Łódź11
listopada
Łódź 11-12 listopada XII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2006 — Jesień
Warszawa18
listopada
Warszawa 18-26 listopada XIV Mistrzostwa Polski
Warszawa 9
grudnia
Warszawa 9-10 grudnia VI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Krzysztof Mówka Mistrzem Polski!18 - 26 listopada 2006 — XIV Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIV Mistrzostwa PolskiWarszawa, 18 - 26 listopada 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Krzysztof Mówka Mistrzem Polski!Nowy Mistrz Polski imponująco przebrnął przez eliminacje, w których po pierwszym dniu z 4 zwycięstwami niewielu dawało mu szansę na udział w finale. Jednak w drugiej części kwalifikacji nie przegrał żadnej partii i mógł być pewien swojego udziału w finale XIV Mistrzostw Polski. W fazie grupowej Krzysztof Mówka ponownie pokazał imponujący rajd, krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa. Dopiero w siódmej partii ze Stanisławem Rydzikiem przerwał passę zwycięstw osiągając 13 tryumfów. Staszek wynikiem 402:370 zapewnił sobie walkę o 3 miejsce. Jednak ta porażka nie zmieniła sytuacji w grupie, którą Krzysiek wygrał przed swoim jedynym pogromcą. W drugiej grupie walka o czołowe miejsca w finale, była również emocjonująca. Broniący tytułu Mistrza Polski Mariusz Skrobosz walczył w ostatniej rundzie z Andrzejem Kowalskim o wielki finał. Przegrany z tego pojedynku nie miał szans na "pudło" przy jednoczesnym zwycięstwie rewelacji tegorocznych mistrzostw — Pawła Janasia z Głogowa. Mariusz Skrobosz wygraną nad Andrzejem Kowalskim 384:318 stanął przed szansą zbliżenia się do Tomasza Zwolińskiego w kategorii liczby posiadanych tytułów Mistrza Polski. W pojedynku o brązowy medal zmierzyli się Paweł Janaś ze Stanisławem Rydzikiem. Zwycięsko z tej potyczki wyszedł Stanisław Rydzik wygrywając 2:1. Krzysztof Mówka pokonał najpierw w pierwszej finałowej partii Mariusza Skrobosza 515:422, później w drugiej 426:347. W tym momencie mało kto wierzył w sukces obrońcy tutułu, który za drugiego swojego przeciwnika miał "presję wygrania trzech partii". Cały pojedynek finałowy zakończył się wynikiem 4:1 dla Krzyśka i zdobyciem pierwszego (i zapewne nie ostatniego) tytułu Mistrza Polski. Wielkie GRATULACJE.
relacja: Andrzej Gostomski
1 partia finałowa XIV MP - Krzysztof Mówka : Mariusz Skrobosz
2 partia finałowa XIV MP - Mariusz Skrobosz : Krzysztof Mówka
3 partia finałowa XIV MP - Krzysztof Mówka : Mariusz Skrobosz
4 partia finałowa XIV MP - Mariusz Skrobosz : Krzysztof Mówka
5 partia finałowa XIV MP - Krzysztof Mówka : Mariusz Skrobosz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Polski
XII Mistrzostwa Polski
XI Mistrzostwa Polski




Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Polski Grupa A

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Warszawa               143.77     11.5     2929     1210      503
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.46     10.0     2955     1113      406
  3 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.13     10.0     2782     1110       93
  4 Wojciech        Sołdan               Rumia                  125.06     10.0     2592     1029     -134
  5 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.04      8.0     2575      815     -126
  6 Grzegorz        Święcki              Białystok              139.86      8.0     2564      914      -45
  7 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 133.90      7.0     2493      820     -328
  8 Piotr           Pietuchowski         Białystok              137.10      6.0     2477      717     -369


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Polski Grupa B

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.27     11.0     2937     1097      330
  2 Paweł           Janaś                Głogów                 125.03     10.5     2740     1115       18
  3 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 136.01     10.0     2673     1004      182
  4 Marcin          Mroziuk              Warszawa               145.17      9.0     2807      995      289
  5 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         119.16      8.5     2578      971     -297
  6 Marek           Syczuk               Warszawa               141.12      8.0     2635      899      -71
  7 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               150.76      7.5     2781      839       69
  8 Joanna          Juszczak             Warszawa               129.88      6.5     2421      710     -520


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Polski - mały finał o 3 miejsce

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.07      2.0     1108      431      185
  2 Paweł           Janaś                Głogów                 126.91      1.0      923      376     -185


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Polski - Finał

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Warszawa               144.27      4.0     2240      865      346
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.31      1.0     1894      570     -346

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Polski Grupa A



	Kazimierz.J Merklejn 144.13 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Jackowski             139.04 +  393: 355  189
    2     2 Wojciech       Sołdan                125.06 +  475: 323  175
    3     3 Krzysztof      Mówka                 143.77 -  329: 468   94
    4     4 Stanisław      Rydzik                141.46 +  399: 368  191
    5     3 Piotr          Pietuchowski          137.10 +  393: 384  187
    6     4 Mariusz        Wrześniewski          133.90 -  416: 417   84
    7     4 Grzegorz       Święcki               139.86 +  377: 374  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  /  7 158.57




	Krzysztof Mówka 143.77 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Wrześniewski          133.90 +  482: 350  184
    2     3 Piotr          Pietuchowski          137.10 +  392: 368  187
    3     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.13 +  468: 329  194
    4     3 Grzegorz       Święcki               139.86 +  340: 288  190
    5     2 Wojciech       Sołdan                125.06 +  431: 341  175
    6     1 Paweł          Jackowski             139.04 +  446: 348  189
    7     2 Stanisław      Rydzik                141.46 -  370: 402   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  /  7 172.86




	Stanisław Rydzik 141.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Pietuchowski          137.10 +  473: 325  187
    2     4 Mariusz        Wrześniewski          133.90 +  445: 302  184
    3     4 Grzegorz       Święcki               139.86 -  431: 434   90
    4     4 Kazimierz.J    Merklejn              144.13 -  368: 399   94
    5     1 Paweł          Jackowski             139.04 +  409: 391  189
    6     2 Wojciech       Sołdan                125.06 +  427: 328  175
    7     2 Krzysztof      Mówka                 143.77 +  402: 370  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  /  7 159.00




	Grzegorz Święcki 139.86 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Sołdan                125.06 -  308: 385   75
    2     1 Paweł          Jackowski             139.04 +  413: 342  189
    3     4 Stanisław      Rydzik                141.46 +  434: 431  191
    4     3 Krzysztof      Mówka                 143.77 -  288: 340   94
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          133.90 +  380: 334  184
    6     3 Piotr          Pietuchowski          137.10 -  367: 400   87
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              144.13 -  374: 377   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  /  7 130.57




	Paweł Jackowski 139.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.13 -  355: 393   94
    2     1 Grzegorz       Święcki               139.86 -  342: 413   90
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          133.90 +  387: 323  184
    4     1 Piotr          Pietuchowski          137.10 +  380: 295  187
    5     1 Stanisław      Rydzik                141.46 -  391: 409   91
    6     1 Krzysztof      Mówka                 143.77 -  348: 446   94
    7     1 Wojciech       Sołdan                125.06 -  372: 422   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     815  /  7 116.43




	Piotr Pietuchowski 137.10 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                141.46 -  325: 473   91
    2     3 Krzysztof      Mówka                 143.77 -  368: 392   94
    3     2 Wojciech       Sołdan                125.06 -  374: 413   75
    4     1 Paweł          Jackowski             139.04 -  295: 380   89
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.13 -  384: 393   94
    6     3 Grzegorz       Święcki               139.86 +  400: 367  190
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          133.90 -  331: 428   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     717  /  7 102.43




	Mariusz Wrześniewski 133.90 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 143.77 -  350: 482   94
    2     4 Stanisław      Rydzik                141.46 -  302: 445   91
    3     1 Paweł          Jackowski             139.04 -  323: 387   89
    4     2 Wojciech       Sołdan                125.06 -  339: 380   75
    5     4 Grzegorz       Święcki               139.86 -  334: 380   90
    6     4 Kazimierz.J    Merklejn              144.13 +  417: 416  194
    7     3 Piotr          Pietuchowski          137.10 +  428: 331  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  /  7 117.14




	Wojciech Sołdan 125.06 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Święcki               139.86 +  385: 308  190
    2     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.13 -  323: 475   94
    3     2 Piotr          Pietuchowski          137.10 +  413: 374  187
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          133.90 +  380: 339  184
    5     2 Krzysztof      Mówka                 143.77 -  341: 431   94
    6     2 Stanisław      Rydzik                141.46 -  328: 427   91
    7     1 Paweł          Jackowski             139.04 +  422: 372  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1029  /  7 147.00





Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Polski Grupa B



	Mateusz Żbikowski 150.76 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Kowalski              136.01 -  343: 370   86
    2     2 Mariusz        Skrobosz              143.27 -  406: 486   93
    3     3 Paweł          Janaś                 125.03 -  369: 419   75
    4     4 Joanna         Juszczak              129.88 +  422: 364  180
    5     3 Marek          Syczuk                141.12 +  515: 230  191
    6     4 Marcin         Mroziuk               145.17 -  327: 444   95
    7     4 Robert         Kuszpit               119.16 =  399: 399  119
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     839  /  7 119.86




	Marcin Mroziuk 145.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Janaś                 125.03 -  276: 381   75
    2     4 Joanna         Juszczak              129.88 +  454: 352  180
    3     1 Andrzej        Kowalski              136.01 -  370: 372   86
    4     2 Mariusz        Skrobosz              143.27 -  347: 442   93
    5     4 Robert         Kuszpit               119.16 +  456: 335  169
    6     4 Mateusz        Żbikowski             150.76 +  444: 327  201
    7     3 Marek          Syczuk                141.12 +  460: 309  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  /  7 142.14




	Mariusz Skrobosz 143.27 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Robert         Kuszpit               119.16 -  397: 413   69
    2     2 Mateusz        Żbikowski             150.76 +  486: 406  201
    3     2 Marek          Syczuk                141.12 +  381: 380  191
    4     2 Marcin         Mroziuk               145.17 +  442: 347  195
    5     2 Paweł          Janaś                 125.03 +  459: 337  175
    6     2 Joanna         Juszczak              129.88 -  388: 406   80
    7     1 Andrzej        Kowalski              136.01 +  384: 318  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  /  7 156.71




	Marek Syczuk 141.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Juszczak              129.88 +  395: 312  180
    2     3 Paweł          Janaś                 125.03 -  467: 474   75
    3     2 Mariusz        Skrobosz              143.27 -  380: 381   93
    4     1 Andrzej        Kowalski              136.01 +  426: 290  186
    5     3 Mateusz        Żbikowski             150.76 -  230: 515  101
    6     3 Robert         Kuszpit               119.16 +  428: 274  169
    7     3 Marcin         Mroziuk               145.17 -  309: 460   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     899  /  7 128.43




	Andrzej Kowalski 136.01 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             150.76 +  370: 343  201
    2     1 Robert         Kuszpit               119.16 +  462: 314  169
    3     1 Marcin         Mroziuk               145.17 +  372: 370  195
    4     1 Marek          Syczuk                141.12 -  290: 426   91
    5     1 Joanna         Juszczak              129.88 +  496: 273  180
    6     1 Paweł          Janaś                 125.03 -  365: 381   75
    7     1 Mariusz        Skrobosz              143.27 -  318: 384   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  /  7 143.43




	Joanna Juszczak 129.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Syczuk                141.12 -  312: 395   91
    2     4 Marcin         Mroziuk               145.17 -  352: 454   95
    3     4 Robert         Kuszpit               119.16 -  376: 395   69
    4     4 Mateusz        Żbikowski             150.76 -  364: 422  101
    5     1 Andrzej        Kowalski              136.01 -  273: 496   86
    6     2 Mariusz        Skrobosz              143.27 +  406: 388  193
    7     2 Paweł          Janaś                 125.03 -  338: 391   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     710  /  7 101.43




	Paweł Janaś 125.03 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Mroziuk               145.17 +  381: 276  195
    2     3 Marek          Syczuk                141.12 +  474: 467  191
    3     3 Mateusz        Żbikowski             150.76 +  419: 369  201
    4     3 Robert         Kuszpit               119.16 -  357: 448   69
    5     2 Mariusz        Skrobosz              143.27 -  337: 459   93
    6     1 Andrzej        Kowalski              136.01 +  381: 365  186
    7     2 Joanna         Juszczak              129.88 +  391: 338  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  /  7 159.29




	Robert Kuszpit 119.16 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              143.27 +  413: 397  193
    2     1 Andrzej        Kowalski              136.01 -  314: 462   86
    3     4 Joanna         Juszczak              129.88 +  395: 376  180
    4     3 Paweł          Janaś                 125.03 +  448: 357  175
    5     4 Marcin         Mroziuk               145.17 -  335: 456   95
    6     3 Marek          Syczuk                141.12 -  274: 428   91
    7     4 Mateusz        Żbikowski             150.76 =  399: 399  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     971  /  7 138.71




Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Polski - mały finał o 3 miejsce



	Stanisław Rydzik 142.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Janaś                 126.91 +  430: 285  177
    2     1 Paweł          Janaś                 126.91 -  311: 344   77
    3     1 Paweł          Janaś                 126.91 +  367: 294  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     431  /  3 143.67




	Paweł Janaś 126.91 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                142.07 -  285: 430   92
    2     1 Stanisław      Rydzik                142.07 +  344: 311  192
    3     1 Stanisław      Rydzik                142.07 -  294: 367   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     376  /  3 125.33




Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Polski - Finał



	Krzysztof Mówka 144.27 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              143.31 +  515: 422  193
    2     1 Mariusz        Skrobosz              143.31 +  426: 347  193
    3     1 Mariusz        Skrobosz              143.31 +  422: 345  193
    4     1 Mariusz        Skrobosz              143.31 -  349: 434   93
    5     1 Mariusz        Skrobosz              143.31 +  528: 346  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     865  /  5 173.00




	Mariusz Skrobosz 143.31 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Mówka                 144.27 -  422: 515   94
    2     1 Krzysztof      Mówka                 144.27 -  347: 426   94
    3     1 Krzysztof      Mówka                 144.27 -  345: 422   94
    4     1 Krzysztof      Mówka                 144.27 +  434: 349  194
    5     1 Krzysztof      Mówka                 144.27 -  346: 528   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     570  /  5 114.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Polski Grupa A



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kazimierz.J    Merklejn              355: 393
   2 Wojciech       Sołdan               - Grzegorz       Święcki               385: 308
   3 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Wrześniewski          482: 350
   4 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Pietuchowski          473: 325


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Paweł          Jackowski             413: 342
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Sołdan                475: 323
   3 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Mówka                 368: 392
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                302: 445


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Wrześniewski          387: 323
   2 Wojciech       Sołdan               - Piotr          Pietuchowski          413: 374
   3 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.J    Merklejn              468: 329
   4 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Święcki               431: 434


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             295: 380
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Wojciech       Sołdan                339: 380
   3 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Święcki               340: 288
   4 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              368: 399


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                391: 409
   2 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 341: 431
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          393: 384
   4 Grzegorz       Święcki              - Mariusz        Wrześniewski          380: 334


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Jackowski             446: 348
   2 Wojciech       Sołdan               - Stanisław      Rydzik                328: 427
   3 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Święcki               400: 367
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Wrześniewski          416: 417


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Sołdan                372: 422
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 402: 370
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Pietuchowski          428: 331
   4 Grzegorz       Święcki              - Kazimierz.J    Merklejn              374: 377



Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Polski Grupa B



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Mateusz        Żbikowski             370: 343
   2 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kuszpit               397: 413
   3 Paweł          Janaś                - Marcin         Mroziuk               381: 276
   4 Joanna         Juszczak             - Marek          Syczuk                312: 395


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kuszpit              - Andrzej        Kowalski              314: 462
   2 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              406: 486
   3 Marek          Syczuk               - Paweł          Janaś                 467: 474
   4 Marcin         Mroziuk              - Joanna         Juszczak              454: 352


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Marcin         Mroziuk               372: 370
   2 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                381: 380
   3 Paweł          Janaś                - Mateusz        Żbikowski             419: 369
   4 Joanna         Juszczak             - Robert         Kuszpit               376: 395


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Andrzej        Kowalski              426: 290
   2 Marcin         Mroziuk              - Mariusz        Skrobosz              347: 442
   3 Paweł          Janaś                - Robert         Kuszpit               357: 448
   4 Joanna         Juszczak             - Mateusz        Żbikowski             364: 422


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Joanna         Juszczak              496: 273
   2 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Janaś                 459: 337
   3 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Syczuk                515: 230
   4 Robert         Kuszpit              - Marcin         Mroziuk               335: 456


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Andrzej        Kowalski              381: 365
   2 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Juszczak              388: 406
   3 Marek          Syczuk               - Robert         Kuszpit               428: 274
   4 Mateusz        Żbikowski            - Marcin         Mroziuk               327: 444


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Skrobosz              318: 384
   2 Joanna         Juszczak             - Paweł          Janaś                 338: 391
   3 Marcin         Mroziuk              - Marek          Syczuk                460: 309
   4 Robert         Kuszpit              - Mateusz        Żbikowski             399: 399




Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Polski - mały finał o 3 miejsce




Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Janaś                 430: 285


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Stanisław      Rydzik                344: 311


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Janaś                 367: 294




Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Polski - Finał



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              515: 422


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 347: 426


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 345: 422


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 434: 349


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              528: 346



Lista rankingowa na dzień 09-12-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             149.67  29785  199
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.40  28062  193
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             145.01  28276  195
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.88  10576   73
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.56  27942  196
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.05  27131  191
   7 Dawid Pikul                    Poznań               141.36  27990  198
   8 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
  10 Paweł Jackowski                Warszawa             140.54  26563  189
  11 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
  12 Grzegorz Święcki               Białystok            139.20  13781   99
  13 Radosław Konca                 Warszawa             139.17  26025  187
  14 Kamil Górka                    Kraków               138.74  24557  177
  15 Justyna Fugiel                 Kraków               138.23  26678  193
  16 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.65  16105  117
  17 Szymon Fidziński               Warszawa             137.48  14848  108
  18 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              137.15  27155  198
  19 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.41  27282  200
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.32  26855  197
  21 Andrzej Kowalski               Gdańsk               135.96  26377  194
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.54  26236  195
  23 Sławomir Kucia                 Kraków               134.39   8870   66
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.34  22434  167
  25 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.12  16765  125
  26 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.10   8448   63
  27 Michał Trumpus                 Wrocław              133.65  24859  186
  28 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  29 Miłosz Wrzałek                 Reda                 133.36  25872  194
  30 Mariusz Wrześniewski           Kraków               133.25  25850  194
  31 Bartosz Morawski               Gliwice              132.24  17324  131
  32 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.24  21158  160
  33 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  34 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       130.97   4977   38
  35 Łukasz Bryła                   Mielec               130.95  21869  167
  36 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.47   9785   75
  37 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.91  24942  192
  38 Mariusz Margalski              Pieczyska            129.84  21813  168
  39 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  129.60  25143  194
  40 Andrzej Szepczyński            Kraków               129.55  10753   83
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               129.49  23308  180
  42 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     129.46  13852  107
  43 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            129.36   7632   59
  44 Michał Makowski                Warszawa             129.14  12010   93
  45 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.88  13790  107
  46 Joanna Juszczak                Warszawa             128.64  20582  160
  47 Dariusz Kosz                   Nysa                 128.17   6152   48
  48 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.04   6146   48
  49 Maciej Perzyński               Piła                 127.95  21880  171
  50 Przemysław Herdzina            Kraków               127.64  24507  192
  51 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.37  19742  155
  52 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 127.04   6860   54
  53 Paweł Janaś                    Głogów               126.88  16494  130
  54 Leszek Stecuła                 Bytom                126.54   7719   61
  55 Kuba Koisar                    Warszawa             126.46  24153  191
  56 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.18   4290   34
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.15  23464  186
  58 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.08   7565   60
  59 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.08  16390  130
  60 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  61 Irena Sołdan                   Rumia                126.00  25201  200
  62 Jarosław Michalak              Łódź                 125.86  14600  116
  63 Wojciech Sołdan                Rumia                125.77  24147  192
  64 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.56  23606  188
  65 Maciej Rzychoń                 Katowice             125.31  11278   90
  66 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  67 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  68 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.00   9000   72
  69 Marek Roszak                   Poznań               124.87  23850  191
  70 Michał Musielak                Bydgoszcz            124.79   8735   70
  71 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  72 Artur Irzyk                    Strzyżów             124.66  24059  193
  73 Maciej Michalak                Łódź                 124.40  20028  161
  74 Rafał Matczak                  Milanówek            124.24  15654  126
  75 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            124.16  21976  177
  76 Mateusz Zalega                 Łódź                 123.43   7406   60
  77 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.40  24186  196
  78 Rafał Lenartowski              Gdynia               123.11  11449   93
  79 Artur Koszel                   Legionowo            122.81  21983  179
  80 Piotr Rosół                    Warszawa             122.80  22718  185
  81 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  82 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.29  10272   84
  83 Filip Klar                     Mielec               122.28   7337   60
  84 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  85 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.05  23433  192
  86 Arkadiusz Biegun               Kraków               121.93  16460  135
  87 Krzysztof Obremski             Legnica              121.84  19251  158
  88 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.79  22166  182
  89 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.68  24335  200
  90 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.08  23852  197
  91 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.07  23367  193
  92 Marta Dobrzańska               Kraków               120.74   6037   50
  93 Ewa Ciszewska                  Katowice             120.68  20274  168
  94 Jakub Zaryński                 Świnoujście          120.65  17011  141
  95 Joanna Stępień                 Katowice             120.54  17358  144
  96 Tomasz Ciejka                  Kraków               120.47  16986  141
  97 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.23  23445  195
  98 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       120.07  18011  150
  99 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 100 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 101 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.88  23136  193
 102 Iwona Kucia                    Kraków               119.67   8377   70
 103 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.65  23092  193
 104 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 105 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.51  19959  167
 106 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.48   5496   46
 107 Dominik Piasecki               Słupsk               119.47   4301   36
 108 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.47  14336  120
 109 Andrzej Grabiński              Suchedniów           119.27  13597  114
 110 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.26  14430  121
 111 Radosław Sowiński              Warszawa             119.26  16815  141
 112 Dariusz Dzierża                Kraków               119.22   4292   36
 113 Jakub Szymczak                 Łódź                 119.15  12987  109
 114 Katarzyna Sołdan               Rumia                119.14  23590  198
 115 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.07  12741  107
 116 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.95   4996   42
 117 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 118 Adam Szukalski                 Wałbrzych            118.72   4274   36
 119 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 120 Paweł Opyc                     Warszawa             118.30  18573  157
 121 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 122 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 123 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.22  22934  194
 124 Tomasz Suchanek                Wrocław              118.09  17005  144
 125 Paweł Jędryka                  Tarnów               118.06   5667   48
 126 Łukasz Święcki                 Białystok            117.96   9201   78
 127 Michał Sosin                   Warszawa             117.94   7784   66
 128 Mariusz Makuch                 Zator                117.91   7900   67
 129 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.66  21650  184
 131 Magdalena Kublik               Warszawa             117.62  12468  106
 132 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.53  18923  161
 133 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.52   7404   63
 134 Daniel Czernatowicz            Kraków               117.51   9048   77
 135 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  18433  157
 136 Maciej Lelowicz                Kraków               117.31   4223   36
 137 Robert Soszka                  Warszawa             117.20  22268  190
 138 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 139 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.16  22143  189
 140 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.96  23276  199
 141 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.81  16704  143
 142 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.64  16680  143
 143 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 144 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.52  22022  189
 145 Marek Rogalski                 Warszawa             116.38  23275  200
 146 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.30  16049  138
 147 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.29   6396   55
 148 Jacek Pietruszka               Kraków               116.25   5929   51
 149 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.17   4066   35
 150 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 151 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.93  22490  194
 152 Marek Dudkiewicz               Milanówek            115.87  22131  191
 153 Małgorzata Sulejewska          Kraków               115.77  14240  123
 154 Anna Niedzielko                Szczecin             115.77  13892  120
 155 Łukasz Miłosz                  Warszawa             115.71  10298   89
 156 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.67   6593   57
 157 Jakub Nalepa                   Gliwice              115.52  14786  128
 158 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.47  11085   96
 159 Bartosz Orłowski               Bytom                115.39  12231  106
 160 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 161 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33  17991  156
 162 Robert Zabłocki                Łódź                 115.33  11302   98
 163 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.32  22719  197
 164 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.14   8175   71
 165 Damian Krężel                  Mielec               115.09   6215   54
 166 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             115.03  22430  195
 167 Piotr Szutenberg               Ustka                115.00   6440   56
 168 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 169 Marcin Skowron                 Zabrze               114.93  19883  173
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 114.89  21944  191
 171 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.83  22621  197
 172 Halina Roszak                  Poznań               114.70  22710  198
 173 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.14  15979  140
 174 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              114.12   7532   66
 175 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.06   9353   82
 176 Bogusław Książek               Szczecin             114.00  14592  128
 177 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              113.95  21993  193
 178 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 179 Krzysztof Jaworski             Warszawa             113.78  11150   98
 180 Agnieszka Krupka               Krosno               113.71  22174  195
 181 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             113.62  21702  191
 182 Jan Kozłowski                  Kraków               113.46  22125  195
 183 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 184 Adam Klimont                   Wałcz                113.21  13246  117
 185 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.18  16525  146
 186 Jerzy Luter                    Bytom                112.83  20987  186
 187 Katarzyna Żuławska             Katowice             112.75  12402  110
 188 Jerzy Matyasik                 Kraków               112.64  19937  177
 189 Marek Reda                     Wołomin              112.33  22353  199
 190 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.29   7411   66
 191 Magdalena Merklejn             Szczecin             112.29  13362  119
 192 Grażyna Furman                 Sosnowiec            112.26   3480   31
 193 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  111.85  10738   96
 194 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 195 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       111.69  13849  124
 196 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.62  13171  118
 197 Daniel Janus                   Wąchock              111.42  15821  142
 198 Lucyna Śniadach                Rumia                111.15  18340  165
 199 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.13  22004  198
 200 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 201 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.96   8100   73
 202 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 203 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.90   6654   60
 204 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 205 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.57   9288   84
 206 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.52  11605  105
 207 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.45  10603   96
 208 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.42  21201  192
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.40  18436  167
 210 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.27  13453  122
 211 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.25  15545  141
 212 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.24  11906  108
 213 Stanisław Gasik                Warszawa             110.20   9257   84
 214 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.96  21002  191
 215 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 216 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     109.70  16784  153
 217 Maria Jarosz                   Lublin               109.28   3934   36
 218 Krzysztof Leśniak              Kraków               109.26   7867   72
 219 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.83  15998  147
 220 Katarzyna Klimała              Kraków               108.62  20855  192
 221 Dorota Maciejuk                Warszawa             108.55  10421   96
 222 Michał Lipka                   Mielec               108.50   6076   56
 223 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.47  15077  139
 224 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.45  16485  152
 225 Sławomir Buk                   Gliwice              108.34  10401   96
 226 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               108.34  11051  102
 227 Jarosław Żuliński              Szczecin             108.29   5198   48
 228 Grzegorz Kwiecień              Kraków               107.97   6370   59
 229 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.93  21262  197
 230 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 231 Monika Laskowska               Wrocław              107.81   3881   36
 232 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 233 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.59  18290  170
 234 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             107.56   5163   48
 235 Robert Głowacki                Łódź                 107.54   7743   72
 236 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.41  19442  181
 237 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.32  20177  188
 238 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 239 Marianna Kozłowska             Białystok            107.11  12210  114
 240 Iza Kraj                       Warszawa             107.03  10489   98
 241 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 242 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.37  12126  114
 243 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.04  19087  180
 244 Teresa Zalewska                Racibórz             106.00  13568  128
 245 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 246 Anita Bruska                   Gdynia               105.82   9524   90
 247 Michał Ozimiński               Łódź                 105.72  20615  195
 248 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 249 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 250 Dominik Wester                 Warszawa             105.26   5263   50
 251 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 252 Marta Kleinrok                 Lublin               105.24   5367   51
 253 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 254 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.16  11147  106
 255 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.13  10513  100
 256 Rafał Skibicki                 Lębork               105.10  17027  162
 257 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 258 Maciej Kutera                  Warszawa             105.01   7876   75
 259 Weronika Rudnicka              Ustka                104.85  20866  199
 260 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.73   6703   64
 261 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 262 Sławomir Zabawa                Jasło                104.26  13033  125
 263 Przemysław Rybicki             Otwock               103.86   5193   50
 264 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 265 Iwona Rutkowska                Warszawa             103.83   6126   59
 266 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.42  16030  155
 267 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 268 Piotr Łasowski                 Gdańsk               103.05   8862   86
 269 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 270 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 271 Sylwester Wójcik               Lublin               102.92  14615  142
 272 Joanna Kubińska                Warszawa             102.83   8021   78
 273 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 274 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.64  10367  101
 275 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.60   5643   55
 276 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  102.53  14662  143
 277 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 278 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.19   3679   36
 279 Anna Stefańska                 Łódź                 102.18  19925  195
 280 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.13   6128   60
 281 Maciej Stolarczyk              Zator                101.81   3665   36
 282 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.71  19529  192
 283 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 284 Janusz Sojka                   Łódź                 101.65   6099   60
 285 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 286 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             101.42  19574  193
 287 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.32  19858  196
 288 Anna Arana                     Warszawa             101.29  15497  153
 289 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 290 Roman Figiel                   Zawichost            101.18   5767   57
 291 Patrycja Śliwińska             Szczecin             101.05  19604  194
 292 Renata Rosół                   Warszawa             100.94  10094  100
 293 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 294 Anna Dłużniewska               Warszawa             100.80   8064   80
 295 Paweł Michalski                Ksawerów             100.61   8049   80
 296 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 297 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 298 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             99.90   4795   48
 299 Piotr Domański                 Łódź                  99.88   5194   52
 300 Elżbieta Święcka               Białystok             99.76   5088   51
 301 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 302 Maciej Pilc                    Poznań                99.70   3290   33
 303 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.01   7129   72
 304 Jacek Gasik                    Warszawa              98.86   4152   42
 305 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 306 Andrzej Bryła                  Mielec                98.74   3456   35
 307 Katarzyna Majewska             Lublin                98.72  12142  123
 308 Andrzej Bociąga                Chorzów               98.46   7877   80
 309 Adam Janicki                   Łódź                  98.42  14566  148
 310 Grzegorz Bajer                 Łódź                  98.31   5800   59
 311 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.29   9141   93
 312 Magdalena Ochot                Katowice              97.94   7541   77
 313 Wojciech Wróbel                Zator                 97.62   5857   60
 314 Anna Lisiewska                 Piasutno              97.27   5836   60
 315 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 316 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 317 Jarosław Karp                  Jędrzejów             96.91   6784   70
 318 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.82   6003   62
 319 Monika Rubinstein              Warszawa              96.80  10648  110
 320 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.73  15380  159
 321 Michał Kolaj                   Ostróda               96.48  11192  116
 322 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.12   4614   48
 323 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.94   3454   36
 324 Joanna Brychcy                 Katowice              95.59  19022  199
 325 Marek Kocikowski               Ostróda               95.54   6879   72
 326 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 327 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.22  10379  109
 328 Urszula Solarska               Łódź                  95.20  17992  189
 329 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 330 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 331 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.65  10412  110
 332 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 333 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.12   5271   56
 334 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 335 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.00   4418   47
 336 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.75  11719  125
 337 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 338 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.50   5423   58
 339 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  93.48  10283  110
 340 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.39   8405   90
 341 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 342 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 343 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.23   6733   73
 344 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 345 Sławomir Długosz               Ostróda               91.95   3954   43
 346 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 347 Piotr Marusa                   Szczytno              91.75   4404   48
 348 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 349 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 350 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 351 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 352 Kacper Jachowicz               Żyrardów              90.64   5257   58
 353 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 354 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 355 Wojciech Obremski              Legnica               89.60   8781   98
 356 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.53   5282   59
 357 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.41   2861   32
 358 Michał Korzeniowski            Kraków                89.17   3210   36
 359 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.12  10516  118
 360 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.81  12789  144
 361 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 362 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.00   5544   63
 363 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 364 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 365 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.24  10952  127
 366 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 367 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 368 Adam Kędzior                   Lublin                84.00   3864   46
 369 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 370 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 371 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.12   5666   69
 372 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 373 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.62   5563   69
 374 Sandra Sekuła                  Szczecin              80.51   2818   35
 375 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 376 Paweł Golubiński               Gdynia                78.55   4006   51
 377 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.14   9377  120
 378 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 379 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 380 Monika Pieczora                Łódź                  75.35   4295   57
 381 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 382 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.97  11392  154
 383 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 384 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 385 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 09-12-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            110.28   3198   29
   2 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            91.86   2664   29
   3 Błażej Fuczek                  Przeciszów            84.55   2452   29
   4 Grzegorz Gardynik              Warszawa             123.50   3458   28
   5 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   6 Renata Polończyk               Bielsko Biała         98.79   2766   28
   7 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   8 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   9 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.61   2369   28
  10 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.36   1998   28
  11 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
  12 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.70   3367   27
  13 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  14 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             142.19   3697   26
  15 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  16 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  17 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  18 Sławomir Nosek                 Mielec               124.79   2995   24
  19 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  20 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  21 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  22 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  23 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  24 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  25 Bogdan Pokojski                Piastów              107.83   2588   24
  26 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  27 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  28 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  29 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  30 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     100.08   2402   24
  31 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  32 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  33 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  34 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  35 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  36 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  37 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  38 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.75   2298   24
  39 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  40 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  41 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  42 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  43 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  44 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  45 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  46 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  47 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  48 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  49 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  50 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  51 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  52 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  53 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  54 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  55 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  56 Jolanta Bednarska              Łódź                  84.70   1948   23
  57 Bożena Guział                  Racibórz              84.09   1934   23
  58 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  59 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  60 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  61 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  62 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  63 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  64 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  65 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  66 Anna Lenartowska               Gdynia                74.78   1720   23
  67 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  68 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  69 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  70 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  71 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  72 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  73 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.29   1455   21
  74 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             132.05   2641   20
  75 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  76 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  77 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  78 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  79 Bogusław Szyszka               Oława                112.11   2130   19
  80 Olaf Czubla                    Łódź                 110.21   2094   19
  81 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  82 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  83 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  84 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  85 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  86 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.33   1392   18
  87 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  88 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  89 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   84.53   1437   17
  90 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  91 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  92 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  93 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
  94 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
  95 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
  96 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
  97 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
  98 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
  99 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 100 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 101 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 102 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 103 Michał Szkudlarek              Pabianice            116.42   1397   12
 104 Stanisław Ochot                Katowice             116.00   1392   12
 105 Michał Puchowski               Izbicko              115.58   1387   12
 106 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 107 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 108 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 109 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 110 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 111 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 112 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 113 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 114 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 115 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 116 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 117 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 118 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 119 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 120 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 121 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 122 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 123 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 124 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 125 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 126 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 127 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 128 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 129 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              102.83   1234   12
 130 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 131 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            101.42   1217   12
 132 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 133 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 134 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 135 Ewa Piramowska                 Łódź                  99.58   1195   12
 136 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 137 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 138 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 139 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 140 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 141 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 142 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 143 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 144 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 145 Agnieszka Goniowska            Wrocław               98.17   1178   12
 146 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 147 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 148 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 149 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 150 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 151 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 152 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 153 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 154 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 155 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 156 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 157 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 158 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 159 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 160 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 161 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 162 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 163 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 164 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 165 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 166 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 167 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 168 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 169 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 170 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 171 Maurycy Machnio                Lipiany               91.33   1096   12
 172 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 173 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 174 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 175 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 176 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 177 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 178 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 179 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 180 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 181 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 182 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 183 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 184 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 185 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               86.83   1042   12
 186 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 187 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 188 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 189 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 190 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 191 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 192 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 193 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 194 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 195 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 196 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 197 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 198 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 199 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 200 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 201 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 202 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 203 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 204 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 205 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 206 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 207 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 208 Adam Zalewski                  Racibórz              77.42    929   12
 209 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 210 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 211 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 212 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 213 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 214 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 215 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 216 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 217 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 218 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 219 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 220 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 221 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 222 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 223 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 224 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 225 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 226 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 227 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 228 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 229 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 230 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 231 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 232 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 233 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 234 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 235 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 236 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 237 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 238 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 239 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 240 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 241 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 242 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 243 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 244 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 245 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 246 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 247 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 248 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 249 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 250 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 251 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 252 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 253 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 254 Joanna Żłobicka                Wrocław               79.09    870   11
 255 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 256 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 257 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 258 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 259 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 260 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 261 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 262 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 263 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 264 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 265 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 266 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 267 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             130.80   1308   10
 268 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 269 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 270 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 271 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 272 Marta Juszczyk                 Ścinawa               75.00    750   10
 273 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 274 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 275 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 276 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 277 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 278 Ryszard Korpalski              Wrocław               82.12    657    8
 279 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 280 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 281 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 282 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 283 Adam Kotwica                   Gdańsk               111.00    777    7
 284 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 285 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 286 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 287 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 288 Sławomir Rosochacz             Lublin                99.43    696    7
 289 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 290 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 291 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 292 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 293 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 294 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 295 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 296 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 297 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 298 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 299 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 300 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 301 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 302 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 303 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 304 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 305 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 306 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   55.86    391    7
 307 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 308 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 309 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 310 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 311 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 312 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 313 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 314 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 315 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 316 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 317 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 318 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 319 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 320 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 321 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 322 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 323 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki      91.67    550    6
 324 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 325 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 326 Stanisław Stolarczyk           Zator                 85.50    513    6
 327 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 328 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 329 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 330 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 331 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 332 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 333 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 334 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 335 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 336 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 337 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 338 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 339 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 340 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 341 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 342 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 343 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 344 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 345 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 346 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 347 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 348 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 349 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 350 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 351 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 352 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 353 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 354 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 355 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 356 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 357 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 358 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 359 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 360 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 361 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 362 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 363 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 364 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 365 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 366 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 367 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 368 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 369 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 370 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 371 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 372 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 373 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 374 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 375 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 376 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 377 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 378 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 379 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 380 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 381 Arkadiusz Jaworski             Tychy                150.00    300    2
 382 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 383 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 384 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 385 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 386 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 387 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 388 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 389 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 390 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 391 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 392 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 393 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 394 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 395 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 396 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 397 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 398 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 399 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 400 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 401 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 402 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 403 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 404 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 405 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 406 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie