Rumia 3
maja
Rumia 3- 4 maja VII Mistrzostwa WybrzeżaGrand Prix 2008
Łódź10
maja
Łódź 10-11 maja Wielka Łódka 2008 — Wiosna „10 Lat Minęło”
Kutno16
maja
Kutno 16 maja VI Mistrzostwa Polski Gimnazjów Kutno
Hat-trick Karola na urodziny! ROLO(wania) cd...10 - 11 maja 2008 — Wielka Łódka 2008 — Wiosna „10 Lat Minęło”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2008 — Wiosna „10 Lat Minęło”Łódź, 10 - 11 maja 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Hat-trick Karola na urodziny! ROLO(wania) cd...Już po raz trzeci z rzędu turniej z cyklu "Wielka Łódka" wygrał Karol Wyrębkiewicz. W dodatku dokonał tego w imponującym stylu, pokonując wszystkich swoich przeciwników. Tym samym Karol sprawił sobie wspaniały prezent na urodziny, które obchodzić będzie na początku tygodnia. 53 zawodników zjechało do Łodzi na turniej scrabble, którego tym razem gospodarzem była GALERIA "CARTE BLANCHE". Miejsce bardzo przytulne i o wspaniałych warunkach do gry, przypadło wszystkim do gustu. Same rozgrywki były spektaklem jednego aktora — Karola Wyrębkiewicza. Rolo wymiatał po kolei wszystkich, pozostawiając innym walkę o niższe miejsca na podium. Prezes także wygrał klasyfikację na największego "blankożercę". Na 24 możliwe blanki, wylosował 20. Najmniej blanków bo 5 miała Beata Wiączkowska z Wrocławia. Pozostałe miejsca na podium zajęli Paweł Jackowski z Warszawy i Michał Alabrudziński z Włocławka. Czołówka otrzymała nagrody pieniężne, a Wszyscy uczestniczy dostali okolicznościowe gadżety i pamiątki z miasta Łodzi. Już w sierpniu odbędzie się następny turniej z cyklu "Wielkiej Łódki" na który gorąco wszystkich zapraszamy.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2008 — Zima „10 Lat Minęło”
XIII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2007 — Jesień
Wielka Łódka 2007 — Lato


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekGaleria "CARTE BLANCHE"
Łódź, ul. Piłsudskiego 9
(Łódzki Manhattan za Hotelem Ibis)
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuhttp://www.scrabble.lodz.pl
Harmonogram10.05.08 (sobota — 7 rund)
— 11:50 — zakończenie przyjmowania zapisów
— 12:00 — rozpoczęcie turnieju
— ok. 15:00 — przerwa obiadowa
— ok. 20:00 — zakończenie rozgrywek
11.05.08 (niedziela — 5 rund)
— 10:00 — rozpoczęcie gier 2 dnia
— ok. 15:00 — zakończenie turnieju i wręczenie nagród
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
DojazdZ dworca Łódź Fabryczna:
7-10 minut z przystanku przy dworcu autobusem linii 57 do przystanku Piłsudskiego (w stronę ul. Rembielińskiego)

Z dworca Łódź Kaliska:
7 minut z przystanku przy dworcu tramwajem linii 10 (w stronę Augustów),14 (w stronę Dąbrowa)
Rozkłady jazdy na stronie: http://www.mpk.lodz.pl

Samochodem:
wjazd na parking płatny od strony Piotrkowskiej przed "Orange Plaza", parking bezpłatny znajduje się przy Firmie PHILIPS róg Piłsudskiego i Sienkiewicza — 5 minut od miejsca gry
Mapa Łodzi: http://www.modgik.lodz.pl
WyżywienieNa miejscu:
Propozycje obiadów na sobotę i niedzielę:
sobota:
Zupa: ogórkowa/kapuśniak
II Danie: Filet z ryby/karczek pieczony
ziemniaki gotowane z koperkiem/ziemniaki zapiekane z tymiankiem po Tucholsku
kapusta zasmażana/warzywa na parze
woda mineralna lub sok
niedziela:
Zupa: francuska (rosół z kurczakiem i brokułą )/zupa pomidorowa
II Danie: Naleśniki ze szpinakiem/ Sacz (kurczak krojony w kostkę, papryka, pomidor, ser pleśniowy, ryż )/Kofta (wołowina na szpadzie 3 szt. z sosem czosnkowym)
ziemniaki gotowane z koperkiem/ziemniaki zapiekane z tymiankiem po Tucholsku
zestaw surówek/warzywa na parze
woda mineralna lub sok

Cena za 1 obiad z dwóch dań:
- do 20 obiadów w ciągu dnia — 27 zł,
- od 21-40 obiadów w ciągu dnia — 23 zł,
- powyżej 40 obiadów w ciągu dnia — 19 zł.
dodatkowy rabat 15% za drugi obiad w niedzielę od cen jw.
NoclegiDom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej
ul. Piotrkowska 189/191 (5 minut od miejsca gry piechotą) tel. 42 636 69 80
Cennik: 30,00 zł od osoby
Rezerwacja najlepiej 14 dni przed turniejem.

Hotel Polonia
ul. Narutowicza 38 (w okolicach dworca Łódź-Fabryczna, 10 minut autobusem linii 57) tel. 42 632 87 73
Cennik: pokój 1-os. z łaz. 105,00zł (studenci: 80,00zł), bez łaz. (łaz.w korytarzu) 60,00zł; 2-os. z łaz. 150,00zł (studenci: 120,00zł), bez łaz. 80,00zł; dostawka 50,00zł; parking 25,00zł

Pokoje gościnne "Alicja"
(ok.15 minut autobusem linii Z-4), Łódź, ul. Paderewskiego 13 tel. 42 689 59 01
Cennik: pokój 1-os. 80,00zł, pokój 2-os. 100,00zł

Więcej: http://www.cityoflodz.pl/index.php?str=174
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne dla pierwszej "trójki", nagrody niespodzianki z okazji jubileuszu ŁKMS w różnych kategoriach (ogłoszonych przed rozpoczęciem turnieju), nagrody dla uczestników kwizu o Łodzi, gadżety dla wszystkich uczestników turnieju.
Specjalne nagrody wyłącznie dla osób, które zapisały się drogą mailową, najpóźniej na 3 dni przed turniejem; przy zapisie prosimy podać swój scrabblowy nick.
Dodatkowe atrakcjeKwiz o Łodzi
OrganizatorzyUrszula Solarska tel. 696 237 399 GG: 4454001
Anna Stefańska tel. 609 137 313 GG: 5206098
Wojciech Zemło tel. 600 368 806 GG: 3442656
SponsorzyGaleria "CARTE BLANCHE"
TV "TOYA"
EMPiK
Biuro Promocji Miasta Łodzi
Linart


Regulamin cyklu Wielka Łódka 2008:

1. Cykl składa się z 4 turniejów rozgrywanych w Łodzi w dniach:
- 23-24 lutego 2008 — Zima
- 10-11 maja 2008 — Wiosna
- 2-3 sierpnia 2008 — Lato
- 8-9 listopada 2008 — Jesień

2. Każdy turniej cyklu jest traktowany jako oddzielny 12-rundowy turniej ogólnopolski, czyli:
- zaliczany jest do rankingu PFS
- nagrodą za zwycięstwo jest puchar
- są też przyznawane inne nagrody

I. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

1. Wyniki osiągnięte przez graczy w każdym z turniejów są sumowane jak w turnieju 48-rundowym. Zwycięzca takiego 48-rundowego turnieju zostaje zdobywcą Wielkiej Łódki 2008, oraz otrzymuje dodatkowo nagrodę pieniężną za wygranie całego cyklu.

2. Nagrody za cały cykl Wielkiej Łódki:
- I miejsce: 500 zł, puchar
- II miejsce: 200 zł
- III miejsce: 100 zł

II. KLASYFIKACJA KLUBOWA

1. Każdy klub może zgłosić swoją reprezentację do udziału w turnieju.
2. Listę zawodników reprezentujących dany klub należy złożyć u sędziego turnieju najpóźniej do momentu rozpoczęcia pierwszej partii. Listę należy aktualizować przed każdym turniejem w cyklu.
3. Warunkiem koniecznym aby zawodnik mógł być reprezentantem klubu jest to, żeby znajdował się w rankingu klubowym (z wyłączeniem poczekalni).
4. W całym cyklu zawodnik może reprezentować tylko jeden klub.
5. Klub może reprezentować dowolna liczba zawodników, ale do klasyfikacji klubowej liczą się wyniki pięciu najwyżej sklasyfikowanych zawodników w turnieju.
6. Liczba punktów, jaką zdobywa klub w turnieju jest sumą punktów pięciu najlepszych jego reprezentantów. Np. Klub reprezentowało 7 zawodników i zdobyli: 1 — 10p, 2 — 10p, 3 — 6p, 4 — 6p, 5 — 3p, 6 — 2,5p, 7 — 2p, to wynik klubu to: 10+10+6+6+3=35p. Dwóch zawodników z najsłabszym wynikiem nie bierzemy pod uwagę.
7. Wynik końcowy jaki osiąga klub równy jest sumie wyników z wszystkich czterech turniejów.
8. Trzy najlepsze kluby w klasyfikacji końcowej zostaną nagrodzone.
Lista nagród zostanie ogłoszona po letniej "Łódce".
Wyniki turnieju Wielka Łódka 2008 - Wiosna

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   136.23     12.0     5316     2114     1413
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               132.78      9.0     4887     1786      660
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              131.01      9.0     4788     1780      112
  4 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.86      9.0     4774     1763      199
  5 Michał          Ozimiński            Łódź                   118.21      8.0     5111     1680      635
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.79      8.0     4827     1670      330
  7 Maciej          Michalak             Łódź                   125.79      8.0     4791     1620      212
  8 Jarosław        Puchalski            Łódź                   126.35      8.0     4790     1585      559
  9 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              117.57      8.0     4697     1694      333
 10 Joanna          Juszczak             Warszawa               135.07      8.0     4358     1654       41
 11 Miłosz          Wrzałek              Reda                   136.09      7.0     5136     1577      614
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.08      7.0     4868     1581      391
 13 Patryk          Gadus                Pszczew                100.00      7.0     4735     1570      322
 14 Weronika        Rudnicka             Ustka                  108.10      7.0     4712     1555      330
 15 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.98      7.0     4683     1555      275
 16 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.52      7.0     4603     1562      -80
 17 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              122.30      7.0     4562     1449      514
 18 Przemysław      Rybicki              Otwock                 125.74      7.0     4400     1640      211
 19 Anna            Stefańska            Łódź                   114.42      7.0     4258     1460      -23
 20 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.46      6.0     4665     1449      254
 21 Mariusz         Margalski            Pieczyska              131.11      6.0     4603     1463      183
 22 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                138.01      6.0     4547     1407      184
 23 Rafał           Matczak              Milanówek              122.62      6.0     4487     1402      205
 24 Robert          Głowacki             Łódź                   120.97      6.0     4448     1360      174
 25 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         115.37      6.0     4407     1509      -74
 26 Andrzej         Kroc                 Łódź                   108.78      6.0     4318     1448     -383
 27 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.57      6.0     4221     1469       93
 28 Jarosław        Sobczak              Warszawa               115.06      6.0     4134     1451       27
 29 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               107.12      6.0     4073     1439      -48
 30 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 118.75      5.0     4655     1332      262
 31 Beata           Wiączkowska          Wrocław                121.43      5.0     4509     1223      411
 32 Magdalena       Kublik               Warszawa               113.66      5.0     4508     1226      -55
 33 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   105.61      5.0     4465     1223      701
 34 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               117.73      5.0     4428     1271       64
 35 Radosław        Jachna               Łódź                   100.72      5.0     4417     1221      132
 36 Paweł           Michalski            Ksawerów               100.43      5.0     4333     1185      292
 37 Urszula         Solarska             Łódź                   101.01      5.0     4131     1220      136
 38 Wojciech        Zemło                Łódź                   138.09      5.0     4126     1328     -370
 39 Tomasz          Smulewicz            Łódź                   100.00      5.0     4071     1250     -432
 40 Przemysław      Pawlic               Wrocław                102.90      5.0     3617     1260     -826
 41 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   113.24      4.0     4548     1097      509
 42 Jacek           Dec                  Pszczew                100.00      4.0     4020     1306     -848
 43 Adam            Janicki              Łódź                   103.37      4.0     4008     1228     -484
 44 Krzysztof       Sojka                Łódź                   102.80      4.0     3961     1143     -654
 45 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      4.0     3807     1136     -741
 46 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      4.0     3771     1072     -903
 47 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               123.55      3.0     2446      802     -212
 48 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                113.78      3.0     1898      584      212
 49 Michał          Gorlicki             Łódź                   100.00      2.0     2174      720     -767
 50 Julia           Solarska             Łódź                   100.00      2.0     1365      470     -135
 51 Beata           Błaszczyk            Łowicz                 100.00      1.0     1874      623    -1317
 52 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      1.0     1236      375     -705
 53 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      0.0     2887      675    -1933
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Wielka Łódka 2008 - Wiosna



	Mariusz Skrobosz 146.98 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Dudkiewicz            117.57 +  430: 345  168
    2    10 Andrzej        Kwiatkowski           124.57 -  363: 412   75
    3    16 Adam           Janicki               103.37 +  338: 336  153
    4     8 Grzegorz       Pukniel               118.75 +  471: 362  169
    5     7 Rafał          Wesołowski            120.86 -  340: 354   71
    6    12 Miłosz         Wrzałek               136.09 +  439: 354  186
    7     9 Jacek          Dec                   100.00 +  527: 306  150
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.23 -  281: 467   86
    9     8 Przemysław     Rybicki               125.74 -  291: 409   76
   10    13 Andrzej        Kroc                  108.78 -  350: 444   59
   11     7 Mariusz        Margalski             131.11 +  474: 297  181
   12     9 Mariusz        Margalski             131.11 +  379: 322  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Tomasz Zwoliński 145.08 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Beata          Piotrowska            116.46 +  384: 355  166
    2     3 Miłosz         Wrzałek               136.09 +  487: 369  186
    3     4 Przemysław     Rybicki               125.74 -  375: 379   76
    4    10 Paweł          Jackowski             132.78 -  322: 328   83
    5    15 Grzegorz       Kurowski              117.73 +  426: 404  168
    6    10 Sławomir       Piotrowski            115.37 +  376: 354  165
    7     4 Stanisław      Rydzik                142.79 -  384: 432   93
    8    10 Jacek          Dec                   100.00 +  423: 333  150
    9     9 Jarosław       Sobczak               115.06 +  464: 404  165
   10     6 Patryk         Gadus                 100.00 +  451: 308  150
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.23 -  371: 384   86
   12     4 Stanisław      Rydzik                142.79 -  405: 427   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Stanisław Rydzik 142.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Sławomir       Piotrowski            115.37 -  307: 354   65
    2    16 Wojciech       Zemło                 138.09 -  347: 468   88
    3    23 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  448: 311  150
    4    17 Adam           Janicki               103.37 +  444: 437  153
    5    17 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  393: 306  150
    6     6 Michał         Ozimiński             118.21 +  494: 345  168
    7     4 Tomasz         Zwoliński             145.08 +  432: 384  195
    8     3 Michał         Alabrudziński         131.01 -  383: 385   81
    9     7 Marek          Dudkiewicz            117.57 -  385: 421   68
   10     8 Andrzej        Oleksiak              138.01 +  381: 329  188
   11     5 Grzegorz       Pukniel               118.75 +  386: 352  169
   12     4 Tomasz         Zwoliński             145.08 +  427: 405  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Wojciech Zemło 138.09 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Sobczak               115.06 -  367: 390   65
    2    16 Stanisław      Rydzik                142.79 +  468: 347  193
    3    14 Jerzy          Krzyżewski            107.12 +  432: 320  157
    4     6 Andrzej        Rechowicz             126.52 -  372: 418   77
    5    10 Marta          Szeliga-Frynia        123.55 +  465: 308  174
    6     7 Patryk         Gadus                 100.00 -  353: 417   50
    7    11 Mariola        Osajda-Matczak        122.30 -  225: 462   72
    8    16 Andrzej        Kwiatkowski           124.57 -    1: 400   75
    9    18 Grażyna        Wesołowska            105.61 +  360: 354  156
   10    17 Joanna         Juszczak              135.07 -  316: 392   85
   11    17 Beata          Wiączkowska           121.43 -  353: 407   71
   12    21 Adam           Janicki               103.37 +  414: 281  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Andrzej Oleksiak 138.01 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anna           Stefańska             114.42 +  455: 333  164
    2     8 Paweł          Jackowski             132.78 -  396: 405   83
    3    10 Michał         Ozimiński             118.21 -  294: 563   68
    4    16 Jerzy          Krzyżewski            107.12 +  409: 286  157
    5    16 Andrzej        Kwiatkowski           124.57 -  329: 382   75
    6    18 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  489: 291  150
    7    15 Weronika       Rudnicka              108.10 -  305: 374   58
    8    17 Przemysław     Pawlic                102.90 +  389: 279  153
    9    13 Joanna         Juszczak              135.07 -  336: 349   85
   10     8 Stanisław      Rydzik                142.79 -  329: 381   93
   11    18 Jacek          Dec                   100.00 +  449: 369  150
   12    13 Beata          Wiączkowska           121.43 +  367: 351  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Karol Wyrębkiewicz 136.23 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Magdalena      Kublik                113.66 +  470: 339  164
    2     5 Andrzej        Rechowicz             126.52 +  456: 360  177
    3     1 Andrzej        Kroc                  108.78 +  485: 347  159
    4     1 Rafał          Wesołowski            120.86 +  532: 303  171
    5     1 Przemysław     Rybicki               125.74 +  369: 348  176
    6     1 Maciej         Michalak              125.79 +  429: 394  176
    7     1 Jarosław       Sobczak               115.06 +  347: 266  165
    8     1 Mariusz        Skrobosz              146.98 +  467: 281  197
    9     1 Paweł          Jackowski             132.78 +  421: 357  183
   10     1 Marek          Dudkiewicz            117.57 +  426: 261  168
   11     1 Tomasz         Zwoliński             145.08 +  384: 371  195
   12     1 Paweł          Jackowski             132.78 +  530: 276  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2114  / 12 176.17




	Miłosz Wrzałek 136.09 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krystyna       Augustyniak           113.24 +  510: 435  163
    2     3 Tomasz         Zwoliński             145.08 -  369: 487   95
    3     9 Joanna         Juszczak              135.07 -  387: 402   85
    4    14 Marta          Szeliga-Frynia        123.55 -  419: 447   74
    5    18 Jerzy          Krzyżewski            107.12 +  480: 324  157
    6    12 Mariusz        Skrobosz              146.98 -  354: 439   97
    7    17 Adam           Janicki               103.37 +  600: 243  153
    8    13 Beata          Piotrowska            116.46 +  409: 400  166
    9    10 Sławomir       Piotrowski            115.37 +  420: 282  165
   10     7 Mariusz        Margalski             131.11 +  369: 359  181
   11     4 Rafał          Matczak               122.62 +  438: 241  173
   12     3 Michał         Ozimiński             118.21 -  381: 463   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Joanna Juszczak 135.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Kroc                  108.78 -  382: 404   59
    2    15 Robert         Głowacki              120.97 +  335: 312  171
    3     9 Miłosz         Wrzałek               136.09 +  402: 387  186
    4    11 Beata          Piotrowska            116.46 -  320: 411   66
    5    11 Grzegorz       Pukniel               118.75 +  385: 382  169
    6     8 Weronika       Rudnicka              108.10 +  384: 332  158
    7     8 Marek          Dudkiewicz            117.57 -  328: 376   68
    8     7 Michał         Ozimiński             118.21 -  296: 482   68
    9    13 Andrzej        Oleksiak              138.01 +  349: 336  188
   10    17 Wojciech       Zemło                 138.09 +  392: 316  188
   11    15 Jerzy          Krzyżewski            107.12 +  405: 270  157
   12     8 Przemysław     Rybicki               125.74 +  380: 309  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Paweł Jackowski 132.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Weronika       Rudnicka              108.10 +  358: 315  158
    2     8 Andrzej        Oleksiak              138.01 +  405: 396  188
    3     3 Maciej         Michalak              125.79 -  365: 430   76
    4    10 Tomasz         Zwoliński             145.08 +  328: 322  195
    5     8 Patryk         Gadus                 100.00 +  357: 286  150
    6     5 Jacek          Dec                   100.00 +  410: 243  150
    7     3 Michał         Alabrudziński         131.01 +  591: 291  181
    8     2 Rafał          Wesołowski            120.86 +  522: 283  171
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.23 -  357: 421   86
   10     2 Andrzej        Rechowicz             126.52 +  454: 260  177
   11     2 Michał         Ozimiński             118.21 +  464: 450  168
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.23 -  276: 530   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Mariusz Margalski 131.11 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Krzyżewski            107.12 +  426: 306  157
    2    11 Paweł          Michalski             100.43 +  437: 350  150
    3     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.57 +  428: 324  175
    4     3 Przemysław     Rybicki               125.74 -  362: 402   76
    5     4 Jacek          Dec                   100.00 -  319: 373   50
    6    11 Krzysztof      Sojka                 102.80 +  391: 306  153
    7     5 Rafał          Matczak               122.62 +  493: 345  173
    8     4 Marek          Dudkiewicz            117.57 +  424: 369  168
    9     2 Michał         Alabrudziński         131.01 -  345: 423   81
   10     7 Miłosz         Wrzałek               136.09 -  359: 369   86
   11     7 Mariusz        Skrobosz              146.98 -  297: 474   97
   12     9 Mariusz        Skrobosz              146.98 -  322: 379   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Michał Alabrudziński 131.01 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grażyna        Wesołowska            105.61 +  436: 364  156
    2     9 Sławomir       Piotrowski            115.37 -  376: 500   65
    3    15 Marta          Szeliga-Frynia        123.55 +  361: 348  174
    4    13 Jarosław       Puchalski             126.35 +  389: 327  176
    5     3 Weronika       Rudnicka              108.10 +  519: 307  158
    6     3 Przemysław     Rybicki               125.74 +  403: 367  176
    7     3 Paweł          Jackowski             132.78 -  291: 591   83
    8     3 Stanisław      Rydzik                142.79 +  385: 383  193
    9     2 Mariusz        Margalski             131.11 +  423: 345  181
   10     3 Maciej         Michalak              125.79 +  455: 321  176
   11     3 Rafał          Wesołowski            120.86 +  415: 411  171
   12     2 Rafał          Wesołowski            120.86 -  335: 412   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Andrzej Rechowicz 126.52 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Janicki               103.37 +  378: 307  153
    2     5 Karol          Wyrębkiewicz          136.23 -  360: 456   86
    3     8 Jarosław       Puchalski             126.35 +  411: 390  176
    4     6 Wojciech       Zemło                 138.09 +  418: 372  188
    5     9 Magdalena      Kublik                113.66 +  442: 323  164
    6     4 Rafał          Wesołowski            120.86 -  403: 440   71
    7     7 Przemysław     Rybicki               125.74 -  329: 387   76
    8    11 Andrzej        Kroc                  108.78 +  421: 337  159
    9     6 Rafał          Matczak               122.62 +  389: 349  173
   10     2 Paweł          Jackowski             132.78 -  260: 454   83
   11    13 Sławomir       Piotrowski            115.37 +  406: 393  165
   12     7 Marek          Dudkiewicz            117.57 -  386: 475   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Jarosław Puchalski 126.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Przemysław     Pawlic                102.90 +  547: 288  153
    2     1 Jarosław       Sobczak               115.06 -  343: 360   65
    3     8 Andrzej        Rechowicz             126.52 -  390: 411   77
    4    13 Michał         Alabrudziński         131.01 -  327: 389   81
    5    19 Urszula        Solarska              101.01 +  432: 336  151
    6    14 Grzegorz       Kurowski              117.73 +  389: 381  168
    7    12 Sławomir       Piotrowski            115.37 +  421: 394  165
    8     8 Mariola        Osajda-Matczak        122.30 +  430: 241  172
    9     5 Weronika       Rudnicka              108.10 -  349: 374   58
   10     9 Robert         Głowacki              120.97 +  366: 352  171
   11     6 Beata          Piotrowska            116.46 +  371: 353  166
   12     5 Weronika       Rudnicka              108.10 +  425: 352  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Maciej Michalak 125.79 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Sojka                 102.80 +  413: 319  153
    2    12 Beata          Błaszczyk             100.00 +  469: 297  150
    3     3 Paweł          Jackowski             132.78 +  430: 365  183
    4     2 Jarosław       Sobczak               115.06 +  369: 355  165
    5     2 Rafał          Matczak               122.62 +  435: 254  173
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.23 -  394: 429   86
    7     2 Rafał          Wesołowski            120.86 -  344: 494   71
    8     5 Przemysław     Rybicki               125.74 +  409: 309  176
    9     3 Michał         Ozimiński             118.21 -  341: 489   68
   10     3 Michał         Alabrudziński         131.01 -  321: 455   81
   11     9 Grzegorz       Wiączkowski           113.78 +  363: 327  164
   12     6 Patryk         Gadus                 100.00 +  503: 486  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Przemysław Rybicki 125.74 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Urszula        Solarska              101.01 +  360: 354  151
    2     7 Grzegorz       Kurowski              117.73 +  401: 236  168
    3     4 Tomasz         Zwoliński             145.08 +  379: 375  195
    4     3 Mariusz        Margalski             131.11 +  402: 362  181
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.23 -  348: 369   86
    6     3 Michał         Alabrudziński         131.01 -  367: 403   81
    7     7 Andrzej        Rechowicz             126.52 +  387: 329  177
    8     5 Maciej         Michalak              125.79 -  309: 409   76
    9     8 Mariusz        Skrobosz              146.98 +  409: 291  197
   10     5 Michał         Ozimiński             118.21 -  346: 358   68
   11    14 Andrzej        Kwiatkowski           124.57 +  383: 323  175
   12     8 Joanna         Juszczak              135.07 -  309: 380   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Andrzej Kwiatkowski 124.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Radosław       Jachna                100.72 +  343: 317  151
    2    10 Mariusz        Skrobosz              146.98 +  412: 363  197
    3     5 Mariusz        Margalski             131.11 -  324: 428   81
    4    12 Sławomir       Piotrowski            115.37 -  276: 342   65
    5    16 Andrzej        Oleksiak              138.01 +  382: 329  188
    6    13 Beata          Piotrowska            116.46 -  322: 475   66
    7    16 Anna           Stefańska             114.42 -  402: 404   64
    8    16 Wojciech       Zemło                 138.09 +  400:   1  188
    9    11 Grzegorz       Pukniel               118.75 -  298: 470   69
   10    10 Rafał          Matczak               122.62 +  406: 291  173
   11    14 Przemysław     Rybicki               125.74 -  323: 383   76
   12    18 Urszula        Solarska              101.01 +  333: 325  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Marta Szeliga-Frynia 123.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Michalski             100.43 -  281: 339   50
    2    22 Anna           Stefańska             114.42 +  367: 308  164
    3    15 Michał         Alabrudziński         131.01 -  348: 361   81
    4    14 Miłosz         Wrzałek               136.09 +  447: 419  186
    5    10 Wojciech       Zemło                 138.09 -  308: 465   88
    6    16 Grzegorz       Pukniel               118.75 -  318: 418   69
    7    18 Magdalena      Kublik                113.66 +  377: 348  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  /  7 114.57




	Rafał Matczak 122.62 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Bednarska             100.00 +  520: 202  150
    2     2 Rafał          Wesołowski            120.86 -  328: 395   71
    3    12 Grzegorz       Kurowski              117.73 +  472: 302  168
    4     4 Jacek          Dec                   100.00 +  425: 283  150
    5     2 Maciej         Michalak              125.79 -  254: 435   76
    6     9 Andrzej        Kroc                  108.78 +  425: 309  159
    7     5 Mariusz        Margalski             131.11 -  345: 493   81
    8     9 Krzysztof      Sojka                 102.80 +  490: 296  153
    9     6 Andrzej        Rechowicz             126.52 -  349: 389   77
   10    10 Andrzej        Kwiatkowski           124.57 -  291: 406   75
   11     4 Miłosz         Wrzałek               136.09 -  241: 438   86
   12    14 Grażyna        Wesołowska            105.61 +  347: 334  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Mariola Osajda-Matczak 122.30 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Beata          Błaszczyk             100.00 -  300: 311   50
    2    20 Marek          Dudkiewicz            117.57 -  319: 437   68
    3    21 Przemysław     Pawlic                102.90 +  429: 332  153
    4    21 Michał         Gorlicki              100.00 +  388: 262  150
    5    12 Michał         Ozimiński             118.21 -  328: 526   68
    6    15 Radosław       Jachna                100.72 +  418: 287  151
    7    11 Wojciech       Zemło                 138.09 +  462: 225  188
    8     8 Jarosław       Puchalski             126.35 -  241: 430   76
    9    16 Krzysztof      Sojka                 102.80 +  537: 276  153
   10    15 Jacek          Dec                   100.00 +  442: 260  150
   11    10 Robert         Głowacki              120.97 -  320: 364   71
   12    10 Robert         Głowacki              120.97 +  378: 338  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Beata Wiączkowska 121.43 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jacek          Dec                   100.00 -  434: 492   50
    2    14 Weronika       Rudnicka              108.10 -  364: 435   58
    3    18 Beata          Piotrowska            116.46 -  318: 418   66
    4    23 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  311: 396   50
    5    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  400: 289  150
    6    21 Jerzy          Krzyżewski            107.12 -  330: 365   57
    7    24 Beata          Błaszczyk             100.00 +  411: 229  150
    8    22 Michał         Gorlicki              100.00 +  400:   1  150
    9    19 Przemysław     Pawlic                102.90 -  348: 405   53
   10    22 Krystyna       Augustyniak           113.24 +  435: 348  163
   11    17 Wojciech       Zemło                 138.09 +  407: 353  188
   12    13 Andrzej        Oleksiak              138.01 -  351: 367   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Robert Głowacki 120.97 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Patryk         Gadus                 100.00 -  309: 374   50
    2    15 Joanna         Juszczak              135.07 -  312: 335   85
    3    20 Krystyna       Augustyniak           113.24 +  466: 406  163
    4    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  481: 281  150
    5    14 Krzysztof      Sojka                 102.80 -  302: 352   53
    6    20 Michał         Gorlicki              100.00 +  389: 370  150
    7    10 Michał         Ozimiński             118.21 -  364: 383   68
    8    19 Jerzy          Krzyżewski            107.12 +  376: 357  157
    9    15 Anna           Stefańska             114.42 +  395: 352  164
   10     9 Jarosław       Puchalski             126.35 -  352: 366   76
   11    10 Mariola        Osajda-Matczak        122.30 +  364: 320  172
   12    10 Mariola        Osajda-Matczak        122.30 -  338: 378   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Rafał Wesołowski 120.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Gorlicki              100.00 +  388: 257  150
    2     2 Rafał          Matczak               122.62 +  395: 328  173
    3     7 Radosław       Jachna                100.72 +  399: 349  151
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.23 -  303: 532   86
    5     7 Mariusz        Skrobosz              146.98 +  354: 340  197
    6     4 Andrzej        Rechowicz             126.52 +  440: 403  177
    7     2 Maciej         Michalak              125.79 +  494: 344  176
    8     2 Paweł          Jackowski             132.78 -  283: 522   83
    9     4 Patryk         Gadus                 100.00 +  444: 334  150
   10     4 Weronika       Rudnicka              108.10 +  451: 416  158
   11     3 Michał         Alabrudziński         131.01 -  411: 415   81
   12     2 Michał         Alabrudziński         131.01 +  412: 335  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Grzegorz Pukniel 118.75 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  469: 241  150
    2     6 Patryk         Gadus                 100.00 -  381: 391   50
    3    11 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  407: 252  150
    4     8 Mariusz        Skrobosz              146.98 -  362: 471   97
    5    11 Joanna         Juszczak              135.07 -  382: 385   85
    6    16 Marta          Szeliga-Frynia        123.55 +  418: 318  174
    7    13 Andrzej        Kroc                  108.78 -  309: 378   59
    8    14 Grzegorz       Kurowski              117.73 +  351: 325  168
    9    11 Andrzej        Kwiatkowski           124.57 +  470: 298  175
   10    11 Sławomir       Piotrowski            115.37 -  329: 481   65
   11     5 Stanisław      Rydzik                142.79 -  352: 386   93
   12    12 Beata          Piotrowska            116.46 -  425: 467   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Michał Ozimiński 118.21 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  381: 306  150
    2     4 Jacek          Dec                   100.00 -  322: 410   50
    3    10 Andrzej        Oleksiak              138.01 +  563: 294  188
    4     7 Patryk         Gadus                 100.00 -  349: 452   50
    5    12 Mariola        Osajda-Matczak        122.30 +  526: 328  172
    6     6 Stanisław      Rydzik                142.79 -  345: 494   93
    7    10 Robert         Głowacki              120.97 +  383: 364  171
    8     7 Joanna         Juszczak              135.07 +  482: 296  185
    9     3 Maciej         Michalak              125.79 +  489: 341  176
   10     5 Przemysław     Rybicki               125.74 +  358: 346  176
   11     2 Paweł          Jackowski             132.78 -  450: 464   83
   12     3 Miłosz         Wrzałek               136.09 +  463: 381  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Grzegorz Kurowski 117.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  457: 323  150
    2     7 Przemysław     Rybicki               125.74 -  236: 401   76
    3    12 Rafał          Matczak               122.62 -  302: 472   73
    4    15 Radosław       Jachna                100.72 +  371: 352  151
    5    15 Tomasz         Zwoliński             145.08 -  404: 426   95
    6    14 Jarosław       Puchalski             126.35 -  381: 389   76
    7    20 Michał         Gorlicki              100.00 +  397: 304  150
    8    14 Grzegorz       Pukniel               118.75 -  325: 351   69
    9    20 Blanka         Zwolińska             100.00 +  480: 220  150
   10    12 Beata          Piotrowska            116.46 +  366: 336  166
   11    11 Patryk         Gadus                 100.00 -  333: 408   50
   12    16 Sławomir       Piotrowski            115.37 -  376: 382   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Marek Dudkiewicz 117.57 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              146.98 -  345: 430   97
    2    20 Mariola        Osajda-Matczak        122.30 +  437: 319  172
    3    17 Beata          Błaszczyk             100.00 +  389: 305  150
    4     5 Magdalena      Kublik                113.66 +  453: 390  164
    5     5 Sławomir       Piotrowski            115.37 +  466: 254  165
    6     2 Jarosław       Sobczak               115.06 -  298: 382   65
    7     8 Joanna         Juszczak              135.07 +  376: 328  185
    8     4 Mariusz        Margalski             131.11 -  369: 424   81
    9     7 Stanisław      Rydzik                142.79 +  421: 385  193
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.23 -  261: 426   86
   11    12 Andrzej        Kroc                  108.78 +  407: 335  159
   12     7 Andrzej        Rechowicz             126.52 +  475: 386  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Beata Piotrowska 116.46 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             145.08 -  355: 384   95
    2    18 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  419: 242  150
    3    18 Beata          Wiączkowska           121.43 +  418: 318  171
    4    11 Joanna         Juszczak              135.07 +  411: 320  185
    5     6 Jarosław       Sobczak               115.06 -  337: 407   65
    6    13 Andrzej        Kwiatkowski           124.57 +  475: 322  175
    7     6 Patryk         Gadus                 100.00 -  257: 527   50
    8    13 Miłosz         Wrzałek               136.09 -  400: 409   86
    9    12 Andrzej        Kroc                  108.78 +  437: 320  159
   10    12 Grzegorz       Kurowski              117.73 -  336: 366   68
   11     6 Jarosław       Puchalski             126.35 -  353: 371   76
   12    12 Grzegorz       Pukniel               118.75 +  467: 425  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Sławomir Piotrowski 115.37 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                142.79 +  354: 307  193
    2     9 Michał         Alabrudziński         131.01 +  500: 376  181
    3     6 Jarosław       Sobczak               115.06 -  328: 413   65
    4    12 Andrzej        Kwiatkowski           124.57 +  342: 276  175
    5     5 Marek          Dudkiewicz            117.57 -  254: 466   68
    6    10 Tomasz         Zwoliński             145.08 -  354: 376   95
    7    12 Jarosław       Puchalski             126.35 -  394: 421   76
    8    15 Grażyna        Wesołowska            105.61 +  343: 315  156
    9    10 Miłosz         Wrzałek               136.09 -  282: 420   86
   10    11 Grzegorz       Pukniel               118.75 +  481: 329  169
   11    13 Andrzej        Rechowicz             126.52 -  393: 406   77
   12    16 Grzegorz       Kurowski              117.73 +  382: 376  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Jarosław Sobczak 115.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Zemło                 138.09 +  390: 367  188
    2     1 Jarosław       Puchalski             126.35 +  360: 343  176
    3     6 Sławomir       Piotrowski            115.37 +  413: 328  165
    4     2 Maciej         Michalak              125.79 -  355: 369   76
    5     6 Beata          Piotrowska            116.46 +  407: 337  166
    6     2 Marek          Dudkiewicz            117.57 +  382: 298  168
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.23 -  266: 347   86
    8     6 Patryk         Gadus                 100.00 -  299: 384   50
    9     9 Tomasz         Zwoliński             145.08 -  404: 464   95
   10    16 Przemysław     Pawlic                102.90 +  212:  83  153
   11    16 Anna           Stefańska             114.42 -  344: 367   64
   12    11 Anna           Stefańska             114.42 -  302: 420   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Anna Stefańska 114.42 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Oleksiak              138.01 -  333: 455   88
    2    22 Marta          Szeliga-Frynia        123.55 -  308: 367   74
    3    24 Michał         Gorlicki              100.00 -  282: 396   50
    4    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  395: 298  150
    5    23 Beata          Błaszczyk             100.00 +  364: 270  150
    6    17 Magdalena      Kublik                113.66 +  323: 311  164
    7    16 Andrzej        Kwiatkowski           124.57 +  404: 402  175
    8    12 Weronika       Rudnicka              108.10 -  300: 417   58
    9    15 Robert         Głowacki              120.97 -  352: 395   71
   10    18 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  410: 324  150
   11    16 Jarosław       Sobczak               115.06 +  367: 344  165
   12    11 Jarosław       Sobczak               115.06 +  420: 302  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Grzegorz Wiączkowski 113.78 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    18 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  415: 351  150
    9    14 Jacek          Dec                   100.00 +  396: 289  150
   10    14 Jerzy          Krzyżewski            107.12 -  337: 385   57
   11     9 Maciej         Michalak              125.79 -  327: 363   76
   12    15 Radosław       Jachna                100.72 +  423: 298  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  5 116.80




	Magdalena Kublik 113.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          136.23 -  339: 470   86
    2    21 Przemysław     Pawlic                102.90 +  505: 377  153
    3    13 Paweł          Michalski             100.43 +  440: 410  150
    4     5 Marek          Dudkiewicz            117.57 -  390: 453   68
    5     9 Andrzej        Rechowicz             126.52 -  323: 442   77
    6    17 Anna           Stefańska             114.42 -  311: 323   64
    7    18 Marta          Szeliga-Frynia        123.55 -  348: 377   74
    8    21 Urszula        Solarska              101.01 -  329: 460   51
    9    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  414: 275  150
   10    20 Adam           Janicki               103.37 -  299: 399   53
   11    23 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  457: 292  150
   12    20 Jacek          Dec                   100.00 +  353: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Krystyna Augustyniak 113.24 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               136.09 -  435: 510   86
    2    13 Andrzej        Kroc                  108.78 -  358: 379   59
    3    20 Robert         Głowacki              120.97 -  406: 466   71
    4    22 Krzysztof      Sojka                 102.80 -  292: 396   53
    5    24 Przemysław     Pawlic                102.90 -  403: 409   53
    6    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  390: 218  150
    7    23 Urszula        Solarska              101.01 -  317: 413   51
    8    26 Beata          Błaszczyk             100.00 +  400:   1  150
    9    23 Adam           Janicki               103.37 -  328: 378   53
   10    22 Beata          Wiączkowska           121.43 -  348: 435   71
   11    24 Julia          Solarska              100.00 +  451: 181  150
   12    23 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  420: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Andrzej Kroc 108.78 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Juszczak              135.07 +  404: 382  185
    2    13 Krystyna       Augustyniak           113.24 +  379: 358  163
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.23 -  347: 485   86
    4     9 Weronika       Rudnicka              108.10 -  289: 462   58
    5    13 Grażyna        Wesołowska            105.61 +  375: 301  156
    6     9 Rafał          Matczak               122.62 -  309: 425   73
    7    13 Grzegorz       Pukniel               118.75 +  378: 309  169
    8    11 Andrzej        Rechowicz             126.52 -  337: 421   77
    9    12 Beata          Piotrowska            116.46 -  320: 437   66
   10    13 Mariusz        Skrobosz              146.98 +  444: 350  197
   11    12 Marek          Dudkiewicz            117.57 -  335: 407   68
   12    17 Paweł          Michalski             100.43 +  401: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Weronika Rudnicka 108.10 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Jackowski             132.78 -  315: 358   83
    2    14 Beata          Wiączkowska           121.43 +  435: 364  171
    3    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  507: 344  150
    4     9 Andrzej        Kroc                  108.78 +  462: 289  159
    5     3 Michał         Alabrudziński         131.01 -  307: 519   81
    6     8 Joanna         Juszczak              135.07 -  332: 384   85
    7    15 Andrzej        Oleksiak              138.01 +  374: 305  188
    8    12 Anna           Stefańska             114.42 +  417: 300  164
    9     5 Jarosław       Puchalski             126.35 +  374: 349  176
   10     4 Rafał          Wesołowski            120.86 -  416: 451   71
   11     8 Radosław       Jachna                100.72 +  421: 294  151
   12     5 Jarosław       Puchalski             126.35 -  352: 425   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Jerzy Krzyżewski 107.12 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Margalski             131.11 -  306: 426   81
    2    19 Urszula        Solarska              101.01 +  361: 258  151
    3    14 Wojciech       Zemło                 138.09 -  320: 432   88
    4    16 Andrzej        Oleksiak              138.01 -  286: 409   88
    5    18 Miłosz         Wrzałek               136.09 -  324: 480   86
    6    21 Beata          Wiączkowska           121.43 +  365: 330  171
    7    19 Radosław       Jachna                100.72 +  386: 381  151
    8    19 Robert         Głowacki              120.97 -  357: 376   71
    9    22 Julia          Solarska              100.00 +  397: 196  150
   10    14 Grzegorz       Wiączkowski           113.78 +  385: 337  164
   11    15 Joanna         Juszczak              135.07 -  270: 405   85
   12    19 Przemysław     Pawlic                102.90 +  316:  91  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Grażyna Wesołowska 105.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Alabrudziński         131.01 -  364: 436   81
    2    17 Adam           Janicki               103.37 -  298: 325   53
    3    22 Urszula        Solarska              101.01 +  422: 236  151
    4    20 Beata          Błaszczyk             100.00 +  485: 201  150
    5    13 Andrzej        Kroc                  108.78 -  301: 375   59
    6    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  506: 263  150
    7    14 Krzysztof      Sojka                 102.80 -  335: 385   53
    8    15 Sławomir       Piotrowski            115.37 -  315: 343   65
    9    18 Wojciech       Zemło                 138.09 -  354: 360   88
   10    21 Blanka         Zwolińska             100.00 +  345: 231  150
   11    19 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  406: 262  150
   12    14 Rafał          Matczak               122.62 -  334: 347   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Adam Janicki 103.37 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rechowicz             126.52 -  307: 378   77
    2    17 Grażyna        Wesołowska            105.61 +  325: 298  156
    3    16 Mariusz        Skrobosz              146.98 -  336: 338   97
    4    17 Stanisław      Rydzik                142.79 -  437: 444   93
    5    22 Michał         Gorlicki              100.00 -  321: 339   50
    6    23 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  357: 338  150
    7    17 Miłosz         Wrzałek               136.09 -  243: 600   86
    8    20 Radosław       Jachna                100.72 -  301: 351   51
    9    23 Krystyna       Augustyniak           113.24 +  378: 328  163
   10    20 Magdalena      Kublik                113.66 +  399: 299  164
   11    22 Przemysław     Pawlic                102.90 -  323: 365   53
   12    21 Wojciech       Zemło                 138.09 -  281: 414   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Przemysław Pawlic 102.90 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jarosław       Puchalski             126.35 -  288: 547   76
    2    21 Magdalena      Kublik                113.66 -  377: 505   64
    3    21 Mariola        Osajda-Matczak        122.30 -  332: 429   72
    4    24 Urszula        Solarska              101.01 -  306: 411   51
    5    24 Krystyna       Augustyniak           113.24 +  409: 403  163
    6    24 Beata          Błaszczyk             100.00 +  373: 260  150
    7    21 Paweł          Michalski             100.43 +  309: 300  150
    8    17 Andrzej        Oleksiak              138.01 -  279: 389   88
    9    19 Beata          Wiączkowska           121.43 +  405: 348  171
   10    16 Jarosław       Sobczak               115.06 -   83: 212   65
   11    22 Adam           Janicki               103.37 +  365: 323  153
   12    19 Jerzy          Krzyżewski            107.12 -   91: 316   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Krzysztof Sojka 102.80 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Michalak              125.79 -  319: 413   76
    2    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  320: 364   50
    3    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  373: 275  150
    4    22 Krystyna       Augustyniak           113.24 +  396: 292  163
    5    14 Robert         Głowacki              120.97 +  352: 302  171
    6    11 Mariusz        Margalski             131.11 -  306: 391   81
    7    14 Grażyna        Wesołowska            105.61 +  385: 335  156
    8     9 Rafał          Matczak               122.62 -  296: 490   73
    9    16 Mariola        Osajda-Matczak        122.30 -  276: 537   72
   10    19 Radosław       Jachna                100.72 -  319: 391   51
   11    20 Paweł          Michalski             100.43 -  288: 439   50
   12    22 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  331: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 12  95.25




	Urszula Solarska 101.01 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Przemysław     Rybicki               125.74 -  354: 360   76
    2    19 Jerzy          Krzyżewski            107.12 -  258: 361   57
    3    22 Grażyna        Wesołowska            105.61 -  236: 422   56
    4    24 Przemysław     Pawlic                102.90 +  411: 306  153
    5    19 Jarosław       Puchalski             126.35 -  336: 432   76
    6    22 Paweł          Michalski             100.43 -  303: 358   50
    7    23 Krystyna       Augustyniak           113.24 +  413: 317  163
    8    21 Magdalena      Kublik                113.66 +  460: 329  164
    9    21 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  334: 377   50
   10    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  323: 221  150
   11    21 Blanka         Zwolińska             100.00 +  378: 179  150
   12    18 Andrzej        Kwiatkowski           124.57 -  325: 333   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Radosław Jachna 100.72 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Kwiatkowski           124.57 -  317: 343   75
    2    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  582: 222  150
    3     7 Rafał          Wesołowski            120.86 -  349: 399   71
    4    15 Grzegorz       Kurowski              117.73 -  352: 371   68
    5    20 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  413: 314  150
    6    15 Mariola        Osajda-Matczak        122.30 -  287: 418   72
    7    19 Jerzy          Krzyżewski            107.12 -  381: 386   57
    8    20 Adam           Janicki               103.37 +  351: 301  153
    9    17 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  402: 368  150
   10    19 Krzysztof      Sojka                 102.80 +  391: 319  153
   11     8 Weronika       Rudnicka              108.10 -  294: 421   58
   12    15 Grzegorz       Wiączkowski           113.78 -  298: 423   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Paweł Michalski 100.43 Ksawerów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marta          Szeliga-Frynia        123.55 +  339: 281  174
    2    11 Mariusz        Margalski             131.11 -  350: 437   81
    3    13 Magdalena      Kublik                113.66 -  410: 440   64
    4    18 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  346: 369   50
    5    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  332: 356   50
    6    22 Urszula        Solarska              101.01 +  358: 303  151
    7    21 Przemysław     Pawlic                102.90 -  300: 309   53
    8    23 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  316: 329   50
    9    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  399: 224  150
   10    23 Julia          Solarska              100.00 +  380: 304  150
   11    20 Krzysztof      Sojka                 102.80 +  439: 288  153
   12    17 Andrzej        Kroc                  108.78 -  364: 401   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Jolanta Bednarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Matczak               122.62 -  202: 520   73
    2    25 Radosław       Jachna                100.72 -  222: 582   51
    3    25 Krzysztof      Sojka                 102.80 -  275: 373   53
    4    25 Anna           Stefańska             114.42 -  298: 395   64
    5    25 Beata          Wiączkowska           121.43 -  289: 400   71
    6    25 Krystyna       Augustyniak           113.24 -  218: 390   63
    7    25 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  333: 355   50
    8    25 Julia          Solarska              100.00 -    1: 400   50
    9    25 Paweł          Michalski             100.43 -  224: 399   50
   10    25 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  274: 321   50
   11    25 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  280: 401   50
   12    25 Julia          Solarska              100.00 -  271: 284   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     675  / 12  56.25




	Beata Błaszczyk 100.00 Łowicz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariola        Osajda-Matczak        122.30 +  311: 300  172
    2    12 Maciej         Michalak              125.79 -  297: 469   76
    3    17 Marek          Dudkiewicz            117.57 -  305: 389   68
    4    20 Grażyna        Wesołowska            105.61 -  201: 485   56
    5    23 Anna           Stefańska             114.42 -  270: 364   64
    6    24 Przemysław     Pawlic                102.90 -  260: 373   53
    7    24 Beata          Wiączkowska           121.43 -  229: 411   71
    8    26 Krystyna       Augustyniak           113.24 -    1: 400   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     623  /  8  77.88




	Jacek Dec 100.00 Pszczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Beata          Wiączkowska           121.43 +  492: 434  171
    2     4 Michał         Ozimiński             118.21 +  410: 322  168
    3     2 Patryk         Gadus                 100.00 +  377: 368  150
    4     4 Rafał          Matczak               122.62 -  283: 425   73
    5     4 Mariusz        Margalski             131.11 +  373: 319  181
    6     5 Paweł          Jackowski             132.78 -  243: 410   83
    7     9 Mariusz        Skrobosz              146.98 -  306: 527   97
    8    10 Tomasz         Zwoliński             145.08 -  333: 423   95
    9    14 Grzegorz       Wiączkowski           113.78 -  289: 396   64
   10    15 Mariola        Osajda-Matczak        122.30 -  260: 442   72
   11    18 Andrzej        Oleksiak              138.01 -  369: 449   88
   12    20 Magdalena      Kublik                113.66 -  285: 353   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Patryk Gadus 100.00 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Robert         Głowacki              120.97 +  374: 309  171
    2     6 Grzegorz       Pukniel               118.75 +  391: 381  169
    3     2 Jacek          Dec                   100.00 -  368: 377   50
    4     7 Michał         Ozimiński             118.21 +  452: 349  168
    5     8 Paweł          Jackowski             132.78 -  286: 357   83
    6     7 Wojciech       Zemło                 138.09 +  417: 353  188
    7     6 Beata          Piotrowska            116.46 +  527: 257  166
    8     6 Jarosław       Sobczak               115.06 +  384: 299  165
    9     4 Rafał          Wesołowski            120.86 -  334: 444   71
   10     6 Tomasz         Zwoliński             145.08 -  308: 451   95
   11    11 Grzegorz       Kurowski              117.73 +  408: 333  168
   12     6 Maciej         Michalak              125.79 -  486: 503   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Michał Gorlicki 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Wesołowski            120.86 -  257: 388   71
    2    23 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  245: 376   50
    3    24 Anna           Stefańska             114.42 +  396: 282  164
    4    21 Mariola        Osajda-Matczak        122.30 -  262: 388   72
    5    22 Adam           Janicki               103.37 +  339: 321  153
    6    20 Robert         Głowacki              120.97 -  370: 389   71
    7    20 Grzegorz       Kurowski              117.73 -  304: 397   68
    8    22 Beata          Wiączkowska           121.43 -    1: 400   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  /  8  90.00




	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Ozimiński             118.21 -  306: 381   68
    2    18 Beata          Piotrowska            116.46 -  242: 419   66
    3    23 Stanisław      Rydzik                142.79 -  311: 448   93
    4    23 Beata          Wiączkowska           121.43 +  396: 311  171
    5    20 Radosław       Jachna                100.72 -  314: 413   51
    6    23 Adam           Janicki               103.37 -  338: 357   53
    7    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  355: 333  150
    8    23 Paweł          Michalski             100.43 +  329: 316  150
    9    21 Urszula        Solarska              101.01 +  377: 334  151
   10    18 Anna           Stefańska             114.42 -  324: 410   64
   11    19 Grażyna        Wesołowska            105.61 -  262: 406   56
   12    23 Krystyna       Augustyniak           113.24 -  253: 420   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  / 12  94.67




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Pukniel               118.75 -  241: 469   69
    2    24 Krzysztof      Sojka                 102.80 +  364: 320  153
    3    19 Weronika       Rudnicka              108.10 -  344: 507   58
    4    19 Robert         Głowacki              120.97 -  281: 481   71
    5    21 Paweł          Michalski             100.43 +  356: 332  150
    6    19 Grażyna        Wesołowska            105.61 -  263: 506   56
    7    22 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  287: 436   50
    8    24 Blanka         Zwolińska             100.00 -  306: 315   50
    9    24 Magdalena      Kublik                113.66 -  275: 414   64
   10    24 Urszula        Solarska              101.01 -  221: 323   51
   11    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  401: 280  150
   12    24 Blanka         Zwolińska             100.00 +  432: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  / 12  89.33




	Tomasz Smulewicz 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Kurowski              117.73 -  323: 457   68
    2    23 Michał         Gorlicki              100.00 +  376: 245  150
    3    11 Grzegorz       Pukniel               118.75 -  252: 407   69
    4    18 Paweł          Michalski             100.43 +  369: 346  150
    5    17 Stanisław      Rydzik                142.79 -  306: 393   93
    6    18 Andrzej        Oleksiak              138.01 -  291: 489   88
    7    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  436: 287  150
    8    18 Grzegorz       Wiączkowski           113.78 -  351: 415   64
    9    17 Radosław       Jachna                100.72 -  368: 402   51
   10    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  321: 274  150
   11    23 Magdalena      Kublik                113.66 -  292: 457   64
   12    22 Krzysztof      Sojka                 102.80 +  386: 331  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Julia Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  400:   1  150
    9    22 Jerzy          Krzyżewski            107.12 -  196: 397   57
   10    23 Paweł          Michalski             100.43 -  304: 380   50
   11    24 Krystyna       Augustyniak           113.24 -  181: 451   63
   12    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  284: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     470  /  5  94.00




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  315: 306  150
    9    20 Grzegorz       Kurowski              117.73 -  220: 480   68
   10    21 Grażyna        Wesołowska            105.61 -  231: 345   56
   11    21 Urszula        Solarska              101.01 -  179: 378   51
   12    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  291: 432   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     375  /  5  75.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju Wielka Łódka 2008 - Wiosna



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Dudkiewicz            430: 345
   2 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Zwoliński             355: 384
   3 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Piotrowski            307: 354
   4 Jarosław       Sobczak              - Wojciech       Zemło                 390: 367
   5 Andrzej        Oleksiak             - Anna           Stefańska             455: 333
   6 Magdalena      Kublik               - Karol          Wyrębkiewicz          339: 470
   7 Miłosz         Wrzałek              - Krystyna       Augustyniak           510: 435
   8 Andrzej        Kroc                 - Joanna         Juszczak              404: 382
   9 Paweł          Jackowski            - Weronika       Rudnicka              358: 315
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Margalski             306: 426
  11 Michał         Alabrudziński        - Grażyna        Wesołowska            436: 364
  12 Adam           Janicki              - Andrzej        Rechowicz             307: 378
  13 Jarosław       Puchalski            - Przemysław     Pawlic                547: 288
  14 Krzysztof      Sojka                - Maciej         Michalak              319: 413
  15 Przemysław     Rybicki              - Urszula        Solarska              360: 354
  16 Radosław       Jachna               - Andrzej        Kwiatkowski           317: 343
  17 Marta          Szeliga-Frynia       - Paweł          Michalski             281: 339
  18 Jolanta        Bednarska            - Rafał          Matczak               202: 520
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Beata          Błaszczyk             300: 311
  20 Jacek          Dec                  - Beata          Wiączkowska           492: 434
  21 Robert         Głowacki             - Patryk         Gadus                 309: 374
  22 Michał         Gorlicki             - Rafał          Wesołowski            257: 388
  23 Grzegorz       Pukniel              - Grażyna        Kaczyńska             469: 241
  24 Mateusz        Gołębiewski          - Michał         Ozimiński             306: 381
  25 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Smulewicz             457: 323


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Sobczak              - Jarosław       Puchalski             360: 343
   2 Rafał          Matczak              - Rafał          Wesołowski            328: 395
   3 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               487: 369
   4 Michał         Ozimiński            - Jacek          Dec                   322: 410
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Rechowicz             456: 360
   6 Patryk         Gadus                - Grzegorz       Pukniel               391: 381
   7 Grzegorz       Kurowski             - Przemysław     Rybicki               236: 401
   8 Andrzej        Oleksiak             - Paweł          Jackowski             396: 405
   9 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Alabrudziński         500: 376
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Skrobosz              412: 363
  11 Paweł          Michalski            - Mariusz        Margalski             350: 437
  12 Maciej         Michalak             - Beata          Błaszczyk             469: 297
  13 Krystyna       Augustyniak          - Andrzej        Kroc                  358: 379
  14 Beata          Wiączkowska          - Weronika       Rudnicka              364: 435
  15 Joanna         Juszczak             - Robert         Głowacki              335: 312
  16 Wojciech       Zemło                - Stanisław      Rydzik                468: 347
  17 Grażyna        Wesołowska           - Adam           Janicki               298: 325
  18 Beata          Piotrowska           - Mateusz        Gołębiewski           419: 242
  19 Urszula        Solarska             - Jerzy          Krzyżewski            258: 361
  20 Marek          Dudkiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        437: 319
  21 Przemysław     Pawlic               - Magdalena      Kublik                377: 505
  22 Anna           Stefańska            - Marta          Szeliga-Frynia        308: 367
  23 Tomasz         Smulewicz            - Michał         Gorlicki              376: 245
  24 Grażyna        Kaczyńska            - Krzysztof      Sojka                 364: 320
  25 Jolanta        Bednarska            - Radosław       Jachna                222: 582


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kroc                 - Karol          Wyrębkiewicz          347: 485
   2 Jacek          Dec                  - Patryk         Gadus                 377: 368
   3 Maciej         Michalak             - Paweł          Jackowski             430: 365
   4 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Rybicki               375: 379
   5 Mariusz        Margalski            - Andrzej        Kwiatkowski           428: 324
   6 Sławomir       Piotrowski           - Jarosław       Sobczak               328: 413
   7 Rafał          Wesołowski           - Radosław       Jachna                399: 349
   8 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Puchalski             411: 390
   9 Joanna         Juszczak             - Miłosz         Wrzałek               402: 387
  10 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Oleksiak              563: 294
  11 Tomasz         Smulewicz            - Grzegorz       Pukniel               252: 407
  12 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Kurowski              472: 302
  13 Paweł          Michalski            - Magdalena      Kublik                410: 440
  14 Wojciech       Zemło                - Jerzy          Krzyżewski            432: 320
  15 Michał         Alabrudziński        - Marta          Szeliga-Frynia        361: 348
  16 Adam           Janicki              - Mariusz        Skrobosz              336: 338
  17 Beata          Błaszczyk            - Marek          Dudkiewicz            305: 389
  18 Beata          Wiączkowska          - Beata          Piotrowska            318: 418
  19 Weronika       Rudnicka             - Grażyna        Kaczyńska             507: 344
  20 Robert         Głowacki             - Krystyna       Augustyniak           466: 406
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Przemysław     Pawlic                429: 332
  22 Grażyna        Wesołowska           - Urszula        Solarska              422: 236
  23 Mateusz        Gołębiewski          - Stanisław      Rydzik                311: 448
  24 Michał         Gorlicki             - Anna           Stefańska             396: 282
  25 Krzysztof      Sojka                - Jolanta        Bednarska             373: 275


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            532: 303
   2 Maciej         Michalak             - Jarosław       Sobczak               369: 355
   3 Przemysław     Rybicki              - Mariusz        Margalski             402: 362
   4 Rafał          Matczak              - Jacek          Dec                   425: 283
   5 Marek          Dudkiewicz           - Magdalena      Kublik                453: 390
   6 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Zemło                 418: 372
   7 Patryk         Gadus                - Michał         Ozimiński             452: 349
   8 Grzegorz       Pukniel              - Mariusz        Skrobosz              362: 471
   9 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Kroc                  462: 289
  10 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             328: 322
  11 Joanna         Juszczak             - Beata          Piotrowska            320: 411
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Sławomir       Piotrowski            276: 342
  13 Jarosław       Puchalski            - Michał         Alabrudziński         327: 389
  14 Marta          Szeliga-Frynia       - Miłosz         Wrzałek               447: 419
  15 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Kurowski              352: 371
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Oleksiak              286: 409
  17 Stanisław      Rydzik               - Adam           Janicki               444: 437
  18 Tomasz         Smulewicz            - Paweł          Michalski             369: 346
  19 Grażyna        Kaczyńska            - Robert         Głowacki              281: 481
  20 Beata          Błaszczyk            - Grażyna        Wesołowska            201: 485
  21 Michał         Gorlicki             - Mariola        Osajda-Matczak        262: 388
  22 Krystyna       Augustyniak          - Krzysztof      Sojka                 292: 396
  23 Mateusz        Gołębiewski          - Beata          Wiączkowska           396: 311
  24 Przemysław     Pawlic               - Urszula        Solarska              306: 411
  25 Anna           Stefańska            - Jolanta        Bednarska             395: 298


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Karol          Wyrębkiewicz          348: 369
   2 Maciej         Michalak             - Rafał          Matczak               435: 254
   3 Weronika       Rudnicka             - Michał         Alabrudziński         307: 519
   4 Mariusz        Margalski            - Jacek          Dec                   319: 373
   5 Marek          Dudkiewicz           - Sławomir       Piotrowski            466: 254
   6 Beata          Piotrowska           - Jarosław       Sobczak               337: 407
   7 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              354: 340
   8 Patryk         Gadus                - Paweł          Jackowski             286: 357
   9 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Rechowicz             323: 442
  10 Wojciech       Zemło                - Marta          Szeliga-Frynia        465: 308
  11 Grzegorz       Pukniel              - Joanna         Juszczak              382: 385
  12 Michał         Ozimiński            - Mariola        Osajda-Matczak        526: 328
  13 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Wesołowska            375: 301
  14 Krzysztof      Sojka                - Robert         Głowacki              352: 302
  15 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              426: 404
  16 Andrzej        Oleksiak             - Andrzej        Kwiatkowski           329: 382
  17 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Smulewicz             393: 306
  18 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Krzyżewski            480: 324
  19 Urszula        Solarska             - Jarosław       Puchalski             336: 432
  20 Radosław       Jachna               - Mateusz        Gołębiewski           413: 314
  21 Paweł          Michalski            - Grażyna        Kaczyńska             332: 356
  22 Adam           Janicki              - Michał         Gorlicki              321: 339
  23 Beata          Błaszczyk            - Anna           Stefańska             270: 364
  24 Przemysław     Pawlic               - Krystyna       Augustyniak           409: 403
  25 Jolanta        Bednarska            - Beata          Wiączkowska           289: 400


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Maciej         Michalak              429: 394
   2 Jarosław       Sobczak              - Marek          Dudkiewicz            382: 298
   3 Michał         Alabrudziński        - Przemysław     Rybicki               403: 367
   4 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            403: 440
   5 Jacek          Dec                  - Paweł          Jackowski             243: 410
   6 Stanisław      Rydzik               - Michał         Ozimiński             494: 345
   7 Patryk         Gadus                - Wojciech       Zemło                 417: 353
   8 Joanna         Juszczak             - Weronika       Rudnicka              384: 332
   9 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kroc                  425: 309
  10 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Zwoliński             354: 376
  11 Mariusz        Margalski            - Krzysztof      Sojka                 391: 306
  12 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               439: 354
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Beata          Piotrowska            322: 475
  14 Grzegorz       Kurowski             - Jarosław       Puchalski             381: 389
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Radosław       Jachna                418: 287
  16 Marta          Szeliga-Frynia       - Grzegorz       Pukniel               318: 418
  17 Anna           Stefańska            - Magdalena      Kublik                323: 311
  18 Andrzej        Oleksiak             - Tomasz         Smulewicz             489: 291
  19 Grażyna        Wesołowska           - Grażyna        Kaczyńska             506: 263
  20 Robert         Głowacki             - Michał         Gorlicki              389: 370
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Beata          Wiączkowska           365: 330
  22 Urszula        Solarska             - Paweł          Michalski             303: 358
  23 Mateusz        Gołębiewski          - Adam           Janicki               338: 357
  24 Beata          Błaszczyk            - Przemysław     Pawlic                260: 373
  25 Krystyna       Augustyniak          - Jolanta        Bednarska             390: 218


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Jarosław       Sobczak               347: 266
   2 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Michalak              494: 344
   3 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         591: 291
   4 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                384: 432
   5 Mariusz        Margalski            - Rafał          Matczak               493: 345
   6 Beata          Piotrowska           - Patryk         Gadus                 257: 527
   7 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Rechowicz             387: 329
   8 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Juszczak              376: 328
   9 Mariusz        Skrobosz             - Jacek          Dec                   527: 306
  10 Robert         Głowacki             - Michał         Ozimiński             364: 383
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Wojciech       Zemło                 462: 225
  12 Jarosław       Puchalski            - Sławomir       Piotrowski            421: 394
  13 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Pukniel               378: 309
  14 Krzysztof      Sojka                - Grażyna        Wesołowska            385: 335
  15 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Oleksiak              374: 305
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Anna           Stefańska             402: 404
  17 Miłosz         Wrzałek              - Adam           Janicki               600: 243
  18 Magdalena      Kublik               - Marta          Szeliga-Frynia        348: 377
  19 Radosław       Jachna               - Jerzy          Krzyżewski            381: 386
  20 Michał         Gorlicki             - Grzegorz       Kurowski              304: 397
  21 Paweł          Michalski            - Przemysław     Pawlic                300: 309
  22 Grażyna        Kaczyńska            - Tomasz         Smulewicz             287: 436
  23 Urszula        Solarska             - Krystyna       Augustyniak           413: 317
  24 Beata          Wiączkowska          - Beata          Błaszczyk             411: 229
  25 Jolanta        Bednarska            - Mateusz        Gołębiewski           333: 355


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          281: 467
   2 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Jackowski             283: 522
   3 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                385: 383
   4 Mariusz        Margalski            - Marek          Dudkiewicz            424: 369
   5 Maciej         Michalak             - Przemysław     Rybicki               409: 309
   6 Jarosław       Sobczak              - Patryk         Gadus                 299: 384
   7 Michał         Ozimiński            - Joanna         Juszczak              482: 296
   8 Jarosław       Puchalski            - Mariola        Osajda-Matczak        430: 241
   9 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Sojka                 490: 296
  10 Jacek          Dec                  - Tomasz         Zwoliński             333: 423
  11 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kroc                  421: 337
  12 Anna           Stefańska            - Weronika       Rudnicka              300: 417
  13 Miłosz         Wrzałek              - Beata          Piotrowska            409: 400
  14 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Kurowski              351: 325
  15 Sławomir       Piotrowski           - Grażyna        Wesołowska            343: 315
  16 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Kwiatkowski             1: 400
  17 Przemysław     Pawlic               - Andrzej        Oleksiak              279: 389
  18 Grzegorz       Wiączkowski          - Tomasz         Smulewicz             415: 351
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Robert         Głowacki              357: 376
  20 Adam           Janicki              - Radosław       Jachna                301: 351
  21 Magdalena      Kublik               - Urszula        Solarska              329: 460
  22 Beata          Wiączkowska          - Michał         Gorlicki              400:   1
  23 Paweł          Michalski            - Mateusz        Gołębiewski           316: 329
  24 Blanka         Zwolińska            - Grażyna        Kaczyńska             315: 306
  25 Julia          Solarska             - Jolanta        Bednarska             400:   1
  26 Krystyna       Augustyniak          - Beata          Błaszczyk             400:   1


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Karol          Wyrębkiewicz          357: 421
   2 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Margalski             423: 345
   3 Michał         Ozimiński            - Maciej         Michalak              489: 341
   4 Rafał          Wesołowski           - Patryk         Gadus                 444: 334
   5 Jarosław       Puchalski            - Weronika       Rudnicka              349: 374
   6 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Matczak               389: 349
   7 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                421: 385
   8 Przemysław     Rybicki              - Mariusz        Skrobosz              409: 291
   9 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Sobczak               464: 404
  10 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Piotrowski            420: 282
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Pukniel               298: 470
  12 Andrzej        Kroc                 - Beata          Piotrowska            320: 437
  13 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Oleksiak              349: 336
  14 Grzegorz       Wiączkowski          - Jacek          Dec                   396: 289
  15 Robert         Głowacki             - Anna           Stefańska             395: 352
  16 Krzysztof      Sojka                - Mariola        Osajda-Matczak        276: 537
  17 Tomasz         Smulewicz            - Radosław       Jachna                368: 402
  18 Grażyna        Wesołowska           - Wojciech       Zemło                 354: 360
  19 Przemysław     Pawlic               - Beata          Wiączkowska           405: 348
  20 Blanka         Zwolińska            - Grzegorz       Kurowski              220: 480
  21 Mateusz        Gołębiewski          - Urszula        Solarska              377: 334
  22 Julia          Solarska             - Jerzy          Krzyżewski            196: 397
  23 Adam           Janicki              - Krystyna       Augustyniak           378: 328
  24 Grażyna        Kaczyńska            - Magdalena      Kublik                275: 414
  25 Jolanta        Bednarska            - Paweł          Michalski             224: 399


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Dudkiewicz            426: 261
   2 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Rechowicz             454: 260
   3 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Michalak              455: 321
   4 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Wesołowski            416: 451
   5 Michał         Ozimiński            - Przemysław     Rybicki               358: 346
   6 Patryk         Gadus                - Tomasz         Zwoliński             308: 451
   7 Mariusz        Margalski            - Miłosz         Wrzałek               359: 369
   8 Andrzej        Oleksiak             - Stanisław      Rydzik                329: 381
   9 Robert         Głowacki             - Jarosław       Puchalski             352: 366
  10 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kwiatkowski           291: 406
  11 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Pukniel               481: 329
  12 Grzegorz       Kurowski             - Beata          Piotrowska            366: 336
  13 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kroc                  350: 444
  14 Grzegorz       Wiączkowski          - Jerzy          Krzyżewski            337: 385
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Jacek          Dec                   442: 260
  16 Jarosław       Sobczak              - Przemysław     Pawlic                212:  83
  17 Wojciech       Zemło                - Joanna         Juszczak              316: 392
  18 Anna           Stefańska            - Mateusz        Gołębiewski           410: 324
  19 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Sojka                 391: 319
  20 Magdalena      Kublik               - Adam           Janicki               299: 399
  21 Blanka         Zwolińska            - Grażyna        Wesołowska            231: 345
  22 Beata          Wiączkowska          - Krystyna       Augustyniak           435: 348
  23 Julia          Solarska             - Paweł          Michalski             304: 380
  24 Urszula        Solarska             - Grażyna        Kaczyńska             323: 221
  25 Tomasz         Smulewicz            - Jolanta        Bednarska             321: 274


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          371: 384
   2 Paweł          Jackowski            - Michał         Ozimiński             464: 450
   3 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         411: 415
   4 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Matczak               438: 241
   5 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Pukniel               386: 352
   6 Beata          Piotrowska           - Jarosław       Puchalski             353: 371
   7 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Margalski             474: 297
   8 Weronika       Rudnicka             - Radosław       Jachna                421: 294
   9 Grzegorz       Wiączkowski          - Maciej         Michalak              327: 363
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Głowacki              320: 364
  11 Grzegorz       Kurowski             - Patryk         Gadus                 333: 408
  12 Andrzej        Kroc                 - Marek          Dudkiewicz            335: 407
  13 Andrzej        Rechowicz            - Sławomir       Piotrowski            406: 393
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Przemysław     Rybicki               323: 383
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Joanna         Juszczak              270: 405
  16 Anna           Stefańska            - Jarosław       Sobczak               367: 344
  17 Beata          Wiączkowska          - Wojciech       Zemło                 407: 353
  18 Jacek          Dec                  - Andrzej        Oleksiak              369: 449
  19 Grażyna        Wesołowska           - Mateusz        Gołębiewski           406: 262
  20 Paweł          Michalski            - Krzysztof      Sojka                 439: 288
  21 Blanka         Zwolińska            - Urszula        Solarska              179: 378
  22 Adam           Janicki              - Przemysław     Pawlic                323: 365
  23 Tomasz         Smulewicz            - Magdalena      Kublik                292: 457
  24 Julia          Solarska             - Krystyna       Augustyniak           181: 451
  25 Grażyna        Kaczyńska            - Jolanta        Bednarska             401: 280


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Jackowski             530: 276
   2 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         412: 335
   3 Michał         Ozimiński            - Miłosz         Wrzałek               463: 381
   4 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             427: 405
   5 Jarosław       Puchalski            - Weronika       Rudnicka              425: 352
   6 Patryk         Gadus                - Maciej         Michalak              486: 503
   7 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Rechowicz             475: 386
   8 Joanna         Juszczak             - Przemysław     Rybicki               380: 309
   9 Mariusz        Margalski            - Mariusz        Skrobosz              322: 379
  10 Robert         Głowacki             - Mariola        Osajda-Matczak        338: 378
  11 Jarosław       Sobczak              - Anna           Stefańska             302: 420
  12 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Piotrowska            425: 467
  13 Andrzej        Oleksiak             - Beata          Wiączkowska           367: 351
  14 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Matczak               334: 347
  15 Grzegorz       Wiączkowski          - Radosław       Jachna                423: 298
  16 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Kurowski              382: 376
  17 Paweł          Michalski            - Andrzej        Kroc                  364: 401
  18 Urszula        Solarska             - Andrzej        Kwiatkowski           325: 333
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Przemysław     Pawlic                316:  91
  20 Magdalena      Kublik               - Jacek          Dec                   353: 285
  21 Wojciech       Zemło                - Adam           Janicki               414: 281
  22 Krzysztof      Sojka                - Tomasz         Smulewicz             331: 386
  23 Krystyna       Augustyniak          - Mateusz        Gołębiewski           420: 253
  24 Blanka         Zwolińska            - Grażyna        Kaczyńska             291: 432
  25 Julia          Solarska             - Jolanta        Bednarska             284: 271
Lista rankingowa na dzień 18-05-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.60  28881  197
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.56  28140  192
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.05  13729   94
   4 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.72  28270  194
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.94  24785  171
   6 Marek Syczuk                   Warszawa             142.52  25653  180
   7 Sławomir Kucia                 Kraków               142.47   8548   60
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.46  27494  193
   9 Dawid Pikul                    Poznań               140.91  27054  192
  10 Michał Makowski                Warszawa             140.33   6876   49
  11 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.88  13289   95
  12 Dariusz Kosz                   Nysa                 139.50  27760  199
  13 Szymon Fidziński               Warszawa             139.21  13503   97
  14 Krzysztof Mówka                Warszawa             138.76  27335  197
  15 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.73  27746  200
  16 Mateusz Żbikowski              Warszawa             138.53  27152  196
  17 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.39  27678  200
  18 Justyna Górka                  Kraków               138.02  27327  198
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  20 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.87   4136   30
  21 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.91  26012  190
  22 Filip Sosin                    Warszawa             136.45  14054  103
  23 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.37   5864   43
  24 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.51  20733  153
  25 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.50  26964  199
  26 Joanna Juszczak                Warszawa             135.46  11379   84
  27 Andrzej Kowalski               Gdańsk               135.26  26105  193
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.15  24463  181
  29 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  30 Miłosz Wrzałek                 Reda                 134.97  26049  193
  31 Michał Trumpus                 Wrocław              134.82  15370  114
  32 Krzysztof Obremski             Legnica              134.42  25944  193
  33 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.18  15968  119
  34 Radosław Konca                 Warszawa             134.08  12067   90
  35 Kamil Górka                    Kraków               133.60  26320  197
  36 Marek Reda                     Wołomin              133.39  25610  192
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.15  14247  107
  38 Paweł Jackowski                Warszawa             132.96  26060  196
  39 Wojciech Sołdan                Rumia                132.91  26582  200
  40 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.40  26216  198
  41 Michał Alabrudziński           Włocławek            132.36  20383  154
  42 Robert Kamiński                Warszawa             132.29  25136  190
  43 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.94  16229  123
  44 Przemysław Herdzina            Kraków               131.77  25432  193
  45 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.70  13829  105
  46 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  47 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             131.59  24608  187
  48 Irena Sołdan                   Rumia                131.20  24797  189
  49 Rafał Lenartowski              Gdynia               130.93  25925  198
  50 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.75  14906  114
  51 Mariusz Margalski              Pieczyska            130.52  24276  186
  52 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  53 Filip Warzecha                 Gdynia               130.00  22880  176
  54 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.78  22193  171
  55 Łukasz Bobowski                Suchedniów           129.74  16736  129
  56 Bartosz Morawski               Gliwice              129.71  11544   89
  57 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  58 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  59 Paweł Janaś                    Głogów               128.98  23604  183
  60 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.86  25127  195
  61 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.73  24716  192
  62 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  63 Kuba Koisar                    Warszawa             127.46  25109  197
  64 Andrzej Słapiński              Warszawa             127.37   5477   43
  65 Marek Roszak                   Poznań               127.17  24543  193
  66 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     127.05   7242   57
  67 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.03   3938   31
  68 Łukasz Bryła                   Mielec               126.94  18025  142
  69 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.91  25128  198
  70 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.88   9516   75
  71 Przemysław Rybicki             Otwock               126.83  15220  120
  72 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.73  23064  182
  73 Łukasz Kozub                   Brzesko              126.71   3928   31
  74 Jakub Szymczak                 Łódź                 126.70  14824  117
  75 Jakub Nalepa                   Gliwice              126.61  18738  148
  76 Maciej Michalak                Łódź                 126.38  23381  185
  77 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.35  21733  172
  78 Artur Irzyk                    Kraków               126.28  24499  194
  79 Maciej Rzychoń                 Katowice             126.09  14248  113
  80 Piotr Rosół                    Warszawa             126.05  21806  173
  81 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.00   7560   60
  82 Marek Róziecki                 Rybnik               125.97   4913   39
  83 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.93  24431  194
  84 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.75  14713  117
  85 Jan Kozłowski                  Kraków               125.02  16002  128
  86 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  87 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  88 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.19  24839  200
  89 Tomasz Suchanek                Wrocław              124.15  23961  193
  90 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.68  24365  197
  91 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.58  23480  190
  92 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     123.58   8774   71
  93 Sławomir Buk                   Gliwice              123.47   7408   60
  94 Maciej Perzyński               Piła                 123.39  11845   96
  95 Bogusław Szyszka               Oława                123.29   9740   79
  96 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.94  14876  121
  97 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.88  11551   94
  98 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.86  24573  200
  99 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
 100 Jarosław Michalak              Łódź                 122.42  15058  123
 101 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.39  23377  191
 102 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             122.19  14907  122
 103 Rafał Matczak                  Milanówek            122.10  16484  135
 104 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.87  11578   95
 105 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  121.85  15353  126
 106 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              121.78  23503  193
 107 Dariusz Maciejuk               Warszawa             121.23  12972  107
 108 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.13  14536  120
 109 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            120.89  23573  195
 110 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.84  10392   86
 111 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.58   6632   55
 112 Ewa Żbikowska                  Warszawa             120.38   6380   53
 113 Adam Klimont                   Wałcz                120.35  22145  184
 114 Robert Głowacki                Łódź                 120.31  16723  139
 115 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.18  15503  129
 116 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.09  18734  156
 117 Karol Waniek                   Wrocław              119.96   8157   68
 118 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.67   8616   72
 119 Daniel Janus                   Wąchock              119.56  21760  182
 120 Michał Ozimiński               Łódź                 119.44  23530  197
 121 Agnieszka Krupka               Krosno               119.24  15859  133
 122 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 123 Michał Lipka                   Mielec               119.10  10362   87
 124 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.09  11552   97
 125 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.09  11909  100
 126 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.05   5000   42
 127 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.67  20768  175
 128 Janusz Krupiński               Bytom                118.49  12797  108
 129 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.46  22982  194
 130 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.27  22944  194
 131 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.15  22330  189
 132 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  118.13  21736  184
 133 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  118.09  23499  199
 134 Piotr Adamczyk                 Tarnów               118.07  21253  180
 135 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.92   5660   48
 136 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 137 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             117.63   7999   68
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.60  17287  147
 139 Paweł Kowalski                 Kutno                117.42  13034  111
 140 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 141 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.38  14086  120
 142 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     117.33   7861   67
 143 Bartosz Orłowski               Bytom                116.95  22571  193
 144 Stanisław Gasik                Warszawa             116.80  11563   99
 145 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.79  22423  192
 146 Grzegorz Kurowski              Warszawa             116.68  15752  135
 147 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.68  15752  135
 148 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 149 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.46  16305  140
 150 Anna Niedzielko                Szczecin             116.39   8380   72
 151 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 152 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.30  18259  157
 153 Jolanta Chłopińska             Wałcz                116.29  22212  191
 154 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.17  22654  195
 155 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.07  10330   89
 156 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       116.05  21237  183
 157 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  115.87   7879   68
 158 Wojciech Morawski              Gliwice              115.80   4053   35
 159 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.77   3589   31
 160 Beata Piotrowska               Łódź                 115.72  21987  190
 161 Jacek Pietruszka               Kraków               115.65  13300  115
 162 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.59  18495  160
 163 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 164 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 165 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.45  11430   99
 166 Marcin Skowron                 Zabrze               115.30   9685   84
 167 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.02  22084  192
 168 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.98  22307  194
 169 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              114.90   6894   60
 170 Anna Stefańska                 Łódź                 114.86  22628  197
 171 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.82  12401  108
 172 Tomasz Łapka                   Opole                114.63  14099  123
 173 Leszek Stecuła                 Bytom                114.59   3667   32
 174 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 175 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.52   3779   33
 176 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.43   6065   53
 177 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 178 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 179 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               114.12   7532   66
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.08  10267   90
 181 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.03   6842   60
 182 Halina Roszak                  Poznań               113.93  19482  171
 183 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.80  18890  166
 184 Jolanta Kosmowska              Warszawa             113.73  11487  101
 185 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.65   8865   78
 186 Tomasz Górka                   Łęczna               113.61   9884   87
 187 Joanna Stępień                 Katowice             113.46   5446   48
 188 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 189 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.40  21432  189
 190 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.33   9520   84
 191 Anita Bruska                   Gdynia               113.31   9631   85
 192 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.23  10870   96
 193 Marek Rogalski                 Warszawa             113.07  18770  166
 194 Ryszard Żydaczewski            Lubin                113.06   4070   36
 195 Sylwester Gryz                 Zabrze               112.50   4725   42
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 197 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.15  12337  110
 198 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 199 Rafał Skibicki                 Lębork               112.06  21068  188
 200 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 111.84   8500   76
 201 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.70  11729  105
 202 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 203 Magdalena Kublik               Warszawa             111.50  21073  189
 204 Bogusław Książek               Szczecin             111.21  20129  181
 205 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 206 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              110.94   3994   36
 207 Katarzyna Rosiek               Kraków               110.94  13646  123
 208 Joanna Ostrowska               Warszawa             110.90  21181  191
 209 Teresa Zalewska                Racibórz             110.70  12288  111
 210 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.51  10609   96
 211 Alicja Kosińska                Szczecin             110.48   7402   67
 212 Alina Białobrzewska            Gdynia               110.45  14469  131
 213 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 214 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            110.43  15460  140
 215 Radosław Sowiński              Warszawa             110.39   7286   66
 216 Piotr Domański                 Łódź                 110.35   3752   34
 217 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.30  10368   94
 218 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 219 Grzegorz Kwiecień              Kraków               110.20  18955  172
 220 Lucyna Śniadach                Rumia                110.10  12111  110
 221 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 222 Weronika Rudnicka              Ustka                109.85  16148  147
 223 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 224 Joanna Brychcy                 Katowice             109.74  18326  167
 225 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.71  21943  200
 226 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.71  20187  184
 227 Maciej Stolarczyk              Zator                109.65   4715   43
 228 Michał Musielak                Bydgoszcz            109.42   3392   31
 229 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.31  14319  131
 230 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.08   7090   65
 231 Karolina Drabik                Skarżysko            108.79   6310   58
 232 Patrycja Śliwińska             Szczecin             108.76  21753  200
 233 Jerzy Luter                    Bytom                108.68  21519  198
 234 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.64   9017   83
 235 Piotr Szutenberg               Ustka                108.44  14206  131
 236 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.36  13437  124
 237 Roman Figiel                   Zawichost            108.23   3247   30
 238 Sylwester Wójcik               Lublin               108.03   7886   73
 239 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.76  14978  139
 240 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.71  14541  135
 241 Leszek Jóźwik                  Szczecin             107.50   4515   42
 242 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             107.45  19770  184
 243 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   5041   47
 244 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.24  12761  119
 245 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.20  18117  169
 246 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.05  10170   95
 247 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 248 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.01  15409  144
 249 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.54  12145  114
 250 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            106.52   5113   48
 251 Łukasz Baranowski              Reda                 106.52  10119   95
 252 Mariusz Makuch                 Zator                106.47   4578   43
 253 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 254 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 255 Marianna Kozłowska             Białystok            105.93   8686   82
 256 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.52   4432   42
 257 Grażyna Wesołowska             Łódź                 105.51  20996  199
 258 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 105.50   3798   36
 259 Michał Kolaj                   Ostróda              105.40  18129  172
 260 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 261 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.15   5047   48
 262 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             105.02   8822   84
 263 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         104.96  17108  163
 264 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 265 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.49  19017  182
 266 Paweł Morga                    Warszawa             104.36   3444   33
 267 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 268 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 269 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 270 Tomasz Siwiński                Zawiercie            103.57  20092  194
 271 Iza Kraj                       Warszawa             103.43   9205   89
 272 Adam Janicki                   Łódź                 103.31  20352  197
 273 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.03  20400  198
 274 Monika Laskowska               Wrocław              103.03   7727   75
 275 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.00   6592   64
 276 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.97   8238   80
 277 Jacek Nowak                    Szczecin             102.93   5867   57
 278 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 279 Maurycy Machnio                Lipiany              102.86   3703   36
 280 Czesław Grajewski              Choroszcz            102.79   7401   72
 281 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.59  15696  153
 282 Jarosław Karp                  Jędrzejów            102.51   9841   96
 283 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.50  20499  200
 284 Urszula Solarska               Łódź                 101.86  19863  195
 285 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.85   6111   60
 286 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.78  19339  190
 287 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.54   7311   72
 288 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.52   8832   87
 289 Jacek Dec                      Pszczew              101.33   3648   36
 290 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 291 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 292 Rafał Stachowski               Police               101.10   8189   81
 293 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 294 Joanna Żłobicka                Wrocław              100.56  10257  102
 295 Sławomir Długosz               Ostróda              100.50  16381  163
 296 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.43   8336   83
 297 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   100.24   7217   72
 298 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 299 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 300 Paweł Michalski                Ksawerów             100.15   7211   72
 301 Maciej Pilc                    Poznań                99.93   2998   30
 302 Anna Arana                     Warszawa              99.90  18681  187
 303 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 99.25   5459   55
 304 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 305 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 306 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 307 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.64   5721   58
 308 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 309 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 310 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.17   8745   90
 311 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.98  14838  153
 312 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                96.40   4627   48
 313 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 314 Jerzy Ciesielski               Łódź                  95.76   3256   34
 315 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 316 Wojciech Wróbel                Zator                 95.00   2850   30
 317 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 318 Katarzyna Majewska             Lublin                94.31   5847   62
 319 Tomasz Silny                   Gdynia                93.99   7707   82
 320 Andrzej Puchalski              Łódź                  93.97   3665   39
 321 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.90   3944   42
 322 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  93.77   8158   87
 323 Tomasz Lewiński                Wejherowo             93.09   4375   47
 324 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 325 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 326 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 327 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 328 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 329 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 330 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.85   3674   40
 331 Adam Kędzior                   Lublin                91.44   3109   34
 332 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 333 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 334 Wojciech Obremski              Legnica               90.61   7521   83
 335 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 336 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 337 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.89   7461   83
 338 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           89.75   7988   89
 339 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 340 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 341 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.35   9453  107
 342 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.75   9126  104
 343 Radosław Więch                 Warszawa              87.74   8949  102
 344 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 345 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 346 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 347 Krystyna Puchalska             Łódź                  85.50   3249   38
 348 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 349 Agata Pastusiak                Sulęcin               84.50   8619  102
 350 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 351 Paweł Golubiński               Gdynia                84.33   8264   98
 352 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  82.71  11580  140
 353 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 354 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 355 Alicja Bielecka                Poznań                79.71   2710   34
 356 Beata Sekuła                   Szczecin              79.67   3904   49
 357 Anna Lenartowska               Gdynia                78.89   6232   79
 358 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 359 Julia Solarska                 Łódź                  75.72   3483   46
 360 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.41   7466   99
 361 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 362 Paulina Naplocha               Racibórz              72.53   6745   93
 363 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 364 Blanka Zwolińska               Skierdy               66.36   2986   45




Poczekalnia na dzień 18-05-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Iwona Kucia                    Kraków               122.41   3550   29
   3 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.03   3481   29
   4 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.45   2536   29
   5 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            86.69   2514   29
   6 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   7 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.55   2278   29
   8 Katarzyna Kochańska            Piastów               73.28   2125   29
   9 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
  10 Filip Klar                     Mielec               119.14   3336   28
  11 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
  12 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.36   2530   28
  13 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
  14 Marcin Figiel                  Zawichost            127.33   3438   27
  15 Paweł Opyc                     Warszawa             104.37   2818   27
  16 Radosław Jachna                Łódź                 101.12   2629   26
  17 Patryk Gadus                   Pszczew              139.25   3342   24
  18 Lucyna Korga                   Zabrze               125.71   3017   24
  19 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  20 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  21 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.67   2872   24
  22 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  23 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  24 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  25 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  26 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  27 Monika Sadurska                Warszawa             107.38   2577   24
  28 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  29 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  30 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  31 Aleksander Puzyna              Warszawa             104.50   2508   24
  32 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           104.12   2499   24
  33 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  34 Magdalena Ochot                Katowice             100.38   2409   24
  35 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  36 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  37 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  38 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.17   2380   24
  39 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  40 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  41 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             98.17   2356   24
  42 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  43 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  44 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  45 Natalia Kosiba                 Warszawa              94.83   2276   24
  46 Małgorzata Sikora              Kraków                94.71   2273   24
  47 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.79   2251   24
  48 Tomasz  Jedynak                Majków                93.29   2239   24
  49 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.29   2167   24
  50 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.17   2140   24
  51 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  52 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  53 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  54 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  55 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  56 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  57 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  58 Magdalena Mroziuk              Warszawa              99.22   2282   23
  59 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  95.74   2202   23
  60 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  61 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  62 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.70   2132   23
  63 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  64 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  65 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  66 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  67 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  68 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  69 Anna Żyła                      Wrocław               79.09   1819   23
  70 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  71 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  72 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  73 Marek Sitkowski                Warszawa             100.59   2213   22
  74 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  75 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  76 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  77 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  78 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  79 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  80 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  81 Monika Pieczora                Łódź                  69.77   1535   22
  82 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  83 Łukasz Miłosz                  Warszawa             102.86   2160   21
  84 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  85 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  86 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  87 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  88 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  89 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  90 Joanna Julian                  Wrocław               88.50   1770   20
  91 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  92 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  93 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  94 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  95 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  96 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  97 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  98 Sławomir Kordjalik             Warszawa             147.47   2507   17
  99 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
 100 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
 101 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
 102 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             81.18   1380   17
 103 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
 104 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
 105 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 106 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 107 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 108 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 109 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 110 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.07   1765   14
 111 Robert Zabłocki                Łódź                 110.14   1542   14
 112 Piotr Mańkowski                Warszawa             100.57   1408   14
 113 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 114 Agnieszka Pellowska            Słupsk                60.07    841   14
 115 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 116 Barbara Bujacz                 Szczecin              68.77    894   13
 117 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 118 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 119 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 120 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 121 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 122 Paweł Florek                   Bydgoszcz            118.67   1424   12
 123 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 124 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 125 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 126 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 127 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 128 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 129 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 130 Michał Jaworek                 Zabrze               107.33   1288   12
 131 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 132 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 133 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 134 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 135 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 136 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 137 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 138 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 139 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 140 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 141 Edward Smołka                  Zabrze                99.92   1199   12
 142 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 143 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 144 Maciej Śliwa                   Zabrze                98.83   1186   12
 145 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 146 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 147 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 148 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 149 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   96.58   1159   12
 150 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 151 Joanna Duda                    Zabrze                95.17   1142   12
 152 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 153 Łukasz Sornek                  Mikołów               93.83   1126   12
 154 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 155 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 156 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 157 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 158 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 159 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 160 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 161 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 162 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 163 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 164 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 165 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 166 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 167 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 168 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 169 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 170 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 171 Piotr Wierzchowski             Widuchowa             84.92   1019   12
 172 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 173 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 174 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 175 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 176 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 177 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 178 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 179 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 180 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 181 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 182 Renata Rosół                   Warszawa             102.82   1131   11
 183 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 184 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 185 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 186 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 187 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 188 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 189 Halina Łubniewicz              Łódź                  89.09    980   11
 190 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 191 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 192 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 193 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 194 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 195 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 196 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 197 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 198 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 199 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 200 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 201 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 202 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 203 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 204 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 205 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 206 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 207 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 208 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 209 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 210 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 211 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 212 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 213 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 214 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 215 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 216 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 217 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 218 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 219 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 220 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 221 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 222 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 223 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 224 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 225 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 226 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 227 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 228 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 229 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 230 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 231 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       55.09    606   11
 232 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 233 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 234 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 235 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 236 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 237 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 238 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 239 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 240 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 241 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 242 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 243 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 244 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 245 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 246 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 247 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 248 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 249 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 250 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 251 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 252 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 253 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 254 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 255 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 256 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 257 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 258 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 259 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 260 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 261 Bogdan Pokojski                Brwinów              159.29   1115    7
 262 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             149.14   1044    7
 263 Piotr Madej                    Wrocław              119.14    834    7
 264 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 265 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 266 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 267 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 268 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 269 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 270 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 271 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 272 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 273 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 274 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 275 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 276 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 277 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 278 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 279 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 280 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 281 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 282 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 283 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 284 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 285 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 286 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 287 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 288 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 289 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 290 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 291 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 292 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 293 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 294 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 295 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 296 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 297 Marcin Kozyra                  Warszawa             140.40    702    5
 298 Adam Słapiński                 Warszawa             129.80    649    5
 299 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              80.80    404    5
 300 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 301 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 302 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 303 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 304 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 305 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 306 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 307 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 308 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 309 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 310 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 311 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 312 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 313 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 314 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 315 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 316 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 317 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 318 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 319 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 320 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 321 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 322 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 323 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 324 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 325 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 326 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 327 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 328 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 329 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 330 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 331 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 332 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 333 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie