Warszawa18
listopada
Warszawa 18-26 listopada XIV Mistrzostwa Polski
Warszawa 9
grudnia
Warszawa 9-10 grudnia VI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Wrocław27
stycznia
Wrocław 27 stycznia V-lecie Wrocławskiego Klubu Scrabble Siódemka — Budopol Series 2007
Kamil Górka zwycięzcą „Le Mansa”09 - 10 grudnia 2006 — VI Turniej 24h Non Stop „Le Mans” InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VI Turniej 24h Non Stop „Le Mans” Warszawa, 09 - 10 grudnia 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Kamil Górka zwycięzcą „Le Mansa”Kolejny, szósty już, 24-godzinny turniej Non Stop "Le Mans" tradycyjnie zgromadził blisko setkę graczy pewnych swojej odporności na zmęczenie i brak snu. Trójka uczestników nie podołała jednak tej ciężkiej przeprawie i ostatecznie 92 osoby ukończyły cały turniej. Wzorową odpornością i świeżością szarych komórek wykazał się Kamil Górka, który jako pierwszy w historii Le Mansa zawodnik wygrał aż 19 z 24 partii, tym samym pieczętując swój sukces w tegorocznym turnieju. Kamil powetował sobie zatem niepowodzenie w Mistrzostwach Polski, w których odpadł już w eliminacjach. Drugi był świeżo upieczony Mistrz Polski Krzysztof Mówka z 17 zwycięstwami, a trzeci Robert Kuszpit, który ugrał pół dużego punktu mniej niż Krzysiek. Cała trójka otrzymała puchary oraz nagrody pieniężne. Także pierwszy raz w historii "Le Mansa" pękła magiczna bariera 10.000 małych punktów — Tomasz Zwoliński podczas tegorocznego turnieju zgromadził ich aż 10.077.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
IV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
III 24-godzinny Turniej Non Stop




Wyniki turnieju VI Turniej 24h Non-Stop "Le Mans"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 138.74     19.0     9598     3892     1051
  2 Krzysztof       Mówka                Warszawa               145.01     17.0     9801     3582     1184
  3 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         120.07     16.5     9415     3573      212
  4 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               149.67     16.0     9952     3567      858
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 141.36     16.0     9547     3538      937
  6 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        130.47     16.0     9487     3421      708
  7 Wojciech        Zemło                Łódź                   134.34     16.0     9345     3516      725
  8 Miłosz          Wrzałek              Reda                   133.36     15.5     9799     3266     1562
  9 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 133.25     15.0     9641     3475     1271
 10 Filip           Warzecha             Gdynia                 129.49     15.0     9447     3276      508
 11 Artur           Irzyk                Strzyżów               124.66     15.0     9302     3260      253
 12 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             116.30     15.0     9188     3336      181
 13 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              124.16     15.0     9055     3092      667
 14 Wojciech        Sołdan               Rumia                  125.77     15.0     9017     3237      263
 15 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.56     14.5     9325     3337      177
 16 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.32     14.0    10077     3186     1053
 17 Paweł           Jackowski            Warszawa               140.54     14.0     9675     3146      587
 18 Aleksander      Puchalski            Włocławek              132.24     14.0     9294     3284      422
 19 Michał          Trumpus              Wrocław                133.65     14.0     9243     3229      390
 20 Piotr           Pietuchowski         Białystok              136.41     14.0     9189     3081      412
 21 Łukasz          Bryła                Mielec                 130.95     14.0     9160     3183       78
 22 Piotr           Rosół                Warszawa               122.80     14.0     9100     2952      320
 23 Tomasz          Ruta                 Warszawa               116.64     14.0     8901     3209     -108
 24 Jacek           Pietruszka           Kraków                 116.25     14.0     8791     3067      333
 25 Maciej          Czupryniak           Milanówek              134.10     13.5     9666     3104      478
 26 Robert          Kamiński             Warszawa               129.60     13.5     9401     3011      476
 27 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         119.51     13.5     8928     2860      173
 28 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.40     13.0     9473     3162      319
 29 Przemysław      Herdzina             Kraków                 127.64     13.0     9320     2970      387
 30 Dariusz         Kosz                 Nysa                   128.17     13.0     9287     3132      126
 31 Artur           Koszel               Legionowo              122.81     13.0     9135     3109      310
 32 Tomasz          Suchanek             Wrocław                118.09     13.0     8944     3070      468
 33 Magdalena       Kublik               Warszawa               117.62     13.0     8938     2767      329
 34 Bartosz         Orłowski             Bytom                  115.39     13.0     8875     2974     -323
 35 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  116.52     13.0     8819     2937      123
 36 Jerzy           Matyasik             Kraków                 112.64     13.0     8704     2918      227
 37 Mariusz         Grodek               Olsztyn                113.93     13.0     8678     2964     -117
 38 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.05     12.5     9618     3058      473
 39 Paweł           Janaś                Głogów                 126.88     12.5     9257     2841      459
 40 Jakub           Szymczak             Łódź                   119.15     12.5     9077     2966       -5
 41 Wiesław         Olewiński            Warszawa               106.37     12.5     8445     2848     -589
 42 Irena           Sołdan               Rumia                  126.00     12.0     9206     2966       84
 43 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                119.47     12.0     9091     2850       91
 44 Halina          Roszak               Poznań                 114.70     12.0     9087     2672      494
 45 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 115.77     12.0     8866     2869       83
 46 Bogusław        Puchalski            Włocławek              115.93     12.0     8787     2805      -17
 47 Dominik         Piasecki             Słupsk                 119.47     12.0     8763     2700      -99
 48 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    121.68     12.0     8598     2814        0
 49 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              117.41     12.0     8593     2871     -430
 50 Rafał           Skibicki             Lębork                 105.10     12.0     8317     2721     -259
 51 Joanna          Ostrowska            Warszawa               114.83     12.0     8280     2725     -406
 52 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               101.42     12.0     8219     2757     -368
 53 Wojciech        Morawski             Gliwice                122.50     11.5     9047     2735      357
 54 Daniel          Janus                Wąchock                111.42     11.5     8895     2833      -54
 55 Damian          Krężel               Mielec                 115.09     11.5     8740     2748     -297
 56 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              111.13     11.5     8653     2436      520
 57 Maciej          Mizgier              Gdańsk                 107.94     11.5     8019     2834     -790
 58 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               113.62     11.0     8892     2668     -132
 59 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.08     11.0     8885     2624      477
 60 Marek           Roszak               Poznań                 124.87     11.0     8871     2777      373
 61 Walenty         Siemaszko            Lipiany                126.08     11.0     8684     2724     -154
 62 Maurycy         Machnio              Lipiany                103.83     11.0     8459     2496       65
 63 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         115.38     11.0     8457     2649      139
 64 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              119.88     11.0     8442     2677      -86
 65 Dorota          Maciejuk             Warszawa               108.55     11.0     8240     2641     -726
 66 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.40     10.5     8863     2461      -83
 67 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               115.03     10.5     8804     2695     -172
 68 Sławomir        Buk                  Gliwice                108.34     10.5     8733     2720     -152
 69 Iza             Kraj                 Warszawa               107.03     10.5     8621     2702      128
 70 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               107.93     10.5     8078     2450     -235
 71 Robert          Soszka               Warszawa               117.20     10.0     9337     2606      259
 72 Łukasz          Święcki              Białystok              117.96     10.0     8779     2469       43
 73 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 109.26     10.0     8488     2480     -462
 74 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 121.79     10.0     8412     2641     -584
 75 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00     10.0     8159     2516     -932
 76 Anna            Dłużniewska          Warszawa               100.80     10.0     8158     2457     -320
 77 Piotr           Szałkiewicz          Wrocław                100.00     10.0     6942     2435      133
 78 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               110.25      9.5     8772     2260      167
 79 Sławomir        Rosochacz            Lublin                 100.00      9.5     8382     2194      114
 80 Michał          Ozimiński            Łódź                   105.72      9.5     8284     2383     -390
 81 Anna            Andrzejczuk          Milanówek              100.00      9.5     8098     2346     -541
 82 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              102.64      9.5     7723     2297     -772
 83 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      9.0     8145     2470     -645
 84 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      9.0     7913     2417     -563
 85 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       100.00      9.0     7679     2257       81
 86 Paweł           Szczekutek           Warszawa               100.00      8.5     8386     2132     -288
 87 Anna            Stefańska            Łódź                   102.18      8.5     8213     2080     -281
 88 Damian          Chabrowski           Lublin                 100.00      8.5     8098     2169     -501
 89 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      8.5     7225     2137    -1166
 90 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       102.25      8.0     7561     1928      363
 91 Małgorzata      Szczygieł            Wrocław                114.12      7.5     8223     2119     -217
 92 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             106.04      7.5     7281     2024     -949
 93 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      6.5     7662     1908     -853
 94 Agnieszka       Szczekutek           Warszawa               100.00      6.5     7559     1963     -926
 95 Piotr           Ziółkowski           Piaseczno              100.00      6.5     7223     1885    -1079
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Turniej 24h Non-Stop "Le Mans"



	Mateusz Żbikowski 149.67 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Ruta                  116.64 +  419: 253  167
    2    22 Jarosław       Borowski              130.47 +  466: 407  180
    3     2 Artur          Koszel                122.81 +  318: 281  173
    4     2 Irena          Sołdan                126.00 +  416: 362  176
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  385: 419   83
    6     4 Michał         Trumpus               133.65 -  346: 487   84
    7    17 Robert         Soszka                117.20 -  299: 424   67
    8    24 Maciej         Mizgier               107.94 +  428: 347  158
    9    10 Stanisław      Rydzik                142.05 +  401: 305  192
   10     8 Filip          Warzecha              129.49 +  507: 307  179
   11     7 Wojciech       Sołdan                125.77 +  414: 286  176
   12     5 Wojciech       Zemło                 134.34 -  353: 362   84
   13     8 Maciej         Czupryniak            134.10 +  435: 427  184
   14     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 +  417: 369  195
   15     1 Krzysztof      Mówka                 145.01 +  431: 395  195
   16     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 +  516: 379  195
   17     3 Łukasz         Bryła                 130.95 +  569: 356  181
   18     1 Dawid          Pikul                 141.36 -  339: 494   91
   19     2 Kamil          Górka                 138.74 -  399: 477   89
   20     3 Robert         Kuszpit               120.07 +  424: 422  170
   21     3 Mariusz        Skrobosz              142.56 +  434: 384  193
   22     2 Dawid          Pikul                 141.36 +  460: 300  191
   23     2 Artur          Irzyk                 124.66 -  410: 419   75
   24     1 Kamil          Górka                 138.74 -  366: 432   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3567  / 24 148.62




	Kazimierz.J Merklejn 145.40 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 +  440: 306  167
    2    13 Dominik        Piasecki              119.47 +  410: 333  169
    3     7 Piotr          Adamczyk              121.79 +  343: 286  172
    4     3 Aleksander     Puchalski             132.24 -  317: 329   82
    5    11 Małgorzata     Sulejewska            115.77 +  442: 249  166
    6     8 Kamil          Górka                 138.74 -  331: 350   89
    7    10 Piotr          Pietuchowski          136.41 +  416: 395  186
    8     8 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  385: 434   50
    9    18 Robert         Soszka                117.20 +  502: 308  167
   10     9 Tomasz         Suchanek              118.09 +  433: 366  168
   11     6 Tomasz         Ruta                  116.64 +  406: 300  167
   12     4 Mariusz        Skrobosz              142.56 +  546: 262  193
   13     3 Mariusz        Wrześniewski          133.25 +  431: 311  183
   14     2 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  369: 417  100
   15     2 Robert         Kuszpit               120.07 -  326: 398   70
   16     4 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  379: 516  100
   17     7 Przemysław     Herdzina              127.64 -  374: 428   78
   18     8 Maciej         Czupryniak            134.10 -  348: 473   84
   19    13 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  341: 601   83
   20    19 Mariusz        Grodek                113.93 +  381: 357  164
   21    13 Stanisław      Rydzik                142.05 -  317: 514   92
   22    19 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  396: 300  172
   23    14 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 +  466: 390  169
   24    11 Paweł          Jackowski             140.54 -  374: 531   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3162  / 24 131.75




	Krzysztof Mówka 145.01 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Bobowski              116.30 +  442: 394  166
    2    12 Piotr          Adamczyk              121.79 -  361: 399   72
    3    22 Jerzy          Matyasik              112.64 -  372: 415   63
    4    27 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  610: 273  172
    5    16 Andrzej        Rechowicz             123.40 +  491: 316  173
    6    10 Łukasz         Bryła                 130.95 +  406: 399  181
    7     6 Piotr          Szałkiewicz           100.00 +  485: 278  150
    8     4 Tomasz         Suchanek              118.09 +  387: 356  168
    9     2 Kamil          Górka                 138.74 +  383: 362  189
   10     2 Tomasz         Zwoliński             136.32 +  392: 359  186
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  336: 395   83
   12     2 Kamil          Górka                 138.74 +  438: 283  189
   13     2 Dawid          Pikul                 141.36 +  409: 379  191
   14     1 Michał         Trumpus               133.65 +  306: 277  184
   15     1 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  395: 431  100
   16     2 Aleksander     Puchalski             132.24 +  465: 295  182
   17     1 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  348: 469   93
   18     4 Robert         Kuszpit               120.07 +  551: 420  170
   19     3 Wojciech       Zemło                 134.34 -  292: 365   84
   20     2 Mariusz        Wrześniewski          133.25 +  324: 320  183
   21     4 Wojciech       Sołdan                125.77 +  385: 374  176
   22     3 Jarosław       Borowski              130.47 -  383: 400   80
   23     3 Tomasz         Ruta                  116.64 +  361: 312  167
   24     2 Jarosław       Borowski              130.47 +  479: 346  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3582  / 24 149.25




	Mariusz Skrobosz 142.56 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jacek          Pietruszka            116.25 +  390: 354  166
    2     6 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  403: 464   83
    3    23 Kamil          Nawrocki              124.16 +  448: 303  174
    4    15 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  462: 291  167
    5     7 Łukasz         Bobowski              116.30 -  318: 459   66
    6    14 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 +  357: 314  164
    7    13 Małgorzata     Sulejewska            115.77 +  408: 377  166
    8     9 Robert         Kuszpit               120.07 +  481: 367  170
    9     5 Bartosz        Orłowski              115.39 +  480: 282  165
   10     4 Piotr          Szałkiewicz           100.00 +  348: 340  150
   11     3 Aleksander     Puchalski             132.24 -  355: 415   82
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 -  262: 546   95
   13     9 Miłosz         Wrzałek               133.36 +  458: 285  183
   14     7 Dawid          Pikul                 141.36 +  375: 373  191
   15     5 Kamil          Górka                 138.74 -  296: 451   89
   16     8 Paweł          Jackowski             140.54 +  466: 390  191
   17     1 Krzysztof      Mówka                 145.01 +  469: 348  195
   18     2 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  316: 422   83
   19     5 Stanisław      Rydzik                142.05 +  417: 372  192
   20     5 Dariusz        Kosz                  128.17 +  456: 350  178
   21     3 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  384: 434  100
   22     4 Robert         Kuszpit               120.07 =  381: 381  120
   23     6 Wojciech       Zemło                 134.34 -  270: 437   84
   24     6 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  325: 393   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3337  / 24 139.04




	Stanisław Rydzik 142.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogusław       Puchalski             115.93 +  399: 380  166
    2     4 Filip          Warzecha              129.49 +  449: 408  179
    3     8 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  414: 324  167
    4     4 Tomasz         Suchanek              118.09 -  348: 423   68
    5    12 Maciej         Czupryniak            134.10 +  393: 390  184
    6     6 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  437: 466   50
    7     9 Robert         Kuszpit               120.07 -  372: 398   70
    8    16 Andrzej        Rechowicz             123.40 +  507: 345  173
    9    10 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  305: 401  100
   10    15 Jakub          Szymczak              119.15 -  397: 400   69
   11    19 Walenty        Siemaszko             126.08 +  478: 349  176
   12    13 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 +  345: 276  167
   13    11 Wojciech       Sołdan                125.77 -  362: 390   76
   14    23 Damian         Krężel                115.09 -  369: 459   65
   15    20 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  504: 304  160
   16    10 Dariusz        Kosz                  128.17 +  506: 317  178
   17    17 Mariusz        Grodek                113.93 +  374: 326  164
   18     7 Michał         Trumpus               133.65 +  443: 319  184
   19     5 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  372: 417   93
   20    13 Kamil          Nawrocki              124.16 -  277: 446   74
   21    13 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 +  514: 317  195
   22     5 Robert         Kamiński              129.60 =  382: 382  130
   23    13 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  287: 465   86
   24    16 Maciej         Czupryniak            134.10 -  384: 443   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3058  / 24 127.42




	Dawid Pikul 141.36 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Sulejewska            115.77 +  416: 366  166
    2    23 Maciej         Mizgier               107.94 +  382: 321  158
    3     3 Wojciech       Zemło                 134.34 +  350: 309  184
    4     5 Walenty        Siemaszko             126.08 +  497: 279  176
    5     3 Tomasz         Suchanek              118.09 +  420: 349  168
    6     2 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  361: 425   86
    7     1 Mariusz        Wrześniewski          133.25 +  437: 363  183
    8     1 Michał         Trumpus               133.65 -  375: 377   84
    9     4 Irena          Sołdan                126.00 +  403: 376  176
   10     1 Aleksander     Puchalski             132.24 +  479: 334  182
   11     2 Kamil          Górka                 138.74 -  391: 392   89
   12     3 Dariusz        Kosz                  128.17 +  376: 351  178
   13     2 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  379: 409   95
   14     7 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  373: 375   93
   15     6 Jakub          Szymczak              119.15 +  349: 311  169
   16     5 Artur          Koszel                122.81 +  390: 366  173
   17     6 Miłosz         Wrzałek               133.36 +  415: 359  183
   18     1 Mateusz        Żbikowski             149.67 +  494: 339  200
   19     4 Łukasz         Bryła                 130.95 +  486: 316  181
   20     1 Kamil          Górka                 138.74 +  412: 332  189
   21     1 Jarosław       Borowski              130.47 -  338: 373   80
   22     2 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  300: 460  100
   23     5 Robert         Kuszpit               120.07 -  333: 440   70
   24     4 Artur          Irzyk                 124.66 +  391: 288  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3538  / 24 147.42




	Paweł Jackowski 140.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bartosz        Orłowski              115.39 +  449: 304  165
    2    10 Maciej         Czupryniak            134.10 -  373: 430   84
    3    19 Łukasz         Bobowski              116.30 -  400: 447   66
    4    26 Marek          Roszak                124.87 +  380: 317  175
    5    20 Adam           Janicki               100.00 +  416: 305  150
    6    15 Iza            Kraj                  107.03 +  499: 341  157
    7     8 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 +  506: 355  165
    8     5 Wojciech       Zemło                 134.34 -  299: 406   84
    9     9 Artur          Irzyk                 124.66 -  328: 453   75
   10    12 Tomasz         Ruta                  116.64 -  383: 412   67
   11    18 Michał         Ozimiński             105.72 +  440: 382  156
   12    14 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  376: 463   86
   13    20 Sławomir       Buk                   108.34 +  355: 347  158
   14    24 Paweł          Janaś                 126.88 +  402: 353  177
   15     8 Jarosław       Borowski              130.47 +  435: 358  180
   16     8 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  390: 466   93
   17    18 Krzysztof      Sporczyk              119.88 +  352: 310  170
   18     9 Jakub          Szymczak              119.15 +  400: 353  169
   19     7 Dariusz        Kosz                  128.17 -  359: 390   78
   20    15 Małgorzata     Szmuksta              101.42 +  493: 366  151
   21     8 Aleksander     Puchalski             132.24 +  332: 331  182
   22     6 Michał         Trumpus               133.65 -  369: 378   84
   23     8 Filip          Warzecha              129.49 -  408: 447   79
   24    11 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 +  531: 374  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3146  / 24 131.08




	Kamil Górka 138.74 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 +  527: 310  165
    2     1 Marek          Charytoniuk           119.51 -  312: 441   70
    3    18 Joanna         Ostrowska             114.83 +  418: 331  165
    4    12 Łukasz         Bryła                 130.95 +  376: 366  181
    5     8 Robert         Kuszpit               120.07 +  408: 371  170
    6     8 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 +  350: 331  195
    7     2 Tomasz         Zwoliński             136.32 +  359: 319  186
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          133.25 +  341: 317  183
    9     2 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  362: 383   95
   10     5 Michał         Trumpus               133.65 +  467: 347  184
   11     2 Dawid          Pikul                 141.36 +  392: 391  191
   12     2 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  283: 438   95
   13     4 Wojciech       Zemło                 134.34 -  373: 402   84
   14     6 Dariusz        Kosz                  128.17 +  444: 404  178
   15     5 Mariusz        Skrobosz              142.56 +  451: 296  193
   16     1 Robert         Kuszpit               120.07 +  441: 253  170
   17     4 Aleksander     Puchalski             132.24 +  450: 411  182
   18     3 Wojciech       Zemło                 134.34 +  388: 346  184
   19     2 Mateusz        Żbikowski             149.67 +  477: 399  200
   20     1 Dawid          Pikul                 141.36 -  332: 412   91
   21     2 Tomasz         Ruta                  116.64 +  432: 301  167
   22     1 Mariusz        Wrześniewski          133.25 +  377: 345  183
   23     1 Jarosław       Borowski              130.47 +  406: 267  180
   24     1 Mateusz        Żbikowski             149.67 +  432: 366  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3892  / 24 162.17




	Piotr Pietuchowski 136.41 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Damian         Krężel                115.09 +  456: 307  165
    2     8 Jacek          Cichecki              100.00 +  330: 298  150
    3     6 Irena          Sołdan                126.00 -  363: 497   76
    4     7 Dariusz        Kosz                  128.17 +  413: 351  178
    5     6 Jarosław       Borowski              130.47 +  536: 412  180
    6     5 Wojciech       Zemło                 134.34 -  334: 379   84
    7    10 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 -  395: 416   95
    8    15 Małgorzata     Sulejewska            115.77 +  383: 368  166
    9    12 Robert         Kuszpit               120.07 -  354: 389   70
   10    17 Sławomir       Buk                   108.34 -  377: 395   58
   11    22 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  374: 337  167
   12    15 Piotr          Rosół                 122.80 -  348: 391   73
   13    22 Iza            Kraj                  107.03 +  346: 294  157
   14     9 Przemysław     Herdzina              127.64 +  453: 428  178
   15    11 Tomasz         Ruta                  116.64 -  291: 352   67
   16    14 Łukasz         Bobowski              116.30 +  375: 342  166
   17    10 Artur          Koszel                122.81 +  346: 342  173
   18    16 Bogusław       Puchalski             115.93 -  360: 371   66
   19    15 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 -  398: 416   69
   20    22 Jakub          Szymczak              119.15 -  352: 363   69
   21    23 Marek          Roszak                124.87 +  413: 324  175
   22    22 Daniel         Janus                 111.42 +  420: 354  161
   23    16 Bartosz        Orłowski              115.39 +  416: 302  165
   24    13 Artur          Koszel                122.81 +  356: 349  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3081  / 24 128.38




	Tomasz Zwoliński 136.32 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 +  436: 366  165
    2    15 Wojciech       Sołdan                125.77 +  432: 369  176
    3     4 Aleksander     Puchalski             132.24 -  388: 467   82
    4    13 Bogusław       Puchalski             115.93 +  496: 395  166
    5     4 Artur          Koszel                122.81 +  461: 308  173
    6     2 Dawid          Pikul                 141.36 +  425: 361  191
    7     2 Kamil          Górka                 138.74 -  319: 359   89
    8     6 Artur          Irzyk                 124.66 +  496: 352  175
    9     3 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  334: 404   50
   10     2 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  359: 392   95
   11     9 Łukasz         Bobowski              116.30 -  341: 386   66
   12    14 Paweł          Jackowski             140.54 +  463: 376  191
   13    10 Jacek          Pietruszka            116.25 -  360: 389   66
   14    22 Mariusz        Grodek                113.93 -  404: 422   64
   15    19 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 +  508: 257  164
   16    22 Piotr          Adamczyk              121.79 +  542: 322  172
   17    16 Kamil          Nawrocki              124.16 -  400: 466   74
   18    11 Robert         Kamiński              129.60 -  382: 483   80
   19    22 Wiesław        Olewiński             106.37 -  394: 410   56
   20    25 Marek          Roszak                124.87 +  403: 392  175
   21    21 Paweł          Janaś                 126.88 +  422: 325  177
   22    18 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  429: 369  167
   23    13 Stanisław      Rydzik                142.05 +  465: 287  192
   24    10 Robert         Kamiński              129.60 +  418: 367  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3186  / 24 132.75




	Wojciech Zemło 134.34 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Ostrowska             114.83 +  523: 374  165
    2     2 Marek          Roszak                124.87 +  361: 266  175
    3     3 Dawid          Pikul                 141.36 -  309: 350   91
    4    19 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  388: 310  164
    5    15 Iza            Kraj                  107.03 +  422: 421  157
    6     5 Piotr          Pietuchowski          136.41 +  379: 334  186
    7     3 Irena          Sołdan                126.00 -  347: 373   76
    8     5 Paweł          Jackowski             140.54 +  406: 299  191
    9     6 Łukasz         Bobowski              116.30 -  357: 384   66
   10    13 Artur          Koszel                122.81 +  433: 366  173
   11     5 Michał         Trumpus               133.65 +  450: 383  184
   12     5 Mateusz        Żbikowski             149.67 +  362: 353  200
   13     4 Kamil          Górka                 138.74 +  402: 373  189
   14     3 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  303: 418   83
   15     3 Aleksander     Puchalski             132.24 +  344: 326  182
   16     3 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  336: 440   83
   17     5 Robert         Kuszpit               120.07 +  547: 360  170
   18     3 Kamil          Górka                 138.74 -  346: 388   89
   19     3 Krzysztof      Mówka                 145.01 +  365: 292  195
   20     4 Jarosław       Borowski              130.47 -  319: 447   80
   21     7 Robert         Kamiński              129.60 -  411: 420   80
   22     9 Tomasz         Suchanek              118.09 +  388: 368  168
   23     6 Mariusz        Skrobosz              142.56 +  437: 270  193
   24     5 Wojciech       Sołdan                125.77 +  410: 305  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3516  / 24 146.50




	Maciej Czupryniak 134.10 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Halina         Roszak                114.70 +  380: 355  165
    2    10 Paweł          Jackowski             140.54 +  430: 373  191
    3    11 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  338: 318  164
    4     6 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  355: 455   50
    5    12 Stanisław      Rydzik                142.05 -  390: 393   92
    6    23 Dorota         Maciejuk              108.55 +  476: 371  159
    7    15 Walenty        Siemaszko             126.08 +  410: 353  176
    8    10 Daniel         Janus                 111.42 -  305: 437   61
    9     8 Dariusz        Kosz                  128.17 -  399: 452   78
   10    21 Mariusz        Grodek                113.93 +  411: 311  164
   11    16 Artur          Koszel                122.81 +  565: 383  173
   12     7 Miłosz         Wrzałek               133.36 =  376: 376  133
   13     8 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  427: 435  100
   14    19 Jerzy          Matyasik              112.64 +  460: 291  163
   15    16 Krzysztof      Sporczyk              119.88 +  379: 311  170
   16     7 Łukasz         Bryła                 130.95 -  397: 476   81
   17    13 Łukasz         Bobowski              116.30 -  371: 437   66
   18     8 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 +  473: 348  195
   19    12 Przemysław     Herdzina              127.64 +  500: 385  178
   20    11 Filip          Warzecha              129.49 -  363: 409   79
   21    12 Wiesław        Olewiński             106.37 -  354: 387   56
   22    16 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 -  303: 435   67
   23    20 Małgorzata     Szmuksta              101.42 +  361: 313  151
   24    16 Stanisław      Rydzik                142.05 +  443: 384  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3104  / 24 129.33




	Michał Trumpus 133.65 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Szczygieł             114.12 -  346: 375   64
    2    39 Dorota         Maciejuk              108.55 +  398: 325  159
    3    33 Małgorzata     Szmuksta              101.42 +  410: 286  151
    4    24 Urszula        Solarska              100.00 +  452: 221  150
    5    13 Piotr          Adamczyk              121.79 +  493: 278  172
    6     4 Mateusz        Żbikowski             149.67 +  487: 346  200
    7     4 Tomasz         Suchanek              118.09 +  403: 392  168
    8     1 Dawid          Pikul                 141.36 +  377: 375  191
    9     1 Aleksander     Puchalski             132.24 -  356: 509   82
   10     5 Kamil          Górka                 138.74 -  347: 467   89
   11     5 Wojciech       Zemło                 134.34 -  383: 450   84
   12     8 Irena          Sołdan                126.00 +  380: 356  176
   13     6 Łukasz         Bobowski              116.30 +  420: 355  166
   14     1 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  277: 306   95
   15     7 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 +  405: 359  165
   16     6 Jacek          Pietruszka            116.25 +  414: 353  166
   17     2 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  331: 480   83
   18     7 Stanisław      Rydzik                142.05 -  319: 443   92
   19     8 Filip          Warzecha              129.49 +  446: 277  179
   20     7 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 -  310: 442   69
   21     9 Dariusz        Kosz                  128.17 -  363: 379   78
   22     6 Paweł          Jackowski             140.54 +  378: 369  191
   23    10 Łukasz         Bryła                 130.95 -  346: 355   81
   24    12 Dariusz        Kosz                  128.17 +  402: 355  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3229  / 24 134.54




	Miłosz Wrzałek 133.36 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Grodek                113.93 -  340: 348   64
    2    41 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  516: 274  150
    3    16 Rafał          Skibicki              105.10 +  389: 319  155
    4    14 Wojciech       Sołdan                125.77 -  287: 480   76
    5    25 Damian         Chabrowski            100.00 -  363: 380   50
    6    30 Marek          Roszak                124.87 +  428: 335  175
    7    23 Wojciech       Morawski              122.50 -  311: 324   73
    8    29 Krzysztof      Sporczyk              119.88 +  424: 332  170
    9    23 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  558: 297  167
   10    16 Damian         Krężel                115.09 +  411: 335  165
   11    11 Daniel         Janus                 111.42 +  428: 370  161
   12     7 Maciej         Czupryniak            134.10 =  376: 376  134
   13     9 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  285: 458   93
   14    20 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 +  367: 292  167
   15    17 Piotr          Adamczyk              121.79 +  530: 278  172
   16     9 Tomasz         Ruta                  116.64 +  412: 380  167
   17     6 Dawid          Pikul                 141.36 -  359: 415   91
   18     6 Łukasz         Bryła                 130.95 -  346: 362   81
   19    13 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 +  601: 341  195
   20    12 Jacek          Pietruszka            116.25 +  423: 266  166
   21     6 Robert         Kuszpit               120.07 -  391: 394   70
   22    14 Małgorzata     Szmuksta              101.42 +  393: 305  151
   23     7 Robert         Kamiński              129.60 +  468: 251  180
   24     6 Mariusz        Skrobosz              142.56 +  393: 325  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3266  / 24 136.08




	Mariusz Wrześniewski 133.25 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 +  466: 271  164
    2     6 Mariusz        Skrobosz              142.56 +  464: 403  193
    3     1 Andrzej        Rechowicz             123.40 +  469: 257  173
    4     1 Robert         Kuszpit               120.07 +  360: 320  170
    5     1 Mateusz        Żbikowski             149.67 +  419: 385  200
    6     1 Aleksander     Puchalski             132.24 +  397: 293  182
    7     1 Dawid          Pikul                 141.36 -  363: 437   91
    8     3 Kamil          Górka                 138.74 -  317: 341   89
    9     7 Daniel         Janus                 111.42 +  492: 312  161
   10     3 Łukasz         Bobowski              116.30 +  504: 306  166
   11     1 Krzysztof      Mówka                 145.01 +  395: 336  195
   12     1 Aleksander     Puchalski             132.24 -  296: 396   82
   13     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 -  311: 431   95
   14     3 Wojciech       Zemło                 134.34 +  418: 303  184
   15     4 Dariusz        Kosz                  128.17 +  473: 269  178
   16     3 Wojciech       Zemło                 134.34 +  440: 336  184
   17     2 Michał         Trumpus               133.65 +  480: 331  184
   18     2 Mariusz        Skrobosz              142.56 +  422: 316  193
   19     1 Jarosław       Borowski              130.47 -  321: 435   80
   20     2 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  320: 324   95
   21     5 Łukasz         Bryła                 130.95 +  444: 335  181
   22     1 Kamil          Górka                 138.74 -  345: 377   89
   23     4 Wojciech       Sołdan                125.77 -  354: 444   76
   24     3 Robert         Kuszpit               120.07 -  371: 412   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3475  / 24 144.79




	Aleksander Puchalski 132.24 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jerzy          Matyasik              112.64 +  389: 293  163
    2     7 Daniel         Janus                 111.42 +  406: 328  161
    3     4 Tomasz         Zwoliński             136.32 +  467: 388  186
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 +  329: 317  195
    5     2 Piotr          Szałkiewicz           100.00 +  399: 376  150
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  293: 397   83
    7     5 Łukasz         Bobowski              116.30 +  461: 361  166
    8     2 Irena          Sołdan                126.00 +  336: 332  176
    9     1 Michał         Trumpus               133.65 +  509: 356  184
   10     1 Dawid          Pikul                 141.36 -  334: 479   91
   11     3 Mariusz        Skrobosz              142.56 +  415: 355  193
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          133.25 +  396: 296  183
   13     1 Robert         Kuszpit               120.07 -  359: 412   70
   14     5 Jacek          Pietruszka            116.25 +  428: 256  166
   15     3 Wojciech       Zemło                 134.34 -  326: 344   84
   16     2 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  295: 465   95
   17     4 Kamil          Górka                 138.74 -  411: 450   89
   18     5 Jarosław       Borowski              130.47 -  336: 437   80
   19     9 Bartosz        Orłowski              115.39 +  563: 340  165
   20     6 Artur          Irzyk                 124.66 -  318: 360   75
   21     8 Paweł          Jackowski             140.54 -  331: 332   91
   22    10 Łukasz         Bryła                 130.95 +  425: 396  181
   23     9 Dariusz        Kosz                  128.17 +  379: 327  178
   24     7 Filip          Warzecha              129.49 -  389: 475   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3284  / 24 136.83




	Łukasz Bryła 130.95 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Daniel         Janus                 111.42 -  351: 457   61
    2    37 Dariusz        Nawrocki              111.13 +  385: 367  161
    3    13 Rafał          Wesołowski            121.08 +  376: 340  171
    4    12 Kamil          Górka                 138.74 -  366: 376   89
    5    31 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  401: 291  156
    6    10 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  399: 406   95
    7    24 Wiesław        Olewiński             106.37 +  390: 343  156
    8    21 Sławomir       Buk                   108.34 -  342: 478   58
    9    24 Wojciech       Morawski              122.50 +  373: 358  173
   10    22 Paweł          Janaś                 126.88 +  329: 323  177
   11    12 Filip          Warzecha              129.49 +  382: 344  179
   12    12 Bartosz        Orłowski              115.39 +  455: 345  165
   13     7 Piotr          Szałkiewicz           100.00 +  512: 261  150
   14     4 Robert         Kuszpit               120.07 -  422: 428   70
   15     9 Irena          Sołdan                126.00 +  388: 210  176
   16     7 Maciej         Czupryniak            134.10 +  476: 397  184
   17     3 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  356: 569  100
   18     6 Miłosz         Wrzałek               133.36 +  362: 346  183
   19     4 Dawid          Pikul                 141.36 -  316: 486   91
   20     8 Artur          Koszel                122.81 +  362: 356  173
   21     5 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  335: 444   83
   22    10 Aleksander     Puchalski             132.24 -  396: 425   82
   23    10 Michał         Trumpus               133.65 +  355: 346  184
   24     8 Łukasz         Bobowski              116.30 -  331: 386   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3183  / 24 132.62




	Jarosław Borowski 130.47 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Nawrocki              111.13 +  342: 286  161
    2    22 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  407: 466  100
    3    32 Mariusz        Grodek                113.93 +  579: 242  164
    4     8 Daniel         Janus                 111.42 +  385: 316  161
    5     6 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  412: 536   86
    6    12 Małgorzata     Sulejewska            115.77 -  339: 380   66
    7    18 Andrzej        Rechowicz             123.40 -  370: 407   73
    8    25 Rafał          Skibicki              105.10 +  366: 305  155
    9    19 Jerzy          Matyasik              112.64 +  339: 309  163
   10    18 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  380: 286  172
   11    13 Jakub          Szymczak              119.15 +  440: 301  169
   12     9 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  349: 445   50
   13    14 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 +  423: 350  167
   14     8 Piotr          Rosół                 122.80 +  378: 357  173
   15     8 Paweł          Jackowski             140.54 -  358: 435   91
   16    12 Artur          Irzyk                 124.66 +  504: 371  175
   17     8 Irena          Sołdan                126.00 +  411: 405  176
   18     5 Aleksander     Puchalski             132.24 +  437: 336  182
   19     1 Mariusz        Wrześniewski          133.25 +  435: 321  183
   20     4 Wojciech       Zemło                 134.34 +  447: 319  184
   21     1 Dawid          Pikul                 141.36 +  373: 338  191
   22     3 Krzysztof      Mówka                 145.01 +  400: 383  195
   23     1 Kamil          Górka                 138.74 -  267: 406   89
   24     2 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  346: 479   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3421  / 24 142.54




	Robert Kamiński 129.60 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  433: 337  160
    2    17 Andrzej        Rechowicz             123.40 -  381: 433   73
    3    20 Adam           Janicki               100.00 -  341: 343   50
    4    29 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 +  418: 365  165
    5    22 Sławomir       Buk                   108.34 -  348: 419   58
    6    29 Kamil          Nawrocki              124.16 +  347: 343  174
    7    26 Krzysztof      Sporczyk              119.88 +  402: 268  170
    8    20 Damian         Krężel                115.09 -  401: 475   65
    9    22 Iza            Kraj                  107.03 -  307: 365   57
   10    27 Wojciech       Morawski              122.50 +  419: 340  173
   11    24 Piotr          Adamczyk              121.79 -  363: 378   72
   12    27 Dawid          Adamczyk              100.00 -  332: 436   50
   13    33 Jacek          Cichecki              100.00 +  359: 297  150
   14    27 Michał         Ozimiński             105.72 +  466: 347  156
   15    23 Halina         Roszak                114.70 +  524: 415  165
   16    11 Przemysław     Herdzina              127.64 +  431: 313  178
   17    20 Paweł          Janaś                 126.88 +  451: 360  177
   18    11 Tomasz         Zwoliński             136.32 +  483: 382  186
   19     6 Robert         Kuszpit               120.07 -  344: 376   70
   20    14 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 +  431: 254  167
   21     7 Wojciech       Zemło                 134.34 +  420: 411  184
   22     5 Stanisław      Rydzik                142.05 =  382: 382  142
   23     7 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  251: 468   83
   24    10 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  367: 418   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3011  / 24 125.46




	Filip Warzecha 129.49 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  488: 389  159
    2     4 Stanisław      Rydzik                142.05 -  408: 449   92
    3    14 Sławomir       Buk                   108.34 +  413: 316  158
    4     9 Wojciech       Morawski              122.50 -  320: 322   73
    5    19 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 -  315: 443   64
    6    28 Adam           Janicki               100.00 +  327: 304  150
    7    25 Dorota         Maciejuk              108.55 +  514: 301  159
    8    17 Walenty        Siemaszko             126.08 +  352: 331  176
    9    13 Jakub          Szymczak              119.15 +  509: 297  169
   10     8 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  307: 507  100
   11    12 Łukasz         Bryła                 130.95 -  344: 382   81
   12    16 Przemysław     Herdzina              127.64 -  344: 455   78
   13    23 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  334: 331  172
   14    12 Tomasz         Ruta                  116.64 -  365: 419   67
   15    22 Małgorzata     Sulejewska            115.77 +  377: 371  166
   16    15 Wojciech       Sołdan                125.77 +  404: 340  176
   17    11 Jacek          Pietruszka            116.25 +  403: 365  166
   18    14 Irena          Sołdan                126.00 +  527: 263  176
   19     8 Michał         Trumpus               133.65 -  277: 446   84
   20    11 Maciej         Czupryniak            134.10 +  409: 363  184
   21    10 Artur          Irzyk                 124.66 -  370: 437   75
   22     7 Dariusz        Kosz                  128.17 +  418: 311  178
   23     8 Paweł          Jackowski             140.54 +  447: 408  191
   24     7 Aleksander     Puchalski             132.24 +  475: 389  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3276  / 24 136.50




	Dariusz Kosz 128.17 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dorota         Maciejuk              108.55 +  486: 279  159
    2     5 Artur          Irzyk                 124.66 -  397: 454   75
    3    15 Piotr          Rosół                 122.80 +  531: 354  173
    4     7 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  351: 413   86
    5    17 Dawid          Adamczyk              100.00 +  416: 388  150
    6    11 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 +  389: 355  169
    7     7 Artur          Koszel                122.81 -  359: 388   73
    8    12 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 +  405: 322  167
    9     8 Maciej         Czupryniak            134.10 +  452: 399  184
   10     6 Bartosz        Orłowski              115.39 +  382: 366  165
   11     4 Jacek          Pietruszka            116.25 +  347: 275  166
   12     3 Dawid          Pikul                 141.36 -  351: 376   91
   13     5 Tomasz         Ruta                  116.64 +  468: 315  167
   14     6 Kamil          Górka                 138.74 -  404: 444   89
   15     4 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  269: 473   83
   16    10 Stanisław      Rydzik                142.05 -  317: 506   92
   17    19 Damian         Krężel                115.09 +  445: 424  165
   18    10 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 +  406: 253  165
   19     7 Paweł          Jackowski             140.54 +  390: 359  191
   20     5 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  350: 456   93
   21     9 Michał         Trumpus               133.65 +  379: 363  184
   22     7 Filip          Warzecha              129.49 -  311: 418   79
   23     9 Aleksander     Puchalski             132.24 -  327: 379   82
   24    12 Michał         Trumpus               133.65 -  355: 402   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3132  / 24 130.50




	Przemysław Herdzina 127.64 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Buk                   108.34 +  442: 321  158
    2    11 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  295: 388   67
    3    35 Iza            Kraj                  107.03 -  331: 402   57
    4    33 Damian         Chabrowski            100.00 -  359: 387   50
    5    37 Jacek          Cichecki              100.00 +  526: 341  150
    6    27 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  379: 310  164
    7    22 Damian         Krężel                115.09 -  337: 363   65
    8    27 Dorota         Maciejuk              108.55 +  420: 360  159
    9    21 Marek          Roszak                124.87 +  409: 401  175
   10    19 Piotr          Adamczyk              121.79 +  406: 322  172
   11    14 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 -  331: 375   67
   12    16 Filip          Warzecha              129.49 +  455: 344  179
   13    15 Jerzy          Matyasik              112.64 +  393: 384  163
   14     9 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  428: 453   86
   15    10 Łukasz         Bobowski              116.30 +  447: 341  166
   16    11 Robert         Kamiński              129.60 -  313: 431   80
   17     7 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 +  428: 374  195
   18    12 Artur          Irzyk                 124.66 -  353: 410   75
   19    12 Maciej         Czupryniak            134.10 -  385: 500   84
   20    20 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  390: 295  172
   21    14 Artur          Koszel                122.81 -  325: 404   73
   22    20 Jakub          Szymczak              119.15 +  459: 356  169
   23    15 Tomasz         Suchanek              118.09 -  304: 331   68
   24    18 Irena          Sołdan                126.00 +  405: 340  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2970  / 24 123.75




	Paweł Janaś 126.88 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Mizgier               107.94 -  293: 303   58
    2    34 Halina         Roszak                114.70 +  399: 246  165
    3    25 Daniel         Janus                 111.42 -  271: 362   61
    4    34 Dawid          Adamczyk              100.00 -  308: 373   50
    5    38 Jacek          Pietruszka            116.25 -  227: 435   66
    6    42 Agata          Kopta                 102.25 =  409: 409  102
    7    40 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  381: 316  164
    8    35 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  408: 335  160
    9    29 Dominik        Piasecki              119.47 +  379: 366  169
   10    22 Łukasz         Bryła                 130.95 -  323: 329   81
   11    30 Mariusz        Grodek                113.93 -  405: 426   64
   12    36 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 +  504: 353  169
   13    29 Małgorzata     Sulejewska            115.77 +  438: 314  166
   14    24 Paweł          Jackowski             140.54 -  353: 402   91
   15    38 Małgorzata     Sameryt               107.93 +  428: 302  158
   16    24 Iza            Kraj                  107.03 +  406: 312  157
   17    20 Robert         Kamiński              129.60 -  360: 451   80
   18    26 Sławomir       Buk                   108.34 +  446: 389  158
   19    20 Jakub          Szymczak              119.15 +  468: 466  169
   20    16 Bogusław       Puchalski             115.93 -  343: 398   66
   21    21 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  325: 422   86
   22    21 Irena          Sołdan                126.00 +  485: 325  176
   23    21 Marek          Charytoniuk           119.51 -  362: 372   70
   24    23 Rafał          Skibicki              105.10 +  536: 392  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2841  / 24 118.38




	Walenty Siemaszko 126.08 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Sameryt               107.93 +  369: 309  158
    2    16 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 +  379: 267  169
    3    10 Marek          Charytoniuk           119.51 +  492: 333  170
    4     5 Dawid          Pikul                 141.36 -  279: 497   91
    5     9 Tomasz         Ruta                  116.64 -  308: 413   67
    6    16 Joanna         Ostrowska             114.83 +  402: 382  165
    7    15 Maciej         Czupryniak            134.10 -  353: 410   84
    8    17 Filip          Warzecha              129.49 -  331: 352   79
    9    31 Bogusław       Puchalski             115.93 -  277: 397   66
   10    25 Rafał          Wesołowski            121.08 +  464: 389  171
   11    19 Stanisław      Rydzik                142.05 -  349: 478   92
   12    29 Kamil          Nawrocki              124.16 +  362: 273  174
   13    30 Michał         Ozimiński             105.72 +  337: 317  156
   14    21 Jakub          Szymczak              119.15 -  360: 381   69
   15    31 Jacek          Cichecki              100.00 -  321: 349   50
   16    34 Wiesław        Olewiński             106.37 -  331: 343   56
   17    27 Marek          Roszak                124.87 +  423: 325  175
   18    33 Maciej         Mizgier               107.94 -  316: 384   58
   19    32 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  400: 309  159
   20    31 Dawid          Adamczyk              100.00 -  371: 374   50
   21    31 Halina         Roszak                114.70 -  306: 418   65
   22    28 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 +  411: 372  164
   23    29 Robert         Soszka                117.20 +  417: 357  167
   24    27 Dominik        Piasecki              119.47 -  326: 409   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2724  / 24 113.50




	Irena Sołdan 126.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Iza            Kraj                  107.03 +  429: 279  157
    2    19 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  427: 308  150
    3     6 Piotr          Pietuchowski          136.41 +  497: 363  186
    4     2 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  362: 416  100
    5     5 Magdalena      Kublik                117.62 +  461: 369  168
    6     3 Bartosz        Orłowski              115.39 +  440: 344  165
    7     3 Wojciech       Zemło                 134.34 +  373: 347  184
    8     2 Aleksander     Puchalski             132.24 -  332: 336   82
    9     4 Dawid          Pikul                 141.36 -  376: 403   91
   10     7 Wojciech       Sołdan                125.77 -  393: 429   76
   11    10 Tomasz         Suchanek              118.09 +  327: 322  168
   12     8 Michał         Trumpus               133.65 -  356: 380   84
   13    12 Artur          Koszel                122.81 -  394: 412   73
   14    25 Rafał          Wesołowski            121.08 +  398: 382  171
   15     9 Łukasz         Bryła                 130.95 -  210: 388   81
   16    13 Piotr          Szałkiewicz           100.00 +  448: 370  150
   17     8 Jarosław       Borowski              130.47 -  405: 411   80
   18    14 Filip          Warzecha              129.49 -  263: 527   79
   19    23 Marek          Roszak                124.87 -  347: 407   75
   20    26 Sławomir       Buk                   108.34 +  431: 407  158
   21    22 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 +  456: 318  164
   22    21 Paweł          Janaś                 126.88 -  325: 485   77
   23    22 Dominik        Piasecki              119.47 +  416: 314  169
   24    18 Przemysław     Herdzina              127.64 -  340: 405   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2966  / 24 123.58




	Wojciech Sołdan 125.77 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wiesław        Olewiński             106.37 +  372: 329  156
    2    15 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  369: 432   86
    3    34 Maciej         Mizgier               107.94 +  362: 293  158
    4    14 Miłosz         Wrzałek               133.36 +  480: 287  183
    5    14 Wojciech       Morawski              122.50 +  444: 327  173
    6     9 Tomasz         Suchanek              118.09 -  360: 400   68
    7    12 Artur          Irzyk                 124.66 -  302: 469   75
    8    18 Jerzy          Matyasik              112.64 +  397: 319  163
    9    16 Sławomir       Buk                   108.34 +  396: 309  158
   10     7 Irena          Sołdan                126.00 +  429: 393  176
   11     7 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  286: 414  100
   12    11 Jacek          Pietruszka            116.25 -  316: 425   66
   13    11 Stanisław      Rydzik                142.05 +  390: 362  192
   14    13 Dawid          Adamczyk              100.00 +  380: 350  150
   15    12 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  274: 422   50
   16    15 Filip          Warzecha              129.49 -  340: 404   79
   17    15 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 +  464: 392  165
   18    22 Joanna         Ostrowska             114.83 +  348: 280  165
   19    11 Kamil          Nawrocki              124.16 +  383: 329  174
   20    10 Bartosz        Orłowski              115.39 +  403: 326  165
   21     4 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  374: 385   95
   22    12 Artur          Koszel                122.81 +  399: 343  173
   23     4 Mariusz        Wrześniewski          133.25 +  444: 354  183
   24     5 Wojciech       Zemło                 134.34 -  305: 410   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3237  / 24 134.88




	Marek Roszak 124.87 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Michał         Ozimiński             105.72 +  400:   1  156
    2     2 Wojciech       Zemło                 134.34 -  266: 361   84
    3    29 Tomasz         Ruta                  116.64 -  331: 489   67
    4    26 Paweł          Jackowski             140.54 -  317: 380   91
    5    35 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  377: 375  160
    6    30 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  335: 428   83
    7    42 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  342: 230  150
    8    31 Joanna         Ostrowska             114.83 +  428: 341  165
    9    21 Przemysław     Herdzina              127.64 -  401: 409   78
   10    37 Łukasz         Święcki               117.96 -  346: 365   68
   11    41 Urszula        Solarska              100.00 +  418: 346  150
   12    30 Magdalena      Kublik                117.62 +  396: 353  168
   13    21 Rafał          Wesołowski            121.08 +  382: 322  171
   14    17 Piotr          Adamczyk              121.79 +  400: 326  172
   15    14 Artur          Koszel                122.81 -  373: 393   73
   16    19 Jakub          Szymczak              119.15 -  335: 461   69
   17    27 Walenty        Siemaszko             126.08 -  325: 423   76
   18    32 Małgorzata     Sameryt               107.93 +  409: 267  158
   19    23 Irena          Sołdan                126.00 +  407: 347  176
   20    25 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  392: 403   86
   21    23 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  324: 413   86
   22    29 Iza            Kraj                  107.03 +  498: 326  157
   23    23 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  330: 373   67
   24    26 Małgorzata     Sulejewska            115.77 -  339: 366   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2777  / 24 115.71




	Artur Irzyk 124.66 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Skibicki              105.10 +  392: 371  155
    2     5 Dariusz        Kosz                  128.17 +  454: 397  178
    3     9 Tomasz         Suchanek              118.09 -  375: 416   68
    4    17 Artur          Koszel                122.81 -  304: 499   73
    5    26 Kamil          Nawrocki              124.16 +  390: 335  174
    6    18 Wojciech       Morawski              122.50 +  344: 320  173
    7    12 Wojciech       Sołdan                125.77 +  469: 302  176
    8     6 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  352: 496   86
    9     9 Paweł          Jackowski             140.54 +  453: 328  191
   10    10 Robert         Kuszpit               120.07 -  368: 377   70
   11    15 Sławomir       Buk                   108.34 +  376: 349  158
   12    10 Tomasz         Ruta                  116.64 -  382: 412   67
   13    16 Piotr          Adamczyk              121.79 -  346: 403   72
   14    10 Piotr          Szałkiewicz           100.00 +  416: 371  150
   15    13 Jacek          Pietruszka            116.25 -  373: 379   66
   16    12 Jarosław       Borowski              130.47 -  371: 504   80
   17    21 Maciej         Mizgier               107.94 +  469: 250  158
   18    12 Przemysław     Herdzina              127.64 +  410: 353  178
   19    14 Łukasz         Bobowski              116.30 +  371: 369  166
   20     6 Aleksander     Puchalski             132.24 +  360: 318  182
   21    10 Filip          Warzecha              129.49 +  437: 370  179
   22     8 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 +  383: 329  169
   23     2 Mateusz        Żbikowski             149.67 +  419: 410  200
   24     4 Dawid          Pikul                 141.36 -  288: 391   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3260  / 24 135.83




	Kamil Nawrocki 124.16 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maurycy        Machnio               103.83 +  352: 308  154
    2    20 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  343: 366   50
    3    23 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  303: 448   93
    4    25 Rafał          Wesołowski            121.08 +  359: 358  171
    5    26 Artur          Irzyk                 124.66 -  335: 390   75
    6    29 Robert         Kamiński              129.60 -  343: 347   80
    7    41 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  460: 266  156
    8    38 Łukasz         Święcki               117.96 -  340: 424   68
    9    40 Małgorzata     Sameryt               107.93 -  375: 461   58
   10    40 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  408: 319  150
   11    37 Małgorzata     Szmuksta              101.42 +  349: 329  151
   12    29 Walenty        Siemaszko             126.08 -  273: 362   76
   13    31 Robert         Soszka                117.20 +  382: 374  167
   14    35 Damian         Chabrowski            100.00 +  362: 300  150
   15    34 Anna           Dłużniewska           100.80 +  422: 307  151
   16    20 Damian         Krężel                115.09 +  438: 279  165
   17    16 Tomasz         Zwoliński             136.32 +  466: 400  186
   18    23 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 +  373: 354  165
   19    11 Wojciech       Sołdan                125.77 -  329: 383   76
   20    13 Stanisław      Rydzik                142.05 +  446: 277  192
   21    11 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 +  458: 307  169
   22    11 Łukasz         Bobowski              116.30 -  306: 338   66
   23    12 Wiesław        Olewiński             106.37 +  470: 350  156
   24     9 Tomasz         Ruta                  116.64 +  363: 341  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3092  / 24 128.83




	Andrzej Rechowicz 123.40 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Tomasz         Siwiński              102.64 +  368: 301  153
    2    17 Robert         Kamiński              129.60 +  433: 381  180
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  257: 469   83
    4    20 Bartosz        Orłowski              115.39 -  382: 426   65
    5    16 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  316: 491   95
    6    39 Urszula        Solarska              100.00 +  430: 289  150
    7    18 Jarosław       Borowski              130.47 +  407: 370  180
    8    16 Stanisław      Rydzik                142.05 -  345: 507   92
    9    30 Michał         Ozimiński             105.72 -  400: 501   56
   10    29 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  372: 438   67
   11    33 Maciej         Mizgier               107.94 -  308: 382   58
   12    37 Łukasz         Święcki               117.96 -  330: 487   68
   13    41 Dariusz        Nawrocki              111.13 -  355: 391   61
   14    43 Agnieszka      Szczekutek            100.00 -  281: 449   50
   15    48 PAUZA
   16    43 Maurycy        Machnio               103.83 -  358: 450   54
   17    40 Agata          Kopta                 102.25 -  340: 406   52
   18    43 Anna           Stefańska             102.18 +  362: 304  152
   19    43 Jan            Pawłowski             100.00 +  399: 285  150
   20    39 Paweł          Szczekutek            100.00 +  453: 199  150
   21    40 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  418: 313  164
   22    37 Wojciech       Morawski              122.50 +  443: 218  173
   23    35 Sławomir       Buk                   108.34 -  336: 522   58
   24    37 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  470: 367  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2461  / 23 107.00




	Artur Koszel 122.81 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agata          Kopta                 102.25 +  365: 352  152
    2    18 Jakub          Szymczak              119.15 +  435: 347  169
    3     2 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  281: 318  100
    4    17 Artur          Irzyk                 124.66 +  499: 304  175
    5     4 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  308: 461   86
    6    24 Maciej         Mizgier               107.94 +  424: 275  158
    7     7 Dariusz        Kosz                  128.17 +  388: 359  178
    8     7 Łukasz         Bobowski              116.30 -  267: 364   66
    9    14 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 +  358: 350  165
   10    13 Wojciech       Zemło                 134.34 -  366: 433   84
   11    16 Maciej         Czupryniak            134.10 -  383: 565   84
   12    19 Marek          Charytoniuk           119.51 +  363: 352  170
   13    12 Irena          Sołdan                126.00 +  412: 394  176
   14    15 Tomasz         Suchanek              118.09 +  429: 344  168
   15    14 Marek          Roszak                124.87 +  393: 373  175
   16     5 Dawid          Pikul                 141.36 -  366: 390   91
   17    10 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  342: 346   86
   18    20 Mariusz        Grodek                113.93 -  377: 384   64
   19    16 Piotr          Rosół                 122.80 +  483: 292  173
   20     8 Łukasz         Bryła                 130.95 -  356: 362   81
   21    14 Przemysław     Herdzina              127.64 +  404: 325  178
   22    12 Wojciech       Sołdan                125.77 -  343: 399   76
   23    17 Magdalena      Kublik                117.62 +  444: 380  168
   24    13 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  349: 356   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3109  / 24 129.54




	Piotr Rosół 122.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Anna           Stefańska             102.18 +  385: 274  152
    2     9 Magdalena      Kublik                117.62 -  333: 412   68
    3    15 Dariusz        Kosz                  128.17 -  354: 531   78
    4    32 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  524: 270  150
    5    21 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  431: 360  167
    6    13 Daniel         Janus                 111.42 -  322: 402   61
    7    20 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 +  489: 343  164
    8    14 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  383: 361  159
    9    11 Tomasz         Ruta                  116.64 -  412: 443   67
   10    14 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 -  340: 367   67
   11    21 Maurycy        Machnio               103.83 +  368: 340  154
   12    15 Piotr          Pietuchowski          136.41 +  391: 348  186
   13    13 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 -  293: 362   65
   14     8 Jarosław       Borowski              130.47 -  357: 378   80
   15    21 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 -  350: 488   69
   16    28 Jacek          Cichecki              100.00 +  380: 320  150
   17    23 Dominik        Piasecki              119.47 +  367: 324  169
   18    13 Piotr          Szałkiewicz           100.00 +  381: 318  150
   19    16 Artur          Koszel                122.81 -  292: 483   73
   20    23 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 +  409: 328  165
   21    15 Łukasz         Bobowski              116.30 -  328: 376   66
   22    23 Maciej         Mizgier               107.94 +  345: 326  158
   23    18 Bogusław       Puchalski             115.93 +  411: 292  166
   24    14 Tomasz         Suchanek              118.09 +  455: 334  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2952  / 24 123.00




	Wojciech Morawski 122.50 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Małgorzata     Szmuksta              101.42 +  438: 288  151
    2    14 Małgorzata     Szczygieł             114.12 -  325: 367   64
    3    31 Anna           Dłużniewska           100.80 +  377: 314  151
    4     9 Filip          Warzecha              129.49 +  322: 320  179
    5    14 Wojciech       Sołdan                125.77 -  327: 444   76
    6    18 Artur          Irzyk                 124.66 -  320: 344   75
    7    23 Miłosz         Wrzałek               133.36 +  324: 311  183
    8    22 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 -  362: 472   65
    9    24 Łukasz         Bryła                 130.95 -  358: 373   81
   10    27 Robert         Kamiński              129.60 -  340: 419   80
   11    31 Rafał          Wesołowski            121.08 -  329: 396   71
   12    39 Joanna         Ostrowska             114.83 +  570: 310  165
   13    35 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  488: 251  150
   14    26 Maciej         Mizgier               107.94 =  350: 350  108
   15    37 Dariusz        Nawrocki              111.13 -  439: 469   61
   16    31 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 -  333: 387   69
   17    36 Marek          Charytoniuk           119.51 -  323: 411   70
   18    36 Agata          Kopta                 102.25 +  424: 320  152
   19    36 Daniel         Janus                 111.42 -  375: 432   61
   20    38 Damian         Krężel                115.09 +  422: 327  165
   21    35 Adam           Janicki               100.00 +  374: 293  150
   22    37 Andrzej        Rechowicz             123.40 -  218: 443   73
   23    33 Krzysztof      Sporczyk              119.88 +  429: 298  170
   24    30 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 +  480: 351  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2735  / 24 113.96




	Piotr Adamczyk 121.79 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Anna           Dłużniewska           100.80 +  377: 344  151
    2    12 Krzysztof      Mówka                 145.01 +  399: 361  195
    3     7 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 -  286: 343   95
    4    18 Jakub          Szymczak              119.15 +  402: 294  169
    5    13 Michał         Trumpus               133.65 -  278: 493   84
    6    22 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  383: 342  159
    7    14 Tomasz         Ruta                  116.64 +  469: 266  167
    8    11 Bartosz        Orłowski              115.39 -  323: 434   65
    9    17 Tomasz         Suchanek              118.09 -  296: 379   68
   10    19 Przemysław     Herdzina              127.64 -  322: 406   78
   11    24 Robert         Kamiński              129.60 +  378: 363  180
   12    22 Sławomir       Buk                   108.34 +  403: 278  158
   13    16 Artur          Irzyk                 124.66 +  403: 346  175
   14    17 Marek          Roszak                124.87 -  326: 400   75
   15    17 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  278: 530   83
   16    22 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  322: 542   86
   17    34 Adam           Janicki               100.00 -  378: 409   50
   18    27 Wiesław        Olewiński             106.37 -  361: 386   56
   19    34 Dorota         Maciejuk              108.55 -  339: 373   59
   20    35 Joanna         Ostrowska             114.83 -  336: 399   65
   21    37 Robert         Soszka                117.20 -  327: 347   67
   22    41 Michał         Ozimiński             105.72 -  340: 357   56
   23    43 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  338: 278  150
   24    39 Jacek          Cichecki              100.00 +  348: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2641  / 24 110.04




	Zbigniew Wietecki 121.68 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Dawid          Adamczyk              100.00 +  415: 262  150
    2    24 Wojciech       Gołęcki               106.04 -  278: 315   56
    3    24 Małgorzata     Sulejewska            115.77 -  301: 435   66
    4    27 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  273: 610   95
    5    39 Małgorzata     Sameryt               107.93 +  400: 248  158
    6    31 Dominik        Piasecki              119.47 +  360: 329  169
    7    27 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 -  309: 398   67
    8    33 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 +  468: 374  169
    9    20 Rafał          Wesołowski            121.08 +  423: 329  171
   10    18 Jarosław       Borowski              130.47 -  286: 380   80
   11    27 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 -  315: 320   65
   12    32 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  380: 379  167
   13    23 Filip          Warzecha              129.49 -  331: 334   79
   14    38 Adam           Janicki               100.00 +  363: 294  150
   15    35 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  334: 462   50
   16    26 Maciej         Mizgier               107.94 +  420: 239  158
   17    33 Rafał          Skibicki              105.10 -  331: 367   55
   18    30 Łukasz         Święcki               117.96 +  444: 336  168
   19    26 Krzysztof      Sporczyk              119.88 +  394: 392  170
   20    20 Przemysław     Herdzina              127.64 -  295: 390   78
   21    24 Mariusz        Grodek                113.93 +  369: 320  164
   22    19 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 -  300: 396   95
   23    25 Jakub          Szymczak              119.15 -  375: 400   69
   24    28 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 +  434: 289  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2814  / 24 117.25




	Rafał Wesołowski 121.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  336: 364   50
    2    44 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  604: 130  150
    3    13 Łukasz         Bryła                 130.95 -  340: 376   81
    4    25 Kamil          Nawrocki              124.16 -  358: 359   74
    5    34 Anna           Stefańska             102.18 +  360: 320  152
    6    25 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  409: 322  167
    7    19 Iza            Kraj                  107.03 -  317: 329   57
    8    26 Wiesław        Olewiński             106.37 +  413: 326  156
    9    20 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  329: 423   72
   10    25 Walenty        Siemaszko             126.08 -  389: 464   76
   11    31 Wojciech       Morawski              122.50 +  396: 329  173
   12    25 Robert         Soszka                117.20 +  422: 405  167
   13    21 Marek          Roszak                124.87 -  322: 382   75
   14    25 Irena          Sołdan                126.00 -  382: 398   76
   15    40 Michał         Ozimiński             105.72 +  359: 311  156
   16    27 Sławomir       Buk                   108.34 +  405: 366  158
   17    22 Dawid          Adamczyk              100.00 -  353: 385   50
   18    28 Adam           Janicki               100.00 +  376: 256  150
   19    24 Magdalena      Kublik                117.62 -  326: 401   68
   20    27 Małgorzata     Sameryt               107.93 -  342: 370   58
   21    29 Maciej         Mizgier               107.94 -  303: 355   58
   22    27 Łukasz         Święcki               117.96 +  403: 335  168
   23    30 Halina         Roszak                114.70 -  299: 376   65
   24    33 Robert         Soszka                117.20 +  342: 326  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2624  / 24 109.33




	Robert Kuszpit 120.07 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Damian         Chabrowski            100.00 +  428: 350  150
    2    21 Mariusz        Grodek                113.93 +  376: 285  164
    3    12 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  408: 289  156
    4     1 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  320: 360   83
    5     8 Kamil          Górka                 138.74 -  371: 408   89
    6    20 Jerzy          Matyasik              112.64 +  397: 369  163
    7     9 Stanisław      Rydzik                142.05 +  398: 372  192
    8     9 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  367: 481   93
    9    12 Piotr          Pietuchowski          136.41 +  389: 354  186
   10    10 Artur          Irzyk                 124.66 +  377: 368  175
   11     8 Piotr          Szałkiewicz           100.00 +  403: 389  150
   12     6 Łukasz         Bobowski              116.30 +  485: 288  166
   13     1 Aleksander     Puchalski             132.24 +  412: 359  182
   14     4 Łukasz         Bryła                 130.95 +  428: 422  181
   15     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 +  398: 326  195
   16     1 Kamil          Górka                 138.74 -  253: 441   89
   17     5 Wojciech       Zemło                 134.34 -  360: 547   84
   18     4 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  420: 551   95
   19     6 Robert         Kamiński              129.60 +  376: 344  180
   20     3 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  422: 424  100
   21     6 Miłosz         Wrzałek               133.36 +  394: 391  183
   22     4 Mariusz        Skrobosz              142.56 =  381: 381  143
   23     5 Dawid          Pikul                 141.36 +  440: 333  191
   24     3 Mariusz        Wrześniewski          133.25 +  412: 371  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3573  / 24 148.88




	Krzysztof Sporczyk 119.88 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Jacek          Cichecki              100.00 -  324: 387   50
    2    46 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  353: 251  150
    3    27 Jakub          Szymczak              119.15 -  342: 429   69
    4    42 Michał         Ozimiński             105.72 -  289: 371   56
    5    36 Łukasz         Święcki               117.96 +  355: 306  168
    6    32 Bogusław       Puchalski             115.93 +  407: 402  166
    7    26 Robert         Kamiński              129.60 -  268: 402   80
    8    29 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  332: 424   83
    9    35 Joanna         Ostrowska             114.83 +  359: 309  165
   10    31 Dominik        Piasecki              119.47 +  404: 310  169
   11    28 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  330: 324  159
   12    24 Michał         Ozimiński             105.72 +  449: 306  156
   13    17 Daniel         Janus                 111.42 +  444: 328  161
   14    18 Bartosz        Orłowski              115.39 +  422: 421  165
   15    16 Maciej         Czupryniak            134.10 -  311: 379   84
   16    18 Tomasz         Suchanek              118.09 -  381: 389   68
   17    18 Paweł          Jackowski             140.54 -  310: 352   91
   18    21 Jacek          Pietruszka            116.25 -  329: 356   66
   19    26 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  392: 394   72
   20    32 Małgorzata     Sulejewska            115.77 -  290: 337   66
   21    34 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  409: 289  150
   22    33 Dorota         Maciejuk              108.55 -  287: 357   59
   23    33 Wojciech       Morawski              122.50 -  298: 429   73
   24    36 Anna           Dłużniewska           100.80 +  357: 276  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2677  / 24 111.54




	Marek Charytoniuk 119.51 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Adam           Janicki               100.00 +  401: 339  150
    2     1 Kamil          Górka                 138.74 +  441: 312  189
    3    10 Walenty        Siemaszko             126.08 -  333: 492   76
    4    21 Iza            Kraj                  107.03 -  341: 403   57
    5    27 Dorota         Maciejuk              108.55 -  324: 364   59
    6    34 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  325: 383   50
    7    35 Mariusz        Grodek                113.93 -  339: 465   64
    8    39 Małgorzata     Szmuksta              101.42 +  373: 297  151
    9    38 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  389: 335  150
   10    35 Tomasz         Siwiński              102.64 +  393: 319  153
   11    29 Małgorzata     Sulejewska            115.77 +  440: 379  166
   12    19 Artur          Koszel                122.81 -  352: 363   73
   13    28 Rafał          Skibicki              105.10 +  435: 311  155
   14    16 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 -  306: 394   65
   15    29 Wiesław        Olewiński             106.37 =  357: 357  106
   16    23 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 -  348: 410   67
   17    36 Wojciech       Morawski              122.50 +  411: 323  173
   18    25 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  381: 353  159
   19    21 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 +  429: 383  165
   20    17 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  329: 378   67
   21    20 Jakub          Szymczak              119.15 +  371: 363  169
   22    17 Jerzy          Matyasik              112.64 -  342: 366   63
   23    21 Paweł          Janaś                 126.88 +  372: 362  177
   24    17 Wiesław        Olewiński             106.37 +  396: 304  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2860  / 24 119.17




	Dominik Piasecki 119.47 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Jan            Pawłowski             100.00 +  377: 357  150
    2    13 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 -  333: 410   95
    3    17 Robert         Soszka                117.20 -  377: 466   67
    4    30 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  453: 450  160
    5    24 Wiesław        Olewiński             106.37 -  342: 418   56
    6    31 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  329: 360   72
    7    33 Adam           Janicki               100.00 +  408: 324  150
    8    30 Damian         Chabrowski            100.00 +  338: 267  150
    9    29 Paweł          Janaś                 126.88 -  366: 379   77
   10    31 Krzysztof      Sporczyk              119.88 -  310: 404   70
   11    35 Jacek          Cichecki              100.00 -  306: 463   50
   12    38 Halina         Roszak                114.70 +  422: 327  165
   13    36 Małgorzata     Szmuksta              101.42 -  319: 334   51
   14    33 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  309: 464   67
   15    42 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  362: 279  150
   16    41 Tomasz         Siwiński              102.64 +  525: 294  153
   17    23 Piotr          Rosół                 122.80 -  324: 367   73
   18    38 Anna           Dłużniewska           100.80 +  386: 340  151
   19    31 Małgorzata     Sulejewska            115.77 +  440: 307  166
   20    28 Iza            Kraj                  107.03 -  251: 502   57
   21    32 Dorota         Maciejuk              108.55 +  350: 288  159
   22    31 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  413: 320  159
   23    22 Irena          Sołdan                126.00 -  314: 416   76
   24    27 Walenty        Siemaszko             126.08 +  409: 326  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2700  / 24 112.50




	Łukasz Szałkiewicz 119.47 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  435: 261  150
    2    16 Walenty        Siemaszko             126.08 -  267: 379   76
    3    21 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 +  387: 348  165
    4    16 Małgorzata     Sulejewska            115.77 -  330: 392   66
    5    18 Robert         Soszka                117.20 +  449: 315  167
    6    11 Dariusz        Kosz                  128.17 -  355: 389   78
    7    30 Maciej         Mizgier               107.94 -  364: 408   58
    8    33 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  374: 468   72
    9    32 Rafał          Skibicki              105.10 +  381: 249  155
   10    28 Wiesław        Olewiński             106.37 -  336: 408   56
   11    34 Anna           Dłużniewska           100.80 -  356: 365   51
   12    36 Paweł          Janaś                 126.88 -  353: 504   77
   13    40 Tomasz         Siwiński              102.64 +  337: 299  153
   14    31 Magdalena      Kublik                117.62 +  409: 332  168
   15    21 Piotr          Rosół                 122.80 +  488: 350  173
   16    31 Wojciech       Morawski              122.50 +  387: 333  173
   17    24 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 +  403: 401  164
   18    15 Łukasz         Bobowski              116.30 +  453: 395  166
   19    15 Piotr          Pietuchowski          136.41 +  416: 398  186
   20     7 Michał         Trumpus               133.65 +  442: 310  184
   21    11 Kamil          Nawrocki              124.16 -  307: 458   74
   22     8 Artur          Irzyk                 124.66 -  329: 383   75
   23    14 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 -  390: 466   95
   24    19 Magdalena      Kublik                117.62 -  343: 389   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2850  / 24 118.75




	Jakub Szymczak 119.15 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  430: 303  150
    2    18 Artur          Koszel                122.81 -  347: 435   73
    3    27 Krzysztof      Sporczyk              119.88 +  429: 342  170
    4    18 Piotr          Adamczyk              121.79 -  294: 402   72
    5    28 Małgorzata     Szmuksta              101.42 +  406: 330  151
    6    19 Wiesław        Olewiński             106.37 +  493: 307  156
    7    11 Daniel         Janus                 111.42 -  289: 355   61
    8    19 Iza            Kraj                  107.03 +  345: 332  157
    9    13 Filip          Warzecha              129.49 -  297: 509   79
   10    15 Stanisław      Rydzik                142.05 +  400: 397  192
   11    13 Jarosław       Borowski              130.47 -  301: 440   80
   12    20 Damian         Krężel                115.09 =  449: 449  115
   13    18 Bartosz        Orłowski              115.39 +  442: 280  165
   14    21 Walenty        Siemaszko             126.08 +  381: 360  176
   15     6 Dawid          Pikul                 141.36 -  311: 349   91
   16    19 Marek          Roszak                124.87 +  461: 335  175
   17    14 Tomasz         Suchanek              118.09 -  345: 379   68
   18     9 Paweł          Jackowski             140.54 -  353: 400   91
   19    20 Paweł          Janaś                 126.88 -  466: 468   77
   20    22 Piotr          Pietuchowski          136.41 +  363: 352  186
   21    20 Marek          Charytoniuk           119.51 -  363: 371   70
   22    20 Przemysław     Herdzina              127.64 -  356: 459   78
   23    25 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  400: 375  172
   24    24 Daniel         Janus                 111.42 +  356: 353  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2966  / 24 123.58




	Tomasz Suchanek 118.09 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Urszula        Solarska              100.00 +  400:   1  150
    2     3 Robert         Soszka                117.20 +  349: 326  167
    3     9 Artur          Irzyk                 124.66 +  416: 375  175
    4     4 Stanisław      Rydzik                142.05 +  423: 348  192
    5     3 Dawid          Pikul                 141.36 -  349: 420   91
    6     9 Wojciech       Sołdan                125.77 +  400: 360  176
    7     4 Michał         Trumpus               133.65 -  392: 403   84
    8     4 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  356: 387   95
    9    17 Piotr          Adamczyk              121.79 +  379: 296  172
   10     9 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 -  366: 433   95
   11    10 Irena          Sołdan                126.00 -  322: 327   76
   12    17 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 -  310: 364   65
   13    27 Maciej         Mizgier               107.94 +  390: 276  158
   14    15 Artur          Koszel                122.81 -  344: 429   73
   15    28 Dorota         Maciejuk              108.55 +  455: 339  159
   16    18 Krzysztof      Sporczyk              119.88 +  389: 381  170
   17    14 Jakub          Szymczak              119.15 +  379: 345  169
   18    18 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 -  335: 441   67
   19    17 Bogusław       Puchalski             115.93 +  426: 339  166
   20     9 Tomasz         Ruta                  116.64 -  347: 385   67
   21    16 Magdalena      Kublik                117.62 +  384: 354  168
   22     9 Wojciech       Zemło                 134.34 -  368: 388   84
   23    15 Przemysław     Herdzina              127.64 +  331: 304  178
   24    14 Piotr          Rosół                 122.80 -  334: 455   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3070  / 24 127.92




	Łukasz Święcki 117.96 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  302: 428   50
    2    32 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 -  360: 445   65
    3    41 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  422: 370  150
    4    31 Dorota         Maciejuk              108.55 -  353: 362   59
    5    36 Krzysztof      Sporczyk              119.88 -  306: 355   70
    6    43 Tomasz         Siwiński              102.64 -  271: 364   53
    7    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  514: 223  150
    8    38 Kamil          Nawrocki              124.16 +  424: 340  174
    9    34 Anna           Dłużniewska           100.80 -  304: 344   51
   10    37 Marek          Roszak                124.87 +  365: 346  175
   11    36 Rafał          Skibicki              105.10 -  338: 340   55
   12    37 Andrzej        Rechowicz             123.40 +  487: 330  173
   13    34 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  395: 311  150
   14    28 Robert         Soszka                117.20 +  450: 411  167
   15    26 Iza            Kraj                  107.03 -  332: 402   57
   16    30 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  359: 294  150
   17    25 Magdalena      Kublik                117.62 -  308: 415   68
   18    30 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  336: 444   72
   19    30 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 -  343: 371   64
   20    29 Halina         Roszak                114.70 +  414: 354  165
   21    30 Dawid          Adamczyk              100.00 +  396: 277  150
   22    27 Rafał          Wesołowski            121.08 -  335: 403   71
   23    31 Małgorzata     Sulejewska            115.77 -  361: 362   66
   24    34 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 -  304: 445   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2469  / 24 102.88




	Magdalena Kublik 117.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  455: 272  150
    2     9 Piotr          Rosół                 122.80 +  412: 333  173
    3     5 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  307: 422   50
    4    22 Adam           Janicki               100.00 +  385: 338  150
    5     5 Irena          Sołdan                126.00 -  369: 461   76
    6    17 Sławomir       Buk                   108.34 -  302: 326   58
    7    29 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  329: 364   50
    8    34 Tomasz         Siwiński              102.64 -  346: 405   53
    9    37 Jacek          Cichecki              100.00 -  341: 368   50
   10    39 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  333: 231  150
   11    38 Małgorzata     Sameryt               107.93 +  381: 344  158
   12    30 Marek          Roszak                124.87 -  353: 396   75
   13    38 Paweł          Szczekutek            100.00 +  398: 394  150
   14    31 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 -  332: 409   69
   15    24 Bogusław       Puchalski             115.93 -  330: 359   66
   16    40 Michał         Ozimiński             105.72 +  491: 356  156
   17    25 Łukasz         Święcki               117.96 +  415: 308  168
   18    31 Daniel         Janus                 111.42 +  444: 358  161
   19    24 Rafał          Wesołowski            121.08 +  401: 326  171
   20    24 Maciej         Mizgier               107.94 +  354: 332  158
   21    16 Tomasz         Suchanek              118.09 -  354: 384   68
   22    24 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 +  337: 336  165
   23    17 Artur          Koszel                122.81 -  380: 444   73
   24    19 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 +  389: 343  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2767  / 24 115.29




	Andrzej Tyczyno 117.41 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Paweł          Szczekutek            100.00 +  379: 369  150
    2    11 Przemysław     Herdzina              127.64 +  388: 295  178
    3     8 Stanisław      Rydzik                142.05 -  324: 414   92
    4    15 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  291: 462   93
    5    21 Piotr          Rosół                 122.80 -  360: 431   73
    6    25 Rafał          Wesołowski            121.08 -  322: 409   71
    7    38 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  376: 353  150
    8    28 Bogusław       Puchalski             115.93 +  369: 366  166
    9    23 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  297: 558   83
   10    29 Andrzej        Rechowicz             123.40 +  438: 372  173
   11    22 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  337: 374   86
   12    32 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  379: 380   72
   13    39 Małgorzata     Sameryt               107.93 +  381: 291  158
   14    33 Dominik        Piasecki              119.47 +  464: 309  169
   15    30 Sławomir       Buk                   108.34 -  352: 369   58
   16    32 Rafał          Skibicki              105.10 +  337: 316  155
   17    29 Maurycy        Machnio               103.83 +  416: 411  154
   18    17 Tomasz         Ruta                  116.64 -  302: 364   67
   19    25 Jerzy          Matyasik              112.64 +  384: 346  163
   20    17 Marek          Charytoniuk           119.51 +  378: 329  170
   21    18 Jacek          Pietruszka            116.25 -  305: 361   66
   22    18 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  369: 429   86
   23    23 Marek          Roszak                124.87 +  373: 330  175
   24    21 Jerzy          Matyasik              112.64 -  272: 385   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2871  / 24 119.62




	Robert Soszka 117.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  516: 252  150
    2     3 Tomasz         Suchanek              118.09 -  326: 349   68
    3    17 Dominik        Piasecki              119.47 +  466: 377  169
    4    10 Krzysztof      Leśniak               109.26 -  358: 379   59
    5    18 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 -  315: 449   69
    6    26 Halina         Roszak                114.70 +  491: 404  165
    7    17 Mateusz        Żbikowski             149.67 +  424: 299  200
    8    13 Tomasz         Ruta                  116.64 -  409: 424   67
    9    18 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 -  308: 502   95
   10    23 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 +  397: 326  165
   11    20 Damian         Krężel                115.09 -  304: 431   65
   12    25 Rafał          Wesołowski            121.08 -  405: 422   71
   13    31 Kamil          Nawrocki              124.16 -  374: 382   74
   14    28 Łukasz         Święcki               117.96 -  411: 450   68
   15    39 Maciej         Mizgier               107.94 -  358: 397   58
   16    42 Dorota         Maciejuk              108.55 +  495: 315  159
   17    39 Tomasz         Siwiński              102.64 +  424: 315  153
   18    34 Jacek          Cichecki              100.00 -  340: 352   50
   19    38 Agata          Kopta                 102.25 +  374: 321  152
   20    30 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 -  331: 398   64
   21    37 Piotr          Adamczyk              121.79 +  347: 327  172
   22    30 Małgorzata     Sulejewska            115.77 +  481: 448  166
   23    29 Walenty        Siemaszko             126.08 -  357: 417   76
   24    33 Rafał          Wesołowski            121.08 -  326: 342   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2606  / 24 108.58




	Tomasz Ruta 116.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  253: 419  100
    2    45 Wiesław        Olewiński             106.37 +  515: 253  156
    3    29 Marek          Roszak                124.87 +  489: 331  175
    4    11 Jerzy          Matyasik              112.64 +  371: 341  163
    5     9 Walenty        Siemaszko             126.08 +  413: 308  176
    6     7 Łukasz         Bobowski              116.30 -  335: 530   66
    7    14 Piotr          Adamczyk              121.79 -  266: 469   72
    8    13 Robert         Soszka                117.20 +  424: 409  167
    9    11 Piotr          Rosół                 122.80 +  443: 412  173
   10    12 Paweł          Jackowski             140.54 +  412: 383  191
   11     6 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 -  300: 406   95
   12    10 Artur          Irzyk                 124.66 +  412: 382  175
   13     5 Dariusz        Kosz                  128.17 -  315: 468   78
   14    12 Filip          Warzecha              129.49 +  419: 365  179
   15    11 Piotr          Pietuchowski          136.41 +  352: 291  186
   16     9 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  380: 412   83
   17     9 Piotr          Szałkiewicz           100.00 -  331: 397   50
   18    17 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  364: 302  167
   19    10 Jacek          Pietruszka            116.25 +  376: 284  166
   20     9 Tomasz         Suchanek              118.09 +  385: 347  168
   21     2 Kamil          Górka                 138.74 -  301: 432   89
   22    13 Bartosz        Orłowski              115.39 +  392: 344  165
   23     3 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  312: 361   95
   24     9 Kamil          Nawrocki              124.16 -  341: 363   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3209  / 24 133.71




	Małgorzata Jóźwiak 116.52 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 -  306: 440   95
    2    29 Rafał          Skibicki              105.10 -  315: 347   55
    3    47 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  351: 386   50
    4    44 Agata          Kopta                 102.25 +  380: 365  152
    5    42 Tomasz         Siwiński              102.64 +  482: 281  153
    6    35 Mariusz        Grodek                113.93 +  415: 346  164
    7    27 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  398: 309  172
    8    12 Dariusz        Kosz                  128.17 -  322: 405   78
    9    27 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  375: 356  150
   10    14 Piotr          Rosół                 122.80 +  367: 340  173
   11    14 Przemysław     Herdzina              127.64 +  375: 331  178
   12    13 Stanisław      Rydzik                142.05 -  276: 345   92
   13    14 Jarosław       Borowski              130.47 -  350: 423   80
   14    20 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  292: 367   83
   15    33 Joanna         Ostrowska             114.83 -  308: 415   65
   16    23 Marek          Charytoniuk           119.51 +  410: 348  170
   17    30 Jacek          Cichecki              100.00 +  444: 369  150
   18    18 Tomasz         Suchanek              118.09 +  441: 335  168
   19    18 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 +  332: 320  165
   20    14 Robert         Kamiński              129.60 -  254: 431   80
   21    19 Małgorzata     Szmuksta              101.42 -  410: 411   51
   22    16 Maciej         Czupryniak            134.10 +  435: 303  184
   23    19 Jerzy          Matyasik              112.64 +  431: 350  163
   24    15 Jacek          Pietruszka            116.25 -  350: 373   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2937  / 24 122.38




	Łukasz Bobowski 116.30 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  394: 442   95
    2    25 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 +  315: 305  165
    3    19 Paweł          Jackowski             140.54 +  447: 400  191
    4    23 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  387: 348  156
    5     7 Mariusz        Skrobosz              142.56 +  459: 318  193
    6     7 Tomasz         Ruta                  116.64 +  530: 335  167
    7     5 Aleksander     Puchalski             132.24 -  361: 461   82
    8     7 Artur          Koszel                122.81 +  364: 267  173
    9     6 Wojciech       Zemło                 134.34 +  384: 357  184
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  306: 504   83
   11     9 Tomasz         Zwoliński             136.32 +  386: 341  186
   12     6 Robert         Kuszpit               120.07 -  288: 485   70
   13     6 Michał         Trumpus               133.65 -  355: 420   84
   14    11 Bogusław       Puchalski             115.93 +  399: 324  166
   15    10 Przemysław     Herdzina              127.64 -  341: 447   78
   16    14 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  342: 375   86
   17    13 Maciej         Czupryniak            134.10 +  437: 371  184
   18    15 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 -  395: 453   69
   19    14 Artur          Irzyk                 124.66 -  369: 371   75
   20    21 Rafał          Skibicki              105.10 +  419: 330  155
   21    15 Piotr          Rosół                 122.80 +  376: 328  173
   22    11 Kamil          Nawrocki              124.16 +  338: 306  174
   23    11 Jacek          Pietruszka            116.25 +  410: 388  166
   24     8 Łukasz         Bryła                 130.95 +  386: 331  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3336  / 24 139.00




	Jacek Pietruszka 116.25 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  354: 390   93
    2    35 Jerzy          Matyasik              112.64 -  340: 404   63
    3    38 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 -  297: 371   65
    4    43 Paweł          Szczekutek            100.00 +  424: 343  150
    5    38 Paweł          Janaś                 126.88 +  435: 227  177
    6    33 Małgorzata     Szmuksta              101.42 +  372: 328  151
    7    31 Michał         Ozimiński             105.72 +  441: 256  156
    8    23 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  425: 308  150
    9    15 Damian         Krężel                115.09 +  434: 302  165
   10    11 Daniel         Janus                 111.42 +  413: 405  161
   11     4 Dariusz        Kosz                  128.17 -  275: 347   78
   12    11 Wojciech       Sołdan                125.77 +  425: 316  176
   13    10 Tomasz         Zwoliński             136.32 +  389: 360  186
   14     5 Aleksander     Puchalski             132.24 -  256: 428   82
   15    13 Artur          Irzyk                 124.66 +  379: 373  175
   16     6 Michał         Trumpus               133.65 -  353: 414   84
   17    11 Filip          Warzecha              129.49 -  365: 403   79
   18    21 Krzysztof      Sporczyk              119.88 +  356: 329  170
   19    10 Tomasz         Ruta                  116.64 -  284: 376   67
   20    12 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  266: 423   83
   21    18 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  361: 305  167
   22    15 Wiesław        Olewiński             106.37 +  386: 290  156
   23    11 Łukasz         Bobowski              116.30 -  388: 410   66
   24    15 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 +  373: 350  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3067  / 24 127.79




	Bogusław Puchalski 115.93 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                142.05 -  380: 399   92
    2    27 Maurycy        Machnio               103.83 +  386: 330  154
    3    30 Tomasz         Siwiński              102.64 +  336: 290  153
    4    13 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  395: 496   86
    5    29 Maciej         Mizgier               107.94 -  362: 373   58
    6    32 Krzysztof      Sporczyk              119.88 -  402: 407   70
    7    32 Dawid          Adamczyk              100.00 +  389: 373  150
    8    28 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  366: 369   67
    9    31 Walenty        Siemaszko             126.08 +  397: 277  176
   10    26 Jerzy          Matyasik              112.64 -  318: 374   63
   11    32 Halina         Roszak                114.70 +  433: 423  165
   12    26 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 +  400: 338  164
   13    24 Dorota         Maciejuk              108.55 +  421: 309  159
   14    11 Łukasz         Bobowski              116.30 -  324: 399   66
   15    24 Magdalena      Kublik                117.62 +  359: 330  168
   16    17 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 -  258: 451   65
   17    26 Iza            Kraj                  107.03 +  352: 268  157
   18    16 Piotr          Pietuchowski          136.41 +  371: 360  186
   19    17 Tomasz         Suchanek              118.09 -  339: 426   68
   20    16 Paweł          Janaś                 126.88 +  398: 343  177
   21    17 Bartosz        Orłowski              115.39 -  377: 393   65
   22    25 Małgorzata     Sameryt               107.93 +  383: 300  158
   23    18 Piotr          Rosół                 122.80 -  292: 411   73
   24    20 Bartosz        Orłowski              115.39 -  349: 365   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2805  / 24 116.88




	Małgorzata Sulejewska 115.77 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 141.36 -  366: 416   91
    2    31 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  423: 292  150
    3    24 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  435: 301  172
    4    16 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 +  392: 330  169
    5    11 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 -  249: 442   95
    6    12 Jarosław       Borowski              130.47 +  380: 339  180
    7    13 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  377: 408   93
    8    15 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  368: 383   86
    9    25 Mariusz        Grodek                113.93 -  324: 367   64
   10    33 Anna           Dłużniewska           100.80 +  349: 335  151
   11    29 Marek          Charytoniuk           119.51 -  379: 440   70
   12    28 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  386: 333  159
   13    29 Paweł          Janaś                 126.88 -  314: 438   77
   14    30 Halina         Roszak                114.70 -  315: 372   65
   15    22 Filip          Warzecha              129.49 -  371: 377   79
   16    39 Małgorzata     Sameryt               107.93 -  274: 417   58
   17    43 Jan            Pawłowski             100.00 +  505: 279  150
   18    37 Dariusz        Nawrocki              111.13 +  417: 304  161
   19    31 Dominik        Piasecki              119.47 -  307: 440   69
   20    32 Krzysztof      Sporczyk              119.88 +  337: 290  170
   21    33 Jacek          Cichecki              100.00 +  422: 299  150
   22    30 Robert         Soszka                117.20 -  448: 481   67
   23    31 Łukasz         Święcki               117.96 +  362: 361  168
   24    26 Marek          Roszak                124.87 +  366: 339  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2869  / 24 119.54




	Bartosz Orłowski 115.39 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jackowski             140.54 -  304: 449   91
    2    30 Paweł          Szczekutek            100.00 +  479: 349  150
    3    26 Jacek          Cichecki              100.00 +  409: 305  150
    4    20 Andrzej        Rechowicz             123.40 +  426: 382  173
    5    10 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  393: 379  159
    6     3 Irena          Sołdan                126.00 -  344: 440   76
    7    16 Sławomir       Buk                   108.34 +  414: 333  158
    8    11 Piotr          Adamczyk              121.79 +  434: 323  172
    9     5 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  282: 480   93
   10     6 Dariusz        Kosz                  128.17 -  366: 382   78
   11    17 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 +  340: 303  165
   12    12 Łukasz         Bryła                 130.95 -  345: 455   81
   13    18 Jakub          Szymczak              119.15 -  280: 442   69
   14    18 Krzysztof      Sporczyk              119.88 -  421: 422   70
   15    27 Maurycy        Machnio               103.83 +  461: 268  154
   16    16 Mariusz        Grodek                113.93 +  389: 329  164
   17    12 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 +  332: 319  165
   18    19 Jerzy          Matyasik              112.64 +  386: 338  163
   19     9 Aleksander     Puchalski             132.24 -  340: 563   82
   20    10 Wojciech       Sołdan                125.77 -  326: 403   76
   21    17 Bogusław       Puchalski             115.93 +  393: 377  166
   22    13 Tomasz         Ruta                  116.64 -  344: 392   67
   23    16 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  302: 416   86
   24    20 Bogusław       Puchalski             115.93 +  365: 349  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2974  / 24 123.92




	Grzegorz Kulgawczuk 115.38 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamil          Górka                 138.74 -  310: 527   89
    2    25 Łukasz         Bobowski              116.30 -  305: 315   66
    3    38 Jacek          Pietruszka            116.25 +  371: 297  166
    4    29 Robert         Kamiński              129.60 -  365: 418   80
    5    43 Mariusz        Grodek                113.93 -  348: 375   64
    6    45 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  390: 337  150
    7    37 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  413: 298  150
    8    37 Urszula        Solarska              100.00 +  459: 275  150
    9    28 Tomasz         Siwiński              102.64 +  414: 283  153
   10    23 Robert         Soszka                117.20 -  326: 397   67
   11    27 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  320: 315  172
   12    21 Iza            Kraj                  107.03 +  368: 346  157
   13    13 Piotr          Rosół                 122.80 +  362: 293  173
   14    16 Marek          Charytoniuk           119.51 +  394: 306  170
   15    15 Damian         Krężel                115.09 -  310: 332   65
   16    17 Bogusław       Puchalski             115.93 +  451: 258  166
   17    12 Bartosz        Orłowski              115.39 -  319: 332   65
   18    23 Kamil          Nawrocki              124.16 -  354: 373   74
   19    18 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 -  320: 332   67
   20    18 Wiesław        Olewiński             106.37 -  311: 344   56
   21    25 Jerzy          Matyasik              112.64 -  246: 401   63
   22    34 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  342: 388   50
   23    32 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 +  370: 342  164
   24    28 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  289: 434   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2649  / 24 110.38




	Damian Krężel 115.09 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  307: 456   86
    2    28 Joanna         Ostrowska             114.83 -  308: 336   65
    3    37 Paweł          Szczekutek            100.00 +  414: 336  150
    4    41 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  304: 387   50
    5    44 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  473: 316  150
    6    37 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  316: 315  156
    7    22 Przemysław     Herdzina              127.64 +  363: 337  178
    8    20 Robert         Kamiński              129.60 +  475: 401  180
    9    15 Jacek          Pietruszka            116.25 -  302: 434   66
   10    16 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  335: 411   83
   11    20 Robert         Soszka                117.20 +  431: 304  167
   12    20 Jakub          Szymczak              119.15 =  449: 449  119
   13    19 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 -  343: 344   65
   14    23 Stanisław      Rydzik                142.05 +  459: 369  192
   15    15 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 +  332: 310  165
   16    20 Kamil          Nawrocki              124.16 -  279: 438   74
   17    19 Dariusz        Kosz                  128.17 -  424: 445   78
   18    24 Małgorzata     Szmuksta              101.42 -  325: 363   51
   19    28 Maciej         Mizgier               107.94 -  271: 381   58
   20    38 Wojciech       Morawski              122.50 -  327: 422   73
   21    36 Sławomir       Buk                   108.34 +  425: 345  158
   22    26 Halina         Roszak                114.70 +  399: 393  165
   23    27 Daniel         Janus                 111.42 -  313: 410   61
   24    31 Sławomir       Buk                   108.34 +  366: 335  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2748  / 24 114.50




	Mariusz Sylwestrzuk 115.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  366: 436   86
    2    32 Łukasz         Święcki               117.96 +  445: 360  168
    3    21 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 -  348: 387   69
    4    28 Jacek          Cichecki              100.00 +  385: 286  150
    5    23 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  357: 356  164
    6    21 Damian         Chabrowski            100.00 +  408: 279  150
    7     8 Paweł          Jackowski             140.54 -  355: 506   91
    8    22 Wojciech       Morawski              122.50 +  472: 362  173
    9    14 Artur          Koszel                122.81 -  350: 358   73
   10    20 Iza            Kraj                  107.03 +  362: 328  157
   11    17 Bartosz        Orłowski              115.39 -  303: 340   65
   12    17 Tomasz         Suchanek              118.09 +  364: 310  168
   13    19 Damian         Krężel                115.09 +  344: 343  165
   14    14 Daniel         Janus                 111.42 =  339: 339  111
   15     7 Michał         Trumpus               133.65 -  359: 405   84
   16    21 Jerzy          Matyasik              112.64 +  437: 285  163
   17    15 Wojciech       Sołdan                125.77 -  392: 464   76
   18    10 Dariusz        Kosz                  128.17 -  253: 406   78
   19    21 Marek          Charytoniuk           119.51 -  383: 429   70
   20    23 Piotr          Rosół                 122.80 -  328: 409   73
   21    26 Joanna         Ostrowska             114.83 +  396: 343  165
   22    24 Magdalena      Kublik                117.62 -  336: 337   68
   23    26 Rafał          Skibicki              105.10 -  371: 428   55
   24    30 Wojciech       Morawski              122.50 -  351: 480   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2695  / 24 112.29




	Joanna Ostrowska 114.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Zemło                 134.34 -  374: 523   84
    2    28 Damian         Krężel                115.09 +  336: 308  165
    3    18 Kamil          Górka                 138.74 -  331: 418   89
    4    37 Tomasz         Siwiński              102.64 +  448: 259  153
    5    30 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  471: 272  150
    6    16 Walenty        Siemaszko             126.08 -  382: 402   76
    7    21 Jerzy          Matyasik              112.64 -  258: 385   63
    8    31 Marek          Roszak                124.87 -  341: 428   75
    9    35 Krzysztof      Sporczyk              119.88 -  309: 359   70
   10    38 Adam           Janicki               100.00 +  310: 290  150
   11    39 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  310: 430   50
   12    39 Wojciech       Morawski              122.50 -  310: 570   73
   13    43 Jan            Pawłowski             100.00 +  324: 304  150
   14    34 Iza            Kraj                  107.03 +  354: 328  157
   15    33 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 +  415: 308  167
   16    25 Daniel         Janus                 111.42 +  388: 343  161
   17    32 Anna           Dłużniewska           100.80 +  367: 281  151
   18    22 Wojciech       Sołdan                125.77 -  280: 348   76
   19    27 Rafał          Skibicki              105.10 -  242: 445   55
   20    35 Piotr          Adamczyk              121.79 +  399: 336  172
   21    26 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 -  343: 396   65
   22    35 Jacek          Cichecki              100.00 +  299: 284  150
   23    24 Mariusz        Grodek                113.93 -  329: 400   64
   24    29 Dorota         Maciejuk              108.55 +  360: 269  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2725  / 24 113.54




	Halina Roszak 114.70 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Czupryniak            134.10 -  355: 380   84
    2    34 Paweł          Janaś                 126.88 -  246: 399   77
    3    40 Jan            Pawłowski             100.00 +  441: 319  150
    4    36 Wiesław        Olewiński             106.37 -  290: 417   56
    5    45 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  402: 260  150
    6    26 Robert         Soszka                117.20 -  404: 491   67
    7    36 Tomasz         Siwiński              102.64 -  293: 345   53
    8    40 Agnieszka      Szczekutek            100.00 -  309: 378   50
    9    43 Agata          Kopta                 102.25 +  362: 322  152
   10    41 Paweł          Szczekutek            100.00 +  385: 283  150
   11    32 Bogusław       Puchalski             115.93 -  423: 433   66
   12    38 Dominik        Piasecki              119.47 -  327: 422   69
   13    42 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  446: 342  164
   14    30 Małgorzata     Sulejewska            115.77 +  372: 315  166
   15    23 Robert         Kamiński              129.60 -  415: 524   80
   16    37 Adam           Janicki               100.00 -  285: 358   50
   17    42 Urszula        Solarska              100.00 +  415: 289  150
   18    39 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  492: 302  150
   19    29 Dawid          Adamczyk              100.00 +  355: 309  150
   20    29 Łukasz         Święcki               117.96 -  354: 414   68
   21    31 Walenty        Siemaszko             126.08 +  418: 306  176
   22    26 Damian         Krężel                115.09 -  393: 399   65
   23    30 Rafał          Wesołowski            121.08 +  376: 299  171
   24    25 Maciej         Mizgier               107.94 +  529: 287  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2672  / 24 111.33




	Małgorzata Szczygieł 114.12 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Trumpus               133.65 +  375: 346  184
    2    14 Wojciech       Morawski              122.50 +  367: 325  173
    3    11 Maciej         Czupryniak            134.10 -  318: 338   84
    4    19 Wojciech       Zemło                 134.34 -  310: 388   84
    5    23 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 -  356: 357   65
    6    27 Przemysław     Herdzina              127.64 -  310: 379   78
    7    40 Paweł          Janaś                 126.88 -  316: 381   77
    8    43 Małgorzata     Sameryt               107.93 -  370: 424   58
    9    45 Paweł          Szczekutek            100.00 -  324: 348   50
   10    46 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  291: 374   50
   11    48 PAUZA
   12    45 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  354: 294  150
   13    42 Halina         Roszak                114.70 -  342: 446   65
   14    45 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  375: 418   50
   15    43 Damian         Chabrowski            100.00 +  440: 340  150
   16    44 Jan            Pawłowski             100.00 +  434: 300  150
   17    45 Wojciech       Gołęcki               106.04 -  256: 303   56
   18    42 Dorota         Maciejuk              108.55 -  297: 335   59
   19    44 Anna           Stefańska             102.18 +  376: 364  152
   20    41 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  440: 333  150
   21    40 Andrzej        Rechowicz             123.40 -  313: 418   73
   22    38 Dariusz        Nawrocki              111.13 -  297: 397   61
   23    45 Urszula        Solarska              100.00 -  374: 403   50
   24    44 Damian         Chabrowski            100.00 -  288: 429   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2119  / 23  92.13




	Mariusz Grodek 113.93 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Miłosz         Wrzałek               133.36 +  348: 340  183
    2    21 Robert         Kuszpit               120.07 -  285: 376   70
    3    32 Jarosław       Borowski              130.47 -  242: 579   80
    4    40 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 -  290: 377   64
    5    43 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 +  375: 348  165
    6    35 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 -  346: 415   67
    7    35 Marek          Charytoniuk           119.51 +  465: 339  170
    8    32 Dawid          Adamczyk              100.00 +  397: 360  150
    9    25 Małgorzata     Sulejewska            115.77 +  367: 324  166
   10    21 Maciej         Czupryniak            134.10 -  311: 411   84
   11    30 Paweł          Janaś                 126.88 +  426: 405  177
   12    23 Jerzy          Matyasik              112.64 -  295: 450   63
   13    26 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  434: 306  160
   14    22 Tomasz         Zwoliński             136.32 +  422: 404  186
   15    18 Daniel         Janus                 111.42 +  507: 256  161
   16    16 Bartosz        Orłowski              115.39 -  329: 389   65
   17    17 Stanisław      Rydzik                142.05 -  326: 374   92
   18    20 Artur          Koszel                122.81 +  384: 377  173
   19    19 Małgorzata     Szmuksta              101.42 -  321: 345   51
   20    19 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 -  357: 381   95
   21    24 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  320: 369   72
   22    32 Maurycy        Machnio               103.83 +  365: 266  154
   23    24 Joanna         Ostrowska             114.83 +  400: 329  165
   24    22 Małgorzata     Szmuksta              101.42 +  366: 275  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2964  / 24 123.50




	Mikołaj Przybyłowicz 113.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  271: 466   83
    2    42 Adam           Janicki               100.00 -  365: 369   50
    3    46 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  397: 296  150
    4    40 Mariusz        Grodek                113.93 +  377: 290  164
    5    19 Filip          Warzecha              129.49 +  443: 315  179
    6    14 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  314: 357   93
    7    20 Piotr          Rosół                 122.80 -  343: 489   73
    8    36 Michał         Ozimiński             105.72 -  415: 437   56
    9    36 Damian         Chabrowski            100.00 +  403: 318  150
   10    30 Maciej         Mizgier               107.94 +  476: 338  158
   11    23 Iza            Kraj                  107.03 -  385: 453   57
   12    26 Bogusław       Puchalski             115.93 -  338: 400   66
   13    32 Maurycy        Machnio               103.83 -  295: 444   54
   14    29 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  456: 326  160
   15    19 Tomasz         Zwoliński             136.32 -  257: 508   86
   16    35 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  342: 313  150
   17    24 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 -  401: 403   69
   18    35 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  368: 287  150
   19    30 Łukasz         Święcki               117.96 +  371: 343  168
   20    30 Robert         Soszka                117.20 +  398: 331  167
   21    22 Irena          Sołdan                126.00 -  318: 456   76
   22    28 Walenty        Siemaszko             126.08 -  372: 411   76
   23    32 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 -  342: 370   65
   24    34 Łukasz         Święcki               117.96 +  445: 304  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2668  / 24 111.17




	Jerzy Matyasik 112.64 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Aleksander     Puchalski             132.24 -  293: 389   82
    2    35 Jacek          Pietruszka            116.25 +  404: 340  166
    3    22 Krzysztof      Mówka                 145.01 +  415: 372  195
    4    11 Tomasz         Ruta                  116.64 -  341: 371   67
    5    33 Urszula        Solarska              100.00 +  321: 319  150
    6    20 Robert         Kuszpit               120.07 -  369: 397   70
    7    21 Joanna         Ostrowska             114.83 +  385: 258  165
    8    18 Wojciech       Sołdan                125.77 -  319: 397   76
    9    19 Jarosław       Borowski              130.47 -  309: 339   80
   10    26 Bogusław       Puchalski             115.93 +  374: 318  166
   11    25 Dawid          Adamczyk              100.00 +  350: 298  150
   12    23 Mariusz        Grodek                113.93 +  450: 295  164
   13    15 Przemysław     Herdzina              127.64 -  384: 393   78
   14    19 Maciej         Czupryniak            134.10 -  291: 460   84
   15    32 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  393: 369  150
   16    21 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 -  285: 437   65
   17    31 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  397: 357  150
   18    19 Bartosz        Orłowski              115.39 -  338: 386   65
   19    25 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  346: 384   67
   20    33 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  438: 307  159
   21    25 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 +  401: 246  165
   22    17 Marek          Charytoniuk           119.51 +  366: 342  170
   23    19 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 -  350: 431   67
   24    21 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  385: 272  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2918  / 24 121.58




	Daniel Janus 111.42 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Bryła                 130.95 +  457: 351  181
    2     7 Aleksander     Puchalski             132.24 -  328: 406   82
    3    25 Paweł          Janaś                 126.88 +  362: 271  177
    4     8 Jarosław       Borowski              130.47 -  316: 385   80
    5    32 Michał         Ozimiński             105.72 +  399: 312  156
    6    13 Piotr          Rosół                 122.80 +  402: 322  173
    7    11 Jakub          Szymczak              119.15 +  355: 289  169
    8    10 Maciej         Czupryniak            134.10 +  437: 305  184
    9     7 Mariusz        Wrześniewski          133.25 -  312: 492   83
   10    11 Jacek          Pietruszka            116.25 -  405: 413   66
   11    11 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  370: 428   83
   12    18 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  424: 358  160
   13    17 Krzysztof      Sporczyk              119.88 -  328: 444   70
   14    14 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 =  339: 339  115
   15    18 Mariusz        Grodek                113.93 -  256: 507   64
   16    25 Joanna         Ostrowska             114.83 -  343: 388   65
   17    37 Małgorzata     Sameryt               107.93 -  353: 392   58
   18    31 Magdalena      Kublik                117.62 -  358: 444   68
   19    36 Wojciech       Morawski              122.50 +  432: 375  173
   20    37 Anna           Dłużniewska           100.80 +  386: 319  151
   21    27 Rafał          Skibicki              105.10 +  416: 320  155
   22    22 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  354: 420   86
   23    27 Damian         Krężel                115.09 +  410: 313  165
   24    24 Jakub          Szymczak              119.15 -  353: 356   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2833  / 24 118.04




	Dariusz Nawrocki 111.13 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Borowski              130.47 -  286: 342   80
    2    37 Łukasz         Bryła                 130.95 -  367: 385   81
    3    43 Dawid          Adamczyk              100.00 -  340: 472   50
    4    46 Anna           Stefańska             102.18 -  402: 425   52
    5    46 Agata          Kopta                 102.25 -  332: 342   52
    6    46 Małgorzata     Sameryt               107.93 +  457: 250  158
    7    44 Jacek          Cichecki              100.00 -  353: 382   50
    8    46 Anna           Dłużniewska           100.80 -  334: 373   51
    9    48 PAUZA
   10    47 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  437: 397  150
   11    46 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  335: 311  150
   12    42 Paweł          Szczekutek            100.00 -  341: 363   50
   13    41 Andrzej        Rechowicz             123.40 +  391: 355  173
   14    40 Rafał          Skibicki              105.10 +  369: 246  155
   15    37 Wojciech       Morawski              122.50 +  469: 439  173
   16    33 Krzysztof      Leśniak               109.26 -  302: 387   59
   17    35 Małgorzata     Szmuksta              101.42 -  293: 418   51
   18    37 Małgorzata     Sulejewska            115.77 -  304: 417   66
   19    41 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  291: 380   50
   20    40 Michał         Ozimiński             105.72 +  347: 331  156
   21    41 Damian         Chabrowski            100.00 +  543: 221  150
   22    38 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  397: 297  164
   23    36 Iza            Kraj                  107.03 +  346: 334  157
   24    32 Małgorzata     Sameryt               107.93 +  317: 266  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2436  / 23 105.91




	Jerzy Tatarczuk 110.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Robert         Kamiński              129.60 -  337: 433   80
    2    43 Dawid          Adamczyk              100.00 +  399: 319  150
    3    36 Urszula        Solarska              100.00 -  251: 345   50
    4    30 Dominik        Piasecki              119.47 -  450: 453   69
    5    35 Marek          Roszak                124.87 -  375: 377   75
    6    40 Jacek          Cichecki              100.00 +  375: 303  150
    7    34 Małgorzata     Szmuksta              101.42 +  331: 315  151
    8    35 Paweł          Janaś                 126.88 -  335: 408   77
    9    39 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  424: 279  150
   10    34 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  504: 296  150
   11    26 Wiesław        Olewiński             106.37 +  368: 268  156
   12    18 Daniel         Janus                 111.42 -  358: 424   61
   13    26 Mariusz        Grodek                113.93 -  306: 434   64
   14    29 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 -  326: 456   64
   15    20 Stanisław      Rydzik                142.05 -  304: 504   92
   16    38 Paweł          Szczekutek            100.00 -  400: 443   50
   17    41 Anna           Stefańska             102.18 -  340: 411   52
   18    48 PAUZA
   19    40 Anna           Dłużniewska           100.80 -  325: 392   51
   20    44 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  481: 306  156
   21    38 Krzysztof      Leśniak               109.26 -  341: 370   59
   22    43 Tomasz         Siwiński              102.64 -  340: 437   53
   23    44 Jan            Pawłowski             100.00 +  448: 300  150
   24    40 Adam           Janicki               100.00 +  354: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2260  / 23  98.26




	Krzysztof Leśniak 109.26 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Filip          Warzecha              129.49 -  389: 488   79
    2    26 Małgorzata     Sameryt               107.93 +  388: 352  158
    3    28 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  360: 308  150
    4    10 Robert         Soszka                117.20 +  379: 358  167
    5    10 Bartosz        Orłowski              115.39 -  379: 393   65
    6    22 Piotr          Adamczyk              121.79 -  342: 383   72
    7    28 Damian         Chabrowski            100.00 +  390: 371  150
    8    14 Piotr          Rosół                 122.80 -  361: 383   73
    9    26 Maciej         Mizgier               107.94 +  383: 364  158
   10    24 Michał         Ozimiński             105.72 -  308: 382   56
   11    28 Krzysztof      Sporczyk              119.88 -  324: 330   70
   12    28 Małgorzata     Sulejewska            115.77 -  333: 386   66
   13    37 Anna           Dłużniewska           100.80 -  347: 357   51
   14    32 Maurycy        Machnio               103.83 +  347: 289  154
   15    25 Dawid          Adamczyk              100.00 +  412: 371  150
   16    33 Dariusz        Nawrocki              111.13 +  387: 302  161
   17    28 Sławomir       Buk                   108.34 -  266: 442   58
   18    25 Marek          Charytoniuk           119.51 -  353: 381   70
   19    32 Walenty        Siemaszko             126.08 -  309: 400   76
   20    33 Jerzy          Matyasik              112.64 -  307: 438   63
   21    38 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  370: 341  160
   22    31 Dominik        Piasecki              119.47 -  320: 413   69
   23    37 Jacek          Cichecki              100.00 +  449: 373  150
   24    35 Maurycy        Machnio               103.83 -  285: 345   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2480  / 24 103.33




	Dorota Maciejuk 108.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Kosz                  128.17 -  279: 486   78
    2    39 Michał         Trumpus               133.65 -  325: 398   84
    3    39 Agata          Kopta                 102.25 +  380: 364  152
    4    31 Łukasz         Święcki               117.96 +  362: 353  168
    5    27 Marek          Charytoniuk           119.51 +  364: 324  170
    6    23 Maciej         Czupryniak            134.10 -  371: 476   84
    7    25 Filip          Warzecha              129.49 -  301: 514   79
    8    27 Przemysław     Herdzina              127.64 -  360: 420   78
    9    33 Dawid          Adamczyk              100.00 -  311: 365   50
   10    42 Jan            Pawłowski             100.00 +  496: 241  150
   11    40 Tomasz         Siwiński              102.64 +  371: 320  153
   12    31 Maurycy        Machnio               103.83 +  315: 287  154
   13    24 Bogusław       Puchalski             115.93 -  309: 421   66
   14    37 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  349: 422   50
   15    28 Tomasz         Suchanek              118.09 -  339: 455   68
   16    42 Robert         Soszka                117.20 -  315: 495   67
   17    44 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  369: 311  150
   18    42 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  335: 297  164
   19    34 Piotr          Adamczyk              121.79 +  373: 339  172
   20    34 Jacek          Cichecki              100.00 -  314: 326   50
   21    32 Dominik        Piasecki              119.47 -  288: 350   69
   22    33 Krzysztof      Sporczyk              119.88 +  357: 287  170
   23    34 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  388: 355  150
   24    29 Joanna         Ostrowska             114.83 -  269: 360   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2641  / 24 110.04




	Sławomir Buk 108.34 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Przemysław     Herdzina              127.64 -  321: 442   78
    2    47 Michał         Ozimiński             105.72 +  413: 388  156
    3    14 Filip          Warzecha              129.49 -  316: 413   79
    4    35 Anna           Dłużniewska           100.80 +  323: 312  151
    5    22 Robert         Kamiński              129.60 +  419: 348  180
    6    17 Magdalena      Kublik                117.62 +  326: 302  168
    7    16 Bartosz        Orłowski              115.39 -  333: 414   65
    8    21 Łukasz         Bryła                 130.95 +  478: 342  181
    9    16 Wojciech       Sołdan                125.77 -  309: 396   76
   10    17 Piotr          Pietuchowski          136.41 +  395: 377  186
   11    15 Artur          Irzyk                 124.66 -  349: 376   75
   12    22 Piotr          Adamczyk              121.79 -  278: 403   72
   13    20 Paweł          Jackowski             140.54 -  347: 355   91
   14    36 Jacek          Cichecki              100.00 -  254: 396   50
   15    30 Andrzej        Tyczyno               117.41 +  369: 352  167
   16    27 Rafał          Wesołowski            121.08 -  366: 405   71
   17    28 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  442: 266  159
   18    26 Paweł          Janaś                 126.88 -  389: 446   77
   19    33 Iza            Kraj                  107.03 =  306: 306  107
   20    26 Irena          Sołdan                126.00 -  407: 431   76
   21    36 Damian         Krężel                115.09 -  345: 425   65
   22    39 Anna           Stefańska             102.18 +  391: 288  152
   23    35 Andrzej        Rechowicz             123.40 +  522: 336  173
   24    31 Damian         Krężel                115.09 -  335: 366   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2720  / 24 113.33




	Maciej Mizgier 107.94 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Janaś                 126.88 +  303: 293  177
    2    23 Dawid          Pikul                 141.36 -  321: 382   91
    3    34 Wojciech       Sołdan                125.77 -  293: 362   76
    4    38 Rafał          Skibicki              105.10 +  370: 359  155
    5    29 Bogusław       Puchalski             115.93 +  373: 362  166
    6    24 Artur          Koszel                122.81 -  275: 424   73
    7    30 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 +  408: 364  169
    8    24 Mateusz        Żbikowski             149.67 -  347: 428  100
    9    26 Krzysztof      Leśniak               109.26 -  364: 383   59
   10    30 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 -  338: 476   64
   11    33 Andrzej        Rechowicz             123.40 +  382: 308  173
   12    34 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  318: 315  150
   13    27 Tomasz         Suchanek              118.09 -  276: 390   68
   14    26 Wojciech       Morawski              122.50 =  350: 350  123
   15    39 Robert         Soszka                117.20 +  397: 358  167
   16    26 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  239: 420   72
   17    21 Artur          Irzyk                 124.66 -  250: 469   75
   18    33 Walenty        Siemaszko             126.08 +  384: 316  176
   19    28 Damian         Krężel                115.09 +  381: 271  165
   20    24 Magdalena      Kublik                117.62 -  332: 354   68
   21    29 Rafał          Wesołowski            121.08 +  355: 303  171
   22    23 Piotr          Rosół                 122.80 -  326: 345   73
   23    28 Małgorzata     Sameryt               107.93 +  350: 248  158
   24    25 Halina         Roszak                114.70 -  287: 529   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2834  / 24 118.08




	Małgorzata Sameryt 107.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Walenty        Siemaszko             126.08 -  309: 369   76
    2    26 Krzysztof      Leśniak               109.26 -  352: 388   59
    3    42 Wiesław        Olewiński             106.37 -  340: 368   56
    4    45 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  401: 263  150
    5    39 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  248: 400   72
    6    46 Dariusz        Nawrocki              111.13 -  250: 457   61
    7    48 PAUZA
    8    43 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  424: 370  164
    9    40 Kamil          Nawrocki              124.16 +  461: 375  174
   10    36 Maurycy        Machnio               103.83 -  313: 355   54
   11    38 Magdalena      Kublik                117.62 -  344: 381   68
   12    43 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  353: 264  156
   13    39 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  291: 381   67
   14    42 Anna           Dłużniewska           100.80 +  376: 346  151
   15    38 Paweł          Janaś                 126.88 -  302: 428   77
   16    39 Małgorzata     Sulejewska            115.77 +  417: 274  166
   17    37 Daniel         Janus                 111.42 +  392: 353  161
   18    32 Marek          Roszak                124.87 -  267: 409   75
   19    37 Paweł          Szczekutek            100.00 +  378: 366  150
   20    27 Rafał          Wesołowski            121.08 +  370: 342  171
   21    28 Iza            Kraj                  107.03 +  376: 374  157
   22    25 Bogusław       Puchalski             115.93 -  300: 383   66
   23    28 Maciej         Mizgier               107.94 -  248: 350   58
   24    32 Dariusz        Nawrocki              111.13 -  266: 317   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2450  / 23 106.52




	Iza Kraj 107.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Irena          Sołdan                126.00 -  279: 429   76
    2    38 Damian         Chabrowski            100.00 +  338: 288  150
    3    35 Przemysław     Herdzina              127.64 +  402: 331  178
    4    21 Marek          Charytoniuk           119.51 +  403: 341  170
    5    15 Wojciech       Zemło                 134.34 -  421: 422   84
    6    15 Paweł          Jackowski             140.54 -  341: 499   91
    7    19 Rafał          Wesołowski            121.08 +  329: 317  171
    8    19 Jakub          Szymczak              119.15 -  332: 345   69
    9    22 Robert         Kamiński              129.60 +  365: 307  180
   10    20 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 -  328: 362   65
   11    23 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 +  453: 385  164
   12    21 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 -  346: 368   65
   13    22 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  294: 346   86
   14    34 Joanna         Ostrowska             114.83 -  328: 354   65
   15    26 Łukasz         Święcki               117.96 +  402: 332  168
   16    24 Paweł          Janaś                 126.88 -  312: 406   77
   17    26 Bogusław       Puchalski             115.93 -  268: 352   66
   18    41 Michał         Ozimiński             105.72 +  402: 326  156
   19    33 Sławomir       Buk                   108.34 =  306: 306  108
   20    28 Dominik        Piasecki              119.47 +  502: 251  169
   21    28 Małgorzata     Sameryt               107.93 -  374: 376   58
   22    29 Marek          Roszak                124.87 -  326: 498   75
   23    36 Dariusz        Nawrocki              111.13 -  334: 346   61
   24    38 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  436: 206  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2702  / 24 112.58




	Wiesław Olewiński 106.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wojciech       Sołdan                125.77 -  329: 372   76
    2    45 Tomasz         Ruta                  116.64 -  253: 515   67
    3    42 Małgorzata     Sameryt               107.93 +  368: 340  158
    4    36 Halina         Roszak                114.70 +  417: 290  165
    5    24 Dominik        Piasecki              119.47 +  418: 342  169
    6    19 Jakub          Szymczak              119.15 -  307: 493   69
    7    24 Łukasz         Bryła                 130.95 -  343: 390   81
    8    26 Rafał          Wesołowski            121.08 -  326: 413   71
    9    42 Urszula        Solarska              100.00 +  347: 337  150
   10    28 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 +  408: 336  169
   11    26 Jerzy          Tatarczuk             110.25 -  268: 368   60
   12    33 Jacek          Cichecki              100.00 +  388: 327  150
   13    25 Dawid          Adamczyk              100.00 -  346: 427   50
   14    39 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  374: 415   50
   15    29 Marek          Charytoniuk           119.51 =  357: 357  120
   16    34 Walenty        Siemaszko             126.08 +  343: 331  176
   17    38 Paweł          Szczekutek            100.00 +  382: 309  150
   18    27 Piotr          Adamczyk              121.79 +  386: 361  172
   19    22 Tomasz         Zwoliński             136.32 +  410: 394  186
   20    18 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 +  344: 311  165
   21    12 Maciej         Czupryniak            134.10 +  387: 354  184
   22    15 Jacek          Pietruszka            116.25 -  290: 386   66
   23    12 Kamil          Nawrocki              124.16 -  350: 470   74
   24    17 Marek          Charytoniuk           119.51 -  304: 396   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2848  / 24 118.67




	Wojciech Gołęcki 106.04 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 PAUZA
    2    24 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  315: 278  172
    3    12 Robert         Kuszpit               120.07 -  289: 408   70
    4    23 Łukasz         Bobowski              116.30 -  348: 387   66
    5    31 Łukasz         Bryła                 130.95 -  291: 401   81
    6    37 Damian         Krężel                115.09 -  315: 316   65
    7    41 Kamil          Nawrocki              124.16 -  266: 460   74
    8    44 Adam           Janicki               100.00 +  376: 266  150
    9    41 Maurycy        Machnio               103.83 -  311: 465   54
   10    43 Rafał          Skibicki              105.10 -  273: 347   55
   11    44 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  425: 315  150
   12    43 Małgorzata     Sameryt               107.93 -  264: 353   58
   13    44 Damian         Chabrowski            100.00 -  289: 407   50
   14    47 Anna           Stefańska             102.18 -  337: 376   52
   15    47 Jan            Pawłowski             100.00 -  282: 366   50
   16    47 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  344: 297  150
   17    45 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  303: 256  164
   18    45 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  237: 315   50
   19    47 Urszula        Solarska              100.00 +  370: 271  150
   20    44 Jerzy          Tatarczuk             110.25 -  306: 481   60
   21    46 Tomasz         Siwiński              102.64 -  294: 334   53
   22    44 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  194: 456   50
   23    41 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  284: 429   50
   24    45 Jan            Pawłowski             100.00 +  268: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2024  / 23  88.00




	Michał Ozimiński 105.72 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marek          Roszak                124.87 -    1: 400   75
    2    47 Sławomir       Buk                   108.34 -  388: 413   58
    3    48 PAUZA
    4    42 Krzysztof      Sporczyk              119.88 +  371: 289  170
    5    32 Daniel         Janus                 111.42 -  312: 399   61
    6    38 Rafał          Skibicki              105.10 +  397: 265  155
    7    31 Jacek          Pietruszka            116.25 -  256: 441   66
    8    36 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 +  437: 415  164
    9    30 Andrzej        Rechowicz             123.40 +  501: 400  173
   10    24 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  382: 308  159
   11    18 Paweł          Jackowski             140.54 -  382: 440   91
   12    24 Krzysztof      Sporczyk              119.88 -  306: 449   70
   13    30 Walenty        Siemaszko             126.08 -  317: 337   76
   14    27 Robert         Kamiński              129.60 -  347: 466   80
   15    40 Rafał          Wesołowski            121.08 -  311: 359   71
   16    40 Magdalena      Kublik                117.62 -  356: 491   68
   17    47 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  339: 273  150
   18    41 Iza            Kraj                  107.03 -  326: 402   57
   19    42 Tomasz         Siwiński              102.64 +  449: 301  153
   20    40 Dariusz        Nawrocki              111.13 -  331: 347   61
   21    42 Paweł          Szczekutek            100.00 -  343: 372   50
   22    41 Piotr          Adamczyk              121.79 +  357: 340  172
   23    39 Anna           Dłużniewska           100.80 -  294: 359   51
   24    42 Anna           Stefańska             102.18 +  481: 408  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2383  / 23 103.61




	Rafał Skibicki 105.10 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Artur          Irzyk                 124.66 -  371: 392   75
    2    29 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 +  347: 315  167
    3    16 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  319: 389   83
    4    38 Maciej         Mizgier               107.94 -  359: 370   58
    5    40 Anna           Dłużniewska           100.80 +  380: 347  151
    6    38 Michał         Ozimiński             105.72 -  265: 397   56
    7    39 Agata          Kopta                 102.25 +  404: 330  152
    8    25 Jarosław       Borowski              130.47 -  305: 366   80
    9    32 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 -  249: 381   69
   10    43 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  347: 273  156
   11    36 Łukasz         Święcki               117.96 +  340: 338  168
   12    35 Anna           Dłużniewska           100.80 +  394: 307  151
   13    28 Marek          Charytoniuk           119.51 -  311: 435   70
   14    40 Dariusz        Nawrocki              111.13 -  246: 369   61
   15    36 Małgorzata     Szmuksta              101.42 +  341: 260  151
   16    32 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  316: 337   67
   17    33 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  367: 331  172
   18    29 Dawid          Adamczyk              100.00 +  312: 311  150
   19    27 Joanna         Ostrowska             114.83 +  445: 242  165
   20    21 Łukasz         Bobowski              116.30 -  330: 419   66
   21    27 Daniel         Janus                 111.42 -  320: 416   61
   22    36 Adam           Janicki               100.00 +  429: 344  150
   23    26 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 +  428: 371  165
   24    23 Paweł          Janaś                 126.88 -  392: 536   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2721  / 24 113.38




	Maurycy Machnio 103.83 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Kamil          Nawrocki              124.16 -  308: 352   74
    2    27 Bogusław       Puchalski             115.93 -  330: 386   66
    3    44 Anna           Stefańska             102.18 +  395: 335  152
    4    39 Małgorzata     Szmuksta              101.42 -  350: 380   51
    5    41 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  335: 352   50
    6    44 Agnieszka      Szczekutek            100.00 -  322: 347   50
    7    46 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  345: 297  150
    8    42 Agata          Kopta                 102.25 +  386: 338  152
    9    41 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  465: 311  156
   10    36 Małgorzata     Sameryt               107.93 +  355: 313  158
   11    21 Piotr          Rosół                 122.80 -  340: 368   73
   12    31 Dorota         Maciejuk              108.55 -  287: 315   59
   13    32 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 +  444: 295  164
   14    32 Krzysztof      Leśniak               109.26 -  289: 347   59
   15    27 Bartosz        Orłowski              115.39 -  268: 461   65
   16    43 Andrzej        Rechowicz             123.40 +  450: 358  173
   17    29 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  411: 416   67
   18    40 Paweł          Szczekutek            100.00 -  306: 431   50
   19    39 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  281: 366   50
   20    43 Tomasz         Siwiński              102.64 +  374: 312  153
   21    39 Anna           Dłużniewska           100.80 +  371: 354  151
   22    32 Mariusz        Grodek                113.93 -  266: 365   64
   23    38 Adam           Janicki               100.00 +  436: 310  150
   24    35 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  345: 285  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2496  / 24 104.00




	Tomasz Siwiński 102.64 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Rechowicz             123.40 -  301: 368   73
    2    33 Jan            Pawłowski             100.00 +  356: 316  150
    3    30 Bogusław       Puchalski             115.93 -  290: 336   66
    4    37 Joanna         Ostrowska             114.83 -  259: 448   65
    5    42 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 -  281: 482   67
    6    43 Łukasz         Święcki               117.96 +  364: 271  168
    7    36 Halina         Roszak                114.70 +  345: 293  165
    8    34 Magdalena      Kublik                117.62 +  405: 346  168
    9    28 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 -  283: 414   65
   10    35 Marek          Charytoniuk           119.51 -  319: 393   70
   11    40 Dorota         Maciejuk              108.55 -  320: 371   59
   12    41 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  246: 463   50
   13    40 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 -  299: 337   69
   14    48 PAUZA
   15    46 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  320: 262  150
   16    41 Dominik        Piasecki              119.47 -  294: 525   69
   17    39 Robert         Soszka                117.20 -  315: 424   67
   18    46 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  400: 358  150
   19    42 Michał         Ozimiński             105.72 -  301: 449   56
   20    43 Maurycy        Machnio               103.83 -  312: 374   54
   21    46 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  334: 294  156
   22    43 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  437: 340  160
   23    42 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  284: 320   50
   24    43 Urszula        Solarska              100.00 +  358: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2297  / 23  99.87




	Agata Kopta 102.25 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Artur          Koszel                122.81 -  352: 365   73
    2    36 Małgorzata     Szmuksta              101.42 -  327: 339   51
    3    39 Dorota         Maciejuk              108.55 -  364: 380   59
    4    44 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 -  365: 380   67
    5    46 Dariusz        Nawrocki              111.13 +  342: 332  161
    6    42 Paweł          Janaś                 126.88 =  409: 409  127
    7    39 Rafał          Skibicki              105.10 -  330: 404   55
    8    42 Maurycy        Machnio               103.83 -  338: 386   54
    9    43 Halina         Roszak                114.70 -  322: 362   65
   10    48 PAUZA
   11    45 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  320: 453   50
   12    47 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  418: 359  150
   13    46 Anna           Stefańska             102.18 +  500: 335  152
   14    44 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  479: 296  150
   15    41 Urszula        Solarska              100.00 +  334: 305  150
   16    36 Anna           Dłużniewska           100.80 -  347: 350   51
   17    40 Andrzej        Rechowicz             123.40 +  406: 340  173
   18    36 Wojciech       Morawski              122.50 -  320: 424   73
   19    38 Robert         Soszka                117.20 -  321: 374   67
   20    42 Damian         Chabrowski            100.00 -  321: 373   50
   21    44 Jan            Pawłowski             100.00 +  346: 232  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1928  / 20  96.40




	Anna Stefańska 102.18 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Piotr          Rosół                 122.80 -  274: 385   73
    2    40 Anna           Dłużniewska           100.80 -  292: 295   51
    3    44 Maurycy        Machnio               103.83 -  335: 395   54
    4    46 Dariusz        Nawrocki              111.13 +  425: 402  161
    5    34 Rafał          Wesołowski            121.08 -  320: 360   71
    6    47 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  341: 360   50
    7    45 Paweł          Szczekutek            100.00 +  403: 348  150
    8    41 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  343: 415   50
    9    44 Jan            Pawłowski             100.00 -  369: 380   50
   10    45 Małgorzata     Szmuksta              101.42 -  285: 396   51
   11    47 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  273: 430   50
   12    48 PAUZA
   13    46 Agata          Kopta                 102.25 -  335: 500   52
   14    47 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  376: 337  156
   15    44 Adam           Janicki               100.00 -  290: 337   50
   16    45 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  338: 317  150
   17    41 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  411: 340  160
   18    43 Andrzej        Rechowicz             123.40 -  304: 362   73
   19    44 Małgorzata     Szczygieł             114.12 -  364: 376   64
   20    46 Urszula        Solarska              100.00 +  402: 239  150
   21    43 Anna           Andrzejczuk           100.00 +  349: 286  150
   22    39 Sławomir       Buk                   108.34 -  288: 391   58
   23    46 Damian         Chabrowski            100.00 +  388: 362  150
   24    42 Michał         Ozimiński             105.72 -  408: 481   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2080  / 23  90.43




	Małgorzata Szmuksta 101.42 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Wojciech       Morawski              122.50 -  288: 438   73
    2    36 Agata          Kopta                 102.25 +  339: 327  152
    3    33 Michał         Trumpus               133.65 -  286: 410   84
    4    39 Maurycy        Machnio               103.83 +  380: 350  154
    5    28 Jakub          Szymczak              119.15 -  330: 406   69
    6    33 Jacek          Pietruszka            116.25 -  328: 372   66
    7    34 Jerzy          Tatarczuk             110.25 -  315: 331   60
    8    39 Marek          Charytoniuk           119.51 -  297: 373   70
    9    47 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  373: 247  150
   10    45 Anna           Stefańska             102.18 +  396: 285  152
   11    37 Kamil          Nawrocki              124.16 -  329: 349   74
   12    40 Adam           Janicki               100.00 +  392: 380  150
   13    36 Dominik        Piasecki              119.47 +  334: 319  169
   14    41 Paweł          Szczekutek            100.00 +  400: 340  150
   15    36 Rafał          Skibicki              105.10 -  260: 341   55
   16    29 Dawid          Adamczyk              100.00 +  376: 357  150
   17    35 Dariusz        Nawrocki              111.13 +  418: 293  161
   18    24 Damian         Krężel                115.09 +  363: 325  165
   19    19 Mariusz        Grodek                113.93 +  345: 321  164
   20    15 Paweł          Jackowski             140.54 -  366: 493   91
   21    19 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 +  411: 410  167
   22    14 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  305: 393   83
   23    20 Maciej         Czupryniak            134.10 -  313: 361   84
   24    22 Mariusz        Grodek                113.93 -  275: 366   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2757  / 24 114.88




	Anna Dłużniewska 100.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Piotr          Adamczyk              121.79 -  344: 377   72
    2    40 Anna           Stefańska             102.18 +  295: 292  152
    3    31 Wojciech       Morawski              122.50 -  314: 377   73
    4    35 Sławomir       Buk                   108.34 -  312: 323   58
    5    40 Rafał          Skibicki              105.10 -  347: 380   55
    6    41 Paweł          Szczekutek            100.00 +  386: 309  150
    7    43 Urszula        Solarska              100.00 -  300: 353   50
    8    46 Dariusz        Nawrocki              111.13 +  373: 334  161
    9    34 Łukasz         Święcki               117.96 +  344: 304  168
   10    33 Małgorzata     Sulejewska            115.77 -  335: 349   66
   11    34 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 +  365: 356  169
   12    35 Rafał          Skibicki              105.10 -  307: 394   55
   13    37 Krzysztof      Leśniak               109.26 +  357: 347  159
   14    42 Małgorzata     Sameryt               107.93 -  346: 376   58
   15    34 Kamil          Nawrocki              124.16 -  307: 422   74
   16    36 Agata          Kopta                 102.25 +  350: 347  152
   17    32 Joanna         Ostrowska             114.83 -  281: 367   65
   18    38 Dominik        Piasecki              119.47 -  340: 386   69
   19    40 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  392: 325  160
   20    37 Daniel         Janus                 111.42 -  319: 386   61
   21    39 Maurycy        Machnio               103.83 -  354: 371   54
   22    42 Damian         Chabrowski            100.00 +  455: 352  150
   23    39 Michał         Ozimiński             105.72 +  359: 294  156
   24    36 Krzysztof      Sporczyk              119.88 -  276: 357   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2457  / 24 102.38




	Dawid Adamczyk 100.00 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  262: 415   72
    2    43 Jerzy          Tatarczuk             110.25 -  319: 399   60
    3    43 Dariusz        Nawrocki              111.13 +  472: 340  161
    4    34 Paweł          Janaś                 126.88 +  373: 308  177
    5    17 Dariusz        Kosz                  128.17 -  388: 416   78
    6    36 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  407: 309  150
    7    32 Bogusław       Puchalski             115.93 -  373: 389   66
    8    32 Mariusz        Grodek                113.93 -  360: 397   64
    9    33 Dorota         Maciejuk              108.55 +  365: 311  159
   10    32 Jacek          Cichecki              100.00 +  465: 331  150
   11    25 Jerzy          Matyasik              112.64 -  298: 350   63
   12    27 Robert         Kamiński              129.60 +  436: 332  180
   13    25 Wiesław        Olewiński             106.37 +  427: 346  156
   14    13 Wojciech       Sołdan                125.77 -  350: 380   76
   15    25 Krzysztof      Leśniak               109.26 -  371: 412   59
   16    29 Małgorzata     Szmuksta              101.42 -  357: 376   51
   17    22 Rafał          Wesołowski            121.08 +  385: 353  171
   18    29 Rafał          Skibicki              105.10 -  311: 312   55
   19    29 Halina         Roszak                114.70 -  309: 355   65
   20    31 Walenty        Siemaszko             126.08 +  374: 371  176
   21    30 Łukasz         Święcki               117.96 -  277: 396   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2257  / 21 107.48




	Anna Andrzejczuk 100.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Rafał          Wesołowski            121.08 +  364: 336  171
    2    19 Irena          Sołdan                126.00 -  308: 427   76
    3    28 Krzysztof      Leśniak               109.26 -  308: 360   59
    4    32 Piotr          Rosół                 122.80 -  270: 524   73
    5    41 Maurycy        Machnio               103.83 +  352: 335  154
    6    34 Marek          Charytoniuk           119.51 +  383: 325  170
    7    29 Magdalena      Kublik                117.62 +  364: 329  168
    8    23 Jacek          Pietruszka            116.25 -  308: 425   66
    9    27 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 -  356: 375   67
   10    34 Jerzy          Tatarczuk             110.25 -  296: 504   60
   11    39 Joanna         Ostrowska             114.83 +  430: 310  165
   12    34 Maciej         Mizgier               107.94 -  315: 318   58
   13    34 Łukasz         Święcki               117.96 -  311: 395   68
   14    37 Dorota         Maciejuk              108.55 +  422: 349  159
   15    32 Jerzy          Matyasik              112.64 -  369: 393   63
   16    35 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 -  313: 342   64
   17    48 PAUZA
   18    39 Halina         Roszak                114.70 -  302: 492   65
   19    41 Dariusz        Nawrocki              111.13 +  380: 291  161
   20    41 Małgorzata     Szczygieł             114.12 -  333: 440   64
   21    43 Anna           Stefańska             102.18 -  286: 349   52
   22    40 Paweł          Szczekutek            100.00 +  393: 300  150
   23    41 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  429: 284  156
   24    38 Iza            Kraj                  107.03 -  206: 436   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2346  / 23 102.00




	Damian Chabrowski 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Robert         Kuszpit               120.07 -  350: 428   70
    2    38 Iza            Kraj                  107.03 -  288: 338   57
    3    45 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  339: 282  150
    4    33 Przemysław     Herdzina              127.64 +  387: 359  178
    5    25 Miłosz         Wrzałek               133.36 +  380: 363  183
    6    21 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 -  279: 408   65
    7    28 Krzysztof      Leśniak               109.26 -  371: 390   59
    8    30 Dominik        Piasecki              119.47 -  267: 338   69
    9    36 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 -  318: 403   64
   10    44 Urszula        Solarska              100.00 -  299: 395   50
   11    42 Paweł          Szczekutek            100.00 -  328: 461   50
   12    44 Urszula        Solarska              100.00 +  441: 254  150
   13    44 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  407: 289  156
   14    35 Kamil          Nawrocki              124.16 -  300: 362   74
   15    43 Małgorzata     Szczygieł             114.12 -  340: 440   64
   16    48 PAUZA
   17    46 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  313: 350   50
   18    44 Jan            Pawłowski             100.00 -  236: 475   50
   19    45 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  418: 269  150
   20    42 Agata          Kopta                 102.25 +  373: 321  152
   21    41 Dariusz        Nawrocki              111.13 -  221: 543   61
   22    42 Anna           Dłużniewska           100.80 -  352: 455   51
   23    46 Anna           Stefańska             102.18 -  362: 388   52
   24    44 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  429: 288  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2169  / 23  94.30




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krzysztof      Sporczyk              119.88 +  387: 324  170
    2     8 Piotr          Pietuchowski          136.41 -  298: 330   86
    3    26 Bartosz        Orłowski              115.39 -  305: 409   65
    4    28 Mariusz        Sylwestrzuk           115.03 -  286: 385   65
    5    37 Przemysław     Herdzina              127.64 -  341: 526   78
    6    40 Jerzy          Tatarczuk             110.25 -  303: 375   60
    7    44 Dariusz        Nawrocki              111.13 +  382: 353  161
    8    45 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  349: 291  150
    9    37 Magdalena      Kublik                117.62 +  368: 341  168
   10    32 Dawid          Adamczyk              100.00 -  331: 465   50
   11    35 Dominik        Piasecki              119.47 +  463: 306  169
   12    33 Wiesław        Olewiński             106.37 -  327: 388   56
   13    33 Robert         Kamiński              129.60 -  297: 359   80
   14    36 Sławomir       Buk                   108.34 +  396: 254  158
   15    31 Walenty        Siemaszko             126.08 +  349: 321  176
   16    28 Piotr          Rosół                 122.80 -  320: 380   73
   17    30 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 -  369: 444   67
   18    34 Robert         Soszka                117.20 +  352: 340  167
   19    35 Adam           Janicki               100.00 -  314: 367   50
   20    34 Dorota         Maciejuk              108.55 +  326: 314  159
   21    33 Małgorzata     Sulejewska            115.77 -  299: 422   66
   22    35 Joanna         Ostrowska             114.83 -  284: 299   65
   23    37 Krzysztof      Leśniak               109.26 -  373: 449   59
   24    39 Piotr          Adamczyk              121.79 -  326: 348   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2470  / 24 102.92




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marek          Charytoniuk           119.51 -  339: 401   70
    2    42 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 +  369: 365  164
    3    20 Robert         Kamiński              129.60 +  343: 341  180
    4    22 Magdalena      Kublik                117.62 -  338: 385   68
    5    20 Paweł          Jackowski             140.54 -  305: 416   91
    6    28 Filip          Warzecha              129.49 -  304: 327   79
    7    33 Dominik        Piasecki              119.47 -  324: 408   69
    8    44 Wojciech       Gołęcki               106.04 -  266: 376   56
    9    46 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  332: 292  150
   10    38 Joanna         Ostrowska             114.83 -  290: 310   65
   11    43 Jan            Pawłowski             100.00 +  346: 258  150
   12    40 Małgorzata     Szmuksta              101.42 -  380: 392   51
   13    45 Urszula        Solarska              100.00 +  375: 273  150
   14    38 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  294: 363   72
   15    44 Anna           Stefańska             102.18 +  337: 290  152
   16    37 Halina         Roszak                114.70 +  358: 285  165
   17    34 Piotr          Adamczyk              121.79 +  409: 378  172
   18    28 Rafał          Wesołowski            121.08 -  256: 376   71
   19    35 Jacek          Cichecki              100.00 +  367: 314  150
   20    36 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  302: 333   50
   21    35 Wojciech       Morawski              122.50 -  293: 374   73
   22    36 Rafał          Skibicki              105.10 -  344: 429   55
   23    38 Maurycy        Machnio               103.83 -  310: 436   54
   24    40 Jerzy          Tatarczuk             110.25 -  332: 354   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2417  / 24 100.71




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Dominik        Piasecki              119.47 -  357: 377   69
    2    33 Tomasz         Siwiński              102.64 -  316: 356   53
    3    40 Halina         Roszak                114.70 -  319: 441   65
    4    47 Agnieszka      Szczekutek            100.00 -  324: 326   50
    5    47 Paweł          Szczekutek            100.00 -  322: 358   50
    6    48 PAUZA
    7    47 Łukasz         Święcki               117.96 -  223: 514   68
    8    47 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  437: 389  150
    9    44 Anna           Stefańska             102.18 +  380: 369  152
   10    42 Dorota         Maciejuk              108.55 -  241: 496   59
   11    43 Adam           Janicki               100.00 -  258: 346   50
   12    46 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  358: 275  150
   13    43 Joanna         Ostrowska             114.83 -  304: 324   65
   14    46 Urszula        Solarska              100.00 -  362: 366   50
   15    47 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  366: 282  156
   16    44 Małgorzata     Szczygieł             114.12 -  300: 434   64
   17    43 Małgorzata     Sulejewska            115.77 -  279: 505   66
   18    44 Damian         Chabrowski            100.00 +  475: 236  150
   19    43 Andrzej        Rechowicz             123.40 -  285: 399   73
   20    47 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  371: 346  150
   21    44 Agata          Kopta                 102.25 -  232: 346   52
   22    45 Urszula        Solarska              100.00 -  307: 314   50
   23    44 Jerzy          Tatarczuk             110.25 -  300: 448   60
   24    45 Wojciech       Gołęcki               106.04 -  246: 268   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1908  / 23  82.96




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Łukasz         Szałkiewicz           119.47 -  261: 435   69
    2    44 Rafał          Wesołowski            121.08 -  130: 604   71
    3    47 Małgorzata     Jóźwiak               116.52 +  386: 351  167
    4    41 Damian         Krężel                115.09 +  387: 304  165
    5    30 Joanna         Ostrowska             114.83 -  272: 471   65
    6    36 Dawid          Adamczyk              100.00 -  309: 407   50
    7    38 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  353: 376   67
    8    41 Anna           Stefańska             102.18 +  415: 343  152
    9    38 Marek          Charytoniuk           119.51 -  335: 389   70
   10    39 Magdalena      Kublik                117.62 -  231: 333   68
   11    45 Agata          Kopta                 102.25 +  453: 320  152
   12    41 Tomasz         Siwiński              102.64 +  463: 246  153
   13    35 Wojciech       Morawski              122.50 -  251: 488   73
   14    39 Wiesław        Olewiński             106.37 +  415: 374  156
   15    35 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  462: 334  172
   16    30 Łukasz         Święcki               117.96 -  294: 359   68
   17    31 Jerzy          Matyasik              112.64 -  357: 397   63
   18    35 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 -  287: 368   64
   19    39 Maurycy        Machnio               103.83 +  366: 281  154
   20    36 Adam           Janicki               100.00 +  333: 302  150
   21    34 Krzysztof      Sporczyk              119.88 -  289: 409   70
   22    34 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 +  388: 342  165
   23    34 Dorota         Maciejuk              108.55 -  355: 388   59
   24    37 Andrzej        Rechowicz             123.40 -  367: 470   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2516  / 24 104.83




	Sławomir Rosochacz 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Jakub          Szymczak              119.15 -  303: 430   69
    2    31 Małgorzata     Sulejewska            115.77 -  292: 423   66
    3    41 Łukasz         Święcki               117.96 -  370: 422   68
    4    45 Małgorzata     Sameryt               107.93 -  263: 401   58
    5    48 PAUZA
    6    45 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 -  337: 390   65
    7    46 Maurycy        Machnio               103.83 -  297: 345   54
    8    47 Jan            Pawłowski             100.00 -  389: 437   50
    9    47 Małgorzata     Szmuksta              101.42 -  247: 373   51
   10    47 Dariusz        Nawrocki              111.13 -  397: 437   61
   11    47 Anna           Stefańska             102.18 +  430: 273  152
   12    47 Agata          Kopta                 102.25 -  359: 418   52
   13    47 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  484: 276  150
   14    45 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  418: 375  164
   15    42 Dominik        Piasecki              119.47 -  279: 362   69
   16    47 Wojciech       Gołęcki               106.04 -  297: 344   56
   17    46 Damian         Chabrowski            100.00 +  350: 313  150
   18    46 Tomasz         Siwiński              102.64 -  358: 400   53
   19    46 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  339: 310  150
   20    45 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  382: 299  150
   21    45 Urszula        Solarska              100.00 -  309: 365   50
   22    44 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  456: 194  156
   23    40 Paweł          Szczekutek            100.00 +  389: 346  150
   24    41 Paweł          Szczekutek            100.00 +  337: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2194  / 23  95.39




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Tomasz         Suchanek              118.09 -    1: 400   68
    2    48 PAUZA
    3    36 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  345: 251  160
    4    24 Michał         Trumpus               133.65 -  221: 452   84
    5    33 Jerzy          Matyasik              112.64 -  319: 321   63
    6    39 Andrzej        Rechowicz             123.40 -  289: 430   73
    7    43 Anna           Dłużniewska           100.80 +  353: 300  151
    8    37 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 -  275: 459   65
    9    42 Wiesław        Olewiński             106.37 -  337: 347   56
   10    44 Damian         Chabrowski            100.00 +  395: 299  150
   11    41 Marek          Roszak                124.87 -  346: 418   75
   12    44 Damian         Chabrowski            100.00 -  254: 441   50
   13    45 Adam           Janicki               100.00 -  273: 375   50
   14    46 Jan            Pawłowski             100.00 +  366: 362  150
   15    41 Agata          Kopta                 102.25 -  305: 334   52
   16    46 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  337: 287  150
   17    42 Halina         Roszak                114.70 -  289: 415   65
   18    47 Agnieszka      Szczekutek            100.00 -  317: 380   50
   19    47 Wojciech       Gołęcki               106.04 -  271: 370   56
   20    46 Anna           Stefańska             102.18 -  239: 402   52
   21    45 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  365: 309  150
   22    45 Jan            Pawłowski             100.00 +  314: 307  150
   23    45 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  403: 374  164
   24    43 Tomasz         Siwiński              102.64 -  311: 358   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2137  / 23  92.91




	Piotr Szałkiewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Łukasz         Święcki               117.96 +  428: 302  168
    2    20 Kamil          Nawrocki              124.16 +  366: 343  174
    3     5 Magdalena      Kublik                117.62 +  422: 307  168
    4     6 Maciej         Czupryniak            134.10 +  455: 355  184
    5     2 Aleksander     Puchalski             132.24 -  376: 399   82
    6     6 Stanisław      Rydzik                142.05 +  466: 437  192
    7     6 Krzysztof      Mówka                 145.01 -  278: 485   95
    8     8 Kazimierz.J    Merklejn              145.40 +  434: 385  195
    9     3 Tomasz         Zwoliński             136.32 +  404: 334  186
   10     4 Mariusz        Skrobosz              142.56 -  340: 348   93
   11     8 Robert         Kuszpit               120.07 -  389: 403   70
   12     9 Jarosław       Borowski              130.47 +  445: 349  180
   13     7 Łukasz         Bryła                 130.95 -  261: 512   81
   14    10 Artur          Irzyk                 124.66 -  371: 416   75
   15    12 Wojciech       Sołdan                125.77 +  422: 274  176
   16    13 Irena          Sołdan                126.00 -  370: 448   76
   17     9 Tomasz         Ruta                  116.64 +  397: 331  167
   18    13 Piotr          Rosół                 122.80 -  318: 381   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2435  / 18 135.28




	Agnieszka Szczekutek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Magdalena      Kublik                117.62 -  272: 455   68
    2    41 Miłosz         Wrzałek               133.36 -  274: 516   83
    3    45 Damian         Chabrowski            100.00 -  282: 339   50
    4    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  326: 324  150
    5    44 Damian         Krężel                115.09 -  316: 473   65
    6    44 Maurycy        Machnio               103.83 +  347: 322  154
    7    37 Grzegorz       Kulgawczuk            115.38 -  298: 413   65
    8    40 Halina         Roszak                114.70 +  378: 309  165
    9    39 Jerzy          Tatarczuk             110.25 -  279: 424   60
   10    40 Kamil          Nawrocki              124.16 -  319: 408   74
   11    44 Wojciech       Gołęcki               106.04 -  315: 425   56
   12    45 Małgorzata     Szczygieł             114.12 -  294: 354   64
   13    48 PAUZA
   14    43 Andrzej        Rechowicz             123.40 +  449: 281  173
   15    46 Tomasz         Siwiński              102.64 -  262: 320   53
   16    45 Anna           Stefańska             102.18 -  317: 338   52
   17    44 Dorota         Maciejuk              108.55 -  311: 369   59
   18    47 Urszula        Solarska              100.00 +  380: 317  150
   19    46 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  310: 339   50
   20    45 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  299: 382   50
   21    47 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  319: 406   50
   22    46 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  314: 329   50
   23    43 Piotr          Adamczyk              121.79 -  278: 338   72
   24    46 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  320: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1963  / 23  85.35




	Paweł Szczekutek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Andrzej        Tyczyno               117.41 -  369: 379   67
    2    30 Bartosz        Orłowski              115.39 -  349: 479   65
    3    37 Damian         Krężel                115.09 -  336: 414   65
    4    43 Jacek          Pietruszka            116.25 -  343: 424   66
    5    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  358: 322  150
    6    41 Anna           Dłużniewska           100.80 -  309: 386   51
    7    45 Anna           Stefańska             102.18 -  348: 403   52
    8    48 PAUZA
    9    45 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  348: 324  164
   10    41 Halina         Roszak                114.70 -  283: 385   65
   11    42 Damian         Chabrowski            100.00 +  461: 328  150
   12    42 Dariusz        Nawrocki              111.13 +  363: 341  161
   13    38 Magdalena      Kublik                117.62 -  394: 398   68
   14    41 Małgorzata     Szmuksta              101.42 -  340: 400   51
   15    45 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  384: 310  150
   16    38 Jerzy          Tatarczuk             110.25 +  443: 400  160
   17    38 Wiesław        Olewiński             106.37 -  309: 382   56
   18    40 Maurycy        Machnio               103.83 +  431: 306  154
   19    37 Małgorzata     Sameryt               107.93 -  366: 378   58
   20    39 Andrzej        Rechowicz             123.40 -  199: 453   73
   21    42 Michał         Ozimiński             105.72 +  372: 343  156
   22    40 Anna           Andrzejczuk           100.00 -  300: 393   50
   23    40 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  346: 389   50
   24    41 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  335: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2132  / 23  92.70




	Piotr Ziółkowski 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Robert         Soszka                117.20 -  252: 516   67
    2    46 Krzysztof      Sporczyk              119.88 -  251: 353   70
    3    46 Mikołaj        Przybyłowicz          113.62 -  296: 397   64
    4    48 PAUZA
    5    45 Halina         Roszak                114.70 -  260: 402   65
    6    47 Anna           Stefańska             102.18 +  360: 341  152
    7    42 Marek          Roszak                124.87 -  230: 342   75
    8    45 Jacek          Cichecki              100.00 -  291: 349   50
    9    46 Adam           Janicki               100.00 -  292: 332   50
   10    46 Małgorzata     Szczygieł             114.12 +  374: 291  164
   11    46 Dariusz        Nawrocki              111.13 -  311: 335   61
   12    46 Jan            Pawłowski             100.00 -  275: 358   50
   13    47 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  276: 484   50
   14    44 Agata          Kopta                 102.25 -  296: 479   52
   15    45 Paweł          Szczekutek            100.00 -  310: 384   50
   16    46 Urszula        Solarska              100.00 -  287: 337   50
   17    47 Michał         Ozimiński             105.72 -  273: 339   56
   18    45 Wojciech       Gołęcki               106.04 +  315: 237  156
   19    45 Damian         Chabrowski            100.00 -  269: 418   50
   20    47 Jan            Pawłowski             100.00 -  346: 371   50
   21    47 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  406: 319  150
   22    46 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  329: 314  150
   23    42 Tomasz         Siwiński              102.64 +  320: 284  153
   24    46 Agnieszka      Szczekutek            100.00 -  304: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 23  81.96


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Turniej 24h Non-Stop "Le Mans"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Ruta                  419: 253
   2 Małgorzata     Jóźwiak              - Kazimierz.J    Merklejn              306: 440
   3 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Bobowski              442: 394
   4 Jacek          Pietruszka           - Mariusz        Skrobosz              354: 390
   5 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Puchalski             399: 380
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Dawid          Pikul                 366: 416
   7 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Orłowski              449: 304
   8 Grzegorz       Kulgawczuk           - Kamil          Górka                 310: 527
   9 Piotr          Pietuchowski         - Damian         Krężel                456: 307
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             366: 436
  11 Wojciech       Zemło                - Joanna         Ostrowska             523: 374
  12 Halina         Roszak               - Maciej         Czupryniak            355: 380
  13 Michał         Trumpus              - Małgorzata     Szczygieł             346: 375
  14 Mariusz        Grodek               - Miłosz         Wrzałek               348: 340
  15 Mariusz        Wrześniewski         - Mikołaj        Przybyłowicz          466: 271
  16 Jerzy          Matyasik             - Aleksander     Puchalski             293: 389
  17 Łukasz         Bryła                - Daniel         Janus                 351: 457
  18 Dariusz        Nawrocki             - Jarosław       Borowski              286: 342
  19 Robert         Kamiński             - Jerzy          Tatarczuk             433: 337
  20 Krzysztof      Leśniak              - Filip          Warzecha              389: 488
  21 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Maciejuk              486: 279
  22 Sławomir       Buk                  - Przemysław     Herdzina              321: 442
  23 Paweł          Janaś                - Maciej         Mizgier               293: 303
  24 Małgorzata     Sameryt              - Walenty        Siemaszko             309: 369
  25 Irena          Sołdan               - Iza            Kraj                  429: 279
  26 Wiesław        Olewiński            - Wojciech       Sołdan                329: 372
  27 Marek          Roszak               - Michał         Ozimiński             400:   1
  28 Rafał          Skibicki             - Artur          Irzyk                 371: 392
  29 Kamil          Nawrocki             - Maurycy        Machnio               352: 308
  30 Tomasz         Siwiński             - Andrzej        Rechowicz             301: 368
  31 Artur          Koszel               - Agata          Kopta                 365: 352
  32 Anna           Stefańska            - Piotr          Rosół                 274: 385
  33 Wojciech       Morawski             - Małgorzata     Szmuksta              438: 288
  34 Anna           Dłużniewska          - Piotr          Adamczyk              344: 377
  35 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Adamczyk              415: 262
  36 Anna           Andrzejczuk          - Rafał          Wesołowski            364: 336
  37 Robert         Kuszpit              - Damian         Chabrowski            428: 350
  38 Jacek          Cichecki             - Krzysztof      Sporczyk              387: 324
  39 Marek          Charytoniuk          - Adam           Janicki               401: 339
  40 Jan            Pawłowski            - Dominik        Piasecki              357: 377
  41 Łukasz         Szałkiewicz          - Ziemowit       Pazda                 435: 261
  42 Sławomir       Rosochacz            - Jakub          Szymczak              303: 430
  43 Tomasz         Suchanek             - Urszula        Solarska              400:   1
  44 Piotr          Szałkiewicz          - Łukasz         Święcki               428: 302
  45 Magdalena      Kublik               - Agnieszka      Szczekutek            455: 272
  46 Paweł          Szczekutek           - Andrzej        Tyczyno               369: 379
  47 Robert         Soszka               - Piotr          Ziółkowski            516: 252
  48 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marek          Charytoniuk           312: 441
   2 Marek          Roszak               - Wojciech       Zemło                 266: 361
   3 Robert         Soszka               - Tomasz         Suchanek              326: 349
   4 Filip          Warzecha             - Stanisław      Rydzik                408: 449
   5 Artur          Irzyk                - Dariusz        Kosz                  454: 397
   6 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrześniewski          403: 464
   7 Daniel         Janus                - Aleksander     Puchalski             328: 406
   8 Piotr          Pietuchowski         - Jacek          Cichecki              330: 298
   9 Piotr          Rosół                - Magdalena      Kublik                333: 412
  10 Maciej         Czupryniak           - Paweł          Jackowski             430: 373
  11 Andrzej        Tyczyno              - Przemysław     Herdzina              388: 295
  12 Piotr          Adamczyk             - Krzysztof      Mówka                 399: 361
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Dominik        Piasecki              410: 333
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Wojciech       Morawski              367: 325
  15 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Sołdan                432: 369
  16 Walenty        Siemaszko            - Łukasz         Szałkiewicz           379: 267
  17 Andrzej        Rechowicz            - Robert         Kamiński              433: 381
  18 Jakub          Szymczak             - Artur          Koszel                347: 435
  19 Anna           Andrzejczuk          - Irena          Sołdan                308: 427
  20 Kamil          Nawrocki             - Piotr          Szałkiewicz           343: 366
  21 Robert         Kuszpit              - Mariusz        Grodek                376: 285
  22 Jarosław       Borowski             - Mateusz        Żbikowski             407: 466
  23 Maciej         Mizgier              - Dawid          Pikul                 321: 382
  24 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               278: 315
  25 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Kulgawczuk            315: 305
  26 Krzysztof      Leśniak              - Małgorzata     Sameryt               388: 352
  27 Maurycy        Machnio              - Bogusław       Puchalski             330: 386
  28 Damian         Krężel               - Joanna         Ostrowska             308: 336
  29 Małgorzata     Jóźwiak              - Rafał          Skibicki              315: 347
  30 Bartosz        Orłowski             - Paweł          Szczekutek            479: 349
  31 Sławomir       Rosochacz            - Małgorzata     Sulejewska            292: 423
  32 Łukasz         Święcki              - Mariusz        Sylwestrzuk           360: 445
  33 Jan            Pawłowski            - Tomasz         Siwiński              316: 356
  34 Halina         Roszak               - Paweł          Janaś                 246: 399
  35 Jacek          Pietruszka           - Jerzy          Matyasik              340: 404
  36 Agata          Kopta                - Małgorzata     Szmuksta              327: 339
  37 Dariusz        Nawrocki             - Łukasz         Bryła                 367: 385
  38 Iza            Kraj                 - Damian         Chabrowski            338: 288
  39 Dorota         Maciejuk             - Michał         Trumpus               325: 398
  40 Anna           Dłużniewska          - Anna           Stefańska             295: 292
  41 Agnieszka      Szczekutek           - Miłosz         Wrzałek               274: 516
  42 Adam           Janicki              - Mikołaj        Przybyłowicz          369: 365
  43 Jerzy          Tatarczuk            - Dawid          Adamczyk              399: 319
  44 Rafał          Wesołowski           - Ziemowit       Pazda                 604: 130
  45 Tomasz         Ruta                 - Wiesław        Olewiński             515: 253
  46 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Ziółkowski            353: 251
  47 Michał         Ozimiński            - Sławomir       Buk                   388: 413
  48 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Rechowicz             469: 257
   2 Mateusz        Żbikowski            - Artur          Koszel                318: 281
   3 Dawid          Pikul                - Wojciech       Zemło                 350: 309
   4 Aleksander     Puchalski            - Tomasz         Zwoliński             467: 388
   5 Magdalena      Kublik               - Piotr          Szałkiewicz           307: 422
   6 Irena          Sołdan               - Piotr          Pietuchowski          497: 363
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Adamczyk              343: 286
   8 Andrzej        Tyczyno              - Stanisław      Rydzik                324: 414
   9 Artur          Irzyk                - Tomasz         Suchanek              375: 416
  10 Marek          Charytoniuk          - Walenty        Siemaszko             333: 492
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Czupryniak            318: 338
  12 Wojciech       Gołęcki              - Robert         Kuszpit               289: 408
  13 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bryła                 340: 376
  14 Sławomir       Buk                  - Filip          Warzecha              316: 413
  15 Dariusz        Kosz                 - Piotr          Rosół                 531: 354
  16 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Skibicki              389: 319
  17 Dominik        Piasecki             - Robert         Soszka                377: 466
  18 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Górka                 331: 418
  19 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Bobowski              400: 447
  20 Robert         Kamiński             - Adam           Janicki               341: 343
  21 Łukasz         Szałkiewicz          - Mariusz        Sylwestrzuk           387: 348
  22 Krzysztof      Mówka                - Jerzy          Matyasik              372: 415
  23 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Nawrocki              448: 303
  24 Małgorzata     Sulejewska           - Zbigniew       Wietecki              435: 301
  25 Paweł          Janaś                - Daniel         Janus                 271: 362
  26 Jacek          Cichecki             - Bartosz        Orłowski              305: 409
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Szymczak              342: 429
  28 Anna           Andrzejczuk          - Krzysztof      Leśniak               308: 360
  29 Tomasz         Ruta                 - Marek          Roszak                489: 331
  30 Bogusław       Puchalski            - Tomasz         Siwiński              336: 290
  31 Wojciech       Morawski             - Anna           Dłużniewska           377: 314
  32 Jarosław       Borowski             - Mariusz        Grodek                579: 242
  33 Małgorzata     Szmuksta             - Michał         Trumpus               286: 410
  34 Wojciech       Sołdan               - Maciej         Mizgier               362: 293
  35 Przemysław     Herdzina             - Iza            Kraj                  331: 402
  36 Urszula        Solarska             - Jerzy          Tatarczuk             345: 251
  37 Damian         Krężel               - Paweł          Szczekutek            414: 336
  38 Grzegorz       Kulgawczuk           - Jacek          Pietruszka            371: 297
  39 Agata          Kopta                - Dorota         Maciejuk              364: 380
  40 Jan            Pawłowski            - Halina         Roszak                319: 441
  41 Łukasz         Święcki              - Sławomir       Rosochacz             422: 370
  42 Wiesław        Olewiński            - Małgorzata     Sameryt               368: 340
  43 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Nawrocki              472: 340
  44 Maurycy        Machnio              - Anna           Stefańska             395: 335
  45 Damian         Chabrowski           - Agnieszka      Szczekutek            339: 282
  46 Piotr          Ziółkowski           - Mikołaj        Przybyłowicz          296: 397
  47 Ziemowit       Pazda                - Małgorzata     Jóźwiak               386: 351
  48 Michał         Ozimiński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Robert         Kuszpit               360: 320
   2 Irena          Sołdan               - Mateusz        Żbikowski             362: 416
   3 Aleksander     Puchalski            - Kazimierz.J    Merklejn              329: 317
   4 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Suchanek              348: 423
   5 Dawid          Pikul                - Walenty        Siemaszko             497: 279
   6 Piotr          Szałkiewicz          - Maciej         Czupryniak            455: 355
   7 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Kosz                  413: 351
   8 Daniel         Janus                - Jarosław       Borowski              316: 385
   9 Filip          Warzecha             - Wojciech       Morawski              320: 322
  10 Krzysztof      Leśniak              - Robert         Soszka                379: 358
  11 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Ruta                  341: 371
  12 Kamil          Górka                - Łukasz         Bryła                 376: 366
  13 Tomasz         Zwoliński            - Bogusław       Puchalski             496: 395
  14 Miłosz         Wrzałek              - Wojciech       Sołdan                287: 480
  15 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Tyczyno               462: 291
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Szałkiewicz           392: 330
  17 Artur          Koszel               - Artur          Irzyk                 499: 304
  18 Piotr          Adamczyk             - Jakub          Szymczak              402: 294
  19 Wojciech       Zemło                - Małgorzata     Szczygieł             388: 310
  20 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Orłowski              382: 426
  21 Iza            Kraj                 - Marek          Charytoniuk           403: 341
  22 Adam           Janicki              - Magdalena      Kublik                338: 385
  23 Łukasz         Bobowski             - Wojciech       Gołęcki               387: 348
  24 Michał         Trumpus              - Urszula        Solarska              452: 221
  25 Kamil          Nawrocki             - Rafał          Wesołowski            359: 358
  26 Marek          Roszak               - Paweł          Jackowski             317: 380
  27 Krzysztof      Mówka                - Zbigniew       Wietecki              610: 273
  28 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jacek          Cichecki              385: 286
  29 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Kulgawczuk            418: 365
  30 Dominik        Piasecki             - Jerzy          Tatarczuk             453: 450
  31 Dorota         Maciejuk             - Łukasz         Święcki               362: 353
  32 Piotr          Rosół                - Anna           Andrzejczuk           524: 270
  33 Damian         Chabrowski           - Przemysław     Herdzina              387: 359
  34 Dawid          Adamczyk             - Paweł          Janaś                 373: 308
  35 Sławomir       Buk                  - Anna           Dłużniewska           323: 312
  36 Wiesław        Olewiński            - Halina         Roszak                417: 290
  37 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Siwiński              448: 259
  38 Maciej         Mizgier              - Rafał          Skibicki              370: 359
  39 Małgorzata     Szmuksta             - Maurycy        Machnio               380: 350
  40 Mikołaj        Przybyłowicz         - Mariusz        Grodek                377: 290
  41 Ziemowit       Pazda                - Damian         Krężel                387: 304
  42 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Ozimiński             289: 371
  43 Paweł          Szczekutek           - Jacek          Pietruszka            343: 424
  44 Małgorzata     Jóźwiak              - Agata          Kopta                 380: 365
  45 Małgorzata     Sameryt              - Sławomir       Rosochacz             401: 263
  46 Anna           Stefańska            - Dariusz        Nawrocki              425: 402
  47 Agnieszka      Szczekutek           - Jan            Pawłowski             326: 324
  48 Piotr          Ziółkowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Wrześniewski          385: 419
   2 Piotr          Szałkiewicz          - Aleksander     Puchalski             376: 399
   3 Tomasz         Suchanek             - Dawid          Pikul                 349: 420
   4 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Koszel                461: 308
   5 Magdalena      Kublik               - Irena          Sołdan                369: 461
   6 Jarosław       Borowski             - Piotr          Pietuchowski          412: 536
   7 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Skrobosz              459: 318
   8 Robert         Kuszpit              - Kamil          Górka                 371: 408
   9 Walenty        Siemaszko            - Tomasz         Ruta                  308: 413
  10 Bartosz        Orłowski             - Krzysztof      Leśniak               393: 379
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Małgorzata     Sulejewska            442: 249
  12 Maciej         Czupryniak           - Stanisław      Rydzik                390: 393
  13 Michał         Trumpus              - Piotr          Adamczyk              493: 278
  14 Wojciech       Sołdan               - Wojciech       Morawski              444: 327
  15 Wojciech       Zemło                - Iza            Kraj                  422: 421
  16 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Mówka                 316: 491
  17 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Kosz                  388: 416
  18 Łukasz         Szałkiewicz          - Robert         Soszka                449: 315
  19 Mikołaj        Przybyłowicz         - Filip          Warzecha              443: 315
  20 Adam           Janicki              - Paweł          Jackowski             305: 416
  21 Piotr          Rosół                - Andrzej        Tyczyno               431: 360
  22 Sławomir       Buk                  - Robert         Kamiński              419: 348
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Sylwestrzuk           356: 357
  24 Dominik        Piasecki             - Wiesław        Olewiński             342: 418
  25 Damian         Chabrowski           - Miłosz         Wrzałek               380: 363
  26 Artur          Irzyk                - Kamil          Nawrocki              390: 335
  27 Dorota         Maciejuk             - Marek          Charytoniuk           364: 324
  28 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Szmuksta              406: 330
  29 Bogusław       Puchalski            - Maciej         Mizgier               362: 373
  30 Joanna         Ostrowska            - Ziemowit       Pazda                 471: 272
  31 Łukasz         Bryła                - Wojciech       Gołęcki               401: 291
  32 Daniel         Janus                - Michał         Ozimiński             399: 312
  33 Jerzy          Matyasik             - Urszula        Solarska              321: 319
  34 Anna           Stefańska            - Rafał          Wesołowski            320: 360
  35 Jerzy          Tatarczuk            - Marek          Roszak                375: 377
  36 Łukasz         Święcki              - Krzysztof      Sporczyk              306: 355
  37 Przemysław     Herdzina             - Jacek          Cichecki              526: 341
  38 Paweł          Janaś                - Jacek          Pietruszka            227: 435
  39 Małgorzata     Sameryt              - Zbigniew       Wietecki              248: 400
  40 Rafał          Skibicki             - Anna           Dłużniewska           380: 347
  41 Maurycy        Machnio              - Anna           Andrzejczuk           335: 352
  42 Tomasz         Siwiński             - Małgorzata     Jóźwiak               281: 482
  43 Mariusz        Grodek               - Grzegorz       Kulgawczuk            375: 348
  44 Damian         Krężel               - Agnieszka      Szczekutek            473: 316
  45 Halina         Roszak               - Piotr          Ziółkowski            402: 260
  46 Agata          Kopta                - Dariusz        Nawrocki              342: 332
  47 Paweł          Szczekutek           - Jan            Pawłowski             358: 322
  48 Sławomir       Rosochacz            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Wrześniewski          293: 397
   2 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             361: 425
   3 Bartosz        Orłowski             - Irena          Sołdan                344: 440
   4 Michał         Trumpus              - Mateusz        Żbikowski             487: 346
   5 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Zemło                 334: 379
   6 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Szałkiewicz           437: 466
   7 Tomasz         Ruta                 - Łukasz         Bobowski              335: 530
   8 Kamil          Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              350: 331
   9 Wojciech       Sołdan               - Tomasz         Suchanek              360: 400
  10 Łukasz         Bryła                - Krzysztof      Mówka                 399: 406
  11 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Szałkiewicz           389: 355
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Jarosław       Borowski              380: 339
  13 Daniel         Janus                - Piotr          Rosół                 402: 322
  14 Mikołaj        Przybyłowicz         - Mariusz        Skrobosz              314: 357
  15 Paweł          Jackowski            - Iza            Kraj                  499: 341
  16 Walenty        Siemaszko            - Joanna         Ostrowska             402: 382
  17 Magdalena      Kublik               - Sławomir       Buk                   302: 326
  18 Wojciech       Morawski             - Artur          Irzyk                 320: 344
  19 Jakub          Szymczak             - Wiesław        Olewiński             493: 307
  20 Robert         Kuszpit              - Jerzy          Matyasik              397: 369
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Damian         Chabrowski            408: 279
  22 Piotr          Adamczyk             - Krzysztof      Leśniak               383: 342
  23 Maciej         Czupryniak           - Dorota         Maciejuk              476: 371
  24 Artur          Koszel               - Maciej         Mizgier               424: 275
  25 Andrzej        Tyczyno              - Rafał          Wesołowski            322: 409
  26 Robert         Soszka               - Halina         Roszak                491: 404
  27 Przemysław     Herdzina             - Małgorzata     Szczygieł             379: 310
  28 Filip          Warzecha             - Adam           Janicki               327: 304
  29 Kamil          Nawrocki             - Robert         Kamiński              343: 347
  30 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Roszak                428: 335
  31 Zbigniew       Wietecki             - Dominik        Piasecki              360: 329
  32 Bogusław       Puchalski            - Krzysztof      Sporczyk              402: 407
  33 Jacek          Pietruszka           - Małgorzata     Szmuksta              372: 328
  34 Marek          Charytoniuk          - Anna           Andrzejczuk           325: 383
  35 Mariusz        Grodek               - Małgorzata     Jóźwiak               346: 415
  36 Ziemowit       Pazda                - Dawid          Adamczyk              309: 407
  37 Wojciech       Gołęcki              - Damian         Krężel                315: 316
  38 Rafał          Skibicki             - Michał         Ozimiński             265: 397
  39 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             289: 430
  40 Jacek          Cichecki             - Jerzy          Tatarczuk             303: 375
  41 Anna           Dłużniewska          - Paweł          Szczekutek            386: 309
  42 Paweł          Janaś                - Agata          Kopta                 409: 409
  43 Tomasz         Siwiński             - Łukasz         Święcki               364: 271
  44 Agnieszka      Szczekutek           - Maurycy        Machnio               347: 322
  45 Grzegorz       Kulgawczuk           - Sławomir       Rosochacz             390: 337
  46 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Sameryt               457: 250
  47 Piotr          Ziółkowski           - Anna           Stefańska             360: 341
  48 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mariusz        Wrześniewski          437: 363
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 319: 359
   3 Wojciech       Zemło                - Irena          Sołdan                347: 373
   4 Tomasz         Suchanek             - Michał         Trumpus               392: 403
   5 Aleksander     Puchalski            - Łukasz         Bobowski              461: 361
   6 Piotr          Szałkiewicz          - Krzysztof      Mówka                 278: 485
   7 Artur          Koszel               - Dariusz        Kosz                  388: 359
   8 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           506: 355
   9 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kuszpit               372: 398
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          416: 395
  11 Jakub          Szymczak             - Daniel         Janus                 289: 355
  12 Artur          Irzyk                - Wojciech       Sołdan                469: 302
  13 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Sulejewska            408: 377
  14 Piotr          Adamczyk             - Tomasz         Ruta                  469: 266
  15 Maciej         Czupryniak           - Walenty        Siemaszko             410: 353
  16 Bartosz        Orłowski             - Sławomir       Buk                   414: 333
  17 Robert         Soszka               - Mateusz        Żbikowski             424: 299
  18 Jarosław       Borowski             - Andrzej        Rechowicz             370: 407
  19 Iza            Kraj                 - Rafał          Wesołowski            329: 317
  20 Piotr          Rosół                - Mikołaj        Przybyłowicz          489: 343
  21 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Matyasik              258: 385
  22 Przemysław     Herdzina             - Damian         Krężel                337: 363
  23 Wojciech       Morawski             - Miłosz         Wrzałek               324: 311
  24 Wiesław        Olewiński            - Łukasz         Bryła                 343: 390
  25 Dorota         Maciejuk             - Filip          Warzecha              301: 514
  26 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Sporczyk              402: 268
  27 Małgorzata     Jóźwiak              - Zbigniew       Wietecki              398: 309
  28 Damian         Chabrowski           - Krzysztof      Leśniak               371: 390
  29 Anna           Andrzejczuk          - Magdalena      Kublik                364: 329
  30 Maciej         Mizgier              - Łukasz         Szałkiewicz           408: 364
  31 Michał         Ozimiński            - Jacek          Pietruszka            256: 441
  32 Bogusław       Puchalski            - Dawid          Adamczyk              389: 373
  33 Adam           Janicki              - Dominik        Piasecki              324: 408
  34 Małgorzata     Szmuksta             - Jerzy          Tatarczuk             315: 331
  35 Marek          Charytoniuk          - Mariusz        Grodek                339: 465
  36 Halina         Roszak               - Tomasz         Siwiński              293: 345
  37 Grzegorz       Kulgawczuk           - Agnieszka      Szczekutek            413: 298
  38 Ziemowit       Pazda                - Andrzej        Tyczyno               353: 376
  39 Rafał          Skibicki             - Agata          Kopta                 404: 330
  40 Małgorzata     Szczygieł            - Paweł          Janaś                 316: 381
  41 Wojciech       Gołęcki              - Kamil          Nawrocki              266: 460
  42 Piotr          Ziółkowski           - Marek          Roszak                230: 342
  43 Urszula        Solarska             - Anna           Dłużniewska           353: 300
  44 Dariusz        Nawrocki             - Jacek          Cichecki              353: 382
  45 Paweł          Szczekutek           - Anna           Stefańska             348: 403
  46 Maurycy        Machnio              - Sławomir       Rosochacz             345: 297
  47 Łukasz         Święcki              - Jan            Pawłowski             514: 223
  48 Małgorzata     Sameryt              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Dawid          Pikul                 377: 375
   2 Irena          Sołdan               - Aleksander     Puchalski             332: 336
   3 Kamil          Górka                - Mariusz        Wrześniewski          341: 317
   4 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Suchanek              387: 356
   5 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Zemło                 299: 406
   6 Artur          Irzyk                - Tomasz         Zwoliński             352: 496
   7 Łukasz         Bobowski             - Artur          Koszel                364: 267
   8 Piotr          Szałkiewicz          - Kazimierz.J    Merklejn              434: 385
   9 Robert         Kuszpit              - Mariusz        Skrobosz              367: 481
  10 Maciej         Czupryniak           - Daniel         Janus                 305: 437
  11 Piotr          Adamczyk             - Bartosz        Orłowski              323: 434
  12 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Jóźwiak               405: 322
  13 Tomasz         Ruta                 - Robert         Soszka                424: 409
  14 Krzysztof      Leśniak              - Piotr          Rosół                 361: 383
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Piotr          Pietuchowski          368: 383
  16 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                345: 507
  17 Walenty        Siemaszko            - Filip          Warzecha              331: 352
  18 Jerzy          Matyasik             - Wojciech       Sołdan                319: 397
  19 Iza            Kraj                 - Jakub          Szymczak              332: 345
  20 Damian         Krężel               - Robert         Kamiński              475: 401
  21 Łukasz         Bryła                - Sławomir       Buk                   342: 478
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Wojciech       Morawski              472: 362
  23 Jacek          Pietruszka           - Anna           Andrzejczuk           425: 308
  24 Maciej         Mizgier              - Mateusz        Żbikowski             347: 428
  25 Jarosław       Borowski             - Rafał          Skibicki              366: 305
  26 Rafał          Wesołowski           - Wiesław        Olewiński             413: 326
  27 Przemysław     Herdzina             - Dorota         Maciejuk              420: 360
  28 Andrzej        Tyczyno              - Bogusław       Puchalski             369: 366
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               332: 424
  30 Dominik        Piasecki             - Damian         Chabrowski            338: 267
  31 Marek          Roszak               - Joanna         Ostrowska             428: 341
  32 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Grodek                360: 397
  33 Łukasz         Szałkiewicz          - Zbigniew       Wietecki              374: 468
  34 Tomasz         Siwiński             - Magdalena      Kublik                405: 346
  35 Jerzy          Tatarczuk            - Paweł          Janaś                 335: 408
  36 Michał         Ozimiński            - Mikołaj        Przybyłowicz          437: 415
  37 Grzegorz       Kulgawczuk           - Urszula        Solarska              459: 275
  38 Kamil          Nawrocki             - Łukasz         Święcki               340: 424
  39 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Charytoniuk           297: 373
  40 Agnieszka      Szczekutek           - Halina         Roszak                378: 309
  41 Anna           Stefańska            - Ziemowit       Pazda                 343: 415
  42 Agata          Kopta                - Maurycy        Machnio               338: 386
  43 Małgorzata     Sameryt              - Małgorzata     Szczygieł             424: 370
  44 Wojciech       Gołęcki              - Adam           Janicki               376: 266
  45 Jacek          Cichecki             - Piotr          Ziółkowski            349: 291
  46 Anna           Dłużniewska          - Dariusz        Nawrocki              373: 334
  47 Sławomir       Rosochacz            - Jan            Pawłowski             389: 437
  48 Paweł          Szczekutek           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksander     Puchalski            - Michał         Trumpus               509: 356
   2 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 383: 362
   3 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Szałkiewicz           334: 404
   4 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 376: 403
   5 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Orłowski              480: 282
   6 Łukasz         Bobowski             - Wojciech       Zemło                 384: 357
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Daniel         Janus                 492: 312
   8 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Czupryniak            452: 399
   9 Artur          Irzyk                - Paweł          Jackowski             453: 328
  10 Mateusz        Żbikowski            - Stanisław      Rydzik                401: 305
  11 Tomasz         Ruta                 - Piotr          Rosół                 443: 412
  12 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Kuszpit               354: 389
  13 Filip          Warzecha             - Jakub          Szymczak              509: 297
  14 Artur          Koszel               - Mariusz        Sylwestrzuk           358: 350
  15 Damian         Krężel               - Jacek          Pietruszka            302: 434
  16 Wojciech       Sołdan               - Sławomir       Buk                   396: 309
  17 Tomasz         Suchanek             - Piotr          Adamczyk              379: 296
  18 Robert         Soszka               - Kazimierz.J    Merklejn              308: 502
  19 Jerzy          Matyasik             - Jarosław       Borowski              309: 339
  20 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Wietecki              329: 423
  21 Marek          Roszak               - Przemysław     Herdzina              401: 409
  22 Iza            Kraj                 - Robert         Kamiński              365: 307
  23 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Tyczyno               558: 297
  24 Wojciech       Morawski             - Łukasz         Bryła                 358: 373
  25 Mariusz        Grodek               - Małgorzata     Sulejewska            367: 324
  26 Krzysztof      Leśniak              - Maciej         Mizgier               383: 364
  27 Anna           Andrzejczuk          - Małgorzata     Jóźwiak               356: 375
  28 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Kulgawczuk            283: 414
  29 Dominik        Piasecki             - Paweł          Janaś                 366: 379
  30 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Ozimiński             400: 501
  31 Bogusław       Puchalski            - Walenty        Siemaszko             397: 277
  32 Łukasz         Szałkiewicz          - Rafał          Skibicki              381: 249
  33 Dawid          Adamczyk             - Dorota         Maciejuk              365: 311
  34 Anna           Dłużniewska          - Łukasz         Święcki               344: 304
  35 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             359: 309
  36 Mikołaj        Przybyłowicz         - Damian         Chabrowski            403: 318
  37 Jacek          Cichecki             - Magdalena      Kublik                368: 341
  38 Ziemowit       Pazda                - Marek          Charytoniuk           335: 389
  39 Jerzy          Tatarczuk            - Agnieszka      Szczekutek            424: 279
  40 Małgorzata     Sameryt              - Kamil          Nawrocki              461: 375
  41 Maurycy        Machnio              - Wojciech       Gołęcki               465: 311
  42 Wiesław        Olewiński            - Urszula        Solarska              347: 337
  43 Agata          Kopta                - Halina         Roszak                322: 362
  44 Jan            Pawłowski            - Anna           Stefańska             380: 369
  45 Małgorzata     Szczygieł            - Paweł          Szczekutek            324: 348
  46 Adam           Janicki              - Piotr          Ziółkowski            332: 292
  47 Małgorzata     Szmuksta             - Sławomir       Rosochacz             373: 247
  48 Dariusz        Nawrocki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Aleksander     Puchalski             479: 334
   2 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             392: 359
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Bobowski              504: 306
   4 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Szałkiewicz           348: 340
   5 Kamil          Górka                - Michał         Trumpus               467: 347
   6 Bartosz        Orłowski             - Dariusz        Kosz                  366: 382
   7 Wojciech       Sołdan               - Irena          Sołdan                429: 393
   8 Mateusz        Żbikowski            - Filip          Warzecha              507: 307
   9 Tomasz         Suchanek             - Kazimierz.J    Merklejn              366: 433
  10 Robert         Kuszpit              - Artur          Irzyk                 377: 368
  11 Daniel         Janus                - Jacek          Pietruszka            405: 413
  12 Tomasz         Ruta                 - Paweł          Jackowski             412: 383
  13 Wojciech       Zemło                - Artur          Koszel                433: 366
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Piotr          Rosół                 367: 340
  15 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Szymczak              397: 400
  16 Miłosz         Wrzałek              - Damian         Krężel                411: 335
  17 Sławomir       Buk                  - Piotr          Pietuchowski          395: 377
  18 Zbigniew       Wietecki             - Jarosław       Borowski              286: 380
  19 Przemysław     Herdzina             - Piotr          Adamczyk              406: 322
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Iza            Kraj                  362: 328
  21 Mariusz        Grodek               - Maciej         Czupryniak            311: 411
  22 Paweł          Janaś                - Łukasz         Bryła                 323: 329
  23 Grzegorz       Kulgawczuk           - Robert         Soszka                326: 397
  24 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Leśniak               382: 308
  25 Rafał          Wesołowski           - Walenty        Siemaszko             389: 464
  26 Jerzy          Matyasik             - Bogusław       Puchalski             374: 318
  27 Robert         Kamiński             - Wojciech       Morawski              419: 340
  28 Wiesław        Olewiński            - Łukasz         Szałkiewicz           408: 336
  29 Andrzej        Tyczyno              - Andrzej        Rechowicz             438: 372
  30 Maciej         Mizgier              - Mikołaj        Przybyłowicz          338: 476
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Dominik        Piasecki              404: 310
  32 Dawid          Adamczyk             - Jacek          Cichecki              465: 331
  33 Anna           Dłużniewska          - Małgorzata     Sulejewska            335: 349
  34 Jerzy          Tatarczuk            - Anna           Andrzejczuk           504: 296
  35 Marek          Charytoniuk          - Tomasz         Siwiński              393: 319
  36 Maurycy        Machnio              - Małgorzata     Sameryt               355: 313
  37 Łukasz         Święcki              - Marek          Roszak                365: 346
  38 Joanna         Ostrowska            - Adam           Janicki               310: 290
  39 Magdalena      Kublik               - Ziemowit       Pazda                 333: 231
  40 Agnieszka      Szczekutek           - Kamil          Nawrocki              319: 408
  41 Halina         Roszak               - Paweł          Szczekutek            385: 283
  42 Dorota         Maciejuk             - Jan            Pawłowski             496: 241
  43 Rafał          Skibicki             - Wojciech       Gołęcki               347: 273
  44 Damian         Chabrowski           - Urszula        Solarska              299: 395
  45 Anna           Stefańska            - Małgorzata     Szmuksta              285: 396
  46 Piotr          Ziółkowski           - Małgorzata     Szczygieł             374: 291
  47 Sławomir       Rosochacz            - Dariusz        Nawrocki              397: 437
  48 Agata          Kopta                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Mówka                 395: 336
   2 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 392: 391
   3 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              415: 355
   4 Jacek          Pietruszka           - Dariusz        Kosz                  275: 347
   5 Michał         Trumpus              - Wojciech       Zemło                 383: 450
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Ruta                  406: 300
   7 Mateusz        Żbikowski            - Wojciech       Sołdan                414: 286
   8 Piotr          Szałkiewicz          - Robert         Kuszpit               389: 403
   9 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bobowski              341: 386
  10 Tomasz         Suchanek             - Irena          Sołdan                322: 327
  11 Daniel         Janus                - Miłosz         Wrzałek               370: 428
  12 Filip          Warzecha             - Łukasz         Bryła                 344: 382
  13 Jakub          Szymczak             - Jarosław       Borowski              301: 440
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Przemysław     Herdzina              375: 331
  15 Sławomir       Buk                  - Artur          Irzyk                 349: 376
  16 Maciej         Czupryniak           - Artur          Koszel                565: 383
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Bartosz        Orłowski              303: 340
  18 Paweł          Jackowski            - Michał         Ozimiński             440: 382
  19 Walenty        Siemaszko            - Stanisław      Rydzik                349: 478
  20 Robert         Soszka               - Damian         Krężel                304: 431
  21 Piotr          Rosół                - Maurycy        Machnio               368: 340
  22 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Tyczyno               374: 337
  23 Mikołaj        Przybyłowicz         - Iza            Kraj                  385: 453
  24 Robert         Kamiński             - Piotr          Adamczyk              363: 378
  25 Jerzy          Matyasik             - Dawid          Adamczyk              350: 298
  26 Jerzy          Tatarczuk            - Wiesław        Olewiński             368: 268
  27 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Kulgawczuk            315: 320
  28 Krzysztof      Leśniak              - Krzysztof      Sporczyk              324: 330
  29 Marek          Charytoniuk          - Małgorzata     Sulejewska            440: 379
  30 Paweł          Janaś                - Mariusz        Grodek                405: 426
  31 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Morawski              396: 329
  32 Halina         Roszak               - Bogusław       Puchalski             423: 433
  33 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Mizgier               308: 382
  34 Łukasz         Szałkiewicz          - Anna           Dłużniewska           356: 365
  35 Dominik        Piasecki             - Jacek          Cichecki              306: 463
  36 Łukasz         Święcki              - Rafał          Skibicki              338: 340
  37 Kamil          Nawrocki             - Małgorzata     Szmuksta              349: 329
  38 Magdalena      Kublik               - Małgorzata     Sameryt               381: 344
  39 Joanna         Ostrowska            - Anna           Andrzejczuk           310: 430
  40 Dorota         Maciejuk             - Tomasz         Siwiński              371: 320
  41 Urszula        Solarska             - Marek          Roszak                346: 418
  42 Damian         Chabrowski           - Paweł          Szczekutek            328: 461
  43 Jan            Pawłowski            - Adam           Janicki               258: 346
  44 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Szczekutek            425: 315
  45 Ziemowit       Pazda                - Agata          Kopta                 453: 320
  46 Dariusz        Nawrocki             - Piotr          Ziółkowski            335: 311
  47 Sławomir       Rosochacz            - Anna           Stefańska             430: 273
  48 Małgorzata     Szczygieł            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Wrześniewski          396: 296
   2 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 438: 283
   3 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kosz                  376: 351
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              546: 262
   5 Wojciech       Zemło                - Mateusz        Żbikowski             362: 353
   6 Łukasz         Bobowski             - Robert         Kuszpit               288: 485
   7 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Czupryniak            376: 376
   8 Irena          Sołdan               - Michał         Trumpus               356: 380
   9 Jarosław       Borowski             - Piotr          Szałkiewicz           349: 445
  10 Artur          Irzyk                - Tomasz         Ruta                  382: 412
  11 Jacek          Pietruszka           - Wojciech       Sołdan                425: 316
  12 Łukasz         Bryła                - Bartosz        Orłowski              455: 345
  13 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Jóźwiak               345: 276
  14 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             463: 376
  15 Piotr          Rosół                - Piotr          Pietuchowski          391: 348
  16 Filip          Warzecha             - Przemysław     Herdzina              344: 455
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Suchanek              364: 310
  18 Jerzy          Tatarczuk            - Daniel         Janus                 358: 424
  19 Artur          Koszel               - Marek          Charytoniuk           363: 352
  20 Jakub          Szymczak             - Damian         Krężel                449: 449
  21 Iza            Kraj                 - Grzegorz       Kulgawczuk            346: 368
  22 Piotr          Adamczyk             - Sławomir       Buk                   403: 278
  23 Mariusz        Grodek               - Jerzy          Matyasik              295: 450
  24 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Sporczyk              306: 449
  25 Robert         Soszka               - Rafał          Wesołowski            405: 422
  26 Bogusław       Puchalski            - Mikołaj        Przybyłowicz          400: 338
  27 Dawid          Adamczyk             - Robert         Kamiński              436: 332
  28 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Leśniak               386: 333
  29 Walenty        Siemaszko            - Kamil          Nawrocki              362: 273
  30 Marek          Roszak               - Magdalena      Kublik                396: 353
  31 Dorota         Maciejuk             - Maurycy        Machnio               315: 287
  32 Andrzej        Tyczyno              - Zbigniew       Wietecki              379: 380
  33 Jacek          Cichecki             - Wiesław        Olewiński             327: 388
  34 Maciej         Mizgier              - Anna           Andrzejczuk           318: 315
  35 Rafał          Skibicki             - Anna           Dłużniewska           394: 307
  36 Łukasz         Szałkiewicz          - Paweł          Janaś                 353: 504
  37 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Święcki               330: 487
  38 Halina         Roszak               - Dominik        Piasecki              327: 422
  39 Wojciech       Morawski             - Joanna         Ostrowska             570: 310
  40 Małgorzata     Szmuksta             - Adam           Janicki               392: 380
  41 Tomasz         Siwiński             - Ziemowit       Pazda                 246: 463
  42 Paweł          Szczekutek           - Dariusz        Nawrocki              363: 341
  43 Małgorzata     Sameryt              - Wojciech       Gołęcki               353: 264
  44 Urszula        Solarska             - Damian         Chabrowski            254: 441
  45 Agnieszka      Szczekutek           - Małgorzata     Szczygieł             294: 354
  46 Piotr          Ziółkowski           - Jan            Pawłowski             275: 358
  47 Agata          Kopta                - Sławomir       Rosochacz             418: 359
  48 Anna           Stefańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Aleksander     Puchalski             412: 359
   2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 379: 409
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Wrześniewski          431: 311
   4 Wojciech       Zemło                - Kamil          Górka                 402: 373
   5 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Ruta                  468: 315
   6 Michał         Trumpus              - Łukasz         Bobowski              420: 355
   7 Łukasz         Bryła                - Piotr          Szałkiewicz           512: 261
   8 Mateusz        Żbikowski            - Maciej         Czupryniak            435: 427
   9 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               458: 285
  10 Jacek          Pietruszka           - Tomasz         Zwoliński             389: 360
  11 Wojciech       Sołdan               - Stanisław      Rydzik                390: 362
  12 Artur          Koszel               - Irena          Sołdan                412: 394
  13 Piotr          Rosół                - Grzegorz       Kulgawczuk            293: 362
  14 Jarosław       Borowski             - Małgorzata     Jóźwiak               423: 350
  15 Przemysław     Herdzina             - Jerzy          Matyasik              393: 384
  16 Piotr          Adamczyk             - Artur          Irzyk                 403: 346
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Daniel         Janus                 444: 328
  18 Bartosz        Orłowski             - Jakub          Szymczak              280: 442
  19 Damian         Krężel               - Mariusz        Sylwestrzuk           343: 344
  20 Sławomir       Buk                  - Paweł          Jackowski             347: 355
  21 Rafał          Wesołowski           - Marek          Roszak                322: 382
  22 Iza            Kraj                 - Piotr          Pietuchowski          294: 346
  23 Zbigniew       Wietecki             - Filip          Warzecha              331: 334
  24 Bogusław       Puchalski            - Dorota         Maciejuk              421: 309
  25 Wiesław        Olewiński            - Dawid          Adamczyk              346: 427
  26 Mariusz        Grodek               - Jerzy          Tatarczuk             434: 306
  27 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Mizgier               390: 276
  28 Marek          Charytoniuk          - Rafał          Skibicki              435: 311
  29 Paweł          Janaś                - Małgorzata     Sulejewska            438: 314
  30 Walenty        Siemaszko            - Michał         Ozimiński             337: 317
  31 Kamil          Nawrocki             - Robert         Soszka                382: 374
  32 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maurycy        Machnio               295: 444
  33 Robert         Kamiński             - Jacek          Cichecki              359: 297
  34 Anna           Andrzejczuk          - Łukasz         Święcki               311: 395
  35 Wojciech       Morawski             - Ziemowit       Pazda                 488: 251
  36 Dominik        Piasecki             - Małgorzata     Szmuksta              319: 334
  37 Krzysztof      Leśniak              - Anna           Dłużniewska           347: 357
  38 Paweł          Szczekutek           - Magdalena      Kublik                394: 398
  39 Andrzej        Tyczyno              - Małgorzata     Sameryt               381: 291
  40 Tomasz         Siwiński             - Łukasz         Szałkiewicz           299: 337
  41 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Rechowicz             391: 355
  42 Małgorzata     Szczygieł            - Halina         Roszak                342: 446
  43 Joanna         Ostrowska            - Jan            Pawłowski             324: 304
  44 Damian         Chabrowski           - Wojciech       Gołęcki               407: 289
  45 Adam           Janicki              - Urszula        Solarska              375: 273
  46 Anna           Stefańska            - Agata          Kopta                 335: 500
  47 Sławomir       Rosochacz            - Piotr          Ziółkowski            484: 276
  48 Agnieszka      Szczekutek           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Krzysztof      Mówka                 277: 306
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             369: 417
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Wojciech       Zemło                 418: 303
   4 Łukasz         Bryła                - Robert         Kuszpit               422: 428
   5 Aleksander     Puchalski            - Jacek          Pietruszka            428: 256
   6 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 404: 444
   7 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              373: 375
   8 Piotr          Rosół                - Jarosław       Borowski              357: 378
   9 Piotr          Pietuchowski         - Przemysław     Herdzina              453: 428
  10 Piotr          Szałkiewicz          - Artur          Irzyk                 371: 416
  11 Łukasz         Bobowski             - Bogusław       Puchalski             399: 324
  12 Tomasz         Ruta                 - Filip          Warzecha              419: 365
  13 Wojciech       Sołdan               - Dawid          Adamczyk              380: 350
  14 Daniel         Janus                - Mariusz        Sylwestrzuk           339: 339
  15 Artur          Koszel               - Tomasz         Suchanek              429: 344
  16 Grzegorz       Kulgawczuk           - Marek          Charytoniuk           394: 306
  17 Marek          Roszak               - Piotr          Adamczyk              400: 326
  18 Bartosz        Orłowski             - Krzysztof      Sporczyk              421: 422
  19 Maciej         Czupryniak           - Jerzy          Matyasik              460: 291
  20 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Jóźwiak               367: 292
  21 Jakub          Szymczak             - Walenty        Siemaszko             381: 360
  22 Mariusz        Grodek               - Tomasz         Zwoliński             422: 404
  23 Damian         Krężel               - Stanisław      Rydzik                459: 369
  24 Paweł          Jackowski            - Paweł          Janaś                 402: 353
  25 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            398: 382
  26 Maciej         Mizgier              - Wojciech       Morawski              350: 350
  27 Michał         Ozimiński            - Robert         Kamiński              347: 466
  28 Łukasz         Święcki              - Robert         Soszka                450: 411
  29 Mikołaj        Przybyłowicz         - Jerzy          Tatarczuk             456: 326
  30 Małgorzata     Sulejewska           - Halina         Roszak                315: 372
  31 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Szałkiewicz           332: 409
  32 Maurycy        Machnio              - Krzysztof      Leśniak               289: 347
  33 Andrzej        Tyczyno              - Dominik        Piasecki              464: 309
  34 Iza            Kraj                 - Joanna         Ostrowska             328: 354
  35 Kamil          Nawrocki             - Damian         Chabrowski            362: 300
  36 Jacek          Cichecki             - Sławomir       Buk                   396: 254
  37 Anna           Andrzejczuk          - Dorota         Maciejuk              422: 349
  38 Adam           Janicki              - Zbigniew       Wietecki              294: 363
  39 Ziemowit       Pazda                - Wiesław        Olewiński             415: 374
  40 Rafał          Skibicki             - Dariusz        Nawrocki              246: 369
  41 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Szczekutek            400: 340
  42 Anna           Dłużniewska          - Małgorzata     Sameryt               346: 376
  43 Agnieszka      Szczekutek           - Andrzej        Rechowicz             449: 281
  44 Piotr          Ziółkowski           - Agata          Kopta                 296: 479
  45 Sławomir       Rosochacz            - Małgorzata     Szczygieł             418: 375
  46 Jan            Pawłowski            - Urszula        Solarska              362: 366
  47 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Stefańska             337: 376
  48 Tomasz         Siwiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Mówka                 431: 395
   2 Robert         Kuszpit              - Kazimierz.J    Merklejn              398: 326
   3 Wojciech       Zemło                - Aleksander     Puchalski             344: 326
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Kosz                  473: 269
   5 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              451: 296
   6 Jakub          Szymczak             - Dawid          Pikul                 311: 349
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Trumpus               359: 405
   8 Jarosław       Borowski             - Paweł          Jackowski             358: 435
   9 Łukasz         Bryła                - Irena          Sołdan                388: 210
  10 Łukasz         Bobowski             - Przemysław     Herdzina              341: 447
  11 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Ruta                  291: 352
  12 Wojciech       Sołdan               - Piotr          Szałkiewicz           274: 422
  13 Jacek          Pietruszka           - Artur          Irzyk                 379: 373
  14 Marek          Roszak               - Artur          Koszel                373: 393
  15 Grzegorz       Kulgawczuk           - Damian         Krężel                310: 332
  16 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Sporczyk              379: 311
  17 Piotr          Adamczyk             - Miłosz         Wrzałek               278: 530
  18 Daniel         Janus                - Mariusz        Grodek                256: 507
  19 Tomasz         Zwoliński            - Mikołaj        Przybyłowicz          508: 257
  20 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Tatarczuk             504: 304
  21 Łukasz         Szałkiewicz          - Piotr          Rosół                 488: 350
  22 Filip          Warzecha             - Małgorzata     Sulejewska            377: 371
  23 Robert         Kamiński             - Halina         Roszak                524: 415
  24 Bogusław       Puchalski            - Magdalena      Kublik                359: 330
  25 Krzysztof      Leśniak              - Dawid          Adamczyk              412: 371
  26 Łukasz         Święcki              - Iza            Kraj                  332: 402
  27 Maurycy        Machnio              - Bartosz        Orłowski              268: 461
  28 Dorota         Maciejuk             - Tomasz         Suchanek              339: 455
  29 Marek          Charytoniuk          - Wiesław        Olewiński             357: 357
  30 Sławomir       Buk                  - Andrzej        Tyczyno               369: 352
  31 Walenty        Siemaszko            - Jacek          Cichecki              321: 349
  32 Anna           Andrzejczuk          - Jerzy          Matyasik              369: 393
  33 Małgorzata     Jóźwiak              - Joanna         Ostrowska             308: 415
  34 Anna           Dłużniewska          - Kamil          Nawrocki              307: 422
  35 Zbigniew       Wietecki             - Ziemowit       Pazda                 334: 462
  36 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Szmuksta              341: 260
  37 Dariusz        Nawrocki             - Wojciech       Morawski              469: 439
  38 Paweł          Janaś                - Małgorzata     Sameryt               428: 302
  39 Robert         Soszka               - Maciej         Mizgier               358: 397
  40 Michał         Ozimiński            - Rafał          Wesołowski            311: 359
  41 Urszula        Solarska             - Agata          Kopta                 305: 334
  42 Dominik        Piasecki             - Sławomir       Rosochacz             362: 279
  43 Damian         Chabrowski           - Małgorzata     Szczygieł             340: 440
  44 Adam           Janicki              - Anna           Stefańska             337: 290
  45 Piotr          Ziółkowski           - Paweł          Szczekutek            310: 384
  46 Tomasz         Siwiński             - Agnieszka      Szczekutek            320: 262
  47 Wojciech       Gołęcki              - Jan            Pawłowski             282: 366
  48 Andrzej        Rechowicz            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Robert         Kuszpit               441: 253
   2 Krzysztof      Mówka                - Aleksander     Puchalski             465: 295
   3 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Wrześniewski          336: 440
   4 Mateusz        Żbikowski            - Kazimierz.J    Merklejn              516: 379
   5 Dawid          Pikul                - Artur          Koszel                390: 366
   6 Michał         Trumpus              - Jacek          Pietruszka            414: 353
   7 Łukasz         Bryła                - Maciej         Czupryniak            476: 397
   8 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              390: 466
   9 Tomasz         Ruta                 - Miłosz         Wrzałek               380: 412
  10 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                317: 506
  11 Przemysław     Herdzina             - Robert         Kamiński              313: 431
  12 Artur          Irzyk                - Jarosław       Borowski              371: 504
  13 Piotr          Szałkiewicz          - Irena          Sołdan                370: 448
  14 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Bobowski              375: 342
  15 Filip          Warzecha             - Wojciech       Sołdan                404: 340
  16 Bartosz        Orłowski             - Mariusz        Grodek                389: 329
  17 Bogusław       Puchalski            - Grzegorz       Kulgawczuk            258: 451
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Suchanek              381: 389
  19 Jakub          Szymczak             - Marek          Roszak                461: 335
  20 Damian         Krężel               - Kamil          Nawrocki              279: 438
  21 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Sylwestrzuk           285: 437
  22 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Adamczyk              542: 322
  23 Małgorzata     Jóźwiak              - Marek          Charytoniuk           410: 348
  24 Iza            Kraj                 - Paweł          Janaś                 312: 406
  25 Joanna         Ostrowska            - Daniel         Janus                 388: 343
  26 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Mizgier               420: 239
  27 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Buk                   405: 366
  28 Jacek          Cichecki             - Piotr          Rosół                 320: 380
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Dawid          Adamczyk              376: 357
  30 Ziemowit       Pazda                - Łukasz         Święcki               294: 359
  31 Wojciech       Morawski             - Łukasz         Szałkiewicz           333: 387
  32 Andrzej        Tyczyno              - Rafał          Skibicki              337: 316
  33 Krzysztof      Leśniak              - Dariusz        Nawrocki              387: 302
  34 Wiesław        Olewiński            - Walenty        Siemaszko             343: 331
  35 Mikołaj        Przybyłowicz         - Anna           Andrzejczuk           342: 313
  36 Agata          Kopta                - Anna           Dłużniewska           347: 350
  37 Halina         Roszak               - Adam           Janicki               285: 358
  38 Paweł          Szczekutek           - Jerzy          Tatarczuk             443: 400
  39 Małgorzata     Sameryt              - Małgorzata     Sulejewska            417: 274
  40 Magdalena      Kublik               - Michał         Ozimiński             491: 356
  41 Dominik        Piasecki             - Tomasz         Siwiński              525: 294
  42 Robert         Soszka               - Dorota         Maciejuk              495: 315
  43 Maurycy        Machnio              - Andrzej        Rechowicz             450: 358
  44 Jan            Pawłowski            - Małgorzata     Szczygieł             300: 434
  45 Anna           Stefańska            - Agnieszka      Szczekutek            338: 317
  46 Urszula        Solarska             - Piotr          Ziółkowski            337: 287
  47 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Rosochacz             344: 297
  48 Damian         Chabrowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 469: 348
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Trumpus               480: 331
   3 Łukasz         Bryła                - Mateusz        Żbikowski             356: 569
   4 Kamil          Górka                - Aleksander     Puchalski             450: 411
   5 Robert         Kuszpit              - Wojciech       Zemło                 360: 547
   6 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 359: 415
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Przemysław     Herdzina              374: 428
   8 Irena          Sołdan               - Jarosław       Borowski              405: 411
   9 Tomasz         Ruta                 - Piotr          Szałkiewicz           331: 397
  10 Artur          Koszel               - Piotr          Pietuchowski          342: 346
  11 Jacek          Pietruszka           - Filip          Warzecha              365: 403
  12 Bartosz        Orłowski             - Grzegorz       Kulgawczuk            332: 319
  13 Maciej         Czupryniak           - Łukasz         Bobowski              371: 437
  14 Tomasz         Suchanek             - Jakub          Szymczak              379: 345
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Wojciech       Sołdan                392: 464
  16 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Zwoliński             466: 400
  17 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Grodek                374: 326
  18 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              352: 310
  19 Damian         Krężel               - Dariusz        Kosz                  424: 445
  20 Paweł          Janaś                - Robert         Kamiński              360: 451
  21 Maciej         Mizgier              - Artur          Irzyk                 250: 469
  22 Dawid          Adamczyk             - Rafał          Wesołowski            385: 353
  23 Piotr          Rosół                - Dominik        Piasecki              367: 324
  24 Łukasz         Szałkiewicz          - Mikołaj        Przybyłowicz          403: 401
  25 Łukasz         Święcki              - Magdalena      Kublik                308: 415
  26 Bogusław       Puchalski            - Iza            Kraj                  352: 268
  27 Walenty        Siemaszko            - Marek          Roszak                423: 325
  28 Sławomir       Buk                  - Krzysztof      Leśniak               442: 266
  29 Maurycy        Machnio              - Andrzej        Tyczyno               411: 416
  30 Jacek          Cichecki             - Małgorzata     Jóźwiak               369: 444
  31 Jerzy          Matyasik             - Ziemowit       Pazda                 397: 357
  32 Joanna         Ostrowska            - Anna           Dłużniewska           367: 281
  33 Rafał          Skibicki             - Zbigniew       Wietecki              367: 331
  34 Adam           Janicki              - Piotr          Adamczyk              409: 378
  35 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Szmuksta              293: 418
  36 Marek          Charytoniuk          - Wojciech       Morawski              411: 323
  37 Małgorzata     Sameryt              - Daniel         Janus                 392: 353
  38 Paweł          Szczekutek           - Wiesław        Olewiński             309: 382
  39 Robert         Soszka               - Tomasz         Siwiński              424: 315
  40 Agata          Kopta                - Andrzej        Rechowicz             406: 340
  41 Jerzy          Tatarczuk            - Anna           Stefańska             340: 411
  42 Urszula        Solarska             - Halina         Roszak                289: 415
  43 Małgorzata     Sulejewska           - Jan            Pawłowski             505: 279
  44 Agnieszka      Szczekutek           - Dorota         Maciejuk              311: 369
  45 Małgorzata     Szczygieł            - Wojciech       Gołęcki               256: 303
  46 Sławomir       Rosochacz            - Damian         Chabrowski            350: 313
  47 Piotr          Ziółkowski           - Michał         Ozimiński             273: 339
  48 Anna           Andrzejczuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             494: 339
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrześniewski          316: 422
   3 Kamil          Górka                - Wojciech       Zemło                 388: 346
   4 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kuszpit               551: 420
   5 Jarosław       Borowski             - Aleksander     Puchalski             437: 336
   6 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Bryła                 346: 362
   7 Stanisław      Rydzik               - Michał         Trumpus               443: 319
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Maciej         Czupryniak            348: 473
   9 Paweł          Jackowski            - Jakub          Szymczak              400: 353
  10 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Sylwestrzuk           406: 253
  11 Robert         Kamiński             - Tomasz         Zwoliński             483: 382
  12 Artur          Irzyk                - Przemysław     Herdzina              410: 353
  13 Piotr          Szałkiewicz          - Piotr          Rosół                 318: 381
  14 Filip          Warzecha             - Irena          Sołdan                527: 263
  15 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Szałkiewicz           395: 453
  16 Piotr          Pietuchowski         - Bogusław       Puchalski             360: 371
  17 Tomasz         Ruta                 - Andrzej        Tyczyno               364: 302
  18 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Jóźwiak               335: 441
  19 Jerzy          Matyasik             - Bartosz        Orłowski              338: 386
  20 Mariusz        Grodek               - Artur          Koszel                384: 377
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Jacek          Pietruszka            329: 356
  22 Wojciech       Sołdan               - Joanna         Ostrowska             348: 280
  23 Grzegorz       Kulgawczuk           - Kamil          Nawrocki              354: 373
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Damian         Krężel                363: 325
  25 Krzysztof      Leśniak              - Marek          Charytoniuk           353: 381
  26 Paweł          Janaś                - Sławomir       Buk                   446: 389
  27 Wiesław        Olewiński            - Piotr          Adamczyk              386: 361
  28 Rafał          Wesołowski           - Adam           Janicki               376: 256
  29 Dawid          Adamczyk             - Rafał          Skibicki              311: 312
  30 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Święcki               444: 336
  31 Magdalena      Kublik               - Daniel         Janus                 444: 358
  32 Marek          Roszak               - Małgorzata     Sameryt               409: 267
  33 Maciej         Mizgier              - Walenty        Siemaszko             384: 316
  34 Jacek          Cichecki             - Robert         Soszka                352: 340
  35 Ziemowit       Pazda                - Mikołaj        Przybyłowicz          287: 368
  36 Wojciech       Morawski             - Agata          Kopta                 424: 320
  37 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Nawrocki              417: 304
  38 Anna           Dłużniewska          - Dominik        Piasecki              340: 386
  39 Halina         Roszak               - Anna           Andrzejczuk           492: 302
  40 Paweł          Szczekutek           - Maurycy        Machnio               431: 306
  41 Michał         Ozimiński            - Iza            Kraj                  326: 402
  42 Małgorzata     Szczygieł            - Dorota         Maciejuk              297: 335
  43 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Stefańska             362: 304
  44 Jan            Pawłowski            - Damian         Chabrowski            475: 236
  45 Wojciech       Gołęcki              - Piotr          Ziółkowski            237: 315
  46 Tomasz         Siwiński             - Sławomir       Rosochacz             400: 358
  47 Agnieszka      Szczekutek           - Urszula        Solarska              380: 317
  48 Jerzy          Tatarczuk            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Borowski             - Mariusz        Wrześniewski          435: 321
   2 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Górka                 399: 477
   3 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Mówka                 365: 292
   4 Dawid          Pikul                - Łukasz         Bryła                 486: 316
   5 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                417: 372
   6 Robert         Kamiński             - Robert         Kuszpit               344: 376
   7 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Jackowski             390: 359
   8 Filip          Warzecha             - Michał         Trumpus               277: 446
   9 Aleksander     Puchalski            - Bartosz        Orłowski              563: 340
  10 Jacek          Pietruszka           - Tomasz         Ruta                  284: 376
  11 Kamil          Nawrocki             - Wojciech       Sołdan                329: 383
  12 Przemysław     Herdzina             - Maciej         Czupryniak            385: 500
  13 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz.J    Merklejn              601: 341
  14 Łukasz         Bobowski             - Artur          Irzyk                 369: 371
  15 Łukasz         Szałkiewicz          - Piotr          Pietuchowski          416: 398
  16 Piotr          Rosół                - Artur          Koszel                292: 483
  17 Tomasz         Suchanek             - Bogusław       Puchalski             426: 339
  18 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Kulgawczuk            332: 320
  19 Mariusz        Grodek               - Małgorzata     Szmuksta              321: 345
  20 Jakub          Szymczak             - Paweł          Janaś                 466: 468
  21 Marek          Charytoniuk          - Mariusz        Sylwestrzuk           429: 383
  22 Wiesław        Olewiński            - Tomasz         Zwoliński             410: 394
  23 Irena          Sołdan               - Marek          Roszak                347: 407
  24 Magdalena      Kublik               - Rafał          Wesołowski            401: 326
  25 Andrzej        Tyczyno              - Jerzy          Matyasik              384: 346
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              392: 394
  27 Rafał          Skibicki             - Joanna         Ostrowska             445: 242
  28 Maciej         Mizgier              - Damian         Krężel                381: 271
  29 Halina         Roszak               - Dawid          Adamczyk              355: 309
  30 Mikołaj        Przybyłowicz         - Łukasz         Święcki               371: 343
  31 Dominik        Piasecki             - Małgorzata     Sulejewska            440: 307
  32 Walenty        Siemaszko            - Krzysztof      Leśniak               400: 309
  33 Iza            Kraj                 - Sławomir       Buk                   306: 306
  34 Piotr          Adamczyk             - Dorota         Maciejuk              339: 373
  35 Adam           Janicki              - Jacek          Cichecki              367: 314
  36 Daniel         Janus                - Wojciech       Morawski              432: 375
  37 Małgorzata     Sameryt              - Paweł          Szczekutek            378: 366
  38 Agata          Kopta                - Robert         Soszka                321: 374
  39 Ziemowit       Pazda                - Maurycy        Machnio               366: 281
  40 Anna           Dłużniewska          - Jerzy          Tatarczuk             392: 325
  41 Dariusz        Nawrocki             - Anna           Andrzejczuk           291: 380
  42 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Siwiński              449: 301
  43 Jan            Pawłowski            - Andrzej        Rechowicz             285: 399
  44 Anna           Stefańska            - Małgorzata     Szczygieł             364: 376
  45 Damian         Chabrowski           - Piotr          Ziółkowski            418: 269
  46 Sławomir       Rosochacz            - Agnieszka      Szczekutek            339: 310
  47 Urszula        Solarska             - Wojciech       Gołęcki               271: 370


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 332: 412
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Mówka                 320: 324
   3 Robert         Kuszpit              - Mateusz        Żbikowski             422: 424
   4 Jarosław       Borowski             - Wojciech       Zemło                 447: 319
   5 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kosz                  456: 350
   6 Aleksander     Puchalski            - Artur          Irzyk                 318: 360
   7 Michał         Trumpus              - Łukasz         Szałkiewicz           310: 442
   8 Artur          Koszel               - Łukasz         Bryła                 356: 362
   9 Tomasz         Ruta                 - Tomasz         Suchanek              385: 347
  10 Wojciech       Sołdan               - Bartosz        Orłowski              403: 326
  11 Maciej         Czupryniak           - Filip          Warzecha              363: 409
  12 Miłosz         Wrzałek              - Jacek          Pietruszka            423: 266
  13 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Nawrocki              277: 446
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Robert         Kamiński              254: 431
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Jackowski             366: 493
  16 Bogusław       Puchalski            - Paweł          Janaś                 398: 343
  17 Marek          Charytoniuk          - Andrzej        Tyczyno               329: 378
  18 Grzegorz       Kulgawczuk           - Wiesław        Olewiński             311: 344
  19 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Grodek                381: 357
  20 Zbigniew       Wietecki             - Przemysław     Herdzina              295: 390
  21 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Skibicki              419: 330
  22 Jakub          Szymczak             - Piotr          Pietuchowski          363: 352
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Rosół                 328: 409
  24 Magdalena      Kublik               - Maciej         Mizgier               354: 332
  25 Marek          Roszak               - Tomasz         Zwoliński             392: 403
  26 Irena          Sołdan               - Sławomir       Buk                   431: 407
  27 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Sameryt               342: 370
  28 Iza            Kraj                 - Dominik        Piasecki              502: 251
  29 Łukasz         Święcki              - Halina         Roszak                414: 354
  30 Mikołaj        Przybyłowicz         - Robert         Soszka                398: 331
  31 Dawid          Adamczyk             - Walenty        Siemaszko             374: 371
  32 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Sporczyk              337: 290
  33 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Leśniak               438: 307
  34 Dorota         Maciejuk             - Jacek          Cichecki              314: 326
  35 Piotr          Adamczyk             - Joanna         Ostrowska             336: 399
  36 Ziemowit       Pazda                - Adam           Janicki               333: 302
  37 Daniel         Janus                - Anna           Dłużniewska           386: 319
  38 Wojciech       Morawski             - Damian         Krężel                422: 327
  39 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Szczekutek            453: 199
  40 Dariusz        Nawrocki             - Michał         Ozimiński             347: 331
  41 Anna           Andrzejczuk          - Małgorzata     Szczygieł             333: 440
  42 Damian         Chabrowski           - Agata          Kopta                 373: 321
  43 Tomasz         Siwiński             - Maurycy        Machnio               312: 374
  44 Jerzy          Tatarczuk            - Wojciech       Gołęcki               481: 306
  45 Sławomir       Rosochacz            - Agnieszka      Szczekutek            382: 299
  46 Anna           Stefańska            - Urszula        Solarska              402: 239
  47 Piotr          Ziółkowski           - Jan            Pawłowski             346: 371


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Jarosław       Borowski              338: 373
   2 Tomasz         Ruta                 - Kamil          Górka                 301: 432
   3 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              434: 384
   4 Krzysztof      Mówka                - Wojciech       Sołdan                385: 374
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Bryła                 444: 335
   6 Robert         Kuszpit              - Miłosz         Wrzałek               394: 391
   7 Wojciech       Zemło                - Robert         Kamiński              411: 420
   8 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Jackowski             331: 332
   9 Dariusz        Kosz                 - Michał         Trumpus               379: 363
  10 Artur          Irzyk                - Filip          Warzecha              437: 370
  11 Kamil          Nawrocki             - Łukasz         Szałkiewicz           458: 307
  12 Maciej         Czupryniak           - Wiesław        Olewiński             354: 387
  13 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              514: 317
  14 Przemysław     Herdzina             - Artur          Koszel                325: 404
  15 Piotr          Rosół                - Łukasz         Bobowski              328: 376
  16 Tomasz         Suchanek             - Magdalena      Kublik                384: 354
  17 Bartosz        Orłowski             - Bogusław       Puchalski             393: 377
  18 Jacek          Pietruszka           - Andrzej        Tyczyno               361: 305
  19 Małgorzata     Jóźwiak              - Małgorzata     Szmuksta              410: 411
  20 Marek          Charytoniuk          - Jakub          Szymczak              371: 363
  21 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Janaś                 422: 325
  22 Irena          Sołdan               - Mikołaj        Przybyłowicz          456: 318
  23 Marek          Roszak               - Piotr          Pietuchowski          324: 413
  24 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Grodek                369: 320
  25 Grzegorz       Kulgawczuk           - Jerzy          Matyasik              246: 401
  26 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Sylwestrzuk           343: 396
  27 Daniel         Janus                - Rafał          Skibicki              416: 320
  28 Małgorzata     Sameryt              - Iza            Kraj                  376: 374
  29 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Mizgier               303: 355
  30 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Święcki               277: 396
  31 Walenty        Siemaszko            - Halina         Roszak                306: 418
  32 Dorota         Maciejuk             - Dominik        Piasecki              288: 350
  33 Jacek          Cichecki             - Małgorzata     Sulejewska            299: 422
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Ziemowit       Pazda                 409: 289
  35 Adam           Janicki              - Wojciech       Morawski              293: 374
  36 Damian         Krężel               - Sławomir       Buk                   425: 345
  37 Piotr          Adamczyk             - Robert         Soszka                327: 347
  38 Krzysztof      Leśniak              - Jerzy          Tatarczuk             370: 341
  39 Anna           Dłużniewska          - Maurycy        Machnio               354: 371
  40 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Rechowicz             313: 418
  41 Damian         Chabrowski           - Dariusz        Nawrocki              221: 543
  42 Paweł          Szczekutek           - Michał         Ozimiński             372: 343
  43 Anna           Andrzejczuk          - Anna           Stefańska             286: 349
  44 Agata          Kopta                - Jan            Pawłowski             346: 232
  45 Urszula        Solarska             - Sławomir       Rosochacz             365: 309
  46 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Siwiński              294: 334
  47 Agnieszka      Szczekutek           - Piotr          Ziółkowski            319: 406


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Kamil          Górka                 345: 377
   2 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Pikul                 460: 300
   3 Krzysztof      Mówka                - Jarosław       Borowski              383: 400
   4 Robert         Kuszpit              - Mariusz        Skrobosz              381: 381
   5 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                382: 382
   6 Michał         Trumpus              - Paweł          Jackowski             378: 369
   7 Filip          Warzecha             - Dariusz        Kosz                  418: 311
   8 Łukasz         Szałkiewicz          - Artur          Irzyk                 329: 383
   9 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Suchanek              388: 368
  10 Łukasz         Bryła                - Aleksander     Puchalski             396: 425
  11 Kamil          Nawrocki             - Łukasz         Bobowski              306: 338
  12 Wojciech       Sołdan               - Artur          Koszel                399: 343
  13 Bartosz        Orłowski             - Tomasz         Ruta                  344: 392
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Miłosz         Wrzałek               305: 393
  15 Wiesław        Olewiński            - Jacek          Pietruszka            290: 386
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Maciej         Czupryniak            435: 303
  17 Jerzy          Matyasik             - Marek          Charytoniuk           366: 342
  18 Andrzej        Tyczyno              - Tomasz         Zwoliński             369: 429
  19 Kazimierz.J    Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              396: 300
  20 Przemysław     Herdzina             - Jakub          Szymczak              459: 356
  21 Paweł          Janaś                - Irena          Sołdan                485: 325
  22 Piotr          Pietuchowski         - Daniel         Janus                 420: 354
  23 Maciej         Mizgier              - Piotr          Rosół                 326: 345
  24 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Kublik                336: 337
  25 Bogusław       Puchalski            - Małgorzata     Sameryt               383: 300
  26 Halina         Roszak               - Damian         Krężel                393: 399
  27 Łukasz         Święcki              - Rafał          Wesołowski            335: 403
  28 Mikołaj        Przybyłowicz         - Walenty        Siemaszko             372: 411
  29 Marek          Roszak               - Iza            Kraj                  498: 326
  30 Robert         Soszka               - Małgorzata     Sulejewska            481: 448
  31 Dominik        Piasecki             - Krzysztof      Leśniak               413: 320
  32 Maurycy        Machnio              - Mariusz        Grodek                266: 365
  33 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Sporczyk              357: 287
  34 Grzegorz       Kulgawczuk           - Ziemowit       Pazda                 342: 388
  35 Joanna         Ostrowska            - Jacek          Cichecki              299: 284
  36 Rafał          Skibicki             - Adam           Janicki               429: 344
  37 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Morawski              443: 218
  38 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Nawrocki              297: 397
  39 Sławomir       Buk                  - Anna           Stefańska             391: 288
  40 Paweł          Szczekutek           - Anna           Andrzejczuk           300: 393
  41 Michał         Ozimiński            - Piotr          Adamczyk              357: 340
  42 Anna           Dłużniewska          - Damian         Chabrowski            455: 352
  43 Jerzy          Tatarczuk            - Tomasz         Siwiński              340: 437
  44 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Rosochacz             194: 456
  45 Jan            Pawłowski            - Urszula        Solarska              307: 314
  46 Piotr          Ziółkowski           - Agnieszka      Szczekutek            329: 314


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Jarosław       Borowski              406: 267
   2 Artur          Irzyk                - Mateusz        Żbikowski             419: 410
   3 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Ruta                  361: 312
   4 Wojciech       Sołdan               - Mariusz        Wrześniewski          444: 354
   5 Robert         Kuszpit              - Dawid          Pikul                 440: 333
   6 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Zemło                 270: 437
   7 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Kamiński              468: 251
   8 Paweł          Jackowski            - Filip          Warzecha              408: 447
   9 Dariusz        Kosz                 - Aleksander     Puchalski             327: 379
  10 Łukasz         Bryła                - Michał         Trumpus               355: 346
  11 Jacek          Pietruszka           - Łukasz         Bobowski              388: 410
  12 Wiesław        Olewiński            - Kamil          Nawrocki              350: 470
  13 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                465: 287
  14 Łukasz         Szałkiewicz          - Kazimierz.J    Merklejn              390: 466
  15 Tomasz         Suchanek             - Przemysław     Herdzina              331: 304
  16 Piotr          Pietuchowski         - Bartosz        Orłowski              416: 302
  17 Artur          Koszel               - Magdalena      Kublik                444: 380
  18 Piotr          Rosół                - Bogusław       Puchalski             411: 292
  19 Małgorzata     Jóźwiak              - Jerzy          Matyasik              431: 350
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Czupryniak            313: 361
  21 Paweł          Janaś                - Marek          Charytoniuk           362: 372
  22 Dominik        Piasecki             - Irena          Sołdan                314: 416
  23 Andrzej        Tyczyno              - Marek          Roszak                373: 330
  24 Mariusz        Grodek               - Joanna         Ostrowska             400: 329
  25 Jakub          Szymczak             - Zbigniew       Wietecki              400: 375
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Skibicki              371: 428
  27 Damian         Krężel               - Daniel         Janus                 313: 410
  28 Maciej         Mizgier              - Małgorzata     Sameryt               350: 248
  29 Walenty        Siemaszko            - Robert         Soszka                417: 357
  30 Rafał          Wesołowski           - Halina         Roszak                299: 376
  31 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Święcki               362: 361
  32 Mikołaj        Przybyłowicz         - Grzegorz       Kulgawczuk            342: 370
  33 Wojciech       Morawski             - Krzysztof      Sporczyk              429: 298
  34 Ziemowit       Pazda                - Dorota         Maciejuk              355: 388
  35 Sławomir       Buk                  - Andrzej        Rechowicz             522: 336
  36 Iza            Kraj                 - Dariusz        Nawrocki              334: 346
  37 Krzysztof      Leśniak              - Jacek          Cichecki              449: 373
  38 Adam           Janicki              - Maurycy        Machnio               310: 436
  39 Michał         Ozimiński            - Anna           Dłużniewska           294: 359
  40 Sławomir       Rosochacz            - Paweł          Szczekutek            389: 346
  41 Anna           Andrzejczuk          - Wojciech       Gołęcki               429: 284
  42 Tomasz         Siwiński             - Piotr          Ziółkowski            284: 320
  43 Piotr          Adamczyk             - Agnieszka      Szczekutek            338: 278
  44 Jan            Pawłowski            - Jerzy          Tatarczuk             300: 448
  45 Małgorzata     Szczygieł            - Urszula        Solarska              374: 403
  46 Anna           Stefańska            - Damian         Chabrowski            388: 362


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Górka                 366: 432
   2 Jarosław       Borowski             - Krzysztof      Mówka                 346: 479
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Robert         Kuszpit               371: 412
   4 Artur          Irzyk                - Dawid          Pikul                 288: 391
   5 Wojciech       Zemło                - Wojciech       Sołdan                410: 305
   6 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              393: 325
   7 Filip          Warzecha             - Aleksander     Puchalski             475: 389
   8 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Bryła                 386: 331
   9 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Ruta                  363: 341
  10 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kamiński              418: 367
  11 Paweł          Jackowski            - Kazimierz.J    Merklejn              531: 374
  12 Michał         Trumpus              - Dariusz        Kosz                  402: 355
  13 Artur          Koszel               - Piotr          Pietuchowski          349: 356
  14 Piotr          Rosół                - Tomasz         Suchanek              455: 334
  15 Jacek          Pietruszka           - Małgorzata     Jóźwiak               373: 350
  16 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Czupryniak            384: 443
  17 Marek          Charytoniuk          - Wiesław        Olewiński             396: 304
  18 Irena          Sołdan               - Przemysław     Herdzina              340: 405
  19 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Szałkiewicz           389: 343
  20 Bartosz        Orłowski             - Bogusław       Puchalski             365: 349
  21 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Tyczyno               385: 272
  22 Mariusz        Grodek               - Małgorzata     Szmuksta              366: 275
  23 Rafał          Skibicki             - Paweł          Janaś                 392: 536
  24 Daniel         Janus                - Jakub          Szymczak              353: 356
  25 Halina         Roszak               - Maciej         Mizgier               529: 287
  26 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Roszak                366: 339
  27 Walenty        Siemaszko            - Dominik        Piasecki              326: 409
  28 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Kulgawczuk            434: 289
  29 Dorota         Maciejuk             - Joanna         Ostrowska             269: 360
  30 Wojciech       Morawski             - Mariusz        Sylwestrzuk           480: 351
  31 Sławomir       Buk                  - Damian         Krężel                335: 366
  32 Małgorzata     Sameryt              - Dariusz        Nawrocki              266: 317
  33 Robert         Soszka               - Rafał          Wesołowski            326: 342
  34 Łukasz         Święcki              - Mikołaj        Przybyłowicz          304: 445
  35 Maurycy        Machnio              - Krzysztof      Leśniak               345: 285
  36 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Dłużniewska           357: 276
  37 Andrzej        Rechowicz            - Ziemowit       Pazda                 470: 367
  38 Anna           Andrzejczuk          - Iza            Kraj                  206: 436
  39 Jacek          Cichecki             - Piotr          Adamczyk              326: 348
  40 Jerzy          Tatarczuk            - Adam           Janicki               354: 332
  41 Sławomir       Rosochacz            - Paweł          Szczekutek            337: 335
  42 Anna           Stefańska            - Michał         Ozimiński             408: 481
  43 Urszula        Solarska             - Tomasz         Siwiński              311: 358
  44 Małgorzata     Szczygieł            - Damian         Chabrowski            288: 429
  45 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Gołęcki               246: 268
  46 Agnieszka      Szczekutek           - Piotr          Ziółkowski            320: 304
Lista rankingowa na dzień 31-12-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             148.63  29577  199
   2 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.02  27828  188
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.88  10576   73
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.72  27738  193
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             141.82  27796  196
   6 Kamil Górka                    Kraków               141.69  27630  195
   7 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   8 Dawid Pikul                    Poznań               140.96  27911  198
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
  10 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.84  26710  191
  12 Radosław Konca                 Warszawa             139.17  26025  187
  13 Justyna Fugiel                 Kraków               138.23  26678  193
  14 Paweł Jackowski                Warszawa             138.17  26115  189
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            137.99  10349   75
  16 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.65  16105  117
  17 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.53  22967  167
  18 Szymon Fidziński               Warszawa             137.48  14848  108
  19 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              137.15  27155  198
  20 Andrzej Kowalski               Gdańsk               135.96  26377  194
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              135.91  26774  197
  22 Mariusz Wrześniewski           Kraków               135.21  26230  194
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.82  26963  200
  24 Michał Trumpus                 Wrocław              134.69  26668  198
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.54  26236  195
  26 Sławomir Kucia                 Kraków               134.39   8870   66
  27 Miłosz Wrzałek                 Reda                 134.28  25648  191
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.12  16765  125
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.95  10046   75
  30 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  32 Bartosz Morawski               Gliwice              132.24  17324  131
  33 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.18  21148  160
  34 Łukasz Bryła                   Mielec               132.06  22054  167
  35 Filip Warzecha                 Gdynia               131.36  25221  192
  36 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       130.97   4977   38
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.69   7711   59
  38 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.91  24942  192
  39 Mariusz Margalski              Pieczyska            129.84  21813  168
  40 Lucyna Korga                   Zabrze               129.79   6230   48
  41 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     129.46  13852  107
  42 Dariusz Kosz                   Nysa                 128.94   9284   72
  43 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              128.93   5802   45
  44 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.88  13790  107
  45 Joanna Juszczak                Warszawa             128.64  20582  160
  46 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.63  16850  131
  47 Robert Kamiński                Warszawa             128.62  24952  194
  48 Maciej Perzyński               Piła                 127.95  21880  171
  49 Wojciech Sołdan                Rumia                127.66  24511  192
  50 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 127.04   6860   54
  51 Leszek Stecuła                 Bytom                126.54   7719   61
  52 Kuba Koisar                    Warszawa             126.46  24153  191
  53 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.44  24402  193
  54 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  55 Michał Makowski                Warszawa             126.28   8713   69
  56 Przemysław Herdzina            Kraków               126.27  24243  192
  57 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.18   4290   34
  58 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.15  23464  186
  59 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.08  23830  189
  60 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.08  16390  130
  61 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  62 Jarosław Michalak              Łódź                 125.86  14600  116
  63 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.56  23606  188
  64 Paweł Janaś                    Głogów               125.55  19335  154
  65 Maciej Rzychoń                 Katowice             125.31  11278   90
  66 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  67 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  68 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.00   9000   72
  69 Filip Klar                     Mielec               124.94   4498   36
  70 Marek Roszak                   Poznań               124.93  23862  191
  71 Artur Koszel                   Legionowo            124.81  23838  191
  72 Michał Musielak                Bydgoszcz            124.79   8735   70
  73 Irena Sołdan                   Rumia                124.76  24952  200
  74 Maciej Michalak                Łódź                 124.40  20028  161
  75 Rafał Matczak                  Milanówek            124.24  15654  126
  76 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       124.05  21584  174
  77 Mateusz Zalega                 Łódź                 123.43   7406   60
  78 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.32  13688  111
  79 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.19  20573  167
  80 Piotr Rosół                    Warszawa             123.15  24138  196
  81 Rafał Lenartowski              Gdynia               123.11  11449   93
  82 Radosław Sowiński              Warszawa             122.76  14363  117
  83 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.76  11048   90
  84 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.49  10289   84
  85 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.44  17631  144
  86 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.29  10272   84
  87 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  88 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.07  24414  200
  89 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.05  23433  192
  90 Krzysztof Obremski             Legnica              121.84  19251  158
  91 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.82  23754  195
  92 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.79  22166  182
  93 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.16  20234  167
  94 Joanna Stępień                 Katowice             121.11  14533  120
  95 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.07  23367  193
  96 Marta Dobrzańska               Kraków               120.74   6037   50
  97 Ewa Ciszewska                  Katowice             120.68  20274  168
  98 Jakub Zaryński                 Świnoujście          120.65  17011  141
  99 Tomasz Ciejka                  Kraków               120.47  16986  141
 100 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.23  23445  195
 101 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 102 Łukasz Bobowski                Suchedniów           120.11  16575  138
 103 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 104 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 105 Jakub Szymczak                 Łódź                 119.95  15953  133
 106 Jacek Pietruszka               Kraków               119.95   8996   75
 107 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.73  23587  197
 108 Damian Krężel                  Mielec               119.72   6465   54
 109 Iwona Kucia                    Kraków               119.67   8377   70
 110 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.65  23092  193
 111 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 112 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.35  17186  144
 113 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.26  14430  121
 114 Bartosz Orłowski               Bytom                119.24  12639  106
 115 Dariusz Dzierża                Kraków               119.22   4292   36
 116 Katarzyna Sołdan               Rumia                119.14  23590  198
 117 Tomasz Ruta                    Warszawa             119.10  19889  167
 118 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.07  12741  107
 119 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.95   4996   42
 120 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 121 Adam Szukalski                 Wałbrzych            118.72   4274   36
 122 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            118.59  23600  199
 123 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 124 Paweł Opyc                     Warszawa             118.30  18573  157
 125 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 126 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 127 Łukasz Miłosz                  Warszawa             118.26   7687   65
 128 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.22  22934  194
 129 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 130 Paweł Jędryka                  Tarnów               118.06   5667   48
 131 Mariusz Makuch                 Zator                117.91   7900   67
 132 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 133 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.66  21650  184
 134 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.53  18923  161
 135 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.52   7404   63
 136 Daniel Czernatowicz            Kraków               117.51   9048   77
 137 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.45  18440  157
 138 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.24  22159  189
 139 Magdalena Kublik               Warszawa             117.19  15235  130
 140 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 141 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.16  22143  189
 142 Marcin Skowron                 Zabrze               117.05  17441  149
 143 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.96  23276  199
 144 Marek Reda                     Wołomin              116.88  20570  176
 145 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.81  16704  143
 146 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 147 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 148 Marek Rogalski                 Warszawa             116.38  23275  200
 149 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.29   6396   55
 150 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.17   4066   35
 151 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 152 Marek Dudkiewicz               Milanówek            115.87  22131  191
 153 Anna Niedzielko                Szczecin             115.77  13892  120
 154 Małgorzata Sulejewska          Kraków               115.75  14237  123
 155 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 156 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.67   6593   57
 157 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 158 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.62   5550   48
 159 Jakub Nalepa                   Gliwice              115.52  14786  128
 160 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.47  11085   96
 161 Robert Soszka                  Warszawa             115.43  21932  190
 162 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33  17991  156
 163 Robert Zabłocki                Łódź                 115.33  11302   98
 164 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.32  22719  197
 165 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.14   8175   71
 166 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             115.07  22439  195
 167 Piotr Szutenberg               Ustka                115.00   6440   56
 168 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 169 Beata Piotrowska               Łódź                 114.89  21944  191
 170 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             114.87  21941  191
 171 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.65  22587  197
 172 Łukasz Święcki                 Białystok            114.41  11670  102
 173 Krzysztof Jaworski             Warszawa             114.30   8458   74
 174 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.14  15979  140
 175 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.06   9353   82
 176 Bogusław Książek               Szczecin             114.00  14592  128
 177 Daniel Janus                   Wąchock              113.97  16184  142
 178 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              113.95  21993  193
 179 Agnieszka Krupka               Krosno               113.71  22174  195
 180 Jan Kozłowski                  Kraków               113.46  22125  195
 181 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 182 Andrzej Rakoczy                Kraków               113.35   6801   60
 183 Halina Roszak                  Poznań               113.33  22439  198
 184 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.33  13826  122
 185 Adam Klimont                   Wałcz                113.21  13246  117
 186 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.02  10624   94
 187 Jerzy Matyasik                 Kraków               112.92  19986  177
 188 Jerzy Luter                    Bytom                112.83  20987  186
 189 Katarzyna Żuławska             Katowice             112.75  12402  110
 190 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.29   7411   66
 191 Grażyna Furman                 Sosnowiec            112.26   3480   31
 192 Bogdan Kozłowski               Białystok            112.02  10978   98
 193 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  111.85  10738   96
 194 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 195 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       111.69  13849  124
 196 Lucyna Śniadach                Rumia                111.15  18340  165
 197 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 198 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.96   8100   73
 199 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 200 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.90   6654   60
 201 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 202 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.53  21884  198
 203 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.52  11605  105
 204 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.45  10603   96
 205 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.42  21201  192
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.40  18436  167
 207 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.24  11906  108
 208 Stanisław Gasik                Warszawa             110.20   9257   84
 209 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.96  21002  191
 210 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 211 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 212 Sławomir Buk                   Gliwice              109.88  10548   96
 213 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     109.70  16784  153
 214 Małgorzata Sameryt             Warszawa             109.38  21438  196
 215 Maria Jarosz                   Lublin               109.28   3934   36
 216 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.18  17906  164
 217 Dorota Maciejuk                Warszawa             108.85  13062  120
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.83  15998  147
 219 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.57  17805  164
 220 Michał Lipka                   Mielec               108.50   6076   56
 221 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.47  15077  139
 222 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.45  16485  152
 223 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              108.44   9651   89
 224 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               108.34  11051  102
 225 Krzysztof Leśniak              Kraków               108.33   7800   72
 226 Jarosław Żuliński              Szczecin             108.29   5198   48
 227 Magdalena Merklejn             Szczecin             108.25  10284   95
 228 Iza Kraj                       Warszawa             108.12  13191  122
 229 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               108.01  15770  146
 230 Grzegorz Kwiecień              Kraków               107.97   6370   59
 231 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 232 Katarzyna Klimała              Kraków               107.88  18123  168
 233 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.82  12292  114
 234 Monika Laskowska               Wrocław              107.81   3881   36
 235 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 236 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             107.56   5163   48
 237 Robert Głowacki                Łódź                 107.54   7743   72
 238 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 239 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 240 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.49  16719  157
 241 Michał Ozimiński               Łódź                 106.37  20635  194
 242 Marianna Kozłowska             Białystok            106.24   9562   90
 243 Rafał Skibicki                 Lębork               106.17  19748  186
 244 Teresa Zalewska                Racibórz             106.00  13568  128
 245 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 246 Anita Bruska                   Gdynia               105.82   9524   90
 247 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 248 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 249 Dominik Wester                 Warszawa             105.26   5263   50
 250 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 251 Marta Kleinrok                 Lublin               105.24   5367   51
 252 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 253 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.16  11147  106
 254 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.13  10513  100
 255 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.98  19422  185
 256 Weronika Rudnicka              Ustka                104.85  20866  199
 257 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.73   6703   64
 258 Przemysław Rybicki             Otwock               103.86   5193   50
 259 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 260 Iwona Rutkowska                Warszawa             103.83   6126   59
 261 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.42  16030  155
 262 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 263 Sławomir Zabawa                Jasło                103.14  10417  101
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.14  20318  197
 265 Piotr Łasowski                 Gdańsk               103.05   8862   86
 266 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 267 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 268 Sylwester Wójcik               Lublin               102.92  14615  142
 269 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 270 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.60   5643   55
 271 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  102.53  14662  143
 272 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 273 Marek Kocikowski               Ostróda              102.48   4919   48
 274 Joanna Kubińska                Warszawa             102.24   5521   54
 275 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.19   3679   36
 276 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.13   6128   60
 277 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.13  12664  124
 278 Maciej Kutera                  Warszawa             102.00   5202   51
 279 Maciej Stolarczyk              Zator                101.81   3665   36
 280 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.71  19529  192
 281 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 282 Janusz Sojka                   Łódź                 101.65   6099   60
 283 Renata Rosół                   Warszawa             101.61   7722   76
 284 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 285 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.32  19858  196
 286 Anna Arana                     Warszawa             101.29  15497  153
 287 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 288 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.16  10521  104
 289 Magdalena Ochot                Katowice             101.13   5461   54
 290 Anna Stefańska                 Łódź                 101.06  19606  194
 291 Patrycja Śliwińska             Szczecin             101.05  19604  194
 292 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 293 Paweł Michalski                Ksawerów             100.61   8049   80
 294 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 295 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 296 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             99.90   4795   48
 297 Piotr Domański                 Łódź                  99.88   5194   52
 298 Maurycy Machnio                Lipiany               99.78   3592   36
 299 Elżbieta Święcka               Białystok             99.76   5088   51
 300 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 301 Maciej Pilc                    Poznań                99.70   3290   33
 302 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.01   7129   72
 303 Jacek Gasik                    Warszawa              98.86   4152   42
 304 Adam Janicki                   Łódź                  98.74  16983  172
 305 Katarzyna Majewska             Lublin                98.72  12142  123
 306 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 307 Grzegorz Bajer                 Łódź                  98.31   5800   59
 308 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.29   9141   93
 309 Ziemowit Pazda                 Wrocław               97.64   8788   90
 310 Wojciech Wróbel                Zator                 97.62   5857   60
 311 Roman Figiel                   Zawichost             97.58   3220   33
 312 Andrzej Bociąga                Chorzów               97.36   5452   56
 313 Anna Lisiewska                 Piasutno              97.27   5836   60
 314 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 315 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 316 Jarosław Karp                  Jędrzejów             96.91   6784   70
 317 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.82   6003   62
 318 Monika Rubinstein              Warszawa              96.80  10648  110
 319 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.64  13046  135
 320 Michał Kolaj                   Ostróda               96.48  11192  116
 321 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 322 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.94   3454   36
 323 Joanna Brychcy                 Katowice              95.59  19022  199
 324 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 325 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.22  10379  109
 326 Marcin Kamiński                Warszawa              95.06   3042   32
 327 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 328 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 329 Urszula Solarska               Łódź                  94.74  18379  194
 330 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.65  10412  110
 331 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.12   5271   56
 332 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 333 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.00   4418   47
 334 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.83   7600   81
 335 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.75  11719  125
 336 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 337 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.50   5423   58
 338 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  93.48  10283  110
 339 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 340 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 341 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.23   6733   73
 342 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 343 Sławomir Długosz               Ostróda               91.95   3954   43
 344 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 345 Piotr Marusa                   Szczytno              91.75   4404   48
 346 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 347 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 348 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 349 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 350 Kacper Jachowicz               Żyrardów              90.64   5257   58
 351 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 352 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 353 Wojciech Obremski              Legnica               89.60   8781   98
 354 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.53   5282   59
 355 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.41   2861   32
 356 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.12  10516  118
 357 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.81  12789  144
 358 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 359 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.00   5544   63
 360 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 361 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 362 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.24  10952  127
 363 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 364 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.94   2888   34
 365 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 366 Adam Kędzior                   Lublin                84.00   3864   46
 367 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              83.50   2839   34
 368 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 369 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 370 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.12   5666   69
 371 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.22   5523   68
 372 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 373 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.62   5563   69
 374 Sandra Sekuła                  Szczecin              80.51   2818   35
 375 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 376 Paweł Golubiński               Gdynia                78.55   4006   51
 377 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.14   9377  120
 378 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 379 Monika Pieczora                Łódź                  75.35   4295   57
 380 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 381 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.97  11392  154
 382 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 383 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 384 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 31-12-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            110.28   3198   29
   2 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            91.86   2664   29
   3 Błażej Fuczek                  Przeciszów            84.55   2452   29
   4 Grzegorz Gardynik              Warszawa             123.50   3458   28
   5 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   6 Renata Polończyk               Bielsko Biała         98.79   2766   28
   7 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   8 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   9 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.61   2369   28
  10 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.36   1998   28
  11 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
  12 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  13 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             142.19   3697   26
  14 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  16 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.17   3100   24
  17 Sławomir Nosek                 Mielec               124.79   2995   24
  18 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  19 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  20 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  21 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  22 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  23 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  24 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  25 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  26 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  27 Jacek Cichecki                 Józefów              102.92   2470   24
  28 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  29 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       99.75   2394   24
  30 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  31 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  33 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  34 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  35 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  36 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.75   2298   24
  37 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  38 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  39 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  40 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  41 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  42 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  43 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  44 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  45 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  46 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  47 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  48 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  49 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  50 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  51 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  52 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  53 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  54 Jolanta Bednarska              Łódź                  84.70   1948   23
  55 Bożena Guział                  Racibórz              84.09   1934   23
  56 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  57 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  58 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  59 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  60 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  61 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  62 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  63 Anna Lenartowska               Gdynia                74.78   1720   23
  64 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  65 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  66 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  67 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  68 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  69 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  70 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  71 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  72 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.29   1455   21
  73 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             132.05   2641   20
  74 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  75 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  76 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  77 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  78 Bogusław Szyszka               Oława                112.11   2130   19
  79 Olaf Czubla                    Łódź                 110.21   2094   19
  80 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  81 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  82 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  83 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  84 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  85 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.33   1392   18
  86 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  87 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  88 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   84.53   1437   17
  89 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  90 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  91 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  92 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  93 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
  94 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
  95 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
  96 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
  97 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
  98 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
  99 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 100 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 101 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 102 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 103 Michał Szkudlarek              Pabianice            116.42   1397   12
 104 Stanisław Ochot                Katowice             116.00   1392   12
 105 Michał Puchowski               Izbicko              115.58   1387   12
 106 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 107 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 108 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 109 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 110 Andrzej Bryła                  Mielec               111.17   1334   12
 111 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 112 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 113 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 114 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 115 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 116 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 117 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 118 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 119 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 120 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 121 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 122 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 123 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 124 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 125 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 126 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 127 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 128 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 129 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 130 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              102.83   1234   12
 131 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 132 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            101.42   1217   12
 133 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 134 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 135 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 136 Ewa Piramowska                 Łódź                  99.58   1195   12
 137 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 138 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 139 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 140 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 141 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 142 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 143 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 144 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 145 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 146 Agnieszka Goniowska            Wrocław               98.17   1178   12
 147 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 148 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 149 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 150 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 151 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 152 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 153 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 154 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 155 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 156 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 157 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 158 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 159 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 160 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 161 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 162 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 163 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 164 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 165 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 166 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 167 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 168 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 169 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 170 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 171 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 172 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 173 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 174 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 175 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 176 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 177 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 178 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 179 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 180 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 181 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 182 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 183 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 184 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 185 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 186 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               86.83   1042   12
 187 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 188 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 189 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 190 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 191 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 192 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 193 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 194 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 195 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 196 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 197 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 198 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 199 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 200 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 201 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 202 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 203 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 204 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 205 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 206 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 207 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 208 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 209 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 210 Adam Zalewski                  Racibórz              77.42    929   12
 211 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 212 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 213 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 214 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 215 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 216 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 217 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 218 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 219 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 220 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 221 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 222 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 223 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 224 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 225 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 226 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 227 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 228 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 229 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 230 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 231 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 232 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 233 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 234 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 235 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 236 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 237 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 238 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 239 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 240 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 241 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 242 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 243 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 244 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 245 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 246 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 247 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 248 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 249 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 250 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 251 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 252 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 253 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 254 Joanna Żłobicka                Wrocław               79.09    870   11
 255 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 256 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 257 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 258 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 259 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 260 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 261 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 262 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 263 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 264 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 265 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 266 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 267 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             130.80   1308   10
 268 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 269 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 270 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 271 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 272 Marta Juszczyk                 Ścinawa               75.00    750   10
 273 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 274 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 275 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 276 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 277 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 278 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 279 Ryszard Korpalski              Wrocław               82.12    657    8
 280 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 281 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 282 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 283 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 284 Adam Kotwica                   Gdańsk               111.00    777    7
 285 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 286 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 287 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 288 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 289 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 290 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 291 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 292 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 293 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 294 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 295 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 296 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 297 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 298 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 299 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 300 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 301 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 302 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 303 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 304 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 305 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 306 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   55.86    391    7
 307 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 308 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 309 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 310 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 311 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 312 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 313 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 314 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 315 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 316 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 317 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 318 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 319 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 320 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 321 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 322 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 323 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki      91.67    550    6
 324 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 325 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 326 Stanisław Stolarczyk           Zator                 85.50    513    6
 327 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 328 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 329 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 330 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 331 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 332 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 333 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 334 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 335 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 336 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 337 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 338 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 339 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 340 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 341 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 342 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 343 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 344 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 345 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 346 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 347 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 348 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 349 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 350 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 351 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 352 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 353 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 354 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 355 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 356 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 357 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 358 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 359 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 360 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 361 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 362 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 363 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 364 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 365 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 366 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 367 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 368 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 369 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 370 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 371 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 372 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 373 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 374 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 375 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 376 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 377 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 378 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 379 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 380 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 381 Arkadiusz Jaworski             Tychy                150.00    300    2
 382 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 383 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 384 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 385 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 386 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 387 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 388 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 389 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 390 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 391 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 392 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 393 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 394 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 395 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 396 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 397 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 398 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 399 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 400 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 401 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 402 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 403 Roman Sulima                   Warszawa              50.00     50    1
 404 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 405 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 406 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie