Kraków26
lipca
Kraków 26-27 lipca XII Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2008
Łódź 2
sierpnia
Łódź 2- 3 sierpnia Wielka Łódka 2008 — Lato „10 Lat Minęło”
Słupsk 9
sierpnia
Słupsk 9-10 sierpnia XII Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2008
Nowa twarz wśród zwycięzców turniejowych — Patryk Gadus02 - 03 sierpnia 2008 — Wielka Łódka 2008 — Lato „10 Lat Minęło”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2008 — Lato „10 Lat Minęło”Łódź, 02 - 03 sierpnia 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Nowa twarz wśród zwycięzców turniejowych — Patryk GadusLetnia edycja Wielkiej Łódki zgromadziła 54 uczestników, w tym dwie debiutantki. W sobotni dzień zawodnicy zmagali się nie tylko ze swoimi przeciwnikami, ale i z upalną pogodą. Dopiero niedzielne ochłodzenie przyniosło wszystkim ulgę. Tylko trójka graczy podczas turnieju nie opuściła pierwszej dziesiątki we wszystkich rozegranych rundach. Krzysztof Obremski, Michał MakowskiPatryk Gadus. I to właśnie Patryk Gadus po zaciętej walce w ostatniej rundzie pokonał "Wilka morskiego" Stanisława Rydzika, tym samym wygrywając swój pierwszy turniej (to był szósty turniej Patryka). Organizatorzy turnieju wręczyli okolicznościowe puchary i drobne upominki. Dodatkowo przyznano trzy nagrody specjalne: za prowadzenie po 10 rundzie — Stanisław Rydzik, za najdroższą siódemkę kończącą partię — Paweł Jackowski (140 pkt — jeansowy) oraz za zajęcie 10 miejsca w turnieju — Przemysław Rybicki (po raz drugi zdobył nagrodę w tej kategorii) Zapraszamy na jesienny rejs kończący sezon 2008.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2008 — Wiosna „10 Lat Minęło”
Wielka Łódka 2008 — Zima „10 Lat Minęło”
XIII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2007 — Jesień


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekGaleria "CARTE BLANCHE"
Łódź, ul. Piłsudskiego 9
(Łódzki Manhattan za Hotelem Ibis)
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuhttp://www.scrabble.lodz.pl
Harmonogram02.08.08 (sobota — 7 rund)
— 11:50 — zakończenie przyjmowania zapisów
— 12:00 — rozpoczęcie turnieju
— ok. 15:00 — przerwa obiadowa
— ok. 20:00 — zakończenie rozgrywek
03.08.08 (niedziela — 5 rund)
— 10:00 — rozpoczęcie gier 2 dnia
— ok. 15:00 — zakończenie turnieju i wręczenie nagród
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
DojazdZ dworca Łódź Fabryczna:
7-10 minut z przystanku przy dworcu autobusem linii 57 do przystanku Piłsudskiego (w stronę ul. Rembielińskiego)

Z dworca Łódź Kaliska:
7 minut z przystanku przy dworcu tramwajem linii 10 (w stronę Augustów),14 (w stronę Dąbrowa)
Rozkłady jazdy na stronie: http://www.mpk.lodz.pl

Samochodem:
wjazd na parking płatny od strony Piotrkowskiej przed "Orange Plaza", parking bezpłatny znajduje się przy Firmie PHILIPS róg Piłsudskiego i Sienkiewicza — 5 minut od miejsca gry
Mapa Łodzi: http://www.modgik.lodz.pl
WyżywienieNa miejscu obiad ok. 25 zł
NoclegiDom Studencki 9 PŁ
al. Piotrkowska 277, tel. 42 684 19 17
wjazd od ul. Czerwonej 3, koszt ok. 50-60zł od osoby

Dom Studencki 7 PŁ
al. Politechniki 9, tel. 42 636 46 88, koszt ok. 50-60zł od osoby

Hotel Polonia
ul. Narutowicza 38 (w okolicach dworca Łódź-Fabryczna, 10 minut autobusem linii 57) tel. 42 632 87 73
Cennik: pokój 1-os. z łaz. 105,00zł (studenci: 80,00zł), bez łaz. (łaz.w korytarzu) 60,00zł; 2-os. z łaz. 150,00zł (studenci: 120,00zł), bez łaz. 80,00zł; dostawka 50,00zł; parking 25,00zł

Pokoje gościnne "Alicja"
(ok.15 minut autobusem linii Z-4), Łódź, ul. Paderewskiego 13 tel. 42 689 59 01
Cennik: pokój 1-os. 80,00zł, pokój 2-os. 100,00zł

Więcej: http://www.cityoflodz.pl/index.php?str=174
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne dla pierwszej "trójki", nagrody niespodzianki z okazji jubileuszu ŁKMS w różnych kategoriach (ogłoszonych przed rozpoczęciem turnieju)
OrganizatorzyUrszula Solarska tel. 696 237 399 GG: 4454001
Anna Stefańska tel. 609 137 313 GG: 5206098
Wojciech Zemło tel. 600 368 806 GG: 3442656
SponsorzyGaleria "CARTE BLANCHE"


Regulamin cyklu Wielka Łódka 2008:

1. Cykl składa się z 4 turniejów rozgrywanych w Łodzi w dniach:
- 23-24 lutego 2008 — Zima
- 10-11 maja 2008 — Wiosna
- 2-3 sierpnia 2008 — Lato
- 8-9 listopada 2008 — Jesień

2. Każdy turniej cyklu jest traktowany jako oddzielny 12-rundowy turniej ogólnopolski, czyli:
- zaliczany jest do rankingu PFS
- nagrodą za zwycięstwo jest puchar
- są też przyznawane inne nagrody

I. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

1. Wyniki osiągnięte przez graczy w każdym z turniejów są sumowane jak w turnieju 48-rundowym. Zwycięzca takiego 48-rundowego turnieju zostaje zdobywcą Wielkiej Łódki 2008, oraz otrzymuje dodatkowo nagrodę pieniężną za wygranie całego cyklu.

2. Nagrody za cały cykl Wielkiej Łódki:
- I miejsce: 500 zł, puchar
- II miejsce: 200 zł
- III miejsce: 100 zł

II. KLASYFIKACJA KLUBOWA

1. Każdy klub może zgłosić swoją reprezentację do udziału w turnieju.
2. Listę zawodników reprezentujących dany klub należy złożyć u sędziego turnieju najpóźniej do momentu rozpoczęcia pierwszej partii. Listę należy aktualizować przed każdym turniejem w cyklu.
3. Warunkiem koniecznym aby zawodnik mógł być reprezentantem klubu jest to, żeby znajdował się w rankingu klubowym (z wyłączeniem poczekalni).
4. W całym cyklu zawodnik może reprezentować tylko jeden klub.
5. Klub może reprezentować dowolna liczba zawodników, ale do klasyfikacji klubowej liczą się wyniki pięciu najwyżej sklasyfikowanych zawodników w turnieju.
6. Liczba punktów, jaką zdobywa klub w turnieju jest sumą punktów pięciu najlepszych jego reprezentantów. Np. Klub reprezentowało 7 zawodników i zdobyli: 1 — 10p, 2 — 10p, 3 — 6p, 4 — 6p, 5 — 3p, 6 — 2,5p, 7 — 2p, to wynik klubu to: 10+10+6+6+3=35p. Dwóch zawodników z najsłabszym wynikiem nie bierzemy pod uwagę.
7. Wynik końcowy jaki osiąga klub równy jest sumie wyników z wszystkich czterech turniejów.
8. Trzy najlepsze kluby w klasyfikacji końcowej zostaną nagrodzone.
Lista nagród zostanie ogłoszona po letniej "Łódce".
Wyniki turnieju Wielka Łódka 2008 - Lato

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Patryk          Gadus                Pszczew                127.38     10.0     4963     1995      732
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.40      9.0     5053     1834      551
  3 Michał          Makowski             Warszawa               140.33      9.0     4643     1829      413
  4 Miłosz          Wrzałek              Reda                   137.30      8.5     4898     1800      599
  5 Krzysztof       Obremski             Legnica                137.61      8.0     5119     1782      890
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.16      8.0     4768     1698      498
  7 Michał          Alabrudziński        Włocławek              131.49      8.0     4549     1752       -2
  8 Robert          Zabłocki             Łódź                   114.82      8.0     4540     1645      489
  9 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   105.51      8.0     4471     1697      191
 10 Przemysław      Rybicki              Otwock                 126.95      7.5     4646     1646      391
 11 Paweł           Jackowski            Warszawa               132.65      7.0     5178     1571      676
 12 Wojciech        Zemło                Łódź                   133.75      7.0     4744     1588       20
 13 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.22      7.0     4690     1657      387
 14 Marek           Reda                 Wołomin                132.15      7.0     4636     1673       65
 15 Magdalena       Kublik               Warszawa               112.14      7.0     4630     1517      214
 16 Robert          Głowacki             Łódź                   124.84      7.0     4511     1514       -5
 17 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.95      7.0     4470     1576     -200
 18 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               118.93      7.0     4442     1564      -78
 19 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                116.58      7.0     4286     1565     -139
 20 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              117.78      7.0     4260     1524       81
 21 Dorota          Maciejuk             Warszawa               117.87      7.0     4095     1439      251
 22 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              113.07      6.5     4542     1507       13
 23 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 118.87      6.0     4767     1454      356
 24 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   141.28      6.0     4651     1453       80
 25 Jakub           Szymczak             Łódź                   126.59      6.0     4510     1395      259
 26 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.48      6.0     4447     1508       58
 27 Monika          Sadurska             Warszawa               110.95      6.0     4350     1362      162
 28 Dorota          Zielińska            Piaseczno              125.19      6.0     4313     1335       87
 29 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               125.30      6.0     4309     1372     -108
 30 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              122.33      6.0     4219     1406      -61
 31 Anna            Stefańska            Łódź                   114.86      6.0     4169     1452     -151
 32 Tomasz          Łapka                Opole                  115.41      5.5     4190     1337     -175
 33 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               109.41      5.5     4138     1243      143
 34 Grzegorz        Bajer                Łódź                   104.52      5.0     4492     1325     -210
 35 Andrzej         Rechowicz            Katowice               128.29      5.0     4465     1281      -97
 36 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              123.27      5.0     4383     1323       13
 37 Anna            Dłużniewska          Warszawa               109.23      5.0     4342     1219      156
 38 Ewa             Ciszewska            Katowice               126.70      5.0     4274     1264      -22
 39 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.89      5.0     4239     1257      -76
 40 Anna            Arana                Warszawa               100.18      5.0     4225     1355     -131
 41 Paweł           Michalski            Ksawerów               100.00      5.0     4044     1320     -468
 42 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      5.0     3928     1329     -309
 43 Joanna          Brychcy              Katowice               113.96      4.0     4305     1131      -83
 44 Urszula         Solarska             Łódź                   106.85      4.0     4079     1218     -390
 45 Andrzej         Kroc                 Łódź                   112.56      4.0     4073     1163     -211
 46 Jarosław        Michalak             Łódź                   122.13      4.0     4062     1194     -291
 47 Adam            Janicki              Łódź                   103.31      4.0     4005     1203     -495
 48 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            100.00      4.0     3876     1199     -616
 49 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      3.5     3856     1029     -226
 50 Michał          Ozimiński            Łódź                   120.14      3.0     4339     1040     -108
 51 Justyna         Szymendera           Ostrów Wlkp            100.00      3.0     3029      919     -720
 52 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      2.0     1165      427     -356
 53 Małgorzata      Baśko                Andrespol              100.00      1.0     3469      813    -1285
 54 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      1.0     1249      332     -162
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Wielka Łódka 2008 - Lato



	Stanisław Rydzik 144.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Pukniel               118.87 +  486: 277  169
    2     2 Mariusz        Skrobosz              144.16 -  305: 584   94
    3    11 Ewa            Ciszewska             126.70 +  355: 338  177
    4     4 Krzysztof      Obremski              137.61 -  345: 448   88
    5    16 Tomasz         Łapka                 115.41 +  485: 310  165
    6     9 Grzegorz       Kurowski              118.93 +  561: 297  169
    7     4 Michał         Alabrudziński         131.49 +  452: 409  181
    8     3 Robert         Zabłocki              114.82 +  362: 342  165
    9     1 Patryk         Gadus                 127.38 +  481: 321  177
   10     1 Michał         Makowski              140.33 +  411: 335  190
   11     1 Marek          Reda                  132.15 +  409: 392  182
   12     1 Patryk         Gadus                 127.38 -  401: 449   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 12 152.83




	Mariusz Skrobosz 144.16 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Maciejuk              117.87 +  381: 317  168
    2     2 Stanisław      Rydzik                144.40 +  584: 305  194
    3     3 Małgorzata     Szczygieł             113.07 +  407: 366  163
    4     1 Michał         Makowski              140.33 -  331: 349   90
    5     4 Piotr          Pietuchowski          139.48 -  326: 353   89
    6     7 Marek          Dudkiewicz            123.27 +  304: 294  173
    7     8 Beata          Piotrowska            115.95 -  293: 489   66
    8     7 Paweł          Jackowski             132.65 -  355: 490   83
    9    12 Michał         Ozimiński             120.14 +  442: 374  170
   10    10 Anna           Arana                 100.18 +  408: 276  150
   11     9 Jerzy          Krzyżewski            109.41 +  527: 258  159
   12     4 Tomasz         Zwoliński             143.22 +  410: 399  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Tomasz Zwoliński 143.22 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Sporczyk              117.78 +  402: 382  168
    2    11 Marek          Reda                  132.15 -  399: 424   82
    3     9 Jarosław       Michalak              122.13 +  441: 329  172
    4     6 Paweł          Michalski             100.00 +  399: 278  150
    5     6 Michał         Alabrudziński         131.49 +  357: 356  181
    6     3 Miłosz         Wrzałek               137.30 =  360: 360  137
    7     2 Krzysztof      Obremski              137.61 +  416: 304  188
    8     2 Patryk         Gadus                 127.38 -  293: 390   77
    9     5 Przemysław     Rybicki               126.95 =  403: 403  127
   10     5 Karol          Wyrębkiewicz          141.28 +  469: 314  191
   11     3 Michał         Makowski              140.33 -  352: 353   90
   12     4 Mariusz        Skrobosz              144.16 -  399: 410   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Karol Wyrębkiewicz 141.28 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Leokadia       Litwinowicz           116.58 -  264: 380   67
    2    25 Urszula        Solarska              106.85 +  386: 314  157
    3    15 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  426: 269  150
    4    10 Małgorzata     Szczygieł             113.07 +  488: 444  163
    5     3 Miłosz         Wrzałek               137.30 -  374: 398   87
    6    11 Robert         Głowacki              124.84 +  466: 373  175
    7     6 Piotr          Pietuchowski          139.48 -  310: 314   89
    8    11 Anna           Stefańska             114.86 +  472: 318  165
    9     8 Grażyna        Wesołowska            105.51 +  417: 347  156
   10     5 Tomasz         Zwoliński             143.22 -  314: 469   93
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              117.78 -  377: 481   68
   12     9 Paweł          Jackowski             132.65 -  357: 464   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Michał Makowski 140.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Piotrowska            115.95 +  477: 281  166
    2     4 Grażyna        Wesołowska            105.51 +  410: 282  156
    3     6 Dorota         Stachowska            100.00 +  395: 330  150
    4     1 Mariusz        Skrobosz              144.16 +  349: 331  194
    5     1 Patryk         Gadus                 127.38 +  385: 316  177
    6     1 Grzegorz       Bajer                 104.52 +  385: 338  155
    7     1 Miłosz         Wrzałek               137.30 +  396: 361  187
    8     1 Krzysztof      Obremski              137.61 -  326: 425   88
    9     2 Marek          Reda                  132.15 +  455: 350  182
   10     1 Stanisław      Rydzik                144.40 -  335: 411   94
   11     3 Tomasz         Zwoliński             143.22 +  353: 352  193
   12     2 Miłosz         Wrzałek               137.30 -  377: 453   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 12 152.42




	Piotr Pietuchowski 139.48 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Łapka                 115.41 +  466: 276  165
    2     5 Dorota         Stachowska            100.00 -  355: 392   50
    3     7 Jakub          Szymczak              126.59 +  361: 354  177
    4    11 Grażyna        Wesołowska            105.51 +  381: 339  156
    5     4 Mariusz        Skrobosz              144.16 +  353: 326  194
    6     5 Patryk         Gadus                 127.38 -  321: 325   77
    7     6 Karol          Wyrębkiewicz          141.28 +  314: 310  191
    8     5 Przemysław     Rybicki               126.95 +  387: 347  177
    9     3 Krzysztof      Obremski              137.61 -  339: 464   88
   10     7 Miłosz         Wrzałek               137.30 -  383: 405   87
   11     7 Wojciech       Zemło                 133.75 -  418: 471   84
   12    10 Magdalena      Kublik                112.14 -  369: 380   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Krzysztof Obremski 137.61 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Stefańska             114.86 +  479: 272  165
    2     3 Leokadia       Litwinowicz           116.58 +  548: 329  167
    3     1 Patryk         Gadus                 127.38 -  305: 465   77
    4     4 Stanisław      Rydzik                144.40 +  448: 345  194
    5     2 Marek          Reda                  132.15 +  527: 307  182
    6     2 Przemysław     Rybicki               126.95 +  439: 286  177
    7     2 Tomasz         Zwoliński             143.22 -  304: 416   93
    8     1 Michał         Makowski              140.33 +  425: 326  190
    9     3 Piotr          Pietuchowski          139.48 +  464: 339  189
   10     2 Patryk         Gadus                 127.38 -  392: 434   77
   11     4 Miłosz         Wrzałek               137.30 -  326: 389   87
   12     3 Wojciech       Zemło                 133.75 +  462: 321  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Miłosz Wrzałek 137.30 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Zabłocki              114.82 +  395: 317  165
    2    13 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  501: 303  150
    3     5 Marek          Reda                  132.15 -  345: 474   82
    4     7 Anna           Stefańska             114.86 +  502: 288  165
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          141.28 +  398: 374  191
    6     3 Tomasz         Zwoliński             143.22 =  360: 360  143
    7     1 Michał         Makowski              140.33 -  361: 396   90
    8     6 Beata          Piotrowska            115.95 +  475: 289  166
    9     4 Michał         Alabrudziński         131.49 -  314: 412   81
   10     7 Piotr          Pietuchowski          139.48 +  405: 383  189
   11     4 Krzysztof      Obremski              137.61 +  389: 326  188
   12     2 Michał         Makowski              140.33 +  453: 377  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 12 150.00




	Wojciech Zemło 133.75 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Brychcy               113.96 +  446: 396  164
    2     6 Marek          Dudkiewicz            123.27 +  470: 355  173
    3     4 Michał         Alabrudziński         131.49 -  372: 394   81
    4     5 Andrzej        Rechowicz             128.29 +  394: 348  178
    5     5 Mariola        Osajda-Matczak        122.33 +  402: 401  172
    6     4 Marek          Reda                  132.15 -  417: 426   82
    7     5 Robert         Zabłocki              114.82 -  329: 448   65
    8     8 Dariusz        Maciejuk              125.30 +  353: 303  175
    9     9 Grzegorz       Bajer                 104.52 +  443: 326  155
   10     4 Beata          Piotrowska            115.95 -  326: 447   66
   11     7 Piotr          Pietuchowski          139.48 +  471: 418  189
   12     3 Krzysztof      Obremski              137.61 -  321: 462   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Paweł Jackowski 132.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Szczygieł             113.07 -  354: 420   63
    2    22 Grzegorz       Pukniel               118.87 +  464: 349  169
    3     8 Robert         Głowacki              124.84 -  346: 452   75
    4    14 Anna           Arana                 100.18 +  502: 336  150
    5     9 Dariusz        Maciejuk              125.30 +  527: 322  175
    6     6 Michał         Alabrudziński         131.49 -  354: 423   81
    7    10 Urszula        Solarska              106.85 +  575: 271  157
    8     7 Mariusz        Skrobosz              144.16 +  490: 355  194
    9     6 Robert         Zabłocki              114.82 +  436: 345  165
   10     3 Marek          Reda                  132.15 -  321: 468   82
   11     6 Grzegorz       Kurowski              118.93 -  345: 404   69
   12     9 Karol          Wyrębkiewicz          141.28 +  464: 357  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Marek Reda 132.15 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Kroc                  112.56 +  347: 301  163
    2    11 Tomasz         Zwoliński             143.22 +  424: 399  193
    3     5 Miłosz         Wrzałek               137.30 +  474: 345  187
    4     2 Przemysław     Rybicki               126.95 +  461: 265  177
    5     2 Krzysztof      Obremski              137.61 -  307: 527   88
    6     4 Wojciech       Zemło                 133.75 +  426: 417  184
    7     3 Patryk         Gadus                 127.38 -  294: 438   77
    8     4 Grażyna        Wesołowska            105.51 +  344: 320  156
    9     2 Michał         Makowski              140.33 -  350: 455   90
   10     3 Paweł          Jackowski             132.65 +  468: 321  183
   11     1 Stanisław      Rydzik                144.40 -  392: 409   94
   12     5 Michał         Alabrudziński         131.49 -  349: 374   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Michał Alabrudziński 131.49 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Magdalena      Kublik                112.14 +  420: 390  162
    2     9 Ewa            Ciszewska             126.70 +  353: 312  177
    3     4 Wojciech       Zemło                 133.75 +  394: 372  184
    4     3 Patryk         Gadus                 127.38 -  349: 423   77
    5     6 Tomasz         Zwoliński             143.22 -  356: 357   93
    6     6 Paweł          Jackowski             132.65 +  423: 354  183
    7     4 Stanisław      Rydzik                144.40 -  409: 452   94
    8    12 Leokadia       Litwinowicz           116.58 +  364: 360  167
    9     4 Miłosz         Wrzałek               137.30 +  412: 314  187
   10     6 Przemysław     Rybicki               126.95 -  288: 501   77
   11    11 Grzegorz       Pukniel               118.87 +  407: 367  169
   12     5 Marek          Reda                  132.15 +  374: 349  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 12 146.00




	Andrzej Rechowicz 128.29 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Ostrowska             111.89 +  366: 360  162
    2     8 Małgorzata     Szczygieł             113.07 -  363: 411   63
    3    17 Adam           Janicki               103.31 +  407: 332  153
    4     5 Wojciech       Zemło                 133.75 -  348: 394   84
    5    17 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  443: 331  150
    6    12 Grażyna        Wesołowska            105.51 -  358: 422   56
    7    14 Anna           Stefańska             114.86 -  314: 370   65
    8    16 Urszula        Solarska              106.85 +  451: 261  157
    9    10 Mariola        Osajda-Matczak        122.33 +  395: 351  172
   10     9 Jakub          Szymczak              126.59 -  375: 436   77
   11    13 Marek          Dudkiewicz            123.27 -  346: 422   73
   12    15 Grzegorz       Pukniel               118.87 -  299: 472   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Patryk Gadus 127.38 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Monika         Sadurska              110.95 +  419: 362  161
    2    10 Grzegorz       Kurowski              118.93 +  440: 298  169
    3     1 Krzysztof      Obremski              137.61 +  465: 305  188
    4     3 Michał         Alabrudziński         131.49 +  423: 349  181
    5     1 Michał         Makowski              140.33 -  316: 385   90
    6     5 Piotr          Pietuchowski          139.48 +  325: 321  189
    7     3 Marek          Reda                  132.15 +  438: 294  182
    8     2 Tomasz         Zwoliński             143.22 +  390: 293  193
    9     1 Stanisław      Rydzik                144.40 -  321: 481   94
   10     2 Krzysztof      Obremski              137.61 +  434: 392  188
   11     2 Beata          Piotrowska            115.95 +  543: 350  166
   12     1 Stanisław      Rydzik                144.40 +  449: 401  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1995  / 12 166.25




	Przemysław Rybicki 126.95 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Krzyżewski            109.41 +  559: 241  159
    2     1 Jarosław       Michalak              122.13 +  437: 307  172
    3     2 Mariola        Osajda-Matczak        122.33 +  348: 329  172
    4     2 Marek          Reda                  132.15 -  265: 461   82
    5     8 Grzegorz       Kurowski              118.93 +  436: 362  169
    6     2 Krzysztof      Obremski              137.61 -  286: 439   88
    7     9 Leokadia       Litwinowicz           116.58 +  386: 299  167
    8     5 Piotr          Pietuchowski          139.48 -  347: 387   89
    9     5 Tomasz         Zwoliński             143.22 =  403: 403  143
   10     6 Michał         Alabrudziński         131.49 +  501: 288  181
   11     5 Grażyna        Wesołowska            105.51 -  331: 416   56
   12     8 Krzysztof      Sporczyk              117.78 +  347: 323  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Ewa Ciszewska 126.70 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Dłużniewska           109.23 +  359: 322  159
    2     9 Michał         Alabrudziński         131.49 -  312: 353   81
    3    11 Stanisław      Rydzik                144.40 -  338: 355   94
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              117.78 -  342: 420   68
    5    21 Adam           Janicki               103.31 -  324: 394   53
    6    26 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  342: 345   50
    7    23 Tomasz         Łapka                 115.41 +  378: 350  165
    8    22 Dorota         Stachowska            100.00 -  370: 413   50
    9    23 Jerzy          Krzyżewski            109.41 -  226: 417   59
   10    26 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  479: 297  150
   11    24 Andrzej        Kroc                  112.56 +  409: 306  163
   12    21 Jarosław       Michalak              122.13 +  395: 324  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Jakub Szymczak 126.59 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Urszula        Solarska              106.85 +  366: 340  157
    2     7 Grzegorz       Bajer                 104.52 +  496: 313  155
    3     7 Piotr          Pietuchowski          139.48 -  354: 361   89
    4     8 Leokadia       Litwinowicz           116.58 -  351: 358   67
    5    13 Paweł          Michalski             100.00 +  420: 285  150
    6     8 Beata          Piotrowska            115.95 -  361: 378   66
    7    13 Grzegorz       Kurowski              118.93 +  375: 352  169
    8    10 Mariola        Osajda-Matczak        122.33 -  313: 391   72
    9    11 Magdalena      Kublik                112.14 -  307: 367   62
   10     9 Andrzej        Rechowicz             128.29 +  436: 375  178
   11    15 Dorota         Zielińska             125.19 -  315: 374   75
   12    16 Grzegorz       Bajer                 104.52 +  416: 357  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Dariusz Maciejuk 125.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grażyna        Wesołowska            105.51 -  379: 380   56
    2    18 Robert         Zabłocki              114.82 +  400: 323  165
    3    13 Grzegorz       Kurowski              118.93 -  284: 370   69
    4    21 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  377: 317  150
    5     9 Paweł          Jackowski             132.65 -  322: 527   83
    6    20 Adam           Janicki               103.31 +  336: 319  153
    7    15 Anna           Arana                 100.18 +  418: 315  150
    8     8 Wojciech       Zemło                 133.75 -  303: 353   84
    9    17 Jarosław       Michalak              122.13 +  379: 345  172
   10    17 Anna           Stefańska             114.86 -  352: 392   65
   11    19 Paweł          Michalski             100.00 +  397: 326  150
   12    11 Robert         Głowacki              124.84 -  362: 450   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Dorota Zielińska 125.19 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Bajer                 104.52 -  393: 431   55
    2    15 Anna           Arana                 100.18 -  231: 451   50
    3    24 Urszula        Solarska              106.85 +  442: 247  157
    4    20 Monika         Sadurska              110.95 +  429: 243  161
    5    15 Marek          Dudkiewicz            123.27 -  354: 454   73
    6    18 Dorota         Maciejuk              117.87 -  283: 406   68
    7    20 Paweł          Michalski             100.00 +  398: 309  150
    8    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  425: 336  150
    9    13 Małgorzata     Szczygieł             113.07 -  282: 383   63
   10    13 Grzegorz       Kurowski              118.93 -  325: 350   69
   11    15 Jakub          Szymczak              126.59 +  374: 315  177
   12    18 Joanna         Ostrowska             111.89 +  377: 301  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Robert Głowacki 124.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Janicki               103.31 -  338: 339   53
    2    14 Joanna         Brychcy               113.96 +  366: 360  164
    3     8 Paweł          Jackowski             132.65 +  452: 346  183
    4    13 Grzegorz       Kurowski              118.93 -  307: 435   69
    5    19 Anna           Dłużniewska           109.23 +  320: 312  159
    6    11 Karol          Wyrębkiewicz          141.28 -  373: 466   91
    7    11 Grzegorz       Pukniel               118.87 -  273: 426   69
    8    15 Magdalena      Kublik                112.14 +  410: 383  162
    9    16 Anna           Arana                 100.18 -  331: 419   50
   10    16 Leokadia       Litwinowicz           116.58 +  473: 340  167
   11    17 Jarosław       Michalak              122.13 +  418: 328  172
   12    11 Dariusz        Maciejuk              125.30 +  450: 362  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Marek Dudkiewicz 123.27 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Arana                 100.18 +  371: 335  150
    2     6 Wojciech       Zemło                 133.75 -  355: 470   84
    3    18 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  328: 270  150
    4    12 Mariola        Osajda-Matczak        122.33 -  337: 355   72
    5    15 Dorota         Zielińska             125.19 +  454: 354  175
    6     7 Mariusz        Skrobosz              144.16 -  294: 304   94
    7    12 Małgorzata     Szczygieł             113.07 +  448: 385  163
    8     9 Grzegorz       Pukniel               118.87 -  333: 397   69
    9    15 Joanna         Ostrowska             111.89 -  353: 400   62
   10    12 Robert         Zabłocki              114.82 -  364: 380   65
   11    13 Andrzej        Rechowicz             128.29 +  422: 346  178
   12    17 Monika         Sadurska              110.95 -  324: 374   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Mariola Osajda-Matczak 122.33 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  400: 342  150
    2    12 Adam           Janicki               103.31 +  437: 295  153
    3     2 Przemysław     Rybicki               126.95 -  329: 348   77
    4    12 Marek          Dudkiewicz            123.27 +  355: 337  173
    5     5 Wojciech       Zemło                 133.75 -  401: 402   84
    6    13 Leokadia       Litwinowicz           116.58 -  264: 445   67
    7    17 Dorota         Maciejuk              117.87 +  311: 292  168
    8    10 Jakub          Szymczak              126.59 +  391: 313  177
    9    10 Andrzej        Rechowicz             128.29 -  351: 395   78
   10    15 Joanna         Ostrowska             111.89 -  301: 429   62
   11    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  334: 306  150
   12    12 Leokadia       Litwinowicz           116.58 -  345: 376   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Jarosław Michalak 122.13 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Michalski             100.00 +  384: 306  150
    2     1 Przemysław     Rybicki               126.95 -  307: 437   77
    3     9 Tomasz         Zwoliński             143.22 -  329: 441   93
    4    22 Jerzy          Krzyżewski            109.41 -  303: 402   59
    5    25 Joanna         Brychcy               113.96 -  363: 381   64
    6    25 Monika         Sadurska              110.95 -  330: 356   61
    7    25 Andrzej        Kroc                  112.56 +  353: 278  163
    8    23 Justyna        Szymendera            100.00 +  354: 277  150
    9    17 Dariusz        Maciejuk              125.30 -  345: 379   75
   10    24 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  342: 283  150
   11    17 Robert         Głowacki              124.84 -  328: 418   75
   12    21 Ewa            Ciszewska             126.70 -  324: 395   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Michał Ozimiński 120.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Stachowska            100.00 -  374: 375   50
    2    19 Paweł          Michalski             100.00 -  258: 401   50
    3    26 Tomasz         Łapka                 115.41 -  325: 430   65
    4    24 Grzegorz       Pukniel               118.87 -  397: 408   69
    5    26 Anna           Czarnecka             100.00 +  445: 227  150
    6    23 Andrzej        Kroc                  112.56 +  326: 291  163
    7    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  326: 392   50
    8    20 Joanna         Ostrowska             111.89 +  502: 322  162
    9    12 Mariusz        Skrobosz              144.16 -  374: 442   94
   10    20 Jerzy          Krzyżewski            109.41 -  296: 417   59
   11    22 Anna           Stefańska             114.86 -  354: 373   65
   12    24 Andrzej        Kroc                  112.56 -  362: 369   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 12  86.67




	Grzegorz Kurowski 118.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  353: 345  150
    2    10 Patryk         Gadus                 127.38 -  298: 440   77
    3    13 Dariusz        Maciejuk              125.30 +  370: 284  175
    4    13 Robert         Głowacki              124.84 +  435: 307  175
    5     8 Przemysław     Rybicki               126.95 -  362: 436   77
    6     9 Stanisław      Rydzik                144.40 -  297: 561   94
    7    13 Jakub          Szymczak              126.59 -  352: 375   77
    8    21 Monika         Sadurska              110.95 +  469: 388  161
    9    14 Joanna         Brychcy               113.96 +  409: 367  164
   10    13 Dorota         Zielińska             125.19 +  350: 325  175
   11     6 Paweł          Jackowski             132.65 +  404: 345  183
   12     7 Grażyna        Wesołowska            105.51 -  343: 347   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Grzegorz Pukniel 118.87 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                144.40 -  277: 486   94
    2    22 Paweł          Jackowski             132.65 -  349: 464   83
    3    22 Anna           Dłużniewska           109.23 -  362: 400   59
    4    24 Michał         Ozimiński             120.14 +  408: 397  170
    5    20 Andrzej        Kroc                  112.56 +  458: 315  163
    6    17 Paweł          Michalski             100.00 +  520: 258  150
    7    11 Robert         Głowacki              124.84 +  426: 273  175
    8     9 Marek          Dudkiewicz            123.27 +  397: 333  173
    9     7 Beata          Piotrowska            115.95 -  350: 353   66
   10     8 Magdalena      Kublik                112.14 -  381: 426   62
   11    11 Michał         Alabrudziński         131.49 -  367: 407   81
   12    15 Andrzej        Rechowicz             128.29 +  472: 299  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Dorota Maciejuk 117.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              144.16 -  317: 381   94
    2    17 Krzysztof      Sporczyk              117.78 -  338: 416   68
    3    23 Justyna        Szymendera            100.00 -  255: 349   50
    4    25 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  415: 270  150
    5    24 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  357: 295  150
    6    18 Dorota         Zielińska             125.19 +  406: 283  175
    7    17 Mariola        Osajda-Matczak        122.33 -  292: 311   72
    8    18 Anna           Arana                 100.18 +  385: 281  150
    9    22 Dorota         Stachowska            100.00 +  330: 292  150
   10    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  358: 288  150
   11    10 Robert         Zabłocki              114.82 -  315: 371   65
   12    13 Anna           Stefańska             114.86 +  327: 307  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Krzysztof Sporczyk 117.78 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             143.22 -  382: 402   93
    2    17 Dorota         Maciejuk              117.87 +  416: 338  168
    3    10 Anna           Stefańska             114.86 -  355: 431   65
    4    15 Ewa            Ciszewska             126.70 +  420: 342  177
    5    12 Grażyna        Wesołowska            105.51 -  296: 360   56
    6    16 Tomasz         Łapka                 115.41 +  355: 322  165
    7    16 Jerzy          Krzyżewski            109.41 -  238: 369   59
    8    14 Małgorzata     Szczygieł             113.07 +  336: 250  163
    9    19 Urszula        Solarska              106.85 +  325: 323  157
   10    18 Adam           Janicki               103.31 +  333: 318  153
   11     8 Karol          Wyrębkiewicz          141.28 +  481: 377  191
   12     8 Przemysław     Rybicki               126.95 -  323: 347   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Leokadia Litwinowicz 116.58 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Wyrębkiewicz          141.28 +  380: 264  191
    2     3 Krzysztof      Obremski              137.61 -  329: 548   88
    3    19 Jerzy          Krzyżewski            109.41 +  398: 310  159
    4     8 Jakub          Szymczak              126.59 +  358: 351  177
    5     7 Grzegorz       Bajer                 104.52 -  242: 433   55
    6    13 Mariola        Osajda-Matczak        122.33 +  445: 264  172
    7     9 Przemysław     Rybicki               126.95 -  299: 386   77
    8    12 Michał         Alabrudziński         131.49 -  360: 364   81
    9    18 Tomasz         Łapka                 115.41 +  395: 352  165
   10    16 Robert         Głowacki              124.84 -  340: 473   75
   11    20 Adam           Janicki               103.31 +  364: 335  153
   12    12 Mariola        Osajda-Matczak        122.33 +  376: 345  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Beata Piotrowska 115.95 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Makowski              140.33 -  281: 477   90
    2    21 Joanna         Ostrowska             111.89 +  367: 352  162
    3    16 Grzegorz       Bajer                 104.52 -  429: 465   55
    4    19 Adam           Janicki               103.31 +  363: 289  153
    5    10 Małgorzata     Szczygieł             113.07 +  397: 340  163
    6     8 Jakub          Szymczak              126.59 +  378: 361  177
    7     8 Mariusz        Skrobosz              144.16 +  489: 293  194
    8     6 Miłosz         Wrzałek               137.30 -  289: 475   87
    9     7 Grzegorz       Pukniel               118.87 +  353: 350  169
   10     4 Wojciech       Zemło                 133.75 +  447: 326  184
   11     2 Patryk         Gadus                 127.38 -  350: 543   77
   12     6 Robert         Zabłocki              114.82 -  327: 399   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Tomasz Łapka 115.41 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Pietuchowski          139.48 -  276: 466   89
    2    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  266: 403   50
    3    26 Michał         Ozimiński             120.14 +  430: 325  170
    4    18 Anna           Dłużniewska           109.23 +  406: 310  159
    5    16 Stanisław      Rydzik                144.40 -  310: 485   94
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              117.78 -  322: 355   68
    7    23 Ewa            Ciszewska             126.70 -  350: 378   77
    8    24 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  359: 284  150
    9    18 Leokadia       Litwinowicz           116.58 -  352: 395   67
   10    23 Dorota         Stachowska            100.00 +  363: 303  150
   11    16 Małgorzata     Szczygieł             113.07 =  364: 364  113
   12    19 Anna           Arana                 100.18 +  392: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Anna Stefańska 114.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              137.61 -  272: 479   88
    2    24 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  415: 240  150
    3    10 Krzysztof      Sporczyk              117.78 +  431: 355  168
    4     7 Miłosz         Wrzałek               137.30 -  288: 502   87
    5    11 Magdalena      Kublik                112.14 +  400: 302  162
    6    10 Robert         Zabłocki              114.82 -  302: 304   65
    7    14 Andrzej        Rechowicz             128.29 +  370: 314  178
    8    11 Karol          Wyrębkiewicz          141.28 -  318: 472   91
    9    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  301: 319   50
   10    17 Dariusz        Maciejuk              125.30 +  392: 352  175
   11    22 Michał         Ozimiński             120.14 +  373: 354  170
   12    13 Dorota         Maciejuk              117.87 -  307: 327   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Robert Zabłocki 114.82 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Miłosz         Wrzałek               137.30 -  317: 395   87
    2    18 Dariusz        Maciejuk              125.30 -  323: 400   75
    3    25 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  479: 217  150
    4    17 Justyna        Szymendera            100.00 +  432: 249  150
    5    14 Dorota         Stachowska            100.00 +  400: 355  150
    6    10 Anna           Stefańska             114.86 +  304: 302  165
    7     5 Wojciech       Zemło                 133.75 +  448: 329  184
    8     3 Stanisław      Rydzik                144.40 -  342: 362   94
    9     6 Paweł          Jackowski             132.65 -  345: 436   83
   10    12 Marek          Dudkiewicz            123.27 +  380: 364  173
   11    10 Dorota         Maciejuk              117.87 +  371: 315  168
   12     6 Beata          Piotrowska            115.95 +  399: 327  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Joanna Brychcy 113.96 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Zemło                 133.75 -  396: 446   84
    2    14 Robert         Głowacki              124.84 -  360: 366   75
    3    20 Paweł          Michalski             100.00 -  354: 417   50
    4    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  327: 332   50
    5    25 Jarosław       Michalak              122.13 +  381: 363  172
    6    22 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  367: 293  150
    7    19 Justyna        Szymendera            100.00 +  398: 275  150
    8    17 Adam           Janicki               103.31 -  323: 386   53
    9    14 Grzegorz       Kurowski              118.93 -  367: 409   69
   10    21 Urszula        Solarska              106.85 +  372: 323  157
   11    12 Magdalena      Kublik                112.14 -  326: 378   62
   12    20 Anna           Dłużniewska           109.23 -  334: 400   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Małgorzata Szczygieł 113.07 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             132.65 +  420: 354  183
    2     8 Andrzej        Rechowicz             128.29 +  411: 363  178
    3     3 Mariusz        Skrobosz              144.16 -  366: 407   94
    4    10 Karol          Wyrębkiewicz          141.28 -  444: 488   91
    5    10 Beata          Piotrowska            115.95 -  340: 397   66
    6    14 Anna           Arana                 100.18 +  378: 337  150
    7    12 Marek          Dudkiewicz            123.27 -  385: 448   73
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              117.78 -  250: 336   68
    9    13 Dorota         Zielińska             125.19 +  383: 282  175
   10    11 Grzegorz       Bajer                 104.52 +  402: 390  155
   11    16 Tomasz         Łapka                 115.41 =  364: 364  115
   12    14 Jerzy          Krzyżewski            109.41 +  399: 363  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Andrzej Kroc 112.56 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Reda                  132.15 -  301: 347   82
    2    20 Monika         Sadurska              110.95 +  364: 266  161
    3    12 Anna           Arana                 100.18 -  328: 360   50
    4    16 Magdalena      Kublik                112.14 -  301: 449   62
    5    20 Grzegorz       Pukniel               118.87 -  315: 458   69
    6    23 Michał         Ozimiński             120.14 -  291: 326   70
    7    25 Jarosław       Michalak              122.13 -  278: 353   72
    8    26 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  465: 250  150
    9    25 Justyna        Szymendera            100.00 +  464: 303  150
   10    22 Paweł          Michalski             100.00 -  291: 401   50
   11    24 Ewa            Ciszewska             126.70 -  306: 409   77
   12    24 Michał         Ozimiński             120.14 +  369: 362  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Magdalena Kublik 112.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Alabrudziński         131.49 -  390: 420   81
    2    16 Anna           Dłużniewska           109.23 +  384: 367  159
    3    14 Grażyna        Wesołowska            105.51 -  351: 403   56
    4    16 Andrzej        Kroc                  112.56 +  449: 301  163
    5    11 Anna           Stefańska             114.86 -  302: 400   65
    6    15 Urszula        Solarska              106.85 -  356: 417   57
    7    18 Joanna         Ostrowska             111.89 +  464: 315  162
    8    15 Robert         Głowacki              124.84 -  383: 410   75
    9    11 Jakub          Szymczak              126.59 +  367: 307  177
   10     8 Grzegorz       Pukniel               118.87 +  426: 381  169
   11    12 Joanna         Brychcy               113.96 +  378: 326  164
   12    10 Piotr          Pietuchowski          139.48 +  380: 369  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Joanna Ostrowska 111.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             128.29 -  360: 366   78
    2    21 Beata          Piotrowska            115.95 -  352: 367   66
    3    21 Monika         Sadurska              110.95 -  273: 320   61
    4    27 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  352: 259  150
    5    22 Justyna        Szymendera            100.00 +  431: 354  150
    6    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  398: 245  150
    7    18 Magdalena      Kublik                112.14 -  315: 464   62
    8    20 Michał         Ozimiński             120.14 -  322: 502   70
    9    15 Marek          Dudkiewicz            123.27 +  400: 353  173
   10    15 Mariola        Osajda-Matczak        122.33 +  429: 301  172
   11    18 Anna           Arana                 100.18 -  306: 407   50
   12    18 Dorota         Zielińska             125.19 -  301: 377   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Monika Sadurska 110.95 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Patryk         Gadus                 127.38 -  362: 419   77
    2    20 Andrzej        Kroc                  112.56 -  266: 364   63
    3    21 Joanna         Ostrowska             111.89 +  320: 273  162
    4    20 Dorota         Zielińska             125.19 -  243: 429   75
    5    23 Urszula        Solarska              106.85 -  271: 413   57
    6    25 Jarosław       Michalak              122.13 +  356: 330  172
    7    22 Dorota         Stachowska            100.00 +  427: 201  150
    8    21 Grzegorz       Kurowski              118.93 -  388: 469   69
    9    21 Adam           Janicki               103.31 +  591: 207  153
   10    14 Grażyna        Wesołowska            105.51 -  375: 418   56
   11    14 Grzegorz       Bajer                 104.52 +  377: 341  155
   12    17 Marek          Dudkiewicz            123.27 +  374: 324  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Jerzy Krzyżewski 109.41 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Przemysław     Rybicki               126.95 -  241: 559   77
    2    26 PAUZA
    3    19 Leokadia       Litwinowicz           116.58 -  310: 398   67
    4    22 Jarosław       Michalak              122.13 +  402: 303  172
    5    18 Anna           Arana                 100.18 -  306: 411   50
    6    21 Dorota         Stachowska            100.00 +  376: 255  150
    7    16 Krzysztof      Sporczyk              117.78 +  369: 238  168
    8    13 Grzegorz       Bajer                 104.52 -  379: 383   55
    9    23 Ewa            Ciszewska             126.70 +  417: 226  177
   10    20 Michał         Ozimiński             120.14 +  417: 296  170
   11     9 Mariusz        Skrobosz              144.16 -  258: 527   94
   12    14 Małgorzata     Szczygieł             113.07 -  363: 399   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 11 113.00




	Anna Dłużniewska 109.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ewa            Ciszewska             126.70 -  322: 359   77
    2    16 Magdalena      Kublik                112.14 -  367: 384   62
    3    22 Grzegorz       Pukniel               118.87 +  400: 362  169
    4    18 Tomasz         Łapka                 115.41 -  310: 406   65
    5    19 Robert         Głowacki              124.84 -  312: 320   75
    6    24 Justyna        Szymendera            100.00 -  242: 344   50
    7    26 Małgorzata     Baśko                 100.00 -  316: 379   50
    8    25 Paweł          Michalski             100.00 +  418: 334  150
    9    24 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  391: 402   50
   10    25 Justyna        Szymendera            100.00 +  496: 211  150
   11    23 Urszula        Solarska              106.85 +  368: 351  157
   12    20 Joanna         Brychcy               113.96 +  400: 334  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Urszula Solarska 106.85 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Szymczak              126.59 -  340: 366   77
    2    25 Karol          Wyrębkiewicz          141.28 -  314: 386   91
    3    24 Dorota         Zielińska             125.19 -  247: 442   75
    4    26 Anna           Czarnecka             100.00 +  432: 267  150
    5    23 Monika         Sadurska              110.95 +  413: 271  161
    6    15 Magdalena      Kublik                112.14 +  417: 356  162
    7    10 Paweł          Jackowski             132.65 -  271: 575   83
    8    16 Andrzej        Rechowicz             128.29 -  261: 451   78
    9    19 Krzysztof      Sporczyk              117.78 -  323: 325   68
   10    21 Joanna         Brychcy               113.96 -  323: 372   64
   11    23 Anna           Dłużniewska           109.23 -  351: 368   59
   12    25 Justyna        Szymendera            100.00 +  387: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Grażyna Wesołowska 105.51 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Maciejuk              125.30 +  380: 379  175
    2     4 Michał         Makowski              140.33 -  282: 410   90
    3    14 Magdalena      Kublik                112.14 +  403: 351  162
    4    11 Piotr          Pietuchowski          139.48 -  339: 381   89
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              117.78 +  360: 296  168
    6    12 Andrzej        Rechowicz             128.29 +  422: 358  178
    7     7 Grzegorz       Bajer                 104.52 +  437: 295  155
    8     4 Marek          Reda                  132.15 -  320: 344   82
    9     8 Karol          Wyrębkiewicz          141.28 -  347: 417   91
   10    14 Monika         Sadurska              110.95 +  418: 375  161
   11     5 Przemysław     Rybicki               126.95 +  416: 331  177
   12     7 Grzegorz       Kurowski              118.93 +  347: 343  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Grzegorz Bajer 104.52 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Zielińska             125.19 +  431: 393  175
    2     7 Jakub          Szymczak              126.59 -  313: 496   77
    3    16 Beata          Piotrowska            115.95 +  465: 429  166
    4     9 Dorota         Stachowska            100.00 +  420: 303  150
    5     7 Leokadia       Litwinowicz           116.58 +  433: 242  167
    6     1 Michał         Makowski              140.33 -  338: 385   90
    7     7 Grażyna        Wesołowska            105.51 -  295: 437   56
    8    13 Jerzy          Krzyżewski            109.41 +  383: 379  159
    9     9 Wojciech       Zemło                 133.75 -  326: 443   84
   10    11 Małgorzata     Szczygieł             113.07 -  390: 402   63
   11    14 Monika         Sadurska              110.95 -  341: 377   61
   12    16 Jakub          Szymczak              126.59 -  357: 416   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Adam Janicki 103.31 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Robert         Głowacki              124.84 +  339: 338  175
    2    12 Mariola        Osajda-Matczak        122.33 -  295: 437   72
    3    17 Andrzej        Rechowicz             128.29 -  332: 407   78
    4    19 Beata          Piotrowska            115.95 -  289: 363   66
    5    21 Ewa            Ciszewska             126.70 +  394: 324  177
    6    20 Dariusz        Maciejuk              125.30 -  319: 336   75
    7    24 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  429: 318  150
    8    17 Joanna         Brychcy               113.96 +  386: 323  164
    9    21 Monika         Sadurska              110.95 -  207: 591   61
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              117.78 -  318: 333   68
   11    20 Leokadia       Litwinowicz           116.58 -  335: 364   67
   12    22 Paweł          Michalski             100.00 -  362: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Anna Arana 100.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Dudkiewicz            123.27 -  335: 371   73
    2    15 Dorota         Zielińska             125.19 +  451: 231  175
    3    12 Andrzej        Kroc                  112.56 +  360: 328  163
    4    14 Paweł          Jackowski             132.65 -  336: 502   83
    5    18 Jerzy          Krzyżewski            109.41 +  411: 306  159
    6    14 Małgorzata     Szczygieł             113.07 -  337: 378   63
    7    15 Dariusz        Maciejuk              125.30 -  315: 418   75
    8    18 Dorota         Maciejuk              117.87 -  281: 385   68
    9    16 Robert         Głowacki              124.84 +  419: 331  175
   10    10 Mariusz        Skrobosz              144.16 -  276: 408   94
   11    18 Joanna         Ostrowska             111.89 +  407: 306  162
   12    19 Tomasz         Łapka                 115.41 -  297: 392   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Małgorzata Baśko 100.00 Andrespol

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariola        Osajda-Matczak        122.33 -  342: 400   72
    2    24 Anna           Stefańska             114.86 -  240: 415   65
    3    25 Robert         Zabłocki              114.82 -  217: 479   65
    4    27 Joanna         Ostrowska             111.89 -  259: 352   62
    5    27 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  285: 362   50
    6    27 Anna           Czarnecka             100.00 -  320: 327   50
    7    26 Anna           Dłużniewska           109.23 +  379: 316  159
    8    26 Andrzej        Kroc                  112.56 -  250: 465   63
    9    26 Paweł          Michalski             100.00 -  311: 363   50
   10    26 Ewa            Ciszewska             126.70 -  297: 479   77
   11    26 Justyna        Szymendera            100.00 -  290: 377   50
   12    26 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  279: 419   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  / 12  67.75




	Jerzy Ciesielski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    25 Dorota         Maciejuk              117.87 -  270: 415   68
    5    27 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  362: 285  150
    6    22 Joanna         Brychcy               113.96 -  293: 367   64
    7    27 Anna           Czarnecka             100.00 -  324: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     332  /  4  83.00




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    26 Urszula        Solarska              106.85 -  267: 432   57
    5    26 Michał         Ozimiński             120.14 -  227: 445   70
    6    27 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  327: 320  150
    7    27 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  344: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     427  /  4 106.75




	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 PAUZA
    2    13 Miłosz         Wrzałek               137.30 -  303: 501   87
    3    18 Marek          Dudkiewicz            123.27 -  270: 328   73
    4    21 Dariusz        Maciejuk              125.30 -  317: 377   75
    5    24 Dorota         Maciejuk              117.87 -  295: 357   68
    6    26 Ewa            Ciszewska             126.70 +  345: 342  177
    7    24 Adam           Janicki               103.31 -  318: 429   53
    8    24 Tomasz         Łapka                 115.41 -  284: 359   65
    9    24 Anna           Dłużniewska           109.23 +  402: 391  159
   10    24 Jarosław       Michalak              122.13 -  283: 342   72
   11    25 Dorota         Stachowska            100.00 -  320: 377   50
   12    26 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  419: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1029  / 11  93.55




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Kurowski              118.93 -  345: 353   69
    2    23 Tomasz         Łapka                 115.41 +  403: 266  165
    3    15 Karol          Wyrębkiewicz          141.28 -  269: 426   91
    4    23 Joanna         Brychcy               113.96 +  332: 327  164
    5    17 Andrzej        Rechowicz             128.29 -  331: 443   78
    6    19 Joanna         Ostrowska             111.89 -  245: 398   62
    7    21 Michał         Ozimiński             120.14 +  392: 326  170
    8    19 Dorota         Zielińska             125.19 -  336: 425   75
    9    20 Anna           Stefańska             114.86 +  319: 301  165
   10    19 Dorota         Maciejuk              117.87 -  288: 358   68
   11    21 Mariola        Osajda-Matczak        122.33 -  306: 334   72
   12    23 Dorota         Stachowska            100.00 +  362: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Paweł Michalski 100.00 Ksawerów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jarosław       Michalak              122.13 -  306: 384   72
    2    19 Michał         Ozimiński             120.14 +  401: 258  170
    3    20 Joanna         Brychcy               113.96 +  417: 354  164
    4     6 Tomasz         Zwoliński             143.22 -  278: 399   93
    5    13 Jakub          Szymczak              126.59 -  285: 420   77
    6    17 Grzegorz       Pukniel               118.87 -  258: 520   69
    7    20 Dorota         Zielińska             125.19 -  309: 398   75
    8    25 Anna           Dłużniewska           109.23 -  334: 418   59
    9    26 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  363: 311  150
   10    22 Andrzej        Kroc                  112.56 +  401: 291  163
   11    19 Dariusz        Maciejuk              125.30 -  326: 397   75
   12    22 Adam           Janicki               103.31 +  366: 362  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Dorota Stachowska 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Ozimiński             120.14 +  375: 374  170
    2     5 Piotr          Pietuchowski          139.48 +  392: 355  189
    3     6 Michał         Makowski              140.33 -  330: 395   90
    4     9 Grzegorz       Bajer                 104.52 -  303: 420   55
    5    14 Robert         Zabłocki              114.82 -  355: 400   65
    6    21 Jerzy          Krzyżewski            109.41 -  255: 376   59
    7    22 Monika         Sadurska              110.95 -  201: 427   61
    8    22 Ewa            Ciszewska             126.70 +  413: 370  177
    9    22 Dorota         Maciejuk              117.87 -  292: 330   68
   10    23 Tomasz         Łapka                 115.41 -  303: 363   65
   11    25 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  377: 320  150
   12    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  280: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Justyna Szymendera 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    23 Dorota         Maciejuk              117.87 +  349: 255  168
    4    17 Robert         Zabłocki              114.82 -  249: 432   65
    5    22 Joanna         Ostrowska             111.89 -  354: 431   62
    6    24 Anna           Dłużniewska           109.23 +  344: 242  159
    7    19 Joanna         Brychcy               113.96 -  275: 398   64
    8    23 Jarosław       Michalak              122.13 -  277: 354   72
    9    25 Andrzej        Kroc                  112.56 -  303: 464   63
   10    25 Anna           Dłużniewska           109.23 -  211: 496   59
   11    26 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  377: 290  150
   12    25 Urszula        Solarska              106.85 -  290: 387   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  / 10  91.90


Wyniki poszczególnych rund turnieju Wielka Łódka 2008 - Lato



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Pukniel               486: 277
   2 Dorota         Maciejuk             - Mariusz        Skrobosz              317: 381
   3 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              402: 382
   4 Leokadia       Litwinowicz          - Karol          Wyrębkiewicz          380: 264
   5 Michał         Makowski             - Beata          Piotrowska            477: 281
   6 Tomasz         Łapka                - Piotr          Pietuchowski          276: 466
   7 Krzysztof      Obremski             - Anna           Stefańska             479: 272
   8 Robert         Zabłocki             - Miłosz         Wrzałek               317: 395
   9 Wojciech       Zemło                - Joanna         Brychcy               446: 396
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Paweł          Jackowski             420: 354
  11 Marek          Reda                 - Andrzej        Kroc                  347: 301
  12 Magdalena      Kublik               - Michał         Alabrudziński         390: 420
  13 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Ostrowska             366: 360
  14 Monika         Sadurska             - Patryk         Gadus                 362: 419
  15 Przemysław     Rybicki              - Jerzy          Krzyżewski            559: 241
  16 Anna           Dłużniewska          - Ewa            Ciszewska             322: 359
  17 Jakub          Szymczak             - Urszula        Solarska              366: 340
  18 Grażyna        Wesołowska           - Dariusz        Maciejuk              380: 379
  19 Dorota         Zielińska            - Grzegorz       Bajer                 393: 431
  20 Adam           Janicki              - Robert         Głowacki              339: 338
  21 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Arana                 371: 335
  22 Małgorzata     Ba¶ko                - Mariola        Osajda-Matczak        342: 400
  23 Jarosław       Michalak             - Paweł          Michalski             384: 306
  24 Dorota         Stachowska           - Michał         Ozimiński             375: 374
  25 Grzegorz       Kurowski             - Grażyna        Kaczyńska             353: 345
  26 Mateusz        Gołębiewski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Jarosław       Michalak              437: 307
   2 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                584: 305
   3 Krzysztof      Obremski             - Leokadia       Litwinowicz           548: 329
   4 Grażyna        Wesołowska           - Michał         Makowski              282: 410
   5 Piotr          Pietuchowski         - Dorota         Stachowska            355: 392
   6 Marek          Dudkiewicz           - Wojciech       Zemło                 355: 470
   7 Grzegorz       Bajer                - Jakub          Szymczak              313: 496
   8 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Szczygieł             363: 411
   9 Michał         Alabrudziński        - Ewa            Ciszewska             353: 312
  10 Patryk         Gadus                - Grzegorz       Kurowski              440: 298
  11 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             424: 399
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Adam           Janicki               437: 295
  13 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Gołębiewski           501: 303
  14 Robert         Głowacki             - Joanna         Brychcy               366: 360
  15 Anna           Arana                - Dorota         Zielińska             451: 231
  16 Anna           Dłużniewska          - Magdalena      Kublik                367: 384
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Maciejuk              416: 338
  18 Dariusz        Maciejuk             - Robert         Zabłocki              400: 323
  19 Paweł          Michalski            - Michał         Ozimiński             401: 258
  20 Andrzej        Kroc                 - Monika         Sadurska              364: 266
  21 Beata          Piotrowska           - Joanna         Ostrowska             367: 352
  22 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               464: 349
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Tomasz         Łapka                 403: 266
  24 Anna           Stefańska            - Małgorzata     Ba¶ko                 415: 240
  25 Urszula        Solarska             - Karol          Wyrębkiewicz          314: 386
  26 Jerzy          Krzyżewski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patryk         Gadus                - Krzysztof      Obremski              465: 305
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Przemysław     Rybicki               329: 348
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Skrobosz              366: 407
   4 Wojciech       Zemło                - Michał         Alabrudziński         372: 394
   5 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  345: 474
   6 Dorota         Stachowska           - Michał         Makowski              330: 395
   7 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Szymczak              361: 354
   8 Robert         Głowacki             - Paweł          Jackowski             452: 346
   9 Jarosław       Michalak             - Tomasz         Zwoliński             329: 441
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Stefańska             355: 431
  11 Ewa            Ciszewska            - Stanisław      Rydzik                338: 355
  12 Andrzej        Kroc                 - Anna           Arana                 328: 360
  13 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Maciejuk              370: 284
  14 Magdalena      Kublik               - Grażyna        Wesołowska            351: 403
  15 Karol          Wyrębkiewicz         - Grażyna        Kaczyńska             426: 269
  16 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Bajer                 429: 465
  17 Adam           Janicki              - Andrzej        Rechowicz             332: 407
  18 Mateusz        Gołębiewski          - Marek          Dudkiewicz            270: 328
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Jerzy          Krzyżewski            398: 310
  20 Joanna         Brychcy              - Paweł          Michalski             354: 417
  21 Joanna         Ostrowska            - Monika         Sadurska              273: 320
  22 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Dłużniewska           362: 400
  23 Justyna        Szymendera           - Dorota         Maciejuk              349: 255
  24 Urszula        Solarska             - Dorota         Zielińska             247: 442
  25 Robert         Zabłocki             - Małgorzata     Ba¶ko                 479: 217
  26 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Łapka                 325: 430


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Makowski              331: 349
   2 Przemysław     Rybicki              - Marek          Reda                  265: 461
   3 Michał         Alabrudziński        - Patryk         Gadus                 349: 423
   4 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              345: 448
   5 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Rechowicz             394: 348
   6 Paweł          Michalski            - Tomasz         Zwoliński             278: 399
   7 Anna           Stefańska            - Miłosz         Wrzałek               288: 502
   8 Jakub          Szymczak             - Leokadia       Litwinowicz           351: 358
   9 Grzegorz       Bajer                - Dorota         Stachowska            420: 303
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Małgorzata     Szczygieł             488: 444
  11 Grażyna        Wesołowska           - Piotr          Pietuchowski          339: 381
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Dudkiewicz            355: 337
  13 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Głowacki              435: 307
  14 Anna           Arana                - Paweł          Jackowski             336: 502
  15 Ewa            Ciszewska            - Krzysztof      Sporczyk              342: 420
  16 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Kroc                  449: 301
  17 Justyna        Szymendera           - Robert         Zabłocki              249: 432
  18 Tomasz         Łapka                - Anna           Dłużniewska           406: 310
  19 Beata          Piotrowska           - Adam           Janicki               363: 289
  20 Dorota         Zielińska            - Monika         Sadurska              429: 243
  21 Dariusz        Maciejuk             - Mateusz        Gołębiewski           377: 317
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Jarosław       Michalak              402: 303
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Joanna         Brychcy               332: 327
  24 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Ozimiński             408: 397
  25 Jerzy          Ciesielski           - Dorota         Maciejuk              270: 415
  26 Anna           Czarnecka            - Urszula        Solarska              267: 432
  27 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Ba¶ko                 352: 259


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Patryk         Gadus                 385: 316
   2 Marek          Reda                 - Krzysztof      Obremski              307: 527
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Miłosz         Wrzałek               374: 398
   4 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          326: 353
   5 Wojciech       Zemło                - Mariola        Osajda-Matczak        402: 401
   6 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         357: 356
   7 Leokadia       Litwinowicz          - Grzegorz       Bajer                 242: 433
   8 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Kurowski              436: 362
   9 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Maciejuk              527: 322
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Beata          Piotrowska            340: 397
  11 Anna           Stefańska            - Magdalena      Kublik                400: 302
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Grażyna        Wesołowska            296: 360
  13 Paweł          Michalski            - Jakub          Szymczak              285: 420
  14 Robert         Zabłocki             - Dorota         Stachowska            400: 355
  15 Dorota         Zielińska            - Marek          Dudkiewicz            354: 454
  16 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Łapka                 485: 310
  17 Grażyna        Kaczyńska            - Andrzej        Rechowicz             331: 443
  18 Anna           Arana                - Jerzy          Krzyżewski            411: 306
  19 Anna           Dłużniewska          - Robert         Głowacki              312: 320
  20 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Pukniel               315: 458
  21 Adam           Janicki              - Ewa            Ciszewska             394: 324
  22 Justyna        Szymendera           - Joanna         Ostrowska             354: 431
  23 Monika         Sadurska             - Urszula        Solarska              271: 413
  24 Dorota         Maciejuk             - Mateusz        Gołębiewski           357: 295
  25 Joanna         Brychcy              - Jarosław       Michalak              381: 363
  26 Michał         Ozimiński            - Anna           Czarnecka             445: 227
  27 Małgorzata     Ba¶ko                - Jerzy          Ciesielski            285: 362


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Bajer                - Michał         Makowski              338: 385
   2 Krzysztof      Obremski             - Przemysław     Rybicki               439: 286
   3 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             360: 360
   4 Marek          Reda                 - Wojciech       Zemło                 426: 417
   5 Patryk         Gadus                - Piotr          Pietuchowski          325: 321
   6 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             423: 354
   7 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              294: 304
   8 Jakub          Szymczak             - Beata          Piotrowska            361: 378
   9 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              561: 297
  10 Anna           Stefańska            - Robert         Zabłocki              302: 304
  11 Robert         Głowacki             - Karol          Wyrębkiewicz          373: 466
  12 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Wesołowska            358: 422
  13 Leokadia       Litwinowicz          - Mariola        Osajda-Matczak        445: 264
  14 Anna           Arana                - Małgorzata     Szczygieł             337: 378
  15 Urszula        Solarska             - Magdalena      Kublik                417: 356
  16 Tomasz         Łapka                - Krzysztof      Sporczyk              322: 355
  17 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Michalski             520: 258
  18 Dorota         Maciejuk             - Dorota         Zielińska             406: 283
  19 Joanna         Ostrowska            - Grażyna        Kaczyńska             398: 245
  20 Dariusz        Maciejuk             - Adam           Janicki               336: 319
  21 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Krzyżewski            255: 376
  22 Jerzy          Ciesielski           - Joanna         Brychcy               293: 367
  23 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kroc                  326: 291
  24 Anna           Dłużniewska          - Justyna        Szymendera            242: 344
  25 Jarosław       Michalak             - Monika         Sadurska              330: 356
  26 Mateusz        Gołębiewski          - Ewa            Ciszewska             345: 342
  27 Anna           Czarnecka            - Małgorzata     Ba¶ko                 327: 320


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Miłosz         Wrzałek               396: 361
   2 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              416: 304
   3 Patryk         Gadus                - Marek          Reda                  438: 294
   4 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                409: 452
   5 Robert         Zabłocki             - Wojciech       Zemło                 448: 329
   6 Piotr          Pietuchowski         - Karol          Wyrębkiewicz          314: 310
   7 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Bajer                 437: 295
   8 Beata          Piotrowska           - Mariusz        Skrobosz              489: 293
   9 Leokadia       Litwinowicz          - Przemysław     Rybicki               299: 386
  10 Paweł          Jackowski            - Urszula        Solarska              575: 271
  11 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Pukniel               273: 426
  12 Marek          Dudkiewicz           - Małgorzata     Szczygieł             448: 385
  13 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Szymczak              352: 375
  14 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Stefańska             314: 370
  15 Dariusz        Maciejuk             - Anna           Arana                 418: 315
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Sporczyk              369: 238
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Dorota         Maciejuk              311: 292
  18 Joanna         Ostrowska            - Magdalena      Kublik                315: 464
  19 Joanna         Brychcy              - Justyna        Szymendera            398: 275
  20 Dorota         Zielińska            - Paweł          Michalski             398: 309
  21 Grażyna        Kaczyńska            - Michał         Ozimiński             392: 326
  22 Monika         Sadurska             - Dorota         Stachowska            427: 201
  23 Ewa            Ciszewska            - Tomasz         Łapka                 378: 350
  24 Adam           Janicki              - Mateusz        Gołębiewski           429: 318
  25 Andrzej        Kroc                 - Jarosław       Michalak              278: 353
  26 Małgorzata     Ba¶ko                - Anna           Dłużniewska           379: 316
  27 Anna           Czarnecka            - Jerzy          Ciesielski            344: 324


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Michał         Makowski              425: 326
   2 Tomasz         Zwoliński            - Patryk         Gadus                 293: 390
   3 Stanisław      Rydzik               - Robert         Zabłocki              362: 342
   4 Marek          Reda                 - Grażyna        Wesołowska            344: 320
   5 Piotr          Pietuchowski         - Przemysław     Rybicki               387: 347
   6 Miłosz         Wrzałek              - Beata          Piotrowska            475: 289
   7 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              490: 355
   8 Wojciech       Zemło                - Dariusz        Maciejuk              353: 303
   9 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Dudkiewicz            397: 333
  10 Jakub          Szymczak             - Mariola        Osajda-Matczak        313: 391
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Anna           Stefańska             472: 318
  12 Michał         Alabrudziński        - Leokadia       Litwinowicz           364: 360
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Bajer                 379: 383
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Sporczyk              250: 336
  15 Magdalena      Kublik               - Robert         Głowacki              383: 410
  16 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             261: 451
  17 Joanna         Brychcy              - Adam           Janicki               323: 386
  18 Dorota         Maciejuk             - Anna           Arana                 385: 281
  19 Dorota         Zielińska            - Grażyna        Kaczyńska             425: 336
  20 Michał         Ozimiński            - Joanna         Ostrowska             502: 322
  21 Monika         Sadurska             - Grzegorz       Kurowski              388: 469
  22 Ewa            Ciszewska            - Dorota         Stachowska            370: 413
  23 Justyna        Szymendera           - Jarosław       Michalak              277: 354
  24 Mateusz        Gołębiewski          - Tomasz         Łapka                 284: 359
  25 Paweł          Michalski            - Anna           Dłużniewska           334: 418
  26 Małgorzata     Ba¶ko                - Andrzej        Kroc                  250: 465


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patryk         Gadus                - Stanisław      Rydzik                321: 481
   2 Michał         Makowski             - Marek          Reda                  455: 350
   3 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Obremski              339: 464
   4 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         314: 412
   5 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Zwoliński             403: 403
   6 Robert         Zabłocki             - Paweł          Jackowski             345: 436
   7 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Piotrowska            350: 353
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Grażyna        Wesołowska            417: 347
   9 Grzegorz       Bajer                - Wojciech       Zemło                 326: 443
  10 Andrzej        Rechowicz            - Mariola        Osajda-Matczak        395: 351
  11 Magdalena      Kublik               - Jakub          Szymczak              367: 307
  12 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Ozimiński             442: 374
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Dorota         Zielińska             383: 282
  14 Joanna         Brychcy              - Grzegorz       Kurowski              367: 409
  15 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Ostrowska             353: 400
  16 Anna           Arana                - Robert         Głowacki              419: 331
  17 Jarosław       Michalak             - Dariusz        Maciejuk              345: 379
  18 Tomasz         Łapka                - Leokadia       Litwinowicz           352: 395
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Urszula        Solarska              325: 323
  20 Grażyna        Kaczyńska            - Anna           Stefańska             319: 301
  21 Adam           Janicki              - Monika         Sadurska              207: 591
  22 Dorota         Stachowska           - Dorota         Maciejuk              292: 330
  23 Jerzy          Krzyżewski           - Ewa            Ciszewska             417: 226
  24 Mateusz        Gołębiewski          - Anna           Dłużniewska           402: 391
  25 Justyna        Szymendera           - Andrzej        Kroc                  303: 464
  26 Małgorzata     Ba¶ko                - Paweł          Michalski             311: 363


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Stanisław      Rydzik                335: 411
   2 Krzysztof      Obremski             - Patryk         Gadus                 392: 434
   3 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  321: 468
   4 Beata          Piotrowska           - Wojciech       Zemło                 447: 326
   5 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          469: 314
   6 Przemysław     Rybicki              - Michał         Alabrudziński         501: 288
   7 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               383: 405
   8 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Pukniel               426: 381
   9 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Rechowicz             436: 375
  10 Mariusz        Skrobosz             - Anna           Arana                 408: 276
  11 Grzegorz       Bajer                - Małgorzata     Szczygieł             390: 402
  12 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Zabłocki              364: 380
  13 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Zielińska             350: 325
  14 Monika         Sadurska             - Grażyna        Wesołowska            375: 418
  15 Joanna         Ostrowska            - Mariola        Osajda-Matczak        429: 301
  16 Robert         Głowacki             - Leokadia       Litwinowicz           473: 340
  17 Anna           Stefańska            - Dariusz        Maciejuk              392: 352
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Janicki               333: 318
  19 Dorota         Maciejuk             - Grażyna        Kaczyńska             358: 288
  20 Michał         Ozimiński            - Jerzy          Krzyżewski            296: 417
  21 Urszula        Solarska             - Joanna         Brychcy               323: 372
  22 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Michalski             291: 401
  23 Tomasz         Łapka                - Dorota         Stachowska            363: 303
  24 Jarosław       Michalak             - Mateusz        Gołębiewski           342: 283
  25 Anna           Dłużniewska          - Justyna        Szymendera            496: 211
  26 Ewa            Ciszewska            - Małgorzata     Ba¶ko                 479: 297


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  409: 392
   2 Beata          Piotrowska           - Patryk         Gadus                 350: 543
   3 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Makowski              352: 353
   4 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              389: 326
   5 Grażyna        Wesołowska           - Przemysław     Rybicki               416: 331
   6 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              345: 404
   7 Wojciech       Zemło                - Piotr          Pietuchowski          471: 418
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Karol          Wyrębkiewicz          481: 377
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Skrobosz              258: 527
  10 Robert         Zabłocki             - Dorota         Maciejuk              371: 315
  11 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Pukniel               407: 367
  12 Joanna         Brychcy              - Magdalena      Kublik                326: 378
  13 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Dudkiewicz            346: 422
  14 Monika         Sadurska             - Grzegorz       Bajer                 377: 341
  15 Dorota         Zielińska            - Jakub          Szymczak              374: 315
  16 Tomasz         Łapka                - Małgorzata     Szczygieł             364: 364
  17 Robert         Głowacki             - Jarosław       Michalak              418: 328
  18 Anna           Arana                - Joanna         Ostrowska             407: 306
  19 Paweł          Michalski            - Dariusz        Maciejuk              326: 397
  20 Adam           Janicki              - Leokadia       Litwinowicz           335: 364
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Grażyna        Kaczyńska             334: 306
  22 Michał         Ozimiński            - Anna           Stefańska             354: 373
  23 Urszula        Solarska             - Anna           Dłużniewska           351: 368
  24 Ewa            Ciszewska            - Andrzej        Kroc                  409: 306
  25 Dorota         Stachowska           - Mateusz        Gołębiewski           377: 320
  26 Justyna        Szymendera           - Małgorzata     Ba¶ko                 377: 290


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patryk         Gadus                - Stanisław      Rydzik                449: 401
   2 Michał         Makowski             - Miłosz         Wrzałek               377: 453
   3 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Zemło                 462: 321
   4 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             410: 399
   5 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         349: 374
   6 Robert         Zabłocki             - Beata          Piotrowska            399: 327
   7 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Kurowski              347: 343
   8 Przemysław     Rybicki              - Krzysztof      Sporczyk              347: 323
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Jackowski             357: 464
  10 Piotr          Pietuchowski         - Magdalena      Kublik                369: 380
  11 Dariusz        Maciejuk             - Robert         Głowacki              362: 450
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Leokadia       Litwinowicz           345: 376
  13 Dorota         Maciejuk             - Anna           Stefańska             327: 307
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Jerzy          Krzyżewski            399: 363
  15 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Rechowicz             472: 299
  16 Grzegorz       Bajer                - Jakub          Szymczak              357: 416
  17 Monika         Sadurska             - Marek          Dudkiewicz            374: 324
  18 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Zielińska             301: 377
  19 Tomasz         Łapka                - Anna           Arana                 392: 297
  20 Anna           Dłużniewska          - Joanna         Brychcy               400: 334
  21 Jarosław       Michalak             - Ewa            Ciszewska             324: 395
  22 Paweł          Michalski            - Adam           Janicki               366: 362
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Dorota         Stachowska            362: 280
  24 Andrzej        Kroc                 - Michał         Ozimiński             369: 362
  25 Urszula        Solarska             - Justyna        Szymendera            387: 290
  26 Mateusz        Gołębiewski          - Małgorzata     Ba¶ko                 419: 279
Lista rankingowa na dzień 09-08-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.16  27771  190
   2 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.49  24878  171
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.06  28577  197
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.62  27719  193
   5 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.95  28161  197
   6 Michał Makowski                Warszawa             142.70   8705   61
   7 Dariusz Kosz                   Nysa                 141.96  28251  199
   8 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.89  26910  191
   9 Dawid Pikul                    Poznań               140.26  26509  189
  10 Szymon Fidziński               Warszawa             140.17  10092   72
  11 Kamil Górka                    Kraków               140.10  27600  197
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             139.83  26567  190
  13 Dariusz Dzierża                Kraków               139.65   4329   31
  14 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      139.44   7669   55
  15 Sławomir Kucia                 Krosno               139.40  12407   89
  16 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.37  26341  189
  17 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.93  11809   85
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              138.82  26514  191
  19 Marek Syczuk                   Warszawa             138.21  17967  130
  20 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.19  26117  189
  21 Filip Sosin                    Warszawa             138.14   7045   51
  22 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.87   4136   30
  23 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.38  27201  198
  24 Michał Trumpus                 Wrocław              136.98  14109  103
  25 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.91  26560  194
  26 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.58  13112   96
  27 Justyna Górka                  Kraków               136.45  26744  196
  28 Krzysztof Mówka                Warszawa             136.36  26182  192
  29 Aleksander Puchalski           Włocławek            135.77  16835  124
  30 Joanna Juszczak                Warszawa             135.36  12995   96
  31 Patryk Gadus                   Pszczew              135.15   8109   60
  32 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.82  23459  174
  33 Grzegorz Święcki               Białystok            134.44  10755   80
  34 Andrzej Kowalski               Gdańsk               134.27  25915  193
  35 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             133.94  26520  198
  36 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.66   5079   38
  37 Bartosz Morawski               Gliwice              133.37  13337  100
  38 Wojciech Sołdan                Rumia                133.32  26664  200
  39 Przemysław Herdzina            Kraków               133.31  25729  193
  40 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.18  25304  190
  41 Paweł Jackowski                Warszawa             133.05  26610  200
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.00  12502   94
  43 Rafał Lenartowski              Gdynia               132.82  25635  193
  44 Michał Alabrudziński           Włocławek            132.42  24895  188
  45 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.98  16498  125
  46 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.94  16229  123
  47 Marek Reda                     Wołomin              131.75  25691  195
  48 Radosław Konca                 Warszawa             131.71  10273   78
  49 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.58  21842  166
  50 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  51 Irena Sołdan                   Rumia                130.65  25999  199
  52 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.85  24931  192
  53 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  54 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.70  21790  168
  55 Robert Kamiński                Warszawa             129.36  20827  161
  56 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  57 Jarosław Puchalski             Łódź                 129.17  18988  147
  58 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            129.16  24799  192
  59 Paweł Janaś                    Głogów               128.88  25131  195
  60 Andrzej Rakoczy                Kraków               128.85   6185   48
  61 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.28  21808  170
  62 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.01  15489  121
  63 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  64 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  65 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  66 Przemysław Rybicki             Otwock               127.77  19038  149
  67 Łukasz Bryła                   Mielec               127.49  16574  130
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.49  25243  198
  69 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.41  12868  101
  70 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.17  19966  157
  71 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  73 Filip Warzecha                 Gdynia               126.90  17005  134
  74 Artur Irzyk                    Kraków               126.82  20799  164
  75 Maciej Michalak                Łódź                 126.73  21925  173
  76 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.55  24677  195
  77 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.43   5057   40
  78 Jan Kozłowski                  Kraków               126.30  17682  140
  79 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     125.88  10196   81
  80 Artur Koszel                   Warszawa             125.78  24024  191
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              125.57  24989  199
  82 Jakub Szymczak                 Łódź                 125.56  15067  120
  83 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.48  24468  195
  84 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              124.94  24364  195
  85 Robert Głowacki                Łódź                 124.94  21489  172
  86 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.90  10242   82
  87 Kuba Koisar                    Warszawa             124.85  24595  197
  88 Piotr Rosół                    Warszawa             124.75  14596  117
  89 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.02  12774  103
  90 Mariusz Grodek                 Olsztyn              123.97   8926   72
  91 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
  92 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.64  23615  191
  93 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.55  24463  198
  94 Sławomir Buk                   Gliwice              123.47   7408   60
  95 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
  96 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.15  10098   82
  97 Michał Lipka                   Mielec               122.90   8234   67
  98 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.86  23589  192
  99 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  24569  200
 100 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              122.80  24191  197
 101 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.62  23543  192
 102 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33   5260   43
 103 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.25  15892  130
 104 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             122.24  11980   98
 105 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.06  24411  200
 106 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.67  15087  124
 107 Agnieszka Krupka               Krosno               121.52  17621  145
 108 Artur Tomczyk                  Piła                 121.41   6192   51
 109 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            121.40   5220   43
 110 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  121.38  23912  197
 111 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       121.34  23298  192
 112 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.12  14171  117
 113 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  120.78  17755  147
 114 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.77  10386   86
 115 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.75   8090   67
 116 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.62  12062  100
 117 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.59   6512   54
 118 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.58  21101  175
 119 Ewa Żbikowska                  Warszawa             120.38   6380   53
 120 Adam Klimont                   Wałcz                120.33  20697  172
 121 Maciej Perzyński               Piła                 120.31   9384   78
 122 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              120.25   9259   77
 123 Daniel Janus                   Wąchock              120.21  21518  179
 124 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 125 Rafał Matczak                  Milanówek            119.94  11514   96
 126 Jarosław Michalak              Łódź                 119.92  14750  123
 127 Grzegorz Kurowski              Warszawa             119.77  19522  163
 128 Paweł Kowalski                 Kutno                119.50  16132  135
 129 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.34  20049  168
 130 Maciej Rzychoń                 Katowice             119.32  13722  115
 131 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 132 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.09  11552   97
 133 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 134 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.04  20355  171
 135 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.89   8560   72
 136 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.45  16464  139
 137 Michał Ozimiński               Łódź                 118.38  23440  198
 138 Marcin Skowron                 Zabrze               118.31  12777  108
 139 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.11  12165  103
 140 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 141 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.00   5664   48
 142 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.74  22842  194
 143 Jolanta Chłopińska             Wałcz                117.67  22357  190
 144 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47  22672  193
 145 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.47  23494  200
 146 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.44  21961  187
 147 Beata Piotrowska               Łódź                 116.99  20824  178
 148 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.90   7832   67
 149 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 150 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.59  12942  111
 151 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 152 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.50  14096  121
 153 Janusz Krupiński               Bytom                116.49  13746  118
 154 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.46   8385   72
 155 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.31  20355  175
 156 Anna Niedzielko                Szczecin             116.30   9769   84
 157 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.10  21247  183
 158 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               115.96   6262   54
 159 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.88  22134  191
 160 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 161 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.76  11808  102
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             115.66  14342  124
 163 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.61  15954  138
 164 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             115.55   7395   64
 165 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 166 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.23  11062   96
 167 Tomasz Łapka                   Opole                115.12  18879  164
 168 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        115.09  13465  117
 169 Anita Bruska                   Gdynia               115.03   7707   67
 170 Jacek Pietruszka               Kraków               114.99  13224  115
 171 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 172 Halina Roszak                  Poznań               114.84  18260  159
 173 Marta Dobrzańska               Kraków               114.67  15710  137
 174 Michał Szymkowski              Wrocław              114.54   4238   37
 175 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.52   3779   33
 176 Anna Stefańska                 Łódź                 114.50  22556  197
 177 Krzysztof Leśniak              Kraków               114.48   9960   87
 178 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.41  10411   91
 179 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 180 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            114.36  21957  192
 181 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 182 Weronika Rudnicka              Ustka                114.06  17451  153
 183 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.94  10255   90
 184 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            113.90  14693  129
 185 Joanna Brychcy                 Katowice             113.83  21513  189
 186 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.66  20231  178
 187 Marek Rogalski                 Warszawa             113.48  16000  141
 188 Piotr Domański                 Łódź                 113.43   3403   30
 189 Lucyna Śniadach                Rumia                113.39   9071   80
 190 Patrycja Śliwińska             Szczecin             113.20  21847  193
 191 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 192 Katarzyna Rosiek               Kraków               112.90  12532  111
 193 Magdalena Kublik               Warszawa             112.82  22565  200
 194 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.75  21648  192
 195 Dominik Piasecki               Słupsk               112.57   9343   83
 196 Grzegorz Kwiecień              Kraków               112.56  19360  172
 197 Andrzej Grabiński              Suchedniów           112.48   7424   66
 198 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 199 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.44  11019   98
 200 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.35   9437   84
 201 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.05   9412   84
 202 Bogusław Książek               Szczecin             111.84  17559  157
 203 Rafał Skibicki                 Lębork               111.60  22319  200
 204 Monika Sadurska                Warszawa             111.39   7797   70
 205 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 206 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.00  22200  200
 207 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.97  13094  118
 208 Teresa Zalewska                Racibórz             110.95  13647  123
 209 Joanna Ostrowska               Warszawa             110.57  21118  191
 210 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.56  21670  196
 211 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 212 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 213 Sylwester Wójcik               Lublin               110.28   4742   43
 214 Maciej Kuczyński               Gdynia               110.19  10027   91
 215 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 216 Agnieszka Goniowska            Wrocław              110.03  16174  147
 217 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.76  12293  112
 218 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.68   8445   77
 219 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 109.65   9211   84
 220 Maciej Stolarczyk              Zator                109.65   4715   43
 221 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             109.57  18955  173
 222 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               109.56   6902   63
 223 Krzysztof Bukowski             Milanówek            109.20   4477   41
 224 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.08   7090   65
 225 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.00  16241  149
 226 Anna Dłużniewska               Warszawa             108.57  15200  140
 227 Jerzy Luter                    Bytom                108.44  21472  198
 228 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.00   4752   44
 229 Alicja Kosińska                Szczecin             107.92   8526   79
 230 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 231 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             107.60   6241   58
 232 Grażyna Wesołowska             Łódź                 107.43  21056  196
 233 Urszula Solarska               Łódź                 107.27  20489  191
 234 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.20   3752   35
 235 Mariusz Makuch                 Zator                107.15   5893   55
 236 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.05   8029   75
 237 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 238 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.88  10367   97
 239 Aleksander Puzyna              Warszawa             106.76   3630   34
 240 Piotr Szutenberg               Ustka                106.72  12807  120
 241 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              106.39  12661  119
 242 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 243 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 244 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.27  10202   96
 245 Michał Kolaj                   Ostróda              105.93  16631  157
 246 Tomasz Siwiński                Zawiercie            105.89  19483  184
 247 Marianna Kozłowska             Białystok            105.46   8648   82
 248 Łukasz Baranowski              Reda                 105.46  11284  107
 249 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 250 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.28  20951  199
 251 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         104.96  17108  163
 252 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.91  19093  182
 253 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.82   8805   84
 254 Przemysław Pawlic              Wrocław              104.62  20715  198
 255 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 256 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.47  13581  130
 257 Paweł Morga                    Warszawa             104.36   3444   33
 258 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 259 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      104.19   3751   36
 260 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.02   4889   47
 261 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     104.01   9569   92
 262 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.00   5408   52
 263 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 264 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 265 Iza Kraj                       Warszawa             103.76   9753   94
 266 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 103.59  17093  165
 267 Adam Janicki                   Łódź                 103.55  20503  198
 268 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 269 Monika Laskowska               Wrocław              103.03   7727   75
 270 Jarosław Karp                  Jędrzejów            102.92   8645   84
 271 Łukasz Sornek                  Mikołów              102.88   4938   48
 272 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 273 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.81  18301  178
 274 Rafał Stachowski               Police               102.58   9540   93
 275 Jacek Nowak                    Szczecin             102.53   4614   45
 276 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             102.25   4908   48
 277 Jacek Dec                      Pszczew              101.70   6102   60
 278 Sławomir Długosz               Ostróda              101.62  15344  151
 279 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.50   8526   84
 280 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               101.50   3857   38
 281 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.31   8510   84
 282 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 283 Elżbieta Święcka               Białystok            100.78   5140   51
 284 Kazimierz Merklejn             Szczecin             100.63   7547   75
 285 Joanna Żłobicka                Wrocław              100.56  10257  102
 286 Anna Arana                     Warszawa             100.51  19901  198
 287 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.23   9622   96
 288 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 289 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 290 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 291 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 292 Katarzyna Dębska               Ostróda               99.05  12777  129
 293 Katarzyna Majewska             Lublin                98.97   3563   36
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.95   5739   58
 295 Paweł Michalski                Ksawerów              98.86   7118   72
 296 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 297 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                98.59   9366   95
 298 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 299 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 300 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 301 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 302 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 303 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                95.93   5756   60
 304 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.78   8429   88
 305 Anna Czarnecka                 Zgierz                95.68   3540   37
 306 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 307 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.16   2950   31
 308 Tomasz Silny                   Gdynia                95.10   8939   94
 309 Wojciech Wróbel                Zator                 95.00   2850   30
 310 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.62   8516   90
 311 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 312 Jerzy Ciesielski               Łódź                  94.42   3588   38
 313 Krzysztof Kruk                 Łódź                  94.09   4422   47
 314 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.90   3944   42
 315 Tomasz Lewiński                Wejherowo             93.14   3260   35
 316 Marcin Radwański               Wrocław               93.00   2976   32
 317 Mariusz Katzig                 Gdańsk                92.62   4168   45
 318 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 319 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.93   6527   71
 320 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.85   3674   40
 321 Zygmunt Skwarek                Katowice              91.65   3666   40
 322 Wojciech Obremski              Legnica               91.20   8117   89
 323 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.60   9604  106
 324 Bożena Guział                  Racibórz              90.57   4257   47
 325 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              90.06   3242   36
 326 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 327 Radosław Więch                 Warszawa              88.55   9563  108
 328 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.35   9453  107
 329 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.01   9065  103
 330 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           87.85   7819   89
 331 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 332 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 333 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 334 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             86.18   6894   80
 335 Paweł Golubiński               Gdynia                85.80   7036   82
 336 Krzysztof Zawadzki             Sampława              85.12   3660   43
 337 Agata Pastusiak                Sulęcin               84.73   8558  101
 338 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 339 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.57  11560  140
 340 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 341 Beata Sekuła                   Szczecin              81.00   4860   60
 342 Anna Lenartowska               Gdynia                78.89   6232   79
 343 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.72   5755   76
 344 Julia Solarska                 Łódź                  75.72   3483   46
 345 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.80   2154   30
 346 Paulina Naplocha               Racibórz              71.73   6671   93
 347 Blanka Zwolińska               Skierdy               66.36   2986   45
 348 Mirosław Dejna                 Sampława              59.25   2370   40




Poczekalnia na dzień 09-08-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Roman Figiel                   Zawichost            110.52   3205   29
   4 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   5 Paweł Szczekutek               Warszawa              89.03   2582   29
   6 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.45   2536   29
   7 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            86.69   2514   29
   8 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.55   2278   29
   9 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
  10 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  11 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             85.43   2392   28
  12 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  13 Katarzyna Kochańska            Piastów               75.82   2123   28
  14 Alicja Bielecka                Poznań                71.89   2013   28
  15 Michał Waszkiewicz             Warszawa             125.07   3377   27
  16 Michał Musielak                Bydgoszcz            106.67   2880   27
  17 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  18 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  19 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  20 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  21 Joanna Stępień                 Katowice             122.29   2935   24
  22 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  23 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  24 Jan Lisiewski                  Piasutno             114.54   2749   24
  25 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  26 Wojciech Morawski              Gliwice              113.96   2735   24
  27 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.79   2683   24
  28 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.92   2638   24
  29 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  30 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  31 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           104.12   2499   24
  32 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  33 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.50   2484   24
  34 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            102.67   2464   24
  35 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  36 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  37 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  38 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  39 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  40 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  41 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  42 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  43 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  44 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  45 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  46 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  47 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  48 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  49 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               73.88   1773   24
  50 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  51 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  52 Paweł Opyc                     Warszawa             105.74   2432   23
  53 Urszula Behnke                 Iława                 95.39   2194   23
  54 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  55 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  56 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  57 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         93.43   2149   23
  58 Andrzej Puchalski              Łódź                  90.91   2091   23
  59 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.87   2090   23
  60 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  61 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  62 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  63 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  64 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  65 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  66 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  67 Jarosław Kamienik              Słupsk               128.95   2837   22
  68 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  69 Jacek Jabłonowski              Iława                 80.73   1776   22
  70 Krystyna Puchalska             Łódź                  77.18   1698   22
  71 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.05   1475   22
  72 Radosław Jachna                Łódź                 109.95   2199   20
  73 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  74 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  75 Robert Zabłocki                Łódź                 126.21   2398   19
  76 Piotr Madej                    Wrocław              120.63   2292   19
  77 Łukasz Kozub                   Brzesko              119.42   2269   19
  78 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  79 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  80 Joanna Regdos                  Kraków                98.74   1876   19
  81 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  82 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  83 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  84 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  85 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  86 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.47   1946   17
  87 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  88 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  89 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  90 Piotr Marusa                   Szczytno              76.76   1305   17
  91 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  92 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  93 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  94 Sławomir Kordjalik             Warszawa             151.33   2270   15
  95 Czesława Pawłowska             Wrocław              120.20   1803   15
  96 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  97 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  98 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
  99 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
 100 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 101 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 102 Grzegorz Gardynik              Warszawa             130.07   1821   14
 103 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 104 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 105 Kacper Jachowicz               Żyrardów             109.23   1420   13
 106 Paweł Jachowicz                Żyrardów             107.62   1399   13
 107 Barbara Bujacz                 Szczecin              68.77    894   13
 108 Piotr Łasowski                 Gdańsk               129.25   1551   12
 109 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 110 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 111 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 113 Tomasz Lempart                 Kraków               120.58   1447   12
 114 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 115 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 116 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.67   1424   12
 117 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 118 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 119 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 120 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 121 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 122 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 123 Janusz Sojka                   Łódź                 108.08   1297   12
 124 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 125 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 126 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.00   1284   12
 127 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 128 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 129 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 130 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 131 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 132 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 133 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 134 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 135 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 136 Monika Rubinstein              Warszawa             102.17   1226   12
 137 Anna Lisiewska                 Piasutno             101.33   1216   12
 138 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 139 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 140 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 141 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.92   1199   12
 142 Dorota Stachowska              Wydartowo I           99.92   1199   12
 143 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 144 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 145 Maciej Śliwa                   Zabrze                98.83   1186   12
 146 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 147 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.42   1181   12
 148 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 149 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 150 Magdalena Ochot                Katowice              96.83   1162   12
 151 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 152 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 153 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 154 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.25   1155   12
 155 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     94.67   1136   12
 156 Krzysztof Jaworski             Warszawa              94.25   1131   12
 157 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 158 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 159 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 160 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 161 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 162 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 163 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 164 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 165 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 166 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 167 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 168 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      91.17   1094   12
 169 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 170 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 171 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 172 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 173 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 174 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 175 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 176 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 177 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 178 Dariusz Zębek                  Olsztyn               88.75   1065   12
 179 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 180 Michał Kowalski                Świętajno             87.17   1046   12
 181 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 182 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  87.00   1044   12
 183 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 184 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 185 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 186 Sylwia Buks                    Warszawa              78.92    947   12
 187 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 188 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 189 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 190 Małgorzata Baśko               Andrespol             67.75    813   12
 191 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 192 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 193 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 194 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 195 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 196 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 197 Jakub Kraj                     Szczecin              89.36    983   11
 198 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 199 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 200 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 201 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 202 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 203 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 204 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.27    927   11
 205 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 206 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 207 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 208 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 209 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 210 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 211 Monika Pieczora                Łódź                  81.82    900   11
 212 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 213 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 214 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 215 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 216 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 217 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 218 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 219 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 220 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 221 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 222 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 223 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 224 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 225 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 226 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 227 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 228 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 229 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 230 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 231 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 232 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 233 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 234 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 235 Izabela Długosz                Ostróda               69.82    768   11
 236 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 237 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 238 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 239 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 240 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 241 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 242 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 243 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 244 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       55.09    606   11
 245 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 246 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 247 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 248 Szymon Płachta                 Warszawa             122.40   1224   10
 249 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 250 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 251 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 252 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 253 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 254 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 255 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 256 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 257 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 258 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 259 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 260 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 261 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 262 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 263 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 264 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 265 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 266 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 267 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 268 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 269 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 270 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 271 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 272 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 273 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 274 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 275 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 276 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 277 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 278 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 279 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 280 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            98.14    687    7
 281 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 282 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 283 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 284 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 285 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 286 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 287 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 288 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 289 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 290 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 291 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 292 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 293 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 294 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 295 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 296 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 297 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 298 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 299 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 300 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 301 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 302 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 303 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 304 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 305 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 306 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 307 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 308 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 309 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 310 Marek Sitkowski                Warszawa              79.80    399    5
 311 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 312 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 313 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 314 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 315 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 316 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 317 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 318 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 319 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 320 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 321 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 322 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 323 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 324 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 325 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 326 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 327 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 328 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 329 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 330 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 331 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 332 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 333 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie