Nowe Miasto Lubawskie 4
października
Nowe Miasto Lubawskie 4- 5 października XI Mistrzostwa Warmii i Mazur
Łódź11
października
Łódź 11-12 października XIV Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2008 — Jesień „10 Lat Minęło”
Nowy Dwór Mazowiecki19
października
Nowy Dwór Mazowiecki 19 października XI Otwarty Turniej Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
2+3+7+8 = Zwycięzca Wielkiej Łódki 200811 - 12 października 2008 — XIV Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2008 — Jesień „10 Lat Minęło”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIV Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2008 — Jesień „10 Lat Minęło”Łódź, 11 - 12 października 2008

Konkurs Relacja z turnieju


2+3+7+8 = Zwycięzca Wielkiej Łódki 2008Już drugi raz w historii rozgrywania cyklu Wielkiej Łódki, cały rejs wygrał zawodnik niemający na swoim koncie zwycięstwa choćby w jednym turnieju. Poprzednio w 2006 roku był to Mariusz Skrobosz, zajmując miejsca czwarte, piąte i dwukrotnie drugie. W 2008 roku zatryumfował Michał Alabrudziński z Włocławka, który mimo dwóch odległych miejsc (siódme i ósme) z dorobkiem 34 punktów pokonał rzutem na taśmę Karola Wyrębkiewicza z Łodzi. XIV Mistrzostwa Łodzi wygrał Kazimierz Merklejn Junior ze Szczecina, pokonując w ostatniej partii mistrza Polski Stanisława Rydzika. Trzecie miejsce a zarazem tytuł najlepszego łodzianina zdobył Radosław Jachna. W turnieju udział wzięło 58 zawodników i zawodniczek, w tym dwoje debiutantów. W ostatniej rundzie Paweł Jackowski wyrównał rekord w kategorii ilość scrabbli na otwarciu. Pavvka ułożył cztery siódemki (suwnica, ziemiany, zastawcą, najedzeń) Beacie Piotrowskiej. Przemysław Rybicki z Otwocka po raz 3 zdobył nagrodę za zajęcie 10 jubileuszowego miejsca. Dodatkowo za zajęcie czternastego miejsca (z okazji XIV Mistrzostw Łodzi) nagrodę otrzymał Paweł Jackowski. W klasyfikacji klubowej w cyklu Wielkiej Łódki 2008 zwyciężyły "Macaki" z Warszawy przed ŁKMS-em z Łodzi i "Siódemką" z Wrocławia. Przedstawiciele klubów odebrali zestawy do gry scrabble.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2008 — Lato „10 Lat Minęło”
Wielka Łódka 2008 — Wiosna „10 Lat Minęło”
Wielka Łódka 2008 — Zima „10 Lat Minęło”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekGaleria "CARTE BLANCHE"
Łódź, ul. Piłsudskiego 9
(Łódzki Manhattan za Hotelem Ibis)
Obrońca tytułuKarol Wyrębkiewicz
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuhttp://www.scrabble.lodz.pl
Harmonogram11.10.08 (sobota — 7 rund)
— 11:50 — zakończenie przyjmowania zapisów
— 12:00 — rozpoczęcie turnieju
— ok. 15:00 — przerwa obiadowa
— ok. 20:00 — zakończenie rozgrywek
12.10.08 (niedziela — 5 rund)
— 10:00 — rozpoczęcie gier 2 dnia
— ok. 15:00 — zakończenie turnieju i wręczenie nagród
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
DojazdZ dworca Łódź Fabryczna:
7-10 minut z przystanku przy dworcu autobusem linii 57 do przystanku Piłsudskiego (w stronę ul. Rembielińskiego)

Z dworca Łódź Kaliska:
7 minut z przystanku przy dworcu tramwajem linii 10 (w stronę Augustów),14 (w stronę Dąbrowa)
Rozkłady jazdy na stronie: http://www.mpk.lodz.pl

Samochodem:
wjazd na parking płatny od strony Piotrkowskiej przed "Orange Plaza", parking bezpłatny znajduje się przy Firmie PHILIPS róg Piłsudskiego i Sienkiewicza — 5 minut od miejsca gry
Mapa Łodzi: http://www.modgik.lodz.pl
WyżywienieNa miejscu obiad ok. 20 zł
NoclegiDom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej
ul. Piotrkowska 189/191 (5 minut od miejsca gry piechotą) tel. 42 636 69 80
Rezerwacja najlepiej 14 dni przed turniejem.

Dom Studencki 9 PŁ
al. Piotrkowska 277, tel. 42 684 19 17
wjazd od ul. Czerwonej 3, koszt ok. 50-60zł od osoby

Dom Studencki 7 PŁ
al. Politechniki 9, tel. 42 636 46 88, koszt ok. 50-60zł od osoby

Hotel Polonia
ul. Narutowicza 38 (w okolicach dworca Łódź-Fabryczna, 10 minut autobusem linii 57) tel. 42 632 87 73
Cennik: pokój 1-os. z łaz. 105,00zł (studenci: 80,00zł), bez łaz. (łaz.w korytarzu) 60,00zł; 2-os. z łaz. 150,00zł (studenci: 120,00zł), bez łaz. 80,00zł; dostawka 50,00zł; parking 25,00zł

Pokoje gościnne "Alicja"
(ok.15 minut autobusem linii Z-4), Łódź, ul. Paderewskiego 13 tel. 42 689 59 01
Cennik: pokój 1-os. 80,00zł, pokój 2-os. 100,00zł

Więcej: http://www.cityoflodz.pl/index.php?str=174
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne dla pierwszej "trójki"
Podsumowanie indywidualne i klubowe "Wielkiej Łódki — 2008"
Nagrody z okazji jubileuszu ŁKMS w różnych kategoriach (ogłoszonych przed rozpoczęciem turnieju)
OrganizatorzyUrszula Solarska tel. 696 237 399 GG: 4454001
Anna Stefańska tel. 609 137 313 GG: 5206098
Wojciech Zemło tel. 600 368 806 GG: 3442656
SponsorzyGaleria "CARTE BLANCHE"


Regulamin cyklu Wielka Łódka 2008:

1. Cykl składa się z 4 turniejów rozgrywanych w Łodzi w dniach:
- 23-24 lutego 2008 — Zima
- 10-11 maja 2008 — Wiosna
- 2-3 sierpnia 2008 — Lato
- 11-12 października 2008 — Jesień

2. Każdy turniej cyklu jest traktowany jako oddzielny 12-rundowy turniej ogólnopolski, czyli:
- zaliczany jest do rankingu PFS
- nagrodą za zwycięstwo jest puchar
- są też przyznawane inne nagrody

I. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

1. Wyniki osiągnięte przez graczy w każdym z turniejów są sumowane jak w turnieju 48-rundowym. Zwycięzca takiego 48-rundowego turnieju zostaje zdobywcą Wielkiej Łódki 2008, oraz otrzymuje dodatkowo nagrodę pieniężną za wygranie całego cyklu.

2. Nagrody za cały cykl Wielkiej Łódki:
- I miejsce: 500 zł, puchar
- II miejsce: 200 zł
- III miejsce: 100 zł

II. KLASYFIKACJA KLUBOWA

1. Każdy klub może zgłosić swoją reprezentację do udziału w turnieju.
2. Listę zawodników reprezentujących dany klub należy złożyć u sędziego turnieju najpóźniej do momentu rozpoczęcia pierwszej partii. Listę należy aktualizować przed każdym turniejem w cyklu.
3. Warunkiem koniecznym aby zawodnik mógł być reprezentantem klubu jest to, żeby znajdował się w rankingu klubowym (z wyłączeniem poczekalni).
4. W całym cyklu zawodnik może reprezentować tylko jeden klub.
5. Klub może reprezentować dowolna liczba zawodników, ale do klasyfikacji klubowej liczą się wyniki pięciu najwyżej sklasyfikowanych zawodników w turnieju.
6. Liczba punktów, jaką zdobywa klub w turnieju jest sumą punktów pięciu najlepszych jego reprezentantów. Np. Klub reprezentowało 7 zawodników i zdobyli: 1 — 10p, 2 — 10p, 3 — 6p, 4 — 6p, 5 — 3p, 6 — 2,5p, 7 — 2p, to wynik klubu to: 10+10+6+6+3=35p. Dwóch zawodników z najsłabszym wynikiem nie bierzemy pod uwagę.
7. Wynik końcowy jaki osiąga klub równy jest sumie wyników z wszystkich czterech turniejów.
8. Trzy najlepsze kluby w klasyfikacji końcowej zostaną nagrodzone.
Lista nagród zostanie ogłoszona po letniej "Łódce".
Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2008 -Jesień"10 Lat Minęło"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.57     10.0     5276     1889     1187
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.11      9.0     4828     1832      433
  3 Radosław        Jachna               Łódź                   100.72      9.0     4737     1853      722
  4 Jakub           Szymczak             Łódź                   125.56      9.0     4732     1817      492
  5 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               134.20      9.0     4694     1712      431
  6 Mariusz         Margalski            Pieczyska              131.69      8.0     4841     1708      527
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.59      8.0     4810     1697      528
  8 Beata           Wiączkowska          Wrocław                119.72      8.0     4688     1690      210
  9 Michał          Alabrudziński        Włocławek              135.96      8.0     4653     1753      257
 10 Przemysław      Rybicki              Otwock                 128.07      8.0     4486     1629      298
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.39      7.0     5133     1570      391
 12 Mirosław        Uglik                Warszawa               122.98      7.0     4855     1600      796
 13 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              122.62      7.0     4800     1538      697
 14 Paweł           Jackowski            Warszawa               133.05      7.0     4785     1545      284
 15 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   107.32      7.0     4731     1502      139
 16 Tomasz          Ciejka               Kraków                 134.95      7.0     4674     1614      292
 17 Agnieszka       Krupka               Krosno                 122.38      7.0     4579     1567      419
 18 Jan             Kozłowski            Kraków                 126.32      7.0     4517     1576       50
 19 Maciej          Michalak             Łódź                   126.46      7.0     4483     1608       34
 20 Joanna          Juszczak             Warszawa               135.36      7.0     4474     1552      -35
 21 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              116.26      6.5     4037     1407       65
 22 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   141.05      6.0     4722     1433      -23
 23 Michał          Ozimiński            Łódź                   119.93      6.0     4712     1415       -1
 24 Marek           Reda                 Wołomin                133.21      6.0     4639     1491       45
 25 Beata           Piotrowska           Łódź                   118.03      6.0     4588     1365       86
 26 Weronika        Rudnicka             Ustka                  116.07      6.0     4547     1395      357
 27 Adam            Janicki              Łódź                   101.89      6.0     4466     1312      546
 28 Jarosław        Puchalski            Łódź                   125.65      6.0     4395     1424      216
 29 Anna            Stefańska            Łódź                   114.50      6.0     4313     1452     -142
 30 Renata          Andracka             Poznań                 109.11      6.0     4210     1402     -143
 31 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                100.00      6.0     4180     1327      184
 32 Zdzisław        Stańkowski           Ostrzeszów             100.00      5.5     4428     1126      528
 33 Andrzej         Rechowicz            Katowice               127.06      5.0     4587     1345      224
 34 Grzegorz        Bajer                Łódź                   105.14      5.0     4467     1237     -210
 35 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 113.65      5.0     4445     1328     -131
 36 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 120.10      5.0     4342     1342     -238
 37 Andrzej         Kroc                 Łódź                   111.39      5.0     4288     1368     -438
 38 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               110.00      5.0     4276     1270     -184
 39 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              122.85      5.0     4255     1256     -106
 40 Jerzy           Luter                Bytom                  107.88      5.0     4177     1244       66
 41 Piotr           Madej                Wrocław                114.43      5.0     4058     1316     -754
 42 Urszula         Solarska             Łódź                   108.68      5.0     3959     1295     -719
 43 Wojciech        Zemło                Łódź                   133.18      5.0     3513     1132       88
 44 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    121.54      5.0     2859      973      166
 45 Aleksander      Puzyna               Warszawa               115.80      4.5     4057     1125     -117
 46 Michał          Kołodziejczyk        Warszawa               100.00      4.5     3995     1033       95
 47 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      4.5     3829     1119      -58
 48 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                121.95      4.0     4321     1237       77
 49 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            100.00      4.0     4154     1149     -188
 50 Janusz          Sojka                Łódź                   100.00      4.0     4011     1111     -638
 51 Monika          Sadurska             Warszawa               112.46      3.5     4175     1029     -108
 52 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.5     3469      901     -919
 53 Andrzej         Puchalski            Łódź                   100.00      3.5     2364      713       76
 54 Izabela         Potęga               Łódź                   100.00      3.0     2285      788     -129
 55 Magdalena       Kublik               Warszawa               113.61      2.0     2619      702     -124
 56 Dariusz         Zębek                Olsztyn                100.00      1.5     2631      587     -529
 57 Krystyna        Puchalska            Łódź                   100.00      1.5     2212      444     -142
 58 Barbara         Krawczyk             Warszawa               100.00      0.5     2571      628    -1630
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2008 -Jesień"10 Lat Minęło"



	Kazimierz.J Merklejn 145.57 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Sporczyk              116.26 +  416: 196  166
    2    14 Andrzej        Puchalski             100.00 +  535: 302  150
    3     1 Tomasz         Ciejka                134.95 +  386: 319  185
    4     2 Maciej         Michalak              126.46 +  441: 331  176
    5     1 Michał         Alabrudziński         135.96 -  268: 476   86
    6     6 Anna           Stefańska             114.50 +  470: 353  164
    7     4 Mirosław       Uglik                 122.98 +  412: 362  173
    8     2 Mariusz        Margalski             131.69 +  632: 308  182
    9     1 Radosław       Jachna                100.72 +  369: 255  151
   10     1 Stanisław      Rydzik                143.11 -  439: 456   93
   11     1 Beata          Wiączkowska           119.72 +  486: 339  170
   12     1 Stanisław      Rydzik                143.11 +  422: 392  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1889  / 12 157.42




	Stanisław Rydzik 143.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Weronika       Rudnicka              116.07 +  371: 330  166
    2     9 Grzegorz       Wiączkowski           121.95 +  322: 276  172
    3     5 Mariusz        Margalski             131.69 -  343: 350   82
    4    12 Tomasz         Ciejka                134.95 -  346: 405   85
    5    13 Karol          Wyrębkiewicz          141.05 +  386: 369  191
    6    11 Krystyna       Augustyniak           107.32 +  536: 421  157
    7    11 Andrzej        Rechowicz             127.06 +  423: 409  177
    8     7 Mirosław       Uglik                 122.98 +  367: 335  173
    9     5 Michał         Alabrudziński         135.96 +  514: 280  186
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.57 +  456: 439  196
   11     2 Radosław       Jachna                100.72 +  372: 359  151
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.57 -  392: 422   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Mariusz Skrobosz 142.59 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Aleksander     Puzyna                115.80 +  480: 234  166
    2     5 Andrzej        Rechowicz             127.06 +  456: 444  177
    3     3 Maciej         Michalak              126.46 -  403: 419   76
    4     5 Karol          Wyrębkiewicz          141.05 +  398: 393  191
    5     4 Grzegorz       Wiączkowski           121.95 +  478: 330  172
    6     2 Jakub          Szymczak              125.56 +  359: 323  176
    7     3 Michał         Alabrudziński         135.96 +  448: 302  186
    8     1 Radosław       Jachna                100.72 -  281: 396   51
    9     4 Jan            Kozłowski             126.32 +  404: 316  176
   10     2 Beata          Wiączkowska           119.72 -  392: 425   70
   11     4 Agnieszka      Krupka                122.38 +  353: 331  172
   12     2 Łukasz         Tuszyński             134.20 -  358: 369   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Karol Wyrębkiewicz 141.05 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anna           Stefańska             114.50 -  312: 328   64
    2    25 Dariusz        Zębek                 100.00 +  379: 339  150
    3    22 Magdalena      Kublik                113.61 +  448: 396  164
    4     5 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  393: 398   93
    5    13 Stanisław      Rydzik                143.11 -  369: 386   93
    6    18 Monika         Sadurska              112.46 +  366: 358  162
    7    16 Urszula        Solarska              108.68 -  413: 457   59
    8    17 Andrzej        Kroc                  111.39 +  425: 376  161
    9    13 Grzegorz       Wiączkowski           121.95 +  427: 404  172
   10     9 Weronika       Rudnicka              116.07 +  400: 389  166
   11     9 Maciej         Michalak              126.46 -  443: 498   76
   12    10 Marek          Dudkiewicz            122.62 -  347: 416   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Tomasz Zwoliński 139.39 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Madej                 114.43 +  584: 284  164
    2     1 Paweł          Jackowski             133.05 -  313: 465   83
    3     8 Marek          Reda                  133.21 +  459: 407  183
    4     4 Michał         Alabrudziński         135.96 -  392: 468   86
    5    10 Jakub          Szymczak              125.56 -  382: 419   76
    6    15 Michał         Ozimiński             119.93 -  397: 447   70
    7    20 Monika         Sadurska              112.46 +  427: 369  162
    8    14 Jerzy          Krzyżewski            110.00 +  417: 317  160
    9    10 Agnieszka      Krupka                122.38 -  320: 449   72
   10    14 Andrzej        Kroc                  111.39 +  446: 349  161
   11    11 Beata          Piotrowska            118.03 +  496: 410  168
   12     8 Joanna         Juszczak              135.36 +  500: 358  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Michał Alabrudziński 135.96 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Leśniak               113.65 +  464: 267  164
    2     6 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 +  377: 283  173
    3     2 Jakub          Szymczak              125.56 +  380: 272  176
    4     4 Tomasz         Zwoliński             139.39 +  468: 392  189
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.57 +  476: 268  196
    6     1 Jan            Kozłowski             126.32 -  290: 414   76
    7     3 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  302: 448   93
    8     5 Michał         Ozimiński             119.93 +  516: 380  170
    9     5 Stanisław      Rydzik                143.11 -  280: 514   93
   10     8 Tomasz         Ciejka                134.95 -  294: 398   85
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              116.26 +  448: 412  166
   12     6 Agnieszka      Krupka                122.38 +  358: 348  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Joanna Juszczak 135.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Magdalena      Kublik                113.61 +  403: 395  164
    2     2 Marek          Dudkiewicz            122.62 +  362: 278  173
    3     4 Mirosław       Uglik                 122.98 -  256: 507   73
    4    11 Grzegorz       Wiączkowski           121.95 -  303: 363   72
    5    16 Przemysław     Rybicki               128.07 -  277: 392   78
    6    23 Renata         Andracka              109.11 -  318: 328   59
    7    25 Dorota         Stachowska            100.00 +  454: 277  150
    8    19 Krzysztof      Leśniak               113.65 +  492: 349  164
    9    12 Andrzej        Rechowicz             127.06 +  399: 308  177
   10    12 Michał         Ozimiński             119.93 +  427: 394  170
   11     7 Marek          Reda                  133.21 +  425: 418  183
   12     8 Tomasz         Zwoliński             139.39 -  358: 500   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Tomasz Ciejka 134.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Monika         Sadurska              112.46 +  444: 292  162
    2     8 Jerzy          Luter                 107.88 +  408: 362  158
    3     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.57 -  319: 386   96
    4    12 Stanisław      Rydzik                143.11 +  405: 346  193
    5     3 Mirosław       Uglik                 122.98 +  402: 357  173
    6     3 Marek          Reda                  133.21 -  388: 426   83
    7     7 Beata          Wiączkowska           119.72 -  334: 455   70
    8    11 Urszula        Solarska              108.68 +  459: 311  159
    9     7 Jakub          Szymczak              125.56 -  379: 403   76
   10     8 Michał         Alabrudziński         135.96 +  398: 294  186
   11     8 Jan            Kozłowski             126.32 +  411: 346  176
   12     5 Mariusz        Margalski             131.69 -  327: 404   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Łukasz Tuszyński 134.20 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Kroc                  111.39 -  363: 419   61
    2    18 Grzegorz       Bajer                 105.14 +  373: 372  155
    3    17 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  415: 286  150
    4    14 Izabela        Potęga                100.00 +  453: 279  150
    5     8 Grzegorz       Pukniel               120.10 -  384: 418   70
    6     9 Beata          Wiączkowska           119.72 -  326: 427   70
    7    14 Renata         Andracka              109.11 +  443: 361  159
    8     9 Grzegorz       Wiączkowski           121.95 +  384: 319  172
    9     8 Paweł          Jackowski             133.05 +  418: 414  183
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              116.26 +  396: 265  166
   11     3 Wojciech       Zemło                 133.18 +  370: 345  183
   12     2 Mariusz        Skrobosz              142.59 +  369: 358  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Marek Reda 133.21 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Krzyżewski            110.00 +  405: 324  160
    2    15 Magdalena      Kublik                113.61 +  451: 320  164
    3     8 Tomasz         Zwoliński             139.39 -  407: 459   89
    4     6 Andrzej        Kroc                  111.39 +  429: 265  161
    5     6 Michał         Ozimiński             119.93 +  521: 350  170
    6     3 Tomasz         Ciejka                134.95 +  426: 388  185
    7     2 Mariusz        Margalski             131.69 -  316: 474   82
    8     3 Jan            Kozłowski             126.32 +  393: 303  176
    9     2 Beata          Wiączkowska           119.72 -  294: 425   70
   10     6 Jakub          Szymczak              125.56 -  330: 413   76
   11     7 Joanna         Juszczak              135.36 -  418: 425   85
   12     9 Mirosław       Uglik                 122.98 -  249: 448   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Wojciech Zemło 133.18 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     7 Piotr          Madej                 114.43 +  480: 244  164
    5     5 Maciej         Michalak              126.46 +  450: 304  176
    6     4 Radosław       Jachna                100.72 -  362: 472   51
    7     5 Agnieszka      Krupka                122.38 +  413: 392  172
    8     4 Jakub          Szymczak              125.56 +  409: 348  176
    9     3 Mariusz        Margalski             131.69 -  309: 439   82
   10     5 Jan            Kozłowski             126.32 +  450: 381  176
   11     3 Łukasz         Tuszyński             134.20 -  345: 370   84
   12     4 Radosław       Jachna                100.72 -  295: 475   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  /  9 125.78




	Paweł Jackowski 133.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Renata         Andracka              109.11 +  404: 372  159
    2     1 Tomasz         Zwoliński             139.39 +  465: 313  189
    3     7 Anna           Stefańska             114.50 -  321: 398   64
    4    10 Grzegorz       Pukniel               120.10 -  381: 450   70
    5    11 Krzysztof      Leśniak               113.65 +  404: 358  164
    6    10 Andrzej        Kroc                  111.39 +  390: 327  161
    7     8 Jarosław       Puchalski             125.65 +  372: 306  176
    8     6 Beata          Wiączkowska           119.72 -  314: 443   70
    9     8 Łukasz         Tuszyński             134.20 -  414: 418   84
   10    10 Maciej         Michalak              126.46 -  324: 373   76
   11    15 Piotr          Madej                 114.43 +  443: 383  164
   12    12 Beata          Piotrowska            118.03 +  553: 360  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Mariusz Margalski 131.69 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Urszula        Solarska              108.68 +  491: 250  159
    2     3 Agnieszka      Krupka                122.38 +  401: 283  172
    3     5 Stanisław      Rydzik                143.11 +  350: 343  193
    4     3 Anna           Stefańska             114.50 +  525: 263  164
    5     2 Jan            Kozłowski             126.32 -  311: 403   76
    6     5 Grzegorz       Pukniel               120.10 +  396: 384  170
    7     2 Marek          Reda                  133.21 +  474: 316  183
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.57 -  308: 632   96
    9     3 Wojciech       Zemło                 133.18 +  439: 309  183
   10     3 Radosław       Jachna                100.72 -  348: 407   51
   11     5 Jakub          Szymczak              125.56 -  394: 397   76
   12     5 Tomasz         Ciejka                134.95 +  404: 327  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Przemysław Rybicki 128.07 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jerzy          Luter                 107.88 -  296: 375   58
    2    16 Renata         Andracka              109.11 +  394: 325  159
    3     9 Andrzej        Rechowicz             127.06 +  390: 377  177
    4     8 Zbigniew       Wietecki              121.54 -  379: 429   72
    5    16 Joanna         Juszczak              135.36 +  392: 277  185
    6     7 Mirosław       Uglik                 122.98 -  318: 437   73
    7    19 Krzysztof      Sporczyk              116.26 -  341: 376   66
    8    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  390: 270  150
    9    17 Piotr          Madej                 114.43 +  506: 329  164
   10    13 Jarosław       Puchalski             125.65 +  411: 379  176
   11     6 Marek          Dudkiewicz            122.62 +  341: 309  173
   12     7 Maciej         Michalak              126.46 +  328: 305  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Andrzej Rechowicz 127.06 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krystyna       Augustyniak           107.32 +  389: 298  157
    2     5 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  444: 456   93
    3     9 Przemysław     Rybicki               128.07 -  377: 390   78
    4    15 Radosław       Jachna                100.72 -  323: 360   51
    5    21 Janusz         Sojka                 100.00 +  434: 305  150
    6    16 Krzysztof      Leśniak               113.65 +  461: 381  164
    7    11 Stanisław      Rydzik                143.11 -  409: 423   93
    8    15 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 +  371: 332  173
    9    12 Joanna         Juszczak              135.36 -  308: 399   85
   10    16 Renata         Andracka              109.11 -  343: 363   59
   11    17 Jarosław       Puchalski             125.65 +  403: 313  176
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              116.26 -  325: 343   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Maciej Michalak 126.46 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Bajer                 105.14 +  307: 287  155
    2    13 Andrzej        Kroc                  111.39 +  464: 305  161
    3     3 Mariusz        Skrobosz              142.59 +  419: 403  193
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.57 -  331: 441   96
    5     5 Wojciech       Zemło                 133.18 -  304: 450   83
    6     8 Zbigniew       Wietecki              121.54 -  369: 394   72
    7    17 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  357: 320  150
    8     8 Marek          Dudkiewicz            122.62 -  325: 447   73
    9    11 Mirosław       Uglik                 122.98 +  431: 307  173
   10    10 Paweł          Jackowski             133.05 +  373: 324  183
   11     9 Karol          Wyrębkiewicz          141.05 +  498: 443  191
   12     7 Przemysław     Rybicki               128.07 -  305: 328   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Jan Kozłowski 126.32 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Janicki               101.89 +  458: 353  152
    2     7 Zbigniew       Wietecki              121.54 +  419: 404  172
    3     6 Izabela        Potęga                100.00 +  344: 326  150
    4     1 Mirosław       Uglik                 122.98 +  379: 362  173
    5     2 Mariusz        Margalski             131.69 +  403: 311  182
    6     1 Michał         Alabrudziński         135.96 +  414: 290  186
    7     1 Radosław       Jachna                100.72 -  365: 414   51
    8     3 Marek          Reda                  133.21 -  303: 393   83
    9     4 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  316: 404   93
   10     5 Wojciech       Zemło                 133.18 -  381: 450   83
   11     8 Tomasz         Ciejka                134.95 -  346: 411   85
   12    13 Weronika       Rudnicka              116.07 +  389: 349  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Jarosław Puchalski 125.65 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Radosław       Jachna                100.72 -  270: 422   51
    2    22 Beata          Wiączkowska           119.72 +  452: 320  170
    3    19 Aleksander     Puzyna                115.80 -  366: 384   66
    4    20 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 +  395: 316  173
    5    15 Piotr          Madej                 114.43 +  376: 304  164
    6    14 Krzysztof      Sporczyk              116.26 +  348: 340  166
    7     8 Paweł          Jackowski             133.05 -  306: 372   83
    8    10 Weronika       Rudnicka              116.07 -  319: 373   66
    9    14 Grzegorz       Pukniel               120.10 +  441: 253  170
   10    13 Przemysław     Rybicki               128.07 -  379: 411   78
   11    17 Andrzej        Rechowicz             127.06 -  313: 403   77
   12    16 Jerzy          Krzyżewski            110.00 +  430: 281  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Jakub Szymczak 125.56 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Barbara        Krawczyk              100.00 +  486: 168  150
    2     4 Beata          Piotrowska            118.03 +  454: 358  168
    3     2 Michał         Alabrudziński         135.96 -  272: 380   86
    4     9 Krzysztof      Leśniak               113.65 +  382: 339  164
    5    10 Tomasz         Zwoliński             139.39 +  419: 382  189
    6     2 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  323: 359   93
    7     9 Anna           Stefańska             114.50 +  370: 359  164
    8     4 Wojciech       Zemło                 133.18 -  348: 409   83
    9     7 Tomasz         Ciejka                134.95 +  403: 379  185
   10     6 Marek          Reda                  133.21 +  413: 330  183
   11     5 Mariusz        Margalski             131.69 +  397: 394  182
   12     3 Beata          Wiączkowska           119.72 +  465: 383  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Mirosław Uglik 122.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  364: 339  150
    2    10 Janusz         Sojka                 100.00 +  568: 291  150
    3     4 Joanna         Juszczak              135.36 +  507: 256  185
    4     1 Jan            Kozłowski             126.32 -  362: 379   76
    5     3 Tomasz         Ciejka                134.95 -  357: 402   85
    6     7 Przemysław     Rybicki               128.07 +  437: 318  178
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.57 -  362: 412   96
    8     7 Stanisław      Rydzik                143.11 -  335: 367   93
    9    11 Maciej         Michalak              126.46 -  307: 431   76
   10    15 Grzegorz       Pukniel               120.10 +  433: 330  170
   11    12 Jerzy          Luter                 107.88 +  375: 285  158
   12     9 Marek          Reda                  133.21 +  448: 249  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Mariola Osajda-Matczak 122.85 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  387: 286  150
    2     6 Michał         Alabrudziński         135.96 -  283: 377   86
    3    15 Krystyna       Augustyniak           107.32 -  304: 398   57
    4    20 Jarosław       Puchalski             125.65 -  316: 395   76
    5    25 Adam           Janicki               101.89 +  444: 376  152
    6    17 Marek          Dudkiewicz            122.62 -  330: 417   73
    7    21 Magdalena      Kublik                113.61 +  412: 332  164
    8    15 Andrzej        Rechowicz             127.06 -  332: 371   77
    9    20 Grzegorz       Bajer                 105.14 -  399: 456   55
   10    22 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  421: 298  150
   11    22 Aleksander     Puzyna                115.80 -  285: 334   66
   12    23 Dorota         Stachowska            100.00 +  342: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Marek Dudkiewicz 122.62 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Zębek                 100.00 +  552: 264  150
    2     2 Joanna         Juszczak              135.36 -  278: 362   85
    3    10 Krzysztof      Leśniak               113.65 -  322: 367   64
    4    17 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  418: 297  150
    5    12 Andrzej        Kroc                  111.39 -  386: 393   61
    6    17 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 +  417: 330  173
    7    13 Beata          Piotrowska            118.03 +  465: 309  168
    8     8 Maciej         Michalak              126.46 +  447: 325  176
    9     6 Michał         Ozimiński             119.93 +  425: 388  170
   10     4 Agnieszka      Krupka                122.38 -  365: 380   72
   11     6 Przemysław     Rybicki               128.07 -  309: 341   78
   12    10 Karol          Wyrębkiewicz          141.05 +  416: 347  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Agnieszka Krupka 122.38 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  399: 311  150
    2     3 Mariusz        Margalski             131.69 -  283: 401   82
    3    12 Zbigniew       Wietecki              121.54 -  352: 447   72
    4    25 Barbara        Krawczyk              100.00 +  423: 189  150
    5    17 Aleksander     Puzyna                115.80 +  442: 386  166
    6    12 Urszula        Solarska              108.68 +  399: 320  159
    7     5 Wojciech       Zemło                 133.18 -  392: 413   83
    8    12 Anna           Stefańska             114.50 +  381: 297  164
    9    10 Tomasz         Zwoliński             139.39 +  449: 320  189
   10     4 Marek          Dudkiewicz            122.62 +  380: 365  173
   11     4 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  331: 353   93
   12     6 Michał         Alabrudziński         135.96 -  348: 358   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Grzegorz Wiączkowski 121.95 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zdzisław       Stańkowski            100.00 +  439: 314  150
    2     9 Stanisław      Rydzik                143.11 -  276: 322   93
    3    21 Barbara        Krawczyk              100.00 +  458: 163  150
    4    11 Joanna         Juszczak              135.36 +  363: 303  185
    5     4 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  330: 478   93
    6    13 Andrzej        Puchalski             100.00 -  298: 320   50
    7    12 Krystyna       Augustyniak           107.32 +  367: 336  157
    8     9 Łukasz         Tuszyński             134.20 -  319: 384   84
    9    13 Karol          Wyrębkiewicz          141.05 -  404: 427   91
   10    20 Piotr          Madej                 114.43 -  411: 420   64
   11    20 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  312: 372   50
   12    22 Grzegorz       Pukniel               120.10 -  344: 405   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Zbigniew Wietecki 121.54 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Stachowska            100.00 +  381: 364  150
    2     7 Jan            Kozłowski             126.32 -  404: 419   76
    3    12 Agnieszka      Krupka                122.38 +  447: 352  172
    4     8 Przemysław     Rybicki               128.07 +  429: 379  178
    5     7 Radosław       Jachna                100.72 -  380: 453   51
    6     8 Maciej         Michalak              126.46 +  394: 369  176
    7     6 Grzegorz       Pukniel               120.10 +  424: 357  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     973  /  7 139.00




	Grzegorz Pukniel 120.10 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Izabela        Potęga                100.00 -  286: 310   50
    2    19 Adam           Janicki               101.89 +  390: 314  152
    3    14 Beata          Piotrowska            118.03 +  368: 318  168
    4    10 Paweł          Jackowski             133.05 +  450: 381  183
    5     8 Łukasz         Tuszyński             134.20 +  418: 384  184
    6     5 Mariusz        Margalski             131.69 -  384: 396   82
    7     6 Zbigniew       Wietecki              121.54 -  357: 424   72
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              116.26 -  304: 431   66
    9    14 Jarosław       Puchalski             125.65 -  253: 441   76
   10    15 Mirosław       Uglik                 122.98 -  330: 433   73
   11    18 Krzysztof      Leśniak               113.65 -  397: 404   64
   12    22 Grzegorz       Wiączkowski           121.95 +  405: 344  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Michał Ozimiński 119.93 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  419: 269  150
    2    12 Izabela        Potęga                100.00 -  342: 365   50
    3    13 Monika         Sadurska              112.46 +  403: 333  162
    4    13 Aleksander     Puzyna                115.80 +  345: 340  166
    5     6 Marek          Reda                  133.21 -  350: 521   83
    6    15 Tomasz         Zwoliński             139.39 +  447: 397  189
    7    10 Andrzej        Puchalski             100.00 +  381: 342  150
    8     5 Michał         Alabrudziński         135.96 -  380: 516   86
    9     6 Marek          Dudkiewicz            122.62 -  388: 425   73
   10    12 Joanna         Juszczak              135.36 -  394: 427   85
   11    14 Anna           Stefańska             114.50 +  483: 344  164
   12    11 Krystyna       Augustyniak           107.32 -  380: 434   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Beata Wiączkowska 119.72 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Janusz         Sojka                 100.00 -  327: 428   50
    2    22 Jarosław       Puchalski             125.65 -  320: 452   76
    3    23 Dorota         Stachowska            100.00 +  386: 303  150
    4    26 Magdalena      Kublik                113.61 +  399: 387  164
    5    18 Izabela        Potęga                100.00 +  359: 297  150
    6     9 Łukasz         Tuszyński             134.20 +  427: 326  184
    7     7 Tomasz         Ciejka                134.95 +  455: 334  185
    8     6 Paweł          Jackowski             133.05 +  443: 314  183
    9     2 Marek          Reda                  133.21 +  425: 294  183
   10     2 Mariusz        Skrobosz              142.59 +  425: 392  193
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.57 -  339: 486   96
   12     3 Jakub          Szymczak              125.56 -  383: 465   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Beata Piotrowska 118.03 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krystyna       Puchalska             100.00 +  390: 311  150
    2     4 Jakub          Szymczak              125.56 -  358: 454   76
    3    14 Grzegorz       Pukniel               120.10 -  318: 368   70
    4    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  359: 351  150
    5    19 Andrzej        Puchalski             100.00 -  344: 352   50
    6    24 Izabela        Potęga                100.00 +  394: 295  150
    7    13 Marek          Dudkiewicz            122.62 -  309: 465   73
    8    16 Krystyna       Augustyniak           107.32 +  481: 350  157
    9    15 Urszula        Solarska              108.68 +  502: 219  159
   10    11 Jerzy          Luter                 107.88 +  363: 288  158
   11    11 Tomasz         Zwoliński             139.39 -  410: 496   89
   12    12 Paweł          Jackowski             133.05 -  360: 553   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Krzysztof Sporczyk 116.26 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.57 -  196: 416   96
    2    28 Krystyna       Augustyniak           107.32 -  338: 448   57
    3    29 PAUZA
    4    24 Grzegorz       Bajer                 105.14 +  388: 335  155
    5    20 Monika         Sadurska              112.46 +  332: 302  162
    6    14 Jarosław       Puchalski             125.65 -  340: 348   76
    7    19 Przemysław     Rybicki               128.07 +  376: 341  178
    8    13 Grzegorz       Pukniel               120.10 +  431: 304  170
    9     9 Weronika       Rudnicka              116.07 +  316: 309  166
   10     7 Łukasz         Tuszyński             134.20 -  265: 396   84
   11    10 Michał         Alabrudziński         135.96 -  412: 448   86
   12    14 Andrzej        Rechowicz             127.06 +  343: 325  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 11 127.91




	Weronika Rudnicka 116.07 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                143.11 -  330: 371   93
    2    21 Piotr          Madej                 114.43 -  307: 402   64
    3    24 Renata         Andracka              109.11 -  323: 416   59
    4    29 Sylwia         Buks                  100.00 +  470: 291  150
    5    23 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  416: 354  150
    6    19 Janusz         Sojka                 100.00 +  432: 287  150
    7    15 Andrzej        Kroc                  111.39 +  439: 346  161
    8    10 Jarosław       Puchalski             125.65 +  373: 319  176
    9     9 Krzysztof      Sporczyk              116.26 -  309: 316   66
   10     9 Karol          Wyrębkiewicz          141.05 -  389: 400   91
   11    16 Urszula        Solarska              108.68 +  410: 299  159
   12    13 Jan            Kozłowski             126.32 -  349: 389   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Aleksander Puzyna 115.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  234: 480   93
    2    27 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  346: 319  150
    3    19 Jarosław       Puchalski             125.65 +  384: 366  176
    4    13 Michał         Ozimiński             119.93 -  340: 345   70
    5    17 Agnieszka      Krupka                122.38 -  386: 442   72
    6    20 Jerzy          Krzyżewski            110.00 -  341: 361   60
    7    23 Krzysztof      Leśniak               113.65 -  282: 436   64
    8    23 Monika         Sadurska              112.46 -  343: 373   62
    9    27 PAUZA
   10    25 Dariusz        Zębek                 100.00 +  405: 373  150
   11    22 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 +  334: 285  173
   12    21 Grzegorz       Bajer                 105.14 -  362: 394   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 11 102.27




	Anna Stefańska 114.50 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.05 +  328: 312  191
    2    11 Radosław       Jachna                100.72 +  320: 241  151
    3     7 Paweł          Jackowski             133.05 +  398: 321  183
    4     3 Mariusz        Margalski             131.69 -  263: 525   82
    5     9 Krystyna       Augustyniak           107.32 +  438: 356  157
    6     6 Kazimierz.J    Merklejn              145.57 -  353: 470   96
    7     9 Jakub          Szymczak              125.56 -  359: 370   76
    8    12 Agnieszka      Krupka                122.38 -  297: 381   72
    9    16 Jerzy          Luter                 107.88 -  307: 348   58
   10    18 Grzegorz       Bajer                 105.14 +  498: 279  155
   11    14 Michał         Ozimiński             119.93 -  344: 483   70
   12    17 Andrzej        Kroc                  111.39 +  408: 369  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Piotr Madej 114.43 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             139.39 -  284: 584   89
    2    21 Weronika       Rudnicka              116.07 +  402: 307  166
    3    11 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  398: 314  150
    4     7 Wojciech       Zemło                 133.18 -  244: 480   83
    5    15 Jarosław       Puchalski             125.65 -  304: 376   76
    6    22 Dorota         Stachowska            100.00 +  358: 312  150
    7    18 Jerzy          Krzyżewski            110.00 -  263: 374   60
    8    21 Renata         Andracka              109.11 +  373: 359  159
    9    17 Przemysław     Rybicki               128.07 -  329: 506   78
   10    20 Grzegorz       Wiączkowski           121.95 +  420: 411  172
   11    15 Paweł          Jackowski             133.05 -  383: 443   83
   12    19 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  300: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Krzysztof Leśniak 113.65 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Alabrudziński         135.96 -  267: 464   86
    2    24 Zdzisław       Stańkowski            100.00 +  422: 358  150
    3    10 Marek          Dudkiewicz            122.62 +  367: 322  173
    4     9 Jakub          Szymczak              125.56 -  339: 382   76
    5    11 Paweł          Jackowski             133.05 -  358: 404   83
    6    16 Andrzej        Rechowicz             127.06 -  381: 461   77
    7    23 Aleksander     Puzyna                115.80 +  436: 282  166
    8    19 Joanna         Juszczak              135.36 -  349: 492   85
    9    21 Dorota         Stachowska            100.00 -  330: 336   50
   10    21 Jerzy          Krzyżewski            110.00 +  458: 318  160
   11    18 Grzegorz       Pukniel               120.10 +  404: 397  170
   12    15 Adam           Janicki               101.89 -  334: 360   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Magdalena Kublik 113.61 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Juszczak              135.36 -  395: 403   85
    2    15 Marek          Reda                  133.21 -  320: 451   83
    3    22 Karol          Wyrębkiewicz          141.05 -  396: 448   91
    4    26 Beata          Wiączkowska           119.72 -  387: 399   70
    5    28 Zdzisław       Stańkowski            100.00 +  399: 303  150
    6    25 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  390: 327  150
    7    21 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 -  332: 412   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     702  /  7 100.29




	Monika Sadurska 112.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Ciejka                134.95 -  292: 444   85
    2    17 Dorota         Stachowska            100.00 +  386: 339  150
    3    13 Michał         Ozimiński             119.93 -  333: 403   70
    4    18 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  407: 339  150
    5    20 Krzysztof      Sporczyk              116.26 -  302: 332   66
    6    18 Karol          Wyrębkiewicz          141.05 -  358: 366   91
    7    20 Tomasz         Zwoliński             139.39 -  369: 427   89
    8    23 Aleksander     Puzyna                115.80 +  373: 343  166
    9    19 Adam           Janicki               101.89 -  324: 448   52
   10    23 Zdzisław       Stańkowski            100.00 -  385: 406   50
   11    24 Jerzy          Krzyżewski            110.00 -  346: 436   60
   12    27 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1029  / 11  93.55




	Andrzej Kroc 111.39 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Tuszyński             134.20 +  419: 363  184
    2    13 Maciej         Michalak              126.46 -  305: 464   76
    3    18 Urszula        Solarska              108.68 +  394: 319  159
    4     6 Marek          Reda                  133.21 -  265: 429   83
    5    12 Marek          Dudkiewicz            122.62 +  393: 386  173
    6    10 Paweł          Jackowski             133.05 -  327: 390   83
    7    15 Weronika       Rudnicka              116.07 -  346: 439   66
    8    17 Karol          Wyrębkiewicz          141.05 -  376: 425   91
    9    23 Janusz         Sojka                 100.00 +  415: 381  150
   10    14 Tomasz         Zwoliński             139.39 -  349: 446   89
   11    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  330: 276  150
   12    17 Anna           Stefańska             114.50 -  369: 408   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Jerzy Krzyżewski 110.00 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Reda                  133.21 -  324: 405   83
    2    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  334: 388   50
    3    28 Sylwia         Buks                  100.00 +  416: 343  150
    4    21 Krystyna       Puchalska             100.00 +  445: 290  150
    5    14 Urszula        Solarska              108.68 -  310: 369   59
    6    20 Aleksander     Puzyna                115.80 +  361: 341  166
    7    18 Piotr          Madej                 114.43 +  374: 263  164
    8    14 Tomasz         Zwoliński             139.39 -  317: 417   89
    9    18 Krystyna       Augustyniak           107.32 -  360: 410   57
   10    21 Krzysztof      Leśniak               113.65 -  318: 458   64
   11    24 Monika         Sadurska              112.46 +  436: 346  162
   12    16 Jarosław       Puchalski             125.65 -  281: 430   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Renata Andracka 109.11 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jackowski             133.05 -  372: 404   83
    2    16 Przemysław     Rybicki               128.07 -  325: 394   78
    3    24 Weronika       Rudnicka              116.07 +  416: 323  166
    4    19 Janusz         Sojka                 100.00 -  240: 415   50
    5    22 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  435: 255  150
    6    23 Joanna         Juszczak              135.36 +  328: 318  185
    7    14 Łukasz         Tuszyński             134.20 -  361: 443   84
    8    21 Piotr          Madej                 114.43 -  359: 373   64
    9    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  364: 331  150
   10    16 Andrzej        Rechowicz             127.06 +  363: 343  177
   11    13 Krystyna       Augustyniak           107.32 -  315: 432   57
   12    18 Jerzy          Luter                 107.88 +  332: 322  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Urszula Solarska 108.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Margalski             131.69 -  250: 491   82
    2    26 Krystyna       Puchalska             100.00 +  391: 318  150
    3    18 Andrzej        Kroc                  111.39 -  319: 394   61
    4    22 Jerzy          Luter                 107.88 +  374: 352  158
    5    14 Jerzy          Krzyżewski            110.00 +  369: 310  160
    6    12 Agnieszka      Krupka                122.38 -  320: 399   72
    7    16 Karol          Wyrębkiewicz          141.05 +  457: 413  191
    8    11 Tomasz         Ciejka                134.95 -  311: 459   85
    9    15 Beata          Piotrowska            118.03 -  219: 502   68
   10    19 Adam           Janicki               101.89 +  328: 297  152
   11    16 Weronika       Rudnicka              116.07 -  299: 410   66
   12    20 Zdzisław       Stańkowski            100.00 -  322: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Jerzy Luter 107.88 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Przemysław     Rybicki               128.07 +  375: 296  178
    2     8 Tomasz         Ciejka                134.95 -  362: 408   85
    3    16 Radosław       Jachna                100.72 -  330: 483   51
    4    22 Urszula        Solarska              108.68 -  352: 374   59
    5    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  295: 343   50
    6    28 Barbara        Krawczyk              100.00 +  343: 207  150
    7    22 Adam           Janicki               101.89 +  374: 348  152
    8    18 Grzegorz       Bajer                 105.14 +  503: 275  155
    9    16 Anna           Stefańska             114.50 +  348: 307  164
   10    11 Beata          Piotrowska            118.03 -  288: 363   68
   11    12 Mirosław       Uglik                 122.98 -  285: 375   73
   12    18 Renata         Andracka              109.11 -  322: 332   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Krystyna Augustyniak 107.32 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rechowicz             127.06 -  298: 389   77
    2    28 Krzysztof      Sporczyk              116.26 +  448: 338  166
    3    15 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 +  398: 304  173
    4    16 Andrzej        Puchalski             100.00 +  459: 313  150
    5     9 Anna           Stefańska             114.50 -  356: 438   64
    6    11 Stanisław      Rydzik                143.11 -  421: 536   93
    7    12 Grzegorz       Wiączkowski           121.95 -  336: 367   72
    8    16 Beata          Piotrowska            118.03 -  350: 481   68
    9    18 Jerzy          Krzyżewski            110.00 +  410: 360  160
   10    17 Dorota         Stachowska            100.00 +  389: 371  150
   11    13 Renata         Andracka              109.11 +  432: 315  159
   12    11 Michał         Ozimiński             119.93 +  434: 380  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Grzegorz Bajer 105.14 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Michalak              126.46 -  287: 307   76
    2    18 Łukasz         Tuszyński             134.20 -  372: 373   84
    3    27 Dariusz        Zębek                 100.00 +  392: 333  150
    4    24 Krzysztof      Sporczyk              116.26 -  335: 388   66
    5    26 Krystyna       Puchalska             100.00 +  435: 300  150
    6    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  303: 358   50
    7    24 Janusz         Sojka                 100.00 +  522: 345  150
    8    18 Jerzy          Luter                 107.88 -  275: 503   58
    9    20 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 +  456: 399  173
   10    18 Anna           Stefańska             114.50 -  279: 498   64
   11    21 Zdzisław       Stańkowski            100.00 -  417: 511   50
   12    21 Aleksander     Puzyna                115.80 +  394: 362  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Adam Janicki 101.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jan            Kozłowski             126.32 -  353: 458   76
    2    19 Grzegorz       Pukniel               120.10 -  314: 390   70
    3    26 Krystyna       Puchalska             100.00 -  334: 338   50
    4    28 Dariusz        Zębek                 100.00 +  400:   1  150
    5    25 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 -  376: 444   73
    6    26 Sylwia         Buks                  100.00 +  434: 236  150
    7    22 Jerzy          Luter                 107.88 -  348: 374   58
    8    22 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  369: 355  150
    9    19 Monika         Sadurska              112.46 +  448: 324  162
   10    19 Urszula        Solarska              108.68 -  297: 328   59
   11    19 Dorota         Stachowska            100.00 +  433: 338  150
   12    15 Krzysztof      Leśniak               113.65 +  360: 334  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Radosław Jachna 100.72 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Puchalski             125.65 +  422: 270  176
    2    11 Anna           Stefańska             114.50 -  241: 320   64
    3    16 Jerzy          Luter                 107.88 +  483: 330  158
    4    15 Andrzej        Rechowicz             127.06 +  360: 323  177
    5     7 Zbigniew       Wietecki              121.54 +  453: 380  172
    6     4 Wojciech       Zemło                 133.18 +  472: 362  183
    7     1 Jan            Kozłowski             126.32 +  414: 365  176
    8     1 Mariusz        Skrobosz              142.59 +  396: 281  193
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.57 -  255: 369   96
   10     3 Mariusz        Margalski             131.69 +  407: 348  182
   11     2 Stanisław      Rydzik                143.11 -  359: 372   93
   12     4 Wojciech       Zemło                 133.18 +  475: 295  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 12 154.42




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 -  286: 387   73
    2    20 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  265: 490   50
    3    28 Jerzy          Krzyżewski            110.00 -  343: 416   60
    4    29 Weronika       Rudnicka              116.07 -  291: 470   66
    5    29 PAUZA
    6    26 Adam           Janicki               101.89 -  236: 434   52
    7    27 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  355: 313  150
    8    24 Dorota         Stachowska            100.00 -  311: 411   50
    9    26 Zdzisław       Stańkowski            100.00 -  165: 637   50
   10    26 Barbara        Krawczyk              100.00 +  292: 253  150
   11    26 Dariusz        Zębek                 100.00 -  311: 358   50
   12    26 Barbara        Krawczyk              100.00 +  314: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  / 11  81.91




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Ozimiński             119.93 -  269: 419   70
    2    23 Jerzy          Krzyżewski            110.00 +  388: 334  160
    3    17 Łukasz         Tuszyński             134.20 -  286: 415   84
    4    23 Beata          Piotrowska            118.03 -  351: 359   68
    5    24 Jerzy          Luter                 107.88 +  343: 295  158
    6    21 Grzegorz       Bajer                 105.14 +  358: 303  155
    7    17 Maciej         Michalak              126.46 -  320: 357   76
    8    20 Przemysław     Rybicki               128.07 -  270: 390   78
    9    22 Renata         Andracka              109.11 -  331: 364   59
   10    27 PAUZA
   11    23 Andrzej        Kroc                  111.39 -  276: 330   61
   12    25 Dariusz        Zębek                 100.00 +  337: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 11 101.73




	Michał Kołodziejczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mirosław       Uglik                 122.98 -  339: 364   73
    2    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  490: 265  150
    3    11 Piotr          Madej                 114.43 -  314: 398   64
    4    18 Monika         Sadurska              112.46 -  339: 407   62
    5    22 Renata         Andracka              109.11 -  255: 435   59
    6    27 Krystyna       Puchalska             100.00 +  359: 355  150
    7    26 Izabela        Potęga                100.00 -  236: 413   50
    8    22 Adam           Janicki               101.89 -  355: 369   52
    9    25 Barbara        Krawczyk              100.00 +  359: 207  150
   10    22 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 -  298: 421   73
   11    27 PAUZA
   12    24 Janusz         Sojka                 100.00 +  351: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 11  93.91




	Barbara Krawczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jakub          Szymczak              125.56 -  168: 486   76
    2    29 PAUZA
    3    21 Grzegorz       Wiączkowski           121.95 -  163: 458   72
    4    25 Agnieszka      Krupka                122.38 -  189: 423   72
    5    27 Dorota         Stachowska            100.00 -  225: 413   50
    6    28 Jerzy          Luter                 107.88 -  207: 343   58
    7    28 Zdzisław       Stańkowski            100.00 -  194: 369   50
    8    26 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  176: 391   50
    9    25 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  207: 359   50
   10    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  253: 292   50
   11    25 Janusz         Sojka                 100.00 -  270: 353   50
   12    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  219: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     628  / 11  57.09




	Izabela  Potęga 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Pukniel               120.10 +  310: 286  170
    2    12 Michał         Ozimiński             119.93 +  365: 342  170
    3     6 Jan            Kozłowski             126.32 -  326: 344   76
    4    14 Łukasz         Tuszyński             134.20 -  279: 453   84
    5    18 Beata          Wiączkowska           119.72 -  297: 359   70
    6    24 Beata          Piotrowska            118.03 -  295: 394   68
    7    26 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  413: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     788  /  7 112.57




	Krystyna Puchalska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Beata          Piotrowska            118.03 -  311: 390   68
    2    26 Urszula        Solarska              108.68 -  318: 391   59
    3    26 Adam           Janicki               101.89 +  338: 334  152
    4    21 Jerzy          Krzyżewski            110.00 -  290: 445   60
    5    26 Grzegorz       Bajer                 105.14 -  300: 435   55
    6    27 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  355: 359   50
    7    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     444  /  6  74.00




	Andrzej Puchalski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 PAUZA
    2    14 Kazimierz.J    Merklejn              145.57 -  302: 535   96
    3    20 Janusz         Sojka                 100.00 +  435: 271  150
    4    16 Krystyna       Augustyniak           107.32 -  313: 459   57
    5    19 Beata          Piotrowska            118.03 +  352: 344  168
    6    13 Grzegorz       Wiączkowski           121.95 +  320: 298  172
    7    10 Michał         Ozimiński             119.93 -  342: 381   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  /  6 118.83




	Janusz Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Beata          Wiączkowska           119.72 +  428: 327  170
    2    10 Mirosław       Uglik                 122.98 -  291: 568   73
    3    20 Andrzej        Puchalski             100.00 -  271: 435   50
    4    19 Renata         Andracka              109.11 +  415: 240  159
    5    21 Andrzej        Rechowicz             127.06 -  305: 434   77
    6    19 Weronika       Rudnicka              116.07 -  287: 432   66
    7    24 Grzegorz       Bajer                 105.14 -  345: 522   55
    8    25 Zdzisław       Stańkowski            100.00 +  398: 279  150
    9    23 Andrzej        Kroc                  111.39 -  381: 415   61
   10    24 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  271: 376   50
   11    25 Barbara        Krawczyk              100.00 +  353: 270  150
   12    24 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  266: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 12  92.58




	Dorota Stachowska 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zbigniew       Wietecki              121.54 -  364: 381   72
    2    17 Monika         Sadurska              112.46 -  339: 386   62
    3    23 Beata          Wiączkowska           119.72 -  303: 386   70
    4    27 Zdzisław       Stańkowski            100.00 +  369: 347  150
    5    27 Barbara        Krawczyk              100.00 +  413: 225  150
    6    22 Piotr          Madej                 114.43 -  312: 358   64
    7    25 Joanna         Juszczak              135.36 -  277: 454   85
    8    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  411: 311  150
    9    21 Krzysztof      Leśniak               113.65 +  336: 330  164
   10    17 Krystyna       Augustyniak           107.32 -  371: 389   57
   11    19 Adam           Janicki               101.89 -  338: 433   52
   12    23 Mariola        Osajda-Matczak        122.85 -  321: 342   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 12  95.75




	Zdzisław Stańkowski 100.00 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Wiączkowski           121.95 -  314: 439   72
    2    24 Krzysztof      Leśniak               113.65 -  358: 422   64
    3    25 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  271: 390   50
    4    27 Dorota         Stachowska            100.00 -  347: 369   50
    5    28 Magdalena      Kublik                113.61 -  303: 399   64
    6    29 PAUZA
    7    28 Barbara        Krawczyk              100.00 +  369: 194  150
    8    25 Janusz         Sojka                 100.00 -  279: 398   50
    9    26 Sylwia         Buks                  100.00 +  637: 165  150
   10    23 Monika         Sadurska              112.46 +  406: 385  162
   11    21 Grzegorz       Bajer                 105.14 +  511: 417  155
   12    20 Urszula        Solarska              108.68 +  333: 322  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 11 102.36




	Dariusz Zębek 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Dudkiewicz            122.62 -  264: 552   73
    2    25 Karol          Wyrębkiewicz          141.05 -  339: 379   91
    3    27 Grzegorz       Bajer                 105.14 -  333: 392   55
    4    28 Adam           Janicki               101.89 -    1: 400   52
    8    27 PAUZA
    9    24 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  342: 384   50
   10    25 Aleksander     Puzyna                115.80 -  373: 405   66
   11    26 Sylwia         Buks                  100.00 +  358: 311  150
   12    25 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  321: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  8  73.38




	Elżbieta Zębek 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Krupka                122.38 -  311: 399   72
    2    27 Aleksander     Puzyna                115.80 -  319: 346   66
    3    25 Zdzisław       Stańkowski            100.00 +  390: 271  150
    4    17 Marek          Dudkiewicz            122.62 -  297: 418   73
    5    23 Weronika       Rudnicka              116.07 -  354: 416   66
    6    25 Magdalena      Kublik                113.61 -  327: 390   64
    7    27 Sylwia         Buks                  100.00 -  313: 355   50
    8    26 Barbara        Krawczyk              100.00 +  391: 176  150
    9    24 Dariusz        Zębek                 100.00 +  384: 342  150
   10    24 Janusz         Sojka                 100.00 +  376: 271  150
   11    20 Grzegorz       Wiączkowski           121.95 +  372: 312  172
   12    19 Piotr          Madej                 114.43 +  346: 300  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2008 -Jesień"10 Lat Minęło"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              416: 196
   2 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Rydzik                330: 371
   3 Mariusz        Skrobosz             - Aleksander     Puzyna                480: 234
   4 Anna           Stefańska            - Karol          Wyrębkiewicz          328: 312
   5 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Madej                 584: 284
   6 Krzysztof      Leśniak              - Michał         Alabrudziński         267: 464
   7 Joanna         Juszczak             - Magdalena      Kublik                403: 395
   8 Monika         Sadurska             - Tomasz         Ciejka                292: 444
   9 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kroc                  363: 419
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Reda                  324: 405
  11 Paweł          Jackowski            - Renata         Andracka              404: 372
  12 Urszula        Solarska             - Mariusz        Margalski             250: 491
  13 Przemysław     Rybicki              - Jerzy          Luter                 296: 375
  14 Krystyna       Augustyniak          - Andrzej        Rechowicz             298: 389
  15 Maciej         Michalak             - Grzegorz       Bajer                 307: 287
  16 Adam           Janicki              - Jan            Kozłowski             353: 458
  17 Jarosław       Puchalski            - Radosław       Jachna                270: 422
  18 Barbara        Krawczyk             - Jakub          Szymczak              168: 486
  19 Mirosław       Uglik                - Michał         Kołodziejczyk         364: 339
  20 Sylwia         Buks                 - Mariola        Osajda-Matczak        286: 387
  21 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Zębek                 552: 264
  22 Elżbieta       Zębek                - Agnieszka      Krupka                311: 399
  23 Grzegorz       Wiączkowski          - Zdzisław       Stańkowski            439: 314
  24 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Wietecki              364: 381
  25 Grzegorz       Pukniel              - Izabela        Potęga                286: 310
  26 Grażyna        Kaczyńska            - Michał         Ozimiński             269: 419
  27 Beata          Wiączkowska          - Janusz         Sojka                 327: 428
  28 Krystyna       Puchalska            - Beata          Piotrowska            311: 390
  29 Andrzej        Puchalski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             465: 313
   2 Joanna         Juszczak             - Marek          Dudkiewicz            362: 278
   3 Mariusz        Margalski            - Agnieszka      Krupka                401: 283
   4 Beata          Piotrowska           - Jakub          Szymczak              358: 454
   5 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Skrobosz              444: 456
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Alabrudziński         283: 377
   7 Zbigniew       Wietecki             - Jan            Kozłowski             404: 419
   8 Jerzy          Luter                - Tomasz         Ciejka                362: 408
   9 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Wiączkowski           322: 276
  10 Janusz         Sojka                - Mirosław       Uglik                 291: 568
  11 Radosław       Jachna               - Anna           Stefańska             241: 320
  12 Izabela        Potęga               - Michał         Ozimiński             365: 342
  13 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Michalak              305: 464
  14 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Puchalski             535: 302
  15 Marek          Reda                 - Magdalena      Kublik                451: 320
  16 Renata         Andracka             - Przemysław     Rybicki               325: 394
  17 Monika         Sadurska             - Dorota         Stachowska            386: 339
  18 Grzegorz       Bajer                - Łukasz         Tuszyński             372: 373
  19 Adam           Janicki              - Grzegorz       Pukniel               314: 390
  20 Michał         Kołodziejczyk        - Sylwia         Buks                  490: 265
  21 Piotr          Madej                - Weronika       Rudnicka              402: 307
  22 Jarosław       Puchalski            - Beata          Wiączkowska           452: 320
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Jerzy          Krzyżewski            388: 334
  24 Zdzisław       Stańkowski           - Krzysztof      Leśniak               358: 422
  25 Dariusz        Zębek                - Karol          Wyrębkiewicz          339: 379
  26 Urszula        Solarska             - Krystyna       Puchalska             391: 318
  27 Aleksander     Puzyna               - Elżbieta       Zębek                 346: 319
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Krystyna       Augustyniak           338: 448
  29 Barbara        Krawczyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Kazimierz.J    Merklejn              319: 386
   2 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Szymczak              380: 272
   3 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Michalak              403: 419
   4 Mirosław       Uglik                - Joanna         Juszczak              507: 256
   5 Mariusz        Margalski            - Stanisław      Rydzik                350: 343
   6 Jan            Kozłowski            - Izabela        Potęga                344: 326
   7 Anna           Stefańska            - Paweł          Jackowski             398: 321
   8 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             407: 459
   9 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Rybicki               377: 390
  10 Krzysztof      Leśniak              - Marek          Dudkiewicz            367: 322
  11 Michał         Kołodziejczyk        - Piotr          Madej                 314: 398
  12 Agnieszka      Krupka               - Zbigniew       Wietecki              352: 447
  13 Michał         Ozimiński            - Monika         Sadurska              403: 333
  14 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Pukniel               318: 368
  15 Krystyna       Augustyniak          - Mariola        Osajda-Matczak        398: 304
  16 Radosław       Jachna               - Jerzy          Luter                 483: 330
  17 Łukasz         Tuszyński            - Grażyna        Kaczyńska             415: 286
  18 Andrzej        Kroc                 - Urszula        Solarska              394: 319
  19 Aleksander     Puzyna               - Jarosław       Puchalski             384: 366
  20 Andrzej        Puchalski            - Janusz         Sojka                 435: 271
  21 Grzegorz       Wiączkowski          - Barbara        Krawczyk              458: 163
  22 Karol          Wyrębkiewicz         - Magdalena      Kublik                448: 396
  23 Dorota         Stachowska           - Beata          Wiączkowska           303: 386
  24 Renata         Andracka             - Weronika       Rudnicka              416: 323
  25 Elżbieta       Zębek                - Zdzisław       Stańkowski            390: 271
  26 Krystyna       Puchalska            - Adam           Janicki               338: 334
  27 Dariusz        Zębek                - Grzegorz       Bajer                 333: 392
  28 Sylwia         Buks                 - Jerzy          Krzyżewski            343: 416
  29 Krzysztof      Sporczyk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Kozłowski            - Mirosław       Uglik                 379: 362
   2 Maciej         Michalak             - Kazimierz.J    Merklejn              331: 441
   3 Mariusz        Margalski            - Anna           Stefańska             525: 263
   4 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             468: 392
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              393: 398
   6 Andrzej        Kroc                 - Marek          Reda                  265: 429
   7 Wojciech       Zemło                - Piotr          Madej                 480: 244
   8 Przemysław     Rybicki              - Zbigniew       Wietecki              379: 429
   9 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Leśniak               382: 339
  10 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Jackowski             450: 381
  11 Joanna         Juszczak             - Grzegorz       Wiączkowski           303: 363
  12 Tomasz         Ciejka               - Stanisław      Rydzik                405: 346
  13 Michał         Ozimiński            - Aleksander     Puzyna                345: 340
  14 Izabela        Potęga               - Łukasz         Tuszyński             279: 453
  15 Andrzej        Rechowicz            - Radosław       Jachna                323: 360
  16 Andrzej        Puchalski            - Krystyna       Augustyniak           313: 459
  17 Marek          Dudkiewicz           - Elżbieta       Zębek                 418: 297
  18 Michał         Kołodziejczyk        - Monika         Sadurska              339: 407
  19 Janusz         Sojka                - Renata         Andracka              415: 240
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Jarosław       Puchalski             316: 395
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Krystyna       Puchalska             445: 290
  22 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              352: 374
  23 Beata          Piotrowska           - Grażyna        Kaczyńska             359: 351
  24 Grzegorz       Bajer                - Krzysztof      Sporczyk              335: 388
  25 Agnieszka      Krupka               - Barbara        Krawczyk              423: 189
  26 Magdalena      Kublik               - Beata          Wiączkowska           387: 399
  27 Zdzisław       Stańkowski           - Dorota         Stachowska            347: 369
  28 Dariusz        Zębek                - Adam           Janicki                 1: 400
  29 Weronika       Rudnicka             - Sylwia         Buks                  470: 291


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz.J    Merklejn              476: 268
   2 Jan            Kozłowski            - Mariusz        Margalski             403: 311
   3 Tomasz         Ciejka               - Mirosław       Uglik                 402: 357
   4 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Wiączkowski           478: 330
   5 Wojciech       Zemło                - Maciej         Michalak              450: 304
   6 Michał         Ozimiński            - Marek          Reda                  350: 521
   7 Zbigniew       Wietecki             - Radosław       Jachna                380: 453
   8 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Tuszyński             418: 384
   9 Anna           Stefańska            - Krystyna       Augustyniak           438: 356
  10 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Szymczak              382: 419
  11 Krzysztof      Leśniak              - Paweł          Jackowski             358: 404
  12 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kroc                  386: 393
  13 Stanisław      Rydzik               - Karol          Wyrębkiewicz          386: 369
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Urszula        Solarska              310: 369
  15 Piotr          Madej                - Jarosław       Puchalski             304: 376
  16 Przemysław     Rybicki              - Joanna         Juszczak              392: 277
  17 Agnieszka      Krupka               - Aleksander     Puzyna                442: 386
  18 Beata          Wiączkowska          - Izabela        Potęga                359: 297
  19 Andrzej        Puchalski            - Beata          Piotrowska            352: 344
  20 Monika         Sadurska             - Krzysztof      Sporczyk              302: 332
  21 Janusz         Sojka                - Andrzej        Rechowicz             305: 434
  22 Renata         Andracka             - Michał         Kołodziejczyk         435: 255
  23 Elżbieta       Zębek                - Weronika       Rudnicka              354: 416
  24 Grażyna        Kaczyńska            - Jerzy          Luter                 343: 295
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Adam           Janicki               444: 376
  26 Krystyna       Puchalska            - Grzegorz       Bajer                 300: 435
  27 Dorota         Stachowska           - Barbara        Krawczyk              413: 225
  28 Magdalena      Kublik               - Zdzisław       Stańkowski            399: 303
  29 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Kozłowski            - Michał         Alabrudziński         414: 290
   2 Jakub          Szymczak             - Mariusz        Skrobosz              323: 359
   3 Marek          Reda                 - Tomasz         Ciejka                426: 388
   4 Radosław       Jachna               - Wojciech       Zemło                 472: 362
   5 Grzegorz       Pukniel              - Mariusz        Margalski             384: 396
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Anna           Stefańska             470: 353
   7 Mirosław       Uglik                - Przemysław     Rybicki               437: 318
   8 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Michalak              394: 369
   9 Łukasz         Tuszyński            - Beata          Wiączkowska           326: 427
  10 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Kroc                  390: 327
  11 Krystyna       Augustyniak          - Stanisław      Rydzik                421: 536
  12 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Krupka                320: 399
  13 Grzegorz       Wiączkowski          - Andrzej        Puchalski             298: 320
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Puchalski             340: 348
  15 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Ozimiński             397: 447
  16 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Leśniak               461: 381
  17 Marek          Dudkiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        417: 330
  18 Karol          Wyrębkiewicz         - Monika         Sadurska              366: 358
  19 Weronika       Rudnicka             - Janusz         Sojka                 432: 287
  20 Aleksander     Puzyna               - Jerzy          Krzyżewski            341: 361
  21 Grzegorz       Bajer                - Grażyna        Kaczyńska             303: 358
  22 Piotr          Madej                - Dorota         Stachowska            358: 312
  23 Joanna         Juszczak             - Renata         Andracka              318: 328
  24 Izabela        Potęga               - Beata          Piotrowska            295: 394
  25 Magdalena      Kublik               - Elżbieta       Zębek                 390: 327
  26 Adam           Janicki              - Sylwia         Buks                  434: 236
  27 Krystyna       Puchalska            - Michał         Kołodziejczyk         355: 359
  28 Jerzy          Luter                - Barbara        Krawczyk              343: 207
  29 Zdzisław       Stańkowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Jan            Kozłowski             414: 365
   2 Mariusz        Margalski            - Marek          Reda                  474: 316
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         448: 302
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Mirosław       Uglik                 412: 362
   5 Wojciech       Zemło                - Agnieszka      Krupka                413: 392
   6 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Pukniel               424: 357
   7 Beata          Wiączkowska          - Tomasz         Ciejka                455: 334
   8 Jarosław       Puchalski            - Paweł          Jackowski             306: 372
   9 Jakub          Szymczak             - Anna           Stefańska             370: 359
  10 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Puchalski             381: 342
  11 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             423: 409
  12 Krystyna       Augustyniak          - Grzegorz       Wiączkowski           336: 367
  13 Beata          Piotrowska           - Marek          Dudkiewicz            309: 465
  14 Łukasz         Tuszyński            - Renata         Andracka              443: 361
  15 Andrzej        Kroc                 - Weronika       Rudnicka              346: 439
  16 Karol          Wyrębkiewicz         - Urszula        Solarska              413: 457
  17 Maciej         Michalak             - Grażyna        Kaczyńska             357: 320
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Piotr          Madej                 374: 263
  19 Przemysław     Rybicki              - Krzysztof      Sporczyk              341: 376
  20 Monika         Sadurska             - Tomasz         Zwoliński             369: 427
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Magdalena      Kublik                412: 332
  22 Adam           Janicki              - Jerzy          Luter                 348: 374
  23 Krzysztof      Leśniak              - Aleksander     Puzyna                436: 282
  24 Grzegorz       Bajer                - Janusz         Sojka                 522: 345
  25 Dorota         Stachowska           - Joanna         Juszczak              277: 454
  26 Izabela        Potęga               - Michał         Kołodziejczyk         413: 236
  27 Sylwia         Buks                 - Elżbieta       Zębek                 355: 313
  28 Barbara        Krawczyk             - Zdzisław       Stańkowski            194: 369
  29 Krystyna       Puchalska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Mariusz        Skrobosz              396: 281
   2 Mariusz        Margalski            - Kazimierz.J    Merklejn              308: 632
   3 Marek          Reda                 - Jan            Kozłowski             393: 303
   4 Wojciech       Zemło                - Jakub          Szymczak              409: 348
   5 Michał         Alabrudziński        - Michał         Ozimiński             516: 380
   6 Beata          Wiączkowska          - Paweł          Jackowski             443: 314
   7 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                335: 367
   8 Maciej         Michalak             - Marek          Dudkiewicz            325: 447
   9 Grzegorz       Wiączkowski          - Łukasz         Tuszyński             319: 384
  10 Jarosław       Puchalski            - Weronika       Rudnicka              319: 373
  11 Tomasz         Ciejka               - Urszula        Solarska              459: 311
  12 Anna           Stefańska            - Agnieszka      Krupka                297: 381
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Pukniel               431: 304
  14 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Krzyżewski            417: 317
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Rechowicz             332: 371
  16 Krystyna       Augustyniak          - Beata          Piotrowska            350: 481
  17 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Kroc                  425: 376
  18 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Bajer                 503: 275
  19 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Leśniak               492: 349
  20 Grażyna        Kaczyńska            - Przemysław     Rybicki               270: 390
  21 Piotr          Madej                - Renata         Andracka              373: 359
  22 Michał         Kołodziejczyk        - Adam           Janicki               355: 369
  23 Aleksander     Puzyna               - Monika         Sadurska              343: 373
  24 Sylwia         Buks                 - Dorota         Stachowska            311: 411
  25 Janusz         Sojka                - Zdzisław       Stańkowski            398: 279
  26 Barbara        Krawczyk             - Elżbieta       Zębek                 176: 391
  27 Dariusz        Zębek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Radosław       Jachna                369: 255
   2 Beata          Wiączkowska          - Marek          Reda                  425: 294
   3 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Margalski             309: 439
   4 Jan            Kozłowski            - Mariusz        Skrobosz              316: 404
   5 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         514: 280
   6 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Ozimiński             425: 388
   7 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Ciejka                403: 379
   8 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Tuszyński             414: 418
   9 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Sporczyk              309: 316
  10 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Zwoliński             449: 320
  11 Maciej         Michalak             - Mirosław       Uglik                 431: 307
  12 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Juszczak              308: 399
  13 Grzegorz       Wiączkowski          - Karol          Wyrębkiewicz          404: 427
  14 Jarosław       Puchalski            - Grzegorz       Pukniel               441: 253
  15 Urszula        Solarska             - Beata          Piotrowska            219: 502
  16 Anna           Stefańska            - Jerzy          Luter                 307: 348
  17 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Madej                 506: 329
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Krystyna       Augustyniak           360: 410
  19 Adam           Janicki              - Monika         Sadurska              448: 324
  20 Grzegorz       Bajer                - Mariola        Osajda-Matczak        456: 399
  21 Krzysztof      Leśniak              - Dorota         Stachowska            330: 336
  22 Renata         Andracka             - Grażyna        Kaczyńska             364: 331
  23 Janusz         Sojka                - Andrzej        Kroc                  381: 415
  24 Elżbieta       Zębek                - Dariusz        Zębek                 384: 342
  25 Michał         Kołodziejczyk        - Barbara        Krawczyk              359: 207
  26 Zdzisław       Stańkowski           - Sylwia         Buks                  637: 165
  27 Aleksander     Puzyna               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              456: 439
   2 Mariusz        Skrobosz             - Beata          Wiączkowska           392: 425
   3 Mariusz        Margalski            - Radosław       Jachna                348: 407
   4 Agnieszka      Krupka               - Marek          Dudkiewicz            380: 365
   5 Jan            Kozłowski            - Wojciech       Zemło                 381: 450
   6 Jakub          Szymczak             - Marek          Reda                  413: 330
   7 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Sporczyk              396: 265
   8 Tomasz         Ciejka               - Michał         Alabrudziński         398: 294
   9 Weronika       Rudnicka             - Karol          Wyrębkiewicz          389: 400
  10 Paweł          Jackowski            - Maciej         Michalak              324: 373
  11 Beata          Piotrowska           - Jerzy          Luter                 363: 288
  12 Michał         Ozimiński            - Joanna         Juszczak              394: 427
  13 Przemysław     Rybicki              - Jarosław       Puchalski             411: 379
  14 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Zwoliński             349: 446
  15 Grzegorz       Pukniel              - Mirosław       Uglik                 330: 433
  16 Renata         Andracka             - Andrzej        Rechowicz             363: 343
  17 Dorota         Stachowska           - Krystyna       Augustyniak           371: 389
  18 Anna           Stefańska            - Grzegorz       Bajer                 498: 279
  19 Urszula        Solarska             - Adam           Janicki               328: 297
  20 Piotr          Madej                - Grzegorz       Wiączkowski           420: 411
  21 Krzysztof      Leśniak              - Jerzy          Krzyżewski            458: 318
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Kołodziejczyk         421: 298
  23 Monika         Sadurska             - Zdzisław       Stańkowski            385: 406
  24 Elżbieta       Zębek                - Janusz         Sojka                 376: 271
  25 Dariusz        Zębek                - Aleksander     Puzyna                373: 405
  26 Barbara        Krawczyk             - Sylwia         Buks                  253: 292
  27 Grażyna        Kaczyńska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Beata          Wiączkowska           486: 339
   2 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Jachna                372: 359
   3 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Zemło                 370: 345
   4 Agnieszka      Krupka               - Mariusz        Skrobosz              331: 353
   5 Jakub          Szymczak             - Mariusz        Margalski             397: 394
   6 Marek          Dudkiewicz           - Przemysław     Rybicki               309: 341
   7 Marek          Reda                 - Joanna         Juszczak              418: 425
   8 Tomasz         Ciejka               - Jan            Kozłowski             411: 346
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Maciej         Michalak              443: 498
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         412: 448
  11 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Piotrowska            496: 410
  12 Mirosław       Uglik                - Jerzy          Luter                 375: 285
  13 Krystyna       Augustyniak          - Renata         Andracka              432: 315
  14 Michał         Ozimiński            - Anna           Stefańska             483: 344
  15 Paweł          Jackowski            - Piotr          Madej                 443: 383
  16 Weronika       Rudnicka             - Urszula        Solarska              410: 299
  17 Jarosław       Puchalski            - Andrzej        Rechowicz             313: 403
  18 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Leśniak               397: 404
  19 Adam           Janicki              - Dorota         Stachowska            433: 338
  20 Grzegorz       Wiączkowski          - Elżbieta       Zębek                 312: 372
  21 Zdzisław       Stańkowski           - Grzegorz       Bajer                 511: 417
  22 Aleksander     Puzyna               - Mariola        Osajda-Matczak        334: 285
  23 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Kaczyńska             330: 276
  24 Monika         Sadurska             - Jerzy          Krzyżewski            346: 436
  25 Janusz         Sojka                - Barbara        Krawczyk              353: 270
  26 Sylwia         Buks                 - Dariusz        Zębek                 311: 358
  27 Michał         Kołodziejczyk        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              392: 422
   2 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             358: 369
   3 Beata          Wiączkowska          - Jakub          Szymczak              383: 465
   4 Radosław       Jachna               - Wojciech       Zemło                 475: 295
   5 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Margalski             327: 404
   6 Michał         Alabrudziński        - Agnieszka      Krupka                358: 348
   7 Maciej         Michalak             - Przemysław     Rybicki               305: 328
   8 Joanna         Juszczak             - Tomasz         Zwoliński             358: 500
   9 Mirosław       Uglik                - Marek          Reda                  448: 249
  10 Marek          Dudkiewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          416: 347
  11 Krystyna       Augustyniak          - Michał         Ozimiński             434: 380
  12 Beata          Piotrowska           - Paweł          Jackowski             360: 553
  13 Weronika       Rudnicka             - Jan            Kozłowski             349: 389
  14 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              325: 343
  15 Adam           Janicki              - Krzysztof      Leśniak               360: 334
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Jarosław       Puchalski             281: 430
  17 Anna           Stefańska            - Andrzej        Kroc                  408: 369
  18 Jerzy          Luter                - Renata         Andracka              322: 332
  19 Piotr          Madej                - Elżbieta       Zębek                 300: 346
  20 Urszula        Solarska             - Zdzisław       Stańkowski            322: 333
  21 Grzegorz       Bajer                - Aleksander     Puzyna                394: 362
  22 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Wiączkowski           405: 344
  23 Dorota         Stachowska           - Mariola        Osajda-Matczak        321: 342
  24 Michał         Kołodziejczyk        - Janusz         Sojka                 351: 266
  25 Grażyna        Kaczyńska            - Dariusz        Zębek                 337: 321
  26 Barbara        Krawczyk             - Sylwia         Buks                  219: 314
  27 Monika         Sadurska             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 19-10-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             147.25  26357  179
   2 Mariusz Wrześniewski           Kraków               147.04  21762  148
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.69  28451  198
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 143.30  25507  178
   5 Kamil Górka                    Kraków               142.79  28558  200
   6 Michał Makowski                Warszawa             142.70   8705   61
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             141.54  26185  185
   8 Sławomir Kucia                 Krosno               140.98  14662  104
   9 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      140.63   6047   43
  10 Dawid Pikul                    Poznań               140.46  26546  189
  11 Szymon Fidziński               Warszawa             140.17  10092   72
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.15  26768  191
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.05  26469  189
  14 Marek Syczuk                   Warszawa             139.72  10479   75
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              139.51  26646  191
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             139.41  26767  192
  17 Justyna Górka                  Kraków               138.95  27651  199
  18 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.93  11809   85
  19 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.81  24292  175
  20 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.42  26162  189
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.15  27354  198
  22 Filip Sosin                    Warszawa             138.14   7045   51
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.95  25659  186
  24 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.10  24816  181
  25 Michał Trumpus                 Wrocław              136.98  14109  103
  26 Michał Alabrudziński           Włocławek            136.94  26429  193
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.58  13112   96
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  29 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             136.07  27077  199
  30 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.31  26114  193
  31 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.91  18618  138
  32 Radosław Konca                 Warszawa             134.70  12258   91
  33 Joanna Juszczak                Warszawa             134.69  14547  108
  34 Jakub Zaryński                 Świnoujście          134.29  17323  129
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.17  16637  124
  36 Patryk Gadus                   Pszczew              134.08  11665   87
  37 Przemysław Herdzina            Kraków               133.88  25438  190
  38 Marek Reda                     Wołomin              133.75  24208  181
  39 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.66   5079   38
  40 Grzegorz Święcki               Białystok            133.21   9058   68
  41 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.00  12502   94
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 132.84  26436  199
  43 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.54  23858  180
  44 Mariusz Margalski              Pieczyska            132.35  25544  193
  45 Paweł Jackowski                Warszawa             131.98  26396  200
  46 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.92  26121  198
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.81  24122  183
  48 Filip Warzecha                 Gdynia               131.68  15670  119
  49 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  50 Bartosz Morawski               Gliwice              131.03  11531   88
  51 Irena Sołdan                   Rumia                131.03  25420  194
  52 Wojciech Sołdan                Rumia                130.23  25135  193
  53 Paweł Janaś                    Głogów               129.92  24684  190
  54 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.85  24931  192
  55 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  56 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  57 Andrzej Rakoczy                Kraków               128.85   6185   48
  58 Robert Kamiński                Warszawa             128.62  19808  154
  59 Przemysław Rybicki             Otwock               128.60  22248  173
  60 Artur Irzyk                    Kraków               128.31  19503  152
  61 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.28  21808  170
  62 Marek Roszak                   Poznań               128.07  24846  194
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.01  15489  121
  64 Jakub Szymczak                 Łódź                 127.91  16884  132
  65 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.88  25321  198
  66 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  67 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  68 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.70  16984  133
  69 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.70  10471   82
  70 Michał Lipka                   Mielec               127.53   5484   43
  71 Artur Koszel                   Warszawa             127.25  23414  184
  72 Maciej Michalak                Łódź                 127.06  19313  152
  73 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  74 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.01  25148  198
  75 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              126.80  15343  121
  76 Jan Kozłowski                  Kraków               126.79  16229  128
  77 Anita Bruska                   Gdynia               126.68  10008   79
  78 Radosław Jachna                Łódź                 126.62   4052   32
  79 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.32  23875  189
  80 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.17  23846  189
  81 Łukasz Bryła                   Mielec               126.16  13373  106
  82 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     125.88  10196   81
  83 Robert Głowacki                Łódź                 125.76  22008  175
  84 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.46  23838  190
  85 Kuba Koisar                    Warszawa             125.29  24683  197
  86 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.05  24135  193
  87 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.91  14240  114
  88 Piotr Rosół                    Warszawa             124.75  14596  117
  89 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  90 Leszek Stecuła                 Bytom                124.16   4718   38
  91 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  92 Mariusz Grodek                 Olsztyn              123.97   8926   72
  93 Mirosław Uglik                 Warszawa             123.86  17464  141
  94 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
  95 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.64  23615  191
  96 Andrzej Słapiński              Warszawa             123.58   4078   33
  97 Rafał Wesołowski               Warszawa             123.53  24582  199
  98 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.38  14436  117
  99 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.34  12457  101
 100 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
 101 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.27  24408  198
 102 Agnieszka Krupka               Krosno               123.12  16375  133
 103 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.07  23753  193
 104 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  122.96  23977  195
 105 Adam Klimont                   Wałcz                122.95  22008  179
 106 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 107 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.80  24192  197
 108 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  122.37  17376  142
 109 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.25  15892  130
 110 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             121.89   8045   66
 111 Sławomir Buk                   Gliwice              121.83   5848   48
 112 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.64  23355  192
 113 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.62  24324  200
 114 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            121.40   5220   43
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.16  21324  176
 116 Grzegorz Kurowski              Warszawa             121.01  22629  187
 117 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.98  14518  120
 118 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.91  11245   93
 119 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.77  10386   86
 120 Maciej Perzyński               Piła                 120.62   9408   78
 121 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.43   9514   79
 122 Michał Ozimiński               Łódź                 120.32  22740  189
 123 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.31  22980  191
 124 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.10   5044   42
 125 Rafał Matczak                  Milanówek            120.04  10684   89
 126 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              120.00  13920  116
 127 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 128 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 129 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.56  22239  186
 130 Paweł Kowalski                 Kutno                119.50  16132  135
 131 Daniel Janus                   Wąchock              119.36  20768  174
 132 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.17  23595  198
 133 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         119.12  22632  190
 134 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.10  18579  156
 135 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 136 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             119.00   6783   57
 137 Beata Piotrowska               Łódź                 118.98  22131  186
 138 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 139 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               118.43  10303   87
 140 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.24  16081  136
 141 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 142 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.00  11682   99
 143 Maciej Rzychoń                 Katowice             118.00  12154  103
 144 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.87  10019   85
 145 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               117.78   4240   36
 146 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.74  22842  194
 147 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 148 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 149 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47  22672  193
 150 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            117.41  22778  194
 151 Janusz Krupiński               Bytom                117.40  12444  106
 152 Jarosław Michalak              Łódź                 117.27  11141   95
 153 Weronika Rudnicka              Ustka                117.03  22235  190
 154 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        116.74   9456   81
 155 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 156 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             116.57   4896   42
 157 Teresa Zalewska                Racibórz             116.49   9785   84
 158 Tomasz Łapka                   Opole                116.42  21887  188
 159 Halina Roszak                  Poznań               116.14  18466  159
 160 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.08   6965   60
 161 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.97  17048  147
 162 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            115.93  21563  186
 163 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 164 Stanisław Gasik                Warszawa             115.66  14342  124
 165 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.45  20666  179
 166 Dorota Maciejuk                Warszawa             115.42  12812  111
 167 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 168 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 169 Marcin Skowron                 Zabrze               114.99   9659   84
 170 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.94  12758  111
 171 Jacek Pietruszka               Kraków               114.86  11831  103
 172 Michał Szymkowski              Wrocław              114.54   4238   37
 173 Joanna Brychcy                 Katowice             114.52  22674  198
 174 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  114.44  21171  185
 175 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.41  10411   91
 176 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 177 Marta Dobrzańska               Kraków               114.40  13042  114
 178 Katarzyna Rosiek               Kraków               114.39   9952   87
 179 Anna Stefańska                 Łódź                 114.31  22519  197
 180 Maciej Stolarczyk              Zator                114.23   3541   31
 181 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 182 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.11   9585   84
 183 Magdalena Kublik               Warszawa             113.93  22103  194
 184 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.67  18529  163
 185 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             113.53  21570  190
 186 Marek Rogalski                 Warszawa             113.48  16000  141
 187 Anna Niedzielko                Szczecin             113.46   9531   84
 188 Piotr Domański                 Łódź                 113.43   3403   30
 189 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 190 Aleksander Puzyna              Warszawa             113.32   6799   60
 191 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.31  11784  104
 192 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.28  11101   98
 193 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 194 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.85  12075  107
 195 Michał Kolaj                   Ostróda              112.82  16698  148
 196 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.81   5415   48
 197 Grzegorz Kwiecień              Kraków               112.78  18157  161
 198 Renata Kowalska                Bielsko Biała        112.74   8794   78
 199 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.62  18808  167
 200 Andrzej Grabiński              Suchedniów           112.48   7424   66
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 202 Rafał Skibicki                 Lębork               112.19  21428  191
 203 Alina Białobrzewska            Gdynia               112.02  11090   99
 204 Bogdan Kozłowski               Białystok            112.01   8737   78
 205 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 206 Anna Dłużniewska               Warszawa             111.75  11957  107
 207 Agnieszka Goniowska            Wrocław              111.65  19427  174
 208 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.61  15849  142
 209 Patrycja Śliwińska             Szczecin             111.37  21495  193
 210 Alicja Kosińska                Szczecin             111.21  10454   94
 211 Dominik Piasecki               Słupsk               111.02  10547   95
 212 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.93  21188  191
 213 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.84   7648   69
 214 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.62  20133  182
 215 Joanna Ostrowska               Warszawa             110.46  21098  191
 216 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 217 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 218 Monika Sadurska                Warszawa             110.29  10588   96
 219 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.24  20174  183
 220 Bogusław Książek               Szczecin             110.20  20056  182
 221 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 222 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 223 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.87   9229   84
 224 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.84  12082  110
 225 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.50  10950  100
 226 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.35  17934  164
 227 Daniel Tomczyk                 Piła                 109.16   4148   38
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.87  10343   95
 229 Urszula Solarska               Łódź                 108.47  21044  194
 230 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            108.14   5515   51
 231 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.10   6270   58
 232 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.00   4752   44
 233 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 234 Rafał Stachowski               Police               107.67  12059  112
 235 Łukasz Święcki                 Białystok            107.54   4194   39
 236 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.40  21157  197
 237 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 238 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.80  19971  187
 239 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.77  10357   97
 240 Grażyna Wesołowska             Łódź                 106.75  19002  178
 241 Jerzy Luter                    Bytom                106.74  20494  192
 242 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              106.50  13099  123
 243 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 244 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 245 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 246 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 247 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             105.33   7584   72
 248 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.32  20117  191
 249 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.19  20092  191
 250 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.00  19110  182
 251 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.67   8792   84
 252 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 253 Marianna Kozłowska             Białystok            104.60   8159   78
 254 Łukasz Baranowski              Reda                 104.54  15263  146
 255 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 256 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 257 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      104.19   3751   36
 258 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.15   6145   59
 259 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.02   4889   47
 260 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     104.01   9569   92
 261 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.00   5408   52
 262 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 103.95  17879  172
 263 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 264 Iza Kraj                       Warszawa             103.76   9753   94
 265 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.58   6733   65
 266 Piotr Szutenberg               Ustka                103.55   7766   75
 267 Mariusz Makuch                 Zator                103.51   4451   43
 268 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 269 Monika Laskowska               Wrocław              103.03   7727   75
 270 Łukasz Sornek                  Mikołów              102.88   4938   48
 271 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 272 Jacek Nowak                    Szczecin             102.69   5237   51
 273 Adam Janicki                   Łódź                 102.36  20472  200
 274 Joanna Żłobicka                Wrocław              102.34  11974  117
 275 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 276 Ryszard Korpalski              Wrocław              102.27  10022   98
 277 Sławomir Długosz               Ostróda              101.74  17397  171
 278 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               101.50   3857   38
 279 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.31   8510   84
 280 Elżbieta Święcka               Białystok            101.13   3944   39
 281 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             101.11   3640   36
 282 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 283 Anna Arana                     Warszawa             100.93  19883  197
 284 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.82  10889  108
 285 Paweł Michalski                Ksawerów             100.70   6042   60
 286 Kazimierz Merklejn             Szczecin             100.63   7547   75
 287 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.50  19397  193
 288 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 289 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 290 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 291 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 292 Rafał Świątek                  Wrocław               99.12   7137   72
 293 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 294 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 295 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 296 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 297 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 298 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 299 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 300 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.30  12712  132
 301 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 302 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.78   8333   87
 303 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 304 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 305 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.97   2849   30
 306 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.62   8516   90
 307 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 308 Jerzy Ciesielski               Łódź                  94.42   3588   38
 309 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 310 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.17   5462   58
 311 Marcin Radwański               Wrocław               93.00   2976   32
 312 Anna  Bogucka                  Wrocław               92.97   3440   37
 313 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 314 Agnieszka Kozak                Gdynia                92.26  13378  145
 315 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.87   2756   30
 316 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.01   7736   85
 317 Bożena Guział                  Racibórz              90.67   3264   36
 318 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 319 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.60   9604  106
 320 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.53   5341   59
 321 Wojciech Obremski              Legnica               90.31   6141   68
 322 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              90.06   3242   36
 323 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.96   8186   91
 324 Sylwia Buks                    Warszawa              89.09   5167   58
 325 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 326 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           87.85   7819   89
 327 Paweł Golubiński               Gdynia                87.78   5179   59
 328 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.52   8052   92
 329 Krzysztof Zawadzki             Sampława              87.36   5067   58
 330 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 331 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 332 Katarzyna Bogusławska          Piastów               86.68   3207   37
 333 Radosław Więch                 Warszawa              84.85   5770   68
 334 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 335 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 336 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  83.61  11288  135
 337 Beata Sekuła                   Szczecin              82.98   5062   61
 338 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 339 Ewa Jóźwiak                    Iława                 77.91   2571   33
 340 Anna Lenartowska               Gdynia                77.60   5199   67
 341 Izabela Długosz                Ostróda               76.47   2906   38
 342 Julia Solarska                 Łódź                  75.72   3483   46
 343 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 344 Alicja Bielecka                Poznań                74.76   2542   34
 345 Paulina Naplocha               Racibórz              74.67   5824   78
 346 Blanka Zwolińska               Skierdy               72.85   4808   66
 347 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 348 Mirosław Dejna                 Sampława              59.11   3251   55




Poczekalnia na dzień 19-10-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Roman Figiel                   Zawichost            110.52   3205   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            104.45   3029   29
   5 Anna Czarnecka                 Zgierz                98.31   2851   29
   6 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   7 Paweł Szczekutek               Warszawa              89.03   2582   29
   8 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
   9 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  10 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
  11 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.07   3377   27
  12 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  13 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  14 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  15 Michał Musielak                Bydgoszcz            106.67   2880   27
  16 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  17 Maciej Grąbczewski             Piła                  95.22   2571   27
  18 Hanna Gawłowska                Piła                  88.74   2396   27
  19 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  20 Karolina Długosz               Ostróda               71.96   1943   27
  21 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  22 Jakub Kraj                     Szczecin              91.35   2375   26
  23 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.20   2405   25
  24 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  26 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  27 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  28 Joanna Stępień                 Katowice             122.29   2935   24
  29 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  30 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  31 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  32 Wojciech Morawski              Gliwice              113.96   2735   24
  33 Sylwester Wójcik               Lublin               112.46   2699   24
  34 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  35 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  36 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  37 Renata Andracka                Poznań               106.50   2556   24
  38 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  39 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  40 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.50   2484   24
  41 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  42 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  43 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  44 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  45 Dorota Stachowska              Wydartowo I           97.83   2348   24
  46 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  47 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  48 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  49 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  50 Krzysztof Kruk                 Łódź                  93.25   2238   24
  51 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  52 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  53 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  54 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  55 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  56 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  57 Paweł Opyc                     Warszawa             105.74   2432   23
  58 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  59 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  60 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  62 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  63 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  64 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  65 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  66 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  67 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  68 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  69 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  70 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  71 Teresa Fortuna                 Lubin                122.80   2456   20
  72 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  73 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  74 Dariusz Dzierża                Kraków               153.16   2910   19
  75 Robert Zabłocki                Łódź                 126.21   2398   19
  76 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  77 Joanna Regdos                  Kraków                98.74   1876   19
  78 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  79 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  80 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             121.61   2189   18
  81 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  82 Anna Chybowska                 Sochaczew            102.56   1846   18
  83 Wojciech Wróbel                Zator                 98.78   1778   18
  84 Izabela  Potęga                Łódź                  98.28   1769   18
  85 Błażej Fuczek                  Przeciszów            91.33   1644   18
  86 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            84.33   1518   18
  87 Rafał Horoszko                 Przeciszów            82.72   1489   18
  88 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  89 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.47   1946   17
  90 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  91 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  92 Katarzyna Majewska             Lublin                87.47   1487   17
  93 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.29   1484   17
  94 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  95 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  96 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.18   1023   17
  97 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  98 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  99 Czesława Pawłowska             Wrocław              120.20   1803   15
 100 Henryk Ryś                     Warszawa             107.53   1613   15
 101 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
 102 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 103 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.87   1483   15
 104 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 105 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
 106 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
 107 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
 108 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 109 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 110 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 111 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 112 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 113 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 114 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 115 Mateusz Borsuk                 Reda                 125.92   1511   12
 116 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 117 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 118 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 119 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 120 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 121 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 122 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 123 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 124 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 126 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 127 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 128 Agnieszka Grzelak              Łódź                 112.08   1345   12
 129 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 130 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 131 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 132 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 133 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 134 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 135 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 136 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 137 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 138 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 139 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 140 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 141 Monika Rubinstein              Warszawa             102.17   1226   12
 142 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 143 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 144 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 145 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 146 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 147 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 148 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 149 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 150 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 151 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 152 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 153 Krzysztof Jaworski             Warszawa              94.25   1131   12
 154 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 155 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 156 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.83   1126   12
 157 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 158 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 159 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 160 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 161 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 162 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 163 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 164 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 165 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 166 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 167 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.58   1087   12
 168 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 169 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 170 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 171 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 172 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 173 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 174 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 175 Janina Grajewska               Choroszcz             82.67    992   12
 176 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 177 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 178 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 179 Małgorzata Baśko               Andrespol             67.75    813   12
 180 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 181 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 182 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 183 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 184 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 185 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 186 Michał Kołodziejczyk           Warszawa              93.91   1033   11
 187 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 188 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 189 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 190 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 191 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 192 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 193 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 194 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 195 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 196 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 197 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 198 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 199 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 200 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 201 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 202 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 203 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 204 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 205 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 206 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 207 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 208 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 209 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 210 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 211 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 212 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 213 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 214 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 215 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 216 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 217 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 218 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 219 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 220 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 221 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 222 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 223 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 224 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 225 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 226 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 227 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 228 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 229 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 230 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 231 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 232 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 233 Barbara Krawczyk               Warszawa              57.09    628   11
 234 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 235 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 236 Szymon Płachta                 Warszawa             122.40   1224   10
 237 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 238 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 239 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 240 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 241 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 242 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 243 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 244 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 245 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 246 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 247 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 248 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 249 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 250 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 251 Marta Juszczyk                 Ścinawa               82.75    662    8
 252 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 253 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 254 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 255 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 256 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 257 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 258 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 259 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 260 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 261 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 262 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 263 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 264 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 265 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      119.14    834    7
 266 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 267 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 268 Łukasz Kozub                   Brzesko              100.29    702    7
 269 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 270 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 271 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 272 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 273 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 274 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 275 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 276 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 277 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 278 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 279 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 280 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 281 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 282 Kacper Jachowicz               Żyrardów             139.33    836    6
 283 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 284 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 285 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.83    665    6
 286 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 287 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 288 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 289 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 290 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 291 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 292 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 293 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 294 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 295 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 296 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 297 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 298 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 299 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 300 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 301 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 302 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 303 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 304 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 305 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 306 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 307 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 308 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 309 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 310 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 311 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 312 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 313 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 314 Elżbieta Hardej                Piaseczno             57.33    172    3
 315 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 316 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 317 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 318 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 319 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 320 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 321 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 322 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie