Łódź 3
listopada
Łódź 3- 4 listopada XIII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2007 — Jesień
Warszawa17
listopada
Warszawa 17-25 listopada XV Mistrzostwa Polski
Warszawa 8
grudnia
Warszawa 8- 9 grudnia VII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Lepszy Rydz niż... Kazik17 - 25 listopada 2007 — XV Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XV Mistrzostwa PolskiWarszawa, 17 - 25 listopada 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Lepszy Rydz niż... KazikW finale XV Mistrzostw Polski w Scrabble spotkali się Kazimierz.J MerklejnStanisław Rydzik. Dla Kazika była to szansa na kolejny mistrzowski tytuł, dla Staszka na pierwsze mistrzostwo na swoim koncie. Po pierwszej partii wydawało się, że to Kazik wzbogaci się o kolejny tryumf, jednak Staszek broni nie złożył i w kolejnych trzech partiach wręcz rozniósł Kazika. W decydującej partii nie mogło zabraknąć triumfalnego akcentu — na kilka ruchów przed końcem partii Staszek przypieczętował sukces słowem "GLORII". W ostatniej partii, której stawką była jeszcze żywa gotówka, Staszek próbował po raz kolejny uwieńczyć swój sukces premią na poczwórności przez 2 leżące litery — wyrazem "SŁAWIENNĄ". Nie był to jednak sławienny ruch, a zwykła strata, Kazik skontrował, później przegonił Staszka i nie wypuścił już zwycięstwa do końca partii. Ostatecznie więc Mistrzostwo Polski w 2007 zdobył Stanisław Rydzik, pokonując Kazika Merklejna 3:2. Spełniło się więc proroctwo nadruku na koszulce Staszka "Teraz ... ja", i jak Staszek stwierdził, za rok przyodzieje koszulkę z napisem "Teraz ... znowu ja". Zobaczymy jednak jak to będzie za rok, wszak chętnych na mistrzowski tytuł nie brakuje.
W meczu o brąz, w którym wystąpili byli mistrzowie Polski, Mariusz Skrobosz pokonał Tomasza Zwolińskiego 2:0, i jak wiele osób zauważyło, trójkę medalistów Mistrzostw Polski w tym roku stanowili bezsprzecznie trzej najlepsi w tym roku gracze.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
1 partia finałowa XV Mistrzostw Polski - Kazimierz Merklejn : Stanisław Rydzik
2 partia finałowa XV Mistrzostw Polski - Stanisław Rydzik : Kazimierz Merklejn
3 partia finałowa XV Mistrzostw Polski - Kazimierz Merklejn : Stanisław Rydzik
4 partia finałowa XV Mistrzostw Polski - Stanisław Rydzik : Kazimierz Merklejn
5 partia finałowa XV Mistrzostw Polski - Kazimierz Merklejn : Stanisław Rydzik
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Mistrzostwa Polski
XIII Mistrzostwa Polski
XII Mistrzostwa Polski




Wyniki turnieju Finał XV Mistrzostw Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.44      3.0     2163      790      325
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               147.81      2.0     1838      670     -325

Wyniki turnieju Finał "B" XV Mistrzostw Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.34      2.0      827      380       27
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.71      0.0      800      190      -27

Wyniki turnieju II Faza Mistrzostw Polski - grupa "A"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.03      5.0     2853     1090      284
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.61      5.0     2605      995      -35
  3 Michał          Makowski             Warszawa               132.81      4.0     2746     1001       48
  4 Tomasz          Suchanek             Wrocław                123.23      4.0     2590     1011       18
  5 Marek           Syczuk               Warszawa               139.79      4.0     2529      994     -223
  6 Marek           Reda                 Wołomin                133.19      3.5     2913      901      305
  7 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.46      3.0     2678      900       94
  8 Wojciech        Zemło                Łódź                   138.33      1.5     2369      696     -491

Wyniki turnieju II Faza Mistrzostw Polski - grupa "B"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.71      7.8     2806     1319      192
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.48      4.5     2745     1022       30
  3 Marek           Roszak               Poznań                 129.52      4.0     2759     1036      101
  4 Marcin          Mroziuk              Warszawa               147.91      4.0     2523      918      -11
  5 Paweł           Janaś                Głogów                 129.53      3.0     2585      936       23
  6 Grzegorz        Święcki              Białystok              138.51      3.0     2549      927     -144
  7 Kamil           Górka                Kraków                 137.09      2.0     2734      829      133
  8 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                141.25      2.0     2503      825     -324
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Finał XV Mistrzostw Polski

	Kazimierz.J Merklejn 147.81 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                144.44 +  429: 324  194
    2     1 Stanisław      Rydzik                144.44 -  358: 462   94
    3     1 Stanisław      Rydzik                144.44 -  268: 494   94
    4     1 Stanisław      Rydzik                144.44 -  342: 458   94
    5     1 Stanisław      Rydzik                144.44 +  441: 425  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     670  /  5 134.00

	Stanisław Rydzik 144.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.81 -  324: 429   98
    2     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.81 +  462: 358  198
    3     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.81 +  494: 268  198
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.81 +  458: 342  198
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              147.81 -  425: 441   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     790  /  5 158.00

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Finał "B" XV Mistrzostw Polski

	Mariusz Skrobosz 145.34 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             139.71 +  401: 392  190
    2     1 Tomasz         Zwoliński             139.71 +  426: 408  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     380  /  2 190.00

	Tomasz Zwoliński 139.71 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              145.34 -  392: 401   95
    2     1 Mariusz        Skrobosz              145.34 -  408: 426   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     190  /  2  95.00

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Faza Mistrzostw Polski - grupa "A"



	Stanisław Rydzik 144.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Jackowski             134.46 +  408: 404  184
    2     4 Tomasz         Suchanek              123.23 -  378: 384   73
    3     4 Michał         Makowski              132.81 +  476: 335  183
    4     4 Marek          Syczuk                139.79 +  396: 385  190
    5     1 Tomasz         Zwoliński             138.61 +  434: 311  189
    6     2 Marek          Reda                  133.19 -  307: 465   83
    7     2 Wojciech       Zemło                 138.33 +  454: 285  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  /  7 155.71




	Marek Syczuk 139.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             138.61 +  385: 382  189
    2     2 Marek          Reda                  133.19 -  320: 415   83
    3     3 Wojciech       Zemło                 138.33 +  363: 357  188
    4     4 Stanisław      Rydzik                144.03 -  385: 396   94
    5     3 Paweł          Jackowski             134.46 +  383: 308  184
    6     4 Tomasz         Suchanek              123.23 +  365: 352  173
    7     4 Michał         Makowski              132.81 -  328: 542   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     994  /  7 142.00




	Tomasz Zwoliński 138.61 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Syczuk                139.79 -  382: 385   90
    2     1 Michał         Makowski              132.81 +  412: 321  183
    3     1 Tomasz         Suchanek              123.23 +  389: 349  173
    4     1 Paweł          Jackowski             134.46 -  337: 420   84
    5     1 Stanisław      Rydzik                144.03 -  311: 434   94
    6     1 Wojciech       Zemło                 138.33 +  376: 364  188
    7     1 Marek          Reda                  133.19 +  398: 367  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  /  7 142.14




	Wojciech Zemło 138.33 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Suchanek              123.23 -  292: 351   73
    2     3 Paweł          Jackowski             134.46 +  383: 302  184
    3     3 Marek          Syczuk                139.79 -  357: 363   90
    4     3 Michał         Makowski              132.81 -  381: 463   83
    5     2 Marek          Reda                  133.19 -  307: 551   83
    6     1 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  364: 376   89
    7     2 Stanisław      Rydzik                144.03 -  285: 454   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     696  /  7  99.43




	Paweł Jackowski 134.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                144.03 -  404: 408   94
    2     3 Wojciech       Zemło                 138.33 -  302: 383   88
    3     2 Marek          Reda                  133.19 +  463: 390  183
    4     1 Tomasz         Zwoliński             138.61 +  420: 337  189
    5     3 Marek          Syczuk                139.79 -  308: 383   90
    6     3 Michał         Makowski              132.81 +  384: 278  183
    7     3 Tomasz         Suchanek              123.23 -  397: 405   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     900  /  7 128.57




	Marek Reda 133.19 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Makowski              132.81 -  348: 433   83
    2     2 Marek          Syczuk                139.79 +  415: 320  190
    3     2 Paweł          Jackowski             134.46 -  390: 463   84
    4     2 Tomasz         Suchanek              123.23 -  377: 380   73
    5     2 Wojciech       Zemło                 138.33 +  551: 307  188
    6     2 Stanisław      Rydzik                144.03 +  465: 307  194
    7     1 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  367: 398   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  /  7 128.71




	Michał Makowski 132.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Reda                  133.19 +  433: 348  183
    2     1 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  321: 412   89
    3     4 Stanisław      Rydzik                144.03 -  335: 476   94
    4     3 Wojciech       Zemło                 138.33 +  463: 381  188
    5     4 Tomasz         Suchanek              123.23 +  374: 369  173
    6     3 Paweł          Jackowski             134.46 -  278: 384   84
    7     4 Marek          Syczuk                139.79 +  542: 328  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  /  7 143.00




	Tomasz Suchanek 123.23 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Zemło                 138.33 +  351: 292  188
    2     4 Stanisław      Rydzik                144.03 +  384: 378  194
    3     1 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  349: 389   89
    4     2 Marek          Reda                  133.19 +  380: 377  183
    5     4 Michał         Makowski              132.81 -  369: 374   83
    6     4 Marek          Syczuk                139.79 -  352: 365   90
    7     3 Paweł          Jackowski             134.46 +  405: 397  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  /  7 144.43

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Faza Mistrzostw Polski - grupa "B"



	Marcin Mroziuk 147.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Roszak                129.52 -  346: 382   80
    2     1 Andrzej        Oleksiak              141.25 +  437: 283  191
    3     1 Paweł          Janaś                 129.53 +  414: 299  180
    4     1 Grzegorz       Święcki               138.51 +  391: 321  189
    5     1 Kamil          Górka                 137.09 -  259: 507   87
    6     1 Mariusz        Skrobosz              144.48 -  327: 363   94
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.71 -  349: 379   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  /  7 131.14




	Kazimierz.J Merklejn 146.71 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Oleksiak              141.25 +  413: 371  191
    2     2 Marek          Roszak                129.52 +  385: 359  180
    3     2 Grzegorz       Święcki               138.51 +  420: 356  189
    4     2 Paweł          Janaś                 129.53 +  356: 353  180
    5     2 Mariusz        Skrobosz              144.48 +  408: 407  194
    6     2 Kamil          Górka                 137.09 +  445: 419  187
    7     1 Marcin         Mroziuk               147.91 +  379: 349  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  /  7 188.43




	Mariusz Skrobosz 144.48 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Janaś                 129.53 -  377: 459   80
    2     3 Grzegorz       Święcki               138.51 -  347: 436   89
    3     3 Marek          Roszak                129.52 +  445: 418  180
    4     3 Andrzej        Oleksiak              141.25 +  457: 347  191
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.71 -  407: 408   97
    6     1 Marcin         Mroziuk               147.91 +  363: 327  198
    7     2 Kamil          Górka                 137.09 +  349: 320  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  /  7 146.00




	Andrzej Oleksiak 141.25 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.71 -  371: 413   97
    2     1 Marcin         Mroziuk               147.91 -  283: 437   98
    3     4 Kamil          Górka                 137.09 -  344: 384   87
    4     3 Mariusz        Skrobosz              144.48 -  347: 457   94
    5     4 Paweł          Janaś                 129.53 -  293: 503   80
    6     3 Grzegorz       Święcki               138.51 +  428: 306  189
    7     4 Marek          Roszak                129.52 +  437: 327  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  /  7 117.86




	Grzegorz Święcki 138.51 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 137.09 +  397: 369  187
    2     3 Mariusz        Skrobosz              144.48 +  436: 347  194
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.71 -  356: 420   97
    4     1 Marcin         Mroziuk               147.91 -  321: 391   98
    5     3 Marek          Roszak                129.52 -  334: 446   80
    6     3 Andrzej        Oleksiak              141.25 -  306: 428   91
    7     3 Paweł          Janaś                 129.53 +  399: 292  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  /  7 132.43




	Kamil Górka 137.09 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Święcki               138.51 -  369: 397   89
    2     4 Paweł          Janaś                 129.53 -  335: 368   80
    3     4 Andrzej        Oleksiak              141.25 +  384: 344  191
    4     4 Marek          Roszak                129.52 -  400: 439   80
    5     1 Marcin         Mroziuk               147.91 +  507: 259  198
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.71 -  419: 445   97
    7     2 Mariusz        Skrobosz              144.48 -  320: 349   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  /  7 118.43




	Paweł Janaś 129.53 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              144.48 +  459: 377  194
    2     4 Kamil          Górka                 137.09 +  368: 335  187
    3     1 Marcin         Mroziuk               147.91 -  299: 414   98
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.71 -  353: 356   97
    5     4 Andrzej        Oleksiak              141.25 +  503: 293  191
    6     4 Marek          Roszak                129.52 -  311: 388   80
    7     3 Grzegorz       Święcki               138.51 -  292: 399   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     936  /  7 133.71




	Marek Roszak 129.52 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Mroziuk               147.91 +  382: 346  198
    2     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.71 -  359: 385   97
    3     3 Mariusz        Skrobosz              144.48 -  418: 445   94
    4     4 Kamil          Górka                 137.09 +  439: 400  187
    5     3 Grzegorz       Święcki               138.51 +  446: 334  189
    6     4 Paweł          Janaś                 129.53 +  388: 311  180
    7     4 Andrzej        Oleksiak              141.25 -  327: 437   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  /  7 148.00








Wyniki poszczególnych rund turnieju Finał XV Mistrzostw Polski

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Rydzik                429: 324

Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              462: 358

Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Rydzik                268: 494

Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              458: 342

Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Rydzik                441: 425


Wyniki poszczególnych rund turnieju Finał "B" XV Mistrzostw Polski

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              392: 401

Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             426: 408


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Faza Mistrzostw Polski - grupa "A"

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Syczuk                382: 385
   2 Marek          Reda                 - Michał         Makowski              348: 433
   3 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Suchanek              292: 351
   4 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             408: 404

Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Tomasz         Zwoliński             321: 412
   2 Marek          Syczuk               - Marek          Reda                  320: 415
   3 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Zemło                 302: 383
   4 Tomasz         Suchanek             - Stanisław      Rydzik                384: 378

Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Suchanek              389: 349
   2 Marek          Reda                 - Paweł          Jackowski             390: 463
   3 Wojciech       Zemło                - Marek          Syczuk                357: 363
   4 Stanisław      Rydzik               - Michał         Makowski              476: 335

Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             420: 337
   2 Tomasz         Suchanek             - Marek          Reda                  380: 377
   3 Wojciech       Zemło                - Michał         Makowski              381: 463
   4 Stanisław      Rydzik               - Marek          Syczuk                396: 385

Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                311: 434
   2 Marek          Reda                 - Wojciech       Zemło                 551: 307
   3 Marek          Syczuk               - Paweł          Jackowski             383: 308
   4 Michał         Makowski             - Tomasz         Suchanek              374: 369

Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             364: 376
   2 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                465: 307
   3 Paweł          Jackowski            - Michał         Makowski              384: 278
   4 Marek          Syczuk               - Tomasz         Suchanek              365: 352

Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  398: 367
   2 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Zemło                 454: 285
   3 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Jackowski             405: 397
   4 Michał         Makowski             - Marek          Syczuk                542: 328


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Faza Mistrzostw Polski - grupa "B"

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Marek          Roszak                346: 382
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              413: 371
   3 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Janaś                 377: 459
   4 Kamil          Górka                - Grzegorz       Święcki               369: 397

Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Marcin         Mroziuk               283: 437
   2 Marek          Roszak               - Kazimierz.J    Merklejn              359: 385
   3 Grzegorz       Święcki              - Mariusz        Skrobosz              436: 347
   4 Paweł          Janaś                - Kamil          Górka                 368: 335

Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Paweł          Janaś                 414: 299
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Święcki               420: 356
   3 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Roszak                445: 418
   4 Kamil          Górka                - Andrzej        Oleksiak              384: 344

Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Marcin         Mroziuk               321: 391
   2 Paweł          Janaś                - Kazimierz.J    Merklejn              353: 356
   3 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Oleksiak              457: 347
   4 Kamil          Górka                - Marek          Roszak                400: 439

Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Kamil          Górka                 259: 507
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              408: 407
   3 Marek          Roszak               - Grzegorz       Święcki               446: 334
   4 Andrzej        Oleksiak             - Paweł          Janaś                 293: 503

Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Mroziuk               363: 327
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Górka                 445: 419
   3 Grzegorz       Święcki              - Andrzej        Oleksiak              306: 428
   4 Marek          Roszak               - Paweł          Janaś                 388: 311

Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Kazimierz.J    Merklejn              349: 379
   2 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              320: 349
   3 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Święcki               292: 399
   4 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Roszak                437: 327


Lista rankingowa na dzień 08-12-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             147.46  29198  198
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.74  14674  100
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.79  28721  197
   4 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.46  27782  191
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.10  26371  183
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.05  28411  200
   7 Sławomir Kucia                 Kraków               141.38   9331   66
   8 Marek Syczuk                   Warszawa             141.15  27948  198
   9 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      140.96   6907   49
  10 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.48  26130  186
  11 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.91  19727  141
  12 Justyna Górka                  Kraków               139.88  27416  196
  13 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.73  26968  193
  14 Szymon Fidziński               Warszawa             139.31  11841   85
  15 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.25  27014  194
  16 Radosław Konca                 Warszawa             139.23  15037  108
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.05  24473  176
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.36  26980  195
  19 Dariusz Kosz                   Nysa                 138.11  23065  167
  20 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  21 Dawid Pikul                    Poznań               136.98  26164  191
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.96  27255  199
  23 Kamil Górka                    Kraków               136.34  26859  197
  24 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  25 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             135.87  11277   83
  26 Filip Sosin                    Warszawa             135.65  15600  115
  27 Michał Trumpus                 Wrocław              135.07  19180  142
  28 Sławomir Kordjalik             Warszawa             135.04   6347   47
  29 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.91  26983  200
  31 Krzysztof Obremski             Legnica              134.82  26559  197
  32 Paweł Jackowski                Warszawa             134.29  26052  194
  33 Michał Makowski                Warszawa             133.71  10563   79
  34 Marek Reda                     Wołomin              133.14  25430  191
  35 Wojciech Sołdan                Rumia                133.00  26600  200
  36 Bartosz Morawski               Gliwice              131.97  15704  119
  37 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  38 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  39 Beata Wiączkowska              Wrocław              131.32   4071   31
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.31   9323   71
  41 Robert Kamiński                Warszawa             131.30  23372  178
  42 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.58  20762  159
  43 Mariusz Margalski              Pieczyska            130.49  19574  150
  44 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  45 Marek Roszak                   Poznań               130.18  25516  196
  46 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.02  24314  187
  47 Przemysław Herdzina            Kraków               129.93  25727  198
  48 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.93  16891  130
  49 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.71  24256  187
  50 Paweł Janaś                    Głogów               129.68  25417  196
  51 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  52 Irena Sołdan                   Rumia                129.44  24465  189
  53 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  54 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              128.87   9923   77
  55 Łukasz Bryła                   Mielec               128.78  21378  166
  56 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.61  22764  177
  57 Kuba Koisar                    Warszawa             128.43  24530  191
  58 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.33  14116  110
  59 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.20  24230  189
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.09  15243  119
  61 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  62 Rafał Lenartowski              Gdynia               127.62  25269  198
  63 Łukasz Bobowski                Suchedniów           127.61  16972  133
  64 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.55  10842   85
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             127.44   8156   64
  66 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             127.37  24327  191
  67 Maciej Michalak                Łódź                 127.28  21256  167
  68 Jarosław Puchalski             Łódź                 127.20  20098  158
  69 Jakub Zaryński                 Świnoujście          127.10  17921  141
  70 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.02   7494   59
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.72  11025   87
  72 Marcin Kozyra                  Warszawa             126.68   3927   31
  73 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  74 Artur Irzyk                    Kraków               126.21  25241  200
  75 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.84  13213  105
  76 Maciej Perzyński               Piła                 125.81  10568   84
  77 Tomasz Ciejka                  Kraków               125.26  15031  120
  78 Ewa Żbikowska                  Warszawa             125.19   6635   53
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.96  24242  194
  80 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.93  18490  148
  81 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.89  23729  190
  82 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.72  18833  151
  83 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  84 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.65  23809  191
  85 Rafał Matczak                  Milanówek            124.44  12693  102
  86 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  87 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     124.11   5585   45
  88 Tomasz Suchanek                Wrocław              124.06  22207  179
  89 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.95  16486  133
  90 Marek Róziecki                 Rybnik               123.75   6311   51
  91 Michał Alabrudziński           Włocławek            123.38  10117   82
  92 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.27  23422  190
  93 Jarosław Michalak              Łódź                 123.19  15892  129
  94 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            122.99  24107  196
  95 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.71   5031   41
  96 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
  97 Tomasz Ruta                    Warszawa             122.17  16860  138
  98 Katarzyna Sołdan               Rumia                121.67  23118  190
  99 Grzegorz Kurowski              Warszawa             121.33   9100   75
 100 Bogusław Szyszka               Oława                121.20   7151   59
 101 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  121.00   7139   59
 102 Jakub Szymczak                 Łódź                 120.87  14142  117
 103 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.72  23662  196
 104 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             120.65   9049   75
 105 Sławomir Buk                   Gliwice              120.63   7238   60
 106 Iwona Kucia                    Kraków               120.47   7108   59
 107 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 108 Daniel Janus                   Wąchock              120.29  19487  162
 109 Jan Kozłowski                  Kraków               119.97  21834  182
 110 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.74  15327  128
 111 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            119.70  23820  199
 112 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.48  20073  168
 113 Wojciech Morawski              Gliwice              119.34   4893   41
 114 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.13  21444  180
 115 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 116 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.60   9962   84
 117 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.49  15641  132
 118 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.37  11482   97
 119 Robert Głowacki                Łódź                 118.34  10769   91
 120 Leszek Stecuła                 Bytom                118.31   3786   32
 121 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.22  12768  108
 122 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.14   4962   42
 123 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.95  21702  184
 124 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 125 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.76  20844  177
 126 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 127 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.57  22221  189
 128 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  117.55   8699   74
 129 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.52  23034  196
 130 Tomasz Górka                   Łęczna               117.41   7397   63
 131 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.39  17022  145
 132 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             117.39  18548  158
 133 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 134 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.39  22186  189
 135 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.28  22986  196
 136 Łukasz Święcki                 Białystok            117.24   8793   75
 137 Agnieszka Krupka               Krosno               117.17  19919  170
 138 Anna Niedzielko                Szczecin             117.10  11242   96
 139 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 140 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.02  22468  192
 141 Łukasz Miłosz                  Warszawa             116.98   5264   45
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.94  15553  133
 143 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 144 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 145 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 146 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 147 Beata Piotrowska               Łódź                 116.48  22015  189
 148 Tomasz Łapka                   Opole                116.47  10133   87
 149 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.40  22466  193
 150 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 151 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.07  10330   89
 152 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.98  23081  199
 153 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           115.97  22267  192
 154 Marcin Skowron                 Zabrze               115.61  13526  117
 155 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 156 Stanisław Gasik                Warszawa             115.57  10748   93
 157 Andrzej Grabiński              Suchedniów           115.56   9014   78
 158 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.55  13288  115
 159 Mariusz Grodek                 Olsztyn              115.55   7626   66
 160 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 161 Jacek Pietruszka               Kraków               115.46   8313   72
 162 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.40   9694   84
 163 Bartosz Orłowski               Bytom                115.38  22960  199
 164 Magdalena Kublik               Warszawa             115.37  20535  178
 165 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.13  22336  194
 166 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.02   5521   48
 167 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.97  10232   89
 168 Jolanta Kosmowska              Warszawa             114.88  14245  124
 169 Halina Roszak                  Poznań               114.86  21824  190
 170 Robert Zabłocki                Łódź                 114.82   5741   50
 171 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.81  20895  182
 172 Jerzy Matyasik                 Kraków               114.78  22267  194
 173 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.72   9866   86
 174 Michał Ozimiński               Łódź                 114.64  20749  181
 175 Jolanta Chłopińska             Wałcz                114.57  19133  167
 176 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 177 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 178 Mariusz Makuch                 Zator                114.43   5035   44
 179 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 180 Adam Klimont                   Wałcz                114.38  15556  136
 181 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.30   5372   47
 182 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 183 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.74   9895   87
 184 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.67   6820   60
 185 Przemysław Rybicki             Otwock               113.31   8158   72
 186 Dominik Piasecki               Słupsk               113.29   9856   87
 187 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.98  18754  166
 188 Marek Rogalski                 Warszawa             112.90  20661  183
 189 Bogusław Puchalski             Włocławek            112.83  15232  135
 190 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            112.67  16337  145
 191 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             112.58  15198  135
 192 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               112.56   8780   78
 193 Robert Soszka                  Warszawa             112.51   8438   75
 194 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 195 Radosław Sowiński              Warszawa             112.40   6744   60
 196 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.36  10787   96
 197 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  112.19  10770   96
 198 Bogusław Książek               Szczecin             111.97  17579  157
 199 Paweł Kowalski                 Kutno                111.93   8395   75
 200 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 201 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 111.61  11161  100
 202 Łukasz Baranowski              Reda                 111.60   6696   60
 203 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 204 Jerzy Luter                    Bytom                111.36  22049  198
 205 Teresa Zalewska                Racibórz             111.22  16238  146
 206 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       111.15   6669   60
 207 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 208 Katarzyna Klimała              Kraków               111.08  16329  147
 209 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 210 Piotr Domański                 Łódź                 110.80   5097   46
 211 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.79  19056  172
 212 Alina Białobrzewska            Gdynia               110.71  11846  107
 213 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  15940  144
 214 Piotr Szutenberg               Ustka                110.60  10507   95
 215 Anna Stefańska                 Łódź                 110.38  21744  197
 216 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 217 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 218 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 219 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 220 Weronika Rudnicka              Ustka                109.16  10916  100
 221 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 222 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 223 Grzegorz Kwiecień              Kraków               108.99  16676  153
 224 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.71  14459  133
 225 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.56  21386  197
 226 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.56   9770   90
 227 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 228 Alicja Kosińska                Szczecin             108.45   5097   47
 229 Marianna Kozłowska             Białystok            108.44   8784   81
 230 Rafał Skibicki                 Lębork               108.27  21005  194
 231 Roman Figiel                   Zawichost            108.23   3247   30
 232 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.07  13401  124
 233 Iza Kraj                       Warszawa             108.06   9617   89
 234 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.92   8310   77
 235 Michał Puchowski               Izbicko              107.84   3451   32
 236 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.80   3234   30
 237 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 238 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 239 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.45   6447   60
 240 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.41  10204   95
 241 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.41  12459  116
 242 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.27   6651   62
 243 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   4505   42
 244 Patrycja Śliwińska             Szczecin             107.23  20696  193
 245 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.16  14788  138
 246 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.96  10268   96
 247 Anna Dłużniewska               Warszawa             106.87  16137  151
 248 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 249 Radosław Jachna                Łódź                 106.14   4458   42
 250 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               105.85  10056   95
 251 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 105.50   3798   36
 252 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             105.49  19305  183
 253 Andrzej Kroc                   Łódź                 105.41   7379   70
 254 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 255 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              105.28   9159   87
 256 Sylwester Wójcik               Lublin               104.95  10180   97
 257 Karolina Drabik                Skarżysko            104.79   3563   34
 258 Sławomir Długosz               Ostróda              104.78  10792  103
 259 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.44  20575  197
 260 Michał Kolaj                   Ostróda              103.92  17770  171
 261 Sławomir Zabawa                Jasło                103.88   4259   41
 262 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 263 Paweł Morga                    Warszawa             103.82   5295   51
 264 Grzegorz Bajer                 Łódź                 103.81  16817  162
 265 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 266 Joanna Brychcy                 Katowice             103.65  19798  191
 267 Czesław Grajewski              Choroszcz            103.60   6216   60
 268 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 269 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 270 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.15   6189   60
 271 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 272 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.61  16931  165
 273 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.53   6972   68
 274 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.51  20503  200
 275 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 276 Anna Arana                     Warszawa             102.47  19470  190
 277 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.46  17521  171
 278 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 279 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.07  19393  190
 280 Monika Lewandowska             Warszawa             101.77   5801   57
 281 Tomasz Siwiński                Zawiercie            101.22  19231  190
 282 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.22   5162   51
 283 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 284 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 285 Ryszard Korpalski              Wrocław              101.08   6368   63
 286 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 287 Monika Laskowska               Wrocław              100.91   5550   55
 288 Wojciech Wróbel                Zator                100.81   4839   48
 289 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.77   4736   47
 290 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 291 Paweł Opyc                     Warszawa             100.67   4329   43
 292 Joanna Kubińska                Warszawa             100.59   8148   81
 293 Adam Janicki                   Łódź                 100.50  19798  197
 294 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 295 Maciej Pilc                    Poznań               100.12   4806   48
 296 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 297 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 298 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          99.92   8393   84
 299 Urszula Solarska               Łódź                  99.72  19345  194
 300 Paweł Michalski                Ksawerów              99.47   5968   60
 301 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 302 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 303 Andrzej Puchalski              Łódź                  98.31   5014   51
 304 Ziemowit Pazda                 Wrocław               98.31   9929  101
 305 Tomasz  Jedynak                Majków                98.17   3436   35
 306 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.97   3429   35
 307 Jarosław Karp                  Jędrzejów             97.97  11560  118
 308 Małgorzata Sikora              Kraków                97.78   3618   37
 309 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.41   5455   56
 310 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.28  15564  160
 311 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 312 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 313 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   96.83   3389   35
 314 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 315 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 316 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 317 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 318 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.54   4395   46
 319 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 320 Jacek Cichecki                 Józefów               94.82   8344   88
 321 Katarzyna Majewska             Lublin                94.78   8151   86
 322 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.44   7366   78
 323 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.17   7722   82
 324 Joanna Żłobicka                Wrocław               93.91   4414   47
 325 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 326 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.05   5583   60
 327 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 328 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 329 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 330 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 331 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 332 Wojciech Obremski              Legnica               91.61   6871   75
 333 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           91.26   7027   77
 334 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.19   3283   36
 335 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 336 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 337 Tomasz Silny                   Gdynia                90.78   4176   46
 338 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 339 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 340 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 341 Agnieszka Kozak                Gdynia                89.59   6361   71
 342 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 343 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 344 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.07   8551   96
 345 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 346 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 347 Radosław Więch                 Warszawa              88.18   5820   66
 348 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 349 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  87.32   4104   47
 350 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 351 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 352 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.07   3959   46
 353 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 354 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 355 Sylwia Pliszka                 Szczecin              83.93   3861   46
 356 Paweł Golubiński               Gdynia                83.37   6253   75
 357 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 358 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.27  13247  163
 359 Agata Pastusiak                Sulęcin               81.03   7698   95
 360 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 361 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 362 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 363 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 364 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 365 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 366 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 367 Julia Solarska                 Łódź                  73.49   3013   41
 368 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.33   8066  110
 369 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 370 Paulina Naplocha               Racibórz              70.57   8962  127
 371 Monika Pieczora                Łódź                  70.55   2328   33
 372 Blanka Zwolińska               Skierdy               65.28   2611   40




Poczekalnia na dzień 08-12-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Michał Szorc                   Białystok            123.48   3581   29
   3 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   4 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   5 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   6 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
   7 Mirosław Uglik                 Warszawa             126.33   3411   27
   8 Teresa Fortuna                 Lubin                117.67   3177   27
   9 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
  10 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
  11 Andrzej Słapiński              Warszawa             135.28   3382   25
  12 Dorota Zielińska               Piaseczno            120.52   3013   25
  13 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  14 Mateusz Zalega                 Łódź                 125.83   3020   24
  15 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  16 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  17 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  18 Karol Waniek                   Wrocław              122.67   2944   24
  19 Daniel Czernatowicz            Kraków               121.00   2904   24
  20 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.67   2872   24
  21 Andrzej Gostomski              Łódź                 118.42   2842   24
  22 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  23 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  24 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  25 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  26 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  27 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  28 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  29 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  30 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  31 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  32 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  33 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  34 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    103.71   2489   24
  35 Anna Swoboda                   Wałbrzych            102.25   2454   24
  36 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  37 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  38 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  39 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  40 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              98.79   2371   24
  41 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  42 Jacek Dec                      Pszczew               96.12   2307   24
  43 Rafał Świątek                  Wrocław               95.67   2296   24
  44 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  45 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.33   2264   24
  46 Monika Jędryka                 Chrzanów              89.62   2151   24
  47 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  48 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  49 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  50 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  51 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  52 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  53 Tomasz Smulewicz               Łódź                 107.48   2472   23
  54 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  95.74   2202   23
  55 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  56 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  57 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  58 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  60 Dorota Patera                  Legnica               91.17   2097   23
  61 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  62 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  63 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  64 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  65 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  66 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  67 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  68 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  69 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  70 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  71 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  72 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  73 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.32   1899   22
  74 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  75 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  76 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  77 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  78 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  79 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  80 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.71   1989   21
  81 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  82 Filip Klar                     Mielec               117.60   2352   20
  83 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  84 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  85 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.45   1869   20
  86 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  87 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  88 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  89 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.21   2132   19
  90 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  91 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  92 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  93 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  94 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              143.78   2588   18
  95 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  96 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  97 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  98 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
  99 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
 100 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
 101 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
 102 Anna Żyła                      Wrocław               78.44   1255   16
 103 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 104 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 105 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 106 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 107 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 108 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 109 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 110 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 111 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 112 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 113 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 114 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 115 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 116 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 117 Oskar Lelek                    Barlinek             119.50   1434   12
 118 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 119 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 120 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 121 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 122 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 123 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 124 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 125 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 126 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 127 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 128 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 129 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 130 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 131 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 132 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 133 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 134 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 135 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 136 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 137 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 138 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 139 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               101.92   1223   12
 140 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 141 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 142 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 143 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 144 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 145 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 146 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 147 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 148 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 149 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.17   1178   12
 150 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 151 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 152 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 153 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 154 Marcin Radwański               Wrocław               96.17   1154   12
 155 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 156 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 157 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 158 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 159 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 160 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 161 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 162 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 163 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 164 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 165 Iwona Rutkowska                Warszawa              89.92   1079   12
 166 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 167 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.25   1071   12
 168 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 169 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 170 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 171 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 172 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 173 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 174 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 175 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 176 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 177 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 178 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 179 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 180 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 181 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 182 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 183 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 184 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 185 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 186 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 187 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 188 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 189 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 190 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 191 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 192 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 193 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 194 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    83.27    916   11
 195 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 196 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 197 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 198 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 199 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 200 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 201 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 202 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 203 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 204 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 205 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 206 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 207 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 208 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 209 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 210 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 211 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 212 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 213 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 214 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 215 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 216 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 217 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 218 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 219 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 220 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 221 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 222 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 223 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 224 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 225 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 226 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 227 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 228 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 229 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 230 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 231 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 232 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 233 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 234 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 235 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 236 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 237 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 238 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 239 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 240 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 241 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 242 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 243 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 244 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 245 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 246 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 247 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 248 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 249 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 250 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 251 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 252 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 253 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 254 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 255 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 256 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 257 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 258 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 259 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 260 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 261 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 262 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 263 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 264 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 265 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 266 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 267 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 268 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 269 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 270 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 271 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 272 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 273 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 274 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 275 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 276 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 277 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 278 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 279 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 280 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 281 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 282 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 283 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 284 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 285 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 286 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 287 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 288 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 289 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 290 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 291 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 292 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 293 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 294 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 295 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 296 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 297 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 298 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 299 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 300 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 301 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 302 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 303 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 304 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 305 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 306 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 307 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 308 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 309 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 310 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 311 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 312 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 313 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 314 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 315 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 316 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 317 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 318 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 319 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 320 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 321 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 322 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 323 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 324 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 325 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 326 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 327 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 328 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 329 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 330 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 331 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 332 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 333 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie