Łódź25
lutego
Łódź 25-26 lutego Wielka Łódka 2006 — Zima
Graboszyce18
marca
Graboszyce 18-19 marca I Mistrzostwa Doliny Karpia
Szczecin25
marca
Szczecin 25-26 marca VIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie”Grand Prix 2006
Karp turniejowy18 - 19 marca 2006 — I Mistrzostwa Doliny KarpiaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

I Mistrzostwa Doliny KarpiaGraboszyce, 18 - 19 marca 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Karp turniejowyWbrew pesymistycznym oczekiwaniom organizatora Mariusza Makucha do ośrodka w Graboszycach zjechało 60 osób. Przestronna sala do gry, jedzenie i spanie na miejscu to wymarzone warunki dla scrabblistów. Jeżeli dodamy do tego mozliwość zajęć w "podgrupach" po zakończeniu pierwszego dnia, upominki dla wszystkich uczestników i puchary rozdane w różnych kategoriach to należy uznać, że debiut turnieju "Mistrzostwa Doliny Karpia" był bardziej niż udany. Pierwszym Karpiem został Tomek Zwoliński, który przez 6 rund okupował pierwszy stół i chociaż pod koniec turnieju nieco osłabł psychicznie, to jedna dowiózł uzyskaną przewagę do mety. Dodatkowo zdobył również puchar dla najlepszego oldboya (czyli uczestnika w wieku powyżej 40 lat). Organizatorzy zaprosili wszystkich do udziału w przyszłorocznym turnieju i mają nadzieję na jeszcze większa frekwencję. Ja też.
relacja: Andrzej Lożyński




Wyniki turnieju I Mistrzostwa Doliny Karpia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               138.92     10.0     5073     1918      680
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.59      9.0     5121     1825      400
  3 Artur           Irzyk                Strzyżów               126.43      9.0     4892     1828      566
  4 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.09      9.0     4752     1738      275
  5 Łukasz          Bryła                Mielec                 127.18      9.0     4748     1771      523
  6 Sławomir        Kucia                Kraków                 132.63      8.0     5077     1743      591
  7 Kamil           Górka                Łęczna                 141.62      8.0     4718     1634      509
  8 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             111.67      8.0     4690     1553      598
  9 Justyna         Fugiel               Sandomierz             135.59      8.0     4685     1631      589
 10 Paweł           Jędryka              Tarnów                 115.11      8.0     4641     1560      542
 11 Dawid           Pikul                Poznań                 139.05      8.0     4597     1724      154
 12 Przemysław      Herdzina             Kraków                 123.97      8.0     4589     1580      466
 13 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 111.98      7.0     5054     1507      886
 14 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 111.87      7.0     4882     1453      556
 15 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            135.02      7.0     4810     1561      596
 16 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.67      7.0     4749     1576      113
 17 Ewa             Ciszewska            Katowice               113.84      7.0     4642     1524      327
 18 Rafał           Wesołowski           Warszawa               115.13      7.0     4625     1429      304
 19 Jerzy           Matyasik             Kraków                 114.98      7.0     4444     1456      158
 20 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 115.71      7.0     4417     1532      -29
 21 Radosław        Sowiński             Warszawa               118.94      7.0     4379     1451      174
 22 Tomasz          Ciejka               Kraków                 118.23      7.0     4352     1463     -114
 23 Iwona           Kucia                Kraków                 124.07      6.0     4701     1408      405
 24 Katarzyna       Klimała              Kraków                 113.00      6.0     4663     1360      248
 25 Jerzy           Luter                Bytom                  107.43      6.0     4645     1406      224
 26 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                108.88      6.0     4426     1410      288
 27 Teresa          Zalewska             Racibórz               100.00      6.0     4394     1322       81
 28 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             122.22      6.0     4293     1396     -106
 29 Wojciech        Wróbel               Zator                  100.00      6.0     4242     1345     -124
 30 Małgorzata      Sikora               Kraków                 100.00      6.0     4241     1237      145
 31 Katarzyna       Żuławska             Katowice               110.65      6.0     4234     1314      192
 32 Andrzej         Bryła                Mielec                 100.00      6.0     4202     1334      110
 33 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              109.38      6.0     4164     1309     -103
 34 Tomasz          Jedynak              Skarżysko              100.00      6.0     4027     1271     -303
 35 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.67      5.0     4581     1243       -3
 36 Sylwester       Wójcik               Lublin                 102.89      5.0     4386     1187       -6
 37 Marcin          Skowron              Zabrze                 110.10      5.0     4317     1261      -94
 38 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 106.17      5.0     4173     1193      -77
 39 Anna            Chybowska            Sochaczew              100.00      5.0     4150     1191      139
 40 Andrzej         Wróbel               Zator                  100.00      5.0     4150     1214       -3
 41 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      5.0     4060     1188     -374
 42 Maciej          Stolarczyk           Zator                  105.53      5.0     4021     1262     -339
 43 Piotr           Dudczyk              Przeciszów             100.00      5.0     3963     1123      -10
 44 Paweł           Morga                Warszawa               100.00      5.0     3959     1205      -75
 45 Szymon          Stolarczyk           Zator                  100.00      5.0     3864     1166     -670
 46 Dorota          Kaniewska            Sochaczew              100.00      5.0     3782     1125     -236
 47 Waldemar        Kaniewski            Sochaczew              100.00      5.0     3415     1119     -818
 48 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      4.0     4010     1015      202
 49 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      4.0     3990     1109      -56
 50 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              100.00      4.0     3888     1045     -389
 51 Monika          Ścisłowska           Chrzanów               100.00      4.0     3721     1025      -58
 52 Błażej          Fuczek               Przeciszów             100.00      4.0     3654     1033     -659
 53 Adrian          Szczepanik           Zator                  100.00      4.0     3553     1040     -518
 54 Mariusz         Makuch               Zator                  112.00      4.0     2578      846      -45
 55 Agnieszka       Krupka               Krosno                 110.84      4.0     2556      896     -124
 56 Maciej          Śliwa                Zabrze                 109.70      4.0     1740      731       97
 57 Przemysław      Wójcik               Przeciszów             100.00      3.0     3317      928     -739
 58 Rafał           Horoszko             Przeciszów             100.00      3.0     3095      921    -1009
 59 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.0     3055      927    -1228
 60 Jan             Kozłowski            Kraków                 106.22      3.0     2448      737       67
 61 Jacek           Pietruszka           Kraków                 117.91      2.0     1884      498      -80
 62 Stanisława      Gawęda               Zator                  100.00      0.5     2544      582    -1599
 63 Piotr           Witkowski            Graboszyce             100.00      0.0      638      200     -917
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Doliny Karpia



	Kazimierz.J Merklejn 145.59 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Leokadia       Litwinowicz           108.88 +  463: 419  159
    2     7 Kamil          Górka                 141.62 +  442: 387  192
    3     4 Artur          Irzyk                 126.43 -  426: 436   76
    4     6 Dariusz        Puton                 135.02 -  329: 525   85
    5    11 Arkadiusz      Biegun                115.71 +  495: 259  166
    6     7 Andrzej        Rechowicz             126.09 -  329: 456   76
    7    11 Marcin         Skowron               110.10 +  484: 299  160
    8     7 Łukasz         Bryła                 127.18 +  449: 413  177
    9     5 Andrzej        Kwiatkowski           122.67 +  409: 408  173
   10     3 Dawid          Pikul                 139.05 +  416: 309  189
   11     1 Tomasz         Zwoliński             138.92 +  362: 358  189
   12     2 Sławomir       Kucia                 132.63 +  517: 452  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 12 152.08




	Kamil Górka 141.62 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Luter                 107.43 +  400: 289  157
    2     7 Kazimierz.J    Merklejn              145.59 -  387: 442   96
    3    15 Katarzyna      Majewska              100.00 +  429: 322  150
    4    10 Sylwester      Wójcik                102.89 +  438: 415  153
    5     7 Agnieszka      Krupka                110.84 +  431: 307  161
    6     4 Ewa            Ciszewska             113.84 +  317: 276  164
    7     2 Sławomir       Kucia                 132.63 -  335: 365   83
    8     3 Dariusz        Puton                 135.02 +  485: 406  185
    9     2 Przemysław     Herdzina              123.97 -  323: 349   74
   10     6 Andrzej        Rechowicz             126.09 -  374: 387   76
   11    11 Anna           Chybowska             100.00 +  368: 291  150
   12     5 Dariusz        Puton                 135.02 +  431: 360  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Dawid Pikul 139.05 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jan            Kozłowski             106.22 +  399: 332  156
    2     8 Przemysław     Herdzina              123.97 +  441: 340  174
    3     7 Tomasz         Ciejka                118.23 +  436: 424  168
    4     3 Justyna        Fugiel                135.59 +  386: 333  186
    5     1 Stanisław      Rydzik                138.67 -  281: 383   89
    6     3 Artur          Irzyk                 126.43 +  429: 359  176
    7     3 Dariusz        Puton                 135.02 +  354: 352  185
    8     2 Sławomir       Kucia                 132.63 -  313: 408   83
    9     4 Jerzy          Matyasik              114.98 +  409: 368  165
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.59 -  309: 416   96
   11     3 Łukasz         Bryła                 127.18 -  387: 406   77
   12     9 Radosław       Sowiński              118.94 +  453: 322  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 12 143.67




	Tomasz Zwoliński 138.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sylwester      Gryz                  106.17 +  496: 323  156
    2     4 Małgorzata     Sulejewska            111.98 +  409: 406  162
    3     5 Andrzej        Grabiński             122.22 +  402: 294  172
    4     2 Artur          Irzyk                 126.43 +  394: 386  176
    5     2 Iwona          Kucia                 124.07 +  413: 385  174
    6     1 Stanisław      Rydzik                138.67 +  456: 337  189
    7     1 Łukasz         Bobowski              111.67 +  464: 351  162
    8     1 Stanisław      Rydzik                138.67 +  500: 363  189
    9     1 Sławomir       Kucia                 132.63 -  353: 421   83
   10     1 Sławomir       Kucia                 132.63 +  392: 364  183
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.59 -  358: 362   96
   12     1 Artur          Irzyk                 126.43 +  436: 401  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1918  / 12 159.83




	Stanisław Rydzik 138.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sylwester      Wójcik                102.89 +  404: 338  153
    2     6 Rafał          Wesołowski            115.13 +  418: 351  165
    3     1 Sławomir       Kucia                 132.63 +  442: 337  183
    4     4 Agnieszka      Krupka                110.84 +  478: 384  161
    5     1 Dawid          Pikul                 139.05 +  383: 281  189
    6     1 Tomasz         Zwoliński             138.92 -  337: 456   89
    7     4 Małgorzata     Sulejewska            111.98 +  424: 387  162
    8     1 Tomasz         Zwoliński             138.92 -  363: 500   89
    9     3 Artur          Irzyk                 126.43 -  383: 412   76
   10     4 Justyna        Fugiel                135.59 -  294: 475   86
   11    10 Arkadiusz      Biegun                115.71 -  345: 387   66
   12    11 Jerzy          Luter                 107.43 +  478: 328  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Justyna Fugiel 135.59 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Stolarczyk            105.53 +  353: 316  156
    2    12 Katarzyna      Klimała               113.00 +  482: 327  163
    3     8 Leokadia       Litwinowicz           108.88 +  371: 283  159
    4     3 Dawid          Pikul                 139.05 -  333: 386   89
    5     4 Małgorzata     Sulejewska            111.98 +  382: 353  162
    6     6 Dariusz        Puton                 135.02 -  354: 544   85
    7     5 Artur          Irzyk                 126.43 -  356: 399   76
    8    14 Paweł          Morga                 100.00 +  390: 249  150
    9    13 Marcin         Skowron               110.10 +  475: 313  160
   10     4 Stanisław      Rydzik                138.67 +  475: 294  189
   11     4 Paweł          Jędryka               115.11 +  395: 308  165
   12     3 Łukasz         Bryła                 127.18 -  319: 324   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Dariusz Puton 135.02 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Brychcy               100.00 +  451: 251  150
    2    10 Andrzej        Grabiński             122.22 -  332: 394   72
    3    16 Maciej         Stolarczyk            105.53 +  370: 320  156
    4     6 Kazimierz.J    Merklejn              145.59 +  525: 329  196
    5     6 Mariusz        Makuch                112.00 +  348: 287  162
    6     6 Justyna        Fugiel                135.59 +  544: 354  186
    7     3 Dawid          Pikul                 139.05 -  352: 354   89
    8     3 Kamil          Górka                 141.62 -  406: 485   92
    9     6 Jerzy          Luter                 107.43 -  365: 388   57
   10    10 Leokadia       Litwinowicz           108.88 +  319: 299  159
   11     8 Teresa         Zalewska              100.00 +  438: 322  150
   12     5 Kamil          Górka                 141.62 -  360: 431   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Sławomir Kucia 132.63 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Teresa         Zalewska              100.00 +  540: 289  150
    2     2 Arkadiusz      Biegun                115.71 +  453: 339  166
    3     1 Stanisław      Rydzik                138.67 -  337: 442   89
    4     7 Jerzy          Luter                 107.43 +  506: 359  157
    5     3 Andrzej        Rechowicz             126.09 +  556: 278  176
    6     2 Iwona          Kucia                 124.07 +  386: 382  174
    7     2 Kamil          Górka                 141.62 +  365: 335  192
    8     2 Dawid          Pikul                 139.05 +  408: 313  189
    9     1 Tomasz         Zwoliński             138.92 +  421: 353  189
   10     1 Tomasz         Zwoliński             138.92 -  364: 392   89
   11     2 Artur          Irzyk                 126.43 -  289: 487   76
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.59 -  452: 517   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Łukasz Bryła 127.18 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paulina        Naplocha              100.00 +  486: 187  150
    2     5 Paweł          Jędryka               115.11 +  464: 333  165
    3     2 Andrzej        Rechowicz             126.09 +  424: 388  176
    4     1 Iwona          Kucia                 124.07 -  317: 391   74
    5     5 Ewa            Ciszewska             113.84 -  342: 391   64
    6     9 Radosław       Sowiński              118.94 +  346: 331  169
    7     8 Andrzej        Grabiński             122.22 +  382: 310  172
    8     7 Kazimierz.J    Merklejn              145.59 -  413: 449   96
    9     7 Rafał          Wesołowski            115.13 +  410: 337  165
   10     5 Jerzy          Matyasik              114.98 +  434: 402  165
   11     3 Dawid          Pikul                 139.05 +  406: 387  189
   12     3 Justyna        Fugiel                135.59 +  324: 319  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 12 147.58




	Artur Irzyk 126.43 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Morga                 100.00 +  447: 278  150
    2    11 Katarzyna      Majewska              100.00 +  345: 341  150
    3     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.59 +  436: 426  196
    4     2 Tomasz         Zwoliński             138.92 -  386: 394   89
    5     8 Tomasz         Ciejka                118.23 +  517: 313  168
    6     3 Dawid          Pikul                 139.05 -  359: 429   89
    7     5 Justyna        Fugiel                135.59 +  399: 356  186
    8     4 Paweł          Jędryka               115.11 +  352: 346  165
    9     3 Stanisław      Rydzik                138.67 +  412: 383  189
   10     2 Przemysław     Herdzina              123.97 +  351: 335  174
   11     2 Sławomir       Kucia                 132.63 +  487: 289  183
   12     1 Tomasz         Zwoliński             138.92 -  401: 436   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1828  / 12 152.33




	Andrzej Rechowicz 126.09 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisława     Gawęda                100.00 +  428: 262  150
    2     1 Andrzej        Rakoczy               111.87 +  382: 379  162
    3     2 Łukasz         Bryła                 127.18 -  388: 424   77
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              109.38 +  376: 363  159
    5     3 Sławomir       Kucia                 132.63 -  278: 556   83
    6     7 Kazimierz.J    Merklejn              145.59 +  456: 329  196
    7     9 Ewa            Ciszewska             113.84 -  336: 463   64
    8    13 Maciej         Stolarczyk            105.53 +  413: 263  156
    9     9 Katarzyna      Klimała               113.00 +  423: 368  163
   10     6 Kamil          Górka                 141.62 +  387: 374  192
   11     6 Przemysław     Herdzina              123.97 +  470: 315  174
   12     4 Małgorzata     Sulejewska            111.98 +  415: 381  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Iwona Kucia 124.07 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Wróbel                100.00 +  399: 305  150
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              109.38 +  402: 289  159
    3     3 Ewa            Ciszewska             113.84 +  431: 259  164
    4     1 Łukasz         Bryła                 127.18 +  391: 317  177
    5     2 Tomasz         Zwoliński             138.92 -  385: 413   89
    6     2 Sławomir       Kucia                 132.63 -  382: 386   83
    7     6 Jerzy          Matyasik              114.98 -  307: 314   65
    8    10 Tomasz         Ciejka                118.23 +  385: 318  168
    9     8 Maciej         Śliwa                 109.70 -  420: 445   60
   10    13 Andrzej        Grabiński             122.22 +  447: 380  172
   11     9 Leokadia       Litwinowicz           108.88 -  383: 453   59
   12    10 Andrzej        Rakoczy               111.87 -  369: 417   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Przemysław Herdzina 123.97 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Wróbel                100.00 +  462: 351  150
    2     8 Dawid          Pikul                 139.05 -  340: 441   89
    3    13 Teresa         Zalewska              100.00 +  449: 366  150
    4     9 Mariusz        Makuch                112.00 -  321: 369   62
    5    14 Andrzej        Wróbel                100.00 +  373: 295  150
    6    13 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  442: 264  150
    7     7 Agnieszka      Krupka                110.84 +  488: 316  161
    8     5 Ewa            Ciszewska             113.84 +  375: 299  164
    9     2 Kamil          Górka                 141.62 +  349: 323  192
   10     2 Artur          Irzyk                 126.43 -  335: 351   76
   11     6 Andrzej        Rechowicz             126.09 -  315: 470   76
   12     6 Maciej         Śliwa                 109.70 +  340: 278  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Andrzej Kwiatkowski 122.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  525: 287  150
    2     3 Ewa            Ciszewska             113.84 -  356: 496   64
    3    10 Jerzy          Luter                 107.43 -  326: 416   57
    4    17 Jan            Kozłowski             106.22 +  436: 302  156
    5    12 Radosław       Sowiński              118.94 -  342: 368   69
    6    17 Arkadiusz      Biegun                115.71 -  336: 388   66
    7    19 Krzysztof      Sporczyk              109.38 +  461: 365  159
    8    17 Andrzej        Wróbel                100.00 +  355: 340  150
    9     5 Kazimierz.J    Merklejn              145.59 -  408: 409   96
   10    15 Wojciech       Wróbel                100.00 -  355: 379   50
   11    18 Katarzyna      Klimała               113.00 +  328: 326  163
   12    15 Katarzyna      Klimała               113.00 -  353: 508   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Andrzej Grabiński 122.22 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Adrian         Szczepanik            100.00 +  391: 275  150
    2    10 Dariusz        Puton                 135.02 +  394: 332  185
    3     5 Tomasz         Zwoliński             138.92 -  294: 402   89
    4    15 Jerzy          Matyasik              114.98 +  373: 289  165
    5     9 Katarzyna      Żuławska              110.65 +  409: 342  161
    6     5 Łukasz         Bobowski              111.67 -  300: 370   62
    7     8 Łukasz         Bryła                 127.18 -  310: 382   77
    8    12 Katarzyna      Klimała               113.00 +  397: 392  163
    9    17 Andrzej        Bryła                 100.00 -  317: 457   50
   10    13 Iwona          Kucia                 124.07 -  380: 447   74
   11    12 Maciej         Śliwa                 109.70 -  332: 374   60
   12    17 Marcin         Skowron               110.10 +  396: 337  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Radosław Sowiński 118.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Monika         Ścisłowska            100.00 +  310: 252  150
    2    15 Katarzyna      Żuławska              110.65 -  330: 461   61
    3    20 Arkadiusz      Biegun                115.71 -  356: 371   66
    4    16 Leokadia       Litwinowicz           108.88 +  453: 281  159
    5    12 Andrzej        Kwiatkowski           122.67 +  368: 342  173
    6     9 Łukasz         Bryła                 127.18 -  331: 346   77
    7    20 Wojciech       Wróbel                100.00 +  407: 325  150
    8     8 Małgorzata     Sulejewska            111.98 +  394: 311  162
    9    16 Tomasz         Jedynak               100.00 +  373: 288  150
   10     8 Ewa            Ciszewska             113.84 -  367: 440   64
   11    15 Andrzej        Bryła                 100.00 +  368: 335  150
   12     9 Dawid          Pikul                 139.05 -  322: 453   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Tomasz Ciejka 118.23 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Bryła                 100.00 +  319: 308  150
    2    14 Łukasz         Bobowski              111.67 +  366: 364  162
    3     7 Dawid          Pikul                 139.05 -  424: 436   89
    4    13 Katarzyna      Klimała               113.00 +  377: 350  163
    5     8 Artur          Irzyk                 126.43 -  313: 517   76
    6    11 Paweł          Jędryka               115.11 -  282: 342   65
    7    16 Katarzyna      Żuławska              110.65 +  413: 253  161
    8    10 Iwona          Kucia                 124.07 -  318: 385   74
    9    15 Arkadiusz      Biegun                115.71 +  409: 396  166
   10    14 Jerzy          Luter                 107.43 +  399: 363  157
   11    16 Wojciech       Wróbel                100.00 -  353: 460   50
   12    14 Wojciech       Wróbel                100.00 +  379: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Jacek Pietruszka 117.91 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    11 Andrzej        Bryła                 100.00 +  360: 283  150
    9    10 Leokadia       Litwinowicz           108.88 -  369: 401   59
   10     9 Małgorzata     Sulejewska            111.98 -  348: 513   62
   11     7 Andrzej        Rakoczy               111.87 +  414: 362  162
   12    12 Rafał          Wesołowski            115.13 -  393: 405   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     498  /  5  99.60




	Arkadiusz Biegun 115.71 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Jedynak               100.00 +  416: 297  150
    2     2 Sławomir       Kucia                 132.63 -  339: 453   83
    3    20 Radosław       Sowiński              118.94 +  371: 356  169
    4    11 Katarzyna      Żuławska              110.65 -  333: 400   61
    5    11 Kazimierz.J    Merklejn              145.59 -  259: 495   96
    6    17 Andrzej        Kwiatkowski           122.67 +  388: 336  173
    7    13 Rafał          Wesołowski            115.13 +  423: 244  165
    8     9 Jerzy          Luter                 107.43 +  424: 367  157
    9    15 Tomasz         Ciejka                118.23 -  396: 409   68
   10    11 Andrzej        Rakoczy               111.87 -  294: 463   62
   11    10 Stanisław      Rydzik                138.67 +  387: 345  189
   12    13 Leokadia       Litwinowicz           108.88 +  387: 281  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Rafał Wesołowski 115.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Makuch                112.00 +  485: 327  162
    2     6 Stanisław      Rydzik                138.67 -  351: 418   89
    3    11 Andrzej        Wróbel                100.00 -  325: 365   50
    4    18 Małgorzata     Sikora                100.00 +  447: 344  150
    5    13 Tomasz         Jedynak               100.00 +  388: 305  150
    6    10 Agnieszka      Krupka                110.84 -  367: 440   61
    7    13 Arkadiusz      Biegun                115.71 -  244: 423   66
    8    19 Joanna         Brychcy               100.00 +  502: 295  150
    9     7 Łukasz         Bryła                 127.18 -  337: 410   77
   10    17 Katarzyna      Majewska              100.00 +  381: 277  150
   11    19 Maciej         Stolarczyk            105.53 +  393: 324  156
   12    12 Jacek          Pietruszka            117.91 +  405: 393  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Paweł Jędryka 115.11 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  409: 284  150
    2     5 Łukasz         Bryła                 127.18 -  333: 464   77
    3     9 Andrzej        Rakoczy               111.87 -  383: 413   62
    4    19 Sylwester      Gryz                  106.17 +  428: 238  156
    5    15 Teresa         Zalewska              100.00 +  402: 342  150
    6    11 Tomasz         Ciejka                118.23 +  342: 282  168
    7    10 Andrzej        Bryła                 100.00 +  392: 347  150
    8     4 Artur          Irzyk                 126.43 -  346: 352   76
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              109.38 +  439: 249  159
   10     7 Łukasz         Bobowski              111.67 +  451: 335  162
   11     4 Justyna        Fugiel                135.59 -  308: 395   86
   12     7 Ewa            Ciszewska             113.84 +  408: 398  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Jerzy Matyasik 114.98 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Chybowska             100.00 +  443: 375  150
    2    13 Agnieszka      Krupka                110.84 -  309: 422   61
    3    21 Błażej         Fuczek                100.00 +  429: 279  150
    4    15 Andrzej        Grabiński             122.22 -  289: 373   72
    5    20 Jarosław       Karp                  100.00 +  392: 377  150
    6    15 Wojciech       Wróbel                100.00 +  407: 296  150
    7     6 Iwona          Kucia                 124.07 +  314: 307  174
    8     6 Łukasz         Bobowski              111.67 +  466: 242  162
    9     4 Dawid          Pikul                 139.05 -  368: 409   89
   10     5 Łukasz         Bryła                 127.18 -  402: 434   77
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              109.38 +  327: 295  159
   12     8 Łukasz         Bobowski              111.67 -  298: 477   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Ewa Ciszewska 113.84 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dorota         Kaniewska             100.00 +  412: 306  150
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.67 +  496: 356  173
    3     3 Iwona          Kucia                 124.07 -  259: 431   74
    4     5 Andrzej        Rakoczy               111.87 +  367: 348  162
    5     5 Łukasz         Bryła                 127.18 +  391: 342  177
    6     4 Kamil          Górka                 141.62 -  276: 317   92
    7     9 Andrzej        Rechowicz             126.09 +  463: 336  176
    8     5 Przemysław     Herdzina              123.97 -  299: 375   74
    9    14 Anna           Chybowska             100.00 +  535: 284  150
   10     8 Radosław       Sowiński              118.94 +  440: 367  169
   11     5 Małgorzata     Sulejewska            111.98 -  306: 445   62
   12     7 Paweł          Jędryka               115.11 -  398: 408   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Katarzyna Klimała 113.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  447: 255  150
    2    12 Justyna        Fugiel                135.59 -  327: 482   86
    3    17 Joanna         Brychcy               100.00 +  410: 318  150
    4    13 Tomasz         Ciejka                118.23 -  350: 377   68
    5    17 Maciej         Stolarczyk            105.53 -  325: 463   56
    6    21 Katarzyna      Majewska              100.00 +  467: 343  150
    7    14 Jan            Kozłowski             106.22 +  361: 356  156
    8    12 Andrzej        Grabiński             122.22 -  392: 397   72
    9     9 Andrzej        Rechowicz             126.09 -  368: 423   76
   10    16 Andrzej        Wróbel                100.00 +  382: 320  150
   11    18 Andrzej        Kwiatkowski           122.67 -  326: 328   73
   12    15 Andrzej        Kwiatkowski           122.67 +  508: 353  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Mariusz Makuch 112.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            115.13 -  327: 485   65
    2    21 Adrian         Szczepanik            100.00 +  433: 276  150
    3    19 Andrzej        Bryła                 100.00 +  379: 370  150
    4     9 Przemysław     Herdzina              123.97 +  369: 321  174
    5     6 Dariusz        Puton                 135.02 -  287: 348   85
    6    14 Marcin         Skowron               110.10 -  339: 410   60
    7    12 Andrzej        Rakoczy               111.87 +  444: 413  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     846  /  7 120.86




	Małgorzata Sulejewska 111.98 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Sikora                100.00 +  410: 282  150
    2     4 Tomasz         Zwoliński             138.92 -  406: 409   89
    3    12 Wojciech       Wróbel                100.00 +  453: 289  150
    4     8 Marcin         Skowron               110.10 +  447: 321  160
    5     4 Justyna        Fugiel                135.59 -  353: 382   86
    6     8 Maciej         Stolarczyk            105.53 +  512: 265  156
    7     4 Stanisław      Rydzik                138.67 -  387: 424   89
    8     8 Radosław       Sowiński              118.94 -  311: 394   69
    9    18 Paweł          Morga                 100.00 +  436: 333  150
   10     9 Jacek          Pietruszka            117.91 +  513: 348  168
   11     5 Ewa            Ciszewska             113.84 +  445: 306  164
   12     4 Andrzej        Rechowicz             126.09 -  381: 415   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Andrzej Rakoczy 111.87 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Przemysław     Wójcik                100.00 +  561: 249  150
    2     1 Andrzej        Rechowicz             126.09 -  379: 382   76
    3     9 Paweł          Jędryka               115.11 +  413: 383  165
    4     5 Ewa            Ciszewska             113.84 -  348: 367   64
    5    10 Łukasz         Bobowski              111.67 -  293: 493   62
    6    16 Tomasz         Jedynak               100.00 +  462: 317  150
    7    12 Mariusz        Makuch                112.00 -  413: 444   62
    8    15 Marcin         Skowron               110.10 +  341: 338  160
    9    19 Maciej         Stolarczyk            105.53 +  430: 276  156
   10    11 Arkadiusz      Biegun                115.71 +  463: 294  166
   11     7 Jacek          Pietruszka            117.91 -  362: 414   68
   12    10 Iwona          Kucia                 124.07 +  417: 369  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Łukasz Bobowski 111.67 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Błażej         Fuczek                100.00 +  437: 253  150
    2    14 Tomasz         Ciejka                118.23 -  364: 366   68
    3    14 Jan            Kozłowski             106.22 +  381: 292  156
    4    14 Andrzej        Wróbel                100.00 +  401: 326  150
    5    10 Andrzej        Rakoczy               111.87 +  493: 293  162
    6     5 Andrzej        Grabiński             122.22 +  370: 300  172
    7     1 Tomasz         Zwoliński             138.92 -  351: 464   89
    8     6 Jerzy          Matyasik              114.98 -  242: 466   65
    9    11 Teresa         Zalewska              100.00 +  482: 260  150
   10     7 Paweł          Jędryka               115.11 -  335: 451   65
   11    13 Katarzyna      Żuławska              110.65 +  357: 323  161
   12     8 Jerzy          Matyasik              114.98 +  477: 298  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Agnieszka Krupka 110.84 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Piotr          Dudczyk               100.00 +  346: 288  150
    2    13 Jerzy          Matyasik              114.98 +  422: 309  165
    3     6 Katarzyna      Żuławska              110.65 +  341: 319  161
    4     4 Stanisław      Rydzik                138.67 -  384: 478   89
    5     7 Kamil          Górka                 141.62 -  307: 431   92
    6    10 Rafał          Wesołowski            115.13 +  440: 367  165
    7     7 Przemysław     Herdzina              123.97 -  316: 488   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  /  7 128.00




	Katarzyna Żuławska 110.65 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Horoszko              100.00 +  429: 260  150
    2    15 Radosław       Sowiński              118.94 +  461: 330  169
    3     6 Agnieszka      Krupka                110.84 -  319: 341   61
    4    11 Arkadiusz      Biegun                115.71 +  400: 333  166
    5     9 Andrzej        Grabiński             122.22 -  342: 409   72
    6    12 Andrzej        Bryła                 100.00 -  319: 343   50
    7    16 Tomasz         Ciejka                118.23 -  253: 413   68
    8    16 Maciej         Śliwa                 109.70 -  304: 316   60
    9    22 Dorota         Kaniewska             100.00 +  357: 296  150
   10    21 Sylwester      Gryz                  106.17 +  383: 363  156
   11    13 Łukasz         Bobowski              111.67 -  323: 357   62
   12    18 Anna           Chybowska             100.00 +  344: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Marcin Skowron 110.10 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Katarzyna      Majewska              100.00 -  311: 358   50
    2    24 Rafał          Horoszko              100.00 +  454: 250  150
    3    18 Sylwester      Gryz                  106.17 +  375: 307  156
    4     8 Małgorzata     Sulejewska            111.98 -  321: 447   62
    5    21 Leokadia       Litwinowicz           108.88 +  405: 273  159
    6    14 Mariusz        Makuch                112.00 +  410: 339  162
    7    11 Kazimierz.J    Merklejn              145.59 -  299: 484   96
    8    15 Andrzej        Rakoczy               111.87 -  338: 341   62
    9    13 Justyna        Fugiel                135.59 -  313: 475   86
   10    20 Maciej         Stolarczyk            105.53 -  332: 370   56
   11    21 Paweł          Morga                 100.00 +  422: 371  150
   12    17 Andrzej        Grabiński             122.22 -  337: 396   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Maciej Śliwa 109.70 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    16 Katarzyna      Żuławska              110.65 +  316: 304  161
    9     8 Iwona          Kucia                 124.07 +  445: 420  174
   10    12 Andrzej        Bryła                 100.00 +  327: 247  150
   11    12 Andrzej        Grabiński             122.22 +  374: 332  172
   12     6 Przemysław     Herdzina              123.97 -  278: 340   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     731  /  5 146.20




	Krzysztof Sporczyk 109.38 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jarosław       Karp                  100.00 +  457: 264  150
    2     9 Iwona          Kucia                 124.07 -  289: 402   74
    3    23 Anna           Chybowska             100.00 +  380: 372  150
    4    12 Andrzej        Rechowicz             126.09 -  363: 376   76
    5    19 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  297: 339   50
    6    22 Sylwester      Gryz                  106.17 +  406: 293  156
    7    19 Andrzej        Kwiatkowski           122.67 -  365: 461   73
    8    20 Wojciech       Wróbel                100.00 +  375: 355  150
    9    12 Paweł          Jędryka               115.11 -  249: 439   65
   10    22 Paweł          Morga                 100.00 +  300: 296  150
   11    14 Jerzy          Matyasik              114.98 -  295: 327   65
   12    21 Joanna         Brychcy               100.00 +  388: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Leokadia Litwinowicz 108.88 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.59 -  419: 463   96
    2    16 Piotr          Dudczyk               100.00 +  525: 228  150
    3     8 Justyna        Fugiel                135.59 -  283: 371   86
    4    16 Radosław       Sowiński              118.94 -  281: 453   69
    5    21 Marcin         Skowron               110.10 -  273: 405   60
    6    25 Przemysław     Wójcik                100.00 +  407: 169  150
    7    21 Sylwester      Gryz                  106.17 +  359: 306  156
    8    21 Jarosław       Karp                  100.00 +  445: 285  150
    9    10 Jacek          Pietruszka            117.91 +  401: 369  168
   10    10 Dariusz        Puton                 135.02 -  299: 319   85
   11     9 Iwona          Kucia                 124.07 +  453: 383  174
   12    13 Arkadiusz      Biegun                115.71 -  281: 387   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Jerzy Luter 107.43 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 141.62 -  289: 400   92
    2    29 Przemysław     Wójcik                100.00 +  442: 203  150
    3    10 Andrzej        Kwiatkowski           122.67 +  416: 326  173
    4     7 Sławomir       Kucia                 132.63 -  359: 506   83
    5    18 Wojciech       Wróbel                100.00 -  371: 383   50
    6    19 Małgorzata     Sikora                100.00 +  361: 315  150
    7    18 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  508: 300  150
    8     9 Arkadiusz      Biegun                115.71 -  367: 424   66
    9     6 Dariusz        Puton                 135.02 +  388: 365  185
   10    14 Tomasz         Ciejka                118.23 -  363: 399   68
   11    17 Joanna         Brychcy               100.00 +  453: 322  150
   12    11 Stanisław      Rydzik                138.67 -  328: 478   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Jan Kozłowski 106.22 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 139.05 -  332: 399   89
    2    20 Paweł          Morga                 100.00 +  369: 285  150
    3    14 Łukasz         Bobowski              111.67 -  292: 381   62
    4    17 Andrzej        Kwiatkowski           122.67 -  302: 436   73
    5    26 Monika         Ścisłowska            100.00 +  468: 240  150
    6    23 Jarosław       Karp                  100.00 +  329: 279  150
    7    14 Katarzyna      Klimała               113.00 -  356: 361   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  7 105.29




	Sylwester Gryz 106.17 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             138.92 -  323: 496   89
    2    22 Jarosław       Karp                  100.00 +  348: 320  150
    3    18 Marcin         Skowron               110.10 -  307: 375   60
    4    19 Paweł          Jędryka               115.11 -  238: 428   65
    5    24 Joanna         Brychcy               100.00 +  445: 337  150
    6    22 Krzysztof      Sporczyk              109.38 -  293: 406   59
    7    21 Leokadia       Litwinowicz           108.88 -  306: 359   59
    8    25 Błażej         Fuczek                100.00 +  397: 269  150
    9    25 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  364: 259  150
   10    21 Katarzyna      Żuławska              110.65 -  363: 383   61
   11    24 Adrian         Szczepanik            100.00 +  406: 225  150
   12    20 Andrzej        Bryła                 100.00 -  383: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Maciej Stolarczyk 105.53 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna        Fugiel                135.59 -  316: 353   86
    2    23 Stanisława     Gawęda                100.00 +  379: 218  150
    3    16 Dariusz        Puton                 135.02 -  320: 370   85
    4    23 Paweł          Morga                 100.00 +  355: 353  150
    5    17 Katarzyna      Klimała               113.00 +  463: 325  163
    6     8 Małgorzata     Sulejewska            111.98 -  265: 512   62
    7    15 Sylwester      Wójcik                102.89 +  346: 311  153
    8    13 Andrzej        Rechowicz             126.09 -  263: 413   76
    9    19 Andrzej        Rakoczy               111.87 -  276: 430   62
   10    20 Marcin         Skowron               110.10 +  370: 332  160
   11    19 Rafał          Wesołowski            115.13 -  324: 393   65
   12    22 Tomasz         Jedynak               100.00 -  344: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Sylwester Wójcik 102.89 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                138.67 -  338: 404   89
    2    19 Małgorzata     Sikora                100.00 +  410: 308  150
    3    22 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  387: 339  150
    4    10 Kamil          Górka                 141.62 -  415: 438   92
    5    16 Andrzej        Bryła                 100.00 -  397: 410   50
    6    18 Andrzej        Wróbel                100.00 +  355: 301  150
    7    15 Maciej         Stolarczyk            105.53 -  311: 346   56
    8    18 Tomasz         Jedynak               100.00 -  316: 398   50
    9    21 Piotr          Dudczyk               100.00 +  352: 326  150
   10    18 Joanna         Brychcy               100.00 -  359: 365   50
   11    20 Katarzyna      Majewska              100.00 +  368: 354  150
   12    16 Teresa         Zalewska              100.00 -  378: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Puton                 135.02 -  251: 451   85
    2    28 Tomasz         Jedynak               100.00 +  438: 338  150
    3    17 Katarzyna      Klimała               113.00 -  318: 410   63
    4    25 Jarosław       Karp                  100.00 -  322: 330   50
    5    24 Sylwester      Gryz                  106.17 -  337: 445   56
    6    26 Adrian         Szczepanik            100.00 +  354: 234  150
    7    25 Monika         Ścisłowska            100.00 +  315: 288  150
    8    19 Rafał          Wesołowski            115.13 -  295: 502   65
    9    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  400: 236  150
   10    18 Sylwester      Wójcik                102.89 +  365: 359  153
   11    17 Jerzy          Luter                 107.43 -  322: 453   57
   12    21 Krzysztof      Sporczyk              109.38 -  343: 388   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Andrzej Bryła 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Ciejka                118.23 -  308: 319   68
    2    25 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  353: 261  150
    3    19 Mariusz        Makuch                112.00 -  370: 379   62
    4    21 Dorota         Kaniewska             100.00 +  356: 270  150
    5    16 Sylwester      Wójcik                102.89 +  410: 397  153
    6    12 Katarzyna      Żuławska              110.65 +  343: 319  161
    7    10 Paweł          Jędryka               115.11 -  347: 392   65
    8    11 Jacek          Pietruszka            117.91 -  283: 360   68
    9    17 Andrzej        Grabiński             122.22 +  457: 317  172
   10    12 Maciej         Śliwa                 109.70 -  247: 327   60
   11    15 Radosław       Sowiński              118.94 -  335: 368   69
   12    20 Sylwester      Gryz                  106.17 +  393: 383  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Anna Chybowska 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Matyasik              114.98 -  375: 443   65
    2    17 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  314: 324   50
    3    23 Krzysztof      Sporczyk              109.38 -  372: 380   59
    4    27 Rafał          Horoszko              100.00 +  390: 151  150
    5    22 Piotr          Dudczyk               100.00 +  413: 290  150
    6    20 Paweł          Morga                 100.00 -  291: 386   50
    7    22 Dorota         Kaniewska             100.00 +  375: 296  150
    8    23 Małgorzata     Sikora                100.00 +  364: 326  150
    9    14 Ewa            Ciszewska             113.84 -  284: 535   64
   10    23 Piotr          Witkowski             100.00 +  400: 168  150
   11    11 Kamil          Górka                 141.62 -  291: 368   92
   12    18 Katarzyna      Żuławska              110.65 -  281: 344   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Piotr Dudczyk 100.00 Przeciszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Krupka                110.84 -  288: 346   61
    2    16 Leokadia       Litwinowicz           108.88 -  228: 525   59
    3    26 Małgorzata     Sikora                100.00 -  289: 389   50
    4    30 Stanisława     Gawęda                100.00 +  475: 161  150
    5    22 Anna           Chybowska             100.00 -  290: 413   50
    6    28 Błażej         Fuczek                100.00 +  333: 325  150
    7    23 Tomasz         Jedynak               100.00 -  323: 345   50
    8    26 Przemysław     Wójcik                100.00 +  352: 263  150
    9    21 Sylwester      Wójcik                102.89 -  326: 352   53
   10    25 Adrian         Szczepanik            100.00 -  275: 321   50
   11    27 Rafał          Horoszko              100.00 +  432: 206  150
   12    24 Jarosław       Karp                  100.00 +  352: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58




	Błażej Fuczek 100.00 Przeciszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Bobowski              111.67 -  253: 437   62
    2    26 Dorota         Kaniewska             100.00 +  363: 291  150
    3    21 Jerzy          Matyasik              114.98 -  279: 429   65
    4    26 Tomasz         Jedynak               100.00 -  269: 435   50
    5    27 Paweł          Morga                 100.00 -  235: 403   50
    6    28 Piotr          Dudczyk               100.00 -  325: 333   50
    7    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  368: 276  150
    8    25 Sylwester      Gryz                  106.17 -  269: 397   56
    9    30 Stanisława     Gawęda                100.00 +  353: 230  150
   10    24 Małgorzata     Sikora                100.00 -  323: 386   50
   11    29 Przemysław     Wójcik                100.00 +  376: 256  150
   12    26 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  241: 440   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 12  86.08




	Stanisława Gawęda 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Rechowicz             126.09 -  262: 428   76
    2    23 Maciej         Stolarczyk            105.53 -  218: 379   56
    3    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  151: 391   50
    4    30 Piotr          Dudczyk               100.00 -  161: 475   50
    5    30 Rafał          Horoszko              100.00 -  224: 301   50
    6    30 Paulina        Naplocha              100.00 -  225: 337   50
    7    30 Przemysław     Wójcik                100.00 -  169: 347   50
    8    30 PAUZA
    9    30 Błażej         Fuczek                100.00 -  230: 353   50
   10    30 Paulina        Naplocha              100.00 -  190: 385   50
   11    30 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  197: 439   50
   12    30 Paulina        Naplocha              100.00 -  217: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     582  / 11  52.91




	Rafał Horoszko 100.00 Przeciszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Katarzyna      Żuławska              110.65 -  260: 429   61
    2    24 Marcin         Skowron               110.10 -  250: 454   60
    3    27 Jarosław       Karp                  100.00 -  291: 314   50
    4    27 Anna           Chybowska             100.00 -  151: 390   50
    5    30 Stanisława     Gawęda                100.00 +  301: 224  150
    6    29 Dorota         Kaniewska             100.00 -  301: 353   50
    7    29 Adrian         Szczepanik            100.00 -  289: 336   50
    8    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  331: 237  150
    9    29 Monika         Ścisłowska            100.00 -  214: 359   50
   10    29 Przemysław     Wójcik                100.00 +  264: 243  150
   11    27 Piotr          Dudczyk               100.00 -  206: 432   50
   12    29 Przemysław     Wójcik                100.00 -  237: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     921  / 12  76.75




	Tomasz  Jedynak 100.00 Skarżysko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Arkadiusz      Biegun                115.71 -  297: 416   66
    2    28 Joanna         Brychcy               100.00 -  338: 438   50
    3    24 Adrian         Szczepanik            100.00 +  363: 259  150
    4    26 Błażej         Fuczek                100.00 +  435: 269  150
    5    13 Rafał          Wesołowski            115.13 -  305: 388   65
    6    16 Andrzej        Rakoczy               111.87 -  317: 462   62
    7    23 Piotr          Dudczyk               100.00 +  345: 323  150
    8    18 Sylwester      Wójcik                102.89 +  398: 316  153
    9    16 Radosław       Sowiński              118.94 -  288: 373   69
   10    19 Teresa         Zalewska              100.00 -  230: 436   50
   11    25 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  361: 306  150
   12    22 Maciej         Stolarczyk            105.53 +  350: 344  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Dorota Kaniewska 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ewa            Ciszewska             113.84 -  306: 412   64
    2    26 Błażej         Fuczek                100.00 -  291: 363   50
    3    25 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  368: 298  150
    4    21 Andrzej        Bryła                 100.00 -  270: 356   50
    5    23 Katarzyna      Majewska              100.00 -  302: 330   50
    6    29 Rafał          Horoszko              100.00 +  353: 301  150
    7    22 Anna           Chybowska             100.00 -  296: 375   50
    8    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  313: 296  150
    9    22 Katarzyna      Żuławska              110.65 -  296: 357   61
   10    27 Monika         Ścisłowska            100.00 +  376: 284  150
   11    23 Andrzej        Wróbel                100.00 -  272: 387   50
   12    25 Monika         Ścisłowska            100.00 +  339: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75




	Waldemar Kaniewski 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Klimała               113.00 -  255: 447   63
    2    25 Andrzej        Bryła                 100.00 -  261: 353   50
    3    25 Dorota         Kaniewska             100.00 -  298: 368   50
    4    28 Przemysław     Wójcik                100.00 +  260: 252  150
    5    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  322: 306  150
    6    24 Teresa         Zalewska              100.00 -  236: 521   50
    7    26 Andrzej        Wróbel                100.00 -  276: 407   50
    8    28 Adrian         Szczepanik            100.00 +  331: 309  150
    9    25 Sylwester      Gryz                  106.17 -  259: 364   56
   10    26 Jarosław       Karp                  100.00 -  281: 435   50
   11    26 Piotr          Witkowski             100.00 +  329: 176  150
   12    27 Adrian         Szczepanik            100.00 +  307: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 12  93.25




	Jarosław Karp 100.00 Jędrzejów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Sporczyk              109.38 -  264: 457   59
    2    22 Sylwester      Gryz                  106.17 -  320: 348   56
    3    27 Rafał          Horoszko              100.00 +  314: 291  150
    4    25 Joanna         Brychcy               100.00 +  330: 322  150
    5    20 Jerzy          Matyasik              114.98 -  377: 392   65
    6    23 Jan            Kozłowski             106.22 -  279: 329   56
    7    24 Katarzyna      Majewska              100.00 +  314: 302  150
    8    21 Leokadia       Litwinowicz           108.88 -  285: 445   59
    9    23 Andrzej        Wróbel                100.00 -  319: 358   50
   10    26 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  435: 281  150
   11    22 Małgorzata     Sikora                100.00 -  324: 400   50
   12    24 Piotr          Dudczyk               100.00 -  327: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1045  / 12  87.08




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Jędryka               115.11 -  284: 409   65
    2    18 Wojciech       Wróbel                100.00 -  297: 371   50
    3    28 Stanisława     Gawęda                100.00 +  391: 151  150
    4    20 Teresa         Zalewska              100.00 -  308: 326   50
    5    28 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  306: 322   50
    6    27 Monika         Ścisłowska            100.00 -  272: 398   50
    7    27 Małgorzata     Sikora                100.00 +  366: 346  150
    8    27 Dorota         Kaniewska             100.00 -  296: 313   50
    9    28 Adrian         Szczepanik            100.00 -  355: 377   50
   10    28 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  416: 288  150
   11    25 Tomasz         Jedynak               100.00 -  306: 361   50
   12    28 Piotr          Witkowski             100.00 +  413: 146  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  / 12  84.58




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcin         Skowron               110.10 +  358: 311  160
    2    11 Artur          Irzyk                 126.43 -  341: 345   76
    3    15 Kamil          Górka                 141.62 -  322: 429   92
    4    22 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  328: 337   50
    5    23 Dorota         Kaniewska             100.00 +  330: 302  150
    6    21 Katarzyna      Klimała               113.00 -  343: 467   63
    7    24 Jarosław       Karp                  100.00 -  302: 314   50
    8    24 Monika         Ścisłowska            100.00 +  302: 299  150
    9    20 Piotr          Witkowski             100.00 +  413: 148  150
   10    17 Rafał          Wesołowski            115.13 -  277: 381   65
   11    20 Sylwester      Wójcik                102.89 -  354: 368   53
   12    23 Paweł          Morga                 100.00 -  320: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 12  92.42




	Paweł Morga 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Artur          Irzyk                 126.43 -  278: 447   76
    2    20 Jan            Kozłowski             106.22 -  285: 369   56
    3    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  365: 200  150
    4    23 Maciej         Stolarczyk            105.53 -  353: 355   56
    5    27 Błażej         Fuczek                100.00 +  403: 235  150
    6    20 Anna           Chybowska             100.00 +  386: 291  150
    7    17 Teresa         Zalewska              100.00 +  295: 269  150
    8    14 Justyna        Fugiel                135.59 -  249: 390   86
    9    18 Małgorzata     Sulejewska            111.98 -  333: 436   62
   10    22 Krzysztof      Sporczyk              109.38 -  296: 300   59
   11    21 Marcin         Skowron               110.10 -  371: 422   60
   12    23 Katarzyna      Majewska              100.00 +  345: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Bryła                 127.18 -  187: 486   77
    2    30 Teresa         Zalewska              100.00 -  269: 420   50
    3    29 Paweł          Morga                 100.00 -  200: 365   50
    4    29 Adrian         Szczepanik            100.00 -  202: 397   50
    5    29 Przemysław     Wójcik                100.00 -  235: 497   50
    6    30 Stanisława     Gawęda                100.00 +  337: 225  150
    7    28 Błażej         Fuczek                100.00 -  276: 368   50
    8    29 Rafał          Horoszko              100.00 -  237: 331   50
    9    26 Joanna         Brychcy               100.00 -  236: 400   50
   10    30 Stanisława     Gawęda                100.00 +  385: 190  150
   11    28 Monika         Ścisłowska            100.00 -  183: 387   50
   12    30 Stanisława     Gawęda                100.00 +  308: 217  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  / 12  77.25




	Małgorzata Sikora 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Sulejewska            111.98 -  282: 410   62
    2    19 Sylwester      Wójcik                102.89 -  308: 410   53
    3    26 Piotr          Dudczyk               100.00 +  389: 289  150
    4    18 Rafał          Wesołowski            115.13 -  344: 447   65
    5    25 Adrian         Szczepanik            100.00 +  365: 249  150
    6    19 Jerzy          Luter                 107.43 -  315: 361   57
    7    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  346: 366   50
    8    23 Anna           Chybowska             100.00 -  326: 364   50
    9    27 Przemysław     Wójcik                100.00 +  387: 231  150
   10    24 Błażej         Fuczek                100.00 +  386: 323  150
   11    22 Jarosław       Karp                  100.00 +  400: 324  150
   12    19 Andrzej        Wróbel                100.00 +  393: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Szymon Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           122.67 -  287: 525   73
    2    17 Anna           Chybowska             100.00 +  324: 314  150
    3    22 Sylwester      Wójcik                102.89 -  339: 387   53
    4    22 Katarzyna      Majewska              100.00 +  337: 328  150
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              109.38 +  339: 297  159
    6    13 Przemysław     Herdzina              123.97 -  264: 442   74
    7    18 Jerzy          Luter                 107.43 -  300: 508   57
    8    22 Teresa         Zalewska              100.00 -  286: 440   50
    9    24 Wojciech       Wróbel                100.00 -  221: 439   50
   10    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  288: 416   50
   11    30 Stanisława     Gawęda                100.00 +  439: 197  150
   12    26 Błażej         Fuczek                100.00 +  440: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Adrian Szczepanik 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Grabiński             122.22 -  275: 391   72
    2    21 Mariusz        Makuch                112.00 -  276: 433   62
    3    24 Tomasz         Jedynak               100.00 -  259: 363   50
    4    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  397: 202  150
    5    25 Małgorzata     Sikora                100.00 -  249: 365   50
    6    26 Joanna         Brychcy               100.00 -  234: 354   50
    7    29 Rafał          Horoszko              100.00 +  336: 289  150
    8    28 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  309: 331   50
    9    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  377: 355  150
   10    25 Piotr          Dudczyk               100.00 +  321: 275  150
   11    24 Sylwester      Gryz                  106.17 -  225: 406   56
   12    27 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  295: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 12  86.67




	Piotr Witkowski 100.00 Graboszyce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    20 Katarzyna      Majewska              100.00 -  148: 413   50
   10    23 Anna           Chybowska             100.00 -  168: 400   50
   11    26 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  176: 329   50
   12    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  146: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Andrzej Wróbel 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Iwona          Kucia                 124.07 -  305: 399   74
    2    27 Monika         Ścisłowska            100.00 +  424: 303  150
    3    11 Rafał          Wesołowski            115.13 +  365: 325  165
    4    14 Łukasz         Bobowski              111.67 -  326: 401   62
    5    14 Przemysław     Herdzina              123.97 -  295: 373   74
    6    18 Sylwester      Wójcik                102.89 -  301: 355   53
    7    26 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  407: 276  150
    8    17 Andrzej        Kwiatkowski           122.67 -  340: 355   73
    9    23 Jarosław       Karp                  100.00 +  358: 319  150
   10    16 Katarzyna      Klimała               113.00 -  320: 382   63
   11    23 Dorota         Kaniewska             100.00 +  387: 272  150
   12    19 Małgorzata     Sikora                100.00 -  322: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Wojciech Wróbel 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Przemysław     Herdzina              123.97 -  351: 462   74
    2    18 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  371: 297  150
    3    12 Małgorzata     Sulejewska            111.98 -  289: 453   62
    4    24 Monika         Ścisłowska            100.00 +  302: 286  150
    5    18 Jerzy          Luter                 107.43 +  383: 371  157
    6    15 Jerzy          Matyasik              114.98 -  296: 407   65
    7    20 Radosław       Sowiński              118.94 -  325: 407   69
    8    20 Krzysztof      Sporczyk              109.38 -  355: 375   59
    9    24 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  439: 221  150
   10    15 Andrzej        Kwiatkowski           122.67 +  379: 355  173
   11    16 Tomasz         Ciejka                118.23 +  460: 353  168
   12    14 Tomasz         Ciejka                118.23 -  292: 379   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Przemysław  Wójcik 100.00 Przeciszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Rakoczy               111.87 -  249: 561   62
    2    29 Jerzy          Luter                 107.43 -  203: 442   57
    3    30 Monika         Ścisłowska            100.00 -  274: 366   50
    4    28 Waldemar       Kaniewski             100.00 -  252: 260   50
    5    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  497: 235  150
    6    25 Leokadia       Litwinowicz           108.88 -  169: 407   59
    7    30 Stanisława     Gawęda                100.00 +  347: 169  150
    8    26 Piotr          Dudczyk               100.00 -  263: 352   50
    9    27 Małgorzata     Sikora                100.00 -  231: 387   50
   10    29 Rafał          Horoszko              100.00 -  243: 264   50
   11    29 Błażej         Fuczek                100.00 -  256: 376   50
   12    29 Rafał          Horoszko              100.00 +  333: 237  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     928  / 12  77.33




	Teresa Zalewska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Kucia                 132.63 -  289: 540   83
    2    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  420: 269  150
    3    13 Przemysław     Herdzina              123.97 -  366: 449   74
    4    20 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  326: 308  150
    5    15 Paweł          Jędryka               115.11 -  342: 402   65
    6    24 Waldemar       Kaniewski             100.00 +  521: 236  150
    7    17 Paweł          Morga                 100.00 -  269: 295   50
    8    22 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  440: 286  150
    9    11 Łukasz         Bobowski              111.67 -  260: 482   62
   10    19 Tomasz         Jedynak               100.00 +  436: 230  150
   11     8 Dariusz        Puton                 135.02 -  322: 438   85
   12    16 Sylwester      Wójcik                102.89 +  403: 378  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Monika Ścisłowska 100.00 Chrzanów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Radosław       Sowiński              118.94 -  252: 310   69
    2    27 Andrzej        Wróbel                100.00 -  303: 424   50
    3    30 Przemysław     Wójcik                100.00 +  366: 274  150
    4    24 Wojciech       Wróbel                100.00 -  286: 302   50
    5    26 Jan            Kozłowski             106.22 -  240: 468   56
    6    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  398: 272  150
    7    25 Joanna         Brychcy               100.00 -  288: 315   50
    8    24 Katarzyna      Majewska              100.00 -  299: 302   50
    9    29 Rafał          Horoszko              100.00 +  359: 214  150
   10    27 Dorota         Kaniewska             100.00 -  284: 376   50
   11    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  387: 183  150
   12    25 Dorota         Kaniewska             100.00 -  259: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  / 12  85.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Doliny Karpia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Leokadia       Litwinowicz           463: 419
   2 Jerzy          Luter                - Kamil          Górka                 289: 400
   3 Dawid          Pikul                - Jan            Kozłowski             399: 332
   4 Sylwester      Gryz                 - Tomasz         Zwoliński             323: 496
   5 Stanisław      Rydzik               - Sylwester      Wójcik                404: 338
   6 Maciej         Stolarczyk           - Justyna        Fugiel                316: 353
   7 Dariusz        Puton                - Joanna         Brychcy               451: 251
   8 Teresa         Zalewska             - Sławomir       Kucia                 289: 540
   9 Łukasz         Bryła                - Paulina        Naplocha              486: 187
  10 Paweł          Morga                - Artur          Irzyk                 278: 447
  11 Andrzej        Rechowicz            - Stanisława     Gawęda                428: 262
  12 Andrzej        Wróbel               - Iwona          Kucia                 305: 399
  13 Przemysław     Herdzina             - Wojciech       Wróbel                462: 351
  14 Szymon         Stolarczyk           - Andrzej        Kwiatkowski           287: 525
  15 Andrzej        Grabiński            - Adrian         Szczepanik            391: 275
  16 Monika         |cisłowska           - Radosław       Sowiński              252: 310
  17 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Bryła                 319: 308
  18 Tomasz         Jedynak              - Arkadiusz      Biegun                297: 416
  19 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Makuch                485: 327
  20 Krzysztof      Kokot                - Paweł          Jędryka               284: 409
  21 Jerzy          Matyasik             - Anna           Chybowska             443: 375
  22 Dorota         Kaniewska            - Ewa            Ciszewska             306: 412
  23 Katarzyna      Klimała              - Waldemar       Kaniewski             447: 255
  24 Małgorzata     Sikora               - Małgorzata     Sulejewska            282: 410
  25 Andrzej        Rakoczy              - Przemysław     Wójcik                561: 249
  26 Błażej         Fuczek               - Łukasz         Bobowski              253: 437
  27 Agnieszka      Krupka               - Piotr          Dudczyk               346: 288
  28 Rafał          Horoszko             - Katarzyna      Żuławska              260: 429
  29 Marcin         Skowron              - Katarzyna      Majewska              311: 358
  30 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Sporczyk              264: 457


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Rakoczy               382: 379
   2 Sławomir       Kucia                - Arkadiusz      Biegun                453: 339
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Ewa            Ciszewska             356: 496
   4 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Sulejewska            409: 406
   5 Paweł          Jędryka              - Łukasz         Bryła                 333: 464
   6 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                351: 418
   7 Kamil          Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              387: 442
   8 Dawid          Pikul                - Przemysław     Herdzina              441: 340
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Iwona          Kucia                 289: 402
  10 Dariusz        Puton                - Andrzej        Grabiński             332: 394
  11 Artur          Irzyk                - Katarzyna      Majewska              345: 341
  12 Justyna        Fugiel               - Katarzyna      Klimała               482: 327
  13 Agnieszka      Krupka               - Jerzy          Matyasik              422: 309
  14 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Ciejka                364: 366
  15 Radosław       Sowiński             - Katarzyna      Żuławska              330: 461
  16 Leokadia       Litwinowicz          - Piotr          Dudczyk               525: 228
  17 Anna           Chybowska            - Szymon         Stolarczyk            314: 324
  18 Wojciech       Wróbel               - Krzysztof      Kokot                 371: 297
  19 Sylwester      Wójcik               - Małgorzata     Sikora                410: 308
  20 Jan            Kozłowski            - Paweł          Morga                 369: 285
  21 Mariusz        Makuch               - Adrian         Szczepanik            433: 276
  22 Sylwester      Gryz                 - Jarosław       Karp                  348: 320
  23 Stanisława     Gawęda               - Maciej         Stolarczyk            218: 379
  24 Rafał          Horoszko             - Marcin         Skowron               250: 454
  25 Waldemar       Kaniewski            - Andrzej        Bryła                 261: 353
  26 Błażej         Fuczek               - Dorota         Kaniewska             363: 291
  27 Andrzej        Wróbel               - Monika         |cisłowska            424: 303
  28 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Jedynak               438: 338
  29 Przemysław     Wójcik               - Jerzy          Luter                 203: 442
  30 Paulina        Naplocha             - Teresa         Zalewska              269: 420


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kucia                - Stanisław      Rydzik                337: 442
   2 Łukasz         Bryła                - Andrzej        Rechowicz             424: 388
   3 Iwona          Kucia                - Ewa            Ciszewska             431: 259
   4 Artur          Irzyk                - Kazimierz.J    Merklejn              436: 426
   5 Andrzej        Grabiński            - Tomasz         Zwoliński             294: 402
   6 Katarzyna      Żuławska             - Agnieszka      Krupka                319: 341
   7 Tomasz         Ciejka               - Dawid          Pikul                 424: 436
   8 Justyna        Fugiel               - Leokadia       Litwinowicz           371: 283
   9 Paweł          Jędryka              - Andrzej        Rakoczy               383: 413
  10 Jerzy          Luter                - Andrzej        Kwiatkowski           416: 326
  11 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Wróbel                325: 365
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Wojciech       Wróbel                453: 289
  13 Przemysław     Herdzina             - Teresa         Zalewska              449: 366
  14 Jan            Kozłowski            - Łukasz         Bobowski              292: 381
  15 Katarzyna      Majewska             - Kamil          Górka                 322: 429
  16 Maciej         Stolarczyk           - Dariusz        Puton                 320: 370
  17 Joanna         Brychcy              - Katarzyna      Klimała               318: 410
  18 Marcin         Skowron              - Sylwester      Gryz                  375: 307
  19 Andrzej        Bryła                - Mariusz        Makuch                370: 379
  20 Arkadiusz      Biegun               - Radosław       Sowiński              371: 356
  21 Jerzy          Matyasik             - Błażej         Fuczek                429: 279
  22 Szymon         Stolarczyk           - Sylwester      Wójcik                339: 387
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Chybowska             380: 372
  24 Adrian         Szczepanik           - Tomasz         Jedynak               259: 363
  25 Waldemar       Kaniewski            - Dorota         Kaniewska             298: 368
  26 Piotr          Dudczyk              - Małgorzata     Sikora                289: 389
  27 Jarosław       Karp                 - Rafał          Horoszko              314: 291
  28 Stanisława     Gawęda               - Krzysztof      Kokot                 151: 391
  29 Paulina        Naplocha             - Paweł          Morga                 200: 365
  30 Przemysław     Wójcik               - Monika         |cisłowska            274: 366


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Iwona          Kucia                - Łukasz         Bryła                 391: 317
   2 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Irzyk                 394: 386
   3 Justyna        Fugiel               - Dawid          Pikul                 333: 386
   4 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Krupka                478: 384
   5 Ewa            Ciszewska            - Andrzej        Rakoczy               367: 348
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Dariusz        Puton                 329: 525
   7 Sławomir       Kucia                - Jerzy          Luter                 506: 359
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Marcin         Skowron               447: 321
   9 Mariusz        Makuch               - Przemysław     Herdzina              369: 321
  10 Kamil          Górka                - Sylwester      Wójcik                438: 415
  11 Arkadiusz      Biegun               - Katarzyna      Żuławska              333: 400
  12 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              376: 363
  13 Katarzyna      Klimała              - Tomasz         Ciejka                350: 377
  14 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Wróbel                401: 326
  15 Andrzej        Grabiński            - Jerzy          Matyasik              373: 289
  16 Radosław       Sowiński             - Leokadia       Litwinowicz           453: 281
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Jan            Kozłowski             436: 302
  18 Małgorzata     Sikora               - Rafał          Wesołowski            344: 447
  19 Sylwester      Gryz                 - Paweł          Jędryka               238: 428
  20 Krzysztof      Kokot                - Teresa         Zalewska              308: 326
  21 Andrzej        Bryła                - Dorota         Kaniewska             356: 270
  22 Katarzyna      Majewska             - Szymon         Stolarczyk            328: 337
  23 Paweł          Morga                - Maciej         Stolarczyk            353: 355
  24 Monika         |cisłowska           - Wojciech       Wróbel                286: 302
  25 Jarosław       Karp                 - Joanna         Brychcy               330: 322
  26 Tomasz         Jedynak              - Błażej         Fuczek                435: 269
  27 Anna           Chybowska            - Rafał          Horoszko              390: 151
  28 Przemysław     Wójcik               - Waldemar       Kaniewski             252: 260
  29 Adrian         Szczepanik           - Paulina        Naplocha              397: 202
  30 Piotr          Dudczyk              - Stanisława     Gawęda                475: 161


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 383: 281
   2 Tomasz         Zwoliński            - Iwona          Kucia                 413: 385
   3 Sławomir       Kucia                - Andrzej        Rechowicz             556: 278
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Justyna        Fugiel                353: 382
   5 Ewa            Ciszewska            - Łukasz         Bryła                 391: 342
   6 Mariusz        Makuch               - Dariusz        Puton                 287: 348
   7 Kamil          Górka                - Agnieszka      Krupka                431: 307
   8 Artur          Irzyk                - Tomasz         Ciejka                517: 313
   9 Katarzyna      Żuławska             - Andrzej        Grabiński             342: 409
  10 Andrzej        Rakoczy              - Łukasz         Bobowski              293: 493
  11 Arkadiusz      Biegun               - Kazimierz.J    Merklejn              259: 495
  12 Radosław       Sowiński             - Andrzej        Kwiatkowski           368: 342
  13 Tomasz         Jedynak              - Rafał          Wesołowski            305: 388
  14 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Wróbel                373: 295
  15 Teresa         Zalewska             - Paweł          Jędryka               342: 402
  16 Sylwester      Wójcik               - Andrzej        Bryła                 397: 410
  17 Maciej         Stolarczyk           - Katarzyna      Klimała               463: 325
  18 Wojciech       Wróbel               - Jerzy          Luter                 383: 371
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Stolarczyk            297: 339
  20 Jerzy          Matyasik             - Jarosław       Karp                  392: 377
  21 Leokadia       Litwinowicz          - Marcin         Skowron               273: 405
  22 Anna           Chybowska            - Piotr          Dudczyk               413: 290
  23 Dorota         Kaniewska            - Katarzyna      Majewska              302: 330
  24 Joanna         Brychcy              - Sylwester      Gryz                  337: 445
  25 Adrian         Szczepanik           - Małgorzata     Sikora                249: 365
  26 Monika         |cisłowska           - Jan            Kozłowski             240: 468
  27 Błażej         Fuczek               - Paweł          Morga                 235: 403
  28 Waldemar       Kaniewski            - Krzysztof      Kokot                 322: 306
  29 Paulina        Naplocha             - Przemysław     Wójcik                235: 497
  30 Rafał          Horoszko             - Stanisława     Gawęda                301: 224


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             337: 456
   2 Iwona          Kucia                - Sławomir       Kucia                 382: 386
   3 Dawid          Pikul                - Artur          Irzyk                 429: 359
   4 Ewa            Ciszewska            - Kamil          Górka                 276: 317
   5 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Grabiński             370: 300
   6 Dariusz        Puton                - Justyna        Fugiel                544: 354
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             329: 456
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Maciej         Stolarczyk            512: 265
   9 Łukasz         Bryła                - Radosław       Sowiński              346: 331
  10 Agnieszka      Krupka               - Rafał          Wesołowski            440: 367
  11 Tomasz         Ciejka               - Paweł          Jędryka               282: 342
  12 Katarzyna      Żuławska             - Andrzej        Bryła                 319: 343
  13 Szymon         Stolarczyk           - Przemysław     Herdzina              264: 442
  14 Marcin         Skowron              - Mariusz        Makuch                410: 339
  15 Wojciech       Wróbel               - Jerzy          Matyasik              296: 407
  16 Andrzej        Rakoczy              - Tomasz         Jedynak               462: 317
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Arkadiusz      Biegun                336: 388
  18 Sylwester      Wójcik               - Andrzej        Wróbel                355: 301
  19 Małgorzata     Sikora               - Jerzy          Luter                 315: 361
  20 Paweł          Morga                - Anna           Chybowska             386: 291
  21 Katarzyna      Klimała              - Katarzyna      Majewska              467: 343
  22 Sylwester      Gryz                 - Krzysztof      Sporczyk              293: 406
  23 Jan            Kozłowski            - Jarosław       Karp                  329: 279
  24 Teresa         Zalewska             - Waldemar       Kaniewski             521: 236
  25 Leokadia       Litwinowicz          - Przemysław     Wójcik                407: 169
  26 Joanna         Brychcy              - Adrian         Szczepanik            354: 234
  27 Krzysztof      Kokot                - Monika         |cisłowska            272: 398
  28 Piotr          Dudczyk              - Błażej         Fuczek                333: 325
  29 Dorota         Kaniewska            - Rafał          Horoszko              353: 301
  30 Stanisława     Gawęda               - Paulina        Naplocha              225: 337


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bobowski              464: 351
   2 Kamil          Górka                - Sławomir       Kucia                 335: 365
   3 Dariusz        Puton                - Dawid          Pikul                 352: 354
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Stanisław      Rydzik                387: 424
   5 Artur          Irzyk                - Justyna        Fugiel                399: 356
   6 Jerzy          Matyasik             - Iwona          Kucia                 314: 307
   7 Agnieszka      Krupka               - Przemysław     Herdzina              316: 488
   8 Andrzej        Grabiński            - Łukasz         Bryła                 310: 382
   9 Ewa            Ciszewska            - Andrzej        Rechowicz             463: 336
  10 Paweł          Jędryka              - Andrzej        Bryła                 392: 347
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Marcin         Skowron               484: 299
  12 Mariusz        Makuch               - Andrzej        Rakoczy               444: 413
  13 Rafał          Wesołowski           - Arkadiusz      Biegun                244: 423
  14 Katarzyna      Klimała              - Jan            Kozłowski             361: 356
  15 Maciej         Stolarczyk           - Sylwester      Wójcik                346: 311
  16 Katarzyna      Żuławska             - Tomasz         Ciejka                253: 413
  17 Paweł          Morga                - Teresa         Zalewska              295: 269
  18 Jerzy          Luter                - Szymon         Stolarczyk            508: 300
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Sporczyk              461: 365
  20 Radosław       Sowiński             - Wojciech       Wróbel                407: 325
  21 Leokadia       Litwinowicz          - Sylwester      Gryz                  359: 306
  22 Anna           Chybowska            - Dorota         Kaniewska             375: 296
  23 Tomasz         Jedynak              - Piotr          Dudczyk               345: 323
  24 Katarzyna      Majewska             - Jarosław       Karp                  302: 314
  25 Monika         |cisłowska           - Joanna         Brychcy               288: 315
  26 Andrzej        Wróbel               - Waldemar       Kaniewski             407: 276
  27 Małgorzata     Sikora               - Krzysztof      Kokot                 346: 366
  28 Paulina        Naplocha             - Błażej         Fuczek                276: 368
  29 Rafał          Horoszko             - Adrian         Szczepanik            289: 336
  30 Stanisława     Gawęda               - Przemysław     Wójcik                169: 347


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             363: 500
   2 Dawid          Pikul                - Sławomir       Kucia                 313: 408
   3 Kamil          Górka                - Dariusz        Puton                 485: 406
   4 Paweł          Jędryka              - Artur          Irzyk                 346: 352
   5 Przemysław     Herdzina             - Ewa            Ciszewska             375: 299
   6 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              242: 466
   7 Łukasz         Bryła                - Kazimierz.J    Merklejn              413: 449
   8 Radosław       Sowiński             - Małgorzata     Sulejewska            394: 311
   9 Arkadiusz      Biegun               - Jerzy          Luter                 424: 367
  10 Iwona          Kucia                - Tomasz         Ciejka                385: 318
  11 Jacek          Pietruszka           - Andrzej        Bryła                 360: 283
  12 Katarzyna      Klimała              - Andrzej        Grabiński             392: 397
  13 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Stolarczyk            413: 263
  14 Justyna        Fugiel               - Paweł          Morga                 390: 249
  15 Andrzej        Rakoczy              - Marcin         Skowron               341: 338
  16 Maciej         |liwa                - Katarzyna      Żuławska              316: 304
  17 Andrzej        Wróbel               - Andrzej        Kwiatkowski           340: 355
  18 Sylwester      Wójcik               - Tomasz         Jedynak               316: 398
  19 Joanna         Brychcy              - Rafał          Wesołowski            295: 502
  20 Wojciech       Wróbel               - Krzysztof      Sporczyk              355: 375
  21 Jarosław       Karp                 - Leokadia       Litwinowicz           285: 445
  22 Teresa         Zalewska             - Szymon         Stolarczyk            440: 286
  23 Małgorzata     Sikora               - Anna           Chybowska             326: 364
  24 Katarzyna      Majewska             - Monika         |cisłowska            302: 299
  25 Błażej         Fuczek               - Sylwester      Gryz                  269: 397
  26 Przemysław     Wójcik               - Piotr          Dudczyk               263: 352
  27 Krzysztof      Kokot                - Dorota         Kaniewska             296: 313
  28 Adrian         Szczepanik           - Waldemar       Kaniewski             309: 331
  29 Paulina        Naplocha             - Rafał          Horoszko              237: 331
  30 Stanisława     Gawęda               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kucia                - Tomasz         Zwoliński             421: 353
   2 Przemysław     Herdzina             - Kamil          Górka                 349: 323
   3 Artur          Irzyk                - Stanisław      Rydzik                412: 383
   4 Dawid          Pikul                - Jerzy          Matyasik              409: 368
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Kazimierz.J    Merklejn              408: 409
   6 Jerzy          Luter                - Dariusz        Puton                 388: 365
   7 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bryła                 337: 410
   8 Maciej         |liwa                - Iwona          Kucia                 445: 420
   9 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Klimała               423: 368
  10 Jacek          Pietruszka           - Leokadia       Litwinowicz           369: 401
  11 Łukasz         Bobowski             - Teresa         Zalewska              482: 260
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jędryka               249: 439
  13 Marcin         Skowron              - Justyna        Fugiel                313: 475
  14 Anna           Chybowska            - Ewa            Ciszewska             284: 535
  15 Tomasz         Ciejka               - Arkadiusz      Biegun                409: 396
  16 Tomasz         Jedynak              - Radosław       Sowiński              288: 373
  17 Andrzej        Bryła                - Andrzej        Grabiński             457: 317
  18 Paweł          Morga                - Małgorzata     Sulejewska            333: 436
  19 Maciej         Stolarczyk           - Andrzej        Rakoczy               276: 430
  20 Piotr          Witkowski            - Katarzyna      Majewska              148: 413
  21 Piotr          Dudczyk              - Sylwester      Wójcik                326: 352
  22 Dorota         Kaniewska            - Katarzyna      Żuławska              296: 357
  23 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Wróbel                319: 358
  24 Szymon         Stolarczyk           - Wojciech       Wróbel                221: 439
  25 Waldemar       Kaniewski            - Sylwester      Gryz                  259: 364
  26 Joanna         Brychcy              - Paulina        Naplocha              400: 236
  27 Przemysław     Wójcik               - Małgorzata     Sikora                231: 387
  28 Krzysztof      Kokot                - Adrian         Szczepanik            355: 377
  29 Monika         |cisłowska           - Rafał          Horoszko              359: 214
  30 Błażej         Fuczek               - Stanisława     Gawęda                353: 230


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Kucia                 392: 364
   2 Artur          Irzyk                - Przemysław     Herdzina              351: 335
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 416: 309
   4 Justyna        Fugiel               - Stanisław      Rydzik                475: 294
   5 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Bryła                 402: 434
   6 Kamil          Górka                - Andrzej        Rechowicz             374: 387
   7 Paweł          Jędryka              - Łukasz         Bobowski              451: 335
   8 Ewa            Ciszewska            - Radosław       Sowiński              440: 367
   9 Jacek          Pietruszka           - Małgorzata     Sulejewska            348: 513
  10 Leokadia       Litwinowicz          - Dariusz        Puton                 299: 319
  11 Arkadiusz      Biegun               - Andrzej        Rakoczy               294: 463
  12 Maciej         |liwa                - Andrzej        Bryła                 327: 247
  13 Andrzej        Grabiński            - Iwona          Kucia                 380: 447
  14 Tomasz         Ciejka               - Jerzy          Luter                 399: 363
  15 Wojciech       Wróbel               - Andrzej        Kwiatkowski           379: 355
  16 Andrzej        Wróbel               - Katarzyna      Klimała               320: 382
  17 Katarzyna      Majewska             - Rafał          Wesołowski            277: 381
  18 Sylwester      Wójcik               - Joanna         Brychcy               359: 365
  19 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Jedynak               436: 230
  20 Marcin         Skowron              - Maciej         Stolarczyk            332: 370
  21 Katarzyna      Żuławska             - Sylwester      Gryz                  383: 363
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Morga                 300: 296
  23 Piotr          Witkowski            - Anna           Chybowska             168: 400
  24 Błażej         Fuczek               - Małgorzata     Sikora                323: 386
  25 Adrian         Szczepanik           - Piotr          Dudczyk               321: 275
  26 Waldemar       Kaniewski            - Jarosław       Karp                  281: 435
  27 Dorota         Kaniewska            - Monika         |cisłowska            376: 284
  28 Szymon         Stolarczyk           - Krzysztof      Kokot                 288: 416
  29 Rafał          Horoszko             - Przemysław     Wójcik                264: 243
  30 Paulina        Naplocha             - Stanisława     Gawęda                385: 190


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             362: 358
   2 Sławomir       Kucia                - Artur          Irzyk                 289: 487
   3 Łukasz         Bryła                - Dawid          Pikul                 406: 387
   4 Justyna        Fugiel               - Paweł          Jędryka               395: 308
   5 Ewa            Ciszewska            - Małgorzata     Sulejewska            306: 445
   6 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Rechowicz             315: 470
   7 Jacek          Pietruszka           - Andrzej        Rakoczy               414: 362
   8 Dariusz        Puton                - Teresa         Zalewska              438: 322
   9 Iwona          Kucia                - Leokadia       Litwinowicz           383: 453
  10 Arkadiusz      Biegun               - Stanisław      Rydzik                387: 345
  11 Anna           Chybowska            - Kamil          Górka                 291: 368
  12 Maciej         |liwa                - Andrzej        Grabiński             374: 332
  13 Łukasz         Bobowski             - Katarzyna      Żuławska              357: 323
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Matyasik              295: 327
  15 Andrzej        Bryła                - Radosław       Sowiński              335: 368
  16 Wojciech       Wróbel               - Tomasz         Ciejka                460: 353
  17 Jerzy          Luter                - Joanna         Brychcy               453: 322
  18 Katarzyna      Klimała              - Andrzej        Kwiatkowski           326: 328
  19 Maciej         Stolarczyk           - Rafał          Wesołowski            324: 393
  20 Sylwester      Wójcik               - Katarzyna      Majewska              368: 354
  21 Marcin         Skowron              - Paweł          Morga                 422: 371
  22 Jarosław       Karp                 - Małgorzata     Sikora                324: 400
  23 Andrzej        Wróbel               - Dorota         Kaniewska             387: 272
  24 Sylwester      Gryz                 - Adrian         Szczepanik            406: 225
  25 Tomasz         Jedynak              - Krzysztof      Kokot                 361: 306
  26 Piotr          Witkowski            - Waldemar       Kaniewski             176: 329
  27 Piotr          Dudczyk              - Rafał          Horoszko              432: 206
  28 Monika         |cisłowska           - Paulina        Naplocha              387: 183
  29 Przemysław     Wójcik               - Błażej         Fuczek                256: 376
  30 Stanisława     Gawęda               - Szymon         Stolarczyk            197: 439


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Irzyk                 436: 401
   2 Sławomir       Kucia                - Kazimierz.J    Merklejn              452: 517
   3 Łukasz         Bryła                - Justyna        Fugiel                324: 319
   4 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Sulejewska            415: 381
   5 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 360: 431
   6 Maciej         |liwa                - Przemysław     Herdzina              278: 340
   7 Paweł          Jędryka              - Ewa            Ciszewska             408: 398
   8 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Bobowski              298: 477
   9 Dawid          Pikul                - Radosław       Sowiński              453: 322
  10 Andrzej        Rakoczy              - Iwona          Kucia                 417: 369
  11 Jerzy          Luter                - Stanisław      Rydzik                328: 478
  12 Jacek          Pietruszka           - Rafał          Wesołowski            393: 405
  13 Leokadia       Litwinowicz          - Arkadiusz      Biegun                281: 387
  14 Tomasz         Ciejka               - Wojciech       Wróbel                379: 292
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Klimała               353: 508
  16 Teresa         Zalewska             - Sylwester      Wójcik                403: 378
  17 Andrzej        Grabiński            - Marcin         Skowron               396: 337
  18 Katarzyna      Żuławska             - Anna           Chybowska             344: 281
  19 Małgorzata     Sikora               - Andrzej        Wróbel                393: 322
  20 Andrzej        Bryła                - Sylwester      Gryz                  393: 383
  21 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Sporczyk              343: 388
  22 Maciej         Stolarczyk           - Tomasz         Jedynak               344: 350
  23 Paweł          Morga                - Katarzyna      Majewska              345: 320
  24 Piotr          Dudczyk              - Jarosław       Karp                  352: 327
  25 Dorota         Kaniewska            - Monika         |cisłowska            339: 259
  26 Szymon         Stolarczyk           - Błażej         Fuczek                440: 241
  27 Waldemar       Kaniewski            - Adrian         Szczepanik            307: 295
  28 Piotr          Witkowski            - Krzysztof      Kokot                 146: 413
  29 Rafał          Horoszko             - Przemysław     Wójcik                237: 333
  30 Paulina        Naplocha             - Stanisława     Gawęda                308: 217
Lista rankingowa na dzień 25-03-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.59  29318  200
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.89  28689  198
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             144.56  18359  127
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.44  28488  200
   5 Kamil Górka                    Łęczna               141.91  27815  196
   6 Tomasz Zwoliński               Warszawa             141.16  27808  197
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.03  27500  195
   8 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.92  13669   97
   9 Dawid Pikul                    Poznań               140.32  26802  191
  10 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.29  12907   92
  11 Sławomir Kordjalik             Warszawa             140.05  27029  193
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.77  26452  192
  13 Justyna Fugiel                 Sandomierz           136.16  27232  200
  14 Marcin Mroziuk                 Warszawa             135.86   4891   36
  15 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.61  11391   84
  16 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.25  26645  197
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            135.11  13106   97
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.72  25866  192
  19 Lucyna Korga                   Zabrze               134.45   8067   60
  20 Sławomir Kucia                 Kraków               134.24  12619   94
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             134.23  25637  191
  22 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.02   7907   59
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              133.78  12977   97
  24 Marek Syczuk                   Warszawa             133.47  26560  199
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.18  20643  155
  26 Marcin Bożek                   Będzin               133.18   8923   67
  27 Radosław Konca                 Warszawa             133.17  25701  193
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.40  25421  192
  29 Andrzej Oleksiak               Hel                  131.80  25833  196
  30 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.45  24844  189
  31 Filip Sosin                    Warszawa             131.21  25192  192
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.59  23636  181
  33 Małgorzata Kania               Milanówek            130.57  13840  106
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.25  25660  197
  35 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.09  17432  134
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              129.60  23458  181
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.53  15414  119
  38 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.24  12149   94
  39 Łukasz Bryła                   Mielec               129.22  15506  120
  40 Mariusz Margalski              Warszawa             129.01  21803  169
  41 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.90  11988   93
  42 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  43 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.73  24458  190
  44 Michał Makowski                Warszawa             128.32  16040  125
  45 Paweł Florek                   Bydgoszcz            127.98   5375   42
  46 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.48  23583  185
  47 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.21  25442  200
  48 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.84  12938  102
  49 Joanna Juszczak                Warszawa             126.74  25094  198
  50 Maciej Perzyński               Piła                 126.34  24005  190
  51 Artur Koszel                   Legionowo            126.02  23943  190
  52 Jarosław Michalak              Łódź                 125.69  10809   86
  53 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.48  19073  152
  54 Filip Warzecha                 Gdynia               125.45  15054  120
  55 Marek Roszak                   Poznań               125.36  25071  200
  56 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.32  24437  195
  57 Joanna Stępień                 Katowice             125.02  24753  198
  58 Kuba Koisar                    Warszawa             124.70  20949  168
  59 Przemysław Herdzina            Kraków               124.58  19060  153
  60 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            124.52  20920  168
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.04  24188  195
  62 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            123.96   5578   45
  63 Maciej Michalak                Łódź                 123.73  12868  104
  64 Marcin Figiel                  Zawichost            123.65   3833   31
  65 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.43  24068  195
  66 Renata Kowalska                Bielsko Biała        123.33  23680  192
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               123.30  23674  192
  68 Iwona Kucia                    Kraków               123.24  12078   98
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.84  23831  194
  70 Miłosz Wrzałek                 Reda                 122.56  23900  195
  71 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.48   8696   71
  72 Irena Sołdan                   Rumia                122.34  23366  191
  73 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   6727   55
  74 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.11  24421  200
  75 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             122.03  23308  191
  76 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.95  24025  197
  77 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.92  21824  179
  78 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.85   7311   60
  79 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             121.83  16082  132
  80 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  81 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.48  19558  161
  82 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  83 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.20   6545   54
  84 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.47  24094  200
  85 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.44   7949   66
  86 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.42  23602  196
  87 Jakub Zaryński                 Świnoujście          120.35   8665   72
  88 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.25   8658   72
  89 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  90 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             119.96  22673  189
  91 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             119.94  20510  171
  92 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  93 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  94 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.71  23822  199
  95 Paweł Opyc                     Warszawa             119.36  23514  197
  96 Radosław Sowiński              Warszawa             119.06  22027  185
  97 Wojciech Morawski              Gliwice              118.88   7014   59
  98 Stanisław Gasik                Warszawa             118.86  13193  111
  99 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
 100 Kazimierz Merklejn             Szczecin             118.64  10678   90
 101 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 102 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 103 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 104 Sławomir Nosek                 Mielec               118.03   7318   62
 105 Rafał Matczak                  Pruszków             118.02  15224  129
 106 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 117.97   7078   60
 107 Kamil Klinkosz                 Rumia                117.95   9554   81
 108 Michał Sosin                   Warszawa             117.62   9880   84
 109 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.51  23503  200
 110 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.36  14670  125
 111 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.32  14782  126
 112 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.05  19548  167
 113 Leszek Stecuła                 Bytom                116.98  11581   99
 114 Anna Niedzielko                Szczecin             116.97  11229   96
 115 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 116 Bogusław Książek               Szczecin             116.92   5963   51
 117 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 118 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.83  11099   95
 119 Magdalena Merklejn             Szczecin             116.74  15643  134
 120 Arkadiusz Biegun               Kraków               116.48  21665  186
 121 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.15   5575   48
 122 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.12   9522   82
 123 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 124 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 125 Radosław Jachna                Łódź                 115.62   5550   48
 126 Rafał Dąbrowski                Ostróda              115.58   9709   84
 127 Halina Roszak                  Poznań               115.54  22530  195
 128 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.51  13168  114
 129 Piotr Rosół                    Warszawa             115.44  22626  196
 130 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.40  21003  182
 131 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.34  18224  158
 132 Ewa Ciszewska                  Katowice             115.26  12794  111
 133 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.22  22699  197
 134 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.14  15199  132
 135 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              114.93   9654   84
 136 Robert Zabłocki                Łódź                 114.86  11027   96
 137 Beata Piotrowska               Łódź                 114.83  20439  178
 138 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 139 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.65  12841  112
 140 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.64  17196  150
 141 Stanisław Ochot                Katowice             114.63   6190   54
 142 Krzysztof Obremski             Legnica              114.47  12592  110
 143 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.07  21788  191
 144 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.03   4105   36
 145 Daniel Czernatowicz            Kraków               114.01  10147   89
 146 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.95  22790  200
 147 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 148 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.75  14560  128
 149 Adam Klimont                   Wałcz                113.73   5459   48
 150 Grzegorz Gardynik              Warszawa             113.68   8753   77
 151 Łukasz Bobowski                Suchedniów           113.40  13948  123
 152 Marek Róziecki                 Rybnik               113.35   7708   68
 153 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.10  18096  160
 155 Katarzyna Klimała              Kraków               113.02  20231  179
 156 Andrzej Rakoczy                Kraków               113.02  10850   96
 157 Andrzej Gostomski              Łódź                 112.94  19991  177
 158 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 159 Jakub Szymczak                 Łódź                 112.89   8580   76
 160 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 161 Marek Rogalski                 Chełm                112.64  20050  178
 162 Lucyna Śniadach                Rumia                112.61  18918  168
 163 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.37  18541  165
 164 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 165 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.06  13447  120
 166 Wojciech Sołdan                Rumia                112.01  21394  191
 167 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  111.89  10741   96
 168 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             111.58  21981  197
 169 Marcin Kamiński                Warszawa             111.51  10147   91
 170 Agnieszka Krupka               Krosno               111.49  20848  187
 171 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.43  13372  120
 172 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.38  12140  109
 173 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 174 Paweł Ochot                    Katowice             111.24   4561   41
 175 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 176 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.99  15872  143
 177 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.97  19974  180
 178 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.92   4215   38
 179 Michał Szorc                   Białystok            110.87   8315   75
 180 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.85  18291  165
 181 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 182 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  110.77   6868   62
 183 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.54  14481  131
 184 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.53  14701  133
 185 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 186 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            110.42  21642  196
 187 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.29  20955  190
 188 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.24  13119  119
 189 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 190 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.09  15522  141
 191 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.90   7583   69
 192 Łukasz Święcki                 Białystok            109.83   9116   83
 193 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.81  11750  107
 194 Marcin Skowron                 Zabrze               109.70  16675  152
 195 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.66  14475  132
 196 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            109.37  17718  162
 197 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.04   8178   75
 198 Jerzy Luter                    Bytom                108.95  20592  189
 199 Katarzyna Sołdan               Rumia                108.90  21453  197
 200 Bartosz Orłowski               Bytom                108.55   8358   77
 201 Dominik Piasecki               Słupsk               108.29   3790   35
 202 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.19   5085   47
 203 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 204 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 205 Iza Kraj                       Warszawa             107.75  11422  106
 206 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 207 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.48  13220  123
 208 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 209 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 210 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.27  20811  194
 211 Robert Głowacki                Łódź                 107.23   5147   48
 212 Dominik Wester                 Warszawa             107.02  10060   94
 213 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             106.99  17440  163
 214 Joanna Duda                    Zabrze               106.62   4798   45
 215 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 216 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.25   7969   75
 217 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.21   9559   90
 218 Jan Kozłowski                  Kraków               106.19  18689  176
 219 Łukasz Miłosz                  Warszawa             106.06  11348  107
 220 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.02  20462  193
 221 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 222 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.87  16410  155
 223 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.73  19772  187
 224 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 225 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 226 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.63   5704   54
 227 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   7598   72
 228 Marianna Kozłowska             Białystok            105.49  10022   95
 229 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 230 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 231 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 232 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 233 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            104.92   5036   48
 234 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 235 Michał Ozimiński               Łódź                 104.80  16454  157
 236 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 237 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 238 Elżbieta Święcka               Białystok            104.44   3760   36
 239 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.43  13367  128
 240 Weronika Rudnicka              Ustka                104.29  16791  161
 241 Sławomir Buk                   Gliwice              104.18   7501   72
 242 Bogdan Pokojski                Piastów              104.11   4685   45
 243 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 244 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.03  15084  145
 245 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 246 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 247 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.78  13362  130
 248 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 249 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 250 Rafał Skibicki                 Lębork               102.67   4312   42
 251 Sylwester Wójcik               Lublin               102.50  12608  123
 252 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 253 Maria Jarosz                   Lublin               102.43   7887   77
 254 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 255 Roman Figiel                   Zawichost            102.33   8289   81
 256 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             102.26  13907  136
 257 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.94   5301   52
 258 Paweł Michalski                Ksawerów             101.91   4484   44
 259 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 260 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 261 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.12  11427  113
 262 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             101.09   3538   35
 263 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 264 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 265 Marek Reda                     Wołomin              100.72  12187  121
 266 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.63  11371  113
 267 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.61   3622   36
 268 Teresa Zalewska                Racibórz             100.61   8451   84
 269 Władysław Zieliński            Lębork               100.32   5016   50
 270 Anna Arana                     Warszawa             100.23  14633  146
 271 Grażyna Wesołowska             Łódź                  99.95  16991  170
 272 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.75   5985   60
 273 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              99.72   4986   50
 274 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.61  19125  192
 275 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 276 Magdalena Ochot                Katowice              99.35  10034  101
 277 Renata Rosół                   Warszawa              99.07  18328  185
 278 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              98.97  17617  178
 279 Piotr Domański                 Łódź                  98.75   3555   36
 280 Monika Rubinstein              Warszawa              97.63  17964  184
 281 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.20   3402   35
 282 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 283 Joanna Brychcy                 Katowice              97.09  18155  187
 284 Jacek Gasik                    Warszawa              96.88   3100   32
 285 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 286 Adam Janicki                   Łódź                  96.53   5792   60
 287 Katarzyna Majewska             Lublin                96.48   8683   90
 288 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 289 Marek Kocikowski               Ostróda               96.21   8659   90
 290 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 291 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 292 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 293 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 294 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.56   4587   48
 295 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 296 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 297 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.42   4103   43
 298 Patrycja Śliwińska             Szczecin              95.23  11618  122
 299 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   94.63   5867   62
 300 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 301 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.34  10000  106
 302 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 303 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 304 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 305 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.20   4333   46
 306 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 307 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 308 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.86   3285   35
 309 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 310 Przemysław Pawlic              Wrocław               93.37  11298  121
 311 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 312 Anna Stefańska                 Łódź                  92.93  10408  112
 313 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.83   8076   87
 314 Michał Kolaj                   Ostróda               92.66   3243   35
 315 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            92.51   3238   35
 316 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 317 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.96   4322   47
 318 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.20   5928   65
 319 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 320 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 321 Małgorzata Sikora              Kraków                90.52   3802   42
 322 Piotr Łasowski                 Gdańsk                90.37   2711   30
 323 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.17  16862  187
 324 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 325 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 326 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 327 Kacper Jachowicz               Żyrardów              89.38   6346   71
 328 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 329 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 330 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 331 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 332 Krystyna Puchalska             Łódź                  87.82   3864   44
 333 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.80  15628  178
 334 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 335 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 336 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 337 Piotr Marusa                   Szczytno              87.06   5746   66
 338 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 339 Radosław Pastusiak             Sulęcin               86.19   4999   58
 340 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  85.95   3524   41
 341 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 342 Alicja Bielecka                Poznań                84.20   4210   50
 343 Urszula Solarska               Łódź                  83.78  14745  176
 344 Sylwia Pliszka                 Szczecin              83.60   3929   47
 345 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 346 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 347 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 348 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 349 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 350 Adam Kędzior                   Lublin                80.74   3714   46
 351 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   5506   69
 352 Monika Pieczora                Łódź                  78.64   3696   47
 353 Jan Pawłowski                  Warszawa              78.12   7578   97
 354 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 355 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.74   5678   77
 356 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.72   2949   40
 357 Monika Wrzałek                 Rumia                 73.05   4675   64
 358 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.45   4854   67
 359 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 360 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 25-03-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   3 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.71   3156   28
   4 Michał Jaszczak                Gliwice              111.75   3129   28
   5 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   6 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   7 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
   8 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
   9 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  10 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  11 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  12 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  13 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  14 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  15 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  16 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  17 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  18 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  19 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.75   2682   24
  20 Anna Królak                    Warszawa             111.58   2678   24
  21 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  22 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  23 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  24 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  25 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  26 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  27 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  28 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  29 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  30 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  31 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  32 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  33 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  34 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  35 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  36 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  37 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  38 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  39 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  40 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  41 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  42 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  43 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  44 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  45 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  46 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  47 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  48 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  49 Jacek Dec                      Pszczew               96.00   2208   23
  50 Marek Sitkowski                Warszawa              93.91   2160   23
  51 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  52 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  53 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  55 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  56 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  57 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  58 Gniewomir Białek               Dębica                69.61   1601   23
  59 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  60 Tomasz Figiel                  Zawichost            115.73   2546   22
  61 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  62 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  63 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  64 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  65 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  66 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  67 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  68 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  69 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  70 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  71 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  72 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  73 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  74 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  75 Andrzej Lożyński               Piastów              103.56   1864   18
  76 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  77 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  78 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  79 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  80 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  81 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  82 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  83 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  84 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  85 Sylwia Buks                    Warszawa              71.76   1220   17
  86 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  87 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  88 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  89 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  90 Marta Deptuła                  Piaseczno            137.07   2056   15
  91 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  92 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  93 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  94 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
  95 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
  96 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
  97 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
  98 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
  99 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 100 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 101 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 102 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 103 Bartosz Pięta                  Swarzędz             116.58   1399   12
 104 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 105 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 106 Maurycy Machnio                Lipiany              111.17   1334   12
 107 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 108 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 109 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 110 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 111 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 112 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 113 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 114 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 115 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 116 Oskar Lelek                    Barlinek             106.92   1283   12
 117 Magdalena Kubik                Warszawa             106.83   1282   12
 118 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 119 Monika Laskowska               Wrocław              106.50   1278   12
 120 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 121 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 122 Piotr Mossakowski              Chorzów              106.08   1273   12
 123 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 124 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 125 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 126 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 127 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 128 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 129 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 130 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 131 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 132 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 133 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 134 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 135 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 136 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 137 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 138 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 139 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 140 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 141 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 142 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 143 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 144 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 145 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 146 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 147 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 148 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 149 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 150 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 151 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 152 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 153 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 154 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 155 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 156 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 157 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 158 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 159 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 160 Dorota Kaniewska               Sochaczew             93.75   1125   12
 161 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 162 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             93.25   1119   12
 163 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 164 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 165 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 166 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 167 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 168 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 169 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 170 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          89.00   1068   12
 171 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 172 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 173 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 174 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 175 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 176 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 177 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 178 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 179 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 180 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 181 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 182 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 183 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 184 Jarosław Karp                  Jędrzejów             87.08   1045   12
 185 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 186 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 187 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 188 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 189 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 190 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 191 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 192 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 193 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 194 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 195 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 196 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 197 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 198 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 199 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 200 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 201 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 202 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 203 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 204 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 205 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 206 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 207 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 208 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 209 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 210 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 211 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 212 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 213 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 214 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 215 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 216 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 217 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 218 Paulina Naplocha               Racibórz              77.25    927   12
 219 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 220 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 221 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 222 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 223 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 224 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 225 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 226 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 227 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 228 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 229 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 230 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 231 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 232 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 233 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 234 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 235 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 236 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 237 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 238 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 239 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 240 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 241 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 242 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 243 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 244 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 245 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 246 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 247 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 248 Grzegorz Bajer                 Łódź                  83.73    921   11
 249 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 250 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 251 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 252 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 253 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 254 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 255 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 256 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 257 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 258 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 259 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 260 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 261 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 262 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 263 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 264 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 265 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 266 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 267 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 268 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 269 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 270 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 271 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 272 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 273 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 274 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 275 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 276 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 277 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 278 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 279 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 280 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              94.00    940   10
 281 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 282 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 283 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 284 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 285 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 286 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 287 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 288 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 289 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 290 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 291 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 292 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 293 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 294 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 295 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 296 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 297 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 298 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 299 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 300 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 301 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 302 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 303 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 304 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 305 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 306 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 307 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 308 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 309 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 310 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 311 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 312 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 313 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 314 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 316 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 317 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 318 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 319 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 320 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 321 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 322 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 323 Mariusz Grodek                 Olsztyn              105.83    635    6
 324 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 325 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 326 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 327 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 328 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 329 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 330 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 331 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 332 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 333 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 334 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 335 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 336 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 337 Agata Pastusiak                Sulęcin               54.17    325    6
 338 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 339 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 340 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 341 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 342 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 343 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 344 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 345 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 346 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 347 Magdalena Mroziuk              Warszawa              87.20    436    5
 348 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 349 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 350 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 351 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 352 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 353 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 354 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 355 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 356 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 357 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 358 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 359 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 360 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 361 Maciej Pilc                    Poznań                93.67    281    3
 362 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 363 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 364 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 365 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 366 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 367 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 368 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 369 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 370 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 371 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 372 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 373 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 374 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 375 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 376 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 377 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 378 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 379 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 380 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 381 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 382 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 383 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 384 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 385 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 386 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 387 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 388 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 389 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 390 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 391 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 392 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie