Milanówek10
czerwca
Milanówek 10-11 czerwca Truskawki w Milanówku (I Mistrzostwa Milanówka)
Wałcz16
czerwca
Wałcz 16-18 czerwca Klubowe Mistrzostwa Polski
Warszawa24
czerwca
Warszawa 24 czerwca Powitanie lata
Górnośląski Klub Scrabble klubowym Mistrzem Polski!16 - 18 czerwca 2006 — Klubowe Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Klubowe Mistrzostwa PolskiWałcz, 16 - 18 czerwca 2006
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Górnośląski Klub Scrabble klubowym Mistrzem Polski!I Klubowe Mistrzostwa Polski w Wałczu zgromadziły reprezentacje 9 klubów i łącznie 10 teamów (szczeciński Blank wystawił dwie drużyny). Kluby zostały podzielone na dwie 5-drużynowe grupy. Ostra rywalizacja w grupach zapowiadała także emocje w dalszej fazie Mistrzostw. Główny faworyt do zwycięstwa w całym turnieju — krakowski Ghost zajął w swojej grupie 2 miejsce, tuż za rumskim Mikrusem MDK (w bezpośrednim spotkaniu Mikrus MDK wygrał 5:4). Również w grupie B, po zaciętej walce, Blank 1 Szczecin pokonał w decydującym starciu późniejszych mistrzów z Katowic 5:4 i zajął pierwsze miejsce w grupie. Te cztery drużyny przystąpiły do półfinałów, w których losy awansu do finału ważyły się do ostatniej partii. Ostatecznie Górnośląski Klub Scrabble pokonał Mikrus MDK 5:4, a w takim samym stosunku Blank 1 Szczecin okazał się lepszy od krakowskiego Ghosta. Zacięte grupowe pojedynki oraz półfinały zwiastowały emocjonujący finał. Tym razem jednak było inaczej, team z Katowic rozgromił szczecińskiego Blanka 1 aż 7:2 i tym samym został I Klubowym Mistrzem Polski. Mecz o 3 miejsce to zupełnie inny pojedynek, znów dreszczyk emocji i zacięta walka do samego końca. Ghost zrewanżował się Mikrusowi MDK za porażkę w grupie i zwyciężył 5:4, zdobywając najniższe miejsce na podium. W meczu o 5 miejsce OSPS Anagram z Ostródy pokonał gospodarzy, Grajmyż Piła, 5:4. W walce o 7 miejsce wrocławska Siódemka okazała się lepsza od Blanka 2 Szczecin, a o 9 lokatę gdański Scrabblista nie dał szans Łódzkiemu Klubowi Miłośników Scrabble. Scrabblowe emocje jednak to nie wszystko. Już w piątek połączona ekipa scrabblowa pokonała 6:5 w piłkarskim pojedynku ekipę nauczycieli z Wałcza, a potem wspólnie świętowaliśmy imieniny jednego z organizatorów — Jolanty Chłopińskiej. W sobotę, z kolei, po scrabblowych pojedynkach wszyscy udaliśmy się na wielkie grillowanie. Miejmy nadzieję, że za rok do Wałcza przyjedzie więcej ekip, zachęconych powodzeniem imprezy. Bo kto nie był, ten naprawdę ma czego żałować. Wielki brawa dla organizatorów: Gimnazjum nr 2 w Wałczu oraz klubu Grajmyż Piła za przygotowanie świetnej imprezy. Wszystko czego potrzeba na miejscu, przepyszne potrawy wałeckiej kuchni i serwowany przez cały turniej poczęstunek: kanapki, owoce, napoje czy lody, a wokół las i jeziora — jednym słowem bajka, co zgodnie podkreślali wszyscy uczestnicy. Do zobaczenia za rok!
relacja: Karol Wyrębkiewicz




Wyniki turnieju I Klubowe Mistrzostwa Polski

1  	Górnośląski Klub Scrabble Katowice
  	D.Puton, A. Rechowicz, M.Rzychoń 	 
2 	Blank 1 Szczecin
  	K.J.Merklejn, A.Merklejn-Kaczanowska, Ł.Tuszyński
3 	Ghost Kraków
  	K.Górka, J.Fugiel, A.Irzyk 	 
4 	Mikrus MDK Rumia
  	I.Sołdan, K.Sołdan, W.Sołdan, M.Wrzałek 	 
5 	OSPS Anagram Ostróda
  	G.Koczkodon, D.Langiewicz, K.Langiewicz 	 
6 	Grajmyż Piła
  	M.Perzyński, J.Chłopińska, A.Tomczyk, T.Wiśniewski
7 	Siódemka Wrocław
  	K.Obremski, M.Szczygieł, T.Suchanek 	 
8 	Blank 2 Szczecin
  	M.Szmuksta, A.Zmitrowicz, L.Jóźwik 	 
9 	Scrabblista Gdańsk
  	M.Puternicka, A.Białobrzewska, D.Białobrzewski
10 	Łódzki Klub Miłośników Scrabble
  	B.Piotrowska, A.Stefańska, G.Pukniel

Z uwagi na zmiany w składach nie wszyscy zawodnicy rozegrali pełne 18 rund (szczegóły w HH)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Fugiel               Kraków                 138.57     14.0     7249     2609      800
  2 Maciej          Rzychoń              Katowice               121.69     14.0     7058     2662     1045
  3 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               141.24     13.0     6737     2583      581
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               125.80     12.0     7131     2300     1088
  5 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.10     12.0     7025     2462      626
  6 Maciej          Perzyński            Piła                   130.49     12.0     6844     2394      538
  7 Kamil           Górka                Kraków                 141.24     11.0     7339     2309     1014
  8 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                122.10     11.0     6790     2282      185
  9 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.39     11.0     6285     2286      -30
 10 Artur           Irzyk                Strzyżów               127.79     10.0     6714     2203      167
 11 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                115.93     10.0     6624     2198       77
 12 Irena           Sołdan               Rumia                  124.01     10.0     5752     2141      390
 13 Małgorzata      Szczygieł            Wrocław                116.08      9.0     6717     2094        5
 14 Miłosz          Wrzałek              Reda                   125.80      9.0     5630     1985      163
 15 Krzysztof       Obremski             Legnica                114.43      8.0     6887     1994      188
 16 Tomasz          Suchanek             Wrocław                117.32      8.0     6299     1994     -145
 17 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               124.44      7.0     6379     1983     -398
 18 Leszek          Jóźwik               Szczecin               100.00      7.0     6103     1942     -644
 19 Angelika        Zmitrowicz           Szczecin               100.00      6.0     5947     1842     -812
 20 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      6.0     5912     1842     -719
 21 Artur           Tomczyk              Piła                   115.78      6.0     5388     1589       60
 22 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 105.83      6.0     5299     1650     -584
 23 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 120.77      6.0     5087     1604     -498
 24 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 106.10      6.0     5062     1650     -214
 25 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  116.75      6.0     4417     1402       -6
 26 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 110.77      5.5     5671     1600       78
 27 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.56      5.5     5324     1554     -315
 28 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  109.54      5.0     4533     1364     -165
 29 Wojciech        Sołdan               Rumia                  116.60      5.0     4195     1345     -315
 30 Danuta          Langiewicz           Ostróda                104.57      4.0     5795     1582    -1186
 31 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      4.0     5174     1404     -597
 32 Tadeusz         Wiśniewski           Piła                   100.00      2.0     2835      735     -377
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Klubowe Mistrzostwa Polski



	Kazimierz.J Merklejn 141.24 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Białobrzewski         110.77 +  359: 337  161
    2     7 Alina          Białobrzewska         105.83 +  429: 250  156
    3     7 Małgorzata     Puternicka            106.10 +  344: 316  156
    4     8 Grzegorz       Koczkodon             122.10 +  412: 344  172
    5     7 Danuta         Langiewicz            104.57 +  481: 264  155
    6     9 Krzysztof      Langiewicz            115.93 +  376: 351  166
   10     8 Krzysztof      Obremski              114.43 +  418: 361  164
   11     7 Tomasz         Suchanek              117.32 +  388: 254  167
   12     7 Małgorzata     Szczygieł             116.08 +  393: 375  166
   13     7 Dariusz        Puton                 133.39 +  417: 349  183
   14     9 Maciej         Rzychoń               121.69 -  301: 460   72
   15     7 Andrzej        Rechowicz             126.10 -  366: 369   76
   16     4 Artur          Irzyk                 127.79 +  331: 328  178
   17     4 Kamil          Górka                 141.24 +  400: 390  191
   18     4 Justyna        Fugiel                138.57 +  413: 258  189
   19     1 Dariusz        Puton                 133.39 -  303: 342   83
   20     1 Andrzej        Rechowicz             126.10 -  363: 401   76
   21     3 Maciej         Rzychoń               121.69 -  243: 407   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2583  / 18 143.50




	Kamil Górka 141.24 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Leszek         Jóźwik                100.00 +  394: 308  150
    2     2 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  393: 345  150
    3     1 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  430: 339  150
    4     2 Grzegorz       Pukniel               120.77 -  370: 385   71
    5     1 Beata          Piotrowska            116.56 +  329: 308  167
    6     3 Anna           Stefańska             100.00 +  462: 313  150
   10     2 Maciej         Perzyński             130.49 -  362: 370   80
   11     1 Artur          Tomczyk               115.78 +  339: 291  166
   12     3 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  489: 332  150
   13     1 Wojciech       Sołdan                116.60 +  595: 341  167
   14     1 Irena          Sołdan                124.01 -  363: 492   74
   15     1 Miłosz         Wrzałek               125.80 -  321: 327   76
   16     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 +  426: 336  174
   17     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  390: 400   91
   18     6 Łukasz         Tuszyński             125.80 +  504: 329  176
   19     4 Irena          Sołdan                124.01 -  329: 415   74
   20     4 Katarzyna      Sołdan                116.75 +  510: 276  167
   21     6 Miłosz         Wrzałek               125.80 -  333: 418   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2309  / 18 128.28




	Justyna Fugiel 138.57 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  345: 368   50
    2     1 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  341: 365   50
    3     2 Leszek         Jóźwik                100.00 +  500: 303  150
    4     3 Anna           Stefańska             100.00 +  473: 379  150
    5     2 Grzegorz       Pukniel               120.77 +  401: 377  171
    6     2 Beata          Piotrowska            116.56 +  457: 342  167
   10     1 Artur          Tomczyk               115.78 +  422: 318  166
   11     2 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  446: 337  150
   12     2 Maciej         Perzyński             130.49 +  450: 360  180
   13     2 Miłosz         Wrzałek               125.80 +  497: 297  176
   14     2 Wojciech       Sołdan                116.60 +  424: 397  167
   15     2 Irena          Sołdan                124.01 +  425: 346  174
   16     6 Łukasz         Tuszyński             125.80 -  284: 520   76
   17     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 +  365: 289  174
   18     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  258: 413   91
   19     6 Miłosz         Wrzałek               125.80 +  396: 308  176
   20     5 Irena          Sołdan                124.01 +  383: 360  174
   21     5 Katarzyna      Sołdan                116.75 +  382: 370  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2609  / 18 144.94




	Dariusz Puton 133.39 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Szczygieł             116.08 +  315: 289  166
    2    12 Krzysztof      Obremski              114.43 +  373: 318  164
    3    11 Tomasz         Suchanek              117.32 +  351: 288  167
    4    11 Dariusz        Białobrzewski         110.77 -  414: 448   61
    5    12 Małgorzata     Puternicka            106.10 +  388: 288  156
    6    10 Alina          Białobrzewska         105.83 -  326: 438   56
    7     7 Krzysztof      Langiewicz            115.93 +  438: 306  166
    8     8 Danuta         Langiewicz            104.57 +  377: 247  155
    9     7 Grzegorz       Koczkodon             122.10 +  418: 267  172
   13     7 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  349: 417   91
   14     7 Łukasz         Tuszyński             125.80 +  419: 399  176
   15     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 -  319: 441   74
   16     2 Wojciech       Sołdan                116.60 +  390: 381  167
   17     1 Irena          Sołdan                124.01 -  316: 353   74
   18     3 Miłosz         Wrzałek               125.80 +  447: 312  176
   19     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 +  342: 303  191
   20     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 -  303: 420   74
   21     1 Łukasz         Tuszyński             125.80 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2286  / 17 134.47




	Maciej Perzyński 130.49 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Sołdan                116.60 +  410: 324  167
    2     4 Irena          Sołdan                124.01 -  370: 407   74
    3     6 Katarzyna      Sołdan                116.75 -  272: 345   67
    7     4 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  441: 292  150
    8     4 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  283: 426   50
    9     4 Leszek         Jóźwik                100.00 +  471: 357  150
   10     2 Kamil          Górka                 141.24 +  370: 362  191
   11     3 Artur          Irzyk                 127.79 -  327: 403   78
   12     2 Justyna        Fugiel                138.57 -  360: 450   89
   13     4 Beata          Piotrowska            116.56 +  417: 311  167
   14     6 Grzegorz       Pukniel               120.77 +  413: 324  171
   15     5 Anna           Stefańska             100.00 +  346: 312  150
   16     8 Tomasz         Suchanek              117.32 -  296: 301   67
   17     7 Małgorzata     Szczygieł             116.08 +  430: 331  166
   18     8 Krzysztof      Obremski              114.43 +  486: 384  164
   19     8 Danuta         Langiewicz            104.57 +  357: 333  155
   20     9 Grzegorz       Koczkodon             122.10 +  408: 358  172
   21     9 Krzysztof      Langiewicz            115.93 +  387: 286  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2394  / 18 133.00




	Artur Irzyk 127.79 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  360: 231  150
    2     3 Leszek         Jóźwik                100.00 +  397: 339  150
    3     3 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  402: 322  150
    4     1 Beata          Piotrowska            116.56 +  409: 371  167
    5     3 Anna           Stefańska             100.00 +  438: 355  150
    6     1 Grzegorz       Pukniel               120.77 +  371: 303  171
   10     3 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  413: 302  150
   11     3 Maciej         Perzyński             130.49 +  403: 327  180
   12     1 Jolanta        Chłopińska            109.54 -  388: 483   60
   13     3 Irena          Sołdan                124.01 -  428: 438   74
   14     3 Miłosz         Wrzałek               125.80 -  355: 386   76
   15     3 Wojciech       Sołdan                116.60 -  283: 387   67
   16     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  328: 331   91
   17     6 Łukasz         Tuszyński             125.80 +  354: 346  176
   18     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 -  330: 365   74
   19     5 Katarzyna      Sołdan                116.75 -  374: 427   67
   20     6 Miłosz         Wrzałek               125.80 +  405: 363  176
   21     4 Irena          Sołdan                124.01 -  276: 471   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2203  / 18 122.39




	Andrzej Rechowicz 126.10 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Suchanek              117.32 +  445: 296  167
    2    10 Małgorzata     Szczygieł             116.08 -  341: 417   66
    3    10 Krzysztof      Obremski              114.43 +  453: 395  164
    4    10 Alina          Białobrzewska         105.83 +  473: 229  156
    5    10 Dariusz        Białobrzewski         110.77 +  510: 380  161
    6    12 Małgorzata     Puternicka            106.10 -  337: 418   56
    7     8 Grzegorz       Koczkodon             122.10 +  430: 314  172
    8     9 Krzysztof      Langiewicz            115.93 +  400: 285  166
    9     8 Danuta         Langiewicz            104.57 +  351: 323  155
   13     9 Łukasz         Tuszyński             125.80 -  258: 388   76
   14     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 +  350: 323  174
   15     7 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 +  369: 366  191
   16     1 Irena          Sołdan                124.01 -  342: 367   74
   17     2 Miłosz         Wrzałek               125.80 -  396: 487   76
   18     2 Wojciech       Sołdan                116.60 -  351: 397   67
   19     2 Łukasz         Tuszyński             125.80 +  389: 346  176
   20     1 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 +  401: 363  191
   21     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 +  429: 305  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2462  / 18 136.78




	Miłosz Wrzałek 125.80 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     6 Leszek         Jóźwik                100.00 +  425: 345  150
    5     6 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  361: 350  150
    6     4 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  322: 323   50
    7     1 Anna           Stefańska             100.00 +  411: 311  150
    8     2 Beata          Piotrowska            116.56 +  431: 325  167
    9     1 Grzegorz       Pukniel               120.77 +  474: 276  171
   13     2 Justyna        Fugiel                138.57 -  297: 497   89
   14     3 Artur          Irzyk                 127.79 +  386: 355  178
   15     1 Kamil          Górka                 141.24 +  327: 321  191
   16     3 Maciej         Rzychoń               121.69 -  308: 387   72
   17     2 Andrzej        Rechowicz             126.10 +  487: 396  176
   18     3 Dariusz        Puton                 133.39 -  312: 447   83
   19     6 Justyna        Fugiel                138.57 -  308: 396   89
   20     6 Artur          Irzyk                 127.79 -  363: 405   78
   21     6 Kamil          Górka                 141.24 +  418: 333  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1985  / 15 132.33




	Łukasz Tuszyński 125.80 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Puternicka            106.10 +  428: 320  156
    2     8 Dariusz        Białobrzewski         110.77 +  337: 257  161
    3     9 Alina          Białobrzewska         105.83 +  483: 305  156
    4     9 Krzysztof      Langiewicz            115.93 -  359: 437   66
    5     9 Grzegorz       Koczkodon             122.10 +  381: 350  172
    6     8 Danuta         Langiewicz            104.57 +  368: 350  155
   10     9 Tomasz         Suchanek              117.32 +  375: 374  167
   11     9 Małgorzata     Szczygieł             116.08 +  482: 373  166
   12     8 Krzysztof      Obremski              114.43 +  448: 258  164
   13     9 Andrzej        Rechowicz             126.10 +  388: 258  176
   14     7 Dariusz        Puton                 133.39 -  399: 419   83
   15     9 Maciej         Rzychoń               121.69 +  345: 335  172
   16     6 Justyna        Fugiel                138.57 +  520: 284  189
   17     6 Artur          Irzyk                 127.79 -  346: 354   78
   18     6 Kamil          Górka                 141.24 -  329: 504   91
   19     2 Andrzej        Rechowicz             126.10 -  346: 389   76
   20     3 Maciej         Rzychoń               121.69 -  397: 476   72
   21     1 Dariusz        Puton                 133.39 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2300  / 17 135.29




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 124.44 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Alina          Białobrzewska         105.83 +  512: 275  156
    2     9 Małgorzata     Puternicka            106.10 -  265: 303   56
    3     8 Dariusz        Białobrzewski         110.77 +  416: 413  161
    4     7 Danuta         Langiewicz            104.57 +  392: 330  155
    5     8 Krzysztof      Langiewicz            115.93 -  419: 468   66
    6     7 Grzegorz       Koczkodon             122.10 -  336: 436   72
   10     7 Małgorzata     Szczygieł             116.08 -  321: 401   66
   11     8 Krzysztof      Obremski              114.43 -  275: 506   64
   12     9 Tomasz         Suchanek              117.32 -  291: 378   67
   13     8 Maciej         Rzychoń               121.69 +  351: 334  172
   14     8 Andrzej        Rechowicz             126.10 -  323: 350   76
   15     8 Dariusz        Puton                 133.39 +  441: 319  183
   16     5 Kamil          Górka                 141.24 -  336: 426   91
   17     5 Justyna        Fugiel                138.57 -  289: 365   89
   18     5 Artur          Irzyk                 127.79 +  365: 330  178
   19     3 Maciej         Rzychoń               121.69 -  322: 411   72
   20     2 Dariusz        Puton                 133.39 +  420: 303  183
   21     2 Andrzej        Rechowicz             126.10 -  305: 429   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1983  / 18 110.17




	Irena Sołdan 124.01 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Artur          Tomczyk               115.78 -  311: 365   66
    2     4 Maciej         Perzyński             130.49 +  407: 370  180
    3     4 Jolanta        Chłopińska            109.54 +  374: 316  160
    7     2 Grzegorz       Pukniel               120.77 +  411: 329  171
    8     1 Anna           Stefańska             100.00 +  401: 326  150
    9     2 Beata          Piotrowska            116.56 -  284: 418   67
   13     3 Artur          Irzyk                 127.79 +  438: 428  178
   14     1 Kamil          Górka                 141.24 +  492: 363  191
   15     2 Justyna        Fugiel                138.57 -  346: 425   89
   16     1 Andrzej        Rechowicz             126.10 +  367: 342  176
   17     1 Dariusz        Puton                 133.39 +  353: 316  183
   18     1 Maciej         Rzychoń               121.69 -  322: 376   72
   19     4 Kamil          Górka                 141.24 +  415: 329  191
   20     5 Justyna        Fugiel                138.57 -  360: 383   89
   21     4 Artur          Irzyk                 127.79 +  471: 276  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2141  / 15 142.73




	Grzegorz Koczkodon 122.10 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     8 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  344: 412   91
    5     9 Łukasz         Tuszyński             125.80 -  350: 381   76
    6     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 +  436: 336  174
    7     8 Andrzej        Rechowicz             126.10 -  314: 430   76
    8     7 Maciej         Rzychoń               121.69 +  375: 315  172
    9     7 Dariusz        Puton                 133.39 -  267: 418   83
   10    11 Alina          Białobrzewska         105.83 +  457: 352  156
   11    10 Małgorzata     Puternicka            106.10 +  462: 324  156
   12    11 Dariusz        Białobrzewski         110.77 -  342: 402   61
   13    10 Małgorzata     Szczygieł             116.08 +  429: 385  166
   14    11 Krzysztof      Obremski              114.43 -  331: 459   64
   15    10 Tomasz         Suchanek              117.32 +  380: 353  167
   16    10 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  395: 329  150
   17    12 Leszek         Jóźwik                100.00 +  377: 323  150
   18    12 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  361: 294  150
   19     7 Jolanta        Chłopińska            109.54 +  375: 352  160
   20     9 Maciej         Perzyński             130.49 -  358: 408   80
   21     7 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  437: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2282  / 18 126.78




	Maciej Rzychoń 121.69 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Obremski              114.43 +  364: 345  164
    2    11 Tomasz         Suchanek              117.32 +  379: 378  167
    3    12 Małgorzata     Szczygieł             116.08 -  391: 434   66
    4    12 Małgorzata     Puternicka            106.10 +  367: 304  156
    5    11 Alina          Białobrzewska         105.83 +  397: 332  156
    6    11 Dariusz        Białobrzewski         110.77 +  369: 339  161
    7     9 Danuta         Langiewicz            104.57 +  562: 254  155
    8     7 Grzegorz       Koczkodon             122.10 -  315: 375   72
    9     9 Krzysztof      Langiewicz            115.93 +  358: 312  166
   13     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 -  334: 351   74
   14     9 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 +  460: 301  191
   15     9 Łukasz         Tuszyński             125.80 -  335: 345   76
   16     3 Miłosz         Wrzałek               125.80 +  387: 308  176
   17     3 Wojciech       Sołdan                116.60 +  370: 351  167
   18     1 Irena          Sołdan                124.01 +  376: 322  174
   19     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 +  411: 322  174
   20     3 Łukasz         Tuszyński             125.80 +  476: 397  176
   21     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 +  407: 243  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2662  / 18 147.89




	Grzegorz Pukniel 120.77 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     2 Kamil          Górka                 141.24 +  385: 370  191
    5     2 Justyna        Fugiel                138.57 -  377: 401   89
    6     1 Artur          Irzyk                 127.79 -  303: 371   78
    7     2 Irena          Sołdan                124.01 -  329: 411   74
    8     3 Katarzyna      Sołdan                116.75 +  367: 359  167
    9     1 Miłosz         Wrzałek               125.80 -  276: 474   76
   10     4 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  298: 356   50
   11     6 Leszek         Jóźwik                100.00 -  271: 359   50
   12     5 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  326: 353   50
   13     6 Jolanta        Chłopińska            109.54 +  461: 326  160
   14     6 Maciej         Perzyński             130.49 -  324: 413   80
   15     6 Artur          Tomczyk               115.78 +  341: 327  166
   18    13 Dariusz        Białobrzewski         110.77 +  391: 347  161
   19    13 Alina          Białobrzewska         105.83 +  373: 334  156
   20    15 Małgorzata     Puternicka            106.10 -  265: 384   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 15 106.93




	Tomasz Suchanek 117.32 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Rechowicz             126.10 -  296: 445   76
    2    11 Maciej         Rzychoń               121.69 -  378: 379   72
    3    11 Dariusz        Puton                 133.39 -  288: 351   83
    7    12 Alina          Białobrzewska         105.83 -  308: 379   56
    8    12 Małgorzata     Puternicka            106.10 -  308: 357   56
    9    12 Dariusz        Białobrzewski         110.77 +  355: 284  161
   10     9 Łukasz         Tuszyński             125.80 -  374: 375   76
   11     7 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  254: 388   91
   12     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 +  378: 291  174
   13    11 Danuta         Langiewicz            104.57 +  390: 255  155
   14    12 Krzysztof      Langiewicz            115.93 -  277: 585   66
   15    10 Grzegorz       Koczkodon             122.10 -  353: 380   72
   16     8 Maciej         Perzyński             130.49 +  301: 296  180
   17     9 Artur          Tomczyk               115.78 +  439: 358  166
   18     7 Jolanta        Chłopińska            109.54 -  292: 364   60
   19    10 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  461: 374  150
   20    12 Leszek         Jóźwik                100.00 +  377: 365  150
   21    12 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  470: 218  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1994  / 18 110.78




	Katarzyna Sołdan 116.75 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jolanta        Chłopińska            109.54 -  293: 350   60
    2     6 Artur          Tomczyk               115.78 +  375: 368  166
    3     6 Maciej         Perzyński             130.49 +  345: 272  180
    4     4 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  483: 311  150
    5     4 Leszek         Jóźwik                100.00 -  347: 355   50
    6     5 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  374: 448   50
    7     3 Beata          Piotrowska            116.56 +  417: 378  167
    8     3 Grzegorz       Pukniel               120.77 -  359: 367   71
    9     3 Anna           Stefańska             100.00 +  351: 308  150
   19     5 Artur          Irzyk                 127.79 +  427: 374  178
   20     4 Kamil          Górka                 141.24 -  276: 510   91
   21     5 Justyna        Fugiel                138.57 -  370: 382   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Wojciech Sołdan 116.60 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Perzyński             130.49 -  324: 410   80
    2     5 Jolanta        Chłopińska            109.54 +  285: 271  160
    3     5 Artur          Tomczyk               115.78 -  379: 399   66
    4     5 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  339: 331  150
    5     5 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  316: 274  150
    6     6 Leszek         Jóźwik                100.00 -  298: 412   50
   13     1 Kamil          Górka                 141.24 -  341: 595   91
   14     2 Justyna        Fugiel                138.57 -  397: 424   89
   15     3 Artur          Irzyk                 127.79 +  387: 283  178
   16     2 Dariusz        Puton                 133.39 -  381: 390   83
   17     3 Maciej         Rzychoń               121.69 -  351: 370   72
   18     2 Andrzej        Rechowicz             126.10 +  397: 351  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Beata Piotrowska 116.56 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     1 Artur          Irzyk                 127.79 -  371: 409   78
    5     1 Kamil          Górka                 141.24 -  308: 329   91
    6     2 Justyna        Fugiel                138.57 -  342: 457   89
    7     3 Katarzyna      Sołdan                116.75 -  378: 417   67
    8     2 Miłosz         Wrzałek               125.80 -  325: 431   76
    9     2 Irena          Sołdan                124.01 +  418: 284  174
   10     6 Leszek         Jóźwik                100.00 +  349: 323  150
   11     4 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  332: 302  150
   12     4 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  330: 407   50
   13     4 Maciej         Perzyński             130.49 -  311: 417   80
   14     5 Artur          Tomczyk               115.78 +  419: 366  166
   15     4 Jolanta        Chłopińska            109.54 +  452: 324  160
   18    15 Alina          Białobrzewska         105.83 -  321: 413   56
   19    15 Małgorzata     Puternicka            106.10 -  317: 409   56
   20    13 Dariusz        Białobrzewski         110.77 =  351: 351  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 15 103.60




	Małgorzata Szczygieł 116.08 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Puton                 133.39 -  289: 315   83
    2    10 Andrzej        Rechowicz             126.10 +  417: 341  176
    3    12 Maciej         Rzychoń               121.69 +  434: 391  172
    7    11 Małgorzata     Puternicka            106.10 +  421: 304  156
    8    11 Dariusz        Białobrzewski         110.77 +  429: 349  161
    9    11 Alina          Białobrzewska         105.83 -  320: 441   56
   10     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 +  401: 321  174
   11     9 Łukasz         Tuszyński             125.80 -  373: 482   76
   12     7 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  375: 393   91
   13    10 Grzegorz       Koczkodon             122.10 -  385: 429   72
   14    10 Danuta         Langiewicz            104.57 +  443: 386  155
   15    12 Krzysztof      Langiewicz            115.93 -  353: 379   66
   16     7 Jolanta        Chłopińska            109.54 -  297: 417   60
   17     7 Maciej         Perzyński             130.49 -  331: 430   80
   18     9 Artur          Tomczyk               115.78 +  475: 372  166
   19    12 Leszek         Jóźwik                100.00 +  318: 288  150
   20    11 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  315: 373   50
   21    11 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  341: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2094  / 18 116.33




	Krzysztof Langiewicz 115.93 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     9 Łukasz         Tuszyński             125.80 +  437: 359  176
    5     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 +  468: 419  174
    6     9 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  351: 376   91
    7     7 Dariusz        Puton                 133.39 -  306: 438   83
    8     9 Andrzej        Rechowicz             126.10 -  285: 400   76
    9     9 Maciej         Rzychoń               121.69 -  312: 358   72
   10    12 Dariusz        Białobrzewski         110.77 +  378: 337  161
   11    12 Alina          Białobrzewska         105.83 +  419: 343  156
   12    12 Małgorzata     Puternicka            106.10 +  405: 327  156
   13    12 Krzysztof      Obremski              114.43 -  273: 381   64
   14    12 Tomasz         Suchanek              117.32 +  585: 277  167
   15    12 Małgorzata     Szczygieł             116.08 +  379: 353  166
   16    12 Leszek         Jóźwik                100.00 -  302: 326   50
   17    11 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  300: 444   50
   18    11 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  357: 328  150
   19     9 Artur          Tomczyk               115.78 +  389: 355  166
   20     8 Jolanta        Chłopińska            109.54 +  392: 339  160
   21     9 Maciej         Perzyński             130.49 -  286: 387   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2198  / 18 122.11




	Artur Tomczyk 115.78 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Irena          Sołdan                124.01 +  365: 311  174
    2     6 Katarzyna      Sołdan                116.75 -  368: 375   67
    3     5 Wojciech       Sołdan                116.60 +  399: 379  167
    7     5 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  441: 203  150
    8     6 Leszek         Jóźwik                100.00 -  287: 333   50
    9     5 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  402: 296  150
   10     1 Justyna        Fugiel                138.57 -  318: 422   89
   11     1 Kamil          Górka                 141.24 -  291: 339   91
   13     5 Anna           Stefańska             100.00 +  379: 318  150
   14     5 Beata          Piotrowska            116.56 -  366: 419   67
   15     6 Grzegorz       Pukniel               120.77 -  327: 341   71
   16     9 Krzysztof      Obremski              114.43 +  360: 289  164
   17     9 Tomasz         Suchanek              117.32 -  358: 439   67
   18     9 Małgorzata     Szczygieł             116.08 -  372: 475   66
   19     9 Krzysztof      Langiewicz            115.93 -  355: 389   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 15 105.93




	Krzysztof Obremski 114.43 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Rzychoń               121.69 -  345: 364   72
    2    12 Dariusz        Puton                 133.39 -  318: 373   83
    3    10 Andrzej        Rechowicz             126.10 -  395: 453   76
    7    10 Dariusz        Białobrzewski         110.77 -  372: 415   61
    8    10 Alina          Białobrzewska         105.83 +  426: 414  156
    9    10 Małgorzata     Puternicka            106.10 +  347: 334  156
   10     8 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  361: 418   91
   11     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 +  506: 275  174
   12     8 Łukasz         Tuszyński             125.80 -  258: 448   76
   13    12 Krzysztof      Langiewicz            115.93 +  381: 273  166
   14    11 Grzegorz       Koczkodon             122.10 +  459: 331  172
   15    11 Danuta         Langiewicz            104.57 -  360: 511   55
   16     9 Artur          Tomczyk               115.78 -  289: 360   66
   17     8 Jolanta        Chłopińska            109.54 +  394: 296  160
   18     8 Maciej         Perzyński             130.49 -  384: 486   80
   19    11 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  507: 244  150
   20    10 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  401: 298  150
   21    10 Leszek         Jóźwik                100.00 -  384: 406   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1994  / 18 110.78




	Dariusz Białobrzewski 110.77 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  337: 359   91
    2     8 Łukasz         Tuszyński             125.80 -  257: 337   76
    3     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 -  413: 416   74
    4    11 Dariusz        Puton                 133.39 +  448: 414  183
    5    10 Andrzej        Rechowicz             126.10 -  380: 510   76
    6    11 Maciej         Rzychoń               121.69 -  339: 369   72
    7    10 Krzysztof      Obremski              114.43 +  415: 372  164
    8    11 Małgorzata     Szczygieł             116.08 -  349: 429   66
    9    12 Tomasz         Suchanek              117.32 -  284: 355   67
   10    12 Krzysztof      Langiewicz            115.93 -  337: 378   66
   11    11 Danuta         Langiewicz            104.57 +  517: 254  155
   12    11 Grzegorz       Koczkodon             122.10 +  402: 342  172
   18    13 Grzegorz       Pukniel               120.77 -  347: 391   71
   19    14 Anna           Stefańska             100.00 +  495: 316  150
   20    13 Beata          Piotrowska            116.56 =  351: 351  117
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 15 106.67




	Jolanta Chłopińska 109.54 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Sołdan                116.75 +  350: 293  167
    2     5 Wojciech       Sołdan                116.60 -  271: 285   67
    3     4 Irena          Sołdan                124.01 -  316: 374   74
   12     1 Artur          Irzyk                 127.79 +  483: 388  178
   13     6 Grzegorz       Pukniel               120.77 -  326: 461   71
   14     4 Anna           Stefańska             100.00 -  358: 397   50
   15     4 Beata          Piotrowska            116.56 -  324: 452   67
   16     7 Małgorzata     Szczygieł             116.08 +  417: 297  166
   17     8 Krzysztof      Obremski              114.43 -  296: 394   64
   18     7 Tomasz         Suchanek              117.32 +  364: 292  167
   19     7 Grzegorz       Koczkodon             122.10 -  352: 375   72
   20     8 Krzysztof      Langiewicz            115.93 -  339: 392   66
   21     8 Danuta         Langiewicz            104.57 +  337: 298  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 13 104.92




	Małgorzata Puternicka 106.10 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Tuszyński             125.80 -  320: 428   76
    2     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 +  303: 265  174
    3     7 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  316: 344   91
    4    12 Maciej         Rzychoń               121.69 -  304: 367   72
    5    12 Dariusz        Puton                 133.39 -  288: 388   83
    6    12 Andrzej        Rechowicz             126.10 +  418: 337  176
    7    11 Małgorzata     Szczygieł             116.08 -  304: 421   66
    8    12 Tomasz         Suchanek              117.32 +  357: 308  167
    9    10 Krzysztof      Obremski              114.43 -  334: 347   64
   10    10 Danuta         Langiewicz            104.57 +  378: 262  155
   11    10 Grzegorz       Koczkodon             122.10 -  324: 462   72
   12    12 Krzysztof      Langiewicz            115.93 -  327: 405   66
   18    14 Anna           Stefańska             100.00 -  296: 360   50
   19    15 Beata          Piotrowska            116.56 +  409: 317  167
   20    15 Grzegorz       Pukniel               120.77 +  384: 265  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 15 110.00




	Alina Białobrzewska 105.83 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 -  275: 512   74
    2     7 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  250: 429   91
    3     9 Łukasz         Tuszyński             125.80 -  305: 483   76
    4    10 Andrzej        Rechowicz             126.10 -  229: 473   76
    5    11 Maciej         Rzychoń               121.69 -  332: 397   72
    6    10 Dariusz        Puton                 133.39 +  438: 326  183
    7    12 Tomasz         Suchanek              117.32 +  379: 308  167
    8    10 Krzysztof      Obremski              114.43 -  414: 426   64
    9    11 Małgorzata     Szczygieł             116.08 +  441: 320  166
   10    11 Grzegorz       Koczkodon             122.10 -  352: 457   72
   11    12 Krzysztof      Langiewicz            115.93 -  343: 419   66
   12    10 Danuta         Langiewicz            104.57 +  435: 311  155
   18    15 Beata          Piotrowska            116.56 +  413: 321  167
   19    13 Grzegorz       Pukniel               120.77 -  334: 373   71
   20    14 Anna           Stefańska             100.00 +  359: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 15 110.00




	Danuta Langiewicz 104.57 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  124.44 -  330: 392   74
    5     7 Kazimierz.J    Merklejn              141.24 -  264: 481   91
    6     8 Łukasz         Tuszyński             125.80 -  350: 368   76
    7     9 Maciej         Rzychoń               121.69 -  254: 562   72
    8     8 Dariusz        Puton                 133.39 -  247: 377   83
    9     8 Andrzej        Rechowicz             126.10 -  323: 351   76
   10    10 Małgorzata     Puternicka            106.10 -  262: 378   56
   11    11 Dariusz        Białobrzewski         110.77 -  254: 517   61
   12    10 Alina          Białobrzewska         105.83 -  311: 435   56
   13    11 Tomasz         Suchanek              117.32 -  255: 390   67
   14    10 Małgorzata     Szczygieł             116.08 -  386: 443   66
   15    11 Krzysztof      Obremski              114.43 +  511: 360  164
   16    11 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  297: 307   50
   17    10 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  336: 323  150
   18    10 Leszek         Jóźwik                100.00 +  413: 287  150
   19     8 Maciej         Perzyński             130.49 -  333: 357   80
   20     7 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  371: 316  150
   21     8 Jolanta        Chłopińska            109.54 -  298: 337   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 18  87.89




	Leszek Jóźwik 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 141.24 -  308: 394   91
    2     3 Artur          Irzyk                 127.79 -  339: 397   78
    3     2 Justyna        Fugiel                138.57 -  303: 500   89
    4     6 Miłosz         Wrzałek               125.80 -  345: 425   76
    5     4 Katarzyna      Sołdan                116.75 +  355: 347  167
    6     6 Wojciech       Sołdan                116.60 +  412: 298  167
    7     6 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  296: 474   50
    8     6 Artur          Tomczyk               115.78 +  333: 287  166
    9     4 Maciej         Perzyński             130.49 -  357: 471   80
   10     6 Beata          Piotrowska            116.56 -  323: 349   67
   11     6 Grzegorz       Pukniel               120.77 +  359: 271  171
   12     6 Anna           Stefańska             100.00 +  378: 363  150
   16    12 Krzysztof      Langiewicz            115.93 +  326: 302  166
   17    12 Grzegorz       Koczkodon             122.10 -  323: 377   72
   18    10 Danuta         Langiewicz            104.57 -  287: 413   55
   19    12 Małgorzata     Szczygieł             116.08 -  288: 318   66
   20    12 Tomasz         Suchanek              117.32 -  365: 377   67
   21    10 Krzysztof      Obremski              114.43 +  406: 384  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1942  / 18 107.89




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     3 Justyna        Fugiel                138.57 -  379: 473   89
    5     3 Artur          Irzyk                 127.79 -  355: 438   78
    6     3 Kamil          Górka                 141.24 -  313: 462   91
    7     1 Miłosz         Wrzałek               125.80 -  311: 411   76
    8     1 Irena          Sołdan                124.01 -  326: 401   74
    9     3 Katarzyna      Sołdan                116.75 -  308: 351   67
   10     5 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  362: 277  150
   11     5 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  426: 347  150
   12     6 Leszek         Jóźwik                100.00 -  363: 378   50
   13     5 Artur          Tomczyk               115.78 -  318: 379   66
   14     4 Jolanta        Chłopińska            109.54 +  397: 358  160
   15     5 Maciej         Perzyński             130.49 -  312: 346   80
   18    14 Małgorzata     Puternicka            106.10 +  360: 296  156
   19    14 Dariusz        Białobrzewski         110.77 -  316: 495   61
   20    14 Alina          Białobrzewska         105.83 -  328: 359   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 15  93.60




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Artur          Irzyk                 127.79 -  231: 360   78
    2     1 Justyna        Fugiel                138.57 +  365: 341  189
    3     1 Kamil          Górka                 141.24 -  339: 430   91
    4     4 Katarzyna      Sołdan                116.75 -  311: 483   67
    5     5 Wojciech       Sołdan                116.60 -  274: 316   67
    6     4 Miłosz         Wrzałek               125.80 +  323: 322  176
    7     5 Artur          Tomczyk               115.78 -  203: 441   66
    8     4 Maciej         Perzyński             130.49 +  426: 283  180
    9     6 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  377: 310  150
   10     4 Grzegorz       Pukniel               120.77 +  356: 298  171
   11     5 Anna           Stefańska             100.00 -  347: 426   50
   12     4 Beata          Piotrowska            116.56 +  407: 330  167
   16    10 Grzegorz       Koczkodon             122.10 -  329: 395   72
   17    10 Danuta         Langiewicz            104.57 -  323: 336   55
   18    11 Krzysztof      Langiewicz            115.93 -  328: 357   66
   19    10 Tomasz         Suchanek              117.32 -  374: 461   67
   20    10 Krzysztof      Obremski              114.43 -  298: 401   64
   21    11 Małgorzata     Szczygieł             116.08 -  301: 341   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1842  / 18 102.33




	Tadeusz Wiśniewski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     6 Leszek         Jóźwik                100.00 +  474: 296  150
    8     5 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  432: 383  150
    9     6 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  310: 377   50
   10     3 Artur          Irzyk                 127.79 -  302: 413   78
   11     2 Justyna        Fugiel                138.57 -  337: 446   89
   12     3 Kamil          Górka                 141.24 -  332: 489   91
   20     7 Danuta         Langiewicz            104.57 -  316: 371   55
   21     7 Grzegorz       Koczkodon             122.10 -  332: 437   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     735  /  8  91.88




	Angelika Zmitrowicz 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Justyna        Fugiel                138.57 +  368: 345  189
    2     2 Kamil          Górka                 141.24 -  345: 393   91
    3     3 Artur          Irzyk                 127.79 -  322: 402   78
    4     5 Wojciech       Sołdan                116.60 -  331: 339   67
    5     6 Miłosz         Wrzałek               125.80 -  350: 361   76
    6     5 Katarzyna      Sołdan                116.75 +  448: 374  167
    7     4 Maciej         Perzyński             130.49 -  292: 441   80
    8     5 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  383: 432   50
    9     5 Artur          Tomczyk               115.78 -  296: 402   66
   10     5 Anna           Stefańska             100.00 -  277: 362   50
   11     4 Beata          Piotrowska            116.56 -  302: 332   67
   12     5 Grzegorz       Pukniel               120.77 +  353: 326  171
   16    11 Danuta         Langiewicz            104.57 +  307: 297  155
   17    11 Krzysztof      Langiewicz            115.93 +  444: 300  166
   18    12 Grzegorz       Koczkodon             122.10 -  294: 361   72
   19    11 Krzysztof      Obremski              114.43 -  244: 507   64
   20    11 Małgorzata     Szczygieł             116.08 +  373: 315  166
   21    12 Tomasz         Suchanek              117.32 -  218: 470   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1842  / 18 102.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Klubowe Mistrzostwa Polski

I Klubowe Mistrzostwa Polski - Grupa A
                                      Rozstawienie do rundy 1.
         Imie        Nazwisko                     Stolik     Imie        Nazwisko
          Klub       Ghost                        1           Klub       BLANK 2     7:2
          Klub       Mikrus MDK                   2           Klub       Grajmy?     5:4
          Klub       Lódzki Klub                  3           BYE        BYE         
                              I Klubowe Mistrzostwa Polski - Grupa B
                                      Rozstawienie do rundy 1.
         Imie        Nazwisko                     Stolik     Imie        Nazwisko
          Klub       BLANK 1                      1           Klub       Scrabblista 8:1
          Klub       Górnoolaski Klub             2           Klub       Siódemka    7:2
          Klub       OSPS Anagram                 3           BYE        BYE

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Leszek         Jóźwik                394: 308
   2 Justyna        Fugiel               - Angelika       Zmitrowicz            345: 368
   3 Artur          Irzyk                - Małgorzata     Szmuksta              360: 231
   4 Irena          Sołdan               - Artur          Tomczyk               311: 365
   5 Katarzyna      Sołdan               - Jolanta        Chłopińska            293: 350
   6 Wojciech       Sołdan               - Maciej         Perzyński             324: 410
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Białobrzewski         359: 337
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Alina          Białobrzewska         512: 275
   9 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Puternicka            428: 320
  10 Dariusz        Puton                - Małgorzata     Szczygieł             315: 289
  11 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Suchanek              445: 296
  12 Maciej         Rzychoń              - Krzysztof      Obremski              364: 345


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szmuksta             - Justyna        Fugiel                365: 341
   2 Angelika       Zmitrowicz           - Kamil          Górka                 345: 393
   3 Leszek         Jóźwik               - Artur          Irzyk                 339: 397
   4 Maciej         Perzyński            - Irena          Sołdan                370: 407
   5 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Sołdan                271: 285
   6 Artur          Tomczyk              - Katarzyna      Sołdan                368: 375
   7 Alina          Białobrzewska        - Kazimierz.J    Merklejn              250: 429
   8 Dariusz        Białobrzewski        - Łukasz         Tuszyński             257: 337
   9 Małgorzata     Puternicka           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  303: 265
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Rechowicz             417: 341
  11 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Rzychoń               378: 379
  12 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Puton                 318: 373


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Małgorzata     Szmuksta              430: 339
   2 Justyna        Fugiel               - Leszek         Jóźwik                500: 303
   3 Artur          Irzyk                - Angelika       Zmitrowicz            402: 322
   4 Irena          Sołdan               - Jolanta        Chłopińska            374: 316
   5 Wojciech       Sołdan               - Artur          Tomczyk               379: 399
   6 Katarzyna      Sołdan               - Maciej         Perzyński             345: 272
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Małgorzata     Puternicka            344: 316
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Białobrzewski         416: 413
   9 Łukasz         Tuszyński            - Alina          Białobrzewska         483: 305
  10 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Obremski              453: 395
  11 Dariusz        Puton                - Tomasz         Suchanek              351: 288
  12 Maciej         Rzychoń              - Małgorzata     Szczygieł             391: 434

I Klubowe Mistrzostwa Polski - Grupa A
                                      Rozstawienie do rundy 2.
         Imie        Nazwisko                     Stolik     Imie        Nazwisko
          Klub       Lódzki Klub                  1           Klub       Ghost          1:8
          Klub       BLANK 2                      2           Klub       Mikrus MDK     4:5
          Klub       Grajmy?                      3           BYE        BYE
                                 I Klubowe Mistrzostwa Polski - Grupa B
                                      Rozstawienie do rundy 2.
         Imie        Nazwisko                     Stolik     Imie        Nazwisko
          Klub       OSPS Anagram                 1           Klub       BLANK 1          3:6
          Klub       Scrabblista                  2           Klub       Górnoolaski Klub 3:6
          Klub       Siódemka                     3           BYE        BYE

Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Piotrowska           - Artur          Irzyk                 371: 409
   2 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Górka                 385: 370
   3 Anna           Stefańska            - Justyna        Fugiel                379: 473
   4 Małgorzata     Szmuksta             - Katarzyna      Sołdan                311: 483
   5 Angelika       Zmitrowicz           - Wojciech       Sołdan                331: 339
   6 Leszek         Jóźwik               - Miłosz         Wrzałek               345: 425
   7 Danuta         Langiewicz           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  330: 392
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz.J    Merklejn              344: 412
   9 Krzysztof      Langiewicz           - Łukasz         Tuszyński             437: 359
  10 Alina          Białobrzewska        - Andrzej        Rechowicz             229: 473
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Dariusz        Puton                 448: 414
  12 Małgorzata     Puternicka           - Maciej         Rzychoń               304: 367


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Beata          Piotrowska            329: 308
   2 Justyna        Fugiel               - Grzegorz       Pukniel               401: 377
   3 Artur          Irzyk                - Anna           Stefańska             438: 355
   4 Katarzyna      Sołdan               - Leszek         Jóźwik                347: 355
   5 Wojciech       Sołdan               - Małgorzata     Szmuksta              316: 274
   6 Miłosz         Wrzałek              - Angelika       Zmitrowicz            361: 350
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Danuta         Langiewicz            481: 264
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Krzysztof      Langiewicz            419: 468
   9 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Koczkodon             381: 350
  10 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Białobrzewski         510: 380
  11 Maciej         Rzychoń              - Alina          Białobrzewska         397: 332
  12 Dariusz        Puton                - Małgorzata     Puternicka            388: 288


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Artur          Irzyk                 303: 371
   2 Beata          Piotrowska           - Justyna        Fugiel                342: 457
   3 Anna           Stefańska            - Kamil          Górka                 313: 462
   4 Małgorzata     Szmuksta             - Miłosz         Wrzałek               323: 322
   5 Angelika       Zmitrowicz           - Katarzyna      Sołdan                448: 374
   6 Leszek         Jóźwik               - Wojciech       Sołdan                412: 298
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  436: 336
   8 Danuta         Langiewicz           - Łukasz         Tuszyński             350: 368
   9 Krzysztof      Langiewicz           - Kazimierz.J    Merklejn              351: 376
  10 Alina          Białobrzewska        - Dariusz        Puton                 438: 326
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Maciej         Rzychoń               339: 369
  12 Małgorzata     Puternicka           - Andrzej        Rechowicz             418: 337

I Klubowe Mistrzostwa Polski - Grupa A
                                    Rozstawienie do rundy 3.
         Imie        Nazwisko                     Stolik     Imie        Nazwisko
          Klub       Mikrus MDK                   1           Klub       Lódzki Klub    7:2
          Klub       Grajmy?                      2           Klub       BLANK 2        6:3
          Klub       Ghost                        3           BYE        BYE
                               I Klubowe Mistrzostwa Polski - Grupa B
                                    Rozstawienie do rundy 3.
         Imie        Nazwisko                     Stolik     Imie        Nazwisko
          Klub       Górnoolaski Klub             1           Klub       OSPS Anagram   8:1
          Klub       Siódemka                     2           Klub       Scrabblista    5:4
          Klub       BLANK 1                      3           BYE        BYE

Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Anna           Stefańska             411: 311
   2 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Pukniel               411: 329
   3 Katarzyna      Sołdan               - Beata          Piotrowska            417: 378
   4 Maciej         Perzyński            - Angelika       Zmitrowicz            441: 292
   5 Artur          Tomczyk              - Małgorzata     Szmuksta              441: 203
   6 Tadeusz        Wiśniewski           - Leszek         Jóźwik                474: 296
   7 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Langiewicz            438: 306
   8 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Koczkodon             430: 314
   9 Maciej         Rzychoń              - Danuta         Langiewicz            562: 254
  10 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Białobrzewski         372: 415
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Małgorzata     Puternicka            421: 304
  12 Tomasz         Suchanek             - Alina          Białobrzewska         308: 379


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Stefańska            - Irena          Sołdan                326: 401
   2 Beata          Piotrowska           - Miłosz         Wrzałek               325: 431
   3 Grzegorz       Pukniel              - Katarzyna      Sołdan                367: 359
   4 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Perzyński             426: 283
   5 Angelika       Zmitrowicz           - Tadeusz        Wiśniewski            383: 432
   6 Leszek         Jóźwik               - Artur          Tomczyk               333: 287
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Rzychoń               375: 315
   8 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Puton                 247: 377
   9 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Rechowicz             285: 400
  10 Alina          Białobrzewska        - Krzysztof      Obremski              414: 426
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Małgorzata     Szczygieł             349: 429
  12 Małgorzata     Puternicka           - Tomasz         Suchanek              357: 308


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Pukniel               474: 276
   2 Irena          Sołdan               - Beata          Piotrowska            284: 418
   3 Katarzyna      Sołdan               - Anna           Stefańska             351: 308
   4 Maciej         Perzyński            - Leszek         Jóźwik                471: 357
   5 Artur          Tomczyk              - Angelika       Zmitrowicz            402: 296
   6 Tadeusz        Wiśniewski           - Małgorzata     Szmuksta              310: 377
   7 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Koczkodon             418: 267
   8 Andrzej        Rechowicz            - Danuta         Langiewicz            351: 323
   9 Maciej         Rzychoń              - Krzysztof      Langiewicz            358: 312
  10 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Puternicka            347: 334
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Alina          Białobrzewska         320: 441
  12 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Białobrzewski         355: 284

  I Klubowe Mistrzostwa Polski - Grupa A
                                      Rozstawienie do rundy 4.
         Imie        Nazwisko                     Stolik     Imie        Nazwisko
          Klub       Grajmy?                      1           Klub       Ghost          2:7
          Klub       BLANK 2                      2           Klub       Lódzki Klub    5:4
          Klub       Mikrus MDK                   3           BYE        BYE
                              I Klubowe Mistrzostwa Polski - Grupa B
                                      Rozstawienie do rundy 4.
         Imie        Nazwisko                     Stolik     Imie        Nazwisko  
          Klub       Siódemka                     1           Klub       BLANK 1        3:6
          Klub       Scrabblista                  2           Klub       OSPS Anagram   4:5
          Klub       Górnoolaski Klub             3           BYE        BYE

Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Tomczyk              - Justyna        Fugiel                318: 422
   2 Maciej         Perzyński            - Kamil          Górka                 370: 362
   3 Tadeusz        Wiśniewski           - Artur          Irzyk                 302: 413
   4 Małgorzata     Szmuksta             - Grzegorz       Pukniel               356: 298
   5 Angelika       Zmitrowicz           - Anna           Stefańska             277: 362
   6 Leszek         Jóźwik               - Beata          Piotrowska            323: 349
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  401: 321
   8 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.J    Merklejn              361: 418
   9 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Tuszyński             374: 375
  10 Małgorzata     Puternicka           - Danuta         Langiewicz            378: 262
  11 Alina          Białobrzewska        - Grzegorz       Koczkodon             352: 457
  12 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Langiewicz            337: 378


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Artur          Tomczyk               339: 291
   2 Justyna        Fugiel               - Tadeusz        Wiśniewski            446: 337
   3 Artur          Irzyk                - Maciej         Perzyński             403: 327
   4 Beata          Piotrowska           - Angelika       Zmitrowicz            332: 302
   5 Anna           Stefańska            - Małgorzata     Szmuksta              426: 347
   6 Grzegorz       Pukniel              - Leszek         Jóźwik                271: 359
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Suchanek              388: 254
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Krzysztof      Obremski              275: 506
   9 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Szczygieł             482: 373
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Puternicka            462: 324
  11 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Białobrzewski         254: 517
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Alina          Białobrzewska         419: 343


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jolanta        Chłopińska           - Artur          Irzyk                 483: 388
   2 Maciej         Perzyński            - Justyna        Fugiel                360: 450
   3 Tadeusz        Wiśniewski           - Kamil          Górka                 332: 489
   4 Małgorzata     Szmuksta             - Beata          Piotrowska            407: 330
   5 Angelika       Zmitrowicz           - Grzegorz       Pukniel               353: 326
   6 Leszek         Jóźwik               - Anna           Stefańska             378: 363
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Kazimierz.J    Merklejn              375: 393
   8 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             258: 448
   9 Tomasz         Suchanek             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  378: 291
  10 Alina          Białobrzewska        - Danuta         Langiewicz            435: 311
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Grzegorz       Koczkodon             402: 342
  12 Małgorzata     Puternicka           - Krzysztof      Langiewicz            327: 405

 I Klubowe Mistrzostwa Polski - Grupa A
                                      Rozstawienie do rundy 5.
         Imie        Nazwisko                     Stolik     Imie        Nazwisko
          Klub       Ghost                        1           Klub       Mikrus MDK        4:5
          Klub       Lódzki Klub                  2           Klub       Grajmy?           5:4
          Klub       BLANK 2                      3           BYE        BYE
                              I Klubowe Mistrzostwa Polski - Grupa B    
                                      Rozstawienie do rundy 5.
         Imie        Nazwisko                     Stolik     Imie        Nazwisko
          Klub       BLANK 1                      1           Klub       Górnoolaski Klub  5:4 
          Klub       OSPS Anagram                 2           Klub       Siódemka          5:4
          Klub       Scrabblista                  3           BYE        BYE


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Wojciech       Sołdan                595: 341
   2 Justyna        Fugiel               - Miłosz         Wrzałek               497: 297
   3 Artur          Irzyk                - Irena          Sołdan                428: 438
   4 Beata          Piotrowska           - Maciej         Perzyński             311: 417
   5 Anna           Stefańska            - Artur          Tomczyk               318: 379
   6 Grzegorz       Pukniel              - Jolanta        Chłopińska            461: 326
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Puton                 417: 349
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Maciej         Rzychoń               351: 334
   9 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Rechowicz             388: 258
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szczygieł             429: 385
  11 Danuta         Langiewicz           - Tomasz         Suchanek              255: 390
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Obremski              273: 381


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 492: 363
   2 Wojciech       Sołdan               - Justyna        Fugiel                397: 424
   3 Miłosz         Wrzałek              - Artur          Irzyk                 386: 355
   4 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Stefańska             358: 397
   5 Artur          Tomczyk              - Beata          Piotrowska            366: 419
   6 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Pukniel               413: 324
   7 Dariusz        Puton                - Łukasz         Tuszyński             419: 399
   8 Andrzej        Rechowicz            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  350: 323
   9 Maciej         Rzychoń              - Kazimierz.J    Merklejn              460: 301
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Danuta         Langiewicz            443: 386
  11 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Koczkodon             459: 331
  12 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Langiewicz            277: 585

I Klubowe Mistrzostwa Polski (o miejsca 1-4)
                                            Rozstawienie 
         Imie        Nazwisko                     Stolik     Imie        Nazwisko
          Klub       Mikrus MDK                   1           Klub       Górnoolaski Klub     4:5
          Klub       BLANK 1                      2           Klub       Ghost                5:4

                                  I Klubowe Mistrzostwa Polski (o miejsca 5-8)
                                            Rozstawienie
         Imie        Nazwisko                     Stolik     Imie        Nazwisko
          Klub       Grajmy?                      1           Klub       Siódemka             5:4
          Klub       OSPS Anagram                 2           Klub       BLANK 2              6:3

Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               321: 327
   2 Justyna        Fugiel               - Irena          Sołdan                425: 346
   3 Artur          Irzyk                - Wojciech       Sołdan                283: 387
   4 Beata          Piotrowska           - Jolanta        Chłopińska            452: 324
   5 Anna           Stefańska            - Maciej         Perzyński             312: 346
   6 Grzegorz       Pukniel              - Artur          Tomczyk               341: 327
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             366: 369
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Puton                 441: 319
   9 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Rzychoń               345: 335
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Suchanek              380: 353
  11 Danuta         Langiewicz           - Krzysztof      Obremski              511: 360
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Małgorzata     Szczygieł             379: 353


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             367: 342
   2 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Puton                 381: 390
   3 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Rzychoń               308: 387
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Artur          Irzyk                 331: 328
   5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Kamil          Górka                 336: 426
   6 Łukasz         Tuszyński            - Justyna        Fugiel                520: 284
   7 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Szczygieł             417: 297
   8 Maciej         Perzyński            - Tomasz         Suchanek              296: 301
   9 Artur          Tomczyk              - Krzysztof      Obremski              360: 289
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szmuksta              395: 329
  11 Danuta         Langiewicz           - Angelika       Zmitrowicz            297: 307
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Leszek         Jóźwik                302: 326


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Irena          Sołdan                316: 353
   2 Andrzej        Rechowicz            - Miłosz         Wrzałek               396: 487
   3 Maciej         Rzychoń              - Wojciech       Sołdan                370: 351
   4 Kamil          Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              390: 400
   5 Justyna        Fugiel               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  365: 289
   6 Artur          Irzyk                - Łukasz         Tuszyński             354: 346
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Perzyński             331: 430
   8 Krzysztof      Obremski             - Jolanta        Chłopińska            394: 296
   9 Tomasz         Suchanek             - Artur          Tomczyk               439: 358
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Danuta         Langiewicz            323: 336
  11 Angelika       Zmitrowicz           - Krzysztof      Langiewicz            444: 300
  12 Leszek         Jóźwik               - Grzegorz       Koczkodon             323: 377


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Maciej         Rzychoń               322: 376
   2 Wojciech       Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             397: 351
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Puton                 312: 447
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Justyna        Fugiel                413: 258
   5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Artur          Irzyk                 365: 330
   6 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Górka                 329: 504
   7 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Suchanek              364: 292
   8 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Obremski              486: 384
   9 Artur          Tomczyk              - Małgorzata     Szczygieł             372: 475
  10 Danuta         Langiewicz           - Leszek         Jóźwik                413: 287
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Małgorzata     Szmuksta              357: 328
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Angelika       Zmitrowicz            361: 294

RUNDA FINAŁOWA

o 1 miejsce  Górnośląski Klub Scrabble Katowice  	Blank 1 Szczecin  	7:2
o 3 miejsce  Mikrus MDK Rumia  	                        Ghost Kraków  	        4:5
o 5 miejsce  OSPS Anagram Ostróda  	                Grajmyż Piła  	        5:4
o 7 miejsce  Siódemka Wrocław  	                        Blank 2 Szczecin  	7:2
o 9 miejsce  Łódzki Klub Miłośników Scrabble  	        Scrabblista Gdańsk  	3,5:5,5

  13 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Białobrzewski         391: 347
  14 Anna           Stefańska            - Małgorzata     Puternicka            360: 296
  15 Beata          Piotrowska           - Alina          Białobrzewska         321: 413


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Kazimierz.J    Merklejn              342: 303
   2 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Tuszyński             389: 346
   3 Maciej         Rzychoń              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  411: 322
   4 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 415: 329
   5 Katarzyna      Sołdan               - Artur          Irzyk                 427: 374
   6 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Fugiel                308: 396
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Jolanta        Chłopińska            375: 352
   8 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Perzyński             333: 357
   9 Krzysztof      Langiewicz           - Artur          Tomczyk               389: 355
  10 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Szmuksta              461: 374
  11 Krzysztof      Obremski             - Angelika       Zmitrowicz            507: 244
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Leszek         Jóźwik                318: 288
  13 Alina          Białobrzewska        - Grzegorz       Pukniel               334: 373
  14 Dariusz        Białobrzewski        - Anna           Stefańska             495: 316
  15 Małgorzata     Puternicka           - Beata          Piotrowska            409: 317


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             363: 401
   2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Puton                 420: 303
   3 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Rzychoń               397: 476
   4 Kamil          Górka                - Katarzyna      Sołdan                510: 276
   5 Justyna        Fugiel               - Irena          Sołdan                383: 360
   6 Artur          Irzyk                - Miłosz         Wrzałek               405: 363
   7 Tadeusz        Wiśniewski           - Danuta         Langiewicz            316: 371
   8 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Langiewicz            339: 392
   9 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Koczkodon             408: 358
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Obremski              298: 401
  11 Angelika       Zmitrowicz           - Małgorzata     Szczygieł             373: 315
  12 Leszek         Jóźwik               - Tomasz         Suchanek              365: 377
  13 Beata          Piotrowska           - Dariusz        Białobrzewski         351: 351
  14 Anna           Stefańska            - Alina          Białobrzewska         328: 359
  15 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Puternicka            265: 384


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Łukasz         Tuszyński               0: 400
   2 Andrzej        Rechowicz            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  429: 305
   3 Maciej         Rzychoń              - Kazimierz.J    Merklejn              407: 243
   4 Irena          Sołdan               - Artur          Irzyk                 471: 276
   5 Katarzyna      Sołdan               - Justyna        Fugiel                370: 382
   6 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 418: 333
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Tadeusz        Wiśniewski            437: 332
   8 Danuta         Langiewicz           - Jolanta        Chłopińska            298: 337
   9 Krzysztof      Langiewicz           - Maciej         Perzyński             286: 387
  10 Krzysztof      Obremski             - Leszek         Jóźwik                384: 406
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Małgorzata     Szmuksta              341: 301
  12 Tomasz         Suchanek             - Angelika       Zmitrowicz            470: 218
Lista rankingowa na dzień 24-06-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.01  29203  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.64  27337  189
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             141.80   7657   54
   4 Kamil Górka                    Kraków               141.54  28024  198
   5 Dawid Pikul                    Poznań               141.08  26664  189
   6 Marek Syczuk                   Warszawa             141.06  27083  192
   7 Szymon Fidziński               Warszawa             140.43  16851  120
   8 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.35   9263   66
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.15  27750  198
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.08  26475  189
  11 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             139.83  26567  190
  12 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.40  27183  195
  13 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.24  27709  199
  14 Justyna Fugiel                 Kraków               138.39  26433  191
  15 Sławomir Kucia                 Kraków               138.33  10790   78
  16 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  17 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.59  24542  181
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26027  192
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  20 Radosław Konca                 Warszawa             135.26  26916  199
  21 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.83  21708  161
  23 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             134.62  26520  197
  24 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.61   6192   46
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.33  17597  131
  26 Bartosz Morawski               Gliwice              134.30  15445  115
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             133.74  26346  197
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.59  12290   92
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.94  26190  197
  30 Filip Sosin                    Warszawa             131.58  25263  192
  31 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  32 Maciej Perzyński               Piła                 130.74  23534  180
  33 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.61  20114  154
  34 Michał Trumpus                 Wrocław              130.29  23583  181
  35 Łukasz Bryła                   Mielec               130.17  16402  126
  36 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.65  24634  190
  37 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  38 Michał Makowski                Warszawa             128.86  14304  111
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.83   8503   66
  40 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.66  17240  134
  41 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  42 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  128.26  25267  197
  43 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.10  25107  196
  44 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  45 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.92  14455  113
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  47 Mariusz Margalski              Warszawa             127.71  19284  151
  48 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             127.43  24976  196
  49 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.40  25480  200
  50 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.09  12963  102
  51 Andrzej Kowalski               Gdańsk               127.01  25147  198
  52 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.64  19756  156
  53 Joanna Juszczak                Warszawa             126.39  25279  200
  54 Marek Roszak                   Poznań               126.30  24881  197
  55 Jarosław Michalak              Łódź                 126.27  11617   92
  56 Miłosz Wrzałek                 Reda                 126.24  24239  192
  57 Irena Sołdan                   Rumia                125.25  23922  191
  58 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  59 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  125.22  24418  195
  60 Filip Warzecha                 Gdynia               124.79  14975  120
  61 Maciej Michalak                Łódź                 124.68  13715  110
  62 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.58  23671  190
  63 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             124.25   9319   75
  64 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.06  24687  199
  65 Przemysław Herdzina            Kraków               123.98  21944  177
  66 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.72  24745  200
  67 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.70  23627  191
  68 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.43   8023   65
  69 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.41  24435  198
  70 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             123.26  17749  144
  71 Wojciech Morawski              Gliwice              123.06   6522   53
  72 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.59   8091   66
  73 Joanna Stępień                 Katowice             122.55  24020  196
  74 Artur Koszel                   Legionowo            122.24  23960  196
  75 Renata Kowalska                Bielsko Biała        121.99  23788  195
  76 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.82   6091   50
  77 Kuba Koisar                    Warszawa             121.67  16669  137
  78 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.52  10208   84
  79 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  80 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.14  11629   96
  81 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.90   5078   42
  82 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.90  22729  188
  83 Radosław Sowiński              Warszawa             120.67  21359  177
  84 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  85 Iwona Kucia                    Kraków               120.07   9846   82
  86 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  87 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  88 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  89 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  90 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.32  18495  155
  91 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.22   8703   73
  92 Jolanta Kosmowska              Warszawa             119.20  20622  173
  93 Marek Dudkiewicz               Milanówek            119.15  23830  200
  94 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.08  22507  189
  95 Michał Sosin                   Warszawa             119.05   9286   78
  96 Paweł Opyc                     Warszawa             119.00  23801  200
  97 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  98 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.83   8556   72
  99 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 100 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
 101 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 102 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 103 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 104 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 105 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.19  23638  200
 106 Rafał Matczak                  Milanówek            118.17  15244  129
 107 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.16  22451  190
 108 Katarzyna Stępień              Katowice             118.03   3895   33
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.75  19075  162
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                117.72  11301   96
 111 Piotr Rosół                    Warszawa             117.59  22931  195
 112 Wojciech Sołdan                Rumia                117.36  23119  197
 113 Bogusław Puchalski             Włocławek            117.19  22734  194
 114 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.13  14641  125
 115 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             117.11   5270   45
 116 Katarzyna Sołdan               Rumia                117.06  22125  189
 117 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.99  16028  137
 118 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 119 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 120 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.76  22067  189
 121 Paweł Janaś                    Głogów               116.65   5599   48
 122 Sławomir Nosek                 Mielec               116.64   6882   59
 123 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.59  19587  168
 124 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.51   5476   47
 125 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 126 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.34  13146  113
 127 Rafał Wesołowski               Warszawa             116.30  21282  183
 128 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.21  22544  194
 129 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 130 Rafał Dąbrowski                Ostróda              116.15  11150   96
 131 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 132 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.06  18221  157
 133 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 134 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 135 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.95  13914  120
 136 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.85   6835   59
 137 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.67  17004  147
 138 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.50  13051  113
 139 Artur Tomczyk                  Piła                 115.49   4504   39
 140 Bogusław Książek               Szczecin             115.48   7275   63
 141 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.38  20307  176
 142 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 143 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.35  20417  177
 144 Ewa Ciszewska                  Katowice             115.34  14187  123
 145 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.30  14297  124
 146 Halina Roszak                  Poznań               114.99  21733  189
 147 Beata Piotrowska               Łódź                 114.87  21826  190
 148 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 149 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 150 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 151 Stanisław Gasik                Warszawa             114.40   8809   77
 152 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.34  10291   90
 153 Lucyna Śniadach                Rumia                114.30  19202  168
 154 Leszek Jóźwik                  Szczecin             114.23   3427   30
 155 Marek Rogalski                 Chełm                114.15  22146  194
 156 Katarzyna Klimała              Kraków               114.13  20430  179
 157 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.11  14606  128
 158 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.01  21776  191
 159 Krzysztof Obremski             Legnica              113.96  15955  140
 160 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 161 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 162 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.64  17728  156
 163 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.64  22728  200
 164 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.56   3861   34
 165 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.42   4083   36
 166 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 167 Agnieszka Krupka               Krosno               112.94  22024  195
 168 Adam Klimont                   Wałcz                112.93   6776   60
 169 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 170 Bartosz Orłowski               Bytom                112.81  10491   93
 171 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 172 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.77  10939   97
 173 Stanisław Ochot                Katowice             112.33   4718   42
 174 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  112.12  10988   98
 175 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            112.04   5378   48
 176 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.78  13414  120
 177 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.71  15192  136
 178 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.57   9707   87
 179 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.51  14608  131
 180 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             111.38  15928  143
 181 Marcin Skowron                 Zabrze               111.30  19255  173
 182 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 183 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.27  17581  158
 184 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 185 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 186 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.98  16980  153
 187 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 188 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.61   9291   84
 189 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.59  21122  191
 190 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.54  13818  125
 191 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.49   7955   72
 192 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 193 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            110.47  21099  191
 194 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.45  16567  150
 195 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               110.40  18548  168
 196 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.35  17215  156
 197 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 198 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.14  13878  126
 199 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 200 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.82  19439  177
 201 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            109.81  17020  155
 202 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.76  21073  192
 203 Iza Kraj                       Warszawa             109.59   8548   78
 204 Jerzy Luter                    Bytom                109.53  21139  193
 205 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.43  12366  113
 206 Rafał Skibicki                 Lębork               109.31   8526   78
 207 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.09   6218   57
 208 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.94  10894  100
 209 Mirosław Konsik                Gdańsk               108.75   6525   60
 210 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.44  20603  190
 211 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.35  15711  145
 212 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.00  15876  147
 213 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 214 Marcin Kamiński                Warszawa             107.82   7332   68
 215 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 216 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 217 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 218 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.31   8907   83
 219 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 220 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             106.90  17424  163
 221 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.88   8016   75
 222 Anita Bruska                   Gdynia               106.85   8975   84
 223 Piotr Mańkowski                Warszawa             106.72   3842   36
 224 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.56  20567  193
 225 Jan Kozłowski                  Kraków               106.43  20009  188
 226 Marianna Kozłowska             Białystok            106.37   8829   83
 227 Robert Głowacki                Łódź                 106.23   6374   60
 228 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.22  16783  158
 229 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.15   6369   60
 230 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 231 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 232 Andrzej Puchalski              Łódź                 105.70   6659   63
 233 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 234 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.49  20992  199
 235 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 236 Paweł Michalski                Ksawerów             105.30   5897   56
 237 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 238 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 239 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.13   9462   90
 240 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 241 Marek Reda                     Wołomin              104.97  13331  127
 242 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 243 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 244 Dominik Wester                 Warszawa             104.64   8685   83
 245 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 246 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.42  20048  192
 247 Michał Ozimiński               Łódź                 104.31  20131  193
 248 Sławomir Zabawa                Jasło                104.28  18145  174
 249 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.08  12698  122
 250 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 251 Teresa Zalewska                Racibórz             103.54  11079  107
 252 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 253 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 254 Sylwester Wójcik               Lublin               103.35  13332  129
 255 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 256 Weronika Rudnicka              Ustka                103.22  13419  130
 257 Maria Jarosz                   Lublin               102.82   6683   65
 258 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.77  17163  167
 259 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 260 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 261 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 262 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 263 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 264 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 265 Anna Biegańska                 Białystok            102.29   4194   41
 266 Władysław Zieliński            Lębork               102.28   4398   43
 267 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             102.22   4191   41
 268 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.00   4284   42
 269 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.81   3665   36
 270 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 271 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 272 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             101.33   6080   60
 273 Roman Figiel                   Zawichost            101.12   6775   67
 274 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             100.95  19787  196
 275 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 276 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               100.76   7255   72
 277 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 278 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.40  19176  191
 279 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  100.38   9837   98
 280 Renata Rosół                   Warszawa             100.19  17232  172
 281 Anna Arana                     Warszawa             100.04  12605  126
 282 Angelika Zmitrowicz            Szczecin              99.90   2997   30
 283 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 284 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.47   9350   94
 285 Joanna Kubińska                Warszawa              98.93  10684  108
 286 Magdalena Ochot                Katowice              98.90  10483  106
 287 Marek Sitkowski                Warszawa              98.89   3461   35
 288 Mikołaj Fidziński              Dębica                98.61   3550   36
 289 Piotr Łasowski                 Gdańsk                98.24   4519   46
 290 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              97.69   6057   62
 291 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 292 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.30   4476   46
 293 Adam Janicki                   Łódź                  97.22   7097   73
 294 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 295 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.09  15341  158
 296 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  10064  104
 297 Anna Stefańska                 Łódź                  96.76  16256  168
 298 Marek Kocikowski               Ostróda               96.69   9862  102
 299 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51  13705  142
 300 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   4626   48
 301 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 302 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 303 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 304 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 305 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 306 Michał Kolaj                   Ostróda               95.74   4500   47
 307 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 308 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 309 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.06   7510   79
 310 Katarzyna Majewska             Lublin                95.05   9410   99
 311 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 312 Joanna Brychcy                 Katowice              94.58  17687  187
 313 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.51  11058  117
 314 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 315 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 316 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 317 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 318 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.86   3285   35
 319 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 320 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 321 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 322 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 323 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 324 Maciej Kuczyński               Gdynia                92.33   2770   30
 325 Kacper Jachowicz               Żyrardów              92.05   5523   60
 326 Urszula Solarska               Łódź                  92.01  17389  189
 327 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.98   5427   59
 328 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.98   9290  101
 329 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 330 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 90.65   4895   54
 331 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 332 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 333 Jarosław Karp                  Jędrzejów             90.53   3078   34
 334 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 335 Krystyna Puchalska             Łódź                  90.25   5415   60
 336 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 337 Leszek Kilian                  Jaworzno              90.12   4326   48
 338 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 339 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 340 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.56   6896   77
 341 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 342 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.13   7309   82
 343 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 344 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 345 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.52  15229  174
 346 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 347 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.29   5150   59
 348 Filip Dalecki                  Rumia                 86.45   4582   53
 349 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 350 Piotr Marusa                   Szczytno              86.22   5087   59
 351 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 352 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 353 Alicja Bielecka                Poznań                83.21   5159   62
 354 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 355 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 356 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 357 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 358 Adam Kędzior                   Lublin                80.74   3714   46
 359 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.72   5731   71
 360 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 361 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 362 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 363 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.25   5871   76
 364 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.39   6710   89
 365 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  75.08   5631   75
 366 Monika Pieczora                Łódź                  74.67   4331   58
 367 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.98   3919   56
 368 Paulina Naplocha               Racibórz              68.17   3136   46
 369 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 370 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35
 371 Jacek Jabłonowski              Iława                 58.03   1741   30




Poczekalnia na dzień 24-06-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Ochot                    Katowice             111.21   3225   29
   2 Grzegorz Gardynik              Warszawa             110.31   3199   29
   3 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.76   2023   29
   6 Adam Słapiński                 Warszawa              93.29   2612   28
   7 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   8 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   9 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  10 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             112.28   2807   25
  11 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  12 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  13 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  14 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  15 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  116.17   2788   24
  16 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  17 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  18 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  19 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  20 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  21 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  22 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  23 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  24 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  25 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  26 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  27 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  28 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  29 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  30 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  31 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  32 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  33 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.25   2454   24
  34 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  35 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  36 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  37 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  38 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  39 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  40 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  41 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  42 Sławomir Długosz               Ostróda               91.46   2195   24
  43 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  44 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  45 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  46 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  47 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  48 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  49 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  50 Dominik Piasecki               Słupsk               102.70   2362   23
  51 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  52 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  53 Grzegorz Bajer                 Łódź                  94.35   2170   23
  54 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  55 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  56 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  57 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  58 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  59 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  60 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  61 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  62 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  63 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  64 Sylwia Buks                    Warszawa              77.35   1779   23
  65 Paweł Golubiński               Gdynia                77.00   1771   23
  66 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  67 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  68 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            87.95   1935   22
  69 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  70 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  71 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  72 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  73 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  74 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  75 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  76 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  77 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  78 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  79 Andrzej Lożyński               Piastów              106.47   2023   19
  80 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  81 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  82 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.33   2148   18
  83 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  84 Szymon Jachimek                Gdynia               112.17   2019   18
  85 Monika Siemaszko               Lipiany              100.78   1814   18
  86 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  87 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  88 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  89 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  90 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  91 Magdalena Mroziuk              Warszawa             106.24   1806   17
  92 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  93 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  94 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  95 Magdalena Kublik               Warszawa             107.88   1726   16
  96 Tomasz Figiel                  Zawichost            105.19   1683   16
  97 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  98 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  99 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 100 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
 101 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 102 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 103 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 104 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 105 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 106 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.42   1517   12
 107 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 108 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 109 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 110 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 111 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 112 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 113 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 114 Anna Królak                    Warszawa             113.42   1361   12
 115 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 116 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 117 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 118 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 119 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 120 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 121 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 122 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 123 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 124 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 125 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 126 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 127 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 128 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 129 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 130 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 131 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 132 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 133 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 134 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 135 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 136 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 137 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 138 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 139 Michał Lipka                   Mielec                99.83   1198   12
 140 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 141 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 142 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 143 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 144 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 145 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 146 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 147 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 148 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 149 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 150 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 151 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 152 Grzegorz Kwiecień              Kraków                96.42   1157   12
 153 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 154 Tomasz Sienkiewicz             Białogard             96.25   1155   12
 155 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 156 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 157 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 158 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 159 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 160 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 161 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 162 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 163 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 164 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 165 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 166 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 167 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 168 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 169 Dorota Kaniewska               Sochaczew             93.75   1125   12
 170 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 171 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             93.25   1119   12
 172 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 173 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 174 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 175 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 176 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 177 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 178 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 179 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 180 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 181 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 182 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 183 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 184 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 185 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 186 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 187 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 188 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 189 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 190 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 191 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 192 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 193 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 194 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 195 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 196 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 197 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 198 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 199 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 200 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 201 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 202 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 203 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 204 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 205 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 206 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 207 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 208 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 209 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 210 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 211 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 212 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 213 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 214 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 215 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 216 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 217 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 218 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 219 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 220 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 221 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 222 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 223 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 224 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 225 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 226 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 227 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 228 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 229 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 230 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 231 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 232 Gniewomir Białek               Dębica                75.67    908   12
 233 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 234 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 235 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 236 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 237 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 238 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 239 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 240 Jakub Drzewoszewski            Iława                 65.42    785   12
 241 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 242 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 243 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 244 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 245 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 246 Tomasz Siwiński                Zawiercie            100.00   1100   11
 247 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 248 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 249 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 250 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 251 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 252 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 253 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 254 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 255 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 256 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 257 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 258 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 259 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 260 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 261 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 262 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 263 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 264 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 265 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 266 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 267 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 268 Anna Jagielska                 Wejherowo             73.91    813   11
 269 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 270 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 271 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 272 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 273 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 274 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 275 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 276 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 277 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 278 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 279 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 280 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 281 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 282 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 283 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 284 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 285 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 286 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 287 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 288 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 289 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 290 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 291 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 292 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 293 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 294 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 295 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 296 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 297 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 298 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 299 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 300 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 301 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 302 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 303 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 304 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 305 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 306 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 307 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 308 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 311 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 312 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 313 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 314 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 315 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 316 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 317 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 318 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 319 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 320 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 321 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 322 Katarzyna Kochańska            Piastów               95.33    572    6
 323 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 324 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 325 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 326 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 327 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 328 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 329 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 330 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 331 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 332 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 333 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 334 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 335 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 336 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 337 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 338 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 339 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 340 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 341 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 342 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 343 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 344 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 345 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 346 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 347 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 348 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 349 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 350 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 351 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 352 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 353 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 354 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 355 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 356 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 357 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 358 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 359 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 360 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 361 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 362 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 363 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 364 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 365 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 366 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 367 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 368 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 369 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 370 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 371 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 372 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 373 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 374 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 375 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 376 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 377 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 378 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 379 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 380 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 381 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 382 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 383 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 384 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 385 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 386 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 387 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 388 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 389 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 390 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 391 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 392 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 393 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 394 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 395 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 396 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 397 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 398 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 399 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 400 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 401 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 402 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 403 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 404 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 405 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 406 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 407 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 408 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie