /  6  64.33




	Rafał Lenartowski 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Sołdan                118.56 +  366: 281  169
    2     7 Zofia          Gajewska              116.99 -  357: 519   67
    3     6 Zdzisław       Szota                 119.07 +  352: 314  169
    4     4 Mariusz        Margalski             128.76 -  340: 398   79
    5     6 Stanisław      Rydzik                140.33 -  333: 470   90
    6    11 Katarzyna      Sołdan                117.58 +  432: 422  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     742  /  6 123.67




	Piotr Łasowski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Sołdan                117.58 +  390: 305  168
    2     5 Alicja         Bielecka              100.00 +  371: 295  150
    3     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.81 -  334: 348   75
    4     3 Zofia          Gajewska              116.99 -  279: 406   67
    5     7 Miłosz         Wrzałek               125.94 +  411: 330  176
    6     6 Alina          Białobrzewska         107.91 +  442: 369  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  /  6 132.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej o Puchar Wójta



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Ewa            Ciszewska             465: 373
   2 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                363: 382
   3 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Żuławska              426: 358
   4 Dariusz        Białobrzewski        - Dariusz        Puton                 308: 404
   5 Mariusz        Margalski            - Alina          Białobrzewska         405: 296
   6 Marek          Reda                 - Filip          Warzecha              403: 319
   7 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Skibicki              473: 316
   8 Anita          Bruska               - Miłosz         Wrzałek               437: 454
   9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Sylwester      Gryz                  437: 367
  10 Czesława       Pawłowska            - Zdzisław       Szota                 377: 395
  11 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Lenartowski           281: 366
  12 Piotr          Łasowski             - Katarzyna      Sołdan                390: 305
  13 Zofia          Gajewska             - Katarzyna      Kochańska             413: 313
  14 Alicja         Bielecka             - Lucyna         ¦niadach              436: 316


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Margalski             348: 342
   2 Dariusz        Puton                - Kazimierz.J    Merklejn              291: 367
   3 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  301: 405
   4 Zdzisław       Szota                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  378: 408
   5 Piotr          Łasowski             - Alicja         Bielecka              371: 295
   6 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             389: 437
   7 Rafał          Lenartowski          - Zofia          Gajewska              357: 519
   8 Lucyna         ¦niadach             - Anita          Bruska                310: 393
   9 Rafał          Skibicki             - Czesława       Pawłowska             340: 394
  10 Katarzyna      Kochańska            - Ewa            Ciszewska             349: 439
  11 Sylwester      Gryz                 - Dariusz        Białobrzewski         274: 356
  12 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Obremski              347: 397
  13 Alina          Białobrzewska        - Katarzyna      Żuławska              363: 322
  14 Filip          Warzecha             - Wojciech       Sołdan                388: 364


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Rechowicz             355: 459
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  437: 341
   3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Piotr          Łasowski              348: 334
   4 Anita          Bruska               - Kazimierz.J    Merklejn              391: 486
   5 Ewa            Ciszewska            - Alicja         Bielecka              291: 323
   6 Rafał          Lenartowski          - Zdzisław       Szota                 352: 314
   7 Filip          Warzecha             - Stanisław      Rydzik                404: 398
   8 Dariusz        Puton                - Czesława       Pawłowska             303: 303
   9 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Obremski              326: 399
  10 Miłosz         Wrzałek              - Alina          Białobrzewska         368: 338
  11 Katarzyna      Żuławska             - Mariusz        Margalski             260: 429
  12 Katarzyna      Kochańska            - Wojciech       Sołdan                272: 421
  13 Sylwester      Gryz                 - Rafał          Skibicki              334: 386
  14 Katarzyna      Sołdan               - Lucyna         ¦niadach              355: 311


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             434: 433
   2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Tomasz         Zwoliński             350: 387
   3 Piotr          Łasowski             - Zofia          Gajewska              279: 406
   4 Mariusz        Margalski            - Rafał          Lenartowski           398: 340
   5 Alicja         Bielecka             - Krzysztof      Obremski              292: 369
   6 Czesława       Pawłowska            - Marek          Reda                  316: 367
   7 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Puton                 367: 404
   8 Anita          Bruska               - Filip          Warzecha              270: 460
   9 Rafał          Skibicki             - Stanisław      Rydzik                372: 379
  10 Ewa            Ciszewska            - Katarzyna      Sołdan                382: 299
  11 Alina          Białobrzewska        - Zdzisław       Szota                 430: 390
  12 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Białobrzewski         392: 322
  13 Lucyna         ¦niadach             - Sylwester      Gryz                  336: 372
  14 Katarzyna      Żuławska             - Katarzyna      Kochańska             386: 260


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             372: 413
   2 Andrzej        Rechowicz            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  378: 334
   3 Krzysztof      Obremski             - Zofia          Gajewska              367: 339
   4 Marek          Reda                 - Mariusz        Margalski             354: 362
   5 Filip          Warzecha             - Dariusz        Puton                 460: 372
   6 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           470: 333
   7 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Łasowski              330: 411
   8 Czesława       Pawłowska            - Ewa            Ciszewska             375: 368
   9 Wojciech       Sołdan               - Alicja         Bielecka              310: 318
  10 Alina          Białobrzewska        - Anita          Bruska                320: 270
  11 Zdzisław       Szota                - Katarzyna      Żuławska              482: 458
  12 Rafał          Skibicki             - Dariusz        Białobrzewski         371: 283
  13 Katarzyna      Sołdan               - Sylwester      Gryz                  431: 412
  14 Katarzyna      Kochańska            - Lucyna         ¦niadach              274: 411


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              368: 503
   2 Andrzej        Rechowicz            - Filip          Warzecha              336: 355
   3 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Margalski             435: 428
   4 Zofia          Gajewska             - Stanisław      Rydzik                418: 474
   5 Marek          Reda                 - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  368: 372
   6 Piotr          Łasowski             - Alina          Białobrzewska         442: 369
   7 Dariusz        Puton                - Alicja         Bielecka              465: 238
   8 Zdzisław       Szota                - Czesława       Pawłowska             369: 307
   9 Ewa            Ciszewska            - Miłosz         Wrzałek               294: 378
  10 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Skibicki              449: 281
  11 Rafał          Lenartowski          - Katarzyna      Sołdan                432: 422
  12 Katarzyna      Żuławska             - Anita          Bruska                300: 337
  13 Lucyna         ¦niadach             - Sylwester      Gryz                  380: 388
  14 Dariusz        Białobrzewski        - Katarzyna      Kochańska             376: 310
Lista rankingowa na dzień 29-07-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             147.89  25732  174
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.72  28853  198
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.56  27995  195
   5 Szymon Fidziński               Warszawa             141.80  18860  133
   6 Kamil Górka                    Kraków               141.54  28024  198
   7 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.99  27917  198
   8 Marek Syczuk                   Warszawa             140.99  27493  195
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.27  27072  193
  10 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.94  26448  189
  11 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  12 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.91  26809  193
  13 Dawid Pikul                    Poznań               138.88  27775  200
  14 Justyna Fugiel                 Kraków               138.39  26433  191
  15 Sławomir Kucia                 Kraków               138.33  10790   78
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  17 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  18 Radosław Konca                 Warszawa             136.78  27220  199
  19 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.81  26211  193
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26027  192
  21 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  22 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             134.86  25624  190
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.83  21708  161
  25 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             134.62  26520  197
  26 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.07  25339  189
  27 Bartosz Morawski               Gliwice              133.40  16808  126
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.15  13049   98
  29 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  30 Michał Makowski                Warszawa             131.75  13043   99
  31 Maciej Perzyński               Piła                 131.42  23655  180
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.40  14191  108
  33 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  34 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  19192  147
  35 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  130.22  25523  196
  36 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  37 Filip Warzecha                 Gdynia               129.88  14806  114
  38 Michał Trumpus                 Wrocław              129.81  24145  186
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.40  23809  184
  40 Łukasz Bryła                   Mielec               129.37  17853  138
  41 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.01  25157  195
  42 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  43 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.88  25003  194
  44 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.83   8503   66
  45 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.66  17240  134
  46 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  47 Joanna Juszczak                Warszawa             128.41  24142  188
  48 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     128.30  13728  107
  49 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.12  18449  144
  50 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.10  25107  196
  51 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  52 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  53 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.98  25015  197
  54 Jarosław Michalak              Łódź                 126.27  11617   92
  55 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.23   3787   30
  56 Irena Sołdan                   Rumia                126.14  24723  196
  57 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59  15448  123
  58 Miłosz Wrzałek                 Reda                 125.51  24725  197
  59 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  60 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.05  24635  197
  61 Marek Roszak                   Poznań               125.04  23132  185
  62 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  63 Maciej Michalak                Łódź                 124.68  13715  110
  64 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.58  24169  194
  65 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             124.44   9582   77
  66 Kuba Koisar                    Warszawa             124.43  17793  143
  67 Przemysław Herdzina            Kraków               123.98  21944  177
  68 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  70 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.85  10319   84
  71 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              122.78  24311  198
  72 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.76  17678  144
  73 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  74 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  75 Artur Koszel                   Legionowo            122.47  23881  195
  76 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.38  23129  189
  77 Jakub Zaryński                 Świnoujście          122.28  13206  108
  78 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.52   7291   60
  79 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  80 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.97  22985  190
  81 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.90  22729  188
  82 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.52  20006  166
  83 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  84 Iwona Kucia                    Kraków               120.07   9846   82
  85 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  86 Joanna Stępień                 Katowice             119.89  23499  196
  87 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  88 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  89 Paweł Opyc                     Warszawa             119.79  23000  192
  90 Piotr Rosół                    Warszawa             119.73  23707  198
  91 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  92 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.72  23944  200
  93 Radosław Sowiński              Warszawa             119.24  18243  153
  94 Michał Sosin                   Warszawa             119.05   9286   78
  95 Rafał Dąbrowski                Ostróda              118.98  11541   97
  96 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.93  23785  200
  97 Paweł Janaś                    Głogów               118.92   7135   60
  98 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  99 Rafał Matczak                  Milanówek            118.85  16163  136
 100 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.83   8556   72
 101 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.79  22808  192
 102 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.77  23636  199
 103 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 104 Leszek Stecuła                 Bytom                118.74  10687   90
 105 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
 106 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.62  21944  185
 107 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 108 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 109 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 110 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 111 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.27  17149  145
 112 Wojciech Sołdan                Rumia                118.20  22813  193
 113 Katarzyna Stępień              Katowice             118.03   3895   33
 114 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              117.91  19809  168
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.75  19075  162
 116 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.70  14242  121
 117 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.13   7145   61
 118 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 119 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 120 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.87  12622  108
 121 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.85  16709  143
 122 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.75  23351  200
 123 Sławomir Nosek                 Mielec               116.64   6882   59
 124 Rafał Wesołowski               Warszawa             116.55  21795  187
 125 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 126 Beata Piotrowska               Łódź                 116.51  22137  190
 127 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 128 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.32  22218  191
 129 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.21  22544  194
 130 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 131 Katarzyna Sołdan               Rumia                116.13  22530  194
 132 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 133 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 134 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 135 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.94  21796  188
 136 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.85   6835   59
 137 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.84  15639  135
 138 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.82  20732  179
 139 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.82   4517   39
 140 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.67  17004  147
 141 Krzysztof Obremski             Legnica              115.53  16867  146
 142 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.50  13051  113
 143 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            115.39   4154   36
 144 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.38  20307  176
 145 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 146 Bogusław Książek               Szczecin             115.33   8650   75
 147 Halina Roszak                  Poznań               114.84  21360  186
 148 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 149 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 150 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.69  10896   95
 151 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.57  14779  129
 152 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 153 Adam Klimont                   Wałcz                114.22   8224   72
 154 Katarzyna Klimała              Kraków               114.13  20430  179
 155 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.11  14606  128
 156 Bartosz Orłowski               Bytom                114.01   9349   82
 157 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 158 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 159 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 160 Lucyna Śniadach                Rumia                113.63  19090  168
 161 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.49  17704  156
 162 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.42   4083   36
 163 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 164 Magdalena Merklejn             Szczecin             113.30  14162  125
 165 Agnieszka Krupka               Krosno               112.94  22024  195
 166 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 167 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 168 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.79  21542  191
 169 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.77  10939   97
 170 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             112.43  17427  155
 171 Stanisław Ochot                Katowice             112.33   4718   42
 172 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  112.12  10988   98
 173 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.85  17448  156
 174 Stanisław Gasik                Warszawa             111.68   8488   76
 175 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            111.65  19093  171
 176 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.58  14952  134
 177 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.57   9707   87
 178 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.30  13913  125
 179 Marcin Skowron                 Zabrze               111.30  19255  173
 180 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 181 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            111.20  17236  155
 182 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.19  21238  191
 183 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.19  20125  181
 184 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 185 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 186 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.02  18762  169
 187 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 188 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.79  15067  136
 189 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.79  21271  192
 190 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 191 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.61   9291   84
 192 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 193 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.45  16567  150
 194 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.42   9275   84
 195 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.40  13689  124
 196 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.28  15109  137
 197 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 198 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.18   3636   33
 199 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 200 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 201 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.62  21925  200
 202 Jerzy Luter                    Bytom                109.53  21139  193
 203 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.15   8186   75
 204 Daniel Janus                   Wąchock              109.05  11995  110
 205 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.94  10894  100
 206 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             108.59  14008  129
 207 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.35  15711  145
 208 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 209 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 210 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.88  10249   95
 211 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 212 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               107.72  17559  163
 213 Marek Reda                     Wołomin              107.70  16801  156
 214 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 215 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 216 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42  18262  170
 217 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 218 Marianna Kozłowska             Białystok            106.80  10146   95
 219 Anita Bruska                   Gdynia               106.73   9606   90
 220 Rafał Skibicki                 Lębork               106.49  10223   96
 221 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             106.45  19800  186
 222 Jan Kozłowski                  Kraków               106.43  20009  188
 223 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.38   7553   71
 224 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.27  19023  179
 225 Robert Głowacki                Łódź                 106.23   6374   60
 226 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 227 Andrzej Puchalski              Łódź                 105.70   6659   63
 228 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 229 Piotr Chabowski                Piła                 105.42   3795   36
 230 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 231 Paweł Michalski                Ksawerów             105.30   5897   56
 232 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 233 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 234 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.18   8204   78
 235 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 236 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 237 Sławomir Zabawa                Jasło                104.89  16992  162
 238 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 239 Sylwester Gryz                 Zabrze               104.60  19665  188
 240 Dominik Wester                 Warszawa             104.52   7421   71
 241 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 242 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.42  20048  192
 243 Teresa Zalewska                Racibórz             104.23  10527  101
 244 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.18  11772  113
 245 Michał Ozimiński               Łódź                 103.88  19841  191
 246 Mariusz Katzig                 Gdańsk               103.60   4973   48
 247 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 248 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 249 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 250 Danuta Langiewicz              Ostróda              103.33  17256  167
 251 Maria Jarosz                   Lublin               103.32   5476   53
 252 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 253 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.23  12697  123
 254 Anna Arana                     Warszawa             103.17  13000  126
 255 Paweł Jachowicz                Żyrardów             103.15   5570   54
 256 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 257 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 258 Sylwester Wójcik               Lublin               102.89  12656  123
 259 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 260 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 261 Beata Łażewska                 Gdynia               102.69   3697   36
 262 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 263 Marta Kleinrok                 Lublin               102.64   7390   72
 264 Weronika Rudnicka              Ustka                102.61  15187  148
 265 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 266 Anna Dłużniewska               Warszawa             102.57   4821   47
 267 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 268 Władysław Zieliński            Lębork               102.00   3162   31
 269 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 270 Joanna Kubińska                Warszawa             101.34   9729   96
 271 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             101.33   6080   60
 272 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.29   9521   94
 273 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 274 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 275 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               100.76   7255   72
 276 Renata Rosół                   Warszawa             100.66  14897  148
 277 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             100.52  19702  196
 278 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 279 Roman Figiel                   Zawichost            100.40   7530   75
 280 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.40  19176  191
 281 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  100.38   9837   98
 282 Magdalena Ochot                Katowice             100.03   8903   89
 283 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 284 Stanisław Olsztyn              Olsztyn               99.42   5965   60
 285 Marek Sitkowski                Warszawa              99.35   3974   40
 286 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 287 Piotr Łasowski                 Gdańsk                98.80   7311   74
 288 Mikołaj Fidziński              Dębica                98.61   3550   36
 289 Michał Kolaj                   Ostróda               98.47   5810   59
 290 Marek Kocikowski               Ostróda               98.02   8822   90
 291 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 292 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.42  16562  170
 293 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.32   8175   84
 294 Adam Janicki                   Łódź                  97.22   7097   73
 295 Monika Rubinstein              Warszawa              97.18  14383  148
 296 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 297 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  10064  104
 298 Anna Stefańska                 Łódź                  96.76  16256  168
 299 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.62   4831   50
 300 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.25   4620   48
 301 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.25   4620   48
 302 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 303 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 304 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 305 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 306 Katarzyna Majewska             Lublin                95.14   9990  105
 307 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.04   9979  105
 308 Beata Kościańska               Lublin                94.86   3320   35
 309 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.73   6347   67
 310 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 311 Joanna Brychcy                 Katowice              94.58  17687  187
 312 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 313 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 314 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 315 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 316 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 317 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 318 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 319 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 320 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 321 Maciej Kuczyński               Gdynia                92.33   2770   30
 322 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 323 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 324 Katarzyna Dębska               Ostróda               92.09  10406  113
 325 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.09   4328   47
 326 Urszula Solarska               Łódź                  92.01  18402  200
 327 Kacper Jachowicz               Żyrardów              91.93   5240   57
 328 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 329 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.18   4012   44
 330 Sławomir Długosz               Ostróda               91.11   3280   36
 331 Piotr Marusa                   Szczytno              90.85   4270   47
 332 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 333 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 334 Jarosław Karp                  Jędrzejów             90.53   3078   34
 335 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 336 Krystyna Puchalska             Łódź                  90.25   5415   60
 337 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            90.20   3608   40
 338 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 339 Leszek Kilian                  Jaworzno              90.12   4326   48
 340 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 341 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.56   6896   77
 342 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 343 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 344 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.80   7370   83
 345 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.09  13742  156
 346 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 347 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.65   4821   55
 348 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 349 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 350 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 351 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 352 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 353 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 354 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 355 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 356 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.58   4813   59
 357 Adam Kędzior                   Lublin                81.44   4642   57
 358 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 359 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 360 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 361 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 362 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 363 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 364 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 365 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  75.08   5631   75
 366 Monika Pieczora                Łódź                  74.67   4331   58
 367 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.89   7389  100
 368 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.98   3919   56
 369 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.47   2084   30
 370 Paulina Naplocha               Racibórz              68.17   3136   46
 371 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 372 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35
 373 Jacek Jabłonowski              Iława                 59.12   2424   41




Poczekalnia na dzień 29-07-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Ochot                    Katowice             111.21   3225   29
   2 Anna Biegańska                 Białystok            110.14   3194   29
   3 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            108.69   3152   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.39   3259   28
   6 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   7 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75   2149   28
   8 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   9 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
  10 Artur Tomczyk                  Piła                 115.44   3117   27
  11 Magdalena Kublik               Warszawa             105.78   2856   27
  12 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  13 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  14 Michał Wolański                Białystok            119.83   2876   24
  15 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  16 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  17 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  18 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  116.17   2788   24
  19 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  20 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  21 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  22 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  23 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  24 Paweł Florek                   Bydgoszcz            110.83   2660   24
  25 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  26 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  27 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  28 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  29 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  30 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  31 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  32 Michał Lipka                   Mielec               104.88   2517   24
  33 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  34 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  35 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  36 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  37 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  38 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  39 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  40 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  41 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  42 Henryk Ryś                     Warszawa              97.25   2334   24
  43 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  44 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  45 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  46 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  47 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  48 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  49 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  50 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  51 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  52 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  53 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  54 Dominik Piasecki               Słupsk               102.70   2362   23
  55 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  56 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  57 Grzegorz Bajer                 Łódź                  94.35   2170   23
  58 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  59 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  60 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  62 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  63 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  64 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  65 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  66 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  67 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  68 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  69 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  70 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  71 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  72 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  73 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  74 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  75 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  76 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  77 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  78 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  79 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  80 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  81 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  82 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  83 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  84 Szymon Jachimek                Gdynia               112.17   2019   18
  85 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  86 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  87 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  88 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  89 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  90 Grzegorz Gardynik              Warszawa             120.29   2045   17
  91 Agnieszka Biegańska            Białystok            107.94   1835   17
  92 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  93 Sylwia Buks                    Warszawa              72.24   1228   17
  94 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  95 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  96 Tomasz Figiel                  Zawichost            105.19   1683   16
  97 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  98 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  99 Andrzej Lożyński               Piastów              105.73   1586   15
 100 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 101 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 102 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
 103 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             122.85   1597   13
 104 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 105 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 106 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 107 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 108 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 109 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 110 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 111 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 112 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 113 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 114 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 115 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 116 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 117 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 118 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 119 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 120 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 121 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 122 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 123 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 124 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 125 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 126 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 127 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 128 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 129 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 130 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 131 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 132 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 133 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 134 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 135 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 136 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 137 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 138 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 139 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 140 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 141 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 142 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 143 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 144 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 145 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 146 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 147 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 148 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 149 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 150 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 151 Grzegorz Kwiecień              Kraków                96.42   1157   12
 152 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 153 Tomasz Sienkiewicz             Białogard             96.25   1155   12
 154 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 155 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 156 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 157 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 158 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 159 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 160 Magdalena Szymala              Lublin                95.08   1141   12
 161 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 162 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 163 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 164 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 165 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 166 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 167 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 168 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 169 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 170 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 171 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 172 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 173 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 174 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 175 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 176 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 177 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 178 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 179 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 180 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 181 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 182 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 183 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 184 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 185 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 186 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 187 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 188 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 189 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 190 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 191 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 192 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 193 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 194 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 195 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 196 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 197 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 198 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 199 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 200 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 201 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 202 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 203 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 204 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 205 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 206 Katarzyna Kochańska            Piastów               79.83    958   12
 207 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 208 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 209 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 210 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 211 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 212 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 213 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 214 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 215 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 216 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 217 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 218 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 219 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 220 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 221 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 222 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 223 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 224 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 225 Gniewomir Białek               Dębica                75.67    908   12
 226 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 227 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 228 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 229 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 230 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 231 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 232 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 233 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 234 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 235 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 236 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 237 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 238 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 239 Tomasz Siwiński                Zawiercie            100.00   1100   11
 240 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 241 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 242 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 243 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 244 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 245 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 246 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 247 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 248 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 249 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 250 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 251 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 252 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 253 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 254 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 255 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 256 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 257 Michał Kowalski                Świętajno             79.64    876   11
 258 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 259 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 260 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 261 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 262 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 263 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 264 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 265 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 266 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 267 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 268 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 269 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 270 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 271 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 272 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 273 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 274 Sławomir Grudziński            Ostróda               76.60    766   10
 275 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 276 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 277 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 278 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 279 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 280 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 281 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 282 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 283 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 284 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 285 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               76.38    611    8
 286 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 287 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 288 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 289 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 290 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 291 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 292 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 293 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 294 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 295 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 296 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 297 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 298 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 299 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 300 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 301 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 302 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 303 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 304 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 305 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 306 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 307 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 308 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 309 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 310 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 311 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 312 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 313 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 314 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 315 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 316 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 317 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 318 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 319 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 320 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 321 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 322 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 323 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 324 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 325 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 326 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 327 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 328 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 329 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 330 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 331 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 332 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 333 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 334 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 335 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 336 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 337 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 338 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 339 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 340 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 341 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 342 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 343 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 344 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 345 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 346 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 347 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 348 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 349 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 350 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 351 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 352 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 353 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 354 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 355 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 356 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 357 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 358 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 359 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 360 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 361 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 362 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 363 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 364 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 365 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 366 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 367 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 368 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 369 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 370 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 371 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 372 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 373 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 374 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 375 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 376 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 377 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 378 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 379 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 380 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 381 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 382 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 383 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 384 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 385 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 386 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 387 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 388 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 389 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 390 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 391 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 392 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 393 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 394 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 395 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 396 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 397 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 398 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 399 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie