Sulęcin14
lutego
Sulęcin 14-15 lutego II Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina Grand Prix 2009
Łódź28
lutego
Łódź 28- 1 marca Wielka Łódka 2009 — Zima
Szczecin 7
marca
Szczecin 7- 8 marca XI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2009
W wielkim stylu tryumfuje Stanisław Rydzik28 - 01 marca 2009 — Wielka Łódka 2009 — ZimaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2009 — ZimaŁódź, 28 - 01 marca 2009

Konkurs Relacja z turnieju


W wielkim stylu tryumfuje Stanisław RydzikLody stopniały, więc czas zacząć rejs WIELKIEJ ŁÓDKI 2009. Mimo wielkiego kryzysu ekonomicznego na świecie, do Łodzi na pierwszy rejs przybyło 60 uczestników. Swoje progi przed graczmi otworzył Poleski Ośrodek Sztuki w Łodzi. Jak przystało na turnieje w Łodzi wyłoniono największego ŁOWCĘ BLANKÓW. Chyba cud mógłby sprawić by w jakiejkolwiek klasyfikacji turniejowej, nagrody nie zdobył Przemysław Rybicki. To on z ilością 18 blanków na 24 możliwych, udowodnił że w SCRABBLE można wygrywać bez tych płytek. Świadczy o tym uzyskany słaby wynik Przemka w porównani z Andrzejem Kwiatkowskim, który "wymacał" tylko 7 blanków. Dopiero co, tydzień temu, Karol Wyrębkiewicz wygrał turniej nie schodząc poniżej 6 miejsca w każdej z rund, a tu następny zawodnik poprawił ten wyczyn i to prawie uzyskał maksymalny możliwy wynik. Stanisław Rydzik był na prowadzeniu przez jedenaście rund, a pierwszą zakończył na drugim miejscu. Do 8 rundy czołówka kandydatów na Kapitana Wielkiej Łódki była wyrównana. Dopiero w 9 rundzie atak na pozycję sternika przeprowadziło dwóch graczy. Mariusz Skrobosz i Stanisław Rydzik ostro walczyli w korespondencyjnych pojedynkach do 12 rundy, kiedy to nastąpił bezpośredni pojedynek między nimi. Podczas tego turnieju już raz się spotkali — na zakończenia pierwszego dnia rejsu. Wtedy górą był Mariusz, lecz w rewanżu Staszek nie pozwolił wyrwać sobie zwycięstwa i z 11 pkt objął stery Wielkiej Łódki. Mariusz zajął drugie miejsce, a Waldemar Czerwoniec trzecie. "Rydzu" wygrał także klasyfikację na największy score. Z wynikiem 5336 pkt uzyskał średnią 445 pkt na partię. Czołowi zawodnicy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne. Organizatorzy zapraszają na wiosenny rejs w jeszcze większym gronie.

Klasyfikacja blanków w turnieju
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2008 — Jesień „10 Lat Minęło”
Wielka Łódka 2008 — Lato „10 Lat Minęło”
Wielka Łódka 2008 — Wiosna „10 Lat Minęło”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekPoleski Ośrodek Sztuki
ul. Krzemieniecka 2a (naprzeciwko stadionu ŁKS)
Obrońca tytułuKarol Wyrębkiewicz
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 28 lutego (7 rund)
11:45 — koniec zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 1 marca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
WyżywienieMożliwość zjedzenia obiadu w kawiarence na terenie POS — ceny przystępne, polecamy pierogi :)
Noclegi
  1. Dom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej
    ul. Piotrkowska 189/191 (5 minut od miejsca gry piechotą) tel. 42 636 69 80
    Rezerwacja najlepiej 14 dni przed turniejem.
  2. Dom Studencki 9 PŁ
    al. Piotrkowska 277, tel. 42 684 19 17
    wjazd od ul. Czerwonej 3, koszt ok. 50-60zł od osoby
  3. Dom Studencki 7 PŁ
    al. Politechniki 9, tel. 42 636 46 88, koszt ok. 50-60zł od osoby
  4. Hotel Polonia
    ul. Narutowicza 38 (w okolicach dworca Łódź-Fabryczna, 10 minut autobusem linii 57) tel. 42 632 87 73
    Cennik: pokój 1-os. z łaz. 105,00zł (studenci: 80,00zł), bez łaz. (łaz.w korytarzu) 60,00zł; 2-os. z łaz. 150,00zł (studenci: 120,00zł), bez łaz. 80,00zł; dostawka 50,00zł; parking 25,00zł
  5. Pokoje gościnne "Alicja"
    (ok.15 minut autobusem linii Z-4), Łódź, ul. Paderewskiego 13 tel. 42 689 59 01
    Cennik: pokój 1-os. 80,00zł, pokój 2-os. 100,00zł
  6. Kamienica Łódzka
    tel kont. +48 509447851
    strona: www.kamienicalodzka.pl

Więcej: http://www.cityoflodz.pl/index.php?str=174
NagrodyPuchar dla zwycięzcy
Pieniężne za miejsca I-III
Rzeczowe
OrganizatorzyAnna Stefańska 609137313, astefka@buziaczek.pl, GG: 5206098
Urszula Solarska 669662428
Adam Janicki 502949180, janicki.adam@interia.pl
Wojciech Zemło 600368806, wzemlo@toya.net.pl, GG: 3442656


Wyniki turnieju Wielka Łódka 2009 - Zima

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.15     11.0     5336     2068     1142
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               136.94     10.0     5175     1965     1063
  3 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.18      9.0     4806     1762      557
  4 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 146.13      8.0     5029     1771      612
  5 Paweł           Jackowski            Warszawa               135.58      8.0     4975     1639      799
  6 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.28      8.0     4950     1728      549
  7 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.97      8.0     4777     1725      323
  8 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               141.01      8.0     4559     1684       84
  9 Tomasz          Łapka                Opole                  117.31      8.0     4517     1653      213
 10 Marta           Dobrzańska           Kraków                 114.57      7.5     4866     1739      431
 11 Miłosz          Wrzałek              Reda                   138.41      7.0     4989     1543      744
 12 Michał          Alabrudziński        Włocławek              137.87      7.0     4956     1653      554
 13 Jakub           Szymczak             Łódź                   132.16      7.0     4791     1604      546
 14 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               124.17      7.0     4710     1648      -37
 15 Radosław        Jachna               Łódź                   126.62      7.0     4663     1556      247
 16 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 128.30      7.0     4644     1613        8
 17 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              123.39      7.0     4630     1575      149
 18 Beata           Piotrowska           Łódź                   119.77      7.0     4511     1561       -1
 19 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.20      7.0     4479     1518      641
 20 Rafał           Wesołowski           Warszawa               119.42      7.0     4463     1579      299
 21 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.04      7.0     4449     1458      260
 22 Jerzy           Matyasik             Kraków                 121.44      7.0     4420     1641      -27
 23 Jarosław        Michalak             Łódź                   117.63      7.0     4312     1525     -235
 24 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 116.55      7.0     4003     1498     -162
 25 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   144.47      6.0     4690     1446      -25
 26 Wojciech        Zemło                Łódź                   134.02      6.0     4646     1473        1
 27 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 116.04      6.0     4631     1514      258
 28 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.32      6.0     4601     1428     -118
 29 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.96      6.0     4543     1512     -169
 30 Michał          Ozimiński            Łódź                   124.57      6.0     4386     1442      -95
 31 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              117.55      6.0     4320     1483     -336
 32 Jan             Olek                 Warszawa               100.00      6.0     4222     1324       36
 33 Magdalena       Ambroszczyk          Łódź                   100.00      6.0     4102     1315     -137
 34 Urszula         Solarska             Łódź                   106.06      6.0     4078     1450     -453
 35 Robert          Głowacki             Łódź                   127.35      5.0     4698     1309      438
 36 Adam            Klimont              Wałcz                  126.87      5.0     4637     1348      -27
 37 Jarosław        Olek                 Warszawa               112.48      5.0     4365     1300     -367
 38 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   113.10      5.0     4356     1319     -359
 39 Magdalena       Kublik               Warszawa               112.69      5.0     4292     1297     -175
 40 Anna            Stefańska            Łódź                   115.14      5.0     4223     1385     -484
 41 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      5.0     4141     1236     -125
 42 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      5.0     3965     1244     -220
 43 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               109.12      5.0     3730     1245      -29
 44 Andrzej         Kroc                 Łódź                   112.31      4.0     4483     1138      109
 45 Jarosław        Sobczak              Warszawa               114.88      4.0     4357     1186     -284
 46 Przemysław      Rybicki              Otwock                 130.01      4.0     4183     1265     -594
 47 Paweł           Michalski            Ksawerów               104.64      4.0     4010     1223     -748
 48 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            100.00      4.0     3975     1195     -534
 49 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      4.0     3902     1093     -268
 50 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.0     3887     1163     -778
 51 Maciej          Michalak             Łódź                   129.71      4.0     2609      882      193
 52 Adam            Janicki              Łódź                   105.21      3.5     4008     1015     -110
 53 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      3.5     3850      940       69
 54 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      3.5     3799      934        4
 55 Małgorzata      Baśko                Andrespol              100.00      3.0     3270      917     -765
 56 Tomasz          Ciejka               Kraków                 133.42      2.5     2572      750      -89
 57 Jarosław        Puchalski            Łódź                   125.22      2.0     2815      664      200
 58 Izabela         Potęga               Łódź                   102.29      2.0     2339      711     -697
 59 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   110.04      2.0     1743      513      -76
 60 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      1.5     2530      607     -805
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Wielka Łódka 2009 - Zima



	Mariusz Wrześniewski 146.13 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Wesołowski            119.42 +  397: 327  169
    2     3 Michał         Alabrudziński         137.87 -  308: 439   88
    3    13 Karol          Wyrębkiewicz          144.47 +  402: 297  194
    4    13 Krzysztof      Leśniak               116.55 +  505: 337  167
    5     9 Anna           Stefańska             115.14 +  556: 330  165
    6     5 Andrzej        Rechowicz             126.96 +  525: 314  177
    7     2 Grzegorz       Kurowski              124.17 +  421: 327  174
    8     2 Waldemar       Czerwoniec            128.18 -  375: 438   78
    9     1 Stanisław      Rydzik                143.15 -  306: 495   93
   10     5 Mateusz        Żbikowski             141.01 +  450: 349  191
   11     2 Mariusz        Skrobosz              136.94 -  353: 361   87
   12     4 Michał         Alabrudziński         137.87 +  431: 403  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 12 147.58




	Karol Wyrębkiewicz 144.47 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Ostrowska             119.04 +  400: 369  169
    2     2 Stanisław      Rydzik                143.15 -  381: 534   93
    3    13 Mariusz        Wrześniewski          146.13 -  297: 402   96
    4    23 Dorota         Stachowska            100.00 -  410: 426   50
    5    24 Jarosław       Sobczak               114.88 -  344: 472   65
    6    25 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  477: 273  150
    7    22 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  390: 341  150
    8    10 Grzegorz       Pukniel               116.04 +  398: 386  166
    9    12 Beata          Piotrowska            119.77 -  338: 370   70
   10    11 Jakub          Szymczak              132.16 +  434: 393  182
   11    15 Małgorzata     Sulejewska            128.30 -  359: 416   78
   12    16 Adam           Klimont               126.87 +  462: 333  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Stanisław Rydzik 143.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jarosław       Michalak              117.63 +  506: 302  168
    2     2 Karol          Wyrębkiewicz          144.47 +  534: 381  194
    3     1 Krzysztof      Leśniak               116.55 +  439: 354  167
    4     1 Radosław       Jachna                126.62 +  481: 353  177
    5     1 Jerzy          Matyasik              121.44 +  386: 369  171
    6     1 Marta          Dobrzańska            114.57 +  498: 434  165
    7     1 Mariusz        Skrobosz              136.94 -  387: 393   87
    8     1 Jakub          Szymczak              132.16 +  409: 314  182
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          146.13 +  495: 306  196
   10     1 Michał         Alabrudziński         137.87 +  387: 310  188
   11     1 Paweł          Jackowski             135.58 +  368: 277  186
   12     1 Mariusz        Skrobosz              136.94 +  446: 401  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2068  / 12 172.33




	Krzysztof Mówka 141.28 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariola        Osajda-Matczak        117.55 +  444: 318  168
    2    11 Maciej         Michalak              129.71 +  413: 336  180
    3     7 Marta          Dobrzańska            114.57 -  373: 391   65
    4     7 Tomasz         Zwoliński             136.97 +  512: 331  187
    5     4 Wojciech       Zemło                 134.02 +  525: 358  184
    6     2 Grzegorz       Kurowski              124.17 -  377: 417   74
    7     4 Grzegorz       Pukniel               116.04 +  420: 329  166
    8     5 Jerzy          Matyasik              121.44 +  354: 336  171
    9     3 Paweł          Jackowski             135.58 -  390: 462   86
   10     4 Beata          Piotrowska            119.77 -  318: 417   70
   11     6 Miłosz         Wrzałek               138.41 +  473: 379  188
   12     3 Piotr          Pietuchowski          139.20 +  351: 327  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Mateusz Żbikowski 141.01 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Łapka                 117.31 -  300: 441   67
    2    23 Miłosz         Wrzałek               138.41 +  381: 362  188
    3    18 Jarosław       Michalak              117.63 +  505: 325  168
    4    14 Anna           Stefańska             115.14 -  359: 417   65
    5    13 Jerzy          Krzyżewski            109.12 +  378: 263  159
    6    13 Mariola        Osajda-Matczak        117.55 -  304: 425   68
    7    16 Michał         Ozimiński             124.57 +  361: 306  175
    8    14 Adam           Klimont               126.87 +  410: 381  177
    9     7 Jakub          Szymczak              132.16 +  429: 419  182
   10     5 Mariusz        Wrześniewski          146.13 -  349: 450   96
   11    10 Rafał          Wesołowski            119.42 +  356: 329  169
   12     8 Beata          Piotrowska            119.77 +  427: 357  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Piotr Pietuchowski 139.20 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     6 Grzegorz       Kurowski              124.17 +  440: 434  174
    3     3 Andrzej        Rechowicz             126.96 -  326: 334   77
    4    10 Jarosław       Olek                  112.48 +  433: 322  162
    5     8 Radosław       Jachna                126.62 +  390: 349  177
    6     3 Mariusz        Skrobosz              136.94 -  322: 406   87
    7     8 Jerzy          Matyasik              121.44 -  339: 366   71
    8     9 Urszula        Solarska              106.06 +  429: 292  156
    9    10 Jarosław       Michalak              117.63 +  441: 338  168
   10     6 Tomasz         Łapka                 117.31 +  589: 309  167
   11     3 Michał         Alabrudziński         137.87 +  443: 337  188
   12     3 Krzysztof      Mówka                 141.28 -  327: 351   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 11 138.00




	Miłosz Wrzałek 138.41 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Leśniak               116.55 -  334: 370   67
    2    23 Mateusz        Żbikowski             141.01 -  362: 381   91
    3    25 Adam           Janicki               105.21 +  426: 291  155
    4    20 Izabela        Potęga                102.29 +  405: 295  152
    5    15 Dorota         Stachowska            100.00 +  584: 284  150
    6     6 Jakub          Szymczak              132.16 +  403: 388  182
    7     6 Anna           Stefańska             115.14 +  414: 319  165
    8     6 Marta          Dobrzańska            114.57 -  361: 426   65
    9     5 Andrzej        Rechowicz             126.96 -  354: 415   77
   10    10 Adam           Klimont               126.87 +  440: 299  177
   11     6 Krzysztof      Mówka                 141.28 -  379: 473   91
   12     9 Jerzy          Matyasik              121.44 +  527: 304  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Michał Alabrudziński 137.87 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Pukniel               116.04 +  498: 271  166
    2     3 Mariusz        Wrześniewski          146.13 +  439: 308  196
    3     2 Przemysław     Rybicki               130.01 -  364: 430   80
    4     6 Marek          Dudkiewicz            123.39 +  364: 271  173
    5     7 Mariola        Osajda-Matczak        117.55 +  519: 284  168
    6     4 Jerzy          Matyasik              121.44 +  501: 341  171
    7     3 Marta          Dobrzańska            114.57 +  402: 335  165
    8     3 Rafał          Wesołowski            119.42 +  463: 375  169
    9     2 Mariusz        Skrobosz              136.94 -  356: 526   87
   10     1 Stanisław      Rydzik                143.15 -  310: 387   93
   11     3 Piotr          Pietuchowski          139.20 -  337: 443   89
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          146.13 -  403: 431   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Tomasz Zwoliński 136.97 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anna           Stefańska             115.14 +  403: 289  165
    2     1 Robert         Głowacki              127.35 +  348: 343  177
    3     4 Wojciech       Zemło                 134.02 -  381: 401   84
    4     7 Krzysztof      Mówka                 141.28 -  331: 512   91
    5    20 Tomasz         Ciejka                133.42 +  449: 316  183
    6    14 Michał         Ozimiński             124.57 +  430: 301  175
    7    10 Mariola        Osajda-Matczak        117.55 +  402: 315  168
    8     4 Mariusz        Skrobosz              136.94 -  330: 381   87
    9    11 Krzysztof      Leśniak               116.55 +  465: 411  167
   10     7 Andrzej        Rechowicz             126.96 +  484: 401  177
   11     4 Waldemar       Czerwoniec            128.18 -  356: 425   78
   12     6 Marek          Dudkiewicz            123.39 +  398: 359  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Mariusz Skrobosz 136.94 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jarosław       Sobczak               114.88 +  396: 259  165
    2     5 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  474: 339  150
    3     6 Jerzy          Matyasik              121.44 -  353: 401   71
    4     9 Michał         Ozimiński             124.57 +  488: 217  175
    5     5 Przemysław     Rybicki               130.01 +  513: 344  180
    6     3 Piotr          Pietuchowski          139.20 +  406: 322  189
    7     1 Stanisław      Rydzik                143.15 +  393: 387  193
    8     4 Tomasz         Zwoliński             136.97 +  381: 330  187
    9     2 Michał         Alabrudziński         137.87 +  526: 356  188
   10     2 Waldemar       Czerwoniec            128.18 +  483: 358  178
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          146.13 +  361: 353  196
   12     1 Stanisław      Rydzik                143.15 -  401: 446   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1965  / 12 163.75




	Paweł Jackowski 135.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marta          Dobrzańska            114.57 -  394: 410   65
    2    16 Jerzy          Krzyżewski            109.12 -  343: 375   59
    3    23 Jolanta        Bednarska             100.00 +  406: 279  150
    4    18 Krystyna       Augustyniak           113.10 +  429: 331  163
    5    12 Jarosław       Olek                  112.48 +  487: 239  162
    6     7 Grzegorz       Pukniel               116.04 -  366: 437   66
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           123.32 +  452: 418  173
    8     7 Grzegorz       Kurowski              124.17 +  520: 398  174
    9     3 Krzysztof      Mówka                 141.28 +  462: 390  191
   10     3 Rafał          Wesołowski            119.42 +  373: 258  169
   11     1 Stanisław      Rydzik                143.15 -  277: 368   93
   12     5 Grzegorz       Kurowski              124.17 +  466: 273  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Wojciech Zemło 134.02 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krystyna       Augustyniak           113.10 +  456: 321  163
    2     7 Paweł          Michalski             104.64 +  436: 294  155
    3     4 Tomasz         Zwoliński             136.97 +  401: 381  187
    4     2 Jerzy          Matyasik              121.44 -  314: 444   71
    5     4 Krzysztof      Mówka                 141.28 -  358: 525   91
    6     8 Tomasz         Łapka                 117.31 +  370: 350  167
    7     5 Jakub          Szymczak              132.16 -  296: 345   82
    8    11 Przemysław     Rybicki               130.01 -  270: 374   80
    9    16 Małgorzata     Sulejewska            128.30 -  359: 509   78
   10    15 Marek          Dudkiewicz            123.39 -  380: 478   73
   11    20 Magdalena      Kublik                112.69 +  489: 323  163
   12    17 Krystyna       Augustyniak           113.10 +  517: 301  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Tomasz Ciejka 133.42 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Magdalena      Kublik                112.69 -  418: 443   63
    2    15 Marta          Dobrzańska            114.57 =  355: 355  115
    3    21 Małgorzata     Sulejewska            128.30 -  372: 414   78
    4    25 Adam           Klimont               126.87 +  397: 312  177
    5    20 Tomasz         Zwoliński             136.97 -  316: 449   87
    6    23 Jarosław       Michalak              117.63 -  320: 338   68
    7    25 Jarosław       Olek                  112.48 +  394: 350  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  7 107.14




	Jakub Szymczak 132.16 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jarosław       Olek                  112.48 +  485: 322  162
    2     4 Adam           Klimont               126.87 +  389: 331  177
    3     5 Radosław       Jachna                126.62 -  355: 421   77
    4     8 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  453: 235  150
    5     6 Grzegorz       Pukniel               116.04 +  465: 311  166
    6     6 Miłosz         Wrzałek               138.41 -  388: 403   88
    7     5 Wojciech       Zemło                 134.02 +  345: 296  184
    8     1 Stanisław      Rydzik                143.15 -  314: 409   93
    9     7 Mateusz        Żbikowski             141.01 -  419: 429   91
   10    11 Karol          Wyrębkiewicz          144.47 -  393: 434   94
   11    14 Urszula        Solarska              106.06 +  384: 330  156
   12    10 Grzegorz       Pukniel               116.04 +  401: 324  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Przemysław Rybicki 130.01 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kroc                  112.31 +  383: 380  162
    2     9 Jarosław       Puchalski             125.22 +  436: 376  175
    3     2 Michał         Alabrudziński         137.87 +  430: 364  188
    4     3 Marta          Dobrzańska            114.57 -  336: 417   65
    5     5 Mariusz        Skrobosz              136.94 -  344: 513   87
    6    12 Anna           Stefańska             115.14 -  386: 445   65
    7    12 Beata          Piotrowska            119.77 -  292: 422   70
    8    11 Wojciech       Zemło                 134.02 +  374: 270  184
    9    15 Michał         Ozimiński             124.57 -  273: 434   75
   10    17 Mariola        Osajda-Matczak        117.55 -  343: 353   68
   11    19 Krystyna       Augustyniak           113.10 -  333: 412   63
   12    22 Magdalena      Kublik                112.69 -  253: 391   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Maciej Michalak 129.71 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Urszula        Solarska              106.06 +  375: 316  156
    2    11 Krzysztof      Mówka                 141.28 -  336: 413   91
    8    13 Małgorzata     Sulejewska            128.30 -  385: 386   78
    9    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  415: 269  150
   10    14 Krystyna       Augustyniak           113.10 +  419: 337  163
   11     9 Andrzej        Rechowicz             126.96 +  363: 348  177
   12     7 Tomasz         Łapka                 117.31 -  316: 347   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     882  /  7 126.00




	Małgorzata Sulejewska 128.30 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Janicki               105.21 +  380: 324  155
    2    10 Andrzej        Rechowicz             126.96 -  347: 372   77
    3    21 Tomasz         Ciejka                133.42 +  414: 372  183
    4     5 Grzegorz       Kurowski              124.17 -  311: 443   74
    5    10 Robert         Głowacki              127.35 +  423: 343  177
    6     9 Waldemar       Czerwoniec            128.18 -  352: 413   78
    7    17 Jarosław       Michalak              117.63 -  368: 443   68
    8    13 Maciej         Michalak              129.71 +  386: 385  180
    9    16 Wojciech       Zemło                 134.02 +  509: 359  184
   10    12 Grzegorz       Pukniel               116.04 -  263: 469   66
   11    15 Karol          Wyrębkiewicz          144.47 +  416: 359  194
   12    12 Andrzej        Rechowicz             126.96 +  475: 354  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Waldemar Czerwoniec 128.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Michalski             104.64 -  357: 393   55
    2    20 Andrzej        Kwiatkowski           123.32 +  392: 358  173
    3    17 Urszula        Solarska              106.06 +  462: 228  156
    4    11 Jerzy          Krzyżewski            109.12 +  400: 315  159
    5     3 Grzegorz       Kurowski              124.17 -  348: 399   74
    6     9 Małgorzata     Sulejewska            128.30 +  413: 352  178
    7     7 Krzysztof      Leśniak               116.55 +  445: 281  167
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          146.13 +  438: 375  196
    9     4 Marta          Dobrzańska            114.57 +  366: 349  165
   10     2 Mariusz        Skrobosz              136.94 -  358: 483   87
   11     4 Tomasz         Zwoliński             136.97 +  425: 356  187
   12     2 Marta          Dobrzańska            114.57 +  402: 360  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Robert Głowacki 127.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Izabela        Potęga                102.29 +  524: 325  152
    2     1 Tomasz         Zwoliński             136.97 -  343: 348   87
    3     8 Marek          Dudkiewicz            123.39 +  500: 284  173
    4     4 Andrzej        Rechowicz             126.96 -  343: 423   77
    5    10 Małgorzata     Sulejewska            128.30 -  343: 423   78
    6    16 Adam           Janicki               105.21 -  289: 409   55
    7    21 Jerzy          Krzyżewski            109.12 +  404: 256  159
    8     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.32 -  336: 382   73
    9    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  478: 304  150
   10     9 Grzegorz       Kurowski              124.17 -  314: 352   74
   11    17 Joanna         Ostrowska             119.04 -  348: 415   69
   12    20 Andrzej        Kroc                  112.31 +  476: 339  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Andrzej Rechowicz 126.96 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jan            Olek                  100.00 +  447: 325  150
    2    10 Małgorzata     Sulejewska            128.30 +  372: 347  178
    3     3 Piotr          Pietuchowski          139.20 +  334: 326  189
    4     4 Robert         Głowacki              127.35 +  423: 343  177
    5     2 Marta          Dobrzańska            114.57 -  302: 481   65
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          146.13 -  314: 525   96
    7     9 Rafał          Wesołowski            119.42 -  329: 399   69
    8    20 Paweł          Michalski             104.64 +  504: 290  155
    9     5 Miłosz         Wrzałek               138.41 +  415: 354  188
   10     7 Tomasz         Zwoliński             136.97 -  401: 484   87
   11     9 Maciej         Michalak              129.71 -  348: 363   80
   12    12 Małgorzata     Sulejewska            128.30 -  354: 475   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Adam Klimont 126.87 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  397: 330  150
    2     4 Jakub          Szymczak              132.16 -  331: 389   82
    3    20 Anna           Stefańska             115.14 -  335: 410   65
    4    25 Tomasz         Ciejka                133.42 -  312: 397   83
    5    21 Jarosław       Puchalski             125.22 -  332: 519   75
    6    27 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  465: 284  150
    7    23 Dorota         Stachowska            100.00 +  412: 378  150
    8    14 Mateusz        Żbikowski             141.01 -  381: 410   91
    9    21 Paweł          Michalski             104.64 +  523: 323  155
   10    10 Miłosz         Wrzałek               138.41 -  299: 440   88
   11    18 Jarosław       Sobczak               114.88 +  517: 322  165
   12    16 Karol          Wyrębkiewicz          144.47 -  333: 462   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Radosław Jachna 126.62 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  309: 295  150
    2    14 Beata          Piotrowska            119.77 +  410: 357  170
    3     5 Jakub          Szymczak              132.16 +  421: 355  182
    4     1 Stanisław      Rydzik                143.15 -  353: 481   93
    5     8 Piotr          Pietuchowski          139.20 -  349: 390   89
    6    10 Rafał          Wesołowski            119.42 -  297: 423   69
    7    13 Magdalena      Kublik                112.69 +  390: 332  163
    8    19 Adam           Janicki               105.21 +  486: 281  155
    9     6 Grzegorz       Kurowski              124.17 +  494: 358  174
   10     8 Marta          Dobrzańska            114.57 -  351: 415   65
   11     8 Marek          Dudkiewicz            123.39 -  364: 419   73
   12    11 Andrzej        Kwiatkowski           123.32 +  439: 310  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Jarosław Puchalski 125.22 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  451: 275  150
    2     9 Przemysław     Rybicki               130.01 -  376: 436   80
    3    10 Jarosław       Olek                  112.48 -  385: 395   62
    4    16 Andrzej        Kwiatkowski           123.32 -  396: 432   73
    5    21 Adam           Klimont               126.87 +  519: 332  177
    6    15 Krzysztof      Leśniak               116.55 -  314: 341   67
    7    20 Paweł          Michalski             104.64 -  374: 404   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     664  /  7  94.86




	Michał Ozimiński 124.57 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  391: 385  150
    2     8 Marek          Dudkiewicz            123.39 -  336: 400   73
    3    22 Andrzej        Kroc                  112.31 +  395: 373  162
    4     9 Mariusz        Skrobosz              136.94 -  217: 488   87
    5    17 Magdalena      Kublik                112.69 +  453: 366  163
    6    14 Tomasz         Zwoliński             136.97 -  301: 430   87
    7    16 Mateusz        Żbikowski             141.01 -  306: 361   91
    8    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  459: 302  150
    9    15 Przemysław     Rybicki               130.01 +  434: 273  180
   10    19 Jerzy          Krzyżewski            109.12 +  441: 359  159
   11    11 Jerzy          Matyasik              121.44 -  340: 367   71
   12    13 Rafał          Wesołowski            119.42 -  313: 377   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Grzegorz Kurowski 124.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Stachowska            100.00 +  394: 298  150
    2     6 Piotr          Pietuchowski          139.20 -  434: 440   89
    3     9 Tomasz         Łapka                 117.31 +  475: 325  167
    4     5 Małgorzata     Sulejewska            128.30 +  443: 311  178
    5     3 Waldemar       Czerwoniec            128.18 +  399: 348  178
    6     2 Krzysztof      Mówka                 141.28 +  417: 377  191
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          146.13 -  327: 421   96
    8     7 Paweł          Jackowski             135.58 -  398: 520   86
    9     6 Radosław       Jachna                126.62 -  358: 494   77
   10     9 Robert         Głowacki              127.35 +  352: 314  177
   11     7 Andrzej        Kwiatkowski           123.32 +  440: 433  173
   12     5 Paweł          Jackowski             135.58 -  273: 466   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Marek Dudkiewicz 123.39 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jacek          Cichecki              100.00 +  456: 347  150
    2     8 Michał         Ozimiński             124.57 +  400: 336  175
    3     8 Robert         Głowacki              127.35 -  284: 500   77
    4     6 Michał         Alabrudziński         137.87 -  271: 364   88
    5    14 Beata          Piotrowska            119.77 +  429: 269  170
    6    11 Andrzej        Kwiatkowski           123.32 -  391: 404   73
    7    15 Joanna         Ostrowska             119.04 -  341: 416   69
    8    16 Anna           Stefańska             115.14 +  403: 384  165
    9    17 Grażyna        Wesołowska            110.04 +  399: 319  160
   10    15 Wojciech       Zemło                 134.02 +  478: 380  184
   11     8 Radosław       Jachna                126.62 +  419: 364  177
   12     6 Tomasz         Zwoliński             136.97 -  359: 398   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Andrzej Kwiatkowski 123.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  302: 471   50
    2    20 Waldemar       Czerwoniec            128.18 -  358: 392   78
    3    28 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  398: 283  150
    4    16 Jarosław       Puchalski             125.22 +  432: 396  175
    5    19 Urszula        Solarska              106.06 +  443: 361  156
    6    11 Marek          Dudkiewicz            123.39 +  404: 391  173
    7    11 Paweł          Jackowski             135.58 -  418: 452   86
    8     8 Robert         Głowacki              127.35 +  382: 336  177
    9     8 Tomasz         Łapka                 117.31 -  317: 371   67
   10    13 Jarosław       Sobczak               114.88 +  404: 387  165
   11     7 Grzegorz       Kurowski              124.17 -  433: 440   74
   12    11 Radosław       Jachna                126.62 -  310: 439   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Jerzy Matyasik 121.44 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  353: 349  150
    2    13 Tomasz         Łapka                 117.31 +  334: 286  167
    3     6 Mariusz        Skrobosz              136.94 +  401: 353  187
    4     2 Wojciech       Zemło                 134.02 +  444: 314  184
    5     1 Stanisław      Rydzik                143.15 -  369: 386   93
    6     4 Michał         Alabrudziński         137.87 -  341: 501   88
    7     8 Piotr          Pietuchowski          139.20 +  366: 339  189
    8     5 Krzysztof      Mówka                 141.28 -  336: 354   91
    9     9 Rafał          Wesołowski            119.42 -  350: 362   69
   10    18 Grażyna        Wesołowska            110.04 +  455: 336  160
   11    11 Michał         Ozimiński             124.57 +  367: 340  175
   12     9 Miłosz         Wrzałek               138.41 -  304: 527   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Beata Piotrowska 119.77 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  415: 301  150
    2    14 Radosław       Jachna                126.62 -  357: 410   77
    3    14 Grzegorz       Pukniel               116.04 -  356: 446   66
    4    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  410: 358  150
    5    14 Marek          Dudkiewicz            123.39 -  269: 429   73
    6    18 Jerzy          Krzyżewski            109.12 +  347: 327  159
    7    12 Przemysław     Rybicki               130.01 +  422: 292  180
    8    15 Jarosław       Sobczak               114.88 +  496: 373  165
    9    12 Karol          Wyrębkiewicz          144.47 +  370: 338  194
   10     4 Krzysztof      Mówka                 141.28 +  417: 318  191
   11     5 Marta          Dobrzańska            114.57 -  295: 493   65
   12     8 Mateusz        Żbikowski             141.01 -  357: 427   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Rafał Wesołowski 119.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Wrześniewski          146.13 -  327: 397   96
    2    25 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  410: 234  150
    3    19 Jacek          Cichecki              100.00 +  469: 314  150
    4    12 Mariola        Osajda-Matczak        117.55 -  369: 421   68
    5    11 Jan            Olek                  100.00 +  365: 317  150
    6    10 Radosław       Jachna                126.62 +  423: 297  177
    7     9 Andrzej        Rechowicz             126.96 +  399: 329  177
    8     3 Michał         Alabrudziński         137.87 -  375: 463   88
    9     9 Jerzy          Matyasik              121.44 +  362: 350  171
   10     3 Paweł          Jackowski             135.58 -  258: 373   86
   11    10 Mateusz        Żbikowski             141.01 -  329: 356   91
   12    13 Michał         Ozimiński             124.57 +  377: 313  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Joanna Ostrowska 119.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Karol          Wyrębkiewicz          144.47 -  369: 400   94
    2    19 Urszula        Solarska              106.06 -  346: 370   56
    3    24 Sylwia         Buks                  100.00 -  345: 427   50
    4    27 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  341: 305  150
    5    25 Izabela        Potęga                102.29 +  364: 306  152
    6    20 Dorota         Stachowska            100.00 +  337: 271  150
    7    15 Marek          Dudkiewicz            123.39 +  416: 341  173
    8    21 Grażyna        Wesołowska            110.04 -  373: 386   60
    9    14 Krystyna       Augustyniak           113.10 +  443: 316  163
   10    16 Anna           Stefańska             115.14 -  288: 376   65
   11    17 Robert         Głowacki              127.35 +  415: 348  177
   12    14 Mariola        Osajda-Matczak        117.55 +  412: 343  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Jarosław Michalak 117.63 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                143.15 -  302: 506   93
    2    21 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  446: 339  150
    3    18 Mateusz        Żbikowski             141.01 -  325: 505   91
    4    24 Urszula        Solarska              106.06 -  303: 315   56
    5    27 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  361: 342  150
    6    23 Tomasz         Ciejka                133.42 +  338: 320  183
    7    17 Małgorzata     Sulejewska            128.30 +  443: 368  178
    8    22 Andrzej        Kroc                  112.31 +  382: 314  162
    9    10 Piotr          Pietuchowski          139.20 -  338: 441   89
   10    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  420: 267  150
   11    12 Tomasz         Łapka                 117.31 -  299: 507   67
   12    15 Urszula        Solarska              106.06 +  355: 323  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Mariola Osajda-Matczak 117.55 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 141.28 -  318: 444   91
    2    18 Andrzej        Kroc                  112.31 +  401: 396  162
    3    11 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  382: 359  150
    4    12 Rafał          Wesołowski            119.42 +  421: 369  169
    5     7 Michał         Alabrudziński         137.87 -  284: 519   88
    6    13 Mateusz        Żbikowski             141.01 +  425: 304  191
    7    10 Tomasz         Zwoliński             136.97 -  315: 402   87
    8    17 Krystyna       Augustyniak           113.10 -  396: 427   63
    9    13 Grzegorz       Pukniel               116.04 +  354: 333  166
   10    17 Przemysław     Rybicki               130.01 +  353: 343  180
   11    13 Krzysztof      Leśniak               116.55 -  328: 348   67
   12    14 Joanna         Ostrowska             119.04 -  343: 412   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Tomasz Łapka 117.31 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mateusz        Żbikowski             141.01 +  441: 300  191
    2    13 Jerzy          Matyasik              121.44 -  286: 334   71
    3     9 Grzegorz       Kurowski              124.17 -  325: 475   74
    4    17 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  444: 323  150
    5    18 Paweł          Michalski             104.64 +  386: 338  155
    6     8 Wojciech       Zemło                 134.02 -  350: 370   84
    7    14 Adam           Janicki               105.21 +  367: 359  155
    8    12 Magdalena      Kublik                112.69 +  384: 284  163
    9     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.32 +  371: 317  173
   10     6 Piotr          Pietuchowski          139.20 -  309: 589   89
   11    12 Jarosław       Michalak              117.63 +  507: 299  168
   12     7 Maciej         Michalak              129.71 +  347: 316  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Krzysztof Leśniak 116.55 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               138.41 +  370: 334  188
    2    12 Magdalena      Kublik                112.69 +  465: 312  163
    3     1 Stanisław      Rydzik                143.15 -  354: 439   93
    4    13 Mariusz        Wrześniewski          146.13 -  337: 505   96
    5    16 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  385: 338  150
    6    15 Jarosław       Puchalski             125.22 +  341: 314  175
    7     7 Waldemar       Czerwoniec            128.18 -  281: 445   78
    8    18 Jan            Olek                  100.00 +  320: 295  150
    9    11 Tomasz         Zwoliński             136.97 -  411: 465   87
   10    20 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  391: 390  150
   11    13 Mariola        Osajda-Matczak        117.55 +  348: 328  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 11 136.18




	Grzegorz Pukniel 116.04 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Alabrudziński         137.87 -  271: 498   88
    2    28 Adam           Janicki               105.21 +  432: 281  155
    3    14 Beata          Piotrowska            119.77 +  446: 356  170
    4    15 Paweł          Michalski             104.64 +  433: 319  155
    5     6 Jakub          Szymczak              132.16 -  311: 465   82
    6     7 Paweł          Jackowski             135.58 +  437: 366  186
    7     4 Krzysztof      Mówka                 141.28 -  329: 420   91
    8    10 Karol          Wyrębkiewicz          144.47 -  386: 398   94
    9    13 Mariola        Osajda-Matczak        117.55 -  333: 354   68
   10    12 Małgorzata     Sulejewska            128.30 +  469: 263  178
   11    16 Anna           Stefańska             115.14 +  460: 252  165
   12    10 Jakub          Szymczak              132.16 -  324: 401   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Anna Stefańska 115.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             136.97 -  289: 403   87
    2    26 Izabela        Potęga                102.29 +  365: 351  152
    3    20 Adam           Klimont               126.87 +  410: 335  177
    4    14 Mateusz        Żbikowski             141.01 +  417: 359  191
    5     9 Mariusz        Wrześniewski          146.13 -  330: 556   96
    6    12 Przemysław     Rybicki               130.01 +  445: 386  180
    7     6 Miłosz         Wrzałek               138.41 -  319: 414   88
    8    16 Marek          Dudkiewicz            123.39 -  384: 403   73
    9    19 Urszula        Solarska              106.06 -  336: 404   56
   10    16 Joanna         Ostrowska             119.04 +  376: 288  169
   11    16 Grzegorz       Pukniel               116.04 -  252: 460   66
   12    18 Jan            Olek                  100.00 -  300: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Jarosław Sobczak 114.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Skrobosz              136.94 -  259: 396   87
    2    29 Jarosław       Olek                  112.48 -  322: 402   62
    3    26 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  405: 286  150
    4    21 Jan            Olek                  100.00 -  313: 354   50
    5    24 Karol          Wyrębkiewicz          144.47 +  472: 344  194
    6    19 Paweł          Michalski             104.64 +  397: 334  155
    7    19 Urszula        Solarska              106.06 -  401: 416   56
    8    15 Beata          Piotrowska            119.77 -  373: 496   70
    9    22 Dorota         Stachowska            100.00 +  395: 312  150
   10    13 Andrzej        Kwiatkowski           123.32 -  387: 404   73
   11    18 Adam           Klimont               126.87 -  322: 517   77
   12    21 Jarosław       Olek                  112.48 -  311: 380   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Marta Dobrzańska 114.57 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             135.58 +  410: 394  186
    2    15 Tomasz         Ciejka                133.42 =  355: 355  133
    3     7 Krzysztof      Mówka                 141.28 +  391: 373  191
    4     3 Przemysław     Rybicki               130.01 +  417: 336  180
    5     2 Andrzej        Rechowicz             126.96 +  481: 302  177
    6     1 Stanisław      Rydzik                143.15 -  434: 498   93
    7     3 Michał         Alabrudziński         137.87 -  335: 402   88
    8     6 Miłosz         Wrzałek               138.41 +  426: 361  188
    9     4 Waldemar       Czerwoniec            128.18 -  349: 366   78
   10     8 Radosław       Jachna                126.62 +  415: 351  177
   11     5 Beata          Piotrowska            119.77 +  493: 295  170
   12     2 Waldemar       Czerwoniec            128.18 -  360: 402   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Krystyna Augustyniak 113.10 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Zemło                 134.02 -  321: 456   84
    2    17 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  333: 400   50
    3    29 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  386: 333  150
    4    18 Paweł          Jackowski             135.58 -  331: 429   86
    5    22 Andrzej        Kroc                  112.31 +  377: 339  162
    6    22 Urszula        Solarska              106.06 -  345: 363   56
    7    24 Jacek          Cichecki              100.00 +  470: 287  150
    8    17 Mariola        Osajda-Matczak        117.55 +  427: 396  168
    9    14 Joanna         Ostrowska             119.04 -  316: 443   69
   10    14 Maciej         Michalak              129.71 -  337: 419   80
   11    19 Przemysław     Rybicki               130.01 +  412: 333  180
   12    17 Wojciech       Zemło                 134.02 -  301: 517   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Magdalena Kublik 112.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Ciejka                133.42 +  443: 418  183
    2    12 Krzysztof      Leśniak               116.55 -  312: 465   67
    3    16 Paweł          Michalski             104.64 -  330: 347   55
    4    22 Jacek          Cichecki              100.00 +  417: 290  150
    5    17 Michał         Ozimiński             124.57 -  366: 453   75
    6    17 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  407: 262  150
    7    13 Radosław       Jachna                126.62 -  332: 390   77
    8    12 Tomasz         Łapka                 117.31 -  284: 384   67
    9    23 Jerzy          Krzyżewski            109.12 -  343: 396   59
   10    24 Dorota         Stachowska            100.00 +  344: 320  150
   11    20 Wojciech       Zemło                 134.02 -  323: 489   84
   12    22 Przemysław     Rybicki               130.01 +  391: 253  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Jarosław Olek 112.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Szymczak              132.16 -  322: 485   82
    2    29 Jarosław       Sobczak               114.88 +  402: 322  165
    3    10 Jarosław       Puchalski             125.22 +  395: 385  175
    4    10 Piotr          Pietuchowski          139.20 -  322: 433   89
    5    12 Paweł          Jackowski             135.58 -  239: 487   86
    6    21 Jan            Olek                  100.00 -  395: 442   50
    7    25 Tomasz         Ciejka                133.42 -  350: 394   83
    8    24 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  327: 425   50
    9    27 Małgorzata     Baśko                 100.00 -  364: 381   50
   10    26 Adam           Janicki               105.21 +  398: 361  155
   11    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  471: 306  150
   12    21 Jarosław       Sobczak               114.88 +  380: 311  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Andrzej Kroc 112.31 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Rybicki               130.01 -  380: 383   80
    2    18 Mariola        Osajda-Matczak        117.55 -  396: 401   68
    3    22 Michał         Ozimiński             124.57 -  373: 395   75
    4    26 Jolanta        Bednarska             100.00 +  381: 320  150
    5    22 Krystyna       Augustyniak           113.10 -  339: 377   63
    6    24 Sylwia         Buks                  100.00 -  325: 338   50
    7    26 Izabela        Potęga                102.29 +  399: 310  152
    8    22 Jarosław       Michalak              117.63 -  314: 382   68
    9    26 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  499: 372  150
   10    23 Paweł          Michalski             104.64 -  279: 350   55
   11    24 Jacek          Cichecki              100.00 +  459: 270  150
   12    20 Robert         Głowacki              127.35 -  339: 476   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Grażyna Wesołowska 110.04 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    21 Joanna         Ostrowska             119.04 +  386: 373  169
    9    17 Marek          Dudkiewicz            123.39 -  319: 399   73
   10    18 Jerzy          Matyasik              121.44 -  336: 455   71
   11    21 Jan            Olek                  100.00 -  320: 338   50
   12    23 Dorota         Stachowska            100.00 +  382: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     513  /  5 102.60




	Jerzy Krzyżewski 109.12 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    16 Paweł          Jackowski             135.58 +  375: 343  186
    3    15 Jan            Olek                  100.00 +  419: 325  150
    4    11 Waldemar       Czerwoniec            128.18 -  315: 400   78
    5    13 Mateusz        Żbikowski             141.01 -  263: 378   91
    6    18 Beata          Piotrowska            119.77 -  327: 347   70
    7    21 Robert         Głowacki              127.35 -  256: 404   77
    8    29 Jolanta        Bednarska             100.00 +  400:   1  150
    9    23 Magdalena      Kublik                112.69 +  396: 343  163
   10    19 Michał         Ozimiński             124.57 -  359: 441   75
   11    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  256: 414   50
   12    24 Paweł          Michalski             104.64 +  364: 363  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 11 113.18




	Urszula Solarska 106.06 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Michalak              129.71 -  316: 375   80
    2    19 Joanna         Ostrowska             119.04 +  370: 346  169
    3    17 Waldemar       Czerwoniec            128.18 -  228: 462   78
    4    24 Jarosław       Michalak              117.63 +  315: 303  168
    5    19 Andrzej        Kwiatkowski           123.32 -  361: 443   73
    6    22 Krystyna       Augustyniak           113.10 +  363: 345  163
    7    19 Jarosław       Sobczak               114.88 +  416: 401  165
    8     9 Piotr          Pietuchowski          139.20 -  292: 429   89
    9    19 Anna           Stefańska             115.14 +  404: 336  165
   10    22 Jacek          Cichecki              100.00 +  360: 352  150
   11    14 Jakub          Szymczak              132.16 -  330: 384   82
   12    15 Jarosław       Michalak              117.63 -  323: 355   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Adam Janicki 105.21 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Sulejewska            128.30 -  324: 380   78
    2    28 Grzegorz       Pukniel               116.04 -  281: 432   66
    3    25 Miłosz         Wrzałek               138.41 -  291: 426   88
    4    29 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  413: 315  150
    5    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  392: 278  150
    6    16 Robert         Głowacki              127.35 +  409: 289  177
    7    14 Tomasz         Łapka                 117.31 -  359: 367   67
    8    19 Radosław       Jachna                126.62 -  281: 486   77
    9    25 Jacek          Cichecki              100.00 -  301: 358   50
   10    26 Jarosław       Olek                  112.48 -  361: 398   62
   11    26 Dorota         Stachowska            100.00 -  296: 389   50
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  / 11  92.27




	Paweł Michalski 104.64 Ksawerów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Waldemar       Czerwoniec            128.18 +  393: 357  178
    2     7 Wojciech       Zemło                 134.02 -  294: 436   84
    3    16 Magdalena      Kublik                112.69 +  347: 330  163
    4    15 Grzegorz       Pukniel               116.04 -  319: 433   66
    5    18 Tomasz         Łapka                 117.31 -  338: 386   67
    6    19 Jarosław       Sobczak               114.88 -  334: 397   65
    7    20 Jarosław       Puchalski             125.22 +  404: 374  175
    8    20 Andrzej        Rechowicz             126.96 -  290: 504   77
    9    21 Adam           Klimont               126.87 -  323: 523   77
   10    23 Andrzej        Kroc                  112.31 +  350: 279  162
   11    23 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  255: 375   50
   12    24 Jerzy          Krzyżewski            109.12 -  363: 364   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Izabela  Potęga 102.29 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Głowacki              127.35 -  325: 524   77
    2    26 Anna           Stefańska             115.14 -  351: 365   65
    3    27 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  328: 293  150
    4    20 Miłosz         Wrzałek               138.41 -  295: 405   88
    5    25 Joanna         Ostrowska             119.04 -  306: 364   69
    6    28 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  423: 286  150
    7    26 Andrzej        Kroc                  112.31 -  310: 399   62
    8    26 Jacek          Cichecki              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     711  /  8  88.88




	Magdalena Ambroszczyk 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Matyasik              121.44 -  349: 353   71
    2    21 Jarosław       Michalak              117.63 -  339: 446   68
    3    26 Jarosław       Sobczak               114.88 -  286: 405   65
    4    28 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  266: 375   50
    5    28 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  322: 307  150
    6    27 Adam           Klimont               126.87 -  284: 465   77
    7    29 Jolanta        Bednarska             100.00 +  350: 271  150
    8    24 Jarosław       Olek                  112.48 +  425: 327  162
    9    24 Jan            Olek                  100.00 +  370: 334  150
   10    20 Krzysztof      Leśniak               116.55 -  390: 391   67
   11    23 Paweł          Michalski             104.64 +  375: 255  155
   12    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  346: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Małgorzata Baśko 100.00 Andrespol

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jarosław       Puchalski             125.22 -  275: 451   75
    2    27 Jan            Olek                  100.00 -  274: 441   50
    3    28 Andrzej        Kwiatkowski           123.32 -  283: 398   73
    4    29 Adam           Janicki               105.21 -  315: 413   55
    5    29 Jolanta        Bednarska             100.00 +  347: 259  150
    6    28 Izabela        Potęga                102.29 -  286: 423   52
    7    28 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  270: 296   50
    8    28 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  318: 271  150
    9    27 Jarosław       Olek                  112.48 +  381: 364  162
   10    27 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  274: 367   50
   11    28 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  247: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     917  / 11  83.36




	Jolanta Bednarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    23 Paweł          Jackowski             135.58 -  279: 406   86
    4    26 Andrzej        Kroc                  112.31 -  320: 381   62
    5    29 Małgorzata     Baśko                 100.00 -  259: 347   50
    6    29 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  212: 402   50
    7    29 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  271: 350   50
    8    29 Jerzy          Krzyżewski            109.12 -    1: 400   59
    9    29 PAUZA
   10    28 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  360: 343  150
   11    27 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  229: 363   50
   12    27 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  299: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     607  /  9  67.44




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Radosław       Jachna                126.62 -  295: 309   77
    2    25 Rafał          Wesołowski            119.42 -  234: 410   69
    3    29 Krystyna       Augustyniak           113.10 -  333: 386   63
    4    27 Joanna         Ostrowska             119.04 -  305: 341   69
    5    28 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  307: 322   50
    6    29 Jolanta        Bednarska             100.00 +  402: 212  150
    7    28 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  296: 270  150
    8    25 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  313: 324   50
    9    26 Andrzej        Kroc                  112.31 -  372: 499   62
   10    28 Jolanta        Bednarska             100.00 -  343: 360   50
   11    29 PAUZA
   12    26 Jacek          Cichecki              100.00 +  350: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  / 11  85.45




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Klimont               126.87 -  330: 397   77
    2    24 Dorota         Stachowska            100.00 -  282: 419   50
    3    24 Joanna         Ostrowska             119.04 +  427: 345  169
    4    19 Beata          Piotrowska            119.77 -  358: 410   70
    5    26 Jacek          Cichecki              100.00 +  328: 297  150
    6    24 Andrzej        Kroc                  112.31 +  338: 325  162
    7    18 Jan            Olek                  100.00 +  354: 347  150
    8    23 Michał         Ozimiński             124.57 -  302: 459   75
    9    18 Maciej         Michalak              129.71 -  269: 415   80
   10    21 Jarosław       Michalak              117.63 -  267: 420   68
   11    25 Jarosław       Olek                  112.48 -  306: 471   62
   12    25 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  326: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Dudkiewicz            123.39 -  347: 456   73
    2    22 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  322: 261  150
    3    19 Rafał          Wesołowski            119.42 -  314: 469   69
    4    22 Magdalena      Kublik                112.69 -  290: 417   63
    5    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  297: 328   50
    6    26 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  317: 298  150
    7    24 Krystyna       Augustyniak           113.10 -  287: 470   63
    8    26 Izabela        Potęga                102.29 +  400:   1  152
    9    25 Adam           Janicki               105.21 +  358: 301  155
   10    22 Urszula        Solarska              106.06 -  352: 360   56
   11    24 Andrzej        Kroc                  112.31 -  270: 459   62
   12    26 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  348: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 12  91.08




	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Beata          Piotrowska            119.77 -  301: 415   70
    2    22 Jacek          Cichecki              100.00 -  261: 322   50
    3    27 Izabela        Potęga                102.29 -  293: 328   52
    4    28 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  375: 266  150
    5    27 Jarosław       Michalak              117.63 -  342: 361   68
    6    25 Karol          Wyrębkiewicz          144.47 -  273: 477   94
    7    27 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  288: 354   50
    8    27 Dorota         Stachowska            100.00 -  335: 363   50
    9    28 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  336: 363   50
   10    29 PAUZA
   11    28 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  352: 247  150
   12    27 Jolanta        Bednarska             100.00 +  343: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     934  / 11  84.91




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Ozimiński             124.57 -  385: 391   75
    2    17 Krystyna       Augustyniak           113.10 +  400: 333  163
    3    12 Dorota         Stachowska            100.00 +  338: 261  150
    4     8 Jakub          Szymczak              132.16 -  235: 453   82
    5    16 Krzysztof      Leśniak               116.55 -  338: 385   67
    6    17 Magdalena      Kublik                112.69 -  262: 407   63
    7    22 Karol          Wyrębkiewicz          144.47 -  341: 390   94
    8    28 Małgorzata     Baśko                 100.00 -  271: 318   50
    9    28 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  363: 336  150
   10    25 Jan            Olek                  100.00 -  309: 356   50
   11    27 Jolanta        Bednarska             100.00 +  363: 229  150
   12    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  360: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Kwiatkowski           123.32 +  471: 302  173
    2     5 Mariusz        Skrobosz              136.94 -  339: 474   87
    3    11 Mariola        Osajda-Matczak        117.55 -  359: 382   68
    4    17 Tomasz         Łapka                 117.31 -  323: 444   67
    5    23 Adam           Janicki               105.21 -  278: 392   55
    6    26 Jacek          Cichecki              100.00 -  298: 317   50
    7    27 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  354: 288  150
    8    25 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  324: 313  150
    9    20 Robert         Głowacki              127.35 -  304: 478   77
   10    27 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  367: 274  150
   11    22 Jerzy          Krzyżewski            109.12 +  414: 256  159
   12    19 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  310: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Jan  Olek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Rechowicz             126.96 -  325: 447   77
    2    27 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  441: 274  150
    3    15 Jerzy          Krzyżewski            109.12 -  325: 419   59
    4    21 Jarosław       Sobczak               114.88 +  354: 313  165
    5    11 Rafał          Wesołowski            119.42 -  317: 365   69
    6    21 Jarosław       Olek                  112.48 +  442: 395  162
    7    18 Sylwia         Buks                  100.00 -  347: 354   50
    8    18 Krzysztof      Leśniak               116.55 -  295: 320   67
    9    24 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  334: 370   50
   10    25 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  356: 309  150
   11    21 Grażyna        Wesołowska            110.04 +  338: 320  160
   12    18 Anna           Stefańska             115.14 +  348: 300  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Dorota Stachowska 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Kurowski              124.17 -  298: 394   74
    2    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  419: 282  150
    3    12 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  261: 338   50
    4    23 Karol          Wyrębkiewicz          144.47 +  426: 410  194
    5    15 Miłosz         Wrzałek               138.41 -  284: 584   88
    6    20 Joanna         Ostrowska             119.04 -  271: 337   69
    7    23 Adam           Klimont               126.87 -  378: 412   77
    8    27 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  363: 335  150
    9    22 Jarosław       Sobczak               114.88 -  312: 395   65
   10    24 Magdalena      Kublik                112.69 -  320: 344   63
   11    26 Adam           Janicki               105.21 +  389: 296  155
   12    23 Grażyna        Wesołowska            110.04 -  254: 382   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju Wielka Łódka 2009 - Zima



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Rafał          Wesołowski            397: 327
   2 Joanna         Ostrowska            - Karol          Wyrębkiewicz          369: 400
   3 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Michalak              506: 302
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Mówka                 318: 444
   5 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Łapka                 300: 441
   6 Krzysztof      Le¶niak              - Miłosz         Wrzałek               370: 334
   7 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Pukniel               498: 271
   8 Anna           Stefańska            - Tomasz         Zwoliński             289: 403
   9 Mariusz        Skrobosz             - Jarosław       Sobczak               396: 259
  10 Marta          Dobrzańska           - Paweł          Jackowski             410: 394
  11 Wojciech       Zemło                - Krystyna       Augustyniak           456: 321
  12 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Ciejka                443: 418
  13 Jakub          Szymczak             - Jarosław       Olek                  485: 322
  14 Andrzej        Kroc                 - Przemysław     Rybicki               380: 383
  15 Maciej         Michalak             - Urszula        Solarska              375: 316
  16 Adam           Janicki              - Małgorzata     Sulejewska            324: 380
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Paweł          Michalski             357: 393
  18 Izabela        Potęga               - Robert         Głowacki              325: 524
  19 Andrzej        Rechowicz            - Jan            Olek                  447: 325
  20 Sylwia         Buks                 - Adam           Klimont               330: 397
  21 Radosław       Jachna               - Katarzyna      Bogusławska           309: 295
  22 Małgorzata     Ba¶ko                - Jarosław       Puchalski             275: 451
  23 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Gołęcki               391: 385
  24 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Kurowski              298: 394
  25 Marek          Dudkiewicz           - Jacek          Cichecki              456: 347
  26 Grażyna        Kaczyńska            - Andrzej        Kwiatkowski           471: 302
  27 Jerzy          Matyasik             - Magdalena      Ambroszczyk           353: 349
  28 Mateusz        Gołębiewski          - Beata          Piotrowska            301: 415


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Głowacki              348: 343
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Stanisław      Rydzik                381: 534
   3 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Wrze¶niewski          439: 308
   4 Adam           Klimont              - Jakub          Szymczak              331: 389
   5 Grażyna        Kaczyńska            - Mariusz        Skrobosz              339: 474
   6 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Kurowski              440: 434
   7 Paweł          Michalski            - Wojciech       Zemło                 294: 436
   8 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Ozimiński             400: 336
   9 Przemysław     Rybicki              - Jarosław       Puchalski             436: 376
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Rechowicz             347: 372
  11 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Michalak              413: 336
  12 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Le¶niak               312: 465
  13 Tomasz         Łapka                - Jerzy          Matyasik              286: 334
  14 Beata          Piotrowska           - Radosław       Jachna                357: 410
  15 Tomasz         Ciejka               - Marta          Dobrzańska            355: 355
  16 Paweł          Jackowski            - Jerzy          Krzyżewski            343: 375
  17 Wojciech       Gołęcki              - Krystyna       Augustyniak           400: 333
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kroc                  401: 396
  19 Urszula        Solarska             - Joanna         Ostrowska             370: 346
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Waldemar       Czerwoniec            358: 392
  21 Jarosław       Michalak             - Magdalena      Ambroszczyk           446: 339
  22 Jacek          Cichecki             - Mateusz        Gołębiewski           322: 261
  23 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Żbikowski             362: 381
  24 Sylwia         Buks                 - Dorota         Stachowska            282: 419
  25 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Bogusławska           410: 234
  26 Izabela        Potęga               - Anna           Stefańska             351: 365
  27 Jan            Olek                 - Małgorzata     Ba¶ko                 441: 274
  28 Grzegorz       Pukniel              - Adam           Janicki               432: 281
  29 Jarosław       Sobczak              - Jarosław       Olek                  322: 402


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Le¶niak              - Stanisław      Rydzik                354: 439
   2 Przemysław     Rybicki              - Michał         Alabrudziński         430: 364
   3 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Pietuchowski          334: 326
   4 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             401: 381
   5 Jakub          Szymczak             - Radosław       Jachna                355: 421
   6 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Skrobosz              401: 353
   7 Marta          Dobrzańska           - Krzysztof      Mówka                 391: 373
   8 Robert         Głowacki             - Marek          Dudkiewicz            500: 284
   9 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Łapka                 475: 325
  10 Jarosław       Olek                 - Jarosław       Puchalski             395: 385
  11 Grażyna        Kaczyńska            - Mariola        Osajda-Matczak        359: 382
  12 Dorota         Stachowska           - Wojciech       Gołęcki               261: 338
  13 Mariusz        Wrze¶niewski         - Karol          Wyrębkiewicz          402: 297
  14 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Pukniel               356: 446
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Jan            Olek                  419: 325
  16 Paweł          Michalski            - Magdalena      Kublik                347: 330
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Urszula        Solarska              462: 228
  18 Mateusz        Żbikowski            - Jarosław       Michalak              505: 325
  19 Jacek          Cichecki             - Rafał          Wesołowski            314: 469
  20 Anna           Stefańska            - Adam           Klimont               410: 335
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Ciejka                414: 372
  22 Andrzej        Kroc                 - Michał         Ozimiński             373: 395
  23 Jolanta        Bednarska            - Paweł          Jackowski             279: 406
  24 Joanna         Ostrowska            - Sylwia         Buks                  345: 427
  25 Adam           Janicki              - Miłosz         Wrzałek               291: 426
  26 Magdalena      Ambroszczyk          - Jarosław       Sobczak               286: 405
  27 Mateusz        Gołębiewski          - Izabela        Potęga                293: 328
  28 Małgorzata     Ba¶ko                - Andrzej        Kwiatkowski           283: 398
  29 Katarzyna      Bogusławska          - Krystyna       Augustyniak           333: 386


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Stanisław      Rydzik                353: 481
   2 Wojciech       Zemło                - Jerzy          Matyasik              314: 444
   3 Przemysław     Rybicki              - Marta          Dobrzańska            336: 417
   4 Robert         Głowacki             - Andrzej        Rechowicz             343: 423
   5 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Sulejewska            443: 311
   6 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Alabrudziński         271: 364
   7 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             512: 331
   8 Wojciech       Gołęcki              - Jakub          Szymczak              235: 453
   9 Michał         Ozimiński            - Mariusz        Skrobosz              217: 488
  10 Jarosław       Olek                 - Piotr          Pietuchowski          322: 433
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Waldemar       Czerwoniec            315: 400
  12 Rafał          Wesołowski           - Mariola        Osajda-Matczak        369: 421
  13 Mariusz        Wrze¶niewski         - Krzysztof      Le¶niak               505: 337
  14 Anna           Stefańska            - Mateusz        Żbikowski             417: 359
  15 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Michalski             433: 319
  16 Jarosław       Puchalski            - Andrzej        Kwiatkowski           396: 432
  17 Tomasz         Łapka                - Grażyna        Kaczyńska             444: 323
  18 Krystyna       Augustyniak          - Paweł          Jackowski             331: 429
  19 Beata          Piotrowska           - Sylwia         Buks                  410: 358
  20 Miłosz         Wrzałek              - Izabela        Potęga                405: 295
  21 Jarosław       Sobczak              - Jan            Olek                  313: 354
  22 Jacek          Cichecki             - Magdalena      Kublik                290: 417
  23 Karol          Wyrębkiewicz         - Dorota         Stachowska            410: 426
  24 Urszula        Solarska             - Jarosław       Michalak              315: 303
  25 Adam           Klimont              - Tomasz         Ciejka                312: 397
  26 Jolanta        Bednarska            - Andrzej        Kroc                  320: 381
  27 Katarzyna      Bogusławska          - Joanna         Ostrowska             305: 341
  28 Magdalena      Ambroszczyk          - Mateusz        Gołębiewski           266: 375
  29 Adam           Janicki              - Małgorzata     Ba¶ko                 413: 315


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Matyasik              386: 369
   2 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Dobrzańska            302: 481
   3 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kurowski              348: 399
   4 Krzysztof      Mówka                - Wojciech       Zemło                 525: 358
   5 Mariusz        Skrobosz             - Przemysław     Rybicki               513: 344
   6 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Pukniel               465: 311
   7 Michał         Alabrudziński        - Mariola        Osajda-Matczak        519: 284
   8 Piotr          Pietuchowski         - Radosław       Jachna                390: 349
   9 Anna           Stefańska            - Mariusz        Wrze¶niewski          330: 556
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Robert         Głowacki              423: 343
  11 Jan            Olek                 - Rafał          Wesołowski            317: 365
  12 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Olek                  487: 239
  13 Mateusz        Żbikowski            - Jerzy          Krzyżewski            378: 263
  14 Marek          Dudkiewicz           - Beata          Piotrowska            429: 269
  15 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Stachowska            584: 284
  16 Krzysztof      Le¶niak              - Wojciech       Gołęcki               385: 338
  17 Michał         Ozimiński            - Magdalena      Kublik                453: 366
  18 Paweł          Michalski            - Tomasz         Łapka                 338: 386
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Urszula        Solarska              443: 361
  20 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Zwoliński             316: 449
  21 Jarosław       Puchalski            - Adam           Klimont               519: 332
  22 Krystyna       Augustyniak          - Andrzej        Kroc                  377: 339
  23 Adam           Janicki              - Grażyna        Kaczyńska             392: 278
  24 Karol          Wyrębkiewicz         - Jarosław       Sobczak               344: 472
  25 Joanna         Ostrowska            - Izabela        Potęga                364: 306
  26 Sylwia         Buks                 - Jacek          Cichecki              328: 297
  27 Jarosław       Michalak             - Mateusz        Gołębiewski           361: 342
  28 Magdalena      Ambroszczyk          - Katarzyna      Bogusławska           322: 307
  29 Jolanta        Bednarska            - Małgorzata     Ba¶ko                 259: 347


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Dobrzańska           - Stanisław      Rydzik                434: 498
   2 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Mówka                 417: 377
   3 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              322: 406
   4 Jerzy          Matyasik             - Michał         Alabrudziński         341: 501
   5 Mariusz        Wrze¶niewski         - Andrzej        Rechowicz             525: 314
   6 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Szymczak              403: 388
   7 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               366: 437
   8 Tomasz         Łapka                - Wojciech       Zemło                 350: 370
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Małgorzata     Sulejewska            413: 352
  10 Rafał          Wesołowski           - Radosław       Jachna                423: 297
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Dudkiewicz            404: 391
  12 Przemysław     Rybicki              - Anna           Stefańska             386: 445
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Mateusz        Żbikowski             425: 304
  14 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Ozimiński             430: 301
  15 Jarosław       Puchalski            - Krzysztof      Le¶niak               314: 341
  16 Robert         Głowacki             - Adam           Janicki               289: 409
  17 Magdalena      Kublik               - Wojciech       Gołęcki               407: 262
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Beata          Piotrowska            327: 347
  19 Jarosław       Sobczak              - Paweł          Michalski             397: 334
  20 Dorota         Stachowska           - Joanna         Ostrowska             271: 337
  21 Jan            Olek                 - Jarosław       Olek                  442: 395
  22 Krystyna       Augustyniak          - Urszula        Solarska              345: 363
  23 Jarosław       Michalak             - Tomasz         Ciejka                338: 320
  24 Andrzej        Kroc                 - Sylwia         Buks                  325: 338
  25 Mateusz        Gołębiewski          - Karol          Wyrębkiewicz          273: 477
  26 Grażyna        Kaczyńska            - Jacek          Cichecki              298: 317
  27 Adam           Klimont              - Magdalena      Ambroszczyk           465: 284
  28 Małgorzata     Ba¶ko                - Izabela        Potęga                286: 423
  29 Katarzyna      Bogusławska          - Jolanta        Bednarska             402: 212


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              387: 393
   2 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Wrze¶niewski          327: 421
   3 Michał         Alabrudziński        - Marta          Dobrzańska            402: 335
   4 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Mówka                 329: 420
   5 Wojciech       Zemło                - Jakub          Szymczak              296: 345
   6 Miłosz         Wrzałek              - Anna           Stefańska             414: 319
   7 Krzysztof      Le¶niak              - Waldemar       Czerwoniec            281: 445
   8 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Pietuchowski          366: 339
   9 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rechowicz             399: 329
  10 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        402: 315
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Jackowski             418: 452
  12 Beata          Piotrowska           - Przemysław     Rybicki               422: 292
  13 Radosław       Jachna               - Magdalena      Kublik                390: 332
  14 Tomasz         Łapka                - Adam           Janicki               367: 359
  15 Joanna         Ostrowska            - Marek          Dudkiewicz            416: 341
  16 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Ozimiński             361: 306
  17 Jarosław       Michalak             - Małgorzata     Sulejewska            443: 368
  18 Jan            Olek                 - Sylwia         Buks                  347: 354
  19 Urszula        Solarska             - Jarosław       Sobczak               416: 401
  20 Paweł          Michalski            - Jarosław       Puchalski             404: 374
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Robert         Głowacki              256: 404
  22 Wojciech       Gołęcki              - Karol          Wyrębkiewicz          341: 390
  23 Dorota         Stachowska           - Adam           Klimont               378: 412
  24 Jacek          Cichecki             - Krystyna       Augustyniak           287: 470
  25 Jarosław       Olek                 - Tomasz         Ciejka                350: 394
  26 Izabela        Potęga               - Andrzej        Kroc                  310: 399
  27 Mateusz        Gołębiewski          - Grażyna        Kaczyńska             288: 354
  28 Małgorzata     Ba¶ko                - Katarzyna      Bogusławska           270: 296
  29 Jolanta        Bednarska            - Magdalena      Ambroszczyk           271: 350


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                314: 409
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Mariusz        Wrze¶niewski          438: 375
   3 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            463: 375
   4 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             381: 330
   5 Krzysztof      Mówka                - Jerzy          Matyasik              354: 336
   6 Marta          Dobrzańska           - Miłosz         Wrzałek               426: 361
   7 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              520: 398
   8 Robert         Głowacki             - Andrzej        Kwiatkowski           336: 382
   9 Urszula        Solarska             - Piotr          Pietuchowski          292: 429
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Pukniel               398: 386
  11 Wojciech       Zemło                - Przemysław     Rybicki               270: 374
  12 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Łapka                 284: 384
  13 Maciej         Michalak             - Małgorzata     Sulejewska            385: 386
  14 Adam           Klimont              - Mateusz        Żbikowski             381: 410
  15 Jarosław       Sobczak              - Beata          Piotrowska            373: 496
  16 Anna           Stefańska            - Marek          Dudkiewicz            384: 403
  17 Krystyna       Augustyniak          - Mariola        Osajda-Matczak        427: 396
  18 Jan            Olek                 - Krzysztof      Le¶niak               295: 320
  19 Radosław       Jachna               - Adam           Janicki               486: 281
  20 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Michalski             504: 290
  21 Grażyna        Wesołowska           - Joanna         Ostrowska             386: 373
  22 Andrzej        Kroc                 - Jarosław       Michalak              314: 382
  23 Michał         Ozimiński            - Sylwia         Buks                  459: 302
  24 Jarosław       Olek                 - Magdalena      Ambroszczyk           327: 425
  25 Katarzyna      Bogusławska          - Grażyna        Kaczyńska             313: 324
  26 Izabela        Potęga               - Jacek          Cichecki                1: 400
  27 Mateusz        Gołębiewski          - Dorota         Stachowska            335: 363
  28 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Ba¶ko                 271: 318
  29 Jolanta        Bednarska            - Jerzy          Krzyżewski              1: 400


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrze¶niewski          495: 306
   2 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         526: 356
   3 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 462: 390
   4 Marta          Dobrzańska           - Waldemar       Czerwoniec            349: 366
   5 Andrzej        Rechowicz            - Miłosz         Wrzałek               415: 354
   6 Grzegorz       Kurowski             - Radosław       Jachna                358: 494
   7 Jakub          Szymczak             - Mateusz        Żbikowski             419: 429
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Łapka                 317: 371
   9 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Matyasik              362: 350
  10 Piotr          Pietuchowski         - Jarosław       Michalak              441: 338
  11 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Le¶niak               465: 411
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Beata          Piotrowska            338: 370
  13 Grzegorz       Pukniel              - Mariola        Osajda-Matczak        333: 354
  14 Krystyna       Augustyniak          - Joanna         Ostrowska             316: 443
  15 Przemysław     Rybicki              - Michał         Ozimiński             273: 434
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Wojciech       Zemło                 509: 359
  17 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Dudkiewicz            319: 399
  18 Maciej         Michalak             - Sylwia         Buks                  415: 269
  19 Urszula        Solarska             - Anna           Stefańska             404: 336
  20 Grażyna        Kaczyńska            - Robert         Głowacki              304: 478
  21 Paweł          Michalski            - Adam           Klimont               323: 523
  22 Jarosław       Sobczak              - Dorota         Stachowska            395: 312
  23 Magdalena      Kublik               - Jerzy          Krzyżewski            343: 396
  24 Magdalena      Ambroszczyk          - Jan            Olek                  370: 334
  25 Adam           Janicki              - Jacek          Cichecki              301: 358
  26 Katarzyna      Bogusławska          - Andrzej        Kroc                  372: 499
  27 Małgorzata     Ba¶ko                - Jarosław       Olek                  381: 364
  28 Wojciech       Gołęcki              - Mateusz        Gołębiewski           363: 336
  29 Jolanta        Bednarska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         387: 310
   2 Mariusz        Skrobosz             - Waldemar       Czerwoniec            483: 358
   3 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Jackowski             258: 373
   4 Krzysztof      Mówka                - Beata          Piotrowska            318: 417
   5 Mariusz        Wrze¶niewski         - Mateusz        Żbikowski             450: 349
   6 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Łapka                 589: 309
   7 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             484: 401
   8 Radosław       Jachna               - Marta          Dobrzańska            351: 415
   9 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Kurowski              314: 352
  10 Adam           Klimont              - Miłosz         Wrzałek               299: 440
  11 Jakub          Szymczak             - Karol          Wyrębkiewicz          393: 434
  12 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Sulejewska            469: 263
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Sobczak               404: 387
  14 Maciej         Michalak             - Krystyna       Augustyniak           419: 337
  15 Marek          Dudkiewicz           - Wojciech       Zemło                 478: 380
  16 Joanna         Ostrowska            - Anna           Stefańska             288: 376
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Przemysław     Rybicki               353: 343
  18 Grażyna        Wesołowska           - Jerzy          Matyasik              336: 455
  19 Michał         Ozimiński            - Jerzy          Krzyżewski            441: 359
  20 Krzysztof      Le¶niak              - Magdalena      Ambroszczyk           391: 390
  21 Sylwia         Buks                 - Jarosław       Michalak              267: 420
  22 Jacek          Cichecki             - Urszula        Solarska              352: 360
  23 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Michalski             279: 350
  24 Dorota         Stachowska           - Magdalena      Kublik                320: 344
  25 Wojciech       Gołęcki              - Jan            Olek                  309: 356
  26 Jarosław       Olek                 - Adam           Janicki               398: 361
  27 Małgorzata     Ba¶ko                - Grażyna        Kaczyńska             274: 367
  28 Katarzyna      Bogusławska          - Jolanta        Bednarska             343: 360
  29 Mateusz        Gołębiewski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                277: 368
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrze¶niewski          361: 353
   3 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Pietuchowski          337: 443
   4 Tomasz         Zwoliński            - Waldemar       Czerwoniec            356: 425
   5 Beata          Piotrowska           - Marta          Dobrzańska            295: 493
   6 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               473: 379
   7 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kwiatkowski           440: 433
   8 Marek          Dudkiewicz           - Radosław       Jachna                419: 364
   9 Maciej         Michalak             - Andrzej        Rechowicz             363: 348
  10 Mateusz        Żbikowski            - Rafał          Wesołowski            356: 329
  11 Jerzy          Matyasik             - Michał         Ozimiński             367: 340
  12 Tomasz         Łapka                - Jarosław       Michalak              507: 299
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Le¶niak               328: 348
  14 Urszula        Solarska             - Jakub          Szymczak              330: 384
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Karol          Wyrębkiewicz          416: 359
  16 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Stefańska             460: 252
  17 Joanna         Ostrowska            - Robert         Głowacki              415: 348
  18 Jarosław       Sobczak              - Adam           Klimont               322: 517
  19 Przemysław     Rybicki              - Krystyna       Augustyniak           333: 412
  20 Wojciech       Zemło                - Magdalena      Kublik                489: 323
  21 Grażyna        Wesołowska           - Jan            Olek                  320: 338
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Grażyna        Kaczyńska             256: 414
  23 Magdalena      Ambroszczyk          - Paweł          Michalski             375: 255
  24 Jacek          Cichecki             - Andrzej        Kroc                  270: 459
  25 Sylwia         Buks                 - Jarosław       Olek                  306: 471
  26 Adam           Janicki              - Dorota         Stachowska            296: 389
  27 Jolanta        Bednarska            - Wojciech       Gołęcki               229: 363
  28 Mateusz        Gołębiewski          - Małgorzata     Ba¶ko                 352: 247
  29 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              446: 401
   2 Marta          Dobrzańska           - Waldemar       Czerwoniec            360: 402
   3 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Mówka                 327: 351
   4 Mariusz        Wrze¶niewski         - Michał         Alabrudziński         431: 403
   5 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              466: 273
   6 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            398: 359
   7 Tomasz         Łapka                - Maciej         Michalak              347: 316
   8 Mateusz        Żbikowski            - Beata          Piotrowska            427: 357
   9 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Matyasik              527: 304
  10 Grzegorz       Pukniel              - Jakub          Szymczak              324: 401
  11 Radosław       Jachna               - Andrzej        Kwiatkowski           439: 310
  12 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Sulejewska            354: 475
  13 Michał         Ozimiński            - Rafał          Wesołowski            313: 377
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Joanna         Ostrowska             343: 412
  15 Jarosław       Michalak             - Urszula        Solarska              355: 323
  16 Adam           Klimont              - Karol          Wyrębkiewicz          333: 462
  17 Krystyna       Augustyniak          - Wojciech       Zemło                 301: 517
  18 Jan            Olek                 - Anna           Stefańska             348: 300
  19 Grażyna        Kaczyńska            - Magdalena      Ambroszczyk           310: 346
  20 Andrzej        Kroc                 - Robert         Głowacki              339: 476
  21 Jarosław       Olek                 - Jarosław       Sobczak               380: 311
  22 Magdalena      Kublik               - Przemysław     Rybicki               391: 253
  23 Grażyna        Wesołowska           - Dorota         Stachowska            382: 254
  24 Paweł          Michalski            - Jerzy          Krzyżewski            363: 364
  25 Sylwia         Buks                 - Wojciech       Gołęcki               326: 360
  26 Jacek          Cichecki             - Katarzyna      Bogusławska           348: 350
  27 Jolanta        Bednarska            - Mateusz        Gołębiewski           299: 343
  28 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 07-03-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             150.43  29634  197
   2 Kamil Górka                    Kraków               146.54  28576  195
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.25  21937  150
   4 Dariusz Dzierża                Londyn               145.06   7398   51
   5 Michał Makowski                Warszawa             144.89  14344   99
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.38  27576  191
   7 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.48  27836  194
   8 Marcin Mroziuk                 Warszawa             142.97  11152   78
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 142.43  28058  197
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.99  27494  195
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.89  27474  195
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.89  27500  198
  14 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.78  27201  196
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          138.65  26204  189
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              138.26  27098  196
  17 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  18 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.11  16573  120
  19 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.96  27317  198
  20 Sławomir Kucia                 Krosno               137.94  16139  117
  21 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.87  26608  193
  22 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  23 Mariusz Skrobosz               Warszawa             137.57  26826  195
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.44  26388  192
  25 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.40  25694  187
  26 Justyna Górka                  Kraków               136.84  27232  199
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             136.64  26372  193
  28 Bartosz Morawski               Gliwice              136.29  11585   85
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  30 Dawid Pikul                    Poznań               135.97  25698  189
  31 Radosław Konca                 Warszawa             135.81   8692   64
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  33 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.60  25709  191
  34 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.39  25534  190
  35 Przemysław Herdzina            Kraków               134.37  25531  190
  36 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.26  26583  198
  37 Mariusz Margalski              Pieczyska            133.12  23695  178
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.98  16490  124
  39 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     132.83   9564   72
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               132.57   9015   68
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               132.41  24098  182
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.29  18785  142
  43 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.29  26325  199
  44 Marek Reda                     Wołomin              132.20  26176  198
  45 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  46 Wojciech Sołdan                Rumia                131.92  25857  196
  47 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  48 Łukasz Bobowski                Suchedniów           131.59  25529  194
  49 Irena Sołdan                   Rumia                131.55  26179  199
  50 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.30  25472  194
  51 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  52 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.91   9164   70
  54 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.56  25590  196
  55 Michał Trumpus                 Wrocław              130.14   5726   44
  56 Artur Irzyk                    Kraków               130.13  13273  102
  57 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.03  15734  121
  58 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  59 Marek Roszak                   Poznań               129.85  24932  192
  60 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  61 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.77  12198   94
  62 Przemysław Rybicki             Otwock               129.73  25297  195
  63 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  129.55  12566   97
  64 Maciej Michalak                Łódź                 129.50  15928  123
  65 Paweł Janaś                    Głogów               129.39  24972  193
  66 Joanna Juszczak                Warszawa             128.97  16121  125
  67 Michał Lipka                   Mielec               128.94   3997   31
  68 Jakub Nalepa                   Gliwice              128.77  14551  113
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               128.68  24963  194
  70 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.58  19544  152
  71 Adam Klimont                   Wałcz                128.57  24043  187
  72 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.50  24801  193
  73 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  74 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  75 Radosław Jachna                Łódź                 127.45   5608   44
  76 Anita Bruska                   Gdynia               126.68  10008   79
  77 Jan Kozłowski                  Kraków               126.66  13173  104
  78 Maciej Perzyński               Piła                 126.64   9751   77
  79 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.60  25320  200
  80 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.32  23875  189
  81 Robert Głowacki                Łódź                 126.17  23341  185
  82 Robert Kamiński                Warszawa             125.92  18385  146
  83 Bogusław Szyszka               Oława                125.79  13460  107
  84 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              125.56  23856  190
  85 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.52  14184  113
  86 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.43  23580  188
  87 Michał Ozimiński               Łódź                 125.10  24520  196
  88 Kuba Koisar                    Warszawa             124.99  24123  193
  89 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.50  24526  197
  90 Grzegorz Kurowski              Warszawa             124.37  23631  190
  91 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  92 Mariusz Grodek                 Olsztyn              124.21   5962   48
  93 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  94 Leszek Stecuła                 Bytom                124.16   4718   38
  95 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  96 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.05  24314  196
  97 Mirosław Uglik                 Warszawa             123.98  23805  192
  98 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  99 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               123.63  15330  124
 101 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.38  14436  117
 102 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       123.36  13323  108
 103 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.22  13061  106
 104 Artur Koszel                   Warszawa             123.12  14898  121
 105 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.08  23877  194
 106 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.03  23867  194
 107 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 108 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.84  23462  191
 109 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.71  24052  196
 110 Piotr Rosół                    Warszawa             122.67   9568   78
 111 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  122.09  19046  156
 112 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.92  11704   96
 113 Łukasz Bryła                   Mielec               121.89   4388   36
 114 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  121.81  23997  197
 115 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46  12996  107
 116 Arkadiusz Biegun               Kraków               121.10  12473  103
 117 Daniel Janus                   Wąchock              120.81  19450  161
 118 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            120.67  23892  198
 119 Beata Piotrowska               Łódź                 120.41  22999  191
 120 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.39  22754  189
 121 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.38  21066  175
 122 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.30  10947   91
 123 Karol Waniek                   Wrocław              120.27  12508  104
 124 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.24  23086  192
 125 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 126 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.10  23300  194
 127 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 128 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 129 Weronika Rudnicka              Ustka                119.76  22634  189
 130 Szymon Płachta                 Warszawa             119.64   4307   36
 131 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.59   7295   61
 132 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.19  22766  191
 133 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.10  18579  156
 134 Katarzyna Rosiek               Kraków               119.08   8574   72
 135 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 136 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 137 Jarosław Michalak              Łódź                 118.93  10347   87
 138 Paweł Kowalski                 Kutno                118.87  18901  159
 139 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 140 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.38  13969  118
 141 Halina Roszak                  Poznań               118.25  16673  141
 142 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.08  15351  130
 143 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 144 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 145 Jolanta Chłopińska             Wałcz                117.96  23593  200
 146 Tomasz Łapka                   Opole                117.82  22621  192
 147 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 148 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.69  23068  196
 149 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 150 Marta Dobrzańska               Kraków               117.53  14456  123
 151 Janusz Krupiński               Bytom                117.40  12444  106
 152 Bartosz Orłowski               Bytom                117.05  18845  161
 153 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.93   8419   72
 154 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 155 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 156 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 157 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.20  10923   94
 158 Rafał Matczak                  Milanówek            116.04   8587   74
 159 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.01  13689  118
 160 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.97  17048  147
 161 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.85  14829  128
 162 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.67  12261  106
 163 Anna Niedzielko                Szczecin             115.65   8327   72
 164 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            115.45  22860  198
 165 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.24  15673  136
 166 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 167 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.12   4835   42
 168 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.11  22562  196
 169 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 170 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 171 Marcin Skowron                 Zabrze               114.99   9659   84
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             114.98  15867  138
 173 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.79  13889  121
 174 Marek Rogalski                 Warszawa             114.77  16183  141
 175 Grzegorz Kwiecień              Kraków               114.76  18017  157
 176 Anna Stefańska                 Łódź                 114.74  21915  191
 177 Grzegorz Pukniel               Lublin               114.71  22369  195
 178 Anna Dłużniewska               Warszawa             114.46   9500   83
 179 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 180 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  114.40  21393  187
 181 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 182 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 183 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.11   9585   84
 184 Agnieszka Goniowska            Wrocław              113.90  21641  190
 185 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.89  22095  194
 186 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 187 Michał Kolaj                   Ostróda              113.75  21953  193
 188 Jacek Pietruszka               Kraków               113.53  13396  118
 189 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 190 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.11   7465   66
 191 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 113.02   5990   53
 192 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 193 Rafał Skibicki                 Lębork               112.92  21906  194
 194 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 195 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.52   7089   63
 196 Magdalena Kublik               Warszawa             112.41  21920  195
 197 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.28  12351  110
 198 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.24  16051  143
 199 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.13  22089  197
 200 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 201 Teresa Zalewska                Racibórz             111.80   9391   84
 202 Bogusław Książek               Szczecin             111.76  20340  182
 203 Alina Białobrzewska            Gdynia               111.64  11945  107
 204 Jarosław Olek                  Warszawa             111.59   6249   56
 205 Renata Kowalska                Bielsko Biała        111.43   7020   63
 206 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.24  17354  156
 207 Alicja Kosińska                Szczecin             111.21  10454   94
 208 Monika Sadurska                Warszawa             111.21  14902  134
 209 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 210 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.13  19781  178
 211 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.73  21592  195
 212 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.65  21023  190
 213 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 214 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 215 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.36   4635   42
 216 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             110.29   7941   72
 217 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.27  10476   95
 218 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 219 Roman Figiel                   Zawichost            110.12   5726   52
 220 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 221 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.92  21324  194
 222 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.84  12082  110
 223 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.79  15919  145
 224 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.78   5599   51
 225 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.54  11611  106
 226 Radosław Sowiński              Warszawa             109.52   7228   66
 227 Renata Andracka                Poznań               109.33   7981   73
 228 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.64  21510  198
 229 Urszula Solarska               Łódź                 108.62  20746  191
 230 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 231 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.37  21132  195
 232 Czesław Grajewski              Choroszcz            108.31  11697  108
 233 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 234 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 235 Rafał Stachowski               Police               107.79  13366  124
 236 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.77  21015  195
 237 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 238 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.63  12377  115
 239 Andrzej Grabiński              Suchedniów           107.13   4178   39
 240 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.98  10163   95
 241 Jerzy Luter                    Bytom                106.78  20395  191
 242 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 243 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 244 Dominik Piasecki               Słupsk               106.39   7554   71
 245 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 246 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.30  20622  194
 247 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.22  15508  146
 248 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 249 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.96  21191  200
 250 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 251 Joanna Żłobicka                Wrocław              105.34  12430  118
 252 Kazimierz Merklejn             Szczecin             105.11  10931  104
 253 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 254 Łukasz Baranowski              Reda                 104.54  15263  146
 255 Daniel Tomczyk                 Piła                 104.43   5326   51
 256 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 257 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 258 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.15   6145   59
 259 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 260 Adam Janicki                   Łódź                 103.97  20691  199
 261 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 262 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 263 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 264 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.58   6733   65
 265 Ryszard Korpalski              Wójtowice            103.57  12428  120
 266 Piotr Szutenberg               Ustka                103.55   7766   75
 267 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 268 Mariusz Makuch                 Zator                102.94   3706   36
 269 Jacek Nowak                    Szczecin             102.69   5237   51
 270 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 271 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.88   5196   51
 272 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 273 Sławomir Długosz               Ostróda              101.72  18106  178
 274 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.61  10872  107
 275 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 276 Kamil Kister                   Puławy               101.05   4345   43
 277 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 278 Anna Arana                     Warszawa             100.79  19251  191
 279 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 280 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 281 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 282 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 283 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 284 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 285 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 286 Dorota Stachowska              Wydartowo I           99.65   7075   71
 287 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.15  19135  193
 288 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 289 Tomasz Żbikowski               Warszawa              98.93   2968   30
 290 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 291 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 292 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 293 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 294 Bożena Guział                  Racibórz              97.86   3523   36
 295 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 296 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 297 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 298 Hanna Gawłowska                Piła                  95.90   3932   41
 299 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.80  13508  141
 300 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 301 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               95.45   4200   44
 302 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 303 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 304 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.17   5462   58
 305 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.04   4187   45
 306 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 307 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 308 Agnieszka Kozak                Gdynia                92.26  13378  145
 309 Jacek Cichecki                 Józefów               92.09   9209  100
 310 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 311 Katarzyna Bogusławska          Piastów               90.59   5526   61
 312 Jakub Kraj                     Szczecin              90.22   3338   37
 313 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.07  10538  117
 314 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 315 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.60   6899   77
 316 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.38   8312   93
 317 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.09   8196   92
 318 Wojciech Obremski              Legnica               88.99   6407   72
 319 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 320 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 321 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 322 Paweł Golubiński               Gdynia                87.78   5179   59
 323 Krzysztof Zawadzki             Sampława              87.36   5067   58
 324 Sylwia Buks                    Warszawa              87.29   9689  111
 325 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 326 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.63   8991  105
 327 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  84.92  11634  137
 328 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 329 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 330 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 331 Beata Sekuła                   Szczecin              82.98   5062   61
 332 Anna Lenartowska               Gdynia                80.57   4512   56
 333 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 334 Izabela Długosz                Ostróda               76.47   2906   38
 335 Paulina Naplocha               Racibórz              76.46   6881   90
 336 Blanka Zwolińska               Skierdy               76.08   6771   89
 337 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 338 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 339 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 340 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 341 Mirosław Dejna                 Sampława              59.11   3251   55




Poczekalnia na dzień 07-03-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   4 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   5 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   6 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   7 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
   8 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   9 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  10 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  11 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
  12 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  13 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  14 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  15 Maciej Grąbczewski             Piła                  95.22   2571   27
  16 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  17 Karolina Długosz               Ostróda               71.96   1943   27
  18 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  19 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  20 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.24   2506   25
  21 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  22 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  23 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  24 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  25 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  26 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  27 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  28 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  29 Maciej Stolarczyk              Zator                111.67   2680   24
  30 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  32 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  33 Marcin Resler                  Września             106.75   2562   24
  34 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  35 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  36 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  37 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  38 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  39 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  40 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  41 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  42 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  43 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  44 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              96.33   2312   24
  45 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  46 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  47 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.92   2254   24
  48 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.88   2253   24
  49 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  50 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  51 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  52 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  53 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  54 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  55 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  56 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  57 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  58 Karol Rembiałkowski            Warszawa              95.43   2195   23
  59 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  60 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  62 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  63 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  64 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  65 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  66 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  67 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  68 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  69 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64   1752   22
  70 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  71 Jan  Olek                      Warszawa             104.15   2083   20
  72 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  73 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  74 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  75 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  76 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  77 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  78 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.78   2048   18
  79 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  80 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  81 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  82 Krzysztof Kruk                 Łódź                 109.12   1855   17
  83 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  84 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  85 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  86 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  87 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  88 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  89 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  90 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  91 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  92 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  93 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  94 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  95 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  96 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  97 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  98 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
  99 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 100 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 101 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 102 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 103 Piotr Broda                    Sandomierz            91.46   1189   13
 104 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 105 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 106 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 107 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 108 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 109 Mateusz Borsuk                 Reda                 125.92   1511   12
 110 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 111 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 113 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 114 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 115 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 116 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 117 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 118 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 119 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 120 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 121 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 122 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 123 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 124 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 125 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 126 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 127 Robert Soszka                  Warszawa             110.33   1324   12
 128 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 129 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 130 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 131 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 132 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 133 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 134 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 135 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 136 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            104.67   1256   12
 137 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 138 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 139 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 140 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 141 Wojciech Wróbel                Zator                101.75   1221   12
 142 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 143 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 144 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 145 Maurycy Machnio                Lipiany              100.58   1207   12
 146 Błażej Fuczek                  Przeciszów           100.50   1206   12
 147 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 148 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 100.00   1200   12
 149 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 150 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 151 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 152 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 153 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 154 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 155 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 156 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 157 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 158 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.92   1139   12
 159 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 160 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 161 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 162 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 163 Sylwester Wójcik               Lublin                92.75   1113   12
 164 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 165 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 166 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 167 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 168 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 169 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 170 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 171 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 172 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 173 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 174 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 175 Tomasz  Jedynak                Majków                89.33   1072   12
 176 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 177 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 178 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 179 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 180 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 181 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 182 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 183 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 184 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 185 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 186 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 187 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 188 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 189 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 190 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 191 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 192 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 193 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 194 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 195 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 196 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 197 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 198 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 199 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 200 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 201 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 202 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 203 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 204 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 205 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 206 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 207 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 208 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 209 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 210 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 211 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            78.73    866   11
 212 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 213 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 214 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 215 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 216 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 217 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 218 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 219 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 220 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 221 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 222 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 223 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 224 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 225 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.27    784   11
 226 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 227 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 228 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 229 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 230 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 231 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 232 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 233 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 234 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 235 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 236 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 237 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 238 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 239 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 240 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 241 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 242 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 243 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 244 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 245 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 246 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 247 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 248 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 249 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 250 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 251 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 252 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 253 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 254 Dorota Rudzińska               Warszawa             105.29    737    7
 255 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 256 Łukasz Kozub                   Brzesko              100.29    702    7
 257 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 258 Adrian Szczepanik              Zator                 97.57    683    7
 259 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 260 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 261 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 262 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 263 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 264 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 265 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 266 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 267 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 268 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 269 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 270 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 271 Kacper Jachowicz               Żyrardów             139.33    836    6
 272 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 273 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 274 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.83    665    6
 275 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 276 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 277 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 278 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 279 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 280 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 281 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 282 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 283 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 284 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 285 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 286 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 287 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 288 Joanna Zadrożna                Szczecin             134.00    670    5
 289 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 290 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 291 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 292 Katarzyna Majewska             Lublin                59.80    299    5
 293 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 294 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 295 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 296 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 297 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 298 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 299 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 300 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 301 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 302 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 303 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 304 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 305 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 306 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 307 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 308 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 309 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 310 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 311 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 312 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 313 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 314 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 315 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 316 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 317 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 318 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 319 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 320 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 321 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 322 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 323 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie