Rumia 3
czerwca
Rumia 3- 4 czerwca V Mistrzostwa Wybrzeża
Milanówek10
czerwca
Milanówek 10-11 czerwca Truskawki w Milanówku (I Mistrzostwa Milanówka)
Wałcz16
czerwca
Wałcz 16-18 czerwca Klubowe Mistrzostwa Polski
Pierwszy triumf w karierze Filipa Sosina10 - 11 czerwca 2006 — Truskawki w Milanówku (I Mistrzostwa Milanówka)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Truskawki w Milanówku (I Mistrzostwa Milanówka)Milanówek, 10 - 11 czerwca 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Pierwszy triumf w karierze Filipa SosinaNa turniej "Truskawki w Milanówku" zjechało 72 graczy, co przy ostatnich turniejach jest bardzo przyzwoitą ilością. Mariola Osajda-Matczak, Marek Dudkiewicz, Maciek CzupryniakKrzysztof Bukowski przygotowali wyśmienite warunki do gry jak i do spędzenia wieczoru po pierwszym dniu rozgrywek. Ognisko z kiełbaskami w roli głównej, przejażdżka bryczkami i strzelanie na strzelnicy rozładowało napięcie w walce o zwycięstwo w I Mistrzostwach Milanówka. Po ostatnich dwóch sukcesach Marka Syczuka, był on faworytem w walce o trzeci z rzędu triumf. Po sobotnich rozgrywkach nikt nie miał kompletu punktów a na pierwszym miejscu plasował się Marcin Mroziuk. Tak jak w  ostatnich dwóch turniejach zwycięzca zdobył 11 dużych punktów. Tym razem osiągnął ten wynik Filip Sosin, dla którego jest to pierwsze i na pewno nie ostatnie zwycięstwo. Na drugim miejscu uplasował sie Marcin Mroziuk przed Markiem Syczukiem. Obaj po 9 zwycięstw. Filip Sosin chciałby podziękować wszystkim swoim przeciwnikom, za to że się "podłożyli". Już dziś zapraszamy na II Mistrzostwa Milanówka za rok.
relacja: Andrzej Gostomski




Wyniki turnieju I Mistrzostwa Milanówka w Scrabble "Truskawki w Milanówku"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Filip           Sosin                Warszawa               129.94     11.0     4932     1998      713
  2 Marcin          Mroziuk              Warszawa               138.95      9.0     5029     1821      356
  3 Marek           Syczuk               Warszawa               140.10      9.0     4945     1845      496
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.68      9.0     4835     1777      513
  5 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.67      8.0     4966     1648      379
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.92      8.0     4913     1715      251
  7 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                120.94      8.0     4828     1743      690
  8 Paweł           Jackowski            Warszawa               133.90      8.0     4755     1655      819
  9 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               122.92      8.0     4712     1660      603
 10 Rafał           Wesołowski           Warszawa               115.02      8.0     4658     1613      161
 11 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               117.40      8.0     4549     1720      164
 12 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    123.10      8.0     4494     1718       56
 13 Wojciech        Sołdan               Rumia                  115.41      8.0     4314     1735      568
 14 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       127.40      7.0     4827     1497      350
 15 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.03      7.0     4812     1571      342
 16 Rafał           Matczak              Milanówek              116.85      7.0     4741     1572      323
 17 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         128.32      7.0     4695     1495      448
 18 Justyna         Fugiel               Sandomierz             137.94      7.0     4695     1590      292
 19 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    127.64      7.0     4622     1637      -22
 20 Maciej          Czupryniak           Milanówek              134.50      7.0     4616     1591      291
 21 Kamil           Górka                Łęczna                 141.95      7.0     4587     1544      346
 22 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              116.64      7.0     4502     1588      275
 23 Zdzisław        Szota                Warszawa               117.51      7.0     4457     1538      437
 24 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               108.81      7.0     4199     1486     -166
 25 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               105.87      7.0     4061     1437     -175
 26 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         114.65      6.5     4637     1456      384
 27 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          122.00      6.5     4630     1432      360
 28 Piotr           Rosół                Warszawa               117.86      6.0     4686     1484      285
 29 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.92      6.0     4587     1399      273
 30 Szymon          Fidziński            Warszawa               143.05      6.0     4580     1402      382
 31 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.93      6.0     4482     1380      216
 32 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         118.64      6.0     4455     1530     -215
 33 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             112.97      6.0     4448     1460     -161
 34 Magdalena       Mroziuk              Warszawa               104.82      6.0     4425     1370      -58
 35 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             111.69      6.0     4422     1294      511
 36 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              119.72      6.0     4277     1375      104
 37 Artur           Koszel               Legionowo              123.03      6.0     4276     1363      -37
 38 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               107.75      6.0     4189     1330     -255
 39 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              114.80      6.0     3997     1382     -447
 40 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              110.46      6.0     3956     1446     -522
 41 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               109.54      5.0     4577     1390      108
 42 Marek           Rogalski             Chełm                  113.56      5.0     4511     1304     -314
 43 Michał          Ozimiński            Łódź                   104.23      5.0     4449     1258      177
 44 Joanna          Stępień              Katowice               124.49      5.0     4449     1326       25
 45 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          119.28      5.0     4411     1219     -120
 46 Marek           Sitkowski            Warszawa               104.00      5.0     4325     1301     -332
 47 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               116.99      5.0     4264     1247      275
 48 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               110.62      5.0     4237     1286      -43
 49 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.63      5.0     4038     1248     -338
 50 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              109.84      5.0     3900     1313     -552
 51 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.35      5.0     3479     1205      -68
 52 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 120.58      5.0     3178     1122      -91
 53 Andrzej         Puchalski            Łódź                   107.29      4.5     4047     1080      220
 54 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      4.5     3892     1058      147
 55 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         111.02      4.0     4579     1153      537
 56 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.54      4.0     4388     1242      -72
 57 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     4081     1099     -308
 58 Piotr           Mańkowski            Warszawa               105.74      4.0     4077     1160     -295
 59 Anna            Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      3.5     3632      918       -8
 60 Krystyna        Puchalska            Łódź                   100.00      3.5     3576      958     -260
 61 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.30      3.0     2281      821     -623
 62 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               127.37      3.0     1994      724      -41
 63 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      2.5     3675      851     -316
 64 Anna            Jagielska            Wejherowo              100.00      2.5     3138      813     -624
 65 Maciej          Wałachowski          Milanówek              100.00      2.5     1897      592     -330
 66 Jarosław        Puchalski            Łódź                   126.10      2.0     2751      650      360
 67 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      2.0     2167      588     -282
 68 Magdalena       Kublik               Warszawa               100.00      2.0     1506      444       43
 69 Małgorzata      Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      1.5     3250      723     -952
 70 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               110.11      1.0      704      226       -5
 71 Patryk          Godlewski            Milanówek              100.00      0.5      638      162     -701
 72 Radosław        Zalewski             Milanówek              100.00      0.0      461      245    -1847
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Milanówka w Scrabble Truskawki w Milanówku



	Mariusz Skrobosz 144.68 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Beata          Piotrowska            116.35 +  410: 398  166
    2    17 Andrzej        Puchalski             107.29 +  372: 305  157
    3     6 Michał         Waszkiewicz           122.92 +  370: 338  173
    4     4 Grzegorz       Koczkodon             120.94 +  371: 342  171
    5     2 Jolanta        Kosmowska             117.40 +  476: 316  167
    6     1 Marek          Charytoniuk           118.64 -  378: 404   69
    7     3 Stanisław      Rydzik                138.92 -  358: 395   89
    8     3 Marek          Syczuk                140.10 -  391: 457   90
    9    13 Justyna        Fugiel                137.94 +  394: 348  188
   10     8 Paweł          Frynia                123.10 +  414: 402  173
   11     4 Krzysztof      Bukowski              116.64 +  443: 306  167
   12     3 Jolanta        Kosmowska             117.40 +  458: 311  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Szymon Fidziński 143.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Sołdan                115.41 -  351: 367   65
    2    27 Krzysztof      Sporczyk              110.46 +  448: 297  160
    3    13 Marek          Sitkowski             104.00 +  490: 364  154
    4     8 Robert         Kuszpit               114.65 +  427: 345  165
    5     5 Grzegorz       Koczkodon             120.94 -  330: 430   71
    6    10 Joanna         Ostrowska             108.54 +  398: 329  159
    7     7 Maciej         Czupryniak            134.50 -  320: 334   85
    8    14 Robert         Kamiński              127.64 -  367: 394   78
    9    17 Mariusz        Kubicki               112.97 +  393: 319  163
   10    14 Joanna         Stępień               124.49 -  317: 374   74
   11    15 Piotr          Rosół                 117.86 -  265: 321   68
   12    19 Marta          Szeliga-Frynia        109.54 +  474: 324  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Krzysztof Mówka 142.03 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Wesołowski            115.02 +  429: 352  165
    2    13 Grzegorz       Koczkodon             120.94 -  353: 465   71
    3    16 Artur          Koszel                123.03 +  371: 352  173
    4    10 Marcin         Mroziuk               138.95 -  420: 429   89
    5    16 Michał         Ozimiński             104.23 +  454: 273  154
    6    11 Robert         Kamiński              127.64 +  487: 336  178
    7     4 Rafał          Matczak               116.85 +  328: 321  167
    8     4 Jolanta        Kosmowska             117.40 +  493: 359  167
    9     3 Maciej         Czupryniak            134.50 -  387: 416   85
   10     4 Krzysztof      Bukowski              116.64 -  317: 421   67
   11     7 Tomasz         Zwoliński             139.67 -  413: 416   90
   12    11 Robert         Kuszpit               114.65 +  360: 330  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Kamil Górka 141.95 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariola        Osajda-Matczak        114.80 +  469: 284  165
    2     5 Justyna        Fugiel                137.94 +  402: 345  188
    3     7 Marek          Syczuk                140.10 -  337: 400   90
    4    15 Wojciech       Sołdan                115.41 -  368: 390   65
    5    15 Jerzy          Tatarczuk             110.62 +  338: 267  161
    6     9 Krzysztof      Bukowski              116.64 -  320: 335   67
    7    15 Marek          Rogalski              113.56 +  505: 310  164
    8    16 Marek          Sitkowski             104.00 +  399: 303  154
    9    12 Jerzy          Krzyżewski            109.84 +  413: 352  160
   10     7 Waldemar       Czerwoniec            127.37 -  351: 457   77
   11     9 Paweł          Jackowski             133.90 -  293: 432   84
   12    14 Marek          Charytoniuk           118.64 +  392: 366  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Marek Syczuk 140.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Robert         Kuszpit               114.65 +  422: 309  165
    2    16 Zdzisław       Szota                 117.51 +  354: 347  168
    3     7 Kamil          Górka                 141.95 +  400: 337  192
    4     3 Stanisław      Rydzik                138.92 -  353: 438   89
    5     7 Filip          Sosin                 129.94 -  407: 413   80
    6    18 Jarosław       Puchalski             126.10 +  530: 379  176
    7     6 Beata          Piotrowska            116.35 +  413: 389  166
    8     3 Mariusz        Skrobosz              144.68 +  457: 391  195
    9     2 Marek          Charytoniuk           118.64 +  422: 301  169
   10     3 Maciej         Czupryniak            134.50 +  390: 364  185
   11     2 Marcin         Mroziuk               138.95 -  446: 473   89
   12     2 Grzegorz       Koczkodon             120.94 +  351: 308  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1845  / 12 153.75




	Tomasz Zwoliński 139.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Rogalski              113.56 -  440: 479   64
    2    18 Anna           Czarnecka             100.00 +  366: 253  150
    3    12 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  433: 396  155
    4    11 Maciej         Czupryniak            134.50 -  360: 446   85
    5    13 Robert         Kamiński              127.64 -  382: 436   78
    6    19 Piotr          Mańkowski             105.74 +  496: 343  156
    7    13 Joanna         Ostrowska             108.54 +  391: 338  159
    8     9 Justyna        Fugiel                137.94 +  394: 337  188
    9     6 Andrzej        Rechowicz             126.93 +  436: 381  177
   10     5 Jolanta        Kosmowska             117.40 -  400: 430   67
   11     7 Krzysztof      Mówka                 142.03 +  416: 413  192
   12     4 Waldemar       Czerwoniec            127.37 +  452: 335  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Marcin Mroziuk 138.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Kubicki               112.97 +  515: 404  163
    2     1 Renata         Kowalska              122.00 -  330: 444   72
    3    10 Andrzej        Kwiatkowski           123.92 +  438: 406  174
    4    10 Krzysztof      Mówka                 142.03 +  429: 420  192
    5     6 Joanna         Ostrowska             108.54 +  442: 374  159
    6     2 Maciej         Czupryniak            134.50 +  445: 290  185
    7     2 Piotr          Rosół                 117.86 +  431: 336  168
    8     1 Marek          Charytoniuk           118.64 +  413: 356  169
    9     1 Filip          Sosin                 129.94 -  339: 424   80
   10     2 Stanisław      Rydzik                138.92 +  410: 389  189
   11     2 Marek          Syczuk                140.10 +  473: 446  190
   12     1 Filip          Sosin                 129.94 -  364: 384   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 12 151.75




	Stanisław Rydzik 138.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Eugeniusz      Wróblewski            111.69 +  400: 301  162
    2     4 Rafał          Matczak               116.85 +  441: 436  167
    3     9 Paweł          Frynia                123.10 +  451: 327  173
    4     3 Marek          Syczuk                140.10 +  438: 353  190
    5     1 Marek          Charytoniuk           118.64 -  369: 482   69
    6     5 Wojciech       Sołdan                115.41 +  434: 299  165
    7     3 Mariusz        Skrobosz              144.68 +  395: 358  195
    8     2 Filip          Sosin                 129.94 -  326: 458   80
    9     4 Waldemar       Czerwoniec            127.37 +  492: 362  177
   10     2 Marcin         Mroziuk               138.95 -  389: 410   89
   11     3 Grzegorz       Koczkodon             120.94 -  323: 479   71
   12     5 Janusz         Kaczor                127.40 +  455: 397  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Justyna Fugiel 137.94 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Edward         Stefaniak             111.02 +  388: 338  161
    2     5 Kamil          Górka                 141.95 -  345: 402   92
    3    11 Joanna         Stępień               124.49 +  371: 333  174
    4    16 Robert         Kamiński              127.64 +  503: 263  178
    5    10 Paweł          Frynia                123.10 -  322: 365   73
    6     7 Marta          Szeliga-Frynia        109.54 +  425: 378  160
    7    12 Wojciech       Sołdan                115.41 +  398: 258  165
    8     9 Tomasz         Zwoliński             139.67 -  337: 394   90
    9    13 Mariusz        Skrobosz              144.68 -  348: 394   95
   10    18 Piotr          Mańkowski             105.74 +  394: 367  156
   11    11 Ryszard        Dębski                128.32 -  380: 486   78
   12    13 Piotr          Rosół                 117.86 +  484: 425  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Maciej Czupryniak 134.50 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Tatarczuk             110.62 -  331: 361   61
    2    32 Krystyna       Puchalska             100.00 +  416: 276  150
    3    25 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  394: 287  150
    4    11 Tomasz         Zwoliński             139.67 +  446: 360  190
    5     3 Krzysztof      Bukowski              116.64 +  415: 310  167
    6     2 Marcin         Mroziuk               138.95 -  290: 445   89
    7     7 Szymon         Fidziński             143.05 +  334: 320  193
    8     5 Rafał          Matczak               116.85 +  456: 341  167
    9     3 Krzysztof      Mówka                 142.03 +  416: 387  192
   10     3 Marek          Syczuk                140.10 -  364: 390   90
   11     6 Waldemar       Czerwoniec            127.37 -  352: 400   77
   12     8 Rafał          Wesołowski            115.02 -  402: 448   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Paweł Jackowski 133.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Sporczyk              110.46 +  457: 282  160
    2     7 Paweł          Frynia                123.10 -  336: 357   73
    3    15 Andrzej        Rechowicz             126.93 +  402: 340  177
    4     6 Krzysztof      Bukowski              116.64 -  351: 423   67
    5    21 Grażyna        Wesołowska            100.30 +  530: 248  150
    6     8 Michał         Waszkiewicz           122.92 +  428: 427  173
    7     5 Grzegorz       Koczkodon             120.94 -  335: 475   71
    8    11 Grzegorz       Pukniel               120.58 +  400:   1  171
    9     7 Robert         Kamiński              127.64 -  371: 457   78
   10    10 Wojciech       Sołdan                115.41 +  336: 304  165
   11     9 Kamil          Górka                 141.95 +  432: 293  192
   12     6 Ryszard        Dębski                128.32 +  377: 329  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Filip Sosin 129.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Krzyżewski            109.84 +  347: 340  160
    2    15 Joanna         Ostrowska             108.54 +  482: 323  159
    3     3 Marek          Rogalski              113.56 +  484: 347  164
    4     2 Jolanta        Kosmowska             117.40 -  354: 397   67
    5     7 Marek          Syczuk                140.10 +  413: 407  190
    6     6 Paweł          Frynia                123.10 +  382: 308  173
    7     1 Marek          Charytoniuk           118.64 +  416: 387  169
    8     2 Stanisław      Rydzik                138.92 +  458: 326  189
    9     1 Marcin         Mroziuk               138.95 +  424: 339  189
   10     1 Grzegorz       Koczkodon             120.94 +  409: 363  171
   11     1 Robert         Kamiński              127.64 +  379: 318  178
   12     1 Marcin         Mroziuk               138.95 +  384: 364  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1998  / 12 166.50




	Ryszard Dębski 128.32 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marta          Szeliga-Frynia        109.54 -  401: 504   60
    2    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  373: 298  150
    3    18 Zdzisław       Szota                 117.51 +  433: 344  168
    4    17 Paweł          Frynia                123.10 -  357: 378   73
    5    19 Marek          Dudkiewicz            119.72 -  340: 372   70
    6    22 Artur          Koszel                123.03 +  415: 312  173
    7    20 Krzysztof      Sporczyk              110.46 +  399: 372  160
    8    18 Jerzy          Krzyżewski            109.84 -  323: 324   60
    9    18 Wojciech       Gołęcki               103.63 +  421: 265  154
   10    16 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  418: 321  155
   11    11 Justyna        Fugiel                137.94 +  486: 380  188
   12     6 Paweł          Jackowski             133.90 -  329: 377   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Robert Kamiński 127.64 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Przybyłowicz          108.81 +  441: 357  159
    2    11 Wojciech       Sołdan                115.41 +  379: 297  165
    3     5 Piotr          Rosół                 117.86 -  388: 452   68
    4    16 Justyna        Fugiel                137.94 -  263: 503   88
    5    13 Tomasz         Zwoliński             139.67 +  436: 382  190
    6    11 Krzysztof      Mówka                 142.03 -  336: 487   92
    7    23 Jarosław       Puchalski             126.10 +  425: 314  176
    8    14 Szymon         Fidziński             143.05 +  394: 367  193
    9     7 Paweł          Jackowski             133.90 +  457: 371  184
   10     9 Marek          Charytoniuk           118.64 +  470: 254  169
   11     1 Filip          Sosin                 129.94 -  318: 379   80
   12     7 Michał         Waszkiewicz           122.92 -  315: 481   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Janusz Kaczor 127.40 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Ostrowska             108.54 -  339: 427   59
    2    30 Anna           Jagielska             100.00 +  440: 288  150
    3    17 Edward         Stefaniak             111.02 +  420: 289  161
    4     5 Marta          Szeliga-Frynia        109.54 +  444: 367  160
    5     9 Wojciech       Sołdan                115.41 -  255: 446   65
    6    12 Joanna         Stępień               124.49 +  479: 387  174
    7    10 Jolanta        Kosmowska             117.40 -  368: 426   67
    8    15 Mariusz        Kubicki               112.97 +  457: 258  163
    9     9 Michał         Waszkiewicz           122.92 -  350: 397   73
   10    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.28 +  402: 383  169
   11     8 Rafał          Matczak               116.85 +  476: 354  167
   12     5 Stanisław      Rydzik                138.92 -  397: 455   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Waldemar Czerwoniec 127.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     7 Piotr          Rosół                 117.86 +  440: 388  168
    9     4 Stanisław      Rydzik                138.92 -  362: 492   89
   10     7 Kamil          Górka                 141.95 +  457: 351  192
   11     6 Maciej         Czupryniak            134.50 +  400: 352  185
   12     4 Tomasz         Zwoliński             139.67 -  335: 452   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     724  /  5 144.80




	Andrzej Rechowicz 126.93 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Sameryt               107.75 -  343: 371   58
    2    28 Grażyna        Wesołowska            100.30 +  371: 258  150
    3    15 Paweł          Jackowski             133.90 -  340: 402   84
    4    25 Mikołaj        Przybyłowicz          105.87 +  405: 297  156
    5    14 Grzegorz       Pukniel               120.58 -  395: 403   71
    6    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  403: 300  150
    7    22 Maciej         Wałachowski           100.00 +  439: 239  150
    8    10 Marta          Szeliga-Frynia        109.54 +  362: 314  160
    9     6 Tomasz         Zwoliński             139.67 -  381: 436   90
   10    17 Mariusz        Kubicki               112.97 -  287: 455   63
   11    16 Andrzej        Kwiatkowski           123.92 -  379: 447   74
   12    20 Joanna         Stępień               124.49 +  377: 344  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Jarosław Puchalski 126.10 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Puchalski             107.29 -  322: 343   57
    2    33 Maciej         Wałachowski           100.00 +  430: 281  150
    3    22 Wojciech       Sołdan                115.41 -  359: 401   65
    4    22 Krzysztof      Sporczyk              110.46 -  322: 341   60
    5    25 Radosław       Zalewski              100.00 +  625:  70  150
    6    18 Marek          Syczuk                140.10 -  379: 530   90
    7    23 Robert         Kamiński              127.64 -  314: 425   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  7  92.86




	Joanna Stępień 124.49 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mikołaj        Przybyłowicz          105.87 +  447: 298  156
    2    10 Marek          Charytoniuk           118.64 -  376: 462   69
    3    11 Justyna        Fugiel                137.94 -  333: 371   88
    4    19 Edward         Stefaniak             111.02 +  451: 337  161
    5    12 Mariusz        Sylwestrzuk           116.99 +  409: 374  167
    6    12 Janusz         Kaczor                127.40 -  387: 479   77
    7    16 Marek          Sitkowski             104.00 -  299: 359   54
    8    21 Jerzy          Tatarczuk             110.62 +  328: 323  161
    9    20 Krzysztof      Sporczyk              110.46 -  316: 328   60
   10    14 Szymon         Fidziński             143.05 +  374: 317  193
   11    17 Mariusz        Kubicki               112.97 -  385: 399   63
   12    20 Andrzej        Rechowicz             126.93 -  344: 377   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Andrzej Kwiatkowski 123.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Mańkowski             105.74 +  405: 319  156
    2     2 Marta          Szeliga-Frynia        109.54 -  333: 458   60
    3    10 Marcin         Mroziuk               138.95 -  406: 438   89
    4    20 Andrzej        Puchalski             107.29 +  397: 247  157
    5    22 Krzysztof      Sporczyk              110.46 -  375: 398   60
    6    20 Michał         Ozimiński             104.23 +  473: 294  154
    7    18 Marek          Dudkiewicz            119.72 +  424: 308  170
    8    12 Michał         Waszkiewicz           122.92 -  336: 339   73
    9    15 Zdzisław       Szota                 117.51 -  333: 359   68
   10    11 Piotr          Rosół                 117.86 +  366: 352  168
   11    16 Andrzej        Rechowicz             126.93 +  447: 379  177
   12    12 Rafał          Matczak               116.85 -  292: 423   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Paweł Frynia 123.10 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  376: 356  155
    2     7 Paweł          Jackowski             133.90 +  357: 336  184
    3     9 Stanisław      Rydzik                138.92 -  327: 451   89
    4    17 Ryszard        Dębski                128.32 +  378: 357  178
    5    10 Justyna        Fugiel                137.94 +  365: 322  188
    6     6 Filip          Sosin                 129.94 -  308: 382   80
    7    11 Grzegorz       Pukniel               120.58 +  453: 319  171
    8     8 Renata         Kowalska              122.00 +  409: 383  172
    9     5 Grzegorz       Koczkodon             120.94 -  355: 425   71
   10     8 Mariusz        Skrobosz              144.68 -  402: 414   95
   11    13 Zdzisław       Szota                 117.51 +  375: 361  168
   12     9 Krzysztof      Bukowski              116.64 +  389: 332  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Artur Koszel 123.03 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Ozimiński             104.23 +  384: 356  154
    2     6 Piotr          Rosół                 117.86 -  319: 418   68
    3    16 Krzysztof      Mówka                 142.03 -  352: 371   92
    4    24 Jerzy          Krzyżewski            109.84 -  314: 323   60
    5    28 Anna           Pawłowska             100.00 +  315: 261  150
    6    22 Ryszard        Dębski                128.32 -  312: 415   78
    7    31 Mariola        Osajda-Matczak        114.80 -  320: 357   65
    8    30 Anna           Czarnecka             100.00 +  417: 349  150
    9    26 Magdalena      Kublik                100.00 +  390: 323  150
   10    21 Zdzisław       Szota                 117.51 -  302: 431   68
   11    28 Jerzy          Tatarczuk             110.62 +  420: 343  161
   12    23 Mariusz        Sylwestrzuk           116.99 +  431: 366  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Michał Waszkiewicz 122.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Sitkowski             104.00 +  457: 262  154
    2     8 Marek          Dudkiewicz            119.72 +  416: 292  170
    3     6 Mariusz        Skrobosz              144.68 -  338: 370   95
    4    14 Beata          Piotrowska            116.35 +  381: 303  166
    5    11 Marta          Szeliga-Frynia        109.54 -  323: 370   60
    6     8 Paweł          Jackowski             133.90 -  427: 428   84
    7    19 Zdzisław       Szota                 117.51 +  348: 330  168
    8    12 Andrzej        Kwiatkowski           123.92 +  339: 336  174
    9     9 Janusz         Kaczor                127.40 +  397: 350  177
   10     6 Rafał          Matczak               116.85 +  462: 397  167
   11     5 Jolanta        Kosmowska             117.40 -  343: 356   67
   12     7 Robert         Kamiński              127.64 +  481: 315  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Renata Kowalska 122.00 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Gołęcki               103.63 +  406: 314  154
    2     1 Marcin         Mroziuk               138.95 +  444: 330  189
    3     8 Rafał          Matczak               116.85 -  355: 401   67
    4    18 Rafał          Wesołowski            115.02 -  328: 402   65
    5    23 Jerzy          Krzyżewski            109.84 +  413: 310  160
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              110.46 +  477: 256  160
    7     8 Mariusz        Kubicki               112.97 +  368: 342  163
    8     8 Paweł          Frynia                123.10 -  383: 409   73
    9    10 Jolanta        Kosmowska             117.40 -  340: 400   67
   10    15 Marek          Sitkowski             104.00 +  384: 305  154
   11    10 Robert         Kuszpit               114.65 =  419: 419  115
   12    10 Wojciech       Sołdan                115.41 -  313: 382   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Grzegorz Koczkodon 120.94 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grażyna        Wesołowska            100.30 +  358: 275  150
    2    13 Krzysztof      Mówka                 142.03 +  465: 353  192
    3     4 Grzegorz       Pukniel               120.58 +  405: 399  171
    4     4 Mariusz        Skrobosz              144.68 -  342: 371   95
    5     5 Szymon         Fidziński             143.05 +  430: 330  193
    6     3 Rafał          Matczak               116.85 -  340: 380   67
    7     5 Paweł          Jackowski             133.90 +  475: 335  184
    8     6 Andrzej        Przybyłowicz          108.81 +  438: 257  159
    9     5 Paweł          Frynia                123.10 +  425: 355  173
   10     1 Filip          Sosin                 129.94 -  363: 409   80
   11     3 Stanisław      Rydzik                138.92 +  479: 323  189
   12     2 Marek          Syczuk                140.10 -  308: 351   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Grzegorz Pukniel 120.58 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.28 +  539: 312  169
    3     4 Grzegorz       Koczkodon             120.94 -  399: 405   71
    4     9 Joanna         Ostrowska             108.54 -  291: 376   59
    5    14 Andrzej        Rechowicz             126.93 +  403: 395  177
    6    15 Marek          Dudkiewicz            119.72 +  391: 330  170
    7    11 Paweł          Frynia                123.10 -  319: 453   73
    8    11 Paweł          Jackowski             133.90 -    1: 400   84
   11    21 Wojciech       Gołęcki               103.63 +  366: 340  154
   12    17 Mariola        Osajda-Matczak        114.80 +  469: 258  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1122  /  9 124.67




	Marek Dudkiewicz 119.72 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Czarnecka             100.00 +  375: 320  150
    2     8 Michał         Waszkiewicz           122.92 -  292: 416   73
    3    21 Beata          Piotrowska            116.35 -  291: 355   66
    4    21 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  441: 267  155
    5    19 Ryszard        Dębski                128.32 +  372: 340  178
    6    15 Grzegorz       Pukniel               120.58 -  330: 391   71
    7    18 Andrzej        Kwiatkowski           123.92 -  308: 424   74
    8    22 Rafał          Wesołowski            115.02 -  333: 362   65
    9    25 Joanna         Ostrowska             108.54 +  411: 373  159
   10    20 Mariusz        Sylwestrzuk           116.99 +  377: 294  167
   11    19 Małgorzata     Sameryt               107.75 +  400: 283  158
   12    16 Andrzej        Przybyłowicz          108.81 -  347: 348   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Anna Kowalska-Demczyszyn 119.28 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Jagielska             100.00 +  428: 260  150
    2    14 Grzegorz       Pukniel               120.58 -  312: 539   71
    3    26 Urszula        Solarska              100.00 +  478: 243  150
    4    13 Mariusz        Kubicki               112.97 -  329: 468   63
    5    20 Zdzisław       Szota                 117.51 -  243: 379   68
    6    27 Jerzy          Krzyżewski            109.84 -  340: 349   60
    7    25 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  362: 325  150
    8    27 Mikołaj        Przybyłowicz          105.87 +  478: 322  156
    9    21 Mariola        Osajda-Matczak        114.80 -  356: 460   65
   10    13 Janusz         Kaczor                127.40 -  383: 402   77
   11    24 Michał         Ozimiński             104.23 +  384: 359  154
   12    21 Magdalena      Mroziuk               104.82 -  318: 425   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Marek Charytoniuk 118.64 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  370: 318  150
    2    10 Joanna         Stępień               124.49 +  462: 376  174
    3     2 Marta          Szeliga-Frynia        109.54 +  395: 380  160
    4     1 Piotr          Rosół                 117.86 +  339: 329  168
    5     1 Stanisław      Rydzik                138.92 +  482: 369  189
    6     1 Mariusz        Skrobosz              144.68 +  404: 378  195
    7     1 Filip          Sosin                 129.94 -  387: 416   80
    8     1 Marcin         Mroziuk               138.95 -  356: 413   89
    9     2 Marek          Syczuk                140.10 -  301: 422   90
   10     9 Robert         Kamiński              127.64 -  254: 470   78
   11    12 Rafał          Wesołowski            115.02 -  339: 407   65
   12    14 Kamil          Górka                 141.95 -  366: 392   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Piotr Rosół 117.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  462: 309  150
    2     6 Artur          Koszel                123.03 +  418: 319  173
    3     5 Robert         Kamiński              127.64 +  452: 388  178
    4     1 Marek          Charytoniuk           118.64 -  329: 339   69
    5     8 Andrzej        Przybyłowicz          108.81 +  455: 336  159
    6     4 Jolanta        Kosmowska             117.40 +  363: 329  167
    7     2 Marcin         Mroziuk               138.95 -  336: 431   89
    8     7 Waldemar       Czerwoniec            127.37 -  388: 440   77
    9     8 Krzysztof      Bukowski              116.64 -  385: 395   67
   10    11 Andrzej        Kwiatkowski           123.92 -  352: 366   74
   11    15 Szymon         Fidziński             143.05 +  321: 265  193
   12    13 Justyna        Fugiel                137.94 -  425: 484   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Zdzisław Szota 117.51 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Anna           Pawłowska             100.00 +  345: 259  150
    2    16 Marek          Syczuk                140.10 -  347: 354   90
    3    18 Ryszard        Dębski                128.32 -  344: 433   78
    4    27 Mariola        Osajda-Matczak        114.80 +  353: 287  165
    5    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.28 +  379: 243  169
    6    16 Beata          Piotrowska            116.35 -  332: 380   66
    7    19 Michał         Waszkiewicz           122.92 -  330: 348   73
    8    20 Marek          Rogalski              113.56 +  456: 306  164
    9    15 Andrzej        Kwiatkowski           123.92 +  359: 333  174
   10    21 Artur          Koszel                123.03 +  431: 302  173
   11    13 Paweł          Frynia                123.10 -  361: 375   73
   12    15 Mariusz        Kubicki               112.97 +  420: 400  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Jolanta Kosmowska 117.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  430: 157  150
    2    12 Jerzy          Tatarczuk             110.62 +  405: 314  161
    3     1 Krzysztof      Bukowski              116.64 +  390: 319  167
    4     2 Filip          Sosin                 129.94 +  397: 354  180
    5     2 Mariusz        Skrobosz              144.68 -  316: 476   95
    6     4 Piotr          Rosół                 117.86 -  329: 363   68
    7    10 Janusz         Kaczor                127.40 +  426: 368  177
    8     4 Krzysztof      Mówka                 142.03 -  359: 493   92
    9    10 Renata         Kowalska              122.00 +  400: 340  172
   10     5 Tomasz         Zwoliński             139.67 +  430: 400  190
   11     5 Michał         Waszkiewicz           122.92 +  356: 343  173
   12     3 Mariusz        Skrobosz              144.68 -  311: 458   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Mariusz Sylwestrzuk 116.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krystyna       Puchalska             100.00 +  404: 259  150
    2     3 Marek          Rogalski              113.56 -  357: 409   64
    3    20 Jerzy          Tatarczuk             110.62 +  413: 265  161
    4     7 Rafał          Matczak               116.85 -  327: 418   67
    5    12 Joanna         Stępień               124.49 -  374: 409   74
    6    23 Małgorzata     Sameryt               107.75 +  360: 277  158
    7    14 Marta          Szeliga-Frynia        109.54 -  281: 386   60
    8    26 Grażyna        Wesołowska            100.30 +  400:   1  150
    9    22 Edward         Stefaniak             111.02 +  406: 396  161
   10    20 Marek          Dudkiewicz            119.72 -  294: 377   70
   11    18 Andrzej        Przybyłowicz          108.81 -  282: 361   59
   12    23 Artur          Koszel                123.03 -  366: 431   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Rafał Matczak 116.85 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Urszula        Solarska              100.00 +  471: 372  150
    2     4 Stanisław      Rydzik                138.92 -  436: 441   89
    3     8 Renata         Kowalska              122.00 +  401: 355  172
    4     7 Mariusz        Sylwestrzuk           116.99 +  418: 327  167
    5     4 Mariusz        Kubicki               112.97 +  405: 256  163
    6     3 Grzegorz       Koczkodon             120.94 +  380: 340  171
    7     4 Krzysztof      Mówka                 142.03 -  321: 328   92
    8     5 Maciej         Czupryniak            134.50 -  341: 456   85
    9    11 Andrzej        Przybyłowicz          108.81 +  394: 313  159
   10     6 Michał         Waszkiewicz           122.92 -  397: 462   73
   11     8 Janusz         Kaczor                127.40 -  354: 476   77
   12    12 Andrzej        Kwiatkowski           123.92 +  423: 292  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Krzysztof Bukowski 116.64 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Maciej         Wałachowski           100.00 +  452: 215  150
    2     9 Małgorzata     Sameryt               107.75 +  545: 267  158
    3     1 Jolanta        Kosmowska             117.40 -  319: 390   67
    4     6 Paweł          Jackowski             133.90 +  423: 351  184
    5     3 Maciej         Czupryniak            134.50 -  310: 415   85
    6     9 Kamil          Górka                 141.95 +  335: 320  192
    7     9 Andrzej        Przybyłowicz          108.81 -  292: 378   59
    8    13 Robert         Kuszpit               114.65 +  372: 357  165
    9     8 Piotr          Rosół                 117.86 +  395: 385  168
   10     4 Krzysztof      Mówka                 142.03 +  421: 317  192
   11     4 Mariusz        Skrobosz              144.68 -  306: 443   95
   12     9 Paweł          Frynia                123.10 -  332: 389   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Beata Piotrowska 116.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              144.68 -  398: 410   95
    2    21 Wojciech       Gołęcki               103.63 +  356: 340  154
    3    21 Marek          Dudkiewicz            119.72 +  355: 291  170
    4    14 Michał         Waszkiewicz           122.92 -  303: 381   73
    5    17 Rafał          Wesołowski            115.02 +  538: 337  165
    6    16 Zdzisław       Szota                 117.51 +  380: 332  168
    7     6 Marek          Syczuk                140.10 -  389: 413   90
    8    17 Wojciech       Sołdan                115.41 -    1: 400   65
   11    20 Mariola        Osajda-Matczak        114.80 -  329: 355   65
   12    25 Jerzy          Krzyżewski            109.84 +  430: 288  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 10 120.50




	Wojciech Sołdan 115.41 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Szymon         Fidziński             143.05 +  367: 351  193
    2    11 Robert         Kamiński              127.64 -  297: 379   78
    3    22 Jarosław       Puchalski             126.10 +  401: 359  176
    4    15 Kamil          Górka                 141.95 +  390: 368  192
    5     9 Janusz         Kaczor                127.40 +  446: 255  177
    6     5 Stanisław      Rydzik                138.92 -  299: 434   89
    7    12 Justyna        Fugiel                137.94 -  258: 398   88
    8    17 Beata          Piotrowska            116.35 +  400:   1  166
    9    14 Marta          Szeliga-Frynia        109.54 +  369: 301  160
   10    10 Paweł          Jackowski             133.90 -  304: 336   84
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              110.46 +  401: 251  160
   12    10 Renata         Kowalska              122.00 +  382: 313  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Rafał Wesołowski 115.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 142.03 -  352: 429   92
    2    26 Mariola        Osajda-Matczak        114.80 +  445: 291  165
    3    14 Andrzej        Przybyłowicz          108.81 -  374: 394   59
    4    18 Renata         Kowalska              122.00 +  402: 328  172
    5    17 Beata          Piotrowska            116.35 -  337: 538   66
    6    21 Wojciech       Gołęcki               103.63 +  400: 344  154
    7    21 Jerzy          Krzyżewski            109.84 -  362: 406   60
    8    22 Marek          Dudkiewicz            119.72 +  362: 333  170
    9    19 Grzegorz       Gardynik              110.11 +  394: 375  160
   10    19 Jerzy          Tatarczuk             110.62 +  375: 318  161
   11    12 Marek          Charytoniuk           118.64 +  407: 339  169
   12     8 Maciej         Czupryniak            134.50 +  448: 402  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Mariola Osajda-Matczak 114.80 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 141.95 -  284: 469   92
    2    26 Rafał          Wesołowski            115.02 -  291: 445   65
    3    28 Piotr          Mańkowski             105.74 +  309: 304  156
    4    27 Zdzisław       Szota                 117.51 -  287: 353   68
    5    30 Wojciech       Gołęcki               103.63 -  329: 370   54
    6    32 Krystyna       Puchalska             100.00 +  305: 296  150
    7    31 Artur          Koszel                123.03 +  357: 320  173
    8    25 Eugeniusz      Wróblewski            111.69 +  379: 285  162
    9    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.28 +  460: 356  169
   10    24 Mikołaj        Przybyłowicz          105.87 -  383: 448   56
   11    20 Beata          Piotrowska            116.35 +  355: 329  166
   12    17 Grzegorz       Pukniel               120.58 -  258: 469   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Robert Kuszpit 114.65 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Syczuk                140.10 -  309: 422   90
    2    22 Urszula        Solarska              100.00 +  443: 293  150
    3    23 Andrzej        Puchalski             107.29 +  408: 331  157
    4     8 Szymon         Fidziński             143.05 -  345: 427   93
    5    24 Maciej         Wałachowski           100.00 +  477: 181  150
    6    14 Andrzej        Przybyłowicz          108.81 -  415: 432   59
    7    17 Eugeniusz      Wróblewski            111.69 +  394: 375  162
    8    13 Krzysztof      Bukowski              116.64 -  357: 372   67
    9    16 Marek          Sitkowski             104.00 +  431: 337  154
   10    12 Marta          Szeliga-Frynia        109.54 +  309: 304  160
   11    10 Renata         Kowalska              122.00 =  419: 419  122
   12    11 Krzysztof      Mówka                 142.03 -  330: 360   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Marek Rogalski 113.56 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             139.67 +  479: 440  190
    2     3 Mariusz        Sylwestrzuk           116.99 +  409: 357  167
    3     3 Filip          Sosin                 129.94 -  347: 484   80
    4    12 Andrzej        Przybyłowicz          108.81 -  336: 363   59
    5    18 Małgorzata     Sameryt               107.75 +  442: 243  158
    6    13 Mariusz        Kubicki               112.97 -  402: 441   63
    7    15 Kamil          Górka                 141.95 -  310: 505   92
    8    20 Zdzisław       Szota                 117.51 -  306: 456   68
    9    23 Piotr          Mańkowski             105.74 -  328: 418   56
   10    26 Urszula        Solarska              100.00 +  381: 298  150
   11    23 Marta          Szeliga-Frynia        109.54 -  353: 491   60
   12    26 Edward         Stefaniak             111.02 +  418: 329  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Mariusz Kubicki 112.97 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Mroziuk               138.95 -  404: 515   89
    2    19 Piotr          Mańkowski             105.74 +  368: 319  156
    3    19 Michał         Ozimiński             104.23 +  338: 329  154
    4    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.28 +  468: 329  169
    5     4 Rafał          Matczak               116.85 -  256: 405   67
    6    13 Marek          Rogalski              113.56 +  441: 402  164
    7     8 Renata         Kowalska              122.00 -  342: 368   72
    8    15 Janusz         Kaczor                127.40 -  258: 457   77
    9    17 Szymon         Fidziński             143.05 -  319: 393   93
   10    17 Andrzej        Rechowicz             126.93 +  455: 287  177
   11    17 Joanna         Stępień               124.49 +  399: 385  174
   12    15 Zdzisław       Szota                 117.51 -  400: 420   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Eugeniusz Wróblewski 111.69 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                138.92 -  301: 400   89
    2    24 Magdalena      Mroziuk               104.82 -  335: 376   55
    3    29 Anna           Czarnecka             100.00 +  408: 296  150
    4    26 Grażyna        Wesołowska            100.30 -  263: 406   50
    5    31 Patryk         Godlewski             100.00 +  496:  53  150
    6    26 Mikołaj        Przybyłowicz          105.87 +  352: 297  156
    7    17 Robert         Kuszpit               114.65 -  375: 394   65
    8    25 Mariola        Osajda-Matczak        114.80 -  285: 379   65
    9    28 Małgorzata     Sameryt               107.75 -  324: 364   58
   10    30 Krystyna       Puchalska             100.00 +  397: 245  150
   11    26 Piotr          Mańkowski             105.74 +  454: 273  156
   12    22 Magdalena      Kublik                100.00 +  432: 428  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Edward Stefaniak 111.02 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Fugiel                137.94 -  338: 388   88
    2    31 Anna           Pawłowska             100.00 +  356: 290  150
    3    17 Janusz         Kaczor                127.40 -  289: 420   77
    4    19 Joanna         Stępień               124.49 -  337: 451   74
    5    29 Mikołaj        Przybyłowicz          105.87 -  338: 377   56
    6    30 Radosław       Zalewski              100.00 +  746:  40  150
    7    24 Andrzej        Puchalski             107.29 +  440: 286  157
    8    19 Grzegorz       Gardynik              110.11 -  315: 329   60
    9    22 Mariusz        Sylwestrzuk           116.99 -  396: 406   67
   10    25 Krzysztof      Sporczyk              110.46 -  262: 376   60
   11    30 Krystyna       Puchalska             100.00 +  433: 261  150
   12    26 Marek          Rogalski              113.56 -  329: 418   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 12  96.08




	Jerzy Tatarczuk 110.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Czupryniak            134.50 +  361: 331  185
    2    12 Jolanta        Kosmowska             117.40 -  314: 405   67
    3    20 Mariusz        Sylwestrzuk           116.99 -  265: 413   67
    4    23 Marek          Sitkowski             104.00 +  511: 323  154
    5    15 Kamil          Górka                 141.95 -  267: 338   92
    6    28 Magdalena      Mroziuk               104.82 -  339: 393   55
    7    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  371: 278  150
    8    21 Joanna         Stępień               124.49 -  323: 328   74
    9    24 Michał         Ozimiński             104.23 +  387: 376  154
   10    19 Rafał          Wesołowski            115.02 -  318: 375   65
   11    28 Artur          Koszel                123.03 -  343: 420   73
   12    29 Urszula        Solarska              100.00 +  438: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Krzysztof Sporczyk 110.46 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jackowski             133.90 -  282: 457   84
    2    27 Szymon         Fidziński             143.05 -  297: 448   93
    3    27 Wojciech       Gołęcki               103.63 +  374: 345  154
    4    22 Jarosław       Puchalski             126.10 +  341: 322  176
    5    22 Andrzej        Kwiatkowski           123.92 +  398: 375  174
    6    17 Renata         Kowalska              122.00 -  256: 477   72
    7    20 Ryszard        Dębski                128.32 -  372: 399   78
    8    24 Joanna         Ostrowska             108.54 +  342: 314  159
    9    20 Joanna         Stępień               124.49 +  328: 316  174
   10    25 Edward         Stefaniak             111.02 +  376: 262  161
   11    14 Wojciech       Sołdan                115.41 -  251: 401   65
   12    18 Mikołaj        Przybyłowicz          105.87 -  339: 362   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Grzegorz Gardynik 110.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    19 Edward         Stefaniak             111.02 +  329: 315  161
    9    19 Rafał          Wesołowski            115.02 -  375: 394   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     226  /  2 113.00




	Jerzy Krzyżewski 109.84 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Filip          Sosin                 129.94 -  340: 347   80
    2    29 Marek          Sitkowski             104.00 -  275: 465   54
    3    31 Anna           Jagielska             100.00 +  326: 265  150
    4    24 Artur          Koszel                123.03 +  323: 314  173
    5    23 Renata         Kowalska              122.00 -  310: 413   72
    6    27 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.28 +  349: 340  169
    7    21 Rafał          Wesołowski            115.02 +  406: 362  165
    8    18 Ryszard        Dębski                128.32 +  324: 323  178
    9    12 Kamil          Górka                 141.95 -  352: 413   92
   10    23 Małgorzata     Sameryt               107.75 -  334: 401   58
   11    22 Mikołaj        Przybyłowicz          105.87 -  273: 379   56
   12    25 Beata          Piotrowska            116.35 -  288: 430   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Marta Szeliga-Frynia 109.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ryszard        Dębski                128.32 +  504: 401  178
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           123.92 +  458: 333  174
    3     2 Marek          Charytoniuk           118.64 -  380: 395   69
    4     5 Janusz         Kaczor                127.40 -  367: 444   77
    5    11 Michał         Waszkiewicz           122.92 +  370: 323  173
    6     7 Justyna        Fugiel                137.94 -  378: 425   88
    7    14 Mariusz        Sylwestrzuk           116.99 +  386: 281  167
    8    10 Andrzej        Rechowicz             126.93 -  314: 362   77
    9    14 Wojciech       Sołdan                115.41 -  301: 369   65
   10    12 Robert         Kuszpit               114.65 -  304: 309   65
   11    23 Marek          Rogalski              113.56 +  491: 353  164
   12    19 Szymon         Fidziński             143.05 -  324: 474   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Andrzej Przybyłowicz 108.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Kamiński              127.64 -  357: 441   78
    2    23 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  360: 272  150
    3    14 Rafał          Wesołowski            115.02 +  394: 374  165
    4    12 Marek          Rogalski              113.56 +  363: 336  164
    5     8 Piotr          Rosół                 117.86 -  336: 455   68
    6    14 Robert         Kuszpit               114.65 +  432: 415  165
    7     9 Krzysztof      Bukowski              116.64 +  378: 292  167
    8     6 Grzegorz       Koczkodon             120.94 -  257: 438   71
    9    11 Rafał          Matczak               116.85 -  313: 394   67
   10    22 Wojciech       Gołęcki               103.63 -  300: 319   54
   11    18 Mariusz        Sylwestrzuk           116.99 +  361: 282  167
   12    16 Marek          Dudkiewicz            119.72 +  348: 347  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Joanna Ostrowska 108.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Janusz         Kaczor                127.40 +  427: 339  177
    2    15 Filip          Sosin                 129.94 -  323: 482   80
    3    24 Małgorzata     Sameryt               107.75 +  409: 354  158
    4     9 Grzegorz       Pukniel               120.58 +  376: 291  171
    5     6 Marcin         Mroziuk               138.95 -  374: 442   89
    6    10 Szymon         Fidziński             143.05 -  329: 398   93
    7    13 Tomasz         Zwoliński             139.67 -  338: 391   90
    8    24 Krzysztof      Sporczyk              110.46 -  314: 342   60
    9    25 Marek          Dudkiewicz            119.72 -  373: 411   70
   10    28 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  404: 252  150
   11    25 Magdalena      Kublik                100.00 -  361: 383   50
   12    27 Michał         Ozimiński             104.23 -  360: 375   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Małgorzata Sameryt 107.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Rechowicz             126.93 +  371: 343  177
    2     9 Krzysztof      Bukowski              116.64 -  267: 545   67
    3    24 Joanna         Ostrowska             108.54 -  354: 409   59
    4    30 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  415: 287  150
    5    18 Marek          Rogalski              113.56 -  243: 442   64
    6    23 Mariusz        Sylwestrzuk           116.99 -  277: 360   67
    7    26 Urszula        Solarska              100.00 -  365: 407   50
    8    31 Anna           Pawłowska             100.00 +  370: 264  150
    9    28 Eugeniusz      Wróblewski            111.69 +  364: 324  162
   10    23 Jerzy          Krzyżewski            109.84 +  401: 334  160
   11    19 Marek          Dudkiewicz            119.72 -  283: 400   70
   12    24 Wojciech       Gołęcki               103.63 +  479: 329  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Andrzej Puchalski 107.29 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Puchalski             126.10 +  343: 322  176
    2    17 Mariusz        Skrobosz              144.68 -  305: 372   95
    3    23 Robert         Kuszpit               114.65 -  331: 408   65
    4    20 Andrzej        Kwiatkowski           123.92 -  247: 397   74
    5    27 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  491: 267  155
    6    29 Maciej         Wałachowski           100.00 -  274: 334   50
    7    24 Edward         Stefaniak             111.02 -  286: 440   61
    8    32 Krystyna       Puchalska             100.00 -  282: 371   50
    9    30 Anna           Jagielska             100.00 +  407: 267  150
   10    27 Michał         Ozimiński             104.23 -  364: 365   54
   11    31 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  417: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1080  / 11  98.18




	Mikołaj Przybyłowicz 105.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Stępień               124.49 -  298: 447   74
    2    25 Michał         Ozimiński             104.23 -  292: 327   54
    3    32 Krystyna       Puchalska             100.00 +  318: 278  150
    4    25 Andrzej        Rechowicz             126.93 -  297: 405   77
    5    29 Edward         Stefaniak             111.02 +  377: 338  161
    6    26 Eugeniusz      Wróblewski            111.69 -  297: 352   62
    7    29 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  355: 340  155
    8    27 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.28 -  322: 478   69
    9    27 Urszula        Solarska              100.00 +  316: 276  150
   10    24 Mariola        Osajda-Matczak        114.80 +  448: 383  165
   11    22 Jerzy          Krzyżewski            109.84 +  379: 273  160
   12    18 Krzysztof      Sporczyk              110.46 +  362: 339  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Piotr Mańkowski 105.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kwiatkowski           123.92 -  319: 405   74
    2    19 Mariusz        Kubicki               112.97 -  319: 368   63
    3    28 Mariola        Osajda-Matczak        114.80 -  304: 309   65
    4    32 Anna           Czarnecka             100.00 +  329: 308  150
    5    33 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  445: 223  150
    6    19 Tomasz         Zwoliński             139.67 -  343: 496   90
    7    27 Grażyna        Wesołowska            100.30 -  328: 358   50
    8    29 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  369: 281  150
    9    23 Marek          Rogalski              113.56 +  418: 328  164
   10    18 Justyna        Fugiel                137.94 -  367: 394   88
   11    26 Eugeniusz      Wróblewski            111.69 -  273: 454   62
   12    28 Marek          Sitkowski             104.00 -  263: 448   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 12  96.67




	Magdalena Mroziuk 104.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Frynia                123.10 -  356: 376   73
    2    24 Eugeniusz      Wróblewski            111.69 +  376: 335  162
    3    12 Tomasz         Zwoliński             139.67 -  396: 433   90
    4    21 Marek          Dudkiewicz            119.72 -  267: 441   70
    5    27 Andrzej        Puchalski             107.29 -  267: 491   57
    6    28 Jerzy          Tatarczuk             110.62 +  393: 339  161
    7    29 Mikołaj        Przybyłowicz          105.87 -  340: 355   56
    8    28 Urszula        Solarska              100.00 +  379: 372  150
    9    29 Krystyna       Puchalska             100.00 +  427: 251  150
   10    16 Ryszard        Dębski                128.32 -  321: 418   78
   11    27 Marek          Sitkowski             104.00 +  478: 354  154
   12    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.28 +  425: 318  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Michał Ozimiński 104.23 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Artur          Koszel                123.03 -  356: 384   73
    2    25 Mikołaj        Przybyłowicz          105.87 +  327: 292  156
    3    19 Mariusz        Kubicki               112.97 -  329: 338   63
    4    28 Anna           Pawłowska             100.00 +  415: 319  150
    5    16 Krzysztof      Mówka                 142.03 -  273: 454   92
    6    20 Andrzej        Kwiatkowski           123.92 -  294: 473   74
    7    32 Radosław       Zalewski              100.00 +  621:  70  150
    8    23 Wojciech       Gołęcki               103.63 -  359: 447   54
    9    24 Jerzy          Tatarczuk             110.62 -  376: 387   61
   10    27 Andrzej        Puchalski             107.29 +  365: 364  157
   11    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.28 -  359: 384   69
   12    27 Joanna         Ostrowska             108.54 +  375: 360  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Marek Sitkowski 104.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Waszkiewicz           122.92 -  262: 457   73
    2    29 Jerzy          Krzyżewski            109.84 +  465: 275  160
    3    13 Szymon         Fidziński             143.05 -  364: 490   93
    4    23 Jerzy          Tatarczuk             110.62 -  323: 511   61
    5    26 Urszula        Solarska              100.00 +  406: 334  150
    6    25 Grażyna        Wesołowska            100.30 +  399: 336  150
    7    16 Joanna         Stępień               124.49 +  359: 299  174
    8    16 Kamil          Górka                 141.95 -  303: 399   92
    9    16 Robert         Kuszpit               114.65 -  337: 431   65
   10    15 Renata         Kowalska              122.00 -  305: 384   72
   11    27 Magdalena      Mroziuk               104.82 -  354: 478   55
   12    28 Piotr          Mańkowski             105.74 +  448: 263  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Wojciech Gołęcki 103.63 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Renata         Kowalska              122.00 -  314: 406   72
    2    21 Beata          Piotrowska            116.35 -  340: 356   66
    3    27 Krzysztof      Sporczyk              110.46 -  345: 374   60
    4    31 Radosław       Zalewski              100.00 +  316: 281  150
    5    30 Mariola        Osajda-Matczak        114.80 +  370: 329  165
    6    21 Rafał          Wesołowski            115.02 -  344: 400   65
    7    30 Anna           Pawłowska             100.00 +  309: 305  150
    8    23 Michał         Ozimiński             104.23 +  447: 359  154
    9    18 Ryszard        Dębski                128.32 -  265: 421   78
   10    22 Andrzej        Przybyłowicz          108.81 +  319: 300  159
   11    21 Grzegorz       Pukniel               120.58 -  340: 366   71
   12    24 Małgorzata     Sameryt               107.75 -  329: 479   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Grażyna Wesołowska 100.30 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Koczkodon             120.94 -  275: 358   71
    2    28 Andrzej        Rechowicz             126.93 -  258: 371   77
    3    33 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  399: 255  150
    4    26 Eugeniusz      Wróblewski            111.69 +  406: 263  162
    5    21 Paweł          Jackowski             133.90 -  248: 530   84
    6    25 Marek          Sitkowski             104.00 -  336: 399   54
    7    27 Piotr          Mańkowski             105.74 +  358: 328  156
    8    26 Mariusz        Sylwestrzuk           116.99 -    1: 400   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  /  8 102.62




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Dudkiewicz            119.72 -  320: 375   70
    2    18 Tomasz         Zwoliński             139.67 -  253: 366   90
    3    29 Eugeniusz      Wróblewski            111.69 -  296: 408   62
    4    32 Piotr          Mańkowski             105.74 -  308: 329   56
    5    34 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  257: 320   50
    7    33 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  360: 316  150
    8    30 Artur          Koszel                123.03 -  349: 417   73
    9    31 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  384: 418   50
   10    29 Magdalena      Kublik                100.00 -  280: 372   50
   11    32 Anna           Jagielska             100.00 +  303: 237  150
   12    31 Krystyna       Puchalska             100.00 -  265: 433   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  / 11  77.36




	Patryk Godlewski 100.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    29 Maciej         Wałachowski           100.00 -  155: 347   50
    5    31 Eugeniusz      Wróblewski            111.69 -   53: 496   62
    6    31 Urszula        Solarska              100.00 -  130: 496   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     162  /  3  54.00




	Anna Jagielska 100.00 Wejherowo                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.28 -  260: 428   69
    2    30 Janusz         Kaczor                127.40 -  288: 440   77
    3    31 Jerzy          Krzyżewski            109.84 -  265: 326   60
    4    34 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  177: 397   50
    6    33 Anna           Pawłowska             100.00 -  221: 299   50
    7    34 Krystyna       Puchalska             100.00 -  234: 337   50
    8    33 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  329: 220  150
    9    30 Andrzej        Puchalski             107.29 -  267: 407   57
   10    31 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  288: 287  150
   11    32 Anna           Czarnecka             100.00 -  237: 303   50
   12    32 Małgorzata     Pawłowska             100.00 -  272: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  / 11  73.91




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marek          Charytoniuk           118.64 -  318: 370   69
    2    20 Ryszard        Dębski                128.32 -  298: 373   78
    3    30 Anna           Pawłowska             100.00 -  265: 356   50
    4    34 Anna           Jagielska             100.00 +  397: 177  150
    5    32 Krystyna       Puchalska             100.00 +  355: 269  150
    6    24 Andrzej        Rechowicz             126.93 -  300: 403   77
    7    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.28 -  325: 362   69
    8    29 Piotr          Mańkowski             105.74 -  281: 369   56
    9    31 Anna           Czarnecka             100.00 +  418: 384  150
   10    28 Joanna         Ostrowska             108.54 -  252: 404   59
   12    30 Anna           Pawłowska             100.00 +  383: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 11  96.18




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Rosół                 117.86 -  309: 462   68
    2    23 Andrzej        Przybyłowicz          108.81 -  272: 360   59
    3    33 Grażyna        Wesołowska            100.30 -  255: 399   50
    4    33 Urszula        Solarska              100.00 -  309: 342   50
    5    34 Anna           Czarnecka             100.00 +  320: 257  150
    6    34 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  424: 258  150
    7    28 Jerzy          Tatarczuk             110.62 -  278: 371   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     588  /  7  84.00




	Magdalena Kublik 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    26 Artur          Koszel                123.03 -  323: 390   73
   10    29 Anna           Czarnecka             100.00 +  372: 280  150
   11    25 Joanna         Ostrowska             108.54 +  383: 361  159
   12    22 Eugeniusz      Wróblewski            111.69 -  428: 432   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     444  /  4 111.00




	Anna Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zdzisław       Szota                 117.51 -  259: 345   68
    2    31 Edward         Stefaniak             111.02 -  290: 356   61
    3    30 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  356: 265  150
    4    28 Michał         Ozimiński             104.23 -  319: 415   54
    5    28 Artur          Koszel                123.03 -  261: 315   73
    6    33 Anna           Jagielska             100.00 +  299: 221  150
    7    30 Wojciech       Gołęcki               103.63 -  305: 309   54
    8    31 Małgorzata     Sameryt               107.75 -  264: 370   58
    9    32 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  428: 313  150
   11    29 Urszula        Solarska              100.00 -  273: 348   50
   12    30 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  278: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  / 11  83.45




	Małgorzata Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jolanta        Kosmowska             117.40 -  157: 430   67
    3    25 Maciej         Czupryniak            134.50 -  287: 394   85
    4    30 Małgorzata     Sameryt               107.75 -  287: 415   58
    5    33 Piotr          Mańkowski             105.74 -  223: 445   56
    6    34 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  258: 424   50
    7    33 Anna           Czarnecka             100.00 -  316: 360   50
    8    33 Anna           Jagielska             100.00 -  220: 329   50
    9    32 Anna           Pawłowska             100.00 -  313: 428   50
   10    31 Anna           Jagielska             100.00 -  287: 288   50
   11    31 Andrzej        Puchalski             107.29 -  284: 417   57
   12    32 Anna           Jagielska             100.00 +  318: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     723  / 11  65.73




	Krystyna Puchalska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mariusz        Sylwestrzuk           116.99 -  259: 404   67
    2    32 Maciej         Czupryniak            134.50 -  276: 416   85
    3    32 Mikołaj        Przybyłowicz          105.87 -  278: 318   56
    5    32 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  269: 355   50
    6    32 Mariola        Osajda-Matczak        114.80 -  296: 305   65
    7    34 Anna           Jagielska             100.00 +  337: 234  150
    8    32 Andrzej        Puchalski             107.29 +  371: 282  157
    9    29 Magdalena      Mroziuk               104.82 -  251: 427   55
   10    30 Eugeniusz      Wróblewski            111.69 -  245: 397   62
   11    30 Edward         Stefaniak             111.02 -  261: 433   61
   12    31 Anna           Czarnecka             100.00 +  433: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  / 11  87.09




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Matczak               116.85 -  372: 471   67
    2    22 Robert         Kuszpit               114.65 -  293: 443   65
    3    26 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.28 -  243: 478   69
    4    33 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  342: 309  150
    5    26 Marek          Sitkowski             104.00 -  334: 406   54
    6    31 Patryk         Godlewski             100.00 +  496: 130  150
    7    26 Małgorzata     Sameryt               107.75 +  407: 365  158
    8    28 Magdalena      Mroziuk               104.82 -  372: 379   55
    9    27 Mikołaj        Przybyłowicz          105.87 -  276: 316   56
   10    26 Marek          Rogalski              113.56 -  298: 381   64
   11    29 Anna           Pawłowska             100.00 +  348: 273  150
   12    29 Jerzy          Tatarczuk             110.62 -  300: 438   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 12  91.58




	Maciej Wałachowski 100.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krzysztof      Bukowski              116.64 -  215: 452   67
    2    33 Jarosław       Puchalski             126.10 -  281: 430   76
    4    29 Patryk         Godlewski             100.00 +  347: 155  150
    5    24 Robert         Kuszpit               114.65 -  181: 477   65
    6    29 Andrzej        Puchalski             107.29 +  334: 274  157
    7    22 Andrzej        Rechowicz             126.93 -  239: 439   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     592  /  6  98.67




	Radosław Zalewski 100.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    31 Wojciech       Gołęcki               103.63 -  281: 316   54
    5    25 Jarosław       Puchalski             126.10 -   70: 625   76
    6    30 Edward         Stefaniak             111.02 -   40: 746   61
    7    32 Michał         Ozimiński             104.23 -   70: 621   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     245  /  4  61.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Milanówka w Scrabble Truskawki w Milanówku



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Beata          Piotrowska            410: 398
   2 Wojciech       Sołdan               - Szymon         Fidziński             367: 351
   3 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Wesołowski            429: 352
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 284: 469
   5 Marek          Syczuk               - Robert         Kuszpit               422: 309
   6 Marek          Rogalski             - Tomasz         Zwoliński             479: 440
   7 Marcin         Mroziuk              - Mariusz        Kubicki               515: 404
   8 Eugeniusz      Wróblewski           - Stanisław      Rydzik                301: 400
   9 Justyna        Fugiel               - Edward         Stefaniak             388: 338
  10 Jerzy          Tatarczuk            - Maciej         Czupryniak            361: 331
  11 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              457: 282
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Filip          Sosin                 340: 347
  13 Ryszard        Dębski               - Marta          Szeliga-Frynia        401: 504
  14 Andrzej        Przybyłowicz         - Robert         Kamiński              357: 441
  15 Janusz         Kaczor               - Joanna         Ostrowska             339: 427
  16 Małgorzata     Sameryt              - Andrzej        Rechowicz             371: 343
  17 Jarosław       Puchalski            - Andrzej        Puchalski             322: 343
  18 Mikołaj        Przybyłowicz         - Joanna         Stępień               298: 447
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Mańkowski             405: 319
  20 Magdalena      Mroziuk              - Paweł          Frynia                356: 376
  21 Artur          Koszel               - Michał         Ozimiński             384: 356
  22 Marek          Sitkowski            - Michał         Waszkiewicz           262: 457
  23 Renata         Kowalska             - Wojciech       Gołęcki               406: 314
  24 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Koczkodon             275: 358
  25 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Czarnecka             375: 320
  26 Anna           Jagielska            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   260: 428
  27 Marek          Charytoniuk          - Grażyna        Kaczyńska             370: 318
  28 Krzysztof      Kruk                 - Piotr          Rosół                 309: 462
  29 Zdzisław       Szota                - Anna           Pawłowska             345: 259
  30 Małgorzata     Pawłowska            - Jolanta        Kosmowska             157: 430
  31 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krystyna       Puchalska             404: 259
  32 Urszula        Solarska             - Rafał          Matczak               372: 471
  33 Krzysztof      Bukowski             - Maciej         Wałachowski           452: 215


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Renata         Kowalska             - Marcin         Mroziuk               444: 330
   2 Marta          Szeliga-Frynia       - Andrzej        Kwiatkowski           458: 333
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Rogalski              357: 409
   4 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Matczak               441: 436
   5 Kamil          Górka                - Justyna        Fugiel                402: 345
   6 Piotr          Rosół                - Artur          Koszel                418: 319
   7 Paweł          Frynia               - Paweł          Jackowski             357: 336
   8 Michał         Waszkiewicz          - Marek          Dudkiewicz            416: 292
   9 Krzysztof      Bukowski             - Małgorzata     Sameryt               545: 267
  10 Joanna         Stępień              - Marek          Charytoniuk           376: 462
  11 Robert         Kamiński             - Wojciech       Sołdan                379: 297
  12 Jolanta        Kosmowska            - Jerzy          Tatarczuk             405: 314
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Mówka                 465: 353
  14 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Grzegorz       Pukniel               312: 539
  15 Filip          Sosin                - Joanna         Ostrowska             482: 323
  16 Marek          Syczuk               - Zdzisław       Szota                 354: 347
  17 Andrzej        Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              305: 372
  18 Anna           Czarnecka            - Tomasz         Zwoliński             253: 366
  19 Piotr          Mańkowski            - Mariusz        Kubicki               319: 368
  20 Grażyna        Kaczyńska            - Ryszard        Dębski                298: 373
  21 Wojciech       Gołęcki              - Beata          Piotrowska            340: 356
  22 Robert         Kuszpit              - Urszula        Solarska              443: 293
  23 Krzysztof      Kruk                 - Andrzej        Przybyłowicz          272: 360
  24 Magdalena      Mroziuk              - Eugeniusz      Wróblewski            376: 335
  25 Michał         Ozimiński            - Mikołaj        Przybyłowicz          327: 292
  26 Rafał          Wesołowski           - Mariola        Osajda-Matczak        445: 291
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Fidziński             297: 448
  28 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Wesołowska            371: 258
  29 Marek          Sitkowski            - Jerzy          Krzyżewski            465: 275
  30 Anna           Jagielska            - Janusz         Kaczor                288: 440
  31 Edward         Stefaniak            - Anna           Pawłowska             356: 290
  32 Maciej         Czupryniak           - Krystyna       Puchalska             416: 276
  33 Maciej         Wałachowski          - Jarosław       Puchalski             281: 430


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jolanta        Kosmowska            - Krzysztof      Bukowski              390: 319
   2 Marta          Szeliga-Frynia       - Marek          Charytoniuk           380: 395
   3 Filip          Sosin                - Marek          Rogalski              484: 347
   4 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Koczkodon             399: 405
   5 Piotr          Rosół                - Robert         Kamiński              452: 388
   6 Michał         Waszkiewicz          - Mariusz        Skrobosz              338: 370
   7 Kamil          Górka                - Marek          Syczuk                337: 400
   8 Rafał          Matczak              - Renata         Kowalska              401: 355
   9 Paweł          Frynia               - Stanisław      Rydzik                327: 451
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Marcin         Mroziuk               406: 438
  11 Joanna         Stępień              - Justyna        Fugiel                333: 371
  12 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Mroziuk               433: 396
  13 Szymon         Fidziński            - Marek          Sitkowski             490: 364
  14 Andrzej        Przybyłowicz         - Rafał          Wesołowski            394: 374
  15 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Rechowicz             402: 340
  16 Krzysztof      Mówka                - Artur          Koszel                371: 352
  17 Edward         Stefaniak            - Janusz         Kaczor                289: 420
  18 Zdzisław       Szota                - Ryszard        Dębski                344: 433
  19 Mariusz        Kubicki              - Michał         Ozimiński             338: 329
  20 Jerzy          Tatarczuk            - Mariusz        Sylwestrzuk           265: 413
  21 Beata          Piotrowska           - Marek          Dudkiewicz            355: 291
  22 Wojciech       Sołdan               - Jarosław       Puchalski             401: 359
  23 Andrzej        Puchalski            - Robert         Kuszpit               331: 408
  24 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Sameryt               409: 354
  25 Maciej         Czupryniak           - Małgorzata     Pawłowska             394: 287
  26 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Urszula        Solarska              478: 243
  27 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Sporczyk              345: 374
  28 Piotr          Mańkowski            - Mariola        Osajda-Matczak        304: 309
  29 Eugeniusz      Wróblewski           - Anna           Czarnecka             408: 296
  30 Anna           Pawłowska            - Grażyna        Kaczyńska             356: 265
  31 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Jagielska             326: 265
  32 Krystyna       Puchalska            - Mikołaj        Przybyłowicz          278: 318
  33 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Kruk                  399: 255


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Charytoniuk          - Piotr          Rosół                 339: 329
   2 Jolanta        Kosmowska            - Filip          Sosin                 397: 354
   3 Stanisław      Rydzik               - Marek          Syczuk                438: 353
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              342: 371
   5 Janusz         Kaczor               - Marta          Szeliga-Frynia        444: 367
   6 Krzysztof      Bukowski             - Paweł          Jackowski             423: 351
   7 Rafał          Matczak              - Mariusz        Sylwestrzuk           418: 327
   8 Robert         Kuszpit              - Szymon         Fidziński             345: 427
   9 Grzegorz       Pukniel              - Joanna         Ostrowska             291: 376
  10 Marcin         Mroziuk              - Krzysztof      Mówka                 429: 420
  11 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Czupryniak            360: 446
  12 Marek          Rogalski             - Andrzej        Przybyłowicz          336: 363
  13 Mariusz        Kubicki              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   468: 329
  14 Beata          Piotrowska           - Michał         Waszkiewicz           303: 381
  15 Wojciech       Sołdan               - Kamil          Górka                 390: 368
  16 Robert         Kamiński             - Justyna        Fugiel                263: 503
  17 Ryszard        Dębski               - Paweł          Frynia                357: 378
  18 Rafał          Wesołowski           - Renata         Kowalska              402: 328
  19 Joanna         Stępień              - Edward         Stefaniak             451: 337
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Puchalski             397: 247
  21 Marek          Dudkiewicz           - Magdalena      Mroziuk               441: 267
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Puchalski             341: 322
  23 Marek          Sitkowski            - Jerzy          Tatarczuk             323: 511
  24 Artur          Koszel               - Jerzy          Krzyżewski            314: 323
  25 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Rechowicz             297: 405
  26 Grażyna        Wesołowska           - Eugeniusz      Wróblewski            406: 263
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Zdzisław       Szota                 287: 353
  28 Anna           Pawłowska            - Michał         Ozimiński             319: 415
  29 Patryk         Godlewski            - Maciej         Wałachowski           155: 347
  30 Małgorzata     Sameryt              - Małgorzata     Pawłowska             415: 287
  31 Radosław       Zalewski             - Wojciech       Gołęcki               281: 316
  32 Anna           Czarnecka            - Piotr          Mańkowski             308: 329
  33 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Kruk                  342: 309
  34 Grażyna        Kaczyńska            - Anna           Jagielska             397: 177


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Charytoniuk          - Stanisław      Rydzik                482: 369
   2 Mariusz        Skrobosz             - Jolanta        Kosmowska             476: 316
   3 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Bukowski              415: 310
   4 Rafał          Matczak              - Mariusz        Kubicki               405: 256
   5 Szymon         Fidziński            - Grzegorz       Koczkodon             330: 430
   6 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Mroziuk               374: 442
   7 Marek          Syczuk               - Filip          Sosin                 407: 413
   8 Andrzej        Przybyłowicz         - Piotr          Rosół                 336: 455
   9 Janusz         Kaczor               - Wojciech       Sołdan                255: 446
  10 Justyna        Fugiel               - Paweł          Frynia                322: 365
  11 Michał         Waszkiewicz          - Marta          Szeliga-Frynia        323: 370
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Joanna         Stępień               374: 409
  13 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kamiński              382: 436
  14 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Pukniel               395: 403
  15 Jerzy          Tatarczuk            - Kamil          Górka                 267: 338
  16 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Mówka                 273: 454
  17 Rafał          Wesołowski           - Beata          Piotrowska            337: 538
  18 Małgorzata     Sameryt              - Marek          Rogalski              243: 442
  19 Marek          Dudkiewicz           - Ryszard        Dębski                372: 340
  20 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Zdzisław       Szota                 243: 379
  21 Paweł          Jackowski            - Grażyna        Wesołowska            530: 248
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           398: 375
  23 Renata         Kowalska             - Jerzy          Krzyżewski            413: 310
  24 Robert         Kuszpit              - Maciej         Wałachowski           477: 181
  25 Jarosław       Puchalski            - Radosław       Zalewski              625:  70
  26 Urszula        Solarska             - Marek          Sitkowski             334: 406
  27 Andrzej        Puchalski            - Magdalena      Mroziuk               491: 267
  28 Anna           Pawłowska            - Artur          Koszel                261: 315
  29 Mikołaj        Przybyłowicz         - Edward         Stefaniak             377: 338
  30 Mariola        Osajda-Matczak       - Wojciech       Gołęcki               329: 370
  31 Patryk         Godlewski            - Eugeniusz      Wróblewski             53: 496
  32 Krystyna       Puchalska            - Grażyna        Kaczyńska             269: 355
  33 Małgorzata     Pawłowska            - Piotr          Mańkowski             223: 445
  34 Krzysztof      Kruk                 - Anna           Czarnecka             320: 257


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Charytoniuk           378: 404
   2 Marcin         Mroziuk              - Maciej         Czupryniak            445: 290
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Matczak               340: 380
   4 Piotr          Rosół                - Jolanta        Kosmowska             363: 329
   5 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Sołdan                434: 299
   6 Filip          Sosin                - Paweł          Frynia                382: 308
   7 Marta          Szeliga-Frynia       - Justyna        Fugiel                378: 425
   8 Paweł          Jackowski            - Michał         Waszkiewicz           428: 427
   9 Kamil          Górka                - Krzysztof      Bukowski              320: 335
  10 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Fidziński             329: 398
  11 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kamiński              487: 336
  12 Janusz         Kaczor               - Joanna         Stępień               479: 387
  13 Mariusz        Kubicki              - Marek          Rogalski              441: 402
  14 Robert         Kuszpit              - Andrzej        Przybyłowicz          415: 432
  15 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Dudkiewicz            391: 330
  16 Zdzisław       Szota                - Beata          Piotrowska            332: 380
  17 Renata         Kowalska             - Krzysztof      Sporczyk              477: 256
  18 Jarosław       Puchalski            - Marek          Syczuk                379: 530
  19 Piotr          Mańkowski            - Tomasz         Zwoliński             343: 496
  20 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kwiatkowski           294: 473
  21 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Wesołowski            344: 400
  22 Ryszard        Dębski               - Artur          Koszel                415: 312
  23 Małgorzata     Sameryt              - Mariusz        Sylwestrzuk           277: 360
  24 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Kaczyńska             403: 300
  25 Marek          Sitkowski            - Grażyna        Wesołowska            399: 336
  26 Eugeniusz      Wróblewski           - Mikołaj        Przybyłowicz          352: 297
  27 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Kowalska-Demczyszyn   349: 340
  28 Magdalena      Mroziuk              - Jerzy          Tatarczuk             393: 339
  29 Maciej         Wałachowski          - Andrzej        Puchalski             334: 274
  30 Radosław       Zalewski             - Edward         Stefaniak              40: 746
  31 Patryk         Godlewski            - Urszula        Solarska              130: 496
  32 Krystyna       Puchalska            - Mariola        Osajda-Matczak        296: 305
  33 Anna           Pawłowska            - Anna           Jagielska             299: 221
  34 Krzysztof      Kruk                 - Małgorzata     Pawłowska             424: 258


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Charytoniuk          - Filip          Sosin                 387: 416
   2 Marcin         Mroziuk              - Piotr          Rosół                 431: 336
   3 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                358: 395
   4 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Mówka                 321: 328
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Jackowski             475: 335
   6 Beata          Piotrowska           - Marek          Syczuk                389: 413
   7 Szymon         Fidziński            - Maciej         Czupryniak            320: 334
   8 Mariusz        Kubicki              - Renata         Kowalska              342: 368
   9 Andrzej        Przybyłowicz         - Krzysztof      Bukowski              378: 292
  10 Jolanta        Kosmowska            - Janusz         Kaczor                426: 368
  11 Paweł          Frynia               - Grzegorz       Pukniel               453: 319
  12 Justyna        Fugiel               - Wojciech       Sołdan                398: 258
  13 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Zwoliński             338: 391
  14 Marta          Szeliga-Frynia       - Mariusz        Sylwestrzuk           386: 281
  15 Marek          Rogalski             - Kamil          Górka                 310: 505
  16 Joanna         Stępień              - Marek          Sitkowski             299: 359
  17 Eugeniusz      Wróblewski           - Robert         Kuszpit               375: 394
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Dudkiewicz            424: 308
  19 Michał         Waszkiewicz          - Zdzisław       Szota                 348: 330
  20 Ryszard        Dębski               - Krzysztof      Sporczyk              399: 372
  21 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Krzyżewski            362: 406
  22 Maciej         Wałachowski          - Andrzej        Rechowicz             239: 439
  23 Robert         Kamiński             - Jarosław       Puchalski             425: 314
  24 Edward         Stefaniak            - Andrzej        Puchalski             440: 286
  25 Grażyna        Kaczyńska            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   325: 362
  26 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Sameryt               407: 365
  27 Grażyna        Wesołowska           - Piotr          Mańkowski             358: 328
  28 Jerzy          Tatarczuk            - Krzysztof      Kruk                  371: 278
  29 Mikołaj        Przybyłowicz         - Magdalena      Mroziuk               355: 340
  30 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Pawłowska             309: 305
  31 Artur          Koszel               - Mariola        Osajda-Matczak        320: 357
  32 Radosław       Zalewski             - Michał         Ozimiński              70: 621
  33 Małgorzata     Pawłowska            - Anna           Czarnecka             316: 360
  34 Anna           Jagielska            - Krystyna       Puchalska             234: 337


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Charytoniuk          - Marcin         Mroziuk               356: 413
   2 Stanisław      Rydzik               - Filip          Sosin                 326: 458
   3 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              457: 391
   4 Krzysztof      Mówka                - Jolanta        Kosmowska             493: 359
   5 Maciej         Czupryniak           - Rafał          Matczak               456: 341
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Przybyłowicz          438: 257
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Rosół                 440: 388
   8 Paweł          Frynia               - Renata         Kowalska              409: 383
   9 Justyna        Fugiel               - Tomasz         Zwoliński             337: 394
  10 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Szeliga-Frynia        362: 314
  11 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Jackowski               1: 400
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Waszkiewicz           336: 339
  13 Krzysztof      Bukowski             - Robert         Kuszpit               372: 357
  14 Robert         Kamiński             - Szymon         Fidziński             394: 367
  15 Janusz         Kaczor               - Mariusz        Kubicki               457: 258
  16 Kamil          Górka                - Marek          Sitkowski             399: 303
  17 Beata          Piotrowska           - Wojciech       Sołdan                  1: 400
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Ryszard        Dębski                324: 323
  19 Grzegorz       Gardynik             - Edward         Stefaniak             329: 315
  20 Marek          Rogalski             - Zdzisław       Szota                 306: 456
  21 Jerzy          Tatarczuk            - Joanna         Stępień               323: 328
  22 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            333: 362
  23 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Gołęcki               359: 447
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             342: 314
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Eugeniusz      Wróblewski            379: 285
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grażyna        Wesołowska            400:   1
  27 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Mikołaj        Przybyłowicz          478: 322
  28 Magdalena      Mroziuk              - Urszula        Solarska              379: 372
  29 Grażyna        Kaczyńska            - Piotr          Mańkowski             281: 369
  30 Artur          Koszel               - Anna           Czarnecka             417: 349
  31 Małgorzata     Sameryt              - Anna           Pawłowska             370: 264
  32 Andrzej        Puchalski            - Krystyna       Puchalska             282: 371
  33 Małgorzata     Pawłowska            - Anna           Jagielska             220: 329


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Sosin                - Marcin         Mroziuk               424: 339
   2 Marek          Syczuk               - Marek          Charytoniuk           422: 301
   3 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Mówka                 416: 387
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Stanisław      Rydzik                362: 492
   5 Paweł          Frynia               - Grzegorz       Koczkodon             355: 425
   6 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             436: 381
   7 Robert         Kamiński             - Paweł          Jackowski             457: 371
   8 Piotr          Rosół                - Krzysztof      Bukowski              385: 395
   9 Michał         Waszkiewicz          - Janusz         Kaczor                397: 350
  10 Jolanta        Kosmowska            - Renata         Kowalska              400: 340
  11 Rafał          Matczak              - Andrzej        Przybyłowicz          394: 313
  12 Kamil          Górka                - Jerzy          Krzyżewski            413: 352
  13 Justyna        Fugiel               - Mariusz        Skrobosz              348: 394
  14 Wojciech       Sołdan               - Marta          Szeliga-Frynia        369: 301
  15 Zdzisław       Szota                - Andrzej        Kwiatkowski           359: 333
  16 Marek          Sitkowski            - Robert         Kuszpit               337: 431
  17 Szymon         Fidziński            - Mariusz        Kubicki               393: 319
  18 Wojciech       Gołęcki              - Ryszard        Dębski                265: 421
  19 Grzegorz       Gardynik             - Rafał          Wesołowski            375: 394
  20 Joanna         Stępień              - Krzysztof      Sporczyk              316: 328
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Kowalska-Demczyszyn   460: 356
  22 Edward         Stefaniak            - Mariusz        Sylwestrzuk           396: 406
  23 Piotr          Mańkowski            - Marek          Rogalski              418: 328
  24 Michał         Ozimiński            - Jerzy          Tatarczuk             376: 387
  25 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Ostrowska             411: 373
  26 Magdalena      Kublik               - Artur          Koszel                323: 390
  27 Urszula        Solarska             - Mikołaj        Przybyłowicz          276: 316
  28 Eugeniusz      Wróblewski           - Małgorzata     Sameryt               324: 364
  29 Magdalena      Mroziuk              - Krystyna       Puchalska             427: 251
  30 Anna           Jagielska            - Andrzej        Puchalski             267: 407
  31 Anna           Czarnecka            - Grażyna        Kaczyńska             384: 418
  32 Anna           Pawłowska            - Małgorzata     Pawłowska             428: 313


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Sosin                - Grzegorz       Koczkodon             409: 363
   2 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Mroziuk               389: 410
   3 Marek          Syczuk               - Maciej         Czupryniak            390: 364
   4 Krzysztof      Bukowski             - Krzysztof      Mówka                 421: 317
   5 Tomasz         Zwoliński            - Jolanta        Kosmowska             400: 430
   6 Rafał          Matczak              - Michał         Waszkiewicz           397: 462
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Kamil          Górka                 457: 351
   8 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Frynia                414: 402
   9 Robert         Kamiński             - Marek          Charytoniuk           470: 254
  10 Wojciech       Sołdan               - Paweł          Jackowski             304: 336
  11 Piotr          Rosół                - Andrzej        Kwiatkowski           352: 366
  12 Robert         Kuszpit              - Marta          Szeliga-Frynia        309: 304
  13 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Janusz         Kaczor                383: 402
  14 Szymon         Fidziński            - Joanna         Stępień               317: 374
  15 Renata         Kowalska             - Marek          Sitkowski             384: 305
  16 Ryszard        Dębski               - Magdalena      Mroziuk               418: 321
  17 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Kubicki               287: 455
  18 Piotr          Mańkowski            - Justyna        Fugiel                367: 394
  19 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Tatarczuk             375: 318
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Dudkiewicz            294: 377
  21 Zdzisław       Szota                - Artur          Koszel                431: 302
  22 Andrzej        Przybyłowicz         - Wojciech       Gołęcki               300: 319
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Małgorzata     Sameryt               334: 401
  24 Mikołaj        Przybyłowicz         - Mariola        Osajda-Matczak        448: 383
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Edward         Stefaniak             376: 262
  26 Marek          Rogalski             - Urszula        Solarska              381: 298
  27 Andrzej        Puchalski            - Michał         Ozimiński             364: 365
  28 Joanna         Ostrowska            - Grażyna        Kaczyńska             404: 252
  29 Magdalena      Kublik               - Anna           Czarnecka             372: 280
  30 Krystyna       Puchalska            - Eugeniusz      Wróblewski            245: 397
  31 Małgorzata     Pawłowska            - Anna           Jagielska             287: 288


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Sosin                - Robert         Kamiński              379: 318
   2 Marcin         Mroziuk              - Marek          Syczuk                473: 446
   3 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             323: 479
   4 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Bukowski              443: 306
   5 Michał         Waszkiewicz          - Jolanta        Kosmowska             343: 356
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Maciej         Czupryniak            400: 352
   7 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             413: 416
   8 Janusz         Kaczor               - Rafał          Matczak               476: 354
   9 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 432: 293
  10 Robert         Kuszpit              - Renata         Kowalska              419: 419
  11 Ryszard        Dębski               - Justyna        Fugiel                486: 380
  12 Marek          Charytoniuk          - Rafał          Wesołowski            339: 407
  13 Zdzisław       Szota                - Paweł          Frynia                361: 375
  14 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              401: 251
  15 Piotr          Rosół                - Szymon         Fidziński             321: 265
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Rechowicz             447: 379
  17 Mariusz        Kubicki              - Joanna         Stępień               399: 385
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Przybyłowicz          282: 361
  19 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Sameryt               400: 283
  20 Beata          Piotrowska           - Mariola        Osajda-Matczak        329: 355
  21 Grzegorz       Pukniel              - Wojciech       Gołęcki               366: 340
  22 Mikołaj        Przybyłowicz         - Jerzy          Krzyżewski            379: 273
  23 Marta          Szeliga-Frynia       - Marek          Rogalski              491: 353
  24 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Michał         Ozimiński             384: 359
  25 Magdalena      Kublik               - Joanna         Ostrowska             383: 361
  26 Eugeniusz      Wróblewski           - Piotr          Mańkowski             454: 273
  27 Magdalena      Mroziuk              - Marek          Sitkowski             478: 354
  28 Artur          Koszel               - Jerzy          Tatarczuk             420: 343
  29 Urszula        Solarska             - Anna           Pawłowska             348: 273
  30 Edward         Stefaniak            - Krystyna       Puchalska             433: 261
  31 Andrzej        Puchalski            - Małgorzata     Pawłowska             417: 284
  32 Anna           Czarnecka            - Anna           Jagielska             303: 237


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Filip          Sosin                 364: 384
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Syczuk                308: 351
   3 Jolanta        Kosmowska            - Mariusz        Skrobosz              311: 458
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Zwoliński             335: 452
   5 Janusz         Kaczor               - Stanisław      Rydzik                397: 455
   6 Paweł          Jackowski            - Ryszard        Dębski                377: 329
   7 Michał         Waszkiewicz          - Robert         Kamiński              481: 315
   8 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Czupryniak            448: 402
   9 Krzysztof      Bukowski             - Paweł          Frynia                332: 389
  10 Renata         Kowalska             - Wojciech       Sołdan                313: 382
  11 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kuszpit               360: 330
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Matczak               292: 423
  13 Justyna        Fugiel               - Piotr          Rosół                 484: 425
  14 Kamil          Górka                - Marek          Charytoniuk           392: 366
  15 Mariusz        Kubicki              - Zdzisław       Szota                 400: 420
  16 Andrzej        Przybyłowicz         - Marek          Dudkiewicz            348: 347
  17 Grzegorz       Pukniel              - Mariola        Osajda-Matczak        469: 258
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Mikołaj        Przybyłowicz          339: 362
  19 Szymon         Fidziński            - Marta          Szeliga-Frynia        474: 324
  20 Joanna         Stępień              - Andrzej        Rechowicz             344: 377
  21 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Magdalena      Mroziuk               318: 425
  22 Magdalena      Kublik               - Eugeniusz      Wróblewski            428: 432
  23 Artur          Koszel               - Mariusz        Sylwestrzuk           431: 366
  24 Małgorzata     Sameryt              - Wojciech       Gołęcki               479: 329
  25 Beata          Piotrowska           - Jerzy          Krzyżewski            430: 288
  26 Marek          Rogalski             - Edward         Stefaniak             418: 329
  27 Joanna         Ostrowska            - Michał         Ozimiński             360: 375
  28 Marek          Sitkowski            - Piotr          Mańkowski             448: 263
  29 Jerzy          Tatarczuk            - Urszula        Solarska              438: 300
  30 Grażyna        Kaczyńska            - Anna           Pawłowska             383: 278
  31 Anna           Czarnecka            - Krystyna       Puchalska             265: 433
  32 Anna           Jagielska            - Małgorzata     Pawłowska             272: 318
Lista rankingowa na dzień 16-06-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.01  29203  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.64  27337  189
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             141.80   7657   54
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.24  27683  196
   5 Kamil Górka                    Łęczna               141.24  26835  190
   6 Dawid Pikul                    Poznań               141.08  26664  189
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             141.06  27083  192
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             140.43  16851  120
   9 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.35   9263   66
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.15  27750  198
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.08  26475  189
  12 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.40  27183  195
  13 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.24  27709  199
  14 Justyna Fugiel                 Sandomierz           138.57  27299  197
  15 Sławomir Kucia                 Kraków               138.33  10790   78
  16 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  17 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.59  24542  181
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26027  192
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  20 Radosław Konca                 Warszawa             135.26  26916  199
  21 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.83  21708  161
  23 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             134.62  26520  197
  24 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.61   6192   46
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.33  17597  131
  26 Bartosz Morawski               Gliwice              134.30  15445  115
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             133.74  26346  197
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.39  10004   75
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.94  26190  197
  30 Filip Sosin                    Warszawa             131.58  25263  192
  31 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.61  20114  154
  33 Maciej Perzyński               Piła                 130.49  21140  162
  34 Michał Trumpus                 Wrocław              130.29  23583  181
  35 Łukasz Bryła                   Mielec               130.17  16402  126
  36 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.65  24634  190
  37 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  38 Michał Makowski                Warszawa             128.86  14304  111
  39 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.66  17240  134
  40 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  41 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  128.26  25267  197
  42 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  43 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.92  14455  113
  44 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  45 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.79  24280  190
  46 Mariusz Margalski              Warszawa             127.71  19284  151
  47 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.09  12963  102
  48 Andrzej Kowalski               Gdańsk               127.01  25147  198
  49 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.64  19756  156
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             126.39  25279  200
  51 Marek Roszak                   Poznań               126.30  24881  197
  52 Jarosław Michalak              Łódź                 126.27  11617   92
  53 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.10  24463  194
  54 Miłosz Wrzałek                 Reda                 125.80  23777  189
  55 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             125.80  24027  191
  56 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  57 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  125.22  24418  195
  58 Filip Warzecha                 Gdynia               124.79  14975  120
  59 Maciej Michalak                Łódź                 124.68  13715  110
  60 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.58  23671  190
  61 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.44  24514  197
  62 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             124.25   9319   75
  63 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.06  24687  199
  64 Irena Sołdan                   Rumia                124.01  24802  200
  65 Przemysław Herdzina            Kraków               123.98  21944  177
  66 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.72  24745  200
  67 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.43   8023   65
  68 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             123.26  17749  144
  69 Wojciech Morawski              Gliwice              123.06   6522   53
  70 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.59   8091   66
  71 Joanna Stępień                 Katowice             122.55  24020  196
  72 Artur Koszel                   Legionowo            122.24  23960  196
  73 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              122.10  23444  192
  74 Renata Kowalska                Bielsko Biała        121.99  23788  195
  75 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.82   6091   50
  76 Maciej Rzychoń                 Katowice             121.69   5841   48
  77 Kuba Koisar                    Warszawa             121.67  16669  137
  78 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.52  10208   84
  79 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  80 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.14  11629   96
  81 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.90   5078   42
  82 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.90  22729  188
  83 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.77  23912  198
  84 Radosław Sowiński              Warszawa             120.67  21359  177
  85 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  86 Iwona Kucia                    Kraków               120.07   9846   82
  87 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  88 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  89 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  90 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  91 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.32  18495  155
  92 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.22   8703   73
  93 Jolanta Kosmowska              Warszawa             119.20  20622  173
  94 Marek Dudkiewicz               Milanówek            119.15  23830  200
  95 Michał Sosin                   Warszawa             119.05   9286   78
  96 Paweł Opyc                     Warszawa             119.00  23801  200
  97 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  98 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.83   8556   72
  99 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 100 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
 101 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 102 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 103 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 104 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 105 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.19  23638  200
 106 Rafał Matczak                  Milanówek            118.17  15244  129
 107 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.16  22451  190
 108 Katarzyna Stępień              Katowice             118.03   3895   33
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.75  19075  162
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                117.72  11301   96
 111 Piotr Rosół                    Warszawa             117.59  22931  195
 112 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.32  14782  126
 113 Bogusław Puchalski             Włocławek            117.19  22734  194
 114 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.13  14641  125
 115 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             117.11   5270   45
 116 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.99  16028  137
 117 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 118 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 119 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.76  22067  189
 120 Katarzyna Sołdan               Rumia                116.75  22065  189
 121 Paweł Janaś                    Głogów               116.65   5599   48
 122 Sławomir Nosek                 Mielec               116.64   6882   59
 123 Wojciech Sołdan                Rumia                116.60  22970  197
 124 Beata Piotrowska               Łódź                 116.56  23195  199
 125 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.51   5476   47
 126 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.34  13146  113
 127 Rafał Wesołowski               Warszawa             116.30  21282  183
 128 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.21  22544  194
 129 Rafał Dąbrowski                Ostróda              116.15  11150   96
 130 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 131 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 132 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.06  18221  157
 133 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 134 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 135 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.95  13914  120
 136 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.93  17389  150
 137 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.85   6835   59
 138 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.67  17004  147
 139 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.50  13051  113
 140 Bogusław Książek               Szczecin             115.48   7275   63
 141 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.38  20307  176
 142 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 143 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.35  20417  177
 144 Ewa Ciszewska                  Katowice             115.34  14187  123
 145 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.30  14297  124
 146 Halina Roszak                  Poznań               114.99  21733  189
 147 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 148 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 149 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 150 Krzysztof Obremski             Legnica              114.43  13961  122
 151 Stanisław Gasik                Warszawa             114.40   8809   77
 152 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.34  10291   90
 153 Lucyna Śniadach                Rumia                114.30  19202  168
 154 Marek Rogalski                 Chełm                114.15  22146  194
 155 Katarzyna Klimała              Kraków               114.13  20430  179
 156 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.11  14606  128
 157 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.01  21776  191
 158 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 159 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 160 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.64  17728  156
 161 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.64  22728  200
 162 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.56   3861   34
 163 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.42   4083   36
 164 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 165 Agnieszka Krupka               Krosno               112.94  22024  195
 166 Adam Klimont                   Wałcz                112.93   6776   60
 167 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 168 Bartosz Orłowski               Bytom                112.81  10491   93
 169 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 170 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.77  10939   97
 171 Stanisław Ochot                Katowice             112.33   4718   42
 172 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  112.12  10988   98
 173 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            112.04   5378   48
 174 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.78  13414  120
 175 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.71  15192  136
 176 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.57   9707   87
 177 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.51  14608  131
 178 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             111.38  15928  143
 179 Marcin Skowron                 Zabrze               111.30  19255  173
 180 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 181 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.27  17581  158
 182 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 183 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 184 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.98  16980  153
 185 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               110.77  16948  153
 186 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 187 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.61   9291   84
 188 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.59  21122  191
 189 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.54  13818  125
 190 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.49   7955   72
 191 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 192 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            110.47  21099  191
 193 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.45  16567  150
 194 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.35  17215  156
 195 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 196 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.14  13878  126
 197 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 198 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.82  19439  177
 199 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            109.81  17020  155
 200 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.76  21073  192
 201 Iza Kraj                       Warszawa             109.59   8548   78
 202 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.54   9530   87
 203 Jerzy Luter                    Bytom                109.53  21139  193
 204 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.43  12366  113
 205 Rafał Skibicki                 Lębork               109.31   8526   78
 206 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.09   6218   57
 207 Mirosław Konsik                Gdańsk               108.75   6525   60
 208 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.44  20603  190
 209 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.35  15711  145
 210 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.00  15876  147
 211 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 212 Marcin Kamiński                Warszawa             107.82   7332   68
 213 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 214 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 215 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 216 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.31   8907   83
 217 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 218 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             106.90  17424  163
 219 Anita Bruska                   Gdynia               106.85   8975   84
 220 Piotr Mańkowski                Warszawa             106.72   3842   36
 221 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.56  20567  193
 222 Jan Kozłowski                  Kraków               106.43  20009  188
 223 Marianna Kozłowska             Białystok            106.37   8829   83
 224 Robert Głowacki                Łódź                 106.23   6374   60
 225 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.15   6369   60
 226 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.10   6366   60
 227 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 228 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.83  15133  143
 229 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 230 Andrzej Puchalski              Łódź                 105.70   6659   63
 231 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 232 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.49  20992  199
 233 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 234 Paweł Michalski                Ksawerów             105.30   5897   56
 235 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 236 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 237 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.13   9462   90
 238 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 239 Marek Reda                     Wołomin              104.97  13331  127
 240 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 241 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 242 Dominik Wester                 Warszawa             104.64   8685   83
 243 Danuta Langiewicz              Ostróda              104.57  15581  149
 244 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 245 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.42  20048  192
 246 Michał Ozimiński               Łódź                 104.31  20131  193
 247 Sławomir Zabawa                Jasło                104.28  18145  174
 248 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.08  12698  122
 249 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 250 Teresa Zalewska                Racibórz             103.54  11079  107
 251 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 252 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 253 Sylwester Wójcik               Lublin               103.35  13332  129
 254 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 255 Weronika Rudnicka              Ustka                103.22  13419  130
 256 Maria Jarosz                   Lublin               102.82   6683   65
 257 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 258 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 259 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 260 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 261 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 262 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 263 Anna Biegańska                 Białystok            102.29   4194   41
 264 Władysław Zieliński            Lębork               102.28   4398   43
 265 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             102.22   4191   41
 266 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.00   4284   42
 267 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.81   3665   36
 268 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 269 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 270 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             101.33   6080   60
 271 Roman Figiel                   Zawichost            101.12   6775   67
 272 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 273 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               100.76   7255   72
 274 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 275 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.40  19176  191
 276 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  100.38   9837   98
 277 Renata Rosół                   Warszawa             100.19  17232  172
 278 Anna Arana                     Warszawa             100.04  12605  126
 279 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              99.70  18943  190
 280 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 281 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.47   9350   94
 282 Joanna Kubińska                Warszawa              98.93  10684  108
 283 Magdalena Ochot                Katowice              98.90  10483  106
 284 Marek Sitkowski                Warszawa              98.89   3461   35
 285 Mikołaj Fidziński              Dębica                98.61   3550   36
 286 Piotr Łasowski                 Gdańsk                98.24   4519   46
 287 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              97.69   6057   62
 288 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 289 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.30   4476   46
 290 Adam Janicki                   Łódź                  97.22   7097   73
 291 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 292 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.09  15341  158
 293 Anna Stefańska                 Łódź                  97.07  14852  153
 294 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  10064  104
 295 Marek Kocikowski               Ostróda               96.69   9862  102
 296 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51  13705  142
 297 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   4626   48
 298 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 299 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 300 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 301 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 302 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 303 Michał Kolaj                   Ostróda               95.74   4500   47
 304 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 305 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 306 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 307 Katarzyna Majewska             Lublin                95.05   9410   99
 308 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 309 Joanna Brychcy                 Katowice              94.58  17687  187
 310 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.51  11058  117
 311 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 312 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 313 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 314 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 315 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.86   3285   35
 316 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 317 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 318 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 319 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 320 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 321 Maciej Kuczyński               Gdynia                92.33   2770   30
 322 Kacper Jachowicz               Żyrardów              92.05   5523   60
 323 Urszula Solarska               Łódź                  92.01  17389  189
 324 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.98   5427   59
 325 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.98   9290  101
 326 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 327 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 90.65   4895   54
 328 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 329 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 330 Jarosław Karp                  Jędrzejów             90.53   3078   34
 331 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 332 Krystyna Puchalska             Łódź                  90.25   5415   60
 333 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 334 Leszek Kilian                  Jaworzno              90.12   4326   48
 335 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 336 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 337 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.56   6896   77
 338 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 339 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.13   7309   82
 340 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 341 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 342 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.52  15229  174
 343 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 344 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.29   5150   59
 345 Filip Dalecki                  Rumia                 86.45   4582   53
 346 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 347 Piotr Marusa                   Szczytno              86.22   5087   59
 348 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 349 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 350 Alicja Bielecka                Poznań                83.21   5159   62
 351 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 352 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 353 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 354 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 355 Adam Kędzior                   Lublin                80.74   3714   46
 356 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.72   5731   71
 357 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 358 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 359 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 360 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.25   5871   76
 361 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.39   6710   89
 362 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  75.08   5631   75
 363 Monika Pieczora                Łódź                  74.67   4331   58
 364 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.98   3919   56
 365 Paulina Naplocha               Racibórz              68.17   3136   46
 366 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 367 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35
 368 Jacek Jabłonowski              Iława                 58.03   1741   30




Poczekalnia na dzień 16-06-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Ochot                    Katowice             111.21   3225   29
   2 Grzegorz Gardynik              Warszawa             110.31   3199   29
   3 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.76   2023   29
   6 Adam Słapiński                 Warszawa              93.29   2612   28
   7 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   8 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   9 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  10 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             112.28   2807   25
  11 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  12 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  13 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  14 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  16 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  116.17   2788   24
  17 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  18 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  19 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  20 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  21 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  22 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  23 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  24 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  25 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  26 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  27 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  28 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  29 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  30 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  31 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  32 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  33 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  34 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.25   2454   24
  35 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  36 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  37 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  38 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  39 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  40 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  41 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  42 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  43 Sławomir Długosz               Ostróda               91.46   2195   24
  44 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  45 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  46 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  47 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  48 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  49 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  50 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  51 Dominik Piasecki               Słupsk               102.70   2362   23
  52 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  53 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  54 Grzegorz Bajer                 Łódź                  94.35   2170   23
  55 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  56 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  57 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  58 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  59 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  60 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  61 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  62 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  63 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  64 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  65 Sylwia Buks                    Warszawa              77.35   1779   23
  66 Paweł Golubiński               Gdynia                77.00   1771   23
  67 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  68 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  69 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            87.95   1935   22
  70 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  71 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  72 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  73 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  74 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  75 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  76 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  77 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  78 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  79 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  80 Andrzej Lożyński               Piastów              106.47   2023   19
  81 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  82 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  83 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.33   2148   18
  84 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  85 Szymon Jachimek                Gdynia               112.17   2019   18
  86 Monika Siemaszko               Lipiany              100.78   1814   18
  87 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  88 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  89 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  90 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  91 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  92 Magdalena Mroziuk              Warszawa             106.24   1806   17
  93 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  94 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  95 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  96 Magdalena Kublik               Warszawa             107.88   1726   16
  97 Tomasz Figiel                  Zawichost            105.19   1683   16
  98 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  99 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 100 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 101 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
 102 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 103 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 104 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 105 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 106 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 107 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.42   1517   12
 108 Leszek Jóźwik                  Szczecin             123.75   1485   12
 109 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 110 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 111 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 112 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 113 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 114 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 115 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 116 Anna Królak                    Warszawa             113.42   1361   12
 117 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 118 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 119 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 120 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 121 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 122 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 123 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 124 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 125 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 126 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 127 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 128 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 129 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 130 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 131 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 132 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 133 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 134 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 135 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 136 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 137 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 138 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 139 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 140 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 141 Michał Lipka                   Mielec                99.83   1198   12
 142 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 143 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 144 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 145 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 146 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 147 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 148 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 149 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 150 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 151 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 152 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 153 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 154 Grzegorz Kwiecień              Kraków                96.42   1157   12
 155 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 156 Tomasz Sienkiewicz             Białogard             96.25   1155   12
 157 Angelika Zmitrowicz            Szczecin              96.25   1155   12
 158 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 159 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 160 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 161 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 162 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 163 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 164 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 165 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 166 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 167 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 168 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 169 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 170 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 171 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 172 Dorota Kaniewska               Sochaczew             93.75   1125   12
 173 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 174 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             93.25   1119   12
 175 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 176 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 177 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 178 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 179 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 180 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 181 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 182 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 183 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 184 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 185 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 186 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 187 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 188 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 189 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 190 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 191 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 192 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 193 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 194 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 195 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 196 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 197 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 198 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 199 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 200 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 201 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 202 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 203 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 204 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 205 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 206 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 207 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 208 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 209 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 210 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 211 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 212 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 213 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 214 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 215 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 216 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 217 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 218 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 219 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 220 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 221 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 222 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 223 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 224 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 225 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 226 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 227 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 228 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 229 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 230 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 231 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 232 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 233 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 234 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 235 Gniewomir Białek               Dębica                75.67    908   12
 236 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 237 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 238 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 239 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 240 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 241 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 242 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 243 Jakub Drzewoszewski            Iława                 65.42    785   12
 244 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 245 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 246 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 247 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 248 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 249 Tomasz Siwiński                Zawiercie            100.00   1100   11
 250 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 251 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 252 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 253 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 254 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 255 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 256 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 257 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 258 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 259 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 260 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 261 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 262 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 263 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 264 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 265 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 266 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 267 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 268 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 269 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 270 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 271 Anna Jagielska                 Wejherowo             73.91    813   11
 272 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 273 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 274 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 275 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 276 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 277 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 278 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 279 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 280 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 281 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 282 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 283 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 284 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 285 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 286 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 287 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 288 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 289 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 290 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 291 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 292 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 293 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 294 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 295 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 296 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 297 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 298 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 299 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 300 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 301 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 302 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 303 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 304 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 305 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 306 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 307 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 308 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 309 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 310 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 311 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 314 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 315 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 316 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 317 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 318 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 319 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 320 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 321 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 322 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 323 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 324 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 325 Katarzyna Kochańska            Piastów               95.33    572    6
 326 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 327 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 328 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 329 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 330 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 331 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 332 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 333 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 334 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 335 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 336 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 337 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 338 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 339 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 340 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 341 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 342 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 343 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 344 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 345 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 346 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 347 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 348 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 349 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 350 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 351 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 352 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 353 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 354 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 355 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 356 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 357 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 358 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 359 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 360 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 361 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 362 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 363 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 364 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 365 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 366 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 367 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 368 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 369 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 370 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 371 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 372 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 373 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 374 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 375 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 376 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 377 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 378 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 379 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 380 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 381 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 382 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 383 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 384 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 385 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 386 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 387 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 388 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 389 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 390 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 391 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 392 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 393 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 394 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 395 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 396 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 397 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 398 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 399 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 400 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 401 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 402 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 403 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 404 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 405 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 406 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 407 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 408 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 409 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 410 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 411 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie